PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF Sabır Taşırmaya Devam Ediyor

Berke6198
07.09.2012, 02:17
İlk iki hafta Trabzonspor ile 1461 Trabzon'un maçlarını çakıştıran TFF, bu hafta iki saat arayla yine aynı güne koydu. Trabzonspor'un Avni Aker'de oynayacağı Sivasspor maçına gidecek olan bayan ve çocuk taraftarlar, PTT 1. Lig'de Trabzon'u gururla temsil eden 1461 Trabzon'un maçını seyir edemeyecek olmanın hayal kırıklığını yaşıyor...

SADECE BAYANLAR DEĞİL!

Bayan ve çocuk taraftarları stada getirecek bir çok Trabzon seyircisi, 1461 Trabzon'un maçını izleme keyfini yaşayacamayacak. Trabzonspor taraftarının ilk iki hafta fikstürüne tepkisi çok büyük olmasına rağman TFF bunu görmemezlikten geldi.

GÖKSU'NUN İSYANI

1461 Trabzon'un genç ve başarılı futbolcusu Göksu Alhas resmi twitter hesabından " Trabzonsporumuzun ve bizim macımızı aynı güne koyan federasyonun amacı ne acaba.. " şeklinde yazdı.

Ayıptır yahu ayıp... 2 oldu bu. Amaçları çok basit, bizi olduğu kadar futboldan uzaklaştırmaya çalışıyorlar... Futbol'la yatıp Futbol'la kalkan bir şehre yapmaya çalıştıklarına bakın.

Burçak
07.09.2012, 09:28
bu konuda bende diyorum neden aynı gün neden saatler yakın vs..

Ama bu işleri organize etmek çokta kolay olmasa gerek.
mesela Antep ve Antep belediyenin maçları da iç sahadaydı aynı hafta..
zaman zaman bu tip durumlar oluşsada ileriki maçlara baktım mesela Antepin ve Kayserinin takımları farklı günlerde maçları..

Bir iki hafta daha sabredip bekleyelim.
Düzen aynen devam ederse bize karşı bir kasıt var demektir..
ozaman gerekli tepkileri ilgili yerlere veririz.

ozturk
07.09.2012, 09:47
Bu konuyu takibe almamız gerek.

2-3 hafta daha aynen devam ederse kasıt var demektir.

Erdinç Dilek
07.09.2012, 10:29
1461 Trabzonspor un maçı tv den verilirse Trt de, şifresiz yayın olduğu için avni aker in skorboardından yayın verilebilir diye düşünüyorum...

mit_o
07.09.2012, 10:35
toplu mail kampanyası başlatalım bu konu ile ilgili bence bir sürü maille saldıralım mail yağmuruna tutalım t f f yi !

İdris Toksoy
07.09.2012, 10:37
Allah belalarını versin.

000061
07.09.2012, 11:22
1461 Trabzonspor un maçı tv den verilirse Trt de, şifresiz yayın olduğu için avni aker in skorboardından yayın verilebilir diye düşünüyorum...

Allah'ım bu nasıl bir fikirdir ya? Şok oldum.
Ne kadar orjinal insanlar var memleketimde :D

.....
07.09.2012, 11:32
Bu sezon bu tip şeylerle çok karşılaşacağız galiba.

HOPA'LI TS'Lİ
07.09.2012, 11:34
Şampiyonluğumuzu çaldınız şikebahçeyle el ele
Bari 1461'imizi ve Trabzonspor'umuzu izleme keyfimizi çalmayın

Berke6198
07.09.2012, 11:45
Gerçekten öyle bencede,bir iki hafta daha bu konuyu göz önünde tutacağım hiç olmazsa kendi adıma.. Bakalım ne gösterecek zaman...

SDanışmaz
07.09.2012, 12:07
TFF çalışıyor!

Külünkoğlu
07.09.2012, 12:45
TFF Arayın, 0 212 362 22 22
ÖZCAN ŞEPİK'i isteyin.

Hamza Milet
10.12.2012, 12:52
Baska federasyon basligi olmadigi için buraya yazmak istedim,

[1] fatih terime geçen sezon süper final (fb son maç) maçindan önce 2 maç ceza verilmisti
sonra bunu ertesi sezona ertelemisti tff yani bu sezona, bu ne oldu? uçup gittimi? beyler önemli bir konu bence, su an bu karar çiksa gs hem fb hemde Trabzon maçlarinda acayip zorlanacak, piskolojik olarak bidefa çökecekler tabii böyle bi karar çikarsa, bu unutulup gitti ve milletin gözünden kaçti, ne yapilmali? telegolu arayip gündeme getirsek dicem ama ordaki gargamelde gsli? birsey yapsak çok iyi olur bence, çünkü bu çingelelerin önündeki maçlar pespese sirasiyla 1461 Trabzon, fb ve Trabzonspor .. geregini yapalim arkadaslarr ..

[2] Tarih: 14-10-2012 Urfa - 1461 Trabzon maçi oynandi. Ve 4 gün sonra tam 2 ay olacak bu maç oynanali, halaa ve hala bu maçin sonu tescillenmedi? sizce neyi bekliyorlar? ben anlamis degilim! 2 Ay yaa az degil bir kurul 2 ayda karar veremezmi? böyle saçmalik olurmu? korktuklari seyi, tepeye yani 1. siraya Trabzon adini yazdirtmakmi acaba? nedir baska birsey düsünemiyorum! yazik ya bi karar verin çokmu zor, ya da mahsus yapiyorlar KALLES tff!!

[3] Dikkat ettim bu sezon inceden inceden dograniyoruz buna 1461 dahil, verilmeyen penaltilar çalinmayan fauller basit gibi gözüksede dün kayserili futbolculardan en az 2 tanesi kirmizi kart görmesi gerekiyordu, Adrianin topuguna vuran, Yumlunun bilegine kasitli basan ve bunlari görmezden gelen hakem, antalya maçinda olanlar, halis özkahya, bursa maçinda verilmeyen bal gibi gol giden 1 puan, kasitli o maça atanan ilker meral, yine dün verilmeyen penalti, verilmeyen kirmizi kartlar .. 2 gün önce izledik hepberaber 1461li oyuncuya hemen hiç teretdüt bile etmeden gösterdi kirmiziyi, bize gelince adamlar taban giriyor, basiyor eziyor kiriyor hiçbirsey yok, yasine 2. yarida yapilan 18in içinde faul vermeyi birak, o tarafa dönüp bakmadi bile hakem, bu yardimci hakemler zaten tam bir facia, yani bu böyle nereye kadar? bizimkiler hep susuyor, kimseden ses çit yok. bu böyle her hafta devam edecek, takimimiz en son nezaman penalti kullandi? varmi bilen hatirlayan? Seytan bazen diyor demiröreni gördügün ilk yerde giris, agzini burnunu dagit ama malesef bu mümkün degil .. Bu is çigrindan çikmaya basladi .. kaç puan kaybettik bu sene hakemlerin yüzünden hesaplayin, suan liderdik, ama bunlari kimse konusmuyor, firat aydinusu konusuyor evine gidiyor, ayni aydinus kaç kere yakti bizi? ozaman ses çit yok!
Casa gittik, Aihme gittik diye federasyon Trabzona düsman oldu, fener sike yapinca ona destek oldular, geçen ne diyodu demirören? Sadri baskanla konusuyorum, artik sakin olmanizi istiyorum, Türk futboluna zarar veriyorsunuz? hersey ortadayken hala böyle konusabiliyorya, bu adam fanatik besiktasli degilmiydi? resmen azizin yalamasi olmus. lan demirören senin ben varya o yahudi kafana s*çardimya dua et öyle bi sansim yok.

Hamza Milet
10.12.2012, 13:36
Sabancı çıldırttı

Ceza sahasında 21'de Salih, Halil'in dengesini bozdu. 64'te Abdullah, Adrian'ı biçti. 72'de Khizanishvili, Yasin'i tabanla indirdi. Sabancı hepsini seyretti

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2012/12/10/632x314/36094282094.jpg?7619818424020121210020659

Trabzonspor, Kayserispor karşısında iki puanı direkler kadar hakemlere de kurban verdi. Hüseyin Sabancı, Fırtına'nın 3 penaltılık pozisyonunun hiçbirini çalmayarak skora etki etti. Maçın 21. dakikasında Adrian'ın uzun pasıyla ceza sahasına giren Halil, şut çekecekken Salih'in darbesiyle dengesini kaybedip, topu ıskaladı. Sabancı 'devam' ettirdi. 64'te ise Abdullah ceza sahasında Adrian'ı arkadan bileklerine vurup, indirdi.

BİR TÜRLÜ ELİ DÜDÜĞÜNE GİTMEDİ

Hüseyin Sabancı, mutlak penaltılık bu pozisyonu da seyretti. 72. dakikada bu kez Yasin sağ kanattan ceza sahasına girdi. Gidecekken Khizanishvili'nin tabanıyla yerde kaldı. Sabancı bunu da oynattı. Trabzonspor, 27. dakikada ceza sahasında Kayserispor savunmasının eline çarpan topta da penaltı bekledi ancak nafile...

MARKUS MERK: NET BİR PENALTI

Hakem hocası ve Lig TV yorumcusu Markus Merk, hakem Sabancı'nın büyük hatalar yaptığını söyledi. Merk, "Khizanishvili ceza alanında Trabzonlu Yasin'e taban girdi. Bu, kurallara göre net bir penaltı. Bunun verilmesi gerekiyordu. Sabancı formsuzdu. Birçok hatalı karar verdiğini gördük" diye konuştu.

5 MAÇTA HİÇ PENALTI VERMEDİ

Süper Lig'de bu sezon 5 maç yöneten Hüseyin Sabancı, hiç penaltı vermedi. Genç hakem, 1 kez kırmızı kart gösterdi. Sarı kartını ise 30 kez (Maç başına 6 sarı kart) kullandı. Bunların 18'ini deplasman, 12'sini ev sahibi takımlara gösterdi.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2012/12/10/sabanci-cildirtti