PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ülker'e Baskı (Sabrımızı Zorlamayın)

Sayfa : [1] 2 3

aytex
28.06.2006, 21:13
arkadaslar

bildiginiz gibi sponsorlaromizdan biri olan ÜLKER gurubu bu yil besiktas futbol takimina 5 milyon euro luk delgado yualarak

sampiyon basketbol takiminin en iyi 4 oyuncusunu da (3 milyon dolar ederler) fenerbahçe ye bedelsiz vermistir

bu sekilde davranarak ülker sponsor oldugu takimlar arasinda ayirim yaparak farkli tutumlar sergilmektedir.

biz ülker gurubunun bu tarafli tutumundan vazgeçirmeye ve bizim takimimiza futbolcu transfer etmeye veya ligden çektigi basketbol takimini trabzonspor adiyla bize devretmeye davet edebiliriz.

hepinizi çok degerli kulübümüzün yöneticilerinin aklina bile gelmeyecek bu ayrintiyi atlamayip yine öncü olmaya çagiriyorum

www.ulker.com.tr (http://www.ulker.com.tr)

buradan iletisim sayfasina girip

tüktici danisma hattina asagidaki yaziyi onlaragöndermenizi rica ediyorum.

Ülke ekonomisine oldugu kadar ülke sporunun farkli branslarina yatirim yaparak Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlaminda yerli yabanci pek çok firmaya öncülük ederek hakli bir itibar kazanmis olan Ülker gurubunun degerli yöneticileri;<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Üç Istanbul takimlari gibi sponsoru oldugunuz Trabzonspor Kulübü?nün taraftarlari olarak Besiktas Jimnastik Kulübü?ne bu transfer sezonunda 5 milyon Euro?luk futbolcu transfer etmenizi, sampiyon olduktan sonra dagittiginiz basketbol takiminin en iyi oyuncularindan bir kaçini Fenerbahçe?ye vermenizi büyük bir hayranlikla izledik.

Trabzonspor taraftarlari olarak ülke insanina ve ülke ekonomisine ?bölge ayirimi yapmaksizin? yatirim yapan Ülker gurubundan 23 yildir sampiyonlugu bekleyen Trabzonspor?a da bir bu bedelde bir futbolcu kazandirmanizi beklemekteyiz.

Her biri ülkesinin yerli mali olan Ülker ürünlerini tüketen 8 milyonluk Trabzonspor taraftarlarinin Ülker Gurubu?nun bu adil davranisini en iyisekilde degerlendireceginden emin olabilirsiniz

Bizler Ülker Gurubu hakkinda yanlis kaniya sahip olmak istemiyor ve bu hakli beklentimizin anlayisla karsilanacagin düsünüyoruz.

Trabzonspor taraftarinin çok fazla önemsedigi bu konuya göstereceginiz hassasiyetiniz için simdiden tesekkür ediyoruz.

Saygilarimizla

Özsu
28.06.2006, 21:20
ben yazdim arkadasim... tlf numarasi ni istemesi zorunluydu onu anlamadim niye acaba ama onuda yazdimsmileys/smiley2.gif

Berat
28.06.2006, 21:22
çok yerinde bir yazi olmus Aytekin Abi.. 2 dakikamizi bile almayacak bu kisa islemi tüm arkadaslarin yapacaklarindan süphem yok.. kazancimiz ne olur bilemeyiz ama denemekle ne kaybederiz ki..

Erdem Keser
28.06.2006, 21:25
bence desteklemeliyiz nasil olsa bizimkilerin topcu falan alacagi yok bari ulker odesinbitane yildizinn maliyetini

uquR Ayaz
28.06.2006, 21:28
yolladimm umarim gerekli baskiyi saglayabiliriz

EmrahYalçınalp
28.06.2006, 21:34
Tam isabet olmus valla. Arkadaslar da ziyarete gelmisti. 8 kisiydik, hepimiz gönderdiksmileys/smiley9.gifsmileys/smiley2.gif

Alsinlar bize bir yildiz, adini unutup 2 sene Biskrem diye çagiralim adamismileys/smiley1.gif

Oğuzhan Görkan
28.06.2006, 21:37
gönderilmistirsmileys/smiley2.gif

saglam
28.06.2006, 21:41
Güzel bir tespit.

Lakin görünürde "bedelsiz" de olsa, Ülker grubunun ne karsiligindatransfer yaptigini bilemeyiz. Belki de bir sponsorluk anlasmasi karsiliginda gerçeklesmis transferlerdir. Ya da kulüp baskanlarinin Ülker grubu ilearasindaki samimiyetten kaynaklanan olaylardir.

Taraftar olarak biz üzerimize düseni yapalim. Istegimizi iletelim.
Ancak baskanimizinda çikip; "ben iki yildiz transferisözü verdim, gerçeklesmiyor. Bari biri sizden olsun" demesi daha sik durmaz miydi?

erdal6167
28.06.2006, 21:42
baba bosuna bize kimse zirnik vermez. kendi adamimiz vermiyor onlar mi verecek

UğuR
28.06.2006, 21:44
Islem tamam gönderildi gerçeklesmezse bile tepkimizi görsünler.

Eyüphan
28.06.2006, 21:47
Yazi güzel...ISlemimi yaptim..ancak ben bü ülkerden dogdum dogali nefret ediyordum zaten..Üstüne üstlük yaptiklarina bir bakar misiniz...Efes'ten sampiyonlugu aldilar sonra takimi fener e devrettiler...Ne kadar büyük bir ayip..basketbol'da ülker'i tutan TrabzonSporlu arkadaslarimin halini de merak ediyorum

geronimo_61
28.06.2006, 21:48
agalar bende yolladim açokcasi ülker grubunun buan duyarsiz kalmayacagini düsünüyorum çünkü trabzonun kendi içindeki lobisi (taraftar) onlari oldukça korkutuyordur

ellerinize saglik

Eyüphan
28.06.2006, 21:51
Bir ise yaramasa bile tepkimizi ortaya koymamiz açisindan faydali bir uygulama...Bütün arkadaslar icap etsinler lütfen.. 1 dakikamizi b,ile almiyor

macka61
28.06.2006, 21:53
BENDE GÖNDERDIM KONUYU AÇAN ARKADASA DUYARLILIGINDAN DOLAYI TSKLER

KuĞu
28.06.2006, 21:55
gönderdim herkes msn listesindeki arkadaslarini haberdar etsin sayiyi ne kadar arttirabilirsek okadar ciddiye aliniriz ricardinho yu ülker getirsin rico için hedef 5 bin mesaj taraftar göreve smileys/smiley4.gif

liginefendisi
28.06.2006, 21:55
Selam

Bu gerçekten çok islevsel bir konu bence.Farazi transfer muhabbetleri haricinde atilacak somut bir adimdir Ülker'e tepki koymamiz...

Ülker (her ne kadar bu zamana kadar yaptigi faaliyetlerden dolayi gurur duysam da) tipki memleketteki diger yatirimcilar gibi kolayi seçip 3 sülüklere yardim ederek kendi piyasasini arttiriyor.Tabii ki amaç spora destek falan degil öyle olsaydi bu 5 milyon dolarlar Kayserispor'a 3 yildiz da Fener'e degil Daçka'ya giderdi herhalde!!!

Yönetimimizin yildiz sözünü çoktan sindirmesini bir tarafa birakalim,Colaturka reklamlarinda kulübümüzün sanli adini kullanan Ülker'e stad,tesis oyuncu ya da herhangi bir maddi konuda kulübümüze yardimci olmasi konusunda baskiyi kuvvetlendirelim...Aytex biraderin yazisi bence gayet güzel tek yapacagimiz kopyala-yapistir.......

Çigi baslatan bir kartopudur....

Emre GÜRDAL
28.06.2006, 21:59
ya ben olayi tama anlamadim eyuphan kardesim aciklarmisn bana yazim bende ne yaziyosak olurmu

Punisher-61
28.06.2006, 22:00
adamlar istedigini yapar..konuyu uzatmaya gerek yok... Trabzonsporun sponsorlarin biriyse buda para karsilinda oluyor... Trabzonspor onlarin reklamini bedava yapmiyor ya

o yüzden adamlar istedigi külübe yardim eder..

Emre B.
28.06.2006, 22:08
Bende yolladim

Özsu
28.06.2006, 22:09
bise demedik iste. bizede yardim etmesi için görüs attik ortaya... reklaminida yapiyoruz adamlarin(para alsakta) ...

kötümü olur.

tsmaniac
28.06.2006, 22:48
aslinda bunlari degerli yönetimimizin yapmasi gerekmiyomu?

Sevgi
28.06.2006, 22:49
bizese futbolcu alirlarmi bilmiyorum ama dikkat çekecegimiz kesin :))

İslam Sezer
28.06.2006, 22:50
bende attim.arkadaslar bolca atalim bu tür tepkilerin gücü bilinenden çok daha etkili.

Özsu
28.06.2006, 22:50
smileys/smiley36.gif

zanoylu
28.06.2006, 22:51
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=c8e8a850>

adamlar istedigini yapar..konuyu uzatmaya gerek yok... Trabzonsporun sponsorlarin biriyse buda para karsilinda oluyor... Trabzonspor onlarin reklamini bedava yapmiyor ya

Biz uzatmaya karar verdik ne olacak .ayrica biz tepkimi koyuyoruz ortaya sen mütalaya istemiyorsan girmeye bilirsin.Yazi yazdik diye bize fiça çekcek nerdeyse adama bak yaaa.</BLOCKQUOTE>

İslam Sezer
28.06.2006, 23:04
punisher(cezalandirici)kardes mesajlarinda bakiyorum hep ts li taraftarlari cezalandiriyosun birazda baskalarina kes su cezayi...

Cabri61
28.06.2006, 23:06
ya arkadaslar bize yildiz almazlar albayrak istemez ...takimda dengeler bozulur????smileys/smiley1.gif

Punisher-61
28.06.2006, 23:08
ya arkadaslar yanlis anlamayin beni ama mantikli düsünün ...

Adamlarin bize öyle yardim yapma mecburiyeti var mi yok mu????

Tansu Onur Erdoğan
28.06.2006, 23:10
arkadaslar

bildiginiz gibi sponsorlaromizdan biri olan ÜLKER gurubu bu yil besiktas futbol takimina 5 milyon euro luk delgado yualarak

sampiyon basketbol takiminin en iyi 4 oyuncusunu da (3 milyon dolar ederler) fenerbahçe ye bedelsiz vermistir

bu sekilde davranarak ülker sponsor oldugu takimlar arasinda ayirim yaparak farkli tutumlar sergilmektedir.

biz ülker gurubunun bu tarafli tutumundan vazgeçirmeye ve bizim takimimiza futbolcu transfer etmeye veya ligden çektigi basketbol takimini trabzonspor adiyla bize devretmeye davet edebiliriz.

hepinizi çok degerli kulübümüzün yöneticilerinin aklina bile gelmeyecek bu ayrintiyi atlamayip yine öncü olmaya çagiriyorum

www.ulker.com.tr (http://www.ulker.com.tr)

buradan iletisim sayfasina girip

tüktici danisma hattina asagidaki yaziyi onlara*göndermenizi rica ediyorum.

*

*
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Ülke ekonomisine oldugu kadar ülke sporunun farkli branslarina yatirim yaparak Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlaminda yerli yabanci pek çok firmaya öncülük ederek hakli bir itibar kazanmis olan Ülker gurubunun degerli yöneticileri;&lt;?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;&lt;o:p&gt;*&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Üç Istanbul takimlari gibi sponsoru oldugunuz Trabzonspor Kulübü?nün taraftarlari olarak Besiktas Jimnastik Kulübü?ne bu transfer sezonunda 5 milyon Euro?luk futbolcu transfer etmenizi, sampiyon olduktan sonra dagittiginiz basketbol takiminin en iyi oyuncularindan bir kaçini Fenerbahçe?ye vermenizi büyük bir hayranlikla izledik.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;&lt;o:p&gt;*&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Trabzonspor taraftarlari olarak ülke insanina ve ülke ekonomisine ?bölge ayirimi yapmaksizin? yatirim yapan Ülker gurubundan 23 yildir sampiyonlugu bekleyen Trabzonspor?a da bir bu bedelde bir futbolcu kazandirmanizi beklemekteyiz.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Her biri ülkesinin yerli mali olan Ülker ürünlerini tüketen 8 milyonluk Trabzonspor taraftarlarinin Ülker Gurubu?nun bu adil davranisini en iyisekilde degerlendireceginden emin olabilirsiniz&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Bizler Ülker Gurubu hakkinda yanlis kaniya sahip olmak istemiyor ve bu hakli beklentimizin anlayisla karsilanacagin düsünüyoruz.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Trabzonspor taraftarinin çok fazla önemsedigi bu konuya göstereceginiz hassasiyetiniz için simdiden tesekkür ediyoruz.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt;
&lt;P =Msonormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt; TEXT-ALIGN: justify"&gt;&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 14pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;Saygilarimizla&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;&lt;/SPAN&gt ;

*

*

*

*

*

*

*

* DOstum ilk önce fikrini buraya tasidigin icin saygi diyiyorummmolaylari takip etmen ve dogal olarak biseler icin cabalaman takdire .deger ama gel görki ben bu fikre katilmiyorum bu aglamaktan baska bisiy degil koskoca trabzonspor ülkere bize futbolcu alin bizede destek verin gibisnden bi haykirisi ben efgsanelesmis bi futbol takiminun kitlesine yakistiramam
biz kendi yagimizla kavruluyoruz zaten hiç bi zaman itstanbul takimlari ile rekabet edecek bütcemiz de olmadi bundan sonrada olmayacak
biz kendi yagimizla kavrulduk biseyler yapmaya çalistik bu özelligimizle bile türkiye futbol tareihinin en parayla cok cok büyükl is yapan bi takimiyiz
uzun lafin kisasi onaylamiyorum

Cabri61
28.06.2006, 23:22
esteban arkadasimiza katiliyorum.ülkerin cevabi ne olursa olsun sevinecegim tek sey sn Albayrak in bazi seyleri hatirlamasi olacaktir...

keles76
28.06.2006, 23:30
bende attim insallah diger arkadaslarda atar ve amacina ulasir.

aytex
28.06.2006, 23:30
bir seyi aydinliga kavusturalim

bu girsimin amaci ülkere yalvararak bie futbolcu al demek degil,

besiktas in sponsorlugunun 5 milyon euro ettigi yerde trabzonspor un sponsorlugunun bi gazoz parasi olmadigini hatirlatmaktir.

sponsorluk pazarligini yapanlara is düsüyor. sattiginiz marka trabzonspordur beyler bir semt takiminin gögüs reklamini pazarlamiyorsunuz. beceremiyorsaniz o ayri

kisacasi

mercedes e tas tasitanlar veya tasitmaya çalisanlara bir derstir.yoksa trabzonspor un ülker in parasina ihtiyaci yok

ahmet in mehmet in parasina ihtiyaci olmadigi gibi

herkes haddini bilecek

trabzonspor u ucuza kapatmak olmaz

U.Sadıkoğlu
28.06.2006, 23:31
bende gönderdim

eross61
28.06.2006, 23:35
yazilan yazi biraz dilencilik kokuyo.. ulker kendi adina reklamini en iyi yapicagi yeri seciyor kendi anlayislari tabi ama dogru ama yanlis bunun icin gidip de bize de verin demek biraz sacma oluyor.

hem niye ulker ki belli ki ulkerin sahipleri bu takimlara gonulden bagli hem bu takimlara oyuncu kazandiriyor hem de kendi reklemini yapiyor peki bizim o kadar buyuk holdinglere insaat sirketlerine sahip is adamlarimiz niye trabzonuma sponsor olmaz

bunlardan ne isteyeceksek isteyelim yoksa ulkere gidip onlara verdiniz bize de verin gibi sacma biseye kalkismak cok uzuntu verici..

agahozlu
28.06.2006, 23:42
ülkere yalvarmak gibi bir sey söz konusu degil ve olamaz,niye sadece ezikler?Türkiye nin 4 büyük takimi vardir bu olay bu kadar basit.

liginefendisi
28.06.2006, 23:46
Selam

Ben yazilanlari anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum...Bunun adi yalvarmak degil hakkini aramaktir!!Aytex inde dedigi gibi Bjk ye 5 milyon euro verirken T.S.ye kol reklamiveremezsin.Biz bu talebi Beko'dan ya da Zorlu'dan yapmiyoruz. 4 kulübe esit mesafede oldugunu iddia eden kurumu iddiasini ispata davet ediyoruz.Kendi görüsümdür eger destek olmazlarsa kol reklami da onlarin olsun;zira rakiplerimizi güçlendirirken bize pazubandi vermeye kimsenin hakki yok.

Tabii ki serbest piyasa hakim bu topraklarda ve herkes istedigini yapar biz de zaten bu yüzden bastiriyoruz yani bizim istedigimiz yapilsin diye!!!!

aytex
28.06.2006, 23:51
bir seyi aydinliga kavusturalim

bu girsimin amaci ülkere yalvararak bie futbolcu al demek degil,

besiktas in sponsorlugunun 5 milyon euro ettigi yerde trabzonspor un sponsorlugunun bi gazoz parasi olmadigini hatirlatmaktir.

sponsorluk pazarligini yapanlara is düsüyor. sattiginiz marka trabzonspordur beyler bir semt takiminin gögüs reklamini pazarlamiyorsunuz. beceremiyorsaniz o ayri

kisacasi

mercedes e tas tasitanlar veya tasitmaya çalisanlara bir derstir.yoksa trabzonspor un ülker in parasina ihtiyaci yok

ahmet in mehmet in parasina ihtiyaci olmadigi gibi

herkes haddini bilecek

trabzonspor u ucuza kapatmak olmaz

bir daha yazmakta yarar görüyorum

ülker e yalvarmak degildir bu

ülkere haddini bildirmektir

böööyyyyüükkk insaatçilariniza gelince

bin kez kovulduklari kapilara hala temel atiyorlar veya atmaya çalisiyorlar

nereye mi

febe, gese ve bejeke ye

Salih Yazıcı
28.06.2006, 23:53
galtasarayada alcakmis topçu bizede alsin yoksa protosto edelim bizimde ayni digerleri gibi sponsoru muz dur

the real
28.06.2006, 23:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ts formasinin kol kisminda colaturca ve ya ülker reklaminin bile olmasina tahammül edemiyorken .........onlardan gelecek hayir allahtan gelsin içinde tayyip erdoganin oldugu hiç biseyden medet umulmamali</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=d195a5d3>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

Salih Yazıcı
28.06.2006, 23:59
arkadaslar fatih tekkede sitenin basina yaptigimiz bir bildirge yayinlasak ülkeri kinama seklinde

Taner Gündoğdu
29.06.2006, 00:07
al iste hemen isi siyasete dökmeye basladilar. kardesim simdi tayyiple bu isin ne alakasi var? yada burda bunu sölemenin ne geregi var? arkadasimizin biri fikrini sölemis destek olun demis. katilirsan gir mesajini gönder katilmazsan gönderme! niye olayi çarpitiyosun?

MahmutHSO
29.06.2006, 00:40
Yalvaracakmiyiz bu adamlara simdi.

Bosverin yaaa

keles76
29.06.2006, 01:11
biz gönderdik yalvardikmi adam sponsor nasil yapilir sen biliyormusun kapi kapi para dilenecegine gayse gibi karsilikli menfaat iliskisi kuruyoruz fakirde gurur iyi degildir martaval okumuyalim. Ülkerin gözü avrupada ve bizde ordayiz farkina varsin uslub bence kibar ve nazik ben iyi yada kötü istiyen küfürde yazabilir ülkeri mail bombardimanina tutalim derim ve yapilani desteklerim

ozcilingir
29.06.2006, 01:13
Grubun bu islerine bakan kisi BJK li ,en büyük destegi BJK ye verecek !Bizde TS li grub baskani olan bir firmadan reklam alalim. Yokmu ? Var mesela traktör firmasi,gazete , turizm ,insaat v.s.

A.Hilal Çakıroğlu
29.06.2006, 01:24
bence Güzel bir düsünce, dikkat çektiginiz için tesekkürlersmileys/smiley2.gif

Mail göndermek zor bir sey degil, hepimiz mümkün oldugunca destek olalimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Sönmez Özlü
29.06.2006, 01:36
Yalvarmak degil bu. Zaten bu mesaja bakip bize oyuncu verecek degiller. Ama bu mesaj sayesinde inceden bir mesaj ve tepki vermis oluruz. Ciddiye alinmasinda fayda var. Düsünen renkdasimiza tesekkür ederiz.

Not: Ufak bir mesele var. Yazida herhalde hizli yazmaktan kaynaklanan bazi yazim hatalari yer aliyor. Bunlari düzeltip göndermek daha iyi olur.

Saygilar.

FANATIK61
29.06.2006, 02:27
Gönderilmistir, Aytex'e buradan tesekkürlerimi sunmak istiyorum...smileys/smiley2.gif

Muhammet_61
29.06.2006, 02:41
Sn. Aytex gerçekten çok iyi bir fikir. Tebrik ederim. Insallah mesajlarimizi ciddiye alirlar.

İ.Öztel
29.06.2006, 02:59
Bu kimseye yalvarmak degil ki. arkadaslarinda belirttigi gibi herkese veriosunda bizim basimiz kel mi ? Hakkimizi aramak dilencilik degildir bunu unutmayin.isteyenin 1 yüzü kara vermeyenin........

Naim
29.06.2006, 08:42
1)Ülker 4 takimada sponsor o zaman 4 takimada esit davransin
2) bu olayi yalvarmak falan görenin aklina sasarim bu sadece ülkerin sponsorluklarini basketten futbola dogru kaydirdigi saldirgan sponsorluk stratejisine geçtiginde Trabzonada digerlerine yaptigini yapmasi için
3) Eger ülker sponsorumuz oldugu halde bize degilde diger istanbul takimlarina yapiyorsa bu yardimlari bize de yapmasi lazim yoksa sonuçlarina katlanmali
bu sadece ülkere yapilmis bir uyari yok ülker ben istanbulun yalakasi olarak kalacam diyorsa o zaman bizde ona göre tavrimizi aliriz

Bazi arkadaslar bunu dilenmek gibi degerlendirmis bu dilenmek degil yeni sponsorluk stratejisinin bedeli ve ülker bu bedeli ödemeli koskoca bir sehri ve milyonlarca TRABZONSPORLUYU karsisina almamali

onrky
29.06.2006, 09:22
Bence Sn. Albayrakin plani vardir bu konuyla ilgili çünkü yönetimler arasinda o gruba en yakin duran kisi. Ama ben bu yardimin futbolcu olarak yapilmasini istemiyorum. Stat,Tesis ya da para getirecek baska bir sekilde yapilmasini tercih ederim. Bir kere 5 milyon yerine her sene 500 bin getiren yatirim daha iyidir. Belki Sn Albayrak in seçimlerde söyledigi yildizi transfer edecek arkadasi ülkerin sahibidirsmileys/smiley2.gif. Ama ne olursa olsun bu Türk futboluna yarardan çok zarar saglayacak. Takimlar arasindaki uçurum artacak. Eziktasa verilen 5 milyon bir anadolu takimina verilseydi seneye sampiyonluk yarisi gerçekten kizisir ve Türk futbolu asama kaydederdi.

CAFER ÖZER
29.06.2006, 10:10
BU konunun Ülkere yalvarmakla alakasi yok bende ilaveler yazarak gönderdim.Burda Istanbul takimlarinin geliri zaten fazla Ülker Bbunlara katki saglayarak Türk sporuna katli degil TÜRK spronun haksiz rekabetine destek saglamis oluyor,

O zaman yakinda bu basligi degistirip ülkere bu topigi gönderebiliriz.

ÜLKER ÜNRÜNLERI ALMA VE ALDIRMA diye simdilik bu tepkiyi çogaltmamiz lazim bu tepkimiz ses getirsinki Ülker tarfindan duyulsun Bu tepkimiz sayfalar dolusu olursa Köse yazarlarina bunu yazdirirsak ses verir.

Berberoğlu
29.06.2006, 10:25
Ben de ilk mesajdaki yaziyi gönderdim.

Umarim etkisi olur.

Barış BAKIRTAŞ
29.06.2006, 10:26
Bende gönderdim..

Aslinda ülker gibi bir firmanin takimimiza sponsor olmasindan dolayi rahtsizim. Disardan göründügü gibi olmayan kara para konusunda önde giden kurumlarina açilmis onlarca dava bulunun bir firma ülker grubu. Ali Dogan koyu bir Bjklidir. Bjk ye kiyak geçmesi gayet normal.. Fb konusunda da bir gerçek varki reklamlarini daha iyi yapmis oluyor. Su unuttulmamali Ülker de telsim gibi olabilir ileride..

Birde dip not yapilan arastirmalarda sehir oranlarina göre Cola Turkayi en çok tüketen sehirde Trabzondur..

Saygilarimla..Edited by: BarisBakirtas

EmrahYalçınalp
29.06.2006, 10:33
Ya su konuyu bile Ülker grubunun durusuna getirenler var ya, vallahi helal olsun...

Bosverin o zaman Ülker'i, "ETI bizi diskoya götür" diye yeni bir baslik açalim. Ya da zamaninda baskanlarina Jaguar alan sendikalara da bir mail atalim. En azindan "sol kanat"a bir desteksaglanir da rahatlariz biz de...

Söz konusu durum gönül bagi ve ticari iliskiler nedeniyle iki kulübe kiyak geçmis bir firmaya maddi-manevi baski yaparak kulübümüze kazanç saglamak. Ne alaka simdi yok kara para, yok söyle-böyle sermaye muhabbeti...Edited by: perhaps

Barış BAKIRTAŞ
29.06.2006, 10:40
Sevgili Perhaps

Forumda takip ettigim kadariyla Trabzonun durusuna önem veren bir insansin degerlerimizden vaz geçmeyen.

Haksizliga karsi herzaman dik durmak ise bizim amacimiz kara paraya karsida dik durmaliyiz..

My
29.06.2006, 10:42
BU konunun Ülkere yalvarmakla alakasi yok bende ilaveler yazarak gönderdim.Burda Istanbul takimlarinin geliri zaten fazla Ülker Bbunlara katki saglayarak Türk sporuna katli degil TÜRK spronun haksiz rekabetine destek saglamis oluyor,

O zaman yakinda bu basligi degistirip ülkere bu topigi gönderebiliriz.

ÜLKER ÜNRÜNLERI ALMA VE ALDIRMA diye simdilik bu tepkiyi çogaltmamiz lazim bu tepkimiz ses getirsinki Ülker tarfindan duyulsun Bu tepkimiz sayfalar dolusu olursa Köse yazarlarina bunu yazdirirsak ses verir.

Aynen gönderilmistir. Diger arkadaslara da konu hakkinda bilgi verilmistirsmileys/smiley2.gif

Zaten bizden maddi olarak çok üstte olan kulüplere birde Ülker'in bu tip yardimlari çok büyük bir haksiz rekabet</span>e yol açmaktadir. Özellikle bu konunun üzerine vurgu yapmamiz lazim diye düsünüyorum. Biz kimle mücadele edecegiz. Istanbul takimlariyla mi yoksa birde servetlerine servet katan Ülker'le mi? Öyle ayrimcilik felan yapacaklarsa, spora katki diye zaten halleri fazlasiyla iyi olanlara destek çikipta mücadele gücümüzü daha da güçlestirecekse bu nasil bir katkidir, neye katkidir!!! Aynen Cafer Abi'nin dedigi gibi bu sekil devam edeceklerse Ülker ürünlerini boykota hazir olalim.

Bu arada bunu Ergun ATA'ya da, Sedat TUNALI'ya da gönderdim. Eminim ki bir kaç arkadas daha bu sekilde yaparsa muhakkak köselerinde buna degineceklerdir.

Miraç Atalay Çiftçi
29.06.2006, 10:45
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

düsünce güzel bravo. islem tamam.gerçekten bu gibi seyler biz türk milletinde her zaman hor görüldü.yani yalvaracakmiyiz biz büyük klübüz bunlara isimiz olmaz gibisine.ama durum bunun tam aksine.basketbol subesini çok mantikli bir hamleyle 3 kati büyüten ve futboldada bir o kadar basari yakalamaya çalisan ülker grubuna baskimiz eger fatih olayinda ki gibi büyük bir yanki uyandirirsa bizlerde hak ettigimizi aliriz.çünkü 3 eziklere ve biz trabzonspora sponsor olmus bir grubun ayrim yapmamasi lazim.

ama sunuda zöylemek isterim ki bu is için yönetiminde ses çikarmasi gerek...

EmrahYalçınalp
29.06.2006, 10:48
Sevgili Perhaps

Forumda takip ettigim kadariyla Trabzonun durusuna önem veren bir insansin degerlerimizden vaz geçmeyen.

Haksizliga karsi herzaman dik durmak ise bizim amacimiz kara paraya karsida dik durmaliyiz..

Elbette öyle. Ama öyleyse bile o paranin rengi ispat edilene kadar bize de faydasi olsun. Sonuçta bir varsayimdan bahsediyoruz. Sonra ispat edilince analarini aglatalim birlikte. Mercilerde gidip hesabini onlara sorun, bizi baglayan bir sey yok ki. Ben Ülker'den olsam bu tür seyleri okuduktan sonra en fazla "Delgado'yu5 sene sonra da size aliriz" derdim.Adam zaten sponsor oluyor, parasini bize harciyor. Bir de delikanlilik yapip "ooo, nerden buldun bakayim" mi diyecegiz? O baskalarinin isi.

temelyilmaz
29.06.2006, 10:53
üülkere neden baski yapalimki kendi isbilir yöneticilerim,ize soralim koldaki reklam için ne kadar para almislar

Barış BAKIRTAŞ
29.06.2006, 10:53
@perhaps

Tabiki baskalarinin isi. Ben sadece bizim durusumuzdan örnek verdim. Yaziyi bende gönderdim sonuç olarak burada ülkerin yaptigi bir haksizlik var sponsorlarina esit davranmiyor. Bunun bir nedeni varsada çikip açiklamali.

Boykot olayina gelince ben basladim bile :)

LazAnisT
29.06.2006, 11:01
bazi arkadaslar kendilerinde yazilan herseye muhalefet olma gibi bir zorunluluk hissediyor galiba.bence yakin tarihteki en anlamli konu bu olmus.Edited by: lazanist

volkanferhan
29.06.2006, 11:05
bende aynen gönderdim..

Bordo ile Mavi Birer Renkten Ibaret Degildir.Yasama Biçimidir..
<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

gerçekefsane
29.06.2006, 11:07
Galatasaray ve Besiktas basketbol takimlari basketbol liginde hangi adla oynuyorlarsmileys/smiley2.gif

Galatasaray ve Besiktas elde ettikleri gelirlerden amatör branslara ne kadar pay ayiriyorsmileys/smiley2.gif Trabzonspor'un bu grupla üç yillik anlasmasi var. grup Trabzonspor isminin yaninda ürün isimlerinden birini koymasini ister. Trabzonspor camiasi kabul edecekmismileys/smiley2.gif

Ana sponsorumuzun Stad yapmasi konusunda saha içi reklam ve stadin adi konusu gündeme gelmisti sonra gündemden düstüsmileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

ahmetturk
29.06.2006, 11:26
Ülker Grubunun yaptigi ülke futboluna zarar dan baska bi sey degildir. Eger yardim etmek istiyorlarsa herhalde bunu kolayca bir Anadolu klubune yapabilirlerdi ve dahada etkili olurdu.Ancaki illede Istanbula yardim gidecekse en azindan adalet olsun diye sponsor olduklari her takima esit mesafede durmaliydilar.

Protesto para istemeye yönelik degildir. Uygulamaya karsi gösterilen tepkidir. Hiç tepki VERMEYELIM BIZDEN KAZANDIKLARI PARALARI BJK YE aktarsinlar ha... Yok böyle bir sey tepki göstermeliyiz.

BU konu hakkinda daha anlamli ve faydali bir adim atana kadar ÜLKER grubunu protesto etmeliyiz.

Iste gücümüzü gösterme zamani.

ÜLKER ürünü bir sey alma ALDIRMA protestosunu yapalim. Protestoyu nasil yayginlastiririz ona kafa yoralim lütfen.

Haydi kardeslerim abilerim...Edited by: ahmetturk

Naim
29.06.2006, 11:34
Ben kendi Hesabima bugunden itibaren Ülker ürünü almayacagim aldirmayacagim
Trabzonsporla alakali sponsorlukla ilgili bir bilgi vermeden NO ülker

Salih Yazıcı
29.06.2006, 11:39
Türk sporu tatlanacak
Basketbolda F.Bahçe ile birlesen ve oyuncularini sari-lacivertlilere vermenin yaninda Avrupa Ligi hakkini da yeni ortagina birakan Ülker simdi de milyonlarin sevdasi futbola giriyor. Ülker spor okullari bünyesinde uzman bir grup tarafindan genç yetenekleri Türk sporuna kazandirmak amaciyla dev projeler yapiliyor. Ali Dogan yönetiminde yürütülen ve simdilik bir sir gibi saklanan projeye göre, 70 ayri bölgede futbol okulu açilmasi hedefleniyor. Ayrica yerinden yönetim esasina göre, lise mezunu oldugu halde bölgelerinde is bulamayan gençlere egitmenlik egitimi vermek suretiyle yeni istihdam sahalari açilmasi amaçlaniyor. Büyük bir sessizlik içinde yürütülen projeler önümüzdeki bir kaçgün içinde tanitilacak.

Bir yildiz da G.Saray?a
F.Bahçe basketbol takimi ile yapilan anlasmanin ardindan, yine sponsor oldugu Besiktas ve G.Saray?a da destege hazirlanan Ülker, ilk etapta Besiktas?in Fransiz teknik direktörü Tigana?nin çok istedigi Arjantinli yildiz Delgado?yu siyah beyazli kulübe hediye etti. Ancak önümüzdeki günlerde G.Saray?a da dünyaca ünlü bir yildizi kazandirma çabasi içindeler. Fakat bu transfer çalismasi büyük gizlilik içerisinde yürütülüyor. Besiktas ve G.Sarayli futbolcular hatirlanacagi gibi birkaç ay önce kendilerine sponsor destegi veren Ülker?in fabrikalarini ziyaret etmisti. Yeni adiyla ?Ülker Kurumsal Iletisim adiyla konuslanan bölüm üç büyüklere verecegi destegi, açilacak 70 ayri futbol okulundan yetisecek gençlerle daha da arttirmayi düsünüyor.

Basketboldan kopmuyor
Ülker Kurumsal Iletisim Koordinatörlügü futbola yapacagi yatirimin disinda basketbola da destek vermeye devam edecek. Basketbolda A takim seviyesindeki haklarini F.Bahçe?ye devretme yaninda bu kulübe bir de Kadiköy?de salon insa edecek. Ayrica basketbola amatör olarak hizmeti de basketbol okullari açarak devam ettirecek. Böylelikle, yatirimlarini sporun altyapisina kaydiracak olan Ülker, Türk sporu için yildiz basketçiler ve yildiz futbolcular yetistirecek. Bir anlamda futbol ve basketbol endüstrisine de kurumsal anlamda adim atmis olacak.TürkiyE GAZETESI bu ülker bizimde ayni galatasaray gibi kol reklamimiz yok mu var reklaminda bizimde adimizi kulanmiyormu kalaniyor artik bence ya kulanmasin yada digerlerine yaptigi destegi bizede versin arkadaslar ülkeri boykot yapalim http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

aytex
29.06.2006, 11:43
Arkadaslar

Söz konusu projenin önericisi trabzon fikir kulübü yetkililerinin

ülkerin halkla iliskiler departmanindan aldigi bilgiye göre

bu isin ciddiye alinmasi için yönetime "trabzonsporlulardan büyük tepki var" diye rapor gitmesi gerekiyor diye açiklama yap mis

trabzon fikir kulübü bu eylemi

haber ajanslarina

internetteli bütün taraftar guruplarimiza

etkin spor yazarlarina

ntv,cnn türk spor müdürlerine

kendi özel mail zincirlerme

gönder mis bulunuyor.

Salih Yazıcı
29.06.2006, 11:44
daha ciddi birsey düsünelim bu sadece e-mail olmaz

Barış BAKIRTAŞ
29.06.2006, 11:49
Demek rapor gitmesi gerekiyormus yönetimlerine..5 dk transfer ve güncel haberler basligini birakip yönetimi veya transferleri tartismaktan vaz geçip elimizden geleni yapalim.

Fatih Tekke transferine gösterdigimiz baskidan daha büyügü olmali..

ahmetturk
29.06.2006, 11:49
Bu protestoyu diger taraftar sitelerimize de yayalim. Sitenin girisine de bir protesto yazisi yazalim lütfen. Kolumuzdan da o claturka yazisini söküp atalim.

Emorfo
29.06.2006, 12:01
Hayal kirikligina ugratti beni Ülker grubu... Yesil sermayenin yaptigina bak smileys/smiley4.gif

Gerekli tepkiyi verelim. Sonuç alamazsak Ülker alma aldirma kampanyasi yapariz... Zaten colasi da igrençsmileys/smiley1.gifEdited by: Emorfo

CAFER ÖZER
29.06.2006, 12:01
Bana görede bu konu önemli ÜLKER in yaptigi Türk Sporuna katki degil,Türk sporunu baltalamaktir.Madem Türk Sporuna katki yapacaksin O zaman Basket takimin Verseydin Trabzonspora Trabzonspor BASKET tede 1.ligde olurdu,Madem amacin Türk sporu o zaman Anadolu takimlarina katki sagla,HADI TRABZONSPOR u da geçelim,ANADOLU takimalarinin çogu Yol masraflarini karsilayamiyor,nasil mücadele edecek Istanbul takimlari ile zaten ekonomik güçlerivar birde ÜLKER reklam parasi Oyuncu Transferi diye onlara 10.000.000 gibi Katkida bulunursa O zaman Türk futbolu tamamen biter.

Bu konu önemli ÜLKER ÇIKOLATALARI YIYECEGIMIZE,BURDA BIRBIRIMIZI YIYECEGIMIZE,Bu konuya yogunlasip Ses getirmemiz lazim.

Naim
29.06.2006, 12:04
Bu konu Çok önemli ilgi gösterelim
Tepkimizi Mutlaka Akilci bir sekilde Yogunlastirip Trabzonspora Fayda Saglayacak bir girisimde bulunalim

kolombo
29.06.2006, 12:09
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ist klübleri ile anadolu klübleri arasindakimaddi ve manevi fark bu tür anlamsiz hareketler ile daha da artiyor güçlü güçsüzü eziyor sirf cebi doldurabilme adina bence bu konuyu niye bize almadilar diye degilde bu boyutu ile fatih tekke konusunda oldugu gibi açilis sayfasinadüzenlememiz gerek ve yerel basina bu sekilde ciddi bi malzeme verebiliriz.önemli den öte çok önemli bir konu türk futbolu bu tür hareketlerle bitirilmek üzere....</TD></TR>

kolombo
29.06.2006, 12:12
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu konuda çok hizli hareket etmemiz gerek digini düsünüyorum</TD></TR>

Salih Yazıcı
29.06.2006, 12:15
bmn ninbasina bir kinama metni koyalimhemde hemen

Naim
29.06.2006, 12:32
Bu konuyu üst konu yapanin ellerine saglik
Tesekkür ederim

selçukabi
29.06.2006, 12:33
Fazla söze gerek yok boykot baslasin, bu arada site açilisina da Tekke örnegindeki gibi bir yazi yazilsin.Çok ses getirecegi muhakkaktir.Biskuvitçiler akillarini baslarina alsin...smileys/smiley7.gif

halil ibo
29.06.2006, 12:36
Yine topyekun çalismayi gerektiren bir durumla karsi karsiyayiz.Sadece bizim çabamiz yetecek mi bilemiyorum.Üzerime düseni yaptim ve elektronik postami gönderdim.Fakat yönetimle,yerel medyamizla,Ülker'le ticari münasebette bulunan-bulunmayan is adamlarimizla baski olusturmaliyiz.Bastada söyledigim gibi topyekun savas için seferberlik ilan etmeliyiz.

Nytre
29.06.2006, 12:44
ülker istedigi takima istedigi sekilde yardim yapabilir düsüncesindeyim.. ancak bu miktarlar dengeli ve ayrim yapilmaksizin olmalidir...

ülker yöneticilerinin ya da sahiplerinin tuttugu takimlara göre olmamalidir ya da menfaatlar sevdalara dönüsmemelidir..

morientes
29.06.2006, 12:58
paran olacak bu yalaklara muhtaç olmayacaksin bu kadar basit

Naim
29.06.2006, 13:02
paran olacak bu yalaklara muhtaç olmayacaksin bu kadar basit
Konuyu Saptirmayayim diyorum ama
Oldu Real madride falan diyelim paralari olsun artik siemensle falan sponsorluktan o kadar büyük paralar almasinlar

Kaya
29.06.2006, 13:03
Ülker Grubu yanlis adimlar atti ve hala devam ediyorlar. Her zaman bu gruba süphe ile baktim. Genel anlamda pek güvendigim bir firma degil. Simdi kalkmislar koskoca bir takimi dagitarak fb'ye veriyorlar. Bu yetmiyor büyük paralara bjk'ye oyuncu aliyorlar. Bu da yetmiyor; açiklama yapilarak aslan payi gs'nin olacak diyorlar.

Yok arkadas bosverin bu adamlari. Protestoya devam edilsin ama sonuç alindigi taktirde bile tüketmeyin bu adamlarin ürünlerini. Ayip denen birsey vardir ama bunlarin haberi yok.

Eti eti eti eti eti...

cambaz52cambaz
29.06.2006, 13:04
gonderdim beyler muhtac olmayacan bu adamlarada yapiolarsa bi isi tam yapsinlar bizimde sponsorumuz sa bizi gormemezlikten gelemez bize bi yildiz alsinlar bundan sora uc ogun ulker mali yemezsem neyimsmileys/smiley1.gif

Naim
29.06.2006, 13:10
Ayrica cola turca adina Birol Altinkiliç Adnan Polatin saatine 350 bin ytl vererek satin aldi dolayli olara Gs ye ardim etmis oldu

laz_hayri_61
29.06.2006, 13:20
valla yerli mali yurdun mali dedik hep bu adamlarin ürünlerini kullandik...kalkti bu adamlar istanbula yardim üstüne yardim...eger TRABZONUMUZA yardim yoksa bundan sonra ülker de yok...

Salih61
29.06.2006, 13:23
Ülker bize yildiz futbolcu al yoksa bir daha ÇIZI almam...smileys/smiley2.gif

Cengiz Çubukcu
29.06.2006, 13:28
evet arkadaslar ben de ülkere bu maili gönderdim. bundan sonra yapilacak olanlari asagida yaziyorum

<LI>ben de artik biskrem, canpare ürünlerini ülker bize sponsor olana kadar almayacagim. alana da mani olacagim.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif</LI>
<LI>biz de cimri etiyle anlasalim belki ülkerin bu hamlelerinden sonra yumusarlarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif</LI>

Murat Hızal
29.06.2006, 13:38
Amaç kesinlikle ülkerin bize yardim etmesi olmamali,Trabzonspor kimsenin yardimina,hibesine ihtiyaç duymaz.Ama ülke sporunda haksiz rekabeti engellemek için bu tepkiyi fazlasiyla göstermemiz gerekiyor

Anadolunun her sehrinde, böylebir ortak bilinç olsa ülker 5 milyon euro hibe edebilir miydi besiktasa.

Nytre
29.06.2006, 13:41
paran olacak bunlara yalvarmayacaksin diyen arkadasa diyorum ki.. fb.nin parasi yok mu?

bunlar para mevzusu degil...

Nytre
29.06.2006, 13:43
ayrica ülker trabzon sana mevkiindeki dagitim deposunu kapatsin!!!!

Yako
29.06.2006, 13:53
paran olacak bunlara yalvarmayacaksin diyen arkadasa diyorum ki.. fb.nin parasi yok mu?

bunlar para mevzusu degil...

Sevgili Nytre,

Cevapveriyorum. FB nin bugun kasasindaki acik 118 milyon USD + 60 milyon USD Banka kredisi oldugu halde toplam 180 milyon USD civarindadir. Aziz Yildirim sahsiyeti bu yuzden sadece 6 ayligina gelecek ve takimdan tekrar kacacaktir. Kulubun gelirleri giderlerini asla karsilayamamaktadir. Elden kacan kupalar ve sampiyonluk gibi sportif basarisizligin disinda mali acidan da ciddi zaafiyetlerin ayyuka cikmasi nedeniyle homurdanmaya baslayan muhalefetin sesini kesmek ve guvenoyu tazelemek icin bu "gittim-dondum" manevrasini yapmistir ve taktik de islemistir.

Sunu acikca idda ediyorum arkadaslar, aksini de ispat edebilecek varsa her zeminde tartisirim.

Turkiye'nin su anda gelir-gider dengesi sonrasi kasasinda + kabilinden en fazla parasi bulunan tek kulup TRABZONSPOR dur.

Kaynagim: http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=yazardetay&amp;tar (http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=yazardetay&amp;tarih=21.06.2006&amp;Newsid =80312&amp;Categoryid=4&amp;wid=37) ih=21.06.2006&amp;Newsid=80312&amp;Categoryid=4&amp;wid=37 Edited by: Yako

Salih Yazıcı
29.06.2006, 13:56
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=978>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD></TD>
<TD width=636>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>http://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=right>ana sayfa (http://www.radyospor.com/index.asp)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Ülker?le tarihinin en genis çapli sponsorluk anlasmasini yapmaya hazirlanan G.Saray, yabanci transferi için gerekli kaynagi saglayacak </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2> Tören ertelendi
Galatasaray?da, Ülker?le yapilacak tarihi sponsorluk anlasmasinin heyecani yasaniyor. Taraflar arasinda yapilan uzun görüsmeler sonrasi yapilan sözlü anlasmaya göre, Ülker?in kulüp ana sponsorlarindan birisi olmasi konusunda uzlasmaya varilmis ve genis çapli maddi kaynaklar saglanmasinin önü açilmisti. Dün taraflarin biraraya gelmesi ve anlasmayi resmiyete dökmesi bekleniyordu. Ancak Ülker Kurumsal Iletisim Koordinötürlügü?ne getirilen Ali Dogan?in ani rahatsizligi nedeniyle imza töreni iptal edildi.
Öncelik futbola
Dev sponsorluk anlasmasinin bir kaç gün içerisinde hayata geçirilmesi bekleniyor. Ülker?le genis çapli bir anlasma yapacak olan Sari-Kirmizililar, bir çok maddi sorunun üstesinden gelmeyi de basaracak. Öncelikle transfere egilecek olan Cim Bom, listesinde yer alan Thomas Gravesen ve Ze Roberto gibi dünya yildizlarini alabilmek için gerekli kaynagi saglayacak. Bir sonraki asamada futbolcu borçlarini kapatacak olan Canaydin ve ekibi, ilerleyen zamanlarda elde edilecek gelirlerle de sicak para akisini saglayacak.
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE> radyospor&nb sp; ülkere hayirsmileys/smiley7.gif

tsmaniac
29.06.2006, 14:00
bu kanibozuklarin amaci belli istanbul yalakaligi yapmak, onun için ülker ürünlerini boykot edelum usaklar

kolombo
29.06.2006, 14:01
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=3ea20b0f>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=978><T>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD></TD>
<TD width=636>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD align=right>ana sayfa (http://www.radyospor.com/index.asp)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Ülker?le tarihinin en genis çapli sponsorluk anlasmasini yapmaya hazirlanan G.Saray, yabanci transferi için gerekli kaynagi saglayacak </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="D2"> Tören ertelendi
Galatasaray?da, Ülker?le yapilacak tarihi sponsorluk anlasmasinin heyecani yasaniyor. Taraflar arasinda yapilan uzun görüsmeler sonrasi yapilan sözlü anlasmaya göre, Ülker?in kulüp ana sponsorlarindan birisi olmasi konusunda uzlasmaya varilmis ve genis çapli maddi kaynaklar saglanmasinin önü açilmisti. Dün taraflarin biraraya gelmesi ve anlasmayi resmiyete dökmesi bekleniyordu. Ancak Ülker Kurumsal Iletisim Koordinötürlügü?ne getirilen Ali Dogan?in ani rahatsizligi nedeniyle imza töreni iptal edildi.
Öncelik futbola
Dev sponsorluk anlasmasinin bir kaç gün içerisinde hayata geçirilmesi bekleniyor. Ülker?le genis çapli bir anlasma yapacak olan Sari-Kirmizililar, bir çok maddi sorunun üstesinden gelmeyi de basaracak. Öncelikle transfere egilecek olan Cim Bom, listesinde yer alan Thomas Gravesen ve Ze Roberto gibi dünya yildizlarini alabilmek için gerekli kaynagi saglayacak. Bir sonraki asamada futbolcu borçlarini kapatacak olan Canaydin ve ekibi, ilerleyen zamanlarda elde edilecek gelirlerle de sicak para akisini saglayacak.
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE> radyospor&am p;nb sp; ülkere hayirhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif su habere bakin ya eminim ki ülker gidip de ne olur sponsorunuz olalim diye yalvarmamistir.bence bu gs yönetiminin basarisidir.simdi soruyorum NEREDE BIZIM ADAM gibi yönetim...</BLOCKQUOTE>

Emorfo
29.06.2006, 14:12
Elestirilerimizi burdan kendilerine ulastirabiliriz..

http://www.ulker.com.tr/ulkerportal/iletisim/

FANATIK61
29.06.2006, 14:21
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

http://image.haber3.com/spor3/haber/47115.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">35 milyon dolar Galatasaray?a</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Ülker'in 35 milyon dolarlik kaynak sagladigi Galatasaray, Maniche ya da Ze Roberto'yu bitirecek. </DIV>

Naim
29.06.2006, 14:22
Sabahtan beri defaatleyaziyorum
baska bir konu nedeniyle çalisitigim kurumu aradilar
telefonlarini aldim
buyrun telefon numarasi direk numara
Arayin isteklerinizi Söyleyin

0 212 567 15 67

Salih Yazıcı
29.06.2006, 14:31
BASLIGI DEGISTIRELIM ÜLKER ALMA ÜLKER ALDIRMA YAPALIM

aytex
29.06.2006, 14:34
yazimizi su adreslere de gönderir misiniz

basin da haber olursa en azindan kulüpten veya ülker den birileri zahmet edip açiklama yapma lütfunda bulunurlar

spor@cnnturk.com.tr, ntv@ntv.com.tr, editor@haberturk.com,info@kanalturk.com.tr (editor@haberturk.com,info@kanalturk.com.tr)

Salih61
29.06.2006, 14:37
Arkadaslar ülker resmen çifte standart yapmaktadir...Hadi bejekeyi anladik onlarin ana sponsoru ama fener ve gese bu yardimlar niye?...Madem onlara yaptiniz bize de yapacaksiniz?...Burdan Yönetime sesleniyorum...Bu is sadece bizim baskimizla olmaz...Sizde birseyler yapin...Ülkerde bize Marcelinho ya da Ricardinhoyu alsin...

YÖNETIM UYUMA...

halil ibo
29.06.2006, 14:42
@ aytex

Güzel kardesim bu konuda bizleri uyardigin ve uyandirdigin için tesekkür ediyorum.Ben verdigin tüm adreslere elektronik postalari gönderdim.Dilerimforumdakielestirme üstadi kardeslerimizde,elestirilerinin yanisira e-postalarida gönderiyorlardir.

Salih Yazıcı
29.06.2006, 14:55
arkadaslar trabzonspor traftar dernegi baskani çikip hepimizin adina bir açiklama yapsin daha somut birseyler yapmaliyiz yoksa bu adaletsizlikte isimiz çok zorsmileys/smiley19.gifalmiyacam daha ülker ürünü yönetime de e-mail atmak lazim formadan çikartsinlar cola turka yismileys/smiley7.gifEdited by: saaalih

Naim
29.06.2006, 15:06
Arkadaslar Yönetimden bir sey beklemeyin
biz kendimiz yapicaz ne yapacaksak
ülker gidip Trabzonun kapisina dayanacak
Tepkilerimizi gösterin
sonuç vermeye basladi asiri tepki olmus
ne kadar çok tepki geldi dediler

aytex
29.06.2006, 15:06
bu durum uzun yillardir taraftarlarinin vizyonuna yetisememis yönetimlerin eseridir bilesiniz

onlar,bizim hayallerimize bile yetisemezler

Salih61
29.06.2006, 15:08
ÜLKER MARCELINHOYU ISTIYORUZ...HERKESE SAPUR SUPUR BIZE YARABBI SÜKÜR...YOK ÖYLE YAGMA...smileys/smiley7.gif

sarman61
29.06.2006, 15:13
Arkadaslar burdaki habari görünce bende hemen mail attim ve dayanamayip aradim. Bana dönülecegi söylendi. Ve de döndüler telefona çikan bayan di. Konusmaya basladik. Ben ülkerin sponsorluk hakkinda ki sikayetim için aramistim dedim. Buyrun dedi. Bende son günlerde ülkerin 3 istanbul takimina yaptigi sponsorlugun biz trabzonspor taraftarlari olarak hos karsilanmadigini söyledim. Bayanda bende trabzonluyum dedi. Dedim isabet oldu. Simdi ülker bu takimlara büyük destek veriyor ama bizim sponsorumuz olmasina ragmen bize gereken destegi vermiyor buda biz trabzonsporlularin tepkisini çekiyor dedim. O da bu konuda mailler geliyor dedi. Yönetimi iletiyoruz bu konuyu dedi. Yani anlasilan o ki sesimizi az da olsa duydular. O zaman simdi bagirma vakti. Öyle bagralimkiherkez trabzonsporlular in sesinin ne kadar gür oldugunu görsün. Burda kaybeden trabzonspor olmaz kaybeden ülker olur.

Naim
29.06.2006, 15:14
Sabahtan beri defaatleyaziyorum
baska bir konu nedeniyle çalisitigim kurumu aradilar
telefonlarini aldim
buyrun telefon numarasi direk numara
Arayin isteklerinizi Söyleyin

0 212 567 15 67

Telefon numarasi
kaybolup gitmesin aradan

Külünkoğlu
29.06.2006, 15:20
Aklini basina Topla Ülker !

Bu camia yaptigini hiçbir zaman unutmaz !

unutturmaz !

ARAYIN ARKADASLAR sitemlerinizi iletin

0 212 567 15 67

Sevgi
29.06.2006, 15:24
Aklini basina Topla Ülker !

Bu camia yaptigini hiçbir zaman unutmaz !

unutturmaz !

ARAYIN ARKADASLAR sitemlerinizi iletin

0 212 567 15 67

Böyle mi diyelim Metin Abi smileys/smiley4.gif

coach
29.06.2006, 15:29
Ben aradigimda müsteri temsilcisi bir bayan "bende trabzonspor'luyum dedi tepki için form doldurun yollayin dedi" iste formun kisa yol adresi bunuda doldurup yollayin arkadaslar.

http://www.ulker.com.tr/iletisim/default.cfm

Salih Yazıcı
29.06.2006, 15:30
Külünkoglu arkadasim site basina bir kinama yazisi yazsak diyorum daha çok dikkat çekeriz o zaman

selokal61
29.06.2006, 15:31
aradim o numarayi bi kiz çikti dedi ki mail atarsaniz daha etkili olur beyler maile yükleninsmileys/smiley2.gif

kolombo
29.06.2006, 15:37
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bir bilmecem var çocuklar----haydi sor sor----çayda kahvaltida yenir----acaba nedir nedir----bisküvi denince akla----tamam simdi buldum----hemen onun adi gelir---&nbs p;&nbs p;&nbs p; ETI----ETI----ETI</TD></TR>

ahmetturk
29.06.2006, 15:44
ÜLKER MARCELINHOYU ISTIYORUZ...HERKESE SAPUR SUPUR BIZE YARABBI SÜKÜR...YOK ÖYLE YAGMA...smileys/smiley7.gif

Çok güzeldi valla :)

Ülkere birde yukaridaki gibimail atalim. Marcelinho yerine Ricardinhoda olabilir.

coach
29.06.2006, 15:46
aradim o numarayi bi kiz çikti dedi ki mail atarsaniz daha etkili olur beyler maile yükleninsmileys/smiley2.gif

http://www.ulker.com.tr/iletisim/default.cfm (http://www.ulker.com.tr/iletisim/default.cfm)

halil ibo
29.06.2006, 15:47
Reklam yapmayalim.Biraz bu firmalarla is yapanlar bilir ki ;tencere dibin kara senin ki benden kara.Eti'de altta kalmaz yani böyle bir konuda.Onunda imkani olsa Eskisehir'e degil Bizans'a akitirdi imkanlarini.

Burada önemli olan ortadakipastadan pay almamizdir.Onlara varda bize yok mi ? Hakkimizi almak için normal çalismanin yaninda ilaveten savasmak zorundayiz.Bu da Trabzonspor'umuzun kaderi iste.

Dursun Ali Bahçekapılı
29.06.2006, 15:50
ben de kirik dökük cümlelerimle Ülkere bir yazi gönderdim.Aklina Basina devsir Ülker.

ahmetturk
29.06.2006, 15:55
Ülker bize Ricoyu al diye arkadas mail gönderdi.

Yoksa bi daha biskrem yemiycem diye de tehdit etti :)

kolombo
29.06.2006, 16:01
<T>
<BLOCKQUOTE id=a5baee8f>

Reklam yapmayalim.Biraz bu firmalarla is yapanlar bilir ki ;tencere dibin kara senin ki benden kara.Eti'de altta kalmaz yani böyle bir konuda.Onunda imkani olsa Eskisehir'e degil Bizans'a akitirdi imkanlarini.

Burada önemli olan ortadakipastadan pay almamizdir.Onlara varda bize yok mi ? Hakkimizi almak için normal çalismanin yaninda ilaveten savasmak zorundayiz.Bu da Trabzonspor'umuzun kaderi iste. kader ki ne kader yönetimin yapmasi gerekenleri biz yapmaya çalisiyoruz.he bu arada yönetimi göreniniz oldumu?</BLOCKQUOTE>

Mustafa Önal
29.06.2006, 16:06
mail attim. bizim basket takimylaad sponsorluk anlasmasi yapmalilar

Naim
29.06.2006, 16:22
Kolombo kardesim biz insiyatif aliyoruz yönetimin isini yapmiyor olmasi bizi baglamaz yönetim yarin gider ama klub bizim
biz her platforda sesizmi çikaralim
TRABZONSPORU Çikolatadan da ÇOK SeVIYORUZ

kola turkaci delgado
http://image.haber7.com//haber/34202.jpgEdited by: ironmaster

kolombo
29.06.2006, 16:34
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ben yapilanlara karsi degilim taraftar bazinda ve dahada fazlasinin yapilabilecegini düsünen ve yapilmasini israrla savunan biriyim.ben diyorum ki neden bizim yönetimlerimiz bu yapilanlari yapamiyor hep neden takipçi oluyoruz da takip edilen olamiyoruz.bizim ne zaman yüzümüz gülecek.dediklerinede katiliyorum bmn olarak daha büyük projelere imza atabiliriz.çok daha etkin çalisilabilir...</TD></TR>

aytex
29.06.2006, 16:37
gücümüz bu kadar mis demek

mail gönderenler ancak 100 kisi

bunun iki sekilde açiklamasi vardir

çikolatayi trabzonspor dan çok seviyoruz

veya

umurumuzda degil

ikisi de çok üzüntü verici

nerde bunun ankarasi, izmiri, sakaryasi

nerde derneklerimiz

yoksa onlar da

çokoprens almaya mi gittiler

Dursun Ali Bahçekapılı
29.06.2006, 16:40
Sadece 100 kisi bu is olmaz hayde biraz daha fazla insan ulasip mail atmalarini saglayalim

batugol
29.06.2006, 16:41
Taraftar anketlerine gore tum Turkiyenin % 70-75 e yakini bu uc kulubu tutuyor, biz de her sene eriyoruz, eridigimizi gormek icin ileriye gitmeye bile gerek yok Trabzonda bile bu uc kulubu tutanlarin sayisi artiyor, bu konu ile ilgili bmn de baslik bile acildi.

Boyle bir durumda siyasetci de, buyuk sirketler de, basin da yalakaligini bunlardan yana kullaniyor, her ne kadar etik acidan yanlis olsa da onlarin zihniyetine gore bu normal.

Herkes tepkisini koymali ama eger bu duzeni istemedigimizi gostermek istiyorsak bunun "haksiz rekabet ortami yarattigi" fikriyle yapmamiz lazim.Su ana kadar ayni sponsorun ayni ligde bu sekilde keskin ayrimlarla sponsorluk yaptigini duymadim, gormedim (yaniliyor olabilirim, bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim)

Simdi verdigimiz tepkiler sonrasi ulker bize de futbolcu alirsa kabul edecek miyiz ? Hakkimizi mi almis olacagiz yoksa bu acimasiz duzende yerimizi mi almis olacagiz ?Edited by: batugol

Barış BAKIRTAŞ
29.06.2006, 16:43
0 212 567 15 67

Numarayi Unutma

Mail Yollamayi Aksatma

kolombo
29.06.2006, 16:48
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bir futbolcu alinabilmesi adina mi bu mesajlarimiz ve yaptiklarimiz yoksa TÜRK futbolunun gelecegine yönelik vurulmus bir balta oldugunu anlatmak içinmi. </TD></TR>

Barış BAKIRTAŞ
29.06.2006, 16:48
Taraftar anketlerine gore tum Turkiyenin % 70-75 e yakini bu uc kulubu tutuyor, biz de her sene eriyoruz, eridigimizi gormek icin ileriye gitmeye bile gerek yok Trabzonda bile bu uc kulubu tutanlarin sayisi artiyor, bu konu ile ilgili bmn de baslik bile acildi.

Boyle bir durumda siyasetci de, buyuk sirketler de, basin da yalakaligini bunlardan yana kullaniyor, her ne kadar etik acidan yanlis olsa da onlarin zihniyetine gore bu normal.

Herkes tepkisini koymali ama eger bu duzeni istemedigimizi gostermek istiyorsak bunun "haksiz rekabet ortami yarattigi" fikriyle yapmamiz lazim.Su ana kadar ayni sponsorun ayni ligde bu sekilde keskin ayrimlarla sponsorluk yaptigini duymadim, gormedim (yaniliyor olabilirim, bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim)

Simdi verdigimiz tepkiler sonrasi ulker bize de futbolcu alirsa kabul edecek miyiz ? Hakkimizi mi almis olacagiz yoksa bu acimasiz duzende yerimizi mi almis olacagiz ?

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

coach
29.06.2006, 16:55
o zaman herkez imzasini degistirsin,tepkimizi dile getiren bi imza kullanalim hepimiz,,

aytex
29.06.2006, 16:56
bu isi bize futbolcu alsinlar diye yaptigimizi düsünen arkadaslar

Ana metini bir kez daha okumanizda fayda var diye düsünüyorum

Dünyanin sayili Türkiye?nin ise önder spor markalarindan biri olan Trabzonspor?un taraftarlari olarak ülke insanina ve ülke ekonomisine ?bölge ayirimi yapmaksizin? yatirim yapan Ülker gurubundan sponsoru oldugu takimlar arasinda ayirim yapmamasini Trabzonspor?a gereken özen ve önemi göstermesini beklemekteyiz.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Trabzonspor taraftarlari Ülker Gurubu hakkinda yanlis kaniya sahip olmak istememekte ve bu hakli beklentilerinin anlayisla karsilanacagini düsünmektedir.
Her biri ülkesinin yerli mali olan Ülker ürünlerini tüketen 8 milyonluk Trabzonspor taraftarlarinin Ülker Gurubu?nun bu adil davranisini en iyisekilde degerlendireceginden emin olabilirsiniz

Baslatmis oldugumuz bu kampanya sportif bir rekabetten öte bir marka degerini hatirlatma girisimidir. Bu girisimimizin saygin bir marka olan Ülker Gurubu tarafindan dogru algilanacagini umuyoruz.

Naim
29.06.2006, 16:58
bir futbolcu alinabilmesi adina mi bu mesajlarimiz ve yaptiklarimiz yoksa TÜRK futbolunun gelecegine yönelik vurulmus bir balta oldugunu anlatmak içinmi.
Kolunda Reklamiyla çiktigim marka
kolunda reklamiyla çikan diger büyük takimlara yaptigini banada yapacak
yapmiyormu
almiyorum ürünmürün
yönetim türk futbolunda ki istanbula futbolcularini ve ruhlarini satmis diger 'anadolu'takimi diye bahsedilen fauistler umrumda mi zannediyorsun
hiç de degil aslada olmayacak
nezamanki onlarin bazilari istabulun yalakasi olmayai birakipta kendi takimlarinin efendisi olduklari kadar da kölesi olacaklar bizim Trabzona oldugumuz gibi o zaman saygi görecekler
o zamana kadar ayni istanbul emperyalleri sisteminin aynisini uygulamakta beis görmüyorum
Ve adice yapilan bir savasta savasin etik kurallarina bagli kalmak fikrine katilmiyorum
Konu ülker ülkerin digerlerine veripde bize vermedigi destek ya verirler yada sonuçlarina katlanirlar

Lütfen yönetim Muhalifligini diger basliklardan devam edelim
Edited by: ironmaster

halil ibo
29.06.2006, 17:04
Adalet istiyoruz.Hani mahkemelerde hakimlerin,yesil sahalarda hakemlerin adalet dagitamadigi/dagitmadigi bir ülkede sadece adalet istiyoruz.Hakkimizi istiyoruz.Rekabet halinde oldugumuz kulüplere bizimde sponsorumuz olan bir firmadan,sponsorlugunu yaptigi tüm kulüplere esit mesafede durmasini istiyoruz.Ve bunu Trabzonspor'lu renkdaslarimiza anlatamiyoruz.smileys/smiley5.gif

Yöneticilerimiz gaflet,dalalet hatta hiyanet içinde olabilirler.Fakat biz uyanik olalim diyoruz.Elestiri yazacagimiza e-posta gönderelim LÜTFEN.

A.Hilal Çakıroğlu
29.06.2006, 17:04

veya

umurumuzda degil

nerde derneklerimiz

yoksa onlar da

evet pek ilgi görmedigi açik ama nasil 100 kisi mail göndermis olur? ben farkli isimlerden en az 50 mail attim, hala da devam ediyorum

supermann
29.06.2006, 17:08
sadece bjk fb degil yakinda gs'yede transfer yapacaklar! benim paramla rakibime sen transfer yap öylemi bi daha .ah alirim ülerin malini!!

kolombo
29.06.2006, 17:17
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">trabzon daki yerel medyanin tepki anlaminda devreye sokulmasi gerek oldugunu düsünüyorum bmn olarak yerel medya merkezlerine bu konu deklere edilebilir.bu sekli ile trabzonsporllular degilde trabzon halki da bu ise dahil edilmis olabilir.BMN yönetici grubu bu konu da ne düsünüyor sanirim bunu burada bizimle paylasmaklar isterler....</TD></TR>

kolombo
29.06.2006, 17:21
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ayrica sunu ögrenmek istiyorum ist takimlari ile bizim ülker le yaptigim kolluk reklami acaba ayni sözlesmeyimi içeriyor yoksa bu besiktasa hediye edilen delgado farkli bi anlasmanin ürünümü bilgisi olan arkadaslar.....</TD></TR>

arakop
29.06.2006, 17:22
AZ EVVEL BEN 5 MAIL ATTIM.TANIDIGIM DIGER 4 ARKADAS ADINA DA ATTIM.SIZDE MSN DE KAYITLI TÜM MAIL ADRESLERI ADINA YAZIN.ÜSENMEYIN YAZIN,YAZIN YAZIN

LazAnisT
29.06.2006, 17:29

veya

umurumuzda degil

nerde derneklerimiz

yoksa onlar da

çokoprens almaya mi gittiler arif kardes su 100 kisi olayina eminmisin Edited by: lazanist

Selman
29.06.2006, 17:29
Umutlu olmamakla beraber mailimi attim...

Ferşat Balcı
29.06.2006, 17:31
maili attim ... ama bu taraftardan çok yönetimin becerebilecegi

bir is...

Erbay
29.06.2006, 18:08
Haydi hayirlisi ben de gönderdim

Burçak
29.06.2006, 18:12
Niye bize futbolcu almadiniz diye bi talebimiz olamaz . sonuçta sponsorlar ile zamaninda konusulup anlasmaya varilan bi sözlesme imzalaniyor. kalkipta bugün niye eziktasa onu aldinizda bize almadiniz diye bi talebimiz olamaz. saçma olur bu. kimseye zorla adam aldiramayiz.
Bizim suanda yapabilecegimiz tek sey yukardaki verilen iletisim adresine sadece sitemlerimizi bildirmek olmalidir . y Istanbul takimlarina falan sekilde destek oluyorsunuz, ama Türkiyenin 4 büyük klübünden biri olan , üstelik sponsorlugu nu yaptiginiz trabzonspora bir jest yapmadiniz diye sitem de bulunulabilir.

imported_Suha
29.06.2006, 18:17
sitemimizi ilettik, hayirlim ugurlu olsun...

Lokman
29.06.2006, 18:26
benim sitemimde budur

((Spora yatirim adi altinda istanbulun bütçe olarak zaten büyük olan takimlarina yaptiginiz sözüm ona yildiz futbolcu transferleri nedeni ile bundan sonra bir TRABZONSPOR'lu olarak kendi hür irademle çocugum istesede ülkere ait herhangi bir gidayi tüketmeyecegim mümkünse rakip firmalarinizin gida maddelerine yönelecek ve çevremdeki insanlarida bu yönde telkin edecegim. Ayni zamanda çiktigi günden beri sürekli olarak bizim ürünümüz diyerek almakta oldugum cola turca markali içeceginizide yine eskisi gibi coca cola ile degistirecegim size yildiz transferlerinizde basarilar.))

CAFER ÖZER
29.06.2006, 18:29
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=6045& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=6045&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp;PN=1&amp;TPN=1
Bu tepkilerin baslangici bu tepkiler sonunda Ülker ürünleri alma,aldirma Kkampanyasina dönüsecek,Ülker Istanbul takimlarina Kiyak geçmekle yanlis yola girmistir.Bu Ülke Sporuna katki saglamaz Ülke sporunu baltalar,Madem Istanbul takimlarina Sponsorluk adi altinda Bizdene aldiginiz paralari veriyor,Zaten güçlü olan takimlarin gücüne güç katarak Ülke de diger takimlarin Önünü kesiyorsunuz,Hemde neyle Anadolu insanina sattiginiz ürünlerin parasi ile Biz Trabzonsporlular olarak Tepkimizi baslatiyoruz,Bu olay STADLARDA PANKART açma dahil medyada köse yazilari dahil Büyüyerek devam edecektir.ya Ülker adaletli davranir,Yada Boykot basliyor
ÜLKER ÜRÜNLERINI ALMA,ALDIRMA,NO ÜLKER
seklinde kampanyalar baslayacaktir.Bilgilerinize Yukardaki Topicten bunun baslamis oldugunu göreceksiniz.
www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net) taraftarlari.

Bu gönderdigim 2.mail degisik mail adresleri ile daha fazla gönderin.

Adnan Mollasalihoğlu
29.06.2006, 19:29
Bende yolladim...

eren_61
29.06.2006, 19:37
ben üç farkli adresimdende attim

Gürkan
29.06.2006, 19:45
ne geregi var ben bu olayi anlamadim adamlar anlasma yapmis,kanun mu var istedigin takima para verecen diye.eger bizimle anlasmalari var ve az para aliniyosa siz o mailleri yonetime atin tabi kale alan olurs.....im derki haksizlik yaptik trabzonada fazla verelim.

mallari alirsiniz almazsiniz,ben sahsen almamaya ozen gosteriyorum.eger muadillisi varsa onu tercih ediyorum.sakin yonetim akp ye yakin ulkerde diye medet ummayin bu olay bize zarar verir kar getirmez bunuda bilin.konunun acilmasi bile yersiz admlarin parasi kimseye soracak degil siz mali alirken nereye harcanacagini soruptami aliyosunuz.vergi mi hesap verecekler.bence sac malamissiniz.millete bizi dilenci konumuna sokacaksiniz.

eger bu konu da bilmedigim bize para vermelerini gerekirecek bi durum varsa bilgi vaerin.

admin
29.06.2006, 19:50
grknklmk

bence de sen saçmalamissin.katil yada katilma keyfin bilir.yapilan ise destek olmuyorsaniz köstek de olmayin.

FANATIK61
29.06.2006, 20:06
Yönetimin yapacagini biz yapiyoruz eger olursa Ülker Futbolcu alirsa bize, bizim Yönetim göbek atar o zaman...smileys/smiley5.gif

Ozan
29.06.2006, 20:09
tmm bende yolladim . insallah sonuçda istedigimiz olur .

The Legend
29.06.2006, 20:11
maili gönderdim. eger sonuç alinamazsa bundan sonra ülker diye bi marka benim için biter.

zanoylu
29.06.2006, 20:14
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">4 tane ayri adreslerden atilmistir. Ayrica bu tepkimizin bazi arkadaslar tarafindan elestirilmesi çok tuhaf,bu hak aramaktan baska birsey degildir.Begenmiyorsan atmayi verirsin olur biter...</TD></TR>

kutoz
29.06.2006, 20:16
Bir mailde ben gönderdim. Bu kapmanya büyümeli. Bizlere yapacaklari katkidan ziyade, Trabzonspor'un büyüklügünü anlamalari bakimindan da bu tepkiyi yerinde buluyorum...

aytex
29.06.2006, 20:26
Arkadaslar internette arama yaparken GS lilerin de buna benzer bir eylemle sonuca gittiklerini gördüm

bugünkü sabahtaki haber bunun ispati

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=67>
<TABLE height=65 cellSpacing=1 cellPadding=0 width=65 bgColor=#cccccc>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=middle width=65 bgColor=#ffffff>http://www.sabah.com.tr/2006/06/29/im/28F8E98DBC56724395C75F81d.jpg (http://www.sabah.com.tr/spo121.html)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=10>http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_trans.gif</TD>
<TD vAlign=top>Ülker'den 'Aslan' payi (http://www.sabah.com.tr/spo121.html)
Ülker'in 35 milyon dolarlik kaynak sagladigi Galatasaray, Maniche ya da Ze Roberto'yu bitirecek.Besiktas'a 5 milyon euro vererek Arjantinli Matias Delgado'nun transferinin bitmesini.......</TD></TR></T></TABLE>

onlar bu hakli tepkileri ile sonuca gidince normal biz bunu yapmaya çalisinca eziklik mi oluyor. yapmayin güldürmeyin insani. içimizde irlandalilar mi var ne

iste GS lilerin mail örnegi.

Sevgili Ülker ailesi;

2 gündür gazetelerde ve TV'lerde Ülker'in FB'yle olacak olan sponsorluk anlasmalarindan bahis edilmektedir. Sabah gazetesinde ise 6 yilda 170 Milyon Avro'luk sponsorluk yapilacagai belirtilmektedir. Bizler ülkemizin bayragini yillardir dünyanin her kösesine diken, kaliteli üretim yapan firmanizdan hep gurur duyduk. Ancak ülkemizi yurtdisinda yillardir rezil eden ve hiçbir basarisi olamayan siradan bir takim olan FB'ye yapilmasi düsünülen bu sponsorluk sizlerle bizlerin arasina keskin bir ayirim getirecektir. Söyle ki;

- Türk spor tarihinin en büyük basarilarini yakalamis olan GS takimina ne O zaman, ne de 100. yilinda bu tip bir sponsorluk yapmak aklinizin ucundan geçmemisti. (170 Milyon Avro???) (Bana lütfen basketbolda geçen sene GS'a yaptiginiz sponsorlugun bedeli ile bu bedeli mukayese edecek cevap yazmayin.)

- Bunun da sirket sahibiniz ve de Basbayiniz, Basbakanimizin FB'li oldugu için, jest olarak yapildigi, zaten vergiden düsülerek bir kisminin Hazine kasasindan çikacagi ortadadir.

Sizleri bu girisim için uyariyor, ayni içerikli bir sponsorluk anlasmasini GS ile yapmadiginiz sürece yaygin boykot eylemlerine baslayacagimizi, öncüsü olacagimizi, sayin firmaniza duyurmak isterim. patronunuz sayin Murat Ülker "para benim, istedigimi yaparim, FB'yi çok seviyorum" diyebilir. Bizler de o zaman ETI'yi çok severiz, yollarimizi ayiririz.

Umarim yapmaya kalktiginiz isin nasil biçak sirt bir oldugunu görür, FB'lilere bisküvi satan bir firma halien gelmezsiniz.

Saygilarimla,

tsmaniac
29.06.2006, 20:32
almayalum artik ülker mülker gerçi zaten almiyoduk ama stadlarda pankartlara falan yazilmasi iyi fikir ama lafta kalmasinsmileys/smiley32.gif

bahadır2561
29.06.2006, 21:21
tamam yolladim..

Cabri61
29.06.2006, 21:28
arkadaslar mail yazilamsi zorunlu degil sanirim ülkerin sitesinde...

since1967_
29.06.2006, 21:33
bize çok fazla bir katki yapacaklarini zannetmiyorum ama büyük trabzonspor taraftarinin gücünü görmeleri açisindan oldukça yararli. bu isi baslatan arkadasa tesekkür ederim. mailimi attim bekliyorum her türlü boykotada cani gönülden katilirim.

CAFER ÖZER
29.06.2006, 21:57
Mesele Ülkerin parasini istedigine verip vermemesi degildir.Ülker Reklam verir Sponsorluk anlasmasi geregince reklam karsiligi istedigine istedigi parayi verir.Ama Türk sporuna katki yapiyoruz saçmaligi ile Basket takimin dagitti,Hemde sampiyon olmus Takimi FB ye peskes çekti.Türksporu adina BJK ya oyuncu alip verdi,Zaten Istanbul takimlarinin geliri fazla Bizim bir sezonda elede edemeyecegimiz Stad gelirini Fb 1 maçta aliyor,BU yapilan ANADOLUYA SAYGISIZLIKTIR,anadolu insanina saygisizliktir,Istanbulun 3 kulübü hariç diger kalan kulüplere saygisizliktir.Neticede Ülker O paralari bizim sirtimizdan kazandi havadan gelmedi.

Simdi Trabzonsporun 3.milyon Taraftari oldugunu düsünelim (Aslinda daha fazladir ama Sampiyonluk gelmeyince Bazi taraftarlarimiz baska yönlere kaydi)1 milyon kisi bu ÜLKERRI ALMA ALDIRMA KAMPANYASINA katilsa her kisinin 100 euro luk yapmayacagi alisveris ne yapar biliyormusunuz 1.000.000*100=100.000.000 euro Bjk ya verdigi paranin 20 kati hesap ortada Ya ÜLKER aklini basina alir Türk futbolunu baltalamaktan vazgeçer,her kulübe katki saglar yada Kampanya baslatarak ÜLKERE haddini bildiririz.

Benki özellikle aldigim ürünlerin bir çogunun özellikle ÜLKER olmasina dikakt eden biriyim sivi yagindan Yogurduna her seyi Genelde Ülker den alan birisiyim açik ve net söylüyorum ben bu kampanyada yillik 100 euro degil aylik en az 200 eoru Ülkerin ürünününden almamis olurum gerisini siz hesaplayin.Benim yukarda yaptigim hesap yillik ortalama 1 kisi bazinda idi.Birisine ders vermenin en güzel yolu boykottur,Ambargodur.ABD bile önce ambargo ile basliyor.daha sonra savas ilan ediyor.

KuĞu
29.06.2006, 22:29
arkadaslar msn nickime ülkeri protesto! ekledim ve merak edene anlatiyorum mail gönderiyor kulaktan kulaga yayiliyor lütfen herkes biraz daha aktif rol oynasin sandiginizdan daha çok dikkat çekti bu önemli olan istediklerimizin dikkatini çekmesi, yilmak yok bir sekilde bunu yaymaya devam edelim gücümüzü görsünler!

Sevgi
29.06.2006, 22:38

veya

umurumuzda degil

nerde derneklerimiz

yoksa onlar da

100 kisiden çoktur herhalde sirf 6 tane bizim evden gitti.Ve mail yoluyla arkadasalra ulasip mail göndermelerini söylüyoruz.

Tekke olayina verilmis olan önemin daha fazla bu olaya verilmesi gerekiyor ana sayfada bir duyuru yapilirsa daha fazla yanki uyandiracagi kesin.

Cafer Abiyedekatiliyorum çok fazla çikolata tüketen ve sadece Ülkerin çikolatalarini yiyen birisi olarak artik bir kurusumu Ülkere vermem.Ya akilalrini baslarina alirlar yada protestomuz büyüyerek devam edecek.Edited by: sevgi

kutoz
29.06.2006, 22:48
Minikiki soru:
<UL>
<LI>Yönetim kurulu, bütün bu olan bitene neden duyarsiz kaliyor?</LI>
<LI>Cola Turka ile olan anlasmayi, bu olaylar üzerine iptal edilememis olmasinin sebepi, sözlesmede Kulübümüzün aleyhine bir yaptirim olmasi mi?</LI>[/list]

Görünürde basit gibi gözekse de, aslinda mide bulandiran bir konu. Trabzonspor'un büyüklügünü hazmedemiyen bir kurulusun hem isminihemde ürününün adini (Ülker ColaTurca), canimizdan çok sevdigimiz formanin kolunda tasiyor olmamiz, beni fazlasiyla üzüyor. Bir sekilde buna müdahale edilmeli.

Aldigimiz alacagimiz ürünlerdeki "Ülke ColaTurca" yazilarini sökelim... Gerekirse, alacagimiz ürünlerde olmamasi için kulübe baski yapalim...

KuĞu
29.06.2006, 22:54
kutoz kardesim hiçmi etkili olmadi ozaman yapilacak sey basit ülker yazisi üzerine çarpi atilmis pankartlar açariz tribünlerde olur biter kolda turka yazsa ne olur yazmasa ne olur taraftar gözünde sildikten sonra istedikleri kadar yaptirimi olsun, bu canlarini daha çok yakar, yapacak ço sey var hele bi netlessin bu desteklerinin yönü...

aytex
29.06.2006, 22:54
bir öneri

cumartesi günü

ülkerin cevzlibagdaki merkezinde herkes elinde bir ülker ürünü alarak

(cola, sakiz,çikolata, bisküvi vs..)

ülker in fabrika giris kapisinda bulusup "ürünlerinizi iade etmeye geldik."

diye bir eylem yapsak

ne dersiniz?

kutoz
29.06.2006, 22:58
bir öneri

cumartesi günü

ülkerin cevzlibagdaki merkezinde herkes elinde bir ülker ürünü alarak

(cola, sakiz,çikolata, bisküvi vs..)

ülker in fabrika giris kapisinda bulusup "ürünlerinizi iade etmeye geldik."

diye bir eylem yapsak

ne dersiniz?

Mantikli ama Cumartesiye çik kisa bir zaman var. Bu tür eylemlerde, katilimin çok olmasinda fayda var. Hatta bu eyleme giderken, Kugu'nun söyledigi türden pankart ve benim belirttigim formalardaki reklamin sökülmesi gibi yan olaylarida yapmata fayda var. Bence bu konuyu aceleye getirmeden, katilimin yüksek olacagi bir sekilde ve Trabzon'un da katilimiyla es zamanli yapmak gerek.

Miraç Atalay Çiftçi
29.06.2006, 23:03
evet hizli ama zamanli ve çok katilimli kesin bir tepki verilmesi gerek.

yönetime yakin olan arkadaslar ülker grubu ile yaptigimiz sözlesme hakkinda ipuclari alirlarsa adimlarimizi daha saglikli atariz diye düsünüyorum.

aytex
29.06.2006, 23:04
bu cumartesi olak zorunda degil

diger cumartesi olur

ya da bir sonraki

formamizin kolundaki reklamlarini da yara bandi ile kapatalim

pankart yapalim

iste benim önerilerimden bazilari

"ayipli mallarinizi iadeye geldik"

"yerli mali, yabanci mal almaz"

"biz dilenci degil, trabzonsporluyuz"

"ülker kolumuzdan çik"

DKaraduman
29.06.2006, 23:12
Gönderdim altina da Bordomavi.net yazdim öyle bir organizasyon güzel olur ama çok kapsamli birsey olmasi lazim yani 1 hafta da olacak is degil...

Gürkan
29.06.2006, 23:30
olmuyor olmuyor dah icten daha aglamakli.

ya arkadaslar npiyosunuz ya yok mail yok bilmem ne.

almayin urunlerini bak nasil dize geliyolar.

trabzondaki bufeler bakkallar iade etsin mallari yada yen siparis vermesinler bak o zaman noluyo.

gerci ben bu na karisiyim yani bu protestoya(bu arada ulker urunu satin almam)

ama yok mail yok bilmem ne sirada kim var,coca colaturkiye, efes pilsen, tuborg...

gerci isinize karismayayaim siz bizi buyutecegiz diye kucuk gostermeye devam edin.tekrar ediyorum eger bir anlasma varsa ve para az ise bunun sorumlusu takim yonetimidir.firma tabiiki en az paraya reklamini verecek.sizin yonetiminiz ses cikarmasin siz ulkerden para isteyin.ISte buyuk taraftar.cumartesi ulkere gitmecen once cuma eyup sultana gidin.bu konuda daha da lafim yoktur cevap falan da yazmayin.polemik yapmaya niyetimde yok...

Burhan61
29.06.2006, 23:37
ben de bir seyler yazip gönderdim.

bmn olarak anasayfaya bu protesto/boykot ile ilgili haberi mutlaka acilen koymaliyiz.

Gürkan
29.06.2006, 23:50
bu arada ben de elestiri maili attim tabii sizinki gibi para istemek icin degil.onlardan gelecek hayir allah tan gelsin.

size bir oneri evinizdeki ulker urunlerini kargo ile merkezine yollayin.buda ise yarar.

Selman
29.06.2006, 23:56
Bundan sonra ülkerin malini alirsam ne olayim.Yaptiklarinin hesaplarini vermeleri lazim...

Keleşoğlu
30.06.2006, 00:25
ülker yok eti var bundan sonrasmileys/smiley36.gif

cyberentalpi
30.06.2006, 01:03
bende yazdim protesto mu? Ulkerin bu haksiz destegi surdugu surecede hic bir urununu almayacagim. Izmirde ise gordugum 3 ezik taraftari olmayan herkese almamasi icin tavsiyede bulunacagim

Zaten sevmezdim grubu artik nefret ediyorum

Salih Yazıcı
30.06.2006, 02:19
arkdasalar ben sabahtan beri mail yolayip duruyorum ülkere sizde meillerinizi bekliyoruz sesimizi duyacaklar bizim ne oldugumuzu görecekler ülker malina hayir!!!smileys/smiley7.gif

ctmeoy
30.06.2006, 02:21

o yüzden adamlar istedigi külübe yardim eder..ben de aynen bu arkadasa katiliyorum adam istedigine istedigi yardimi yapar sponsorluk anlasmasi farkli birsey.

Salih Yazıcı
30.06.2006, 02:52
Punisher-61

katil yada katilma keyfin bilir.yapilan ise destek olmuyorsaniz köstek de olmayin.

Akın_61
30.06.2006, 06:35

ben de aynen bu arkadasa katiliyorum adam istedigine istedigi yardimi yapar sponsorluk anlasmasi farkli birsey.

arkadaslara bende katiliyorum...mail atamak bence yeterli anlamak isteyen maillerimizden cok sey anlar...

antagonist
30.06.2006, 08:17
<CENTER>TRABZON'DA SPONSOR TEPKISI</CENTER>

Ülker'e sitem var

Üç büyüklere müthis destek veren Ülker'in, Karadeniz temsilcisini 'pas' geçmesi camiada tartismalara yol açti

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/30/spor/resim/spo04.jpg
Fenerbahçe ile basketbolda birlesen, Galatasaray'a rekor sekilde maddi destek verecegi bildirilen, Besiktas'a da 5 milyon euro ödeyerek Delgado'yu hediye eden Ülker'in, Trabzonspor'u unutmasi taraftarlari harekete geçirdi.
Taraftar sitelerinde örgütlenen bordo-mavililerin, Ülker grubunu e-mail ve telefon bombardimanina tutmaya hazirlandigi, hazirlanan ortak bir yazinin da toplu halde gruba fakslanacagi ögrenildi.
Trabzonspor yönetimin de, dört sezonluk kol reklami karsiligi sadece 1 milyon YTL'ye yakin bir destek saglayan Ülker'den, sponsorluk kaynaklarini gelistirip, bu rakami artirmasini isteyecegi bildirildi.
Öte yandan Baskan Nuri Albayrak'in bu konuda çalismalara basladigi ifade edildi.

Kaynak:www.milliyet.com.tr

Naim
30.06.2006, 08:33
<center>&lt;FONT face=verdana color=#b54617 size=1&gt;TRABZON'DA SPONSOR TEPKISI</font></center>

&lt;FONT style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 30px; FONT-FAMILY: Arial, Helvetica, sans-serif"&gt;Ülker'e sitem var</font>Üç büyüklere müthis destek veren Ülker'in, Karadeniz temsilcisini 'pas' geçmesi camiada tartismalara yol açti[IMG]hspace=10 src="http://www.milliyet.com.tr/2006/06/30/spor/resim/spo04. jpg" align=right vspace=10 border=1&gt; Fenerbahçe ile basketbolda birlesen, Galatasaray'a rekor sekilde maddi destek verecegi bildirilen, Besiktas'a da 5 milyon euro ödeyerek Delgado'yu hediye eden Ülker'in, Trabzonspor'u unutmasi taraftarlari harekete geçirdi. Taraftar sitelerinde örgütlenen bordo-mavililerin, Ülker grubunu e-mail ve telefon bombardimanina tutmaya hazirlandigi, hazirlanan ortak bir yazinin da toplu halde gruba fakslanacagi ögrenildi. Trabzonspor yönetimin de, dört sezonluk kol reklami karsiligi sadece 1 milyon YTL'ye yakin bir destek saglayan Ülker'den, sponsorluk kaynaklarini gelistirip, bu rakami artirmasini isteyecegi bildirildi. Öte yandan Baskan Nuri Albayrak'in bu konuda çalismalara basladigi ifade edildi.
bu is bu kadar
bazi arkadaslarin
AAA dileniyormuzun gibi saçma sapan ve gelecek paranin yönetimce harcanacagi ve yönetime fayda salayacagi mulahazalariyla yaptigi elestrilere bakmayin siz
biz en dogrusunu yaptik
hakkimizi aramaktan
ve güçümüz oldugunu göstermekten çekinmeyelim
devam edelim

aytex
30.06.2006, 08:36
Bugünkü Günebakis Gazetesinde Ülkere hitaben yazilmis mektubun tam metni spor sayfasinda mansetten verilmis

kolombo
30.06.2006, 09:26
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bence bunun çig gibi büyümesi gerek ne kadar çok tepki o kadar fazla para demek oldugunu düsünüyorum</TD></TR>

Salih Yazıcı
30.06.2006, 09:42
tepkiyi dahada artirmak lazim hadi usaklar e-mail e devamsmileys/smiley2.gif

Ayşe Aygün
30.06.2006, 09:44
evt kendim bisr yazi yazarak e-mail attim. ins. anlar ülker grubu ve mailler devem edecek.

Dursun Ali Bahçekapılı
30.06.2006, 10:01
Sayin Ülker yetkilileri;
Ülker gibi ülkemizin sanayi lokomatifi olan sirketinize sponsorluk anlasmalarinda tarafli davrandiginiz ve Türk sporunda Istanbul tekelinin olusmasini sagladiginiz için sizi tebrik ediyorum.Ülke futbolu Istanbul külüplerine destek vermekle gelismez Anadolu'ya yatirimlarinizi yapin Basta Trabzonspor olmak üzere anadolu takimlarina destek olmadiginiz sürece nazarimda Türk Futbolunu baltalayan, Anadoluda kazandigi parayi Istanbul'a akitan bir kurulus olacaksiniz.Bunda böyle Ülker ürünü almayacagim.Bugüne kadar hiçbir ETI ürünü almamis biri olarak bundan sonra ETIyi sececeigimi söylerim
Saygilarimla

Bugün sabah gönderdigim mail.

verep
30.06.2006, 10:13
Arkadaslar herkes lütfen kendi msn grubundaki aarkadaslarina bunu iletsin.Yönetim bir sey yapmiyor bari biz yapalim.

CAFER ÖZER
30.06.2006, 10:15
Ses gelmeye basladi bile Bu gün Milliyet gazetesinde çikan haber Bu isin daha çok ses getireceginin habercisi,Bu isden ne olacak diyen arkadaslar Milliyetten okusunlar daha ilk günden ses geldi,Insallah daha çok ses gelecek,Yillardan beridir anlatmaya çalistigimiz bu Bizim gücümüz büyük ama biz bunu bilmiyoruz,Biz birbirimizle atismaktan baska yönlere kendimizi kanalize etsek daha çok ses getiririz.

Iste haber hemde Ülkere Sitem diye verilmis.

http://www.gazeteoku.com/go.php?link=http://www.milliyet.com (http://www.gazeteoku.com/go.php?&#108;ink=http://www.milliyet.com.tr) .tr

CAFER ÖZER
30.06.2006, 10:17
Site yöneticileri Fatih olayinda oldugu gibi burdada Ortak bildiri yayinlayip bunu Sitenin ana sayfasina koyalim,Bunun için üzerinde çalisma yapip metin hazirlayalim ve Tüm gazete Tv lere mail atalim.

Külünkoğlu
30.06.2006, 10:25
Ülker'in adi geçen kulüplere maddi desteginin ne oldugunu konusunda çeliskiler var ama benim aldigim habere göre Örnegin Delgado'ya 5 milyon Euro'yu Ülker grubu veriyor. Ancak iki sene sonra diyelim ki Delgado 10 milyon Euro'ya satildi. Ülker 5 Milyon Euro'yu geri alacagi gibitransfer ücretinin geri kalan bölümündende belirli bir pay alacak. Yani bazi arkadaslarin anladigi tamamen bir hibe söz konusu degil.

Ama nerden bakarsaniz bakin kulüpler için büyük avantaj.

Onun içinProtesto'ya devam !

Tunga
30.06.2006, 10:26
Ülker'den evvel ezeli nefret eden, ürünlerini begenmedigi gibi çok çesitli olaylara yaklasimlarini da tasvip etmeyen biri olarak sunu söylemek istiyorum:

Belki de böyle bir cevap veremez ama düsünün ki, Ülker söyle bir cevap verdi:

- "Biz Türk sporu için milyonlarca dolar yatirim yapiyoruz zaten, neden baska sponsor aramiyorsunuz?" Bu kampanyada eger vurgulanacaksa "haksiz rekabet yaratildigi" vurgulanmali.

Yillardir Türk Futbolunda yaratilan haksiz rekabet hiçbir degisiklige ugramadan aynen devam ediyor.

Bir de su açidan bakin.Galatasaray ve Fenerbahçe Adidas ile çalisiyor ve Adidas onlara tonla para akitiyor. Biz üç otuz paraya satiyoruz forma hakkimizi. Neden mesela Adidas'a da kampanya baslatmiyoruz? Çünkü biliyoruz ki bu çokça ticari bir mesele ve firmalar ticari getirisi olmayan "hiçbir ise" yatirim yapmiyor.

Bu kampanya bence yüksek ihtimalle basarili olacaktir. Yani Ülker Besiktas'a yaptigi gibi degil ama daha düsük bir meblag ile Trabzonspor'a katki yapacaktir. Ama bu artik ticari bir isbirligi degil yardim olacaktir ki beni düsündüren de budur.

Bence su dönem Ülker'den feyz alan diger pek çok girisimci için sponsorluk yatirimi yapma dönemidir ve Trabzonspor ismini çok yetenekli pazarlamacilarin bu yeni sponsorlara pazarlamasi gerekmektedir.

Burçak
30.06.2006, 10:35
Bir Bilmecem var Çocuklaar..
Haydi SOR SOR
Çayda kahvaltida yeniiir..
Acaba NEDIR NEDIR
Bisküvi denince aklaaa...
HA TAMAM SIMDI BULDUM
her an onun adi geliir..
ETI ETI ETI !!! smileys/smiley2.gif

Naim
30.06.2006, 10:49
Ülkerin Türk futbolundaki makasin açilmasina verdigi katkidan ve sponsoru oldugu takimlar arasinda ayrimcilik yapmasindan dolayi ÜLKER ürünlerini ALMA ALDIRMA Kampanyasina baslamistir.Ülker istanbul kluplerine verdigi destegi sponsoru oldugu Trabzonsporada vermezse ülker ürünlerini Trabzon istanbul basta olmak üzere tüm türkiyede boykota baslayacagiz.

Bu mesaji orhan@radyospor.com a attim radyosporda orhan isimli programci okudu
tepkimiz her platformda gösterelim smileys/smiley2.gif

Dursun Ali Bahçekapılı
30.06.2006, 10:51
Ülkerin Türk futbolundaki makasin açilmasina verdigi katkidan ve sponsoru oldugu takimlar arasinda ayrimcilik yapmasindan dolayi ÜLKER ürünlerini ALMA ALDIRMA Kampanyasina baslamistir.Ülker istanbul kluplerine verdigi destegi sponsoru oldugu Trabzonsporada vermezse ülker ürünlerini Trabzon istanbul basta olmak üzere tüm türkiyede boykota baslayacagiz.

Bu mesaji orhan@radyospor.com a attim radyosporda orhan isimli programci okudu
tepkimiz her platformda gösterelim smileys/smiley2.gif

Helal olsun Basinda daha cok yer alirsak.Siteden habersiz binlerce Trabzonspor taraftari da bu eyleme katilir

Atalay
30.06.2006, 11:01
eti alacagim....bundan sonrada artik efes i destekliyorum!!

zedboysts
30.06.2006, 11:02
Konuyu yeni gördüm ama anlatayim. Ülkerin Trabzonspora gerekli destegi yapmamasinin sebebini bilmem bileniniz varmi...

Trabzonspor basketbol kulübü kuruldugu siralar ülkerspor ligin daha çekismeli geçecegini düsünerek basketbolda çigir açmak için Trabzonspor basketbol takiminin alt yapisina da katkida bulunacakti. Ama ne var ki Nuri babamiz bunu anlayamadigim bir hareketle ters çevirdi. Sanki (bagzilariniza hakaretmis gibigelecek ama) futboldana anlamayan adam basketbola tek basina baska bi deyisle su anki ne yaptiklari belirsiz yönetimle mi yapacaklar. Her neyse konu buraya kadar uzadi...

Trabzonspor o sponsorluk anlasmasini kabul etseydi gerekli destegi verecekti zaten bu sponsorluk sölesmelerinde mutlaka böyle destekler olur

zedboysts
30.06.2006, 11:06
eti alacagim....bundan sonrada artik efes i destekliyorum!!

Bu arada sen efesi fazla destekleme onlarda ülker gibi bi sirket ve mutlaka basketbol subesi kapanacaktir. Oraya buraya sponsorluk anlasmasi yapmaya basladigi zaman veya televizyonda reklamlarda bira reklamari kalktiktan sonra efeste kapanacaktir aslinda bunun gibi birçok takim böyle

aytex
30.06.2006, 11:07
acikradyo@acikradyo.com.tr (acikradyo@acikradyo.com.tr)

bir mail de tarafsiz medyalardan biri olan

açik radyo ya

Oğuzhan Görkan
30.06.2006, 11:35
bence istedegimizi yavas yavas aliyoruz maillere tepkilere devam

eger bu sponsorluk anlasmamimizi etkilerde daha fazla gelir getirirse bu nuri albayrakta taraftarimiz yardimci olmuyor demesin.taraftar daha ne yapsin surda bu kadar adam yapmasi gerekenlerin yapmadklarini yapamadiklarini yapiyor.madem beceremiyorsun ver paray bize bak biz nasi getiriyoz yildizlarismileys/smiley36.gif

Naim
30.06.2006, 11:42
Böyle bir Tepkiyi bizim buradan baslatmamiz heleki klubun istegi arzusuyla degil kendi insiyatifimizle bunu yapmamiz çok daha iyi
bu arada Radyosporda her programda bunlari dinliyoruz yaptigimiz hareket etki buluyor
insallah klupde bu konuda birseyler yapiyordur smileys/smiley2.gif
bizim tepkilerimiz karsilik bulacaktir emin olabilirsiniz
bu tepkiyi artan bir sekilde devam ettirelim

Dursun Ali Bahçekapılı
30.06.2006, 11:50
Böyle bir Tepkiyi bizim buradan baslatmamiz heleki klubun istegi arzusuyla degil kendi insiyatifimizle bunu yapmamiz çok daha iyi
bu arada Radyosporda her programda bunlari dinliyoruz yaptigimiz hareket etki buluyor

ironmaster isyerinde oldugum için radyosporu dinleyemiyorum.Genel olarak ne diyorlar.Hislerimize tercüman oluyorlar mi?

zedboysts
30.06.2006, 11:53

ironmaster isyerinde oldugum için radyosporu dinleyemiyorum.Genel olarak ne diyorlar.Hislerimize tercüman oluyorlar mi? Inan ki yapmiyodursmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ferşat Balcı
30.06.2006, 12:06
TRABZONSPORUgörmezden gelenler için lütfenmaillere devam....

U.Sadıkoğlu
30.06.2006, 12:13
geçen sene cem papilali maçtan sonra bi site kurmustu bi arkadas hani 3 defa 2 defa seçiyoduk hazir bi metni yolluyoduk öyle bir sey yapilamazmismileys/smiley5.gifEdited by: O_F_L_U_61

aytex
30.06.2006, 12:25
Arkadaslar yillardir sampiyon olmak için takim sahada biz saha disinda didinip duruyoruz... Tam sona yaklasiyoruz ki, öyle ya sonuç istiyoruz ya, olmuyor, yapamiyoruz... Kimisi bizi sampiyon yapmazlar diyor bazilari da lobimiz olmadigindan bahsediyor...Bu kampanya, aslinda lobicilige giden bir süreç. Lütfen bunu görün... Gerek Trabzon Fikir Kulübü gerekse BMN, lobi olusturma gayreti veriyor. Su an sadece savunuculuk yapiyoruz belki ama sürece katilimlarla ve süreklilikle lobicilige ulasmasini ümit ediyorum. Yillardir Mehmet Ali Yilmaz var dedik o güçlüdür hakkimizi savunur bizi sampiyon yapar diye beklemedik mi? Ne oldu? Ülker çikisimiz, BIZ BURADAYIZ VE BIZI GÖRMEZDEN GELEMEZSINIZ demektir ve lobiler kapali kapilar ardinda bunu yaparlar. Bizde herkese açik herkesle paylasarak aynisini yapiyoruz. Yaptigimiz is ne transfer yapmak ne de A çikolatasina kizip B çikolatasi almaktir.

Ve bir ekleme daha... Bazi arkadaslar diyor ki, yönetim ne yapiyor? Onlar ayaga kalksin...

Arkadaslar, karar vericiler, yönetenler her seyi bilmezler ve onlarinda yardima ihtiyaci vardir... Karar vericilerin kararlarini kamu yararina nasil degistirecekler? Iste bu tür tepkilerle.. Karar vericilere meydani birakmayacagiz. Maille, telefonla, toplantilarla yaptiklarinin adil olmadigini anlatacagiz. Ve unutmayalim arkadaslar bu süreçte en çok ihtiyaç duydugumuz konu inandiriciliktir...Bir fikir eylem ne kadar çok destek bulursa o kadar inandirici olur... Bunun için her birimiz grup disindan en az bes kisiye ulasip Ülker protestosuna katilmalidir..

Erbay
30.06.2006, 12:36
Internet sitelerinde haberleri okuyunca çok sevindim.Artik bizim de sesimiz duyuluyor.Mailllere devam....

aytex
30.06.2006, 12:43
vatan gazetesinde bir arkadasim

ülker büyük reklamveren isiniz zor dedi

herkes yayinlamaya cesaret edemez diye ekledi

bende onlar büyük reklamverense

trabzonspordan büyük degil ya dedim

ve arkadaslar onlar bilmiyorlar ki biz zoru severiz

o zordur ki saraylarinda sarip sarmalayip oyuncak haline getirip degersizlestirdikleri sampiyonlugu onlarin ellerinden alip anadoluya biz kaçirmadik mi zigana daglarina

zor oyunu bozar arkadaslar

gösterelim onlara ülker mi büyük para mi trabzon mu

Naim
30.06.2006, 12:50
Tepkiyi farkli boyutlara tasimaya ve her alanda bu kampanyaya destek vermeye hazirim

İHSAN
30.06.2006, 12:53
Helal olsun kardeslerim ... böyle tepkimizi gösterelim....

Benim mesaj da gitti..

AYTEX agzina saglik

zafer6161
30.06.2006, 13:01
bende bende bende gönderdim hemde 10 tane farkli isimlerlesmileys/smiley2.gif

since1967_
30.06.2006, 13:11
evet tepkiye devam. sadece kendi adimiza degil ailedeki tüm trabzonsporlular adina atin maili. esiniz babaniz kardesiniz anneniz. neticede bizler sülale boyu trabzonsporluyuz.smileys/smiley4.gif

mücadeleye devam.

Nytre
30.06.2006, 13:28
ülker ürünlerine boykota devam edelim arkadaslar!...

Salih61
30.06.2006, 13:32
Ülker'le sponsorluk anlasmasi
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/300606ulkerlogo.jpgBaskanimiz Nuri Albayrak, Ülker Holding Icra Kurulu Baskani Murat Ülker?le bir görüsme yaparak genis çapli sponsorluk konusunda anlasmaya vardi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Buna göre Ülker?in Türkiye?nin 4 büyük kulübünden biri olan Trabzonspor?la sponsorluk dogrultusunda genis çapli isbirligi içerisine girilmesi dogrultusunda fikir birligine varildi.

Sponsorluk kapsaminin oyuncu transferinden altyapiya destek anlaminda genis bir yelpazeyi kapsamasi ve detaylandirmanin ilerleyen sürçte belirlenmesi planlandi.

Kulübümüzde Ülker Grubu?nda halen Cola Turka?nin sponsorlugu da devam ediyor.

Naim
30.06.2006, 13:35
hepinizin eline saglik
bakin 24 saat içerisinde yaptiklariniz
Aytex kardes çok sagol
ve tüm katilan arkadaslar smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

Salih Yazıcı
30.06.2006, 13:35
1 günde halettiksmileys/smiley4.gif

eren_61
30.06.2006, 13:37
tebrikler bmnsmileys/smiley32.gif

Eyüphan
30.06.2006, 13:39
Durmayalim smileys/smiley4.gifKimetimizi bilsinler

kuzey_lee
30.06.2006, 13:40
kurumsal yapinin içinde profesyonel adamlar görev almadigi,baskan danismanlarina sponsorluk anlasmalari imzalatildigi sürece bu tür sikintilari daha çok yasayacagiz demektir..

bu yüzden aytekin kardesimin baslattigi bu güzel olusum için kendisine tesekkür ediyorum

Lapina
30.06.2006, 13:40
Ula bu haberi okumadan bende gonderdim 7-8 tane mail.Bakarsiniz anlasmaya bazi maddeler daha koyarlar..Helal BMN ..

My
30.06.2006, 13:42
geçen sene cem papilali maçtan sonra bi site kurmustu bi arkadas hani 3 defa 2 defa seçiyoduk hazir bi metni yolluyoduk öyle bir sey yapilamazmismileys/smiley5.gif

Onu yapan sanatik'ti smileys/smiley1.gif Nerelerde acaba? uzun zamandir gözükmüyor.

Nytre
30.06.2006, 13:43
takipçisi olalim.. bakalim ne yapacaklar ne gibi etkileri olacak...

baskan artik taraftara bir tesekkürü çok görmesin...

iste taraftarin etkisi... bunu hepimiz görelim..

ve bu sitenin ya da bunun gibi sitelerin ne gibi faydalari oldugu bir kez daha kanitlanmis oldu.

supermann
30.06.2006, 13:43
biz olmasak yönetimin bir sey yapacagi yoktu helal aytex helal bmn smileys/smiley32.gif

insallah bu göz boyama anlasmasi degildir icraat istiyoruz icraat

keles76
30.06.2006, 13:48
arkadaslar Ülkerle Genis çapli anlasma saglandi HAYIRLI OLSUN

My
30.06.2006, 13:51
smileys/smiley32.gif

Muhammet_61
30.06.2006, 13:53
Iste usta BMN'nin farkismileys/smiley4.gif

1 günde tepkimiz ve tavrimizi ortaya koyduk, belki de bu olayin gerçeklesmesinde basrol oynadik. Aytex kardesime tesekkürler.

Volkan Albayrak
30.06.2006, 13:57
emegi geçene herkese helal olsun tesekkürler

Salih Yazıcı
30.06.2006, 13:57
baslugi degistirin ayip olmasinsmileys/smiley2.gif

Naim
30.06.2006, 14:00
baslugi degistirin ayip olmasinsmileys/smiley2.gif
Önce yesilleri görelim smileys/smiley2.gif

CAFER ÖZER
30.06.2006, 14:03
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Ülker'le sponsorluk anlasmasi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300606ulkerlogo.jpgBaskanimiz Nuri Albayrak, Ülker Holding Icra Kurulu Baskani Murat Ülker?le bir görüsme yaparak genis çapli sponsorluk konusunda anlasmaya vardi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Buna göre Ülker?in Türkiye?nin 4 büyük kulübünden biri olan Trabzonspor?la sponsorluk dogrultusunda genis çapli isbirligi içerisine girilmesi dogrultusunda fikir birligine varildi.

Sponsorluk kapsaminin oyuncu transferinden altyapiya destek anlaminda genis bir yelpazeyi kapsamasi ve detaylandirmanin ilerleyen sürçte belirlenmesi planlandi.

Kulübümüzde Ülker Grubu?nda halen Cola Turka?nin sponsorlugu da devam ediyor.
<DIV align=right>30.06.2006 13:36:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

U.Sadıkoğlu
hehe bencedesmileys/smiley4.gif

Salih61
Arkadaslar simdi kimi istiyorsak onu yazip gönderelim...Ben MESSI yi istiyorum...smileys/smiley2.gif

The Legend
30.06.2006, 14:04
emegi geçen herkese helal olsun.smileys/smiley32.gif

CAFER ÖZER
30.06.2006, 14:05
üLKER çikolatalarini yemeye devam,Cola Turka içmeye devam Demekki hakki aramak gerekiyormus.Aglamayana emzik vermiyorlar,

Naim
30.06.2006, 14:10
üLKER çikolatalarini yemeye devam,Cola Turka içmeye devam Demekki hakki aramak gerekiyormus.Aglamayana emzik vermiyorlar,
elestren arkadaslari öpüyroum bu vesile ile
yanliz hem elestrip hemde mesajlari atan arkadaslar da var ki Tam TRABZONSPOLULUK örnegi
kizarim ama klubum için yaparim diye
neyse
insallah klub daha akillica bir yapiyla gider karsilarin

Barış BAKIRTAŞ
30.06.2006, 14:11
Oh be Ülker Rio yiyebilcem tekrar smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emegi geçen herkese tesekkürler.Edited by: BarisBakirtas

CAFER ÖZER
30.06.2006, 14:12
<CENTER>TRABZON'DA SPONSOR TEPKISI</CENTER>

Ülker'e sitem var

Üç büyüklere müthis destek veren Ülker'in, Karadeniz temsilcisini 'pas' geçmesi camiada tartismalara yol açti

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/30/spor/resim/spo04.jpg
Fenerbahçe ile basketbolda birlesen, Galatasaray'a rekor sekilde maddi destek verecegi bildirilen, Besiktas'a da 5 milyon euro ödeyerek Delgado'yu hediye eden Ülker'in, Trabzonspor'u unutmasi taraftarlari harekete geçirdi.
Taraftar sitelerinde örgütlenen bordo-mavililerin, Ülker grubunu e-mail ve telefon bombardimanina tutmaya hazirlandigi, hazirlanan ortak bir yazinin da toplu halde gruba fakslanacagi ögrenildi.
Trabzonspor yönetimin de, dört sezonluk kol reklami karsiligi sadece 1 milyon YTL'ye yakin bir destek saglayan Ülker'den, sponsorluk kaynaklarini gelistirip, bu rakami artirmasini isteyecegi bildirildi.
Öte yandan Baskan Nuri Albayrak'in bu konuda çalismalara basladigi ifade edildi.

BUGÜN, Milliyette çikan haberde bahsetmislerdi.bu kadar çabuk sonuç verecegini kimse tahmin etmiyordu herhalde biraz sok oldu galiba,Ne olursa olsun Milliyette çikan habere bakilirsa bu iste bizim katkimizin oldugu ortada,Emegi geçen herkese Teskkürler Ilk toplantida Benden Ülker Çikolata-Yada COLATURKA.

My
30.06.2006, 14:14
Rio yiyecez diyen arkadasa ülmüstüm ki keza benim de aklimdan geçen bu olmustu. Araya Cafer52'nin yazisi girince biraz alakasiz olmussmileys/smiley17.gif
Edited by: My

Burçak
30.06.2006, 14:19
Üker gerçekleri görebilmeye basladi.. http://forum.kanka.net/images/smilies/twisted.gif

Külünkoğlu
30.06.2006, 14:22
Detaylari görmekte fayda var.

Ama ortada bir gerçek var ki bu da Bordomavi.net'in gücüdür.

Emegi geçen bütün arkadaslarima tesekkürler ediyor, ellerine yüreklerine saglik diliyorum.

Omuz omuza verdigimizde yapamayacagimiz hiçbir sey yok arkadaslar buna inanin...

Saygilarimla,

trinity61
30.06.2006, 14:23
10 tane de bendensmileys/smiley32.gif

maillere devam.yönetim alamiyor bari yildizimizi biz aldiralim.

Naim
30.06.2006, 14:25
Detaylari görmekte fayda var.

Ama ortada bir gerçek var ki bu da Bordomavi.net'in gücüdür.

Emegi geçen bütün arkadaslarima tesekkürler ediyor, ellerine yüreklerine saglik diliyorum.

Omuz omuza verdigimizde yapamayacagimiz hiçbir sey yok arkadaslar buna inanin...

Saygilarimla,
burada Projeyi baslatan Trabzon Fikir Klubunu de anmak gerektigine inaniyorum
Ayhan Arkadasin bizim önümüze sundugu projeye bordomavi.net sahip çikmasi sayesinde klubun masada güçlü oturdugunu düsünüyorum

Mustafa Önal
30.06.2006, 14:27
ülkerin sponsor destegini stad porjesinde de görmek isteriz.

sismolog61
30.06.2006, 14:30
çok güzel bir yazi kardesim aninda gerekli yerlere iletildismileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Berberoğlu
30.06.2006, 14:46
smileys/smiley2.gifhttp://img162.imageshack.us/img162/6034/trabz&#111;nulker2ty.jpg

Müjdemi isterim arkadaslar..smileys/smiley2.gif

Borsaya düsen bir haber..smileys/smiley17.gif

kolombo
30.06.2006, 14:48
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bende diyordum ki dövizin düsüsü ve borsanin artisinin sebebi acaba ne anlasildi artik sebebismileys/smiley1.gif</TD></TR>

aytex
30.06.2006, 14:54
arkadaslar

trabzon fikir kulübü nün baslattigi ve bordomavi.net ve de onun degerli üyelerinin gayreti ile olay bir asamaya geldi.

gelinen bu asama ülker ile masaya oturmaktan baska bir sey yapmayanlarin degil sizlerin bizlerin eseridir.bundan dolayi da kimseden aferin beklemiyoruz

ancaaaaak

ama gelinen asama da kulüp sadece anlasmaya vardik demekle yetinmekte dolayisi ile bu sonucun alinmasindaki katkimizi hiçe sayarak detay vermemektedir.

bizler ülkerle ne pahasina olursa olsun anlasma yapmanin degi marka degerimize göre anlasma yapmanin pesindeyiz.

dolayisi ile trabzon fikir kulübü nün baslattigi bu projede ülker ile yapilan anlasmanin detaylarini görmek bu kulübün gerçek sahiplerinin yani bizlerin hakkidir.

anlasma sartlarinin kulüp tarafindan açiklamasi için lütfen kulübe mail gönderin.

zahmet edip ve lütfedip bizi adam yerine koyup açiklama yapsinlar

saygimla

Naim
30.06.2006, 15:01
arkadaslar

trabzon fikir kulübü nün baslattigi ve bordomavi.net ve de onun degerli üyelerinin gayreti ile olay bir asamaya geldi.

gelinen bu asama ülker ile masaya oturmaktan baska bir sey yapmayanlarin degil sizlerin bizlerin eseridir.bundan dolayi da kimseden aferin beklemiyoruz

ancaaaaak

ama gelinen asama da kulüp sadece anlasmaya vardik demekle yetinmekte dolayisi ile bu sonucun alinmasindaki katkimizi hiçe sayarak detay vermemektedir.

bizler ülkerle ne pahasina olursa olsun anlasma yapmanin degi marka degerimize göre anlasma yapmanin pesindeyiz.

dolayisi ile trabzon fikir kulübü nün baslattigi bu projede ülker ile yapilan anlasmanin detaylarini görmek bu kulübün gerçek sahiplerinin yani bizlerin hakkidir.

anlasma sartlarinin kulüp tarafindan açiklamasi için lütfen kulübe mail gönderin.

zahmet edip ve lütfedip bizi adam yerine koyup açiklama yapsinlar

saygimla

Aynen
Anlastim demekle olmuyor bu isler
Projeyi görelim Meblayi görelim içerigi görelim süreyi görelim
Ciddi fikirler rakamlarla gelsinler önümüze

kuzey_lee
30.06.2006, 15:03
@aytex

aytekin kardesim..daha onceki sayfada dedigim gibi basta sen ve yavuz saltik olarak trabzon fikir kulubune çok ama çok tesekkürler..ülker konusunda aldigim duyumlara göre besiktasa yapilanin aynisi ya da çok benzeri bize yapilacak..tabii ki sonuç görene kadar tepkiye devam edecegiz ama bu bilgiyi de vermek istedim