PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

demir
19.05.2010, 22:26
umutu karsılastıracaksın ama kımınle

guiza , nihat , gokhan unal , bobo , nobre , sercan , makakula, kimle kim ?????

diyelimki once benım sonrada umutun allah belasını versın ? pekı lanet olası bu durumdan hangınız fayda goreceksınız ? eleştirdiğiniz aşşağıladığınız hor gorup kufur ettıgınız ınsan canımı verırırım dedıgınız kulubunuzun en calıskan oyuncusu ? kımlerı begenmeyıp gondermedınız paf , campel, eller , kımler kımler bızden gıden ya sampıyon oldu yada odullendırıldı anlayın yaa artık anlayın bu zıhnıyetten hıc bır halt olmaz once kendımızı neden elestırmıyoruz ? ben sımdı antalyada yasayan bır trabzonspor taraftarı olarak sızlewre assagılayıcı kucuk dusurucu cumleler sarfedıp stadda neden ayrı ayrı anıyorsunuz dıye elestrıler getırsem ne olur ?? sacma sapan konusmayın artık yeter yaaa elestırı yapacaksanız yapıcı elestırılerde bulunun ama sırf asagılamak ıcın bos konusup oturdugunuz yerden gobegınızı kasırken yorum yapacaksanız allah askına susun SUSUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNN bu takımın buyuk sıkıntısı olarakda bır seyı goruyorsanız bu taraftarı bırlestırmeyı dusunun baska bırseyı degıl bız< bırleselım BARCELONA BILE BIZI YENEMEZ bnızım 1. sıkıntımız taraftardır TARAFTARRRRRRRRR

hamucera
19.05.2010, 23:36
Şu başlığa gelen bir kaç kişi okuma ve anlama özürlü hala Umut ben kendisi için Drogba dedi diyorlar ya cahil kendini bilmez Türkçe si kıt okuma ve anlama özürlü insanlar ışte. Size cevap vermeye bile gerek yok aslında bu forumu paylaşım için değil sadece Umut a nerden vururum düşüncesiyle kullandığınız açıkça belli oluyor. Umut ve Teo yu aynı anda canlı izlemeden yorum yapmak ne kadar kolay. Ben izledim arkadaş 2 maç canlı izledim. Teo bu haliyle Umut`un çeyreği olamaz. Neyse inşallah seneye yine aynı forma altında seni görürüm

Cem Kıran
19.05.2010, 23:38
Yedekte kalacaksa sorun yok..Eğer oynicaksa derhal defedilsin..

Berat
19.05.2010, 23:48
Yedekte kalacaksa sorun yok..Eğer oynicaksa derhal defedilsin..

Düzgün yazacaksan sorun yok. Ama Trabzonspor kaptanını defettiğin için bence biz seni defedelim.. Nasıl olur ?

Cem Kıran
19.05.2010, 23:52
Düzgün yazacaksan sorun yok. Ama Trabzonspor kaptanını defettiğin için bence biz seni defedelim.. Nasıl olur ?

Sen ilk önce kendini defet..Takım kaptanı ama yapmasını beceremiyor..

Recep Alkan
20.05.2010, 08:13
Sen ilk önce kendini defet..Takım kaptanı ama yapmasını beceremiyor..

Bana göre de sen taraftarlığı beceremiyorsun, şmdi nasıl olacak ?

hamucera
20.05.2010, 08:45

haksızlık etme, iş Umut'u eleştirmeye geldiği zaman bu arkadaş ve bunun gibi bir kaç kişi daha var, onlşardan büyük Trabzonsporlu yok

izzet
20.05.2010, 08:54
Yaw arkadaslar, engelleyin gitsin. Bazi Insanlarla tartisilmaya deymez. Üye KP->Engelli listesini düzenle-> ismini yaz, ebedi kurtul. Sadece burda degil, her Baslikta sacmasapan, kasilmis seyler okumayin.

Great White
20.05.2010, 10:25
Engellemek yetmez bence..

Bu tür zararlıların forumdan karga tulumba atılması lazım aslında..

Teknik açıdan eleştirenleri değil tabii. 7/24 buralarda pinekleyip o zavallı yaşamlarındaki boşluğu Umut' a hakaretler yağdırarak gidermeye çalışan andaval tayfasının forumun zenginliğine zırnık katkısı yok çünkü..

Bunlar 3 ay foruma uğramasa kimseler kalkıp da eksikliğini dahi hissetmez. Zira sadece ortaya çıktıklarında ve kulağınızın dibinde vızırdadıklarında varlıklarından haberdar olabiliyorsunuz:)

Bir de bu zararlıların ortak bir yönü daha vardır. Bunların kimlikleri yoktur. Bünyeleri bir klavye ve bir de mouse dan ibarettir. Kimseler tarafından bir kez olsun görülmemişlerdir. Hiçbir organizasyona katılmamışlardır. İsimleri, cisimleri, cinsiyetleri ve hatta hangi takımı tuttukları dahi belli değildir. Profillerine yazdıkları üç kuru kelimelik bilgiden ibarettir bütün kişilikleri..

İşte o meçhul kişilikleri sayesinde herhangi bir başlıkta diledikleri futbolculara ve hatta taraftarlara hakaretler yağdırabilirler zaten..

Ben olsam bunları forumun klozetine atar bir de üzerlerine sifonu çekerim ki en azından kokuları da beraberinde gitsin..

Forumda gizemlerini korumalarına rağmen hiçbir zaman itidali ve kaliteyi elden bırakmayan Farabi, Champions, Travelair gibi üyeler üzerlerine alınmasınlar:)

Benim lafım, kişiliklerini, tiplerini, karakterlerini gizleyerek her türlü seviyesizliğe imza atan, buralarda başta Umut, Alanzinho ve Yattara olmak üzere bir çok futbolcumuza her türlüsünden hakaretleri yağdıran forum zombilerine..

Samet İslamoğlu
20.05.2010, 11:10
Bende bunlara bi kaç hafta cevap vermeye bişileri anlatmaya çalıştım.Fakat sonra gördümki anlama gibi bi çabaları yok.Çünkü anlarlarsa yada anladıklarını kabul ederlerse başka eğlenceleri kalmayacak.O yüzden arkadaşın dediği gibi engelliler listesi yaptım.Cevap verme zahmetine girmek bile yersiz bunlara.En güzeli bunların yazdıklarını hiç alıntılamayacaksın,hiç cevap vermeyeceksin.Bakıcaklar bizi sallayan yok defolup giderler belki.

Armağan Dere
20.05.2010, 11:27
Umut nasipse son 11 günün bu takımda..Bir an önce gitmen dileğiyle...Senle Şampiyonluk Hayal Kusura Bakma..

kefkenist
20.05.2010, 11:39
yeni bitr golcü daha alacağız bakacağız o zaman umut mu haklı biz mi ?

Kara Mert61
20.05.2010, 11:44
Umut nasipse son 11 günün bu takımda..Bir an önce gitmen dileğiyle...Senle Şampiyonluk Hayal Kusura Bakma..

Hüseyin , Mustafa keçeli için de öyle demiştik.... Umut bu takımda kalmalı..Ama her maç ilk 11 olmamalı..

Great White
20.05.2010, 11:47
Umut bu takımda kalmalı..Ama her maç ilk 11 olmamalı..

Yeter ki yıllar sonra santrfora benzeyen bir adam alalım da Umut her maç yedek kalsın, benim canıma minnet :)

takacan
Umarım ki makul koşullar altında Umut takımda kalır. Tabii ilk 11 olarak değil de, zor anlarda devreye girecek bir oyuncu olarak düşünülmeli (belki artık Yattara'yı bile böyle düşünmeliyiz). Ne de olsa önümüzdeki sezon hedeflediğimiz şeyler sadece ilk 11 ile yürütülebilecek şeyler değil. Kendi içerisinde gayet dengeli bir ilk 18 gerekiyor bize. Sezon ortasında Galatasaray'ın düştüğü hale bakın.

Umut'a laf sallayan arkadaşlar ise maalesef terbiye sınırlarını yerle bir etmiş durumdalar. Bu şekilde devam ettiğimiz sürece başarı zor arkadaşlar. Umut, Egemen, Engin vs. cahil mi? Hepsi buraya gelip yazılanları okuyordur. Her ne koşulda olursa olsun futbolcuyu ve takımı desteklemek şarttır. Gereken kararları zaten Şenol Hoca verecektir.

lazkopatfaroz
yeni bitr golcü daha alacağız bakacağız o zaman umut mu haklı biz mi ?

Gelecek golcü başarısız olursa Umut mu haklı olacak :)

Armağan Dere
20.05.2010, 11:49
Hüseyin , Mustafa keçeli için de öyle demiştik.... Umut bu takımda kalmalı..Ama her maç ilk 11 olmamalı..

Mert,Kalırsa transfer yapmayacak yönetim..Yönetime baskı yapıp Umut'u artık gönder(t)meliyiz...Yoksa seneye gene hüsran olacak...kupa maçından sonra ''gol vuruşlarım çok iyi'' demişti..Özeleştiri yapmasını bekleyemeyiz bu adamdan...Geliştirmesi de milyonda bir olur...Sonuç olarak gitmeli

Cem Kıran
20.05.2010, 11:50

haksızlık etme, iş Umut'u eleştirmeye geldiği zaman bu arkadaş ve bunun gibi bir kaç kişi daha var, onlşardan büyük Trabzonsporlu yok

Emin olun sizden çok daha iyi beceriyorum taraftarlığı..Çünkü..

Ben takımımda çöplük topçu barındırmak istemiyorum başarı gelmesini istiyorum..

Siz takımda Umut,Tayfun v.b topçuları barındırdıkça başarı gelir mi hayal kurun beklersiniz..

Tekke nasıl kaptanlık yapıyordu bu takıma Umut nasıl yapıyor karşılaştırın bakalım..

Oktay AKKUŞ
20.05.2010, 11:51
Yeter ki yıllar sonra santrfora benzeyen bir adam alalım da Umut her maç yedek kalsın, benim canıma minnet :)

Soner abi bence Umut zaten santrafor değil. Forvet oyuncusu. Yanına tam anlamıyla bir santrafor özellikle de Pantelic koyulursa ve biraz da takımını düşünürse yani pas atarsa çok iyi bir çıkış yakalar.

Cem Kıran
20.05.2010, 11:52
Soner abi bence Umut zaten santrafor değil. Forvet oyuncusu. Yanına tam anlamıyla bir santrafor özellikle de Pantelic koyulursa ve biraz da takımını düşünürse yani pas atarsa çok iyi bir çıkış yakalar.

Pantelic'i oynadığı maçtan bir gün sora Trabzon'da bulabilirsen olur..

Kara Mert61
20.05.2010, 11:53
Mert,Kalırsa transfer yapmayacak yönetim..Yönetime baskı yapıp Umut'u artık gönder(t)meliyiz...Yoksa seneye gene hüsran olacak...kupa maçından sonra ''gol vuruşlarım çok iyi'' demişti..Özeleştiri yapmasını bekleyemeyiz bu adamdan...Geliştirmesi de milyonda bir olur...Sonuç olarak gitmeli

Forvete adam alacağız dendi..Temennimiz Umuttan iyi olması..Yoksa yine haklı olarak Umut oynar..

Oktay AKKUŞ
20.05.2010, 11:54
Pantelic'i oynadığı maçtan bir gün sora Trabzon'da bulabilirsen olur..

Demek istediğim de bu. Takım için oynarsa Umut kendisi için daha iyi olur. Kibirli,bencil oyuncuları kimse almaz. Takımın için oynayacaksın.

Bana kalırsa Umut santrafor değil forvettir. Yanına Pantelic,Boyd,Necati gibi bitiriciliği yüksek bir santrafor koyarsak ve o da bunun farkına varıp pas verirse...

lazkopatfaroz
20.05.2010, 11:54

Yahu kardeşim Umut'un asist özelliği yok toplasan 2 sene kaç asist yapmış ?

Oynamayan Teo bile onun kadar asist yapmış. Geçen sene beğenilmeyen Gökhan bile daha fazla asist yapmış. Sen hala pas atar diyorsun.

Oktay AKKUŞ
20.05.2010, 11:55

Oynamayan Teo bile onun kadar asist yapmış. Geçen sene beğenilmeyen Gökhan bile daha fazla asist yapmış. Sen hala pas atar diyorsun.

Atar demiyorum. Atarsa dedim. Şart koydum.

Oktay AKKUŞ
20.05.2010, 11:56

Umut'un pas atmayacağını ben de biliyorum. O yüzden Pantelic ve Jelavic ikilisi bizi taşır. Çünki görünüyor ki Jelavic attığı kadar attırıyor da. Bu özellikte forvetimiz Fatih Tekke'den sonra Gökhan'da vardı. Ama o da attırdığı kadar atamıyordu. Ya da attığı kadar pas alamayıp partnerinden gol yapamıyordu.

lazkopatfaroz
20.05.2010, 11:57
Atar demiyorum. Atarsa dedim. Şart koydum.

Asist özelliği yakalayabilirse olur. Kendisinde öyle bir özellik yok.

Oktay AKKUŞ
20.05.2010, 11:58
Asist özelliği yakalayabilirse olur. Kendisinde öyle bir özellik yok.

Doğuştan bir yetenek ve düşünce olduğu için bundan sonra yakalaması da zor gibi. Egolarını tatmin etmesi gerek. O yüzden Umut gitsin diyorum. Bırakalım da burdaki gibi rahat bir sezonlar geçirebilecek mi

Egemen
20.05.2010, 13:01
keşke guizayla takas etseler seni.. bakalım o zaman kime ağlayacaklar..

lazkopatfaroz
20.05.2010, 13:12
keşke guizayla takas etseler seni.. bakalım o zaman kime ağlayacaklar..

Umut'u eleştiririm, kendisi hakkında olumlu şeylerde söylerim fakat Guiza'ya Umut'u tercih ederim :)

Egemen
20.05.2010, 15:06
yok yok sizi guiza paklar :)

Fatih
20.05.2010, 15:07
Bu sezon kaç tane gol pozisyonuna girmiş çok merak ediyorum.

Egemen
20.05.2010, 15:16
Bu sezon kaç tane gol pozisyonuna girmiş çok merak ediyorum.

50 civarı kanga..

%20 dolu atıyor istatistiği vardı.. sadece lig istatistiği..

Fatih
20.05.2010, 15:21
50 civarı kanga..

%20 dolu atıyor istatistiği vardı.. sadece lig istatistiği..
100 pozisyonun 20'sini gol yapıyor düz hesap.:)

Orkun_L
20.05.2010, 15:24
% 50 pozisyon degerlendiricisi olsa bizde isi ne?

Umut arkadasimiz GOLCÜ özellikleriyle ancak ortasira süperlig takimlarinda oynayacak bir futbolcu ancak temposu ve presci hucum oyuncusu özelligi cok üst düzey.Bu yüzden her zaman tercih ediliyor.

Umut`u daha iyisini getirerek yedek ve ancak daha iyilerini getirerekde baska takimlarda bize karsi gol kacirirken seyredebiliriz.

Tr de daha iyisi olamadigi ve forvete 3-4 yabanci transferi yapilmayacagina göre uzun yillar Umutlayiz ve hala Umutluyum..

Egemen
20.05.2010, 15:36
Orkun abi %50 değerlendiren yok ki zaten.. belki messi, ronaldo gibi ütopik varlıklar ulaşır..

Umuttan daha iyi nasıl faydalanırıza bakmamız lazım..

yanına tekke lazımdı ya neyse.. yıllardır çile çekiyoruz bu yüzden..

Fatih
20.05.2010, 15:51
%50 değerlendirebilseydi son 3 sezonda 2 kere şampiyon olabilirdik.

ESER
20.05.2010, 15:55
Kim Teo nun kendini geliştirmesini bekliyor ? Kupayı tek oyuncu kazandırmadı olayı karıştırmayın lütfen. Engin maçın adamı seçildi, Engin tek başına mı kazandı kupayı ? Yada Umut ? Böyle mantık olmaz. Ben Teo hakkında kendisini öven yorum yaptığını hatırlamıyorum. Her zaman söylüyorum 1 oyuncu 2-3 ayda ne övülür nede yerin dibine sokulur. Yerin dibine sokanlar düşünsün. Futbolu nasıl değerlendirdiklerini gözden geçirsinler. Ben Umut'u 4 senedir takip edıyorum yorumlarımı ona göre yapıyorum. Siz 2-3 ayda anlıyorsunuz ya daha bizim sırtımız yere gelmez.

ben umut drogbadir dedigimi de hatirlamiyorum. yazdigim sey her zaman ayni,, umutdan daha iyisi olana kadar umut bu takimda oynar.,. david villa , torres geldi de inadina umut mu dedik.. umutdan iyisini al, umutu sat, buna kimsenin itirazi olmaz ama oyle yada boyle isini yapan bir adami kovup yerine onu aratacak adam alamazsin .. umut tek basina kazindirmamis olsa da kupa macinda yaptiklari ortada ve buna ragmen bir tek ovguye mashar olamamistir.. sebebi de sportif degil, kendisine beslenen sebebsiz antipati..

umutu satip al baros gibi yada kalitesi tartisilmayacak direk katki saglayacak adam eyvallah ama umuta anternatif diye aldigin adam sadece pilot takima gol atiyorsa umutu satalim gonderelim kovalim soylemlerinin ici bos kaliyor..

Sibel
20.05.2010, 19:19
Umut ,seninle bordo mavi çok güzel...

Cem Kıran
20.05.2010, 19:33
Umut ,seninle bordo mavi çok güzel...

Ama bordo-mavi Umut ile gzl değil:P :)

Sibel
20.05.2010, 19:48
Ama bordo-mavi Umut ile gzl değil:P :)
Güldüm bu espriye..:)

Cem Kıran
20.05.2010, 20:03
Güldüm bu espriye..:)

Eheh gzl espriydi dimi:)

Sibel
20.05.2010, 20:08
Eheh gzl espriydi dimi:)
Evet,benim için espriden öte bir şey olamaz o cümle...

Cem Kıran
20.05.2010, 20:10
Evet,benim için espriden öte bir şey olamaz o cümle...

Ama sonuçta güldün:P bende espiri kelimene renk katmak istedim ztn..

Umut için yazılan olumlu şeyler bnm gözümde de espiriden daha düşük şeyler..

İlker ToSun
20.05.2010, 20:21
bitiricilik konusunda eksik ama ........

o "ama"dan sonra gelenlerin hiçbir öenmi yok eğer bahsettiğiniz kişi bir santrafor ise.

hani Onur için söylesek

bitiriciliği yok ama refleksleri iyi, tamam ona eyvallah ama söz konusu santrafor ise yemezler canım :)

bi de kendilerince umut'tan daha kötüsünü bulup, "o olsa ne yapardınız" diyenlere, sadri şener i eleştirince "albayrak olsa daha mı iyi olurdu" diyenlere güldüğüm kadar gülüyorum

birincisi kötüye emsal olmaz

ikincisi sizin bu yaptığına ölümü gösterip sıtmaya razı etmek denir

ve anlamsızdır

Cem Kıran
20.05.2010, 20:23
bitiricilik konusunda eksik ama ........

o "ama"dan sonra gelenlerin hiçbir öenmi yok eğer bahsettiğiniz kişi bir santrafor ise.

hani Onur için söylesek

bitiriciliği yok ama refleksleri iyi, tamam ona eyvallah ama söz konusu santrafor ise yemezler canım :)

bi de kendilerince umut'tan daha kötüsünü bulup, "o olsa ne yapardınız" diyenlere, sadri şener i eleştirince "albayrak olsa daha mı iyi olurdu" diyenlere güldüğüm kadar gülüyorum

birincisi kötüye emsal olmaz

ikincisi sizin bu yaptığına ölümü gösterip sıtmaya razı etmek denir

ve anlamsızdır

O kadar söze gerek yoktu:) karaladığım yer...

Umut'un saçma bir forvet olduğunu anlatırda artar bile:):)

İlker ToSun
20.05.2010, 20:31
O kadar söze gerek yoktu:) karaladığım yer...

Umut'un saçma bir forvet olduğunu anlatırda artar bile:):)

aslında o cümle bile fazla

ne demişler "anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır" :)

Cem Kıran
20.05.2010, 20:39
aslında o cümle bile fazla

ne demişler "anlattıkların karşındakinin anlayabildiği kadardır" :)

Aynen ilker kardeşim:) dedim ya yeter de artar bile :D

mavikan
20.05.2010, 20:41
forever UMUT!..

Sibel
20.05.2010, 20:57
forever UMUT!..
:alkış:Sonuna kadar..

KUTADGU
20.05.2010, 21:00
Kalmanı can-ı gönülden istiyorum Umut Bulut.

İnşallah kalacaksın.

Gelecek sene şampiyonluk kupasına el veren ellerden biri de sen olacaksın.

Yetmeyecek 100'ler kulübüne de gireceksin.

Allah yar ve yardımcın olsun

lazkopatfaroz
20.05.2010, 23:48
Adamın yapmadığı benzetme, söylemediği kötü söz kalmadı onun yazısı duruyor bizimki siliniyor :kurallar::rolleyes::alkış:

KAUNAS
21.05.2010, 00:01
umut'u eleştirenlere karşı birlik olan umutspor'un uslanmaz savaşçıları yine gününde. hakaretlerine yeni kavramlar eklenmiş olduğu görülüyor yazdıkları edepdışı cümlelerden

mashal61
21.05.2010, 00:30
Halen daha "seninle şampiyonluk hayal" cümlesini kurabilme başarısını gösterenleri alkışlıyorum.:alkış::alkış::alkış:

Fatih Özkan
21.05.2010, 00:37
Yeri geldi kızdım ettim ama seviyorum seni (:
Kal bu takımda...
Ama yanına iş bitirici biri şart...

FC-ST-PAULI-61
21.05.2010, 00:54
bakalim seneye kac tane kaciracak Gol Kacirma Krali Umut

Hüseyin Çümen
21.05.2010, 00:59
Trabzonsporda oynuyor olmasının tek mantıklı sebebi bukadar çok gol kaçırıyor olması

gerçekten insanıdeli ediyor kaçırdıklarıyla ama bu adam kaçırdıklarının 3te 1 ini atsa avrupada olmazmı premier league de olmazmı

Cem Akyüz
21.05.2010, 03:59
%50 değerlendirebilseydi son 3 sezonda 2 kere şampiyon olabilirdik.

Öyle deme Fatih taşlanırsın :)

Recep Alkan
21.05.2010, 08:12
Yine saçma yazılar, saçma üsluplar, yaftacılık almış başını gidiyor başlıkta. Brilerini Umutsporlu ilan eden zavallı zihniyetin bir kısmı geçen sene ki düşüncelerinden tam 360 derece DÖNMÜŞ, kimisi ise birilerini Umutsporlu diye yaftalarken, burda yatıp kalkıyor derken, forumda geçirdiği bilmem kaç dakikanın %75'ini Umut Bulut başlığında sallamak ile geçiyor.

Artık bu zihniyete ve düşünceye acımaktan başka hiçbir şey gelmiyor elimden. Çünkü öyle insanlar görüyorum ki sırf haklı çıkabilmek için söylediklerini bile çiğneyebiliyorlar.

Umut Bulut bu takımın forvetidir. İstesek de, istemesek de bu böyledir.
50 sefer söylememize rağmen o kafanız şunu almıyor, bu takımda kalmak yada (özellikle) gitmek onun elinde değil. Eğer Trabzonspor'da iyi kazanıyorsa, kendince mutlu ise, taraftarın büyük kısmı da seviyor ve destekliyorsa neden gitsin ? Yada yönetim seni göndermek istiyoruz demeden nasıl gidecek. Yönetime gidip - Ben burda işe yaramıyorum satın beni mi diyecek.

Artık bu takımda oynamasının suçunu Umut Bulut'a kesmekten vazgeçin.

Burda şuursuzca Umut Bulut'a sallayan kişileri, iki senedir o kadar bağırmamıza rağmen iş bitirici bir forvet almayan yönetim başlığında da görmek isteriz. Ama unutmayın, aynı TERBİYESİZLİK ile. Aynı şuursuz ÜSLUP ile.

Tek suçu sırtında ki formayı sonuna kadar terleten bu futbolcuya bu kadar yükleneceğinize, gidip biraz da iki yıldır bizi bu duruma düşüren insanlardan hesap sorun.

Hani çok bilmiş bazı gerçek Trabzonsporlular varya, (hani tekkesporlu, Umutsporlu olmayan) hani onlar derler ya, taraftarlık yalakalık değildir, gördüğün yanlışı söylemektir diye, ey büyük taraftar o zaman yönetim başlığına girip yağlayacağına, bu konu için de bir eleştiriver be....

Ama olmaz değil mi , haklısınız. O başkan, bir başka gülüyor, çok espiritüel. Haklısınız olmaz.

Yazık, sizde burda oturup halen daha sallayın elinde hiçbir şey olmayan Umut Bulut'a.

hamucera
21.05.2010, 08:43
Recep ben cevap vermeyeceğim, belkide bu başlığa en çok yazan olarak en çok bu başlıkta savunan olarak cevap vermeyeceğim, ben Umutspor'lu oldum Trabzonspor düşmanı oldum, şampiyonluğu baltalayan oldum,i her şey oldum, ama beni bunlarla suçlayan bir kısım görmez, bilmez, okumaz, okuduğunu anlamaz kadar beyninden sorunu olanlara cevabı imza dan sonra vereceğim

Recep Alkan
21.05.2010, 08:50
Cevap verilir, ama adamına göre, durumuna göre.

Seninle Fatih başlığında çok karşı karşıya geldik, bilirsin, Fatih gelsin derken asla Umut gitsin demedim. Bugünde aynı fikirdeyim.

Benim kızdığım şu,

- Umut defol git,
- Umut sen hainsin.

Bunlar nedir yahu ? Umut Bulut bu yönetimin bizlere verdiği maddi zarardan daha çok mu zarar verdi bu takıma. Bu lafları bir kere yönetim için duyamadım, hemde iki yıldır sırıtan tüm açık noktalara onca paralar harcanmasına rağmen takviye yapılmamasına karşın.

Ama Umut defol git.

Ne kadar değil mi ?

hamucera
21.05.2010, 12:47
Cevap verilir, ama adamına göre, durumuna göre.

Seninle Fatih başlığında çok karşı karşıya geldik, bilirsin, Fatih gelsin derken asla Umut gitsin demedim. Bugünde aynı fikirdeyim.

Benim kızdığım şu,

- Umut defol git,
- Umut sen hainsin.

Bunlar nedir yahu ? Umut Bulut bu yönetimin bizlere verdiği maddi zarardan daha çok mu zarar verdi bu takıma. Bu lafları bir kere yönetim için duyamadım, hemde iki yıldır sırıtan tüm açık noktalara onca paralar harcanmasına rağmen takviye yapılmamasına karşın.

Ama Umut defol git.

Ne kadar değil mi ?

Biliyorum tabi ki, aslında çok karşı karşıya da gelmemiştik te ikimiznde yanlış anlamaları olmuştu,

Ben Fatih gelirse sevinirim gelmezse de üzülmem demiştim, bir oyuncuya bağlı kalmamamız gerektiğini söylemiştim.

bunun haricinde başka bir yazımda da büyük hedeflere büyük oyuncular ile gidilir Fatih büyük oyuncudur ve alınmasının faydalı olacağını ama alınmaması halinde de iyi bir forvet almamız gerektiğini yazmıştım,
hatta o yazımdan sonra seninde cevabın bizde aynısından bahsediyoruz demiştin. O zamanda söylemiştim Tekkespor değil Trabzonspor var, şimdi de söylüyorum Umutspor değil Trabzonspor var,

bu senin içinde benim içinde değişmez bir aşktır. Ama halen bunu anlayamamış olanlar çıkıp Umutsporlular demesine sinir oluyorum, ama cevap vermemeye de karar verdim,

Mesela başka bir başlık altında Soner abi ile de anlaşamamıştık, zaten işin güzelliği de burada aslında, herkes aynı fikirde olmaması çok normal, karşılıklı fikir alış verişleri olacak ki en doğru sonuca ulaşılabilsin, biz burada fikirlerimizi söylüyoruz ama eleştiri dozunda eleştirinin dozu kaçtımı da olmuyor,

hakarete varan ifadeler insanın miğdesini bulandırıyor, şimdi çıkıp o hakaret mi bu hakaret mi diyorlar geri sayfalarda çokça var bu hakaretlerden,

neyse Umut'a defol git diyenlere de laf etmiyorum şu anda. onlara göre en büyük futbol bilginleri onlar

nasıl ki sen Fatih gelsin derken Umut gitsin demiyorsan bende Umut gitmesin derken iyi bir forvet gelsin diyorum Trabzonspor menfaatleri için, sende aynısını diyorsun zaten ama anlayana

aksu29
21.05.2010, 13:43
aslın da umutu hep eleştiriyoruz ama baktığımızda takımda en çok koşan oyuncuların başında geliyor belki son vuruşlarda beceriksiz ama rakip savunmayı en çok yıpratan oyuncu türkiyede. Tabiki haklı olarak şöylede diyebilirsiniz gol atamadıktan sonra istediği kadar koşşun parçalasın kendini haklısınızda ama umut ediyorum ki bu yıl kedısını gelıştırır ve trabzonsporumuza faydalı olur

hamucera
21.05.2010, 13:50
Enginin ençok eleştirilen yanı agresifliğiydi, Şenol Güneş bunu tedavi edeceğiz dedi,

Umut'unda son vuruşları neden tedavi edilmesin, sonuçta son vuruşlarda başarılı ama çoğuna heyecandan vuramadığını biliyoruz, o zaman Şenol Hocam sana güveniyoruz, Umutluyuz ve umut ediyoruz ki Umutlarımız sönmeyecektir.

Süleyman Eruyar
21.05.2010, 17:13
Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, yaptığı açıklamada, Umut Bulut'un sözleşmesini 3 yıl daha uzattıklarını söyledi.

Hacısalihoğlu, Umut ile sezon ortasında sözleşmesinin uzatılması konusunda bir araya geldiklerini ve anlaştıklarını da anımsatarak, ''Zaten herhangi bir sorun yoktu. Umut ile 3 yıllık sözleşme imzaladık'' dedi.

AJANSSPOR

hamucera
21.05.2010, 17:16
bugün okuduğum en güzel haber,

şimdi ilk iş yeni sezon formalarını beklemek almak ve arkasına Umut Bulut yazdırmak olacak

Mustafa ÖZDEMİR
21.05.2010, 17:18
hayırlı uğurlu olsun .anlaşıldı forvet almıyoruz:D...

seyduna_efil
21.05.2010, 17:19
bari 10 numaralı formayı giymese..kendisine 10 numaralı forma hiç yakışmıyor..

lazkopatfaroz
21.05.2010, 17:19
Sözleşme uzatılmış. Hayırlı uğurlu olsun.. Allah utandırmasın...

Uğur Demircioğlu
21.05.2010, 17:21
Bir forvet transferi gerçekleşmiş anlaşılan.

Gökhan KAN
21.05.2010, 17:23
Ne desem bilmiyorum. İnşallah iyi bir alternatif olursun.

Oruç
21.05.2010, 17:26
Hayırlı olsun...

efogram
21.05.2010, 17:31
umutun kendine güveni yok ben ona inanıyorum

mehmets61
21.05.2010, 17:32
Desene koşmaya devam! bari 10 numara formayı bıraksa belki birine verilirde forma satışına katkı saglar.böyle özel numaralar degerlendirilmeli bence...

Zeki Akyol
21.05.2010, 17:36
Sonu belli ama hayırlısı :)

Great White
21.05.2010, 17:42
Hayırlı olsun..

Çok sevindim :ok

Yerine ya da yanına komple bir santrfor da alınırsa tadından yenmez..

Tebrikler Umut..

hamucera
21.05.2010, 17:43
3 yıl daha kalacaksa ve Teknik ekip beğenmişse destek olun bari

TameRHan
21.05.2010, 17:45
koca trabzonspor camiasının kaldığı acınacak duruma bakın.umut bulutla sözleşme imzalanması trabzonspor düşmanı hayrettin hacısalihoğlunun kulüne yeni ihanetlerinden birisidir.

Gökhan KAN
21.05.2010, 17:45
Desene koşmaya devam! bari 10 numara formayı bıraksa belki birine verilirde forma satışına katkı saglar.böyle özel numaralar degerlendirilmeli bence...
Kesinlikle..10 numarayı versinler Colman'a..

Tolunay Abdioğlu
21.05.2010, 17:47
Sevindim.

Ama Umut'tan ricam yeni sezon da 10 Numaralı formayı Colman'a verebilirse daha güzel olucak. :)

TameRHan
21.05.2010, 17:50
umut bulutla sözleşme imzalandığı için artık bizim oyuncumuzdur,destekleyelim muhabbetine katılmıyorum.çünkü umut bulutla sözleşme imzalanmasını doğru bulmuyorum ve doğal olarak bunu PROTESTO EDİYORUM

Emrah KabuL
21.05.2010, 17:53
Hayırlı olsun.. ama yanına kaliteli bir golcü şart.

Gökhan KAN
21.05.2010, 17:58
Umut'u savunanları anlıyorum bişey demiyorum onlar da istiyor Umut'tan iyisini elde Umut olduğu için savunuyorlar buraya kadar tamam..Şimdi bu arkadaşlar ricam bu sefer bari birlik olalım da 10 numarayı bıraktıralım Umut'tan.. Colman giyse daha çok satar eminim..

Ali Tunahan Güllü
21.05.2010, 18:04
Hayırlı Olsun....

sametaydin
21.05.2010, 18:08
Herşey bitti forma numarasına taktınız.

esved
21.05.2010, 18:11
seneye 20. haftada lige havlu atarız, sadri şener çıkar yine önümüzdeki sene alacağımız 3-4 oyuncuyla şampiyonluğun en güçlü adayı biziz der bizde inanırız.

ESER
21.05.2010, 18:20
hayirli olsun..

Mira_61
21.05.2010, 18:28
Hayırlı olsun.:)
Herşeye rağmen seviyorum ben Umut'u.

LoVeRbOy
21.05.2010, 18:29
şu umutu bi ben sevemedim :D

Murat'
21.05.2010, 18:31
İyi oldu, seneye çok daha iyi oynamalısın Umut.

Allah utandırmasın.

sessizkral_1
21.05.2010, 18:36
en azından satmak istediğimizde bonservis alırız yada ileride takasda kullanırız.

Selman
21.05.2010, 18:37
Ne hayırlı olsunu yahu.

Olabilecek en hayırsız iş oldu, bunun hayırlı olsunu mu var.

Tüm Trabzonspor taraftarlarına geçmiş olsun dileklerimle.

Ben de umarım adam gibi bir forvet alırız, Umut'un yerine oynar da "aaa Umut'dan başka forvet de varmış" diyebiliriz.

Mert67
21.05.2010, 18:37
Hayırlı olsun Umut'um.
Allah utandırmasın başarılı bi sezon geçirir inşallah.

Murat SİSMAN
21.05.2010, 18:38
İnşallah onumuzdekı sezon adına hayırlısı olur :cool:

şahrud
21.05.2010, 18:41
Severdim Umut'u .. Yani dokuz çakar bir yakar çakmak gibi bile olsa hırsını severdim.. Taa ki şu boş kaleye gol attığı zamana kadar.. Onca pas şansı varken ille de ben bencilliğini görene kadar.. Solunda Colman vardı yanlış hatırlamıyorsam o da bomboştu, hatta Colmanın doğum günüymüş sanırım o gün.. Ama ille de kendi attı Umut o muhteşem(!) golü..
Hayırlı olsun diyemem de hayırlısı olsun diyebilirim sanırım.. :)

Gökhan KAN
21.05.2010, 18:45
Severdim Umut'u .. Yani dokuz çakar bir yakar çakmak gibi bile olsa hırsını severdim.. :)
Güzelmiş hoşuma gitti..:)

Berkedogan
21.05.2010, 18:46
Gol atamayınca çıldırtıyor beni ama umut bu takımda olması gereken bir adam rakip defansı çok zorluyor yıpratıyor çok gol kaçırıyor ama rakip onun sayesinde üzerimize gelemiyor yanında kaliteli bir golcüyle süper işler yapabilir.

F.Erdem
21.05.2010, 18:53
Şuradaki kurgulardan gerçekten haberleri takip edemez oldum : )

Ali Tunahan Güllü
21.05.2010, 18:54
Şu forma numarası işine katılıyorum.
10 Numara Colmana verilsin..

Sibel
21.05.2010, 18:56
Emeğine,yüreğine sağlık..Helal sana Umut..

Asi Çaykaralı61
21.05.2010, 19:01
Umut Bulut 3 yıl daha Trabzon'da

http://www.haber61.net/images/news/5816.jpg

Umut Bulut'un sözleşmesini 3 yıl daha uzatıldı.

Trabzonspor yönetimi, sözleşmesi sezon sonunda sona eren Umut Bulut'un sözleşmesini 3 yıl daha uzattıklarını açıkladı.
Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Umut Bulut'un sözleşmesini 3 yıl daha uzattıklarını söyledi.
Hacısalihoğlu, Umut ile sezon ortasında sözleşmesinin uzatılması konusunda bir araya geldiklerini ve anlaştıklarını da anımsatarak, ''Zaten herhangi bir sorun yoktu. Umut ile 3 yıllık sözleşme imzaladık'' dedi.

Kaynak:Haber 61

T.B_1461
21.05.2010, 19:06
Yeni transferimiz Umut, hayırlı olsun.

Nazlı Ayaz
21.05.2010, 19:08
Hayırlı olsun...
Başarılarının devamını diliyorum,üzerinde bu denli bir baskı varken hala kaldığı için ayrıca teşekkürler:)

Asi Çaykaralı61
21.05.2010, 19:11
Yeni transferimiz hayırlı uğurlu olsun bence iyi bir oyuncu ama çok kaçırıyor.İnşallah bu sene daha iyi bir Umut Bulut izleyeceğiz.İnşallah bu sene bambaşka bir TRABZONSPOR izleyeceğiz.ALLAH'ın izniyle takviyelerle İnşallah şampiyon olacağız

Ömer Kibar
21.05.2010, 19:13
Hayırlı olsun..Bol gollü bir sezon geçirir inşallah

Hürgün Aygün
21.05.2010, 19:14
Hayırlı olsun biraz daha gayret etmeli...

Great White
21.05.2010, 19:21
http://3.bp.blogspot.com/_imgD-RiBJgw/S_ahkcqhN6I/AAAAAAAAAfg/sCn9Zhg5PXs/s400/UmutBulut2.jpg (http://3.bp.blogspot.com/_imgD-RiBJgw/S_ahkcqhN6I/AAAAAAAAAfg/sCn9Zhg5PXs/s1600/UmutBulut2.jpg)

Trabzonspor kulübü asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu açıklamış bugün. Sezon sonunda kontratı sona eren Umut Bulut' un sözleşmesi 3 yıl süreyle uzatılmış..

Umut' un son vuruşlarındaki malum sorunlarını bilmeme ve bazı maçlarda beni çıldırtan aksiyonlara imza attığını kabul ediyor olmama rağmen gene de sevindiğim bir haber oldu açıkçası..

Her ne kadar bitiricilik konusunda bir takım eksiklikleri olsa da ligimizin yerli forvetleri arasında son derece istikrarlı oluşuyla, müthiş fizik gücüyle, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle ve o cesur yüreğiyle en azından kadroda tutulması gereken bir adam olduğunu her fırsatta savunmuşumdur..

Gerçi bu habere üzülecek ve hatta belki de lanet okuyacak bir çok Trabzonsporlu' nun varlığı da ortada maalesef. Zira onların da bir kısmının kendilerince haklı argümanları var illa ki. Fakat şu da bir gerçek ki, kendilerinin Umut' a duydukları antipati (kimi zaman nefret) bana göre Yönetim' in tam dört senedir şu takıma Umut' dan daha iyi bir santrfor getirememiş olmasından besleniyor aslında..

Ayrıca son zamanlarda gerek Rıdvan Dilmen, gerek Hakan Şükür, gerekse Sergen Yalçın gibi bol reyting alan yorumcuların Umut Bulut hakkında sarfetmiş oldukları olumlu yorumlarının da bu imzayı aceleye getirdiğini düşünüyorum ben kendi adıma..

Fazla uzatmadan, bir sonraki sezon kendisinin yerinde ya da yanında komple bir santrfor görebilmem umuduyla bu imzanın hem Umut hem de Trabzonspor adına hayırlı olmasını temenni ediyorum..

Tebrikler ve başarılar Umut..

Serdær
21.05.2010, 19:25
Hayırlı olsun.

Başka diyeceğimiz bir söz yok.

Canberk
21.05.2010, 19:26
Umut ile yola devam!

Trabzonspor yönetimi, sözleşmesi sezon sonunda sona eren Umut Bulut'un sözleşmesini 3 yıl daha uzattıklarını açıkladı.

http://im.htspor.com/2010/05/21/516866_detay.jpg?1274458531

Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Umut Bulut'un sözleşmesini 3 yıl daha uzattıklarını söyledi.

Tayfun
21.05.2010, 19:34
Umut ile devam battı balık yan gider !

ThePatriot61
21.05.2010, 19:37
Hayirli olsun. Umut'un futbolunu hic ama hic sevmem ama kadro'da tutulmasi dogru bir karar. Iyi bir yedek olabilir. Ancak seneye ilk 11 'de kesinlikle oynamamali yoksa yine her zaman gibi 10. hafta'da lige havlu atmis oluruz.

mashal61
21.05.2010, 19:49
Kadroda olması gerekiyordu. Doğru bir iş yapıldı. Hayırlı olsun.

hamucera
21.05.2010, 20:11
Selman seni diyorsun ki en hayırsız iş. Sana göre Hüseyin de çok kötüydü gidince şampiyon olacaktık. Hüseyin gitti ama biz değil o Şampiyon oldu. Demek ki senin öngörülerin tutmuyor. Boş kaleye gol attı ve doğum günü olduğu halde Colman a pas vermedi diye kızan arkadaşlar Colman a değil de Murat a verebilirdi pas. Ona bende kızdım. Yanlız forvet oyuncuları bencil olur kısmını ve üzerindeki baskıyı düşününce de hak verdim. Ama yine de pas vermeliydi ama Colmana değil Murat a. Kalede kaleci olmadığı için Colman da toptan önde olduğu için topu alması halinde ofsayt olacaktı. Numara konusunda takıntım yok. Versin 10 numarayı beni varlığı ilgilendiriyor forma numarası değil

AYYILDIZ
21.05.2010, 20:19
Hayırlı olsun.Umut inşallah bizde bırakır futbolu.

lizarazu
21.05.2010, 20:23
100 ler kulübüne bizde girecek demek ki hayırlı olsun.

Murat'
21.05.2010, 20:32
Hami gittikten sonra 10 numaralı formamızı ilk olarak Muzaffer giymişti o yüzden 10 numara konusunda sıkıntı yok Muzaffer giydiyse o da giyer.Ben 10 numaralı formanın Hami'nin gidişinden sonra birkaç sene kimseye verilmemesi taraftarıydım.

Keramettin
21.05.2010, 20:35
Hayırlı olsun Umut.

O formanın ve numaranın hakkını ver :)Umutluyuz !..

esirgolge
21.05.2010, 20:38
hade hayirlisi

izzet
21.05.2010, 20:39
Üzüldüm uzattigina.

Burda 3 sene daha CFB* safsata ve sacmaliklarini okumak istemioyordum acikcasi.

*Cakma Futbol Bilginleri

since1967-61
21.05.2010, 20:48
hayırlı olsun umut
sana güveniyoruz
sana sallayanlar devamlılığı en fazla olan oyuncumuz olduğunu bilmior herhalde...
son vuruşlarını geliştireceksin buna inanıyorum

Ercan DEMİRCİ
21.05.2010, 20:55
Hayırlı olsun UMUT. . .

Cem Kıran
21.05.2010, 21:05
Sana imza attıran H.H ile beraber birgün defolup gideceğiniz günü iple çekiyorum..

Anıl Caner
21.05.2010, 21:18
Benim de defolup gitmesini istediğiim çok isim var. Hem forumdan, hem aşık olduğum renklerden.

Mehmet Fatih Silik
21.05.2010, 21:25
Hayirli olsun...In$allah $enol Hoca seni adam eder de kendi kaderini senin yüzünden kirletmez

Cem Kıran
21.05.2010, 21:27
Benim de defolup gitmesini istediğiim çok isim var. Hem forumdan, hem aşık olduğum renklerden.

Seni önce alalım o zmn...

Uğur Demircioğlu
21.05.2010, 21:28
Sana imza attıran H.H ile beraber birgün defolup gideceğiniz günü iple çekiyorum..

Aynen katılıyorum.Saçbaş yolmaya devam edeceğiz Umut 11de olduğu sürece.Bari golbaşına anlaşma yapsalardı.Giden milyonların ardından üzülmezdim hiç olmazsa.

Ümit Küçük
21.05.2010, 21:33
jelavici gördükden sonra kral sensin...ama kral çıplak be usaklar

esra61
21.05.2010, 21:37
yeni transfer hayırlı olsun camiamıza:):)

hamucera
21.05.2010, 21:43
vayy hemen üşüşmüşler ee imza da atıldı şimdi ne olacak. daha ilk idmanına çıkarken bağırıp yuhalayacakmısınız,

anlama özürlümüsünüz, biz Umut'u savunurken yanına iyi bir forvet alınmasın mı diyoruz alınacak tabi, kaliteli bir forvet yoksa yine çok sıkıntı çekeceğiz,

ama sizin savunduğunuz Teo dan çok daha verimli olduğu gerçeğini de saklamamak lazım, e artık kabullenin bunu,

Sefaenes
21.05.2010, 21:52
Umutun yanina adam gibi golcu almazlarsa hem bir sezon baslamadan daha bitecek hemde Umut zarar görecek

Sefaenes
21.05.2010, 21:52
Aynen katılıyorum.Saçbaş yolmaya devam edeceğiz Umut 11de olduğu sürece.Bari golbaşına anlaşma yapsalardı.Giden milyonların ardından üzülmezdim hiç olmazsa.

sacini cok yolma yoksa benim gibi Kel olursun :)

Erkin Ekşi
21.05.2010, 21:56
Olsun cok iyi niyetli ve kosuyor
Her takima lazim

Santafor iyi niyetli bir sekilde rakibi yordugu surece gol atmasada olur zaten hedef sampiyonluk degil...milleti samoiyonluktan edince tatmin oluyoruz nasilsa.

Aker
21.05.2010, 22:06
vayy hemen üşüşmüşler ee imza da atıldı şimdi ne olacak. daha ilk idmanına çıkarken bağırıp yuhalayacakmısınız,

anlama özürlümüsünüz, biz Umut'u savunurken yanına iyi bir forvet alınmasın mı diyoruz alınacak tabi, kaliteli bir forvet yoksa yine çok sıkıntı çekeceğiz,

ama sizin savunduğunuz Teo dan çok daha verimli olduğu gerçeğini de saklamamak lazım, e artık kabullenin bunu,

Umut iki sezondur yeni kadroya iyi alıştı. Ne yapacağını iyi biliyor. Teo yeni geldi alışması açıkçası çok zordu ne yazıkkide öyle oldu. Teo için şunu söyleyebilirim en az bir sezon beklenmeli, Umut alışmış olmasına rağmen bu kadar kötü performans sergiliyorsa üzgünüm ama gitmeli. Geçen sezon gökhan umut yerine iyi golcümüz olsaydı belki şampiyonduk, bu sezon iyi bir golcümüz olsa belki şampiyonlar ligindeydik. Demem o ki Umut bu takımın yükünü kaldıracak oyuncu değil, hem o zarar görüyor(iyi para kaldırıyor ama neyse:rolleyes:) hemde biz.

Mahmut Baran
21.05.2010, 22:11
Bu adama yani Umut'a (futbolcu demiyorum özellikle) bir daha bu sayfadan ne yazacağım ne yazılanı okuyacağım. Taraftarımızın çok büyük çoğunluğu gibi Tv başında izlerken yine kendimden geçip ağzıma neresi gelirse KÜFÜR edip geçeceğim . Yazıklar olsun bu elemana imza attıran zihniyete

Erkin Ekşi
21.05.2010, 22:16
Bu imzanin futbolun teknigi ile taktigi ile bagdasan hib bir yani yok. En azindan iq su cift hanelere ulasanlar acisindan aciklanamaz bir durum.

O zaman geriye tek ihtimal kaliyo. Burada futbolcu yonetici iliskisinden cok daha baska iliskiler mevcut.

Kontratlar uzerindan cikar saglayan isimler mi var acaba diye dusunmeden edemiyor insan.

Oruç
21.05.2010, 22:17
Umut'a defol, yöneticiye defol, Şenol hoca, hoca değil, falan fıstık...

@ Anıl

Katılıyorum kardeşim.

demir
21.05.2010, 22:19
umut bulut türkiyenin en verimli futbolcusudur ?

1- HER MAC en az 4 kere defansa yedım edıp top cıkarıyor
2- sergilemis oldugu efor ve performans arkasındaki dikine gidebilen ve ara pasını cok seven futbolculara ballı kaymak oluyor ( colman engin baytar alanzinho)
3- bu hareketliliği ve carpraz kosuları sayesınde defansta oldukca acıklar verıyor ve bu verdırdıgı acıklar takımımız adına cok cıddı gol pozısyonlarına neden oluyor
4- hava topuna hakım bir futbolcu degıl ama suan elımızde ST yada pivot ST olmadıgı ıcın suanlık bu topları umut ındırmeye calısıyor kımı zamanda basarılı oluyor unutmayın turkıye kupasını umut ve engın almıstır
5-gostermıs oldugu performansla takım arkadaslarınada onculuk edıyor onlarında hareketlenmelerını maca katkıda bulunmalarını saglıyor

kotu tarafı ıse cok fazla gol kacırması hatta cogu zaman okadar cok efor sarfedıyorkı kaleci ile karşı karşıya kaldıgında topa vuracak halı kalmıyor umut bulut cok verımlı bır futbolcu ama kesınlıkle ST degıl eksık olan tek seyı kendı basına yapabılecegı bu ama yanına veya onune hava topu ıyı olan anlasabılecegı bitirici bir ST koyarsak umut ıcın yazacaklarınızı cok merak edıyorum trabzonsporun tarıhıne gecmıs 4 forvet varken umuttan cok sey beklıyoruz bence bıraz daha sabırlı olalım nelere sabrettınız umutmu gozunuze batıyor sadece ?

Cem Kıran
21.05.2010, 22:22
Umut'a defol, yöneticiye defol, Şenol hoca, hoca değil, falan fıstık...

@ Anıl

Katılıyorum kardeşim.

Karaladığım yeri ne zmn demişim göster bakalım..

Ayrıyeten ben size bişe dedim mi? İlkbaşta siz ikiniz defolun..

Ben takıma laf diyorum forumda kimseye bişe demiyorum..

Cevaplarım size karşı olmuyor sizinde bana karşı olmasın yoksa çok ağır konuşurum size karşı..

halil ibo
21.05.2010, 22:22
Bursaspor'da böyle çıkmış yola;
Antremanda,sahada,forumda hemen her oyuncusuna sövmüş,defol demiş,iyi yoldasınız uşaklar...
Ayıptan haberi olmayan futbol dehaları size ne denir inanın bilemiyorum.Çüşünüz desem ayıp etmiş olur muyum?

Cem Kıran
21.05.2010, 22:25
Bursaspor'da böyle çıkmış yola;
Antremanda,sahada,forumda hemen her oyuncusuna sövmüş,defol demiş,iyi yoldasınız uşaklar...
Ayıptan haberi olmayan futbol dehaları size ne denir inanın bilemiyorum.Çüşünüz desem ayıp etmiş olur muyum?

46 yıldır diyorlar görmedin de 47. yıl demediler bunu mu gördün Halil abi?

Ben nerde yaşıyorum?

Oruç
21.05.2010, 22:29
Karaladığım yeri ne zmn demişim göster bakalım..

Ayrıyeten ben size bişe dedim mi? İlkbaşta siz ikiniz defolun..

Ben takıma laf diyorum forumda kimseye bişe demiyorum..

Cevaplarım size karşı olmuyor sizinde bana karşı olmasın yoksa çok ağır konuşurum size karşı..

1- Ben siz "Şenol Hoca hoca değil" dediniz demedim zaten. İyi okuyunuz.

Ki zaten öyle söylemediğinizi belirtiyorsunuz. Madem söylemediniz neden bu kadar celalleniyorsunuz ?

2- Burada forum kuralları çerçevesinde hareket ettiğim sürece hiç bir üye bana "defol" diyemez ! Bu kadar basit !

3- Öylesine birşeyler karalıyorum, siz her şeyi üzerinize alıyorsunuz. Anlamadığım nokta bu. Ağır konuşurmuş. Konuşursun tabi, neden konuşmayasın ki ?

Sonuçta ikimizde Trabzonspor taraftarıyız değil mi ? Ha biz Yüzleşme Zamanı... (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=23187) ‎ adlı başlıkta "birlik"ten mi bahsediyorduk ? Hıı evet. Çok kolaymış...

Cem Kıran
21.05.2010, 22:31
1- Ben siz "Şenol Hoca hoca değil" dediniz demedim zaten. İyi okuyunuz.

Ki zaten öyle söylemediğinizi belirtiyorsunuz. Madem söylemediniz neden bu kadar celalleniyorsunuz ?

2- Burada forum kuralları çerçevesinde hareket ettiğim sürece hiç bir üye bana "defol" diyemez ! Bu kadar basit !

3- Öylesine birşeyler karalıyorum, siz her şeyi üzerinize alıyorsunuz. Anlamadığım nokta bu. Ağır konuşurmuş. Konuşursun tabi, neden konuşmayasın ki ?

Sonuçta ikimizde Trabzonspor taraftarıyız değil mi ? Ha biz Yüzleşme Zamanı... (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=23187) ‎ adlı başlıkta "birlik"ten mi bahsediyorduk ? Hıı evet. Çok kolaymış...

Anıl kime cvp yazdı? Sen Anıl'a katılırken ne demek istedin?

Bir futbolcuyu taraftar nasıl görmesi başkadır tribünde bütünlük olması başkadır..

İkisini aynı yere koymakta saçmadır..Ben size demediğm halde Anıl bana sen git diyor sen de ona katılıyorsun..Bana da kimse defol diyemez!

yaranozlu
21.05.2010, 22:33
az önce aldığım habere göre 3 sne daha şampiyon olamıyoruz, şimdiden geçmiş olsun. Bunun üzerine büyük ihtimal digitürkü de iptal ettirirrim. Umut adamı günaha sokar, gerek yok!.. biz ikinci yarı başlamadan dedik bu adamla yola çıkarsanız şampiyonluk falan olmaz diye, hatta Bursa maçında eleştirmiştik de, yok ne önemi var Bursanın bilemm ne diyenler olmuştu, o Bursa şampiyon oldu, o maçın öenmini de hala anlayamayanlar vardır eminim.

Oruç
21.05.2010, 22:37
Anıl kime cvp yazdı? Sen Anıl'a katılırken ne demek istedin?

Bir futbolcuyu taraftar nasıl görmesi başkadır tribünde bütünlük olması başkadır..

İkisini aynı yere koymakta saçmadır..Ben size demediğm halde Anıl bana sen git diyor sen de ona katılıyorsun..Bana da kimse defol diyemez!

Anıl özel olarak birine cevap yazmadı bence. Ben orada özel bir isim görmedim. Ortalığa söylemiş Anıl. Neden üstüne alınıyorsun ben onu anlamıyorum.

"Bir futbolcuyu taraftar nasıl görmesi başkadır tribünde bütünlük olması başkadır.." cümlesinin kuruluşu ve anlamı karşısında dilim tutulduğu için bir şey söyleyemeyeceğim maalesef.

Sohbet sayfasına dönsün istemiyorum bu sayfalar. Sadece ikimiz okumuyor bu sayfaları.

Neyse iyi akşamlar. Yeter bu kadar.

Kara Mert61
21.05.2010, 22:38
Hüseyinle şampiyonluk hayal diyenler nerede...O şampiyon oldu şimdi de umut la şampiyonluk hayal mi diyorsunuz??
Umut olmasaydı son 4 sezondur şampiyon muyduk? Yoksa Umut un yanında adam akıllı bir forvet olmadığı için mi Şampiyon olamadık?

Cem Kıran
21.05.2010, 22:39
Anıl özel olarak birine cevap yazmadı bence. Ben orada özel bir isim görmedim. Ortalığa söylemiş Anıl. Neden üstüne alınıyorsun ben onu anlamıyorum.

"Bir futbolcuyu taraftar nasıl görmesi başkadır tribünde bütünlük olması başkadır.." cümlesinin kuruluşu ve anlamı karşısında dilim tutulduğu için bir şey söyleyemeyeceğim maalesef.

Sohbet sayfasına dönsün istemiyorum bu sayfalar. Sadece ikimiz okumuyor bu sayfaları.

Neyse iyi akşamlar. Yeter bu kadar.

Anıl'ın bi üstündeki bnm yazıma bak..Bide Anıl'ın yazdığı cvba bak..

Ne kadar da çok belli oluyor ortaya yazdığı dğl mi?

Neyse evt ikiliye dönüşmesin..İyi akşamlar..

Erkin Ekşi
21.05.2010, 22:42
Umutun yanina gol krallarini koyuyoruz hepsini paketleyip yolluyor...ibrahimovici koysak 1 sezon dayanamaz.

Oruç
21.05.2010, 22:43
Anıl çevrimiçi olduğunda, o mesajı size mi yahut genele mi yazdığını öğreneceğiz elbet.

Ah Umut ah. Daha çok çekeceğin var bizden.

Hotaman
21.05.2010, 22:43
Umut'un kabahati Kayseri Tomarza'lı olması. Umut eğer avrupa patentli bir oyuncu olsaydı; vay be istikrar abidesi imza attığı günden beri hiç sakatlanmadı! Hem gol atıyor hemde deli gibi savunma yapıyor! Bu ne hırs bu adamda iş var! Biraz kaçırıyor ama olsun çok koşuyor! VS...

Umut standartı olan oyuncu. Öyle ya da böyle bu takım forması ile neredeyse 100. golüne ulaşacak. Kendisini seviyorum. Takımda kaldığı için de mutluyum!

Cem Kıran
21.05.2010, 22:45
Umutun yanina gol krallarini koyuyoruz hepsini paketleyip yolluyor...ibrahimovici koysak 1 sezon dayanamaz.

1 sezonu birak 2. maça çıkmaz sabah ilk uçakla İspanya:)

Cem Kıran
21.05.2010, 22:46
Umut'un kabahati Kayseri Tomarza'lı olması. Umut eğer avrupa patentli bir oyuncu olsaydı; vay be istikrar abidesi imza attığı günden beri hiç sakatlanmadı! Hem gol atıyor hemde deli gibi savunma yapıyor! Bu ne hırs bu adamda iş var! Biraz kaçırıyor ama olsun çok koşuyor! VS...

Umut standartı olan oyuncu. Öyle ya da böyle bu takım forması ile neredeyse 100. golüne ulaşacak. Kendisini seviyorum. Takımda kaldığı için de mutluyum!

Şuan fb Guiza'ya nasıl davranıyor?

Aker
21.05.2010, 22:47
Hüseyinle şampiyonluk hayal diyenler nerede...O şampiyon oldu şimdi de umut la şampiyonluk hayal mi diyorsunuz??
Umut olmasaydı son 4 sezondur şampiyon muyduk? Yoksa Umut un yanında adam akıllı bir forvet olmadığı için mi Şampiyon olamadık?

Bu sezon bursanın maçlarında hakem hatası namına hiçbir şey yoktu, anadolu takımlarınında onlara karşı bir hırsı galip olma isteği gibi birşeyleride yoktu buna rağmen zor şampiyon oldular. Lütfen bursayla bizi karşılaştırmayalım.

Çift forvetten yana değilim ileride Fatih olsaydı yedekte gökhan umut? çok şey değişirdi iki sezon önce. İlla çift forvet oynayacaksak ruhsuz ama asistli gökhanı oynatırdım daha iyi, bencili bana yaramaz üzgünüm ama böyle.

Hotaman
21.05.2010, 22:51
Şuan fb Guiza'ya nasıl davranıyor?
Şu an FB taraftarından bana ne?
Şu an Umut bize 30 milyon €'ya da mal olmamışken hemde?

Erkin Ekşi
21.05.2010, 22:55

Inan umut bize 30 milyondan fazlaya mal olduda milletin haberi yok.

magicyattara
21.05.2010, 22:56
Arkadaşlar sakin olun..forvet transferi yapılacak..kim iyi olursa o oynayacak..Umut'tan iyisi gelirse Umut yedek kalır olur biter..stress yapmaya gerek yok..sonra şampuanınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz..

hamucera
21.05.2010, 22:58

vay be .

daha ilk geldiği günden beri bilirim Umut'u, ben o milletten değilim heralde,

sallamanında artık ayarı kaçtı,

Cem Kıran
21.05.2010, 22:59

Para kısmını boşverelimde..Yabancı olayını kastettim..

Umut yabancı olsaydıda farketmezdi..Yine aynı şeyleri söylerdim..

Guiza için fb taraftarı ne diorsa ben de onu derdim..

KAUNAS
21.05.2010, 23:00
Trabzonspor camiasına geçmiş olsun

2010-2011 sezonu da başlamadan bitti demektir.

drogba,hacısalihoğlunun prensi veya ne isterseniz deyin bu umuta ama şu bir gerçek ki büyük Trabzonspor'a ihanet edilmiştir.

Trabzonspor böyle ucuz topçuların trilyonlar kazandığı kulüp olmamalıydı

Hepimize geçmiş olsun

Erkin Ekşi
21.05.2010, 23:01
vay be .

daha ilk geldiği günden beri bilirim Umut'u, ben o milletten değilim heralde,

sallamanında artık ayarı kaçtı,

Yok..herhalde sende onlardansin.

hamit008
21.05.2010, 23:03
yahu komedi statta herkez umut'u yuhluyor nasil 3 sene dayanacak bu adam, vallah merak oldu, inadina mi yapiyor

Cem Kıran
21.05.2010, 23:04

drogba,hacısalihoğlunun prensi veya ne isterseniz deyin bu umuta ama şu bir gerçek ki büyük Trabzonspor'a ihanet edilmiştir.

Hepimize geçmiş olsun

Adam akıllı forvet alınmazsa işimiz yaş..

hamit008
21.05.2010, 23:04
vallah bu konuda sana sonuna kadar katiliyorum

Hotaman
21.05.2010, 23:06
Yok ben inanmıyorum.
Evvelden de inanmazdım zaten.
Ben memlekette ki her dahinin bundan cacık olmaz, o gitsin bu gitsin demesinden bıktım.
Bak şimdi net bir soru sorayım sizin aracılığınızla bu sayfa da ki herkese.
Bana 96'dan bu yana yani son 14 sene de bizim takımda tutunabilmiş kaç gol kralı var yazsın herkes? Fatih, Alvaladze hadi biraz daha öteye gidelim Mandıralı başka?
Gelmiyor işte, getirdiğin de 2 ay dayanamadan gidiyor.

Bıktım usandım artık her kupaya bir kulp bulunmasından. Yok onunla şampiyon olamayız e aha onlar oldu diyoruz yok onlara kimse dik çıkmadı...

Bitmez abi bitmez. Siz yeter ki eleştirmek, pardon karşılamadı saldırmak isteyin neden mi yok?

Ulan Umut! Şu saçlarını da bir uzatamadın forvet dediğin uzun saçlı olur be!

hamucera
21.05.2010, 23:07
Adam akıllı forvet alınmazsa işimiz yaş..

siz eleştiriyorsunuz forvet alınsın diyorsunuz, biz savunuyoruz forvet alınsın diyoruz,

peki kulüpte 5 forvet mi olması daha iyi 4 forvet mi olması daha iyi,

lazkopatfaroz
21.05.2010, 23:07
Umut'un yanına iyi bir golcü alınırsa forvet hattımız iyi olur düşüncesine katılmıyorum. Çünkü ;

- Umut tek pas yapamaz
- Asist özelliği yok,
- Ayağında top tutamaz, tekniği zayıf
- Ver-kaç yapamaz,
- Kıvrak değil esnek değil

Bu şartlarda yanına iyi forvet alınınca bu forvet Umut'tan nasıl faydalanacak ?

Tek özelliği rakibi yıpratması ve koşması. Kapanan defanslara karşı bu özellik bir işe yaramıyor. Çünkü kendisi dar alanda hareket edecek kadar yetenekli değil. Biz geniş alanda zaten yeteri kadar başarılı takımız. Neden Umut'un yanına forvet arıyoruz anlamış değilim.

Umut'tan tek faydalanacağımız zaman rakibin yorulduğu, orta sahasının düştüğü durumlardır. Yani son 10-15 dakika. Yağmurlu, karlı havalarda da işimize yarar. Tek özelliği mücadele...

Hotaman
21.05.2010, 23:08
Para kısmını boşverelimde..Yabancı olayını kastettim..

Umut yabancı olsaydıda farketmezdi..Yine aynı şeyleri söylerdim..

Guiza için fb taraftarı ne diorsa ben de onu derdim..

Hah işte ben de onu diyorum Fenerbahçe'den bana ne. Bana benden örnek ver, ne bileyim Campell, Jun, Lobe, Misse Misse, Oliviera, Da Silva...

Aker
21.05.2010, 23:08
yahu komedi statta herkez umut'u yuhluyor nasil 3 sene dayanacak bu adam, vallah merak oldu, inadina mi yapiyor

Parası iyi diyeceğim ama tepki çekeceğim neyse dedik bir kere.

Berat
21.05.2010, 23:12
Kaldığın için şahsen çok mutluyum ama senin adına endişeliyim Umut. Allah sana sabır versin,dayanma gücü versin.

Hotaman
21.05.2010, 23:13
Burda yanlış anlaşılmamak için şunu açıkça deklare edeyim.
Bana göre eğer amaç şampiyonluksa Umut kesinlikle yeterli değil.
Ancak yine kesinlikle şampiyonluğa giden bir kadro da şart.

Berat
21.05.2010, 23:15

Onu 5223712411621421423523526 farklı arkadaş 4316465721217849451414145152 kere anlattı ama anlamak istemeyen,iyi niyetinden şüphe ettiğim arkadaşlar var. O yüzden kendini yorma kardeşim.

hamucera
21.05.2010, 23:15

bende burada şunu açıkça belirteyim geçen sene de bu sene de Umut u savunanlar forvet alınmasını istiyor zaten

Hotaman
21.05.2010, 23:23
Onu 5223712411621421423523526 farklı arkadaş 4316465721217849451414145152 kere anlattı ama anlamak istemeyen,iyi niyetinden şüphe ettiğim arkadaşlar var. O yüzden kendini yorma kardeşim.

Hakikat...
Vallaha billaha haklısın.
İşin ilginç yanı bunu bu mesajınızı okuyunca fark ettim. Demek hakikaten; "bazen körlere yol göstermek lazım"
Samimiyetle teşekkür ederim.

coolgent
21.05.2010, 23:23
Yenilenen bu imza bize neyi gösteriyor ,süper lig te gelecek 3 sezonun en çok gol pozisyonuna girecek adamı belli oldu :) hayırlı olsun .

Abdülkadir Kılıç
21.05.2010, 23:26
Ozan İpek: 8 gol
Sercan Yıldırım: 7 gol
Volkan Şen: 6 gol
Turgay Bahadır: 7 gol

Umut Bulut: 11 gol
Gustavo Colman: 9 gol
Egemen Korkmaz (!): 4 gol.

Sizce sorun Umut'da mı yoksa ona gol olarak yardım edemeyen Engin, Gabric, en önemlisi Alanzinho gibi hücumda etkili olabilecek oyuncularımızda mı? Umut'un Bursa forvetlerinin hepsinden fazla golü var ama takımımızda gol yükü sadece Umut'un üzerinde. Adamların kalecisi bile gol atıyor. Ve biz hala Umut'un alın terine laf söylüyoruz.

hamucera
21.05.2010, 23:29

Sizce sorun Umut'da mı yoksa ona gol olarak yardım edemeyen Engin, Gabric, en önemlisi Alanzinho gibi hücumda etkili olabilecek oyuncularımızda mı? Umut'un Bursa forvetlerinin hepsinden fazla golü var ama takımımızda gol yükü sadece Umut'un üzerinde. Adamların kalecisi bile gol atıyor. Ve biz hala Umut'un alın terine laf söylüyoruz.

geçen sene bjk nin 3 forvetinden .ok gol atmıştı Gökhan-Umut ikilisi,

ama orta saha elemanları çok iyi destek vermişti gol anlamında,

bu sene de aynısı oldu

ama yok yok bizim orta saha elemanları sadece Umut atsın diye ona çalışıyor, mesela Alan bulduğu anda hiç vurmuyor kaleye,

Cem Kıran
21.05.2010, 23:32
Benim amacım yararsızın yanına bir yararlı oyuncu almak dğl..

Takımı yararsızlardan temizlemek..

lazkopatfaroz
21.05.2010, 23:32

Kardeşim karşı karşıya yada boş kaleye topu yuvarlamak için birinin yardım mı etmesi lazım :) Umut en kötü haliyle (gerçi bu iyi hali ) en az 20 gol atmalıydı. Bizdeki üretken orta saha hiç bir takımda yok. Geçen sene Yattara gibi üretken bir oyuncumuz vardı ve Umut çift forvet oynuyordu.

Yalnız adamların kalecisi penaltıdan gol atıyor :)

Aker
21.05.2010, 23:33
geçen sene bjk nin 3 forvetinden .ok gol atmıştı Gökhan-Umut ikilisi,

ama orta saha elemanları çok iyi destek vermişti gol anlamında,

bu sene de aynısı oldu

ama yok yok bizim orta saha elemanları sadece Umut atsın diye ona çalışıyor, mesela Alan bulduğu anda hiç vurmuyor kaleye,

Aynen bu sene ne oldu anlamadım açıkçası kaleye vurmaya korkuyorlar gibiydi.

OZDEN61
21.05.2010, 23:36
ah be sayın başkanım ah be sayın hocam bu forum da bir elin parmağını geçmeyen sayın futbol bilgelerine! insan danışmazmı sözleşme uzatılırken, ne yaptınız siz. bu arkadaşlarda öyle bir trabzospor sevdası varki 26 senedir sürekli çalışıyorlar, siz yöneticilerden daha iyi yönetici aldığınız hocalardan daha iyi hocalar mevcut burda. sadri başkanım bırak başkanlığı, şenol hocam sende bırak hocalığı yine burdaki bir elin parmağını geçmeyecek futbol otoriteleri yapsınlar sizin işinizi.

Umut iyiki varsın. seni seviyorum, saygı duyuyorum. yeter artık bırakın şu umutun yakasını. hala yok efendim ben trabzonu düşünüyorum. düşünme kardeşim, böyle düşünceniz trabzona daha cok zarar veriyor. sizin gibiler sevmesin trabzonu, umut olursa desteklemeyeceğim , umut gol atınca sevinmeyeceğim diyen taraftar istemiyoruz. kötü düşüncelerinizi cekin trabzonumun üzerinden. hala gelenlerden ve gidenlerden ders alamadınızmı.

BİZE HER YER UMUT...

Ümit Küçük
umut topa vururken esnemeyi ögrenirsen 20 gol atarsın bu ligde...adı geçen adamlar alınacagına sen oyna...ama azda bak aynada kendine eksik yanların var onları kapat...eksikligin psikolojikse profesyonel yardım al...yok psikolojik degilse çalışıyorum deme bana...son vuruş becerisi çalışmayla gelişir sende her geçen sene ne yazıkki azalıyor çünkü çalışmıyorsun

hamucera
Aynen bu sene ne oldu anlamadım açıkçası kaleye vurmaya korkuyorlar gibiydi.

orta saha iyiydi destek anlamında derken bjk nin orta sahası

bu arada gol atmayı başaramayan nobre gelsin Umut gitsin deniliyordu değil mi birde o var

Alan il ilgili yazdığımda gerçek değildi anlamışsındır heralde, adam her topu kaleye gönderme sevdasına tutuldu bir ara,

Aker
21.05.2010, 23:41
orta saha iyiydi destek anlamında derken bjk nin orta sahası

Bizimkininde ondan bir farkı yok geçen sene daha iyidi colman hariç.

Cem Kıran
21.05.2010, 23:46
sende çok şeyler hakediyorsun ama yazmaya değmez,

Umut ne zaman ben Drogba'yım dedi bunu bir ıspatlasana,

Umut bir röportajında kendisini Drogba'ya benzettiğini söylemişti..Güya hırçınlığı Drogba'ymış..Hatta fbliler bile alay etmişti..

KAUNAS
21.05.2010, 23:46
sende çok şeyler hakediyorsun ama yazmaya değmez,

anlama eksikliğimi var sende

Umut ne zaman ben Drogba'yım dedi bunu bir ıspatlasana,

sana bunu burada onlarca kez söylediler ama sen hala çıkıp aynı şeyleri yazıyorsun.

Bir ara Şenol Güneşin yanına git ona da ders ver malum ondan iyi biliyorsun takıma kim katkı sağlayacak kim sağlamayacak. Gariban olan da sensin ayrıca,. çünkü daha okuduğunu anlamadığın için aylardır aynı kelimeyi buraya yazıyorsun,

neyse sen yazmaya devam et, seni alıntılamak klavyemin üstündeki tuşların aşınma süresini kısaltıyor. hiç değmez,

Umut sözleşme imzaladı ben mutluyum, Şenol Güneş ve alınacak iyi bir forvet ile daha da başarılı olacak buna da inanıyorum,

o zamanda buralarda görürmüyüz bilmiyorum sizleri ama sanmıyorum malum iyi gün dostu modu işte. iyiyken yok ama kötüyken birde ben vurayım

Fazla heyecanlanma, mazallah sonra kalp vurur sıkıntıya girersin.

Ben buralarda olacağım. Yeni sezonda umut yüzünden bu takım yine başarısız olunca tek tek burada yılmaz şekilde umutspor taraftarlığı yapanları ifşa edeceğim.Yanlışı körü körüne savunmanın bedelini ödeyip, umutu bu takımda istemeyen,hani şu sürekli hakaret ettikleriniz, herkesten paşa paşa özür dileyeceksiniz

Kaan
21.05.2010, 23:47
Çok sevindim 3 yıllık sözleşme imzalamasına.

Hayırlı olsun. :yattara:

Bunca hakarete rağmen hala sözleşme imzalayabiliyorsa, bilin ki en az sizin kadar Trabzonsporlu. ;)

Süleyman Baykan
21.05.2010, 23:48
hadi be Umutum 1000 sayfaya az kaldı takımın en popüler oyuncusu Transfer başlığı mübarek yahu burda bari rahat bırakın adamı :(

Aker
Umut bir röportajında kendisini Drogba'ya benzettiğini söylemişti..Güya hırçınlığı Drogba'ymış..Hatta fbliler bile alay etmişti..

Hala ediyorlar '' Sizin Drogba Umut yine bizi boş geçmedi anlamıyorumki her maç atıyor bize'' :D

Abdülkadir Kılıç
Kardeşim karşı karşıya yada boş kaleye topu yuvarlamak için birinin yardım mı etmesi lazım :) Umut en kötü haliyle (gerçi bu iyi hali ) en az 20 gol atmalıydı. Bizdeki üretken orta saha hiç bir takımda yok. Geçen sene Yattara gibi üretken bir oyuncumuz vardı ve Umut çift forvet oynuyordu.

Yalnız adamların kalecisi penaltıdan gol atıyor :)

Hala anlaşamıyoruz ki. Bizde Ozan gibi Volkan gibi oynayanlar kimler? Alanzinho, Engin... Bu tarzdaki adamlardan 8 golün üstünde performans almamız lazım. Atamayacaklarsa oynamasınlar. Mesela Selçuk. Ondan da 4-5 gollük katkı gelmesi lazım.

Biz sadece Umut'tan gol bekliyoruz. Ve her forvet gibi gol kaçırınca (Normalden fazla olduğunu kabul ediyorum) Adama herkesten daha çok yükleniyoruz. Umut'dan 30 gol atmasını beklemek hayalcilik olur. Umut'un her sene 10 golü geçeceğini herkes biliyor. Ki ligimize göre iyi bir sayı. Onun yanında en az üç oyuncumuzun da bu seviyelerde olması gerekir.

Cem Kıran
21.05.2010, 23:49

Bunca hakarete rağmen hala sözleşme imzalayabiliyorsa, bilin ki en az sizin kadar Trabzonsporlu. ;)

Başka klüpten teklif olmayınca gelse bile gençler,a.gücünden daha iyi bir teklif gelmiceni bildiği için ve bu parayı alamayacağını bildiği için olabilir mi acaba..

Süleyman Baykan
21.05.2010, 23:50

:alkış::alkış::alkış::alkış:

helal kardeşim sana alnından öpüyorum senden 5-10 yaş büyükleri bile şunu yazamıyorlar tebrik ediyorum seni:alkış:

UMUT BULUT

:dansmuz::bmn2:

Cem Kıran
21.05.2010, 23:51
Hala ediyorlar '' Sizin Drogba Umut yine bizi boş geçmedi anlamıyorumki her maç atıyor bize'' :D

Hıı onun için Kadıköy'de hat-tiric yaptı..Ya da ben görmedim..

Geçen yılda dahil..

demir
21.05.2010, 23:53
ah be sayın başkanım ah be sayın hocam bu forum da bir elin parmağını geçmeyen sayın futbol bilgelerine! insan danışmazmı sözleşme uzatılırken, ne yaptınız siz. bu arkadaşlarda öyle bir trabzospor sevdası varki 26 senedir sürekli çalışıyorlar, siz yöneticilerden daha iyi yönetici aldığınız hocalardan daha iyi hocalar mevcut burda. sadri başkanım bırak başkanlığı, şenol hocam sende bırak hocalığı yine burdaki bir elin parmağını geçmeyecek futbol otoriteleri yapsınlar sizin işinizi.

Umut iyiki varsın. seni seviyorum, saygı duyuyorum. yeter artık bırakın şu umutun yakasını. hala yok efendim ben trabzonu düşünüyorum. düşünme kardeşim, böyle düşünceniz trabzona daha cok zarar veriyor. sizin gibiler sevmesin trabzonu, umut olursa desteklemeyeceğim , umut gol atınca sevinmeyeceğim diyen taraftar istemiyoruz. kötü düşüncelerinizi cekin trabzonumun üzerinden. hala gelenlerden ve gidenlerden ders alamadınızmı.

BİZE HER YER UMUT...

:alkış::alkış::alkış::alkış:

istediğin kadar yaz bir işe yaramayacak neden bılıyormusun burada umutu elestıren herkez umuta St gozu ıle bakıyor ıste bukadar anlıyorlar futboldan takımda sT yok ıse ve bunu suanda okadar secenek ıcınde en ıyı umut yapabılıyor ıse yapacak bısey yok ne yanı hoca umuta burada oynayacaksın dıyecekte umut hayırmı dıyecek ? ama yok elımızde bu adamdan ıyısı yok anlayın bunu ha aramızdan bır baba yıgıt cıkar Thenry vannistelroy u getırırde bız hayırmı deriz ? ha uyum surecıde onceden atlatılmıs bır futbolcu alın ama

hamucera
21.05.2010, 23:54

ben Drogba 'yım dememişti, içimdeki hırsı Drogba'nın hırsına benzetiyorum demişti. Drogba'ya benziyorum demek ile arasında çok fark var.

Ben buralarda olacağım. Yeni sezonda umut yüzünden bu takım yine başarısız olunca tek tek burada yılmaz şekilde umutspor taraftarlığı yapanları ifşa edeceğim.Yanlışı körü körüne savunmanın bedelini ödeyip, umutu bu takımda istemeyen,hani şu sürekli hakaret ettikleriniz, herkesten paşa paşa özür dileyeceksiniz

sen rahat ol, sen burada olmayacaksın ama iyi günde olmayacaksın, takım kötü gidince veya Umut atamayınca soluğu burada alacaksın, ondan zaten şüphemiz yok ki.

özür dilemek te bir erdemdir, ama sende bunu yapabilecek cesareti de göremiyorum

ben dilerim evet, gerçekten çok kötü olursa özür dilerim, ama bu güne kadar bana göre çok kötü değildi, takımı sadece Umut'un sırtına yıkanlarında suçu vardı,

sahi sen kimi istersin hiç söylemedin, yoksa Umut yerine İbrahimoviç, Pedro, Krkic bunlardan birini alalım değil mi, ama yok biz onları da istemeyiz sana göre,

neyse seninle uğraşamam fazla aşındı klavyem bir mesaj daha alıntıladım senden

Emrah KabuL
21.05.2010, 23:56

Olur mu dostum..

Bir kere forvet dediğin 20-30 gol civarı atmalı..

Gerçi 31 gol atan forvetimiz de oldu ama ne fayda..

Hem ortasaha-sağ açık-sol açık hatta stoperler bunlar neden gol atacak ki..

Golü sadece forvet atar.. Çünkü kaleye en yakın o :)

Ayrıca tek forvet oynayan takımlara bakıyoruz;

2.forvet bir nevi gizli forvet olan elemanlardan

Alex 11 gol,
Batalla 1527 dakika saha da kalmış 8 gol
Alanzinho 1772 dakika saha da kalmış 1 gol

Herneyse.. biraz önce Chelsea'li Kalou'nun röportajını izledim.. 103 gol atarak rekor kırdılar biliyorsunuz.. Bu başarının gerçekleşmesinin sebebini, takımda birden çok gol atabilecek,yeri gelince forvette de görev yapabilen oyuncuların fazlalığına bağladı.. ama bize göre bir takımın gol yükünü sadece forvet çekmeli.. rakip takımın 3'lü ve ya 4'lü defansı o forvete nefes aldırmadığı zaman takımın eli kolu bağlanmalı.. forvet de durunca diğer oyuncular sahneye çıkıp skora katkı yapmamalı.. yaparlarsa olmaz.. çünkü gol atmak sadece forvetin işi.

lazkopatfaroz
21.05.2010, 23:56

(($)) Başka yerde bizim kadar veren var mı ? Yaş 28 :cool:

Aker
21.05.2010, 23:57
Hıı onun için Kadıköy'de hat-tiric yaptı..Ya da ben görmedim..

Geçen yılda dahil..

Ben umutu savunmuyorum en az senin kadar gitmesini istiyorum ama yorumları böyle:D

Cem Kıran
21.05.2010, 23:58

ben Drogba 'yım dememişti, içimdeki hırsı Drogba'nın hırsına benzetiyorum demişti. Drogba'ya benziyorum demek ile arasında çok fark var.

Karaladığım yerler arasında bir fark var mı?

OZDEN61
21.05.2010, 23:59
IQ ' su UMUT kadar olamayanlar hala burda umut a sallıyorlar....

hamucera
21.05.2010, 23:59
3 maç boş geçti şimdiye kadar feneri
biri geçen sen ki ilk maç,

biri de bu seneki maçlar

hamucera
22.05.2010, 00:00
Karaladığım yerler arasında bir fark var mı?

bunu başka arkadaşlara anlatamıyoruz işte, adamlar hala ben Drogba'yım dedi olayına getiriyorlar

demir
22.05.2010, 00:03
(($)) Başka yerde bizim kadar veren var mı ? Yaş 28 :cool:

takımın attığı gollerın her sezon en az yarısını atacak
girdiğin 10 pizisyonun 8 ınde kesınlıkle adı olacak
her derbide takımın golunu atacak ustelık sana turkıye kupası kazandıracak bu paraya bir futbolcu soylermısın ?

suraya bır lıste cıkarsam takımda bugune kadar kımler nekadara oynuyordu dıye ağlarız hepımız cagdastan huseyın cımsırden az alıyor bılıyorsun degılmi ? hatta ceyhundan

mustafa keçeliler huseyın cımsırlerede aynısını yazıyor(duk) ama onlar sampıyon oldu ..! ama biz 27 senedır beklıyoruz ne .. efendimmm ? nedenmi ? cunkı biz futbol profesoruyuz

izzet
22.05.2010, 00:07
IQ ' su UMUT kadar olamayanlar hala burda umut a sallıyorlar....

Umutun senede attigi Gol kadar olmayanlar :D

lazkopatfaroz
22.05.2010, 00:07
takımın attığı gollerın her sezon en az yarısını atacak
girdiğin 10 pizisyonun 8 ınde kesınlıkle adı olacak
her derbide takımın golunu atacak ustelık sana turkıye kupası kazandıracak bu paraya bir futbolcu soylermısın ?

suraya bır lıste cıkarsam takımda bugune kadar kımler nekadara oynuyordu dıye ağlarız hepımız cagdastan huseyın cımsırden az alıyor bılıyorsun degılmi ? hatta ceyhundan

mustafa keçeliler huseyın cımsırlerede aynısını yazıyor(duk) ama onlar sampıyon oldu ..! ama biz 27 senedır beklıyoruz ne .. efendimmm ? nedenmi ? cunkı biz futbol profesoruyuz

Ben çok yada az alıyor diye bir şey demedim. Bizde aldığı parayı hiç bir takımdan alamayacağını söyledim. 28 yaşında 3 yılı daha garanti altına almış oldu. Bizden alacağı garanti para olacak büyük ihtimalle. Söylemek istediğim buydu konu başta tarafa çekilmesin.

Halit Aydın
22.05.2010, 00:08
Belli başlı kişiler başlığı esir tutmuş, her gün düzenli bir şekilde Umut'u yerden yere vuruyorlar. İyi oynadığı hafta burda göremezsiniz. Ama maç esnasında bir pozisyonu gol yapamasın pozisyon sonrası, anında başlıktalar.

Okudukça gülüyorum o arkadaşlara :)

Seviyorum seni Umut :)

demir
22.05.2010, 00:09
Ben çok yada az alıyor diye bir şey demedim. Bizde aldığı parayı hiç bir takımdan alamayacağını söyledim. 28 yaşında 3 yılı daha garanti altına almış oldu. Bizden alacağı garanti para olacak büyük ihtimalle. Söylemek istediğim buydu konu başta tarafa çekilmesin.

simdi dusunuyorum ben bu takımın yonetıcı olsam bir sezon 40 gol atmıs adamı getırmıs olsam ama okadar elestyırılmesıne kufurler hakaretler edılmesıne ragmen bu adam olmadan bu takım orta sahayı gecemıyorsa bu adam ne ıstese verırdım baska sansım yok cunkı :)

lazkopatfaroz
22.05.2010, 00:10
simdi dusunuyorum ben bu takımın yonetıcı olsam bir sezon 40 gol atmıs adamı getırmıs olsam ama okadar elestyırılmesıne kufurler hakaretler edılmesıne ragmen bu adam olmadan bu takım orta sahayı gecemıyorsa bu adam ne ıstese verırdım baska sansım yok cunkı :)

Biz Umut'a mecburuz yani :cool:

talsuv61
22.05.2010, 00:12
Yeni forvetle kim uğraşacak hem Allah korusun alırlarda teo gibi çıkar.
En iyisi umutla devam edilsin müthiş adam ya, iyi de koşuyormuş yüreğiyle oynuyormuş trabzonu da çok seviyormuş daha ne olacaktı ki bundan iyisi can sağlığı.

lazkopatfaroz
22.05.2010, 00:14
Yeni forvetle kim uğraşacak hem Allah korusun alırlarda teo gibi çıkar.
En iyisi umutla devam edilsin müthiş adam ya, iyi de koşuyormuş yüreğiyle oynuyormuş trabzonu da çok seviyormuş daha ne olacaktı ki bundan iyisi can sağlığı.

Hakkını yemeyelim.. Adam iyi niyetli, koşuyor. O olmayınca orta sahayı geçemiyormuşuz. Ne kadar para isterse vermemiş lazımmış...

demir
22.05.2010, 00:21
Biz Umut'a mecburuz yani :cool:

su goruntude malesef oyleyız umutun oynamadıgı maclara bakarsanız orta sahayı gecemedıgımızı acıkca gorursunuz bunu uydurmuyorum 4 yıldır umutun oynamadıgı butun macları ızleyebılırsınz serbest galıbıyetımız bıle yok ?? tekrar soyluyorum umut SANTROFOR DEGIL UMUT FORVET OYUNCUSUDUR ve bir forvget ıcın gol ortalaması turkıye sartlarında ıyıdır elestıreceksek elestırecegımız futbolcular takımda bulunan santroforlardır tabı bulabılırsenız

lazkopatfaroz
22.05.2010, 00:24
su goruntude malesef oyleyız umutun oynamadıgı maclara bakarsanız orta sahayı gecemedıgımızı acıkca gorursunuz bunu uydurmuyorum 4 yıldır umutun oynamadıgı butun macları ızleyebılırsınz serbest galıbıyetımız bıle yok ?? tekrar soyluyorum umut SANTROFOR DEGIL UMUT FORVET OYUNCUSUDUR ve bir forvget ıcın gol ortalaması turkıye sartlarında ıyıdır elestıreceksek elestırecegımız futbolcular takımda bulunan santroforlardır tabı bulabılırsenız

Bu sene hatırladığım 2 maç var. Eskişehir 10 kişi kaldığımız maç ve Ankaragücü takımın yarısının olmadığı maç.

Bence bu Umut ile alakalı bir durum değil. Umut'un olduğu maçlarda da zaman zaman aynı duruma düştük. Mesela Fb maçı..

demir
22.05.2010, 00:27
Bu sene hatırladığım 2 maç var. Eskişehir 10 kişi kaldığımız maç ve Ankaragücü takımın yarısının olmadığı maç.

Bence bu Umut ile alakalı bir durum değil. Umut'un olduğu maçlarda da zaman zaman aynı duruma düştük. Mesela Fb maçı, geçen sene Bjk maçı.

o maclarda umuta bende cok kızmıstım harbukı kalecılık ozellıgı var bır cok forvetın ama malesef olmadı sen ısıne gelen macları hatırlıyorsun :) mesela turkıye kupasında bir GS macını hatırlaman lazım orta sahayı gecemedık umut oyuna gırene kadar en barız ornek mac o mactır

bahadır2561
22.05.2010, 00:31
geçmiş olsun.....

Emrah KabuL
22.05.2010, 00:33
Bu takım şampiyonluğu en son ne zaman kaçırdı ?

Fatih'in,Gökdeniz'in,Szymkowiak'ın ve Yattara'nın skora katkıda bulunabildiği dönemler de.

Halit Aydın
22.05.2010, 00:37
Seneye gol kralı Umut.

Ilelioglu
22.05.2010, 00:43
Hayirli olsun insallah...

:);)

Gökhan KAN
22.05.2010, 00:46
Eleştirenede, savunana da cevap veriyorlar hemen..Bazı arkadaşlar da Umut'u korumak ve eleştirmek için görevlendirilmiş sanki..

Ömer Yüce
22.05.2010, 00:50
Yakışır Umut'a... Kendine ve klübüne yakışanı yaptı.... Takımdan asla gönderiilmemesi gerekn bir oyuncu. Yedekte olsa ilk 11de de olsa + katkı yapabilecek oyuncu olacağını herkes biliyor...

gerrard8
22.05.2010, 01:19
umut topa vururken esnemeyi ögrenirsen 20 gol atarsın bu ligde...adı geçen adamlar alınacagına sen oyna...ama azda bak aynada kendine eksik yanların var onları kapat...eksikligin psikolojikse profesyonel yardım al...yok psikolojik degilse çalışıyorum deme bana...son vuruş becerisi çalışmayla gelişir sende her geçen sene ne yazıkki azalıyor çünkü çalışmıyorsun
evet çalışmıyo bencede birde iyi niyetli diyolar..

Hqmi
22.05.2010, 01:38
-İyi niyetli.
-Mücadele ediyor.
-Koşuyor.

Bir forvet için tüm özellikler var. Daha ne arıyoruz? :)

Yeni sezonda yine Umut'a bel bağlamayız umarım. Yoksa boşa giden 1 sene daha olur.

Kaan
22.05.2010, 02:08
-İyi niyetli.
-Mücadele ediyor.
-Koşuyor.

Bir forvet için tüm özellikler var. Daha ne arıyoruz? :)

Yeni sezonda yine Umut'a bel bağlamayız umarım. Yoksa boşa giden 1 sene daha olur.

Sende de bir taraftar için gereken tüm özellikler var mı ? Bence yok. :rolleyes:

3. paragrafa katılıyorum. ;)

Egemen
22.05.2010, 02:16

Hepimize geçmiş olsun

e bırak git o zaman..

ne bileyim 3 ezikten birini tut :)

Umut yok onlarda ;)

Egemen
22.05.2010, 02:22

bu nasıl bir tabir?

sen kimsin de özür diliycekmişim senden?

kişisel bir hata mı işlemişim?

yoksa sadece futbolcumu mu savunmuşum..

işinize bakın.. geleceğiniz pek parlak değil buralarda ;)

ibrahim
22.05.2010, 03:18
3 sene sonra sac ektirecem. parasini umut verirmi acaba? :S

Egemen
22.05.2010, 03:21

bu yaşta dökülme emaresi varsa, ırsidir :)

ama eğlenceli bi yorum olmuş.. teşekkürler.. en azından kafamda saç bırakmadın lan demedin :)

ÖmerFarukYılmaz
22.05.2010, 03:34
Sende de bir taraftar için gereken tüm özellikler var mı ? Bence yok. :rolleyes:

Kaan çok ileri gidiyorsun bence..

Adamı sırf yorumundan dolayı taraftarlığına laf ediyorsun kendi fikriyatında.

Umut'u inadına savunmayı bırakın.

Herkes at gözlüklerini çıkarsın artık yahu..

hos_cocuk61
22.05.2010, 03:36
Yine alıştığımız melek bütünleşmesi yaşanıyor.

Yine herzamanki gibi taraftar suçlu ilan edildi.

Yine herzamanki gibi bazıları futbolu çok iyi biliyor. :)

Yine akıl hocaları akıl veriyor.

Yine karşılaştırmalar, istatistikler, rakamlar.

Yine koşuyor mücadele ediyor.

Yine, yine, yine aynı senaryolar üretiliyor.

Yine Umut'a dokunulmazlık zırhı her zamanki gibi giydirilıyor.

Ama nedense sadece Umut'a (keşke bu melekler her oyuncuya aynı zırhı giydirse dimi)

Yine futbolcu taraftarları iş başında (her oyuncunun özel koruma meleği var)

Yine melekler her eleştiriye bir laf sokma derdinde :)

4 sene bu senaryoları bol bol okuduk.

Anlaşılan 3 sene daha bu tür fıkra ve masalları bu sayfada bol bol okuyacagız.

Umut ile ilgili yorumuma gelicek olur isek, Umut şampiyonluğa oynayan bir takımın birinci forveti ol-ma-ma-lı !!!

Egemen
22.05.2010, 03:50
Kaan çok ileri gidiyorsun bence..

Adamı sırf yorumundan dolayı taraftarlığına laf ediyorsun kendi fikriyatında.

Umut'u inadına savunmayı bırakın.

Herkes at gözlüklerini çıkarsın artık yahu..

hala ne düşündüğümüzü sana da anlatamadıysak pes diyorum Ömer Faruk..

daha iyisi alındı da onu istemeyiz Umutu isteriz mi dedik..

sürekli aynı şeyleri yazmaktan bıkmayanları da okumuyormusunuz bu sayfada? açıklamaya çalıştıkça onlar at gözlüklerini daha da kısıyorlar..

inadına savunma değil bu, anlaşılamama sorunu..

Cenkhan
22.05.2010, 03:52
e bırak git o zaman..

ne bileyim 3 ezikten birini tut :)

Umut yok onlarda ;)

İçmeden bu kafa yapısına ulaşabilmeni takdir ediyorum. :alkış:

Hani hepimiz senin gibi olabilsek. :(

Egemen
22.05.2010, 03:58
İçmeden bu kafa yapısına ulaşabilmeni takdir ediyorum. :alkış:

Hani hepimiz senin gibi olabilsek. :(

arkadaşın eski yorumlarını da okursan, bu kafa yapısına nasıl ulaştığımı görürsün usta :)

daha doğrusu sürekli aynı şeyleri yazmak bizi de çarpıyor haliyle..

ne diyeceğimizi biz de bilemiyoruz artık.. saçmalamanın sınırlarında dolanıyorduk, ona da ulaştık.. bir nevi nirvana..

saygılar..

ensar6161
22.05.2010, 04:16
Engellemek yetmez bence..

Bu tür zararlıların forumdan karga tulumba atılması lazım aslında..

Teknik açıdan eleştirenleri değil tabii. 7/24 buralarda pinekleyip o zavallı yaşamlarındaki boşluğu Umut' a hakaretler yağdırarak gidermeye çalışan andaval tayfasının forumun zenginliğine zırnık katkısı yok çünkü..

Bunlar 3 ay foruma uğramasa kimseler kalkıp da eksikliğini dahi hissetmez. Zira sadece ortaya çıktıklarında ve kulağınızın dibinde vızırdadıklarında varlıklarından haberdar olabiliyorsunuz:)

Bir de bu zararlıların ortak bir yönü daha vardır. Bunların kimlikleri yoktur. Bünyeleri bir klavye ve bir de mouse dan ibarettir. Kimseler tarafından bir kez olsun görülmemişlerdir. Hiçbir organizasyona katılmamışlardır. İsimleri, cisimleri, cinsiyetleri ve hatta hangi takımı tuttukları dahi belli değildir. Profillerine yazdıkları üç kuru kelimelik bilgiden ibarettir bütün kişilikleri..

İşte o meçhul kişilikleri sayesinde herhangi bir başlıkta diledikleri futbolculara ve hatta taraftarlara hakaretler yağdırabilirler zaten..

Ben olsam bunları forumun klozetine atar bir de üzerlerine sifonu çekerim ki en azından kokuları da beraberinde gitsin..

Forumda gizemlerini korumalarına rağmen hiçbir zaman itidali ve kaliteyi elden bırakmayan Farabi, Champions, Travelair gibi üyeler üzerlerine alınmasınlar:)

Benim lafım, kişiliklerini, tiplerini, karakterlerini gizleyerek her türlü seviyesizliğe imza atan, buralarda başta Umut, Alanzinho ve Yattara olmak üzere bir çok futbolcumuza her türlüsünden hakaretleri yağdıran forum zombilerine..

biraz ağır olmuş ama güzelde olmuş...........hani derler ya her görüşe saygı göstermek lazım diye:kesinlikle UMUTun hakkını burda yiyen,hakaret eden,taraftar diye geçinen insanlara tahammülüm kalmadı...okudukça bilgisayarı duvara çarpasım geliyor...ne boş adam var...sonra da bizim staddan ses çıkmıyor....ancak kuş gibi öterler...cik cik cik..........................

Selman
22.05.2010, 05:13
bu yaşta dökülme emaresi varsa, ırsidir :)

ama eğlenceli bi yorum olmuş.. teşekkürler.. en azından kafamda saç bırakmadın lan demedin :)

Egemen'im, avatarındaki adam gibi saçlarım vardı, şimdi sen gibi oldum lan :D

Doktora gitmeye korkuyorum ''kansersin'' diyecek diye :)

Dursun Kaplan
22.05.2010, 09:05
Aynen öyle, geçmiş olsun camiamıza.

Guiza gibi, futbolu Trabzonspor'da bırakmak istiyorum diye açıklamalar gelir artık.

TheRapZoNe
22.05.2010, 09:32
Ne yalan söyliyim sözleşme yenilemesine üzüldüm.
umutla bu işin olmayacağını göremeyecek kadar bu kulübe hizmet edemeyen yönetimi ise kınıyorum

Onur
22.05.2010, 09:35
Yenilenmeyebilirdi. Yenilendi hayırlı olsun.
Umarım çok daha yararlı olur geçen yıllara nazaran...

Şenol hocanın bu kararda etkili olduğu aşikâr. Demek ki seneye çift forvete dönebiliriz...

a f s
22.05.2010, 10:07
Umut sözleşmeni uzatmışsın hayırlı olsun.

Yeni sezonda eksikliklerini gidermiş, kendini daha geliştirmiş olmanı diliyorum.

Özellikle son vuruşlarda gücünü değil, aklını kullanıp ayak içi plase yapabilsen ligin gol kralı olmuştun.

mehmetdoğan
22.05.2010, 10:11
3 yıl daha kalacaksa ve Teknik ekip beğenmişse destek olun barizaten bu ihtimal öldürdü beni ama gerçekmiş.neyse umut artık sana dair geçmişi silmek istiyorum başarılar

Hqmi
22.05.2010, 10:12

Taraftarlığımı sen mi yargılıyorsun? :rolleyes:

BALKAN 06
22.05.2010, 10:24
hami den vaz geçtik,tekke den vaz geçtik,umuttan geçemedik.
elden bişi gelmiyor,kader demekki.
çok iyi bir golcü almazsak seneye 5. değilde 4. oluruz mevcut golcülerle...

crazyman_61
22.05.2010, 10:37
bile bile lades off off
yanına bari kaliteli oyuncu alsalar

oflu engin
22.05.2010, 10:51
benimde burdaki herkes gibi umuta kızdığım anlar oldu.hatta eskişehir ve ankaragücü maçını izledikten sonra o kadar kızgındımki umudumu kestim diyede yazdım.

burda yazılanların kızgınlıkla hiç alakası yok umut kimilerinde saplantı olmuş.üç yıl daha sözleşme imzalamış bir futbolcumuz hakkında bu şekilde yorum yapanlar neye hizmet ediyor anlamış değilim.gerçi burda omuzlarda taşıdığımız tanıdığım en delikanlı fatihe hain damgasıda vuruldu diyeceğim ama demiyorum.artık susun saçmalamayın.
bundan sonra burda bordo mavi renklere hizmet edenlere biraz olsun saygınız olsun.en azından kendinizede biraz saygınız olur.

''EVET UMUT DOKUZ ÇAKAR BİR YAKAR,KUPADA ÇAKTIĞI GİBİ''KUPADA GOL KRALI başkası olsaydı,başkan bize onu al derdiler eminim.

61yusuf
22.05.2010, 11:10
süper olmuş :):):)
ama bence 3 seneden
daha kısa sürede kel yapar bu bizi

Samet Demir
22.05.2010, 11:21
Guizayla kıyaslıyo sanırım bizim yöneticiler Umut'u. O 7 gol attıysa umut fazla bile attı diyolardır. Artık gitsin başka takıma o da orda şampiyon olsun razıyım ben.

Tangerine Dream
22.05.2010, 11:45
Hayırlı olsun. Umarım forvet hattına hem Umut'u hem de taraftarı rahatlatacak bir isim alınır.

Emrah KabuL
22.05.2010, 11:47
Hala daha gerçekleri göremiyorsunuz.. Yıllarca bu takım yok şunla, yok bunla.. şampiyon olamaz dediniz.. Yakın geçmişte, ortasahasında Hüseyin, sol beki M.Keçeli olan bir takım da şampiyon olamaz diyordunuz.. Ama bakın bu adamlar aynı ortamda şampiyonluk yaşadılar.. sağ beki Bjk'dan kovulan Ali, sol beki Ts'dan gönderilen Keçeli, ortada Gs'da tutunamayan Ömer, yanında şampiyonluk yaşamasına rağmen kiralanan Zapo vs.. bu adamlar için Bursa taraftarı; yok efendim bunlarla başarı gelmez demediler.. tüm inançlarıyla takımlarına destek verdiler.. taraftar günleri düzenlediler, futbolcular ile taraftarlar kaynaştılar.. sorasında sağdan soldan kovulan,gönderilen futbolcuların takımın bel kemiğini oluşturduğu Bursaspor, şampiyon olabildi.. Biz ne yaptık ? en ufak hata da gittik Rusya'da ki adamın adıyla tribünleri inlettik, yetmedi küfür ettik kırmızı ışıklarda futbolcuların yolunu kestik, laf attık.. tabi şunu da unutmamak gerek.. 2-3 maç küfür ettiğimiz oyuncu, 4.maçında gol attığında da; aslanım benim dedik,alkışladık.. bunu da unutmamak gerekir..

Futbolcular bir şekilde gelip gidiyorlar.. ama bazı sığ düşünenlerden kurtulmak mümkün olmuyor.. Bir türlü gerçekleri göremiyorlar.. 26 senedir bir bahanedir gidiyor.. onla olmaz, bunla olmaz.. yahu anlayın işte, bu iş sizle olmuyor beyler..

Koskoca sezonda, takım içinde 5 gol barajını geçebilmiş 2 isim var.. Umut ve Colman.. bu takım nasıl şampiyon olsun.. skor üretmede,2 oyuncunun eline bakan bir takım şampiyon olabilir mi.. var mı bunun herhangi bir örneği..

Artık bırakalım, futbolcu olmayı,başkan,yönetici hatta teknik adam olmayı.. üzerimize vazife olan taraftarlık görevini yerine getirelim.. bir de bunu deneyelim bakalım..

Zafer Fidan
22.05.2010, 11:48
Gecmis olsun

Samet İslamoğlu
22.05.2010, 12:51
Hala daha gerçekleri göremiyorsunuz.. Yıllarca bu takım yok şunla, yok bunla.. şampiyon olamaz dediniz.. Yakın geçmişte, ortasahasında Hüseyin, sol beki M.Keçeli olan bir takım da şampiyon olamaz diyordunuz.. Ama bakın bu adamlar aynı ortamda şampiyonluk yaşadılar.. sağ beki Bjk'dan kovulan Ali, sol beki Ts'dan gönderilen Keçeli, ortada Gs'da tutunamayan Ömer, yanında şampiyonluk yaşamasına rağmen kiralanan Zapo vs.. bu adamlar için Bursa taraftarı; yok efendim bunlarla başarı gelmez demediler.. tüm inançlarıyla takımlarına destek verdiler.. taraftar günleri düzenlediler, futbolcular ile taraftarlar kaynaştılar.. sorasında sağdan soldan kovulan,gönderilen futbolcuların takımın bel kemiğini oluşturduğu Bursaspor, şampiyon olabildi.. Biz ne yaptık ? en ufak hata da gittik Rusya'da ki adamın adıyla tribünleri inlettik, yetmedi küfür ettik kırmızı ışıklarda futbolcuların yolunu kestik, laf attık.. tabi şunu da unutmamak gerek.. 2-3 maç küfür ettiğimiz oyuncu, 4.maçında gol attığında da; aslanım benim dedik,alkışladık.. bunu da unutmamak gerekir..

Futbolcular bir şekilde gelip gidiyorlar.. ama bazı sığ düşünenlerden kurtulmak mümkün olmuyor.. Bir türlü gerçekleri göremiyorlar.. 26 senedir bir bahanedir gidiyor.. onla olmaz, bunla olmaz.. yahu anlayın işte, bu iş sizle olmuyor beyler..

Koskoca sezonda, takım içinde 5 gol barajını geçebilmiş 2 isim var.. Umut ve Colman.. bu takım nasıl şampiyon olsun.. skor üretmede,2 oyuncunun eline bakan bir takım şampiyon olabilir mi.. var mı bunun herhangi bir örneği..

Artık bırakalım, futbolcu olmayı,başkan,yönetici hatta teknik adam olmayı.. üzerimize vazife olan taraftarlık görevini yerine getirelim.. bir de bunu deneyelim bakalım..

Çok güzel bir yazı olmuş.Bizim taraftarımız her sene aynı şeyleri yaparak farklı sonuç bekliyor.Hersene bu dediklerinizi yapıyorlar.Birde demiyorlarki bu senede farklı bişi yapalım,takıma hep destek verelim,her halükarda destek olalım bakalım böyle ne olacak.Futboldan anlayan taraftarımız olduğu hikayesinede sadece gülüp geçiyorum artık.

Cem Kıran
22.05.2010, 12:53

Diğer yazdıklarına hiç cvp bile yazmıyorum..Tek cvbım..

Bursa'nın şampiyon olabilme olasılığıyla bizim şampiyon olma olasılığımızı karşılaştırmak saçmalıktan öteye gitmez..

Ozan Yazıcı
22.05.2010, 13:08
Umut kardeşim sen Allah'ın sevdiği kulusun..
Kaç yıldır bir tane talibin yok, bomboş pozisyonlarda topu kaleye sokmaktan acizsin vesaire vesaire, ama hala gözleri Hami, Şota, Fatih görmüş bu taraftar seni kabullenebiliyor..
Demek ki sen doğrusun, sen topçusun, biz bu halttan anlamıyoruz..

Bu arada Bursaspor Hüseyin ve Mustafa Keçeli sayesinde değil, onlara rağmen şampiyon olmuştur. Name yapmaya gerek yok, izleyen görmüştür zaten..

Fatih Özkan
22.05.2010, 13:12
Kaç yıldır bir tane talibin yok, bomboş pozisyonlarda topu kaleye sokmaktan acizsin vesaire vesaire, ama hala gözleri Hami, Şota, Fatih görmüş bu taraftar seni kabullenebiliyor..

Bu arada Bursaspor Hüseyin ve Mustafa Keçeli sayesinde değil, onlara rağmen şampiyon olmuştur. Name yapmaya gerek yok, izleyen görmüştür zaten..

Katılıyorum abi...

hamucera
22.05.2010, 13:15

komedinin son halkası.

her maça ilk 11 de çıkan Mustafa sezonun genelini ilk 11 oynayan Hüseyine rağmen, peki buna neye göre karar veriyorsunuz, tabi sizler Şenol Hocadan da Ertuğrul Sağlamdan da daha iyi biliyorsunuz

Ozan Yazıcı
22.05.2010, 13:28
Umut'un yanına iyi bir golcü alınırsa forvet hattımız iyi olur düşüncesine katılmıyorum. Çünkü ;

- Umut tek pas yapamaz
- Asist özelliği yok,
- Ayağında top tutamaz, tekniği zayıf
- Ver-kaç yapamaz,
- Kıvrak değil esnek değil

Bu şartlarda yanına iyi forvet alınınca bu forvet Umut'tan nasıl faydalanacak ?

Tek özelliği rakibi yıpratması ve koşması. Kapanan defanslara karşı bu özellik bir işe yaramıyor. Çünkü kendisi dar alanda hareket edecek kadar yetenekli değil. Biz geniş alanda zaten yeteri kadar başarılı takımız. Neden Umut'un yanına forvet arıyoruz anlamış değilim.

Umut'tan tek faydalanacağımız zaman rakibin yorulduğu, orta sahasının düştüğü durumlardır. Yani son 10-15 dakika. Yağmurlu, karlı havalarda da işimize yarar. Tek özelliği mücadele...

Aklımdaki herşeyi yazmışsın, budur işte..