PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PTT 1.Lig 3. Hafta | Kayseri Erciyesspor - 1461 Trabzon | 0-0

Sayfa : 1 2 [3]

Burçak
18.09.2012, 10:57
hakikaten bizim taraftarın içinde maç izlemek sıkmaya başladı benide.
anlayanda konuşuyor anlamayan da.
beğenmesende destek olacaksın. destek olmuyorsan hakaret etmeyeceksin. ama nerdee.
yaa Mustafa Yumlu mesela.
bu çocuk bizim çocuğumuz.
kapasitesi bu. adama edilmedik hakaretler kalmıyor statta , kahvede ..
biri düşse pozisyonu görmeyende Mustafa ya hakaret ediyor. Mustafa yapmıştır!
insanlarda ön yargı var.
bu admaın kapasitesi buuu. beğenmeyen hoca yönetici gönderir daha iyisini alır.
ona hakaret ederek daha iyi oynamasını sağlayamayız.

birde herkes bu işi biliyor Trabzonda..
mok biliyor.
Tribünde oturup sadece ikişer koltuk civarınızdaki yorumları dinleyin bildiğinizide unutursunuz.
herkes ama herkes farklı kadro kurup farklı oyuncular seçiyor. sorsan hepsi kendine göre haklı..
taraftarlık nedir nasıl olur kimsenin haberi yok.
çekirdek yiyip kaçan bi pozisyondan sonra ayağa kalkıp küfür edip sen buraya getirenin sana o formayı verenin diye cümlelerle taraftarlık olmaz
takımını desteklemek için ayaa kalkanıda otur diye fırçalamaklada olmaz.
herşeyi biliyoruz..

Bu dediklerim Trabzonspor maçlarında oluyor. bari bırakın 1461 rahat oynasın. kimse gelmesin maça biz onlara yeteriz.

Ustaalioğlu
18.09.2012, 11:03
hakikaten bizim taraftarın içinde maç izlemek sıkmaya başladı benide.
anlayanda konuşuyor anlamayan da.
beğenmesende destek olacaksın. destek olmuyorsan hakaret etmeyeceksin. ama nerdee.
yaa Mustafa Yumlu mesela.
bu çocuk bizim çocuğumuz.
kapasitesi bu. adama edilmedik hakaretler kalmıyor statta , kahvede ..
biri düşse pozisyonu görmeyende Mustafa ya hakaret ediyor. Mustafa yapmıştır!
insanlarda ön yargı var.
bu admaın kapasitesi buuu. beğenmeyen hoca yönetici gönderir daha iyisini alır.
ona hakaret ederek daha iyi oynamasını sağlayamayız.

birde herkes bu işi biliyor Trabzonda..
mok biliyor.
Tribünde oturup sadece ikişer koltuk civarınızdaki yorumları dinleyin bildiğinizide unutursunuz.
herkes ama herkes farklı kadro kurup farklı oyuncular seçiyor. sorsan hepsi kendine göre haklı..
taraftarlık nedir nasıl olur kimsenin haberi yok.
çekirdek yiyip kaçan bi pozisyondan sonra ayağa kalkıp küfür edip sen buraya getirenin sana o formayı verenin diye cümlelerle taraftarlık olmaz
takımını desteklemek için ayaa kalkanıda otur diye fırçalamaklada olmaz.
herşeyi biliyoruz..

Bu dediklerim Trabzonspor maçlarında oluyor. bari bırakın 1461 rahat oynasın. kimse gelmesin maça biz onlara yeteriz.

Aynen öyle, bizim taraftar maç seyrederken teknik direktör, transfer döneminde klüp başkanı, genel kurul da rakamlar açıklanınca yeminli mali müşavir...
Taraftar dediğin klübüne üye olur, aidatını öder, klüp ürünlerinden satın alır, maça gider, gidince tezahürat yapar, klübünü sever elinden geldiğince destek olur.

gabriel omar
19.09.2012, 02:07
1461 üst lige çıksın diyordum ama artık vazgeçtim.Olumsuz bir sonuçta bu taraftar bu gençleride ,bu projeyide yer bitirir.1.ligde sabit kalsınlar yeter.Çok göz önünde olmasalarda olur sadece biz görelim yeter.

Gelelim oyunculara.2 3 oyuncu hariç bu oyuncular için bu lig yeni bir tecrübe ve bu süreçte oyuncuların inişi çıkışı olacak.Buna alışmalı ve tepki göstermemeliyiz.Elbette oyuncuların hepsi Trabzonsporda oynayacak kalibrede değiller ama 1461i ligde tutmak için gerekliler.Mesela şahsen Sercan ve Mustafanın asla bizim takımda oynayamayacağına eminim ama 1461 fayda gösteriyorlar.

Bunun haricinde Jebrini yine çok beğendim her hafta üstüne koyarak ilerliyor.Sanırım şu an 1461de olupta Trabzonsporda oynayabilecek tek oyuncu Jebrindir.Eren ise son 2 maçtır kanatta felaket top eziyor.Çalım atmayı öğrenmesi lazım.Sercan belli bir yeteneğe sahip fakat bencil yanları biraz törpülenmeli.Yinede Sercanın Trabzonspora geri dönüp oynacağını sanmıyorum .

Aytaçın sakatlığı savunma kurgusunda sıkıntıya sebep olmuş gördüğüm kadarıyla ama olsun bu gençlerden beklenen sadece düzgünce sonuna kadar mücadele etmeleri dolayısıyla savunma kurgusunu oturtacak zamanları ve kredileri var benim gözümde.Abdullah bireysel olarak fazla sert ve agresif oynuyor.Bu yanlarını geliştirip soğukkanlı olmayı öğrenmeli bu sene zarfında.

Ofueduyu konuşmak için erken ama golü düşünen teknik bir forvet gibi geldi bana.Hızıda fena değil ama ben daha hızlı bekliyordum.Tabi bunda takımla oynayıp alışmasıda önemli.Birkaç hafta sonra Ofuedu hakkında daha net fikirler edinebiliriz diye düşünüyorum.

Bu arada herkes Erciyesli Gohouyu beğenmiş ama benim geçen sene Denizlide izlediğim Gohou bu ligin en kazma forvetiydi :)Bu adamı oynatıp niye yabancı haklarını kullanıyorlar diyordum çünkü çok faydasız bir adamdı.Bu maç iyi oynadı yalan yok ama ben Gohouya çok güvenmiyorm şahsen ilerleyen haftalarda dağılır.

Bir de sormak istediğim bir şey var.Sefa Akına ne oldu ? Bu çocuk sakat falan mı niye hiç kadroda falan yok ?Halbuki 1461de en merak ettiğimiz adamlardandı ve bildiğim kadarıyla geçen sene 1461de düzenli oynuyordu.Hani sol bekimiz öyle çokta ekstra biri gibi gelmedi bana en azından Ümit milli sol beki kesecek kadar değildir diye düşünüyorum.Bunu bilen biri cevaplarsa sevinirim.

Son olarak siz koşun ,mücadele edin yeter çocuklar.Ter dökün sonuna kadar,ligdende düşmeyin kafidir.