PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Emrah KabuL
16.04.2010, 23:52
Trabzon'da seyirci hep bir ağızdan yuhlasın ki bunu çok istiyorum ağlayıp,Trabzon'u terk etsin...5 senedir çektirdiği yeter...Düzgün bir forvet alınana kadar yönetime de tepkim devam edecek

Düzgün forvetten kastınız nedir ?

Ha bu arada Bursa, düzgün olmayan forvet elemanlarıyla, şampiyonluğa gidiyor.

Armağan Dere
16.04.2010, 23:55
Bende tüm forumdakilerin seni yuhlamasını istiyorum.Eleştiri ayrı bişey düşmanlık ayrı bişey.

Mustafa abi Umut'un akrabası mısın?...Nedir Umut'a bu tahammül sırtındaki formanın hakkını verebilecek bir forvet değil..Burası forumsa senle aynı fikirleri paylaşmak zorundamıyım

@Emrah Kabul Fatih Tekke'yi,Hami'yi,Şotayı izledikten sonra bu revamıdır?...Fenerbahçe Guizayı yuhluyor biz Umut'u alkışlayalım çok iyisin Umut bu sene 5-6. olduk...Mükemmelsin Umut

Mustafa
16.04.2010, 23:59
Mustafa abi Umut'un akrabası mısın?...Nedir Umut'a bu tahammül sırtındaki formanın hakkını verebilecek bir forvet değil..

@Emrah Kabul Fatih Tekke'yi,Hami'yi,Şotayı izledikten sonra bu revamıdır?...Fenerbahçe Guizayı yuhluyor biz Umut'u alkışlayalım çok iyisin Umut bu sene 5-6. olduk...Mükemmelsin Umut

Akrabası değilim.Aynı şekilde eleştiriyi Colman'a yap onuda savunurum.Tolga Zengin'e yap onuda savunurum.

Ben Umut iyi top oynuyor demiyorum.Form düşüklüğü var evet doğru.Şunu iyi yapıyor bunu kötü yapıyor bunlar ayrı meseleler.Ama her mesajında kasıtlı olarak Umut hakkında bu tarz konuşursan bende peşinden girip senin hakkında konuşurum ;)

Armağan Dere
17.04.2010, 00:02
Akrabası değilim.Aynı şekilde eleştiriyi Colman'a yap onuda savunurum.Tolga Zengin'e yap onuda savunurum.

Ben Umut iyi top oynuyor demiyorum.Form düşüklüğü var evet doğru.Şunu iyi yapıyor bunu kötü yapıyor bunlar ayrı meseleler.Ama her mesajında kasıtlı olarak Umut hakkında bu tarz konuşursan bende peşinden girip senin hakkında konuşurum ;)

Abi Trabzonspor'un gözümde 2 önemli mevkisi var biri kaleci,öbürü Forvetler..Colman daha naapsın yaklaşık 10 golü var bi o kadar da asisti var...Umut 5 senedir yedi bitirdi bu takımı görmüyormusunuz

Mustafa
17.04.2010, 00:05
Abi Trabzonspor'un gözümde 2 önemli mevkisi var biri kaleci,öbürü Forvetler..Colman daha naapsın yaklaşık 10 golü var bi o kadar da asisti var...Umut 5 senedir yedi bitirdi bu takımı görmüyormusunuz

Armağan farklı bir dil mi konuştuğumuz.Daha açık nasıl anlatayım.Arkadaşım futbolcuyu eleştirmek ayrı birşey sayıp sövmek ayrı birşey sen resmen küfrediyorsun Umut'a.

Not:Colman ve Tolga Zengin isimlerini rastgele yazdım bunu en azından anlamış olmanı diliyorum.

Ümit Küçük
17.04.2010, 00:11
şu konunun ilk(1) sayfasına gidin okuyon arkadaşlar:D

Armağan Dere
17.04.2010, 00:12
Armağan farklı bir dil mi konuştuğumuz.Daha açık nasıl anlatayım.Arkadaşım futbolcuyu eleştirmek ayrı birşey sayıp sövmek ayrı birşey sen resmen küfrediyorsun Umut'a.

Not:Colman ve Tolga Zengin isimlerini rastgele yazdım bunu en azından anlamış olmanı diliyorum.

Pardon da sövmüyorum eleştiririm golcü ve kalecileri daha çok eleştiririm...Takımın hassas bölgeleridir..İyi oynayıp maç alamazsın kötü oynayıp maç alırsın bu da kalecin ve forvetine bağlıdır...Ortasahaların top tercihlerine dikkat ediyormusun kaçı Umut'u tercih ediyor..Alanzinho,Colman....Artık anlayınız

Mustafa
17.04.2010, 00:27
Pardon da sövmüyorum eleştiririm golcü ve kalecileri daha çok eleştiririm...Takımın hassas bölgeleridir..İyi oynayıp maç alamazsın kötü oynayıp maç alırsın bu da kalecin ve forvetine bağlıdır...Ortasahaların top tercihlerine dikkat ediyormusun kaçı Umut'u tercih ediyor..Alanzinho,Colman....Artık anlayınız

O zaman eleştir sadece arkadaşım ama eleştir.

Egemen
17.04.2010, 00:45
futbol zaten 2 bilemedin 3 kişiyle oynanıyor..

1 kaleci, 1 - 2 de forvet :)

Umut'un eksik olduğu yerleri eleştirmekle, kahır çekmesini aynı şey olarak gören taraftarımız da var ya.. daha ne diyelim..

Bırakın Umut'u.. gidin yönetime forvet aldırtın.. siz kurtulun yermekten, biz de kurtulalım savunmaktan..

haa alınan adamlar gol atmadığında, Umut en azından koşuyordu demek yok :)

Armağan Dere
17.04.2010, 00:52
futbol zaten 2 bilemedin 3 kişiyle oynanıyor..

1 kaleci, 1 - 2 de forvet :)

Umut'un eksik olduğu yerleri eleştirmekle, kahır çekmesini aynı şey olarak gören taraftarımız da var ya.. daha ne diyelim..

Bırakın Umut'u.. gidin yönetime forvet aldırtın.. siz kurtulun yermekten, biz de kurtulalım savunmaktan..

haa alınan adamlar gol atmadığında, Umut en azından koşuyordu demek yok :)

Gülün gülün Umut da beni ne kadar savunan var diye gülüyor....5 senedir kaç defa ıslıklandı Trabzonda çok koşuyormuş,iyi niyetliymiş...Gol atmak için yeterlidir ya zaten emin olun Umut Trabzondan gitsin adını bir daha anmam

Egemen
17.04.2010, 01:15
Gülün gülün Umut da beni ne kadar savunan var diye gülüyor....5 senedir kaç defa ıslıklandı Trabzonda çok koşuyormuş,iyi niyetliymiş...Gol atmak için yeterlidir ya zaten emin olun Umut Trabzondan gitsin adını bir daha anmam

Umutun yerine ben de daha iyisini, en iyisini istiyorum ama hala oynanmamış 5 maçımız varken, ve takımda daha iyisi yokken Umut'u itin ... sokmanın ne alemi var.. sezon bitsin bi hele..

Kader KORELİ
17.04.2010, 01:17
Koskoca Trabzonspor'un bir adam yüzünden cektigi cileye bakin!

Ben bunu bir insanin kendine zarar verdigini bildigi halde kötü bir aliskanligindan kurtulamamasina ve bu durumu kabul etmemek icin kendine o aliskanliginin aslinda iyi birsey oldugunu inandirmaya calismasina benzetiyorum.

Eger biz hedefi Sampiyonluk olan bir takimsak, futbolcularimizi ona göre secmeliyiz. Bu durumda Umut en fazla yedek oyuncu olarak düsünülmeli, ama berbat futbolu ile her mac ilk onbirde oynamasi acinacak halimiz oldugunu gösterir.

Gökhan KAN
17.04.2010, 01:28
İnşallah en kısa zamanda kendi kalitesine göre bir takıma gider..

Bekir
17.04.2010, 01:43
İnşallah en kısa zamanda kendi kalitesine göre bir takıma gider..
Bu yazıyı görünce Nedense aklıma birden Hasan Üçüncü geldi:)

Salih Edip
17.04.2010, 03:09
kalan tüm maçlarda yedek kalmanı diliyorum. umarım öyle olur.

hamucera
17.04.2010, 10:17
Armağan sen Umut'u eleştirmiyor adeta düşmanlık besliyorsun,

sen ve senin zihniyetindekilerle başarımı bekliyorsun çok beklersin,

birisi çıkar şunu döve döve gönderelim der, diğeri çıkar o kadar gol kaçırırsan o küfürleri yersin der, diğeri annesine kadar işi uzatıp Trabzon'u terket der,

sonuç ne sonuç sadece kendinizi biraz daha küçültmek, siz avni akerde oyuncunuza küfredin, herkes ayapa kalksın sövsün, hatta dövün, ondan sonra bekleyin ki kulübünüze oyuncu gelsin, zaten geleni de 4 maç kötü oynasın aynı şekilde kovalarsınız

hamucera
17.04.2010, 10:29

ligin lideri bursa, akşam gollerini atan Volkan Şen, Volkan Şen orta saha elamanı, bursa forvetlerinin attığı gol sayısı toplamı orta sahasının attığından daha az,

geçen yıl 2 forvetimizin attığı gol toplamı şampiyon bjk nin 3 forvetinin gol toplamından fazlaydı,

eğer oırta alan oyuncuları net pozisyonda vermiyorsa ve topu alakasız yere atıyorsa eleştirilmesi gereken burada Umut değil , ülkemizde defans oyuncuları Umut'un çok gıcık edici bir yapısı var, ona karşı oynamak çok zor diyor, ha tabi bunlar bize inat olsun diye diyorlar değil mi,

Umut iyidir kötüdür farklı bir şey, eleştiri yapılması da normal, ama Umut yanına kaliteli bir forvet alınmayışının ve yükün Umut'un sortına yüklenmesinin sorumlusu Umut'mu, Teo diyorsnız demek ki Umut kadar yeteli görmüyor tüm zamanını beraber geçiren hocası, ama olay ne izlenen videolar, ah şu videolar,

gol kaçırma her oyuncunun yaşadığı bir olay, Umut'un bjk ye kaçırdıklarından çok daha basitlerini kaçıran İbrahimoviç var, bjk maçında ofsayt olan pozisyonda Teo var, çok beğendiğiniz Bobo var, boş kaleye atamadı dediğiniz pozisyonlarda zaten top dışarı çıkmıyor adama çarpıyor, demek ki kale de boş değil,

eleştir armağan eleştir ama eleştirin bir işe yarasın, kin ve nefret dolu inat dolu mesajlar yazmayı bırak artık, biraz da katkın olsun,

kulübün lisanslı ürünlerini beüenmediğini söyleyenler bunu almam diyenler daha sonra glip bu başlığa sen takımda olduğun sürece lisanslı ürün almayacağım diyerek bunu bile Umut'a yüklüyorsa anlayın işte taraftar profilimizi

ofluoglu
17.04.2010, 12:26
bence iyi bir yedek olur ...
umut'un özeti budur...

Gökhan KAN
17.04.2010, 13:21
Umut buraları okuyorsan Allahını seversen 10 numarayı başkasına ver.

hamucera
17.04.2010, 13:24
formayla ilgisi ne,

61 i Barış giydi ne oldu,
Yattara ya verdik sakatlandı, bari şu forma muhabbetini bırakalım,

isimsiz_61
17.04.2010, 13:31
şu konunun ilk(1) sayfasına gidin okuyon arkadaşlar:D

okudumda vaybe ne çok şey beklentimiz vardı umuttan....

isimsiz_61
17.04.2010, 13:32
bence fatih le ii bi ikili olusturur.öyle olursa zaten hiç gol sikintisi çekmeyiz
şimdi ne umut güzel oynuyo ne de fatih var....

Gökhan KAN
17.04.2010, 13:33
Niye bırakayım forma muhabbettini bu benim kendi düşüncem. 10 numaranın resmen içine ediliyor yazık. Sadece bizde değil tüm dünyada 10 numaranın değerini yok sayıyorlar. Kaleciler bile giymeye başladı.

hamucera
17.04.2010, 13:35
10 numara önemli değil benim için, 10 numara pozisyonunda oynayan oyuncudur önemli, takımlard oyuncuların giydiği forma numaraları kendileri için önemli, ben sadece 61 e bakarım,

Cem Kıran
17.04.2010, 13:38
Bu adamı bu takımdan kovacak yürekli birini arıyorum...

Gökhan KAN
17.04.2010, 13:41
Benim için 10 numara önemli. Dünyanın en özel numarası. Yakışana verilmeli.

Tayfun
17.04.2010, 13:46
Teknik - Yok
Oyun Zekası - Yok
Son Vuruş Becerisi - Yok

Bu adam sırf hırsından ve koşuyor diye forvetimiz ya yazıklar olsun...!

Allah rızası için biri alsın bizden bu adamı....

Salih Edip
17.04.2010, 13:47
Benim için 10 numara önemli. Dünyanın en özel numarası. Yakışana verilmeli.

katılıyorum , benim için dünyanın en özel numarası olmasa da özel yani 10 numara dedin mi yetenekli olacak en azından.

Onur Şeref
17.04.2010, 14:07
Gelen topları kontrol etmek için ilk müdaheleni yaptıktan sonra o top belini bile geçiyor ya;
İşte o anlar benim yaşlandığım,saçlarımın beyazlamadan döküldüğü anlardır.
Bir insan bu yaşına gelip de bir top kontrol etmeyi nasıl beceremez anlamak mümkün değil.

lazkopatfaroz
17.04.2010, 14:28
komple oyuncu diye bir tabir vardir hani, iste umutbulut aynen öyle bir forvet,yerden havadan etkili,top tasima ve saklama kabiliyeti de var, trabzonspor'umuzda üstüne katmasi dilegiyle, hayirli olsun.

09-06-2006, 21:59

lazkopatfaroz
17.04.2010, 14:31
İlk sayfalardaki yorumlar çok güzel :)

hamucera
17.04.2010, 14:34
09-06-2006, 21:59

işin aslı alıntı yapmaya kalkarsak çok farklı yazılar çıkar, mesela çok acımasız eleştiriden sonra iyi oynadığı maçta çok öven arkadaş 2 maç sonra çok daha acımasız eleştirip yine iyi oynadığı maçlarda göğe çıkarabiliyor,

eleştiri böyle mi olmalı bu skora göre eleştiri değil mi

lazkopatfaroz
17.04.2010, 14:39
işin aslı alıntı yapmaya kalkarsak çok farklı yazılar çıkar, mesela çok acımasız eleştiriden sonra iyi oynadığı maçta çok öven arkadaş 2 maç sonra çok daha acımasız eleştirip yine iyi oynadığı maçlarda göğe çıkarabiliyor,

eleştiri böyle mi olmalı bu skora göre eleştiri değil mi

Onu yapacak taraftar kitlemiz var mı ? Sadece bizim taraftarımız değil Türkiye'de sistem bu şekilde. Bana görede yanlış. 3-4 sene o şekilde yorum yapıp şuan arasında uçurum varsa ciddi sorun var demektir. Bu sorun Umut'ta, bizlerde, takımda, yönetimde, sistemde, hocada kısacası her şeyde olabilir.

OZDEN61
17.04.2010, 16:41
"umut ne olur sahaya çıkma" " umut inşallah sakatlanırsın" "umut inşallah gol atamazsın" " umut sen gol attıkca üzülüyorum" "umut inşallah seni yuhlarlar" "umut inşallah seni döverler" gibi yorum yapan taraftarlarla biz şampiyonluğa gidecez, zihniyete bak. güya kendilerini futbol uleması sanıp (halbuki futbol ukalaları) kendi oyuncularına hakaret ediyorlar. umutta her futbolcu gibi hata yapacak, belki hataları daha fazla olacak ama öncelike bir insan, öncelikle trabzonsporun oyuncusu. hatalarını, eksiklerini hoca görmüyormu. sizler umuta hakaret ettikçe hocalarınıza hakaret ediyorsunuz, çünkü sahaya umutu süren şenol, o kadar hatalarına göz yumup oynatan şenol. "umut sen sahaya çıkma" yorumunu yapanlar umut kendiliğinden sahaya çıkmıyor bunun farkına varın artık. ben umutu körü körüne savunmuyorum, eksikleri vardır, hatalarıda var ama bu hakaret edenleri gördükçe daha cok seviyorum onu.

SDinc
17.04.2010, 17:20
Umut taraftarlar tarafından aşağılanmasa ben Umut'u sevmem , yalan yok. Ama bu futbol cenahları beni onları sevmememe itiyor.

playa
17.04.2010, 18:28
Umut bu maçta yedek olsa iyi olur

Deniz Telci
17.04.2010, 18:58
Teknik - Yok
Oyun Zekası - Yok
Son Vuruş Becerisi - Yok

Sn. "Umut Bulutsporlular" işte sizin futbolcunuz ! Türkiye, sizinle gurur duyuyor :D

Emrah KabuL
17.04.2010, 19:38
Sn. "Umut Bulutsporlular" işte sizin futbolcunuz ! Türkiye, sizinle gurur duyuyor :D

Senin Tekkespor'unun da Rubin formasıyla siftahı yok henüz..

4 Maçta 235 dakika sahada kalmış.. Ve Rusya Liginin 6.haftası şuan..

Oysa bazılarına göre devre arasında Fatih alınsaydı hemen sıralayacaktı golleri.. ey gidi..

Armağan Dere
17.04.2010, 20:50
eğer oırta alan oyuncuları net pozisyonda vermiyorsa ve topu alakasız yere atıyorsa eleştirilmesi gereken burada Umut değil , ülkemizde defans oyuncuları Umut'un çok gıcık edici bir yapısı var, ona karşı oynamak çok zor diyor, ha tabi bunlar bize inat olsun diye diyorlar değil mi,

Umut iyidir kötüdür farklı bir şey, eleştiri yapılması da normal, ama Umut yanına kaliteli bir forvet alınmayışının ve yükün Umut'un sortına yüklenmesinin sorumlusu Umut'mu, Teo diyorsnız demek ki Umut kadar yeteli görmüyor tüm zamanını beraber geçiren hocası, ama olay ne izlenen videolar, ah şu videolar,

gol kaçırma her oyuncunun yaşadığı bir olay, Umut'un bjk ye kaçırdıklarından çok daha basitlerini kaçıran İbrahimoviç var, bjk maçında ofsayt olan pozisyonda Teo var, çok beğendiğiniz Bobo var, boş kaleye atamadı dediğiniz pozisyonlarda zaten top dışarı çıkmıyor adama çarpıyor, demek ki kale de boş değil,

eleştir armağan eleştir ama eleştirin bir işe yarasın, kin ve nefret dolu inat dolu mesajlar yazmayı bırak artık, biraz da katkın olsun,

Umut'a verilen fırsat kime verildi!...Umut'u savunmak için yeminlisin anlıyorum seni... ''boş kaleye atamadı dediğiniz pozisyonlarda zaten top dışarı çıkmıyor adama çarpıyor, demek ki kale de boş değil'' demenden....su cümleye çok güldüm:).. Umut'un yanına Rooney,ruh ikizi Drogbayı,İbrahimoviç'i hangisini koyarsan koy hayattan soğutur onu da...Emin ol...

seyduna_efil
17.04.2010, 21:04

Oysa bazılarına göre devre arasında Fatih alınsaydı hemen sıralayacaktı golleri.. ey gidi..

Milan Baros 4.5 ay gibi uzun bir süre sakatlığından dolayı futbol oynamamasına rağmen umut bulut kadar gol atmış;10 gol...M.Baros,her maçta gerçek forvet nasıl olur gösteriyor herkese..Kusura bakmayın ama boşboş koşup gol atamayan forvettense(umut bulut),az koşup çok gol atan fovet tercihimdir(m.baros)..Bana sakın iyi niyetiyle canıyla başıyla oynuyor demeyin..canla başla oynamak şampiyonluk getirmiyor,şampiyonluk için gol lazım gol atacak forvet lazım..umut bulutçular kızmasın ama umut bulut koşmaktan başka bir işe yaramayan futbolcudur..

Mustafa
17.04.2010, 21:09
Baros vardıda biz mi oynatmadık :)

seyduna_efil
17.04.2010, 21:15
Baros vardıda biz mi oynatmadık :)

baros'un bizde olup olmamasını tartışmıyorumm..umuta forvet dıyenlere seslendim sadece buradan..forvet farkını görsünler,ya da ne yaparsak yapalım körü körüne umut bulutu savunmaya zaten devam edecekler...

Mustafa
17.04.2010, 21:17
baros'un bizde olup olmamasını tartışmıyorumm..umuta forvet dıyenlere seslendim sadece buradan..forvet farkını görsünler,ya da ne yaparsak yapalım körü körüne umut bulutu savunmaya zaten devam edecekler...

Şuan kadroda bulunan forvetlerimizin arasında en iyisi Umut Bulut.

seyduna_efil
17.04.2010, 21:22

şuanda kadromuzda bulunan en yeteneksiz futbolcuların başında umut bulut geliyor,bu kadar net söylüyorum...

Mustafa
17.04.2010, 21:22
şuanda kadromuzda bulunan en yeteneksiz futbolcuların başında umut bulut geliyor,bu kadar net söylüyorum...

En iyi forvetimiz kim sizce?

seyduna_efil
17.04.2010, 21:31
En iyi forvetimiz kim sizce?

üzülerek fatih tekkeden sonra forvetsiz oynadığımız söylemek zorundayım.şimdi sende fatih tekke hayranısın diyeceksin ama kesinlikle fatih hayranlarındanda değilim..ama gerçek bu ki fatihten sonra gol yollarında onun kalitesinde forvetimiz olmadı..ayrıca şunuda belirtmek isterim ki teofilo her nekadar fiziksel olarak çok zayıf olsada umuttan çok daha teknık olduğunu gösterdi..
umut bulutun kişiliğine laf etmem,bütün maçları iyi niyetli oynuyor bunada itirazım yok ama bütün bunlar umut bulutu maalesef forvet yapmaya yetmiyor...umut bulut yetenkten yoksun düz bir futblcudur..şampiyonluğa oynayan bir trabzonsporun forvet olarak nitelendirilen bu tür futbolculara ihtiyacı olmamalı,eğer ihtiyacı oluyorsa şampiyonluktan bahsetmemeli..

hos_cocuk61
17.04.2010, 21:32
Umut Bulut başlığındaki, Umut Bulut melekleri son zamanlarda çok komik olmaya başladılar. Sırf Umut'u savunmak için Umut'tan kat be kat yetenekkli oyunculara bile saldırıya geçtiler.

Yakında bu başlıkta Umut'u savunmak uğruna Messi'ye bile saldıranları görürsek şaşırmıyalım.

Buradanda anlıyoruzki amaç Umut'un Trabzon için yeterli olup olmadıgını görmek değil; amaç yetersizde olsa Umut'u savunmak.

O amaç uğruna meleklerin gözü öylesine karardıki kimseyi görmez oldular.

Mustafa
17.04.2010, 21:38
üzülerek fatih tekkeden sonra forvetsiz oynadığımız söylemek zorundayım.şimdi sende fatih tekke hayranısın diyeceksin ama kesinlikle fatih hayranlarındanda değilim..ama gerçek bu ki fatihten sonra gol yollarında onun kalitesinde forvetimiz olmadı..ayrıca şunuda belirtmek isterim ki teofilo her nekadar fiziksel olarak çok zayıf olsada umuttan çok daha teknık olduğunu gösterdi..
umut bulutun kişiliğine laf etmem,bütün maçları iyi niyetli oynuyor bunada itirazım yok ama bütün bunlar umut bulutu maalesef forvet yapmaya yetmiyor...umut bulut yetenkten yoksun düz bir futblcudur..şampiyonluğa oynayan bir trabzonsporun forvet olarak nitelendirilen bu tür futbolculara ihtiyacı olmamalı,eğer ihtiyacı oluyorsa şampiyonluktan bahsetmemeli..

Fatih Sultan Tekke bizim kaptanımızdır her zaman.Hayranı olmakta çok güzel bence.Şuan ama Şenol Hocanın oynatabileceği bir forvet seçeneği yok bana göre.Teofilo için alındığında ümitlenmiştim ama malesef beklentileri karşılayamıyor.Umarım zamana ihtiyacı olduğu içindir.Seneye çok daha kaliteli forvetlerle mücadele etmek hepimizin dileği tabiki.

seyduna_efil
17.04.2010, 21:39
ayrıca şunuda belirtmek lazım kı şuan 17 takımlı süperligde en az 10 takımın forvet hattı bizden çok daha kalitelidir..

seyduna_efil
17.04.2010, 21:45
Fatih Sultan Tekke bizim kaptanımızdır her zaman.Hayranı olmakta çok güzel bence.Şuan ama Şenol Hocanın oynatabileceği bir forvet seçeneği yok bana göre.Teofilo için alındığında ümitlenmiştim ama malesef beklentileri karşılayamıyor.Umarım zamana ihtiyacı olduğu içindir.Seneye çok daha kaliteli forvetlerle mücadele etmek hepimizin dileği tabiki.

ben şahsen seçeneği yok bahanesine inanmıyorum..umut bulut yıllardır bizde ve herkes ne tip futbolcu olduğunu sen ben kadar anlayabiliordur..madem forvet sıkıntın var alacaksın 2 tane kalıtelı forvet, umutu çekesın yedeğe yada satacaksın,herkesi de bu eziyetten kurtaracaksın..yok umut bulut gibi forvetımız var deyip adam akıllı forvet almazsan bana sakın "şenol hocanın oyanatabileceği forvet seçeneği yok" demeyeceksin..bu bile bile forvetsiz oynamak demektir...

Mustafa
17.04.2010, 21:51
Alacaksın işte ama almıyorlar.Şenol Hoca boyun eğmemeliydi devre arasında transferlerde bunlar ayrı mesele.Şuan için transfer imkanımız yok ve kadrodaki forvet seçenekleri belli.

Deniz Telci
17.04.2010, 22:05

zaten senin gibiler yüzünden futboldan soğudum !

Oğuz B.
18.04.2010, 12:09
Sayın futbol ulemaları, burda kimse umutçu yada umutsporlu değil burda umutu savunan arkadaşların temel gayesi o formayı giyen ve şuan kaptan olan bir insanın bu kadar kolay ve küstahça aşağılanmaması gerektiğine olan inançlarıdır.Şüphesiz eksiği varsa söylenecek,eleştirilecek ama burda "teknik" eleştirilerden daha çok "seviyesiz" eleştiriler yapılmakta..

sametaydin
18.04.2010, 12:12
Sayın futbol ulemaları, burda kimse umutçu yada umutsporlu değil burda umutu savunan arkadaşların temel gayesi o formayı giyen ve şuan kaptan olan bir insanın bu kadar kolay ve küstahça aşağılanmaması gerektiğine olan inançlarıdır.Şüphesiz eksiği varsa söylenecek,eleştirilecek ama burda "teknik" eleştirilerden daha çok "seviyesiz" eleştiriler yapılmakta..

Çok güzel yazdın, sana katılıyorum.

Yunus Emre SEYHAN
18.04.2010, 12:16
İlk 11'de Umut gibi bir oyuncun varsa bir final maçını kazanman çok zor.

Mustafa
18.04.2010, 12:31

Güzel yazdında Türkçe yazmak gibi bir hatada bulundun bu yazıyı.

isimsiz_61
18.04.2010, 12:39

umutla FATİH TEKKE karşılaştırılmıyor değil mi....

Hüseyin İlkin
18.04.2010, 12:43
Umut'un değerini bilmek lazım.

Umarım, önümüzdeki senelerde de bu takımın formasını giymeye devam eder.

Oğuz B.
18.04.2010, 12:46
umutla FATİH TEKKE karşılaştırılmıyor değil mi....

Emin ol Umut'un adını küçük yazman onu küçültmez.

Salih Edip
18.04.2010, 12:49
şenol hoca inşallah oynatmaz kalan maçlarda.

isimsiz_61
18.04.2010, 12:50
Emin ol Umut'un adını küçük yazman onu küçültmez.

umutu ben küçültmek derdinde değilim sadece FATİH TEKKEyle kıyaslanamayacağını göstermek istedim

seyduna_efil
18.04.2010, 12:51

yazıları okumadan suçlama yapıyorsun..burda kimse umutun kişilğine,saha içindeki iyi niyetine laf etmiyor edmeezde..bizim eleştirdiğimiz nokta umutun teknikten yoksun düz futbolcu olmasıdır ve böyle birinin trabzonspor gibi bir takımın forvet ihtiyacını karşılamadığır.umut bulut 17 takımın bulunduğu şu ligde en beceriksiz frvetlerden biridir..sen teknik bazda bu eleştirileri kişiliğe hakaret olarak sayıyorsan kusura bakma ama seninde futbol bilgiden şüphe duyarım..umut bulut'u gözünüz kapalı savunacağııza,gözlerinizi açın bakın gerçek forvetler nasıl oluyormuş...

Oğuz B.
18.04.2010, 12:57
Şüphesiz Trabzonsporumuzda Umut Bulut'tan daha iyi futbolcular oynamasını isteriz.Fakat 17 takımın en becerisiz(i)lerinden ilan edilmesi ne kadar mantıklı?
Ama bazı konularda haklısınız gerçekten futbol bilgimizden şüphe ediyoruz zaman zaman..Bu başlık ta pek çok zaman..

Deniz Telci
18.04.2010, 13:02
"Umut ! sen çık gol at..." mantığıyla bana umutu savunuyor-söylüyorsunuz ! adamın atamadıklarını hiç saydın mı peki ?

Lig başına kaç tane kaçırıyor ? bu 1.000'i bile bulsa gurur duyarım sizinle umut bulutsporlular :) !

Fatihle kıyaslasanız Fatih'i keser ama, Gökdeniz'i kıyaslarsanız gökdeniz umut bulut gibi futbolcuyu keser...

isimsiz_61
18.04.2010, 13:46
Şüphesiz Trabzonsporumuzda Umut Bulut'tan daha iyi futbolcular oynamasını isteriz.Fakat 17 takımın en becerisiz(i)lerinden ilan edilmesi ne kadar mantıklı?
Ama bazı konularda haklısınız gerçekten futbol bilgimizden şüphe ediyoruz zaman zaman..Bu başlık ta pek çok zaman..

sahsen beni ilgilendiren umutun becerikli olup olmaması değil FATİH TEKKE ile kıyaslanması...

Oğuz B.
18.04.2010, 13:54
Fatih Tekke bizim kaptanımızdır.Hizmet etmiştir gönüllerimizde yeri vardır.Umut Bulut kaptanımızdır.Hizmet etmeye devam etmektedir.Gönüllerimizde yeri vardır.

Diğer türlü karşılaştırma yapılır.Sana göre o başkasına göre diğeridir bunlar tamamen göreceli kavramlardır.Kaldıki Umut her zaman Fatih abimdir keşke birlikte oynayabilsek der röportajlarında.

İki futbolcuyu karşılaştırırmanın bir getirisi yok bencede.

isimsiz_61
18.04.2010, 13:58
Fatih Tekke bizim kaptanımızdır.Hizmet etmiştir gönüllerimizde yeri vardır.Umut Bulut kaptanımızdır.Hizmet etmeye devam etmektedir.Gönüllerimizde yeri vardır.

Diğer türlü karşılaştırma yapılır.Sana göre o başkasına göre diğeridir bunlar tamamen göreceli kavramlardır.Kaldıki Umut her zaman Fatih abimdir keşke birlikte oynayabilsek der röportajlarında.

İki futbolcuyu karşılaştırırmanın bir getirisi yok bencede.
ben o tür karşılaştırma demedim.yetenek yönünden karşılaştırılmasına karşıyım...

Oğuz B.
18.04.2010, 14:02
Bence de Fatih Umut'tan çok daha komple bir forvettir.Ama sen karşı olsanda bu durumda kişiden kişiye değişir.Sonuçta herkes aynı şeyi düşünseydi burda Umut hakkında 20.073. mesajı yazıyor olmazdım şuan..

blackrain61
18.04.2010, 14:06
Amac Trabzonsporun basarisimi yoksa Umut Bulut´un basarisi mi? Yok Trabzonsporun basarisi önemli degil, o zaman Umut Bulut´la devam edelim ve diger forvetlerinde antlasmasini fesh edelim; bosu bosuna para vermeyelim. Cünkü gelen ya bir sene sonra satiliyor, ya da klübeye hapis oluyor. Ama son 5 sene de degismeyen tek sey var, her durumda Umut´un oynamasi; iyi ya da kötü hic farketmiyorum. Bunu bir türlü anlayamiyorum.

isimsiz_61
18.04.2010, 14:08
Bence de Fatih Umut'tan çok daha komple bir forvettir.Ama sen karşı olsanda bu durumda kişiden kişiye değişir.Sonuçta herkes aynı şeyi düşünseydi burda Umut hakkında 20.073. mesajı yazıyor olmazdım şuan..
illaki karşılaştıranlar olur bişi demedim ama bende doğru karşılaştırma yapmaları için uğraşıyom:)

genç61
18.04.2010, 14:42
bu adama gol atmayi ogretmek amerikaya deniz altindan yol yapmak gibi bir sey niye bu adam oynatiliyor bunun yerine trabzondan sokakdan birisini koysunlar daha iyi oynar

Oğuzhan
18.04.2010, 16:35
bu adama gol atmayi ogretmek amerikaya deniz altindan yol yapmak gibi bir sey niye bu adam oynatiliyor bunun yerine trabzondan sokakdan birisini koysunlar daha iyi oynar

Abartma birader abartma. En iyi Türk santrafor :alkış:

Salih Edip
18.04.2010, 16:39
milli takımla adı bile geçmeyen en iyi Türk santrafor , katılıyorum :)

Emrah KabuL
18.04.2010, 16:43
milli takımla adı bile geçmeyen en iyi Türk santrafor , katılıyorum :)

Sen, Milli olma konusuna bu şekilde yaklaşırsan ben de Fatih Tekke ve Gökdeniz derim.. demek bu oyuncularımız da yetersiz..

Çık bakalım işin içinden.

Salih Edip
18.04.2010, 16:46
Sen, Milli olma konusuna bu şekilde yaklaşırsan ben de Fatih Tekke ve Gökdeniz derim.. demek bu oyuncularımız da yetersiz..

Çık bakalım işin içinden.

ben milli takıma gitmeyen demiyorum , adı bile geçmeyen diyorum.

Fatih Terimin tekkeyi , gökdenizi , toramanı vs. kadroya almaması çok eleştirildi medyada , ey fatih terim bu adamları niye almıyosun diyenler de oldu. ama kimse umut nasıl alınmaz demiyor milli takıma , neden ?

Fatih ZENGİN
18.04.2010, 16:47
Umut un gol vuruşu tekniği olmadığı gün gibi ortada.. Adamın gol atması gerekiyo mevkisi itibari ile ve becerip atamıyor çok müsait pozisyonlarda bile... nasıl iyi oluyor nasıl en iyi oluyor istatistiklerden mi? Trabzonspor un forvetinde yavuz selimden birisine umuta verildiği kadar şans verilsin ben inanıyorum umutun istatistiklerini geçer. Ben bile umut kadar atarım diyorum:)

Emrah KabuL
18.04.2010, 16:51
Mübarek ne Yavuz Selim'miş.. :)

Salih Edip
18.04.2010, 16:54
ben milli takıma gitmeyen demiyorum , adı bile geçmeyen diyorum.

Fatih Terimin tekkeyi , gökdenizi , toramanı vs. kadroya almaması çok eleştirildi medyada , ey fatih terim bu adamları niye almıyosun diyenler de oldu. ama kimse umut nasıl alınmaz demiyor milli takıma , neden ?

cevabını kendim vereyim , yetenek yok , forvetin sahip olması gereken meziyetlere sahip değil apaçık ortada. adam kendisi söylüyor heyecanlanıyorum diye , böyle birşey olabilir mi ya ? 5 senedir aynı takımda oynayacaksın hala heyecanlanıyorum , hırsımdan atamıyorum diyeceksin.:eek: o zaman kaldıramıyorsun demekki . zaten büyük futbolcularla küçükler arasında ki fark da orda ortaya çıkıyor .

Fatih ZENGİN
18.04.2010, 16:55
Mübarek ne Yavuz Selim'miş.. :)
Yavuz Selim' le anlatılmak istenen Umut' un ne kadar sıradan bir futbolcu olduğudur. Yavuz Selim yerine marakana halısahasından da birisini alsan deseler aynı şeydir.

Emrah KabuL
18.04.2010, 16:56
cevabını kendim vereyim , yetenek yok , forvetin sahip olması gereken meziyetlere sahip değil apaçık ortada. adam kendisi söylüyor heyecanlanıyorum diye , böyle birşey olabilir mi ya ? 5 senedir aynı takımda oynayacaksın hala heyecanlanıyorum , hırsımdan atamıyorum diyeceksin.:eek: o zaman kaldıramıyorsun demekki . zaten büyük futbolcularla küçükler arasında ki fark da orda ortaya çıkıyor .

Ben de aksini iddaa etmiyorum..

Ama şu an ki mevcut kadroda ne yazık ki en iyisi.. Ha Teofilo form tutar o ayrı.

Emrah KabuL
18.04.2010, 16:59
Yavuz Selim' le anlatılmak istenen Umut' un ne kadar sıradan bir futbolcu olduğudur. Yavuz Selim yerine marakana halısahasından da birisini alsan deseler aynı şeydir.

Doğrudur.. Zaten Türkiye'de her 100 kişiden 99'u futbolcu, yine o 100 kişinin 90'ı ayrıca da teknik adam.

Salih Edip
18.04.2010, 17:01
Ben de aksini iddaa etmiyorum..

Ama şu an ki mevcut kadroda ne yazık ki en iyisi.. Ha Teofilo form tutar o ayrı.

şu anda en iyisi o mu bilmiyoruz ben öyle olduğunu sanmıyorum . teoyu burak'ı muratı görücez artık. umarım kalan haftalarda 1 dk. bile oynamaz...

sametaydin
18.04.2010, 17:04
Ya sene başından beri aynı şeyleri yazıyosunuz. Bu adam forvet değil, adamı kanser eder, kovun gitsin, umut oynarsa yeniliriz, beceriksiz, defol git umut, vs vs. Anladık artık başka şeyler yazın. Tekrar tekrar aynı şeyleri niye yazıyorsunuz ki? Burada ben umutun futbolunu savunmam, ama gerçekten bazen çok seviyesiz yorumlar yazılıyor. Bunlara son verin yeter. Umut tamam iyi performans gösteremiyor ama adam sahada çıkıp elinden geleni yapmıyormu? Bunun cevabını verin. Hayır sahada elinden geleni yapmıyor diyen varsa söylesin. Ha eğerki bu adamın elinden geleni yaptığını düşünüyorsanız sorun yok. Forvet mevkiimiz sorunlu mu evet takviye gerekiyor. Yönetim de gereğini yapacaktır. Uzatmaya, futbolcuya küfür etmeye, hakaret etmeye gerek yok.

Salih Edip
18.04.2010, 17:07
Uzatmaya, futbolcuya küfür etmeye, hakaret etmeye gerek yok.

Allah aşkına küfür mü ediliyor hakaret mi var ? BMN yönetimi izin vermez zaten raporla hemen. ama olmayan şeyleri varmış gibi gösterme. umut yeteneksizdir . bu kişiliğine değil futbolculuğuna yapılmış bir değerlendirmedir.

Fatih ZENGİN
18.04.2010, 17:09
Doğrudur.. Zaten Türkiye'de her 100 kişiden 99'u futbolcu, yine o 100 kişinin 90'ı ayrıca da teknik adam.
O 100 kişiden 10 kişi de farklıdır. Herkesin göremediğini görür, ayrıntılardaki güzellikleri ortaya çıkarır.. Bu adam 2008-2009 sezonunda Konya-İ.B.B.- Denizli maçlarında TSL ayarındaki her golcünün pozisyona girip gol atabileceği pozisyonları gole çeviremedi diye yarıştan Kopmadık mı? Bjk' ye Avni Aker' de yine bu adam golle sonuçlanacak pozisyonları sonuçlandıramadı diye yenilmedik mi? Futbol takım oyunudur tabiki ama bak ne diyor Serkan Balcı.....? "Beceriksizliğimizden gol atamadık"

Fatih ZENGİN
18.04.2010, 17:11
Ya sene başından beri aynı şeyleri yazıyosunuz. Bu adam forvet değil, adamı kanser eder, kovun gitsin, umut oynarsa yeniliriz, beceriksiz, defol git umut, vs vs. Anladık artık başka şeyler yazın. Tekrar tekrar aynı şeyleri niye yazıyorsunuz ki? Burada ben umutun futbolunu savunmam, ama gerçekten bazen çok seviyesiz yorumlar yazılıyor. Bunlara son verin yeter. Umut tamam iyi performans gösteremiyor ama adam sahada çıkıp elinden geleni yapmıyormu? Bunun cevabını verin. Hayır sahada elinden geleni yapmıyor diyen varsa söylesin. Ha eğerki bu adamın elinden geleni yaptığını düşünüyorsanız sorun yok. Forvet mevkiimiz sorunlu mu evet takviye gerekiyor. Yönetim de gereğini yapacaktır. Uzatmaya, futbolcuya küfür etmeye, hakaret etmeye gerek yok.Arkadaşım Umut Bulut' un elinden gelenler bu takım taraftarlarının beklentilerini karşılamıyor. Sorun tam olarak budur.

sametaydin
18.04.2010, 17:12
Allah aşkına küfür mü ediliyor hakaret mi var ? BMN yönetimi izin vermez zaten raporla hemen. ama olmayan şeyleri varmış gibi gösterme. umut yeteneksizdir . bu kişiliğine değil futbolculuğuna yapılmış bir değerlendirmedir.

Genele konuştum ben sadece şimdi yazılanlar için konuşmadım. Ama yazdığım şeylerde yaptığın kısımlar için kendi üstüne alınabilirsin. Bu arada hakaretten kastım sadece küfü etmek anlamında değildir. Umut için yavuz selimden adam getirelim daha iyi iş yapar demek umuta bir hakarettir. Kendisi bu zorlu süper ligde en fazla gol atan türk sporcusudur.

sametaydin
18.04.2010, 17:14
Arkadaşım Umut Bulut' un elinden gelenler bu takım taraftarlarının beklentilerini karşılamıyor. Sorun tam olarak budur.

Evet beklentileri karşılamıyor ben de bunu farkındayım. Ama bazı yorumlar çok sinir bozucu gerçektende.

Fatih ZENGİN
18.04.2010, 17:15
Genele konuştum ben sadece şimdi yazılanlar için konuşmadım. Ama yazdığım şeylerde yaptığın kısımlar için kendi üstüne alınabilirsin. Bu arada hakaretten kastım sadece küfü etmek anlamında değildir. Umut için yavuz selimden adam getirelim daha iyi iş yapar demek umuta bir hakarettir. Kendisi bu zorlu süper ligde en fazla gol atan türk sporcusudur.
Umut' un sezon boyunca attığı gol kadar Baros 3 maçta gol atıyor.. Farkı anlayabiliyormusun? Burda Umut' u eleştirenler yetersiz olduğunu söylüyor ki son derece de haklılar. 6 net pozisyondan (ki şu an 7 ye çıktı yanlış hatırlamıyorsam) 1 ini gol yapabilcek bir forvet olmamalı Trabzonsporumuzun forveti

sametaydin
18.04.2010, 17:23
Umut' un sezon boyunca attığı gol kadar Baros 3 maçta gol atıyor.. Farkı anlayabiliyormusun? Burda Umut' u eleştirenler yetersiz olduğunu söylüyor ki son derece de haklılar. 6 net pozisyondan (ki şu an 7 ye çıktı yanlış hatırlamıyorsam) 1 ini gol yapabilcek bir forvet olmamalı Trabzonsporumuzun forveti

Ben türk sporcu dedim baros yabancı. Haa evet bize de çok iyi bir golcü lazım ama alamamaları umutun suçu değil. Baros gibi forvet bulunamaz mı? Ama gidiyorlar teofiloyu getiriyorlar. E sonuç Umut gene ilk 11de. Niye çünkü umut teofilodan daha iyi şu anda. Burdan çıkacak sonuç ne? Daha iyisi gelene kadar bizdeki en iyisi umut. Bırakalım şimdi yavuz selimdeki oyuncuları, barosu filan.

Salih Edip
18.04.2010, 17:35
Umut için yavuz selimden adam getirelim daha iyi iş yapar demek umuta bir hakarettir. Kendisi bu zorlu süper ligde en fazla gol atan türk sporcusudur.

bence o da bir hakaret değildir , arkadaş umutun futbolculuğunu küçük gördüğü için öyle birşey söylemiş , abartılı olabilir ama kişiliğine hakaretle alakalı değil .

Salih Edip
18.04.2010, 17:42
bu arada mustafa pektemek umuta yetişmiş , en golcü Türk ünvanı gidebilir umutun dikkat etmesi lazım :rolleyes:

FC-ST-PAULI-61
18.04.2010, 17:43
evet evet öyledir Umutu Barcelonaya verelim bizde harcaniyo

Kaan
18.04.2010, 19:11
evet evet öyledir Umutu Barcelonaya verelim bizde harcaniyo

Fatih Tekke Barcelona'ya mı gitti ?

İşiniz gücünüz dalga yahu. :)

Adem ERTUĞRAL
18.04.2010, 19:46
bugün karadenizn forveti emre kahraman ı görünce umut gibi forvete her takımın ihtiyacı olduğunu anladım:D:D

bi futbolcu rakip stoperleri ne kadar hırpalarsa o kadr iyi oluyormuş ;)
gol orucuna girdi yine düzelse biran önce

Salih Edip
18.04.2010, 19:47
Fatih Tekke Barcelona'ya mı gitti ?

İşiniz gücünüz dalga yahu. :)

barcelonaya gitmedi ama barcayı nou campta yenen takıma gitti :)

OZDEN61
18.04.2010, 19:56
barcelonaya gitmedi ama barcayı nou campta yenen takıma gitti :)

umutta liverpollu, lyon daha nicelerini deviren takıma geldi sizin mantıgınızla

yaranozlu
18.04.2010, 20:05
benim iki sene önce umut için söylediklerimi bugün fotomaçta şirin berber adında bir yazar genel olarak satırlarına yazmış. Umutun foyası ortaya çıktı, hiçbir esprisi kalmadı bizim açımızdan, derhal gönderilip taze oyunculara yer vermek gerek.

Salih Edip
18.04.2010, 20:11
umutta liverpollu, lyon daha nicelerini deviren takıma geldi sizin mantıgınızla

ya şöyle komik şeyler söylemeyin , ben bugünden bahsediyorum 2 -3 ay öncesinden bahsediyorum .

Kaan
18.04.2010, 20:23
ya şöyle komik şeyler söylemeyin , ben bugünden bahsediyorum 2 -3 ay öncesinden bahsediyorum .

Rubin Kazan, Barcelona'yı yendiğinde Tekke vardı zaten. :)

Salih Edip
18.04.2010, 20:25

kardeşim nasıl anlamak istersen öyle anlarsın şimdi şurda tekkenin kariyerini mi anlatıyım sana :D

Arif Timurcioğlu
18.04.2010, 21:08
Rubin Kazan, Barcelona'yı yendiğinde Tekke vardı zaten. :) Vardı ama komşu takım zenitte. Bir Fatih Tekke başlığı farz oldu foruma.

hamucera
18.04.2010, 21:45
benim iki sene önce umut için söylediklerimi bugün fotomaçta şirin berber adında bir yazar genel olarak satırlarına yazmış. Umutun foyası ortaya çıktı, hiçbir esprisi kalmadı bizim açımızdan, derhal gönderilip taze oyunculara yer vermek gerek.

o yazıyı bende okudum, ama Umut ile ilgili çok farklı yazılar yazan, olumlu işler yaptığını katkısını yazan yazarlarda var, neden onların yazıları sizi ilgilendirmiyor hiç, çünkü farklı görüştesiniz.

Umut Fatih kıyası yapılmıyor aslında, ama şu bir gerçek artık kabullenmek gerek Fatih şu an itibari ile bizim oyuncumuz değil, Umut bizim oyuncumuz, şu anda Umut üzerinden Fatih'i övmek, Fatih üzerinden Umut'u kötülemek mantıksızdır sadece,

Nihat Kahveci örneği var karşımızda, bizde oynamadan başarılı olacağına emin olmadığımız Fatih için bu kadar mücadele etmek yerine bizde oynayan Umut için biraz mücadele etsek ya,

Umut yetersiz olabilir, kapasitesi kısıtlı olabilir, ama dünyanın en kötü forveti, Yavuz Selim de daha iyileri var yakıştırmaları hakarettir, varsa zaten Teknik kadro onları alır,

eleştiri yapılması değil gerçekten mantıklı eleştiri yapılması gerekir, inşallah kalan maçlarda 1 dk. bile oynamaz diyenlere bende şunu diyorum,

Umut Kasımpaşa maçında 11 de çıkmasını bende istemiyorum, Hugo Bross hazır olmadığı halde baskı yüzünden oynattığı Yattara için bazen körlere yol göstermek gerekir sözü Umut içinde geçerli olabilir, hiç katkısı yok diyenlere yol göstermek için etkili olabilir,

düşünceme katılırsınız katılmazsınız herkesin görüşü kendine, ama hiç katkısı yok ise neden her teknik adam onu tercih ediyor

Cem Akyüz
18.04.2010, 22:20
Ohooo Tekke ismi buraya kadar gelmiş..Umut'u konuşurken sadece Umut isminden bahsetsek daha iyi olmaz mı

Salih Edip
18.04.2010, 22:53
Ohooo Tekke ismi buraya kadar gelmiş..Umut'u konuşurken sadece Umut isminden bahsetsek daha iyi olmaz mı

vallahi iyi olur da alakasız şeyler söyleyip atıyo birisi ortaya , ondan sonra çık çıkabilirsen işin içinden :)

bu arada kasımpaşa maçında umut oynamasın , 4-1 yenilceğimizi sanmıyorum hamucera :)

Armağan Dere
18.04.2010, 23:15
yarın gene dünyaları kaçıracağından hiç heyecanlı değilim...Hadi Umut göreyim seni

isimsiz_61
18.04.2010, 23:56
güzel bir soru ve güzel bir cevap olmuş:D:alkış:

Bekir
18.04.2010, 23:56
Umut yarın 3-4 tane gol at Belki talip çıkar satarız,para lazım:)...

lazkopatfaroz
19.04.2010, 00:23

Demek ki bizim forvet hattımız çok kalitesiz ve yetersiz ;)

lazkopatfaroz
19.04.2010, 00:24
Umut yarın 3-4 tane gol at Belki talip çıkar satarız,para lazım:)...

Çok iyi diye kadroda tutmayalımda :)

Emirhan Makul
19.04.2010, 01:58

Fatih Tekke'nin T'sini bile bu başlığa yazmak Futbola hakaret etmek ve kara leke sürmek demektir.

Armağan Dere
19.04.2010, 02:01
Fatih Tekke'nin T'sini bile bu başlığa yazmak Futbola hakaret etmek ve kara leke sürmek demektir.

Fatih'i çok sevdiğinden mi yoksa Umut'u çok sevdiğinden mi:)

Emirhan Makul
19.04.2010, 02:02
Fatih'i çok sevdiğinden mi yoksa Umut'u çok sevdiğinden mi:)

Futbola olan sevgimden.

~UniCef~
19.04.2010, 02:05
Forvet olarak sadece Umutla bu Takim hayatta Sampiyon olamaz, ya adam 1050 Pozisioyn dan 10tanesi atiyo ondan sonrada bazilari burda övünüyoki Umut her sezon 10dan daha fazla gol atiyormus.

Cem Akyüz
19.04.2010, 02:05

Zenit'in Uefa finalinde Rangers'i yendiği maçta Tekke ilk 11'deydi:)

Armağan Dere
19.04.2010, 02:06
Futbola olan sevgimden.

Fatih son zamanlarda Bilinmeyen,Duyulmayan ne yaptı ki seni kendinden soğuttu onu anlamadım...Emirhan

hamucera
19.04.2010, 08:52
yarın gene dünyaları kaçıracağından hiç heyecanlı değilim...Hadi Umut göreyim seni

ne kadar mutlu olursun değil mi Umut gol kaçırırsa, hatta atamaz sa

çok abartıyorsun çok, o kadar abartıyorsun ki Emirhan Fatih iyi dir büyük oyuncudur ama bu kadar abartılacak kadar değildir.

mustafadinç
19.04.2010, 08:55
Trabzon'da seyirci hep bir ağızdan yuhlasın ki bunu çok istiyorum ağlayıp,Trabzon'u terk etsin...5 senedir çektirdiği yeter...Düzgün bir forvet alınana kadar yönetime de tepkim devam edecek

Yuh olsun sana Armağan asıl sana yuh olsun.

Faik Yılmaz
19.04.2010, 08:59

Biraz mübalağa etmişsin ama gol konusunda haklısın....

Umut Bulut 29 maç 10 gol.....

Milan Baros 15 maç 10 gol......

Murat'
19.04.2010, 09:07
Biraz mübalağa etmişsin ama gol konusunda haklısın....

Umut Bulut 29 maç 10 gol.....

Milan Baros 15 maç 10 gol......

Bir de şunu düşünmek lazım acaba Baros bizim takımda olsa bu kadar gol atabilir mi ?

Faik Yılmaz
19.04.2010, 09:26
Bir de şunu düşünmek lazım acaba Baros bizim takımda olsa bu kadar gol atabilir mi ?

Sizin fikriniz nedir bilmiyorum ama bence atardı......

İleride bitirici forvet ihtiyacımız çok fazla .Ve Baros Gsdeki ve daha önceki kariyerinde bunu fazlasıyla ispatladı diye düşünüyorum.....

Umutun ileride topla buluşmak gibi bir sorunu yok..... Sorunu aldığı topları yerince iyi kullanamaması......

Mesut
19.04.2010, 09:34
umut çok formsuz üstünde ısrar edilmemesi gerekir
hem kendisine zarar
hem bize
hemde trabzonspora
gol atamadıkça hırs yapacak atayım diye bencilleşecek rahat gol atabileceği pozisyonları kaçıracak
yedeğe çekilmesi gerekir.zaten ligden umut yok forma şansı bulamayanlara kullanmak gerekir

kefkenist
19.04.2010, 09:51
kasımpaşa maçının ilk 11 nde yine bu adam var, çıldıracağım ( antiumut)

mustafadinç
19.04.2010, 09:52
umut çok formsuz üstünde ısrar edilmemesi gerekir
hem kendisine zarar
hem bize
hemde trabzonspora
gol atamadıkça hırs yapacak atayım diye bencilleşecek rahat gol atabileceği pozisyonları kaçıracak
yedeğe çekilmesi gerekir.zaten ligden umut yok forma şansı bulamayanlara kullanmak gerekir

Ligden umut yok diye her maça gençlerle çıkarsak yenilirsek büyüklüğümüz nerede kalacak tamam 1-2 genç oynatılır oynayamayan adamlardan ancak hepsi genç olmaz.

Mesut
19.04.2010, 10:02
Ligden umut yok diye her maça gençlerle çıkarsak yenilirsek büyüklüğümüz nerede kalacak tamam 1-2 genç oynatılır oynayamayan adamlardan ancak hepsi genç olmaz.
teo var abi murat tosun var bunlar yeteri kadar tecrubesi var :)

Armağan Dere
19.04.2010, 10:34
Yuh olsun sana Armağan asıl sana yuh olsun.

Bu işleri geçiniz abi!...Umut Bulut gibi bende oynasam beni de yuhlayın razıyım..2.yılında Gökhan gibi Trabzon'u terkederdim kendisinin yerinde olsam ama 2-3 gol atıp göz boyadığı için bizim futbol fukaraları kendisiyle 3 yıl daha sözleşme imzalayıp taraftarı stes küpü haline getirdiler..yoksa problemim Umut'un kişiliğiyle değil Futboluyla...5 senedir kendini 1 arpa boyu ilerletememiş adam..Sadece koşuyor(du)..Artık onu da yap(a)mıyor.

hamucera
19.04.2010, 12:50
Bu işleri geçiniz abi!...Umut Bulut gibi bende oynasam beni de yuhlayın razıyım..2.yılında Gökhan gibi Trabzon'u terkederdim kendisinin yerinde olsam ama 2-3 gol atıp göz boyadığı için bizim futbol fukaraları kendisiyle 3 yıl daha sözleşme imzalayıp taraftarı stes küpü haline getirdiler..yoksa problemim Umut'un kişiliğiyle değil Futboluyla...5 senedir kendini 1 arpa boyu ilerletememiş adam..Sadece koşuyor(du)..Artık onu da yap(a)mıyor.

artık yapamıyor değil artık yapmıyor, koşması kabahat, koşmaması kabahat, gol atsa kabahat atmasa kabahat, mesela gol atınca sen üzülüyorsun birde yakarcı vardı üzülen, atamadığı zamanlar Allah'ım sana şükür yanılmadım diyecek kadar Trabzonspor taraftarları oldukça, onlara cevap vermeye de gerek yok,

İlker ToSun
19.04.2010, 12:56
umut kendisi kötü bir oyuncu olmasının yanında artık şunu anladımki umut yanındaki futbolcu için de tam bir baş belası.

çift forvet oynadığı dakikalarda umutun yaptıklarına bakıyorum da tam bir baş ağrısı gerçekten.

yok efendim çok koşuyormuş, defansı yoruyormuş, partnerine boş alan bıraktırıyormuş falan bunların hepsi hikaye. umut un yanında oynayan futboldan soğur, bu takıma bir şey veremez.

en basit örneği olarak gökhanda gördük bunu, adam geçen sene takımın en yararlı futbolcusuyken, sırf umut gibi saçma sapan koşular yapmıyor diye bu taraftar tarafından bir türlü kabullenemedi, gereken desteği alamadı ve adeta kaçtı trabzonspordan.

aynı şey teofilonun da başına gelirse şaşırmam ki adım adım bu yönde ilerliyoruz

inşallah umutun trabzonspor futbolcusu olduğu son 5 maçtır bu önümüzdeki maçlar.

yeter artık kurtulalım şu adamdan.

isterse bu akşam 3 gol atsın, FARKETMEZ, çünkü umut TRABZONSPORUN SANTRAFORU OLACAK ADAM DEĞİL

ama tabi trabzonsporun büyüklüğünü kavrayamayacak beyinler bunun böyle omadığını düşünebilir, onlara da diyecek bir sözüm yok çünkü onların elindeki malzeme de bu kadar

ugurozturk
19.04.2010, 13:20
umut kendisi kötü bir oyuncu olmasının yanında artık şunu anladımki umut yanındaki futbolcu için de tam bir baş belası.

çift forvet oynadığı dakikalarda umutun yaptıklarına bakıyorum da tam bir baş ağrısı gerçekten.

yok efendim çok koşuyormuş, defansı yoruyormuş, partnerine boş alan bıraktırıyormuş falan bunların hepsi hikaye. umut un yanında oynayan futboldan soğur, bu takıma bir şey veremez.

en basit örneği olarak gökhanda gördük bunu, adam geçen sene takımın en yararlı futbolcusuyken, sırf umut gibi saçma sapan koşular yapmıyor diye bu taraftar tarafından bir türlü kabullenemedi, gereken desteği alamadı ve adeta kaçtı trabzonspordan.

aynı şey teofilonun da başına gelirse şaşırmam ki adım adım bu yönde ilerliyoruz

inşallah umutun trabzonspor futbolcusu olduğu son 5 maçtır bu önümüzdeki maçlar.

isterse bu akşam 3 gol atsın, FARKETMEZ, çünkü umut TRABZONSPORUN SANTRAFORU OLACAK ADAM DEĞİL

ama tabi trabzonsporun büyüklüğünü kavrayamayacak beyinler bunun böyle omadığını düşünebilir, onlara da diyecek bir sözüm yok çünkü onların elindeki malzeme de bu kadar

altina imzami atarim. 29 macta 3 asisti olan yirtici forvet mi olurmus..

gokhanın futbol hayatını bitirdin, sırada Teo var..

hamucera
19.04.2010, 15:22

Umut Trabzonspor forveti olur veya olmaz tartışmasına hiç girmem, Umut'u savunanlar Trabzonspor'u büyüklüğünü kavrayamamış dersen orda dur derim,
eğer yaşın gerçeği gösteriyorsa ben senden daha çok başarılı dönemlerini şahsen gördüm, benden eskiler çok daha başarılı dönemleri gördü,
Trabzonspor'un büyüklüğü tartışan yok zaten, tartışmaya açan da yok, Bu başlıkta Umut'u savunanlar ki ben de bunlardan birisiyim, Umut çok iyi demiyor ki, söylediğimiz şu an itibari ile takımdaki en iyi hücum oyuncusu, Teo veya Murat Tosun daha iyi olabilir, ama sahaya çıkan kadroya baktığımız zaman Umut ilk 11 de çıkıyor,
benim buradan anladığım Teknik Kadro o an itibari ile Umut daha faydalı olacak düşüncesinde olduğu için Umut'u ilk 11 de sahaya sürüyor, yok eğer öyle değilde futbolu bilmediklerinden böyle karar alıyorlar ise o zaman söyleyecek bir sözüm yok.
Trabzonspor tabi ki de Umut'tan çok daha kaliteli bir forvet oyuncusu almalıdır, bunu devre arasında da dile getirdi forumdakiler, çıkıp ta Umut'u savunanlar hayır alamazsınız, Umut bu takıma yeter diye cümle kurmadılar,
takımda kalıp kalmayacağına zaten teknik heyet sezon sonu karar verecektir, Ben Umut'u savunduğum gibi Trabzonspor formasını giyen her oyuncuyu savunurumi savunmaya da devam edeceğim, ister futbol cahili deyin, ister Trabzonspor'un büyüklüğünü bilmeyen deyin, Benim için önemli olan Sırtındaki formadır, Trabzonspor'da giderse de kişiliği ile ilgili asla kimse kötü söz söyleyemez, oyunculuğu eleştirilir muhakkak ki eleştirilmelidir, ama gerçekçi eleştiri önemlidir.

Umut bu akşam oynar ve kötü bir performans sergilerse kimse gelip te buraya çok koşuyormui neden maç sou çok koşanlar listesinde ismi yok yazmasın, çünkü onu yazan küçük beyinler daha da küçülmesinler, orada verilen veriler koşma verileri değil, maç içiersinde kat edilen mesafedir, orta alan çizgisi etrafında sadece sapa sola yürüseniz veya koşsanız dahi listeye girebilirsiniz,
Umut için Drogba gol attı sen nerdesin Drogba Umut lafını da kimse bahane etmesin, onu yazanlara da o açıklamasını tekrar okumayı tavsie ederim, ben Drogba'ya benziyorum demedi, hırs olarak kendimi benzetiyorum dedi ki ,hırs ile yetenek farklı şeylerdir,
ben Umut'u Trabzonspor forması giydiği için savunuyorum ve savunmaya devam edeceğim, savunurken eleştirdiğim gibi eleştiriye de devam edeceğim, ama daha önce olduğu gibi, seni dövsünler, seni herkes yuhalasın, ananı da al ve defol Trabzon'dan yazıları gibi ve buna benzer hakarete varan yazıları, Umut gol atamadığı maçlardan sonra gelip buraya Allah'ım yine gol atamadı ve ben haklı çıktığım için sana şükürler olsun yazanları, gol atamayıp bizi mahcup etmediğin için teşekkürler yazanları da eleştireceğim,

Gökhan'ın gidişine Umut sebep oldu taraftar onun için kabullenmedi sözüne de katılmıyorum İlker,
Gökhan lig başladığından beri kaç kişi sırtında Gökhan Ünal yazan forma satın aldı geçen sene ve bu sene, parmakla sayılacak kadar azdır, ama fenere gitti, imza attıktan 3-5 gün sonra daha maça çıkmadan çocuklar arkasında Gökhan Ünal yazılı formalarla gezmeye başladı, yani taraftarın Gökhan'ı istememesini de Umut'a yüklemek haksızlık olur, bu mantığa göre Szmek'te ben Umut ile aynı takımda oynamam diyerek gitmiştir o zaman.

isimsiz_61
19.04.2010, 15:29
burda ne demek istediğini hiç ama hiç anlamadım.bi açıklama yapsan...

Kader KORELİ
19.04.2010, 15:38
yarabbi bizi bu umutdan kurtar

Travelair
19.04.2010, 15:40

Şöyle de düşünebiliriz: Umut'un yerinde Baros olsaydı; Colman'ın, Selçuk'un, Yattara'nın asist sayısı ne olurdu?

kefkenist
19.04.2010, 16:18
yarabbi kurtar bizi bu beceriksizden ( antiumut )

surmeneli_keles
19.04.2010, 16:44
ne diyeyim bılmıyorum kı :S

Hayriye Ayan
19.04.2010, 17:31
of Umut of sana kızsam bi türlü kızmasam bi türlü

Cem Kıran
19.04.2010, 17:36
of Umut of sana kızsam bi türlü kızmasam bi türlü

Yok yok kızmak en iyisi :)

Armağan Dere
19.04.2010, 17:55
artık yapamıyor değil artık yapmıyor, koşması kabahat, koşmaması kabahat, gol atsa kabahat atmasa kabahat, mesela gol atınca sen üzülüyorsun birde yakarcı vardı üzülen, atamadığı zamanlar Allah'ım sana şükür yanılmadım diyecek kadar Trabzonspor taraftarları oldukça, onlara cevap vermeye de gerek yok,

Umut'u savunmak adına daha neler yapacaksın..Kaç takla mesela!...Öyle delikanlı yönetim arıyorum ki 3 sene imzaladığı topçuyu sene sonunda tek taraflı fesh etsin sözleşmesini.Ancak büyük Trabzonsporlu Umut(!) alacaklarını isteyeceğinden yönetimde fesh edemiyor 3 yıl daha devam strese..Yedek klubesinde bile görmek istemiyorum Umut'u başkalarını da etkiler orda...

seyduna_efil
19.04.2010, 18:00
her zaman söyledim yine söyliyorum;şu süperligde 17 takım var ve bizim forvet hattımız sıralama olarak ilk 10'a giremez,tüm forvetler içinde ise umut bulut son rılarda kendine ancak yer bulurr...kişilik olarak belki ilk sıralara oynar ama teknik olarak umut bulut ligin en yeteneksizleri arasındadır..

oguzhann
19.04.2010, 18:06
Trabzon'da bulunan arkadaşlar,hafta içi idman sahasında bulabilirler umut'u.kimsenin "dur giremezsin" diyeceğini de sanmıyorum,gidin ne diyorsanız yüzüne söyleyin!gol attı mı umut kral boş geçti mi kazma,futbolcudan önce çarpık taraftar zihniyetinin düzelmesi lazım.

FC-ST-PAULI-61
19.04.2010, 18:06
Bursa - Sercan
Fener- Guiza
Galatasary - Baros
Besiktas - Bobo
Kayseri -Makukula
Istanbul b.b - Tum
Eskisehir- Jaycee
Genclerbirligi-Mustafa Pektemek
Gaziantep-Julio Cesar
Antalya-Necati
Ankara-Vassell
Kasimpasa- Cenk
Manisa-Isaac
Sivas-Mehmet Yildiz
Diyarbakir-Bebbe
Denizli-Youla

Umut bunlardan iyimi ?

Armağan Dere
19.04.2010, 18:08
Trabzon'da bulunan arkadaşlar,hafta içi idman sahasında bulabilirler umut'u.kimsenin "dur giremezsin" diyeceğini de sanmıyorum,gidin ne diyorsanız yüzüne söyleyin!gol attı mı umut kral boş geçti mi kazma,futbolcudan önce çarpık taraftar zihniyetinin düzelmesi lazım.

Pardon kaç kişi burda kral diyor!oku mesajları...şuraya 150 tane mesaj atmışımdır hepsi nasihat içerikli kaçında kralsın,mükemmelsin,Drogbasın demişim..

Gökhan KAN
19.04.2010, 18:13
2006-2007 den bir mesaj..

harbiden umut sağlam futbolcuymuş.fiziğine hayran kaldım
28.haftada beşiktaşa attığı golü izleyin aynı fatih tekke
sağ ayakla nası sıyrılmış öyle yaa

oguzhann
19.04.2010, 18:13
Pardon kaç kişi burda kral diyor!oku mesajları...şuraya 150 tane mesaj atmışımdır hepsi nasihat içerikli kaçında kralsın,mükemmelsin,Drogbasın demişim..
polemikle işim olmaz,burada direkt olarak sizi kastetmedim,genel olarak konuşuyorum.gol attığı haftalardaki yorumlara bakın bir de gol atamadığı haftalarda yapılan yorumlara bakın,aradaki farkı görün.

seyduna_efil
19.04.2010, 18:26
polemikle işim olmaz,burada direkt olarak sizi kastetmedim,genel olarak konuşuyorum.gol attığı haftalardaki yorumlara bakın bir de gol atamadığı haftalarda yapılan yorumlara bakın,aradaki farkı görün.

umut bulut bugun 3 tane gol atsa dahi fikirlerim değişmeyecektir: umut bulut teknikten yoksun düz bir futbolcudur..trabzonsporun forvetı olacak kalıtede değildir...

Tolunay Abdioğlu
19.04.2010, 18:28
Herkese inat vur be Umut,vur!

Erbay
19.04.2010, 18:29
2006-2007 den bir mesaj..

harbiden umut sağlam futbolcuymuş.fiziğine hayran kaldım
28.haftada beşiktaşa attığı golü izleyin aynı fatih tekke
sağ ayakla nası sıyrılmış öyle yaa

Ben o zamanlar Umut'un bizde başarılı olup Avrupa'ya gideceğini, kademe kademe yükselip sonunda üst düzey bir takımda oynayacağını düşünüyordum :) 4 senede geriye gitti.

Y-DRMS
19.04.2010, 18:30
umut u bir de teo ile birlikte oynarken görsek ard arda 2 3 maç

Emirhan Makul
19.04.2010, 18:41
Fatih son zamanlarda Bilinmeyen,Duyulmayan ne yaptı ki seni kendinden soğuttu onu anlamadım...Emirhan

Fatih'den soğumadım ki , bu cümlemi yanlış anladın sanırım burda" NO9" un futbolunu sevmem bu başlığa isminin yazılmamasını istememe yeterde artar bile.

çok abartıyorsun çok, o kadar abartıyorsun ki Emirhan Fatih iyi dir büyük oyuncudur ama bu kadar abartılacak kadar değildir.

Abi.

Kişilik , Hayat Hikayesi veya aklınıza gelen bütün herşeyi silelim "NO9" Hakkında ;

Sadece oynadığı futbol , sergilediği oyun tarzı için konuşurum ben , lakin sayfalarca , saatlerce tartıştık diğer konuları için.

Ama sadece ve sadece futbolu için ben o cümleyi yazdım.

Dünyanın en büyük futbolcusumudur hayır peki o kadar abarttım mı hayır.

Ama Trabzonspor ve Türkiyenin görmüş göreceği en yetenekli insanlardan biridir.

Yüzlerce fazlalığını sayarım , eksiklik yaşayan umut bulut karşısında ancak.

Bir hava topuna top gelmeden 2 kez yükselen bir insanla karşılaştırmayıda kendime yediremiyorum , aslında herşey ortada .

Anca burada ki abilerimiz ve arkadaşlamızın anlamadığı ve zıt düşülen tek nokta şudur ; Burda umut bulut'u eleştirenleri hakaret ediyormuş gibi algılamaları ve sahada ki gerçekleri görmeden yorumlamadan savunmaları.

İlker ToSun
19.04.2010, 19:06
Umut Trabzonspor forveti olur veya olmaz tartışmasına hiç girmem, Umut'u savunanlar Trabzonspor'u büyüklüğünü kavrayamamış dersen orda dur derim,
eğer yaşın gerçeği gösteriyorsa ben senden daha çok başarılı dönemlerini şahsen gördüm, benden eskiler çok daha başarılı dönemleri gördü,
Trabzonspor'un büyüklüğü tartışan yok zaten, tartışmaya açan da yok, Bu başlıkta Umut'u savunanlar ki ben de bunlardan birisiyim, Umut çok iyi demiyor ki, söylediğimiz şu an itibari ile takımdaki en iyi hücum oyuncusu, Teo veya Murat Tosun daha iyi olabilir, ama sahaya çıkan kadroya baktığımız zaman Umut ilk 11 de çıkıyor,
benim buradan anladığım Teknik Kadro o an itibari ile Umut daha faydalı olacak düşüncesinde olduğu için Umut'u ilk 11 de sahaya sürüyor, yok eğer öyle değilde futbolu bilmediklerinden böyle karar alıyorlar ise o zaman söyleyecek bir sözüm yok.
Trabzonspor tabi ki de Umut'tan çok daha kaliteli bir forvet oyuncusu almalıdır, bunu devre arasında da dile getirdi forumdakiler, çıkıp ta Umut'u savunanlar hayır alamazsınız, Umut bu takıma yeter diye cümle kurmadılar,
takımda kalıp kalmayacağına zaten teknik heyet sezon sonu karar verecektir, Ben Umut'u savunduğum gibi Trabzonspor formasını giyen her oyuncuyu savunurumi savunmaya da devam edeceğim, ister futbol cahili deyin, ister Trabzonspor'un büyüklüğünü bilmeyen deyin, Benim için önemli olan Sırtındaki formadır, Trabzonspor'da giderse de kişiliği ile ilgili asla kimse kötü söz söyleyemez, oyunculuğu eleştirilir muhakkak ki eleştirilmelidir, ama gerçekçi eleştiri önemlidir.

Umut bu akşam oynar ve kötü bir performans sergilerse kimse gelip te buraya çok koşuyormui neden maç sou çok koşanlar listesinde ismi yok yazmasın, çünkü onu yazan küçük beyinler daha da küçülmesinler, orada verilen veriler koşma verileri değil, maç içiersinde kat edilen mesafedir, orta alan çizgisi etrafında sadece sapa sola yürüseniz veya koşsanız dahi listeye girebilirsiniz,
Umut için Drogba gol attı sen nerdesin Drogba Umut lafını da kimse bahane etmesin, onu yazanlara da o açıklamasını tekrar okumayı tavsie ederim, ben Drogba'ya benziyorum demedi, hırs olarak kendimi benzetiyorum dedi ki ,hırs ile yetenek farklı şeylerdir,
ben Umut'u Trabzonspor forması giydiği için savunuyorum ve savunmaya devam edeceğim, savunurken eleştirdiğim gibi eleştiriye de devam edeceğim, ama daha önce olduğu gibi, seni dövsünler, seni herkes yuhalasın, ananı da al ve defol Trabzon'dan yazıları gibi ve buna benzer hakarete varan yazıları, Umut gol atamadığı maçlardan sonra gelip buraya Allah'ım yine gol atamadı ve ben haklı çıktığım için sana şükürler olsun yazanları, gol atamayıp bizi mahcup etmediğin için teşekkürler yazanları da eleştireceğim,

Gökhan'ın gidişine Umut sebep oldu taraftar onun için kabullenmedi sözüne de katılmıyorum İlker,
Gökhan lig başladığından beri kaç kişi sırtında Gökhan Ünal yazan forma satın aldı geçen sene ve bu sene, parmakla sayılacak kadar azdır, ama fenere gitti, imza attıktan 3-5 gün sonra daha maça çıkmadan çocuklar arkasında Gökhan Ünal yazılı formalarla gezmeye başladı, yani taraftarın Gökhan'ı istememesini de Umut'a yüklemek haksızlık olur, bu mantığa göre Szmek'te ben Umut ile aynı takımda oynamam diyerek gitmiştir o zaman.

yanda yazan yaşım doğru, haliyle benden daha fazla zaman trabzonsporu izleme şansı bulmuşsundur, sırf bundan dolayı bile umut un bu takımın forveti olmayı haketmediğini sen benden daha iyi bilirsin.

evet trabzonsporun oyuncusu olan herkes, hiçbir şey için olmasa bile "trabzonsporun futbolcusu" olduğu için saygıyı ve desteği hak eder.

benim büyük bir hırsla savunduğum tek bir şey var bunu tekrarlayayım

umut bulut bu takımın 43 yıllık tarihinde yeteneklerinin aksine en çok şans verilen, en çok destek olunan isim. yapabilecekleri ve yapamayacakları az buçuk anlaşılmış vaziyette. çok iyi bir insan olabilir ancak bu mevki için ilk kriterimiz iyi insanlık değil. ve gerekli olan kriterler ne yazıkki umut da mevcut değil.

dolayısıyla da bütün isyanım tek bir meseleye NEDEN 3 YIL DAHA ?

isimsiz_61
19.04.2010, 19:29
Fatih'den soğumadım ki , bu cümlemi yanlış anladın sanırım burda" NO9" un futbolunu sevmem bu başlığa isminin yazılmamasını istememe yeterde artar bile.

Abi.

Kişilik , Hayat Hikayesi veya aklınıza gelen bütün herşeyi silelim "NO9" Hakkında ;

Sadece oynadığı futbol , sergilediği oyun tarzı için konuşurum ben , lakin sayfalarca , saatlerce tartıştık diğer konuları için.

Ama sadece ve sadece futbolu için ben o cümleyi yazdım.

Dünyanın en büyük futbolcusumudur hayır peki o kadar abarttım mı hayır.

Ama Trabzonspor ve Türkiyenin görmüş göreceği en yetenekli insanlardan biridir.

Yüzlerce fazlalığını sayarım , eksiklik yaşayan umut bulut karşısında ancak.

Bir hava topuna top gelmeden 2 kez yükselen bir insanla karşılaştırmayıda kendime yediremiyorum , aslında herşey ortada .

Anca burada ki abilerimiz ve arkadaşlamızın anlamadığı ve zıt düşülen tek nokta şudur ; Burda umut bulut'u eleştirenleri hakaret ediyormuş gibi algılamaları ve sahada ki gerçekleri görmeden yorumlamadan savunmaları.
:alkış::alkış::alkış::alkış:benimde tek anlamadığım şey neden umutla FATİH TEKKEyi karşılaştıtma gereği duyuyorlar...

crazyman_61
19.04.2010, 19:45
seneye hedefimiz üst sıralarsa kaliteli bi forvet almamız lazım yoksa bu seneden farklı olmaz

balli_kuymak
19.04.2010, 20:18
gol atamadıgı gibi arkadaşının pozisyonunuda bozuyor :mad:

cınar#7
19.04.2010, 20:28
teofilo orda bonboş pas verse %100 gol ama umut işte hobisine devam ediyo,illede gol kaçırıcak..

Gökhan KAN
19.04.2010, 20:34
Umut gol gol gol ü değiştiriyorum..

Umut git git git

cınar#7
19.04.2010, 20:42
Umut, Teo gol atmasın diye elinden geleni yapacaktır.
başka söze gerek kalmadı çünkü bu pozisyonun başka bir açıklaması olamaz.

Gökhan KAN
19.04.2010, 20:49
Pas versen Teonun iki golü vardı.. Git artık git..

Halit Aydın
19.04.2010, 20:50
Yandın oğlum Umut bu gece :D

sefatoyer
umut Allah aşkına çek git artık

Ibrahim Gaygusuz
Umut napiyor boyle anlamiyorum, arkadas dusmanimidir nedir

Gökhan KAN
19.04.2010, 20:51
Umut bizden gittiği gün kulübü kamboçyaya taşıyalım. Ne kadar uzak olursak o kadar iyi..

Terzioğlu
Yapma etme be Umut bu kadar bencil olunmaz yazik degilmi Teofilo'ya. Insan biraz yardim eder takim arkadasina sen resmen gol atmamasi icin elinden geleni yapiyorsun.

Mesut
maçdan öncede belirtmıştım umut çok formsuz ve yedeğe çekilmeli yoksa gol atma hırsı yüzünden bencilleşecek, rahat gol atabileceği durumlarda atamıyacak demiştim dediğimde oldu.sanırım şenol hoca değiştirir

Turko
su mac 3-0 bitse. 3 golude umut efendi atsa. gozumde 3 kurusluk degeri yok futbolu adina.
her sey trabzonspor icin

Bekir
Umut aynısını Gökhan'a da yaptın,Gökhan her pozisyonda sana pas atıyordu sen atmamak için elinden geleni yapıyordun..
Ya artniyetlisin ya da yanındaki adama pas atamıyacak kadar Yeteneksizsin 2 durumda da Trabzonspor'da işin yok...
Kulubü satın almış gibi oynuyorsun...
Senin yüzünden futboldan soğudum...

Sevdamız_Bir
Güzel Allah'ım. Sana yalvarıyorum. Şu Umut Bulut'a gol için muhtac olmaktan bizi kurtar. Bu adam başımızda yolacak saç bırakmadı. Sen bu aciz kullarına acı. Amin.

Enes Ünal Kaya

Aynen Hee :D Sansürler Havada Uçuşcak Gibi

Kubilay61
19.04.2010, 20:52
İyi oynuyor, koşuyor, sonuna kadar savaşıyor ama 1 atamadın 2 atamadın 3de pas ver be yiğidim! Teoyu mu sevmiyor nedir anlamadım gitti :S

erolizmts
Bence Umut'u kenara alınmalı. 2. yarıya da Umut ile başlarsa bu taraftar çıldırır. Tepkiler şu an için "Umut dışarı" şeklinde ama daha da kötü hadiseler yaşayabilir. Hem Umut'un iyiliği hem de takımın daha rahat oynayabilmesi açısından Umut 2. yarıya başlamamalı. Çünkü Umut'a gösterilen tepki daha da artarsa bütün takım bundan olumsuz etkilenebilir.

Bekir
Yahu Teofilonun yüz ifadesine bakın Adam ağlıcak şekilde Umut'a yakınıyor Umut takmıyor bile,Aynı şeylleri tekrar yapıyor...
Yazık Teofilo'ya...

unique
19.04.2010, 20:53
Yazıklar olsun be; elin adamı ta nerelerden gelmiş bir gol için çırpınıp duruyor, resmen gözünün içine bakıyor; iki pozisyonda resmen görmezden geldin Teofilo'yu. Yuvarla önüne atsın adam, kendine gelsin hem de Trabzonspor kazansın. Nerdee, beyimizin egoizmi tavan yapmış durumda. Şu ana kadar yedek de olsa kadroda tutulması gerektiğini düşünüyordum; şimdi yedek de olsa sorun yaratacağını düşünüyorum. Bir insan bu kadar mı son vuruş özürlü olur, koskoca Trabzonspor'un forveti olmamalı bu adam. İkinci yarı hat-trick yapsa da değeri yok benim gözümde, bu adam forvet filan değil arkadaş.

Ali Tunahan Güllü
Tek söz tek kelime;

BENCİL!!!

playa
ne kadar yeteneksiz bir topçusun sen ya atamıyosan attırsana kaç pozisyon ezdin be kasıtlı mı yapıyosun be kardesim çıldırttın bizi yine

Ali Tunahan Güllü

Sizede baya bi iş çıkacak:)

esirgolge
19.04.2010, 20:54
Pa$am niye pas atmiyorsun? :D

playa
19.04.2010, 20:54
topçu felan değilsin sen amatörde bile oynamassın ....

Emrah KabuL
19.04.2010, 20:55
Anlamadığım olay, Umut ve Teo çift forvet oynamıyorlar mı ? Teofilo neden gol pozisyonuna giremiyor ? Ne yani biz bu adama bu kadar parayı boş kaleye gol atsın diye mi verdik ?

Umut Bulut'a olan nefretiniz yüzünden Teofilo'nun sadece hiçbir şey yapmayışını görmezden geliyorsunuz.!

playa
sezon sonu bedavaya göndersinler böyle düz topçuların trabzonda işi yok özelliklede umut

Ibrahim Gaygusuz
Umut on liberoya ceksinler Colmani ileri alsinlar. Colmanin en azindan bitirciligi var. Umut habire topu rakipten kapar

Muhammed
19.04.2010, 20:56
Umut'un yanında Drogba'yı koysan sezonu golsüz tamamlar.

playa
19.04.2010, 20:56
sırf teo gol atamsın diye pas atmıyor adam ya atarsa yedeğe geçerim diye

erolizmts
19.04.2010, 20:58
Soru:

Anlamadığım olay, Umut ve Teo çift forvet oynamıyorlar mı ? Teofilo neden gol pozisyonuna giremiyor ? Ne yani biz bu adama bu kadar parayı boş kaleye gol atsın diye mi verdik ?

Cevap:

Umut'un yanına Drogba'yı da koysan sezonu golsüz tamamlar.

Gökhan KAN
19.04.2010, 21:01
Karavicdanli..:) Merhametin yokmu senin..

İlker ToSun
19.04.2010, 21:02

maçtan önce yazdığım yazı !!!

beni haklı çıkartmak için elinden geleni yaptı yine umut.

kabahat onda değil ona bu payeyi verenlerde

sessizkral_1
19.04.2010, 21:03
YETER ARTIK UMUTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Teofilo geldiğinden beri Umut bulutun Teofiloya pas vermediği bariz 3-4 pozisyon vardı.

Bugün daha kasımpaşa maçının ilk yarısının bitmesine rağmen Umut bulutun Teofiloya atmadığı 2 %100 gol pozisyonu var.Bunun dışında Alanzinhonunda gole giderken ayağından almaya çalıştığı bir pozisyon var.

Teofilo bizim yeni futbolcumuz.Umut bulut gibi deneyimli bir oyuncumuzun Teofiloya pas vererek onun golle tanışması ve bundan kazanacağı moralin sonucunda takımımıza yapacağı katkıyı ise tartışmıyorum.

Umut bulutun %100 lük gol pozisyonlarda egoist davranışına başka amaçları olduğunu düşünmek dahi istemiyorum! (Hani teofiloya gol attırmayarak kendisinin sene sonunda yollanması olasılığını arttırmak vs.)Tamamen karakterine bağlıyorum.

Ancak Trabzonspor insanların kendi egolarını tatmin edeceği bir yer değildir.

Kaldıki karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda normalde bir forvet onları gole çevirebilir.Ancak Umutta malesef o yetenekte yok.

Bugün belki ligde bir iddamız kalmadı, ancak Trabzonsporun geleceği açısından önemli bir konudur.

Bugün pas verse 2-0 öndeydik ve Teofilonun 2 golü vardı ?

Pozisyonlardan birisini kaydetme imkanım oldu ;

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/19/4683.jpg

cınar#7
19.04.2010, 21:04
Umut on liberoya ceksinler Colmani ileri alsinlar. Colmanin en azindan bitirciligi var. Umut habire topu rakipten kapar
Ceyhunda oynar orda en azından şutu var..umutun oda yok,top kontrolüde yok,pasıda yok!

e neyi varda bu adam Trabzonsporun 10 numarası,forveti ve kaptanı?? niye her maç 90 dakika oynuyor? alternatif forvet yok takımda anlıyorum ama oynatmayın daha iyi kardeşim!

Umuta 3 sene daha sabredebilecek varmı?

crazyman_61
19.04.2010, 21:06
'futbol takım oyunudur'
seneye de bu takımda olursa bu takımdan ne bekleyelim

Emrah KabuL
19.04.2010, 21:07
YETER ARTIK UMUTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Teofilo geldiğinden beri Umut bulutun Teofiloya pas vermediği bariz 3-4 pozisyon vardı.

Bugün daha kasımpaşa maçının ilk yarısının bitmesine rağmen Umut bulutun Teofiloya atmadığı 2 %100 gol pozisyonu var.Bunun dışında Alanzinhonunda gole giderken ayağından almaya çalıştığı bir pozisyon var.

Teofilo bizim yeni futbolcumuz.Umut bulut gibi deneyimli bir oyuncumuzun Teofiloya pas vererek onun golle tanışması ve bundan kazanacağı moralin sonucunda takımımıza yapacağı katkıyı ise tartışmıyorum.

Umut bulutun %100 lük gol pozisyonlarda egoist davranışına başka amaçları olduğunu düşünmek dahi istemiyorum! (Hani teofiloya gol attırmayarak kendisinin sene sonunda yollanması olasılığını arttırmak vs.)Tamamen karakterine bağlıyorum.

Ancak Trabzonspor insanların kendi egolarını tatmin edeceği bir yer değildir.

Kaldıki karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda normalde bir forvet onları gole çevirebilir.Ancak Umutta malesef o yetenekte yok.

Bugün belki ligde bir iddamız kalmadı, ancak Trabzonsporun geleceği açısından önemli bir konudur.

Bugün pas verse 2-0 öndeydik ve Teofilonun 2 golü vardı ?

Pozisyonlardan birisini kaydetme imkanım oldu ;

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/19/4683.jpg

Zamanında Umut için attığı gollerin çoğu boş kale, yok diziyle,orasıyla burasıyla gol atıyor diye eleştirmiyormuydunuz ?

Şimdi Teofilo boş kaleye 2 tane gol atınca mest mi olacaktınız ?

O koyduğun ekran görüntüsünde neden kaleciyle karşı karşıya kalan Teofilo değil de Umut ? Neden bu şekilde bakamıyoruz olaya ?

Umut pozisyona girsin , Teo'ya çıkarsın o da boş kaleye yollasın.. Vay be.

endlessdeath
19.04.2010, 21:36

Umut Bulut'a olan nefretiniz yüzünden Teofilo'nun sadece hiçbir şey yapmayışını görmezden geliyorsunuz.!
sen teo nun çıkardığı pasları gördün mü kardeş bu umutun gitmesi gerek takıma zarar bari teo yu kaybetmeyelim

endlessdeath
19.04.2010, 21:39
Zamanında Umut için attığı gollerin çoğu boş kale, yok diziyle,orasıyla burasıyla gol atıyor diye eleştirmiyormuydunuz ?

Şimdi Teofilo boş kaleye 2 tane gol atınca mest mi olacaktınız ?

O koyduğun ekran görüntüsünde neden kaleciyle karşı karşıya kalan Teofilo değil de Umut ? Neden bu şekilde bakamıyoruz olaya ?

Umut pozisyona girsin , Teo'ya çıkarsın o da boş kaleye yollasın.. Vay be.
Umutun savunulacak tarafıda yok umut 2.ligde oynasın trabzonsporda böyle bencillere gerek yok kendinin yeri sarsılacak diye ne korkuyordur ondan pas da vermez böyle mantıkda adamı trabzonsporda türkiye cumhuriyetinde istemiyorum o kadar zarardır türk futboluna nokta

Deniz Telci
19.04.2010, 21:41
Umutsporlular, sizin futbolcunuz ofsaytçı bir futbolcu (!) Takıma ne kadar faydası olur bilmem sizin kararınızdır !

Turko
19.04.2010, 21:42
umut ve gol pozisyonuna mi girmek?

lutfen yapma takimdasim. bizde mac izliyoruz.

girdigi gol pozisyonlarinin yanina öldurdugu pozisyonlari koy

diyebilirsin ki kacirmayan futbolcu var mi yerkure de? yok da. bu kadari, hem bu takima hem bu taraftara gercekten fazla.

kendi açımdan, sadece kahroluyorum.

eraytaskin61
19.04.2010, 21:42
yokmu iyi bi menejeri bi takım bulalım buna el birliğiyle

Kaan
19.04.2010, 21:46
Bugün bu mesajdan sonra bu konuya bir şey yazmayacağım, o kadar vaktim yok.

Neler düşündüğümü herkes biliyor.

Sadece Umut kendin için git bu takımdan diyorum.

endlessdeath
19.04.2010, 21:46
TEo ya adam gibi pas atanda olmadı bu umuta bırakılmamalı trabzon forveti

Gökhan KAN
19.04.2010, 21:56
Aman Allahım gol attı..

cınar#7
anca boş kaleye atarsın zaten,kendini tekrarladın yine.

Turko
iste golcu budur. nasil atti ama. gercekten cok zor bir pozisyondu

endlessdeath
19.04.2010, 21:59
Umut ancak boş kaleye gol atar böyle :)

Uğur Ö.
19.04.2010, 22:00
Eskiden 5 poziyona girerdi atardı şimdi 10 tan poziyona giriyor atamıyor

Kereşenli
19.04.2010, 22:01
İnşallah sakatlanıp önümüzdeyki üç sezon boyunca futbol oynamazsın. Senin gibi yeteneksizlere mi kaldı Trabzonspor'un şampiyon olması. Teofilo ve Murat Tosun'a vereceğine bencilce davranıp pozisyonları harcaman büyük yeteneğinin belgesiydi. Zaten senin gibiler boş kaleye gol atar.

Büyük gölcü Umut Bulut.

Onur Şeref
Yeter......

Emrah KabuL
E niye kızıyordunuz Umut'a boş pozisyonda Teo'ya vermedi diye ? Teo'da boş kaleye golü atmayacakmıydı ?

Ayrıca bir genç arkadaş Umutsporlular demiş, kendi imzasında FatihTekkespor'lu yazdığı için milletide o sporlu busporlu olarak görüyor.. Genç arkadaşım kendi adıma konuşuyorum ben sadece Trabzonspor'luyum..! Keşke Umut'un yerine daha iyisi olsada oynatsak.. ama yok işte.!

sametaydin
19.04.2010, 22:02
Umut bugün beni büyük hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. Pas vereceği pozisyonda kaleye vurdu ve başarısız oldu.

İlker ToSun
19.04.2010, 22:03
hayatımda gördüğüm belki de karakteri en bozuk futbolcu.

sporculukla uzaktan yakından ilgisi yok.

inşallah sakatlanır da bu haftaarası antrenmanda falan en azından bu sezon son 5 maçta kurtuluruz.

endlessdeath
19.04.2010, 22:03
gökhan ünaldan kurtulduk şimdi sıra umutta hayd, trabzon bul iyi türk forvet genç yetenek olsun o kaçırsın belkide hiç kaçırmaz umut hariç kime gelirse gol olcağına inanıyorum maç izlerken

Sencer Bulut
19.04.2010, 22:04
Günün adamıydı Teofiloyu bitiren adam oldu ve klasına yakısır bir gol attı...

Ömer SEVİNÇ
19.04.2010, 22:05
Bütün desteğimi kesiyorum sana karşı. O kadar isyan ettirdin beni.

Onur Şeref
19.04.2010, 22:06
Osman Baydemir'in bir sözü var bilirsin.

İşte o söz sana gelsin.

Gökhan KAN
19.04.2010, 22:06
Bu adam kesinlikle rakiplerimizin ajanı..

yaranozlu
19.04.2010, 22:07
bu adam topçu değil, bunu artık herkes anladı, statta da dalga geçmeye başladılar. fakat teofilo da topçu değil. Arkadaş inanılmaz şekilde dünyanın en kötü forvetlerini topluyoruz takıma. Burak da umuttan farksız. Ya alın şöyle adam gibi bir forvet, türkiye ligindeki birçok takımın huücum hattı bizimkinden kat kat iyi. Olacak iş değil!

Yunus Emre SEYHAN
19.04.2010, 22:08
Teofilo'nun 2 golünü linç etti.

Umut yiyorsa maç 0-0 ken gol atsana ? öyle boş kaleye atmakla olmuyor.

Bencil olunur ama bu kadar olmaz.

Ruhsuz denilen Gökhan bile durmadan gol attırıyordu Umut'a.

Durmadan dengesizce yaptığı koşular ile Teofilo ve Alanzinho'yu da zaman zaman rahatsız etti. (Bknz. İlk dakikalarda Alanzinho'nun önünü kesti )

endlessdeath
19.04.2010, 22:09
günün adamıydı teofiloyu bitiren adam oldu ve klasına yakısır bir gol attı...
futboldan anlamayan kardeŞ teofİlonun top teknİĞİ yeter umutu sallar geÇer umut kendİnİ bİtİrdİ garantİledİ vermedİĞİ paslarla ÜnlÜ oldu bazi kendİnİ bİlmez spor spİkerlerİde yok umut en golcÜ arkadaŞ o kadar pasi umut yerİne teofİloya atsak onuda geÇ colman a gelse forvet olrak oynatsak babinda sÖylÜyorum atmazsa trabzonsporu birakir fenerİ tutarim ahanda bu kadar bÜyÜk sÖz konuŞtum yeter ya savunmayin Şu umut denen kİŞİyİ

ölümüne61
sana bu zamana kadar ılımlı bakanlardandım ama beni bile verem ettinye helal olsun sana

Emrah Akcagöz
Yahu sen ne büyük topçusun ya helal be valla helal hele o son gol neyin nesiydi hayranlıkla izledim..

Oğuz B.
Umut pas vermesi gereken yerde vurdu.Bu yanlış savunulacak tarafı yok.Futbolcu gol kaçırır ama orda üç posizyonda da gole ondan çok ihtiyacı olan arkadaşları vardı.Eğer onlara verseydi o topları kendi attığı üç golden daha değerli olurdu.Olmadı Umut..

İnşallah sakatlanıp önümüzdeyki üç sezon boyunca futbol oynamazsın.

Bu nedir ? hangi insan bunu ciddi ciddi düşünebilir..

Sefa Murat Dokuz
19.04.2010, 22:10
Yazıklar olsun. Bu kadar bencil bir oyun çıkarman hiç yakışmadı. Şapkanı önüne koy, takım senin gol atmandan çok daha önemli. Teo ya attırmamak için 2 golden ettin takımı.

Özge
19.04.2010, 22:10
Bir insan daha fazla bencil olamazdı sanırım.Pas atmak nedir unuttu.Aldığı topu kaleye attı.Çok kötüydü.Pozisyonları harcadı.

macka61
19.04.2010, 22:11
Gol için tebrikler Umut

Emrah KabuL
19.04.2010, 22:11
bu adam topçu değil, bunu artık herkes anladı, statta da dalga geçmeye başladılar. fakat teofilo da topçu değil. Arkadaş inanılmaz şekilde dünyanın en kötü forvetlerini topluyoruz takıma. Burak da umuttan farksız. Ya alın şöyle adam gibi bir forvet, türkiye ligindeki birçok takımın huücum hattı bizimkinden kat kat iyi. Olacak iş değil!

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum.

mkmsas
19.04.2010, 22:12
yazıklar olsun sana...

Hürgün Aygün
Olmadı Umut gerçekten olmadı.

Yanında Teo bomboş vermedi.

Anıl Caner
İyi oynamasına rağmen hayatımda ilk kez Umut Bulut'a sinirlenerek maç izledim. belki de en büyük seveni olarak kendisine teessüflerimi iletiyorum.

Sencer Bulut
futboldan anlamayan kardeŞ teofİlonun top teknİĞİ yeter umutu sallar geÇer umut kendİnİ bİtİrdİ garantİledİ vermedİĞİ paslarla ÜnlÜ oldu bazi kendİnİ bİlmez spor spİkerlerİde yok umut en golcÜ arkadaŞ o kadar pasi umut yerİne teofİloya atsak onuda geÇ colman a gelse forvet olrak oynatsak babinda sÖylÜyorum atmazsa trabzonsporu birakir fenerİ tutarim ahanda bu kadar bÜyÜk sÖz konuŞtum yeter ya savunmayin Şu umut denen kİŞİyİ
Kardes sen benım cumlemden ne anladın harbı merak ettım.Bunun ıcınde umutu savundugum yeri gösterirmisin?

/_!mmortalTs_\
19.04.2010, 22:13
Spikerlerin Umut Bulut'a karşı nazik davranmaya çalışmalarına bayılıyorum.çççççç

ofluoglu
19.04.2010, 22:13
yeterrr... kulubeye lutfen

serkan'ı koyun forvete oda pres yapsın aynı şey..

Sefa Murat Dokuz
19.04.2010, 22:14
Spikerlerin Umut Bulut'a karşı nazik davranmaya çalışmalarına bayılıyorum.çççççç
İşlerine geliyor, Trabzonsporda Umut hep böyle oynasın bu şekilde övgü asın Trabzonspor 1 arpa boyu ilerleyemesin.Amaçları bu.

hamucera
19.04.2010, 22:14
İyi oynamasına rağmen hayatımda ilk kez Umut Bulut'a sinirlenerek maç izledim. belki de en büyük seveni olarak kendisine teessüflerimi iletiyorum.

aynen Anıl benden de o kadar, ilk defa bu kadar kızdım Umut'a,

o pozisyonlardan 2 tanesinde pas verse maçın kahramanı olurdu,

Süleyman KANTAR
19.04.2010, 22:15
Çok koşuyor muhabbetleri sıktı artık . Onun aldığı paranın beştebiri ben alsam bu yaşımda odan daha çok koşarım inanın. Böyle admlar bizde olduğu müddetçe çok daha 25 yıllar bekleriz malesef.

endlessdeath
Teofilo'nun 2 golünü linç etti.

Umut yiyorsa maç 0-0 ken gol atsana ? öyle boş kaleye atmakla olmuyor.

Bencil olunur ama bu kadar olmaz.

Ruhsuz denilen Gökhan bile durmadan gol attırıyordu Umut'a.

Durmadan dengesizce yaptığı koşular ile Teofilo ve Alanzinho'yu da zaman zaman rahatsız etti. (Bknz. İlk dakikalarda Alanzinho'nun önünü kesti )

ŞÜKÜR SİZİN GİBİ İZLEYENLER VARDA GÖRENLER VARDA BÖYLE GÜZEL YORUMLAR YAPILIYOR KATIIYORUM SANA KARDEŞ GÖKHAN ÜNAL BİLE PAS VERİRDİ UMUT A AMA NERDE İNSANİ DEĞERLE TRABZONSPORLULUĞA YAKIŞMADI BENCE

Yazıklar olsun. Bu kadar bencil bir oyun çıkarman hiç yakışmadı. Şapkanı önüne koy, takım senin gol atmandan çok daha önemli. Teo ya attırmamak için 2 golden ettin takımı.
iŞTE BENDE ŞU SÖZE ŞAPKA ÇIKARTIRIM takım senin gol atmandan çok daha önemli. Teo ya attırmamak için 2 golden ettin takımı BU SÖZÜ OKURSA NE GÜZEL OLUR BU UMUT DENEN ŞAHSİYET

Ömer SEVİNÇ
Kahraman mahraman olmasın. Yanındaki adama pas atmayan topçu istemiyorum ben. İsterse 5 tane hattrick yapsın bu maçta benden alacağı not 0.

Hele o son golü utanmadan attı ya hiç yüz de yokmuş ne diyeyim. Murat Tosun garibim bir sürü koştu Umut'un yanında..

cyhlak
19.04.2010, 22:16
Yeter artık katlanamıyoruz sana ,futboldan soğuduk senin yüzünden.

dimsag
19.04.2010, 22:17
ayıp gerçekten teo kaçıncı maça çıkmış üstelik uygun durumda o pası orada vermiyorsan DEFOL git bu takımdan teoun yüz ifadesini gördünüzmü o pası vermeyince

endlessdeath
19.04.2010, 22:18
Kardes sen benım cumlemden ne anladın harbı merak ettım.Bunun ıcınde umutu savundugum yeri gösterirmisin?
ÜSTADA BÖYLE YAZMIŞSIN AYNEN İLETİYORUM"Günün adamıydı Teofiloyu bitiren adam oldu ve klasına yakısır bir gol attı..." DALGA GEÇME MAHİYETİNDE SÖYLEDİYSEN GÜLÜCÜK BIRAKTA TERS ANLAMIYIM ADAMI ÖVÜYORMUSUN YERİYORMUSUN BEN ÖVDÜĞÜNÜ ANALADIM

fırtına_08
19.04.2010, 22:19
ya abi ben hayatım boyunca ilk defa bir futbolcumuz gol atmasın istedim....Heryerde yazıyorum
LÜTFENNNNN umut bulut bu takımdan gitsin yeter Allah rızası için...Bu adam futbolcu değil.yeter ya..kimse yok mu Trabzonu seven...Lütfen yaaow

hos_cocuk61
19.04.2010, 22:19
Yazıklar olsun sana. Seni sahada 90 dakika tutanada yazıklar olsun.

"Koşuyor mücadele ediyor iyi niyetli" diyorlarya meleklerin, gördük iyi niyeti aman Teo gol atmasın diye kendini parçaladın.

Onur
19.04.2010, 22:21
Nefret ettim bu gece senden nefret. Lanet olsun senin oynadığın topa. Kendime acıyorum senin gibi bir forveti olan takımın şampiyonluğunu beklediğim için.

Seni her maç ilk 11 oynatan, 90 dakika sahada tutan çok saygıdeğer hocana dua et. Gelip gelebileceğin en büyük takım Trabzonspor'dur.

Gökhan KAN
19.04.2010, 22:22
Şu başlığa bomba döşeyip patlatıcam yeminle..

Hasan Ayvenli
19.04.2010, 22:22
Kasımpaşa'nın 90. dakikadaki pozisyonunun gol olmasını istedim Umut Bulut. Sırf senin yüzünden. Sırf sana olan sinirimden. Bugüne kadar beni nerdeyse her maç sinir ettin. Her maçta bişeyler dedirttin kendine. Ama bugünkü kadar çileden çıkmadım hiçbir zaman.

Seni futbolcu yapanın da.
Seni forvet yapanın da.
Seni bu takıma alanın da.
Seni bu takım da 90 dakika her maç oynatanın da....

Alihan Ertürk
19.04.2010, 22:23
Yine formundaydın adamım !

:rolleyes:

FC-ST-PAULI-61
olamaz insan bu kadar kötü olamaz

Emrah KabuL
Umut golcü değil deyin, ilerde tek başına oynayamaz deyin ama allahaşkına Teo'yu bitirdi falan demeyin.. komik oluyorsunuz :)

Maça çift forvet çıkmadık mı ? Yani iki oyuncununda gol pozisyonuna girme şansı %50 değil mi ?

Peki kaç pozisyona girdi Teo ? Kaç defa defans arkasına sarkabildi ? Madem Umut ona bilerek pas atmıyor.. (sizin düşüncenizle) o zaman kendi girsin o gol pozisyonlarına.. Hoş, 30 gol atmış bir adamdan bahsediyoruz.. Hani şu Karadenizspor maçlarında estiren..

endlessdeath
19.04.2010, 22:24
İşlerine geliyor, Trabzonsporda Umut hep böyle oynasın bu şekilde övgü asın Trabzonspor 1 arpa boyu ilerleyemesin.Amaçları bu.
aynen kardeş öyle zaten çok düşmanı var trabzonsporumuzun birde buna umut eklenince zıvanadan çıkartıyorlar adamı yaaaaaa:mad:

hamucera
19.04.2010, 22:26
Umut golcü değil deyin, ilerde tek başına oynayamaz deyin ama allahaşkına Teo'yu bitirdi falan demeyin.. komik oluyorsunuz :)

Maça çift forvet çıkmadık mı ? Yani iki oyuncununda gol pozisyonuna girme şansı %50 değil mi ?

Peki kaç pozisyona girdi Teo ? Kaç defa defans arkasına sarkabildi ? Madem Umut ona bilerek pas atmıyor.. (sizin düşüncenizle) o zaman kendi girsin o gol pozisyonlarına.. Hoş, 30 gol atmış bir adamdan bahsediyoruz.. Hani şu Karadenizspor maçlarında estiren..

bu da güzel bir yorum, yani hiç mi pozisyona giremez bir oyuncu, yok eğer toplar ona değil de Umut'a atılıyorsa bunu da sorgulamak lazım

Erkin Ekşi
19.04.2010, 22:26
senoluda al git.

Sefa Murat Dokuz
19.04.2010, 22:27
Umut için günün sözü!
Günün sözü"" klasına yakısır bir gol attı.." :D :D :D

endlessdeath
19.04.2010, 22:27
Şu başlığa bomba döşeyip patlatıcam yeminle..
gökhan kardeş yaşını bilmiyorum ama çok güldürdün beni duygularıma tercüman oldun tüm bina kahkamı duydu Allah senide güldürsün hep

Kasımpaşa'nın 90. dakikadaki pozisyonunun gol olmasını istedim Umut Bulut. Sırf senin yüzünden. Sırf sana olan sinirimden. Bugüne kadar beni nerdeyse her maç sinir ettin. Her maçta bişeyler dedirttin kendine. Ama bugünkü kadar çileden çıkmadım hiçbir zaman.

Seni futbolcu yapanın da.
Seni forvet yapanın da.
Seni bu takıma alanın da.
Seni bu takım da 90 dakika her maç oynatanın da....
Bu kadar öfke harbi yeter duysunlar sesimizi artık biz sıkıldık bıktık

Oğuz B.
19.04.2010, 22:28
senoluda al git.

Bu nasıl bir zeka ürünüdür acaba..

mete61bordomavi
19.04.2010, 22:29
Nefret ettim bu gece senden nefret. Lanet olsun senin oynadığın topa. Kendime acıyorum senin gibi bir forveti olan takımın şampiyonluğunu beklediğim için.

Seni her maç ilk 11 oynatan, 90 dakika sahada tutan çok saygıdeğer hocana dua et. Gelip gelebileceğin en büyük takım Trabzonspor'dur.

Onur'lu bir taraftar olduğun için seni cidden tebrik ediyorum!
Ben böyle Trabzonsporlu görmek istiyorum.
Mıymıy tipleri değil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Selman
19.04.2010, 22:29
Mutlu musun ?

Akşam rahat uyuyabilecek misin ?

Karakterine laf söyletmezdim ama bu akşam tekrardan düşüneceğim.

Teofilo ne yaptı sana ?

Ya Murat Tosun ?

Mutlu musun attığın golden ?

Her attığı golden sonra bu forumda "aha da yazdı yine siz sevinmezsiniz de bu da size kapak olsun nihahahhaa" diye naralar atan arkadaşlar, evet mutlu son.İlk defa bir Umut Bulut golüne sevinmedim.Sahi siz neler hissettiniz ?