PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş İstifa

Tyler Durden
03.09.2012, 12:05
kapanacagini bile bile bu basligi aciyorum..basta ben olmak uzere
forumda hocayi desteklemeyen
tonla adam var..angutlarin forumunda bile birbiriyle celisen cok
baslik var.oyle ya da boyle herkes kendi fikrini soyleyebiliyor..kimse
mudahele etmiyor.
ama buraya bakiyorsun forum yonetimi tamamen cifte standart uyguluyor.
sayet bu baslik kapanacaksa destek basligida kapansin.
bir bucuk senedir boynu bukuk bir sekilde geziyoruz.60a yakin mac yaptik
inter disinda yuzumuzu guldugu bir tane mac yok..
neyse baslik kilidi yiyecegi icin fazla yazmayayim..
ama forum yoneticileri bu cifte standarta bir son versin..sayet hocayi
elestirenlere forumda yer yoksa soyleyin gidelim..

Yunus Emre SEYHAN
03.09.2012, 12:07
İstifa etsin ile etmesin görüşünü savunanların ortak noktası Trabzonspor menfaati.

O yüzden dolayı objektif bir şekilde olaya yaklaşılmalı bencede.

faysal
03.09.2012, 12:08
Trabzonspor için kan değişikliği şart..

Joacivil
03.09.2012, 12:09
zamanı geldide geçiyor bile çoktan gitmelyidi sene başında

TekfurÇayır 61
03.09.2012, 12:10
Çok ilginç, TFF adam gibi bir kurum olsaydı, yapması gerekenleri harfiyen yapsaydı Şenol hoca taraftarın omuzları üzerinde olacaktı.

TFF adam gibi bir kuruluş olmadığı için Şenol hoca gitmeli şeklindeki bir mantık çok ilginç.

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:10
Evet hocam mümkünse git ve bir daha gelme...

forsa61
03.09.2012, 12:11
istifa etse ne olacak, mesele sistem meselesi. bırak git, tekrar oteki gelsin, sonra tekrar sar filmi başa. değişim yaşanıyor kulupte, ancak destek vermek gerek. neden sabırlı degiliz? senol hoca gidecekse tek adayım şotadır, şota harici geleceklere baştan karşıyım. o yoksa bu duzen kalsın.bence yonetim senol hoca arasında problem var. oyuncuları tutamamaları senol hocayı çileden çıkardı ancak taraftar olması onu kulupte tutuyor. baskası olsa basar giderdi.

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:12
Çok ilginç, TFF adam gibi bir kurum olsaydı, yapması gerekenleri harfiyen yapsaydı Şenol hoca taraftarın omuzları üzerinde olacaktı.

TFF adam gibi bir kuruluş olmadığı için Şenol hoca gitmeli şeklindeki bir mantık çok ilginç.

Ne alakası var..o seneki ligdeki kadromuz iyiydi ve diğer takımlar rezildi..o kadarada olcak..bu takım tabiki her sene şampiyonluğa oynar..ama 3 hafatadır aldığımız tesadüf 4 puan ve rezil futbol..neresinden bakarsan bak rezillik..dün GS-BJK maçını izledim gördüm aramızdaki sıklet farkını..mesele topçu kalitesinden öte hoca mantalitesidir..

Taner Uykuçeken
03.09.2012, 12:12
bu başlığada yazayım aynı yazıyı
Tamam Şenol Güneş'i gönderelim
yerine getirilecek olan kişinin Giray Bulak olacağının farkındasınız değil mi.
Şenol Güneş'in hatasız demiyoruz tabiki yanlışları var bazı takıntılarından ve inadından asla taviz vermiyor
ama bu kadar ağır eleştirilmeyi ve hakaret görmeyi hak etmiyor
kazanılan 6+3 şampiyonlukta Şenol Güneş imzası var azıcık vefa
Trabzonsporun artık kurtulması gerekenler var orası ayrı
Tayyip Erdoğan ve arkadaşları SP nin gelenekçileri ile ters düşünce ayrılıp akp yi kurup zirveye yürüdüler
biz TS yi bölüp yolumuza ayrı devam edelim demiyorum
ama genç ve yenilikçi Trabzonsporluların artık bir ihtilal yapma zamanı geldide geçiyor
artık Özkan Sümerlerden,Serdar Balilerden, Giray Bulaklardan, Faruk Özaklardan ....
bu takımı kurtarma zamanı geldi
eski nesil bu takıma fayda değil zarar veriyor

Fatih Öztürk
03.09.2012, 12:13

Hocam üzülüyorum taraftarın düştüğü duruma.
Ahh adalet ahh.

İslam Sezer
03.09.2012, 12:15
sezon başı,devre arası falan anlarım ama ligin 4.haftası gelmiş hoca istifa olmaz.
o gitse kim gelecek,hadi onu da geçtim 40 yıl hatrı olacak adama istifa et denir mi?
1,5 yıl önce şampiyon yaptı şenol hoca bizi,çalana kızdık kızıyoruz ama insan psikolojik olarak yıpranmış olabilir ki bu da normaldir.
biraz zaman tanıyalım,bu sene kötü geçerse kendi bırakır zaten çünkü o hepinizden daha iyi bir Trabzonsporlu,
o Trabzonsporu var etmiş bir adam,insan istifa et demeye utanır...

legorakiss
03.09.2012, 12:17
şenol hocanın teknik direktörlüğü bırakıp bu hırsız yönetimden yönetimi devralması gerekiyor en kısa sürede. yerinede giray bulak değil alman veya italyan bir t. direktör gelirse ileriki senelere ambargo koyarız. yoksa bu sene bu takım 40 puan toplayamaz. kesinikle toplayamaz...

Joomla!
Hocam, paran var pulun var. Çık dünya turuna, yalandan neden sıkıntı çekiyorsun. Bırak bu dünya işlerini gençlere, çekme bu stresi boş yere...

Yunus Emre SEYHAN
istifa etse ne olacak, mesele sistem meselesi. bırak git, tekrar oteki gelsin, sonra tekrar sar filmi başa. değişim yaşanıyor kulupte, ancak destek vermek gerek. neden sabırlı degiliz? senol hoca gidecekse tek adayım şotadır, şota harici geleceklere baştan karşıyım. o yoksa bu duzen kalsın.bence yonetim senol hoca arasında problem var. oyuncuları tutamamaları senol hocayı çileden çıkardı ancak taraftar olması onu kulupte tutuyor. baskası olsa basar giderdi.

Futbol duygusal bir oyun. Heyecan olmazsa, olmaz..

Şenol hoca artık heyecanını, hevesini kaybetmiş.

Oyuncu ile iletişimi de kötü açıkçası.

Örneğin Marek Cech, şuanki Celustka'dan çok mu kötüydü? Celustka sol kanatta, sağ ayağı ile oynuyor. Burak , Selcuk gibi oyuncuları elinden çıkıp gidiyor sesini çıkarmıyor, Fatih Terim olsaydı bak bakalım gidebiliyor muydular? Adrian ve Henrique 'nin getirdiği zarar tam 10 milyon euro. Şampiyon olduktan sonra Şenol hocanın eline müthiş bir koz geçmişti, Yönetim hocanın istemediği topçuyu kesinlikle alamazdı. Şenol hoca ne yaptı? her zaman ki gibi sustu ve izledi

Samet Türkmen
Gönlüm gitmesinden yana ama şike olayları fikrimi kararsız bırakıyor aslında birazda.

Ama Şenol Güneş'te en azından taraftarlar dalga geçercesine taktikleri ve oyuncu değişikliklerini yapmasın. Bir Henrique gibi adama iki maçtada tam süre şans vermek. Biliyorsun bunun olmayacağını ne diye inat ediyorsun ?

Şenol Güneş istifa diyeceksek, önce takımın bütün oyuncularını rakibe kaptıran yönetim sorgulansın. 1-2 değil 6 tane adam gitti. Hepsinde mi futbolcular hatalı ?

Mantık olarak Şenol Güneş gerçekten istifa etmeyi gerektiren bir performans sergiliyor bu sezon. Ama Şike olayları ve giden oyuncular kısmından baktığımızda da Şenol Güneş açıkça günah keçisi olan kişi olacak bir istifada.

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:22
Hoca hocaaaaaaaaaaaaaaa...iyi hocasın adamsın ama iyi tek.dir. değilsin..düş yakamızdan lütfen..sen artık mantalite olarak bittin..kendini bitirme bari..bizide mahvediyorsun..Bu takım tek forvet ve korkakça oynamz..bu takımın kadrosuyla ruhuyla bu kadar oynanmaz..lütfen bırak küfür yemeden kavga etmeden..git artık ve daha bulaşma bu takıma..

Tyler Durden
03.09.2012, 12:23
,bu sene kötü geçerse kendi bırakır zaten çünkü o hepinizden daha iyi bir Trabzonsporlu,

kendi adiniza konusun..
nerden biliyorsunuz?
boyle ezber cumleleri kuranlarada hastayim.
tek kurus menfaatim yokken ben bu takimin pesinden kosuyorum,
kulube aidat oduyorum,forma aliyorum,dergiye abone oluyorum,sirf
kulube para girsin diye iki adet kombine aliyorum(senede iki veya uc mac izlemek icin)
sonra senede dort milyon alan adam benden daha iyi trabzonspor'lu oluyor..
vayy anasini sayin seyirciler..
kimse kimseden daha iyi trabzonspor'lu degil..

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:25
Bu senesimi kaldı be kardeşim??? avrupa gitti,ligde berbat durumdayız..bu sene bırakırmışşerkenden gitsin bugünden gitsin..onun maçta yaptığı değişiklikleri benim 87 yaşındaki oğlum bile yapıyor ..gitsin bu sene değil bugün bu saat..durdurkça batıyor batırıyor.onun yüzünden yemin ettim o gidene kadar maç izkemiycem..beni takımımdan etti inat adam..git artık git..

arifberkay
03.09.2012, 12:25
Hocam senin kadar kaprisli ve inat bir insan görmedim.İyi insansın ama heyecannın kalmamış.Senin yerinde olsam gözlerinin parladığı kore ye geri dönerim.Git sen de kurtul biz de

arifberkay
03.09.2012, 12:26
Hocam üzülüyorum taraftarın düştüğü duruma.
Ahh adalet ahh.

Adelt yok diye böyle davranmak zorunda mı?

Fatih Öztürk
03.09.2012, 12:29
Adelt yok diye böyle davranmak zorunda mı?

Sadece sabır...

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:31
ben sahada yürüyen uyuyan bir takım istemiyorum..10 kişilik aptal bir takıma gol atamayan ,hiç bir taktiği olmayan,ancak gol yeyince adam değiştiren,bereberliğe iyi gözüyle bakan,asla B palnı olmayan,sürtünen bir takımı ve futbolcuyu görmeyen kör bir hoca,3. sınıf avrupa takımna elenipte hala kendinde suç bulmayan yüzü kızarmayan bir takım istemiyorum..MÜMKÜNSE GERİ GELME ŞENOL HOCA GİT VE GELMEEEEEEEEEEEEEE....

Hami Demir
03.09.2012, 12:31
Forza Mustafa Reşit Akçay Diyorum Zaten ben kendi Düşüncelermi Kendim Aştıgım Başlıga yazmıştım Dolu dolu

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:33
Yasin sanki oğlu sahada tutar,henrige kıymete binmiş ilk 11 de angus sığırı,tek forvet oynarız,olcan sakat güya!!! adrian yok,alanzinho zirve yapmış ama yedek,musatfa oyun kurar!! takım en çok pası yana ve geriye yapar,şişirme top oynar,beraberliğe şükür,tek farklı öndeyken geriye yaslan..BUNLAR HOCANIN SUÇU TOPÇUNUN DEĞİL...

Adnan Özkan
03.09.2012, 12:34
1461 e bak feyz al Şenol hoca feyz al..oradanda mÜmkÜnse topÇu al ve deĞerlendİr İnat etme..rezİl ettİn kendİnİ..ya gİt yada olmayan heyecanini varmiŞ gİbİ takima yansit..

.....
03.09.2012, 12:37
Şenol Güneş'te , Sadri Şener'de şike süreci sonlanana kadar takımda kalmalı diye düşünüyorum.

En azından yargıtay kararını bekleyelim.

Zafer Fidan
03.09.2012, 12:37
Küfürler'le, agir sözler'le kovmaya hic gerek yok. Trabzonspor'da kalmali, ama bir teknik direktör olarak degil.

İslam Sezer
03.09.2012, 12:39
kendi adiniza konusun..
nerden biliyorsunuz?
boyle ezber cumleleri kuranlarada hastayim.
tek kurus menfaatim yokken ben bu takimin pesinden kosuyorum,
kulube aidat oduyorum,forma aliyorum,dergiye abone oluyorum,sirf
kulube para girsin diye iki adet kombine aliyorum(senede iki veya uc mac izlemek icin)
sonra senede dort milyon alan adam benden daha iyi trabzonspor'lu oluyor..
vayy anasini sayin seyirciler..
kimse kimseden daha iyi trabzonspor'lu degil..

.
emredersin patron,kendi adıma konuşayım o zaman,Şenol Güneş benden daha iyi bir Trabzonsporlu ama bir Tyler Durden değil...

sessizkral_1
bence Şenol hoca gidecekse yönetimde gitmeli

yeni yönetim + ersun yanal + jaja + alper potuk + muhammet demir

zekeriyya
hoca süreç dolayısı ile çok yıprandı ve yoruldu
bence bırakmalı tadında bıraklamalı tamam 2010-2011 şampiyonu yaptın bizi.
bu öylece kalmalı
takım iyice sümsük futbol oynar hale geldi

Erbay
Sahadaki kötü oyun ve sonuçlar çok açık ama şu anda istifa çözüm olmayacak. Çok hatası var hocamızın, kendisinin bir çözüm üretmesi gerekir.

Tyler Durden
03.09.2012, 12:41
.
emredersin patron,kendi adıma konuşayım o zaman,Şenol Güneş benden daha iyi bir Trabzonsporlu ama bir Tyler Durden değil...

eyvallah.simdi oldu iste..

sessizkral_1
03.09.2012, 12:41
Jajayı yolladı takımdaki tek iyi yabancı colman kaldı

onuda yollayacak.

Ertan1982
03.09.2012, 12:42
ciksin yönetim bazina.takima gecen sezon planlandi gibi Ünal Hoca gelsin.yemisim o yönetimde oturan komploculari.giray bulak ta bu takimdan uzaklastirilmali.cok belli birilerin adami oldu.

İslam Sezer
03.09.2012, 12:44
Lütfen istifa başlıkları kaldırılsın,takım düzelecek buna yüzde yüz eminim,tek engel taraftarın sabırsız olmasıdır,
yıllardır aynı hikayeyi okumaktan,aynı filmi izlemekten bıkmadınız mı?
üstelik bu sefer hatrı olan bir kişi var başımızda,zaman verecek olaylar yaşadık,
takımın iyi-kötü oynamasından daha önemli olaylar bunlar,
herşey puan durumu değil.

Mollasalihoğlu
03.09.2012, 12:45
Bu takım taraftarının ciddi hafıza problemi var..

6. 7. iken iki olumlu sey görünce mutlu olur; Turkiye Kupası, Süper Kupa, tertemiz şampiyonluk, her sene ilk 3 vs görünce bunlar yetmemeye baslar. :)

zarge
03.09.2012, 12:47
çok sevdiğim ve haksızlığa uğradığını bildiğim halde hatta bu düzende çok yalnız olduğunu bildiğim halde gitmesini istiyorum...
onun zamanında alınan futbolculara bakıyorum ve bu kararı veriyorum.
haa hocanın bu transferlerden haberi var yok beni çok ilgilendirmiyor.
ama yönetim bize lazım en azından yargıtay safhasına vs.kadar...

nakzo
03.09.2012, 12:47
Lamı cimi yok arkadaş. Şenol Güneş bu sene kaldığı sürece Trabzonspor kümenin 3 adayından biridir.şota,tolunay veya giray aman sakın şenoldan 5 kat kötü hocalar hücüm oynamak istiyorsak, rezllik görmek istemiyorsak ,yenilsekte futbol seyretmek istiyorsak tek adayım Yılmaz Vural

Serdar A
03.09.2012, 12:48
Yılmaz Vural kaç ekip düşürmüştü ?
4 mü , 5 mi ...