PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Ercan DEMİRCİ
19.03.2010, 15:09
Onurumuz :)
Onur u saymadım :) Onu yedek bırakabilecek bir kalecimiz yok:)

ugurozturk
19.03.2010, 15:20
2. yari ihtiyaca gore girmeli. Teoyla baslamali. Rakipler umutu cozdu artik :).. kimse iplemiyor..

Tanju
19.03.2010, 15:25
Şenol hocadan geçen haftaki revizyonu biraz değiştirip Umut'u kesmesini bekliyorum. Burak Teo ikilisiyle çıkmasını bekliyorum, en fazla gol kaçırırız o da alıştığımız bir şey nasılsa..

OZDEN61
19.03.2010, 16:14
gollerini bekliyorum. seninle dalga gecenlere en iyi cevabın olacak.

playa
19.03.2010, 18:37
Umut ilk 11de başlarsa saç baş yolmaya devam

bahadır2561
19.03.2010, 18:38
her mac 11 de baslıyor enteresan...

Murat'
19.03.2010, 18:39

Diğer türlü olsa kesin 5-6 tane atarız Galatasaray'a zaten.

tsburak08
19.03.2010, 21:07
Ben genç yaşımda Umut sayesinde saçlarım seyrekleşti :) 3 senede sağolsun yola yola saç kalmadı..

Dava açıcam karşılığında saç ektirtmesini isticem :)

Mehmet Fırat
19.03.2010, 22:05
Trabzonspor formasıyla GS'ye golün yok henüz, yanlış hatırlamıyorsam.

Hadi Umut, kır şu şeytanın bacağını!

Özge
19.03.2010, 22:23
Umut ilk 11de başlarsa saç baş yolmaya devamKulübede de Higuain,Torres var zaten:)

playa
19.03.2010, 23:50
Kulübede de Higuain,Torres var zaten:)
Rooney olsa Umut onuda yedek bırakır bu gidişle :) . Yedekler Umuttan daha fazla iş yapar ;)

Kaan
20.03.2010, 00:01
Rooney olsa Umut onuda yedek bırakır bu gidişle :) . Yedekler Umuttan daha fazla iş yapar ;)

Ben de diyorum ki Umut elimizdeki forvetlerin en iyisi, hepsinden fazla iş yapar.

Eee, ne oldu şimdi ? :rolleyes:

Birilerinin demesiyle olmuyor maalesef bazı şeyler. :cool:

cplc
20.03.2010, 00:03
dünyada kaç tane trabzonspor var merak ediyorum.
umutu kesip kimi koyacak
1 maç dahi 90 dk oynamayan teo mu
50 dk çıkaramayan burak mı
abi ne izliyorsunuz merak ediyorum.
umutun performansı eleştirir ama bu yaptığınız ciddi komik.

Cem Akyüz
20.03.2010, 01:09
bu kişiden kişiye değişir, mesela Umut gol atamadığında Allah razı olsun yine yüzümü kara çıkartmadın diyenler var, o maçların sonucu ise galibiyetimizle bitmemişti,

Onlar Trabzonspor taraftarı değiller açık ve net

Bekir
20.03.2010, 01:37
dünyada kaç tane trabzonspor var merak ediyorum.
umutu kesip kimi koyacak
1 maç dahi 90 dk oynamayan teo mu
50 dk çıkaramayan burak mı
abi ne izliyorsunuz merak ediyorum.
umutun performansı eleştirir ama bu yaptığınız ciddi komik.
İyi de o zaman Forvet transfer etselermiş;
Madem Teofilo Bu kadar zamanda uyum sağlıyamıcak Başka forvet alsınlar,
Bu takım Forvetinde Tek Umut'la mı Şampiyon olucak..

cplc
20.03.2010, 01:59
İyi de o zaman Forvet transfer etselermiş;
Madem Teofilo Bu kadar zamanda uyum sağlıyamıcak Başka forvet alsınlar,
Bu takım Forvetinde Tek Umut'la mı Şampiyon olucak..

cümlemde fakındaysan umut tartışılır dedim.
tartışılmaz demedim.
yarım sezon için alınmalı mı orada ayrıca tartışılır.
ama benim düşüncem bu kadroda umutu kesebilecek forvetin olmamasıdır.
alınmalı mı gerekli mi umut eksik mi oralar ayrıca tartışılır

Erkin Ekşi
20.03.2010, 08:09
umutun eksik olup olmadiginin nesini tartisicaz allah askina.

Kaan
20.03.2010, 14:04
Şubat Ayının Futbolcusu Umut Bulut

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3900-5I2U4E5G.jpg

Ligdeki performansıyla göz dolduran Umut Bulut, TrabzonCell aboneleri tarafından Şubat ayının en iyi futbolcusu seçildi.

“TrabzonCell Ayın Futbolcusu” yarışmasının ilki sonuçlandı. 5 Mart 2010 tarihine kadar gönderilen SMS’lerin sonucunda Umut Bulut, TrabzonCell aboneleri tarafından Şubat ayının en iyi futbolcusu seçildi. Umut Bulut, 21 Mart Pazar günü Avni Aker’de oynanacak Galatasaray derbisi öncesinde, taraftarlarının karşısında ödülünü Başkan Sadri Şener’in elinden alacak.

Şubat ayının en iyi futbolcusu seçilen Umut Bulut duygularını; “Taraftarlar tarafından böyle anlamlı bir ödüle layık görülmek benim için büyük bir onur. Ve bu ödülü bizim için çok önemli olan Galatasaray derbisi öncesinde taraftarlarımızın huzurunda, başkanımız Sadri Şener’in elinden alacak olmak benim için mutluluk verici. Amacım aldığım bu ödülün hakkını verebilmek adına derbide gol atarak, takımıma galibiyet kazandırmak olacak” şeklinde dile getirdi.

Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

adem28
20.03.2010, 15:25
umut bulut bu takımda olduğu sürece ben trabzonu tutmuycan lanet olsun bunu alana oynatana bir şey tutturmuşlar koşuyormuş pres yapıyormuş miş muş o zaman hüseyin bond veya taysen geyt bu atletleri transfer edelim atletizim kulubüya yaptığı preste bir tane top mu aldı kornerde ya egemen vuruyo ya giray umut rakibin stoperi gibi gelen topu geri ceviriyor boş kaleye gol atamayan adamla 5 yıl uzattılar yazık futboldan soğudum bu adam amatörde oynamaz ordu ya denizli belediyeye gol attı 5 yıl uzattılar yazıklar olsun 27 macta 9 gol atmış kos koca trabzonun forveti 3 mac ta bir gol atıyor ne olur 5 macta teo ya sabretseler nasılsa 6. bitireceğiz ligi allahım mehmet yılmaz gitti şimdi
umut sabır allahım sabır.............................

mehmetdoğan
20.03.2010, 18:38
adamı zorla golcü yapcaz ya hayırlısı

Murat'
20.03.2010, 18:40
umut bulut bu takımda olduğu sürece ben trabzonu tutmuycan lanet olsun bunu alana oynatana bir şey tutturmuşlar koşuyormuş pres yapıyormuş miş muş o zaman hüseyin bond veya taysen geyt bu atletleri transfer edelim atletizim kulubüya yaptığı preste bir tane top mu aldı kornerde ya egemen vuruyo ya giray umut rakibin stoperi gibi gelen topu geri ceviriyor boş kaleye gol atamayan adamla 5 yıl uzattılar yazık futboldan soğudum bu adam amatörde oynamaz ordu ya denizli belediyeye gol attı 5 yıl uzattılar yazıklar olsun 27 macta 9 gol atmış kos koca trabzonun forveti 3 mac ta bir gol atıyor ne olur 5 macta teo ya sabretseler nasılsa 6. bitireceğiz ligi allahım mehmet yılmaz gitti şimdi

Ne diye bu foruma giriyorsun ki o zaman.

Milli takımın forumuna falan yaz.

Veya git sözlükte yaz Umut'a da bir güzel salla.

Kaan
20.03.2010, 18:41

Tutma zaten.

Bu takımın senin gibi taraftara ihtiyacı yok.

İslam Sezer
20.03.2010, 18:55
bu maçta mutlaka oynamalı.ona şans verilirsse mutlaka gol atacaktır.
...
pardon ben başlığı teofilo başlığı sandım...:)

Mustafa
20.03.2010, 19:09

Hüseyin bond yazmaya çalıştıgın sanırım Usain Bolt alalım hadi onu nasıl alacaksak.Düşünmeden bişeyler yazınca böyle oluyor ortaya.Sapla samanı karıştırıyoruz.Koskoca Trabzonsporun forveti 9 gol atmış.Peki.Bak bakalım koskoca fb nin koskoca gs nin forvetleri kaç gol atmış.Zaten Trabzonspor'umun ismini küçük yazan bi zat tutmasın mümkünse bu takımı.Sevinmek şampiyon olmak hava yapmak istiyorsan tutarsın İstanbul takımlarından birini olursun.Trabzonspor aşkı başkadır.Benim sevgim ne bir futbolcuyla biter nede bir futbolcuyla başlar.Mesela ben Rıdvan'ın futbolculuğunu çok seviyordum.O iyi diye gidip fb li mi olayım.Örnekler çoğaltılabilir.

Bu başlık iyice stres duvarına dönüştü.Canı sıkılan gelip iki sallıyor gidiyor.Başka başlıklarda varlar mı tabiki yoklar.

Umut çak şu gs ye iki tane.Çakki burda sallayanlar utansınlar.Utanacak yüzleri varsa tabi.

Mustafa
20.03.2010, 19:10
adamı zorla golcü yapcaz ya hayırlısı

Adam dediğin Bordo Mavi formayı terletiyor ve zaten golcü ;)

adem28
20.03.2010, 20:34
Ne diye bu foruma giriyorsun ki o zaman.

Milli takımın forumuna falan yaz.

Veya git sözlükte yaz Umut'a da bir güzel salla.

Tutma zaten.

Hüseyin bond yazmaya çalıştıgın sanırım Usain Bolt alalım hadi onu nasıl alacaksak.Düşünmeden bişeyler yazınca böyle oluyor ortaya.Sapla samanı karıştırıyoruz.Koskoca Trabzonsporun forveti 9 gol atmış.Peki.Bak bakalım koskoca fb nin koskoca gs nin forvetleri kaç gol atmış.Zaten Trabzonspor'umun ismini küçük yazan bi zat tutmasın mümkünse bu takımı.Sevinmek şampiyon olmak hava yapmak istiyorsan tutarsın İstanbul takımlarından birini olursun.Trabzonspor aşkı başkadır.Benim sevgim ne bir futbolcuyla biter nede bir futbolcuyla başlar.Mesela ben Rıdvan'ın futbolculuğunu çok seviyordum.O iyi diye gidip fb li mi olayım.Örnekler çoğaltılabilir.

Bu başlık iyice stres duvarına dönüştü.Canı sıkılan gelip iki sallıyor gidiyor.Başka başlıklarda varlar mı tabiki yoklar.

Umut çak şu gs ye iki tane.Çakki burda sallayanlar utansınlar.Utanacak yüzleri varsa tabi.
SİZLER 6.LIĞA ALIŞMIŞSINIZ BEN SİZLERİ TRABZONUN İCİNDE BAŞARILI OLMASINI İSTEMEYENLERDEN OLDUĞUNUZU ANLADIM umut at şu gs ye görsünler diyor ne zaman atmış istanbul takımlarına ordu ile denizli bld ye atıyo sizi mutlu ediyor TS taraftarını değil o ancak hipodrumda oynar sizlerde orda izlen....bize öğretmeyin...

Mustafa
20.03.2010, 20:43
SİZLER 6.LIĞA ALIŞMIŞSINIZ BEN SİZLERİ TRABZONUN İCİNDE BAŞARILI OLMASINI İSTEMEYENLERDEN OLDUĞUNUZU ANLADIM umut at şu gs ye görsünler diyor ne zaman atmış istanbul takımlarına ordu ile denizli bld ye atıyo sizi mutlu ediyor TS taraftarını değil o ancak hipodrumda oynar sizlerde orda izlen....bize öğretmeyin...

Komiksin gerçekten komiksin...

Armağan Dere
20.03.2010, 20:52
Drogba yüzünden gene ortalık karışmış!...Umarım yarın oynamazsında kazanırız...Arda'da yokmuş bu büyük bir şans..Baroşa dikkat et maç süresince ona bak ve bişeyler öğren..Sağa Sola da el kol işaretleri yapma çok bilmişler gibi...Göreceğiz yarın mükemmel koşularını,isabetli ve sert vuruşlarını mükemmel arapaslarını(!)..Hadi bakalım

Kaan
20.03.2010, 20:54
Drogba yüzünden gene ortalık karışmış!...Umarım yarın oynamazsında kazanırız...Arda'da yokmuş bu büyük bir şans..Baroşa dikkat et maç süresince ona bak ve bişeyler öğren..Sağa Sola da el kol işaretleri yapma çok bilmişler gibi...Göreceğiz yarın mükemmel koşularını,isabetli ve sert vuruşlarını mükemmel arapaslarını(!)..Hadi bakalım

Sana göre önemli olan galip veya mağlup olmamız değil.

Yeter ki Umut gol at(a)masın. (!) ;)

Armağan Dere
20.03.2010, 21:00
Sana göre önemli olan galip veya mağlup olmamız değil.

Yeter ki Umut gol at(a)masın. (!) ;)

Bak canım kardeşim bende her Trabzonspor taraftarı gibi takımın galip gelmesini isterim Umut Bulut başarılı olsaydı bu zamana kadar olurdu bu ve bunun gibi adamları(Sezer Badur vs) başa bela eden yönetiminde bu adamlarla derhal Trabzon'dan defhedilmesi gerekir..Yoksa sende Bende Ne şampiyonluk ne de kupalarda ilerleyebilmiş Trabzonspor göreceğiz...Ne diyim sen memnunsan bi problem yok senin için ama bende had safhada memnuniyetsizlik

KAUNAS
20.03.2010, 21:24
bence yedek kalsın.nasıl olsa gol atamaz kaval kemiğine çarpıp şansa gol olması haricinde

Hotaman
20.03.2010, 22:10
Alıntı sahiplerini bilmemde sizin Trabzonspor'u iyi takip etmediğiniz ortada...
Umut'un İstanbul takımlarına golleri var malesef(!)

İlker ToSun
20.03.2010, 22:53
valla emin olduğum tek bir şey varsa, o da umutun kendisinin ne olup olmadığını buradakilerden daha objektif bir şekilde değerlendirip dile getirebildiğidir.

umuttan yapamayacaklarını beklemeye devam ettiğimiz sürece hüsran devam eder

elde iki katlık bina için yeterli demir ve çimento var, ama biz "elini korkak alıştırma abi çık 5. kata yaaa" gibisinden iş yapıyoruz

ama işte çıkamazsın 5. kata, ha belki kaza bela çıkarsın da bırak ilk depremi, ilk fırtına da yıkılırsın

Ahmet Karadeniz
20.03.2010, 22:53
umut teo brb oynasın umut yorsun teo vursun:)

objek
21.03.2010, 00:27
Umut cok caliskan ve istekli her anlamsiz paslara bile kosan bir oyuncu umutun gol atmasi icin cok topla bulusmasi lazim ayrica umut ceza sahasi icersinde yerden ve havadan tum toplara hamle yapiyor ama ona bu hamleleri yaptiran oyuncularin daha isabetli pas ve orta yapmalari lazim umuta atilan cogu sisirme paslara cogu santrofor kosmaz bile cok gol kaciriyor dogru ama bunlarin yaninda cokta kotu paslar aliyor bu takimda sagdan ve soldan cok iyi ortalar yapan oyunculara ihtiyaci var bir ara serkan sagdan bilincli ortalar yapiyordu cogusu gol olmustu ama son maclardaki ortalar daglara taslara gidiyor

reisoğlu61
21.03.2010, 01:59
Trabzonspor formasi ile galataya karsi hic golün varmi Umut ?

Fatih Özkan
21.03.2010, 02:06
Düşeni affetme Umut!
Allah yardımcın olsun!

batuhan249
21.03.2010, 02:06
umut tan maalesef hic umut um yok hade hayirlisi sen torpillisin kocum nasilsa gunes seni kesemez takimdan zaten kesse kimi oynatacaz takimda forvet yok allahim kafayi siyiracam yaf al birini vur otekine ey yonetim eseriniz le iftihar ediniz bunlar sizin eseriniz

hamucera
21.03.2010, 03:27
Bak canım kardeşim bende her Trabzonspor taraftarı gibi takımın galip gelmesini isterim Umut Bulut başarılı olsaydı bu zamana kadar olurdu bu ve bunun gibi adamları(Sezer Badur vs) başa bela eden yönetiminde bu adamlarla derhal Trabzon'dan defhedilmesi gerekir..Yoksa sende Bende Ne şampiyonluk ne de kupalarda ilerleyebilmiş Trabzonspor göreceğiz...Ne diyim sen memnunsan bi problem yok senin için ama bende had safhada memnuniyetsizlik

Trabzonspora bu dediklerinden çok daha iyileri geldi de 28 yaşında olan ben şampiyonluk göremedim, acaba o arada 1 sene falan olduk mu o oyuncular varken,

sendeki memnuniyetsizlik değil sendeki artık çekememezlik, hiç ben Trabzonsporluyum şampiyonluk istiyorum havalarına girme

sen değilmiydin Umut gol atamadığı ve 0-0 biten maçımızdan sonra beni bu maç yanıltmadığın için Allah razı olsun diyen,

gol attığı maçlardan sonra gelir 1 cümle yazmamak için direnen, ama atamadığı maçlardan sonra burayı mekan edinen, seninle aynı görüşü düşünenlere haklısın kardeşim, aynen kardeşim deyip, farklı görüşlerde olanları Trabzonspor başarısını istemeyen ilan eden sen değilmisin

hamucera
21.03.2010, 03:32
bence yedek kalsın.nasıl olsa gol atamaz kaval kemiğine çarpıp şansa gol olması haricinde

o kaval kemiğine çarptı dediğiniz ve gol oldu dediğiniz maçların hiç birisini kaybetmedik, diziyle gol attığı bjk yi o gol ile mağlup ettik, kaval kemiği ile attığı gol ile antalya maçında önce beraberliği sonra gelibiyeti kazandık,

amaç gol atmaksa kaval kemiği, omuz ne fark eder, skor borda kaval kemiğiyle atılan gol değil gol sayısı yazar,

çok bilmiş taraftarlarımız diyor ki iyi oynayalım ama kaybetsek te gam yemem, yok öyle bir şey, iyi olmadığın maçları kazan, oyun iyi olsa da olmasa da sonuç puan cetvelinde,sezon boyu kötü oynayıp şampiyon olursan kimse haketmed demez, Şampiyon der,

Umut'ta gol atsın da neresi ile atarsa atsın, maç sonu puan durumuna kaval kemiği ile omuzuyla yazılmıyor, kazandırdığı puan yazıyor, amaç puan cetvelinde üst sıra değil mi,

İstanbul takımına gol atmadı diyen Trabzonspor'dan habersiz olan bjk yi avni aker de 2-0 yenik kapadığımız maçın 2. yarısında 3 gol atarak yendiğimizde 2 golü atan Umut'tu, önceki sezon avni akerde feneri 2-0 yendiğimiz maçın 2. golünü atan da Umut'tu

mehmetdoğan
21.03.2010, 09:07
Adam dediğin Bordo Mavi formayı terletiyor ve zaten golcü ;)problemde orda zaten bu formayı giymesi

objek
21.03.2010, 12:35
Trabzonsporda en teknik oyuncular ortasahada selcuk colman ve alanzinho simdi bu oyuncularimiz genellikle orta bolumden hucuma cikiyorlar ve onlerinde h. sukur veya fatih gibi onlerimde duvar olabilecek kisacasi verkaca girebilecekleri bir santrofor tipiyle daha basarili olurlar umut bu ozelliklerin hepsine sahip degil ama cogu macta israrla umut kaleye arkasi donukken paslasmak istiyorlar ve toplar duvara carpip geri gelebiliyor madem umut oynatilacak o zaman takimin kanatlardan sifira inerek isabetli ortalar yapmasi lazim yattara disinda kolayca sifira inerek orta yapan kac oyuncumuz var? son maclarda sifira kadar inip ortalar yapan genellikle serkan var umut sifirdan gelecek ortalara bir sekilde kendini atar artik neresine carparsa carpsin ama golunu bir sekilde atar arasira da guzel gollerde atabiliyor takim devamli orta bolgeden hucuma cikacaksa teo veya burak o bolgede belki daha basarili olabilirler yattara ve gabric kendilerine gelirseler umut daha fazla gol atar zaten gokhan unal ve umut basarisiz oldularsa bunun nedeni yattaranin uzun sureli sakatligidir adamin her macta sifirdan 7-8 isabetli orta garantisi vardi

SDinc
21.03.2010, 14:27
Ben maça yedek başlamasından yanayım , oyuna sonradan girdiği zaman daha etkili olduğunu görüyorum.

Bu arada ;

Trabzonsporda en teknik oyuncular ortasahada selcuk colman ve alanzinho simdi bu oyuncularimiz genellikle orta bolumden hucuma cikiyorlar ve onlerinde h. sukur veya fatih gibi onlerimde duvar olabilecek kisacasi verkaca girebilecekleri bir santrofor tipiyle daha basarili olurlar umut bu ozelliklerin hepsine sahip degil ama cogu macta israrla umut kaleye arkasi donukken paslasmak istiyorlar ve toplar duvara carpip geri gelebiliyor madem umut oynatilacak o zaman takimin kanatlardan sifira inerek isabetli ortalar yapmasi lazim yattara disinda kolayca sifira inerek orta yapan kac oyuncumuz var? son maclarda sifira kadar inip ortalar yapan genellikle serkan var umut sifirdan gelecek ortalara bir sekilde kendini atar artik neresine carparsa carpsin ama golunu bir sekilde atar arasira da guzel gollerde atabiliyor takim devamli orta bolgeden hucuma cikacaksa teo veya burak o bolgede belki daha basarili olabilirler yattara ve gabric kendilerine gelirseler umut daha fazla gol atar zaten gokhan unal ve umut basarisiz oldularsa bunun nedeni yattaranin uzun sureli sakatligidir adamin her macta sifirdan 7-8 isabetli orta garantisi vardi

Umut cok caliskan ve istekli her anlamsiz paslara bile kosan bir oyuncu umutun gol atmasi icin cok topla bulusmasi lazim ayrica umut ceza sahasi icersinde yerden ve havadan tum toplara hamle yapiyor ama ona bu hamleleri yaptiran oyuncularin daha isabetli pas ve orta yapmalari lazim umuta atilan cogu sisirme paslara cogu santrofor kosmaz bile cok gol kaciriyor dogru ama bunlarin yaninda cokta kotu paslar aliyor bu takimda sagdan ve soldan cok iyi ortalar yapan oyunculara ihtiyaci var bir ara serkan sagdan bilincli ortalar yapiyordu cogusu gol olmustu ama son maclardaki ortalar daglara taslara gidiyor

İki mesajada çok ama çok katılıyorum. Umut'un kaleciden veya defanstan şişirme hava toplarını alamadığı söyleniyor , peki neden suç Umuttada ayağı pas oynamayı beceremeyen takımda değil bununda sorgulanması gerektiğini düşünüyorum. Bence Umut'un Gabric'le kanka olması lazım , antremanlarda onunla birlikte çalışırsa -Nereye koşacağını , nerde hamle yapacağını , topun gideceği bölge , nasıl falso alacağı vs.- anlaşırsa iyi bir ikili olacağını düşünüyorum.

Salih Edip
21.03.2010, 15:19
gol kaçırması kadar sinir olduğum bir konu var. umut nolur saçma sapan fauller yapma Allah rızası için. mücadeleni futbol kuralları içerisinde devam ettir.başarılar...

adem28
21.03.2010, 16:26
Alıntı sahiplerini bilmemde sizin Trabzonspor'u iyi takip etmediğiniz ortada...
Umut'un İstanbul takımlarına golleri var malesef(!)
umutun gölü var benden iyi takip edemezsin 20 macta 2 tane bu golse birşry demiyorum sana

adem28
21.03.2010, 16:28
Tutma zaten.

sen önce avartarını değiş ondan sonra bana cevap ver sarı yeşil pkk rengi gibi sen diyarrın forma gir kardeş senin gibi taraftaramı ihtiyac var ....

Salih Edip
21.03.2010, 16:32
sen önce avartarını değiş ondan sonra bana cevap ver sarı yeşil pkk rengi gibi sen diyarrın forma gir kardeş senin gibi taraftaramı ihtiyac var ....

sen de maç izleme bir daha yeşil saha değil mi sonuçta ? Gsnin de sarısı var... çok saçmalamışsın...

Tanju
21.03.2010, 16:34
Ula Umut ne ettun forumu karişturdun, Teo 2 gol atsın da şu muhabbetten kurtulalım artık..

Oğuz B.
21.03.2010, 16:36
Allah akıl,fikir ve de düşünebilme yeteneği versin.
Amin.

avangart61
21.03.2010, 16:53
bu adam trilyono imza attı yazık çok iyi maraton koşar hakkını yemıyelım

Adem Erdoğan
21.03.2010, 16:54
Hayde Umut kupa maçındaki kafa vuruşunu yap bu sefer muhakkak girecek.

Cihan
21.03.2010, 17:01
bu akşam 2 golü var yazın bi yere biri galatasaraya da öbürü nereye bilmiyorum ... telmih dahil her türlü edebi sanatı kullandım . (!) utanmıyorum .

hamucera
21.03.2010, 20:04
ilk yarı itibari ile, goldeki hırsı ve presi harikaydı,
Burak'a çıkardığı pas çok güzeldi,

Vkgz
21.03.2010, 20:30
yuuuuuhhhhhhh

hamucera
21.03.2010, 21:03
2. yarı kötüydü açıkçası, son vuruşlarda daha becerikli olması lazım, özel bir çalışma programı geliştirmeli kendisine,

balli_kuymak
21.03.2010, 21:05
sana futbolcu demeye utanıyorum dört senemizi yedin bitirdin hala seni savunanlar var senin yerine başka bi futbolcu olsa geçen sezon şampiyonduk bu senede potadaydık..hayatımda bu kadar futbol özürlüsü bi adam görmedim

Armağan Dere
21.03.2010, 21:05
Sen bu takımdan defolmadıkça tepkim devam edecek bir takım bir adam sayesinde bu kadar dinamitlenir...Aldığın 2 trilyonu hakediyormusun diye bir gece yatarken düşünüyormusun sanmıyorum...Halen daha topçuyum diye geziyosun...hele o çaprazdan vurduğu top varya sadece gülüyorum sana maç boyu...

hamucera
21.03.2010, 21:09
Sen bu takımdan defolmadıkça tepkim devam edecek bir takım bir adam sayesinde bu kadar dinamitlenir...Aldığın 2 trilyonu hakediyormusun diye bir gece yatarken düşünüyormusun sanmıyorum...Halen daha topçuyum diye geziyosun...hele o çaprazdan vurduğu top varya sadece gülüyorum sana maç boyu...

armağan körsün kör, ama bakar kör,

bu galibiyetin gelmesinde en büyük pay sahibi Umut'tu orada o presi yapmasa o golü çok bekle atardık, evet kaçırdı kaçırmamalıydı ama kim kaçırmadı ki, Teo kaçırdı, Selçuk kaçırdı, Burak kaçırdı,

sen Trabzonspor oyuncusuna bir kere destek olmuyorsun halen Trabzonspor taraftarıyım diye geçiniyorsun

albatros
21.03.2010, 21:10
bu sefer güldürmedi :)
ya boşverin arkadaşlar kediciklere pistt! demişiz biraz zevkini yaşayın şunun.
umut'u eleştirmek için günler torbaya girmedi.
şu galibiyeti bir rahatça yaşayalım.

balli_kuymak
21.03.2010, 21:11
ya valla umut size büyü yapmış hala görmüyorsunuz bu adamın özürlerini..umutu savunan taraftar 4.5 liği kabul etmiş demektir şampiyonluk böle amatör futbolcularla gelmez hemşerim...

yaranozlu
21.03.2010, 21:14
topçu olsaydın, 5 olurdu. BU adama tahammül edemiyorum, boş kalelerle hırsından kaçırıyor arkadaş, anma olsun çok hırslı, gol atmasına gerek yok. Komedi midir nedir? Adamlar bizi bu halde yakalayınca acımıyorlar ama bizim umut duygusal, fark istemiyor.

Bekir
21.03.2010, 21:14
Bazı arkadaşlar Şaka gibi konuşuyor burda:D

Evet maçın adamı Umut'tu,Hatta Umut sahada olmasa Colman karşı karşıya gol atamazdı,Umut'un olması Colman'a çok büyük güven verdi...
Aynı şekilde Onur toplara uçarken Umut'un sahada olmasının verdiği güvenle uçuyordu...

Son söz olarak Allah aşkına Bir an önce çek git Umut...

mehmets61
21.03.2010, 21:15
ah be umut biraz yetenek son pozisyonda vurur gibi yapsan emre önünde kayıp gidecek...

Armağan Dere
21.03.2010, 21:16
Dikkat ettinizmi Alanzinho ve Colman çoğu pozisyonda Umut'a pas atmadılar biliyorlar atamıycağını ön yargı oluşmuş durumda futbolcularda...

Armağan Dere
21.03.2010, 21:19
Abi sana daha ne diyim...taça attığı paslarını da gördün dimi atağa kalkıyorduk ya da görmek istemedin Umut bu klube para mı bağışlıyorda her maç en az 80 dk sahada Şenol Güneş artık kesmeli onu tabi 3 sene daha durcak o da sadece koşarak senede 2 trilyon alacak yapmayın bu adam golcü sıfatıyla oynuyor 5 pozisyondan bi tane atamadı hala bunu tartışıyoruz Umut iyi kötü...Trabzonspor böle adamlara prim vermemeli ancak ne yapalım yinetim saolsun

balli_kuymak
21.03.2010, 21:20
Umutu savunuyosanız takımın bu şu anki durumundan memnunsunuz demektir...

28TS61
21.03.2010, 21:23
sanssizlik var üzerinde yillardir gitmiyor :(

futbalski60
21.03.2010, 21:24
Bu kadar da olmaz gerçekten bence dinlendirilme zamanı geldi ceza sahası dışında olumlu işler yaptı ama ceza sahası içinde resmen fiyaskoydu.

sessizkral_1
21.03.2010, 21:26
teo artık umutu kesmeli

JoKeR™
21.03.2010, 21:30
abi yokya isterse türkcel süper lig gol kralı olsun genede sevmiyorum bu adamı hele bi gol kaçırdı gene kale arka direkte vuramadı kahroldum izlerken artık bunun yerine teo oynamalı diyenlerdenim ben

Armağan Dere
21.03.2010, 21:31
Gene çıkar derki hırsımın kurbanı oluyorum...:)....Komiksin vesselam Umut...Neyse iyi akşamlar Umut...Resitallerini Antalya maçında bekliyorum...:)

Armağan Dere
21.03.2010, 21:32
Bu arada bu akşam Hakan ne diycek onu çok merak ediyorum çok süper adam diycek bence..çünkü kendi takımına gol atmadı Umut..

blackrain61
21.03.2010, 21:33
Dikkat ediniz mi, Umut degistirilmeden önce bir cok iyi bir gol pozisyonu yakaladi, o sirada Senol hocanin elinde kagitlar vardi, bir bakti pozisyona, sonra golü kaciran Umut oldugunu görünce hic tepki bile vermedi. O bile Umut´tan umutlu degil.

Tanju
21.03.2010, 21:35
Bu maçı kazasız belasız atlattık, Burak'ın yerine Umut'un çıkmasını beklerdim. Şenol hocam duy sesimizi kes Umut'u önümüzdeki maç al Teo'yu. Sistem çok iyiydi kadro güzeldi..

Emre B.
21.03.2010, 21:36
O topu UMUT'TAN başkası kovalamazdı.Yanına bitirici bir santrafor koyarsak daha etkili olur.

hamucera
21.03.2010, 21:38
vurduğu kafa yıda es geçmeyelim

OYılmaz
21.03.2010, 21:39
Umut sen plates yap hacı

ölümüne61
21.03.2010, 21:40
umut artık değişmenin ve gelişmenin zamanı geldide geçiyor daha çok çalışmalısın umut

antagonist
21.03.2010, 21:41
Gol atmasa tek santrafor oynamanın hakkını verdi. Etrafındakilere iyi pozisyon hazırladı.

Ayrıca atılan golde Colman kadar Umut'un da payı vardır.

Tebrikler Umut. :ok

bahadır2561
21.03.2010, 21:41
arka direkte kornerde nasıl vuramadın?

şaşırmadım dogrusu..

fbli gsli arkadasların hepsi: umut sizde olmasaydı sampıyonluga cok rahat oynardınız..

unique
21.03.2010, 21:44
Mücadele etmeyen, koşmayan, kıçını kaldırmayan, ama Jardel gibi bulduğunu atan adamı Umut'a tercih ederim.

Tanju
sanki bacakları tahtadan protez..

İlker ToSun
herzamankinden de daha kötü ve daha dayanılmazdı.

saç baş yoldurdu.

puan kaybetseydik bunun baş sorumlusu kendisi olacaktı.

golleri atamadıkça "çok koşuyor" diye birşey söylenirdi burada devamlı onları diyenlere de şimdiden söyliyeyim devre arasında istatistiklere baktım çok koşan umut trabzonsporun en çok koşan 5 adamı içinde bile yoktu.

bilmem anlatabildim mi

playa
21.03.2010, 21:45
Umut bu kadarda gol kaçarmı

Özge
21.03.2010, 21:45
Çok net pozisyonu atamadı.Resmen boş kaleydi.Çok zor pozisyonları atıyorsun bu kadar kolaylarını kaçırıyorsun be Umut.Colman'ın golünde presi sonuç getirdi ve Colman tamamladı.

playa
21.03.2010, 21:46
Şenol Hocanın bu adama bu kadar sabretmemsi lazım adam çıldırttı öldürdü bizi ya beceriksizliğin bu kadarı

Mellih
21.03.2010, 21:46
umut sen iyi takım kötü takım iyi sen kötü.. bi oyun disiplinin olsun artık. bi şeyi anladım sen artık ayakla şut atma; eğil, yere yat kafayla vur.. emin ol gol atarsın.

playa
21.03.2010, 21:47
Çok koşuyo diyolar sahanın en az koşan oyuncusu :)

balli_kuymak
21.03.2010, 21:47
vurduğu kafa yıda es geçmeyelim

sence güzel bi vuruşmuydu...

playa
21.03.2010, 21:48
Bi adama bu kadar sabredilmez

Misina
21.03.2010, 21:50
Umut son maçlarda düşüşe geçti.

Gökhan KAN
21.03.2010, 21:50
Allahını seven ya iyi bir forvet alsın Umut ikinci plana düşsün alamıyorsak ben bu adamı görmek istemiyorum ne yaparsanız yapın.

Bekir
21.03.2010, 21:51
Bu Umut'un en iyi özellikleri;
Kanatlara iyi kaçarak Defansları peşinden getirmesi,Ortayı boşaltması..
Rakip Defansı rahatsız edip hataya zorlaması..

Kötü Özellikleri
Son Vuruş,Bitiricilik,Fırsatcılık gibi şeyler...

Umut özellikleri Bakımından tek forvet oynamaya Hiç yatkın bir oyuncu değil;
Neden Sürekli tek forvette Umut oynar anlamıyorum....

Şöyle Enayi bi takım 2-3 Milyon Euro verse de satsak,Hem ekonomi Hem takım canlansa...

hamucera
21.03.2010, 21:52
sence güzel bi vuruşmuydu...

kalaye girse haftanın en güzel gollerinden olacaktı ama kaleye girmedi beğenilmedi

playa
21.03.2010, 21:53
Umuta verilen şans kimseye verilmedi

mehmetdoğan
21.03.2010, 21:54
umut iyi bir insan ama golcü değil

balli_kuymak
21.03.2010, 21:56
kalaye girse haftanın en güzel gollerinden olacaktı ama kaleye girmedi beğenilmedi

umutu savunanlarda umut kadar anlıyo futboldan... o vuruş güzel bi vuruş değildi çünkü topu kendine çok yakın yere sektirdi nerdeyse kendi ayagının dibine çarpıcaktı top... bunun en önemli nedeni umutun hava topuna çıkmada zamanlama özürü...

Çakıroğlu İhsan
21.03.2010, 21:58
herzamankinden de daha kötü ve daha dayanılmazdı.

saç baş yoldurdu.

puan kaybetseydik bunun baş sorumlusu kendisi olacaktı.

golleri atamadıkça "çok koşuyor" diye birşey söylenirdi burada devamlı onları diyenlere de şimdiden söyliyeyim devre arasında istatistiklere baktım çok koşan umut trabzonsporun en çok koşan 5 adamı içinde bile yoktu.

bilmem anlatabildim mi

Koştuğu yerler sadece rakibin ilk topla çıktığı yerler o yüzden sanırım.
Beni yine çıldırtmayı başardı o ayrı durum.

Ali Tunahan Güllü
21.03.2010, 21:58
Son maçlarda yorulduğu belli oluyor biraz dinlendirlilmeli bence..

hamucera
21.03.2010, 22:11
umutu savunanlarda umut kadar anlıyo futboldan... o vuruş güzel bi vuruş değildi çünkü topu kendine çok yakın yere sektirdi nerdeyse kendi ayagının dibine çarpıcaktı top... bunun en önemli nedeni umutun hava topuna çıkmada zamanlama özürü...

evet Umut'u eleştirenlerde zaten üst düzey futbol bilgisine sahip, herkesin görüşü kendine, bence çok iyi vurdu, gol olsa çok daha iyi olurdu

Kaan
21.03.2010, 22:12
Etkisizdi bugün.

Burak'a attığı pas ve vurduğu kafa çok iyiydi.

Bir de kaçırdıkları var tabi. :rolleyes:

Lancet_61
21.03.2010, 22:14
6 pastan vuramasan da seviyorum seni umut:)

Ömer SEVİNÇ
21.03.2010, 22:15
Bu kadar da çolapa olunmaz ki kardeşim.

Osman Pervaneli
21.03.2010, 22:15
sac bas yoldurttu bugün...

LaZ_KoPaT
21.03.2010, 22:16
yok aga adama nazar degdi anlasilan ya sen ben atariz o golleri onlarda kacmaz ki be umut ya

playa
21.03.2010, 22:19
sac bas yoldurttu bugün...
:) Kriz geçirdim

Mustafa
21.03.2010, 22:20

Şenol Hoca'da Umut kadar anlıyor futboldan demekki :cool:

Onur Civelek61
21.03.2010, 22:21
Umut dinlendirilsin :)

talsuv61
21.03.2010, 22:22
Her zaman ki gibisin, ama ne hikmetse daima 11desin. 1 gol atıyorsun attığın gol 1 ay hatta 2 ay oynamana yetiyor.:mad:

Berk
O soldan gelen ortaya yükselip topu yere çarptırıp gol yapma düşüncesinden sonra tam afallamıştım ki hemen ardından kalenin 2 metre önünden bomboş kaleye kaçırdığı pozisyonla beni bu kısa süreli şoktan kurtardı..:)

playa
Şenol Hoca'da Umut kadar anlıyor futboldan demekki :cool:
Umuttan daha fazla anladığı kesin ama bu kadar sabretmesi yanlış

Ömer SEVİNÇ
21.03.2010, 22:26
Umut Antalya maçına, olmadı lig maçına yedek kulübesine. Lamı cimi yok bunun.

pReN@_61
21.03.2010, 22:38
Çok kötüydün Umut.

Harun-61
21.03.2010, 22:39
dinlenme vaktin geldi...

1-2 mac kenardan baslaman iyi olacak...

KAUNAS
21.03.2010, 22:52
halen daha sana forma veriliyorsa, bir futbolsever olarak futbol adına ben utanıyorum.inşallah seninle sözleşme yenileyenlerde utanır bir gün.sahada senin yerinde bir başkası da olsa senin kadar kötü oynar.senden fazla kötü oynamak imkansız gibi bir şey.yazık teofiloya

Tolga Kurt
21.03.2010, 22:54
Golü Umutun Sayesinde attık..

Ama saçımı başımı yoldurttu.

OZDEN61
21.03.2010, 22:54
ne yapacaz seninle bilmiyorum. inşallah düzelirsin. benim için diğer oyunculardan farkın yok. bordo mavi formayı giydiğin sürece seni yine de destekleyeceğim.

Abdülkadir Kılıç
21.03.2010, 22:59
Bugün son vuruşlarını çıkarın yaptığı her şey mükemmeldi. Hele ki ara pasları çok iyiydi. Ama gel gelelim maalesef son vuruşları çok kötüydü. Çalışmaya devam Umut bu vuruşları düzeltene kadar devam.

Zafer Fidan
21.03.2010, 23:00
Golü Umutun Sayesinde attık..

Ama saçımı başımı yoldurttu.

Ne hikmetse her golümüzü Umutun sayesinde atiyormuşuz.

KAUNAS
21.03.2010, 23:01
Bugün son vuruşlarını çıkarın yaptığı her şey mükemmeldi. Hele ki ara pasları çok iyiydi. Ama gel gelelim maalesef son vuruşları çok kötüydü. Çalışmaya devam Umut bu vuruşları düzeltene kadar devam.
hangi ara pasları? :rolleyes:
maç boyu tek olumlu hareketi yoktu adamın

Dursun Kaplan
21.03.2010, 23:02
Böyle çocuk oyuncağı golleri bile atamıyosun Umut. Yolacak saç başta kalmadı artık.

Ben beğenmedim. Sakın çok koştu felan demeyin. Koşmasın arkadaş dokunsun şu toplara !

maxim
21.03.2010, 23:07
hangi ara pasları? :rolleyes:
maç boyu tek olumlu hareketi yoktu adamın

Yapma yav,

Neill'e baskı yapan kimdi? Hani gol attık ya Emre Güngör'den Colman kaptı topu.Topu oraya Neill neden verdi sence?

Sonra bir de kırmızı kart beklediğimiz Burak'ın pozisyonunda pası Burak'a kim nasıl verdi?

Golü bulduğumuz pozisyonda Melih Şendil tam da Umut'u anlatıyordu, son vuruşları yapacak forvet değil, sağa sola koşacak defansı dağıtacak, asıl forveti rahatlatacak oyuncu tipi diye. Tam da üstüne anlattığı şekilde golü bulduk. Umut da sağolsun maç boyu tam da o şekilde bütün son vuruşlarda beceriksizdi.

Sen böyle bi adama hem bu görevi yüklemişsin hem de gol atma görevini yüklemişsin, adam da her sene 15 gol atıyor bu şekilde.

Daha ne birader??

KAUNAS
21.03.2010, 23:10
ileride oynayan o elbette o pres yapacak
ileride oynayan o elbette o pas verecek

bunları umut yerine oynayan bir başkasıda gayet pekala yapabilir.bu maçta tam anlamıyla batırmıştır.teofiloya şans verilmeli artık

eminim teofiloda kötü oynasa bile umut buluttan daha kötü oynamaz,oynamaz.imkansız çünkü.umut bulut zor şeylerin adamı. ama olumsuz şeylerin

maxim
21.03.2010, 23:13
Mücadele etmeyen, koşmayan, kıçını kaldırmayan, ama Jardel gibi bulduğunu atan adamı Umut'a tercih ederim.

Dostum öyle adamı Umut'un yanına koyacaksın. Yoksa yine bulduğunu atar ama fazla bulamaz.

Emrah KabuL
21.03.2010, 23:14
Çok basit golleri kaçırma hastalığı devam ediyor.. ama bunun yanında pas alışverişlerini çok beğendim bugün. Attığımız golde Neill'e o baskıyı yapmasaydı adam topu çokdan ileriye yollamıştı.. Tek forvet oynayabilecek oyuncu değil diyoruz fakat Teo'da oyuna girmesine rağmen yine gol pozisyonlarına giren Umut oldu.. Keşke Umut-Fatih Tekke ikilisini izleyebilseydik diyorum..

Tebrikler Umut.

Gökhan Döner
21.03.2010, 23:14
sonuna kadar sabredeceğiz sana Umut......

kudu_61
21.03.2010, 23:16
bugün ilk yarı da iyiydi ama ikinci yarı özellikle kaçırdığı goller sonrası morali bozuldu gitsin demiyoruz ki dinlendirilsin diyoruz

maxim
21.03.2010, 23:19
Hiç kusura bakmayın arkadaşlar,

Umut herkese saç baş yoldurtuyor. Ama onun yerine başka bi forveti koyarsak böyle fırsatları zaten bulamayız bu kadar.

Bir gün hem rakip defansı dağıtan, yoran hem de bitiriciliği daha iyi olan birisi gelirse o oynar zaten şüpheniz olmasın.

Sefa Murat Dokuz
21.03.2010, 23:20
Umut yine çok koştu ama topa vuracak taahkati kalmıyor. O boş kaleye dermansızlıktan vuramadı gibi adeta.

halukozcelik
21.03.2010, 23:20
her zamanki umut işte ne olacak...

Adem Erdoğan
21.03.2010, 23:23
Umut da kendine güven problemi var arkadaş,
o kafayı vurabilen bir futbolcunun sonrasındaki pozisyonu kaçırması başka bir şekilde açıklanamaz.

Gökçebey
21.03.2010, 23:24
Teofilo'nun ilk 11'de oynama zamanı gelmiştir. Umut'a birkaç hafta dinlenmek iyi gelir.

Adem Erdoğan
21.03.2010, 23:37
Az önce İbrahimoviç öyle bir gol kaçırdı ki Umut'un bütün kaçırdıklarını unuttum bir anda.

Bu arada Messi yine yazı.(hattrick) :cool:

hos_cocuk61
21.03.2010, 23:42
Acı bir gerçek. Şenol Güneş; kötüde olsa, berbatta olsa, ayağıda kırılsa Umut'u kesmez.

Benim yorumuma gelicek olur isek. Umut bu Hepde böyle olucak, çok gol kaçıran bir oyuncu.

Bugün yine Umut Bulut gibi oynadı :) değişen bir şey yok.

OZDEN61
21.03.2010, 23:45
BARCA nın macına bakıyorum da ibrahimovic sac bas yolduruyor biz umuta kızıyoruz :-)

SDinc
21.03.2010, 23:48
Goldeki payı yüksek , lakin Burak'a da iyi bir asistlik top attı. Ama o kaçırdığın gol herşeyi unutturdu be Umut.
1 hafta dinlense daha diri bir Umut izleyeceğiz ancak her maç aynı tempoyla oynamaya çalıştığı için kendisine zarar veriyor ve bir garip oynuyor , garip goller kaçırıyor. Dinlendirilmesi lazım.

Gökçebey
21.03.2010, 23:50
İbrahimoviç 1 maç, 2 maç hadi bilemedin 3 maç saç yoldurur. Umut'un ki kronik. :D

Anıl Caner
22.03.2010, 00:01
Başarılı bir ilk yarı, rezalet bir ikinci yarı.

Pasları iyiydi. İyi servisler yaptı. Kafa ile vurduğu top hariç kaçırdığı 2 gol de birbirinden daha saçmaydı. genel olarak kötü oynadığı bir maçtı. Takımdaki hatta ülkedeki en iyi yerli forvet olduğu gerçeğini değiştirmez bunlar. Bunları belirterek yaparsak eleştirimizi maksadımız anlaşılır sanırım.

Kupada turu getir. Unutalım gidelim Umutum.

Adem Erdoğan
22.03.2010, 00:02
İbrahimoviç 1 maç, 2 maç hadi bilemedin 3 maç saç yoldurur. Umut'un ki kronik. :D

Yok hacı ya, İbo'nunki de kronikleşti. Her maç böyle. Artık futbolcular gol atsında keyfi yerine gelsin diye ona attırmaya çalışıyolar o da her topu dışarı vuruyor.
Penaltıyı atabildi ama.:rolleyes:

atigol
22.03.2010, 00:02
Umut gol kaçırmaya devam ediyor ama son maçlarda dikkatimi çeken nokta sırtı dönük toplar almaya ve arkadaşlarına servis etmeye başladı demek bişeyler değişiyor, birde şu son vuruş olayını halletse çok iyi olacak..

el_conquistador
22.03.2010, 00:06
Bugün yegenim maci izlerken iyi bir noktaya degindi. Umut dediki iki güzel hareketi pespese yapamaz. Yani topu durdurur, ardindan pas yapamaz. Yada adam gecer, sonra güzel sut cekemez. Sonra düsündüm, macta takip ettik yegenimle birlikte. Gercekten öyle, ilk hareket olumlu, ikincisi fos. Ama yinede seviyoruz Umutu, orasi ayri :)

Yunus Emre SEYHAN
22.03.2010, 00:08
Koşuyormuş, mücadele ediyormuş......

sahada en cok koşan ilk 10 oyuncunun içine bile olamadı.

Cok kosuyormus..

Yalana bak yalana.

Colman ise yalandan pres yapıyormuş nasıl yalandan pres yapılıyorsa artık.... (11.6 km)

Yav 2 yıldır derbilerde gol atamıyor..

Forvetmiş...

h@msi61
22.03.2010, 00:11
Ilk yari iyiydi, golde de katkisi gozardi edilmez, onun disinda da guzel paslari vardi. Fakat 2. yari silindi, kale dibinden toplara vuramadi, pres yapamadi...

Bekir
22.03.2010, 00:19
Umut'tan Hala Umutlu olanlara sadece gülüyorum:)

Bu adam Forvet oyuncusu Değil,Ancak forvet oyuncusuna destek olur;
Forvete destek olcak oyuncu da Ortasahada oynar Boşa yer kaplamasın...

Çok koşuyormuş, Ben Umut kadar para alsam ve Bu aldığım paranın mutluluğu üzerine Trabzonspor'da oynamak eklense Ben de en az Umut kadar koşarım..

Bekir
22.03.2010, 00:20
Koşuyormuş, mücadele ediyormuş......

sahada en cok koşan ilk 10 oyuncunun içine bile olamadı.

Cok kosuyormus..

Yalana bak yalana.

Colman ise yalandan pres yapıyormuş nasıl yalandan pres yapılıyorsa artık.... (11.6 km)

Yav 2 yıldır derbilerde gol atamıyor..

Forvetmiş...
http://img46.imageshack.us/img46/6928/kosanlar.jpg

İlker ToSun
22.03.2010, 00:46
geçen sene gökhan ile beraber ersun yanal ın başını yediler,

umut eğer böyle giderse ileride şenol hoca nın başını yer

gerçi kabahat umut un değil, şenol güneş in

bu adamın ne olup ne olmadığı belli

Mustafa
22.03.2010, 00:48
Umut'tan Hala Umutlu olanlara sadece gülüyorum:)

Bu adam Forvet oyuncusu Değil,Ancak forvet oyuncusuna destek olur;
Forvete destek olcak oyuncu da Ortasahada oynar Boşa yer kaplamasın...

Çok koşuyormuş, Ben Umut kadar para alsam ve Bu aldığım paranın mutluluğu üzerine Trabzonspor'da oynamak eklense Ben de en az Umut kadar koşarım..

E koş o zaman güzel kardeşim.Madem o kadar yeteneklisin.Al lisansını dayan klübün kapısına böyle böyle de.Tutan mı var ?

İleli
22.03.2010, 00:50
yurekten oynuyor seviyoruz onu bise demiyorum ama olmuyor iste beceri yok..

İskender66
22.03.2010, 00:54
Umut bizi kalpten götürecek. Ne pozisyonlar kaçırdı öyle. Mücadele ediyor, koşuyor, pres yapıyor tamam güzel de son vuruşları çok kötü. Birkaç hafta dinlense ya da Teofiloyla beraber oynasa faydası olur mu?

Cem Akyüz
Ben bu kadar gol kaçıran bir oyuncu görmedim..Gerçekten ilginç o kadar net pozisyonları nasıl gole çeviremiyor anlamış değilim..Yere çarptırarak vurduğu kafa vuruşu güzeldi ama

sefatoyer
umutun iyi niyetinden çabasından şüphem yok,helal olsun adama
ama Trabzonspor forveti olmamalı...

mete61bordomavi
22.03.2010, 00:55
Umut'un üzerine giydirdiğiniz kutsallık giyisisini eleştirilemez giysinini kabul edemiyorum.
İsyan ediyorum!
Hala Umut'a umut edenlere isyan ediyorum!

Takım bile artık Umut'a pas vermek istemiyorken hala Umut'un gol atacağını bekleyenlere ve kaybolan yıllara isyan ediyorum!
Fatih Tekke'nin 30 küsur gol atıp da şampiyon olamadığımız zaman Umut'un atacağı 14-15 golle şampiyon olabileceğimize inananlara isyan ediyorum!

Yok kardeşim ya koşuyor vs....
Boş koşuyor!
Merkezi forvetsen senden beklenen durman gerektiği yerde durman, tekvuruş özelliğinin iyi olması vs vs dir!
İki olumlu hareketi üstüste yapamıyorsun.
Niyetin iyi ona sözüm yok, ama yetenğin sınırlı arkadaş!

Colman'da olmasa biz Gs'ye gol atamayacağız ya gol!

Teo'ya biraz şans tanınsın ya, olmadı gidin Kasımpaşadan Yekta'yı alın bari...
Gökten ayet mi indi? İlla Umut oynamalı, eleştirilemez vs diye....

Enes Ünal Kaya
22.03.2010, 00:56
Umut Bugün ZAMANLAMA Hatası Yaptı Yine :D

ugurozturk
22.03.2010, 00:57
http://img46.imageshack.us/img46/6928/kosanlar.jpg

Umut cok kosuyor diyenlere kapak olsun bu mesajın...

Su macta 10 pozisyona girdik. 20 taneyede girsek, pozisyonlarin icinde umut oldugu surece bir tane gol bulmazdik..

takim umuttan bezmis, bunu anlamak icin stada gitmek yeterli.

kacirdiklari umurumda degil ama oyleyerlerde oyle pas hatalari yapıp top kaptırıyor ki, toplar direk onurda bitiyor. su macta geysenin 4 kontrasini umut baslatti.

bindiren adamın rkasina attigi vetaca giden paslarini saymiyorum bile...

cile bulbulum cile..

objek
22.03.2010, 01:06
Umutta deyisen birsey yok her yere kosuyor cirpiniyor umutun en kuvvetli tarafi sifirdan kesilen ortalara bir sekilde topa temas etme hunerinin olmasi diyer varyasyonlarda acemi kaliyor

ThePatriot61
22.03.2010, 01:11
Umut Trabzonsporun 1.forveti olamaz.Biliyorum bunu herkes söylüyor ama bi bende söylegim dedim. :D

gerrard8
22.03.2010, 01:13
iyisin hoşsun mücadele var ama gerisi yok futbol adına hiç birşey göremiyorum.şampiyonluğa oynayacak kadroda bizim forvetimiz değilsin.

Tyler Durden
22.03.2010, 01:17
Umut ikinci yari gercekten rezaletti ama bu adamin ilk goldeki katkisina niye kimse deginmiyor.Ilk yari bence iyiydi.
Herkesin tii ye aldigi kosusu sayesinde golu bulduk.Lucas Neil'e pres yapip o yavas pasi attiran kisi Umut'du.

balli_kuymak
22.03.2010, 01:50
ya hala inşallah düzelirsin falan mesajları yazıyolar adam geleli 4 sene olmuş gitmiş 27 yaşına bu adam daha düzelmez hemşerilerim vasatın en altında bi futbolcu olarak tarihe geçer :)

Estragon
22.03.2010, 01:51
Ibrahimoviç, Pedro'nun önüne yuvarladığı topu kalktı direğe nişanladı Zaragoza maçında. Sanmıyorum ki İbrahimoviç'e hakaret üzerine hakaret etmiştir Barcelona taraftarı.

Bugün Umut bana göre, arka direkte dokunamadığı pozisyon dışında önemli bir gol kaçırmadı.

Boş koştu diyenlere de şunu sormak lazım, en optimum koşu nasıl olmalı? Adam en çok koşanlar listesine girince boş koştu, girmeyince onu bile yapamamış, savunmaya yardıma gelince "senin işin gol atmak",
kötü oynayıp kaval kemiğiyle gol atınca "sırtı dönük oynayamıyor , pas dağıtamıyor" vs.

Umut Bulut kendini geliştiren bir oyuncu. Bence futbol hayatının sonuna kadar bu şekilde kalacak. Ancak ne yazık ki, gol kaçırmayan bir forvet de olamayacak. (Bence öyle bir forvet yok da, "bağıranların bir bildiği vardır" dan hareketle...)
Açıkçası, bulduğunu atan Jardel yerine her daim Umut'u tercih ederim.

GS maçına gelirsek, Umut aman aman bir futbol oynamadı ancak, pivot santrafor görevini iyi yaptı bence. Topu yere çoğu zaman düzgün indirdi, sırtı dönük aldığı topları da, genelde iyi dağıttı.

Yok bence çok kötüydü; Umut değil de Teofilo olaydı, ya da Jo biz de olaydı, Ya da Bobo bizde olaydı beş atardık derseniz, bu başlığa bir daha göz atmanın manası yoktur.Ünlü futbol adamı Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi :), "Futbol matematik değildir."

hay1699
22.03.2010, 01:55
umuta denecek bisey yok da, adam gibi bir forvetimiz olsa cuvalla gol atarmis gibime geliyor bu pozisyon zenginligiyle gecen maclarda,,

Reha Demirbaş
22.03.2010, 01:56
Ya söylenecek bişey yok gösteriyor her maç ne oldugunu bize.
Yeter artık, bunu sahaya süren mantıgıda anlayabilmiş değilim.
Adamda hiçbir forve özelliği yok ya varmı böyle bişey Allah aşkına koca Trabzonspor'dan bahsedyoruz güya ama mahalle topcularıyla can çekişiyoruz yazık. Hüseyin'den kurtulduk sıra sende.

Ahmet Başkaya
22.03.2010, 01:57
Umut cok kosuyor diyenlere kapak olsun bu mesajın...

Su macta 10 pozisyona girdik. 20 taneyede girsek, pozisyonlarin icinde umut oldugu surece bir tane gol bulmazdik..

takim umuttan bezmis, bunu anlamak icin stada gitmek yeterli.

kacirdiklari umurumda degil ama oyleyerlerde oyle pas hatalari yapıp top kaptırıyor ki, toplar direk onurda bitiyor. su macta geysenin 4 kontrasini umut baslatti.

bindiren adamın rkasina attigi vetaca giden paslarini saymiyorum bile...

cile bulbulum cile..

Umut kötü topçu diyeni anlarım Umut adam değil diyeni de anlarım ...

Ama Umut koşmuyor diyorsa bir insan haline üzülürüm ...

Astigmat olsan , görürsün .... Geçmiş olsun 1.Dereceden Ama'sınız ..

Bir forvetin bir orta saha kadar koşması beklenemez ...

Ben şunun üzerine yemin bile ederim ....

1 kere ileri bölümde umut'u deparsız görmedim top rakipte iken 4 yıldır ...

Bu inanın çok abes bir durum golümüze bakın iyice kim koşmuş görün ...

Serhat ŞAHİN
22.03.2010, 02:05
böyle forvetle şampiyonluk hayal.
en cok şut çeken takımız ama nafile...

My
22.03.2010, 02:26
65'te kaçırdığı gol akıllara zarar.

Metin Ural
22.03.2010, 02:36
her macta uzaktan en azindan bir sutu olmasi prensiplerine ne kadar bagli oldugunu gosteriyor.

stormtiger61
22.03.2010, 02:54
tamam beyler ya Allah askina yuklenmeyin adama iste. Bir form dusuklugu vardir dogru. Dinlendirsin artik Senol hoca da onu. Koysun yerine Profilo yu. Bu kadar basit. Suc bir tek Umut ta mi yani?

mete61bordomavi
22.03.2010, 02:57
Bu takımın golcüsü Şota gibi,Hami gibi, Küçük Orhan gibi,Fatih Tekke gibi olmalı,olmak zorunda...

Umut madem iyi golcü de Umut gibi koşan pres yapan Mehmet Yılmaz'ı niye sattık?

Kusura bakmayın, benim gözümde Umut kredisini bu akşam doldurmuştur!
İyi bir yedek olabilir ama asla bizim forvetimiz olamaz!

hakankutlu
22.03.2010, 03:05
Az önce Maçın yıldızı forumunda biraz dokundurdum ama.Gol pozisyonunda Neil'i sıkıştırıp oyun kurmasını engelleyen oydu galiba.
Ben o sırada Colman'a yalvarıyordum at ne olursun diye.
Yanlışım varsa söyleyin.

Uğurtan
22.03.2010, 03:33
Çok kaçırdı evet..

Mücadelesi üst düzeydi bu da evet..

Ama her şeyi gören gözler ilk yarı Burağa alda at diye hazırladığı pozisyonları da bi zahmet görüversinler..

Seneye forvete daha üst düzey biri evet lazım ama alabilecekmiyiz?

Umut'u seviyorum ve desteklemeye devam ediyorum..

DeAgLeMaNyAq
22.03.2010, 06:22
Attığı kafa şutu haricinde pek bir şey yaptığını hatırlamıyorum...

Hqmi
22.03.2010, 07:39
Çok kaçırdı ya yeter. İkinci yarı boş kaleye kaçırdığı var. Çok koşuyor diyenleri de gördük ilk 5'de bile yok. Umut bir yedeğe çekilsin yeter artık lütfen. Kart cezası da mı olmuyor bu adamda ya. :D

BALKAN 06
22.03.2010, 08:11
umut değil de ömür törpüsüymüşün,ne yaptın dün öyle yaa:)

pinaradnan
22.03.2010, 08:40
Bu adam yüzünden psikolojik rahatsızlıklar yaşamaya başladım

Mahmut Baran
22.03.2010, 10:06
Bu adam yüzünden psikolojik rahatsızlıklar yaşamaya başladım

Sende yeni başladı galiba rahatsızlık :) maşallah dayanıklıymışsın. Ama eskiye nazaran iyi idi Umut. En azından birşeyini geliştirmiş, kaç maçtır geriden gelen arkadaşlara şut çekmeleri için top bırakıyor.

bordo61
22.03.2010, 10:46
Umut naptın öyle ya

Büyük maç ya

Ondan mı büyük pozisyonlar kaçıyorsun

Olmay olmay

OZDEN61
22.03.2010, 10:53
umuta yüklenenler bosuna yükleniyorsunuz. ziya, ersun, bross ve şenol un göremediğinimi görüyorsunuz siz. cok iyi bilen alır lisansını gider oynar. bu kulübe yıldız oyuncu gelmez kolay kolay. avrupa görmüş biri trabzon daki sosyal hayata alışamaz.

ben umut u savunuyorum, eleştiriyorumda. ama bazıları resmen dalga geciyor. bu adam bizim formamızı giydiği sürece küçük düşürücü şeyler yapılmamalı. umut bu taraftradan duyduklarını rakip taraftardan duymamıştır. kabahat umutta mı, onu taraftar önünde ezdiren ve taraftar gibi hatalarını göremeyen hocadamı. kimisi elde baska yok diyecek. sistem zaten tek forvetli al teo yu, al murat, yada burak oynasın. umut hata yapınca hoca görmüyormu. 4 hoca değişti, bırakalım dalga geçmeyi.

vyno
22.03.2010, 11:29
Gayse o hatayı yapmasaydı bukadar baskılı olduğumuz maç 0-0 bitecekti Umutu özetlemiş oldum.Umuttan çok şey bekliyordum ama görüyoruz artık gol adamı olmadığını.

Serdær
22.03.2010, 11:41
Geliştirme yönünden max seviye ulaştığını düşünüyorum..

Artık daha fazla kendini geleştirebileceğini zannetmiyorum.

Son durumu itibarıyla performans olarak Trabzonspor'a yetmediğini görmekteyiz.

Dolayısıyla takımda kalmalı mı ? Evet.

Daha iyisi gelene kadar oynamalı mı ? Evet.

Ama bir önce daha iyisi gelmesi gerekmektedir.

Öztürk Adem
22.03.2010, 12:03
Öğren artık su topa vurmayı :S

hamucera
22.03.2010, 12:50
Gayse o hatayı yapmasaydı bukadar baskılı olduğumuz maç 0-0 bitecekti Umutu özetlemiş oldum.Umuttan çok şey bekliyordum ama görüyoruz artık gol adamı olmadığını.

peki gayse yi o hatayı ytapmaya zoırlayanların başında kim vardı, hangi oyuncu 0-0 giden bir maçın o dakikasında o presi yapardı

Ümit Tekşan
22.03.2010, 13:15
Yahu bu Umut'a ne diyeceğimi bilemiyorum artık. :) Bazen hiç ummadık goller atıyor, bazende kale boş ama atamıyor. Ama yine de Umut bizim Umut'umuzdur her eve lazım...

Birtan Karaman
22.03.2010, 13:16
Fatih Tekke vaari vurduğu kafa vuruşu dışında sahada yoktu.

Faik Yılmaz
22.03.2010, 13:18
Kafa vuruşu çok güzeldide azıcık daha sert vurabilse gol olurdu.....

Yalnız kaçırdığı akılalmaz goller yüünden yenilseydik gerçekten çok yazık olucaktı.....

Mesut
22.03.2010, 13:28
golumuzde etkisi gene vardı neile pres yapması bunu her dakika yaptıo bu adamı seviyorum yahu

Samet Yildirim
22.03.2010, 13:31
Özel bir hoca lazim sadece vurus üzerine calistiracak biri.

Mücadele mükemmel.

Halit Akyüz
22.03.2010, 13:33
Umut bu. Son vuruşları geliştirebilse şimdiye kadar çoktan geliştirirdi zaten.

Emirhan Makul
22.03.2010, 13:35
Ne diyebilirsin ki , ne söyleyebilirsin ki , hepsi boş , herşey yalan , tek gerçek olan şu Senin yüzünden stres yaşıyoruz.

esirgolge
22.03.2010, 13:36
peki gayse yi o hatayı ytapmaya zoırlayanların başında kim vardı, hangi oyuncu 0-0 giden bir maçın o dakikasında o presi yapardı
sinekten yag cikarmak böyle bisey olsa gerek :cool: Alanin basligina baksak en büyük pay onda ,bu baslikta Umutta,ya topu kapip golü atan Colmanin payi ne kadar?
Umut gercekten cok kötüydü,belkide izledigim en kötü Umuttu.
Macin 1-0 tutulmasinda Umut ve Onurun büyük payi vardi :cool:

Keramettin
22.03.2010, 13:52
Gol kaçırdıkça delirdim.Umutluyuum..............

Gökhan KAN
22.03.2010, 13:53
Bu örneği hep veriyorum yine vereyim. Bilgin Gökberk geçenlerde anlatıyordu. Diyor ki Milanoda oturmuş bir Cafede çay çorba içiyormuş. Yan masadaki İnterli taraftarlardan biri bunun Türk olduğunu anlayınca yanına gelmiş hesabı ödemek istemiş falan neyse. Sonra bizim Bilgin demiş ki Hakan Şükür falan (o zaman İnterde Hakan) İnterli hemen kızmış buna hiç bişey yaptığı yok diye. Hemen Bilgin tabi bizim Hakanı savunmaya geçmiş demişki çapraz koşu yapar defansı yıpratır pres yapar falan İnterli iyice dellenmiş. Banane kardeşim çaprazından presinden bana gol atsın gol demiş..

Artık bundan ne anlarsanız..

balli_kuymak
22.03.2010, 13:55
ekşi sözlükten bir yorum :D

maçın adamı trabzonspor adına onur kıvrak olurken, galatasaray adına umut bulut'tur.
(oziloz (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=oziloz), 21.03.2010 20:55) #18542282 (javascript:void(0)) :) :O :( /msg ? (http://sozluk.sourtimes.org/info.asp?n=oziloz) http://sozluk.sourtimes.org/img/avea-icon.png paylaş ! (http://sozluk.sourtimes.org/showmodhistory.asp?id=18542282)

http://sozluk.sourtimes.org/img/avea.png http://sozluk.sourtimes.org/img/1.png http://sozluk.sourtimes.org/img/facebook.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=fb&desc=ma%C3%A7%C4%B1n+adam%C4%B1+trabzonspor+ad%C4% B1na+onur+k%C4%B1vrak+olurken%2C+galatasaray+ad%C4 %B1na+umut+bulut%27tur%2E) http://sozluk.sourtimes.org/img/twitter.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=tw) http://sozluk.sourtimes.org/img/stumbleupon.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=su) http://sozluk.sourtimes.org/img/friendfeed.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=ff)

Keramettin
22.03.2010, 14:02
ekşi sözlükten bir yorum :D

maçın adamı trabzonspor adına onur kıvrak olurken, galatasaray adına umut bulut'tur.
(oziloz (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=oziloz), 21.03.2010 20:55) #18542282 (http://javascript<b></b>:void(0)) :) :O :( /msg ? (http://sozluk.sourtimes.org/info.asp?n=oziloz)http://sozluk.sourtimes.org/img/avea-icon.png paylaş ! (http://sozluk.sourtimes.org/showmodhistory.asp?id=18542282)

http://sozluk.sourtimes.org/img/avea.png http://sozluk.sourtimes.org/img/1.png http://sozluk.sourtimes.org/img/facebook.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=fb&desc=ma%C3%A7%C4%B1n+adam%C4%B1+trabzonspor+ad%C4% B1na+onur+k%C4%B1vrak+olurken%2C+galatasaray+ad%C4 %B1na+umut+bulut%27tur%2E) http://sozluk.sourtimes.org/img/twitter.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=tw) http://sozluk.sourtimes.org/img/stumbleupon.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=su) http://sozluk.sourtimes.org/img/friendfeed.png (http://sozluk.sourtimes.org/share.asp?url=http%3A%2F%2Fsozluk%2Esourtimes%2Eor g%2Fshow%2Easp%3Fid%3D18542282&title=21+mart+2010+trabzonspor+galatasaray+ma%C3%A 7%C4%B1&tid=2349078&eid=18542282&to=ff)

Bizim içinde JO

pinaradnan
22.03.2010, 14:05
Umut eskiden gol atamazdı koşardı anladık, ama şimdi ne koşar oldu ne de gol atar oldu. Sözleşmeyi imzalayana kadarmış demekki., nasıl karakterde bir insan olduğunu anlayın bu adamın kene gibi yapışmış Trabzonspora. Kendisi için oynuyor Trabzonspor umrundamı adamın.

Adem Erdoğan
22.03.2010, 14:16
Futbolculuğuna laf edelim ama karakterine laf etmeyelim.

Sözleşme imzalamadan önce de kaçırıyordu.

Dursun Kaplan
22.03.2010, 14:18
Futbolculuğuna laf edelim ama karakterine laf etmeyelim.

Sözleşme imzalamadan önce de kaçırıyordu.

Aynen.

İnsan olarak karekter olarak çok iyi bir insan Umut.

Forvet olarak aynı şeyleri söyleyemem ama.

Ercan DEMİRCİ
22.03.2010, 14:28
Umut eskiden gol atamazdı koşardı anladık, ama şimdi ne koşar oldu ne de gol atar oldu. Sözleşmeyi imzalayana kadarmış demekki., nasıl karakterde bir insan olduğunu anlayın bu adamın kene gibi yapışmış Trabzonspora. Kendisi için oynuyor Trabzonspor umrundamı adamın.
Vay be koşmadı diye adam karektersiz oldu. Trabzonspor a yapıştığı falan da yok istese sözleşmeyi uzatmayabilirdi ve başka bir kulübe(gs ilgileniyordu) gidebilirdi. Karektersiz dediğin adam bu mu? Ayrıca bir futbolcunun karekterini tartışmak da bizlere düşmez. . .

Erbay
22.03.2010, 14:29
27 yaşına geldi zerre gelişme yok. İlk zamanlar bu kadar kaçırmıyordu. Geriye gidiyor artık. Kendine güven, soğukkanlılık diye bir şey yok. Pozisyon anında üstüne F1 sürücüsünden fazla yük biniyordur. Bu kadar olmaz. At işte o pozisyonu ya, ayağının altıyla vurdu inanamadım. Top yerde nerdeyse. Hep mi atılan paslar hatalı? Tanju çocuklara futbol öğretirken diyor ki, "Ben topa giderken açı yapmalıyım." Umut bunu yapamıyor işte. Topa giderken koşu açısı hep yanlış. İki tane çok güzel pas attı. Ama şu güven vermeme meselesi çok önemli. Kendisi de biliyor atamayacağını. Öyle gidiyor topa.

Onur Şeref
22.03.2010, 14:38
Ömür törpüsü...

Remzi
22.03.2010, 14:43
Umut'un dün akşam neyini beğenmediniz anlamadım. Hazırladığı güzel poozisyonların haddi hesabı yoktu. DAha ne yapacaktı bilmiyorum..

Mustafa
22.03.2010, 14:44
Umut'un dün akşam neyini beğenmediniz anlamadım. Hazırladığı güzel poozisyonların haddi hesabı yoktu. DAha ne yapacaktı bilmiyorum..

3 gol atıp 5 asist yapmadı.

Mira_61
22.03.2010, 14:46
Neler kaçırdı neler.Ama biliyorum şimdi haftaya Kayseri maçında atacak bir iki tane yine başlayacağız Umut hastalığına.Evet bir hastalık bu Umut Bulut.Dünyaları kaçırsa da seviyorum ben bu adamı yahu.:)

Mert Oğuzlu61
22.03.2010, 14:58

çalışıyor didiniyor, kaçırsın tamamda bu işi maç içinde abartmasın 1 kere kaçırdımı maç boyunca girdiği fırsatları kaçırıyor pozisyon sezgisi hiç iyi değil zaten umutun en büyük sorunuda zaten bu bence, golü koklayamıyor orta sahadan yanındakinden pas gelecekte öyle gol atacak, iyi oynadımı överiz ama sahada saçmalayan bir umut oldumu onu izlemek işkence oluyor, şu maçtaki umuta yapılan eleştirilerde haklı bence taraftarlar.

rahat ol kaçırabilirsin sahaya girip seni öldürecek değil ya taraftar gol kaçırdın diye, olabilir kendi kendine baskı yapma 1 kaçar 2 yi atarsın maç içinde kolay kolay pozisyona girdirmezler sen net gol fırsatını kaçırmayacaksın atacaksın takımı rahatlatacaksın şunu yapmasını istiyoruz.

dün kazara 1 gol yesek bu eleştiriler çok daha sert olurdu, adam maç içinde gol pozisyonu hazırlasın iyi güzelde 1-0 öndeyiz bizi rahatlatacak golü bir türlü bulamadık sinir stres yapıyoruz çoğu maç böyle...

OZDEN61
22.03.2010, 15:09
dünkü maçta eleştirilecek yanı vardı ama olumlu yanıda vardı. umutu beğenmeyenler buna değinmiyor. milli takımı çalıştıran, uzak doğu tecrübesi olan senelerin şenol hocası bizim gördüğümüzü görmüyomu. umut şu an en iyi yerli forvettir. istiyorsunuzki her maç gol atsın asist yapsın. bir oyuncunun kötü zamanları da olacak. ama kötü oynayınca karakteri de mi kötü olacak yada alaymı edilecek. sonuç ta dalga geçtiğiniz oyuncu bizim formamızı giyiyor.

Erbay
22.03.2010, 15:20
Bu savunma mekanizmasıyla dünya üzerinde eleştirilecek oyuncu yok. Trabzonspor'un birinci forveti o fırsatları değerlendirmeliydi. Değerlendiremedi. Biz de değerlendirmeliydi diyoruz. Yok efendim, Ibrahimoviç de kaçırmış. Onu eleştirmiyorlar sanki. Aferim kaçırdın mı diyorlar. Onun kapasitesi ortada bir kere. Biliyorlar ne yapabileceklerini. Umut'a döneyim tekrar. En önemli yeneteklerinden biri onun yerine oynayacak başka futbolcunun olmaması. Bu da onun suçu değil ama at oni da at ayağunun altinden kaçti daaaa :D Yani, Allah korusun, bir gol falan yesek var ya, bu başlıkta çok ileti silinirdi.

ApoCaN28
22.03.2010, 15:22
Dün maç içerisinde iyi top indirdi defansı iyi yordu , ama defansla beraber kendide yorulmuş olucak ki akıl almaz goller kaçırdı ama olsun Umut her zaman bu takımda oynamalı sadece yanına Teo yada kaliteli bir son vuruşçuyu monte etmeliyiz . . .

Yunus Emre SEYHAN
22.03.2010, 15:26
dünkü maçta eleştirilecek yanı vardı ama olumlu yanıda vardı. umutu beğenmeyenler buna değinmiyor. milli takımı çalıştıran, uzak doğu tecrübesi olan senelerin şenol hocası bizim gördüğümüzü görmüyomu. umut şu an en iyi yerli forvettir. istiyorsunuzki her maç gol atsın asist yapsın. bir oyuncunun kötü zamanları da olacak. ama kötü oynayınca karakteri de mi kötü olacak yada alaymı edilecek. sonuç ta dalga geçtiğiniz oyuncu bizim formamızı giyiyor.
Abi 2 yıldır derbilerde gol atamayan adamdan bahsediyoruz.

Yani derbilerde hiç iyi tarafını görmedik......

Küçük takım topcusu.

Büyük takımda en fazla yedek olur.

Faik Yılmaz
22.03.2010, 15:28
Abi 2 yıldır derbilerde gol atamayan adamdan bahsediyoruz.

Yani derbilerde hiç iyi tarafını görmedik......

Küçük takım topcusu.

Büyük takımda en fazla yedek olur.

3-2 yendiğimiz Beşiktaş maçında golünü hatırlıyorum.....

Süleyman Eruyar
22.03.2010, 15:49
1. gol de asist birine yazılacaksa, bu Emre Güngör' e değil Umut' a yazılmalı, orada her futbolcu tenezzül edip, pres yapmaz,

Burak'a attığı pas (Sabri'nin düşürdüğü), tek kelimeyle süperdi,

kaçırdığı pozisyon, yakışmadı, sağ ayağıyla müdahale etmeyi düşünse, dokunabilirdi..

KAUNAS
22.03.2010, 16:13
http://www.globerunner.org/blog/wp-content/uploads/2008/06/usain-bolt-wr.jpg

Hani koşuyor diye bazı futboldan anlamaz arkadaşlar savunuyor umut'u ya(gerçi sözleşme imzaladıktan sonra koşmaz oldu), işte bende yönetime sesleniyorum.hüseyin bolt transfer edilsin. hem adamın bir etiketi bir dünya rekoru var. umuttan çok çok daha iyi ;)

maxim
22.03.2010, 16:18
Dünde yazdım,

Golde Neill'e baskı yapan Umut topun Emre'ye verilmesine sebep olan Umut. Mesela Gökhan Ünal asla böyle bi şey yapmazdı. Teofilo da yapmaz.

Kırmızı kart beklediğimiz pozisyonda Burak'a çok güzel pas atan Umut.

Yine ilk yarıda bir pozisyonda ceza sahasının sağ köşesinden bir yerden topu geriye Burak'a çıkardı Burak vuramadı düzgün bi şekilde. O vuruşu Umut kaçırsa neler denirdi, kimsenin Burak'a laf ettiğini gördünüzü mü o vuruş için ? (Ben de etmem zaten de)

Bir tek o arka direkte boş kaleye atamadı o çok kötüydü.

Yunus Emre SEYHAN
22.03.2010, 16:19
3-2 yendiğimiz Beşiktaş maçında golünü hatırlıyorum.....
Yanılmıyorsam 2006 veya 2007 yılındaydı o maç.

O maçta 2 gol atmıştı birde 2008'in sonunda Fb'ye bir gol atmıştı. (Ayman'ın ortasında )

Yani geçen yıl derbilerde ( 6 lig, 1 kupa ) 1 gol atabildi. (Trabzon'da ki Fb maçında)
Bu yıl oynadığımız 5 derbide gol atamadı.

12 derbi 1 gol..

Eger Trabzonspor'un forvetiysen bu sayı en az 5-6 olmalı..

Maç kazandırmayı geçtik, Attığı gol sayısına bakıyoruz.

TheCrow
22.03.2010, 16:24
Umut'un yerinde mi oynar yoksa yanında mı oynar orasını bilemem ama, bize kesinlikle iyi bir golcü şart. Kesinlikle...

mete61bordomavi
22.03.2010, 16:44
Umut koşuyormuş da pres yapıyormuş, bırakın Allah aşkına ya...
Golü hazırlayacak olan ortasahadır, Umut değil!
Umut sadece gol atacak hepsi bu...
Atacak başka çaresi yok.
Bir maç iki maç hiç atamaz olabilir doğaldır bu!
Ama topa vurmayı bilmeyen bir adamdan bahsediyoruz!

Allah aşkına, bu taraftar bu eziyete layık mı?
Dün akşam maçı izleyenler gördü, ortasaha Umut'a pas vermek istemiyor!
Gol atamayacak diye değil, ayağında tutamyıp karşı atağın başlamasına sebep olacak diye...

Umut bir Messi değil ki, koşup pres yapıp top çalıp gol atsın!
Olmayacak duaya amin diyenleri görünce soruyorum kendime:
Bunlar hangi futbol realitsiyle Umut'un golcü olduğunu savunuyorlar diye?

Çok beklersiniz daha siz bu kafayla 26 sene 36 sene şampiyonluğu...!
Fatih Tekke 30 küsur golle kral olduğu zaman şampiyon olamayan Trabzon, Umut'un 14 golü ile şampiyon olacak heee????
Onların da çoğu basit takımlara atılmış gollerken!

Dursun Kaplan
22.03.2010, 16:46
Koşmasın abi ya koşmasın.

Ayağının altından geçen toplara dokunmayı bilsin yeter.

Mustafa
22.03.2010, 16:50
http://www.globerunner.org/blog/wp-content/uploads/2008/06/usain-bolt-wr.jpg

Hani koşuyor diye bazı futboldan anlamaz arkadaşlar savunuyor umut'u ya(gerçi sözleşme imzaladıktan sonra koşmaz oldu), işte bende yönetime sesleniyorum.hüseyin bolt transfer edilsin. hem adamın bir etiketi bir dünya rekoru var. umuttan çok çok daha iyi ;)

Futbol uzmanı arkadaşım hadi et bakalım usain boltu transfer .

Tanju
22.03.2010, 16:51
Umut'u savunmayın en azından şu maçtan sonra.
Öne geçtikten sonra kaçırdığı topları bıraktım, kontraya çıkarken yapamadığı verkaçları, kaptırdığı pasları deli etti beni!..

Alp Yavuz 13
22.03.2010, 17:42
Umut bu takımın 1. forvetinden ne zaman çıkartılırsa o zaman şampiyonluk sinyalidir.........

Bekir
22.03.2010, 17:43
E koş o zaman güzel kardeşim.Madem o kadar yeteneklisin.Al lisansını dayan klübün kapısına böyle böyle de.Tutan mı var ?
Koskoca yazıdan Bunu çıkartabilmen de Büyük yetenek aslında...

Ben yetenekliyim falan demiyorum,En azından koşuyo diye savunanlara Ben de o kadar koşarım diyorum;
Hem Kulup öyle her kapıya dayananı almıyor Alsalar Özer'i,Ali Bilgin'i alırlardı...

kadeng
22.03.2010, 17:47
Umut'u savunmayın en azından şu maçtan sonra.
Öne geçtikten sonra kaçırdığı topları bıraktım, kontraya çıkarken yapamadığı verkaçları, kaptırdığı pasları deli etti beni!..

ben sahsen hic gol kacirdigina birsey demiyorum. bu adam top oyniyamiyor. ya bir profesyonel futbolcu bir pas da mi yapamaz allah askina!

Hürgün Aygün
22.03.2010, 17:50
Gol atamsa da iyi oynadı.Tebrikler...

Mustafa
22.03.2010, 17:51
Koskoca yazıdan Bunu çıkartabilmen de Büyük yetenek aslında...

Ben yetenekliyim falan demiyorum,En azından koşuyo diye savunanlara Ben de o kadar koşarım diyorum;
Hem Kulup öyle her kapıya dayananı almıyor Alsalar Özer'i,Ali Bilgin'i alırlardı...

En az Umut kadar koşarım dedin.Bende o zaman en az onun kadar koşabiliyorsan demekki daha iyisini de yapabileceğini düşündüm güzel kardeşim.Bak sende benim yeteneklerimi farketmişsin.Ali Bilgin ve Özer'inde klübün kapısına ne kadar dayandıkları tartışılır o ayrı mesele.

My
22.03.2010, 18:17
İşi gol atmak olan futbolcu kaçırdığı gollerle takımını sıkıntıya sokuyorsa bunda bir terslik yok mu acaba :rolleyes:

muribbi
22.03.2010, 18:40
yarım metreden boş kaleye topu yuvarlayamıyor paşa 30 mt den şut çekiyor.

ccd6167
22.03.2010, 18:42
ben boyle savruk cok kosan bı forvet bılmıyorum...forvet tabıkıde gol kacıracak...ama artık umutun bu takımda bence ancak yedek olur...bu kadar gol kacırlmaz...kardesım gol at....gol...

bahadır2561
22.03.2010, 18:46
artık pozisyonda umut olunca heyecanlanmıyorum bile...

Kereşenli
22.03.2010, 19:03
Beğenmedim. Dün akşam çok gol pozisyonuna girdin ve maalesef hiç birini değerlendiremedin. Çok koşuyor olabilirsin, savaşıyor olabilirsin ama senin görevin gol atmak. Gol atamıyorsan görevini yerine getiremiyorsundur. Dün yine kaçırdığın goller yüzünden milyonlarca insanı sinirlendirdin ve üzdün, Burak'ın kafayla indirdiği topu kontrol etmeye çalıştın, halbuki hemen vuracaksın topa. Bir de soldan geliştirdiğimiz bir atak vardı, kaysaydın gol atardın ama kaymadın. Bir de Emre Güngör'ün son anda yaptığı müdahale vardı, biraz daha hızlı olsaydın gol atmak işten bile değildi.

Söylenecek çok şey var ama kısa kesiyorum. Bence Umut Trabzonspor'u çoğumuzdan çok seviyor ama gerçek bir forvet değil. İnşallah Antalyaspor maçında Umut'un yerine Teofilo'yu izleme şansı bulabiliriz. Bir de Teo-Burak ikilisini değerlendirelim. ;)

Erkin Ekşi
22.03.2010, 19:08
yanliz adamin cok kostuguda yok.

genelde 3.4 olurdu kosma siralamasinda bu sefer ilk 5 e bile giremedi.

umut kendini kosuyormus gibi gostermesini biliyor ara sira defansa attigi deparlarla isin gercegi budur.

Cafer Bulur
22.03.2010, 19:54
Kacirdigi gollerle yine sac bas yoldurdu.

Ligin ikinci yarisina iyi baslamisti ama belediye lig macindan bu yana kacirdigi goller bir yana iyi de oynamiyor.

Yedege cekilmeli diyecegim ama daha iyisi su anda yok gibi.;)

Kereşenli
22.03.2010, 19:56
Murat Tosun var, geldiği günden bu yana 90 dakika oynamamış Teofilo var. En azından ikisinden biri Umut'un yerine denenilmeli.

Tolunay Abdioğlu
22.03.2010, 20:19
Kusura bakma Umut.İyi değildin.Ama sana güveniyorum.

demir
22.03.2010, 20:33
bu boyle olmayacak sıkın kafasına kurtulun bahsettıgınız kısı ne trabzonlu ne trabzonsporlu zaten ılah zoru ıle oynatıyoruz oda zaten goıl atmak ıstemıyor bence sıkın kafasına gitsin elanoyu ardayı guizayı ovun ovun durun belkı bızım takıma bir faydası olur

Murat SİSMAN
22.03.2010, 20:38
iyi bir futbolcu olabilir ama bana kalırsa TRABZON SPOR formasını hak etmedıgını dusunuyorum sahsımca..!!

hamucera
22.03.2010, 21:44
bu boyle olmayacak sıkın kafasına kurtulun bahsettıgınız kısı ne trabzonlu ne trabzonsporlu zaten ılah zoru ıle oynatıyoruz oda zaten goıl atmak ıstemıyor bence sıkın kafasına gitsin elanoyu ardayı guizayı ovun ovun durun belkı bızım takıma bir faydası olur

gerçekten millet kafasına sıksa yine rahat edemez, o zamanda ne bahaneler bulur,

Umut yedeğe çekilmek yerine Teo ile beraber oynamalı, yoksa Teo da başarılı olamayabilir

Hqmi
22.03.2010, 21:51
Gol atamsa da iyi oynadı.Tebrikler...
Pardon biz başka maç seyrettik heralde. :eek:

ÖmerFarukYılmaz
22.03.2010, 22:06
Topu önünde bulduğu 3 pozisyonda da amatörce davrandı.

Daha ne diyeyim.

Fatih Özkan
22.03.2010, 22:09
Kötüydün Umut...
Hele 2. yarıda kaçırdığın...
Atsan rahat rahat izleyecektik...
Umarım gollerine devam edersin...

KAUNAS
22.03.2010, 22:10
Futbol uzmanı arkadaşım hadi et bakalım usain boltu transfer .
umut buluta koşuyor diye milyon euroları verenler,hatta sözleşmesini yüksek miktarda zam vererek yenileyen hacısalihoğlu yönetiminin işi bu.
hani siz umutsuz umutçular çok seviyorsunuz koşanları ya, hüseyinide alsınlar.umuttan iyi koşar ama ondan kötü oynamaz herhalde ;)

Mustafa
22.03.2010, 22:21
umut buluta koşuyor diye milyon euroları verenler,hatta sözleşmesini yüksek miktarda zam vererek yenileyen hacısalihoğlu yönetiminin işi bu.
hani siz umutsuz umutçular çok seviyorsunuz koşanları ya, hüseyinide alsınlar.umuttan iyi koşar ama ondan kötü oynamaz herhalde ;)

Ben Trabzonspor'un bütün futbolcularını seviyorum.Sayenizde Umut bulut'a hayran oldum ama.

OZDEN61
22.03.2010, 22:25
1-) formayı giydiği sürece desteğimi esirgemem
2-) suçlu arayacaksam sahadaki umutta 1 suç varsa, onu sahaya sürende 2 suç ararım

asilhamsi
22.03.2010, 22:30
3 gol atıp 5 asist yapmadı.

yapmayın hocam tamam bazı arkadaslar umutu elestirirken dozunu kacırıyor ama siz de malesef korü korüne savunuyosunuz.

Umu dün ne yapmadı:
-ileride top tutmadı.
-yakaladıgı net pozisyonları gol yapamadı.Amator kumede bu tarz goller kactıgını az gordum.
-hava topu almadı.
umut dun ne yaptı:
-kostu..

Tamam Umut iyi niyetlidir kosar cabalar mucadele eder...

Ama dunku umutun iyi oldugunu soylemek hakikaten cooooook zorrr

Mustafa
22.03.2010, 22:32
Millet burda iyice kafayı bozmuş biri Umutla ilgili iyi bişey söylesede saydırsam diye sıraya girmiş.

asilhamsi
22.03.2010, 22:34
Millet burda iyice kafayı bozmuş biri Umutla ilgili iyi bişey söylesede saydırsam diye sıraya girmiş.

biraz daha gorgu kurallarına dikkat etsek fena olmaz.Kafayı bozmus ne demek.

Burası bir forum sitesi insanlar futbolcuları kisiliklerine saldırmadan ozgurce elestirebilir.Hic kimsenin futbolcunun avukatı gibi davranması gerekmez..

Biz de biliyoruz umutun giydigi forma rengini...

Mustafa
22.03.2010, 22:54
biraz daha gorgu kurallarına dikkat etsek fena olmaz.Kafayı bozmus ne demek.

Burası bir forum sitesi insanlar futbolcuları kisiliklerine saldırmadan ozgurce elestirebilir.Hic kimsenin futbolcunun avukatı gibi davranması gerekmez..

Biz de biliyoruz umutun giydigi forma rengini...

Görgü kurallarını gayet iyi bilirim.İstersen biraz eski sayfaları kontrol edin.Ne kadar kişiliğe saldırı var.Bu sayfada en az 5 kişiyi Umut Bulut'a Dana dediği için raporlamak zorunda kaldım.

bahadır2561
22.03.2010, 23:03
umut iyi oynadı diyenler ne yaptı da iyi oynadı?

caner'in golü verseydi hakem ne olacaktı, okadar emek yazık günah degil mi...

forvet gol atacak arkadas

kornerdn gelen topa vuramadı..

cok hızlı dedik dedik ara pasında emre güngör kaydı topa mudahele etti o pozisyonda yalan oldu..

bunları yapamadı ama yine iyi oynadı..

pes dogrusu..

Ilelioglu
22.03.2010, 23:11
Gese;

Benim beklentilerim altinda bir oyun sergiledi. Daha arzulu daha istekli daha hirsli bir Umut görmek istiyordum.

Golde payi var, pres yapmayi hic ihmal etmiyor..

Ilerleyen haftalarda daha iyi olman dilegi ile...!

Haydi Umut..!

:);)

Ömer TOPAL
22.03.2010, 23:13
:) hadi yenilgide beraberlikte gelip sallayordunuz umuta bare derbi galibiyetinde mola verin...Yinede kaçırsada atamasada iyiydi umut....

Cem Akyüz
22.03.2010, 23:33
Yahu kaçırdığı gollere bir bakın ondan sonra yorum yapın..Hemde bu golleri ilk defa kaçırmıyor her zaman kaçırdığı pozisyonlar..Trabzonspor'un forveti bu kadar cömert olmamalı..Hem Umut'a yazık hem bizlere yazık

Yavuz Hasan
22.03.2010, 23:47
hep söyledim hala söylüyorum

umut u beğeniyorum

asilhamsi
23.03.2010, 00:21
Görgü kurallarını gayet iyi bilirim.İstersen biraz eski sayfaları kontrol edin.Ne kadar kişiliğe saldırı var.Bu sayfada en az 5 kişiyi Umut Bulut'a Dana dediği için raporlamak zorunda kaldım.

forumda ikili sohbetlerden hic hoslanmam.Cunku hic kimseye bir sey katmaz.Benim umutu elestiren yazımın hemen altına bu insanlar kafayı bozmus yazmak cok sık degil bence.

Tekrar ediyorum Umut iyi niyetli calıskan formanın hakkını veren bir adam.Ama kesinlikle yetenekleri kısıtlı.Ve Umutun sozlesmesinde sayet her mac 11 de baslar ve 80 dakikadan önce cıkmaz maddesi yoksa gs macında sahada nasıl 80 dakika kaldı merak ediyorum.