PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 6.Hafta | Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu | 1-1

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

Erkin
30.09.2012, 19:51
Takıma tek tek bakmaya gerek yok, kimse ne yaptığını zaten bilmiyor.. Oyuncularin aralari bu kadar açık, yardimlasmanin hiç olmadıgı bir oyun olabilir mı..

61trabzonomer
bu sene ilkkez bu kadar ruhsuz isteksiz bir takım gördüm yahu ne oldu anlamadım çok kötü oynuyorz. ilk YARI ŞUT YOK .. böle bir maçımız olmamıştır daha :S

arifberkay
herkes kaybetmis sende kaybetmek icin sahaya cikmissin bu rezilligi seyreden hoca da rezildir

SiNo
takım çok kötü paslaşıyor

Emirhan Makul
Şundan eminim ki alanzinho da oynasa volkan da oynasa bir şey değişmeyecek, takımın birbiri ile ve teknik direktör ile alakası yok, futbolcular hocayı istemiyorlar ben öyle düşünüyorum.

Yunus Emre AYAZ
soner-alanzinho , volkan-yasin , celustka - halil,

zokora stopere 2 li orta saha sapara alanzinho kanatlar volkan olcan ilerde janko halil

Tyler Durden
Kimse bu kadar kötü oynayacağımızı tahmin edemezdi.

bazi senol gunes muritleri yuzunden forumdan sogudum ama suna cevap vermezsek olmaz..
allah askina hocam, nasil tahmin edemiyorduk?
birbucuk senedir heba olan ilk yarilar..hep ayni tablo..
dagilmis fenerbahce karsisinda bile ezik futbol oynamistik..son on bes dakika
iyice oyundan dusen fener karsisinda iki uc pozisyon bulunca
herkes bir anda bu takimdan adam olur dedi.
bu maci kazansak dahi bu sistemle bir halt olmaz.
lazaroni+ziya dogan..ikisinin oynattigi futbolla senol gunesin oynattigi futbol
arasinda zerre fark yok..ama onlar isliklandi istifaya davet edildi..senol gunes
hic anlamadigim bir sekilde hala babasinin ciftligi gibi at kosturuyor..
kimse de sesini cikarmiyor..

FC-ST-PAULI-61
30.09.2012, 19:52
Şu maça başka hangi 11 le çıkılırdı söyler misin?
Bitmis hicbisey etmeyen inanilmaz berbat 30 yasinda bir Futbolcu olan
serkanin yerine oynadigi Macta iyi olan genc Zekiyi oynatmaliydi.
Alan niye oynamiyor Tempo kim yapacak ? Sacma sapan oynayan yasin yerine Volkan oynamali.Yasin hicbir zaman bu Takimin Oyuncusu olamaz.
Ama sorun kim oynuyor kim oynamiyor degil.Kendi sahanda Mersine karsi 45 Dakikada sutu gectim iyi pas yapamiyorsun.Böyle Rezil bir Takim olamaz bütün Hafta ne yapti Senol Günes ?

uzungöllü
Fener maçında 3 gol kaçırınca Şenol Güneş başlarda takım şut atmayınca Şenol Güneş yerlerde ?

geçen sezon bittiğinden beri gitmesin yanayım... bir iki maçtan sonra değil...

enerjim bitti yönetim uyuşmazlığı transfer aymazlığı avrupa ligi rezaleti ligde anlamsız ve saçma oyun....

hepsi şenol hoca nın artık tükendiğinin kanıtı...

Mehmet S. Pervan
Bu maçı 3-1 alıcaz. Bu mesajı unutmayın.

Berkan
Elimizdeki bazı futbolculardan çok fazla şey bekliyoruz herhalde.

Hatice Aslan
Beğenmediğiniz aşağıladığınız Alanzinho-Halil-Henrique'yi arıyoruz. BİLMEM FARKINDA MISINIZ BEYLER? ;)

amasya0561
Tipik iç saha puan kaybı maçı.
Sabaha kadar oynasak galip gelebilir miyiz acaba veya gol atabilir miyiz..

Ne şu iğrenç deplasman taktiğini uygulayan hoca bitti Türkiye'de Nurullah Sağlam gibi, ne de biz içeride bu tip takımları açabildik 25 senedir..

Yazık, rakibin 5 maçta 3 puanı var..

bende aynı maçı izliyorum ama maç bizim ceza sahasında geçiyor nasıl deplasman taktigi bu.
bizim takım yetersiz atak yapmakta hepsi bu. yoksa mersinin taktiginden degil.
orta sahamız yok

Punisher-61
Çok sıkılıyorum cok. Şenol Hocaya yapılan gereksiz eleştirilere cok sıkılıyorum.
Ayıptır ya futbolcunun hiç mi suçu yok, yada o futbolcuyu hocaya dayatan yönetimindemi suçu yok.

Her şeyi kenara bırakın sakatlarda mı hocanın kabahati.

Çok sıkıcısınız.

Kardes sana kalsa hic suclu degil dimi??

Takimi tek forvet oynatan senol günes dimi??

Ve takimi zaten defans agirlikli sahaya sürdün mü ne olur?? Janko pasif kalir o kadar basit bu..

Sent from my iPhone using Tapatalk

UĞUR DURTAŞ
fb ve gs yenilmiş

oynadığımız oyuna bak

utanılacak bir oyun kaleye gidemedik

ya şenol hocam

sevgili hocam

zorlama bizi

alanzinyoyla niçin başlamadın

Oğuzhan Görkan
30.09.2012, 19:53
Senelerdir şişirme, yalandan topçu adamları alıp duruyoruz şu takıma. Eften püften takımlarla yapılmış hazırlık maçlarında 8 ler 9 lar verilen soner ve yasin'in oynadığı futbol ortada. Bu adamların ismi Trabzonsporla anıldığı zaman demiştim inşallah almayız diye ama gel gör ki korktuğum başıma geldi. Bu 2 kişini oynadığı futbolu herkes oynar. Şu an sahadaki durumda bi garip. Top bizim yarı sahada iken Zokora, yasin, soner, olcan kim var kim yok rakip oyuncunun arkasına saklanıyor, kimsenin topu almaya gönlü yok. Sahada mücadele eden bir Allah kulu yok. Yazıktır. Ne hallere düştük. Hala anlamadığım anlayamadığım birşey var, bu oyuncuları Şenol Hoca mı istedi, yoksa yönetim mi aldı? Bu oyuncuları izleyenler nasıl izledi nereleriyle izlediler onu da hiç bilmiyorum.

Onur Akyüz
Adamlar pas oyunu oynuyor biz de topun peşinde debelenip duruyoruz, koşu istatistiklerinde üstünüz haliyle ve gerçekten şutumuz yok, Allah kahretsin!

Mehmet Fatih Yavuz
Bu ne ulan??

Harbiden sahada mersin alenen alay etti 46 dk..

Yani bu kötü futbol falan değil... Bu rezillik olur mu kaleye şut yok?

Hoca ne yapıyorsun??
Duran top da mı çalışmadınız hiç??

Bu ne ya??

Yıldıray Emanet
bordo mavi olanlar trabzonspor mu ? hiç benzemiyorlarda ...

Hamza Milet
ha serkan sana burdan bi çift sözüm var
seni oynatanin zaten aklindan süphe ediyorum ama
ALLAH ASKINA BU MAÇTAN SONRA GITT, NEREYE GIDIYORSAN GITTTTTT
ALLAH BELANI VERSIN GITT, TRABZONUN CIVARINA BILE UGRAMA
FENERIN KÖPEGI, KANSIZZ
BIDE KAPTAN OLMUSSUN
LANET HERIFF, O KILOYLA ANCA KARPUZ SATARSIN !

Hasan61
Cl sonrası geri yaslanarak oynamak üzerimize yapıştı,çok acil kurtulmak gerek.

Sefer A.
benim anlamadigim Yasin ne zamandan beri sagda oynuyor yahu ?? adam ya forvet arkasi ya da sol iç, simdi diyeceksiniz Olcan nolcak e nolcak sagda oynayabiliyor kaç defa gördük bunu, Olcan'dan sol açik ta olur sag iç te olur, ama Yasin'den ancak sol iç olur gerisi yalan, Senol hoca yine basladi oyunculara yeni mevki üretmeye
oynayabilse neyse ama oynayamiyor isteee.......

Celustka da öyle, stoper moper falan oynayamiyor, Zokora hiziyla bile ondan daha iyi oynar o mevkide......
Celustka çiksin Zokora onun yerine geçsin, Alanzinho oyuna girsin
Olcan çiksin Volkan girsin

Hamza Yilmaz
Bu Takimdan bir cacik olmaz. Soner yeni selcuk dediniz, Selcugun tirnagi olamaz. Yasin tam fiyasko.

Sefaenes
2 hafta ne güzel serkan yoktu onun yerini zeki ve gelustka gayet güzel doldurmustu devam edilebilirdik aslina orada bu 2 liyi oynatmaya

Tyler Durden
boylesini ilk defa goruyorum, bi taraf derki hocam janko soner niye oynamiyor. bi tarafta derki soner janko kac haftadir yok direk basliyor.

Komedi taraftar

sen ne cekilmez bir adamsin birader..
saksakcilik yaptigin yetmedimi..her tarafta muritlik yapiyorsun..
hocayi savunacagim diye forumun anasini aglattin be..
al takimi basina cal..muptezel seni..

SEDER
30.09.2012, 19:54
takımın en kötüsü soner.. oyunu bozmaktan başka bi işe yaramıyor..ahh colman ahhh seni çok özledi bu taraftar

Mehmet S. Pervan
fb ve gs yenilmiş

oynadığımız oyuna bak

utanılacak bir oyun kaleye gidemedik

ya şenol hocam

sevgili hocam

zorlama bizi

alanzinyoyla niçin başlamadın

cidden. 6 puanlık maça çıkıyoruz. azcık gaz gelir oyunculara.

Togrul
Biri söyleye bilirmi Şenol Güneş Olcanın fenerbahçe maçındaki hangi yönünü beğenerek onu bu gün ilk 11e almış

FC-ST-PAULI-61
Kaleyi bulan 3 Sut bile atamayiz.

tturkmen
serkan zeki ve zokora alanzinho degisikligi sart ikinci yarinin basinda topu ileri tasiyamiyoz

Serkandan çok Yasinin suçu Serkana yardıma glemiyor. İlerde de birşey yapamıyor ne yazık ki. Ne hayallerimiz vardı. Mersin ve Kasımpaşa maçını kazanıp Bjk maçına kafada başlamaktı. Ama akşam kıçımızla güldüğümüz fenevden bile kötü haldeyiz.

kudu_61
takımda sapara ve bamba hariç iyi olmaya çalışan yok bu yüzden tek tek isim yazarak eleştirmenin bir mantığı yok kaleye şut çekemiyorsan pozisyona giremiyorsan kendi sahanda eziliyorsan nereye yorum yapacaksın bilmiyorum rezalet ötesi ki maç başlamadan önce bu kadroyla darmadağın eder ezeriz diyordum şimdi ne söyleyeceğimi bilmiyorum mersin 4 şut denemesi bizim şutumuz yok %52 %48 çıkmayın lan sahaya oynamayacaksanız devre arasında al jebrini sercanı koştur bu takımda hırslı adam kalmamış yazık geyler yenilmiş ezikler yenilmiş ilk yarı handikap olması gereken maça bak

hüseyin1975
Koskoca Trabzonspor Taraftari ilk yariyi sadece 1-0 yenik kapamamiza seviniyor.
Bu duruma düsürenlere yaziklar olsun.

alper*
Bamba ve Onur haricinde iyi oynayan oyuncu göremedim maalesef.

Ve iki sene önce burun kıvırdığımız Alanzinho, bu sene kurtarıcı.

Ben de onun girmesini bekliyorum.

h@msi61
Zokora su takimin futboluna inanilmaz olumsuz etki ediyor, biran once kurtulmamiz lazim su adamdan.

forzaszgn
hemen hoca istifa evet kötüyüz ama eksik çok yabancı sınırına takılıyoruz yok arkadaş olmuyo maçtan önce siz düşünün ne yapardınız inanıyorum yeneceğiz volkan kadroda mı göremedim girerse çok etki yapar

sağ kanatlarından çok rahat gelebiliriz murat erdoğan oynuyor önde ama olsan çok etkisiz

Fatih
bazi senol gunes muritleri yuzunden forumdan sogudum ama suna cevap vermezsek olmaz..
allah askina hocam, nasil tahmin edemiyorduk?
birbucuk senedir heba olan ilk yarilar..hep ayni tablo..
dagilmis fenerbahce karsisinda bile ezik futbol oynamistik..son on bes dakika
iyice oyundan dusen fener karsisinda iki uc pozisyon bulunca
herkes bir anda bu takimdan adam olur dedi.
bu maci kazansak dahi bu sistemle bir halt olmaz.
lazaroni+ziya dogan..ikisinin oynattigi futbolla senol gunesin oynattigi futbol
arasinda zerre fark yok..ama onlar isliklandi istifaya davet edildi..senol gunes
hic anlamadigim bir sekilde hala babasinin ciftligi gibi at kosturuyor..
kimse de sesini cikarmiyor..

Fb maçından sonra gaza geldik ya ondan dedim.:)

ibrahim ŞEN
[QUOTE=Hatice Aslan;1918743693]Biz geçen sezon geriye düşüp maçı çevirirdik. Aynısı olacağını düşünüyorum. Bazı futbolcularımızda ruh yok. Fenere karşı tazı gibi oynadılar Mersini küçümsüyorlar bu nedenle zorla karşılaşıyoruz.[/QUOT
fenere karsı oynananla bunun hıcbır farkı yok bosuna kendinizi kandırmayın agır ve kotu bı sekılde hucum yapan belli bi dk dan sonra arkada bosluklar bırakan fenere karsı 2 3 pozisyon bulmamız cok normaldı. bır ıkı macı kımse ornek gostermesın 2 sezondur oynanan 50 maca bakın hersey ortada Şenol hocada bosuna kulubede yalandan kagıda bırseyler karalamasın bız sahada herseyi goruyoruz.

ilyskm
Mersinin attığı gol ofsayt... Culyo mudur nedir topu aldığında ofsayttı...

Alihan Ertürk
Son 15 dakika uyumuşum.. Ama izlediğim kadarıyla Sapara-Alan değişikliği ikinci yarı rakip kaleye gitmemizi kolaylaştırır.

arifberkay
bu maci kazansak dahi heyecani bitmis bikmis hocayla bu yola devam edilmez

uzungöllü
2 hafta ne güzel serkan yoktu onun yerini zeki ve gelustka gayet güzel doldurmustu devam edilebilirdik aslina orada bu 2 liyi oynatmaya

şenol hoca nın takıma azandırdığı bir tane adam yok... bunu beklemek saçma olur... sakın mustafa yı saymayın

Zafer Fidan
30.09.2012, 19:55
Senol Günes altinda hicbir zaman "büyük" bir takim gibi oynamadik. Söyle mir mac tamamen bizim kontölün altinda olan maclar oluyorya. :)

Veysel

Ben unutmam kardeşim inşallah !

Mehmet S. Pervan
Mersin hafife alınmış. Nurullah Sağlam bizi çok iyi analiz etmiş. Ama Şenol Hoca Mersin'i analiz edememiş.

Berke6198
Alanzinho falan hikaye, hepsi 2.yarı oyuncuları Alanzinho gibi futbolcuların. 3 hafta ilk 11 başlayınca sapıtıyorlar işte. Kabul edilir bir yanı yok. İçeride 1.96'lık adam olduğunu bile bile yerden orta yapan bir sağ bekimiz var.

cemoli5408
ya hakkaten 0 atak oldu yazıyo bizim için, günah bu insanlara yav neyin heyecanını yaşıyoruz biz ozaman? açamadığın rakibe en azından şut denersin, hadi beş- on kere engeller rakibin, ama bir tane de atarsın şutunu elbet. Şenol hoca bunu öğütlüyoda topçu yapamıyosa ok, ama hoca bunu hiç öğütlemiyorsa şapkayı önüne koyup düşünsün. barca mıyız biz şut atmadan kaleye girelim topla, dünyada bi barça var onu beceren.

Hatice Aslan
Kaleye yakın bölgede Soner'in bir arapası atma isteği vardı.. İşte o an aklıma COLMAN geldi. Arıyoruz bu adamı! Colman'ı istenilmeyen Alanzinho'yu, güreşçi diye dalga geçilen Henrique'yi arıyoruz.

asimavi
30.09.2012, 19:56
...alanzinho girmeli takım uyanmalı...ve kesinlikle henrique jonkonun yanına girmeli...

..geride 3 kişi kalsa yeter çünkü mersin ikinci yarı tamamen kontraya yatacak...

Berke6198
Ön yargıda üstümüze yok :) Adam en fazla 4. maçına çıktı adamı yeteneksiz bellediler... Hayret bir şey yahu. (Soner)

bitirim
Her şeyi anlarında zokorayi eleştirenleri anlamam..

Adam gorevini yapıyor,o kadar eleştirecek şey varken zokorayi laf edenleri anlamıyorum..

Olcan bitmiş,hala aynı kanaatlerim küçük takım topcusu..cikmali hernizi girmeli..

zokora görevini yapıyor ancak bu maç zokoralık değildi zokorayı 3eziklere karşı oynatırsın ama diğer takımlara karşı oynatırsan sen ileri çıkamazsın bir süre sonra rakip sana gelmeye başlar böylecede zokora görevini yapmış olur. zokoranın varlığı baskı kuramamamıza neden oluyor çünkü oyuna topu sokamıyor top dağıtamıyor adam eksiltemiyor sürekli geri oynayıp takımı yavaşlattığı gibi ileri oynadığındada topu kaptırıyor

mourner
evet,maçtan önce kadro iyi diyorduk,isim isim bakarsan iyi..ama ne oynuyorlar,kocaman sıfır..pozisyon yok,şut bile yok..deplasmanda adamlar top çeviriyor biz peşlerinden koşuyoruz.koşmuyoruz daha doğrusu.. olcan,yasin,zokora,serkan berbat ötesi.ve bence tek sorumlu şenol güneş.. hiç hucum organizasyonu yok,ne oynadığını bilmeyen,ne yapacağını bilmeyen bir takım var. rakiplerin puan kaybetmiş,oyuncuların mıtivasyonu 0..nasıl hazırlıyor bu takımı.fenev maçında da oyuncuları motive eden havaalanına giden taraftardır,şenol hoca değil..o maçı da şenol hocanın yapmadığı değişikliler yüzünden,korkaklığı yüzünden kazanamadık..yeter,istifa etsin..

Hatice Aslan
Son 15 dakika uyumuşum.. Ama izlediğim kadarıyla Sapara-Alan değişikliği ikinci yarı rakip kaleye gitmemizi kolaylaştırır.

Sapara en istekli adam. Olursa Soner - Alanzinho değişikliği olması gerek.

uzungöllü
Mersin hafife alınmış. Nurullah Sağlam bizi çok iyi analiz etmiş. Ama Şenol Hoca Mersin'i analiz edememiş.

biz her rakibi analiz edeceksek küçük takımız demektir !!!

biz kendi oyunumuzu oynasak ortada analiz manaliz kalmaz...

vyno
kötü oynuyoruz bile diyemiyorum oyun oynamıyoruz çünkü bu kadar ruhsuz heycansız olunmaz borsada diğer spor hisselerine mi ayak uyduruyorsunuz bu ne arkadaş şüphelenmeye başladım takımdan bu kadar kötü ruhsuz oyun olur mu ya hocam seni seviyorum ama insan bir kalkar takımı ateşler ya da hakeme yurur kart görür oyunu ateşler bişey yapar bir kıvılcım yaratır bu ne arkadas herkes zombi gibi

ÇaGaTaY
30.09.2012, 19:57
Halil diyenleri anlamıyorum.. Takım zaten durağan futbol oynuyor. oyunu hızlandırmak lazım siz takımın en ağır adamını oyuna almak istiyosunuz.. ayrıca halil yedeklerde de yok..

Mesele o bu değil.. Daha vasat kadro fenerde o topu oynayıp bu kadro bize bu ızdırapı çektiriyorsa taktik maktik oyuncu seçimi hikaye.. Motivasyon!!! Takım motive olmamış, Şu an mersin bizden iyi oynuyo.. Maçı çeviremezsek klasik açıklamalara hazır olun.. Bu maçtan iyi dersler çıkardık!!!

SEDER
şimdi ikinci yarı yankoyu çıkarır halili alır, ilerleyen daakkalarda da yanına henrique. bu adamdan zorla hoca yapmaya çalışıyoruz tam 20 yıldır olmuyor işte olmuyor..

Kader KORELİ
Zokora iç saha maçlarında oynamasa hiç bir şey kaybetmeyiz.

tarsus
takımı atesleyecek lider oyuncu pozisyonunda kaç tane oyuncumuz var???fatih tekke yaşlıymış koşamazmış buyrun görün çok koşan genç oyuncularımızı

Zafer Fidan
degisiklikler söyle olur:

Henrique - Janko
Baris - Soner
Alan - Zokora

Ömer Öztürk
mersine yenilebilirsinde ezilmezsin be abi helede avni akerde ayıptır ayıp.!

Veysel
Arkadaş Henrique ilerde oldumu içeri 1 milyon tane top gelir, Janko var bir tane yok şaka gibi !

DeAgLeMaNyAq
Uzun zamandır bu kadar kötü Trabzonspor izlememiştim. İkinci yarıda olağanüstü bir şey olmazsa çok fazla bir şey değişeceğini zannetmiyorum. Utanılacak bir oyun. Oyuncu değişiklikleri de ne olabilir ki? Alanzinho girse sadece Zokora çıkabilir gibi gözüküyor. Ya da Henrique girecek ve çift forvete döneceğiz...

Hamza Milet
Ayrica janko denen adam futbolcuysa bende bilmiyorum artikk

Hollandali arkadaslar bu janko twenteda oynarken onun için çok yavas ve agir bir oyuncu oldugunu söylüyordularda ben gülüyordum

VALLAAHA ÖYLEYMISS, BURAKIN TIRNAKCIGII BILE OLAMAZ BU ADAM

ibrahim ŞEN
Arkadaslar olay bu macı kazanıp kazanmamamız degıl bu futbolla bu sıstemle 1 ileri 2 geri olur ancak 3 maclık seri (galibiyet) goremeyız.

Dereli
Kardes sana kalsa hic suclu degil dimi??

Takimi tek forvet oynatan senol günes dimi??

Ve takimi zaten defans agirlikli sahaya sürdün mü ne olur?? Janko pasif kalir o kadar basit bu..

Tabiki hocanında hataları var. Mesela transfer döneminde yönetime dur diyemedi. Onun dışında takımın kalitesi zaten ortada hoca ne yapacakki.

Berkan
Bitmis hicbisey etmeyen inanilmaz berbat 30 yasinda bir Futbolcu olan
serkanin yerine oynadigi Macta iyi olan genc Zekiyi oynatmaliydi.
Alan niye oynamiyor Tempo kim yapacak ? Sacma sapan oynayan yasin yerine Volkan oynamali.Yasin hicbir zaman bu Takimin Oyuncusu olamaz.
Ama sorun kim oynuyor kim oynamiyor degil.Kendi sahanda Mersine karsi 45 Dakikada sutu gectim iyi pas yapamiyorsun.Böyle Rezil bir Takim olamaz bütün Hafta ne yapti Senol Günes ?

Volkan 2. yarı girebilir, Zeki konusunda sonuna kadar katılıyorum. 2 değişikliğin bu rezil futbolu değiştiremeyeceğini düşünüyorum.

Ne umutla televizyonu açıyoruz oynanan futbola bak bide. Yazık günah yahu.

tturkmen
Adrian ın bile ölüsü oynar şu takımda. Adrianı beğenmeyenler alın işte size ortasaha.

Sefaenes
...alanzinho girmeli takım uyanmalı...ve kesinlikle henrique jonkonun yanına girmeli...

..geride 3 kişi kalsa yeter çünkü mersin ikinci yarı tamamen kontraya yatacak...

geride zaten 3 tane adam var serkanin nerde oynadigi belli degil :)oda bilmiyor ne yaptigini zaten

Onur Akyüz
Mersinin attığı gol ofsayt... Culyo mudur nedir topu aldığında ofsayttı...

Bana da pozisyon sırasında ofsayt gibi geldi ama tekrarını göremedim.

hüseyin1975
MAY "O Parasini almadan gitmez" demisdi.
Adami hakli cikaracak gibi.

GencZonguldak
30.09.2012, 19:58
Soner iyi hazırlanmamış maça. Bi alanzinho soner değişikliği ikinci yarı galibiyet getirebilir.

Takımı bir yarıda eleştirenlere ise uzuluyorum.

Veysel
şimdi ikinci yarı yankoyu çıkarır halili alır, ilerleyen daakkalarda da yanına henrique. bu adamdan zorla hoca yapmaya çalışıyoruz tam 20 yıldır olmuyor işte olmuyor..

Halil sakat sakat sakat ! Lütfen takımı takip edip yorumlayalım !

gurkankyildiz
Utaniyorum!

Bu kadar işte..İlk yarının özeti bu. Keşke futbolcular da böyle düşünse de ruh gösterseler biraz. Bu kadar ruhsuz oynamaya hakları yok arkadaş.

Berke6198
Serkan'ı sahaya yürüsün diye mi koymuşlar ?

Alihan Ertürk
30.09.2012, 19:59
Üşenmedim saydım Serkan en az 4 defa hücuma çıktı top kaybedildi ve kalemizde pozisyon varken yerine dönmedi.. Takım tam atağa çıkacakken ileriye doğru uzun pas atacakmış gibi bakıp geriye pas atmaları da hiç bitmiyor beyimizin..

r9emre
Volkan Şen'in ölüsü bile en azından deniyor, çabalıyor. Dikine oynuyor.

Hatice Aslan
Ayrica janko denen adam futbolcuysa bende bilmiyorum artikk

Hollandali arkadaslar bu janko twenteda oynarken onun için çok yavas ve agir bir oyuncu oldugunu söylüyordularda ben gülüyordum

VALLAAHA ÖYLEYMISS, BURAKIN TIRNAKCIGII BILE OLAMAZ BU ADAM

Adamın idman eksiği vardı bu maçta ilk 11de başlayabildi. Biz sistemi geçen yıl Burak üstüne kurduk bu yıl kanatlarımızı Janko'ya yönlendirmemiz gerekiyor. Durun bir bismillah.

Ümit Küçük
Serkan'ı sahaya yürüsün diye mi koymuşlar ?

11 de yürüyor valla

Fatih Öztürk
Arkadaşlar evet inanılmaz kötüyüz.görünn oki 2.yarıdada oyun anlamında değişecek pek bir şey olmayacak.ama erken konuşmayalım.maç bi bitsin bakalım.

Hasan YAYLI
Bu maci almak icin silkelenmek ve hirsla oynamak lazim...Soyunma odasinda canlarini yakacak birseyler olmustur umarim...Boyle bir oyundan kimse memnun olamaz...Takimda yaraticilik yok,acamadik savunmalarini hic...

Punisher-61
Artik trabzonsporu 2 forvetlen görmek istiyorum hücum iynayan trabzonspor görmek istiyorum..

Böyle deligine gizlenen fare gibi korkak trabzonspor istemiyorum..

Defansif korkak futbol oynatmak istiyorsa senol günes akhisar veya karabük gibi takinlara gitsin..

Berke6198
degisiklikler söyle olur:

Henrique - Janko
Baris - Soner
Alan - Zokora

Abi adama daha pas bile gönderemedik neden çıkartıyorsun hemen Janko'yu ? :)

bitirim
bence hala uyuyorsun :D saparayla alanzinyoyu değiştirdiğine göre :)))

Berkan
30.09.2012, 20:00
Biz çok şey bekliyoruz.

barisb
maçı saha dışında kaybediyoruz biz.maç öncesi şenol güneşin röportajını izleyen var mı ? yüzü asık ,mutsuz ,umutsuz.böyle bir adam takımı nasıl motive edebilir ki?

Bunu tepki alırım diye yazmak istemedim. O ifadenin futbolcularını motive olmuş beklemek cok iyimser bir davranış olurdu.

Necmettin ALTUNTAŞ
Bu kadar yavaş oynarsan pozisyon falan yaratamazsın.Adamların top kaybı yapmasını bekliyoruz.Böyle kepazelik olur mu.

Onur Akyüz
Halil diyenlere de ne diyeceğimi bilmiyorum, adam kadroda yok haberiniz yok, götü devirmiş yazıyorsunuz ordan!

[KAPLAN]
Arkadas hale fener maçındaki oyunu öven adamlar var. Fener macında bu oyundan farklı bir oyun oynamadık. Sadece daha fazla boş alan bulduk. Şenol güneş sadece şanslı bir adam.

Kader KORELİ
şimdi hiç değişiklik yapmadan çıkarsak sahaya artık hocayı savunmayacağım.

Berke6198
11 de yürüyor valla

Ama maçın başından beri atak yediğimiz yer Serkan'ın görev aldığı yer. Bir de kaptan falan olmuş. Fesupanallah...

Zafer Fidan
Abi adama daha pas bile gönderemedik neden çıkartıyorsun hemen Janko'yu ? :)

Ben cikarmiyorum :D S. Günesin degisiklikleri tahmin ettim sadece

uzungöllü
1461 in arzusunu hırsını coşkusunu istiyorum.....

bu takımda en büyük eksik bunlar.... bunu da sağlayacak olan hocadır...

ama sonuç sıfır maalesef...

evimizde emrah ı oynuyoruz... yazıklar olsun size...

FC-ST-PAULI-61
Sercan coktan Antalyaya gitmeliydi,Tandogan,ali falan gibi ama bizde Adam
hala banko her Macta oynuyor.

Erbay
Stoper önliberoya veriyor. Önlibero geri pası bile zor atıyor. Sonra stoper tekrar başa dönüyor. Yine geri pas. Takım bu başka bir şey yok.

Ilelioglu
Ikinci yariya...

Serkan - Zeki ve Soner-Halil degisikligi ile baslamaliyiz. Ilerleyen dakikalarda veya oyunun gidisatina göre Sapara'nin yerinede Alan dahil olmali.

..

tarsus
30.09.2012, 20:01
mersin gibi takımlara tek forvet çıkmak resmen korkaklıktır,geriye çekilmek ise yenilgiyi hazırlamaktır.sağ tarafımız resmen otoban olmuş senol hoca serkanı seyrediyor seyrediyor seyrediyor seyrediyor.......

Emre GÜRDAL
Alan oyunda

zahido
Bakalim alanzinho kimin yerine girmis

Necmi6161
neyse 2. yarı başlıyor. inşallah değişikliği şimdiden yapar yoksa işimiz zor

Fatih Öztürk

Abi bu forumda en fazla MAY'ı savunan benim ama bu itham yakışmıyor.Şenol hoca paranın kralını Korede alıyordu bizde yarısını bile almıyor.Lütfen!

Ümit Küçük
30.09.2012, 20:02
alan aldı oyuna
il 10 dakka önemli

Kader KORELİ
Halil girsin diyenler var. Halil hasta.

Hasan YAYLI
Alan giriyo,Zokoranin yerine

tarsus
alan girmiş zokoranın yerine

Berke6198
Yine defansta dengeyi sağlamaya çalışan tek adam Bamba...

Erbay
Zokora'nın çıkması doğru. Sahada yoktu resmen. Anca geriye oynuyor.

bitirim
ikinci yarı halili oyuna sokalım diyen arkadaşlar takımı belliki maçtan maça takip ediyorsunuz adam ilk 18 de yok. bir şeyden haberiniz yok bari gölge etmeyin. Şenol hocayı en çok savunanlardanım amabu maç bencede hatalı. artık zokoradan vaz geçmeli böyle takımlara karşı zokora oynatılmaz

Mehmet Fatih Silik
Zoko cikti...dogru tercih

Harun
Kendi sahamızda yenilmeyelim yeter..

Alihan Ertürk
bence hala uyuyorsun :D saparayla alanzinyoyu değiştirdiğine göre :)))

O zaman Soner çıksın.

Burada anlamanız gereken Alan'ın oyuna girmesi gerektiği, kimin çıktığı önemli değil. :)

barisb
çift forvet...

Berkan
Yok o sakat bu sakat o idmana çıkmadı bu çıktı. Yeter be yeter. Oynadığın takımın çok mu süper kadrosu var.

Hatice Aslan
30.09.2012, 20:03
Zokora'yı çıkarıyor ofansif bir ortasahaya dönülüyor.

h@msi61
Zokora yok, Allah'a bin sukur...

Estragon
Enteresan, Şenol Hoca Zokorayı çıkartıp Alanzinho'yu aldı. Beklemiyordum açıkçası

Kader KORELİ
tahmin ettiğim gibi Zokora'nın yerine aldı Alanzinho'yu. Volkan'ın da kondisyonu yetmez diye herhalde onu da 70. dakikalarda alır oyuna Olcan'ın yerine.

Hamza Milet
janko -> Henrique

olcan -> Volkan

Soner -> Alanzinho

bir sans daha olsa serkan -> ZEKII YAVRU !

tarsus
helal olsun sonerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Meydan 08
hadi bakaaam :)

danger00
sonerrrrrr

Necmi6161
Soner herkesİ kapak ettİ.

forzaszgn
hepinize cevap olsun

SALDIRAY
Soner müthiş attı

ALDENİRO
Gooooooooooooooooolllllllllllll

Sefaenes
goooooooooooool

İskender Çakmak
Gooooooooooooooooooooollllll

Ömer1967
harika gol

Alihan Ertürk
Vay babayın kömüüüüüüüüüüüüüüğneee Soner !!!

Ümit Küçük
ne gol attı be ya

Mehmet Fatih Silik
Gooooooooooooooooooooooooooooooollll!! SOnerrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!

~UniCef~
süper bir gol

Tolga Han
gooooooolllllllllllllllllll :)

Hasan YAYLI
Gooooooooolllllllllll

SonnnnneeeeeRrrrrrrr

Harun
Tek kelime ile mükemmel bir gol.

artvints
alın size serkanla soner.

canim TS
simdi tam zamani :D

barisb
messi golüü :)

M. Fatih ALEMDAR
30.09.2012, 20:04
Gooooollllllllll

Sent from my iPhone using Tapatalk61

Berkan
Gollllllllllllllllllll

Hatice Aslan
Goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll Soneeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

DeAgLeMaNyAq
Çok klas bir gol aferin Soner...

Dereli

MAY sever böyle lafları, Ali Şen stili iftiralar.

Ilelioglu
Ikinci yariya...

Serkan - Zeki ve Soner-Halil degisikligi ile baslamaliyiz. Ilerleyen dakikalarda veya oyunun gidisatina göre Sapara'nin yerinede Alan dahil olmali.

..

Halil kadroda yok...:) O halde Soner'in yerine Volkan, Yasin'de Janko'nun yanina gecer. Ben olsam böyle yapardim.

Zokora-Alan degisikligi su durumda cok riskli, Mersin 2.golü bulabilir..

..

yatmaztara
açtım gol oldu işte bu beeeeaaaaaaaaaaaa

zahido
Inanilmaz guzel bir golllll

Uğur Ö.
Ne gol be.

Punisher-61
hepinize cevap olsun

Evt alan girdi gol oldu.. Adamin sahada olmasi bile yeter

Kader KORELİ
This is SONEEEEEEEEEEEEEER AYDOĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞDU be helal olsun

forzaszgn
işte ŞENOL GÜNEŞ

Mehmet Fatih Silik
Deminden beri takimi yerden yere vuranlara gelsin bu gol..KAPAK! ;)

~UniCef~
Ama lütfen su Serkani cikar lütfen..

canim TS
30.09.2012, 20:05
güzel gol harika

Ozan Yazıcı
Akıllıca bir gol, başka kimin önüne düşerse düşsün abanırdı orada.
Aferin lan Soner

bordoylamavi
durum vahim. dökülüyoruz diyecem ama dökülemiyoruz bile

uzungöllü
işte ŞENOL GÜNEŞ

sana helal olsun...

Fatih Öztürk
Mükemmel gol.

Hüseyin Çümen
Vallaha taktii ha

Ergin Varlibas
Sg istifa(!)

Hatice Aslan
30.09.2012, 20:06
Alanzinho şans getiriyor yav. :D Soner çıksın dedim ama süper bir cevap verdi. Helal olsun sana :D

GencZonguldak
Süper gol süper başlangıç. Hadi bakalım böyle devam.

tarsus
kaleye sert sutlar çekmeliyiz sehiç kesinlikle elden topu kaçırır takip etmeliyiz dönen topları

Sefaenes
bence degisiklik dogru yapti zokora alan degisikligi

polatmu
doprağım yazdı helal olsun devamı gelsin bu asla yetmez...

artvints
kimdi soner e ferhat çökmüş diyen çok merak ediyorum

Hasan YAYLI
Gool oldu diye soylemiyorum ama soyunma odasinda hersey konusulmus...

Takim anlayisinda degisiklik var,o ileri oynama arzusu goruyor...

Berke6198
30.09.2012, 20:07
Soner'e yeteneksiz diyenlere sadece gülüyorum :)

Hatice Aslan
Gool oldu diye soylemiyorum ama soyunma odasinda hersey konusulmus...

Takim anlayisinda degisiklik var,o ileri oynama arzusu goruyor...

Katılıyorum.

tarsus
serkan allah aşkına çıkkk artıkkkkk

Kasım BEKTAŞ
Mersin kendine gelemeden 2. golü de atmak lazım...

Ergin Varlibas
SG verdigi motivasyonu konusmazsiniz

artvints
nerden buluyolar böyle hakemleri ben anlamıyorum

Alihan Ertürk
Tolga'da bir GENEL MENAJER havası var. Maşallah tosunuma futbolu bırakınca büyük görevlere gelecek inşallah kulüpte.

Ahmet Başkaya
Alacağız bu maçı .

~UniCef~
30.09.2012, 20:08
Hic kimse yanlis anlamasin ama insallah cikar Serkan

Sencer Bulut
Takım saglam fırca yemiş

Fatih Öztürk

Motivasyona eyvallahta ilk yarıda rakip 3 pozisyonu atsa ne konuşacaktınız?

Hatice Aslan
30.09.2012, 20:09
Andre Celustka kim? :D

forzaszgn
Hocanin hakkini verİn İstİfacilar

virit
ne sakatlanması götünü kaldıramıyor adam.. aklınca dinleniyo. allahını seversen çıkar şu serkanı şenol hoca

Hatice Aslan
30.09.2012, 20:10
Hocanin hakkini verİn İstİfacilar

Yok maç sonucunu veya gol yiyelim diye bekliyorlar.. Bu kadar artniyetliler işte.

SALDIRAY
30.09.2012, 20:10
Serkana bak deli olucam arkadas direk caksana ortayı ıcerı ne beklıosun

barisb
30.09.2012, 20:11

neden, oralardan takım cok hırslı mı gözüküyor? bir gole tüm sorunları çözdünüz valla.

DeAgLeMaNyAq
Adrian ın bile ölüsü oynar şu takımda. Adrianı beğenmeyenler alın işte size ortasaha.

Geçen sene saç baş yolduran Adrian değil miydi?

orhan42
İkinci yarı takım kıpırdadı mı?

Sefer A.
lan Serkan yeter lan verdigin pasin agzina sag ayaginin bi tarafinaa .............

Ilelioglu
Daha hizli oynamliyiz...

..

Fatih Öztürk
Olcanı oyundan alıp Henriqueyle önde basmamız lazım.

iskenderunlu
30.09.2012, 20:12
valla izlerken uydum bu maçta açtım astonvilla maçını onu izledim

Alihan Ertürk
Allah'ım sen bize Serkan'ın eşinin Trabzon'u beğenmeyip ayrılmak istediği günleri göster yarabbi..

forzaszgn
Not tutarken dalga geçenler boşa yazmıyormuş yenilsekte çıkıp söyleseniz demi

~UniCef~
Allah askina cikart Serkni hoca..

canim TS
30.09.2012, 20:13
topu kontrol etmekte cok zorlaniyor bizim takim. Yanindaki adama bile pas vermekte zorluk cekiyoruz.

yatmaztara
celustkada çok ağırmış canım :)

Ilelioglu
Serkan geri dönmelerde sorun yasiyor...Yanliz Yasin'in de katkisi hic yok o tarafta..

..

artvints
celustka ya yavaş diyenler vardı.

Fatih Öztürk
Serkana kızıyorsunuzda Olcan ne halt yiyor sahada?

Emrullah
İmkanım olsa şu futbolcuları yerli yersiz yerden yere vuran çok bilmiş üyeleri deşifre ederdim. Ne çok biliyorsunuz kardeşim. Soner'den futbolcu mu olur diyen angutlar vardı. Adam kaç haftadır sakat ve ilk maçı. Form tutması lazım. Ama çok bilmiş yorumcularımız bundan adam olmaz diye ferman veriyorlar. Siz kimdiniz, ne biliyorsunuz?

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

TSezgin61
alin su macida kendimize gelelim yaaa

A.Gökhan AKIN
30.09.2012, 20:14
Allah askına bu nasıl orta saha adamlar her atakta 3 kisi yakalıyor defansı gol yenemek mucize ötesi olur bu gidişle

Sefer A.
30.09.2012, 20:14
Yasin oynayacaksa solda oynamali, fuzuli yere saga tikayip eksik oynamamiza gerek yok, o zaman Volkan oynasin madem illa Olcan solda oynayacak.........
habu Olcan da dandik Serkan Yanik'a 1 çalim atamiyorsa biraksin futbolu.....

orhan42
30.09.2012, 20:15
Eleştiri olur..Amenna da Soner'le Ferhat Çökmüş'ü kıyaslamak abestir..Gol attı diye yazmıyorum..Ama pek de değişiklik yok galiba oyunda..

DeAgLeMaNyAq
celustkada çok ağırmış canım :)

Önceki sayfalarda uzun mesafede ağır olmadığını yazdım. Onun sıkıntısı belini zor döndüren bir fiziğe sahip olması...

SEDER
alanzinyo kimin yerine girdi?

Ilelioglu
Janko'ya top sisirmekten vazgecsek iyi olur, yerdende etkili bir isim Janko...

..

Alihan Ertürk
30.09.2012, 20:16
Soner'in golü; http://s7.directupload.net/images/120930/cyfys7tj.swf

cerebrum
sapara ne paslar atıyor vallahii helal olsun......

Kasım Hilal
Haydiiki olsun.

Hatice Aslan
30.09.2012, 20:17
Aha da fenev maçındaki pozisyon gibi :O

Ilelioglu
Saga tarafta Serkan-Yasin ikilisi uyum sorunu yasiyorlar...

..

Alihan Ertürk
Bamba çok yavaş..

r9emre
30.09.2012, 20:18
Sapara'nın paslarının güzelliğine bak adamın 1 senesini Adrian yüzünden harcadılar.

tamuğ yamtar
Janko'ya top sisirmekten vazgecsek iyi olur, yerdende etkili bir isim Janko...

..

Şişirme hadi neyse de bindirsen yok ki, veya oralar da gezinen.

İndirdiği topları Mersin'liler alıyor hep.

DeAgLeMaNyAq
Bamba'dan top almak çok zor...

Fatih Öztürk
Allah muhafaza gol yersek Henrique hamlesi bence saçma olacak.Henrique şuan LAZIM!

artvints
stoperlerimiz hızlı baya. daha çok yüklenmek lazım

mete61bordomavi
En iyimiz solbamba

Hatice Aslan
Usain Bolt musun be BAMBA :)

tarsus
ya arkadas kim bu sol bambayı bulup getirmiş ise allah razı olsun ondan.birde bunun sağ bambasını bulsak serkandan kurtulsak:)

Ergin Varlibas
Bamba çok yavaş..

Saka dimi :)

Ilelioglu
30.09.2012, 20:19
Sag tarafta Serkan aksiyor...Yasin'de acigini kapatabilir ama nerde..

..

ALDENİRO
İŞİmİz zor...

DeAgLeMaNyAq
Bamba kart sınırına geldi yahu zaten stoper yok takımda...

Mehmet Fatih Silik
Bamba Kasimpa$a macinda dikkat etmesi lagzim...kart sinirinda...

gurkankyildiz
Bamba yardırdı Allah razı olsun bulup getirenden.

oğ 61 efsanesi
30.09.2012, 20:20
Janko'nun top ayağına ceza sahasında değerse gol olacak.Bekliyor şu an.Affedeceğini sanmıyorum.

Fatih Öztürk
Kasımpaşa maçında Bamba yok sanırım.sıkıntılı maç.

Ilelioglu
bamba kart sınırına geldi yahu zaten stoper yok takımda...

:)...........................

..

ALDENİRO
Olcan Çiksin henrİqe gİrsİn...

Hatice Aslan
Bamba Kasimpa$a macinda cezali

Şimdiden geçmiş olsun hepimize.

forzaszgn
yabancı sayısından dolayı ancak jankonun yerine henriqe girer ondn önde volkan kadrodaysa girerse ekili olur

DeAgLeMaNyAq
Bamba Kasimpa$a macinda cezali

Cezalı değil daha önce 2 kart gördü. Ama BJK maçında oynaması için o maçta kart görmemesi lazım...

cerebrum
sapara al şu maçı adamım....

Ozan Yazıcı
30.09.2012, 20:21
Allah'ım sen bize Serkan'ın eşinin Trabzon'u beğenmeyip ayrılmak istediği günleri göster yarabbi..

Süper

oğ 61 efsanesi
Şu Murat Erdoğan'dan benim gibi çok korkan var mı? Özellikle bizm maçlarda hangi takımda olursa olsun çok etkili oluyor.

Alihan Ertürk
Umarım Janko-Henri değişikliği gibi bir hata yapmazsın hocam!

orhan42
Bamba cezalı mı? Hem de paşa maçında..

Ilelioglu
Yeri gelmisken hemen yazalim, 3 tane Stoper ile baslamak hataymis meger...2 senedir yaziyorum ama degisen birsey yok..

..

SEDER
Olcan Çiksin henrİqe gİrsİn...

6 yabancı var şuan

Mehmet Fatih Silik
Cezalı değil daha önce 2 kart gördü. Ama BJK maçında oynaması için o maçta kart görmemesi lazım...

Evet Avrupa macini da saydim...

Hatice Aslan
Henriqueeeeeeeeeeeeeeeeee gir artık.

yatmaztara
30.09.2012, 20:22
henri giriyor.

Ümit Küçük
jankoyu alacak

Fatih Öztürk
Hayır Bamba cezalı değilmiş özür.bugün gördüğü 3.sarı kart.

tamuğ yamtar
Nobre bütün topları indiriyor.

Daha top alabilen olmadı maalesef.

Ozan Yazıcı
Mersin'in kadrosunun tamamına yakını tipik konsomatris futbolculardan oluşuyor.
Bu tipleri her sene farklı bir formayla karşınızda görürsünüz
Bunlara kaybedilecek puana yazık

gurkankyildiz
Janko çıktı Henrique oyunda.. Hayde bre pehlivan göreyim seni

28TS61
30.09.2012, 20:23
jankoyu cikartip henriqueyi aldi resmen ya senol gunes

DeAgLeMaNyAq
Janko'nun yanına ikinci forvet şart. Boş yere alın işte size Janko demenin pek anlamı yok...

Hatice Aslan
Yabancı sınırına takılıyoruz. Janko zaten tamamen hazır değil Henri inş fayda getirir.
Janko'yu çıkardı diye tepki gösterenler Saparayı mı cıkarsaydı?

Ozan Yazıcı
Umarım Janko-Henri değişikliği gibi bir hata yapmazsın hocam!

Bu da süper :alkış: