PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Kupası Elemeleri 2. Maçı | Türkiye 3-0 Estonya

Sayfa : [1] 2

SDanışmaz
09.09.2012, 17:06
Hollanda maçı biraz umut vaad etti. Yeneriz gibime geliyor. Zaten yenemezsek bavulları toplayıp, bir daha maça çıkmayalım.

Not: Bu gece gördüğüm rüyaya göre 2-0 yeniliyoruz.

Soner Albayrak
09.09.2012, 17:08
Umarım kazanırız da ikinci bir Gürcistan vakası yaşanmaz..

brushfield
09.09.2012, 17:13
Kalbimiz Estonya ile...

zarge
09.09.2012, 17:14
Başarılar Estonya..

Ozan Yazıcı
09.09.2012, 17:19
Estonlar affetmez

Samet Yildirim
09.09.2012, 17:20
Puan kaybi olur insallah...

Tolga Zengin hata yapmasinda...

Hüseyin Başoğlu
09.09.2012, 17:25
şuan milli takımda umursadığım beni macı izlettiricek 2 oyuncu var tolga zengin nuri şahin 2side oynamazsa zerre umrumda olmaz mac ...

Gümüshane
09.09.2012, 18:30
Basarilar Estonya nedemek la? Sakat misiniz dicem de banlanacam simdi durup dururken. Sakaciliga gerek yok.

tolga-gökhan-ömer-semih-hasan ali -selçuk inan-m.topal-sercan-arda-burak-umut

Bu Kadroyla estonya darmadagan olur.

Mollasalihoğlu
09.09.2012, 18:40
Kaleye Mert'i koyar mı koyar bu avcıların apo..

İLk geldiğinde bu t.direktör falan değil dediğimizde çok bilmişler çullanmıştı üstümüze.. İzlesinler şimdi :)

Ogün YAZICI
09.09.2012, 18:54
abdullah avcı yanlış yapana kadar milli takımlıyım...kalede mert'i gördüğüm an milli takım benim için biter...

Harun
09.09.2012, 19:07
Bazen zoruma gitmiyor değil,iyi oynadığı dönemlerde bile takımımızdan oyuncu alınmaması.Tüm herşeye rağmen üzerinde kırmızı-beyaz-ay-yıldız var ise akan sular durur.

Başarılar Türkiyem..

Erkin
09.09.2012, 19:13
Kalede yine Tolga olur.. Zira İst. basını kalemsorleri bile beğenmiş.. Mert'le Cenk'i de zorla kaleci yapmaya devam etmezler umarım..

Gurpas
09.09.2012, 20:21
estonya inşallah 3-0 yener

Atakan
09.09.2012, 20:22
Düşük skorlu bir maç bekliyorum. İnşallah kazanırız.

Canberk
09.09.2012, 20:26
Umarım Abdullah hoca kalede DÜNYA STARI Mert'i tercih eder. Başarılar Estonya

Erdinç Dilek
09.09.2012, 20:31
tüp kafalıyı ve şenez e(r)zik i gözünüzün önüne tekrar getirin ve bir daha düşünün...

Joomla!
09.09.2012, 20:31
Mağlubiyet diliyorum, en kötü beraberlik. Forza estonya...

ibrahim
09.09.2012, 21:20
Yavrum Estanya göm sunlara!!!

Uğurtan
09.09.2012, 21:22
Başarılar Estonya.

Mert67
09.09.2012, 21:23
Umarım kalede kaptan olmaz, rahat rahat Estonya'yı tutarım.

Dawsofield
09.09.2012, 21:25
milli takım düşmanlıgı niye ?

Hüseyin Başoğlu
09.09.2012, 21:35
milli takım düşmanlıgı niye ?

milli takımın bize dusmanlığı niye ??

Furkan Özdem
09.09.2012, 21:35
Laf diyecekseniz kişilere deyin "Milli Takım" bu. O takım bu takım değil kendinize gelin.

Rahat yeneceğiz...

ibrahim
09.09.2012, 21:38
Laf diyecekseniz kişilere deyin "Milli Takım" bu. O takım bu takım değil kendinize gelin.

Rahat yeneceğiz...

Bayraga sorsak, o kisilerin üzerinde oldugu icin mutlumu diye ne der sence??

Furkan Özdem
09.09.2012, 21:50
Bayraga sorsak, o kisilerin üzerinde oldugu icin mutlumu diye ne der sence??

Ş.sizler forma giyiyor diye o bayrağın yenilmesi gerekmiyor. Estonya bizi yenerse sadece onlar o forma altında yenilmiyor sen de yeniliyorsun.

Şikeciler her şeyini kullanıyor zaten böyle konuşup koz vermeyin ellerine.

ibrahim
09.09.2012, 22:05
Ş.sizler forma giyiyor diye o bayrağın yenilmesi gerekmiyor. Estonya bizi yenerse sadece onlar o forma altında yenilmiyor sen de yeniliyorsun.

Şikeciler her şeyini kullanıyor zaten böyle konuşup koz vermeyin ellerine.

Bizimde yenilgileri istememizin sebebi onlar ve türevleri bir daha o formayi giymesin diye zaten. Hem beni temsil etmedigini düsündügüm adamlarin yenilgisi bana ne kaybettirir? Bu düzenin saksakcilarini üzer en fazla... Oda benim isime gelir. Bir seylerin degismesini istiyosan bunun baskada bi caresi yok...

Sikeciler bizi UEFA'ya mail gönderdik diye vatan haini ilan ettiler zaten. Bunuda kullansinlar. Problem degil yani.

NEŞAT BAŞOĞLU
09.09.2012, 22:07
Kalbim milli takımla demek hiç içimden gelmiyor, inşallah tolga oynamazzzz

Zafer Fidan
09.09.2012, 22:08
Basarilar Estonya. Umarim bizden kimse oynamaz ve volkan yakistigi yere geri döner.

güneyli
09.09.2012, 22:11
Benim ülkemin milli takımı,dürüstlüğü,adaleti,saf milli duyguları ifade eder.Hırsızın,adaletsizin,şikecinin en büyüğünü en tepeye koyan ve ülkede ne kadar temiz bırakılmaya ihtiyaç duyan değer varsa, eline büyük bir fırsat geçmişken onları saf ve temizliğine döndürmeyi bırakın tam bir pislik çukuruna çeviren şike düzeninin sahiplerini benimsememek eleştirilmemeli...Bunu sadece şu örnekle açayım..Kanunsuz yaptığı bir işten dolayı ay yıldız bayrağı kendine siper eden suçluya,bakış açınız ne ise bugün milli takımı ve değerlerini kendine paravan yapan şike düzeninin baronlarına bakış açım budur...Milli takım ve değerleri şikecilerin paravanı olamayacak kadar saf ve temizdir..Sahada olan bir çok oyuncu bu kirliliğin dışındadır..Sahadaki oyuncunun başarısı şike düzenine yaradığı için ve onların yelkenlerinin şişirilmesine yardımcı olacağı için ...Sonuç ne olursa olsun şikeciler rezil olsun..

Hatice Aslan
09.09.2012, 22:11
İnşallah Casillas'ın veliahtı dünya yıldızı Mert(!) Ya da Buffon'un veliahtı Cenk(!) kalede olur.
Başarılar Estonya.

Cem Akyüz
09.09.2012, 22:13
Hayde bakalım Estonya.Allah utandırmasın

gökçay61
09.09.2012, 22:21
ırkçı emre o formayı giydikçe, yıldıvım demivöven o koltukta oturdukça, bu ülkede dürüstlük namus şeref anlamında bi ilerleme olmadıkça benim tek milli takımım var o da TRABZONSPORdur.

Abdülkadir Kılıç
09.09.2012, 23:35
Arkadaşlar o forma Türkiye A Milli Takımı forması değil. TFF forması ve onun benim için hiçbir değeri yok. Bu maçta da Estonya'yı destekleyecek değilim ama TFF takımını da desteklemiyorum. O takım ne zaman yeniden MİLLİ TAKIM olur o zaman tüm kalbimizle destekleriz.

Cafer Bulur
09.09.2012, 23:43
Puan kaybina tahammülümüz olmayan bir mac,mutlaka kazanmaliyiz.

Su anki takimimizdan milli takimda kalecilerimiz disinda oynayacak oyuncu yok,bu nedenle milli takima destek olmaliyiz.

Canberk
09.09.2012, 23:44
Cafer abi biz oyuncumuz alınmıyor diye mi desteklemiyoruz takımı ? Cidden böyle düşünenler mi var ?

Cafer Bulur
09.09.2012, 23:50
Cafer abi biz oyuncumuz alınmıyor diye mi desteklemiyoruz takımı ? Cidden böyle düşünenler mi var ?

Diger bir ihtimal tff yönetimi yüzünden desteklenmeyisidir herhalde.

Milli takim tff nin degil bu gerekce de mantikli durmuyor.

Ben de Trabzonspordan oyuncu oynatilmadigi zaman milli takimdan zevk almiyorum ama yine de haydi estonya demek de bize yakismaz.

Yaşar
09.09.2012, 23:56
Diger bir ihtimal tff yönetimi yüzünden desteklenmeyisidir herhalde.

Milli takim tff nin degil bu gerekce de mantikli durmuyor.

Ben de Trabzonspordan oyuncu oynatilmadigi zaman milli takimdan zevk almiyorum ama yine de haydi estonya demek de bize yakismaz.

Milli Takım kazandıkça benimle beraber sevinecek adamlar Emre Belözoğlu, Yıldırım Demirören, Aziz Yıldırım, Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman vs... gibi isimler ise ben onlarla aynı sevinci bile yaşamak istemiyorum...
O nedenle bu adamlar futbol ile bağlantılarını kesene kadar veya bu adamların hırsızlıkları ve yaptıkları cezalanana kadar onların sevinci benim üzüntüm, onarın üzüntüsü benim sevincimdir.

Cafer Bulur
10.09.2012, 00:00
Milli Takım kazandıkça benimle beraber sevinecek adamlar Emre Belözoğlu, Yıldırım Demirören, Aziz Yıldırım, Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman vs... gibi isimler ise ben onlarla aynı sevinci bile yaşamak istemiyorum...
O nedenle bu adamlar futbol ile bağlantılarını kesene kadar veya bu adamların hırsızlıkları ve yaptıkları cezalanana kadar onların sevinci benim üzüntüm, onarın üzüntüsü benim sevincimdir.

Gerekceniz hic mantikli degil,o adamlar sevinecek diye neden milli takimi desteklemiyeyim.

Isyerinde almanlari görüyoruz,estonya ya yenildigimiz zaman bana kis kis gülerler ben de onlara bu milli takim benim milli takimim degil dersem inandirici olamam.

Canberk
10.09.2012, 00:02
Irkçılığın dik alasını yapıp sadece 3-4 maç ceza alan adam tüm dünyadan tepki görüp o takımın kaptanlığını yapıyorsa ben ona milli takımım demem de benimsemem de. Engin Baytar meselesi de es kaza aynı olay Abdullah Avcı'nın eski açıklamalarını iyi okuyun. Veya sırf 3 kız kardeşten birinde oynadığı için hiçbir yeteneği olmamasına rağmen oyuncu alınan takımın galibiyeti benim galibiyetim değildir.

Şikeyi gözardı eden tüpkafalıların başında olduğu federasyon da bu ülkeyi temsil edemez daha niceleri abi.
Yarın öbür gün adil bir ülke ve adil bir Milli Takım görürsek destekleriz heralde.Ama şu durumda kimse bizden o takımı desteklememizi beklemesin

HİÇBİR TRABZONSPOR TARAFTARI ; TRABZONSPORDAN OYUNCU ALINMADI DİYEREK MİLLİ TAKIMDAN DESTEĞİNİ ÇEKİP RAKİP TAKIMI DESTEKLEMEZ,DESTEKLEYEMEZ. İşte o kadar abi.

Berat Akçay
10.09.2012, 00:05

Bence İstanbul içinde sıkışıp kalmış zihniyete tepkiliyiz . Şampiyon olduğumuz sene bizden 1 yada 2 oyuncu gitti . Şimdi bizden gidenlerin hepsi milli takımda . En iyi zamanında Egemen ,Giray, Serkan, Burak,Onur,Umut,Engin .. Selçuk alındı ama 11 de oynatılmadı .Art niyet ararım niye alınmadı diye . Bu yüzden Trabzonsporlular küstüler milli takımına .

Şuanda Trabzonspor'dan milli takıma gidicek 1 kişi bile gösteremem ama milli takımın zihniyetinin değiştirdiğine de kimse inandıramaz

ibrahim
10.09.2012, 00:07
Gerekceniz hic mantikli degil,o adamlar sevinecek diye neden milli takimi desteklemiyeyim.

Isyerinde almanlari görüyoruz,estonya ya yenildigimiz zaman bana kis kis gülerler ben de onlara bu milli takim benim milli takimim degil dersem inandirici olamam.

Valla ben cevremdekilere durumu acikladim. Oyuncu tercihlerini kimlerin keyfine göre yaptiklarindan baslayarak, kimleri hor gördüklerine kadar herseyi herkese anlattim. Bizim ülke milli takimnda islerin onlardaki gibi güllük gülistanlik gitmedigini, kimin taraftari cok ise onun futbolcularinin alindigini, hak edenin alinmadigini bilmeyen Alman yok cevremde.

Basta Avrupadakiler olmak üzere her Trabzonsporlunun usanmadan cekinmeden yapmasi gereken seyde bu bence.

Bera B.
10.09.2012, 00:35

Rahat yeneceğiz...

Kişilerle kurumları ben ayıramıyorum kimse kusura bakmasın.

http://www.yerbilgisi.com/wp-content/uploads/2011/04/Estonya-bayragi-Estonia.gif

28TS61
10.09.2012, 00:42
estonya ya basarilar. galibiyet almasalarda beraberlik cikar bu mactan

r9emre
10.09.2012, 01:17
O değil maç Kadıköy'de diye kalede banko Mert oynayacak onu biliyorum.

Mustafa Demir
10.09.2012, 01:23
hollanda macinda staddaydim isimler oknuurken emrenin ismi okundugunda taraftarin yarisi alkisladi yarisi yuhaladi ayni skeilde burak yilmazdada oldu cok trabzonlu vardi macin en guzel ani 450 euro cezasi ve hapis cezasi olmasina ragmen 61. dakikada yakilan mesalelerdi herkesin agzi acik kaldi :) BIZE HERYER TRABZON diyoruz inanmiyolar :)

Berke6198
10.09.2012, 01:36
Yeniliriz...

Kereşenli
10.09.2012, 01:37
Şu maça doğru düzgün kadroyla çıkalım Estonya'nın E'si kalmaz. 5 olur, 6 olur.

Tolga
Gökhan - Semih - Ömer - Hasan Ali
Selçuk - Mehmet
Sercan - Nuri - Arda
Burak

Hasan Ali kazmasını başka sol bek olmadığı için yazıyorum.

Numan Yerlikaya
10.09.2012, 01:40
Mustafa Yumlu nasıl olmaz ya veya Halil veya Olcan ayıp ya gidip Umut'u Semih'i almışlar ayıp

agahozlu
10.09.2012, 07:50
Mevcut kadromuzdan alınabilecek sadece Tolga ve Onur varken, takdir edersiniz ki Onur'da sakatlıktan sonra düzenli oynamadı, Tolga kadroya alındı. Geçmişte ve günümüzde haksız seçimler ya da tutarsızlıklar yapılmıştır ve bundan sonra da yapılacaktır. Ama hiç bir sebep Milli takıma desteği esirgememize neden olmamalı. Milli forma altında el kol hareketi yapan adama ceza kesemeyenler yüzünden niye milli takımımdan vazgeçeyim?

Milli takım maçlarına da gidilmeli, güzel bir anı oluyor. Sadece, bilet işi sponsorluklardan kurtarılmalı diye düşünüyorum.

İdris Toksoy
10.09.2012, 09:12
gerile gerile maçı seyreden demirören ve erzik i tribünde gören ben, bu takımı desteklemem.

Yunus Emre SEYHAN
10.09.2012, 09:44
Saldır Estonya.

katre-i.matem
10.09.2012, 09:46
sahsıyetsız tupcu ve federasyonunun defolup gitmesi için milli takımın basarısız olması lazım.. bunun ıcınde forever estonya.. kımse nasıl olurda mıllı takımı desteklemeyız demesın.. gercı bızı cıddıye aldıklarıda yok zaten

Yılmaz
10.09.2012, 09:49
varmı buralardan maça giden ?

Veysel
10.09.2012, 09:54
Kalede Tolga'm çıkacaksa gol yemesin yeterli. Gerisi beni ilgilendirmez İstanbul Milli takımında.

ozturk
10.09.2012, 12:34
Fazla fark olmadan net skorlu bir yenilgi olsun (2-0)
ya da 0-0 lık beraberlik.

Amin.

Faruk Türk
10.09.2012, 12:51
Tolga kalede olur :) bu maçI aliriz her türlü

Alemdar61
10.09.2012, 12:52
TÜRKİYE LOUREL VE HARDY ŞOVUNU İZLİYOR...

DEMİRÖREN VE ABDULLAH AVCI TÜKENİŞE DOĞRU..ESTONYA MAÇI SON ŞANS..

Göreve geldiğinden bu yana Fenerbahçe’yi koruyan ve tarafsız hareket etmeyen Yıldırım Demirören, Beşiktaş’dan sonra türk futbolunu da kosa götürüyor..

Şike soruşturmasında, verdikleri şaibeli kararla tepki çeken TFF Yönetimi ayakta kalabilmek adeta çırpınıyor..Başbakan’ın desteğiyle ayakta kalabilen TFF Yönetiminin, Başbakan nezdinde de kredisini hızla tükettiği bildiriliyor.. Milli takımın başarısız olması durumunda hem Abdullah Avcı’nın, hemde Yıldırım Demirören’in görevden alınmasına kesin gözüyle bakılıyor..

BJK Kulübünü iflas ettiren sonra TFF Başkanı olan Yıldırım Demirören, Trabzonspor’a olan düşmanlığını ise her fırsatta gösteriyor.

ABDULLAH AVCI FENERBAHÇE LOBİSİNİN TEHDİTLERİNE BOYUN EĞDİ..

Aslında herşey Emre Belezoğlu,Arda Turan, Volkan Demirel’in, kadro dışı bırakılmasından sonra oldu..TFF içinde etkin olan Fenerbahçe lobisi, Avcı’ya aba altından sopa gösterdi..Koltuğunu riske atmak istemeyen Abdullah Avcı ise bu tehditlere boyun eğdi ve Guus Hiddink’in sistemine geri döndü..Bu sistemde ise başarısızlık kaçınılmaz oldu.

Gelinen noktada sonuçlara bakıldığında, Guus Hiddink’den sonra büyük umutlarla göreve gelen Abdullah Avcı, kredisini hızla tüketiyor..Yıldırım Demiören’in, Abdullah Avcı’nın arkasındayız türünden yaptığı açıklamalar, Avcı’nın sona çok yaklaştğının en büyük göstergesi..

Estonya maçında da olumsuz sonuç alınması durumunda, Yıldırım Demirören ve TFF içindeki Fenerbahçe lobisinin, Abdullah Avcı’yı gözden çıkararak zaman kazanmaya çalışacakları tahmin ediliyor..Estonya maçının kaybedilmesi halinde, Avcı'nın 1 maçlık daha kredisinin kalacağı, yine başarısız olması durumunda göreve devam edemeyeceği düşünülüyor..

Hatırlanacağı üzere göreve geldikten sonra farklı açıklamalar yapan Avcı, ilk başta Emre Belezoğlu,Arda Turan,Volkan Demirel’i kadro dışı bırakmış,takım oyunu oynatmak arzusunda olduğunu göstermişti.Milli takım içersinde daha adil bir sistem kurma düşüncesini gösteren Avcı, bu tavrını sürdürememişti.

Trabzonspor kaptanı Tolga’yı en formda olduğu dönemde bile 16 kişilik kadroya almayan Abdullah Avcı’nın, Hollanda maçında Tolga’ya yer vermesi ciddi tartışma yaratmıştı. Sızan bilgilere göre Milli takımın mağlup olacağı bilindiğinden, Tolga Zengin tercihi yapılarak, Mert Günok koruma altına alınmıştı..

Başarızsılık riskini alamayan Avcı, göreve geldiğinde kadro dışı bıraktığı Emre Belezoğlu,Volkan Demirel, Arda Turan gibi isimleri milli takıma tekrar çağırmış, Fenerbahçe lobisinin adamı olmuştu..Son oynanan milli maçta ise Emre Belezoğlu ve Fenerbahçe lobisinin etkisiyle Selçuk İnan, Burak Yılmaz gibi önemli oyuncuları yedek kulübesine oturtarak mağlubiyetin baş sorumlusu olmuştu..

KOMEDİ FİLMİ GİBİ..LOUREL VE HARDY..DEMİRÖREN VE ABDULLAH AVCI..

Milli takım sahada dökülürken TFF Başkanı günü kurtarma derdine düştü..Sabah Gazetesi’nde yer alan haberde Demirören’in önceki gün Abdullah Avcı ile bir görüşme yaptığı ve tecrübeli teknik adama moral verdiği öğrenildi. Başkanın, Avcı’ya, “Hocam doğru yoldasın. Bir sıkıntı yok. Hollanda karşısında çok iyi mücadele ettik, pozisyonlara girdik. Yeni, genç bir takımız. İnşallah önümüzdeki maçlarda iyi futbolunun karşılığını alacağız, yanındayız. Estonya maçıyla inşallah çıkış başlayacak” dediği kaydedildi.

Kaynak: trabzonspor1967.org

Faruk Türk
10.09.2012, 12:55
Emre, volkan, m.Topal, hamit, hepsi kadro disi birakilmali, bunlar bitmistir artik...

gençlerimize dönelim, su almanyada oynayan cocuklara daha sans verelim :)

zarge
10.09.2012, 13:14
forza estonya..
sevindirmeyin tüpçü ile yandaşlarını...

Adem Erdoğan
10.09.2012, 13:16
Estonya'ya başarılar.

Tolga Kurt
10.09.2012, 13:26
Yeniliriz yine milli takımda iş yok

OYılmaz
10.09.2012, 13:30
Estonya katı ve sert oynarsa maçı alabilir. Başarılar Estonya.

Alemdar61
10.09.2012, 14:14
Estonya 2-3 tane çakarsa şaşırmam..Başarılar Estonya..

Ertan 51
10.09.2012, 14:28
Tolga'ya fatura çıkmayacak bir yenilgi istiyorum ben de.
Hatta daha önce dediğim gibi gruplarda sıfır çekeriz inşallah.

Emirhan Makul
10.09.2012, 14:29
Bu tip maçlarda genellikle rakip iyi oynar hak eder fakat 1 farklı skorla galip gelir milli takım tahminim yine o yönde, yine zıt kapıp nefret edeceğimiz bir maç olabilir.

Estonyanın takımından haberim olmadığı için bir şey diyemem umarım galip gelirler hiç değilse bir beraberlik koparırlar buradan.

Erbay
10.09.2012, 14:30
Böyle rakiplere erkenden gol atacaksın.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2012, 16:02
Hollanda maçında yer alan Tolga, Estonya maçında oynamazsa kobay olarak kullanıldığı anlamına gelir demiştim ama Tolga bugünkü maç öncesi basın toplantısında yer aldığına göre yine kalede kendisi yer alacaktır...

Gurpas
10.09.2012, 16:29
Milli takımın sponsor olan ş....r yüzünden ve tüpçü başkandan dolayı yenilmesini istiyorum.

Kereşenli
10.09.2012, 20:42
Maç hangi kanalda?

Hatice Aslan
10.09.2012, 20:48
Tolga'ya fatura çıkmayacak bir yenilgi istiyorum ben de.
Hatta daha önce dediğim gibi gruplarda sıfır çekeriz inşallah.

Katılıyorum.

B.Yiğit
10.09.2012, 20:58
2 fenerliyle bende maça gidecem.

DeAgLeMaNyAq
10.09.2012, 21:04
Allah bu Wiki Altan'a akıl fikir versin. Tolga ilk golü yediğinde aklına Karabük maçında yediği gol gelmiş. Volkan'ın sakatlığı bizi çok etkilemiş. Tövbe tövbe...

Tayfun Aydın
10.09.2012, 21:05
Ne millisi ne takımı umrumda bile değil. Kalede Tolga varsa gol yemesin yeter.Yenmeleri yenilmeleri beni ilgilendirmiyor.

abcabca
10.09.2012, 21:11
0-0 olsun bizim olsun

brushfield
10.09.2012, 21:40
Vurduğun gol olsun şikeciyi baş tacı etmeyen ülkenin takımı.

Fatih ÇOLAK
10.09.2012, 22:19
Sapara;

21:15 Slovakya - Liechtenstein

-----

Janko;

21:35 Avusturya - Almanya

-----

Adrian;

21:45 Polonya - Moldova

güneyli
10.09.2012, 22:34
Allah bu Wiki Altan'a akıl fikir versin. Tolga ilk golü yediğinde aklına Karabük maçında yediği gol gelmiş. Volkan'ın sakatlığı bizi çok etkilemiş. Tövbe tövbe...
Wiki Altan doğru !!demiş..Volkan 6 metre uzağındaki topa arkasını döner çıkaracağı gazla van persinin havada dengesini bozar ,o gol olmazdı..Ellerini bile kullanmazdı.Siz volkanın ne olduğunu daha bilmiyorsunuz..Altan iyi bilir..

alperrr
10.09.2012, 23:22
inşallah Tolga oynamaz...ve maallesef kaybederiz..!!

Estonya olarak...))

Trabzonsporlular bu ülke sizi sevmiyir zaza dayının dediği gibi hala anlamadınız mı ??
bu ülkede senin görevin şu ;

fıkra anlat milleti eğlendir..
asker lazımsa koş git öl..
tetikçi lazımsa git ermeni vur..

futbol oyna ve ikinci olda biraz heyecanlansınlar !!

.....
10.09.2012, 23:50
Sapara;

21:15 Slovakya - Liechtenstein

-----

Janko;

21:35 Avusturya - Almanya

-----

Adrian;

21:45 Polonya - Moldova

Oyuncularımıza başarılar diliyorum. :)

Bera B.
11.09.2012, 00:10
Abdullah Avcı'nın bugünkü açıklamaları enteresan. İzlemedim yazılı olarak okudum. Anlamsız gergin geldi.

Sacit
11.09.2012, 00:22
Milli takım yol geçen hanı olmuş; ırkçılar, şikeciler, adam kayıranlar, milli takımı futbolcu pazarlama yerine çevirenler v.s özellikle o iki takımın çöplüklerini milli takıma çağıran figüran maşalar başarıyı hak etmiyor

yavuzbaha
11.09.2012, 01:01
Her ne olursa olsun Türk milli takımının rakibini destekleyenleri şiddetle kınıyorum...

mawro61
11.09.2012, 01:40
inşallah kalede mert olur ve birbirinden hatalı en az 3 gol yer.

Uğur GEMİCİOĞLU
11.09.2012, 02:08
Birisi Beşiktaşlı birisi Galatasaraylı 2 arkadaşımın ısrarlarıyla ben de maça gidecem. Yalnızz.....
Bu sözlerim Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'nda bugün açık olan bilet gişelerinde çalışan şerefsizlere itafen!
Ulan Allah'tan korkmazlar. Ulan Kul hakkı tanımazlar. Ben İstanbul'un bir ucundan diğer bir ucuna yani Hadımköy'den Kadıköy'e yaklaşık 100 km yol yaparak gelecem ki böyle bir mesafenin halk otobüsleriyle ne kadar zor olduğunu İstanbul'da yaşayanlar iyi bilir sanırım, sen bana elinde 20 Liralık ve 30 Liralık biletlerin tükendiğini söyleyeceksin. Bunun üzerine ben de tam boynumu büküp sağa sola sinirlenip gişeden çıkacakken sana gelen telefona abi 30 Liralıkları ayırdım satmıyorum gibi bir laf söyleyeceksin. Senin süleleni dizerim önüme lan ben şuna bak. O sözleri duyar duymaz yanımdaki arkadaşımla çıktığımız sıraya birden tekrar döndük. Oradan bize 6 tane vereceksin dedikçe adam diretiyor. Lan kimsin sen! Ben geldim buraya parasını verecem sen de o biletleri vereceksin. Ne yapacaksın o biletleri? Karaborsacılara hibe mi edeceksin? Onlar da size komisyon mu verecek? Bu kadar mı düştünüz? Elinde deste deste 30 liralık bilet varken biletler bitti ne demek? Lanet olsun size de kulübünüze de!

TFF şu milli maçların biletlerini neden biletixe vermez? Koca İstanbul'da 2 tane bilet satış yeri var. Birisi Kadıköy birisi İstinye. Yazıklar olsun size. Yapacağınız işin içine dışına tüküreyim.

Neyse. Kavga dövüş 6 tane bilet aldık ve maçtayız.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2012, 03:06
inşallah kalede mert olur ve birbirinden hatalı en az 3 gol yer.

Mert ile başlaması söz konusu değil. Bugüne kadar maç öncesi resmi basın toplantısına katılan bir oyuncunun yedek başladığına rastlamadım...

bkandil
11.09.2012, 08:34
Mert ile başlaması söz konusu değil. Bugüne kadar maç öncesi resmi basın toplantısına katılan bir oyuncunun yedek başladığına rastlamadım...

Hani burası Türkiye ya, şike yapanın temize çıkarıldığı, evrakta sahtecilik yapan kulüp başkanının Federasyon Başkanlığı'na getirildiği bir ülke, maç öncesi basın açıklaması yapan oyuncuyu ilk 18'e bile almayabiliriz....

Faik Yılmaz
11.09.2012, 08:47
kalede Tolga olmazsa maçı bile izlemeyeceğim.....

Ahmet Başkaya
11.09.2012, 09:23
Defansta , ortasahada veya forvette bi oyuncumuz oynasa valla takım umrumda olmayacak da kalede olunca en kötü 0-0 bitsin istiyo insan :)

ariftoprak
11.09.2012, 10:09
Arkadaşlar,

Burası milli takım. İçinde şikecinin, adam kayıranın, haklıyı haksıza ezdirenin olduğu bir federasyon tarafından da yönetilse, ırkçı futbolcular da olsa bu bizim ay yıldızımızın temsil edildiği platform. Bizi de temsil ediyor yani. İçinde bizim takımımızdan futbolcuların az olması ya da olmaması durumu değiştirmez. Ona bakılırsa Burak Yılmaz a ve Selçuk İnan a tüm trabzonsporlular tepkilidir. Ama geçen maç hepimiz Selçuk un neden oynatılmadığını eleştirmedik mi?? Bu ortak bilinç, hepimizin fikri milli takımımızın başarılı olması yönünde aslında ama kızgınlığımızdan zikrimiz farklı oluyor. Biz Trabzonsporlularız. Biz delikanlı pür-ü pak takımın, delikanlı pür-ü pak taraftarlarıyız. Bize yakışır mı başkaları gibi kendini bozmak. Duruşumuzu korumalıyız. Evet hakkımız yendi evet hor görüldük evet şerefsizliğe uğradık ama bizler ŞEREFSİZ değiliz...

M.S.SOFU
11.09.2012, 11:55
bana kalırsa maçın sonucu 0-0 bitecek
çünkü takımın ve hocanın üstünde gerginlik var
stres ve baskıyla zaten baş edemeyen bir takımız
estonya zaten öyle çok güçlü bir ekip değil,onlar bize gol atamaz
ancak bizim takımda da gol atma sıkıntısı var.
kronik golcü sıkntımız ile gol atamayız
buradan idaacılara selam olsun :)

Necmettin ALTUNTAŞ
11.09.2012, 12:30
Beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor.

Alemdar61
11.09.2012, 12:40
TÜRK MİLLİ TAKIM TARİHİNDE BİR İLK !!!

TRABZONSPOR1967.ORG OLARAK MİLLİ TAKIMI DESTEKLEMEDİĞİMİZİ İLAN EDİYORUZ !!!

Türkiye bugün, Dünya Kupası elemelerinde Estonya karşısına çıkıyor.

Üzülerek ifade edelim ki, göğüslerinde taşıdıkları şerefli ay yıldıza rağmen bu milli takımı desteklemiyoruz.

Türk futbolunda ki kirli oyunların meşru hale gelmesi ve şike soruşturmasında yaşanan ahlaksızlığın örtbas edilmesi nedeniyle milli takım içimize sinmiyor..

www.trabzonspor1967.org olarak aşağıda saydığımız gerekçelerle, Milli takımı desteklemediğimizi Kamuoyuna duyuruyoruz ;

1-) Milli Takım kadrosu adil ve hakkaniyet içinde seçilmiyor.

Bununla birlikte özellikle belli iki kulübün oyuncu seçimlerinde etkin olduğunu, medya desteği ile hocayı tehdit etmeye kadar işi vardırdıklarını görüyoruz..(Örnek: A.Avcı göreve ilk geldiğinde, Milli takımda kadro dışı bırakılan Emre Belezoğlu ve Volkan Demirel’in basına açıklamaları)

2-) Milli Takım da, İstanbul takımlarının hegamonyası nedeniyle çok başarılı olmalarına rağmen Anadolu kulüplerinde oynayan oyunculara şans tanınmazken, en kötü haliyle bile bazı oyuncular her şekilde milli kadroya çağrılmaktadır..

Başarılı oyuncular,Anadolu’da oynarken Milli takımın kapısından bile geçemezken, İstanbul’a transfer olduklarında direk milli takıma seçildikleri görülüyor….Bunun sayısız örneklerini görebilirsiniz.. Belli kulüpler ve belli oyuncular sürekli şekilde kayrılmaktadır..Böyle gayri adilane kurulan bir milli takımı desteklemiyoruz..

3-) TFF’nin tarihinde hiç olmadığı kadar Fenerbahçe’nin kontrolünde olduğu yadsınmaz bir gerçektir..

Trabzonspor Kulübü, TFF Yönetimi tarafından cezalandırılmaktadır..

Suçlular güçlü, haklılar mağdur olmuştur..Şaibeli ligin, şaibeli Milli takımını desteklemiyoruz..

Bununla birlikte Fenerbahçe’nin sekreteryası gibi çalışan Federasyonun adaleti ise ortadadır..

Diğer taraftan UEFA’ya delege olarak gönderdiğimiz sözde Türkiye’yi temsil eden Şenes Erzik ve diğer kişilerin, Trabzonspor’un haklarını gasp ettiği ve hukuksuzluğun hukukunun oluştuğu bir ortamda Milli takımı desteklememiz söz konusu olamaz..

4-) Şike soruşturmasında, mahkeme kararına rağmen, adalet tecelli etmemiş pislikler halının altına süpürülmüştür.

Mahkeme kararına göre, şikeye teşebbüs kesinlikle vardır..Suçlular TFF Yönetimince adeta mükafatlandırılmıştır..Kupanın gerçek sahibi Trabzonspor iken, şaibeli kupa halen Fenerbahçe’nin müzesinde durmaktadır.

Trabzonspor’un hakları çeşitli yollardan gasp edilmiştir. Maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayan kulübümüz oluşan belirsizlik nedeniyle elindeki kadroyu dağıtmak durumunda kalmış, tarihi bir fırsatı kaybetmiştir.. Böyle kirli oyunların döndüğü Federasyon’un kurduğu milli takım desteklemek için nedenimiz yoktur, olmayacaktır..

5-) TFF Yönetiminde, Trabzonspor ve diğer Anadolu kulüpleri adil şekilde temsil edilmemektedir. Federasyonun Yönetim yapısı daha çağdaş ve daha evrensel hale getirilinceye kadar, bu rant düzenini desteklemiyoruz.. Adil kararlar alınması için, TFF Kurullarında, süper ligde oynayan ekiplere daha adil temsil hakkı tanınmalıdır..Fenerbahçe’nin 4, Galatasaray’ın 4 Beşiktaş’ın 2 üye, Trabzonspor’un 1 üye soktuğu, Anadolu kulüplerinin ise hiçbir üye sokamadığı yapıyı kabul etmiyoruz..

6-) Milli takımda ki rant düzeni inanılmaz boyutlara çıkmıştır.

Şenol Güneş’e karizması yok diye eleştirenler,görevine son verenler, Türkiye’yi dünya 3.sü yapmış bir teknik adama hırsız diyenler, bu rantiye ile aynı düzenin parçalarıdır. Aldıkları paraların miktarı ve mahiyeti bilinmemektedir. Milli takıma oyuncu seçimlerinde bu rantiye istediği oyuncuların nemalanmasına izin vermektedir, istediğini almamaktadır. Şımarık ve türk toplumunu hiçe sayan, dostluk maçında rakibine kasti tekme atan insanları milli takımda görmek istemiyoruz..Milli takım kampında prim pazarlığı yapan, Emre Belezoğlu,Volkan Demirel,Arda Turan gibi oyuncular milli takımda olduğu sürece milli takıma bakışımız değişmeyecektir..

Kamuoyuna saygı ile duyurulur..

Trabzonspor1967.org Yönetimi..

SDanışmaz
11.09.2012, 12:53
Türkiye'nin Estonya karşısında 11'i: Tolga; Gökhan Gönül, Ömer, Semih, Hasan Ali; Arda, Mehmet Topal, Emre, Sercan; Burak, Umut

Selçuk'u yine almamış.

Furkan S.
11.09.2012, 12:53
SON DAKİKA: Milli Takımın ilk 11'i belli oldu: Tolga-Gökhan, Ömer, Semih, Hasan Ali-Arda, Mehmet Topal, Emre, Sercan-Burak, Umut

Selçuk yine yok ve Hamit'te kesik yedi ;)

Sami Kuk
11.09.2012, 12:58
SON DAKİKA: Milli Takımın ilk 11'i belli oldu: Tolga-Gökhan, Ömer, Semih, Hasan Ali-Arda, Mehmet Topal, Emre, Sercan-Burak, Umut

Selçuk yine yok ve Hamit'te kesik yedi ;)

Abdullah Avcı Aykut Kocamana özendi..Mal sorsan kendini büyük gösteriyor..

Tamam selcugu sevmiyoruz kızgınız ama adam hak ediyor oynaması lazım şey olarak hak etmiyor ahlak olarak tamam amam ama teknik futbol olarak hak ediyor:)

Burak ve Umutun oldugu kadroda selcuk yok skandal:)

Neyse Başarılar TOLGA.

ozturk
11.09.2012, 13:03
Şimdiden mi belli olmuş kadrolar...

Muhammed Ayaz
11.09.2012, 13:06
Bence sistem şöyle olmalı:

.......................Tolga...................... ..
....Gökhan.....Ömer.......Semih....Hasan
.....................Mehmet t....................
.....Burak......Selçuk.....Emre.....Arda....
....................umut.......................... ..

Bu akşamki kadro bu olmalı
Eğer Semih'in yerine egemen Hasan Ali'nin yerine Hakan olursa bu takım bırakın Brezilya'ya gitmeyi Brezilya'da son 8 e bile kalır

Gökhan Topsakal
11.09.2012, 13:20
gerizekalıtrt spor kadroları verirken ekranda 5 sn filan kalede muslera gözüktü, yuhh dedim:D

alperrr
11.09.2012, 13:37
TÜRK MİLLİ TAKIM TARİHİNDE BİR İLK !!!

TRABZONSPOR1967.ORG OLARAK MİLLİ TAKIMI DESTEKLEMEDİĞİMİZİ İLAN EDİYORUZ !!!

Türkiye bugün, Dünya Kupası elemelerinde Estonya karşısına çıkıyor.

Üzülerek ifade edelim ki, göğüslerinde taşıdıkları şerefli ay yıldıza rağmen bu milli takımı desteklemiyoruz.

Türk futbolunda ki kirli oyunların meşru hale gelmesi ve şike soruşturmasında yaşanan ahlaksızlığın örtbas edilmesi nedeniyle milli takım içimize sinmiyor..

www.trabzonspor1967.org olarak aşağıda saydığımız gerekçelerle, Milli takımı desteklemediğimizi Kamuoyuna duyuruyoruz ;

1-) Milli Takım kadrosu adil ve hakkaniyet içinde seçilmiyor.

Bununla birlikte özellikle belli iki kulübün oyuncu seçimlerinde etkin olduğunu, medya desteği ile hocayı tehdit etmeye kadar işi vardırdıklarını görüyoruz..(Örnek: A.Avcı göreve ilk geldiğinde, Milli takımda kadro dışı bırakılan Emre Belezoğlu ve Volkan Demirel’in basına açıklamaları)

2-) Milli Takım da, İstanbul takımlarının hegamonyası nedeniyle çok başarılı olmalarına rağmen Anadolu kulüplerinde oynayan oyunculara şans tanınmazken, en kötü haliyle bile bazı oyuncular her şekilde milli kadroya çağrılmaktadır..

Başarılı oyuncular,Anadolu’da oynarken Milli takımın kapısından bile geçemezken, İstanbul’a transfer olduklarında direk milli takıma seçildikleri görülüyor….Bunun sayısız örneklerini görebilirsiniz.. Belli kulüpler ve belli oyuncular sürekli şekilde kayrılmaktadır..Böyle gayri adilane kurulan bir milli takımı desteklemiyoruz..

3-) TFF’nin tarihinde hiç olmadığı kadar Fenerbahçe’nin kontrolünde olduğu yadsınmaz bir gerçektir..

Trabzonspor Kulübü, TFF Yönetimi tarafından cezalandırılmaktadır..

Suçlular güçlü, haklılar mağdur olmuştur..Şaibeli ligin, şaibeli Milli takımını desteklemiyoruz..

Bununla birlikte Fenerbahçe’nin sekreteryası gibi çalışan Federasyonun adaleti ise ortadadır..

Diğer taraftan UEFA’ya delege olarak gönderdiğimiz sözde Türkiye’yi temsil eden Şenes Erzik ve diğer kişilerin, Trabzonspor’un haklarını gasp ettiği ve hukuksuzluğun hukukunun oluştuğu bir ortamda Milli takımı desteklememiz söz konusu olamaz..

4-) Şike soruşturmasında, mahkeme kararına rağmen, adalet tecelli etmemiş pislikler halının altına süpürülmüştür.

Mahkeme kararına göre, şikeye teşebbüs kesinlikle vardır..Suçlular TFF Yönetimince adeta mükafatlandırılmıştır..Kupanın gerçek sahibi Trabzonspor iken, şaibeli kupa halen Fenerbahçe’nin müzesinde durmaktadır.

Trabzonspor’un hakları çeşitli yollardan gasp edilmiştir. Maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayan kulübümüz oluşan belirsizlik nedeniyle elindeki kadroyu dağıtmak durumunda kalmış, tarihi bir fırsatı kaybetmiştir.. Böyle kirli oyunların döndüğü Federasyon’un kurduğu milli takım desteklemek için nedenimiz yoktur, olmayacaktır..

5-) TFF Yönetiminde, Trabzonspor ve diğer Anadolu kulüpleri adil şekilde temsil edilmemektedir. Federasyonun Yönetim yapısı daha çağdaş ve daha evrensel hale getirilinceye kadar, bu rant düzenini desteklemiyoruz.. Adil kararlar alınması için, TFF Kurullarında, süper ligde oynayan ekiplere daha adil temsil hakkı tanınmalıdır..Fenerbahçe’nin 4, Galatasaray’ın 4 Beşiktaş’ın 2 üye, Trabzonspor’un 1 üye soktuğu, Anadolu kulüplerinin ise hiçbir üye sokamadığı yapıyı kabul etmiyoruz..

6-) Milli takımda ki rant düzeni inanılmaz boyutlara çıkmıştır.

Şenol Güneş’e karizması yok diye eleştirenler,görevine son verenler, Türkiye’yi dünya 3.sü yapmış bir teknik adama hırsız diyenler, bu rantiye ile aynı düzenin parçalarıdır. Aldıkları paraların miktarı ve mahiyeti bilinmemektedir. Milli takıma oyuncu seçimlerinde bu rantiye istediği oyuncuların nemalanmasına izin vermektedir, istediğini almamaktadır. Şımarık ve türk toplumunu hiçe sayan, dostluk maçında rakibine kasti tekme atan insanları milli takımda görmek istemiyoruz..Milli takım kampında prim pazarlığı yapan, Emre Belezoğlu,Volkan Demirel,Arda Turan gibi oyuncular milli takımda olduğu sürece milli takıma bakışımız değişmeyecektir..

Kamuoyuna saygı ile duyurulur..

Trabzonspor1967.org Yönetimi..

bravoooo güzel haber ....bazen destek vemediğin zaman değerin daha iyi anlaşılır..
bilinçlenme giderek artıyor...

madem bizi kendi ülkemizde yabancı yerine koyuyorsunuz..

ya hakkımızı vereceksiniz ..yoksa rakiplere sonuna kadar destek..

FC-ST-PAULI-61
11.09.2012, 13:48
Bu Maci Türkiye 2-0 alirda Avusturya - Almanya Macinda Janko muhtemel 11 de gözükmüyor.
En az 30 Dakika oynar ama O Maci kacirmamak lazim.

hodlu
11.09.2012, 14:06
Ben Milli futbolcu olsam fener stadında Milli maça çıkmam.Rezillerin stadı başlarına yıkılsın....

Oğuzhan
11.09.2012, 14:10
Abdullah Avcı tükürdüğünü yalamadı, yine aynı orta saha ile maça çıkıyor burası işin iyi kısmı demek ki söyledikleri doğru taktik olarak bu iki orta sahayla oynuyor. Ama ben yine de Selçuk'un oynaması gerektiğini düşünüyorum :)

Necmettin ALTUNTAŞ
11.09.2012, 14:27
Abdullah Avcı tükürdüğünü yalamadı, yine aynı orta saha ile maça çıkıyor burası işin iyi kısmı demek ki söyledikleri doğru taktik olarak bu iki orta sahayla oynuyor. Ama ben yine de Selçuk'un oynaması gerektiğini düşünüyorum :)

Merak etme yeğen.Yalaka ve yalamalar her zaman yalayacak şeyler bulurlar.Bulamazlarsa kıçlarına postal yerler.

KazazogLu
11.09.2012, 14:59
Bazı abilerimiz kerdeşlerimiz aramızda provakatiflerin olduğunu anlamamış olacaklarki Milli takımın kurumsal kişiliğine önem vermemekte Estonyayı desteklemekteler.Ortaya atılan saçma sapan fikirlere bir heyecanla - yöremizin doğası gereği - şıppadanak atlamakta provakatiflerin arkasında saf tutmaktadırlar.
Hiç bir Trabzonsporlu o saydığımız hayasızlardan haz etmez.Bu durum hayasızlar çetesine değil bize zararı olur.Ne kadar eleştirisek eleştirelim ne kadar küfredersek küfredelim ulaslararası platformlarda bize düşen görev TÜRK vatandaşı olarak Milli takımı desteklemektir.
Kızanlar,sen de kimsin diyenler olucaktır onlara da hak veririm geçtiğimiz bu dönem buna müsayittir.

Ogün YAZICI
11.09.2012, 15:00
selçuk olayı ilginç bir hal almaya başladı.sevmiyorum o adamı ama şu bir gerçekki türk futbolunun en sağlam oyuncusu.perde arkasında dönen olaylar var bence.fatih terim-abdullah avcı ilişkisi ve gs'nin önündeki kritik maçlar vs...

sessizkral_1
11.09.2012, 15:04
Zamanında Şenol Hocaya yapılanlar şimdi Abdullah avcıya yapılıyor

Bu ülkede herkes teknik direktör arkadaş!

Bi rahat bırakın adamı

Alican Altunbaş
11.09.2012, 15:09
Türk milli takımı Federasyon milli takımı değil.Beğeniriz beğenmeyiz ama Türk bayrağının dalgalandığı her yerde biz onun arkasında oluruz.Destek olmamak saçmalık bence. O konuyla bu konunun ne alakası var anlamadım.Tepkini koyarsın ama desteğini esirgemezsin.

Celal Demir
11.09.2012, 15:10
bende Selçuk un oynaması gerektiğini düşünüyorum ama Avcının bu kadar baskıya rağmen düşüncesinden vazgeçmemesinide takdir ediyorum...

ANIL
11.09.2012, 15:10
$elcuk gitsin madagaskarın milli takımında oynasın.

Mustafa Demir
11.09.2012, 15:11
iyi yapiyo abdullah avci selcuke beter olsun insallah futbol hayatinda hic basari alamadan futbol hayti biter

Berke6198
11.09.2012, 15:13
Yine Sercan'larla Ömer'lerle çıkarsa rahat yeniliriz. Uğraşmasınlar boşa.

Ertan 51
11.09.2012, 15:13
Türk milli takımı Federasyon milli takımı değil.Beğeniriz beğenmeyiz ama Türk bayrağının dalgalandığı her yerde biz onun arkasında oluruz.Destek olmamak saçmalık bence. O konuyla bu konunun ne alakası var anlamadım.Tepkini koyarsın ama desteğini esirgemezsin.
% 100 haklısın ama gönlüme ferman dinletemiyorum,
bahsettiğin saçmalığa düşüyorum,
şike süreci beni ülkemden vatan sevgimden soğuttu Allah bin belalarını versin.

Ilelioglu
11.09.2012, 15:15
Yine Sercan'larla Ömer'lerle çıkarsa rahat yeniliriz. Uğraşmasınlar boşa.

Bu iki isim takimin en iyileri arasindalar.

..

Gurpas
11.09.2012, 15:17
Bende milli takımın hocası olmam Selçuku oynatmam

Dawsofield
11.09.2012, 15:24
Selçük olayında bir şeylerin döndüğü belli,

benim asıl takıldıgım kısım sayısız terbiyesizlikte imzası bulunan, ahlaksız, haysiyetsiz bi herifin Türk Milli takımının kaptanı olarak sahaya sürülebilmesi. Durum böyleyken ne kadar içten destekçi olabilirim bilmiyorum.

Ertan1982
11.09.2012, 15:27
Hollandaya karsi selcuk oynatmama dogru idi.Cünkü defansi berbat(Onsuzda ortasah gene bir halt yiyemedi olsun) Ama Estonyaya karsi alimalidi.Göbekten ileri tasiyacak adam yok.Topal Hüseyinles meye basladi irkci zaten yolun sonuna geldi.

Berke6198
11.09.2012, 15:30
Bu iki isim takimin en iyileri arasindalar.

..

Vallahi Sergen Yalçın'ı dinledim de o da bu karara itiraz ediyor.

oflu engin
11.09.2012, 15:32

günümüzde dışardan transferle milli futbolcuların başarılarına bile sevinemeyenler hemde milli sporcu iken bırakında bizimde şikeci hak yiyen çıkarcı milli takımı ticarethane reklam gözüyle gören zihniyeti desteklemeyelim kıyamet mi kopar.bu tepkimizde milli takıma değil. asıl olan biz daha milli takımı sevdiğimizden bu tepki.

düşüncene saygı duyuyorum bizdede gelgitler oluyor.ama bizim konuyu bir türlü hazmedemiyorum.ırkçı emre tüpcü yıldırım ile aynı davada aynı sevinci ve üzüntüyü yaşamaktansa varsın bu milli takım elensin yenilsin umurumdada değil.bak işte isimlerini bile buraya yazdım diye beynim akıl oyunları ile parmaklarıma pusu atma derdinde.

Onur Şeref
11.09.2012, 15:34
Büyük Estonya'mıza Türkiye deplasmanında başarılar.

Saldır Estonya!

Alican Altunbaş
11.09.2012, 15:38
günümüzde dışardan transferle milli futbolcuların başarılarına bile sevinemeyenler hemde milli sporcu iken bırakında bizimde şikeci hak yiyen çıkarcı milli takımı ticarethane reklam gözüyle gören zihniyeti desteklemeyelim kıyamet mi kopar.bu tepkimizde milli takıma değil. asıl olan biz daha milli takımı sevdiğimizden bu tepki.

düşüncene saygı duyuyorum bizdede gelgitler oluyor.ama bizim konuyu bir türlü hazmedemiyorum.ırkçı emre tüpcü yıldırım ile aynı davada aynı sevinci ve üzüntüyü yaşamaktansa varsın bu milli takım elensin yenilsin umurumdada değil.bak işte isimlerini bile buraya yazdım diye beynim akıl oyunları ile parmaklarıma pusu atma derdinde.

Yasadığınız öfkeyi anlayabiliyorum.Benim tepkim milli takım umrumda değil diyenlere.Benim umrumda.Koca kafalı federasyon başkanını orda görmektek elbet haz duymuyorum ama takımın başarısız olmasını istemekte aidiyetime aykırı.Bende bunub yapamıyorum.Kimse kusura bakmasın ama önce Türküz sonra Trabzonluyuz.Trabzonlu olmanın özelliği de bu değilmi.Bizi biz yapan bu değerler değilmi.Yok sayanlaradır sitemim.

Özgür Öztürk
11.09.2012, 15:42
1-0 olsun ES-TONYA'nın olsun...
Adaletsiz düzende umrumdamı milli(!) takım.
Vatan hainliğine devam...

ozturk
11.09.2012, 15:46
Selçuk sakatlanmasın kendi takımının maçına rahat çıksın diye oynatılmıyor olabilir..

Mehmet Fatih Silik
11.09.2012, 15:49
Irkci, $erefsiz, haysiyetsiz ve karaktersiz birinin kaptan oldugu takimi ben tutmam!

Oğuzhan
11.09.2012, 15:59
Abartıyor bence bazı arkadaşlar Estonya'ya başarılar falan ne oluyoruz yahu.

Onur Şeref
11.09.2012, 16:02
Abartıyor bence bazı arkadaşlar Estonya'ya başarılar falan ne oluyoruz yahu.

Bu kirli ülkeye, kirli düzene karşı durduğumuz için Vatan Hainiyiz!

Alihan Ertürk
11.09.2012, 16:04
Vatan hainliğine devam.. Yürekten başarılar Estonya. Umarım Türkiye grupta '0' çeker.

Erdal DİLEK
11.09.2012, 16:04
bende ne olursa olsun milli takım desteklenmeli diyenleri anlamıyorum. evet ortada bir milli takım olsa destekleyelim ama istanbul karmasını(1 yabancılı) asla desteklemeyeceğim. milli takım o milletten olup form durumu en iyi olan oyunculardan kurulur diğer şekilde giydiği formaya göre kurulan takımlar ancak karma olur.

forza estonya. . .

Burçak
11.09.2012, 16:12
Dün maç uğruna bir teneke parçası uğruna bizlerin Adalet inancımızın kaybolmasını sağlayanlar, yarın bizi çok rahat satabilirler.
emre gibi karaktersizin kaptanlık yaptığı takım umrumda değil.

Alican Altunbaş
11.09.2012, 16:19
Şerefsiz Emrenin kaptan olduğu milli takımı desteklediğim için bendemi şerefsiz oluyorum.

ApoCaN28
11.09.2012, 16:19
Milli takımı ben en son 2003 de gördüm . Ondan sonrasını hatırlamıyorum .

Murat 61
11.09.2012, 16:33
Ersun Yanal'da Hakan Şükür takıntısı vardı, Abdullah Avcı'da da Selçuk takıntısı var anlaşılan. Hakan Ersun'un başını yedi Selçuk'ta Avcı'nın başını yer demedi demeyin.

Ha Selçuk oynamalı mı bence oynamalı.

Oynamaması hoşuma gidiyor mu çok gidiyor hemde.
Aynı şeyleri Burak için de düşünüyorum.

HIRCINBEY
11.09.2012, 16:34
Kim ne derse desin... Adalet tecelli edinceye kadar başarılar estonya.
Dileyen istediği eleştiriyi yapar.

Recep Aygün
11.09.2012, 16:36
Biletlerin biletix'e verilmemesi saçmalık bu bile istanbul milli takımı olduğunun bir göstergesi sayılabilir.

AKSOY_61
11.09.2012, 16:37
ben anladim ki birileri hicbir zaman mutlu olmayacak herkezin beklentisi farkli.

boyle herkezin samimi yurekten destekledigi br milli takim olusturmak cok zor.2002 turk milli takiminin dahi cogu gs li diye tepki gosteren fb lilei hatirliyorum.

bu da sadece bizde olur herslde.

neyse o formada al yildiz varsa benim icin olay bitmistir.insallah yeneriz.

cenk52
11.09.2012, 16:41
Basarilar Türkiyem!

ozturk
11.09.2012, 16:42
Estonya oyunu çirkinleştirir1 puana yatarsa istediğini alabilir..

hodlu
11.09.2012, 16:44
Size Brazilyaya gitmek de hayal olacak eyyy fb-gs ortak karması. Estonya umarım puanla döner...

Emirhan Makul
11.09.2012, 16:46
Futbolu siyaset, eski savaşlar, ceddimiz, dedelerimiz, 1. ve 2. dünya savaşı, sakarya muharebesi ve benzeri bir çok şeye benzeten insanlar garipler gerçekten.

Fazla zorlama oluyor bazı şeyler, 22 tane futbolcu var işte ve bir oyun oynuyorlar, hayır sanki karşı taraf kazandıktan sonra papaya çıkıp "görevimi yerine getirdim şimdi islamiyeti ve türkleri yıkabiliriz" diye and içip yola çıkıyor :D Evli evine köylü köyüne gidiyor, şu tarih kitaplarından bir çıkın ya :)

Ertan1982
11.09.2012, 16:49
Futbolu siyaset, eski savaşlar, ceddimiz, dedelerimiz, 1. ve 2. dünya savaşı, sakarya muharebesi ve benzeri bir çok şeye benzeten insanlar garipler gerçekten.

Fazla zorlama oluyor bazı şeyler, 22 tane futbolcu var işte ve bir oyun oynuyorlar, hayır sanki karşı taraf kazandıktan sonra papaya çıkıp "görevimi yerine getirdim şimdi islamiyeti ve türkleri yıkabiliriz" diye and içip yola çıkıyor :D Evli evine köylü köyüne gidiyor, şu tarih kitaplarından bir çıkın ya :)

Bizde Cüneyt Arkini yollariz.Biraz yaslandi ama Estonya ordusunu gene yener.Bir ok ile 4-5 kisiyi yere serer.Savunun Battal Gazi geliyor.

Kader KORELİ
11.09.2012, 16:49
Ermeniyi de desteklerim, Yunanı da. Bu Milli Takım benim milli takımım değil. Força Estonya.

Hürgün Aygün
11.09.2012, 16:54
İnanın bu milli takım umurumda değil.Tabi bu rakibi de destekleyeceğim anlamına gelmez ya maçı öylesine izlerim ya da maç yerine akşam dizi izlerim daha iyi.Sadece Tolga'ya başarılar...

M.S.SOFU
11.09.2012, 17:01

bu olay sadece türkiyede var.
millet rahat takılıyor
sadece biz kasıyoruz.
futbolun eğlence aracı olduğunu bir türlü öğrenemedik.
yenilsek ne olacak aşkına.otur futbol izle.

TSezgin61
11.09.2012, 17:03
tolgaya basarilar.

mac umrumda degil. bayraksa odama asarim bir bayrak en yüksege, bakar bakar dururum.

soguttular, biktirdilar. Trabzonsporun maclari haric birakin baska mac, puan taplosu fikstür spor haberleri hicbirsey izlemiyorum...

sadece Trabzonspor macina bakiyorum. gerisimi? tiyatroyu sevmem...

Erdal DİLEK
11.09.2012, 17:16
adamın dünyadan habri yok, seni yok sayıyorlar adam yerine koymuyorlar, sistem bozulmasın diye hakkı vermiyorlar, EY ELEMAN VERDİĞİN CANLARIDA MI UNUTTUN, biz milli takımı sonuna kadar destekleriz eğer milli ise isatnbul karması ile işimiz olmaz.

forza estonya. . .

İdris Toksoy
11.09.2012, 17:20
böyle bir takımı kabul etmiyorum

Adem Erdoğan
11.09.2012, 17:22
Ermeni ve Yunanlılar bizim şerefsizlerden daha adamdır. O şerefsizleri zaten herkes biliyor.

Emirhan Makul
11.09.2012, 17:24
millet rahat takılıyor
sadece biz kasıyoruz.

Futbolu siyasi başarı zannetmek = Siyaseti futbola dahil etmek.

Yani imkanları olsa böyle yaparlardı sanırım, mesela başımızda ki siyasilerinde düşünceleri bu yönde tabi onlar daha teknik düşündüklerinden dolayı nabza göre şerbet vererek futbolla bir güzel uyutuyorlar milleti ve para kazanıyorlar.

Sadece takımımın değil hakkı yenen ve aşağılanan tüm takımlar için bu çifte standartlarla donatılmış, paranın esiri olan insanların yönettiği ve umarsızca futbolcuları ve klüpleri budadıkları bir toplumu desteklemem, üzerinde bayrak varmış yok beni temsil ediyormuş hadi canım, o sömürü işleri biteli çok oldu, onu gün yüzü görmemiş dünyadan bi haber insanlara anlatsınlar.

Alican Altunbaş
11.09.2012, 17:25
İnşallah 5 tane atarız Estonya'ya...

Canberk
11.09.2012, 17:27
Numan yaptığın yoruma dikkat et. Milli Takımı desteklemeyenlere tek karşı çıkan sen değilsin ama o mesajı buraya göndermeye hakkın yok.Mevcut mesaj ve alıntıları temizlendi

dozoroo
11.09.2012, 17:29
1 0 olsun estonyanın olsun..

zafercalikoglu
11.09.2012, 17:29
zor mac bu tip takımlara karşı genelde ,puan kaybediyoruz..

Alemdar61
11.09.2012, 17:31

Abdullah Avcı, tükürdüğünü yalamadı içirdiler..Emre Belezoğlu, Arda Turan, Volkan Demirel kadro dışı idi..1 beraberlik alınca Fenerbahçe lobisinin kucağına oturmak zorunda kaldı, koltuğu korumak için..

SELÇUK İNAN OLAYININ ARKASINDA EMRE BELEZOĞLU VAR..HINCAL ULUÇ'UN DEDİĞİ GİBİ ABDULLAH AVCI KADRO YAPMIYOR..EMRE- OKAN YAPIYOR TAKIMI..

Erdal DİLEK
11.09.2012, 17:36
millet rahat takılıyor
sadece biz kasıyoruz.

biz oturup futbol izliyorduk sen belki hatırlmazsın, şu forumda bir anket yapılsın, bırak haksız penaltıyı hakkımızla olan penaltı ile macta hiç bir şey yapmadan kazandığımız maclarda bile yüreğimzde bir sızı olurdu haketmedik bu macı diye düşünenler %80-90 cıkar(dı)

ama rakiplerimiz için her türlü galibiyet hakettiklerini düşünürlerdi. ya şimdi paramız var şike yaptık diyecek kadar utanmaz olanların sistemine her türlü mücadele destek olmak lazım

trabzonsporlu olmak haksızlığa karşı direnmektir.. .

Hüseyin Sahtiyan
11.09.2012, 17:38
Zamanında Şenol Hocaya yapılanlar şimdi Abdullah avcıya yapılıyor

Bu ülkede herkes teknik direktör arkadaş!

Bi rahat bırakın adamı

Şu zihniyetteki insanlar acaba Selçuk Trabzonspor futbolcusu olsa ve şu performansla milli takıma alınmasa aynısını yazacak mıydı ? (: Kabul etmeli herkes, Selçuk gibi birinin şu milli takımda oynamaması fiyaskodur, severiz sevmeyiz orası apayrı.

Ayrıca içimde hiç milli takım ruhu bırakmadılar, o yensin şuna başarılar fln demiyorum ama kim yense sevinmeyeceğim kim yenilse üzülmeyeceğim tamamen nötr olduğum maç yani. Avusturya-Almanya maçı daha fazla ilgilendiriyor beni mesela. Sırbistan-Galler maçından da hiçbir farkı yok. Tek alakadar eden yanı Tolga oynayacaksa basit goller yemesin.

Koca bi camianın Avrupa'ya gidememesine sebep olan bir adam Federasyon başkanıysa, ülkede ilk defa ırkçılıkla mimlenen bir futbolcu milli takımın kaptanıysa bizimde böyle düşünmemiz gayet normal bence.

Murathan
11.09.2012, 17:54
Milli takımı desteklemek istiyorum fakat içimde bir heyecan yok, o eski maçlarda ki gibi değilim.
Neyse umarım kazanırız ve '14'e gidebiliriz.
Tolga Zengin'e başarılar :)

Berke6198
11.09.2012, 17:57
Basarilar Türkiyem!

O şikeciler o takımda oynadıkları sürece o ırkçı şerefsiz o takımda kaptanlık yaptığı sürece benim Türkiye'm değil...

Erdal DİLEK
11.09.2012, 18:05
ya ALLAH AŞKINA semih denen adam şu milli takımda olmak için ne yaptı. adammı kacırmadı pozisyon hatası mı yapmadı ağır mı kalamdı kendi kalesine ters ayakla gol mü atmadı.

daha neyin milli takım, hadi bakın işinize. . .

Kader KORELİ
11.09.2012, 18:10
Ben de diyorum öyle de içimizden söyleyerek mi diyoruz? Futbol ayrı vatan ayrı, bizim futbolumuz pislik içinde yüzüyor, çok adaletsiz bir durum var ortada. Üstüne bir de ırkçının, şikecinin tekini de kaptan yapıyorlar. Ben bu takımı tutamam, tutmam mümkün değil, yenmesini istiyorum desen yalan söylerim, ben de çıkıp açıkça rakip takımı desteklediğimi yazıyorum, şikeci bir ülkenin milli takımına karşı futbolu temiz bir ülkenin milli takımını destekliyorum. Bunu vatan düşmanlığına çekmenin manası yok. Burda hiç kimse Türkiye'ye düşman olarak baktığından yazmıyor öyle.

Nihat Güneş
11.09.2012, 18:12
Tolga'ya başarılar ...Gerisi umrumda değil. Müslümanlık, Türklük ayağına her türlü şerefsizliği namussuzluğu bize reva gören ülkenin takımını destekleyeceğime; hak- hukuk bilen ecnebinin takımını desteklerim.

Muhammed Ayaz
11.09.2012, 18:15
Arkadaşlar saçma sapan mesajlar atmayın yok estonyaniza basarılar yok 0-0 olsun bizim olsun kaleyi Tolga'nın koruduğunu ve turk olduğunuzu unutmayın

Nihat Güneş
11.09.2012, 18:21
Arkadaşlar saçma sapan mesajlar atmayın yok estonyaniza basarılar yok 0-0 olsun bizim olsun kaleyi Tolga'nın koruduğunu ve turk olduğunuzu unutmayın

Lafını bil önce, herkes istediği mesajı atar...Saçma sapan olduğuna sen karar vermezsin bu biiir.

Ayrıca Türk olmak her şeyi halletmez bu ikiiiii.

Aslolan hakkın hukukun yanında olmaktır bu üüüüç.

Ne yani şimdi Türküz diye atıyorum , bizi yöneten tayfa haksız yere ülkenin birine savaş açtı, insanlara eziyet ediyor, hak hukuk bilmiyor. Şimdi ben Türküm diye bunlara destek mi vereceğim. Bırakın bu kafatasçılığı, üstünlük takvadadır. Hiçbir ırkın diğer bir ırka karşı üstünlüğü yoktur. Haksızlığı yapan değil ırkdaşım anam babam olsa karşısında dururum...Ne Türklüğü beyim.

Kader KORELİ
11.09.2012, 18:21
Unutmuyorum, söz konusu futbol olunca da utanıyorum Türklüğümden. Böyle bir 'futbol' düzeninin milli takımını tutmayı kendimle bağdaştıramadığımdan da tutmuyorum, adalet sağlanıncaya dek de tutmayacağım bu milli takımı. Neyse anlayan anlamıştır. Benden bu kadar.

Ogün YAZICI
11.09.2012, 18:25
Lafını bil önce, herkes istediği mesajı atar...Saçma sapan olduğuna sen karar vermezsin bu biiir.

Ayrıca Türk olmak her şeyi halletmez bu ikiiiii.

Aslolan hakkın hukukun yanında olmaktır bu üüüüç.

Ne yani şimdi Türküz diye atıyorum , bizi yöneten tayfa haksız yere ülkenin birine savaş açtı, insanlara eziyet ediyor, hak hukuk bilmiyor. Şimdi ben Türküm diye bunlara destek mi vereceğim. Bırakın bu kafatasçılığı, üstünlük takvadadır. Hiçbir ırkın diğer bir ırka karşı üstünlüğü yoktur. Haksızlığı yapan değil ırkdaşım anam babam olsa karşısında dururum...Ne Türklüğü beyim.

kardeşim burada yazdığın son iki mesajla ortamı germek üzeresin.hangi düşünceyi savunuyorsan sende kalsın ortamı germe.maç forumunda olayı ırk meselesine döndürmek üzeresin.türkiyeyi her ortamda sonuna kadar savunmak için varız hepimiz.burada eleştiri yapanların olayı o değil...

Erdal DİLEK
11.09.2012, 18:29

senin ki daha sacma sapan olmuş!!!

Kereşenli
11.09.2012, 19:03
Kimse desteklemiyorsa kapatılsın bu başlık. Buraya Türkiye aleyhinde yapılan yorumları okumak için girmiyorum, desteklemiyorsanız karşı takımı da desteklemeyin, maçı izlemeyin, başka bir şey yapın.

Ben de Trabzonspor'un yönetimine kızıp başarılar Sivasspor demiyorum, inşallah 4 yeriz de bilmem şu kişi cezalandırılır demiyorum. O forma kimin üzerinde olursa olsun Milli takımı desteklemek benim boynumun borcu, her zaman destekledim yine destekleyeceğim.

Yaşar
11.09.2012, 19:20
Milli takımın başarısızlığı, futbolu yönetenlern başarısızlığıdır.
Futbolu yönetenler kimdir?
Şikeciyi ve hırsızı koruyan Spor Bakanı ve Federasyon Başkanıdır.
Onların futboldan defolup gitmesi için Milli takımın başarısız olması gerekmektedir.

r9emre
11.09.2012, 19:28
Maç Kadıköy'de olmasa ve bileti abim 4 gün önceden almış olsa asla gitmezdim de Acıbadem'den stada metrobüsle 7 dakika mesafede olduğumu düşünecek olursam gitmemem ayıp olur. Çekirdeği aldım büyük paketinden inşallah Emre B.'ye küfür ederken çitlemeyi düşünüyorum. Maçın sonucu ruh halimi ve moralimi zerre etkilemeyecek onu biliyorum. :)

Samet Türkmen
11.09.2012, 19:30
Milli takım falan değil arkadaşlar. Sadece isim benzerliği.

Hatice Aslan
11.09.2012, 19:31
Tolga'yı yemeye kalkmasınlarda ne olursa olsun..

Uğur ÇIRAKMAN
11.09.2012, 19:32
bir gram heyacan yok içimde ... bu milli takımdan birşey olmaz....

Yunus Danışmaz
11.09.2012, 19:39
Ben yine de Milli Takımı destekliyorum. Desteklemeyenlere de saygı duyuyorum olan o kadar şeyden sonra.. 2-0 alırız... Birini İ.Burak atar..

Necmettin ALTUNTAŞ
11.09.2012, 19:45
Ben yine de Milli Takımı destekliyorum. Desteklemeyenlere de saygı duyuyorum olan o kadar şeyden sonra.. 2-0 alırız... Birini İ.Burak atar..

İnşallah ayağı kırılır d.....n.

Onur Şeref
11.09.2012, 19:49
Tolga'ya başarılar ...Gerisi umrumda değil. Müslümanlık, Türklük ayağına her türlü şerefsizliği namussuzluğu bize reva gören ülkenin takımını destekleyeceğime; hak- hukuk bilen ecnebinin takımını desteklerim.

Adamsın...

Gavurun yanındayım. Hak, hukuk bilen kul hakkı yemeyen gavurun...

alperrr
11.09.2012, 19:53
inşallah Tolga süper bir maç çıkarır ...ya niye alıyorlarki Tolga yı kaleye bizde tedirgin tedirgin maç seyrediyoruz..
ya abdullah avcı...al merti işte zaten tslileri sevmiyosun ayıp olur diye düşünüyorsan bize karşı ayıp olmaz merak etme senin ağababaların neler yaptı da hiç yüzleri kızarmadı...

bu ülkenin siyasileri ..insanları ne kadar garip değil mi bu ülkeyi sevmiyoruz diyen insanlara ;ayrımcılık yapmıyoruz sizde bizdensiniz diye ödün üstüne ödün veriyorlar...

ülkesini en çok seven insanlarada yaptıkları ile ülkeden nefret ettiririyorlar..

çürük raporu alanın takımı el üstünde !!
ölmeye hazır olanın takımı ... kimin umrunda !!

SALDIR Estonyaaa

Fatih ÇOLAK
11.09.2012, 20:00
Bu takım şampiyon olurken, lig de en az gol yiyen takımken, stoperleri takıma çağırılmıyordu, çağırılsa bile forma verilmiyordu.

Şimdi Bekir'ler, Semih'ler stoper oynuyor. Geçiniz efendim, ne o zaman adildi bu takım, ne de bu zaman? Bugün için tek önemli şey, benim için kaptanın performansı. En küçük bir hata da maçın ona yıkılacağı aşikar. Umarım kazasız belasız atlatır maçı.

Alper Beyazay
11.09.2012, 20:09
Çılgınlar gibi saldır Estonya, başarılar.

yaranozlu
11.09.2012, 20:24
Ben de estonyaliyim, kim turkiyeye karsi mucadele ederse onu tutacagim. Avciyi adam sanmistim, hiyarin tekiymis!

Bu arada tolga penaltidan bi gol yesin 1-0 bitsin.

serdar
11.09.2012, 20:26
Istanbul Takimlari - Estonya ya karsi? Istanbul takimlarini hiç birzaman tutmayacagim... Bu ara, Star Avrupa yine maci göstermiyorlar... Sinir herifler...

Kereşenli
11.09.2012, 20:28
Abdullah Avcı'nın kadrosunda hiçbir koşul altında çağrılmaması gereken iki futbolcu var. Biri Bekir diğeri Caner. Ha, bu oyunculara Mert de eklenebilir, ben çok kötü bir kaleci olduğunu düşünmüyorum ama yerine Sinan (eğer sakat değilse) olabilirdi. Kadrodaki diğer futbolcuların hepsi gerek tecrübeleriyle gerek sakatlıklardan dolayı Milli takımı hak eden futbolcular.

Trabzonspor'da da Milli takımı hak eden iki futbolcu var. Biri Tolga, diğeri Giray. Bekir yerine Giray çağrılmalıydı.

Bundan başka adaletsizlik göremiyorum ben.

Burak Sahin
11.09.2012, 20:31
insallah bu emre ile selcuk arasindaki husumet fb ve gs ye sicrar daha beter düsman olurlar....

Semih AYDIN
11.09.2012, 20:38
Sadece Tolga yı tribüne çağırmamışlar doğru mudur ?

Mert Oğuzlu61
11.09.2012, 20:41
Abdullah Avcı'nın kadrosunda hiçbir koşul altında çağrılmaması gereken iki futbolcu var. Biri Bekir diğeri Caner. Ha, bu oyunculara Mert de eklenebilir, ben çok kötü bir kaleci olduğunu düşünmüyorum ama yerine Sinan (eğer sakat değilse) olabilirdi. Kadrodaki diğer futbolcuların hepsi gerek tecrübeleriyle gerek sakatlıklardan dolayı Milli takımı hak eden futbolcular.

Trabzonspor'da da Milli takımı hak eden iki futbolcu var. Biri Tolga, diğeri Giray. Bekir yerine Giray çağrılmalıydı.

aynen, adaletsizlik felan yok bizden zaten tolga dışında çağrılacak topçuda yok... burda geçen hafta saldır hollanda, bugün saldır estonya diyenleri anlıyorum, adaletsizliğin zirve yaptığı, hırsızın şerefsizin yüceltilip hakkı yenen takımın yerin dibine sokulduğu, ''hakkımızı istiyoruz'' diyince artık salak salak gülücükler atıp ''sapını alırsınız'' tarzı konuşmaların yapıldığı, bir takım için her türlü şerefsizliğin, adiliğin göstere göstere yapıldığı ülkeyi desteklemek benimde hiç içimden gelmiyor.

ama ne olursa olsun, sonuçta bu milli takım. başarısızlığınıda isteyemiyorum, saldır estonya veya saldır hollanda felan... yakışmıyor yani.

Ufuk
11.09.2012, 20:47
Burada saldır estonya vs yazanlar gönlünden geçeni söylemediklerinden eminim benimde gönlümden geçen net.

Estonya bastır bastır kaptanımız alayını kurtarsın isteğim bu :)

Gurpas
11.09.2012, 20:49
çok çok çok afedersiniz ama şerefsizlerle dolu bir milli takımı tutmam ben

Hatice Aslan
11.09.2012, 20:50
Milano Panteri kendini göstersin bu akşam tek istediğim bu.

Atakan
11.09.2012, 20:50
Tolga'nın maçı olsun, 1-0 alalım :)

Sacit
11.09.2012, 20:51
Bu milli takım beni temsil etmiyor. Başarılar Estonya

Çok üzgünüm Tolga ! ama sen de neler olup bittiğinin farkındasın Tolga

Tayfun Aydın
11.09.2012, 20:52
O takımın kalesinde Tolga nın ne işi var milli takımlar yabancı oyuncu oynatabiliyor mu?Bizdeyken milli olamayan Selçuk ilk 11 de yok diye birbirlerine girdiler:)))))))))

Yazıklar olsun bizi bu hale getirenlere.

Mustafa Hazıroğlu
11.09.2012, 20:54

Sinan sakat

Hatice Aslan
11.09.2012, 20:55
Orada ''Kırmızı Beyaz'' bir tek sana yakışıyor Kaptanım!

Tahir61
11.09.2012, 20:56

alper ozan gibi adamlar niye çağrılmaz

bekir caner mert niye çağrılır

valenciadayken oynayamayan topal şikecilere gelince vazgeçilmez oluyor nasıl?

ırkçıklık şike her türlü pislik yapanan adam kaptan oluyor

g.töre çağrılıyor aynı takımdan gökdeniz neden çağrılmıyor
...
..
..

ccd6167
11.09.2012, 20:59
mac hangi kanalda acaba kel feritin kanalinda mi

Furkan S.
11.09.2012, 21:00
Başarılar KAPTAN !

ulaş sedat
11.09.2012, 21:02
maçı veren sopcast kanalı bilen var mı?

Erdogan
11.09.2012, 21:04
internetten izlenebilecek bir yer var mi ?

Tahir61
11.09.2012, 21:05
http://canlimackeyfitv.tr.gg/STAR-TV.htm

DeAgLeMaNyAq
11.09.2012, 21:05
Sadece Tolga yı tribüne çağırmamışlar doğru mudur ?

Çok şaşırmam ama eleştirmem de. Maç Trabzon'da olsa Volkan çağırılır mıydı?

Erdogan
11.09.2012, 21:09
Çok şaşırmam ama eleştirmem de. Maç Trabzon'da olsa Volkan çağırılır mıydı?

volkana kadar daha cok cagrilmayacak topcu var.

hicbiri cagrilmazdi zaten.

tolga haric :)

DeAgLeMaNyAq
11.09.2012, 21:10
Tolga yapma böyle şeyler malzeme veriyorsun...

Berk Eren
11.09.2012, 21:11
Şikecilerin evinde bir milli maç,
Kaptan ırkçı şikeci,
Yorumcu şikeci Rıdvan..

Güzel bir film yok mu başka kanallarda!!

Gurpas
habu Tolga negada mal arkadaş

Cafer Bulur
Tolga nin yaptigi hataya bakin,inanilir gibi degil....

Gökhan Baymak
11.09.2012, 21:12
Hahahaa Burak'ın vuruşuna bak.. Çok keyifli geçer inşallah bu akşam Umut-Burak sayesinde... :)

ibrahim
11.09.2012, 21:12
Oynadigin stad, arkandaki taraftar cenabet olunca olur böyle hatalar. Normal yani...

Hatice Aslan
11.09.2012, 21:13
Tolga yapma böyle şeyler malzeme veriyorsun...

Tolga 1 hata yaptı defans onun üstüne 2 kere hata yaptı. Yaptığı hatayı bir kenara bırak kale önünde o kadar riskli paslaşmalar nedir yahu?

Vkgz
11.09.2012, 21:13
yuh o penaltı nasıl verilmez. estonyalıyı resmen indirdik.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2012, 21:14
Tolga'nın ayak hakimiyeti bildim bileli kötü zaten bu yeni bir şey değil ama bu durum ona hakaret etmemizi gerektirmiyor. Euro 2008'de yarı final maçında oynatacak oyuncumuz kalmayınca Tolga'yı oynatabilir miyiz diye soru sorulmuştu FT ise onun ayakları kötü demişti...

Gurpas
11.09.2012, 21:15
bu milli takım andorayı bile yenemez

Hatice Aslan
11.09.2012, 21:16
Tolga'nın ayak hakimiyeti bildim bileli kötü zaten bu yeni bir şey değil ama bu durum ona hakaret etmemizi gerektirmiyor. Euro 2008'de yarı final maçında oynatacak oyuncumuz kalmayınca Tolga'yı oynatabilir miyiz diye soru sorulmuştu FT ise onun ayakları kötü demişti...

Abi bunu sürekli yazmanın anlamı ne? Zaten burada ki Tolga düşmanları Tolga'ya düşman olan fenerlilerden daha fazla iken...
Hollanda maçında da ayak hakimiyeti vardı bir hatası yoktu orda.

tarsus
bu kazma buraktan iyiki kurtulmuşuz,cincona bu konuda kazık attıgımıza ciddi ciddi inanmaya basladım

Yunus Danışmaz
Araya üstten alttan atılan her top tehlikeli, adamlar bizi çözmüş

tamuğ yamtar
11.09.2012, 21:18
Mac mahalle maçına döndü.

Hatice Aslan
Birde diyodular Estonya'ya beş atarız. Nasıl atılacak bu milli takım acaba kimi yenebilir?
Her atılan top defansımızın arkasını gidiyor. Olası kötü sonuç Tolga'nın üzerine yıkılır günah keçisi hazır ne de olsa birkere yanlış pas verdi ya..

DeAgLeMaNyAq
Abi bunu sürekli yazmanın anlamı ne? Zaten burada ki Tolga düşmanları Tolga'ya düşman olan fenerlilerden daha fazla iken...
Hollanda maçında da ayak hakimiyeti vardı bir hatası yoktu orda.

Artniyeti olanlar için yazıyorum. Tolga bu maçta 1 hata yaptı defans 5. Ama kimse defansa sallamıyor...

Gurpas
11.09.2012, 21:19
Burak zaten kazmaydı bizde iken girdiği 2345 gol pozisyonundan 33 ünü gol yaptı sadece

Hatice Aslan
11.09.2012, 21:20
Artniyeti olanlar için yazıyorum. Tolga bu maçta 1 hata yaptı defans 5. Ama kimse defansa sallamıyor...

Defansa sallamayan kördür artniyetlidir. Kimse kusursuz değil Tolga'da değil! Dünya'nın en iyi futbolcuları bile kusursuz değildir :)

Bu arada Burak yine sahnede :))

DeAgLeMaNyAq
Burak yine yaptı numarasını... :)

Gurpas
hakem satılmış

Bülent AKBULUT61
tamam artık yeneriz adamlar 10 kişi kaldı

Vkgz
11.09.2012, 21:21
bu hakemi bağlamışlar bariz.

Yunus Danışmaz
11.09.2012, 21:21
İ.Burak aldırdı kırmızıyı..

Erdogan
11.09.2012, 21:22
izlemeyebilmek icin takilmayan sayfa link var mi arkadaslar

Bülent AKBULUT61
bence ucuz kırmızı kart Burak yine yaptı yapacağını

DeAgLeMaNyAq
TFF'nin verdiği rüşvete hakem giderleri de dahilmiş...

Hatice Aslan
Burak düşme dalında oskarlık oyuncu..

Ama müthiş vurdu :)

Emre EFENDİOGLU
Eston'un gücünü orta doğuya göstermenin vakti geldi. Haydi Estonya, dualarımız seninle...

Vkgz
11.09.2012, 21:23
hakem satılmış çünkü adamların bariz penaltısını vermedi bizimki sarı bile olabilird.

Cafer Bulur
Kirmizi kart yanlisti,pozisyonun faul oldugu bile süpheliydi.

Emek hirsizi burak yine sahnedeydi...

serdar
Buragi gördümmü resmen Estonyali oluyorum ya....

serdar
11.09.2012, 21:24
Umut ve Burak bizde olsalardi nah beraber Forvette olurlardi...

tarsus
11.09.2012, 21:24
adamların penaltısını vermeyen hakem burak serefsizinin sazan atlayısına kırmızıyı verdi.serefsizlik türibininde oturan federasyon baskanı tupcüde ne iyi takımımız var diye os.... maçı izliyor

DeAgLeMaNyAq
11.09.2012, 21:25
GS'lilerin yorumlarına baktım hemen Burak'a laf edildi diye korumaya geçmişler. Yahu biraz insaflı olun. Biz bile 2 senedir kendini attığı her pozisyonda eleştirip duruyorduk...

Vkgz
11.09.2012, 21:26
bence bu pozisyonda kendini atmadı. ama sarı yeterdi ama hake ayarlı oldugu için kırmızı verdi bence

Gurpas
11.09.2012, 21:26
Ulan Umut Türkiyey dönmicem dedin gittin Gayseye

Hatice Aslan
11.09.2012, 21:27
GS'lilerin yorumlarına baktım hemen Burak'a laf edildi diye korumaya geçmişler. Yahu biraz insaflı olun. Biz bile 2 senedir kendini attığı her pozisyonda eleştirip duruyorduk...

Burak onlara gol atarken etmedikleri küfür kalmıyordu.. Şimdi Burak'ı Umut'u adam,kral ilan ediyorlar. Yazık çok yazık.

Gurpas
11.09.2012, 21:28
Milli takım bu grupta 4. olur

Yunus Danışmaz
11.09.2012, 21:28
Pozisyon kesin faul, ama sarı kırmızı tartışılır. Ve Estonya'nın ki de penaltıydı bence. Ömer Toprak'ın arkadan müdahalesi var gibi..

Mustafa Demir
11.09.2012, 21:29
umutu izledikce iyiki bizde degil diye dua ediyorum bizim bir sampiyonlugumuzu yedi beceriksizligi yuzunden ondan topcu falan olmaz

Cafer Bulur
11.09.2012, 21:30
Forvette burak ve umut un olmasi bence iyi olmalarindan degil Türkiye de daha iyileri olmamasindan kaynaklaniyor.

Umut da burak da bildigin kazma adamlar,yetenekleri sinirli olduklari her hareketlerinden belli...

Hatice Aslan
11.09.2012, 21:31
5 kişi rakip kale önünde takılıyor bal yapamayan arı bunlar.

Bülent AKBULUT61
11.09.2012, 21:31
Pozisyon kesin faul, ama sarı kırmızı tartışılır. Ve Estonya'nın ki de penaltıydı bence. Ömer Toprak'ın arkadan müdahalesi var gibi..

Yunus pozisyon faul ise kırmızı kart vermezi lazım pozisyon bana bek inandırıcı gelmedi neyse bunlar 10 kişi kaldı ama gol zor atacağız gibi

Gurpas
11.09.2012, 21:32
Burak top istedi top ayağına gelince ne yapacağını şaşırdı

Ertan1982
11.09.2012, 21:32
Gol bulamasak yeriz ve puan kaybederiz.Adamlar zaten kontra oyniyacakti.Kart fazla etkilemez planlarini.

Cafer Bulur
11.09.2012, 21:33
Klasik bir umut kafa vurusu daha...

Cafer Bulur
11.09.2012, 21:34
Milli takimin sorunlari da aynen Trabzonspor gibi.

Rakip kapaninca hicbir üretkenlik gösteremiyoruz,rakibin 10 kisi kalmasi bile avantaj olmuyor.

DeAgLeMaNyAq
11.09.2012, 21:35
Defansa bir şef şart. İki tecrübesiz fena aksıyorlar...

Yunus Danışmaz
Yunus pozisyon faul ise kırmızı kart vermezi lazım pozisyon bana bek inandırıcı gelmedi neyse bunlar 10 kişi kaldı ama gol zor atacağız gibi

Abim doğru diyosun, ama hakem belki arkadaki yetişir hesabını yapabilirdi pozisyon için. Ayaklarına bakarsak bir daha gösterirse takıyor arkadan ayaklara. Adamlar 10 kişi daha fazla kapanacaklar tabi..

Mustafa Demir
bi kirmizi yemeden bi gol atsaydik bari butun futbolcularsaatli bomba gibi bizde

Hatice Aslan
Sayısız orta açılıyor birtanesi yükselip kaleye nişanla(ya)mıyor

Ertan1982
11.09.2012, 21:36
Milli takimin sorunlari da aynen Trabzonspor gibi.

Rakip kapaninca hicbir üretkenlik gösteremiyoruz,rakibin 10 kisi kalmasi bile avantaj olmuyor.

Nasi avantaj olacak ki.Adamlarin takti belli idi.Ayni Macarlar gibi.Ama bizde bir Playmaker eksik.Ya kanatlardan acacan ya göbegi akilli paslar ile delecen.Selcuk 2.yari girer.