PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BordoMaviNet'e ve Taraftara Teşekkür

TekfurÇayır 61
24.08.2012, 01:09
NORMAL ŞARTLARDA, şike sürecinden sonra hükûmetin, federasyonun, kısaca gerek seçilmiş, gerek atanmış kim var kim yoksa hepsinin, topyekûn şikecileden yana tavır alması, yönetimimizin ve teknik direktörümüzün istifâ etmesine yol açardı. Taraftar bir taraftan, câmia hizipleri bir taraftan yüklenip bu işi bitirirlerdi.

Çok şükür ki aradan bir yıl gibi uzun bir süre geçmesine rağmen, bu sefer bu alışılagelmiş senaryoyu seyretmedik.

Bu senaryonun yine, yeniden tekrarlamaması için elini taşın altına koyan BMN yönetimine ve bu yönde çaba gösteren duyarlı Trabzonspor taraftarına, yine bir Trabzonspor taraftarı olarak olarak, müteşekkirim...

Bu süreçte her kimin olumlu, yapıcı katkısı varsa sağolsun, varolsun.

Şunu da eklemek istiyorum, bu süreçte bu yapılanlar kulübün şerefli mâzisine çok değerli bir hizmettir ve bir vefâ borcunun ifâsıdır.

Gökhan Koç
24.08.2012, 01:12
BMN yönetimine bende derin teşekkürlerimi iletmeyi bir borç bilirim.

Bu maçtan sonra bile camiamızın ne kadar çabuk dağılmaya müsait olduğunu gördük.

Camiayı birarada tutmak için gece gündüz çalışan herkese teşekkürler,

İyiki varsınız,

Kazım Koyuncuyu ne kadar seviyorsam her birinizi o kadar seviyorum.

SEDAT
24.08.2012, 14:26
* Kendi adıma bende burdaki herkese teşekkür ediyorum, şu süreçte çok çalıştı herkes. Bazı abilerimizin, arkadaşlarımızın hakkını ödeyemeyiz...

Enes Ünal Kaya
24.08.2012, 14:58
Yönetimden Transfer Dışında Şikayetim Yok..

Sadri Şener En İyi Şekilde Olmasada Şike Sürecinde Dik Durdu Bence Kaçmadı ..

Taraftarda En İyi Şekilde Değildi... Ama Bizde Kaçmadık..

Dahada Güçlü Olucaz.. Bir Kaç Transferle ve 1 2 Umutlu Haberler Herşey Dahada İyi Olucakdır