PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 5. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

kürşat şen
18.09.2012, 15:18
bu maçta fenerden çekinmiyorum açıkcası..
bizim ne oynacağımız önemli..
o kadar temposuz oynuyoruz ki endişe yapmamak elde değil..
yavaş paslar,statik oyun,hucum bölgesinde çoğalamama vs vs..
rakip tam tersi şu anda..tempo yapıyor,hızlı paslar,pres,çoğalma..
korktuğum nokta bu..
eğer böyle olursa eğer ilk yarıda tvyi kapatabiliriz..
hakem etkisini de unutmamak lazım..

Oğuzhan
18.09.2012, 15:45
bu maçta fenerden çekinmiyorum açıkcası..
bizim ne oynacağımız önemli..
o kadar temposuz oynuyoruz ki endişe yapmamak elde değil..
yavaş paslar,statik oyun,hucum bölgesinde çoğalamama vs vs..
rakip tam tersi şu anda..tempo yapıyor,hızlı paslar,pres,çoğalma..
korktuğum nokta bu..
eğer böyle olursa eğer ilk yarıda tvyi kapatabiliriz..
hakem etkisini de unutmamak lazım..

Fener mi hızlı pas yapıp tempolu oyun oynuyor :D

Hızlı pas yapıp tempolu oynayan takım her maç 7-8 tane net gol pozisyonuna girer. Fener Mersin maçında bi tane kornerden seken top, bir tane de 30 metreden bulduğu golle maçı kazandı.

FC-ST-PAULI-61
18.09.2012, 15:56

Hızlı pas yapıp tempolu oynayan takım her maç 7-8 tane net gol pozisyonuna girer. Fener Mersin maçında bi tane kornerden seken top, bir tane de 30 metreden bulduğu golle maçı kazandı.
Direkten dönen Toplari ve mersinin cizgiden cikardigi Top yoktu gibi kosnuyorsun ama.

Emre EFENDİOGLU
18.09.2012, 16:07
Gergin ortam düzelmedikçe biz Şikebahçe'yi yenemeyiz.

LaZuRiBeRe_53
18.09.2012, 16:56
janko banko oynamalı :)

hos_cocuk61
18.09.2012, 17:03
Çok şakacı biri Şenol Güneş, en son maçta bize Henrique şakası yapmıştı. Bu maçta Mustafa'yı forvet oynatarak şakalarına bir yenisini daha ekliyecek.

cem1990
18.09.2012, 17:41
Çok şakacı biri Şenol Güneş, en son maçta bize Henrique şakası yapmıştı. Bu maçta Mustafa'yı forvet oynatarak şakalarına bir yenisini daha ekliyecek.

Cem yılmazin yaninda stajersiniz sanırım.
Espiri anlayişiniz geliştirememişsiniz daha.

Oğuzhan
18.09.2012, 17:57
Direkten dönen Toplari ve mersinin cizgiden cikardigi Top yoktu gibi kosnuyorsun ama.

Bu çok hızlı pas yaptıklarını ve hızlı oynadıklarını mı gösteriyor hem de iç sahada ?

Bizim de topumuz direkten döndü hem de daha güçlü bir rakibe karşı ve biz de gol yemedik biz de mi hızlı ve çok tempolu futbol oynuyoruz ?

kaan61
18.09.2012, 18:48
::::::::::::::::::::::::::: Onur :::::::::::::::::::::::

Zeki :::::::::::: Giray :::::::: Bamba:::::: Emerson

Yasin ::::::::::: Zokora ::::::::: Sapara ::::::: Halil

::::::::::::::::::::::: Alanzinho ::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::: Henrique ( Malisef ) :::::::::::::

Soner iyi ise zokoranın yanına soner i koy , alanzinho yu kes yerine sapara koy... Yasin 60 dk varını yoğunu ortaya koysun 60 dan sonra volkan girsin...

cenk52
18.09.2012, 18:48
belki berabere bitirebiliriz ama belki...

Full HD
18.09.2012, 18:57
Janko mutlaka ilk onbirde baslamali diye düsünüyorum.

SEDER
18.09.2012, 19:08
--------------------ONUR-------------------
serkan------giray-------bamba--------emerson
yasin------zokora------sapara/Soner------halil/olcan
-----------------alanzinho-------------------
------------------janko------------------------

Samet Yildirim
18.09.2012, 19:08
Daha cok kontraga dayali oynayacagimiz icin Janko ilk 11 de olmaz bence...Bide Gökhan Gönüle karsi Halili solda kullanmak daha mantikli...

Ama bakalim 1 puan deplasman derbide iyi olur...

h@msi61
18.09.2012, 19:14
fenere karsi son zamanlardaki performansimiz malum, ozellikle kadikoyde. Onlar da iyi top oynamiyorlar ama yine de umutlu olmamiz icin con sebebimiz yok.

Ha-kan
18.09.2012, 19:28
şikecilerle yaptığımız son maçlarda şikebahçe oyuncuları sezonlarının en hırslı ve istekli oyununu oynarken bizim oyuncular sahada değil mücadele etmek yürümekten acizdi.bu maçta bari rüzgar tersine dönsün ve bu hırsızları,şikecileri eze eze yenelim!

gabriel omar
18.09.2012, 19:45
Sivas maçındaki oyunu görünce bu şikeciler bizi hep gibi yutar dedi arkadaşım ki bende katıldım açıkçası :)

Mücadele edelim,dişe diş oynayalım bana yeter.

Birde Onur maçın kaderini elinde tutan adam bence.

Harun
18.09.2012, 20:07
Adamın hem ligde çıktığı 2. maç, hem takımın kötü zamanına denk geldi... yani bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? net bir pozisyon mu yakaladı da atamadı ? Orta mı geldi kafa vuramadı ?.. Janko girmeden önce belirli dakikalarda hem sağdan hemde soldan ataklara kalkıyorduk, Janko oyuna girince hiç kimse ne bindirme yaptı ne orta kesti... Bu adamı oynatmazsak verim falan alamayız zaten.

Biz Türk'ler kendi dilimiz hariç diğer tümleri dilleri daha iyi anlıyoruz.Bu cevabın da net olarak bunu gösteriyor.Benim yorumumda Janko'yu eleştirecek cümleyi nasıl buldun hayretler içerisindeyim.
Ben oynadığımız oyun tarzının Janko'ya uygun bir oyun tarzı olmadığını belirttim.Daha fazla dil bilgisi, daha fazla kitap....

Şentürk
18.09.2012, 20:08
::::::::::::::::::::::::::: Onur :::::::::::::::::::::::

Zeki :::::::::::: Giray :::::::: Bamba:::::: Emerson

Yasin ::::::::::: Zokora ::::::::: Sapara ::::::: Halil

::::::::::::::::::::::: Alanzinho ::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::: Henrique ( Malisef ) :::::::::::::

Soner iyi ise zokoranın yanına soner i koy , alanzinho yu kes yerine sapara koy... Yasin 60 dk varını yoğunu ortaya koysun 60 dan sonra volkan girsin...

Zeki bu maçı kaldıramaz o yüzden yerine serkan giray sakat o yüzden malesef yumlu, ve olcan bu maç artık oynamalı

Hatice Aslan
18.09.2012, 20:10
BİLGİ :

Sakatlıkları sebebi ile Sivasspor maçının kadrosuna alınmayan Serkan Balcı ve Volkan Şen akşam gerçekleşen antremanda yer aldı.

Volkan bari sen dön geri.

Harun
18.09.2012, 20:12
Janko dan daha iyisi oynatilsa hickimsenin itirazi olmaz.

Ama janko nun yerine henrique nin oynamasini kabul etmek mümkün degil.

Janko nun henrique den daha etkisiz oynayacagini da kimse iddia edemez herhalde.

Sen de haklısın.Ne demek istediğimi anlamışsın.Paulo'nun formsuz olduğu kesin.aradığımız forvet tipide değil.Fakat Janko'nun ilk onbirde başalayıp,kenar top atılmadığında ,etkisiz kalışını bizim taraftarımız " Janko oynadı da ne oldu" diye yorumlar..
Yani suçlu yine oyuncu olur,sistem değil...
Janko oynarsa mutlak süretle kanat bindirmesi yapılması lazım.Yoksa ibrahimoviç gelsin bu sistemde eriyip gider.

My
18.09.2012, 20:29
Utanç Maçı !

Helvacı61
18.09.2012, 20:34
daha lig yeni başladı takım revire döndü..bizim klübün sağlık ekibinde bir sorun var..

Ogün YAZICI
18.09.2012, 20:34
soner sahada olacak mı ? en önemli soru bu...

Cafer Bulur
18.09.2012, 20:42
Artik senol hocamdan aykut kücücük e karsi bir hamle,taktik üsütnlük bekliyorum.

Son yillarda aykut senol hoca ya karsi bariz bir üstünlük kurdu,bircok macta ayakta kalamadan kaybettik.

Bu macta senol hocamdan bunu kiracak bir hamle beklemek hakkimiz diye düsünüyorum.

Her ne kadar fb üstün gözükse de onlara teslim olacak bir kadroya sahip degiliz.

Ilelioglu
18.09.2012, 20:47

Tek paslari cok iyi yapiyorlar, verkaclarda bizden daha iyi olduklari kesin. Özellikle duran toplara dikkat etmek lazim bu macta. En son Istanbul'daki macta duran top ile galip gelmislerdi. Oyun tikaninca bu yolu cok iyi kullaniyorlar.

..

Ilelioglu
18.09.2012, 20:50
Henri ayaginda iyi top sakliyor, bu macta onu o sekilde kullanabiliriz. Özellikle macin basinda Fenerin baskisi olacak, Henri'nin ileride top tutmasi cok önemli bu acidan. Bu sekilde baskiyi kirabiliriz.

..

Cafer Bulur
18.09.2012, 20:51
Tek paslari cok iyi yapiyorlar, verkaclarda bizden daha iyi olduklari kesin. Özellikle duran toplara dikkat etmek lazim bu macta. En son Istanbul'daki macta duran top ile galip gelmislerdi. Oyun tikaninca bu yolu cok iyi kullaniyorlar.

..

Fb nin gole yakin oyunculari daha fazla.

Fb de baroni mac kazandiriyor bizde zokora tek pas yapmaktan ileriye gidemiyor.

Bizim takim hafta icinde gol calismali,takimda büyük bir gol atamama daha dogrusu pozisyona girememe sikintisi var.

Ilelioglu
18.09.2012, 20:56
Giray ile degilde Mustafa ile baslamak büyük bir dezavantaj. Ben Stoper alinsin diye yazarken, cogu kisi o bölgede Celustka'yi oynatabilecegimizi söylüyordu. Hatta Emerson bile oynarmis. Emerson oynasa solda kim oynayacak? Celustka'nin da o bölgede Mustafa'dan fazlasini veremeyecegi ortada.

Iki sezondur 3 Stoper ile basliyoruz sezona, 3'ü de kaliteli olsa eyvallah, ama öyle bir durum yok. Sivasspor macinda verdigimiz pozisyonlar ortada.

Takim halinde savunmada bir yere kadar, bir yerden sonra Stoperlerin ve Beklerin ne kadar iyi olduklari önemli.

..

Ilelioglu
18.09.2012, 20:58
Fb nin gole yakin oyunculari daha fazla.

Fb de baroni mac kazandiriyor bizde zokora tek pas yapmaktan ileriye gidemiyor.

Bizim takim hafta icinde gol calismali,takimda büyük bir gol atamama daha dogrusu pozisyona girememe sikintisi var.

Gol yedikten sonra atmanin pekte anlami olmuyor. Bu takim hemen hemen her takimdan gol yer, suana kadar yemiyor gibi gözüküyorsakta bunu rakip takimin beceriksizligine ve kendi kalecilerimizin üstün performanslarina baglayabiliriz.

..

Cafer Bulur
18.09.2012, 20:59
Giray ile degilde Mustafa ile baslamak büyük bir dezavantaj. Ben Stoper alinsin diye yazarken, cogu kisi o bölgede Celustka'yi oynatabilecegimizi söylüyordu. Hatta Emerson bile oynarmis. Emerson oynasa solda kim oynayacak? Celustka'nin da o bölgede Mustafa'dan fazlasini veremeyecegi ortada.

Iki sezondur 3 Stoper ile basliyoruz sezona, 3'ü de kaliteli olsa eyvallah, ama öyle bir durum yok. Sivasspor macinda verdigimiz pozisyonlar ortada.

Takim halinde savunmada bir yere kadar, bir yerden sonra Stoperlerin ve Beklerin ne kadar iyi olduklari önemli.

..

Aynen,az gol yiyoruz ama savunmamizin iyi oldugu söylenemez.

Takimin savunmasinin gercek durumu bu macta ortaya cikacaktir ama ben de sorun yasayabilecegimizi düsünüyorum.

Ermersonun savunmasini da iyi bulmadim,insallah hayirlisi olur.

Berat Akçay
18.09.2012, 21:04
Seyirci baskısı olmayacak maç.İnanıyorum ki kazanacağız .
Sadece defansif oynamayalım .

M.S.SOFU
18.09.2012, 21:05
oyuncular sahada ölü gibi oynarsalar maçı kaybederiz
birileri çıkıp oyunculara fenerbahçe maçı taraftarın en ciddiye aldığı maç demesi lazım
çünkü son 2 senedir maçı satmış gibi hiç bir şey yapmıyorlar
kafaları basmıyor demekki

Cafer Bulur
18.09.2012, 21:07
oyuncular sahada ölü gibi oynarsalar maçı kaybederiz
birileri çıkıp oyunculara fenerbahçe maçı taraftarın en ciddiye aldığı maç demesi lazım
çünkü son 2 senedir maçı satmış gibi hiç bir şey yapmıyorlar
kafaları basmıyor demekki

Evet,gecen sezon süper finalde ne yazikki ezilerek kaybettik orada.

Oyuncularin bu maclarin önemini daha iyi kavrayip kazanmayi daha cok istemeleri lazim.

Sadece istemekle de olmuyor gerci,beceri de lazim.

Ilelioglu
18.09.2012, 21:11
Macin %25'lik bölümünde pres yaparsak ve hicbir duran toptan gol yemezsek bir puan mucize degil. Galibiyet ise atacagimiz gol veya gollere bakar.

Yani ilk düdükten sonraki 10 dakikalik dilimde pres ile oynamak sart, baskiyi kirmak adina sart. Ayni sekilde macin son 10 dakikasinda da pres sart. Ikinci yarinin hemen baslarinda da 5 dakika felan pres yapabilirsek on numara olur.

..

Harun
18.09.2012, 21:18
Bakıyorum kimse fb nin avrupada oynayacağı maçtan bahsetmiyor.Burdan gelecek sonuçta önemli aslında...

güneyli
18.09.2012, 21:21
İlk yirmi dakika gol yememeyi becermek..İlk işimiz olmalı..Hırsızların maçta favori olduğu kesin..Bizim oyun olarak iyi olmadığımız da kesin..Hırsızlar marsilyadan bozguna uğrayıp gelirlerse bizim maç daha zorlaşır.Biz zoru severiz..Böyle bir maça ihtiyacımız var..Şans yanımızda olsun..Bu maça anlam yüklemek aleyhimize..Hırsızlarında saha içi organizasyonları bizim gibi..Kora kor mücadele maçı olur..

Cafer Bulur
18.09.2012, 21:21
Bakıyorum kimse fb nin avrupada oynayacağı maçtan bahsetmiyor.Burdan gelecek sonuçta önemli aslında...

Bence cok da önemli degil,maci da pazartesiye almislar.

Fb nin kadrosu genis,bizim maca zinde bir takimla cikacaklar.

Emrah Akcagöz
18.09.2012, 21:22
Taraftar olarak galibiyeti çok istiyoruz fakat gerçekçi olmak gerekirse şu anki halimizle fbyi yenecek güçte değiliz. Sivas, Elazığ, Antep, Karabük ve Videoton ile 2 maç olmak üzere 7 maça çıktık ancak attığımız gol sayısı sadece 4. Bu maçların toplamında girdiğimiz gol pozisyonu sayısı da 20'yi bulmuyordur büyük ihtimal. Şu durumda nasıl bir skor ortaya çıkar bilemiyorum. Allah futbolcularımıza yardım etsin.

calavera
18.09.2012, 21:22
Ya şu maça yorum yapanları anlamıyorum. Ben yönetimde olsam bu maça asla takımı çıkarmazdım. Olmadı cezası çok büyükse sim siyah bi forma giydirir PAF takımı çıkarıdım.

Sporun bir anlamı vardır. Rakibininde şerefli olmassa kazanıp kaybetmenin hiç bi anlamı kalmıyo. Bu maça çıkmak adamların ekmeğine yağ sürmek, ben her sezon 32 maçtan puan almaya rağzıyım, bu yüzden şampiyonluklar kaçıcaksa kaçsın umrumda bile değil ama şu şerefsizlerle hala muhattab olmak beni çok üzüyo.

Harun
18.09.2012, 21:23
Bence cok da önemli degil,maci da pazartesiye almislar.

Fb nin kadrosu genis,bizim maca zinde bir takimla cikacaklar.

Ben fiziki yorgunluğu kastetmiyorum.Olası bir ağır yenilgi yada olası bir farklı galibiyet bg. sonuçların getirisini düşünüyorum.Bize ne gibi etkisi olur acaba diye..

Cafer Bulur
18.09.2012, 21:25
Ya şu maça yorum yapanları anlamıyorum. Ben yönetimde olsam bu maça asla takımı çıkarmazdım. Olmadı cezası çok büyükse sim siyah bi forma giydirir PAF takımı çıkarıdım.

Sporun bir anlamı vardır. Rakibininde şerefli olmassa kazanıp kaybetmenin hiç bi anlamı kalmıyo. Bu maça çıkmak adamların ekmeğine yağ sürmek, ben her sezon 32 maçtan puan almaya rağzıyım, bu yüzden şampiyonluklar kaçıcaksa kaçsın umrumda bile değil ama şu şerefsizlerle hala muhattab olmak beni çok üzüyo.

Sahaya cikip catir catir topunu oynayip sikecileri yeneceksin ,pes etmekle teslim bayragini cekmekle bu isler olmaz.

Cafer Bulur
18.09.2012, 21:30
Ben fiziki yorgunluğu kastetmiyorum.Olası bir ağır yenilgi yada olası bir farklı galibiyet bg. sonuçların getirisini düşünüyorum.Bize ne gibi etkisi olur acaba diye..
Bir getirisi ya da götürüsü olmaz bence bu macin havasi kendine has özellikler tasiyor.

Fb kazansa moral motivasyonu üst seviyede olur kaybederseler hirslanip bizim maca daha fazla asilabilirler ben arada cok da bir fark olacagini düsünmüyorum.

objek
18.09.2012, 22:13

Marsilya maci sonrasi eger sb,nin maci bir baska takimla olmus olsaydi goruslerinize katilirdim ama isin icine bizim takim girdigi anda isler deyisiyor sb son yillarda icerde disarda sezonun en iyi maclarini bize karsi oynuyorlar
Ayrica yoneticimiz hasan yener bey hep susuyor sb maci oncesinde yine sahne alarak konusmus gorevi sanki sb,yi motive etmek

bitirim
18.09.2012, 22:22
arkadaşlar boşuna beyin fırtınası yapıyorsunuz. son 3 yılın kadıköy maçlarına bakın bakalım bizim rakibiz orada şikebahçemi yoksa başka aktörlermi. hiç aklınız alıyormu bizi oradan galibiyetle çıkaracaklarını. bizim taraftar ya balık hafızasına sahip hemen her şeyi unutuyor. yada çok iyi niyetli kimseden kötülük beklemiyor başımıza bunca gelene rağmen. boş yere galibiyet bekleyipte sonrasında sinir kırizine girmeyin heleki günahların takımı için bir birinizi asla üzmeyin. gerçek dünyayı unutmayalım

Mert M.
18.09.2012, 22:33

Ben de sizinle aynı düşüncedeyim. Çok da fifi benim hakkımı vermedikten sonra maç yapmak bu ligde. Hak haklı olanındır. Sen benim hakkımı verme, sonra beni bu domuzlu çamuru içinde oynatmaya devam et, hadi oradan! Hiç heyecenım yok, hem de hiç! Yazıklar olsun!

Oğuzhan
18.09.2012, 22:33

..

Ben başka maç izliyorum demek ki Fenerbahçe oynadığı zaman.

FC-ST-PAULI-61
18.09.2012, 22:45
Henri ayaginda iyi top sakliyor, bu macta onu o sekilde kullanabiliriz. Özellikle macin basinda Fenerin baskisi olacak, Henri'nin ileride top tutmasi cok önemli bu acidan. Bu sekilde baskiyi kirabiliriz.

..

Henrique ilerde Topmu tutuyor? Yapma Allah Askina.
Henrique bu Takimda oynamamali.Berbat bir Topcu.
5.sinif bir Brezilyali.sirf Brezilyali diye bazilar hala ümitli ondan.

Burak Sahin
18.09.2012, 23:03
Ben başka maç izliyorum demek ki Fenerbahçe oynadığı zaman.

gerci sivassporun deplasman formalari ciddi skilde benziyor sikeci abilerinkine:)

DeAgLeMaNyAq
18.09.2012, 23:31
soner sahada olacak mı ? en önemli soru bu...

Bundan 12 gün önce adalesinde 2.dereceden yırtık oluşmuştu. Normalde bu tür sakatlıklarda en az 2 hafta takımla çalışamıyorsunuz. Soner'in fiziği çabuk toparlar mı bilemiyorum ama genç olması tabii ki avantaj. Şimdiye kadar adece düz koşuyla geçiriyordu bugünkü antrenmanda da doktor kontrolünde çalışmış. Eğer 2-3 güne kadar takımla birlikte çalışmalara başlarsa şans bulabilir. Diğer türlü antrenman eksiği varsa hocanın oynatacağını sanmıyorum...

Emre GÜRDAL
18.09.2012, 23:38
Su real madrid oynadı oyunun % 5 kadr oynasak yeterli bizim için o e maçtı ya

Hatice Aslan
18.09.2012, 23:43
Dünyanın en pahalı oyuncularının hırs, azim ve futbol oynama istekleri...
Bunların oynadığı futbolsa, Türkiye'de ki sahte Ronaldo'ların Messi'lerin oynadığı veya oynamaya çalıştığı nedir?

bordo08
19.09.2012, 00:37
Şu maçta bile heycan duymuyorsam ciddi manada bir şeyler eksik kendimde.Futbola olan güvenimi inancımı kaybettim.Bu konuda emeği geçen hırsız aziz ve şikebahçe camiası Allah sizi bildiği gibi yapsın.Birde tv ye çıkmış futbolda dostluktan barıştan bahsediyor yüzsüz.

Gökhan ARSLAN
19.09.2012, 01:00
Allah yardımcımız olsun !

hanifta
19.09.2012, 01:08
galibiyet beklemiyorum ne diyim,şöyle rahat stressiz oynarsak berabere kalabiliriz.

yatara
19.09.2012, 01:22
Şu maçta bile heycan duymuyorsam ciddi manada bir şeyler eksik kendimde.Futbola olan güvenimi inancımı kaybettim.Bu konuda emeği geçen hırsız aziz ve şikebahçe camiası Allah sizi bildiği gibi yapsın.Birde tv ye çıkmış futbolda dostluktan barıştan bahsediyor yüzsüz.

aynen renktas, eskiden oynanan bir macin ardindan hemen diger macin heycani sarardi beni ve hic bu forumdan cikmazdim ama artik icimizdeki futbol sevdasini bitirdiler

oguzhanssan
19.09.2012, 01:25
arkadaşlar..bi düşünün.
orta sahası hiç baskı yapmayan bir fener var. gol atma problemleri olan bir fener var.
en iyi yanları adamı evden aldıran nonoş volkan!
Ama adamlar bu maça farklı bakacaklar malum hakkını yedikleri takıma karşı baskın oynayıp o duyguyu unutmak istiyorlar!
bir de bize bakalım! en iyi zamanımızda bile adamları yenemedik! neden?
hocanın korkak taktiği. o taktik ile CL de 7 puan aldık ama ligdeki büyük maçları da kaybettik!
yani ne hissedeceğimi de bilemiyorum.
colman gidecek belli. oyuncuların as kadronun yarısı sakat!
yani en kötü rezil oluruz ki o zaman herkesin tahtı sallanacak!
Yenersek de hiçbirşey olmayacak! yenme ihtimalimiz de zaten yok!
sonuç mu
saçma bir yorum ama yeniliriz! gol atamadığımız için yediğimizi çıkaramayız! hoca da bunu bildiği için en iyi yaptığı işi yapıp ortamı kilitleyecek!

SALDIRAY
19.09.2012, 01:27
Arkadaş çok abartıyorsunuz şu feneri. Yok ilk 10 dk pres,yok ilk 20 dk baskılı bilmem ne. Mersin'den zor puan aldı bu fener. Biz adam akıllı mücadelemizi yaparsak bu maçı alırız.

Giray,Colman,Volkan,Soner sanırım sakat ve oynamayacaklar. Olcan olursa bir şelkilde o kanadı çalıştırıp gol atabiliriz. Janko kesinlikle ilk 11 de başlaması gerekiyor.

--------------------ONUR
Serkan-----Mustafa-----Bamba------Emerson
Yasin-------Zokora-----Adrian-----Olcan
------------Henrique-----Janko

Ben inanıyorum hoca inat etmeyip cift forvet çıksa dağıtırız bunları.

Hatice Aslan
19.09.2012, 01:28
Giray 1 daha yok... Gidecek belli!
Soner sakat... Gidecek belli!
Volkan antrenmanlara çıkmaya başladı ama... Kafasında Trabzon'u bitirdi!

Hepsi gidecek hepsi..

yatara
19.09.2012, 01:37
Acikca söylemek gerekiyorsa suanki oyuncu kadromuz biz yakismiyor, futbolcularda hirs yok, volkan sen iyi futbolcu ama sanki forma üstünde emanetmis gibi duruyor yakismiyor. Halil Altintopda ayni sekilde

POYRAZ
19.09.2012, 01:47
Hakem kelek yapmasin alır geliriz maçı.
Bizden daha iyi bir takim degiller.

AyhanPe
19.09.2012, 03:18
yenecegiz..

Gökhan BAYRAK
19.09.2012, 04:08
arkadaşlar..bi düşünün.
orta sahası hiç baskı yapmayan bir fener var. gol atma problemleri olan bir fener var.
en iyi yanları adamı evden aldıran nonoş volkan!
Ama adamlar bu maça farklı bakacaklar malum hakkını yedikleri takıma karşı baskın oynayıp o duyguyu unutmak istiyorlar!
bir de bize bakalım! en iyi zamanımızda bile adamları yenemedik! neden?
hocanın korkak taktiği. o taktik ile CL de 7 puan aldık ama ligdeki büyük maçları da kaybettik!
yani ne hissedeceğimi de bilemiyorum.
colman gidecek belli. oyuncuların as kadronun yarısı sakat!
yani en kötü rezil oluruz ki o zaman herkesin tahtı sallanacak!
Yenersek de hiçbirşey olmayacak! yenme ihtimalimiz de zaten yok!
sonuç mu
saçma bir yorum ama yeniliriz! gol atamadığımız için yediğimizi çıkaramayız! hoca da bunu bildiği için en iyi yaptığı işi yapıp ortamı kilitleyecek!

O korkak dediğin taktik ile 2010-2011 şampiyonu oldu bu takım. Biraz bilgin olsa taktik ve sistemin aynı olduğunu görebilirdin...

asilhamsi
19.09.2012, 07:39
O korkak dediğin taktik ile 2010-2011 şampiyonu oldu bu takım. Biraz bilgin olsa taktik ve sistemin aynı olduğunu görebilirdin...

o sene kadron bu sisteme uygunda ama bu sene uygun degil.Elindeki malzemeye gore sistem olusturulmalı.

Sen bir sezonda 3 nu toplasan 5 gol 5 asisti gecmeyecek forvet arkası oyuncularla tek forvet oynayamazsın.Bu kadar net.

Tolga
19.09.2012, 07:53
Geçen sezon ve bu sezon Şampiyon olduğumuz sezonun taktiğiyle oynadığımızı zannetmiyorum.

kalavara
19.09.2012, 07:56
sivas maçı kadrosuna benzer bir kadro ile çıkmamız muhtemel bu maça. belki olcan ve serkan girer ilk 11'e ve janko ile başlar hoca, bakacağız. ama sivas maçındaki orta alan ile ŞB maçındaki her dakika aleyhimize işler. ben olsam;

---------------onur-------------

zeki--mustafa--bamba--emerson
--------serkan----zokora--------
yasin---------------------olcan
-------------sapara------------
-------------janko-------------şeklinde çıkardım muhtemelen.

İskender Çakmak
19.09.2012, 07:57
konsantrasyonumuz üst seviyede olursa bu maçı alırız. Büyük maçlara hazırlanamıyoruz ve büyük maçları oynayamıyoruz. Şenol Hocaya büyük iş düşüyor. Mental olarak hazırlaması gerek takımı.

Külünkoğlu
19.09.2012, 08:10
İhtiyacımız olan sadece ve sadece "motivasyon"

Alper Calik
19.09.2012, 08:19
Kazanacağız ... İhtiyacımız olan sadece ve sadece "motivasyon" :)

Bence de.

Külünkoğlu
19.09.2012, 08:25
Ha bu arada Allah korusun sonuç bizim adımıza olumsuz olursa *fnrb'li futbolculardan bir özür bekliyorum.
Malum 4 maç oynadılar 2 sinde özür dilediler. Bir hafta ara yeterli.

*ismi internette bir eksik geçsin diye bilerek yazılmıştır.

Gurpas
19.09.2012, 08:49
inşallah yeneceğiz şikeyi

Travelair
19.09.2012, 09:20
feybe maçında defansımızın, Zokora'nın erken sarı kart problemine sokulacağını düşünüyorum.

Özellikle Zokora'da risk çok yüksek. Sarı, kırmızı görebilir. Önlem alınması lazım

Burçak
19.09.2012, 09:23
Ha bu arada Allah korusun sonuç bizim adımıza olumsuz olursa *fnrb'li futbolculardan bir özür bekliyorum.
Malum 4 maç oynadılar 2 sinde özür dilediler. Bir hafta ara yeterli.

*ismi internette bir eksik geçsin diye bilerek yazılmıştır.

Metin abi bir eksik geçsin güzel ama aynı zamanda bir fazla geçmesi içinde Şikebahçe yazalım bence. :)

Hüseyin Sahtiyan
19.09.2012, 09:32
Arkadaş çok abartıyorsunuz şu feneri. Yok ilk 10 dk pres,yok ilk 20 dk baskılı bilmem ne. Mersin'den zor puan aldı bu fener. Biz adam akıllı mücadelemizi yaparsak bu maçı alırız.

Giray,Colman,Volkan,Soner sanırım sakat ve oynamayacaklar. Olcan olursa bir şelkilde o kanadı çalıştırıp gol atabiliriz. Janko kesinlikle ilk 11 de başlaması gerekiyor.

--------------------ONUR
Serkan-----Mustafa-----Bamba------Emerson
Yasin-------Zokora-----Adrian-----Olcan
------------Henrique-----Janko

Ben inanıyorum hoca inat etmeyip cift forvet çıksa dağıtırız bunları.

Biraz objektif bakın daha basit kadrolu Fenerbahçe geçen sene paramparça yaptı seni içerde dışarda toplam 4 maçta. Şimdi daha güçlüler ve aksine sen daha zayıfsın.

Bir de Mersin'i bile zor yendiler demişsin, sen Mersinden 3 gömlek daha zayıf bir takıma Avrupa'da elenmişsin. Ligde maç başına ortalama 2 tane gol pozisyonun yok. Yani sen sanki çok iyisin de Fener-Mersin maçını örnekliyorsun. E senin mağlup olduğun Antep'e 3 tane attılar onu da senin mantığınla örneklersek fark yeriz çok basit.

Artılarımız henüz ligin başı olması, yeni transferlerin tam ısınamaması ve bayanların maçta olması. Bir de Sow'u oynatmaz inşAllah.

Hocamız umarım mantıklı bir kadroyla çıkar maça. Mesela geleli 2-3 gün olmuşken Antep'te Janko'yu oyuna alıyor yarım saat oynatıyor hazır geldiği için. Aradan 15 gün geçiyor bu adam senle idmanlara çıkıyor takımı tanıyor, bir de Avrupa ligi maçı oynuyor sonra Sivas maçı yedek. Yani geldikten iki gün sonra bu adamı oyuna alıp 15 gün sonra yedek bırakmak elinde santrafor yokken cidden çok komik.

Yasin Sivas maçının özellikle ikinci yarısında çok iyiydi, inşAllah tekrarlar. Soner oynayabilecek mi bilmiyorum ama oynarsa bizim için çok büyük artı. Zeki'yi de umarım kesmez Serkan iyileşti diye, adamda Serkan takıntısı var çünkü. Gol veya goller atmış olabilirler ama Halil ve Henrique'yi de inşAllah oynatmaz, benim kadrom;

Onur
Zeki
M.Yumlu
Bamba
Emerson
Zokora
Soner (Sapara)
Yasin (Volkan)
Alanzinho
Olcan
Janko

toksoy61
19.09.2012, 09:58
boşuna kendinizi heveslendirmeyin. bu kadro ile kazanmamız imkansıza yakın. en iyi ihtimal beraberlik. gerçekci olun.

her deplasmanda bu kadro ile yani colmansız-sonersiz-olcansız-volkansız avantaj rakiptedir. sadece fb değil türkiyedeki her deplasmanda rakip avantajlı şu anda. çünkü daha iskelet kadromuz yok ortada. çok sakat var ve takımda uyum yok

Trabzon34
19.09.2012, 10:25
Merhaba,
Bazı gazetelerde soner in iyileştiği, oynayabileceği yazıyor.. Gerçi istanbul gazeteleri ve 10 lafından 9 u yalan da.. gene de var mıdır böyle bir şey bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.. Forumda umutların az olduğunu görüyorum.. benim de az ama belli olmaz be dostlar..
Ben de bir kadro yapayım dedim.. soner yokmuş gibi düşünürsek.. Hocamızın böyle bir kadro çıkarmayacağını düşünüyorum. en azından forveti çiftlemez bence.. ama gönlümden geçen budur.. zaten genelde yeniliyoruz kadıköy de.. kazanmaya çıkalım.. yeneriz.. yenliriz ayrı.. bjk da gs ya göre daha kötü kadroya sahip ama çok iyi mücadele ettiler ve hakem olmasa gs yi yenebilirlerdi.. en azından takılıcaksak (ki takılacağız..) hakeme takılalım.. ezilmeyelim.. yeter bana..

--------------------ONUR
Zeki-----Mustafa-----Bamba------Emerson
Yasin-------Zokora-----Sapara-----Olcan
------------Emre-----Janko

İdris Toksoy
19.09.2012, 10:35
pek heyecan yok kimsede.

marcusjava
19.09.2012, 10:53
colman gibi bir değeri bile mundar etmeyi başardık. yıllar sonra ilk defa bir fener maçında takımdan beklentim yok. rahat yeniliriz.

samway
19.09.2012, 11:37
bence macta hıc kımse kosmasın hatta mac 30-0 falan bıtsın hıcbır tepkıyı veremedık hıcbır msj ı veremedık barı sunu yapsalar topa santra dısında kımse vurmasa nerde ???

Oğuzhan
19.09.2012, 11:52
bence macta hıc kımse kosmasın hatta mac 30-0 falan bıtsın hıcbır tepkıyı veremedık hıcbır msj ı veremedık barı sunu yapsalar topa santra dısında kımse vurmasa nerde ???

Niye hep kolay olanı seçiyoruz ?

Çıksınlar sahaya 3 tane atıp sustursunlar hepsini al sana tepki.

Trabzonspor 61
19.09.2012, 11:52
Biz çaktıkça 50 bin dişi fenerli çığlıklar içinde kalacak. :D

Tahir61
19.09.2012, 12:33
Biz çaktıkça 50 bin dişi fenerli çığlıklar içinde kalacak. :D

gol atan futbolcularımız da dame n'doye nin hareketini yapsa ufff :D

Oğuzhan
19.09.2012, 12:34
gol atan futbolcularımız da dame n'doye nin hareketini yapsa ufff :D

Gol atan Baroni ağlayışı yapsın tribünlere :D

Tahir61
19.09.2012, 12:56
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11494

ilk ve 9. resimde emersonun yanındaki kim la nilmar saç stili yapmış emre güral mı

takım da gırgır şamata çok hadi çocuklar yenin değil adam gibi oynayın sert oynayın karşınızdakiler sizin emeğinizi çalmış bunu bilerek oynayın

Rasim YILMAZ
19.09.2012, 13:18
--------------------Onur-------------------
Serkan---Mustafa---------Bamba----Emerson
-----------------Zokora---------------------
Yasin-----------Soner----------------Olcan
----------Halil------------------------------
------------------Janko---------------------

Faik Yılmaz
19.09.2012, 13:21
Ben hakem bir müdahalede bulunmazsa şikecilere güzel bir sürpriz yapabileceğimizi düşünüyorum...

Joomla!
19.09.2012, 13:24
kazanamıyoruz bunlara karşı, büyük ihtimalle yenileceğiz.

İdris Toksoy
19.09.2012, 13:35
fakat bizde onur var ;)

Oğuzhan
19.09.2012, 14:39
fakat bizde onur var ;)

Onur Kadıköy sever :D

Sertan Danışer
19.09.2012, 14:45
kafadan 1 kırmızı kart temiz bir kere onun dışında yaratılan pozisyonlar gırla olacaktır maçtan pek umudum yok siz de kesin bence 7rmezler aynı şampiyonluk gibi hakkımızı yiyen kim varsa yani nkfvas

Çakıroğlu İhsan
19.09.2012, 15:02
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11494

ilk ve 9. resimde emersonun yanındaki kim la nilmar saç stili yapmış emre güral mı

takım da gırgır şamata çok hadi çocuklar yenin değil adam gibi oynayın sert oynayın karşınızdakiler sizin emeğinizi çalmış bunu bilerek oynayın

Takım çok mutlu gözüküyor Olcan hariç

İdeal kadromuza ne zaman kavuşacağız acaba en kötü bi beraberlik lazım bu maçta..

Tahir61
19.09.2012, 15:05
hakem yunus yıldırım olur bence

bu itin kafasını yardıktan sonra hiç seyircili bir maçımıza verdiler mi Trabzonda?

Tahir61
19.09.2012, 15:07
http://g1209.hizliresim.com/11/m/d65h5.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1209.hizliresim.com/11/m/d65hl.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1209.hizliresim.com/11/m/d65jd.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

:)

Oruç
19.09.2012, 15:33
Maçın hakemi Fırat Aydınus.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2012, 15:38
Fırat Aydınus veya Bülent Yıldırım'dan biri olacaktı zaten. Bülent Yıldırım bana daha itici geliyor. O yüzden iyidir...

mackali_81
19.09.2012, 15:47
Fırat, Bülent, Cüneyt bu tetikçilerden birini bekliyordum. Fırat çıktı. Hakemi iyi izleyin maçta.

Fatih Özkan
19.09.2012, 15:47
hakem yunus yıldırım olur bence

bu itin kafasını yardıktan sonra hiç seyircili bir maçımıza verdiler mi Trabzonda?

Verdiler diye hatırlıyorum.

winner
19.09.2012, 15:53
Colman yok, Soner belirsiz.

Mutlaka orta sahada pas yüzdesini artıracak oyuncuları tercih etmek lazım.

Bu sezon şans bulamayan Adrian'dan başka bir isim yok.

Sapara-Zokora-Alanzinho ve Adrian'lı dörtlü orta saha.

Top yapamazsak maç ceza sahamıza yakın geçer.

fb'nin çok etkili şut atan oyuncuları var.

Hasan61
19.09.2012, 16:00
Fener maçlarına Çakır atanırdı normalde,Aydınus ise Bjk maçlarına.Şaşırdım açıkçası.

danger00
19.09.2012, 16:06
sivas maçının kadrosu çıkar diye düşünüyorum.
belki zeki yerine serkan veya celu,
henriqe yerine de olcan veya volkan değişiklikleri olabilir.

Berat Akçay
19.09.2012, 16:21
Fırat, Bülent, Cüneyt bu tetikçilerden birini bekliyordum. Fırat çıktı. Hakemi iyi izleyin maçta.

Bence yardımcıları da iyi izlemek lazım . Aleks taşçıoğlu

FC-ST-PAULI-61
19.09.2012, 16:22
Bence yardımcıları da iyi izlemek lazım . Aleks taşçıoğlu
Alexs Tascioglu mu olacak Macta ? Ozaman gecmis olsun bu fenerliyi iyi biliyorum.

Berat Akçay
19.09.2012, 16:24
Alexs Tascioglu mu olacak Macta ? Ozaman gecmis olsun bu fenerliyi iyi biliyorum.

İnternette böyle bir şey vardı .

Spor Toto Süper Lig'in 5. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Fenerbahçe ile oynayacağı müsabakayı Fırat Aydınus yönetecek. Aydınus'un yardımcılıklarını Serkan Ok ve Aleks Taşçıoğlu yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise İlker Meral görevlendirildi.

Tolga
19.09.2012, 16:24
Aleks Taşçıoğlu beni bile oyundan attırır.Görünen o ki taraftarından,takımına hakeminden,korner direğine kadar herşey aleyhimize.

Mustafa OK
19.09.2012, 16:55
Giray 1 daha yok... Gidecek belli!
Soner sakat... Gidecek belli!
Volkan antrenmanlara çıkmaya başladı ama... Kafasında Trabzon'u bitirdi!

Hepsi gidecek hepsi..

Soner daha yeni geldi ne oldu da hemen gidiyor....

Oğuzhan
19.09.2012, 17:01
Soner daha yeni geldi ne oldu da hemen gidiyor....

ironi yapmış Mustafa abi :D

alone_6161
19.09.2012, 17:06
Aleks Taşçıoğlu, Sivas-FB maçında 3 metre geriden çıkıp gole giden Erman'a ofsayt bayrağı kaldıran yan hakemdir. Başka birşey eklemeye gerek yok galiba.

Abdülkadir Kılıç
19.09.2012, 17:26
Sadece Aleks Taşçıoğlu değil, Serkan Ok da berbat bir hakemdir. Ayrıca işi sağlama alıp 4. hakemi de İlker Meral yapmışlar tam olmuş.

Tahir61
19.09.2012, 17:42
şu manchester bu akşam yamyamlara şikecilere uyguladığı tarifeyi uygulasın beş altı atsın birdaha totoşlarının üzerine oturamasınlar inşallah haydi manu marsilya vurduğunuz gol olsun inşallah spor programları sabaha kadar bunların rezilliklerini konuşur

Alihan Ertürk
19.09.2012, 17:48
Janko'nun ne sakatlığı var da antrenmana çıkmamış? Umarım ciddi bir şey yoktur.

mavikan
19.09.2012, 17:52
umut 2 atsın ama Manu 6!!! :))

arahna
19.09.2012, 17:56
olabilecek en kötü hakem dörtlüsü bizim açımıza verilmiş
bunu maç saatine kadar gündeme taşımalıyız
yerel basın da haber yapmalı
başkan açıklama yapmalı
gözler dikkatler bu konuya çekilmeli
kamuoyu oluşturmalıyız

Joomla!
19.09.2012, 18:18
fırat maçın içine eder.

mackali_81
19.09.2012, 18:25
Yardımcılar da evlere şenlikmiş:) Geçen yıllarda hep fenerin lehine bizim aleyhimize kararlar veren herifler maçta. Biz de 3 büyük takımı tutan koyun sürüsündeniz ya anlamayacağız durumu. Fener'in gücü yeterse ortada, Fener zorlanırsa hemen devrede olacaklar. Ahlaksızlar!!!

FC-ST-PAULI-61
19.09.2012, 18:31
umut 2 atsın ama Manu 6!!! :))
Umut niye 2 atsin anlamadim.Gsnin Oyuncusu niye gol atsin bunu neden istiyorsunuz merak ettim ?

Yıldıray Emanet
19.09.2012, 18:32
Aleks Taşçıoğlu beni bile oyundan attırır.Görünen o ki taraftarından,takımına hakeminden,korner direğine kadar herşey aleyhimize.

kedi canını yediğim :D

Hatice Aslan
19.09.2012, 18:45
Janko ilk 11de olacak diye bir haber okumuştum..

Ozan Yazıcı
19.09.2012, 18:45
Takımı bilemem ama Şenol Hoca bu maçtan puan çıkaramaz, takım ne yaparsa kendi yapar..

alibafrali
19.09.2012, 18:58
Dün akşam Real Madrid-M.City maçını izleyenler dikkat etti mi:
Essien ve Khedira çıkarılıp yerlerine Mesut ve Modriç oyuna girdikten sonra Real, orta sahada değil rakip ceza sahası önünde oyun kurmaya başladı. Yani; iki defansif ortasaha (ön libero mu diyorsunuz) çıkınca, hem Real Madrid zincirlerini kırdı, hem de izleyenler zevk aldı.
Ben de Zokoralı orta sahayı genelde beğenmeme ve defans güvenliği için gerekli görmeme rağmen dün akşamdan sonra düşünmeden edemiyorum: Biz de 3 hücumcu (alan-sapara-adrian) orta sahaya dönsek (bu maça özel), kanatlarda da Zeki (ya da serkan) ve emerson ile etkili olur muyuz? Forvette de Janko-Halil-Yasin (veya üçüncü tercihte iyileşmiş olcan) olsa...
Ha... Çok da önemliyse, stoperler Zokora-Bamba şeklinde yapılır...

Bir de dün akşamdan aklımda kalan; Varane adında, 19 yaşında bir defans oyuncusu... Real Madrid, bu çocuğu 2 yıl önce Fransa'nın Lens takımından almış. 2 yıl önce Lens'te de ilk 11'e giriyormuş. Geçen yıl Real bazı maçlarda oynatmış, bazılarında ilk 18'e almış... Biz neden hala 23-25 yaşındaki adamlara "genç yetenek, yıldız oyuncu" diyoruz!

Berke6198
19.09.2012, 19:01
Şu maça Mustafa'yla çıkacak olmak içimi acıtıyor... Gerçi Giray'da yılın defansı değil ama...

alibafrali
19.09.2012, 19:04
Galiba 7 yabancı oldu... Adrian olmaz.. Orta blok Olcan-Sapara-Alan, ilerisi de Halil-Janko-Yasin şeklinde olmalı...
Bu şekilde dönüşümlü olarak 4-3-3 veya 4-5-1 olabiliyor.

kalavara
19.09.2012, 19:11
alex taşçıoğlu zurnası alanzinho'nun 5 metre geriden gelen koşusuna ofsayt verebilmiş bir düdük, fırat da asla ama asla kalıbının adamı değil, suya sabuna dokunmaz, inceden yapması gerekenleri yapar!

Tolga
19.09.2012, 19:20
Galiba 7 yabancı oldu... Adrian olmaz.. Orta blok Olcan-Sapara-Alan, ilerisi de Halil-Janko-Yasin şeklinde olmalı...
Bu şekilde dönüşümlü olarak 4-3-3 veya 4-5-1 olabiliyor.

Abim Trabzonspor'la son zamanlarda ne kadar alakalısın bilemiyorum ama Olcan Sapara Alan 3'lüsüyle maça çıkacak bir Şenol Güneş zannetmiyorum, yeryüzünde bunu uygulayabilecek 1 tek teknik direktör dahi göremiyorum :)

Tolga
19.09.2012, 19:22
kedi canını yediğim :D

Ogün YAZICI
19.09.2012, 19:22
çok zayıf orta sahalar kuruyorsunuz.açıkçası soner de oynamazsa şenol güneşin serkanı orta sahada oynatacağını düşünüyorum...

Muhammed Ayaz
19.09.2012, 19:46
.................................................. ....onur.......................................... ............
....................serkan.............mustafa.... .....bamba...............emerson.............
......................................zokora...... .......soner...................................... .......
.................yasin............................ .............................olcan................ ..........
............................................ .....sapara....................................... ................
....................................janko......... ............halil................................. ...........

alibafrali
19.09.2012, 19:52
Abim Trabzonspor'la son zamanlarda ne kadar alakalısın bilemiyorum ama Olcan Sapara Alan 3'lüsüyle maça çıkacak bir Şenol Güneş zannetmiyorum, yeryüzünde bunu uygulayabilecek 1 tek teknik direktör dahi göremiyorum :)
Ne biliim işte. Real maçının son 20 dakkasını izleyince fikrim geldi

worldmaster
19.09.2012, 20:05
Şu maça Mustafa'yla çıkacak olmak içimi acıtıyor... Gerçi Giray'da yılın defansı değil ama...

Durumun vehametini iyi anlatmışsın.

Oğuzhan
19.09.2012, 20:30
Mustafa son maçlarda iyi oynuyor beyler sallamayın adama.

Serdær
19.09.2012, 20:44

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/528535_Trabzonspor.jpg

Furkan Dündar
19.09.2012, 21:03
http://www.footballuser.com/formations/2012/09/528535_Trabzonspor.jpg

neden olmasın ;)

Emrah Akcagöz
19.09.2012, 21:09
Adrian en azından ilk 18'de olmalı. Gerektiği zaman topu ayağında tutabiliyor.

Ayrıca maçı toplu bi şekilde belli bi yerde izlesek daha iyi olur.

Paksoy
19.09.2012, 21:21
Bence serkan iyileşirse orta sahaya çekebilir..Zeki sağ bekde oynamaya devam edebilir..

yavuzbaha
Mustafa son maçlarda iyi oynuyor beyler sallamayın adama.

kesinlikle öyle...Mustafa nın çok yerinde müdahaleleri var...ama bizim taraftarımızın her topçuya giydirme alışkanlığı var...

Ilelioglu
Alan'in ilk 11'de baslamasi yanlis olabilir. Fener ilk dakikalarda baskili oynayacaktir, Alan'in cok top kaybettigini varsayarsak, bu baski kötü bir hal alir bizim acimizdan.

Daha dinamik bir orta saha tercihi daha iyi olur bence. Baskiyi kirdiktan sonraki dakikalar Alan'in daha verimli olacagini düsünüyorum.

..

Hatice Aslan
19.09.2012, 21:23
kesinlikle öyle...Mustafa nın çok yerinde müdahaleleri var...ama bizim taraftarımızın her topçuya giydirme alışkanlığı var...

Mustafa'nın kritik müdahaleleri vardı son maçta bunu yazmıştım. Yapmaması gereken tek şey topu alıp ileriye şişirmesi. Bunu yapmasa göze batmaz diyeceğim ama yine eleştirilecek bişey bulur millet.

Ilelioglu
Mustafa'nin Antep macinda yaptirdigi penalti saka gibiydi. Bu Stoper hatti ile Sampiyonluk mucizeden de öte. Suana kadar bizi kalecilerimiz ayakta tuttu. Yoksa yedigimiz gol sayisi simdikinden 3-4 daha fazla olurdu.

..

Paksoy
Alan'in ilk 11'de baslamasi yanlis olabilir. Fener ilk dakikalarda baskili oynayacaktir, Alan'in cok top kaybettigini varsayarsak, bu baski kötü bir hal alir bizim acimizdan.

Daha dinamik bir orta saha tercihi daha iyi olur bence. Baskiyi kirdiktan sonraki dakikalar Alan'in daha verimli olacagini düsünüyorum.

..

Rakibin avrupa maçı oynayacağını düşünerek Alan hatta Yasin yada Olcan'ı da sonradan oyuna sokmalıyız..

Samet Yildirim
19.09.2012, 21:24
Kadro yapmistim ama ondan vazgectim :)

Sanki,

-------------------Onur---------------
Serkan------Mustafa---Bamba-----Emerson
--------------Sapara--Zoko------------
-----Yasin--------Alan--------Olcan----
-----------------Halil-----------------

:)

Paksoy
19.09.2012, 21:30
JANKO'yu kadrolara yazmayın bence ..

Cafer Bulur
19.09.2012, 21:42
JANKO'yu kadrolara yazmayın bence ..

Bence de,janko nun bugün antrenmana cikmamasi hocanin elini güclendirdi.:)

Samet Yildirim
19.09.2012, 21:43
Bence de,janko nun bugün antrenmana cikmamasi hocanin elini güclendirdi.:)

Yanlis bilgi :)

Sabah salonda,Aksam takimla calismis :)

Hatta goller atmis :)

Tayfun Aydın
19.09.2012, 21:51
Maçın hakemi fırat aydınus uyduruk bir penaltı veya kırmızı kart kesin şimdiden ümidim kalmadı.

Süleyman Baykan
19.09.2012, 23:11
:::::::::::::::::::::::::::::::::::Onur::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::

:::::::Zeki::::::::::::::Cleutska:::::::Bamba::::: :::::::::Emerson

:::::::::::::::::::::::Zokora:::::::::::::Soner::: ::::::::::::::::::::::::::::

::::::::Yasin:::::::::::::::::::Sapara:::::::::::: :::::::::::Olcan

:::::::::::::::::::::::::::::::::Janko:::::::::::: :::::::::::::::::::::::

Zeki Ayvaz-Halil Altıntop-Alanzinho-Mustafa-Serkan-Adrian-Henrique

bladex61
19.09.2012, 23:46
....................onur....................
zeki....giray.......bamba....emerson
........zokora.........colman...........
volkan............soner............olcan
....................janko..................

sizide bu kadroyu asla bir arada görmeyecekmiş hissi kaplıyormu :(

SüRMeNe_6161
19.09.2012, 23:47
http://www.footballuser.com/formations/2012/09/528535_Trabzonspor.jpgzekin yerınde serkan oynar alan yerınde de halıl oynar gorursunuz

Emrah Akcagöz
19.09.2012, 23:56
Soner'in son durumu hakkında bilgisi olan var mı ? Hafta sonu maçta oynayabilecek mi ?

Oğuzhan
20.09.2012, 00:06
Şenol hocam ne olur korkmadan çıkalım şu sahaya. Gol yemeyeceğiz diye ne kadar uğraşsak da gol yiyoruz ve 1-0 gibi sonuçlarla mağlup oluyoruz. Galatasaray bugün sahaya karşısında Mersin varmış gibi çıktı kadro dizilişi ve ofans anlayışı olarak ve başa baş geçti maç. Biz de çıkarsak sahaya hücumcularla eminim mağlup ederiz orda onları. Ama biz gene 2 ön libero falan denersek yeriz golü bir daha da atamayız adamlara.

Mesela Sapara ile Alanzinho ilk 11 başlasın. Hem kanatları kullanalım, hem ortadaki iki yetenekli adamla zorlayalım. Değişik şeyler deneyelim artık olmuyor bu sistem.

FC-ST-PAULI-61
20.09.2012, 00:12
Colman Soner ve Girayin olmamasi ( begenmesemde yumlunun bin kati ) beni cok üzüyor.
As Kadromuzla bunlari yenerdik diye düsünüyorum ama Yumlu ve eger oynarsa Henrique gibi
Oyuncularla Isimiz zor.

Hatice Aslan
20.09.2012, 00:18
Saha içinde her türlü çirkeflik yapacaklar buna hazır olmalıyız.
Zokora kesin kart görür. Psikolojik yönden bitirmeye çalışacaklar.

sessizkral_1
20.09.2012, 00:41
Kapanmayalım , sürekli pas yapalım risk alalım

başka birşey istemiyorum

asilhamsi
20.09.2012, 00:54
Bu arada No 17 i 5 milyona iyi iteledigimiz bu aksam bir kez daha yescillendi:)

Erbay
20.09.2012, 00:56
Colman-Soner aynı anda olmayınca orta saha felç riskiyle karşı karşıya... Sapara her zaman oynadığından geride oynarsa preste dağılır. Ona güvenmiyorum şahsen. Oraya bir çözüm bulmak lazım ama ne?

asilhamsi
20.09.2012, 01:02
------------------------onur-----------------------
zeki-----------bamba---------emerson-------cech
---------soner-----------zokora---------------------
yasin-------------sapara---------------------olcan
---------janko--------------------------------------------

bamba-emerson 2 lisi varken gol yeme sansımız yok.

Oğuzhan
20.09.2012, 03:03
------------------------onur-----------------------
zeki-----------bamba---------emerson-------cech
---------soner-----------zokora---------------------
yasin-------------sapara---------------------olcan
---------janko--------------------------------------------

bamba-emerson 2 lisi varken gol yeme sansımız yok.

Abi iyi güzel kadro da Cech kadroya bile giremiyor nasıl ilk 11 çıkacak direk.

Ama bence güzel bir kadro olur bu. Defansın göbeği sağlam olur en azından.

Yasin Altuntas
20.09.2012, 04:33
Emerson'un sol bek'te gayet iyi oynamasi, ayni performansi Stoper'dede gösterecegi anlamina gelmez......

Adam ne güzel Sol kanat'da iyi oynadi Pozisyon degistirerek kafa karistirmaya gerek yok (Celu Örnek).

Benim Kadrom:

------------------Onur--------------------
-Zeki--------Musti------Bamba-----Emerson-
-------------Sapara---Zokora--------------
-----Halil---------Alanzinho-------Olcan----
------------------Janko--------------------

Yabanci sinirlamasi olmasa Celu-Musti degisikligi

DeAgLeMaNyAq
20.09.2012, 05:28
Emerson'un güçlü kanat oyuncularına karşı ne yapacağı merak konusu. İlk maçta her ne kadar yaptığı bindirmelerle dikkat çekse de savunma açısından hiç iyi elektrik alamadım...

SALDIRAY
20.09.2012, 05:50
Bana geliyor ki Henrique'de ,Halil'de,Serkan'da ilk 11 de olacak ve biz kanser olacağız.

asilhamsi
20.09.2012, 08:44
Emerson'un sol bek'te gayet iyi oynamasi, ayni performansi Stoper'dede gösterecegi anlamina gelmez......

Adam ne güzel Sol kanat'da iyi oynadi Pozisyon degistirerek kafa karistirmaya gerek yok (Celu Örnek).

Benim Kadrom:

-----Halil---------Alanzinho-------Olcan----

Yabanci sinirlamasi olmasa Celu-Musti degisikligi

muhtemelen kadro boyle olur.

Emerson sogukkanlılıgı,teknigi ile cok iyi stoper oynar.Zaten oynadıgı mevkilerden biri stoper.

Yasin Altuntas
20.09.2012, 09:01
muhtemelen kadro boyle olur.

Emerson sogukkanlılıgı,teknigi ile cok iyi stoper oynar.Zaten oynadıgı mevkilerden biri stoper.

Bence sol bekte gayet iyi oynamis bir Èmerson'u su an Stopere cekmek iyi olmaz. Orda birbirine iyi kötü alismis bir Mustafa-Bamba ikilisi daha iyi olur. Yabanci konusuna hic girmiyorum bile, lakin defansta 3 tane yabanci kullanma lüksümüz yok bizim.

İdris Toksoy
20.09.2012, 09:19
http://www.footballuser.com/formations/2012/09/528931_Trabzonspor.jpg
bize nispeten yorgun bi ezikbahçe olacak karşımızda. iyi kullanmalıyız. kadıköyü istila edercesine koşmalıyız.

Berke6198
20.09.2012, 09:52
Fenerbahçe öyle ahım şahım bir takım değil... Gerçekten iyi bir oyun sergilersek bu maçı rahat kazanırız. Sürekli ileride basmamız lazım, geriye çekilip onları üstümüze çektiğimiz an golleri kalemizde görebiliriz.

yossic61
20.09.2012, 11:55
jankonun oynayacağını sanmam, henrique ile başlayacak sonra gol yersek son 10 dkka ayıp olmasın diye jankoyu alır, taktiğimiz budur büyük düşünürlerimizden filozof deha hocamız tam bir taktisyen

JAJA, Teofilo vs. gibi oyuncuları kişisel takıntılarına kurban edersen işte böyle henriquelerden adrianlardan medet umarız

arahna
20.09.2012, 11:57
-----Halil---------Alanzinho-------Yasin----

zarge
20.09.2012, 12:21
Ali SAVAŞ ‏@assavas
TS'nin uefa maçı perşembe olunca lig maçı pazar'a rahat oynanıyordu.FB'ninki perşembe olunca lig maçı PZtesine NASIL ADALET AMA..

[KAPLAN]
20.09.2012, 12:43
Rakip öyle ahım şahım bir takım değil elbette. Ama teknik direktörümüzün de Şenol Güneş olduğu unutulmasın.

Geçen sene malum takımla yaptığımız maçların hepsinde hakkı yenilmiş gibi oynayan biz değil, Fenerbahçe'ydi. Kesinlikle kötü bir kadroya sahip olduğumuzu düşünmüyorum, bence verim almayı beceremiyoruz. Bu maç, bunu bir kez daha gözler önüne serecek. UEFA maçından sanki biz çıkmışız gibi bir durum oluşursa hiç şaşırmayacağım.

Umarım bu söylediklerim hepsinde yanılırım ve iyi bir futbolla yener geliriz.

Furkan S.
20.09.2012, 12:47
Bamba bugünkü antrenmana da katılmamış Soner ve Janko ise doktor kontrolünde ayrı çalışmışlar Bamba'nın maçta oynamama şansı varmı acaba? O da olmazsa yanarız...

Çağdaş DENİZ
20.09.2012, 13:23
bamba oynar

Furkan S.
20.09.2012, 13:30
http://www.zaguda.net/uploads/images/2543_1.jpg

İkisi de oynasa...

TORUN
20.09.2012, 13:31
Gönlüm hiç istimezside bu maçı kazanacak bir takımımızın olmadığını biliyorum. Bunun bir çok sebebi var.

-Maçları iyi takımlar yani takim bütünlüğünü sağlamış olan takımlar kazanır bizde bu varmı?
-Maçları yıldız oyuncular kazanır bizde bu manda yıldız oyuncu varmı?
-Maçı sistemi olan takımlar kazanır bizde sistem varmı?
-Maçı inanmış oyuncu gurubu kazanır bizde bu gurup varmı?
-Maçı mücadel edenler kazanır bizde bu mücadele gücü varm?

Bu soruları artırabilirz ve toplamda 100 üzerinden verdiğimiz puan 70 - 80'leri buluyor ise merak etmeye gerek yok. O maçı kaybetsekte geleceği kazanmışız demektir.

Malesef henüz o aşamaya gelmedik.

Maç kazanlır kaybedilir. Bu beni üzsede önemli değil. Asıl bu maçtan sonra beni endişelendiren yönetime ve hocaya karşı açılan haksız cephede olanların ivme kazanacak olmaları.

Oğuzhan
20.09.2012, 13:48
http://www.zaguda.net/uploads/images/2543_1.jpg

İkisi de oynasa...

Hocam böyle koşu yapabilen adam 3-4 gün sonraki maçta oynar.

Furkan S.
20.09.2012, 13:54
Hocam böyle koşu yapabilen adam 3-4 gün sonraki maçta oynar.

İnşallah ;)

Oğuzhan
20.09.2012, 13:56
İnşallah ;)

Muhtemelen geçmiştir sakatlıkları tedbir amaçlı ayrı koşu yapıyorlardır tekrarlamasın diye. Oynarlar bence kesin maçta.

r9emre
20.09.2012, 14:03
Yine diyorum Onur - Bamba - Zokora ilk 11 olduğu sürece bu takım herhangi bir sakar şakir çıkıp taça giden pozisyonda penaltı yapmazsa, kendi kalesine olmadık gol atmazsa bu takım gol yemez.

Sefa
20.09.2012, 14:13
TRT Spor'da eski maçlardan görüntüler var (83-84)..

Fenerli topçular önemsiz maç 3-4 gün önce oynadığımız Karagümrük maçı daha önemliydi filan diyorlar..

Sonuç: vurduk geçtik rahat rahat.. :)

lazzz61
20.09.2012, 14:17
bu maça beyaz forma ile cıkmalıyız

Sefa
20.09.2012, 14:17
Attığımız gol de Fatih'in 2005'te attığı gole benziyor.. Kaleci tuttu direkleri kadıköy hatırası.. :)

Oğuzhan
20.09.2012, 14:39
http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=11500#Icerik

Takım resmen antrenmanlarda eğlenerek çalışıyor. Bu çok güzel.

Ergin Varlibas
20.09.2012, 15:44
Serkanin olmadigi her kadro ile kazaniriz.

TekfurÇayır 61
20.09.2012, 16:01

Kadroya süreci yaşamamış yabancı futbolcuların dâhil olması çok iyi oldu, bir de vakitlice gelebilselerdi...

zarge
20.09.2012, 16:04

adrianı gördüm o resimlerde..
demek ki yaşıyormuş. :)

Ibrahim Gaygusuz
20.09.2012, 16:09
Onur
Zeki(Celu) - - Musti - - Bamba - - Emerson
Zokora
Sapara - - Soner
Halil(Yasin) - - - - - - - - Olcan
Janko(Henrique)

Buyuk ihtimal boyle bir kadro ile sahada oluruz. Yavas yavas su ideal 11'mizi bulsak artik.

zarge
20.09.2012, 16:10
bu maça beyaz forma ile cıkmalıyız

katılıyorum..

hodlu
20.09.2012, 16:13
İçimdeki sağlam his bu maçı kazanacağımzı söylüyor.Sahaya çıkacak oyuncularımız da bizim kadar inanırlarsa galibiyet çok kolay olacak...

Yıldıray Emanet
20.09.2012, 16:18
beyaz formayı bu maçlar için yaptırdık zaten giymezsek bu maçta bi anlamı kalmaz formanın

Tolga
20.09.2012, 16:24
beyaz formayı bu maçlar için yaptırdık zaten giymezsek bu maçta bi anlamı kalmaz formanın

Size söz hakkı veren oldu mu beyfendi ?

Yıldıray Emanet
20.09.2012, 16:25
Size söz hakkı veren oldu mu beyfendi ?

:D hahahha

oflukaan
20.09.2012, 16:26
------------onur---------------
zeki-mustafa-bamba-emerson
-----------zokora--------------
-----------sapara---------------
------------alan-----------------
yasin-----------------------halil
------------janko--------------

Tolga
20.09.2012, 16:33
:D hahahha

kanka gereken kişileri söylesene, bakarsın forumda tartışma konusu açarsın ? ? ?

Oğuzhan
20.09.2012, 16:33
Tam bir beyaz forma maçı gerçekten :D

Yıldıray Emanet
20.09.2012, 16:36
kanka gereken kişileri söylesene, bakarsın forumda tartışma konusu açarsın ? ? ?

bosver linc ederler sonra :D

iso_4939
20.09.2012, 16:50
konuyla alakası yok ama.
dun aksam kı gayse macı sonrası alt yazılara bakıyorumda baslıklar gaysenın manu karsısında 3 topu dırekten donen karsılasmada manu,ya
1-0 yenıldi..allah askına boyle bır baslık olabılırmı..
bızde gecen sene ınterı kendı evınde yenınce baslkıklar trabzonspor 90 dakıkayı mahkum oynadıgı macta ınterı celustkanın attıgı golle 1-0 yendi..gelde boyle adamlara sövme.

hacka61
20.09.2012, 16:57
hafta sonu şikebahçeden en az 1 puan alırız. tabıkı kalas henrıqe oynamazsa. yoksa o da zor. halıl ve janko cıft forve oynatmalı muhakkak..
bu arada bu aksamkı maçta şikebahçeye başarılar. Millet olarak ihtiyacımız var.

SiNo
20.09.2012, 16:58
bu hafta çok rahat bir galibiyet bekliyorum takımdan hislerim o yönde inş yanılmam

cem1990
20.09.2012, 16:59
şikebahçe maçına 4 gün kalmış sayfa 18.
Kimsede heves kalmamiş.

Bud Spencer
20.09.2012, 17:02
takimimizdan ne yazikki hic umutlu degilim
umarim yanilirim

İslam Sezer
20.09.2012, 17:05
şike sürecinden sonra fener maçı kazanamadık.bu tür bir galibiyet camiaya moral olacaktır,hem de öyle böyle değil...

zafer6161
20.09.2012, 17:12
konuyla alakası yok ama eski gazete manşetlerine göz atarken hakemlerden neler çekmişiz,her hafta hakem faciası yaşamısız

http://gazete.netgazete.com/Arsiv.aspx
fotomaç
14 12 2008 e gelin

1.haftadan beri bakın

Yasin T.
20.09.2012, 17:22
konuyla alakası yok ama eski gazete manşetlerine göz atarken hakemlerden neler çekmişiz,her hafta hakem faciası yaşamısız

http://gazete.netgazete.com/Arsiv.aspx
fotomaç
14 12 2008 e gelin

1.haftadan beri bakın

Avni Aker'deki Konya ve Denizli facialarını görünce daha devam edemedim.

Yaşar
20.09.2012, 17:33
Zeki Yavru'nun etkileyici son maç performansına rağmen, Tolga'Nın oynadığı ilk Gs maçı ve düştüğü kötü durumdan dolayı 4-5 yıl yaşadığı travmayı düşünecek olursak bu maçta oynatılmaması taraftarıyım.
Bundan sonraki bütün maçlarda oynasın ama bu maçta oynamasın.
Çok önemli bir oyuncu olacak fakat karşısındaki adam Stoch olacak ve bu maçta oynayacağı kötü oyun çocuğu olumsuz yönde etkileyebilir.

Furkan S.
20.09.2012, 17:36
Zeki Ayvaz'ın etkileyici son maç performansına rağmen, Tolga'Nın oynadığı ilk Gs maçı ve düştüğü kötü durumdan dolayı 4-5 yıl yaşadığı travmayı düşünecek olursak bu maçta oynatılmaması taraftarıyım.
Bundan sonraki bütün maçlarda oynasın ama bu maçta oynamasın.
Çok önemli bir oyuncu olacak fakat karşısındaki adam Stoch olacak ve bu maçta oynayacağı kötü oyun çocuğu olumsuz yönde etkileyebilir.

Zeki Ayvaz? Zeki Yavru demek istedin galiba :)

Yaşar
20.09.2012, 17:38
Zeki Ayvaz? Zeki Yavru demek istedin galiba :)

Zeki Ayvaz yazdığımın bile farkında değilim, günün yorgunluğu işte...

Serdær
20.09.2012, 20:19
şikebahçe Trabzonspor maçında duran toplar ve kornerlere çok dikkat etmeliyiz.

Hele ki kornerlerde şikebahçe de ön direk organizasyonu yapıyor ve etkili oluyor.

Çok dikkatli olmalıyız .

sercan 61>34
20.09.2012, 20:25
bence şenol hoca şöyle oynatr

onur
serkan mustafa bamba emerson

zokora soner sapara

yasin janko halil

Furkan S.
20.09.2012, 20:29
Onur,Serkan,Mustafa,Bamba,Emerson,Zokora,Soner, Adrian,Olcan,Volkan,Janko...

Cafer Bulur
20.09.2012, 20:55
Gercekci olmak lazim,bu aksamki fb sahada olursa bizi yener.

Bizim takimin taslari daha oturmadi,isimiz cok zor olacak.

Armağan Dere
20.09.2012, 21:00
Gercekci olmak lazim,bu aksamki fb sahada olursa bizi yener.

Bizim takimin taslari daha oturmadi,isimiz cok zor olacak.

15 senedir galibiyeti yok abi takımın
en iyi kadrolarla yenemedik feneri

Cafer Bulur
20.09.2012, 21:03
15 senedir galibiyeti yok abi takımın
en iyi kadrolarla yenemedik feneri

Bu sefer de yenemeyecegiz gibi gözüküyor.

Bir beraberlik koparirsak basari olur bizim icin.

Ilelioglu
20.09.2012, 21:10
Duran toplardan gol yemezsek ve sacma sapan hatalar olmazsa defansta, beraberlik cepte zaten. Her zaman söylüyorum, Türkiye'de Sampiyon olmak (şike olmadigi sürece) cok kolay, en basindan tas gibi bir defans kuracaksin. Takim otururken, iyi bir ileri elemani bulacaksin ve olay biter. Gol yemedigin sürece, ki Istanbul takimlari disinda iyi bir defansin oldugu taktirde sana Türkiye'de gol atabilecek takim yok, o zaman kazanman sadece atacagin gole bakar. Istisnalar her zaman vardir yanliz.

Hem bu sekilde Avrupa'da basarili olmanin temelini atmis olursun.

..

Ilelioglu
20.09.2012, 21:12
.........................
..

Cafer Bulur
20.09.2012, 21:14
Duran toplardan gol yemezsek ve sacma sapan hatalar olmazsa defansta, beraberlik cepte zaten. Her zaman söylüyorum, Türkiye'de Sampiyon olmak (şike olmadigi sürece) cok kolay, en basindan tas gibi bir defans kuracaksin. Takim otururken, iyi bir ileri elemani bulacaksin ve olay biter. Gol yemedigin sürece, ki Istanbul takimlari disinda iyi bir defansin oldugu taktirde sana Türkiye'de gol atabilecek takim yok, o zaman kazanman sadece atacagin gole bakar. Istisnalar her zaman vardir yanliz.

Hem bu sekilde Avrupa'da basarili olmanin temelini atmis olursun.

..

O kadar kolay degil.

Sampiyon olabilmek icin etkili bir ofansa da sahip olmalisin.

Aman gol yemeyeyim yersem kazanamam mantigiyla olmaz bu isler.

1 yersen 2 yi atabilmelisin,2 yi yersen 3 ü atabilmelisin tabiiki bu her zaman olmaz bazi maclari da 1-0 a baglayacaksin.

Ilelioglu
20.09.2012, 21:16
O kadar kolay degil.

Sampiyon olabilmek icin etkili bir ofansa da sahip olmalisin.

Aman gol yemeyeyim yersem kazanamam mantigiyla olmaz bu isler.

1 yersen 2 yi atabilmelisin,2 yi yersen 3 ü atabilmelisin tabiiki bu her zaman olmaz bazi maclari da 1-0 a baglayacaksin.

Iyi bir defans ile yemessin merak etme, o kadar iyi bir ileri hat hemen hemen hicbir takimda yok Türkiyede. Zaten dikkat ettiysen atanida bulacaksin yazdim. Onsuz olmaz, ama ortaya iyi bir futbol takimi cikarmanin birinci kriteri bence saglam bir defans.

..

Yunus Danışmaz
20.09.2012, 21:33
Şu şikecilere deplasmanda bir türlü şansımız tutmuyor.. Her zaman galibiyet için çıkmalıyız ama beraberlik de kötü bir sonuç olmaz bizim için...

Burak Sahin
20.09.2012, 21:43
Acikcasi ben galibiyet falan beklemiyorum, yeterki adam gibi mücadele etsinler bu bile galibiyet kadar degerlidir benim nazarimda....

hodlu
20.09.2012, 21:55
Son saniyede şerefsizlere koydular.Helal olsun sana Marsilyaaaaa.......................

yatmaztara
20.09.2012, 21:58
2-0 dan sonra spiker '' kadi kanarya farka git'' diyodu. ne oldu murat kosovacığım :)

FerhaTS
20.09.2012, 21:58
maç 10 dakka daha oynansa marsilya farka giderdi
biz olsak kadıkoyde macı bırakmıştık çoktan.. adamlar hiç kasmadan sakin sakin geldiler

Devrim Arslan
20.09.2012, 22:00
gollllll beeee bogazlarinda kaldi galibiyet

yatmaztara
20.09.2012, 22:03
hakikaten şikebahçenin son dakika golüyle hevesinin kursağında kalması beni çok rahatlattı :D

Yıldıray Emanet
20.09.2012, 22:04
Bukadar haram bukadar kul hakkı biyerlerden çıkıcak yani her zaman son anda kaybetmeye mahkum bunlar bundan sonra belleri doğrulmıcak

Devrim Arslan
20.09.2012, 22:06
daha once avrupada mac olunca kalbim heyecandan atardi be .... kim olursa olsun desteklerdim
nereden nereye geldik

yalniz bu macin 2-2 olmasi cok iyi oldu moral acisindan

nuri45
20.09.2012, 22:09
bu moralle onlara karsi sansimiz insallah kirilir

worldmaster
20.09.2012, 22:09
Mevcut tüm şartları gözönüne alırsak bunlardan puan çıkarmamız ihtimal dahilinde değil gibi görünüyor.

Ama şöyle de bir şey var. Bu tip yenilmezlik serileri en umulmadık anlarda son bulur. Malum kaç senedir galibiyetimiz yok istanbulda.

Şikeli ligi düşününce umudum önemsiz bir yüzdelik dilime denk geliyor.

Oğuzhan
20.09.2012, 22:10
Eğer yenersek biz bunları Aykut istifa eder dayanamaz

metehan
20.09.2012, 22:17
maç 10 dakka daha oynansa marsilya farka giderdi
biz olsak kadıkoyde macı bırakmıştık çoktan.. adamlar hiç kasmadan sakin sakin geldiler
Bugün gazetenin birinde "Son 15 dakikaya dikkat" başlıklı bir haber vardı. Marsilya'nın son 15 dakikalarda çok etkili olduğunun analizi yapılmış, aynen öyle oldu. Golü 70. dakikalarda bulsalardı galibiyet kesindi. Fizik gücü çok iyi bir takım.

h@msi61
20.09.2012, 22:21
Eğer yenersek biz bunları Aykut istifa eder dayanamaz

Senol hoca aykutu ipini cekerse tadindan yenmez. O kadar lafa tokat gibi bir karsilik verme firsati geldi hocamiza, umarim bos gecmez.

sessizkral_1
20.09.2012, 22:31
Yenersek %100 aykut istifa eder.

bukez biz değil onlar baskı altında

Mustafa Demir
20.09.2012, 22:31
sow sakatlanmismi?

Berk
20.09.2012, 22:35
Deplasmanda en son galibiyetimiz 1997 yılında.Gözünüzü seveyim yenin şunları ya yetti artık.

hodlu
20.09.2012, 22:38
Bu sefer kazanacağız arkadaşlar.İçime doğuyor...

Cafer Bulur
20.09.2012, 22:41
Deplasmanda en son galibiyetimiz 1997 yılında.Gözünüzü seveyim yenin şunları ya yetti artık.

Onu gectim,marsilya gibi 2-0 dan bir geriye dönüs yapsak yeterde artar bile.:)

TSezgin61
20.09.2012, 22:42
Su sikecileri yenmemiz lazim...

uzungöllü
20.09.2012, 22:47
sevinmek doğru değil ama iki gecedir alınan skorlar geceleri rahat uyumamı sağladı :)))))))))))))))))))

M.S.SOFU
20.09.2012, 22:51
eğer şu halde bile şikecileri yenemiyorsak kulübün kapısına mümkünse kilit vursunlar.

Reha
20.09.2012, 22:56
Havaalanı organizasyonuna herkes gidiyor heralde :)

Burak Sahin
20.09.2012, 22:56
yenmek mi yahu cikip kafa kafaya oynasin yeter, gayseyin manu deplasmanindaki oyunu oynasin bu takim alnindan öperim, diyorsunuzya hani simdi onlar korksun onlar baski altinda diye :) ya bizim senol hoca ne düsünüyordur acaba ''ne yapsam ne etsemde tek forvet oynayip en erken bir bicimde baris özbeki oyuna alsam'' diye plan yapiyordur :)

Berat Akçay
20.09.2012, 22:57
Şikebahçe 2-0 a kadar iyiydi . Alex çıktı iş bitti. Erken gol yemeyelim yeter

cihatöztürk
20.09.2012, 23:02
Takımı havaalanında karşılamak lazım :)

Oğuzhan
20.09.2012, 23:07
Geriye yaslanan takımların halini görüyoruz ama hala biz de gol attıktan sonra aynısını yapıyoruz. Sivasspor'a gol attık 10 kişi yaslandık geriye geleni şişirdik. Yaslanırsan gol yersin, elbet yersin. Karambol olur vurur adam yersin. Eneramo orada zamanlamayı ayarlasa yaslanmamızın bedelini çok ağır ödeyecektik. Ama kendi oyunumuzu oynasak belki de risk alan takım karşısında 5 dakika sonra skoru 2-0 yapacağız. Anlamıyorum ben mi bilmiyorum hocalar mı çok farklı düşünüyor.

Hatice Aslan
20.09.2012, 23:09
Bir Fransız Atasözü==> 2-2.

fteotdgs
20.09.2012, 23:18
Simdi adamlar bu 2-2'den sonra kenetlenirler yine (cok sey yazasim var da tutuyorum kendimi). Galibiyet yeminleri ederler Samandira'da. Bizim takim da yine son zamanlardaki FB maclarina ciktiklari gibi cikip kanser ederler bizleri. Insallah yanilirim. Bu arada baska basliklarda yazdim, yeri geldi buraya da yazayim, A. Kocaman ne yaparsa yapsin A. Yildirim kovamaz kendisini. Cok sey biliyor olmali Kocaman. Bu haftasonu biz galip gelsek bile hicbir sey olmaz o cephede.

bariskaratas
20.09.2012, 23:24
Senol hoca aykutu ipini cekerse tadindan yenmez. O kadar lafa tokat gibi bir karsilik verme firsati geldi hocamiza, umarim bos gecmez.

hoca değil futbolcular napcak.
biraz hırs olsun, koşsunlar yeter.

Yaşar
20.09.2012, 23:25
Bir Fb maçından önce ilk defa psikolojik faktörlerde önüne geçtik Fb'nin.
Fb bu psikolojik üstünlüğümüzü ancak seyirci desteği ile kırabilirdi, o da yok.
Bu akşamdan sonra daha da iştahım kabardı...

fanatikdevri
20.09.2012, 23:26
Ulan serkan düzelmiş çok kötü haber

Burak Sahin
20.09.2012, 23:30
bakalim bu hafta görecegiz hoca tekrar zekiye mi sans verecek yoksa serkanina mi ????

Ömer_
20.09.2012, 23:31
Ulan serkan düzelmiş çok kötü haber

En azından şikecilere karşı deneyimli adamlarımız olmalı.

Oğuzhan
20.09.2012, 23:35

Bence inanmış, potansiyeli yüksek ve kendisini kanıtlamak için can atan Zeki olmalı.

fanatikdevri
20.09.2012, 23:37

tehlikenin farkında değilsin heralde şenol hoca orta sahada kullanabilir serkanı durum vahim bence

Ömer_
20.09.2012, 23:39
Bence inanmış, potansiyeli yüksek ve kendisini kanıtlamak için can atan Zeki olmalı.

Karıköyde kendini kanıtlaması güç olur.gerçi kadınlı çocuklu maçta taraftar baskısı olmayacak.ama yinede şikecilerin karşısına yem olarak atılmamalı.

Hatice Aslan
20.09.2012, 23:40
tehlikenin farkında değilsin heralde şenol hoca orta sahada kullanabilir serkanı durum vahim bence

Ortasahada Zeki'yide kullanabilir.

Muhammed
20.09.2012, 23:40
Bu arada Genk-Videoton maçında dakika 78 ve Genk 2-0 önde. Biz bu takıma uzatmalar hariç 210 dakika boyu gol atamadık yahu.