PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 6.Hafta | Trabzonspor - Mersin İdman Yurdu | 1-1

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

yatara
28.09.2012, 02:15
Olcanin Golü var bu ac, Halil yerine Emre Gürali görmeye tercih ederim ilk onbirde

Enes Ünal Kaya
28.09.2012, 02:48
Kadro Budur.

2.Yarı Volkanı , Saparayı ve Alanzinho yu Al Yorgun Rakibi Perişan Et..

http://a1209.hizliresim.com/11/w/dg688.jpg

Çakıroğlu İhsan
28.09.2012, 02:56
O dün akşam ki yazılan antreman kadrosuna göre böyle olur alanın yerine soner halil yerine adrian oynasa çiçek
----------------------onur------------------------
zeki-------celustka---------bamba--------emerson-
-------yasin--------zokora----alan--------olcan------
-------------------halil----------------------------
-------------------Janko------------------------------

ccd6167
28.09.2012, 03:39
uzun lig maratonunda sahamizda 14g-3b yada 15g-2b gibi biseyle bitirmek lazim sampiyonlk yada ilk 2 icin.

bu maclari farkli alip pasayi da yenip yakimin havasini bjk maci oncesi artmasi lazim..

kalavara
28.09.2012, 07:53
1- takımda bu kadar sık adale sakatlığı yaşanması ilginç. özcan bizati türkiye'de benden daha iyi kondisyoner yok demişti.bence bir açıklamaya ihtiyacımız var.

2- sapara'nın yokluğu adrian için bir şans, antrenmanlarda iyiyse hoca onu deneyebilir, aksi adrian'ın tamamen gözden düştüğünün kanıtıdır.

3- bu maçta janko ilk 11 de sahada olur büyük ihtimalle ama FB maçından kimi keser hoca? yasin-halil ikilisinden biri kesik yiyebilir ama işe bakın ki ikisi de bu dönemde formda.

4-önde baskı konusunda takımın iyi olduğunu FB maçında gördük, umarım oyuncular aynı ciddiyetle oynar mersin maçında da. eğer ciddiyette istikrar olursa önümüzdeki 3 maçta 7-9 puan alabiliriz.

5- FB maçındaki iyi oyuna rağmen ben hala takımın işler bir düzene kavuşmadığını düşünüyorum. şenol hoca bence bu sene kesinlikle bir sonraki sezonun hesaplarını yapıyor, şenol hoca belli bir kadro istikrarı yakalarsa türkiyenin en iyi hocasıdır...!!!

6- geçen seneden farkımız defansif anlamda daha iyi oluşumuz ve geçen seneden daha diri oluşumuzdur. diri takımlar türkiyede her zaman iş yapar.

Emirhan Yazıcı
28.09.2012, 08:12
Onur,Zeki,Bamba,Celustka,Emerson,Zokora,Soner,Adri an,Yasin,Olcan,Janko Kadronun Bu Şekilde Olacağını Düşünüyorum..

Yedekler: Zeki,Serkan,Vittek,Barış,Emre,Volkan,Halil

Olacağını Düşünüyorum..

3-4 Gollu Galibiyet Bekliyorum

artvints
28.09.2012, 08:53
soner korner kullanıyo ve içerde janko bamba mustafa emre celustka emerson var, bence gol olur :)

Berke6198
28.09.2012, 10:11
Eğer ki sapara böyle devam edecek olursa Colman'ı kesinlikle arattırmaz...

Armağan Dere
28.09.2012, 10:26
Eğer Yumlu sakatsa(iyi de olsa oynamasın),
Zokora stoper oynasın.
Barış Özbek forma giysin.

Berke6198
28.09.2012, 10:46
Eğer Yumlu sakatsa(iyi de olsa oynamasın),
Zokora stoper oynasın.
Barış Özbek forma giysin.

Zokora stoper olsun anlaşılabilir ancak Barış Özbek gerçekten bu takımın futbolcusu değil.

Semih AYDIN
28.09.2012, 11:14
Bu iki maçı da yenmemiz şart...

ANIL
28.09.2012, 11:18
Ortasaha rotasyonumuz gerçekten çok iyi kimi koyarsan koy oynar.

Armağan Dere
28.09.2012, 11:19
Zokora stoper olsun anlaşılabilir ancak Barış Özbek gerçekten bu takımın futbolcusu değil.

deneme açısından kardeşim,yoksa bence de bi işe yaramaz.
yatarak para alıyor adam.
bir senede 100 dk forma giymedi bu adam.

özçelik61
28.09.2012, 11:27
sapara ya bieşey mi oldu herkes sapara yok diyor kart cezalsı mı?

Erbay
28.09.2012, 11:39
sapara ya bieşey mi oldu herkes sapara yok diyor kart cezalsı mı?

Sakatmış, antrenmanlara çıkmamış yazılanlara göre.

özçelik61
28.09.2012, 11:41
alakası yok konu ile ama okunmaya değer bir yaz....
http://www.zaguda.net/haber/spor/giray-bulaktan-onemli-tespitler/1627.html

Murat 61
28.09.2012, 11:42
Hayırdır, Sapara sakatlandı mı ?

Oğuzhan
28.09.2012, 11:47
Hayırdır, Sapara sakatlandı mı ?

Şenol Güneş de sakatlanacak yakında :D

özçelik61
28.09.2012, 11:52
Sakatmış, antrenmanlara çıkmamış yazılanlara göre.

eyvallah renktaşım

Murat 61
28.09.2012, 11:53
Her hafta en az 2 oyuncu sakatlanıyor. Ters giden bir şeyler var sanki...

İskender Çakmak
28.09.2012, 11:57
sakatlar can sıkıyor biraz. Ama evimizde oynacağımız iki maçı da almak zorundayız. Puan kaybı üst sıralarla aramızı açar.
Dikkatli futbol bol gol ve üç puan.

sessizkral_1
28.09.2012, 12:17
Şenol hoca antremanda şunu denemiş

not: sapara,serkan,mustafa,colman sakat.

zeki---celustka--bamba---emerson

--------zokora----alanzinho-----

soner-------------------olcan

------------halil----------------

------------------janko---------

Ibo61
28.09.2012, 12:53
su gelecek 2 maci alsak süper olur....sonrasi gelir.... ama evdeki maclarimizda cok zorlaniyoruz ilk golü bulana kadar...gol yemeden öne gecsek fark gelebilir...yinede 1-0 olsun bizim olsun diyorum....önemli olan 3 puan!!!!

Oğuzhan
28.09.2012, 14:00
Gol yemeyeceğimizi düşünüyorum ben. 1 tane gol atarsak alırız maçı.

artvints
28.09.2012, 14:16
zeki celustka bamba emerson
-----zokora soner
--yasin emre olcan
---------janko

celustka nın performansı çok önemli.avni akerde zayıf takımlarla oynarken celustka ve bamba yı bırakıp tüm takımla hücum yapabiliriz.ikisi de atletik ve hızlı.ama yerleşik savunma da hata yapmaması gerekiyo.

Yaşar
28.09.2012, 14:31
Celustka hızlı mı?
Aman Allah'ım.
Ben körüm...

artvints
28.09.2012, 15:01
Celustka hızlı mı?
Aman Allah'ım.
Ben körüm...

değil mi hızlı ?

Yaşar
28.09.2012, 15:17
değil mi hızlı ?

Celustka çeviklikte gördüğüm en yavaş oyunculardan.
Önde oynamak zorunda olduğumuz maçlarda çok açık verir bu yüzden.

artvints
28.09.2012, 15:19
Celustka çeviklikte gördüğüm en yavaş oyunculardan.
Önde oynamak zorunda olduğumuz maçlarda çok açık verir bu yüzden.

benim de boyuna rağmen gördüğüm en çevik oyunculardan biri.nasıl olacak şimdi :)

demir
28.09.2012, 15:22
benim de boyuna rağmen gördüğüm en çevik oyunculardan biri.nasıl olacak şimdi :)

ben sana acıklıyım kardsım ....

celutska ıntere gol attıgında turkıyenın enıyı bek oyuncusu ve trabzonsporun en kalıtelı yerınde trabsferlerınden bırısı ama quresmadan calım yedıgınde yada onun hatası ıle mac kaybettıgımızdede ondan kotusu yok acıklama bu...

Yaşar
28.09.2012, 15:23

O zaman Videoton maçının 90. dakikasında Onur'Un kurtardığı pozisyonda ve Karabük maçında Shelton ile olan mücadelerini izlemeni tavsiye ederim.
Arkasına atılan toplarda çok büyük sıkıntılar yaşıyor.
Defansif oynayan takımın en iyi oyuncularından olur.
Fakat önde oynaması gereken bir takımda sıkıntı yaşar.

artvints
28.09.2012, 15:48
O zaman Videoton maçının 90. dakikasında Onur'Un kurtardığı pozisyonda ve Karabük maçında Shelton ile olan mücadelerini izlemeni tavsiye ederim.

arkaya top atılır,bence çözüm doğru baskı yapıp o topu attırmamakta, yoksa her defans oyuncusu sıkıntı yaşar arkaya atılan topta, ben birebirlerde rahat geçilmediğini ve çok dikkatli oynadığını düşünüyorum.çok da hızlı olduğunu söyleyebilirim.

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2012, 16:23
Celutska,çok kolay çalım yiyen, yavaş bir topçu.İyi bir hücum takımında işi yok.Biz de öyle bir takım olmadığımızdan,en azından şimdilik, sıkıntı yok.Ama iyi bir takımda Celutska'nın yeri yok Artvinli kardeşim.

Değil arkaya atılan toplarda, yanına bile atılsa bu top,Celutska kendine güveni olmayan yavaş bir futbolcu.Kim ne derse desin.Sorun zaten maçlarda ortaya çıkıyor.

Emirhan Makul
28.09.2012, 16:27
Celutska bence de koşmakta zorlanan biri, hani tamam yavaş ama sanki Allah onu hızlı koşmak için yaratmamış, futbolcu koşuşu yok adamda resmen, bir sağa bir sola yalpalana yalpalana koşuyor, herkesin geçebileceği bir bek.

DeAgLeMaNyAq
28.09.2012, 16:28
Hız ile çabukluğu çok sık karıştırıyoruz. Celustka uzun mesafede yeteri kadar hızlı bir oyuncu ama bileklerinin ağır olması sebebiyle dar alanda çok yavaş kalabiliyor...

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2012, 16:28
Celutska bence de koşmakta zorlanan biri, hani tamam yavaş ama sanki Allah onu hızlı koşmak için yaratmamış, futbolcu koşuşu yok adamda resmen, bir sağa bir sola yalpalana yalpalana koşuyor, herkesin geçebileceği bir bek.

Koyu yer açık ve net.Doğru.
Emir'im öpüyorum gözlerinden bu arada.

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2012, 16:29
Hız ile çabukluğu çok sık karıştırıyoruz. Celustka uzun mesafede yeteri kadar hızlı bir oyuncu ama bileklerinin ağır olması sebebiyle dar alanda çok yavaş kalabiliyor...

Yalnız uzun mesafede yeteri kadar hızlı olsa bile bize bu özelliğini henüz göstermedi.Adam bindirme bile yapmıyor ki kanattan,uzun koşu kaldı.

DeAgLeMaNyAq
28.09.2012, 16:35
Yalnız uzun mesafede yeteri kadar hızlı olsa bile bize bu özelliğini henüz göstermedi.Adam bindirme bile yapmıyor ki kanattan,uzun koşu kaldı.

Bunda hem fikiriz. Ayaklarına hakim olmasına karşılık bir Serkan, Cech veya Emerson gibi bindirme yapmaktan kaçınıyor. Deneme verimlilik oranı ise çok yüksektir. Serkan durmadan bindirme yapar ama bu ataklardan ciddi tehlike oluşturduğu pozisyon sayısı azdır. Celustka ise bindirme yaptı mı genelde etkili oluyor. Ancak 2 maçtır Emerson'un soldan tren gibi kaçtığı anları gördükten sonra Celustka da gözümüze çok yavaş gelebilir. Ama uzun mesafeli geriye dönüşlerde oldukça hızlı olduğunu düşünüyorum. Yalnız belini zor döndüren biri olduğu için gününde bir kanat oyuncusu Celustka'yı çok zorlar...

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2012, 16:42
Bunda hem fikiriz. Ayaklarına hakim olmasına karşılık bir Serkan, Cech veya Emerson gibi bindirme yapmaktan kaçınıyor. Deneme verimlilik oranı ise çok yüksektir. Serkan durmadan bindirme yapar ama bu ataklardan ciddi tehlike oluşturduğu pozisyon sayısı azdır. Celustka ise bindirme yaptı mı genelde etkili oluyor. Ancak 2 maçtır Emerson'un soldan tren gibi kaçtığı anları gördükten sonra Celustka da gözümüze çok yavaş gelebilir. Ama uzun mesafeli geriye dönüşlerde oldukça hızlı olduğunu düşünüyorum. Yalnız belini zor döndüren biri olduğu için gününde bir kanat oyuncusu Celustka'yı çok zorlar...

Senin yorumlarını devamlı okurum sevgili kardeşim.Futbol bilgine güvenmekle birlikte dediklerine katılıyorum,haklısın.Zaten demeye çalıştığım da senin son cümlen.

Emirhan Makul
28.09.2012, 17:05
Koyu yer açık ve net.Doğru.
Emir'im öpüyorum gözlerinden bu arada.

Selamlar abi :)

Skor tahminlerini de alalım yavaş yavaş, ne olur bu maç abi ?

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2012, 17:09
Selamlar abi :)

Skor tahminlerini de alalım yavaş yavaş, ne olur bu maç abi ?

Tahmin sayfasında yazdım ilk defa.
Maçı alırız Emir'im rahat ol:)

Bu takım iş yapacak.
Janko santrafor olarak kullanılmaya başlandığı taktirde:)

Tolga
28.09.2012, 17:10
Bu maçtada bir kimliğimiz oluşmazsa eğer 3.lük bu sezon içinde başarılı sayılabilir . . . Tabii eldeki futbolcuları kazanmaya yönelik çalışmalarla . . .

ANIL
28.09.2012, 17:12
culio ve nobreyi tuttukmu tamamdır. Zaten mersinin ligde galibiyeti yok mecburen kapanacaktır.

Çakıroğlu İhsan
28.09.2012, 17:36
Celustka halısahaya gelsin 1 pozisyon içinde 3 kere belini kırarım :D ama mersin maçında öyle bi topçu olmadığı için stoper oynayabilir sikinti olmaz

Sami Kuk
28.09.2012, 17:37
Bugün Kayıp Şehir var:) twitterde falan gündeme getirmek gerek:)

Yasin Altuntas
28.09.2012, 17:49

Arkaya atilan toplarda her Oyuncu yavas gözükür, cünkü gelen oyuncu hizla gelir ve kendisi bir anda hizlanmasi gerekir. Shelton ise bu Lig'de kosuyla gecemeyecegi bir Bek yok, hatta bence Celustka Shelton'u cok iyi savunmustu (ayni macta cok iyi formda olan bir Serkan bile daha fazla Problem yasamisti)

Celustka hizlanmasi vasat olan, fakat uzun alanda cok hizli olan bir futbolcu (FB macinda bir cok kez gösterdi bunu). Bence Serkan ve Celustka sahanin uzuluguna göre bir Yaris yapsa, Celu Serkan'a fark atar.

İlker Yazıcıoğlu
28.09.2012, 18:05
Arkaya atilan toplarda her Oyuncu yavas gözükür, cünkü gelen oyuncu hizla gelir ve kendisi bir anda hizlanmasi gerekir. Shelton ise bu Lig'de kosuyla gecemeyecegi bir Bek yok, hatta bence Celustka Shelton'u cok iyi savunmustu (ayni macta cok iyi formda olan bir Serkan bile daha fazla Problem yasamisti)

Celustka hizlanmasi vasat olan, fakat uzun alanda cok hizli olan bir futbolcu (FB macinda bir cok kez gösterdi bunu). Bence Serkan ve Celustka sahanin uzuluguna göre bir Yaris yapsa, Celu Serkan'a fark atar.

Hocam afedersin de sahaya at koysan o da koşar.Burada mesele koşmak değil ki!
Bu adam dar alanda çabuk geçilen, bence canlı bomba diyebileceğimiz bir adam.2 yıldır bizde oynuyor.Çok istisna maçları vardır iyi diyebileceğimiz ki, bu durum ne kadar yeterli bir futbolcuya iyi diyebilmek için tartışılır.

Koray
28.09.2012, 18:32
Janko'yu takıma sok artık Hocam.

Alihan Ertürk
28.09.2012, 18:36
8. Hafta | Beşiktaş-Trabzonspor / 21 Ekim Pazar ~ Saat : 19.00

*

Deplasman yasağı devam ediyor mu?

sessizkral_1
28.09.2012, 18:40
Şu webo yu almadıkya ona yanarım

Oğuzhan
28.09.2012, 18:41
Şu webo yu almadıkya ona yanarım

Janko Belediyespor'da olsa en az onun kadar atar zaten. Yaşlı adama dünya bonservis istiyorlar nasıl alacaksın

Furkan Dündar
28.09.2012, 19:14
ne yapıp edip kazanmalıyız ..Futbolumuzun günden güne olumlu yönde geliştiği düşüncesindeyim emerson takıma çok iyi oturdu diye düşünüyorum jankoyu da takıma kazandırdık mı tamamdır
mersin iyi güzel takım ama biizm seviyemizde değil oyuncularımız akıllı olurlarsa rahat kazanırız yeter ki bulduğumuz pozisyonları cömertce harcamayalım her 3 puan zirveye yaklaşmamıza yardımcı illa ki puan kayıbı yapacak üstümüzdekiler

Ilelioglu
28.09.2012, 19:17
Fenerbahce maci aldatmasin, bu mac sanildigindan daha zor gececektir. Kaldi ki Feneri psikolojik ve fiziksel anlamda cökmüs bir halde yakaladik.

Mustafa ile Sapara'nin sakat olduklarini düsünürsek, benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle...

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/536224_Trabzonspor.jpg

Senol Hoca büyük ihtimalle 6 yabanci ile cikacaktir. Eger öyle olursa Alan'i tercih etmesinden yanayim. Soner'in yerine Alan.

Kriterlere gelecek olursak...

1) Özellikle top rakipteyken pres yapmak sart, tabi belirli bölümlerde. Mesela ilk yarinin ilk 10 dakikasinda, ikinci yarinin ilk 10 ve son 10 dakilarinda pres yapmak sart. Hem golü bulmak acisindan, gol varsada rakibe göz actirmamak acisindan.

2) Hizli oynamaliyiz, cünkü icerde oynadigimiz maclarda rakiplerin cogu kapaniyor. Kiliti acmak icin hizli oyun sart. Yani tek pas veya verkaclar ile kaleye gitmeliyiz. Bunun disinda özelliklede kanatlari kullanmaliyiz. Beklerin sürekli olmasada zaman zaman ileriye cikmalari sart. Son olarak ise duran toplar. Duran toplari iyi degerlendirmeliyiz. Tabi iyide savunmaliyiz, özellikle adam paylasimina dikkat.

3) Yine tabiki takim halinde defans sart. Özellikle Olcan ve Yasin ikilisi beklere yardimci olmalilar. Gerektigi zamanda Halil orta sahaya.

4) Son olarak ise; Hakem ile tartismanin hicbir faydasi yok, kesinlikle kacinilmali. Gereksiz kartlar ilerki maclar icin büyük tehlike.

Not: Stoperde Celustka'nin yardimina gerektiginde Zokora, Bamba veya Zeki gitmeliler. Sonucta Celu'ya yabanci bir bölge. Yani Celu'yu kollamak lazim bu macta.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.:)

..

Harun
28.09.2012, 20:09
Janko ilk onbirde çıksın ve 90 dakika oynasın.Tek forvet oynarsa boşa kürek çektiğinizi göreceksiniz.

Cafer Bulur
28.09.2012, 20:17
Janko ilk onbirde çıksın ve 90 dakika oynasın.Tek forvet oynarsa boşa kürek çektiğinizi göreceksiniz.

Tek forvet oynarsa kanatlardan bol bol beslenmeli,aksi halde dedigin gibi bosa kürek ceker.

Ben halille birlikte cift forvet oynayacagini düsünüyorum.

Armağan Dere
28.09.2012, 20:29
21 Ekim Pazar:
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (BJK İnönü)

DeAgLeMaNyAq
28.09.2012, 20:56
21 Ekim Pazar:
19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (BJK İnönü)

Bu maçın günü ve saati için zaten başka alternatif olamaz ama TFF enteresan işler yapıyor. 2 günde bir yeni program açıklıyorlar. 2 gün önce 8.haftanın bugün de 9.hafta programı açıklandı. Şunları bir arada açıklamak çok mu zor...

SAFA
28.09.2012, 21:18
Bu 2 haftada içerde alacağımız Mersin ve Kasımpaşa galibiyetleri herşeyi yeniden başlatır .

Zafer Fidan
28.09.2012, 21:34
Maci alirsak gs ile 2 puan fark kalacak.

Gökhan Baymak
28.09.2012, 22:06
Mersin maçı kadromuz ;

---------------Onur----------------
Zeki---Celustka---Bamba---Emerson
-----------------------------------
--------------Zokora--------------
---------Soner-------Sapara-------
---------------Olcan---------------
---------Yasin--------Janko--------

Emirhan Makul
28.09.2012, 22:13
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918741665#post1918741665

Konudan sapmayalım arkadaşlar, forumun opsiyonel kullanımı için, bunları uygulamak önemli :)

Alakasız mesajları siliyorum ki, neyin nerede yazılacağına alışılsın.

Fatih Öztürk
28.09.2012, 22:41
Zirveye sarılmamız için bu maç çok önemli.kazanırsak şampiyonluk yarışına ortak oluruz.

tarsus
28.09.2012, 22:46
ahh olcan ahhh o gollerden birini atsaydın bu hafta mersini yendikten sonra tüm yalaka ve satılmış basına trabzonun küllerinden doğan gerçek bir efsane oldugunu gösterecektik

AyhanPe
28.09.2012, 22:49
vay canina..küme düsürmüstük takimi simdide sampiyonluk yarisina sokuyoruz :D

bizden taraftar olmaz arkadaslar..bosuna ugrasiyoruz..eyy gidi senol günes..sen simdi bir portekiz li olsaydin böyle mi olurdu..

Yunus Danışmaz
28.09.2012, 22:49
Nasıl yaaa!! Sapara sakatlandı mı??

Fatih Öztürk
28.09.2012, 22:52

bizden taraftar olmaz arkadaslar..bosuna ugrasiyoruz..eyy gidi senol günes..sen simdi bir portekiz li olsaydin böyle mi olurdu..

Trabzonspor bu kadroyla hocasızda ilk dört takım arasına girer bu ayrı mevzuda,bu kadronun şampiyonluğa oynamaması hakkaten üzüntü verir.

AyhanPe
28.09.2012, 22:58
Trabzonspor bu kadroyla hocasızda ilk dört takım arasına girer bu ayrı mevzuda,bu kadronun şampiyonluğa oynamaması hakkaten üzüntü verir.

:D :D 13. oldugumuz günlerde yasamistik degil mi? 3 sene ilk devreleri 17 puanin altinda da tamamlamis takimimiz olmustu..halbuki o kadro bazi uzmanlarimiz tarafindan gelmis gecmis en iyi kadrolardan biri sayiliyordu..harbiden o kadro zamanin sartlarina göre iyi bir kadroydu..ne hallere getirilmisti..

birde 82 puanlari da görmüslügümüz coktur..yada sampiyonlar ligine her sene katilip kil payi üst turu kacirmisliklarimizla dolu tarihimiz :D

dogru ya hocasizda oluyordu bu isler..diyorum ya keske portekiz li olsaydi diye..tüm bunlari yasamak zorunda kalmazdik..

Cafer Bulur
28.09.2012, 22:58

Bazen,hatta cogunda uclarda geziyoruz gercekten.

Antep maci sonrasi takimi yerden yere vururken fb maci sonrasi göklere cikardik.

Ama aslolan bir gercek var o da bu takimin sampiyonluk icin yeterli bir kadroya sahip olmadigidir.

Ama devre arasina 36 puanla falan girersek ikinci devrede birkac takviyeyle bir seyler olabilir.

Burak Sahin
28.09.2012, 23:00

bunun sebebi aslinda taraftardan ziyade ligin cok kalitesiz olmasi yukarida arkadasin biride yazmis su lige biz hocasiz ilk 4 garanti gireriz, eger gaysey Cl maclari cok agir gelirse belki süpriz bir sampiyonluk bile gelebilir....

AyhanPe
28.09.2012, 23:01
bu maci yüzde yüz kaybederiz diyordum ama cezali oldugumuz icin kazanacagimiza inaniyorum..kadinlar ve cocuklar oldugu maclarda takim gereksiz stres altinda oynamiyor maclari..cokca gördük bunu..hem haklarini yemeyelim..takimi olumlu yönde motive ediyorlar..,,futbol bilenler'' gibi degil..

su ceza isini minimum 10-15 maca cikarsa tff bizi sampiyon yapmis kadar iyiligi dokunur..

AyhanPe
28.09.2012, 23:03
bunun sebebi aslinda taraftardan ziyade ligin cok kalitesiz olmasi yukarida arkadasin biride yazmis su lige biz hocasiz ilk 4 garanti gireriz, eger gaysey Cl maclari cok agir gelirse belki süpriz bir sampiyonluk bile gelebilir....

benim o arkadasa verdigim cevap bu yorum icinde gecerli..

bize bu kafayla süpriz sampiyonluk gelmez..trabzonspor un önünde tek engel kendi taraftaridir..bu acik ve net..bütün maclari kadinlar ve cocuklar izlese ic saha puani en yüksek takim trabzonspor olur..

Fatih Öztürk
28.09.2012, 23:04
:D :D 13. oldugumuz günlerde yasamistik degil mi? 3 sene ilk devreleri 17 puanin altinda da tamamlamis takimimiz olmustu..halbuki o kadro bazi uzmanlarimiz tarafindan gelmis gecmis en iyi kadrolardan biri sayiliyordu..harbiden o kadro zamanin sartlarina göre iyi bir kadroydu..ne hallere getirilmisti..

birde 82 puanlari da görmüslügümüz coktur..yada sampiyonlar ligine her sene katilip kil payi üst turu kacirmisliklarimizla dolu tarihimiz :D

dogru ya hocasizda oluyordu bu isler..diyorum ya keske portekiz li olsaydi diye..tüm bunlari yasamak zorunda kalmazdik..

Dostum,Trabzonspor 46 yıllık mazisinde tek çok kötü olduğu sezon sadece 13.olduğumuz sezondu.
Her büyük takımın başından bu tür facia sezonlar geçebilir.
Daha 2 sene önce Galatasarayın düştüğü durum,Beşiktaş ve şikebahçenin geçmişte averajla kümede kalma vakalarını göz önüne getirirsek biz bu soytarı üçlüden çok daha iyiyiz bu konuda.

Unutmaki Ziya Doğanla bile şampiyonluğa gidiyorduk az daha:)

Anorthosis Famagusta Ve Videoton takımlarını elemek için hocaya hiç gerek yoktu.bunuda ayrı belirteyim.sözü nereye getirdiğimi gayet anladın:)

Harun_ayar_ts
28.09.2012, 23:05
çift forvet çıkalım farka gidelim

Göktuğ Altuntaş
28.09.2012, 23:07
bu maçın önemi bugünkü gs macıyla daha bir arttı hadi bakalım.

AyhanPe
28.09.2012, 23:09
Dostum,Trabzonspor 46 yıllık mazisinde tek çok kötü olduğu sezon sadece 13.olduğumuz sezondu.
Her büyük takımın başından bu tür facia sezonlar geçebilir.
Daha 2 sene önce Galatasarayın düştüğü durum,Beşiktaş ve şikebahçenin geçmişte averajla kümede kalma vakalarını göz önüne getirirsek biz bu soytarı üçlüden çok daha iyiyiz bu konuda.

Unutmaki Ziya Doğanla bile şampiyonluğa gidiyorduk az daha:)

Anorthosis Famagusta Ve Videoton takımlarını elemek için hocaya hiç gerek yoktu.bunuda ayrı belirteyim.sözü nereye getirdiğimi gayet anladın:)

ziya dogan la olan hadise kesinlikle bir rastlantiydi..böyle rastlanti basarilar tarihte doludur..

evet gecmiste unutulmaz aston villa maci vardi mesela :D ama tarihe gitmeye gerek yok sampiyonlar liginde 6 mactan sadece 1 kez maglup olmakta pek öyle her türk takimina nasip olmuyor..lucescu döneminde gs yapmisti bunu..hoca gerekiyor bunun icin..anliyorsun degil mi ??

dogru ya..kimi korsan koy..milli takim her zaman dünya 3. olurdu zaten..ne geregi var hocaya..

diyorum ya tek günah i onun trabzonspor lu olmasi..

Fatih Öztürk
28.09.2012, 23:17
ziya dogan la olan hadise kesinlikle bir rastlantiydi..böyle rastlanti basarilar tarihte doludur..

evet gecmiste unutulmaz aston villa maci vardi mesela :D ama tarihe gitmeye gerek yok sampiyonlar liginde 6 mactan sadece 1 kez maglup olmakta pek öyle her türk takimina nasip olmuyor..lucescu döneminde gs yapmisti bunu..hoca gerekiyor bunun icin..anliyorsun degil mi ??

dogru ya..kimi korsan koy..milli takim her zaman dünya 3. olurdu zaten..ne geregi var hocaya..

diyorum ya tek günah i onun trabzonspor lu olmasi..

Ziya Doğanın olduğu sezon yanılmıyorsam 12 maç üst üste kazanmıştık.12 maç üst üste kazanan RASTLANTI takım görmedim hiç.
Keza aynı kadro ertesi senede şampiyonluğa oynamış sezonu 2.bitirmişti.

Aston villadan bir kaç sezon önce iki kere Lyon bir kerede Barcelona zaferlerinide unutmayalım:)
Şampiyonlar liginde kısmen başarılıydık.iyi puanlar topladık.eyvallah bu çok iyide futbol namına Avni Akerdeki İnter maçı hariç çanakkale geçilmezleri oynayıp diğer maçlardan hep kılpayı puan aldık bunuda göz ardı etmeyelim.geçen sene oynadığımız 12 Avrupa maçlarından 1 (bir) galibiyet aldığımızıda vurgulayayım:)

arahna
28.09.2012, 23:21
bazı arkadaşlar feneri şöyle yakaladık böyle yakaladık diyor
biz senelerdir fenere üstünüz ama hakem sayesinde onlarca maç aldılar
bu maçta hakeme çok iş düşmedi kritik pozs olmadı
birkaç pozsda olmayan faulü nasıl verdi gördünüz
alexe temas yoktu
sarı kart da fazla kullandı
abartmayın feneri
adamlar senelerdir hakem şike teşvik ile oynuyorlar kaç senedir buna rağmen şamp olamıyorlar
bence mersinle fener veya st bb arasında fark yok
fenerin farkı hakemleri ve adamları
artık inanın ve anlayın
fener maçında iyti oynadık dikkatli ve gayretliydik
o şekilde oynayalım herkesi yeneriz

Sami Kuk
28.09.2012, 23:33
Bu arada Kayıp Şehirde adam odadaki bütün atkı bayrak forma ne varsa alıp çöpe attı hay ben senin:S:S

Hatice Aslan
28.09.2012, 23:45
Şampiyonlar liginde kısmen başarılıydık.iyi puanlar topladık.eyvallah bu çok iyide futbol namına Avni Akerdeki İnter maçı hariç çanakkale geçilmezleri oynayıp diğer maçlardan hep kılpayı puan aldık bunuda göz ardı etmeyelim.geçen sene oynadığımız 12 Avrupa maçlarından 1 (bir) galibiyet aldığımızıda vurgulayayım:)

İnter maçı harici çanakkale geçilmezi oynadık diyorsunuzda, maliyet ve kalite bakımından o takımların bizden ne kadar üstün olduğu ortada. Sanırım bizim takımı Real, Barca falan sanıyorsunuz. Ayrıca defans yapmak futbolda yok mu?

Yaşar
28.09.2012, 23:58
Trabzonspor takımı kendinden daha iyi takımlara karşı, çok daha iyi sonuçlar alabilecek bir oyuncu kadrosuna sahiptir.
Geçen seneden beri üst düzey maçların çoğunda güzel futbol ve zor yenilen bir takım görüntüsü vardı.
Bu tarz maçlarda zorlanmamızın sebebi ise, güçlü takımlara oynadığımız sistem ve kadronun aynı şekilde oynayabileceğini düşünmek ve farklı sistemler denememek.
Fb deplasmanından 1 puan almak başarıdır, o deplasmanda oynanan sitem tutmuştur.
Fakat aynı sistem ve kadro ile herhangi bir Anadolu takımına oynarken sıkıntı yaşarız.
Rakibin durumuna göre sistem belirlemek ve kadro çıkarmak gerekiyor.
Şampiyon olduğumuz sene derbilerde oynadığımız sistem ve kadro ile; Anadolu takımlarına oynadığımız sistem ve kadro tamamen farklıydı.

Fatih Öztürk
29.09.2012, 00:03
İnter maçı harici çanakkale geçilmezi oynadık diyorsunuzda, maliyet ve kalite bakımından o takımların bizden ne kadar üstün olduğu ortada. Sanırım bizim takımı Real, Barca falan sanıyorsunuz. Ayrıca defans yapmak futbolda yok mu?

Geçen sene transfere harcanan milyon euroları inanki ne Lille nede Cska Moskova takımı harcamıştır:)
Futbol olarak pek üstün takımlar olduğunu söyleyemem.futbol mantalitesi bizden daha doğrusu Türk takımlarının hepsinden çok daha üst düzey olduğu gerçeği kabul edilebilir.
Defans mevzusuna gelince elinden o kadar üst düzey hücüm oyuncusunu kaçırırsan yada başka deyişle rakiplerine kaptırırsan yapabileceğin tek şey takım halinde savunma yapmak.bunuda kısmen başarabildik.12 avrupa maçından sadece 1 galibiyet almak başarı kabul edilemez.Şampiyonlar Liginden gelen 7 puan çok iyiydi buda ayrı mevzu.

Berat Akçay
29.09.2012, 00:06
Lütfen kimse puan hesabı yapmasın . Ne zaman bu hesaba başlasak puan kaybı yaşıyoruz

Berke6198
29.09.2012, 00:08
Ordu maçından sonra ben bu tür takımlardan iyice korkmaya başladım... İnşallah sonumuz hayrolur. Gerçi geçen hafta ki oyunumuz umut vericiydi.

Çağatay_
29.09.2012, 00:33
Geçen sene transfere harcanan milyon euroları inanki ne Lille nede Cska Moskova takımı harcamıştır:)
Futbol olarak pek üstün takımlar olduğunu söyleyemem.futbol mantalitesi bizden daha doğrusu Türk takımlarının hepsinden çok daha üst düzey olduğu gerçeği kabul edilebilir.
Defans mevzusuna gelince elinden o kadar üst düzey hücüm oyuncusunu kaçırırsan yada başka deyişle rakiplerine kaptırırsan yapabileceğin tek şey takım halinde savunma yapmak.bunuda kısmen başarabildik.12 avrupa maçından sadece 1 galibiyet almak başarı kabul edilemez.Şampiyonlar Liginden gelen 7 puan çok iyiydi buda ayrı mevzu.

Lille ve CSKA'nın elindeki birer futbolcunun bonservisi Trabzonspor takımının 3 yıllık transfer harcamalarına bedeldir.

Dzagoev, Doumbia veya Hazard, Gervinho örneklerine bakarak bunu görebiliriz. Evet bunları büyük paralarla transfer etmediler, ama bu oyuncular bu paraları ediyor.

Bu takımlar fazla transfer yapmıyor gibi gözükürler, ama gidip 8-9 milyon euro'ya bir kanat oyuncusu, bir kaleci alabilirler. Parayı bizden çok daha akılcı ve gerçekçi kullandıkları için, senede 2 tane böyle transfer yapıp transferi kapatırlar mesela. Biz de "bunlar bizim kadar para harcamamış ki" deriz.. Mesela gidip incelesek, Porto veya Benfica bizim kadar para harcamamış olabilir. Ama bu onların elinde 30-40 milyon euroluk adamlar olmadığını göstermez.

Yani kıstas biraz yanlış olmuş diye düşünüyorum. Eğer söylenen nokta "onlar parayı çok daha iyi kullanıyor" ise doğru. Ama eğer onlar bizim kadar para harcamadı ama biz buna rağmen yenemedik ise, ona katılmam. Biz o kadar harcamalara rağmen onlar kadar güçlü değildik, bunu kabul edelim.

CSKA ve Lille avrupada her takıma problem yaratacak güçte takımlardır. O kadar da fark yok denecek ve sıradanlaştırılacak takımlar değildir. En iyi oynadığımız maçta tek bir hatada CSKA'nın maçı koparıp 3'e gittiğini hepimiz gördük, Lille ise bizi grupta en kötü durumlara düşüren takımdı.

kral 61
29.09.2012, 00:33
Bu maç zor geçicek Allah yardımcımız olsun inşallah 3 puan alan taraf biz oluruz

oğ 61 efsanesi
29.09.2012, 00:37
Ne zoru? Bence en kolay maçlardan birisi Ligde Mersin takımından daha zayıf ve daha ruhsuz kim var?Akhisar derseniz onun da ruhu var.2-0.Sonuç bu olur.

61trabzonomer
29.09.2012, 00:38
saparanın durumu nedir ?

Oğuzhan
29.09.2012, 00:45

Dalga mı geçiyorsun hocam ciddi misin ?

Adamların bir topçusunun değeri bizim takımın dörtte biri değerinde.

Fatih Öztürk
29.09.2012, 00:53
Lille ve CSKA'nın elindeki birer futbolcunun bonservisi Trabzonspor takımının 3 yıllık transfer harcamalarına bedeldir.

Dzagoev, Doumbia veya Hazard, Gervinho örneklerine bakarak bunu görebiliriz. Evet bunları büyük paralarla transfer etmediler, ama bu oyuncular bu paraları ediyor.

Bu takımlar fazla transfer yapmıyor gibi gözükürler, ama gidip 8-9 milyon euro'ya bir kanat oyuncusu, bir kaleci alabilirler. Parayı bizden çok daha akılcı ve gerçekçi kullandıkları için, senede 2 tane böyle transfer yapıp transferi kapatırlar mesela. Biz de "bunlar bizim kadar para harcamamış ki" deriz.. Mesela gidip incelesek, Porto veya Benfica bizim kadar para harcamamış olabilir. Ama bu onların elinde 30-40 milyon euroluk adamlar olmadığını göstermez.

Yani kıstas biraz yanlış olmuş diye düşünüyorum. Eğer söylenen nokta "onlar parayı çok daha iyi kullanıyor" ise doğru. Ama eğer onlar bizim kadar para harcamadı ama biz buna rağmen yenemedik ise, ona katılmam. Biz o kadar harcamalara rağmen onlar kadar güçlü değildik, bunu kabul edelim.

CSKA ve Lille avrupada her takıma problem yaratacak güçte takımlardır. O kadar da fark yok denecek ve sıradanlaştırılacak takımlar değildir. En iyi oynadığımız maçta tek bir hatada CSKA'nın maçı koparıp 3'e gittiğini hepimiz gördük, Lille ise bizi grupta en kötü durumlara düşüren takımdı.

Tabikide o takımların kadroları bizden daha kaliteliydi.benim vurgulamak istediğim konu bizim kadronun o sezonun başında çok büyük paralara kurulduğuyla alakalı.

Jaja,Selçuk,Teofilo,Egemen ve bir çok klas oyuncuyu bugün kadromuzda barındırsaydık kadro değerimiz farzı misal 90 milyon euroysa 120 milyonlarda olacaktı.gerçek Trabzonspor takımıyla o takımların arasında hiç bir fark yoktu.dayanamadık.dayanabilseydik onlar kadar güçlü olacaktık.belkide biz hapsedecektik onları yarı sahalarına.neyseki geçmiş geçmişte kaldı.

O takımlar elbette bizden daha çok para harcıyorlar.ama eminimki bizim yöneticiler gibi her menajere futbolcu başına 1 milyon euro kaptırmıyordur.bizim 1 liralık topçuya 5 lira verdiğimiz yerde onlar ederini veriyordur.

Berke6198
29.09.2012, 00:53
Sapara'nın tam kendine geliyor dediğimiz zamanda sakatlık geçirmesi kötü oldu. Umarım çokta önemli bir şey değildir.

Fatih Öztürk
29.09.2012, 00:57
Dalga mı geçiyorsun hocam ciddi misin ?

Adamların bir topçusunun değeri bizim takımın dörtte biri değerinde.

Dostum ben dalga geçmiyorumda sen yorumumu tam anlamamışsın.
O sene,yani geçen sene başında Trabzonspor futbolcu bonservislerine kulüp tarihinin en büyük paralarını verdi.
İstemeden yada iş bilmezlik yüzünden dağıtılan kadromuzun o takımlarla arasında pek fark yoktu.anlatmak istediğim bu.

memmedaga
29.09.2012, 01:14
kabze ile stancunun intikami aci oldu,
baslikla alakasi yok ama ordunun yendigi gsyi biz yenebilirmiyiz?
cevabim biz hic bi zaman sansli olmadik.

o yuzden yarinki macta sanstan cok iyi oyuna ihtiyacimiz var bu takimin fener karsisindaki oyunun tesaduf olmadigini "fener cok kotuydu o yuzden bu kadar ustun gozuktu trabzon" diyenlere kapak yapmalari lazim
Senol hocamin 89 da oyuncu degismesini bu sefer beklemiyorum genelde en kritik maclarda yapar.
insallah bu sene olumlu gelismeler olur belkide mustafa akcay yada daha uygun birisine koltugu devreder...

bu arada ben degisebilen bir insanim, en az 200 mesajim Senol hocaya destek mesaji idi onun kalmasini savundum hep

ama artik uygun bir zamanda uygun bir seklde sikecileri sevindirmeyecek bir sekilde ve zamanini kendi aciklayacagi bir sekilde ayrilmasi daha yararli olur gibime geliyor..

Çağatay_
29.09.2012, 01:25
Tabikide o takımların kadroları bizden daha kaliteliydi.benim vurgulamak istediğim konu bizim kadronun o sezonun başında çok büyük paralara kurulduğuyla alakalı.

Jaja,Selçuk,Teofilo,Egemen ve bir çok klas oyuncuyu bugün kadromuzda barındırsaydık kadro değerimiz farzı misal 90 milyon euroysa 120 milyonlarda olacaktı.gerçek Trabzonspor takımıyla o takımların arasında hiç bir fark yoktu.dayanamadık.dayanabilseydik onlar kadar güçlü olacaktık.belkide biz hapsedecektik onları yarı sahalarına.neyseki geçmiş geçmişte kaldı.

O takımlar elbette bizden daha çok para harcıyorlar.ama eminimki bizim yöneticiler gibi her menajere futbolcu başına 1 milyon euro kaptırmıyordur.bizim 1 liralık topçuya 5 lira verdiğimiz yerde onlar ederini veriyordur.

Evet biz bu paralara çok daha güçlü takım kurabilirdik. Neyse artık yapacak bir şey yok ileride bunları daha iyi yapacağımızı düşünüyorum.

Ama ben Selçuk'un gittiğine üzülmüyorum, sadece gidiş şekli hoşuma gitmedi. Ya paf takımda sürünmeliydi, ya da para getirmeliydi. Öyle bir gidiş şekli tamamen yönetimin hatasıdır. Neyse bunları konuşa konuşa sıkıldım nereye giderlerse gitsinler.

Armağan Dere
29.09.2012, 02:18
Bizim takımın değeri 40 milyon euro var mı acaba çok merak ediyorum

Gökhan Uzun
29.09.2012, 02:27
Bizim takımın değeri 40 milyon euro var mı acaba çok merak ediyorum

Takım değerini nasıl kriterlere göre hesaplayacağınıza bağlı biraz da ama herkes tarafından kabul edilen ve en makul site olan transfermakt a göre takım değerimiz 93 milyon euro

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/trabzonspor/startseite/verein_449.html

Armağan Dere
29.09.2012, 02:32
Baktım da bazı oyuncuları inanılmaz şişirmişler.

Gökhan Uzun
29.09.2012, 03:10
Baktım da bazı oyuncuları inanılmaz şişirmişler.

Hepimizin her bir oyuncu için biçtiğimiz kendi fiyatlarımız var tabi ama daha tarafsız gözle yapmaya çalışıyorlar ve genelde yakın fiyatlar.. her sene de güncelliyorlar o seneki form durumuna göre.. Tabi bazı oyuncular da beklenenden fazla olabiliyor örneğin burak 12 milyon euro gözüküyor...

Şentürk
29.09.2012, 03:20
2 Hafta alacağımız galibiyetlerle güzel bir hava yakalarız.

Şentürk
29.09.2012, 03:21
onur
zeki,celu,bamba,emerson
zokora,soner
halil,alan,yasin
janko

Semih AYDIN
29.09.2012, 10:51
Volkan oynar mı acaba

mertacar
29.09.2012, 10:53
mustafa ve sapara oynayabilecek durumdaysa en ideali ;
------------------------onur-------------------------
zeki-------yumlu----------bamba--------emerson-----
------------------zoko-----soner--------------------
volkan---------------sapara-----------------yasin---
--------------------janko---------------------------

emre güral da inşallah kadroda olur ve biraz da olsa zaman bulur.yavaştan yavaştan alışması lazım ondan çok şey bekliyorum.
zeki de biraz daha fizik olarak gelişir ve kilo verirse uzun yıllar görev yapar.
stoperde en ideali yumlu ve bamba , giray da gelirse az gol yeriz gibi bamba kısa zamanda sevgimizi fazlasıyla kazandı :) emerson zaten alternatifsiz ve gerçekten iyi bir oyuncu.
zoko ve soner zaten ortasaha da vazgeçilmez ,soner atlattı sakatalığını diğer partnerleri ise sapara ve ya alan olacaktır saparanın formda olduğunu düşünersek en iyisi :)colmanda döndüğünde sağlam bir göbeğimiz olacak.
volkanın hazırlık döneminde ve ilk maçtaki performanslarını düşünürsek talihsiz bir sakatlık yaşadı eğer o formu tekrar yakalarsa devamını getircek bir futbolcu kesinlikle güvenilmeli. Sol da ise yasin çok diri oynuyor zamanla alışacaktır olcan dinlendirilmeli ve kendine gelmeli.
ilerde ise artık janko oynamalı bi bakalım görelim :)

Ahmet Başkaya
29.09.2012, 11:08
Janko yine yedek başlayacak var mı iddaaya giren ?

exelans_25
29.09.2012, 11:26
bol gollü bir galibiyet almalıyız janko mutlaka 11 başlamalı

yavuzbaha
29.09.2012, 11:43

yüzde yüz yedek başlar,,,iddiaya ne gerek..Messi gelse 3 hafta takıma giremez

ağasarlı
29.09.2012, 11:44
sapara ne zaman sakatlandı???

mawro61
29.09.2012, 12:06
1-0 alırız.

Kaya
29.09.2012, 12:10
Avni Aker'de; tek parola! Mutlak galibiyet...

Umarım geleceğe umut veren bir oyun olur sahada...

Burak Sahin
29.09.2012, 12:20
Trabzonspor takımı kendinden daha iyi takımlara karşı, çok daha iyi sonuçlar alabilecek bir oyuncu kadrosuna sahiptir.
Geçen seneden beri üst düzey maçların çoğunda güzel futbol ve zor yenilen bir takım görüntüsü vardı.
Bu tarz maçlarda zorlanmamızın sebebi ise, güçlü takımlara oynadığımız sistem ve kadronun aynı şekilde oynayabileceğini düşünmek ve farklı sistemler denememek.
Fb deplasmanından 1 puan almak başarıdır, o deplasmanda oynanan sitem tutmuştur.
Fakat aynı sistem ve kadro ile herhangi bir Anadolu takımına oynarken sıkıntı yaşarız.
Rakibin durumuna göre sistem belirlemek ve kadro çıkarmak gerekiyor.
Şampiyon olduğumuz sene derbilerde oynadığımız sistem ve kadro ile; Anadolu takımlarına oynadığımız sistem ve kadro tamamen farklıydı.

Katilmakla beraber maalesef anadolu takimlarina karsi buyuk maclardaki gibi kontrollu oyun tercih ediliyor, buda bizi kesmiyor biz buyuk takimiz ve takimin potansiyeli bence baya iyi...

Oğuzhan
29.09.2012, 12:22

Neden Olcan geldiği ilk maçta 11 çıktı ?

İgzas-61
29.09.2012, 12:24
''Ofans sadece maçı kazandırır, ama iyi defans şampiyon yapar.'' Daha yapacak çok işimiz var

Berat Akçay
29.09.2012, 12:24
Neden Olcan geldiği ilk maçta 11 çıktı ?

Uzaklara gitme .Emerson ?

Burak Sahin
29.09.2012, 12:25
Yerel gazetelerden biri kuse kagida sampiyonluk posteri veriyormus allah rizasi icin biri bana gönderebilirmi?!?! Almanyaya yani, ilgilenenler özel mesaj atabilir...

Oğuzhan
29.09.2012, 12:27
Uzaklara gitme .Emerson ?

Anlamıyorum ben bu Şenol hoca yeni geleni oynatmıyor diyenleri. Oynayacak durumda mı adam ?

Ölü halde seyircinin önüne atıp oyuncunun taraftarda kötü izlenim yaratmasına mı ortam hazırlasın hazır olmadığı halde ilk 11 oynatarak ?

Biraz mantık lütfen.

iso_4939
29.09.2012, 12:28
farkındamısınız ersun yanal zamanında bınde bır sakatlık oluyordu yanındakı yardımcıları mukemmeldı.

Kamil Çakmak
29.09.2012, 12:32
Gs nin dün Ordu ihtilalınden sonra mu maçın 3 puan olması daha bir anlam kazanacak.

Cafer Bulur
29.09.2012, 12:34
farkındamısınız ersun yanal zamanında bınde bır sakatlık oluyordu yanındakı yardımcıları mukemmeldı.

Dogru ama ersun un son zamanlarinda takimin ayakta kalacak hali olmadigini da hatirliyormusun?

Bilenler bilir,ersun un kovulus macinda sivas a 3-0 yenilirken ezilip büzülmüstük.

ANIL
29.09.2012, 12:35
................onur
zeki.....celusk...bamba.....emers
...........zokora..soner
volkan........alanz............olcan
................janko

Cafer Bulur
29.09.2012, 12:37
................onur
zeki.....celusk...bamba.....emers
...........zokora..soner
volkan........alanz............olcan
................janko

Volkan in sakatligi gecti mi bilen var mi?

Eger gectiyse bence yasin in yerine degil olcan in yerine oynamali.

Yasin son 2 macta fena degildi,oynamaya devam etmeli.

Cihan Kibar
29.09.2012, 12:37
onur
serkan bamba emerson celustka
zokora- sapara
volka(yasin) olcan
janko halil

11'i ile çıkıp 2-0 alıcağımız karşılaşma olcak inşallah :)

MİSSE_MİSSE
29.09.2012, 12:54
--------zoko-----soner----
Halil-----olcan------yasin--- olcan teknik, surat olarak alanzinyoyla esit, guc acisindanda fazladir. Bence alanin yerinde cok iyi oynar

Gökhan Uzun
29.09.2012, 13:32
Volkan in sakatligi gecti mi bilen var mi?

Eger gectiyse bence yasin in yerine degil olcan in yerine oynamali.

Yasin son 2 macta fena degildi,oynamaya devam etmeli.

geçen hafta kurtulmuştu fakat takımla hiç çalışmadığı için 18 e alınmadı.. 18 e girer ama yedek başlar diye tahmin ediyorum..

forzaszgn
29.09.2012, 13:40
sapara ne zaman sakatlandı???

bu hafta idmanda

Berke6198
29.09.2012, 13:42

Yok artık.

forzaszgn
29.09.2012, 13:43
bence işte zokoranın olmaması gereken maçlardan biri maçın gidişatına göre oyuna alınmalı

soner-sapara ikilisi daha yaratıcı evet daha az kesici ama topla çok daha rahat oynayıp oyunu yönlendirirler

şuanki kadroda en iyi ortasaha üçlümüz bence

COLMAN-SAPARA-SONER

topu çok iyi yönlendirirler

tarsus
29.09.2012, 13:46
Mersinin orta sahasina pres yaparak alan daralttigimizda kesinlikle galip gelecegimiz bir mac olur,senol hoca oynatirsa olcan gol atar ve asist yaparak kendini affettirir. 3-0 alacagiz insallah

Hasan YAYLI
29.09.2012, 13:48
Kesin galip gelmeliyiz,fbyi yenmiş olsak liderliğe geçerdik bu hafta :(

angraf
29.09.2012, 14:00
mersin - kasımpaşa bu iki maçıda alıp liderliğe oturma planlarına odaklanmalıyız sonrasında

Oğuzhan
29.09.2012, 14:01
Bir gol bulabilseydik Kadıköy'de çok farklı olacaktı her şey be olmayınca olmuyor.

forzaszgn
29.09.2012, 14:16
Sakatlık mevzusunda daha öncede yazmıştım çalışan isimler SPORCU HEKİMİ DEĞİLLL..

daha önceki doktorlarda değildi anatomici ve ortopedist ti iyi biliyorum sporcu hekimliği başkadır..

tıp okuyorum hedefimde sporcu hekimliği bi gün trabzonsporumda görev alma aşkıyla bu işe başkoydum

inşalla Allah nasip eder

mesut çelebi sporcu hekimi ancak sporcu ilk sakatlandığında o mu görüyor şüpheliyim

DeAgLeMaNyAq
29.09.2012, 14:48
Kesin galip gelmeliyiz,fbyi yenmiş olsak liderliğe geçerdik bu hafta :(

Liderliğe geçmezdik ama paylaşırdık. Çünkü GS'nin averajı 7, bizim 2. Hadi FB'yi 2 farklı yendik diye kabul etsek de liderlik için Mersin'i 4 farkla yenmemiz gerekirdi...

Furkan S.
29.09.2012, 15:17
Onur,Zeki,Celustka,Bamba,Emerson,Zokora,Soner,Adri an,Olcan,Yasin,Janko şu ilk 11 ile oynasak nasıl olur?

Atakan
29.09.2012, 15:21
Onur,Zeki,Celustka,Bamba,Emerson,Zokora,Soner,Adri an,Olcan,Yasin,Janko şu ilk 11 ile oynasak nasıl olur?

Halil olmadan olur mu hiç :)

Furkan S.
29.09.2012, 15:33
Halil olmadan olur mu hiç :)

İlla Halil olacaksa :) Onur,Zeki,Celustka,Bamba,Emerson,Zokora,Soner,Olca n,Yasin,Halil,Janko

Hüseyin Başoğlu
29.09.2012, 15:39
artık fener macını unutalım gecti gitti önemli olan bu macı alıp fener macı ile gelmekte olan güven ve tempoyu bu macla getirmek bu macta yapacagımız bir patlama dönem sonundaki gs macına kadar düz gider :)

MuratJ
29.09.2012, 15:43
her hafta 2 sakat veriliyor. takımın ideal 11inden 5 adam sakat diye oynatılamıyor. bi bedel ödeyen bi açıklama yapan yok. her hafta 2 sakat mı verecek bu takım ? ben bu konu hakkında açıklama bekliyorum. çünkü kafama çok takılıyor. işini bilmeyen bazı kişiler var demek ki.

Onur, Zeki, Celustka, Bamba, Emerson, Zokora, Soner, Alanzinho, Yasin, Halil, Janko

Berkay Yılmaz
29.09.2012, 15:46
Zeki ve Janko ilk on birde sahaya çıkmalı.

Hüseyin Başoğlu
29.09.2012, 15:49
her hafta 2 sakat veriliyor. takımın ideal 11inden 5 adam sakat diye oynatılamıyor. bi bedel ödeyen bi açıklama yapan yok. her hafta 2 sakat mı verecek bu takım ? ben bu konu hakkında açıklama bekliyorum. çünkü kafama çok takılıyor. işini bilmeyen bazı kişiler var demek ki.

Onur, Zeki, Celustka, Bamba, Emerson, Zokora, Soner, Alanzinho, Yasin, Halil, Janko

colman a2 ile mac yaparken sakatlandı tolga gozumuzun onunde sakatlandı mustafa sapara mac sonrası agrılardan dolayı antremanlara katılamadı girayda gozumuzun onunde catladı eli bi soner nerde sakatlanmıstı hatırlamıyorum simdi nerde kimin ne sucu var ?

Dip.Ing.Mag.
29.09.2012, 15:55
Bu takım çift forvet oymamalıdır ve bu ikili Halil ve janko olmalıdır.
7 mac 4 gol saka gibi

Berke6198
29.09.2012, 16:54
Bu maçı alırsak Galatasaray'la aramızdaki puan farkı 2 ye iniyor değil mi ?

Berke6198
29.09.2012, 17:01
Bir zamanlar transfer başlığında Gökhan Ünal'ın gelmesini söyleyenlere Karabükspor-Gümüşhanespor maçını izlemelerini öneririm :)

Samet Yildirim
29.09.2012, 17:25
Böyle olur.

------------Onur------------
Zeki------Celu-Bamba----Emerson
----------Zoko-Soner--------
---Yasin-----Halil-----Olcan---
-------------Janko------------

Yedekler: Zeki Yavru, Serkan, Adrian, Henrique, Alanzinho, Volkan, Baris Ö.

Mustafa ve Sapara sakatlikdan dolayi olmazlar.

Hatice Aslan
29.09.2012, 17:38
TRABZONSPOR'UN MERSİN İY MAÇI MUHTEMEL 11'İ:

Onur - Zeki Yavru, Celustka, Bamba, Emerson,Soner, Zokora, Alanzinho, Yasin, Olcan, Halil

Tayfun
29.09.2012, 17:47
Janko'yu ilk 11'de oynatmaz Şenol Güneş daha saha kenarında ısınıp tavaf etmesi lazım oraları !

Emirhan Makul
29.09.2012, 17:47
Halil ile olan tüm kadrolar tansiyonumu 2 puan düşürüyor, halil denilince 5 tane zeytin yemem gerekiyor, düşüp bayılmam geliyor.

Cafer Bulur
29.09.2012, 18:45
Senol günesin ne yapip edip janko yu hazir hale getirmesi gerekiyor,baska caremiz yok.

Kac haftadir janko suz oynayip da gol atamayan bir takim ne olacak da goller atacak?

Janko hazir olmayabilir ama hoca da onu hazir hale getirmeli,son 10 dakika oynatilarak da bir oyuncu haizr hale getirilmez.

En basit örnek burak yilmazdir,kendisi ilk geldiginde sac bas yoldurmasina ragmen nasil olup da oynatildiysa ayni yöntem jankoda da takip edilmeli.

Fatih Öztürk
29.09.2012, 18:51
Senol günesin ne yapip edip janko yu hazir hale getirmesi gerekiyor,baska caremiz yok.

Kac haftadir janko suz oynayip da gol atamayan bir takim ne olacak da goller atacak?

Janko hazir olmayabilir ama hoca da onu hazir hale getirmeli,son 10 dakika oynatilarak da bir oyuncu haizr hale getirilmez.

En basit örnek burak yilmazdir,kendisi ilk geldiginde sac bas yoldurmasina ragmen nasil olup da oynatildiysa ayni yöntem jankoda da takip edilmeli.

Janko henüz ilk onbirde oynayacak kıvama gelmedi.bu haftada büyük ihtimalle yedekler arasında olacak.

Cafer Bulur
29.09.2012, 19:09
Janko henüz ilk onbirde oynayacak kıvama gelmedi.bu haftada büyük ihtimalle yedekler arasında olacak.

Bu adam yedek kulübesini isitip mi hazir hale gelecek?:)

kürşat şen
29.09.2012, 19:20
fenerbahçe dizilimiyle sahaya çıkaaktır şenol hoca tahminim..
janko ilk 11 süpriziyle karşııza çıkabilir..
tempo yapıp oyunu rakip sahaya yıkarsak bu maçı rahat alırız..

Hasan61
29.09.2012, 20:36
Şikeciler de yeniliyor.Herkesin puan kaybettiği haftada bizim de bu geleneğe uyma huyumuz olsa da ne yapıp,edip 3 puan almamız lazım.

Özgür KARADENİZ
29.09.2012, 20:42
Şikeciler de yeniliyor.Herkesin puan kaybettiği haftada bizim de bu geleneğe uyma huyumuz olsa da ne yapıp,edip 3 puan almamız lazım.

Yalnız 65 te Özerin yerine giren hüseyin kala 1 gol 1 asistle oynuyor pasada...
Allah da biliyor içimi ya,özerin oyunda kaldıgı 65 dakikada saha içindeki hareketleri,hiçde samimi gelmemişdi bana...
Hatta Hüseyin Kala oyuna girerken evin içinde bagırdım...
"Hadi oglum hüseyin öyle iyi bi performans gösterirsin inş. da,Özerin yaptıgı namussuzlugu gün yüzüne cıkarırsın " diye...

yorumsuz6117
29.09.2012, 20:46
Garanti bizde puan kaybederiz şimdi. :D

Oğuzhan
29.09.2012, 20:48
Şu maçı aldığımız zaman her şey çok farklı olacak.

Mustafa Umut
29.09.2012, 20:51
Benim bildiğim Trabzonspor yine böylesine önemli bir maçta -ben diyeyim 6, siz deyin 9 puanlık bir maç- yine puan kaybedecektir. Bonkör olacaktır yine, dağıtacaktır puanları.
İnşallah bunu yıkar geçeriz ve ibreleri tamamen tersine çeviririz gönül bunu istiyor tabi ki..

61trabzonomer
29.09.2012, 20:51
yarın farklı kazanırsak sadece 3 puan değil iyide bir hava kazanır takım moral çok önemli..

ağasarlı
29.09.2012, 21:02
Garanti bizde puan kaybederiz şimdi. :D

sürüden ayrılanı kurt kapar :D

Semih AYDIN
29.09.2012, 21:04
Şampiyon takımımız, Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarını akşam saatlerinde basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Emre ÖZTÜRK
29.09.2012, 21:04
Bence bu maçı farklı kazanacağız

Tayfun Aydın
29.09.2012, 21:05
febeş maçında oynanan oyunu beğenmiştim ama bu akşam Kasımpaşa silindir gibi geçti üstünden bunların valla febeş maçında ki oyun kıstas olacak gibi değil.

hofsaale
29.09.2012, 21:07
Bu mac cok onemli!
Kesinlikle iki forvetle cikmamiz lazim sahaya!

-------zokora-----soner--------
Yasin---------------------olcan
----------janko-halil------------

Oğuzhan
29.09.2012, 21:08
febeş maçında oynanan oyunu beğenmiştim ama bu akşam Kasımpaşa silindir gibi geçti üstünden bunların valla febeş maçında ki oyun kıstas olacak gibi değil.

Fenerbahçe Kadıköy'de 50 maçtır böyle ezilmemiştir. Bir GS maçı hatırlıyorum ben o kadar. Dışarıyla içerisi bir değil yani. Ayrıca Kasımpaşa'da kadro kalitesi olarak bizim pek altımızda değil bu sene hepsi yetenekli oyuncularının.

Şentürk
29.09.2012, 21:09
3-0 biter :)

Tayfun Aydın
29.09.2012, 21:10
Fenerbahçe Kadıköy'de 50 maçtır böyle ezilmemiştir. Bir GS maçı hatırlıyorum ben o kadar. Dışarıyla içerisi bir değil yani. Ayrıca Kasımpaşa'da kadro kalitesi olarak bizim pek altımızda değil bu sene hepsi yetenekli oyuncularının.

sanırım Kasımpaşa maçını izlememişsin tamam içerisi dışarısı fark eder ama febeş (beter olsun)rezaletti.

Asi Çaykaralı61
29.09.2012, 21:11
Haydi büyük TRABZONSPOR'um yarın ki Mersin İ.Y. maçının önemi daha çok arttı

Hedef her zaman ki gibi ya galibiyet ya galibiyet

Cafer Bulur
29.09.2012, 21:12
sanırım Kasımpaşa maçını izlememişsin tamam içerisi dışarısı fark eder ama febeş (beter olsun)rezaletti.

Fb gecen haftada kötüydü ama bu aksam daha da kötüydü.

Ama senin de dedigin gibi bizim icin ölcü yarin ve gelecek haftaki kasimpasa maci olacak.

Hasan61
29.09.2012, 21:12
Karabük ve Fener'i elimizden kaçırdık,Antep'e aptalca bir penaltıyla yenildik.
Şu fikstürü full çekerek geçmek pek zor değildi.

Mehmet S. Pervan
29.09.2012, 21:13
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11577&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Şampiyon takımımız, Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıklarını akşam saatlerinde basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

Tahir61
29.09.2012, 21:15
hadi koçlarım alın şu maçı açılsın 8 in yolu

http://d1209.hizliresim.com/11/x/dhx6y.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Oğuzhan
29.09.2012, 21:16
8 yolunda çok önemli bir maç inşallah utandırmayacaklar bizi.

brnclhn
29.09.2012, 21:17
ya bırakın Allah aşkına her anadolu takımıyla maça çıkarken fark atarız diyen ne kadar çok kişi çıkıyo.ama görmuo musunuz ligin en az atan takımlarından biriyiz cok zor gol atıoruz ne farkı.korkak oynamasak 3 4 atarız evet ama cokkk ama cooooook korkağız aman yemiyelim de nolursa olsun die maç kazanamıoruz yine ole olcak.en fazla berabere en fazla 1 gol atarız bu kadar basit 2 gole şükrederim

Yaldız61
29.09.2012, 21:18
hadi aslanlarım bizim için saldırın bu hafta cok önemli

Samet Yildirim
29.09.2012, 21:27
3 puan sart...

Taraftar tika basa doldurmali...daha dogrusu kadinlar coluk cocuk...Tiklim tiklim olmali...

Necmettin ALTUNTAŞ
29.09.2012, 21:36
İnşallah 3 puan.

Hatice Aslan
29.09.2012, 21:42
http://f1209.hizliresim.com/11/x/dhy8s.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Yaşar
29.09.2012, 21:58
Janko'nun 11'de oynamama ihtimalinin yüksek olduğu ve Fb maçı kadrosuyla çıkacağımız söylentileri dolaşıyor.
Elimize geçen bu fırsatı tepmemek lazım.

alper*
29.09.2012, 22:01
Yarım sıfır olsun bizim olsun :)

Samet Yildirim
29.09.2012, 22:03
Marc Janko oynar...

Bosuna ugrasmayin...

Furkan Dündar
29.09.2012, 22:03
maçı alalım da skor falan fark etmez 3-4 sayfa önce yazdıgım gibi puan kaybedecekler dedim ve kaybettiler keşke iddaa oynasaydım :(

Mert Oğuzlu61
29.09.2012, 22:07
________________onur________________

____zeki_____yumlu____bamba____emerson

_____yasin_____soner____zokora____olcan

_______________halil____janko

sapara felan sakat, şöyle birşey olabilir belki... soner düzeldi mi bilmiyorum, umarım çıkar oynar yoksa orta sahada sıkıntı olacak.

Hatice Aslan
29.09.2012, 22:08
http://c1209.hizliresim.com/11/x/dhz5s.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Güntekin Onay : Fb gecen hafta TRABZONSPOR maçında mucizevi bir sekilde beraberliği kurtarmıştı !!

Samet Türkmen
29.09.2012, 22:08
2 sene sonra ilk defa heyecanla beklediğim bir maç. Diğerlerinin aldığı sonuç ortada. Güzel günler için kazanmak şart :)

Hatice Aslan
29.09.2012, 22:10
Futbol Tv
Aldığımız bilgilere göre Aykut Kocaman şuan futbolculara veda konuşması yapıyor.
Beğen · · Paylaş · 1 · birkaç saniye önce, mobil ile ·

Samet Türkmen
29.09.2012, 22:14
Futbol Tv
Aldığımız bilgilere göre Aykut Kocaman şuan futbolculara veda konuşması yapıyor.
Beğen · · Paylaş · 1 · birkaç saniye önce, mobil ile ·

Kalsın ya nereye gidiyor Aykut ? İyi olmadı şimdi .

Hatice Aslan
29.09.2012, 22:18
Kalsın ya nereye gidiyor Aykut ? İyi olmadı şimdi .

Öyle yazılıyor bilemiyorum.

yorumsuz6117
29.09.2012, 22:26
fb maçı kadrosuyla çıkmak büyük hata olur.

Enes Ünal Kaya
29.09.2012, 22:26
Bu Maçı Almak Artık Şart Oldu

Koray
29.09.2012, 22:28
Bahanesi yok bu maçı mutlaka kazanmalıyız.

gs ve fb puan kaybetmişken bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz.

Çünkü Mersin'den sonra içerde tekrar Kasımpaşa'yla oynayacağız, bu iki maçı alırsak ya lideriz yada 2.

Oğuzhan
29.09.2012, 22:31
Gerekirse rakibi döve döve o topu içeriye sokup 3 puan almamız lazım kendi evimizde.

mertacar
29.09.2012, 22:32
bu hafta bayan seyircilerimiz stadı doldurmalı

Yaşar
29.09.2012, 22:33
2 haftadır güzel top oynayan, savaşan, yardımlaşan takımın gol yollarında sıkıntı çekmesinin nedeni tek forvet oynamaktır.
Yarın da istediğimiz kadar güzel oynayıp, iyi mücadele edelim, tek forvetle oynadığımız takdirde sıkıntılı bir maç izleriz.
Oysa 2 haftadır ortasahada iyi top yapan, kanatları etkili kullanan takımın cezasahasına fazla adam sokması demek rakip defansın dengesini bozmak demektir.
Mersin İdman yurdu takımı kolay gol atan ve kolay gol yiyen bir takım.
En az 2 gol atmalıyız ki maçı kazanabilelim.

Necmettin ALTUNTAŞ
29.09.2012, 22:36
Gerekirse rakibi döve döve o topu içeriye sokup 3 puan almamız lazım kendi evimizde.

Dayak yemeyelim de.

Alihan Ertürk
29.09.2012, 22:46
Kazanırsak zirve potasına gireceğiz hayırlısıyla iyice.

Sonrası belli.. 8'e doğru inatla!

Hasan YAYLI
29.09.2012, 22:53
Alin aslanlar su maci...

Hatice Aslan
29.09.2012, 22:59
ADAMLIK Farkı Siz Hala Heykelini Dikin , Hasan Yener'in Dediği Gibi Biz Heykel Dikmeye Kalksak Trabzon'da Sokak Kalmaz.

Sizce kaptan kim ?

Bordo mavili takımın kaptanı Tolga Zengin, Avni Aker'de oynadıkları Sivasspor maçında şanssız bir şekilde yere düştükten sonra oyuna devam edememiş yerini Onur'a bırakmıştı.Kendisi bir, bir buçuk ay kadar sahalarda olmayacak.Üstteki fotoğraf Trabzonspor'un dünkü idmanında çekildi.Tolga idmana gelerek arkadaşlarına moral veriyor, maç toplantılarına katılıyor, kaleci arkadaşlarını motive ediyordu.

Bu akşam oyundan çıkan Alex'in oturduğu yeri gördükten sonra şaşkınlıkla beraber kızgınlık da ortaya çıktı çoğunluk kesim tarafından.Kulübede oturması gereken adam tribüne gitmişti.Kadroda olmayan bir futbolcu olsa Alex anlarım.Takım galiptir onda da hak veririm ama senin en azından yedek kulübesinde oturanlara ağabeylik yapacak zamanken taraftarın yanına çıkmanın ardında farklı nedenler vardır.En azından dışarı öyle yansırki, yansıdı da.Aykut hocayı sabote eylemi gayesi taşıyorsa 'tribün gezisi' buna hiç bir zaman ulaşamayacaksın Alex.Çok iyi bir oyuncu olabilir, heykeli de dikilebilir ama bu ona takımda at koşturacağı hakkını vermez.

Tolga Zengin 99 yılında altyapı oyuncusu olarak başladığı Trabzonspor'da sadece iki senedir gerçek performanslı bir kaleci olarak göze çarpsa da ayrılmayı, takımda sorun çıkarmayı bir gün bile düşünmedi, eyleme dönüştürmedi.Alex de 10 seneye yaklaşan Fenerbahçe kariyerinde neredeyse bir Türk olarak görülürken yaptıkları ortada.Gidiş senaryosunun ardından bırakılan yedek kulübesi...

Kaptan her anlamda takımını sırtlayan insana denir.Bu durum skordan da ötedir.Sizce kaptan kim ?

http://f1209.hizliresim.com/11/x/dj10c.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Konuyla alakasız ama beğendim ve paylaşmak istedim.

Koray
29.09.2012, 23:02
Rakiplerin puan kaybettiği haftalarda bizede bi haller oluyor o yüzden korkmuyor değilim.

Mersin'in o berbat defansı karşısında puan kaybedersek diyecek laf yok.

Helvacı61
29.09.2012, 23:12
arkadaşlar konu dışı ama klübe nasıl üye olabilirim üyelik için trabzona gitmeye gerek varmı senelik ücreti nedir..bir arkadaş anlatsa iyi olur..

Yasin Altuntas
29.09.2012, 23:19
Genellikle böyle maclari kaybettiğimiz için aslında soylemeye korkuyorum, ama mutlak galibiyetle bitmesi gereken bir maç. Bu kaçı alırsak Fenerbahçeye karşı oynanan oyundan sonra 3 puan ile önlerine geçerek takım olarak derin bur Oh çekeriz.

En azından bir süre için kargaları deliklerine geri sokarız. Haydi be çocuklar !!!!

Sent from my iPhone using Tepetaklak

Semih AYDIN
29.09.2012, 23:23
Bizim için saldır ŞAMPİYON !

Cafer Bulur
29.09.2012, 23:23
onur
zeki bamba celustka emerson
halil soner zokora olcan
alanzinho
janko

Yanlis anlamadiysam can karyagdi az önce bu kadroyu verdi.

irfanköse276
29.09.2012, 23:26
lig uzun maraton gibi söylemlerle açıklanamayacak maç. Çatır çatır almamız lazım

Joomla!
29.09.2012, 23:28
biz hiçbir zaman bu tür fırsatları değerlendiremedik ki.

Hatice Aslan
29.09.2012, 23:28
Fener maçı kadar ciddiye alınması gereken maç. Umarım futbolcularımız bunun bilincindedir.

SüRMeNe_6161
29.09.2012, 23:34
habu maçi almamız lazım

Cafer Bulur
29.09.2012, 23:37
Fener maçı kadar ciddiye alınması gereken maç. Umarım futbolcularımız bunun bilincindedir.

Macin favorisi mersin diyorum ben,bilmem katilirmisin?:)

Necat Ulusoy
29.09.2012, 23:44
Doğrudur, hepimiz hatta futbolcular bile bu maçta Mersin'i favori görebilirsek kolay kazanırız :)

Bera B.
29.09.2012, 23:46
Muhtemelen kaybedeceğimiz bir maç.

Şentürk
29.09.2012, 23:54
________________onur________________

____zeki_____yumlu____bamba____emerson

_____yasin_____soner____zokora____olcan

_______________halil____janko

sapara felan sakat, şöyle birşey olabilir belki... soner düzeldi mi bilmiyorum, umarım çıkar oynar yoksa orta sahada sıkıntı olacak.

Yumlu yerine celu olcan yerine alan

SensitiveLord61
29.09.2012, 23:57
Şenol Güneş faktörü bence bu maçta devreye girecek diye düşünüyorum ( 1 senedir lig maçlarında o faktörü göremedim )

Hatice Aslan
29.09.2012, 23:59
Macin favorisi mersin diyorum ben,bilmem katilirmisin?:)

Bizimkiler bu maçı alamazlarsa ''Adını ruhsuzluk koyarım''

TSelif
29.09.2012, 23:59
Bu olağanüstü(!) puan kayıplarından sonra bu maçtan korkmuyorum desem yalan olur :) Kaynak: Yıllardır hep aynı olmuştur :S

Necmettin ALTUNTAŞ
30.09.2012, 00:02
Biz her zaman bu durumdaki maçları kazanamadık.Böyle de bir açmazımız var.İnşallah bu sefer olacak.

61trabzonomer
30.09.2012, 00:02
sıkıntı yok beklenenin aksine rahat kazanacaz.

Cafer Bulur
30.09.2012, 00:04
sıkıntı yok beklenenin aksine rahat kazanacaz.

1-0 olsun bizim olsun.

Ayrica takimin ciddi bir gol sorunu var,hemen cözülmesi pek güclü bir ihtimal degil.

gökçay61
30.09.2012, 00:08
sene başında en çok yattaradan sonra nobreden çekiniyodum. yattara sakatlandığı için nobre kalıyo geriye. eğer nobre formsuz olursa bu maçta en kötü berabere kalırız. tabi hasan üçüncü faktörünü unutmayalım her ne kadar yaşlı olsada o bir yıldız ve maçı çevireblecek kapasitede :)

iskenderunlu
30.09.2012, 00:10
Yattara'nın yokluğu iyi olacak Nobre'ye aman dikkat

Mustafa Umut
30.09.2012, 00:12
Habu Nobre bizi çok sever..Dikkat hakikaten..

Hatice Aslan
30.09.2012, 00:13
Nobre'yi BAMBA'ya bırakın. :)

Oruç
30.09.2012, 00:28
Gol atarsak kazanırız.

Ömer Üründül stayla.

:D

Hatice Aslan
30.09.2012, 00:34
Volkan - Janko - Vittek hazır

Colman - Giray - Tolga sakat

memmedaga
30.09.2012, 01:21

dur be kardesim sinirlerimizi tirmandirma lutfen

Yunus Danışmaz
30.09.2012, 01:22
Takimda rehavet olmazsa, ki olmaz insallah, kesinlikle almamiz gereken bir maç

Oğuzhan
30.09.2012, 01:23
Haydi be fırtına güldür yüzümüzü

Armağan Dere
30.09.2012, 01:35
6 puanlık maç umarım kazanırız.
Fener Bjk maçında da puan kaybedecektir.
biz Kasımpaşa ve Mersin maçlarını alırsak Bjk maçında puan kaybı göz ardı edilebilir.
3'te 3 yaparsak ballı kaymak olur.

Murathan
30.09.2012, 01:36
Bamba Nobreyi, Zokora da Culioyu tuttu mu geriye gol atmak kaliyor..

Hatice Aslan
30.09.2012, 01:40
6 puanlık maç umarım kazanırız.
Fener Bjk maçında da puan kaybedecektir.
biz Kasımpaşa ve Mersin maçlarını alırsak Bjk maçında puan kaybı göz ardı edilebilir.
3'te 3 yaparsak ballı kaymak olur.

Fener Saraçoğlunda oynayacak değil mi? Yenilmezler ama beraberlik kesin gibi..

Armağan Dere
30.09.2012, 01:41
Fener Saraçoğlunda oynayacak değil mi? Yenilmezler ama beraberlik kesin gibi..

evet hatice hanım.

Mustafa'
30.09.2012, 01:45
geleneksel olarak fenerbahçe'nin puan kaybettiği haftada puan kaybedebiliriz.

Bud Spencer
30.09.2012, 01:49
önümüzdeki iki maci alirsak bjk'a yenilmezsek, takim müthis bir hava yakalar ve bu havayla...

Emrah Akcagöz
30.09.2012, 01:51
Zor geçecek bir maç ancak alacağımızı düşünüyorum. Ayrıca Janko yine oynamayacağı takdirde takımdan soğuyabilir. Bence sakatlık ya da başka bir problem yoksa bu hafta mutlaka oynamalı.

Hatice Aslan
30.09.2012, 01:52
Mersin bizim üstümüzdeyse favori o ise kapatalım dükkanı. Futbolcularımızın aklı başında olmalı!

Yaşar
30.09.2012, 01:54
Takımda bu kadar eksik olmasına rağmen hala kimlerin oynayıp oynayamayacağı tartışılıyor ise, kadro derinliğinin yanında alternatif sıkıntısı da olmadığı ortaya çıkıyor.
İnşallah, alnımızın akıyla bu maçtan 3 puanı alırsak önümüz çok açıktır.

Burak Sahin
30.09.2012, 01:55
puan kaybetme haftasina denk geldi bu mac cok dikkatli olmamiz lazim özellikle culio ve eski kurt nobre böyle maclara daha bir baska motivasyonla oynuyorlar, ilk 15 dakika kontrollü futbol sonrasinda saldir Trabzonum :))

Kamil Çakmak
30.09.2012, 02:18
puan kaybetme haftasina denk geldi bu mac cok dikkatli olmamiz lazim özellikle culio ve eski kurt nobre böyle maclara daha bir baska motivasyonla oynuyorlar, ilk 15 dakika kontrollü futbol sonrasinda saldir Trabzonum :))

Hımmm nerden biliyon puan kaybetme haftasıymış, çokmu maç kazandıkta:)

Erdal DİLEK
30.09.2012, 02:29
zeki oynasın soner oynasın yasin oynasın, başka birşey istemiyorum. . .

Erdal DİLEK
30.09.2012, 02:30
bizans takımlarını kasttetti sanırım abi, onlar kaybetti ya onu söylüyor, yani galiba öyle!!

Burak Sahin
30.09.2012, 02:41

ligin genel durumuna göre demek istedim abi:)

Oğuzhan
30.09.2012, 03:28
8 gelecek 8

İleli
30.09.2012, 06:35
biri iylesiyor oburu sakatlaniyor noluyoruz!!!

barisb
30.09.2012, 08:53
1-0'ın üzerine yatmaya çalışmadığımız bir maç izlemek istiyorum.

haymatloshan
30.09.2012, 08:59
2 İstanbul takımının puan kaybettiği haftada bizde kaybetmeyiz umarım.

ophius
30.09.2012, 09:01
janko oynamasın...henrique oynasın yine...doldur boşalt yapalım...bi tane gol pozisyyonu ile maçı tamamlayalım...mersin de kontradan gelsin sallasın bi tane...

Travelair
30.09.2012, 09:25
geleneksel olarak fenerbahçe'nin puan kaybettiği haftada puan kaybedebiliriz.

Evet bu huyumuzdan vazgeçmeliyiz. Janko'yu ilk 11'de sahada görmek istiyorum. Eğer kondüsyonu yetmiyorsa ilk devre sonu çıkar. Sahaya hakim bir takım görmek istiyorum. Herkesin sahaya ağırlığını koyduğu, en az hatayla oynamaya çalıştığı. Kör dövüşü istemiyorum. Milyon €'lar veriliyor, o halde biraz futbol istiyorum!

umut22
30.09.2012, 09:25
Dünyanın parasını verdiğimiz, transfer yanlışları sonucunda taraftarın gazını alsın diye büyük umutlarla getirtilen janko bu maçtada yok demeyin nolur

B.Yiğit
30.09.2012, 09:56
kimler sakat bizde bilgi verebilecek olan var mı

tturkmen
30.09.2012, 10:15
janko oynamasın...henrique oynasın yine...doldur boşalt yapalım...bi tane gol pozisyyonu ile maçı tamamlayalım...mersin de kontradan gelsin sallasın bi tane...

Henrique fener maçında da kötü oynadı değil mi? Henrique 90 dakikayı tamamlayacak bir adam değil ama maçın 30 dakikalık bölümünde etkili olacak bir adam. Şenol hoca yarıların birinde forma vermeli bence.

Emre GÜRDAL
30.09.2012, 10:17
kimler sakat bizde bilgi verebilecek olan var mı

Renktas sakat olmayanlari saysam daha kolaydi valla..ama genede sakatlari soliyim sana...

Tolga, giray,mustafa,sapara,volkan, colman...benim bildiklerim bukadar

tarsus
30.09.2012, 10:21
mersin o kadarda teknik üst düzey bir takım degil.yasadıgım sehirin takımı oldugu için sürekli takip ediyorum ve kesinlikle bizi zorlayacak bir takım degil yeterki şikecilerle oynadıgımız maçtaki gibi istekli olalım.kalecisi hava toplarında iyi fakat sert sutlarda kesinlikle topu sektirir dönen topları iyi takip etmeliyiz.defansına pres yaparsak kesin hata yapar ve bu hatalarda araya atacagımız paslarla oyuncularımızı kaçırabilirsek rahat kazanacagımız bir maç olur

polatmu
30.09.2012, 10:31
Evet bu huyumuzdan vazgeçmeliyiz. Janko'yu ilk 11'de sahada görmek istiyorum. Eğer kondüsyonu yetmiyorsa ilk devre sonu çıkar. Sahaya hakim bir takım görmek istiyorum. Herkesin sahaya ağırlığını koyduğu, en az hatayla oynamaya çalıştığı. Kör dövüşü istemiyorum. Milyon €'lar veriliyor, o halde biraz futbol istiyorum!

üstad olan oldu biliyorum ama dün lokomatif maçında doye nin golünü görünce içim cız etti yine; şu adam kadro da olsaydı fb yi 3 lük yapmaz mıydık bu da 6 değil 10 milyona değmez miydi ah be ahhhh... şenol hoca jankoyu 11 de başlatacaktır o kadar da değil diyorum artık ama ????? şu maçı kazanmak puan ların ötesini de kazandıracak...

Travelair
30.09.2012, 10:41
Ne yazık ki. N'Doye'nin alınmaması cahillik ve korkaklığın sonucu. Trabzonspor'un vizyonu yönetenlerin vizyonuyla sınırlı

Gurpas
30.09.2012, 10:54
Ne yazık ki. N'Doye'nin alınmaması cahillik ve korkaklığın sonucu. Trabzonspor'un vizyonu yönetenlerin vizyonuyla sınırlı

Kapatsak şu N doye muhabbetini diyorum artık

Oğuzhan
30.09.2012, 11:00

Çakış taşı vermiyoruz abi futbolculara 7 milyon € veremeyiz biz orta yollu bir golcü için. Galatasaray falan verir ama biz veremeyiz. Benim içim cız eder o kadar bonservis ödesek adamlara zaten. Janko gayet yerinde transfer.