PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden Dünya Kupasinda yokuz?Olsaydik nele

Alptuğ
14.06.2006, 14:23
bazen hiç maç izlemek istemiyo canim çünkü orada yokuz orda olamamizin birçok sebebi var aslinda önce ersun yanal diyenler sonra isviçreyi kucumsedik diyenler fatih terim yanlis takim kurdu diyenler alpay penaltiyi yaprtirmasaydi diyenler son yedigimiz golde hatali olan tolga mi ya da bence fatih tekke 2 isvicre macinda neden oynamadi ben fatih terimi suclu buuluyorum inandirdi bizi ve basaramadik dun isvicreyi izledim az kalsin fransaya aci bir supriz yapacakalardi frei topu elle kesmeseydi yani cok kotu bir takima elenememisiz diye kendimizi avuttuk dun

orda olsaydik cok daha buyuk heyecan yasiyacakti gerek dunya seyircisi gerek biz ben oraya katilsaydi milli takimimiz hic bir takimi izlemeden favori olacagimizi dusunurdum ve su ana kadar butun favorileri izledik ve hic birisi de kupayauzanacakfutbol sergileyemedi bu da benim uzuntumu kat kat arttiriyo simdi soyluyorum orda olsaydik kupa bize hic de uzak olmazdi

Ycandan
14.06.2006, 14:32
Bence Isviçre yi küçümsedik.Herkes Norveç,Slovakya dururken Isviçrenin çiktigina seviniyordu.Kimse gurubunda ne yaptigina bakmadigi gibi , futbolundaki çikisida görmezlikten geldi.Ben tesadüf gurubundaki son maçlarindan olan Irlanda cum. maçini seyretmistim.Maç Irlandada olmasina ve rakibininde dünya kupasina katilma sansi olmasina ragmen çok iyi futbol oynayip bir sürü gol kaçirmisti ve berabere kaldi.O maçi zaten alsa Fransanin önünde direk katilacakti.

Adem Erdoğan
14.06.2006, 15:57
Türk milli takimi d.k.sindaki 20 takimdan daha iidir.Katilsak en az çeyrek final derdim.ÇÖünkü öle üst düzey bi futbol oynanmadi su ana kadar.

halil ibo
14.06.2006, 16:46
Seyrettigimiz maçlarda futbol seyircilerinin ekseriyetininonaylamadigi garantici futbol göze batti.Oynamaktan çok oynatmamayi hedefleyen takimlar bir sekilde golüde buldular mi,degmeyin keyiflerine.Ama ekran basinda yada binlerce ? ödeyip tribünde keyif almak isteyenlerin hakki gasp edilmis kimin umurunda ? Biz katilmis olsaydik söyle yapardik,böyle yapardik hikaye gibi geliyor bana.D.Kupasi öncesi oynadigimiz hazirlik maçlari pekte öyle ahim sahim bir futbola sahne olmadi.

Neden mi katilamadik ? Iste bu futbolsuzluk yüzünden...Birde aramizda sempatizanlari epeyce olan Ersun Yalan yüzünden.

Murat'
14.06.2006, 19:54
çok basit haketmedigiz için orda yokuz yok hakemmis falanmis haketmedik iste olsaydik da bisey yapacagimiz yoktu fatih terimle

Punisher-61
14.06.2006, 20:59
Her zamanki gibi kendimizi dünyanin en iyi Takimi sandik ve her zamanki gibi öyle olmadigini gördüksmileys/smiley1.gifkisa ve Özet...

Dünya Kupasina katilsaydik ve son Kupadaki performasi sergileyebilseydik bence ceyrek finale kadar kesin giderdik..cünkü Rakiplere bakinca bir tek ispanya Formda digerleri pek göz doldurmadi

Burçak
19.06.2006, 18:23
neden yokuzu degilde olsaydik ne yapardik . su oynadigimiz son hazirlik maçlarindaki futbola bakilirsa o futbolla pek bisey yapamazdik sanirim.

Erbay
19.06.2006, 18:37
Bence iyi olurduk.En azindan Fransa,Ukrayna,Sirbistan gibi rezil olmazdik.

İslam Sezer
19.06.2006, 18:46
bizim takim biraz afrikali takimlar gibi.yani hirs çok,fizik gayet iyi yani ölümüne bir oyun için müsait ama takim oyunu sifir,oyun zekasi sifirin altinda.bundan dolayi kestirmek zor.dünya 3.hatta 1.de olabiliriz 0 puanla gruptanda çikamayiz hatta kupayada katilmayiz.sistem yok çünkü hersey günübirlik hersey anlik.tipki ekonomik yapimiz gibi.

Mayls
19.06.2006, 19:21
<DIV>Ciksakda hicbisey yapamazdik Terimle</DIV>

fincher
25.06.2006, 03:18
isviçrenin yerinde biz olsak gruptan çikamazdik.2002 yi ben dünya kupasindan bile saymiyorum.bu dünya kupasi 2002 den 3 gömlek daha iyi bir turnuva...

Ozan
25.06.2006, 11:24
isviçre maçindan önce çok kolay maçlarda puan kaybettik ve grupda 2. olduk. onu geçelim diyelin . isviçre maçinda skor bizim lehimize dönmeye baslayinca rehavete girdik ve bir gol daha yiyip tus olduk smileys/smiley11.gif.

dünya kupasina çiksak bence grupdan çikardik iyi isler yapabilirdik .

Alptuğ
16.07.2006, 22:47
isviçrenin yerinde biz olsak gruptan çikamazdik.2002 yi ben dünya kupasindan bile saymiyorum.bu dünya kupasi 2002 den 3 gömlek daha iyi bir turnuva...
yok yaaa bu turnuvada organızasyon ve cosku guzeldı bı de bıkac guzel gol var ben hıc futbol keyfı almadım sadece 1-2 mAc vardı ben orda olsaydık turnuva sonunda bı da soylıyım sampıyonluk bıle hayal olmazdı bızım ıcın