PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baskana Sözünü Yerine Getirme Firsati

selçukabi
30.06.2006, 17:59
Benim Ülker ile yapilan (genis çapli) sponsorluk anlasmasina iliskin söyle bir önerim var.Baskan, Ricardinho'nun bonservisini alsin ve sözünü yerine getirmis olsun ( yaklasik 8 milyon $) Sonra adamin yillik istedigi ücretin 1,5 Milyon $'lik kismini kulüp versin (dengeleri bozmayacaz ya)üstünü de Ülker ( reklam karsiligi ve oyuncu sponsoru olarak-Ronaldinho'nun sakizreklamina çikmasi gibi) karsilasin, anlasma 3 veya 4 yillik olacagina göre buraya ödeyecegi para da Delgado'ya ödedigi kadar olur gibime geliyor.

eys_61
30.06.2006, 18:02
üzerine düsünülüp,gelistirilebilirbir fikir.yönetime duyurulabilirse çok güzel olur bunu da bmn yaparsmileys/smiley2.gif

Punisher-61
30.06.2006, 18:23
Benim Ülker ile yapilan (genis çapli) sponsorluk anlasmasina iliskin söyle bir önerim var.Baskan, Ricardinho'nun bonservisini alsin ve sözünü yerine getirmis olsun ( yaklasik 8 milyon $) Sonra adamin yillik istedigi ücretin 1,5 Milyon $'lik kismini kulüp versin (dengeleri bozmayacaz ya)üstünü de Ülker ( reklam karsiligi ve oyuncu sponsoru olarak-Ronaldinho'nun sakizreklamina çikmasi gibi) karsilasin, anlasma 3 veya 4 yillik olacagina göre buraya ödeyecegi para da Delgado'ya ödedigi kadar olur gibime geliyor.

güzel fikirsmileys/smiley32.gif

macka61
30.06.2006, 18:44
evet yapilmalidir bjk ye futbolcu alan bizede almali yönetim bunu dikkate almali

Özsu
30.06.2006, 19:37

Selçukabi çok güzel bir fikirsmileys/smiley2.giftebrik ederimsmileys/smiley32.gif

bunu yönetime iletmek gerek

U.Sadıkoğlu
30.06.2006, 19:54
Ricardinho yu almalilar zaTen

eren_61
30.06.2006, 23:35
ah abi bunu yönetime iletmek lazim.tabi yönetimdekilerinde enaniyeti olmamasi lazim bunu kabul etmesi için.çünkü fikir kendilerinin degil bir taraftarin dfiye düsünebilirler.ancak yinede ulastirmak gerekiyor

Cyzio
30.06.2006, 23:44

Biraz fazla karisik be agam smileys/smiley5.gif. (yanlis anlama, benim için degil smileys/smiley2.gif)

keles76
01.07.2006, 00:34
Arkadaslar bari siz denge demeyin adamin fiyati belli bu fiyati kulüp verirse bu adami alir yoksa adam denge gözetmeyen bir takima gider.

The Londoner
01.07.2006, 00:47
Selcuk, Ulker`i falan bir kenara birakalim. Baskanin sozunu de. Eger becerilebilirse3 yilligina 10 Milyon Dolarlik bir butceyle Ricardinho transferi bitirilebilir. Ben bonservisinin o kadar yuksek olduguna inanmiyorum. 5 Milyon Dolara bonservisi alinir. Ricardinho`nun yilda 4-5 Milyon Dolar istedigi haberleri de bence asparagas. Yillik 2 Milyon Dolara fit olacaktir. Brezilya liginde bu parayi ruyasinda bile goremez cunku.

Ricardinho yillardiraradigimiz, orta sahadaki lider oyuncu vasiflarini birebirtasiyan bir oyuncu. Eger transfer edilirse hem yonetim kendisini saglama alir hem de kulubun citasi yukselir. Bu nedenle Ricardinho bu sezon transferde yegane hedef olmalidir. Akilli ve profesyonelce hareket edilirse kulup ekonomik olarak bu transferin altindan rahatlikla kalkar. Hem de Ulker`e falan ihtiyac duymadan...

BDiler61
01.07.2006, 03:03
ricardinho gercekten cok kaliteli bir sekilde takima kazandirmak lazim

sarman61
01.07.2006, 08:31
Yahu bu denge isi saçma neden böyle bir sey söyleniyorki . Yani bir takima hangi futbolcunun katkisi çok olacaksa ona fazla para vermeliler. Burada denge filan gözetilmemelidir.

kolombo
01.07.2006, 09:50
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">selçuk kardesim bunun çok daha fazlasi olur diye düsünüyorum.çünkü sabri ülker olsun oglu murat ülker olsun bunlar bizim baskan ile hep birbiri adamilar o yüzden bizim baskan bulundugu konum geregi en az besiktasa yapilani bizim klüb için yaptirabilir.yeter ki istesin mücadelesini versin.sonra bi kere baskan hiç saga sola atmasin söz verdi bence baskanin almasi gereken yildiz futbolcununülker le yapilan anlasma geregi alinmasi gereken futbolcudan ayri tutulmasi lazim.bu olusan sartlarin ii degerlendirilmesi gerek verilen sözler ve yapilan sponsorluk anlasmasiklüb için çok büyük bi firsattir.bu sözler yerini bulsun tribünler onlarin parasini öder...biletleri bedavaya satmamak kaydiyla...yildiz izlicek kisi bedelini ödemeli...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=eac1cac1>
Benim Ülker ile yapilan (genis çapli) sponsorluk anlasmasina iliskin söyle bir önerim var.Baskan, Ricardinho'nun bonservisini alsin ve sözünü yerine getirmis olsun ( yaklasik 8 milyon $) Sonra adamin yillik istedigi ücretin 1,5 Milyon $'lik kismini kulüp versin (dengeleri bozmayacaz ya)üstünü de Ülker ( reklam karsiligi ve oyuncu sponsoru olarak-Ronaldinho'nun sakizreklamina çikmasi gibi) karsilasin, anlasma 3 veya 4 yillik olacagina göre buraya ödeyecegi para da Delgado'ya ödedigi kadar olur gibime geliyor. </BLOCKQUOTE>

sultantekke
01.07.2006, 11:36
delgadoya 5 kagidi veren bizede ricardinyo almamizda yardimci olacagini baskanimizinda sözünü yerine grtirecegine inniyorum bu sezon trabzonsporda yildiz izlemek istiyorum ve illede ricardinyo diyorum...

omer61
01.07.2006, 12:46
bu yönetimin bunu yapacaini hiç düsünmüyorum. bizm ugrasmamiz lazim ancak bu haberi onlara duyurmaliyiz.. ya böle bisi türkiyenin hangi takimnda oluyo taraftar belirlio nasi transfer yapilmasi gerektiini bu adamlar butun gun napio hiç kimsenn aklina gelmiomu bunlar yaaa.

Mehmet_Mercanlı
01.07.2006, 12:56
ricardinho

napip edip alinmali

The Legend
01.07.2006, 13:09
ricardinho isihayalden öteye gidemez.

Emre B.
01.07.2006, 13:15
Bence Ricardinhoyu alabiliriz

ctmeoy
01.07.2006, 13:40
ricardinho olmaz dengeleri bozar

Egemen
01.07.2006, 13:47
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ne dengeymis yaw la ilhe illellah :D:D</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Özsu
01.07.2006, 14:11
hadi artik rico yu alalim yeter daa

denizci61
02.07.2006, 00:01
Brezilya'da elendi. Bu is pazartesi oldu oldu. olmadi bi daha da olmaz. Baskan kendini affettirmek isityorsa bu gece atlar uçaga alir ricardinho'yu gelir....

Özkan Erdem
02.07.2006, 00:03
Abarttin sende be abi smileys/smiley36.gif

fanatikdevri
02.07.2006, 21:33
bence ricardinho falan alamayis unutunsmileys/smiley5.gif

Özge
03.07.2006, 00:49
marcelinho da alinabilir

UğuR
03.07.2006, 00:54
Rico yu unutun Oadam Trabzon a gelmez.

aka5
03.07.2006, 01:01
mail atalim yönetime . biz su su adami istiyoz ulker sponsor olsun sizde alin diyelim. istedimiz topculari yazalim ve gönderelim. tabi oyle abarti degil ulker tum parasini vercedk degil bize . 2 tane topcu almamizda yadimci olsun yeter. tabi o sponsurluk yapca adam adamgibi biri olmali ricardinho gibi. valla ben hoojdonk raziyim kimseyi alamicaklarsa. adamin olusu yeter bize. ya nie okadar ucuyozki poborsky var galasek var bunlari alsak ya .koller var. adamlar manyak .okadar parada vermeyiz hem. ucuza kapatiriz.galasek poborsky kolleri kim istemezki. bir önlibero diger oyun kurucu digeride forvet inan ricardinhoyaya vercemiz paraya bunlarin enaz ikisini aliriz.bence bu ucunu dusnmek da cok mantikli .bizi ucururlar.!!!

guera
03.07.2006, 17:41
gercekten inaniyor musunuz bu yönetimin böyle bir transfer yapacagina yoksa umut fakirin ekmegidir edebiyatiyla mi yasiyorsunuz?

eger gercekten böyle bir transfer sözkonusu olsaydi yönetim dunya kupasndan elenen brezilyadan richardinhoyu hemen almanya kampina alir ya da imza attirip taitle yollardi! ancak bu ikisi de gerceklesmedi. baskanin yildiz sözünü tutacagina inanlar varsa buyursun inanmaya devam etsin ancak ic dengeler dis dengeler gibi aptalca deyimler ortaya atarak ki bu deyimler nedense sadece bizim takima mahsus deyimler olayi sogutup bize yine brezilya ya da baska bir ulkeden oyuncu getirecekler bunlar tabi ki eger jun ya da djokac gonderilebilirse???? hadi jun maliyeti dolayisiyla yollanmasinda gucluk cekilebilecek bir oyuncu ancak djokac icin aynis ey gecerli mi?

bence yonetm bu youncuda yanlis yaptik bile diyemeyecek kadar cesaretsiz ve eli kolu bagli käyluler gibi bekliyor k biris gelsin de bizden bu oyuncuyu alsin ondan sonra transfer gorsumeleri diger oyuncularla baslayacakmis! dikkat edin baslayacak imza atilacak degil baslayacak! yani pazarlik yapilacak anlasilamayacak ve yine baska bir oyuncu gelecek.

gecen yil en azindan bir heyecan vardi sayfada ve taraftarda ancak bu yil görünen o ki o inanc ve heveste kaybolmus! ne demeli! tesekkürler yönetim... yildizlar icinde ortaya atip sahip cikmadiginiz vaatler icinde... sizden ne köy ne kasaba olmayacagi gun gibi asikar! bizi ise en gec aralikta yeni bir olaganustu genel kurul ve belkiyeni bir hoca bekliyor! ya da usnü özkara yönetiminde bir trabzonspor...

sevdamTS
03.07.2006, 20:07
yaa ben bukadar pasif bi baskan ömrü hayatimda görmedim.Fatihin resimleri gazetelerde manset manset bizim baskanda ses yok,smkowiak celtice gitmek istirormus bizim baskanda hala tik yok.özhan canaydindan bi farki kalmadi biraz agirligini koymali ve yumrugunu masaya vurmali. Yildiz futbolcu felan alacagindan yana hiç bi ümidim yok Özkan Sümer olsaydi su anda TRABZONSPORun sol kanadinda bi YATTARA daha olurdu....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Hasan Ayvenli
04.07.2006, 19:13
güldürmeyin insani ya
ricardinhoyu alacaz ha
simdiye kadar aldiklarimiz gibi aliriz onu da
özkan sümer en azindan yildiz isteyen gökyüzüne baksin diyodu pesin pesin sölüyodu
2 yildiz sözü vardi hani nerde yildizlar hala gökyüzündeler
kimseyi alamaz bunlarsmileys/smiley7.gif

immortal_TS
04.07.2006, 19:35
Veeee Baskan agzindan yildiz konusunda baklayi çikardi;

'Piyasa sartlarindan dolayi degil detakim içi dengeleri bozmamak adina yildiz transferi sözümüz yatmis bulunuyor, bu bir yildizin yerineiki gezegen almaya karar verdik.Bu isimler;Mossorad ve Wagneryum gezegenleri, yeni gezegenlerimizin camiamiza hayirli olmasi temennisi ile.' smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifEdited by: immortal_TS

FANATIK61
04.07.2006, 20:25
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=209 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 5px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 5px; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top width="78%" height=125>
<DIV align=justify>Gündem; Trabzonspor, kismen siyaset, eski ve eskimis politikacilar.
Önceki gün Sayin Basbakanimizin agabeyinin cenazesindeydik. Allah rahmet eylesin.
Dönüsümüzde Trabzon'da Karadeniz gazetesi ve Zigana televizyonunu ziyaret ettik. Malumunuz, Karadeniz gazetesinin ilk sahibi Samil Ekinci, ikinci sahibi bendeniz, simdiki sahibi de Trabzonspor eski Baskani ve Spordan Sorumlu eski Bakan Mehmet Ali Yilmaz'dir. Ziyaretimizde kalabalik bir arkadas grubu ile Trabzonspor eski yöneticisi, simdiki Kizilay Genel Baskani Tekin Küçükali, Trabzonspor eski yöneticisi Insaat Müteahhidi Hasan Güven, Trabzonspor'un ayagini bastigi her yerde izi olan </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 5px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 5px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="100%" colSpan=2 height=47>
Mali Müsavir Sedat Gedik de vardi. Trabzonspor'un transferlerde geç kaldigi, bugüne kadar yapilmasi gerekenlerin yapilmadigi endiselerini dile getirdiler.
Bu yaziyi yazmadan 15 dakika önce Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ile detayli bir görüsmemiz oldu. Bu görüsme isiginda Nuri Albayrak, baskan olmadan önce verdigi sözlerin arkasinda oldugunu, hepsinin sezon açilincaya kadar gerçeklesecegini söyledi.</TD></TR></T></TABLE>

Arkadaslar bosuna cene yormayalim galiba Acilista Baskan süpriz yapip yildiz Transferini o zaman Avni Aker'de Seyirciler önünde yapmayi düsünüyor herhalde...

fincher
04.07.2006, 21:06
yildiz için umudum kalmadi.zaten lazoroni geldigi gün bu yönetimden umudumu kesmistim.baskanin cebinde akrep var anlasildi...

Murat Acar
04.07.2006, 21:16
Hala ümidim var benim umarim yanilmam...

Şentürk
04.07.2006, 23:17
egerki mossoro veya wanger gibi isimleri getirecekse lig baslamadan en az 1 ay önce takimla çalismalari gerek,ricardinho gibi ise biz lig baslayana kadar bekleriz yeterki gelsin....

Can basten
05.07.2006, 01:06
Milyon dolarlari Marcelinho, Ricardinhogibi paraya ve basariya doymus,yasi da kemale ermistecrübeli futbolculara dökmek yerinemaddi olanaklari biraz daha zorlayarak Brezilya'nin yeni piyasaya çikmaya baslayan Avrupa takimlarinin takibindekiyildizlarindan almak çok daha mantikli olur esasen. Örnegin Robinho birkaç sene önce böyle bir oyuncudu, Kaka ona keza... Yalniz bu Mossoro ve Wagner o tarz adamlar mi onu bilmiyorum, bunlarin yaslari ve Brezilya'daki popülariteleri konusunda beni bilgilendirecek arkadasim var mi acaba???

Bülent Bayraktar
05.07.2006, 16:10
bu baskanin sözünü yerine getirecegi fln yok

halil ibo
05.07.2006, 16:18
Stadyum konusunda olumlu gelismeler var.Umarim yildiz konusunda da bir ilerleme olur .smileys/smiley2.gif

Miraç Atalay Çiftçi
05.07.2006, 16:19
ya bi ara bi açiklama vardi: ''Iki adamla kesin anlastik bunlarin maliyeti 12 milyon dolar'' denmisti???

champions
05.07.2006, 16:20
eger yildiz oyuncu transferi yapilacaksa avrupa kupasina yetistirilmeli öyle son dakikada yapilmasi sadece taraftara bisey verebilir takima degil

cyberentalpi
05.07.2006, 16:44
Ulker in kendinde batsin parasida richardinho suda.:)) Ben mossoro ve wagneri bir an once alsinlar dua edecem artik

Adem Erdoğan
06.07.2006, 16:09
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=138e3c6c>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yaw bu </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>mossoro nerden çikti kimdir bu wagner bi bilgisi olan varsa beni aydinlatsin.