PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : I.HaciosmanogluTrans.Kom.’den istifa etti

FANATIK61
23.06.2006, 19:19
Cok yazik inaninki cok yazik bizlere. Ayni seneryoyu gecen senede gördük o zaman Ömer Sari veMurat Bozoglubirbirini yedi transfer yüzünden. Bu sefer ise Sayitoglu ve Haciosmanoglu birbirini yedi. Ama benim gönlüm herzama Ibrahim Haciosmanoglu tarafindaydi cünkü gercek Trabzonspor Yöneticisini onda gördüm. Bu böyle olacagi önceden belli idi Halilhodzic'i Havaalaninda sadece ugurlayan Ibrahim Haciosmanoglu idi. O günden sonra herhalde Yönetim arasinda sogma basladi. Son olaylar nedeniyle bence bu hadsafa ulasti. Ibrahim Haciosmanoglu'nun aciklamalarini hepimiz biliyoruz: Kimse Fatih Tekke transferinden gurur duyamaz diye bir lafi oldu, bu Yönetimi ikiye böldü.

Sonuc yine ayni hüsran dogrulari gercekleri söyleyenler Trabzonspor'dan uzaklastiriliyor. Son diyeceyim Albayrak ve Sayitoglu defolup gidin arti size kimsenin güveni kalmadi. Eger Ibrahim Haciosmanoglu gibi bir Yönetici istifa ediyorsa siz bundan sonra avucunuzu yalarsiniz. Amatör Baskan istifa lütfen....Edited by: FANATIK61

Salih Yazıcı
23.06.2006, 19:30
arkadasim haciosmanoglu sadece transfer komitesinden istifa etti kendi yine 2. baskanimizdirsmileys/smiley2.gif

Nytre
23.06.2006, 19:35
haciosmanoglu sadece görevinden istifa etti...

ancak bu yönetim kurulundanda istifa edebilecegi anlamina gelebilir..

gerekirse kulübü mail - telefon - fax yagmuruna tutariz...

haciosmanoglu söylemleri ile tüm trabzonsporlularin takdirini toplamis birisi.

Salih Yazıcı
23.06.2006, 19:36
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Albayrak'a göre istifalar normal</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, baskan yardimcilari Ibrahim Haciosmanoglu ve Cemal Saglam'in görevlerinden istifa etmelerinin kendi islerinin yogunlugundan kaynaklandigini bu konunun büyütülmemesi gerektigini söyledi.

Baskan Albayrak, her yönetimde olabilecek olagan seylerin gerçeklestigini belirterek, "Istifalar fazla büyütülmemeli. Her yönetimde karsilasabilinecek sorunlar bunlar. Arkadaslarimiz kendi yogun islerinden dolayi görevlerini tam yapamadiklarini düsünerek ayrilmislardir. Yönetim Kurulunda devam ediyorlar. Kimse panige kapilmasin. Bunlar gayet dogal" dedi. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right>23.06.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : DHA</TD></TR></T></TABLE>

macka61
23.06.2006, 19:43
albayraka göre zaten her sey normal bi kendisi normal degil

agahozlu
23.06.2006, 19:45
bos bir açiklama baskandan madem isleri yogun niye bunlari oraya getirdin.Haciosmanoglu basindan beri dogru düzgün konusuyor.Islerinin yogunlugundan istifa etmisler tamamen yalan inanmiyorum...insallah bizim için hayirlisi olur.sezon ortasinda takimi birakilip gidilmez insallah.Arkadaslarin yogun isleri Trabzonspor olmamalimidir!Haciosmanoglu nu destekliyorum yanlis anlasilmasin ama yönetimde baskan dahil basina demeç vermeyi bilen adam gibi adam yok! Edited by: tagahsozlu

DKaraduman
23.06.2006, 19:45
La bu Albayrak ne yaptigini saniyo bence o yönetimin içinde en fanatik Tabzonsporlusu Ibrahim Haciosmanoglu gerekirse onu baskan yapar Albayragi kovariz katiliyormusunuz???

unyelimetin
23.06.2006, 19:48
Baskan bos açiklamalar yapmaktan baska hiç bir sey yapmiyor!

Biraz da transfer yapsa!!!

ezgi
23.06.2006, 19:55
Yeter ya biz ne zaman sampiyon olacagiz, böyle olaylar okuyunca soguyorum ya .

Salih Yazıcı
23.06.2006, 19:56
arkadaslar biz böyle düsünmeye devam edersek yakindir bu takimin sonu artik hep destek tam destek yapmaliyiz istanbulun basini biz böyle devam edersek iyice üstümüze gelmeye devam edecek lütfen artik kenetlenelim takimiza ve yönetimize sahip çikalim eger destek olmazsak seneler bir bir geçmeye davam eder ve biz ayni yerde sayiklariz ve biz destek olmazsak sapiyonluk malesef hayel çünkü her sene seçim her sene 2 hoca degistirirsek bu is olmaz arkadaslar LÜTFEN IÇ KAVAGALARI BIRAKIP HEP DESTEK TAM DESTEK OLMALIYIZ artik bise yapmaliz arkadaslar birlik olmanin zamani gelmedi mi sizce?

Punisher-61
23.06.2006, 20:08
AGIZI OLAN KONUSUYOR....

maalesef bizim takimin basina gelenler kendilerini eskinin basarilariyla övüyorlar ama kendilerinin bisey yaptiklari yok..ancak bos konusmasini bilirler cünkü konusurken cepten para cikmiyor

eren_61
23.06.2006, 20:23
gerçektende istifa etmesi normal.çünkü bir süredir görev yapmadigim transfer komitesinden istifa ediyorum demis.yani görev yapmadigi yerden istifa etmis

Mayls
23.06.2006, 20:32
gerçektende istifa etmesi normal.çünkü bir süredir görev yapmadigim transfer komitesinden istifa ediyorum demis.yani görev yapmadigi yerden istifa etmis

transfer komitesinde zaten kimse aktif degilkismileys/smiley5.gif

Erbay
23.06.2006, 20:34
Off bu ne ya.Transfer haberi ögreneyim diye girdim istifa haberi gördümsmileys/smiley5.gif

degok
23.06.2006, 20:45
Ilk önce transfer komitesinden istifa ederler sonrada yöneticilikten. Bir bir gidiyor hep bizim yönetimin iyileri. Yerlerinede dandik adamlar geliyor. Sonra yönetim komple gidiyor. Ama bu baskanin gidisi öyle sazli sözlü olmaz daha çok aci aci olur gibime geliyor.

Vakfikebirli
23.06.2006, 20:48
Ibrahim Haciosmanoglu en güvendigim adamdi yönetimde...bu adamidaharcadilar helal bea...devamdevam aynen devam smileys/smiley7.gif

Vakfikebirli
23.06.2006, 20:51
Simdiden yeni sezonun hevesi gitti...artik lig baslayip bitse demeye basladim...yau olumlu bi gelisme yok...hep negatif...bu ne bicim yönetim...masochist degiliz ya

Erdem Keser
23.06.2006, 21:02
bu takima gerek karakteriyle gerek durusuyla baskanligi en cok hakeden birisiydi umarim yonetim kurulundan da istifa etmez cok yazik oldu hasim adinda ne yaptigi belli olmayan ve kafasina gore hareket eden birisine kaldik cok yazik ben artik bu yonetimden bisey beklemiyorum hele hele hasim sayitoglu bu yonetimde kaldigi surece hiç bisey beklemiyorum nerde is yapan adam var birileri yuzunden islerinden soguyo allah sonumuzu hayir etsin

Harun-61
23.06.2006, 22:01
bundada vardir bi hayr.....smileys/smiley5.gif

Muhammet_61
23.06.2006, 22:32
Bir bu eksikti mi desek, dogru olani mi yapti desek. Yani tam zamani. Biz burada transfer beklerken, transferi yapacak adamlar istifa ediyor.

La havle ve la kuvvet!

The Legend
23.06.2006, 23:04
Kendine gel Baskan !!!!!!!!!! smileys/smiley7.gif

gurbetçi 61
23.06.2006, 23:26
yazik her sezonki senaryolar devam ediyor,birlik beraberlik hiç saglanamadi

Özge
23.06.2006, 23:28
Sayin Haciosmanoglu transfer komitesinden mi istifa etti yoksa artik yönetimde yok mu?

Muhammet_61
23.06.2006, 23:31
Sadece transfer komitesinden istifa etti. Hala yönetimde. Panik yapacak birsey yok aslinda ama, devami geleceginden süphe ediyoruz.

KuĞu
23.06.2006, 23:56
diger bölümde de yazdigim gibi bunun anlami su " transfer rezalet, bisey olacagi yok ve ben buna müdahale edemiyorum kendi kafalarina hareket ediyorlar, böyle yöneticilik ve transfer politikasi olmaz"

sonra su olur yönetim transferde fiyasko yasar Haciosmanoglu bunun olacaginin sinyalini verdigi için üzerinden yükü atar daha sonra yönetimden de istifa eder.

bu isin sonu hayirli degil.Edited by: KuGu

ozgurusak
23.06.2006, 23:59
bu yönetimle herhangi basari kazanmanmamiz çok zor gibi insallah beni utandirmayi basarirlar

Uluhan
24.06.2006, 00:12
Hakkaten yabaskana kalsa herkes normal,hersey olagan,bu istifanin altinda yogun is disinda baska birsey yok..Ii vallaa biz de yedik smileys/smiley5.gif

tsakrep61
24.06.2006, 00:14
sadece haciosmanoglu degil cemal aslanda istifa etmis ki haciosmanoglunun istifasi bence hakli adam gidiyor ust duzey bi teknik direktorle anlasiyor imza asamasina geliyor ayni yonetimdeki bi adam cikiyor ben lazoroniyi aldim ki bu lazoroninin kovulmadigi kulup yok buna fenerde dahil sen git bu adami beni sampion yapacak diye al bu lazoroniyi alacagina sadi tekelioglunu getir bin kat daha iyidir.. isin ozu sen adami ti ye almazsan avrupaya git teknik direktor bul der adam isin sonuna gelir sen adama haber vermeden biz bunu aldik dersen adamin o kulupte kalmasi bile bi onurdur bildigim kadariyla iki yoneticimizde sadece gorevlerinden istifa ettiler hala yonetimde bulunuyorlar

selcuk
24.06.2006, 00:16
onu biliyoruzz sadece haciosmanoglu nun yeri bence bizim icin baska

Nadir Bekar
24.06.2006, 00:31
bu baskan in görevi burada son bulmali çok geç olmadan biraksin gitsin

yeter artiksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

İ.Öztel
24.06.2006, 00:32
Çok yazik oldu yaw.smileys/smiley5.gifInsallah yonetimdeki gorevinden istifa etmez.smileys/smiley5.gif

Özgür Öztürk
24.06.2006, 00:40
Albayrak kendine gel artik smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif umudum yok ama smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

Travelair
24.06.2006, 00:40
Ya kardesim bu yönetimleri sayiyla mi veriyorlar bizlere? Daha birbirlerini anlamayan insanlar koca camiayi nasil yönetecek? Birakin kardesim yildiziniz da sizin olsun bu ne ya bu ne kardesim bu ne smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

salihismet
24.06.2006, 01:13
Çok yazik oldu yaw.smileys/smiley5.gifInsallah yonetimdeki gorevinden istifa etmez.smileys/smiley5.gif
Yazik mi oldu bilmiyorum ama, bir kac tatli söze kanmamamiz lazim, ba$kani ikna edip o göreve ben getirdim diyor, dogrumu yapti bilmem, fakat ba$kani bizden daha iyi tanidigi kesin.

Emorfo
24.06.2006, 09:29
Yönetimde kanimca tek adam gibi adam Ibrahim Haciosmanoglu'ydu... Transfer konusunda Hasim Sayidoglu ile ters düsdü felan deniyor... gerçekten böyle bir sey varsa daha öncede yazdigim gibi... Mevcut basarisizlikta bu basarisizlik Trabzon kanadinin araba galericisi olan Hasim Sayidoglu'nun mu olacak yoksa yönetim kurulunun mu. Lazaroni transferi büyük hayal kirikligi yaratmistir bende her ne olursa olsun sonuna kadar destek...

Ancak sanirim Trabzonspor Trabzon sehrinin o bunaltici dedikocudu uyumsuz havasindan kurtulamadigi sürece basarili olmamiz çok zor. Bu sehir kendini sorgulamasi lazim... Taraftarindan tut yöneticisine kadar... Bu sehrin uyumsuzlugu bile taraftar gruplarinin bolluguna bile yansimis herkes kral herkes ben ne dersem o olur diyor...

Ibrahim Haciosmanoglu'nun gazetelere yaptigi açiklamardan bir kirginlik seziliyordu yönetimden istifa etmeyecektir... Cemal Saglam'in istifasinin nedeni de ts Club ve sponsorluk anlasmalariyla ilgilidir diye düsünüyorum... Su yönetim Atay Aktug yönetiminin yaptigi hatalari yapmayacaktir insallah. Eger öyle bir sey olur yönetim basarili olamazsa Trabzonspor büyük bir hizla küçük olsun benim olsun diyenlerine eline kalacaktir. Iste asil küçülme ezilme o zaman baslayacaktir...Edited by: Emorfo

coach
24.06.2006, 12:10
Atay Aktug döneminde Murat Bozogu Emre Belezoglu'nu transfer edicekti Ömer Sari istememisti bunun isiginda Murat Bozoglu istifa etmisti.

Yasanan olaylara çok yakin bi olay.

Salih61
24.06.2006, 12:17
Arkadaslar çok abartilacak bir istifa degil...Ama birilerine karsi bir msjdir bu...

gerçekefsane
24.06.2006, 13:13
........Edited by: gerçekefsane

Salih61
24.06.2006, 13:17
Kampa kadar Umut, Cem ve Çagdas disinda transfer yapamayan transfer komitesinin hepsinin istifa etmesini istiyorum. smileys/smiley5.gifBu yönetici görevini yapamadi. Birbirlerini suçlamasinlarsmileys/smiley2.gif

Transfer komitesindenistifa haberlerini bekliyorum.smileys/smiley2.gif

Sonra seni baskan yapariz...Allahim ne kadar çok huzursuzluk isteyen var ya...

gerçekefsane
24.06.2006, 13:44
.......Edited by: gerçekefsane

iZzY61
24.06.2006, 13:45
BU DAHA BASLANGICC SEZONUN5 HAFTASINDA ALBAYRAK ISTIFA EDECEKKK

Salih61
24.06.2006, 13:52
Kampa kadar Umut, Cem ve Çagdas disinda transfer yapamayan transfer komitesinin hepsinin istifa etmesini istiyorum. smileys/smiley5.gifBu yönetici görevini yapamadi. Birbirlerini suçlamasinlarsmileys/smiley2.gif

Güzel olur. Geriye kaldi 149 imzasmileys/smiley2.gif Renkdas herhalde aklin yerinde degil...Yani huzursuzluk istiyorsun sanirim...Iyi ne diyim...Kolay gelsin size...smileys/smiley5.gif

Nytre
24.06.2006, 13:58
transfer komiteleri neden yöneticilerden olusuyor? futbolu bilenlerden olussun ... yöneticiler olayin maddi ve kanuni boyutunu konussunlar...

gerçekefsane
24.06.2006, 14:03
.........Edited by: gerçekefsane

Salih61
24.06.2006, 14:08

Güzel olur. Geriye kaldi 149 imzasmileys/smiley2.gif

Renkdas herhalde aklin yerinde degil...Yani huzursuzluk istiyorsun sanirim...Iyi ne diyim...Kolay gelsin size...smileys/smiley5.gif

huzursuzluk istedigim yok smileys/smiley1.gifyerli transferlerin bu zamana kadar olmayacagini söylüyordum, kongreler var smileys/smiley2.gifAdnan ve Bilal. Malatyaspor'un kongresi 24 haziran, Samsunspor'un kongresi haftaya, bilal ve adnan transferlerini simdiye kadar olmayacagini belliydismileys/smiley2.gif yabanci kontenjani dolu diye yabanci oyuncu transferlerinin olmayacagi da belliydismileys/smiley2.gif Diger yöneticiler Djokaj'in sözlesmesinin feshinden dogan zarari cebinden karsilarsalar olmazmiydi smileys/smiley2.gifzarari yönetici sayisina böl, en fazla 50.000 dolarsmileys/smiley2.gif

Biz burda 50.000 dolardan bahsediyoruz...50 kurusdan degil...Yani az destekli savunalim düsüncelerimizi...Yani sen ver 50.000 dolar verebilirsen ben de diycem yönetim istifa...Var misin?...

Oruç
24.06.2006, 14:09
O meshur 'dengeler (!)' sarsilmasin diye Baskan'imiz rica etmistir sayin Haciosmanoglundan. Baska bir açiklamasi yok bunun!!!

Tek hedefimiz 'dengeleri bozmamak'!!!

gerçekefsane
24.06.2006, 14:11
.......Edited by: gerçekefsane

Salih61
24.06.2006, 14:17

Güzel olur. Geriye kaldi 149 imzasmileys/smiley2.gif

Renkdas herhalde aklin yerinde degil...Yani huzursuzluk istiyorsun sanirim...Iyi ne diyim...Kolay gelsin size...smileys/smiley5.gif

huzursuzluk istedigim yok smileys/smiley1.gifyerli transferlerin bu zamana kadar olmayacagini söylüyordum, kongreler var smileys/smiley2.gifAdnan ve Bilal. Malatyaspor'un kongresi 24 haziran, Samsunspor'un kongresi haftaya, bilal ve adnan transferlerini simdiye kadar olmayacagini belliydismileys/smiley2.gif yabanci kontenjani dolu diye yabanci oyuncu transferlerinin olmayacagi da belliydismileys/smiley2.gif Diger yöneticiler Djokaj'in sözlesmesinin feshinden dogan zarari cebinden karsilarsalar olmazmiydi smileys/smiley2.gifzarari yönetici sayisina böl, en fazla 50.000 dolarsmileys/smiley2.gif

Biz burda 50.000 dolardan bahsediyoruz...50 kurusdan degil...Yani az destekli savunalim düsüncelerimizi...Yani sen ver 50.000 dolar verebilirsen ben de diycem yönetim istifa...Var misin?...

50.000 dolar verirsem Trabzonspor'a yönetici yapacakmisin.yönetici olacagim birde trabzonspor'a baskan yardimciligi da istiyorum. 50.000 dolar veriyorum, yöneticiolmazsam vermem amaYönetici yapmak benim isim degil...Gideceksin aday olacaksin...Sonra projlerini anlatacaksin...Ondan sonra bakalim delege seni seçer mi?...Yani anliyacan bunlar kolay isler degil...50.000 dolar diyorsun bazen oluyor bu para bulunamiyor...Bu para olsa yönetim çokdan jun ile djokaji göndermisti...Demek ki yok...Bu yüzden lütfen biraz gerçekçi olalim...

Murat'
24.06.2006, 14:27
yakinda çok kisi daha istafa edecvek bu ymnetimden hiçbirsey olmaz açik konusmak gerekirse hele bi tane zihni var ondan hiçbisey olmaz

Fanatik28
24.06.2006, 16:36
Gerekli yildizlar alinip, takim muhafaza edilmedigi sürece, bütün herkesi protestoya davet ediyorum. Ben öyle ligin besinci, onuncu haftasini bekleyemem. Görülen Köy, kilavuz istemez.

Üc sezon önce yakaladigimiz hava kayboldu gitti. Gecen sezon gördük bunu. Takima yeni kaliteli yildizlar sart. Bunlar bize yeni bir hava getirir. Bunlarin Marcelinho, Ricardinho olmasi sart degil. Ama en az bunlar kadar kaliteli olmalilar. Eger bu dediklerim gerceklesmez ise seneye yine 50-55 Puan toplar ve ligi 4.-8.lik arasinda bir yerde bitiririz.

Özge
24.06.2006, 19:05
bi de yildiz sözü verdiler hani yildiz alicaklardi eger alamayacaksan ne söz veriyosun ayrica stat olayini da unutturmaya çalisiyolar galiba

Naim
24.06.2006, 20:03
niye problem ediyorsunuz anlamiyorum

2 hafta fellik fellik avrupalarda hoca bulacagim diye dolasti bulamadi yönetime para koyacak adamdir diye geldi cüzi bir çerez parasi disinda para vermedi

siz degilmiydiniz hoca transferi çok geç oldu kötü oldu diyenler?

bu yönetici transfer komitesinde ki 3 kisiden birisi idi yaptiklari transferler ortada

taraftara yönelik oksayici mesajlari disinda bven bir icraatini görmedim

siz acaba hangi büyük icraatlerini gördünüzde arkasindan aglar oldunuz?

kimse klubden büyük degildir diye iki dakikada 60 gollu fatihe olmayanlari söyleyenlerin buarada iki parçalik yönetici için agitlar yakmasi garip

Ts clup sorumlusuna gelince

eger Trabzonspor markasini seneli 150 bin dolardan satiyorsa ve ya satanlara mani olacak kadar yönetimde lafi geçmiyorsa fazla bile kalmis o koltukda gitmesi isabet olmus

Bu saatten sonra saz Hasimin elinde hasimin bu isi becerecegini düsünüyorum yok oda beceremezse zaten yönetimi ayakta tutacak kimse kalmamistir

Not:oyle yönetici arkadaslarina onlari oraya ben getirdim benim alirim tarzinda konusmamak gerekiyormus kimin kimi götürecegi pelli olmuyormus ibrahim bey

A.Hilal Çakıroğlu
24.06.2006, 20:28
diger bölümde de yazdigim gibi bunun anlami su " transfer rezalet, bisey olacagi yok ve ben buna müdahale edemiyorum kendi kafalarina hareket ediyorlar, böyle yöneticilik ve transfer politikasi olmaz"

sonra su olur yönetim transferde fiyasko yasar Haciosmanoglu bunun olacaginin sinyalini verdigi için üzerinden yükü atar daha sonra yönetimden de istifa eder.

bu isin sonu hayirli degil. smileys/smiley2.gif

salihismet
24.06.2006, 20:39
Orada bilmedigimiz ba$ka $eyler var belki, konu$manin di$inda hic bir $ey yaptigi yok.i$ler iyi gitmiyorya herkes kendini pahaliya satmaya ugra$iyor. Karadeniz gazetesinde eski bir yöneticinin aciklamalari var, iki üc ki$inin di$inda para veren yok. Takimin parasiyla transfer yaparak $ov yapacaklardi, aynen gecen seneki bir kac yöneticinin yaptigi gibi.

okan6161
24.06.2006, 20:40
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yönetimde bir kaçtane düzgün adam var çalisan adam var bunlari'da istifaya sürüklüyorlar madem sözünüzün altinda kalacaksiniz olanlarida sitifa ettirmeyinsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=85831f5c></BLOCKQUOTE>

Naim
24.06.2006, 20:41
BU DAHA BASLANGICC SEZONUN 5 HAFTASINDA ALBAYRAK ISTIFA EDECEKKK
bi adres biraksan sen site yönetimine
kinalari o adrese yollariz

Oğuzhan Görkan
24.06.2006, 20:47
trabzonspora en fazla faydali olanlar taraftar tarafindan sevilen,GERÇEKTEN trabzonsporlu adamlar yavas yavas sogtuluyor ve azaliyor bilmem farkindamisiniz...

mensure 61
24.06.2006, 21:03
Allah sonumuzu hayirli etsin smileys/smiley19.gif

SiNo
25.06.2006, 00:57
sadece bekliyoruz bakalim ne olacak bu isin sonu

Özsu
25.06.2006, 01:55
niye problem ediyorsunuz anlamiyorum

2 hafta fellik fellik avrupalarda hoca bulacagim diye dolasti bulamadi yönetime para koyacak adamdir diye geldi cüzi bir çerez parasi disinda para vermedi

siz degilmiydiniz hoca transferi çok geç oldu kötü oldu diyenler?

bu yönetici transfer komitesinde ki 3 kisiden birisi idi yaptiklari transferler ortada

taraftara yönelik oksayici mesajlari disinda bven bir icraatini görmedim

siz acaba hangi büyük icraatlerini gördünüzde arkasindan aglar oldunuz?

kimse klubden büyük degildir diye iki dakikada 60 gollu fatihe olmayanlari söyleyenlerin buarada iki parçalik yönetici için agitlar yakmasi garip

Ts clup sorumlusuna gelince

eger Trabzonspor markasini seneli 150 bin dolardan satiyorsa ve ya satanlara mani olacak kadar yönetimde lafi geçmiyorsa fazla bile kalmis o koltukda gitmesi isabet olmus

Bu saatten sonra saz Hasimin elinde hasimin bu isi becerecegini düsünüyorum yok oda beceremezse zaten yönetimi ayakta tutacak kimse kalmamistir

Not:oyle yönetici arkadaslarina onlari oraya ben getirdim benim alirim tarzinda konusmamak gerekiyormus kimin kimi götürecegi pelli olmuyormus ibrahim bey

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Tunga
25.06.2006, 02:54
Bu istifa maalesef ki bir isarettir. Ama neye isarettir onu bilemiyorum. Zira eger bir sinyal vermek istemeseydi, zaten baskan dahil 3 kisi olan transfer komitesinden istifa etmez, sessizce bir kenarda otururdu.

Bu hayra alamet olmayan gelisimin açiklanmasi gerekli. Neden tam da transfer döneminin ortasinda komitenin 3 üyesinden biri istifa ediyor? Bunu da sessiz sedasiz degil de alenen yapiyor? Aman ha! Simdi bölünmenin zamani degil. Hele hele 3 kisilik bir komitenin bölünmesi zamani hiç degil!

immortal_TS
25.06.2006, 03:16
Belli iste Tunga abi aynen dedigin gibi olay,kötüye isarettir ve insallah kötü bisey olmadanda hersey hallolur ama sanmiyorum çorap sökügü gibi gelebilir gerisi.

Emorfo
25.06.2006, 09:56
Hasiosmanoglu Istanbulspor'u satin alacakmis ondan istifa etti :)

Saka bir yana Istanbulspor'u satin alip renklerini bordo mavi yaparlarismini de Istanbul of Trabzonspor yaparlarsa baya istanbulda takip edecegimiz bir takimimiz olur. Bakarsiniz saltaniti içerden yikariz...

zisinoli
25.06.2006, 20:19
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Haciosmanoglu'nun kendini bizlere sevdirdigi, taraftarin düsüncesine paralel hareket ettigi, söylemlerde bulundugu kesin ki hemen hemen her mesaj Haciosmanoglu'na destek verir nitelikte. Atay Aktug döneminde de Murat Bozoglu sevdigimiz bir yöneticiydi ve hemen hemen ayni olaylar bu yil da vuku buldu. En çok birlik olmamiz dönemlerde hep birbirimizi yemisiz-gücümüzü bölmüsüz-küs kalmisiz ve Trabzonsporu küçültmüsüz. Bir birlik olabilsek inanin Istanbul önümüze egilecek ama hiç umudum yok maalesef. Allah cümlemize sabir versin. Bu arada Haciosmanoglu'na yanlis yapani biz de satariz. Bu böyle biline...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

kutoz
25.06.2006, 22:02
Istifa haberini aldigimda Marmaris'teydim. Aslinda Izmir'de gerek benim gerekse Ts_Fan (Recep) kardesimin yaptigi görüsmelerde, bu kararini bizimle paylasmisti. Sn. II nci Baskanin çok büyük rahatsizligi var yönetim içinde. Açikcasi, umdugu gibi olmadi hiçbirsey.Beni yaniltan kisimsa, transferler bittiginde istifasini verecegini söylemisti. Bu asamada akla ilk gelense, yapilmak istenen transferlerin onu tatmin etmemis olmasi ve böyle bir olusumda bulunup, kendi degerleriyle ters düsmemesidir.

Marmaris'te haberi aldigimda, kendisini arayip üzüntülerimi paylasmak istedim. Müsait degildi, çok uzun konusamadik. Ben kendisine, istifanin sadece transfer komitesiyle sinirli olmasini ve kendilsini yönetim kurulunda görmek istedigimi söyledim. Bunun üzerine Ibahim Haciosmanoglu; "Bizler Trabzonspor'un neferiyiz, her zaman hizmetindeyiz" dedi. Simdilik böyle bir karari olmadigini anladim.

Ilk paragrafta söyledigim gibi, transfer konusunda lütfen umutlarinizi çok yüksek tutmayin. Sayet böyle beklentilere girerseniz, hayal kirikligi yasarsiniz. Sonuçta, taraftardir bu kulübün gerkçek sahibi. Kisiler degil...

zisinoli
26.06.2006, 08:32
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=3bb8b85e>Düne kadar sampiyonluklarin sahada kazanilmadigini ögrendim, diyenler bu sözlerin ardindan iki kez üst üste bu mutlulugu yasadigini unutmamali?

?Emek hirsizlarinin çanak tuttugu ortamda sampiyonlugumuz çalinirken susanlar simdi devleti göreve çagiriyor. Madem öyle o dönemler de irdelensin?

Tavrini ortaya koydu
Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim?in önceki günkü kongrede sarfettigi bazi sözler Trabzonspor kanadinda ciddi bir tepkiyle karsilandi. Bordo-Mavili takimin 2. baskani Ibrahim Haciosmanoglu, Yildirim?in özellikle ?Ligin son 6 haftasinin incelenmesini istiyoruz? açiklamasina sert yanit verirken, FANATIK?e gündem belirleyecek yorumlar yapti. Iste noktasina, virgülüne dokunmadan Karadeniz ekibinin 2. baskaninin açiklamalari: ?Son 6 maçin irdelenmesini isteyenlerin ehil olmasi gerekir. Daha düne kadar, ?Sampiyonluklarin masada kazanilmadigini ögrendim? diyenler üst üste 2 kez bu mutlulugu yasadilar...?

?Federasyon bile birakti?
?O büyük basarilar elde edilirken, Cem Papilalar?in, Metin Tokatlar?in emek hirsizligina çanak tuttugu bir ortamda Trabzonspor?un sampiyonlugu Fenerbahçe?ye verilirken bu sahsiyetlerin vicdani hiç sizlamadi mi! Önceki futbol federasyonun istifasinda dahi hatali kararlarin Fenerbahçe lehine olmasinin baskisinin yattigi konusuluyordu. Sayin Aziz Yildirim?in göreve çagirdigi devlet yetkililerinin geçtigimiz sezonun ilk yarisindan itibaren geriye dönük olarak 2 sezonu da incelemesini istiyorum. Bunun yani sira Italya?yi örnek gösterenlere çikacak sonuç paralelinde ceza ve mükafat verilmesini talep ediyorum...?

?Antipatiyi arastirsinlar?
?Fenerbahçe camiasi çok büyüktür, benim de orada oldukça etkin dostlarim vardir. Kulübün menfaatleri için önemli isler yapan bir baskanin heykeli dikilecekken bu kadar antipati toplamasinin iyi irdelenmesi sart. Izmir?de oynadigimiz Besiktas maçinda ortada hiçbir sey yokken stadin birden hareketlenmesinin sebebinin Denizli?nin golüyle gelen sevinç dalgasi oldugunu görmek bir hayli garibime gitmisti. Fenerbahçe camiasinin tüm bu olaylardan ders çikarmasi gerekir. Sayin Yildirim?in gidisiyle gelisi arasinda fark olmadi, tam tersine antipati olarak artilarla döndü...?

?Don Corleone mi!?
?Yakin geçmiste, ?Yetkililer bu tribün terörünün önüne geçemiyorsa ben halederim? diyerek aslinda devlet güçlerine hakaret edenlerin bu gücü nereden aldiklarini açiklamalari lazim. Ya çikip ben Don Corleone?yim diyecekler ya da gücümüzü görevi birakma diyen devlet yetkililerinden aliyoruz diyecekler. Türkiye bir hukuk devletidir. Devlet herkese esit yakinliktadir. Camiasinin büyüklügü oraninda mütevazi olmasi gereken bir baskanin sahsi ihtiraslari ugruna Türk futbolunu kaosa itmesine tüm spor kamuoyu karsi çikmali, tepki göstermelidir...?

?Hocasi Ali Sen?dir?
?Önemli noktalardan indikten sonra unutulan çok insan vardir, gereken dersler çikarilmalidir. Biz de güçlü insanlariz ama haksiz oldugumuz yerde bir söz söylemedik, söylemeyiz de. Türk sporundaki mevki ve kisilik sahibi herkes bu olaylar karsisinda tavrini koymalidir. Trabzon camiasinin genç bir ferdi olarak, stat disindaki herseyi es geçip tüm olaylari tribündeki taraftara yikmak Türk sporuna ihanettir diye düsünüyorum. Ayrica Ali Sen?in gidis ve gelisinde Yildirim?in yaninda yer almasi da baskanin hocasini isaret eder. Çünkü 1995-96?da da entrikalarla sampiyonlugu Trabzon?dan alan Ali Sen?li Fener?dir.?
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

HACIOSMANOGLU'nun açiklamalari bunlar.Yorumsuz...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

zisinoli
26.06.2006, 08:44
<T>

Teknik Direktör Lazaroni ile anlasilmasinin ardindan Haciosmanoglu ile transfer...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Teknik Direktör Lazaroni ile anlasilmasinin ardindan Haciosmanoglu ile transfer komitesi arasinda yasanan gerginligin ardindan Haciosmanoglu?nun görevinden istifa etmesi ile baslayan krizin büyüdügü ögrenildi
SORUN
ÇÖZÜLEMEDI
TRABZONSPOR?da Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu?nun transfer komitesindeki görevinden istifa etmesinin ardindan yönetim kurulu içerisinde yasanan gerginligin hat safhada oldugu ögrenildi. Teknik Direktör arayislari sirasinda Ibrahim Haciosmanoglu ile diger transfer komitesi üyeleri arasinda yasanan sorunun çözülemedigi, Haciosmanoglu?nun görevinden bu yüzden istifa ettigi seslendirildi.

BASKAN ALBAYRAK GELIYOR
TRANSFER komitesindeki görevinden istifa eden Haciosmanoglu?nun ilerleyen günlerde yönetim kurulundaki görevinden de istifa edebilecegi ögrenildi. Haciosmanoglu ile ayni görüsleri paylasan yönetim kurulundaki bazi isimlerin de Haciosmanoglu ile birlikte istifa edebilecegi ögrenildi. Baskan Albayrak?in da bu olaylar karsisinda pazartesi günü yapilacak olan toplantiya kesin olarak katilma karari aldigi belirtildi.

BuYRUN BURDAN YAKIN...Adam gibi söylemlerde bulunan tek adam bir sekilde küstürülmüs. Sonumuz hayir ola...</TD></TR>

Salih Yazıcı
26.06.2006, 09:45
arkadaslar adam sadece transfer komitesinden istifa etti kendisi yine 2.baskanimizdir

Faik Yılmaz
26.06.2006, 10:09
ya bu istifada gösterdiki bunlarin adam gibi futbolcu alacagi yok.....

yildizmis... özkan sümeri arayacagiz çok yakinda....

kutoz
26.06.2006, 12:12
Ibrahim Haciosmanoglu, Yönetim Kurulu üyeliginden su asamada istifa etmek gibi bir niyeti yoktur arkadaslar. Zaten olmamasi da gerekir. Çünkü kendileri, bu yönetimin 3 yillik periyodundan sonra, Trabzonspor Baskanligina aday olmayi düsünüyor. Böyle bir düsünceyi gerçeklestirebilmesi içinde, yönetim kurulundaki görevine devam edecektir, zannimca...

Bu arada Ibrahim Haciosmanoglu'nun yönetim kurulunda ters düstügü asil kisi basinda çiktigi gibi, H.Sayitoglu degil Sn.Baskanimizin kendisidir. Ve Ibrahim Haciosmanoglu'nu da bu noktada en çok üzen olaysa "Baskani, kongreye aday olmasi için kendisinin ikna etmis olmasidir"

Yildiz transferi konusundaysa, Nuri Albayrak'in maddi hiçbir sorunu olmadigini söyledi. Istedigi an, istedigi oyuncuyu alir. Ama suan uygulanan stratejiyi tam kavrayamamis olacak ki, transfer komitesindeki görevinden istifa etti. Bu arada Fatih Tekke konusundaki kendi görüsüde söyleydi; "Ben olsam Fatih Tekke'yi satarim. Ama yerine onun kadar kaliteli yabanci bir golcü alirdim, ondan sonra satardim" Kime satar, fb.ye mi, yurt disina mi bunu söylemedi. Ama benim satir aralarinda söylediklerinden anladigim bunun fb. olmayacagidir. (Bknz. bugünki fanatikte çikan demecine...)

mensure 61
26.06.2006, 12:59
Yaziklar olsunsmileys/smiley7.gif yine bu sene bizi hüsran bekliyo smileys/smiley19.gif

Salih61
26.06.2006, 13:18
Yaziklar olsunsmileys/smiley7.gif yine bu sene bizi hüsran bekliyo smileys/smiley19.gif Baba gelecegi görüyorsan bana gelecek sene ÖSS sinavini kazanabilirmiyim?...Bir söylermisin?...smileys/smiley5.gif

Ya nerden biliyoruz...Kampda takima bakacaz...Sonra yorum yapariz...Ama az bekleyin da...smileys/smiley5.gif

Selman
26.06.2006, 14:06
Transfer komitesine girmis bir kisi istifa ediyorsa demmekki orda huzursuzluk var.Umarim sonunda yöneticiliktende istifa etmez...

smertkan
26.06.2006, 15:03
Gamzedeyim deva bulmam garibim bir yuva kurmam
Kaderimdir hep çektigim inlerim hiç reva bulmam

Elem beni terk etmiyor hiçte fasila vermiyor
Nihayetsiz müteakiben dogrusu ömür yetmiyor

Cansu KoçYeni söylemis. Reklamini Yapiyor.Baris Manço da söylemis.Ikiside tavsiyeolunur.Tam ortama göre.

Ömer Sari Murat Bozoglundan sonra Haciosmanoglu Albayrak çatlagi.Bir bu eksikti.

Istanbulspor iside olup birde Haciosmanoglu istifa ederse varya bunun gibi 15 -20 sarki daha bulup full CD yapariz.Yok satar.

frango
26.06.2006, 16:58
evet umarim yakinda yoneticiliktende istifa etmez bi o var oda giderse yonetimin halini dusunemiyorum

Nytre
26.06.2006, 17:02
her zaman bu adamin arkasindayim...

kendini sanirim kanitladi!...

eger o istifa ederse onu buna zorlayanlar utanmali!

DİNÇ
26.06.2006, 17:29
Yaziklar olsunsmileys/smiley7.gif yine bu sene bizi hüsran bekliyo smileys/smiley19.gif Baba gelecegi görüyorsan bana gelecek sene ÖSS sinavini kazanabilirmiyim?...Bir söylermisin?...smileys/smiley5.gif

Ya nerden biliyoruz...Kampda takima bakacaz...Sonra yorum yapariz...Ama az bekleyin da...smileys/smiley5.gif

Görünen Köy Kilavuz istemiyor kardes....

Bülent Bayraktar
26.06.2006, 17:35
azize yildirima güzel bir cevap werdigi için tebrik ediyorum

GoreleliSayko
26.06.2006, 19:07
Yönetimde en iyi çalisan adamdi bence,transfer komitesinden istifa etmesi kötü oldu

cakal 61
27.06.2006, 14:03
bende aynen katiliyorum kardes yonetimin onemli isimlerinden biri

imported_özgür
27.06.2006, 15:17
valla bu adam da giderse bu yönetimin tutart yani kalmaz.insallah bu istifan dendigi gibi islerinn yogunlugundan dir.

ayrica son açiklamasi da kapak olacak nitelikte

kuzey_lee
28.06.2006, 17:17
trabzonspor'a 50 bin usd'yi çok görüp de istanbulspor ihalesinde trilyonlari feda etmeye hazir bir insan haciosmanoglu..bu tür insanlarin trabzonsporlulugunu tartisirim ben.

Tunga
28.06.2006, 18:24
Arkadaslar elbette Ibrahim Bey'i söylemleri nedeniyle çok seviyor olabilirsiniz de, Istanbul'dan bir takimi satin alip da adina da OFSPOR koymak pek etik bir hareket gibi de gelmiyor bana.

Sn. Haciosmanoglu,

Madem bu kadar iddialiydiniz o zaman neden yapacaklarinizi Trabzonspor için yapmadiniz? Ya da madem Trabzonspor için degil de kendiniz için birsey yapmaya niyetliydiniz o zaman neden "ben hazirladim" dediginiz yönetimden, daha dogrusu yönetimin en önemli kademesi olan transfer komitesinden ayrildiniz?

Bu yönetimde benim bildigim Trabzonspor ile geçmiste en çok ugras veren sayin Sayitoglu'dur. Yönetimin bu sekilde bölünmesine üzülmekyaninda, tek tesellim onun görev basinda olmasidir.

kuzey_lee
28.06.2006, 18:31
@simal yildizi

yukarda direk rakam verdim.bu kadar parayi trabzonspora zorla veren adam gidip de trilyonlari istanbulspor ugruna harciyorsa (ki kendi parasidir kendi keyfi bilir napacagini) onun trabzonsporlulugundan süphe ederim..kaldi ki dedigin gibi 25 senedir futbolun,15 senedir de öyle ya da böyle aktif biçimde trabzonsporun içinde olan bir adam için ''benim asbaskan yaptirdigim...'' seklinde baslarsa cümleye daha çok istifa eder..bosu bosuna ''15 yasinda düstük biz bu aleme'' raconlariyla kimselerin aklini çelmesin bu insan..uzak dursun,tarihcinin deyimiyle ''gölge etmesin baska ihsan istemez''

Sacit
29.06.2006, 17:09
birbirinden kopuk hareket edecek yerde bir araya gelsinler de transfer yapsinlar.ama nerde...

smileys/smiley7.gif

selcjK
30.06.2006, 06:28
fenerin fatihe teklif yapmasi bizi gururlandirir diyen bi baskana sahibiz? baska neye ihtiyacimiz olabilir ki?

ozcilingir
02.07.2006, 07:46
1 yildizida o aldiracakdi, ekrabasi ALI'ye,ancak ALI ben böyle bir vaadde bulunmadim deyincemi istifa etti yoksa o istifa edincemi ALI demeç verdi ? Aklim almadi !Demekki TRABZONSPOR 'DA yönetici olmak disaridan görüldügü gibi kolay degilmis bunu anladi herhalde, taraftara maç çikisi nasihat ve vaaz vermeye benzemiyormus transfer komitesi görevi.

Punisher-61
02.07.2006, 12:52
fenerin fatihe teklif yapmasi bizi gururlandirir diyen bi baskana sahibiz? baska neye ihtiyacimiz olabilir ki?

smileys/smiley32.gif