PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 5. Hafta | şikebahçe 0 - 0 Trabzonspor | Maç sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

metehan
24.09.2012, 22:16
Olcan'a fazla yüklenmeye gerek yok. Bu seneye iyi bir giriş yapamadı. Futbolda öyle hemen form tutmak zor, zaman lazım. Olcan iyi bir oyuncu, sahip çıkmak ve destek olmak lazım. Mutlaka düzelecektir, çünkü kapasitesi olduğunu biliyoruz.

Geçen yıldan beri sahada oynanan futbolla fazla ilgilenmiyorum artık, bu sene maç bile izlemiyorum. Ama takıma biraz müsade edersek mutlaka düzelecektir. Janko da takıma katılacak ve faydalı da olacak, buna eminim. TS için bu sene herşey yeniden başlıyor aslında, evet geç kaldık, boşuna zaman kaybettik ama mutlaka düzelecek.

FC-ST-PAULI-61
Özbeki begendim cok sasirdim Oyununa tabi son saniyedeki Faulü sacmaydi ama
bravo ona.

Joomla!
olcan'ı harcamayın bir maç yüzünden. şikebahçe olcan'dan değerli mi?

arifberkay
Mücadele için tebrik ederim ama bu takım zor gol atar...

özgür6161
Olcan sana hiçbirşey demiyorum...Teşekkürler Bamba!!!

Rahmi Akkurt
JANKO : (Kolları açarak) Napıcam ki artık?

artvints
halil gayet iyi top tuttu ilerde tabi pozisyonun başlangıcına bakmassan göremessin.geçen hafta gol atmıi puan kazandırmış halil tabi ki ilk onbir sahaya çıkıcak.şenol hocaya bu maçta laf etmek insafsızlıktır.

SüRMeNe_6161
24.09.2012, 22:17
iyi oynadık ama direkleri bi turlu geçemiyooruz be

SDanışmaz
Tamam Olcan çok kötüydü, atamadı, formsuzdu, çok sövdük ama adama şikebahçeli demeyin. Adam atmaya çalıştı da atamadı.

Barış Mayda
Formalarimiz tertemiz olayi cok hosuma gidiyor!!!

evet bencede formalarımız tertemizz herkes giymiş

Faruk UYSAL
sapara ve bamba.... mükemmel oynadılar... Sapara her topu aldığında oyunu açtı, hiç çalım yok, tek pas.. allah nazardan saklasın.
ikisi de tertemiz maç çıkardılar...
Aynen katılıyorum. Yorum yapmama gerek kalmadı.

zafer6161
Janko yu bir kere olsun antramanda görmeyenler hocadan hoca kesiliyorlar...olcan beceriksiz liklerin hepisini bu macta yasadi! Ama daha önce iyi futbolculardan bir tanesi degilmiydi?

ne tesadüf ki şenol hoca zamanın da her en son gelen yabancı ne hikmetse kulubeden dışarı çıkamıyor,,,

jankoyu oynasın diye değil,,,
belki gelen ortalara kafa vurur diye oyuna almasını istemiştik

hodlu
Gelelim maç yorumuna.Çok rahat yenmemiz gereken bir şike takımını yenemedik.Aynı şekilde biz yakalansak ne olurdu diye düşününce içim acıyor.Olmadı yine yenemedik,gol atamadık kendimizi avutmaya devam edeceğiz....

~UniCef~
Benim anlmadigim , simdi biz iyi oynadigimiz zaman neden hemen karsi takim cok kötü oluyor , belki onlari oynatmayyan takim biziz iyi savunma ile Zokora ile. FB tarihinin en iyi kadrosudur bu, cok acik ve net. Ama burda birileri cikmis , yok bu FBye karsi yok en kötü dönem. Persembe günü az kalsin fransanin su an en iyi takimina karsi kazaniyorlardi .. simdi neden cok kötü dönemleri oldugunu biri bana anlatsin

haymatloshan
Maçtan önce Fenerbahçe yener diye düşünüyordum lakin onlarda isteksiz oynadılar ve takım ilk defa önde basarak oynadı doğru düzgün ve maçı almamak içten bile değildi.Olcan maçta 1 tane olumlu hareket yapmadı,Halil'e forvet oynatmayı unutturdun ve 80 dakika forvetsiz oynadın yine.2.yarı oldu takımı yasladın geriye,futbol zekası yok bu adamın.Fenerbahçe 2 tane beceriksiz orta saha oyuncusuyla oynuyor buna rağmen seni cezasına hapsetti,top kapıp ileri çıkmayı kovaladın.Alanzinho oyundan düştü çıkartmadın,Yasin iyi top taşıdı tuttun onu çıkarttın.Korkağın tekisin,bu kadar kötü bir Fenerbahçe'yi bulup yenemiyorsan acizliğindendir.

Ali İhsan
Olcan'a niye bu kadar aşırı yükleniliyor adam koskoca yaz boyunca hazırlık maçı dahi oynamadı neredeyse, sezona hiç hazır değil, iyi olduğunda çok daha faydalı olacaktır.

Çagman
Olcan fenerlidir O Kadar!!

Hamza Öztürk
24.09.2012, 22:18
su sikecilerin kalesine sidik büyüsü yapilmadiysa bende birsey bilmiyorum

Timur
bravo ona.

adam en kritik dakkada rakibe sans verdi, nesini begendin anlamadim

az kalsin yakiyordu bizi

pas konusu, defansif olarak falan, zokoranin sol bilegi olamaz.

Nihat Güneş
Top oynamayan bilmez tamam Olcan a ben de kızdım. Trabzona girmeden once sagiam bi hamama gitsin ama o zemin nedir arkadas bildigin tarla. O pozisyonların kacmasında zeminin payı buyuk.

Bu arada Bamba bu ligin uzerinde demistim ilk hazırlık macında. Adam Turkiyenin en iyi stoperi NET.

oflum61
Olcan haftaya oynayamaz!!! Cezasini Senol Hoca verecek!

Oğuzhan
Janko Porto'da yedek beklerdi daha iyiydi arkadaş. Tamam bugün herkes elinden geleni yaptı ama direk oynayacak forvet diye almadık mı biz bu oyuncuyu neden oynatmıyoruz hala anlamıyorum.

h@msi61
bravo ona.

Olcan'in ikinci kacirdigi pozisyonda topu kazanip Halil'e kazandiran da Baris idi. Ozellikle Zokora'nin gecen sene yedekligini yapan Aykut'a gore cok cok daha iyi bir oyuncu..

bordo(61)mavi
Formalarımız Tertemiz

http://a1209.hizliresim.com/11/s/dcc1n.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://a1209.hizliresim.com/11/s/dcc29.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Gurpas
Colman Soner Sapara orta sahası mükemmel olmazmı

61viya
Elimizden kaçırdık.
Yine de şükrediyorum. Sevindirmedik de en azından. Futbol bu, top yuvarlak, son dakikada kulladıkları serbest vuruş kaleye girse, oturur sinirimden ağlardım. O ayrı. Ama ola da bilirdi. Şükür ki olmadı.
Avni Aker'de galibiyet bizim olsun. Başka bi isteğim yoktur.
Şenol Hocam'ın tercihleri tartışılabilir. Saç baş yolduk hepimiz Olcan'la. Ama benim beynim şunu almıyor. Şenol Güneş'in tercihlerini tartışabiliriz ama bence Trabzonsporluluğunu asla! Böyle bi adam, bile bile , forvet eksiği bu kadar göze batarken, neden takımdaki umut bağlanan Janko'yu almasın ki? İnanılmaz saçma geliyor bu fikir bana. Ha şunu biliyorum ama, tercihler ne olursa olsun, o kaçırılan pozisyonu Şenol Hoca atmayack. O topu o kaleye sokma becerimizin olması gerekiyor.

Olcan'a gelince.. Çok "Ahhh!" dedirttin bana, bize. Yine de, biliyorum, kızacak ve güleceksiniz de, ama ne bileyim. O da çok memnun değildir herhalde vaziyetten. Sinirimden kudurdum ama kızmaya da kıyamıyorum mu desem. Bilmiyorum. Karışığım bu konuda :)

Ve gerekli mücadeleyi göstermeyenler... Bu maçta oynamayacaksanız, merak ediyorum hangi maçta oynayacaksınız?

Bamba, Sapara, Onur... Hepinize helal olsun!

Çaba gösteren herkesin emeğine sağlık. Bu kadar sakat oyuncumuza rağmen, hiç de fena değildik.

Ve Trabzonspor'um.. Aklın bittiği yerdesin. Ama akılla seçilecek olsa takım, yine tercih edilecek olan sensin. İyi ki varsın! Dik oyna, kafi!

Sinan Sağlam
Takım bugün müthiş mücadele etti , çok koştu , iyi oynadı eyvallah ama bu Şenol Güneş'in takımı ve maçı iyi idare ettiği anlamına gelmez...

Haftalardır oynamayan ve hiçbir ikili mücadeleyi kazanamayan tek bir adam dahi ekarte edemeyen Olcan'ı sahada tutarken güçlü istekli ve sürekli hareket halindeki bir Yasin'in çıkmasına ben şahsen anlam veremedim...

Fener ortasahası 60.dakkada tarumar olmuşken tam da Alanzinho'nun istediği alanlar oluşmaya başlamışken bu adam çıkmaz...

Ortasahada kapılan hemen hemen her top sağdan soldan fener kalesine taşınırken Janko gibi bir golcünün sahada olması gerekirken 87.dakkaya kadar beklenmez...

Korkma be hocam hayatında bir kere korkmadın şampiyonluk kaçtı , canın saolsun kimsenin sana o şampiyonluktan yana hesap sorduğu yok biz Trabzonsporuz rakibi boğma fırsatı eline geçmişken Barış Özbek kazmasını alıp rakibe nefes aldırma...

Yazık oldu şu maça hem de çok , şu şikecileri yenip müthiş bir hava yakalayabilirdik...

Olcan aşkından da bir an evvel vazgeç gözünü seveyim ....

Onur , Bamba , Sapara , Yasin , Halil sizlere gönülden teşekkürler , adam gibi oynadınız , herif gibi dimdik durdunuz...

~UniCef~
Hoca fenerin degisiklik yapmasini bekledi Henrique secimi buna gore yapildi yabanci kontanjani sebebiylede Barisi almak zorunda kaldi oyuna...Zokoranin sarisida varken dogru sayilabilir...

Biraz gec olmasi fbnin degisikliginden sonra,oyun uzun sure durmadi...Sebebi bu...

Cok basarili bir oyun cikardik,cizgiden cikan top disinda adam akilli hangi ataklari var...

Bu takim cok iyi olacak,eksiklerimizi hatirlatirim...

Mactan once fark yeriz hic umidim yok diyenler,simdi Olcan'a laf atiyolar...Bu adam kac haftalardir sakat olmasa bu golleri yapardi...Mac eksikligi boyle birsey oynamadikca koreliyosun...

Olcan atsa golleri sampiyonduk demekki size gore,cok uclarda gezmeyi seviyoruz...Ben mactan oncede soyluyordum galip gelebiliriz diye,nitekim cok cok cok yaklasmistik...Saglik olsun,ben begendim bu gece oynanan oyunu...

Senol hocada iyi konustu...

Cok güzel bir yazi olmus :)

Yunus Danışmaz
24.09.2012, 22:19
Barış Özbekin bir pas arası yapıp topu kaptıgı zaman ki sevincini gördüm.. Olmuş hacı bu çocuk.. Afferin..

Timur
burak yilmaz yada umut olsa, bu mac 0-2 bizimdi

Yaldız61
ne tesadüf ki şenol hoca zamanın da her en son gelen yabancı ne hikmetse kulubeden dışarı çıkamıyor,,,

formalar isimle deyil mücadele ve hak eden alır hoca bunu gösteriyor budnan taviz verirse hiç bir futbolcu forma için savaşmaz

Çağatay_
Siz ne düşünürsünüz bilemem ama ben son 4 dakikadaki Janko tercihini doğru bulmuyorum. Pres yapmayan ağır bir oyuncu, son 7 dakikayı eksik oynadık, zaten Halil'in de temposu düşmüştü.

Janko bu tip bir maçta son 3-4 dakika bir şey yapamaz. Emre'yi koysa daha da etkili olurdu. Burada Janko kötüdür demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın, ama oyun yapısı o 3-4 dakikayı oynamaya uygun değildi.

Eğer daha önce Halil'in yerine koyulsa belki etkili olabilirdi, ama yabancı hakkı sorunu vardı..

Cagdas Topal
Olcan ve Senol hoca 3 puani yediler !

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

akin0834
bu takıma artık colman-sapara...önlerinde soner oynar....bunu monte etmekte yarar var...giray gelene kadarda bambanın yanına zokora oynsın...

Berkan
Başka forumlara bakıyorumda. fenerliler bize gol atalım diye dua etmiş resmen :D durum o kadar vahim

hodlu
Geçen sene 3-4 maç sonrası adeta sürünen Olcan bu sene yine sürünmeye devam ediyor...

~UniCef~
Olcan'in ikinci kacirdigi pozisyonda topu kazanip Halil'e kazandiran da Baris idi. Ozellikle Zokora'nin gecen sene yedekligini yapan Aykut'a gore cok cok daha iyi bir oyuncu..

Bir mactan sonra neden böyle hizli karar veriyorsunuz ki?

Aykutun da iyi maclari vardi

h@msi61
24.09.2012, 22:20
Olcan'in bilerek kacirdigini soyleyenler Allah sizi bildigi gibi yapsin. Kendi oyunculariniza da boyle seyler yakistiriyorsunuz ya, yaziklar olsun...

Faruk BERBER
Valla ben takıma hayran kaldım ya :)

Beceriksizliğimiz puan kaybına sebep oldu.

yorumsuz6117
Olcan'a niye bu kadar aşırı yükleniliyor adam koskoca yaz boyunca hazırlık maçı dahi oynamadı neredeyse, sezona hiç hazır değil, iyi olduğunda çok daha faydalı olacaktır.

3 tane yüzde yüzlük gol kaçırdı. Atması için antrenman yapmasına gerek yok.

oflum61

Bence gelen ortalara ancak son 10 dk. kafa vurmasi icin oyuna alirsin. Hic bir zaman ilk 11 de oynatmazsin.
Ha hazir futbolcu alacaksin zamaninda dersen tamam... orada haklisin.

macuka
beraberlik basari, anadolu takimlarini yenelim yeter

FC-ST-PAULI-61
adam en kritik dakkada rakibe sans verdi, nesini begendin anlamadim

az kalsin yakiyordu bizi

pas konusu, defansif olarak falan, zokoranin sol bilegi olamaz.
Zokoradan kötü tabi , faulüde gereksiz dedim ama birkac Top kapti,iyi pas verdi.

akin0834
gol kacırdıgımız dakkalarda oyuna girmeye hazırlanan barış ın ve janko nun nasılda üzüldüğnü gördüm...janko yedek külubesinden fırladı...ruh lazımdı bize..oda geldi....

SEDAT
Barış'ın müthiş performansını atlamayalım.

* Katılıyorum Osman çok yerinde müdaheleler yaptı.

Necmettin ALTUNTAŞ
Mustafaya "kalas"dyenler haksızlık etmiyorlar mı?Yürekten oynadı ve hemen hemen hata yapmadı.

bitirim
24.09.2012, 22:21
gs'liler mesaj atıyor çok iyi oynadınız fenerin ağzına s....nız diye. ama bizim taraftar gel görki fener kötü oynadı diyor. olcan art niyetliyse bizim taraftar iyi niyetlimi şimdi

Burak Sahin
hocaya kizdigimiz nokta takimi potansiyelinden bayagi düsük bir futbol oynatiyor, bir kac taktiksel degisiklik yerinde ve zamaninda oyuncu degisiklikleri ile bayagi iyi duurma geliriz bu cok acik ve net....gecen seneye göre defans blogumuz cok daha uyumlu orta sahada sapara ve alanzinho güzel isler yapiyor kalemiz zaten saglam ama su 3. bölgedeki sorunlarimizi elimizde yeteri kadar adam olmasina ragmen hocanin bir sekilde halletmesi lazim, colman, soner, giray, volkan geldikten sonra cok daha iyi olacagimiza inaniyorum...

Onur Şeref
88.dk' da Janko'yu oyuna almanın mantıklı bir açıklaması?

Berat Akçay
Şenol hoca bu sefer iyi analiz etmiş ama oyuncu değişikliği yanlıştı sadece. Orta sahanın kalabalık olması rakibi oynatmamaya yönelik anlayıştı . Harikada düşünmüştü ama Yasin çıkmayıp Olcan'ı cıkarmalıydı . 70 dk Olcan hiçbir şey yapmadı .Dökülüyordu . Ne diyelim Sağlık olsun

tarsus
maçtan önce fark yiyecez yenilecez diye mesaj atanlar şimdi olcanı şenol hocayı neden galip gelemedik diye asıyor,skor taraftarlıgından vazgeçip hep destek tam destek moduna girmezsek burada hep birbirimizi yeriz

oflum61
Olcan in kesinlikle kulagi cekilmesi lazim. Böyle sey olamaz. Sen süperlig futbolcususun, para yiyorsun bu isten, ozaman görevini adam gibi yap....

h@msi61
Bir mactan sonra neden böyle hizli karar veriyorsunuz ki?

Aykutun da iyi maclari vardi

Aykut'un mu iyi maci vardi :D Bizim takimin topcusu degil o adam, oynadigi her dakika sinir ziplatiyordu. Baris'i ise 2007-2008 sezonunda gsde oldukca izlemis biriyim, aykutla kiyaslanamayacak kadar iyi bir oyuncu. Bir mac ile karar vermiyorum yani, icin rahat olsun.

DNA-TS
Şikecileri bu kadar rezil bir duruma dusurmusken yenmemiz lazimdi gerekli sanslarida bulduk ama atamadik olcan ilk yaridada dokuluyordu nasil o kadar tahammul etti enteresan bulduklarinida kullanamadi.
Bamba sapara cok iyiydi ne diyelim ins gelecek haftalarda takim daha iyi olur son bolumdeki hareketlilik beni gelecek icin heyecanlandirdi.

zafer6161
24.09.2012, 22:22
valla umut bizde olsaydı sadece bu maçta gol kralı olurdu,,,, :D

Sefaenes
neyse elimizde kacirdik ama yinede Takimi kutluyorum herkez yeniliriz vark yeriz kadromuz fb den kötü yaziyordu mactan önce ama simdi hepimiz fb elimizden varki kacirdik diye yaziyoruz en azindan bu konuda Takimi cani gönülden destekliyorum.

ccd6167
janko
soner
colman
giray
volkan

bunlar takima katilinca daha daha iyi takim olacagiz..

kadromuz kaliteli ve yerinde..

destek sart

dunku destegin aynisi gayse ve besiktas maclarindan once yapmk da lazim topculara ruh gelmis

barisb
Neyse, sakinleştim biraz. Helal olsun çocuklar size...

Hamza Yilmaz
Tamam beyler Olcana bende kizdim ama destek olalim kacirdi evet ne yapalim futbol bu. Bamba mûthis. Sapara'yi kazandik. Emerson gayet iyi. Bide bizim takim kolay kolay gol yemiyor. 5 mac oynamisiz iki gol yedik. Biri Penaltidan. Olacak bu takim iyi olacak

Barış BAKIRTAŞ
24.09.2012, 22:23
Şansal iti olcanla dalga geçiyor bizde taraftar olarak onu aratmıyoruz helal olsun !

ertek_ts61
anlamakta güçlük çekiyorum. Şenol Hoca'nın çok kötü maçlarını gördüm ama bu geceki bunlardan biri değil bana göre. Tartışılabilecek tek kararı Yasin'in çıkmasıdır. Onun dışında bence takımı iyi yönetti. Olcan karşı karşıya atamadıysa burda faturanın hocaya kesilmesi bence mantıksız!!!! Takıma gelince bence gayet güzel mücadele etti.Takım iyiye gidiyor. Bu takıma Janko nun adapte olması ve Colmanın katılmasıyla bence lig sıralamasında kimsenin beklemediği yerde oluruz:)

zafer6161
Bence gelen ortalara ancak son 10 dk. kafa vurmasi icin oyuna alirsin. Hic bir zaman ilk 11 de oynatmazsin.
Ha hazir futbolcu alacaksin zamaninda dersen tamam... orada haklisin.
abi bence 60 dan sonra alacaktı,tamam orta kesiyoruz ama nereye hep boş,,,gol atacak adam yoktuki takımda...

bitirim
Colman Soner Sapara orta sahası mükemmel olmazmı

top bizdeyken iyi olurda top rakipteyken yol geçen hanına döner

SDanışmaz
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251029_464041596960483_1259214219_n.jpg

hodlu
Bamba için özel tebriklerimi gönderiyorum.Helal olsun,döktüğü alınteri resmen gözyaşlarımı akıttı...

mertacar
şans olacak arkadaş

Fatih Özkan
su sikecilerin kalesine sidik büyüsü yapilmadiysa bende birsey bilmiyorum
Fenerin kalesine papaz byüsü yapıldı diyolardı ve haikikaten inanmaya başladım.GS nin geçen yıl son saniyede direkten dönen ve galibiyeti kaçırdığı gol..bu akşam bizim toplar..inanın bunuda yapar bu şikeciler..

uemit
tek kelimeyle lanetli bu takim.. bu lanetle 5. sampionlugu türkiyede getirdik.. sike op. türkiyede cikartik, 25 yildir sampion olamiyoruz! ama yinede seviyoruz :) birakamiyoruz

h@msi61
24.09.2012, 22:24
valla umut bizde olsaydı sadece bu maçta gol kralı olurdu,,,, :D

kadikoyde bundan once son kez 0-0 kaldigimiz 2008-2009 sezonundaki macta da Umut bugunun Olcan'i konumundaydi...

SEDAT
* Bu maçta kesinlik'le galibiyet değil topu bizde tutmak önemliydi. Bence Şenol Hoca'nın planı tuttu ama olmadı. Kesinlikle takıma kızmıyorum. Janko rakibi baskı altına aldığında etkili olabilir ama Olcan gibi top'u süremezdi bence.

asilhamsi
Olcan şikebahçe forması giysen 10 puanı hakediyorsun . Kaç maç kötü oynadın eyvallah arkandaydım ama bugün kasıtlı atmadığını düşünüyorum . Şimdi karşı çıkanlar olabilir maça tekrar baksın var mı yok mu kasıt

isterse ceza alayım isterse afaroz edileyim ben Olcan dan cok fena kıllandım.O karsı larsıya pozisyonda calım atmak onun tarzı degil direk vurus yapardı.Hic kosmadı,mucadele etmedi.Defansa hic katkı vermedi.Kazanmayı asla istemedi.

Uzun bir sure 18 e alınmamalı.Trabzonspor forması o kadar ucuz degil.

Bu arada jankosunun oyuna 88 de alınması gercekten traji komedik.

Zokora hatasız oynadı.O kadar cok gedik kapattı ki sayamadım.

Emerson gorevini yaptı ama cok fazla ekstra is yapmadı.

Sapara takımı cok iyi organize etti.Bence harika oynadı.Eger sapara on bolgede,alanzinho olcanın yerinde ve barıs zokoranın yanında oynasaydı cok acayip bir takım izleyecektik.

Halil de iyi oynayanlardan dı.

Mustafa aferin oglum boyle devam sadece su uzun top sacmalıgından vazgec artık.

Onur geri paslarda ve degajlarda cok kararsız bu nedenle hata yapıyor.

Bamba sana soylenecek bir sey yok mukemmeldin.

Yasin cok dagınık ama muthis istekli.Ve diri top oynuyor.Bir iki haftaya oda kendini bulur.

Harun
Birileri Olcan'ın gölcü olmadığını birilerine anlatsın...adamı boşa eleştirmeyin, kaçırdıklarını görüyorsunuz ama deparlar atarak kendini pozisyoan sokmasını görmüyorsunuz....

Thor61
Olcan'a ettiğim küfürleri Olcan duysa sanırım ilk aranacağı şey intihar etme yöntemleri olurdu.

M.S.SOFU
vay be
feneri bildiğin elimizden kaçırdık
olcan atamadı,henrique atamadı
olmadı işte
bildiğin feneri şamarlıyorduk yahu
neyse yapacak bir şey yok
ilk defa takımı bu kadar diri ve istekli gördüm
ama daha gidecek çok yolumuz var

Yaldız61
takım iyi bir mücadele verdi onubunu fazla kurcalamaya gerek yok önemli olan sağadaki mücadeledir benim için eziglerin bi bok olmadıklarını gösterdik yeter bana o

Mehmet Fatih Silik
Sakatti, $anssizdi, ters ayakta yakalandi, vs. vs....
Biz hep böyle kendimizi avutacak miyiz???
96'da harika oynami$tik...$ikecileri 10-0 yenerdik falan filan...
Tarih bunu yazmiyor ama...1-2 yenildigimizi yaziyor...
Ayrica iyi oynadik filan degil...$ikeciler hic olmadigi kadar kötüydü...bu haldeki $ikecileri yenemiyorsan kendini böyle avutursun i$te...
Siz avutun iyi oyunla kendinizi...her defasinda ayni tantana..."Olsun! Ama cok iyi oynadik!"...

serdaracıl
24.09.2012, 22:25
Sapara ne süt çekmiş öyle. Bamba sow'u bitirmis resmen

Ha-kan
Olcan boyle istedi

Togrul
Olcan Burakla arkadaştı. Burak gittikten sonra eski Olcanı hiç bir zaman bulamayacaksınız.
Kaldı ki kaçırdıklarına göre ben asla kızmıyorum
Adamın çok formsuz olduğu daha ilk yarıdan net bir şekilde belliydi.
Onu oyunda tutmak kabahatti.

yorumsuz6117
Kimse yazmamış ama Henrique'nin direkten dönen topu var birde. :)

Yaşar
Dakikalar 60'ı gösterdiğinde yapılması gereken Alan- Henrique değisikliği hocanın korkaklığı yüzünden ancak 80. Dakikada yapılabildi.
Yine uçan 2 puan ve en büyük sorumlu Şenol Güneş.
Karşında önündeki adama bile pas atamayan bir takım vardı hele 65. Dakikadan sonra karşımızda takım bile yoktu.
Bu şekilde yakaladığın bir Fb'yi kevgire çevirebilme ihtimali varken bizim gibi maçı izleyen bir hoca vardı kenarda.
İçim yandı arkadaş.
Bu takım zaten bu kadro yapısı ile büyük maçlarda zor yenilir.
Böyle beraberliğe sevinemem ben.

Alper Beyazay
Bamba helal olsun sana. Adam o kadar çalışıyor, çabalıyor, yırtınıyor bir türlü yüzü gülmedi doğru düzgün. Seriye bağlasak artık galibiyet serisine..

h@msi61
volkan yuzsuzu sansiz olduklarini soyluyor, macta iyi olan taraf da kendileriymis :D Komik adam vallahi.

Timur
böle devam ederse bamba bu ligin acik ara en iyi stoperi olacak

Harun
24.09.2012, 22:26
Bu kadar kötü bir performans sergilediğimiz bir ortamda " feneri elimizden kaçırdık" diyebiliyorsak sorun yok demektir.darısı diğer maçlara..

yorumsuz6117
Bu takımda bir Burak olucaktı ki şimdi. :D

ALDENİRO
halili oyunda tutup, jankoyu almayan şenol hocayı şiddetle kınıyorum...janko olsaydı 3-0 biterdi maç...

ofluhalit
bu takımla golcüsüz bu skor normal.fener kötüydü evet ama bizim takım iyi mücadele etti.olcan biraz becerikli olsa çok daha farklı şeyler konuşuyor olurduk.oyunu değiştirecek oyuncu sıkıntısını çekiyoruz.bu sezon bunu daha çok yaşarız.bu kadroyla ancak bu kadar oynanır.tebrik etmek lazım takımı...

10-61
24.09.2012, 22:27
Şimdi de sıra Olcan'ın ihanetine mi geldi ,yazıktır be!!!bu adam değil miydi antepte fenere golü atıp puansız gönderen?!!bugün kötü günündeydi atamadı,diğerleri gibi beceriksizdi biraz.adamın ne fenerli oluşunu ne hainliğini bıraktınız,yazıklar olsun!!!!!!!

Bülent Bayraktar
Bu maçı kazanamadıysak oynadığımız oyunun hiç bir önemi yok
16 sene oldu deplasmanda kazanamadık

Batuhan
Yalnız yukarıdaki iki maymunun kimliği bulunursa dava dahi açılır. Tehlike almış başlarına kuş beyinliler :)

Cafer Bulur
Takim olarak iyi mücadele ettik,iyi de oynadik ama bu kadar kötü bir fb yi yenememek oldukca üzücü oldu.

Olcan in kacirdigi golleri akilalmazdi.

Macin basinda olcan in attigi 2 sutu gördükten sonra bu adam bos kaleye bile gol atamaz dedim,nitekim hakli ciktim.

Takimin en büyük sorunu gol atamamak,bu soruna acil cözüm bulunmasi gerekiyor.

Aker
Nedense senelerdir trabzonla ilgili rakiplerimizin sözü hep şu oluyor.
'beceriksizlik almış başını gitmiş trabzonda.'

Sefaenes
alper neymi irkcilik bunlarin kanlarinda baska isayi yok bunu gitsinler yopo ya göstersinler

Gurpas
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251029_464041596960483_1259214219_n.jpg

ben burdaki olayı çözemedim

Fatih Özkan
Cesur oynadık ama dökülen ve şaşıran fener karşısında Jankoyu 87. dakikada almak??? Olcanın artık saçmalamaya başlamasını görmemek??? Duran topların önemi için Jankoyu bir cesaret edip almamak?? o kadar kornerin ve güzel ortaalrın vuracak adam olmadığı için boşa gitmesi??? Bir cesaret hocam ya,nadasa yatrıdın şu Jankoyu artık oynat..En önemliside rakip takım oyuncu değişmeden inatla beklemek takıma yeni oyuncu sokup takımı diri tutmamak..az akıllı değişiklik yapsa hoca ahh neler olacaktı neler.Şenol hocam gördüğün gibi bu takım en iyi savunmayı hücum ederek yapıyor lütfen çift forvet lütfen hücuuummm...

Berkan
24.09.2012, 22:28
Sapara iyi oynuyor ama gol atma şansızlığını atlatsa çok daha güzel olacak.

vendercan
Ey Olcan , Allah sana hidayet ; bizlere sabır versin!!!

cakalkerem
Tebrikler hoca....Fener sana duacı...80 dakıka Olcan'a Halil'e sabredebiliyorsan helal olsun sana

Erkin
24.09.2012, 22:29
Tam angut bunlar.. Sow var Yobo var kendi oyuncunuzdan utanın..

Hürgün Aygün
Kadıköy'de son yıllarda ilk defa bu kadar galibiyete yaklaştık çok yazık oldu.Olcan belki 10 defa vursa 9'u girerdi.:( Bamba,Emerson,Sapara ve Yasin sahanın iyilerindendi.Her şeye rağmen çabaladık, mücadele ettik.Teşekkürler mücadeleniz için...

FC-ST-PAULI-61
Bamba tam bir Trabzonlu gibi oynuyor,utandirmadi beni Adamim :)

tarsus
kacan galibiyete üzülüyoruz ama basta olcan olmak uzere kımseye sövmeyın,poziyonlarında biraz sanssızdı bir tanesinde ise gökhan gönül çok kaliteli defans oldugunu gösterdi

Full HD
Onurada helal olsun!

bordo(61)mavi
24.09.2012, 22:30
yahu bu öküz volkan başka maçtamıydı ben anlamıyorum... fener şanssızmışta ts defans yapmış... ya rabbim bu mal kaleciye biraz akılda nasip eyle :)

Osman Yavuz
Mustafa Yumlu'dan süper final performansı geldi bu hafta. Büyük maçların futbolcusu:) Sow'a nefes aldırmadı...

hodlu
Olcan için yazılacak-söylenecek söz kalmadı.Ben Trabzonspor'umda artık görmek istemiyorum ve muhalefet etmeye beşlıyorum bu gece itibari ile....

anth
Olcan'a gol kaçırdı diye yüklenmek ancak skor taraftarına yakışır, silkenin beyler....

Kaç maç sonra pozisyonlara girebildik, Olcan kaç maç oynamadı, hazırlık maçlarında oynamadı...

Ayıp etmeyin, destek olun biraz...

Yaldız61
hocaya ne kusur buluyonuz be bu takımı o şekilde oynatan hocadır bazen gerçekten çok laf ve küfrü hak ettinizi düşünyorum buakdar sabit düşnce yapısı olması imkansız ama onuda başarıyorsunuz her bi olayda bir suçlu aramaya gerek yok takım olarak kazanabilirdik tkaım olarak berabere kaldık yeter valla ya şenol hoca olmasa bu futbolcularla bırak top oynamyı düşmeye oynardık sanırım

Sefaenes
ya bizde birde sansizlik var kac mac direkden toplar dönuyor vallah hocaya mi giderler kurban mi keserler hayirmi islerler yapsinlar belki sansimiz döner

[KAPLAN]
Hala Şenol Güneş'i oynattığı futboldan dolayı kutlayanlar var. Şenol Güneş zaten şaşırtmıyordu da, artık taraftar da şaşırtmıyor.

Uğur Demircioğlu
Maçtan önce yeniliriz diyenler şimdi kaçan galibiyet sonrası hocaya saydırıyor ama yedek kulübesinde direk katkı sağlayacak yerli futbolcu yok.Bugün biraz şansımız yanımızda olsaydı çok daha farklı olurdu.

Berkan
24.09.2012, 22:31
"Adamları" kendi evlerinde rezil ettik, taraftar hayla ona buna vuruyor.

SEDAT
* Şenol Hoca çıkıp gol atsa "Yahu Hoca ya atamasaydın, niye yanında'ki boş adama vermedin deriz".Kusur bulmak istedik'ten sonra...

artvints
vallahi yorumlara inanamıyorum, olcana şike iması yapanlar mı dersin hocaya gydirenler mi dersin.bütün maç soldan bindirdi olcan attığı deparları sayamadım.ayıptır günahtır, gol kaçar yapacak bişey yok.önemli olan mentalitedir.takım bugün iyi bir anlayışla sahadaydı neredeyse net pozisyon vermedi ve iyi kontra yaptı.biraz sakinleşip öyle yorum yapmak lazım.
çok net bir örnek veriyorum, bu şekilde burak ve umut da goller kaçırdı, ve taraftardan yemediği küfür kalmadı.şimdi aynı taraftar profili yönetime sallıyo niye gönderdiniz futbolcuları diye.olcan bugün atamaz yarın atar önemli olan sürekli denemesi ve korkmamasıdır.ama taraftar napıyo olcan a şike yaptı bile diyebiliyo.o futbolcu pozisyona girer mi bu kadar yürekli oynar mı bi daha?
bugün görülüyo ki, takımın önündeki engel, sürekli ypratıcı eleştri yapan taraftardır

haymatloshan
Bu kadar kötü bir performans sergilediğimiz bir ortamda " feneri elimizden kaçırdık" diyebiliyorsak sorun yok demektir.darısı diğer maçlara..

Fenerbahçe 1.yarı top oynamadı,bırak top oynamayı top yapamadı bile.Senin teknik direktörün 2.resmen Fenerbahçe gol atsın diye takımı geriye çekti,Fenerbahçe arkada boşluk bıraktı sende pozisyonları değerlendiremedin tutmuş ne diyorsun birde.Sana söyleyeyim bundan sonra olacakları da bu takım böyle korkak oynatılırsa,forvetsiz oynatılırsa senin puan alma şansın çok çok zor.Ancak dökülen takımlara karşı oynarsın o da biraz isminden dolayıdır.

diensi61
halili oyunda tutup, jankoyu almayan şenol hocayı şiddetle kınıyorum...janko olsaydı 3-0 biterdi maç...

evet hükmen 3-0 mağlup olurdul

memozcan
15 senedir feneri evinde yenememişiz.. 3 senedir fenerin evinde yenilgisi yok.. bu kadar zor durumda yakalamışken ve bize karşı 15 senedir bu kadar sönük motivasyonda oynuyorlarken yenemiyorsan, bi 15 sene daha yenemezsin hocam..

Timur Öztürk
24.09.2012, 22:32
şu maçtan sonra çıkıp şenol hocayı eleştiriyorsa ya futboldan zerre anlamıyor yada gerçekten kin dolu insanlar.arkadas jankoluk oyunmu cuma aksam antremanına katılmıs,hızlı çıkıp gol arıyorsun.halil presle ortasahaya yardım etti.fenerin bittiği an aldı işte oyuna.şurada yorum yapanlar görmüyor maç berabere.kadıköy deplasmanı..forvet hattı janko halil henrique..yinede korkak şenol.vay bee

Süleyman Eruyar
Sapara ya bayildim ,

Fatih Özkan
Şenol hocam...eyyy Şenol Hocam..Jankoyu küstürmee!!!! Takımı korkak oynatma..gördüğün gibi takım hücum edince harika işler yapıyor..Bu takımdan saparayı da kesme..her hafta kadroyla tuhaf tuhaf oynama..duran topların önemi çok..Jankoyu artık 2. forvet olarak ekle bu takıma lütfeenn ama lütfenn..adamı nadasa yatırma yeşerdi kulübede adam..

chener
olcanın yakaladığı pozisyonların çoğu kontra ataklar.olcana kızalım ama o pozisyonlarda ikinci bir kişinin rakip ceza alanı içine kadar koşamamış olmasını da konuşmalıyız.şenol hoca bu maça beraberlik için çıktı ve beraberliği aldı.şu kadroyla da bizim forvet oynatmak için zokoranın oynamaması lazım.

Trabzonspor 61
Senol Güneş'i eleştirmeyin şöyle bir maçtan sonra yahu. Olcan atamazsa adam ne yapsın?

kalavara
bu maç için bile şenol hocaya küfretmek ayıptır! doğru bir anlayışı yansıttı sahaya ama top bu girmeyince girmiyor, kızıp,yıkmaya,dökmeye gerek yok, bu takım çok yeni, sahip çıkmak zamanı! gelecek sezonun şampiyonu takımı izliyorsunuz...

kudu_61
24.09.2012, 22:33
onur-mustafa-emerson-çelu-bamba-zoko-sapara-yasin iyiydiler
alan-olcan-halil kötüydü
ama top oynatmadık top ezikleri ezdik sadece gol atamadık

Timur
Sapara ya bayildim ,

ben hep iddiia etmisimdir, sapara bu ligin en degisik, en faxdali adamalrdan biri mevkisinde diye.

onundaki görüs acisi ve paslari olan orta saha 1 elin parmak sayisi kadardir ancak bu ligde

alper*
Şu maçta alınacak bir galibiyet, rakibi çok kötü bir pozisyona getirecekti ama olmadı.

Beraberlik de ciddi bir kargaşa oluşturacaktır. :)

Hatice Aslan
Olcan'a gol kaçırdı diye yüklenmek ancak skor taraftarına yakışır, silkenin beyler....

Kaç maç sonra pozisyonlara girebildik, Olcan kaç maç oynamadı, hazırlık maçlarında oynamadı...

Olur mu? Geçen sezon Tolga ğsden gol yedi diye Gs'li ve şikeci ilan edildi hatta tüm takım! Olcan'a geçen sezon ğsli deniliyordu şimdide şikeci ve fbli damgası vuruldu. Yazık hemde çok yazık!

Berke6198
Sol Bamba ligin en iyi defansıdır...

serdaracıl
Alan da etkisizdi biraz iyi olsa ah

Yaldız61
adam adam hocam sen herşeyimizsin mac sonu reportaj

http://www.ligtv.com.tr/haber/galibiyeti-kacirdik-11

KÖKSAL AYDIN
Takım seyirci sayesinde maça konsantreydi.Hocadan kaynaklanan birşey değil bu.

Bu gerçeği haftaya maçta al gülüm ver gülüm oynayınca anlayacaksınız.

Bud Spencer
24.09.2012, 22:34
SAPARA!!!!
BAMBA!!!
YASIN!!
müthis oynadilar!!!!!!!

YUMLU
CELUSTKA-->kesinlikle sag bekte oynamasi gerekiyor!!
cok iyidiler

zokora
olcan
alanzinho
günlerinde degildiler

Oğuzhan
Utanmıyor mu Olcan'a bilerek atmadın diyenler harbiden böyle mi düşünüyorlar ruh hastası mısınız beyler yapmayın ya bu neyin kafasıdır bilerek gol atmamak ne demektir.

Harun
Fenerbahçe 1.yarı top oynamadı,bırak top oynamayı top yapamadı bile.Senin teknik direktörün 2.resmen Fenerbahçe gol atsın diye takımı geriye çekti,Fenerbahçe arkada boşluk bıraktı sende pozisyonları değerlendiremedin tutmuş ne diyorsun birde.Sana söyleyeyim bundan sonra olacakları da bu takım böyle korkak oynatılırsa,forvetsiz oynatılırsa senin puan alma şansın çok çok zor.Ancak dökülen takımlara karşı oynarsın o da biraz isminden dolayıdır.

önce beni tanı..

Trabzonspor 61
Yeter artık bu Şenol Güneş düşmanlığı!

blackrain61
Su forumdak yorumlari görünce icim burkuldu. Eskiden FB ile beraber kaldigimizda üzülüyorduk. Simdi ise herkes beraber kaldik diye seviniyoruz. Ben kendi adima futboldan hic memnun degilim. Gelecekten de umutlu degilim. Bu takim ilk bese zor girer. Tabi ara tansferde mucize olmazsa, ya da Senol Günes oyun anlayisini degtirmezse. Ama yine insallah ben yanilirim.

Terzioğlu
--------------Onur-------------
Serkan-Zokora-Bamba-Emerson
-------------Colman-----------
---------Soner---Sapara-------
Yasin/Volkan-------------Olcan
--------------Janko------------

kalavara
bu arada, olcan için pankart yapılmalı bence, olsun,üzülme,daha çok çalış gibisinden, çocuk denedi olmadı,panik ve stres yaptı bence! çok daha zor pozisyonlarda bizim için goller atacaktır!

vendercan
Bamba ve Sapara harikaydı!..

serdaracıl
Sapara golü onlemiş helal sana

Hamza Yilmaz
24.09.2012, 22:35
Siz bu kafayla gidin daha. Yok Senol Hoca böyle yapti yok Olcan bôyle yapti. Sonrada Rakip takima transfer oluncs Auuuuuv

memozcan
bu maçta değişiklikler bu kadar geç mi yapılır.. oyuna giren barış özbek bile katkı yaptı , oyunda katkısı sıfır olan bir çok oyuncuya inat..

Trabzonspor 61
Şenol Güneş olmasa nah tepeye oynardık her sene!

bitirim

hehe biz başka maçtaydık.

Tayfun Aydın
olcanın yakaladığı pozisyonların çoğu kontra ataklar.olcana kızalım ama o pozisyonlarda ikinci bir kişinin rakip ceza alanı içine kadar koşamamış olmasını da konuşmalıyız.şenol hoca bu maça beraberlik için çıktı ve beraberliği aldı.şu kadroyla da bizim forvet oynatmak için zokoranın oynamaması lazım.

Aynen katılıyprum sana kardeşim Olcan ın pozisyonunda santroforsuz oynamanın cezasını çektik

h@msi61
24.09.2012, 22:36
ne kadar bos taraftarimiz var yahu, utaniyorum vallahi...

polatmu

niye emre oynardı yasin sola kayar balcı oyuna alınırdı vs.. olcanın tek bir pozitif hareketi yoktu saçmaladı... lütfen savunma bu akşam antreman maaaçı oynamadık ezeli düşmaınımz ne başımızı kaldırsak karşımızda gördüğümüz kötü adamla oynadık ve çok kötü oldukları bir gecede yenmeliydik... 50 maçlık yenilmezliğini bitiriyorsun vAR MI BÖYLE HAZ savunma olcanı renkdaş ileriye dönük iyi sinyallerin hepimiz farkındayız...

Sefaenes
Sol Bamba ligin en iyi defansıdır...

ilk hazirlik macinda elestirenler vardi :) neyse herseye acele karar vermemeliiyz olcana bügün cok kizdik insallah haftaya gol atarak telafi eder.

uzungöllü
Yeter artık bu Şenol Güneş düşmanlığı!

savunulacak bir tarafı mı var.... sahiplenelim ama eleştirmek doğaldır... peygamber mi laf etmeyecez ... bir takım forvetsiz ancak bu denli saçma ve aptalca oynatılabilirdi

anth
Sapara olmaz diyordum ama hep böyle oynasın canımı yesin...

Bamba süperdi yine...

Hasan61
Takım biraz daha otursun,çok zor gol yer.

owi61
24.09.2012, 22:37
Şu Sapara'yı az kalsın Serdar Kurtuluş'la takas ediyorduk. Ucuz atlatmışız..

İskender Çakmak
Bamba cok iyiydi. Sadece bu hafta degil geldi geleli cok iyi oynuyor. Janko yu hızlı bir sekilde ilk onbire monte etmeliyiz.

tanjugunduz
ya gercekten cok uzuluyorum ama su sapara colmandan bile faydali birde az daha gonderiyorduk adami sapara artik banko birde forvet hatti sekillense...

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk 2

Hasan YAYLI
Kendi oyuncuna sikeci diyosun,bunun izahi yok...Ayiptir...

Ertan1982
Bekledim sonuclardan biriydi 0:0 veya 1:0 yenilgi.Atsaydi vs. yok hayatta.Tarih 0:0 yazacak.100 sene gectinde millet 0:0 görecek.

asilhamsi
şu maçtan sonra çıkıp şenol hocayı eleştiriyorsa ya futboldan zerre anlamıyor yada gerçekten kin dolu insanlar.arkadas jankoluk oyunmu cuma aksam antremanına katılmıs,hızlı çıkıp gol arıyorsun.halil presle ortasahaya yardım etti.fenerin bittiği an aldı işte oyuna.şurada yorum yapanlar görmüyor maç berabere.kadıköy deplasmanı..forvet hattı janko halil henrique..yinede korkak şenol.vay bee

hocaya sonev yokta.Olcanın pilinin bitik oldugu ilk yarım saatte anlasıldı.Keza alanzinho icin de aynı sey gecerli.

Sapara on bolgede cok daha etkili.

Olcan-barıs degisikligi bekledi herkes cok mantıklı olarak.

-----zokora---barıs------
yasin-----sapara------alanzinho ile ikinci 45 e baslasak cok farklı olurdu.

Onuda gectim bir suru top ezen alanzinho yu cıkarıp janko alınabilirdi.janko en uca halil de en iyi oynadıgı yer olan forvetin hemen arkasına 2. forvet olarak gecerdi.Biz baskılı oynayan,rakibi ısıran takım istiyoruz.

Sahada 90 dakika ruh gibi gezen,takımı eksik oynatan oyuncu degil.

serdaracıl
24.09.2012, 22:38
Utanmıyor mu Olcan'a bilerek atmadın diyenler harbiden böyle mi düşünüyorlar ruh hastası mısınız beyler yapmayın ya bu neyin kafasıdır bilerek gol atmamak ne demektir.

5 yiyecez şiyordu bunlar.

Berke6198
Şenol Güneş'e sadece Janko'yu klübede beklettiğinden dolayı kızıyorum...

KÖKSAL AYDIN
Arkadaşlar topçularımız yüksek konsantrasyonla oynadı.

kendi kendimizi burada kandırıyoruz.

Diyorumya haftaya gerçek kimliğimiz ortaya çıkar.Fazla ümitlenmeyin derim.

Berkan
Kazansaydıkta bazı kesim hocayı eleştirilecekti.

Burçak
Şikeci emek hırsızlarını elimizden kaçırdık yaa
ah Olcan aah
zor olanı yaptın. onlar kaçmamalıydı.

Fatih
Hızlı çıkıp gol arıyoruz ilerde de Halil Bolt var değil mi?

memozcan
24.09.2012, 22:39
bizim taraftarımız tam bir mikser gibi çalışıyor.. deneyen üreten adama düşmanız biz.. olcan gol kaçırdı evet o esnada bende küfrettim ama en azından denedi.. o bindirmeleri yaptı.. maalesef takımın en kötü yeri önlibero mevkiiydi bu akşam.. biraz ofansif katkı gelse ordan skor farklı olabilirdi..

tanjugunduz
--------------Onur-------------
Serkan-Zokora-Bamba-Emerson
-------------Colman-----------
---------Soner---Sapara-------
Yasin/Volkan-------------Olcan
--------------Janko------------

sadece sagda celu bu takim tas gibi olur yorulanin yerine zokora of of..

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk 2

Berke6198
Gerçekleri söylüyorum, Sapara beni utandırdı. Çokta seviniyorum...

Barış Mayda
ben burdaki olayı çözemedim

babası trabzonsporlu eşi fenerli kızı trabzonsporlu :D

Alper Calik
Olcan,

Biraz ağır olacak ama, bize ihanet ettin gibi geliyor. Ben başka bir açıklama bulamadım.
1 değil, 2 değil, 3 değil, 4 değil 5 veya 6 karşı karşıya atılmaz ise !
volkan sağa yatmış, topu soluna çekip boş kaleye bırakacağına, volkan ın yattığı taraftan taca doğru top sürüyorsan

Yazık diğer çocukların emeklerine. Yazık.

Timur
senol hocaya laf edenler, utaniyorum sizden, utaniyorum

siz varken bu takim nasil basarili olacak, bilemiyorum

yaziklar olsun size ulan, yaziklar

senol hoca olmasa, su anda nerde olurdu trabzonum, ne halde olurdu trabzonun, düsünmek bile istemiyorum

ulan, adam giderse, 2-3 sene sonra aglicaksiniz, degerini o zaman anlicaksiiz ama gec olacak.

sahip cikin, arkasinda durun su hocanin, ezilmek istemiyorsaniz!!!!!!!!!!!!!!!

anth
niye emre oynardı yasin sola kayar balcı oyuna alınırdı vs.. olcanın tek bir pozitif hareketi yoktu saçmaladı... lütfen savunma bu akşam antreman maaaçı oynamadık ezeli düşmaınımz ne başımızı kaldırsak karşımızda gördüğümüz kötü adamla oynadık ve çok kötü oldukları bir gecede yenmeliydik... 50 maçlık yenilmezliğini bitiriyorsun vAR MI BÖYLE HAZ savunma olcanı renkdaş ileriye dönük iyi sinyallerin hepimiz farkındayız...

Tamam biz de kızıyoruz kaçan gollere ama, ihanetle suçlamak çok büyük yanlış..

Ne yapalım havaalanında karşılayıp tekme tokat dövelim mi adamı?

M.S.SOFU
volkan yuzsuzu sansiz olduklarini soyluyor, macta iyi olan taraf da kendileriymis :D Komik adam vallahi.

sen sövücen mi ben yardırayım mı :D

cakalkerem
24.09.2012, 22:40
Herkes Transonspor'u beğenmiş o Rıdvan bile.....Ama biz galibiyet istiyorduk

Timur Öztürk
hocaya sonev yokta.Olcanın pilinin bitik oldugu ilk yarım saatte anlasıldı.Keza alanzinho icin de aynı sey gecerli.

Sapara on bolgede cok daha etkili.

Olcan-barıs degisikligi bekledi herkes cok mantıklı olarak.

-----zokora---barıs------
yasin-----sapara------alanzinho ile ikinci 45 e baslasak cok farklı olurdu.

Onuda gectim bir suru top ezen alanzinho yu cıkarıp janko alınabilirdi.janko en uca halil de en iyi oynadıgı yer olan forvetin hemen arkasına 2. forvet olarak gecerdi.Biz baskılı oynayan,rakibi ısıran takım istiyoruz.

Sahada 90 dakika ruh gibi gezen,takımı eksik oynatan oyuncu degil.

hocam çok haklısında 2010-2011 yılını hatırlarsak baskı yapalım,önde oynamaya çalısalım fakat rakip kötüde olsa fenerbahçe.alan solda oynayamaz.her sol ayaklıyı sol kanat yapmayalım lütfen.ayrıca pili bitmiş denen olcan gökhanı epey pasifize etti.

kalavara
şu bizdeki taraftar mantığının istifa etmesi lazım bir an önce. gol kaçıran topçuya söz, hocayı gönder, her cacıkı siz mi biliyorsunuz arkadaşım! bu gibi taraftarlar yüzünden kaç topçu harcadık, her allahın günü umuta küfredip şimdi de umut arıyorsunuz takımda, ayıp size be, ayıp!!!!

haymatloshan
hehe biz başka maçtaydık.

Evet,başka maçtaydınız veya yanlış tarafta.

Oğuzhan
savunulacak bir tarafı mı var.... sahiplenelim ama eleştirmek doğaldır... peygamber mi laf etmeyecez ... bir takım forvetsiz ancak bu denli saçma ve aptalca oynatılabilirdi

Kadıköy'de 5 tane net pozisyona girmiş her sene yenilen takım hala Şenol Güneş diyorsun utanma arlanma yok mu sende takımınla gurur duyacağına birilerine sallıyorsun Allah'ından bul sen ya bir şey demiyorum.

bitirim

adama hakeret ediyorsun birde eleştirmeyecekmiyiz diyorsun. de get adamı günaha sokma akşam akşam

Fatih Öztürk
Yenilseydik bu kadar üzülmezdim.bu haysiyetsizleri İstanbulda bir daha böyle nasıl yakalarız.

Hatice Aslan
bu arada, olcan için pankart yapılmalı bence, olsun,üzülme,daha çok çalış gibisinden, çocuk denedi olmadı,panik ve stres yaptı bence! çok daha zor pozisyonlarda bizim için goller atacaktır!

Birkere destek olmayı bilmiyorlar.. Hep dar ağacına çıkarmaktır bunların işi. Olcan'ı şikeci ilan eden bazı ts taraftarları(!) Geçen yıl bunu Tolga'ya Giray'a hatta tüm takıma yapmış ama sonra iyi giden maçın ardından kral ilan etmişlerdir. İkiyüzlülük bu olsa gerek. ;)

asilhamsi
24.09.2012, 22:41
bizim taraftarımız tam bir mikser gibi çalışıyor.. deneyen üreten adama düşmanız biz.. olcan gol kaçırdı evet o esnada bende küfrettim ama en azından denedi.. o bindirmeleri yaptı.. maalesef takımın en kötü yeri önlibero mevkiiydi bu akşam.. biraz ofansif katkı gelse ordan skor farklı olabilirdi..

neyi denedi yahu.Adam 90 dakika gezdi.Ne emersona defansta yardım etti neden olumlu birtek hareket yaptı.

Artık oyuncuları elestirmektemi yasak.Lütfen ama abartmayın.

Sag tarafta oynayan Yasin i seyretmediniz sanırım.

Nihal Günay
O kale direğini de nasıl koydularsa o işte bile şike vardır. O kadar kaçan golle babam deliye döndü.

anth
Yok yok bizim taraftarın psikolojisi bozulmuş... Hadi iyi geceler sizlere...

uzungöllü
Olcan,

Biraz ağır olacak ama, bize ihanet ettin gibi geliyor. Ben başka bir açıklama bulamadım.
volkan sağa yatmış, topu soluna çekip boş kaleye bırakacağına, volkan ın yattığı taraftan taca doğru top sürüyorsan

o toplar janko da olsa sonuç ne olurdu acaba? en kötü ihtimalle 2'si gol olurdu... yazık... çok yazık...

Soner Albayrak
Takım bugün sahada çok iyi savaştı, mücadele etti fakat Şikeciler de her zaman olduğundan kötüydü bunu kabul etmek lazım.

Bence ligin en zor maçlarından birisini oynadık. Umarım BAMBA tartışılmaz bu vakitten sonra ;)

Burçak
Bu fener böyle oynarsa Aziz yeminini bozar tarlaları sürmeye başlar.
ajanssporda bir yorum. yalanda değil.

Berkan
24.09.2012, 22:42
O kale direğini de nasıl koydularsa o işte bile şike vardır. O kadar kaçan golle babam deliye döndü.

Yanlış anlamayın ama yaşınız 8 mi gerçekten ?

polatmu
tek birşey yazıyorum şu takıma n'doye kazandırılabilseydi bu akşam ne olurdu...

cakalkerem
olcan o üstten vurusunu anlayamadım

Fatih Öztürk
Olcan pozisyonları kasti kaçırdı diyenler haindir.

Yaldız61
bu fner takımını langırt turnuvasında kupa kaldırır anca bizim takım çok iyi deplasmanda oynanıcak en iyi futbolu oynadılar

asilhamsi
24.09.2012, 22:43
Birkere destek olmayı bilmiyorlar.. Hep dar ağacına çıkarmaktır bunların işi. Olcan'ı şikeci ilan eden bazı ts taraftarları(!) Geçen yıl bunu Tolga'ya Giray'a hatta tüm takıma yapmış ama sonra iyi giden maçın ardından kral ilan etmişlerdir. İkiyüzlülük bu olsa gerek. ;)

İnsalla siz haklısınızdır.Son cincon macında burakta ki isteksizligi gormustum.Babama soyledim.Olurmu canım oyle seydedi.

Sonra Burak ın cinconşla cok onceden anlastıgı haberleri cıktı.

Olcanda bugun aynı isteksizligi gordum.Eli belinde oynadı hep.İnsallah yanılırım.

zaferyıldız
Tekrar ediyorum

Bir cicekle bahar gelmez ama bu mac hocanın takımı toparladigi maçtır

Bundan sonrasından ciddi sekilde umutluyum

Uğur Demircioğlu
Olcan ilk geldiğinde yere göğe sığdırılmıyordu bu forumda sakatlık sonrası formsuz diye yerin dibine sokuldu.Bir sakin bir form tutsun yavaş yavaş.Seneye bu takım yerli sağlam birkaç takviyeyle kafaya oynar.

irfan61
Gol yemiyoruz iyi güzel de gol de atamıyoruz ki arkadaş!!

Berke6198
Birazda şans olması lazım. Henrique'nin pozisyonu her şeyden daha net.

Oğuzhan
Beni banlayın arkadaş bunları banlamıyorsanız ya adam kasti kaçırdı diyor pozisyonu sonra Şenol Güneş'e korkak yürü git diyor şöyle bir maçtan sonra adam son dakikada Henrique ile Janko'yu oyuna aldı 4 tane net pozisyona girdik neyin korkaklığı bu utanma yok mu sizde

bordo(61)mavi
olcanın kaçırdığı gollerde ettiğim küfürlere bende anlam veremedim... vallahi cafede olanlarda anlam veremedi... o goller nasıl kaçtığını ben hala düşünüyorum inanınki olcanda bu akşam uyuyamaz... ma unutmayın arkadaşlar bu çocuk neredeyse 1 aydır forma giymiyor... sağlık olsun diyip bu kadar karalamayalım...

RepLay
bu bamba gitti diye eski takım taraftarları nasıl bayram ediyordu anlamadım...adamı çok beğendim

hodlu
24.09.2012, 22:44
Olcan,

Transfer edilen oyuncuların biraz geçmişlerine baksak yeter.Kanında fener ruhu taşıyan oyuncuyu alırsan işte sana böyle yapar....

bitirim
24.09.2012, 22:44
Herkes Transonspor'u beğenmiş o Rıdvan bile.....Ama biz galibiyet istiyorduk

hocam bizde istiyorduk ama olmadı. yaşın itibari ile bilirsin geçmişten hatırlarsın bizim tekrar düzgün bir futbol oynayabilmemiz için 2-3 sezona ihtiyacımız var. 95-96 daki kadro bir sezonda kurulmadı keza 2004 kadrosuda aynı şekilde bir günde kurulmadı 2010-2011 sezonuda. biz de bu kafa varken bizde topçu durmaz bir maçla olcanı yerin dibine soktuk. tamam maç esnasında bende çok kızdım çok küfrettim ama geçti gitti ne olursa olsun olcan bizim topçumuz sahip çıkmazsak kaybederiz. vaktiyle umuta saydıranlar vardı buradan adam şimdi gs'yi tek başına taşıyor hala kaçırıyor ama güveni sayesinde golde atıyor topa vurmaktan korkmuyor

polatmu
24.09.2012, 22:45
Tamam biz de kızıyoruz kaçan gollere ama, ihanetle suçlamak çok büyük yanlış..

Ne yapalım havaalanında karşılayıp tekme tokat dövelim mi adamı?

ben olcanı ihanetle suçlamadım maçın il yarısı bitti ben olsam olcanı alır serkanı koyarım yasin sola kaydırırım ters ayak şut vs dedim... bu yapılmadı diye kızıyorum jankoya gelince hazır değil diye 3 dk kala oyubna al olcana gelince bile bile lades der gibi 90 dk olmaz... yanlışa yanlış demezsek doğruyu nasıl bulacağız...

Hasan YAYLI
Ilk 11 de janko ile baslamamissam bende sonradan oyuna dahil etmeye bilirdim Janko yu...kontra gelecegimiz maca dogru donecekti mac fbnin degisikliklerinden sonra,Henrique dogru tercihti...Aksini soyleyecek olan varmi,hizindan faydalanacagin adami oyuna sokarsin...

hakankaya61
hala adamlar eleştiri peşinde taş gibi top oynamış takım hala skor odaklılar çıkmış oyuncusuna hocasına sallıyor adamı en son ne zaman oynarken gördünüz de olcan söle böle diyorsunuz adam kasti kaçırmış ayıptır umuta da aynı şeyleri yaptınız bakın şimdi nerede ne yapıyor...

bitirim
Transfer edilen oyuncuların biraz geçmişlerine baksak yeter.Kanında fener ruhu taşıyan oyuncuyu alırsan işte sana böyle yapar....

işte sende biraz geriye gidip baksan o olcanın fenere gol attığınıda görürsün

tarsus
24.09.2012, 22:46
senol hoca jankoyu ancak bir yabancı çıkartarak alabilirdi,yedek kulubesi zaten sakatlıklardan dolayı eksikti birde bu acıdan düşünün

hodlu
24.09.2012, 22:46
işte sende biraz geriye gidip baksan o olcanın fenere gol attığınıda görürsün

Bu gece ben o attığı golü unutamadığım için isyan ettim.Neden biz alınca atmıyor diye....

Nihal Günay
24.09.2012, 22:47
Yanlış anlamayın ama yaşınız 8 mi gerçekten ?

Evet. 3'e gidiyorum.

Ahmet Öztürk
tek birşey yazıyorum şu takıma n'doye kazandırılabilseydi bu akşam ne olurdu...

Gayet samimi bi cevap vereyim. Janko 87'de girdi o belki 82'de falan girerdi.

Janko'nun akıbeti Pawel Brozek'e benzeyecek diye korkmuyorum değil...

memozcan
neyi denedi yahu.Adam 90 dakika gezdi.Ne emersona defansta yardım etti neden olumlu birtek hareket yaptı.

Artık oyuncuları elestirmektemi yasak.Lütfen ama abartmayın.

Sag tarafta oynayan Yasin i seyretmediniz sanırım.

istediğiniz oyuncuyu eleştirin benim için farketmez ben eleştiriye karşı değilim hiç bir zaman.. ama yenemiyorsan takım olarak yenemiyorsundur.. şenol hocanın bir lafı var, ya takım olarak kazan ya tek başına kaybet diye.. kontraatak denilen şey tek oyuncu ile yapılmaz.. yakaladığımız bir çok pozisyonda ceza sahası içinde sadece bir iki kişi var.. bu sene başından beri böyle.. orada destek verip bindirme yapması gereken milyon dolarlık oyuncular kaplumbağa gibi kabuğuna çekilince hiç bir zaman ilerde çoğalamıyoruz.. fatura da genelde golü kaçıran ya da yiyene kesiliyor haliyle..

ibrahim
Bu gece ben o attığı golü unutamadığım için isyan ettim.Neden biz alınca atmıyor diye....

Aynennnnn!!!!

bitirim
bu arada herkez skora bakıyor ama kimse bizim topçuların giydiği beyaz formaya veya üzerinde ki yazıdan bahsetmiyor :D ulan kadıköyde bile o formaları giydirdikya giydirenden ALLAH razı olsun :D

Rahmi Akkurt
24.09.2012, 22:48
Janko daha uyum sürecinde 2. yarının ortalarına doğru oynamaya başlar.

SEDAT

* Abi lütfen bunları aşalım artık, bunlar bizim formamızı giyip ter akıtıyor vallahi ayıp oluyor.

metehan
Ulan Aykut Kocaman, hala daha utanmadan şampiyonluğunuza saygı göstermemizi istiyorsun. Ağzımıı bozmayayım.

Yaşar
Bu beraberliğe sevinmemi bekleyenler avucunu yalarlar.
Bu beraberlik çok kötü oynayan bir Fb'ye karşı sadece topu ayağıyla içeri itebilecek bir golcünün sahada değil de kulübede olmasından alınmıştır.
Nokta...

hodlu
7.32'lik kaleye topu sokamayan sözde profesyonel adamları falakaya yatırıp döveceksin...

Yaldız61
24.09.2012, 22:49
janko nun formayı alabilmesi için savaşması ve mücadele etmesini bilmesi gerekiyor hiç bir hoca gelir gelmez bir futbolcuya formayı direk vermez adaletinden ödünç verirse busefer hiç bir futbolcu forma için savaşmaz bu işler öle dar açıdan baktımakla olmuyor cok bilmiş bay bilgeler

bitirim

eh o zaman haklısın :( ne yapalım kısmet :(

memmedaga
dakiaka 88 ve Trabzonsporun 4 ay bekledigi ugruna avrupa kupasini harcadigi oyuncumuz kurtarici olarak giriyor

bu filmi bir yerden hatirlayorum

trabzon-liverpool maci dakika 88 jaja giriyor.......

kac kez tekrarlandi?

bu nail bir mantik veya taktik

evet bugune kadar belki "yuz tane" destek mesajim vardi Senol hoca icin ama artik git

belki sike sureci sonlanmadan gitmesi dogru degil ama uygun bi zamanda git

bu bir hata degil ciddi bir takinti

sezersoykan
Yenemesekde sikecileri sahasinda bukadar ezmeleri beni cok keyiflendirdi. Bu mac takimimizn kendine guvenini getirecektr.bundan sonra takimimz daha cesaretli kaliteli oynayacaktr

serdaracıl
24.09.2012, 22:50
Ceza sahasına yeteri kadar adam sokmamıyoruz sorun burada

hodlu
* Abi lütfen bunları aşalım artık, bunlar bizim formamızı giyip ter akıtıyor vallahi ayıp oluyor.

Olcan için bu geceki maçı bana baştan sona özetle,beni ikna et ben tek kelime susacağım.Ama yok ben inanmıyorum bize bu gece ihanet etmiştir...

bitirim
Bu beraberlik çok kötü oynayan bir Fb'ye karşı sadece topu ayağıyla içeri itebilecek bir golcünün sahada değil de kulübede olmasından alınmıştır.
Nokta...

e zaten senden sevinmeni değil üzülmeni bekliyoruz :) Trabzon iyi oynadı demeye dili varmayan birinden sevinmesini nasıl bekleriz :) bu arada bizim formamız tertemiz ;)

Süleyman Eruyar
Gol yemîyoruz bu onemli
Gol atmayi nasilsa birgun beceririz

Joomla!
24.09.2012, 22:51
izleyin.

http://s1.directupload.net/images/120924/6n8mc4co.swf

ben artık aykut un ayrılmasını istemiyorum.

Yaşar
Hoca dediğin takım iyi oynarken karşıdaki takımı yenebilmek için gerekli hamleleri yapabilendir.
65. dakikadan sonra topu alıp kaleye yuvarlayabilecek herhangi bir kimse olsaydı sahada 2 veya 3-0 biter, herkes hocayı takdir ederdi.

Yaldız61
hala fb cok kötü oynadı diyenleri anlamıyorum şikebahceyi biz top oynatmadık buda hocanın eseridir fb denfansdan ataha cıkarken takım öle bir dahılıyordukı pozisyon bulmak neredeyse imkansızdı boş konuşmayın şenol hoca bitanedir

Yeniklasör
24.09.2012, 22:52
korkakligi ustumuzden attigimizda sampiyonlugun en iddaali takimi oluruz. takimdaki kazmalarda arada kaynar

fteotdgs
Iki el freni (Kocaman ve Gunes) yenisemediler. Benim icin macin ozeti bu.

Alper Calik
"biz şike yapacağız, siz efendi efendi oturacaksınız" demek istiyor. şikebahçe = Türkiye ya! Bize susmak düşüyor, büyüklerimiz öyle uygun görmüş.

Ulan Aykut Kocaman, hala daha utanmadan şampiyonluğunuza saygı göstermemizi istiyorsun. Ağzımıı bozmayayım.

Yaşar
e zaten senden sevinmeni değil üzülmeni bekliyoruz :) Trabzon iyi oynadı demeye dili varmayan birinden sevinmesini nasıl bekleriz :) bu arada bizim formamız tertemiz ;)

Sen beni herhalde bu forumda başkalarıyla karıştırdın birader.
Laf attığın kişinin önce kim olduğuna bakacaksın, sonra lafını söyleyeceksin.

kudu_61
serkan balcı köken fener ama son yıllarda izlediğim en özverili TRABZONSPORLU
keza burak ta fenerden aldığımız bir futbolcu ama gol kralı oldu
olcan da bu ligin en kaliteli kanat oyuncularından birisi sadece bugün biraz formsuz ve şansızdı o kadar

serdaracıl
24.09.2012, 22:53
Nokta...

Kötü oynadı diye birşey yok. Rakibi oynatmadık. Oyuncuların emegine saygi

yavuzbaha
Bamba yı bikaç maz izledim...eyvah dedim bu tam bir Bamya...fena çuvalladım...müdahalelerine hayran kaldım...gerçekten çok iyi bir stoper...Sapara için 2nci lig topçusu demiştim geçen yıl....yemin ederim acaip şaşırtıyor beni...colman dan daha iyi oynuyor...Colman gibi top kaybetnmiyor nve Colman da daha ofansif....herşeyden öte oyun anlayışımız harika...Sahanın her tarafını kullanabilen birbiriyle iyi yardımlaşan bir takım görüntüsü veriyoruz...Bu sisteme aynen devammmmmm....

bitirim
izleyin.

http://s1.directupload.net/images/120924/6n8mc4co.swf

ben artık aykut un ayrılmasını istemiyorum.

:D bende artık aykuta sempati duyuyorum (ama bize gelmediği müddetçe) düşmanımda olmasını dilediğim elemamnların başında gelir :D

Tyler Durden
bu fenerbahceyi yenemeyen takim yerlere goklere sigdirilamiyor..
bu sene bu sikecilerin hic macini izlemesek takim cok iyiydi diyecegiz.cok degil
bir hafta once mersinde beraberligi kopariyordu..uzaktan yedikleri golle
maci verdiler.o macta da pek pozisyona girememislerdi..ikinci yari iyice
oyundan dustuler ona ragmen maci koparamadik..olcan kacirmasa maci alacaktik
diyenler olabilir..ikiside kontra pozisyonu..
8 kisi surekli geride bekledik.adamlarin kornerinde 11 oyuncumuz
ceza sahamizdaydi..
kimse hikaye anlatmasin..bu rezil fenere karsi 3-4 pozisyon bulduk hepsi o..
ortada ne bir oyun var ne de baska birsey..
herkes fener gibi boyle acilmayacak..her macta boyle bos alan bulamayacagiz..
twente-porto gibi takimlarda oynayan janko son iki dakika da oyuna giriyor.
patir patir dokulen olcan 90 dakika sahada kaliyor..
buradaki amac kontra futboluna uygun olmasidir..biraz da hizli adam..
ohh mis iste..iyi oynamis kotu oynamis onemli degil..
yatsin kalksin defanstaki bambaya dua etsin..
cok kritik iki uc top kesti..yoksa fener es kaza gol atip geriye cekilseydi
sittin sene cikaramazdik..
simdi senol gunes'in muritleri butun bunlari gormeyip kadikoyde
feneri elimizden kacirdik diyecek..
ama bu feneri her hafta herkes elinden kaciriyor..
senol gunes kotu aykut kocaman ondan daha kotu bir hoca..
iki kotu hocanin iki kotu takimi berabere kaldi..
kendinizi kandirmayin derim..bu oyun sistemimiz rezil bir sistem..
sistemi bosver hocanin janko takintisi sonuctan daha onemli bence..
zamaninda jajaya teofiloya yaptigini simdi jankoya yapiyor..cok degil
devre arasinda bu adam da gonderilir yada kendisi gider..
muhtemelen kendisi aldirmadigi icin oynatmiyordur..ben bu filmi daha
once gormustum..
bu sene de cincon sampiyon olur..biz-bursa-fb-bjk ilk iki icin kapisir..

İskender Çakmak
24.09.2012, 22:54
Özeti izledikce deli oluyorum. Nasil kaçırdık o pozisyonları offfff offfff

SEDAT
* Maç başlamadan eksikleri görünce içten içe fark yemesek diyorduk, Şimdi beraberliği beğenmiyoruz. İki topumuz direkten dönmüş ve iki tane % 100'lük pozisyon kaçırmışız. Lütfen azıcık insaf...

Alemdar61
Olcan'ın atmadığı ya da atamadığı goller çok tartışılacak..İdman Ocağı'nın, Erdoğdu'nun santraforunun bile rahatlıkla gol yapabileceği pozisyonları atamadı ya da atmadı..

6 Pastan topu öyle havaya diken adamın sorgulanması lazım..Kaleciyle karşı karşıya kalıp topu kaleye vurmak yerine kaleciyi çalımlamaya çalışmasıda sorgulanacak...

Olcan Adın'ın Trabzonspor defteri kapanmıştır..Hiçbir futbolcunun böyle sorumsuzluk yapmaya ve takımını 3 puandan etmeye hakkı olamaz..

Yaşar
Takımın defans hattı 10 üzerinden 10 puan, ortasahada Sapara 10 üzerinden 9, Halil de 10 üzerinden 8 alır.
Diğer oyunuculardan Yasin vasat, Olcan, Alanzinho ve Zokora da vasatın altındaydı.

chener
24.09.2012, 22:55
bazı yorumlarda feneri yenseydik adamlar dağılacaktı filan deniyor da eğer bu forumu bizim futbolcular ve şenol hoca okusa bu sefer biz dağılırız vallahi.şike süreci biz bayağı bi yıpratmış.kendi hocasına futbolcusuna böyle de hakeret edilmez ki.

Berke6198
Yemin ediyorum ağlayasım geldi.Çok sinirim bozuldu...

Salih Edip
Çok küfür ettim ama teşekkürler Olcan...

Eminim sen de kendine sövmüşsündür ama yapacak birşey yok , çalışmaya devam...

kudu_61
Nokta...zoko bamba emerson çelu yumlu ve onur kötü olaydı da göreydin kötü feneri

batuhan249
Tesekkurler olcan sayende gitti iki puan
Ayaklarina saglik ne diyeyim

umitçebi
24.09.2012, 22:56
Olcan'ın atmadığı ya da atamadığı goller çok tartışılacak..İdman Ocağı'nın, Erdoğdu'nun santraforunun bile rahatlıkla gol yapabileceği pozisyonları atamadı ya da atmadı..

6 Pastan topu öyle havaya diken adamın sorgulanması lazım..Kaleciyle karşı karşıya kalıp topu kaleye vurmak yerine kaleciyi çalımlamaya çalışmasıda sorgulanacak...

Olcan Adın'ın Trabzonspor defteri kapanmıştır..Hiçbir futbolcunun böyle sorumsuzluk yapmaya ve takımını 3 puandan etmeye hakkı olamaz..
El insaf yahu...Bende maç sırasında çok kızdım ama futbol bu..adam deli gibi mücadele etti..herşeyini verdi..ne imalamaya çalışıyorsun sen??? olcan da okuyor buraları..bu ne biçim yazı ya..bu taraftarla bi arpa boyu yol alamayız yaaa

Hatice Aslan
24.09.2012, 22:57
İnsalla siz haklısınızdır.Son cincon macında burakta ki isteksizligi gormustum.Babama soyledim.Olurmu canım oyle seydedi.

Sonra Burak ın cinconşla cok onceden anlastıgı haberleri cıktı.

Olcanda bugun aynı isteksizligi gordum.Eli belinde oynadı hep.İnsallah yanılırım.

Valla renkdaşım diyorum ya geçen sezon Gs'ye yenildik Tolga'yı gs sempatizanı ve şikeci ilan ettiler sadece onu değil Olcan'ıda tüm takımıda.. 1 sonra ki Gs maçında tokat gibi cevap verdi takımımız.
Burak sebebiyle böyle düşünüyor olabilirsin ama o iş bitti gitti herkes Burak değil.

gokhan_61_
bu filmi bir yerden hatirlayorum

trabzon-liverpool maci dakika 88 jaja giriyor.......

kac kez tekrarlandi?

bu nail bir mantik veya taktik

evet bugune kadar belki "yuz tane" destek mesajim vardi Senol hoca icin ama artik git

belki sike sureci sonlanmadan gitmesi dogru degil ama uygun bi zamanda git

bu bir hata degil ciddi bir takinti

Peki kim gelsin teknik direktor olarak?........
Senol hoca kalmalı ondan iyi t.direktör alamayız biz

Gesendet von meinem GT-I9300

yavuzbaha

Kardeşim bilerek atmadı imaları yapıp saçmalamayın ...ayıptır ya...böle bişeyin olma ihtimali milyonda 1 bile değil...maç eksiğinin dezavantajını yaşadı bugün Olcan..60.dakikada oyundan alınmalıydı...böle kötü bir fb yi her zaman bulamazdık...ama neyse oyun anlayışımız iyiyidi bence