PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sanal Alemdeki Savas!

Nytre
20.06.2006, 15:29
Ay-yildiz Tim...(hiç bir siyasi ideolojinin altinda olmayan vatansever Atatürk Milliyetçisi , Islami degerlere sahip çikan bir organizasyondur)

burada yukarida bu savasi kendine üstlenmis bir org.u dinledigim kadariyla anlatmaya çalisacagim eminim bilenler vardir ya da katilanlar

arkadaslar burada bir siteyi degil de bir organizasyonu anlatmak istiyorum.. belki bir çogumuz bunu biliyordur ancak burada bilmeyen arkadaslara duyurmak istedim....

Türkiyemizin milli birligine bölünmez bütünlügüne sanal alemde yapilan her türlü saldiraya savas açmis bir organizasyon bu...

yapilanmalarinda askeri düzeni esas almislar ve gizlilik çok önemli bir unsur..

pkk-ermeni tasarilari-danimarka konulari basta olmak üzere... Türk milletine - Türkiyeyi yanlis tanitan sitelere - bölücü örgüte ve onun uzantilarina - Islam dinine yapilan saldirilara ve yanlis tanitmalari gibi konularda çalismalari var...

gündemde olan diger bir çalismalari ise vatikan ....

kanal 1 de yayinlanan muhabir programinda bu org.u arastirdilar bazi üyeleriyle konustular ve yapilanlari yapilacaklari misyonlari vizyonlari anlatildi birinci agizlardan...

bu org.nun internet siteside google.dan rahatlikla bulunabilir..

U.Sadıkoğlu
20.06.2006, 15:36
onlarada helal oLsun ama 1 numara Cyber Warriorsmileys/smiley2.gif

Emre Emiroğlu
20.06.2006, 15:40
Ben Dudum Baya Faaliyetleride Var Türklere Islama Karsi Propaganda Yapan BirCok Siteyi Cökertip Giris Sayfalarina Atatürk Resimleri Ve Istiklal Marsimizi Yerlestirdiler. Bu Arkadaslar Bos Bir Hacker Grubu Degil. Içlerinde Cok Profosyonellerde Var. Içlerinde Trabzonlu Biride Var Galiba. Hemen Hemen Tüm Pkk Sitelerini Cökerttiler.. Internette Türklük Adina Türklerin Sesini Duyuran Cok Yararli Organizasyonlari Var.

Aslıhan
20.06.2006, 15:51
programi ben de izledim ve çok etkilendim

çok disiplinli ve emir komuta zinciri seklinde çalisiyorlarmis

tebrikler smileys/smiley32.gif

CaMoKa
20.06.2006, 15:51
ben bunu daha önce gündeme getirmistim bu gurupta yer alan bir çok arkadasim var..indexlerinide bu sitede yayinlamis hatta bir gurup üyesininde açiklamasini yayinlamistim...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5984& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5984&PN=2&TPN=2) amp;PN=2&TPN=2

Alpayer
20.06.2006, 16:03
Ben de bu org.dan haberdarim.Bi haberde dünyanin bir numaraliismi olarakiskorpitx adini gördüm.Aradim ve siteyi bulup üye oldum.Çok faydali isler yapiyorlar.Allah razi olsun.

geronimo_61
20.06.2006, 18:01
helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

da su sitenin ismini biz de alalim

Oğuzhan Görkan
20.06.2006, 18:39
arkadaslar böye bazi s..lerin sitelerine rastlarsaniz hemen oraya ihbar edebilirsiniz
helal olsun internetteki gururumuz savunucumuz onlar

FANATIK61
21.06.2006, 01:07
<DIV id=haberer>
<DIV id=haberBaslik>Türk hackerlar Microsoft'u vurdu !</DIV>
<DIV id=haberTanitim>Yazilim devi Microsoft?un Fransa?daki web sitesi Türk hacker tarafindan çökertildi ! </DIV></DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>
<DIV id=haberImage>http://image.haber3.com/haber/32279.jpg</DIV>
<DIV id=haberTarih>20 Haziran 200614:03

</DIV>Yazilim devi Microsoft?un Fransa?daki web sitesi olan experts.microsoft.fr adresi bu haftasonu bir grup Türk hacker tarafindan çökertildi.

Microsoft?un sunucularina girmeyi basaran hackerlar ana sayfaya, "Sisteminiz Türkler tarafindan ele geçirilmistir", "redLine size sahip oldu", "SacRedSeer ve RudeBoy?a özel tesekkürler" gibi mesajlar yazdi. Ayrica TiTHack (The Bekir ve Tüm Türk Hackerlar) imzasi atildi.

Microsoft yetkilileri saldirinin eglence için yapilmis olsa da Fransa?daki sisteme ve Microsoft?un imajina büyük zarar verdigini söyledi. Yetkililer ayrica Türk hackerlarin, Microsoft görevlilerinin sorunu ne kadar sürede çözebildigine bakarak da kendi kendilerine eglendiklerini belirtti. Saldiriya ugrayan Fransa?daki Microsoft?un sitesi bir gün boyunca kullanilamadi.</DIV>

U.Sadıkoğlu
21.06.2006, 09:19
hepsinin eline saglik

Emre B.
21.06.2006, 12:04
Helal olsun

geronimo_61
21.06.2006, 12:09
site degil organizasyonmus helal olsun

Erbay
21.06.2006, 19:31
Ben de izlemistim Kanal 1'de.Vallahi izleyince içim rahatladi.

Eyt be neymis bu site.Bir üye olayim dedim herseyi ögrendimsmileys/smiley4.gifGerçekten her sey var bu sitede hacklemek için.

Edited by: smart61

macka61
21.06.2006, 20:29
iyi bisey yapanlardan ALLAH razi olsun

onurkaradeniz
22.06.2006, 10:39
www.ayyildiz.org

U.Sadıkoğlu
22.06.2006, 10:48
rekLam yapmasmileys/smiley4.gif