PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Mollasalihoğlu
24.02.2010, 14:47
Önyargılarınızı bir kenara bırakın ve Umut'un yaptığı pres sonucu rakip kaleci ve defans kaç topu bize veriyor daha atağa başlayamadan, herhangi bir maçta not alarak sayın..

yakarcı
24.02.2010, 14:52
UMUT RAKİP DEFANSI YIPRATIYOR MU GERÇEKTEN?

Bu başlıkta umutu savunan arkadaşların bol bol kullandığı bir cümledir bu "rakip defansı yıpratmak".
nedir peki bu rakip defansı yıpratmak?
bir forvet oyuncusu ne yaparsa rakip defans oyuncusu yorulur ve yıpranır?

rakip defans oyuncusunun üzerinde ki pres yükünü ve sorumluluğunu arttıran durumlar rakip defansı yıpratır
örneğin başarılı driplingler ve çalımlar yapan bir forvet için söylenebilir. Buna genelde adam eksiltmek tabiri kullanılır ki gerçekten öyledir adam eksiltirsen yerine kademe yapmaya gelen diğer defans oyuncusunu yormuş olursun.
Yine yerinde ve isabetli paslar atarak da rakip defans yıpratılabilir ama bu nispeten orta saha oyuncularının tarzıdır.
Bir de sürekli alan değiştirip rakip defansın dengesini bozmak vardır ki sanırım umut için en çok bu özellik ön plana çıkıyor. Ama bu da risklidir çünkü gerektiği zaman gerekli yerde olamama gibi bir sonuç doğurur. Bu nedenle genellikle dünyada iki ya da daha fazla forvet oyuncusu bulunan sistemlerde ve ayrı kanatlarda oynayan oyuncular tarafından yer değiştirme şeklinde denenen bir yöntemdir.

Bütün bu yöntemleri uygulamak sıradan bir forvet oyuncusu için lükstür aslında. Çünkü bunları uygulayabilmenin ön şartları vardır. mesela hızlı top sürmek, yüksek teknik kapasite,kondüsyon gibi...
bunlar lüks çünkü bu üç özellikle birlikte bir forvet oyuncusu için olmazsa olmaz olan şeye ihtiyaç vardır o da bitiriciliktir. Eğer bitiriciliğiniz yoksa zaten forvet oyuncusu sayılmazsınız diğer özelliklerden biri yada birkaçına sahip olmanız sizi forvet oyuncusu yapmaz. Başarısız olursunuz.

Peki Umut'a gelelim
hızlı top sürer mi ya da top sürerek adam geçebilir mi? Hayır
teknik kapasitesi yüsek mi çalım atar güzel pas atar mı? Hayır
kondüsyonu var mıdır çok koşar mı? Evet
en önemlisi bitiricilik var mıdır? Hayır 10 pozisyona girer 1 tane gol atar.

Eee bu durumda umut rakibi yoran bir forvet tanımına uyar mı? Yorumsuz...

Bence Umut rakip defansa daha çok yardım ediyor . Çünkü topu kontrolü altına alamıyor. Atılan pasların birçoğu Umut'un ayağına çarpıp geri dönüyor yani top rakip kaleden uzaklaşıyor.
Bu kimin görevi? Rakip defansın görevi...
olan bizim orta saha futbolcularımıza oluyor tekar topu kazanıp ileriye taşıyıp Umut'a vermeleri ya da kaleye yönelmeleri gerekiyor...

şimdi sadece koşuyor diye Umut'un rakip defansı yorduğunu söyleyen arkadaşlara sesleniyorum
elimizde bir defans oyuncusu var 10 toptan birini ancak kesebiliyor 9'unda rakip geçiyor ama kerata çok iyi taç atıyor
ne yapalım oynatalım mı?
aynen öle sana katılmamak elde degil kardeşim bi laf vardır dogru söleyeni 9 köyden kovarlar aynen öle dediklerine harfiyen katılmamak elde digil ama yinede seni eleştirenler olacakdır

yakarcı
24.02.2010, 14:54
Önyargılarınızı bir kenara bırakın ve Umut'un yaptığı pres sonucu rakip kaleci ve defans kaç topu bize veriyor daha atağa başlayamadan, herhangi bir maçta not alarak sayın..
sölediklerine katılmıyorum umut ta son vuruş denen bir şey yok forvet dedigin zaman son vuruş ustası olacak anlıyonuzmu son vuruş ustası

ugurozturk
24.02.2010, 16:43
Turkcell superlig istatistikleri asagida. Umutun hayrani degilim; ama su anda ligde daha iyi bir Turk golcu yok.

Hiddink gelsin; milli takimda yeri garanti.

2006-07’den beri en çok oynayan ilk 3

Futbolcu Mac
Umut Bulut 118
Mehmet Nas 117
Musa Aydın 116

2006-07’den beri en golcü ilk 3

Futbolcu Gol
Umut Bulut 52
Alex De Souza 52
Gökhan Ünal 44

ugurozturk
24.02.2010, 16:49

Peki Umut'a gelelim

Superligin en iyi santrafor kosularini yapan; en iyi defans arkasina sarkan forveti..

Kanatlarda kaptigi toplarla hizli bir sekilde donup; adam gectigini 50 kere gorduk.. Alanzinyo veya Engin gibi calim atamayabilir; ama Colmandan daha iyi adam geciyor.

umutun sorunu bu saydiklarin degil..

pas yetenegi ve top kontrol yetenegi cok zayif.
hava toplarinda zamanlamasi kotu.

ama senol hoca geldikten sonra dikkat ediyorum; top indirmeye falan basladi. gelisme var.

futbalski60
24.02.2010, 16:51
Milli Takıma seçililir diye tahmin ediyorum.

Mollasalihoğlu
24.02.2010, 16:53
sölediklerine katılmıyorum umut ta son vuruş denen bir şey yok forvet dedigin zaman son vuruş ustası olacak anlıyonuzmu son vuruş ustası

Anlamıyoz..

Ben Umut son vuruş ustasıdır mı dedim?

"Rakip defansı yıpratıyor mu?" tartışmasında, rakip defansın bir maç içinde çok kez topu oyuna sokamamasına ve topu bize kaptırmasına neden oluyor dedim.. Son vuruş nerden çıktı ya?!?

Gökhan KAN
24.02.2010, 16:56
Molla formanın hakkını veriyor..:D

Mollasalihoğlu
24.02.2010, 16:58
Molla formanın hakkını veriyor..:D

Bendeki Hüseyin koleksiyonunu gösterdim mi ben sana? :)

Tolga_61
24.02.2010, 17:24
Turkcell superlig istatistikleri asagida. Umutun hayrani degilim; ama su anda ligde daha iyi bir Turk golcu yok.

Hiddink gelsin; milli takimda yeri garanti.

2006-07’den beri en çok oynayan ilk 3

Futbolcu Mac
Umut Bulut 118
Mehmet Nas 117
Musa Aydın 116

2006-07’den beri en golcü ilk 3

Futbolcu Gol
Umut Bulut 52
Alex De Souza 52
Gökhan Ünal 44
Arkadaşım gol sayılarını yazmışsında bu biraz bazı kişilerin ekonomi hesaplamasına benzemiş. İhracat 2 kat arttı diyenler ekonomimizin yükseldiğini söylüyor ama ithalatında 4 kat arttığını dile getirmiyor.Ekonomi de tek ihracatla hesaplanmıyor.Atılan ve kaçırılanları orantılaıp başarı hesaplanmasının yapılması daha objektif olmaz mı?

Tolunay Abdioğlu
24.02.2010, 17:36
Arkadaşım gol sayılarını yazmışsında bu biraz bazı kişilerin ekonomi hesaplamasına benzemiş. İhracat 2 kat arttı diyenler ekonomimizin yükseldiğini söylüyor ama ithalatında 4 kat arttığını dile getirmiyor.Ekonomi de tek ihracatla hesaplanmıyor.Atılan ve kaçırılanları orantılaıp başarı hesaplanmasının yapılması daha objektif olmaz mı?

Niye gol kralı olurken attıklarına mı bakıyorlar kaçırdıklarına mı. ?

hamucera
24.02.2010, 17:42
Anlamıyoz..

Ben Umut son vuruş ustasıdır mı dedim?

"Rakip defansı yıpratıyor mu?" tartışmasında, rakip defansın bir maç içinde çok kez topu oyuna sokamamasına ve topu bize kaptırmasına neden oluyor dedim.. Son vuruş nerden çıktı ya?!?

hatta antepe attığı gol mesela, santra yaptıktan sonra geri pas yapmaya başladılar Umut pres yaptı en son kaleci tam vuracakken ayağını koydu gol oldu 1. dakikada

Süleyman Eruyar
24.02.2010, 17:59
.....................

hamucera
24.02.2010, 18:02

Bu başlıkta umutu savunan arkadaşların bol bol kullandığı bir cümledir bu "rakip defansı yıpratmak".
nedir peki bu rakip defansı yıpratmak?
bir forvet oyuncusu ne yaparsa rakip defans oyuncusu yorulur ve yıpranır?

rakip defans oyuncusunun üzerinde ki pres yükünü ve sorumluluğunu arttıran durumlar rakip defansı yıpratır
örneğin başarılı driplingler ve çalımlar yapan bir forvet için söylenebilir. Buna genelde adam eksiltmek tabiri kullanılır ki gerçekten öyledir adam eksiltirsen yerine kademe yapmaya gelen diğer defans oyuncusunu yormuş olursun.
Yine yerinde ve isabetli paslar atarak da rakip defans yıpratılabilir ama bu nispeten orta saha oyuncularının tarzıdır.
Bir de sürekli alan değiştirip rakip defansın dengesini bozmak vardır ki sanırım umut için en çok bu özellik ön plana çıkıyor. Ama bu da risklidir çünkü gerektiği zaman gerekli yerde olamama gibi bir sonuç doğurur. Bu nedenle genellikle dünyada iki ya da daha fazla forvet oyuncusu bulunan sistemlerde ve ayrı kanatlarda oynayan oyuncular tarafından yer değiştirme şeklinde denenen bir yöntemdir.

Bütün bu yöntemleri uygulamak sıradan bir forvet oyuncusu için lükstür aslında. Çünkü bunları uygulayabilmenin ön şartları vardır. mesela hızlı top sürmek, yüksek teknik kapasite,kondüsyon gibi...
bunlar lüks çünkü bu üç özellikle birlikte bir forvet oyuncusu için olmazsa olmaz olan şeye ihtiyaç vardır o da bitiriciliktir. Eğer bitiriciliğiniz yoksa zaten forvet oyuncusu sayılmazsınız diğer özelliklerden biri yada birkaçına sahip olmanız sizi forvet oyuncusu yapmaz. Başarısız olursunuz.

Peki Umut'a gelelim

Eee bu durumda umut rakibi yoran bir forvet tanımına uyar mı? Yorumsuz...

Bence Umut rakip defansa daha çok yardım ediyor . Çünkü topu kontrolü altına alamıyor. Atılan pasların birçoğu Umut'un ayağına çarpıp geri dönüyor yani top rakip kaleden uzaklaşıyor.
Bu kimin görevi? Rakip defansın görevi...
olan bizim orta saha futbolcularımıza oluyor tekar topu kazanıp ileriye taşıyıp Umut'a vermeleri ya da kaleye yönelmeleri gerekiyor...

şimdi sadece koşuyor diye Umut'un rakip defansı yorduğunu söyleyen arkadaşlara sesleniyorum
elimizde bir defans oyuncusu var 10 toptan birini ancak kesebiliyor 9'unda rakip geçiyor ama kerata çok iyi taç atıyor
ne yapalım oynatalım mı?

kalınlaştırdığım kısmına yazacağım,

kendisine çarpıp top geri dönen oyuncu her sezon 15 gol ortalaması ile nasıl oynuyor buda ayrı bir merak,

çok pozisyona giriyorsa bu birazda Umut'un becerisi demek çok mu zor

yakarcı

sen Umut gol kralı da olsa eleştireceğim dememişmiydin, bu başlık tabiki eleştirmek içinde kullanılacak, ama sen sadece bu yönünü kullanıyorsun. iyi olduğu hiçbir maçtan sonra tebrik etmiyorsun,

hatta sen değilmiydin ibb ye gol atarak sadece ibb yi üzmeyecek sözünü alıntı yapıp bende üzüleceğim diyen,

sana zaten yorum yapmaya gerek yok yakarcı mesajların herşeyin açıklayıcısı, bu arada kurduğun kadroda forvet olarak Umut'u yazdığını da es geçmeyelim

Samet Metin
24.02.2010, 18:49
kalınlaştırdığım kısmına yazacağım,

kendisine çarpıp top geri dönen oyuncu her sezon 15 gol ortalaması ile nasıl oynuyor buda ayrı bir merak,

çok pozisyona giriyorsa bu birazda Umut'un becerisi demek çok mu zor

peki sana bir önerim var...
ben genelde maçları izlerim bundan sonraki maçlarda Umut'a atılan Umut'un kontrol edemediği topları ve Umut'un kontrol edip başarıyla pas ya da şut ile devam ettiği pozisyonları sayayım...
izliyorsan sen de say burada konuşalım. benim haklı olduğumu sen de göreceksin.
15 gol ortalaması için de şunu söylemek isterim... istikrar...
Egemeni de tüm maçlarda forvet oynatırsan 10 gol üzerinde atacaktır...

(Egemen'i öylesine örnek vermek için ve defans oyuncusu olduğu için yazdım yoksa son vuruşlarını beğenirim o ayrı)

Murat'
24.02.2010, 19:03
ben genelde maçları izlerim bundan sonraki maçlarda Umut'a atılan Umut'un kontrol edemediği topları ve Umut'un kontrol edip başarıyla pas ya da şut ile devam ettiği pozisyonları sayayım...

(Egemen'i öylesine örnek vermek için ve defans oyuncusu olduğu için yazdım yoksa son vuruşlarını beğenirim o ayrı)

İçi dolu olmayan bomboş bir laf bu.

Tolunay Abdioğlu
24.02.2010, 19:04

Hocam ne içtiydeyseniz bana da gönderirseniz aynı şeyleri konuşuruz herhalde.

Tolga Kurt
24.02.2010, 19:11
Eğer eleştirileriniz haddinden fazla oluyor ise.. Trabzonsporun futbolcusuna zarar veriyor ve performansını etkiliyosanız buna kimsenin hakkı yok..

Bakın Guizaya ? Bizim takımda olsa 18e giremezdi bu adam. Napıyolar eleştiriyolar ama bizim kadar değil, DESTEKLİYOLARda (son maç hariç) adama moral veriyolar bunu bizim taraftarımızda göremiyorum.

Beşiktaşa bakın.. bobo hariç kaç forvetleri var kaçar gol atmışlar. Bobonun girdiği pozisyonlara bunlar girmiyomu ? giriyolar ama gol yapamıyolar. Yemeyin şimdi beni Egemeni koysan oraya hangi becerisiyle gol atacak ? Böyle saçma konuları buraya taşımayın. Eleştiriliyosa düzgün eleştirilsin. Eleştirdiğiniz adam Bordomavi Formayı giyiyo.

SDinc
24.02.2010, 19:18
Umut'un futbolunu hiç beğenmeyen birisi olsam burda zorla , şuursuzca , boş beleş yapılan eleştirileri görsem Umut'u sevmeye başlarım valla.
Yapıcı bir şekilde eleştiri yapılmadan klişeleşmiş "İstediğii kadar atsın atttıından fazla kaçırıyooo hebele hübele" , "Sizi gerizekalılar hala Umut'u savunuyorsunuz demekki siz bulunduğumuz yerden memnunsunuz" eleştirileri ne kadar gerizakalıca şeyler canım.

hamucera
24.02.2010, 19:31

Egemene gerek yok, şampiyon takımın forvetlerine bak, en büyük rakibimiz fener gs forvetlerine bak.

he şimdi söylersiniz ki onlar bizim kadar pozisyona girebiliyor mu. Girsineler, hangisinin orta sahası bizimkinden kötü, Alex, Emre, Özer'li fener mi, yoksa Kewel, Keita, Arda'lı gs mi.

Salih Edip
24.02.2010, 19:36
Eğer eleştirileriniz haddinden fazla oluyor ise.. Trabzonsporun futbolcusuna zarar veriyor ve performansını etkiliyosanız buna kimsenin hakkı yok..

Bakın Guizaya ? Bizim takımda olsa 18e giremezdi bu adam. Napıyolar eleştiriyolar ama bizim kadar değil, DESTEKLİYOLARda (son maç hariç) adama moral veriyolar bunu bizim taraftarımızda göremiyorum.

Beşiktaşa bakın.. bobo hariç kaç forvetleri var kaçar gol atmışlar. Bobonun girdiği pozisyonlara bunlar girmiyomu ? giriyolar ama gol yapamıyolar. Yemeyin şimdi beni Egemeni koysan oraya hangi becerisiyle gol atacak ? Böyle saçma konuları buraya taşımayın. Eleştiriliyosa düzgün eleştirilsin. Eleştirdiğiniz adam Bordomavi Formayı giyiyo.

görüşlerine katılıyorum ancak verdiğin örnekler yanlış olmuş. guiza olayı bu maçta tavan yaptı ancak yeni bir olay değil. aynı şekilde beşiktaş tribünü de öz evlatları , efsane futbolcuları nihatı protesto etti inönüde. örnekler yanlış olmuş ;)

Fatih Özkan
24.02.2010, 19:40
Umut...
Antalya'ya salla 2 gol de sevindir bizleri!
Her zaman destekçinim!

OZDEN61
24.02.2010, 21:07
Kendi oyuncusuna sürekli olumsuz bakan taraftar olurmu, rakip takımların taraftarı sizin kadar zarar vermiyor bize.

Samet Metin
24.02.2010, 21:07
Hocam ne içtiydeyseniz bana da gönderirseniz aynı şeyleri konuşuruz herhalde.

lütfen tanımadığın bir insanla iletişime geçerken kurduğun cümlelere dikkat et...
görüşlerimi beğenmeyebilirsin ama bu saldırgan bir tavır içine girmeni gerektirmez...

Tolunay Abdioğlu
24.02.2010, 21:09
lütfen tanımadığın bir insanla iletişime geçerken kurduğun cümlelere dikkat et...
görüşlerimi beğenmeyebilirsin ama bu saldırgan bir tavır içine girmeni gerektirmez...

Haklısınız pardon,özür dilerim.

Armağan Dere
24.02.2010, 21:20
Gönülden Trabzonsporlu(!)...Bu maç yapacağın koşularla,çok güzel tek pasların ve ara paslarınla,mükemmel becerikli şutlarınla ve üstün çalımlarınla kendini ve arkadaşlarını güzel pozisyonlara sokmalısın...Hadi Aslanım göriyim seni

Samet Metin
24.02.2010, 21:21
Egemene gerek yok, şampiyon takımın forvetlerine bak, en büyük rakibimiz fener gs forvetlerine bak.

he şimdi söylersiniz ki onlar bizim kadar pozisyona girebiliyor mu. Girsineler, hangisinin orta sahası bizimkinden kötü, Alex, Emre, Özer'li fener mi, yoksa Kewel, Keita, Arda'lı gs mi.

her iletime cevap yazmak zorunda hissetme kendini... üsttekini sadece yazmış olmak için yazmışsın sanırım.. neyse...

arkadaşlar ne yazık ki futbolun takım oyunu olduğunu ihmal ediyoruz bazen... körü körüne bir futbolcuya takılıp attığı golleri istatistikleri falan döküyoruz ortalığa... bireysel bir sürü spor var ilginizi bu tarz sporlara kaydırmanızı tavsiye ederim...
neredeyse Umut sezon başına 15 gol atıyor diye sevinen mutlu olan arkadaşları görüyorum burada... peki trabzonspor ne olacak? ben mutlu olamıyorum çünkü bahsedilen 4 sezonda trabzonspor çok da başarılı olamadı... "bunun tek sorumlusu da Umut dur" gibi bir mana çıkartmayın lütfen kesinlikle böyle birşey söylemiyorum... bırakın söylemeyi ima bile etmiyorum...
birçok sorumlu vardır ama forumun bu sayfası Umut Bulut hakkında düşündüklerimizi tesbitlerimizi paylaştığımız bir ortam... Umut için pozitif ve negatif görüşler yazılabilir...yazıyoruz...yazacağız...

Orhan Kahraman
24.02.2010, 21:39
yapma yha sen desteklemeye devam et ozman seni de şiddetle kınıyorum bu anlayışından

arkadaşlar burası umutu övmek yeri oldugu kadar eleştiri yeri de burası anlayabiliyormusunuz

Nedense Umut'un iyi oynadığı maçlarda sadece okurken görüyoruz sizleri. Ayrıca Türkçe'de "y"den sonra "h" harfi gelip "yha" gibi saçma sapan birşey oluşturmaz önce doğru düzgün yaz!

Mollasalihoğlu
25.02.2010, 00:14
görüşlerine katılıyorum ancak verdiğin örnekler yanlış olmuş. guiza olayı bu maçta tavan yaptı ancak yeni bir olay değil. aynı şekilde beşiktaş tribünü de öz evlatları , efsane futbolcuları nihatı protesto etti inönüde. örnekler yanlış olmuş ;)

http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/h/20100224/guiza_omuzlarda_daum_taraftarlarla.html?kf_3

seyyah61
25.02.2010, 06:00

Halamin da sakali olsa amcam olurdu.
Hatta tüm maclarda tek forvet oynasa halam bile 10 gol atar.
Bobo atamaz, Güza atamaz ama halam atar.

Salih Edip
25.02.2010, 07:42
http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/h/20100224/guiza_omuzlarda_daum_taraftarlarla.html?kf_3

50 bin kişi protesto etmiş , 500 kişi omzuna aldı diye haksız mı çıktım ?

kadıköyde zaman zaman maç izliyorum , fb taraftarının ona sahip çıktığını kimse anlatamaz bana. tribünde neler söylendiğini de burada yazamam , forum kuralları....

Samet Metin
25.02.2010, 08:17
Halamin da sakali olsa amcam olurdu.
Hatta tüm maclarda tek forvet oynasa halam bile 10 gol atar.
Bobo atamaz, Güza atamaz ama halam atar.

kardeş önceki sayfada umut rakip defansı yıpratıyor mu? diye bir yazı yazmıştım... buna varsa cevabın benim gibi ayrntılı bir şekilde yazarsan sevinirim...

o yazı ile alakalı başka birine verdiğim cevap üzerinden nemalanmaya çalışma...

Salih Edip
25.02.2010, 09:29

lafın gelişi 500 kişi demiştim ama 200 kadar kişiymiş. öyle söyledi haberlerde , düzeltiyim dedim ;)

Ömer TOPAL
25.02.2010, 16:24
dün akşamki chalse de Drogbayı gördükten sonra ben Umutu öperim başımın üstüne koyarım...alıntı yapmasın kimse kıyaslama yapmıyorum.ben Umutu seviyorum ve daha da çok sevicem...Nede olsa Gönülden Trabzonsporlu

yakarcı
25.02.2010, 18:51

ondan dolayı guiza oynamıyacak daha 11 de

Tolga Kurt
25.02.2010, 19:33

Bu akşam lille maçı var, hadi bakalım fb ilk 11de forvette kimle çıkacak.

ilhan
26.02.2010, 11:01
http://www.bordomavi.net/images/haber/skju.jpg

Mollasalihoğlu
26.02.2010, 11:16

kadıköyde zaman zaman maç izliyorum , fb taraftarının ona sahip çıktığını kimse anlatamaz bana. tribünde neler söylendiğini de burada yazamam , forum kuralları....

Ben de zaman zaman izliyorum, devamlı izleyenlerle de fikir alışverişinde bulunuyorum, son protesto dışında hiçbir zaman organize bir şey olmadığını biliyorum..

Ayrıca o kıyasladığınız 50.000 kişinin tamamı maçı izlemek için orada bulunurken, yaptıkları yüzlerce şeyin yanında, bir kez de ıslık çalarak protestoda bulunmuşlar. Ancak diğer 500 kişinin (ya da 200 ya da 20 ) amacı sadece ve sadece destek olmak.. Rakamları bun göre kıyaslarsanız daha sağlıklı bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Murat'
26.02.2010, 11:19

Futbol bilgini yakarcı yine tahminlerinde yanılmadı.

Salih Edip
26.02.2010, 11:53
Ben de zaman zaman izliyorum, devamlı izleyenlerle de fikir alışverişinde bulunuyorum, son protesto dışında hiçbir zaman organize bir şey olmadığını biliyorum..

Ayrıca o kıyasladığınız 50.000 kişinin tamamı maçı izlemek için orada bulunurken, yaptıkları yüzlerce şeyin yanında, bir kez de ıslık çalarak protestoda bulunmuşlar. Ancak diğer 500 kişinin (ya da 200 ya da 20 ) amacı sadece ve sadece destek olmak.. Rakamları bun göre kıyaslarsanız daha sağlıklı bir değerlendirme yapabilirsiniz.

organize bir şekilde protesto olmamış olabilir , ancak kötü anlarda avni akerde çıkan uğultunun çok üzerinde bir uğultu oluyor guiza kaçırdığı zaman.

ben değerlendirmemi yaptım , eminim ki taraftar da değerlendirmesini yapmış , sadece sezon sonunu bekliyorlar .

murat
26.02.2010, 11:54
Fenerbahceyle ilgili yazacaksaniz lutfen baska sitelere basvurun.. Yani burada kim daha fener tribunune yakinmis muhabbeti beni ilgilendirmiyor. Baslik umut konu olmus guiza Allah yardimicimiz olsun...

Umut kendini yere atmadigi surece hep ayakta kalmayi tercih ettigi surece daha basarili olacaktir..

İlker ToSun
26.02.2010, 11:54
koşmasın, defansa dönmesin, rakip defansı yormasın, iyi niyetli olmasın ama yeterki gol atsın.

benim tek isteğim ve beklentim o.

Salih Edip
26.02.2010, 12:03
Yani burada kim daha fener tribunune yakinmis muhabbeti beni ilgilendirmiyor.

öyle bir muhabbet yok , konunun içine tepeden damlarsanız anlamazsınız ne olduğunu. önceki mesajları da okuyamıyosanız , hakkkımızda yazma hakkınız yok. bir şikayetin varsa gerekli mercilere bildir. böyle saygısızlık olmaz.

murat
26.02.2010, 12:19
öyle bir muhabbet yok , konunun içine tepeden damlarsanız anlamazsınız ne olduğunu. önceki mesajları da okuyamıyosanız , hakkkımızda yazma hakkınız yok. bir şikayetin varsa gerekli mercilere bildir. böyle saygısızlık olmaz.

Ben rahatsiz oluyorum bu yazdiklarinizi okuyunca ve ben ta bastan okudum yazilari. Huyumdur yazmadan once okurum herseyi. Saygisizlik yaptigimida zannetmiyorum asil saygisizlik sizin bu baslikta fener konusunu tartismaniz... Gereken sikayetimi yaptim ama beni okadar rahatsiz ettiki bu yazilar 2 satirda yazdim. Daha fazlada yazmiyacagim cunku zaten silinecektir bu msjlar.

Salih Edip
26.02.2010, 12:29
rahatsız oluyosanız , rahatsızlığınızı bildirirsin , zaten söylemişsin de , ama bana nasıl yazmam gerektiğini gösteremezsin, saygısızlık yapamazsın. ben silinicek birşey yazdığımı da düşünmüyorum...

Fatih YAZICI
26.02.2010, 17:03
Sen git 2010'un en golcüsünü milli takıma alma.
Kazım, Tuncay, Halil gibi son dönemde silik performans sergileyenleri çağır.
Pehh.

yakarcı
26.02.2010, 17:36
2010 yılın golcüsü gol atabilecek mi bu akşam

Fatih YAZICI
26.02.2010, 17:39
Milli takıma cağrılan dört forvetin gol atabileceği ne malüm.milli takıma cağrılmak performansa göre ise onların arasında en iyi umut hakediyo cağrılmayı

Hürgün Aygün
26.02.2010, 17:44
Hadi Umut sana güveniyoruz inşallah bugün gol atarsın.

Oğuz B.
26.02.2010, 17:50
Maça 2 saat kalmış birileri iş başında yine..
Bunların samimiyetine inanmıyorum..
1 tane atarsan olmuyor en az iki tane atman lazım susmaları için..
Bol şans..

Hürgün Aygün
26.02.2010, 17:52
Maça 2 saat kalmış birileri iş başında yine..
Bunların samimiyetine inanmıyorum..
1 tane atarsan olmuyor en az iki tane atman lazım susmaları için..
Bol şans..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Gökhan KAN
26.02.2010, 17:55
Ben bu filmi izlemiştim.

Hürgün Aygün
26.02.2010, 17:56
Ya Allah Allah ne yapsın adam maçta 4 gol mü atsın her maç nerdeyse gol atıyor artık 2. yarı yeni bi başlangıçtı onun için ve görüyoruz performansını sen kendini avut ;)

isimsiz_61
26.02.2010, 17:57
lütfen özel meselelerinizi burda tartışmayın burda umutu konuşuyoruz beğenen olur benmeyen olur eleştirmemek lazım....

Hürgün Aygün
26.02.2010, 18:05
Abicim ben sana eleştirme demiyorumki :) ama ben kötü bir şey mi dedim?

Sadece daha ne yapsın çok iyi 2010 yılında dedim avukatlık filan yaptığım yok sadece performansını beğeniyorum. ;)

Cem Balcı
26.02.2010, 18:05
umutun bugün golü var...

Osman Yavuz
26.02.2010, 18:07
3 aydır top oynamayan Sabri milli takımda ligin en çok gol atan Türk oyuncusu kadroda yok.Pes ki ne pes.

Tolga Kurt
26.02.2010, 18:11
@ yakarcı

Eleştiriyosun bişey demiyoruz. Umuta övgü geldiğindede sen bişey deme herkesin görüşü aynı olcak diye bi kaide yok

SDinc
26.02.2010, 18:13
Halil Altıntop'un alındığı kadroya Umut'un alınmaması garip.

Oğuz B.
26.02.2010, 18:15
Halil Altıntop'un alındığı kadroya Umut'un alınmamaması garip.
C.Cazımda orda..

SDinc
26.02.2010, 18:23
C.Cazımda orda..
Eğer klasik forvet olarak düşünülüyorsa rezalet ancak sağ hücumcu olarak düşünülüyordur heralde.

Fatih Özkan
26.02.2010, 18:29
Umut...
Allah yardımcın olsun!
Gollerini bekliyoruz bu akşam!
Gerçi o zaman da neden hat trick yapmadın diye azar işitirsin ama bunca zaman alışmışsındır sen (:
Allah utandırmasın!

Erdem Keser
26.02.2010, 18:37
Bundan sonra bu başlıkta iki kelimeyi yanyana getirip düzgün kuramayan kimseler dilediği zaman gelip dilediği gibi sallayamayacak.

orhan42
26.02.2010, 18:50
Umut gol at da nasıl atarsan at da kapak olsun birilerine....küçük imparator da seni görmediyse ne diyeyim..Tuncay denen artist,gol özürlü Halil(ben bu adamın gol attığını görmedim ya) ve sırf Fransa'da oynuyor diye arasıra golcüsü mevliüt Ayyıldızlı formaya layık görülürken sen es geçiliyorsun ya...Değil hiddink Mourinho bile gelse durum değişmeyecek..yardımcılar bunlar olduktan sonra...

Uğur Ö.
26.02.2010, 21:58
Bir kerede az sayıda bulduğun pozisyonu gol yap nasıl forvetsin anlamadım

erolizmts
26.02.2010, 22:00
Günün ilk klasik cümlesini ben yazayım bari; adam koşuyor abi, mücadelesi yeter.

bahadır2561
26.02.2010, 22:02
Günün ilk klasik cümlesini ben yazayım bari; adam koşuyor abi, mücadelesi yeter.

iyi niyetli adam onu unutmussun..

bordo61
26.02.2010, 22:04
Umut öyle pozisyonlar kaçırıyorsun ki aklım almıyor ya

Anladım ki iyi niyet yetmiyor.

Olmuyor Umut daha fazla çalış

Sefa
26.02.2010, 22:07
Milli takım dimi evet evet keinlikle alınmalı bize çektirdiği yetmez biraz da tüm ülkeye çektirsin.. :)

bahadır2561
26.02.2010, 22:09
adam iyi niyetli cok kosuyor mucadele ediyor daha ne olsun (!)

milli takıma cagrılmamıs yazıklar olsun(!) hiddink..

istifa hiddink..

Mahmut Baran
26.02.2010, 22:09
bıktım 100 maçın 85 inde sinirden ağlamaktan

Özge
26.02.2010, 22:10
Ahh be Umut kaçar mıydı o pozisyon.

unique
26.02.2010, 22:10
Gol attığı maçlardan sonra da demiştim; anca iyi bir yedek olur kapasitesi o kadar çünkü. Forvetimiz Umut olursa da böyle 6-7. sıralarda kendimize yer buluruz işte; o yüzden sınıf atlamalıyız oyuncu kalitesi bazında.

halil ibo
26.02.2010, 22:11
Artık bu maçta kaçırdıklarından sonra kulübeye daha çok yakışacağını düşünüyorum.Üzgünüm...

Armağan Dere
26.02.2010, 22:11
Umutçular nerdesiniz...büyük drogbanız takımı dinamitliyor..herşey sözleşme imzalanana kadardı bunu gördünüz mü sonunda 2 haftadır Umut diye bişey yok hiç bi zmn da yoktu ztn biraz gol attı hepinizi tav etti..devam edin kaptan yapmaya drogba yapmaya

Erbay
26.02.2010, 22:12
Bu maç döküldü. Kaçan pozisyonlara hiçbir şey demiyorum.

Armağan Dere
26.02.2010, 22:12
Gönülden Trabzonsporlu(!)...Bu maç yapacağın koşularla,çok güzel tek pasların ve ara paslarınla,mükemmel becerikli şutlarınla ve üstün çalımlarınla kendini ve arkadaşlarını güzel pozisyonlara sokmalısın...Hadi Aslanım göriyim seni

gene haksız çıkmadığım İçin Allah'ım sana şükürler olsun

Armağan Dere
26.02.2010, 22:13
insanların kişilikleri ile böyle konuşamazsın edepli ol

güldürme adamı senin savunduğun bu kadar işte görmediysen sana da gözlük lazım...Allah aşkına bi defa da körü körüne destek olmayın değnekle kovalayın şu adamı

hamucera
26.02.2010, 22:14
Umutçular nerdesiniz...büyük drogbanız takımı dinamitliyor..herşey sözleşme imzalanana kadardı bunu gördünüz mü sonunda 2 haftadır Umut diye bişey yok hiç bi zmn da yoktu ztn biraz gol attı hepinizi tav etti..devam edin kaptan yapmaya drogba yapmaya

sen gerçekten bakar kör ve sağır duymaz uydurur lafına 1e 1 uyuyorsun.

Umut ben sadece hırs olarak kendimi Drogba'ya benzetiyorum demişti. sen ama her yerde bunu çevire çevire kullanıp insanların önüne atmak uğruna elinden geleni yapıyorsun

bordo61
26.02.2010, 22:14
Şenol Güneş Umut'un kaçırdığı o pozisyondan sonra gösterdiler heyecanlanmadı bile o da bizim gibi atamayacağını anladı.

Umut'la bir yere kadar.

Bu iyi niyetini paylaşacak bir forvet'e ihtiyaç var

Gökhan KAN
26.02.2010, 22:15
Gol attığı maçlardan sonra da demiştim; anca iyi bir yedek olur kapasitesi o kadar çünkü. Forvetimiz Umut olursa da böyle 6-7. sıralarda kendimize yer buluruz işte; o yüzden sınıf atlamalıyız oyuncu kalitesi bazında.
Doğru söze ne denir..:alkış:

evrents
26.02.2010, 22:16
umut yeter 9 gol attın çok güzel ama yine bozdun kendini.Anlıyoruz yeteneklerin sınırlı ama bu maçta hiç birşey yapmadın çaba bile göstermedin.

yakarcı
26.02.2010, 22:16
güldürme adamı senin savunduğun bu kadar işte görmediysen sana da gözlük lazım...Allah aşkına bi defa da körü körüne destek olmayın değnekle kovalayın şu adamı
degnek deil sopayı hak ediyo bence yanılmıyorum gene umut beni hiç şaşırtmıyo her maç böle devam et umut tebrikler sana beni yanıltmıyosun gerçekden seni savunanlara söliyorum bu umut ne iş yapar size sorum

yakarcı
26.02.2010, 22:17

Umut ben sadece hırs olarak kendimi Drogba'ya benzetiyorum demişti. sen ama her yerde bunu çevire çevire kullanıp insanların önüne atmak uğruna elinden geleni yapıyorsun
umutu savunmayın artık bu taraftarın ömrünü yedi yazıklar olsun

hamucera

evet maçı izledim gördüm, beklemediği bir pozisyonda top önünde kaldı atmalıydı, atamadı. onun haricinde net pozisyonu olmadı hatta pozisyonda yaratmadılar Umut'a sen bunu görmedin heralde.

ben körü körüne desteklemiyorum, iyi olmadığı maçlarda iyi değildi diyorum ama sen körü körüne eleştiriyorsun, iyi olduğu maçlardan sonra ise destek vermiyorsun

evet destekliyorum Umut'u, ben futbolu bilmem zaten, sizler büyük futbol bilginleri,

Armağan Dere

:)...komik olmaya devam ediyorsun...Umut'taki bu ısrarın ne...bu adam topçu fln değil koşar anca oraya buraya deli danalar gibi...ha size koşan adam lazımsa alın hüseyin boldu devam edin..bırakın Trabzonspor'u

Kaan
Umut maalesef kötüydün bugün.

Ama senin tek forvet oynayamadığını cümle alem biliyor, teknik direktörler bilmiyor. Ya da yönetime mi laf gitmeli burada ?

yakarcı
26.02.2010, 22:18
umut bulut 2.lig b kategorisinde gol krallıgına oynar

hamucera
degnek deil sopayı hak ediyo bence yanılmıyorum gene umut beni hiç şaşırtmıyo her maç böle devam et umut tebrikler sana beni yanıltmıyosun gerçekden seni savunanlara söliyorum bu umut ne iş yapar size sorum

sana karşıda savunuyorum, bayram ettin dimi,

o kadar istiyorsan yeri belli, git al eline sopayı varmı o cesaret, yok sadece yazı yazarak birşeyler yapıyorsunnuz,

Samet Metin
lig tv spikernden bir alıntı;
"engin baytar 2 kişinin arasından nefis sıyrılıyor ve pasını da atıyor amaaaa umuttt..."
ve maçı kapattım...

buna hakkın var mı umut?

yakarcı
26.02.2010, 22:19
evet maçı izledim gördüm, beklemediği bir pozisyonda top önünde kaldı atmalıydı, atamadı. onun haricinde net pozisyonu olmadı hatta pozisyonda yaratmadılar Umut'a sen bunu görmedin heralde.

ben körü körüne desteklemiyorum, iyi olmadığı maçlarda iyi değildi diyorum ama sen körü körüne eleştiriyorsun, iyi olduğu maçlardan sonra ise destek vermiyorsun

evet destekliyorum Umut'u, ben futbolu bilmem zaten, sizler büyük futbol bilginleri,
vazgeç bu umut sevdasından trabzona ve tranzonspora ihanet ediyosun

Armağan Dere
26.02.2010, 22:20

beklemediği pozisyon mu çok da rahat pozisyondaydı hele engin'in ara pasındaki mandalar gibi yuvarlanışı varya nası güldüm anlatamam...net pozisyon dediğin ne anlamıyorum..Umut'a pozisyon yaratmak o kadar zor ki ne ön direğe koşar ne bişe yapar..Burak'ın kaç ortasında kaleye doğru koştu ön direğe koşacak zekası yok...

antagonist
Allah'a Umut gol atmadığı için ve dolayısıyla Trabzonspor kazanamadığı için mi şükrediyorsun?

Umut'a olan hıncınız Trabzonspor sevginizin önüne geçmiş.

bahadır2561
bu zatı muhterem Trabzonspor'un forveti OLAMAZ..

hele bide tek forvet oynuyorsan hiç OLAMAZ..

anca yedek kulubesinde oturur. 75'ten sonra oyuna girer..

ha siz diyorsanız benim takımım 5 yada 6. oynuyor tamam o zaman siz haklısınız..

yakarcı
sana karşıda savunuyorum, bayram ettin dimi,

o kadar istiyorsan yeri belli, git al eline sopayı varmı o cesaret, yok sadece yazı yazarak birşeyler yapıyorsunnuz,
umutu savunanlar trabzona ne kadar zarar yaptıklarının farkında deil

hamucera
26.02.2010, 22:21

lafını bilde konuş, terbiyesizlik yapma

kimse Trabzon ve Trabzonspor sevgime laf edemez,

ozcan_asanoglu
Umut'a kızamıyorum,kapasite bu...top önünde kalıyor, 7 metre kale..vuruyor.. top nerdeyse taça gidecek...yazıklar olsun diyorum ama ona değil..yönetemeyen yönetime...

yakarcı
umut bulut büyük golcü

Mollasalihoğlu
vurun düşmüşken :)

Emrah KabuL
26.02.2010, 22:22
Bu maçta özellikle 2.pozisyonu göz önüne alırsak net bir gol pozisyonundan yararlanamadı.. sebebi de yine her zaman ki gibi acele etmesi ve soğukkanlı olamayışı.

Ama ilginçtir ki bu pozisyonu da kendisi yarattı.. 2-3 maçtır olduğu gibi yine arkadan destek alamadı.. ilerde yalnız kaldı.. ama ne olursa olsun o pozisyon gol olmalıydı.. en azından kale tutsaydı bari.

outlaws61
26.02.2010, 22:23

Burdayız..Seviyorum bu adamı takımdaki herkesten çok seviyorum değil 2 tane 200 tanede kaçırsa Umut'çuyum...

Armağan Dere
Allah'a Umut gol atmadığı için ve dolayısıyla Trabzonspor kazanamadığı için mi şükrediyorsun?

Umut'a olan hıncınız Trabzonspor sevginizin önüne geçmiş.

Süleymancım canım kardeşim etme gitme Trabzonspor'u bir kişiye indirgeme yok orda..Ama Umut Bulut Trabzonspor'u dinamitliyor...dinamitliyor...o ruhsuz gökhan o haliyle 3 tane Umut eder...ölüsüne 7 trilyon para verdiler...etmeyin gitmeyin görün bazı şeyleri

Kaan

Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim.

Bir de halâ şampiyonluk diyoruz. :alkış:

Umut yeter ki kötü oynasın, Trabzon kötü oynasın farketmez.

Vayy bee, ne güzel bir düşünce bu. :)

balli_kuymak
bu adam bizde oldukça ilk 3 e girmemiz zor :mad:

hamucera
26.02.2010, 22:24
vurun düşmüşken :)

gol atsın bir sonraki maçta, golün şeklini beğenmezler, yada kaçıracağı golleri bahane ederler, ama tebrik edemezler

yakarcı sen benim Trabzon ve Trabzonsporluluğuma laf edecek terbiyesizliği yaptın ya bende sana kendi lafınla cevap vereyim sevgi konusunda

Umut ibb ye gol atarsa üzüleceğim

Armağan Dere
26.02.2010, 22:24
Burdayız..Seviyorum bu adamı takımdaki herkesten çok seviyorum değil 2 tane 200 tanede kaçırsa Umut'çuyum...

o zaman 26 sene daha şampiyon olamassın ve taraftarını kahretmeye devam edersin..

Onur
26.02.2010, 22:25
Umut'da değişen bir şeyin olduğunu düşünmüyorum. Canla başla mücadelesini golle taçlandıramadığı maçlardan biri oldu. Kısmetse önümüzdeki maça.

Kaan
Umutcular diye bir taraftar kitlesi yok. Bunu aklınıza sokun.

Ben İnadına Umut Bulut diyorum ama bugün kötü oynadı, kabul ediyorum.

Umut ile ilgili sadece Anti Umutcular adında taraftar kitlesi vardır.

Gol attığında bu başlığa girmeyip, tebrik etmeye tenezzül etmeyenler yani. Ve gol atamadığı maçlarda da sabaha kadar hakaret edenler.

:alkış:

antagonist
Süleymancım canım kardeşim etme gitme Trabzonspor'u bir kişiye indirgeme yok orda..Ama Umut Bulut Trabzonspor'u dinamitliyor...dinamitliyor...o ruhsuz gökhan o haliyle 3 tane Umut eder...ölüsüne 7 trilyon para verdiler...etmeyin gitmeyin görün bazı şeyleri
Ne bileyim, Umutt gol atamadı diye seviniyorsun yani "dediğim doğru çıktı" diye...

İlginç...

Ben olsam en büyük yeminlerin aksi çıkması ihtimalinde bile Trabzonspor'un galibiyetini beklerdim ve isterdim...

Tanju
26.02.2010, 22:26
Bir tarafta Necati, bir tarafta Umut...

Kaan
26.02.2010, 22:26
o zaman 26 sene daha şampiyon olamassın

Düşüncelerinle bu yazdığın mükemmel bir uyum içerisindeler yalnız. :)

Tebrik ederim. :alkış:

Ahmet KESKİN
26.02.2010, 22:27
acıyorum umutu eleştirmek için macda pozisyon arayanlara kimin destekcisisiniz anlamadım.. bu maca gelince orta olanda pek pozisyon olusmadı yinede basarısız dır demek cok saçma olr...

Mollasalihoğlu
26.02.2010, 22:28

Gol attığında bu başlığa girmeyip, tebrik etmeye tenezzül etmeyenler yani. Ve gol atamadığı maçlarda da sabaha kadar hakaret edenler.

Ağzına sağlık güzel kardeşim..

Uğurtan
Bence gayet iyiydi.. Sadece gol atması değil mevzu bahis benim için..

Evet kaçırdıkları var ama bence sadece 1 tanesi çok netti..

Mücadelesi yine inanılmazdı Yalçın'ı ve Avustralyalı'yı mahvetti içerde..

Yardımına kim gitti? Alanzinho zaten yoktu ortada..

Ama doğru gün doğdu vurun hakkaten bugün vurun.. :)

Umut'un yerinde olsam puan kaybına üzülürüm ama keşke derim bugünkü oyunumla eleştirilsem..

Demekki Umut ne maçlar oynamışki bugünkü oyunu düşük bulunmuş ;)

outlaws61
o zaman 26 sene daha şampiyon olamassın ve taraftarını kahretmeye devam edersin..

Adam Türkiye'deki en golcü Türk futbolcu yapılan eleştriler anlamsız..

Anıl Caner
26.02.2010, 22:30
çok kötü bir maç çıkardı.

doğru olan bu.

ama düşmüşken saldırın bakalım. ne geçiyosa elinize.

Armağan Dere
26.02.2010, 22:30

Olaya o açıdan bakarsak Umut'u ben 4 yıldır beğenmiyorum..Bu adam Trabzonspor tesislerinden içeri alınmaz..senede 3 maç iyi oynar 33 maç kötü oynar ama halen daha destekçileri devam eder...ne önemliymiş kazma olupta çok koşmak ben anlamam...

Anıl Caner
26.02.2010, 22:32
Armağan arkadaşım hakikaten çok ilginç bi stilin var.

Hani artık Gökhan Ünal falan da demeye başladın. Bırak hakikaten dediğin kadar kötüyse layıkını bulur adam yahu.

4-4 lük takım var da Umut baltalıyor anlamı çıkıyor dediklerinden. Böyle olunca da iyice bir komik oluyor.. Zorlama.

Sevmiyorum de, beğenmiyorum de hadi gitmesini istiyorum de ama bir kere de mümkünse.

Hqmi
26.02.2010, 22:32
Çok çalışması lazım çook. Kanser olduk gene.

ugurozturk
26.02.2010, 22:33
rakibin eskisehirspor; ve istabul bld.

bizim icin umut cok iyi bir forvettir...

bir sezon daha bitti..

2010-2011 sezonunda ilk 4'e girecegiz. bunu hissediyorum. hatta 2. bile olabiliriz...

OZDEN61
26.02.2010, 22:34
Tek basına rakip defansı parcaladın helala olsun sana. aslında sen bu takıma ve taraftara fazlasın.

yakarcı
26.02.2010, 22:34
Tek basına rakip defansı parcaladın helala olsun sana. aslında sen bu takıma ve taraftara fazlasın.
:eek::eek: bu adam ne iş yapar gol pozisyonları kaçırma ustasımı bu adam anlamadım gitti yha nedir çekdigimiz

Kaan
26.02.2010, 22:35
:eek::eek:

Biz de senin yazdıkların karşısında aynı durumdayız. :)

Hatta şunlarda eklenebilir: :D , ççç

Emrah KabuL
26.02.2010, 22:35
Ortasahası ve kanatları forvete top taşıyamayan, gol pozisyonuna sokamayan bir takıma Umut gibi bir forvet çok bile.

Umut iyi bir golcü değil, ama saçmalamanın da bir sınırı olmalı.

Bazıları maç içinde sadece Umut'a odaklandığı için, Umut'u gol pozisyonuna sokabilecek Engin ve Alanzinho'nun yine etksiz kaldıklarını görmüyorlar tabi.

Baksanıza bu başlıktan başka bir yere tek bir mesaj yazmıyorlar.

Hadi bakalım devam..

İlker ToSun
26.02.2010, 22:36
takımda istikrarı en yüksek olan futbolcu, her maç aynı şeyi yapıyor, her maç benim gözümde yetersiz, gol atınca kral oluyor gol atamayınca rezil oluyor. oysa bir maçı diğerinden ayıran tek eksiği gol.

yoksa değişen hiç bir şey yok,

her maç rakip defansa yaptığı faullerle ataklarımızı kesiyor
hiç bir maç ileride top tutamıyor
hiç bir maç ileride top servisi yapamıyor

nasılsa ondan golden başka şeyler bekleyen lokum gibi bir camiaya düştü, madem ondan beklenenler bunlar kontratı 3 değil 5 sene uzatılsın.

nasılsa ondan gol isteyen yok,

eee ne demiş ünlü bir trabzonsporlu Türk büyüğü "forvetler yoracak ortasahalar atacak"

Armağan Dere
26.02.2010, 22:37
Armağan arkadaşım hakikaten çok ilginç bi stilin var.

Hani artık Gökhan Ünal falan da demeye başladın. Bırak hakikaten dediğin kadar kötüyse layıkını bulur adam yahu.

4-4 lük takım var da Umut baltalıyor anlamı çıkıyor dediklerinden. Böyle olunca da iyice bir komik oluyor.. Zorlama.

Sevmiyorum de, beğenmiyorum de hadi gitmesini istiyorum de ama bir kere de mümkünse.

Trabzonspor'da en önemli mevkiler kalecilik ve forvetliktir bunda hemfikirmiyiz? kıçını da yırtsan gol atamayabilirsin çok kötü oynayıp ta 3 puan alabilmelisin biz onu bırak iyi oynayıp ta 3 puan alamıyoruz düşün artık..Gökhan Ünal'ı beğeniyorum demedim ama ölüsüne 7 trilyon+burak'ı veren insanlar heralde biliyorlar bişeler dimi ama?....diyorum ya komik olan sizlersiniz dogmatik olarak Umut'u destekliyorsunuz...Bu takımda oynamak ona yakışmıyor...15 metreden topu nereye vurdu bi de necati nereye vurdu iyi bakmak lazım...

OZDEN61
26.02.2010, 22:37
rakibin eskisehirspor; ve istabul bld.

bizim icin umut cok iyi bir forvettir...

bir sezon daha bitti..

2010-2011 sezonunda ilk 4'e girecegiz. bunu hissediyorum. hatta 2. bile olabiliriz...

bende oyle dusunuyordum ama, önemli macları kaybetme hastalıgımız devam ediyor. kayseri besiktas macında sonuc nasıl olursa olsun işimize yaracak, belediye macı yapıyoz fener bursa maci sonucu yine işimize yarayacak, bursa üstümüzde ve yensek üst sıralardayız. şenol hocanın bahtsızlığı bu. süper ligde bütün rakipler hey aynı sistem ve oyuncularla oynayan, hep aynı dakikalarda oyuncu değiştiren trabzonsporu çözmesi zor olamsa gerek.

Ali Tunahan Güllü
26.02.2010, 22:38
Benim açımdan yine Umut iyi oynadı ama her zamanki gibi yalnız kalıyor..
Trabzonspor gibi bir takım tek forvet oynamaz\oynayamaz doğasına aykırı..
Tek üzüntüm önünde kalan topu gol yapmalıydı..

Uğurtan
Olaya o açıdan bakarsak Umut'u ben 4 yıldır beğenmiyorum..Bu adam Trabzonspor tesislerinden içeri alınmaz..senede 3 maç iyi oynar 33 maç kötü oynar ama halen daha destekçileri devam eder...ne önemliymiş kazma olupta çok koşmak ben anlamam...

O senin koşma dediğin şey mücadele oluyor.. Futbolda mücadele en az diğer özellikler kadar önemlidir..

Ha tabi kim anlatıyorum.. Alanzinho Colman kaçırsa laf olmaz ama Umut kaçırsa farklı.. :)

Geçiniz efendim geçiniz.. Keşke takımda 11 tane Umut gibi istikrarı olan mücadele eden her maç futbolcu grubumuz olsa..

yakarcı
Bence gayet iyiydi.. Sadece gol atması değil mevzu bahis benim için..

Evet kaçırdıkları var ama bence sadece 1 tanesi çok netti..

Mücadelesi yine inanılmazdı Yalçın'ı ve Avustralyalı'yı mahvetti içerde..

Yardımına kim gitti? Alanzinho zaten yoktu ortada..

Ama doğru gün doğdu vurun hakkaten bugün vurun.. :)

Umut'un yerinde olsam puan kaybına üzülürüm ama keşke derim bugünkü oyunumla eleştirilsem..

ne diyosun yha sen delimi kandırıyon umut köy takımlarına gol atar onu kabul ediyos ama bu umut ile trabzon şampiyon olamaz geçen degilmiydi bizi şampiyonlukdan eden

hamucera
26.02.2010, 22:39
yakarcı çok sevindin mi gol atmadı Umut,

atınca üzüldüğünü ssöylüyorsun şimdi atamadı sevindiğinide söyle, artık 1 hafta çıkamzsın bu başlıktan gol attığı zaman 1 hafta girmediğin gibi

OZDEN61
umut bulut büyük golcü

bazıları büyük golcü olur, bazıları küçük insan

Kaan
ne diyosun yha sen delimi kandırıyon umut köy takımlarına gol atar onu kabul ediyos ama bu umut ile trabzon şampiyon olamaz geçen degilmiydi bizi şampiyonlukdan eden

Türkçe öğretmenine selamlarımı yollar mısın ? :rolleyes:

yakarcı
26.02.2010, 22:40
her zaman her yerde anti umut bulut

Kaan
her zaman her yerde anti umut bulut

Sözün bittiği yer.

Bundan sonra da tartışmaya gerek yok sanırım. :)

ugurozturk

yaa. oyle bi parcaladi ki; arkasinda biraktigi bosluklardan sut yagdirdi takimin gerisi..

tek kale top oynadik 2. yari; antalya 10 kisi ceza sahasindaydi; defansi parcalasan ne olur. bize bitirici vurus yapacak adam lazimdi.

umutu bende begeniyorum; ama bu mac savunulacak tarafi yoktu.

OZDEN61
26.02.2010, 22:41
Bu umut FENERin oyuncusumu, herhalde öyle bu olumsuz yorumlar, yorumu geçtim hakaretler herhalde başka takım oyuncusu olduğundandır.

Anıl Caner
26.02.2010, 22:42
Trabzonspor'da en önemli mevkiler kalecilik ve forvetliktir bunda hemfikirmiyiz? kıçını da yırtsan gol atamayabilirsin çok kötü oynayıp ta 3 puan alabilmelisin biz onu bırak iyi oynayıp ta 3 puan alamıyoruz düşün artık..Gökhan Ünal'ı beğeniyorum demedim ama ölüsüne 7 trilyon+burak'ı veren insanlar heralde biliyorlar bişeler dimi ama?....diyorum ya komik olan sizlersiniz dogmatik olarak Umut'u destekliyorsunuz...Bu takımda oynamak ona yakışmıyor...15 metreden topu nereye vurdu bi de necati nereye vurdu iyi bakmak lazım...

Dogmatik olarak desteklemek falan yok. Ben Umut Bulut transfer edildiğinde sinirden kuduran birisiydim. Evet geldiğimiz noktada takımdaki 20 küsür oyuncuyu toplasan bir Umut Bulut etmez gözümde.

Trabzonspor'da mevkilerin önemine göre sıralandığını şahsen bilmiyordum.

E madem öyle. Muzaffer Bilazer, Zafer Demiray, Augustine, Tomas Jun, Gökhan Ünal, Ömer Rıze, Ersen Martin, Ergin Keleş vs. vs.

Kale Jefferson,Petkovic,Metin Aktaş,Ahmet Şahin, Tolga Zengin, Tony Sylva

Benim fikrim sabit.Hatta Onur'a olan sevgim ve saygım da baya bir bonus kazandı.

yakarcı
Türkçe öğretmenine selamlarımı yollar mısın ? :rolleyes:
türkçe ögretmenim diyoki eger imla hatası yaparsan diyo eger seni küçük düşürürse onlara şöle de diyo sana hakaret edecek kadar yazabilme gabiliyetim var

hamucera
yakarcı yı kaale almayın yazsın öyle kendi kendine,

istanbul maçından önce yazdığını hiç unutmayacağım, Umut gol atarsa üzüleceğim demişti

Kaan
26.02.2010, 22:43
türkçe ögretmenim diyoki eger imla hatası yaparsan diyo eger seni küçük düşürürse onlara şöle de diyo sana hakaret edecek kadar yazabilme gabiliyetim var

İnsanın gabiliyeti olması kadar güzel bir şey yoktur tabi.

Ayrıca o gabiliyetini yeterince görebiliyoruz bu başlıkta. :)

OZDEN61
26.02.2010, 22:44
Umut madem çok kötü onu orada görevlendiren neden almıyor, yoksa ondan iyisimi yok, yoksa hoca bunu göremiyormu eğer göremiyorsa hocada eksiklikmi var. eğer umut sizin demenizle kötüyse onu orda tutma tercihini kullanan yanlış yapıyordur.

Anıl Caner
26.02.2010, 22:44

senin gabiliyet var da senin kafalarla galibiyet zor.

r9emre
26.02.2010, 22:45
Futboldan azıcık anlayan bir adam şu Umut'u övmez, Umut=Guiza=Nobre şu 3 forvet arasında zerre kadar fark yok üçüde sıradan forvet diyarbakırsporda ilk 11 oynatmam çünkü

OZDEN61
26.02.2010, 22:46

bunun gibiler yüzünden 26 sene geçti, bunun gibiler yüzünden tribünde kendi oyuncusuna küfürler eksilmedi

ugurozturk
26.02.2010, 22:46
simdi penalti pozisyonu tekrar izledim; kaleye bakmadan vurmus..

Oruç
26.02.2010, 22:47

Biz burdayız her zaman olduğu gibi. Keşke siz de gol attığı maçlardan sonra buralara uğrayabilseniz.

Trabzonspor forması giyen bir futbolcuyu savunmaya çalışan insanları, "O'cu, Bu'cu" diye nitelendirmek çok yanlış Bir defa bunun altını çizelim.

İlla ki "bişeyci" olacaksak Trabzonspor'cuyuz hepimiz. Sapla samanı karıştırmayalım.

"Her şey sözleşme imzalayana kadar.." diyip Umut'un kişilik analizini yapmanıza bayıldım. Hani daha önce yazdıklarınızı okumasak dediklerinize inanacaktık ama bu olmadı işte.

Buradaki kimse Umut'un "karakter" tahlilini yapabilecek konumda değildir.

Olmadı gol atamadı. Sanki her forvet her maç gol atıyor. Adam tek başına 2-3 kişiyle mücadele etti maç boyunca. Her daim gol mü atacak yani. Tövbe Ya Rabbi.

TSelif
Valla yazık ya kaleye kadar muhteşem git orda bitsin bütün umutların !!!
Ey Drogba nerdesin çık gel artık artık :D

yakarcı
umut bulutun özellşkleri
son vuruş yok
çalım atma becerisi yok
hayal etme gücü hiç ama hiç yok
tasarlama yok
koşu malesef var
kafa topları yok
uzaktan gol atma becerisi oda yok
pozisyon harcama o çok var

Uğur Ö.
26.02.2010, 22:48
Eleştirmek için eleştirilmez ama hiçbir zaman bu takımın santraforu olamaz büyük golcü bulduğunu atandır(hiç yoktan 2 poziyondan)

Kaan
26.02.2010, 22:48
umut bulutun özellşkleri
son vuruş yok
çalım atma becerisi yok
hayal etme gücü hiç ama hiç yok
tasarlama yok
koşu malesef var
kafa topları yok
uzaktan gol atma becerisi oda yok
pozisyon harcama o çok var

ççç ççç ççç

BMN Ödülleri'nde En Esprili Üye dalında sana oy vermeliymişim, yeni farkettim. :D

Espri gabiliyetin de var. :D

ugurozturk
26.02.2010, 22:49
en basit toplarda bile rakibe faul yapiyor; asiri faullu oyunu; oyunun sogumasina ve cok durmasina neden oluyor.

Armağan Dere
26.02.2010, 22:49

bunun gibiler yüzünden 26 sene geçti, bunun gibiler yüzünden tribünde kendi oyuncusuna küfürler eksilmedi

Pardon da nası kafalar olmamız lazım.. Hep Destek Tam Destek!:)...Umut'a 4 yıldır sabreden bir taraftar var neden bahsediyorsunuz şu forumu okusa 27 yıllık yaşantısında tamamlayamadığını belki tamamlardı ancak aksine hala devam ediyor..geçen başka bi başlıkta da yazdım Trabzonspor taraftarı başarısızlığa alıştırıldı uyuşturuldu beyinlerimiz..Umut gibi adamlara mecbur bırakıldık...Mollayı kapıdan almam diyene de ayrıca sevgilerimi yolluyorum..bir klubu mahvettiniz saolun...çiçek almaya devam edin siz

outlaws61
26.02.2010, 22:50
Pardon da nası kafalar olmamız lazım.. Hep Destek Tam Destek!:)...Umut'a 4 yıldır sabreden bir taraftar var neden bahsediyorsunuz şu forumu okusa 27 yıllık yaşantısında tamamlayamadığını belki tamamlardı ancak aksine hala devam ediyor..geçen başka bi başlıkta da yazdım Trabzonspor taraftarı başarısızlığa alıştırıldı uyuşturuldu beyinlerimiz..Umut gibi adamlara mecbur bırakıldık...Mollayı kapıdan almam diyene de ayrıca sevgilerimi yolluyorum..bir klubu mahvettiniz saolun...çiçek almaya devam edin siz

Sizce futbolcuları hocamı harcıyo biz mi harcıyoruz..Umut Bulut ve Gökhan Ünal Türkiyenin en golcü futbolcuları ama nedense bir tek biz eleştiriyoruz..

yakarcı
Kör Cehalet Çirkefleştirir İnsanları. Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verecek cevabım var elbet. Lakin bir lafa bakarım lafmı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye..*nasıl sölemişim umutcu bu umutun yaptıklarını hangi topçu yaptı bana söleyin bi tanesi kovularak gitti gökhan yakına da umut gider inş

Armağan Dere
Biz burdayız her zaman olduğu gibi. Keşke siz de gol attığı maçlardan sonra buralara uğrayabilseniz.

Trabzonspor forması giyen bir futbolcuyu savunmaya çalışan insanları, "O'cu, Bu'cu" diye nitelendirmek çok yanlış Bir defa bunun altını çizelim.

İlla ki "bişeyci" olacaksak Trabzonspor'cuyuz hepimiz. Sapla samanı karıştırmayalım.

"Her şey sözleşme imzalayana kadar.." diyip Umut'un kişilik analizini yapmanıza bayıldım. Hani daha önce yazdıklarınızı okumasak dediklerinize inanacaktık ama bu olmadı işte.

Buradaki kimse Umut'un "karakter" tahlilini yapabilecek konumda değildir.

Olmadı gol atamadı. Sanki her forvet her maç gol atıyor. Adam tek başına 2-3 kişiyle mücadele etti maç boyunca. Her daim gol mü atacak yani. Tövbe Ya Rabbi.

Adınıza üzüldüm sizde Umut'un ferrari koşularından beyniniz uyuşmuş lütfen bir an önce uyanın...

Kaan
26.02.2010, 22:51

4 yıldır sabreden değil de 4 yıldır destekleyn bir taraftarımız olsaydı daha iyi olurdu. :)

vfor
umutun girdiği tek pozisiyonda heyecanlandım!! burak sanmıştım...

Oruç
Yahu sizi birazda maç başlıklarında görsek.

playa
26.02.2010, 22:52
Ya Umut yeter artık Allah aşkına bi maçta da doğru düzgün işler yap ne kafa topu alırsın ne driplink yaparsın ne pas alışverişi yaparsın bişeyler yap artık o gol pozsiyonları nı at artık kanser ediyosun bizi hala şenol hoca sana nasıl sabrediyo aklım hayalim anlamıyo ya

Armağan Dere
26.02.2010, 22:53
Sizce futbolcuları hocamı harcıyo biz mi harcıyoruz..Umut Bulut ve Gökhan Ünal Türkiyenin en golcü futbolcuları ama nedense bir tek biz eleştiriyoruz..

Gökhan Fener'e gitmeden önce antu.com'da bi başlık vardı..''kazmanın önde gideni gökhan ünal fenerbahçeye'' diye yani tek eleştiren biz değiliz....İnşallah ekürisi Umut'u da alır gider demiştim..Ama maalesef Umut kaldı devam sabretmeye..taş çatladı ama napalım yapıştırcaz

OZDEN61
Bugün herkes sadece umut un şutunu örnek veriyor. barca nın, interin, milanın macına bakın bakalım her pozisyon golmü oluyor. öyle olsa baskatboldan farkı kalmazdı. bir sürü yıldız oyuncu var gol kacıran. umut un zorlandığı tek forvet olmasıdır. şenol hoca eger onu tek oynatmamalı. cift forvete dönmeliyiz.

tans
isterse maçta 30 km koşsun, asla oynatmam umut u. takımı öyle bir kesiyor ki hücümlar yarıda kalıyor resmen. nerde duracağından pas atmaya kadar hiçbişe bilmiyor. onun yerine teo dursun razıyım. hiç olmazsa duvar görevi görür de orta saha oyuncularını ceza sahasına sokar

playa
26.02.2010, 22:54
Umut bizde oynayacak topçu felan değil

yakarcı
türkiyenin en iyi golcüleri diyerek kendini avudursun ancak umut golcü hee pehhhhhhhhhhh penaltı kullanamıyo

playa
isterse maçta 30 km koşsun, asla oynatmam umut u. takımı öyle bir kesiyor ki hücümlar yarıda kalıyor resmen. nerde duracağından pas atmaya kadar hiçbişe bilmiyor. onun yerine teo dursun razıyım. hiç olmazsa duvar görevi görür de orta saha oyuncularını ceza sahasına sokar
Sonuna kadar katılıyorum :alkış:

Yunus Emre SEYHAN
26.02.2010, 22:55
Sadece 2 özellik.
*Koşmak..
*Rakip defansın arkasına sarkabilmek.

Top calma, Top tutma, Calım atma, İsabetli pas atma, Kafa topu indirme, kritik anlarda gol atma(Büyük maclar) vs

Gibi yetenekleri cok kısıtlı..

Ve ortalama 15 gol atıyor.

Umut'un eleştirilmesi kadar normal birşey yokki... (Bknz: Makakula 18 mac 17 gol, Fatih tekke 1 sezon 31 gol, Gökhan ünal 1 sezon 27 gol, Milan Baros 1 sezon 22 gol) (bknz: oyuncunun karekterine aşık olup futbolunu savunmak )

Eleştirilince niye birilerinin zoruna gidiyor?

Kaan
4 yıldır sabreden değil de 4 yıldır destekleyn bir taraftarımız olsaydı daha iyi olurdu. :)

Ayrıca bizim taraftarın sabırlı olduğuna hiç mi hiç inanmıyorum. Sabırlı olsalardı bu kadar hakaret etmezlerdi Umut'a. Ve Umut'u göndermeyi de bilirler.

Taraftarımızın işi gücü Umut'u eleştirmek. Bir sebep var mı ? Yok !

Sırf eleştirmek için yani. Sizin beyniniz uyuşmuş maalesef.

Bu başlığa sadece hakaret etmek için giriyorsunuz. Hem insanlara, hem Umut'a.

Adamın gol attığı maçlarda bile huzur yok.

İnsaf yahu !

yakarcı
yaşın 14 kemale eremedin dostum büyümen lazım adam sanane eleştirir umutu zorunuzamı gidiyo babanın oglumu bu adamm

Armağan Dere
26.02.2010, 22:56
Neyse İyi akşamlar maç başlıklarına da giriyorum merak etmeyin ama bu uyuşturulmuş beyinlerimizle başarı zor kendinize gelin..Umut Bulut'a pankart yapılmalıdır...Yetenek 0,bitiricilik 0,koşu 100 diye görmeli taraftarın tepkisini ama şakşaklamaya devam...

Kaan
26.02.2010, 22:56
yaşın 14 kemale eremedin dostum büyümen lazım

En azından sizin gibi yaşımı göstermekten korkmuyorum. ;)

OZDEN61
26.02.2010, 22:57

siz desteğinizi böylemi veriyorsunuz. desteğiniz böyleyse kösteğiniz nasıl oluyor acaba

Kaan
26.02.2010, 22:58
yaşın 14 kemale eremedin dostum büyümen lazım adam sanane eleştirir umutu zorunuzamı gidiyo babanın oglumu bu adamm

Ayrıca sıkıştığınız her zaman, yaşımı ön plana çıkarmaktan bıkmadınız mı ? :)

playa
26.02.2010, 22:58
Umut kadar beceriksiz kabiliyetsiz oyuncu hayatımda görmedim ya

Armağan Dere
26.02.2010, 23:00
siz desteğinizi böylemi veriyorsunuz. desteğiniz böyleyse kösteğiniz nasıl oluyor acaba

Umut'a alıştırmak isteyen yönetime neden destek vereyim ki zaten 27 yaşına gelmiş bir futbolcunun da pohpohlanmayla 150 derece döneceği yok hadi 30 derece iyi diyelim Umut'a...27 yaşında ki bir futbolcuya nerde nası durulur nası vurulur nası gol koklanır onu öğretecek değil ya bu taraftar..Garibim Şenol Hocam da bağlandı bu yönetime ve Umut'a ne yapsın...

yakarcı
26.02.2010, 23:01
En azından sizin gibi yaşımı göstermekten korkmuyorum. ;)
bu umut bulut sevdasından vazgeçin artık umutun gol atması için ne yapması lazım yazık valla biraz cahil olmayalım lütfen

ccd6167
26.02.2010, 23:03
senı bulacam oglum...umut sen varya sen ...dunyadakı en son ınsan olsan sana fındık toplatırsam namerdım ulan...sen fındık yerıne yaprak toplarsın...o kadar bos bı topcusun

Oruç
26.02.2010, 23:04
Adınıza üzüldüm sizde Umut'un ferrari koşularından beyniniz uyuşmuş lütfen bir an önce uyanın...

Hiç benim adıma üzülmeyiniz. Üzülmesi gereken biri varsa o da benim. Başkasının haddine değil.

Beynimiz uyuşmuş-muş. Futbol bilginliğinden sonra doktorluğa da mı soyundunuz ?

Üzülmesi gereken biri varsa o da siz ve sizler gibi düşünen bir kaç kişidir. Trabzonspor taraftarının amacı "taraf" olmaktır, her maç ama her maçtan sonra gelip Umut'a sallamak değildir.

Gel buraya Umut'a salla, git maç başlığına Umut'a salla, git radyo programı başlığına Umut'a salla. Konuşmak bedava nasılsa.

Umut'a sallamayı görev edinmiş olan sizler acınası halde olduğunuzun farkında bile değilsiniz.

Bir tane maç başlığında yazınız yok. Gelip buraya deşarj olmaya çalışıyorsunuz. Trabzonspor'un böyle taraftara ihtiyacı yok. Bu forumda kimin hangi amaçla iştirak ettiği hemen herkesçe bilinmektedir.

Aynen devam ediniz.

yakarcı
senı bulacam oglum...umut sen varya sen ...dunyadakı en son ınsan olsan sana fındık toplatırsam namerdım ulan...sen fındık yerıne yaprak toplarsın...o kadar bos bı topcusun
sana katılmamak elde deil

İlker ToSun
gol atamadıkça bu kadar büyüyen, kontratlar yenilenen bir adam daha var mıdır acaba

elalem "ispanya ligi gol kralı" , "dünya şampiyonu ispanyanın 3. santraforu" ünvanlarıyla gelen adamı bile gol atamıyo diye neredeyse itin bi tarafına sokup çıkartıyor

bizler ise yetenekleri kısıtlı bir adamı gol kaçırdıkça üst makamlara taşıyoruz...

ha bu arada rooney in durumu nedir onu da merak ettim,, umut'un kategorisinde o vardı çünkü bundan bikaç hafat önceye kadar. neden bitti o karşılaştırmalar anlayamadık.

isterseniz orduspor ve denizli belediye ile hazırlık maçları ayarlayıp açığı kapatalım

playa
26.02.2010, 23:05
Katılıyorum :alkış::alkış::alkış:

blackrain61
Iyi golcünün sürekli talibi cikar, Umut 4 senedir Trabzon´da, bu zarfinda kim gelip kapimizi caldi. En azindan yalandan olsa Istanbul takimlarinin ilgilendigine dair haberler cikmasi gerekmez miydi? Transfer icin Umut´u izlemeye gelen menejer, takim yöneticisi duydunuz mu? Honduras´la milli mac var, orda bile adi gecmedi. Demek ki bizden baska Umut´tan umutlanan yok. Kisacasi bizen basta, dünyadaki futbol adamlari iyi futbolcudan anlamiyorlar vesselam.

Kaan
bu umut bulut sevdasından vazgeçin artık umutun gol atması için ne yapması lazım yazık valla biraz cahil olmayalım lütfen

Ahh Ahh. :)

Ne dediğin belli değil ki.

Konudan konuya atlıyorsun.

Ayrıca buyrun cevabınız:

Tabi sizin beyinleriniz uyuşmuş (!) o yüzden anlamıyorsunuz. :)

kudu_61
26.02.2010, 23:06
o penaltıyı iyi kullansan maç bzimdi anladın sen onu şenol hoca da benim gördüğümü görecek de bakalım ne zaman

ccd6167
26.02.2010, 23:06
gol atamadıkça bu kadar büyüyen, kontratlar yenilenen bir adam daha var mıdır acaba

elalem "ispanya ligi gol kralı" , "dünya şampiyonu ispanyanın 3. santraforu" ünvanlarıyla gelen adamı bile gol atamıyo diye neredeyse itin bi tarafına sokup çıkartıyor

bizler ise yetenekleri kısıtlı bir adamı gol kaçırdıkça üst makamlara taşıyoruz...

ha bu arada rooney in durumu nedir onu da merak ettim,, umut'un kategorisinde o vardı çünkü bundan bikaç hafat önceye kadar. neden bitti o karşılaştırmalar anlayamadık.

isterseniz orduspor ve denizli belediye ile hazırlık maçları ayarlayıp açığı kapatalım
ya reis ıspanya lıgının golcusunu alırsın tamm ıyı topcudur ama tutmaz..bugun owen da madrıdte tutmadı..ama bızımkıler hala anlmıyo bu adam odun dıye..

Armağan Dere
26.02.2010, 23:07

sana katılmamak elde değil İlker...Bu uyuşmuş taraftarı uyandırmak lazım...Artık bi pankart,bi şekilde...Yeter artık çekilen bu Umut'tan..Herkesin Trabzonsporluluğunu ölçmeye başlamışlar devam edin

ccd6167
26.02.2010, 23:08
bişi sorabılır mıyım ???
umuda verılen sans ergın kelese verılseydı emın olun su an 15 golu vardı...emın olun vardı..

ccd6167
26.02.2010, 23:09
sana katılmamak elde değil İlker...Bu uyuşmuş taraftarı uyandırmak lazım...Artık bi pankart,bi şekilde...Yeter artık çekilen bu Umut'tan..Herkesin Trabzonsporluluğunu ölçmeye başlamışlar devam edin

abı sorun yonetım...tamam forvet alırsın ama tutmaz..olmayabılır ama kardesım al yanına kalıtelı bı adam barı...

Kaan
26.02.2010, 23:12
bişi sorabılır mıyım ???
umuda verılen sans ergın kelese verılseydı emın olun su an 15 golu vardı...emın olun vardı..

ççç ççç

Okudukça gülüyorum size, emin olun gülüyorum. :D

Ergin bu sezon 16 maç oynamış 2 golü var ! Bir yanlışlık var sanırım (!)

İlker ToSun
26.02.2010, 23:13
abı sorun yonetım...tamam forvet alırsın ama tutmaz..olmayabılır ama kardesım al yanına kalıtelı bı adam barı...

dostum sorun yönetim değil ağırlıklı görüşe sahip olan taraftar,,

takımın geçen seneki en verimli oyuncusu gökhan giderken hiç ses çıkartan olmadı,, çünkü neden gökhan topu bilen adamdı, ataklarımızda gidip defansa faul yapmaz,, yetişemeyeceğini bildiği topa boşu boşuna şov olsun diye koşmazdı,,

ama bunlar ters bize,, bize "iyi niyet" abideleri lazım,,

bir kısım taraftar hala daha sahada 90 dk eli cebinde gezip ama gol atan santraforun, bir maç 15 km koşup gol atamayan santrafordan daha kıymetli sayıldığını anlayamadı

taraftarın beklentisi bu olunca yönetimin de canına minnet tabii

böyle saça böyle tarak

kudu_61
26.02.2010, 23:13
bişi sorabılır mıyım ???
erginden de çok umutlu değilimde ahmet sarı ve cem demire kafam takılmıyor değil hele ki ısaacı umutun yanında ibrahimoviç gibi görmeye başladım

ccd6167
26.02.2010, 23:15
dostum sorun yönetim değil ağırlıklı görüşe sahip olan taraftar,,

takımın geçen seneki en verimli oyuncusu gökhan giderken hiç ses çıkartan olmadı,, çünkü neden gökhan topu bilen adamdı, ataklarımızda gidip defansa faul yapmaz,, yetişemeyeceğini bildiği topa boşu boşuna şov olsun diye koşmazdı,,

ama bunlar ters bize,, bize "iyi niyet" abideleri lazım,,

bir kısım taraftar hala daha sahada 90 dk eli cebinde gezip ama gol atan santraforun, bir maç 15 km koşup gol atamayan santrafordan daha kıymetli sayıldığını anlayamadı

taraftarın beklentisi bu olunca yönetimin de canına minnet tabii

böyle saça böyle tarak

:alkış::alkış:
bu kadar futbol bılgısı ıyı olupta kıt olan ınsanlar ıste...adam gecen sene 15 gol 14 asıst yaptı adamı bu sene yerden yere vurdular...yazık ıste...
ben dıyecke bısı bulamıyorum

Oruç
26.02.2010, 23:16
ççç ççç

Kaan'cım mesele Trabzonspor'un eksiklerini söylemek değil ki. Öyle olsa bugün sahada gezinen Alanzinho başlığına girilir, Alanzinho da "kötü oynadı" denir.

Yanlış anlaşılmasın kıyas anlamında yazmıyorum bunu. Sadece tutarsızlığın hangi boyutta olduğunu belirtmeye çalışıyorum. Bazıları bu başlıkta yatıp kalkıyor.

Amaç Trabzonspor ise, girin maç başlığına yapın yorumunuzu. Yok ki böyle bir durum. Mesele Umut'a sallamak. Olay bu. Neyin ne olduğunun farkındayız çok şükür.

Hürgün Aygün
ççç ççç

:alkış::alkış::alkış::alkış::)

ccd6167
ççç ççç

la beb futbol kac kısıyle oynanıyo...senın forvetın umutta ılk yarı 17 macta 4 gol attıı...ben dıyorum kı o adama verılen sans verılseydı atardı belkı dıyorum anlamıyon mu usak

Kaan
26.02.2010, 23:17
erginden de çok umutlu değilimde ahmet sarı ve cem demire kafam takılmıyor değil hele ki ısaacı umutun yanında ibrahimoviç gibi görmeye başladım

Cem Demir şuan Kartalspor'da ve 13 maçta tek golü bile yok.

Isaac ise 18 maçta 6 gol atmış. :)

Yapmayın yahu, lütfen. :rolleyes:

Yasin Altuntas
Sadece bu Mac icin Yorum yapiyorum: FECI KÖTÜYDÜ
Ne pas atabildi ne dogru dürüst sut cekebildi ne top tutabildi ne top indirebildi takimin en kötüsüydü

Umut bu Aksam Annesinden Dayak yiyecek gibi geliyor bana :D

blackrain61
ççç ççç

Ben de sizi güldürmeye devam edeyim, 4 sene; bu sene 5. sene Umut Trabzonspor´un hangi basarisinda rol oynadi; Trabzonspor bu dönemde basarisi var mi bir bakin. Kac derbi de oynadi, kac gol atti, kac derbinin kazanilmasini sagladi. Bunlari bir arastirin. Senelik gol sayisina bakarak yola cikmayin. Önemli olan gol sayisi degil, önemli olan Trabzonspor´a katkisi.

Hürgün Aygün
Bakın anlamıyorsunuz biz futbolcumuza destek olursak daha iyi olur bakın 2010 'da çok iyi performansı var her maç gol atıyordu her maç gol atıcak diye bir şey yok bugün kötü oynadı olabilir.

Kaan
26.02.2010, 23:18
Ben de sizi güldürmeye devam edeyim, 4 sene; bu sene 5. sene Umut Trabzonspor´un hangi basarisinda rol oynadi; Trabzonspor bu dönemde basarisi var mi bir bakin. Kac derbi de oynadi, kac gol atti, kac derbinin kazanilmasini sagladi. Bunlari bir arastirin. Senelik gol sayisina bakarak yola cikmayin. Önemli olan gol sayisi degil, önemli olan Trabzonspor´a katkisi.

Kendinizle çelişiyorsunuz. :)

Sefa
26.02.2010, 23:24
Bu maçta çok kötüydü. Bunu inkar eden yok ama yerden yere vurmak yakışmıyor.

Bugün Fenerbahçeli taraftar dalga geçiyordur %100. Yarın Fener'e transfer olsun onu sahiplenir. Gökhan örneği ;)

Anlatabildim heralde..

Kaldı ki adam kapasitesinin altında oynamıyor. Çok iyi golcü olur kötü oynar derim tamam ama bundan fazlası yok..

Hqmi
26.02.2010, 23:25
ççç ççç

Sen daha komiksin. :cool:

OZDEN61
26.02.2010, 23:30
messi ve ibrahimoviçin olduğu bir yerde umut un oynaması hataydı :-)

İlker ToSun
26.02.2010, 23:34
messi ve ibrahimoviçin olduğu bir yerde umut un oynaması hataydı :-)

messi ve ibrahimoviç de olsa ben umutun oynatılacağına inanıyorum artık,

şenol hoca messiyi oynatmazdı mesela ilk defa barcelona dan başka bir takıma transfer oldu ve daha 22 yaşında çok genç, alışması lazım diyerek

Kaan
26.02.2010, 23:36
Sen daha komiksin. :cool:

Neden ?

Ben neden komik olduğunu gerekçesiyle söylemiştim. :)

Bunu söyleyip de gerekçesini söylememek olmaz. :rolleyes:

blackrain61
26.02.2010, 23:42
Kendinizle çelişiyorsunuz. :)

:) Keske bu forum kendi kendiyle celisen, bir tek ben olsaydim.Cok sey yazacaktim, ama gerek yok.Sonucta degisecek birsey yok.Ama kisa ve öz: "Insanlar layik olduklari sekilde yönetilirlermis"
Onun icin,sana ve Umut´u her kosulda destekleyenlere Umut´lu ömür boyu mutluluklar diliyorum, emin hep güleceksiniz ve güldereceksiniz :)

OZDEN61
26.02.2010, 23:42
Ziya vazgeçmedi, Ersun vazgeçmedi, bross vazgeçmedi, şenol vazgeçmedi hep ilk 11 deydi. Demekki onların göremediğini, futbolu pes te öğrenen ve pes te her attıkları gol olup Umut ada bu görevi yükleyenler gördü. Tebrik ediyorum sizi.

yaranozlu
26.02.2010, 23:44
21.01.2010 tarihindeki yazım.

tam bizim halimiz, ya ben Umutu bir yarım dönem daha çekemeyeceğim galiba, nasıl izleyeceğim maçları bilmiyorum. Bomboş amaçsız presler, timing hatasından kaynaklı anlamsız fauller, hakeme itiraz edecem diye önündeki topu görememe, yumuşacık toplar ayağa geldiğinde topun bir anda şaha kalkması veya sahanın alakasız bir yerine yönelmesi, uzak mesafelerden dağlara taşlara şutlar, kısa mesafelerden de aynısı, boş kalelere ıskalar, duran toplarda sanki çok ustaymış gibi topun başına geçip ayaklarını ronaldoya özenip genişçe açarak bekleyip kullandığı frikiği taça atmalar, gereksiz kendini yere atmalar ve haliyle çalmayan düdükle birlikte hakeme bağırıp gereksiz sarı kartlar vs. bu liste uzar gider.... bilmiyorum nasıl bir ikinci yarı geçireceğim?? ah fatih, ahhhh....

görüşlerim hiç değişmedi, eklenecekler olabilir...

Ahmet Pulusoğlu
26.02.2010, 23:46
Didier bulut...

Sinan_Ts61
26.02.2010, 23:47
Bakın anlamıyorsunuz biz futbolcumuza destek olursak daha iyi olur bakın 2010 'da çok iyi performansı var her maç gol atıyordu her maç gol atıcak diye bir şey yok bugün kötü oynadı olabilir.

aynen katiliyorum.....her macda gol bekliyoruz sanki takimda baska futbolcu yokmus gibi =?Birde iste ben nezamandir bunu diyiyorum egerki Fatih tekke de gelseydi takima böyle yorumlar olurcakti buuu kesin
her macda fatik tekke den gol bekleyecektin sonra olmayinca kötü
yorumlar yazicaktik varmi böyle birsey =?gol atti zaman seviyoruz gol atmadi zaman degil ben buna anlam veremiyorum onun icin simdi düsünüyorum da iyiki fatih tekke gelmemis ne fatih tekke ne de umut tek basina takimi kurtaramaz;)Takim takim gibi olurcak birlik berabelik icinde olurcak bursaspor gibi bir önek bu sadece;)
Bize lazim olan destek destek destek...egerki futbolcularimizi kötü elestirisek zaten onu kaybettik demek olur ...

Cafer Bulur
26.02.2010, 23:49
Tel tel döküldügü yetmezmis gibi en önemli pozisyonu da cömertce harcadi.

r9emre
26.02.2010, 23:51
sadece gülüyorum! hala şu adamı savunan var geçen sene ki senaryo tekrar gerçekleşiyor önemli hiç bir maçta esamesi okunmuyor maç kaç kere kopma noktasına geliyor kaçırıyor sürekli harcıyor pozisyonları puan kaybediyoruz

Çakıroğlu İhsan
26.02.2010, 23:54
Umuta verilen şans Murat Tosuna verilse keşke biraz.

Tolunay Abdioğlu
26.02.2010, 23:56
Vallahi karışıyor mesajlar.

Maç bitiminden sonra tarih yazalım da anlaşılsın hangi maçtan sonra yazıldığı mesajların.Bir dedikleri bir dediklerine tutmuyor bazılarının.

Mert Oğuzlu61
26.02.2010, 23:56
iyi olana formayı vereceksin, son 3 maçtır umut ortalıkta yok, bursaya gol attı demeyin o maçtada iyi değildi, birazda yedek kulübesinde umut beklemeli diye düşünüyorum...

AKSOY_61
27.02.2010, 00:01
Son iki maçtır bayağı kötü.

Samet Yildirim
27.02.2010, 00:02
Özetlerde gördüm hele hele penalti gibi olan pozisyonu kacirdigi icin cok sinirlendim.

OZDEN61
27.02.2010, 00:05
Umuta verilen şans Murat Tosuna verilse keşke biraz.

Kimisi de ; ergine, isaace, murata, cem demir e dedi. TS gibi büyük takım da oynamamalarına rağmen ;

Isaac ise 18 maçta 6 gol atmış.

Ergin 16 maç 2 gol

bırakalım bunalrı da oyuncumuza destek verelim. herkes bugün bir pozisyona takmış tekrarlayıp duruyor.

Bekir
27.02.2010, 00:06
Gidiceğin Günü iple Çekiyorum..
Bazen Destek olmaya çalışıyorum Ama Olmuyor Be Umut...
Avatarıma da Resmini koydum,Git artık:)

Bekir
27.02.2010, 00:08
Oyunculara Şu maçta Şu kadar gol atmış yazanlar;
Bi Zahmet kaç pozisyonda Kaç gol atmışlar onu da yazar mı??
Ve O oyuncuları oynatan Oyuncular ile Bizim oyuncuları da kıyaslar mı??

devilkid
27.02.2010, 00:19
her gün 15 er dakika burakla kafa vuruşu , selçukla da plase şut çalışsan kademe atlayacaksın...

kudu_61
27.02.2010, 00:21

Isaac ise 18 maçta 6 gol atmış. :)

Yapmayın yahu, lütfen. :rolleyes:
canım kardeşim ist.b.b. de oynayan iskender de kartalspordan çıktı ısaac ise zamanla anlarsın kesinlikle umuttan kaliteli ispatı gol sayısı ise kartalın manisanın pozisyon sayısı ile Trabzonsporun pozisyon sayılarını da bir araştır istersen

ÖmerFarukYılmaz
27.02.2010, 00:41
Az önce tv'de izledim.

Gürkan Kubilay'ın dediğine göre bir santrafor 5 pozisyondan birini atarsa iyidir.

Umut'un istatistiklerine göre 11 pozisyonda 1 gol.

Umut seviyorum seni ama arkadaş vur şunu kale içine daa.

Kaan
27.02.2010, 00:56
canım kardeşim ist.b.b. de oynayan iskender de kartalspordan çıktı ısaac ise zamanla anlarsın kesinlikle umuttan kaliteli ispatı gol sayısı ise kartalın manisanın pozisyon sayısı ile Trabzonsporun pozisyon sayılarını da bir araştır istersen

Kaliteli oyuncu her yerde kendini belli eder abicim.

ki Umut 2005-2006 sezonunda Ankaragücü'nde 35 maçta 20 gol atmış.

Hangi takım daha fazla pozisyona giriyordur sence ? :)

GencZonguldak
27.02.2010, 01:04
çift forvet oynanmadığı sürece ilk 11 başlamaması gerekir diye düşünüyorum.
tek forvet oynanacaksa teo oynasın kaçıracaksa teo kaçırsın. artık yeter!

Erbay
27.02.2010, 01:07
O pozisyon kacmazdi gercekten. Plaseleri cok kotu cok.

LaZ_KoPaT
27.02.2010, 01:09
kacirdigi golu babam atardi ya atilmiyacaklari atiyor atilacaklari atamiyor anlamadim gitti seni umut ya. nazar ettiler adami git okuttur kendini bi hocaya. :)

Fatih Özkan
27.02.2010, 01:10
Umut...
Destek olayında tamam sıkıntı yok da...
Şu penaltı noktası üzerinden kaçırdığın...
Deli etti bizleri!
Kaçmazdı o Umut!
Kaçmamalıydı!

Salih Edip
27.02.2010, 01:13
kıyaslama kıyaslama diyorum kendi kendime ama dayanamıyorum umut.

antalyaya pozisyon veriyosun bir tane sadece , forvetleri vuruyor gol...

biz uğraşıyoruz uğraşıyoruz , yok. sinir oluyorum.

TameRHan
27.02.2010, 01:28
sanırım umut bulutun trabzonsporda yeri olmadığını bir kez daha gördünüz.umut gibi beceriksiz oyuncuları kadroda tuta tuta trabzonspor sıradan bir kulüp haline getirilmiştir.

bakınız trabzonsporun yöneticileri hacısalihoğlu ve alioğlu yani fatih tekkeyi bu takıma almayanlar umut bulutla sözleşme yenilemiş hemde üstüne üstlük sanki umut bulut başarılıymış gibi aldığı parayıda azami şekilde arttırmışlardır. şimdi siz söyleyin, senede 13 gol atan umut ne yaptıda aldığı para arttırıldı?
hem kulübü borç batağına sokup da ağlayan yine bu yöneticiler...

Ahmet Kuru
27.02.2010, 01:32
O pozisyon gol olmalıydı...
Penaltı gibiydi sanki..
Atman gerekirdi..
Maçların kırılma noktalarında hep sen varsın...
Bu bir tesadüf mü acaba?

Emirhan Makul
27.02.2010, 01:33
"Hımmm Bakın yine Umut bulut gol atmayınca karşıtları toplanmış bir araya defolün ulen"

Diyenlere sesleniyorum , şahsım adına artık umutun futbolu Trabzonspor'da bırakmasını istiyorum , kabullendim bunu tamam gerçekten çok seviyorum ben kişiliğini ve futbol oynarken iyi niyetini ancak lütfen ya daha fazla komik olmayalım Umut Bulut Top olmadan oynanacak Futbol oyununda dünyaca ünlü bir futbolcudur ancak topla oynanan futbolda çok alt düzeylerde sıradan bir futbolcudur penaltı noktasından kimse müdahale......Ne yapıyorum ben ya bu kaç yüzüncü kez ki anlattığım pozisyon gerek yok Umut bulut golcü değildir.

vyno
27.02.2010, 02:02
Topsuz alanda süper hızlı olan Umut top ayağına gelince donup kalıyor eli ayağı karışıyor önce yavaş davranıyor sonra kararsızlıktan bi anda topu ayağından çıkarıyor ve sonuç belli.Umutu çalışkan ama sınav korkusu olan çocuklara benzetiyorum össye 1 yıl çalışıp sınavda heycandan eline yüzüne bulaştıran öğrenciler gibi koşuyor herşeyi yapıyor ama kader anlarında panik oluyor ve bir çuval inciri berbat ediyor.Bu sorununu aşacağını düşünüyordum ama artık umuttan umudu kesenlerdenim.

Deniz C. Demir
27.02.2010, 02:13
Benim bu taraftarın geneliyle anlaşamadığım konular olmuştur fazlaca ama bu Umut olayında yemin ediyorum akıl sır erdiremiyorum. Bu adam bu takıma gelmiş en yeteneksiz ve en beceriksiz futbolculardan biri. Hala insanlar nasıl savunuyo nasıl hala bununla sözleşme imzalanıyo inanamıyorum. Yani şöyle böyle tartışmaya bile giresim yok sadece şaşkın haldeyim.

Umut gol kaçırmış bu maç. Yapmayın yau ? Umut ? Emin misiniz ? Fotomontaj olmasın ? Gördüm de inanmadım.

Zurawski
27.02.2010, 02:26
Umutu tartışmak kime ne kazandırıyor ,söyleyebilen beri gelsin.Kaç tane hoca geldi gitti sayamadım ben.Umuttan vazgeçenini görmedim hala.Umut Bulut futbolcu değildir,golcü değildir vs. belirten arkadaşlara sesleniyorum.Bu adam bu takımda olduğu sürece bu oynadı,bu oynuyor,bu oynayacak.Ben Trabzonsporun Umutu satacağını veya kadro dışı bırakacağını da zannetmiyorum.O yüzden destek olmalıyız,sahada alkışlamalıyız,homurdanmamalıyız vs. vs.Ha şu platformda istediğinizi dile getirebilirsiniz.Futbolcu değilsin deyin ,insan değilsin deyin,küfredin ,canınız ne istiyorsa yapın.Ama maçlarda belki zor gelse bile ,o altıpastan kaçırdığı pozisyonlar varya ; orda bile alkışlayın.Gol attığı maçtan sonra tribüne çağırın ,desteğinizi esirgemeyin.Bu adamdan sevmeyenlerin tabiriyle söylüyorum !Kurtuluş' yok .O halde yapılması gereken Umutu en verimli şekilde kullanmaktır.Naçizane.

Deniz C. Demir
27.02.2010, 02:45
Bişey olmayacak zaten, desteklesek ne desteklemesek ne. Adam desteklenmediği için kötü oynamıyo ki, kötü oynadığı için desteklenmiyo. Millet yuhladı da elalemin bahanesi oluyo, biz destek vermediğimiz için böyle oynuyomuş, bırakın bunları. Nerde görülmüş böyle bişey, adam 11 net pozisyondan 1ini gol atacak, sorumlusu taraftar olacak, ulan ne güzel Trabzon be

Cem Akyüz
27.02.2010, 03:14
Şimdi yazacağım ama bazı arkadaşlar yine diyecekler takımın puan kaybının sorumlusu umut mu??..Elbette değil ama kaçırılan golleri gördükçe gerçekten üzülüyorum..Emeğine çabasına formanın hakkını sonuna kadar veriyor mücadele olarak ama yetenek olarak aynı şeyleri söylemek mümkün değil..Kesinlikle bu takımın gol yükü umut'un omuzunda olmamalı

senol 6116
27.02.2010, 05:12
Topu yüzü kaleye dönük aldığında sürekli tek vuruş deniyor.Tek vuruş yapacak futbolcunun gol vuruşu yeteneğinin mükemmele yakın olması gerekir.Umut neden çalım atmayı hiç denemiyorsun,bazen güzel çalımlar atabiliyorsun.
Topu sırtı kaleye dönük aldığında yüzde 99 pas vermeyi deniyor(kaleye çok yakın olsa bile).Bi kerede dön,çalım at,vur;tek forvetin yapması gerekenleri yap be Umut.

CAFER ÖZER
27.02.2010, 09:12
Umut eleştirildiğinde,En Gıcık kaptığım laflardan Birisi
"Umut Çok koşuyor."
Banane ya biz Beşiktaş Gibi Jimnastik Kulübümüyüzki Koşan adam arıyoruz.
O zaman Jokey kulübü kuralım,Alalım 20-30 tane iyi cins At koşturup koşturup izleyelim.
Golcü dediğin gol atacak.
Umuta neden gelip defansa yardım etmiyorsun diyen varmı.?
Orta sahadan Top alıp orta Yap Gol attır diyen varmı.?
Kalecinin yerine kalecilik yap diyen varmı.?
Topu defanstan alıp çalım çalım dizerek git gol at diyen varmı.?
Ne diyoruz Sana gelen poziyonlardan en az 1/3 ünün değerlendir.
En az 1/5 inin değelendir.Ama Yok.Adam Ne kafa vurmayı biliyor,Ne şut çekmeyi biliyor.
Ya sırtına çarpacak ya kaval kemiğine çarpacak gol olacak bazende nadiren yılda 1-2 kez kendisininde İnanmadığı Manisa maçındaki gibi Mükemmel Gol atacak.Eğer O Manisa maçında attığı gole aldanıp İyi golcü diyorsak Ayman daha güzel gollere imza atıyordu.
Golcü dediğin Gelen pozisyonlardan en azından 5 poziyonda 1 yada 2 tanesini atacak.
2 maç gol atıp,5 maç boş geçen adamı ne yapayım.
3 maçta kaçan 6 puan ve giden şampiyonluk umudu.
Bekleyelim Umut bu gün şanslı olsun Kupada belki turlarız diye.
UMUT gibi golcün Varsa
Boşuna Umutlanmayın.

talsuv61
27.02.2010, 09:23
Umut, umutsuz vakasın.işin kötüsü de hiç sakatlanmıyorsun.
Hacısalihoğlu Fatihle sözleşme yapmayıp bununla yaptığın için gurur duy kendinle.başkan sende

playa
27.02.2010, 10:20
Umut, umutsuz vakasın.işin kötüsü de hiç sakatlanmıyorsun.
Hacısalihoğlu Fatihle sözleşme yapmayıp bununla yaptığın için gurur duy kendinle.başkan sende
Bence sakatlanmaması bi futbolcu için çok iyi bişey ama Umut un sakatlanmamasının sebebi hiç ikili mücadeleye girmemesi driplink yapmamasıdır .

unique
27.02.2010, 10:33
Kimisi de ; ergine, isaace, murata, cem demir e dedi. TS gibi büyük takım da oynamamalarına rağmen ;

Isaac ise 18 maçta 6 gol atmış.

Ergin 16 maç 2 gol

bırakalım bunalrı da oyuncumuza destek verelim. herkes bugün bir pozisyona takmış tekrarlayıp duruyor.

Güzel kardeşim ne bu isimler, ne de Umut bu takımın forveti olamaz; geçmişte oldukları için de yerimizde sayıyoruz zaten. Artık Teofilo'yu deneme zamanı gelmiştir, onu da bir görelim şöyle 3-4 maç ilk on birde de ona göre kararımızı verelim.

yakarcı
27.02.2010, 10:57
Güzel kardeşim ne bu isimler, ne de Umut bu takımın forveti olamaz; geçmişte oldukları için de yerimizde sayıyoruz zaten. Artık Teofilo'yu deneme zamanı gelmiştir, onu da bir görelim şöyle 3-4 maç ilk on birde de ona göre kararımızı verelim.
aynen katılıyorum umut kaçıragına teo kaçırsın bari adam 11 de oynasın bari

cınar#7
27.02.2010, 11:00
hamucera nerdesin?? yetiş,sayfa elden gidiyo.

yakarcı
27.02.2010, 11:02
hamucera nerdesin?? yetiş,sayfa elden gidiyo.
umut bulut formsuzda olsa olmasada pozisyon kaçırsada kaçırmasada 11 de oynatılıyo artık çifte standart uygulanıyo düşünüyorum artık

Atalay
27.02.2010, 11:05
Umut gol yollarında kesinlikle bizi umutsuzluğa sokuyor.....

Çok koşuyor lafına artık canım sıkılıyor...

Az koşta gol at umut....

Umut kesinlikle bir golcü değil benim gözümde...

Kişiliğine karakterine azmine diyecek hiç bir şeyimiz yok...

Fakat olmuyor olmuyor....

cınar#7
27.02.2010, 11:07
ben saç yolmadım, zaman zaman eleştirdim ama her zaman sevdim ve takımdan gidecek olan oyuncular içinde ençok üzüleceğim oyuncuydu. kalması beni ayrıca çok sevindirdi.
bu kalması kesinmi şimdi,hiçmi şansı yok Avrupaya gitmeye? ne biliyim Rusyada FC Khimki falan ister belki:) destek sözü vermiştim sezon sonu gitme olasılığına karşı ama kalmaya niyetli anlaşılan..

ne zaman güçlü bir forvet hattı görücez ki bu takımda??

Bülent Bayraktar
27.02.2010, 11:23
Avrupanın hangi ülkesine ve takımına gitmek ister acaba ?

unique
27.02.2010, 11:35
Umut gol yollarında kesinlikle bizi umutsuzluğa sokuyor.....

Çok koşuyor lafına artık canım sıkılıyor...

Az koşta gol at umut....

Umut kesinlikle bir golcü değil benim gözümde...

Kişiliğine karakterine azmine diyecek hiç bir şeyimiz yok...

Fakat olmuyor olmuyor....

Aynen; Jardel hiç koşmazdı ama 40 gol attığı sezon olurdu adamın, tam bir golcüydü. Golcü bulduğu her 4-5 pozisyondan birini atacak arkadaş; gol atamadıktan sonra isterse maçta 20 km koşsun bana ne...

Onur Civelek61
27.02.2010, 11:53
Kötü oynayabilirsin istediğin topları da alamayabilirsin herşey tamam da.Kalenin önünde şansına top düştü hemde top duruyor hareket halinde bile değil.Nasıl dışarı vurursun.Aklım almıyor.