PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayde BMN, Maile Devam!

61viya
30.06.2006, 16:28
Bu konuyu açma geregini aslinda Hopaya gittikten sonra daha bir siddetle hissettim...Öyle ya,Kaizm koyuncu için Besiktaslilarin pankart açtigini düsünürsek fazlasiyla da geç kalmistim üstelik..Trabzonspor sevdasina girmeyecegim Kazim koyuncunun..Hepimiz bunun kelimeleri anlamsiz birakacak kadar yogun oldugunu biliyoruz...Ama Hopaya gittigimde oradaki insanlarla konusrken,"Peki Trabzonspor ne yapti?" dendiginde kendimizi savunacak bisey de bulamadim açikcasi...Onun için yaptirdigimiz kocaman pankarti asla yok saymiyorum sakin yanlis anlasilmasin...Bu taraftar olarak zaten yapmamiz gereken birseydi,ve hepinize tesekkür ediyorum üstesinden de geldik..

Ancak,dmek istedigim baska bisey..Bizim TRABZONSPOR KLÜBÜ olarak birseyler yapma zamnimiz geldi de geçiyor..Geçen gün Pumanin ürettigi formalra bakarken,arkasinda gol sevincimizin oldugu biforma (yanilmiyoram) dikkatimi çekti.Ve düsündüm de,ayni sekilde arkasinda Kazimin fotografinin oldugu bi forma yapilamaz mi acaba? Futbolcularimiz maça oformalarla çiksa bisey mi kaybederiz yoksa?

Ya da her maça "ÇERNOBIL ÖLDÜRMEYE DEVAM EDIYOR"tarzi bir pankartla çiksak ne olur ki sanki? Sanirim geçen sene basinda önerilmis bu teklif klübümüze,ama kabul edilmemsis.Öyle yildönümlerinde internet sayfasinda "Saygiyla aniyoruz" demekle olmuyor bu isler...Artik net adimlar atsak?

Özellikle forma ve pankartla.....????? Klübe yakin olanlarimiz varsa bu acizane istegimizi iletse????

laz_hayri_61
30.06.2006, 16:35
çok dogru söylüyorsun kardesim...en azindan pankartlarla bu konu gündeme getirilebilir...

U.Sadıkoğlu
30.06.2006, 16:38
haklisin abi sonuna kadar variz

Muhammet_61
30.06.2006, 16:41
Sonuna kadar.

Mayls
30.06.2006, 16:45
kulübü mail yagmuruna tutsak. her mac pankartla ciksak sahaya

macka61
30.06.2006, 16:48
evet haklisin yapalim

Semih GÜL
30.06.2006, 16:52
TS clup bence bunu yaqpabilir o kadar tsörtten bi tanede asla unutmayacagiz yada koyverdun gittun bizi yazan bi tane daha üretse ufakta bir kazim abini resmini koysa eminim bir çogumuz grurla giyer o tsörtü.

Ben bekliyorum TS clupa iletelim bence böle bir istegimiz oldugunu.Sonucta maddiyatsa garantisi biziz iste.

61viya
30.06.2006, 16:57
O halde mail yagmuruna baslayalim arlkadaslar birseksilde...Trabzonspor dendigine gözleri doluyor annesinin ailesinin...Bu kadaini da yapamiyorsak ne dieyim ki daha? O formalarla maçlara çiksak...Inanilmaz güzel olur.Üretilsin,almazsam yüzüme tükürün..

Her maçta bi pankaratla çiiyoruz..Çernobili laneleyen bi pankartla çiksak eksilmeyiz herhalde..Edited by: 61viya

TRABZONLU_TS
30.06.2006, 17:00
bence üzerinde durulmasi gereken bir konu.

Semih GÜL
30.06.2006, 17:03
@61Viya ;

Sen kompozisyon hazirlamada gayet iyisin yaz bir tane TS Clup"a hazir format olarak kullanabilecegimiz bir kompozisyon yollamasi ve satin almasi bizden.

Düsünsene Kazim Abinin ailesi sokaga çikiyor yanindan gecen birisi onun Resmini ve onun için yazilmis bir kaç cümle içeren tsörtle geziyor bence bu gayet güsel olur ve bunu biz sadece kendi içimizdeki Kazim KOYUNCU sevgisinden yapacagiz buda olayin dogal ve en güsel tarafi olur bence.

61viya
30.06.2006, 17:06
peki üstteki yaziyi yolasak olmaz mi?

Erdem Keser
30.06.2006, 17:08
uretilsin zaten bircok taraftarimiz hem alir hemde hatira olur kazim abinin anisina

Semih GÜL
30.06.2006, 17:09
Bu amaca yönelik düzenlersen olabilir.

Naim
30.06.2006, 17:17
Aynen Che nin yapiliyorda Kazimin niye olmasin
yapsinlar TSC tarafindan geliri Çernobil zarar görenleri va kazimin ailesi arasinda paylasilsin
her zaman ailesine bir gelir olarak kalir
hemde biz yeni nesillerimize kazimianlatiriz
her türlü destegimle yaninizdayim

KuĞu
30.06.2006, 17:21
Arkadaslar sadece dinledigim bir programda duyduklarimi yazacagim;

Konu nükleer enerji, alaninda uzaman her iki görüsten insanlar konuyu tartisiyordu, söz döndü dolasti çernobile ve etkilerine geldi. K.T.Ü Farabi Hastanesinden konuyu arastiran bir prof. baglandi ona sordular durumu. Söyledigi su;

Karadeniz bölgesindeki kanser artis orani tüm türkiye genelindekinden farkli degil arastirmalar çernobilin kanseri arttirdigina dair bir sonuç ortaya koymuyor. Etkisi olmamistir diyemeyiz fakat kanserdeki artis orani diger bölgelere göre artmis degil ayni oranda.

özetle bu tarz bir sey söyledi. sonuç olarak kanser gerçekten ciddi boyutlara ulasmis ve her hanede en az 1 kisinin yakalandigi bir hastalik durumunda elbette çok ciddi önlemler alinsin istiyoruz fakat is resmiyete girdiginde bu tarz açiklamalar duyuluyor.

Olayi çernobille direk bagdastirmadan birseyler yapilabilir,çünkü çernobilin girdigi her konuya farkli, konudan uzaklastiranseyler de giriyor ve konu kaynayip gidiyor. Vurgu çernobil degil KANSER in kendisi olmali Çernobil KANSER'in önüne geçerse, konunun geçistirilecegi gayet açik! Nükleer enerjiye hayir yerine kansere önlem, arastirma hastaneleri vb.istekler dilegetirilmeli tabi amaç kanser ise.

Bu sadece bir öneri; Çernobilin herseyin önüne geçmesi beni de rahatsiz ediyor.. olan olmus biten bitmis bir çernobildir gidiyor, sen çernobil kanser yapti diyorsun adamlar yapmadi diyor konu kapaniyor. Sen kanser artti çözüm istiyoruz dersen sana kimse çernobilin etkisi yok cevabi vermez.. amaçbu konuda özel hastane açilmasi girisimi olmali.

61viya
30.06.2006, 17:30
Abicigim dedigine katiliyorum.Ancak bu zaten maalesef ve israrla haaala geçistirilmeye çalisilan bir konu..Devletimiz milletin karsisina geçip "bakin bn içiyorum siz de için" demeyi biliyordu...Ben de biliyorum ki,kimse net olarak çikip "Evet,karadenizdeki kanser sebebi çernobildir...Olayin artisinin tek sorumlusu budur." diyemiyor.Diyemez,çünkü bunu eklde edebilecekleri bir kanser arastirma kurusumuz yok..Her evde kanserli var abicgim..Demisti ya Volkan Konak da,güvercinler bile bir tuhaf doguyor artik,onlar da mi sigara kullaniyorlar.

Çernobil büyük bir etkendir,ancak dediginiz gibi abicigim elimizde net bir belge yok dedigim sebeplerden dolayi..Zaten burda bunu tartismak da degil amacimiz.

Ancak dedigniiz gibi,Çernobil olayinin etrafinda dolasmak yerine,Kanser,Kaizm koyuncu,nükleer santraller paralelinde de olabilir pankartlar..

Ya da bir kanser arastirma hastanesi için çagri niteliginde...

Tesekkür ederim abicigim yorumun için..

Muhammet_61
30.06.2006, 17:36
Bu tisörtler üzerine kazim koyuncunun ölmeden önceki mektubunu koyabilirler. Hani su sonu "Biz de öldük, Herseye ragmen buyeryüzünde sarkilar söyledik. Tesekkürler Dünya" olan. Klübe mail yagdiralim. Gerçekten çok önemli bir konu.

61viya
30.06.2006, 17:42
Trabzonspor yönetimine,

Bu maili atmak için belki çok geç bile kaldik Trabzonspor taraftarlari olarak...Maili atma amacimiz belki hiç dikkat bile etmediginiz bir konuda sizi is basina çagirmak..Konu,Kazim koyuncu....

Kazim koyuncunun Trabzonspor sevgisini anlatmayacagiz size burada.Çünkü o öyle yogun yasiyordu ki bu sevdayi,istesek de anlatamayacagimiz bir sevdadir onunki...Ergun Atanin deyisiyle "ugruna secde edecek" kadar Trabzonsporludur o...

Bir arkadasimiz Hopaya gittiginde oradaki insanlarla konusrken,"Peki Trabzonspor ne yapti?" dendiginde kendimizi savunacak pek de bisey bulamadigindan bahsetti..

Kazim koyuncu için Besiktaslilarin pankart açtigini düsünürsek fazlasiyla da geç kaldik üstelik bu maili yollama konusunda...

Artik Bizim TRABZONSPOR KLÜBÜ olarak birseyler yapma zamnimiz geldi de geçiyor..Geçen gün Pumanin ürettigi formalra bakarken,arkasinda gol sevincimizin oldugu bi forma dikkatimizi çekti.Ve düsündük de,ayni sekilde arkasinda Kazim Koyuncunun fotografinin oldugu bi forma yapilamaz mi acaba? Futbolcularimiz maça o formalarla çiksa bisey mi kaybederiz yoksa?

Ya da her maçakanser arastirma hastanesi istegimizi belirten,kansere tepkimizi oratya koyan,Kazim Koyuncu'yu asla unutmayacagimizi belirten bir pankartla çiksak ne olur ki sanki? Sanirim geçen sene basinda önerilmis bu teklifsizlere,ama kabul edilmemis.Öyle yildönümlerinde internet sayfasinda "Saygiyla aniyoruz" demekle olmuyor bu isler...Artik net adimlar atsak?

Kazim koyuncunun ailesinin gözleri Trabzonspor dendiginde dahi dolu dolu oluyor..O güzel insanlara,Kazim koyuncu gibi bir trabzonsporluya böyle bir jesti çok görmeyeceginizi düsünüyoruz...

Özellikle forma ve pankartla.....?????

Saygilarimizla...

Bunu yollasak olur mu? Yoluyorum bile....:)

Yako
30.06.2006, 17:48
Via,

ben aynen bu metni aldim ve info@trabzonspor.org.tr ye yolladim.

Haydi parmaklar calissin arkadaslar ....

Semih GÜL
30.06.2006, 17:52
Insallah mücadelemizde kazanan taraf biz oluruz ve istedigimiz hedefe ulasabilecek kadar etkili oluruz.

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)
<DIV =Tdiv>webmaster@trabzonspor.org.tr (webmaster@trabz&#111;nspor.org.tr)</DIV>
<DIV =Tdiv></DIV>
<DIV =Tdiv>
<DIV =Tdiv>tsclub@trabzonspor.org.tr (tsclub@trabz&#111;nspor.org.tr)</DIV>
<DIV =Tdiv></DIV>
<DIV =Tdiv>Yollayarak baslamis bulunmaktayiz.</DIV></DIV>

Naim
30.06.2006, 18:00
ok arkadaslar
sonuna kadar destek bu konuda

halil ibo
30.06.2006, 18:05
Teknolojinin gözünü seveyim.Isimizi yerimizden kipirdamadan yapiyoruz,bu arada göbek büyüyor ama yinede teknoloji güzel birsey.

Hasili kelam e-postalarimi gönderdim,ilgili adreslere.Hayirlisi olsun bakalim.

KuĞu
30.06.2006, 18:11
viya metnini bende gönderdim ve destekliyorum...

Ancak dedigim gibi burada çok önemli bir ayrinti var bu isin içine nükleer ve çernobil kelimeleri girerse basarili olmak zor.

O nedenle;

ben, kanser arastirma hastanesi (yeni cihazlarla donatilmis modern bir hastane), özel tarama programlari, bilinçli gida tüketimi, dogal beslenme konularinda çalismalar projeler vurgulanmali diye düsünüyorum.

Zaten kimsenin Türkiye'nin üzerine radyasyon geçirmez kubbe seklinde bir koruma kalkani yapacagi yok, nükleer, çernobil gibi kisir döngüler yerine var olan hastalikla mücadelenin ilk adimi olan arastirmalar ve modern hastane istegi vurgulanmali. Ayrica kanseri tetikleyen yanlis beslenme aliskanliklari, dogal olmayan gidalarin tüketimi, sigara ve alkol gibi çok önemli konular çernobil ve nükleer yüzünden gündem disi kaliyor, önemsizmis gibi algilaniyor, oysa bunlar kaç çernobil eder kimsenin haberi bile yok!

Tunga
30.06.2006, 18:14
Masallah bu sezon kulüp çok hareketli olmasa da, taraftar çok hareketli basliyor sezona.

61viya çok iyi düsünmüssün. Hepimizin aklindan hiç çikmayan Kazim Koyuncu hatirasini bu sekilde Karadeniz Kokulu takimimizin tarihe not düsercesine ele almasi çok yerinde olacaktir.

Karadeniz'e, ülkesine, çevresine birseyler verenler unutulmamali. Hele de bu hatira hepimizin canindan canlar alan bir illete karsi ittifak yaratacaksa, hayde!Hemen!

Elektronik postayollanmistir.

Naim
30.06.2006, 18:27
Masallah bu sezon kulüp çok hareketli olmasa da, taraftar çok hareketli basliyor sezona.

61viya çok iyi düsünmüssün. Hepimizin aklindan hiç çikmayan Kazim Koyuncu hatirasini bu sekilde Karadeniz Kokulu takimimizin tarihe not düsercesine ele almasi çok yerinde olacaktir.

Karadeniz'e, ülkesine, çevresine birseyler verenler unutulmamali. Hele de bu hatira hepimizin canindan canlar alan bir illete karsi ittifak yaratacaksa, hayde!Hemen!

Elektronik posta yollanmistir.

Simal yildizi abi biz hareketli olacagiz ki Klub hareketlensin
smileys/smiley2.gif

eys_61
30.06.2006, 19:11
talep etmeden arzin olmayacagini düsünürsek çok yerinde bir hareket.düzenli mail yagmuruyla kulüp yetkililerinin dikkatini çekmeliyiz.

haydibmn mail timi yeniden bilgisayar basina.

+selçukabi nin ülkerle sponsorluk konusundaki fikriyle paralel bir organizasyon yapilirsa bi kat daha hos olur bence.

son olarak bu organizasyonun "fikir annesi" 61viya ya da ayrica tesekkürler

kutoz
30.06.2006, 20:36
Begüm, islem tamamdir. smileys/smiley2.gif

Emre B.
30.06.2006, 21:51
Bende yolladim

denizci61
30.06.2006, 21:53
"Hepimiz Kazim'iz, Çernobil kanayan yaramiz"

İslam Sezer
30.06.2006, 22:11
çok güzel bir fikir.ben mailimi attim.ne kadar cok e-mail o kadar cok basarismileys/smiley2.gif

Selman
30.06.2006, 22:19
Mail yollanmistir.Kazim Koyuncu için daha fazla destek renkdaslar...

Muhammet_61
01.07.2006, 00:29
ben de yolladim. insallah degerlendirir. haydi herkes is basina.

tsakrep61
01.07.2006, 02:32
TS clup bence bunu yaqpabilir o kadar tsörtten bi tanede asla unutmayacagiz yada koyverdun gittun bizi yazan bi tane daha üretse ufakta bir kazim abini resmini koysa eminim bir çogumuz grurla giyer o tsörtü.

Ben bekliyorum TS clupa iletelim bence böle bir istegimiz oldugunu.Sonucta maddiyatsa garantisi biziz iste.

cok akillica bir fikir ts clup kazim koyuncunun t shortunu bassa bence anlamli olur ama gelen paranin hepsini veya bir kismini mutlaka kanserle yasam dernegine bagislamali

Taner Gündoğdu
01.07.2006, 02:37
futbolcularin maçta giydigi formalarda böle bisey yapilabilecegini sanmiyorum tabi bir bilgim falan yok sadece düsünce.ama taraftar formalari, ts club da satilan t-shirtler de denildigi gibi resim konulabilir. sevincimiz bu t-shirtlerde gösteriliyorsa kanayan yaramizda gösterilmeli çünkü biz acisiyla tatlisiyla efsane olduk...

Sevgi
01.07.2006, 09:26
mailler agirlikli olarak TS Clup lara giderse arz talep olayi kapsaminda istedigimizi gerçeklestirebiliriz.

Çernobili degilde Kanseri ve KAZIM KOYUNCU yu vurgulayarak mailimi yolladim.

Esra Yıldırım
01.07.2006, 10:57
Insallah degerlendirilir maillerimiz...

gurbetçi 61
01.07.2006, 11:21
ben de yolladim. insallah degerlendirir.

kelkitli29
01.07.2006, 11:31
yolladim mailleri

Tunga
01.07.2006, 13:59
Kazim'in sadece Trabzonspor'a degil, tüm Karadeniz'e katkilari olmustur. Bu nedenle Istanbul'da (katilimin ve elde edilecek gelirin çok olmasi bakimindan) Karadeniz takimlarinin katilacagi ve geliri ilgili vakiflara birakilacak bir futbol turnuvasi?

Mustafa Önal
01.07.2006, 14:16
O halde mail yagmuruna baslayalim arlkadaslar birseksilde...Trabzonspor dendigine gözleri doluyor annesinin ailesinin...Bu kadaini da yapamiyorsak ne dieyim ki daha? O formalarla maçlara çiksak...Inanilmaz güzel olur.Üretilsin,almazsam yüzüme tükürün..

Her maçta bi pankaratla çiiyoruz..Çernobili laneleyen bi pankartla çiksak eksilmeyiz herhalde.. ülkemizde bu tür forma ve pankartala sahaya çikmaya kesinlikle izin vermezler hele bu kulüp trabzonspor ise.sezonun son maçinda istanbuldaki istanbulspor maçinda konsere bile izin vermediler. ancak bizim yönetimin yapacagi en kolay is kazim koyuncunun fosunun basildigi tisörtler yada formalar yapmak. bide takim olarak ziyarete gitmek. biliyorsunuz ki sezon açilisi hariç pankartin asilasina bile izin verilmedi ülkemize. ancak elin usagi küfürlü pankartlari rahatça sokabiliyor.

Nytre
01.07.2006, 14:19
Kazim Koyuncu bizim artik sembolumuz ve kanserle savastaki sembolumuz olmustur... Bir cok insanimizi kansere verdik ve vermeye devam ediyoruz.. yarin öbür gün Allah korusun ama bunlarin arasinda biz de olabiliriz.. Biz bunu engellemek , sesimizi duyurmak için hem kulübe tisört-forma konusunda baski yapalim (bunu bir kararlar dizisi seklinde kulübe bir dosya ile gönderebiliriz) hem de kendi çabalarimizla ve dizaynlarimizla tisört yaptirabiliriz...

eys_61
01.07.2006, 14:20
Kazim'in sadece Trabzonspor'a degil, tüm Karadeniz'e katkilari olmustur. Bu nedenle Istanbul'da (katilimin ve elde edilecek gelirin çok olmasi bakimindan) Karadeniz takimlarinin katilacagi ve geliri ilgili vakiflara birakilacak bir futbol turnuvasi?

Çok güzel olur.TSYD kupasi adi altinda düzenlenen turnuvalarda yapilacak ufak degisikliklerle basarilabilir sanirim.bunun için kulubün yaninda tsyd ile de irtibata geçilmeli.

61viya
01.07.2006, 15:06
Kazim Koyuncu bizim artik sembolumuz ve kanserle savastaki sembolumuz olmustur... Bir cok insanimizi kansere verdik ve vermeye devam ediyoruz.. yarin öbür gün Allah korusun ama bunlarin arasinda biz de olabiliriz.. Biz bunu engellemek , sesimizi duyurmak için hem kulübe tisört-forma konusunda baski yapalim (bunu bir kararlar dizisi seklinde kulübe bir dosya ile gönderebiliriz) hem de kendi çabalarimizla ve dizaynlarimizla tisört yaptirabiliriz...

Iste benim asil vurgulamak istedigim de bu sevgili Nytre..Biz ancak kendi çabalarimizla birseyler yapiyoruz,elimizden geldignice..Takdir edilecek bir durum elbette ki,ama vurgulamak istedigim nokta,klübümüz Kazim koyuncu için hiçbirsey yapmiyor,hiçbirsey...

Yakin dostlariyla konustugum zaman Hopada,sanirim en azindan Kansere karsi bir pankartla sahayta çikilmasi rica edinmis ve sanirim klübümz bunu kabul etmemis..Inanin diyecek tek kelkime laf bulamadim...Yarin öbür gün,tipki besiktas taraftari gibi(ki ne yalan söyliim takdir ettim o davranslarini) fener gayse falan da bir pankart açarsa,ben kazim koyuncunun ts marslarini dinlerken huzursuz olurum bir tsliolarak.Anlatabiliyor muyum? Asil birseyler yapmasi gereken klüp yöneticeli uyuyorsa eger,ben bundan vicdan azabi duyarim..

Maile devam edelim lütfen..Olursa bu olay inanilmaz güzel olacak çünkü...

tsakrep61
01.07.2006, 15:25
aynen destek maillerimize devam edelim

Cabri61
01.07.2006, 17:58
mailler tamamdir

erdal6167
01.07.2006, 19:30
kesinlikle bu konuda sonuna kadar gidilmesi gerekiyor. ne zaman bir seyler yaparsalar o zaman tenkinti birakmali onlara destek olmaliyiz. ama yapana kadar devam. . .

bu takimin sadece yönetenlarin elinde olmadigini artik herkesin kafasina sokma si gerekiyor. bordo mavi asiklari i i

hersey bordo için. . .

mitralyoz61
02.07.2006, 00:14
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifÇok iyi bi fikir . Tebrik ediyorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

omer61
02.07.2006, 00:50
bende yoladim simdi maili. t-shirt ler olursa eer çok guzel olur gercektn yaa.

İHSAN
02.07.2006, 11:43
Bence de artik somut adimlar atma zamani geldi....

Bakin Bursasporlu futbolcu Eser in ayagi kirildi bu sene .. Takim arkadaslari eserin resminin oldugu formalarla çiktilar maçlara.. Adam diyor hayatta unutamam ben bunlari..

demek istedigim biz de bir seyler yapmaliyiz artik

My
02.07.2006, 12:15
Yeni farkediyorum konuyu. Mail kampanyasi baslattigimizi farkedemedim. Mümkünse konu basliginda bunu belirten birseyler yazilsa daha çok katilim olur diye düsünüyorum. Ve tabii ki hemen mail adreslerimden Ayse Begüm'ün yazdigini postaladim, arkadaslara da ilettimsmileys/smiley2.gif
Edited by: My

zisinoli
02.07.2006, 12:37
Barcelona UNICEF ile anlasmis, ücretsiz, dünya çocuklari yararina. Ne muhtesem bir gurur. Ne güzel bir yaklasim futbol endüstrisine bir dünya devi olarak karsi durabilmek.

Yeniliyorum...Futbol çok para kazanip çok iyi futbolcular almak degildir. Futbol mevcut sisteme inadina karsi durabilmek, toplumsal duyarlilik için sorumluluk alarak fark yaratabilmektir.Ne mutlu böyle bir yaklasim içinde olan futbol takimi taraftarlarina...

Hile ile, medya ile, tetikçiler ile, güçsüzü her türlü ezerek, masabasinda, kapali kapilar ardinda, siddeti körükleyerek, saygisizca alinan 1000 sampiyonlugun zerre kadar degeri varsa gözümde, namerdim. Tek istegim onurlu mücadele ederek bu bozuk sisteme karsi durabilmek ve fark yaratabilmek ve bu farki toplum yararina yapabilmesidir-Trabzonspordan... Tipki Barcelonanin ücretsiz, UNICEF ile anlasarak fark yarattigi gibi...

UNICEF ile anlasmak Ricardino ile anlasmaktan daha anlamli...Ya da çernobile, karadeniz sahil yoluna tepki verebilmek,karadenizin kirlenmemesine,memleketimizde sanayinin gelismemesine ve issizlik boyutunadikkat çekmek vs. akliniza gelebilecek ve toplum kalkinmasina, gönüllü katilima destek verecek her türlü söylem, davranis ve imaji en büyük degerimiz Trabzonspor araciligiyla verebilmek. Trabzonsporumuza bu misyonu yükleyebilmek. Gerek taraftar boyutunda gerekse yönetim-futbolcu boyutunda bu amaca hizmet edebilmek. Inanin ötesi yok ve Trabzonsporu böyle yasamak görmek en büyük istegimdir. Sampiyonluk mu o da fantazi kismi olsun ama tek gerçek, amaç olmasin...
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Evet sanirim fark yaratmanin tam zamani...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
02.07.2006, 14:11
Ikimizde ortalama ayni seyleri diyoruz.. Kazim Koyuncu için Trabzonsporun bir sey yapmamasi gerçekten hepimizi rahatsiz ediyor...

Kulüp yönetmek sadece takimi yönetmek olmadigi Trabzonsporun kapsadigi bütün sosyal sorumluluguda yerine getirebilmektir..

Trabzonspor kulübünün de hem bu sosyal sorumlulugu dile getirmek hem de Kazim abiye sahip çikmasi için yapmasi gereken bir seyler var...

Istegimizi e-maillerle dile getirelim.

Erbay
02.07.2006, 14:31
2-3 günden beri siteye çok az girebildim.E maili daha yeni gönderiyorum.Destege devam...

Murat Hızal
02.07.2006, 18:18
Çikarlar mi hiç 'ÇERNOBIL ÖLDÜRMEYE DEVAM EDIYOR 'yazan pankartla.Sonra nükleer santral kurma heveslisi abileri çok kizar.Ima bile etmemeliler böyle birseyi.

Umarim bu mailler yönetim tarafindan dikkate alinir, Kazim Koyuncu'nun ve kanser kurbanlarinin anisina bir seyler yapilir.Ve bu konuda kamuoyunun dikkati karadenize çekilebilir.

Sevgi
03.07.2006, 10:02
arkadaslar mail atmaya devam lütfen.Herkesin ailesinde yakin çevresinde kanserden ölen birisi vardir muhakkak.

İHSAN
03.07.2006, 12:58
arkadaslar kulup olarak eger K. Koyuncuya sahip çikarsak diger insanlara Trabzonsporlunun vefakarliligini göstermis oluruz...

Lapina
03.07.2006, 14:05
Bunlarin yaninda arkadaslar ligin ilk macinda (Insallah Avni Akerde olur) hem Kazim abiyi anma adina hemde kanserle mucadele adina bi organizasyon yapilabilir

deniz_61
03.07.2006, 14:07
Hey gidi hey su 61 viya kardesin yazdiklarini okuyunca kahrolum bu mudur Trabzonluluk besiktas bile pankart açmis abi besiktas kim ya biz neden duruyoruz.

Isimiz gücümüz oyuncu aldik mi,biliyorum sampiyon olmak istiyoruz ama degerlerimizi de unutmayalim,zaten sampiyon olamiyacagiz bari degerlerimize sahip çikalim ya.

Geçenlerde dogulu bir arkadas ismi didou_nana KAZIM KOYUNCU KALBIMIZDESIN formuna yazi yazmisti biraz sert bir dille sadece açilista poster asmakla olmaz bu iler adam dogulu diye sapik bile dedik adama simdi o adam trabzonspor sevgisinde bir solma olmamism midir?

Ama bunlar önemli degil bizim için tabi.

Külünkoğlu
03.07.2006, 14:25
Besiktas Kazim Koyuncu adina pankart açmadi. Karadeniz kararmasin gibi bir pankart açmislardi. Didou nana Kazim Koyuncu'nun söylemedigi hiçbir zamanda söylemeyi düsünmedigi cümleler kullanmisti. Hafizamiz henüz zayiflamadi çok sükür.Pankartinda kralini Bordomavi.net olarak da yaptirdik. Ha yeter mi ? elbetteki yetmez, bunu söyleyin. Ama elestri yapacaksanizda kendi takiminizin taraftarlarina bu kadar acimasiz davranmayin.

deniz_61
03.07.2006, 14:37
Benim anlatmak istedigim ne olur yani baska birseyler de yapsak örnegin 61VIYA arkadasin dedigi gibi,veya madem yönetim birsey yapmiyor biz yapalim ne olur

ezgi
03.07.2006, 15:29
ARTIK BIRSEYLER YAPMAMIZIN ZAMANI GELMEDIMI?

Arkadasim sürekli renkli ve büyük harf forum kurallarina göre yasak, lütfen dikkat edelim.
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: Külünkoglu

61viya
03.07.2006, 15:37
Aslina bakarsaniz eger yönetim forma tshirt tazri birsey yaparsa,is yine biz taraftarlara düsüyor.Yani yapacaklari sey sadece forma ya da tshirt yaptirmak olacak,onlari alacak olan biziz,gelir eger düzgün biryerlere gidecek olursa budna yine biz basrolü oynayacagiz...Sakin kimse yanlis anlamasin dedigimi,hepimiz biliyoruz ki Kazim koyuncu için,kansere savas için bu forumda elini cebine atmaktan çekinecek kimse yok..Eminim buna...

Ve elbette herkes tepki vermelki buna.Besiktasli da,Fenerli de Galatasarayli da..Bu bir ülke meselesi aslinda...Ancak ugruna marslar yazan,öylesine koyu bir trabzonbsporlu ki kazim koyuncu,asil bi&lt; biseyler yapmaliyiz..Eger TRABZONSPOR YÖNRETIMI birsey yapmaz ve saydigim takimlar biseyler yaparsa utanç verici durum budur iste...Yönetimin artik icraate geçmesi gerekiyor.

Bu yil 25 haziranda Hopa da trabzonspor yönetiminden kimse yoktu..Anliyor musunuz,hiçkimse...Bundan daha büyük ayip olabilir mi? Çok mu zordu en azindan bir kisiyi bizim adimiza yollamak? Zaten geçen sene de Senol hoca gibi bir hocamiz olmasaydi muhtemelen törende de kinse olmayacakti klüp içinden...

Simal yildizi abimin dedigi gibi bir futbol turnuvasi klübün yapmis oldugu bir organizasyon olur mesela...Ve süper olur böyle birsey...Birgün de aziik yer buldugumuz spor bültenlerinde böyle anlamli bir olay için bulunsak ne kaybederiz ki?? Bir gün de o sisman yorumcular yüzleri kizara kizara bundan bahsetse?

Haydi BMN...LÜTFENNNN! Devam edin desteginize...YAPABILIRIZ!Edited by: 61viya

deniz_61
04.07.2006, 12:01
Katiliyorum 61viya,ne olur bu konuya önem versek ya.

Nytre
04.07.2006, 15:41
trabzonspor yönetimine de gönderdigim metinde sunu belirttim...

trabzonspor kulübünü yönetenler asla 11 kisiyi yönetmis sayilmiyorlar.. trabzonsporun kapsadigi herseye karsi ilgi göstermek zorundadirlar..

bu trabzonsporu yasatan kültürdür onu tutan ona deger veren ve halka mal olmus milyonlardir.. bunlarada gereken özveriyi göstermek zorundadir...

buna kulübün sosyal sorumlulugu diyebiliriz...

evet.. simdi trabzonspor kulübüne mail göndermeye devam edelim ve bu konuyu buna benzer diger konulara emsal olmasini saglayalim.

Nytre
04.07.2006, 15:57
iletiyi gönderdim.

macka61
04.07.2006, 16:49
bende yolladim bu konuyu açan 61 viyaya çok tesekkür ediyorum

Bordo_mavi61
04.07.2006, 17:01
.

Bu yil 25 haziranda Hopa da trabzonspor yönetiminden kimse yoktu..Anliyor musunuz,hiçkimse...Bundan daha büyük ayip olabilir mi? Çok mu zordu en azindan bir kisiyi bizim adimiza yollamak? Zaten geçen sene de Senol hoca gibi bir hocamiz olmasaydi muhtemelen törende de kinse olmayacakti klüp içinden...

arkadaslar bence Kazim abimizin anma törenlerine kulüp yetkilileri bilerek katilmamistir.Geçen yilki baskanimiz solcu idi.Bu yil ise tamamen sola zit bir baskanimiz var.fenerli tayyip in amcasinin cenaze törenine katilan gazetelere taziye ilani veren Albayrak,Hasta Günlerinde Hayatini hiçe sayarak sirfTRABZONSPOR için stüdyoda mars hazirlayan KAZIM KOYUNCU nun anma törenlerine niye katilmadi saniyorsunuz.

ben bir TS taraftari olarak kaliteli yönetim istiyorum.Sirf reklam ve taninmak için Ts a yönetici olunmamalidir.Yönetimimizde kendi reklamlarini yapmak içingirmis insanlar var.

Kazim abi hayatini TS için hiçe saydi. Sancili günlerinde mars hazirladi.

forma ve T-shirt önerileri güzel.Bence daha büyük düsünerek yapilmasi gündemde olan yeni stada KAZIM KOYUNCU nun adi verilmelidir.

Çünkü o bunu hakediyor...

ahmetturk
04.07.2006, 17:09
Bu tisörtler üzerine kazim koyuncunun ölmeden önceki mektubunu koyabilirler. Hani su sonu "Biz de öldük, Herseye ragmen buyeryüzünde sarkilar söyledik. Tesekkürler Dünya" olan. Klübe mail yagdiralim. Gerçekten çok önemli bir konu.

Kesinlikle t-shirt diyorum. Forma olmaz ama TS Club olacak tabiki. Bu konuda da Yönetimi uyaralim yapsinlar alalim.

deniz_61
04.07.2006, 17:57
arkadaslar bence Kazim abimizin anma törenlerine kulüp yetkilileri bilerek katilmamistir.Geçen yilki baskanimiz solcu idi.Bu yil ise tamamen sola zit bir baskanimiz var.fenerli tayyip in amcasinin cenaze törenine katilan gazetelere taziye ilani veren Albayrak,Hasta Günlerinde Hayatini hiçe sayarak sirfTRABZONSPOR için stüdyoda mars hazirlayan KAZIM KOYUNCU nun anma törenlerine niye katilmadi saniyorsunuz.

ben bir TS taraftari olarak kaliteli yönetim istiyorum.Sirf reklam ve taninmak için Ts a yönetici olunmamalidir.Yönetimimizde kendi reklamlarini yapmak içingirmis insanlar var.

forma ve T-shirt önerileri güzel.Bence daha büyük düsünerek yapilmasi gündemde olan yeni stada KAZIM KOYUNCU nun adi verilmelidir.

Evet Kazim abi solcu diye gelmedi,bu da gösteriyor ki baskanimiz insanliga önem vermiyor zaten sag sol diye bölünmüs ülke ama bizim baskan (artik baskan da demek istemiyorum) anlamiyor bunu.

Lapina
04.07.2006, 18:07
Bu davada sag sol yokkkkkkkkkkkkkk....Trabzonspor var

Cenkhan
04.07.2006, 22:15
.

Törene Tranzonspor'dan kimsenin katilmamasi yönetimin ayibidir. Yine olayi cephelesmeye getirmeyin.

ahmetturk
05.07.2006, 11:44
Ne sagi ne solu t-shirt nasil hazirlatabiliriz buna kafa yoralim.

Nytre
05.07.2006, 15:22
bugunde iletiyi gönderdim gerekli yerlere..

Salih61
05.07.2006, 15:37
Renkdaslar Avni Akerin tam ortasina posterini degil de büyük bir portresini assak...Çok daha güzel olur...Altina da güzel bir yazi yazilabilir...Degisik ve ilgi çekici bir yazi...Ayrica stadda maçtan önce sürekli Kazim Koyuncu Parçalari çalabilir...Sizce nasil olur?...

61viya
05.07.2006, 16:21
Renkdaslar Avni Akerin tam ortasina posterini degil de büyük bir portresini assak...Çok daha güzel olur...Altina da güzel bir yazi yazilabilir...Degisik ve ilgi çekici bir yazi...Ayrica stadda maçtan önce sürekli Kazim Koyuncu Parçalari çalabilir...Sizce nasil olur?...

Tesekkürler önerin için FORZA61.Bunlar gerçekten ve de elbette çok güzel olur...

Ancak asil yönetimin harekete geçmesini saglamak amacimiz.Biz zaten ONUN farkindayiz ve elimizden gelen herseyi yapmaya devam edecegiz.Ancak Nytre nin dedigi gibi onlar sadece 11 kisiyi yönetmiyorlar.bunu anlamlari için,bunu anladiklarini göstermek adina ya da Kazim için brisseyler yapmalilar...

Haydi bmn...Bu konuda sizden baska kimseye inanmiyorum.Bunu yapabiliriz...Neler byapmadik ki "bir" olduktan sonmra..Lütfen devam edin maile......

Biz birseyler yapmazsak eger hiçkimsenin birsey yapacagi yok....HAYDE!Edited by: 61viya

İHSAN
05.07.2006, 19:13
Haydin arkadaslar.. Böyle sahipsiz birakmak K.Koyuncuyu bize yakisirmi.....

Bordo_mavi61
05.07.2006, 19:44
.

Törene Tranzonspor'dan kimsenin katilmamasi yönetimin ayibidir. Yine olayi cephelesmeye getirmeyin.

abi cephelesmeyle alakasi yok. baskanimizin siyasi görüsünü herkes biliyor karsit görüse bakisini da.

ben baska bir sebep göremiyorum.

ezgi
05.07.2006, 19:47
Ya Avni Aker'e açilista asilan posterler neden kaldirildi ben bunu amil olarak bordomavi.net atmistim ve stad isiklarini kapattigi için kaldirildi dedi peki geçenlerde stadin önünden geçerken Maraton tribününden Trabzonspor taraftarlar dernegi bir yazi asiliyordu peki o stadin isiklarini kapatmiyor mu yani ne olur o koyverdun gittun bizu posteri yeniden asilsa.

MrbLack
05.07.2006, 22:05
çok iyi bi fikir.bende varim

61viya
06.07.2006, 13:15
Kazim Koyuncunun kanserle aniliyor olmasi bana aci veriyor..Onu o güzel gülüsü e müzikleriyle hatirlamaliyz...Bu yüzden çikilacak olan pankart sadece Karadenizin ihtiyaci olan "kanser arastirma hastanesi" hakkinda olabilir..Ya da belki sadece kazimin hep bizimle oldugu yönünde bir pankart...

Arkadaslar ben karadenizli degilim maalesef..Ve çok sükür ailemde kanserli birisi yok..Ancak bu mesele karadeniz akdeniz olayi olmanin ötesinde,elbette ki karadenizlileri daha çok ilgilendiriyor ve anlayin artik Karadenizli birsey yapmazsa eger kimse birsey yapmiyor...Birçogunuz o cografyada dogdunuz..Ve allah korusun yarin birgün hepimizin basina gelebilir bu illet...

Biraz destek verin su olaya lütfen...Mail atip duyarlilik gösterenlere çok tesekkür ederim..

eys_61
06.07.2006, 15:51
maillere devam,yilmak yok...

Nytre
06.07.2006, 16:07
aynen!...

61viya
09.07.2006, 17:30
"Bütün halk birlik olmazsa kavga hakli olmuyor" demisti yanilmiyorsam Cem KARACA...

Varalim biz de sessiz çogunluk olarak yasamaya devam edelim...Haaaalaaaa susalim,inadina tepki vermeyelim...Neyin inadinaysa bu...(!)

Tesekkürler...

Adminlerden ricam bu basligi kilitleyiverin size zahmet...Lütfen!Edited by: 61viya

eys_61
09.07.2006, 17:46
bu kadar çabuk mu pes ediyosun?

61viya
09.07.2006, 18:05
Bulundugum yerde net yok ve belki inanmayacaksin ama sirf bu konu için km lerce yol gidiyorum.Sonra bir giriyorum siteye sen,Nytre ve ismini sayamadiklarim bagislasinlar "on" kaç kisi disinda tik yok...

Ve bugün bir baktim bizim konu (bizim derken hepimizin) geçmis ikinci sayfaya..Demek ki dedim sinir krizleri geçirdigime,geceleri yataken "olsa ne hos olur"diye iç geçirdigim seyler çogpu ts linin umurunda degil..

Ha buraya yazmadan mail atanlar da var biliyorum sagolsunlar.Ama dedim ya pes etmek egil bu..Insanlarin birçok konuda pes ettigini göremkten bikmak belki..

Mail atmak,protestoyu devam ettirmek isteyenler tipki benim gibi bundan sonra da devam ederler zaten..Sadce ailemle "bir kere nete gidelim" tartismalarimda birbirimize girdigimizedegmiyor sanirim..

eys_61
09.07.2006, 18:38
belki de haklisin ama en azindan buraya yazmadan mail gönderen insanlarin olmasi ihtimali bile devam etmek için geçerli bir sebep olsa gerek

61viya
09.07.2006, 18:55
Tamam iste ayni seyleri söylüyoruz aslinda...

Ama kendi adima mail atmaya devam edicem zaten ben..Bunu bilenler de davm edecktir bi sekilde..

Bu konu 2. sayfaya düstüyse varsin kapansin..

Miraç Atalay Çiftçi
09.07.2006, 19:08
buraya yazmadim hiç.ama ilk olarak sunu demek istiyorum....

kazimin hayat görüsü,felsefesi yüzünden cenazesine bile katilmayanlari ve bu durumu kazimin trabzonsporlulugundan üstün görenleri lanetle kiniyorum...

maile devam...

immortal_TS
09.07.2006, 19:12
Yazmayipta mail atan bir çok kisi var @61viya buna inan , buraya yazilip yazilmamasi bir sey degistirmiyor yeterki herkes düzenli bir sekilde maillerine devam etsin bu basligi okusun ve ne anlama geldigini hatirlasin mailini atsin isterse basliga yazmasin.

macka61
09.07.2006, 19:47
2 tane daha benden

Nytre
10.07.2006, 14:51
destege devam!..

bu forumlarda sadece "fatih gidiyor mu?" "gökdeniz kalsin mi gitsin mi" gibi eksi degerler ortaya çikaran konular tavan yapmasin..

bu gibi sagduyulu konularada özen gösterelim

halil ibo
10.07.2006, 15:25
Gecelerini gündüzüne katan !yöneticilerimiz çalisiyormus.Stada gelip-gidenHollanda'li bir sirket,bir de Umut transferi.( Murat'i özellikle söylemiyorum,çünkü o transfer gerçeklesmeseydi istifa yakisirdi eski kulübünden bile topçu alamayan baskana ).

Biz sizin getiremeyeceginiz yildiz sözünüzü tutmanizibeklemiyoruz.Alttarafida üst tarafida Kazim Koyuncu'yu hatirlatan bir t-shirt,bir forma bekliyoruz.Çokmu zor bunu yapmak ?Büyük çogunlugu tenzih ederim ama gerekli-gereksiz sövmeyi,hirlasmayi becerebilen taraftarimizlardan da sadece elektronik posta ile destek bekliyoruz.

Nytre
10.07.2006, 15:32
futbol endüstrilesmesinden bu yana bazi kulüpler büyük bir yanlis içerisine düsüyorlar..

taraftar üzerinden para kazanilan ve yolunmaya hazir bir kaz degildir.

taraftar karsiliksiz sevendir.. kulüpte bazen bu karsiliksiz sevgilere jestlerle cevap vermelidir...

bu dao jestlerden biridir.. (aslinda kulubun görevidir ama böyle mi anlatsak.. cünkü onlar böyle anliyorlar herseyi)

mircemal
10.07.2006, 16:31
Kazim KOYUNCU Yasatilmalidir. Sonuna dek destegimi koyuyorum, maili tüm adreslere yolladim .. Konuyu açan arkadasa tessekkürlerimizi sunariz. (Koyverdun Gittun Bizi )

Emre B.
10.07.2006, 23:18
Hayde mailleredevam

61viya
11.07.2006, 14:37
Hala anlamk istemeyenlerimiz var,ancak bu konunun Haminin jübilesinin yapilmamasindan,eski futbolcularimiza deger verilmemesinden hiçbir farki yok.

Yönbetim dahil malesef idrak edemiyoruz birseyleri...

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 15:23
hiç maillerine cevap alan oldu mu ?

önceden mailden 3 gün sonra cevap geliyordu !!!

Nytre
11.07.2006, 16:37
ben almadim...

bakmiyorlar mi acaba?

Nytre
11.07.2006, 16:39
hala trabzon kentinde trabzonsporla ilgili bir anit yok - geçmise vefa adina bir eser yok ...

kazim abi ve kazim abi gibi trabzonspora gönül vermis ve aramizdan ayrilmis olan insanlara gözle görülür bir vefa yok...

bunu kirmak gerekiyor...

eys_61
12.07.2006, 00:31
o kadar mail gönderdim henüz bir cevap yok bana da ama yilmak yok devam!

macka61
12.07.2006, 13:56
bende o kadar mail yolladim cevap yok

Nytre
12.07.2006, 13:56
göndermeye devam..

Nytre
14.07.2006, 15:06
arkadaslar neredesiniz?

elmas_murat61
15.07.2006, 07:22
cok haklisin arkadasim... TRABZONSPOR Klubu olarak ona destek cikmak zorundayiz hem TS club onun formasini veya t-shortunu yapsa eminim ki cok satar... hem klube yarar olur. hemde kazim abimizi olan sevgimizi tum dunyaya gosteririrz...

attagümüshane
15.07.2006, 13:32
bu orjinal ve şerefli fikre yeni rastladım kusura bakmayın anca yazıyorum..muhteşemmmm...
viya61 kardeş harikasın ne diyim!!!tişört olur forma olur..hatta fazla fazla neryerde olmalı bence sevgili kazım..

Nytre
15.07.2006, 14:53
kazım abi için usanmadan yılmadan sıkılmadan mail göndermeye devam edelim..

attagümüshane
15.07.2006, 15:12
sitenin en güzel olayı bu ...tebrikler ..inşallah olur.kazımı aramızda görmek istiyoruz...-

Miraç Atalay Çiftçi
15.07.2006, 15:18
habunlara mail yaz durr!!!

İnsan bi cevap yazar hiç olmadı bi bilgi verir ....

Bunlar nasıl İletişim bilgisine sahipler ...

Nytre
15.07.2006, 15:23
kulübün yönetiminde zaten bazı aksaklıklar olduğu kesin...
ama durmak yok! yakışmaz bize..

Semih GÜL
17.07.2006, 23:02
Bune ya söze gelince hepimizin sadece heves değil büyük bir gönül bağıyla bağlı olduğunu söyler onur mücadelesi verdimizi söyler dururuz.
Hiçbişrimiz TS liliğimize haf kondurmayız hatta ufak bişey söylesek birbirimize hemen okakalı bir tokat yeriz .
İşte biz buyuz sözde herşeyiş yapıyoruz ama icrata gelince biras görünüp sonra böle 2. sayfaya düşüyor.
Bu olmamalı bence bence TS sevgisi bu kadar az olmamalı herşeyiyle TS yi ve her TS liyi seviyorum ben ve En büyüklerinde birine karşıda sorumluluğum bundan fazlası olduğuna inanıyorum.

Topluluk olamıyorsam bile karadeniz çocuğuyuz biz tek başımıza veririz mücadelemizi.
Saygılarımla büyük TSli arkadaşlar.

Nytre
18.07.2006, 19:01
gönderim bugun de bir mail ancak yine bir ses seda yok..
ama yılmakta yok
onlar inatsa biz daha inadız!

halil ibo
19.07.2006, 11:50
Rahmetli Kazım'a selam,elektronik postalara devam.

eys_61
19.07.2006, 13:02
20 gün,6 sayfada 113 mesaj,gönderilen yüzlerce (binlerce demek isterdim ama) mail...
olumlu ya da olumsuz bir cevap alırız umarım

Nytre
19.07.2006, 16:15
bu kadar zaman bu kadar mail ve cevap yok...
biz değil yönetim utansın...
yılmak yok!

Erbay
19.07.2006, 20:19
İnşallah bizi ciddiye alıyorlardır.Mail'e devam...

54hamdi0061
19.07.2006, 20:55
evet gönderip kutsal görevimi yerine getirdim inşallah bir sonuç alırız.

61viya
19.07.2006, 22:20
Yeni foruma yazmayı birtürlü beceremdiğim için uzun zamandır yazamıyordum..
Birçoğumuzun bildiği gibi,sayın yöneticilerimiz için Kazımın hayata bakışı Trabzonsporluluğunun önünde olduğu için bir cevap gelmemesi gayet normal..

Ancaaaaaaak...Benim adım da Begüm se eğer,öyle ya da böyle yılı mühim değil,er ya da geç ben bu pankartı çıkatacağım piyasaya..
Tabii olmazsa olmaz koşulu dsteğiniz..
Söz değil hareket zamanı arkadaşlar....Bu sadece Kazım olayı değil..Anlayın şunu..

.Devamlı desteğini veren arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum...

BOZOHAN
20.07.2006, 16:22
kazım koyuncunu hayata bakışı benim ilgimi çekmez istediği şekilde bakabilir rahmetli. ama ben onun trabzonsporluluğunu sevdim. onun için ona siyaset içermeyen trabzonsporluluğunu ön plana çıkaran bir pankart hazırlanmalıdır. tsclup tarafından tişört basıla bilir kazım koyuncunu resimli. böylelikle hem usta müzisyen unutulmuş olmaz hem ailesi ve trabzonsporun madi kazancı olur. eminim o yaşasaydı böyle olmasını isterdi.

Nytre
20.07.2006, 16:58
onun trabzonsporluluğu başkaydı... o hayatında inandığı şeyleri trabzonsporda gördü , buldu...

61viya
21.07.2006, 16:44
onun trabzonsporluluğu başkaydı... o hayatında inandığı şeyleri trabzonsporda gördü , buldu...

İşte bu aslolan..."En başka halimizdir Trabzonspor bizim" diyebilen bir insan için vazşfenizi yapın arkadaşlar...Lütfen!

eys_61
22.07.2006, 00:35
arkadaşlar mesajlarımızın içeriğinde ufak değişiklikler yapsak.(artık daha sert bir dil kullanmamız gerektiğini düşünüyorum)olumlu yada olumsuz bir cevabı gerekçeleriyle istediğimize dair mailler yollasak diyorum ben.
liglerin başlamasına kalan kısa sürede baskıyı yoğunlaştırıp bir sonuca ulaşmalıyız.

61viya
22.07.2006, 22:08
Doğru diyorsun ya.Galiba pek kibar buldular üzlubumuzu.. :)) Maalesef insanlar arasında etkili olan iletişim şeklini kullanmamız gerekecek sanırım :) :(

O halde :

Trabzonspor yönetimine...!

Bir süre önce başlattığımız protestonun amacına ulaşmamış olduğunu görmek,bizi son derece üzmüştür. Yüzlerce mail yollamamıza rağmen,tek bir cevap dahi alamadık tarafınızdan. Oysa sizden istediğimiz, "A plan"larınızı gerçekleşitirmeniz değildi...Her Trabzonsporlunun yüreğinde çok önemli bir yer edinen sevgili Kazım KOYUNCU ya borcunuzu ödemenizdi..Asıl borç,o kupayı aldığımz gün ödenecek olsa da,Trabzonsporun yöneticilerinden bu konuda daha duyarlı olmalarını beklerdik !

Unutmayın ki,böylesi bir Trabzonsporlunun yaşatılmasına katkıda bulunmazsanız,siz de unutulacaksınız birgün! Vefa göstermelisiniz ki,birgün güzel hatırlanasınız!

Sırf hayata bakışı açısı yönetimdeki bir takım insanlara ters diye,böylesi bir Trabzonsporluya vefa borcunuzu ödememeniz bizi çok üzmüştür! Bunu bize düşündürmeniz bile ayıptır!

Ve şunu bilin ki,Trabzonspor yönetiminde olmak,hele hele bu klübe başkanlık ediyor olmak,sadece 11kişiyi yönetmek değildir!

Dikkate alacağınızı da sanmıyoruz ama,hatırlatalım istedik !

Saygılarımızla..

Nasıl???

Miraç Atalay Çiftçi
22.07.2006, 22:22
hergün onlarca mail.
aynı konudan bahsediyor.en azından kıytırık bir yönetici yada asistan hatta çaycı bile hiçbirşey yapamıyorsa tepkimizi taktir edip nezaket maili atsa.yanınızdayız ama bu iş zaman alır sabredin dese.
hoş sabredin lafını her fırsatta dile getirirler ya... neyse....
mail atmaya devam edelim.
tepkimizin arkasında duralım.
eminim ki kazım abi yukarılardan bi yerden bizi takip ediyordur ve trabzonspor sevdasıyla gururlanıyordur...
Sizi seviyoruz TRABZONSPOR sevdalıları...

61viya
22.07.2006, 22:25
Bir şey sorucam miracciftci...Bu ikinci amilibeğendin mi? Buna başlayalım mı şimdi de...? Cevap gelmez maillerimize bıkmıyoruz biz! Sizden de umarız cevap gelir,uyumazsınız siz!!!! :))

Miraç Atalay Çiftçi
22.07.2006, 22:32
Bir şey sorucam miracciftci...Bu ikinci amilibeğendin mi? Buna başlayalım mı şimdi de...? Cevap gelmez maillerimize bıkmıyoruz biz! Sizden de umarız cevap gelir,uyumazsınız siz!!!! :))

evet simdilik bu tepki dozunda bence umarım daha fazlasını haketmezlerde bir an önce duyarlılık gösterirler.

yani yukarıdaki maili göndermeye başlayabiliriz. :)

61viya
22.07.2006, 22:34
Hayde bakalım!!!!

Başlayalım...Anlayan anlardı gerçi ya,yılmak yok!!!!

eys_61
22.07.2006, 22:40
başladık bile,dikkate alınırız umarım

attagümüshane
23.07.2006, 12:25
kardeşlerim ben diyorum ki bu muhteşem fikri tüm başlıklara konuyla ilgisi var yada yok yansıtalım..sesi duysun herkes.yani sadece türkiye değil forum bile bence ilgisiz..ses getirelim diyorum..
bu diğer forumları sabote etmek değil inanın insanlar bu fikrin altında toplanırlar..ki bunun adı sabote olsa bile kazım abi için az bile....lütfen rica ediyorum..bunu bi düşünelim yorumlarınızı takip edeceğim..
kazım abi ye selam olsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

attagümüshane
23.07.2006, 12:30
ve gördüm kiklüp kazımı siyasi görüşü yüzünden ön plana çıkaramıyormuş...ben de zıtım belki bu konuda..ama onun karadenizliliği ve trabzonsporluluğu herşeyden önce gelir...
şayet bu yüzden forum , forum yöneticileri ve kulüp yöneticileri kazım abi den kaçıyorsa yuuuuhhhh...lanet olsun böyle yapanlara...

61viya
23.07.2006, 15:56
Koca BMNde,sayısı binlerce olan bir taraftar sitesinde bile,bu konuya duyarlılık gösteren kişi sayısı buysa eğer...Ohooooooooooo...İşimiz var demektir..

Haftalardır uğraşan sayın üyelerimiz...Sözüm size...TAŞI DELEN SUYUN KUVVETİ DEĞİL,DALGALARIN SÜREKLİİĞİDİR!!!!! Devaaaam!!

Nytre
23.07.2006, 21:55
dalgalar devam ediyor.

eys_61
23.07.2006, 23:26
...TAŞI DELEN SUYUN KUVVETİ DEĞİL,DALGALARIN SÜREKLİİĞİDİR!!!

budur arkadaşlar

61viya
24.07.2006, 15:12
Dün aceleden yanlış yazmışı,damlalar olacaktı :):) Olsun ne farkeder di mi? Karadeniz adamı zekidir,anlamışınızır siz :))

tamersoz
24.07.2006, 15:36
begüm böyle bir konu açıyon ama ben yeni görüyorum inan şimdi kendimden utandım :)) ben elimdeki tüm mail adreslerinden gönderiyorum şimdi hadi görüşürükk.....

Nytre
24.07.2006, 22:36
gonderdik yine mailimiz..

Nytre
26.07.2006, 17:47
yine sessizliğe büründük

eys_61
27.07.2006, 00:32
maillere devam...

gultekinsurul
27.07.2006, 09:09
bende az önce mail attım
Saygılar....

61viya
27.07.2006, 18:38
Damlaların sürekliliği.......!!!!!!

İnadına devam arkadaşlar...
bU sefer sessiz çoğunluk olarak oturmmalıyız...Unutmayın ki: KAPIYI UZUN SÜRE,YÜKSEK SESLE VE ISRARLA ÇALARSAK,BİRİLERİNİ MUTLAKA UYANDIRIRIZ..!!

61viya
27.07.2006, 18:52
Bu maili de sayın Altuğ Atalay a yazdım,yolladım.Elinden ne gelir bu konuda bilmiyorum aslında,ama umarım faydası olur..

Abiciğim merhaba,

Beni hatırlayacak mısınız bilmiyorum aslında.Begüm ben,hani Ergun abim Fanatik te yazımı yayınlamıştı.Sonra Trabzon uma geldiğimde sizinle tanışma şansına sahip olmuştum...Nasılsınız??

Aslında çok daha önceden "Görevinize hoş geldiniz" demek isterdim size ama derslerim çok yoğun olduğu iin fırsat bulamadım bir türlü...Belki böylesi daha isabetli oldu.Çünkü sizinle paylaşmak istediğim birşey var:
Uzun zamandır bordomavi.net üyesiyim.Ve benim başlatmış olduğum bir mail kampanyasını sürdürmekteyiz...Konu aslında vefasızlık...Ama özele indirgeyecek olursak Kazım KOYUNCU için yönetimimizin hiçbirşey yapmamış olması.Yolladığımız maillerde bir takım önerilerde bulunduk.Ancak yüzlerce mail e Trabzonspor yönetiminden olumlu ya da olumsuz bir cevap gelmemsi bizi çok üzdü..

Biliyorsunuz,Karadenizle kan bağı anlamında hiçbir bağlantım yok maalesef.Ancak TRABZONSPOR öylesine güçlü bir bağ ki,kendimi birçok karadenizli den daha Kardenizli hissediyorum ben.Ve çok şükür ailemde kanserli kimse yok...Trabzonsp yönetimindeki insanlar Karadenizli olmalarına rağmen,sahaya "Çernobil öldürmeye devam ediyor" ya da "Kanser araştırma hastaneleri istiyoruz" diye bir pankart açamıyorlarsa en azından,inanın bu bizi derinden yaralr...Sadece Kazım koyuncunun fotoğrafının yer aldığı bir pankart ve "SENİ ÇOK SEVİYORUZ DENİZİN ÇOCUĞU" tarzı bir pankart bile öylesine mutlu eder ki bizi ve ailesini...

Böyle bi olay için rahatsız etmek istemezdim sizi,ancak yönetime olan yakınlığınızdan dolayı size söylemeyi uygun buldum...

Sizi çok seviyorum,sevgiyle kalın...

Nytre
28.07.2006, 01:14
bende aynı maili gönderdim..ellerine sağlık umarım sesimizi duyururuz

tamersoz
28.07.2006, 08:50
yaklaşık 20 tane mail gönderdim kulube daha bir ses çıkmadı önceden attığım maillere en azından bir cevap gelirdi ama bu sefer kimsenin bizi salladığı yok gibime geliyor...

61viya
28.07.2006, 12:12
Begüm,
Seni unutmak mümkün mü?
Kazım konusuna gelince; çok ilgisiz kalındığı söylenemez...
Şimdi Kazım'ın bir belgeseli hazırlanıyor, onu yakından TS Clublardan satışa sunacağız...
Eminim haberin olur...
yine de önerine ve ilgine teşekkürler...
Arayı açma; kendine iyi bak
Babana selamlar

Altuğ ATALAY

61viya
28.07.2006, 12:15
Ben de teşekkür ettim duyarlılığı için.Ancak yine de yönetimden bizim maillerimizi yollayanlardan bari birine cevap verilemsi gerektiğini belirttim.Değilse ciddiye alınmadığımızı hissediyoruz biz dedim....Devam!

eys_61
29.07.2006, 18:40
marcelinho nun gelişi vs derken konu ikinci sayfaya düşmüş.
Devam ediyoruz...

Nytre
29.07.2006, 23:43
bende bunu farkettim hemen maili gönderdim yine

aytex
29.07.2006, 23:59
Yanlış yönlendirmelere kapılmayalım diye bilgi vermek istedim.

1.si bir bölgede kanser hastalığının arttığını söylemek için o bölgede ölüm istatistiklerinin sağlıklı tutulması gerekmektedir.
bu nedenledir ki Karadeniz blgesinde kanser ölümlerine ait istatistiklerin Türkiye ortalamasına yakın olduğunu söylemek çok sağlıklı bir iddia değildir.
Kaldı ki hepimizin bildiği gibi trabzon daki hastanede sadece 4-5 yatakta hasta alabilen bir hastanemiz varken kanser olan hemşehrilerimiz tedavi için büyükşehirlere gitmektedir. oralarda hayatlarını kaybedenler oralardaki ölüm istatistiklerine geçmektedir.

yani bir dönemin yöneticilerinin tv lerde insanımızla dalga geçer şekilde çay içtiğini, zararlı çayların gömüldüğünü söyleyerek halkımızın kandırıldığının bilinmesi gerek. zira toprağa gömülen radyasyonlu çaylar yer altı sularına karışmıştı.

şimdilerde bu Karadenizdeki kanser istatistiklerinde artış olmadığını söyleyenler eğer bilgi cahili değil ise açıkça HEDEF SAPTIRMA işini profesyonelce yapmaktadırlar.

Ülke savunması dendiğinde Karadeniz insanı
Vergi ödemek dendiğinde Karadeniz insanı
Canını vermek dendiğinde Karadeniz insanı

Karadeniz insanı birer beşer onar yüzer biner öldürülmektedir. Fındığı çayı denizi sahili yokedilnektedir. İşin en acısı ise bunlara tepki vermememizdir. Veren beşiktaşlıları ise kıskanmamızın bize bir faydası yoktur.

dünyanın en güzel sahilinin katledilmesi için yola dökülemeyen karadeniz insanı bergamalı siyanürle altın arayan firmaya karşı verdiği mücadeleyi dikkatle incelemelidir.

Sorun olayları anlama biçimimizdedir. Yöneticilerimiz her şeyi daha iyi bilir dedikçe bu yaşadıklarımız bizim için kaçınlımazdır.

Karadenize yol yapacağım diye inşaatçıları zengin edenlerin eseri ile bir daha geri gelmeyecek 120 bitki denizin dibine gömülmüştür.

Komşusunun bahçesine gölge yapan Karayemiş ağacının dalını komşusu kesti diye komşusunu öldüren ağaç sevgisi ile dolu insanlarımız

size sesleniyoruz
karadenizin bitki örtüsü yok edilirken neredeydiniz?

karadeniz elden gittikten sonra öldürecek komşunuz olmayacak bilesiniz

kıskanmayalım sadece örnek alalım diye anımsayalım

ne diyordu beşiktaş taraftarı :

KARARMASI KARADENİZ

aytex
30.07.2006, 00:00
Yanlış yönlendirmelere kapılmayalım diye bilgi vermek istedim.

1.si bir bölgede kanser hastalığının arttığını söylemek için o bölgede ölüm istatistiklerinin sağlıklı tutulması gerekmektedir.
bu nedenledir ki Karadeniz blgesinde kanser ölümlerine ait istatistiklerin Türkiye ortalamasına yakın olduğunu söylemek çok sağlıklı bir iddia değildir.
Kaldı ki hepimizin bildiği gibi trabzon daki hastanede sadece 4-5 yatakta hasta alabilen bir hastanemiz varken kanser olan hemşehrilerimiz tedavi için büyükşehirlere gitmektedir. oralarda hayatlarını kaybedenler oralardaki ölüm istatistiklerine geçmektedir.

yani bir dönemin yöneticilerinin tv lerde insanımızla dalga geçer şekilde çay içtiğini, zararlı çayların gömüldüğünü söyleyerek halkımızın kandırıldığının bilinmesi gerek. zira toprağa gömülen radyasyonlu çaylar yer altı sularına karışmıştı.

şimdilerde bu Karadenizdeki kanser istatistiklerinde artış olmadığını söyleyenler eğer bilgi cahili değil ise açıkça HEDEF SAPTIRMA işini profesyonelce yapmaktadırlar.

Ülke savunması dendiğinde Karadeniz insanı
Vergi ödemek dendiğinde Karadeniz insanı
Canını vermek dendiğinde Karadeniz insanı

Karadeniz insanı birer beşer onar yüzer biner öldürülmektedir. Fındığı çayı denizi sahili yokedilmektedir. İşin en acısı ise bunlara tepki vermememizdir. Veren beşiktaşlıları ise kıskanmamızın bize bir faydası yoktur.

dünyanın en güzel sahilinin katledilmesi için yola dökülemeyen karadeniz insanı bergamalı siyanürle altın arayan firmaya karşı verdiği mücadeleyi dikkatle incelemelidir.

Sorun olayları anlama biçimimizdedir. Yöneticilerimiz her şeyi daha iyi bilir dedikçe bu yaşadıklarımız bizim için kaçınlımazdır.

Karadenize yol yapacağım diye inşaatçıları zengin edenlerin eseri ile bir daha geri gelmeyecek 120 bitki türü denizin dibine gömülmüştür.

Komşusunun bahçesine gölge yapan Karayemiş ağacının dalını komşusu kesti diye komşusunu öldüren ağaç sevgisi ile dolu insanlarımız

size sesleniyoruz
karadenizin bitki örtüsü yok edilirken neredeydiniz?

karadeniz elden gittikten sonra öldürecek komşunuz olmayacak bilesiniz

kıskanmayalım sadece örnek alalım diye anımsayalım

ne diyordu beşiktaş taraftarı :

KARARMASIN KARADENİZ

Cabri61
30.07.2006, 00:07
mailler tamamdır.yalnız bize sanırım bi tane mail bomber lazım...

61viya
30.07.2006, 14:10
Aytekin abiciğim söylediklerine kelimesi klimesine atılıyorum. Zaten benim de deiğim,bu işe sadece Karadeniz insanı tepki vermemeli.Herkes tepkisini dile getirmeli.Sessiz çoğunlıuk artık konuşmalı..
Ancak özellikle Kazım abim için Trabzonspor klübü bişeyler yapmalı..Sanırım çok da zor değildi anma törenine en azından bi kişi yollayarak vefa örneği sergilemeleri.Mutlaka hayata bakışla ilgili kounlar da engel olmuştur buna,ancak Kazım abimin trabonsporluluğunu konuşuyoruz bu sayfada asıl.Ve dediğiniz gibi Kanser olayına da bi protesto olabilir yapılacak olay,sadece ama sadece Kazım için yapılmış br pankart da olabilir kanseri hiç bulaştırmadan...Tabi pankart işinde prosedür gereği sorun çıkar mı,onları bilmiyorum.
Ama bişekilde bizim yönetimimiz bişeyler yapmalı..Beşiktaşlı taraftarlara o konuda "helal olsun" dediğimiz gibi,birileri de trabzonspor klübüne demeli aynı ssözleri..
Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişidir...

Cabri61
31.07.2006, 14:52
arkadaşlar mail devam

eys_61
01.08.2006, 21:28
maillere devam ediyoruz...(değil mi?)

Nytre
01.08.2006, 21:57
evet...devam ediyoruz..

Burak
01.08.2006, 21:58
olmaz mı devammm

Gamze
01.08.2006, 21:59
biz de budayız artık devam mı?

Gamze
01.08.2006, 22:01
sanırım devam etmioruz :) nese ben kaçiim o zaman :)

attagümüshane
02.08.2006, 00:32
yok baba yok hiçbişe çıkmicak korkarım...ben bu hususu sitede gündemin başına taşıyalım niyetine tüm forumlara aynı mesajı attım belki dikkatinizi çekmiştir..ama site yöneticilerinden bana "bu hiç hoş bi davranış değil, lütfen tekrarlamayın dendi"..amacım kamuoyu yaratmak için ilk adımı ve ilk baskıyı burda yaratmaktı..bu da adminler aracılığıyla olur biliyorsunuz..
ama yok işte..bmn.net te bile yeterince duyurulmuyorsa bu ses ve burda bile sahiplenilmiyorsa ne yazıkki hiçbişe olmaz bu gidişle.
biz yapalım da olmazsa oldurmayanlar düşünsün yada kızarsın diyorum ne diyim....

unyelimetin
02.08.2006, 00:37
Mail tamam.

61viya
02.08.2006, 15:39
Dün fala baktırdım.Aslında inanmam ama durum onu gerektirdi.Kahve falı ..:)) Kadın dedi ki,"Çatısı olan bir yerle mücadele veriyorsun.Hem de kıyasıya bi savaş bu..Ama zaferle ayrılacaksın bu durumdan :))) Aklıma biizm yöneticeler geldi :)) Kimbilir belki gerçekten olur..:) DEVAM BMN..BU KADAR MIDIR GÜCÜMÜZ???????????

eys_61
02.08.2006, 16:01
fal ha?çok fena güldüm şimdi bak :) falda bile çıktıysa kesin olacak bu iş :P

DEVAM...

61viya
03.08.2006, 17:04
He walla...Benim de beynimde ampüller yandı zaten o an.Tamam ddim kızım,doğru yoldasın :))))

ozturk
03.08.2006, 17:06
Sizlere katılıyorum bende yollayacağım...

Nytre
04.08.2006, 10:23
gereken ilgiyi en kısa zamanda gösterirler umarım...
ayrıca ulrats nickli arkadasım ultrats başka şeyleri hatırlatıyor bize eziklerle ilgili...

eys_61
07.08.2006, 16:47
sınavlar felan derken unuttum mu ne bu başlığı.HAYDE dedik ya HAYDE!!!

61viya
08.08.2006, 16:27
Walla eys_61 arkadaşım,BMN de bizden (ilgi gösterenlerden) başka kimsenin umurnda değil bu konu galiba.Hele hele öyle saçma sapan yazılar var ki bazı yerlerde.İnanılır gibi değil.Ama ne demiştik, Kapıyı ısrarla,yüksek sesle ve durmadan çalarsak birileri mutlaka uyanacaktır....

Devam..

macka61
08.08.2006, 19:34
arkadaşlar bende atmaya devam ediyom adsl bozuktu onun için olmadı şimdi yeniden başlıyorum HAYDE KAZIM için devam

61viya
11.08.2006, 15:40
ısrarla bir kaç kişinin ilk sayfada tutmaya çalıştığı bi konu....

Çok komik gerçekten....

Selman
11.08.2006, 15:50
Arkadaşlar ısrarla üstünde durduğunuz konu bizim için gerçekten çok önemli.Bende bi kaç tane mail gönderdim.Yanlız kaale alınmamamızın nedeni bence hep aynı mailleri göndermemiz.

Yani şahsen ben orda yetkili olsam açıyosun bakıyosun ayrı kişilerden hep aynı mail.Okumadan silerim sanırım.

Yanlış anlaşılmasın verdiğiniz emeğe sözüm yok.Sonuna kadar yanınınızdayım.Ama hani diyorumki herkez kendince bişeler yazsa gönderse en azından okunur gibime geliyo.

eys_61
11.08.2006, 17:51
Yani şahsen ben orda yetkili olsam açıyosun bakıyosun ayrı kişilerden hep aynı mail.Okumadan silerim sanırım.

Orda oturan kişi ya da kişilerin görevi nedir?İşine gelen maile cevap vermek gelmeyeni görmemezlikten gelmek ya da düşünmek bile istemiyorum ama silmek mi?

Hiç sanmıyorum.Maillerin iş ahlakı çerçevesinde değerlendirildiğine inanmak istiyorum hala.Mutlaka bir cevap gelecektir.

HAYDE,DEVAM...

61viya
11.08.2006, 19:09
Orda oturan kişi ya da kişilerin görevi nedir?İşine gelen maile cevap vermek gelmeyeni görmemezlikten gelmek ya da düşünmek bile istemiyorum ama silmek mi?

Hiç sanmıyorum.Maillerin iş ahlakı çerçevesinde değerlendirildiğine inanmak istiyorum hala.Mutlaka bir cevap gelecektir.

HAYDE,DEVAM...

Aynen katılıyorum sna... Arkadaşımızın demek isteiği şeyi de anlıyorum.Bi maili okumuştur bakmıştır hepsi aynı diğerlerini okumamıştır.Zaten hepsini tek tek okumaz herhalde :))
Ancak eys_61 in dediği gibi ve bence her mantıklı insanın yapması gerektiği gibi insan der ki,hani hiç okumadılarsa bile,"ya bu kadar yollamışlar bu mailin aynısından.Bari birine cevap yazayım da sussunlar daaa" :)) Ha bunlarda o bile yok işte..İşin acı tarafı da bu zaten..
Devam!!!

Selman
11.08.2006, 21:47
Aynen katılıyorum sna... Arkadaşımızın demek isteiği şeyi de anlıyorum.Bi maili okumuştur bakmıştır hepsi aynı diğerlerini okumamıştır.

Tam olarak demek istediğim bu daha geniş bir kitle daha çok mesaj ama farklı mesaj mutlaka ses getirecektir arkadaşlar.Bende yanınızdayım.Kazım abi için.

Semih GÜL
12.08.2006, 13:59
Artık anca hafta sonu atacak vaktim olur bugünde yolladım ama umudumda kalmış değil artık yönetim bişeyler yaptı diyelim karşılık verecek taraftar kitlesine baksanıza sayın kaç kişi varız.

Tebrikler yönetim Tebrikler bizlere.
Bir farkımız yok aslında aynaya baksak göreceğiz

Remzi
12.08.2006, 15:47
Trabzonspor yönetimine,

Bu maili atmak için belki çok geç bile kaldik Trabzonspor taraftarlari olarak...Maili atma amacimiz belki hiç dikkat bile etmediginiz bir konuda sizi is basina çagirmak..Konu,Kazim koyuncu....

Kazim koyuncunun Trabzonspor sevgisini anlatmayacagiz size burada.Çünkü o öyle yogun yasiyordu ki bu sevdayi,istesek de anlatamayacagimiz bir sevdadir onunki...Ergun Atanin deyisiyle "ugruna secde edecek" kadar Trabzonsporludur o...

Bir arkadasimiz Hopaya gittiginde oradaki insanlarla konusrken,"Peki Trabzonspor ne yapti?" dendiginde kendimizi savunacak pek de bisey bulamadigindan bahsetti..

Kazim koyuncu için Besiktaslilarin pankart açtigini düsünürsek fazlasiyla da geç kaldik üstelik bu maili yollama konusunda...

Artik Bizim TRABZONSPOR KLÜBÜ olarak birseyler yapma zamnimiz geldi de geçiyor..Geçen gün Pumanin ürettigi formalra bakarken,arkasinda gol sevincimizin oldugu bi forma dikkatimizi çekti.Ve düsündük de,ayni sekilde arkasinda Kazim Koyuncunun fotografinin oldugu bi forma yapilamaz mi acaba? Futbolcularimiz maça o formalarla çiksa bisey mi kaybederiz yoksa?

Ya da her maçakanser arastirma hastanesi istegimizi belirten,kansere tepkimizi oratya koyan,Kazim Koyuncu'yu asla unutmayacagimizi belirten bir pankartla çiksak ne olur ki sanki? Sanirim geçen sene basinda önerilmis bu teklifsizlere,ama kabul edilmemis.Öyle yildönümlerinde internet sayfasinda "Saygiyla aniyoruz" demekle olmuyor bu isler...Artik net adimlar atsak?

Kazim koyuncunun ailesinin gözleri Trabzonspor dendiginde dahi dolu dolu oluyor..O güzel insanlara,Kazim koyuncu gibi bir trabzonsporluya böyle bir jesti çok görmeyeceginizi düsünüyoruz...

Özellikle forma ve pankartla.....?????

Saygilarimizla...

bende yolladım bunu inşallah dikkate alırlar yönetim bunu..

61viya
12.08.2006, 16:01
"Uykuda olanları sarsın,uyandırın..
Yakında ışıklar kesilebilir..

Karanlıkta ne yapacaksınız?????????????????????????????????????? ?????????"

İş lafa gelince ne de güzel atıp tutuyoruz ama di mi..

lazoğlu_61
12.08.2006, 21:33
mail tamam uşaklar

yalnizefe
13.08.2006, 21:10
Gene DÖktÜrmÜŞssÜn İÇİndekİ TÜm GÜzel Duygulari.sonuna Kadar Sana Destek Verİyorum. BegÜm Her Zaman Yanindayiz

61viya
15.08.2006, 14:07
Sağolasın bekir :)

Arkadaşlar yollanacak mail 5. sayfada bulunmakta,bilginize...