PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 3. Hafta | Gaziantepspor - Trabzonspor | 1-0

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

vuralkara
03.09.2012, 13:39
küme düşeriz demek bana da saçmalık geliyor.
bu asil formaları bizim halı saha takımına giydirsen biz bile düşmeyiz.
ama ben artık bu kadroda bazılarını sahada izlemeye tahammülüm kalmadı.
başta henrique olmak üzere
vittek,
sapara,
celutska,
serkan,
barış,
halil,
bunları sahada görmeyi kaldıramıyorum artık.

kalavara
03.09.2012, 13:45
Soru: antep hiç top oynamadan, hücum etmeden, 100 tane pas hatası yaparak bizi yenebiliyorsa hücum edebilen, pas yapan takım bizi n'apar?

Nihat Güneş
03.09.2012, 13:45
şimdiki halini yazmıyorum, volkanın en iyi hali hazır, işleyen bir takımı bile bozar.

İmzaaaaa.............

Ogün YAZICI
03.09.2012, 13:46
küme düşeriz zırvalarını bırakın.zaten şenol güneş onu da becerirse gerçekten trabzonspor tarihine geçer...çözüm üretilmeli.şenol güneş saçma egolarını bir yana bırakıp olcan colman ve emreyi kazanmalı...

Burak Sahin
03.09.2012, 13:47
yenilmekden ziyade isin ilginc tarafi hikmet karamanin mac sonu ropörtajinda galib geldik ama iyi oynamadik demesidir, vede kac yildir bildigim antepe bakarak dünki antep son yillarda gördügüm en kötü takimdi, ibricici cikar takim ligde kalmaya oynar o derece kötü bir takima yenildik bu dahada koyuyor insana....

Nihat Güneş
03.09.2012, 13:48
İstatistiklere göre 10 kişi kalan G. antep bizden yaklaşık 8 km fazla koşmuş. En fazla koşan 5 de tek oyuncumuz var O da tahmin ettiğiniz üzere Soner. Şut , orta, topa sahip olma istatistiklerinde açık ara öndeyiz...Lakin sonuca yansıtacak adamlar yok.

Volkan'ı halen şu takıma layık görenlere diyecek söz bulamıyorum. Eline başka bir top versinler orada takılsın kendi kendine.

murat
03.09.2012, 13:49
Soru: antep hiç top oynamadan, hücum etmeden, 100 tane pas hatası yaparak bizi yenebiliyorsa hücum edebilen, pas yapan takım bizi n'apar?

Antepe hucum ettirmeyen, pas yaptirmiyan bizim takimdir, bu iste cok basarliyiz. Bu takimin tek eksigi ofansif oyundur. Antep kucumsenecek bir takim degil, yenilmek okadar abartilacak birsey degil ama bu oyunla yenilmek insanin zoruna gidiyor.

murat3861
03.09.2012, 13:52
pek çok formda olmayan oyuncumuz var.ama sadece karabük ve antep maçlarında yumlu yaptığı hatalarla sonucu etkiledi.yoksa şu an en az 7 puanımız vardı.futbolcu değil saatli bomba.artık henrikeyide 11 de görmek istemiyorum.vittek ondan daha iyi golcü.inşallah janko kısa sürede uyum sağlar.emersonda gelirse solbek sorunuda çözülür.

kalavara
03.09.2012, 13:56
Antepe hucum ettirmeyen, pas yaptirmiyan bizim takimdir, bu iste cok basarliyiz. Bu takimin tek eksigi ofansif oyundur. Antep kucumsenecek bir takim degil, yenilmek okadar abartilacak birsey degil ama bu oyunla yenilmek insanin zoruna gidiyor.

şampiyon olduğumuz sezon gençlerbirliği maçının son dakikalarında ne yapıyorduk şimdi ne yapıyoruz, doldur boşaltın da bir adabı vardır. takım taktik düşüncede sınıfta kaldı, güdüleriyle top oynuyorlar. bir de çok net bir kalite sorunu var.

antep bizi yenmek için hiç bir şey yapmadı ve yapmak istemedi, yapamadı değil bence

Soner Albayrak
03.09.2012, 14:08
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400509_4406722407826_1373712008_n.jpg

Herşeyi geçtim şu adamın mücadelesi ve isteğine yazık oldu..

şenolkılınç
03.09.2012, 14:48
ben halen neden deli gibi oyuncu aradığımızı anlamıyorum 1461 de bu takımda banko oynayacak en az 3 oyuncu var hatta bazı oyunculara tanıdığımız nezaket ve tavizi bu çocuklara verirsek bu sayı 2 yıl içinde artar

okg_53
03.09.2012, 15:21
Zokora'nın kemik yaşının 40 a yakın olduğundan ciddi ciddi şüphelenmeye başladım.

Yusuf BALCI
03.09.2012, 15:57
sapara'nın sürekli ön direğe saçma sapan orta kesmesine deli olmuştum ki Tolga geldi ve arkaya kes şunu diye uyardı. Dedim Tolga senden başka şu takımda bir tane futbolcu yok mu? Antrenör kör mü? bu adam bu kadar kötü orta yaptığı halde hala neden her duran topa koşuyor, her topu ceza sahasına "şişiremiyor". rezalet bir gece idi bizim adımıza. futbol zekasından yoksun bir grup futbolcuyu toplamışız takıma, güzel futbol bekliyoruz. şimdiye kadar takımın bu kadar göze batmamasında iki neden vardı, birisi colman birisi de burak, ikisi olmayınca takım ileride hiçbirşey yapamadı.

henrique denilen futbolcuya benzeyen şahısa da bişey diyemiyorum. 1461 Trabzon'da oynayan oyuncuların bile pas kalitesi bu adamdan daha iyi. pas yapamayan topçu bıraksın bu işi...

Ogün YAZICI
03.09.2012, 16:02
bu arada volkanı sakat sakat 11' koymuş teknik ekip dün.

Gurpas
03.09.2012, 16:21
bu arada volkanı sakat sakat 11' koymuş teknik ekip dün.

Volkan Sakat olmasada Trabzonsporda oynayacak kapasiteye sahip değil...

buserkan61
03.09.2012, 16:31
izlediğim en kötü mactı. naptıgımızı bılmedıgımız organıze olmadıgımız bir mactı.koskoca macta kaleyi bulan 2 sutumuz var rezillik hemde cok kotu rezillik.
utandım resmen.

hodlu
03.09.2012, 16:42
Dün gece binlerce kez daha haklı olduğum kanıtlandı Henrique konusunda.Yazık, o adama verdiğiniz formayı Sercan'a verseydiniz bu kadar kötü olurmuydu soruyorum genç oyuncu düşmanlarına.İnsan Trabzon orjinli oyuncularına bu kadar düşmanca bakar mı.Henrique taraftarla,arkadaşlarıyla ve hocasıyla alay ediyor sahada.Çırpınıyor ben sumo güreşçisiyim diyor beni zorla bu yeşil sahalara attılar diyor...

Cafer Bulur
03.09.2012, 16:56
Kalite olarak degil ama performans olarak ligin en kötü takimlari arasindayiz.

2 haftalik arada cok seyler degismeli,yoksa bu takim galibiyeti zor görür.

DİNÇ
03.09.2012, 16:58
Dün gece binlerce kez daha haklı olduğum kanıtlandı Henrique konusunda.Yazık, o adama verdiğiniz formayı Sercan'a verseydiniz bu kadar kötü olurmuydu soruyorum genç oyuncu düşmanlarına.İnsan Trabzon orjinli oyuncularına bu kadar düşmanca bakar mı.Henrique taraftarla,arkadaşlarıyla ve hocasıyla alay ediyor sahada.Çırpınıyor ben sumo güreşçisiyim diyor beni zorla bu yeşil sahalara attılar diyor...

Henrique'den sumo güreşçisi bile olmaz...O kadar ağır kanlı...

Bence Henrique, Vittek, Sapara, Cech, Barış, Celustka, Halil ;benden bir gömlek üstün spor yapan vatandaşlardır...

Benden üstünlükleri benden 100 kat fazla olan yıllık kazançları ve Trabzonsporu benim kadar çok takmamalarıdır...

Onlar da benim gibi Trabzonspor maçlarını evde pijamalarını giyip sıcaksa klimayı açıp çerez (içiyorlarsa bira) meyve eşliğinde izlemelerini öneririm...

Stada dahi gelmelerine gerek yok...

Yetenek diyorsanız Alanzinho yeteneklidir...
Soner, Volkan yeteneklidir...

Badaloğlu
03.09.2012, 18:29
Henrıque bence yanlış spor dalı seçti. Vücut yapısı bence Amerikan futbolu ya da Rugbyy oynamaya çok müsait. Ver eline topu koşturun karşı kaleye doğru. Ayakları iş yapmıyor, bari elleriyle bir işe yarar.

İki sezon öncesinin Karadeniz fırtınası; Karabük, Videoton ve Antep maçlarıyla resmen ''YALAN RÜZGARI'' na dönmüştür. İnşaallah bu rüzgar kısa sürerde sonrasında fırtına gene kaldığı yerden kopmaya devam eder...

Trabzon34
03.09.2012, 18:34
Çok kez küstüm sana Trabzon um.. senin haberin olmadı tabii bundan.. Hiç başka takımlara bakmadım tabii.. ama takip etmediğim zamanlar oldu.. O kadar çok üzdün kü beni.. Sevindirdiğin zamanların üzdüğünden çok daha fazla.. Kritik maçları kazanamadık, dönüm maçlarını kazanamadık.. ayağımıza gelen fırsatları teptik.. Hep aynı filmi izlettin bize.. Senede belki bir iki maça sevndirdin.. bzen geçen sene olduğu gibi ligde sevineceğimiz tek maçta da yenildin..
Öykümüz şudur.. sene başlar.. transfer olmaz.. takım arka arkaya puan kaybeder.. ligden kopar.. alel acele yanlış transferler yapılır.. oyuncu kalitesizdir başarılı olamaz.. veya kalitelidir de tkaıma alışamaz.. o sene öyle kaybedilir.. sonra ertesi sene başlar.. Avrupa da hiç tur atlanmaz.. hep ilk turda dönülür.. ligde her maç acabadır.. ama ben (biz) gene de seni destekleriz Trabzon.. Sen benim beni hiç sevidirmeyen yarimsin.. Artık geçtim sevinmekten.. İçim öldü resmen.. Yenilince üzülecek dermanım bile yok.. Sevinmiyorum da tabii ama artık yüreğimin "cız" edecek yeri kalmadı sanırım.. Yenilme be artık Trabzon.. Ben hayatta darbe üstüne darbe alan standart bir Türk genciyim.. Aşk yok, iş zayıf, gelecek yok.. Ama ne biliyor musun.. sen kazansan.. sadece kazansan bile mutlu olmama yetecek.. ama olmuyor.. bu sene de yine 15. veya bilemedin 22. haftada ligden kopacaksın biliyorum.. ama en azından benim hayata direndiğim kadar sen de dirensen.. ağlatmasan artık bizi.. yetmedi mi çilemiz.. ne olur be..

Yaşar
03.09.2012, 18:38
Ligin bence en kötü birkaç takımından iki tanesi olan karabük ve G.antep'e kaybedilen 5 puanı, 2 derbi deplasmanında alacağımız 3 puanlar dışında telafi edebilme imkanımız yok.
Bjk ve Fb'yi deplasmanda yenersek, şampiyonluk yarışında şanslar eşit hale elir.

Armağan Dere
03.09.2012, 19:15
o sene sanırım,
Ne olduysa 5-0'lık Bjk maçından sonra oldu..stad yandı hükmen mağlup sayıldık
bir maç vardı 4 kırmızı çıkmıştı 5.çıksaydı hükmen mağlubiyetten düşüyorduk zaten
aynı sezonda 2 kere hükmen mağlup olmak.

Armağan Dere
03.09.2012, 19:17
Bjk ve Fb'yi deplasmanda yenersek, şampiyonluk yarışında şanslar eşit hale elir.

:)...
en iyi sezonlarında yenemedin.
5.hafta Kadıköy'de tarihi bir fark yemeyelim de
üsturuplu mağlubiyete birşey demem.

Hasan YAYLI
03.09.2012, 19:28
:)...
en iyi sezonlarında yenemedin.
5.hafta Kadıköy'de tarihi bir fark yemeyelim de
üsturuplu mağlubiyete birşey demem.

Daha bu sezon bir maçta 2 gol yemedik,sonra Fener'in durumuda ortada...Fark falan yemeyiz ama oradan galipde ayrılmak zor...Son yılların istatisliği öyle söylüyor..

Antep'e yenildik,onlarsa kendi evlerinde 3 farklı yenmişlerdi doğrudur...Ama ilk gol elile kontrol edilmişti ve diğer gollerde maç koptuktan spnra gelen gollerdi....O antepten kendi evlerinde Kaç ciddi atak yediler izlemedin sanırım...

Bizim takımın bu kadar küçümsenecek hali falan yok,abartmayalım....Gol ve oyunda akıcılık sıkıntımız var sadece,bunuda kısa sürede atlatacağız inş....

Yiğit Gayretli
03.09.2012, 19:33
Antep maçıyla görüldüki "Özcan Bizati " denilen büyük kondisyoner teknik direktörde büyük bir balonmuş.....

Takımın fizik olarak hiç bir sıkıntısı yok. Anlamsız olmuş bu tespit. Hatta fazlasıyla diri bir takımımız var. Yedeğinden asına kadar... Taktik, beceri vs gibi durumlar eleştirilebilir de fizik-kondisyondan dem vurursanız pek mantıklı olmaz açıkçası.

Dawsofield
03.09.2012, 19:36
bir colmanımız, sol bekimiz, forvetimiz gelsin şöyle bi tam kadro kondisyonlu bi maç yapalım, ben ondan sonra konuşacağım. biraz sakin olmakta fayda var.

Dawsofield
03.09.2012, 19:43
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/400509_4406722407826_1373712008_n.jpg

Herşeyi geçtim şu adamın mücadelesi ve isteğine yazık oldu..

son pozisyonların birinde saparanın ortasına vuramadı kafayı nasıl yıkıldı yerleri dövdü, gerçekten hoşuma gitti. bize böyle adamlar lazım.

bu arada çok merak ettigim bir şey sormak istiyorum.
burada bir kaç kez söylenmişti semih kaya taraftarı ona küfretmedigi için yıldız oldu biz de mustafaya sahip çıkmalıyız bilmem ne falan. bu mustafanın bir kez olsun, bir kez olsun forvet tarafından takip edildigi kademe pozisyonlarında dönüp oyun kurmayı veya hic olmadı kaleciye pas vermeyi denemeye tenezzül ettigini hatırlayan, gören, duyan var mıdır ? 40 kez olsa öyle pozisyon yine taca atacak yine dikecek yine kornere yuvarlayacak. Trabzonsporun stoperi olmak bu degil. ben daha fazla tahammül edemeyeceğim bu adamı izlemeye. İnşallah TS camiası bu musibetten bir an önce kurtulur ...

güneyli
03.09.2012, 19:44
Hiçbir Trabzonspor taraftarı beklentiyi yüksek tutmasın..Yıl sonu olacağımız yer 3.lük ve sonrası olur..Takımın iskeleti bozulmuş..Yeni takım olmuşuz..Böyle takımların zamana ihtiyacı olur..Bu seneyi rahat seyretmek için böyle akli açıklamalara sığının ..Yosa Allah korusun hasta olursunuz..Bu arada 1461 maçları rehabilite amaçla izlenecek ideal maçlardır..

dread61
03.09.2012, 20:03
Antep maçı üzerine güzel bir yazı
http://www.61ajans.net/haber/7184-yine-bana-husran-bana-yine-hasret-var

hos_cocuk61
03.09.2012, 20:04
Gaziantep 1 - 0 Şenol Güneş (ve takıntıları)

Murat Keçeci
03.09.2012, 20:34
Maçı kazanmak adına fazla birşey yapmadığımız bir gündü tabi bunda 120 dklık bir önceki maçın etkisi olsada bu kadar kötü oynama hakkımız yoktu.

Maçın üzerine fazla konuşulacak birşey yoktu her zamanki sıkıntılarımız devam ediyor.Ofansif olarak birşeyler üretemiyoruz.

Üzerimizdeki ölü toprağını atmak için yapılması gereken üç şey kalıyor;

1-Yeni transferleri biran önce takıma monte etmek.

2-Orta sahadakı ofansif açıdan üretkenlikten uzak olan oyuncuların yerine colman,soner,adrian gibi ofansıf açıdan katkısı yüksek olan oyuncuları monte edip defansif olarak sürekliliklerini sağlamak.

3-Emre Güral,Onur gibi kendini kanıtlama içindeki oyuncuları sahaya sürüp pozitif enerjiyi artırmak.

memmedaga
03.09.2012, 21:52
valla özlemişiz forvetimizin kafa vurmasını.. :) ne zamandır maç izlerken hava topuna çıkan forvetimizle aynı anda kafamı oynatmamıştım :D

galiba aynisi bana oldu galiba, cok guzel vurdu :)

Hasan YAYLI
03.09.2012, 23:12
Gaziantep 1 - 0 Şenol Güneş (ve takıntıları)

Hangi takıntıları bu mağlubiyette etkili oldu...

Armağan Dere
04.09.2012, 01:05
Bizim takımın bu kadar küçümsenecek hali falan yok,abartmayalım....Gol ve oyunda akıcılık sıkıntımız var sadece,bunuda kısa sürede atlatacağız inş....

Hasan,
Fener-Antep maçını da izledim bizim maçı da
hatta sivas-fener maçını da
yahu bu takım bu yıl zor maç kazanır.

Fatih Öztürk
04.09.2012, 01:14
Bay olumsuz Armağan.
Bu takım milli arada eksiklikleriini giderip seri galibiyetler alacak.

Yaşar
04.09.2012, 01:14
Trabzonspor kadrosu kalitelidir fakat oynatılan sistemde sıkıntı vardır.
Sistem değiştiği anda takım keyif vermeye başlayacaktır.
Şenol Güneş'in inadının kırılma vakti artık gelmiştir.

Armağan Dere
04.09.2012, 01:20
Bay olumsuz Armağan.
Bu takım milli arada eksiklikleriini giderip seri galibiyetler alacak.

Reis,
10 kişi Antep'e 30 dk organize tek atak yapamamak
aslında lig başından beri top filan oynadığımız yok.

Fatih Öztürk
04.09.2012, 01:22
Reis,
10 kişi Antep'e 30 dk organize tek atak yapamamak
aslında lig başından beri top filan oynadığımız yok.

Colman,Olcan,Janco geliy Armağan.
Defansa Giray ve Emerson yerleşirse iyi oluruk iyi.

Hüseyin Sahtiyan
04.09.2012, 09:21
Hangi takıntıları bu mağlubiyette etkili oldu...

Alanzinho takıntısı mesela, Adrian takıntısı var, özür diledi sorun yok denilen Colman takıntısı var, Olcan takıntısı var mesela, görev yeri olarak takımdaki tek gerçek santrafor Vittek'in kadroda olmaması gibi bir takıntı mesela, takımda geçen sene 35 maç oynamış sol ayaklı bekin varken onu oynatmama takıntısı mesela, Henrique takıntısı mesela, bunlar şuan aklıma gelenler, uzatabilirim.

5 tane maç yaptık 3 gol attık. Toplasan 5 tane gol pozisyonumuz yok, hala ne takıntısı diyorsunuz.

Vendetta
05.09.2012, 02:10
Şimdi herkes diyor ya Şenol Güneş gitsin diye o gittiğinde yine mumla aratacak birisi gelecek kimsenin haberi yok. Evet çok büyük hataları var ama bu takımın dilinden en iyi o anlıyor. Samimi, istekli, şehiri ve şehir insanını seven bir hoca. Bu gibi özellikleri takım oyuncularına da yansıtıyor.
Eleştirirken biraz insaflı olalım. Yok küme düşeriz yok bu sene top oynatmazlar bize vesaire gibi yorumlar Trabzonsporluluğa yakışmayan yorumlardır.
Şenol Güneş bu takımı şampiyon yapmıştır belki de burda konuşan herkesten çok emeği ve alınteri vardır. Oturduğumuz yerden yazmak kolay elbet ..
Mourinho'nun da dediği gibi '' Şu dünyada herkes futboldan anlıyorken benim Chelsea'yi çalıştırmam ne büyük talihsizlik '' ( O zamanlar Chelsea'yi yönetirken söylemişti bu sözü )

Mert Zaman
05.09.2012, 03:03
Şenol GÜNEŞ TRABZONSPORUN GÜNEŞİDİR. TÜRKİYENİN GELMİŞ GECMİS EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRÜDÜR..