PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 5. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

faysal
24.09.2012, 22:58
Sol Bamba Süpersin birde toure olaydı defansta kuş uçmazdı :)

lazo1967_61
tolgayi degajlari icin elestirenler bi zamet simdide konussunlar.
onur yan toplarda cok ama cok kotu.

Levent Kara
şenol hocam tebrikler. herkes yeniliriz derken, adamları evinde resmen sahaya gömdük, bireysel beceri olsaydı gslibiyeti almıştık. bamba, sapara, yasin, emerson süperdi. ancak bamba DA bamba

Dip.Ing.Mag.
24.09.2012, 22:59
Umut a da aynısını yaptı bu taraftar ve adam kaçarak gitti şimdi herkes ağzı açık onun gollerini izliyor. Kendi oyuncusunu bir kerede silen itin seyine sokup çıkaran bir tartar daha görmedim. Olcan gunünde degildi bir tek yoksa ne olursa olsun kimse o durumda takımını satmaz. Kaldı ki olcan Antep ile çok goller attı Sikecilere karsı. Burak'ta sikecilerde oynadı ama gollerini attı. Tekke bize karsı gol kaçışa bilerekten atmadı helal olsun dersiniz ama olcan kaçırınca hain olur. Bu nasıl bir tezattir. Sokun Atin artik suneski kafalari yeter.

metehan
"biz şike yapacağız, siz efendi efendi oturacaksınız" demek istiyor. şikebahçe = Türkiye ya! Bize susmak düşüyor, büyüklerimiz öyle uygun görmüş.
Alper, dayanamıyor insan ya ! Bu kadar utanmazlık olur mu? Hala diyor ki, Mert'in kurtardığı veya Colman'ın atamadığı penaltı ile şampiyon olmuşlar ! Sen sahadaki emeğine yanıyorsan git derdini Aziz Yıldırım'a anlat ! Demiyor ki : "Ben 17 maçta 16 galibiyet alabilecek bir hoca mıyım?"

Valla Aykut veya başkası ne derse desin, yaşadığımız sürece bu mücadele bitmeyecek !

kudu_61
bu fenerbahceyi yenemeyen takim yerlere goklere sigdirilamiyor..
bu sene bu sikecilerin hic macini izlemesek takim cok iyiydi diyecegiz.cok degil
bir hafta once mersinde beraberligi kopariyordu..uzaktan yedikleri golle
maci verdiler.o macta da pek pozisyona girememislerdi..ikinci yari iyice
oyundan dustuler ona ragmen maci koparamadik..olcan kacirmasa maci alacaktik
diyenler olabilir..ikiside kontra pozisyonu..
8 kisi surekli geride bekledik.adamlarin kornerinde 11 oyuncumuz
ceza sahamizdaydi..
kimse hikaye anlatmasin..bu rezil fenere karsi 3-4 pozisyon bulduk hepsi o..
ortada ne bir oyun var ne de baska birsey..
herkes fener gibi boyle acilmayacak..her macta boyle bos alan bulamayacagiz..
twente-porto gibi takimlarda oynayan janko son iki dakika da oyuna giriyor.
patir patir dokulen olcan 90 dakika sahada kaliyor..
buradaki amac kontra futboluna uygun olmasidir..biraz da hizli adam..
ohh mis iste..iyi oynamis kotu oynamis onemli degil..
yatsin kalksin defanstaki bambaya dua etsin..
cok kritik iki uc top kesti..yoksa fener es kaza gol atip geriye cekilseydi
sittin sene cikaramazdik..
simdi senol gunes'in muritleri butun bunlari gormeyip kadikoyde
feneri elimizden kacirdik diyecek..
ama bu feneri her hafta herkes elinden kaciriyor..
senol gunes kotu aykut kocaman ondan daha kotu bir hoca..
iki kotu hocanin iki kotu takimi berabere kaldi..
kendinizi kandirmayin derim..bu oyun sistemimiz rezil bir sistem..
sistemi bosver hocanin janko takintisi sonuctan daha onemli bence..
zamaninda jajaya teofiloya yaptigini simdi jankoya yapiyor..cok degil
devre arasinda bu adam da gonderilir yada kendisi gider..
muhtemelen kendisi aldirmadigi icin oynatmiyordur..ben bu filmi daha
once gormustum..
bu sene de cincon sampiyon olur..biz-bursa-fb-bjk ilk iki icin kapisir..
bizim takımda videotona 2 maçta gol atamadı ama biliyon dimi

Berk
Arkadaşlar üstte Trabzonspor, altta da şampiyonluk tarihleri yazılı (2010-2011 de dahil) kapak fotoğrafı gibi bir resim vardı onu paylaşabilir misiniz bulamadım şuan?

serdaracıl
Bu maç çıkış maçımız olacak

umitçebi
Takımın defans hattı 10 üzerinden 10 puan, ortasahada Sapara 10 üzerinden 9, Halil de 10 üzerinden 8 alır.
Diğer oyunuculardan Yasin vasat, Olcan, Alanzinho ve Zokora da vasatın altındaydı.
Alanzinho ve zokora vasatın altındamıydı?? Sen hangi maçı izledin?? uyudunda rüyada bi maç mıydı?? alanzinhoda zokorada olcan da gayet güzel oynadı..gökhanı kaçkere gördün bizim yarı sahada yaa bu forumu okuyunca çıldırasım geliyor ya...
Kim ts tarftarı futboldan anlar demişse yalanın alasını söylemiş..

arifberkay
Sapara nın yanında Halil i de tebrik ederim çok ama çok çalıştı

memozcan
24.09.2012, 23:00
* Maç başlamadan eksikleri görünce içten içe fark yemesek diyorduk, Şimdi beraberliği beğenmiyoruz. İki topumuz direkten dönmüş ve iki tane % 100'lük pozisyon kaçırmışız. Lütfen azıcık insaf...

sonuç: 1 puan.. 3 puanın yarısı bile değil..

Levent Kara
Kardeşim bilerek atmadı imaları yapıp saçmalamayın ...ayıptır ya...böle bişeyin olma ihtimali milyonda 1 bile değil...maç eksiğinin dezavantajını yaşadı bugün Olcan..60.dakikada oyundan alınmalıydı...böle kötü bir fb yi her zaman bulamazdık...ama neyse oyun anlayışımız iyiyidi bence
komplo teorisininde bir adabı vardır, saçmalamakta ancak bu kadar olurdu

Murathan
Senol Hocaya bu macta laf ataninda beynine miciyim.
Tesekkurler BUYUK TRABZON!

metehan
Kimse konuşmasa olmaz mı?:)

İlla birşeyleri kaşıyacağız. Tolga da Onur da iyi kaleci, daha neyi tartışıyorsunuz, anlamıyorum !

lazapo61
ben fark yiyecegiz diye heyecandan maci seyretmedim.. keske seyretseydim

tarsus
24.09.2012, 23:01
alanzinho bugün yokları oynadı ahh colman ahhh soner bugün olacaktınız farkı görecektikk

Soner Albayrak
Yemin ediyorum ağlayasım geldi.Çok sinirim bozuldu...
Ben maçı izlediğim cafede sandalyenin bacağını kırdım :)

Gökhan BAYRAK
Yemin ediyorum utanıyorum bazı taraftarlardan.

Bu neyin kafası arkadas?

Yazık harbiden çok yazık yaa...

Levent Kara
24.09.2012, 23:02
Alanzinho ve zokora vasatın altındamıydı?? Sen hangi maçı izledin?? uyudunda rüyada bi maç mıydı?? alanzinhoda zokorada olcan da gayet güzel oynadı..gökhanı kaçkere gördün bizim yarı sahada yaa bu forumu okuyunca çıldırasım geliyor ya...
alan ve zokoraya bende katılıyorum. alan çok pas hatası yaptı yerinde soner olsaydı çok daha etkili olurdu

zafer6161
beyaz tv yi açın

ahmet çakar yine döktürüyor

fileni miileni kalmadı bu işim

şampiyon trabzon diyor :D

Yaşar

Zokora maçın başında gereksiz yere Alex'e tekme atarak sarı kart gördü.
Neden?
Ortasahaların direncinin maçı çözeceği bir ortamda bu kadar gereksiz kart görmeye kimsenin hakkı yok kusura bakmayın?

tturkmen
serkan balcı köken fener ama son yıllarda izlediğim en özverili TRABZONSPORLU
keza burak ta fenerden aldığımız bir futbolcu ama gol kralı oldu
olcan da bu ligin en kaliteli kanat oyuncularından birisi sadece bugün biraz formsuz ve şansızdı o kadar

Fener maçında o pozisyonları atamıyorsa bıraksın gitsin. Mersin maçında 10 tane atmış çok ta tınnn.

uzungöllü
Tesekkurler olcan sayende gitti iki puan
Ayaklarina saglik ne diyeyim

olcan a kızalım yerin dibine sokalım ama özelliği gol atmak olmayan oyuncuyu sahada tutup golcüyü yedekte tutanda kabahati aramak lazım...

lazo1967_61
halil iyi oynamis olcan iyi oynamis maci gormesem inanirdim.
ikiside rezaletti

Tahir61
bak Şenol Hocaya atıp tutanların kalbini kıracam ne istiyorsunuz siz kardeşim maçtan önce fark yeriz diyordunuz rakip berabere kaldığına seviniyor goller kaçırmışsınız maç içinde bir 15 dakika hariç akıllı ne istediğini bilen top oynamışsınız ne istiyorsunuz lan.hanginiz havalimanına takımı karşılamaya geldi hanginizin orijinal forması var şu kötü günde şu kötü kadroyla eleştirmek kolay destek olun kardeşim yıkmadan eleştirin

meseco
24.09.2012, 23:03
Bu macta en buyuk ayip Olcan in. Yani ilk pozisyon top hadi yerden sekti dibine vurdun farkli disari gitti.
2. pozisyonu gol atman icin futbolcu olmana bile gerek yok. Yani karsi karsiya neden calim atmayi denersinki mac ne guzel 1-0 bitecek diyorsun hevesinm bogazinda kaliyor.
Senol hocaya kizdigim nokta sikeciler gelemiyor yari sahana bizde kapaniyoruz. Bence Janko,Baris ve Henrique nin girmesi dogru fakat zamanlama yanlis. Bu oyuncular en gec 75 te girmesi lazimdi. Alanzinho,Halil ve Zokora cikarak degisiklik yapsa orta sahada bu kadar acik vermezdik.
Ama gercekten 2 puan kaybettik. Sikecilerin hatirladigim 2 pozisyonu var gerisi fasa fiso

erol taha
Geçmişte umuta buraka cephe alanlar bakıyorumda olcana sallamakta gecikmemişler.Takıma sahip çıkmalı eleştirmeli ama öldürmemeli. Geçmişte yapılanlardan ders almalı elimizdeki futbolculara özellikle sapara, barış, olcan ve volkana sahip çıkmalıyız. Futbolda atmakta var kaçırmakta önemli olan mücadele, baş kaldırı işte buda bugün bizim takımda vardı. Ben gurur duydum. Eleştirmek kolay olanı gelin takıma sahip çıkalım.

M. Fatih ALEMDAR
Olcana hain diyen bence kendisi haindir. Nekadar kolay boyle insanlari haramak. Yuh diyorum baskada bisey demiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk61

Hasan YAYLI
Virus gibi ortaya biri Olcan bilerek golleri atmadi imasi yapti,forumda kac kisiyi etkisi altina aldi...Az biraz saglik dusunelim arkadaslar,ayiptir,kendi oyuncunu boyle ucuzca harciyosunuz...Bazen hersey mustehak demekki diyesim geliyor...

Yaldız61
he diyip geöiyorum artık burdaki yazılan cohu şeyi gerçkten acayıp saplantılısınz

Hüseyin Başoğlu
24.09.2012, 23:04
yedek kadromuzun bu basarısı sayesinde çok ama çok gurur duydum belki 1 puan aldık ama lige resmen alayınızın ...... dedik hemde yedek kadromuzla ....

olcan a laf edilebilir ama ben etmem olmayınca olmaz bazen şans meselesi birazda canı sağolsun kimlere katlanmadıkki...

janko daha öncede sokulabilirdi ama senol hocaya guvenım tam yeni transfer die oynatmıcak olsa oynatmazdı emersonu...

ama şunu unutmayalım biz taraftarlığımızı yapınca takımımızda zımba gibi oynadı helal olsun takımımla cidden gurur duyuyorum ...

maratbilgin
Kasıtlı oynayacak bir futbolcu bu kadar net pozisyona girmez...Zaten öyle pozisyonların içinde bulunması bile gol aradığının bir göstergesidir. Ayrıca böyle net pozisyonlara girip kaçırıp bütün eleştiri oklarını üzerine alacak kadar salak değil... Zaten Olcan, Antepte de buna benzer çok goller kaçırıyordu... Bu kadar acımasız olmayın... Takım gayet iyi oynuyor... Gol yollarında biraz daha becerikli olduğumuz takdirde bu takım bu sene iyi iş yapar...

ylmzince
sol bamba stoperde tek başına oynamalı

yanındaki adam tamamen gereksiz

mustafa orta saha çıksın

metehan
beyaz tv yi açın

ahmet çakar yine döktürüyor

fileni miileni kalmadı bu işim

şampiyon trabzon diyor :D

Olur mu canım ! Gitsin Aykut'a sorsun, o anlatır kimin şampiyon olduğunu :)

Allah büyük ama, bunların iki yakası bir araya gelmeyecek !

Ahmet Öztürk
Geçen sene ki Bjk maçında Burak'ın hain ilan edilmesi gibidir bu akşam Olcan'ın hain ilan edilmesi. Fark şu; Burak milleti susturacak bir gol atabilmişti, Olcan atamadı. Ne diyelim hayırlı komplolar...

Olcan'da kesinlikle bir art niyet aramıyorum. Formsuzluk, talihsizlik, heyecan vs vs ne derseniz deyin ama asla ihanet içinde değildir. Bana kalırsa Henrique ikinci yarı da Olcan'ın yerine girse ve Yasin'le Henrique yer değiştirse daha farklı olabilirdi herşey. Ama olsun, bu mücadele bana yeter de artar bile.

Allah aşkına birisi bana 87'nci dakika da oyuna forvet almanın mantığını açıklayabilir mi ? Şahsen ben düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum. Zaman geçirmek için alıyorsak adamı oyuna bari forvet değilde orta saha yada ne bileyim defans alalım ki niyetimiz belli olsun.

polatmu
24.09.2012, 23:05
Sapara nın yanında Halil i de tebrik ederim çok ama çok çalıştı

halil ilerde top tutabilen olgun bir oyuncu... henrique de iyiydi delici bir tarzı var zaten keşke daha erken girseydi... bu maçtan zaten ümitliydim ama şu gol atamama sorunu çok can sıkıyor biz 4 gol attık gs 15 bu tablo çok can sıkıyor haftaya mersin kapanıp kotra arayacak janko banko oynamalı... madem bu akşam sabretti şenol hoca mersin de de olacana 90 dk vermeli ya herro ya merro

hasan8861
yazık oldu giden iki puana..takımın eksikleri çok fazla..futbolda gol olmassa olmaz..tamm oyun güzel diyebiliriz..mücadele yerinde ama gol yok,golcü yok mücadelenin oyunun bi önemi yokki..çünkü bi hafta sonra mücadele olmayacak tekrardan niye istikrarsız olduğunu konuşacağız..takımın istikrarı yok.bi kere büyük takımsan gol atacaksın..onceki haftalarda pozisyona giremiyoruz ceza sahasında oyuncu yok diyoduk bu hafta onuda yaptık yine gol atamadık..gelecek haftalarda defans yapan takımlara karşı oynadığımızda tekrar ceza sahasında oyuncu olmayan maçlar izleyeceğiz.sıkıntının çözümü istikrardan başka birşey değil.eğer bunu sağlayabilirsek kolay kolay maç kaybetmeyiz.ama bu kadro yapısıyla bunu ne kadar gerçekleştirebiliriz o soru işareti

memozcan
arkadaşlar kusura bakmayın ama bu maçta iyi değildik kesinlikle.. sadece rakip çok kötü ve aşırı yorgundu.. biz herzamanki oyunumuzu oynadık.. videetona karşı, antepe karşı oynadığımız oyunda tıpkı buydu.. sedece orada rakipler açılmadığı için pozisyona giremedik ve biz açıldığımız için posizyon verdik.. takımımız bu maçta 8 kişi gömüldüğü için yumlu hata yapmadı, geçen yıl fener maçlarında da en iyisi yumluydu.. bizim asıl sıkıntımız sıradan maçlar olacak bu sene ...

Salih Edip
FORUM KURALLARI - B -2

Trabzonsporun herhangi bir futbolcusuna hakaret edemezsiniz. Olcana hain diyen defolsun gitsin ayıptır be. Ben de sinirden yere attım kendimi camı çerçeveyi indiriyodum o pozisyonlarda ama bu imalar ahlaksızca...

umitçebi
bu fenerbahceyi yenemeyen takim yerlere goklere sigdirilamiyor..
bu sene bu sikecilerin hic macini izlemesek takim cok iyiydi diyecegiz.cok degil
bir hafta once mersinde beraberligi kopariyordu..uzaktan yedikleri golle
maci verdiler.o macta da pek pozisyona girememislerdi..ikinci yari iyice
oyundan dustuler ona ragmen maci koparamadik..olcan kacirmasa maci alacaktik
diyenler olabilir..ikiside kontra pozisyonu..
8 kisi surekli geride bekledik.adamlarin kornerinde 11 oyuncumuz
ceza sahamizdaydi..
kimse hikaye anlatmasin..bu rezil fenere karsi 3-4 pozisyon bulduk hepsi o..
ortada ne bir oyun var ne de baska birsey..
herkes fener gibi boyle acilmayacak..her macta boyle bos alan bulamayacagiz..
twente-porto gibi takimlarda oynayan janko son iki dakika da oyuna giriyor.
patir patir dokulen olcan 90 dakika sahada kaliyor..
buradaki amac kontra futboluna uygun olmasidir..biraz da hizli adam..
ohh mis iste..iyi oynamis kotu oynamis onemli degil..
yatsin kalksin defanstaki bambaya dua etsin..
cok kritik iki uc top kesti..yoksa fener es kaza gol atip geriye cekilseydi
sittin sene cikaramazdik..
simdi senol gunes'in muritleri butun bunlari gormeyip kadikoyde
feneri elimizden kacirdik diyecek..
ama bu feneri her hafta herkes elinden kaciriyor..
senol gunes kotu aykut kocaman ondan daha kotu bir hoca..
iki kotu hocanin iki kotu takimi berabere kaldi..
kendinizi kandirmayin derim..bu oyun sistemimiz rezil bir sistem..
sistemi bosver hocanin janko takintisi sonuctan daha onemli bence..
zamaninda jajaya teofiloya yaptigini simdi jankoya yapiyor..cok degil
devre arasinda bu adam da gonderilir yada kendisi gider..
muhtemelen kendisi aldirmadigi icin oynatmiyordur..ben bu filmi daha
once gormustum..
bu sene de cincon sampiyon olur..biz-bursa-fb-bjk ilk iki icin kapisir..
Şenol hocaya sallıyorsun ama ikincilik için çekişiriz diyorsun..Vay be .. bu NE keskin futbol zekası..Şenol hoc yokken 5.liği başarı sayıyorduk hatrlıyormusun??? ne çabuk unutun o günleri???Bu forumu ts li futbolcularda okuyor ona göre okuyun yorum yapın be..kanlarının son damlasına kadar koştular mücadele verdiler..el insaf be..

Yeniklasör
trtspor a bak arkadas ya. fener kibris rum kesimi takimiyla oynamista sanki kendi ulkelerinin takimini konusuyorlar sanki 1 saattir. arkadasinda dedigi gibi sizin be akamindo

gurcan_altan
24.09.2012, 23:06
Şenol hoca planlarını celutska kötü oynarsa yabancı kontenjanı nedeniyle serkani alıp ve açılan yer ile Janko'yu oyuna almaktı. Yerli alternatif olmadığından ve Celu bana göre iyi oynadığından hocamızın eli kolu bağlandı. Dolayısı ile değişikliklerde geç kaldı, bana göre 1 2 haftaya kadar taş gibi takım oluruz.

Fatih Özkan
24.09.2012, 23:06
OLCANA hoca çok sabretti tamam ama yapmayın uşaklar..Öyle maçlar oluyorki dünyada adam penaltıyı havaya dikiyor dünya kupası gidiyor..Yapmayın çok özverili oynadık..evet artık Janko oynasın tamam ama olcana kızın sitem edin ama sövmeyelim..nasip kısmet..bunların stadı cidden büyülü ..Biz skor taraftarı değiliz takım böyle oynasın ezer geçer herkesi.Kadro kalitemiz varmış demek bunu gördük.Biraz cesur oynadınmı bak neler oluyormuşş..aman enol hocam bu takımı asla geri çekme her maç böyle olsun inşallah ama hep gol atalaım yanında inşallah..

Hasan YAYLI
24.09.2012, 23:07
bak Şenol Hocaya atıp tutanların kalbini kıracam ne istiyorsunuz siz kardeşim maçtan önce fark yeriz diyordunuz rakip berabere kaldığına seviniyor goller kaçırmışsınız maç içinde bir 15 dakika hariç akıllı ne istediğini bilen top oynamışsınız ne istiyorsunuz lan.hanginiz havalimanına takımı karşılamaya geldi hanginizin orijinal forması var şu kötü günde şu kötü kadroyla eleştirmek kolay destek olun kardeşim yıkmadan eleştirin

:alkış: :alkış:

Macin hararetini uzerinden atamadigimiz icin kendi oyuncumuza hain diyebiliyoruz sanirim,yoksa asla Trabzonspor taraftarina yakismayan cumleler bunlar...

tarsus
b kadromuzla net goller kaçırarak gol yemeden kariköyden dönüyoruz,taraftarımız hala sövüyor.yazıkkkkk o karşılama o havaalanı yakma olaylarını bir gecede kensi kendimize bozuyoruz

Oğuzhan
halil iyi oynamis olcan iyi oynamis maci gormesem inanirdim.
ikiside rezaletti

Halil gayet iyi oynadı Olcan da pozisyon kaçırdığı için şanssızdı futbol bu gol atılır, kaçırılır. Bu maç atamadı önümüzdeki maç atar.

Yaşar
24.09.2012, 23:08
Gördüğü yanlışları söyleyen adamları hain mi ilan ediyorlar burada?

Berke6198
Ben maçı izlediğim cafede sandalyenin bacağını kırdım :)

Demin gittim yastığı kontrol ettim, tabiri caizse yastığa tekme tokat daldım :)

Berkan
Hocayı eleştirirken rakibinin transferlerine ve oynadıkları futbola da bakın.

Fatih Özkan
Ulen adamalrı gömüyorduk çimlere hala cart curt edenler var..etmeyin takım umut verdi.hep böyle oynasın canımızı yesin

serdaracıl

Yasin'in pozisyonu net penaltı bence

Hüseyin Başoğlu
24.09.2012, 23:09
cafede izledim henriqienin kacırdıgı golden sonra 2.kattan herif çay bardaklarını attı assagıya :D:D:D

bağırdı bide yaz bardakların parasını die :D:D

FC-ST-PAULI-61
24.09.2012, 23:09
Olcan Adin bu Rekorla Takim otobüsünüde kacirir :D :D

Ömer Öztürk
24.09.2012, 23:10
olcan en azaından bırını atsa kımse janko olsaydı hoca gec soktu falan demıycektı ,takım gayet iyiydi sanssızdık

Hatice Aslan
Şenol Güneş'ten Lig TV'ye: Niye 'formalarımız tertemiz' tişörtlerini kesiyorsunuz. Kirli mi yazalım? Yayınlarsınız o zaman!

Cafer Bulur
Bamba ve sapara takimin en iyisiydi ,özellikle bamba hatasiz oynadi simdilik beni ters yüz etti.;)

Yaldız61
izlemeyin şu programları reyting kazandırmayın

Fatih Özkan
SOW gümledi..Aleks oynatılmadı..hızlı çıktık yakaladık ama olmadı.. olmayınca yapacak bi şey yok..hayrılısı..3 puan gitti ama en azından cesaretimiz geri geldi..

erol taha
Olcana sallamayı bırakında karşı karşıya pozisyonu iyi inceleyin olcan volkanı geçiyor ama gökhan gönülün golü önlemede payı büyük. Pozisyon gol olsa bugün olcan kahramandı.

Hüseyin Başoğlu
24.09.2012, 23:11
Şenol Güneş'ten Lig TV'ye: Niye 'formalarımız tertemiz' tişörtlerini kesiyorsunuz. Kirli mi yazalım? Yayınlarsınız o zaman!

kac yıllık trabzonspor taraftarıyım ilk defa böle patladıgımızı görüyorum valla :D:D:D iyi demiş hocam benim :D:D

naimbektas6161
24.09.2012, 23:11
cafede izledim henriqienin kacırdıgı golden sonra 2.kattan herif çay bardaklarını attı assagıya :D:D:D

bağırdı bide yaz bardakların parasını die :D:D

Gece gece iyi güldüm :D

Cafer Bulur
24.09.2012, 23:12
Olcana sallamayı bırakında karşı karşıya pozisyonu iyi inceleyin olcan volkanı geçiyor ama gökhan gönülün golü önlemede payı büyük. Pozisyon gol olsa bugün olcan kahramandı.

Orada kaleciyi gecmesini gerektirecek bir durum yok,kalecinin yanindan vurusunu yapmaliydi.

artvints
bizim kadro kalitemiz iki takımdan aşağıda yüzden hoca bir istikrar yakalamaya çalışıyo, elindekilerden en iyi verimi almaya çalış.yok onu oynat yok bunu çıkar şunu oynat, bu şekilde olmaz.biraz sabredin bu sene gerçekçi bakarsak şampiyonluk çok zor o yüzden iyi bi iskelet kadro kurmak lazım.
benim şenol hocadan tek istediğim biraz dah gelecek vadeden futbolculara yer vermesidir.ama herkes de puan kayıplarına eyvallah diyecek.öyle hem gençler oynasın hem her maçı kazanalım diye bi dünya yok.bu sene ki transferlerin iyi ve hesaplı olduğu ortada seneye de çok iyi iki transfer ve belki alper muhammed gibi oyuncularla şampiyonluğa oynarız.

Hüseyin Başoğlu
sen ne kadar terbiyesiz bi çocuksun...!!!

dünya bankasında oturuyorum gel terbiye ögret ozaman ...

Çağatay_

Nerede söyledi?

U.Sadıkoğlu
Şu anda takımı alkışlamaktan başka ne yapabiliriz..

Hepsinin ayağına sağlık Olcan ya da bir başkası olmadı o sinirle bende sövdüm ama olmayınca olmuyor hep demiyoruz mu mücadele edin canımızı verelim diye..

Helal olsun hepinize.

Berke6198
Orada kaleciyi gecmesini gerektirecek bir durum yok,kalecinin yanindan vurusunu yapmaliydi.

Kimse kusura bakmasında bu tam o şerefinden yoksun Burak'ın pozisyonlarındandı...

lazo1967_61
Halil gayet iyi oynadı Olcan da pozisyon kaçırdığı için şanssızdı futbol bu gol atılır, kaçırılır. Bu maç atamadı önümüzdeki maç atar.

bana olcanin bir tane olumlu isini soyle foruma daha girmicem.
aldigi butun toplari ezdiiiiiiiiiiiii.
halile gelince ben ikinci yari ismini duymadim

umitçebi
24.09.2012, 23:13
alan ve zokoraya bende katılıyorum. alan çok pas hatası yaptı yerinde soner olsaydı çok daha etkili olurdu
El insaf abicim ortada okadar pres yaptı atak başlatıı,atak kesti...defanse geldi top aldı..tabiki topda kaybetcek en riskli yerd oynuyor..alexde kaybediyor top..alanzinhoya sarmayın artık ya bu takımda ilk onbire gözün kapalı yazacaksın..

memmedaga
24.09.2012, 23:13
bu serefsiz kanallarin hepsi feneri konusuyor

Yaşar
24.09.2012, 23:14
Alanzinho vasatın altındaydı demekle Alanzinho oynamasın aynı şey değil.

Faruk BERBER
Kimse kusura bakmasında bu tam o şerefinden yoksun Burak'ın pozisyonlarındandı...

Kırmızı + penaltı :)

meseco
Burada benim yazdigim yorum Olcana saldirmak degil sadece atamadigi icin elestiri yaptim asla ve asla hain vey bilerek atmadi demedim. Kacirdigi pozisyonu atmak icin gercekten futbolcu olmaya gerek yok bu bir gercek. Ben en cok suna seviniyorum takimda Soner,Colman,Tolga,Giray,Volkan yok bu adamlar ilk 11 de direk yazacagimiz isimler. Bunlarsiz maclarda mucadele edip adam gibi oynuyoruz. Gecen sene Sapara yoktu hic onu kazandigimizi gordum. Baris kendine gelmeye calisiyor malum sakatliktan cikti. Ama artik Halil yerine Henrique ve Janko ya sans tanimasi lazim en azindan Halil den cok hak ediyorlar.

Emre ÖZTÜRK
Bize bir Bamba daha lazım.O zaman şampiyonluğa rahat oynarız

serdaracıl
Ben yasin'i begendim

bitirim
Gördüğü yanlışları söyleyen adamları hain mi ilan ediyorlar burada?
yoo bizde seningibi gördüğümüz hataları söylüyoruz. ne o yoksa sen asla hata yapmazmısın

Emirhan Makul
Aykut'un maç sonu açıklamaları > Olcanın kaçırdığı pozisyonlar.

Cafer Bulur
24.09.2012, 23:15

Burak da o tip pozisyonlari kaciriyordu,attigi da oluyordu tabiiki.

Ama olcan onu olmasa bile diger pozisyonda golü yazmaliydi.

Veysel
Canları sağolsun imkanı olan gitsin Olcan'ın twitter hesabından destek çıksın.

diensi61

yokya olcan uyanık. volkanı geçeyimde o sırada arkadan biri gelir golü önler, şut çekip gol felan atmayayım diye düşündü bence !

:)

Yaşar
yoo bizde seningibi gördüğümüz hataları söylüyoruz. ne o yoksa sen asla hata yapmazmısın

Yanlışım nedir mesela?
Söyle tartışalım...

Emre ÖZTÜRK

Aynen o da çok iyi kaçırırdı o pozisyonu ;)

bitirim
bu nasıl taraftarlık anlamıyorum olcana twitter üzerinden küfreden taraftarımız varmış. bizi bu taraftarmı şampiyonluğa götürecek

Koray
24.09.2012, 23:16
Hoca Janko'yu takıma ısındırması lazım artık, küfür eder gibi son dakikalarda alıyor.

Zaten takımda golcü yok neyi bekliyorsun be Hocam neyi.

tuba_61
24.09.2012, 23:17
maçı stadyumda izledim şikebahçelilerin kadın taraftarıda şaka gibiydi bn böyle slk bi taraftar topluluğu görmedim

Cafer Bulur
Bünyamin gezer bamba nin sow u düsürdügü pozisyon icin penalti diyor.

Berke6198
Aynen o da çok iyi kaçırırdı o pozisyonu ;)

Abi yapma Allah aşkına :) bizdeki gollerinin yarısı böyleydi... Açıyı fazla kapatmadan kalecinin sağ yada sol köşesine vuruyordu. (Tabii beter olsun, orası ayrı konu)

Tahir61
olcanın eksiği şu sağ ayağını hiç kullanamıyor iki pozisyonda da sağ ayağını biraz kullanabilir olsaydı yazardı illaki sol ayağıma alacağım diye uğraşıyor maç içinde birkaç tane daha böyle pozisyon oldu iki hafta antrenmanlarda ful sağ ayak çalışması lazım :)

bilgehan83
Olcan Adin bu Rekorla Takim otobüsünüde kacirir :D :D

süperrrr çok güldümmm

bitirim
Yanlışım nedir mesela?
Söyle tartışalım...

uzun uzadıya yazdık ama anlamadın. neyse şimdi işim var edepsiz taraftarımız olcana twitten küfür etmiş gidip orada ona destek olucam

Oğuzhan
24.09.2012, 23:18
bana olcanin bir tane olumlu isini soyle foruma daha girmicem.
aldigi butun toplari ezdiiiiiiiiiiiii.
halile gelince ben ikinci yari ismini duymadim

Sen oyuncunun gol kaçırmasından bahsediyorsun dostum ben sana ne diyorum gol bu kaçar bugün kaçırdı yarın atar. Top ezmekten bahsedeceksen Yasin çok daha fazla ezdi her geleni ezdi hatta. Birebirde oyuncu geçemedi hiç Volkan olsaydı en az 1-2 fazla pozisyona girerdik.

KemalisTS
İnsan harcamak ne kolay bizim memlekette...

İskender Çakmak
Beyler bayanlar gereksiz yere gerginlik yapmayalım. Birbirimizi kırmanın hiç gereği yok

Cafer Bulur
bu nasıl taraftarlık anlamıyorum olcana twitter üzerinden küfreden taraftarımız varmış. bizi bu taraftarmı şampiyonluğa götürecek

Adam sakatligi tam gecmedigi halde oynamis,olcan o küfürleri haketmedi.

Küfürler haddi asmistir,olcandan özür dilenmelidir.

polatmu
bamba +++++
yasin ++
zokora ++
alan +
halil +
yumlu +++
sapara ++++
olcan ----- (üzgünüm ama karizmayı cizdirdi; nerede geçen seneki olcan)

Yaşar
M.yumlu'ya bile sövenler vardı maç izlediğim ortamda.
Herşeyi yapın da şu futbolcuya sövme işini bırakın beyler.

Rahmi Akkurt
aykut boş konuşuyor gene

memozcan
24.09.2012, 23:19

cincona bu şekilde adam kaptırıyoruz işte.. yıllarca umutun emdiği sütü burnundan getiren de aynı zihniyet..

umitçebi
ALKIŞLIYORUM:alkış::alkış: BÖYLE TARAFTARLARIMIZI GÖRMEK NE KADAR GÜZEL..

Tahir61
http://e1209.hizliresim.com/11/s/dcf7h.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

oolum volkan bu kez kapalı çakıyla kurtaramayacaksın gözünden yaş getirmezsem namerdim

A.Ali Karanis
Gol beceriksizligimiz oteden beri var.Bu sezon da organize bir gol atamadik.Gecen hafta da gercekci olmak gerekirse Halil'in golu piyangoydu.Bu macta da organize ataklar bulmamiza ragmen bulamadik golu.Top girmeyince girmiyor,yapacak bisey yok.
Takimin oyununu begendim,akillica oynadik.Hedefimiz tabiki 3 puan,ama 1 puana sevinen taraf olmaktansa 2 puani kaciran taraf olmayi yeglerim.Ama ben fb'yi bu halde yakalamisken,45 maclik seriyi bozma sansina bu kadar yaklasmisken elden kacirmamiza uzuluyorum.

polatmu
24.09.2012, 23:20
Bünyamin gezer bamba nin sow u düsürdügü pozisyon icin penalti diyor.

onun ben sülalesini götürüp çay ısmalayım... akaminko... futbol fakiri buca fb maçında gördük zaten ne olduğunu 10/11

Emrullah
Ortada bir mac oldu bana göre. Bir adım galibiyete biz daha yakındık.

Çok eksiğimiz vardı. Olanlar da tam hazır degildi. Olcan mesela hazır degildi. Bir kaç macı daha var Olcan'in. Takım bu kadar eksiğe rağmen bence iyiydi.

Forumdaki bazı arkadaslar şaşırmış resmen. Hele Olcan hakkındaki yorumlar akıl alır gibi değil. Ayıp diye birşey var kardesim. Bu karaktersizligi lütfen sergilemeyelim burada. Böyle saçma sapan yorumlar yapacağına hiç yapmayın, böyle bir zorunluluğunuz yok.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Cafer Bulur
Onur tebrik ediliyor ama onur un yan toplardaki zaaflarini sadece ben mi görüyorum?

SEDAT
24.09.2012, 23:21
Onur tebrik ediliyor ama onur un yan toplardaki zaaflarini sadece ben mi görüyorum?

* Bu Akşam öyle bir zaaf'ı vardı doğru, iki topa boşa çıktı.

Tahir61
24.09.2012, 23:21
bunlar da şikebahçeli birkaç s.rt.k çömlekçide tanıdığı olan varsa ayarlasın bunlara bi iş :)

http://e1209.hizliresim.com/11/s/dcf9d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

ccd6167
24.09.2012, 23:22
hey gidiyim hey..

r.baggio penalti kacirdi ama ulkesindeki karislamada ona olan sevgiye adam aglamisti

bizimkiler anca elestirir.

neyse kuru gurultu diyoruz buna..once kendini degistireceksin..

Berke6198
Onur Kıvrak 1,5 yıl sonra geçen hafta ilk defa lig maçına çıktı. Herkesin bir kendine gelme süreci vardır... Biraz sabırlı olmak gerek.

Hüseyin Başoğlu
godaman ne diyor mac sonu izleyemiyorum ???

memozcan

abi buna da şükür.. bu maçta onur olmasa o beğenmediğimiz bir puanı rüyamızda görürdük.

Taha Muhammet
24.09.2012, 23:23
sol kanatta olcan yerine bambayı oynatsaydık alırdık maçı....

arifberkay
bunlar da şikebahçeli birkaç s.rt.k çömlekçide tanıdığı olan varsa ayarlasın bunlara bi iş :)

http://e1209.hizliresim.com/11/s/dcf9d.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Yüzünüze poşet geçirelecek kadar çirkinsiniz galiba

Yaşar
Sow'un pozisyonu ile, Umut'un M. United maçındaki pozisyonu birbirinin aynısı olmasabile benzer.
Bence penaltıydı.

kudu_61
24.09.2012, 23:24
lig tv 3-g havaalanına canlı bağlantı sevgi gösterisi gösteren bayağı taraftarımız var

Emirhan Makul
24.09.2012, 23:24
Polis taraftarımıza vuruyor şu anda.

kudu_61
24.09.2012, 23:25
olcan üzgün uşaklar yapmayınnnn eleştiriler yapıcı olsun lütfen

Tahir61
bamba topa vurmak istiyor sov araya ayağını sokuyor bamba arkadan gelen ayağı görmüyor penaltı değildi bence

metehan
Nerede?

Cafer Bulur
Sow'un pozisyonu ile, Umut'un M. United maçındaki pozisyonu birbirinin aynısı olmasabile benzer.
Bence penaltıydı.

Bence de penaltiydi,firat aydinus pozisyonu süzemedi görseydi verirdi bence.

Ama ayni firat in avantaj kurallarini 2-3 pozisyonda hice saydigini da görmezden gelmemeliyiz.

Berke6198
24.09.2012, 23:26
Takıma uğurlama yapabilseydik keşke...

Fatih Öztürk
Sowun Bambanın ayağına dalışı fauldu.
Orda dikkat edin Bambanın önüne atlayan Sow.

Berat Akçay
Maçın heyecanını atamadan buraya yazmamalıydım . Olcan'a bayağı sinirliydim . Sakin kafayla düşününce pişman oldum .Yapacak bir şey yok . Canı sağolsun .İnşallah ileri ki maçlarda affettirir

Ayrıca penaltıydı . Görmemesi normal . Bamba Sow'a vurdu ama topta aynı yöne gidince yanılttı

Yaşar
24.09.2012, 23:27
Kanatları ilk defa bu kadar etkili kullandığımız bir maçta Janko'nun 87. dakikada girmesini de mi eleştirmeyelim?

Uğur Ö.
Bence penaltıydı.

Hocam Bamba topa vuracakken ayağını sokuyor Sow.Öyle penaltımı olur.Hatta ciddiyim Bambaya faul yapıldı topa hamlesini engelledi.Buna penaltı nasıl dersiniz aklım almadı

kudu_61
Bünyamin gezer bamba nin sow u düsürdügü pozisyon icin penalti diyor.markus da dedi ve bence de verilebilirdi

Mert Oğuzlu61
24.09.2012, 23:28

onlarda polise vursun... alışıklar oraya buraya sürülmeye, hak ediyorlar bazen.

Emirhan Makul
Nerede?

Hava alanında.

Taraftarlarımız "Biz teröristmiyiz" diye bağırıyorlar, haklılar, polis karşısında her taraftarımızın haklı olduğuna imzamı atarım, polisin muamelesi hep yanlıdır bize karşı.

TSezgin61
acaba soner gelince söylemi denesek:

zeki - zokora - bamba - emerson

soner - colman
sapara

FC-ST-PAULI-61
Golleri kacirmasini biraktim neden bukadar formsuz Olcan Adin ?
Eskiden Szymkowiak süperdi Ayagi kirilmisti ondan sonra sifirdi.
Olcanda gecen Sene cok iyidi simdi berbat.

Hatice Aslan
‎2 sezondur kadro erozyonuna uğrayan bir takım hala bu seviyede oynuyorsa tebrik etmek gerekir..

Mehmet Demirkol

Şimdi susun lütfen!!!!!

metehan
Bence de penaltiydi,firat aydinus pozisyonu süzemedi görseydi verirdi bence.

Ama ayni firat in avantaj kurallarini 2-3 pozisyonda hice saydigini da görmezden gelmemeliyiz.
O penaltıysa, Yasin'e maçın başında yapılan da penaltı !

Berke6198
Bence penaltıydı.

Özür dilerim ama bu penaltı pozisyonundan ne anladığınıza göre değişir. Umut'un pozisyonunda bileğe arkadan net şekilde basma var. Net şekilde bileğe müdale var .

Bu pozisyonda ise bamba yavaş kaldığı için Sow'un ayağına müdahalede bulunuyor. Tamamen farkı pozisyonlar.

http://www.internethavadis.com/files/umut_penalti_339883577.jpg

Buyrun Umut'un pozisyonu. Sizce Bamba ile aynı mı ?

yavuzbaha
Sowun Bambanın ayağına dalışı fauldu.
Orda dikkat edin Bambanın önüne atlayan Sow.

Bamba direk Sow un ayağına vurdu...buz gibi penaltı

serdaracıl
Allah'ına kurban Şenol hoca. Nasıl kızıyor kaçan gole. Janko yüzünden kızdık biraz ama neyse

Burçak
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/246549_508421412519994_770498566_n.jpg
Bamba ve Alex

Bamba'dan taraftarlarımız için geliyor:

"Taktum yari koluma, giderum yali yali,
Almişim sevduğumi da istemem dünya mali"

tarsus
24.09.2012, 23:29
bordo mavili formayı giyen tüm oyuncularımız serefli ve karakterlidir,tertemiz formalarını helal terleriyle ıslatıyorlar,olcan basta olmak üzere hiç biri suçlamayın destege devam edin

orhan42
maç öncesi umudu olmayanlardandım.Ama özetlere bakınca ikinci yarı adamlardan daha iyi top oynadığımız görülüyor..Olcan2a da görmeden atıp tuttum..İlk pozisyonda yukarı dikmesi çok acemice.Ama ikinci pozisyonda elinden geleni yapmış..Gökhan ayak koymasa durum lehimize olurmuş..En son ne zaman bu kadar başabaş oynadık bu şikecilere karşı çöplüklerinde bilemiyorum.İnşallah haftaya da aynı iştah sergilenir..Hocam bir de oynat artık canko'yu be..Bi de 5 hafta sonunda 2 gol yemişiz,birisi zaten penaltıdan..Defans hattını Bamba toparladı gibi..Allah onu takıma kazandırandan razı olsun..

Fatih Öztürk
Hava alanında.

Taraftarlarımız "Biz teröristmiyiz" diye bağırıyorlar, haklılar, polis karşısında her taraftarımızın haklı olduğuna imzamı atarım, polisin muamelesi hep yanlıdır bize karşı.

Ben olsam bana vuran polise vururum.Allah yarattı demem.

polatmu
Bence penaltıydı.

yapma allah aşkına o da penaltıysa artık bırakalım bu futbol işini... temas olmayacak kimse kimseye dokunmayacak mı ayağını sok kendini yere bırak umutla burak bayılır zaten bu işlere ikisini de sevmezdm gittikleri içinde çok mutluyum... ben dürüstlükten yanayım penaltı penaltı gibi olmalıi....

Erdinç Dilek
bende bu kadar iyi olacağımızı tahmin etmiyordum Mustafa Yumlu nun bu kadar mükemmel olacağını Onur un Bamba nın Halil in Olcan ın (kaçırdığı goller için kızamıyorum, ne derinlemesine kaçışlar yaptı 60 larda 70 lerde ama gören olmadı o kadar koştu ki son dakikalarda can havliyle topa vurabildi 60 larda görseler onu daha diri vuruşlar yapabilirdi) Henrique nin Alanzinho nun saparanın Zokora nın Yasin in(biraz daha güvenmesi gerek) celustka nın bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum evet puan alacakmıyız diye beklerken elimizden kaçan bir fener buldum saha da teşekkürler çoçuklar..!

Cafer Bulur
Hocam Bamba topa vuracakken ayağını sokuyor Sow.Öyle penaltımı olur.Hatta ciddiyim Bambaya faul yapıldı topa hamlesini engelledi.Buna penaltı nasıl dersiniz aklım almadı

Sow topa ayagini soktu bamba da sow un ayagini top zannetti,penalti.:)

Şanlıbayrak
24.09.2012, 23:30
yasin'in pozisyonu sow unkinden daha net

erol taha
yokya olcan uyanık. volkanı geçeyimde o sırada arkadan biri gelir golü önler, şut çekip gol felan atmayayım diye düşündü bence !

Nedemek istiyorsun yani olcanın forması kirli mi? Geçmişte umut daha net goller kaçırmıştı aynı zihniyet adamı yerden yere vurmakta gecikmiyordu. Bugun ise umut olsaydı diye söyleyenler var. Olcan bugün bence şansızdı basiretsidi nederseniz deyin ama asla hain imasında bulunmayın. Olcan Trabzonsporun futbolcusudur ve forması gibi temizdir.

meseco
Arkadaslar renkdaslar hakem pozisyonu gordu. Fakat top Bamba nin onunde topun ustune atlayan Sow. Sonra dengelerini kaybettiler o sirada bamba topa vurdu eger ayakta bir pozisyon olsa zaten Bambanin ayagi Sow un arka bilek kismina gelirdi ve penalti olabilirdi. Burada ikiside dengesini kaybetmis bir sekildeler ve pozisyonda Sow onde kaliyor Bamba nin hareketi direk topa o yuzden Aydinus hic orali olmadi

Yaşar
Umut'un pozisyonu da öyleydi Uğur.
Tartışılabilir ama bence penaltı.

DURAS
kocamal 2. yarı neredeyse her maçı şaibeli olduğu mahkemece kanıtlanmış lekeli şampiyonluğa tertemiz şampiyonuz diyor ama güneşimiz ne diyor bla bla bla. ağzından net şampiyonuz lafı çıksın be hoca!!!!

Fatih Öztürk
24.09.2012, 23:31
Bamba direk Sow un ayağına vurdu...buz gibi penaltı

Üstad orda Bambanın topuna ayak sokan Sowun hareketi fauldur.dünyanın her yerinde bu pozsiyona ya devam ettirirler yada Bambaya verirler faulu.top kimdeyse avantaj ondadır.bunu unutmayın.

Cafer Bulur
O penaltıysa, Yasin'e maçın başında yapılan da penaltı !

Evet,yobo nun eli yasin in dengesini bozdu penalti verilebilirdi haklisin.

serdaracıl
acaba soner gelince söylemi denesek:

zeki - zokora - bamba - emerson

soner - colman
sapara

Super kadro

Levent Kara
nevzat şakar bombayı patlattı

Mustafa Demir
nevzat sakar beyaz tv de demiroren bana kupayi size vercem dedi

Yaşar
24.09.2012, 23:32
Tamam arkadaşlar yazmıyorum artık.
Keyfinize bakın...

Mehmet Fatih Silik
24.09.2012, 23:32
Yanliz Telegol'de $u di$i $ikecilerin kendi ku$ beyinleriyle yaptiklariyla yorumlarla moralim az da olsa yerine geldi (:
Kurban olsunlar bizim bayan taraftarlarimiza...

h@msi61
24.09.2012, 23:33
Bamba-sow mucadelesine penalti verilirse ortalik penaltidan gecilmez...

Levent Kara
n. şakar:seçimden önce demirören bana kupayı size vereceğim dedi

Burak Sahin
sowun pozisyonuda, yasinin pozisyonuda penalti....

Mert Oğuzlu61
‎2 sezondur kadro erozyonuna uğrayan bir takım hala bu seviyede oynuyorsa tebrik etmek gerekir..

Mehmet Demirkol

Şimdi susun lütfen!!!!!

hatice Allah aşkına niye susalım yıllar sonra kadıköyde böyle ezik bir fener bulmuşuz bunları bile yenemedik, beraberliğe mi sevineceğiz ?

neymiş Trabzon da yenermişiz, Trabzon daki maça kadar zirveyle fark olur en az 10 puan... bu maçları alacaksın işte, bitti.

Mustafa Demir
Yanliz Telegol'de $u di$i $ikecilerin kendi ku$ beyinleriyle yaptiklariyla yorumlarla moralim az da olsa yerine geldi (:
Kurban olsunlar bizim bayan taraftarlarimiza...

bizim bayanlar futboldan erkeklerden daha iyi anlar

Faruk BERBER
@ Burçak

10 numara :)

Oğuzhan
24.09.2012, 23:34
Allahsız Yıldırım Demirören kupayı vereceğim mahkeme kararından sonra demiş vermiyor hala Allahsız seni dininiz imanınız para ulan

Fatih Öztürk
Tamam arkadaşlar yazmıyorum artık.
Keyfinize bakın...

Öğretmenim kızma yahu:)senin görüşlerin benim için değerlidir.görüşlerini esirgeme.

Mehmet Fatih Silik
Aha bi $ikeci cikti Azize'ye ve Ayküt'e giydirdi...

yavuzbaha
Hava alanında.

yapma ya..ne alakası var...şike operasyonu nu amerikan polisi mi yaptı ?..polise laf söyleyen edepsizler ağzını toplasın...hele bugünlerde takır takır polisler şehit olurken bir daha toplasın...yüz kişi toplanıp küfürlerle yürürsen polis müdahale eder tabiii.fb lilere biber gazı sıkmadı mı aynı polis...ne alaka ts ye karşıymış polis...töbe töbe

bitirim
kocamal 2. yarı neredeyse her maçı şaibeli olduğu mahkemece kanıtlanmış lekeli şampiyonluğa tertemiz şampiyonuz diyor ama güneşimiz ne diyor bla bla bla. ağzından net şampiyonuz lafı çıksın be hoca!!!!

bunu belki 50 sefer dedi ama duymak isteyene dedi

Levent Kara
24.09.2012, 23:35
şakar: demirören mali kongrede kupayı vermek için mahkeme sonucunu bekliyorum dedi

Mehmet Fatih Silik
24.09.2012, 23:35
bizim bayanlar futboldan erkeklerden daha iyi anlar

Ondan zaten $üphem yok ki renkta$ (:
Kadina soruyorlar ne oldu da evladiniz olarak gördügünüz Ayküt'ü istemiyorsunuz...
Alex'i oynatmadi diyor kadin...adam oynatti ya diyor...oynatti ama pas yapmiyorlar...durmadan pas yaptilar...
Te allam (: Madem bi fu$ki bilmiyorsun ne diye konu$uyon...

Oruç
24.09.2012, 23:36
Sapara böyle oynadıkça Adrian forma yüzü göremez. Kimse de kızmasın hocaya boşuna.

Oğuzhan
24.09.2012, 23:36
Sapara böyle oynadıkça Adrian forma yüzü göremez. Kimse de kızmasın hocaya boşuna.

Sapara mükemmel oynuyor gerçekten 2 maçtır. Bu adamı mı biz verip üstüne de para verip sağ beke Serdar'ı alacaktık :D

bitirim
24.09.2012, 23:37
hatice Allah aşkına niye susalım yıllar sonra kadıköyde böyle ezik bir fener bulmuşuz bunları bile yenemedik, beraberliğe mi sevineceğiz ?

neymiş Trabzon da yenermişiz, Trabzon daki maça kadar zirveyle fark olur en az 10 puan... bu maçları alacaksın işte, bitti.

yıllar sonramı :) sen yıllar öncesini hatırlıyormusunki. hala ezik fener diyorlar yahu :))) hepsini geçtimde bari şu bambanın saparanın yumlunun emeklerine acıyın be. yazık vallahi yazık adamlar kendilerini yırttılar ama fener kötü günündeydi bizimkiler iyi değildi yani artık sadece gülmek geliyor içimden sizlere verebildiğim tek tepki bu

Fatih Öztürk

Aman kardeşim hazır unutmuşuz Adrianı hatırlatma lütfen iyi gidiyoruz böyle.

serdaracıl

Ezik fener mi? Adamlar tam kadro çıktı. Yenmek için her şeyi yaptılar. Nasıl eziklikmis bu

Ömer Öztürk

alacaksın ama alamadın gırmedı top napıcaksın? sankı lıgın son haftası sampıyonluk macı oynadık az sakın olmakta fayda var

Hatice Aslan
24.09.2012, 23:38
http://b1209.hizliresim.com/11/s/dcfw5.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

serdaracıl
24.09.2012, 23:38
Volkan hocanın yanında kufrediyor kart yok ah ah

bitirim
24.09.2012, 23:39
Aman kardeşim hazır unutmuşuz Adrianı hatırlatma lütfen iyi gidiyoruz böyle.

aaaa öyle deme maç esnasında adrianı oynatmıyor diye kızan taraftarımızda vardı :)

memozcan
24.09.2012, 23:40
n. şakar:seçimden önce demirören bana kupayı size vereceğim dedi

utanmadan birde çıkıp söylüyor şakar.. tüpçünün sözüne güvenmek hayattaki en büyük enayiliktir...

Berat Akçay
yasin'in pozisyonu sow unkinden daha net

Aslında yasin biraz daha içeri girseydi adamların üzerine hem gol yapabilir hemde penaltıyı aldırırdı

Veysel

Bittiyse güle güle Bir dahaki sezon gel artık.

umut22
Bamba yı forvettemi denesek acaba?

serdaracıl
24.09.2012, 23:41
Fener ezik ama biz de iyi ezdik haa

bitirim

çok art niyetinlisin o kadar bülbülün araına bir tane karga sızmış :) hem o erkek değilki. fenerden delikanlı adamın çıktığı ne zaman görülmüşki sen onu erkekten sayıyorsun :)

Süleyman Baykan
Öncelikle maç başlığında şike olaylarını konuşmak yersiz hakkımız olan kupayı elinde sonunda alacağız açık ve net.

Maça gelince yep yeni bir ekibiz kadromuz belki isim isim iyi gözüküyor ama hala istenilen seviyede futbol oynayamıyoruz birkaç hafta sonra takımımız daha oturmuş ve birbirini tamamlayan görüntü çizebilir bugün savunma oyuncularımız baya iyi oynadı ancak Mustafa her zaman ki gibi savruktu Trabzonspor'un kadrosunda olması gereken bir oyuncu değil ne yazık ki orta alanda Sapara çok iyi oynadı Halil ve Alanzinho idare eder diğerleri vasatın altındaydı.

Bu kadar eksiklerimize rağmen bugün şikebahçe 1 puan aldıysa Olcan'a dua etsin bunuda belirteyim.

Berke6198
Aykut Kocaman'da Alex fobisi başladı...

Emirhan Makul

Sapara böyle yaparsa Adrian Mierjadvnsaefjnqnakiwenmfmav :D

Hatice Aslan
24.09.2012, 23:42
çok art niyetinlisin o kadar bülbülün araına bir tane karga sızmış :) hem o erkek değilki. fenerden delikanlı adamın çıktığı ne zaman görülmüşki sen onu erkekten sayıyorsun :)

Kimliğinde öyle yazıyor bunun sorumlusu T.C :D

Sefa

Yanlış görmüyorsam boynunda akreditasyon kartı var..

meseco
Madem N.Sakar a tupcu boyle dedi niye simdi soyluyor. Bunu Baskanimiz tupcu basa gelip sonra sikecilere ceza veremiyecegi ortaya cikincada soylemisti. Bu yeni birsey degilki. Hatta bu yuzden fenerasyonda olan toplu olaylara gitmiyoruz cokta iyi yapiyoruz

Berke6198

Fotoğrafın ortasındaki bayan Müge Anlı'mı ? :)

Şanlıbayrak
Aslında yasin biraz daha içeri girseydi adamların üzerine hem gol yapabilir hemde penaltıyı aldırırdı

hem penaltı hem gol diyorsun yani :)

artvints
Sapara mükemmel oynuyor gerçekten 2 maçtır. Bu adamı mı biz verip üstüne de para verip sağ beke Serdar'ı alacaktık :D

ama şimdi sapara on numarada oynar diyenler var alakası yok, kendisi orjinal ortasaha, küçük takımlarda on numara oynayabilir ama bizde olmaz.çünkü bizim takımda ki ön libero küçük takımlardaki 10 numara pozisyonuna denk geliyo.
biz 10 numara oynatacaksak jaja gibi olmalı yoksa çift forvet oynamalıyız.bi alternatif de şiöyle zokora ön de tek, sapara colman oyun kurulumunu paylaşabilir.4 3 3 sisteminin ortahası gibi yani.

bitirim
24.09.2012, 23:43
Bamba yı forvettemi denesek acaba?

bende aynı şeyi düşünmüyorsam ne olayım :D adam hakikaten harika yahu ceza sahasının hemen önünde 3 kişinin arasına dalıp top çekiyor ama pas atacak adam yok :/

Uğur Ö.
Umut'un pozisyonu da öyleydi Uğur.
Tartışılabilir ama bence penaltı.

Umut'un pozisyonunu tam olarak hatırlamıyorum.Ancak ben okdar maç izledim bu tip pozisyonlarda penaltı görmedim.Ki bana göre Bambanın amacı topa vurmak top ondan Sow ayağını sokuyor.Saygı duyarım görüşünüze göre ancak yüzde yüz olarak penaltı değil bana göre

Imadoglu
bence Halil cok istekli Olcan cok sansiz ...amaaaaa Alanzinho bizim iki puantan etti ...bencee cünkü bu Alan la bu ist gitmez aldigi toplarla ya calima gitiyor ya yanlis yere pasi atiyor yada geriye pas atiyor acikca bu Alan maci okuyamiyor acikca bizim ataklarimizi öldürüyor .. son kelimem ...>>>>>>>>"Ich vermisse JAJA "<<<<<<<<<

Erdinç Dilek
faullerde takdir hakkı fenerden yanaydı hakemin hele hele henrique topu almış çıkarken ayağına bir darbe aldı fener için tehlikeli atak başladı devam dedi tersi durumda hemen düdüğü çaldı fener lehine, alex agama çaldığı son iki pozisyon faul değil sırf fenere duran top kazandırmak hakem olayın farkında... son frikikte baraj olayını uzattı sebep alex in nefes dengesini sağlayıp dinlendirmek, yoksa herkes nizami duruyordu barajda..

Fatih Özkan
24.09.2012, 23:44
Şerefsizin biri Beyaz Tv de..bilin bakalım kim???

bitirim
Fotoğrafın ortasındaki bayan Müge Anlı'mı ? :)

o kim yahu???

Mert Oğuzlu61
yıllar sonramı :) sen yıllar öncesini hatırlıyormusunki. hala ezik fener diyorlar yahu :))) hepsini geçtimde bari şu bambanın saparanın yumlunun emeklerine acıyın be. yazık vallahi yazık adamlar kendilerini yırttılar ama fener kötü günündeydi bizimkiler iyi değildi yani artık sadece gülmek geliyor içimden sizlere verebildiğim tek tepki bu

Ezik fener mi? Adamlar tam kadro çıktı. Yenmek için her şeyi yaptılar. Nasıl eziklikmis bu

bizde colmanla giray yoksa onlardada kuytla krasic yoktu.

evet ezik fener diyorum, kadıköyde galibiyete hiç bu kadar yakın olmamıştık, ben g.ünallı umutlu sezondaki maç hariç böyle rahat galibiyet alacağımız bir maç hatırlamıyorum. (umut un fantastik aşırtma yaptığı maç, kadıköydeydi dimi ? o maçı kastediyorum)

bizimkiler iyi mücadele etti ona birşey diyen yok ama şu takıma gol atamamayıda %100 şanssızlığa bağlamam ben. herşey ortada, karşımızda DÖKÜLEN BİR fENER vardı, aksini iddaa eden var mı ? adamlar formsuz, marsilya yorgunu, hem fiziken hem moralmen. bu faktörleride hesaba katın, yine yenemedik :D gülüyorum sinirden.

Fatih Özkan
24.09.2012, 23:45
Sinan engin denen hıyar..hala şikecileri savunuyor..utanmazlık diz boyu..

Hatice Aslan
24.09.2012, 23:45
Sende de ne göz varmış renkdaşım o ayrıntıyı görmemiştim. Sahi Müge Anlı mı o?

Emirhan Makul
24.09.2012, 23:46
yapma ya..ne alakası var...şike operasyonu nu amerikan polisi mi yaptı ?..polise laf söyleyen edepsizler ağzını toplasın...hele bugünlerde takır takır polisler şehit olurken bir daha toplasın...yüz kişi toplanıp küfürlerle yürürsen polis müdahale eder tabiii.fb lilere biber gazı sıkmadı mı aynı polis...ne alaka ts ye karşıymış polis...töbe töbe

Şimdi yazdığım şeyden konu şikeye veya diğer yazdıklarınıza nasıl vardı anlayamadım abi.

Ben çok da piri değilim bu işlerin fakat 3 sene boyunca çoğu maça gittim, şike yapılan sene de dahil olmak üzere, nereye gittiysek hayvanlardan daha aşağı şekilde davranıldı bize, bu benim kafamdan uydurduğum şey değil, ben polislik mesleğine de aşık biriyim, iş meslekte bitmiyor, karakterde bitiyor. Şu açıktır ki deplasmanlarda polisler kesinlikle fevri davranıyorlar gerek bize gerek diğer anadolu takımlarına karşı. Bir çok yaşanmış örnek verebilirim. Söylediğim şeyler ile sizin verdiğiniz örneklerinde pek alakası yok, burada linç kampanyası başlatılsın hakaret edilsin demedim sadece olan şeyi söylüyorum. Kimse olmayan bir şeyi söyleyemez, bu oldu ve oluyor bunu halen daha maça giden insanlara, deplasmana giden insanlara sormak lazım, onlardır bunun çilesini çeken, çokta iyi anlatırlar eminim.

Hatice Aslan
24.09.2012, 23:47
zorla küfür ettireceksiniz...

Bazen bunu sizde yapıyorsunuz ama... Tartışma olmasın lütfen :)

Oğuzhan
24.09.2012, 23:47
zorla küfür ettireceksiniz...

Birader senin yanlış anladığın şey öyle bir Fener yakalamadın, Fener'i o hale soktun. Top oynadın, pas yaptın. Önde pres yapmaya, basmaya çalıştın. Sonuç olarak da Fener baskı kuramadı ve biz üstünlüğü ele aldık. Sen yanlış yerden bakıyorsun duruma Fener aynı Fener.

FC-ST-PAULI-61
24.09.2012, 23:48
Bu arada Telegolde Kasimpasa Zicoyla anlasmak üzere dediler.

umut22
Olcan a bişeyler oldu son günlerde, nazarmı değdi acaba?

Fatih Öztürk
Gençler iki dakka rahat durunda birbirinize atar yapmayın.

worldmaster
4-3-3 oynayacaksak madem. Zokora ust duzey maclar disinda fazla luks. Zira gerek yok kendisine...

Soyle bir uclu hayal ediyorum. Ama eminim ki Senol Hoca Zokora'dan vazgecmeyecek.

Sapara-Colman-Soner. Bu sekil de oyunun buyuk bolumunu kontrollu ve atakta gecirebiliriz.

Mehmet Fatih Silik
Agalar az sakin...bayan renkta$imizin yaninda bari yapmayalim...ben bile bukadar dolu iken sabredebiliyorsam siz hayli hayli sabredersiniz...
Gidin az hava alin...sonradan pi$man olacaginiz $eyleri yapmayin...ceza yemeye degmez birbirinizi kirmak

arahna
24.09.2012, 23:49
maçtan önce kadro olarak denk olduğumuzu orta sahanın sonucu etkileyeceğini söyledim
öyle oldu
o karamsar taraftarlara söylüyorum
sakin olun
jankoyu hoca oynatmasın hazır değil belki ama halil bir güzel gol attı diye oynamamalıydı . henri girer girmez farkını gösterdi . halil 60 ta çıkmalıydı . 65 te alan çıkıp janko girmeliydi

lazzz61
24.09.2012, 23:50
janko un yanına burak tarızında bı oyuncu alamazsak janko fıs cıkar habeırnız olsun sapara yı ben her zman begenıodum gıtmesını hıcıstemedım hatta bız oynarken satılacak dıe duydum serdara ıkarsı kafayı yıcektm bu adamı nasıl satarlar dıe takımımız fena degıl ama golcumuz yok fenerbahce de kotu oynadı bence zaten bu sene pek ııyı basladıkları sölenemez

Tahir61
bence Halil cok istekli Olcan cok sansiz ...amaaaaa Alanzinho bizim iki puantan etti ...bencee cünkü bu Alan la bu ist gitmez aldigi toplarla ya calima gitiyor ya yanlis yere pasi atiyor yada geriye pas atiyor acikca bu Alan maci okuyamiyor acikca bizim ataklarimizi öldürüyor .. son kelimem ...>>>>>>>>"Ich vermisse JAJA "<<<<<<<<<

alanzinho pas çalım tercihleri kötü ama kuşuyor basıyor top kapıyor kafa toplarına çıkıyor tam bir takım oyuncusu gibi oynamaya çalışıyor 5-6 maç daha oynasın bence bu şansı hakediyor

Hatice Aslan
Henrique'ye hala çok inanıp güveniyorum!

TS AKCAABAT abi sakın çıkıp espri yapma. :D

Oğuzhan
4-3-3 oynayacaksak madem. Zokora ust duzey maclar disinda fazla luks. Zira gerek yok kendisine...

Soyle bir uclu hayal ediyorum. Ama eminim ki Senol Hoca Zokora'dan vazgecmeyecek.

Sapara-Colman-Soner. Bu sekil de oyunun buyuk bolumunu kontrollu ve atakta gecirebiliriz.

Dostum Zokora bu isimlerin hepsinden yetenekli. Bu adamı önde oynatsan orda da oynar, hatta bence daha iyi oynar. Topu ayağına aldığında ben rahatlıyorum tutuşu, çekişi falan her şeyi güven veriyor. Süratiyle de çok rahat adam geçiyor. Bizim orta sahalar pek adam eksiltemiyor ama Zokora geçmek istediği zaman harika adam geçiyor yardırıyor adeta :D

meseco
24.09.2012, 23:51

Hocam Zokora buyuk maclarin atmosferini kaldirdigi icin oynatiyor. Gecen seneki Sampiyonlar Ligi maclarinda her mac sahanin en iyileri arasindaydi. Gercekten tam profesyonel ama yasinin vermis oldugu yorgunluk var kendisinde. Zaten ikinci devreye yakin afrika kupasi maclarina gidince Soner-Colman mecbur denenecek. Ama bencede soyleigin 3lu harika olur

lazzz61
ha bua arada yasınn bu takımda yıldız olacak bnm korkumm yıne ıstanbul taakımlarına satılmaması

Erdinç Dilek
serhat ulueren.... beylerrrrrrr dün oldu bu olay hatırlatalım... taraftarımızın takımımızı havalimanında muhteşem karşılayışı görüntülerinden sonra serhat ulueren: ''gelirken omuzlara alırlar ama yarın bir yenilsinler taş atarlar'' cümlesini kurmuştur. ayrıca fenerle Trabzon arasında son yıllarda yaşanan gerginlikleriyle ilgili hazırladıkları görüntülü bir bölümde sadece bizi gösterip, hep Trabzon kanadı kötü davranmış diyerek bir acaip işin içine çekmeye çalıştılar Trabzonu... kazıyın beyinlerinize...

FC-ST-PAULI-61
24.09.2012, 23:52
ha bua arada yasınn bu takımda yıldız olacak bnm korkumm yıne ıstanbul taakımlarına satılmaması
Yasin mi ? Adam bizde daha hicbirsey yapmadi ne Istanbulu ne Yildizi?

Hürgün Aygün
Sinan engin denen hıyar..hala şikecileri savunuyor..utanmazlık diz boyu..
Köpekler sahiplerini kolluyorlar bu da o hesap ne yaparsın abi.:)

Gamze
Elimizden kaçtı... Çok net.
80. dakikaya kadar hakkı beraberlik olan maç, maalesef 13 dakikada elimizden kaçtı.

Kadıköy'de bir sıkıntı var.
Efsunlu mudur nedir anlamadım :)

Ama bir gün o da aşılacak ve yüzümüz orada gülecek.
Yakındır.

Bir bir puana sevinmeyiz.
Geçmiş olsun.

Tahir61
24.09.2012, 23:53
beyler şu Zokora reise şerefsizlik yapan iki sürtük için gereken ne varsa yapılsın

ah zokora ah geçen sene o itin hayalarını patlatmadın ya tuh kalıbına

umut22
24.09.2012, 23:53
alanzinho istekli, birşeyler yapmaya çalışıyor, ama yetersiz.

Mete DORUK
24.09.2012, 23:54
Senol Gunesin mactan sonraki acıklaması birilerine dokunmus... Haberturkte anlayamayan kus beyinliler var...

worldmaster
24.09.2012, 23:56
Zokora'ya geldiginden beri ayni elestiriyi yapiyorum. Savunma yapmamiz gereken maclada cok iyi onun disinda kucuk maclarda hayalet gibi.

Sezonun buyuk kismini kapanan anadolu takimlarina karsi oynadigimizi dusununce hakikaten luks.

En azindan kendi sahamizdaki maclarda olmasin diye hayal ediyorum. Ama biliyorum ki hayal olarak kalacak.

Faruk BERBER
Senol Gunesin mactan sonraki acıklaması birilerine dokunmus... Haberturkte anlayamayan kus beyinliler var...

faik konuşmaya başladı direk geçtim kanalı, niyet belli çünkü

diensi61
ağzı laf yapan yöneticimiz yok ki bağlansın şu spor programalrına.

umut22
24.09.2012, 23:57
Köpekler sahiplerini kolluyorlar bu da o hesap ne yaparsın abi.:)

Sinan Engin de şikeye karıştı, Aziz yıldırımın elinde bilgiler varmış, Aziz yıldırım çıkıp söyler diye korkuyor, yalakalık yapıyor aklınca ona.

The Ciks
24.09.2012, 23:57
devre arasında ıcerdekı cakallar susarsa

janko ve emerson gıbı makul...ıkı net adam devre arası bızı ucurur...

takım ıyı yolda

kaç net eksıgımız vardı saymadım....

janko bıle eksıktı...

takıma 3/4 hafta daha gerek...

----------
fener asrın cezasını alabılır....
---------------

emsal teşkil etmesi...

avrupa futbolunu bıtırır....
-------------
azizim şenes e ne sallıyon...
-----------
adam o zaman fb yı dusurmekten baska care yok dedıydı...
---------------
aydınları konuşturacak....arkadakı ısım onemlı...

------------
bu maç elımızden kaçan kuş...

kafese gırecek...

---------
oyle veya boyle....
-------------
ha şöyle....

Mete DORUK
24.09.2012, 23:58
faik konuşmaya başladı direk geçtim kanalı, niyet belli çünkü

Hepsi aynı bizi savunan biri bile yok...
Tescil edilmedimi daha ne kupası istiyorsun diyor orda bir kus beyinli.
Zor degıl ya biri ulan biri cıkıp desin yaa Mahkeme kararı ne o zaman... Allah'ım yaa biri yokmu ulan baglanın oraya soleyin ya

bitirim
24.09.2012, 23:59
devre arasında ıcerdekı cakallar susarsa

janko ve emerson gıbı makul...ıkı net adam devre arası bızı ucurur...

takım ıyı yolda

kaç net eksıgımız vardı saymadım....

janko bıle eksıktı...

takıma 3/4 hafta daha gerek...

----------
fener asrın cezasını alabılır....
---------------

emsal teşkil etmesi...

avrupa futbolunu bıtırır....
-------------
azizim şenes e ne sallıyon...
-----------
adam o zaman fb yı dusurmekten baska care yok dedıydı...
---------------
aydınları konuşturacak....arkadakı ısım onemlı...

------------
bu maç elımızden kaçan kuş...

kafese gırecek...

---------
oyle veya boyle....
-------------
ha şöyle....

bence ne yazıkki takıma bir sezondan fazlası gerek.tabii bu arada taraftarında desteği lazımki buda bizim taraftarda yok

umut22
25.09.2012, 00:00
http://g1208.hizliresim.com/10/w/cd1st.gif

Tam köşede yakalamıştık ama olmadı.

DeAgLeMaNyAq
25.09.2012, 00:00
Aykut'un yaptığı açıklamayı yeni izledim. TFF'nin tüm kurulları tertemiz olan şampiyonluğumuzu tescil etti. Tüm Trabzon'luların da buna saygı duyması gerekir demiş. Ne diyim kendi bu söylediğine inanıyor mu acaba...

Fatih Öztürk
25.09.2012, 00:02
Aykut'un yaptığı açıklamayı yeni izledim. TFF'nin tüm kurulları tertemiz olan şampiyonluğumuzu tescil etti. Tüm Trabzon'luların da buna saygı duyması gerekir demiş. Ne diyim kendi bu söylediğine inanıyor mu acaba...

Hala taraftara oynuyor.yakında görecez kimmiş gerçek şampiyon.

Emirhan Makul
25.09.2012, 00:02
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/63655F616A5F6361626351626A6B66676B6666A9857B79A4.j pg

Mete DORUK
25.09.2012, 00:03
Sadri Şener acayip laf koydu:
Spiker: Sadri bey Burak ve Umut Gs'de 12 golun 8'ını attı.Bu sizi uzuyormu?
Sadri Sener: Hayır uzmuyor demekki Trabzonsporda iyi egitim aldılar,Gs de değil !!!

Esmoface
25.09.2012, 00:03
Bu maçın kazandırdığı özgüven küçümsenecek bir konu değil.
Bizim açımızdan önemli olanın FB'nin şu veya bu nedenlerden dolayı kötü oynaması değil; takım savunmamızın gitgide oturaklı hale gelmesi, takım içi uyumun sağlanması ve öyle veya böyle kaç maçtır evinde kaybetmeyen FB'ye neredeyse pozisyon vermeyip mutlak galibiyetin ucundan dönmemizin getirdiği özgüvendir.

Oyun anlayışımız gayet iyiydi bence, çok maçlar hatırlıyorum onlarca gol kaçırıp tek pozisyonun kalemizde gol olduğu, bu maçta, korner pozisyonu ve ceza sahası dışından demarke 1-2 şutları hariç, o pozisyonları bulamadılar.
Hücum presini kaldıramayan bir rakibe karşı belki daha önde oynayabilirdik; ama gerek maçı kaybetmeme içgüdüsü, gerek fizik-kondisyon, gerek de sakatlarımızdan dolayı bunu yapamadık, sorun değil.

Olcan konusunda ise "havalanmış" laflarına katılsam da bilerek atmadığını iddia etmek yakışık almaz, daha hoşgörülü olmamız lazım bu konuda.

Barış ve Henrique girerken, değerlendirilemeyen gol pozisyonundan sonra verdikleri tepkiler, Janko'nun kulübeden "fırlaması"; Sapara, Bamba, Celu'nun hırslı oyunları çok güzel işaretler.

Beklerimiz hücuma eski düzene nazaran daha fazla çıkıyor ve kontra-ataklar hariç sürekli kanatlara yayıyoruz topu, Janko takıma uyum sağladığında cidden çok iyi işler yapacağız.

My
25.09.2012, 00:04
Son zamanlardaki açıklamalarına bakın hep tamam olayı kapatın diyorlar. Hatta politikacılarla bu telkinleri başkana da yaptılar. Tek engel bizi. Biz de sussak olayı kapatacaklar da işte bir parazit(!) biz varız.

Sami Kuk
25.09.2012, 00:04
Maçta Ts li çocuk vardı o resmi nerden bulabilirim

bitirim
25.09.2012, 00:05
Maçta Ts li çocuk vardı o resmi nerden bulabilirim

yahu sami kafanı kaldır 5 mesaj yukarıda duruyor :D

Faruk BERBER
25.09.2012, 00:07
Şu kucaktaki ts'li çocuk fotosunda ne anlatılmak isteniyor ?

Forma bordo-mavi, yüzünde sarı-lacivert fb yazıyor.

Bir b.k anlamadım şundan :)

Mete DORUK
25.09.2012, 00:09
Bunların alayı şerefsiz. Adam resmen kabul ediyor o ayrı,bu ayrı diyor... Spor Hukukuymus ...
Mahkeme kararı baglamazmıs.
Yargıtay onaylarsa dahi(nedense bana onaylamayacak gibi geliyo) bu adamlar vermez ya. Dünyada benzer durum varmı acaba arkadaslar bilen varmı? Fedarasyon sonradan kararı degiştirmişmi mahkeme kararına göre?

Oğuzhan
25.09.2012, 00:09
http://s16.postimage.org/roa28otg5/Ads_z.png

Helal olsun sizin yüreğinize be koşu mesafeleri

Emirhan Makul
25.09.2012, 00:11
Ay lav yu hozam spor taraftarları da bugünlerde dadandı foruma, çiziyoruz çiziyoruz geliyorlar :)

Ahmet Öztürk
25.09.2012, 00:13

Ahh ahh ihtiyarlık... Biliyo musunuz şurda ki hiç bişeyi okuyamıyorum... :D

Onur Şeref
Kaya Çilingiroğlu çok haklı. Şenol Güneş lafı ağzında dolandırıp dolandırıp durmamalı direk konuşmalıdır.

Mehmet Fatih Silik
Telegol'de Kaya hepimizin söylemek istedikleri dogrulari söylüyor...
$enol Hoca'nin acik acik "$AMPIYON BIZIZ" diyemeyi$ini ele$tiriyor...
$enol Hoca'nin üstü kapali bunu dedigini biz biliyoruz...ama resmi sitedeki gibi herkesin tüylerini diken diken edecek $ekilde gözünün icine
sokacak $ekilde gür bir sesle söylemesi gerekir...

Kasım BEKTAŞ
25.09.2012, 00:14
:) adam 5 sene boyunca kamufle olup sabırla bekledi...bir laf diyeyim dedi ilk mesajında şutlandı :D

Fatih Öztürk
25.09.2012, 00:16
Şenol hocanın şampiyonuz demesine gerek yok.hakkımızın defalarca yenildiğinde dile getiren kendisidir.daha açık söyleme şekli nedir?

ccd6167
25.09.2012, 00:16
7 macta 2 gol yedik bu cok iyi iste..

Veysel
25.09.2012, 00:17

http://obswww.unige.ch/~tewes/cosmograil/public/images/Mercator_Picture.jpg

Oruç
Hoca'ya sallamaya gerek yok. Şikeli sezonda konuştu diye 'ortamı germekle' suçlanan da kendisiydi. Söylediklerini anlamıyorsanız 'anlamıyoruz' diyebilirsiniz.

Armağan Dere
helal olsun beyler.
ah Olcan daha ne kadar net olmalı.
Fener'e asrın cezasını kesebilirdik.
olsun umarım şu Yumlu,Barış Özbek bu takımdan gider
Bambayı çok beğendim.