PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 3. Hafta | Gaziantepspor - Trabzonspor | 1-0

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

cerasus
02.09.2012, 23:51
2 ay önce gira bulak bu takımın başına gelecek dendiğinde ;
-vay efendim olur mu öyle şey , izin vermeyiz deniyordu .
Karşınızdaki insanları , kendinizden daha aptal düşünmek , aptallığın en büyğüdür .
Herkese iyi geceler .

Iyi geceler.

Su an 4X4 yapmis olsaydik bu yazdiginizi yazmamis olacaktiniz. Kötü gittigimiz icin, sayin Günesin olaki bir ayriliginda, en yakin ihtimal bir teknik direktör olan Giray Bulagin takima gecmesi olacaktir.
Yönetim bu kötü olan seyleri önceden görüdügü icin mi Giray Bulagi getirdi yani? Siz oraya vardiriyorsunuz konuyu.

samway
tamam hatalar var amma

şu forum gese ve şikecilerin forumu olsa

yapacakları yorumlar... antepe olmayan penaltıyı nasıl verirsin? bizim net penaltıları niye vermezsin diye hakeme saldırırlar... arada da teknik direktörlerin hatalarını eleştirirler

bizde ise durum tam tersi önce kendi adamlarımızı yiyelim onları atalım sonra hakeme arada bir iki laf edelim...

yazık...

işte bu yuzden trabzonuz bız yanı şikecıler gıbı olamayız dogru neyse o kusura bakmasınlar penaltı olmus olmamıs bız sahada oynanan topa bakarız oda koca bır rezalet

lutfen tolunay hoca gelsın lutfen bunu cok ıstıyorum

Ali Can Salihoglu
sapara - 20 tane ortasını izledim , aklımda kalanların hepsine rakip defans oyuncuları müdahele etti, diriliği olmayan orta saha oyuncusu, ne işimize yarayacak?

halil - önceden dediğim gibi beşiktaşa bu aralsr kakalayabilsek keşke, niye transfer ettik ki zaten, yanlış yapaılan transferlerin dolaylı etkileri de bitmiyor

volkan - bu adam için geçen seneki görüşüm anaca alternatif bir yedek olabileceği idi, burada gördüğüm onca yazılan şeyden sonra ben yanlış değerlendirme yaptım ve bu sene herhalde patlıyor dedim. oyununu geçtim birde sürekli olarak tripli halleri var, ben bu adamda neyi kaçırıyorum hala anlamadım , sadece yedek olur diye düşnüyorum.

adrian - adı geçince geçen sene intere atamadığı o kafa golü gelir aklıma, atsaydı gruptan çıkacaktık!!!!!

serkan- sağ bek için alternatif oalrak tutmak lazım kadroda

marek cech, mustafa yumlu, barış özbek nolur kendiniz gidin ya ne işiniz var zaten bu takımda, resmen üstümüzde yükler.

ALDENİRO
02.09.2012, 23:52
geçen yıl zokoranın oynamadığı dönemde 7 maçta 5 galibiyet aldık.. ne zaman zokora geri geldi seri beraberlikler başladı.. eğer beraberliğe oynuyorsan ilk yazman gereken isim ama galibiyet için oynayacaksan kapıdan içeri giremez..

eğer zokoraya laf söylüyorsan, soner hariç takımın hepsini önce çöpe at sonra zokoraya laf söyle...

legorakiss
2012-2013 sezonundan sonra 2013-2014 sezonunuda kaybetmeye çok az kaldı. elde o kadar çürük varki çöp kutusu bile almaz.
şu henriqeye 4,5 milyon euro verdinmii sadri şener yoksa bizi mi kandırıyorsun...

_KaaN_
Bazı arkadaşlar yok yedekte xavi iniesta mı var gibisinden konuşuyor...bu takım azcık(hani şenol hocanın dediği biz sadece iyi futbol oynamaya çalışıyoruz) oynasa ANTEP 90 dakka senin peşine koşardı...bu takım niye oynamıyor yoksa oynamak mı istemiyor .Şenol hoca ünal karamanı göndererek yalnız kaldı ama doğru mu yaptı? henriqe nin bir b..k yapamaycağını bildiğin halde JANKO ile başlamamak çok büyük bir salaklık ve şenol hocanın her zaman yaptığı en büyük yanlıştır... Anadolu takımlarına böyle yumlu gibi amatör adamların en küçük hataları büyük moral kazandırır ve her deplasmanda 90 dakika ecel terleri dökeriz...ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN...

Fatih ÇOLAK
2 ay önce gira bulak bu takımın başına gelecek dendiğinde ;
-vay efendim olur mu öyle şey , izin vermeyiz deniyordu .
Karşınızdaki insanları , kendinizden daha aptal düşünmek , aptallığın en büyğüdür .
Herkese iyi geceler .

Ya başındaki hoca da buna çanak tutuyorsa...

arifberkay
Hayır, oyunu okuma adına yaptığı hataları savunmuyorum. İstifa şu isteksiz futbola çözüm olacaksa haklısın.

Neden olmasın....Adam bir maç ilk 11 de bir maç 18 de yok...Bazılarının yeri garanti bazılarının yeri klube de garanti.Kimsenin dikkati çekilmiyor kimse hangi takımın formasını giydiğini idrak edememiş.Hoca değişecek ama trabzonlu fosiller gelmeyecek.Gelen neşteri vurur olacak olan da budur

TekfurÇayır 61
Takımın oyuncularının kötü olduğunu düşünmüyorum. Hatta bence tek tek bakınca iyiler de. Şampiyonluğa rahatça oynayabilecek bir takım çıkarabilecek yetenekte ve özellikte oyuncular elimizde var. Benim gördüğüm ve sezdiğim en büyük sıkıntı oyuncuların pekçoğunun mutsuz görünmesi. Şenol Güneş de mutsuz görünüyor. Bu mutsuzluğun sebebi nedir bilemiyoruz. Hakkımızın 2011 sezonunda gaspedilmesi genel bir mutsuzluk sebebi. Bu tamam ama, ondan öte başka bir şey var gibi geliyor bana. Herkes de bir sıkıntı ve derin bir mutsuzluk ifadesi var. Bu neden var? Öğrenilmesi ve çözülmesi gereken en önemli sorun bu bana kalırsa. Sistem de oturur, kadro da sabitlenir. Yeter ki bu mutsuz hava dağılsın. Mustafa Yumlu naçizane benden sana bir destek. Ben sana hala güveniyorum ve iyi bir stoper olacağına inanıyorum. İnsanların kolayca ve hoyratça harcanmasına göz yummayan biri olarak, ve bir defans oyuncusu için gayet iyi bir fiziğe ve tekniğe sahip olduğunu gözlemiş bir taraftar olarak, sana hala güveniyorum. Herkes senin karşında değil...

Gözlem gücü, gözlem yeteneği diye buna denir. Tebrik ediyorum.

Haklarımızı almadan bu mutsuzluk bitmez. Bizde de bitmez, futbolcularda da.

Standart futbollarını bile oynayamıyorlar, yeteneklerini kullanamıyorlar.

Kasım BEKTAŞ
02.09.2012, 23:53
bırakın artık bu işleri. albayrakmı gelsin may mı gelsin. sadri denen karaktersiz gitsin yerine illaki adam gelir. yeni kan bulunur.
iddaa ediyorum aziz yıldırım ts nin başına küme düşürmek için bir adam yerleştirse bir şekide, o bile sadri şenerden daha iyi yönetir

:D gönderdiği adamın takımını geçmek için şike yapmak zorunda kalıp 6,5 sene hapis yatmak zorunda kalacak kadar geri zekalımı bu aziz?

SeRHaD
bazı kişiler eğer 4 te 4 yapsaydık şenol güneşi eleştirmediniz diyor.bu ne saçma bi tespit herhalde takım iyi gittiginde eleştirilmeyecek koruyacagız diye artık iyice sapıttınız.

serdaracıl
Colman oynatılınca iki pas hatasından top kaybında küfür yiyor..

Kesilince hoca küfür yiyor..

Olcan karı gibi ayaktan kalkmıyor deniliyor , kesildiğinde hocaya laf söyleniyor...

Takımın yedek klübesinde Xavi , Iniesta oturmuyor kardeşim görün artık şu gerçeği.. Şapkadan tavşan çıkartmanında bir süresi var hele bir şu sistemi oturtalım biraz sakin olun yahu..

Burada her hafta o gitsin bu gitsin tartışmasımı yapacağız...

Yalnızca sana değil söylediklerim yanlış anlama kardeşim.

Hocam yorma kendini. Şenol istifa de geç git. 30 yıldır değişmeyeni sen mi değiştireceksin

Berkan
02.09.2012, 23:54
Kadroya bakınca en büyük hatamız tek fovetle maça başlamamız bence.

samway
zokora bu takıma fazladır zokaraya bıle laf edenler var komıksınız ınsallah galatasaray a gıderde armut gıbı ızlersınız zokora yı !!!

zokoraya laf atılıyo ınanılmıs bısey deıl yaaaa

ferdeco128
Şenol hoca giderse takım bir sene 4-5-6. lık arasında bocalayacatır. Ertesi sene küme düşme(veya çok kötü bir sezon), bir sonraki sene 4.'lük diğer sene 3.'lük ondan sonraki senede ise 2.'lik veya şampiyoınluk. her şey aynı döngüde gidiyor. 5 yılda bir olan senaryo yeniden sahnede. Sezon başlamadan evvel bir düşüncem vardı. Her şey geçmişteki gibi aynı döngüde giderse uefa'da ilk turda eleniriz, ligde de istikrarsız sonuçlar alırız ve taraftarımız her zaman yaptığı gibi Şenol hocayı gönderir diye düşünüyordum. Sırası ile gerçekleşiyor her şey.

Bu döngüyü kırmak gerek. Hele hele şike sürecinde, şampiyonluğunun çalındığı bir süreçte istifa bir seçenek olmamalı. Şenol hocayı ve Sadri başkanı göndermeye çalışıyorsan bu düzeni ve bu düzenin şartlarını kabul ediyorsun demektir. Çünkü bu insanlar kazandıkları(mahkeme tescilledi bunu) şampiyonluğun mutluluğunu yaşayamadılar, hak ettikleri kupayı ellerinde kaldıramadılar. Ama kalkacak, o kupa ellerinde kalkacak. Şampiyon yapan ekibi koruyup, yeniden yapılanmayı onların eliyle tekrar düzenlemeliyiz. Bu ekibin gördükleri yaşadıkları bir tecrübedir. Yeni bir ekip gelirse bu düzende yine aynı tuzaklara düşecektir.

yorumsuz6117
02.09.2012, 23:55
Zokora'nın yerine Colman oynamalı artık.

kopuk61
Daha öncede yazdim böyle maclarimiz cok olacaktir bu sene. vasat bir takimimiz var taktik ve teknik acidan hocayi elestirebiliriz oyuncu alamiyor aldiramiyor vb.. ama bu durumuda o tercih etmedi elindeki kadroyu yönetim tutamadi hicbir futbolcunun gitmesini istemedi hoca. trabzonda yönetiminden hocasina kadar bir dizi sorun var sistemsizlik yine sistem olmus.

memozcan
böyle durumlarda radikal şeyler yapmak lazım.. radikal değişiklikler.. maalesef bizde onu yapacak irade göremiyorum.. geçen yıl f. terim 4-2-3-1 sistemiyle başladı lige.. başlarda bocalama yaşadı,baktı olmayacak 4-4-2 sistemine döndü ve şampiyon oldular.. aykut kocaman alexi kesti ankarasporda oynatmaya çalıştığı 4-3-3 sistemin oynattı baktı olmuyo el mahkum alexli sisteme geri döndü..

biz hakkında ayet vrmış gibi 4-2-3-1 sistemini oynamaya mahkummuyuz.. olmuyor işte bu oyuncularla bu sistem olmaz.. eğer ilerde tek forvetiniz umut bulut gbi birisi değil, sürekli pres yapıp stoperleri sağa sola çekip arkasındaki üçlüye alan yaratmıyorsa bu sistemde oynayamazsınız.. neden bu kadar ısrar bir iki maç 4-4-2 dene .. ne kabedersin en fazla yeniliriz.. zaten onu yapıyoruz..

OZDEN61
sevgili renkdaş. zaten aynı fikirdeyiz seninle farklı bişey söylemiyoruz.. Şenol Hoca asla takım kuramazz.. başarılı olduğu sezonlara bakalım. tamamen bir önceki hocaların kurdukları takımlar sayesinde başarılı oldu. Jaja yı bile o sene Sadri başkan getirdi takıma yoksa Şenol hocaya kalsa getirmezdi asla.

Öncelikle Şenol hoca çok korkak. cesur değil. farklı şeyler deneyemiyor.. sıradan düz topçuları seviyor ve o tür adamalrı oynatıyor hep..

evet hataları var dedik. ama istifa ile kadromu değişecek,çözümmü olacak. arkadaşın biri yazmış "arkasına teneke bağladığınız umut gs yi sırtlıyor". umut bizdeyken cok severdim. çift forvetli bir sistemde her zaman iş yapar, bakın gs de elmanderle oynuyor. bizim takımdayken son düdüğe kadar basardı. ama gel görki taraftar dalga geçip küfretti. bizim taraftar ve yerel basın sadece yıkıcıdır. şu an istifa çözüm değil. bunu bilin.

her sene konbine alıyordum bu sene almadım. bıktım sagımdakinin solumdakinin her şeyi bilmesinden,şöyle olmalıydı, böyle olmalıydı, ana avrat küfrettiği bir oyuncuya sonra aslanım benim demesinden. şu anki oyundan ve kadrodan bende memnun değilim ama trabzon düşmanlarının yüzünün gülmesinide istemem. kulubün sitesinde hocaların listesi var bi bakın dedim. devamlı istifa baskısı çözüm değil işte her şey ortada. bu işler sezon sonu olur. aynı zamanda geçmiş oyuncularımızıda hatırlayın. bazıları taraftar baskısıyla gitmedimi. kadro yeterli değil diyoruz, oyuncu istiyoruz. ama hala özvarlık dediğimiz tayfun devlet memuru gibi (yanlış anlaşılmasın bende devlet memuruyum) maaşlı trabzonun elamanı gibi oynmadan parasını alıyor yıllardır.

sorun çok ama kızgınlıkla söylenen istifa söylemleri doğru değil.

Mete DORUK
Suc bizde... Neden gitmiyoz dayanmiyoz kapilarina... Buraya yazilanlar neden yonetime iletilmez.
Senol Gunes kalsin diye mektup atmistik simdi neden atmiyoz neden yonetimdeki beyinsizlere ayrica hocaya soylemiyoz.
Kadrodan belliydi ki zaten mactan once yazmistim 1 puan bile aamayiz diye.
Bu takimda mustafa yumlu ve serkan balci oldugu surece ben mac falan izlemem. Bu adamlari oynatmak takima ihanettir. Sabri ile dalga gecerdik sabri serkandab iyi degilse bende ne olayim. Hocaaaaaaam niyetin gitmekse defol git. Seni severim ama bukadarda olmaz.
Colmani affettiysen kadroya al.colmansiz bu takim olmaaaaazzz kac haftadir gorduk. Yeter beee kanser olduk burda.

uzungöllü
henrique volkan yumlu dururken zokora ya laf etmek futbol cahilliğidir !!!

şenol.08.borçkalı
Takımın oyuncularının kötü olduğunu düşünmüyorum. Hatta bence tek tek bakınca iyiler de. Şampiyonluğa rahatça oynayabilecek bir takım çıkarabilecek yetenekte ve özellikte oyuncular elimizde var. Benim gördüğüm ve sezdiğim en büyük sıkıntı oyuncuların pekçoğunun mutsuz görünmesi. Şenol Güneş de mutsuz görünüyor. Bu mutsuzluğun sebebi nedir bilemiyoruz. Hakkımızın 2011 sezonunda gaspedilmesi genel bir mutsuzluk sebebi. Bu tamam ama, ondan öte başka bir şey var gibi geliyor bana. Herkes de bir sıkıntı ve derin bir mutsuzluk ifadesi var. Bu neden var? Öğrenilmesi ve çözülmesi gereken en önemli sorun bu bana kalırsa. Sistem de oturur, kadro da sabitlenir. Yeter ki bu mutsuz hava dağılsın. Mustafa Yumlu naçizane benden sana bir destek. Ben sana hala güveniyorum ve iyi bir stoper olacağına inanıyorum. İnsanların kolayca ve hoyratça harcanmasına göz yummayan biri olarak, ve bir defans oyuncusu için gayet iyi bir fiziğe ve tekniğe sahip olduğunu gözlemiş bir taraftar olarak, sana hala güveniyorum. Herkes senin karşında değil...

BIZIM OYUNCULAR COK IYI DIYORSUN KARDESIM :)

Soner ve Bamba haricinde bizim kadronun tamamı istanbul takımlarında yedek bile zor olur ,sen ne dıyorsun ??

serdaracıl
02.09.2012, 23:56
Neden olmasın....Adam bir maç ilk 11 de bir maç 18 de yok...Bazılarının yeri garanti bazılarının yeri klube de garanti.Kimsenin dikkati çekilmiyor kimse hangi takımın formasını giydiğini idrak edememiş.Hoca değişecek ama trabzonlu fosiller gelmeyecek.Gelen neşteri vurur olacak olan da budur

Biri mi geliyor? İstifaaaaa. Mümkünse gelmeden istifa etsin

vendercan
Mustafa bugun maci kaybetmemizin en buyuk sebebidir ben hayatimda bunun kadar geri zekalisina gormedim

Bence gerizekalı lafı Mustafa gibilerine iltifat olur...Gerçi penaltı hakemin uydurmasıydı!!!
Mustafa, Ferhat, Tayfun, Barış, Cech, Sapara, Celuska, Henrike v.s. içi geçmiş adamlar bu taraftarın hayallerini taşıyamaz!!!

Yıldıray Emanet
senol gunes sende biraz gurur varsa dediklerini yapmıyo madem yonetım istifa edersin senin yaptıgın kadarını herkes yapar bu saatten sonra. inatların egoların yuzunden takımı perisan ettin elindeki en iyi adamları aldılar agzını acmadın bıze artık agzını acıcak adamlar lazım senin gibi korkak bir teknik direktorluk durusuyla bu isler artık yurumez

Oğuzhan
Bugün Antep 10 Kisi kaldikdan sonra Hikmet Karaman cok dogru hamleler yapdi, ne yaziki ters bir durumda Senol Hocanin böyle akilca hamleler yapabilecegini düsünmüyorum

biz 10 kişi manisa'dan 40 dakika boyunca baskı yiyip maçı 1-1 e getirmelerine müsade etmiş takımız ne yerinde müdahelesinden bahsediyorsunuz hocam hayatta öyle müdaheleler yapamaz bizim hocamız kimse kusura bakmasın.

uzungöllü
Suc bizde... Neden gitmiyoz dayanmiyoz kapilarina... Buraya yazilanlar neden yonetime iletilmez.
Senol Gunes kalsin diye mektup atmistik simdi neden atmiyoz neden yonetimdeki beyinsizlere ayrica hocaya soylemiyoz.
Bu takimda mustafa yumlu ve serkan balci oldugu surece ben mac falan izlemem. Bu adamlari oynatmak takima ihanettir. Sabri ile dalga gecerdik sabri serkandab iyi degilse bende ne olayim. Hocaaaaaaam niyetin gitmekse defol git. Seni severim ama bukadarda olmaz.
Colmani affettiysen kadroya al.colmansiz bu takim olmaaaaazzz kac haftadir gorduk. Yeter beee kanser olduk burda.

gerek yok... zamanında şenol kalsın diye mektup kampanyası düzenlenmişti... ona benzer bir kampanya yaparsın çuvallarla gönderirsin mektupları yönetime...

ertek_ts61
yazılacak hiç bir şey bulamıyorum bu maçla ilgili...aslında yazacak o kadar çok şey var ama...

A. Aydın
02.09.2012, 23:57
Bizim en büyük sorunumuz kanatlarda.
Volkana giden top kaybediliyo, bi kere verimli kullanamıyo. Ederi varken sakat pektemekle takas yapsınlar değer.
Yasin çok güçsüz.
Zokora gereksiz.

Maç gidiyo maç başından beri dikine oyanamaya çalışıyoruz.
Alanzinho da oyuna girince ortaya alıyo hoca.
Koy kanata kanat hareketlensin. Kanattan oynamamız gerek ama kanattan maç başından beri orta açmaya çalışan sadece serkan var.
Bize kapanan takımları sadece kanat organizasyonlarıyla yenebiliriz. Volkan , yasin ve formsuz olcan la daha çok puan kaybedicez.

Tayfun Aydın
şu herkes istifa etsin diyenler

bi zahmet kim gelsin de söylesinde bizde bi rahatlayalım...

başkan albayrak teknik direktör lazaronimi gelsin...

Kardeş derin bir nefes alıp 10 na kadar saydım öyle yazıyorum. Şu oynanan oyunu görmüyor musun.1461 koysaydım Antep in karşısına bugün en kötü bu kadar oynardı. Başkan kim gelsin bilmem ama Şenol Güneş gitsin kimse gelmese de olur ama Allah aşkıan M.Reşit Akçay bu kadar rezil top oynatırmı bu takıma. Ahmet Ağaoğlu Sadri Başkan ın yerine olmaz mı ki Başkan ın en büyük hatası benim gözüm Şenol hoca yı takımın başına getirmesidir. Etmeyin Şenol Güneş alternatifsiz değildir yapmayın bunu. Bakın ağzından istifa lafı çıkmıyor biliyor ki destek yok artık.Her zaman bir istifa haberi sar ortalığa takım iyiken tabii ki bizim halkımızda aman hocam yaman hocam der kalır takımın başında bu sefer biliyor ağzından is çıksa taraftar çok afeddersin ..tir git diyecek.

MDanışmaz
Herkes Şenol Güneş giderse Giray Bulak gelecek diyorda niye o zaman Şenol Güneş ve Nevzat Şakar Giray Bulak'ı o pozisyona getirdi?Şenol Güneş kendi kuyusunu mu kazıyor

Cafer Bulur
02.09.2012, 23:58
Ben bugün takimda soner ve alanzinho disinda adam akilli bir oyuncu görmedim,takimdaki kalitesizlik had safhada.

Bamba bile her an takimi yakabilecek nitelikte bir oyuncu.

Serkan ve celustka ya bek demeye bin sahit lazim.

Sapara agir vasita gibi,henrique ve halil i yorumlamaya bile gerek yok.

Volkan ve yasin in yürümeye bile halleri yok.

serdaracıl
BIZIM OYUNCULAR COK IYI DIYORSUN KARDESIM :)

Soner ve Bamba haricinde bizim kadronun tamamı istanbul takımlarında yedek bile zor olur ,sen ne dıyorsun ??

Tolga ile onur da oynar.

ALDENİRO
son bi şans daha verelim hocamıza.o da sivas maçı.yine beçeremezsek artık heyecanı kalmamış deriz istifasını isteriz nazikçe.

Gurpas
Takimimizin 11 i boyle olmali

Onur
Zeki Giray Bamba Emerson
Celutska Colman Soner Alanzinho Olcan
Janko

şenol.08.borçkalı
henrique volkan yumlu dururken zokora ya laf etmek futbol cahilliğidir !!!

Kardes kusura bakma ama Zokorada iyi kesiyor tamamda , hep al gülüm ver gülüm hep yana oynuyor FARKINDAMISIN ??.BENCE oda sıradan gibi maalesef.yani bir ara pası vs hiç göremedim ?? sen gördünmü ? ..DİKİNE oynayan SONER VE herşeye rağmen sonradan GİREN Alanzino

arifberkay

Neyi kime iletiyorsun gecen hafta kaç kez aradım kongre uyesi olarak bir yoneticiyle göruşebilmek için...Cok zorladım ama sadece telefonunuzu bırakın diyor sekreterleri biraktık ama ne arayan var ne de soran..

mete61bordomavi
02.09.2012, 23:59
Bu takım top oynamıyor. Bir sistemi yok. Amacı yok ve KENDİNE GÜVENİ tamamen yitirmiş!
Yönetimin istifasına şu aşamada gerek yok. Ama Şenol Güneş artık dinlenmeli. Ve görevi bırakmalı. Aksi takdirde kendisine yazık olacak. Yani başarısızlıklar yığın haline gelince altında kalacak.
Kimse demeyecek ki Şenol hoca onu yaptı bunu yaptı.
Görünen köy artık belli oldu.

Erbay
Maçı kazanmak için gol lazım. Elimize bi raket versinler de bize gelen topu sektirip atmaya falan çalışalım bari.

memozcan
eğer zokoraya laf söylüyorsan, soner hariç takımın hepsini önce çöpe at sonra zokoraya laf söyle...

kardeş 6 milyon EUR bonservis, tavan ücret alıyor.. bana seçuk şahinden; geçtik meloyu, selçuku, mehmet topalı, selçuk şahinden bir artısını gösterebilir misiniz.. maliyet - fayda açısından.. bamba bile daha fazla destek verdi hucuma..

SpOtLesS
03.09.2012, 00:00
emre güral halil ve henrique den kötü oyuncumu ?
janko ilk 11 de başlasa henrique den kötümü oynucaktı ?
eyy gidi şenol hoca sana anlam veremiyorum çok yazık çok benim gözümde bu takımın en iyi kalecisi olarak kalacaksın

Bülent AKBULUT61
farkındamısınız arkadaşlar artık sessiz kalıyorum Şenol Güneş İstifa demedim demiyeceğimde
sadece takımı bu hallere gedirenler ALLAHINDAN bulsun hepsine yazıklar olsun

hodlu
En büyük Şenol Güneş destekçilerinden biri benimdir.Ancak bu kadroya trasnfer yapılamaması,bu kadronun bu kadar saçma ve kötü oynaması'nın tek sebebi Şenol Güneş'tir...Kendisini acilen toplamalı takımda disiplini sağlamalıdır ya da çekip gitmelidir...

Tayfun Aydın
03.09.2012, 00:01
gerek yok... zamanında şenol kalsın diye mektup kampanyası düzenlenmişti... ona benzer bir kampanya yaparsın çuvallarla gönderirsin mektupları yönetime...

O mektupları yazanlar şimdi gitsin hoca nın kapısına yalvarsın düş yakamızdan diye benim gönlüm ferah çakma konfüşyüslük bir yere kadar.

Bir renktaşın imzasında vardı.Çok hoşuma gitti...

Şenol Güneş Felsefe Taşı vizyonda.

O felsefe meraklıs renktalarımız bir zahmet hocaya istifa etmesi için de mektup yazsınlar yoksa küme düştüğümüzde kendilerini çok kötü hissedecekler.

uzungöllü
Kardes kusura bakma ama Zokorada iyi kesiyor tamamda , hep al gülüm ver gülüm hep yana oynuyor FARKINDAMISIN ??.BENCE oda sıradan gibi maalesef.yani bir ara pası vs hiç göremedim ?? sen gördünmü ? ..DİKİNE oynayan SONER VE herşeye rağmen sonradan GİREN Alanzino

çok yerinde bir tespit ve kesinlikle haklısın... ama ara pas atacağı adam henrique montofonu bunun da farkında olman lazım... hele ki bir pozisyonda topa vuracağım derken dokunamadı bile öküz...

Kasım BEKTAŞ
benim avatarımdaki resmim biraz eskimiş yaşım 34 ama saçlarımın % 80 beyaz ve inanmazsınız bu beyazların belki de çoğu Trabzonspor yüzünden :) takım yenilmiş içim kan ağlıyor, daralmış vaziyetteyim, saldıracak yer arıyorum derken milleti sakinleştirmeye çalışıyorum... :) niye_?

öfke ile kalkan zararla oturur... çok kere yaşadığım için sakin olmakta yarar var.... takımın sorunu bence şu;
bir mutsuzluk var hoca dahil... kağıt üzerinde takım çok mu kötü... değil... Şenol Hoca çok mu beceriksiz... değil... e o zaman ters giden bir şeyler var... ama nedir sıkıntı bilemiyorum?...

samway
bu takıma nezaman senol gunes gelse hep hersey tersıne gıdıyo arkadas olmuyo ıste zorlamanın manası yok mıllet uzay a gıdıyo koskoca barcelona bıle guardıola yı basa gecırıp neler yapıyo bır trabzonda trabzonsporlu senol gunes mı var ? bu ısler para ıslerı yedırmıyolar kımseye senelerdır basa gecıyosun ne verdın hangı basarıyı verdın 3-5 turkıye kupası basarından baska ne var elde ? sıkıldım arkadas tolunaylar hamıler şotalar hepsımı kazma teknık adam ama eger senol gunes gıderse ve ardından o gıray bulak takımın basına gecerse allah hepsının belasını versın

ersun hoca zamanında heyecan vardı takımda ruh vardı mactan sonra kolbastı vardı ne bılıyım bı hava vardı bu ne sımdı ulan 2 senedır bır tane topcu bulamayan t.dırektor olur mu

mustafa yumlu senden de ancak şabanın dublör ü olur

henrıgue de cıft goruyomus gecmıs olsun tek gormeye basladıgında aynada bı kendıne baksın bır de senol hocaya !!!

mete61bordomavi
son bi şans daha verelim hocamıza.o da sivas maçı.yine beçeremezsek artık heyecanı kalmamış deriz istifasını isteriz nazikçe.

Muhtemelen öyle olacak.
Keşke olmasaydı ama şurda 2 senedir takım top oynamıyor.
Eğer bir teknik adam 2 senedir kötü futbol oynayan bir takımda tek sorumlu ise istifasını istemekten daha doğal da birşey yoktur.

tarsus
kimse senol hoca giderse ne yaparız,en iyi basarıyı onunla yakaladık gibi hikayelere sıgınmasın.videoton isimli dandik takıma elenen formsuz sistemsiz trabzonsporun kadrosunda degişiklik bile yapmaya gerek duymadan antep deplasmanına çıkılırmı???????????????tek suçlu senol hocadır o kadar.

Cafer Bulur
03.09.2012, 00:02
5 eylüle kadar süre var,bu süre zarfinda henrique,sapara,vittek,cech gibi gereksiz oyuncular gönderilip yerlerine mutlaka oyuncu alinmalidir.

ALDENİRO

işte sorun burda yani taktikte.dikine oynayan bi taktiğimiz yokki zokorada öyle oynasın.eğer dikine oynayacaksan orta sahada oynayanlar yerinde durarak oynamayacak.hep ileri ve verkaçlarla top çevireceğiz.yoksa zokora dikine oynasa nolur top gelir yine bambaya...

Tayfun Aydın
Takimimizin 11 i boyle olmali

Onur
Zeki Giray Bamba Emerson
Celutska Colman Soner Alanzinho Olcan
Janko

Valla Celu yerine volkan ı yazmıştım ben ama adam yokluğundan Celu hakkatten daha iyi sağ açık oynar Volkan dan.

şenol.08.borçkalı
zokora ,sıradan bir onliberodur.
ÜRETİCİLİĞİ sıfıra yakındır.Sadece top kesiyor ve yana veriyor...
O beğenmediğimiz Selçuk şahin bile uzaktan gol vs atıyor..HAKİKETEN bizim Hüseyin'den farkı yok..
İstiyen herkes ile tartışırım..

Kader KORELİ
03.09.2012, 00:03
Bir şeylerin değişmesi yüzde yüz her şeyin daha iyi olacağı anlamına gelmez, ama daha iyi olabilmemiz için mutlaka bir şeylerin değişmesi lazıım.

biltrabzon
mustafa yumlu,baris özbek,ferhat öztorun,marek cech,tayfun,henrique,yasin öztekin,volkan sen,serkan balci,aykut akgün,halil altintop bunlari gönder adam almasanda olur.

memozcan
şenol hocaya büyük saygım vardır.. hatta bu camiada en güvendiğim isimdir.. ama iyi bir taktisyes değil maalesef.. rakip 10 kiş kalmış, ve 10 kişi geri yaslanmış.. bir takımın oyun sistemi doldur-boşalt mı olmalıdır.. daha fazla çizgiye inmek rakipin defansını hataya zorlamak varken.. 10 kişi kalmış bir takımın isteyeceği şey rakibinin doldur boşalt yapmasıdır..

arifberkay
Soyunma odasında toplantı yapmışlar...Nasıl olsa yarından itibaren tatile çıkıyorlar sen istediğini anlat ruhsuzlara...He bu arada oradaki toplantı da barşın agzındaki sakız hala duuruyor muydu?

Berkan

Hocam doğru söylüyorsunuz ama benim fikrim istifa çözüm olmayacak gibi.

uzungöllü
O mektupları yazanlar şimdi gitsin hoca nın kapısına yalvarsın düş yakamızdan diye benim gönlüm ferah çakma konfüşyüslük bir yere kadar.

Bir renktaşın imzasında vardı.Çok hoşuma gitti...

Şenol Güneş Felsefe Taşı vizyonda.

O felsefe meraklıs renktalarımız bir zahmet hocaya istifa etmesi için de mektup yazsınlar yoksa küme düştüğümüzde kendilerini çok kötü hissedecekler.

ben kendisini malesef hain olarak görüyorum... ağır itham ama bence öle... birilerine ders verme ve inadı uğruna takımı geleceği ile birlikte ateşe attı... beceriksiz

Yiğit Gayretli
03.09.2012, 00:04
Herkese kızıyorum. Kendime de... Ama en çok Şenol Hoca'ya kızıyorum. Ona fütursuzca sallayana, küfür edene böyle malzeme veriyor ya...

Joacivil
Halil gibi bir oyuncuyu Ts'da oynatan adamdan pek birşey beklememek lazım

Küme düşen Samsunspor Frankfurt'un golcü ismi Gekası alıyor ve çok iyi bir performans sergiliyor

Şampiyonluk parolasıyla yola cıkan biz yıllardır gol atamayan ayakta duramayan
yedeği Halil'i alıyoruz biri bana açıklasın neden ?

şenol.08.borçkalı
Valla Celu yerine volkan ı yazmıştım ben ama adam yokluğundan Celu hakkatten daha iyi sağ açık oynar Volkan dan.

Kardes celutska diyorsunda bende bunu anlamıyorum ..Celustsa orta yapmasını biliyormu şöyle kavıslı mavıslı ?? geçen hafta orta yaptı deme :) karamboldu o.

S.DEMİRCİ
şenol hoca giderse ben gelirim en kötü..
en kötü videoton denen 5.sınıf takıma elenir..
3 maçta dandik takımlardan 4 puan toplarım..
kimse merak etmesin..

ayazi
evet hataları var dedik. ama istifa ile kadromu değişecek,çözümmü olacak. arkadaşın biri yazmış "arkasına teneke bağladığınız umut gs yi sırtlıyor". umut bizdeyken cok severdim. çift forvetli bir sistemde her zaman iş yapar, bakın gs de elmanderle oynuyor. bizim takımdayken son düdüğe kadar basardı. ama gel görki taraftar dalga geçip küfretti. bizim taraftar ve yerel basın sadece yıkıcıdır. şu an istifa çözüm değil. bunu bilin.

her sene konbine alıyordum bu sene almadım. bıktım sagımdakinin solumdakinin her şeyi bilmesinden,şöyle olmalıydı, böyle olmalıydı, ana avrat küfrettiği bir oyuncuya sonra aslanım benim demesinden. şu anki oyundan ve kadrodan bende memnun değilim ama trabzon düşmanlarının yüzünün gülmesinide istemem. kulubün sitesinde hocaların listesi var bi bakın dedim. devamlı istifa baskısı çözüm değil işte her şey ortada. bu işler sezon sonu olur. aynı zamanda geçmiş oyuncularımızıda hatırlayın. bazıları taraftar baskısıyla gitmedimi. kadro yeterli değil diyoruz, oyuncu istiyoruz. ama hala özvarlık dediğimiz tayfun devlet memuru gibi (yanlış anlaşılmasın bende devlet memuruyum) maaşlı trabzonun elamanı gibi oynmadan parasını alıyor yıllardır.

sorun çok ama kızgınlıkla söylenen istifa söylemleri doğru değil.

zaten benim istifa etsin diye bir derdim yok... bence kalmalı. gelen hoca ondna daha iyi olmicakki. umut buluta bizim taraftar küfrederken ben umut bulutu seviyordum.. bizi mtakım için olmazsa olmazlardan biriydi..

Ama Şenol hocanın da artı tecrübe ile baı şeyleri anlamaı lazım. mustafa yumlunun yerine 2 senedir bi tane adam bulup koyamıyorsan.. şüphe ederim...

zafer6161
Herkes Şenol Güneş giderse Giray Bulak gelecek diyorda niye o zaman Şenol Güneş ve Nevzat Şakar Giray Bulak'ı o pozisyona getirdi?Şenol Güneş kendi kuyusunu mu kazıyor

hocaya gitmekde dünden razı ama takımı bu halde bırakıp gitmek istemiyor...duygusala bağlıyor yanii,,

gidersede kimin geleceğini umursamıyor,,,seneye ünalı hazırlıyordu ama ünal bu sene kendini bu takıma adamıştı,,hocada izin vermeyince oda gitti,,,

mantıklı düşünürsen %100 giray gelir,,
sonra şuanda giray bu seviyede 10 alıyor başka yerde hocalık yapsa 100 alacak,,,peki neden bizde,,sence.takımı çok sevdiği içinmi

oda çok iyi biliyorki,şenol giderse ben hocayım....

onun da niyeti bu takıma hoca olmak

cellchook
Turgut Kural'ın kulubedeki heyecansız,ianançsız bakışları herşeyi özetliyor bence.

Takım olma yetimizi kaybetmişiz.

eraytaskin61
03.09.2012, 00:05
O beğenmediğimiz Selçuk şahin bile uzaktan gol vs atıyor..HAKİKETEN bizim Hüseyin'den farkı yok..

eğer oynadığımız bizden çok üstün bi takım değilse oynatılması tamamen fuzuli bende kayılıyorum sana

AYYILDIZ
Senol Hocamiza ne olursa olsun sahip cikmaliyiz.Bu yil da gitsin sorun degil.Ancak artik sistemli kadroyu oturtsun.Takimda problem kalite degil heyecan.Heyecan kalmamis.Bunu saglamak ancak yonetimin elinde.Turkiye kupasini aldigimizda yaptiklari sekilde bir toplanti tertip edilmeli.

S.DEMİRCİ
takım 2 senedir top oynamıyor...
her maç ayrı kadro..
alanzinho niye yedek?
bunun mantıklı açıklaması yok...
daha bir sürü soru...

serdaracıl
Soyunma odasında toplantı yapmışlar...Nasıl olsa yarından itibaren tatile çıkıyorlar sen istediğini anlat ruhsuzlara...He bu arada oradaki toplantı da barşın agzındaki sakız hala duuruyor muydu?

Baska yerde olsa O sakızı yedirirler adama

Salih Yazıcı
03.09.2012, 00:06
futbolcularla ilgili radikal kararlar alınmalı bu uğurda biraz keller uçmalı ts bu kadar ruhsuz isteksiz görmedim bunu bedelin, yarın birileri uyumalı şenol hocayı savunan ben ama gördümkü hocamın gerçekten enerjisi bitmiş dilenmeye ihtiyacı var hocanın yaa hoca gidecek yada takıma sağlam neşteri vuracan gençlerle yola devam edecen yoksa ne hoca aralık ayını görür nede başkan yeter yok yarın yorgunduk kadromuz iyi derse yöneciler bırak gitsinler hemen

yorumsuz6117
Dalga geçilen Selçuk Şahin bile oyunu iki yönlü oynuyor. Şut atıyor hatta gol atıyor. Zokora orta saha çizgisini geçmiyor.

Kasım BEKTAŞ
Kardeş derin bir nefes alıp 10 na kadar saydım öyle yazıyorum. Şu oynanan oyunu görmüyor musun.1461 koysaydım Antep in karşısına bugün en kötü bu kadar oynardı. Başkan kim gelsin bilmem ama Şenol Güneş gitsin kimse gelmese de olur ama Allah aşkıan M.Reşit Akçay bu kadar rezil top oynatırmı bu takıma. Ahmet Ağaoğlu Sadri Başkan ın yerine olmaz mı ki Başkan ın en büyük hatası benim gözüm Şenol hoca yı takımın başına getirmesidir. Etmeyin Şenol Güneş alternatifsiz değildir yapmayın bunu. Bakın ağzından istifa lafı çıkmıyor biliyor ki destek yok artık.Her zaman bir istifa haberi sar ortalığa takım iyiken tabii ki bizim halkımızda aman hocam yaman hocam der kalır takımın başında bu sefer biliyor ağzından is çıksa taraftar çok afeddersin ..tir git diyecek.

takımın oyunu çok kötü...
katılıyorum...

reşit akçay gelsin daha iyi oynatır...
kısmen katılıyorum... sonunu getiremez...

Şenol Güneş alternatifsiz değildir...
katılıyorum... ama şu an istifa etmesi doğru değil...

Şenol hoca istifa demiyor çünkü desteği yok...
katılmıyorum... bu yaştan sonra Şenol hocanın paraya ihtiyacı yok bence...

TAKIMDA BİR SORUN VAR AMA BU FUTBOLCU VE TEKNİK EKİBİN YETERSİZLİĞİNDEN ZİYADE BAŞKA BİR DURUM VAR BİR MUTSUZLUK VAR ama sebebini bilmiyorum...

Joacivil
Herkese kızıyorum. Kendime de... Ama en çok Şenol Hoca'ya kızıyorum. Ona fütursuzca sallayana, küfür edene böyle malzeme veriyor ya...

artık zorlama istersen
elle tutulur yanı kalmadı hocanın

mühim olan Trabzonspordur en birinci odur ve iyiliği için bırakması lazım
ama sizin için galiba türkiye kupasından elenmemiz
fb den gs den 4-5 yememiz gerekiyor

bizzat putlaştırdınız adamı yeter

şenol.08.borçkalı
03.09.2012, 00:07

Saygıdeğer abıcım.benım adım Şenol Güneş sebebiyle Şenol..

Bugune kadar hep sevdim ve seveceğim..Onun gibi bir insanın ismini taşıyorum..Ama gecen avrupa macında ilk 30 dakikada tam 13 top kaybeden ( çoğu pas sebebiylede değil saydım özellikle ) HENRIQE yi bu macta 72 dakika nasıl oynatır anlamıyorum ..Hele hele yeni bir oyuncu alınmısken.. Kusura bakma ama Şenol hocanın oyun okumasında bazen sorun var..

eraytaskin61
ya halil her hafta daha kötü oynuyor iyice silik bi futbolcu olma yolunda

S.DEMİRCİ
colman kadro dışı değilse niye antepte yok?
niye futbolcular mutsuz görünüyor..?????

Yiğit Gayretli
Hayatı boyunca Trabzonspor'a bir şey katmak için uğraşmamış adamlar yapılan icraatlara dil uzatıyor. Yazık...

Ibrahim Gaygusuz
0.25 Cenk Tosun penalti pozisyonu, birilerine ozenmis
1.01 Sapara vur suna be
1.28 penalti pozisyonu, ilk yarida Cenkin pozisyonu ile ayni ! birisisinde antepliye sari birisinde penalti
3.44 Henrique belkide mac icindede cift gormus olabilir, gecmis olsun
3.50 butun mac boyu Sapara ile frikik harciyacagimiza Sonere biraksaydikya o isi, kaleci iyi cikardi
4.06 tartisilir pozisyon, bu acilardan topa mudahelesi varmi Serdarin gozukmuyor
4.23 su forvet onceden niye almadiniz !

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...ght=2117#video

Sonerin penalti pozisyonunu ekleme geregi bile gormemisler, belkide benmi objektif bakamiyorum. Cenke sari kart veriyorsun birinci yarida kendini yere attigi icin, ikinci yari ayni pozisyonda penalti veriyorsun ??? bi standartiniz olsun ya

ALDENİRO

selçuk şahinin etrafında milyon dolarlık adamlar var.zokoronun arkasında yumlu celutska serkan var .adam hangisinin açığını kapasın.koy bakiyim selçuğu zokoranın yerine bakalım oynayabilecek mi yumluylan.

hodlu
Bütün büyük takımlarda kulübede eski futbolcular,o takımın eski emekçileri taraftarların gözbebekleri var.Bizim kulübede kim var bilen yok.Burası dingonun ahırı olmadığına göre Şenol hocam kulübede yardımcıların kimdir Allah aşkına...

memmedaga
Umut
bulut gercegi herseferinde yuzumuze vuruyor ,
adam oyle veya boyle gol atiyor
bizde kendimizi avutmak icin dalga geciyoruz

yetersiz diye elestiriyodum daha iyisini istiyordum sampiyonluk icin simdi

gs nin sampiyonlugunu getirecek gibi gorunuyor

Oğuzhan
Biz kendi gücümüzün farkında değiliz bence. 10 senede bir liderliğe oynamayı başarı sayıyoruz ve bunu yakalayan hocamızı da dokunulmaz ilan ediyoruz. Ben de fazlasıyla severdim Şenol Güneş'i şu şike olayları çıkana kadar. Ama artık heyecanını, isteğini yitirdi. Bu da performansını oldukça olumsuz etkiliyor. Gerçekten oldukça başarısız bir teknik adam gözümde müdaheleleriyle ve kadro seçimleriyle.

Mesela kazanan 11 neden bozuluyor ?

Futbolun temel kurallarından bir tanesidir eğer sakatlık falan yoksa kazanan 11 bozulmaz. Ama hoca bozmakla kalmıyor, gol atan adamı kadroya bile almıyor. Ben bazı arkadaşlara da derdim burada hocanın kararlarına saygı duyalım diye ama artık bu saçma kararların saygı duyulacak bir yanı kalmadı. Celustka'yı oynatırım stoper, gene de Mustafa'yı oynatmam.

uzungöllü
03.09.2012, 00:08
oyuncu değişiklikleri ezbere bilinen takım var mıdır bizden başka? şenol beceriksizi geldiği günden beri hep aynı

S.DEMİRCİ
03.09.2012, 00:08
barış özbekten umutlusunda adriandan neden umutsuzsun sayın hocam?

Sinan Sağlam
03.09.2012, 00:09
Okuyorum okuyorum birşeyi bir türlü anlayamıyorum...

Şenol Güneş neden eleştirilemiyor bu forumda??? İstifa etmesini istemek ihanetle , vefasızlıkla , tez canlılıkla eşdeğer görülüyor???

Saplantıları olan bir hoca istemıyorum belkı , gençlere fırsat veren yeni gir gökdeniz çıkmasını istiyorum belkı , olamaz mı???

Fatih Terim'den nasıl tırsıyorsa oyuncuları benim hocamdan da tırssın istiyorum mesela , kaptırdığım toptan sonra koşmazsam hoca benim defterimi dürer desin mesela ...

Takımın hepsi yürüyor aylak aylak , takımın disiplinsizi Colman oluyor , gel de çık işin içinden...

arifberkay
Baska yerde olsa O sakızı yedirirler adama

Baska olsa yedirirler ama burası trabzon senol güneş ne derse o olur....

uzungöllü
0.25 Cenk Tosun penalti pozisyonu, birilerine ozenmis
1.01 Sapara vur suna be
1.28 penalti pozisyonu, ilk yarida Cenkin pozisyonu ile ayni ! birisisinde antepliye sari birisinde penalti
3.44 Henrique belkide mac icindede cift gormus olabilir, gecmis olsun
3.50 butun mac boyu Sapara ile frikik harciyacagimiza Sonere biraksaydikya o isi, kaleci iyi cikardi
4.06 tartisilir pozisyon, bu acilardan topa mudahelesi varmi Serdarin gozukmuyor
4.23 su forvet onceden niye almadiniz !

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-tot...ght=2117#video

Sonerin penalti pozisyonunu ekleme geregi bile gormemisler, belkide benmi objektif bakamiyorum. Cenke sari kart veriyorsun birinci yarida kendini yere attigi icin, ikinci yari ayni pozisyonda penalti veriyorsun ??? bi standartiniz olsun ya

hakem kötü olsa bile sen onu da yeneceksin... işte o zaman büyük takım olursun...

Yiğit Gayretli
artık zorlama istersen
elle tutulur yanı kalmadı hocanın

mühim olan Trabzonspordur en birinci odur ve iyiliği için bırakması lazım
ama sizin için galiba türkiye kupasından elenmemiz
fb den gs den 4-5 yememiz gerekiyor

bizzat putlaştırdınız adamı yeter

Sen putlaştırma görmemişsin. Bu takım elinden çalınan şampiyonluğunu alsın, kulüpteki çaycıdan başkana kadar yaka paça kovalım... Oldu mu?

memozcan
takımda anlayamadığım bir düzensizlik ve başıboşluk var.. bu yapıda oyuncuların ürkekleşmesi , eli ayağına dolaşması da normak sayılır.. geçen yıl da aynı oyuncular vardı. geçen sene 33 maç oynayan aykut nerede? 50 maç oynayan adrian nerede? hiç oynamayan ve kiralık verilen sapara ne oldu da kadroda.. genel menajerimiz tarfından takasta verdik denilen saparadan gideceği takıma karşı iyi oyun bekliyoruz anlamak zor.. colman 18 kişilik kadroda neden yok.. madem bu oyuncu disiplinsizlik yaptı kadro dışı bırak, yok affettiysen o zaman kadroya al.. volkan her harekette yerde kalıyor, dizinde 3-4 kat bandaj var gibi, bu adam sakatsa oynatma..

Ahmet Faruk
Şenol Hoca kalırsa ne olur giderse ne olur bunu iyi analiz etmek lazım.

Kalırsa da giderse de bundan kötüsü olmaz. Kaç maçtır ne yaptığımız belli değil...

Keşke oynayıp da yenilseydik. Gol falan kaçsaydı. Öyle olunca bir heyecan, adrenalin falan oluyordu değiyordu maçı izlemeye. Şimdi tamamen vakit israfı.

-fırtına-
Şenol hoca gitsede birşey değişmeyecek büyük ihtimalle, bu sezon bizim için başlamadan bitti diyebiliriz.
Ama Şenol hoca'ya bencede artık teşekkür etmenin vakti gelmiştir.
En azından küfredilecek bir teknik direktör olacaksa bu Efsanemiz dediğimiz bir adam olmasın ve de yüzde doksanımızın sevdiği bir insandan göz göre soğumayalım artık.
İnşallah birgün bu takımın başında 35 yaşını geçmemiş yolun yarısına gelmemiş enerjisi, hırsı, azmi olan bir teknik direktör görürüz.
Kimse unutmasın ki; Fatih Sultan Mehmet istanbulu Gemileri karadan yürütüp denize ulaştırarak kazanmıştır.
Azim ve hırs yoksa başarıda olmaz.

Haçkalı
Bütün büyük takımlarda kulübede eski futbolcular,o takımın eski emekçileri taraftarların gözbebekleri var.Bizim kulübede kim var bilen yok.Burası dingonun ahırı olmadığına göre Şenol hocam kulübede yardımcıların kimdir Allah aşkına...
Önemli...

Joacivil
03.09.2012, 00:10

Şenol Güneş neden eleştirilemiyor bu forumda??? İstifa etmesini istemek ihanetle , vefasızlıkla , tez canlılıkla eşdeğer görülüyor???

Saplantıları olan bir hoca istemıyorum belkı , gençlere fırsat veren yeni gir gökdeniz çıkmasını istiyorum belkı , olamaz mı???

Fatih Terim'den nasıl tırsıyorsa oyuncuları benim hocamdan da tırssın istiyorum mesela , kaptırdığım toptan sonra koşmazsam hoca benim defterimi dürer desin mesela ...

Takımın hepsi yürüyor aylak aylak , takımın disiplinsizi Colman oluyor , gel de çık işin içinden...

Bal yesin agzın
öyle korkutuyorlar ki insanları istifasını bile istiyemıyor bu forumda
ben ve sen gibiler istediği için düşman oluyoruz
böyle bir dünya işte

bozy
2012-2013 sezonundan sonra 2013-2014 sezonunuda kaybetmeye çok az kaldı. elde o kadar çürük varki çöp kutusu bile almaz.
şu henriqeye 4,5 milyon euro verdinmii sadri şener yoksa bizi mi kandırıyorsun...

Sadriye geçen sene yaptığı boş transferler yüzünden ben de kızgınım geçmişe ayrı bir parantez açalım. Bu adam keyfi yerindeyken jaja teofilo selçuk gibi vitrin transferlerini de yapabiliyor. En azından ayman vari yontma taş devri adamlarını getirmiyor.

arifberkay

Birazdan sana özelden uyarı mesajl gelirse şaşırma....

samway

ınsanlar bırılerıne kızmazlarsa bunda bır garıplık vardır zaten eger herseye gulersen polyana derler sana ve bence karadenız ınsanının polyana ıle yakından uzaktan bır akrabalıgı olamaz olmazda o yuzden bunlar doğal şeyler

gelelım şenol gunes e o artık bır dusunur bır şaır o bır darwin o bir freud !!!

o artık emeklı o yapamıyo bu ıslerı kendıde kabullendı ama yonetım bu surecte parasızlık surecınde onun kulubu ıdare etmesını ıstedı tıpkı samet aybaba gıbı krız anları ...

ve basketbol takımını cokerten yonetım sımdıde futbol takımının ıcıne ettı

U.Sadıkoğlu
Saygıdeğer abıcım.benım adım Şenol Güneş sebebiyle Şenol..

Bugune kadar hep sevdim ve seveceğim..Onun gibi bir insanın ismini taşıyorum..Ama gecen avrupa macında ilk 30 dakikada tam 13 top kaybeden ( çoğu pas sebebiylede değil saydım özellikle ) HENRIQE yi bu macta 72 dakika nasıl oynatır anlamıyorum ..Hele hele yeni bir oyuncu alınmısken.. Kusura bakma ama Şenol hocanın oyun okumasında bazen sorun var..

Onun yazmış olduğu cümleyi okursan o da aynı şeyi kastetmiş :)

ayazi
colman kadro dışı değilse niye antepte yok?
niye futbolcular mutsuz görünüyor..?????

bence iki seçenek var.
1- Emerson karşılığında ve bir miktar para karşılığında Benficaya verildi. açıklayamıyorlar henüz...

2- benim bildiğim şenol Hoca taktıysa takar bi daha oynatmaz kolay kolay..sadri başkanın bir demecini okumuştum aynen şöyle diyordu: tamam colman cezayı haeketmiş ama Colmanda yaptığı itirazda haklı........

S.DEMİRCİ
burak gideceği sezon sonu belliyken forvet transferi niye yapılmadı?
stoper ve solbek mevkileri niye boş?

Ibrahim Gaygusuz
03.09.2012, 00:11
hakem kötü olsa bile sen onu da yeneceksin... işte o zaman büyük takım olursun...

Biz daha icimizdeki dusmanlari yenemedik, once onlari yenelim hakemlere geceriz insAllah.

cellchook
Janko'dan umutsuzdum.Bugün fikrim değişti gibi.

Trabzonspor'dan umutsuzdum.Fikrim değişmedi:(

DEEP BLUE
Gitmez, gidemez. O bilir ne zaman istifa tehdidi yapacağını. Şu an o zaman değil. Kolay değil 4 milyonu tepmek.

Joacivil
Sen putlaştırma görmemişsin. Bu takım elinden çalınan şampiyonluğunu alsın, kulüpteki çaycıdan başkana kadar yaka paça kovalım... Oldu mu?

ne alakası var takımı düşünsen Şenol güneşle olmayacagını bilirsin
hemen kelime oyunlarına girme
olmuyor işte
olmıyacak herkesin gördüğünü
seninde farkında olup dile getirmediğini ben dile getiriyorum

arifberkay
Şeref çiçek kimdir lan kimdir biri bana bunu açıklasın kimdir ulan kim

Cafer Bulur
Senol günes giderse giray bulak gelir,gelen gideni aratirmis lütfen hocayi elestirelim ama istifasini istemeyelim daha iyisi gelmeyecektir.

Salih Yazıcı
03.09.2012, 00:12
Senol Hocamiza ne olursa olsun sahip cikmaliyiz.Bu yil da gitsin sorun degil.Ancak artik sistemli kadroyu oturtsun.Takimda problem kalite degil heyecan.Heyecan kalmamis.Bunu saglamak ancak yonetimin elinde.Turkiye kupasini aldigimizda yaptiklari sekilde bir toplanti tertip edilmeli.

ya kardeş sahip çıkalım ama çürükler döndersin yarında tezi gençlerle oynayalım valahi feda diyelim bizde ama henriqe sapara celustuka gibi oyuncaları yarın göndersin emre sercan erenler oynasa ağzımı açarsam ama yeter yönetim bu gece toplanmalı ve bir yol haritası belirlemeli yoksa kuru destek naralarıyla 2 hafta sonra şikeciler maçı sonrası burada taş üstünde taş kalmaz

Bülent AKBULUT61
03.09.2012, 00:12

Yiğit böyle giderse daha cok malzeme verir bizlere kızma taraftara kızdığın bizler daha cok İstifa hocam deriz.
melo adam dövuyor napıyor gs şerefsizleri adamı macta oynatıyor alex hocası hakkında konuşuyor ne yapıyor şerefsiz şikecibahce adamı oynatıyorlar biz ne yapıyoruz Colmanı 2 mactır kadroya almıyoruz bir köy takımına elenip uefa'dan oluyoruz 2 ne yapıyoruz ligde 45 dakika 10 kişi kalmış bir takıma yeniliyoruz onun için korkak kişilerle işimiz olmaz
İstafa Şenol Hocam

serdaracıl
03.09.2012, 00:13

Ben de ona taktiğim ki bu adamlar. Ayrıca bizim takımda eski emekçi say deseler 10 tane sayamam. Yok çünkü.

akin0834
bu sene ac kalalım yemeyelim icmeyelim yeniden yapılandıralım takımı...yaramayan oyuncuları bu takımdan göndererek baslanmalı....adrian- sapara- henrique -halil- vittek - barış özbek-- cech- celustka- yumlu-yasin - ferhat - serkan balcı ..... en az 15 kişi gitmeli....

kopuk61

kimse ismi birde mactan sonra söyle konusuyor.... Milli maç arasında bu takımı bulunduğu durumdan kurtaracağız. Daha çok çalışıp eksiklerimizi daha sağlıklı tespit edeceğiz. ve ona göre çalışacağız. lig baslayali daha 3 hafta oldu bu takim kamp yapmadimi.

Sefaenes
takimdan bir an gitmesi gerekenler
Baris Özbek: alinmasi hataydi sakatlandiginda sözlesmesi fesh edilmesi gerekirdi yapilmadi adi saibeye karismis fb ispiyonculuk yapan biri nasil hala Trabzonda anlamiyorum.
Tayfun Cora: yattigi yerden iyi para kazaniyor
Marek Cech ve Ferhat yerlerine Paf dan oyuncu oynatin aynisini oynarlar
Mustafa Yumlu en azindan kiralik
Halil Altintop Bjk istiyordu hala istiyorsa onlardan takas yapalim
Sapara takas da yollayin gitsin
Henrique en azindan kiralik verin diyecem ama yine forvet eksigimiz olacak yönetim Transfer yapamaz keske yapsalarda kurtulsak

en azindan 7 gereksiz futboldan kurtuluruz. Birde Serkan bal yapmiyan ari onun yerine hala oyuncu bulamamiz ayip

cellchook
@Yiğit Gayretli.

Suya Konuş Yiğit,Boşa Konuşma.

Anladın sen onu.

S.DEMİRCİ
bu takım iç çekişmeleremi feda ediliyor?
taraftardan başka kimsenin derdi takım değilmi?
herkes başka hesaplar peşindemi?

Ümit Küçük
03.09.2012, 00:14
bu maçı izlemedim ama biliyorum ki videoton maçı gibi olmuştur....takım geçen maçta şöyle süzdüm.....oyuncular arasında 30 metre mesafe vardı volkan yasin çizgiye hapsolmuş...top bekliyordu....takımın orta sahası tamamen birbirinden kopuk....adam eksiltip dikine oynayamıyoruz...oyunu çok yavaş ve yana oynuyoruz bunda zokoranın topa basmaları etken....dar alanda verkaç yok üçgen yok boşa kaçan yok...ver gülüm al gülüm...bu takımın 10 numaraya acil ihtiyacı var....
...........................onur................... .............

serkan.................giray...bamba...........eme rson
................colman........soner............... .........
...........................10 numara......................
.................................................. olcan......
...............emre...................janko
bu takım başka türlü oynarsa hep hüsran hep hüsran

Kader KORELİ
Takım içinde kamplaşma mı var acaba, herkes ayrı ayrı mı takılıyor, birbirlerine surat mı asıyorlar ne bileyim nedir bu mutsuzluğun sebebi, paralarını mı alamıyorlar, kötü mü davranılıyor kendilerine, nedir dertleri?

Veysel
Herzamankinden daha cok destek vermemiz lazim. Taraftar gorev zamami takimdaki ruhu biz getirecegiz atsan atilmaz satsan satilmaz bunlar bizim evlatlarimiz sonuna kadar destegimizi yapalim yetersiz olan zaten gidilecek ortami bu sayede olustururuz

cubido
1461'de zimba gibi cocuklar var.
Jebrin var.
3 ay sonra gelecek baris memis var(yetenegi tartisilmaz ben yasadiklarindan ders aldiysa cok buyuk patlama yapabilecegini dusunuyorum).
Biz de soner var, onur var.
Sirf bu cocuklarin etrafinda bile takim iskeleti kurulur.
Al alper'i muhammed'i(tabi bizde oynamak isyiyorsa) 2 sene sonra muthis bir iskeler olur elinde, ustelik agirlikli yerli.
Ben bu hayalle yatip uyuyana kadar kadro kuaracagim. Baska turlu uyuyamam. Size de tavsiye derim.
İyi geceler...

uzungöllü
mustafa akçay.... şenol dan her yönü ile çok daha iyi...

bozy
Halen daha şike davası sonrasında takımın bu kadar düştüğüne inanamıyorum. Şu düştüğümüz psikolojik zayıflık okullarda derz olarak okutulmalı. Resmen haklı konumdan bırak haksızı suçlu pozisyonuna düşüp takımın içine ettik. İşin garip tarafı İstanbul basını bizi bile suçlu olduğumuza ikna etti baksanıza bize yapılan haksızlığı unutup hakkımızı tek arayan idari makam Sadri'nin boğazına düğümleniyoruz. Hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden. Ama ben yine de umutluyum, bu takımı sadece moral lazım.

gudoz81
bu maçın suçlusu ne hakem ne mustafa
maalesef şenol hoca liğe kötü başladı ve toparlaması imkansız
hoca gitsinci değilim kesinlikle ama bir şekilde hoca
bir süre dinlenmeli
takıma dışardan bi bakmalı sonrası zaten gelir ama şenol hoca eleştirilmeyi hiç
sevmiyor oda şu futbolla münkün değil

samway
03.09.2012, 00:15
bu sene ac kalalım yemeyelim icmeyelim yeniden yapılandıralım takımı...yaramayan oyuncuları bu takımdan göndererek baslanmalı....adrian- sapara- henrique -halil- vittek - barış özbek-- cech- celustka- yumlu-yasin - ferhat - serkan balcı ..... en az 15 kişi gitmeli....

saydıgın ısımlere bakıyorum da harbıden rezalet bunları bır araa toplayıp bara gotur deseler toplayamazsın ama bunları toplayıp trabzona getırmısler helal olsun getırenlere !!!

Yiğit Gayretli
Yiğit böyle giderse daha cok malzeme verir bizlere kızma taraftara kızdığın bizler daha cok İstifa hocam deriz.
melo adam dövuyor napıyor gs şerefsizleri adamı macta oynatıyor alex hocası hakkında konuşuyor ne yapıyor şerefsiz şikecibahce adamı oynatıyorlar biz ne yapıyoruz Colmanı 2 mactır kadroya almıyoruz bir köy takımına elenip uefa'dan oluyoruz 2 ne yapıyoruz ligde 45 dakika 10 kişi kalmış bir takıma yeniliyoruz onun için korkak kişilerle işimiz olmaz
İstafa Şenol Hocam

Abi gerçekçi olalım. Örnek verdiğin gs ve onun "dahi" teknik direktörü bizim şampiyon kadronun iskeletiyle ayakta kalıyor. Selçuk ve Umut'u çek çıkar oradan bakalım ne hale geliyorlar...

Etmeyin gözünüze kurban...

SALDIRAY
Güzelim Ersun Hoca'nın takımını dağıttık gitti. Ondan sonra başarı bekle. Yerine aldığımız adamlar ancak oturdukları yerde para yesinler. Haram zıkkım olsun aldıkları paralar. Şenol Hoca'ya suç bulmuyorum. Suç bu yönetimde. Paraları anca cebe indirip dursunlar. Selçuk gibi adamı elden kaçır yerine adam alma. Zokora bir Selçuk değil. Egemen'i kaptır yerine adam alma. Yattara bile sağ kanatta şu performansı ile daha iyi ortalar açardı. Beğenmediğiniz Umut'un ileride yaptığı baskının ne işe yaradığını gittikten sonra görmüşsünüzdür umarım. Topu ileride tutamıyoruz. Kaldı ki adama kazma mazma dediler ama 3 maçta 4 golü var. Gördük,Vittek'i,Henrique'yi,Halil'i..

Neyse yav sinirlerim iyice gerildi. Boş boş .......

MDanışmaz
Senol günes giderse giray bulak gelir,gelen gideni aratirmis lütfen hocayi elestirelim ama istifasini istemeyelim daha iyisi gelmeyecektir.

Bu adam niye geldi o zaman Şenol Güneş niye izin verdi görmedi mi bu adamın kendisi yerine geldiğini ben Şenol Güneş'i samimi bulmuyorum derin ilişkiler var ne olduğu belli değil aklıma komplı teorileri geliyor

Berkan
03.09.2012, 00:16
Gitmez, gidemez. O bilir ne zaman istifa tehdidi yapacağını. Şu an o zaman değil. Kolay değil 4 milyonu tepmek.

Yakışmıyor.

eraytaskin61
Allah nazarlardan korusun Soner'i izlemekten keyif aldığım tek futbolcu

yorumsuz6117
Janko'nun kafa vuruşu Trabzonspor'da yıllardır göremediğimiz bir kafa vuruşu. En son Tekke'de görmüştük.

şenol.08.borçkalı
HERKESE SAYGIMIZ VAR..ancak bızım buyuklerımızde unutmamalı ..

Bu taraftar yıllarca vefalı bir şekilde takımını tutmus desteklemiş ..Ben şahsım adına 32 yıldır istanbulda doğmus buyumuş olmama maclarına gidememe rağmen bu takımı tutmus sevmısım..bizim hiçmi hakkımız yok ??

hiç birşey söylemeyelimmi ??

HENRİQUE 72 dakika bu takımda nasıl oynar FORUM yöneticileri ..

gözlerimiz şaşı olduda bizimmi haberimiz yok ??

S.DEMİRCİ
takım 2 senedir top oynamıyor...
bunda hiçmi şenol güneşin suçu yok...???????
kim suçlu o zaman..???

Oğuzhan
Herzamankinden daha cok destek vermemiz lazim. Taraftar gorev zamami takimdaki ruhu biz getirecegiz atsan atilmaz satsan satilmaz bunlar bizim evlatlarimiz sonuna kadar destegimizi yapalim yetersiz olan zaten gidilecek ortami bu sayede olustururuz

Ya bıktık dostum biz destek veriyoruz zaten bulduğumuz iki kuruşla maça gidiyor, forma alıyoruz. O sahada bizim için mücadele etmesi gereken adamlara bunun karşılığı olarak trilyonlar kazandırıyoruz. Ama onlar bizim istediklerimizi yapmıyor, aylak aylak, boşlamış şekilde futbol oynuyorlar. Biz bunu mu hak ediyoruz Allah aşkına ?

uzungöllü
03.09.2012, 00:17
Allah nazarlardan korusun Soner'i izlemekten keyif aldığım tek futbolcu

gs meloyu neden satın almadı zannediyorsun ?

Cafer Bulur
Bu adam niye geldi o zaman Şenol Güneş niye izin verdi görmedi mi bu adamın kendisi yerine geldiğini ben Şenol Güneş'i samimi bulmuyorum derin ilişkiler var ne olduğu belli değil aklıma komplı teorileri geliyor

Senol günes yönetici degil ki izin versin.

Senol günesin gitme durumu vardi sezon basinda,belki yönetim senol hocaya sen gidebilecegin yere kadar git daha sonra giray hocayla devam ederiz dedi bilemiyoruz.

bluenight
şenel hocamın bi an yerine geçtim
1-hiç bir sezon istediğim transfer yapılmadı al bununla idare et dediler
2-şapkadan tavşan çıkarıp takımı şampıyon yapıyorum selçuk egemen bedava gönderilip zamanında alınmayan zokora ve sakatlıktan çıkmayan aklıma gelmeyen şu polonyalı alınıp al idare et derler
3-forvwt lazım derim alsana futbol fakiri henrike ve halil antilop der
4-g. Ünalı gönderip buraktan gol kralı yaparım takım 3. Olur burak sana fazla der gönderilir yerine geç yapılan transfer gadro yeterli der

hocam ben olsaydım ççoktan istifa etmiştim şu yönetime sen fazlasın daha fazla üzme kendini istifa et Şakar ları güldürme seevindirme

akin0834
saydıgın ısımlere bakıyorum da harbıden rezalet bunları bır araa toplayıp bara gotur deseler toplayamazsın ama bunları toplayıp trabzona getırmısler helal olsun getırenlere !!!

yemin ediyorum kahroluyoruz artık ya ...şu saydıgım oyuncuları sezn sonuna kadar göndermeli...8 tanesni ocakda...8 tanesini sezon sonu...gerekirse 1461 den takviye yaparız ocakda...takımı sezon sonuna kadar götürür onlar...

mete61bordomavi
Trabzonspor'da ''Öğrenilmiş çaresizlik sendromu'' var beyler.
Nedir bu? Biraz açarsak, başarısız olacağına öyle kendini inandırmış ki, sürekli başarısız oluyor!
Bunun da bir adım ötesi''Kendini gerçekleştiren kehanet'' sendromudur! Yani artık Trabzon asla şampiyon olamaz düşüncesinin iyice yerleşmesidir.
Yıllardır final maçlarında şampiyonlukları kaybetmiş Şenol Güneş'te artık psikolojik olarak bu sendromların olduğunu düşünüyorum.
Adam bir maç kaybedince şampiyonluğu unutyor. Roprtajlarını dinledim. Ne anlattığı bile meçhul. Tuhaf şeylerden bahsediyor! Oysaki futbol aslında son derece basit bir oyundur.
Ama onun konuşmalarına bakarsanız MGK toplantısından çıkan bir subay gibi...

Yani bence Şenol Güneş DİNLENMELİ! Buna ihtiyacı var.

Sefaenes
03.09.2012, 00:18
birde Senol hoca gitse üzülmem su an ama giray bulak yerine gelecekse yinede Senol Hocanin kalmasindan yanayim. Giray Bulak hic bir basarisi olmiyan sirf Trabzonda torpili vardiye getirildi.

biltrabzon
ulan allahtan korkmaz kuldan utanmazlar,bu onur neden kalede oynamaz,yada adrian yasin öztekin ten daha mi kötü?

memozcan
henriqenin gözleri çift görüyormuş.. bu durumda kaleyi de çift görmesi gerekmez mi? hadi sahici kaleyi tutturamadın öbürünü tuttur bari...

Kader KORELİ
03.09.2012, 00:19
Halil Yazıcıoğlu buraya üye, keşke gelip yazsa burda düşüncelerini, bence çok şey biliyordur o ve bu gidişatın sebeplerini iyi analiz edebiliyordur.

Cafer Bulur
Glowacki yi gönderdiler bamba yi aldilar,glowacki sakatlik sorunlarina bakmazsak bamba dan daha iyi bir oyuncu.

Hamza Yilmaz
Bizim en büyük eksikliğimiz ilerde top tutabilecek, sirti dönükken kanatlara top dağitabilecek, duvar olup verkac yapabilecek ve yapacagi bos kosularla defans oyuncusunu üstüne cekip takim arkadaslarina bos alan acabilecek bir santraforun olmayisidir. Ne Halil ne Henrique böyle oyuncular degil. Gerci Henrique nin nasil bir futbolcu oldugunu hala anlayamadim ya neyse. Halil zaten en iyi dönemlerinde bile ya ikinci santrafor ya forvet arkasi oynuyordu. Vittek aslinda böyle bir oyuncu ama sakatlillar adami bitirdi. Simdi Janko var. Eminim onun varligi bile bu statik oyunumuzu hareketlendirecek. Takim defansinda fazla sorunumuz yok. Fazla pozisyon vermiyoruz. Mustafa gibi sakar oyuncu o hareketi yapmasa antep bize gol falan atamazdi. Ki bence hakem Cenk iki penalti yediremeyince ücüncûde yedi bizim iki penaltiyi veremedi adi herif. Umarim Janko ile hücum oyunumuz hareketlenir.

Fatih ÇOLAK
03.09.2012, 00:20
Giray Bulak'ın gelme ihtimali yok, bu da benim teorimdir.

Ha dışarıdan gelmiş bir Bulak, ha Transfer Komitesi'nden gelmiş bir Bulak. Verilecek tepki ikisinde de aynı olur.

eraytaskin61
gs meloyu neden satın almadı zannediyorsun ?

seneye sözleşmesi mi bitiyo sonerin ?

uzungöllü
Glowacki yi gönderdiler bamba yi aldilar,glowacki sakatlik sorunlarina bakmazsak bamba dan daha iyi bir oyuncu.

bizim para yedirecek adamlarımız belli... bu adamlar bizi şampiyon yapacak adamlar değil onlarda bunu biliyor... olan biz gönülden bağlı olanlara oluyor ona yanarım...

Tyler Durden
03.09.2012, 00:21
birde Senol hoca gitse üzülmem su an ama giray bulak yerine gelecekse yinede Senol Hocanin kalmasindan yanayim. Giray Bulak hic bir basarisi olmiyan sirf Trabzonda torpili vardiye getirildi.

giray bulak icin dediklerine hak veriyorum ama su an da senol gunes'de
trabzonlu olmanin ekmegini yiyor..
yoksa yerinde baska biri olsa en az uc kere kovulurdu..

DEEP BLUE
Yakışmıyor.

Haklısın. Güneş tapınağında mürit olmayı kabul edersek yakıştırırsın belki.

Kasım BEKTAŞ
henriqenin gözleri çift görüyormuş.. bu durumda kaleyi de çift görmesi gerekmez mi? hadi sahici kaleyi tutturamadın öbürünü tuttur bari...

:) önce kaleye gönderecek topu iyi görmesi lazım... vuracağı topu yanlış seçmese idi zaten o mesafeden kaçmaz gol olurdu :)

cellchook

Topuda çift görüyor demek.Olmayan topa vuruyor.Mantık kurarken sağlam kurmakta fayda var.

Zalimce eleştirmeyin.

uzungöllü
seneye sözleşmesi mi bitiyo sonerin ?

gerek var mı ki bitmesine...

Ümit Küçük

abi bamba kötü adam değil ama daha iyisini bulabilirdik bulmalıydık...takım sistemsiz oynuyor 2 sezondur anlamadı hoca bu takım 4-2-3-1 oynayamaz..o 2 li varya orası çok sakat kanatlar onlardan beter

gudoz81
03.09.2012, 00:22
bence hoca takım üzerinde gereğinden fazla baskı kuruyor
polonyalı oyuncuların trensferinde şaka yollu ordu milli takımı gibi olduk demiştim
bence sıkıntımız birazda bu kimse zevk alarak top oynamıyor gibi
rorbotlaşmış kötü bi sisteme zorla uymaya çalışıyorlarmış gibi

Laz_61
Derin Trabzon varmis beyler Necmi Perekli diyor dagilin...

cyberentalpi
yıllaronce hatırlarmısınız Ziya Doğan denen futbol fukarası adam Umut u 90. dakikda felan oyuna alırdı.celo ların hasan ucunculerin oldugu takımda. o umut ortalama 15- 20 attı. simdi muhtemel sampiyon takımın golcusu. hasan celo felan ne oldu sizce.
syzmek gibi adam kaçmıştı. yıldızlar mutsuzdu

simdiki oyun bana tamda o donemi hatırlatıyor. yıldızlar kacıyor hada mutsuz. Hoca baris ozbek denen sikeciden medet umutyor ama colmanla zitlasiyor. kendi aldigi 5 milynluk adrian oyunda yok. alanziho gibi tek aktif adan oyunda yok. gol yemedende hucuma dusuncemiz yok

yıldızlarımız olcan colman volkan mutsuz. takım surunuyor.

ne derseniz diyin halil colman volkan olcan zokora celu soner normal bir takımda direk yıldız olur. sapara gecen sene antep in ikinci yarı yıldzı idi

dusunun ki bu takım macaristanın koy takımına bir gol atamıyor. antep e hucum yapamıypr. suc kimde sizce.

Kader KORELİ
Azize'ye de yok göründü, öyle gözüküyor.

Selim ÖZCAN
03.09.2012, 00:23
bu forumda Giray Bulak la ilgili bu kadar olumsuz ve öcü gibi gösteren yorumların sebebi ne anlamadım, bu Giray Bulak ile ilgili benim bilmediğim birşey mi var?

ALDENİRO
bu maçı izlemedim ama biliyorum ki videoton maçı gibi olmuştur....takım geçen maçta şöyle süzdüm.....oyuncular arasında 30 metre mesafe vardı volkan yasin çizgiye hapsolmuş...top bekliyordu....takımın orta sahası tamamen birbirinden kopuk....adam eksiltip dikine oynayamıyoruz...oyunu çok yavaş ve yana oynuyoruz bunda zokoranın topa basmaları etken....dar alanda verkaç yok üçgen yok boşa kaçan yok...ver gülüm al gülüm...bu takımın 10 numaraya acil ihtiyacı var....
...........................onur................... .............

serkan.................giray...bamba...........eme rson
................colman........soner............... .........
...........................10 numara......................
.................................................. olcan......
...............emre...................janko
bu takım başka türlü oynarsa hep hüsran hep hüsran

manyak yorum.taktik budur beyler. hocamız sadece burda yazılanları yaptırsa yeter...başka bişey istemiyorum...

eraytaskin61
gerek var mı ki bitmesine...

canına susadıysa gitsin valla zaten dolduk dolacağımız kadar

serdaracıl
Serkanin kaptan zokora'nin reis olduğu kadroyla bu kadar

cakalkerem
nereye gidiyor bu takım ya

Cafer Bulur
Soner ve biraz da bamba disinda katki yapan transferimiz yok dua edelim de janko ve emerson katki yapsinlar yoksa iddia ediyorum bu takim 40 golü gecemez.

Salih Yazıcı
anlamıyorsunuz sorunumu taktiksel değil kılıçlar çekildi içerde hessaplama yoksa geçen sene şlde oynayan takımdan kim gitti burak oda zaten oynmadı kimse bana bu kadar bariz düşüşü açıklayaz adalar basmıyor bile topa

Ümit Küçük

bu emlak bankası vardı abi bilirmisin bilmem...o kunduracılar caddesindeki....müdürü bizim akrabamızdı ali abi....yaka silkmiştir şenol hocadan...anladın abi ne demek istediğimi

samway
03.09.2012, 00:24
sıkıldım bu hocadan taktıksızlıgınden oyuncu degısıklıgınden hatta kılık kıyafetınden hatta saclaı bile jölesiz !!!

Berkan

Tabi sevmeye bilirsiniz, istifasını da istersiniz ama dört milyonu bekliyor diyorsunuz. En basitinden söylediğiniz iftiraya giriyor.

Ibrahim Gaygusuz
Anlamadigim madem bu Sapara denen adam gonderilecek niye israrla oynatiliyor

kaptans
Şotayı seviyorum ya bu halde güldürdü beni.....Girip ben mi atayım.....hala atarsın aslanım benim

S.DEMİRCİ
03.09.2012, 00:25
herşey bir tarafa futbol zevkimizi öldürmeye başladı bu takım..
5 maç oynandı, tam bir işkence

Ümit Küçük
manyak yorum.taktik budur beyler. hocamız sadece burda yazılanları yaptırsa yeter...başka bişey istemiyorum...

edit.......

cakalkerem
janko iş yapar

Serdar A
Tam istatistiği bilmiyorum ama Hikmet Karaman'ın Şenol Güneş'e karşı önemli bir üstünlüğü bulunuyor . Hep sıkıntılı dönemlerde bu adam Trabzondan puan çıkarıyor .

Bülent AKBULUT61
Abi gerçekçi olalım. Örnek verdiğin gs ve onun "dahi" teknik direktörü bizim şampiyon kadronun iskeletiyle ayakta kalıyor. Selçuk ve Umut'u çek çıkar oradan bakalım ne hale geliyorlar...

Etmeyin gözünüze kurban...

tamamda Yiğit colman adam özürdiledi ne diye almıyorsun kadroya hocamız UEFA macından sonra özürdiliyorda herşey düzeliyor adam özürdiledi adamı harcıyorsun neyse bundan 1 ay öncesine kadar ölumune seviyordum Şenol hocamızı gitmesin diye mektup bile yazmıştım ama olmuyor millet olmuyor diye birbirlerini çok seven karı kocalar bile boşanıyor.neyse ben bu vakitten sonra düzeleceğimizi inanmıyorum İnşallah yanılan ben oluyum.
birde şelcuk umutu cıksa bile adamlarda bir sürü oyuncu var hiç bir şey olmaz şerefsizlere

memozcan
:) önce kaleye gönderecek topu iyi görmesi lazım... vuracağı topu yanlış seçmese idi zaten o mesafeden kaçmaz gol olurdu :)

sılanın bir şarkısında var: o şutu çekip golü atamıyosan .. şeklinde.. hayır bu hafta çift görüyorsunda daha önceleri neden atamıyordun:)

el fanatico
03.09.2012, 00:26
zokora çıktıktan sonra takım canlandı... ama takımın eksiği yine ikinci bir forvetti... bu takıma tek santraforlu ve klasik ön liberolu sistem yaramıyor... sen de sen işit... acaba Şenol hoca bu sorunu ne zaman görecek...

zokoranın kalitesi tartışılmaz ama oyun sistemimize uygun değil... madem barça modelinin TS versiyonu deneniyor o zaman barça nın sisteme uymayan Yaya Toure yi gönderdiği gibi Zokorayı yedeğe çekmeliyiz... sadece önemli maçlarda oynamalı... (pardon bu lafımı hiç söylememiş sayayım... Şenol hoca okur falan, ona göre her rakip aynı zaten... videoton a da defansif çıkıyor antepe de...)

janko ya gelince tam aradığımız santrafor, şu maçta 90 dk oynayabilirdi... ama felsfeye göre hemen oyuna girmemeliydi... henrique ye 70 dk sabredilmeliydi...

dediğim gibi ihtiyacımız olan zokranın yedeğe çekilmesi, janko nun yanına da ikinci bir forvet (henrique dışında)...

OzcanHan61
03.09.2012, 00:27
her maca "iste bu mac bizim , bu kez olacak bu is!" diyen bizi, her maci hüsranla sonuclandirip üzen tüm futbolcularimiza, teknik heyetimize ve yönetimimize tesekkür ediyorum...
almissin adam gibi bir forvet baslat iste 11de...elinde baska forvetmi var? vittek,henrique ve halil...allah askina bunlar topcumu? trabzonspor formasi giymek bu kadar kolaymi? altyapidan cikan tek oyuncumuz mustafa yumlumu? bu kadarmi kötü altyapimiz? peki 1461 trabzon neden bu kadar iyi ? onlar bizim oyuncularimiz degilmi? tamam yönetimimiz kötü olabilir...ama elimizdeki oyuncularla antep ve videotonudami eleyemiyoruz? 1461i cikarsak videotunu kesin elerdi, anteple bir ihtimal berabere kalirdi... neyse fazla söze gerek yok, senol günes gitsin desek giray bulak gelecek, dahada kötü bir takim olacaz...bence tek kurtulusumuz yönetimin degismesi, adam gibi calisan zengin bir yönetime ihtiyacimiz var...

S.DEMİRCİ
sanki her maç 11 futbolcu ilk defa birbirini görüyor..

İlker Gazioğlu
Giray Bulak'ın gelme ihtimali yok, bu da benim teorimdir.

Ha dışarıdan gelmiş bir Bulak, ha Transfer Komitesi'nden gelmiş bir Bulak. Verilecek tepki ikisinde de aynı olur.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Şenol hoca'nın istifası durumunda ki gitmesini istemem Giray Bulak yeni hoca gelene kadar takımla ancak 1 maça çıkar.

memmedaga
eren ne depar atti gorudunuzmu bugun
simdi soruyorum volkan olcan alanzinho dahil hangisi bu depari atabildi su ana kadar

iste butun mesle bu

Kasım BEKTAŞ
sılanın bir şarkısında var: o şutu çekip golü atamıyosan .. şeklinde.. hayır bu hafta çift görüyorsunda daha önceleri neden atamıyordun:)

ben bu hafta için söyledim o da çift gördüğünü belirttiği için...
geçmiş haftalar için daha iyi şarkılarda çıkarda neyse :)

akin0834
bu takımı farklı taktiklerle oynatıcak ve heyecan vericek bi hoca lazım artık....yoksa kimse istemez senol hocanın gitmesini...ama sonunu kendi ve yönetim hazırladı 2 senedir.....ben artık cift forvetli ve farklı taktikler üreten hoca istiyorum....ersun yanal gibi....

Hasan YAYLI
Sanırım kan değişikliği şart şuan yoksa bu sene elden uçup gidecek,bu şekilde giderse seneye avrupada bile olamayız...

r9emre
03.09.2012, 00:28
Gözlerim ve gönlüm Ünal Karaman'ı arıyor.

ALDENİRO
dalga mı geçiyorsun anlamadım ama takımın bence en büyük eksikliği bu yazdıklarım...sana saygım sonsuz kötü birşey diyemem

zaten onu diyorum.burdaki eksiklikleri düzeltse yeter.aynı şeyi söylüyoruz. ben 2 senedir bu söylediklerini söylüyordum ama ban yerim diye çok yazmıyordum.

Laz_61
Derin Trabzon-Faruk Özak

Oğuzhan
03.09.2012, 00:29
Arkadaş anlamadığım şey sezon öncesi çalışmalarda hep tek sistem üzerine mi çalıştık biz. Tutmadı işte bu sistem, rakipler çözdü ya da sistemimizi. Neden çift forvetli sistem falan denemiyoruz, değişik şeyler denemeden maalesef her maçımız aynı geçecek bundan eminim. 1461 maçları çok daha zevkli geçiyor, adamlar futbol adına çok daha iyi şeyler ortaya koyuyorlar bizim milyon € ödediğimiz futbolculara göre.

serdaracıl
Şotayı seviyorum ya bu halde güldürdü beni.....Girip ben mi atayım.....hala atarsın aslanım benim

Şu haliyle bizim henrikeden çok gol atar

el fanatico
yumlu nasıldı Şenol hocam o müthiş tekniğini gücüyle harmanlamış mı? ayrıca Trabzonlu demi bu uşak... kesin oynamalıydı zaten... yerine stoper bakmaya ne hacet...

Joacivil
Benim bildiğim bir olay var alakasız olabilir

Bodrum Bitez'de bir tane Trabzonlu bir abi var Ts'nin ilk topcularından biri abisi Seymen soyadı

Giray Bulak la çok yakın Şenol Güneşi'de tanıyor
Giray bulak Şenol güneşin altında çalışmam diyordu geleceksem 1. adam olarak gelirim dedi.
Gelecek teknik adam belli

Ve

Bu klupte görev yapan adamların çogu hiç birşey yapmıyormus Şenol Güneş'in ahbabı diye maaş alıyormuş oturdugu yerden öyle diyordu

böyle bir düzende nasıl olacak bu işler

Tyler Durden
Tabi sevmeye bilirsiniz, istifasını da istersiniz ama dört milyonu bekliyor diyorsunuz. En basitinden söylediğiniz iftiraya giriyor.

istifa etmemesinin daha mantikli bir aciklamasi yok..

Bülent AKBULUT61
yıllaronce hatırlarmısınız Ziya Doğan denen futbol fukarası adam Umut u 90. dakikda felan oyuna alırdı.celo ların hasan ucunculerin oldugu takımda. o umut ortalama 15- 20 attı. simdi muhtemel sampiyon takımın golcusu. hasan celo felan ne oldu sizce.
syzmek gibi adam kaçmıştı. yıldızlar mutsuzdu

simdiki oyun bana tamda o donemi hatırlatıyor. yıldızlar kacıyor hada mutsuz. Hoca baris ozbek denen sikeciden medet umutyor ama colmanla zitlasiyor. kendi aldigi 5 milynluk adrian oyunda yok. alanziho gibi tek aktif adan oyunda yok. gol yemedende hucuma dusuncemiz yok

yıldızlarımız olcan colman volkan mutsuz. takım surunuyor.

ne derseniz diyin halil colman volkan olcan zokora celu soner normal bir takımda direk yıldız olur. sapara gecen sene antep in ikinci yarı yıldzı idi

dusunun ki bu takım macaristanın koy takımına bir gol atamıyor. antep e hucum yapamıypr. suc kimde sizce.
kimde olacak tabiki taraftarda çünkü Şenol Güneşte suç desek hemen böyle taraftar olmaz olsun diyorlar sizi gibi taraftara yazıklar olsun diyorlar ama hiç bir zaman Şenol Güneşe toz kondurmuyorlar
bu arada çok güzel yazmışın :alkış:

Yiğit Gayretli
Kendi futbolcusunun hastalığıyla aşağılık bir şekilde dalga geçen bir taraftar topluluğundan mantıklı yorum beklemek de benim hatam olsun... Yazık. Bin kere yazık!

Biri hocasını ihanetle suçlar. Öbürü para cukkalamakla itham eder. Diğeri çıkar hasta futbolcusuyla dalga geçer. Öbürü kendi öz evladını film karakterlerine benzetir, tipinle alay eder. Yazıklar olsun be... Kazma de, yeteneksiz de... Hocalıktan anlamıyor de... Ama bunları deme.

Ne vicdanın var ne de terbiyen TRABZONZPOR'lu! Gözü dönmüşler gibi kelle istiyorsun. Ne bir çözüm önerin var ne de bir planın. Sadece yıkmış olmak için. Var olan gitsin de... Kana susamışsın. Hem de kendi kanına. Güzel masallar, türküler tutturmuşsun. İhanet ağzına sakız olmuş. Burnunun ucunu göremiyorsun da dünyaya panaromik baktığını sanıyorsun!

Haydi iyi geceler. Hayırlı kelle almalarınız olsun...

DEEP BLUE
03.09.2012, 00:30

Yok canım ne iftirası. 80 tane işçi çalıştırıyorum, ben bile 4 milyonu canlı görmedim. Bulmuş yağlı kapıyı, haklı adam. Henriqu'den gol makinesi, Serkan'dan Yattara yaratabilecegini zannederek yılda bu parayı kazsnan kaç kişi çıkar.

Colakoglu
03.09.2012, 00:30
Bir takim icine 1 bucuk senede bukadar edilir, bu sene hedef kesinlikle ilk 10 benim baska hedefim yok, bu hale düsürenlerin Allah Belasini versin.

serdaracıl
03.09.2012, 00:31

Hocam üzerine alınma ama böyle yazanlar genelde ilk toprağı atıyor

akin0834
şenol hoca yı cok sewiyorum....ama bu saatten sonra bir gram bile faydası dokunmaz...gittiği zaman arkasında enkaz bırakacak...

ibrahim ŞEN
Disipli ve Otoriter hocamız haftayada tukurdugunu yalar Colmanı oynatır. Varmı iddaya giren?

Sinan Sağlam
Ben bu takımı izlemekten sıkıldım , küfürbaz oldum , sigarayı bırakamaz oldum ...

Akhisar belediyeyi izliyorum , adamların gol yememek üzerine bir kurguları var , oyun planları var , bizimkilerin ne oynadıklarını ben 20 yıllık futbol bilgimle , futbol görgümle anlayamadım...

Kanat akınları desen yok , ortadan desen yok , kontraatak desen o da yok ...

Amaannn dünya kötüye gidiyor , memleket kötüye gidiyor , tek zevkim de elden çıktı , en iyisi çoluğa çocuğa dönmek...

Laz_61
03.09.2012, 00:32
Kendi futbolcusunun hastalığıyla aşağılık bir şekilde dalga geçen bir taraftar topluluğundan mantıklı yorum beklemek de benim hatam olsun... Yazık. Bin kere yazık!

Biri hocasını ihanetle suçlar. Öbürü para cukkalamakla itham eder. Diğeri çıkar hasta futbolcusuyla dalga geçer. Öbürü kendi öz evladını film karakterlerine benzetir, tipinle alay eder. Yazıklar olsun be... Kazma de, yeteneksiz de... Hocalıktan anlamıyor de... Ama bunları deme.

Ne vicdanın var ne de terbiyen TRABZONZPOR'lu! Gözü dönmüşler gibi kelle istiyorsun. Ne bir çözüm önerin var ne de bir planın. Sadece yıkmış olmak için. Var olan gitsin de... Kana susamışsın. Hem de kendi kanına. Güzel masallar, türküler tutturmuşsun. İhanet ağzına sakız olmuş. Burnunun ucunu göremiyorsun da dünyaya panaromik baktığını sanıyorsun!

ya arkadar sen nasil bir forum yöneticisin ...milleti tahrik etme birak bu isi...

yorumsuz6117
Mustafa'nın yaptığı penaltı şike sebebi sayılabilecek bir penaltı.

memozcan
Tam istatistiği bilmiyorum ama Hikmet Karaman'ın Şenol Güneş'e karşı önemli bir üstünlüğü bulunuyor . Hep sıkıntılı dönemlerde bu adam Trabzondan puan çıkarıyor .

o istatistiğe serdar özbayraktarı da ekle lütfen.. adam bize en ters gelen bu ligte iki üç kişiden biri.. bi de dilini ısırması yok mu:)

hayır evde maçı izlerken hep beraber yaptığımız ortak yorumdu: cenk tosun sürekli kenarlara geliyor bizim stoperlerin arasına daha hızlı olan serdar giriyor.. bunu biz gördüysek, iki kişi locada iki kişi kulübede bizim hocalar nasıl göremezler anlamak mümkün değil..

Bülent AKBULUT61

bende Ünal Karamanın bu takıma ilaç olacağına inanıyorum

Helvacı61
şenol hoca ve yönetim başarısızlığını kabul edip kendini daha fazla yıpratmadan kenara çekilmeli..4. yılında olan şenol güneş henüz trabzonsporda bir 11 oluşturamadı..takımda altyapıdan bir tane 1 almadı... gençlere şans tanımadı sonuçta transferler elinde pataladı...

simalyıldızı
Sırf bu maçı beklemiştim... Trabzonspor artık yensin, son zamanlarda oynanan kötü futbolun aslında bir talihsizlik olduğunu ıspatlasın istemiştim... Olmadı. Canımız sağolsun... Da neden olmadı?
Son maçlarda kaçan pozisyonlara rağmen neden hala Henrique? Emre Güral kamp döneminde iyi sinyaller vermişti. Neden oynatılmaz? Tamam; bunlar Trabzonspor gibi hedefleri hatta siyasi bi kavram olucak ama 'davası' olan bi kulüp için yetersiz olabilir... Her seferinde fair playden gem vuran hocamız, bu çocukların geleceğini ve yeteneğini köreltmekten neden vazgeçmez? O çocuklara da yazık değilmi?
Kimse kadro yetersizliğini bahane olarak öne sürmesin... Beşiktaşın bugün bizden çok mu iyi kadrosu var? Sebep ruhsuzluk,takımdaşlık duygusundan yoksunluk derseniz bi nebze anlarım. Ama bu durumda da etken yine hocadır diye düşünüyorum. Bu durumu düzeltmesi gereken hocadır...
Sayın hocam; size duyduğumuz saygı ve sevgi sonsuzdur. Siz gerek şehrimizin, gerek takımımızın, gerek 'davamızın' sembolüsünüz. Ama en çok şu süreçte ihtiyaç duyduğumuz dinanmizmi yitirdiğiniz gün gibi ortada. Ne kendinizi küçültmeden (küçültmeden diyorum çünkü 'büyük' başarıları olan bi teknik adamsınız) ne de takımı daha fazla yıpratmadan kulüp içinde farklı bi pozisyona geçerek teknik adamlığı bırakınız... Zira bu sonuçlardan ziyade, oynanan futbol bize yakışmıyor...

ibilek
03.09.2012, 00:33
sanki her maç 11 futbolcu ilk defa birbirini görüyor..

en güzel yorum bana göre...

serdaracıl

Hocam yapma boyle. İstifa yaz geç git.

Salih Yazıcı
eren ne depar atti gorudunuzmu bugun
simdi soruyorum volkan olcan alanzinho dahil hangisi bu depari atabildi su ana kadar

iste butun mesle bu
kesinlike kardeş saparaya verilen şans jebrine verilmedi görüyoruz adam topa vurmadı gönderdiler

ibilek
03.09.2012, 00:34

keşke gelse ama 6 hafta dayanabilir anca.

katre-i.matem
03.09.2012, 00:34
Mustafa'nın yaptığı penaltı şike sebebi sayılabilecek bir penaltı.

senı gecen adamı kazma gıbı cekmıyeceksın belıne sarılıp. defans oyuncusu o fırsatı vermeyecek en basta hakeme

DEEP BLUE
03.09.2012, 00:35

Sen ve senin gibiler için iyi bir gecedir. Şeyhinize mazlum maskesi giydirmek için mağlubiyetleri bile kullanır, iki yıldır bu hoca yetersizdir diyenlere dünyayı dar eder, sonra da yatar uyursunuz. Iyi uykular efendim iyi uykular.

Ümit Küçük
sistem de çok fazla hata var ve bu hata 2 yıldır devam ediyor...2010-11 sezonun ikinci yarısından beri....bunu da düzeltmek hocanın işi ha düzeltemiyorsa ki düzeltecek olan bu saate kadar düzeltirdi eyvallah diyip gidecek arkadaş başka yolu yok

Yiğit Gayretli
ya arkadar sen nasil bir forum yöneticisin ...milleti tahrik etme birak bu isi...

Böyle bir forum yöneticisiyim. Git arka sayfalarda yazılanları oku. Özellikle çok ağır olanlar dışında silmedim bıraktım. Neler yazılmış...

Rahatsızlığın varsa şikayet etmen gereken yerler belli. Bir dakika bekleme!

Kader KORELİ
PKK Beytüşşebap'a saldırıyor şu an. Şemdinli'de beceremediler, anlaşılan bir yeri ele geçirmek istiyorlar.

el fanatico
hazırlık maçlarında 11 oluşturamayan hoca lig maçlarını da hazırlık maçı olarak görüyor anlaşılan...

janko yu elenince transfer eden yönetim anlayışı=iş işten geçince jankoyu oyuna alan zokorayı çıkaran teknik direktör anlayışı

akin0834
egemen-song*colman-selcuk*umut lu takımın üstüne şenol güneş burak dan haric ne kattı üstüne...ersun yanal ın oluşturdugu takımı enkaz haline getirdi...adrianları alıp getirdi...takımı hep aynı taktiğe mahkum etti....2003 lü yıllardada samet aybabanın oluşturdugu takımıda enkaza dönüştürmüştü....yeter hocam

L.Burrows
Olumsuz düşünmek daha ligin başında kafamda ligi bitirmemek için var gücümle savaşıyorum. Uefadan elendikten sonra izlemicem artık bu takımı dedim dayanamadım bugün yine izledim. Napayım tek eğlencemiz tutkumuz bu bitik berbat haldede olsak izlemek istiyor insan. İnş tez zamanda düzlüğe çıkarız gidişatımız çok kötü. Yasinin, volkanın henriquenin, halinin kapasitesini arttırması gerekli eğer arttıramıyorlarsa takımdan gönderilmeliler. Aşırı şişik bi kadro var elimizde ama işe yarar 3-5 oyuncu gerisi anadolu takımı topçusu gibi oynuyor. Şenol hoca maç sonu uzun bi konusma yapmış soyunma odasında futbolcular röpörtaja çok geç geldiler lig tv şenol güneşin soyunma odasında konusma yaptığını söyledi. Ne değişecek bilmiyorum ama bu kadro yetersizde olsa bu kadar kötü olmamalı onu biliyorum. Bunuda şenol hocanın çözmesi gerekli ve ben artık tek santraforlu sistemden usandım 2 sezondur.

Bülent AKBULUT61
demekki şunu anlıyorum bu takımda Ünal Karamanın etkisi fazlamış adamı harcadılar takım mahvoldu

ibrahim ŞEN
03.09.2012, 00:36

Ben normal olarak bu soyledıklerını ıstıyorum. Anormallıgı kendı ara bence bu futbol bu mucadele bu hoca senı tatmın edıyosa baska dunyadasın sen.

serdaracıl
03.09.2012, 00:36

Ünal istifa. Kopyala bunu hocam ılerde yazmaya uğraşmazsın

Numan Yerlikaya
03.09.2012, 00:37
Bence hocanın Volkan'a bi garezi var anlayamadım sen Henriqeyi,Yasin'e dayanıyorsan diyecek bişey kalmaz

yatara
begenmedigimiz Batuhan ve Eneramoyu alsaydik sezon basi suan en az 7 puanimiz vardi

Yiğit Gayretli
Sen ve senin gibiler için iyi bir gecedir. Şeyhinize mazlum maskesi giydirmek için mağlubiyetleri bile kullanır, iki yıldır bu hoca yetersizdir diyenlere dünyayı dar eder, sonra da yatar uyursunuz. Iyi uykular efendim iyi uykular.

Senin gibiler için de bulunmaz nimet. Ortalıkta vatandaşı gazlayıp duruyorsun. Şenol Güneş kulüpten para alıyormuş. Tüh! Amme hizmeti yapması gerekiyordu sen de haklısın...

Şenol Güneş'in mazlum maskesine ihtiyacı kalmaz, insan gibi eleştirilse... Yazdığım maç yazısını oku, gel öyle konuş.

Eleştirmekle terbiyesizliğin gözüne vurmayı ayırt etmek için bir 44 seneye daha ihtiyacın yok.

memozcan

önce bi giray bulak gelsin.. konyasporda olduğu gibi takımı dibe demir atsın, son üç maç kala bırakır zaten , o zaman ünal hoca gelebilir..

katre-i.matem

kabak tadı verıyorsun bazen :S

İlker Gazioğlu
Disipli ve Otoriter hocamız haftayada tukurdugunu yalar Colmanı oynatır. Varmı iddaya giren?

Oynatır ve bu tükürdüğünü yalamak mı olur. Adam oynatmaz suç oynatır suç.

Serdar A
03.09.2012, 00:38
Gladyocular ile hocacılar çatışıyor .
:)

DeAgLeMaNyAq
İşin kötü yanı 2 haftada takımda büyük bir değişiklik olmazsa Sivas'ı yenmemiz zor gibi. Akabinde de FB maçı var evlere şenlik. Tüm dengeler altüst olabilir...

Ümit Küçük
şenol hoca ile Trabzonspor 3 maç 5 maç yenilse ama bana oyun olarak birşey gösterse sonuna kadar eyvallah ama 2 yıldır oyun olarak hiçbirşey yok....ben nasıl arkasında durayım şimdi hocanın

cerasus

Müslüman bir ülke güya. Kendi milletimi nereye sikayet etsem diye düsünürüm hep. Cevap bulamadim.

Bu kadar kolay terbiye sinirlarini asan baska bir millet tanimiyorum. Yazdiklariniza tamamiyle katiliyorum.

Insanlarin icinde birazcik olsun vicdan yok. Önüne gelene hirsiz diyor. Begenmedigi bir kisiyi asagiliyor.

Bunlarida marifet oldugunu saniyor.

katre-i.matem
önce bi giray bulak gelsin.. konyasporda olduğu gibi takımı dibe demir atsın, son üç maç kala bırakır zaten , o zaman ünal hoca gelebilir..

ünal hoca da konyayı kume dusurdu.. sonra kım gelsın ??

Bülent AKBULUT61
03.09.2012, 00:39
Ünal istifa. Kopyala bunu hocam ılerde yazmaya uğraşmazsın

önemli değil Serdar oda takımı mahvederse onun içinde yazarız bu takım hiç kimse kendi malı kendi holdıngı gibi yönetemez biz TRABZONSPOR taraftarıyız hiç kimseye boğun eğmeyiz

Helvacı61
sadece şenol hocanın istifası sonumuz olur...anladığım kadarıyla klübü çakallar sarmışşş...ben şu an bile şenol hocaya yönetimden daha fazla güveniyorum...istifa olacaksa başta yönetim istifa etmeli burası çok önemli...yoksa şenol güneşi ararız...bundan emin olun..bu yönetimi sonuçta şenol güneş çamurdan çıkardı...unutmayalım bu yönetim bize hugo brossları reva gören yönetimdir....yönetim istifa etmeli..taraftarın teşhisi yanlış..

ibrahim ŞEN
Oynatır ve bu tükürdüğünü yalamak mı olur. Adam oynatmaz suç oynatır suç.

Hanı sozde mesaj verıyodu ya bugun?

simalyıldızı

Sayın yönetici;
Yönetmek irade göstermekle değil bazen idare etmekle olur.. İdare ediniz.. :)

DURAS
03.09.2012, 00:40
heyecanını kaybetmiş şenol güneşe daha beteri gelebilir diye katlanmak zorunda mıyız? geçen senede konsantrasyonu avrupaydı ligde rezildi, bu senede maşallahı var. bu camianın iç dinamiklerine......

Ümit Küçük
ünal hoca da konyayı kume dusurdu.. sonra kım gelsın ??

kim gelecekse gelsin yeterki toplu hücum toplu defans yapmayı öğretsin şu bizim "milyonluk bebeklere"

orhan42
deep blue abi yetti ama..temcit pilavı gibi..Tamam Şenol istifa anladık..Bi git işine Allahını seversen..

r9emre
03.09.2012, 00:41
Ön tarafı ve kaleyi nasıl yaparsa yapsınlar bilmem ama geri dörtlü ne pahasına olursa olsun;

------Serkan--------Bamba---------Celustka--------Emerson------

olmalı. Bu nedir birader?!! Ne Giray ne Yumlu ızdırap çekmek zorunda mıyız? Türkiye'ye futbol geldi geleli hiç bir zaman Türk stoperler iyi olmadı zaten diğer takımlarından Türk stoperleri iyi değil kimse kandırmasın birbirini.

------------Zokora------------Colman--------------

---Volkan-----------Soner---------------Olcan------

---------------Janko--------------------------------

İleriyi de en kötü böyle yaparsın. 1 tek net pozisyonu yoktu Allah aşkına Antep'in. Durup dururken gol yedirdik kendimize. Sakar Şakir çıktı yine sahneye.

Numan Yerlikaya
03.09.2012, 00:42
Şimdi tam anlamıyla Barça modeli bu mu oluyor ?

Ümit Küçük
Ön tarafı ve kaleyi nasıl yaparsa yapsınlar bilmem ama geri dörtlü ne pahasına olursa olsun;

------Serkan--------Bamba---------Celustka--------Emerson------

olmalı. Bu nedir birader?!! Ne Giray ne Yumlu ızdırap çekmek zorunda mıyız? Türkiye'ye futbol geldi geleli hiç bir zaman Türk stoperler iyi olmadı zaten diğer takımlarından Türk stoperleri iyi değil kimse kandırmasın birbirini.

------------Zokora------------Colman--------------

---Volkan-----------Soner---------------Olcan------

---------------Janko--------------------------------

İleriyi de en kötü böyle yaparsın. 1 tek net pozisyonu yoktu Allah aşkına Antep'in. Durup dururken gol yedirdik kendimize. Sakar Şakir çıktı yine sahneye.
celustkada çok basit çalım yiyor arkadaş ben bu celustka da bu forum ne görmüş merak ediyorum....celustka da mustafa da vasat altı adamlar benim için

ibrahim ŞEN
heyecanını kaybetmiş şenol güneşe daha beteri gelebilir diye katlanmak zorunda mıyız? geçen senede konsantrasyonu avrupaydı ligde rezildi, bu senede maşallahı var. bu camianın iç dinamiklerine......

İnan hocasız cıksa daha kotusu olamaz.

memozcan
maçı izlerken bir ara şenol hocanın önünde ali kemal denizciyi gördüm, yanında orhan kaynak falan vardı.. belki de ben benzettim..bildiğim kadarıyla ali kemal hoca bizim izleme komitesinde.. acaba işleri bizim maçları mı izlemek?

Salih Yazıcı
İşin kötü yanı 2 haftada takımda büyük bir değişiklik olmazsa Sivas'ı yenmemiz zor gibi. Akabinde de FB maçı var evlere şenlik. Tüm dengeler altüst olabilir...

bu kafaya gidersek ekim ayını ne hoca görür ne yönetim yani yarın sorun çözme yerine pislikleri halının altına süpürürseler hepsi gidecek

Yiğit Gayretli
03.09.2012, 00:43
Sayın yönetici;
Yönetmek irade göstermekle değil bazen idare etmekle olur.. İdare ediniz.. :)

Ne idare çözüm oluyor ne de irade. Ya ben anlatamıyorum ya da insanlar maksatlı. Yorgun hissediyorum böyle akşamlarda.

kaptans
Bursaya adrian sapara üzerine halil varsek batalla yı verirler mi acep

Bülent AKBULUT61
Şenol GÜNEŞ birilerine mesaj vercekse mümkunse TRABZONSPORU kullanarak mesaj vermesin bu kulup kendi malı değil colmanı oynatmayarak mesaj veriyorsa Trabzonspora zarar vermekten başka hiç bir şey yapmıyor ben bu olaylara karşıyım

Fatih ÇOLAK
03.09.2012, 00:44

5.

Ligin 5.haftası sonrası 5 puanımız olması muhtemel, pozisyona girme problemini de göz önünde bulundurursak, gol sayımız da maksimum 5 olur...

r9emre
03.09.2012, 00:44
celustkada çok basit çalım yiyor arkadaş ben bu celustka da bu forum ne görmüş merak ediyorum....celustka da mustafa da vasat altı adamlar benim için

Adam ters ayak oynadığı için çalım yiyor sol bekte. Dikkat edersen sol ayakla hiç ortada açamıyor. Adamın mevki sağ bek orada bir kere bile öyle basit çalım yediğini görmedik. Ters ayak kalınca hamle yapamıyor, hücumda da orta açamıyor. Stoperde Yumlu ve Giray'dan kötü olmayacağını herkes biliyor. Celustka Bamba'dan sonra takımın en iyi savunmacısı. Oynatabileceğimiz en kötü yerde oynatıyoruz adamı.

Nihat Güneş
03.09.2012, 00:45
Beyler onu bunu bırakın da ...Bu Trabzonun halleri alışığız zaten :) 1461 maçını kaydetmiştim. İnanın başlarda fenerli olduğu bariz belli olan spiker bile takıma hayran kaldı.Hele Jebrin'e aşık oldu desem yeridir :)

Tek pozisyon vermedik nerdeyse , ataklar fişek gibi. Bu takıma destek olalım, Trabzonda olanlar tribünlere bi zahmet :)

Salih Yazıcı
sorun traftarda değil hoca futbolcu yönetim üçlüsü arasında hemde gün geçtikçe büyüyen kara delik

Ümit Küçük
Ne idare çözüm oluyor ne de irade. Ya ben anlatamıyorum ya da insanlar maksatlı. Yorgun hissediyorum böyle akşamlarda.

güzel kardeşim forumun senden başka yöneticisi yok mu var kafan rahat olsun istiyorsan girmeyeceksin yazmayacaksın okumayacaksın....kendini hırpalamayacaksın yormayacaksın inan ki değmez canını sıkmaya