PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyanık olalım.. Oyunlara gelmeyelim..

Burçak
13.09.2012, 08:39
Trabzonspor Yönetim kurulu Üyesi Mehmet Tunç” Şener ve Güneş şanstır

Sadri Şener ile ilgili karalama kampanyasının başlatıldığını söyledi

ŞAMPIYON BAŞKANA VEFASIZLIK YAPILMAMALI
Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Mehmet Tunç önemli açıklamalar yaptı. Tunç, başkan Sadri Şener’i bıktırmak için birilerinin düğmeye bastığını ve bunu organize ettiğini söyledi.

3 dönemdir Sadri Şener başkanlığında ki yönetim kurulunda yer alan Tunç” Bu kent şampiyon başkana vefasızlık yapmamalıdır” dedi.

Sadri Şener’e karşı bir kampanya hissediyor musunuz böyle bir şey var mı ?
Trabzonspor başkanı Sn Sadri Şener’i organize bir şekilde yıpratma kampanyası Şike Süreci ile birlikte başladı. Mahkeme başladı, Sadri Şener başkanı yıpratma kampanyası da başladı.
Neden mi ?
Bakın mesela şike sürecini 18 takım arasında takip eden tek takım kaldı. Oda Trabzonspor

Onun başkanı da Sadri Şener. Bu süreçte Trabzonspor mağdur edildi.
Başkanımız Sadri Şener şike sürecini bu nedenle ısrarla takip ediyor. Ne kimseden korkuyor, ne kimseden çekiniyor.

Trabzonspor’un yanı sıra bu süreçte 2-3 takım dışında ceza almayan takım yok.

Peki süreci ısrarla kim takıp ediyor? “Trabzonspor”
Peki kimi yok ederlerse, bu işin üstünü örterler?
“Trabzonspor’u” .

Sonra da bu süreci ısrarla takip eden başkan Sadri Şener’i
Bununda yöntemi var.
1-Önce başkan Sadri Şener’i itibarsızlaştırmaya çalışacaklar.
2- Şenol Güneş’i yok etmeye çalışacaklar.
Trabzonspor’u ancak bu şekilde yok edebilirler. Sonra da ,şike sürecinin üstünü istedikleri gibi örterler

Bakın Başkanımıza yaptıklarının aynısını Şenol hoca içinde yapıyorlar.
Peki Şenol hocamız için ne zaman bu kararı verdiler.

“Şenol hoca şampiyon olduğumuz ve kupamız verilmediği sezon bitiminde açıklama yaptı”. Bu açıklamadan sonra onu da yok etme projesi hazırlandı.
İstanbul basını bunu organize biçimde yaptı. Şike sürecini hatırlayın. Her programda Trabzon’un şike de yada teşvikte adı da var demiyorlar mıydı ? Bizi bu çirkin olayın içinde göstermek için neler yapmadılar.

Şenol hocaya açıklama yaptığı o dönem, başkan Sadri Şener’i de Fenerbahçe’nin ceza alacağını hissettikleri gün yok etmek için plan yaptılar.
Şunu düşündüler” Eğer biz Trabzon’da yeni bir yönetim yapabilir Şenol hoca ve Sadri Başkanı da görevden uzaklaştırabilirsek yeni yönetim bu işin peşini bırakır. Bu işte böylece kapanır gider”

Trabzon Sadri Şener’e karşı vefasızlık yapıyor mu ?
Sadri Bey’e Trabzonspor camiasının yapmış olduğu vefasızlığı Trabzonspor camiası unutmayacaktır. 28 yıldır şampiyon olamayan Trabzonspor’u, antrenör olarak Şenol Güneş başkan olarak ta, Sn Sadri Şener şampiyon yapmıştır. Bu şampiyonluk 28 yıl sonra gelmiştir. Kim ne derse desin,Trabzonspor o sezonun Türkiye Ligi şampiyondur.

28 yıl sonra şampiyon olan takımın başkanının ve hocasını birbirine düşürebilmek için bütün basın el ele vermiştir. Maalesef bunun içinde Trabzon basınında azda olsa bir kısmı vardır. Trabzon medyası da bunun bir tarafında bilerek yada bilmeyerek yer alarak başkan ve hocamızı birbirine düşürmeye çalışmıştır.
Ancak sağ duyulu insanlar, Trabzonspor kulübü başkanı ve de Trabzonspor teknik direktörü bu oyuna düşmemiştir.

Herkes vefa duygusu içinde hareket etmek zorundadır. Trabzonspor 28 yıl sonra şampiyon yapan başkana karşı herkes vefalı olmak ve saygı duymak zorundadır.

Sn Başkan Sadri Şener’in son iki yılda neler yaşadığını kimse bilmiyor. Sadece başkan çıkıyor konuşuyor. Arkasında neler var,neler yaşanmış Trabzonspor’u nasıl savunmuş ne fedakarlıklar yapmış nasıl savunmuş hiç kimse bilmiyor.
Türkiye futbol camiasında bir dünya kurum var ve hepside karşımızda. Bir Sadri Şener var bunlarla mücadele eden. Başkanımızın , arkasında da büyük bir destek ve hiç bir güçte yok. Tek başına bu kurumlarla mücadele etmek zorunda kalıyor. 3 yıldır Trabzonspor Avrupa kupalarına gidiyor. Geçen sezon şampiyonlar liginde başarılı olduk. Kupa aldık, şampiyon olduk. Evet bir kez daha söylüyorum “Trabzonspor Şampiyon”
oldu..
Neymiş efendim Problem varmış.
Nerde proplem varmış ?.
“ Şike Sürecini iyi yönetememişiz”
Peki süreci iyi yönetecek arkadaşlar, o zaman gelip akıl verseydiler ya. Bıraksınlar bu işleri. Biz herkesten her kurumdan yardım istedik. Bu süreçte hiç biri ortada yoktu. Birisi de yanımıza gelsin istedik ama kapımızı çalan olmadı.
Trabzonspor bu süreci iyi yönetmiştir. Hem de çok güzel yönetti. Eğer o süreci iyi yönetilmesiydi, Bu takım Şampiyonlar ligine de gidemezdi.
Trabzonspor’a hak ettiği Şampiyonluk verilecektir. Verilmek de zorundadır. Türkiye’de bağımsız mahkemeler vardır. Kararda bu mahkemelerden çıkmıştır. Bu kararın uygulamasını kimsenin de engelleme şansıda yoktur. Şike sahaya yansımamıştır veya yansımıştır demeye de kimsenin hakkı yoktur. Başkanımızın dediği gibi “ Sahaya yansıyıp yansımadığını ölçmek için ellerinde alet mi var?

Mehmet Aslan’ın hürriyet gazetesinde ki köşe yazısında yazdığı olaylar doğru olabilir mi ? O yazı için tıklayınız (http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=21424136&yazarid=173)

Herkesin o yazıdan bir ders alması gerek. Ama bizim şampiyonluğumuzu kimsenin engellemeye gücü yetmeyecektir.

Fener UEFA’dan ceza alır almaz bilemem. Ama bizim kupamızı verecekler. Vermezlerse de bir şey fark etmez. Trabzonspor şampiyon olmuştur. Türkiye’deki bağımsız Mahkemeler Şampiyonluğumuzu zaten verdikleri kararla tescil etmişlerdir.

Trabzonspor’un maçları gündüz oynanıyor neden ?
TFF yaptıkları ve kararlarıyla adeta bizi tehdit ediyor. Yani şunu ima ediyor.” Siz bu şikenin peşini bırakın, sizle ilişkimi düzelteyim “
Bu işin peşi bırakılır mı?

Bu bizim namus meselemiz. Trabzonluyum diyen Trabzonsporluyum diyen herkesin namus meselesidir.Hakkımız olan o şampiyonluğun alınması Trabzonlu ve ,Trabzonsporlu olan herkesin görevidir.

Başkan bu iş için her şeyi yapıyor.24 saat çalışıyor,ama herkesinde bu uğurda gücü oranında destek vermesi gerek.

Şike süresinde Trabzonlu siyasilerin desteği oldu mu size?
Hayır eski bakan ve kulüp eski başkanımız Sn Faruk Özak dışında hiç kimseyi görmedik. Yanımızda onun dışında hiç kimse olmadı. Ve Trabzonspor tarihinde bu sayfa yer alacaktır. Trabzonspor bu kadar şike süreci içinde gidip mahkemede aklanmıştır. Bu işin başındaki isimde Sn Sadri Şener’dir.

O mahkeme kapılarına gitmiştir.Bir Kulüp başkanını mahkeme kapılarına gitmesi gidip aklanması kadar iyi bir şey olamaz.Başkanmız Sadri Şener Asbaşkanımız Nevzat Şakar da o süreçte gidip aklanmıştır.

Trabzonspor camiası bunu iyi düşünmelidir. Vefasını iyi düşünmelidir. Trabzonspor başkanı Sadri Şener bu gün var yarın yoktur. Başkan insanlar da bu kulübe başkan yönetici olacaktır. Trabzonspor’un genel kurulu vardır İnsanlar listesini yapar genel kurulda menedeni bir şekilde aday olur. Çok medeni bir şekilde Trabzonspor artık bunları yapmalıdır. Zamanı geldiğinde aday olmalıdır. Programını belirlemelidir, ve devam etmelidir.

Başkan Şener için yorgun dediniz başkanı bu süreçte en fazla yoran şey ne size göre ?
Başkanı yoran şey çok çalışmak değil,onu asıl Trabzonspor camiasının olan vefasızlığı yoruyor .Bu Trabzon’da herkesin vefasız olduğu anlamına gelmez. 3-5 kişi kendi çıkarları uğruna kendi egoları uğruna kurmuş oldukları bir tezgah yoruyor Sn Şener’i.

Benim üzüntüm, İstanbul medyası,yanı FB ,GS ve BJK medyasının kurmuş olduğu tezgaha Trabzon’da bir kısmım medyanın da ayak uydurmasıdır. Trabzon’un öndeki isimlerinin bu tezgahı fark etmeyerek ayak uydurmasıdır. Yoksa biz kendi içimizdeki hesaplaşmayı her zaman Trabzon içinde yapabiliriz. Yanlış yapmışsak hesabını veririz.Doğru yapmışsak da Trabzonspor için doğruları yaptık.

Başkan yabancı dil bilen yönetici olsun dedi kıyamet koptu neden ?
Bakın başkanımız Trabzonspor’da dil bilen okumuş yöneticiler olsun dedi. Bundan bile gocunanlar oldu. Bundan hiç kimsenin gocunmaması lazım. Neden mi ? “Çocuklarımız var.Hepsi okumak istiyor,bizlerde onları özel okullara gönderiyoruz. İngilizce öğrensin yabancı dil öğrensin istiyoruz.

İstanbul’da gitsin okusun istiyoruz. En iyi üniversitelerde okusun istiyoruz. Hepimiz iş sahibi insanlarız. İşyerimize birini alacağımız zaman en iyisin seçmeye çalışıyoruz. İlk iş olarak ta yabancı dil bilen arıyoruz.

Trabzonspor’da artık çağa ayak uyduran akıllı , görgülü, bilgili, daha farklı zekaya sahip yöneticiler bulmalı. Bu vasıflara sahip isimler yönetimde olmalı. Bunu bile eleştiriyorlar. Peki kim eleştiriyor. İnanın dil öğrensin diye çocuklarını Amerika’da, İngiltere’de Almanya’da okutan isimler eleştiriyor. Onların hakkı yok eleştirmeye. O zaman adama şunu sorarlar. “Oğlunu niye Amerika’da okutuyorsun,niye burada okutmuyorsun”

Trabzonspor’un en iyi eğitimi almış en iyi üniversitelerden mezun olmuş, birkaç dilen kişiler tarafından yönetilmeye hakkı yok mu? Ben bunu kendi üzerime almıyorum. Hani hepimiz iki yabancı dil bilsek. Başkanın her zaman söylemek istediği şu” FB, GS ve BJK ile yarışacaksak başkan, yönetici ve çalışan profilimizi değiştirmeliyiz “

Transferler geç kaldı diye çok eleştirildiniz”?
Bu konuda geç kaldığımızı en yetkili isim başkanımızda söyledi. Evet geç kaldık. Trabzon şehrinin bazı zorlukları var. Transfer kolay yapılmıyor. Gelmek isteyen çok büyük rakamlar istiyor. Büyük paralarla aldığın oyuncuların sıkıntısı da büyük oluyor. İnce eleyip sık dokumamız gerekiyordu. Trabzonspor transfer piyasasının içine girdiğinde çok büyük paralar isteniyor. Bunlardan dolayı gecikti. Biz en iyisini alalım hata yapmayalım istedik
Trabzonspor taraftarına layık bir futbolcu olsun istedik.

Bu işlerin başında başkanımız Sadri Şener ve teknik direktör olarak da Şenol hocamız var. Bu iki isim olduğu sürece Trabzonspor’u kolay yıkamazlar. Biraz sabırlı olmak gerek. Şenol Güneş Hocamıza güvenimiz tam.

Hocamız Trabzonspor’un her şeyidir. Başkanımız Sadri Şener’inde çok büyük emekleri vardır. Göreve geldiği her dönemde Trabzonspor’a her şeyini vermiştir.Şimdi değil bundan önceki dönem görev yaptığında da aynı fedakarlıkları yapmıştır.Onun için Sadri Bey’e sahip çıkmamız gereklidir.

Haber61.net (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=124152&page=4)

colman
13.09.2012, 09:15
bencede başkanımıza hocamıza ve camiamıza sahip çıkmalıyız...

Faik Yılmaz
13.09.2012, 09:18
Sadri Şener'i ve Şenol Güneşi bana göre yaptığı hatalardan dolayı eleştirdim..... Hatta en çok eleşirenlerden biride benim....

Yapılmayan transferlerden , boşa giden milyonlardan tutunda oynatılamayan oyuncularımıza kadar.....

Ancak şu süreçte sonuna kadar arkalarındayım......

Gitmeleri şu süreçte sadece bize zarar verir.....

ARAGAMİ
13.09.2012, 09:27
eleştiri olabilmeli ama eleştirirken başkan ve hocanın
klüp ve takım için yaptıkları da asla gözardı edilmemeli.
başka taşın altına elini koyan varmı acaba ?
bence başkan ve şenol hoca gibi uyumlu bir birliktelik
kolay kolay bir daha bir araya gelmez.

Ha-kan
13.09.2012, 10:46
katılıyorum.bu zamanda şike konusunda sadri şener tek kaldı.bir tek o savunuyor.sırf bu yüzden onu destekliyorum.

Hatice Aslan
13.09.2012, 18:44
Bu konu neden ilgi görmüyor?
İş eleştirmeye gelince dünyaları yıkıyorsunuz iş desteğe gelince herkes kenara geçiyor!
Herşeye çabuk inanıp gaza gelen taraftarlar biraz gözünüzü açın.. Destek zamanı!

Yaldız61
13.09.2012, 18:50
ölümüne gidin arkanızda bizi hissedin!

Sümeyye Şahin
13.09.2012, 19:15
Bu konuda yangına körükle giden çok taraftarımız var. Okumalı, okutmalı.

Hasan Cubukcu
14.09.2012, 12:31
Birbirimize sahip cikmamiz gerekiyor !

Bu arada saptirildik gibime geliyor maillere devam , ve yönetime baski yapmamiz gerekiyor cas Fifa , Uefa gibi davalarda gereken
önlemleri almarini !"

alperrr
14.09.2012, 12:47
bırak Başkanımız da hata yapsın ..en azından Hırsız değil Aslansın Başkanım....

bırak Teknik direktörümüz de hata yapsın...en azından başka takımları irdelemiyor...

SONUNA KADAR DESTEKKKKK

M.S.SOFU
14.09.2012, 13:11
destekte nasıl destek
ne yapılsın her maç insanlara başkanı destekleyin
yönetim harikasın tezahüratları mı yapılsın
bir istifa başlığı açılmıştır
insanlar fikirlerini anlatmış uyarı yapılmıştır.
bizim taraftarımızı tanımadan burada yorumlar yapılıyor
bizim taraftarımız saha sonuçları kötü gitmeye başladığı an sövmeye başlar
bunun şike ile stad ile borsa ile gram alakası olmaz
tribüne giden taraftar yönetimi saha sonuçları ya da transfer yapılmaması nedeniyle eleştirir

sen transferde geç kal,ligte bir maç yenil bir maç berabere kal,hadi mağlubiyeti geçiyorum adam akıllı futbol oynama,takım transfersizlikten dolayı uefada ilk turda elensin.
ondan sonra yönetime destek
hadi bana anlattın,buradaki insanlara anlattın,tribündeki adama bunu anlatamazsın.
trabzonda saha sonuçları kötü gittiğinde önce futbolcuar,sonra t.d. sonra yönetim istifaya çağrılır
yani hepimiz yıllardır bu kulübün içindeyiz.
sen git kaybedilen bir maçın ardında tribünde yuhlamayalım destek olalım de bakalım sana ne diyorlar.tribündeki adam hiç bir idare faaliyetine bakmaz.
onun önüne maç getirirsin izler beğenmezse tepkisini gösterir
beğenirse alkışlar.
benim izlediğim taraftarlar uzayda mı yaşıyor yoksa ben mi uzayda yaşıyorum

biziö taraftarımızın hiç şikeden ya da kulübün borçlarının artmasından dolayı yönetimi istifaya çağırdığını duyan gören oldu mu?

saha sonuçları iyi gelmeden kimse kimseye destek olmaz
bu gerçeği kabullenin.
bunu beğenin beğenmeyin eleştirin ama bu trabzonsporun gerçeğidir.
ortada medya gazı filan kısmen olabilir ama insanların şunu anlaması gerekiyor
trabzonda saha sonuçları kötü giderse istediğin kadar medya arkanda olsun yine yuhlanırsın.
şu anki istifa sesleriinn yükselmesiin sebebi bu.sahada adam akıllı futbol oynuyamıyor takım.
olayın şike süreci ile alaksı olduğunu düşünümyorum.

Burçak
14.09.2012, 15:49
FENER’İN DÜŞMANI ŞENER GÜNEŞ!

Bross gitti. Şenol Güneş geldi. 8 aya inanılmaz bir başarı sığdı. Türkiye Kupası’nı kazandı. Fenerbahçe’yi şampiyonluktan etti. Süper kupayı kazandı.
Ligin ilk yarısını 9 puan farkla lider tamamladı.
Üç büyükleri yerle bir etti.
Her şey yolunda gidiyordu.
Ne olduysa devre arasından sonra oldu.
Birden Trabzonspor’a şeytani bir el değdi.
Hızla ittifa kaybetmeye başladı.
9 puanlık fark eridi.
1 gol farkıyla şampiyonluk kaybedildi.
Bir sonraki sezonda düşüş devam etti.
Kadro dağıldı.
Türkiye Kupası’ndan erken elendi.
Ligi ancak üçüncü bitirebildi.
Yen sezona da kötü başlangıç yaptı.
Önce Videotan’a elendi.
Ardından da Karabük ve Gaziantep maçlarında 4 puan kaybedildi.
Taraftar adeta abandone oldu.
Sadece başkanı, yöneticisi, hocası ve futbolcusu değil.
Tüm camia futbola soğudu.
İlk başta Fenerbahçe, federasyon ve hükümete karşı duyulan derin öfke, sonra kendi insanına yöneldi.
Şenol Güneş, Sadri Şener ve yönetim hedef tahtasına oturdu.
Şikeden önceki Trabzonspor’la, şikeden sonraki Trabzonspor neden farklı?
Bu soruyu herkes kendine sormalı.
Şikeden önce hoca başarılı, yönetim başarılı.
Hatta kahramanlık mertebesinde.
Şikeden sonra hoca başarısız, yönetim başarısız.
Öyle ki kovulacak düzeyde.
Mahkeme gerekçeli kararında diyor ki;
”Fenerbahçe, sanıkların üstün (!) gayretleri sonucu Trabzonspor ile aynı puanda olmasına rağmen ikili averaj üstünlüğü ile ligi şampiyon olarak tamamlamıştır..”
Bu dedikodu değil.
Tapu gibi mahkemenin kararı.
Normalde bu karar herkesi tatmin etmeli.
Ancak etmiyor.
Taraftarın gerekçeleri, mahkemenin gerekçelerine baskın çıkıyor.
Transferde yapılan hatalar her şeyin önüne geçiyor.
Bir an tersini düşünelim.
Trabzonspor şike yapan, Fenerbahçe’de kupası çalınan taraf.
Acaba ne olurdu?
Aykut Kocaman’ı, Aziz Yıldırım’ı ve yönetimi mi tartışırdı.
Yoksa gökkubbeyi Trabzonspor’un kafasına mı yıkardı.
Bırakın hileli hukukla Trabzonspor’un aklanmasını.
Taraftar sokağa çıkamazdı.
Eğer bugün bunlar yapılmıyorsa, Trabzonsporlular kusura bakmasın.
Suçu başka yerde aramayacak.
Taraftar gücünü gösteremedi.
Camia birlik ve beraberlik içerisinde hareket edemedi.
Fenerbahçe’nin haksızlıkta gösterdiği başarıyı, Trabzonspor haklılıkta gösteremedi.
Gerçek bu.
Geri kalan her şey teferruat.
Allahtan Fenerbahçe’nin şike yaptığı mahkeme kararıyla tescillendi.
Yoksa Sadri Şener, yöneticiler ve Şenol Güneş, ebediyen suçlu ilan edilecekti.
Verilmiş sadakaları varmış.
Bugün Fenerbahçeliler’in kızdığı iki isim var.
Birincisi Sadri Şener.
İkincisi de Şenol Güneş.
Çok başarılı oldular.
Fenerbahçe’yi şike yapmak zorunda bıraktılar.
Sadece bu bile onlara saygı duymaya yeter.
Ancak nerde.
Yapılan zulmü unutuyoruz.
Aç kurtlar gibi transfer peşinde koşuyoruz.
Maalesef kadir kıymet bilmeyen bir toplumuz.
Şikeyi görüyoruz.
Şikenin yarattığı zararları görmüyoruz.
Kaderin oyununa bakın ki.
Fenerbahçeliler’le Trabzonsporlular aynı noktada buluştu.
Dönüldü dolaşıldı.
Fatura Şenol Güneş’le Sadri Şener’e kesildi.
Takaonline (http://www.takaonline.com/fenerin-dusmani-sener-gunes.html)

oflu engin
14.09.2012, 16:51
FENER’İN DÜŞMANI ŞENER GÜNEŞ!

Bross gitti. Şenol Güneş geldi. 8 aya inanılmaz bir başarı sığdı. Türkiye Kupası’nı kazandı. Fenerbahçe’yi şampiyonluktan etti. Süper kupayı kazandı.
Ligin ilk yarısını 9 puan farkla lider tamamladı.
Üç büyükleri yerle bir etti.
Her şey yolunda gidiyordu.
Ne olduysa devre arasından sonra oldu.
Birden Trabzonspor’a şeytani bir el değdi.
Hızla ittifa kaybetmeye başladı.
9 puanlık fark eridi.
1 gol farkıyla şampiyonluk kaybedildi.
Bir sonraki sezonda düşüş devam etti.
Kadro dağıldı.
Türkiye Kupası’ndan erken elendi.
Ligi ancak üçüncü bitirebildi.
Yen sezona da kötü başlangıç yaptı.
Önce Videotan’a elendi.
Ardından da Karabük ve Gaziantep maçlarında 4 puan kaybedildi.
Taraftar adeta abandone oldu.
Sadece başkanı, yöneticisi, hocası ve futbolcusu değil.
Tüm camia futbola soğudu.
İlk başta Fenerbahçe, federasyon ve hükümete karşı duyulan derin öfke, sonra kendi insanına yöneldi.
Şenol Güneş, Sadri Şener ve yönetim hedef tahtasına oturdu.
Şikeden önceki Trabzonspor’la, şikeden sonraki Trabzonspor neden farklı?
Bu soruyu herkes kendine sormalı.
Şikeden önce hoca başarılı, yönetim başarılı.
Hatta kahramanlık mertebesinde.
Şikeden sonra hoca başarısız, yönetim başarısız.
Öyle ki kovulacak düzeyde.
Mahkeme gerekçeli kararında diyor ki;
”Fenerbahçe, sanıkların üstün (!) gayretleri sonucu Trabzonspor ile aynı puanda olmasına rağmen ikili averaj üstünlüğü ile ligi şampiyon olarak tamamlamıştır..”
Bu dedikodu değil.
Tapu gibi mahkemenin kararı.
Normalde bu karar herkesi tatmin etmeli.
Ancak etmiyor.
Taraftarın gerekçeleri, mahkemenin gerekçelerine baskın çıkıyor.
Transferde yapılan hatalar her şeyin önüne geçiyor.
Bir an tersini düşünelim.
Trabzonspor şike yapan, Fenerbahçe’de kupası çalınan taraf.
Acaba ne olurdu?
Aykut Kocaman’ı, Aziz Yıldırım’ı ve yönetimi mi tartışırdı.
Yoksa gökkubbeyi Trabzonspor’un kafasına mı yıkardı.
Bırakın hileli hukukla Trabzonspor’un aklanmasını.
Taraftar sokağa çıkamazdı.
Eğer bugün bunlar yapılmıyorsa, Trabzonsporlular kusura bakmasın.
Suçu başka yerde aramayacak.
Taraftar gücünü gösteremedi.
Camia birlik ve beraberlik içerisinde hareket edemedi.
Fenerbahçe’nin haksızlıkta gösterdiği başarıyı, Trabzonspor haklılıkta gösteremedi.
Gerçek bu.
Geri kalan her şey teferruat.
Allahtan Fenerbahçe’nin şike yaptığı mahkeme kararıyla tescillendi.
Yoksa Sadri Şener, yöneticiler ve Şenol Güneş, ebediyen suçlu ilan edilecekti.
Verilmiş sadakaları varmış.
Bugün Fenerbahçeliler’in kızdığı iki isim var.
Birincisi Sadri Şener.
İkincisi de Şenol Güneş.
Çok başarılı oldular.
Fenerbahçe’yi şike yapmak zorunda bıraktılar.
Sadece bu bile onlara saygı duymaya yeter.
Ancak nerde.
Yapılan zulmü unutuyoruz.
Aç kurtlar gibi transfer peşinde koşuyoruz.
Maalesef kadir kıymet bilmeyen bir toplumuz.
Şikeyi görüyoruz.
Şikenin yarattığı zararları görmüyoruz.
Kaderin oyununa bakın ki.
Fenerbahçeliler’le Trabzonsporlular aynı noktada buluştu.
Dönüldü dolaşıldı.
Fatura Şenol Güneş’le Sadri Şener’e kesildi.
Takaonline (http://www.takaonline.com/fenerin-dusmani-sener-gunes.html)

önümüze ışık tutacak bir yazı da anlamak isteyene
bu hatayı malesef burdada yapanlar var hemde eleştiri yaptığını zannederek hakaret eden değersizleştirme kampanyasını ihanet edercesine sahiplenen sektem akıllılarda içimde mevcut