PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fb Tv2'ye (NTV Spor'a) Sorular - Şikeci Yuvasında öttü!

Sayfa : [1] 2

admin
12.09.2012, 16:05
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399007_10151201449426815_1708888224_n.jpg

NTVSpor'da yarın saat 21:00'da Fuat Akdağ, Güntekin Onay, Rıdvan Dilmen'in konuğu aziz yıldırım. NTVSpor bir özel kanal ve istediği isimleri ekrana çıkarabilir. Kendileri ile endişelerimizi dile getirmek için görüşen arkadaşlarımıza sorulacak soruların aziz yıldırım'ı sıkıştıracağını ve programı izlemeden önyargı ile davranmamamız gerektiğini bildirmişler.

Biz de tüm iyi niyetimizle programda sorulmasını istediğimiz soruları belirliyoruz. Bu soruların aziz yıldırım'ın yüzüne karşı sorulmasını talep ediyoruz. Sorularımız aşağıdadır. Lütfen siz de sorularınızı buraya yazarak bizimle paylaşın veya aşağıdaki iletişim detaylarından NTVSpor'a ulaştırın.

NTV Spor facebook hesabı: www.facebook.com/ntvspor (http://www.facebook.com/ntvspor)
NTV Spor twitter hesabı: www.twitter.com/ntvspor (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.twitter.com%2Fntvspor&h=mAQGtJD78&s=1)
e-posta: ntvspor@ntvspor.net
Telefon: 212 335 00 00

Sorulmasını istediğimiz sorular:

1- Kenan Yaralı'dan alacağınızı istemek Manisa - TRABZONSPOR maçının akabinde (verdikten 12 gün sonra) aklınıza gelmesi tesadüf müdür?

2- Sürekli "konuşursam.." kelimesini kullandınız ve konuşmadınız. Konuşmanıza ne mani oldu? Futbolun temizlenmesine niçin katkıda bulunmadınız?

3-İlhan Ekşioğlu mahkemede "ben de herkesi evime çağırıp yüz yüze konuşsaydım bu tapelerin çoğu olmazdı" derken ne demek istemiş olabilir?

4- FB resmi mali kayıtları ile sizin beyanlarınız uyuşmuyor. Doğru söylediğiniz var sayımı ile "kanunen kabul edilmeyen giderleriniz" mi var?

5- 2 Temmuz 2011 günlü telefon konuşmalarınızı açıklayabilir misiniz? O telaşın nedeni neydi?

6- Metris'ten çıktıktan sonra şekeriniz ve diğer hastalıklarınız için hangi hastanede ne kadar süreyle tedavi gördünüz?

7- Mahkemede "kulüpten olan 1 500 000 TL alacağım vardı. 500 000'i ona mahsubendi" demiştiniz. Kulüp kayıtlarınızda kulübünüzün o dönemde size böyle bir borcu gözükmemektedir. Açıklayabilir misiniz?

8- fenerbahçe maçlarını kazansın diye yaptığınız totemleri çeşitleri ve detaylarıyla açıklayabilir misiniz?

Gelen ilave sorular:

İbrahim Akın soruşturmada 500.000TL fb'den aldım demekle ne istedi?

Ben şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım dediniz. Neden bu cümleyi başbakan kişilerin yaptığı kurumları bağlamaz cümlesinden sonra kurdunuz? Madem şike yok neyin yangınıydı bu cümle?

Eskişehir maçına giden paranın yakalandığı videoyu izlediğinizde ne hissettiniz? Şekeriniz yükseldi mi?

Bu operasyonun belli güçler tarafindan yapıldığını söylüyorsunuz. Bu güçler kimdir, açıklar mısınız?

Namus davam dediginiz davadan feragat etmek nasil bir duygu?

İlhan Ekşioğlu "başkanın haberi olmadan kulüpte hiç bir iş yapılmaz" dedi. Doğru mudur?

Sizlerin de sorularınızı bekliyoruz.

Ha-kan
12.09.2012, 16:32

admin
12.09.2012, 16:37
Gelen ilave sorular:

Ben şike yaptıysam fenerbahçe için yaptım dediniz. Neden bu cümleyi başbakan kişilerin yaptığı kurumları bağlamaz cümlesinden sonra kurdunuz? Madem şike yok neyin yangınıydı bu cümle?

Eskişehir maçına giden paranın yakalandığı videoyu izlediğinizde ne hissettiniz? Şekeriniz yükseldi mi?

Bu operasyonun belli güçler tarafindan yapıldığını söylüyorsunuz. Bu güçler kimdir, açıklar mısınız? Fenerbahçe'yi ele geçirmek isteyen güç nedir? Kim ya da kimler?

ozturk
12.09.2012, 16:48
İlhan ekşioğlu başkanın haberi olmadan kulüpte hiç bir iş yapılmaz dedi. Doğrumudur?

ozturk
12.09.2012, 16:50
* Kişilerle kurumla ayrılmaz dediniz. Yargıtay cezaları onaylarsa tff nin aldığı kararın doğruluğu tartışılır mı?

* Eyüp sultanda kurban kesme işlemini neden tarla ekmek, dikim yapmak gibi şifrelerle anlatma ihtiyacı hissettiniz?

TekfurÇayır 61
12.09.2012, 17:00
Ben bunların totemlerine hastayım. Totemle 17 maçın 16'sını kazandılar. Terör için de bir totem önersinler de ülke rahat etsin. Aziz'den terörün bitmesi için totem istiyorum.

SDanışmaz
12.09.2012, 17:07
* "CAS namusumuzdur" dedikten sonra neden davayı geri çektiniz?

* Kişilerle kurumların ayrılması için baskı yapıyorsunuz. Peki kişi hak yiyerek kazandığı başarıyı kendi için mi kazanıyor?

alone_6161
12.09.2012, 17:08
Ntvspor'a attığım maili aşağıda veriyorum. İçinde epey soru var. Gerçi bu soruları okuyunca yine şekeri yükselir mi orasını bilemem.

Sn. Yetkili,

Mahkeme tarafından şike ve teşvik suçları ile cezalandırılmış, mensup olduğu klübün tarihine hiç unutlmayacak şekilde kara bir leke sürmüş kişileri neden programlarınıza çıkartıyorsunuz? Fbtv pardon Ntvspor olarak yayın ilkeniz suçu ve suçluyu korumaya yönelik mi? Ayrıca Mahkeme Aziz Yıldırım'a ceza verirse bir daha selam bile vermem diyen Sn. Rıdvan Dilmen programda sorularını Aziz Yıldırım'a arkasını dönerek mi soracak? Aziz Yıldırım'a selam dahi vermeyecek mi? 70 milyonun önünde bu lafı edip sonra ettiği lafı yiyen bir kişiyi çalıştırmak kanal olarak sizi rahatsız etmiyor mu? Aziz Yıldırım'a yaptığı şikeler, verdiği teşvikler ile ilgili sorular sormayı düşünüyor musunuz, yoksa önceden Aziz Yıldırım size soruları yolladı al gülüm ver gülüm bir program mı yapacaksınız? Aziz Yıldırım'a tarla sürmeyi sormayı düşünüyor musunuz? Mahkemede tarla sürmeyle ilgili açıklamaları çok ama çok eğlenceliydi, tekrar dinlemek hem de kendi ağzından bizi daha da fazla eğlendirir. FB-Sivas maçı devre arasında hakem Yunus Yıldırım'ın odasını nasıl bastığını da sorarsanız çok sevinirim. Acaba odayı bastığında Yunus Yıldırım'a hangi iltifatlarda bulundu, bunları da bizlerle paylaşırsa çok memnun oluruz.

Aziz Yıldırım bu sene de tarla sürecek mi? Ekinler bu sene baş verecek mi? Ne zaman dikim yapsak olmuyor dediği tarlalarla bizzat kendisi ilgilenecek mi? Kendi dışındaki klüp başkanlarına dediği "geldi köpekler, geldi" sözüyle ilgili ne düşünüyor, pişman mı? Bu sene yine kurban kesmeye devam edecek mi? Mecnun Odyakmaz'a dediği sana soran olursa maç biletleri hakkında konuştuk lafıyla neyi gizlemeye çalışıyordu?

Önceki yıllarda Diyarbakır kalecisi Şenol için izlediği yolu (sene içinde seni transfer edeceğiz deyip maçlar bitince bu sözünü unutmak gibi) bu sene başka oyuncular için de izleyecek mi?

FB tarihine şike yapan başkan olarak geçmesi kendisini rahatsız ediyor mu? Geçtiğimiz günlerde Topuk yaylasında Sn. Bakanlarla ne konuştu, Yargıtay süreci ile ilgili kendilerinden bir ricada bulundu mu? İzzet Özgenç'ten tavsiyeler aldı mı?

Bu sene de hakem odası basacak mı, TFF'yi tehdit edecek mi? FB taraftarının bu başkanımıza yapılmış siyasi komplo teorisini her defasında Başbakanla aramızı bozmaya çalışıyorlar diyerek çürütmesi bir taktik mi? Metris'te iken şu tarihte Türkiye sallanacak, bu tarihte herkesi yakacağım, ben konuşursam Türkiye yıkılır sözlerinin altını doldurmayı düşünüyor mu? Yoksa ülke yıkıldı da bizim mi haberimiz olmadı? Hapisten çıkınca herkesle hesaplaşacağım, herkesin cevabını vereceğim diyordu, kadın ve çocuk taraftarlarını azarlamasından başka birşey duymadık.

Yöneticileri şikeden ceza alıp, klübün ceza almadığı tek klüp FB. Bu durumla gurur duyuyor mu?

Maalesef şike sürecindeki tavrınız ile ulusal kanal olmayı değil bir takımın, bir camianın, bir zümrenin yerel kanalı olmayı seçmeniz tüm Türkiye'ye nasıl taraflı bir kanal olduğunuzu gösteriyor.

Size suçlularla iyi yayınlar dilerim.

ESER
12.09.2012, 17:19
ridvanin topuklu ayakkabisini cikarip masa altindan masanin karsisinda oturan aziz yildirimi tava getirmeye calismasini bile beklerim ama o sorularin sorulacagina ihtimal bile vermiyorum..

bi keresinde hic unutmam baskanim soyle demisti , boyle demisti.. ilahi baskanim yaa alemsiniz hahaha hihihi geyiklerinden ve boyűk fnrbahce goygoylarindan fazlasinin olacagini da sanmiyorum acikcasi.

Ilelioglu
12.09.2012, 17:21
Bu sorulari soracaklarini pek sanmiyorum, Aziz daha bir tanesini cevaplayamadan program biter zaten.

Ayrica NTV dediginiz kanal bu sorular ile Aziz'i zorlamaz, alakasiz sorular ile aklar bence.

..

Alihan Ertürk
12.09.2012, 17:23
Gelen ilave sorulara eklenir mi bilmem ama ben bizzat göndereceğim, belki en kısa soru olacak ama yeterli gelecektir.

Orada olan herkese; Utanmıyor musunuz?

Haçkalı
12.09.2012, 17:25
İzlenme : 332
Trabzonsporlular NTV Önünde Toplanacaklar

http://www.zaguda.net/uploads/images/2178_1.jpg
Trabzonspor taraftarları NTV'de özel programa katılacak olan Aziz Yıldırım'ı ve onu programa çıkaran NTV'yi protesto edecekler.
12 Eylül 2012 Çarşamba 14:23
Yarın akşam saat 21:00'da Aziz Yıldırım'ı canlı yayına çıkartacak olan NTV'ye Trabzonsporluların tepkisi bitmiyor. Sosyal medyada organize olan Trabzonsporlular yarın akşam saat 20:30'da NTV'nin İstanbul - Maslak'daki binasının önünde protesto gösterisi gerçekleştirecekler. Hem Aziz Yıldırım'a hem de NTV'ye demokratik bir şekilde pankartlarla tepkilerini gösterecekleri protestoya çok sayıda Trabzonsporlunun katılması bekleniyor.

Bu protesto karşısında NTV'nin yayını yapıp yapmayacağı yarın akşam netlik kazanacak.

Az önce okudum bu haberi.. Sanırım bizde henüz bu konuda bi organizasyon yok.. Ama yine de imkanı olan gidip protesto etmeli bence.. Tepkimizi göstermeliyiz.. Tepkisiz kalmamalıyız..

muratt
12.09.2012, 17:25
yarın akşam rezillikteki son perdeyi izleyeceğiz bakalım, ne kadar üçüncü dünya ülkesi miyiz beşinci dünyanın patagonya muz cumhuriyetimiyiz neyiz ne kadar pisliğin içine batmışız göreceğiz akşam..

Ama tarih yazacak bu rezilliklerin hepsini..

Ha-kan
12.09.2012, 17:31
yargıtay kararı öncesi adalet bakanıyla ve diğer bakanlarla o derece özel görüşme amacın neydi?

Cilgin1986
12.09.2012, 17:33
Benimde bir sorum olacak, ama sorumu soruyla bitiremiyorum nedense, ne yapsam olmuyor. Sonunda kendimi kaybedip küfür etmek zorunda kaliyorum.

Yeşil
12.09.2012, 17:34
Serasız, mevsim dışı hasat toplama mahirliğinizi bir adım öteye götürme hedefiniz var mı? Misal kendini yenileyen bostan gibi

ESER
12.09.2012, 17:46
sayin baskan sizin icin pembe teskere almis diyolar, dogru mu ? :)

kudu_61
12.09.2012, 18:08
Adalet mülkün temeli ise ve bu ülke bir hukuk devleti ise hukukun verdiği kararlar tartışılabilir mi ?
Bu sizce bir komplo ise hala neden iddaanameyi hazırlayan savcıya, kararı veren hakime ve delilleri savcıya sunan polislere görevi kötüye kullanmaktan dolayı karşı tazminat davası açmadınız ?
Size komplo kuran kimdir ihale ile ilgili bir sıkıntı söylenip duruyor fenev tarattarı arasında nedir bu ihale

HOPA'LI TS'Lİ
12.09.2012, 18:10
trabzonsporlular ntv Önünde toplanacaklar

trabzonspor taraftarları ntv'de özel programa katılacak olan aziz yıldırım'ı ve onu programa çıkaran ntv'yi protesto edecekler.
12 eylül 2012 Çarşamba 14:23
yarın akşam saat 21:00'da aziz yıldırım'ı canlı yayına çıkartacak olan ntv'ye trabzonsporluların tepkisi bitmiyor. Sosyal medyada organize olan trabzonsporlular yarın akşam saat 20:30'da ntv'nin İstanbul - maslak'daki binasının önünde protesto gösterisi gerçekleştirecekler. Hem aziz yıldırım'a hem de ntv'ye demokratik bir şekilde pankartlarla tepkilerini gösterecekleri protestoya çok sayıda trabzonsporlunun katılması bekleniyor.

Bu protesto karşısında ntv'nin yayını yapıp yapmayacağı yarın akşam netlik kazanacak.

az önce okudum bu haberi.. Sanırım bizde henüz bu konuda bi organizasyon yok.. Ama yine de imkanı olan gidip protesto etmeli bence.. Tepkimizi göstermeliyiz.. Tepkisiz kalmamalıyız..

Çok yerİnde.

Bu kadar da Şİkeye ve Şİkecİ emek hirsizlarina destek verİlmez.

Allah kahretsİn alayini.

Ts dÜŞmanlari.

Hadİ yargitay, son kale sensİn.

ESER
12.09.2012, 18:13
basbakani da cagirsinlar masayi dortleyip okey oynasinlar...

aziz okey masasinda bile tas calar ama masaya yansimaz..

zafer6161
12.09.2012, 18:22
lube ayar ile ne tür ilişkiniz var :D

ayıp olurmu aca :cool:

zarge
12.09.2012, 18:25
sağ bacağınmı uzun sol bacağınmı? :)

mehmet baransu soruyor ben değil ha :)

Celal Demir
12.09.2012, 18:28
inşaat firmanızda çalışan kahe hala sizin firmadamı yoksa işten çıkarıldımı ?

mrenkf
12.09.2012, 18:34
Akıl alır gibi değil, tamam doğuş grubunun başkanı şahenk fenerli ama mahkemece ceza aldı bu kişi. nasıl çıkarırlar televizyona? üstelik yıllardır tarafsız yayın yapıyoruz tarafsız haber kanalıyız dedikleri bir kanala? yazıklar olsun, trabzonspor yönetiminden de bu konuyu kınamalarını diliyorum, tüm trabzonluların da kanala maillerle telefonlarla fakslarla tepkilerini iletmelerini... sevgiler

Yaşar
12.09.2012, 18:39
Artık mail, fax ve telefon gibi çağdaş protesto yolllarının çözümler olmadığı ortaya çıktı.
Adamlar yüzsüzlüğü ele almışlar, hırsızın başını televizyona çıkarıp, ''nasıl çaldınız anlatın?'' soracaklar, o da nasıl çaldığını anlatıp, gülüp eğlenecekler.

Celal Demir
12.09.2012, 18:39
Akıl alır gibi değil, tamam doğuş grubunun başkanı şahenk fenerli ama mahkemece ceza aldı bu kişi. nasıl çıkarırlar televizyona? üstelik yıllardır tarafsız yayın yapıyoruz tarafsız haber kanalıyız dedikleri bir kanala? yazıklar olsun, trabzonspor yönetiminden de bu konuyu kınamalarını diliyorum, tüm trabzonluların da kanala maillerle telefonlarla fakslarla tepkilerini iletmelerini... sevgiler

evvela hoş geldin :D

zaferyıldız
12.09.2012, 18:42
tayyip erdoğan neden kişilerle kurumlar ayrılsın dedi,yoksa sizi fenerbahçenizden ayırmak mı istiyor ?

mrenkf
12.09.2012, 18:43
Bu arada, program yayına başladığında tüm Trabzonlular, Karadenizliler ve yüreği Trabzonla atan dürüst insanlar bir araya gelsek de ntvspor'un twitter sayfasına sürekli mesaj atsak ve sesimizi duyursak bence güzel olur. ntv'nin fenerli sahibi bu ülkede Trabzonluların da olduğunu anlar belki.

Hasan YAYLI
12.09.2012, 18:45
http://www.youtube.com/watch?v=luY_AAF8QW0

ŞU şekip'in düştüğü durumadan daha beterleri bekliyor seni.....

Şekip metriste intihar etti mi? :)

Ayda 30 binlira ile fbye nasıl 800-900 bin dolar cebinizden para verdiniz...

mrenkf
12.09.2012, 18:45
:) Hoş bulduk Celal, eyvallah

Soner Albayrak
12.09.2012, 19:02
Bu soruların sorulabileceğini hiç sanmıyorum..
Yapılacak program sayesinde Şikeciler biraz daha masum gösterilmeye çalışılmayacaksa bende hiç birşey bilmiyorum.

NTV = Fenerbahçe Yayın Organı.. Başka söze gerek yok..

Kasım Hilal
12.09.2012, 19:11
*Mahkeme tarafından suçlu bulunanları ağırlayıp temiz ilan edilenler hakkında elinizden geldiği kadar az haber yapmak hangi yayın anlayışının ürünüdür?
*Sözde Aziz Yıldırım ile ilgili bir program yaparken, kendisine şike ile ilgili soru sormayacağına dair söz verdiniz. Siz gazeteci misiniz yoksa Aziz Yıldırım'ın sözcüsü mü? Bir gazeteci (ya da televizyon programcısı) soracağı soruları konuğuna danışır mı? Bu yayın ilkenizin neresinde yer alıyor?
*NTVSpor internet sitesine sadece fenerliler mi yorum yapıyor yoksa sadece fenerlilerin yorumları mı yayınlanıyor? Daha da açayım. Bu sitede neden sözde eleştirileri Sadri Şener'İn şahsına hakarete varana kadar ileri gidebiliyor iken fenere toz kondurulmuyor?

fteotdgs
12.09.2012, 19:41
* Kişilerle kurumla ayrılmaz dediniz. Yargıtay cezaları onaylarsa tff nin aldığı kararın doğruluğu tartışılır mı?

* Eyüp sultanda kurban kesme işlemini neden tarla ekmek, dikim yapmak gibi şifrelerle anlatma ihtiyacı hissettiniz?

Ikinci soruyu biraz genisletmek istiyorum: Bu kesilen kurbanlarin alindigina dair kanitiniz var mi (fatura, makbuz, kurbanlarin alindigi saticinin ifadesi, kurbanlarin kesildigine dair herhangi bir kanit, tanik ifadesi, vs.? Eger var ise: Bu kurbanlarin kesim tarihleri ile kendisinin kayda alinmis telefon konusmalarinda sifreler ile imada bulundugu kurban kesimlerinin olasi tarihleri ortusuyor mu?

cakalkerem
12.09.2012, 19:53
Rıdvan Dilmen ile Güntekin NTV koridorlarında neden kavga etti...

Helal olsun Güntekine....

Hatice Aslan
12.09.2012, 19:57
Soru gönderilmesi güzelde.. Bu sorular canlı yayında sorulur mu acep?

Bir daha ki tarla sürme , hasat toplama işlemleri ne zaman başlayacak?
Kahe inşaat işlerine devam ediyor mu?
Bu yılda kurban kesecek mi?

cakalkerem
12.09.2012, 20:04
Soru gönderilmesi güzelde.. Bu sorular canlı yayında sorulur mu acep?

Bir daha ki tarla sürme , hasat toplama işlemleri ne zaman başlayacak?
Kahe inşaat işlerine devam ediyor mu?
Bu yılda kurban kesecek mi?

:)güzeldi...

sanatik
12.09.2012, 20:16
Lütfen ekleyin.

Son yillarda sezon sonlarinda Sekip Mosturoglu ile birlikde basin toplantilari düzenleyip "Sike Yok" diye mesajlar gönderiyordunuz. Madem size göre "Sike Yok" NEDEN nerdeyse HER YIL böyle yok yok yok deme geregi duyuyordunuz ? Ve polis herseyi yakaladikdan sonra simdi YINE televizyona cikmis ve Ispat edilenleri yalanliyorsunuz. Sikeye devam ?

tarsus
12.09.2012, 20:19
tapelerde tarla sürmeyi eyüp sultanda kurban kesmek olarak bize yedirdin diyelim peki o kahe dixon tamammı dediğinde insaat işcileri dedin bunuda yedik diyelim sorum şu : kahenin eyup sultanda maçtan bir gün önce işi neydi?sizin baskınızla hristiyan olan kahe hak dininimi tercih etti?kahenin sünnetini eyüp sultandamı yaptıracaktınız??? hadi bunlara cevap ver azizee

Sümeyye Şahin
12.09.2012, 20:33
Ntv'den gelen 'İzlemeden karar vermeyin.' güzel bir telkin olmuş, ama Ntv'nin FbTv'yle yarışırcasına izlenen yayın politikasını göz önünde bulundurduğumda pek de samimi gelmiyor. Gerekli soruları, merak ettiklerimi zaten eklemişsiniz başlığa, sorulursa cevapları alınırsa ne ala. Aksi takdirde beni şaşırtan bir durum olmayacak, Aziz Yıldırımın, moderatörün, Ntvnin, programdaki sözleri orda burda kopyalayıp arkasında duran başta fenerbahçeliler olmak üzere türk futbol kamuoyunun bir kez daha vicdanları adına acizliğini göreceğim.

Ha-kan
12.09.2012, 20:44
en mantıklısı ntv önünde toplanıp tepki göstermek.bağırmak falan şart değil.orada bulunmamız bile mesajı yerine ulaştırır

fteotdgs
12.09.2012, 20:45
A. Yildirim son anda cikan bir mazeret ile bu programa katilamazsa hic sasirmayacagim.

mrenkf
12.09.2012, 21:00
Rıdvan Dilmen ile Güntekin NTV koridorlarında neden kavga etti...

Helal olsun Güntekine....

Kavga mı etmişler gerçekten? Duymadım hiç.

Furkan Özdem
12.09.2012, 21:01
3 temmuzdan bu yana fenerbahçe yöneticilerinin söylemlerinde defalarca değişiklik oldu (58 madde değişsin değişmesin, cas konusu, mahkeme beklenmeli- tff kararları geçerli vs vs). Bu durum sizce normal mi?

mrenkf
12.09.2012, 21:04
*Mahkeme tarafından suçlu bulunanları ağırlayıp temiz ilan edilenler hakkında elinizden geldiği kadar az haber yapmak hangi yayın anlayışının ürünüdür?
*Sözde Aziz Yıldırım ile ilgili bir program yaparken, kendisine şike ile ilgili soru sormayacağına dair söz verdiniz. Siz gazeteci misiniz yoksa Aziz Yıldırım'ın sözcüsü mü? Bir gazeteci (ya da televizyon programcısı) soracağı soruları konuğuna danışır mı? Bu yayın ilkenizin neresinde yer alıyor?
*NTVSpor internet sitesine sadece fenerliler mi yorum yapıyor yoksa sadece fenerlilerin yorumları mı yayınlanıyor? Daha da açayım. Bu sitede neden sözde eleştirileri Sadri Şener'İn şahsına hakarete varana kadar ileri gidebiliyor iken fenere toz kondurulmuyor?

Müthiş sorular, tebrik ederim. Demek NTV internet sitesinde de o iki yüzlülük var. Hürriyet'te de aynı durum var, şikayet bile yazdım ama yine de devam ediyorlar, yazıklar olsun

burasıdaTRABZON
12.09.2012, 21:04
lube ayar ile ne tür ilişkiniz var :D

ayıp olurmu aca :cool:

harika olur en çok merak ettiğim şey de bu yemin ederim

Hasan61
12.09.2012, 21:06
7 cm kısa olan bacağı ne zaman uzamış?

burasıdaTRABZON
12.09.2012, 21:08
2008 yılında galatasarayla ali samiyen de oynarken koridorlarda gs marşı çalındığı için küçük yaptırımlara başvurduktan sonra 2010da son maçta TRABZONSPORa karşı kadıköyde oynarken maç esnasında tüm stada fb marşı dinletmek sizin için ne kadar savunulabilir bir durum ?

güneyli
12.09.2012, 21:09
1-S.....m fenerbahçeyi derken hangi duygularla söylediniz? Bu duygularla bizde size eşlik edebilirmiyiz..
2-İnşaata afrikadan niçin işci getiriyorsunuz..Türkiyede işcinin köküne kıran mı girdi.
3-Kulübünüzü dünyanın en tanınmış kulübü haline getirdiniz..Diğer takımlarada aynı yöntemi önerirmisiniz..
4-Alayınızın Allah belasını versin mi vermesin mi?

Cyzio
12.09.2012, 21:11
Ocak ayında Yeni Malatyaspor'a 2-1 yenilen bir takıma nasıl bir sihirli değnek dokunmuştur da, hemen akabinde 17 maçın 16'sını kazanabilmiştir?

.

alone_6161
12.09.2012, 21:19
Diğer klüp başkanları için kullandığınız "geldi, köpekler geldi" ifadenizle ilgili tüm klüp başkanlarından ve camialarından özür dilemeyi düşünüyor musunuz?

tarsus
12.09.2012, 21:29
Trabzona bir daha gelmen dediniz peki trabzon insani sizi gordugu yerde operse bu yemininizi bozarmisiniz?

Sacit
12.09.2012, 21:38
ntvspor'un şikebahçeli utanmaz şerefsiz spikeri aykut yıldırım'ın twitten bana yazdığı yazıya bakın;

''bu insanlar hakkinda henuz karar cikmadi.. Ve bu insanlar hukum giymedi''

TekfurÇayır 61
12.09.2012, 22:00
Spiker bu konuda doğruyu söylemiş, hukûki açıdan suçun sâbitleşmesi yargıtay kararından sonra oluyormuş. Yâni hukuk yönünden henüz "mahkûm" sıfatını taşımıyor.

Adam zâten hâlen şikebahçenin fiili başkanı.

Sercan Keleş
12.09.2012, 22:06
Bizim Başkanla Şikeci Canlı Yayında Atışsa Ne güzel Olur ama Uğur Dündar Gibi Taraf Birini Bulurlar :)

Sacit
12.09.2012, 22:07
İnsanlar öyle şerefsiz bir hale geldi ki, gözüme baka baka suçunu inkar ediyor.
Ahlak, şeref kalmadı bu köpeklerde

cerasus
12.09.2012, 22:07
FBTV varken, neden NTV kanalina cikiyor kendisi?

Eger maksat cok insana ulasmak ise, TRT kanali daha uygun degil midir?

SEDAT
12.09.2012, 22:37
* Adammısınız ?

hodlu
12.09.2012, 22:44
Canlarının ne zaman Cehenneme gideceğini sorardım...

Bera B.
12.09.2012, 22:44
Bırakın çıksın da şike gündemde kalsın tekrar. Güzel olur.

TSelif
12.09.2012, 22:58
Kasım ayında ziraat mühendislerinin alımları olacak muhtemelen. Tarla, bağ bahçe işleri ile ilgili bilgiler verebilir misiniz sayın hırsız :) mesela hangi zamanlarda ekim yapmalıyız ki iyi verim alalım ?

Hasan YAYLI
12.09.2012, 23:09
Şubat ayında hangi 3 tarlayı sürdünüz diye sorulsun lütfen...Tarımda çağ atlamışız belkide haberimiz yoktur...

Hatice Aslan
12.09.2012, 23:12
Çiftçilik ve İnşaat dışında başka hobileri var mı?

Yaşar
12.09.2012, 23:17
Trabzon'daki maça gelmeyi düşünüyor mu?

Fatih Öztürk
12.09.2012, 23:22
Generale 3 rus nataşayı neyin karşılığında gönderdin.sen pezomusun aziz.

ibrahim
12.09.2012, 23:23
Amele lazım. Sercan Yıldırımın günlüğü kaç lira??

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

TS-AKCAABAT-61
12.09.2012, 23:32
bi de aziz yildirim trabzona gelsin ve bizim gazetecilerin sorularini cevaplasin. yandaslarda cevap vermek kolay.

fanatikdevri
12.09.2012, 23:35
1-S.....m fenerbahçeyi derken hangi duygularla söylediniz? Bu duygularla bizde size eşlik edebilirmiyiz..
2-İnşaata afrikadan niçin işci getiriyorsunuz..Türkiyede işcinin köküne kıran mı girdi.
3-Kulübünüzü dünyanın en tanınmış kulübü haline getirdiniz..Diğer takımlarada aynı yöntemi önerirmisiniz..
4-Alayınızın Allah belasını versin mi vermesin mi?

Harikasın abi.

arifberkay
12.09.2012, 23:39
bu lube ayar da ne buldunuz?

Hatice Aslan
12.09.2012, 23:43
Canlı Para yarışmasında Tsli 2 renkdaşımız yarışıyor..
7.soruya gelebilirlerse Türkiye'ye mesaj vereceklermiş.
Tahmin etmeye gerek var mı? :)

Necat Ulusoy
12.09.2012, 23:47
Adam yerine koymadığınız ve ana-avrat düz gittiğiniz tüpçü ve çetesinin, sizin yaptığınız bu büyük şike olayını boylesine kapatabileceğini hiç düşünmüş müydünüz ???

cerebrum
12.09.2012, 23:51
çok güzel bi soru sormuştum silinmiş:( tam azizeye layık bir soruydu..

Soner Albayrak
12.09.2012, 23:54
Ahirete inanıyor mu? Eğer inanıyorsa öbür tarafta bu kadar insanın hakkına girmeyi nasıl ödeyecek? Bu da sorulsun bence güzel olur..

Helvacı61
13.09.2012, 00:31
Trabzonsporlular NTV Önünde Toplanacaklar

Trabzonspor taraftarları NTV'de özel programa katılacak olan Aziz Yıldırım'ı ve onu programa çıkaran NTV'yi protesto edecekler.
12 Eylül 2012 Çarşamba 14:23
Yarın akşam saat 21:00'da Aziz Yıldırım'ı canlı yayına çıkartacak olan NTV'ye Trabzonsporluların tepkisi bitmiyor. Sosyal medyada organize olan Trabzonsporlular yarın akşam saat 20:30'da NTV'nin İstanbul - Maslak'daki binasının önünde protesto gösterisi gerçekleştirecekler. Hem Aziz Yıldırım'a hem de NTV'ye demokratik bir şekilde pankartlarla tepkilerini gösterecekleri protestoya çok sayıda Trabzonsporlunun katılması bekleniyor.

Bu protesto karşısında NTV'nin yayını yapıp yapmayacağı yarın akşam netlik kazanacak.

Az önce okudum bu haberi.. Sanırım bizde henüz bu konuda bi organizasyon yok.. Ama yine de imkanı olan gidip protesto etmeli bence.. Tepkimizi göstermeliyiz.. Tepkisiz kalmamalıyız..
yapılacak tek doğru hareket budur orada büyük bir tepki seli oluşturmalıyız bence iyi bir fırsat...bunu dahi yapamıyorsak herkes sussun şike başlığınıda kapatın

Enes Ünal Kaya
13.09.2012, 00:49
Canlı Para yarışmasında Tsli 2 renkdaşımız yarışıyor..
7.soruya gelebilirlerse Türkiye'ye mesaj vereceklermiş.
Tahmin etmeye gerek var mı? :)

Verdimi Mesaj..

Ben Sonuna Yetişdim..

Programı Bitirdiler 7 Sorudaydılar

Hatice Aslan
13.09.2012, 01:04
Verdimi Mesaj..

Ben Sonuna Yetişdim..

Programı Bitirdiler 7 Sorudaydılar

Yok yarına kaldı..
Ama susturabilirler.

r9emre
13.09.2012, 01:08
Hepsi bir yana yarın twitter'da #Ntvdehirsizvar hastag'i ilk sıraya yükseltilmeli, sanal alemnin tepki gücü hiç bir yerde yok.

sanatik
13.09.2012, 01:08
Lütfen ekleyin.

Son yillarda sezon sonlarinda Sekip Mosturoglu ile birlikde basin toplantilari düzenleyip "Sike Yok" diye mesajlar gönderiyordunuz. Madem size göre "Sike Yok" NEDEN nerdeyse HER YIL böyle yok yok yok deme geregi duyuyordunuz ? Ve polis herseyi yakaladikdan sonra simdi YINE televizyona cikmis ve Ispat edilenleri yalanliyorsunuz. Sikeye devam ?

Ayrica

En az 13 yildir Fenerbahce yöneticiliginden beri ve sike süresince metrisden cikabilmek icin konusacagim konusacagim diye birilerini tehdit edip aylardir milleti bekletip artik simdiye kadar satin aldiginiz kisileri aciklamanizi isterim ?

Misal Cem Papila gibi daha kimleri satin aldiniz ?

Onur Şeref
13.09.2012, 01:09
Ananızdan çıktığınızda böylemiydiniz yoksa sonradan mı oldunuz?

Helvacı61
13.09.2012, 01:26
benim sorum bu başlığı açan admine:
ntv sporun verilen bu tepkiyi ve soruları aziz yıldırıma ve programa yansıtacağına inanacak kadar safmısın..?.onların tek amacı bu programı sağ salim yapıp kamu vicdanında mahkum olan azize insanları etkilemesini sağlamaktır...şundan eminim ki gerek programı sunacak olanlar gerekse aziz yıldırım bir seneryo yazmışlar..şu an oyunculuk çalışıyorlar yarında tiyatro izleyeceğiz...bize düşen tepkimizi mümkün olan en sert şekilde vermek ama klavye başında değil gerekirse binlerce insan o binanın önüne gitmeli..
bugün çıkan haberler ve yazılar tesadüfmü
1-güntekin onay rıdvanla kavga etmiş... ama nedense bugün duyuldu
2-mehmet demirkol şenol güneşi özlemiş ...ama nedense bugün yazmış...
yahu ne kadar saf insanlarız..meğer bunlar ne kadarda iyi insanlarmış..sizi bilmem ama bunlar bana gaz almaktan öte komik geliyor ve aşağılandımızı düşünüyorum

bordo08
13.09.2012, 01:42
Aziz çıkıp şovunu yapacak ntv denen yandaş tvde aklınca çıkıp kendini savunmuş.Medyanın gücünü kullanıp suçluyu mağdur gösterecekler.Sürecin başından beri ortaya konulan strateji buydu.

Uğur Demircioğlu
13.09.2012, 01:50
http://www.youtube.com/watch?v=D2siZo1bbvM direk bu videoyu koysunlar.Adam açık açık şike yaptım diyor.Trabzonsporun ve bu takımı destekleyen bordomavili genç yaşlı çocukların hakkını gasp etmeye utanmadın mı diye sorun.Mehmet Dalman ve nicelerinin hakkını nasıl ödeyecekler onu sorun?

bordo08
13.09.2012, 01:50
Yalnız aziz denen hırsıza soru sorma imkanım olsa;şike sahaya yansımamış diyorlar sizce bu ölçülebilirmi?Kendi kıçınızı kurtarmak için trabzonsporun emeklerini umutlarını geleceğini çaldınız.Acaba olmayan vicdanınız rahatmı?

bordo08
13.09.2012, 01:57
Hepsi bir yana yarın twitter'da #Ntvdehirsizvar hastag'i ilk sıraya yükseltilmeli, sanal alemnin tepki gücü hiç bir yerde yok.

Buda yapılmalı haklısın kardeşim yarın gün boyu dünya gündeminde ilk sırada tutmalıyız..

isyan6161
13.09.2012, 12:13
azız efendı hadı kedını sevmıyorsun fenevı sevmıyorsun ananıdamı sevmıyorsun be adam paso sovduruyorsun kendısıne?

Sefa Alış
13.09.2012, 13:17
bu soruları kimse sormaz orda,ne konuşacaklarını merak ediyorum doğrusu.
belkide şike konusu hiç açılmaz,alex-aykuttan bahsedilir fenerbahçeden bahsedilir bitirirler programı.
bunlara böyle twitterdan felan yüklenmeyle olmaz şöyle 200-300 kişi canlı yayındayken ntv spor stüdyolarını bassa güzel olur mesela :)

alperrr
13.09.2012, 13:32
aklanma progmaı ne olacak ki başka....ya bize ait bitane kanalda yokki çıkıp şunlara haddini bildirecek..varsa da var olanlar şikecilerden korkuların ağzını açamaz..hırsızlar kadar cesur olamıyoruz...şu ntvcileri şahenki tüp kafayı gören yüzüne tükürse o bile yeter..

Burçak
13.09.2012, 14:10
bunlar çıkar, sayın yıldırım bir senedir hakkınızda yapılan asılsız suçlamalardan ötürü yaşadıklarınızı anlatırmısınız der.

Burçak
13.09.2012, 14:12
#Ntvdehirsizvar harika harika harika olur.
bunu kesinlikle listeye sokmalıyız

Burçak
13.09.2012, 14:33
http://tr.mg4.mail.yahoo.com/ya/download?mid=2_0_0_1_710022_AF4Xw0MAAMhSUFHEEwCXlB jbv%2Bs&pid=2&fid=Inbox&inline=1
Bu akşam NTV nin önüne gidecek taraftarlarımızın açacağı bir pankartmış..

Tahir61
13.09.2012, 14:34
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399007_10151201449426815_1708888224_n.jpg

NTVSpor'da yarın saat 21:00'da Fuat Akdağ, Güntekin Onay, Rıdvan Dilmen'in konuğu aziz yıldırım. NTVSpor bir özel kanal ve istediği isimleri ekrana çıkarabilir. Kendileri ile endişelerimizi dile getirmek için görüşen arkadaşlarımıza sorulacak soruların aziz yıldırım'ı sıkıştıracağını ve programı izlemeden önyargı ile davranmamamız gerektiğini bildirmişler.

Biz de tüm iyi niyetimizle programda sorulmasını istediğimiz soruları belirliyoruz. Bu soruların aziz yıldırım'ın yüzüne karşı sorulmasını talep ediyoruz. Sorularımız aşağıdadır. Lütfen siz de sorularınızı buraya yazarak bizimle paylaşın veya aşağıdaki iletişim detaylarından NTVSpor'a ulaştırın.

NTV Spor facebook hesabı: www.facebook.com/ntvspor (http://www.facebook.com/ntvspor)
NTV Spor twitter hesabı: www.twitter.com/ntvspor (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.twitter.com%2Fntvspor&h=mAQGtJD78&s=1)
e-posta: ntvspor@ntvspor.net
Telefon: 212 335 00 00

Sorulmasını istediğimiz sorular:

1- Kenan Yaralı'dan alacağınızı istemek Manisa - TRABZONSPOR maçının akabinde (verdikten 12 gün sonra) aklınıza gelmesi tesadüf müdür?

2- Sürekli "konuşursam.." kelimesini kullandınız ve konuşmadınız. Konuşmanıza ne mani oldu? Futbolun temizlenmesine niçin katkıda bulunmadınız?

3-İlhan Ekşioğlu mahkemede "ben de herkesi evime çağırıp yüz yüze konuşsaydım bu tapelerin çoğu olmazdı" derken ne demek istemiş olabilir?

4- FB resmi mali kayıtları ile sizin beyanlarınız uyuşmuyor. Doğru söylediğiniz var sayımı ile "kanunen kabul edilmeyen giderleriniz" mi var?

5- 2 Temmuz 2011 günlü telefon konuşmalarınızı açıklayabilir misiniz? O telaşın nedeni neydi?

6- Metris'ten çıktıktan sonra şekeriniz ve diğer hastalıklarınız için hangi hastanede ne kadar süreyle tedavi gördünüz?

7- Mahkemede "kulüpten olan 1 500 000 TL alacağım vardı. 500 000'i ona mahsubendi" demiştiniz. Kulüp kayıtlarınızda kulübünüzün o dönemde size böyle bir borcu gözükmemektedir. Açıklayabilir misiniz?

8- fenerbahçe maçlarını kazansın diye yaptığınız totemleri çeşitleri ve detaylarıyla açıklayabilir misiniz?

Gelen ilave sorular:

Bu operasyonun belli güçler tarafindan yapıldığını söylüyorsunuz. Bu güçler kimdir, açıklar mısınız?

İlhan Ekşioğlu "başkanın haberi olmadan kulüpte hiç bir iş yapılmaz" dedi. Doğru mudur?

Sizlerin de sorularınızı bekliyoruz.

akşam bunları sormasanız bile rahatsız edelim kilitleyelim programı soru yağdırın hakaret edin telefon açın rahat rahat reklamlarını yapamasın köpekler

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 14:36
siz omusunuz siz şumusunuz siz bumusunusn yoksa siz o.......? sorun gitsin

Tahir61
13.09.2012, 14:40
siz omusunuz siz şumusunuz siz bumusunusn yoksa siz o.......? sorun gitsin

azize yeni eşiyle olan ilişkisini de soralım malum araya hapis girdi.tapelerdeki gibi rahat rahat anlatır belki herşeyi:D

Ertan 51
13.09.2012, 14:42
#Ntvdehirsizvar harika harika harika olur.
bunu kesinlikle listeye sokmalıyız
Bu işte (alkış)
hep böyle can alıcı pankartlar bekledim A.Aker de ama olmadı :(
şimdi ntv önünde olursa kaymaklı ekmek kadayıfı olur :)

Oğuzhan
13.09.2012, 14:43
Lube Ayarla alakalı soru sorun :D

ozturk
13.09.2012, 14:48
Ahmet Çakar ın canlı yayına bağlanması televizyon tarihinin bombası olur:D

arifberkay
13.09.2012, 15:12
Bu konuyla ilgili başka başlık varmi yoksa millet nerede acaba

tarsus
13.09.2012, 15:57
Turk futboluna sikeyi bulastirarak tecavuz ettin, peki tecavuzden iceri girenlere ayni cezanin kesildigi bilinen bir ceza evi raconudur,metriste size cezayi keserlerken sabun kullandilarmi?

Tahir61
13.09.2012, 17:02
Turk futboluna sikeyi bulastirarak tecavuz ettin, peki tecavuzden iceri girenlere ayni cezanin kesildigi bilinen bir ceza evi raconudur,metriste size cezayi keserlerken sabun kullandilarmi?

bence kullanmamışlar

http://hizliresimyukle.com/thumb-324675.jpg (http://hizliresimyukle.com/showpic-324675/aziz_yıldırım_cezaevinden_çıktı.jpg)

Gamze
13.09.2012, 17:07
Hapishanedeyken pankreas iltihabı nedeniyle ölüm riskiniz vardı, doktorlarınız hastanede kalmanız gerektiğini söylüyordu. Basın "ölüyor" yazıyordu.
Acaba cezaevinden çıktıktan sonra kaç gün hastanede yattınız?

Alican Altunbaş
13.09.2012, 17:11
Utanmıyormusun?

krdnz
13.09.2012, 17:28
444 11 78 'i arayın.

RTÜK şikayet hattı.

Şikayetinizi iletin.

krdnz
13.09.2012, 17:32
Şikayet hattından program ismi soruyorlar.

"Futbol Aktüel" programı saat 21:00 de.

Arayın şikayet edin 444 11 78

bordo(61)mavi
13.09.2012, 17:37
twitterdan!

TrabzonsporluyuzUlan ‏@Bize_Heryer_61
Aziz Yıldırımın @Ntv deki Programının İptali İçin RTÜKe mail atarak @ntvspor ile @ntv yi şikayet ediyoruz! http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx

22 dk TrabzonsporluyuzUlan ‏@Bize_Heryer_61
Aziz Yıldırımın @Ntv deki Programının İptali İçin RTÜK TEL 0212 4441178'i arayarak @ntvspor ile @ntv yi şikayet ediyoruz! Herkes telefonlara

Bdeniz_61
13.09.2012, 18:07
RTÜK'ün sitesinden şikayeti gönderdim.

Bakalım akşama neler sallayacak...

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 18:11
aziz kalk coocugum ayaga tamam otur şimdi kalk tekrar tamm tekrar otur....kızım azize senin baban trabzonluyumuş bu dogrumu? ulan ne yüz varmış be helal olsun senin gözlüklerine

Berke6198
13.09.2012, 18:39
Birisi televizyonda hırsız var diye pankart yapmış. Çok güzel :)

Soner Albayrak
13.09.2012, 18:39
Soru değil de program akışı içinde spiker çıkıp dese ki '' Aziz bey Trabzonspor taraftarından size mesaj var''

Azize arkadaki monitöre bakarken monitörde şu swf gösterilse ne güzel olur :D

http://inciswf.com/1295374329.swf

irfanb
13.09.2012, 19:07
Ormanda korulardan
Havuzda borulardan
Bugün de sorulardan
Bunaldın mı Azizim ?
:)

Helvacı61
13.09.2012, 19:16
bakıyorum trabzonspor taraftarında programın reytigini tavan yapmak için olağanüstü çalışıyor..ulan aziz yıldırıma ne sorcam herşey ortada adamı çıkarıp senin sorunu ona kim sorarar sorulacak olsa çıkarmı...ya gidip kanal binasını ateşe vereceksin yada yokmuş gibi davranacaksın. bu düpedüz aptallıktır..arayıp kanalı sövüp sayın işinize bakın yalandan yere soruyla filan kendinizi yormayın...yazıktır

okan6161
13.09.2012, 19:42
bu kadar ahlaksızlıkları yaptıkdan sonra kanallara çıkıp yada sokağa çıkmaya utanmıyormusunuz ?
ntv kanalı siz bu işleri yapmış adamı ekrana çıkarmayı utanmıyormusunuz ?
rıdvan neden hala çalışıyor sözünün adamı olmuyor

Burçak
13.09.2012, 19:48
Soru değil de program akışı içinde spiker çıkıp dese ki '' Aziz bey Trabzonspor taraftarından size mesaj var''

Azize arkadaki monitöre bakarken monitörde şu swf gösterilse ne güzel olur :D

http://inciswf.com/1295374329.swf

aha beni tanıdılar der :)

Sami Kuk
13.09.2012, 19:52
#NTVdeHırsızVar yükLenin arkadaŞLar..

Devrim Arslan
13.09.2012, 20:02
ulkeye bak be ne muz ulkesi afrikadaki kabileler bile bizden daha ileri ,

midem bulaniyor bu ulkede

Hatice Aslan
13.09.2012, 20:02
http://a1209.hizliresim.com/11/f/czyb8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Onur Muhcu
13.09.2012, 20:03
#NTVdeHirsizVar (https://twitter.com/search/?q=%23NTVdeHirsizVar&src=hash) durmak yok :)) Türkiye ve Dünya'da 1. sırayı alalım..

cenk52
13.09.2012, 20:20
http://a1209.hizliresim.com/11/f/czyb8.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

muhteşem olmuş

Berkan
13.09.2012, 20:23
İnsanda biraz utanma olur arkadaş.

Tahir61
13.09.2012, 20:23
facedeki sayfalara rtük ve ntv nin tel nolarını söyleyin kilitlensinler telefonlar

Bülent AKBULUT61
13.09.2012, 20:29
İnsanda biraz utanma olur arkadaş.

Şerefsizler'de utanma duyguları yoktur adı üstünde şerefsiz bunlar

arifberkay
13.09.2012, 20:34
ben ntv ye dogru gidiyorum bakalim kimler var orada

iso_4939
13.09.2012, 20:35
Ülkede adalet kalmamis bu serefsizi tv ye cikaranlar keranedekİ karilarida cikarip siz bu yola nasil dÜstunuz misali soru sorabilirler...

arifberkay
13.09.2012, 20:38
30 40 kisi var pankartimiz acilmis

Murat Acar
13.09.2012, 20:40
30 40 kisi var pankartimiz acilmis

Fotoğrafını çekip eklesen buraya bekliyoruz

arifberkay
13.09.2012, 20:46
Fotoğrafını çekip eklesen buraya bekliyoruz

su an ekleyemem de ntv de hirsiz var pankarti

Burçak
13.09.2012, 20:47
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/534261_278507228926424_1300587254_n.jpg

Uğur Demircioğlu
13.09.2012, 20:54
Helal olsun renktaşlarım helal olsun sizlere...

Serdær
13.09.2012, 20:54
http://e1209.hizliresim.com/11/f/d00dh.jpg

carisma205
13.09.2012, 20:56
Helal olsun gözü pek dostlara.

Mert67
13.09.2012, 20:58
https://pbs.twimg.com/media/A2sJhUHCAAAeyby.jpg
https://pbs.twimg.com/media/A2sK4rRCMAASy8D.jpg

Veysel
13.09.2012, 21:00
Emeği geçen herkese teşekkürler arkadaşlar.

Burçak
13.09.2012, 21:01
şekerin çıksın komaya gir geber git. Allah belanı versin hırsız herif.

şu adi pezevenklerin hallerine bakın. gülüyor namussuzlar!

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 21:01
Ne oldu bu adama delirdi mi?

Devrim Arslan
13.09.2012, 21:03
internetten izlemek icin link var mi ? bakalim kac dakika dayanabilecegim

Erkin
13.09.2012, 21:06
Midem kaldırmıyor acmayacağım zaten.. Nasıl olsa internette patlar polemikleri..

Tahir61
13.09.2012, 21:06
http://canlimackeyfitv.tr.gg/

hepsinin anasını bacısını sevenini s...............

arifberkay
13.09.2012, 21:07
izlemeyin delirirsiniz

h@msi61
13.09.2012, 21:07
bu nasil memleket yahu, bu adam bu ulkenin mahkemelerince suclu bulundu. Tamam yargitay kararina kadar disari cikmasina izin verildigini anlayalim da bu surede stadyumlara girmesi, boyle ekranlara cikmasi da neyin nesi oluyor? Belli ki "yuksek" makamlardan izin almislar... Ulkenin hali icler acisi, yazik gercekten...

Devrim Arslan
13.09.2012, 21:11
alex konusu eger kasitli ve bilerek kullanmadilarsa ben de birsey bilmiyorum ...gundemi degistirdiler sikeyi degil aleksi konusuyorlar

vendercan
13.09.2012, 21:13
Aziz , Şikenin heylelini diksene diksene diksene....

Devrim Arslan
offf be Atami alma o agzina ....... ..... !!!

Onur Şeref
Bu kadar (O)rtam (Ç)ocuklarını bir araya nasıl topladınız?

zaferyıldız
13.09.2012, 21:14
Arkadaslar NTV nin teli varmi arayıp bı rahatlamak istiyorum yardım lütfen

Faruk BERBER
13.09.2012, 21:14
Sokayım Alex'ine konu bu mu ?

vendercan
13.09.2012, 21:16
Aziz'den masallaRRR...masallaYYY...

DeAgLeMaNyAq
Serhat Ulueren'e yalancı dedi...

Devrim Arslan
15 dakika oldu alex konusuyorlar tam bir tiyatro

Batuhan
Doğuş Yayın Grubu A.Ş.
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - ŞİŞLİ / İSTANBUL
0212 335 0000 – operasyon@ntv.com.tr

yatmaztara
13.09.2012, 21:22
cem dizdari bende severdimde; Trabzonsporun kupayı istemesi saçma bir durum deyince gözümde değeri kalmamıştır.

Süleyman Baykan
13.09.2012, 21:23
Malum kişinin bulunduğu stüdyoda harcanan elektrik milli kayıptır orada malum kişiyi görüntüleyen ve onu izleyen kişilerin göz sağlığı tehlikededir protesto için giden renkdaşlar yüreğinize sağlık.

zaferyıldız
13.09.2012, 21:23
Doğuş Yayın Grubu A.Ş.
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak - ŞİŞLİ / İSTANBUL
0212 335 0000 – operasyon@ntv.com.tr

Sagol renkdas

Önce bayana sonra bağladığı baya kontrol dısı kaynadım

Ama tavsiye ederim

Devrim Arslan
13.09.2012, 21:24
bunlar sikeyi konusmayacaklar herkes sut kuzusu olmus adam konusuyor digerleri sus pus

23 dakika oldu konu alex ve milli takim olaya bak

Oğuzhan
13.09.2012, 21:30
bunlar sikeyi konusmayacaklar herkes sut kuzusu olmus adam konusuyor digerleri sus pus

23 dakika oldu konu alex ve milli takim olaya bak

zaten şike konuşmayacak diye bir şey okudum ben öyle anlaşmış galiba.

vendercan
13.09.2012, 21:30
Çivisi çıkmış ülkede, hırsızlar 'AKİL' adam muamelesi görmesi son derece normal!!!

Düşünsenize PKK'lılar mecliste;

Vekil oğlu polisleri ipe dizdiriyor;

Yalakalar bakan , müdür...yapılıyor;

Adamı olmayan işini yapamıyor;

Bir tane zengin çocuğu doğuda askerlik yapmıyor;

Hırsızı kurtarmak için yasa değiştiriliyor;

.................................................

Eee kardeşlerim hırsız çıkmış ahkam kesiyor,bunu çok görmeyin!!!

BORDO MAVİ dünyanın anlamı...

zaferyıldız
13.09.2012, 21:32
Şikeyi niye konuşsunlar arkadasım şike yok ki onlara göre!

Her şey normal ne şikesi

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 21:33
2001'den sonra Avrupa'daki en başarılı Türk kulübüyüz dedi ama onu kim bilgilendirdiyse çuvallamış...

2000-2001 - 2011-2012 sezonuları arasında 3 takımın kazandığı puanlar...

GS: 98.202
BJK: 92.702
FB: 82.202

Sefaenes
13.09.2012, 21:33
Çivisi çıkmış ülkede, hırsızlar 'AKİL' adam muamelesi görmesi son derece normal!!!

Düşünsenize PKK'lılar mecliste;

Vekil oğlu polisleri ipe dizdiriyor;

Yalakalar bakan , müdür...yapılıyor;

Adamı olmayan işini yapamıyor;

Bir tane zengin çocuğu doğuda askerlik yapmıyor;

Hırsızı kurtarmak için yasa değiştiriliyor;

.................................................

Eee kardeşlerim hırsız çıkmış ahkam kesiyor,bunu çok görmeyin!!!

BORDO MAVİ dünyanın anlamı...

Yakinda imralidaki köpegide cikartirlar sonra tv de ne kadar mahsum oldugunu söyler. gerci icerde olsa ne olur oradan daha rahat calisiyor aziz hanim ciktigindan beri kackere hastalandi isler yoluna girene kadar hastaneye giden adam artik saglam

yatmaztara
13.09.2012, 21:34
ntv sporun reklamlarına ne olmuş öle ya :D

Tahir61
13.09.2012, 21:37
azize:2000 den sonğa avvupada en başağılı biziz (ananın ...)

2000-2001 Avrupa da yok
2001-2002 CL'de 0
2002-2003 Uefa Kupasında Panathinaikos'a 2-2 ,4-1 ile elenmek
2003-2004 Avrupa da yok
2004-2005 CL grup 3.lüğü ,Zaragoza'ya 1/32'de elenmek
2005-2006 CL grup sonuncusu (4) puan ile
2006-2007 CL play-off , Uefa son 32
2007-2008 CL çeyrek Final (Tek kaydedeğer başarı)
2008-2009 CL grup sonuncusu 2 Puan
2009-2010 Uefa Son 32
2010-2011 CL play-off'ta Young Boys ,Uefa Play-Off'ta PAOK'a elenmek
2011-2012 Şike sebebi ile arıza
2012-2013 CL play-off ,UEFA Grupları

Tahir61
13.09.2012, 21:39
antudan kuşlardan:

İSİ:
cikmasaydi daha iyidi gercekten. endise verici konusmalar bunlar. cok tutarsiz aciklamalar ve basini hedef almaktan baska bir caba da yok gibi maalesef.

TR-CaPTaiN:
Başkanın Alex efsane değil sözü epey kullanılır. Keşke demeseydi.

oceanborn:
Hagi olayı tam bir facia oldu 30 değildi daha yaşlıydı 30 31 filandı dedi Yazık başkanım sen böyle konuşacak adam mıydın çok yıpranmış yazıktır günahtır

Mehmet_4:
İlk bölümde umduğum gibi olmadı ‚ başkan biraz saçmaladı

Bera B.
13.09.2012, 21:40
Adam dudak büktü diye azarlıyor. Tanrı kompleksi var bu adamda.

vendercan
13.09.2012, 21:44
Rıdvan, Gültekin,Fuat o ne hal...
Nasıl olur AZİZİNİZİN önünde ceketlerinizin düğmeleri açık , saygısızca...
Ayrıca AZİZ iyi hırsızdır,iyi cepcidir,yankesicidir...CEPLERE DİKKAT!!!...

Faruk BERBER
13.09.2012, 21:49
Kuyt'ı getirdik diye övünüyor, Hagi'ye 31 yaşında bittikten sonra geldi diyor. Kuyt'ın yaşını mi bilmiyor ?

Fatih Öztürk
13.09.2012, 21:50
Köpeğin işi afkurmak.afkur aziz.

Sefaenes
13.09.2012, 21:58
Kuyt'ı getirdik diye övünüyor, Hagi'ye 31 yaşında bittikten sonra geldi diyor. Kuyt'ın yaşını mi bilmiyor ?

Adama bunamis ama bunu saf fb anlamiyor Adama tapiyorlar resmen yarin fb lilere zor Kuyt hagi den daha genc geldi derler. fb li zaflar icin 1 kisi düsünuyor oda aziz o nederse taraftari aynisni diyor

vendercan
13.09.2012, 21:59
Zavallı Fenerbahçe, devletten iyi para alamamış...

Çaldıklarınız: Ataşehir'deki basketbol arazisi,
Topuk yaylası,
Samandıra...aç gözlü hırsız!!!

Sami Kuk
13.09.2012, 22:00
Adama bak ne rahat yargıtay falan hıc olmucak gıbı , bısey dedı dıkkatınızı cektımı , ben 3 sene pes pese sampıyonluk sozu verdım ılk senede son macta ts ye kaybettık oraya kadar yapabıldım daha ne edeyım. Demek ıstıyokı tek ts yı satın alamadım bu dıkkatten kacmasın yonetıcıler

DeAgLeMaNyAq
Güntekin şamar oğlanına döndü...

vendercan
Bok salonu olan var mı? dedi...

Cafer Bulur
13.09.2012, 22:02
Güntekin onay a bir azar daha.

Lafini atiyorsun daha sonra reklama giriyorsun diyor,güntekin de haketti gerci adam olmayip yagcilik yaparsaniz aziz böle kodumu oturtur size.

Su adamin su kanalda konusmasi skandaldir,Türk medyasinin tek yönlü yayin politikasinin en basit kanitidir.

Onur Şeref
13.09.2012, 22:06
Bu Aziz Yıldırım'ı Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar'ın ortasına oturtacaksın 15 dk sonra şikeyi itiraf edip pantolonu indirmezse adam değilim.

mertacar
13.09.2012, 22:08
Ektiğiniz tarlalardan ne kadar gelir elde ettiniz ? Gelir gider dengesinde kârda misiniz yoksa zararda mi ?

Faruk BERBER
13.09.2012, 22:08
Unal Başgan ‏@UnalBasgan

Yahu bırakın Alex'i, amatör şubeleri... Organize Suçlar Şubesiyle ilgili konulara gelin.

:D

jako13
13.09.2012, 22:09
NTV mi tam düzenin adamı onlar...kim güçlü ise ondan yanalar..!

Berk Eren
13.09.2012, 22:09
Gercekten şike konuşacaklarını düşünmüyorsunuz dımı?

Artık planları belli,hiç bise olmamış gibi yasamak..

Aziz sıradan bir baskan ve kulubünü anlatıyor canlı yayında..

Ne bitmez komedidir bu..

Cafer Bulur
13.09.2012, 22:11
Aziz yilidirim:Sikebahceden baska spor kulübü olup da atletizm pisti olan var mi?

Elcevap:Birincisi siz bir spor kulübü degil olsa olsa sike kulübü olabilirsiniz ayrica biz futbol kulübü olarak devletten yardim alamiyorken elbette atletizme yatirim yapmamiz da beklenemez.

Cilgin1986
13.09.2012, 22:13
Ya burda sacmalayip duruyorsunuz anca, aklima bir milyon soru geliyor sanki soracaklar. Eyyy Istanbulda kalan sözde taraftar nerdesiniz? Koskoca Istanbulda 100 kisi toplayabiliyorsak biz kendimize neyi konusuyoruz burda? Biz kalkalim Almanyalardan, Hollandalardan,Fransalardan dünyayi dolasalim kulübe destek olalim diye siz kapinizin önüne cikmayin. Yuhhh size baska bise diyemiyorum!

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 22:13
Recep Niyaz FB'nin altyapısında yetişmedi ki. O zaman Onur Kıvrak'ta bizim altyapımızda yetişti mantığa bak...

alone_6161
13.09.2012, 22:15
Program değil kepazelik. Belli ki Aziz Yıldırım sorulacak soruları Ntvspor'a fakslamış, al gülüm ver gülüm devam ediyor. Mahkeme tarafından örgütten, şikeden, teşvikten ceza almış, 1 saattir atletizm, masa tenisi, basketbol diyor.

Faruk BERBER
13.09.2012, 22:15
Hala yardım istiyor :D

serdaracıl
13.09.2012, 22:16
Bı yerde güveç var güveç yap. Sanırım güreş demek istedi

Faruk BERBER
13.09.2012, 22:17
LAN MASA TENİSİNDE 2 TRİLYON ZARAR EDİYORSAN BU İŞİ BIRAKACAN . MASANIN MALİYETİ 100 TL YOK, RAKETİN KRALI 50 LİRA. 2 TRİLYON NEYMİŞ?

Twitter'dan :D

canna52
13.09.2012, 22:19
''benzer bir program 32 yil once trt'de olmustu. kenan evren trt'ye cikip askerin yonetime el koydugunu, ne de guzel koydugunu, ne iyi ettigini anlatmisti. o darbe sayesinde bugun turkiye daha guzel.

simdi aziz yildirim cikip turk futbolunun içine ettiğini, ne de guzel ettiğini anlatacak. en az o zamanin trt'si kadar bagimsiz ntv kanalinda. bundan 30 yil sonra da bu sayede turk futbolu cok daha guzel olacak.

curuk raporu alip askere gitmeyen, mahkeme suresince her hafta olum doseklerine dusup hastanelerde yatan ama cikinca ne hikmetse turp kesilen aziz yildirim o zamanin kenan evreni gibi kahraman ilan edilecek. eli silah tutmamis, bi kere bile mintika yapmamis, 5 dakika nobet tutmamis bu adam kuvayi milliye falan diyecek oraya cikip.

sike yapan, ustunu orten, normallestiren herkesin ve her mecranin allah bin turlu belasini versin. bu dunyada olmazsa ahirette bir yerden ciksin insallah. allahtan baska tutunacak dal birakmayan duzeninize

n''

alıntıdır

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 22:22
sonra ne yaptı dicekler azizem söle anam bütün türkiye duysun:)

Canberk
13.09.2012, 22:23
Arkadaşlar buraya attığımız alıntılarda geçen küfürlere dikkat edip aradan ayıklayalım lütfen

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 22:24
Fuat Akdağ okuduğu tapelerden hiçbir şey anlamamış... :)

A.Gökhan AKIN
13.09.2012, 22:25
LAN MASA TENİSİNDE 2 TRİLYON ZARAR EDİYORSAN BU İŞİ BIRAKACAN . MASANIN MALİYETİ 100 TL YOK, RAKETİN KRALI 50 LİRA. 2 TRİLYON NEYMİŞ?

Twitter'dan :D

yalan külliyen yalan 500 tl ye raket var yahu Başkan haklı!!!!

Cafer Bulur
13.09.2012, 22:26
Fenerbahceden baska hicbir kulüp bu süreci yasasaydi,altindan kalkamazdi.

Buna katiliyorum iste,baska herhangi bir kulüp sizin yaptiginiz pis islere bulassaydi kendini ptt 1.ligde bulmustu.

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 22:26
evet silahlı cumhuriyet kurmuslar ah canım....bak bak milyon taraftar diyerek vurgulu şekilde tayyip amcasına laf sokuyo

Devrim Arslan
13.09.2012, 22:27
suclandigim donemde sike suc degildi mi dedi ben mi yanlis anladim ..kafayi siyiricagim yani yaptim ama suc degildi diyor

surata bak be

Tayfun Aydın
13.09.2012, 22:27
ne yüzsüz bir adam bu ya ulan Kahe hangi inşaatında çalıştı onu söyle başka da bir şey söyleme.

Tayfun Aydın
13.09.2012, 22:29
Hala konuşursam diyor lan kafayı yiyecem lan konuşsana konuşşşşşşşşşşşşşşş hala gider yapıyor.

Devrim Arslan
13.09.2012, 22:30
basbakana tesekkur ederim dedi !!!!

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 22:31
İnatla doğru olmadığı daha önceden bilinen soruları soruyorlar...

zafer6161
13.09.2012, 22:32
kanunsuz hiç bişe yok
diyor ada

dedi ve ben kanalı kapatırım

Tayfun Aydın
13.09.2012, 22:33
İ.Akın verdiğim araları bir yerden çıkarmış olmam lazım diyor ben biliyorum nerenden çıkardığını.

Güntekin e bak kendi soruyu kendi cevaplıyor.

La Kahe yi Kahe yi hangi inşaatta amelelik yapıyor.

Berk Eren
13.09.2012, 22:33
İki yerden niye çıkıyorlarsa dostunun akrabanın hesabı yok mü?
Veya kara paralarını sakladığın yerler yoku?
Bu tiyatroyu bizlere yaşatan her kimse hakkım helal değildir..

zafer6161
13.09.2012, 22:35
ya burda tra dedi,ve dönüş yaptı,,,

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 22:36
bencede şike davası degil adam haklı beyler kapatın başlıgı:)

DeAgLeMaNyAq
Adımızı söylemeye utanıyor... :)

Cafer Bulur
Bize laf sokmaya calisti yine utanmaz adam.

Yüzsüzlükte son nokta,ulan be adam sen Trabzonsporun adini anman icin önce bir temizlenmen lazim.

Berk Eren
ya burda tra dedi,ve dönüş yaptı,,,

Aynen ağzına alamadı bu sefer..
Girmeyecekmiş o konulara,gerek yokmuş

mawro61
13.09.2012, 22:37
mahkemede zaten sorulmuş soruları sormak gereksiz bence.
onun yerine
-mahkeme size hapis cezası verdi. T.C kanunlarına göre bir suçlusunuz. neler söylemek istersiniz.
-tff ye göre suçsuzsunuz,imkanınız olsaydı TC mahkemeleri yerine tff de yargılanmak istermiydiniz.(birazda dalgaya alma amaçlı)
-suçsuz iseniz şayet durduk yere sizi kodese atan polis savcı ve hakimler hakkında tazminat davaları neden açmıyorsunuz. bu nasıl gaddarlık sizi yok yere kodese tıktılar. hakkınız aramayacak mısınız.

Devrim Arslan
o agzina Trabzonu alma !!

Tayfun Aydın
Türbülent le olan tapelerde net bir şekilde beraber taktik belirledikleriyle ilgili konuşmalar var. Utanmaz adam febeş taktiğini o maçta türbülent verdi

canna52
13.09.2012, 22:38
o değil de kamera geniş açıya geçtiğinde rıdvanla fuatın duruşlarına, tavırlarına bakın.

adam resmen ulusa sesleniş konuşması yapıyor yahu.

Tayfun Aydın
13.09.2012, 22:39
Hadi len Güntekin sor be sor ne onun dışındası sende biliyorsun seni salak yerine koyuyor yanındaki 2 yalakayla bir olma sor kardeşim başımızın üstüne alalım seni hadi korkma

Alika87
13.09.2012, 22:39
1 saat amatör branslarini konus, sonra şike konusunu 10dk icinde kapatmaya calis, ise bak.

Bera B.
13.09.2012, 22:40
Hesabımdan çıkmadı diyen paranın yatağın altından çıktığını söyledi en azından.

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 22:40
kamış sokuyolarmış al işte ben biliodum bu ilte bir terslik var diye:)

Berk Eren
13.09.2012, 22:41
Hesabımdan çıkmadı diyen paranın yatağın altından çıktığını söyledi en azından.

Benden çok yasayacaksınız,kendiyle çelişiyor..

zafer6161
adama iftira atıyorlar,,,,

şike yok ya,günahını alıyoruz :(

Devrim Arslan
ulan son maciniz bizleydi 1-1 biten mac
bize mi sike yapacaktin

sorsana ridvan sorsana ulann

fteotdgs
13.09.2012, 22:42
Abi adam nasil isine geldigi gibi konusuyor... Digerleri de dut yemis bulbul gibi dinliyorlar maasallah!

M.S.SOFU
13.09.2012, 22:45
günto vur yavrum sağdan soldan
hadi be yavrum bastır

alone_6161
Yargıtay sonrası bu iş belli olur, ben de hepsini anlatırım diyor. Galiba bir işaret aldı bir takım yerlerden. Bu lafları hiç hoşuma gitmedi. Bu cezalar Yargıtay'dan dönerse şaşırmam artık.

Faruk BERBER
Yıldırım Demirören ‏@DemirOrenTFF
Aziz Yıldırım birazdan IPhone5'i de anlatacak.

:D

Bera B.
rıdvan, fuat ve güntekin.

http://galeri.uludagsozluk.com/28/ritmik-kafa-sallama-hareketi_11605.gif

Emre GÜRDAL
13.09.2012, 22:46
20 dk konustu yuzu kıpkırmızı ulan bırak şimdi sivas gece balık gıdermıymıs allah allah hangi saate gidecektı bi açıklada görelim...

serdaracıl
13.09.2012, 22:47
Televizyon kapanır beni suçlarsınız. Bırak bu işleri itttt

Berk Eren
Yalaka ridvan

A.Gökhan AKIN
evet en azından % 10 unun doğru olduğunu kabul etti..

Yıldıray Emanet
aziz efendi bu savunmaları mahkemede yapıpta neden aklanmadın diye sormak lazım karşısına geçip tv lerde boşboş konuşmakla olmuyo bu işlerrrrrrr hayırlıı işlerrrrrrrrrrrrrr

Hatice Aslan
Hala ''balık'' mevzusunu katıyorlar işin içine.. Arkasına saklanabilecekleri tek bahaneyi bu sanıyorlar.
8'de onlar maç yaparken balık gider miymiş?? kesin şike!!!!

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 22:48
Güntekin az da olsa doğru şeyler söyledi...

fteotdgs
13.09.2012, 22:48
Meger FB, Aziz Yildirim bir melek kadar masummus. Tum suclu Trabzonspor'mus. Adamlar o kadar buyuk! ki hic girmiyorlar o konuya. Canlarim benim!

Berk Eren
13.09.2012, 22:49
İlk forum peşpeşe bukadar yazdım kusura bakmayın ama suan iyi değilim gercekten..

Cas davasında dediklerine kendi bile inanmadı,izleyenler farketmiştir..

Devrim Arslan
cas davasi icin ulke menfaati icinmis

fteotdgs
CAS konusuna gelince nasil ici bos laflar... Of oooffff. Anca koyunlari gudersiniz bu laflarla siz.

Hatice Aslan
13.09.2012, 22:50
Aziz Yıldıvım: Türkiye Cumhuriyeti menfaati için Cas davasını geri çektik

Güntekin: Türkiye Cumhuriyeti menfaati ne alaga la?? dermiş gibi oldu :)
Birde Güntekin Onay'a sen araştır açıkla diyor çünkü kendisi bile inanmıyor!

alone_6161
Rıdvan da Trabzonun balık, FB'nin de tarla olayları var. Aynı şeyler konuşmayalım diyor.

Şikecilerin avukatı sen kim oluyorsunda şikeci takımını TS üzerinden aklamaya çalışıyorsun. Herkesi kendiniz gibi sanmayın. Biz temiziz, onurluyuz, şerefliyiz.

Berkan
Kendileri 5161515 tane maçtan yargılanıyor hayla sağa sola iftira atıyor.

Umut Uzunoglu
senin gibiler ülkeye mefaat değil rezillik getirir utanmaz adam

cenk52
13.09.2012, 22:51
La fontainden masallar, birak bu isleri azizem

serdaracıl
13.09.2012, 22:53
programda net bir sekilde demagoji yapiyor. ve ilginc bir sekilde insanlarin bunlara inanmasini bekliyor.

az once "bize bu operasyonu yapanlar hakkinda oyle seyler soylerim ki zan altinda kalirlar", "bunlari zamani gelince goruntuleriyle, belgeleriyle ortaya koyacam" diyor.

aziz yildirim, belgeleri ortaya koyup "komplo oldugunu iddia ettigi" bu suclamalardan aklanma yeri kendisini ilk asamada mahkum eden mahkeme degildir de neresidir? bu goruntuleri ve belgeleri hangi platformda yayinlamayi dusunuyor merak ettim. "zamani gelince" diyor. mahkeme heyetini ve yargitay'i da zan altinda birakmaya calisiyor anladigim kadariyla. ilginc.

Sefa Alış
azize sen bu laflarla angut tayfasını kandırırsın ancak,
adam bize yapılan operasyon değil bu sadece fenerbahçeye yapılan bir operasyondur diyor.(?)
gerizekalı herif şike yaptığın maçlarda haksız kazandığın 3 puanı babanın şarap çanağınamı yazdırdın sen,fenere gitti o puanlar.

Devrim Arslan
bu konuslari dinleyen akli basinda fenerli varsa sikeyi gormustur
beden dilinden yalanlari o kadar acik anlasiliyor ki

Hatice Aslan
13.09.2012, 22:54
azize sen bu laflarla angut tayfasını kandırırsın ancak,
adam bize yapılan operasyon değil bu sadece fenerbahçeye yapılan bir operasyondur diyor.(?)
gerizekalı herif şike yaptığın maçlarda haksız kazandığın 3 puanı babanın şarap çanağınamı yazdırdın sen,fenere gitti o puanlar.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

tarsus
13.09.2012, 22:54
Bu dansoz sikecinin bu dunyada yatacak yeri yokkk.allah belasini versin bu kadar serefsizce yalanlarla trabzonsporuma saldirmaya calisiyorsun ama sonunda sike sike metrise gideceksinnn

Mete DORUK
13.09.2012, 22:55
Bu serefsizler yargitayida ayarladi bence... Bu surec bizi ne hale getirdi arkadas ya... Yakinda dunya dikdortgendir diycez...
Serefsiz kopek ve onun yanindaki yalakalari...
Ben bu an itibariyle umidi tamamen kestim. Bize ne kupa gelir nede onlara ceza...

Sefa Alış
13.09.2012, 22:55
şike konularına gelince bi heyecan yaptı azize,
yalan söylemeye alışmış ama hala vücudu ve sesi ters reaksiyon verebiliyor.
vicdanınızı elinize koyun dedi mesela az önce :)

Hatice Aslan
13.09.2012, 22:56
bu konuslari dinleyen akli basinda fenerli varsa sikeyi gormustur
beden dilinden yalanlari o kadar acik anlasiliyor ki

Katılıyorum.
Son derece gergin ve kıpkırmızı..
Lafı eveleyip geveliyor.
Cas davasını bile açıklayamadı Güntekin Onay'a sen araştır herşeyi ben mi söyleyeceğim diyor. Bu kadar basit bişeyi bile açıklayamıyor. Ve bu yalancıya inanan 30 milyon(!) fenerli var.

Berk Eren
Tiyatroya gel ya..

Süleyman Eruyar
Kendi sonunu kendi yaziyor,

Yargitay a güvenen adam susar sesini çikartmazdi,

Durumun farkinda..

Hapse tekrar girecegini adı gibi biliyor .

Mete DORUK
Bu serefsizler yargitayida ayarladi bence... Bu surec bizi ne hale getirdi arkadas ya... Yakinda dunya dikdortgendir diycez...
Serefsiz kopek ve onun yanindaki yalakalari...
Ben bu an itibariyle umidi tamamen kestim. Bize ne kupa gelir nede onlara ceza...

fteotdgs
Bazi(!) konulara girmiyorlar, giremiyorlar ama Trabzonspor'a laf sokmalar girla maasallah!

Yıldıray Emanet
yalan makinesi olsa bağlasan dile gelir bitsin bu eziyet diye

serdaracıl
13.09.2012, 22:57
Gültekin arada gelen mesajları okumuş sanirim

fteotdgs
13.09.2012, 22:58
Guntekin'in su anki sorusuna komedi bir cevap bekliyorum... Isim vermis... Tovbe estagfurullah! "Nasil mi?.... Kem kum, eeeee, eeeeiiieeee, uuuuuuu..."

vendercan
Kral çıplak!..

tarsus
Tarlalari aciklaaa sebek sikeciiii