PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 3. Hafta | Gaziantepspor - Trabzonspor | 1-0

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Serdar A
03.09.2012, 00:45
Bursaya adrian sapara üzerine halil varsek batalla yı verirler mi acep

Hazır almaya gitmişken , Ertuğrul'u da alıverin .
İki kere git gel olmasın .
:)

r9emre
03.09.2012, 00:46
5.

Ligin 5.haftası sonrası 5 puanımız olması muhtemel, pozisyona girme problemini de göz önünde bulundurursak, gol sayımız da maksimum 5 olur...

Son 10 dakikadaki baskı ve kadroyla oynasaydı bu takım maç başı sadece Antep'e 5 gol atardı 90 dakikada. Önemli olan takımın neden 80 dakika öyle oynamaması? Baskı yaparsan her türlü gol atarsın.

mete61bordomavi
ya arkadar sen nasil bir forum yöneticisin ...milleti tahrik etme birak bu isi...

İşte ben Trabzonu ve Trabzon'luyu bu yüzden seviyorum. Aşığım ben size ya!
Yoruma karşı böyle bir yorum ancak bu forumda olurdu :D

tarsus
bu arada hakemin serefsizce mac yönettiğini,çok kolay penaltı çaldıgını ama bizim 2 penaltımızı yediğini unutmayalım

Alemdar61
BÖYLE ACİZ TRABZONSPOR MU OLUR ?

UEFA Kupasında, Kulüp Başkanının tribünde çekirdek yediği Macar köy takımına elenen Trabzonspor, tam anlamıyla komaya girdi. Sezon başından beri, önce Karabük, sonra da UEFA kupasında kötü sinyaller vermeye devam eden Trabzonspor, Gaziantep karşısında da şaşırtmadı..

Taraftarlar arasında büyük üzüntü yaşanıyor..

Böyle bir Trabzonspor bizleri mahçup ediyor, utandırıyor..Maç sonu özür dilenmesi bizlere hiçbir anlam ifade etmiyor..Sadri Şener’in utandığını ve yüzünün kızardığını son derece iyi biliyoruz..Bu kadar para ile böyle bir takım kuruyorsa Trabzon Yönetimi, bu işi yapmamalı, görevi bırakmalı.

Şenol Güneş’e gelince..Ona diyeceğimiz sadece teşekkür ederiz Hocam..Herşey için teşekkürler ama bu gemi böyle gitmiyor..Belli ki bir şeyleri yanlış yapmışsın, yanlış planlamışsın..İstediğim oyuncular alınmadı diyorsan o zaman görevi bıraksaydın..Hem Trabzonspor’a, hem kendine iyilik ederdin..

Elinde şampiyon kadro var, o takımı satıyorsun ve üzerine şampiyonlar liginden 40 Milyon Euro para alıyor Kulüp, bu imkanlarla böyle takım yapılamaz..Kimse bize maval okumasın..

3 Ay arayışdan sonra Porto’nun yedek kulübesinden Janko’yu Transfer edebilen bordo-mavililerde üzülerek belirtmek gerekir ki Janko beklentilere cevap veremez..Yönetim yanlış üzerine yanlış yapıyor, burda da hata yaptılar..Çünki Trabzonspor’un önceliği pivot santrafor değildi.. Janko, pivot santrafor olması nedeniyle forvette sıkıntının devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Janko’nun 6 pas dışından attığı gol yok gibi..Janko’yu değil Mario Jardel’i aldı Trabzonspor..

Şimdi Trabzonspor Yönetimi 4-5 milyon euro daha vermek zorunda..Çünki Janko tek başına hiçbir şey yapamaz..Hem yanına driplingi olan bir forvet gerekiyor, hemde orta alana bir Colman daha bulmak zorundayız..

Sezon başında eksik bölgelere gerekli transferleri bir türlü yapmayan ve transferi boş geçiren Trabzonspor Yönetimi, takımı adeta ateşe attı.. Kulübün hem parası gitti, hemde itibarı..

PTT 1.Ligde bile oynayamayacak düzeyde bir çok oyuncu halen kadrosunda barındıran Trabzonspor’u çok zor günler bekliyor..

Şampiyon kadroyu sat ve dağıt..Üzerine 40 milyon euro para kazan..Sonra geldiğin yer burası olsun..Buna akıllı mantıklı insanların kafası basmıyor..

Trabzonspor1967.org olarak, Trabzon yerel medya Yönetimi okşarken bizler tam tersi yönde defalarca konunun ne kadar ciddi olduğu ile alakalı yayınlar yaptık ve aynı şekilde uyarmaya devam ediyoruz..Takımın durumu çok çok kötü..10 Tane Janko alsak bile bu Trabzonspor düzelmez, çünki hem oyun sisteminde, hemde oyuncu kalitesinde çok ciddi sorunlar var..

Trabzonspor’un bu şekilde ligde ilk 5-6 takım arasında gireceğini sanmak kendi kendimizi kandırmak olur..

TRİBÜNDEN NE GÖRÜYORUZ..

Tribünden bakıldığında, oyun sistemi olmayan, şişirme atak yapan, doğru düzgün atak geliştiremeyen bir takım görüntüsü var Trabzonspor’un..

Gol posizyonu üretemiyoruz, takımın kaderi 120 kiloluk Henrique ve Vittek’e kalmış durumda.. Oyunu geriden Zokora ve Bamba ile kurabiliyoruz ancak orta alanda dikine pas geçirecek tabiri caizse yemeği pişirecek adamlar yok..Trabzonspor bal yapmayan arı gibi..

Mesele Colman meselesi değil..Trabzonspor takımında kaleciler Onur,Tolga,Alanzinho, Zokora,Soner,Colman Bamba,Volkan,Olcan dışında Trabzonspor’da forma giyebilecek kalitede oyuncu bulunmuyor. Diğer oyuncularımız PTT 1.Lig kaliteside..

Hal böyle olunca Macar köy takımınada elenebiliriz, Gaziantepspor’a da..Bu kadar yanlıştan maalesef bir doğru çıkmıyor..

Önümüzdeki dönemde kısa süre içinde gerekli tedbirler alınmadığı takdirde Trabzonspor’u kaos bekliyor..Hatta 2-3 mağlubiyet daha alınması durumda panik bile başlamasından endişe ediyoruz..

"ŞİMDİ GERÇEKLERLE YÜZLEŞME ZAMANI"

Artık herkesin takkesini önüne koyup düşünme zamanı..Önce Sadri Şener düşünecek..Sonra Şenol Güneş..

FİL LATİF

Kaynak: trabzonspor1967.org

Ümit Küçük
03.09.2012, 00:47
Adam ters ayak oynadığı için çalım yiyor sol bekte. Dikkat edersen sol ayakla hiç ortada açamıyor. Adamın mevki sağ bek orada bir kere bile öyle basit çalım yediğini görmedik. Ters ayak kalınca hamle yapamıyor, hücumda da orta açamıyor. Stoperde Yumlu ve Giray'dan kötü olmayacağını herkes biliyor. Celustka Bamba'dan sonra takımın en iyi savunmacısı. Oynatabileceğimiz en kötü yerde oynatıyoruz adamı.

görmek lazım ama benim geçen sene stoperde izlediğim maçlarda iyi performans sergilemedi diye hatırlıyorum.....

DEEP BLUE
03.09.2012, 00:47
deep blue abi yetti ama..temcit pilavı gibi..Tamam Şenol istifa anladık..Bi git işine Allahını seversen..

Istifa etsin yazan iki tane mesajımı koy buraya, işime gidecegim söz.

r9emre
03.09.2012, 00:48
görmek lazım ama benim geçen sene stoperde izlediğim maçlarda iyi performans sergilemedi diye hatırlıyorum.....

Ben Celustka'nın stoper oynadığı maçlarda 1 tane net hatasını hatırlamıyorum. Ama Giray'la Mustafa'nın her maç tek tek hatalarını hatırlayabiliyorum. :)

Yiğit Gayretli
03.09.2012, 00:48
güzel kardeşim forumun senden başka yöneticisi yok mu var kafan rahat olsun istiyorsan girmeyeceksin yazmayacaksın okumayacaksın....kendini hırpalamayacaksın yormayacaksın inan ki değmez canını sıkmaya

Hem haklısın hem de haksız :) İradesizliğimden kaynaklanıyor herhalde. Alıkoyamıyorum kendimi. Belki bilsem insanlar bir şeyleri hep beraber "yapmaya" çalışıyor. O zaman biraz çekerim kendimi.

Neyse. İyi geceler.

arifberkay
03.09.2012, 00:49
Senol güneş nevzat sakar istifa.....

İsa
Beşiktaş'a bakıyorum.

Formda diyebileceğimiz Batuhan-Almeirda-Holosko varken hala şu durumda deli gibi forvet arıyor.

Bize bakıyorum elde sadece Janko var ve kadromuz yeterli...

Bülent AKBULUT61
Ne idare çözüm oluyor ne de irade. Ya ben anlatamıyorum ya da insanlar maksatlı. Yorgun hissediyorum böyle akşamlarda.

Yiğit yalnış anlama arkadaşım senden yaş olarak büyüyüm neden kızıyorsun taraftarlara herkes görüşünü yazsın sen sevebilirsin bende bir ay öncesine kadar çok seviyordum hocamızı ama olmuyor .hem sen bu forumun yöneticisin yalnış anlama sana yakışmaz böyle çıkışlar yok ben duramam diyorsan üniformanı cıkar öyle gel böyle olması daha iyidir.

Ümit Küçük
Ben Celustka'nın stoper oynadığı maçlarda 1 tane net hatasını hatırlamıyorum. Ama Giray'la Mustafa'nın her maç tek tek hatalarını hatırlayabiliyorum. :)

dediğim gibi kardeşim görmek bakmak lazım ama elimizdeki tüm stoperler bence vasat hatta mustafa vasat altı...daha iyisi olmalı

memozcan
hala takım oyunu oynadığımız masalına inanan var mı acaba?

Sinan Sağlam
BMN denen oluşum bir siyasi parti olsa ideolojisi dışındaki görüşlere kapısını kapamasından daha doğal birşey olamazdı...

Ama yanlış bilmiyorsam burada tek ortak payda : TRABZONSPOR

Ben başarısızlığın ve sahadaki kötü oyunun sorumlusu olarak hocayı görüyorum , kalmasında da fayda görmediğim için gitse iyi olur şeklinde fikir beyan ediyorum...

Buna katılanlar da katılmayanlar da TRABZONSPORLU , önemli olan da bu zaten...

Sinkaflı konuşmamak dışında bu forumda kural var mı bilmiyorum ???

Bırakın fikirler rahatlıkla beyan edilsin , forumsa foruma benzesin...

İlker Gazioğlu
03.09.2012, 00:51
Şenol hocayı çok severim ve iyi de bir hoca olduğunu düşünürüm. 96'da 2005'de ve 2010-2011 de oynattığı futbol ortadadır. Geçen sezon oynanan kötü futbolu giden oyuncular ve şike sürecinde bir türlü hakkımızı alamanın moral bozukluğu olduğunu düşünüyorum. Bu sene hoca formsuz ama inanıyorum ona, bir silkinse kendini sahaya verse bu takım iyi olacak diyorum. Ama eğer o da kadroya inanmıyorsa o zaman işimiz var demektir. Hocadan sonra kaos dolu bir sezon geçiririz.

mete61bordomavi
Ben bu takımı izlemekten sıkıldım , küfürbaz oldum , sigarayı bırakamaz oldum ...

Akhisar belediyeyi izliyorum , adamların gol yememek üzerine bir kurguları var , oyun planları var , bizimkilerin ne oynadıklarını ben 20 yıllık futbol bilgimle , futbol görgümle anlayamadım...

Kanat akınları desen yok , ortadan desen yok , kontraatak desen o da yok ...

Amaannn dünya kötüye gidiyor , memleket kötüye gidiyor , tek zevkim de elden çıktı , en iyisi çoluğa çocuğa dönmek...

Hacım felsefe hocamız sabrımızı deniyor. Acaba kanserden nasıl öldürebilirim ben bu milleti diye :D
Yahu şunu anlayan yok hala bu takım 2 seneden beri top oynamıyor!

Malzemeci istifa!:D

simalyıldızı
Ne idare çözüm oluyor ne de irade. Ya ben anlatamıyorum ya da insanlar maksatlı. Yorgun hissediyorum böyle akşamlarda.

tebliğ ediniz, telkin ediniz, yine olmuyorsa terk ediniz.. :) sizin de istifanızı istemiyorum yanlış anlamayın.. :) başlığı terk edin.
siz trabzonsporun sorunları hakkında daha mantıklı daha makul eleştiriler ve bunlara paralel çözüm önerileri arıyosunuz. o halde yeni bi başlık açın. bu başlığa sadece görüşlerine önem verdiğiniz üyelerin yorum yapabilmesini sağlayın. bunu sağlayamıyosanız seviyeyi düşüren yorumları silin. o üyeleri banlayın. hocamızın da savunduğu fairplayi sizin önce burda sağlamanız gerek diye düşünüyorum..

Ümit Küçük
03.09.2012, 00:52
Hacım felsefe hocamız sabrımızı deniyor. Acaba kanserden nasıl öldürebilirim ben bu milleti diye :D
Yahu şunu anlayan yok hala bu takım 2 seneden beri top oynamıyor!

Malzemeci istifa!:D

felsefe taşı diyorsun yani:D
sağlık ekibi istifa bir olcanı 6 aydır iyleştiremediler

Salih Yazıcı

kardeş önce oynamak için takım olması lazım olmadığı için oynamıyoruz zaten

matalar
şenol hoca ne yapsın!!!!
96 da kurulan kadro dağaldı...
2 sene önce kadroyu şampiyon yapı şike ile elinden alındı sonuç kadro dağaldı.
geçen sene dipten alıp yıldız yaptığı burak yönetimin saçma sapan sözleşmesi sebebiyle gitti.mecburen sistem değiştirmek zorunda kaldı.
adam dünkü çocuk değil böyle bir kulüpte antrenörlük hayatı boyunca hep yeniden başlamak zorunda kaldı.adamda heyecan kalmadı.
Şenol hocanın dediği gibi 3 istanbul takım senin en iyi futbolcunu alabiliyor ya sen alabiliyormusun HAYIR....
böyle bir durumda bile 2. olmak trabzonda başarısızlık sayılıyorsa şenol hoca daha ne yapsın söyleyin bana...
yinede bu takımı adam edecek adam şenol hocadır ama bu taraftar profili ile değil.
ben kendi şahsım adına şenol hocayı 10 yıl beklerim.başarısız olsada.
O BUNU HAKEDİYOR

arifberkay
Mahkeme kararına rağmen hakkını alamayan ve arayamayan bir camiaya herşey müstehaktır.....

Kader KORELİ
03.09.2012, 00:53
Bu Fil Latif kim?

simalyıldızı
Beyler onu bunu bırakın da ...Bu Trabzonun halleri alışığız zaten :) 1461 maçını kaydetmiştim. İnanın başlarda fenerli olduğu bariz belli olan spiker bile takıma hayran kaldı.Hele Jebrin'e aşık oldu desem yeridir :)

Tek pozisyon vermedik nerdeyse , ataklar fişek gibi. Bu takıma destek olalım, Trabzonda olanlar tribünlere bi zahmet :)

hocam maçı paylaşabileceğiniz herhangi bi platform varmı? şu sıralar 1461i takip etmeyi daha çok ister oldum :)

Tyler Durden
polyanacilik yapmaya gerek yok..
diger basliga emrah kabul arkadsimiz bir istatistik koydu..
gecen senenin basindan itibaren 58 mac yapmisiz..19 galibiyet,22 beraberlik,17 maglubiyet..
cok iyi oynayarak puan kaybettigimiz maclar 3'u gecmez..kazandigimiz maclarda da cok iyi oynadigimiz
mac sayisi bir elin parmaklari kadardir..
simdi bu bilgiler isiginda ilerisi icin umutlanan var mi?sizce hoca da,oyun sisteminde bir hata yok mu?
begenmedigimiz samet bize kadro kurdu bir sene sonrasinda kafaya oynadik..iki mac puan kaybetti diye
gonderdigimiz ersun'un kadrosu ligi surklase etti..
simdi sozum ona efsane dediginiz adam senol gunes' kadro kuruyor..durum ortada..
isin kotusu hicbirinin arkasinda senol gunese verilen destek yoktu..
senol gunes takimi kume dusurse, helal be hocam takimi ne de karakterli dusurdu
diye alkislayacak bir kitle var.
buna ragmen bu adam trabzon'da devrim yapamiyor..imzasini koyamiyor..
madem gidecegi yok trabzonda bir babayigit ciksin senol gunes'i 4-4-2 icin tehdit etsin,santaj yapsin..
mevcut trabzonspor insanin yasama dair umutlarini alip goturuyor.iki top yapamadan,pozisyona giremeden,
hicbir rakibe ustunluk kuramadan yenilmek cidden cok sinir bozucu..

Barış Bağcıoğlu
03.09.2012, 00:54
bu takımı farklı taktiklerle oynatıcak ve heyecan vericek bi hoca lazım artık....yoksa kimse istemez senol hocanın gitmesini...ama sonunu kendi ve yönetim hazırladı 2 senedir.....ben artık cift forvetli ve farklı taktikler üreten hoca istiyorum....ersun yanal gibi....

Ersun boşta demiii eskişehirde kovuldu okadar iyi hocaydı okadar isabetli transfer yapıyordu da eskişehir neden kovdu ben ersunu kesinlikle istemiyorum
Çünkü Şampiyonluğu satmıştır kendisi 2005 te

alper*

Yazısız kurallar var abicim. Yakında öğrenirsin :)

Ümit Küçük
1461 maçını izleyebileceğim bir yer varmı bir zamet

mete61bordomavi
Bence hocanın Volkan'a bi garezi var anlayamadım sen Henriqeyi,Yasin'e dayanıyorsan diyecek bişey kalmaz

Hocanın garezinin olmadığı kim var takımda? :D

matalar
ayrıca serkanın neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum.birine taktınız mı takıyorsunuz.
bence alınması düşünülen serdardan 2 gömlek daha iyi adam.
dani alves arıyorsunuz herhalde

alper*
03.09.2012, 00:55
senol gunes takimi kume dusurse, helal be hocam takimi ne de karakterli dusurdu
diye alkislayacak bir kitle var.

Kitle değil kütle onlar.

Joacivil
1461 maçını izleyebileceğim bir yer varmı bir zamet

http://www.trtspor.com.tr/Video.aspx...YZ1q8.facebook

Salih Yazıcı
felsefe taşı diyorsun yani:D
sağlık ekibi istifa bir olcanı 6 aydır iyleştiremediler

kardeş çünkü iyibir ortepedi uzmanı yokki takımda anca kadrolaşma dertleri gidin rakiplerimzin sağlık eplerine bakın hepsinde türkiyenin en iyi spor üzerine çalışan ortepedi hocaları var.

Fatih Öztürk
Janko,Giray,Emerson,Olcan ve Colman takıma girince takım rayına oturur.Sivas ve Feneri yener çıkışa geçeriz.

serdaracıl
03.09.2012, 00:56

Barça modeli

Yiğit Gayretli
03.09.2012, 00:57
Yiğit yalnış anlama arkadaşım senden yaş olarak büyüyüm neden kızıyorsun taraftarlara herkes görüşünü yazsın sen sevebilirsin bende bir ay öncesine kadar çok seviyordum hocamızı ama olmuyor .hem sen bu forumun yöneticisin yalnış anlama sana yakışmaz böyle çıkışlar yok ben duramam diyorsan üniformanı cıkar öyle gel böyle olması daha iyidir.

Bak Sinan abi ne kadar sade ve güzel anlatmış olayı. Benim derdim hocanın istifasını isteyen kesimle değil. Çok açık söylüyorum söyleyeceğimi. Bunu da aslında yönetici olarak yapmam gerekirken, sade üye gibi yapıyorum. Belki de hatam orada.

Hoca istifa dersin. Ben de etmemesi lazım derim. Şundan şundan dolayı olmuyor artık dersin, ben de şöyle şöyle olması lazım derim. Sorun bu değil ki. Vicdansızlık ediyoruz, iftira atıyoruz, dalga geçiyoruz. Bu mu yani? Bence değil. Ayrıca bunları söyleyebilmenin yeri de BMN değil maalesef. Eleştiriyi dibine kadar yapalım ama burada Trabzonspor'a tabi olan bireylere giydirmece, küfür/hakaret etmece oynamıyoruz.

Bak sabah ilk iş günüm olacak. Şurada okuduklarım yüzünden uyku girmiyor gözüme. Yahu nerede bizim değerlerimiz.

BMN denen oluşum bir siyasi parti olsa ideolojisi dışındaki görüşlere kapısını kapamasından daha doğal birşey olamazdı...

Ama yanlış bilmiyorsam burada tek ortak payda : TRABZONSPOR

Ben başarısızlığın ve sahadaki kötü oyunun sorumlusu olarak hocayı görüyorum , kalmasında da fayda görmediğim için gitse iyi olur şeklinde fikir beyan ediyorum...

Buna katılanlar da katılmayanlar da TRABZONSPORLU , önemli olan da bu zaten...

Ümit Küçük
03.09.2012, 00:57
http://www.trtspor.com.tr/Video.aspx...YZ1q8.facebook

hata veriyor link kardeşim

Nihat Güneş
03.09.2012, 00:58
hocam maçı paylaşabileceğiniz herhangi bi platform varmı? şu sıralar 1461i takip etmeyi daha çok ister oldum :)

Valla Digitürk üzerinden kayıt, sanırım korumalı yapıyolar bu cihazları. Ama bir yolunu bulursam paylaşırım.

Fatih
03.09.2012, 00:58
Fil Latif bu akşam da güldürdü.

Joacivil
03.09.2012, 01:00

http://www.trtspor.com.tr/Video.aspx?id=5751#.UEPGMXYZ1q8.facebook

yalnış verdim galiba bende açıyor yada facebook açıkken dene kardeşim

Canberk
03.09.2012, 01:01

Buyurun hocam

Nihat Güneş
03.09.2012, 01:02
Volkani kadrosuna.yazanlar onun bu takimin topcusu olmadigini gorememeleri futboldan ne kadar anladiklarinin da bir gostergesi

Yalnız olmamak rahatlattı biraz :)

Kader KORELİ
03.09.2012, 01:02
Kendimizi uyutuyoruz futbol ile. Hükümetin desteğiyle elimizden bir kupa çalındı, biz hala transfer, oyuncu derdindeyiz. Terrör örgütü Beytüşşebap'a saldırıyor diyorum, kimsenin umurunda değil, başbakanın emriyle zaten haberlerde de çıkmıyor. Ne zaman Amerika'dan birileri gelse olduğu gibi bugün de tam CİA başkanı Türkiye'ye geldiğinde 2 polis şehit ediliyor Beytüşşebap'ta, otuz yaşında kaymakam hedef alınıyor, biz burda neler konuşuyoruz. Çok garip bir hayat bizimkisi.

anth
03.09.2012, 01:03
Kaç korner kullandık son dakikalarda... Sapara denen futbolcu bozuntusu içeride 2 tane 2 metrelik adamımız varken hepsini ön direğe kesti... Gel de çıldırma...

Sonra gol atamıyoruz...

Berke6198
03.09.2012, 01:03
Kimsenin Trabzonspor'luluk ölçercisi değilim, Şenol Güneş'in avukatıda değilim ancak burada kimsenin teknik heyetten birini hırsızlıkla,sahtekarlıkla suçlama gibi bir hakkı olamaz. Herkes hür bir şekilde düşüncelerini dile getirebilir ancak bununda bir adabı,sınırı belirli bir çizgisi var. Benim okurken utanıp sıkıldığım yorumları onu yazan kişiler yüzlerinde tebessümle yazıyorlar... Şenol Güneş veya yönetiminden hiç kimse burada ki kimsenin babasının oğlu değil... Kimse bu konuda kusura bakmasın. Ben istifa diyenlere değil küfür edenlere karşıyım... Lütfen yazan kim olursa olsun yazdıklarını tekrar okusun.

Ümit Küçük
03.09.2012, 01:04

yalnış verdim galiba bende açıyor yada facebook açıkken dene kardeşim

çok saol

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:05
Janko,Giray,Emerson,Olcan ve Colman takıma girince takım rayına oturur.Sivas ve Feneri yener çıkışa geçeriz.

Güldürdün:alkış:

Joacivil
03.09.2012, 01:05
çok saol

est. rica ederim

muratali
03.09.2012, 01:06
Bu maçı kazansak liderdik bu hafta ... Güzel moral olurdu ilerisi için. Sakatlar iyileşince ve milli maç arası sonrası toparlayabilirdik.
Yazık ...

Fatih Öztürk
03.09.2012, 01:07
Güldürdün:alkış:

Önümüzdeki ilk maç sonrasında güleceksin.devamıda gelecek.

Canberk
03.09.2012, 01:07
Henüz ligin 3.haftası düştüğümüz durum içler acısı. Yönetime hocasına futbolcusuna saydıranlar yetmezmiş gibi birde Forum Yöneticisine saydıranlar çıktı piyasaya. Herkes eleştirilebilir ama bir forum yöneticisi burada yorum yapamaz mı ? Niye cevaplarken onu da normal bir insan gibi yanıtlamıyorsunuz da sen ne biçim forum yöneticisisin diyorsunuz anlam veremiyorum. Ayrıca @Kader Koreli'nin yazdığı gibi Beytüşşebap'tan acayip haberler geliyor biz halâ Şenol hoca tartışıyoruz

Berke6198
03.09.2012, 01:08
Soldan atağa kalkıyoruz ikiside sağ ayaklı futbolcularla karşılaşıyoruz. Olcan ve Emerson geldiği zaman sıkıntımız geçecek...

Mete DORUK
ayrıca serkanın neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum.birine taktınız mı takıyorsunuz.

En begenmedigim ozelligi orta acmayi bilmemesi...

DEEP BLUE
Gladyocular ile hocacılar çatışıyor .

Yahu ciddi ciddi savaşıyoruz burda, güldürdün beni ciddiyeti filan kalmadı valla

simalyıldızı
03.09.2012, 01:09
Bu hafta;
1461 Gol Eren Albayrak, Asist Torric Jebrin...

Önceki hafta;
1461 (2) Gol Sercan Kaya...

Berke6198

Aman abi ne yaptın, adam rakibin içinden geçmeya çalışıyor. Ben bunun nesini beğeneyim ?

DeAgLeMaNyAq
Geçen seneki kötü alışkanlığımız devam ediyor. Kaybedilen tüm maçlarda neden Türk oyuncularımız basın toplantısına ve flaş röportajlara katılmıyor? Bir özürü dahi şu taraftara çok görüyorlar. Hadi onu da boşversinler bari bu kötü oyunun bir muhasebesini yapıp özeleştirilerini bizlerle paylaşsınlar. Kazanınca yerliler konuşsun gülücükler saçsın galibiyetten pay çıkarsın. Kaybedince bizim moralimiz bozuk yabancılar konuşsun. Oh ne âla...

sezersoykan
Ersun boşta demiii eskişehirde kovuldu okadar iyi hocaydı okadar isabetli transfer yapıyordu da eskişehir neden kovdu ben ersunu kesinlikle istemiyorum
Çünkü Şampiyonluğu satmıştır kendisi 2005 te

hocam tartışma çıkarmak istemiyorum ama ersun döneminde şampiyonluk çok basit hatalardan kaçtı hocanın suçu değildi hatırlayalım devre arası yusuf ve fatih tekke transferi ile bu iş hallocaktı hoca da istemişti bunları ama yönetim almadı ne kadar yırtındık o sene fatih diye

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:10
Kendimizi uyutuyoruz futbol ile. Hükümetin desteğiyle elimizden bir kupa çalındı, biz hala transfer, oyuncu derdindeyiz. Terrör örgütü Beytüşşebap'a saldırıyor diyorum, kimsenin umurunda değil, başbakanın emriyle zaten haberlerde de çıkmıyor. Ne zaman Amerika'dan birileri gelse olduğu gibi bugün de tam CİA başkanı Türkiye'ye geldiğinde 2 polis şehit ediliyor Beytüşşebap'ta, otuz yaşında kaymakam hedef alınıyor, biz burda neler konuşuyoruz. Çok garip bir hayat bizimkisi.

O da doğru. Zaten ülke olarak bittik! Hem de her anlamda. Sözde terörün propagandası yapılır diye geröekleri milletten gizliyorlar. Oysaki orda resmen fiili bir savaş var. Ama ne yapalım dostum!
Trabzonspor ile kendimizi avutamazsak kafayı yeriz. Gerçi sağolsun Ts o işi de beceriyor.

Yapacak diyecek birşey yok.

memozcan
03.09.2012, 01:10
Kaç korner kullandık son dakikalarda... Sapara denen futbolcu bozuntusu içeride 2 tane 2 metrelik adamımız varken hepsini ön direğe kesti... Gel de çıldırma...

Sonra gol atamıyoruz...

al benden de o kadar.. soner varken takımda selçuktan sonra duran top kullanacak biri var derken, tüm kornerleri gidecek mi kalacak mı belli olmayan 30 yaşındaki saparanın kullanması da ne demek.. bari soner kullansında hiç değilse tecrübe kazansın çocuk..

Berke6198
03.09.2012, 01:11
Bir psikolog değilim ama şöyle maç bittikten sonra ki yazılan yorumları oturup okuduğumda taraftarın psikolojisinin yerlerde süründüğünü anlayabiliyorum.

Fatih
03.09.2012, 01:12
Emerson gelecek dertler bitecek.:)

Fatih ÇOLAK
Benim gibi birisi Şenol Güneş'i istifaya çağırıyor, neden böyle dedim? Son 1 aylık süreci saymazsak benim hocayı eleştirdiğim maçlar bir elin parmaklarını geçmez. Ne? 'Eleştiri'. Şimdi; 'istifa'.

Yapma hoca, bir umut ver, yap bir şey işte, takım pas bile yapamıyor, ne bir organizasyon, ne tempo, ne kazanma isteği/hırsı. Belki yaşımdan ötürü ama senin olduğun zamanlarda bu kadar kötü futbolu görmemiştim ben ki şu an eldeki topçular iyi bir işleyişle şampiyon olabilecek kalibrede, ben inanıyorum. Bu kadro kalitesine rağmen vasatı aşamıyoruz.

Sonumuz ne olacak bilmiyorum? 3 aydır ne çalışıldı ki bu noktaya geldi takım, nasıl olacak da 15 gün sonra süper işler çıkaracak? Benim hiç umudum/inancım yok. Senin de yoksa gerek yok uzatmaya ama varsa, bunu da bize göster...

mete61bordomavi
Henüz ligin 3.haftası düştüğümüz durum içler acısı. Yönetime hocasına futbolcusuna saydıranlar yetmezmiş gibi birde Forum Yöneticisine saydıranlar çıktı piyasaya. Herkes eleştirilebilir ama bir forum yöneticisi burada yorum yapamaz mı ? Niye cevaplarken onu da normal bir insan gibi yanıtlamıyorsunuz da sen ne biçim forum yöneticisisin diyorsunuz anlam veremiyorum. Ayrıca @Kader Koreli'nin yazdığı gibi Beytüşşebap'tan acayip haberler geliyor biz halâ Şenol hoca tartışıyoruz

Şu aşamada en son olmak isteyeceğim şey BMN'de yönetici olmak ya da doğuda polis olmak!
Aslında millet olarak farkında değiliz ama, psikolojimiz gitgide bozuluyor.
Bu kadar berbat gündeme bu millet bakalım nereye kadar dayanacak?

memozcan
03.09.2012, 01:13
maçta bi ara soner frikik kullanırken mustafa yumlu millete nerde durması gerektiğini gösteriyordu.. o an sahaya dalmak istedim:)

Berke6198
Dalga geçmeye devam edelim biz... Ama şunu unutmayalım ki bir takım bizim yetiştirdiğimiz futbolcularla ayakta duruyor.

anth
Halil'e bonservisi verilip yollansın ciddiyim... Her türlü kara geçeriz...

Emre Janko'dan sonraki en iyi forvetimiz, kanatta zaten hepsinden iyi oynar...

Mete DORUK
03.09.2012, 01:14
Onumuzdeki maci olurda kazanirsak kimse buyuk sevinc yasayipta takimi goklere cikarmasin. Gorduk iste Video ortada...
Bu yil ilk 3 u hedefledi yonetim. Bu durumda 5. Olursak eger mukemmel is basarmis oluruz.
Bu senede olmadi artik seneye bakin Yonetim. Simdiden Jankoyu Emersonu Soneri nasil ziyan etmeden elinde tutarsin onun hesabini yap Buyuk Yonetim !!!

ylmzince
03.09.2012, 01:14
halil altıntop satılsın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

celutska satılsın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sapara satılsın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yumlu satılsın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

var mı başka ekleyelim listeye

Berke6198
03.09.2012, 01:15
Janko'ya ben nereye geldim dedirtmedik İnşallah.

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:15
maçta bi ara soner frikik kullanırken mustafa yumlu millete nerde durması gerektiğini gösteriyordu.. o an sahaya dalmak istedim:)

O değil de Yumlu şu sakalları artık kessin ya. Ben rakip forvet olsam onu önümde görsem gülmekten gol atamam.:D

Soner Albayrak
03.09.2012, 01:16
Oyuncular kafa olarak da çok geride malesef. Takımın bu hali devam ederse Sivas maçında puan kaybı olması kuvvetle muhtemel.
Fenerbahçe maçını zaten yok sayıyorum iyi olduğumuz dönemlerde bile Kadıköy'de ŞB'yi yenemedik..

Mete DORUK
Uzulerekte soyluyorum istifa care degil durumu daha kotu yapar... Tek care yonetim ve hocanin akillanmasi...
Olme esegim olme....

simalyıldızı
Geçen seneki kötü alışkanlığımız devam ediyor. Kaybedilen tüm maçlarda neden Türk oyuncularımız basın toplantısına ve flaş röportajlara katılmıyor? Bir özürü dahi şu taraftara çok görüyorlar. Hadi onu da boşversinler bari bu kötü oyunun bir muhasebesini yapıp özeleştirilerini bizlerle paylaşsınlar. Kazanınca yerliler konuşsun gülücükler saçsın galibiyetten pay çıkarsın. Kaybedince bizim moralimiz bozuk yabancılar konuşsun. Oh ne âla...

gerçekten sizi tebrik ediyorum çok doğru bi noktaya değindiniz.. muhteşem bi gerçeğitespit etmişsiniz.. :alkış::alkış:

anth
03.09.2012, 01:17
Sapara-Vittek-Halil-Barış-Cech-Tayfun-Alanzinho-Adrian-Paulo

9 futbolcu için son 3 günümüz...

10 milyon euro sokağa atılmasın bonservisleri verip yollansın...

Yerlerine alt yapıdan, 1461'den oyuncular monte edilsin...

Ligi bunlar varken bitireceğimiz yerden max. 2 basamak altta bitiririz...

10 milyon euro ile Muhammet-Alper alınsın... Ligi ilk 5'de bitirebilelim...

Oğuzhan
03.09.2012, 01:18
Gene Hikmet Karaman, gene 3. hafta ve gene puansız bir takım bizim sayemizde toparlanacak. Bir türlü akıllanamıyoruz.

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:18
Janko'ya ben nereye geldim dedirtmedik İnşallah.

Orta açmaktan aciz beklerimiz olduğu müddetçe zor!:D
Yahu kardeşim Mustafa Yumlu. Sempatik bir adamsın vesselam.
Cezasahası içinde bir adama o şekilde belinden sarılarak kündeye getirmeye çalıştığında bunu penaltı olacağını sana kimse öğretmedi mi?:D
Kırkpınar mı orası ya?

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:20
Sapara-Vittek-Halil-Barış-Cech-Tayfun-Alanzinho-Adrian-Paulo

9 futbolcu için son 3 günümüz...

10 milyon euro sokağa atılmasın bonservisleri verip yollansın...

Yerlerine alt yapıdan, 1461'den oyuncular monte edilsin...

Ligi bunlar varken bitireceğimiz yerden max. 2 basamak altta bitiririz...

10 milyon euro ile Muhammet-Alper alınsın... Ligi ilk 5'de bitirebilelim...

Bence 1461'i A takımına hiç bulaştırmayalım. Adamların kendine güveni yiter A takımında.
Boşver onlar orda güzelce oynasın.
Hemen kredi kartına dalmayın!

Fatih Öztürk
03.09.2012, 01:20
Yenildik.umurumda değil.bugün Antepteyiz bi dahaki deplasman İnönüde.takım rayına oturur.sadece sabır edinin.hedefmi?bu sene Allahın izniyle şampiyon olacağız.

Berke6198
03.09.2012, 01:21
Orta açmaktan aciz beklerimiz olduğu müddetçe zor!:D
Yahu kardeşim Mustafa Yumlu. Sempatik bir adamsın vesselam.
Cezasahası içinde bir adama o şekilde belinden sarılarak kündeye getirmeye çalıştığında bunu penaltı olacağını sana kimse öğretmedi mi?:D
Kırkpınar mı orası ya?

Bu direk pozisyon bilgisi yetersizliğinden kaynaklanıyor... Bir Bamba'ya bakalım sonra bir de Mustafa'ya bakalım. Arada dağlar kadar fark var :)

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:21
Gene Hikmet Karaman, gene 3. hafta ve gene puansız bir takım bizim sayemizde toparlanacak. Bir türlü akıllanamıyoruz.

Biz zaten Avrupa'da adı sanı duyulmamış takımları Avrupa futboluna armağan etmekle, ve de Hikmet Karaman ne zaman 3 puana sıkışsa hemen imdadına koşmakla meşhuruz!:D

simalyıldızı
03.09.2012, 01:22
yalnız baktım da elazığ maçından sonra da yabancılar açıklama yapmış.. aslında bu durum da irdelenmesi gereken bi durum.. yerli oyuncularımız malesef şuan her türlü sorumluluktan kaçınıyolar..

serkanholep
03.09.2012, 01:23
burda baya celutska cı vardı nerede onlar

çok önceden beri yazıyorum adam yavaş

bir bek fiziği yok

stoperde kullanabilirsin

sadece yedek olarak

adamın yoksa stoperde veya bek de celutskayı kullanırsın

yoksa olmaz

bizde bek yok

olcan ve volkan iyi adamlar

hızlı ve adam eksiltme var

ama onlara eşlik edecek ne bek ne de ortasaha olmadığı için durumları ortada

+ burak ibnesiyle oynadığımız bir sezon boyunca futbolu unuttu bizim garipler

at uzun topu, ver burağa,ver burağa,at burağa,

inşalla toparlanmamız kısa sürer

bordo08
03.09.2012, 01:23
Bu akşam takımı 90 dakika izleme fırsatı buldum.ilk yarısı bizim için tamamen boşa geçti.ne organize düzgün bir atak nede istek vardı.Ikinci yarıda biraz futbol oynamaya çalışırken hakem bozuntusu sürekli çaldığı gereksiz düdüklerle oyunun ritmini bozmayı başardı.Çaldığı basit penaltıylada muhteşem performansını taçlandırdı.Oyun boyunca en kötü isim celutskaydı diyebilirim.Özellikle sonere geçen hafta olduğu gibi hayran kaldım.Bu çocuk bizim takımın geleceği umarım sözleşmesinde şu miktar paraya serbest kalır gibi bir madde yoktur.Aynı şekilde jankoda oyuna girdikten sonra faydalı işler yaptı.Takıma alıştıkça daha faydalı olacaktır.Bir sözde şenol hocaya ne yazıkki heycanını kaybetmiş gibi görünüyor.Colman üzerinde gücünü gösterip mesaj verdi olan takıma ve giden üç puana oldu kazanan kim dönüp kendine sorması gerektiğini düşünüyorum.

fanatikdevri
03.09.2012, 01:24
İşimi bu kadar kötü yaparak para kazansam kendime olan saygımı kaybederdim yemin ediyorum böyle futbol oynamak için para mı alınır ya anlamıyorum.

Şenol Hocam sana saygım sonsuz,huy çıkar can cıkmaz lafının en güzel örneğisin,kaç yaşına geldin kaprislerin ve fantazilerin bitmedi,forvetsiz,temposuz,heyecansız bir takımı nasıl sundun bize,yazık değil mi bizlere?

uzungöllü
03.09.2012, 01:25
Gene Hikmet Karaman, gene 3. hafta ve gene puansız bir takım bizim sayemizde toparlanacak. Bir

türlü akıllanamıyoruz.

bu adama puan kaybettiğimiz en son sezonda şampiyon olmuştuk (manisa 3-1 yenmişti içerde)... yoksa ??????

mete61bordomavi
03.09.2012, 01:25
Bu direk pozisyon bilgisi yetersizliğinden kaynaklanıyor... Bir Bamba'ya bakalım sonra bir de Mustafa'ya bakalım. Arada dağlar kadar fark var :)

Yumlu'nun stoper olmadığı ordan anlaşılıyor zaten. Adama o kadar hızlı gidersen çalımı ya da feyki yersin!:D Hele adam kenarda ise...
Orda oraya hızlı gidip adama yaklaşınca vitesi düşüreceksin. Çünkü sen geliren adam senin nerenden topu atıp geçeceğini düşünüyordur... Hadi geçildin o şekilde beline sarılmayacaksın. Tam arkasına yapışık şekilde koşacaksın ve adamı en azından rahatsız edeceksin.

Trabzonspor 61
03.09.2012, 01:31
cacık olmaz bunlardan

Berke6198
03.09.2012, 01:31
Yumlu'nun stoper olmadığı ordan anlaşılıyor zaten. Adama o kadar hızlı gidersen çalımı ya da feyki yersin!:D Hele adam kenarda ise...
Orda oraya hızlı gidip adama yaklaşınca vitesi düşüreceksin. Çünkü sen geliren adam senin nerenden topu atıp geçeceğini düşünüyordur... Hadi geçildin o şekilde beline sarılmayacaksın. Tam arkasına yapışık şekilde koşacaksın ve adamı en azından rahatsız edeceksin.

Çalımı yediği andan itibaren ki durumunu düşünürsek yapabileceği hamle çok net.

Adamı yaka paça çekiştirip kündeye almak yerine bir omuz darbesi veya topa doğru yapılacak bir ayak hamlesi yeterli olabilir. Aynı Sol Bamba'nın hatırlarsınız belki maçta adamın arkasından gelip tam şut çekmek üzereyken müdehale edip topu uzaklaştırması gibi. Adamla güreşmeye gerek yok öyle pozisyonlarda, Allah o boyu o yüzden vermemiş.

Mert Oğuzlu61
03.09.2012, 01:32
bu adama puan kaybettiğimiz en son sezonda şampiyon olmuştuk (manisa 3-1 yenmişti içerde)... yoksa ??????

ya bu kez ters etki yaratırsa ? şampiyon olamayacağımıza göre,

yoksa ???

Berke6198
Bütün futbolcuları bir kenara bıraktım ama Sapara hem kendi oyunuyla kendine zarar veriyor hem de takımın zar zor yakaladığı dengeyi bozuyor. Bir insan doğru düzgün pas veremiyorsa daha futbol oynamasının anlamı bile yok.

Yıldıray Emanet
1461 hocası gelsin gelirkende 3 5 tane genç getirsin senol gunes bavulunu toplayıp koreye gitsin orda felsefe yapsın burası ona gore değil

bordo08
03.09.2012, 01:33
Mustafaya kızıyoruz ama öylede penaltı olmaz.Ligde maç içinde ne hareketler oluyor bundan daha ağırı pas geçiliyor.Kaldıki adam kendini kurtarıyor daha sonra düşüyor..

Berke6198
03.09.2012, 01:34
1461 hocası gelsin gelirkende 3 5 tane genç getirsin senol gunes bavulunu toplayıp koreye gitsin orda felsefe yapsın burası ona gore değil

İşte mesela kızdığım yorum tarzlarından biriside bu...

Oğuzhan

Ya abi biraz beyin olsa adamda zaten adam öne doğru gitse auta çıkar, geriye çekecek topu ben anladım o anlamadı son sürat adamın üzerine koşuyor bari çalım yedin bırak adamı arkadaş eminim gol olmazdı o top kesinlikle o açıdan.

Trabzonspor 61
Haftaya da yeniliriz bu halde

Trabzonspor 61
03.09.2012, 01:35
ben anlamıyorum yahu bu takım hiç mi taktik maktik çalışmıyor? ulan mahalle takımı gibiyiz be... ayıptır.

Trabzonspor 61
03.09.2012, 01:36
yönetim artık istifa etsin yeter bu kadar rezillik. sata sata topçu kalmadı elimizde!

Berke6198
03.09.2012, 01:36
Mustafaya kızıyoruz ama öylede penaltı olmaz.Ligde maç içinde ne hareketler oluyor bundan daha ağırı pas geçiliyor.Kaldıki adam kendini kurtarıyor daha sonra düşüyor..

Kendini kurtarıyor ancak denge bozulduktan sonra iş işten geçmiş oluyor. Doğrusunuz, ligde daha ciddi pozisyonlara penaltı veriliyor ancak gole giderken dengeyi bozabilecek herhangibir müdahale yapıyorsa penaltı kararı doğrudur.

Berke6198
03.09.2012, 01:38
"Penaltı kararı doğrudur"u bir kenara bırakalım da. Ben tekrarını izledim Gaziantep'li bir oyuncu İbricic daha topa hamle yapmamışken ileri fırlıyor.

Trabzonspor 61
03.09.2012, 01:39
Penaltı ile uzaktan yakından alakası yok pozisyonun. Ama ne farkeder ki? Ne oynadık ki ne bekliyoruz?

Arif Timurcioğlu
03.09.2012, 01:42
Niye şaşırıyoruz ki hazırlık maçlarında adını sanını duymadığımız 5. lig takımlarınıda yenememiştik.

bordo08
03.09.2012, 01:42
Rakip on kiş kalmış üzerlerine gidiyoruz.Bir pozisyonda serkan önü bomboş baskı yok içeriye bir orta yapıyor sonuç tahmin ettiğiniz gibi.İyi niyetliydi mücadelede etti ama artık futbolda bunlar yetmiyor ne yazıkki.Bu takımın isabetli olmasa bile en azından ceza sahasının herhangi bir bölgesine topu atabilecek bek oyuncularına ihtiyacı var..Yoksa bu profilde jankoyada yazık olur.

TS-FAN
03.09.2012, 01:43
Kadroya baktım hizaya geldim.
Bu kafa beni epey götürür.
Hafta sonları bana kalır artık.

Berke6198
03.09.2012, 01:43
Janko'nun kafa vuruşu bir mesajdı. Bu sene taş gibi bir santraforla ilerleyeceğiz nasipse.

Laz_61
03.09.2012, 01:44
"Penaltı kararı doğrudur"u bir kenara bırakalım da. Ben tekrarını izledim Gaziantep'li bir oyuncu İbricic daha topa hamle yapmamışken ileri fırlıyor.

Evet bravo bende gördüm ama bizdende girdiği için tekrarlanmıyor

Mete DORUK
03.09.2012, 01:45
Yapmayin renkdaslar... Penaltiydi degildi bosverin. Penalti verilmese 0-0 bitecekti. Biz golmu atacaktik.
Kale neden Onurda degil
Colman affedildiyse nerede
Halil Emre Guraldan cokmu iyiydi
Vitteki okadar iyilestirdik onun yuzunden forveti zamaninda almadik ee nerede o
Durum ortadayken oyuncu degisiklikleri icin neden son dakikalari beklersin.........
Sabaha kadar sayarim Hocam... Cikil sacma sapan basin toplantisi yapacagina bunara CEVAP VER!!!

Laz_61
03.09.2012, 01:46
Colman bu takımın beyni Girayda çok önemli olcanda aynı Jankoda var Emersonda geldimi çok farklı oluruz

el fanatico
tek santrafor kimseye başarı getirmiyor... lütfen artık tek santraforlu kadrolar yazmayın... 2 sene önce de bize 82 puanı çift santrafor toplattı...

geçen sene ne olduysa burak beye endeksli bir sistem gelişti adam gol kralı oldu takım darmadağın oldu... Şenol hoca kısacası kendine gel... bu takım tek santraforla bırak gol atmaı pozisyona bile giremiyor...

zokora yedeğe çekilmeli çift santrafor olmalı göbekte colman-soner, kanatlarda olcan-volkan olmalı...

Oğuzhan
Olcan için sakatlık açıklaması falan geldi mi ne kadar yokmuş ?

Berke6198
03.09.2012, 01:47
Evet bravo bende gördüm ama bizdende girdiği için tekrarlanmıyor

Bizden gireni görmedim. O anda ileri geri sarıp o adama kitlendiğim için fark etmemişim... Ama o penaltıyı biz atıyor olsak illa ki birisi görür tekrarlatırdı.

tamuğ yamtar
03.09.2012, 01:48
Colman affedildiyse neden oynamıyor?

Colman affedilmediyse neden gönderilmiyor?

Net olmak lazım, yolumuza bakmak lazım.

Berke6198
03.09.2012, 01:48
tek santrafor kimseye başarı getirmiyor... lütfen artık tek santraforlu kadrolar yazmayın... 2 sene önce de bize 82 puanı çift santrafor toplattı...

geçen sene ne olduysa burak beye ebndksli bir sistem gelişti adam gol kalı oldu takım darmadaığın oldu... Şenol hoca kısacası kendine gel... bu takım tek santraforla ırak gol atmaı pozisyona bile giremiyor...

zokora yedeğe çekilmeli çift santrafor olmalı gönekte colman-soner, kanatlarda olcan-volkan olmalı...

Kesinlikle size katılıyorum. Tek santraforla bir sezonu hayatta götüremeyiz. Zaten Henrique'nin kötü oynama sebeplerinden biriside bu. Henrique'nin birileriyle ver kaç veya duvar yapması lazım. Yani tarzı bu.

Trabzonspor 61
03.09.2012, 01:49
colman olayı alex olayına döndü galiba. nerde bu adam? derhal takıma girmesi lazım derhal!

Yaşar
03.09.2012, 01:50
Serkan ve Celutska arasındaki sağbek seçimini yapabilmek için elimde çok önemli 2 pozisyon var.
1.si Videoton maçında taç çzigisinin dibinde Celutska'nın boş kafa vuruşunu cezasahası önüne yapışı ve yediğimiz pozisyon.
2.si ise bu maçta serkan'In benzer pozisyonda topu taça atması.

Celutska sol bekte bir facia resmen.
Hem defansif, hem de ofansif hiçbir katkısı olmuyor takıma.
Sağbekte de oynayamaz.
En iyi mevki stoper onun için.

Ergin Varlibas
03.09.2012, 01:50
Oynatilan sistemde sorun yok, mevcut kadro ile zaten 442 oynatsak bir suru oynamayan oyuncu olur cunku siskinlik ayni bolgede. Once onlardan kurtulmasi lazim.

Yanliz bu sistemde kanat oyuncularinin iyi oynamasi lazim, ileri ucta birbirlerine yakin oynamasi, atak soldan yapiliyorsa sag kanattaki oyuncu kanatta degil ceza sahasi icinde bir nevi ikinci forvet gibi oynamasi lazim.

Ha birde forvet arkasinda oynayan oyuncu da bizim yari sahamiza gelip top almamasi lazim. Boyle olunca ilerde eksik kaliyoruz. Nedense orda oynayan her oyuncu derine inip top alip oyle oyun kurmaya calisiyor. Tahminimce orda baski daha az oldugu icin yapiyorlar bunu.

Top bizdeyken ikili ortasahadan bir oyuncu, genelde colman ya da soner olur, daha ofansif digeri daha defansif olmali.

En onemlisine geliyorum, en ileri uctaki adamimizin tek gorevi ilerde top tutmak, gol atmak, kanat oyuncularina gol pasi vermek olmali, oraya buraya kosup topu alip oyun kurmaya calismamali, her zaman en ilerde durmali.

Bide su topu alinca herseyi ben yapiyim havasindan kurtulmali oyuncular, fazla bas takimin dengesini bozar, her alan topu ileriye calimlarla falan calismamali.

Su arada bunlari ogretebilirse yaptirabilirse ben ciddi sampiyonluga oynucagimiz gorusundeyim. Takimin sorunu atak varyasyonlarini iyi yapamamasi, defansimiz cok gol yemiyor, eger atmaya baslarsak guclu bir takim haline gelebiliriz.

memmedaga
03.09.2012, 01:51
Bütün futbolcuları bir kenara bıraktım ama Sapara hem kendi oyunuyla kendine zarar veriyor hem de takımın zar zor yakaladığı dengeyi bozuyor. Bir insan doğru düzgün pas veremiyorsa daha futbol oynamasının anlamı bile yok.

ortada garip bir durum var

sapara antepde harika maclar cikariyordu cok guzel ortalar kesip assitler yapip goller atiyordu bizde neden olmuyor?

Fatih Öztürk
03.09.2012, 01:52
Serkan ve Celutska arasındaki sağbek seçimini yapabilmek için elimde çok önemli 2 pozisyon var.
1.si Videoton maçında taç çzigisinin dibinde Celutska'nın boş kafa vuruşunu cezasahası önüne yapışı ve yediğimiz pozisyon.
2.si ise bu maçta serkan'In benzer pozisyonda topu taça atması.

Celutska sol bekte bir facia resmen.
Hem defansif, hem de ofansif hiçbir katkısı olmuyor takıma.
Sağbekte de oynayamaz.
En iyi mevki stoper onun için.

Tahminim Celustkanın bu akşamki son maçıydı.Emerson geldiği gibi formayı bundan alır.

Mert Oğuzlu61
03.09.2012, 01:52
Kesinlikle size katılıyorum. Tek santraforla bir sezonu hayatta götüremeyiz. Zaten Henrique'nin kötü oynama sebeplerinden biriside bu. Henrique'nin birileriyle ver kaç veya duvar yapması lazım. Yani tarzı bu.

o ineğin sağına messi soluna ronaldo yu koy, 90 dakkalık maçın ardından ikisinide futboldan soğutmazsa fenerli olayım.

Ergin Varlibas
03.09.2012, 01:53

geçen sene ne olduysa burak beye endeksli bir sistem gelişti adam gol kralı oldu takım darmadağın oldu... Şenol hoca kısacası kendine gel... bu takım tek santraforla bırak gol atmaı pozisyona bile giremiyor...

zokora yedeğe çekilmeli çift santrafor olmalı göbekte colman-soner, kanatlarda olcan-volkan olmalı...

eminmisin cift forvet oynadigimiza?

Umut en ucta oynuyordu, burak sag kanatti ama tipik kanat oyununun yerine ikinci forvet gibi oynuyordu. Sistem ayniydi yani.

Simdiden tek fark su anki kanat oyuncularimiz daha cok cizgiye yakin oynayan oyuncular olmasi. 2. forvet ozellikleri yok

el fanatico
03.09.2012, 01:53
geçen seneki başarısızlık ve bu seneye kötü başlamamızın sebebi sadece tek santraforlu sistem... Şenol hoca açıkçası neden bu cesaretsizliğe büründü anlamıyorum... videotonla oynuyorsun tek santrafor ve bilmem kaç yılından kalma ön liberolu (zokora) sistem...

Çakıroğlu İhsan
03.09.2012, 01:54
Penaltıda adam 3-4 metre içeri girmiş Henrique onu göstermek için bir adım atmış penaltı kararı ne kadar doğruysa tekrarlatılmaması o kadar yanlış

anth
03.09.2012, 01:56
Serdar-Sapara transferi yapılsın bari...

Vittek Sivas'a gitsin bari...

Tayfun ve B. Ataş'ın sözleşmeleri fesh edilsin bari...

Colman takıma dönsün bari...

el fanatico
03.09.2012, 01:58
eminmisin cift forvet oynadigimiza?

Umut en ucta oynuyordu, burak sag kanatti ama tipik kanat oyununun yerine ikinci forvet gibi oynuyordu. Sistem ayniydi yani.

Simdiden tek fark su anki kanat oyuncularimiz daha cok cizgiye yakin oynayan oyuncular olmasi. 2. forvet ozellikleri yok

burak o sene kanat başladı sonra umutun yanına çekildi ve 19 gol attı... ondan önce teofilo oynuyordu... 2. yarı bi ara umutu solaçığa burağı ise leri uça koydu ve hatırlarsanız zor bela gol atıyorduk (tabi o maçlarda ayrıca teşvikte vardı)...

sonuç olarak tek santrafor oynanan sistemle başarılı olamayız... defansımız sağlam gol yemiyoruz doğru düzgün...

ama takım pozisyona giremiyor... elinde messi gibi bir adam yoksa tek santrafor sistemi işe yaramaz... biz santraforun arkadaında alanzihodan saparadan birşeyler yapmasını bekliyoruz... ne derece mantıklı?

gs geçen sene çift oynadı şampiyon oldu... bu sene yine aynı sistemde... ama dyorum ya Şenol hocada aldı bir cesaretsizlik gidiyor... zokorasız çıkamıyor bile maça...

Canberk
03.09.2012, 01:59

Ekrem o Ekrem. Beşiktaşlı Ekrem

erenslash
03.09.2012, 02:00
Hocanın tek suçu transferde yönetime zamanından çok önce baskı yapmayıp taraftarın önüne yönetimi atmamasıdır..Şenol hoca başımızda kalmalıdır.Asıl gitmesi gerekenler yönetimin başındakilerdir.Sadri şener konusunda emin değilim o da ucuz transfer politikası izliyor. nevzatın orda ne işi var hala?Yönetim emerson ve jankonun yanına defans ömer toprak veya o tarz bir yabancı+ortasaha alper kesinkile alınmalıdır ve forvet yerli almalıdır.Almayacaklarsa yönetimde kesinlikle radikal bir şekilde revizyona hemen gidilmelidir.Forvet konusunda malesef çok iyi yerli seçeneği yoktur.

Mert Oğuzlu61
03.09.2012, 02:01
geçen seneki başarısızlık ve bu seneye kötü başlamamızın sebebi sadece tek santraforlu sistem... Şenol hoca açıkçası neden bu cesaretsizliğe büründü anlamıyorum... videotonla oynuyorsun tek santrafor ve bilmem kaç yılından kalma ön liberolu (zokora) sistem...

sorun sistemde değil, sorun oyuncularda

_____________selçuk________colman

_______burak_________jaja__________engin(umut)

_____________________teo

-----------------------------------------------

____________colman____zokora

______volkan_______soner________olcan

___________________janko (muhtemel sivas hücum hattı, inşallah!)

aradaki farklar,

1) zokora-selçuk arasındaki farkı anlatmaya gerek yok, görüyoruz işte

2) soner... ondan jaja olmasını bekleyemeyiz, ben daha çok selçuk un solak versiyonunu görüyorum onda. ilk zamanları gibi, kendisini geliştirmesi halinde selçuk seviyesine ulaşabilir.

3) kanatlar & skor paylaşımı... burak olsun, engin yada umut olsun jajaydı duran toptu kafaydı bilmem neydi her türlü golü atıyorduk. şimdi öyle değil, istikrarsız iki çizgi oyuncumuz var ve maalesef sefil durumdalar, gol mol atacak durumda değiller golü geçtim asistte yapacak durumda değiller, topu alan kafasına göre takılıyor.

4) defans... yumlu oynuyor takımın defansında, daha ne olsun la ?!

el fanatico
03.09.2012, 02:02
----------tolga------------

serkan giray bamba emerson

volkan colman soner olcan

------henrique janko------

bir maça böyle çıkalım futbol görsün millet...

Ergin Varlibas
03.09.2012, 02:02
burak o sene kanat başladı sonra umutun yanına çekildi ve 19 gol attı... ondan önce teofilo oynuyordu... 2. yarı bi ara umutu solaçığa burağı ise leri uça koydu ve hatırlarsanız zor bela gol atıyorduk (tabi o maçlarda ayrıca teşvikte vardı)...

sonuç olarak tek santrafor oynanan sistemle başarılı olamayız... defansımız sağlam gol yemiyoruz doğru düzgün...

ama takım pozisyona giremiyor... elinde messi gibi bir adam yoksa tek santrafor sistemi işe yaramaz... biz santraforun arkadaında alanzihodan saparadan birşeyler yapmasını bekliyoruz... ne derece mantıklı?

gs geçen sene çift oynadı şampiyon oldu... bu sene yine aynı sistemde... ama dyorum ya Şenol hocada aldı bir cesaretsizlik gidiyor... zokorasız çıkamıyor bile maça...

O zaman zokorayi oynatmiyacagiz. Ideal kadro desek, Onur-Celutska-Giray-Bamba-Emerson-Adrian-Soner-Colman-Volkan-Janko-Henrique

Ayrica alanzinho o sistemde hicbi yerde oynayamaz mesela

Ergin Varlibas
03.09.2012, 02:04
sorun sistemde değil, sorun oyuncularda

_____________selçuk________colman

_______burak_________jaja__________engin(umut)

_____________________teo

-----------------------------------------------

____________colman____zokora

______volkan_______soner________olcan

___________________janko (muhtemel sivas hücum hattı, inşallah!)

aradaki farklar,

1) zokora-selçuk arasındaki farkı anlatmaya gerek yok, görüyoruz işte

2) soner... ondan jaja olmasını bekleyemeyiz, ben daha çok selçuk un solak versiyonunu görüyorum onda. ilk zamanları gibi, kendisini geliştirmesi halinde selçuk seviyesine ulaşabilir.

3) kanatlar & skor paylaşımı... burak olsun, engin yada umut olsun jajaydı duran toptu kafaydı bilmem neydi her türlü golü atıyorduk. şimdi öyle değil, istikrarsız iki çizgi oyuncumuz var ve maalesef sefil durumdalar, gol mol atacak durumda değiller golü geçtim asistte yapacak durumda değiller, topu alan kafasına göre takılıyor.

4) defans... yumlu oynuyor takımın defansında, daha ne olsun la ?!

bende bunu diyorum aynen

Hatice Aslan
03.09.2012, 02:04
----------tolga------------

serkan giray bamba emerson

volkan colman soner olcan

------henrique janko------

bir maça böyle çıkalım futbol görsün millet...

+1967

el fanatico
03.09.2012, 02:06
jaja forvet arkası oynayabilecek bir adamdı ki o sene 13-14 gol falan atmıştı...

şimdi elimizde böyle bir oyuncu yok...

forvet arkasında oynayacak bir tek adamımız yok... o yüzden tek santrafor bize uymaz...

jaja nın olduğu sezonda göbekte colman-selçuk oynuyordu... colman defansif anlamda da etkiliydi...

jaja ileri uça yakın oynuyordu ve zaten gol de atıyordu...

acilen 4 lü ortasahaya 2 li forvete yönelmemiz lazım... baskı kuramıyoruz yoksa...

Berke6198
03.09.2012, 02:07
Şunu çok ciddi ve net bir şekilde söylüyorum: Onur'un kalede durması benim içimi daha çok rahatlatıyor. Daha güven doluyor içim.

Oğuzhan
03.09.2012, 02:11
Hoca maçlarda pozisyona dahi giremezken çift forvete dönmeyi neden hiç denemiyor acaba

anth
03.09.2012, 02:13
Hoca maçlarda pozisyona dahi giremezken çift forvete dönmeyi neden hiç denemiyor acaba

takıntılı...

Mert Oğuzlu61
03.09.2012, 02:14
jaja forvet arkası oynayabilecek bir adamdı ki o sene 13-14 gol falan atmıştı...

şimdi elimizde böyle bir oyuncu yok...

forvet arkasında oynayacak bir tek adamımız yok... o yüzden tek santrafor bize uymaz...

jaja nın olduğu sezonda göbekte colman-selçuk oynuyordu... colman defansif anlamda da etkiliydi...

jaja ileri uça yakın oynuyordu ve zaten gol de atıyordu...

acilen 4 lü ortasahaya 2 li forvete yönelmemiz lazım... baskı kuramıyoruz yoksa...

o zaman önümüzde 2 seçenek,

1) jaja tipinde adam alacaksın janko nun arkasına atacaksın,

2) janko nun yanına n doye stilinde, atik çevik kıvrak yıldız bir golcü daha alacaksın 4-4-2 yapacaksın. (göbek colman-soner den oluşur, zoko reiside bamba nın yanına atarız yumlu dan kötü oynamaz bence... başka yolu yok)

ikisinden birini seçeceğiz, önümüzde dar bir zaman dilimi var.

yok ben mazoşistim sezon boyunca henrique + halil i janko nun yanında oynatırım 6-12 arası biryerde bitiririm ligi önemli değil diyorsa hoca yapacak birşey yok... kendi bilir, bu gidişle zaten 8. haftayı göremeyecek iş o noktaya doğru gidiyor.

henrique veya halil, bunlar janko ile oynayamaz, janko yu da bozarlar adamdan tam olarak verimde alamayız.

erenslash
03.09.2012, 02:15
emerson be jankonun yanında ,http://www.transfermarkt.co.uk/en/carlton-cole/profil/spieler_3179.html şu adamı alalım derim tam aradığımız forvet

DeAgLeMaNyAq
03.09.2012, 02:16
Penaltıda adam 3-4 metre içeri girmiş Henrique onu göstermek için bir adım atmış penaltı kararı ne kadar doğruysa tekrarlatılmaması o kadar yanlış

Bizden Henrique veya başkalarının girmesi farketmez. Her iki takımın oyuncusu ihlal ettikten sonra gol olsa da olmasa da atış tekrarlanır ama nerede bunu uygulayacak hakem...

erenslash
03.09.2012, 02:17
alper potuğu alma şansımız var mı beyler bir kaç güne kadar 5 mliyon euro versek eskişehire verirler mi? birde alanzinho alper takası için fikrinizi merak ediyorum.

Berke6198
03.09.2012, 02:17
Biz bir tane kural ihlali yapsak kimin gözüden kaçar bu ?

erenslash
03.09.2012, 02:19
Maçı izledim janko çok iyidi güzel sinyaller verdi. ama yanına bir forvet daha almak lazım.zamanla daha ii olacaktır.ortasahada coman alper ve sonerle ligin tozunu attırırız.sapara bence takımda kalmalıdır.

el fanatico
o zaman önümüzde 2 seçenek,

1) jaja tipinde adam alacaksın janko nun arkasına atacaksın,

2) janko nun yanına n doye stilinde, atik çevik kıvrak yıldız bir golcü daha alacaksın 4-4-2 yapacaksın. (göbek colman-soner den oluşur, zoko reiside bamba nın yanına atarız yumlu dan kötü oynamaz bence... başka yolu yok)

ikisinden birini seçeceğiz, önümüzde dar bir zaman dilimi var.

yok ben mazoşistim sezon boyunca henrique + halil i janko nun yanında oynatırım 6-12 arası biryerde bitiririm ligi önemli değil diyorsa hoca yapacak birşey yok... kendi bilir, bu gidişle zaten 8. haftayı göremeyecek iş o noktaya doğru gidiyor.

henrique veya halil, bunlar janko ile oynayamaz, janko yu da bozarlar adamdan tam olarak verimde alamayız.

aynen... ben elimizde henrique var diye yazdım jankonun yanına... ama sistem kesinlikle böyle olmalı...

Mert Oğuzlu61
alper potuğu alma şansımız var mı beyler bir kaç güne kadar 5 mliyon euro versek eskişehire verirler mi? birde alanzinho alper takası için fikrinizi merak ediyorum.

halil + sapara + 2m € gayet hoş bir teklif bence.

alanzinho verilecek bir isim değil. en azından şu aşamada, kadroda fark yaratacak isim yok zaten... 2010 da kulübenin yıldızı olan adama kaldık, buda acı verici bir durum tabi.

mete61bordomavi
03.09.2012, 02:24
Hey gidi jaja... Bu adama yazık oldu...

anth
03.09.2012, 02:25

alanzinho verilecek bir isim değil. en azından şu aşamada, kadroda fark yaratacak isim yok zaten... 2010 da kulübenin yıldızı olan adama kaldık, buda acı verici bir durum tabi.

Muhammet'i alabilirsek 4-4-2'ye dönebilirz o nedenle Alan'a ihtiyaç kalmaz...

Alper-Soner-colman-zokora göbeği rahat idare ederler...

erenslash
03.09.2012, 02:26

şu anda zor alanzinho lazım bize de eskişehirde alanzinhoyu istiyor bence alperi alalım alanzinho işe yarayan topçu ama geleceğe yatırım yerli açısından alanziho verip alperi direkt almak olabilir halil+sapara eskişehir kabul etmeyebilir ama güzel ve çok mantılı bir teklif olurdu söylediğin olsa.

Oğuzhan
03.09.2012, 02:27
Yalnız Janko ne kafa vurdu be çatalı yaladı

simalyıldızı
03.09.2012, 02:30

valla özlemişiz forvetimizin kafa vurmasını.. :) ne zamandır maç izlerken hava topuna çıkan forvetimizle aynı anda kafamı oynatmamıştım :D

Mert'
03.09.2012, 02:32

Gol diye ayağa kalktım :D

Vendetta
03.09.2012, 03:07
Yazacak, söyleyecek hiçbir şey kalmadı. Mustafa Yumlu insan olarak gerçekten çok iyi birisisin gönülden mücadele ediyorsun fakat maalesef bu takım için fazlasıyla amatörsün. Bamba bana göre gerçekten çok başarılı bir stoper. Bu maç için belki de tek laf söyleyemeyeceğim kişidir Serkanla beraber tabii ki.

Bizim taraftarımızın ağzında yafta olmuş Serkan'ı her maç sonrası eleştirmek Umut'a yaptıkları gibi. Şimdi görüyoruz Umut'un halini..
Bu tip taraftar gruplarına ve taraftarlara '' Bak güzel kardeşim sen Barcelona, Madrid, M.United, M.City vesaire değilsin ki gidip 20-30 milyon euroluk bir kanat oyuncusu alasın '' . Sen fiyat-performans ilişkisine dayalı bir takım kuracaksın. Serkan fiyat-performans açısından bu takımdaki en iyi oyunculardan birisidir ; bu çok bariz. '' Lütfen artık vazgeçin bu adamı eleştirmekten. Milyon eurolar harcanan Adrian'ın, Henrique'nin de ne olduğunu gördük. ( Henrique'den hala bir umudum var )

Bu takımın ruh kazanabilmesi için öncelikle hiç düşünülmeden ; Mustafa Yumlu, Vittek, Halil gibi oyuncuların kadrodan derhal çıkarılması lazım. Şenol Hoca'nın sonuna kadar arkasında olan birisi olarak artık benim bile sabrım taştı. Zira Alanzinho formunun zirvesindeyken sen ne diye bu adamı oynatmassın. 50-60 dakika boyunca sahada dönüp duran bir forvete sahipken hala Janko'yu almak için ne diye beklersin ? 10 kişi kalmış takımın üstüne hala kendi kaba etini peşine çekemeyen adamlarla baskı kurmaya çalışırsın ? Ne yapıyorsun sen hoca kendine gel gözünü seveyim.

Ezcümle takım ruhunu kaybetmiştir Trabzonspor'a eurolar değil ruh lazım. Bu takım böyle şampiyonluklar yaşamış, böyle tarihe adını yazdırmıştır.

Bu arada Mustafa Yumlu'yu bugün hatalı gördüğüm için değil genel olarak eleştirdim. Zira bugünki pozisyonda hata Yumlu'nun değil tamamen Tolga'nındır. Kesinlikle çıkılması gereken topa çıkmayıp rakip takım oyuncusunun eline büyük bir koz vermiştir. Tolga iyi bir kalecidir fakat Onur kaleci olmak için doğmuş ayrı bir yetenektir. Bu adam asla Tolga'nın yedeği olamaz. Sevgi - saygı ikilisine göre de takım kurulmaz Şenol Hocam sen bunu benden iyi bilirsin lakin neden uygulamıyorsun hala anlayabilmiş değilim vesselam.

Erbay
03.09.2012, 03:25
Takım oyunu yok. Takımda bir sistem yok. Eğer bu yoksa istediğiniz formasyonu deneyin sonuç değişmez. Sahaya yayılış, alanları kapama daraltma, alanları kullanma gibi konularda takım bitkisel hayatta. Bir oyuncu rakibi eksik yakaladığımız atakta, takımı değil kendini kontraya çıkarıyor. 23524523523 maçtır kapanan rakibe karşı enlemesine pas yapan takımı izliyoruz. Trabzonspor'a karşı kapan, faul yap döndürme tempoyu düşür, puan alman garanti. Bu kadar aciz bir durumdayız.

Geçen sene kapanıp araya oynuyorduk anca. Bu sene onu da yapamıyoruz. Skorer oyuncumuz çok az. Çok yavaş hücum ediyoruz. Tempomuz sıfır. İki sene önceki Trabcelona denen pas oyunundan eser yok. Nerede o topa sahip olmayı ilke edinen takım? İkinci yarı kırmızı karta kadar hala rakip daha fazla topla oynuyordu. Alanzinho adamı eksiltiyor karşısında yine iki kademe, haydeee yana oyna. Top öldü atak öldü işte. Birbirinden çok kopuk, uzak oynuyor oyuncular.

Hırs-istek de yok. Heyecanını kaybetmiş oyuncular şimdiden. Yasin'e bak kendini tesbih sallayan Behzat Ç'nin tuttuğu takımda sanıyor herhalde. Yırtsana kendini. Halil ayakta uyuyor. En az rakibin kadar mücadele edeceksin artık. En az. Yoksa kaliteni ortaya çıkaramazsın ki kaliteden de yok zaten. Olcan-Colman gelse de bir şey değişmez bu sistemsizlikte.

Yok oğlu yok.

İlk yapmamız gereken üçüncü bölgede aktif paslaşmayı sağlamak. Yoksa bu sezon 30 gol dahi zor atarız. Öyle topu ittir ittir kenara sür ortala Janko vursun...Taş devri futbolu bu.

Bera B.
03.09.2012, 04:08
"Aynı şeyi tekrar tekrar yaparak farklı sonuçlar beklemek deliliktir."

Einstein.

Herkese iyi geceler.

Ali Yerlikaya
03.09.2012, 07:51
Bu sezondan beklentim yok acikcasi arada bir zevkli maclarimiznolsun kafi, sen top oynamaya calissan dahi oynatmicaklar kasmaya gerek yok arkadaslar...

Burçak
03.09.2012, 08:06
sistem yok. mahalle maçı gibi alan ileri vuruyor. bu futbolu izlemek eziyete dönüşüyor.

Burak Sahin
03.09.2012, 08:08
O zaman zokorayi oynatmiyacagiz. Ideal kadro desek, Onur-Celutska-Giray-Bamba-Emerson-Adrian-Soner-Colman-Volkan-Janko-Henrique

Ayrica alanzinho o sistemde hicbi yerde oynayamaz mesela

yukaridaki yazdigin kadroyu hoca asla oynatmaz ama gercekten elimizdeki oyunuculara bakarak vede jankonun alinmasindan sonra en iyi kadro bu cikar.....edit:henrique yerine emre yi oynatirsin, giray yerine zokorayi....

kaan61
03.09.2012, 08:09
Milli maç arası umarım bize yarar. Keza akşamki maç beni futboldan soğuttu. Bi ara GS-Bursa maçına baktım iki takımda hareketli ne yaptığını biliyo... Futbol oynamak bu kadar zormu? Bizimkiler heralde maksat sahaya çıkalım es kaza yenersek falan diye düşünüyor. Hırs yok , istek yok , beceri yok... Antep 10 kişi kaldı biz top şişiriyoz Bamba yeni forvet oluyor... Çokmu zor çok seri paslarla çizgiye inmek kalabalık arasına sert ortalar. Orta sahadan şişir , sağdan serkan şişirsin tam defansın istediği antrenman ortaları. Adamlar maç soğutuyor biz ekmeklerine yağ sürüyoruz. Jankodan sonra belli olduki bizim oyun siztemimiz ersen martin dönemindeki gibi şişir babam şişir olacak. Elazığ maçında biraz olsun umutlanmıştım. Ama akşam resmen çöktüm ...

......................... Onur.......................

Celustka.... Giray ..... Bamba...... Emerson

Volkan.... Soner.... Colman .... Olcan

...........Henrique ........... Janko.........

Bu kadroyu sakatlıktan kurtarıp form tutturursak iyi şeyler olabilir beklentisi içindeyim.

Faik Yılmaz
Akşam izlediğim 1461 vallahi ne Videotona ne de Antepe yenilmezdi......

Yter ya bu kadar kişiliksiz futbol izletmeye ne yönetimin ne Şenol Hocanın ne de oyuncuların hakkı yok....

asilhamsi
sorun kesinlikle teknik ekibimizin secimlerinde.

4 macın en iyi adamı Alanzinhoyu yedek baslatmak.

En tehlikeli oyuncun Volkan ı her seferinde oyundan cıkartıp,henuz olumlu bir tek hareketini goremedigim yasin e vu denli sabretmek.

Ortasaha da oyunu yonlendirecek 2 oyuncunu adrian,colman kaprisler nedeniyle Trabzon da bırakmak.

Kadro yapın asla uygun olmasada tek forvette ısrar etmek.

celustka dan zorla sol bek yapmaya calısarak hem onun kanadını hemde sag kanadı felc etmek.

Liste uzar gider.

lopsang
03.09.2012, 08:24
Senede bir defa canlı TS maçı izleme şansım vardı, dün kullanmış olduk.

Bilirsiniz çıplak gözle izlemek farklıdır, kameranın göstermediğini görürsünüz. Dün açık seçik ortada olan şey takımın ne yaptığını bilmemesidir, son 10-15 dakika haric, orada doldur boşalt yaptığımızı herkes gördü zaten. Bu takım yazın ne çalışmış anlamak zor...mesele sadece yorgunluk mudur ? Elazığ maçında 111 km koşan takım 93 km koşmuş dün. Bu koşu mesafesiyle maç kazanmak zor artık.
Serkan her ne kadar eleştirilse de en az on bindirme yapmıştır, Janko'ya yaptığı orta gol olsa asist yazdırırdı hanesine...mükemmel olmadığını biliyoruz,lakin Türkiye'de yerine koyacağınız adam yok, Zekiye şans verilse daha iyi olur mu ?
Celustka çok güçlü ve atik ancak kontrolsüz,defans yapmasını bilmiyor henüz, bekde denemeye gerek yok....stoper oynamayı öğretmek lazım
Zokora her zamanki gibi kaçak, haftada iki maçı kesinlikle kaldıramıyor, sahada sadece el kol hareketleriyle çevresine talimat veriyor, top yokken dahi , resmen komedi, topu alıp oyun kuracağına, oraya at şurayar at cinsinden el işaretleri, bu sene de Zokora'dan çok bir şey beklemiyorum, geçen seneki gibi üç-beş önemli maçta yıldızlaşıp tüm sezon boyunca yatacak, umarım hoca gözünü açar...

gudoz81
03.09.2012, 08:31
Hazır almaya gitmişken , Ertuğrul'u da alıverin .
İki kere git gel olmasın .

üstad sende ümidi kestin hocadan
gerçi hatırladığım eski bi mesajın daha vardı
ewet bende ümitsizim hocadan.
ama şenol hoca bu kulüpte kalmalı

Gurpas
03.09.2012, 08:34
dün 1461 i izledim müthiş haz dydum bu takım bu haliyle süperligde ilk 4 e girer

İdris Toksoy
03.09.2012, 08:41
rezil futbol vardı sahada.

Gurpas
03.09.2012, 08:43
bu arada Şenol Hoca bu durumu düzeltecektir inanıyorum kendisine

Badaloğlu
03.09.2012, 08:49
Traftarımız 1461'e methiyeler dizmeye başlandığına göre, yakında burada başlar ''hocasını ne zaman transfer ediyoruz?'' yorumları...

bkandil
03.09.2012, 08:51
Geçen sene ile bu sene arasındaki fark nedir acaba?

Burak'lı ve Burak'sız oyuncu kadrosu mu,

yoksa

Ünal'lı ve Ünal'sız teknik kadro mu?

agahozlu
03.09.2012, 09:05
Beklerimiz hücuma destek vermediği, doğru düzgün kanat akını yapmadığımız, şut çekmediğimiz ve rakip savunmayı ikili oyunlarla zorlamadığımız sürece bu rezil futbolu izlemeye devam ederiz. Saydıklarımının hiç biri üst düzey yapılsın demiyorum denesinler sadece.

Mustafa Yumlu'nun durup durup 50 metreye boş top atmasının mantığını anlayan varsa bana anlatsın. Yoksa teknik heyet orta sahadan çektiği şutları da o müthiş paslarına! ekleyip 1 gün boyunca izletsin kendisine. Ardından amacının ne olduğunu sorsun.

Serkan Balcı, sadece iyi işleyen bir takımın sağ bekinde görev yapar. Dün en az 2 pozisyonda el havada ofsayt bekliyor (dersin yardımcı hakem) biz atak yiyoruz.

Bir de bazı oyunculardan hiç verim alamamamızın sebebi olmayan oyun anlayışımız. Sen Halil'i Volkan'ın yerine sağ açık diye alırsan , Henrique'de (Videoton maçı) sol açık diye oynarsa Vittek'te forvette sadece bekler.

Henrique'den hangi taktikle verim alınır onu da bilmiyorum gerçi.

Kaç aydır bu takıma bir tane hücum organizasyonu kazandırılamadıysa yazıklar olsun. 11 tane sıradan adamla oynasan bile bir kanat bindirmesi yapmayı öğretirsin takıma, ya da bir verkaçı.

Kızgınlıkla filan yazdığım yok bunları. En iyi oynadığımız zamanlarda da Mustafa ve Serkan'ın yetersiz olduğunu düşünüyordum hala daha öyle. Futbolcunun kafası çalışacak her şeyden önemlisi.

Bir de 1461 Trabzon, Videoton'u elerdi ve Gaziantep'e yenilmezdi diyen abilerim. PTT ligi ile Süper lig arasında siyah ile beyaz kadar fark var. Bizim hiç ortamız yok taraftar olarak. Ya baş tacı yaparız ya da yerin dibine sokarız. Mesela dünkü maçta sağ bek oynayan sonra stopere geçen Caner(yanlış hatırlamıyorum umarım) kesin kırmızı kart görürdü. Fatih, kalecimiz uzaktan top tutamıyor hepsi sekiyor. 1461'in galibiyetine başarısına 30 küsür maçtır yenilmemesine şapka çıkartırım ama gerçekleri de söylemem lazım.

ozgurkilic
03.09.2012, 09:17
rezil futbol vardı sahada.

Sahada Futbol varmıydı ki ?????

Badaloğlu
03.09.2012, 09:19
Geçen sene ile bu sene arasındaki fark nedir acaba?

Burak'lı ve Burak'sız oyuncu kadrosu mu,

yoksa

Ünal'lı ve Ünal'sız teknik kadro mu?

Ruh yok sadece... Sahada oynayan oyuncularda insan, hepsinin ruhu var. Ama oynanan futbolda ruh yok...

Futbolcular da insan... Sezon biter bitmez bu takımın oyuncuları Şenol hocanın ''bırakıyorum'' tarzında lakırtılarını dinledikten sonra, bu laftan sonra hocada bırakmıyorsa, futbolcuların hocaya olan inanç bitmiştir!

Ayrıca bizim hocamız olmuş sezonun 3. haftası, hala daha tribünde maç izliyor. Her pozisyonda saha kenarına bakması gereken oyuncuların böyle bir mecburiyetleride yok artık. Haliyle yapılan hatalarda saha kenarına bakma gereğide duymuyorlar. Sahada sistemsizlik birazda bu yüzdendir...

Bu takım adam olmaz mı? olur tabi ama çok zaman lazım. Ayrıca yapılan geç transferler takımın sistemininde oturmasına engel teşkil ediyor.

Haliyle Şenol hoca daha kafasında 11 yapamamış. Adrian'ı hiç düşünmüyor, ondan faydalanmayı dahi aklına getirmiyor olması enteresan!

Mark Janko sahadaki kısa sürede görüntüsü itibariyle bendeki izlenimleri bu takımda ölüsü oynar. Henrıqe zaman kaybı, Volkan ile frekanslarımız tutmuyor. bu takımı ve bu formayı hak etmiyor. Sol Bamba tecrübesi ile bu ligin üstünde ama ilk maçtada yazdığım gerçekte ortada duruyor. Arkasına atılan toplarda sıkıntılar yaşarız. Yanında oynayan Mustafa Yumlu'da ağır bir oyuncu olduğu için defansın arkasına atılan toplar tehlike oluşturur. Bamba tecrübesi ile bu açığı kapatsa da, Serdar gibi driplingi yüksek oyuncuların sağlı sollu deparları ile dafansın dengesi kaybolmaktadır.

Halil'den iyi bir sol bek olur. Çok ciddiyim, Şenol hoca onu Celuska'nın yerine denesin, sonuca sizde inanamayacaksınız. Yalandan yere milyon dolarları menejerlere verip durmayın.

Zokora, hala daha sorumluluk almıyor. Haliyle insanın gözleri ister istemez Colman'ı arıyor. Soner pasları ile bu takımda ışıl ışıl parlıyor. Ancak yeterli değil tabi.Daha çok çalışıp güçlenmesi gerekiyor. Bu sene olmasa bile seneye çok büyük topçu olacak.Allah nazarlardan sakınsın...

Serkan tecrübesi ile bu takımda diğerlerine göre farkını gösteriyor. Birde kaleci olarak Onur'u bu takımda görmek istiyorum. Anladığım kadarıyla Şenol hoca Tolga sakatlanmadan ya da kart cezalısı duruma düşmeden Onur'u kaleye koyacak cesareti yok. Oysa geçen seneden beri bir çok kez Tolga'nın yanlışlarından dolayı kaleyi çok defa hak etmişti.

Mustafa Demir
03.09.2012, 09:20
henriqueden topcu falan olmaz amator kumede bile oynayamaz o

Togrul
03.09.2012, 09:21
Geçen sezonun ortalarından şubat ayının sonlarından itibaren takımda bir ruhsuzluk var. Ta o zamandan burda defalarca söylendi ki takıma motivasyonu ve taktiki teknik ekip vermek durumundadır. Ta o zamandan bu güne oynadığımız futbolda bir düşüş var ve düşüşümüz devam ediyor. İki ay önce biri ruyamda bana UEFA da seri başı olacağız ve Videoton denilen bir takıma eleneceğiz deseydi inanmazdım. Fakat Karabük maçını seyrettikten sonra inandım.
Dikkat ederseniz kuralar çekildiği zaman bizim beşli qrupta bizimle beraber seribaşı olan diğer dört takım rakiplerine fark atarak gruplara kaldılar. Onların içerisinden bir tek biz 85 milyon avroluk Trabzonspor 10 milyonluk Videotona elendi. Bunlar rastlantı değil arkadaşlar mutlaka köklü nedenleri vardır. Maç seyrediyorum takımda herkes toptan kaçıyor. Sorumluluk almaktan kaçıyor. Neden çünkü takım kendine güvenini kaybetmiş. Çünkü hocası 3 ay evvel Trabzonsporu çalıştırmak için kendimde yeterli kadar enerji görmüyorum diyen bir hocadır. Bu durumda hiç bir futbolcu önünü göremez tabii. Çünkü ortada güvensizlik ve belirsizlik ortamı var. Şu anda 1461 Trabzon bana daha çok heyecan veriyor. Özetlemek gerekirse hoca heyecanını ve motivasyonunu kaybetmiş. Ve bu şimdi ortaya çıkmış bir durum değil 6-7 aydır böyledir. Sakın bu yazdıklarımı kimse yanlış anlamasın. Ben bazı arkadaşlar gibi hoca geldi Ersunun kadrosundan yararlandı sonra da dağıttı fikrine de katılmıyorum. Şenol hoca da takıma çok şeyler kazandırdı. Ve tekrar ediyorum formda bir Şenol Güneş Türkiyenin tartışmasız en iyi teknik direktörüdür. Fakat ofrmsuz bir Şenol Güneşe de katlanmak inanılmaz zordur. Ve bu saatten sonra ısrar etmesi kendine de Trabzonspora da ancak zarar verir. Bu takıma iyi denilen takviye bile bir işe yaramayacak. Çünkü çürümüş bir elbiseye ne kadar kaliteli kumaştan yamak vursan da fayda etmez. Hem teknik ekip hemde futbolcu bazında 2008 yılında yapılan yeniden yapılanmanım aynısını yapmazsak bizim kötüye gidişimiz devam edecek.

Faik Yılmaz
03.09.2012, 09:27
Bir de 1461 Trabzon, Videoton'u elerdi ve Gaziantep'e yenilmezdi diyen abilerim. PTT ligi ile Süper lig arasında siyah ile beyaz kadar fark var. Bizim hiç ortamız yok taraftar olarak. Ya baş tacı yaparız ya da yerin dibine sokarız. Mesela dünkü maçta sağ bek oynayan sonra stopere geçen Caner(yanlış hatırlamıyorum umarım) kesin kırmızı kart görürdü. Fatih, kalecimiz uzaktan top tutamıyor hepsi sekiyor. 1461'in galibiyetine başarısına 30 küsür maçtır yenilmemesine şapka çıkartırım ama gerçekleri de söylemem lazım.

Tabiki aynı lig değildir futbol yapıları çok farklıdır yaptığımız birazda ironidir.....

futbolcuların ne kadar kötü olduklarını anlatmak için kullandığımız bir silahtır

ama şu an profesyonel futbol takımımız temel futbol gereklerini bile yerine getiremeyecek durumda......

onuda eleştirme anlamında 1461 daha göze güzel gelen bir oyun oynuyor diyorum...

UğuR
03.09.2012, 09:29
Ruh yok sadece... Sahada oynayan oyuncularda insan, hepsinin ruhu var. Ama oynanan futbolda ruh yok...

Futbolcular da insan... Sezon biter bitmez bu takımın oyuncuları Şenol hocanın ''bırakıyorum'' tarzında lakırtılarını dinledikten sonra, bu laftan sonra hocada bırakmıyorsa, futbolcuların hocaya olan inanç bitmiştir!

Ayrıca bizim hocamız olmuş sezonun 3. haftası, hala daha tribünde maç izliyor. Her pozşisyonda saha kenarına bakması gereken oyuncuların böyle bir mecburiyetleride yok artık. Haliyle yapılan hatalarda saha kenarına bakma gereğide duymuyorlar. Sahada sistemsizlik birazda bu yüzdendir...

Bu takım adam olmaz mı? olur tabi ama çok zaman lazım. Ayrıca yapılan geç transferler takımın sistemininde oturmasına engel teşkil ediyor.

Haliyle Şenol hoca daha kafasında 11 yapamamış. Adrian'ı hiç düşünmüyor, ondan faydalnamayı dahi aklına getirmiyor olması enteresan!

Mark Janko sahadaki kısa sürede görüntüsü itibariyle bendeki izlenimleri bu takımda ölüsü oynar. Henrıqe zaman kaybı, Volkan ile frekanslarımız tutmuyor. bu takımı ve bu formayı hak etmiyor. Sol Bamba tecrübesi ile bu ligin üstünde ama ilk maçtada yazdığım gerçekte ortada duruyor. Arkasına atılan toplarda sıkıntılar yaşarız.yanında oynayan Mustafa Yumlu'da ağır bir oyuncu olduğu için defansın arkasına atılan toplar tehlike oluşturur. Bamba tecrübesi ile bu açığı kapatsada Serdar gibi driplingi yüksek oyuncuların sağlı sollu deparları ile dafansın dengesi kaybolmaktadır.

Halil'den iyi bir sol bek olur. Çok ciddiyim, Şenol hoca onu Celuska'nın yerine denesin, sonuca sizde inanamayacaksınız. Yalandan yere milyon dolarları menejerlere verip durmayın.

Zokora, hala daha sorumluluk almıyor. Haliyle insanın gözleri ister istemez Colman'ı arıyor. Soner pasları ile bu takımda ışıl ışıl parlıyor. Ancak yeterli değil tabi.Daha çok çalışıp güçlenmesi gerekiyor. Bu sene olmasa bile seneye çok büyük topçu olacak.Allah nazarlardan sakınsın...

Serkan tecrübesi ile bu takımda diğerlerine göre farkını gösteriyor. Birde kaleci olarak Onur'u bu takımda görmek istiyorum. Anladığım kadarıyla Şenol hoca Tolga sakatlanmadan ya da kart cezalısı duruma düşmeden Onur'u kaleye koyacak cesareti yok. Oysa geçen seneden beri bir çok kez Tolga'nın yanlışlarından dolayı kaleyi çok defa hak etmişti.

Söylediklerinin hepsine katılıyorum Ahmet Abi. Halil konusu bence çok iyi bir tespit. Denenmesi gerek. Yumlu'yu kes Celustka yı çek stopere. Halil sol bek. Henrique bu takımda asla oynamamalı.

winner
03.09.2012, 09:36
Ne 2.videoton ne de antep maçını izledim.

Ama iki maçta, yorumlardan ve maç özetinden anladığım kadarıyla, aynı geçmiş...

Ne oynadığı belli olmayan, sistemsiz ve doğaçlama bir futbol.

Bu takım kampta iki ay ne yapmış anlamak mümkün değil...

Daha ideal kadro bile oluşmamış,hoca oyuncu deniyor hala.

kafasını kaldıran adam her maç çevresinde başka kişiler görüyor...

kadro dışılar,yeni gelenler,gidecek mi gitmeyecek mi belli olmayanlar derken ilk üç hafta heba oldu...

rakiplerin durumunu da düşününce bu maçta berberlik fena sonuç değildi, lig arasında sorunlar nispeten çözüleceği için lig yeniden başlayacaktı.

ama beraberliği bile kurtaramadık.

Faik Yılmaz
03.09.2012, 09:37
Antep maçıyla görüldüki "Özcan Bizati " denilen büyük kondisyoner teknik direktörde büyük bir balonmuş.....

Hüseyin Sahtiyan
03.09.2012, 09:38
Eleştirmek istemiyorum susuyorum susuyorum ama vallahi de yeter billahi de yeter. Karabük, Elazığ, 2 kez Videoton ve Gaziantepspor maçları oynadık. 5 maçta 5 tane kaleyi bulan şutumuz yok belki de. Ligin en zevksiz maçları hep bizim maçlar yeter artık cidden.

Colman özür diledi sorun yok deniyor ama 18 de yok, Olcan nerde ne zaman sakatlandı 18 de yok, Adrian ne oldu da 18 de yok, Vittek neden 18 de yok ? Celustka sol bekte bu kadar cıvıtırken neden elimizdeki sol ayaklı bekler kadroda yok. Alanzinho son iki oynadığı maçın en iyisiyken neden yedek ? Yüzlerce soru var aklımda cevabı olmayan.

Ersun Yanal'ın hazır kadrosuyla 82 yaptı hocamız, geçen sene takım dağıldıktan sonra kendi kadrosuyla 52, bu sene onu da yapamaz. Hoş 52 puanı da 40 maçta yaptı.

Ben yönetimle beraber hocanın bir şirket olduğunu ve ortak hareket ettiğini düşünüyorum, beni ona zorluyorlar. Yoksa bu kadar şeyden sonra hala hiçbirşey yokmuş gibi yüzümüze bakmaları çok komik.

Böyle yazıyoruz diye şimdi bombalar patlar ama durum bu yani, çıplak göz onu gösteriyor. 1461 i dün bende biraz izledim, vallahi de bu takımdan organizeler, arada siklet farkı var demesin kimse.

Allah bizi şunların elinden kurtarsın tez zamanda.

Şu fotoğrafları milyon dolarlar kazanıp, fedakarlıktan bahsedenlere de birisi göstersin Allah rızası için. Fedakarlık 1,8 milyon dolar olan ücretini 1,75 e düşürmekle olmuyor.

Arefe günü yola çıkıp 4 saatlik yolu 15 saatte gidip maçın 70. dakikasında maça giren insanların, 1300 km uzaktaki şehre 45 kişilik otobüste 65-70 kişi giden insanların yaptığına deniyor fedakarlık. Hiçbirisi kulübün maaşlı çalışanı değil. Sokakta 1 liralık kolayı bile maça para saklamak için almamayı düşünen insanların fedakarlıklarından birisi ulaşsında söylesin fedakar futbolcularımıza bir zahmet.
http://f1209.hizliresim.com/11/3/clgms.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1209.hizliresim.com/11/3/clgmt.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Burhan61
03.09.2012, 09:40
Çok merak ediyorum bizim takım antrenmanlarda ne çalışıyor? Sayısız duran top kazandık bir tanesinde organize birşeyler yapalım yahu. Rastgele içeri gönderiliyor kim vurursa artık.

Erdinç Dilek
03.09.2012, 09:42
hepsinin üstünden twitter dan geçtim rahatladım evet onlarda insan ama her işi olan insan gibi 1000 veya 1500 tl ye çalışmıyorlar trilyonlarla oynuyorlar, o yüzden varlarını yoklarını o sahada ortaya koymalılar akıtmıyorlar mı doğru mezbahaneye...

agahozlu
03.09.2012, 09:46
Tabiki aynı lig değildir futbol yapıları çok farklıdır yaptığımız birazda ironidir.....

futbolcuların ne kadar kötü olduklarını anlatmak için kullandığımız bir silahtır

ama şu an profesyonel futbol takımımız temel futbol gereklerini bile yerine getiremeyecek durumda......

onuda eleştirme anlamında 1461 daha göze güzel gelen bir oyun oynuyor diyorum...

Bu dediklerine katılırım abi. Temel futbol gerekleri demişsin. Bunun üstüne konuşmak gerekir.

Bahsettiğin konular, en genel kavramıyla hücum ve savunma taktikleri. Savunmada yer alma, beklerin kademeye girebilmesi, alan daraltma, hücum anlamında; kanat bindirmeleri, şutlar, ara paslar vs...

Bu saydıklarım oyuncuların kalitesizliğinde mi yapılamıyor yoksa teknik ekibin yetersizliğinde mi? Gelen giden oyuncular konusunu hiç tartışmayalım mevcut kadro üzerinden yürüyelim.

winner
03.09.2012, 09:50
Önemli olan puan kaybı değil geleceğin çok karanlık görünmesi.

burak'lı hücum sistemini burak'sız oynamaya çalışan takım sudan çıkmış balık gibi.

hoca bir burak yaratmak yerine sistemi değiştirmeyi hiç düşünmemiş.

videoton maçları da dahil 5 maç oynadık ve rakipleri zorlayamadık.

muhtemelen ligin en az pozisyona giren takımlarındanız...

yan topları saymazsak çok acınacak bir tablo var önümüzde.

Faik Yılmaz
03.09.2012, 09:51
Bu dediklerine katılırım abi. Temel futbol gerekleri demişsin. Bunun üstüne konuşmak gerekir.

Bahsettiğin konular, en genel kavramıyla hücum ve savunma taktikleri. Savunmada yer alma, beklerin kademeye girebilmesi, alan daraltma, hücum anlamında; kanat bindirmeleri, şutlar, ara paslar vs...

Bu saydıklarım oyuncuların kalitesizliğinde mi yapılamıyor yoksa teknik ekibin yetersizliğinde mi? Gelen giden oyuncular konusunu hiç tartışmayalım mevcut kadro üzerinden yürüyelim.

Valla bence şu an Şenol Güneş takıma hiç bir şekilde karışmıyor....

Ve bunu art niyetle yapıyor....

Sezon başında Şenol Güneşle yönetim arasında sorun var dediğimizde bazı arkadaşlar bizi çeşitli şekilerde itham etmişlerdi. Bunu yazan gazeteleride fenerli ilan etmişlerdi...

Daha 3 hafta geçmediki bunu sahada oyuncular bağıra çağıra söylüyorlar aslında.....

Şenol Güneş yapılmayan transferleri öne sürerek yönetimi tarafatrın önüne atıyor....

Evet takım çok kaliteli değil en az 2-3 transferede ihtiyacı var ama 2. sınıf Karabükü 3. sınıf videotonuda yenemeyecek kadra beceriksiz değil bu takım....

teknik bir art niyet söz konusu ve bu durum gitgide göz önüne çıkıyor....

DİNÇ
03.09.2012, 09:57
Eleştirmek istemiyorum susuyorum susuyorum ama vallahi de yeter billahi de yeter. Karabük, Elazığ, 2 kez Videoton ve Gaziantepspor maçları oynadık. 5 maçta 5 tane kaleyi bulan şutumuz yok belki de. Ligin en zevksiz maçları hep bizim maçlar yeter artık cidden.

Colman özür diledi sorun yok deniyor ama 18 de yok, Olcan nerde ne zaman sakatlandı 18 de yok, Adrian ne oldu da 18 de yok, Vittek neden 18 de yok ? Celustka sol bekte bu kadar cıvıtırken neden elimizdeki sol ayaklı bekler kadroda yok. Alanzinho son iki oynadığı maçın en iyisiyken neden yedek ? Yüzlerce soru var aklımda cevabı olmayan.

Ersun Yanal'ın hazır kadrosuyla 82 yaptı hocamız, geçen sene takım dağıldıktan sonra kendi kadrosuyla 52, bu sene onu da yapamaz. Hoş 52 puanı da 40 maçta yaptı.

Ben yönetimle beraber hocanın bir şirket olduğunu ve ortak hareket ettiğini düşünüyorum, beni ona zorluyorlar. Yoksa bu kadar şeyden sonra hala hiçbirşey yokmuş gibi yüzümüze bakmaları çok komik.

Böyle yazıyoruz diye şimdi bombalar patlar ama durum bu yani, çıplak göz onu gösteriyor. 1461 i dün bende biraz izledim, vallahi de bu takımdan organizeler, arada siklet farkı var demesin kimse.

Allah bizi şunların elinden kurtarsın tez zamanda.

Şu fotoğrafları milyon dolarlar kazanıp, fedakarlıktan bahsedenlere de birisi göstersin Allah rızası için. Fedakarlık 1,8 milyon dolar olan ücretini 1,75 e düşürmekle olmuyor.

Arefe günü yola çıkıp 4 saatlik yolu 15 saatte gidip maçın 70. dakikasında maça giren insanların, 1300 km uzaktaki şehre 45 kişilik otobüste 65-70 kişi giden insanların yaptığına deniyor fedakarlık. Hiçbirisi kulübün maaşlı çalışanı değil. Sokakta 1 liralık kolayı bile maça para saklamak için almamayı düşünen insanların fedakarlıklarından birisi ulaşsında söylesin fedakar futbolcularımıza bir zahmet.
http://f1209.hizliresim.com/11/3/clgms.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
http://f1209.hizliresim.com/11/3/clgmt.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Futbolcunun umurunda mı?

O parasına bakar...

Aldımı parasını keyfi yerinde...

Takım mağlup olmuş taraftar perişan ona ne...

Takım mağlup olur 2 gün uyuyamazsın...

Canın sıkılır 1 haftan boş geçer...

Senin yemek dahi istemez canın...

Futbolcu eğlenmeye gider...Kafa dağıtır...

Samet GÜVEN
03.09.2012, 09:58
Kim ne yaparsa yapsın ne ederse etsin, oynanan resmi maçlardaki tek gerçek şudur. eldeki kadro ligin sıradan bir takımıdır. öyle hedeflerin takımı filan değil.

taraftar yorumlarını 'olması gerekene' göre yapıyor. Ama 'olana göre' yorum yapmak gerekirse mevcut kaliteyle bu sonuşçlar normal iki ileri bir geri böle devam eder.

agahozlu
03.09.2012, 10:01
Faik abi, dediklerine maalesef ben de katılıyorum. Maalesef diyorum çünkü çok kötü bir durum.

Bütün arkadaşlara sesleniyorum. Yönetim, Şenol hoca işlerine hiç girmeden düşünelim. O onu istemiyor, yönetimin içi karışık vs bunları bırakalım.

Eldeki kadro, şimdiye kadar karşılaştığımız bütün takımlardan daha iyi. Peki neden bu takım doğru düzgün pozisyona bile giremiyor? Karabük maçında neden forvetsiz oynuyoruz. Videoton maçında şimdiye kadar 3 forveti hiç bir zaman aynı anda oynatmayan hoca neden kanatları çıkartıp takımı defans ve forvet iki parça halinde bırakıyor?

winner
03.09.2012, 10:04
Anadolu kulüplerinin talip olduğu, senden istediği futbolcular Trabzonspor'un ilk onbirinde sahaya çıkıyorsa zaten bir sorun var demektir.

Tolga Okumuş
03.09.2012, 10:08
Ne taktik ne disiplin ne de futbol adına başka bir şey !

Emeği geçen herkese binlerce teşekkür !

Bu takımı bu hale getiren her kimse iyi niyetinden şüphe ederim.

Futbolun gereği olan hiç birşey bizde yok.

Rakip 10 kişi tamamen geri yaslanmış ve bu diziliş karşısında bizim kullandığımız yöntem futbolun 200 yıllık tarihinin en basit hamlesi !!!

Doldur boşalt !

Büyük zeka !!!

Samet GÜVEN
03.09.2012, 10:10
Anadolu kulüplerinin talip olduğu, senden istediği futbolcular Trabzonspor'un ilk onbirinde sahaya çıkıyorsa zaten bir sorun var demektir.

tam manası ile ağzına sağlık,

önceden kadro dışı bıraktıklarıma talip olabilenler, şimdi 'as' ! oyuncularımı istiyor.

KÖKSAL AYDIN
03.09.2012, 10:18
Şenol hocanın maç içerisindeki hamlelerini bir teknik olay olarak yorumlayanlar var hala.Bu hamleler adeta hocanın futbol cahilliğini belgeliyor.

Adnan Özkan
03.09.2012, 10:22
Çok merak ediyorum bizim takım antrenmanlarda ne çalışıyor? Sayısız duran top kazandık bir tanesinde organize birşeyler yapalım yahu. Rastgele içeri gönderiliyor kim vurursa artık.
Birader sen bizim takımın şenol hoca yönetiminde ne zaman duran top organizasyonu yaptığını gördün?ben yıllardır görmedim.Şenol hocanın asla B planı yoktur.Bu hoca kulübedeki topçuları sırayla (doğru sırayıda bilmez ya!!) içeri sokar sahadakini çıkarır.
Dünkü maçta tel tel dökülen Henrigeyi orada 70 dakika tutan,yasinin rezilliğini görmeyen,oyun içinde taktik değiştirmeyen (asla yapmaz yapamaz zaten,zeka işidir çünkü) her hafta ayrı kadro yaratan,korkak futbol oynatan,maç berabereyken sorun yok olsun diyen,yenilirken forvet çıkarıp forvet alan ve bizim gibi bir takımı yıllardır tek forvet oynatan bir hocadan ne bekliyorsak??? Bırak artık hocam yakamızı.senin oynattığın futbol 1980 lerde kaldı..korkak oynatma şu takımı!!hatta bencede artık pilim bitti de çek git lütfen git artık..olmuyor işte..git ve gelme artık şenol hoca..

winner
03.09.2012, 10:23
Giray ve Olcan'ın sakatlıktan dönmesi,Colman'ın azat olması,Janko ve Emerson'un mevkiilerine yerleşmeleriyle birlikte kadro ideale bürünecek, takım eli yüzü düzgün hale gelecektir.

Ama dümendeki Şenol Güneş'in karışık kafasını düzeltmesi, işine kendisini tamamen vermesi ve özellikle inatlaşmalardan uzak durarak form tutması bu sezonun gidişatını daha çok belirleyecek...

Adnan Özkan
03.09.2012, 10:27
Bana artık kimse Şenol hoca iyi adam dürüst adam yok bilmem efendi adam demesinler...Bıraksın yakamızı gitsin.Biz Şenol hocadan hep galibiyet beklemiyoruz..Takımı korkak ve rezil oynatmasın,düzgün oynatsın maçtır bu yenersin yenilirsin o ayrı.ama bu futbola KAT-LA-NA-MI-YO-RUZZZ...yeter hocam ya yeter ya..tek forvet oynatarak ne yapmaya çalışıyorsun.biz küme düşmemeye oynayan bir takımmıyız..kendine hiç pay çıkarmıyosun..Bırak bu inadı..taraftar seni istifaya çağırmadan şerefinle git kendini rezil atme..ne inatsın be..gör artık senin zihniyetin yok bu çağda yok..

DİNÇ
03.09.2012, 10:28

Çok güzel bir yorum yapmışsın...Tebrik ederim...

Bu aslında kadro kalitemizin ne kadar yetersiz olduğunun göstergesi...

Yöneticilerimiz her ne kadar "YETERLİYİZ" dese de...

Herhalde yeterliyiz diyecekler..."Bizim takım köy takımı gibi oldu...As oyuncularımızı rakiplerimize kaptırdık...Hatta şampiyon olan GS nin has adamları (Selçuk-Engin-Umut-Burak) bizim eski as adamlarımızdı" diyecek halleri yok...

Hatta iddia ediyorum ki yeni aldıkları Marc Janko ve Emerson da sıradan anadolu takımı oyuncuları...

Bizde iş yapamayacaklar...

Şampiyonluğa oynayan takım rüzgarından belli olur...

Adnan Özkan
03.09.2012, 10:30
Kafası duman olmuş bitik bir hocamız var..inat adam inat..her hafta kafasına göre kadro,tuhaf tuhaf değişiklikler,sistem yok,oyun kurgusu yok..eminim dün Janko kıçıyla gülmüştür bu nasıl oyun diye..ahı gitmiş vahı kalmış gelenin geçenin vurduğu antep bizden 3 puan alıyor..rezillik..bu kafayla çokta alır..BEN ŞENOL GÜNEŞ gidene kadar takımımın maçını ne tv de ne stadda izlememeye tövbe ettim artık..DÜŞ YAKAMIZDAN ŞENOL GÜNEŞ..Bu kadro rezil bir kadro değil yine kafaya oynar AMA SENİN ANLAYIŞINLA DEĞİL ŞENOL GÜNEŞ..

Armağan Dere
03.09.2012, 10:31
Bırakın futbolu filan
10 askerimiz yine şehit olmuş.
Ülke nereye gidiyor.
Allah yardımcımız olsun.
Küme düşersek de düşelim çünkü top filan oynadığımız yok.
fazla söz etmeye gerek de yok.

Adnan Özkan
03.09.2012, 10:38
[QUOTE=DİNÇ;1918712040]Futbolcunun umurunda mı?

O parasına bakar...

Futbolcu eğlenmeye gider...Kafa dağıtır...[
bU FOTOĞRAFI şENOL gÜNEŞE YOLALYIN TEK TEK YÖNETİCİLERE YOLAYIN HATTA bmn NİN ANASAYFASINDA YAYINLAYIN ALTINADA FEDAKARLIK BUDUR DİYE YAZIN..BMN yöneticxilerine diyorum bu fotoyu mail yoluyla yada posta yoluyla yollayın yada karadeniz gazetesine yolalyın haber 61 e yollayın ve altına utan şenol güneş diye yazın..

Burçak
03.09.2012, 10:39
yenildiğimize üzülmüyorum, takımın umut vermemesi canımı sıkıyor.
dün akşam yensekte böyle düşünürdüm..
Trabzonspor takımı bu şekilde oynayamaz oynamamalı.
Vuracak direkten dönecek rakipten dönecek ama zorlayacak baskı kuracak.
lamlum top oynamayacak.

iso_4939
03.09.2012, 10:39
bu sene hıc bır macımızı ızlemedım ne kadar huzurluyum stres yok sınır yok ohhh bee.futbolsuz bır hayat sankı 10 yas daha genclestım.

Armağan Dere
03.09.2012, 10:41
Şenol Güneş yöneticilerin karizmasını taraftara her zaman tercih etmiştir.
95-96 sezonunda K.Orhan Bjk'a giderken hiçbirşey dememiştir.
Aynı olay 2011-2012 sezonunda diğerleri gittiğinde de geçerlidir.

Adnan Özkan
03.09.2012, 10:43
Allah gani gani rahmet eysin 10 şehitimiz ve 10 ağır yaralımız var..Ey RTE futbolla oy avcılığı cinlik yapacağına git terör belasıyla uğraş..Allah belnızı versin ..Çaılımınıza s.çarım sizin,demokrasinizin ansını avradını bellesinler..2.Mahmut demişki kılıç kından çıkmadıkça it dürüsü dağılmaz ..Eyy RTE hükümeti yüz verdin ayıya geldi s.çtı halıya hesabı yüz verdin bu köpeklere teröristle bayramlaştı yinede gıkınız çıkmadı..Allah belanı versin RTE ve senin Allah ın belası ekibin..Ulan Hz.Ömer dağdaki kuzuyu kurt kapsa hesabını nasıl verecem demiş sen bu kadar ana kuzusu şehidin hesabını nasıl vereceksin ŞEREFSİZ...Allah teröründe destek vereninde engel olmayanında belasını versin.

oflum61
03.09.2012, 10:47
Futbolcunun umurunda mı?

O parasına bakar...

Futbolcu eğlenmeye gider...Kafa dağıtır...

Evet arkadaslar ONUN icin taraftar olmayi abartmiyalim!!! :-)
Yani herkes isine baksin, haftada bir gün tuttugumuz takimin macini seyretsin.... okadar.

Nihat Güneş
03.09.2012, 10:49
Olcan JAnko Emersson Zeki Giray Colman takıma dahil olduğunda ve Volkan denen takım oyunu katili ve yanına da ekürisi Yasin, Halil denen tankoğlu tank. Henrique denen sumocu , sapara denen balerin takımdan ene azından 11 den şutalanırsa ve Şenol Hoca garip işlerle uğraşmaktan vazgeçip , yanına teknik taktik bilen bir adam getirilirse belki düzeliriz.

Adrian' a filan ben de kızıyorum da şu takımda şu saydığım topçu demeye bin şahit adamların hepsinden iyi oynar, en azından asist yapma ihtimali var.

Ayrıca şu Volkan'ı kadrolarda gördükçe varya inanın çıldırıyorum, Bu adamı Bursa günlerinden bizim geçen seneki maçlardan beri izliyorum ...Diye diye dilimde tüy bitti. Ama bizim taraftar kadrolarına yazmaktan bıkmadı. Ya futbol sadece hız çabukluk değil arkadaşlar, beyin lazım, beyin, beyin, beyin...

gudoz81
03.09.2012, 10:52
şimdi bir tespit yapalım:
kimse yenilmeye veya vidivodo ya elenmeye kızmıyor aslında
kızılan oynanan kişiliksiz futbol mücadele etmeyen yada ne yapacağını bilemeyen futbolcu topluluğu

turphan
03.09.2012, 10:53
İsteksiz ve niyeti belli olmayan bir Şenol Gunes'tense Giray Bulak'i yeglerim. Kimbilir belki de boyle düşünmemiz istendi

kayl
03.09.2012, 10:54
önce maçı doğru analiz etmek gerek dünkü kadromuzu bir inceleyelim umarım hocada bu analizi yapar tolga yan toplarda iyi bir kalice zaten fazla iş düşmedi mustafa bamba bambada ağır bir futbolcu ama pozisyon bilgisi var mustafadaysa bu hiç yok nerde durcağını bilmior ağır temposuz serkan kanat bindirmesi az çok yapıyor ama ileri gittimi geri gelemiyor artık celutska o ileride gitmior ve sol ayağındaki topu mutlaka sağına alma ihtiyacında bulunuyor zokora aynı şekilde direk defansın önünde duran bir adam sapara temposuz durarak oynuyor hiçbir yaratıcılığı ekstrası olmayan bir oyuncu soner içlerinde en iyisi lakin duvar pası yapmaya çalışıyor yok ara pası atıcak kimse kaçmıyor volkan çok fazla şahsi oynuyor gerçi içeri kesse içerde kimse yok yasin gençlerdeyken böle değildi açıkçası kaldıramadı bizdeki sistemsizliği ve henrike o fiziğine rağmen top bile saklayamıyor inanılmaz aciz bir oyuncu izlenimi verdi ilk 11imiz bu şekildeydi yani gol bulma olasılığımız sıfıra yakındı zaten ilk yarıda pozisyonumuz yoktu antepte hiçbir şey yoktu sadece hikmet karaman serdarı mustafanın üstüne verdi mustafada ağır olduğundan perişan oldu eğer forvet hattına bir transfer yapmıyıcaksak bu oyuncularla en fazla 10 cu oluruz gelelim nasıl verim alabiliriz kadrodan kalede onur savunmada bamba giray zeki emerson zeki ve emersonun hücum bindirmeleri gayet ii ikiside takip ettiğim oyuncular colman soner alanzinho defanstan topu alırken colman ve soner bunu değişmeli olarak yapabilirler alanzinhoda adam eksiltme işini yapar solda olcan adın tempolu aralara kaçabilen bir oyuncu en uçta janko onun yanıda eğer antepten muhammeti alabilirsek muazzam olur eğer bu oyun düzeninde ısrar edelim derbi maçlarında alanzinhoyu alıp zokorayı kullanabiliriz çok kolay gol pozisyonu üretiriz aksi takdirde kısır maçlara devam ederiz umarım benim kadar maçı analiz edebilmişlerdir

Tolga Okumuş
03.09.2012, 10:57
Önceden kadroya Celustka yı da yazardım.

Bir futbolcu bu kadar kolay çalım yemez.

Cenk'in attığı bacak arası çok kolay.Daha niceleri.

Mustafa'nın penaltı pozisyonundaki hamlesi.

Öğretmiyorlar mı bunları onlara?

Bu kadar kolay mı boşa hamle yapmak?

Ben ekranda anladım adamın fake yapacağını ama o sırada Mustafa çoktan bakkala gitmişti.

14cell61
03.09.2012, 10:57
allah rızası için şu takımdan mustafa yumluyu gönderin saparayı gönderin celuskayı sol bekten alın

Nihat Güneş
03.09.2012, 11:03
Fakat sahadaki Bamba öyle bir mücadele etti ki adam bir tarafını yırttı, yenilgiyi kabullenemedi. Ve bu adamın yanında Mustafa var. Yemin ediyorum harakiri sebebi.

Tweette de hoşuma giden bir mesaj vardı :

Bu henrigeyi at olsa ,şimdiye kadar vurmuşlardı.

gudoz81
03.09.2012, 11:04
celutska sol bekte çehten extra ne yapıyor da kaç maçtır sol bek oynuyor
böyle yaparak potansiyeli olan bir oyuncunun özgüvenini zedeliyoruz
aynı şey gabriçe yapıldı sonuç 2 küsür milyon yuro zarar
kadro planlaması yapmak bu kadarmı zor
kulüp menfaatleri düşünülüyorsa bunca transfer yanlışı neden
ömer aysan vasat sayılabilecek bir sag bekti ama oynadığı sürede sağladığı katkı çok iyiydi
serkanda bu ısrar neden zeki yavru böyle zamanlarda değerlendirilmeyecekse ne zaman değerlendirilir

Nihat Güneş
03.09.2012, 11:08
Dediklerine göre Cech'e yukardan bi deynekle dokunmuşlar, futbol adına tüm bildiklerini unutmuş. Ondan oynatılmıyormuş.

Yahu bu adam geçen sene 35 maçın üstünde 11 de top oynadı, ne oldu da birden kesildi...Komedi, komedi.

bkandil
03.09.2012, 11:11
Dediklerine göre Cech'e yukardan bi deynekle dokunmuşlar, futbol adına tüm bildiklerini unutmuş. Ondan oynatılmıyormuş.

Yahu bu adam geçen sene 35 maçın üstünde 11 de top oynadı, ne oldu da birden kesildi...Komedi, komedi.

Oyuncuyla yapılan sözleşmede "Cech'in oynadığı her sezon için menajere para ödenir" maddesinin var olmasından korkmuyor değilim...
Menajere para ödememek için oynatmıyorlardır belki :D

Tolga Okumuş
03.09.2012, 11:13
Şansta bizden yana değil.

Henrique bütün maç hiç birşeyi yok tam boş kaleye atacak golü çift görmeye başlıyor.

Bu kadar olur !

DİNÇ
03.09.2012, 11:17
Mustafa ve Celustka bakkaldan çıkmıyorsa...

Forvetin çift görüp hep hayali 2. topa vurmaya çalışıyorsa...

Baktınki forvetin çiftçi defans oyuncunu (Bamba) gol atmaya gönderiyorsan...

Taraftarın "Sabaha kadar oynasak gol atamayız bu Videoton ve Gaziantep'e" denklemini çözmüşken sen önlem alamıyorsan...

İyi futbolcunu rakibin, elinden elma şekerini alır gibi alırken...

Kusura bakma...

Sen yenilmeye mahkumsun...

Şampiyonlukmuş...

Bir gün akıllı Trabzonsporlular çıkıp bunların hesabını soracak...

Mehmet Ç.
03.09.2012, 11:25
Sapara Antep'e kiyagini gecti.. Tam bir p**t...

Ilk yari topa dokunmadi.. Ikinci yari insan bir topuda kenara yollar.. Serkan ve Celu her ne kadar orta acamasada.. Bunlar 10 ortadan birini tutturuyor. o kadar yeteneksiz degiller.. Adam topu kenara degil, direk iceri sisiriyor.. Janko sirti dönük kafa vuracakdi.. geri zekali diyecegim, az gelecek..

Mustafa..

Futbolcu degil. Devami yok. Bamba stoper'de hem kendine oynadi, hemde yumlu'nun acigini kapatti..

Halil..

defol. defol. defol.

sarman61
03.09.2012, 11:27
@Adnan Özkan

Bu ahlaksız insanın yazılarını kim kıldıracak merak ediyorum doğrusu.

sarman61
03.09.2012, 11:29
Mustafa Yumlu bu formayı hak etmiyor. Bunu dün akşam görmüş olduk.

oflum61
03.09.2012, 11:33
@Adnan Özkan

Bu ahlaksız insanın yazılarını kim kıldıracak merak ediyorum doğrusu.

Ben ikaz ettim ama kimse aldirmiyor... yani kendisine yazik ediyor... bir telefona bakar 5 dk. polis kapisini calar götürüler onu ama diyeceksin nerde ADALET ki burada olsun.

arifberkay
03.09.2012, 11:36
Bu şeref çiçek ve özcan bizatı denen adamlar kimdir kardeşim torpilleri nerden geliyor

14cell61
03.09.2012, 11:38
adam 20 dakika boyunca doldur boşalt yapıyor bizim yardımcı hoca cıkıp biz müdahale edemiyoruz bu doldur boşalt çok eskilerde kaldı diyor la utanmaz herif 20 dakka boyunca sen oyuncuna söz geciremiyosan ne işin varla orda birdecıkıp konuşuyon sacma sapan

Fatih Öztürk
03.09.2012, 11:38
Ben ikaz ettim ama kimse aldirmiyor... yani kendisine yazik ediyor... bir telefona bakar 5 dk. polis kapisini calar götürüler onu ama diyeceksin nerde ADALET ki burada olsun.

Vekilleri Dağa 250 kişi çıkıp, askerime kurşun sıkan teröristlerle sarmaş dolaş oluyorda kapılarına polis gitmiyor. buna isyan eden vatandaşım Adnan beyemi gidecekmiş o polis.
Adalet ha adalet.

Hüseyin Sahtiyan
03.09.2012, 11:58
Taraftarın "Sabaha kadar oynasak gol atamayız bu Videoton ve Gaziantep'e" denklemini çözmüşken sen önlem alamıyorsan.

Sorunda burda zaten. Bunu milyonlarca Trabzonspor'lu dışardan görürken hocamızın görmüyor olması çok garip ya da bilmediğimiz şeyler var. Bence oyun oynuyorlar bizle orası ayrı.

Olcan 18 de yok ama niye bilen yok, Yasin oynatılıyor sırf Olcan'ın oynamaması için, Adrian 5 milyon Euroluk adam 18 de yok niye ne yaptı Allah kulu bilmiyor. Cech orjinal sol bek 18 de yok, sağ ayaklılardan sol bek çıkartmaya çalışıyoruz, Serdar gibi adam rezil rüsva etti dün. Alanzinho bile bile iyi oynuyor diye kesik yedi bunun başka izahı yok. Bunlar normal şeyler değil, bi dalavereler var kulübün içinde, herkes birşeylerin peşinde ve ne yazık ki artık Şenol Güneş'i de onlardan biri olarak görüyorum. Çünkü onlardan olmadığını kanıtlayan hiçbirşey yapmıyor aylardır.

Yemin ediyorum bu kulübün başkanı manav, yöneticisi kasap, teknik direktörü taksici birer tane sıradan Trabzonspor'lu taraftarlardan oluşsun bunlardan iyi yönetir bu takımı.

Kimse siz taraftar değilsiniz köstek oluyorsunuz da demesin, yapamıyorlarsa bırakıp gidicekler. Trabzonspor Videoton gibi bir rakibe karşı elenip avrupaya veda etmemeli, çok sıradan bir Anadolu takımı gibi en iyi futbolcularını rakiplerine kaptırmamalı, 5. haftadan lige havlu atmamalı, Türkiye kupasında çeyrek final bile oynayamadan elenmemeli. Ne yazık ki bunlar sırayla oluyor.

Dawsofield
03.09.2012, 12:02
aslında sövgün ifadeler barındıran bir yazı yazmak icin girdim foruma ama bu takım 3 gün önce 120 dk top kosturdu. O sebeple kendi açımdan milli maç arasından sonraki maçı bekliyorum. Trabzonsporu bu kadar kötü görmedim. Trabzonspor bu degil.

Unutmadan Henrique o pozisyonda kafasını tutuşu ve etrafa garip garip bakışından belliydi bir problem oldugu spiker cift görüyormus falan deyince içim acıdı inşaallah önemli bir sorunu yoktur geçmiş olsun.

Dawsofield
03.09.2012, 12:05
Sapara Antep'e kiyagini gecti.. Tam bir p**t...

Ilk yari topa dokunmadi.. Ikinci yari insan bir topuda kenara yollar.. Serkan ve Celu her ne kadar orta acamasada.. Bunlar 10 ortadan birini tutturuyor. o kadar yeteneksiz degiller.. Adam topu kenara degil, direk iceri sisiriyor.. Janko sirti dönük kafa vuracakdi.. geri zekali diyecegim, az gelecek..

Mustafa..

Futbolcu degil. Devami yok. Bamba stoper'de hem kendine oynadi, hemde yumlu'nun acigini kapatti..

Halil..

defol. defol. defol.

sapara soner ve bamba maçın en iyileriydiler bence.

bu takım halil henrique ve mustafadan kurtulursa sırtından byük yük kalkar diye düşünüyorum.

agahozlu
03.09.2012, 12:08
aslında sövgün ifadeler barındıran bir yazı yazmak icin girdim foruma ama bu takım 3 gün önce 120 dk top kosturdu. O sebeple kendi açımdan milli maç arasından sonraki maçı bekliyorum. Trabzonsporu bu kadar kötü görmedim. Trabzonspor bu degil.

Unutmadan Henrique o pozisyonda kafasını tutuşu ve etrafa garip garip bakışından belliydi bir problem oldugu spiker cift görüyormus falan deyince içim acıdı inşaallah önemli bir sorunu yoktur geçmiş olsun.

Ben de sizin gibi düşünmek istiyorum ama aklıma o 120 dakikada oynadığımız futbol gelince yormuyorum kafamı.

Kaç dakika top oynadı takım sezon başından beri, akıllarda kalan bir hücum organizasyonu söyleyebilir misiniz?

nakzo
03.09.2012, 12:16
Yılmaz Vural tek adayımyoksa bu takım kümenin adaylarındandır.Şenol bu takımı hızla kümeye götürüyor bırakın şampiyonluk hayalini kümeye gidiyor koca Trabzonspor. kasımpaşadan mı iyisin,bursadan mı,kayseriden mi şu kötü antepten mi iyisin yoksa batmış beşiktaştan mı sivastan mı .İzlediğim kadrıyla akhisa rve elazığ birazda karabükten iyiyiz geri kalan 14 takım bizden iyi şota, tolunay bunlar hoca deği bu takıma hücum futbolunu oynatacak tek hoca yılmaz Vural hatırlayın göderildiğine takım 2. sırada ilk yarıyı bitirmişti ve fenerin 2 puan gerindeydi ve futbol oynuyorduk.

Dawsofield
03.09.2012, 12:17
Ben de sizin gibi düşünmek istiyorum ama aklıma o 120 dakikada oynadığımız futbol gelince yormuyorum kafamı.

Kaç dakika top oynadı takım sezon başından beri, akıllarda kalan bir hücum organizasyonu söyleyebilir misiniz?

bizim takımda hücum organizasyonun kilit noktası colmandı, onun yoklugunun bu kıtlıga sebep oldugunu düşünüyorum.

Necmettin ALTUNTAŞ
03.09.2012, 12:17
Bu doldur boşat futbolu litaratürden kaldırıldı zannediyordum.

iso_4939
03.09.2012, 12:18
ahh ulan keske 1461 macını ızleseydık hıc degılse atak futbol ve bol gol ızlerdık ve kazanırdık..
ulan ne atak ne gol nede galıbıyet yok ula bu ne ıs..

nakzo
03.09.2012, 12:26
Yilmaz vural yilmaz vural yilmaz vural

serdaracıl
03.09.2012, 12:33

Hocam şaka, ironi falan mı yoksa ciddi misin

Necmettin ALTUNTAŞ
03.09.2012, 12:37

Bu demektir ki küme düşme adayıyız.

nakzo
03.09.2012, 12:40
Hocam şaka, ironi falan mı yoksa ciddi misin

Kardeş benim yaşım 30 yılmaz vuralın Trabzonspora oynattığı futbolu çok iyi hatırlıyorum.Şeno Güneşin şu takımda durduğu her an zarar vede bu adam sene sonuna kadar kalsın bu takım küme düşme adayıdır. Ha şota ,tolunay bunlar hoca felan değil şenoldan da kötü adaylar ünalı düşünmek bile istemiyorum.Mevcut durumda Yılmaz Vural tek Aday..

Samet GÜVEN
03.09.2012, 12:41
bir tek Akhisar ı izlemedim. Onun dışında çıktığımız hiç bir maçta favori değiliz.

nakzo
03.09.2012, 12:42
Bu demektir ki küme düşme adayıyız.

Şu futbolla akhisardan iyi takım mısın???????????????????????????

nakzo
03.09.2012, 12:54
Siz hiç spor programı izlemiyormusun millet bizimle dalga geçiyor gördüğümüz en kötü Trabzonspor diyor şu kadroyu eline al bir bak tolga,alan haricinde Trabzonspor kadrosu dermisin.Colman kaldı elimizde onuda bitirdi filozof. Gerçekten korkuyorum Koca Trabzonsporu Şenol Güneş aşkı küme düşürecek.

zaferyıldız
03.09.2012, 12:56
saçmalıyorsunuz saçmalıyorsunuz saçmalıyorsunuz

ts küme düşecekmiş

bir kaç haftaya şampiyonluktan bahseden de siz olursunuz

leviathan_-1461
03.09.2012, 12:58
Tamam hocayı yönetimi eleştiriyorsunuzda, dün akşamki maçı katleden, olmadık penaltı çalan, antepli oyunuc ağzının içine girmişken penaltı posizyonunda görmemezlikten gelen, cenk i ikinci sarıdan atmayan, jankonun poziyona penaltı çalmayan, sonere penaltı vermeyen (bence yok ama büznyamin gezer penaltı dedi, dün akşam sadece onları izledim) şarlatanı neden eleştirmiyorsunuz..

leviathan_-1461
03.09.2012, 12:59
Küme düşelimde, yeterki şu ulema tarafatarımızdan kurtulalım..

Fatih Öztürk
03.09.2012, 13:00
Tolga (Onur),Emerson,Giray,Bamba,Serkan,Zokora,Colman,So ner,Olcan,Volkan,Janko.

Şu takımın küme düşeceğini iddia eden bile var.

Trabzonsporun büyüklüğü sabırdan gelir.bir mağlubiyette hocasını yerin dibine sokan,bir galibiyette takımı göklere çıkarmamalı.Sivas ve Fener maçlarını kazanacağız.bu bir başlangıç olacak.sadece sabır.

nakzo
03.09.2012, 13:01
saçmalıyorsunuz saçmalıyorsunuz saçmalıyorsunuz

ts küme düşecekmiş

bir kaç haftaya şampiyonluktan bahseden de siz olursunuz

Şu takımla ve zihniyetteki hocayla kimi yeneceksin kasımpaşa bile bizden 3 gömlek üstün takım kurmuş sen neden bahsediyorsun.İsminmi kurtaracak seni Özkan Sümer zamanını hatırlamıyorsun heralde 2002 yılına bir bak iki puanla kümede kaldı koca TRABZONSPOR 2 puanla ...Aynı o zamanki berbat kadro ve berbat bir hoca Allah bize o günleri yaşatmasın.

Samet GÜVEN
03.09.2012, 13:02
Tolga (Onur),Emerson,Giray,Bamba,Serkan,Zokora,Colman,So ner,Olcan,Volkan,Janko.

Şu takımın küme düşeceğini iddia eden bile var.

Trabzonsporun büyüklüğü sabırdan gelir.bir mağlubiyette hocasını yerin dibine sokan,bir galibiyette takımı göklere çıkarmamalı.Sivas ve Fener maçlarını kazanacağız.bu bir başlangıç olacak.sadece sabır.

volkan ı neden yazıyorsunuz ya? ha diceksiniz ki yerine kimi koyalım. koymayalım, 10 kişi oynayalım. Daha karlıyız.

Fatih Öztürk
03.09.2012, 13:03
volkan ı neden yazıyorsunuz ya? ha diceksiniz ki yerine kimi koyalım. koymayalım, 10 kişi oynayalım. Daha karlıyız.

Volkan iyidir iyi.Colmanla Olcanla kendini yeniden bulacaktır.

nakzo
03.09.2012, 13:03
Tamam hocayı yönetimi eleştiriyorsunuzda, dün akşamki maçı katleden, olmadık penaltı çalan, antepli oyunuc ağzının içine girmişken penaltı posizyonunda görmemezlikten gelen, cenk i ikinci sarıdan atmayan, jankonun poziyona penaltı çalmayan, sonere penaltı vermeyen (bence yok ama büznyamin gezer penaltı dedi, dün akşam sadece onları izledim) şarlatanı neden eleştirmiyorsunuz..

Olay penaltı değilki dostum, kazansan ne olcak 65. dakikaya kadar kalaye şutumuz yok bundan büyük rezillik var mı?

tturkmen
03.09.2012, 13:04

Şimdi hakemden önce Trabzonspor hak edecek bir oyun ortaya koymadı. futbol olarak maşı hak etmiş olsaydık. Hoca ve yönetimden önce hakemi eleştirirdik. hakem çok iyi değildi evet ama ondan önce eleştirilmesi gereken, bu takım niye pozisyona giremiyor. Niye bu takımda mücadele hırsı mücadele azmi yok bunları tartışmak gerek.

zarge
03.09.2012, 13:06
dün 1461'in maçını izledim.
jebrin bu seneki en verimli transfer olurdu bence...

tturkmen
03.09.2012, 13:06
Şu takımla ve zihniyetteki hocayla kimi yeneceksin kasımpaşa bile bizden 3 gömlek üstün takım kurmuş sen neden bahsediyorsun.İsminmi kurtaracak seni Özkan Sümer zamanını hatırlamıyorsun heralde 2002 yılına bir bak iki puanla kümede kaldı koca TRABZONSPOR 2 puanla ...Aynı o zamanki berbat kadro ve berbat bir hoca Allah bize o günleri yaşatmasın.

Özkan SÜMER zamanı diyorsun da o zamanda da hatırla. Mehmet Ali Yılmaz kulübün gelirlerine temlik koydurmuş gitmiş. Kimse Trabzonspor da para olmadığı için başkan olmak istemiyor. Bu durumda mecburen Özkan SÜMER takımın başına geldi. Para pul olmadan takım kurdu. Tam takımın kasasına para girmeye başladı. Adamı istifa ettirip gönderttiler.

zarge
03.09.2012, 13:16
bence bir colman olayı bize çok pahalıya patladı..
hem avrupa hem burası için..

Samet GÜVEN
03.09.2012, 13:16
Volkan iyidir iyi.Colmanla Olcanla kendini yeniden bulacaktır.

şimdiki halini yazmıyorum, volkanın en iyi hali hazır, işleyen bir takımı bile bozar.

leviathan_-1461
03.09.2012, 13:18
Şimdi hakemden önce Trabzonspor hak edecek bir oyun ortaya koymadı. futbol olarak maşı hak etmiş olsaydık. Hoca ve yönetimden önce hakemi eleştirirdik. hakem çok iyi değildi evet ama ondan önce eleştirilmesi gereken, bu takım niye pozisyona giremiyor. Niye bu takımda mücadele hırsı mücadele azmi yok bunları tartışmak gerek.

Tamam bundan böyle hak ettmediğimiz maçlarda 3 puan aldıkmı, anlaşır rakibe veririz puanı..Sana bu hafta bunları yapan hakem, dört dört lük oynadığın bir derbiyi sana yedirirmi?
Gs yi baş üstünde tutuyoruz skora bakıp, doğru dürüst top oynadığı yok..

Emin olunki bu takım 3-5 haftaya oturacak, kadro şekillencek, o zmana görecem bizim taraftarı..

Ogün YAZICI
03.09.2012, 13:22
"Aynı şeyi tekrar tekrar yaparak farklı sonuçlar beklemek deliliktir."

Einstein.

Herkese iyi geceler.

renktaş yaptığı bu yorumla herşeyi özetlemiş...

nakzo
03.09.2012, 13:23
Özkan SÜMER zamanı diyorsun da o zamanda da hatırla. Mehmet Ali Yılmaz kulübün gelirlerine temlik koydurmuş gitmiş. Kimse Trabzonspor da para olmadığı için başkan olmak istemiyor. Bu durumda mecburen Özkan SÜMER takımın başına geldi. Para pul olmadan takım kurdu. Tam takımın kasasına para girmeye başladı. Adamı istifa ettirip gönderttiler.

Kardeş Trabzonspor küme düşmez diyenlere söyledim onu demek istediğim şu kadron kötü ve hocan zıvanadan çıkmışsa bal gibide düşersin koca a.madrit küme düştü.

Trabzonspor Arşiv ( Puan Tabloları )

Sezon: 2001-02

Sıra Takım Oy Ga Be Ma At Ye Pu Av
1 Galatasaray 34 24 6 4 75 31 78 44
2 Fenerbahçe 34 24 3 7 70 31 75 39
3 Beşiktaş 34 18 8 8 69 39 62 30
4 Ankaragücü 34 15 8 11 72 58 53 14
5 Denizlispor 34 12 12 10 65 52 48 13
6 Gaziantepspor 34 13 9 12 57 52 48 5
7 Gençlerbirliği 34 11 12 11 47 51 45 -4
8 Göztepe 34 12 9 13 38 56 45 -18
9 İstanbulspor 34 12 8 14 33 38 44 -5
10 Bursaspor 34 13 5 16 48 60 44 -12
11 Kocaelispor 34 12 7 15 45 60 43 -15
12 Diyarbakirspor 34 10 10 14 41 50 40 -9
13 Trabzonspor 34 11 7 16 49 60 40 -11
14 Malatyaspor 34 11 7 16 34 50 40 -16
15 Samsunspor 34 10 8 16 32 43 38 -11
16 Rizespor 34 9 10 15 43 51 37 -8
17 Antalyaspor 34 9 10 15 46 61 37 -15
18 Yozgatspor 34 6 9 19 46 67 27 -21
Anlamak istemeyen körlere ve ya hatırlmayan 20 yaş ergenlere bakın şu puan tablosuna Trabzonspor düşüyormuymuş düşmüyormuymuş.40 puanla ligi tamamlayan TRABZONSPORUMUZ önlem alınmazssa aynı sezonu yaşarız bu kadar net tartışmaya polyannacılık oynamaya gerek yok.16 mağlubiyet alıp,60 gol yemişiz.

Adem Erdoğan
03.09.2012, 13:24
Yılmaz Vural ismi bu başlığa da bulaştığına göre kapanma vakti gelmiş demektir..