PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010-2011 Sezonu Belgeseli İstiyoruz

bitirim
28.07.2012, 17:36
Arkadaşlar malumunuz üzerine bir sezon yaşandı ve tabii sonraki süreçte hepimiz tarafından biliniyor. Bir dönem kupanın ve şikenin heykelinin dikilmesi konusu tartışılıyordu. Şimdi bende yeni bir şey talep ediyorum. Evimizin bir köşesinde video arşivlerimizde her dönem saklayabileceğimiz bir belgesel olsun ve içeriğinde o sezon içerisinde yaşananlar şekip ve angutun bize attığı laflar, Şenol hocamızın derslik cevapları, maçlardan ve gazetelerden özetler ve küpürler 3 temmuz süreci, mahkeme süreci, azizin kendini savunmak yerine bizi suçlaması, ulusal medyanın bizi sıkıştırmak için saldırması vs...
Şanlıurfa için bir belgesel hazırlandı, bir belgesel hazırlığı daha var diye biliyorum ve bir belgeselde çocuklarımıza miras bırakmak amacıyla bu günlerin asla unutulmaması amacıyla ve o kupanın nasıl gasp edildiğini yıllarca insanlara gösterebilmek için bir belgesel istiyorum. Gerekirse yine aramızda para toplansın. Benzer hareketleri daha önce yaptık onlar gerçipankart falandı bu daha büyük bir proje olacak ama bence yapılabilir. Ne dersiniz güzel olmazmı?

Hürgün Aygün
29.07.2012, 00:26
Çok güzel bir düşünce.Bizim maçların, taraftarların, Şenol Hoca'nın sözlerinin yanı sıra şikebahçenin maçlarının görüntüleri yayınlanırken altta tapede geçen konuşmalar, görüntüler olsa fena mı olur? Yönetime sunulmalı bu fikir.

bkandil
29.07.2012, 10:36
Başlık : Çalınan Şampiyonluk...

Açılış metni şikecibaşının "Türkiye'de şampiyonlukların sadece sahada kazanılmadığını öğrendim" sözü olabilir...

28TS61
29.07.2012, 15:38
fatih akin mangalda kül birakmiyordu. sözünde dursun artik. hem bundan daha güzel bir belgesel olamaz

hodlu
29.07.2012, 15:40
Hemde öyle bir belgesel yapılmalı ki yıllarca dileden dile anlatılmalı.Bunu profesyonel bir yapımcı şirketine yaptırmalıyız...

Burak Sahin
29.07.2012, 17:16
iyi tamamda o belgeselde selcuk, egemen , burak , engin de olacakmi ?????