PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 5. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

Selim ÖZCAN
25.09.2012, 12:51
dün senol hoca sasırttı benı jankoyu uzatma dakıkalarında alır demıstım 89 dakıkada almıs..

zaman geçirmek için almış :))))) 89 da değişiklik zaman geçirmek için yapılır...

artvints
25.09.2012, 12:53
işte 4-5 hafta dedim tam hatırlayamadığım için öyle dedim..
antalya maçının hangi hafta olduğunu hatırlayamadım..
ama jankoya yaptığının bir benzerinin aynısını yapıyordu..
mersin maçında ilk 11 başlaması gerekiyor..hemde acilen

bu hafta başlar zaten, bu maç özel bi maçtı, ayrıca daha eksiği varmış bi takımla çalışsın oynar yavaş yavaş düzelir herşey.

Alika87
25.09.2012, 12:53
zaman geçirmek için almış :))))) 89 da değişiklik zaman geçirmek için yapılır...

janko kesinlikle bizim kadar dert etmiyor yedekligi.

TORUN
25.09.2012, 12:57

Arkadaşlar Şenol Hocaya güvenin, sabredin bilmediğiniz konularda fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olun lütfen..

ANIL
25.09.2012, 12:59
http://www.ligtv.com.tr/haber/dev-macta-kim-ne-kadar-kostu

Ali İhsan
25.09.2012, 13:08
Porto'nun hiçbir hazırlık maçında oynamamış, takımla sadece üç idmana çıkmış(Gelir gelmez milli takım arasına gitti) bir adama güvenmek yerine geçen hafta iyi oynayan oyuncunun tercih edilmesi mantıklıdır. Hoca Janko'yu hazırlayacaktır, kontenjan sorununu çözecek bir rotasyona girince de onbirde başlayacaktır.

Çağdaş DENİZ
25.09.2012, 13:19
Porto'nun hiçbir hazırlık maçında oynamamış, takımla sadece üç idmana çıkmış(Gelir gelmez milli takım arasına gitti) bir adama güvenmek yerine geçen hafta iyi oynayan oyuncunun tercih edilmesi mantıklıdır. Hoca Janko'yu hazırlayacaktır, kontenjan sorununu çözecek bir rotasyona girince de onbirde başlayacaktır.

:alkış::alkış::alkış:

Yaşar
25.09.2012, 13:21
Trabzonspor'un dün akşam oynadığı futbol sürpriz değildir.
Bu kadro geçen yıldan beri üst düzey maçlarda bu şekilde oynamıştır.
Deplasmandaki Galatasaray ve Bjk maçları, Şampiyonlar Ligi maçları aynı taktikle oynanmış ve başarılı olunmuştur.
Önemli olan bize kapanan takımlara karşı nasıl ve ne oynayacağımızdır.
Mesela, Fb maçı kadrosuyla Mersin İdman Yurdu maçına çıkılmaz.
İnşallah da çıkmayız.

Kader KORELİ
25.09.2012, 13:27
şenol hoca jankoya yaptığını bir ara jaja içinde yapıyordu..
4-5 hafta ilk 11de başlatmamıştı..yedekten oyuna giriyordu..
jankoya da aynısını yapıyor varsayıyıorum..
futbolcunun peynirli kıymalı misali hazır olmasını bekliyoruz hepimiz..
mersin maçında ilk 11de olmalı..
ceza sahası içinde bitirici bir adama ihtiyacımız var..
bunu olcanın kaçırdığı gollle riçin söylemiyorum..
henrikenin direkten dönen pozisyonunun aklınıza bir getirin..
ceza alanındanki futbolcularımızdan hiçbiri hareketlenip henrikenin pas alanına girmedi..
öylece baktılar adamda şut çekti..
ceza sahasında etkili bitirici bir santrofor ve golcü bir alanzinhoya ihtiyacımız var..

Teofilo'ya da aynisi yapildi. Hatta bu yüzden ilk haftalar taraftarlar da 3. sinif topçu gibi yorum yaptilar Teofilo icin ilk maçlarinda, hatirlarsiniz.

lazibere
25.09.2012, 13:27
Trabzonspor'un dün akşam oynadığı futbol sürpriz değildir.
Bu kadro geçen yıldan beri üst düzey maçlarda bu şekilde oynamıştır.
Deplasmandaki Galatasaray ve Bjk maçları, Şampiyonlar Ligi maçları aynı taktikle oynanmış ve başarılı olunmuştur.
Önemli olan bize kapanan takımlara karşı nasıl ve ne oynayacağımızdır.
Mesela, Fb maçı kadrosuyla Mersin İdman Yurdu maçına çıkılmaz.
İnşallah da çıkmayız.

Katılıyorum, Fener maçında bu motivasyonla oynamak olağan birşeydir ki yine de almamaız gerekn maçı alamadık.. Şuna herkes inansın ki; Fener'in bu hali ligdekı çok takımdan daha kötü, Mücadele yönü zayıf bir Fener'e gol atmakta sıkıntı yaşıyorsak başka ve kapanan takımlara karşı bu taktikle gol bulmamız daha da zor..

Şenol Hoca korkak oyun anlayıuşını terkederek ilerde çok adamla çoğalacak bir oyun oynatmalıdır. Burak varken tek adam oynuyoruz gitsin diye eleştirken Buraksız aynı oyunu oynamak bana itici geliyor

lazibere
25.09.2012, 13:28
Katılmıyorum bu yorumlara,

Emerson'da yeni geldi ve oynuyor ve ilk maçında oynadı..

Fener maçında, Yıldız diye transfer ettiğin oyuncuyu oynatacaksın, Hazır olacak. Sakat değilse hazır olacak

Sacit
25.09.2012, 13:36
Bu kadar fırsatı değerlendiremiyorsun, sonra da diyorsun 15 senedir deplasmanda kazanamıyorum.
Tarihi farkı atacağın fırsatlar ayağına kadar geliyor ama senin beceriksizliğin yüzünden fark kaçıyor.

Olcan'ın şu fırsatları kaçırdığına inanmak istemiyorum!
Üstelik sol ayağını mükemmel kullanan bir futbolcu..

Kader KORELİ
25.09.2012, 13:38
Sol bekte Emerson'u oynatamay mecburduk, ayni sekilde stoperde Bamba'yi. Etti iki.
Orta sahada da en güvenilir, en tecrübeli iki oyuncu Zokora ve Sapara idi, Baris'la, Aykut'la oynayacagimiz yoktu. Etti 4.
Sag bekte de Serkan hazir degildi, Zeki'ye de güvenemedi derbi macinda, Celustka'yi oynatti. Etti 5.
Buraya kadar bence hepsi dogru.
Tek forvet oynayinca forvet arkasina da Alanzinho'yu koydu, 6 etti. Bu da oyun sistemiyle alakali. Yerli oyuncu da yok orda oynayacak. Janko oynasa bu sefer onun arkasina kimi koyacakti? Alanzinho kadar etkili olabilecekmiydi orda oynayan?
Mecburiyetten böyle olmasi gerekti. Soner ve Serkan dönünce daha rotasyon firsati dogar hoca için.

U.Sadıkoğlu
25.09.2012, 13:45
---------------Onur

Zeki-----Bamba----Giray----Emerson

-------Sapara----------Colman

Yasin-----------Soner-----------Olcan

------------------JANKO

Takımda herkes 4/4'lük hazır olduğunda kadro kesinlikle böyle olmalı Yasin'in yerine Volkan düşünülebilir.. Olcan'ın yerine Soner çekilip ortada Alanzinho ile başlanabilir..

Dün Zokora çıktıktan sonra takım daha cesurca hücumlar yaptı Zokora'yı zor maçlarda oynatmalı hoca Avni Aker'de Zokora'sız daha fazla gol atar ve daha etkili futbol oynarız diye düşünüyorum...

Sacit
25.09.2012, 13:46
İlave olarak Janko'yu bu maçta oynatacaktın, oynatmalıydın. maç yapmamış, eksiği varmış gibi klasik bahanelere sığınmayacaksın.

Janko oynayacak ki kendini bulacak! hiç maç yapmamış hali bile dün o pozisyonların en az ikisini gol yapardı, bu kadar net

katre-i.matem
25.09.2012, 13:53
İlave olarak Janko'yu bu maçta oynatacaktın, oynatmalıydın. maç yapmamış, eksiği varmış gibi klasik bahanelere sığınmayacaksın.

Janko oynayacak ki kendini bulacak! hiç maç yapmamış hali bile dün o pozisyonların en az ikisini gol yapardı, bu kadar net

bıkmadık usanmadık su isimler uzerınden takımı ya da hocayı elestırmekten.. janko oynasa ve olcanın kacırdıklarını kacırsa neden oynattın olurdu. bunun sonu yoktur. ve takımlar yada hocalar ısımler uzerınden elestırılmez bu takıma zarar verır. bknz selcuk inan abdullah avcı ya da alex kocamal

iso_4939
25.09.2012, 13:55
bence colman sakat degıl arkadas..trıp mı yapıyor ne???

Burçak
25.09.2012, 13:57
Günebakış Gazetesi yarın (çarşamba) "2010-2011 Sezonunun Şampiyonu Trabzonspor" adıyla poster verecek.

Tahir61
25.09.2012, 14:00
Katılmıyorum bu yorumlara,

Emerson'da yeni geldi ve oynuyor ve ilk maçında oynadı..

Fener maçında, Yıldız diye transfer ettiğin oyuncuyu oynatacaksın, Hazır olacak. Sakat değilse hazır olacak

janko milli takıma gitti emersonun fazladan en az 10 antrenmanı var bir de 1461 ve a takımla yapılan hazırlık maçları ve alternatifinin olmaması

Kader KORELİ
25.09.2012, 14:01
bence colman sakat degıl arkadas..trıp mı yapıyor ne???

sakat, neden trip yapsin, hoca da izin verdi Arjantin'e gitti diye okudum.

muratt
25.09.2012, 14:01
Olcan'a kuşkuyla yaklaşanlar görüyorum ama kimse Barış için birşey demiyor.. Son dakikada Alex'e yaptığı gereksiz faul ne olacak ? Fener oradan duran toptan başka gol şansı yok adam gitti orada Alex'e faulu çaktı.. Galatasaray'da oynarken, GS kadrosunu Şekip'e söyleyen bir adamdan bahsediyoruz, eğer Olcan'dan şüphe duyacaksak Barış'ı da yazarım ben buraya..

Barış ve Olcan'ın kendilerini ıspatlamaları şart, yoksa kafada hep soru işareti kalacak...

iso_4939
25.09.2012, 14:02
sakat, neden trip yapsin, hoca da izin verdi Arjantin'e gitti diye okudum.

sadece öyle okuduk...hoca kızdı gönderdı paf takıma sonra ne olduda sakatlandı bu adam.

Necmettin ALTUNTAŞ
25.09.2012, 14:13
Olcan'a kuşkuyla yaklaşanlar görüyorum ama kimse Barış için birşey demiyor.. Son dakikada Alex'e yaptığı gereksiz faul ne olacak ? Fener oradan duran toptan başka gol şansı yok adam gitti orada Alex'e faulu çaktı.. Galatasaray'da oynarken, GS kadrosunu Şekip'e söyleyen bir adamdan bahsediyoruz, eğer Olcan'dan şüphe duyacaksak Barış'ı da yazarım ben buraya..

Barış ve Olcan'ın kendilerini ıspatlamaları şart, yoksa kafada hep soru işareti kalacak...

Arkadaş hep olaya hep kuşkuyla bakar oldunuz.Kimseyi gereksiz suçlamayın Allah aşkına.Kimse yediği kaba kolaylıkla pislemez.Günahtır bühtandır.

DİNÇ
25.09.2012, 14:14
Şikebahçe ile berabere kaldık diye sevinen ender büyük takımlardanız herhalde...
Yahu adamlar zaten düşüşte defanslarında bir Bekir varki evlere şenlik...
Kuyt ve Krasiç yok...
Moralleri sıfır...
Teknik direktörleri topun ağzında...
takımları yorgun...
Moralmen çökmüşler...
Biz berabere kaldık hatta çok önemli pozisyonları KAÇIRDIK...
KAÇIRDIK...
KAÇIRMAYACAKSIN...
Vuracaksın darbeyi yerin dibine yollayacaksın...

23.08.2010 Trabzonspor Fenerbahçe 3 - 2 Lig Maçı
30.01.2011 Fenerbahçe Trabzonspor 2 - 0 Lig Maçı

18.12.2011 Fenerbahçe Trabzonspor 1 - 0 Lig Maçı
01.04.2012 Trabzonspor Fenerbahçe 1 - 1 Lig Maçı
15.04.2012 Fenerbahçe Trabzonspor 2 - 0 SüperFinal
06.05.2012 Trabzonspor Fenerbahçe 1 - 3 SüperFinal

24.09.2012 Trabzonspor Fenerbahçe 0 - 0 Lig Maçı

1 galibiyet (3-2)
4 mağlubiyet ( 2-0, 1-0, 2-0, 1-3 )
2 Beraberlik ( 1-1, 0-0 )

Rakibimizi en son 24.08.1997 tarihinde Hami (dk.43) Tolunay (dk.78) , Ünal (dk.80) ile kendi sahasında 1-3 yendiğimizde ezip geçmişiz...

Şikecileri tam 15 sene 1 aydır sahalarında yenemiyoruz...

3 senedir 7 maçta 1 galibiyet alıp
4 mağlubiyet 2 de beraberlik almışız...
Ondan öncesini hiç saymıyorum...

Yakaladınmı YI-KA-CAK-SIN...

Ezip geçeceksin...

Tıpkı onların yaptığı gibi...

Tarih bunları yazar yoksa Olcan'nın, Henrique'nin kaçırdıklarını değil...

Bak Hami,Tolunay ve Ünal'ı tarih nasıl yazıyor...

Hala sevinenler varmı bu beraberliğe?????

Travelair
25.09.2012, 14:18
Bildiğim kadarıyla Olcan sakatlıktan yeni çıktı. Kuvvetsiz, idman eksiği, maç eksiği olabilir. Bu da futboluna yansıyor. İlerde inşallah daha iyi olur

Tahir61
25.09.2012, 14:19
Şikebahçe ile berabere kaldık diye sevinen ender büyük takımlardanız herhalde...
Yahu adamlar zaten düşüşte defanslarında bir Bekir varki evlere şenlik...
Kuyt ve Krasiç yok...
Moralleri sıfır...
Teknik direktörleri topun ağzında...
takımları yorgun...
Moralmen çökmüşler...
Biz berabere kaldık hatta çok önemli pozisyonları KAÇIRDIK...
KAÇIRDIK...
KAÇIRMAYACAKSIN...
Vuracaksın darbeyi yerin dibine yollayacaksın...

23.08.2010 Trabzonspor Fenerbahçe 3 - 2 Lig Maçı
30.01.2011 Fenerbahçe Trabzonspor 2 - 0 Lig Maçı

18.12.2011 Fenerbahçe Trabzonspor 1 - 0 Lig Maçı
01.04.2012 Trabzonspor Fenerbahçe 1 - 1 Lig Maçı
15.04.2012 Fenerbahçe Trabzonspor 2 - 0 SüperFinal
06.05.2012 Trabzonspor Fenerbahçe 1 - 3 SüperFinal

24.09.2012 Trabzonspor Fenerbahçe 0 - 0 Lig Maçı

1 galibiyet (3-2)
4 mağlubiyet ( 2-0, 1-0, 2-0, 1-3 )
2 Beraberlik ( 1-1, 0-0 )

Rakibimizi en son 24.08.1997 tarihinde Hami (dk.43) Tolunay (dk.78) , Ünal (dk.80) ile kendi sahasında 1-3 yendiğimizde ezip geçmişiz...

Şikecileri tam 15 sene 1 aydır sahalarında yenemiyoruz...

3 senedir 7 maçta 1 galibiyet alıp
4 mağlubiyet 2 de beraberlik almışız...
Ondan öncesini hiç saymıyorum...

Yakaladınmı YI-KA-CAK-SIN...

Ezip geçeceksin...

Tıpkı onların yaptığı gibi...

Tarih bunları yazar yoksa Olcan'nın, Henrique'nin kaçırdıklarını değil...

Bak Hami,Tolunay ve Ünal'ı tarih nasıl yazıyor...

Hala sevinenler varmı bu beraberliğe?????

beraberliğe sevinen yok galibiyeti kaçırdığına üzülen ve oynanan futbolun umut vermesinden heyecanlananlar var ben de onlardanım :)
bilmiyorum da bu şikeciler 50 maçtır kendi evinde yenilmiyor ve bunların içinde öyle rezil maçları varki yani olmayınca olmuyor

Mollasalihoğlu
25.09.2012, 14:19
Beraberliğe sevinen yok, üstün oynamamıza sevindim ben sadece..

Mehmet Fatih Yavuz
25.09.2012, 14:22
Uzun zaman olmuştu maç sırasında sinkaflı şekilde topa mopa sövüp, heyecanlı bir şekilde maç izlemeyeli.
Dün ilk yarı gene sakindim ama ikinci yarı baya elektrik birikti.

Şenol Hoca'dan umudu kesmiş biri idim, dün umutlarım biraz da olsa yeşerdi. Savunma hattı ve orta saha direnci anlamında takımı bir yere kadar getirmiş durumda. Ki eksiklere rağmen.
Yasin ve Soner'in sürekli kullanımı da benim Şenol Güneş'ten beklemediğim cesarette oldu.

Beklediğim şekilde Janko'yu gene geciktirerek kullanıyor, kullanacak. Ama Emersonu niye bekletmedi orasını anlamadım. Yani standart Şenol Güneş takıntılarında, duvarlarında kırılmalar var, bu çok güzel.

Hücum organizasyonlarında henüz bir atraksiyon göremedim. Kişisel beceri ile işi götürmeye çalışıyoruz. Orta sahada kaptığımız topların çoğunu düzgün paslaşamadığımız için heba ettik. 5 net pozisyonumuz varsa en az iki misli kadarını paslaşma hataları yüzünden pozisyona çeviremeden berbat ettik.

Hocanın acil ileri bölüme çözüm üretmesi lazım. Volkanın gelişi ile sağ-sol kanadı yükleyecektir. Emerson-Olcay, Celutska-Volkan fena değil kanat organizasyonları için.
Ama bu işin ucuna burada oluşan enerjiyi toplayacak bir adam koymadığınız sürece ne yapsanız nafile. İleri uçtaki eksikliği halil veya henrique ile çözemeyiz.

Bu arada Bamba, Emerson, Soner, Yasin.. Bu yılın 4 transferi. Dördünden de son derece umutluyum. Emerson G. Gönül'ü kilitleyebildi(ki şu anda Gökhan iyi durumda), adam geçti ve bindirme yapabildi. Lakin onun da derdi orta yapmak, çünkü ortada orta yapacak kimse yok. Umarım uzun zamandır çektiğimiz eksikliğe deva olur.

Bi de son ekleme, yok Olcan bilerek kaçırdı, yok hain yok bilmem ne!!!
Oha diyorum özür dileyerekten. OHA!!!
Ayıp denen birşey var.

Ben de çok küfür ettim, ayağına, ayarına, kaşına, gözüne.. Ama o anlıktı.
Hain ne demek ula???

Alkol var mı?

Sacit
25.09.2012, 14:26
Tarihi farkı kaçırdığımıza yanıyorum.
Beraberliğe niye sevineyim ki işime yaramıyor. Trabzonspor'un her maçta hedefi 3 puandır, böyle olmalıdır.

Bu arada forma tercihi güzel oldu, bordo forma seçimini kim akıl ettiyse iyi yapmış.

Faik Yılmaz
25.09.2012, 14:44
Son 7 maçta ( 5 lig , 2 avrupa)

Sadece 4 gol atıp

2 gol yemişiz...

Evet defasımız sağlam gibi görünüyor ama defasın sağlam olması 3 puan getirmiyor bize.....

genel olarak hala forvet hattımızda sorun var.....

not : 5 maçta maç başına 1 golden az olan 4 takım var biride biziz.....diğerleri akhisayar , karabük ve antep.....

serkanholep
25.09.2012, 14:53
Arkadaş hep olaya hep kuşkuyla bakar oldunuz.Kimseyi gereksiz suçlamayın Allah aşkına.Kimse yediği kaba kolaylıkla pislemez.Günahtır bühtandır.

herkes de bir sharlock holmes havası var zaten

maçın tamamını izlemedim ama bu kadar eksikle böyle bir maç oynamak özetlerden anladığım kadarıyla gayet iyi sayılır

özellikle sapara iyi gözüküyor

inşallah daha iyi olacak takım

alper,muhammet,ömer toprak,sercan saraer gibi oyunculardan bir ikisini daha takıma katmalıyız

ANIL
25.09.2012, 15:01
Son 7 maçta ( 5 lig , 2 avrupa)

Sadece 4 gol atıp

2 gol yemişiz...

Evet defasımız sağlam gibi görünüyor ama defasın sağlam olması 3 puan getirmiyor bize.....

genel olarak hala forvet hattımızda sorun var.....

not : 5 maçta maç başına 1 golden az olan 4 takım var biride biziz.....diğerleri akhisayar , karabük ve antep.....

Spalletti'nin roma'sı gibi oynuyoruz da ondan.(2005-09)

Mollasalihoğlu
25.09.2012, 15:03
Şenol Hoca'dan umudu kesmiş biri idim, dün umutlarım biraz da olsa yeşerdi. Savunma hattı ve orta saha direnci anlamında takımı bir yere kadar getirmiş durumda. Ki eksiklere rağmen.
Yasin ve Soner'in sürekli kullanımı da benim Şenol Güneş'ten beklemediğim cesarette oldu.

Beklediğim şekilde Janko'yu gene geciktirerek kullanıyor, kullanacak. Ama Emersonu niye bekletmedi orasını anlamadım. Yani standart Şenol Güneş takıntılarında, duvarlarında kırılmalar var, bu çok güzel.

Hazır olan oynuyordu hep zaten ama sizin önyargılarda kırılmalar var demek ki. :)

Joomla!
25.09.2012, 15:06
http://www.ligtv.com.tr/haber/agzini-bicak-acmiyor

ANIL
25.09.2012, 15:07
---------------Onur

------------------JANKO

Takımda herkes 4/4'lük hazır olduğunda kadro kesinlikle böyle olmalı Yasin'in yerine Volkan düşünülebilir.. Olcan'ın yerine Soner çekilip ortada Alanzinho ile başlanabilir..

Dün Zokora çıktıktan sonra takım daha cesurca hücumlar yaptı Zokora'yı zor maçlarda oynatmalı hoca Avni Aker'de Zokora'sız daha fazla gol atar ve daha etkili futbol oynarız diye düşünüyorum...

iç sahada bu takımın önünde durulmaz.

Hasan YAYLI
25.09.2012, 15:20
Janko niye oynamadi diyen arkadaslara Senol hocanin mac sonrasi demecini izlemeleri lazim...Janko takimla hic antreman yapamadi bu hafta o yuzden onunla baslamadik...Ondan faydalanmak istiyoruz,cok kaliteli oyuncu dedi...

worldmaster
25.09.2012, 15:21
Şenol Hoca yeni geleni oynatmıyor veya gençleri oynatmıyor eleştirisi sanırım sığ olmaktan öteye geçemiyor artık.

Şu şekilde düzeltmek daha makul olur. Hoca kendine göre hazır olmayanı oynatmıyor. Yoksa yeni gelen Celutska-Emerson-Yasin-Soner-Bamba direkt oynamaya başladılar. Ama Jaja-Janko-Teofilo gibi adamları da oynatmadı. Bence fiziksel olarak hazır olduklarını düşünmüyor.

Ayrıca takıntı mı bilmem ama uzun zamandır hizmet eden adamları bir çırpıda kesmiyor hoca. Bkz: Tolga-Serkan vs...

Yaşar
25.09.2012, 15:23
Onur'u da çok severim, Tolga'Yı da çok severim.
Ama Tolga'yı topu oyuna kötü soktuğu için eleştiren arkadaşlar, akşam Onur'un da 3-4 pozisyonda aynı hatayı yaptığını görmüşlerdir umarım.
Ayrıca Sapara'Nın çizgiden çıkardığı topta yanlış yer tuttu.

iskenderunlu
25.09.2012, 15:40
maçı resmen elimizden kaçırdık 1 puan onlara çok bile

krdnz
25.09.2012, 15:40
Maçı izleyemedim ama özetlerden baktığım kadar Zokora gibi takım olmuşuz.Sert ve akıllı.Yalnız golü beceremiyoruz.

İlker Yazıcıoğlu
25.09.2012, 15:41
Onur'u da çok severim, Tolga'Yı da çok severim.
Ama Tolga'yı topu oyuna kötü soktuğu için eleştiren arkadaşlar, akşam Onur'un da 3-4 pozisyonda aynı hatayı yaptığını görmüşlerdir umarım.
Ayrıca Sapara'Nın çizgiden çıkardığı topta yanlış yer tuttu.

Bırak da o kadar hata yapsın adam artık.
Tövbe haşa peygamber mi bu adam da hata yapmayacak?Yapmayın,biraz mantıklı gerekçe sunun eleştirilere.Tolga adamdır candır,kimse tartışamaz burada Tolga'yı.Yalnız Onur daha iyi ve de doğru oynayan bir kalecidir.3 tane hata yapması bu gerçeği değiştirmez.

Ha-kan
25.09.2012, 15:41
http://www.ajansspor.com/resimv3/fb_taraftar_poset_negro_01.jpg

yönetim bu şerefsizliğe çok sert tepki göstermeli!

vendercan
25.09.2012, 15:48
Önümüzde ki maçta Olcan'a destek olunmalı...

Yaşar
25.09.2012, 15:58
Bırak da o kadar hata yapsın adam artık.
Tövbe haşa peygamber mi bu adam da hata yapmayacak?Yapmayın,biraz mantıklı gerekçe sunun eleştirilere.Tolga adamdır candır,kimse tartışamaz burada Tolga'yı.Yalnız Onur daha iyi ve de doğru oynayan bir kalecidir.3 tane hata yapması bu gerçeği değiştirmez.

Ben Onur'a kötü demedim, sadece Trabzonspor taraftar zihniyetini söyledim.
Akşamki hataları Tolga yapsaydı asılır, kesilirdi.
Onur candır, Tolga'dan iyidir, kalede de o oynamalıdır fakat objektif olmak gerekir.

lazibere
25.09.2012, 16:09
O niye oynamadı, Bu niye oynamadı eleştirilerini şimdi yapmayacaksın arkadaş..O eleştirileri ''transfer döneminde, transferler neden geç yapıldı dediğimizde '' yazanları başka şekilde itham ederek değil, hak vererek yapacaktın. Son dakıka son saniye transfer edeceğin forvetten verim almak için bir 3 ay bekleyeceksın. Ondan yazdık çizdik burda, Ikı tane kamp dönemine yetişmeyen transfer transfer değildir diye
**
Her şartta o transferin bu maçta oynayacak ama 20 dakka ama yarım saat ama oynayacak. Gol atmak istiyorsan oynayacak bu kadar basit.. Emre Güral'ı neden oynatmadın demiyorum, janko 'yu dunya yıldızı diye aldıysan oynatacaksın.

hazırmış değilmiş bahane..

**

Beraberliğe seviniyorlar denmiş, Beraberliğe sevinilmiyor, sağlam kadro olsaydı da O feneri orda gömseydik keşke diyoruz. Şenol Hoca beraberliğe seviniyordur kesinlikle hakılısınız, Çünkü adamda Fener korkusu var, Yenilmeketen se beraberliğe razı bir oyun oynadı. İlk oyuncu değişikliğini 80. dakka da yaptı Hoca, Çünkü Büyünün bozulacağından korktu. Büyük Hocalık burda başlar işte, Adamı yakaladınve çıkacak dermanı yoksa , Ikıncı yarı varlık gösteremeyen yazın'i erkenden alacaksın Henrigue ise o yadsa jankoyu erkenden alıp, Fener'i iyicene korkutacaksın arkadaş. idda ediyorum, Henrigue 15 dakka erken girseydi, Yorgun Fener defası içinde cirit atacaktı ama cesaret lazım cesaret.

lazibere
25.09.2012, 16:11
Gol kaçıran adama hakaret etmeyi bırakın, Olcan olmasa o pozisyonları yapacxak oyuncu yoktu takımda kimse de kusura bakmasın. Bu da Yönetimin kabahati. Adam atamadı ne yapalım yani asalım mı, umut'a yaptığımız gibi sövelim ve gitmesi için kampanya mı başlatalım

lazibere
25.09.2012, 16:13
benim takıldığım şeylerden birisi de ; Volkan Şen'nin Maçtan önce sakatım oynamayacağım demesi. Bir haftadır bütün oyun planları onun üstüne kurulurken bu sakatlık da neyin nesi çıktı son günde. Nedense Volkan bana çok sahtekar gibi gelmeye başladı. Bu şekılde biz nasıl kadro disiplini kuracağız. Adam bir var 5 yok

lazibere
25.09.2012, 16:14
Onur'un kalede olması her zaman bana daha fazla güven veriyor, kımse kusura bakmasın

Ümit Küçük
25.09.2012, 16:16
şimdi sakin sakin yazalım....ben takımı çok beğendim....kolay gol yemiyoruz pozsiyon vermiyoruz....sapara orta sahada colman vari oynadı dün...alan daha basit ve akıllı oynasaydı daha organize olurduk hücumda yasinde engin havası var....soner ve colman gelişi hücum organizasyonlarını pozitif etkiler.....bamba iyi adam böyle beklemiyordum....giray -bamba ikilisi daha sağlam olur....emerson tekniği iyi sol bek hücumuda defansıda biliyor....akşam ki kadroda tek eksiklik alanın yeriydi orada daha efektif oyuncuyla oynamamız lazım alan 12 ci adam olarak hep durmalı ama takımda....ileride içerde oyanan maçlarda colman sapara soner üçlüsü denebilir yedek olarak zokora ile alan ile destekleyebiliriz hatta barış ile....takım iyi yönde ama unutmamak lazım hala forvet ve arkasına ihtiyacımız var....

KemalisTS
25.09.2012, 16:17
Puan kaybettik ama büyük bir özgüven kazandık.Bence bu daha da önemli.

Ümit Küçük
25.09.2012, 16:18
Onur'un kalede olması her zaman bana daha fazla güven veriyor, kımse kusura bakmasın

katılıyorum onur şuanda dünyada ilk 5 içindedir benim için....ilk 5 içinde 2 türk kaleci vardır biri onur diğeri sevmesemde ayı volkan

vuralkara
25.09.2012, 16:19

şu resme bak allah aşkına !!!
bunların adamları adam değil zaten biliyoruz da
kadınları da az değil yani.
maçta da sürekli küfürlü tezahüratları vardı.
geçen seneki maçta da aynısını yaptılar.
kimse kusura bakmasın ama bu lafı hakediyolar yani...

cerasus
25.09.2012, 16:28
katılıyorum onur şuanda dünyada ilk 5 içindedir benim için....ilk 5 içinde 2 türk kaleci vardır biri onur diğeri sevmesemde ayı volkan

Ilk beste 2 tane türk?

Ikisini ilk 20'ye bile almam.

tturkmen
25.09.2012, 16:30
şimdi sakin sakin yazalım....ben takımı çok beğendim....kolay gol yemiyoruz pozsiyon vermiyoruz....sapara orta sahada colman vari oynadı dün...alan daha basit ve akıllı oynasaydı daha organize olurduk hücumda yasinde engin havası var....soner ve colman gelişi hücum organizasyonlarını pozitif etkiler.....bamba iyi adam böyle beklemiyordum....giray -bamba ikilisi daha sağlam olur....emerson tekniği iyi sol bek hücumuda defansıda biliyor....akşam ki kadroda tek eksiklik alanın yeriydi orada daha efektif oyuncuyla oynamamız lazım alan 12 ci adam olarak hep durmalı ama takımda....ileride içerde oyanan maçlarda colman sapara soner üçlüsü denebilir yedek olarak zokora ile alan ile destekleyebiliriz hatta barış ile....takım iyi yönde ama unutmamak lazım hala forvet ve arkasına ihtiyacımız var....

Bir de Halil in akşam ne yaptığını çözemedim. bizim takımın sorunu kapanan takımlara karşı nasıl gol bulacağımız. Defans ve orta sahamız iyi sayılır ancak forvet hattımız berbat ötesi. Yaratıcı oyuncu sıkıntımız var ne yazık ki. Bu takım ligde en çok berabere kalan takım olur. Kolay kolay gol atamayız kolay kolay gol de yemeyiz. Çoğu maçımız akşamki ya da Videoton maçları gibi 0-0 biter ne yazık ki.

Turgay Atalay
25.09.2012, 16:39
Ilk beste 2 tane türk?

İkisinin de diğer kalecilerden hiçbir eksik yanı yok, hatta fazlası var.. Buffon, Casillas ve Cech, onların dışındakiler ahım şahım kaleci değil.

Turgay Atalay
25.09.2012, 16:43

Günah almayın arkadaş ya, resmen niyet okuyorsunuz, bu kadar kolay olmamalı insan karalamak...

cerasus
25.09.2012, 16:44
İkisinin de diğer kalecilerden hiçbir eksik yanı yok, hatta fazlası var.. Buffon, Casillas ve Cech, onların dışındakiler ahım şahım kaleci değil.

Kusura bakmayin ama Avrupa'da bu cümleyi sarfeden kisiyi bir daha ciddiye almazlar.

Mehmet Fatih Yavuz
25.09.2012, 16:44
Hazır olan oynuyordu hep zaten ama sizin önyargılarda kırılmalar var demek ki. :)

Vallahi katılmıyorum, katılamıyorum.

Dün akşam Halil'in görüntüsünü izledikten sonra, Janko çok daha verimli olurdu gibi geliyor bana.
Yeni de olsa, taze de olsa.
En azından ikinci yarı.

İleride top tutmak, ceza sahasında yüksek top tehlikesi olarak rakibi sürekli tedirgin etmek, son vuruş vs. vs. vs....

Yani Halil'de maalesef yok bunlar. Kızmak, aşağılamak değil. Yok. İyi niyetli uşak ama yok yani ne yapalım.

Şimdi Janko niye kenarda oturdu maç boyu? Sakat ise son dakika sokulmazdı ki sakat değildi.

Şimdi nerede ön yargı var? Bende mi hocada mı?

Ha gelişmesi var. Emerson mesela oynuyor. O kadar alternatifsiz çünkü orası. Ya sağ ayaklı Celutska'yı oynatacak, ya Emerson'u.

Yani, böyle. Hoca inatçı, kusura bakmayın.
Siz de yok deseniz, başkası da yok dese, inatçı.

Karadenizli, garipsememek lazım. Bizden biri.

Alika87
25.09.2012, 16:47
Ilk beste 2 tane türk?

abi sana katiliyorum, o ikisi almanyada ilk 10a giremez.

muratt
25.09.2012, 16:48
Düşünüyorum da, Alanzinho'nun yerinde Jaja, Halil'in yerinde Burak, Olcan'ın yerinde Gökdeniz felan.. Neyse, saçmaladım..

muratt
25.09.2012, 16:51
---------------Onur

------------------JANKO

Avni Aker'deki maçlarda Zokora'sız oynamak yerine, Zokora'yı stoper oynatmak (Barcelona'daki Mascherano gibi) ve oyunu rakip sahaya yıktığımız anlarda orta sahaya kaydırmak, stoper/önlibero karışımı kullanmak bir tek bana mı mantıklı geliyor ?

Ayrıca, Sapara artık ilk 11'in oyuncusu olmuştur bu sezon..

salihismet
25.09.2012, 16:56

Hocam yaptigi hatalara bilmem dikkat ettin mi? Cizgimizden Saparanin cikardigi top anindaki caresizligi bilmem dikkatinizi ceti mi?

ESER
25.09.2012, 16:59

bu fenerli ablalar negro seviyor galiba..

Yaşar
25.09.2012, 17:01
Dün takımın en iyilerinden Halil'İn eleştirlmesi taraftarımızın futbol bilgisinin muazzamlığını gösteriyor.

winner
25.09.2012, 17:04
Takımın her bölgesinde belli bir toparlanma var, sakatlar iyileştikçe oldukça alternatifli bir kadro olacak...

Tek ve belki de en büyük eksik golü atacak oyuncu...

Janko daha fazla kulübede bekletilmemeli, bir an önce takımın içine dahil edilmeli...

tkalkisim
25.09.2012, 17:06
Takım defansı Giray ın gelmesi ile bence sağlama bir hal alacaktır. Burada bir sıkıntı yok da...Gol sıkıntısından bahsediliyor, farkedildiyse dün forvetsiz oynadık desek daha doğru olur.Sanıyorsam beraberlik amacı ile sahaya çıkılmış gibiydi.Ama yinede ilk yarısı olmasa bile ikinci yarıda keyif aldığımı söyleyebilirim. En can alıcı nokta bence Olcan değil Henrique nin pozisyonudur bence!!!

Dip Not: Alex in 8300 m koştuğu ve son 15 dk Fenerbahçenin ortasahasının çöktüğü düşünülürse Aykut üzerinde Alex için baskı yapılması daha onlara çok puan kaybettirir. Bu da onların problemi olarak devam eder durur heralde.

Mehmet Fatih Yavuz
25.09.2012, 17:11
Dün takımın en iyilerinden Halil'İn eleştirlmesi taraftarımızın futbol bilgisinin muazzamlığını gösteriyor.

Bir santrafordan bekledikleriniz dün Halil'in yaptıkları ise futbol bilgisi konusunda tartışmaya girmeye gerek yok.

Duvar olmak, hava topu indirmek, ceza sahası içinde pozisyon almak, ceza sahasını karıştırmak, stoperleri üzerine çekmek, gol pozisyonuna girmek(atmak demedim, atmak için pozisyona girmek gerekir) vs. vs. vs..

Neyse..

Yukarıdaki yazdıklarımın neredeyse hiçbirini yapmamış bir oyuncu santrafor mevkiinde oynamış, takımın da en iyilerinden idi demek...

Allah yardımcınız olsun.

lazibere
25.09.2012, 17:12
Hocam yaptigi hatalara bilmem dikkat ettin mi? Cizgimizden Saparanin cikardigi top anindaki caresizligi bilmem dikkatinizi ceti mi?

Evet kesinlikle hatalı idi, Kornerdekı hatası çok önemli bir hata , lakin onun uzun süredir üst düzey maçlarda forma giymediğini düşünmemiz gerekiyor. Birde en çok dikkat eçekn hatası, topu oyunu sokmaktakı absürtlükleriydi lakın bunlar oynadıkça düzelecek basit şeyler. Ben onun kalede defansa daha fazla yardımcı olduğunu düşünütyorum, özellikle uzaktan çekilen şutlarda daha efektif hareketleri var. Tolga'nın yediği o kadar absürt goller var ki şimdi sayarsam bitiremem, Şampiyon olduğumuz sezon bizi havaya sokan oyunculardan birisiydi onur

Togrul
25.09.2012, 17:14
Bu arada Onur videoton maçlarıda dahil 4 maçta forma giydi.
Yediği gol sayısı =0

Erbay
25.09.2012, 17:14
Halil'in forvet oynaması taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışmaktan başka bir şey değil.

lazibere
25.09.2012, 17:16
Bir santrafordan bekledikleriniz dün Halil'in yaptıkları ise futbol bilgisi konusunda tartışmaya girmeye gerek yok.

Duvar olmak, hava topu indirmek, ceza sahası içinde pozisyon almak, ceza sahasını karıştırmak, stoperleri üzerine çekmek, gol pozisyonuna girmek(atmak demedim, atmak için pozisyona girmek gerekir) vs. vs. vs..

Neyse..

Yukarıdaki yazdıklarımın neredeyse hiçbirini yapmamış bir oyuncu santrafor mevkiinde oynamış, takımın da en iyilerinden idi demek...

Allah yardımcınız olsun.

Halil, Dun en iyi oyuncularımızdandı, Bugunu görmek için oncelikle objektif olmak lazım.

Onun görevi, topu ilerde tutmaktı, Dolayısıyla atılan bütün topları kontrol etti, Sırtı dönük top stopları şahaneydi, Paslarda da genellikle başarılıydı. İlla gol atmasını istiyordunuz tıpkı Umut'un her maç 5 tane atmasını beklediğiniz gibi ama Halil'un oyunda kı etkinliğini görmek için once maçı baştan bir kere daha izleyeceksın.

Gol yollarında o kadar tek kalmış bir oyuncudan daha fazla ne beklediğinizi çok merak ediyorum. Bu konu uzun konu tartışmayalım, Yanbi sistemle alakalı.. Bu maçta onun görevi farklıydı, En azından şöyle değerlendir, '' Halıl ilk defa ilerde tek forvet oynadı '' neden Henri değildi?

lazibere
25.09.2012, 17:18
Halil'in forvet oynaması taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışmaktan başka bir şey değil.

Bu maç için mi??

bu maç içinse yanılıyorsun, onun mücadele azmi ve iştahı başka hiç bir oyuncuda yok takımda. Ama Janko diye bir oyuncu aldık değil mi? oynayacaktır. Bence de Halil, Forvet değil, ben olsam onu Hamit gibi sağ bek veya sağ iç oynatırım

Mehmet Fatih Yavuz
25.09.2012, 17:18
Halil, Dun en iyi oyuncularımızdandı, Bugunu görmek için oncelikle objektif olmak lazım.

Onun görevi, topu ilerde tutmaktı, Dolayısıyla atılan bütün topları kontrol etti, Sırtı dönük top stopları şahaneydi, Paslarda da genellikle başarılıydı. İlla gol atmasını istiyordunuz tıpkı Umut'un her maç 5 tane atmasını beklediğiniz gibi ama Halil'un oyunda kı etkinliğini görmek için once maçı baştan bir kere daha izleyeceksın.

Gol yollarında o kadar tek kalmış bir oyuncudan daha fazla ne beklediğinizi çok merak ediyorum. Bu konu uzun konu tartışmayalım, Yanbi sistemle alakalı.. Bu maçta onun görevi farklıydı, En azından şöyle değerlendir, '' Halıl ilk defa ilerde tek forvet oynadı '' neden Henri değildi?

İyi de bahsettiğimiz de odur. Halil ile oynayacaksan mecbur zaten orada olması gerekenin dışında bir oyun oynayacaksın.
Halil kötü oynadı demiyoruz ki! Halil santrafor değil, orada olması gerekenleri ya-pa-maz.

Yani siz istediğiniz kadar iyiydi deyin bana. Orada bana santrafor lazım, Halil'e özel görev atfedip, işte o verileni iyi yaptı demek, orada olması gerekenlerin olmadığı gerçeğini değiştirmez.

Erbay
25.09.2012, 17:21
Bu maç için mi??

bu maç içinse yanılıyorsun, onun mücadele azmi ve iştahı başka hiç bir oyuncuda yok takımda. Ama Janko diye bir oyuncu aldık değil mi? oynayacaktır. Bence de Halil, Forvet değil, ben olsam onu Hamit gibi sağ bek veya sağ iç oynatırım

Her maç için. Hele kanat hiç oynayamaz; çok düz. Her oyuncu koşmadığı için "koşan" Halil oynar ama bu takımda oraya katılırım. Bu sistem de bizi yukarıya taşımaz.

lazibere
25.09.2012, 17:23
İyi de bahsettiğimiz de odur. Halil ile oynayacaksan mecbur zaten orada olması gerekenin dışında bir oyun oynayacaksın.
Halil kötü oynadı demiyoruz ki! Halil santrafor değil, orada olması gerekenleri ya-pa-maz.

Yani siz istediğiniz kadar iyiydi deyin bana. Orada bana santrafor lazım, Halil'e özel görev atfedip, işte o verileni iyi yaptı demek, orada olması gerekenlerin olmadığı gerçeğini değiştirmez.

Janko denen birini aldık değil mi? Bende merak ediyorum.Göreceğiz.

Mehmet Fatih Yavuz
25.09.2012, 17:25
Janko denen birini aldık değil mi? Bende merak ediyorum.Göreceğiz.

İnşaallah.
Ortak temennimiz....

oguzhanssan
25.09.2012, 17:36
herkesten bambaya ettiğim laflar için özür
adam dün resmen sow u bi öpmediği kaldı

asilhamsi
25.09.2012, 17:52
janko en onde ve halil hemen onun arkasında 2.forvet oynadıgında bu takımda cok sey degisecektir.

Ben 3 lu ortasaha ile oynamamız gerektini dusunmuyorum artık.

zokora-sapara,zokora-soner,soner-colman gibi alternatiflerle rahatlıkla 2 li ortasaha oynayabiliriz.

yasin sag acıkta defansif katkı anlamında asla eksik kalmaz.

Olcan icin aynı seyleri soylemek cok guc.

Alanzinhonun kulagı cekilerek sol acıkta ısrar edilirse stoch tarzı katkı saglayabilir.

---------------onur------------------
zeki------giray--------bamba------emerson

yasin-----zokora-------sapara-----alanzinho
------janko-------halil---------------------

enazından kupa maclarında denenmeli.

canna52
25.09.2012, 17:53
dün kötünün iyisiydik.

temposuz bir maçtı. hadi fener yorgun onu anlarım ama ya biz..

pozisyon kısırlığımız devam ediyor. ilerde çoğalma konusunda sıkıntı büyük.

maçın sonlarına doğru ortasahaların oyundan düşmesi sonucu girdiğimiz pozisyonlar gözümüzü boyamamalı.

Turgay Atalay
25.09.2012, 18:04
abi sana katiliyorum, o ikisi almanyada ilk 10a giremez.

Neuer dışında kaleci görmüyorum ben sizin ülkenizde...

Turgay Atalay
25.09.2012, 18:08
Kusura bakmayin ama Avrupa'da bu cümleyi sarfeden kisiyi bir daha ciddiye almazlar.

Bizim onları ve sizi ciddiye aldığımız kadar yani...İster beğenin ister beğenmeyin Volkan da, Onur da çok iyi kaleciler ve çok daha iyi yerleri hak ediyorlar. Sırf bizim ligimizde oynuyorlar diye küçümsüyorsunuz.

zarge
25.09.2012, 18:11
ben anlamadım mesela biraz önce serdar baliyi canlı yayında izledim, ts çok müthiş oynuyor vs diyor dünkü maç için
ben izledim öyle bir futbol görmedim, burada bazı arkadaşlar iyi bazıları kötü bir tablo çiziyor ?

Fanatik34
25.09.2012, 18:15
Yanilmiyorsam, takimda daha cok yeni ve muhtemel Sikebahce´yi tanimayan Oyuncumuz Emerson´un yorumu:
"Evinde 45 mactir yenilmeyen bir takima karsi oynadik..." Sen bu piskoloji ile maca cikarsan, kazanacagin maci ancak berabere bitirirsin!

Dipnot: Maci seyretmedim, gerek bile yoktu..Ligin ilkyarisi 30 puan toplarsak büyük basari. Ikinci yarisi 60-65 gibi yine büyük basari olur ve lig ikinciligini getirebilir. Sonrasi mi? Ayni Tas, ayni Hamam!!!

zarge
25.09.2012, 18:16
tvarsivi.com/player.php?y=16&z=2012-09-25 15:39:00

serdar bali'nin biraz önce skyturk'teki maç ile ilgili yorumları

Alika87
25.09.2012, 18:19

sana bir kac isim sayayim: Neuer, Zieler, Ter Stegen, Leno, Ulreich, Wiese, Adler...bunlari arastir bi, almanya kadar kaleci kalitesi yüksek olan bir ülke yok.

yavuzbaha
25.09.2012, 18:19
"Beyinsiz adam" lafı beni hep güldürmüştür...hep merak ederim kimdir bu beyinsizler...dün "olcan ın aslında fb li olduğu için bilerek gol atmadı" diyenleri dinleyince okuyunca cevabımı buldum...hakkaten bir insan ancak bu kadar beyinsiz olabilirmiş anladım

cerasus
25.09.2012, 18:25

Bizim onları ve sizi ciddiye aldığımız kadar yani...İster beğenin ister beğenmeyin Volkan da, Onur da çok iyi kaleciler ve çok daha iyi yerleri hak ediyorlar. Sırf bizim ligimizde oynuyorlar diye küçümsüyorsunuz.

"Sizin ülkenizde" ve "ve sizi" derken neyi kastettiniz?

Dev aynasinda kendini görmek diye buna diyorlar herhalde.

Ciddiye almiyorsunuz yani? Dogru. Onlar kim, bizimkiler kim.

Koskoca almanya liginde bir Neuer daha iyimis.

Turgay Atalay
25.09.2012, 18:54
"Sizin ülkenizde" ve "ve sizi" derken neyi kastettiniz?

Dev aynasinda kendini görmek diye buna diyorlar herhalde.

Ciddiye almiyorsunuz yani? Dogru. Onlar kim, bizimkiler kim.

Koskoca almanya liginde bir Neuer daha iyimis.

Dev aynasında gören sizlersiniz, bizim futbolcularımızı küçümseyerek... Kastımda şudur, siz veya Avrupadaki arkadaşlarınız bizi ne kadar kale alıyorsanız, biz de sizin düşüncelerinizi o kadar kale alıyoruz. Onura ve Volkana laf atan ben miyim? Arkadaşın biri alman kalecileri saymış, hiçbiri Volkanın ve Onurun tırnağı etmez.Volkanı da savunduruyorsunuz bana akşam akşam.

Turgay Atalay
25.09.2012, 18:56
sana bir kac isim sayayim: Neuer, Zieler, Ter Stegen, Leno, Ulreich, Wiese, Adler...bunlari arastir bi, almanya kadar kaleci kalitesi yüksek olan bir ülke yok.

Yıllarca Kahn ve Lehman dışında doğru düzgün kaleci çıkaramayan almanya mı...Bu saydıklarının hiçbiri volkan ve Onurun tırnağı etmez.

Alika87
25.09.2012, 18:59
Yıllarca Kahn ve Lehman dışında doğru düzgün kaleci çıkaramayan almanya mı...Bu saydıklarının hiçbiri volkan ve Onurun tırnağı etmez.

büyük ihtimalle bu isimleri ilk defa benden duyuyorsunuz, neyse önemli degil, sizinle futbol tartisilmaz, iyi aksamlar.

Turgay Atalay
25.09.2012, 19:01
büyük ihtimalle bu isimleri ilk defa benden duyuyorsunuz, neyse önemli degil, sizinle futbol tartisilmaz, iyi aksamlar.

Hepsini biliyorum ben merak etme, sıkışınca tartışılmaz olur zaten.Keyfin bilir.

Ogün'

neuer dışında onurdan daha yetenekli bir kaleci yok bunların arasında.Bunu bütün objektifliğimle söylüyorum.Onur şuan Avrupanın iyi liglerinin sıradan kulüplerinden birinde oynasa 1 sene içinde büyük takımlardan birine transfer olur.

Cafer Bulur

Almanya cok iyi kaleciler cikaran bir ülkedir,kaleciyi gectim almanlarin futbol kalitesi her zaman belli bir standartta olmustur.

Alika 87 in bahsettigi kaleciler de cok iyi,bu demek degildir ki onur kötü.

Ayrica ben ve digerleri almanlari övmeye cok merakli degiliz ama yigidi öldürsende hakkini vermelisin.

cerasus
25.09.2012, 19:03
Dev aynasında gören sizlersiniz, bizim futbolcularımızı küçümseyerek... Kastımda şudur, siz veya Avrupadaki arkadaşlarınız bizi ne kadar kale alıyorsanız, biz de sizin düşüncelerinizi o kadar kale alıyoruz. Onura ve Volkana laf atan ben miyim? Arkadaşın biri alman kalecileri saymış, hiçbiri Volkanın ve Onurun tırnağı etmez.Volkanı da savunduruyorsunuz bana akşam akşam.

Tamam haklisiniz. Ikiside dünyada ilk 5 kaleciler arasindadir. Listenizde Cech, Casillas ve Buffon var ama Neuer bizimkilerin arkasindan geliyor. Zaten yarin Casillas futbolu biraksin, Real Madrid Münih'ten önce ya bizim yada sikebahcenin kapisina vuracakmis. Volkanin yasli oldugunu düsünürsek, muhtemelen yakinda Onuru kaybedecegiz.

yorumsuz6117
25.09.2012, 19:07
Fb yorgunluktan değil , Trabzonspor karşı diş geçiremediği için oynayamadı .
Bunu ilk yarı ve ikinci yarının ilk 30 dakikalık bölümlerine bakarak görürsünüz .

Gol yollarındaki sıkıntı aynen sürüyor . Bu problemi aşmadan takımımızın aslında savunma alanında ne kadar iyi bir durumda olduğu yeterince görünmeyecek .

:alkış::alkış:

Turgay Atalay
25.09.2012, 19:09
Almanya cok iyi kaleciler cikaran bir ülkedir,kaleciyi gectim almanlarin futbol kalitesi her zaman belli bir standartta olmustur.

Alika 87 in bahsettigi kaleciler de cok iyi,bu demek degildir ki onur kötü.

Ayrica ben ve digerleri almanlari övmeye cok merakli degiliz ama yigidi öldürsende hakkini vermelisin.

Ben hakkını yemiyorum, Neueri çıkar, diğerleri Volkan ve Onurdan daha kaliteli değil, ligimiz kötü diye, kalecilerimizi de kötülemeyelim.

cerasus
25.09.2012, 19:13
neuer dışında onurdan daha yetenekli bir kaleci yok bunların arasında.Bunu bütün objektifliğimle söylüyorum.Onur şuan Avrupanın iyi liglerinin sıradan kulüplerinden birinde oynasa 1 sene içinde büyük takımlardan birine transfer olur.

Objektifliginize hayran kaldim.

Dünyada ilk beste iki Ispanyol degil, iki Alman degil, iki Italyan degil, hayir, iki Türk var.

Ben objektif kalamiyorum maalesef. Malum Alamanciyiz. Türk sayilmam. Almanlari göge cikarinca fazladan maas veriyorlar bize.

Bizim yedek kalecimiz Almanya'da Neuerin arkasinda. Ilginc.

Tolga
25.09.2012, 19:14
Bu kaleci konusunda iki tarafında haklı olduğu konular yok değil.Almanlar gerçekten mükemmel altyapı sistemi veriyorlar, ancak bazı futbol sistemlerini elinde bulundurduklarından bazı oyuncular göze abartı gelmiyor.Yani futbolcu o hissi izleyicide uyandırmıyor.Tamamen ligin oyun yapısıyla alakalı.

Basit bir örnek ; Geçenlerde can sıkıntısından transfermarkt'ta oyunculara bakayım dedim 20 yaşında 10 milyonluk kaleci gördüm :) Enteresan buldum açıkçası.Yanlış hatırlamıyorsam Gladbach'ta oynuyor.

Bizim Onur 1.5 sezon boyunca sadece 10 Milyonluk değer çıkışı yaptı fakat Türkiye Ligi ve Almanya Ligi kıyaslamasından kaybetti.Adım gibi eminim Onur bu çıkışı Almanya'da yapsaydı durum çok farklı olacaktı.Derseniz ki Onur'u abartma, kaleye geçtikten sonraki ve sakatlandığı dönem arasında bir kaleci hiç mi hata yapmaz cevabını rahatça kanıt olarak verebilirim.

edit : Duymadım diyemeyeceğim Alman kalecileri yazmayı unuttum :) Mesela Trapp FM'den :) , çok lafını duydum birde Zieler var, diğerlerini izlemişliğim vardır ancak aklımda kalmamıştır.İyi kaleci olarak bu iki arkadaşın 2-3 maçını izlemişliğim vardır.Onur'dan iyidir kötüdür tartışmaya açık.Ancak iyi eğitilmiş oyuncular.

Yine Edit :) Wiese, sakatlık sıkıntısı olmasaydı Werder Bremen'deyken Cech'ten sonra favorimdi hep :)

Turgay Atalay
25.09.2012, 19:14
Tamam haklisiniz. Ikiside dünyada ilk 5 kaleciler arasindadir. Listenizde Cech, Casillas ve Buffon var ama Neuer bizimkilerin arkasindan geliyor. Zaten yarin Casillas futbolu biraksin, Real Madrid Münih'ten önce ya bizim yada sikebahcenin kapisina vuracakmis. Volkanin yasli oldugunu düsünürsek, muhtemelen yakinda Onuru kaybedecegiz.

İsteğin kadar küçümse, Volkan ve Onur çok iyi kalecilerdir, benim için ilk 5 olmasa da listede her zaman yer alacak isimlerdir. Neuer'e lafım yok konuyu çarpıtma.

cerasus
25.09.2012, 19:18
İsteğin kadar küçümse, Volkan ve Onur çok iyi kalecilerdir, benim için ilk 5 olmasa da listede her zaman yer alacak isimlerdir. Neuer'e lafım yok konuyu çarpıtma.

Konuyu carpitmiyorum. Matematigim iyidir.

Listenizde (siralama vermediniz, belki Onur listenizde 1., 2. veya 3. siradadir) Onur, Volkan, Cech, Buffon ve Casillas var.

Dogal olarak Neuer ilk beste yeralamiyor. Matematik izin vermiyor maalesef. Buffonu cikarirsaniz olur ama.

Erbay
25.09.2012, 19:24
Alanları kullanmıyor oyuncular. Bunun için koşu yapmaları gerekiyor, yapmıyorlar. Oyun sıkışıyor sonra, yavaş oynuyoruz dolayısıyla.

Turgay Atalay
25.09.2012, 19:24
Konuyu carpitmiyorum. Matematigim iyidir.

Listenizde (siralama vermediniz, belki Onur listenizde 1., 2. veya 3. siradadir) Onur, Volkan, Cech, Buffon ve Casillas var.

Dogal olarak Neuer ilk beste yeralamiyor. Matematik izin vermiyor maalesef. Buffonu cikarirsaniz olur ama.

İlk 20 ye almayışınızdır benim bunları yazmamın nedeni, ilk 5 değil, öncelikle bunu ayrıştıralım. Arkadaşım benim için bu iki adam da iyi kalecidir, sadece daha düşük seviyede bir lige kurban gitmektedirler. Nasıl Arda gitti, şimdi İspanyada liste başı oldu, bu ikisi de büyük bir lige gitse, bir sezon için de adlarından sıkça bahsettirip, transfer listesinin gözdesi olurlar. Neyse sidik yarıştırmayalım daha fazla, senin düşüncen sana, benim düşüncem bana.

Tolga
25.09.2012, 19:26
O değil de nolcak bu fenerin hâli :)

Buffon'u oldum olası beğenmemişimdir . . .

Ogün'
25.09.2012, 19:29
Objektifliginize hayran kaldim.

Dünyada ilk beste iki Ispanyol degil, iki Alman degil, iki Italyan degil, hayir, iki Türk var.

Ben objektif kalamiyorum maalesef. Malum Alamanciyiz. Türk sayilmam. Almanlari göge cikarinca fazladan maas veriyorlar bize.

Bizim yedek kalecimiz Almanya'da Neuerin arkasinda. Ilginc.

ben onur ilk beşe girer demiyorum.o arkadaşın saydığı kalecilerden neuer dışında onurdan iyi kaleci yok diyorum sadece.Sizin bu saldırganlığınızı da anlamıyorum.Turgay Atalay'a kızdıysanız ona atar yapın bana değil.

yorumsuz6117
25.09.2012, 19:29
Halil'in yerine Burak olsaydı en az 3 fark olurdu.

cerasus
25.09.2012, 19:34
ben onur ilk beşe girer demiyorum.o arkadaşın saydığı kalecilerden neuer dışında onurdan iyi kaleci yok diyorum sadece.Sizin bu saldırganlığınızı da anlamıyorum.Turgay Atalay'a kızdıysanız ona atar yapın bana değil.

Sizi kirdiysam özür dilerim.

asilhamsi
25.09.2012, 19:51
"Beyinsiz adam" lafı beni hep güldürmüştür...hep merak ederim kimdir bu beyinsizler...dün "olcan ın aslında fb li olduğu için bilerek gol atmadı" diyenleri dinleyince okuyunca cevabımı buldum...hakkaten bir insan ancak bu kadar beyinsiz olabilirmiş anladım

Sanırım bir cevap hakkı dogdu.Ben ve benim gibi arkadaslar Olcan ın mac sattıgını falan soylemedik.Soyledigimiz Olcan ın formsuz olması yanında inanılmaz isteksiz goruntu cizmesiydi sadece.Diger kanatta izledigim Yasin bir dakika dahi nefes almadan kosarken Olcan neredeyse her pozisyonda eli belinde seyretti.Onun bu duragan oyunu yuzunden emerson cok fazla zor durumda kaldı.Gecen sezon da bu takımda olan yeni takımda takımın tecrubelilerinden olan Olcan ın Fener ile aramızdaki husumeti bilerek cok daha hırslı ve istekli oynamasını beklemek herhalde en dogal hakkımız olsa gerek.

Nasıl Olcan ı elestirirken kantarın topuzu kactıysa(macın gerginligini ve bilmem kacyıldır yenemedigimiz ezikleri yenmeye bu kadar yaklasmısken bir tek oyuncunun bu denli becereksiz olmasının taraftar psikolojisi uzerindeki etkileri,ayrıca takımdaki neredeyse her oyuncuda mevcut olan İstanbul sevdası ve bu sevdanın etkilerinin yakınen bilinmesi gibi faktorlerde bu yourmlarda etkili olmustur.) sizde bu cumleyi kurarken aynı oranda kantarın topuzunu kacırmıssınız.

cemka
25.09.2012, 19:55
hayırdır..
1 haftada ne değiştide 3 fark atacak hale geldi takım...
sen ve senin gibi peşin hükümlü taraftarlarımız geçen hafta bu takım 3-4 yer döner dememişmiydiniz...
Ama şimdide çıkar; Ya biz iyi değildik şikebahçe çok kötüydü der işin içinden çıkarsınız...
Komşunun tavuğu eldeki kazdan hep iyidir nedense...
Allah'tan takımda oynayan oyuncular sizler gibi düşünmüyorlar...
Yoksa vay gelmiş bizim halimize....

Halil'in yerine Burak olsaydı en az 3 fark olurdu.

Yaşar
25.09.2012, 20:54
Halil neden kötü oynadı?
Birisi bana açıklasın, kafayı yiyeceğim ya...
Yıllarca aynısı Umut'a yapıldı şimdi ağzımızdan sular akarak izliyoruz adamı Galatasaray'da.
halil'i suçlayacağınıza onu tek forvet oynamaka zorunda bırakanları suçlayın..

Ilelioglu
25.09.2012, 21:42
Benim bu mac icin ideal ilk on birim söyle...

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/529969_Trabzonspor.jpg

- 1) Özellikle macin basinda, ikinci yarinin basinda ve macin son 10 dakikasinda iyi pres yapmak lazim. Bu dakikalar fenerin etkili oldugu dakikalar. Bunun disinda da pres yapabilirsek tadindan yenmez. Ayrica takim halinde savunma yapmayada özen gösterilmeli. Top kaybinda ileri elemanlarin geri dönüp yardimci olmalari sart.

- 2) Bir diger nokta ise duran toplar. Mümkün oldugunca ceza sahasindan uzak yerlerde faul yapilmali. Duran toplari cok iyi kullanan bir takim, özelliklede kiliti acmak icin bu yola basvuruyorlar. Yani duran toplarda adam paylasimina dikkat edilmeli. Sonradan giren oyunculara dikkat edilmeli. Arti sonradan oyuna alacagimiz oyunculari uyarmak lazim.

- 3) Hizli oynamak bir diger sart. Hizli ve tek pas, yani verkaclara önem verilmeli. Ortada Alan, Sapara ve Halil üclüsünün en cok ihtiyac duyacagi seylerden biri. Özellikle macin baslarinda Alan'in tek pas oynamasi sart, cok top kaybi yapan bir isim zira. Top kayiplari rakibin gereksiz baskisi anlamina gelir.

- 4) Serkan-Halil ikilisinin sag tarafi iyi ekarde edeceklerini düsünüyorum, ayni özeni Olcan'da gösterirse Emerson ile birlikte sol tarafta iyi bir ikili olusturular. Böylece iki kanatinda kontrolünü saglamis oluruz. Tabi Serkan'in form durumuda önemli, yoksa Celu ve Zeki alternatifleri var.

- 5) Bamba ile Mustafa'nin karsisinda etkili isimler olacak. Calim konusuna dikkat etmeliler. Özellikle ceza sahasi icinde yapacaklari müdahalelere dikkat etmeliler, Hakem penalti noktasina gitmekte tereddüt etmez cünkü.

- 6) Ileriye top sisirmek rakibin baskisini arttirir. Mustafa bu konuda kesinlikle uyarilmali. Yerden oynamali, Fener'in baskisina ragmen bu yol tercih edilmeli, arkasi dönük topu alacak isimler tek pas ile baskiyi kirabilirler. Top saklama isi ise ileride olmali, yani Halil'e birakilmali, orta sahada kaptiracagimiz toplar tehlikle arz eder. Bu nedenle orta sahada top tutmak son derece yanlis olur.

- 7) Son olarak; Hakeme gelince, herzamanki gibi maci yönetcek. Önemli olan Futbolcularin pozisyonlara itiraz etmemeleri ve hemen yerlerini almalari. Hem itiraz fayda getirmiyor, hemde kart meselesi var. Pozisyonlar zaten mactan sonra tartisiliyor. Kulüp olarak yanli Yönetimde gerekli tepki verilir. Sadece maca konsantre.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz. :)

..

Macin analizini yapmak gerekirse...

Senol Hoca ile ilk 11 konusunda hemfikirdik. Sadece sakatliktan yeni cikan Serkan'in yerine Celustka'yi tercih etmis, dogru bir tercih oldu zaten, Celu cok iyi bir mac cikardi. Belki dizilisde farklilik olabilir, Zokora-Sapara ikilisi daha cok ön libero gibi oynadilar. Ki Sapara'nin önde oynamasi gerekiyor, kaleye yakin oldugu zaman cok etkili bir isim.

Kritelere bakacak olursak, ilk kriteri %90 yerine getirdik diyebilirim.

Ikinci kriteride ayni sekilde yerine getirdik, zira ceza sahasi disinda pek faul yapmadik ve kornerlerde özellikle ön diregi cok iyi kapattik, buna ragmen Sapara'nin Bekir'in kafa vurusunda cikardigi bir top var. Sapara olmasa yine bir duran topu ile geriye düsmüs olacaktik. Savunmanin hatasi kadar Onur'un yanlis durusuda cabasi.

Ücüncü kriteride yerine getirdik sayilir. Cikislarda hizli pas yaptik, zaman zaman tek pas ile ciktik. Aklima takilan tek pozisyon Zokora'nin yapmis oldugu gereksiz top kaybi ve devaminda Alex'in direkten dönen topu.

Dördüncü kriteride yerine getirdik. Serkan'in yerine Celu oynadi ama pek birsey farketmedi. Kanatlarin kontrolleri bizdeydi. Burada hatirladigim tek pozisyon Emerson'un kanatinda Meireles'in iki kisiyi gecip iceri kat edisi. Ortaya cikarsa bizim adimiza cok tehlikeli olabilirdi.

Besinci kriteride yerine getirdik gibi, ama yine burada Bamba'nin ceza sahasi icinde Sow'a yapmis oldugu müdahale cok kritikti, Aydinus'un beyaz noktaya gitmemesi büyük bir sansti bizim adimiza.

Altinci kriteri kismen yerine getirdik. Macin genelinde yerden oynadik, ama top saklama konusunda pek basarili degildik ki, bunu baskiyi yedigimiz anlarda kirma adina zaman zaman yapabilirdik. Halil'in yerine ileride hep Olcan'i topla bulusturduk. Orta sahada top kaybi yok denecek kadar az.

Son kriteri aynen yerine getirdik. Hakem ile kimse tartismaya girmedi.

Sonuc olarak dört dörtlüge yakin oynadik. Yanliz özellikle ileride baski kurma konusunda yetersizdik. Herseye ragmen akilli oynadik, 2 kez direge takildik, bircok net pozisyondan yararlanamadik.

..

Murat Keçeci
25.09.2012, 21:50
Haddimizi bilerek temponun yükselmesine izin vermeden akıllı bir oyun oynayarak maça önce ortak olduk maçın sonlarına doğruda maçı koparıp gelme şansını yakaladık ama kullanamadık.

Hem savunma dörtlümüz bireysel olarak hatasız oynadı hemde diğer oyuncularımız takım savunmasına iyi katkı verdi.Oyun içinde yardımlaşmada ve oyun alanını daraltmada başarılıydık ama top bize geçip rakibi dengesiz yakaladığımız anlarda son hareketlerde daha hızlı düşünüp uygulamalıydık ve son vuruşlardada daha iyi işler yapmalıydı.

Bamba özgüveni yüksek futboluyla göz doldurdu.Orta sahada Sapara elinden geleni yaptı onun gibi düşünüp ondan daha hızlı oynayan bir oyuncumuz olursa o mevkide kapanan takımları daha kolay çözebiliriz.Olcanın son vuruşları kendisine yakışmasa da temposunda bir artış olduğu gözlendi ayrıca sonradan oyuna giren barışın da form grafiğinde yükselme var.

Sonuç olarak her maçı kendi içinde değerlendirmemiz lazım bu maçta mesela tempomuzun düşük olması bizim için avantajdı ama mersin maçında bu dezavantaj olur ayaklarımızı yere sağlam basmalıyız 4-5 maçlık bir galibiyet serisi yaparak düzlüğe çıkmalıyız.

Futbolcularımız bu maçtakı mücadelesi ile bir alkışı haketti darısı diğer maçlara

güneyli
25.09.2012, 22:03
Hırsızlar bizden,biz hırsızlardan korktuk..İyi fırsatlar yakaladık.Atamadık.Takımımızın zamana ihtiyacı var.Olcan da bukadar fırsatı yakaladığına kendide inanmadı..Heyecan yaptı.ilkinde zeminde zıplayan en önemli pozisyon kaçınca ,şimdi bana ne yakıştırmalar yaparlar diye düşünmüştür..Olcana yapılacak saldırı sadece bize zarar getirir.Bu takımdan şampiyonluk bekleyip strese girmesin kimse.Bu sene ne kadar olursa o kadar..

Oğuzhan
25.09.2012, 22:21
Bu maçta Emerson ve Serkan'ı beklerde kullanarak onları da orta sahanın önünde oynatmak zorundayız. Rakibin kapanacağı bariz. Acil puana ihtiyaçları var, bir puan almak için defans yapacaklardır.

kaan61
25.09.2012, 22:25
:::::::::::::::: Onur ::::::::::::::::::::::

Zeki :::::: Giray ::::: Bamba ::::: Emerson

:::::::::: Soner ::::::: Colman :::::::::::::

Volkan::::::::: Sapara :::::::::::::Olcan

::::::::::::::::: Janko :::::::::::::::::::::

Sakatlıklar bitse birde bu futbolcular form tutsa önümüzde kimse duramaz. Kapanan takımlara karşı bu takım kilidi açar... Açık oynayana karşıda Soner yedek Zokora reis içeri işlem tamam... Yedekler halil , henrikue , Alanzinho , Yasin , Mustafa , Adrian , Celustka , Serkan ,Barış , Ne geniş kadrıomuz varmış :)

Berke6198
25.09.2012, 22:29
Gerkeli yorumu yapıp bırakmak lazım. Onların seviyesine düşmemek lazım.

Oğuzhan
25.09.2012, 22:32
Artık kolay gol yemiyoruz bu gerçekten güzel. Takım savunması yapmayı iyi öğrendik, rakibe neredeyse doğru dürüst pozisyon vermiyoruz maçlarda.

Bir de önde sistemi oturtabilirsek kimse tutamaz bizi.

lazibere
25.09.2012, 22:33
kalecilerin sıralama tartşmasını mı yapacağız şimdi, Benım babam senın babanı döver misali:) Türk Ligi ne kadar kaliteli ise, Bizim kaleciler de o kadar iyi kaleci, fazlasını söylemeye gerek yok uzatmaya da:)

Yaşar
25.09.2012, 22:35
Artık kolay gol yemiyoruz bu gerçekten güzel. Takım savunması yapmayı iyi öğrendik, rakibe neredeyse doğru dürüst pozisyon vermiyoruz maçlarda.

Öndeki sistem çok basit aslında.
Zor maçlarda dünkü taktik ile, Kapanacak takımlara karşı ise Janko'nun yanında bir forvet daha kullanarak çift forvetli sistemle oynamalıyız.

lazibere
25.09.2012, 22:37

Defansıf anlamda bende çok beğendim takımımızı, Bamba bence bu şekılde oynarsa gayet başarılı olacaktır, lakin onda gördüğüm bir tavrı belirtmek istiyorum. Aşırı derece kendine güven duyuyor ve bu güven ona hata yaptırtır gibime geliyor.

Emerson, Bence çok zeki bir oyuncu tam da istediğimiz gibi. Bu anlamda topa hükmedişi ve doğru zamanlaması ile çok verimli olacaktır. Bu defans yapısını sarsacak ve kriz yaratabilecek tek şey, Celustka'nın da 11 de başlamasıdır. Bu durumda on Liberolar ile beraber 5 yabancı hakkımızı burda harcamış oluyoruz. Bu bizim Hucum varyasyonları üretmemiz de çok büyük bir sıkıntı olacak

Şenol Hoca ne yapacak yapacak, Sağ bek'e Zeki veya Serkan'ı tam adapte edecek ve Celu yedeğe kayacak başka yol yok. Yoksa ne janko nede Henrigue nede başka bir yabancıdan verim alamayacağız

Doğukan Uçan
25.09.2012, 22:44
bugün çarşıda millet olcana sövüyodu :D

Berke6198
25.09.2012, 22:46

Herkes futbolun kitabını yazmış ya ondandır :) Ayaklarına bir top versen kontrol bile edemezler...

Necmettin ALTUNTAŞ
25.09.2012, 22:58

Bizim kadar öküzün altında buzağı arayan taraftar yoktur herhalde.Alemiz vesselam.

Doğukan Uçan
25.09.2012, 22:59
beyler mustafa yumluyu gördünüz mü bıraksalar vuracak kavat volkana :D :D http://www.facebook.com/photo.php?fbid=403277736405503&set=a.196444990422113.47730.152223418177604&type=1&theater

Erdinç Dilek
25.09.2012, 23:04
Olcan a hiç kızmadım 60 lı dakikalarda koşularını görse de ona pas atmaya cesaret edebilseydi bizimkiler daha diri olduğu o dakikalarda gol yapabilirdi.

memmedaga
26.09.2012, 02:19
adrian gume gitti galiba

Yiğit Gayretli
26.09.2012, 02:25

Poşetleri delmeyi unutup, boğulmuş olabilir bu aklı evveller...

Erdal DİLEK
26.09.2012, 02:31

tamam kim olduklarını tahmin edemiyoruz ama o 'negro' ları yediklerini tahmin edebiliyoruz.

Erdal DİLEK
26.09.2012, 02:33
eskiden trabzonspor taraftarı futbolu bilmekle övünürdü, malesef eskide kaldı gibi

Şentürk
26.09.2012, 03:16

Allah belanızı versin,:mad:

Bu fotoğraflar UEFA ya gönderilmeli.

Irkçı pislikler ceza almalı

Onur Akyüz
26.09.2012, 03:27
Babaları o poşetlerden kullansaymış da bunlar doğmasaymış keşke.

POYRAZ
26.09.2012, 05:38
tamam kim olduklarını tahmin edemiyoruz ama o 'negro' ları yediklerini tahmin edebiliyoruz.

Demekki Negro kullaniyorlar.
Bunu belli etmek icin ellerine Negro almalarina gerek yoktuki.

Nadir Bekar
26.09.2012, 05:49
resimdeki iki salak yanımda olsa kesinlikle o posetleri kafalarından cıkartmazdım... bu salaklarda yüz yok ki onu kamufle ediyorlar...

Doğukan Uçan
26.09.2012, 08:15
Kadıköyde heryer negrolu kaşar zaten dikkate almayın türkiyenin her yerinde dövüyoruz bunları unuttunuz mu 2 sene önce istanbulda kovaladık kaçıyolardı :D

since1967_
26.09.2012, 08:25
Sonuna kadar yazdıklarınıza katılıyorum.

Teşekkürler...

Sizlerde sağolun, varolun...

amasya0561
26.09.2012, 09:36
babaları o poşetlerden kullansaymış da bunlar doğmasaymış keşke.

buna bu kadar gÜzel cevap verİlİr valla tebrİkler :) :) :)

artvints
26.09.2012, 10:47
şimdi bu maçın tamamını nerden bulabilirim, mersin maçına kadar bekleyemem.

Paksoy
26.09.2012, 10:48
Fenerbahçe'ye üstün oynayan her takım Akhisar Belediyesi dahil maçı kazanma şansına sahip. Trabzon üzerine gittiği zaman darmadağın oldu Fenerbahçe...
Yani Henrique'nin direkten döndüğü pozisyonu önleyemeyen savunma savunma olmaz.
Üç saniye içinde üç gol kaçırdı Trabzonspor.
Volkan kurtardı, direk kurtardı falan değil. Trabzon kaçırdı üç tane golü resmen... Onlar atılır. Nerede Fener savunması? 2 Olcan gol atamadı ama her pozisyonda darmadağın etti...
Yasin! Perişan etti Hasan Ali Kaldırım'ı ve o Yasin'i oyundan aldı, anlayamadım. Şenol Güneş o Yasin'i nasıl oyundan aldı anlayamadım! Ben ilk defa bu kadar dikkatle izliyorum, müthiş bir adam geliyor Türkiye'ye...
Her topta geçer mi!
Bir baktım 'Sahanın en iyilerinden biri Hasan Ali Kaldırım' diyorlar. Yani helal olsun. Bunlar nasıl maç seyrediyorlar?
Koridor oldu adam.

Hıncal Uluç

Mehmet SELEN
26.09.2012, 15:14
Forumu okuduğum zaman Umut ve Burak olsa bu maçı alacağımızı söyleyenler olduğunu gördüm.Ben Burada Umut ve Burak a çok küfür edenler gördüm.Şimdi ise herkes ah çekiyor.Artık onları unutalım.Şimdiki oyuncularımıza sahip çıkalım ki onlarda Trabzondan kaçmasınlar.Onların arkasından da ah çekilmesin.

~UniCef~
26.09.2012, 15:30
Forumu okuduğum zaman Umut ve Burak olsa bu maçı alacağımızı söyleyenler olduğunu gördüm.Ben Burada Umut ve Burak a çok küfür edenler gördüm.Şimdi ise herkes ah çekiyor.Artık onları unutalım.Şimdiki oyuncularımıza sahip çıkalım ki onlarda Trabzondan kaçmasınlar.Onların arkasından da ah çekilmesin.

Aklima Ersun Yanal döneminde 0-0 kaldigimiz mac geldi.

Yani kopya gibi bir mac idi.

Yaşar
26.09.2012, 16:15
Fb'ye karşı çok kez üstün oynayıp, çoğu kez berabere kaldık, bazen yenildik.
Ama Fb bize karşı üstün oynadığı her maçı kazandı.

Ilelioglu
26.09.2012, 17:43
Macin analizinde belirtmeyi unuttum;

Fener'in hemen hemen her verkacini izledik. Yillardir en büyük zaafiyetlerimizden birisi.
Ayrica Fener'in psikolojik ve fiziksel anlamda yorgun olmasida bizim lehimize bir durumdu. Arada Marsilya maci olmasaydi savunmada daha fazla hata ile oynayabilirdik.

..

h@msi61
26.09.2012, 18:08
Fb'ye karşı çok kez üstün oynayıp, çoğu kez berabere kaldık, bazen yenildik.
Ama Fb bize karşı üstün oynadığı her maçı kazandı.

Gecen sene Avni Aker'de 1-1 biten macta cok daha ustun oynamalarina ve 3 toplarinin direkten donmesine ragmen kazanamamislardi. Futbol bu, oluyor boyle seyler :)

Samet Yildirim
26.09.2012, 19:57
Iyi bir kadroyla iyi yoldayiz...Galibiyeti hakeden taraftik ama olmadi...

Doğukan Uçan
26.09.2012, 20:44
bu fenerli ezikleri dikkate almayın ancak uzaktan laf üretiyolar yoksa her trabzonspor taraftarından dayak yerler mevzuda sıkıntı yok :D

SALDIRAY
26.09.2012, 22:42
Takımımız gerçekten iyi konsantre olmuş ve iyi maç çıkardık. Çok güzel kontra ataklar gerçekleştirdik . Ancak Olcan'ın gününde olmaması bize 2 puana mal oldu. Tebrikler tüm futbolcularımıza.

amasya0561
27.09.2012, 09:45
Resmİ sİtemİzde ve takim otobÜsÜmÜzÜn ÖnÜne 2010-2011 sezonu Şampİyonu yazdigimiz Şb maÇi Öncesİ
bİrde galİp gelseydİk Çok daha Şahane olacakti.

Burçak
27.09.2012, 12:18
Son Şikebahçe maçından bir kare daha.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/267407_449015401803785_462565539_n.jpg