PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26/07/2012 Tarihine Kadar Satılan Kombine Sayısı

Çetocan
26.07.2012, 15:08
http://kombine.trabzonspor.org.tr/ Adresinde Yaptığım Güncelleme İle Elimiz Şimdilik Su Sonuçlar Geliyor Ve Kale Arkaları Dahil Değil Aynı Zamanda Bize Bu Rakam Yakısmıyor....

Blok F +93. :1500 +139 bin
vipa +297 :3000 +890 bin
Vipb+ +170 :3000 +510 bin
kapalıd +10 :1250 +13 bin
kapalıc +110 :1500 +165 bin
vipd +110 :3000 +330 bin
vipc +88 :3000 +264 bin
kapalıb +115 :1500 +172 bin
kapalıa +70 :1250 +88 bin
maratonh +180 :350 +63 bin
maraton4 +190 :600 +114 bin
maratonf +120 :600 +72 bin
maratone +260 :350 +91 bin
maratona +280 :450 +126 bin
maratonb +1100 :650 +715 bin
maratonc +1050 :600 +630 bin
maratond +140 :450 +63 bin
Toplam +4500 Adet +4,445.000 Tl

Faik Yılmaz
26.07.2012, 15:10
iyi satılmış valla......

ne kadar transfer o kadar kombine :)

cerasus
26.07.2012, 15:17
iyi satılmış valla......

ne kadar transfer o kadar kombine :)

Taraftarlik mi yapiyorsunuz yoksa alis verise mi gidiyorsunuz belli degil.

ApoCaN28
26.07.2012, 15:22
Ben 1000 sanıyordum 4500 iyi satmış yine . Yok arkadaş bizim seyirciden Taraftar olmaz .

chener
26.07.2012, 15:23
geçmiş yıllarda kombine satışları valilik-belediye-stk-klüp işbirliği ile şenlikli satılırdı.valilik-belediye-stk geçen yıldan beri ellerini çektiler bu işten.normal sonuç

İlker Yazıcıoğlu
26.07.2012, 15:25
Bu kombine olayı bir çok açıdan tartışılır ama ben pek sıcak bakmıyorum.Şu açıdan:Özellikle maraton kısmının maç içindeki pasifliği gayet iyi biliniyor.Kombine olmazsa orası daha aktif olabilir belki.

kürşat şen
26.07.2012, 15:28
transfere göre kombine alınacaksa hiç alınmasın..
şu ana kadar 4 kombine aldık ailecek..
bu takım 2011 yılının şampiyonu..
o kombinelerin yarısından çoğunun satılması gerekirdi..
başkanımız telefonla kombine satmaya çalışıyor sözde trabzonlu iş adamlarına..
yazın sonuna doğru artmaya başlar umarım..
bu arada taraftar grupları fiyatlarıda beğenmiyormuş..
ey allahım yaa..pazarlık yapıyorlar serdar bali ile..
2011 yılının şampiyonuyuz..transfere göre kombine alınmaz..

F.Levent Yavuz
26.07.2012, 15:32
Kombine olayı yönetime olan güvenle alakalı geliyor bana.
Yönetim takımın haklarını sonuna kadar savunursa ve her tüürlü baskıya dayanacağını gösterirse kombine de patlar.
Bu kadar haklıyken yönetimin yaptığı protestolardaki yumuşak tutuma bakınca, haklarımızı savuncakları konusunda inancım çok fazla değil. Her sene maç izlemeden almama rağmen bu sene almak gelmiyor içimden.

Transfer de o kadar önemli değil eğer güven sağlanırsa bence kombine satışları patlar

AKSOY_61
26.07.2012, 15:58
boyle satilmis seref.iz federasyonun yonettigi kukla ligde, bu kadar beceriksiz yonetime bu kadar kombine cok bile.

Soner Albayrak
26.07.2012, 16:03
TT Arena'nın kapasitesi 52 bin sattığı kombine 40 bin. Avni Akerin kapasitesi 25 bin satılan kombine 4500 arada epey fark var.

titanic
26.07.2012, 16:30
TT Arena'nın kapasitesi 52 bin sattığı kombine 40 bin. Avni Akerin kapasitesi 25 bin satılan kombine 4500 arada epey fark var.

Nüfuslada ilgili.istanbul bugun 17 mılyonluk sehır ve en az 1 mılyon futbola ilgili gs taraftarı vardır. Trabzon sehrı 100000 nüfuslu hemen hemen.herkes futbola ılgılı olsa bıle arena gibi yüzde seksenleri bulmak ımkansız.Iyı satılmıs bence.

Ogün YAZICI
26.07.2012, 16:30
yok artık 4.500 kombine satılmış şu transfer dönemindeki rezalet duruma rağmen ve beğenilmiyor.kim iddia edebilir ki bu takım daha 10.haftada şampiyonluk yarışından kopmayacak.kadro rezalet rakiplerimizin yanında...son 3 sezondur kombine alıyorum bu sezon almayacağım net...klübe zaten son 2 yıldır müthiş paralar girdi hani nerede bunlar...

Yaşar
26.07.2012, 16:36
B.Dormund takımı yaklaşık 10 yıl küme düşme hatlarında gezmesine rağmen 80000 kişilik stadını doldururdu, çoğu da kombineydi.
Transfere göre kombine alınacaksa hiç almayın bari.
Transfere göre kombine alan, başarıya göre taakım tutuyor gibi birşeydir.
Kim şampiyon olursa onu tutuyordur.

Alika87
26.07.2012, 16:41
biz taraftariz, kombinemizi alacagiz, formalarimizi alacagiz, herseye evet diyecegiz, herseye ragmen destek verecegiz...taraftarlik bu mu??? o zmn yönetim kafasina göre idare etsin kulübü, kulübün diregi taraftarlari ve bizim tek baski imkanimiz destegimiz, kulübün transfer politikasiyla memnun degilsem, almam kombine, yönetimin isiyle memnun degilsem, almam forma, yönetime tepkimi hisettiririm, öyle mail yagmuruyla kimseyi baski altina alamazsin, yüzüne gülüp gecerler, ama destegini geri cek, bakin nasil cabaliyorlar taraftar destegini geri kazanmak icin.

almanyada yasamama ragmen, hersene en az 200euroya TSclub den ürün alirim, bu sene almayacagim.

magnumm
26.07.2012, 16:54
ya ben anlamıyorum trabzonda bir trabzonsporumuz var ve tek eğlencemiz nerdeyse ama satılan kombineye bak..gülünç valla ben 5 senedir kapalıda 5 tane alıyorum yine aldım transfere felan bakmam sonuçta o forma varsa bende varım..

ayrıca söylüyorum herkes kızıyor trabzonspor istanbula taşınsın hem en az 25 bin kombine satarız hemde takıma daha iyi destek verilir..trabzon şehrine trabzonspor fazla geliyor..

magnumm
26.07.2012, 16:57
biz taraftariz, kombinemizi alacagiz, formalarimizi alacagiz, herseye evet diyecegiz, herseye ragmen destek verecegiz...taraftarlik bu mu??? o zmn yönetim kafasina göre idare etsin kulübü, kulübün diregi taraftarlari ve bizim tek baski imkanimiz destegimiz, kulübün transfer politikasiyla memnun degilsem, almam kombine, yönetimin isiyle memnun degilsem, almam forma, yönetime tepkimi hisettiririm, öyle mail yagmuruyla kimseyi baski altina alamazsin, yüzüne gülüp gecerler, ama destegini geri cek, bakin nasil cabaliyorlar taraftar destegini geri kazanmak icin.

almanyada yasamama ragmen, hersene en az 200euroya TSclub den ürün alirim, bu sene almayacagim.

tam üstünde yazan arkadaş vermiş sana cevabı..

ayrıca eğer taraftar yönetimden memnun değilse alacak kombinesini formasını gidecek maçlara 5 dakka yönetim alayhine protesto 2 tane de pankart yönetim aleyhine tamamdır..diğer türlü takıma zarar veriyorsun yönetime değil..

Ogün YAZICI
26.07.2012, 16:58
B.Dormund takımı yaklaşık 10 yıl küme düşme hatlarında gezmesine rağmen 80000 kişilik stadını doldururdu, çoğu da kombineydi.
Transfere göre kombine alınacaksa hiç almayın bari.
Transfere göre kombine alan, başarıya göre taakım tutuyor gibi birşeydir.
Kim şampiyon olursa onu tutuyordur.

yok ya.bu takım 27 senedir şampiyon olamıyor.biz her sene kimin peşinde deli gibi koştuk,ağladık ,güldük ? bu takım 1 sene gerekirse boş tribünlere oynamalı diyorum ben.birilerinin o taraftarın değerini anlaması gerekiyor.geçen sene 1-2 maç dışında ruhsuz bedenler vardı sahada.neler çektik tribünde...

alper*
26.07.2012, 17:01
Elbette transfere göre kombine. Memleketimin takımı da olsa kimse bir futbol takımına karşılıksız sevgi beklemesin.
Hayır sizin gibi sevmek zorunda mı herkes bu takımı. Sen çok seviyorsun ben az seviyorum. Ben maddeciyim belki. Bu yergi neden ?

Alika87
26.07.2012, 17:11
tam üstünde yazan arkadaş vermiş sana cevabı..

ayrıca eğer taraftar yönetimden memnun değilse alacak kombinesini formasını gidecek maçlara 5 dakka yönetim alayhine protesto 2 tane de pankart yönetim aleyhine tamamdır..diğer türlü takıma zarar veriyorsun yönetime değil..

bagirmalarini pankartini kim takar??? ne zmn bizde seyirciler yönetim istifa bagirdigi icin istifa etti?? bu isler eskide kaldi, önceden futbol bir sevda meselesiydi, yöneticiler bu renkleri sevdiginden bu göreve üstlenirdi ve taraftari karsina aldiginda istifa edip giderdi. Ama simdiki futbolda milyonlar dönüyor, es dost kulüpte söz sahibi oluyor. Kimse bu kadar parali koltugua bir kac taraftar portestosu yüzünden birakmaz.

Yönetimden beklentilerimiz ne?? Güclü kadro kurmak, kulübün hakkini savunmak, külübü maddi sikintiya sokmamak vs. bunlar sadece örnek.

Kulüp taraftardan ne bekler? STadi doldurmak, kombine almak, lisansli ürün almak...

bu iki tarafli bir iliski, iki taraf görevini yerine getirmesi lazim. Yönetim bile bile görevini yerine getirmiyorsa, taraftardan destek bekleme hakki yok, bu ayni size yüz vermeyen bir kiz pesinden kosmak gibi, siz mücadele edersiniz, o yüzünüze bile gülmez, o sizi takmazken siz her aci icinde kivranirsiniz.

magnumm
26.07.2012, 17:11
Elbette transfere göre kombine. Memleketimin takımı da olsa kimse bir futbol takımına karşılıksız sevgi beklemesin.
Hayır sizin gibi sevmek zorunda mı herkes bu takımı. Sen çok seviyorsun ben az seviyorum. Ben maddeciyim belki. Bu yergi neden ?

çünkü senin düşüncenin trabzonspora hiç bir katkısı yok..bu sebeple bu yargı..

Yaşar
26.07.2012, 17:24
yok ya.bu takım 27 senedir şampiyon olamıyor.biz her sene kimin peşinde deli gibi koştuk,ağladık ,güldük ? bu takım 1 sene gerekirse boş tribünlere oynamalı diyorum ben.birilerinin o taraftarın değerini anlaması gerekiyor.geçen sene 1-2 maç dışında ruhsuz bedenler vardı sahada.neler çektik tribünde...
Desteklediğin şey sahadaki futbolcular değil, Trabzosnpor'dur.
Trabzosnpor'u destekleyen adam içindeki bedenlere değil, formaya destek verecek.
İsimler önemli değil.

Necmettin ALTUNTAŞ
26.07.2012, 18:09
Eğer bu takım Allah korusun kümeye düşse "iyi adamlar alsaydılar" mı diyeceksiniz ve hiç üzülmeden yönetimin suçu deyip vicdanınızı rahat mı ettireceksiniz.Bizler yönetimlere aşık olmadık "Bordo-Mavi" renge aşık olduk.Konbine alımı yönetimi değil Trabzonsporumuzu destekler.Biz öyle gördük.Küsmedik kırılmadık aldatıldığımızı kabul etmedik asla.Eğer şimdiki bazıları gibi düşünseydik yüz kere terk etmiştik bu renkleri.

buserkan61
26.07.2012, 18:12
gecen sene yanılmıyorsa 16 bındı. bakalım bu sene olacak sayılar. ıstanbulda olsa keske trabzonsporum bende alırdım.

Yaşar
26.07.2012, 18:13
Eğer bu takım Allah korusun kümeye düşse "iyi adamlar alsaydılar" mı diyeceksiniz ve hiç üzülmeden yönetimin suçu deyip vicdanınızı rahat mı ettireceksiniz.Bizler yönetimlere aşık olmadık "Bordo-Mavi" renge aşık olduk.Konbine alımı yönetimi değil Trabzonsporumuzu destekler.Biz öyle gördük.Küsmedik kırılmadık aldatıldığımızı kabul etmedik asla.Eğer şimdiki bazıları gibi düşünseydik yüz kere terk etmiştik bu renkleri.

Benim yaş grubum altındakiler şampiyonluk göremekten veya sürekli başarısız olmaktan bıkmış olmalı ki, bu tip çıkışlar yapabiliyor.
Onlar da haklı aslında.
Her yıl farklı taraftarların şampiyonluk kutlamalarını heves ile izlemek koyuyor adama.
Sizin gibi büyüklerimiz bizlere bu gibi değerleri anlatmalı.

buserkan61
26.07.2012, 18:14

yanlısın var bılader.
2010 2011 sezonu şampiyonu trabzonspordur ve 27 degıl 1 senedir sampıyon olamadık ok. gercek bu.

alper*
26.07.2012, 18:51
çünkü senin düşüncenin trabzonspora hiç bir katkısı yok..bu sebeple bu yargı..

Ben Trabzonspor'a katkı yapmak durumunda değilim.

Özelde Trabzonspor genelde futbol başta olmak üzere tüm sporlar sadece yaptığın şeyi yapmak için değil mutlu olmak için yapılır.

Seni mutlu etmeyen bir şeyin peşinde koşmazsın. Anlamıyorsunuz.

oflubektas
26.07.2012, 18:58
Ben Trabzonspor'a katkı yapmak durumunda değilim.

Özelde Trabzonspor genelde futbol başta olmak üzere tüm sporlar sadece yaptığın şeyi yapmak için değil mutlu olmak için yapılır.

Seni mutlu etmeyen bir şeyin peşinde koşmazsın. Anlamıyorsunuz.

İyi de bu fuşkiyenin takımı beni hiç mutlu etmedi ki... Ben niye peşinden koşuyorum acaba? Mazoşist miyim?

alper*
26.07.2012, 19:28
Trabzonspor benim kimliğimi temsil eden değerlerin bir parçası. Bu yüzden ilgileniyorum soranlara Trabzonsporluyum diyorum.
Ama kulübe maddi katkı yapmayı taraftarlığın ve adanmışlığın ön koşulu olarak gören anlayışa kökten karşıyım.
Forma aldın mı dergi aldın mı resmi ürün aldın mı almadın mı almadıysan taraftar mısın diyen kişi hata ediyor bana göre.
Özellikle takımı hakkında söz sözlemeyi bu şekilde maddi katkıya bağlayan kişileri anlamıyorum.
Onlara göre gidişat hakkında konuşmak söz söylemek ya da eylemde bulunmak için kulübe katkıda bulunmak lazım.
Futbol takımları her ne kadar şirketleşmiş olsa da anonim şirket hissedarı mantığıyla kulüp taraftarlığı yapılmaz.

Uğurtan
26.07.2012, 19:33
Sporsever veye futbolseversinizdir o apayrı bir durum.

Taraftarlık, taraf olmaktır.

Seçmişsindir.

Almadan vermeyi, karşılıksız sevmeyi...

O yüzde müşteriyiz olayı tamamiyle bununla bağdaşmaz.

Alım gücünüz yoktur o ayrı.

Ama varda transfer olursa alırım benim lügatımda taraftarlık olmuyor.

toksoy61
26.07.2012, 19:52
4.500 rakamını görünce çok şaşırdım. bu kadar kombine satılmasını beklemiyordum. anca 1.000 adet satılır demiştim. şimdi yeniden sayfaya gördüm bakayım dedim yanılmamışım. maratonda bazı yerler kapatılmış satılmış diye. yani onların satıldığı yok.

Ufuk Turgut
26.07.2012, 21:35
suan ıcın rakam bence normal....bırkac transfer ıle beraber gecen senekı sayıyı buluruz dıye dusunuyorum ...taraftarlık bence takıma sahıp cıkmaktır...bu kombıne ıle olabılır ,lısanslı urunler alarak olabılır yada baska turlu .unutmayalımkı trabzonsporu var eden kucuk sehrin buyuk takımı yapan taraftarın sahıplenmesı,her stand da sahıp cıkmasıdır.bizler sahıp cıkmaz destek vermezsek asansor takım olurduk coktan ve kesınlıkle turkıyenın takımı olamazdık sadece trabzonda tıkılıp kalırdık.bugun turkıyenın heryerınde bır sehır takımı olarak taraftar bulabılıyorsak bu camıamızın ve taraftarımızın takımımıza sahıp cıkmasından dolayıdır.

Faik Yılmaz
27.07.2012, 08:35
bu sene seçim olmadığı için siyasilerde pek rağbet etmemişler kombine olayına.....

Dolayısıyla düşük kalmış rakam.....

Kombine almayan Trabzonlu değildir gibi yaklaşım sergileyenlerin fikirleri saygı duyarım ama o zaman bütün kombineler satılsa dahi 20 bin Trabzonsporlu olur tüm Türkiye'de.....

ayrıca kişisel tercihtir düşüncedir....

kimsenin kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulamaya hakkı yoktur....

Mesela Trabzonspora 5 yıldır üyeyim ve dünde aidatımı ödedim..... Diyormuyumki madem Trabzonsporu seviyorsunuz üye olacaksınız yokşa şikecisiniz.

böyle bir şeye hakkım yok doğal olarak ama kombine almıyorsam ve bunun da bir nedeni varsa bu neden bana aittir kimseyi ilgilendirmez....