PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Kupası Elemeleri 1. Maçı Hollanda - Türkiye | 2-0

Sayfa : [1] 2 3

Joomla!
06.09.2012, 12:38
inşallah farklı bir yenilgi alırız.

ozturk
06.09.2012, 12:39
Hollanda kazanır büyük ihtimal..

Gurpas
06.09.2012, 12:41
Kimse beni yanlış anlamasın ama şöyle 5-0 lık, 6-0 lık bir yenilgiyle müthiş bir stres atacağım.

TORUN
06.09.2012, 12:43
Artık milli takım ilgimi çekmiyor. TFF'deki 28 şubat zihniyeti düzelene kadarda çekmiyecek.

oflu engin
06.09.2012, 12:55
şikcelerin,şikeyi örtbas edenlerin,hak yiyenlerin,alınteri çalanların olduğu ve yönetildiği bir takım benim milli takımım olamaz ve olmayacakta.ne zaman hak hukuk adalet bilen insanlar başa gelir temiz furbol kazanır o zamana kadar umurumdada değil.

Joomla!
06.09.2012, 12:57
Başlığı istanbul milli takımi olarak acmak daha iyi olacaktı ama neyse...

zafer6161
06.09.2012, 13:36
kalbimiz hollanda ile..
başarılar portakallar

Gökçebey
06.09.2012, 13:51
Hollanda'ya başarılar.

Canberk
06.09.2012, 13:52
İnşallah kaleye Tolga'yı almaz da öyle mağlup oluruz. Hollanda farklı alacaktır başarılar

İdris Toksoy
06.09.2012, 13:55
İnşallah kaleye Tolga'yı almaz da öyle mağlup oluruz. Hollanda farklı alacaktır başarılar

inşallah :) zaten tolga geçerse fark olmaz :D

FC-ST-PAULI-61
06.09.2012, 13:57
Hic ilgilendirmiyor beni bu Mac.Hollanda kazanir zaten.

İdris Toksoy
06.09.2012, 14:05
maç tarihi saati vs. falan da yazılmamış başlığa. kimsenin umrunda olmadığının bir başka ispatı.

Alihan Ertürk
06.09.2012, 14:14
Muhtemelen kalede Tolga olacaktır.. Bu yüzden güzel bir skor istiyorum. Ama diğer yandan da alınacak iyi bir skor sonrası kaleci Tolga değil İstanbul takımlarının oyuncuları göklere çıkarılacağını bildiğim için yenilgi de hiç ama hiç istenmeyecek bir sonuç değil.

Kısacası ilgilenmememiz gereken bir maç.

Ne olursa olsun bu takım benim takımım değil.. Şuan benim milli takımım da Trabzonspor, bu İstanbul karması ile işim olmaz.

Faik Yılmaz
06.09.2012, 14:18
Fenerbahçenin bir top toplayıcını milli takıma futbolcu olarak almamışlar....

hal böyle iken kimse bende adı millikalmış takımı desteklememi beklemesin......

SAFA
06.09.2012, 14:48
Tolga oynamazsa zaten direk Hollanda'yı destekleyeceğim . Tolga oynarsa da inşallah Milano'da yaptığının bir benzerini tekrarlar da şu şerefsizler biraz utanırlar .

ilhan
06.09.2012, 14:49
Kalede inşallah Tolga olmaz. Hollanda bizi ters düz edeceği için. Kaleci kim olursa olsun, işi hiç kolay olmayacak. Milli takıma başarılar diliyorum.

oflu engin
06.09.2012, 14:53
Muhtemelen kalede Tolga olacaktır.. Bu yüzden güzel bir skor istiyorum. Ama diğer yandan da alınacak iyi bir skor sonrası kaleci Tolga değil İstanbul takımlarının oyuncuları göklere çıkarılacağını bildiğim için yenilgi de hiç ama hiç istenmeyecek bir sonuç değil.

Kısacası ilgilenmememiz gereken bir maç.

Ne olursa olsun bu takım benim takımım değil.. Şuan benim milli takımım da Trabzonspor, bu İstanbul karması ile işim olmaz.

alihan vallahi ben istanbul karması olmasındanda geçtim.benim kabullenemediğim şikecilerin ve şikeyi örtbas eden tüpcü gibi hak yiyenlerin başında olması bu yüzden kesinlikle desteklemem ve milli takım olarak kabul edemem.umarım yenilirler rezil olurlar.umarım tolga kalede olmaz üzülürüm.

cewat
06.09.2012, 14:55
eger toLga oynar we yeniLirsek, ne kadar iyi oynarsa oynasin sorumLu oLarak toLga'yi iLan edecekLeri inancindayim bende.. ama yok su haLdede toLgayi oynatmazLarsa eger, o zaman toLgadan o miLLi takima artik gitmeyecegi acikLamasini bekLiyorum.. bunun adi isyan oLmasin ama, sadece bir mesaj oLsun..

Emre EFENDİOGLU
06.09.2012, 14:57
Beline guvvet Hollanda ;)

Nihat Güneş
06.09.2012, 15:00
Kalede mert olsun, milli takım Tolga'ya layık değil.

Mustafa Demir
06.09.2012, 15:06
biletimi LDIM ORDA OLacagim ama turkiyeyi desteklemek icin degil sovmek icin

Uğur GEMİCİOĞLU
06.09.2012, 15:07
Kalede Tolga olacak ve her türlü Hollanda, Türk milli takımını yeneceği için yine Tolga yerden yere vurulacak.

@Tolga milli takıma gitmesin.

Adem Erdoğan
06.09.2012, 15:08
Portakalı soydum zilli takımın ...

Joomla!
06.09.2012, 15:12
maç tarihi saati vs. falan da yazılmamış başlığa. kimsenin umrunda olmadığının bir başka ispatı.

Bugün mu yarın mi emin olamadım, saati de bilmiyordum yazmadım. O kadar umurumda değil yani .

Adem Erdoğan
06.09.2012, 15:14

hollanda ile aynı grupta olduklarını bu başlık sayesinde öğrendim, diğer takımlar hangileri hiçbir fikrim yok. o derece ilgiliyim yani. :)

Faruk Türk
06.09.2012, 15:16
Insallah kaleye tolga geçer, gol yemez ! :) ve maçi, tolganin degajdan atacagI golüyle 1-0 aliriz :D

Joomla!
06.09.2012, 15:19
hollanda ile aynı grupta olduklarını bu başlık sayesinde öğrendim, diğer takımlar hangileri hiçbir fikrim yok. o derece ilgiliyim yani. :)

Dur bi daha bakayım, emin olamadım şimdi doğru mu yazdım diye. Tv de bi hollanda ismi geçti kontrol etmeden attım hemen başlığı.

ozturk
06.09.2012, 15:22
Son haftaların başarılı kalecisi mert olur kalede..

Tahir61
06.09.2012, 15:32
bu takımın millilikten uzak olduğunu düşündüğümüz için desteklemesek de ağzını açmış Trabzonuma Trabzonluya saldırmak için bekleyen şerefsizlere fırsat vermeyelim Türklüğün en kuvvetli olduğu vilayetimize saldırmalarına izin vermeyelim dostlar.

Tahir61
06.09.2012, 15:36
Insallah kaleye tolga geçer, gol yemez ! :) ve maçi, tolganin degajdan atacagI golüyle 1-0 aliriz :D

:D:D:D:D:D:eek::eek:

Ugur Kurucelik
06.09.2012, 15:41
Hollanda'ya İstanbul karması karşısında başarılar dilerim!

Tolga inşaallah oynamaz, onun o pisliğin içinde olmaması lazım.

Hollanda Şu şikecilere 4,5 tane çaksa ne güzel olur.

arifberkay
06.09.2012, 16:00
Kalede Tolga olmasın 5-0 olsun Hollanda nın olsun

Adnan Özkan
06.09.2012, 16:03
abdullah avcıyı severim ama milli takımı sildim..umarım 5 tane yerler..umurumda değil bu fenerasyonun kokuşmuş zihniyetin takımının ne yaptığı..ben tolga olsam o milli takımada gitmem..ığğ iğrenç demirören ..başarı elde ederse kalkar bir yerleri..şerefsiz köpek YD

.....
06.09.2012, 16:05
Gazetelere baktım , kalede kesin Tolga oynayacak yazıyor.

FerhaTS
06.09.2012, 16:08
olur da kazanırlarsa çıkıp maçtan sonra bu galibiyeti şehit ailelerine armağan ediyoruz falan diye zırvalamasınlar
en tahammül edemediğim konu..
gerisi önemli değil kim yeniş yenilmiş umrumda olmaz bu saatten sonra, IA dibe vururuz da bir daha avrupa kupası dunya kupası vs.. goremeyiz.

F.Levent Yavuz
06.09.2012, 16:08
abdullah avcıyı severim ama milli takımı sildim..umarım 5 tane yerler..umurumda değil bu fenerasyonun kokuşmuş zihniyetin takımının ne yaptığı..ben tolga olsam o milli takımada gitmem..ığğ iğrenç demirören ..başarı elde ederse kalkar bir yerleri..şerefsiz köpek YD

Aynı fikirdeyim. Başında TFF'nin ve Demirören'in olduğu bir milli takımı desteklemiyorum. Hiçbirini izlemek ya da takip etmek gelmiyor içimden.

oflubektas
06.09.2012, 16:15
Dünya görüşü olarak milliyetçi olduğum asla söylenemez ama ben Milli Takım'ı tutuyorum. Neticede bu takımın adı "Demirörenspor" değil, Türkiye. Kadroya kim alınırsa alınsın ben bu takımı desteklerim.

Anormallik bende mi?

Hüseyin Başoğlu
06.09.2012, 16:21
biliyorum bunu demem tolgaya ihanet ama napıyım yarınki macta tolganın kalede olmasını istemiyorum mert olsun kalede rahat rahat hollandayı tutuyım bende persieee die bağırıyım istiyorum arkadaş...

ama buyuk ihtimal kalede tolga olucak ozaman milano panteri ortaya çıkar inş. mac 0-0 berabere biter ve tek konusulan şey tolganın kurtuluşları olur bizde efsane oldu milli takımdada efsane olmayı fazlasıyla haketti..

TORUN
06.09.2012, 16:21
Gazetelere baktım , kalede kesin Tolga oynayacak yazıyor.

Futbol duayeni Avcı İdmanda seyredip beğendiği Mertten vaz geçmez.

Hatice Aslan
06.09.2012, 16:22
Kalede Tolga olursa yenilgi olmaması isterim. Sebebi belli; Çünkü olası bir yenilginin tüm suçunu Tolga Zengin'in üzerine yıkacaklar.
Umarım kalede Mert yada Cenk olur!

Hüseyin Başoğlu
06.09.2012, 16:24
off off egemenle semih sakatmış allahım sen tolgamı bekirin azabından koru yerebbim...

Kereşenli
06.09.2012, 16:25
İnşallah yeneriz. Ne olursa olursa Milli takım.

Hatice Aslan
06.09.2012, 16:27
off off egemenle semih sakatmış allahım sen tolgamı bekirin azabından koru yerebbim...

Bekir mi? :(:(:(

Haydi Milano Panteri göster kendini!
Dualarımız Tolga ile olacak..

Hüseyin Başoğlu
06.09.2012, 16:29
Bekir mi? :(:(:(

Haydi Milano Panteri göster kendini!
Dualarımız Tolga ile olacak..

egemen semih olmayınca kim kalıyorki stoper bekirle ömer toprak ...

Hatice Aslan
06.09.2012, 16:30
egemen semih olmayınca kim kalıyorki stoper bekirle ömer toprak ...

Biliyorum renkdaşım. Sadece o ismi görünce ufaktan bir şok geçiriyorum :(

M.S.SOFU
06.09.2012, 16:52
kalede tolga varsa:saldır milli takım
kalede tolga yok ise:haydi portakallar

öyle forma dağıtımına böyle taraftar
kimse kusura bakmasın.

.....
06.09.2012, 16:58
Tolga mız kaleyi gole kapatır. :)

Atakan
06.09.2012, 17:08
Tolga oynamasın yenilgiyi onun üzerine atacaklar gibi saçma bir yazı da daha önce okumamıştım.

Hata yapan bir oyuncu eleştirilir. Hata yapmayan bir adama da suç kimse atamaz.

Türkiye Milli Takımı bu.

Bera B.
06.09.2012, 17:13
İnşallah fark yeriz.

Hatice Aslan
06.09.2012, 17:26
Tolga oynamasın yenilgiyi onun üzerine atacaklar gibi saçma bir yazı da daha önce okumamıştım.

Hata yapan bir oyuncu eleştirilir. Hata yapmayan bir adama da suç kimse atamaz.

Türkiye Milli Takımı bu.

Emin misiniz?
Bakar görürüz.
Mert'e yapamadıklarını Tolga'ya yaparlar. Çünkü Tolga Trabzonspor'un futbolcusu. İstanbul bizi çok sever ya zaten. :)

zarge
06.09.2012, 17:29
hiç heyecanım..
milli takıma sevgim kalmadı...
portakallar gol attıkça huzur bulacağım ve diğer rakiplerin..
şikeyi savunan, hırsızları omuzlara alan, kupalar, madalyalar veren bir zihniyet değişmediği sürece bu benim içinde zerre kadar değişmeyecek !!

Bera B.
06.09.2012, 17:34
Hatta isterim ki kalede Tolga oynasın bilerek isteyerek hatalı goller yiyip takımı sabote etsin.

Tıpkı volkan denen dağ ayısının şike olaylarından sonra çıkıp da hırvatistan maçında yaptığı gibi. O maç şikeye verilecek cezanın engellenmesinde bir kilometre taşıydı bana kalırsa. Milli takım "isteyerek" turnuvalardan elendi ve olası avrupa yasağına gelecek tepkilerin azaltılması planlandı. Ha sonra ne oldu gerek de duyulmadı buna.

Bu takım benim milli takımım değil kimse kusura bakmasın. Eğer istifalarını sağlaaycaksa 10 - 0 yenilelim zerre üzülürsem namerdim.

bordo08
06.09.2012, 17:35
Üstün performasıyla kalede oynamayı mert hak ediyor ihtiyaca göre tolga savunmada oynatılabilir..

Allah bana engin gibi oyuncuyla çalışmayı nasip etmesin diyip bu sözünün arkasında duran prensip sahibi insan abdullah avcı başarılı olmaması için hiç bir sebep yok

DeAgLeMaNyAq
06.09.2012, 17:45
Hazırlık maçlarının neredeyse hepsinde Mert'e şans verip bu maçta tecrübeli ayağına Tolga'ya şans verilirse çok kızarım. Fark yiyecek de o mağlubiyete kılıf olarak Tolga'yı kullanmasınlar...

Tahir61
06.09.2012, 17:48
dün facede yazıyordu:

barça selçuk itini porto mert günoku izleyecekmiş (güya yersen)

kaleye kimin geçeceği belli!!!

Hatice Aslan
06.09.2012, 17:51
Üstün performansıyla Mert mi?

Allahım sana geliyorum.

Edit: oh be ironiymiş :D

Ugur Kurucelik
06.09.2012, 17:57
Hatta isterim ki kalede Tolga oynasın bilerek isteyerek hatalı goller yiyip takımı sabote etsin.

Tıpkı volkan denen dağ ayısının şike olaylarından sonra çıkıp da hırvatistan maçında yaptığı gibi. O maç şikeye verilecek cezanın engellenmesinde bir kilometre taşıydı bana kalırsa. Milli takım "isteyerek" turnuvalardan elendi ve olası avrupa yasağına gelecek tepkilerin azaltılması planlandı. Ha sonra ne oldu gerek de duyulmadı buna.

Bu takım benim milli takımım değil kimse kusura bakmasın. Eğer istifalarını sağlaaycaksa 10 - 0 yenilelim zerre üzülürsem namerdim.

O maçta volkan ile gökhan şike yapmadıysa bende birşey bilmiyorum. Maçtan önce burda konuşulmuştu zaten.

Samet Türkmen
06.09.2012, 18:05
4-0'da aşağı biterse yazıklar olsun Hollanda'ya. Abdullah Avcı'nın dehşet bir rezillik yaşaması dileğiyle. Umarım koca kafa tüpçü de maçı izler.Morarır da morarır

Bdeniz_61
06.09.2012, 18:07
Kalede muhtemelen Tolga oynayacak.Keşke Mert oynasa da handikaplı Hollanda galibiyetini izleseydik.

Neyse adamlar EURO 2012'in acısını çıkartmak isteyeceklerdir...

alperrr
06.09.2012, 18:10
inşallah kaleye mert i alırlarda bende rahat rahat rakibi tutarım..Tolga geçerse kaleye gol yemesini istemeyebilirim veya çok iyi oynarda ikiye bir falan yakalanıp yersede olur..

siyasi olarak görüşümüde söylemeyim ama bir örnek veriyim Alper benim ismim değil sempati den dolayı aldığım bir nick..

ama Trabzonsporlulara karşı yapılan 2. sınıf vatandaş muamelesi benimde yüreğimi yakıyor..
benim Trabzonspor olarak hakkımı yediler kardeşim yıllarca ve bugünde savcı emniyet , hakim kararına rağmen hakkımızı yiyorlar..çocukken birşeyderdik hak yiyen birşey yesin diye o kadar kızgın ve kinliyim bu ülkede hiçbir değerim yokmuş gibi hissediyorum..
ve hakkımızı vermedikleri sürece hiçbir dalda Türk sporcularının aldığı başarıda heyecan duymuyorum..

Kasım Hilal
06.09.2012, 18:33
Kalede muhtemelen Tolga oynayacak.Keşke Mert oynasa da handikaplı Hollanda galibiyetini izleseydik.

Zannetmiyorum.
Gerçi Hollanda'nın bizi yenmesi yüksek muhtemel.
Bilin ki Tolga oynarsa sırf maçtan sonra Tolga'ya saldırabilecekleri bir fırsat elde edecekleri için oynayacaktır. Mert'in ya da Volkan'ın yediği salak salak gollerden sonra ona destek olan, "Cech bile bizim maçta o topu elinden kaçırmasaydı..." diyen yalakalar, Tolga bir gol yerse hemen saldıracaklar aç köpekleri imrendirirsesine. Başka bir amaçları yok.

Oğuzhan
06.09.2012, 18:34
Ahahahahahhaa inşallah Mert oynar kalede de 3-4 tane sallarlar. Kalecilikle alakası yok bu adamın süper kupada yaptığı hatayı amatör kümede yapmazlar :D

Emirhan Makul
06.09.2012, 18:35
Hollandaya başarılar diliyorum, umarım şöyle farklı bir galibiyet alırlar.

Bekir
06.09.2012, 18:36
Ne maçı bu beyler,Futbol değil dimi?

Zafer Fidan
06.09.2012, 18:38
(Azizistan) yenilir insallah

Samet Türkmen
06.09.2012, 18:40
Aziziye de denilebilir

Tolga Han
06.09.2012, 18:49
yazıklar olsun hepsine bizi vatanımızdan sogutttular
umarım Hollanda şöyle 5-6 tane sallar

alperrr
06.09.2012, 19:07
yazıklar olsun hepsine bizi vatanımızdan sogutttular
umarım Hollanda şöyle 5-6 tane sallar

inşllahh ..Allahım ne olur kalede Tolga olmasın çocuğa saldıracaklar..

..şikeci bir ile gitmiş vali karşılamış ve "onur" defterine yazı yazmış ...

ülkeye bak be ne ülke ..

şike yap ..
çürük raporu al..
hala herkes ayağına pas pas olsun ..onursuz ülkede..

inadina61_08
06.09.2012, 19:10
Bu maçta kaleye tolga geçecek ve iki gol yerse çıkacak diye düşünüyorum, defansın ve takımın arızalarına bizden bir suçlu lazım, zaten hep suçlu biziz, şike yapmalarına sebebiyet bile verdik daha ne diyeyim ki? sakatlan be tolga orada, senin yerine kaleci dedikleri adamları görelim, tolga ve onurun ölüsü hepsine 5 gömlek fazla gelir ama TS arman varsa o gömlekleri giydirmezler Tolga, bana öyle geliyor...

Samet Yildirim
06.09.2012, 19:35
Abdullah Avci kesinlikle Merti oynatmali...

Sen Tolganin suratina bakma eee gel kocum Hollanda macinda oyna hayde ordan...

Atakan
06.09.2012, 19:36
Emin misiniz?
Bakar görürüz.
Mert'e yapamadıklarını Tolga'ya yaparlar. Çünkü Tolga Trabzonspor'un futbolcusu. İstanbul bizi çok sever ya zaten. :)

Mert çok genç yetenekli potansiyelli bir kaleci. Onun suçu mu o maçta kaleye geçmek. Mert'i acımasızca eleştirseler ne olacaktı. Bitirseler miydi adamı.

Tolga'nın oynayıp oynamaması farklı bir konu kötü oynamadan eleştirilmesi farklı.

Ben kötü oynamadan kimse Trabzonspor'un kaptanına suç atamaz diyorum sadece.

Neyse, hakkımızda hayırlısı olsun.

Hatice Aslan
06.09.2012, 19:41
Mert çok genç yetenekli potansiyelli bir kaleci. Onun suçu mu o maçta kaleye geçmek. Mert'i acımasızca eleştirseler ne olacaktı. Bitirseler miydi adamı.

Tolga'nın oynayıp oynamaması farklı bir konu kötü oynamadan eleştirilmesi farklı.

Ben kötü oynamadan kimse Trabzonspor'un kaptanına suç atamaz diyorum sadece.

Neyse, hakkımızda hayırlısı olsun.

Mert genç potansiyelli Cenk genç potansiyelli hoş ikisindende bi halt olmazya.. Yiyip bitiremezler onları merak etme biri fenerin diğeri beşiktaşın oyuncusu.
Biz alnımızın akıyla Şampiyon olup hakkımızı alamadığımız ve her fırsatta şampiyon olduğumuzu dile getirdiğimiz bu ülkede fenerin eyyamcıları tarafından topa tutulan bir camiayız. Bizim futbolcularımıza bile değer verilmez o İstanbul Milli Takımında. ''Bunu şimdiye kadar göremediysek bundan sonrada göremeyiz.''

Atakan
06.09.2012, 19:46
Mert genç potansiyelli Cenk genç potansiyelli hoş ikisindende bi halt olmazya.. Yiyip bitiremezler onları merak etme biri fenerin diğeri beşiktaşın oyuncusu.
Biz alnımızın akıyla Şampiyon olup hakkımızı alamadığımız ve her fırsatta şampiyon olduğumuzu dile getirdiğimiz bu ülkede fenerin eyyamcıları tarafından topa tutulan bir camiayız. Bizim futbolcularımıza bile değer verilmez o İstanbul Milli Takımında. ''Bunu şimdiye kadar göremediysek bundan sonrada göremeyiz.''

Mertle Cenk'i karşılaştırmam bile. Cenk kaleci falan değil.

Benim için her şeyden önce Türkiye gelir. Onun için de Tolga'nın oynamasını istiyorum. Ondan iyisi yok çünkü.

brushfield
06.09.2012, 20:11
Bugün mu yarın mi emin olamadım, saati de bilmiyordum yazmadım. O kadar umurumda değil yani .

Valla ben de bilmiyorum maç ne zaman. Dün gece nöbetteydim dinlenme odasındaki televizyondan basketbol milli maçının sesleri geliyordu. Gidip bir kere bile bakmadım televizyona, gelen seslerden yenildiğini anlayınca milli takımın içimde en ufak bir üzüntü duymadım.

Hollanda'ya da maçta başarılar dilerim. Bizi de bu hale getirenlerin Allah bin türlü belasını versin...

Atakan
06.09.2012, 20:20
Umut'un atacağı gol ile 1-1 bitecek. Öyle hissediyorum.

okan6161
06.09.2012, 20:25
şikecilerin milli takımında şikeciler oynasın adam sözünün eri olmayan topcular korkak federasyonunn milli takımında oynasın

Hatice Aslan
06.09.2012, 20:43
Kalede Tolga yoksa eğer açın Polonya'nın maçını izleyin. Olmadı İngiltere İtalya Almanya Brezilya'da falan.

Necmettin ALTUNTAŞ
06.09.2012, 21:10
Bu benim milli takımım değil.Adaletsizlerin iblislerin kurduğu takım.Ne hazin bir durum ki ötekileştirildik.

Burak Sahin
06.09.2012, 21:17
Herhalde trabzsonspor taraftarinin cogunlugunun ayni düsündügü nadir konulardan biri, bu takim benim milli takimim olamaz.....

Alper Beyazay
06.09.2012, 21:18
Hollanda'ya başarılar dilerim. Farklı galibiyet almaları temennimiz.

alperrr
06.09.2012, 21:21
Benim için her şeyden önce Türkiye gelir. Onun için de Tolga'nın oynamasını istiyorum. Ondan iyisi yok çünkü.

3 temmuza kadar benim içinde öyleydi hatta 3 temmuz da daha da çok sevindim ama devamında Trabzonsporlulara yapılan muamele yok saymak , üvey evlat hatta doğrusu insan yerine bile konmamak
çok zoruma gidiyor .. aldığım bu nick ismim değil sempati ......son iki seçimde oy verdiğim partiyide söylemeyeceğim ama anla işte..

Trabzonspora karşı yapılan şeyler öyle yenir yutulur şeyler değil..insanın ter.rist olası geliyo ne türkiye yi tutması ..artık hiçbir alanda milli başarı beni heyecanlandırmıyor ,sevindirmiyor...

Enes Ünal Kaya
06.09.2012, 21:24
Fark Yeriz Kalede Tolga Olmaz Umarım :)

61trabzonomer
06.09.2012, 21:26
madem ilgilenmiyoruz başlığı kapatalım.

Bera B.
06.09.2012, 21:38
madem ilgilenmiyoruz başlığı kapatalım.

Yok canım inşallah bir rezalet olur da burada kutlarız.

Yazdıklarımıza bakın. Bu hale getirenler utansın.

Cem Akyüz
06.09.2012, 21:40
Milli takımı hiç desteklemedim.Bu maçtada Hollanda'nın kazanmasını diliyorum.Umarım bizim oyuncular sakatlanmaz

hodlu
06.09.2012, 21:50
Sonuna kadar Hollanda ve rakiplerin yanındayım.....

Mert Oğuzlu61
06.09.2012, 21:51
anlı şanlı formayı giyen şerefsizlerin sayısı gittikçe artıyor. bu kısmı geçelimde, 3 temmuz dan sonra görüldüki, biz üvey evlat muamelesi görüyoruz. açık ve net ! fener kurtulsun diye yapmadıkları rezillik, kepazelik kalmadı. herşeyi göstere göstere yapmalarıda cabası ! ülkenin başbakanı bile bu işe el attı, gerisini biliyoruz işte... peki biz fenerin yerinde olsaydık ? diye sorunca, şunu rahatlıkla söyleyebilirimki, bu ülke bizi süper amatöre kadar postalar, takımı resmen diri diri hiç düşünmeden ateşe atardı. gıkımızı çıkaramazdık !

tüm bunları düşününce, bu pis düzeni geçtimde o formayı giyen şerefsizleri sahada görünce... ee gelde destekle şimdi...

ama olsun be akaminko, yinede destekleyelim şerefsiz kaynıyor ortalık ama giydikleri formada ay yıldızlı amblemin olması yeterli bir sebeptir...

oflubektas
06.09.2012, 22:04
Allah Allahhh...

"Dinazor" mu olduk nedir? :)

Trabzonspor'da oynayan kaç futbolcu Trabzonsporlu? Zaten takımın yarısı yabancı, altyapıdan gelenler (Tolga-Mustafa ve 2 Zeki) hariç kimse Trabzonsporlu değil ama biz Trabzonspor'u tutmuyor muyuz?

Milli Takım'ı yöneten federasyon başkanı, hocası, hatta oyuncuların çoğundan nefret edebiliriz, ancak bu Milli Takım'ı tutma gerekliliğini ne şekilde ortadan kaldırıyor?

Bu "ulus devlet" denen kavram bir gün elbet ortadan kalkacak ama önce bizim gibi "gelişmekte olan ülkeler" den başlayanacak galiba...

hüseyin1975
06.09.2012, 22:06
Tolga oynarsa 3 yeriz, digeri oynarsa 7 olur.

M.S.SOFU
06.09.2012, 22:06
Bu benim milli takımım değil.Adaletsizlerin iblislerin kurduğu takım.Ne hazin bir durum ki ötekileştirildik.

ekşi sözlükte biri yazmıştı bunu
hatta tam olarak ifade şuydu ''trabzonsporlulara pkk lı muamelesi yapıyorlar''
valla bana kalırsa özellikle şu şike sürecinde pkk lıdan beter bir muamele gördük.

güneyli
06.09.2012, 22:09
Bu yaşta; milli takımdan soğuttular...Çapsızlığın,düzenbazlığın,hırsızlığın uzmanının başında olan adamın federasyon başkanı olduğu yerde başarı istemek mizacıma ters..

Hüseyin Başoğlu
06.09.2012, 22:10
hollanda teknik direkötür bir cesaret eder Robin Van Persie ve Huntelaar ı ilk 11 de baslatırsa yemin ediyorum bizi tolgada kurtaramaz :)

Mustafa Demir
06.09.2012, 22:15
biletimi aldim orda olucam ama kimi destekliyecimi bilmiyorum

inadina61_08
06.09.2012, 22:17
Allah Allahhh...

"Dinazor" mu olduk nedir? :)

Trabzonspor'da oynayan kaç futbolcu Trabzonsporlu? Zaten takımın yarısı yabancı, altyapıdan gelenler (Tolga-Mustafa ve 2 Zeki) hariç kimse Trabzonsporlu değil ama biz Trabzonspor'u tutmuyor muyuz?

Milli Takım'ı yöneten federasyon başkanı, hocası, hatta oyuncuların çoğundan nefret edebiliriz, ancak bu Milli Takım'ı tutma gerekliliğini ne şekilde ortadan kaldırıyor?

Bu "ulus devlet" denen kavram bir gün elbet ortadan kalkacak ama önce bizim gibi "gelişmekte olan ülkeler" den başlayanacak galiba...

Renkdaş; milli takımı tutmamak konusunda sana katılıyorum ancak bildiğimiz şeyler var, tapelerde de çıkan "onu milli takıma seçtiririz" gibi şeyler,

-milli olan oyuncular için kulüplere ödendiği söylenen paralar, hatır işleri,

-mesela sizin zorunuza gittimi bilmiyorum ama benim zoruma giden şeyler arasında kaleye cenki geçirdiler, fenerin yedek kalecisini hatta hiç oynamayan yedek kaleci bile koydular, ama 30 maçtan fazla oynamış ne tolgaya ve öncesinde de onura baktılar..

-Dikkatimizi çeken şeylerden biri bizde iken milli takıma çağrılmayanlar gittikten sonra sürekli oynadı, örnek; selçuk, burak, umut hatta egemen..

-bittimi bitmedi, emre'nin olduğu bir seçimden de bahsedebiliriz, gol atınca sağa sola küfür eden gs lilerden ve volkandan da bahsedebiliriz; sıfır yaptırım...

-Şenol hocamıza yapılanlar, çakma TD'leri baş tacı yapanlar, say say bitmez..

-Benim milli takımım ancak haksızlıkların olduğu ve adaletin olmadığı bir takım, ya bu takımda kendi takımında 3 maç oynamamış adamları oynatıyorlar... fatih tekkeleri, gökdenizleri, kalecilerimizi seçmeleri gerekirken seçmeyen ve seçtirmeyen bir "Lobi" den bahsetmemek mümkünmü?
-o yüzden tepkili arkadaşlar haksızda değiller, ancak şike süreci ile gördük ki, 3 istanbul takımı her alanda lider, eh paranın olduğu yerde namussuzluk, çifte standart normal(Memleketin %99 u müslüman bir ülkede futbol takımı seçilen oyuncuları torpil, kayırma veya herhangi bir çıkar sonucu seçildiğini söylüyorum, ehh yakında bülent i de TD yaparlar ve ben hiç şaşırmam, önce adalet)

Hüseyin Çümen
06.09.2012, 22:51
Basliga hollandayi cok sempatik buldugumu ve destekleyecegimi soylmk icn gelmistm bunun ustune ciddi tepki alcagimida dusunmustm bkiyorumki bicok butarz kisi var.. tff nin aldigi kararlar ustne bu milli takimn dahi turnuvalardan men edilmesi lazimdi olmadi. Cok guzel bi soz bu milli takim bnim milli takimim degil beter olsunlar galibiyet bile alamasinlar gruptanda insallah cikamazlar cok doluyum. Artik daha fazla mikromilliyetciyim millitakimimda dilimde Trabzonspordur. Bu ulke kendini pisliklerinden arindirsin oyle glsin

28TS61
06.09.2012, 23:20
hollandaya basarilar

Kaan_Yilmaz
06.09.2012, 23:27
Abdullah Avci, NTV Sporda, Van Gaalin aciklamalarina göre planlarini yaptigini söylüyor.

Bu kolay grubtan bari gidelim ya.

arifberkay
06.09.2012, 23:27
tolga olmasin 7-0 olsun,tolga olursa 3-0

Fatih
06.09.2012, 23:37
Umarım Tolga'yla başlamaz çok fena Hollanda'yı tutuyorum zira.

yigits
06.09.2012, 23:40
Kalede Tolga'nın oynayacağını sanmıyorum o sadece bizim gözümüzü boyamak için alındı bence. Ki oynamasını da istemiyorum. 2-3 yetmez 5-6 olsun,gol olsun yağsın portakallar!!!

Fatih Öztürk
06.09.2012, 23:41
Reisler yapmayın böyle.bu takım Milli takım.Abdullah Avcının,Emre Belözoğlunun değil tüm garip gurebanın milli takımı.armasındaki ay yıldıza kurban olayım.

yigits
06.09.2012, 23:50
Reisler yapmayın böyle.bu takım Milli takım.Abdullah Avcının,Emre Belözoğlunun değil tüm garip gurebanın milli takımı.armasındaki ay yıldıza kurban olayım.

Ben milli takımın karşısında değilim yanlış anlaşılmasın. Milli takımın başarısı gerçekten de önemli bunlar ayrı bi konu. Ama bahsettiğiniz o ay-yıldızın değerini bilmeyen,onu okullanarak rant sağlayan kişilerin olduğu sistemi eleştiririm,karşısındayım. Zira artık milli takımın,ergenlik döneminde yaşanan "millilik" kadar değeri kalmadı bu pis,serseri,şerefsiz insanlar yüzünden.

MDanışmaz
07.09.2012, 00:08
Tolga'nın oynama ihtimali çok yüksek o yüzden bizi çok ilgilendiriyor umarım iyi bir maç çıkarırız da Tolga'ya fazla iş düşmez..

Sümeyye Şahin
07.09.2012, 00:24
Milli bir takımdır ve hala bu takım için heyecanlanan insanımıza da saygım vardır. Ama benim ne heyecanım ne de saygım kalmadı bu takıma.
Özür dilerim takım değil; kişi ve kurumları karıştırmamalıydım.
Daha çok takım elbiselilere benim öfkem.
Adaletin yerini bulamadığı bir ülkede tüm pişkinlikleriyle boy gösteren takım elbiseliler.
Futbolla bu insanlar da birbirine karıştırılmasa keşke.
Özgürce yazılsa, çizilse. Her neyse artık.
Sadece gayet sakin bir tonda; ne hal varsa görülsün.

Abdülkadir Kılıç
07.09.2012, 00:36
Benim için Finlandiya-Fransa maçının önemi neyse, bu maçın önemi de odur. İki tarafa da sempatim yok maalesef. Sadece Tolga'nın başarılı olmasını isterim, gerisi ile ilgilenmem. Tabii ki maçı izleyeceğim için güzel futbol ve bol gol de olmasını diliyorum.

Kaan_Yilmaz
07.09.2012, 00:36
Tolgayi oynatmazlar, Mert midir nedir yarin o baslayacak. Göz boyamak icin öyle söyledi.

Samet Türkmen
07.09.2012, 01:09
Milli takım olmaktan çıkıp,futbolda şike ile makam mevki sahibi olan kaymak takımın bir unsuru oldu artık. Ülke adına herhangibir temsil niteliği kesinlikle taşımıyorlar benim için.

Hatice Aslan
07.09.2012, 01:11
LigTv'de Mert'in oynayacağını söylemişler..

Bera B.
07.09.2012, 01:18
LigTv'de Mert'in oynayacağını söylemişler..

İnşallah inşallah. Mert bu kekolukla çok hatalı gol yer.

Hatice Aslan
07.09.2012, 01:21
İnşallah inşallah. Mert bu kekolukla çok hatalı gol yer.

Tek dileğim bu..
Ne hale getirdiler bizi.. Artık Milli Takımımız bile diyemiyoruz rakiplerini destekliyoruz. Bizi bölüp ötekileştirenleri Allah'a havale ediyorum..

İyi geceler..

TS-FAN
07.09.2012, 01:28
Milli takımı yönetenler bazı takımların oyuncularının piyasa değerlerini yükseltmek için oyuncu seçtiği sürece başarı beklemiyorum.

Fatih Öztürk
07.09.2012, 01:30
Kalede Tolga olacaktır.

Mustafa Hazıroğlu
07.09.2012, 01:45
Hollanda <3

Oğuzhan
07.09.2012, 01:48
Kalede Tolga olacaktır.

Ben de Tolga gibi anladım Abdullah Avcı'nın röportajlardan.

Fatih ÇOLAK
07.09.2012, 02:00
Tolga kalede olursa sıkıntı büyük. 1-0 yenilsinler, kaptan 3-4 tane net kurtarsın, farkı engellesin, en makulü bu benim için.

Yaşar
07.09.2012, 02:01
İnşallah Tolga oynamaz da İstanbul takımının bizi bağlayan bir kısmı kalmaz...

DeAgLeMaNyAq
07.09.2012, 02:19
Sırf Tolga tecrübeli diye Hollanda karşısında onu oynatma düşüncesi olabilir. Olası ters sonuçlar karşısında da böyle bir savunma yapacaklardır. Bu maçta kim oynarsa Estonya maçında başkası olur diye tahmin ediyorum...

OnurKul
07.09.2012, 02:42
Tolga oynamadığı sürece bu takım benim milli takımım değil.

Bizde oynarken yüzüne bakılmayan oyuncular, sırf İstanbul'dalar diye milli takımın iskeletini oluşturuyorsa sorun var.

winner
07.09.2012, 10:18
Şu anda milli takımın en yetersiz ve kalitesiz bölgesi stoper mevkii...

Bu bölge her maç değişiyor ve oyuncular iki maç beraber oynayamıyor.

Kalede de mert olursa facia olur.

mit_o
07.09.2012, 10:25
Tolgayı oynatmazsa yine izlenmez bu maç !

Gökçebey
07.09.2012, 10:26
Hollanda'ya başarılar dilemiştim. Kalede Mert olursa, sadece başarı edilemiyorum, bir de destekliyorum. Vurduğunuz gol olsun.

Bize bunları söyletenleri de Allah ıslah etsin, ne diyelim.

Erdinç Dilek
07.09.2012, 10:32
kalede mert olamsını istiyorum sebep çok gol yiyeceğini ummak değil, kalede Tolga olursa kalbim yine o forma için çarpmak zorunda(!) kalacak... bir de bir haber okudum abdullah avcıyla KABUK DEĞİŞTİREN milli takım hollanda karşısına çıkıyor diye. değişen Kabuğunuzun taa..... devamını biliyorsunuz.

İdris Toksoy
07.09.2012, 10:38
hollanda şamarlayacak Türkiyeyi

zafer6161
07.09.2012, 10:42
tolga oynarsa 0-0 bitsin,,,yinede yenemeyelim
tolga oynamassa en az 5 gol yeriz inş...

okadar

Faruk Türk
07.09.2012, 10:43
bu maç bizimdir :)
2-1 ya da 3-2 alacaz bu maçI bak görürsünüz :)

samway
07.09.2012, 10:57
bu ulkede volkan sakatlandıktan sonra hayatında mıllı macta oynamamıs bır adamı helekı ardında tolga onur varken kaleye gecıren bu zıhnıyetın kurdugu mıllı takım umrumda deıl

onur-ts
07.09.2012, 11:01
akşam bulunduğum ortamda muhtemelen maçı izleyecekler.kadroya bakacağım.kalede Tolga yoksa o ortamı terk edip maçı izlemeyeceğim.olay bu kadar basit.adaletin olmadığı yerde duramıyorum kanımda var.

.....
07.09.2012, 11:02
Tolga kalede olursa bende izlerim , olmazsa izlemem.

UtopyaTs
07.09.2012, 11:06
Vallaha bu kadar olaydan sonra Tolga olsa da olmasa da benim Milli takımı izleyesim kalmadı.Varsa yoksa Trabzon.Haa Türkiyem başarılı olsun ama eskisi gibi illa izleyeceğim diye bir kaygım yok.

Ogün YAZICI
07.09.2012, 11:15
eğer kalede mert olursa maç sırasında fanatizmin doruklarına çıkacağım...lanet istanbul hegomanyası...

000061
07.09.2012, 11:26
İnşallah Hollanda 8-10 tane...

Berke6198
07.09.2012, 11:49
İçimde hiç milli takım heyecanı kalmadı, maçı izlemeyeceğim.

serdar
07.09.2012, 11:49
Bu Takim benim Milli Takimim degil... 10 tane yeseler umrumda degil... Cimbom ve Fenerliler izlesin...

polatmu
07.09.2012, 11:59
portakallar fena çarpacak zira onun adamı bunun adamı zihniyetinin sonucu oluşan bu takım istesede başarılı olamaz brezilyaya hak eden takımlar gidecektir... biz onların içerisinde olmayacağız...

Armağan Dere
07.09.2012, 12:02
handikap hollanda 1.90

winner
07.09.2012, 12:06
mert'in uluslararası maç tecrübesi sadece 2 spartak maçı.

bu maçlarda da altıpasın içinden yani topu çıkıp alması gereken yerden yani kendi müdahale alanından iki hatalı gol yedi biri moskova'da diğeri istanbul'da...

Tolga sadece geçen sezon 6'sı şampiyonlar ligi olmak üzere 11 uluslararası maç oynadı...

İkisinin kıyaslaması bile yapılamaz...

Milli takımın şu anda 1.kalecisi Tolga'dır, yedeği ise 1 yıldan fazladır düzenli oynamamasına rağmen formundan hala bir şey kaybetmemiş olan Onur olabilir ancak...

Milli takımda her zaman kayırmalar,adam tutmalar,kulüpçülük olduğu için mert şu anda kadrodadır ve hatta ilk onbir için adı geçmektedir.

Umarım hamit-semih-ömer toprak-hasan ali savunmasının arkasında bu akşam mert oynar.

Çünkü oynarsa 1 gol bile yese fatura Tolga'ya kesilecek istanbul medyası tarafından.

Sinan Ayaz
07.09.2012, 12:14
Tüp kafalıların başkanlık yaptıgı takım benim takimim olamaz aksam bayrağımızın hatrina kimseyi tutmuyorum yoksa hollandayi tutardim

Külünkoğlu
07.09.2012, 12:32
Ay Yıldız hatırına... Milli Takımın yanındayız.

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 12:37
tolga oynarsa tolga nuri ve arda sercan için izlerim macı tolga olmazsa ölümüne çak robin van persie..

dün ntv roportajında ne dedi ligin en formda oyuncusu milli takımda oynamayabilir dedi avcı bunu selcuk inan icin söledi ama bence tolgayıda oynatmıcak ohh öle rahat rahat izlicemki robben hasan aliyle dalga gectikce yerlere yatıcam :)

HIRCINBEY
07.09.2012, 13:52
İnşallah 5-6 tane atar hollanda. Adaletin olmadığı bir ülkede milli heyecan gelmiyor içimden.

İskender YILMAZ
07.09.2012, 14:10
Kaybetmeyiz diye düşünüyorum.

Tolga, Gökhan, Ömer, Bekir, H.Balta, M.Topal, Selçuk, Emre, Arda, Sercan, Burak akıllıca 11 olur. Sercan yerine Umut da tercih edilebilir.

Mehmet Kıroğlu
07.09.2012, 14:25
Ne şartlar altında olursa olsun Milli takımımızı destekliyorum

malig
07.09.2012, 14:25
olimpiyatlarda bizim tekvandocuların,atletlerin yarışlarını seyrederken duyduğum heyacanın yüzde biri bile olmuyor.bende milli maçları seyerederken.adaletin olmadığı ve aşağılandığımız bir ortamda futbol milli takını asla tutmam. içimden gelmiyor ne yapayım.ayrıca vatan millet sakarya edebiyatı yaparlar ama bunun yanında pirim pazarlığıda yaparlar. o zaman g.doğuda şehit düşen askerlere ne diyeceğiz!

Alper Beyazay
07.09.2012, 14:31
İnşallah kalede Tolga olmaz. Çılgınlar gibi saldır Hollanda.

Mustafa Hazıroğlu
07.09.2012, 14:32

Tolga, Gökhan, Ömer, Bekir, H.Balta, M.Topal, Selçuk, Emre, Arda, Sercan, Burak akıllıca 11 olur. Sercan yerine Umut da tercih edilebilir.

Balta, Topal, Bekir bu üçlü çok güçlü

Gümüshane
07.09.2012, 14:32
Sonucta Türkiye yenilince bizde yenilmis sayiliyoruz Avrupa'da orda burda. Onlar yok su Trabzonlu yok su Istanbullu demiyor sonucta Türkleri yendik diyor. O yüzden kim oynarsa oynasin Milli Takimimizin arkasindayiz.

Jackdaniels
07.09.2012, 14:34
Arkadaş şu bekiri Milli takıma seçip bide oynatıyolarya insanı futboldan soğutuyolar yeminle hadi bizim takımı geçtik Hollandayı izleme hevesinden bile mahrum kalıcam şu adam yüzünden nerdeyse.

İskender YILMAZ
07.09.2012, 14:38

Eldekiler onlar ne yapalım. Egemen'le Semih Kaya sakat, Bekir'e kaldık. İsmail Köybaşı kadroda yok, Hasan Ali'nin ne olduğu belli, eldeki en iyi sol bek Hakan Balta. Topal da bu tür maçlar için çok gerekli bence, çok iyi bir kesici. Milli takımda da özellikle Avcı döneminde ben çok beğeniyorum.

Mustafa Hazıroğlu
07.09.2012, 14:40
Eldekiler onlar ne yapalım. Egemen'le Semih Kaya sakat, Bekir'e kaldık. İsmail Köybaşı kadroda yok, Hasan Ali'nin ne olduğu belli, eldeki en iyi sol bek Hakan Balta. Topal da bu tür maçlar için çok gerekli bence, çok iyi bir kesici. Milli takımda da özellikle Avcı döneminde ben çok beğeniyorum.

Toraman Bekir'den kötü mü ?

Bence Hasan Ali Balta'dan daha iyi.

Haçkalı
07.09.2012, 14:47
Her ne kadar Milli takım aşkımızın içine etmiş olsalar da yine de Milli takımımızı desteklemek zorundayız. Arkadaşın da dediği gibi adamlar kazandığı zaman Gs-Fb karmasını yendik demeyecekler, Türkiye'yi yendik diyecekler. Dedirtmeyelim, destek olalım..

kaan61
07.09.2012, 15:19

Bekirin en az 2 tane hatası alda at gibi pası olacak ... bekir saatli bir bomba ... Oranın çözümü bizim Bamba :)

kaan61
07.09.2012, 15:22

Bu çok güçlü üçlü , çok rahat yer golü ... Bekir ??????

zafer6161
07.09.2012, 15:24
Her ne kadar Milli takım aşkımızın içine etmiş olsalar da yine de Milli takımımızı desteklemek zorundayız. Arkadaşın da dediği gibi adamlar kazandığı zaman Gs-Fb karmasını yendik demeyecekler, Türkiye'yi yendik diyecekler. Dedirtmeyelim, destek olalım..

yanlışın var,,,bence

türkiye kazandığı zamanda istanbul kazanacak,anadolu kaybedecek...

türkiyeyi yendik deseler ne olacak yani,,,,

sen memnunmusun bu ülkeden,,,

vatan millet sakarya deniyor ama,,

ama vatan elden gidiyor,,,

bu arada kalede mert oynayacak,kesinleşmiş

şimdi gelde bu milli takımı destekle,,,

inşalla türkiye bu akşam rezil olur...

İdris Toksoy
07.09.2012, 15:25
hollanda rahat alır bu maçı.

İdris Toksoy
07.09.2012, 15:27
yanlışın var,,,bence

türkiye kazandığı zamanda istanbul kazanacak,anadolu kaybedecek...

türkiyeyi yendik deseler ne olacak yani,,,,

sen memnunmusun bu ülkeden,,,

vatan millet sakarya deniyor ama,,

ama vatan elden gidiyor,,,

bu arada kalede mert oynayacak,kesinleşmiş

şimdi gelde bu milli takımı destekle,,,

inşalla türkiye bu akşam rezil olur...

bu ülkede hak yok, hukuk yok.
ben olsam futbolcu bile göndermem bu takıma.

kaan61
07.09.2012, 15:34
Neyse biz bırakalım Bu akşamki maçı asıl bizim milli takımımız ile A2 milli takımımızın maçına bakalım :) T.S. - 1461

Hasan YAYLI
07.09.2012, 15:38
Eğer kalede Tolga olmayacaksa çıksın gelsin o kamptan...

Mert denen adam 3 gol yemiş,bir o kadarı da gözlerimin önünde kaçmış,bir Colman'ın penaltısını kurtardı diye gördüğü itibara bakın...Ne başarısı var bu adamın,daha en son hazırlık maçında yaptıkları ortada değil mi? Anadolu'dan bir takımın kalecisi bunları yapsaydı Milli takım formasını bir daha asla göremezdi....

2 takımın karmasından kadro kurmak zorundalar sanki haysiyetsiz,3 kuruşluk insanlar...Tolga'nın adamlığından utanın biraz...

Yine sinir küpü olmuş şekilde maçı izlicez sanırım,bunların yüzünden gol yediğimizde üzülsem mi sevinsem mi karar veremiyorum....

Milli takımlarımızda bari adalet olsun,insanı her şeyden soğutuyorlar...

Soner Albayrak
07.09.2012, 15:53
3 büyütülmüşlerin karma kadrosunu desteklemekten ziyade armasından dolayı milli takımımıza başarılar diliyorum..

cem1990
07.09.2012, 15:58
Merakımdan soruyorum,hollandaya başarilar dileyen arkadaşlara
Nasıl bir kadro ile çıkarsınız topal haricinde.Malzeme bu sayılır zaten aşa yukarı.

Berk
07.09.2012, 15:59
Emre denen zat kaç kere milli takımı bıraktığını açıkladı ne işi var hala orada?Yuh ulan!

Futbolunda bu kadar büyük adaletsizlikler, şike, adam kayırma ve daha yığınla pisliği barındıran bir ülkenin İstanbul karması görünümlü sözde milli takımı beni zerre temsil etmiyor.Umarım her maç rezillikten rezilliğe sürüklenirler..

diskus
07.09.2012, 16:19
nuri oynamicakmi bugün

Gurpas
07.09.2012, 16:59
Merakımdan soruyorum,hollandaya başarilar dileyen arkadaşlara
Nasıl bir kadro ile çıkarsınız topal haricinde.Malzeme bu sayılır zaten aşa yukarı.

Arkadaş bu ülke federasyonu başındaki isimden dolayıda Hollandaya başarılar diliyorum...

h@msi61
07.09.2012, 17:07
Maci hangi kanal yayinliyor?

Alemdar61
07.09.2012, 17:12
MİLLİ TAKIMDA TOLGA’YI YEMEK İÇİN HAZIRLANAN BÜYÜK TEZGAH..

Göreve geldiğinde doğru kararlar alıp,doğru açıklamar yapan Abdullah Avcı, görevde kalmak adına daha sonra söylediklerinin tam tersini yaparak Fenerbahçe lobisinin etkisine girmişti..

Hazırlık maçında bile Tolga’ya forma vermeyen Abdullah Avcı’nın, bu maçta Mert Günok’u tercih etmemesi planlı bir hareket olarak görülmelidir..

Mert Günok korunuyor ve kollanıyor..

Birileri Fenerbahçe kalecisinin yıpranmasını istemiyor ve onu koruyor..

Zorluk derecesi oldukça yüksek olan maçta Tolga Zengin’in kaleye geçirilmesini iyi okumak gerekiyor..Zira Tolga, en kolay, en normal maçlarda bile 16 kişilik kadroya alınmıyordu..Madem Volkan ile Mert Günok’u oynatıyordunuz bunca zaman, Hollanda maçında niye onu oynatmıyorsunuz diye Abdullah Avcı’ya sormak lazım..Tolga iyi kaleci ise, o zaman neden hiç kadroya almadınız da, bu maçta alıyorsunuz ?

Yapılmak istenen Tolga Zengin’in Milli Takımdan tasviyesidir..

Bu planın arkasında Fenerbahçe Kulübü ve Fenerbahçe’li oyuncular var..Türk milli takımı zor bir maça çıkıyor ve Hollanda milli takımı bize karşı baskılı oynayacak, belkide fark yiyeceğiz, otoriteler bol pozisyonlu bir maç bekliyor..Bu maçta Milli takım mağlup olursa ( %90 mağlup olacak) Tolga Zengin bir daha milli takıma çağrılmayacak..

Tolga Zengin’in bu maçta kaleye geçirilmesi , 1979′da Almanya- Türkiye maçında hiçbir kaleci kaleye geçmek istemezken, Şenol Güneş’in kaleye geçmesi gibi bir durumdur..Daha önce Milli Takım kampında Tolga’ya yapılan hakaretler herkesin hatırındadır..

Sorumuz şu ? Hiçbir hazırlık maçında, hiçbir resmi maçta doğru dürüst forma verilmeyen Tolga Zengin’e ne olmuştur da bu maçta direk 11′de forma verilmiştir ?

Trabzonspor1967.org olarak, TFF’nin güdümlü olduğunu, Milli takımın objektif seçilmediğini ve adam kayırıldığını, o formayı giyenlerin belli insanlar olduğunu ve İstanbul takımlarının oyuncu pazarlama tezgahı olduğunu defalarca yazdık..Yine yazıyoruz..

Çakma milli takım şimdi Avrupa şampiyonasına start veriyor..Sözde Türkiye milli takımı 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’ndaki ilk maçında bu akşam Hollanda ile karşılaşacak…

Hollanda – Türkiye Maçı saat 21.30 ’da

Amsterdam Arena’da oynanacak ve TSİ 21.30′da başlayacak karşılaşmayı İspanya Futbol Federasyonu’ndan Carlos Velasco Carballo yönetecek. Karşılaşma Star TV’den de naklen yayınlanacak. Karşılaşmada millilerin kalesini mecburen Tolga Zengin’in koruması bekleniyor.

9 maçta 2 kez yenebildik..

A Milli Takımımız, 4′ü resmi 4′ü özel olmak üzere 8 kez karşı karşıya geldiği Hollanda ile 9. randevusuna çıkacak. Şimdiye kadar oynanan 8 karşılaşmanın 2′sini kazanıp, 3′ünde berabere kalan Millilerimiz, 3 kez de sahadan yenik ayrıldı. Bu maçlarda attığımız 5 gole karşılık kalemizde 8 gol gördük. Türkiye Salı günü Şükrü Saraçoğlu’nda Estonya ile karşı karşıya gelecek.

HOLLANDA Stekelenburg Van Rhijn Vlaar Mathijsen Willems Fer Sneijder Strootman Robben Van Persie Huntelaar

TÜRKİYE Tolga Gökhan Ömer Toprak Bekir Hasan Ali Mehmet Topal Hamit Altıntop Nuri Şahin Emre Belözoğlu Arda Turan Umut Bulut
STAT: Amsterdam Arena SAAT: 21:30 HAKEM: Carlos Velasco Carballo

Kaynak: Trabzonspor1967.org

kaan61
07.09.2012, 17:14
Maci hangi kanal yayinliyor?

21:30 Star TV

Samet GÜVEN
07.09.2012, 17:17
Hollandanın bizi haşat edeceğini düşünerek kaleye tolgayı koyacaklardır.

Samet Türkmen
07.09.2012, 17:19
Tolga'nın imajının zedelenmesi için bu maçta oynatılacağına hiçbir ihtimal vermiyorum. Zaten ondan başka kalede durabilecek başka birisi yok bu maçta.

Ayrıca Trabzonspor'da şu anda milli takımı hakeden başka bir oyuncu olduğunu da düşünmüyorun. İstanbul takımlarından alınan bazıları ne kadar hakediyor o da tartışılır tabi.

Gökhan Koç
07.09.2012, 17:21
Şike olayı bitmeden bir daha milli maç izlemicem,

Zaten tiksiniyorum artik futboldan

Samet GÜVEN
07.09.2012, 17:21
Tolga'nın imajının zedelenmesi için bu maçta oynatılacağına hiçbir ihtimal vermiyorum. Zaten ondan başka kalede durabilecek başka birisi yok bu maçta.

Ayrıca Trabzonspor'da şu anda milli takımı hakeden başka bir oyuncu olduğunu da düşünmüyorun. İstanbul takımlarından alınan bazıları ne kadar hakediyor o da tartışılır tabi.

sen 'doğru, olması gereken düşünce' yi söylüyorsun. Çok kere onların ne maksatlarla ne işler yaptıklarını test ettik.

'onlar' diyorum resmen, daha ayıbı var mı?

h@msi61
07.09.2012, 17:25
21:30 Star TV

Tesekkurler :)

lazibere
07.09.2012, 17:29
Milli değerlerimizin bir bir yerlerede savrulduğu, vatansever olmanın bile suç olarak kabul edildiği , Teroristi yakalayanlar hapishanelerde sürünürken, Teroristlere sınır kapılarında mahkeme kurarak serbest bırakan AKP iktidarında, Futbol olarak Devşirme adamları toplayan, Türkçe bilmeyen,İstiklal Marşı okunurken ağzında sakızıyla kameralara poz verenlerin milli olduğu. Emre gibi adi karakterde ve ağzından küfür eksik olmayan adamların forma giydiği Milli takımı tutsan ne olur tutmasan ne olur.Ne halleri varsa görsünler. Tayyip Böyle olmasını istiyordu bu milletin böyle oldu...Sevinsinler bakalım..

TSezgin61
07.09.2012, 17:29
izleyecegimi sanmiyorum...

Samet Türkmen
07.09.2012, 17:34
Farklı yenilirsek Tolga'da çıksın desin ki ben Sneijder'den,Van Persie'lerden golleri yedim mal gibi bir defansla. Kazakistan'lardan şundan bundan gol yiyenler utansın :)

kaan61
07.09.2012, 17:46
izleyecegimi sanmiyorum...

Taşıyıcı 3 ü izlememiştim onu izliycem...

Özgür Öztürk
07.09.2012, 17:47
İnşallah tarihi bir fark yer, milli(!) takım. San Marino, Galler misali....

Faruk Türk
07.09.2012, 17:51
bu maçI alacaz bak görürsüünnüüüz :)

ibrahim
07.09.2012, 17:54
Uzakan kumandali 'pilli' takim zerre umrumda degl.

Her vurdugun gol olsun yavrum Hollanda. ;)

Hatice Aslan
07.09.2012, 17:56
Milli değerlerimizin bir bir yerlerede savrulduğu, vatansever olmanın bile suç olarak kabul edildiği , Teroristi yakalayanlar hapishanelerde sürünürken, Teroristlere sınır kapılarında mahkeme kurarak serbest bırakan AKP iktidarında, Futbol olarak Devşirme adamları toplayan, Türkçe bilmeyen,İstiklal Marşı okunurken ağzında sakızıyla kameralara poz verenlerin milli olduğu. Emre gibi adi karakterde ve ağzından küfür eksik olmayan adamların forma giydiği Milli takımı tutsan ne olur tutmasan ne olur.Ne halleri varsa görsünler. Tayyip Böyle olmasını istiyordu bu milletin böyle oldu...Sevinsinler bakalım..

Doğru söze ne denir ki..

Tekrar ediyorum umarım o kalede Tolga olmaz. Mert veya Cenk'i oynatsınlar. Colman'ın penaltısını kurtardı diye kaleci olanın marifetini görelim Portakalların karşısında.. Veya Uzağı göremeyen 90 dakika boyunca paçalarından hata akan ben kaleci değilim diye bağıran 2 güzel hareket yapınca yine kaleci sayılan Cenk oynasın! Oynama kaptanım oynama ki Portakalları rahat rahat destekleyelim! İstanbul rezil olsun biz eğlenelim.

Necmettin ALTUNTAŞ
07.09.2012, 18:08
Hislerime tercüman oldun yeğen.

000061
07.09.2012, 18:08
Aynen, inşallah kalede Mert oynar, Tolga gol yerse hedef tahtası olacak.

ihsan candas
07.09.2012, 18:09
o değilde hacılar sanırım euro starda yayın yok,nerede izleyebiliriz ?

Yaldız61
07.09.2012, 18:09
bu maçI alacaz bak görürsüünnüüüz :)

bence alıcaklar alıcaz deyil ben kendimi türk hissetmiyorum adalet vermiyosan bana o ülke için kılımı kımılldatmam gerekirse çocumu askere bile göndermem

Hatice Aslan
07.09.2012, 18:13
Yayın Star Tv'de deniliyordu..

ihsan candas
07.09.2012, 18:27
Yayın Star Tv'de deniliyordu..

Avrupada yaşayanlar ekseriyetle izleyemiyorlar,euro star yayın akışını da internette bulamıyoruz...

Yunus Danışmaz
07.09.2012, 19:02
Kalede Tolga var... NApıcaz şimdi? gol yesek bi türlü yemesek bi türlü!!!

Yunus Danışmaz
07.09.2012, 19:04
Türkiye'nin Hollanda maçındaki ilk 11'i: Tolga, Hamit, Ömer, Semih, Hasan Ali, Mehmet, Emre, Tunay, Arda Turan, Sercan ve Umut

Hasan YAYLI
07.09.2012, 19:04
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU
Türkiye, karşılaşmaya Tolga, Hamit, Ömer, Semih, Hasan Ali, Mehmet, Emre, Tunay, Arda Turan, Sercan ve Umut 11'iyle başlayacak.

Hasan YAYLI
07.09.2012, 19:05
2014 Dünya Kupası Elemeleri D Grubu ilk maçında A Milli Futbol Takımı, Hollanda ile Amsterdam Arena'da karşılaşacak. Bu akşam saat 21:30'da başlayacak bu zorlu mücadele, STAR TV ve NTVSpor.net'ten canlı olarak yayınlanacak.

DeAgLeMaNyAq
07.09.2012, 19:05
Kalede Tolga varmış Allah yardımcısı olsun. A Milli takım formasıyla ilk kez resmi bir maçta yer alacak. Gol yese bile inşallah ondan kaynaklanan hatalardan gelmez...

cem1990
07.09.2012, 19:08
Selçukta mı sakat?

Hasan YAYLI
07.09.2012, 19:10
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU
Türkiye, karşılaşmaya Tolga, Hamit, Ömer, Semih, Hasan Ali, Mehmet, Emre, Tunay, Arda Turan, Sercan ve Umut 11'iyle başlayacak.

Numan Yerlikaya
07.09.2012, 19:11
Haydi Türkiyem başarılar

şurutlu
07.09.2012, 19:12
eyer o kalede tolga oynamasa bunların hepsi fener uşagı fenere yaranmak icin her yalakalıgı yapar bunlar o zaman ınşallah fark yer

Hasan YAYLI
07.09.2012, 19:13
MİLLİ TAKIMDA TOLGA’YI YEMEK İÇİN HAZIRLANAN BÜYÜK TEZGAH..

Göreve geldiğinde doğru kararlar alıp,doğru açıklamar yapan Abdullah Avcı, görevde kalmak adına daha sonra söylediklerinin tam tersini yaparak Fenerbahçe lobisinin etkisine girmişti..

Hazırlık maçında bile Tolga’ya forma vermeyen Abdullah Avcı’nın, bu maçta Mert Günok’u tercih etmemesi planlı bir hareket olarak görülmelidir..

Mert Günok korunuyor ve kollanıyor..

Birileri Fenerbahçe kalecisinin yıpranmasını istemiyor ve onu koruyor..

Zorluk derecesi oldukça yüksek olan maçta Tolga Zengin’in kaleye geçirilmesini iyi okumak gerekiyor..Zira Tolga, en kolay, en normal maçlarda bile 16 kişilik kadroya alınmıyordu..Madem Volkan ile Mert Günok’u oynatıyordunuz bunca zaman, Hollanda maçında niye onu oynatmıyorsunuz diye Abdullah Avcı’ya sormak lazım..Tolga iyi kaleci ise, o zaman neden hiç kadroya almadınız da, bu maçta alıyorsunuz ?

Yapılmak istenen Tolga Zengin’in Milli Takımdan tasviyesidir..

Bu planın arkasında Fenerbahçe Kulübü ve Fenerbahçe’li oyuncular var..Türk milli takımı zor bir maça çıkıyor ve Hollanda milli takımı bize karşı baskılı oynayacak, belkide fark yiyeceğiz, otoriteler bol pozisyonlu bir maç bekliyor..Bu maçta Milli takım mağlup olursa ( %90 mağlup olacak) Tolga Zengin bir daha milli takıma çağrılmayacak..

Tolga Zengin’in bu maçta kaleye geçirilmesi , 1979′da Almanya- Türkiye maçında hiçbir kaleci kaleye geçmek istemezken, Şenol Güneş’in kaleye geçmesi gibi bir durumdur..Daha önce Milli Takım kampında Tolga’ya yapılan hakaretler herkesin hatırındadır..

Sorumuz şu ? Hiçbir hazırlık maçında, hiçbir resmi maçta doğru dürüst forma verilmeyen Tolga Zengin’e ne olmuştur da bu maçta direk 11′de forma verilmiştir ?

Trabzonspor1967.org olarak, TFF’nin güdümlü olduğunu, Milli takımın objektif seçilmediğini ve adam kayırıldığını, o formayı giyenlerin belli insanlar olduğunu ve İstanbul takımlarının oyuncu pazarlama tezgahı olduğunu defalarca yazdık..Yine yazıyoruz..

Çakma milli takım şimdi Avrupa şampiyonasına start veriyor..Sözde Türkiye milli takımı 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’ndaki ilk maçında bu akşam Hollanda ile karşılaşacak…

Hollanda – Türkiye Maçı saat 21.30 ’da

Amsterdam Arena’da oynanacak ve TSİ 21.30′da başlayacak karşılaşmayı İspanya Futbol Federasyonu’ndan Carlos Velasco Carballo yönetecek. Karşılaşma Star TV’den de naklen yayınlanacak. Karşılaşmada millilerin kalesini mecburen Tolga Zengin’in koruması bekleniyor.

9 maçta 2 kez yenebildik..

A Milli Takımımız, 4′ü resmi 4′ü özel olmak üzere 8 kez karşı karşıya geldiği Hollanda ile 9. randevusuna çıkacak. Şimdiye kadar oynanan 8 karşılaşmanın 2′sini kazanıp, 3′ünde berabere kalan Millilerimiz, 3 kez de sahadan yenik ayrıldı. Bu maçlarda attığımız 5 gole karşılık kalemizde 8 gol gördük. Türkiye Salı günü Şükrü Saraçoğlu’nda Estonya ile karşı karşıya gelecek.

HOLLANDA Stekelenburg Van Rhijn Vlaar Mathijsen Willems Fer Sneijder Strootman Robben Van Persie Huntelaar

TÜRKİYE Tolga Gökhan Ömer Toprak Bekir Hasan Ali Mehmet Topal Hamit Altıntop Nuri Şahin Emre Belözoğlu Arda Turan Umut Bulut
STAT: Amsterdam Arena SAAT: 21:30 HAKEM: Carlos Velasco Carballo

Kaynak: Trabzonspor1967.org

Ben böyle birşeye katılamam,zorluk derecesi ne kadar çokda olsa Tolga maçın kahramanı olabilir ve Milli takımın değişmezi haline gelebilir....

Bizim Tolga kesin hatalı gol yer bakış açısının bir ürünü bence bu senaryo...

Yaldız61
07.09.2012, 19:14
mehmetin yerinde ne olursa olsun selcuk olmalıydı

Numan Yerlikaya
07.09.2012, 19:14
Milli takım kadrosunda haketmeyen oyuncular var ama bizden de hakeden Tolga var Onur var başkada yok desteklemek lazım bence ne olursa olsun

Bu arada şerefsiz Selçuku nasıl oynatmıyor anlamıyorum

Necmettin ALTUNTAŞ
07.09.2012, 19:15
Kalade Tolga var.Ntv sporda alt yazı olarak geçiyordu kadro.

şurutlu
07.09.2012, 19:16
volkan yoksa bende yokum protosto

Hasan YAYLI
07.09.2012, 19:17
Tolga'ya güvenim sonsuz,maç sonucunda gündeme sadece maçın kahramanı olduğu için gelebilir...Aksini düşünmüyorum bile...

A.Avcı doğruyu yapmıştır,niyetini bilemem ama Milli takımımız için çok doğru bir tercih....

Burak yedek Umut'un son zamanlarda ki performansından sonra :D

Hamza Yilmaz
07.09.2012, 19:18
Robben-Hasan Ali eslesmesi. Eyvah eyvah umarim Robben Takoz Irfanin Güldene yaptigini Hasan Aliye yapmaz. Ya da yapsin güleriz biraz.

Allah Tolganin yardimcisi olsun

anth
07.09.2012, 19:18
Gökhan Gönül, Selçuk ve Nuri sakat mı?

Ertan1982
07.09.2012, 19:21
İLK 11'İMİZ BELLİ OLDU

Gol yeriz kesin.Semih ve Hasan Ali zayif nokta.Birisi defans yapmasini bilmiyor biri nerde duracagini bilmiyor.

DeAgLeMaNyAq
07.09.2012, 19:22
Selçuk sakat değil Avcı dün oynatmayacağının sinyalini vermişti zaten. Hazırlık maçlarında da pek kullanmadı nedense. Nuri formsuz bence ama bir şeyi yok. Gökhan ise sakat diye biliyorum. Buradaki tepki zaten bizden niye kimse alınmadı mevzusu değil. Alınmaması gereken kişilerin alınması bu soğukluğu getiriyor...

Hatice Aslan
Allah kaptanımızın yardımcısı olsun..

Burak takımında da yedek :) hep öyle kalsın inşallah..

şurutlu
la uşaklar bi karar verun daa kalede kim mac hangi kanalda

Numan Yerlikaya
07.09.2012, 19:23
Emre Selçuk Nuri ortasahası gerçekten çok iyi ama kullanmasını bilmiyoruz

Mustafa Hazıroğlu
07.09.2012, 19:23
la uşaklar bi karar verun daa kalede kim mac hangi kanalda

Kalede TOLGA ZENGİN

Kanal Star

brushfield
07.09.2012, 19:25
Kalbimiz bu oyunu şereflice oynayan, yapılan namussuzlukları örtpas etmeyen ülkeden yana. Allah yardımcıları olsun.

şurutlu
07.09.2012, 19:25
inşallah hep yedek kalır yine trabzonsporumun kapısına muhtac olur o zaman ben oa bi şey dicuum şimdi bende kalsın

Necmettin ALTUNTAŞ
07.09.2012, 19:26
LK 11'İMİZ BELLİ OLDU
Türkiye, karşılaşmaya Tolga, Hamit, Ömer, Semih, Hasan Ali, Mehmet Topal, Emre, Tunay, Arda Turan, Sercan ve Umut 11'iyle başlayacak.

Hatice Aslan
07.09.2012, 19:26
Birde diyorlar ki Colman bir sezon sonra Türk statüsüne geçebilir Milli Takıma geçsin vs vs..
Kaptanımızın bile orada olması rahatsızlık vericiyken birde Tangocumuzu mu yollayalım :)

şurutlu
07.09.2012, 19:27
mustafam teşekkur ederim şimdi eve gidip macımı izlerim

şurutlu
07.09.2012, 19:30
o guc hukukunun ustundede allah var allah elbet birgun

Ertan1982
07.09.2012, 19:32
semih ve hasan ali zayif halka.biri defans yapmasini bilmiyor biri nerde duracagini.

Hatice Aslan
07.09.2012, 19:33
Oysa ki Hasan Ali transfer başlığının efsanesiydi..

Tahir61
07.09.2012, 19:35
emre itinin yerine selçuk itini koysa iiydi

.....
07.09.2012, 19:43
Başarılar Tolga.

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 19:49

farklı yerlere çekmeyelim istiyorsan burası aklınca siyaset tartısma yeri değil...

yorumsuz6117
07.09.2012, 19:51
Hollanda rahat kazanır. Keşke Tolga oynamasaydı bu maç.

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 19:51
kalede tolga var tolganında hatrı var hadi beyler dualarımız tolgayla...allahım onu inş. bu şerefsiz şikecelerin ve yalamalarının ağzına dusmeyi nasip etmesin...mac inş. 0-0 biter gün sonundada konusulan tek şey tolganın kurtarışları olur inş...

Not=Hasan alinin robbeni tutmaya calısmasını zevkle izlicem yalnız beline kuvvet ROBBEN !:D

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 19:56
Hollanda: Stekelenburg, Van Rhijn, Vlaar, Mathijsen, Willems, Fer, Sneijder, Strootman, Robben, Van Persie, Huntelaar

off off off korktugum oldu van persie huntelaar aynı anda 11 de :S:S:S

Tuğrul
07.09.2012, 19:57
Egemen ve Umut bizde oynarken kadroya alınmıyordu İstanbul takımlarına gidince birden değere bindi.

Hazırlık maçlarında oynatmadığı ve kafasında milli takımın 4.kalecisi olarak yer verdiği Tolga'ya bu maçta şans vermesi tükürdüğünü yalamaktır.

Tüpçü federasyonunun başarısız olmasını isterim ama milli duygular beni iki arada bir derede bırakıyor. İnşaallah hayırlısı olur..

Arjen Robben'i durdurursak maçı alırız diye imzamı atıyorum.

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 19:58
Egemen ve Umut bizde oynarken kadroya alınmıyordu İstanbul takımlarına gidince birden değere bindi.

Hazırlık maçlarında oynatmadığı ve kafasında milli takımın 4.kalecisi olarak yer verdiği Tolga'ya bu maçta şans vermesi tükürdüğünü yalamaktır.

Tüpçü federasyonunun başarısız olmasını isterim ama milli duygular beni iki arada bir derede bırakıyor. İnşaallah hayırlısı olur..

Arjen Robben'i durdurursak maçı alırız diye imzamı atıyorum.

robbenle bitmiyor iş ingiltere ligi gol kralı robin van persie almanya ligi gol kralı klass jan huntelaar sneijder felan bahsetmiyorum :)

Hatice Aslan
07.09.2012, 20:00
Emre'de kadroda dimi ?
Maçın ortalarına doğru ''Bittik abi biz bittik''! diye isyan ederse şaşırmayın.

fteotdgs
07.09.2012, 20:05
Sayin Abdullah Avci'ya hatirlatmak lazim, Burak ve Selcuk Trabzonspor'da oynamiyorlar artik. Istanbul'un uc kucuklerinden Galatasaray'da devam ediyorlar kariyerlerine. Hani bilsin de kadro kurarken yerlerine kimi oynatayim diye sikintilara girmesin kendisi. Ne garezmis be kardesim!...

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 20:06
bence abdullah avcının en buyuk hatası suan sağ açıkta burak ı oynatmamak (ki işime geliyor) adam açık ara ligin en hızlı oyuncusu hollandanında oyunu bizim alanımıza yıkıcağı kesin tek topta burak pustu kacar gol bulurdu ama böleside iyi böleside :)

Hatice Aslan
07.09.2012, 20:08
http://b1209.hizliresim.com/11/7/cs5zf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

hodlu
07.09.2012, 20:13
Tolga oynuyor ona başarılar diliyorum tüm kalbimle.Ama bu pislik düzeninin oluşturduğu bu takımı asla ve asla desteklemeyeceğim.Şikeciler el ele vermiş sahaya çımışlar.Umarım yerlerde sürünürler...

Tuğrul
07.09.2012, 20:15
robbenle bitmiyor iş ingiltere ligi gol kralı robin van persie almanya ligi gol kralı klass jan huntelaar sneijder felan bahsetmiyorum :)

Takımda tek yaratıcı oyuncu Robben olduğu için bunu söylüyorum. Topu rakip alana taşıması, dikine oynaması, dripling özelliği, kendi şutunu oluşturması ve takım arkadaşlarına pozisyon hazırlaması vs...

memmedaga
07.09.2012, 20:16
nuri sahin ve ne yazikki karaktersiz olan ama milli menfaatimiz dahilinde turkiyenin en iyi orta sahay oyuncusu selcuk olmasi gerekir
ben milli takim nasil basariya ulasir ona bakarim selcuk ve burak milli takimda basarili olsun istiyorum (her ne kadar icim kayniyorsa)
gercekci olmak gerekir simdilik en teknik en ileri olanlari selcuk ve nuri

Canberk
07.09.2012, 20:17
Tolga'yı mı almış kaleye. Bu kadar da olmaz yazıklar olsun ya. İşin zor kolay gelsin Tolga biz sana güveniyoruz

61_Hasan_69
07.09.2012, 20:18
acaba Hasan Aliyi biz transfer etseydik şuan 11 demiydi çok merak ediyorum veya aday kadroya hiç çagırılırmıydı ?

Punisher-61
07.09.2012, 20:18
almanyada yasayan arkadaslar satr türkiye yayini maci veriyor biz izleyemeyecegiz..

azeri kanal olan XAZAR TV de maci canli verecek

http://xezerxeber.com/XeberOxu.aspx?id=32273

frekanslar: Türksat 42° freq:11049 V symbol: 02400

Hatice Aslan
07.09.2012, 20:19
acaba Hasan Aliyi biz transfer etseydik şuan 11 demiydi çok merak ediyorum veya aday kadroya hiç çagırılırmıydı ?

Çağırılırdı belki ama kadroya almazlardı :)

Samet ÇEPNİ
07.09.2012, 20:21

ne münasebet bakma volkan yok sinan yok ama şu hazırlık maçı(2-0 yenildiğimiz) oynanmasaydı mert gibi bir dünya yıldızı(!) kaledeydi

61_Hasan_69
07.09.2012, 20:23
Çağırılırdı belki ama kadroya almazlardı :)

Bence çağrılmazdı bile.. Hakan Balta ve Caner Erkini çağırmak varken ne gerek var Trabzonlu Hasana

Chovy
07.09.2012, 20:23
Evi arabayı sattıp hollandaya bastım parayı. Van persie, huntelaar, sneijder, robben 4lüsü takım oyununu oynayabilirse fark yeriz

Hüseyin Başoğlu
07.09.2012, 20:24
Takımda tek yaratıcı oyuncu Robben olduğu için bunu söylüyorum. Topu rakip alana taşıması, dikine oynaması, dripling özelliği, kendi şutunu oluşturması ve takım arkadaşlarına pozisyon hazırlaması vs...

snijder ile strootmanda aynınıs yapıyor hocam zaten tamam robben bencede en iyileride onunda havasında olması lazım

.....
07.09.2012, 20:46
Tolga'dan inter maçındaki gibi bir oyun bekliyorum. Gole kapat o kaleyi koçum.

Samet Türkmen
07.09.2012, 20:48
Olmuyor. Hollanda'yı falan tutmayacağım. Çoğumuz tutmayacağız desede şekil olarak, hepimiz milli takımı destekliyoruz.

Kader KORELİ
07.09.2012, 20:49
Haydi bastır Hollanda. Hollanda'dan fark bekliyorum.

ibilek
07.09.2012, 20:50

sonrada bak işte tolgayı kaleye koydum 5 yedik diyecek ...ler

Kereşenli
07.09.2012, 20:51
Evi arabayı sattıp hollandaya bastım parayı. Van persie, huntelaar, sneijder, robben 4lüsü takım oyununu oynayabilirse fark yeriz

Van Persie'yle Huntelaar beraber oynamaz. Sneijder ve Robben formsuz.

Bu akşam yeneceğiz Allah'ın izniyle.

memmedaga
07.09.2012, 20:52

he gardasim abartmayin bu isleri

tamam belki gs ve fb den olusuyor o kadro

ama orda tolga da var

tamam sikeyi orten tff var

ama sonuc itibariyle Turkiye ismi var orada

Kader KORELİ
07.09.2012, 20:52
Türkiye yensin diye içimde zerre istek yok, inşallah ağır bir mağlubiyetle ayrılırlar sahadan.

fteotdgs
07.09.2012, 20:54
Kalede Tolga varken iki arada bir derede kaldim. Yedigimiz gollere sirf Tolga icin uzulecegim. Adil, durust, dahi teknik direktorumuz, tek secicimiz sayin Abdullah Avci, Spartak Moskova maci oncesi milli macta tecrube kazandirilan efsane kalecimiz Mert'i dusunmemis bu sefer ilk 11'de nedense...

DeAgLeMaNyAq
07.09.2012, 20:55
Koca Türkiye'de solbek yok ki kim oynayacak başka?

cakalkerem
07.09.2012, 20:58
öperler bizi sanırım

DeAgLeMaNyAq
07.09.2012, 20:59
Koca NTV Spor haber müdürü kadroyu sayarken kalede Zengin var diyor. :) Volkan oynayınca kalede Demirel mi var diyorlardı?

Bera B.
07.09.2012, 21:02
Tolga var diye üzülecek değilim. Hasbelkader kaleye alınmış zaten adamcağız. Bu maçta dünyaları tutsa ne olacak öbür maça yine kesik yiyecek. İnşallah grupta hiçbir maçımızı kazanamayız, her maçta rencide oluruz.