PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Giray Bulak

Kaan
25.07.2012, 19:47
Trabzon'da Giray Bulak dönemi

Bordo-Mavili yönetim, sürpriz bir kararla kulübe koordinatör transferi yaptı. Teknik açıdan Şenol Güneş'e, mali açıdan da yönetime bağlı olacak Giray Bulak'ın görev tanımının detaylarını Asbaşkan Nevzat Şakar ilk kez TRT SPOR'a anlattı.

http://www.trtspor.com.tr/Gallery/Images/Haber/Resized/G%C4%B0RAY-BULAK-TRT-SPOR-%C3%96ZEL-25-07.jpg

Trabzonspor'da teknik heyette yaşanan hareketlilik devam ediyor. Kamp öncesinde Ünal Karaman'ın yerine Özcan Bizati'yi takıma kazandıran Bordo-Mavililer, şimdi de koordinatörlük koltuğuna Giray Bulak'ı oturttu. Camianın yakından tanıdığı bir isim olan ve Trabzonspor'da teknik direktörlük de yapan Bulak, teknik açıdan Şenol Güneş'e, mali konularda da yönetime bağlı olacak.
Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, Giray Bulak'ın görev tanımının detayları ile ilgili olarak TRT SPOR'a konuştu. İşte Şakar'ın açıklamaları;

"Son dönemlerin en önemli adımlarından birini attığımızı düşünüyorum. Çünkü uzun süredir bu konumda bir görevliye ihtiyaç vardı. Sayın Bulak, hem iç hem de dış transferde rol oynayacak. Oyuncu araştıracak, teknik heyet ve bizimle fikir alış-verişi yapacak. Ayrıca özellikle iç transferde ilk görüşmeleri kendisi gerçekleştirecek. Biz böyle bir görev tanımını zaten düşünüyorduk. Giray Bulak ismi de Şenol hocadan geldi ve biz de onayladık. Camiamıza hayırlı olsun."

Hüseyin Hatırlı
25.07.2012, 20:05
Hayırlı olsun inşallah..

Bera B.
25.07.2012, 20:14
Saçmalık...

Emre ÖZTÜRK
25.07.2012, 20:23
İyi de neden Giray Bulak ? Bilmediğimden soruyorum kaç tane yerli yada yabancı oyuncu Bulak'a saygı duyar,güvenir ? Kaç tane yetenek keşfetmiş Bulak ? Daha tanınmış biri bulunamaz mıydı?

Ilelioglu
25.07.2012, 20:35
Hayirli ugurlu olsun, insallah katki saglar.

..

Samet Yildirim
25.07.2012, 20:55
Giray hocayi severim...Katkisi olabilirde...Ama Bizde böyle mevki olamaz herkes burnunu sokuyor isin icine...

bangkook_61
25.07.2012, 21:02
Rezalet. Şenol Hoca böyle isimlerle çevresini dolduracaksa kendisi bu sezon sonunu göremez. Yine ufku dar isimler egemen oldu bu kulübe lanet olsun. Şenol Hoca'da şapkasını önüne alıp düşünsün. Bu iş böyle gitmez. Para çok 500.000 euro da Giray Bulak alsın.

ANIL
25.07.2012, 21:17
Kulübe koordinatör gerekliydi zaten, Giray hoca da iyidir. Yerli transferimiz daha başarılı olur bence. Hayırlı olsun

SEDAT
25.07.2012, 21:20
* Gerileme devri başladı zannedersem, belirtiler fena !

alper*
25.07.2012, 21:26
Bu zamana kadar Türk futboluna ne katmışsa Trabzonspor'a da onu verecek.

Miraç Atalay Çiftçi
25.07.2012, 21:37
Koordintor mevkii teknik direktor'den yuksek bir mevkii degil midir? Boyle ise neden teknik direktore bagli calisir? Ustunu koordine edecek bir koordinatorumuz olmus oldu bu sayede.

Hayirli olsun ama kurumsal bir yapilanmanin tersi hareket ediyoruz.
E es dost ahbap isi ile degirmen bu kadar donuyor.

Veysel
25.07.2012, 21:49
Hayir olsun bakalim

Nokia 3310 cihazimdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bladex61
25.07.2012, 22:26
klübün çocugu mantıgı ile 1 adım bile ileri gidemeyiz ben transfer komitesi beklerken gelene bak

leavemealone
25.07.2012, 22:43
Ziya dogan da yardimcisi olsun .
Ne güzel olur .

ATSIZ
25.07.2012, 22:59
Mehmet Ali Yılmaz'ın seçimi kaybetmesi ile birlikte görevinden istifa etmişti.Hey gidi günler baktı mali gelemeyecek , bankasyadan dahi teklif yok.yüzüstü biraktığı kulube koşa koşa geldi.
yazık çook yazık.
şenol hocanın bürütüsü olacak bu adam....
tez zamanda gider inşallah.
olmayacak duaya amın demem ama...adettendir...
hayırlı olsun....

Tayfun Aydın
25.07.2012, 23:21
Plan proje belli bu kadroyla Şenol Hoca nın ilk yarıyı tamamlaması ihtimal dahilinde değil. Muhtemelen de Avrupa dan da daha ön eleme de gideriz.Tabi takviye yapılmazsa.Bu arkadaşda yedekte hazırda bekleyecek.Ne ala memleket.3 sene önce Trabzon da 11 kişiyle defans yap pis bir gol at kazan elbette kazanmaya oynacaksın bir Trabzon luya da bu yakışır ama bir Hasan Üçüncü kadar olamadın. Hasan bu takımdan kovularak gitti son dk golüyle bizi malup etti gole sevinmedi sen utanmasan bütün sahayı turlayacaktın.

sana değil seni bu takıma getirip para kazandıranlara yazıklar olsun.

ApoCaN28
25.07.2012, 23:45
Kısa zamanda defolur gider umarım . . .

ophius
25.07.2012, 23:57
diyecek kelime bulamıyorum artık..

Fatih ÇOLAK
26.07.2012, 00:14
Bilmediğimden soruyorum?

*İhtiyaç var mıydı?

Bilmeyerek cevaplıyorum:

*Bence yoktu...

Bilen ve aksini iddaa eden anlatsın da öğrenelim Giray Bulak'ın neden geldiğini?

DeAgLeMaNyAq
26.07.2012, 00:25
Biz profesyonelleşeceğiz derken iyice amatörleşiyoruz...

Sefaenes
26.07.2012, 00:30
dönme dolap gibyiz ayni ya Giray simdiye kadar ne basari yakaladi ne verdi kac genc yetistirdi tekrar Trabzonspor döndü. Eskiye dönmekde ne kadar düskünüz.

worldmaster
26.07.2012, 00:32
Para cok anasini satayim. Bi yarim trilyon daha maas oderiz durduk yere

Sent from my GT-I8150 using Tapatalk

_SeRKaN_
26.07.2012, 00:36
Ee ne diyelim hayırlıysa olsun...Sahaya inecekmi...

memmedaga
26.07.2012, 00:38
yahu ne garip isler yapiyoruz bu adamdan daha iyisi yokmu Senol Hoca Bizati hocayi alarak ne kadar dogru yaptiysa bu adami cagirarak o kadar yanlis is yapti....

Samet Türkmen
26.07.2012, 00:45
Çok ağır bir şaka. ''Nevzat Şaka''

Mustafa Çolak
26.07.2012, 00:47
Pek başarı sağlıyacağına inanmıyorum umarım faydası olur

Sümeyye Şahin
26.07.2012, 01:07
Pek anlam veremedim.
Yine de, hayırlı olur kulübümüze inşallah.

titanic
26.07.2012, 01:18
hayırlı olsun demekten başka care yok, sevemedim bir türlü,zamanında Hami ye takmıstı bu.Oynatmıyordu ısrarla.Kompleksli bır adam,tabı radan gecen yıllar belkı olumlu bıseyler katmıstır.Kesin olduysa hayırlı olsun

Burak Sahin
26.07.2012, 01:25
aslinda giray bulagin yerine hoca kendi gecmeliydi 1 senemiz daha heba oldu yaziklar olsun ne deyim....levent bicakci, giray bulak, hasan yener bu adamlarin bu klüpde bir dakika bile tutulmamasi lazim....

ATSIZ
26.07.2012, 01:26
madem yedekte bekleyecek birini alıyorsun al abdullahı al tolunayı ...
doğru ya tulunay da abdullah da stepne olmaz şenol güneşe ...
o karakter de değller...
anladın sen onu....
ah ulan derin trabzonspor ah...
şike sürecinde bile trabzonsporu yemeye oynamadız mı...
allah sizi bildiği gibi yapsın ...
ne diyeyim...

TurnaSuyu
26.07.2012, 01:27
Futbolcu da izleyecek mi bize? Bknz Rune Lange!

ibrahim
26.07.2012, 01:32
Acaba boşta kaldığı zamanda ne tür hazırlık yaptı bu göreve layık olabilmek için? Herhangi bir eğitim aldımı? Daha önceki tecrübelerinin bi b.ka yaramadığını biliyoruz. Kendini ne yönde geliştirdi acaba?

Bence neden geldi diye sormak yerine ilk önce bu sorulara cevap bulmamız lazım...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ATSIZ
26.07.2012, 01:38
adamsa şenol güneşle beraber istafa eder yedinci hafta...
değilse bilmem...
(yedi hafta verdim çokmu oldu...)

Zafer Fidan
26.07.2012, 01:42
Niye hep ayni adamlar gelir bu kapinin önüne anlamis degilim.

İskender YILMAZ
26.07.2012, 02:58
Saçmalık. 'Bakın ligde hemen hemen her Anadolu takımında görev yapabilecek/yapmış kapasitede teknik direktörleri Trabzonspor bünyesine daha alt kademe bir göreve de olsa getirebiliyoruz.' egosu mu ?

İlker Akçay
26.07.2012, 03:40
Güzel! bir mevki uydurulmuş! kendisi için..Hadi bakalım, görelim bu oyunun sonunu..Herkes oynuyor kozlarını.

Harun Karadeniz
26.07.2012, 04:00
Hadi hadi çıksın birisi şaka desin.

ThePatriot61
26.07.2012, 05:27
Ben Yilmaz Vurali tahmim ederdim hayret..

hamdi_61
26.07.2012, 08:26
İlk 8 hafta da Şenol Güneş giderse yerine getirilecek adam diye birini bulmuşlar, "Genel Koordinatörlük" diye de görev vermişler...

Ömer SEVİNÇ
26.07.2012, 09:25
Şenol Güneş'in kuyusunu kazmakla görevli elemanı da bulduk. Sene sonunda teknik direktörlük koltuğuna oturur.

Faik Yılmaz
26.07.2012, 09:32
Kendisine muhalif olmuş ya da olma ihtimali olan herkesi maaşlı bünyesi alma fikri kime ait bilmiyorum ama bize başarı getireceğini sanmıyorum açıkcası....

Misina
26.07.2012, 09:50
Trabzonsporda bilirkişi durumunda olan olası kötü gidişte sesini çıkaracak kişilere kulüp bünyesinde görev vererek susturma hamlesi oluyor bu.Daha önce Özkan Sümer Ahmet Suat Özyazıcı Serdar Bali gibi kişilere görev verilmesi gibi.

nbay
26.07.2012, 10:06
çok bilen arkadaşlarımız var gerçekten,
bahsedilen görevleri layıkıyla yapabilecek birisi giray bulak,bugün herkesin övdüğü ve şenol güneşin yerine bile layık gördüğü mustafa akçayla jenerasyondan ve beraber de çalışmış bir isim. aynı zamanda da alt yapı konusunda bilgili genç isimlere önem veren trabzonspor ruhunu taşıyan bir isimdir.

Berberoğlu
26.07.2012, 10:10
Trabzonsporda bilirkişi durumunda olan olası kötü gidişte sesini çıkaracak kişilere kulüp bünyesinde görev vererek susturma hamlesi oluyor bu.Daha önce Özkan Sümer Ahmet Suat Özyazıcı Serdar Bali gibi kişilere görev verilmesi gibi.

Bu zihniyetten camia olarak kurtulduğumuz zaman Trabzonspor'un yeniden doğuş günü olacaktir diye düşünüyorum...

Bazıları tarafından kabul edilmese "Derin Trabzonspor" gerçeği maalesef kulübümüzün doğru yönetilmesine engel olmaktadır.
Biz genç Trabzonspor Kulüp üyeleri olarak önümüzdeki genel kurullarda bu durumu sona erdirmeye çalışmalıyız diye düşünüyorum..
Bunun yapılabilmesi için de kulüp üye sayısının mümkün olduğunca arttırılması gerektiğini düşünüyorum. Lütfen çevrenizdeki imkanı olan renkdaşlarımızı kulüp üyeliği konusunda yönlendiriniz. 100.000 üye kampanyası da bence "Derin Trabzonspor" tarafından sonlandırılmıştır, keşke devam edebilseydi....

Giray Bulak hocaya da başarılar dileyelim yine de....

halil ibo
26.07.2012, 10:16
Öncelikle inşallah hayırlı olsun.
Şahsi kanaatim,Tolunay'dan bu yönde faydalanılmasıydı.
Daha genç,ufku daha geniş,vizyonu olan,hırslı,dinamik,geleceğe dair beklentileri olan biri ...

Tayfun Aydın
26.07.2012, 10:28
Ben giray bulak ın ruhunun derinliklerindeki Trabzonsporluluğu konya nın başındayken bizi yenip şampiyonluk yolunda verdiği yaranın sevinç naralarını atarken gayet güzel gördüm.

Klübün bedava dağıtacak parası varsa bana genel tıbbi koordinatörlük gibi bişey ayarlasınlarda bende yattığım yerden para kazanayım.

Adem Erdoğan
26.07.2012, 10:35
Efsane hoca; hoşgeldin yuvana da neyi koordine edeceksin? Geneli mi?

Bera B.
26.07.2012, 10:52
Kendisinin ne gibi vasfı var dünden beri düşünüyorum. Yardım edin bana.

bu takımı uzaktan sevmek en güzeli sanırım.

kalkanbalığı
26.07.2012, 10:53
Giray Bulak Fatih Tekke ile ilk kazığını atmış... Yakışır....!!!!!!!!

tsukru61
26.07.2012, 11:10
Uyuyanlara müstahak...

TSezgin61
26.07.2012, 11:13
senol günes istemisse, beni sasirtmaya devam ediyor kendisi malesef...

Faik Yılmaz
26.07.2012, 11:18
Valla klüp Jurassic Parka döndü.... :)

Joomla!
26.07.2012, 11:32
Yuhhhhhh! Bu adam ne anlar futbolcudan? Onun çapı makedonlarla sınırlı!

Uğur Gündüz
26.07.2012, 12:51
Trabzon şehrinin en büyük fabrikası Trabzonspordur. Biz Trabzonspora ne verebiliriz diye kafa yorarken şehrin insanları nasıl orada iş bulabiliriz derdinde. Böyle abuk sabuk ünvanlara verilen maaşlar toplansa sanırım bayagi bir milyon eder.

Bende ciddi ciddi TS'de işe girsem mi diye düşünüyorum.

Tolga
26.07.2012, 12:54
Benim düşüncem ligdeki birçok kulüpte görev almasının sağlayacağı avantajlardan dolayı kadroya katılmış olması.Ama verildiği söylenilen görevle de benim düşüncemin bir ilgisi yok ? Bir yere gidiyoruz ama sonunda anlarım gibime geliyor.

Harun-61
26.07.2012, 13:33
Dön dolas hep ayni isimler...

Bu'mu vizyon Allah askina ???

Neden hep Özkan Sümer, Giray Bulak , Serdar Bali v.s.?

Genlcerin önü ne zaman acilacak ???

.

My
26.07.2012, 14:05
Sadri Şener'e itibarsızlaştırma harekatı var diyoruz da kardeşim kendi kendine yaptıklarından sonra itibarsızlaştırmak için çaba sarfetmelerine gerek yokki! Vizyona bakın anasnı satayım!

TSezgin61
26.07.2012, 14:46
tolunay var, abdullah ercan var, hami mandirali var, shota var... neden giray bulak, neden serdar bali... neden?

ApoCaN28
26.07.2012, 14:47
Oldu olacak bizi sürekli satan Lemi de gelsin tamam olsun .

Uğurtan
26.07.2012, 14:48
Ben bu yetkiyi de ismi de anlayamadım.

Resmen element uydurduk.

Cyzio
26.07.2012, 14:56
Özlemiştik kendisini. Bir de Hami gelirse tam süper olacak. Bilmem hâlâ aynı apartmanda mı oturuyorlardır?

.

canna52
26.07.2012, 16:22
dön baba dönelim..

şenol güneşin altında koordinatörlük görevini yürütecek. şenol güneş teknik direktör olduğuna göre bu adam nereyi koordine edecek..

daum şikebahçedeyken, koordinatörlüğe getirilen aykut gibi bir pozisyon herhalde bu. mezarcı pozisyonu yani. ne diyelim n'doye a onay vermeyip buna onay veren şenol hocamız herşeye layık artık.

hayat ne güzel.. kuşlar ağaçlar falan.. serafimovski sen ne güzel bir futbolcuydun. aklıma geldi birden

Joomla!
26.07.2012, 17:52
Heyyy gidi bulak, bu kulüp hala senin lange kaziginin taksidini ödüyor. Utanmadan tekrar bu kapıdan içeri mi girdin?

ANIL
27.07.2012, 10:50
Yurt içi ve yurt dışı transfer görüşmeleri Giray Bulak a verilmiş

szymek7
27.07.2012, 11:05
Fikir guzel, bu menajer transferlerinden kurtulmak adina onemli bir adim ama Giray Bulak? Bu adam simdiye kadar hangi genç futbolcuyu çikarmistir veya hangi takimda iyi bir yabanci getirip lige damga vurdurmustur ? Bence daha genç bir isim seçilebilirdi veya 'isim' yapmis bir kisi secilebilirdi, oyuncularin 'ben x hocam için geldim' diyebilecek biri ..neyse hayirlisi olsun insallah

oflubektas
27.07.2012, 11:07
Giray Bulak'ı önce Breams'ın yardımcısı yaptık, peşinden Belçikalar'a staja yolladık. Takımın geleceğiydi, sonunda ona hocalık şansı verdik ama hiç iyi kullanamadı. Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra ligin asansör takımları kah onun yönetiminde küme düşüyor, kah son anda kurtarıyordu. Kayda değer bir başarısını göremedik.

Şimdi de takımımıza oyuncu bakacakmış. Lütfen aldıracağı oyuncunun ayakkabı numarası 47 (yazıyla: Kırk Yedi) olmasın :)

28TS61
27.07.2012, 11:58
Dön dolas hep ayni isimler...

Bu'mu vizyon Allah askina ???

Neden hep Özkan Sümer, Giray Bulak , Serdar Bali v.s.?

Genlcerin önü ne zaman acilacak ???

.

bu sistem hic bir zaman degismedi, degismezde. herkes bir yerde adamini bulup kendini bir yerelere monte ettiriyor. giray bulakin ne gibi basarilari var ? bilen varsa yazsin.

kesin senol günes bir gün istifa ederse, yerine ilk olarak giray bulak getirilsin diye alindi

Jackdaniels
27.07.2012, 15:17
Eyvah Eyvah yeni Langeler yolda sanırım...

pazarkapılı
27.07.2012, 18:12
asıl görevi teknik direktörlügü bırakıp menajerlik yapacak olan bulak'a birşeyler yazalımda toplum önüne cıkarken birseyler hatırlasın....

sayın bulak....

sanıyorsunuz ki;

sizden baska bu dünyada ahlkatan erdemden dogruluktan karakterden dik durustan anlayan yok siz bu kavramlrı acıklarsınız siz icini doldurursunuz....''sor bakalım niye yaptım'' ile bu taraftarı oyalamak adı....

sanıyorsunuz ki;

günün birinde koltuktan indikten sonra o koltuk için kabul ettigniz bu durumu bu insanlar unutur gider....düsünüyorsunuz ki verilen tavizler verildigi sürece elestiri alır....

sanıyorsunuz ki;

''bu klup ugruna veirlen her görev için hazırım'' imajını bu takımın renkleri ugruna kabul ettiginizi!!!! anlamayan insanlar bu klube gönülverenler....

sanıyorsunuz ki;

bu tarihten sonra hiçbir güce eyvallah demeyen yada diyen insanlar hakkında konusabileceksiniz....iki elimiz yakanızda....

sanıyorsunuz ki;

koltuklar,titrler,ünvanlar kalıcı....ve yine teknik direktör olarak alınacagınızı da sanmıyorsunuz herhalde.....

sanıyorsunuz ki;

bu klube getirmediginiz kazandırmadıgınız her yerlinin yerlisi yada yerli oyuncu için sizden hesap sorulmayacak yeni menejer eski teknik direktör sayın bulak....

teknik adamın kendisini gelistirememesi basarısız olması kabul ederim anlasılır kapasitesi yok derim....ama durusundan ödün vermesi asıl işini bırakması anlasılamaz kabul edilemez....ben böyle insanlardan korkarım....trabzonspor dikkat!!!!....

kalkanbalığı
27.07.2012, 20:53
Trabzonspor’da istifa krizi var!
Trabzonspor’da istifa krizi var. Dakika bir gol bir denilebilecek olay Trabzonspor’un pilot takımı 1461’de yaşanıyor. 1461’nin teknik patronu Mustafa Akçay istifanın eşiğine geldi.

Giray Bulak’ın bütün takımların transferlerinden de sorumlu olması nedene ile yaşanan kriz Akçay’ı istifa noktasına getirdi.

KRİZ NEDEN ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre Trabzonspor’un pilot takımı 1461’e Rizespor’dan kaleci M.Ali ile Kızımcıhamam’dan forvet Üstün’ün transferi gerçekleşti. İzleme komitelerinden gelen bilgiler 1461’in teknik adamı Mustafa Akçay’ın da oluru ile bütün görüşmeleri ve anlaşmaları yapılan bu iki futbolcunun transferi gerçekleşti.

Ancak önceki gün iş başına gelen Bulak, bu iki futbolcunun transferini veto etti. Bulak’ın Konya ve G.Saray’dan önerdiği üç futbolcuyu da Mustafa Akçay kabul etmedi.
Tesislerdeki bu transfer krizine Akçay “Ben o zaman görevimi bırakayım” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

1461’DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Olayın istifa boyutuna gelmesi üzerine 1461 yönetimi Akçay ile bir toplantı yaptı. Trabzonspor As Başkanı Nevzat Şakar krize el koydu. Şakar’ın Giray Bulak ne derse o olur dediği öğrenildi.

Akçay’ın ise transferi gerçekleşen iki futbolcunun takıma gelmesi konusunda ısrarcı olduğu belirtiliyor.
http://www.61saat.com/haber/trabzonsporda-istifa-krizi-var-16865.html

kudu_61
28.07.2012, 04:57
giray bulağa yağılan bu haksız saldırılara bir anlam verememekle beraber en iyisinin olduğuna inanıyorum içinde bordo mavi sevgisi olan birinden bu kulübe zarar gelmez abdullah ercan tolunay diyenler bu adamlar bizi bırakıp nerelere gitti hatırlamıor mu olacaksa giray olsun

Legolas77
28.07.2012, 14:00
giray bulağa yağılan bu haksız saldırılara bir anlam verememekle beraber en iyisinin olduğuna inanıyorum içinde bordo mavi sevgisi olan birinden bu kulübe zarar gelmez abdullah ercan tolunay diyenler bu adamlar bizi bırakıp nerelere gitti hatırlamıor mu olacaksa giray olsun

abdullah ercan 'ı dinlemiştim beni kactı gitti diyorlarda olayın birde şu yanı var beni yolladılar diyordu. giray hoca 1461'e oradan buradan tanıdıgını degil . gencecik oyuncular getirmeli.. 30 yaşında kaleci degil bucadan ömer'i getirmeli vazifesi bu

Ömer Faruk61
28.07.2012, 14:29
Trabzonspor’da istifa krizi var!
Trabzonspor’da istifa krizi var. Dakika bir gol bir denilebilecek olay Trabzonspor’un pilot takımı 1461’de yaşanıyor. 1461’nin teknik patronu Mustafa Akçay istifanın eşiğine geldi.

Giray Bulak’ın bütün takımların transferlerinden de sorumlu olması nedene ile yaşanan kriz Akçay’ı istifa noktasına getirdi.

KRİZ NEDEN ÇIKTI

Edinilen bilgilere göre Trabzonspor’un pilot takımı 1461’e Rizespor’dan kaleci M.Ali ile Kızımcıhamam’dan forvet Üstün’ün transferi gerçekleşti. İzleme komitelerinden gelen bilgiler 1461’in teknik adamı Mustafa Akçay’ın da oluru ile bütün görüşmeleri ve anlaşmaları yapılan bu iki futbolcunun transferi gerçekleşti.

Ancak önceki gün iş başına gelen Bulak, bu iki futbolcunun transferini veto etti. Bulak’ın Konya ve G.Saray’dan önerdiği üç futbolcuyu da Mustafa Akçay kabul etmedi.
Tesislerdeki bu transfer krizine Akçay “Ben o zaman görevimi bırakayım” diyerek tepki gösterdiği öğrenildi.

1461’DE OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Olayın istifa boyutuna gelmesi üzerine 1461 yönetimi Akçay ile bir toplantı yaptı. Trabzonspor As Başkanı Nevzat Şakar krize el koydu. Şakar’ın Giray Bulak ne derse o olur dediği öğrenildi.

Akçay’ın ise transferi gerçekleşen iki futbolcunun takıma gelmesi konusunda ısrarcı olduğu belirtiliyor.
http://www.61saat.com/haber/trabzonsporda-istifa-krizi-var-16865.html

Kendi içimizde başarılı olanı hazmedemediğimiz sürece Trabzon Takımları başarılı olamazlar...

Armağan Dere
28.07.2012, 14:41
İstihdam kapısı Trabzonspor(!)..

MDanışmaz
28.07.2012, 20:15
Daha bismillah demeden olaylar patlak verdi o zaman ne gerek Mustafa Hocaya, Giray Bulak mı yönetecek takımı da oyuncuları o seçiyor oturdukları yerlerden görev uydurmuşlar sen sadece öneri yaparsın son karar hocada olmalı..!

TSezgin61
28.07.2012, 20:40
okudugum kadariyla giray bulak yasli diye istemedi kaleciyi. 1461 amacindan sapmasin diye.

ama yinede istemiyorum onu bu görevde... heleki transfer görüsmelerinde falan...

inception61
28.07.2012, 22:46
giray beyin bu göreve atanmasında torpil faktörü olduğunu herkes biliyor ve ben bu kişiyi oldum olası sevmem.TRABZONSPORLU ayağına yatıyor ama çocukları TRABZONSPORLU değil ve bu kulupden nemalanacak ve belli bir süre sonra gidecek nasılsa ekmek bol

bahadır2561
28.07.2012, 22:49
Şenol hocanın bi hatası daha. .
Bu adam ne yapmış ne etmiş de bu göreve layık görülmüş
Oldum olası sevmem tez zaman da defolur gider inş

Ahmet Ocak
28.07.2012, 23:17
Bu adamlar temizleneNe kadar şampiyonluk hayal

Nokia 5110 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

Uğur Ö.
28.07.2012, 23:36
İstemeyenler neden istemediğini yazabilirmi.Bukadar akılalmaz önyargıya neyin sebep olduğunu çok merak ediyorum

inception61
29.07.2012, 01:20
İstemeyenler neden istemediğini yazabilirmi.Bukadar akılalmaz önyargıya neyin sebep olduğunu çok merak ediyorum

BU güne kadar neyi ispatlamış ne başarısı var sözde TRABZONSPORLU ama çocukları değil bu klüpten nemalanan bir vatandaş olarak yerini aldı HAYIRLI YEMELER demekten başka diyecek birşey yok:)

Emirhan Makul
29.07.2012, 01:28
Trabzonspor ve 1461 Trabzon'un teknik kadrosunu yıkan adam olabilir, şöyle tarihe not alalım.

bASTURk
29.07.2012, 02:12
Şimdi 1461 Trabzon ve hocası bir başarı yakalamış yolunda ilerlerken adamın başına kuma getirmenin anlamı nedir.
Gerçekten başarıya tahammülümüz yok.Mustafa hoca takımın makus talihini değiştirmişken hemen birileri kendine pay çıkarmaya çalışıyor,işleyen sisteme çomak sokuyor.Bu kafayla olmaz abi!

Ekrem D.
29.07.2012, 09:49
İyi bir sinerji yakalayan Akçay hocayı, pişmiş aşa su katar gibi, hiç bir şekilde baltalamaya hakkınız yok sayın Bulak. 1461 Trabzonspor'un başındaki adam Mustafa Akçay'dır, Giray Bulak değil!

Delibas
29.07.2012, 13:01
TS'de ne halt ediyorsa etsin, ama 1461'den uzak dursun.

_SeRKaN_
29.07.2012, 13:13
1461 in işine neden karışıyor onu anlamış değilim...Çok bilgili olsaydı Bank Asya'da Rize'yi Süper lige çıkarırdı...Aynı yapacağı hatalarla illa iyi giden dişliye bir çomak sokacak...

ophius
29.07.2012, 13:49
giray bulak deyince kadıköyde 5 yediğimiz ve o maçta giray hocamzın hami ve rune lange yi yedek bırakıp da murat bölükbaşını oynattığı maç aklıma geliyor

DeAgLeMaNyAq
29.07.2012, 15:50
Hami ile zaten bildim bileli kavgalıydı...

Taner Gündoğdu
29.07.2012, 16:11
"mali açıdan yönetime teknik açıdan Şenol güneş'e bağlı olacak"
"oyuncu araştırma,transfer görüşmelerini yapma görevini üstlenecek"

bu ne saçmalıktır Allah aşkına? oyuncuyu o araştıracaksa Şenol hoca ve yardımcıları ne iş yaparlar, transfer görüşmelerini o yapacaksa yönetici niye var? Şenol hocanın altındaysa o zaman Mustafa hocanın üstünde de olamaz. nasıl olurda 1461'e alınmış oyuncuları veto eder? sırf bir öz evlat daha kulüpten maaş alsın diye uydurulmuş bir element!

Ilelioglu
29.07.2012, 16:22
http://live.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/bulak-ortaligi-karistirdiSXHBQ289200SXQ

Trabzonspor'da bir süre önce futbolcu izleme komitesinin başına getirilen Giray Bulak krizi yaşanıyor. Trabzonspor'un pilot takımı 1461 Trabzon'un transferleriyle de ilgilenen Bulak ile takımın teknik patronu Mustafa Akçay arasında transfer konusunda anlaşmazlık var.

Sabah'ın haberine göre; Mustafa Akçay'ın istediği ve anlaşılan iki ismin transferini veto eden Bulak, bunun yerine kendi iki oyuncu önerince Mustafa Akçay istifa noktasına geldi.

Bulak'ın "Pilot takımda yaşı ilerlemiş futbolcu görmek istemiyorum" diyerek anlaşılan oyunculara karşı çıktığı ifade edilirken, Akçay'ın ise deneyimli oyunculara ihtiyacı olduğu için transferde ısrarcı olduğu öğrenildi.

Olayın istifa boyutuna gelmesi üzerine Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar krize el koydu. Şakar "Giray Bulak ne derse o olur" diyerek Bulak'tan yana tavır alırken Akçay'ın ise transferi gerçekleşen iki futbolcunun takıma gelmesi konusunda ısrarcı olduğu belirtiliyor.

Ilelioglu
29.07.2012, 16:23
Bu adamin derdi ne onu merak ediyorum? Trabzonspor'un halen Stoper, Sol Bek ve Forvet ihtiyaci varken, 1461'e ne diye karisiyor?

..

Bera B.
29.07.2012, 16:33
Trabzonspor ve 1461 Trabzon'un teknik kadrosunu yıkan adam olabilir, şöyle tarihe not alalım.

Ben de böyle düşünüyorum. Olası Şenol Güneş istifasında göreve gelecektir. tıpkı zamanında daumu yollamayı düşünen fbnin angutu getirmesi gibi.

Burçak
29.07.2012, 17:22
giray beyin bu göreve atanmasında torpil faktörü olduğunu herkes biliyor ve ben bu kişiyi oldum olası sevmem.TRABZONSPORLU ayağına yatıyor ama çocukları TRABZONSPORLU değil ve bu kulupden nemalanacak ve belli bir süre sonra gidecek nasılsa ekmek bol

1461 e kesinlikle karışmamalı.
Mustafa Reşit Akçay 1461 i küllerinden var etti. ona kimse karışmasın.

Ayrıca Giray hocanın çocukları Trabzonsporlu değilken onları Trabzonsporlu yapamamışken bize nasıl fayda sağlayabilir orasıda ayrı..

SEDAT
29.07.2012, 19:48
* Yakında kaprisleri ve anlamsız tutumlarıyla adından sıkça söz ettirir. Oldum olası sevmedim bu adamı. Trabzonsporlu olduğuna da hiç inanmadım...

Emre B.
29.07.2012, 19:56
Gadromuz yederliydi. Bu hamle çok gereksiz. Vizyonumuz bu kadar olmamalı.

Cafer KILIÇSOY
29.07.2012, 23:13
Şenol Hoca ayağına sıktığı kurşunu çok sonraları farkedecektir ama o zaman iş işten geçmiş olur!! Futbolcu izleme komitesi Giray Bulak'a bırakılan bir takımın transferde başarılı olma oranı sıfırdır!! Bu sezon iç karışıklıkla epey çalkalanacağız.

Gün ola harman ola.. Görürsünüz.

Burak Sahin
30.07.2012, 00:01
bence senol hoca ve giray bulak istifa etsin yerinede A takimin basina mustafa resit Akcay hoca gelsin....senol hocada klübde bahce islerine falan baksin...

Uğur Ö.
30.07.2012, 03:23
BU güne kadar neyi ispatlamış ne başarısı var sözde TRABZONSPORLU ama çocukları değil bu klüpten nemalanan bir vatandaş olarak yerini aldı HAYIRLI YEMELER demekten başka diyecek birşey yok:)

Mesela kimi getirebildik kendini ispatlamış

sifuni
30.07.2012, 03:46
Teknik Danisman Ali Kemal Denizci ile Futbol Koordinatörü Özkan Sümer gibi cok calisacaktir eminim !!!

titanic
30.07.2012, 05:33
giray bulak deyince kadıköyde 5 yediğimiz ve o maçta giray hocamzın hami ve rune lange yi yedek bırakıp da murat bölükbaşını oynattığı maç aklıma geliyor

ikincı yarı lange gırıp 2 tane atmıstııGoller Hamının asıstlerı ıle gelmıstı.2.cumlem kesın olmayabılır,ilkokul veya ortaokulun ılk yıllarına denk geldığınden.Ne kötü yıllardı öyle,bu adamın Hami yi kıskandığına adım gibi eminim.Basarı için değil ego tatmını yapmak için takımın basına gelmıstı.Aynı teknık famılyadan bır örnek bkz.ayybaba

nbay
30.07.2012, 09:47
yorumları ibretle okuyor ve takip ediyorum,öyle ya da böyle göreve başlayacak giray hoca,önce icraatlarını görün sonra yorum yapın derim,ön yangırlı yaklaşıp insanlar hakkında gereksiz yorum yapmayalım.

halil ibo
30.07.2012, 09:57
Yiyin Efendiler Yiyin...
Bu sofracık, efendiler - ki iltikaama muntazır
Huzurunuzda titriyor - bu milletin hayatıdır;
Bu milletin ki mustarip, bu milletin ki muhtazır!
Fakat sakın çekinmeyin, yiyin, yutun hapır hapır...

Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,
Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

Efendiler pek açsınız, bu çehrenizde bellidir
Yiyin, yemezseniz bugün, yarın kalır mı kim bilir?
Bu nadi-i niam, bakın kudumunuzla müftehir!
Bu hakkıdır gazanızın, evet, o hak da elde bir...

Bütün bu nazlı beylerin ne varsa ortalıkta say
Haseb, neseb, şeref, oyun, düğün, konak, saray,
Bütün sizin, efendiler, konak, saray, gelin, alay;
Bütün sizin, bütün sizin, hazır hazır, kolay kolay...

Büyüklüğün biraz ağır da olsa hazmı yok zarar
Gurur-ı ihtiıamı var, sürur-ı intikaamı var.
Bu sofra iltifatınızdan işte ab u tab umar.
Sizin bu baş, beyin, ciğer, bütün şu kanlı lokmalar...

Verir zavallı memleket, verir ne varsa, malını
Vücudunu, hayatını, ümidini, hayalini
Bütün ferağ-ı halini, olanca şevk-i balini.
Hemen yutun düşünmeyin haramını, helalini...

Bu harmanın gelir sonu, kapıştırın giderayak!
Yarın bakarsınız söner bugün çıtırdayan ocak!
Bugünkü mideler kavi, bugünkü çorbalar sıcak,
Atıştırın, tıkıştırın, kapış kapış, çanak çanak...

Tevfik Fikret

YORUMSUZ !

titanic
30.07.2012, 10:36
yorumları ibretle okuyor ve takip ediyorum,öyle ya da böyle göreve başlayacak giray hoca,önce icraatlarını görün sonra yorum yapın derim,ön yangırlı yaklaşıp insanlar hakkında gereksiz yorum yapmayalım.

Yani az çok bildiğimiz,camianın içinde olan birisi olduğundan ve elle tutulan gözle görülen bir başarıya henüz ulaşmadığınadan ve yanı sıra zamanın yıldızlarını kıskandığından,bu kıskançlığını para kazandığı takımına tercih eden bir teknik adam olduğundan bu duruma ön yargı diyemiyoruz.Yenilere ön yargı ile yaklaşılabilir.

Cyzio
30.07.2012, 12:56
ikincı yarı lange gırıp 2 tane atmıstııGoller Hamının asıstlerı ıle gelmıstı.2.cumlem kesın olmayabılır,ilkokul veya ortaokulun ılk yıllarına denk geldığınden.Ne kötü yıllardı öyle,bu adamın Hami yi kıskandığına adım gibi eminim.Basarı için değil ego tatmını yapmak için takımın basına gelmıstı.Aynı teknık famılyadan bır örnek bkz.ayybaba

Çoklu alıntı yapamadım ama, benim şu mesajımla nasıl da örtüşüyor?

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918630298&postcount=61

Selman
30.07.2012, 13:08
Gereksiz olduğu kadar yararından çok zararını göreceğimiz bir transfer bu.Geçmiş olsun.

macuka
30.07.2012, 13:12
En gereksiz is...
Bir cok TD nin onu "araya adam koyarak is bulma" ile sucladigi durumu ortada iken...

Basarisiz insanlarin odullendirilmesi sadece Tr de var zaten.

Hic icime sinmedi.

Samet Yildirim
30.07.2012, 13:43
Senol Hoca istedi önerdi getirildi...

Senol Hoca yetkisini kullaniyor...

Faydali olur bence.

nbay
30.07.2012, 13:46
Yani az çok bildiğimiz,camianın içinde olan birisi olduğundan ve elle tutulan gözle görülen bir başarıya henüz ulaşmadığınadan ve yanı sıra zamanın yıldızlarını kıskandığından,bu kıskançlığını para kazandığı takımına tercih eden bir teknik adam olduğundan bu duruma ön yargı diyemiyoruz.Yenilere ön yargı ile yaklaşılabilir.

yıldızları kıskandı dediğiniz ,tek hami ile problemi vardı o da kişisel bir problemdi aralarında olan ki bu her oyuncu ile teknik direktör arasında olabilecek şeyler, bu konuda giray bulağın bu hareketini bende çok tasvip etmemiş olmama rağmen alt yapı hocalığından geliyor olması,genç oyuncuların taranması takıma kazandırılması konusunda katkı sağlayabileceğini düşünüyorum.
bugüne kadar bir başarı kazanmamış olmasına bende katılıyorum ancak teknik direktör olarak getirmiyoruz kendisini.çalışmalarını bekleyip göreceğiz artık.

cahoe
30.07.2012, 14:09
rezerve

Sibel
30.07.2012, 14:48
Açıklamalarına bakılırsa ''Şenol Güneş gitse de koltuk bana'' kalsa olmuş.

Adem Erdoğan
30.07.2012, 14:54
İnsanın suratındaki meymenetten nasıl bir karaktere sahip olduğunu az buçuk çıkartabiliyorsunuz.

Açıklamalar da bunu doğrular nitelikte.

Kamburları sırtımızdan atmaya çalıştıkça bir yenisi daha ekleniyor.

1461'e bulaşmazlar inşallah. Pek ihtimal vermiyorum ama bir ümit işte.

Harun-61
30.07.2012, 15:03
Bence Senol Hoca büyük pismanlik duyacak....

Gökhan Koç
30.07.2012, 15:51
Cok gerekli bir pozisyon ama teknik direktor yerine profesyonel bir satin almaci tercih edilmeliydi. Teknik eksiklik danismanlarla giderilebilir.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Göktuğ Altuntaş
30.07.2012, 15:58
bu adamı oldum olası sevmemişimdir yine sevmiyorum ne yaparsa yapsın sevmeyeceğim..

Ilelioglu
30.07.2012, 16:16
Senol Hocanin koltugu ona kalmaz. Kalirsa Yönetim kalmaz, kendide kalmaz.

..

Cafer KILIÇSOY
30.07.2012, 16:23
Giray Bulak efendi bu kulübün içine bilinçli bırakılmış, kelimenin tam anlamıyla saatli bir bombadır. Ne demek istediğimizi çok geçmeden anlarsınız.

Şahinoğlu
30.07.2012, 17:08
Kibirli insanları sevmem Giray Bulak'ta çok kibirli bir insan Rune Lange kazığınıda hiç unutamayacağım.

Barış Cem
30.07.2012, 17:24
Çok başımızı ağrıtacak çooookkk

titanic
30.07.2012, 19:10
Çoklu alıntı yapamadım ama, benim şu mesajımla nasıl da örtüşüyor?

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918630298&postcount=61

vay be bunlar aynı apartmanada mı oturmuşlar? Demekki apartmansal sorunları vardı ve bu takıma yansıdı.Sorun neydi acaba çöpler mi alınmıyordu,yüksek sesle müzik dinleyen biri mi vardı,bu hep böyle akıllarda soru işareti olarak kalacak

28TS61
30.07.2012, 19:11
Açıklamalarına bakılırsa ''Şenol Güneş gitse de koltuk bana'' kalsa olmuş.

zaten amacida o. eger senol günes istifa ederse, hemen takimin basina gececek isim belli zaten.

irfan61
30.07.2012, 19:24
Açıklamalarına bakılırsa ''Şenol Güneş gitse de koltuk bana'' kalsa olmuş.Adamın yaptığı açıklama da belli oluyor zaten "dakika 1 gol 1" bu adamın gözünün nerde olduğu açıkca belli.

Süleyman Eruyar
30.07.2012, 19:30
herkes i oruç vurmuş,

Şenol hoca istemizse arkasındayız, gerisi hikaye..

titanic
30.07.2012, 19:38
Adamın yaptığı açıklama da belli oluyor zaten "dakika 1 gol 1" bu adamın gözünün nerde olduğu açıkca belli.

Yeni Aykut kocaman da diyebiliriz.

Yine de başarsını bekleyeceğiz.

norm
30.07.2012, 20:14
burak gitti çakması bulak geldi :)

serdar
30.07.2012, 21:05
Yorumlara bakarsak kimse memnun degil Giray Bulak hamlesinden... Simdiye kadar Futbolcu kesfetmekte basarili biri olarak bilinmeyen biri ise, ne isi var bizde...

alper*
30.07.2012, 21:09
@serdar
Bizim eski futbolcular Robinho'yu bile keşfetmiş kişilerdir.
Bence başka bir açıdan rahatsız arkadaşlar.

Mert Pasa
30.07.2012, 21:36
Senol Hocaya bagli calisacakmis ama ondan sonra gelen teknik direktoru o sececekmis,buyur burdan yak simdi

ATSIZ
30.07.2012, 22:14
ne kadar saçma bir tercih...
illa görev vereceksen giray efendiye bağla tüm altyapıyı gitsin...
keşke süleyman hurmayı transfer etselerdi...
zaten zamanında trabzonsporda çalışmışlığı var....

Sibel
30.07.2012, 22:59
Giray Bulak efendi bu kulübün içine bilinçli bırakılmış, kelimenin tam anlamıyla saatli bir bombadır. Ne demek istediğimizi çok geçmeden anlarsınız.

Bana da öyle geldi, kazanlar kaynıyor, bir şeyler dönüyor gibi.
Haydi hayırlısı...

Samet Türkmen
30.07.2012, 23:19
Giray'la herşey allak bullak
Giray'ın yerine adam gibi birini bulak

Tabi adam gibi derken Ziya Doğan'ı kastetmiyorum :D

İlker Yazıcıoğlu
30.07.2012, 23:30
Giray Bulak tam bir hayal kırıklığı.Hiç sevmem.Allah korusun ama bana geliyor ki lig başlar,Şenol Hoca bir kaç aya istifa eder,Giray Bulak yeni hocamız olur.Sadece bir tahmin,umarım yanılan ben olurum.

Samet Türkmen
30.07.2012, 23:32
Giray Bulak tam bir hayal kırıklığı.Hiç sevmem.Allah korusun ama bana geliyor ki lig başlar,Şenol Hoca bir kaç aya istifa eder,Giray Bulak yeni hocamız olur.Sadece bir tahmin,umarım yanılan ben olurum.

Hani Cin demeyinde üç harfliler deyin derler ya bu durumda tam onun gibi. Gündeme bile getirilmemesi lâzım. Allah korusun gerçekleşir falan :)

Ömer_
31.07.2012, 01:09
Yıllar önce takımımız sürekli teknik adam değişikliğine gittiğinde mikrofonlar Giray Bulaka uzatılırdı.verdiği cevap;Günün birinde Trabzonsporun başına mutlaka geçeceğim.bu takımı ben şampiyon yapacağım!
Giray hocanın Trabzonsporluluğundan şüphem yok.herşeyi zaman gösterir.bakalım yönetimin tercihi doğrumu yanlışmı.

Ömer_
31.07.2012, 01:35

Hatırlanmazmı o sene.

ileri uca yerleştirdiği Murat Bölükbaşının çaresizce sağa sola bakarak oyunda kaldığı unutulurmu?
iyi yada kötü,sonradan oyuna aldığı Lange iki kere topla buluşup ikisinide gole çevirince, Murat Bölükbaşının başlamayan kariyeri tükenmişti sayesinde.

Hürgün Aygün
31.07.2012, 02:43
Giray'la herşey allak bullak
Giray'ın yerine adam gibi birini bulak

Tabi adam gibi derken Ziya Doğan'ı kastetmiyorum :D
Çok güzel olmuş haha.:D :D

Cafer KILIÇSOY
31.07.2012, 06:56

Ben açık açık yazamadım ama İlker yazmış 3 ay sonrasını.

Cafer KILIÇSOY
31.07.2012, 08:47
"Trabzonspor ileride hoca sorunu yaşarsa sahaya inip inmeyeceğim o zamanki şartlara bağlı" diyor Giray Bulak.

Tercümesi "Hele öyle bir fırsat olsun da siz görün bakın nasıl balıklama atlıyorum" dur.

titanic
31.07.2012, 10:12
"Trabzonspor ileride hoca sorunu yaşarsa sahaya inip inmeyeceğim o zamanki şartlara bağlı" diyor Giray Bulak.

Tercümesi "Hele öyle bir fırsat olsun da siz görün bakın nasıl balıklama atlıyorum" dur.

Orta yollu konuşmuş adam ileride lafını yemek istememiş belliki,Bu sizler için sürpriz mi?Trabzonda yolda yürüyen herkesin kafasında ileride trabzonsporu çalıştırmak vardır

Ömer SEVİNÇ
31.07.2012, 10:27
Yazıklar olsun ona bu paraları verenlere. Utanmaz insanlar. Bir de gidip taraftara kombine almıyorlar, forma almıyorlar diye suç atarlar..

Siz bu adamlara maaş veresiniz diye mi forma alıcam lan ben.

nbay
31.07.2012, 10:49
Trabzonspor'un eski futbolcularından Orhan Çıkrıkçı izleme komitesinde göreve getirildi.

Trabzonspor’da Giray Bulak’ın Genel Menejerlik görevine getirilmesinin ardından izleme komitesinde beklenen değişikliklerde yapılmaya başlandı.
Giray Bulak’ın Trabzonspor takımında Genel Menejerlik görevine getirilmesinden sonra Bulak izleme komitesinde kendi ekibini de kurmaya başladı.
Uzun süreden beri Giray Bulak’ın yardımcı antrenörlüğü görevini üstelenen Trabzonspor’un “Rüzgârın Oğlu” lakaplı eski futbolcusu Orhan Çıkrıkçı Bulak’ın futbolcu izleme ekibinde yer alacak.
Genel menejer Giray Bulak Çıkrıkcı’nın yanı sıra iyi derecede İspanyolca bilen bir teknik adamı daha izleme komitesine katmak için görüşmelere başladı.
Bulak izleme komitesinden haklarında olumlu rapor gelen ve alınması düşünülen isimlerdeki son kararı bizzat oyuncuyu kendi bir kez daha izleyerek karar verecek .

halil ibo
31.07.2012, 11:59
“Scouting” nedir? Avrupa Futbolu'nda yetenek nasıl keşfediliyor?

Scouting; “yetenek avcılığı” ve “keşfe çıkmak” anlamlarında kullanılır. Profesyonel futbol hayatındaki tanımı ise "futbolcu izleme ve keşfetme"’dir. Dünya futboluna adını altın harflerle yazdırmış çok sayıda büyük kulüp, Scouting ekiplerini uzun zamandır bünyelerinde barındırıyorlar.

Yıllardır Türk Futbolu'nun gündemini meşgul eden sorular ;
"Almanya 3 milyon Türk'ten 3 Real Madrid'li çıkarırken, Türkiye neden çıkaramıyor ?"
"Kulüplerimiz milyonları neden Altyapı yerine yıldız(?) futbolcu transferlerine yatırıyor ?"
"Kulüplerimizin futbolcu izleme komiteleri kimlerden oluşuyor ? Bu kişilerin bu konuda eğitim düzeyleri ne seviyededir. Modern Scouting sistemlerinden yararlanılıyor mu?"
"Arsene Wenger, dünyanın her yerinden genç yetenekleri nasıl keşfediyor?"
"Barcelona, Alt yapısından dünya yıldızlarını nasıl çıkarıyor ?"...

Aslında Türk Futbolu, şimdilerde önemli bir değişim sürecinin içinde. Bundan bir kaç sene evvel “Gutto.biz” ekibi ; "Scout Eğitim Programları" ile bir çok insana yeni bir istihdam alanı oluştururken, futbol kulüplerimizin de bu profesyonel yapıya geçmesini sağlamıştır. Alanında dünya devi olan "WyScout" ve "Sportstec" firmalarıyla ortak çalışan “Gutto.biz” ekibi, 7 Şubatta Antalya’da Uluslararası Futbolcu Transferleri ve Scouting Konferansı düzenledi.

Peki biz bu sürecin neresindeyiz ? ''WhyScout'' yada ''Sportec'' firmalarından haberimiz var mı ?
7 Şubat'ta Antalya'da düzenlenmiş konferansa kulüpten birilerini gönderdik mi ?
Ya da Giray Bulak kendi imkanlarıyla bu konferansa katıldı mı ?
Bilimden,bilgisayardan,dünyadan haberdar olan,ufku geniş insanlara ihtiyaç var.
Bu anlamda inşallah Giray Bulak yeterince kendisini geliştirmiştir.
Babadan kalma yöntemler işimizi görmez.

Necmettin ALTUNTAŞ
31.07.2012, 12:02
Giray Bulak'ı hiç sevmem.Mikser gibi adamdır.Atandığını duyduğum anda "eyvah!"dedim bu adam bizim teknik direktörlükte yeni adayımız.Bu adamın Trabzonlu olduğuna bir diyemem ama Trabzonsporlu olduğundan her zaman şüphe duymuşumdur.

Cyzio
31.07.2012, 15:00
vay be bunlar aynı apartmanada mı oturmuşlar? Demekki apartmansal sorunları vardı ve bu takıma yansıdı.Sorun neydi acaba çöpler mi alınmıyordu,yüksek sesle müzik dinleyen biri mi vardı,bu hep böyle akıllarda soru işareti olarak kalacak

Bu konuyu en son açık açık yazdığımda forumda bazı nazik üyeler tarafından adım "dedikoducu mahalle karısı"na çıkmıştı. O yüzden buraya yazmayacağım. Çok merak ediyorsanız, özelden açıklarım.

.

Cyzio
31.07.2012, 15:05

Men dakka dukka.

Şenol Güneş 1993 yılında Leekens'in yardımcılığına bir takım ayak oyunlarıyla getirildiği zaman; ben de, kardeşim de kendisinin Leekens'in altını oyacağını ve bir takım Bizans oyunlarıyla takımın başına geçeceğini anlamıştık.

Öngörülerimiz ligin 4'üncü haftasında gerçekleşmiti.

Öyle bir şey olursa, ağzımdan tek laf dökülecek: "İlahî Adalet"

.

DeAgLeMaNyAq
31.07.2012, 16:45
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11071-3W0I2R3T.jpg

Düğmelerden birini daha açsaydı daha şekil olurdu...

Harun-61
31.07.2012, 17:19
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11071-3W0I2R3T.jpg

Düğmelerden birini daha açsaydı daha şekil olurdu...

oww oww!!! Resmi Site hemde :(

Çakıroğlu İhsan
01.08.2012, 18:42
Bu adam teknik direktör olarak başımıza geçerse canlı bomba olup onursuz başkan maliyılmazın tesislerini patlarım

M.S.SOFU
01.08.2012, 21:52
herkes bu adamın niye geldiğini biliyor
transfer işi hikaye
gelde yönetimi eleştirme
allah aşkına yönetimi eleştirdiğimizde bir tane kul çıkıpta sen fenerlisin,may ın adamısın filan demesin
ben trabzonla hiçbir ilişiği olmayan bir insanımç
ama göz var izan var
mevcut durumu görmemek için kör olmak gerekiyor
yok bütün dünya ve medya üzerimize geliyormuşta,sadri şenerin altı oyulmaya çalışılıyormuş.
bana kalsa istanbul takımlarının elinde olsa sadri şenere madalya verirler
durum ortada ama anlamayanlar için tekrar yazmak lazım.

selçuk,egemen,,burak yılmaz,ceyhun gülselam---bunlar doğrudan elde tutulamayan oyuncular,hemde en büyük rakiplerinden birine kaptırıyorsun

adrian,henrique,pawel,piotr,alanzinho?,cech,gabric ,vittek,sapara volkan transferleri,bonservis verim karşılaştırması

kulübün stadının yapılamaması

giray bulak gibi bir insanı-ki bence hiç bir başarısı yoktur- genel menajer adı altında kulübe getirmek.

tesisleşme ve altyapı anlamında hiçbir şey olamaması

ndoye transferindeki başarısızlık

yapılan iyi şeyler oldukça sınırlı.

-1461 trabzonspor projesi

-soner,olcan ın takıma kazandırılması,onurun mukavelesi?

-borsada birleşme

buyrun terazi burada tartın bakalım

not:borsa sayfasındaki ''tırıvırılara''bir bakarsanız sevinirim
not2:''tırıvırı'' ifadesi bir forum üyesinin borsa sayfasında yazdığım bir yazı üzerine yönetimi eleştirdiğimi ve mayın adamı olduğumu filan zannedip o kadar sayfa emeğe hakareti ve bunun değerli forum yöneticileri tarafından onaylanmasıdır.

Erbay
01.08.2012, 22:05
O gömlek düğmesi hakikaten olmamış. Böyle şeylere hiç takılmam ama o kadar da değil yahu.

talibim
01.08.2012, 23:32
herkes bu adamın niye geldiğini biliyor
transfer işi hikaye
gelde yönetimi eleştirme
allah aşkına yönetimi eleştirdiğimizde bir tane kul çıkıpta sen fenerlisin,may ın adamısın filan demesin
ben trabzonla hiçbir ilişiği olmayan bir insanımç
ama göz var izan var
mevcut durumu görmemek için kör olmak gerekiyor
yok bütün dünya ve medya üzerimize geliyormuşta,sadri şenerin altı oyulmaya çalışılıyormuş.
bana kalsa istanbul takımlarının elinde olsa sadri şenere madalya verirler
durum ortada ama anlamayanlar için tekrar yazmak lazım.

selçuk,egemen,,burak yılmaz,ceyhun gülselam---bunlar doğrudan elde tutulamayan oyuncular,hemde en büyük rakiplerinden birine kaptırıyorsun

adrian,henrique,pawel,piotr,alanzinho?,cech,gabric ,vittek,sapara volkan transferleri,bonservis verim karşılaştırması

kulübün stadının yapılamaması

giray bulak gibi bir insanı-ki bence hiç bir başarısı yoktur- genel menajer adı altında kulübe getirmek.

tesisleşme ve altyapı anlamında hiçbir şey olamaması

ndoye transferindeki başarısızlık

yapılan iyi şeyler oldukça sınırlı.

-1461 trabzonspor projesi

-soner,olcan ın takıma kazandırılması,onurun mukavelesi?

-borsada birleşme

buyrun terazi burada tartın bakalım

not:borsa sayfasındaki ''tırıvırılara''bir bakarsanız sevinirim
not2:''tırıvırı'' ifadesi bir forum üyesinin borsa sayfasında yazdığım bir yazı üzerine yönetimi eleştirdiğimi ve mayın adamı olduğumu filan zannedip o kadar sayfa emeğe hakareti ve bunun değerli forum yöneticileri tarafından onaylanmasıdır.

imza

Cafer KILIÇSOY
03.08.2012, 00:00
Orta yollu konuşmuş adam ileride lafını yemek istememiş belliki,Bu sizler için sürpriz mi?Trabzonda yolda yürüyen herkesin kafasında ileride trabzonsporu çalıştırmak vardır

Trabzon'da yolda yürüyen herkesin bu kapasitesi var mı peki? Asıl sorgulamamız gereken bu :)

Cyzio
03.08.2012, 16:23
Trabzon'da yolda yürüyen herkesin bu kapasitesi var mı peki? Asıl sorgulamamız gereken bu :)

Eğer nüfus cüzdanında "Doğum Yeri"nin karşısında "Trabzon" yazıyorsa, kesinlikle vardır.

Zaten başka bir özelliğe de bakılmaz.

.

TSezgin61
03.08.2012, 16:44
göz göre göre.. elimiz kolumuz bagli...

Allahim cok para verde kurtariyim kulübü böyle seylerden nolur....

ophius
04.08.2012, 00:25
%90 bulağa karşı...bu kadar insan da futboldan anlamıyor ya da salak olamaz ama gel gör ki buna rağmen bu adama görev veriliyor bu klüpte...
lanet olsun böyle işe ya

asilhamsi
05.08.2012, 23:15
ne demeye geldin hic anlamadım.Gittigin her takımı üstün futbol bilginle kuruttun.Zamanında sana verilen en iyi kadronun icine ettin.

Allah askına futbol adına hangi basarın seni yine basımıza musallat etti.

Bir an evvel sen ve turevlerinden kurtulmak dilegiyle.

Gurpas
06.08.2012, 00:48
Bu adama yüklüce bir maaş ta veriyorladır. Yazık böyle kro tipli vizyonu eksinin altında olan tipleri bu kadar büyük bir camianın en önemli yerlerinden birinin başına getiriyorlar yazık ki ne yazık...

Sefa
06.08.2012, 01:33
Bu mevkinin amacı transfer görüşmelerinde Başkan'ın gitme olayını bitirmek ama tercih ne kadar doğru tartışılır. Bence yanlış bir tercih..

Burak Sahin
06.08.2012, 02:08
abartmayin bu adami bazi arkadaslar az biraz mantik yürütse isin özünü anlarlar...ic transferi nevzat sakar, dis transferide sadri baskan ve tuncay bekiroglu yürütüyor, bu giray bulakda muhtemelen muhalefeti biraz yatistirmak adina veya birilerine göz dagi vermek adina yapilmis siyasi bir hamledir yani fiilen bir görevinin oldugunu sanmiyorum...

titanic
06.08.2012, 11:59
Kendisi dahi hiç kimse bu takımda ne işi olduğunu anlayamaz

G.Bulak-----söyleyin bakalım ben niye bu göreve getirildim?Getirilmişssem getirilmişimdir,Getirilmemişsem getirilmemişimdir.Getirildik de getirilmedik mi dedik?Bunlar birtakım uydurma laflar.

M.S.SOFU
06.08.2012, 15:54
giray bulak kulübe neden getirildi deniyor
alın size sebep....

Haluk Ongan ‏@haluk_ongan
Sabah menajer ortağım Giray Hocayla görüştü. Stoper ve forvet listesi gönderdik kendisine. Transfer için biraz daha beklemek gerekecek yani.

...giray hoca bize gelir gelmez uyum saglayacak gol atacak forvet lazim dedi, biz de gonderdik

defol git bu kulüpten,leş kargası seni,akbaba...

bu akbaba şenol hocanın altını oyup td.'e oynamazsa bende bir şey bilmiyorum

ben size süreci anlatayım.
*giray bulakla iyi transferler yapılamaz
*zaten taraftar için adrian henrique transferleri nedeniyle bıçak kemiğe dayanmıştır
*iki üç maç kaybından sonra şenol hocaya sallanmya başlanır
*daha sonra fanatik ve fotomaçta 2 tane haber görürüz koltuk sallanıyor diye
*sonra devre arası gelir,şenol hoca yollanır
*bu arada giray bulak'ın menajerlere yedirdiği paralar yetmemeye başlar ve daha çok para ister,tabi bunun yolu da t.d. likten geçmektedir.tesadüfe bakın ki şenol hocanın koltuğuda aniden sallanmaya başlamıştır.
*yönetimden açıklama:sezon sonuna kadar takımı genel koordinatör şeysimiz giray bey takımın başında şeeeettirecektir.

bu çok açık ve net.

menajer oyuncu listesi yolluyorsa bu iş çok açık ve net.
taraftar buna tepki göstersin.istifa istesin
giray bey şenol hocanın koltuğunu sallamadan biz onu koltuktan düşürelim.
matrix,vocal anestezi gibi adamları kulübün içine sokmayın,ondan sonra başarı bekleyin

bilginin önünde saygı duymadıkça bu kulüp bilginin önünde eğilmesini öğrenecektir.
önce işi ehline vereceksin.giray bulak kaç tane oyuncu çıkarmış bu güne kadar
e menajerden liste alırsan tabi çıkaramazsın.
ben giray bulakın elinde bir oyuncu listesi olduğuna bile inanmıyorum

Oğuz ZEYTİN
28.08.2012, 00:43
Colman olayının Quaresma ve Alex kıvamı almadan en kısa sürede çözülmesini sağlayıp sağlayamayacağı, Avrupa'da yaptığı transfer görüşmelerinden daha önemli.

Felaket tellalı değilim, sadece görebildiğim kadarıyla (basından) Colman gitmek istiyor. Zorla güzellik olmaz. Aldık, etinden, sütünden faydalandık. Önce Benfica haberleri, sonra çocuğunun okul mevzusu, ceza karmaşası, antrenmandaki isyanı...

Miraç Atalay Çiftçi
28.08.2012, 00:50
Colman olayının Quaresma ve Alex kıvamı almadan en kısa sürede çözülmesini sağlayıp sağlayamayacağı, Avrupa'da yaptığı transfer görüşmelerinden daha önemli.

Felaket tellalı değilim, sadece görebildiğim kadarıyla (basından) Colman gitmek istiyor. Zorla güzellik olmaz. Aldık, etinden, sütünden faydalandık. Önce Benfica haberleri, sonra çocuğunun okul mevzusu, ceza karmaşası, antrenmandaki isyanı...

Sonucunda Gs haberleri ile olayın sosu hazır olur ve gider diyoruz...

Hotaman
28.08.2012, 02:04
Yeri değil ama neden bir Süleyman Hurma düşünülmez de mazisinde oyuncu portföyü ve oyuncu iletişimi konusunda pekte başarılı olamayan bu yönde geleceğe yönelip pekte ışık vermeyen Giray Bulak.

Giray Hoca'yı severim. Ancak bu mevkide bir Ünal Hoca kadar dahi katkı vereceğini düşünmüyorum.

Ibrahim Gaygusuz
28.08.2012, 05:44
Simdide Cekleremi merak saldi. Ingiltere ve Hollandadan sonra degisik bir secim

M.S.SOFU
28.08.2012, 12:29
Sonucunda Gs haberleri ile olayın sosu hazır olur ve gider diyoruz...

tarih tekerrür eder.
ben şahsen hazırladım kendimi.

Turgay Atalay
28.08.2012, 12:38
Barış Özbeki ne kadar seviyorsam seni de o kadar seviyorum...

DeAgLeMaNyAq
02.09.2012, 01:26
Giray Bulak takımla birlikteki kafilelerde neden yer almıyor acaba?

Samet Yildirim
02.09.2012, 13:54
Begeniyorum su ana kadar

Ilelioglu
05.09.2012, 14:23
Istifa etmesi gereken biri varsa oda Giray Bulak'tir.

Transferleri zamaninda yapmayip, Videoton maclarina yetistirmedi. Bunu aciklayabilir mi? Sanmiyorum, bu yüzden istifa etmeli.

..

DeAgLeMaNyAq
05.09.2012, 16:10
Istifa etmesi gereken biri varsa oda Giray Bulak'tir.

Transferleri zamaninda yapmayip, Videoton maclarina yetistirmedi. Bunu aciklayabilir mi? Sanmiyorum, bu yüzden istifa etmeli.

..

Parayı cebinden mi veriyor... :)

Ilelioglu
05.09.2012, 16:18
Parayı cebinden mi veriyor... :)

Orasi önemsiz, önemli olan Transferlerin ondan mi soruldugudur. Yönetim Transferdeki tüm yetkiyi kendisine verdi, bu durumda Transfer konularinda ilk yönelmemiz gereken kisi kendisidir. Sonrada Yönetimdir.

..

Sefaenes
07.09.2012, 01:58
Barış Özbeki ne kadar seviyorsam seni de o kadar seviyorum...

aynen benim gibi 2 sinide Trabzonda görmek istemiyorum 2 side defolup giderse sevinecem, eninde sonunda 2 side gidecek ama olan garip Trabzonsporun parasina olacak.

TS-FAN
07.09.2012, 02:42
Şenol Güneş'in basın toplantısında Emerson transferine yönelik sözlerine en kısa zamanda bir açıklama bekliyoruz.
Ya da kalsın..
Ne diyebilirsiniz ki!

sifuni
19.09.2012, 15:15
Basta gelmesini hic istememistim ama Giray Bulak sonrasi yapilan trensferleri olumlu buluyorum mutlaka katkisi vardir bu transferlerde.

Samet Yildirim
19.09.2012, 19:24
Emerson ve Janko’nun kefili benim!

Trabzonspor Genel Menajeri Giray Bulak’tan günebakış’a çarpıcı açıklamalar

Trabzonspor’da ayağının tozuyla Emerson ve Janko transferlerine imza atan Genel Menajer Giray Bulak, arkadaşımız Mehmet Karagöz’e önemli açıklamalar yaptı. Bulunduğu görevin kolay bir görev olmadığını söyleyen Bulak, “Bir oyuncuyu transfer etmek istediğinizde, ‘oyuncuya karar vereceksiniz’, ücreti var, yarın satılacak olduğu zaman karşılığı ne olacak, takıma katkısı ne olacak? Bunlar hep senin verecek olduğun kararlar. Ama benim olumlu veya olumsuzluklarda sorumluluk almam çok önemli. Mesela aldığınız Janko ve Emerson iyi çıkmazsa sorumlusu benimdir” dedi.

HAZIRLIKSIZ YAKALANDIK
Göreve geldikten sonra transfer çalışmaları için birçok ülkeye gittiğini de söyleyen Bulak, “Birçok ülkede birçok oyuncu izledim. Göreve geldiğim zaman transfer sezonunun son dönemleri olması işimizi zorlaştırdı. Oyuncu seçimi ve oyuncu sayısı bakımından zorlu geçti. Daha iyi oyuncuyu daha ucuza bulabilme adına hazırlıksız yakalandık. Şuanda çalışmalarımız sürüyor. Yeni internet siteleriyle anlaşmalar yapıyoruz. O sitelerde oyuncunun alt yapı, takımsal ve performans analizlerini yapabilecek seviyeye geleceğiz. Bunlarda Trabzonspor’a olumlu yansıyacak” dedi.

EMERSON SİTELERDEN
Göreve başladıktan sonra Janko ve Emerson’u transfer ettiklerini de belirten Bulak, “Janko, bildiğimiz bir oyuncuydu. Daha öncede ben bu oyuncuyu transfer etmek için izlemiştim. O zaman gelecek vaat eden önemli oyunculardan birisiydi. Şimdi de buna ek olarak deneyimli hale geldi. Tekniği, hızı, yeteneği ve kişiliğiyle profesyonel bir oyuncu” dedi. Emerson’un çok fazla izlediği bir oyuncu olmadığını söyleyen Bulak, “Sitelerden takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Geçtiğimiz yıl Avrupa maçında bize karşı oynayan bir oyuncu olduğunu da biliyorduk. Önemli bir oyuncu inşallah bize katkı sağlar” şeklinde konuştu.

NE GÖSTERİR BİLİNMEZ
Trabzonspor’da Şenol Güneş’ten sonra göreve gelecek söylemlerinin şimdi konuşulmasının yersiz olduğunun da altını çizen Giray Bulak, “Şenol hocamız burada. Hocamız kaldığı müddetçe ben de buradayım. Ama daha sonra zaman neyi gösterir, bunu kimse bilemez” dedi. Bundan sonra yeniden teknik direktörlük yapabileceğini de söyleyen Bulak, “Zaman ve hayat neyi gösterir bilemeyiz. Şuanda 3 yıllık bir mukavelem var. Ondan sonra ne olur bilmiyorum. Tabi gittiğiniz yerlerde birçok oyuncu tanıyorsunuz, çok değişik ülkeler görüyorsunuz, bir çok takım izliyorsunuz dolayısıyla bunların size katkısı çok oluyor” diye konuştu.

Bulak, komitede değişim düşünmüyor
İzleme komitesi değişmeyecek
Bulak, “İzleme komitesinde olanların değişme gibi bir durumu yok. Şuanda herkes görevinin başında, herkes Trabzonspor için çalışıyor. Bu ekibe yeni kişiler katılacak mı diye sorarsanız, ihtiyaç olduğunda katılacaklardır. Birlikte çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Bende öyle. Trabzonspor’un çok ihtiyacı olan ve büyük boşluğu olan bir görevin başındayım. Ben kulüplerde teknik adam olarak çalışırken de işin bu tarafı ile de çok ilgilenirdim. Transferleri kendim yapardım, kendim yönlendirirdim. Ama şimdi daha bağımsızsınız. Daha çok zaman ayırabiliyorsunuz” dedi.

Fenerbahçe’yiyeneceğimizi düşünüyorum
Son olarak Sivasspor ve haftaya oynanacak olan Fenerbahçe maçları içinde konuşan Bulak, “6-7 eksikli Trabzonspor’un, Sivas’ı yenmesi, Tolga’nın da sakatlanmasıyla kazanmak zor gibi görünüyordu. Buradan Tolga’ya da geçmiş olsun diyoruz. Ama Trabzonspor Sivas’ı yenerek işin zor tarafını atlattı. Şimdi Fenerbahçe ile önemli bir maç oynayacağız. Kazanabilecek olduğumuz bir müsabaka. Çnükü Fenerbahçe, Mersin karşısında zorlandı. Bu tür maçların ne olacağı bilinmez. Kim daha çok yoğunlaşırsa kazanır ama ben Fenerbahçe’yi yeneceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Gunebakis

Ekleme: Benim Bildigim ekibe Orhan C. ve birisi daha katildi.

Travelair
21.09.2012, 10:52
Hakan Çalhanoğlu'na ödenen 250 bin €'yu geri almak için ne yapılıyor?

Jackdaniels
24.09.2012, 14:24
Ne güzel meslek dimi giray hoca ohh parada alıyosundur kesin sen.

sifuni
25.09.2012, 00:34
Madem transfer komitesinin basinda avrupa ve türkiye'de kaliteli genc yerli oyuncu bulup durumlarina göre 1461 takimina veya A takima kazandirmali.Yerli futbolcunun önemi artiyor aldigi maasi cok bulabiliriz ki bencede coktur ama bulacagi iki genc bize milyonlar kazandirir.

Tuğrul
27.09.2012, 20:43
Madem transfer komitesinin basinda avrupa ve türkiye'de kaliteli genc yerli oyuncu bulup durumlarina göre 1461 takimina veya A takima kazandirmali.Yerli futbolcunun önemi artiyor aldigi maasi cok bulabiliriz ki bencede coktur ama bulacagi iki genc bize milyonlar kazandirir.

Katılıyorum. Yetenekli oyuncular bulunup, 1461'e kazandırılmalıdır. Giray Bulak'ın öyle bir derdi var mı ? Şimdilik olmadığı gözüküyor.

Kimse kimseyi kandırmasın. 1461'de TS'da oynayacak Abdullah Karmil ve Jebrin dışında oyuncu yok. Gökhan Alsan da olabilir ama kendisini toplu oyunda geliştirmesi lazım.

Eğer 1461 bizim pilot takımımız ise bu takımda iyi oyuncular bulunmalı. Bu konuda bütün sorumluluk Mustafa reşit ve Giray bulak hocamızdadır.

Zafer Fidan
03.10.2012, 13:59
http://www.ligtv.com.tr/haber/en-gaddar-futbolcu-kim

Bizim Girayda Jaja'ci cikti :D

slmn
03.10.2012, 17:06

Bu diğer girayın başlığı :)

Hasan YAYLI
13.10.2012, 19:09

:D

sifuni
13.10.2012, 19:21
Giraylar karisti :D

Bud Spencer
13.10.2012, 19:21
Hakan Çalhanoğlu'na ödenen 250 bin €'yu geri almak için ne yapılıyor?

onurun maddesi degissin diye ne yapiliyor?

Bud Spencer
27.11.2012, 02:21
yaziklar olsun sana emerson cöpünü alip bu takimin basina bela ettin

bir milyon icin lukovicten vazgectik, aslinda tüm problemlerimizi cözecek adamdi

DeAgLeMaNyAq
27.11.2012, 02:26
http://img6.imageshack.us/img6/3000/86820328.jpg

Faik Yılmaz
27.11.2012, 08:35
Hiç bir iş yapmadan milyarlarca para ödediğimiz bir isim daha oldu...

Sadri Şener kendine muhalif olmaya aday herkesi para verip susturuyor...

ecrini ise biz taraftar çekiyor...

Adem Erdoğan
27.11.2012, 08:42
Yeni hocamız hayırlı olsun. Şampiyon yapcak bizi.

Oruç
27.11.2012, 08:57
Başlığı düzenlemek bana nasip olur belki.

:)

grigandalf1967
27.11.2012, 12:56
Yanlış tercih bana göre.Yapsın transferleri de görelim haklımıyım haksızmıyım

UmutBaykan
27.11.2012, 13:55
servetin ayağından top alamayan tek adam emersonu transfer ederek tarihe geçtin giray hoca.

Yunus Danışmaz
27.11.2012, 15:02
Ne iş yaparsın sen yaa!! Neliksin!!

CesurHamsi
27.11.2012, 15:05
Allah yuzunu guldurmesin

zafer6161
27.11.2012, 17:21
sırf bu adam yüzünden şenol hocanın istifa etmesini istemiyorum.......
çünkü çok iyi biliyorumki şenol hocanın yerine gelecek tek adam :(

oğluda forumda bjk formasıyla tur atsın ..........

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181370_4347911698396_366624930_n.jpg

gabriel omar
27.11.2012, 17:24
Ah şu dinazorlordan bir kurtulabilsek .Gelen hoca İnşallah seni ve diğer tüm dinazorları kapının önüne koyar yoksa bu takımın üstünde yük olmaya devam edeceksiniz.

FC-ST-PAULI-61
27.11.2012, 17:34
Senol Günes kesinlikle gitmeli ama yerine bu Adam gelirse bidaha Mac izlemem.

Koray
27.11.2012, 17:36
sırf bu adam yüzünden şenol hocanın istifa etmesini istemiyorum.......
çünkü çok iyi biliyorumki şenol hocanın yerine gelecek tek adam :(

oğluda forumda bjk formasıyla tur atsın ..........

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181370_4347911698396_366624930_n.jpg

Şu velede inşallah üzerinde formayla forumda rastlarım.

Görüpte sesini çıkarmayanlar utansın.

farozlufatih61
27.11.2012, 17:39
Yahu kim bu adamı getirecek nereden çıktı şimdi bu paranoya taraftarın tepkisinimi ölçüyor bu şenolsporlular aynı samet aybaba gelecek dedikodusu çıkarıp ortalığı karıştırdıkları gibi provakatörler işbaşındaşenol güneş istesede istemesede gidecek hatta kovulacak başka yolu yok bu buhrandan çıkmanın......

Tuğrul
27.11.2012, 18:13
Takımda antrenörlüğüne getirilmesi teklif dahi edilemez.

Sportif direktörlük antrenörlüğe yatay geçiş yapılacak yer değildir.

Böyle birşeye yeltenirse çok kalmayacaz.

Tarih tekerrürden ibarettir.

zafer6161
27.11.2012, 19:59
Yahu kim bu adamı getirecek nereden çıktı şimdi bu paranoya taraftarın tepkisinimi ölçüyor bu şenolsporlular aynı samet aybaba gelecek dedikodusu çıkarıp ortalığı karıştırdıkları gibi provakatörler işbaşındaşenol güneş istesede istemesede gidecek hatta kovulacak başka yolu yok bu buhrandan çıkmanın......

kendi ağzıyla söylemişti,,,hoca eğer bir gün giderse bizde gerekirse eşofmanları giyer sahaya ineriz,,

Faik Yılmaz
28.11.2012, 08:38

Evet abi....

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar....

Koskoca Trabzonsporu Şenol Güneşten başka çalıştıracak adam yokmu......

Oruç
28.11.2012, 22:46
E göreceğiz bakalım koskoca Trabzonspor'u kimlerin çalıştıracağını.

cakalkerem
28.11.2012, 23:00
Kim gelirse gelsin daha da kötü olmayız herhalde

Miraç Atalay Çiftçi
28.11.2012, 23:15
Ne iş yaparsın goordinadörüm. Söyle bana. Takım bu halde sen oyuncu mu ararsın? Neye göre ararsın? Kime göre ararsın? Yoksa yurtdışı gezilerine gider yine de malum menejerlerle anlaşır oyuncu mu alırsın? Goordinadör sadece oyuncu mu alır? Ne iş yapar? Sahadaki takımla ilgili kötü gidişatla ilgili konuşmazsa bu nasıl genel goordinadör? Şimdi sen mi üssüsün Güneş'in o mu senin altın? Hangisi doğru? Kocaman'a mı özeniyor yoksa onun Daum'a yaptığı gibi takımı mı baltalıyosun goordinadörüm?

Meraklardayız reiz.

AYYILDIZ
29.11.2012, 00:25
Senol hocaya sahip cikmazsak gelecek kisi kesin Giray bey.

M.S.SOFU
29.11.2012, 19:08
Senol hocaya sahip cikmazsak gelecek kisi kesin Giray bey.

şenol hoca sahip çıkılacak gibi değil şu anda
giray bulakta takımın başına gelirse isyan çıkar
her halükarda ortalık karışacak
varsın karışsın

farozlufatih61
29.11.2012, 19:26
Evet abi....

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar....

Koskoca Trabzonsporu Şenol Güneşten başka çalıştıracak adam yokmu......

Yaparlar yaparlar neler yapmadılar ki.....

Hatırlayın sezon başını ben gidiyorum yoruldum orta oyununu.....

sifuni
16.12.2012, 15:37
Transfer den sorumlu olan adam Takimin stopere ihtiyaci yok diyor maclari neresi ile izliyorsa artik

eraytaskin61
16.12.2012, 17:21
ömer toprak-eren derdiyok gibi yetenekleri keşfeden adam yemin ediyorum arsen wenger turşu yemiş senin yanında

ysfemr
17.12.2012, 13:45
adı duyulmamış gurbetçi getireceklermiş tek bi adam yakalamışlardı hakanı onuda becerip getiremediler inşallah getirecekleri elemanlar 1461 getirdikleri gibi olmaz herifler 1461 a2 sinde bile oynayamıyor....

sifuni
17.12.2012, 14:00
ömer toprak-eren derdiyok gibi yetenekleri keşfeden adam yemin ediyorum arsen wenger turşu yemiş senin yanında

Brezilyaya gider neymar,ganso falan kesfeder gelir :D

Ilelioglu
17.12.2012, 14:53
Stoper konusu gündeme gelince, "Stopere ihtiyacimiz yok" demisti.

IBB macindan sonra düsüncesi degismismidir acaba..!? Hic sanmiyorum..

Senol Hoca senden ne bekliyor cok merak ediyorum.

..

Faik Yılmaz
17.12.2012, 15:13
Takıma gram katkısı olmadan 65.000 tl maaş verdiğimiz bir adam......

Onu ve onun gibileri gördükçe geleceğe dair ümitlerim azalıyor yokoluyor....

Barış Cem
17.12.2012, 15:17
İyi ki bizi genel koordine ettin Giray Bulak, sen bizi genel koordine etmesen ne yapardık ? Ne kadar da mühim ne kadar da gereklisin ?

Bir ara eski çalıştığım şirkette işler durmuştu, yemin ederim o süre içindeboş oturduğum için kendimi ne kadar kötü hissettim anlatamam, ki 65000 değil 2000 lira falandı maaşım, neyse ben hiç bir şey demek istemedim bu anımın da genel koordinatörle ilgisi yok zaten.

Genel koordine etmeye devam hocam .

ESER
17.12.2012, 15:23
hocanin gorevi birakmasi halinde bu adamin takimin basina gecme ihtimali bile uykularimi kaciriyor.

oksoholu
18.12.2012, 11:30
emersonunu al ve git

Oruç
19.12.2012, 17:28
Giray Bulak tehlikesinden şimdilik kurtulduk.

Rıza ÇOLAK
19.12.2012, 22:08
Hayallerimi yıktın Giray Hoca :D İki dakkada Trabzon u sattın, iyi de ettin boşver. Mısır a kadar yolun var. Gitmişken Tahrir e de uğrayıver

ibrahim
19.12.2012, 22:08
5 aylik gelirmi aldi simdi bu adam bu kulüpten?? :)

Furkan S.
19.12.2012, 22:10
Kurtulduk..

ESER
19.12.2012, 22:11
hayirlisi oldu. kendisine basarilar dilerim

Canberk
19.12.2012, 22:16
3 senelik anlaşma imzalayıp 2-3 ay sonra ben yeni kulüp buldum teknik direktör olacağım diyerek gitmek mi olurmuş ya ?

DeAgLeMaNyAq
19.12.2012, 23:22
Emerson'u çakıp gitti... :D

hodlu
19.12.2012, 23:24
Vallahi gidişine sevindim. Ama Emerson kazığını nasıl çıkaracağız bilmiyorum...

İskender YILMAZ
19.12.2012, 23:28
Bir süre -birkaç yıl- kendisini piyasada göremeyeceğimizi düşünüyorum, çünkü o süre zarfında ihtiyaçlarını en lüksünden karşılayabileceği parayı Trabzonspor'dan aldı. Yazık..

Yaşar
19.12.2012, 23:30
Başlığı neden kilitlediğinizi bilmiyorum ama açılmasına sevindim.

Tehlike geçtiğine göre gereken artık yapılmalı ...

Miraç Atalay Çiftçi
19.12.2012, 23:31
Ne vaad edildi de geldin?
Geldin ve ne ile karşılaştın?
Organizasyon yapısı içinde süreçte hangi görevlerde aktif rol aldın ve bu işlerde nasıl sonuçlar alındı?
Neden atama ile kabul edip geldiğin işi istifa ederek bırakma kararı aldın?

Giderken konuşman gereken bunlar, gerisi hikaye!

Bud Spencer
19.12.2012, 23:35
simdi yapilan calismalar yarida kaldi
ne olacak? böyle ismi olur?

Fatih
19.12.2012, 23:42
Tekrar gelmemen için umarım başarılı olursun.

Oğuzhan
20.12.2012, 01:02
simdi yapilan calismalar yarida kaldi
ne olacak? böyle ismi olur?

Doğru adam tam yeni yıldız Nobre'yi keşfediyordu :D

Fatih Özkan
20.12.2012, 01:04
Yazık...
Trabzonspor'u kullanıyorlar resmen...
Çok yazık!

TSezgin61
20.12.2012, 11:21
öncelikle gittigi icin cok mutlu oldum.

gitme konusu hakkinda ise;

teknik direktörlük anlasmasi farklidir, Kulüple özel ve belli bir isi kapsayan anlasma farklidir. Bir Teknik Direktör 2 ay önceden baska kulüble görüsür, bugün istifa eder yarin baska kulübe imzayi atar.

Ama Kulübte uzun vaadeli bir is icin, heleki Transfer görüsmeleri gibi Kulübte SIR olan bir konu icin sen imzayi attiysan, Kulübün özel calisani olmussan, kalkip önceden baska kulüple "Teknik Direktörlük" icin görüsme yapamazsin, kafana görede gidemezsin.

ha gidersin. Giray Bulaksan gidersin. iyide edersin. cünkü kabahat seni oraya getirendedir, sende degildir.

Giallorossi
21.12.2012, 01:19
Darisi Nevzat Sakar ve Hasan Yener'in basina.

Sefa
06.03.2013, 22:26
Tekmeyi yedin. Artık Süper Lig'de görev yapman imkansız. Son şansını kullanamadın. Senden Hoca da olmaz zaten hayatının fırsatını sunduk nankörlük ettin..

ibrahim
06.03.2013, 23:30
Aslinda Trabzonspor tarafindan üstün hizmet madalyasi almasi lazim. En zor zamanlarimizda yanimizda oldu. :D

Doğukan Uçan
28.02.2022, 13:28
aşırı vasat sevici bir abimiz olur kendisi.