PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marc Janko

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

burrows
29.12.2012, 21:14
senol gunes'e ragmen hala takimda kalmasi ilginc..devre arasi kacar
diye tahmin ediyordum.

kürşat şen
29.12.2012, 21:22
maç sonu maç önü demeçleri falan çok zeki bir futbolcu bu..
avrupa kafasının olduğu çok belli..
böyle futbolcu tiplerine trabzonsporun çok ihiyacı var..
bunlar yeri geldiği zaman referans oluyorlar trabzonspora..
değerini bilmeliyiz jankonun..
şikayet etmiyor çalışıyor..
çift forvet sistemiyle çok yararı dokunacağını inandığım bir adam..

Ufuk
30.12.2012, 19:24
Tek başına hiçbisi yapamaz bu adam bana kalırsa. Yanına pır pır bi adam lazım.

cakalkerem
30.12.2012, 20:36
bence ıyı bır forvet ama oynatılmıyor ki...yanına hızlı bir adam lazım ama ozaman da çift forvet oynamamız gerekir ki hoca varken bu imkaansız yanu

endlessdeath
31.12.2012, 03:04
janko 10 gol atmış kadar istekli oluşun beni mest ediyor oynarken taktir ediom seni

endlessdeath
03.01.2013, 14:38
yahu bir eksik sen kalmıştın senin de talibin çıktı almanyadan ama takasla deniyor kaynak ne kadar doğruysa artık iyi bir forvet olarak yanına bir forvet gerek arkadaş almanyadakiler cevher görmüş olmalı ki ucuza kapatmak için oyuncu felan öneriyorlar neyse artık bizim yönetim hemen gönderir zaten iyi oynayanları daha iyisini alamayacağı gibi üstüne üstlük

yorumsuz6117
06.01.2013, 08:43
Az biraz koşta şu Henrique'den kurtar bizi.

delikoyun
06.01.2013, 10:13
bence dembele ile takası müthiş olur dembele bize çok uygun janko giray bulak hakan şükür tarzı forvet hayranlığı şunu göremiyor bu kadar uzun boylu bir golcüden sahada hakan gibi kendini yırtmasını beklemesi hayal hakan gibi uzun olucak hırslıda olucak yoksa almayacaksın giray bulak bunu artık gör bence takas çok olumlu olur ama tek tarnsfer yetmez mutlaka orta alana colman tarzı 2 oyuncu şart kiralık oyuncu alınırsa takıma çok katkısı olur bence gereksiz oyuncuları almayız böylelikle

ophius
06.01.2013, 11:14
kaç kurtar kendini canım benim

Cihad Varlı
06.01.2013, 16:59
Şu adamı harcamayalım başka bir şey istemiyorum .

must61
07.01.2013, 21:39
Her maç kanatları oyundan çıkardıktan sonra seni sahaya süren hocanın zihniyetine tüküreyim.

Topla ya bir kez ya da hiç buluşmadan maçı bitiriyor adam.Üstüne eleştiri alıyor kendi suçuymuş gibi.

ahmetto
07.01.2013, 21:59
bu nasıl bir iş ya.kanat adamları çıkıyor.uzun boylu forvet giriyor.kim orta yapacak bu adama.halil mi yoksa yasin mi

DeAgLeMaNyAq
07.01.2013, 22:10
Bize dinamik bir forvet oyuncusu lazımken Vittek ve Halil gibi statik bir adamı aldık. Üstelik tavan ücret ödüyoruz...

hasancebi81
07.01.2013, 22:21
Her maç kanatları oyundan çıkardıktan sonra seni sahaya süren hocanın zihniyetine tüküreyim.

Topla ya bir kez ya da hiç buluşmadan maçı bitiriyor adam.Üstüne eleştiri alıyor kendi suçuymuş gibi.

Gelde bunu şenol hoca savunucularına anlatın. Şenol hocanın taktiksel hatalarından biridir buda. Ayrıca transfer hatasıda denebilir. Elde halil var, vittek var, sen nasıl jankoya onay verirsin. Bırak almayın idare ederim ben de. Yazık okadar paraya.

Ilelioglu
07.01.2013, 22:47
Bize dinamik bir forvet oyuncusu lazımken Vittek ve Halil gibi statik bir adamı aldık. Üstelik tavan ücret ödüyoruz...

Bunlar yetmiyormusku gibi birde Janko eklendi, ha Henri'de cabasi zaten. Yazik..

Bu kadar amatörlük inanilir gibi degil. Surada yaziyoruz sürekli, iki dakika girip okusalar daha iyi isler yaparlar.

..

Bera B.
07.01.2013, 22:48
Aradığımız adam değil.

Ilelioglu
07.01.2013, 22:49
Şu adamı harcamayalım başka bir şey istemiyorum .

Janko sagli sollu gelen takimlarda is yapar, son vuruslari iyi bir isim o kadar. Iyide duvar olur, kafa toplari ama dahasi yok ve bizede tam dahasi lazim iste. Alindiginda yanlis bir isim oldugunu söylemistim.

Hiz lazim, hareketlilik lazim, hirs lazim...

..

Alihan Ertürk
09.01.2013, 00:14
Antalya'da kampta bulunan tüm Avusturyalı futbolcuları toplamış reis.. :)

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407962_487959884580542_1163899748_n.jpg

ibrahim
09.01.2013, 20:17
Al iste Jankoda oprta saha ile bütünlesti. Bakalim nasil bir bahanesi kaldi Senol Hocanin...

aretias147
09.01.2013, 20:37
çok basit bişi var kanatlara in içeri orta yap bu adam golü yapar bi iki kere orta geldi ilk yarıda biri gol biri kaleci kurtardı maç içinde 10 orta gelse
siz düşünün artık gerisini.

Ömer Öztürk
09.01.2013, 21:18
janko kesınlıkle vıttek den yetenekli biri degil transfer anlaysımız evlere senlik

DeAgLeMaNyAq
09.01.2013, 21:20
Kendi adına hırslı olsa da takımla uyumu yetersiz. Sadece havadan gelen toplarla nereye kadar başarı sağlayabiliriz. Santrafor dediğin rakibi çalımlayıp savunma arkasına sarkabilen biri olmalı...

erik
09.01.2013, 21:55
Vittek bu adamdan daha iyi

Samet Yildirim
09.01.2013, 22:21
Janko iyi oyuncu belli. Iyi bir mac cikardi. Sirti dönük iyi oynadi bugün.

Net 1.santraforumuz.

Cafer Bulur
09.01.2013, 22:24
Janko iyi oyuncu belli. Iyi bir mac cikardi. Sirti dönük iyi oynadi bugün.

Net 1.santraforumuz.

Janko iyi bir forvet degil,yetersiz bunu görmezlikten gelmek mümkün degil.

Janko sadece doldur bosalt oynarsak is yapabilir,aksi durumda gol atmasi mucizelere bagli.

Samet Yildirim
09.01.2013, 22:30

Janko sadece doldur bosalt oynarsak is yapabilir,aksi durumda gol atmasi mucizelere bagli.

Biz seninle ilk günden beri anlasamiyoruz abi :)

Ersun Yanal zamaninda da dedik yeni takim sabir iyi takim dinletemedik Sampiyon olduk.

Janko da cok muazam adam olmasada iyi adam iyi isleyen bir takimda cok rahat is yapar.

Ogün'
09.01.2013, 23:30
Bu adama sadece orta yap kafa vursun mantığıyla baktığımız için hiçbir zaman olmayacak olamayacak.

Emrah Akcagöz
09.01.2013, 23:33
Kendi adına hırslı olsa da takımla uyumu yetersiz. Sadece havadan gelen toplarla nereye kadar başarı sağlayabiliriz. Santrafor dediğin rakibi çalımlayıp savunma arkasına sarkabilen biri olmalı...
Son yıllarda böyle bir santraforumuz olmadı. Buna Umut ve Burak da dahil.

ibrahim
09.01.2013, 23:43
Biz seninle ilk günden beri anlasamiyoruz abi :)

Ersun Yanal zamaninda da dedik yeni takim sabir iyi takim dinletemedik Sampiyon olduk.

Janko da cok muazam adam olmasada iyi adam iyi isleyen bir takimda cok rahat is yapar.

Önce iyi isleyen bir takim olmak lazim tabiki. :)

DeAgLeMaNyAq
09.01.2013, 23:56
Son yıllarda böyle bir santraforumuz olmadı. Buna Umut ve Burak da dahil.

Umut sadece süratiyle Burak ise bilekleriyle adam eksilten biri. Bizim forvetlerimiz ne yazık ki bu iki özellikten de mahrumlar. Biraz Henrique bileklerini kullanabiliyor onun da kafası çalışmıyor...

endlessdeath
10.01.2013, 01:49
Bu adam takım oturduğunda görücek herkes.o zamana kulüp bulup gider heralde :)

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:50
Yerinde olsam basıp giderdim .

Tuğrul
10.01.2013, 18:50
Janko'ya top atılması ile dönmesi bir oluyor.

Topu saklamak bir tarafa daha topu kontrol edemiyor.

Etkili olması için rakip alanda oynama anlayışımız olmalı. Onu Şenol hoca'dan görmek mümkün değil.

Stoke City'de çok daha başarılı olabilir. Yahut Salzburg'a mesaj gönderip almalarını sağlamalıyız.

Mesut
11.01.2013, 11:10
daha iyi olacak güvenıyorum bu adama

kürşat61
12.01.2013, 13:56
Kanatlarımız vızır vızır işlemedikten sonra bu adamdan % 100 verim almak zor.

MDanışmaz
12.01.2013, 14:13
Emre'yle iyi bir ikili olabilirler aksi halde ilerde çok yalnız kalıyor..

Ilelioglu
12.01.2013, 17:41
Sorun Janko'da degil, bunu herkes görüyor zaten. Kanatlarda sorun...

Ve ileride baski kuramiyoruz, cok yavas oynuyor takim.

..

Sibel
12.01.2013, 20:07
Adrian'ın asistlerini ilaç niyetine ağlarla buluşturacaksın inşallah.

Hüseyin Başoğlu
12.01.2013, 22:33
açık ara takımla uyumu artmış durumda mücadelesi presi felan çok iyi dahada iyi olucak janko ben inanıyorum...

delikoyun
12.01.2013, 22:35
top süremiyor şutlar zayıf rakip geçme yok bence vittek daha iyi son vuruşlarda hiç

DeAgLeMaNyAq
12.01.2013, 22:42
Eskisi kadar oyunda kaybolmuyor iyi verkaçlar yapıyor topu da güzel saklıyor ama bitiricilik konusunda kendisini geliştirmesi lazım...

delikoyun
12.01.2013, 22:43
bence çok güçlenmeli orta direk şaban resmen

Samet Yildirim
12.01.2013, 23:47
Haketten begeniyorum bu adami ben...

O boyuna ragmen oyun icinde olmayi, hareketli olmaya calisiyor...Yardim etmeyi seviyor....Duvar olmayi cok iyi yapti bugun...Örnek ilk golde duvar oldu verkac..

M.S.SOFU
13.01.2013, 00:44
bugün bir kez daha öğrendik ki bu adamın koşu yoluna değil kafasına ya da direk ayağına top atmak lazım.

ophius
13.01.2013, 00:56
kesinlikle kötü oyuncu deil ama şenol hocamız halil ve henrikeye tanıdığı şansı bu adama tanır mı orası tartışılır

Kıvanç Çuvalcı
13.01.2013, 11:35
Iyi oynadi kendine geliyor,fizik olarak cok daha iyi gordum,gol atamasada bence katki verdi ve yararli oynadi,ben kendisinden sahsim adina mac performansindan memnunum tek eksik simdilik gol.

Süleyman Baykan
13.01.2013, 11:45
Oyunu rakip sahaya yıkamadıktan sonra Janko'dan faydalanmak imkansız tipik kontra atak takımı olduk bu da bizi sıradanlaştırıyor ne yazık ki.

Mellih
13.01.2013, 12:00
dün iyiydi. hücuma yönelik kadro onun içine geliyor. ama atamadığı gollerde onun eksisi..

endlessdeath
13.01.2013, 21:34
son bitirici vuruşu yapabilseydi güzel olurdu olsun zamanla onu da yapar3 pozisyondan bir kaçırır iki atar bu adam

Steril61
13.01.2013, 23:57
Dünkü maçta şimdiye kadar kendisinde hiç görmediğimiz haller vardı. Hücumda iyi baskı kurdu. Ancak bana göre şu kesin ki iyi bir golcü değil. Bitiriciliği yok. Son vuruşlarını geliştirirse belki seviye atlar. Yoksa Trabzonsporun gol yükünü asla çekemez.

Kaan Çetin
14.01.2013, 12:13
Janko'yu Janko yapan son vuruşlarıdır. Yapmayın.
Adamı Porto'ya goturen sey surati, driplingleri degildi heralde.
Ceza sahası ve son vurus etkinligi.

delikoyun
14.01.2013, 12:31
kocalmış gibi bence güçsüz hemde çok güçsüz güçlenmeli daha diri olmalı orta direk şaban

Hasan Algan
14.01.2013, 13:00
janko tam bir kanat hücumu adamı. bunu görmek lazım. ben sonuna dek güveniyorum ki soın dönemde beni yanıltan tek adam adrian oldu. iyice uyuz kapmıştım ona ama bu sezon iyi işler yapıyor. ben bu adamın iş yapacağına sonuna kadar inanıyorum. biraz daha fazla şans verilmeli. henrique ye verilen şansın yarısı verilsin başka bişey istemiyorum..unutmayalım ki teofilo da ilk geldiğpi sezon nerdeyse yarım sezon tek gol atamamıştı ama bir patladı pir patladı.sadece sabır ..

Kaan Çetin
14.01.2013, 13:26
Janko sadece sagdan soldan ortalara kafa vurarak atmadı onca golu.
Cevresini de pozisyona sokabilen bi adam.

Ama takımın agirlik merkezi cok geride. Stoperler onde oynayamıyor.
Ortasaha oyuncuları orta yuvarlak civarında top yapabiliyor ama 18 yaklastikca etkisizlesiyorlar.
Bu da Janko'yu kaleden uzaklastiriyor.

ozzy!
14.01.2013, 13:49
Janko'nun etkili olması Olcan, Volkan ve Adrian'ın elinde. Onlar oynarsa Janko'da oynar. Yoksa Janko'ya orta direkt şaban dersiniz.

Ergin Varlibas
14.01.2013, 19:33
Janko'nun etkili olması Olcan, Volkan ve Adrian'ın elinde. Onlar oynarsa Janko'da oynar. Yoksa Janko'ya orta direkt şaban dersiniz.

Jankonun etkili olabilmesi icin defans cizgisinin daha ileride kurulmasi lazim. Dusununelin aksina sadece hava hakimiyeti olan degil, bitiriciligi ve ceza sahasi icindeki etkinligi ile unlu bir futbolcu. Kendisinin gol atmasi disinda etrafindaki oyuncularida oyuna ve pozisyona sokan bir oyuncu, bu yuzden Janko cezasahasina ne kadar yakin oynarsa o kadar basarili olur

Sacit
14.01.2013, 20:01

vay anasını ya !

janko'yu doldur boşalt futbolcusu da yaptınız ya daha ne diyim

Bayundur Han
14.01.2013, 20:02
Jankonun etkili olabilmesi icin defans cizgisinin daha ileride kurulmasi lazim. Dusununelin aksina sadece hava hakimiyeti olan degil, bitiriciligi ve ceza sahasi icindeki etkinligi ile unlu bir futbolcu. Kendisinin gol atmasi disinda etrafindaki oyuncularida oyuna ve pozisyona sokan bir oyuncu, bu yuzden Janko cezasahasina ne kadar yakin oynarsa o kadar basarili olur

Helal olsun. Bu defans cizgisini bende diyorum hep. Burada olmasada maci izlerken hep demisimdir. Defans ile orta saha arasinda bu kadar fark olmamali. Biraz risk alip ileri alinmali. Defans hep ceza alanin onunde geziyor ataga cikalim cikmiyalim. Cok bos alan olusuyor bu sekilde. Total futboldan cok uzak bir taktik.

Cihad Varlı
14.01.2013, 20:04
Helal olsun. Bu defans cizgisini bende diyorum hep. Burada olmasada maci izlerken hep demisimdir. Defans ile orta saha arasinda bu kadar fark olmamali. Biraz risk alip ileri alinmali. Defans hep ceza alanin onunde geziyor ataga cikalim cikmiyalim. Cok bos alan olusuyor bu sekilde. Total futboldan cok uzak bir taktik.

Böyle olunca da Janko takım ile bütünleşemiyor. Bazen orta sahaya bile gelip top aldığı oluyor. Defans çizgisi önde olursa eğer otomatikten Janko ceza sahası civarlarında buluşacaktır topla. Bu da çok daha etkili olması demek.

Sacit
14.01.2013, 20:05

Evet, Janko'yu özetleyen paragraf budur.

Janko'nun başarılı olması için sistemin janko'ya göre değiştirilmesi gerekiyor. demek istediğim hücum oynayan bir sisteme geçeceksin. çift forvet oynayacaksın

Avrupa da isim yapmış bir santraforu kullanamamak acizliktir.

yenimakale
14.01.2013, 21:34
Trabzonspor'da yeteneksiz, yeterli değil diyebileceğim çok çok az futbolcu var. Yorum yaparken geçmişine bakıyoruz ya da son maçını değerlendiriyoruz. Bu tamamen yanlış bir değerlendirme.

Bir futbolcuyu değerlendirirken moral, motivasyonuna bakmak lazım. Adam sürekli olarak oynamıyor, yavaş ve çok güçlü değil. Oyuna konsantre değil. Ne zaman çıkartacaklar diye bekliyor. Bu adamı tek forvet oynatamazsın. İş yaptıramazsın tek forvet oynarken bu adama. Ama başka seçeneğimiz varmı? Yok gibi görünüyor. Çift forvet oynasan, golcülerinden biri pire gibi olsa sağa sola geçse, defansa pres yapsa, kanatlardan hücum etsen, 90 dakika çıkartmayacağım seni desen, bak o zaman nasıl göze batıyor.

Adamı koyuyoruz forvete tek başına. Pres yap diyoruz, koş diyoruz, araya kaç diyoruz, gol at diyoruz, atamazsan taraftar baskısı diyoruz, dk 60 olunca çıkacaksın diyoruz. Adam ne yapsın? Janko istenilen her şeyi yapabilecek bir forvet değil. Onu ceza sahası içine koycan, kanatlardan ortalarla besliycen, çift forvet oynıycan. O zaman etkili olur ancak.

Uğur Ö.
14.01.2013, 23:44
Takımda pivot santrafor varsa dediği gibi defans önde ve paslaşmaya dayalı bir sistem olursa Janko çok iş yapar.Çünkü arkası dönük Janko kolay kolay top kaybetmez.Duvar paslarına girer , arkadaşlarını rahatlatır,ceza alanında topla buluşursa da affetmez.Eğer bu sistemle devam edersek yani geniş alanda top oynamaya Janko çok zor.Hem Jankoya yazık hem bize.Devre arasının bitmesine daha var karar verilmesi gerekiyor sistem üzerinde.

cakalkerem
15.01.2013, 08:40
iyi adam siz beğenmesenşizde

delikoyun
15.01.2013, 10:08
çok güçlenmeli o cüsseyle neden güçsüz anlamıyorum belliki çalıştırılmıyor o cüsse bende olacak yemin ederim 2 kişi durduramaz beni bence çok güçsüz kız gibi oynuyor

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
15.01.2013, 11:39
Son dönemde takıma gelen Burak dahil en kaliteli golcü...
Biraz daha sabredersek işleri yoluna sokacak bence.
Savaşcı ruhu taşıdığına inanıyorum.
Bu yüzden başarmaması ilginç olur.

Özellikle Adrian ve Sapara gibi teknik orta saha elemanlarımıza biraz da Olcan-Volkan ikilisi katkı yapabilirse adam patlama yapabilir.

Yeter ki gerekli desteği görsün, doğru toplarla buluşsun...

Sacit
17.01.2013, 16:58
Twente'yi şampiyon yapan isimdir Janko

Janko gibi bir silahı kullanamamak teknik direktörün ayıbıdır
Janko'nun Twente forması altında attığı golleri ve oynadığı futbolu izleyenler, böyle bir santraforu tartışmanın yersiz olduğunu bilir.

Janko'dan en iyi verimi almak için Janko'ya uygun sistemde oynayacaksın, bunun çözümü bu kadar basittir

http://img844.imageshack.us/img844/6069/12106475617425814788855.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/844/12106475617425814788855.jpg/)

Emrah Akcagöz
17.01.2013, 17:03
O sezon Bryan Ruiz de baya etkiliydi bildiğim kadarı ile. :)

Janko kaliteli bir golcü ancak adam ceza sahasına uzak oynuyor bunda stoperlerimizin de payı büyük.

Tuğrul
17.01.2013, 19:07
Hollanda liginde 100 kiloluk fenomen Ronaldo'yu koysak 15 gol atar. Keza Henrique'de yanılmıyorsam 20 gol attı.

Dün dündür, bugün bugündür.

Janko ağır, hantal ve yavaş bir oyuncudur. Janko'nun başarılı olacağı takımlar ve ligler EPL2, Stoke City, Hollanda ve Avusturya ligleridir.

Sacit
17.01.2013, 20:37
Hollanda liginde 100 kiloluk fenomen Ronaldo'yu koysak 15 gol atar. Keza Henrique'de yanılmıyorsam 20 gol attı.

Dün dündür, bugün bugündür.

Janko ağır, hantal ve yavaş bir oyuncudur. Janko'nun başarılı olacağı takımlar ve ligler EPL2, Stoke City, Hollanda ve Avusturya ligleridir.

ağır hantal ve yavaş he cidden komik :)
bir futbolcuyu tanımadan yorum yaparsak anca bu kadar olur :)

Hüseyin Başoğlu
17.01.2013, 20:39
ligtvdeki quizlerde en çok yemek yiyen futbolcuda mustafa yumlu hegemonyasını bugün yıktı tebrik ediyorum kendisini :)

Ufuk
17.01.2013, 21:15
Vittek kadar bile hareketli değilsin be bro. Vittek bile topu alıyo sağa sola veriyo vücut çalımı attı adam. Çizgiye inip geriye bile çıkarbildi. Vittek kadar da performans gösteremiyosan yazık.

Hüseyin Başoğlu
17.01.2013, 21:32
Hocam link var mı ?

maalesef...yarın düşer ligtv nin sitesine

Cihad Varlı
17.01.2013, 23:45
Adamsın reis. Değerini bilmeyenler , seni tanımayanlar , bu başlığa sadece eleştirmek için girenler gün gelecek özür dileyecek. Çalışmaya devam.

Sacit
18.01.2013, 01:24
Vittek kadar bile hareketli değilsin be bro. Vittek bile topu alıyo sağa sola veriyo vücut çalımı attı adam. Çizgiye inip geriye bile çıkarbildi. Vittek kadar da performans gösteremiyosan yazık.

işte bilmeden yorum yapmaya çalışanlardan bir tanesi daha
çok cahilce bir yorum ve komik :)

Royal Heart
18.01.2013, 01:29
Su takimin tartismasiz en kaliteli forvetidir. Degerlendir(e)memek takim adina fazla lüks kaciyor.

Mellih
18.01.2013, 17:22
vittek-janko çift forvet nasıl olur sizce??

DeAgLeMaNyAq
18.01.2013, 19:03

Bu ikili ancak gol gereken bir maçın son 10 dakikasında ve şişirmeye yönelik oyun düzeninde iş yapar...

Sacit
18.01.2013, 21:03

Mükemmel olur, en baştan beri çift forvet oynanmalıydı.
Gol problemini de çözmüş olursun, 4-4-2 en ideal

Bu ikili ancak gol gereken bir maçın son 10 dakikasında ve şişirmeye yönelik oyun düzeninde iş yapar...

vay be ! son 10 dakikası ve şişirmeye yönelik oyun düzeni he :) :)
Janko'yu oynattığınız düzene bak, Janko'yu hiç tanımasam inanacağım
Bakalım daha neler göreceğiz

Mert'
18.01.2013, 21:08
Marc Janko ‏@JankoMarc

Can't wait to get back to action! 2 days to go #onamission #Trabzonspor

Reis 11 de başlıyor herhalde çok istekli.

Cihad Varlı
18.01.2013, 21:11
Reisin golü var inşallah bu hafta.

Cafer Bulur
18.01.2013, 21:18
Reisin golü var inşallah bu hafta.
Reis zokora degilmiydi,janko ne zamandan beri reis oldu?:)

Cihad Varlı
18.01.2013, 21:26
Reis zokora degilmiydi,janko ne zamandan beri reis oldu?:)

Hepsi reis abi sıkıntı yok. Sıralama yapmak gerekirse Zokora birinci sırada tabii.

Cafer Bulur
18.01.2013, 21:37
Hepsi reis abi sıkıntı yok. Sıralama yapmak gerekirse Zokora birinci sırada tabii.

Reis olabilmek icin önce goller atmak lazim,1-2 golle reis olunmaz.;)

DeAgLeMaNyAq
18.01.2013, 22:05
vay be ! son 10 dakikası ve şişirmeye yönelik oyun düzeni he :) :)
Janko'yu oynattığınız düzene bak, Janko'yu hiç tanımasam inanacağım
Bakalım daha neler göreceğiz

Ben tek Janko için yazmadım onu. Janko ve Vittek'in aynı anda başka türlü oynama şansı yok...

Fatih Öztürk
19.01.2013, 15:06
Jankonun menajerine transfer edilirken menajerlik ücreti olarak 750 bin € verildi diye haberler okudum.doğrumu acaba?

DeAgLeMaNyAq
19.01.2013, 20:58
Jankonun menajerine transfer edilirken menajerlik ücreti olarak 750 bin € verildi diye haberler okudum.doğrumu acaba?

Mali Genel Kurul'da bu rakamlar açıklanmıştı ben de öyle hatırlıyorum...

Mesut
20.01.2013, 11:57
Son yıllarda aldığımız en kariyerli ve en kaliteli golcu.Değerini bilmek gerek.

DeAgLeMaNyAq
20.01.2013, 18:18
İç ses: Nerden geldim bu Trabzon'a...

Sibel
20.01.2013, 18:20
Kulübede hava nasıl?

Veysel
20.01.2013, 18:21
İç ses: Nerden geldim bu Trabzon'a...

Bıktık artık sizin gibilerden Janko bey çok iyi oynuyor ya biz oynatmıyoruz. Defolsun gitsin diyorsa

DeAgLeMaNyAq
20.01.2013, 18:26
Bıktık artık sizin gibilerden Janko bey çok iyi oynuyor ya biz oynatmıyoruz. Defolsun gitsin diyorsa

Benim mesajımdan nasıl böyle bir mana çıktı merak ettim...

endlessdeath
20.01.2013, 18:31
janko kanko git buradanko yoksa futbol hayatın bitiyanko.Eleştirim janko ya değil.takım bürünlüğüne

TSKara61
21.01.2013, 08:46
Bahtsız. Bu sistemde 2005 model Shevchenko bile Gol atamaz.

Bayundur Han
21.01.2013, 21:13
Hic anlam veremiyorum ya. Eskiden CM'de bu kadar para verip aldigim adami kesin oynatirdim. Begenmezsemde oynatirdim satilsin diye. Bu Vittek sevgisi nedir ya? Adami satamazsin atamazsin. Oynat Jankoyu sezon sonuna kadar goren gorsun alsin. Zaten sampiyonluk falan hayal bu sene.

Giallorossi
22.01.2013, 01:56
Kanat organizasyonu bu kadar kötü olan takimda ancak bu kadar oynar. Avusturya milli takiminda gollerine devam eder.

endlessdeath
23.01.2013, 15:45
janko diyorum ki daha çok takımın düzensiz olan düzenine alışmasın inşallah dediğim olur.Büyük takım olmak için büyük düşünmek gerekir kendi sahanda çift forvet oynamalısın emre güral ve janko güzel ikili olurlar bence tabii ki teknik direöktörümüz ne der umrumda değil benim artık tek umursadığım oyuncularımızı ve takım ruhumuzu bulmaktır ve yeni bir teknik direktör yeni bir futbol anlayışı

Bayundur Han
24.01.2013, 10:43
janko diyorum ki daha çok takımın düzensiz olan düzenine alışmasın inşallah dediğim olur.Büyük takım olmak için büyük düşünmek gerekir kendi sahanda çift forvet oynamalısın emre güral ve janko güzel ikili olurlar bence tabii ki teknik direöktörümüz ne der umrumda değil benim artık tek umursadığım oyuncularımızı ve takım ruhumuzu bulmaktır ve yeni bir teknik direktör yeni bir futbol anlayışı

Bence zaten suan en buyuk sorun takim ruhudur. Bu takim ruhunu bozan aktorde Senol Gunestir. Her hafta takim degistirilmi ya? Her hafta ya.

Samet Türkmen
24.01.2013, 11:37
Her maç boş boş Vittek'e top dolduracaksak Janko'yu da oynatalımda ortalardaki hedefe ulaşma yüzdesi artsın en azından :rolleyes:

Veysel
24.01.2013, 11:49
Kanat organizasyonu bu kadar kötü olan takimda ancak bu kadar oynar. Avusturya milli takiminda gollerine devam eder.

neye devam ediyor 2 tane attı diye her maç atıyor sanki adam hiç kimse sevmiyor onu orda rahat ol.

alper*
24.01.2013, 12:16
neye devam ediyor 2 tane attı diye her maç atıyor sanki adam hiç kimse sevmiyor onu orda rahat ol.
Veysel Viyana'dan bildirdi.

ophius
24.01.2013, 15:38
Unfortunately I rolled my ankle in the last game so I will sit this one out. Hopefully I will be fully fit for the weekend! Let's go guys!

bu maçta da yok janko...
vittek e kaldık yine

SAFA
24.01.2013, 15:52
Vittek'e kalsak iyi yine ben Halil görüyorum ufukta :)

alper*
25.01.2013, 10:04
Bordo-mavili kulübün sezon başında kadrosuna kattığı Marc Janko (http://www.fotomac.com.tr/index/marc_janko), Trabzon'da çok mutlu olduğunu söyledi... Sky Sports'a verdiği röportajda Türkiye (http://www.fotomac.com.tr/index/Turkiye)'deki yaşantısını değerlendiren Avusturyalı santrfor, "Trabzon müthiş bir şehir. Çok güzel yerleri var. Türk yemekleri oldukça iyi. İnsanlara gelince; son derece sıcakkanlılar. Burada yaşamanın en güzel yanlarından biri de sürekli deniz kenarında olmak. Kendimi gayet iyi hissettiğim bir şehirde yaşıyorum. Güzelliklerini saymakla bitirmek zor" ifadesini kullandı. Avusturya Milli Takımı'nın formasını da terleten 30 yaşındaki golcü, bordo-mavili kulübün durumu konusunda ise şunları söyledi: "Taraftar bizden şampiyonluk bekliyor. Ancak ne yazık ki şimdiye kadar ligde işler istediğimiz gibi gitmedi. Tabii önümüzde daha çok maç var. Şartları lehimize çevirme şansımız olacak. Takım olarak el ele verip, başarıyı bulacağız."

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2013/01/25/trabzonsporda-cok-mutluyum

kürşat61
28.01.2013, 09:13
Tam olarak faydalanılmadan gönderilirse çok üzülürüm bu adama.

Çıkışa geçeceğini düşeniyorum, Tolunay hoca ile.

arda.61
29.01.2013, 02:06
Çıkışa geçecektir inşallah tolunay hocayla tanıyorlar birbirlerini :)

DeAgLeMaNyAq
29.01.2013, 02:38
Çıkışa geçecektir inşallah tolunay hocayla tanıyorlar birbirlerini :)

Daha sonra takibi olduğu muhtemel ama o dönemden fazla tanıdıklarını sanmıyorum Janko altyapıdan A takıma yükseldiği sene Tolunay Hoca o takıma transfer olmuş. Sadece 1 sezon birliktelermiş...

Cafer Bulur
29.01.2013, 20:07
Daha sonra takibi olduğu muhtemel ama o dönemden fazla tanıdıklarını sanmıyorum Janko altyapıdan A takıma yükseldiği sene Tolunay Hoca o takıma transfer olmuş. Sadece 1 sezon birliktelermiş...

Olsun,yine de janko bu hafta sonu ilk 11 de.;)

cakalkerem
29.01.2013, 20:12
kadro damı değil m?

delikoyun
29.01.2013, 21:59
yolla şunu tolunay be

Samet Yildirim
29.01.2013, 23:58
Tolunay Hoca ile cikisa gecer...Bence..

Trapezunt
30.01.2013, 12:52
N'doye ile seni yan yana düşündüm bir an. Düşündüm işte ve darmadağın olmuştu lig.

Ahmet Faruk
30.01.2013, 12:54
Ben bu adamdan ümitliydim, hala da ümitliyim. Adama sadece kafa golü atar muamelesi yapılmasa çok daha başarılı olacak gibime geliyor.

cakalkerem
30.01.2013, 13:20
ben hala diyorum bu adam da iş var

kürşat61
30.01.2013, 18:11
Ben Janko ya güveniyorum muhakkak hocada bu sene sonuna kadar ondan maksimum verimi almaya calısacaktır ama önümüzde ki sezon anlasılan o ki bi yapılanmaya gireceğiz.

Genel de genç kadrolar ile mücadele eden Tolunay hoca nın Janko yu önümüzde ki sezon takımda tutacağını sanmıyorum nedense yaş geldi 30 a. He şunu da söyliyim ben olmasını isterim orası ayrı.

Sacit
31.01.2013, 11:23
Janko'dan verim alamayan bir teknik direktör, bu işi bilmiyor demektir !
Böyle pivot bir santrafordan yararlanmasını bileceksin ve böyle adamı da her zaman bulamazsın

http://img33.imageshack.us/img33/1580/jankot.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/33/jankot.jpg/)

Tayfun
31.01.2013, 11:38
Tam olarak faydalanılmadan gönderilirse çok üzülürüm bu adama.

Çıkışa geçeceğini düşeniyorum, Tolunay hoca ile.

Tolunay hoca kayserispor'u çalıştırırken forvetinde Gökhan Ünal ve Leo Iglesias vardı. Ara sıra tek santrafor Leo ıglesias'ı oynatıyordu. Uzun boylu ağır adamdı biraz Janko'yu andırıyor. Sistemde iyi iş görmüştü o aralar Leo ıglesias, aynı şey Janko ile de olabilir düşüncesindeyim.

Alper Beyazay
31.01.2013, 11:56
Satılmışlara bu akşam golün var Janko.

Ufuk
31.01.2013, 12:43
Tek forvet bizim takımımızda olmaz. Çift forvette daha başarılı olur diye düşünüyorum. Topu ileriye dikip Jankodan tek başına birşey yapmasını beklemek çok aptalca. He tek forvet başarılı nasıl olur Jankonun indirdiği toplara volkandı olcandı geriden gelen adriandı ikinci bir forvet gibi topla buluşup gol yaparsa Janko başarılı olur. Yoksa tek forvette yanlışlıkla olcan orta yapacak Jankoda gol yapacak anca bu :)

He bu arada eskisehir macında olcanı izleyin :))

Çağatay_
31.01.2013, 16:40
Çok iyi bir karakter. Çok iyi bir insan. İyi bir profesyonel ve iyi bir golcü.

Onu iyi kullanırsak bize çok faydası olacaktır, samimi bir isteği var oynamak ve katkı yapmak için.

Tolunay hoca onun için bir şans, umarım karşılıksız bırakmaz :)

Erbay
31.01.2013, 21:44
Bildiğin vasat. Vittek'in yarısı kadar oynayamıyor topla. Futbol topla oynanıyor Janko unuttun herhalde.

Batuhan
31.01.2013, 21:48
Çok iyi karakterin var eyvallah ama bir o kadar da kötü futbolun var Janko, olmadı.

Soner Albayrak
31.01.2013, 21:50
Umursamamazlar tayfasına o da katılmış.

DeAgLeMaNyAq
31.01.2013, 21:51
Hayal kırıklığı devam ediyor...

Sushi07
31.01.2013, 22:15
Ne yazıkkı kan değişimi işe yaramamış.

Oruç
31.01.2013, 22:28
Neremiz düzgün ki ?

canibus
31.01.2013, 22:37
Henrique ve Janko önümüzdeki sezonu beklemeden gönderilip bi yabanci forvet almamiz gerekiyordu. 15 mac Vitteke kaldik.

Öznur61
31.01.2013, 22:40
çok ünlü bir atasözü var bu jankonun durumu ile ilgili ama söylemiyim :D

Samet Yildirim
31.01.2013, 22:50
Janko degil Ibrahimovic gelseydi yine birsey olmazdi...

Ne yapsin adam ?

gabriel omar
31.01.2013, 22:55
Vittekten daha faydasız bunu net bir şekilde gördük.Maç eksiği demeyin çünkü Vittek de çok uzun zamandır maç oynamadığı halde Jankodan çok daha iyi oynadı.

Janko yanlış bir transferdi bunu görüyoruz artık.Ha Vittek de bu takımın futbolcusu değil ama eldeki forvetlerden en iyisi de o.

İsa
01.02.2013, 01:54
Zerre kadar ümidim yok.

Az cok piyasası vardır kim ne veriyorsa cok bekletmemek lazım.

Umarım bu transferde bize ders olur...

DeAgLeMaNyAq
01.02.2013, 02:40
Süper Lig'deki forvetler arasında kaleye atılan şut istatistiklerinde en sonlarda değilse bir şey bilmiyorum...

Bayundur Han
01.02.2013, 10:02
adam aylardir futboldan uzak tutuldu. Ancak bu kadar. Bence soyle 3-4 mac ilk onbirde oynamasi gerek. Zaten lig bitmis bu sene. Oynat gitsin.Tabi Emre guralida yanina monte edip.

Zafer Fidan
01.02.2013, 10:06
Takim calisiyorsa ve pozisyon üretiyorsa leblebi gib gol atan bir oyuncudur. Ama böyle spektaküler, tek basina dribbling yapan sut ceken biri degil.

delikoyun
01.02.2013, 10:10
janko bu ligin oyuncusu değil avusturya ligi olabilir jankonun oynaması için çok güçlenmesi gerekir maça asılması gerekir jankoya güç verilmeli ruh üflenmeli yoksa janko dan bir şey beklemeyin

orhan42
01.02.2013, 10:40
bu takıma janko gibi ağır ve sağdan soldan gelecek ortalara hasbelkader vuracak değil,topla katedip içeri dalacak striker denen tipte nokta vuruşlar yapacak bi forvet lazımdı..Sezon başında N'doye alınmadı..Hadi onu geçtik..nerdeyse bedava olan Necati alınsaydı bu adamdan daha iyi olurdu..

Royal Heart
01.02.2013, 11:02
Janko'yu yerden yere vurmanin alemi yok, adamin stili belli. 30 yasinda adam ona göre oynarsan atar, bu saatten sonra top süren, adam gecen, uzaktan affetmeyen bir forvet cikaramazsin ya.

Samet Türkmen
01.02.2013, 13:36
Çok doğru yerlere koşu yapıyor,doğru yerlere top indiriyor ama yalnız kalıyor. Bizim takımdan 1-2 gömlek üstün bir futbolcu Janko. Janko'yu bize değil,takımı ona uydurmak gerek ama olmayacak bir iş tabiiki.

Mellih
01.02.2013, 13:57
tüm takım jankoya göre oynaycağına janko takıma göre oynasa daha kolay olmaz mı??

Royal Heart
01.02.2013, 14:01
tüm takım jankoya göre oynaycağına janko takıma göre oynasa daha kolay olmaz mı??

Bastan yapina ters bir futbolcu getirip ondan farkli sekilde verim almaya calismanin mantigi var mi o zaman ?

ihsan candas
01.02.2013, 14:14
iyi değil çok iyi bir oyuncu.Ama şartlar bir türlü oluşmadı...

gudoz81
01.02.2013, 15:02
bizim hücum planımız ney ona bi bakıp forvetleri eleştirelim. ne oynuyoruz biz.???

Öznur61
01.02.2013, 15:03
iyi değil çok iyi bir oyuncu.Ama şartlar bir türlü oluşmadı...

bir futbolcu çok iyiyse bence her şartta performansını segiler..

Samet Demir
01.02.2013, 15:39
adrian ve teofilodan ağzı yanmayanlar yine adam topçu değil diyorlar. şu an takımla uyumu sıfıra yakın jankonun. sanki ilk kez görüyorlar takımdakiler jankoyu. antremanları geçtim de yemekte bile adrianla olcanla takılsa janko faydasını görür uyum adına.

TheCrow
01.02.2013, 15:47

Olmaz. Adamın özellikleri belli. Sen bu adama, "oyun sistemimize göre, sen defans arkasına sarkıp, atılan uzun topları gole çevireceksin" diyemezsin mesela. Görüldüğü kadarıyla, bu adam oyunu rakip ceza sahasına yığabilen takımlarda çok başarılı olur.

SAFA
01.02.2013, 15:54
Sen belini döndürene kadar aylar geçiyor be Janko :)

Çağatay_
01.02.2013, 18:01
İyi pres yaptı, bir çok da top indirdi. Sağa sola çok koşu yaptı, defansı zorladı ama çok yalnız kaldı.

Hoca değişimi ile daha fazla şans bulacaktır, kendisini göstermek için bu fırsatı kullanmalı.

Cafer Bulur
01.02.2013, 18:08
İyi pres yaptı, bir çok da top indirdi. Sağa sola çok koşu yaptı, defansı zorladı ama çok yalnız kaldı.

Hoca değişimi ile daha fazla şans bulacaktır, kendisini göstermek için bu fırsatı kullanmalı.

Senden bu yorumu beklemezdim.

Ben senden tamamen yetersiz,hicbir özelligi yok yorumunu beklerdim.

Çağatay_
01.02.2013, 18:19
Senden bu yorumu beklemezdim.

Ben senden tamamen yetersiz,hicbir özelligi yok yorumunu beklerdim.

Bu saydıklarım performansın yeterli olduğunu göstermiyor :D Yetersizdi zaten.

Maçın yorumcusu Turgay Demir de bunu söyledi. Janko etkisiz gözüküyor ama doğru koşular yaptı, iyi pres yaptı, hocasının vermiş olduğu görevi iyi yapıyor dedi. Çıplak gözle yapılan yorumlar önemlidir.

Gerçekten de maçı izlediğimizde Janko'nun iyi pres yaptığını ve bir çok hava topunu doğru yere indirdiğini görüyoruz. Ama ne yazık ki yeterli desteği göremediğinden bunlar isabetsiz paslar oldu.

Ayakları pek çabuk değil falan ama iyi oyuncu. Biraz kendine güvensizlik de var, acemi gibi duruyor bazen. Zamanla daha iyi olacaktır.

Ama beğenmediğiniz tipte bir oyuncu ise, ısınmanız zor olabilir :)

Bayundur Han
01.02.2013, 18:22
bizim hücum planımız ney ona bi bakıp forvetleri eleştirelim. ne oynuyoruz biz.???

Cok guzel bir konu. Bazen diyorum takim ortadan oynamaya calisiyor. Birde bakiyorsun yanlardan falan geliyor. Neyse diyorum oda iyi. Derken defanstan adamlar topu ileri dogru sisiriyor. Sonra aklima hali saha maclari geliyor. Bu sene malesef henuz bir hucum planimiz taktigimiz yok.

Samet Yildirim
02.02.2013, 01:54
Biri sunu aciklamali...

Avusturyadaki gol sayisi rakip oyuncularin torpili ile mi atti ?
Twenteye 7 milion euro(Kendi tarihlerin en pahali oyuncusu) torpil ile mi transfer oldu ?
Hollanda daki gol ortalamasi rakip oyuncularin torpili ile mi atti ?
Porto takimina torpil ile mi Transfer oldu ?
Avusturya gibi zayif takimda her 2 macta bir gol ortalamasi rakip oyuncularin torpili ile mi atti ?

5 soru ve 5 cevab bukadar basit...

DeAgLeMaNyAq
02.02.2013, 02:43
Biri sunu aciklamali...

Avusturyadaki gol sayisi rakip oyuncularin torpili ile mi atti ?
Twenteye 7 milion euro(Kendi tarihlerin en pahali oyuncusu) torpil ile mi transfer oldu ?
Hollanda daki gol ortalamasi rakip oyuncularin torpili ile mi atti ?
Porto takimina torpil ile mi Transfer oldu ?
Avusturya gibi zayif takimda her 2 macta bir gol ortalamasi rakip oyuncularin torpili ile mi atti ?

4 soru ve 4 cevab bukadar basit...

Tek cevap burası Trabzon ağa... :)

kürşat61
05.02.2013, 21:04
Yedek kalmaya devam edersem ayrılırım diyor kendis basınına açıklamalar yapmış.

Samet Türkmen
05.02.2013, 22:22
Buraya nasıl düştü bilmiyorum ama takımdaki herkesten kesinlikle daha kaliteli. Maç içinde indirdiği toplar,yaptığı koşular çok doğru ama bizim taraftarın gözünde "boş" oluyor.

Bu takımda işini yalnız başına doğru yaparsan tek kötü oynayan olursun. Takım kötüyse kötü,iyiyse iyi olmalısın. Maalesef taraftarın gözünde durum bu.

Samet Demir
05.02.2013, 22:44
bize sadece kafa toplarında iş yapıyor gibi geliyor ama önceki gollerini izleyince daha fazlası olduğunu görüyoruz. evet üç kişiyi çalımlayıp gole gidemez belki ama güzel bir hava yakalasa ceza sahasında ayaklarıyla da iş yapabilecek bir oyuncu.

Samet Yildirim
05.02.2013, 23:30
Tek cevap burası Trabzon ağa... :)

Herseyimiz tuaf :)

Haa dersinki adam sisteme uymuyor...ona birsey diyemem ama kötü oyuncu demek gecmisine hakaret demekdir...

Uğur Ö.
05.02.2013, 23:35
Halil'i kesemiyorsan futbolu bırak.

Oruç
05.02.2013, 23:42
Mesele kalite meselesi değil. Bu sistemde(sistem varsa tabi) asla iş yapamaz Janko.

ibrahim
05.02.2013, 23:46
Yolda görsem yüzüne bakmaya utanirim.

Samet Türkmen
05.02.2013, 23:54
Ne olduda Janko Halil'den daha kötü konuma geldi ?

exelance
06.02.2013, 00:23
Buraya nasıl düştü bilmiyorum ama takımdaki herkesten kesinlikle daha kaliteli. Maç içinde indirdiği toplar,yaptığı koşular çok doğru ama bizim taraftarın gözünde "boş" oluyor.

Bu takımda işini yalnız başına doğru yaparsan tek kötü oynayan olursun. Takım kötüyse kötü,iyiyse iyi olmalısın. Maalesef taraftarın gözünde durum bu.

aynı görüşteyim..:alkış:

Furkan S.
06.02.2013, 22:11
Marc Janko Avusturya'da ilk 11'de.

Veysel
06.02.2013, 22:16
Şu ana kadar etkisiz.

Furkan S.
06.02.2013, 22:19
Janko'nun asisti ama ofsayt :(

Faruk BERBER
06.02.2013, 22:43
Kaptan :)

Veysel
06.02.2013, 23:20
Salladı golü

yorumsuz6117
06.02.2013, 23:23
Milli takımda sallıyor zaten anca. :D

Sinan Ayaz
06.02.2013, 23:25
yazdı yine golünü

Furkan S.
06.02.2013, 23:25
Marc Jankoooooooooo 2-1.

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:28
Marc Jankoooooooooo 2-1.

Nasil yazdi,iyi mi?:)

yorumsuz6117
06.02.2013, 23:29
Marc'cım hiç kusura bakma canım. Halil varken anca Milli takımda gol atarsın sen. :)

Ilelioglu
06.02.2013, 23:32
Tolunay Hoca ile daha önce ayni takimda oynadilar. :) Admira Wacker olmasi lazim..

Bu arada Trabzonspor ile ilgili birsey oldumu Avusturya basini hemen yaziyor. Heryerde Trabzonspor okuyorum artik, on numara. Benim icin bu takimda bir Avusturyali hep olmali :D

..

Sacit
06.02.2013, 23:40
Marc Janko'nun gol atmasına çok başka seviniyorum, böyle bir golcünün Trabzonspor'da yok olup gitmesinden endişe ediyorum. Tolunay hoca sistemi Janko'ya göre yaparsa çok güzel olacak.

Janko, çok kral golcüdür

Samet Yildirim
06.02.2013, 23:40
Valla kimse kusura bakmasin...

Es es macinda sen birtane top atma ileri...Antep macinda ise rakip alandan hic cikma...
Ne yapsin janko ?

Bana göre eldeki santraforlardan en iyisi o su an.

Sene sonuna kadar daha cok oynamali...

Haa belki su bu sebepten 1-2 mac günü kurtarma adina halil ile olabilir...

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:41
Tolunay Hoca ile daha önce ayni takimda oynadilar. :) Admira Wacker olmasi lazim..

Bu arada Trabzonspor ile ilgili birsey oldumu Avusturya basini hemen yaziyor. Heryerde Trabzonspor okuyorum artik, on numara. Benim icin bu takimda bir Avusturyali hep olmali :D

..
Neler yaziyorlar fatih,janko nun Trabzonda mutsuz olduguna dair haberler cikiyor mu?

Furkan S.
06.02.2013, 23:43
Janko'nun golü http://www.youtube.com/watch?v=v0CTveNKhPw

Veysel
06.02.2013, 23:44
Neler yaziyorlar fatih,janko nun Trabzonda mutsuz olduguna dair haberler cikiyor mu?

Evet Janko Trabzonspor'da Tolunay Hoca'nın gelmesiyle son maçtada forma şansı bulamadığına anlam veremiyor ayrılmak istemiyordu ama yavaş yavaş kafasına koymaya başladı. İsteyenler olur umut ediyorum dedi.

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:45

Janko nun bizde nasil gol atabilecegi yine belli oldu,bu adama ortalari yagdiracaksin da bunu bizde kim yapacak?

Furkan S.
06.02.2013, 23:47
Janko nun bizde nasil gol atabilecegi yine belli oldu,bu adama ortalari yagdiracaksin da bunu bizde kim yapacak?

Zeki ;) Aslında Adrian'ı hoca kanatlarda kullansa çok iyi orta açıyor böyle goller bulabiliriz.

r9emre
06.02.2013, 23:49
Son 4 milli maç 3'ü resmi maç olmak üzere 3 gol atmış bulun. Arkasından ağlanan Burak, Umut..vs Türkiye ligi golcüleri ise Estonya, Macaristan maçlarında bile nal topladılar. Elinde nasıl bir forvet varsa ona göre hücum organizasyonları yapacaksın demektir. Janko varsa ona göre çalıştıracaksın takımı. Janko girince farklı hücum organizasyonun olacak, Halil girince farklı. Bunu en iyi Tolunay Hoca yapar. Bu milli maçı illa ki izlemiştir. Janko'dan en az 5-6 gol izleyeceğimizi düşünüyorum 2.devre.

Sacit
06.02.2013, 23:52
Janko'dan çok klas, çok şık bir gol.. mükemmel vuruş

Samet Yildirim
06.02.2013, 23:52

Abi ortadan vazgectim :)

Birtek antep macinda ki gibi bol bol top gelsin ceza alanina...Es es macindaki kupa maci neydi öyle ceza alanina gitmedik resmen...

Bakalim su toplari getirelim ceza alanina janko ne yapiyor...Haa baktik birsey olmuyor deriz bu adama ortalar lazim :)

Cafer Bulur
06.02.2013, 23:56
Abi ortadan vazgectim :)

Birtek antep macinda ki gibi bol bol top gelsin ceza alanina...Es es macindaki kupa maci neydi öyle ceza alanina gitmedik resmen...

Bakalim su toplari getirelim ceza alanina janko ne yapiyor...Haa baktik birsey olmuyor deriz bu adama ortalar lazim :)

Sorun sadece orta yapilmamasi degil,janko takimdan kopuk oynuyor pas alisverisleri yeterli degil.

Halil daha cok kosuyor,geriye geliyor pas alisverislerine katiliyor bunu de her hoca dikkate aliyor dogal olarak.

Janko oynayabilmesi icin daha özverili,daha aktif olmasi lazim cok pasif kaliyor genelde.

Oğuzhan
06.02.2013, 23:56
Yalnız Janko'ya yapılan orta da yani ağzına atmış adamın topu o topu bizim güreşçi bile gol yapar :D

Samet Yildirim
07.02.2013, 00:03
Sorun sadece orta yapilmamasi degil,janko takimdan kopuk oynuyor pas alisverisleri yeterli degil.

Halil daha cok kosuyor,geriye geliyor pas alisverislerine katiliyor bunu de her hoca dikkate aliyor dogal olarak.

Janko oynayabilmesi icin daha özverili,daha aktif olmasi lazim cok pasif kaliyor genelde.

3 mac arka arkaya ilk 11 de basladigi bir tek dönem var oda Akhisar, Antalya ve ordu...Akhisar ve Antlya maclarinda iyidi abi ordu macinda da gol atmisti(herkes ordan o kafayi vuramaz)...Baktigin zaman orda devami getirip oynatsaydik bence daha iyi durumda olurdu janko...

Haa cok cok yeterli olmayabilir ama eldekilere göre en iyi Golcumuz buda bir gercek.

O boyuna ragmen makukula gibi sadece cakili, agir felanda degil abi...Sonucta 1,96 lik adamdan teofilo teknigi...cok hareketli felan olmasini bekleyemezsin.

Bence o boyuna ragmen top teknigi fena degil pas alisverislerinede mümkün oldukce girmeye calisiyor...cok hareketsizde degil...

Valla 1-2 maci atlatip daha sonra sene sonuna kadar jankoyu oynatirim...sene biter derim ki durum bu ona göre santrafor alirim...oynatmazsan sene sonu ne yapcan ? 2 sene daha mukavelesi var 1,5 milion euro aliyor göndermen zor...mümkün oldukca faydalanip performansina bakip degerlendirmek lazim

Cafer Bulur
07.02.2013, 00:05
3 mac arka arkaya ilk 11 de basladigi bir tek dönem var oda Akhisar, Antalya ve ordu...Akhisar ve Antlya maclarinda iyidi abi ordu macinda da gol atmisti(herkes ordan o kafayi vuramaz)...Baktigin zaman orda devami getirip oynatsaydik bence daha iyi durumda olurdu janko...

Haa cok cok yeterli olmayabilir ama eldekilere göre en iyi Golcumuz buda bir gercek.

O boyuna ragmen makukula gibi sadece cakili, agir felanda degil abi...Sonucta 1,96 lik adamdan teofilo teknigi...cok hareketli felan olmasini bekleyemezsin.

Bence o boyuna ragmen top teknigi fena degil pas alisverislerinede mümkün oldukce girmeye calisiyor...cok hareketsizde degil...

Valla 1-2 maci atlatip daha sonra sene sonuna kadar jankoyu oynatirim...sene biter derim ki durum bu ona göre santrafor alirim...oynatmazsan sene sonu ne yapcan ? 2 sene daha mukavelesi var 1,5 milion euro aliyor göndermen zor...mümkün oldukca faydalanip performansina bakip degerlendirmek lazim

Bize sezon sonunda 1 bile degil 2 forvet sart,bu simdiden belli.

Ha senin söylediklerinde mantiksiz degil,katiliyorum.

Ilelioglu
07.02.2013, 00:07

Yok aksine mutlu oldugu, gecenlerde teknik direktör degisikligine yer vermisler. Hemde sirf gazeterde degil tramwaylar'daki bilgilendirme ekranlarinda bile yer vermisler. :D

..

Muhammed Ayaz
07.02.2013, 00:08
jankodan ancak elektirik direği olur bunu her platformda her ortamda söylemeye devam edeceğim

Oruç
07.02.2013, 00:15

Adam orta yapmamış, direk kafasına pas atmış.

Bizde bunu yapacak adam yok işte. Takır takır orta yapabilecek kanat adamları ve bekler lazım bu takıma. Yoksa Janko kaybolup gidecek.

Mert'
07.02.2013, 00:19
Sorun bizde adam mili takımda her maç sallıyor golünü

Ibrahim Gaygusuz
07.02.2013, 00:40
Hakketen adam ne pas atmis oyle

Mert'
07.02.2013, 00:55
Golü izledim bizde kimse kesenez bunu kanat oyuncularından

Giallorossi
07.02.2013, 01:06
.

Oğuzhan
07.02.2013, 01:30
Kanat organizasyonuyla alakası yok direk pas atmış adam orta değil. Bizim Adrian'da maç içerisinde 7-8 kere denemesi lazım tek başına şöyle orta değil forvete pas atmayı. Fernandes çok sık deniyor baya da attırıyor Almeida'ya.

alper*
07.02.2013, 01:36
Janko'nun attığı goldeki asiste benzer asistleri Gökdeniz çok yapardı. Bize öyle bir adam lazım şimdi.

Bud Spencer
07.02.2013, 02:03
Janko'nun attığı goldeki asiste benzer asistleri Gökdeniz çok yapardı. Bize öyle bir adam lazım şimdi.

öyle toplari atmayi mahkum birakmayan bir forvet lazim

komple biri...bu isim janko olamaz

alper*
07.02.2013, 10:28

Falcao olabilir mi :rolleyes:

Adem Erdoğan
07.02.2013, 11:45
Adam Jardel.

ANIL
07.02.2013, 11:58

http://static1.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/6/1/2/2203018/arnautovic726gepa141109.jpg
pası arnautovic vermiş. janko için almak lazım sene sonu :)

qlii
07.02.2013, 12:22
http://static1.kleinezeitung.at/system/galleries_520x335/upload/6/1/2/2203018/arnautovic726gepa141109.jpg
pası arnautovic vermiş. janko için almak lazım sene sonu :)

rentaş bizim güreşçi + cech +zadri başganı versek alabilirmiyiz bu adamı.çok iyi espri de yapıyor zadri başgan :D adamların moral olarak desteği de olur.

delikoyun
07.02.2013, 12:29
janko bu ligin bu takımın oyuncusu değil

delikoyun
07.02.2013, 12:31
orta yı kesende maharet bende atarım yanıltmasın bizde ona böyle orta çıkmaz bizde savunmalar jankoya o topu vurdurmaz

Samet Türkmen
07.02.2013, 14:15
Birkaç orta gelse de anlasak olayı. Mesela Orduspor'a attığı kafa golü çok zordu.

Necmettin ALTUNTAŞ
07.02.2013, 14:25
Bizde iş yapamaz.Çok zor.

Berat
07.02.2013, 14:28
Mark Janko gibi bir futbolcunun mantıken yan toplarda bu kadar büyük zaafiyet yaşayan bir milli takımın ulusal liginde çok başarılı olması lazım.. Bu teorinin prtaikte hayat bulması içinse arkadaşların da defaatle tekrarladıkları gibi iyi orta yapacak kanat oyuncuları lazım. Şu kadroda bunu yapabilecek tek isim Zeki Yavru ve muhtemelen Janko ile aynı anda hiç oynamamıştır. Zeki'nin oynadığı maçlarda kestiği her ortada Janko'nun iç çekiş sesi kulağıma kadar geliyor. Ancak oynasa da sadece Zeki yetmez.

Tolunay Hoca bahsettiği gibi oyunu rakip yarı alana yıkmayı başarabilecek bir takım kurar ve bu takıma iyi kanat oyuncuları eklerse (ya da eldekileri iyiye evirirse) Janko kalmalı.. Aksi halde ona da yazık bize de...

Necmettin ALTUNTAŞ
07.02.2013, 14:35
Ona atılan ortalara dikkat edilirse milimetrik.Bizde o ortaları atacak topçu yok.Buna Zeki de dahil.Tesadüfen 1-2 orta atar o kadar.Bizim oyun formatımız bir futbolcuya bağlı olmamalı.

Samet Türkmen
07.02.2013, 15:00
Hayır anlamadığım,Janko gibi oyuncuyu hangi takıma,teknik adam versen kabul eder. Bizde tanımıyorum falan afralar tafralar. Kimse günahsız değil.

Bana kalırsa teknik adamından,başkanına,oradan da malzemecisine kadar herkes bu kulüpten ebediyyen aforoz edilmeliydi ya neyse. Herkes illaki bir taraftan olmayı koymuş kafasına.

Janko bilerek,kasıtlı olarak oynatılmamıştır. Olay bu kadar basit. Başkanı eleştirirken diğer şeyleri gözden kaçırmanın manası yok.

Yiğit Gayretli
07.02.2013, 15:08
Janko uygun sistemde kaç gol atabileceğini önceki sezonlarda ispatlamış bir oyuncu. Yalnız bu son attığı gol ile fırtınalar estirmek doğru değil.

Evet güzel bir kafa vuruşu yapmı; fakat ortayı kesen de ağzının içine kesmiş tabiri caizse...

Bizim sistemde olmayacak gibi. Türkiye'de zor. Daha doğrusu burada sistem yok, mücadele var.

Samet Türkmen
07.02.2013, 15:13
Hakan Şükür geçti bu ülkeden. Bence hava topları kullanabilen takıma şampiyonluk getirir. Büyük takımların hiçbirinde bu yok. Keşke Sivok bizde olsa.

(Şikeyi yok sayarsak)

r9emre
07.02.2013, 15:14

20 M €'dan başlıyor. Hazır komple bir forvet. Diyorsan 19 yaşında alırım 23 yaşına kadar sabrederim o sabır Trabzon şehrine çok uzak bir kelime.

aurora
07.02.2013, 15:41
Transfer formunda uşaklar bulduydu Kolombiyalı siyahi azman bir forvet. Stutgart istemişde olmamış. Onu alırsak super olur.

Arda'
07.02.2013, 17:23
Oyunculuğuna kariyerine lafım yok ama bizim sisteme uymayan bir topçu. Bizde ağır forvet değil hareketli forvetler iş yapar Janko maalesef istediğimiz tarzda bir oyuncu değil.

Bud Spencer
07.02.2013, 17:50
Falcao olabilir mi :rolleyes:

olabilir evet

ama beni bir eneramo, webo, niang, pinto, bobo falanda keserdi

sadece cezasahasi icinde biri kafama sut ceksin diye bekleyen bir adama bunlarin hepsini tercih ederdim

Samet Türkmen
07.02.2013, 17:57
Janko'ya uymayan bir sistemsizliğimiz var. :rolleyes: Janko bir örnek. "İyilere yer yok"

Erbay
07.02.2013, 23:50
Hep aynı şeyi yazıyorum, Janko ceza sahası dışında topla hiçbir şey yapamıyor. Sıfır. Sakatlıklar yüzünden ahı gidip vahı kalmış Vittek bile(zamanında iyi futbolcuydu kabul :)) kısa sürede bize topla neler yapıldığını gösterdi. Topu kontrol edip sürmesi takıma nefes aldırıp boş adama pas vermesi gibi bir şey yaptığını hiç görmedim. Çok pozisyon hatırlıyorum "yok artık bu kadar da kötü kontrol edemez" dediğim.

Janko çok az oynadı ama ne olursa olsun "başarısız oldum" stresinde olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bocalıyor. 2-3 maç üst üste gol atsa kendine gelir tabii ki, kalitesini dünyaya kanıtlamış birisi.

ibrahim
08.02.2013, 00:43
Hep aynı şeyi yazıyorum, Janko ceza sahası dışında topla hiçbir şey yapamıyor. Sıfır. Sakatlıklar yüzünden ahı gidip vahı kalmış Vittek bile(zamanında iyi futbolcuydu kabul :)) kısa sürede bize topla neler yapıldığını gösterdi. Topu kontrol edip sürmesi takıma nefes aldırıp boş adama pas vermesi gibi bir şey yaptığını hiç görmedim. Çok pozisyon hatırlıyorum "yok artık bu kadar da kötü kontrol edemez" dediğim.

Janko çok az oynadı ama ne olursa olsun "başarısız oldum" stresinde olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bocalıyor. 2-3 maç üst üste gol atsa kendine gelir tabii ki, kalitesini dünyaya kanıtlamış birisi.

Bende aynen böyle düsünüyorum. Sahadaki hareketlerinden baya belli oluyor strese girdigi. :)

Erkin
09.02.2013, 01:13
Milli maçta yine yazmış golünü..

07:26'da...

http://www.youtube.com/watch?v=mu0pFDQdr6c

endlessdeath
11.02.2013, 00:35
arkadaş bu adama uygun oyundan önce baskı altında baskıdan kurtulup kendi oyununu kabul ettiren oyun sistemi şart bu işe çalışılmalı sazı eline alıcan adam sayısı fazla ancak yapan sayısı çok az

endlessdeath
11.02.2013, 00:44
Bu adama orta açmak için önce orta yapmayı bilen oyuncular gerekiyor

endlessdeath
11.02.2013, 00:51
yok ya bize gekas gerekli 8 saniyede gol atıyor :) kafa golü de atıyor şaka bir yana tabii janko kalitesinde bir forvet ile de oynamıyacaksan halil ile başlıyacaksan bence en azından yedek olarak alınmalıydı kadroya

Courage
11.02.2013, 12:06
Janko'ya uymayan bir sistemsizliğimiz var. :rolleyes: Janko bir örnek. "İyilere yer yok"

:ok

Doğru analiz; "İyilere yer yok"... Ama şimdilik!

alper*
11.02.2013, 12:10
Janko'ya yazık oluyor.

Sibel
11.02.2013, 14:23
Halil'in yedeği olmak kariyerine ket vuruyor.
Zavallı.

Emre ÖZTÜRK
11.02.2013, 14:30
Bu adam şampiyon olduğumuz sezon Jaja'lı Selçuk'lu kadroya devre arası alınacak forvet olarak katılsaydı.Puan farkı ile şampiyon olurduk.O kadronun eksik yanı Janko gibi bir golcüydü.Sağolsun Sadri Şener büyük golcü Pawel'i aldı.

Sercan Keleş
11.02.2013, 15:37
Ben İntihar Edeceğini Düşünüyorum.

munzevil
11.02.2013, 15:49
Ben İntihar Edeceğini Düşünüyorum.

haksızmı ?
Edit intiHAR BÜYÜK GÜNAHTIR :-)

İskender YILMAZ
11.02.2013, 18:38
Senin kaliteni, kıymetini çok sonra görecek olanlar, hatta hiç fark etmeyecek olanlar var. Sorsan hepsi birer futbol otoritesi.

ophius
11.02.2013, 20:08
3 maç üstüste 11 oynadı mı merak ediyorum
cevap hayır sanırım

endlessdeath
12.02.2013, 01:54
bu adamı gol atmış milli takımıyla gelmiş oynatmıyorsun hocada aynı tas aynı hamam tolunay geldi değişen yine yok

Sercan Keleş
12.02.2013, 01:57
Senin halil ile arandaki fark bardaktaki su ile karadeniz kadar. halil ile karşılaştırdığımızı bilse adam filistine sığınır.

Samet Yildirim
12.02.2013, 19:41
Bu hafta 11 de baslar...

Evelemeye gevelemeyede gerek yok...Iyi de olsa kötü de bu adam sezon sonuna kadar oynamali...Eldeki tek santrafor...

cakalkerem
12.02.2013, 19:48
halil olmasında zaten bugün bütün gazeteler yazmış taraftar tepkili halile diye ama janko'nun oynamaması ilginç..yahu oynat zaten başka forvetin de yok ki...sezon sonuna kadar devam et

gabriel omar
12.02.2013, 20:07
Kardeşim milli takımda yanında oynayan adamlar da resmen ağzının içine orta kesiyorlar.Tamam kalite sahibi bir adam ama bu adamı böyle oynatacak klasta kaç adam var Trabzonsporda ?

Zafer Fidan
12.02.2013, 20:23
Kardeşim milli takımda yanında oynayan adamlar da resmen ağzının içine orta kesiyorlar.Tamam kalite sahibi bir adam ama bu adamı böyle oynatacak klasta kaç adam var Trabzonsporda ?

Avusturyanin cok klas bir takimi'mi var?

Atakan
12.02.2013, 20:27

Marko Arnautovic tek başına yeter sanırım :)

gabriel omar
12.02.2013, 20:28

Bizimkilerden fersah fersah ötede oldukları kesin .

Zafer Fidan
12.02.2013, 20:48
Bizimkilerden fersah fersah ötede oldukları kesin .

Milli takim sonucta. Ama dogru düzgün orta yapmak icin cok klas bir oyuncu gerekmez. Bizim takimda bunu yapabilecek oyuncu var aslinda.

gabriel omar
12.02.2013, 21:00
Milli takim sonucta. Ama dogru düzgün orta yapmak icin cok klas bir oyuncu gerekmez. Bizim takimda bunu yapabilecek oyuncu var aslinda.

Valla ben bizim takımda Jankoya yarayacak havadan ,sert ve kavisli orta kesebilecek bir tek Zekiyi görüyorum.Onun haricinde düzgün orta kesebileni geçtim,orta kesmeyi aklından geçirebilen bir oyuncumuz bile yok.

En basiti kullandığımız duran toplar mesela.Hiç şöyle Selçuğun ya da Fernandesin kestiği gibi adrese teslim,sert ,bir orta kestiğimizi hatırlıyor musunuz ?Şahsen ben hatırlamıyorum,hep alakasız yerlere kesilen ,şiddeti düşük olduğu için dokunsan bile kaleye kolay kolay gidemeyen ortalar kesiyoruz.

Colman,Olcan,Adrian,Sapara ...bu üçlününü hiç birinde bu meziyetler yok.Bu yüzden bu sezon bu kadar kısır bir takım izliyoruz.Ben daha bu sene bir duran topta gol atmayı geçtim,doğru dürüst tehlike yarattığımızı bile hatırlamıyorum.

Yasin Altuntas
12.02.2013, 21:14
Tamam orda iyi bir Orta kesilmis olabilir fakat burda Ispanya Milli Takimindan bahsetmiyoruz sonucta bu Avusturya Milli Takimi.....

delikoyun
12.02.2013, 21:23
acilen rusyaya satılmalı kütük gibi bu adamdan cacık olmaz

cakalkerem
12.02.2013, 21:36
biz Şota'dan sonra ada gibi bir forvet aldık mı ki?
Buna Burak' ta dahil.....

gabriel omar
13.02.2013, 00:30
Tamam orda iyi bir Orta kesilmis olabilir fakat burda Ispanya Milli Takimindan bahsetmiyoruz sonucta bu Avusturya Milli Takimi.....

Yahu tamam isterse Avusturya milli takımı dünyadaki en kötü takım,oyuncuları da en dandik adamlar olsun.Sonuç olarak bir o adamların Jankoya yaptığı servislere bak,birde bizimkilere .

Mesut
13.02.2013, 00:46
Beklere bakıyorsun
Cech,Emerson
Serkan,Celu
Hangisi düzgün orta açabiliyorki :)

faysal
13.02.2013, 00:56
Üzerinde sabredilmesi gereken tek forvetimiz bence keşke daha çok topla buluşup daha fazla şans verilse,isteyim hep ilerde emre,janko ikilisi bence süper olur.

Yasin Altuntas
13.02.2013, 00:58
Beklere bakıyorsun
Cech,Emerson
Serkan,Celu
Hangisi düzgün orta açabiliyorki :)

Celustka ile Zeki bu takimin en iyi orta yapan oyuncularidir yeterki sans verilsin ve ona göre oynayalim. ;)

En basit Örnek: Bek oyuncumuz kanat oyuncumuza topu veriyor, kendisi arkasindan gecip öne dogru kosuyor (Almanyada buna "hinterlaufen" diyoruz) ve burda Kanat oyuncusunun yapacagi sey iceri dogru 2-3 adim atip bek oyuncusuna topu atmak. Böyle bir pozisyonda Bek oyuncusu 99% bos kalir ve ortayi acar. Ama bizim kanat oyuncumuz böyle poizsyonda hep ortaya dogru calima gidip ya topu kaybediyor, yada kaleye sacmasapan bir sut atiyor.

Mesut
13.02.2013, 01:01
Olayın birde şu boyutu adamı sadece hava topları özelliğindne bahsediyoruz.Son vuruşlarıda gayet iyi olan bir oyuncu.
Hadi diyelim hiçbir atak organizasyon yok la şişirin 10 top şişse en az 4-5ini indirir bu adam

faysal
13.02.2013, 01:01
Celustka ile Zeki bu takimin en iyi orta yapan oyuncularidir yeterki sans verilsin ve ona göre oynayalim. ;)

En basit Örnek: Bek oyuncumuz kanat oyuncumuza topu veriyor, kendisi arkasindan gecip öne dogru kosuyor (Almanyada buna "hinterlaufen" diyoruz) ve burda Kanat oyuncusunun yapacagi sey iceri dogru 2-3 adim atip bek oyuncusuna topu atmak. Böyle bir pozisyonda Bek oyuncusu 99% bos kalir ve ortayi acar. Ama bizim kanat oyuncumuz böyle poizsyonda hep ortaya dogru calima gidip ya topu kaybediyor, yada kaleye sacmasapan bir sut atiyor.

Bu görüşlerinde kesinlikle haklısın :)

gabriel omar
13.02.2013, 01:03

İşte o bizim kanat oyuncularında yok.Hiç bir Allahın kulu Olcanın ayağına aldığı topla içeri katetmesini engelleyemez,isterse önünde Marcelo boşa kaçsın hiç önemi yok,Olcan o topla mutlaka içeri katedip şut çıkaracak,farklı bir organizasyon aklına bile gelmez.

Zaten düzgün bir sağ açığımız olmadığı için ,sağ kanada hiç değinmiyorum bile.Halil topu alacak da arkasını dönecekte beke pas verecek :)

Seneye bize forvet kadar gerekli olan bir şey varsa o da iki tane kanat oyuncusudur.Yoksa ilerde kim olursa olsun bu kanatlarla,en fazla bir gol kralı çıkarırız ,daha da üstün bir başarı gösteremeyiz.

faysal
13.02.2013, 01:04
Olayın birde şu boyutu adamı sadece hava topları özelliğindne bahsediyoruz.Son vuruşlarıda gayet iyi olan bir oyuncu.
Hadi diyelim hiçbir atak organizasyon yok la şişirin 10 top şişse en az 4-5ini indirir bu adam

kesinlikle ama işte onu yapamıyoruz hele 90 dakika sabredemiyoruz bile.

DeAgLeMaNyAq
13.02.2013, 01:36
biz Şota'dan sonra ada gibi bir forvet aldık mı ki?
Buna Burak' ta dahil.....

Tarihimizde Şota ile kıyaslanabilecek bir oyuncu yok. Uğur Meleke'nin söylemiyle adam dünya çapında bir oyuncuydu...

Mesut
13.02.2013, 01:39
Tarihimizde Şota ile kıyaslanabilecek bir oyuncu yok. Uğur Meleke'nin söylemiyle adam dünya çapında bir oyuncuydu...
İyi de adam kıyaslamıyor ki Şotan'dan sonra dönemlerde alınan en kaliteli oyuncu diyor:)