PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başbakanlık Önünde Büyük Protesto!

Sayfa : [1] 2

Ender Kuyumcu
14.08.2012, 15:27
Sevgili Trabzonsporlular,

Defalarca fenerbahçe tarafından çalınan şampiyonluklarımızın sonuncusu olan 2010-2011 sezonu şampiyonluğumuz maalesef ülkenin başbakanı olan ve içimizden bir çok kişinin oyları sonucunda o koltukta oturan RTE tarafından mahkeme kararına rağmen hırsızlar korunmak suretiyle teslim edilmemektedir.

Hırsızların cezalandırılmamış olması ve kupamızın verilmiyor olması çeşitli kurum ve kuruluşlara mal edilmeye çalışılıyorsa da birinin çıkıp KRAL ÇIPLAK deme vakti gelmiştir ve ben bu sorumluluğu alıp açıkça söylüyorum; TS'un şampiyonluğunu çalanları koruyan RTE'dir ve TS taraftarı maşaları bir kenara bırakıp maşaları elinde tutana konsantre olmalıdır.

Bu yazdıklarımın siyasetle hiç bir alakası yoktur zira diğer partiler de (chp ve mhp) hırsızları kurtarmak için en az akp kadar mücadele vermiş ve mecliste sabahlayarak yasaları değiştirmiştir.

Tepki adresinin RTE olmasının tek sebebi yetkinin O'nun elinde olmasıdır.

tff'nin ligin ilk haftasında tek gündüz maçı olarak bizim maçımızı açıklaması ve kulübümüzün bütün ikazlarına rağmen bunu yapması, dün bu konuda resmi siteden yapılan açıklama sonrası jet hızıyla TS'u pfdk'ya sevk etmiş olması bardağı taşıran son damladır.

TS taraftarı olarak artık harekete geçmeli ve demokratik hakkımız olan protesto hakkımızı Ankara'da başbakanlık önünde yapmamız gerektiğini ve bu konuda hep birlikte hareket etmemiz gerektiğini düşünmekteyim.

ARTIK EYLEM ZAMANI. VAR MISINIZ?

Not : Trabzonlu eski yeni bütün siyasetçiler, bürokratlar, gazeteciler, iş adamları, sanatçılar, eski başkan, yönetici ve futbolcular kim varsa bu protestoya davet edilip kimin ne kadar TS'lu olup olmadığını da görmüş oluruz. Eylem iyi planlanmalı ve tarih dikkatli seçilmeli Amacımız anarşi yaratmak değil HAKKIMIZ olanı almak.

Not : Fikir yeterli olgunluğa ulaşınca gerekli çalışmalar yapılıp duyurular yapılacaktır. Tek bir merkezde toplanılması daha etkili olacaktır. Sadece Avrupa'da yaşayan taraftarlarımız eş zamanlı olarak UEFA merkez binası önünde benzer bir eylem yapabilirler.

ÖNEMLİ : Arkadaşlar fikirlerinizi yazarak bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Herkesin katılımı bizim için önemli. Ortak bir güç oluşturabilirsek bu düzen karşısında güçlü olabilir ve hakkımızı alabiliriz.

Sibel
14.08.2012, 15:29
Destekliyorum. Bir işe yarar mı bilinmez ama vakti geçiyor.

Bmn_61
14.08.2012, 15:30
Her Zaman Hazırız.Geliriz.

Alihan Ertürk
Ankara'da büyük bir protesto düşüncesi vardı zaten.. Ama bunun başbakanlık önünde yapılması fikri.. Gerçekten müthiş!

Samet GÜVEN
Tarih,saat buluşma noktası her türlü detaylar bekleniyor...

Esmoface
14.08.2012, 15:31
Yürekten katılıyor ve yapılması düşünülen bu protestoda fiilen mücadele vereceğimi belirtiyorum.

dead_microbe
14.08.2012, 15:35
bir ışığa ihtiyacımız vardı ışığı yakan oldu bize desteklemek düşer sonuna kadar varız

borvizon
14.08.2012, 15:37
ender abı bu eylem cok ses getrmelı basbakan cıkıp basın acıklama
sı yapcak kadar buyuk olmalı o yuzden organızasyon cok ıyı yapılmalı ...

HOPA'LI TS'Lİ
14.08.2012, 15:39

Defalarca fenerbahçe tarafından çalınan şampiyonluklarımızın sonuncusu olan 2010-2011 sezonu şampiyonluğumuz maalesef ülkenin başbakanı olan ve içimizden bir çok kişinin oyları sonucunda o koltukta oturan RTE tarafından mahkeme kararına rağmen hırsızlar korunmak suretiyle teslim edilmemektedir.

Hırsızların cezalandırılmamış olması ve kupamızın verilmiyor olması çeşitli kurum ve kuruluşlara mal edilmeye çalışılıyorsa da birinin çıkıp KRAL ÇIPLAK deme vakti gelmiştir ve ben bu sorumluluğu alıp açıkça söylüyorum; TS'un şampiyonluğunu çalanları koruyan RTE'dir ve TS taraftarı maşaları bir kenara bırakıp maşaları elinde tutana konsantre olmalıdır.

Bu yazdıklarımın siyasetle hiç bir alakası yoktur zira diğer partiler de (chp ve mhp) hırsızları kurtarmak için en az akp kadar mücadele vermiş ve mecliste sabahlayarak yasaları değiştirmiştir.

tff'nin ligin ilk haftasında tek gündüz maçı olarak bizim maçımızı açıklaması ve kulübümüzün bütün ikazlarına rağmen bunu yapması, dün bu konuda resmi siteden yapılan açıklama sonrası jet hızıyla TS'u pfdk'ya sevk etmiş olması bardağı taşıran son damladır.

TS taraftarı olarak artık harekete geçmeli ve demokratik hakkımız olan protesto hakkımızı Ankara'da başbakanlık önünde yapmamız gerektiğini ve bu konuda hep birlikte hareket etmemiz gerektiğini düşünmekteyim.

Ender kardeşim, emeğine, yüreğine sağlık.

Evet pfdk kararı resmen şikeden canı yanan Trabzonspor'umuzu bir kez daha yakmıştır. Bu ülkede suçluları, emek hırsızlarını ortaya çıkaran Trabzonspor 13 aydır doğranmaktadır.

Bu eylem ses getirir, kupayı da getirir.
Yeter artık, mübaarek Cuma günü ve kadir gecesi sabrımızı zorluyorlar

Alihan Ertürk
14.08.2012, 15:39
Aceleye gerek yok tarih konusunda.
Detaylı bir plan yapılıp Haliç organizasyonunda olduğu gibi diğer gruplarla birlikte ortak bir hareket yapılmalı.

Burada düşünceleri bir görelim bakalım eminim güzel şeyler çıkacak.

HOPA'LI TS'Lİ
14.08.2012, 15:40
20.000-30.000 kişi olsun, alem görsün tepkiyi

ErtuGrul
14.08.2012, 15:42
Cok guzel bir fikir Türkiye'de olsam koşa koşa gelirdim.

ErtuGrul
14.08.2012, 15:43
Artık eylem zamanı, çok geç bile kalındı.

U.Sadıkoğlu
14.08.2012, 15:44
İstanbul'dan Ankara'ya çok fazla adam taşıyamayız fakat eş zamanlı olarak İstanbul'da ki İl başkanlığının önünde , İzmir , Trabzon vs... yaparsakta olay ses getirir hem kişi olarak çok kayıp olmaz ama ille tek ses çıkaracaksak tabii ki uygun adres Ankara..

borvizon
14.08.2012, 15:46
Aceleye gerek yok tarih konusunda.
Detaylı bir plan yapılıp Haliç organizasyonunda olduğu gibi diğer gruplarla birlikte ortak bir hareket yapılmalı.

Burada düşünceleri bir görelim bakalım eminim güzel şeyler çıkacak.

arkdasımın dedıgı gıbı herkezın destek olması ıcın planlı ve organıze bı sekılde harekewt edılmelı kı sonucta bıraktıgı etkı buyuk olsun ...

Yiğit Gayretli
Sokak önemli. Varım!

Alihan Ertürk
İstanbul'dan Ankara'ya çok fazla adam taşıyamayız fakat eş zamanlı olarak İstanbul'da ki İl başkanlığının önünde , İzmir , Trabzon vs... yaparsakta olay ses getirir hem kişi olarak çok kayıp olmaz ama ille tek ses çıkaracaksak tabii ki uygun adres Ankara..

Tek ses olmalı.. İllerden toplanılmalı Ankara'da giden gider zaten abi gidemeyene bir şey diyemeyiz.

Zaten Ankara'da büyük bir organizasyon planlanıyordu diye biliyorum, herkes hazır bekliyor yani.

Bera B.
14.08.2012, 15:47
İstanbul'da da yapalım ben orda olurum.

Yaşar
14.08.2012, 15:49
Sadece bir yerde olmasından ziyade, İstanbul ve Trabzon'da il binalarının önünde; Ankara'da başbakanlık önünde eş zamanlı eylemler yapılabilir.

borvizon
14.08.2012, 15:50
Sadece bir yerde olmasından ziyade, İstanbul ve Trabzon'da il binalarının önünde; Ankara'da başbakanlık önünde eş zamanlı eylemler yapılabilir.

bu da guzel bır fıkır ama bu ıs cok ıyı planlanmalı kı cok etkılı olsun...

volkan_627
14.08.2012, 15:51
tek bir yerde olmalı. bölünmemeliyiz. unutmayın ki böyle bir organizasyon basında yer bulamayacak ya da 2 saniye haber yapılıp geçilecek. pazar günü olursa herkes gelir diye düşünüyorum. hatta işi gücü olanlarda artık işini gücünü bırakıp gelmeli. meydanlara sığmayan bir kalabalık olmadığı takdirde bir önemi olmayacaktır. memlekette hak hukuk aramanın yolu buysa artık yakılıp yıkılmalı. diğer taraftar gruplarıyla temasa geçilmeli. 81 vilayetten trabzonspor sevdalıları orda olmalı...

çok dikkatli ve sabırlı bir organizasyon olmalı....

borvizon
14.08.2012, 15:54
istanbuldan otobusler tutulup ankaraya hareket edılebılır bu yuzden cok ıyı bır organızasyon ıcın herkesın elını tasın altına koyması gerekır ...

U.Sadıkoğlu
14.08.2012, 15:56
Bunun için taşı kuyuya atan abimizin ilk adım olarak nereden başlanması gerektiğini belirtmesi gerekiyor sanırım :)

İdris Toksoy
14.08.2012, 15:58
çok geç bile kalındı. güç olmasın bari.

Eren Karaahmetoğlu
14.08.2012, 15:59
Saat tarih.. Ne olacaksa olsun artık. Başbakanlıksa başbakanlık.

dead_microbe
14.08.2012, 16:00
bu eylemin öncesinde, koordineli telefon aramalarıyla tüm partilerin telefonlarını kitleyebiliriz her ilçe ve il teşkilatlarını arasak nasıl olur sizce ?

agahozlu
14.08.2012, 16:01
BMN İstanbul organizasyon düzenlesin gelelim.

peker61
14.08.2012, 16:03
Geç bile kaldık artık nereyi yakacaksak yakalım

mhayri
14.08.2012, 16:03
Hakkını alana kadar ordan kalkmayacaksan fayda sağlar.
Başka türlüsü medyanın seni nasıl yansıttığıyla ilgili...
İster komik yapar,ister mağdur,ister şebek yapar ister kral...

borvizon
14.08.2012, 16:09
BMN İstanbul organizasyon düzenlesin gelelim.

aynen bu ısı yapcaksa bırılerı oncumuz olması lazım...

Necat Ulusoy
14.08.2012, 16:12
harika bir fikir,
artık bu ligin şamar oğlanı olmadığımızı gösterme zamanı !!!

Etem Güner
14.08.2012, 16:15
bmn hariç misafir 92 kişi herhalde milli istihbarat elamanları olayı takibe aldı

Mehmet SELEN
Bu Konuyu 112 Aktif Üye Görüntülüyor 112 (21 Üye ve 91 Misafir) Arkadaşlar etkinlği bi karara bağlayalım.Misafirlerimiz bekliyor bizi=)))))

Gamze
bmn hariç misafir 92 kişi herhalde milli istihbarat elamanları olayı takibe aldı

:)
Twitter paylaşımlarındandır abi.

Kasım Hilal
14.08.2012, 16:17
Hazır Ankara'dayım ben de bir organizasyona iştirak etmiş olurum adam akıllı. Fikir güzel. Eğer taraftar ve camia olarak bir araya gelebilirsen -ki bu zor biri iş- çok büyük bir ses getirebiliriz.

Zeki Akyol
14.08.2012, 16:26
Kesınlıkle gec bıle kaldık varııııım :(

Necat Ulusoy
14.08.2012, 16:27
tüm taraftar gruplarının bu işe dahil edilmesi ile ses getirebiliriz !!!

Armağan Dere
14.08.2012, 16:30
Sadri Şener konuştu mu

Adnan Özkan
14.08.2012, 16:31
Arkadaşalr bence dağınık olmasın..ankarada yada istanbulda olsun tek yerde.bölünürsek daha az kuvvet çıkar.Ankara da olması daha iyi olur başbakanlık yada meclis önünde çünkü net mesaj olur..ben varım herkes gibi..hadi bakalım..ama lig başlıyor organizasyon çok hızlı olmalı..

borvizon
14.08.2012, 16:33
olayın cıddıyetıne herkez varsın arkadaslar ...

isyan6161
14.08.2012, 16:33
gec bıle kalındı..

Ysf1967
14.08.2012, 16:34
Büyük ses getirecektir. Bütün taraftarımız katılması gereken protesto

ALBATROS_61
14.08.2012, 16:38
ama fazla beklemeye gelmez.Bir an önce organize olunmalı ve nerde nasıl olacağına dair bilgilendirmeler yapılmalı.

Esmoface
14.08.2012, 16:40
Sayısız elektronik postalar, fakslar gönderdik; 1 Mayısta, 1 Ocakta meydanlardaydık, her Cumartesi TFF önündeydik.
Digiturklerimizi iade ettik, medyada boy gösteren emek hırsızlarına karşı sosyal medyada mücadele ettik.
Bu protestoların hepsi düşünce olarak mükemmeldi; fakat pratikte ses getiremedik elektronik postalar hariç.
Yeteri kadar organize olamadık belki, sayımız yetersiz kaldı, destek alamadık sözü geçen Trabzonsporlulardan(!), ulusal(!) medyamız görmezden geldi.

Fakat bu sefer, büyük oynayacağız gibi gözüküyor.
Başka şehirlerden akın olmalı protestonun gerçekleştirileceği yere; gücümüz birlikteliğimiz kadar, tek bir çatı altında toplanmalıyız bence.
Taraftar gruplarının bu olay için mutlaka birlikte hareket etmesi gerekiyor; protesto planı somut olarak yapıldıktan sonra bütün taraftar gruplarıyla iletişime geçilmeli diye düşünüyorum.

iso_4939
14.08.2012, 16:41
3_4 bın kısılık bır sey olacaksa onemı olmaz rahat bır 15 20 bın falan olunması lazım organızasyon önemlı yınede guzel bır fıkır.ender abının elıne saglık.

Ertan1982
14.08.2012, 16:45
Biber gazina karsi önlem alin.Tabii izin cikarsa.

ALBATROS_61
14.08.2012, 16:45
en mantıklısı bana göre yer ve saat belirlendikten sonra buradan toplanacak paralarla afişlerin hazırlanıp her caddeye sokağa duvarlara heryere astırılmalı.Sadece internetteki değil sokaktaki bizim yanımızda olan vatandaşında ilgisini çekmeli.İşte ozaman 20 binler bulunur.

iso_4939
14.08.2012, 16:49
gercı muhalefet partılerı duyarsa ucma gelırler nede olsa ıktadarı protesto etmek var =)=)=)

TSezgin61
14.08.2012, 16:49
taraftar guruplari istesin, oraya 10 bin kisi toplarlarlar birlikte... yeterki organize olunsun ve istesinler...

Ali Özcan
14.08.2012, 16:50
ölmezsem orada olacağım...

Sinan Karadeniz
14.08.2012, 16:51
en mantıklısı bana göre yer ve saat belirlendikten sonra buradan toplanacak paralarla afişlerin hazırlanıp her caddeye sokağa duvarlara heryere astırılmalı.Sadece internetteki değil sokaktaki bizim yanımızda olan vatandaşında ilgisini çekmeli.İşte ozaman 20 binler bulunur.

Ayni fikirdeyim cogu taraftarin haberi bile olmuya ayrica diger taraftar gruplarini da bilgilendirmek lazim...

buserkan61
14.08.2012, 16:53
istbdan otobus kaldırılırsa ıns bende gelmeyı ısterım
ve yapılması gerekıyor artık

Berberoğlu
14.08.2012, 16:53
..................
Not : Sadece Avrupa'da yaşayan taraftarlarımız eş zamanlı olarak UEFA merkez binası önünde benzer bir eylem yapabilirler.

Ankara'da eylem yapma fikri çok güzel, destekliyorum. Umarım tüm Trabzonspor camiası bu eyleme destek verir...

Fakat daha önce de birkaç kez dile getirilen UEFA merkez binası önünde eylem yapma fikrini unutalım arkadaşlar. Böyle bir eylemin çok ciddi cezaları var. Daha önce Külünkoğlu Metin abimiz bu konuda açıklamalarda bulunmuştu...

borvizon
14.08.2012, 16:54
bu organızasyon yenıden dırılıs olarakta adlandırılabılır o yuzden butun bordo mavı sevdalıları bır olmalı bızım gucumuz karanlıgı yırtacak renkdaslar..

altinkaya08
14.08.2012, 16:55
Çok geç kaldık ama her ne yapacaksak ben varım ölmedikçe hep varolacağım...

Ender Kuyumcu
14.08.2012, 16:59
Ankara'da eylem yapma fikri çok güzel, destekliyorum. Umarım tüm Trabzonspor camiası bu eyleme destek verir...

Fakat daha önce de birkaç kez dile getirilen UEFA merkez binası önünde eylem yapma fikrini unutalım arkadaşlar. Böyle bir eylemin çok ciddi cezaları var. Daha önce Külünkoğlu Metin abimiz bu konuda açıklamalarda bulunmuştu...

UEFA protesto edilmeyecek, başbakan ve tff edilecek. ayrıca bu resmi bir kimlikle değil taraftar kimliği ile yapılacak. bunun için ceza vermezler. sıkıntı olacağını sanmam.

Kamil Çakmak
Çok güzel düşünce desteklenmelidir. Peki nasıl?. Klübün, taraftar derneklerinin, sosyal kuruluşların, Traftar guruplarının karar almaları ve çalışmaları, desteklemeleri gerekmektedir. Yani büyük bir kalabalık düşünülüyorsa.

iso_4939
daha baslıga bıle önem yok organızasyon nasıl olsun.

krdnz
14.08.2012, 17:09
Çok güzel olur.

Tarih belli olsun bende gelmek isterim.

melekcilingir
14.08.2012, 17:11
Harika bir fikir!
Evet hepimiz orada olalım.

borvizon
14.08.2012, 17:12
koca BMN takıpcılerı bu habere bu kadarmı tepkı verıyo ya :S

arifberkay
14.08.2012, 17:13
Günü uyarsa ben de katılırım

Gamze_TS
14.08.2012, 17:14
Bmn yonetimine cok is dusuyor, birlik olmak lazim. Taraftarlar haberdar edilmeli

Ali Özcan
14.08.2012, 17:19
atıp tutan herkesi bu başlığa bekliyoruz...Evet, en çok beklediklerim

Sami Kuk
Ayazoğlu
U.Sadıkoğlu...

Geliyor musunuz Ankaraya ?

SEDAT
14.08.2012, 17:20
* İlk olarak Trabzon'da yapılsa daha iyi olur gibi. Baskıyı Trabzon'da hissettirmeliyiz...

Oğuz ZEYTİN
14.08.2012, 17:22
Güzel fikir.

Camiayı temsil edemeyenlere rağmen, Trabzonspor taraftarını en iyi şekilde yansıtacak, O'nun ortak duygu, kaygı ve isyanlarını haykıracak bir ses verecekse... Varım!

*

Ve hatta... Bir sonrakinin Bağdat Caddesi'nde yapılmasını dilerim.

arifberkay
14.08.2012, 17:24
Ne olur ama ne olur daha da geç kalmayalım...

x_man
14.08.2012, 17:28
bu organizyonu düşünen arkadaştan Allah razı olsun kesinlikle dev bir gösteri şart

photolist
14.08.2012, 17:44
evet nihayet sokağa inmek için bir kıvılcım çakıldı. ama bu protestonun etkili olabilmesi için sayı çok önemli.

ben en az 50 bin kişinin katılması gerektiğini düşünüyorum. bu yüzden çok iyi organize olup herkes için en uygun zamanı kararlaştırmalıyız.

tabi bu arada bu protesto için izin durumu nasıl olacak? böyle bir yürüyüşe izin alabilecek miyiz?bu arada yine bmn yönetiminden geçici bir süre ile diğer bazı başlıkları kapatmasını rica ediyorum.

Trabzonsporun asıl ve ene önemli gündemi şike olaylarıdır. transferler daha sonraki konudur. buna gerekli hassasiyetin gösterilmesi için transfer forumunun geçici olarak kitlenmesini talep ediyorum.

Yaşar
14.08.2012, 17:49
koca BMN takıpcılerı bu habere bu kadarmı tepkı verıyo ya :S

Sen onlara transfer yap, kral olursun.
Kupanı almışsın, almamışsın umurlarında olur mu?

Salih Edip
14.08.2012, 17:50
Ben de varım...

Turgay Atalay
14.08.2012, 18:02
Ankarada olup da gelmeyen fenerli olsun...Yakınlarını da getirsin herkes.

BulentOzkul
14.08.2012, 18:03
Bence ilk önce Ankara Söğütözün'de Protesto yapılabilir,çünkü Akp ve Chp genel merkezleri orada oradan Eskişehir yolu üzerinden Kızılaya inilebilir, oradan da Başbakanlık önünde yürüyüşe devam edilebilir. Hatta bu Cumhurbaşkanlığını kapsayabilir..

ALDENİRO
14.08.2012, 18:05
grup elemanları seçmeliyiz ellerinde gösterişli bayraklar olmalı-taraftar onları takip etmeli. önce bize bi başkan lazım.

İlker Yazıcıoğlu
14.08.2012, 18:05
Burada hala başbakana laf kondurmayan adamlar var,çok kişi toplanmaz bence.Konuşacak çok şey var da yine siyaset yapma demogojisi konuşulacak susuyorum.Allah bu işin sorumluları kimse hepsinin belasını versin.........

Hasan YAYLI
14.08.2012, 18:06
Katılıyorum,destekliyorum,yapılmalı diyorum....

Başbakanın Trabzon mitinginde şiveli şekilde " Trabzonspor şampiyon oldu da biz mi elinden aldık DA ... " sözünü orada ona hatırlatmak istiyorum...

ALDENİRO
medya desteği olmalı, planlama yapıldıktan sonra mehmet baransuya haber vermeli reklamımızı yapsın, yaptırsın.

melekcilingir
Diğer taraftar grupları da katılırlar, çok güzel bir birliktelik olur. Tarihi belirleyelim artık.

İlker Yazıcıoğlu
14.08.2012, 18:08
Yalnız böyle bir eylem yapılacaksa bayramdan sonraya kalsın arkadaşlar.Malum Trabzon'a gideceğiz aylar sonra.Ankara'da yaşayan biri olarak ben varım...

Jester
14.08.2012, 18:08
Kesinlikle doğru bir hareket, doğru düşünce.
Çok geç kalınmıştır ama hala yapılmasında büyük fayda vardır.
Organizasyon çok önemli, birilerinin bu işi üstlenmesi lazım.

ALDENİRO
14.08.2012, 18:14
cumartesi günü olmalı 01 eylül sanki iyi gibi.

Emrullah
14.08.2012, 18:16
Bütün gucumle varım. Tüm Trabzonspor taraftarı var olmalı. Yoksa yok olmaya mahkumuz.

Bu is cok iyi koordine edilmeli, Karadeniz ve Trabzon derneklerine cok is düşüyor. Hersey planlanmalı bizi haksız duruma dusurebilecek provakasyonlara karsı dikkatli ve planlı olmalıyız.

Varız...

Sent from my iPhone using Tapatalk

M. Fatih ALEMDAR
14.08.2012, 18:16
Bende orada olmaktan gurur duyacagim.

Sent from my iPhone using Tapatalk61

Hasan YAYLI
14.08.2012, 18:19
Meclis ne zaman açılacak,toplandıkları ilk gün gündeme oturalım....

Çok ses getirecek,bize yakışır bir protesto olmalı...

Dönen dolapların,yapılan pazarlıkların farkında olduğumuzu anlamalılar artık...

Yemiyoruz arkadaş....

dead_microbe
14.08.2012, 18:20
yapıcı fikirlerde getirelim arada, bunu nasıl daha çok kişiye duyurabiliriz ??

* internet haber siteleri reklamı
* gazete reklamı
* açık alan reklamı
hangisi daha etkili olur??

Gökhan Koç
14.08.2012, 18:22
Haftasonu olursa ve musaitsem gelmeye calisirim.

Ama bu isin zor kismi izinler olur kanisindayim, taraftar herturlu gelir.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tahir61
14.08.2012, 18:23
istanbuldan ve diğer illerden otobüs kaldırılıması çok iyi olur da çok mu masraflı olur

Yaşar
14.08.2012, 18:24
Milletvekili mi kaçırsak biz de?
Neler geliyor aklıma...
Allah'ım aklıma mukayyet ol...

Hasan YAYLI
14.08.2012, 18:25
Acele edip amatörce bir organizasyonun bize yararından çok zararı olur,herşey yasal olmalı ve polisle asla karşıkarşıya gelinmemeli....

Bunun için kışkırtmalara karşı tedbirli olmalı herkes,amacının dışına çıkmamalı asla....

Tüm Trabzonspor taraftarına ulaşılmalı,herkes razı edilmeli ve olabildiğince fazla katılım sağlanmalı...

Gökhan Koç
14.08.2012, 18:26
Bu tarz organizasyonlarda tecrubeli biri izin alabilme olasiligini soyleyebilir mi?

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

esra61
14.08.2012, 18:36
böyle bir şeyin taa en başında yapılmalıydı diye düşünüyorum ama geç olsun güç olmasın...sonuna kadar destekliyorum geniş katılımlı ve herkezin duyabileceği şekilde ayarlanılıp zamanı iyi belirlemek gerek.....
inşallah gerçekleşir...

dozoroo
14.08.2012, 18:44
kesinlikle yapılmalı ve öncesinde sadri şenerden görüşme randevusu alınmalı. klubun desteğiyle daha iyi cok dahaa ii olur

anth
14.08.2012, 18:50
Çalışmadığım bir gün olursa İnşallah oradayım...

anth
14.08.2012, 18:52
Meclis kapalı olmasa orada yapılmalı aslında...

karayamayman
14.08.2012, 18:56
Cok iyi bir inisitayif, bu isin hala pesinde oldugumuzu ve takip ettigimizi gostermek bakimindan onemli...

Taner Gündoğdu
14.08.2012, 18:58
en büyük sıkıntı izin almak olacaktır, ama denemeye değer

Hüseyin Başoğlu
14.08.2012, 19:02
doğru gün seçilirse gelirim ve destek olmaktan gurur duyarım....

ama bu iş için geniş kapsamlı arastırmalar lazım yani basbakan hangi gün nerede olucak basbakanlık konutuna kim gelicek bunları bilmemiz ona göre bir eylemde bulunulmalı..

bunu yapıcak gucumuzde var zaten avukatlarımız sagolsunlar calısıyorlar onlarada danısılıp özelden mantıklı bir organizasyon yapılmalı..

vse61
14.08.2012, 19:13
Yapacaksak çok organize olmalıyız. Olursak da varım.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Tolga Kurt
14.08.2012, 19:15
Ne kadar geç kalınmışsa da yapılması gerekiyor.

Yaşar
14.08.2012, 19:23
Kulübü bu işe karıştırmadan, iznimizi falan herşeyi kendimiz alarak, gereken ne varsa yapmalıyız.
Sadri Başkan zaten yeterince baskı altında, bir de bu taraftan zorlamaya gerek yok onu.
Onlar kendilerine düşenleri yapsınlar (Cas'a dava gibi), biz de kenidimize düşeni yapalım, eminim ki kupamız gelecektir.

Veysel
14.08.2012, 19:27
İzin almadan sakin yapilmamali cop yemek sadece guldurtur.

Berk
14.08.2012, 19:28
Kulübü bu işe karıştırmadan, iznimizi falan herşeyi kendimiz alarak, gereken ne varsa yapmalıyız.
Sadri Başkan zaten yeterince baskı altında, bir de bu taraftan zorlamaya gerek yok onu.
Onlar kendilerine düşenleri yapsınlar (Cas'a dava gibi), biz de kenidimize düşeni yapalım, eminim ki kupamız gelecektir.

Taksim'deki eyleme bile izin vermeyen emniyetin başbakanlık önündeki eyleme izin verme ihtimali sıfıra yakın bana göre.

Trabzonspor 61
14.08.2012, 19:43
İzin almadan sakin yapilmamali cop yemek sadece guldurtur.

Oraya giden Trabzonspor taraftarı sopa yemez, sopa çeker. Herkes akıllı olacak.

SALDIRAY
14.08.2012, 19:44
Eylem yapalım tabii. Ama ortalığı yakıp yıkmadan :)

Trabzonspor 61
14.08.2012, 19:46
Eylem yapalım tabii. Ama ortalığı yakıp yıkmadan :)

Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.

Veysel
14.08.2012, 19:46
Sen o kafayla cok sopa yersin orasi basbakanlik onu emekli kuyrugu degil :) yasinizi bilmiyorum ama yetiskin bir bireye yakistiramadim bu dusunceyi

arifberkay
14.08.2012, 20:01
yalaka faruk ve bayraktar yurumemize engel olurlar bizi ancak izinsiz taksim paklar

bordo08
14.08.2012, 20:16
Herkese taksimi açıp trabzonspor taraftarına yasak koyan güç ankaraya hiç izin vermez.Ama gönül isterki sesimizi duyuralım..

Ali Özcan
14.08.2012, 20:34
30.000 kişi, en az...orada olmalıyız...herkes taşın altına elini, kellesini koysun...

söz konusu olan TRABZONSPOR...Konyadan 1 araba taraftar orada olacağız...

borvizon
14.08.2012, 20:42
evet onder arıyoruz bılgılı cesur ve dıyolaga acık bı onder bızım bu organızasyonumuzda etkılı olur ... hersey usulune uygun olcak hee ızın ıstedık vermedılermı 30 bın kısının onune kımse gecemez yıne yururuz...

bars12
14.08.2012, 21:12
akp trabzon il başkanlığı önünde yapsak binlerce kişiyle daha etkili olmaz mı trabzonda polis de müdehale edemez?

Samet Türkmen
14.08.2012, 21:20
Eylemi destekliyorum,fırsatım olursa gelirim ama Başbakanlığın önünde eylem yapmak, RTE ile birebir randevu almaktan daha zor. Şahsen şike konusunda burada bizi önder olan kişilerin biraraya gelip direkt olarak Başbakan'dan randevu alıp konuşmasını daha çok isterim :)

Kaan
14.08.2012, 22:03
Her türlü varım. Olmadı biber gazı yer geri döneriz. :cool:

Tunga
14.08.2012, 22:12
Bu bir miting olursa izin almak gerekli elbette; ama kontrol edilebilen bir kitle ile, dikkatli ve kontrollü, hiç bir başka amaca hizmet etmeyecek pankart ve sloganlarla yapılan bir organizasyon için emniyetten izin almaya gerek olmayacaktır. Elbette bu toplanmak isteyen kalabalık Başbakanlık'ın önünü kitlemeden yapmalı. Ya da belki de en iyisi meclis önü. Orası hem daha müsait hem de mevkisi itibariyle katılımın çok oloması da mümkün. Gitmişken diğer siyasilere de tepki verilmiş olunur.

Zaten böyle kapsamlı bir organizasyonun bir hafta içinde tertiplenmesi mümkün gözükmüyor. Bayram sonrası olur olursa. Umarım ki o arada UEFA da bir karar verir de elimiz çok güçlü gideriz hak gasbı yapanların önüne.

Cem Kıran
14.08.2012, 22:14
Eğer bu organizasyon yapılacaksa ses getirmeli. Türkiye'nin dört bir yanından herkes gelmeli. Sloganımızda TRABZON hakkını arıyor olsun..

81 ilden tüm Trabzonsporlular Ank'ya yürüsün.1000 ler 10.000 ler değil 100.000 ler olmalıyız..Elim kanda olsa gelecem oraya..

TekfurÇayır 61
14.08.2012, 22:37
Yapılsın, yapılsın, yapılsın.

Şenol Altunsoy
14.08.2012, 22:39
Fikri geliştirmek çok önemli.Herkes katkıda bulunmalı olabildiğince geniş kitlelere ulaşmalıyız.Öncelikle bir komite oluşturmalı hem enformasyon hem mobilize olabilmek için bunu sağlamalıyız.Bir ricam da herkes bu konudaki fikrini yazsın katılımcı olalım hepimiz bu işin bir parçası olalım.

Yaldız61
14.08.2012, 22:41
aarkadaş hiç engel flan olmaz şikebahcenin adalet sarayının önünde protesto ederken polislere taş sopa atarken yasak yokda biz yaparkenmi yasak olucak yasak olsada yapılması gerekiyor ilk gelen ben olucam yeterki artık bişeyler yapılsın çok susuyoruz çok haklı oldumuz halde

borvizon
14.08.2012, 23:02
BMN ve dıger taraftar gurplarının yetkılı kısılerı toplanıp karar alması lazım bız taraftar olarak hazırız onculerımız olmadan olmaz ...

borvizon
14.08.2012, 23:09
Fikri geliştirmek çok önemli.Herkes katkıda bulunmalı olabildiğince geniş kitlelere ulaşmalıyız.Öncelikle bir komite oluşturmalı hem enformasyon hem mobilize olabilmek için bunu sağlamalıyız.Bir ricam da herkes bu konudaki fikrini yazsın katılımcı olalım hepimiz bu işin bir parçası olalım.

şenol abi sız gıbıler gelıstırcek bu fıkrı bızde sızınle olume yurucez o yuzden elınızden gelenı yapın lutfen...

Uzay Kaplan
14.08.2012, 23:14
bence izin alinmadan gidilmeli basbakanliga uzak biryerden baslanmali yürünmeye söyle 1 veya 2 saat mesafeden biz basbakanligin önüne gidene kadar bu yürüyüs bütün basinda ve tv lerde cikmaya baslar zaten basbakanligin önünede gelmeden amacimiza ulasmis oluruz sonra isterseler engellesinler ;)

cerasus
14.08.2012, 23:16
BMN'nin öncüleri diger taraftar gruplari ile konustuktan sonra bir tarih belirlenmeli.

Organize bir sekilde olarak facebook ve twitter'da yayilmalidir bu haber.

Ama öncüler olmadan ben bir toplulugun bir araya getirilecegini pek düsünmüyorum. Insallah olur.

Mustafa Ayazoğlu
14.08.2012, 23:24
Her türlü gideri var, fakat sonuç alınamaz.

Başbakanın boynu fenerbahçe için kıldan ince.

photolist
14.08.2012, 23:34
benim izin konusunda şüphelerim var. bu izin olayını nasıl halledeceğimiz konusunda bilgisi olan var mı?izin verilmezse ne olacak?eğer başbakanlık olmazsa istanbulda da yapabiliriz bu yürüyüşü. temiz futbol isteyen herkesin katılabileceği bir organizasyon olmalı. yer ve zamanı netleştirip katılımın olabildiğince çok olması için çalışmalıyız.

bu arada hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...

jako13
14.08.2012, 23:38
Bende varım. Bu iş en güzel Ankarada yapılır. Ama daha kalabalık olalım deniyorsa İstanbul derim

Ali Özcan
Her türlü gideri var, fakat sonuç alınamaz.

Başbakanın boynu fenerbahçe için kıldan ince.

Sen de gel kardeş yürüyüşe...ARTI 1 olalım...

altinkaya08
Ayrı ayrı toplanma olmaz .ortak bir nokta bulup herkes orda toplanmalı bu da Ankara yada istanbul olabilir.Trabzon dahil başka bir şehirde olması ses getirmez.

Ali Can
14.08.2012, 23:52
fikir hoşuma gitti, yapılabilir, yapıldığında istediğimiz dikkati çekebiliriz

hakanhan
15.08.2012, 00:05
cumartesi pazar ankarada bir tane siyasetci kalmıyor bunu düşünerek hareket edilmeli istanbuldan bende varım ankaraya. yeter artık meydanlara inilmeli inlerimizden cekilmeli ses getirecek bir demokratik eylem yapılmalı avrupa ve dünya basın ajansları davet edilmeli.

hakanhan
15.08.2012, 00:13
kitleleri istanbula toplayamazsın sadece istanbuldaki yaşayan trabzonsporluları toplayabilirsin. Ankara bence en uygunu her ilden gelecek organızasyonlar ankara tandoğanda bulusup miting havasında olmalı. bu işi destek olacak trabzonsporun ileri gelenleri, eski sporcusu,eski başkanları (ben orda albayragıda görmek isterim mayıda) gazetecileri siyaset adamları sivil toplum kuruluşları, iş adamları..

arifberkay
15.08.2012, 00:22
ankaraya da gelirim ama istanbul da daha buyuk bir kalabalik olur dikkate alinmali

Yaşar
15.08.2012, 00:40
Devlet memuru olarak;.
İzinli veya izinsiz herhangi bir gösteriye haftaiçi katılabilme ihtimalim yok.
Haftasonu ise izin alarak, katılabilirim.
Haftasonu olmasını talep ediyorum.

Mustafa Ayazoğlu
15.08.2012, 00:54
Sen de gel kardeş yürüyüşe...ARTI 1 olalım...

Çok mesaj yazmışım bu başlığa en çok

1 -fenerbahçe çok güçlü sahip çıkarlar

2 -Trabzonspor olarak kendimizi haklı görüyorsak eylem yapmalıyız

Eylemler hak aramak için 1 numaralı yoldur gözümde. Tarihte de bu böyle olmuştur. Güçlü ve organize, tüm taraftarlarla ortak planlı programlı.

Dünya kamu oyunda ses getirici. İlginç fikirler güzeldir.

Ali Özcan
15.08.2012, 01:00
Çok mesaj yazmışım bu başlığa en çok

1 -fenerbahçe çok güçlü sahip çıkarlar

2 -Trabzonspor olarak kendimizi haklı görüyorsak eylem yapmalıyız

Eylemler hak aramak için 1 numaralı yoldur gözümde. Tarihte de bu böyle olmuştur. Güçlü ve organize, tüm taraftarlarla ortak planlı programlı.

Dünya kamu oyunda ses getirici. İlginç fikirler güzeldir.

Sanırım bu mesaj "Geleceğim" anlamına geliyor...

Cem Kıran
15.08.2012, 01:15
Bende varım. Bu iş en güzel Ankarada yapılır. Ama daha kalabalık olalım deniyorsa İstanbul derim

İst 1 günlük Ank'ya gelsin ordan sesimizi duyuramıyoruz..Bence bu olay Başbakanlık dğl meclisin önünde yapılsın daha geniş alan..

Yaldız61
15.08.2012, 01:31
pankart da yapılmaı :)

Tek İstedimiz Futbol İzlemek gibi da cok fikir çıkar :)

Murat Altun
15.08.2012, 01:33
İlk gunden beri eylem diyenlerdenim Futbolun egemenlerinin İlk tepkilerinden surecin varacagi gidisati belliydi Cok sessiz tepkisiz kaldik
Daha da gec kalmadan hakli tepkimizi vermeliyiz Kararli net medeni ve surekli eylemlerimiz olmali

Hürgün Aygün
15.08.2012, 01:34
Geç olsun güç olmasın çok iyi bir fikir.:)

Murat Altun
15.08.2012, 01:34
Uzun zamandir Ankara'ya da gitmiyordum hem Hayde

Tek bir eylemle kalmamali onceAnkara surecin gelisimine gore bir sure sonra İstanbul Trabzon tekrar Ankara gibi adalet saglanana kadar olmali

Zaten iftarda konustuk ilk yari İzmire yakin deplasman yok bizde eylemlere gideriz :)

Yaldız61
15.08.2012, 01:36
eeee ne zaman gidiyoruz :)

Adem Öztürk
15.08.2012, 01:56
Söz konusunu trabzonsporsa gereken neyse yaparım.

TekfurÇayır 61
15.08.2012, 02:01
Sanırım bu mesaj "Geleceğim" anlamına geliyor...

Yok, bu dünya kamuoyunda ses getirici, ilginç bir fikir değil diyor.

Mustafa Ayazoğlu
15.08.2012, 02:04
meclisi veya siyasi otoriteyi hele hele hiç sevmesemda başbakan'ı hedef alacak eylemlerden kaçınılmalı.

TFF önünde yapılacak her türlü uzun sürecek eylemlere varım.

61 gün açlık grevi

irfanköse276
15.08.2012, 03:32
Ankara da basbakanlikk onune izin verilmeyecegi malesef kesin.

Legal bir sekilde basbakanlik onunde eylem yapmak malesef mumkun degil.

Bu arada Eylem fikrine destek verdigimi belirtmek isterim

ALBATROS_61
15.08.2012, 08:27
Herkes şöle olmalı böyle olmalı diyor.Bir kişi düğmeye basmıyor:)

İdris Toksoy
15.08.2012, 08:33
bence tarih hemen belirlenmeli. herkesi razı edip, büyük bir kitle haline gelip, çok ciddi hal aldıktan sonra artık TAMAMız dedikten sonra gerçekleştirilmeli. sönük olmamalı diye düşünüyorum.

yaranozlu
15.08.2012, 08:33
Her türlü eyleme katılabilirim.

Berberoğlu
15.08.2012, 08:50
UEFA protesto edilmeyecek, başbakan ve tff edilecek. ayrıca bu resmi bir kimlikle değil taraftar kimliği ile yapılacak. bunun için ceza vermezler. sıkıntı olacağını sanmam.

Bu konuyu Külünkoğlu ile detaylı konuşmakta fayda var...

Zaten önceliğimiz Ankara'daki protestoyu organize etmek olmalı bence. UEFA için Platini'nin ülkemizi ziyaret ettiği bir gün eylem düşünülebilir. (Ya da Avrupa'da herhangi başka bir şehre gittiği gün de olaibilir.)

Ankara eylemi resmi izinle yapılacaksa, ki bence mutlaka öyle yapılmalı, eylem noktası olarak Başbakanlık önü maalesef olamaz. Bazı arkadaşların belirttiği gibi bir yürüyüş güzergahı düşünülebilir. Yürüyüş sonunda bir meydanda toplanılıp konuşmalar, basın açıklamaları yapılır...

Organizasyon için tüm taraftar gruplarının tarih olarak fikri alınmalıdır diye de düşünüyorum. 1 tane bile grubumuz eksik olmamalı, tam birlik içinde olduğumuzu cümle aleme göstermeliyiz...

Berberoğlu
15.08.2012, 09:59
Katılıyorum,destekliyorum,yapılmalı diyorum....

Başbakanın Trabzon mitinginde şiveli şekilde " Trabzonspor şampiyon oldu da biz mi elinden aldık DA ... " sözünü orada ona hatırlatmak istiyorum...

Başbakan'ın bu sözünü ve şike ile ilgili diğer siyasilerin ve sportif yöneticilerin ifadelerini toparlayıp eylem çağrısında kullanılacak etkili bir video oluşturulaiblir. Sanırım ganzilistv bu işi seve seve yapar, yeter ki kendisine yeterli malzemeyi toplayabilelim.

Ayrıca, eylem tarihi netleştiğinde çeşitli illerden (Trabzon, İstanbul, İzmir, Bursa, Urfa v.b.) Ankara'ya temsili de olsa yürüyüş düzenlenebilir mümkünse. Bu yürüyüşler esas Ankara eyleminin öncüleri olur, medyada eylem daha fazla dillendirilir, taraftarımıza daha kolay duyurmuş oluruz

iso_4939
15.08.2012, 11:08
basbakanlık onunde bu ıs olmaz beyler...yeriz bıber dolmasını gözumuzun üstüne.=)

Adnan Özkan
15.08.2012, 11:09
Arkadaşlar..bizim millete gün tarih vermeden asla harekete geçiremzesin tecrübeyle sabittir..az çok her fikir ortak gibi..
1-Ankara da olmalı..hafta içi olmalı (hafat sonuda olabilir çünkü hafta içide nasıl olsa muhatap bulamayacağız karşımızda bunlar mesai yapmıyor zaten malum tatildeler)
2-Yerinmeden gocunmadan insanlar Ankara ya gelmeli.Ortak noktadadır Ankara merkezdir başkenttir..
3-Mümkün olduğunca basın işin içine sokulmalı..Asla siyasi kurumlara karşı yapılmadığı duyurulmalı,provakasyon engellenmeli.
4-Aşırıya kaçmadan bize yakışır şekilde oldukça büyük bir gösteri olmalı.
5-Şimdi insanlar tailde ama bence 1 Eylül gibi olabilir.Yakın bir zaman oldu demeyin çok kısa zamanda yaralanabilir bu iş.
6-Diğer dernek ve ilgililere bilgi verilmeli insanlar buaraya çekilmeli.
7-Gerekirse yönetimden insanlar gelip bizimle yürümeli..

buserkan61
15.08.2012, 11:27
bızım yonetıcılerın de keısnlıkle en on safta olacak sekılde yurumelerını saglamalıyız.onlar maalesef su ana kadar yapılan yuruyuslerde olmadılar. bir tek i.hacıosmanoglu tff ye yurudugumuzde gelmıstı o kadar. o yuzden yonetıcılerımızın de buna ılgı gostermesı gerekmektedir.

bestrafer
15.08.2012, 11:36
Başbakanlık önünde eylem yapınca başbakan ve bakanlar durumun ciddiyetine mi varacak? Halen daha varamamışlarsa bu saatten sonra da varamazlar.

Böyle ses getiren eylemleri farklı yerlerde yapmak gerekir ama neresi derseniz fikrim yok maalesef.

Ayrıca dikkat edin de siyasiler eleştirilmeyi fazla sevmezler. Copları, biber gazlarını yemeyesiniz diye söylüyorum.

Cevikoglu
15.08.2012, 12:07
Başbakanlık önünde eylem yapınca başbakan ve bakanlar durumun ciddiyetine mi varacak? Halen daha varamamışlarsa bu saatten sonra da varamazlar.

Böyle ses getiren eylemleri farklı yerlerde yapmak gerekir ama neresi derseniz fikrim yok maalesef.

Ayrıca dikkat edin de siyasiler eleştirilmeyi fazla sevmezler. Copları, biber gazlarını yemeyesiniz diye söylüyorum.

Aclik grevi

F.Levent Yavuz
15.08.2012, 12:10
Başbakanlık önünde izinsiz bir eyleme yeterince katılım olmayacağı gibi mantıklı da değil. İzin alınması da imkansıza yakın birşey.

Bunun yerine katılımı geniş olabilecek, basın açıklaması da içeren ve Trabzonspor'la ilgili tüm güçleri harekete geçirecek, ya da bunu düşünmeye zorlayacak her türlü eyleme varım.

Çağdaş DENİZ
15.08.2012, 12:19
biz de geliriz....

Misina
15.08.2012, 12:21
Anlaşıldı yeni ergenekon dalgaları BMN'yi vuracak :D

bestrafer
15.08.2012, 12:21
Bana kalırsa Kızılay'da bir eylem harika olur. Eğer Eylül'de olursa ben de katılırım.

Adnan Özkan
15.08.2012, 12:37
Tamam arkadaşalr..cop yeme riski,başbakanın dokunulmazlığı,izin alamama olasığının yüsek oluşu nedeniyle başbakanlık önü part etmek için müsait olmayabilir..o zaman kızılayda güvenparkta yapalım..günde binlerce insanın geçtiği bir meydanın hemen yanı..gayet etkili olur..yada öyle İLGİNÇ bir yer öyle İLGİNÇ BİR PROTESTO yolu bulalımki ULEN BUNU YAPSA YAPSA ANCAK TRABZONLULAR YAPARDI DESİNLER..HAYDE BAKALIM BİRAZ DÜŞÜNÜN..

Adnan Özkan
15.08.2012, 12:40
Arkadaşlar mesela temsili bir futbol maçı yapalım küçük bir gösteri..şike olsun,teşvik olsun ama kimse görmesin..görmemezlikten gelsin..sonra fenerasyon başkanını temsilen tüple alakalı bi şeyler yapalım..ne bileyim benden şimdilik bu kadar..geliştirirsek bakarız..düşünelim bi

azelea
15.08.2012, 12:44
sadri başkan, başbakanla ne görüştü ilk önce onu açıklasın bence.
yoksa başbakan onudamı etkiledi.

irfanköse276
15.08.2012, 13:22
Bana kalırsa Kızılay'da bir eylem harika olur. Eğer Eylül'de olursa ben de katılırım.

Dün de söyledim, ankara da başbakanlık önünde eyleme izin verilme ihtimali yok.

Bu iktidar döneminde olurda başbakanlığa yürürler diye kızılay da bile eyleme izin verilmiyor.

Kızılay'a yürümeye çalışanların da başlarına neler geldiğini gördük ( öğremen,memur dinlemedi emniyet malesef )

Ankara da izin verilen merkezi yerler, Sıhhıye meydanı,kolej meydanı, tandoğan meydanı

Murat Altun
15.08.2012, 13:27
Hafta sonu olmalı şehir dışından gelecek bizler için uygun olur
Ayrıca Ankaragüçlü taraftarlarda bize destek verir diye düşünüyorum hatta tüm taraftar gruplarına çağrıda bulunulması gerektiğini düşünüyorum Şikeye adaletsizliğe karşı olan tüm gruplardan katılım olabilir Birer formalı temösilcileri bile katılsa anlamı büyük olur

borvizon
15.08.2012, 13:35
Arkadaşlar mesela temsili bir futbol maçı yapalım küçük bir gösteri..şike olsun,teşvik olsun ama kimse görmesin..görmemezlikten gelsin..sonra fenerasyon başkanını temsilen tüple alakalı bi şeyler yapalım..ne bileyim benden şimdilik bu kadar..geliştirirsek bakarız..düşünelim bi

bırazdaha gelıstrırsen fılım konusu bıle our bu :)

temel_yilmaz
15.08.2012, 13:43
ankaraya gelmeyen fenerli olsun

anth
15.08.2012, 14:57
meclisin açılış günü mecliste olsun, tüm siyasilere mesaj olur...

Necat Ulusoy
15.08.2012, 15:04
sonuç olarak, tarih nedir ??

Ender Kuyumcu
15.08.2012, 20:14
Arkadaşlar merhaba,

Bu protesto gösterisi aceleye getirilecek bir olay değil. Onun için acil tarih istemeyin.

Gerekli bütün çalışmaların yapılması, izinlerin alınması gerekiyor. Başbakanlık önünde izin almanın zor olduğunu biliyoruz ama bu başvuru yine de yapılacak. İzin alabildiğimiz en etkili en uygun yerde yapılacaktır gösteri.

Kulübün çeşitli başvuruları var, ayrıca UEFA DK da her an bir karar açıklayabilir. yani süreç her yönüyle düşünülüyor.

bunun haricinde başka çalışmalarımız da var ama görüyorum ki henüz bu protesto için bile içimizden yeterli destek yok. Şayet kupamızı istiyor ve adaletin de tecelli etmesini istiyorsak hepimiz üzerimize düşeni yapmak zorundayız.

Yaldız61
15.08.2012, 23:28
gün tarih ve mekan verin yeter umutsuz ve 2 de bir olayın incesini düşünen ve yok bu iş olmaz diyen varsada çıksın gitsin forumdan açık açık söylüyorum yeter atık be adalet ve hakkımızı istiyoruz

Tyler Durden
15.08.2012, 23:36
insallah boyle bir sey duzenlenir..soyle temizininden 20000 kisi civari toplanabilirsek guzel olur..
aslinda bu isi cankaya koskunden baslatmaliyiz..kosk-meclis-basbakanlik ekseninde yapilacak bir yuruyus cok ses getirir..

zaferyıldız
15.08.2012, 23:38
Evet arkadaslar en güzelini yapın tertipleyin

Kopup gelelim ankara'ya

En güzel yer başbakanlık olur

Çünkü 1. Numaralı sanık malesef orda

TekfurÇayır 61
15.08.2012, 23:39
Arkadaşlar merhaba,

Bu protesto gösterisi aceleye getirilecek bir olay değil. Onun için acil tarih istemeyin.

Gerekli bütün çalışmaların yapılması, izinlerin alınması gerekiyor. Başbakanlık önünde izin almanın zor olduğunu biliyoruz ama bu başvuru yine de yapılacak. İzin alabildiğimiz en etkili en uygun yerde yapılacaktır gösteri.

Kulübün çeşitli başvuruları var, ayrıca UEFA DK da her an bir karar açıklayabilir. yani süreç her yönüyle düşünülüyor.

bunun haricinde başka çalışmalarımız da var ama görüyorum ki henüz bu protesto için bile içimizden yeterli destek yok. Şayet kupamızı istiyor ve adaletin de tecelli etmesini istiyorsak hepimiz üzerimize düşeni yapmak zorundayız.

Ender hocam, belirlenecek tarihte orada olmak dışında bu konuda taraftarın üzerine düşen bir görev var mı?

İlker Yazıcıoğlu
15.08.2012, 23:42
Bu konuda çok hevesli olmama rağmen,başbakanlık önünde buna izin vereceklerini hiç mi hiç sanmıyorum.Yer belirleme konusunda aceleci davranılmamalı diye düşünüyorum.

arifberkay
15.08.2012, 23:48
basbakanliga kattiyen izin vermezler es zamanli istanbul ankara vr trabzon da yapalim

Yaldız61
15.08.2012, 23:49
izin vermesinler arkadaşım izinsiz yaparız bizde bu renkler ugruna ölürüm diyen admalar 2 jobdanmı korkuyorsunuz

TekfurÇayır 61
15.08.2012, 23:53
izin vermesinler arkadaşım izinsiz yaparız bizde bu renkler ugruna ölürüm diyen admalar 2 jobdanmı korkuyorsunuz

Onlar polis arabaları devirir yakar, suçlu polis olur.

Biz istemeden bir karınca incitsek, gör bak neler olur.

inception61
16.08.2012, 00:09
Gİdin yapın eyleminizi atsınlar sizi içeri:)

Emirhan Makul
16.08.2012, 00:51
Bugün ki tff'ye yaptığımız başvurunun sebeplerinden bir taneside bu yürüyüştür bence, umarım klübümüze aldanılmaz ve yapılır.

alper*
16.08.2012, 00:54
Başbakanlığı geçtim, Gölbaşı'nda toplanmaya izin çıkarsa sevinin.
Gerçekçi olmak lazım.

TekfurÇayır 61
18.08.2012, 13:16
UEFA'nın kararından sonra TFF'ye yapılacak baskı için bu protesto çok önemli.

Yapılabilecek en iyi yerde ve en iyi şekilde yapılmalı.

Soner Albayrak
18.08.2012, 13:37
Protesto ve yürüyüş yapılmasını istiyorum ve destekliyorum. Hakkımızın yenildiği gibi gün gibi ortada iken artık sesimizi duyurmamız gerekiyor.

Yaldız61
19.08.2012, 14:22
ee noldu bu dava valalhi biz daha sahip çıkamıyoruz takıma yönetimdende böle şeyleri beklemek sanırım eşşeklik olur

Derbeder-53
21.08.2012, 06:23
Renk aşkı uğruna ölmekten korkmuyorum. Protesto yapılacak yere sadece Polis değil Jandarma bile gelse buna razıyım.

nesta61
21.08.2012, 08:21
adamlar gaz bombasi yemis , job yemis , iki dakika sendromlari yasamis , haksiz sekilde devlet malina zarar vermis , baskanlari $ike yaptigi mahkeme hukuk tarafindan ''tescillenmi$'' fenerbahce camiasi $ikeci bir baskani sahiplenmis! aramizdaki taraftar farki ortaya cikiyor , biz TRABZONLUYUZ TRABZONSPORLUYUZ onlar kayserli konyali edirneli , orali burali ama fenevi babalarindan daha cok sahipleniyorlar! bizim taraftarda gaz bombasi yemekten korkuyor lutfen cekilin yolu bosuna kuru kalabalik etmeyin ben BELCIKADAN ucaga biner inerim ankaraya o kupamizin geri gelmesi icin , gaz da yerim bomba da yerim , dayak da yerim! yeterki o kupa gelsin!

Fatih Öztürk
21.08.2012, 11:34
Trabzonspor taraftarının gaz,bomba,dayak yeme korkusu yok,hıç bir zaman olmadı,olmazda.ıyı organıze olalım yeterli.takımına en fazla bağlı taraftar biziz.organize olalım yıkalım dünyayı.

sanatik
21.08.2012, 11:47
Böyle bir yürüyüs yapilacaksa ilk öndede bu pankarti görmek isterim:

"Trabzonspor şampiyon oldu da biz mi etmedik?'' R.T.Erdogan - T.C. Basbakani

varsawa61
21.08.2012, 11:53
Ben bu öneriyi başka bir öneriyile destekleyeceğim. Tandoğan Meydanında miting yapmak için izin alınır. Sonrada büyük bir Yürüyüşle şikecileri Atamıza şikayete Anıtkabire gideriz. Daha çok ses getirir.

dead_microbe
21.08.2012, 11:55
başbakanlık önünde yapılacaksa izinsiz yapılması lazım izin vermezler çünkü,
bize her yer Trabzon nasılsa her yerde yaparız

Necmettin ALTUNTAŞ
21.08.2012, 11:57
Üniversitelerin açılış zamanına denk getirelebilirsek katılım daha çok olabilir.

Fatih Öztürk
21.08.2012, 12:19
30 Ağustos hazır resmi tatilken...

jako13
22.08.2012, 23:00
Arkadaşlar merhaba,

Bu işi soğutmayın. UEFA büyük bir tereddüt yaşıyor. Şimdi tam zamanı! Mail bombardımanı adamları sersemletti. Şimdi son darbeyi vurarım. Nakavt edelim şunları..... Bu işin heyecanı kaçar ise olmaz. Tam zamanı ..!Ligler başladı kış geliyor. Acele etmeliyiz. Vurmadan kırmadan medeni bir şekilde gücümüzü gösterelim.Bu hükümet bu tüpçüyü desteklemese bu iş bu noktaya gelmezdi. Trabzonsporumuz partiler üstüdür fakat bu olayda bizi yakan bu hükümettir. Bunuda herkes anlasın bilsin artık. Çıkalım meydanlara haykıralım...!

arifberkay
22.08.2012, 23:13
Arkadaşlar merhaba,

Bu işi o kadar çok destekleyecek olan var ki sadece bir fitil bekliyoruz.Lütfen çok geç kalmayalım

Ömer Öztürk
22.08.2012, 23:20
artossa artos zamanı geldi de geciyor bile ses getırıcek bı protesto sart oglu sarttt

Yaldız61
22.08.2012, 23:45
bizim bmn yöneticileri el atmadaı sürece olmaz bu iş onlarda neden bukadar sessiz anlamıyorum artık sert bir protesto yürüyüşü şart olu şart

demirel
23.08.2012, 00:54
Basbakanlik onunde eylem yapilmali,medya ile anitkabire gidip sikayette blundugumuzu soylemeliyiz,haberlerde on saniyede gozukse yeter.... Taraftar sessiz durdukca hic bir sonuc alinamaz, Rteye ulasmak lazim

My
23.08.2012, 01:03
Yönetimin de biraz kılını kıprdatması hatta orgazine etmesi lazım. fbninkiler hazırlık maçında sahaya girmeyi bile organize ederken bizimkiler suya sabuna dokunmadan sadece izlememeli. O şerefsizlerin şu zamana kadar dayanmış olmalarının yegane sebebi zaten organizasyonları. Taraftarı sürekli olayın içine çekip organize etmeleri, transferlerle vs. sürekli heyecanlarını diri tutmaları.

Fanatik34
23.08.2012, 01:35
Böyle bir Organizasyon öyle 3-5bin kisi ile yapilmaz, zaten hemen dagitirlar. Izin vermiyecekler bu da belli!

Fatih Sultan Mehmet´in Halic´e indirdigi Gemiler gibi 100bin kisi basbakanlik önünde toplanirsa, ancak!

Milyonlarca Trabzonspor´lunun yasadigi Istanbul´da TFF´ye karsi yürüyüs cok daha mantikli, keza orada 100binleri toplamak cok daha kolay (gerci su an Findik zamani)

Gökhan Koç
24.08.2012, 19:28
Son durum nedir?

pazarkapılı
24.08.2012, 19:59
benzin zamları,sosyal adaletsizlik-esitsizlik,dengesiz gelir dagılımı gibi konularda basbakanlık önünde yapılacak eyleme sıkıstırlsa iki cümle edilse....

zafer6161
24.08.2012, 23:24
Başbakanlık Önünde Büyük Patlama

diye okudum ilkten

TekfurÇayır 61
25.08.2012, 00:05
Bu protestoya çok büyük katılım olacak gibi görünüyor.

Bu haksızlık, bu aleni adâletsizlik çok kişinin tepkisini çekiyor.

unyelimetin
25.08.2012, 00:06
Geç kalınmış bir hareket,destek için herkes göreve!

Yaldız61
25.08.2012, 00:42
hiç bişe olmaz protesto flanda olmaz olsaydı şimdiye kadar organize edilmeye başlanırdı

OZDEN61
26.08.2012, 22:57
başbakan trabzon dayken yapılamayan protesto, ankara da zor yapılır gibime geliyor. basbakan gelmiş trabzona, kendi memleketimiz, trabzonsporluların tümünün oldugu yer ama protesto olmadı.

TekfurÇayır 61
28.08.2012, 17:26
başbakan trabzon dayken yapılamayan protesto, ankara da zor yapılır gibime geliyor. basbakan gelmiş trabzona, kendi memleketimiz, trabzonsporluların tümünün oldugu yer ama protesto olmadı.

Misâfire protesto olmaz. Ayağına gelen adamı protesto etmek etik değil, protesto için özellikle kalkıp sen gideceksin.

Bana doğru gelen bu.

halil ibo
28.08.2012, 17:47
Fikir güzel ve aynı zamanda ham.Olgunlaşsın desteklenecektir.
Sloganlar hep birlikte yapılmalı ve önceden belirlenmiş olmalıdır.
Basın açıklaması sloganlarla desteklenmelidir.

TORUN
28.08.2012, 18:05
"Ben tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yediremem..."

"Her zaman benim bir ifadem var; futbol maçı oynanırken, oyun esnasında yeni kurallar konmaz. Oyunun kuralları bellidir. Oyun başlamıştır, dolayısıyla oyun esnasında (Yok penaltının kuralları değişti, yok ofsayt değişti) böyle şey olmaz."

"Kişiler ile kurumlar ayrılsın kişilerin işlediği suçtan dolayı kurumlar zarar görmesin"

"Üstünlerin hukukuna değil, hukukun üstünlüğüne evet diyeceksiniz."

"...Türkiye hukuk devleti, hata yapan bedelini öder."

(ŞİKECİLER HARİÇ)

ferhaTS87
30.08.2012, 13:30
bmn gucunu bu organızasyonda gostermeli

Fatih Öztürk
01.09.2012, 01:02
Hani nerdeyiz.yine oturuyoruz.sözümüzü yiyoruz başka bir şey yaptığımız yok.

Gökhan ARSLAN
01.09.2012, 01:27
Fırsatım olsun ben bile gelirim herhangi bir haftasonu olursa..
Umarım büyük çapta birşey olur ve ses getirir..

DEEP BLUE
01.09.2012, 06:51
Ne zamandir polis copu yememiştim. 15 yaşındaki oğlumun ise siftahı bile yok. Çok ayıp. Eee gençler, ne zaman başlıyoruz?

Yiğit Gayretli
06.01.2013, 18:42
Sıra geldi Ankara'ya. Eylem gibi eylem olmalı...

Alihan Ertürk
06.01.2013, 18:42
Uzun süredir bir eylem yapılmamıştı 'Temiz Futbol' adına, yapıldı bugün ama bana göre yetersizdi, çoğu kişinin haberi dahi yoktu.

Ankara'nın vakti geldi de geçiyor bile.. Sağlam bir planlamayla bu organizasyonun yapılması için BMN olarak diğer platformlarla temasa geçmeli ve gerekeni yapmalıyız.

Hayde !

Sibel
06.01.2013, 18:58
En iyi şekilde organize olmalıyız.

ibrahim
06.01.2013, 19:12
Yürütmezler...

kamaleyte
06.01.2013, 19:25
Çok güzel olur yalnız malum grublar katılmayacaktır kanaatimce.İzin verilir mi oda muamma.Tff herkes tarafından protesto edilir yalnız iş hükümete yönelirse kopmalar başlar gibi.Denemekten zarar gelmez yinede.

inadina61_08
06.01.2013, 19:25
Yürütmezler...

Yakında bizden birileri de kahvaltıya çağrılır o zaman :D
yürütürler de yaklaştırmazlar, olsun kalabalık oluruz, kocaelinden 4-5 arkadaş geliriz(hafta sonu olursa-aksi halde izin işleri ile uğraşmam gerekir-vermezler ;))

Samet GÜVEN
06.01.2013, 20:21
Hiç bir taraftar grubu bir araya gelip bunu organize edemez. bir kesim kendi imkanlarıyla ne yapabilirse ancak o olur.

Bu işi beceremeyiz.Taraftarın merkez üssü olan İstanbuldaki iki eylemde ortada. İkisine de katıldım. İkisinde de insanlar bir şeylerden fedakarlık edip sırt sırta dayandılar ancak sadece o kadarlar. Bir o kadar da klavye de var, hepsi bu. Geri kalanlar birileri yapsında biz izleyelim havasında.

Biz Trabzonspor taraftarı bu işi beceremeyiz. Yine de böyle bir organizasyon yapacak olan cengaverlerin sesi de haliyle çok cılız kalacaktır.

emrehuylu
06.01.2013, 20:33
O büyük protestoyu dünyaya haykıralım bütün bedenimle,sesimle,yüregimle orda olmaya söz veriyorum.

Uğur Tüysüzoğlu
06.01.2013, 20:34

Not : Trabzonlu eski yeni bütün siyasetçiler, bürokratlar, gazeteciler, iş adamları, sanatçılar, eski başkan, yönetici ve futbolcular kim varsa bu protestoya davet edilip kimin ne kadar TS'lu olup olmadığını da görmüş oluruz. Eylem iyi planlanmalı ve tarih dikkatli seçilmeli Amacımız anarşi yaratmak değil HAKKIMIZ olanı almak.

Not : Fikir yeterli olgunluğa ulaşınca gerekli çalışmalar yapılıp duyurular yapılacaktır. Tek bir merkezde toplanılması daha etkili olacaktır. Sadece Avrupa'da yaşayan taraftarlarımız eş zamanlı olarak UEFA merkez binası önünde benzer bir eylem yapabilirler.

ÖNEMLİ : Arkadaşlar fikirlerinizi yazarak bizimle paylaşmanızı rica ediyorum. Herkesin katılımı bizim için önemli. Ortak bir güç oluşturabilirsek bu düzen karşısında güçlü olabilir ve hakkımızı alabiliriz.

Önde gelenlerin davet listeni alıp gelmeyenleri meydanlardan tek tek yoklama edilmeli bende varım bu yürüyüşe.

arifberkay
06.01.2013, 20:43
Ben de gelirim istanbul dan...

Alihan Ertürk
06.01.2013, 20:51
Hiç bir taraftar grubu bir araya gelip bunu organize edemez. bir kesim kendi imkanlarıyla ne yapabilirse ancak o olur.

Bu işi beceremeyiz.Taraftarın merkez üssü olan İstanbuldaki iki eylemde ortada. İkisine de katıldım. İkisinde de insanlar bir şeylerden fedakarlık edip sırt sırta dayandılar ancak sadece o kadarlar. Bir o kadar da klavye de var, hepsi bu. Geri kalanlar birileri yapsında biz izleyelim havasında.

Biz Trabzonspor taraftarı bu işi beceremeyiz. Yine de böyle bir organizasyon yapacak olan cengaverlerin sesi de haliyle çok cılız kalacaktır.

Sağlıklı bir planlama ile dünyada bile ses getirebilir bu eylem, gayet de güzel olur.

Aylardır bunun düşüncesi var artık faaliyete geçilecek.

Bordomavi.net bir işe el atarsa o iş bir numara olur. Başlıyoruz hayırlısıyla.. Yanlış anlaşılma olmasın ''Biz yaptık!..'' demek için değil, Trabzonspor'a faydalı olabilmek için düzenlenecek bu eylem. Bu anlayışta olan herkes de destek verecek.. Sadece Trabzonspor için gidecek, kayıtsız-şartsız.

Yaparız, o gün Ankara'yı yakarız..
Biz bu oyunu bozarız!

Mellih
06.01.2013, 20:52
eğer olacaksa içerik olarak VİCDANi bi vurgu olmalı.. çok sert ve küfürlü ithamlarda bulununca tepki çekiyoruz.. bende tabi programı ayarlayıp istanbuldan gelebilirim..

sanatik
06.01.2013, 20:55
eğer olacaksa içerik olarak VİCDANi bi vurgu olmalı.. çok sert ve küfürlü ithamlarda bulununca tepki çekiyoruz.. bende tabi programı ayarlayıp istanbuldan gelebilirim..

"En büyük HIRSIZ" kendisi CIKDI.

Gercekden cok güzel temizliyorlar pislikleri.

arifberkay
06.01.2013, 20:59
Sağlıklı bir planlama ile dünyada bile ses getirebilir bu eylem, gayet de güzel olur.

Aylardır bunun düşüncesi var artık faaliyete geçilecek.

Bordomavi.net bir işe el atarsa o iş bir numara olur. Başlıyoruz hayırlısıyla.. Yanlış anlaşılma olmasın ''Biz yaptık!..'' demek için değil, Trabzonspor'a faydalı olabilmek için düzenlenecek bu eylem. Bu anlayışta olan herkes de destek verecek.. Sadece Trabzonspor için gidecek, kayıtsız-şartsız.

Yaparız, o gün Ankara'yı yakarız..
Biz bu oyunu bozarız!

Biz yaptık olayına girmeyelim tek yürek halinde şunu yapalım..Allah sizden razı olsun...

Hami_41
06.01.2013, 21:00
Bu organizasyon büyük ses getiririr bırakın Türkiyeyi bütün dünya duyar...

arifberkay
06.01.2013, 21:03
Şu milleti transfer forumundan buralara bir çekebilsek...

Hasan ZAİMOĞLU
06.01.2013, 21:05
STK'lar el atıp otobüs kaldırsın İstanbul Düzce Kocaeli Zonguldak vs (Ankara'ya yakın olan iller) illerden muazzam bir katılım olur.

Ilelioglu
06.01.2013, 22:21
Bu ses getirir iste. Arti TBMM'nin önünde de yapilir daha sonra.

..

İlyas Özdemir
06.01.2013, 22:35
sorun şu kim ön ayak olacak bizim taraftar kibirlidir öyle herkesin düzenlediği organizasyona katılmaz kimsenin itiraz etmeyeceği kurum yada kuruluş yapmalı yoksa sonuç bugunkü gibi sönük olur

Ömer SEVİNÇ
06.01.2013, 22:39
Eğer yapılacaksa bu eylem, tek bir sefer yapılmalı. Bütün güç toplanıp o şekilde gidilmeli. Tek atımlık mermimiz var. Boşa giderse geçmiş olsun.

O yüzden çoluk çocuğa değil gerçekten kitleleri arkasına alabilecek insanlara ihtiyaç var. Tek yürek olmaya, kişisel veya grupsal egoları arka plana atmaya ihtiyaç var. Siyasi görüşü bir kenara bırakmaya ihtiyaç var.

Sonuç olarak bir şey değiştireceğini sanmıyorum ama ülkede bu düzene karşı olan birileri olduğunu duyursak yeter..

kamaleyte
06.01.2013, 22:39
sorun şu kim ön ayak olacak bizim taraftar kibirlidir öyle herkesin düzenlediği organizasyona katılmaz kimsenin itiraz etmeyeceği kurum yada kuruluş yapmalı yoksa sonuç bugunkü gibi sönük olur

Rte yapsa katılım çok olurdu da şanssızlığımız hükümete karşı yapılacak olması:D

Erdal DİLEK
06.01.2013, 22:42
1. yargıday kararı sonrası(hemen sonrası) en uygun zaman
2. artık kupamızı istiyoruz değil, şike yapan düşecek tepkisini koymalıyız
3. başbakanlık önü zor kızılay meydanı gibi bir durumda 3-5 temsilci başbakanla görüşme talep etsin(sefa görüşüyor başbakanla biz niye görüşemiyoruz)

Ömer SEVİNÇ
06.01.2013, 22:43
Laf aramızda kulübün desteklemesi, düzenlemesi, ön ayak olması lazım bunu. Açıktan değil tabi ki. 1461'e bir oyuncu eksik alsınlar, onun parasıyla bütün Türkiye'den otobüs kalkar.

Doğukan Uçan
06.01.2013, 22:44
Eğer olacaksa şimdiden tarih felan belirlersin en büyük protestoyu yapabiliriz en az 25 30 bin kişilik toplanabilirsek inanılmaz ses getirir.

Ilelioglu
06.01.2013, 22:44
Eğer yapılacaksa bu eylem, tek bir sefer yapılmalı. Bütün güç toplanıp o şekilde gidilmeli. Tek atımlık mermimiz var. Boşa giderse geçmiş olsun.

O yüzden çoluk çocuğa değil gerçekten kitleleri arkasına alabilecek insanlara ihtiyaç var. Tek yürek olmaya, kişisel veya grupsal egoları arka plana atmaya ihtiyaç var. Siyasi görüşü bir kenara bırakmaya ihtiyaç var.

Sonuç olarak bir şey değiştireceğini sanmıyorum ama ülkede bu düzene karşı olan birileri olduğunu duyursak yeter..

Aynen.....;)

..

kamaleyte
06.01.2013, 22:45
1. yargıday kararı sonrası(hemen sonrası) en uygun zaman
2. artık kupamızı istiyoruz değil, şike yapan düşecek tepkisini koymalıyız
3. başbakanlık önü zor kızılay meydanı gibi bir durumda 3-5 temsilci başbakanla görüşme talep etsin(sefa görüşüyor başbakanla biz niye görüşemiyoruz)

Yargıtay kararının ne olacağı mechul bence.Davaya bakacak kişi tv de şikecilerin kongre üyesi olduğu ama bunun kararlarını etkilemeyeceğini söylemişti.Ben bu filmi m.ali aydınlar zamanında görmüştüm.

Berberoğlu
06.01.2013, 22:49

Bir kaç sene önce çeşitli taraftar grupları ve derneklerin ortaklaşa kurduğu "Trabzon Dernekler Birliği" (adını yanlış hatırlıyor olabilirim) organizasyonu üstlenebilir..

En önemli mesele yürüyüş için izin alınabilmesidir. İzin alındıktan sonra grupları o gün için organize etmek bence daha kolay olacaktır.

İnşallah bu eylem gerçekleşirse ben şahsen kesin katılacağım. Tonyalı "Hamsi" sülalesi de en az 10-15 kişi olarak katılırlar....

Ömer SEVİNÇ
06.01.2013, 22:50
Eğer olacaksa şimdiden tarih felan belirlersin en büyük protestoyu yapabiliriz en az 25 30 bin kişilik toplanabilirsek inanılmaz ses getirir.

Sevgili kardeşim tarih konusunda hiç sıkıntın olmasın. Eğer bu eylem ciddi olarak düşünülüyorsa tarihi şimdiden çok açık bir şekilde belli.

3 Temmuz 2013.

tswonder
06.01.2013, 22:50
Zamanı doğru ayarlayıp yapmak lazım. Kesinlikle...

Berberoğlu
06.01.2013, 22:51
Sevgili kardeşim tarih konusunda hiç sıkıntın olmasın. Eğer bu eylem ciddi olarak düşünülüyorsa tarihi şimdiden çok açık bir şekilde belli.

3 Temmuz 2013.

3 Temmuz 2013 Çarşamba gününe denk geliyor.

Hafta içi bir gün için yürüyüş iznini kolay kolay vermezler.

Doğukan Uçan
06.01.2013, 22:51

3 Temmuz 2013.

evet olabilir mantıklıdır.

Ceyhun Dündar
06.01.2013, 22:54
Devlette bi mantık var ağlamayana mama yok,devlet dairesinde bi yönetici olarak söylüyorum bunu..
Hoş bu federasyon özerk artık şeref falan kalmamış insanlar gözümüzün içine bakıp mahkemeye yalancı diyor.

Doğukan Uçan
06.01.2013, 22:55
polise valiye kalırsa yürümek haftanın 7 günü içinde izin vermezler.

macuka
06.01.2013, 22:57
Basbakanlik onunde protesto mu?

bakalim site ne zaman kapanacak?

kamaleyte
06.01.2013, 23:01
Basbakanlik onunde protesto mu?

bakalim site ne zaman kapanacak?

Bu site mahkeme kararıyla engellenmiştir:D

Ömer SEVİNÇ
06.01.2013, 23:05
3 Temmuz 2013 Çarşamba gününe denk geliyor.

Hafta içi bir gün için yürüyüş iznini kolay kolay vermezler.

:) Onu düşünmemiştim. Bir önceki veya bir sonraki pazar günü olabilir en azından.

kudu_61
06.01.2013, 23:09
5000 e razıyım olsun da 5000 olsun yeterki olsun neticede yer belli orada tek başına yazar kasa atan biri bile yıllarca ses getirebiliyorsa 5000 kişinin getireceği sesi düşünemiyorum

Doğukan Uçan
06.01.2013, 23:13
beyler izleyin canlı http://www.tv8.com.tr/iyitelevizyon-webtv

unyelimetin
06.01.2013, 23:21
Yapılırsa destek olan çok olur.Şimdiye kadar yapmamız gerekiyordu zaten.Ancak organizasyon katılımın çok olması açısından önemli.