PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hobilerimiz ve Fobilerimiz

hacevera
09.06.2006, 21:23
Arkadaslar! en çok nelerden hoslaniriz veya en korktugumuz sey nedir?herkesin bir zayif yönü vardir elbet.burda birbirimizle paylasmaya ne dersiniz...

mezgit
09.06.2006, 21:47
hobilerim-tabiyki MEZGIT yemek ne lezzet ama, kitap okumak,belgesel seyretmek,flim seyretmek,vapurla gezmek,sinirsiz uyku, resim yapmak,fuat saka dinlemeksmileys/smiley4.gif

fobilerim-yüksek,asiri hiz,böceklersmileys/smiley11.gif

zafer6161
09.06.2006, 23:20
hobilerim=iddaaaaaaaa,halisahada mac,tv seyretmek,oyun oynamak

fobilerim=smileys/smiley9.gifsmileys/smiley9.gifsmileys/smiley9.gifçooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkk kkkkkk

Muhammet Ali Senocak
09.06.2006, 23:37
hobiLerim: net (günde 6-7 saat) mac izLemek ve sinavLari asmaksmileys/smiley36.gif

fobiLere geLince : kizLar (nedeni maLumdur smileys/smiley36.gif)

Oğuzhan Görkan
10.06.2006, 00:30
hobilerim=futbol-basketbol-internet-bigisayar oyunlari-gezip dolasmak-bmn

fobilerim=yükseklik korkusu

Recep Çaltepe
10.06.2006, 00:51
Hobi : Futbol maçi seyretmek

Fobi : Yilan smileys/smiley18.gif

Egemen
10.06.2006, 01:37
hobi : kitap , bilgisayar

fobi: bilimum ......atul zururiyet :):) muhabbet kusu ve akvaryum baliklari dahil...

İ.Öztel
10.06.2006, 02:17
Hobiler cok ama en buyuk fobim icimden gecen kotu seylerin o anda karsima cikmasi smileys/smiley5.gif

Sevgi
10.06.2006, 09:28
hobilerim _ uyumak ve yemek yemek

fobilerim _ karsidan karsiya geçmek.

sümela61
10.06.2006, 15:02
içinde futbol olan her seyi çok severim... amerikan futbolu hariç... smileys/smiley1.gifmüzik bir diger tutkum... gezmek, sevdiklerimle vakit geçirmek... e daha ne olsun...

korkularima gelince belki size komik gelecek ama k öpeklerden korkarim... köye gittigimde yeni birk öpekolmamasi için dua ederim her yaz... smileys/smiley1.gifeski olanlar zaten inanilmaz bir sekilde hatirliyorlar... (eee az misir ekmegi vermiyorum kendime alistirmak için smileys/smiley1.gif) bir diger korkum ise, arabayla asiri hiz... geçirdigim kazadan beri üzerimden atamadigim bir korku oldu... geçen sene bizimkiler bir nisan için Bolu'ya gittiklerinde; arabada yer olmasina ragmen ben otobüsle gitmistim, o derece yani...

Erbay
10.06.2006, 15:22
Hobilerim-Futbolla ilgili her sey
Fobilerim-Yilan,akrep gibi ......larla karsilasmak(küçükken olmustun dasmileys/smiley4.gif)

Yasmin
11.06.2006, 11:07
hobilerm - trabzonspor, ülkerspor,gitar,( brütal vokal ayrica</span>smileys/smiley4.gif ) ve nargile</span><br style="color: rgb(153, 0, 204);">fobi - yaz okuluna kalmak</span> </span>smileys/smiley11.gif

Emre B.
11.06.2006, 12:04
Hobilerim=Ders çalismaksmileys/smiley36.gif

Fobilerim=Taktir alamamaksmileys/smiley36.gif

Aslıhan
11.06.2006, 13:06
hobilerim : tabiki futbol ve evde tek basina kimse olmadan önümde kocaman bir paket cipsle tv seyretmeksmileys/smiley4.gif

fobi : kapali ve karanlik yerler smileys/smiley5.gif

Şentürk
11.06.2006, 13:50
hobim:futbol maçlari,internet(hackerlige dogru ilerliyorumsmileys/smiley36.gif),ingilizce ögrenmek,sinema,müzik.

fobim:yükseklik fobim vardir.

edaaa
12.06.2006, 00:36
hobilerim_ yüzmek,seyahat etmek,araba kullanmak, pasta yapmak,yagmurda yürüyüs yapmak, alisveris yapmak, psikoloji üzerine yazilan her tür kitap okumak(diger türleri mecbur okuyorum zaten)

fobilerim_yüksek bir yerden düsmek

Eyüphan
12.06.2006, 11:22
Hobilerim: yemek yapmak, temizlik yapmak, futbol müsabakalarini izlemek,

Fobilerim: findik toplamak, konuyla alakasi bulunmayan sahislarin konuya müdahil olmalari, cezasahasi içinde kendini yere atan tüm futbolcularEdited by: eyuphan

Mayls
12.06.2006, 16:37
hobilerim: bilgisayarin basinda oturmak (6 saattir oynuyorum ve önümüzdeki 4 saat kapatmayi düsünmüyorum)

fobilerim: ........lerden korkarim genellikle. hatta bazen havliyorlar burda bende gider tekme atarim (tikim var) ama türkiyedeki sokak ........lerinden korkmuyorum. burdakiler biraz daha yabani

sweetrose
12.06.2006, 17:45
Bir çok hobim var fakat su ana kadar hiç fobim oldugunu hatirlayamiyorum..smileys/smiley36.gif

Barış Cem
10.09.2006, 16:39
hobilerim : müzikle uğraşmak, akvaryum , spor yapmak , bilgisyar oyunları

fobim : köpek

Gamze
10.09.2006, 16:55
hobiler çok da fobim fenaa...bıçak korkusu var bende...bıçak kesikleri,bıçakla yaralanma ya da ölme:(,bıçaklı film sahneleri(bu da psycho filminden sonra başladı),kurban bayramlarındaki her türlü kurban kesim olayları...yani başlı başına bıçağın olduğu bi çok şey!!!

bir de denizi seyrederken bi korku kaplar içimi...boğulma korkusu...zaten deniz turizmi tercihim diildir ve denizin seyretmek için kullanırım...ama her seyredişimde ''ya şu suyun ortasında olsaydım şimdi naapardım''diye manyakça düşünceler kurclar kafamı ve korku salar yüreğime..bunda da küçüklüğümde yaşadığım bir boğulayazma:D vakaasının etkisi büyüktür...aynı gün içinde bir gencin boğuluşu ve ailesinin feryatları da cabası :( bunda bir diğer etken de tv lerdeki boğulma haberleri ve denizden cansız bedeni çıkarılan insanların görüntüleri!!!psikoloji bırakmıo bende o sahneler!!!!

böle işte... :)

(şuraya bak ne uzun yazmışım yaa sanki psikoloğa anlatıorum derdimi :))

Oğuuz
16.10.2006, 16:14
hobim : pes5 te abime,kuzenime ve amcama gool şov yapmak
fobim : sivas dışına çıkmak,,

Erdinç Dilek
16.10.2006, 16:22
Hobilerim: oğluşumu uyutmak başta(gerci bu aralar inat ediyo ama alışacak eninde sonunda), sinema, futbol, basketbol,balık tutmak( ama makina ile değil, ucundaki kancada ekmek çekirge olan ve bir mantara sarılı misina düzeninden oluşan odun bir olta ile, o mantar sabahtan akşama kadar tıp tıp oynasın bana yeter büyük haz alıyorum:)), gençken dans etmekti, şimdi olduğum yerde acaip figürler yapıyorum:), mp3 cdlerimden diğer arkadaşlara kaset veya cd doldurmak, klip yapmak bu tür şeyler işte..

Fobilerim: evet kesinlikle ama kesinlikle yüksekten korkuyorum, karanlıktan bazen(eskiden sisli yağışlı ve karanlık havalarda okuldan eve dönerken sokak lambalarına yaklaşırken korku film müziği yapardım ağzımla kendi kendime acep ondan mı kaldı bu korku bende:(:))

Murat'
16.10.2006, 16:33
hobilerim: pes5,Hiphop,Yabancı diller
fobilerim:yılan,kan

LAZTOLGA
17.10.2006, 00:34
Hobim: internet ve ney örenmek