PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Ağaoğlu Trabzon Sessizliğini Bozdu

Sayfa : [1] 2

Yıldıray Emanet
21.09.2012, 12:36
Ağaoğlu, Trabzonspor konusunda ki sessizliğini bozarak değerlendirmelerde bulundu.

Ali Ağaoğlu, Trabzonspor konusunda ki sessizliğini bozarak değerlendirmelerde bulundu.

Bugüne kadar Trabzonspor konusunda açıklama yapmayan Ağaoğlu Trabzonsporlulara seslendi.

Gerektiğinde destek olurum
“Ben de elbette ki çok iyi bir Trabzonsporluyum. Trabzonluluğumla ve Trabzonspor’umla her zaman övünürüm gurur duyarım. İşlerimin yoğunluğundan fazla maçlara gidemiyorum ama televizyondan olayları ve kulübü izlemeye fırsat buluyorum. Yeri geldiğin de istenildiğin de desteklerim olur.

Geçen yıl Trabzonspor’un şampiyon olduğunu herkes kabul ediyor söylüyor ama kupa neden verilmiyor” diye sordu.

Herkes güçlerini birleştiriyor !
Ağaoğlu bu hatta oynanacak F.Bahçe maçına da değinerek “Fenerbahçe maçı öncesi iç sorunlarımızı medya önünde tartışmak kulübümüze zarar verir. Artık bu konuda Trabzonspor’un büyükleri bir araya gelerek birlik ve beraberlik için adımlar atmalı. Ben hiçbir kavganın içinde olmadım olmam da.

Zaten hemşerilerimizin en büyük eksikliği birbirimizi düşmanca eleştiriyoruz olmamızdır. Oysa tüm dünya güçlerini birleştiriyor ve büyüyor.

Anadolu’dan kendi öz kaynaklarının futbolcularıyla tüm dünya kendini kabul ettiren Trabzonspor neden daha da ileri gidemediğinin cevabını kavga ederek değil kendi bünyemizde tartışarak bulmalıyız. Trabzonspor tüm Trabzonsporlularındır.

Trabzonspor bir dünya markası olmuştur ama bun halen farkında olmayan hemşerilerim var. Kavgayı bırakalım tüm dinamikleri birleştirerek tekrar eski o fırtınalı Trabzonspor’u yaratmak için ben elimden geleni yaparım” dedi.

Samet Türkmen
21.09.2012, 12:41
Açıklama gerçekse lütfen zamanında neredeydin diye sormayalım , destek verecekse önünü açalım Ağaoğlu'nun.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 12:42
Hiçbir talebi olmadan 5-10 milyon € bağışlayabiliyor mu misal?

Yıldıray Emanet
21.09.2012, 12:43
Açıklama gerçekse lütfen zamanında neredeydin diye sormayalım , destek verecekse önünü açalım Ağaoğlu'nun.

Bende aynen öyle düşünüyorum eleştirileri bir yana koyup yapıcı olmalıyız trabzonlu büyük iş adamlarını bir çatı altında toplamalıyız elin takımları nasıl yapıyorsa birlik beraberliği bizde başarmalıyız

Ömer_
21.09.2012, 12:47

Paradan daha önemlisi Trabzonspora lobi oluşturmasına ön ayak olup camiayı bir araya getirmesi 500 milyon euroya bedeldir.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 12:49
Paradan daha önemlisi Trabzonspora lobi oluşturmasına ön ayak olup camiayı bir araya getirmesi 500 milyon euroya bedeldir.

Hükümetle dünya işi olan adam şike hususunda hükümete ne gibi tepki koyabilir? Bunu yapamamasını da anlarım..

Ama Forbes listesine girmişsen bağış yapabilirsin bence.

Yiğit Gayretli
21.09.2012, 12:54
Yemedik...

Ömer_
21.09.2012, 12:54
Hükümetle dünya işi olan adam şike hususunda hükümete ne gibi tepki koyabilir? Bunu yapamamasını da anlarım..

Bizim hükümetle işimiz yok.tff'ye gerekli baskıyı yaparsak hakettiğimiz kupaya daha tez kavuşuruz.Sadri Şener bir nebze lobi oluşturma çabası içindeyken çevresindeki yönetici gömleği giymiş ama bihaber insanlar hiç bir şey yapmıyor.Ali Ağaoğlu bu konuda iyi bir dinamik olur.bir çok olumsuzluğu aşarız.tabi buna Trabzonsporun sırtından beslenenler müsaade verirse!

Burçak
21.09.2012, 12:55
Şu haberi okuyup adı geçenlere bir bakarmısınız.
Hepsinin bir araya geldiğini yada aynı frekansta olduklarını bi düşünün
hangi koç , şahenk vs durabilir bu kişilerin önünde ??

http://www.aksiyon.com.tr/aksiyon/haber-28678-of-cumhuriyetinin-nufus-defteri.html

Yıldıray Emanet
21.09.2012, 12:58
Birbirimizi yemeyi bırakmanın vakti çoktan geldi geçiyor ...

Faik Yılmaz
21.09.2012, 13:00
Mevcut yönetimin İstanbuldaki ve diğer büyük şehirlerdeki nufuzlu insanları bir araya toplaması gerekiyor.....

Samet Türkmen
21.09.2012, 13:00
Lobi yapabilecek kişilerin ekranlarda daha çok görünmesi,kulüp çevresinde daha iyi toplanması için Trabzonspor TV şart. Trabzonsporlu bu zenginler haftada 1-2 Trabzonspor TV'de programa katılsa bu bile çok mesaj gönderir bazı yerlere. Bu kopuklukla toplamak zor insanları. Kurulacak bir televizyon ile herkes birbirinden daha kolay haberdar olur.

Ertan1982
21.09.2012, 13:01
Gecen haftalarda Reco ile özel görüsmüs 1 saatline.Reco demistir biraz sakinlestir bunlari.Savasin en sicak zamaninda nerdeydiler sormak lazim.

Burçak
21.09.2012, 13:03
Neden böyle haberler yaptığınızı anlamıyorum. Ağaoğlunu bir hemşerimiz olarak seviyoruz ama Trabzonsporlu olmadığınıda biliyoruz. Abbas Güçlü ile Genç Bakış adlı programa katıldığında ona hangi takımı tuttuğunu sordular. O da futbolla ilgilenmediğini ama G.Saraya sempati duyduğunu ve ricalara binaen hem Ali Sami Yende hemde Şükrü Saraçoğlunda locasının olduğunu, Trabzonsporunda sadece memleketinin takımı olduğunu söylemiştir. Yani maalesef onursal başkan(!)ımız bile F.Bahçeyi tuttuğunu söylüyor.

haber61 de bu haberin altına yazılmış bir yorum.
işin bir de bu tarafı var.
insanın kafası karışıyor..
http://www.haber61.net/d/news/62552.jpg

Ömer_
21.09.2012, 13:06
Yemedik...

biraz aşmamız lazım kendimizi.her eleştireni düşman,her birleştiriciyide dışırıdaki düşman olarak görmekten vazgeçmemiz lazım.

Berk
21.09.2012, 13:06
''Bi açıklama patlayım da millet konuyla ilgileniyorum zannetsin'' tarzında yapılmış bir açıklama, fazlası değil.Ali Ağaoğlu'na güvenmiyorum ve açıklamalarının samimiyetine de zerre inanmıyorum.

Samet Türkmen
21.09.2012, 13:07
Sadece Ağaoğlu için demiyorum ama , şikeye karşı verdiğimiz mücadele hâla devam ediyor. Çok geç olsa da gelecek böyle destek açıklamalarını bir çırpırda geri püskürtmemeliyiz diye düşünüyorum. Belki de sürekli yaptığımız eleştriler sonuç vermiştir.

Böyle reddedici bir tavır sergilersen diğer zenginleri de soğutabiliriz olaydan.Daha esnek olmalıyız.

Faik Yılmaz
21.09.2012, 13:09
yahu kendimiz dışındaki hemen herkese fenerli , gslidir deyip yaftaladıktan snra bir de" camia neden birlik olamıyor " diye hayıflanıyoruz......

Burçak
21.09.2012, 13:13
Faik keşke bu yaftalamayı yapma fırsatı vermeseler bizlere.
ama kendi ağzından söyledikleri bunlar :(

serdaracıl
21.09.2012, 13:13
Çok olumlu bir açıklama Kibirden yoksun, içten. Umarım somut adımlar da atar. Sevindim

bkandil
21.09.2012, 13:16
Hayırdır inşallah...

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 13:22
Adam bir ışık versin de eleştirmeyelim arkadaş..

Faik Yılmaz
21.09.2012, 13:22
Faik keşke bu yaftalamayı yapma fırsatı vermeseler bizlere.
ama kendi ağzından söyledikleri bunlar :(

Acaba gerçekten böyle bir açıklaması var mı ?

bunu duyduk mu ?

neyse olduğunu farzedelim......

bu açıklamaya göredebizi yönetenlerin beceriksizliğive ilgisizliği ortaya çıkıyor aslında.....

Gsliler , Fbliler rica minnet edip ayaklarına kadar giderken bizim yöneticilerimiz ne yaparlardı......

kombine için , loca için ya da başka bir şey için neden bir kahvesini içmeye gitmezler sayın Ağaoğlunun

ya da Onu boşver 1 kere bile herhangi bir nüfuzlu hemşehrimizi ziyaret edip destek istemişlermidir....

yoksa milyar dolarlık şirketi ve başlarını kaşıyacak vakti olmayan adamların klübe destek vermeleri için tesislerin kapısında yatacaklarınımı düşünmektedirler.....

ondan sonrada kimse bize neden sahip çıkmıyor deyip işin kolayına kaçmak var nasılsa nedneyapsınlarki bunu...

Travelair
21.09.2012, 13:28
Futbol bilgisi ve ilgisi Nuri Albayrak'la benzerdir diye düşünüyorum. Bayram değil seyran değil...

Şenol Altunsoy
21.09.2012, 13:28
@Burçak

Öyle demedi önce net bir şekilde Trabzonsporluyum dedi sonra gs ye de sempatim var dedi ben dinledim o programı

Samet Türkmen
21.09.2012, 13:29
Teyit edilmesi lâzım açıklamanın. Röportajı kimin yaptığı bile yazmıyor.

Ertan1982
21.09.2012, 13:30
Trabzonspor kurulmadan önce cogu kisiler üc kizkardesleri tutuyordu.Misal benim Büyük dedem bjk kardesleri öbür takimlari tutuyordu dedemler de öyle.Ancak babam ile bu degisti cünkü onlarin zamaninda Trabzonspor vardi.Yaslilara fazla kizmiyorum ama genc nesilde öyle birini gördüm an selami kesiyorum.

Burçak
21.09.2012, 13:32
haklısın Faik.
mesela MAY, Özkan Sümer ,Şener ,Atay Aktuğ vs başkanlık dönemlerinde Ağaoğluna kahve içmeye gidebilmeliydiler. Destek istemek için.
Buraya kadar doğru.
Ama bunları konuşmamıza vesile olan, önceden aksiyon dergisine verdiği röportajda dediklerinide yabana atamayız.

Adem Erdoğan
21.09.2012, 13:34
Ali Ağaoğlu samimi bir insan.

Bu tarz açıklamaların devamı gelecektir diye düşünüyorum diğer Trabzonlu işadamlarından da.

Faik Yılmaz
21.09.2012, 13:35
@Burçak

Öyle demedi önce net bir şekilde Trabzonsporluyum dedi sonra gs ye de sempatim var dedi ben dinledim o programı

yok abi bizde bir linç kültürü oluşmuş.....

azıcık farklıysa düşünceler hemen hain ilan ediliyor düşüncelerin sahibi......

sorulmadan , soruşturulmadan , düşünceleri bilinmeden....

İdris Toksoy
21.09.2012, 13:36
haydi eller taşın altına

Faik Yılmaz
21.09.2012, 13:37
haklısın Faik.
mesela MAY, Özkan Sümer ,Şener ,Atay Aktuğ vs başkanlık dönemlerinde Ağaoğluna kahve içmeye gidebilmeliydiler. Destek istemek için.
Buraya kadar doğru.
Ama bunları konuşmamıza vesile olan, önceden aksiyon dergisine verdiği röportajda dediklerinide yabana atamayız.

Yöntimde Sadri Şener var şu anda onun gitmesi lazım....

Yarın sen varsan senin gitmen lazım......

adı , sanı , kimliği önemli değil başkanın.....

Şenol Altunsoy
21.09.2012, 13:37
yok abi bizde bir linç kültürü oluşmuş.....

azıcık farklıysa düşünceler hemen hain ilan ediliyor düşüncelerin sahibi......

sorulmadan , soruşturulmadan , düşünceleri bilinmeden....

Hataları varsa eleştirelim ama söylenenleri çarpıtmayalım.

İdris Toksoy
21.09.2012, 13:42
bizim orda buna ne derler biliyomusunuz? ''yağmasan da gürle'' :)

Burçak
21.09.2012, 13:43
@Burçak

abi sen diyosan öyledir. izlediğini söylüyosun sonuçta.
ama şu olayı kaldıramam ben işte.
böyle oldumu nasıl inanayım ağaoğluna vs

http://www.agaoglu.com.tr/haber.asp?id=

alone_6161
21.09.2012, 13:43
yahu kendimiz dışındaki hemen herkese fenerli , gslidir deyip yaftaladıktan snra bir de" camia neden birlik olamıyor " diye hayıflanıyoruz......

Ben adamın röportajında okudum, TS'a başkan olurmusunuz sorusuna hayır olursam GS'ye başkan olurum diyor. Ondan sonra biz herkesi yaftalıyoruz, biz kimseyi istemiyoruz.

Burçak
21.09.2012, 13:44
Ben adamın röportajında okudum, TS'a başkan olurmusunuz sorusuna hayır olursam GS'ye başkan olurum diyor. Ondan sonra biz herkesi yaftalıyoruz, biz kimseyi istemiyoruz.

hepsi amerikanın suçu. :)

Turgay Atalay
21.09.2012, 13:45
Adam dediklerinde samimiyse, hemen her lafın altında buzağı aramayın. Trabzonspora hizmet etsin, zarar gelmez bu adamdan.

Burçak
21.09.2012, 13:47
tabi röoprtajında galatasaraya sempatim var demesini o takımın bi çok branşına ciddi sponsor olmasını, vs unutup onu gerçeğe doğru olana çevirebilmeliyiz.
bunun için gayret edelim derseniz sonuna kadar edelim. Ona sen trabzonlusun. bırak işstanbulun hırsızlarını diyelim. eyvallah.
ama şimdiye kadar söylediklerini de olmamış gibi görmenin mantığı yok. bilelim ona göre davranalım.

Faik Yılmaz
21.09.2012, 13:53

peki neden Trabzonspora başkan olmak istemiyorsunuz diye bir soru sorulmuş mu ?
şundan söylüyorum.....

Bektaşinin birisi 40 yılda bir camiye gidecek olmuş..... Tam camiye girecek Hoca
" Camiye girmeyin " dediğini duymuş hemen kaçmış camiden. Soranlarada Hoca " camiye girmeyin" dedi diyormuş.....

Oysa hoca ayet mealini açıklıyormuş.... mealde de " Camiye girmeyin , içkili iken " diyormuş....

acaba sizinkide öyle bir şey olmasın.....

Ömer_
21.09.2012, 13:57
Sadri Şener başkanın camianın dinamiklerini bir araya toplayıp tam destek istemesi gerekiyor.

Travelair
21.09.2012, 14:00
Bedelsiz destek verecekler versin. Davete lüzum yok yabancı değiliz

Adem Erdoğan
21.09.2012, 14:04
Sadri Şener başkanın camianın dinamiklerini bir araya toplayıp tam destek istemesi gerekiyor.

Camianın dinamitleri de var. :)

Ömer_
21.09.2012, 14:06
Camianın dinamitleri de var. :)

boommmm:)

Kamil Çakmak
21.09.2012, 14:14
Taraftarlar istenilmeden özveride bulunup maddi manevi destek olurken, camianın önde gelenleri neden istenirse destek vermek isterlerki.
"Ben bugün istenirse forma alacağım, hatta ecük daha ısrar ederlerse klübe üye olacağım". Ne kadar komik değilmi.

katre-i.matem
21.09.2012, 14:15
opmiyecek olan yanagın nerede dıye sorarmıs mısalii. Ahmet Ağaoğlundan duydugu seylerı soylemıstır muhtemelen trabzonsporla alakalı

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 14:17
Bedelsiz destek verecekler versin. Davete lüzum yok yabancı değiliz

Bu kadar basit..

Abdürrahim Albayrak kadar olamıyorlarsa gölge etmemeleri kâfi.

Ömer_
21.09.2012, 14:22
şu yorumları okuduktan sonra bence Ali Ağaoğlunun Trabzonsporda işi yok.destek filan çıkmasın.bize yıldırım demirören lazım.ona destek çıkalım.kupa onda!

Samet Türkmen
21.09.2012, 14:23
Yahu ya adam samimiyse ? Biraz olumlu tavır almak zor mu ? Az bekleyelim. Hemen vur, kır, parçala.

lopsang
21.09.2012, 14:24
GS'li ya da TS'li, adam ihtiyaç varsa yardım ederim demiş. Belki altında farklı niyetleri var, belki HES in ihalesini almayı düşünüyor ( onun için fazla küçük ), belki Akyazıyı yapmaya talip, bilemeyiz. Yardım edecekse gelsin etsin davet beklemesin demenin de alemi yok, FB herkezin kapsını çaldı, artık başkanın bu gurur olayını bir kenara bırakıp ne kadar TS li ya da Trabzonlu varsa ulaşması bu konuda desteklerini yüz yüze istemesi lazım, Yargıtay son kalemiz, eğer Yargıtay sonucundan sonra da kupa gelmez ise daha da gelmez zaten...

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 14:24
Taraftarlar istenilmeden özveride bulunup maddi manevi destek olurken, camianın önde gelenleri neden istenirse destek vermek isterlerki.
"Ben bugün istenirse forma alacağım, hatta ecük daha ısrar ederlerse klübe üye olacağım". Ne kadar komik değilmi.

Sayın Kamil Çakmak

Sizi BM Club'dan forma almaya İKNÂ edebilmek için ziyâretinize gelmek istiyoruz.

Pazartesi saat 10:00 sizin için uygun mu?

Saygılarımızla

:)

Çok haklısın kardeşim.

Hasan61
21.09.2012, 14:25
Benim de şüphelerim var bu açıklamada ama biraz beklemek lazım,adam gerçekten yardım etmek istiyorsa?

Bu klübe çakıl taşı kadar katkı verecek herkesin başımızın üstünde yeri var.

barisb
21.09.2012, 14:27
istiyoruz, destekle!

Ömer_
21.09.2012, 14:30
Adam sanki gelin benden destek isteyin dedi.

''Kavgayı bırakalım tüm dinamikleri birleştirerek tekrar eski o fırtınalı Trabzonspor’u yaratmak için ben elimden geleni yaparım” diyen adama illa bir kulp takacak bazıları.

Berk
Yahu adamın sanki kolundan tutan mı var?Biz burada destek versin yazsak ne olur yazmasak ne olur?Gerçekten istiyorsa ve samimiyse her türlü desteği verir kimseye sormadan, bu kadar basit bu iş.

A.Ali Karanis
Lobi konusunda çok sıkıntı çektiğimiz aşikar.Samimi bulmasam da Ali Ağaoğlu gibi adamları biraz 'reklam amaçlı' kullanmamız gerekir diye düşünüyorum.Onun ardından yavaş yavaş gerçek bir lobiye sahip olabiliriz.Ve evet,başlangıç için gidip bi ziyaret edilebilir,arkasında 'AĞAOĞLU 61' yazan bi forma hediye edilebilir.Böyle konularda rakiplerimizin yaptığı gibi,göstermelik davranmak gerekebilir bazen.

zarge
21.09.2012, 14:31
potansiyel başkan adayımız zaten az
kimseyi kırıp, küstürmeyelim derim ben hele hele
Yaptım Olacak diye kendine özgüveni olanları :)

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 14:33
Yahu ya adam samimiyse ? Biraz olumlu tavır almak zor mu ? Az bekleyelim. Hemen vur, kır, parçala.

Samimiyetini göstersin diyoruz biz de, başka bir şey demiyoruz ki..

Şike sürecinde Ferit Şahenk getirdi Sow'u koydu.. Kim ne yaptı?

Samet Türkmen
21.09.2012, 14:34

Haklısın :)

Aslında Trabzonspor gibi bir camiada başkan olmadıktan sonra destek olayı biraz hikâye.

Murat Acar
21.09.2012, 14:35
Biz Bize 1 adım gelene 2 adım gitmeliyiz diye düşünüyorum..Bunca zaman bu adam bir tek kelime etmemiş ama Ropörtaj yapıp bu açıklamaları yapmışsa hadi bakalim yiğidi öldür hakkını ver misali söz ağızdan çıktı buyur gel bakayım destek ol demek lazım madem davet bekliyor davet edelim ve diyelimki elinde ne var görelim ...Bazı arkadaşlar eleştirmiş onlarada hak veriyorum ama şuan öyle bir konumdayızki ülkedeki tüm oluşumlar resmen febeyi aklamak için çalışırken böyle güçlü bir kişiliği yanımıza almalıyız yani bi yerde şunu demek istiyorum gerekirse dereyi geçene kadar ayıya dayı demek lazım artık bunu yapmalıyız...

Faik Yılmaz
21.09.2012, 14:35
Zaten hemşerilerimizin en büyük eksikliği birbirimizi düşmanca eleştiriyoruz olmamızdır. Oysa tüm dünya güçlerini birleştiriyor ve büyüyor.

.

Adam zaten röportajında anlatmış olacakları....... :)

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 14:36
Adam sanki gelin benden destek isteyin dedi.

''Kavgayı bırakalım tüm dinamikleri birleştirerek tekrar eski o fırtınalı Trabzonspor’u yaratmak için ben elimden geleni yaparım” diyen adama illa bir kulp takacak bazıları.

Yanlış anlaşılmasın, benim amacım Ağaoğlu'nu eleştirmek değil, bunları gerçekten söylediyse çok iyi etmiş.

Eleştirim susanlar içindir.

Adam, ben destek için gönüllüyüm diyor, daha ne desin.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 14:36
Haklısın :)

Aslında Trabzonspor gibi bir camiada başkan olmadıktan sonra destek olayı biraz hikâye.

Yoksa böyle güçlü bir adamın samimiyeti de cepte olsa elimizn tersi ile itmek için deli olmak lazım :)

Ömer_
21.09.2012, 14:38

Şu kafa yapısıyla Trabzonspor bir gram ilerlemez.Trabzonspor taraftarı hariç hiç kimsenin kuruşuna ihtiyacı yoktur.Trabzonspor bir şirkettir.ve sabit gelirleriyle hareket etmesi gerekir.Ferit Şahenk hayır kurumu işletmiyor.kendi namına yarınlara yatırım yapıyor.

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 14:40
Yoksa böyle güçlü bir adamın samimiyeti de cepte olsa elimizn tersi ile itmek için deli olmak lazım :)

Samimiyetini test etmek için bir proje götürmek gerek, meselâ Trabzonspor Koleji projesi.

Ağaoğlu bu işin başlangıcı için biçilmiş kaftan. Kolej üzerinde hak iddia etmeden bu işe önayak olabilirse çok güzel olur.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 14:41
Şu kafa yapısıyla Trabzonspor bir gram ilerlemez.Trabzonspor taraftarı hariç hiç kimsenin kuruşuna ihtiyacı yoktur.Trabzonspor bir şirkettir.ve sabit gelirleriyle hareket etmesi gerekir.Ferit Şahenk hayır kurumu işletmiyor.kendi namına yarınlara yatırım yapıyor.

Yatırım yaparken Fenerbahçe'den götürdüğü bir şey var mı, düzgün kafa yapısı ile cevap ver de öğrenelim :)

Ömer_
21.09.2012, 14:44
Yatırım yaparken Fenerbahçe'den götürdüğü bir şey var mı, düzgün kafa yapısı ile cevap ver de öğrenelim :)

Var...yarın bir gün başkan adayı olduğunda yada muhalif olduğunda verdiği paraları camianın başına kakacak.yeterlimi?

Kader KORELİ
21.09.2012, 14:44
Zengin yönetici aramıyoruz biz, kulübü profesyonel yönetecek vizyon sahibi kişiler arıyoruz.

Ali Ağaoğlu'nun konuşmasını beğendim, içten geldi bana, konu başkan olup olmamak, kulübe servetinden para aktarıp aktarmamak değil, camianın birlik olması, gücün birleşmesi.

Sadri Şener'i de çok severim, ama artık genç nesilin ağırlık kazanmasını istiyorum (mevcut yönetimdeki Tuncay Bekiroğlu ve Nevzat Aydın gibi). Ahmet Ağaoğlu ve Erdinç Varlıbaş benim hayal ettiğim başkan tipi. Böyle gençlere yakında sıra gelir inşallah.

İlker Yazıcıoğlu
21.09.2012, 14:45
Ben ülkece tanınan, zengin bir iş adamı olsam,giderim kulübü ziyarete,çağırırım basın mensuplarını,alırım sağıma başkanı soluma diğer yöneticileri,Trabzonspor'un maddi manevi yanındayım derim.Samimiyet budur.Bunu yapabileni daha görmedik.
Ağaoğlu bunu yerel Trabzon'lu medyaya değil,ulusal medyaya söyleyecek.Yoksa kendin pişir kendin ye oluyor.Bugün Ağaoğlu'nun konuşmalarını biz burada tartışıyoruz.Bizim dışımızda bu konuşmalardan haberi olan var mı?
E ne anladım bundan?

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 14:46
Var...yarın bir gün başkan adayı olduğunda yada muhalif olduğunda verdiği paraları camianın başına kakacak.yeterlimi?

Ben başkan adayı oldum diyelim..

Ne diyecek bana?

"Ben senin aday olduğun takıma bağış yapmıştım"

Makbuzunu aldıysan başka talep edebileceğin bir şey yok derim..

Benim başıma Trabzonspor'a yaptığı bağışı kakacak adamdan mı bir şeyler ümit ediyoruz yani derler adama..

Ertan1982
21.09.2012, 14:50
Ben Agaoglunun aciklamalrini samimi bulmuyorum.Arkasinda birseyler ariyorum.Yazdim gibi Erdogan ile özel bir görüsme yapti.Tabi su sike olayi icin özel birsey degildir ama Erdogan bir iki laf arasi havayi yumuslatmasi icin telkinde bulunmustur bana göre.Yoksa Bayram degil seyran degil Enistem beni niye öptü derim.

Ömer_
21.09.2012, 14:51
Ben başkan adayı oldum diyelim..

Ne diyecek bana?

"Ben senin aday olduğun takıma bağış yapmıştım"

Makbuzunu aldıysan başka talep edebileceğin bir şey yok derim..

Benim başıma Trabzonspor'a yaptığı bağışı kakacak adamdan mı bir şeyler ümit ediyoruz yani derler adama..

senin dediğin kadar kolay değil bu işler.bu kadar büyük paraları kolay kolay kimse hibe etmez.örnekleri çok azdır.önümüzde tüp kafa örneği duruyor.zamanında beşiktaşa habire verirken herkes en büyük başkan bizim tüp kafa diyorlardı.şimdiki durumları ortada.Trabzonspora borç paraya evet.ama bağış yapacağım diyene inanmıyorum.

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 15:00
senin dediğin kadar kolay değil bu işler.bu kadar büyük paraları kolay kolay kimse hibe etmez.örnekleri çok azdır.önümüzde tüp kafa örneği duruyor.zamanında beşiktaşa habire verirken herkes en büyük başkan bizim tüp kafa diyorlardı.şimdiki durumları ortada.Trabzonspora borç paraya evet.ama bağış yapacağım diyene inanmıyorum.

Ama kulübe verilen paranin ne olduğu en başta bellidir, hibe ise hibe, borçsa borç.

Verilen borçlar sonradan hibeye dönüşebilir, bu konu dışı.

Ben bağış yapacağım diyen adama, sana inanmıyorum, aslında sen borç vereceksin denmez ki.

Ağaoğlu bu açıklamayı yaptıysa, daha ertesi günü yaptığına yapacağına pişman etmeyelim, burnundan getirmeyelim.

Zenginler hayr işleri için o kadar çok bağış yapıyorlar ki kamuoyunun haberi bile olmuyor.

Örneğin Van depreminde bizim hiç sevmediğimiz bir şirketler grubu müthiş bağışlar yaptı, kamuoyunun haberi olmadan, ben de bir arkadaşın sâyesinde sonradan haberdar oldum.

Trabzon'a bu paraları çekemememizde biraz da bizlerin tavrı etkili oluyor sanırım.

Meselâ Van Vâlisi çıkıp demedi ki, siz bu hayr işlerini öte dünyâya yatırım yapmak için yapıyorsunuz, o yüzden kabul etmiyoruz. :)

Murathan
21.09.2012, 15:04
Sizden gelecek hayır gelmez olsun!
Koskoca Trabzonspor'u şike sürecinde yalnız bıraktınız !

Uğurtan
21.09.2012, 15:05
Metin ile aynı düşünüyorum.

Önce bir testi geçsin.

Basketbol takımı can cekişirken neredeydi?

Ferit Şahenk tak diye koydu ortaya parayı?

Mesele illa para değil elbette...

Ama ortalarda hiç gözükmemiş, destek vermemiş adamın bayram değil seyran değil meselesi var.

Önce samimiyetini göstersin. Mevcut yönetime destek olsun.

Sonrasına bakarız.

Şahsi fikrim; Samimi bulmadım,bulmuyorum.

Ömer_
21.09.2012, 15:07
Ama kulübe verilen paranin ne olduğu en başta bellidir, hibe ise hibe, borçsa borç.

Ben bağış yapacağım diyen adama, sana inanmıyorum, aslında sen borç vereceksin denmez ki.

kendimi iyi ifade edemedim galiba.yarın bir gün hibe ettiğin parayı insanların başına kakarsa sıkıntı yaratır bu durum.bakın Sadri Şener 20 sene önce hibe ettiği parayı geçen sene bir röportajda diline doladı.hani ben geçmişte hibe etmiştim filan gibi lafları kullandı.yaptıysan yaptın sağolda ne diye gündeme getiriyorsun öyle değilmi?

Travelair
21.09.2012, 15:16
Kulüp zor durumlarda boğuşurken sessiz kalanların şimdi seslenmelerini samimi bulmuyorsak suç mu? Hala aynı mantık... Sonra Trabzonspor neden belini doğrultamıyor? Hakan Şükür'ün bir lafı vardı Azerbaycan maçında: Adamlar gardaş diye diye öldüreceklerdi bizi sahada. Birlik olalımmış. Hadi canım

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 15:25
kendimi iyi ifade edemedim galiba.yarın bir gün hibe ettiğin parayı insanların başına kakarsa sıkıntı yaratır bu durum.bakın Sadri Şener 20 sene önce hibe ettiği parayı geçen sene bir röportajda diline doladı.hani ben geçmişte hibe etmiştim filan gibi lafları kullandı.yaptıysan yaptın sağolda ne diye gündeme getiriyorsun öyle değilmi?

Bu ihtimali dikkate alarak hareket etmek en basit tâbiriyle hiç de akıllıca görünmüyor bana.

Risk taşımadan hiçbir şey yoktur, sokağa çıkarken bile yüzdesi yaşadığın şehre göre değişen bir ölüm riskini, yine şehre göre değişen bir yaralanma riskini kabullenerek çıkarsın.

Senin mantığına göre evlenmekten bile kaçınmak gerek, eşin ya bir süre sonra yaptığı fedekârlıkları başına kakmaya başlarsa?

Böyle eşler var diye hiç evlenmemek mi gerek?

Seninki dediğim dedik çaldığım düdük e dönüşmeye başladı.

Üstelik ben bugün kulübe bağış yapsam 20 yıl sonra kimin kafasına kakacağım o bağışı?

Hadi 20 yılı bırak yarın kimin kafasına kakacağım?

Kulüp şahıs değil ki, tüzel kişilik.

Anca konuştuğumla kalırım, belki anlamsızca önemseyen bir kaç kişi çıkar.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 15:33

Sadri Şener 20 yıl önce bağış yaptığı için Ağaoğlu'ndan değerli şu an gözümde zaten.. Başa kakma dediğin bu mu?

Celal Demir
21.09.2012, 15:35
lafa gelince herkes bişeyler söylüyor icraat lazım sayın ağaoğlu...

augustus
21.09.2012, 15:36
Ne siyasette ne de sporda işadamlarının yeri olmaması gerektiğini düşünüyorum.Neticede hayata hep çıkarları çerçevesinde bakarlar.Bu sebepten ötürü Trabzonspor başkanının gerçek bir Trabzonsporlu olmasını ayrıca sporun ve Trabzonsporun içinden gelen birisi olmasını isterim.

cewat
21.09.2012, 15:37
bayram degiL seyran degiL eniştem beni niye öptü..

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 15:38
Ne siyasette ne de sporda işadamlarının yeri olmaması gerektiğini düşünüyorum.Neticede hayata hep çıkarları çerçevesinde bakarlar.Bu sebepten ötürü Trabzonspor başkanının gerçek bir Trabzonsporlu olmasını ayrıca sporun ve Trabzonsporun içinden gelen birisi olmasını isterim.

Sponsorluk kavramına da karşı mısın?

İşadamı ve spor kulübünün karşılıklı çıkarları bir güzel örtüşüyor.

TSezgin61
21.09.2012, 15:46
bende sahiplenmekten yanayim. adam aciklama yapmis. en azindan destek bekleyelim.

niye aciklama yaptin demek yerine, tamam destek ol diyelim...

augustus
21.09.2012, 15:49
Sponsorluk kavramına da karşı mısın?

İşadamı ve spor kulübünün karşılıklı çıkarları bir güzel örtüşüyor.

Evet karşıyım. O daha derin bir konu aslında.Sporun içinde bu kadar büyük paraların dönmesini doğru bulmuyorum.Olduğu zamanda aziz yıldırım ve onun gibi pislik adamlar sporun yakasından hiçbir zaman düşmezler.Birilerinin hakkını her zaman gasp eder dururlar...

Ilelioglu
21.09.2012, 15:51
Yeterki destek olsun kapimiz her zaman aciktir bence.

..

LaZuRiBeRe_53
21.09.2012, 15:53
sözde değil özünde yardımcı olacaksan eyvallah.... bekliyoruzz

alone_6161
21.09.2012, 15:55
peki neden Trabzonspora başkan olmak istemiyorsunuz diye bir soru sorulmuş mu ?
şundan söylüyorum.....

Bektaşinin birisi 40 yılda bir camiye gidecek olmuş..... Tam camiye girecek Hoca
" Camiye girmeyin " dediğini duymuş hemen kaçmış camiden. Soranlarada Hoca " camiye girmeyin" dedi diyormuş.....

Oysa hoca ayet mealini açıklıyormuş.... mealde de " Camiye girmeyin , içkili iken " diyormuş....

acaba sizinkide öyle bir şey olmasın.....

Evet öyle müthiş yakaladın, tebrik ediyorum.

Sn. Faik Yılmaz, sen Of'lu birini eleştirdiğinde ben kendimi 1 ay banlayacağım. Ben de Şalpazarı'lıyım. Köyümden biri çıksa, ben TS'a değil olursam GS'ye başkan olurum derse Allah yolunu açık etsin der geçerim, nedir bu savunma psikolojisi çözemedim vallaha. Sen kendi yaptıklarından sorumlusun, başka Of'luların yaptıkları seni ne yüceltir, ne alçaltır bilmem anlabildim mi?

Ömer_
21.09.2012, 15:57
Sadri Şener 20 yıl önce bağış yaptığı için Ağaoğlu'ndan değerli şu an gözümde zaten.. Başa kakma dediğin bu mu?

bu kulübe Mehmet Ali Yılmazda para hibe etti,Nuri Albayrakta.Mehmet Ali Yılmaz yeri geldi lafını etti.henüz Albayraktan duymadım.mümkünse hiç kimse cebinden para vermesin.Trabzonspor kimsenin cebine muhtaç değildir.

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 15:58
Evet karşıyım. O daha derin bir konu aslında.Sporun içinde bu kadar büyük paraların dönmesini doğru bulmuyorum.Olduğu zamanda aziz yıldırım ve onun gibi pislik adamlar sporun yakasından hiçbir zaman düşmezler.Birilerinin hakkını her zaman gasp eder dururlar...

Suç sponsorluk olgusunda mı, gaspa göz yuman bir zihniyetin ülkeye egemen olmasında mı?

İşadamlarının parası, topluma faydalı alanlara kaydırılmazsa, bunun yolu açılmazsa başka yerlere gider.

Bu insanların çok paraları var ve biryerlere harcamak istiyorlar, Ağaoğlu'nun otolara ve teknelere harcadığı para hehalde 10 milyon euroyu bulmuştur, parasının bir kısmını Trabzonspor'a ve Trabzon halkına harcamasının yollarını açsak oturup yazıklanmaktan daha iyi bir iş yapmış olmaz mıyız?

augustus
21.09.2012, 16:32
Suç sponsorluk olgusunda mı, gaspa göz yuman bir zihniyetin ülkeye egemen olmasında mı?

İşadamlarının parası, topluma faydalı alanlara kaydırılmazsa, bunun yolu açılmazsa başka yerlere gider.

Bu insanların çok paraları var ve biryerlere harcamak istiyorlar, Ağaoğlu'nun otolara ve teknelere harcadığı para hehalde 10 milyon euroyu bulmuştur, parasının bir kısmını Trabzonspor'a ve Trabzon halkına harcamasının yollarını açsak oturup yazıklanmaktan daha iyi bir iş yapmış olmaz mıyız?

Hiçbir işadamı parasını boş yere harcamaz.Çıkarı olmadığı bir işe de yatırım yapmaz.Sporun bir çıkar aracı olarak görülmesine engel olunmadığı sürecede spordaki her türlü nahoş olay devam eder.Paranın çok olduğu bir kulvarda her türlü kirli oyun döner.istediğiniz kadar uğraşın buna engel olamazsınız.Kirli oyunlardan kastım sadece illegal yapılanmalar değildir, buna legal yapılanmalarda dahildir.Buna en güzel örnek şike davasında ülke siyasetinin duruşudur.

En son şampiyonluğumuzu 84 senesinde yaşadık ve o seneden sonra bir daha (2011 i şimdilik bir kenara koyuyorum ) şampiyonluk görmedik.Zaten 80 li yıllardan sonra Türkiye de sadece futbolda değil hayatın her alanında büyük değişimler oldu. Paranın gücü hayatın her alanında kendini çok daha fazla göstermeye başladı.Bu futbol içinde geçerliydi.O döneme kadar çok daha amatör bir çerçevede giden Türk futbolu seneler içinde başlı başına bir sektöre dönüştü.Biz futbolun sadece futbol olduğu dönemlerde şampiyon olabiliyorduk.Futbola olan sevgimiz başarılı olmamıza yetiyordu.Ama geçen süreçte ekonomik dengelerin değişmesi bizi istanbul kulüplerine göre çok geride bıraktı.Biz futbol sporuna değil, paranın gücüne yenildik.Olayı sadece para ile sınırlamakta doğru değil, medyanın gücünün artması sayesinde futbol halka daha çok sevdirtilip siyasi bir araç haline de geldi.

Bu şartlardan ötürü biz ve bizim gibi kulüplerin önü kapanmıştır.Ben olaya sadece Trabzonspor açısından bakmıyorum, menfaat ilişkilerinin genel anlamda sporun ruhuna ters olduğunu düşünüyorum.Derdim Ağaoğlu yla falanda değil.Adamlar bugün çıkarınadır bi şeyler verir kulübe ama yarın işi bitincede kulübü bi kenara atabilir.

Düzen buysa sponsor da paralı başkan da lazımdır haklısınız, ben sadece düzenin böyle olmaması gerektiğini savunuyorum.Futbol sahada başlamalı ve sahada bitmelidir.

Faik Yılmaz
21.09.2012, 16:43
Evet öyle müthiş yakaladın, tebrik ediyorum.

Sn. Faik Yılmaz, sen Of'lu birini eleştirdiğinde ben kendimi 1 ay banlayacağım. Ben de Şalpazarı'lıyım. Köyümden biri çıksa, ben TS'a değil olursam GS'ye başkan olurum derse Allah yolunu açık etsin der geçerim, nedir bu savunma psikolojisi çözemedim vallaha. Sen kendi yaptıklarından sorumlusun, başka Of'luların yaptıkları seni ne yüceltir, ne alçaltır bilmem anlabildim mi?

Dostum , Arkadaşım , hangisini istersen o şekilde hitap edeyim.....

Nuri Albayrak karşı köyümdendir. Kardeşleri Zaman zaman çay içmeye gelecek kadar bizim kasabayla iç içedirler.... ( kendi işleri nedenilye pek gelemiyor )

buna rağmen başkan olduğunda en çok eleştirenlerden birisi belkide en fazla eleştiren bendim... inanmıyorsanız ilgili başlıklara şöyle bir göz atmanız yeter....

yani eleştirilerimin mikro milliyetçilikle uzaktan yakından alakası yoktur.....

ayrıca hayatımda en çok kızdığım şeyde mikro milliyetçiliktir....bunu da belirtmeden edemeyeceğim...

ancak Trabzon merkezde Mehmet Ali Yılmaza ya da Nuri Albayraka başka icraatlarından değil sırf Ofludur diye düşman olan çok kişiyi tanıyorum.....

saygılarımla....

not : Nuri Albarakla ilgili eleştirilerimi okuduğunuzda kendinizi banlamanıza hiç gerek yok......sorun değil :):)

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 16:47
Hiçbir işadamı parasını boş yere harcamaz.Çıkarı olmadığı bir işe de yatırım yapmaz.Sporun bir çıkar aracı olarak görülmesine engel olunmadığı sürecede spordaki her türlü nahoş olay devam eder.Paranın çok olduğu bir kulvarda her türlü kirli oyun döner.istediğiniz kadar uğraşın buna engel olamazsınız.Kirli oyunlardan kastım sadece illegal yapılanmalar değildir, buna legal yapılanmalarda dahildir.Buna en güzel örnek şike davasında ülke siyasetinin duruşudur.

En son şampiyonluğumuzu 84 senesinde yaşadık ve o seneden sonra bir daha (2011 i şimdilik bir kenara koyuyorum ) şampiyonluk görmedik.Zaten 80 li yıllardan sonra Türkiye de sadece futbolda değil hayatın her alanında büyük değişimler oldu. Paranın gücü hayatın her alanında kendini çok daha fazla göstermeye başladı.Bu futbol içinde geçerliydi.O döneme kadar çok daha amatör bir çerçevede giden Türk futbolu seneler içinde başlı başına bir sektöre dönüştü.Biz futbolun sadece futbol olduğu dönemlerde şampiyon olabiliyorduk.Futbola olan sevgimiz başarılı olmamıza yetiyordu.Ama geçen süreçte ekonomik dengelerin değişmesi bizi istanbul kulüplerine göre çok geride bıraktı.Biz futbol sporuna değil, paranın gücüne yenildik.Olayı sadece para ile sınırlamakta doğru değil, medyanın gücünün artması sayesinde futbol halka daha çok sevdirtilip siyasi bir araç haline de geldi.

Bu şartlardan ötürü biz ve bizim gibi kulüplerin önü kapanmıştır.Ben olaya sadece Trabzonspor açısından bakmıyorum, menfaat ilişkilerinin genel anlamda sporun ruhuna ters olduğunu düşünüyorum.Derdim Ağaoğlu yla falanda değil.Adamlar bugün çıkarınadır bi şeyler verir kulübe ama yarın işi bitincede kulübü bi kenara atabilir.

Düzen buysa sponsor da paralı başkan da lazımdır haklısınız, ben sadece düzenin böyle olmaması gerektiğini savunuyorum.Futbol sahada başlamalı ve sahada bitmelidir.

Para hayatın her alanında, paradan arındırılmış alanlar oluşturmak maalesef beşerî nefsin gücünün çok ötesinde.

Dediklerini anlıyorum, bana daha doğru gelen parayı tamâmen dışarda bırakmak mümkün olmadığına göre akışını doğru alanlara kanalize etmeye çalışmak, varsın zenginin parası bir yaraya merhem olsun da zengin bununla reklamını yapsın, ben ne iyi kalpli adamım desin.

Gelir dengelerinin bu kadar bozuk olduğu bir ortamda o paralarda yetimin hakkı var, bir şekilde yetime ulaşması lâzım.

Görüşlerini emek vererek yazdığın için teşekkür ediyorum, ellerine sağlık.

Harun_ayar_ts
21.09.2012, 16:47
gel başkan ol bize AGA bırak konusmaları :)

augustus
21.09.2012, 16:52
Para hayatın her alanında, paradan arındırılmış alanlar oluşturmak maalesef beşerî nefsin gücünün çok ötesinde.

Dediklerini anlıyorum, bana daha doğru gelen parayı tamâmen dışarda bırakmak mümkün olmadığına göre akışını doğru alanlara kanalize etmeye çalışmak, varsın zenginin parası bir yaraya merhem olsun da zengin bununla reklamını yapsın, ben ne iyi kalpli adamım desin.

Gelir dengelerinin bu kadar bozuk olduğu bir ortamda o paralarda yetimin hakkı var, bir şekilde yetime ulaşması lâzım.

Görüşlerini emek vererek yazdığın için teşekkür ediyorum, ellerine sağlık.

Ben teşekkür ederim.

Ömer_
21.09.2012, 16:54
Bu ihtimali dikkate alarak hareket etmek en basit tâbiriyle hiç de akıllıca görünmüyor bana.

Risk taşımadan hiçbir şey yoktur, sokağa çıkarken bile yüzdesi yaşadığın şehre göre değişen bir ölüm riskini, yine şehre göre değişen bir yaralanma riskini kabullenerek çıkarsın.

Senin mantığına göre evlenmekten bile kaçınmak gerek, eşin ya bir süre sonra yaptığı fedekârlıkları başına kakmaya başlarsa?

Böyle eşler var diye hiç evlenmemek mi gerek?

Seninki dediğim dedik çaldığım düdük e dönüşmeye başladı.

Üstelik ben bugün kulübe bağış yapsam 20 yıl sonra kimin kafasına kakacağım o bağışı?

Hadi 20 yılı bırak yarın kimin kafasına kakacağım?

Kulüp şahıs değil ki, tüzel kişilik.

Anca konuştuğumla kalırım, belki anlamsızca önemseyen bir kaç kişi çıkar.

Türk futbolunun içinde bulunduğu vahim durumun tek sorumlusu yöneticilerdir.Süleyman Seba,Şamil Ekinci gibi değerleri tenzih ediyorum.maalesef kulüp başkanlarının ve yöneticilerinin bir çoğu parayı veririm zamanı gelincede düdüğü çalarım zihniyetinde.bugün Yıldırım Demirören gibi çapsız para babasının Beşiktaşı soktuğu durumu bakıp herkesin ibret alması gerekiyor.elinde 130 milyon tl senetle içten içe tehditler savuruyor Beşiktaşa.oysa zamanında cebinden verirken bir çok Beşiktaşlı sesini çıkarmıyordu.ama tatlı yiyen acı s.çar diye bir deyim var.
dediğiniz gibi kulüp tüzel kişilik.onun için diyorum kimse Trabzonspora parasını hibe etmesin.cebinde kalsın.biz yağımızla kavrulmasını öğreniyoruz.

tahsinsever
21.09.2012, 16:58
sayın Ağaoğlu böylesine zor bir dönemde çıkıyor konuşuyor gerekirse destek olurum diyor ama bakıyorum burda bile ona eleştiri var ben sayın Ağaoğlunu tanımam bildiğim tek şey çok zengin olması nekadar katkı yapar onuda bilemem ama ben insanların bu kadar ön yargılı olmasını anlamıyorum bırakın eleştirmeyi gelmesi için dua edelim bence çünkü ben bügüne kadar gelenlerden daha kötü olacağını düşünmüyorum aziz yıldırımın fenere ünalaysalın g.saraya neler yaptığı ortada inşallah bizimde öyle olur.

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 17:02
Türk futbolunun içinde bulunduğu vahim durumun tek sorumlusu yöneticilerdir.Süleyman Seba,Şamil Ekinci gibi değerleri tenzih ediyorum.maalesef kulüp başkanlarının ve yöneticilerinin bir çoğu parayı veririm zamanı gelincede düdüğü çalarım zihniyetinde.bugün Yıldırım Demirören gibi çapsız para babasının Beşiktaşı soktuğu durumu bakıp herkesin ibret alması gerekiyor.elinde 130 milyon tl senetle içten içe tehditler savuruyor Beşiktaşa.oysa zamanında cebinden verirken bir çok Beşiktaşlı sesini çıkarmıyordu.ama tatlı yiyen acı s.çar diye bir deyim var.
dediğiniz gibi kulüp tüzel kişilik.onun için diyorum kimse Trabzonspora parasını hibe etmesin.cebinde kalsın.biz yağımızla kavrulmasını öğreniyoruz.

Haklısın para verecek olan borç olarak verip sonra bunu baskı unsuru olarak kullanmasın, yapacaksa parasını baştan bağış olarak versin.

Samet Demir
21.09.2012, 17:29
anlaşılan fakir ama gururluyuz:))

Fatih Kuloğlu
21.09.2012, 17:36
Gölge etme başka ihsan istemez. Biz bize yeteriz.

alone_6161
21.09.2012, 17:39
Dostum , Arkadaşım , hangisini istersen o şekilde hitap edeyim.....

Nuri Albayrak karşı köyümdendir. Kardeşleri Zaman zaman çay içmeye gelecek kadar bizim kasabayla iç içedirler.... ( kendi işleri nedenilye pek gelemiyor )

buna rağmen başkan olduğunda en çok eleştirenlerden birisi belkide en fazla eleştiren bendim... inanmıyorsanız ilgili başlıklara şöyle bir göz atmanız yeter....

yani eleştirilerimin mikro milliyetçilikle uzaktan yakından alakası yoktur.....

ayrıca hayatımda en çok kızdığım şeyde mikro milliyetçiliktir....bunu da belirtmeden edemeyeceğim...

ancak Trabzon merkezde Mehmet Ali Yılmaza ya da Nuri Albayraka başka icraatlarından değil sırf Ofludur diye düşman olan çok kişiyi tanıyorum.....

saygılarımla....

not : Nuri Albarakla ilgili eleştirilerimi okuduğunuzda kendinizi banlamanıza hiç gerek yok......sorun değil :):)

Birisine sırf Ofludur diye düşman olan zihniyetteki insanları örnek vermene, kaale almana, yorum yapmana bile gerek yok. Ama benim gördüğüm o zihniyetteki insanlara belki de tepki olarak MAY ve Ali Ağaoğlu'nu savunuyorsun. Nuri Albayrak'ın da cidden savunulacak hiçbir yanı yoktu.:) Neyse sözüm söz, 21 Ekim'e kadar foruma yazı yazmayacağım.

Saygılarımla.

Ha-kan
21.09.2012, 18:17
bırakın bu 'kimseyi beğenmez' tavırları.sizler kimsiniz.niye bu kimseyi beğenmemezlik,herkesi eleştirmek..
Trabzonspor şu an bulunduğu durum itibarıyla uçan kuştan bile yardım istemek durumunda.şikebahçe halen daha çok güçlü ve aksine bizim camia çok yalnız.bu durumda tüm kesim kenetlenip,birleşmeli.ali ağaoğludan herhangi bir menfaatim yok ama Trabzonspor'un şampiyonluğu geri verilsin dediği için saygımı kazanmıştır.önemli olan bu sözü söylemiş olmasıdır.bu yüzden ondan istifade edeceğiz,etmeliyiz.daha önceden neden sessiz kalmılmış,bilmem neymiş bırakın bu cahil sözleri.böyle davrandığınız için camiada birçok isim kırgın!

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 18:32
bırakın bu 'kimseyi beğenmez' tavırları.sizler kimsiniz.niye bu kimseyi beğenmemezlik,herkesi eleştirmek..
Trabzonspor şu an bulunduğu durum itibarıyla uçan kuştan bile yardım istemek durumunda.şikebahçe halen daha çok güçlü ve aksine bizim camia çok yalnız.bu durumda tüm kesim kenetlenip,birleşmeli.ali ağaoğludan herhangi bir menfaatim yok ama Trabzonspor'un şampiyonluğu geri verilsin dediği için saygımı kazanmıştır.önemli olan bu sözü söylemiş olmasıdır.bu yüzden ondan istifade edeceğiz,etmeliyiz.daha önceden neden sessiz kalmılmış,bilmem neymiş bırakın bu cahil sözleri.böyle davrandığınız için camiada birçok isim kırgın!

İmzânı değiştirmen güzel olmuş, yeni imzâ çok daha güzel.

zafer6161
21.09.2012, 18:41
düşünsenize bize bşkan oluyor
ve bir maçta başkanlık koltuğuna oturuyor ve yanında 18 lik hatun la beraber maç izliyor :D

bu adam 60 yaşının üstünde ama her seferinde ben 20 yaşındayım der,
ve her ay sevgili değiştirir

türkiyenin çapkını :D

Yiğit Gayretli
21.09.2012, 19:06

Trabzonspor'un adı, sağa sola minnet etmediği için Trabzonspor'dur...

Bütün işleri hükumet destekli olan bir iş adamının, bir buçuk yıl üstüne çıkıp şampiyonluk hakkında yorum yapması ise -benim bakış açımda- tamamen reklam amaçlıdır. Kendisine "konuşabilirsin" dendiği için konuşmuştur. He, yok bunun aksi bir durum varsa da sürecin en kritik noktalarında neden sesin bir kez olsun bile çıkmadı diye sorarım -yine kendi adıma- ...

Ömer_
21.09.2012, 19:24
Trabzonspor'un adı, sağa sola minnet etmediği için Trabzonspor'dur...

Bütün işleri hükumet destekli olan bir iş adamının, bir buçuk yıl üstüne çıkıp şampiyonluk hakkında yorum yapması ise -benim bakış açımda- tamamen reklam amaçlıdır. Kendisine "konuşabilirsin" dendiği için konuşmuştur. He, yok bunun aksi bir durum varsa da sürecin en kritik noktalarında neden sesin bir kez olsun bile çıkmadı diye sorarım -yine kendi adıma- ...

Hökümet destekli olmasın.o zaman kimi istiyorsunuz.mesela hangi partili olsun.

asil suskun
21.09.2012, 19:26
sponsor ol lafa gerek yok

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 19:28
Hökümet destekli olmasın.o zaman kimi istiyorsunuz.mesela hangi partili olsun.

Şikeciler için kanun değiştirdikleri için hÖkümet destekli olması kayda değer şu an..
Değiştirmediler mi??

Ömer_
21.09.2012, 19:33
Şikeciler için kanun değiştirdikleri için hÖkümet destekli olması kayda değer şu an..
Değiştirmediler mi??

Sende arkana birilerini alacaksın.lobin olmazsa bir hiçsin.hükümet destekli yada desteksiz farketmez yeterki güçlü kolların kanatların olsun.bizde hükümete baskı yapabiliriz.bizimde kendi çapımızda lobi yapmamız lazım.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 19:34
Sende arkana birilerini alacaksın.lobin olmazsa bir hiçsin.hükümet destekli yada desteksiz farketmez yeterki güçlü kolların kanatların olsun.bizde hükümete baskı yapabiliriz.bizimde kendi çapımızda lobi yapmamız lazım.

hükümete baskı mı yapalım? :)

gerçekten inanarak mı dedin bunu?

ibrahim
21.09.2012, 19:35
"Bak akp destekli adamlarda sahip cikiyor takima. Sike meselesin üzerini biz örtmedik, eger öyle olsaydi bizimkiler sahip cikarmiydi takima?" demek istiyorlar diye agilladim ben bunu. Durup dururken konusmaz bu tür adamlar...

Bülent AKBULUT61
21.09.2012, 19:36
hayret nolduki şimdi durup dururken yaptığı plazaları satamadı ta TRABZONSPOR üzerinden reklam yapmayamı çalışıyor yoksa durup dururken niye böyle acıklama yaptı

Ömer_
21.09.2012, 19:37
hükümete baskı mı yapalım? :)

gerçekten inanarak mı dedin bunu?

Niye yapmayalım kardeşim.bizimde bu memlekette milyonlarca taraftarımız var.başımızda siyasi iradeye yakın güçlü insanlar olsaydı başbakanın karşısında boynu bükük durmak yerine dik dururduk.Sadri Şener başbakanla süreç hakkında ne konuştu daha onu bile bilmiyoruz.demekki sindirilmiş başkanımız.öyle ya bahsetmediğine göre öyle gözüküyor.

Ha-kan
21.09.2012, 19:40
ben diyorumki bu şike döneminde çok yalnız kaldık.bu yüzden bizi savunan kim olursa olsun menfaatimizedir,buradaki moderator olmus kisi gelip ali ağaoğlu'na kızıyor neymiş efendim ak partiden ihale alıyormuş.işte sizlerin dargörüşlü olduğunuzun apaçık ispatı

Trabzonspor'un menfaati nedir,neye ihtiyacı vardır diye hiç fikriniz yok sizlerin.Allah akıl versin

Ömer_
21.09.2012, 19:40
zengin olupta hükümetin yanında olmayan bir tane iş adamı gösterebilirmisiniz.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 19:42
zengin olupta hükümetin yanında olmayan bir tane iş adamı gösterebilirmisiniz.

Gösteririm.. Neye yarayacak?

Ömer_
21.09.2012, 19:57
Gösteririm.. Neye yarayacak?

Laflarımı çarpıtarak bir yere varamazsınız.ortada bir güç var.ama şerli ama hayırlı bir güç bu.bu gücün etrafında topalanan onlarca büyük iş adamı var.bizde bu gücün etrafında bir güce muhtacız.evet biz başkalıdırının simgesi olan takımız ama şartlar değişti.kıyısından köşesinden bu güce muhtacız.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 19:59
Laflarımı çarpıtarak bir yere varamazsınız.ortada bir güç var.ama şerli ama hayırlı bir güç bu.bu gücün etrafında topalanan onlarca büyük iş adamı var.bizde bu gücün etrafında bir güce muhtacız.evet biz başkalıdırının simgesi olan takımız ama şartlar değişti.kıyısından köşesinden bu güce muhtacız.

Çarpıtma marpıtma yok.

Sen o gücün sportif açısından fb aleyhine çalıştığını gördün mü hiç?

Aleyhini bıraktım, lehine olmayan bir hareketini, bir uygulamasını gördün mü??

Bu soruların cevabı belli ise şunu sorayım. Bu güce dayanan bir iş adamı fb aleyhine bir şey yapabilir mi?

hodlu
21.09.2012, 20:00
Eğer açıklama buysa elle tutulur ne söylemiş merak ettim.Yuvarlak sözlere karnımız tok.Bugüne kadar Trabzonspor'a manevi olarak bile desteği olmamış.Şimdi birlik beraberlikten bahsediyor.Ali bey sizden daha somut naçıklama beklerdim bu açıklama tamamen hüsran bence...

Ömer_
21.09.2012, 20:05
Çarpıtma marpıtma yok.

Sen o gücün sportif açısından fb aleyhine çalıştığını gördün mü hiç?

Aleyhini bıraktım, lehine olmayan bir hareketini, bir uygulamasını gördün mü??

Bu soruların cevabı belli ise şunu sorayım. Bu güce dayanan bir iş adamı fb aleyhine bir şey yapabilir mi?

Sadri Şenerde bu güc yok.bunu kabul edelim.camiayı bir araya toplayamadı.belliki Faruk abisinin sözünün dışına çıkmadı.süreç başlamadan önce Trabzon milletvekili Kemalettin Göktaş fitili ateşlediğinde arkasında durmadı bu yönetim.en basiti bu.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 20:06
Sadri Şenerde bu güc yok.bunu kabul edelim.camiayı bir araya toplayamadı.belliki Faruk abisinin sözünün dışına çıkmadı.süreç başlamadan önce Trabzon milletvekili Kemalettin Göktaş fitili ateşlediğinde arkasında durmadı bu yönetim.en basiti bu.

Sen şu an konuyu çarpıtıyorsun..

Ömer_
21.09.2012, 20:09
Sen şu an konuyu çarpıtıyorsun..

çarpıtmadım örnek verdim.işine geldiği gibi algılıyorsun.

Mollasalihoğlu
21.09.2012, 20:12
çarpıtmadım örnek verdim.işine geldiği gibi algılıyorsun.

Hükümet destekli olmasın, ne destekli olacak o zaman dedin.

Biz de dedik ki, hükümet destekli birinin Trabzonspor'a destek vereceğine inanmak hayal..

Konuyu getirdiğin yer burası..

Burçak
21.09.2012, 20:18
sponsor ol lafa gerek yok

:alkış:
zaten kendiside belirtiyor her fırsatta futboldan anlamadığını. işlerinden fırsat bulamadığını.
en faydalı işi sponsorluk olabilir.
ama galatasaraya sponsor olmaktan fırsat bulup bize o konuda yardımcı olamıyor ki.

Ömer_
21.09.2012, 20:21
Hükümet destekli olmasın, ne destekli olacak o zaman dedin.

Biz de dedik ki, hükümet destekli birinin Trabzonspor'a destek vereceğine inanmak hayal..

Konuyu getirdiğin yer burası..

konu amacından sapmadı kardeş.konu konuyu açar.güç ile ilgili örnek verdim ama derdimi anlatamadım.

Ömer_
21.09.2012, 20:24
:alkış:
zaten kendiside belirtiyor her fırsatta futboldan anlamadığını. işlerinden fırsat bulamadığını.
en faydalı işi sponsorluk olabilir.
ama galatasaraya sponsor olmaktan fırsat bulup bize o konuda yardımcı olamıyor ki.

Sponsor ararsan bulursun.2.Lig Trabzon temsilcisi Ofsporun sponsorluğunu yaptı Ağaoğlu.gidersin yanına alırsın istediğini.galatasaray Ağaoğluna gidip istediğini alıyorsa bizde gideceğiz.

Hotaman
21.09.2012, 20:31
Nuri Albayrak liman ihalesini aldığında hemen hemen benzer demeçleri içeren şeyler söylemişti. Aman Allah'ım yoksa diyorum önce bir.

Trabzonlu olduğunu söyleyen "zengin" (sanırım ne uygun tabir bu) insanların hepsi ne istedilerde yapmadık, gelip destek isteseler yaparız diyorlar, bu garip bir o kadarda nahoş bir söylem. Trabzonspor'a gönül bağı olan adam Trabzonspor'dan talep beklemez gerektiğini hissettiğinde gerek gördüğünü yapar. Bu da iki.

Ben bu çirkinliği sevmiyorum. Bu arkadaşlar lobi yapacak diye Trabzonspor'dan talep, arz ya da rica istiyorlarsa hiç yapmasınlar. Ana fikir üç.

Ömer_
21.09.2012, 20:36
Nuri Albayrak liman ihalesini aldığında hemen hemen benzer demeçleri içeren şeyler söylemişti. Aman Allah'ım yoksa diyorum önce bir.

Trabzonlu olduğunu söyleyen "zengin" (sanırım ne uygun tabir bu) insanların hepsi ne istedilerde yapmadık, gelip destek isteseler yaparız diyorlar, bu garip bir o kadarda nahoş bir söylem. Trabzonspor'a gönül bağı olan adam Trabzonspor'dan talep beklemez gerektiğini hissettiğinde gerek gördüğünü yapar. Bu da iki.

Ben bu çirkinliği sevmiyorum. Bu arkadaşlar lobi yapacak diye Trabzonspor'dan talep, arz ya da rica istiyorlarsa hiç yapmasınlar. Ana fikir üç.

Trabzonspordan destek talebi gelirse destek olurum diye bir cümlesi yok.röportajının son parağrafını eklediğim aşağıya. gerekeni söylemiş...

Anadolu’dan kendi öz kaynaklarının futbolcularıyla tüm dünya kendini kabul ettiren Trabzonspor neden daha da ileri gidemediğinin cevabını kavga ederek değil kendi bünyemizde tartışarak bulmalıyız. Trabzonspor tüm Trabzonsporlularındır.

Trabzonspor bir dünya markası olmuştur ama bun halen farkında olmayan hemşerilerim var. Kavgayı bırakalım tüm dinamikleri birleştirerek tekrar eski o fırtınalı Trabzonspor’u yaratmak için ben elimden geleni yaparım” dedi.

memozcan
21.09.2012, 20:37
akyazı ihalesine talip olacak anlaşılan..

Travelair
21.09.2012, 21:01
Trabzonspordan destek talebi gelirse destek olurum diye bir cümlesi yok.röportajının son parağrafını eklediğim aşağıya. gerekeni söylemiş...

İlk paragraf

Gerektiğinde destek olurum

“Ben de elbette ki çok iyi bir Trabzonsporluyum. Trabzonluluğumla ve Trabzonspor’umla her zaman övünürüm gurur duyarım. İşlerimin yoğunluğundan fazla maçlara gidemiyorum ama televizyondan olayları ve kulübü izlemeye fırsat buluyorum. Yeri geldiğin de istenildiğin de desteklerim olur.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918731975&postcount=1

Travelair
21.09.2012, 21:06
Ali Ağaoğlu başkanlık yapmak istemiyor. Trabzonspor'a üye de değil. Taraftar olarak tutar. Şimdi çıkıp istenirse desteklerim olur diyor. Ne desteği mesela?

28TS61
21.09.2012, 21:15
he oldu trabzonspor senin ayagina gelecek yardim et bize dicek. sen kendin gidip x para verip transferde harcayin dedin mi? diyemezsin cunki kari kiza para yedirmesi daha güzel senin icin.

trabzonspordan uzak dur lütfen

TS-AKCAABAT-61
21.09.2012, 21:18
1461e, henbol ve basketbol takimlarina sponsor olsun yeter, artar bile.
anlasinlan 3 esseklerle arasini bozmak istemiyo.

Koray
21.09.2012, 21:19
1461e, henbol ve basketbol takimlarina sponsor olsun yeter, artar bile.
anlasinlan 3 esseklerle arasini bozmak istemiyo.

Aynen öyle.

Yıllar öncesinin Albayrak kokusu geliyor sanki.

Basketbol şubemize sponsor olsun yeter de artar.

Travelair
21.09.2012, 21:23
Anladığım kadarıyla camianın önde gelen isimleri arasındaki anlaşmazlıklar için arabuluculuk öneriyor

Ömer_
21.09.2012, 21:55
Ali Ağaoğlu başkanlık yapmak istemiyor. Trabzonspor'a üye de değil. Taraftar olarak tutar. Şimdi çıkıp istenirse desteklerim olur diyor. Ne desteği mesela?

adam samimi şekilde gerektiğinde destek olurum demiş.ülkenin şuanda bir numaralı iş adamı açık kapı bırakıyor.bizim taraftarda bokunda boncuk arıyor.sözüm size değil genele.

Ha-kan
21.09.2012, 22:08
adam samimi şekilde gerektiğinde destek olurum demiş.ülkenin şuanda bir numaralı iş adamı açık kapı bırakıyor.bizim taraftarda bokunda boncuk arıyor.sözüm size değil genele.

al benden de o kadar.Trabzon milletinin karakteri bu.eleştirmek,şikayet etmek,hata bulmak..

eleştirirler kulübe sahip çıkan yok diye,zorla birisi çıkar olumlu cümleler söyler bu sefer onu eleştirirler niye böyle bir açıklama yapmışmış,amacı neymişmiş.
bu taraftar adam olmaz arkadaş!

arifberkay
21.09.2012, 22:12
ver 5 m euro destekle senden baska destek istemem

Muhalif
21.09.2012, 22:30
şimdi şöyle bir düşününce karnında biriken gazdan dolayı derin bir sessizliğe bürünen, ıkınan, sıkılan bir adam geldi gözümün önüne... bu adamın sessizliğini bozması ile ali ağaoğlu'nun sessizliğini bozması arasında trabzonspor'un menfaati açısından pek bir fark yoktur bence...

Fatih Solmaz
21.09.2012, 22:41
kusasım geliyor böyle zamanlarda konuşanlardan, konuştun yaptın reklamnı bari ver biraz da rahatlat Trabzonspor'u.yok siz paşasınız deil mi?

Cihan Kibar
21.09.2012, 22:43
sahip çıksın klubune şahenk kimleri aldı takıma yardım etmesi için illa baskan olması lazım değil girisn yönetime yatırm yapsın niyetinin Trabzon'u basamak olarak kullanmak mı yoksa karşılıksız yardım mı olduğunu göstersin.

Ergin Varlibas
21.09.2012, 22:47
Zenginlik nedir? Benim gozumde zenginlik, insanlar tarafindan sevilmek, hayati dolu dolu yasamak, iyi bir karakter, yardimsever olmak , alcakgonullu olmak, genis goruslu olmak, iyi bir dinleyici olmaktir.

Zengilik kavrami para ile olculmemeli hicbir zaman. Kim kime gore zengin?

Bize zengin baskandan once, sehiri ve Trabzonsporu gercekten seven bir baskan lazim. Gelen baskan oncelikle bu carpik duzeni duzeltmeli. Izleme komitesiydi genel direktordu bilmemneydi. Hersey net net aciklanarak yapilmali. Sadece takima degil sehire de birseyler kazandirmali. Bizim sorunumuz hep buraya gelen yabancilarin cocuklarina okul bulamayislari falan gibi olaylar ama hic kimse birsey yapmiyor.

Gelicek olan baskan diger branchlara yatirim yapmali onem vermeli.

En onemlisi takim uzerinden prim yapmaya calismamalidir!

Ali Agaoglu kotu birsey dememis, gerekirse desteklerim demis. Yani kotumu? :)

Ömer_
21.09.2012, 22:48
kusasım geliyor böyle zamanlarda konuşanlardan, konuştun yaptın reklamnı bari ver biraz da rahatlat Trabzonspor'u.yok siz paşasınız deil mi?

Arkadaş bu adamın reklama ihtiyacımı var?

Fatih Solmaz
21.09.2012, 22:52
ihtiyacı yoksa şimdi niye konuşuyor? ne vermiş Trabzonspor'a?

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 22:54
Ali Ağaoğlu kaç kurtar kendini, daha da uğrama bu semte. :)

Ömer_
21.09.2012, 22:57
ihtiyacı yoksa şimdi niye konuşuyor? ne vermiş Trabzonspor'a?

Ya kardeşim adam reklam yapacağım dese kalkıp yerel internet sitesindenmi yapar.adam ülkenin bir numaralı inşaatcısı.emrinde ulusal medya duruyor ama kalkıp yerel medyadan reklam yapacak.yapmayın ya yapmayın.

TS-FAN
21.09.2012, 23:29
TBL 2.ligdeki takımımızın sponsoru hangi firma?
1461 Trabzon'un sponsoru hangi firma?
M.Ali Aydınlar sponsor olduğu voleybol takımını Avrupa Şampyonu yaptı.
Ağaoğlu ,M.Ali Aydınlar kadar yapabilir miydi?
Trabzonspor Türk Telekom'dan yılda ne kadar alıyor?
Trabzonspor'un sponsoru Türk Telekom "isterseniz yardım ederim" dediği için mi kulübe sponsor oldu?

Sponsor olmak için "isterseniz yardım ederim" demek ne anlama gelir?

Bir şey olacağına inanmasam da , sponsora hayır demek akıllıca değil..
Buyursunlar efenim.

Hotaman
21.09.2012, 23:32
Lafla pilav pişmiyor.

İcraatını görelim önce bir. Bir taş koysun taş üstüne ondan sonra taraftarı etikleyin yok yaranılmıyor falan filan diye.

Şahsım adına yaptığı onca hataya rağmen Sadri Şener'e büyük bir sevgi beslerim. O da çok konuşur, konuşmalarının çoğuda boştur ama iyi niyetinden asla şüphe etmem. Burda onlarca kişiyle tartıştım onun adına. Peki niye tanırmıyım bu adamı, yoo hayatta görmedim. Ancak bu adam vakti zamanında iflas etti alacağını istemedi kulübünden. Şimdi Ali Ağaoğlu'na haksızlık yaptığımızı iddia eden arkadaşlar, Sadri Şener'e hırsız denirken neredeydiler ?

Ben esas bunu samimi bulmuyorum, Ali Ağaoğlu'nu samimi bulsam ne yazar.

TekfurÇayır 61
21.09.2012, 23:42
Lafla pilav pişmiyor.

İcraatını görelim önce bir. Bir taş koysun taş üstüne ondan sonra taraftarı etikleyin yok yaranılmıyor falan filan diye.

Şahsım adına yaptığı onca hataya rağmen Sadri Şener'e büyük bir sevgi beslerim. O da çok konuşur, konuşmalarının çoğuda boştur ama iyi niyetinden asla şüphe etmem. Burda onlarca kişiyle tartıştım onun adına. Peki niye tanırmıyım bu adamı, yoo hayatta görmedim. Ancak bu adam vakti zamanında iflas etti alacağını istemedi kulübünden. Şimdi Ali Ağaoğlu'na haksızlık yaptığımızı iddia eden arkadaşlar, Sadri Şener'e hırsız denirken neredeydiler ?

Neredeydiler?

Ergin Varlibas
22.09.2012, 00:19
Ya kardeşim adam reklam yapacağım dese kalkıp yerel internet sitesindenmi yapar.adam ülkenin bir numaralı inşaatcısı.emrinde ulusal medya duruyor ama kalkıp yerel medyadan reklam yapacak.yapmayın ya yapmayın.

Yavas 1 numara :D

Şikeci Detected
22.09.2012, 00:22
Arkadaşlar Sadri başkana ve hocamıza koşulsuz DESTEK

aman oyunlara gelmeyin, tamda hakkımız dile getirdiğimiz bu zamanlarda Tsnin 11 ini sayamayacak bazı zengin kişilerin koyu Trabzonsporlu kesilip röportajlar vermesi hiçte hayra alamet değil,

anlaşılan o ki, CAS mas lafı edince bazı çevrelerin gözü korktu ve şampiyonluk için dava açacak başkan yerine birkaç tanınmış futbolcu transfer edip taraftarı uyutacak birilerini başımıza getirmeye çalışıyorlar

aman dikkat !!!!!!

Trabzpnsporlu iş adamları lütfen takımımıza sponsor olsunlar öyle destek versinler, bizim için en büyük zenginlik kalbimizde taşıdığımız Trabzonsporluluk para mara değil, biz bu saltanatı parayla değil emeğimizle yıktık

Ömer_
22.09.2012, 00:23
Lafla pilav pişmiyor.

vakti zamanında bahsi geçen hibeyi ederken iflas ettiğinde Mehmet Ali Yılmaz elinden tuttuda ayağa kalktı.sağolsun Sadri Şener başkan...Nuri Albayrağın yönetimden 8 milyon tl resmi alacağı var ama hiç bir mali kurulda bahsedilmiyor biliyormusun.oda hibe gibi birşey oldu. kulübe herkesin emeği geçti.Ali Ağaoğlu samimi bir röportaj yapmış.bunuda YEREL BİR MEDYAYA yapmış.bir çıkar gözetse ulusal medyayı bir telefonla ayağına getirecek gücü var değilmi.Sadri Şener bu kulübün başkanıysa toplayacaktı tüm camiayı bir araya.ama gerek görmedi.çünkü onun Faruk abisi var.o ne derse o olur.bunuda camianın eski yeni tüm ileri gelen mensubları iyi biliyor.Faruk ne derse o.başkanın oturduğu makam tüm Trabzonsporluların gözünde cumhurbaşkanlığı makamı kadar değerlidir.Trabzonspor başkanı bir kaç defa büyük davetler düzenleyip camianın ağır toplarını bir araya getirebilseydi bugün Sadri Şener tartışılmaz isim olurdu.ama yapmadı.

Erdal DİLEK
22.09.2012, 01:19
bu başlığn buarada klamsıda neyin nesi, acıklama yaptıysa yaptı, hayırdır başkan olması için destek mi var. . .

şimdiye kadar nerdeydi, önce MAY sonra ali, enteresan. . .

Yiğit Gayretli
22.09.2012, 01:28

Coca-cola'nın, Honda'nın, Apple'ın... Gel bu tarafa Koç'un, Sabancı'nın, Ciner'in, Zorlu'nun... Bunların reklama ihtiyacı mı var? Ya da daha doğrusu yok mu?

Ömer_
22.09.2012, 09:36
Coca-cola'nın, Honda'nın, Apple'ın... Gel bu tarafa Koç'un, Sabancı'nın, Ciner'in, Zorlu'nun... Bunların reklama ihtiyacı mı var? Ya da daha doğrusu yok mu?

reklama ihtiyac duysa yerel siteden niye yapsın?kaldırın önyargıları kardeşim.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 09:45
Ne uzattınız ya!

Gurpas
22.09.2012, 10:59
Varlıbaş'lardan bir arkadaş var bu forumda sanırım Ergin diye bi arkadaş kendisi tam bir Trabzonspor fanatiği başkan olmayı düşünüyormu acaba ilerde bu kulübe.:)

Yiğit Gayretli
22.09.2012, 11:05

Lokal reklam duymadın mı hiç? :) Pazarlama faaliyetinin tutundurma kısmını oluşturur. Net ve yakın bir örnek vermek gerekirse; coca-cola'nın ramazanlarda Türkiye'ye özel islami değerlere yakın reklamlar çekmesi. Veya daha bizden bir şey olsun... Ulusal bazda basılıp dağıtılan her gazetenin taşra baskılarının olması vs vs...

Yerel medya nedir? Ne işe yarar? Trabzon'luluğu ve Trabzonspor'luluğu muğlak bir iş adamının yerel reklama neden ve ne kadar ihtiyacı vardır?

Bu soruların cevaplarını iyi düşünüp vermek gerek. Öyle yüzeysel "öyle olmaz kardeşim yaaa" diye geçersen anca kendi kandırıp, ikna edersin. Bence o da olmaz da neyse işte.

Ömer_
22.09.2012, 11:19
Lokal reklam duymadın mı hiç? :) Pazarlama faaliyetinin tutundurma kısmını oluşturur. Net ve yakın bir örnek vermek gerekirse; coca-cola'nın ramazanlarda Türkiye'ye özel islami değerlere yakın reklamlar çekmesi. Veya daha bizden bir şey olsun... Ulusal bazda basılıp dağıtılan her gazetenin taşra baskılarının olması vs vs...

Yerel medya nedir? Ne işe yarar? Trabzon'luluğu ve Trabzonspor'luluğu muğlak bir iş adamının yerel reklama neden ve ne kadar ihtiyacı vardır?

Bu soruların cevaplarını iyi düşünüp vermek gerek. Öyle yüzeysel "öyle olmaz kardeşim yaaa" diye geçersen anca kendi kandırıp, ikna edersin. Bence o da olmaz da neyse işte.

Ağaoğlu bile kafasında senin gibi teori geliştirmemiştir:)adamın bize yada çevresine yalan borcu olduğunu sanmıyorum.sonuçta samimiyet ölçecek alet henüz icat edilmedi.bu adamın Trabzonluluğu tartışılamaz.çünkü bir kaç senedir takip ettiğim kadarıyla Trabzondaki devlet hastanelerin bazılarına özel cihaz yardımlarında bulundu.fakülte binası yaptırdı.bazı spor kulüplerine sponsor oldu.diyeceksinki vergiden bilmem neyden düşer bunları.ne yaparsa yapsın.benim memleketimi düşünüyor ya bu bana yeter.ikincisi bu adamın Trabzonsporluluğu muğlak değil.bazı akrabalarından öğrendiğim bu.bence sen hala ön yargıyla düşündüğün için kestirip atıyorsun.

Emirhan Makul
22.09.2012, 11:50
Ali ağaoğlunun öyle kafasına esip yaptığı açıklamadır.

Zira bu iş adamının Trabzonspor'a ufak yardımlar haricinde bir şeyler yapması, uğraşması çok zor, ali ağaoğlunun 2 gömlek üstü iş adamlarımız da var Trabzonlu ve Trabzonsporlu hiç biri yanaşmıyor, yanaşmayacaktır da. Ticaret farklı şey, sevmek farklı şey. Böyle olmaması gerek ama malesef öyle.

Eğer bir yerde rant varsa ve normal iş hayatlarına katkısı ve getirisi olacaksa kalkışır bu tür adamlar işe. Trabzonspor 3 senede bir şampiyon olan bir takım olsa ali ağaoğlunu geç aklımızın hayalimizin erişemeyeceği zengin Trabzonlu iş adamları klübün başında olurdu, ayrıca şehir ve camia öyle duru, temiz, pür pak ve hakkaniyetli insanlardan oluşmadığı için ağırlığı olan iş adamları bu işe kalkışmıyor, aile istemiyor zaten, bu işler itibarı zedeler, futbol olayı eğer ço kbüyük para getirmiyorsa bir iş adamı için saçmalıktır. Ulusoyun,demirörenin aileleri memnun mu zannediyoruz, asla hayır her daim karşı çıkmışlardır çocuklarının futbolla iç içe olmalarını.

Bu işler düz mantık, herkes biliyor ki azizin yaptığı zenginler familyasının aynısı bizim camiamızda da var fakat bir araya gelmeleri imkansız. Fazla kurcalamamak gerek birde böyle açıklamaların ardından "he he canım he" diyip geçmek lazım.

Hotaman
22.09.2012, 11:51
Ömer;
Öncelikle şunu söyleyim, görüşlerine saygı duyuyor hatta kısmen katılıyorum. Evet daha kalabalık daha güçlü olay bu kadar net. Ancak bu şekilde değil.

Albayrak'ın seçim vaadi bir kendisi birde arkadaşı yıldız transfer edecekti. Bunu kendisi söyledi öyle başkan oldu. Bunun yanında giderken alacaklarını almak için benzin istasyonu ihalesini apar topar gerçekleştirdi ve kulübün kendisine olan borcunu aldı. Hatta bu istasyon ucuza gittiği için Sadri Şener gerekli hukuk mevzuatı ile ihaleyi iptal edip tekrar ihaleye verdi. Bu istasyon sadece altı ay içinde yarı katı daha fazla bir miktar para getirerek ihale edildi.

Ayrıca Sadri Şener seçimi sonrasında camianın ağır toplarını bir davette topladı. Hemen hepsi ordaydı ancak bu işler birilerinin ricası ile olmadı olmuyor. İnsanın içinden gelecek ve yapacak. Sadri Şener'in iki yönetiminde de kadroya aldığı genç isimler var. Ben ümidimi onlara bağladım, açıkçası üst tabakadan bir ümidim yok. Zaten Sadri Şener'de ısrarla genç kesimin artık ipleri ele alması gerektiğini söylüyor. İnşallah böyle bir devrim olur, ben onlara daha çok inanıyorum.

Mollasalihoğlu
22.09.2012, 14:16

Ulusal medya'da Trabzonspor desteği reklamın kötüsüdür, iyisi değil..

Trabzonspor'u övüp prim yapacaksan ancak yerel medyada yaparsın..

Ha-kan
22.09.2012, 14:20
şüphesiz ALİ AĞAOĞLU veya birbaşkasının Trabzonspor'u savunması TRABZONSPOR'un YARARINADIR.burada ali ağaoğlu'nu eleştirenlerin hiçbir MAKUL açıklaması yok.hele hele bir moderator çıkıp da 'ak partiden ihale aldığı için eleştiriyorum' diyebiliyorsa zaten konu kapanmıştır beyler dağılın

Mollasalihoğlu
22.09.2012, 14:22
şüphesiz ALİ AĞAOĞLU veya birbaşkasının Trabzonspor'u savunması TRABZONSPOR'un YARARINADIR.burada ali ağaoğlu'nu eleştirenlerin hiçbir MAKUL açıklaması yok.hele hele bir moderator çıkıp da 'ak partiden ihale aldığı için eleştiriyorum' diyebiliyorsa zaten konu kapanmıştır beyler dağılın

Trabzonspor'u savunmak'tan kasıt nedir?

Şöyle ki, Trabzonspor şike ve şikecilerle uğraşırken tek açıklama yaptı mı?
Tek kuruş maddi yardım etti mi?
Tek bir kişi ya da kuruma müdahale etmeye çalıştı mı?

Ne yaptı yahu??

10 bin peşin daire senin diye diye ev sattı.. Helali hoş olsun daha çok satsın ama icraat yapmadan da yüceltmeyin arkadaş..

Trabzonspor 61
22.09.2012, 14:26
Adam GS'li.

okg_53
22.09.2012, 14:30
Bunlar Burjuva. Trabzonspor'a hiçbir fayda sağlayamazlar. Uzak dursunlar.

TekfurÇayır 61
22.09.2012, 14:30
Ağaoğlu'nun işini gücünü, inşâat projelerini bırakıp Tranzonspor'a başkan olacağı, Trabzon'da zaman geçireceği herhalde düşünülemez.

Bu röportaj isteği Ağaoğlu'ndan mı geldi, haber sitesi mi kendi reytingi için Ağaoğlu'ndan randevu aldı bilmiyoruz.

Yazıp çizdikleimizin çoğu havada kalıyor, inandığım şey bu insanların maddi güçlerinden öncelikle Trabzonspor için değil, Trabzon şehri için faydalanmamız gerektiğidir.

Trabzon şehrine yapılan yatırım, Trabzonspor'a yapılan yatırım gibidir.

Anlayabildiğim kadarıyla öncelikli olarak yatırma ihtiyac duyan yer, Trabzonspor değil, Trabzon'dur. Trabzonspor'un başlıca sıkıntılarından biri kulüp ile şehir arasında, şehir aleyhine açılmış olan gelişmişlik makasıdır. Makasın kapanması hem şehri, şehir insanını, hem de kulübü rahatlatacak gibi görünüyor.

Bu konuda vizyon - proje başlığında daha ayrıntılı yazacağım kısmetse.

Ömer_
22.09.2012, 14:34
Adam GS'li.

aslında fenerlide gs'li takliti yapıyor.

mkmoglu
22.09.2012, 14:59
ne kadar değişik fikirli taraftar profilimiz var..herkeş kötü..lütfen iyi kim onu soyleyin..

28TS61
22.09.2012, 16:01
cikarip versin 5-10 milyon verebiliyorsa, anca bos laf yaparlar. bu güne kadar neden hakkimiz yendi demedi

zafercalikoglu
22.09.2012, 16:07
parasından cok desteği önemli ağaoğlu gibi adamların...

Osman Yavuz
22.09.2012, 16:12

O gitsin kızına Bentley oğluna Maserrati alsın:)

TekfurÇayır 61
22.09.2012, 16:13
cikarip versin 5-10 milyon verebiliyorsa, anca bos laf yaparlar. bu güne kadar neden hakkimiz yendi demedi

Yahu adam yaptığı iş nedeniyle hükûmete göbekten bağlı.

Sadri başkan tek başına uğraşırken onun ortaya çıkıp bütün yıldırımları paratoner gibi üzerine çekmesini nasıl beklersin, yapmadı diye suçlamak akla, mantığa, insafa uyar mı?

Sen onun yerinde olsaydın işlerinin, yatırımlarının aksaması pahasına konuşabilir miydin?

Konu sportif değil ki, siyâsi.

Eleştiri kantarının topuzunu aşırı düzeyde kaçırabiliyoruz.

Diyelim ki konuştu, işlerinin bozulması dışında bunun sürece ne katkısı olacaktı.

Söyledikleri Başbakan'ı, TFF'yi, Aziz'i mı etkileyecekti, lehimize ne olacaktı?

İşlerinin bozulduğuyla kalacaktı.

Devletle işi olmayanların suskun kaldığı bir ortamda bu suçlamayı yapmak için Allah'ın verdiği bir nimeti hiç kullanmıyor olmak lâzım, aklıma başka bir ihtimal gelmiyor.

Çağatay_
22.09.2012, 17:18
Kendisine kötü bir şey söylenmemeli diye düşünüyorum. Her yaptığı şey kendi tercihidir.

Ama gerektiğinde destek olurum diyorsa, sadece 1 milyon liraya ihtiyacı olan Trabzonspor Basketbol Kulübü'nün adını kurtarmak adına kulübe destek olamaz mıydı?

O konuda belki yöneticilerin de gerekli çalışmaları yapmadığını düşünebiliriz..

TSezgin61
22.09.2012, 17:23
Demekki ben ilerde Allah nasip etse zengin olsam, bir gazeteci tuttugum takimi sorsa ve bende "ben Trabzonsporluyum, her türlü destegi vermeye hazirim, herzaman" desem, yillarca girdigim BMNde linc edilecem... Banada "Allaha yakin bize uzak olsun" diyecekler...

Bu nasil bi dünya arkadas:)

Mollasalihoğlu
22.09.2012, 17:28
Demekki ben ilerde Allah nasip etse zengin olsam, bir gazeteci tuttugum takimi sorsa ve bende "ben Trabzonsporluyum, her türlü destegi vermeye hazirim, herzaman" desem, yillarca girdigim BMNde linc edilecem... Banada "Allaha yakin bize uzak olsun" diyecekler...

Bu nasil bi dünya arkadas:)

Öyle bir adam olursan şike süreci boyunca kendini tutamaz illa ki konuşursun ;)

Çağatay_
22.09.2012, 17:33
Bence bir isimden hadi bize bağış yap diye istekte bulunulması hoş değil. Bu kulüp kendi yağı ile kavrulmalı !

Ondan istediğimiz amatör branşlara sponsor olması olmalıdır arkadaşlar.

Soru şu olmalı, "Sayın Ağaoğlu, Trabzonspor'un Basketbol şubesi sadece 1 milyon liraya ihtiyacı olduğu ve sponsor aradığı dönemde, sizden herhangi bir sponsorluk talepleri oldu mu? Olduysa cevabınız ne oldu? "

Soru bu olmalıdır. Bu tabiki benim görüşüm. Ama sponsorluk hem herkesin içine sinecek, hem de kulübe daha çok yakışan bir yaklaşım olur. Ayrıca Ağaoğlu markasına da katkısı olacaktır.

"İnşaatın yükselen yıldızı Ağaoğlu sponsorluğundaki Trabzonspor amatör branşları, kupa üstüne kupa kazanıyor"

Bu kendisine de büyük katkı sağlayacaktır..

alibafrali
22.09.2012, 17:58
Ali Ağaoğlu'nun, Trabzonspor taraftarı olmadığını düşünenler var fakat ben şahsen önde gelen Trabzonlu ve eski bir Trabzonspor yöneticisi işadamından aldığım duyum üzerine gazeteciyken (3.5 yıl önce) aradım ve bir de haber yaptım. Kendisi bizim gibi fanatik olmasa da Trabzonspor taraftarı. Geçmişte (sanırım 2008'de kulüp sıkıntıdayken), Trabzonspor'a başkan olması için İstanbul'da yaşayan işadamlarından 'Gel Trabzonspor'un Abromovich'i ol' diye teklif aldı. O dönemde ülkede ve tüm dünyada ekonomik kriz vardı ve o da sanırım kendisini işine-projelere vermesi gerektiğini düşündü. "Vaktim yok" diye bu başkanlık teklifine sıcak bakmamış. Fakat medyada yazılıp çizilmese de kulübe maddi ve manevi birçok kereler destek verdiğini söyledi. Davul zurna çalarak destek verecek değil.

http://www.hurriyetemlak.com/ali-agaoglu-gel,-trabzonun-abramovichi-ol-teklifine-ne-dedi/emlak-yasam-sektorden-haberler/pEcXB195a0M=

Ha-kan
22.09.2012, 18:14
ali ağaoğlu'nun 'şampiyonluk Trabzonspora verilmeli' lafı Trabzonspor için bir avantajdır.sizler burada saçmasapan bahanelerle adamı eleştiririyorsunuz.klasik Trabzonlu kafası işte bu.her şeyi eleştirmek.en iyi yapılan şey bu.derin düşünme yetisi yok millette

Samet Türkmen
22.09.2012, 18:16
ali ağaoğlu'nun 'şampiyonluk Trabzonspora verilmeli' lafı Trabzonspor için bir avantajdır.sizler burada saçmasapan bahanelerle adamı eleştiririyorsunuz.klasik Trabzonlu kafası işte bu.her şeyi eleştirmek.en iyi yapılan şey bu.derin düşünme yetisi yok millette

Hadi canım. Sahi mi ?

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 18:30
Bu başlığın kısa zamanda bu kadar ilgi görmesi kanımca şu durumun en büyük kanıtı:

Başta taraftar olarak ve de camia olarak, ülkece tanınan, hatırı sayılır, maddi açıdan oldukça rahat bir destek çıkana ihtiyacımız var.Bu ihtiyaç maddi bir ihtiyaç değil.Tabir-i caizse sahip çıkılmaya ihtiyacımız var.

Yanılıyor olabilirim ama bence içinde bulunduğumuz bu durumda söylenilecek tek şey bu.

Herkes o kadar yılgın bir biçimde yorum yapıyor ki hepimiz çaresizce bir umut ışığı,bir karar bekleme arefesindeyiz.Kimi iktidar partisi destekçisi arkadaşlar burada başbakana ve de onun yol açtığı bu ucu bucağı belli olmayan çıkmazı kabullenemez,kimi chp'sine pay çıkarır vb..

Bu süreç en azından şunu bana bir kez daha göstermiş oldu.Trabzonspor , hakikaten çok çok büyük bir takım.
Ne siyasi destek,ne maddi destek,ne medya desteği olmaksızın bir takım bu kadar korku salıyorsa,potansiyel oluşturup gündemi belirleyebiliyorsa, bunun vermiş olduğu haz bile yeter bana açıkçası.
Çok da burada birbirimizi kırmanın gereği yok arkadaşlar.....

vendercan
22.09.2012, 18:39
Reklam kokan hareketler bunlar ,sikebahcenin yedek uyeleri yonettim kuruluna girebilmek icin en az 1m euro bagis yapiyor bizde hangi yonetici bunu yapti.Soylesinde ogrenelim .FErit sahenk in nasil fenere roberto carlos ,sow aldigini herkes bilir.Bildiginiz gibi kiz futbol takimi vardi sampiyon oluyordu kapattilar .AGAOGLU NEDEN ATASEHIR BELEDIYESININ kiz fubol takimina sponsor oldu,Trabzonspor duruken soylesin ogrenelim.Isine gelince ben Trabzonluyum ,Trabzonsporluyum.Isine gelemeyince ben is adamiyim ailemi dusunmeliyim .karnimiz tok bu sozlere.Trabzonsporluysan senden istemeden o parayi vereceksin gonul bagi budur.Dilenci gibi gelip senden kimse istemez.

Berke6198
22.09.2012, 18:45
Bu klüp zor günler geçirirken, şikeyle savaşırken neredeydin Ali Ağaoğlu ? Cebinde bir tomar parayla dolaşan adam, bilmem kaç milyarlık tekneleri parçalatan adam klübün zor günlerinde neredeydi ?

ccd6167
22.09.2012, 18:59
bu sehir lobisi nerde peki..boyle lobi olusturamazsin arkadas..kritik yerlerde adamalrimiz olmasi gerekiyo..oyle boyle olmicaz..yahudiler nassil amerikayi yonetebiliyor 4-5 milyon yahudi bizde 4 milyon trabzonlu bu ulkeyi yonetcez..

buyuk bi lobimiz olmali..avrupada buyuk sirketlerimiz olmali.dunya capinda lobimiz olmali..bu isler olacak isler ama birlik beraberlik egitim sart..

egitim kesinlkle sart..

basbakanin damadini bile isin icine cekebilcek bi lobimiz olmali bizim..

Ha-kan
22.09.2012, 19:01
Ali Ağaoğlu'nun eleştirildiği sözlere bakar mısınız:

- ali ağaoğlu ak parti yalakası
- şimdiye kadar neredeydin
- neden daha önce konuşmadın

vs vs vs

oysa taraftar zeki olsa der ki 'şimdiye kadar sustu belki ama şimdi konuştu önemli olan şimdi destek vermesidir'

kaldı ki ali ağaoğlu dediğiniz adam işadamı.isterse hiç konuşmaz,konuşmak zorunda değil. şikeci fenerbahçe için yasa değişikliği değiştiren imza teklifine chp Trabzon milletvekili volkan canalioğlu da imza attı siz neden bahsediyorsunuz :)

ccd6167
22.09.2012, 19:02
kimse ali agaogluna falan laf demesin..

bu adam turkiyede nakit parasi en cok olan adamlardan biri..

niceleri var boyle..

turkiye ulke olarak hele istanbul gibi yer de buyuk bi kentsel donusum varken su zamanda bu adamlarin kalkip trabzona baskanlik yapmasi olmaz..

bn de istemem zaten..ama iyi bi organizasyonla buyuk bi birlik beraberlik olusmasi sart

Ömer_
22.09.2012, 19:41
Bu klüp zor günler geçirirken, şikeyle savaşırken neredeydin Ali Ağaoğlu ? Cebinde bir tomar parayla dolaşan adam, bilmem kaç milyarlık tekneleri parçalatan adam klübün zor günlerinde neredeydi ?

Kulüp kolay günlerinimi yaşıyor?

Cagdas Topal
22.09.2012, 19:48
Şehrin güçlü sayilabilecek adamları susar neden susuyorsunuz diye bağırırsınız . Konusurlar bugune kadar neredeydiniz diye sorarsiniz . Siz ne istiyorsunuz anlamadim ki . Ilk defa birine destek verin sorgulamadan .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ömer_
22.09.2012, 20:24
Ömer;
Öncelikle şunu söyleyim, görüşlerine saygı duyuyor hatta kısmen katılıyorum. Evet daha kalabalık daha güçlü olay bu kadar net. Ancak bu şekilde değil.

Albayrak'ın seçim vaadi bir kendisi birde arkadaşı yıldız transfer edecekti. Bunu kendisi söyledi öyle başkan oldu. Bunun yanında giderken alacaklarını almak için benzin istasyonu ihalesini apar topar gerçekleştirdi ve kulübün kendisine olan borcunu aldı. Hatta bu istasyon ucuza gittiği için Sadri Şener gerekli hukuk mevzuatı ile ihaleyi iptal edip tekrar ihaleye verdi. Bu istasyon sadece altı ay içinde yarı katı daha fazla bir miktar para getirerek ihale edildi.

Ayrıca Sadri Şener seçimi sonrasında camianın ağır toplarını bir davette topladı. Hemen hepsi ordaydı ancak bu işler birilerinin ricası ile olmadı olmuyor. İnsanın içinden gelecek ve yapacak. Sadri Şener'in iki yönetiminde de kadroya aldığı genç isimler var. Ben ümidimi onlara bağladım, açıkçası üst tabakadan bir ümidim yok. Zaten Sadri Şener'de ısrarla genç kesimin artık ipleri ele alması gerektiğini söylüyor. İnşallah böyle bir devrim olur, ben onlara daha çok inanıyorum.

Üstad,Nuri Albayrakın hala kulüpten 8 milyon tl alacağı var.mali kongrede bahsedildi.ama ödeme zamanı belirtilmedi.yani yönetim canı istediğinde ödeyecek.

r9emre
22.09.2012, 20:32
Of'lu olmasından dolayı utandığım bir insan.

Daima reklam yapan, kendinle övünen, parayla böbürlenen bir adamdan asla hazzetmem.

Sanıldığı kadar da durumu iyi değil 2 sene önce neredeyse dibe vuruyordu, hükümet yardımıyla, RTE'nin kucaklamasıyla tekrar dirildi.

Babası bile bu adama zerre güvenmeyip tüm mal varlığını diğer oğlunun çocuğuna yani torununa bıraktı. Keza Ağaoğlu İnşaat, Ali Ağaoğlu'na ait değil. Akdeniz İnşaat kendisinin. Bu şirketin ayakta durmasını da sağlayan sadece kardeşidir. Bütün denetimi yapan. Ali Ağaoğlu'nun kişisel şov dışında hayatında başka amacı yok.

fanatikdevri
22.09.2012, 20:40

Daima reklam yapan, kendinle övünen, parayla böbürlenen bir adamdan asla hazzetmem.

Sanıldığı kadar da durumu iyi değil 2 sene önce neredeyse dibe vuruyordu, hükümet yardımıyla, RTE'nin kucaklamasıyla tekrar dirildi.

Babası bile bu adama zerre güvenmeyip tüm mal varlığını diğer oğlunun çocuğuna yani torununa bıraktı. Keza Ağaoğlu İnşaat, Ali Ağaoğlu'na ait değil. Akdeniz İnşaat kendisinin. Bu şirketin ayakta durmasını da sağlayan sadece kardeşidir. Bütün denetimi yapan. Ali Ağaoğlu'nun kişisel şov dışında hayatında başka amacı yok.

Ben de buna benzer bilgiler duydum ama burda hiç bahsedilmeyince acaba ben mi yanlış duymuşum diye düşündüm,hatta şu anda bile tam doğrultamamış ekonomisini bildiğim kadarıyla.

Ömer_
22.09.2012, 20:44

Abim yıllarca yanında çalıştı.Of için utanılacak hiç bir şey yapmadı.aksine fakülte yaptı.hastanelere cihazlar gönderdi.fakir fukara okutuyor,Ofspora sponsor oldu.geleni boş çevirmediği gibi memleketlisini düşünüyor. yanında binlerce Trabzonlu hemşehrisi çalışıyor.üç aşağı beş yukarı çoğu işciside halinden memnun.bugün mali durumuda hiç kötü değil.2 sene öncede kötü değildi.bugün silkelense 2 milyar dolar çıkaracak güçte.önümüzdeki 20 sene sonra inşaat yapacağı arazileri şimdiden alıyor.istanbulun en gözde arazileri elinde.adam çalışıyor.evet ucuz ev yapmıyor.ama dürüst bir insan.özel hayatı beni ilgilendirmez.sen o bilgileri nerden edindin bilemem ama çoğu gerçek dışı bunu söyleyebilirim.

SEDAT
22.09.2012, 20:44
* Bence Ali Ağaoğlu iyi bir Trabzonspor'lu, Şahsen Yönetici olarak görmek isterim.

bkandil
22.09.2012, 20:49
Zenginin malı, züğürdün çenesini yorar dememişler boşuna...

bkandil
22.09.2012, 20:52
* Bence Ali Ağaoğlu iyi bir Trabzonspor'lu, Şahsen Yönetici olarak görmek isterim.

Ben de görmek isterim, fakat bir iki kötü saha sonucundan sonra "Müteahhit adam, ne anlar futboldan. Sen git daire yap v.s." gibi eleştirilere maruz kalabilir.

Ömer_
22.09.2012, 20:52
Zenginin malı, züğürdün çenesini yorar dememişler boşuna...

Hey Allahım ya diyorum başkada hiç bir şey demiyorum size.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 21:03
Ağaoğlu, başkanlkı konusunda yanılmıyorsam Taka Gazetesine geçen yıl röportaj vermişti.Bana öyle sorumluluk gerektiren işler gelmez,asla düşünmüyorum demişti.Ama burada eleştirilse de ,kendi çıkarına da olsa(öyle olduğuna inandığımdan değil,bu olasılık olduğu için böyle diyorum) takımın yanında olması gerekir.Maddi destek,sponsorluk vb...Her ne olursa olsun.Camianın para babalarına ihtiyacımız var.Ağaoğlu ya da bir başkası,çıksın Ferit Şahenk denen adam gibi alsın bir yıldız getirtsin.Çok mu yani?Umarım bu gibi olayları biz de görürüz.

Armağan Dere
22.09.2012, 21:06
selam ilker
çoğu zaman senin soyismini
yağcıoğlu diye okuyorum
aklıma fenerbahçeli ilker geliyor.
nası iş anlamadım:)

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 21:07
selam ilker
çoğu zaman senin soyismini
yağcıoğlu diye okuyorum
aklıma fenerbahçeli ilker geliyor.
nası iş anlamadım:)

Merhaba Armağancığım,sağolasın.
Hiç sevmezdim o adamı zamanında.
Keşke başka biri aklına gelseydi kardeşim:)

TekfurÇayır 61
22.09.2012, 21:17
Öyle bir adam olursan şike süreci boyunca kendini tutamaz illa ki konuşursun ;)

Bu ülkede yaşananlar göz önüne alındığında şike süreci ne ki, devede kulak, kimbilir Ağaoğlu şimdiye kadar kaç kere, kaç olayda dişlerini sıkıp susmak zorunda kaldı.

Şike sürecini burada konuşuyor olmamız onu ülkenin en önemli konusu hâline getirmez.

bkandil
22.09.2012, 21:49
Hey Allahım ya diyorum başkada hiç bir şey demiyorum size.

Aynen ben de "Hey Allah'ım" diyorum.

Adam bir kaç gün önce bir röportaj yapmış. Belki de yaptığı röportajı unuttu bile...

Fakat burada ;

bu zamana kadar neredeydi,

Trabzonsporlu mu, Gs'li mi Fb'li mi,

Hükümet yalakası mı, falancanın adamı mı,

Trabzon'u mu yoksa parasını mı düşünüyor tartışmaları almış başını gidiyor...

Mehmet Fatih Silik
22.09.2012, 22:03
Sonucta i$ adami...para nerden geliyor oraya bakar...
Bu takima gercekten gönül verdiyse gercekten tutuyorsa (ki röportajlarinda hep öyle sadece tvden takip ederim diyor) o zaman gönlünden ne kopuyorsa destekte bulunsun...
Koskoca Trabzonspor kalkip bunun ayagina gidip para mi dilenecek? Nolur gel sende katkida mi bulun diyecek?
Ba$ka arzunuz ? (:
Böyle insanlar sadece gösteri$ pe$indeler...öyle insanlardan da hickimseye hayir filan gelmez...
Bo$a yormayin kendinizi...bize hayir gelecekse gercek TRABZONSPOR SEVDALILARINDAN gelir ancak (:

Cafer Bulur
22.09.2012, 22:07
Sonucta i$ adami...para nerden geliyor oraya bakar...
Bu takima gercekten gönül verdiyse gercekten tutuyorsa (ki röportajlarinda hep öyle sadece tvden takip ederim diyor) o zaman gönlünden ne kopuyorsa destekte bulunsun...
Koskoca Trabzonspor kalkip bunun ayagina gidip para mi dilenecek? Nolur gel sende katkida mi bulun diyecek?
Ba$ka arzunuz ? (:
Böyle insanlar sadece gösteri$ pe$indeler...öyle insanlardan da hickimseye hayir filan gelmez...
Bo$a yormayin kendinizi...bize hayir gelecekse gercek TRABZONSPOR SEVDALILARINDAN gelir ancak (:

Ali agaoglu bir Trabzonspor sevdalisi olsaydi simdiye kadar mutlaka bir yarari dokunmustu.

Simdiye kadar dokunmadigina göre bundan sonra da muhtemelen dokunmayacaktir.

TekfurÇayır 61
22.09.2012, 22:20
Ali agaoglu bir Trabzonspor sevdalisi olsaydi simdiye kadar mutlaka bir yarari dokunmustu.

Simdiye kadar dokunmadigina göre bundan sonra da muhtemelen dokunmayacaktir.

Elektrik ışığı diye birşey olsaydı şimdiye kadar mutlaka bulunurdu.

Şimdiye kadar bulunamadığına göre bundan sonra da muhtemelen bulunmayacaktır.

Okuduklarıma inanmakta zorlanıyorum, ulan ben ne saf bir adammışım son bir yılda buraya bu kadar vakit ayırmışım.

Enâyiliğime yanayım.

Cafer Bulur
22.09.2012, 22:26
Elektrik ışığı diye birşey olsaydı şimdiye kadar mutlaka bulunurdu.

Şimdiye kadar bulunamadığına göre bundan sonra da muhtemelen bulunmayacaktır.

Okuduklarıma inanmakta zorlanıyorum, ulan ben ne saf bir adammışım son bir yılda buraya bu kadar vakit ayırmışım.

Enâyiliğime yanayım.

Ne demek istiyorsun,acarmisin?

Adnan Mollasalihoğlu
22.09.2012, 22:28

tabi bağışlasın :) adrian henrique vs.daha çok para yiyebilecekleri futbolcular alınsın 2010-2011 sezonu şampiyonu takımımızın yönetimi tarafından...etma amcamn oğlu.

OKANIZM
22.09.2012, 23:21
bu başlıktaki yorumların hemen hemen hepsini okudum, ya arkadaş bu ne bulanık bir mantıktır,bu mantığın çıkış yolu yok ki, biri çıksa trabzonspor hakkında birşey söylese hemen sahtekar oluyor, vay efendim şimdiye kadar neredeydin şimdimi aklına geldi falan filan. sadri şener her zaman camianın içindemiydi yooo hayır, o zaman sadri başkanda hain, şenol güneş koreye gitti senelerdir takımın içinde değildi o zaman o da hain, eee ne olcak herkes doğuştan kulübün içindemi olacak... nasıl oluyor trabzonsporu desteklemek anlatında bilelim....

ali ağaoğlu gibi niceleri var bizim topraklardan çıkmış ama inanın hep bu bulanık mantık yüzünden kulübün içine girmek istemiyorlar. sadri şenerin çok doğru bir lafı var. ''BİZİM TRABZON İNSANI DÜNYAYA ELEŞTİRMEK İÇİN GELMİŞTİR'' ha diyeceksiniz eleştiri kötü birşeymi, hayır tabiki ama eleştirinin sınırları var şekli var nizamı var. birbirini kırarak yıkarak eleştirmek camiayı kenetlemeye değil yıkmaya sebep olur,senelerdir bu taraftar bu yanlışı yapıyor ve halen daha dönüpte geriye kimse demiyorki ya arkadas biz taraftar olarak nerde yanlıs yapıyoruz... yanlısı hep eleştirdigimiz kişilerde arıyoruz haklı veya haksız...

gelelim ali ağaoğlu konusuna, bu adam daha gecen sene ümraniyedeki trabzonlu işadamları derneğinde trabzonspora şike davası sürecinde destek olmak için düzenlenen geceye katıldı, birçok işadamı ordaydı ama bizim sadri maalesef orda yoktu bırak sadri şeneri yönetimden bir tek adam bile yoktu. yazık cok yazık bunu bu taraftar görmesi lazım heleki bu kadar uyanık taraftarımız şak diye olayı çözmesi lazım...

ali ağaoğlunun yanına ayağına koskoca devletin bürokratı of kaymakamı 4 yıllık hizmeti boyunca defalarca gitti hizmet destek istedi,adam hicbirini geri çevirmedi ofa birçok okulun inşaatını yaptı şu anda yüksekokul inşaatının yapımını üstlendi,ofsporun 5 trilyonluk borcunu ödedi, bu adam daha ne yapacaktı soruyorum size... vatan hainimi bu adam kandırıyormu bizi trilyonlarıyla... demekki istek gelince geri çevrilmiyor. ben inanıyorumki ali ağaoğlu gibi nice cömertlerimiz var ve bu kulübü yönetenlerden uzanacak eli hicbiri boş geri çevirmez, yeterki ego ve baskın duygular yönetimdeki kişilerde olmasın, sadri şenerin ne kadar ego sahibi olugunu bilmeyen yoktur, onun icin ben şuanki yönetim ve yapıdan camiayı birleştirmeye yönelik zerre hareket beklemiyorum,beklemek hayalcilik olur...

demir
22.09.2012, 23:26
sehrımızın ensesi kalın ınsanları konusmaya gelınce en onde gıdıyor ama ıs ıcraata gelınce hepsı baska kapılarda.... istanbul trabnzonun rızenın zengınlerını kendı kongre uyesı yapıyor bızımkıler sadece beyanattaa.... gecsınler kuru lafları artık bız taraftar olarak ustumuze dusenı yapıyorsak bu kısılerı cıddıye almamızı ıstıyorlarsa onlarda gerekenı yapsın bos yere burada bu ınsanları konusup onlara prım yaptırmayın ozellıkle sıke surecınde kım trabzonsporlu kım degıl cok yakından bırebır kendı gozzlerımızle gorduk.... fener kendısı beceremeyınce kendı ıtını tvye cıkartıp ortalıgı eselemesını sagladı bızde bunu yedık nedenmı GUNDEMIMIZ BİRDEN BİRE DEGİSTİ CUNKİ....

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:27
bu başlıktaki yorumların hemen hemen hepsini okudum, ya arkadaş bu ne bulanık bir mantıktır,bu mantığın çıkış yolu yok ki, biri çıksa trabzonspor hakkında birşey söylese hemen sahtekar oluyor, vay efendim şimdiye kadar neredeydin şimdimi aklına geldi falan filan. sadri şener her zaman camianın içindemiydi yooo hayır, o zaman sadri başkanda hain, şenol güneş koreye gitti senelerdir takımın içinde değildi o zaman o da hain, eee ne olcak herkes doğuştan kulübün içindemi olacak... nasıl oluyor trabzonsporu desteklemek anlatında bilelim....

ali ağaoğlu gibi niceleri var bizim topraklardan çıkmış ama inanın hep bu bulanık mantık yüzünden kulübün içine girmek istemiyorlar. sadri şenerin çok doğru bir lafı var. ''BİZİM TRABZON İNSANI DÜNYAYA ELEŞTİRMEK İÇİN GELMİŞTİR'' ha diyeceksiniz eleştiri kötü birşeymi, hayır tabiki ama eleştirinin sınırları var şekli var nizamı var. birbirini kırarak yıkarak eleştirmek camiayı kenetlemeye değil yıkmaya sebep olur,senelerdir bu taraftar bu yanlışı yapıyor ve halen daha dönüpte geriye kimse demiyorki ya arkadas biz taraftar olarak nerde yanlıs yapıyoruz... yanlısı hep eleştirdigimiz kişilerde arıyoruz haklı veya haksız...

gelelim ali ağaoğlu konusuna, bu adam daha gecen sene ümraniyedeki trabzonlu işadamları derneğinde trabzonspora şike davası sürecinde destek olmak için düzenlenen geceye katıldı, birçok işadamı ordaydı ama bizim sadri maalesef orda yoktu bırak sadri şeneri yönetimden bir tek adam bile yoktu. yazık cok yazık bunu bu taraftar görmesi lazım heleki bu kadar uyanık taraftarımız şak diye olayı çözmesi lazım...

ali ağaoğlunun yanına ayağına koskoca devletin bürokratı of kaymakamı 4 yıllık hizmeti boyunca defalarca gitti hizmet destek istedi,adam hicbirini geri çevirmedi ofa birçok okulun inşaatını yaptı şu anda yüksekokul inşaatının yapımını üstlendi,ofsporun 5 trilyonluk borcunu ödedi, bu adam daha ne yapacaktı soruyorum size... vatan hainimi bu adam kandırıyormu bizi trilyonlarıyla... demekki istek gelince geri çevrilmiyor. ben inanıyorumki ali ağaoğlu gibi nice cömertlerimiz var ve bu kulübü yönetenlerden uzanacak eli hicbiri boş geri çevirmez, yeterki ego ve baskın duygular yönetimdeki kişilerde olmasın, sadri şenerin ne kadar ego sahibi olugunu bilmeyen yoktur, onun icin ben şuanki yönetim ve yapıdan camiayı birleştirmeye yönelik zerre hareket beklemiyorum,beklemek hayalcilik olur...

Hocam haklısın da ,burada kimse Ağaoğlu için abartı şeyler söylemedi zaten.Denilen şu:Herşey,herkes ortada.Trabzonspor tesislerinin yeri belli.Gider başkanı ziyaret eder,idmanı izler.Bunun yolları var.Sadece lafta kalmasın röportajlarda söylenenler.
Çünkü gördük ki, konuşmaya sıra gelince herkes konuşuyor ama iş icraate gelince kimse elini taşın altına koymuyor.Mesele budur.

OKANIZM
22.09.2012, 23:28
bu arada birşey daha ekleyeyim daha öncede yazmıştım forumda, trabzonsporun başkanı çok yakın bir tarihte süleyman varlıbaş olacak, bunu çok üst düzey işadamlarından duydum, bire bir konuşmada duydum. stadyum ihalesini alarak başkanlığa adaylığını koyacak, ümraniyedeki trabzonlu işadamları ve bürokratları derneğinde düzenlenen gecelerde ve toplantılarda bunun lobisini yapıyor ve yapmaya devam ediyor. %99 ihtimalle yönetiminde bulunacak bir kaç ismide yazıyorum

ali ağaoğlu
atalay şahinoğlu
yaşar aşçıoğlu
ibrahim hacıosmanoğlu
yusuf şimşek
ismail hakkı altun
çetin nuhoğlu

demir
22.09.2012, 23:29
hocam haklısın da ,burada kimse ağaoğlu için abartı şeyler söylemedi zaten.denilen şu:herşey,herkes ortada.trabzonspor tesislerinin yeri belli.gider başkanı ziyaret eder,idmanı izler.bunun yolları var.sadece lafta kalmasın röportajlarda söylenenler.
Çünkü gördük ki, konuşmaya sıra gelince herkes konuşuyor ama iş icraate gelince kimse elini taşın altına koymuyor.mesele budur.

aynen soyledigimde budur benimde

Samet Türkmen
22.09.2012, 23:29
Yardıma ihtiyaç varken gereksiz yere eski meseleleri açarsak (ki öyle bir mesele de yok ) bu insanları sadece kendimizden soğuturuz. Adam bir kapı açmış bize de buyur gel demek düşer . Ama sadece adamdan kuru kuru para beklemek, al topçu getir demek olmaz. Kulüpten gider birleri gereken konularda konuşur, neler yapılabileceğini kararlaştırır.

Umarım yönetim karşılıksız bırakmaz bu mesajı.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:31
bu arada birşey daha ekleyeyim daha öncede yazmıştım forumda, trabzonsporun başkanı çok yakın bir tarihte süleyman varlıbaş olacak, bunu çok üst düzey işadamlarından duydum, bire bir konuşmada duydum. stadyum ihalesini alarak başkanlığa adaylığını koyacak, ümraniyedeki trabzonlu işadamları ve bürokratları derneğinde düzenlenen gecelerde ve toplantılarda bunun lobisini yapıyor ve yapmaya devam ediyor. %99 ihtimalle yönetiminde bulunacak bir kaç ismide yazıyorum

ali ağaoğlu
atalay şahinoğlu
yaşar aşçıoğlu
ibrahim hacıosmanoğlu
yusuf şimşek
ismail hakkı altun
çetin nuhoğlu

Varlıbaş'ın oğlu olabilir diye de ben demiştim.Bence oğlu daha uygun olur.Genç,dinamik adamlar lazım.

Ömer_
22.09.2012, 23:35

ali ağaoğlu
atalay şahinoğlu
yaşar aşçıoğlu
ibrahim hacıosmanoğlu
yusuf şimşek
ismail hakkı altun
çetin nuhoğlu

Üstad bu dediğin isimlerin hepsini geçen gün Ofta lokalde birinden duydum.sen nereden duydun?

Edit hocam tamam işadamından duyduğunuda belirtmişsin.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:36
Bu ismi verilenlerden Yusuf Şimşek'i tanımıyorum.Kimdir,bilen var mı?

OKANIZM
22.09.2012, 23:37
Üstad bu dediğin isimlerin hepsini geçen gün Ofta lokalde birinden duydum.sen nereden duydun?

yönetimde yazdığım iki kişiden

OKANIZM
22.09.2012, 23:38
Bu ismi verilenlerden Yusuf Şimşek'i tanımıyorum.Kimdir,bilen var mı?

trabzonsporda bir dönem asbaşkanlık yaptı. ofton inşaat diye bir firması var

Ömer_
22.09.2012, 23:39
yönetimde yazdığım iki kişiden

Tabiri caizse manyak güçlü bir kadro.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:40
trabzonsporda bir dönem asbaşkanlık yaptı. ofton inşaat diye bir firması var

Ofton inşaat İsmail Hakkı Altun'un değil mi?

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:41
Tabiri caizse manyak güçlü bir kadro.

Bu kadro hakikaten çok güçlü kardeş ama bu kadar ağır top bir araya gelir mi bilmiyorum.Bana zor gibi geldi.Umarım olur.

Uğur Ö.
22.09.2012, 23:42

ali ağaoğlu
atalay şahinoğlu
yaşar aşçıoğlu
ibrahim hacıosmanoğlu
yusuf şimşek
ismail hakkı altun
çetin nuhoğlu
Lobi olarak çok güçlü insanlar ancak ben Sadri Şenerin devam etmesi taraftarıyım

Yunus Emre AYAZ
22.09.2012, 23:43

ali ağaoğlu
atalay şahinoğlu
yaşar aşçıoğlu
ibrahim hacıosmanoğlu
yusuf şimşek
ismail hakkı altun
çetin nuhoğlu

bunlar ofspor'a mı aday olacak ?

başka oflu kaldı mı ?

trabzon lobisi buna maalesef müsade etmez..

OKANIZM
22.09.2012, 23:44
Ofton inşaat İsmail Hakkı Altun'un değil mi?

ismail hakkı altunla ortak yusuf şimşek

Ömer_
22.09.2012, 23:46

başka oflu kaldı mı ?

Trabzonumuzun lobisi bu güçlü isimleri engelleyebilecek güce sahip değil.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:47
ismail hakkı altunla ortak yusuf şimşek

Anladım kardeş,sağolasın.....

OKANIZM
22.09.2012, 23:47

başka oflu kaldı mı ?

onu zaman gösterecek, o zaman bakacaz trabzondaki kuyumcularmı marketcilermi daha ağır basıyor... madem trabzondaki lobi bu kadar güçlü hani nerdeydiler şimdiye kadar?

trabzonda, akyazı projesi gibi trabzon tarihinin en büyük projelerinden birini alıp yapan bir adam hangi lobiye takılır?

Ömer_
22.09.2012, 23:48
Bu kadro hakikaten çok güçlü kardeş ama bu kadar ağır top bir araya gelir mi bilmiyorum.Bana zor gibi geldi.Umarım olur.

Valla kardeşim güçler birleştirilsin ben başka bir şey istemiyorum.isterlerse Sadri Şeneri başkan yapıp desteklesinler nasıl yaparlarsa yapsınlar şu Hasan Yenerlerden Nevzat Şakarlardan yakayı kurtaralım yeterli.

Yunus Emre AYAZ
22.09.2012, 23:49
Trabzonumuzun lobisi bu güçlü isimleri engelleyebilecek güce sahip değil.

kendimden biliyorum(ofluyum) o isimlerin 2-3 ünü de birebir tanırım güçlü isim filan hikaye trabzonsporun dinazorları var çok zor bu dediğin yani bence öyle fikrine sayglıyım tabi.

Yunus Emre AYAZ
22.09.2012, 23:51
onu zaman gösterecek, o zaman bakacaz trabzondaki kuyumcularmı marketcilermi daha ağır basıyor... madem trabzondaki lobi bu kadar güçlü hani nerdeydiler şimdiye kadar?

trabzonda, akyazı projesi gibi trabzon tarihinin en büyük projelerinden birini alıp yapan bir adam hangi lobiye takılır?

oflu'ları ts'de istemeyen lobiye en büyük dinazordan kulaklarımla duydum bu lafı.

Ömer_
22.09.2012, 23:52
kendimden biliyorum(ofluyum) o isimlerin 2-3 ünü de birebir tanırım güçlü isim filan hikaye trabzonsporun dinazorları var çok zor bu dediğin yani bence öyle fikrine sayglıyım tabi.

Kardeşim bende Ofluyum.bu işin Ofu Araklısı yok.güçler birleşecekse buna kimse mani olamaz.

Cafer Bulur
22.09.2012, 23:53

Trabzonsporun bu tip isimlere ihtiyaci yok,Trabzonsporun sadece futbolu bilenlerle yönetilmeye ihtiyaci var.

Trabzonsporun gelirleri kendisine yetiyor,gecmise baktigimiz zamanda parasi az ama futbolu bilen yönetimlerle basarili oldugumuz görülmüstür.

İlker Yazıcıoğlu
22.09.2012, 23:56
Trabzonsporun bu tip isimlere ihtiyaci yok,Trabzonsporun sadece futbolu bilenlerle yönetilmeye ihtiyaci var.

Trabzonsporun gelirleri kendisine yetiyor,gecmise baktigimiz zamanda parasi az ama futbolu bilen yönetimlerle basarili oldugumuz görülmüstür.

Cafer abi öyle deme.Yukarıda Ömer güzel bir şey söyledi.Hasan Yenr ve Nevzat Şakar gibi adamlar olacağına şu ismi yazılanlardan ikisi olsun yeter.Bu adamlar en azından paralı pullu adamlar.

Yunus Emre AYAZ
22.09.2012, 23:56
Kardeşim bende Ofluyum.bu işin Ofu Araklısı yok.güçler birleşecekse buna kimse mani olamaz.

kalbimden geçen öyle ama ne bileyim işte geçmişte söylenenler yaşananlar ortada.

Cafer Bulur
22.09.2012, 23:59
Cafer abi öyle deme.Yukarıda Ömer güzel bir şey söyledi.Hasan Yenr ve Nevzat Şakar gibi adamlar olacağına şu ismi yazılanlardan ikisi olsun yeter.Bu adamlar en azından paralı pullu adamlar.

Parali pullu adamlari da gördük.

Mehmet ali yilmaz ve nuri albayrakdan ders almadik mi?

Ömer_
23.09.2012, 00:00

Adamları rahat bırakmayan dinazorlarıda gördük.

İlker Yazıcıoğlu
23.09.2012, 00:02

Saydığın o iki isimden ben de nefret ediyorum haklısın ama yeni kan lazım yönetime.Sadri Şener başkan olarak kalsa yine keşke diye düşünenlerdenim ama karşısına güçlü birileri gelirse işi zor gibi duruyor malesef.

Yunus Emre AYAZ
23.09.2012, 00:02

baş mason dinazor var ya gözlüklü o ne alttan kesendir o lange'yi o izledi rapor verdi al diye sonra kötü çıkınca parayı sen verdin dedi adama.

Cafer Bulur
23.09.2012, 00:03

Kimmis o dinazorlar?

Nuri albayrak süper transferler yapti da dinazorlar mi engel oldu?

Ömer_
23.09.2012, 00:05
Kimmis o dinazorlar?

Faruk Özak gibi mesela.hayatı fesatlık içinde geçiyor.

Yunus Emre AYAZ
23.09.2012, 00:05
Kimmis o dinazorlar?

dinazorların başı var bi tane alkolik isim vermeye gerek yok düşününce anlarsın.

Samet Türkmen
23.09.2012, 00:06
Yukarıda yazılan duyumsal kadro olurda birgün gerçekten aday olursa kimse ağzını açmasın bir zahmet.

Cafer Bulur
23.09.2012, 00:07
Faruk Özak gibi mesela.hayatı fesatlık içinde geçiyor.

dinazorların başı var bi tane alkolik isim vermeye gerek yok düşününce anlarsın.

Ben bunlara cok inanmiyorum,kulübü profesyonelce yönetirsen karisan olmaz bence.

Tek bildigim sey zamaninda ahmet agaoglunun bir sekilde baskan olmasini engellemek icin yapilan hamledir.

OKANIZM
23.09.2012, 00:07
trabzondaki futbolu bilenler yapar bize stadyumu o zaman, profesyonel yönetim diye birşey var, avrupadaki başarılı kulüplerin başkanları hepsi futbol uzmanımı, katar dubai arap şeyleri hepsi futbol uzmanımı, nasıl başarılı oluyorlar, tabiki kulüp içerisinde uzman bir çalışan personel ve kadro olusturarak, bundan sonra bu şekilde bir çalışma ancak bu kulübü ayakta tutar ve başarıya götürür, para her zaman olacak para işin olmazsa olmazı, ama profesyonel çalışanlar, uzman kadro olsuturulmalı, kulübe uzman scoutlar, yatırım uzmanları gibi personeller alınmalı, bu işler ancak böyle yürür, bunu bu yazdıgım yönetim yapabilir. ama nevzat şakarlar hasan yenerler bu dediğim kavramlardan çok uzakta yaşayan insanlar, onlara sorsan yönetim gadromuz yederli, stad yapalım desen stadumuz yederli derler...

Erdal DİLEK
23.09.2012, 01:59
bazı arkadaşlar listelerde vermeye başlamış, bana hiç hoş gelmiyor.

bu sürec bitene kadar başkan sadri şener olmalı, geri kalan ancak tetikci olur. . .

Ömer_
23.09.2012, 02:11
bazı arkadaşlar listelerde vermeye başlamış, bana hiç hoş gelmiyor.

bu sürec bitene kadar başkan sadri şener olmalı, geri kalan ancak tetikci olur. . .

kim o geri kalanlarki tetikçi olsun?

Ergin Varlibas
23.09.2012, 02:23

başka oflu kaldı mı ?

Biz Caykaraliyiz

lazibere
23.09.2012, 02:26
Araba ve başka şeylere binmekten fırsat bulabilmiş mi??

Duyduğum kadarıya Aazma tutmamış, reklamamı ihtiyacı var ne:)

Samet Türkmen
23.09.2012, 02:33
Araba ve başka şeylere binmekten fırsat bulabilmiş mi??

Duyduğum kadarıya Aazma tutmamış, reklamamı ihtiyacı var ne:)

Ne yapsın adam daha ? Elimden geleni yaparım demiş. Hiç yapıcı değil bu üslup. Özel hayatını mı tartışacağız adamın şimdide ?

Ömer_
23.09.2012, 02:36
Biz Caykaraliyiz

Çaykara hala Ofa bağlı:)
alışveriş,sosyal,siyasi,lojistik her türlü bizdesiniz.yakında Of il olacak kaçışınız yok:)

Ergin Varlibas
23.09.2012, 02:41
Çaykara hala Ofa bağlı:)
alışveriş,sosyal,siyasi,lojistik her türlü bizdesiniz.yakında Of il olacak kaçışınız yok:)

Hayir!!!! :)