PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 21:50
giray kacar ‏@giraykacar
Sakatlığım maalesef basa dondü...hakkımızda hayırlısı olsun

Alın işte sağlık heyetinin ilk skandalı. Hazır olmadan adama maç yaptırıp takımla birlikte antrenman yapmalarına izin verdiler. Sonuç Giray 1 ay daha yok...

Cafer Bulur
13.09.2012, 21:55
giray kacar ‏@giraykacar
Sakatlığım maalesef basa dondü...hakkımızda hayırlısı olsun

Alın işte sağlık heyetinin ilk skandalı. Hazır olmadan adama maç yaptırıp takımla birlikte antrenman yapmalarına izin verdiler. Sonuç Giray 1 ay daha yok...

Gercekten dogru bu mu?

Eger öyle ise gercekten bir skandalla karsi karsiyayiz.

jako13
13.09.2012, 22:29
Giray ve soner yok..işler nanay yine .

İskender Çakmak
13.09.2012, 22:56
Maçımız ligtv 2 de mı yayınlıyor ?

Canberk
13.09.2012, 22:59
Maçımız ligtv 2 de mı yayınlıyor ?

Yok abi LigTv'de maç

Furkan S.
13.09.2012, 23:07
Onur,Celustka,Mustafa,Bamba,Emerson,Zokora,Colman, Olcan,Volkan,Halil,Janko

marcelinhos100
13.09.2012, 23:23
Celutska=Bamba=Mustafa=Emerson=Zokora=Co
lman=Volkan=Olcan=Janko=Halil Serkan iyileşirse Celutskanın yerine oynar o zaman Alanzinho Halilin yerine oynar

Samet Yildirim
13.09.2012, 23:25
Hoca defansi Celu-Bamba-Musti-Emerson kurmus....Giray sakat...Yoksa Mustinin yerine oynardi...3 yabanci...
Colman ve Zokora da oynayacagini düsünelim eder 5 kaldi bir yer oda Janko yani 6...
Diger 3 isim Halil-Olcan-(Volkan veya yasin)

---------------------Tolga--------------------------
Celu----------Musti---------Bamba---------Emerson
---------------Zoko------Colman------------------
--Volkan(Yasin)---------------------Olcan--------
-----------------Halil---Janko--------------------

6 yabanci.

Yedeklerde en fazla 2 hakkimiz mi var ? Tam bilmedigim icin yedekleri yazmiyom...Ama yedekler yine tartisilacak gibime geliyor :)

irfan61
13.09.2012, 23:27
Kaldık yine Mustafa'ya allah yardımcımız olsun.

DeAgLeMaNyAq
13.09.2012, 23:57
Hoca defansi Celu-Bamba-Musti-Emerson kurmus....Giray sakat...Yoksa Mustinin yerine oynardi...3 yabanci...
Colman ve Zokora da oynayacagini düsünelim eder 5 kaldi bir yer oda Janko yani 6...
Diger 3 isim Halil-Olcan-(Volkan veya yasin)

---------------------Tolga--------------------------
Celu----------Musti---------Bamba---------Emerson
---------------Zoko------Colman------------------
--Volkan(Yasin)---------------------Olcan--------
-----------------Halil---Janko--------------------

6 yabanci.

Yedeklerde en fazla 2 hakkimiz mi var ? Tam bilmedigim icin yedekleri yazmiyom...Ama yedekler yine tartisilacak gibime geliyor :)

Ben de aynı kadroyu düşünüyorum. Sahada 6 yabancı varsa yedeklerde en fazla 2 yabancı hakkı var. Bana göre biri kesin Alanzinho. Sapara, Adrian, Henrique ve Vittek'ten biri de 2.yedek olacak. Cech'in kadroya girme şansı yok, Adrian da zor gibi gözüküyor...

uemit
14.09.2012, 00:06
serkan yoksa gecen mactan dolaayi

zeki cerlustka babmba emerson
volkan zokora colman olcan
yasin janko

Yasin Altuntas
14.09.2012, 00:17
Ben sahsen maca böyle cikardim:
______________Onur_______________
_Zeki____Musti_____Bamba__Emerson__
__________Colman__Zokora___________
____Volkan_____Alanzinho______Olcan__
_____________Janko________________

Yabanci sayisi olmasaydi, Stoperde Celu oynardi........

Hatice Aslan
14.09.2012, 00:38
Yazdım yine yazıyorum madem bu kadar çok eksiğimiz var böyle olsun kadro.

::::::::::::Tolga/Onur Farketmez::::::::::::
Zeki::::::Celustka:::::::Bamba:::::Emerson
::::::::::::Zokora:::::Colman::::::::::::::::
Volkan::::::::::::::::::::::::::::Olcan(yetişebili rse)
:::::::::::::Janko:::::::Emre/Halil:::::::::::::::

POYRAZ
14.09.2012, 00:51
Bu sene de fe-be lilere satacaklar mi acaba kombine biletlerini
bu sikeci köpekler?

gabriel omar
14.09.2012, 01:02
Ben sahsen maca böyle cikardim:
______________Onur_______________
_Zeki____Musti_____Bamba__Emerson__
__________Colman__Zokora___________
____Volkan_____Alanzinho______Olcan__
_____________Janko________________

Yabanci sayisi olmasaydi, Stoperde Celu oynardi........

Alanzinho yerine Emreyi,Mustafanın yerinede Celuyu çekelim.

SEDAT
14.09.2012, 01:12
* Giray'ın yerine Yumlu oynarsa direk kapatırım maçı.

Tahsin Armutcu
14.09.2012, 01:17
Alanzinho yerine Emreyi,Mustafanın yerinede Celuyu çekelim.

kadro kurarken azcık gercekcı olun. Şenol Hoca Zekiyi oynatır mı ?

umitçebi
14.09.2012, 01:22
Giray son antremanda kolundan sakatlandı arkadaşım.Biraz takip edip öyle yazın bari..

Erdal DİLEK
14.09.2012, 01:46
şikecilerin kalecisi kolundan sakatlanıyor sahalara dönüyor bizim futbolcumuz kolundan sakatlanıp nüksediyor. bu ne yaaaa. . .

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 01:52

Giray'ın dedikleri doğruysa 1 ay daha Mustafa ile birlikteyiz... :)

Soner Albayrak
14.09.2012, 01:55
Yine Yumlihona kaldık Allah'tan reva mı bu bize :(

Yumlunun yerine Celutska oynasın isterim ama Şenol hoca oynatmaz..

gabriel omar
14.09.2012, 02:18

Normal şartlar altında Emreyide ,Zekiyide oynatmaz.Ama Serkanın hasta olması,Mustafanında formsuz olması sebebiyle savunmada böyle bir değişikliğe gidebilir niye olmasın ki ?

Murathan
14.09.2012, 02:18
Olacak iş değil adam bir turlu takıma giriyor, cinci hocalara mı gidiyor ne ediyor bilmem.
Sezonda 5 maç oynamaması gereken adam 4te4 yaptı.

Yasin Altuntas
14.09.2012, 02:27

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Colman ve Soner ile hasta olan Serkan Balcı katılmadı. Kolundaki sakatlığı nükseden Giray ise soyunma odasına gitti.

Bugün taburcu oldu, diyelimki yarin Antreman'a katildi, 1 Antreman ile direk oynayabilirmi ?? Normal sartlar altinda oynamamasi lazim. Ilk alternatif kim ? Celustka. Fakat oda Yabanci sinirina takiliyor. Geriye kalan bir Isim var oda Zeki.

Bence Zeki'nin bu macta oynama ihtimali gayet yüksek. Hee eger hem Serkan hemde Celu oynamaz, Baris Özbek sag Bek'e cekilirse, o zaman Zeki Bavulunu toplayip kacsin, cünkü bu takimda hayatta sans bulamayacaktir.

lazibere
14.09.2012, 02:34
Çok önemli değil arkadaşlar, Zaten birinin diğerinden farkı yok

Yasin Altuntas
14.09.2012, 02:37
Senol Hoca geri dörtlüde genelde Celu-Mustafa-Bamba-Emerson dörtlüsüne sans veriyormus. Bence gayet iyi bir dörtlü olabilir, fakat bu demektir ki orta saha ve forvet icin sadece 3 tane yabanci hakki kaliyor.

Bunu ikisi kafadan Colman-Zokora desek, Janko'da forvetde oynar desek geri kalan 3lü mutlaka türk olmasi lazim.

Volkan--Soner--Olcan normal sartlar altinda oynayacak üclüdür, fakat Soner'in sakatliginda, Ya hoca Emre'ye sans verecek, yada Sapara/Alanzinho/Adrian üclüsünden birisini ilk onbir'e koyup (tahminen) savunmadan bir yabanciyi (büyük ihtimal Celustka) cikartip yerine Serkan'i koyacak. Eger Serkan yetismesse Zeki olabilir (insallah)

EDIT:

Ilginc bir detay: Kadrodaki 4 forvetimizden 3ü almanca konusabiliyor.

Soner Albayrak
14.09.2012, 02:40
Çok önemli değil arkadaşlar, Zaten birinin diğerinden farkı yok

Hayır abi katılmıyorum buna. Giray ile mustafa arasında çok fark var Mustafa'nın oynaması maçın seyir zevkinin direkt olarak düşmesi demek.

Çağatay_
14.09.2012, 03:33
Emre hat-trick yaptı acaba oynama şansı var mıdır ? Bence %0 :D

kalavara
14.09.2012, 04:12
üç yerli oyuncumuz yok, soner,giray,serkan! olcan yeni döndü sakatlıktan, volkan da tam iyileşmemiş olabilir, sol dizinde ağrılar vardı.defans dörtlüsünde serkanın yokluğu sebebiyle 3 yabancı kullanacağız muhtemelen. zokora, colman ve janko da 11 de olacağı için başka yabancı oyuncu kullanmayacağız. orta alanda barış özbek sürprizine hazırlıklı olalım derim ben :)
eğer zeki ilk 11 düzeyine yaklaşmışsa sapara 11'e dahil olur.

61_Hasan_69
14.09.2012, 04:14
Yabancı sorunu nedeniyle ya Zeki yada Emre oynayacak gibime geliyo bu maçta

kalavara
14.09.2012, 04:25
-----------------tolga-------------

celu-----mustafa-----bamba--emerson

---------zokora-------colman-------

volkan--------------------------olcan

------------yasin---janko------------ şeklinde çıkabiliriz maça. ya da zeki bekte kullanılır ve yasinin yerine sapara 11'e girer. bu hafta camia transferlerin gazıyla hareketlenmişken bir kaza yaşanmaz inşallah çünkü kadro anlamında sıkıntılı olacağımız bir maç! kadro sürprizlerine de hazırlıklı olmak lazım.

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 05:18
Önceki sayfada kısmen kadro oluşumundan bahsettim. Kadro kurarken belirli kriterleri düşününce zaten alternatifler azalıyor. 28 kişilik kadromuzdan 18 oluşturduğumuzda bunlardan 8'inin yabancı 10 tanesinin yerli olma durumu öne çıkıyor. 4 yabancı kadro dışı kaldığına göre 16 yerli oyuncumuzdan sadece 10'u kadroya girebiliyor. Tolga ve Onur'a bir şey olmadığı müddetçe Zeki Ayvaz her zaman kadro dışında kalacaktır. Zeki Yavru ise normal şartlarda ceza ödememiz için her maçta yeri hazır. Böylelikle 9 kişilik yerli kontenjanı için 14 kişilik alternatifimiz var desek daha doğru. Tabii Tolga ve Onur'u da bu kategori dışına attığımızda 7 kişilik kontenjan için 12 alternatif daha doğru bir tanımlama olacaktır.

Bu haftaya gelecek olursak ben Zeki ve Emre'nin 11'de başlayacağına inanmıyorum. Zeki zaten her maçta kulübede ama sakatların çokluğu nedeniyle Emre belki ilk kez 18'e girebilir. Zaten üstte de yazdığım üzere her hafta 5 yerli kadro dışı kalacağı için bunlardan üçü zaten bu maç için belli. 1 haftadır hasta olduğu için antrenmanlara çıkamayan Serkan'ın kadroya girmesi sürpriz olur. Soner en az 1-2 hafta daha sakat, Giray da bugün yazdığında göre iyileşme süreci başa dönmüş. Daha önce 3 hafta süreceği söylenmişti. Bundan 3 gün önce takımla çalışmalara başladı ama belli ki daha tam iyileşmemiş. Zaten bir 3 hafta daha oynayamazsa araya yine 2 haftalık milli maç arası girecek böylelikle en iyi ihtimalle 8.haftadaki BJK maçına yetiştirilecektir. Sonuç olarak geriye kadro dışı kalacak 2 yerli kalıyor. Hem Aykut'un hem Barış'ın aynı anda kadroya gireceğine inanmadığım için 1 kişi kalıyor diyebiliriz. Volkan ve Olcan sağlamsa da bu kişi Yasin ya da Emre'den biri olacak gibi gözüküyor...

kaan61
14.09.2012, 09:27
Şanssızlık... Colman , Serkan , Giray oynayamayacak sanırım. Soner zaten yok... Volkan da hep takımdan ayrı çalıştı... Olcan iyleşti ama formsuzdu. Zor bir maç bizi bekliyor. Tek umudum bayan ve çocuk seyirciler takımı sadece iyi yönde etkiliyor... Kendi takımımıza baskı söz konusu değil... Ne yapıp edip 3 puanı almalıyız.

kaan61
14.09.2012, 12:23
Şanssızlık... Colman , Serkan , Giray oynayamayacak sanırım. Soner zaten yok... Volkan da hep takımdan ayrı çalıştı... Olcan iyleşti ama formsuzdu. Zor bir maç bizi bekliyor. Tek umudum bayan ve çocuk seyirciler takımı sadece iyi yönde etkiliyor... Kendi takımımıza baskı söz konusu değil... Ne yapıp edip 3 puanı almalıyız.

Hafta sonu fırtına kopacak buda öncesindeki sessizlik sanırım ....

SAFA
Serkan çabucak dönsünde stoperde Celu'yu görelim . Mustafa'yı görünce yaşama sevincim kaçıyor .

Gökhan Uzun
Ne zaman ki birlik olur tam manasıyla takımımızı destekleriz, İşte Trabzonspor'un farkı o zaman çıkar. Bizi farklı kılan sevgimiz desteğimizdir. Bu maçla başlayan bu süreç umarım bütün sezon hatta sonraki sezonlar da devam eder.

Maçla alakalı da aynen bu birlik havasından dolayı alacağımızı düşünüyorum. Umarım saçma sapan bir duran top golü veya hakem hatasıyla gol yemeyiz.

Fakat sakat oyuncularımızın yerli olması elimizi çok zayıflatıyor. 12 yabancıdan Vittek ve Cech zaten kadroya giremezler bu net. Henrique de bu form durumuyla kadroya zor girer gibi (ki Emre ve Halil var kanımca 18 e onlar girebilir.) Geriye Adrian veya Alanzinhodan biri kalıyor. Adam eksiltme özelliğinden dolayı Alan, milli takımdaki formundan dolayı Adrian kadroya girebilir ama hoca mutlaka bu ikisi arasından bir seçim yapmak zorunda çünkü Zokora, Colman, Sapara ve aynı zamanda bu ikisi ile beraber aynı bölgede 5 tane yabancı çok fazla olur. Bu şartlar altında da keseceği isim Adrian olacak gibi geliyor (bence alanzinho nun kesilmesi daha dogru olur.)

11 e de bakacak olursak saydığımız 8 yabancıdan alanzinhonun ve celutskanın yedekte durma ihtimali var ki bence öyle olmalı(veya ofansif oyun tercih edilebileceğinden Zokora da yedekte bekletilip oyunun gidişatına göre alınabilr.). İlk 11 şu şekilde şekilleniyor.

.......................tolga...................... ...
Serkan(Zeki)....Yumlu...Bamba.....Emerson
......................Zokora...................... .
............Colman............Sapara............
Volkan.........................................Olc an
........................Janko..................... ...

yedekler : Onur,Zeki,Barış,Yasin,Alan,Celutska,Halil

Not : Kadroyu görünce korktum not yazma ihtiyacı hissettim. Bence bu hocanın 11i. Ben kesinlikle böyle istemiyorum :D

LaZuRiBeRe_53
14.09.2012, 12:27
..................Onur...................
...Serkan-Giray-Bamba-Emerson...
.................Zokora..................
.....Sapara-Colman-Soner..........
.............Emre Güral...........
...............Janko.......................

Faruk Türk
14.09.2012, 12:28
biz niye hep kanatlarla oynuyoruz, zaten kanatta oynayan oyuncularimiz formda degil..
---------------Tolga--------------
Zeki--Bamba--Celu--Olcan
----------Zokora---Colman---------
------------Yasin--Adrian------------
------------Emre--Janko--------------

böyle bi dizilis belki bir degisiklik olur :)
hani kanattan is yapamiyorsak, ortadan calimlarla fln yapariz

Gökhan Uzun
14.09.2012, 12:29
..................Onur...................
...Serkan-Giray-Bamba-Emerson...
.................Zokora..................
.....Sapara-Colman-Soner..........
.............Emre Güral...........
...............Janko.......................

giray sakat oynayamayacak soner de

Onur Akyüz
14.09.2012, 12:30
Kadrolara Volkan yazarken bir daha düşünün bence,

Volkan sadece kağıt üzerinde iyi duruyor,bize bir katkısı olacağını düşünmüyorum.

Olcan da bu ara formsuz ama takıma sınıf atlatacak potansiyeli var,Volkan'da öyle bir potansiyel yok.

Furkan S.
14.09.2012, 13:50
Nevzat Şakar biraz önce TRTSPOR'daydı.Programda verilen Muhtemel 11 şöyleydi:Tolga,Zeki,Bamba,Mustafa,Emerson,Zokora,C olman,Sapara,Olcan,Volkan,Janko

Ali Ece hepimizin dediği gibi Zokora'nın ısrarla Bamba'nın yanına defansa çekilmesi gerektiğini söyledi.

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 13:52
Nevzat Şakar'ın söylediğine göre Colman yok. Zokora'nın yanında Sapara oynayacaktır ama Sapara'yı hiçbir zaman o bölgede etkili göremedik...

Berkay Yılmaz
14.09.2012, 13:55
ONUR--BAMBA--GİRAY--EMERSON--SERKAN--ZOKORA--COLMAN--SONER--OLCAN--VOLKAN--JANKO bu 11'le çıkarsak kazanabiliriz :) ikinci yarıda Volkan değişikliğide olursa bu 11'i kimse tutamaz en çok orta saha alternatifi bizde..

Ömer1967
14.09.2012, 13:55
defansın celutska(serkan)---zokora-----bamba-------emerson olması lazım; ilerisi de janko-colman hariç türk oyuncular olursa çok iş yaparız.En azından denenmeli bu kadro.

LaZuRiBeRe_53
14.09.2012, 14:05
1-0 zorla yeneriz :)

Berkay Yılmaz
14.09.2012, 14:06
http://d1209.hizliresim.com/11/g/d0shh.jpg

Kadro nasıl ama ? Bence elimizdeki mevcut oyuncularla kurulacak en iyi kadro bu.

Bu hafta Soner oynayamaz ama Fenerbahçe maçına bu kadroyla çıkarsak kazanma şansımız artar.

Furkan S.
14.09.2012, 14:07
Soner ve Colman yoksa Aykut veya Barış'a hazırlıklı olalım :(

Oğuzhan
14.09.2012, 14:07
Şu maçtan bir galibiyet alsak hayırlısıyla yoksa işler zora girecek iyice. Sivasspor da çok dirençli takım. Allah hayırlısını versin.

61trabzonomer
14.09.2012, 14:13
colman niye yok ki ?

Berkay Yılmaz
14.09.2012, 14:18
Maç skoru tahminim; TRABZONSPOR 2-1 SİVASSPOR l GOLLER: Janko, Sapara

Yiğit SARI
14.09.2012, 14:30
Sakatlar ?

İdris Toksoy
14.09.2012, 14:32
Sakatlar ?

şimdilik soner,colman,giray ve hasta serkan var. fakat tahminimce maç saatine kadar sadece soner olmaz.

r9emre
14.09.2012, 14:41
-------------Zokora---------Colman----------------

----------------------Sapara-----------------------

oynar göbekte. Defansta Serkan, Mustafa, Bamba, Emerson ileri hatta yabancı olarak sadece Janko'yu kullanır hoca Olcan, Volkan, Yasin 3'lüsünden 2'si oynar. Sivasspor'u da en az 2 farklı geçeriz.

Oğuzhan
14.09.2012, 14:49
Mustafa hata yapmazsa biz gol yemeyiz kolay kolay. O yaptığı penaltı aklıma geldikçe delleniyorum ya. Penaltı değil pozisyon ama sıfırdan çalım yiyorsun, bir de elini adama atıyorsun ulan bırak adamı sıfırdan ne yapacak ordan kaleye vuramaz topu zaten adam kaleci açısını kapatır bitirir pozisyonu. Penaltı yanlışlıkla hamle hatasından falan olabilir ancak böyle bariz çekmeyle falan penaltı yapamaz Trabzonspor savunmacısı.

Murathan
14.09.2012, 14:53
Onur

Celustka Yumlu Bamba Emerson

Zokora Adrian

Volkan Emre Olcan

Janko

Furkan S.
14.09.2012, 14:56
Aykut ile Volkan da yokmuş :(

Nevzat Şakar, “Bu aralar biraz sakata geldik. Yaklaşık 4-5 tane oyuncumuz sakat ve bu hafta oynayamayacaklar. Soner, Colman, Aykut, Volkan ve Serkan bu hafta Sivasspor maçında olmayacaklar.

Murathan
14.09.2012, 14:58

Nevzat Şakar, “Bu aralar biraz sakata geldik. Yaklaşık 45 tane oyuncumuz sakat ve bu hafta oynayamayacaklar. Soner, Colman, Aykut, Volkan ve Serkan bu hafta Sivasspor maçında olmayacaklar.

Haydaaaaa!
Bu nasıl bir sağlık ekibidir ?
Takımın başarısız olmasında en büyük pay sahibi bunlar vallahi.
Bir kere ideal 11imizle çıkamayacak mıyız biz ?

Furkan S.
14.09.2012, 15:02
Saat başı adam sakatlanıyor. ilk 11'den 5 adam yok ! maça kadar oynayacak adam kalmayacak bu gidişle...

Furkan S.
14.09.2012, 15:22
Sivasspor'da Grosicki,Bednar,Korcan ve 1 kalecileri daha yokmuş.

FC-ST-PAULI-61
14.09.2012, 15:22
Colman yokmu ? Yanlislik olmasin.

Atakan
14.09.2012, 15:23
ONUR
ZEKİ
CELUSTKA
BAMBA
EMERSON
ZOKORA
SAPARA
YASIN
OLCAN
EMRE
JANKO

Onur/Tolga-Olcan-Yasin banko olarak görüyorum.

Buna göre Zeki-Ferhat-Barış-Emre-Halil 5lisinden 2 kişi oynayacak.

Zeki-Emre ile çıkalım puan kaybedelim. En azından bu çocukları görmüş şans vermiş oluruz.

Zira Ferhat-Halil veya Barış-Halil de bir şeyi değiştirmez bana göre.

Düzenleme:
Mustafa da var gerçi. Ama olmaması daha hayırlı.

Samet Yildirim
14.09.2012, 15:32
5 oyuncu olmamasi kötü.

Ozaman

Tolga
Celu----Musti---Bamba---Emerson
---------Sapara-Zoko----------
---Yasin--------------Olcan----
----------Halil--Janko----------

Yedeklerde iki yabanci olmasi kötü.

Onur, Zeki, Ferhat, Alanzinho, Emre Güral, Baris, Henrique(Vittek)

FC-ST-PAULI-61
14.09.2012, 15:32
Ozaman Senol Günes böyle cikar.

------------------tolga------------
celustka---yumlu--------bamba--emerson-------
-------------zokora---sapara---------------------
halil--------------yasin-------------olcan----------
------------ ----------janko--------------------

Böyle cikar diye düsünüyorum.Alanzinho ile 7 yabanci olur oyüzden halil oynar bence.
Zeki veya Emreyi oynatacagini hic sanmiyorum.

@ Samet Yildirim dizilis senin dedigin gibi olmali ama Senol Günes 4-2-3-1 den vazgecmiyor ki.

Yiğit SARI
14.09.2012, 15:35
Celustka'da çok çok çok hafif sakatlansa da Zeki'yi izlesek

r9emre
14.09.2012, 15:35
Bu sakatlık muhabbeti ciddiyse tek sevindiren beni gerçek yerinde bir Celustka'yı ve sol bekte Emerson'u izleyecek olmak.. Yıllardır ilk kez hem sağlam bir sağ beki hem de sol beki olan ilk 11 izleyeceğiz. Maç bizim yine de.

Ogün YAZICI
14.09.2012, 15:39
yönetim şenol güneş sağlık ekibi elele colmanı yok ettiler be helal olsun !

Furkan S.
14.09.2012, 15:48
Oynamayacak olan oyuncularımızın çoğu yerli ve ilk 11 oyuncusu... Yabancı olsa pek sıkıntı olmaz ama yerli olunca kadro yapmakta zorlanıyoruz.

SAFA
14.09.2012, 15:49
Colman ne ara sakatlandı arkadaş 2 hazırlık maçındada oynadı adam . Bu arada Ligtv'nin haberine göre Şenol Güneş Soner ve Colman'dan hangisini oynatacağını düşünüyormuş , la bunların ikiside sakatmış :)

Emre ÖZTÜRK
14.09.2012, 15:54
Eğer bu adamlarımız sakatsa bu hafta farklı bir 11 izleyeceğimiz kesin gibi.Yabancı sayısından dolayı Zeki,Barış,Ferhat,Emre Güral gibi oyuncularımız forma şansı bulabilir.

Murat Altun
14.09.2012, 15:55
Colman'ın burnunda sivilce çıksa sanki oynatmayacaklar gibi bir hava seziyorum Umarım yanılıyorumdur
Haberlerde Colman A2 ye attığı golden sonra sakatlık geçirmiş tedbir amaçlı oyundan alınmış durumu iyi filan deniyordu

Alican Altunbaş
14.09.2012, 15:56
Tolga -Celustka-Giray -Bamba -Emerson -Zokora -Sapara -Olcan -Yasin -Halil -Janko..

Giray niye yazılmıyor hani iyileşmişti :)

FC-ST-PAULI-61
14.09.2012, 15:56
Oynasin bu Emre Güral Jankonun yaninda 4-4-2 de nolacak yani
Halil gücsüz,Vittek yavas,henrique güresci.Emreye Sans verilsin fizigi iyi,sol ayakli,
iyi sut cekiyor tamda Zamani Yabanci Kontenjanindan dolayi.

Atakan
14.09.2012, 15:57
Tolga -Celustka-Giray -Bamba -Emerson -Zokora -Sapara -Olcan -Yasin -Halil -Janko..

Giray niye yazılmıyor hani iyileşmişti :)

Tekrar sakatlanmış.

nakzo
14.09.2012, 15:57

Nevzat Şakar, “Bu aralar biraz sakata geldik. Yaklaşık 4-5 tane oyuncumuz sakat ve bu hafta oynayamayacaklar. Soner, Colman, Aykut, Volkan ve Serkan bu hafta Sivasspor maçında olmayacaklar.

bu damlar yoksa boşuna maça çıkmaya gerek yok iva bizi evire çevire yener.

Furkan Özdem
14.09.2012, 16:03
Colman var diye takıma güveniyordum. Sivas karşısında galibiyet umudum yok açıkçası....

nakzo
14.09.2012, 16:04
Bu haftada mağlubiyete kılıf hazır; sakatlarımız var 15. haftada takım oluruz .Hey Allahım mahalle takımı ettiler koca takımı.

61_Hasan_69
14.09.2012, 16:07
Emre Güral kesin oynatılmalı yeter küstürüldü çocuk.

kaan61
14.09.2012, 16:17
şimdilik soner,colman,giray ve hasta serkan var. fakat tahminimce maç saatine kadar sadece soner olmaz.

serkan tekrar hastaneye yatırılmış . serkan kesin yok...

krdnz
14.09.2012, 16:20

Öyle kolay küsecekse hiç oynamasın.

kaan61
14.09.2012, 16:26
yönetim şenol güneş sağlık ekibi elele colmanı yok ettiler be helal olsun !

Colman 1461 maçında hafif sakatlanmış , risk almamak için oyundan alınmıştı şikebahçe maçı için şikeci 2 ile olan maçda da dinlşendirilir diye düşünüyorum.

Serkan , Giray , Volkan , Soner in sakatlığında Gönlüm emre ile çift forvet çıkalım diyor ama şenol hoca şöyle çıkar diye düşünüyorum...

:::::::::::::::::::::::::::::: Tolga ::::::::::::::::::::::::::

Celustka::::::: Mustafa :::::: Bamba :::::::::Emerson

:::::::::::::: Zokora ::::::::::::::: Sapara::::::::::::::::

Yasin ::::::::::::::::::::: Halil ::::::::::::::::::: Olcan

:::::::::::::::::::::::: J A N K O :::::::::::::::::::::::::

Furkan S.
14.09.2012, 16:39
Fener maçında Colman,Soner,Giray oynayamazsa ki büyük ihtimalle oynayamayacak çok büyük sıkıntı çekeriz.

Ergin Varlibas
14.09.2012, 16:40

Abi nerden biliyosun kusturuldugunu, psikolojisini, nasil hissettigini cildiricam ya

Trabzon34
14.09.2012, 16:40
Emre - janko bir arada bir izlesek iyi olurdu.. emre formda.. janko da istekli.. tarzları da birbirini tamamlar gibi geliyor bana.. inşallah öyle yaparız.. gerçi ben pek çift forvetle bir maça çıktığımızı yakın zamanda hatırlamıyorum o bakımdan umudum az ama olsun.. :)
Bunları yenelim de, sonra inşallah sıra abilerine gelicek.. :)

Burçak
14.09.2012, 16:48
Abi nerden biliyosun kusturuldugunu, psikolojisini, nasil hissettigini cildiricam ya

şu cümleyi okurken kafamda elli türlü olay kurgulandı.
acaba diyorum kim zehirlendi kusturuldu :D

Murathan
14.09.2012, 16:50
Helil mi ?
:(

61_Hasan_69
14.09.2012, 17:07

ya sen yetenekli bir topçu olsan ve senin hakkınken senin yerine Halil gibi Henrique gibi kalaslar oynasa ne hissedersin?

Ergin Varlibas
14.09.2012, 17:13
Futbolcular, teknik direktorun askerleridir. Teknik direktor hangisi ne zaman kullanirsa o zaman takima en iyi sekilde hizmet vermek durumundadir. Geldigi takim bucaspor. Yedekligi o kadar taktigini, psikolojisinin bozuldugunu, ya da kustugunu sanmiyorum.

Senol Gunes senden de benden de daha iyi bir insan sarrafidir. Oyuncu psikolojosinden cok iyi anlar. O yuzden boyle bi durum olucagini sanmiyorum.

Ergin Varlibas
14.09.2012, 17:14
şu cümleyi okurken kafamda elli türlü olay kurgulandı.
acaba diyorum kim zehirlendi kusturuldu :D

haha Turkce klavyem yok :*(

yorumsuz6117
14.09.2012, 17:58
Serkan , Colman , Soner , Giray yoklar büyük ihtimal.

Tahir61
14.09.2012, 18:02
sikinti yok gadro yederli

-------------------------tolga

zeki-------musti-------------bamba----------------emerson

---------------------zokora--------------------------------

------olcan-----------sapara--------------------alanzinho---

-------------------halil-------janko--------------------------

Aleyna Yemenici
14.09.2012, 18:04
Pazartesi günü Avni Aker'e ŞENOL GÜNEŞ'i izlemeye gideceğim. sadece buna değer çünkü

Tahir61
14.09.2012, 18:06
....

Nusret
14.09.2012, 18:07
colman ın agır bı sakatlıgı yoktu gıray soner serkan yok sanırım.celutska sağda denılıyor ama zekıyı bence macın gıdısatına gore devreye sokmalı.senol hoca kazanmalı zeki yi hatta emre güral içinde gecerlı dedıklerım...başarılar TRABZONSPOR um...

Nusret
14.09.2012, 18:10
tolga

celutska yumlu bamba emerson

zokora
sapara colman
volkan olcan

janko

Ogün YAZICI
14.09.2012, 18:12
benim anlamadığım başka takımlarda maçtan 1 gün önceye kadar takımla çalışamayan oyuncu son antremana çıkar ve maçta sahada olur.bizim takımda volkan dün takımla çalışmış bugün nevzat şakar çıkıp sivas maçında oynayamayacağını söylüyor.sanane be adam hocanın insiyatifinde bir şey değil mi ?

Fanatik34
14.09.2012, 18:21
Bu Saglik Ekibi ile bu kadar..oyuncular iyilesip bir daha geri dönebilirlerse sükredin!

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 18:34
Şanssız bir başlangıç yaptık. Hele ki Giray ve Colman 5 yıldır bu takımdalar ilk defa sezon başında böyle ayrı kalıyorlar...

Soner Albayrak
14.09.2012, 18:39
Colman'ın olmaması maçı zora sokar. Tam da bu maçların oyuncusuydu. Sivas puan alırsa sürpriz olmaz..

Murathan
14.09.2012, 18:41
Nasıl bir mide var sizde hala daha Halil'i yazıyorsunuz ? :)
Adamın; Abdülhey gibi saçlarından, Abdülhey gibi koşmasından bıktım artık !

Uğur Ö.
14.09.2012, 19:03
4 senedir sakat denilen ve x günde iyileşecek denen adam daha iyileşmedi sürekli süre sarkıyor

yorumsuz6117
14.09.2012, 19:11
Puan kaybı yüksek ihtimal.

Muhammed Ayaz
14.09.2012, 19:15
Dün tesislerde idmanı seyrettim Emre Güral a hayran kaldım bu cocuğa şans verilmeliiii

Fanatik34
14.09.2012, 20:03
Janko su haliyle hic hazir durmuyor, 45 dk. bile cikarabilecegi mechul (daha dogrusu cok duragan), nasil ilk onbirde olacak?
Emre bana Ordu macinda kalitesini (futbol zekasini) gösterdi, ki bu Yasin´de yok, ancak kosar.

Janko oynarsa Emre´yi unutun, keza Vittek´te..

Olcan-Halil-Emre ileri ucu olabilri mi?

Atakan
14.09.2012, 20:20
Emre oynayacaksa solda değil de 2. forvet oynamalı.

Soldan top alıp sürüp götürcek diye bekleyeceksek çok bekleriz, en azından şuan öyle.

Serdær
14.09.2012, 20:23
Şenol Güneş'in çıkartacağı kadro budur.

Başka alternatifi yoktur.

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/523539_Trabzonspor.jpg

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 20:45

10 kişi bile yeneriz evelallah... :)

Sadettin_
14.09.2012, 20:47

senol hoca 10 kısı cıkmaz sahaya . tmm begenmeyebılırsınız eyv. da bu kadar da degıl :D :D

ibrahim
14.09.2012, 20:50
10a, 11e fazla takılmayın. Bende aynı kadronun Alanzinholu halini bekliyorum. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Oğuzhan
14.09.2012, 20:59
Şenol Güneş 10 kişi çıkarmaya başlamış şimdi de takımı rakipleri küçümsüyoruz :D

Serdær
14.09.2012, 20:59
10 kişi bile yeneriz evelallah... :)

10 kişi bile iyi kadro şimdi hakkını vermek lazım :p

http://www.footballuser.com/formations/2012/09/523584_Trabzonspor.jpg

Serdær
14.09.2012, 21:00
10a, 11e fazla takılmayın. Bende aynı kadronun Alanzinholu halini bekliyorum. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Aynı kadronun Alanzinho hali 7 yabancı yapıp 3-0 hükmen yenilmemizi sağlar ;)

Osman Yavuz
14.09.2012, 21:02
Hocamız siz olsanız halimizi düşünemiyorum:D:D:D

Veysel
14.09.2012, 21:04
Artık seri başlasın.

Bismillahirrahmanirrahim.

Oğuzhan
14.09.2012, 21:05
Artık seri başlasın.

Bismillahirrahmanirrahim.

Haaaydiii fırtınaaa

Serdær
14.09.2012, 21:09
Hocamız siz olsanız halimizi düşünemiyorum:D:D:D

Üstüme alınarak soruyorum :p

Ne var halimizde Unai Emery :)

Necmettin ALTUNTAŞ
14.09.2012, 21:16
Seri yakalamamız biraz zor ama iyi sonuç alacağımıza inanıyorum.

dozoroo
14.09.2012, 21:27
ben 2 maçı da alacağımızı hissediyorum.. feneri ezip yenip dönecekmisiz hissi var bende

Harun
14.09.2012, 21:30
Oyuncu kadromuz Sivas'ı yener.Ama kenar yönetimimiz için şüpheliyim.

kalavara
14.09.2012, 21:30

10 kişi mi çıkacak takım :)

Soner Albayrak
14.09.2012, 21:46
-----------Tolga-----------

Celutska------Kütük------Bamba------Emerson

---------Zokora-------Sapara------

Yasin-----------------------------Olcan

------------Emre Güral-------------

--------Janko---------------

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 21:48
Hoca bütün antrenmanlarda Halil'e şans vermiş. O yüzden ilk kez çift santrafor oynama ihtimalimiz var gibi gözüküyor. Yabancı kontenjanı nedeniyle Alanzinho olmayacağından başka da bir alternatif göremiyorum. Ha maç günü Serkan yetişirse o zaman Celustka yedeğe çekilip yine Alanzinho'lu bir düzene dönebiliriz...

Samet Yildirim
14.09.2012, 21:57
Olmayanlar önemli ama yinede ciddi kadromuz olur sahada...

-----------------Tolga------------------
Celu--------Musti-----Bamba--------Emerson
----------------Zokora----------------------
------------Sapara--------------------------
---Yasin-----------Halil------------Olcan----
-----------------Janko---------------------

6 yabanci sahada mevcut kaldi 2 yabanci...

Yedekler: Onur, Zeki, Ferhat, Baris, Emre Güral, Alanzinho, Henrique

Vittek, Cech ve Adrian olmaz...Colman sakat zaten...

Hatice Aslan
14.09.2012, 22:05
TrtSpor'da muhtemel kadro yanılmıyorsam şu şekilde ekrana gelmişti..

::::::::::::Tolga::::::::::::
Zeki Mustafa Bamba Emerson
:::::::Zokora::Colman:::::
Volkan:::::Olcan::::: Sapara
:::::::::::Janko:::::::::::::::::

Colman sakatlığı sebebiyle ilk 11de olmayacaksa Sapara o bölgeyi alacaktır Olcan yerine geçecektir. Volkan yoksa Yasin çıkacaktır. Alanzinho'da akılların bir köşesinde zaten.. Bakalım Adrian kadroya alınacak mı? Yoksa Janko-Halil çift forvet mi oynayacağız? 4-4-2 mi olacak? Göreceğiz.

Erdal DİLEK
14.09.2012, 22:07
zeki oynasın başka kim oynarsa oynasın. . .

Yunus Danışmaz
14.09.2012, 22:10
Normalde çok rahat yenmemiz lazım. Ama normalde...

Cafer Bulur
14.09.2012, 22:19
Colman oynayacak deniyordu,nevzat sakar ise colman olmayacak demis isin asli nedir?

Hatice Aslan
14.09.2012, 22:21
Colman oynayacak deniyordu,nevzat sakar ise colman olmayacak demis isin asli nedir?

Sakatlanmış..
Colman Serkan Volkan Soner maçta olmayacakmış..

Colman riske edilmiyor olabilir bu maçtan sonra Fenevle oynayacağız. Belki Sivas maçında sonradan dahil edilebilir oyuna.

Cafer Bulur
14.09.2012, 22:26
Sakatlanmış..
Colman Serkan Volkan Soner maçta olmayacakmış..

Colman riske edilmiyor olabilir bu maçtan sonra Fenevle oynayacağız. Belki Sivas maçında sonradan dahil edilebilir oyuna.

Lig tv sitesinde colman in sakatlandigina dair bir haber yok,keza volkaninda oynayacagi yaziyor hangisi dogru sasirdim.

Sahsen inanmiyorum colman in oynamayacagina,bence ilk 11 de yerini alacaktir.

ibrahim
14.09.2012, 22:27
zeki oynasın başka kim oynarsa oynasın. . .

Bu ara bende taktim ayni konuya. Emersonun alinmasina sirf bu yüzden üzüldüm. Serkanin yoklugunda Zeki yerine Celustka oynayacak.

Hatice Aslan
14.09.2012, 22:28
Valla Nevzat başgan oynamıcaklar dedi facete neredeyse her sayfa bunu yazıyor kafam iyice karıştı.
Soner dışında sorunumuz yok dedim birde Volkan'ın yokluğu çıktı ortaya. Colman yoksa eğer kesin fenev maçı için diyeceğim ama yeter artık şu adam çıksın bir oynasın.

Cafer Bulur
14.09.2012, 22:30
Valla Nevzat başgan oynamıcaklar dedi facete neredeyse her sayfa bunu yazıyor kafam iyice karıştı.
Soner dışında sorunumuz yok dedim birde Volkan'ın yokluğu çıktı ortaya. Colman yoksa eğer kesin fenev maçı için diyeceğim ama yeter artık şu adam çıksın bir oynasın.

Nevzat basgan in aciklamalari taktiksel olabilir.;)

MuratJ
14.09.2012, 22:34
Serkan'ın olmayacağından dolayı umutlu ve ilk defa bu sezon hevesli olduğum maç. Serkan, Mustafa, Sapara, Halil, Vittek...vs hiç oynamasa keşke.

Hatice Aslan
14.09.2012, 22:37
Nevzat basgan in aciklamalari taktiksel olabilir.;)

Sivas'ın Ts'den çekinmiyoruz demesinden sonra Nevzat başganın bu açıklamalarının taktiksel olabileceği aklıma gelmişti ama ama ama... :)

titanic
14.09.2012, 22:40
skor tahmınım 4-0 lehimize,milli maç arası ınsallah takıma olumlu yansır

Kaan
14.09.2012, 22:53
Emre oynasa keşke...

Furkan S.
14.09.2012, 22:57
Bir sitede baktım şöyle bir kadro var ve bencede böyle bir kadro olabilir...

Tolga,Celustka,Mustafa,Bamba,Emerson,Zokora,Barış, Olcan,Yasin,Janko

Yunus Danışmaz
14.09.2012, 23:03
Bir de şu milli maç aralarına genelde iyi girip kötü çıkardık.. bu sefer milli maç arasına kötü girdik, iyi bir serinin başlaması dileğiyle..

61_Hasan_69
14.09.2012, 23:32

Kadro 10 kişi

DeAgLeMaNyAq
14.09.2012, 23:47
Bu ara bende taktim ayni konuya. Emersonun alinmasina sirf bu yüzden üzüldüm. Serkanin yoklugunda Zeki yerine Celustka oynayacak.

Zeki'nin durumunun. Emerson'la bir ilgisi yok. Emerson olmasa da solda Ferhat oynardı. Celustka yine sağa geçerdi...

Barış'ın 11'de başlamasına ihtimal vermiyorum. Şenol Hoca iki defansif orta sahayı oynatmaz kolay kolay...

Atakan
15.09.2012, 00:46
Alanzinho'nun Sapara'nın Adrian'ın Soner'in Colman'ın olduğu ortasaha Sivas maçına Zokora-Barış Özbek çıkacak demek :)

Oğuzhan
15.09.2012, 01:06
Alanzinho'nun Sapara'nın Adrian'ın Soner'in Colman'ın olduğu ortasaha Sivas maçına Zokora-Barış Özbek çıkacak demek :)

Resmine bitiyorum da benim avatardaki kızar diye belli edemiyorum ikisinin de seviyorum ne olacak :p

Berat Akçay
15.09.2012, 01:10
Emre - Janko oynasa bir şey kaybetmeyiz dimi ? Sadece 1 kere bakalım nasıl

Fanatik34
15.09.2012, 01:28
.....................Tolga.......................
Celustka...Mustafa...Bamba...Emerson
..Halil...Baris Özbek...Zokora....Olcan.
.............Henri............Emre............

veya

.....................Tolga.......................
Celustka...Mustafa...Bamba...Emerson
............Baris Öz....Zokora..............
.........Halil......Sapara.....Olcan........
.....................Janko......................

Fanatik34
15.09.2012, 01:35
Asinda öylesine bir kadro kurdum ama Sivas´i takip edenler az cok, onlarin sahaya nasil cikacagini söyleyebilirse, ona göre senol Hoca´nin nasil bir kadro ile cikabilecegini yazabilirim..

Yaşar
15.09.2012, 01:49
Sivasspor'un kalesinde Korcan oynamaz herhalde....
Şöyle bir kadroyla çıkarlar...
---------------------------------------Borjan----------------------------------
Uğur Kavuk-------------Navratil-------------Erhan Güven-----------Ziya Erdal
----------------Doğa Kaya-------------Kadir Bekmezci------------------
Grosicki--------------------------Erman Kılıç-------------Chahechoue
----------------------------------Eneramo-------------------

Emrah Akcagöz
15.09.2012, 02:02
Emre Güral mutlaka oynamalı.

ccd6167
15.09.2012, 02:43
sapara oynar buyuk ihtimal

Gordon Freeman
15.09.2012, 06:24
Emre ve Jankonun beraber oynatılmasını çok ısterım.
Hiçbirşey kaybetmeyiz.

kalavara
15.09.2012, 06:25
rakibe bakacak olursak, geride bıraktığımız üç maçta da neredeyse aynı kadroyla oynadılar bu bir avantaj! oyun içinde santrafor özelliği olan iki oyuncu kullanıyorlar ama pedriel sağ kanatta görev yapıyor ve defansif koşularını yerine getiriyor. bulgaristandan aldıkları aatıf isimli oyuncu grosickiyi kesti. alanzinho ile benzer özellikleri var, çok gezgin ve adam eksiltmede etkili, ataklarda ekstra işleri erman ve aatif üstleniyor. sivasspor defansif anlamda daha etkili bir takım, önce savunma dikkati ile oynuyorlar, erman ve aatıf ile hızlı çıkıp enaramoyu etkili bölgede topla buluşturmaya çalışıyorlar. enaramo'da formda ve defans organizasyonu sıkıntılı takımların başını çok rahat belaya sokabilir. gol yedikleri tek maç olan (3 gol yediler) mersin maçında 2 tane duran top golü yediler. bekleri ve stoperlerin biri uzun oyuncular değil. o anlamda net üstünlüğümüz var. orta alandaki kadir ve eskişehirden belalımız doğa sert oynuyorlar. özellikle kadir çok enerjik. bu nedenle orta alanı geçmekte zorlanabiliriz. sol açık oynayan erman tanıdığımız bir oyuncu, karşısına zekiyi koyarsak ne olur bilemiyorum, kazanalım derken kaybetmesek bari.
kısaca; bu maçı kazanmak için anahtar eylem yüksek-duran toplar olur, sivas geriye düştüğünde ne yapacak tahmin edebilirz ancak(eneramo ve pedriele şişirip erman ve aatıfı kullanırlar muhtemelen). orta alandaki sertlikleri bizi nasıl etkileyecek göreceğiz, beklerden uğur kavuk istikrarsız ama çok iyi oyuncu, umarım kötü gününde olur.
oyun olarak sivas bize istediğimiz oyunu oynatmayacaktır, o nedenle hemen homurdanmasak iyi yaparız, son dakikadaki bir duran top ya da kanat organizasyonu bize maçı kazandırabilir! 1-0 iyi sonuçtur :)

Travelair
15.09.2012, 08:37
Mutlaka kazanmamız gereken bir maç

oguzkoc
15.09.2012, 09:19
burada herkes paylaşırdı ben hiç göremezdim rüya filan. ilk defa bir maçın skorunu rüyamda gördüm :)

telefonuma sms geliyor rüyamda. 4-1 bitiyor maç. ve janko hattrick yapmış. ilk kez bir skoru rüyamda görüyorsam vardır bir hayır :)

Murat Acar
15.09.2012, 09:50
Çıkmanın sakatlığı ciddiymis sanırım 2_3hafta yokmuş sonerinde yokluğunda nasıl bir kadro kuracak merak ediyorum açıkçası

Zurawski
15.09.2012, 10:43
Rahat bir Trabzonspor maçı izlemek istiyorum .Çok mu şey istiyorum .

2010 ruhu geri gelsin. Takım her şeyi denesin sahada ,kanatlar ,olmazsa orta,o da olmadı uzaktan şut ,karambol. Yeter ki istesinler kazanmayı ,benim kadar.

ALDENİRO
15.09.2012, 10:51
burada herkes paylaşırdı ben hiç göremezdim rüya filan. ilk defa bir maçın skorunu rüyamda gördüm :)

telefonuma sms geliyor rüyamda. 4-1 bitiyor maç. ve janko hattrick yapmış. ilk kez bir skoru rüyamda görüyorsam vardır bir hayır :)

renkdaş bende gördüm .ama benim sonuç 4-0 hadi hayırlısı...

Semih AYDIN
15.09.2012, 10:53
Saldır Trabzonum... Yok hatta parçala. Çıkamasın şikeciler sahadan...

asilhamsi
15.09.2012, 11:51
--------------------onur----------------------
barıs------celustka-----bamba------emerson
----------------zokora-------colman-----------
volkan/yasin-------------------------olcan
-----------janko-------emre---------------

Sefaenes
15.09.2012, 11:54
mac sonucu ne olursa olsun kötü sonu da dagil olsa ne yönetimi ne Teknik kadroyu nede futbolcularimizi elestirmiyelim ben de dahil. Son macta elestirmistim ama artik elestirmiyecem bu Hirsizlar kendi takimina sahip cikiyor gözüpmüze baka baka yalan atiyorlar biz ise kücük seylerede karsi geliyoruz. Taman yönetim Transferde cok hata yapti kadro yeteri deyip kandirdilar Senol Hoca yanlis kadro cikarmasi Colmani kadroya almamasi sahada alinan kötü sonuclar Hatta Baris Özbeki bu takimdan gidene kadar destekliyecem, keske gitse ozaman daha cok sevinirdim ama artik destekliyorum. Tff bize karsi hakem hatalarinla cok saldiracagini en kücük hataya bile agir cezalar hakemlerin hakkimizi yiyeceginden eminim biz bu serefsizlerle savasmaliyiz. Futbolu öldürdüler artik savas var. Savasi kazanana kadar birlik olmaliyiz 90 dak Takimi şikeci Sivasi yenerek başlamaliyiz.

Veysel
15.09.2012, 12:03
Bu bizim ceza ne zaman bitiyor bu son degil mi ?

iso_4939
15.09.2012, 12:07
ahh janko bır patlama yapsa su sıkecı serefsılere.

lazibere
15.09.2012, 12:28
Zor maç hemde bayağı zor maç, Kadromuz yeterli kalitede zaten değildi, Şimdi birde üstüne üstlük aynı mevkidekı 2 oyuncumuzun ıkısı birden sakat, Takımımız elbette her maça galibiyet parolasıyla başlayacak ama yeni transferlerimiz daha ilk maçına çıkıyorlar onların ne vereceğine bağlı olarak Sivas maçının çok zor geçeceğini tahmin ediyorum. Yenilmemek bile çok önemli

isyan6161
15.09.2012, 12:34
bız bu lıgı kafadan kaybettık senerın AMK dakı roportajına bakın gunes antep macı sonrası ıstıfa ıcın senerı arıyor sener sımdı olmaz dıyor kendı ıtıraf edıyor bunu devam et sener bu kafada sanırım kadroyu dağıttın yenı hedef takımı lıgden dusurmek..sımdı olamz sener hele 5 6 maç daha kaybedelım takım dusme hattına ınsın ondan sonra bakarsın caresıne..

Berat
15.09.2012, 12:56
Biraz klişe olacak ama "Mutlaka kazanmamız lazım!". Gelecek hafta Kadıköy'den 3 puan çıkarmanın zorluğunu gözönünde bulundurursak, puan olarak bir anda çok gerilere düşüp tkaımın güvenini yitirmemesi açısından çok önemli... Zira defalarca tecrübe edildiği üzere nasıl başlarsa öyle gidiyor...

lazibere
15.09.2012, 13:39
Taraftarlarımızın gönül verdiği renklerin takımının kazanamayacağı ihtimalini baş ihtimal olarak dillendirmesi ne kadar acı bir durum. transfer dönemi boyunca hep bunları anlattık durduk. Güçlü takım yarata ama gerekirse şampiyon da olma ama taraftarlarımızın duygularını köreltme dedik Sadri başkan,

Normalde şu anda Forum sayfası kalabalık olur ve Herkes heyecanını paylaşırdı, Yok kimse yok, Kımsenın bu seneden hatta bu kafayla gelecek senelerden bile bir umudu yok.

Oysa, 2 sene evvel Lige damga vuran ve en az 5 sene daha damga vuracak kalitede oyuncularımız vardı, Onlar gittiler ama o ivme bozulmadan devam edilebilirdi. Sankı Borç batağında bir kulup mnisali Beşiktaş'tan bile daha aciz duruma düşmüş bir vaziyette ne zaman idam edileceği belli olmayan ne zaman dağılacağı kestirilemeyen, Hocasının kafasına estiğinde ben gidiyorum dediğinde un ufak olacak bir takım görüntüsü içerisindeyiz.

Bu takımı bu hallere düşürenler düşünsün. Yoksa Biz her zaman Trabzonspor'luyuz. Yönetimci değil

~UniCef~
15.09.2012, 13:45

Insallah :)

Çakıroğlu İhsan
15.09.2012, 13:49
Bu kadrolarla bu kadar sakatla iyimser olamıyorum maç sivasta olsa yüksek ihtimal yenilirdik şimdi berabere kalma şansımız var skoruda 1-1 bekliyorum

Murathan
15.09.2012, 15:20
Onur

Serkan Yumlu Bamba Emerson

Zokora Adrian

Alanzinho

Yasin Janko Olcan

Kadro yazmaktan bıktım :)

Ogün YAZICI
15.09.2012, 15:26
nasıl bir kadro ile çıkılacağını çok merak ediyorum...gerçekten taraftara allah sabır versin.böyle bir sağlık ekibi olamaz.milli maç arasından sonra tam kadro dönmeyi planlarken 4-5 as oyuncumuz yok...

Berk Eren
15.09.2012, 16:25
Özbek onbir oynamaz dımı?

Oğuzhan
15.09.2012, 16:37
Özbek onbir oynamaz dımı?

Neden oynamaz dimi diyorsunuz hocam 1 trilyon kazanıyorsa çıkıp orada ölene kadar koşacak. Yattığı yerden para yok kimseye.

Sacit
15.09.2012, 16:58
Bordo forma bordo şort bordo çorap ile maça çıkalım lütfen. Avni Aker'de oynadığın belli olsun

serdaracıl
15.09.2012, 17:06
bız bu lıgı kafadan kaybettık senerın AMK dakı roportajına bakın gunes antep macı sonrası ıstıfa ıcın senerı arıyor sener sımdı olmaz dıyor kendı ıtıraf edıyor bunu devam et sener bu kafada sanırım kadroyu dağıttın yenı hedef takımı lıgden dusurmek..sımdı olamz sener hele 5 6 maç daha kaybedelım takım dusme hattına ınsın ondan sonra bakarsın caresıne..

İtiraf derken ortada bir suç mu var

Harun
15.09.2012, 17:11
Takımımızın ideal dizilişi 4-2-2-2 sistemidir bana göre.
Tekli forvet bizim uygulayacağımız bir sistem değil.
Orta ikilide alternatif çok.Soner-Colman, Colman-Zokora,Zokora-Soner,Sapara-Zokora,Sapara-Soner,Sapara-Colman,Adrian ve Alan da bu mevkiide değerlendirilebilecek oyuncular.
Hucuma yönelik açık kanatlarda ise, sağ açık için:Volkan,Sapara,Yasin,Sol açık için: Olcan,Alan,Adrian oynatılabilir.
Forvet hattında ise; bir kısa, bir uzun ,Vittek,janko,Paulo,Halil dörtlüsü arasında tercih yapılabilir.

Daha önce yazmıştım, hatırlatmak isterim. Kadro olarak Sivas'tan üstünüz.Bu kadroyu oynatacak sistemi bulursak sonuçlar bizim için daha kolay olacak.

Joomla!
15.09.2012, 17:12
Hiç umudum yok ne yalan söyleyeyim.

Hamza Milet
15.09.2012, 17:24
Onlar bizden korkuyor, sizde onlardan korkuyorsunuz?
açip okuyun forumlarini neler neler diyorlar :D
Kimin kimden korkmasi çekinmesi normal sizce?
Sivasspor kimdir nedir? neyin nesidir, fenerle berabera kalmak ölçü degil
ölmüs fbyle 0-0 küme düsme adayinin en büyügü mersinle sahasinda 3-3
skor tahminim 3-0

bu kirolar düsecek insallah busene, kankalari esesle birlikte :D

Ogün YAZICI
15.09.2012, 18:42
sporx'in maç için verdiği muhtemel 11'de 8 yabancı var :)

Tahir61
15.09.2012, 19:03
sadri şenerin antep maçı sonrası şenol güneşle yaşadıklarını açıklaması ve şenol güneşin sivas maçını dönüm noktası olarak değerelndirmesinden sonra şuna emin olalım ki sivas yenilgisi sonrası şikecilerle olan maça giray bulakla çıkarız :(

memmedaga
15.09.2012, 19:20
her hafta 4 yabancinin tribunde oturmasi hic hos degil bizim boyle bir luksumuz olmamali
cok sacma ve gereksiz bir durum

madem klup her hafta tribune 4 oyuncu yabanci oyuncu oturtabiliyor neden "para" edebiyati yapiliyor iste bunu hiic anlamiyorum

dogru yonetimiyorum beceremiyorum diyemez tabi kimse

r9emre
15.09.2012, 19:26
"Bordo mavili takımda geriye kalan 3 forma için orta alanın hücuma dönük bölgesinde tam 13 oyuncu şans arayacak.

Trabzonspor'da bu üç forma için Vittek, Henrique, Yasin, Emre, Aykut, Barış, Alanzinho, Sapara, Adrian, Soner, Volkan, Halil ve Olcan gibi isimler büyük bir rekabet içine girdi. "

Futbolcu çöplüğü anasını satayım ki ortalama yıllık 1 milyon euroya oynuyor bunlar. Barış nedir? Ya Sapara ya Adrian birinde karar kılınıp diğer yabancı yollanmalıydı. Aykut çöp. Henrique kiralanabilirdi, Halil'de yollanabilirdi. Emre hiç oynatılmayacaksa 1461'e verilebilirdi. Ama hayırlısı bakalım. Futbolcu harcanacağına başka takımda oynaması taraftarıyım.

Asi Çaykaralı61
15.09.2012, 19:32
İnşALLAH yarın 3 puanı alacağız Trabzonspor'um :)

Armağan Dere
15.09.2012, 19:34
Zor maç Sivas iyi top oynuyor.
Biz ise çok kötüyüz.

emre6167
15.09.2012, 19:44
Yasin Öztekin ‏@Yasinoztekin_11
Camp'a girdik, sivas macı 100% bizim olaçak!!!

Yasin'in imla hatalarıyla dolu tweeti bile maça güzel hazırlandığımızı gösteriyor :)

Cafer Bulur
15.09.2012, 20:18
Biraz klişe olacak ama "Mutlaka kazanmamız lazım!". Gelecek hafta Kadıköy'den 3 puan çıkarmanın zorluğunu gözönünde bulundurursak, puan olarak bir anda çok gerilere düşüp tkaımın güvenini yitirmemesi açısından çok önemli... Zira defalarca tecrübe edildiği üzere nasıl başlarsa öyle gidiyor...

Aynen öyle,bu maci öyle ya da böyle kazanmaktan baska caremiz yok.

Murat TONBUL
15.09.2012, 20:18
Kasımpaşa fena gidiyor yalnız :) gelene gidene 3 atıp gönderiyor :)

Cafer Bulur
15.09.2012, 20:30
Önceki yillarda avni akerde ilk yari uyuyyup ikinci yarida maclari cevirmeye calistik,bircogunda ise basaramadik.

Umarim yarinki macta takim olarak sivasa karsi galibiyeti ne kadar cok istedigimizi hissettiriz.

Maca firtina gibi baslamali ve rakibi abluka altina almaliyiz.

Mete DORUK
15.09.2012, 21:07
Rahatlikla Yeniliriz ne yazikki... Onumuzdeki maclara bakalim simdiden degilmi!!!

Yiğit SARI
15.09.2012, 21:37

Kasımpaşa 3-0 Gaziantepspor
Gaziantepspor 1-0 Trabzonspor

>>>>>>

Kasımpaşa 4-0 Trabzonspor

Geçmiş olsun beyler :(
(Düz mantık terk)

tturkmen
15.09.2012, 22:54
Yasin Öztekin ‏@Yasinoztekin_11
Camp'a girdik, sivas macı 100% bizim olaçak!!!

Yasin'in imla hatalarıyla dolu tweeti bile maça güzel hazırlandığımızı gösteriyor :)

Evet olacak şu ana kadar Gaziantep bir tek bizi yenebildi ve bizden puan alabildi. Berabere kaldığımız Karabükspor da bizden başka puan alamadı. Sırf bu istatistikler bile yarınki maçı alamayacağımızın göstergesidir.

Soner Albayrak
15.09.2012, 22:59
Rahatlikla Yeniliriz ne yazikki... Onumuzdeki maclara bakalim simdiden degilmi!!!

Hocam rahatlıkla yeniliriz ne demek Allah aşkına? Biraz tutarlı yorum yaparsanız daha iyi olur.

serdaracıl
15.09.2012, 23:03
Affetmeyecegiz

Emrah Akcagöz
15.09.2012, 23:16
İnanıyoruz !
Kazanacağız !

Haydi çocuklar güveniyoruz size.

Trabzonspor 61
15.09.2012, 23:34
Koyup geçeriz şikeci itlere.

bluenight
15.09.2012, 23:34
yorumları okudumda o kadarda kötümüyüz şampiyon olduğumuz ilk haftalar 3. Olduğumuz geçen sene de aynı yorumlar bu nasıl taraftarlık galiba herkes giray bulağı istiyor yapmayın lütfen yarın maçı aldığımızda yarın ne diyeceksiniz merak ediyorum

gs 4 0 yendiğini görünce imrendim ama maçı izledim antalya futbol oynamadıkı yattı resmen bole bize karşı oynamıyorlar

şenol hoca takımı toparladığını düşünüyorum ve sizleri utandıracaktır

bluenight
15.09.2012, 23:44
geçen sene 3. Olduk ilk 3 hafta
manisa - ts 1-1
ts-bbl 0-1
samsun ts 1-1

bence umitsizliğe kapılcağımıza bordo mavi renklerede birleşelim

azizE ntv ye çikiyo şike adına bişi yok cas a baş vuru red sebebi iç işlere karışmaz ts nin tslilerden başka dostu yok şu umut ts de ne kadar şansız ise gs de bi o kadarda şanslı deli olcam ama selçuk mala bağladı hoşuma gitmiyo değil ha :)))

Berke6198
16.09.2012, 00:08
Her türlü maç bizim...

irfan61
16.09.2012, 00:16
Allah yardımcımız olsun inşallah kazanacağız.

yorumsuz6117
16.09.2012, 00:16
Colman , Soner , Giray , Serkan. Bu oyuncularda son durum nedir ?

Berke6198
16.09.2012, 00:18
Colman , Soner , Giray , Serkan. Bu oyuncularda son durum nedir ?

Büyük ihtimalle ilk 11 Colman'ı başlatacak, Soner'i Fenerbahçe maçına saklayabilir, Soner sakat gibi söylemler var...

Giray'la Serkan'da bir sıkıntı yok galiba.

memmedaga
16.09.2012, 00:20
3 haftadir maclari dikkatli izliyorum...

burada daha once 4 ncu olabiliriz diye yazmistim ama kasimpasa ve bursa bile bizden daha kolay sonuca gittigini gorunce ....

bu sene beklentilerimi cok dusuk tuyuyorum

bir konu varki bizim yuzumuze tokat gibi carpiyor

selcuk serefsizdi gitti gecen sene gayseyi tasidi, bu sene burak ve umut tasiyor

biz futbolu "cok iyi bilen" Trabzon insani
biz bu adamlari bizdeyken bile olumune eletirip hatta zaman tribunlerden yuhaliyorduk bu adamlarin icinde burakve selcuk para icin gitmis olabilir ama umut elestirilerden ve tepkilerden gitti diye dusunuyorum

hem yonetim hem taraftar oyunculari kacirma konusunda eleimizden geleni yaptik esasinda

simdi kimbilir belki soner belki emre cok ust duzey topcu olacaklar insallah taraftar ve yonetim olarak istanbulun cazibesine tutulmamalari icin elimizden geleni bu sefer yapabiliriz

Canberk
16.09.2012, 00:21
Giray'ın sakatlığı sürüyor 1 ay daha yok demediler mi ya ? Bildiğim kadarıyla Giray ve Serkan yok

Berke6198
16.09.2012, 00:22
Giray'ın sakatlığı sürüyor 1 ay daha yok demediler mi ya ? Bildiğim kadarıyla Giray ve Serkan yok

Bilmiyordum abi bu olayları... Vallahi üzülerek söylüyorum Giray'ın yerine Mustafa'ya nasıl katlanırız biz ?

Canberk
16.09.2012, 00:26
Bilmiyordum abi bu olayları... Vallahi üzülerek söylüyorum Giray'ın yerine Mustafa'ya nasıl katlanırız biz ?

Valla bildiğim kadarıyla öyle aynı şeyi Mustafa başlığında tartışıyorlar zaten doğruysa allah bize sabır versin ne diyeyim

lazibere
16.09.2012, 00:26
Bir aydır oynamayan Giray'ın olağanüstü işler yaratcağını mı düşünüyorsunuz

Murat TONBUL
16.09.2012, 00:27
Colman oynayacak galiba

lazibere
16.09.2012, 00:31

Kasımpaşa bu sene ligin sürpriz takımıdır

lazibere
16.09.2012, 00:39
Yarın kı maçımız sonunda, Ligin devamı ile olarak geniş analizler yapabiliriz. Fenerbahçe maçına kadar keyıpsiz bir gidiş ve o maçta alınacak bir beraberlik bizi ligde tutar diye düşünüyorum

yorumsuz6117
16.09.2012, 00:40
Bir aydır oynamayan Giray'ın olağanüstü işler yaratcağını mı düşünüyorsunuz

Mustafa her maç olağanüstü şeyler yapıyor zaten Giray'a gerek yok. :)

Uğur Gündüz
16.09.2012, 00:41
Bu isin sakası yok bir an önce takim bir hava yakalayamazsa GSnin domine ettigi ligde figüran bile olamayız.

Bamba, Zokora, Colman, sapara, Alan, Emerson, Janko, Olcan, Volkan, soner, Yasin , onur, Tolga bu lig icin iyi bir kadro. Ancak bu uyumsuz ve uyuz futbol devam ettigi sürece cok da zaman geçmeden tren kaçacak.

bu takim bu kadar kendine güvensiz oynamayı hak etmiyor.

memmedaga
16.09.2012, 00:49
Yarın kı maçımız sonunda, Ligin devamı ile olarak geniş analizler yapabiliriz. Fenerbahçe maçına kadar keyıpsiz bir gidiş ve o maçta alınacak bir beraberlik bizi ligde tutar diye düşünüyorum

ligde tutar derken ?

Berke6198
16.09.2012, 00:50

Abi ben bu gün bizzat maçtaydım :) Kasımpaşa'lı olduğumdan dolayı... Kasımpaşa hiç top oynamadı. 1-0 dı 89'da dışarı çıktık ardımızdan 2 gol oldu. Kasımpaşa hiç top oynamadı. Aynı şekilde Gaziantep'te berbattı... Uche son yarım saatte orta sahada koşturdu hep, içeri bile girmedi.

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 00:53
Adrian umarım şans bulur..

memmedaga
16.09.2012, 00:56
Adrian umarım şans bulur..

sebep?

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 01:06
sebep?

Colman ve Soner yokken oyunu başka yönlendirebilecek kimse yok bence..

Erbay
16.09.2012, 01:08
Dördüncü haftada sezonu kurtarma maçına çıkıyoruz. He, diyeceksiniz ki nereden çıkardın sezonu kurtarma maçı olduğunu. Valla öyle :)

Ligtvdeki muhtemel 11'de orta saha şöyle: Zokora-Barış-Sapara-Yasin-Olcan...

Hatice Aslan
16.09.2012, 01:16
Büyük ihtimalle ilk 11 Colman'ı başlatacak, Soner'i Fenerbahçe maçına saklayabilir, Soner sakat gibi söylemler var...

Giray'la Serkan'da bir sıkıntı yok galiba.

Colman bugün sakatlığı sebebiyle antrenmana katılmadı (Ntvspor)

Umarım yazdığınız gibi herkesi şaşırtarak ilk 11de başlar.

lazibere
16.09.2012, 01:27
Bence de orta sahada Sapara bu maçta görev alacak

lazibere
16.09.2012, 01:30
Colman'nın olmaması bizi otomatık olarak favori olmaktan çıkartır. O açıdan zor bir maç olacak, golu bulursak farka gideriz ama

Hamza Yilmaz
16.09.2012, 01:38
Tolga veya Onur-Celustka-Mustafa-Bamba-Emerson-Zokora-Baris-Sapara-Yasin-Olcan-Janko

Kadro yarin böyle olacaktir büyük ihtimalle. Sakatlari göz önünde bulundurursak baska da alternatif yok gibi.

Serkanin olmayisi defans hattinda üc yabanci kullanacaz. Janko da tek forvet, kaliyor orta saha ya iki yabanci. Zokora dan da vazgecmiyor hoca kolay kolay. Kaliyor bir yabanci hakki. Colman sakat. Alanzinho, Adrian ve Sapara üclüsünden formaya en yakin Sapara gibi.

Soner de sakat kaliyor Baris Zokoranin yanina yerli olarak.

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 01:40
Onur-Zeki-Mustafa-Bamba-Emerson-Zokora-Adrian-Olcan-Emre-Henrique-Janko

Biliyorum hayal ama hoşuma gitti :)

edimurphy_61
16.09.2012, 01:40
Yarın süpriz bir şekilde Adrian'ı 11 de görebiliriz

Fatih Özkan
16.09.2012, 01:41
Allah utandırmasın.

Hatice Aslan
16.09.2012, 01:42
Trabzonspor'da Yüzler Gülüyor

Lige verilen milli ara en çok Trabzonspor’a yaradı.

Sakatlar iyileşti, yeni transferin uyum süreci atlatıldı, milli takıma giden oyuncuların neredeyse tamamı başarılı performanslar gösterip moral kazandı. Ancak herkesin moralini yükselten en büyük gelişme son iki günde yaşandı.

Üst üste gelen kötü neticelere rağmen Bordo-Mavili taraftarların takıma olan sahiplenişi ve idmana gelip verdiği büyük destek futbolcuların da teknik heyetin de yüzünü güldürdü. Bir başka pozitif gelişme de yönetim ile teknik direktör Şenol Güneş arasında oldu.

Son dönemde araları açık olduğu iddiaları kamuoyuna yansıyan Başkan Sadri Şener ve Güneş, antrenmanda bir araya geldi, sıcak bir sohbetle düşman çatlattı. Şimdi tüm camia bu son tablonun saha sonuçlarına yansımasını bekliyor.

Yani önce Sivasspor sonra da Kadıköy’de Fenerbahça galibiyeti.

Camiaya yazılı mesaj!
Bu noktada teknik direktör Şenol Güneş’in dergi yazısı da tamamlayıcı oldu. Özeleştiri tekrarlayan ve artık gelecek döneme bakmak gerektiğini belirten deneyimli hoca, “Sportif açıdan bakarsak, oyun anlayışımızdaki tempoyu ve hızı yukarı çekebildiğimiz oranda daha iyi sonuçlar alacağımıza eminiz.

Her şeye rağmen bunu elimizdeki oyuncularla yapacağımız da unutulmamalı. Bu nedenle onlara sahip çıkmalı, sıcak bir ortamda huzurla sadece futbolu düşünmelerini sağlayacak katkıyı yapmalıyız. Bu takım sadece içinde olanların değil tüm Trabzonsporlular’ın takımıdır. Geçmişte ve bugün emek verenlerin hepsi değerlidir.

O nedenle gereksiz çekişmelerle ortak değerimizi zedelemeyelim” ifadeleriyle bir kez daha camiaya mesaj verdi.

FC-ST-PAULI-61
16.09.2012, 01:43
Yasin artik Adam gibi oynasin.1 tane olumlu hareket yapsin en azindan.
Yumlu 50 metrelik paslari denemese kazaniriz.Janko ilk 11 de olmali.
Henriqueyle baslarsak ilk yariyi Cöpe atmis oluruz.

TS-AKCAABAT-61
Colman ve Soner yokken oyunu başka yönlendirebilecek kimse yok bence..

sapara

Hatice Aslan
Sanırım Açık Mert Korkusuz mu her neyse o gazetenin S.Şener'in ağzından yazdıklarını yalanlıyor bu haber.
Ben haberi görmedim videolumuydu yoksa yazılımıydı Başkan'ın hoca hakkındaki sözleri?

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 01:44
sapara

Yetenek olarak doğru ama sahada daha göremedik..

TS-AKCAABAT-61
16.09.2012, 01:45
Onur-Zeki-Mustafa-Bamba-Emerson-Zokora-Adrian-Olcan-Emre-Henrique-Janko

Biliyorum hayal ama hoşuma gitti :)

henriqueyi cikar kadrodan.

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 01:46

Janko gibi biri ile faydalı olacağını düşünüyorum..

TS-AKCAABAT-61
16.09.2012, 01:46
Yetenek olarak doğru ama sahada daha göremedik..

öbürlerden daha iyidir. jankoyu besler

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 01:47
öbürlerden daha iyidir. jankoyu besler

Tercih meselesi.. Ben böyle düşünüyorum :)

Hatice Aslan
16.09.2012, 01:47

Rüyanda gör 1 hafta uyku uyuma emi :)

alper*
16.09.2012, 01:48
Onur
Zeki-Zokora-Bamba-Emerson
Soner-Colman
Olcan-Volkan
Janko-Emre

olsa :)

TS-AKCAABAT-61
16.09.2012, 01:48
Rüyanda gör 1 hafta uyku uyuma emi :)

zaten o geleli uyuyamiyorum, bi hafta fazla ya da az, onu da atlatiriz, önemi yok :)

TS-AKCAABAT-61
16.09.2012, 01:50
Onur
Zeki-Zokora-Bamba-Emerson
Soner-Colman
Olcan-Volkan
Janko-Emre

olsa :)

volkani pek gözüm tutmadi, deli dana gibi, bi var, bi yok. hem de bu ortasah cok yumusak. zokora pek verimli olamiyor, ama yine de lazim.

Hatice Aslan
16.09.2012, 01:51
zaten o geleli uyuyamiyorum, bi hafta fazla ya da az, onu da atlatiriz, önemi yok :)

Yapmayın bunu..
Daha 1 dk süre alamayıp yan gelip yatan para kazananlar var. Madem 1 futbolcu yüzünden uykunuz kaçacak bunlar yüzünden olsun. Bir gün çok fena utanmak kızarmak bozarmak morarmak vb şeyler yaşayıp şekilden şekile girebilirsiniz :)

Sapara'yı beğenip Volkan'ı beğenmemek ne ilginç..

memmedaga
16.09.2012, 01:51
Janko gibi biri ile faydalı olacağını düşünüyorum..

cok dogru

FC-ST-PAULI-61
16.09.2012, 01:54
Henrique Messiylede oynasa bisey yapamaz.Adam Güresci,Futbolla alakasi yok.
Sacma sapan hareketler.Emre Güral Henriquenin bin kati.

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 01:56
Henrique Messiylede oynasa bisey yapamaz.Adam Güresci,Futbolla alakasi yok.
Sacma sapan hareketler.Emre Güral Henriquenin bin kati.

Kaç kere izlediniz ki Emre'yi?

Hatice Aslan
16.09.2012, 01:57
Henrique'ye Emre'den daha çok güveniyorum.
Formunda kendinde olan Henrique'yi çok zor durdururlar..
Emre kim? Sanırım 9 golü vardı kariyerinde.. Futbol sadece gol atmak değildir ama..

Emre'yi kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın.

FC-ST-PAULI-61
16.09.2012, 02:03
Kaç kere izlediniz ki Emre'yi?
2-3 kere ama yeter zaten düzgün bir Sutu var,Teknigide iyi.
Emre Güral Futbol oynuyor,Henrique Sahada napiyor bilmiyorum sanirim Rakibin icinde gecmek istiyor.Brezilyali olmasa kimse istemezdi onu diye düsünüyorum.

Mollasalihoğlu
16.09.2012, 02:04
2-3 kere ama yeter zaten düzgün bir Sutu var,Teknigide iyi.
Emre Güral Futbol oynuyor,Henrique Sahada napiyor bilmiyorum sanirim Rakibin icinde gecmek istiyor.Brezilyali olmasa kimse istemezdi onu diye düsünüyorum.

Saygı duyarım :)
Bence Emre de, Paulo da iyi futbolcular..

Hatice Aslan
16.09.2012, 02:06
Yarın... Yani bugün, bu akşam hepimiz mutlu ve huzurlu oluruz umarım..

İyi geceler, iyi sabahlar.

Erbay
16.09.2012, 02:09
İlk başta takım oyunu ve sistem oturmalı. Bunu başarırsak Emre ile de oynayabiliriz, Henrique ile de.

TS-AKCAABAT-61
16.09.2012, 02:12
Yapmayın bunu..
Daha 1 dk süre alamayıp yan gelip yatan para kazananlar var. Madem 1 futbolcu yüzünden uykunuz kaçacak bunlar yüzünden olsun. Bir gün çok fena utanmak kızarmak bozarmak morarmak vb şeyler yaşayıp şekilden şekile girebilirsiniz :)

Sapara'yı beğenip Volkan'ı beğenmemek ne ilginç..

volkan kac mac 90 dk oynadi. volkan hangi mac sakatlanmadi, volkan dedigin adam senol hocaya el kol hareketleri yapiyo. dk bir her mac yerde yatiyo, dengesiz bi oyuncu. sahada futbolunu oynasin, ya da hollywooda gitsin.
sapara su anda orta sahada en cok verim alabilecegimiz oyuncu, sonerle beraber. colman daha ne istedigini bilmiyo,, para para diye tutturdu, yoksa iyi topcu, ama vurdumduymaz bi hali var. henrique ciksin bizim yaylada iyi isler var, onlarla ugrassin. adriani zaten senol hoca takima koymuyo. aslinda topu biliyo ama cok yumusak.

yatara
16.09.2012, 02:13
Arkadaslar bizim kadrodan kimler eksik ve sivasin kadrosundan kimler eksik bu hafta?

Erbay
16.09.2012, 02:16
Arkadaslar bizim kadrodan kimler eksik ve sivasin kadrosundan kimler eksik bu hafta?

Bizde Giray, Soner, Colman ve Volkan oynamayacak gibi. Can Karyağdıdan duyduğum kadarıyla eksikler bunlar.

bordo08
16.09.2012, 02:23
Her hafta ayrı bir satılık takıma karşı mücadele ediyoruz.Korcan oynasın sivasın kalesinde parası neyse verelim.Daha haftaya sahipleriyle oynayacağız.

memmedaga
16.09.2012, 02:25
Senol gunes genclere sans vermiyor demek yanlis
Soner mesela adrian ve saparayi kesebiliyor ve 21 yasinda
emre ve eren gibi oyunculari oynatmama sebebi henuz istenilen seviyeye gelmemesi

burada ki en buyuk hata istenilen seviyeye gelmesi icin bu tur genc oyuncularin gelisimleri icin dogru zamanda baska takimlara kirlanmasi

mesela eren bosu bosuna tribunde oturdu daha erken kiralanabilirdi

simdi goruyorumki ayni sey emre ye olacak 3 mactan fazla forma giyemeyecek keske kirlansaydi

sbay
16.09.2012, 02:27
janko hatrickle başlasa burak itinin yerine ne kadar kaliteli adam geldiğini gösterse çok güzel olur..

GurkanYilmaz61
16.09.2012, 03:04
yarın sahada 1461 in ruhu trabzonsporun kalitesi olsun yüzümüz gülsün artık.

Kereşenli
16.09.2012, 03:18
Eğer Serkan'ın sakatlığı yoksa yarın Mustafa'nın yerine Celustka'nın savunmanın göbeğinde oynamasını istiyorum. Orta sahada Colman ve Soner'in yokluğunda Adrian'ın oynayacağını düşünüyorum. Yanında Sapara olabilir. İleri uçta ise Janko, Olcan ve Yasin olur.

Sivas'ı yeneceğiz inşallah.