PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Sefa Murat Dokuz
06.09.2009, 11:05
bu haber gerçeğe benzemiyor.

crazyman_61
06.09.2009, 11:26
sallamasyona benziyor:)

Samet Yildirim
06.09.2009, 13:17
Insallah golle baslar bu ara dönemden sonra

destek ve moral vermek lazim

Berk
06.09.2009, 15:15
Ligin sonuna kadar mutlaka bir gol bulacağına inanıyorum..

Kadir
06.09.2009, 15:16
Duygusal çocuk..

Orhan Aydın
06.09.2009, 16:23
komedinin bu kadarı dedirten bir haber:D

Tolunay Abdioğlu
06.09.2009, 16:23
Patlıyacak ama ne zaman.

En kısa zamanda gollerini sıralaman gerekiyor.

hamucera
06.09.2009, 19:16
Ligin sonuna kadar mutlaka bir gol bulacağına inanıyorum..

hadi ya ciddimisin

Yavuz Hasan
06.09.2009, 19:16
Ağlatan gol!
Haftalardır "sıfır" çeken Umut Bulut, aradığı golü buldu...
05/09/09 11:33
http://www.htspor.com/2009/09/05/resim/haber_ic_170725.jpg
GAZETE HABERTÜRK - HALUK AYYILDIZ'IN HABERİ
Trabzonspor’da ligde ve Avrupa’da sıfır çektikleri için yerden yere vurulan 2 forvetten biri olan Umut Bulut, idman maçında 2 gol birden attıktan sonra soyunma odasında sevinç gözyaşları döktü.
Aslında sezona çok iyi başladı. İzin döneminde bile çalışıp Davraz kampında yapılan bütün testlerden birinci çıktı. Yeni sezonda herkes ona o da kendisine çok güveniyordu. Golleri sıralayacak ve geçen sezon kaçırdığı goller nedeniyle aldığı eleştirileri ters çevirecekti. Bu isim, Trabzonspor’un gol ayaklarından biri olan Umut Bulut’tu. Ama işler yine istediği gibi gitmedi. Hollanda’da oynanan hazırlık maçlarında sadece 1 gol kaydedebilen Umut, Avrupa Ligi Play-Off’unda ve Süper Lig’deki ilk 4 maçta sıfır çekti. Kaçan goller ve camiadan gelen acımasız eleştiriler sonucunda yaşadığı stres nedeniyle acemi futbolculara dönen Bordo-Mavili oyuncu, idmanlarda bile gol atamaz hale geldi.
-YENİ BİR BAŞLANGIÇ-
Ligin ilk 4 haftasında kendisi gibi sıfır çeken forvette birlikte görev yaptığı Gökhan Ünal ile yerden yere vurulan Umut, aradığı çıkışı önceki gün yapılan antrenmanda buldu. Umut, yapılan çift kale maçta 2 gol birden attı. Soyunma odasına giderken sesi titriyor ve konuşmaktan korkuyordu. Ama içeri girdiğinde artık dayanamaz hale gelmişti. Ağlamaya başladı. Oturduğu sırada gözlerinden ip gibi yaşlar süzülen Umut, aslında mutluluktan ağlıyordu. Kendisini teselli etmek isteyen arkadaşlarına, “Artık bitti. Bu 2 gol benim için yeni bir başlangıç oldu. Göreceksiniz İstanbul BŞB ile oynayacağımız maçta da gol atıp yaşadığım kabusu bitireceğim” diyerek yaşadığı sevinci dışarı vurdu.

http://www.htspor.com/spor-haber/170725-Aglatan-gol.aspx
gökten üç elma düştü masal da burada bitti

Berk
06.09.2009, 19:19
Fedaimiz de gelmiş, ben kaçayım..

Emre ÖZTÜRK
06.09.2009, 19:31
umut ne zaman gol atacaksın acaba ??

slmn
06.09.2009, 19:47
Yarın aksiyon dergisinin yeni hafta sayısı çıkacak.Reklamda başlıkları inceledim.Umut bulut 10 orta 1 gol Fatih Tekke 2 orta 1 gol diye bir başlık vardı.Merak ettim yarın okuyacağım.

hamucera
06.09.2009, 20:18
maç istatistiklerinde kafa toplarında umut ile fatih kıyaslanmaz, son vuruşlarda da kıyaslanmaz

ama istatistikse eğer baz alınan 26 yaşına kadar oynanan maç sayısı ve atılan gol sayılarında umut daha önde

Celil Köse
06.09.2009, 20:29
Fatihten önde olması yeteneksiz oldugu gerçeğini değiştirmez..

Mustafa Ayazoğlu
06.09.2009, 20:51
Ligin ilk 4 haftasında kendisi gibi sıfır çeken forvette birlikte görev yaptığı Gökhan Ünal ile yerden yere vurulan Umut, aradığı çıkışı önceki gün yapılan antrenmanda buldu. Umut, yapılan çift kale maçta 2 gol birden attı.

Antreman gol kralı olacak :)

hamucera
06.09.2009, 21:19
yahu ben anlamıyorum bizim taraftarımız elimizde başka imkan olmadığını bile bile, körü körüne neden halen daha yerin dibine sokma gayretindedir.

burada defalarca yazıldı umut bu sayfaları takip ediyor, şimdi bizim başka transfer şansımız varmı yok, e o zaman biraz destek olun, ölmezsiniz heralde, alaya almalar, hakaretler, nedir ya, karşınızdaki de insan sonuçta

ilhan
06.09.2009, 21:33
Alanzinho, Gabriç, Ceyhun ve Umut'ta stresten dolayı fiziksel rahatsızlıklar oluyormuş. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama şu haberin doğruluğunu-yanlışlığını düşünmeden üzüldüm.

Transfer sezonunda adamakıllı bir forvet almayıp koca bir sezonun vebalini Umut ve Gökhan'ın üzerine yıkanlara selamlarımı iletiyorum.

hamucera
06.09.2009, 21:36
Alanzinho, Gabriç, Ceyhun ve Umut'ta stresten dolayı fiziksel rahatsızlıklar oluyormuş. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama şu haberin doğruluğunu-yanlışlığını düşünmeden üzüldüm.

Transfer sezonunda adamakıllı bir forvet almayıp koca bir sezonun vebalini Umut ve Gökhan'ın üzerine yıkanlara selamlarımı iletiyorum.

ilhan stress en büyük etkiyi miğde de gösterir, bunun yanında ağızda diş sıkmasından kaynaklanan rahatsızlıklar baş gösterir ki bu yemek yiyememe ve halsizliğe kadar gider, bunu açıkça yaşamış biri olarak biliyorum

evet bu adamların üzerine bu kadar yük yükleyenler en büyük suçlu

Osman Yavuz
06.09.2009, 21:36
yahu ben anlamıyorum bizim taraftarımız elimizde başka imkan olmadığını bile bile, körü körüne neden halen daha yerin dibine sokma gayretindedir.

burada defalarca yazıldı umut bu sayfaları takip ediyor, şimdi bizim başka transfer şansımız varmı yok, e o zaman biraz destek olun, ölmezsiniz heralde, alaya almalar, hakaretler, nedir ya, karşınızdaki de insan sonuçta
Böyle olduğu için bu takım başarılı olamıyor zaten.Artık bu adamların sonuna kadar arkasında olmamız lazım.Devre arasına kadar bunlar bizi sürükleyecek oyuncular.

Yunus Emre SEYHAN
06.09.2009, 21:52
Umut Bulut
Bulduğu 6 pozisyondan sadece 1 tanesini atar.
Ceza sahası dışından bir tane gol atamaz.
1 sn top tutamaz
Top ezmek için 1 numaradır
Cok nadir kafa ile gol atar, kafa topları oldukça zayıf.
bitiricilik yeteneği desen forvet olmasına ragmen cok zayıf
Sadece sürekli koştuğunu ve defansın arkasına atılan toplarda etkili olduğunu,iyi niyetli olduğunu ancak bunların dışında bom boş bir oyuncu olduğunu söylebiliriz.......
Forvetin öncelikli görevi koşmak olmadığına göre..... Eskisi gibi mücadele etmiyor artık zaten.
Dolayısıyla Umut Bulut Trabzonspor'un oyuncusu olamaz......

Destek mestek hikaye..
Umut bu işte...
Senede ortalama 15 gol atıyormuş, Başarıymış vs vs..

2-0 yenik durumdayken 1 gol atması önemli değil, mac kazandıracak maç...Özellikle derbi maclarında.

Yattara,Gökdeniz,Colman ve Selcuk gibi oyuncuların önünde oynadı yıllardır.... Az bile attı.

ilhan
06.09.2009, 21:56
Koca bir sezonun vebali iki adamın üzerinde olacak. Yazık, çok yazık.

Tanju
06.09.2009, 22:00
Umut'a sadece bizim taraftar yüklenmiyor, asıl sadece bizim taraftarların içinde hala beklentileri büyük olanlar var...

Muhammed
06.09.2009, 22:19
Moralinin düzelmesi lazım. Evlendiği gün gece olmadan askere alınmış erkek modunda şu anda. Moralini düzeltirse bu kadarda kötü golcü değil aslında.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
06.09.2009, 23:12
Çok üst düzey yeteneklerin olmamasına rağmen azmin ve hırsın sayesinde bu yıl da 14 gol atacağına inanıyorum

Cihan
06.09.2009, 23:16
adam idmanda gol attı diye gazetelerde haber oldu

''umut gol attı mutluluktan ağladı'' ayıp ya insanlarla bu kadar kolay dalga geçmek olmaz

kabiliyet ayrı birşey .. olmayınca olmuyor ne yapalım 2 forvetle yla çıkan zekiler düşünsün orasını

umuta aşırı yükleniyoruz tamama forvet ama ne edelim kardeşim atamay da .. zorla mı attıracaz

hamucera
06.09.2009, 23:23
Umut Bulut
Bulduğu 6 pozisyondan sadece 1 tanesini atar.
Ceza sahası dışından bir tane gol atamaz.
1 sn top tutamaz
Top ezmek için 1 numaradır
Cok nadir kafa ile gol atar, kafa topları oldukça zayıf.
bitiricilik yeteneği desen forvet olmasına ragmen cok zayıf
Sadece sürekli koştuğunu ve defansın arkasına atılan toplarda etkili olduğunu,iyi niyetli olduğunu ancak bunların dışında bom boş bir oyuncu olduğunu söylebiliriz.......
Forvetin öncelikli görevi koşmak olmadığına göre..... Eskisi gibi mücadele etmiyor artık zaten.
Dolayısıyla Umut Bulut Trabzonspor'un oyuncusu olamaz......

Destek mestek hikaye..
Umut bu işte...
Senede ortalama 15 gol atıyormuş, Başarıymış vs vs..

2-0 yenik durumdayken 1 gol atması önemli değil, mac kazandıracak maç...Özellikle derbi maclarında.

Yattara,Gökdeniz,Colman ve Selcuk gibi oyuncuların önünde oynadı yıllardır.... Az bile attı.

sen sadece 2 sezonluk umut bulutu biliyorsun heralde
1 sn top tutamaz diyorsun neye dayanarak,
son 3 sezondur 15 gol ortalaması ile oynayan kaç tane forvet var Türkiye de

senin ligtv.com.tr ye üye olmaya, umut bulutun orada ankaragücü forması altında attığı golleri izlemeye davet ediyorum

izle izle ki top tutamaz, dediğin adamın, ceza sahasının dışından golü yok dediğin adamın gollerini gör, körü körüne eleştiri yapma

Yavuz Hasan
06.09.2009, 23:29

senin ligtv.com.tr ye üye olmaya, umut bulutun orada ankaragücü forması altında attığı golleri izlemeye davet ediyorum

izle izle ki top tutamaz, dediğin adamın, ceza sahasının dışından golü yok dediğin adamın gollerini gör, körü körüne eleştiri yapma
hiç kendini yorma eleştirmeye devam ettsin

elimizde umut ve gökhan dan başka forvet olmadığını bile bile moral bozmaya devam etsin

biz 25 sene bekledik arkadaşın yaşı genç bu kafayla gitsin bir 25 sene de o beklesin

Mustafa Ayazoğlu
06.09.2009, 23:32
hamucera,

Başkanı gerekli transferleri yapamaz, golcüsü gol atamaz kimi eleştirecez peki başarısızlık ortada!

Başkanı eleştirme, futbolcuyu eleştirme, teknik direktörü eleştirme ! Yok ya !

Kusura bakmada Kayseri, Bursa, Gaziantep, Sivas'tan farkımız yok mu? Başarısızlık Trabzonspor'a yakışıyor mu?

Yavuz Hasan
06.09.2009, 23:32
yahu elinde fatih tekke olsa birbirinden kaliteli 3-4 forvetin olsa umut bu takımın forveti olmaz diye eleştir

ama elinde umut dan başkası yokken umut dan başka sığınacak biri yokken öfke niye

Yavuz Hasan
06.09.2009, 23:35
hamucera,

Başkanı gerekli transferleri yapamaz, golcüsü gol atamaz kimi eleştirecez peki başarısızlık ortada!

Başkanı eleştirme, futbolcuyu eleştirme, teknik direktörü eleştirme ! Yok ya !

Kusura bakmada Kayseri, Bursa, Gaziantep, Sivas'tan farkımız yok mu? Başarısızlık Trabzonspor'a yakışıyor mu?
yirmi bilmem kaç senedir bu eleştirel üslupla gidiliyor ben başarı falan getirdiğini göremedim

hatta daha da sıradanlaştığımızı gördüm

kenetlenmezsen birlik olmazsn sürekli kelle istersek başarı falan gelmez

alın en basitiden sivas örneği

adamların süperlig tarihi yok yöneticiden futbolcuya kenetlendiler azdaha şampiyon oluyorlardı

Yunus Emre SEYHAN
06.09.2009, 23:39

Banane yahu isterse Ankaragücü'nde sezonda ortalama 61 gol atsın..

Her VASAT ÜSTÜ futbolcu büyük takımda O-Y-N-A-Y-A-M-A-Z..

Evet Umut Bulut 1 sn top tutamaz ayağında. Bir kere topu ayağına alıp takımı rahatlattığını hiç rastlamadım.
Gökhan'da top tutmayı ayağında pek beceremez ama geçen yıl 10 tane asist yaptı.
Neye dayanarak? bunu söylüyorsun demişsin.. İzliyoruz, görüyoruz :)

Ankaragücü'nden aldığımız Cafer,Agustine'de 15'in üzerinde gol atıyordular..
Bize geldi ne oldu?

Çünkü küçük takımlar Büyük takımlara karşı kapalı oynarlar ve dolayısıyla büyük takımlarda forvet oynamak kolay değildir....

Milletin forvetleri yoktan yere maç kazandırıyor.

Körü körüne savunmayın....

yahu elinde fatih tekke olsa birbirinden kaliteli 3-4 forvetin olsa umut bu takımın forveti olmaz diye eleştir

ama elinde umut dan başkası yokken umut dan başka sığınacak biri yokken öfke niye
Hiç farketmez
Tayfun,Ceyhun,Giray,Ahmet Hasan Sarı
gibi oyuncularımızdan birisi forvet oynasın daha başarılı olurlar....... (Bence)

hamucera
06.09.2009, 23:41
Banane yahu isterse Ankaragücü'nde sezonda ortalama 61 gol atsın..

Her VASAT ÜSTÜ futbolcu büyük takımda O-Y-N-A-Y-A-M-A-Z..

Evet Umut Bulut 1 sn top tutamaz ayağında. Bir kere topu ayağına alıp takımı rahatlattığını hiç rastlamadım.
Gökhan'da top tutmayı ayağında pek beceremez ama geçen yıl 10 tane asist yaptı.
Neye dayanarak? bunu söylüyorsun demişsin.. İzliyoruz, görüyoruz :)

Ankaragücü'nden aldığımız Cafer,Agustine'de 15'in üzerinde gol atıyordular..
Bize geldi ne oldu?

Çünkü küçük takımlar Büyük takımlara karşı kapalı oynarlar ve dolayısıyla büyük takımlarda forvet oynamak kolay değildir....

Milletin forvetleri yoktan yere maç kazandırıyor.

W46vaXF43KI

gE1CfkY_6FI

aradığın tüm cevaplar bunlarda, 3 sezon 51 gol, türkiye de göster bana şu anda kimler var

Gökhan KAN
06.09.2009, 23:43
Umut un Ankaragücündeki performansı Trabzonspordakiyle bir tutulamaz bence..Ufak ve Büyük takım farkı var arada..Bunun getirdiği bir sürü şey var..Bunu İsaac ın 2 3 hafta öncea attığı golde gördük..Bizde olsa vuramazdı ordan...Umut a da aynı gözle bakın bence..

hamucera
06.09.2009, 23:44
Umut un Ankaragücündeki performansı Trabzonspordakiyle bir tutulamaz bence..Ufak ve Büyük takım farkı var arada..Bunun getirdiği bir sürü şey var..Bunu İsaac ın 2 3 hafta öncea attığı golde gördük..Bizde olsa vuramazdı ordan...Umut a da aynı gözle bakın bence..

peki neden vuramıyor, rakipler hep mi kapanıyor, yoksa başka bir sorun mu var veya sorumlular mı ?

http://lh3.ggpht.com/_LeaNBjn2hRA/SmRa4fFdIjI/AAAAAAAAA84/nXRd5NZrZic/s576/IMG_5425.JPG

yani bu oyuncumuz burayı takip ediyor artık hakaret küçümseme mesajlarını bırakmayı deneseniz, daha iyi olması için moral vermeyi deneseniz.

Gökhan KAN
06.09.2009, 23:50
peki neden vuramıyor, rakipler hep mi kapanıyor, yoksa başka bir sorun mu var veya sorumlular mı ?
Benim fikrim üzerinde baskı olması..Tamam üstün yeteneği yok ama rahat vuruşlar yapamıyor..Bu da büyük takım futbolcusu olmadığını gösterir..

Gönderelim geri Ankara ya eskiden attığı güzel gollere kaldığı yerden devam eder..

Ahmet Faruk
06.09.2009, 23:53
Bu zamana kadar Umut için çok olumsuz sözler söyledim.

Ama artık mantalitemi değiştiriyorum.

Hergün olumlu birşeyler yazacağım.Bu davranış tarzımı benimsemede "elimizin mahkum olması" gibi küçük düşünceler kesinlikle yok.

Bayağı bir gün bana yetecek malzeme olduğuna eminim.

Bugünle başlayalım:

Umut Abi, eğer üzerindeki tutukluğu atarsan çok şık ve klas goller atabileceğini biliyorum. Sana inanıyorum ve güveniyorum..
Senin Trabzonsporlu olduğunu biliyorum, o hırsının meyvelerini alabileceğini biliyorum.
Bundan önce söylediğim ağır sözlerden dolayı da senden özür diliyorum.

KUTADGU
07.09.2009, 00:43
Umut Bulut'u çok severim. Yetenekli ve de iyi bir futbolcu olduğunu düşünürüm ama Umut Bulut'a destek verirken nihayetinde profesyonel bir futbolcu olduğunu da unutmamamız lazım.

"Morali bozulmasın", "kafası dağılmasın", "buraları okuyor olabilir", "taraftar tepkisinden bunalmış" vb mazeretleri dillendirmemek lazım.

Masaya oturduğunda profesyonel bir futbolcu olarak oturuyorsa sahaya çıktığında da öyle davranacak her futbolcu.

Lamı cimi yok.

Duygusal adamlarsa eğer karın tokluğuna imza atsınlar.

Herkes aldığının hakkını verecek.

Kaldı ki ben bu sene Umut'un yine aldığının hakkını vereceğini düşünüyorum

Muhammed
07.09.2009, 00:58
Moralinin düzelmesi lazım. Evlendiği gün gece olmadan askere alınmış erkek modunda şu anda. Moralini düzeltirse bu kadarda kötü golcü değil aslında.

Aynı düşüncem devam ediyor. Morali yerinde bir Umut bu takımda en azından çok iyi yedek olur.

AYYILDIZ
07.09.2009, 02:38
Umut iyi niyetle mücadele eden bir futbolcu.Çok eleştirdim kendisini ancak Gökhan'dan çok daha iyi bir forvet.Mevcut takımda Gökhan mı Umut mu derseniz Umut derim.İkiside gol atamıyor ama biri en azından mücadele ediyor o da Umut.Fatih Tekke ile birlikte 2.yarı taraftarın tekrar gözüne girebilir.Çünkü Fatih çok boş alan bıraktırır Umut'a.

OZDEN61
07.09.2009, 03:10
gökhan la umut arasında oylama yapılsın forumun yarısından çoğu umut der. umut un yanında fatih tekke oynasın çok süper olur. umut a geldiği gündn beri bir sevgim var. sebebi yeteneği ölçüsünde hırsı, karakteri.

izzet
07.09.2009, 12:37
Keske Gökhan yollansa ve Fatih-Umut ikilisini görebilsek...eminim o zaman Umut cok daha iyi bir performans sergileyecek...

Ertan 51
07.09.2009, 12:49
Sayısal olarak yedeği olmadığı için TS de şu an için mecburiyetten oynar ama Gökhan ın yanına iyi bir partner alınırsa Umut iyi bir yedek olur ve fazlası hayalden öte gitmez.

Kaan
07.09.2009, 17:46
Umut iyi niyetle mücadele eden bir futbolcu.Çok eleştirdim kendisini ancak Gökhan'dan çok daha iyi bir forvet.Mevcut takımda Gökhan mı Umut mu derseniz Umut derim.İkiside gol atamıyor ama biri en azından mücadele ediyor o da Umut.Fatih Tekke ile birlikte 2.yarı taraftarın tekrar gözüne girebilir.Çünkü Fatih çok boş alan bıraktırır Umut'a.

gökhan la umut arasında oylama yapılsın forumun yarısından çoğu umut der. umut un yanında fatih tekke oynasın çok süper olur. umut a geldiği gündn beri bir sevgim var. sebebi yeteneği ölçüsünde hırsı, karakteri.

Keske Gökhan yollansa ve Fatih-Umut ikilisini görebilsek...eminim o zaman Umut cok daha iyi bir performans sergileyecek...

Kesinlikle harika bir ikili oluştururlar. :)

Gökhan'la Tekke yanyana oynayamaz. Aynı tipte oyuncular..

Cem Akyüz
07.09.2009, 17:51
Tekke varken ikiside dursun kulubede :)

Alihan Ertürk
07.09.2009, 18:29
Tekke varken ikiside dursun kulubede :)

Düşündüm de Tekke-Umut ikilisi gerçekten güzel olur.

O zaman Tekke'nin attığı gollerden , yaptığı güzel şeylerden Umut'un kaçırdığı golleri de görmeyiz.

Umut'a yüklenmemiş oluruz , morali düzgün olur.
Belki morali düzgün olunca futbolu da düzelir.

:)

Mesut
07.09.2009, 19:50
tekke-gökhan
tekke-umut
benım tercihim tekke-umut olur umut defansı yıpratır tekke sıralar golleri

yorumsuz6117
07.09.2009, 20:02
umutsuz vaka ''Umut''..

Ali Tunahan Güllü
07.09.2009, 20:40
Tekke-Umut gerçekten güzel...

uftinci
08.09.2009, 12:44
İngilterede sıradan bi takıma 1 sene kiralanmalı. Peki neden;
Tugay, emre, tuncay. Bu futbolcuların ingileterede futbol oynamaya baladıktan sonra milli maçlarda gösterdikleri performansı görünce hakikaten hayretler içinde kaldım. Demekki antremandan tutun yeme içmeye kadar türkiyede birçok iş hala yanlış yapılıyor.
Umutla beraber tayfun, gökhan ünal, tolga, bursada geri satın alarak hüseyin acilen 1 yıllığına ingiltereye gönderilmeli. :)

Yavuz Hasan
08.09.2009, 17:54
evet ingiltere de oynayan oyuncular kendilerini geliştiriyor

daha doğrusu bu işin profesyonelce yapıldığı yere gidenler kendini geliştiriyor

en iyisi oradan bi takım satın alalım ve onları de kendimize benzetelim zira bizim onlara benzememiz çok zor

kraloflu
09.09.2009, 01:18
evet ingiltere de oynayan oyuncular kendilerini geliştiriyor

daha doğrusu bu işin profesyonelce yapıldığı yere gidenler kendini geliştiriyor

en iyisi oradan bi takım satın alalım ve onları de kendimize benzetelim zira bizim onlara benzememiz çok zor

yeteneği olan insan futbolunu geliştirir böyle adamlar değil . Diceksin nerden biliyorsun yav bu adamın attı 3 5 gol var onlarında hangisinde teknik veyahutta bireysel başarısı mevcut ya orasına çarpacak ya burasına yada şans eseri bitane normal gol atacak ikincisi olmayan .

Emre ÖZTÜRK
09.09.2009, 01:21
sanki bu hafta gol atacak gibi bir his var içimde hadi bakalım :)

kraloflu
09.09.2009, 01:25
bi yerine çarparsa top olabilir evet :D yattara oynarsa kullanabilir umut u bi yerine çarptırma bababında :D:D
iddaa da sergilense bu konu umut 1 150 i oran verirlerdi herhalde :D:D

Kadir
09.09.2009, 01:30
Bu Kez Ağlattı
http://www.guzelresim.info/resimler/0008news_manset_resim_zk_UmutBulut008.jpg
Trabzonspor'un gözü yaşlı fitbolcusu Umut Bulut geçtiğimiz günlerde antrenmanda gol atınca ağlamıştı.

Ağlattı!

http://www.soccertower.com/TonySylva.jpg
Trabzonspor'un olağan antremanında Japon kale maç yapılıyordu. Maç esnasında Umut 1234. pozisyonu gole çevirdi. Golü yinen Tony Slyva şok geçirdi. Sylva birden bire ağlamaya başladı. Ağlarken "Ben bu adamdan nasıl gol yerim!" diye kaderine isyan eden Slyva'yı Umut pis pis gülerek izlerken Tayfun Cora teselli etti.

Daha sonra Sylva antrenmandan gönderildi, yarından itibaren Sylva'nın salonda çalışmalara başlayacağı açıklandı.

BMNHA

kogale
09.09.2009, 01:42
bi yerine çarparsa top olabilir evet :D yattara oynarsa kullanabilir umut u bi yerine çarptırma bababında :D:D
iddaa da sergilense bu konu umut 1 150 i oran verirlerdi herhalde :D:D
Bu kadar abartmayalım lütfen ya.Umut şu anda Trabzonsporumuzun futbolcusu ve bu aşağılamaları gerçekten haketmiyo

Emre ÖZTÜRK
09.09.2009, 01:45
yok abi bu adam bu hafta kesin bir tane atacak garanti diyorum :)

kogale
09.09.2009, 01:48
yok abi bu adam bu hafta kesin bir tane atacak garanti diyorum :)

:D bende her hafta aynısını diyorum

Emre ÖZTÜRK
09.09.2009, 01:49
:D bende her hafta aynısını diyorum

yok yok bu hafta kesin diyorum ben:D

Ömer TOPAL
09.09.2009, 02:09
Bu Kez Ağlattı
Trabzonspor'un gözü yaşlı fitbolcusu Umut Bulut geçtiğimiz günlerde antrenmanda gol atınca ağlamıştı.

Ağlattı!

Trabzonspor'un olağan antremanında Japon kale maç yapılıyordu. Maç esnasında Umut 1234. pozisyonu gole çevirdi. Golü yinen Tony Slyva şok geçirdi. Sylva birden bire ağlamaya başladı. Ağlarken "Ben bu adamdan nasıl gol yerim!" diye kaderine isyan eden Slyva'yı Umut pis pis gülerek izlerken Tayfun Cora teselli etti.

Daha sonra Sylva antrenmandan gönderildi, yarından itibaren Sylva'nın salonda çalışmalara başlayacağı açıklandı.

BMNHA

bu ne ya :) gerçek dışı sanırım...da biraz agır olmuş be abi...Umut o kadarda kötü degil ki

Semih AYDIN
09.09.2009, 02:12
adamı naptınız ya :S

Ömer Akdağ
09.09.2009, 02:32
gE1CfkY_6FI
http://www.youtube.com/watch?v=gE1CfkY_6FI

Bir seyredin isterseniz, Umut o kadar da kötü futbolcu değil.

hos_cocuk61
09.09.2009, 02:38
İşin enteresan yönü ne biliyormusunuz? Bu başlıkta Umut'u var gücü ile savunanlar, diğer oyunculara saldırıyor. Diğer başlıklarda çok görüyorum o arkadaşları çok garip dimi. O arkadaşlara şu sözü hatırlatıyorum: Kendine yapılmasını istemediğin hareketi;(yada yorumu) başkasına yapma!

Dip.Ing.Mag.
09.09.2009, 05:51
gE1CfkY_6FI

aferin iki duygusal söz iki guzel hareketin ustune 10 sezonda attigi uc bes golude monte ettin mi oldu sana super bir golcu hee... ya birakin bu isleri adamda kabiliyet yok bunu cumle alem gordu artik idmanda bile atamiyor ama gökhan dan daha iyi ona lafim yok, ama boyle videolar hazirlanmasi bi bakima iyi belki birileri begenir de gider.

not: benim halisahada attigim gollerden bir video yapilsa ve futbolcu videodan secilseydi ben barca daydim

Dip.Ing.Mag.
09.09.2009, 06:01
tekke-gökhan
tekke-umut
benım tercihim tekke-umut olur umut defansı yıpratır tekke sıralar golleri

defansi yipratmak !!! bu umut icin herkes bunu diyor cunku gol atamayan bir forvet oyuncusuna baska bir yakistirma yapilamaz herhalde yapici olmaya calisiyoruz ya!!! bana gore bir forvet oyuncusu icin bu hakarettir.

iki kisi arasinda gecen dialog:

- abi baksana adama nasil gol atiyor,makina gibi.adamin ayagina gelen her top gol neredeyse,atiyor adam iste.(tekke icin)
-vay bee oyuncuyu gordun mu , adam 1 sezon buyunca hic gol atamadi ama ne yipratti rakip defanslari.(umut icin)

Çagman
09.09.2009, 14:21
İdmanda golleri yok!
Ligde golleri yoktu, “Antrenmanda da atamazlar” esprileri yapılıyordu. Ve espriler gerçek oldu; dünkü provada 32 yan top çalışmasında Umut Bulut ile Gökhan Ünal fileleri havalandıramadı.

Trabzonspor takımı sezona istediği girişi yapamazken en çok eleştiriyi hücum hattı almaya devam ediyor. Bordo-Mavililer’in gol yükünü sırtlaması beklenen Umut Bulut ve Gökhan Ünal, geride kalan 6 hazırlık, 4 Süper Lig ve 2 de Avrupa Kupası sınavında sadece 1 gol bularak (Umut-Maastricht maçı) bu tenkitlere zemin hazırladı. Artık neredeyse idman performansları yakın takibe alınıyordu ki, dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nden gelen haberler pek iç açıcı olmadı. İstanbul Belediyespor maçının provalarını sürdüren Karadeniz temsilcisinin sabah idmanında teknik heyet gol çalışması yaptırdı.

http://fanatik.ekolay.net/Idmanda-golleri-yok_3_Detail_35_144954.htm

hamucera
09.09.2009, 17:36
-[ooD;2632777']aferin iki duygusal söz iki guzel hareketin ustune 10 sezonda attigi uc bes golude monte ettin mi oldu sana super bir golcu hee... ya birakin bu isleri adamda kabiliyet yok bunu cumle alem gordu artik idmanda bile atamiyor ama gökhan dan daha iyi ona lafim yok, ama boyle videolar hazirlanmasi bi bakima iyi belki birileri begenir de gider.

not: benim halisahada attigim gollerden bir video yapilsa ve futbolcu videodan secilseydi ben barca daydim

asıl sen bırak bu işleri, 10 sezonda attığı goller değil onlar, aç gözünü, umut 3 sezonda 51 gol üstüne çıktı trabzonsporda, artık idmanda bile atamıyor, kendi oyuncusuyla dalga geçen taraftar modelimiz harika,

istanbul basınına küfreden taraftar istanbul basını oyuncularımızı dalga geçer gibi reklam edince neden tepki göstermez düşünmüyorum çünkü kendi taraftarımızında onlardan farkı yok, geçen yıl guiza atamayınca hiç bu kadar olay olmamıştı manşetlerde, ama sağolsun bizim taraftar sağolsun, futbolu en iyi bilen taraftar nede olsa

birde son paragrafın üstüne aslında asan cevap yazılmaz ama ben yine yazayım, bir ara umut bulutu al karşına yaralasın büyüklerimiz bakalım kim dha iyi, nede olsa senin gollerin ile barçaya giderdin, umut golleri ile trabzonsporda,

hey Allah'ım çok ne günlere kaldık,

SDinc
09.09.2009, 18:20
İşin enteresan yönü ne biliyormusunuz? Bu başlıkta Umut'u var gücü ile savunanlar, diğer oyunculara saldırıyor. Diğer başlıklarda çok görüyorum o arkadaşları çok garip dimi. O arkadaşlara şu sözü hatırlatıyorum: Kendine yapılmasını istemediğin hareketi;(yada yorumu) başkasına yapma!

Bende sana Umut'a sayıyorsun diğerlerinin hepsini yüceltiyorsun desem yakışıkalırmı ? Sanki biz burda takımı değilde futbolcuyu tutuyoruz gibi konuşup çok büyük ayıp ediyorsun.

Nazlı Ayaz
09.09.2009, 18:21
Madem buraya yazılanlar futbolcular tarafından okunuyo neden olumsuz elestirilerin ardı arkası kesilmiyo anlamış değilim...

Ömer SEVİNÇ
09.09.2009, 18:25
Umut seni canlı izleyeceğim dostum. Umarım goller hediye edersin bana:)

Cafer Bulur
09.09.2009, 20:26
gE1CfkY_6FI

Umut un attigi goller güzel ama bir de yapamadiklari ortaya dökülse iyice siradanlasir.

Umutun hirsina ve iyi niyetine hayranim ama kendisinin yeteneklerinin kisitli oldugunu kabullenmek gerek....

Gordon Freeman
10.09.2009, 00:16
bu adam hakkında artık daha fazla dusunmeye , yorum yapmaya gerek yok.
Sadece şunu soylıcem.bu gün bi haber gordum aynen söyle :

"Umut'un Gölü Alkış Aldı!"
(Gölü de antrenmanda atmış.)

Gülmeden edemedim işte.

seyyah61
10.09.2009, 00:59
bu adam hakkında artık daha fazla dusunmeye , yorum yapmaya gerek yok.
Sadece şunu soylıcem.bu gün bi haber gordum aynen söyle :

"Umut'un Gölü Alkış Aldı!"
(Gölü de antrenmanda atmış.)

Gülmeden edemedim işte.
Antrenman'da olan olagan seyler. Güzel bir gol olunca alkislanir, ne var bunda yani?

İlker ToSun
10.09.2009, 01:08
umut antremanda dahi olsa gol atınca takım kolbastı oynasın : )

İlker ToSun
10.09.2009, 01:10
Düşündüm de Tekke-Umut ikilisi gerçekten güzel olur.

O zaman Tekke'nin attığı gollerden , yaptığı güzel şeylerden Umut'un kaçırdığı golleri de görmeyiz.

Umut'a yüklenmemiş oluruz , morali düzgün olur.
Belki morali düzgün olunca futbolu da düzelir.

süper bir yorum, hani yani çok açık bir şekilde eminizki umut gol kaçırdıkça kaçırıcak ama yine de oynayacak :) bu mesajda bi kanıksanmışlık söz konusu

İlker ToSun
10.09.2009, 01:14
Bu Kez Ağlattı

Ağlattı!

BMNHA

aynı başarıyı ligde gösterse şimdiye kadar gol atardı. demek antremanlardaki yüzdesi daha iyi :)

Kadir
10.09.2009, 01:14
Belediye'ye selin cezasını kes hadi Umut..

cınar#7
10.09.2009, 10:12
antrenmanda gol atmış wow,belediye maçında kesin gol bekliyelim..gerçekten umutun durumu trajikomik..

Fatih Öztürk
10.09.2009, 11:40
kimi atamadığı için sevmez eleştirir belkide haklıdır.kimi mücadelesi yetrmiyor der haklı olabilir.

ben umutu cok beğeniyorum ve artık forvetlerin tam olarak tecrübe kazandığı piştiği yaşına geliyor.15 atıyorsa 25 atacak.bu sene olmadı bi dahaki sene atacak.

yaşarsak hepimiz göreceğiz.

dqn61
10.09.2009, 14:52
Kesinlikle Umuta haksızlık yapılıyor.. Mücadeleci bir futbolcu olmasına rağmen eleştirilirken takımı her büyük maçta SATAN Yattaranın yaptığı küçük bir harekete alkış tufanı kopuyor... Ne iş anlamadım

macuka
10.09.2009, 14:54
yaw su umut un her zamanki hali dunki bosna macindaki semih ten daha iyidir... Bakin F.tekke demiyorum...Bosna yi yenmek icin umut bile yeterdi:)

Hekimoğlu
10.09.2009, 15:34
Mehmet Yılmaz ekolünden bu arkadaş,Mehmet Yılmaz için de çok koşuyor rakip defansı yıpratıyor deniyordu onun bir de Trabzonlu olması takım için oynadığı yorumlarına neden oluyordu.Umut için yapılan yorumlar bana bunu hatırlattı Mehmet Yılmaz gibi Umut da yetenekleri kısıtlı olan bir futbolcu Umuttan yapabileceklerinin çok üstünde şeyler istersen yapabileceklerini de yapamaz antrenmanda bile gol atamayacak duruma gelir.Eleştirim yönetime, Umut'un kapasitesi belli şuanda ruhsal olarak da sorunlu gol bekleyen arkadaşlar biraz daha bekleyecek gibi.

Yavuz Hasan
10.09.2009, 23:30
yeteneği olan insan futbolunu geliştirir böyle adamlar değil . Diceksin nerden biliyorsun yav bu adamın attı 3 5 gol var onlarında hangisinde teknik veyahutta bireysel başarısı mevcut ya orasına çarpacak ya burasına yada şans eseri bitane normal gol atacak ikincisi olmayan .
cansiperane umut u savunacak değilim

zaman zaman beni de çileden çıkartıyor

ama bu adam öyle yada böyle her sene 15 gol atıyor

hala hepsi şans golü diyorsanız

bende diyorum ki bu adam sırf bu şansından dolayı her maç 11 de olması lazım

çünkü ben bu kadar ballı bir futbolcu daha görmedim

Ali Tunahan Güllü
10.09.2009, 23:40
Umut un attigi goller güzel ama bir de yapamadiklari ortaya dökülse iyice siradanlasir.

Umutun hirsina ve iyi niyetine hayranim ama kendisinin yeteneklerinin kisitli oldugunu kabullenmek gerek....

Hepsine katılıyorum inşallah daha iyi olur...

Yavuz Hasan
10.09.2009, 23:40
cansiperane umut u savunacak değilim

zaman zaman beni de çileden çıkartıyor

ama bu adam öyle yada böyle her sene 15 gol atıyor

hala hepsi şans golü diyorsanız

bende diyorum ki bu adam sırf bu şansından dolayı her maç 11 de olması lazım

çünkü ben bu kadar ballı bir futbolcu daha görmedim

haa bide

umuttan daha yetenekli olduğu halde kaderin cilvesi ile futbolcu değilde farklı meslekle uğraşan birsürü arkadaşımız var

umut ise şansı sayesinde orasıyla burasıyla gol atmanın yanında bizim para ile yapamayacağımız şeyi yapmış trabzonspor da futbolculuk yapıyor

ne şansmış arkadş:)

Varlıbaş61
11.09.2009, 09:48
umut 5. haftaların adamı...
bu hafta golü var..
aha da yazdım buraya!

yorumsuz6117
11.09.2009, 09:49
umut 5. haftaların adamı...
bu hafta golü var..
aha da yazdım buraya!
bu haftada atamayacak..!!

Varlıbaş61
11.09.2009, 09:51
bu haftada atamayacak..!!

tamam o zaman 6. haftaların adamı olsun...
bu hafta da olmazsa haftaya kesin:D

yorumsuz6117
11.09.2009, 10:10
tamam o zaman 6. haftaların adamı olsun...
bu hafta da olmazsa haftaya kesin:D
bu sezon gol atamaz bence..:)

BAHADIR33
11.09.2009, 11:00
umut...
bir umut işte....

Mesut
11.09.2009, 18:34
ahh umut bulut ah
hadi koçum bi silkelen kendine gel nasıl goller atmışsın hepsi birbirinden güzel izle motive ol hadi umut sana güvenıyoruz

Özgür60
12.09.2009, 00:42
hadi koçum bu hafta şeytanın bacagını kır sen atarsın iyi golcüsün ankara gücüne attıgın gol hala gözümün önünde selçuk un ortasına havada elfreni çekmiştinya süperdi.

Emre ÖZTÜRK
12.09.2009, 00:45
tekrar yazıyorum bu hafta golü var umut un.Buna gerçekten inanıyorum

ahmet aydın
12.09.2009, 01:00
Bu Kez Ağlattı

Ağlattı!

BMNHA
süper ya:D:D:D.bu umut bu takımda oynuyorsa bende oynarım

seyyah61
12.09.2009, 01:31
Ne duruyorsun?

MetiN08
12.09.2009, 01:35

evet ne duruyorsun gercekten, playstationda gol atmaya benzemez bu isler haberin olsun sade. Sen Avni Akerde topun ilk ayagina geldinde baslarsin titremeye o baska mesele tabi ama git trabzonspora yazdir kendini yazik etdirme kendini buralarda kardesim :)

gcolman
12.09.2009, 01:41
Sylva da mukemmel kaleci zaten ya biraksin bu isleri 5.hafta oldu gelen butun toplari aldi sagolsun bir de Umuta bidi bidi yapiyor Kamananin golunde aglasaydi ya!!!:hırr

Ahmet Faruk
12.09.2009, 01:41
Türkiyede çoğu golcü, bu yaşlarda zirveye çıkıyor.
Ben Umut'un yaptıklarından çok daha iyilerini başarabileceğine inanıyorum.

Belki biraz daha çalışmayla, belki biraz daha düşünmeyle, belki biraz daha dinlenmeyle.
Ama kesinlikle daha falza hırsla deği. Çünkü zaten takımda olması gereken bütün azim sanki onda toplanmış gibi.
Bekliyoruz....

demir
12.09.2009, 02:10
umuttan tek forvet oolmaz umut santrofor degıl ama koyun onune bır santrofor bakın neler yapıyor ama bu cocugun ozelık ve nıtelıklerı tek forvet olmaya musaitt degıl koyun bakalım fatıh tekkenın arkasına kac gol atıyor kendınız gorun ama mumkunse cekırdeksız bogazınıza kacmasın :D :D

Kazım Uzunboy
12.09.2009, 09:46
Bu kez olacak hocam!

Onlar sustu, Broos konuştu; “Güvenim sonsuz” dedi. Özgüveni yükselen Umut Bulut ve Gökhan Ünal da Belçikalı'ya söz verdi: Seni mahcup etmeyeceğiz.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm709694.jpg

Trabzonspor’da golcüler patlama yapmak için İstanbul Belediyespor maçını bekliyor... Henüz resmi karşılaşmalarda rakip fileleri havalandırmayı başaramayan Umut Bulut ve Gökhan Ünal, kendilerine büyük destek veren teknik direktör Hugo Broos’u mahcup etmemek için geri sayıma geçti. Deneyimli çalıştırıcı ile özel görüşme yaptığı öğrenilen ikilinin, “Bize en zor zamanlarımızda yardımcı oldunuz. Bu desteğinizin altında kalmayacağız” ifadelerini kullandığı belirtildi. Antrenmanlarda çok istekli görünen Bordo-Mavili ekibin golcülerinden hangisinin ilk 11’de sahaya çıkacağı ise hala merak konusu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Dursun Kaplan
12.09.2009, 09:53
İcraat lazım icraat.

.....
12.09.2009, 10:01
Bu kez olacak Umut. Sana güveniyoruz. Haydiii

Hüseyin Hatırlı
12.09.2009, 10:05
Ben de inanıyorum bu kez Umut hadi göster kendini..

Ömer TOPAL
12.09.2009, 11:29
hayde bakalım gel artık kendine....

Yalçın Ulusoy
12.09.2009, 11:31
Bu sefer olacakmış:D

BYGUNES
12.09.2009, 11:31
Atarsa kendini toparlayacak. İnşallah.

ahmet aydın
12.09.2009, 15:17
evet ne duruyorsun gercekten, playstationda gol atmaya benzemez bu isler haberin olsun sade. Sen Avni Akerde topun ilk ayagina geldinde baslarsin titremeye o baska mesele tabi ama git trabzonspora yazdir kendini yazik etdirme kendini buralarda kardesim :)
ben oynasaydım eminimki en az 1 golüm vardı

hamucera
12.09.2009, 18:59
neden yorumlar silinmiş anlamadım, oysa ki kötü bir yorum yapmamıştım

Mollasalihoğlu
12.09.2009, 19:02
Herkes maradona bmn'de yahu..

Ömer SEVİNÇ
12.09.2009, 19:13
Herkes maradona bmn'de yahu..

Şurdan rastgele 11 adam çıkaralım, bizim takımı yener Metin;)

Mollasalihoğlu
12.09.2009, 19:26
Şurdan rastgele 11 adam çıkaralım, bizim takımı yener Metin;)

önlibero benim :)

SDinc
12.09.2009, 20:24
ben oynasaydım eminimki en az 1 golüm vardı

Eeee ne duruyorsun o zaman. Madem bu kadar iddaalısın git kulübe yazıl.

KUTADGU
12.09.2009, 22:43
önlibero benim :)

2 metre yanında da ben oynayacağım.

Malum topla oynamayı çok severim, Sen kes topu, sonra bana bırak...

Ali Tunahan Güllü
12.09.2009, 22:59
Bu hafta tacaktır.........

İNŞALLAH.

b_m_61
12.09.2009, 23:02
Umut'un bu kadar üstüne gidilirse Umut'u beğenmeyenler geçen seneki Umut'u mumla arar demiştim. "Ben demiştim" demekten de hiç gocunmuyorum ! Bunu söylemeyi hiç sevmiyorum ama bazı şeyleri bazı insanların gözüne gözüne sokmak lazım başka türlü anlatamıyoruz! Napalım artık anlasınlar diye mecburen böyle konuşmaya başladım. Umut'u ezince adam upgrade mi olucaktı ??? Artık yapabildiği kadarını da yapamıyor. Bu psikolojiyle devam ederse 10 golu geçemez bu sene. Türkiye'de takımına en çok zarar veren taraftar bizleriz maalesef.

OLCAY ÇAKIR
12.09.2009, 23:03
Sırtı dönük forvet oynarım yer varsa:)

playa
12.09.2009, 23:04
Umut inşallah yarın maçta oynamassın. oruçlu oruçlu günaha sokmazsın bizi

kraloflu
12.09.2009, 23:09
Bu kadar abartmayalım lütfen ya.Umut şu anda Trabzonsporumuzun futbolcusu ve bu aşağılamaları gerçekten haketmiyo

sen bakma ben o yazıyı kibarlık olsun diye yazdım :D yoksa umut neleri hak ediyoda burası yeri değil :)

Mollasalihoğlu
12.09.2009, 23:59

Ben pek top kesemem ama pas atma konusunda Tjikuzu'ya ders veririm..
İbret olsun diye önlibero oynamak istiyorum ben :D

Adem Erdoğan
13.09.2009, 00:04
Kendine güvenen gençleri halısahalarda görmek isteriz.:)

KUTADGU
13.09.2009, 00:04
Umut yarın iki golle sezonu açsa...

Takım coşkulu futbol ile galip gelse.

Umut ondan sonraki haftalar tam açılır, benden söylemesi.

Ama işte o ilk gol bir gelse.

Ah bir gelse.

Mollasalihoğlu
13.09.2009, 00:06

10 kg vermemi sağlayacak diyetisyen var mı ?? :D

ahmet aydın
13.09.2009, 00:24
abi bize halısahalarda trabzon:D

Ömer SEVİNÇ
13.09.2009, 00:33
İstanbul'da olsam size sağ bek nasıl olur gösterirdim ama, kurtuldunuz dua edin:cool:

.....
13.09.2009, 08:15
Olacak ulan. Atacan bu maçta. Biliyorum bu sefer o inancın , azmin yanında bir de gol olacak.

Dualarımız seninle Umut. Allah Bütün oyuncularımızında seninde yardımcın olsun.

Birde Tahmin yapasım geldi :)

Dk:41 Gol Umut Bulut :)

oguzhann
13.09.2009, 10:23
gol(ler) geliyor!

ahmet aydın
13.09.2009, 14:09
valla ben bu adamdan gol beklemiyorum.beklememde zaten atamıyacak.boş kale falan yakalarsa belki atar.bide giren topa dokunup ofsayt yapmazsa iyidir.

fish_bone
13.09.2009, 14:31
Tek forvet oynayacaksan bari Umut oynasın. İkiside birbirinden berbat ama en azından Umut koşuyor, pres yapıyor, mücadeLe ediyor. Gökhan Bey hiç bişey yapmıyor. Büyük forvet sanıyor kendini ama top geLincede etkiLi oLamıyor. Nası oLcak acaba?

Tolunay Abdioğlu
13.09.2009, 15:40
1 gol atabilse öyle açılacak ki.

Bu maç atar İnşallah.

Murat'
13.09.2009, 15:59
Haydi Umut şu ölü toprağını üzerinden at artık.

yorumsuz6117
13.09.2009, 16:00
aman umut gol atma sakın sonra devre arası forvet almazlar..

SDinc
13.09.2009, 16:06
Ne yazık ki bugünde gol atamayacak. Tek forvet oynayacağımız için o'da sistem kurbanı olacaktır.

Kazım Uzunboy
13.09.2009, 16:11
Ne kadar kesin konuşuyorsunuz yahu.

Nerden belli gol atamayacağı?

Trabzonspor 61
13.09.2009, 18:54
Helal olsun Umut.

Trabzonspor 61
13.09.2009, 18:55

Ah bir gelse.

Mesajı yeni gördüm. Tüm dediklerin çıkmış yahu.:D

Hüdai Pervaneli
13.09.2009, 18:58
Aferim Umut Aferm Gollerinin devamini bekliyorum

oguzhann
13.09.2009, 18:59

Ah bir gelse.
:Dumut 2 gol attı,takım iyi oynadı ,sıra sonraki haftalarda.

.....
13.09.2009, 19:01
UMUTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

BULUTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

2 gol ile açtık sezonu haydi bismillah...

AYDIN KANTEKIN
13.09.2009, 19:01

Ah bir gelse.

Kardesim hangi fala baktin bunu yazmak icin bilmiyorum ama dogru gördügüne eminim birde su baskandan ne zaman kurtulacagiz onada bir bak

Murat'
13.09.2009, 19:03
Umut böyle devam etme hep daha iyi ol sana güveniyoruz.

Gökhan KAN
13.09.2009, 19:09
Aferin Umut..Tebrikler..

Sinem Yılmaz61
13.09.2009, 19:13
Böyle devam et Umut, tebrikler ederim seni ;)

Mira_61
13.09.2009, 19:15
İnşallah kırdı şanssızlığını.

Mustafa K. Demirbaş
13.09.2009, 19:23
koçum benim sana helel olsun böyle devam iyi günde de kötü günde de yanındayız;)

Emre ÖZTÜRK
13.09.2009, 19:23
geçen haftadan beri diyorum bu hafta gol atacak diye işte sonuç:)

Sümeyye Şahin
13.09.2009, 19:28
Bizde sıra. :)

:alkış:

sifuni
13.09.2009, 19:31
iki gol atti helal ama...

Anıl Caner
13.09.2009, 19:45
Gökhan'ın attığı bir topu ıskaladı. Bunun dışında 90 dakika boyunca harika işler yaptı. Daha iyi de olabilir. Attığı gol sayısı zerre umrumda değil. Bugün 2 oldu yarın hiç atamaz. Yeter ki böyle oynasın. Tebrikler Umut.

izzet
13.09.2009, 19:53
Senin icin cok sevindim Umut. Seni cok seviyorum. Bugün Gol atmasanda seviyorum diyecegim. Tesekkürler

Mollasalihoğlu
13.09.2009, 19:55
valla ben bu adamdan gol beklemiyorum.beklememde zaten atamıyacak.boş kale falan yakalarsa belki atar.bide giren topa dokunup ofsayt yapmazsa iyidir.

İyidir iyi :)

.....
13.09.2009, 20:07
sırf eleştiri olsun diye yorum yapmayalım lütfen. Şu adamı nasıl asıp kesersiniz. Bugün iki tane atar yarın hiç atamaz ama azim , hırs , istek çoğu şeyi güzelleştiriyor.

:alkış: Sana muhalefet olanlara inat helal olun , Hep böyle kal , gol atmasanda arkandayız.

ahmet aydın
13.09.2009, 20:12
bana 3-0dan sonra gol atacak forvet lazım degil.bugün iyi oynadı.dahada fazla atabilirdi.

izzet
13.09.2009, 20:16
Haklisiniz keske Umut 3-0 atmasaydi da mac 2-1 olsaydi degilmi ama -.-

Hatta 6-0 atmasi terbiyesizlikten baska birsey degil

KUTADGU
13.09.2009, 20:29

Ah bir gelse.

Bir değil iki gol atacağı içime doğmuş sanki.

Eee aptala malum olur derler :)

futbalski60
13.09.2009, 20:31
Sahada iyi işler yaptı, rakibi ısırdı, bazen sağa kaydı, bazen ileri uçta yer aldı hepsinde de başarılı oldu tebrikler.

Burak_52
13.09.2009, 20:34
bu maçta en çok sevindiğim umut un gol atması oldu inş devamı gelir

izzet
13.09.2009, 20:36
Bir değil iki gol atacağı içime doğmuş sanki.

Eee aptala malum olur derler :)

Ben yazmayi düsündüm, yalnis anlarsin diye vazgectim. Kalbin temizmis demekki :)

Ali Tunahan Güllü
Umut bu maçta çok iyi oynadı 2 golünüde yazdı tebrikler:)

hamucera
bana 3-0dan sonra gol atacak forvet lazım degil.bugün iyi oynadı.dahada fazla atabilirdi.

sana lazım olmayabilir, ama takıma her zaman her skorda gol atacak oyuncular lazım

teşekkürler umut

izzet
13.09.2009, 20:50
sana lazım olmayabilir, ama takıma her zaman her skorda gol atacak oyuncular lazım

teşekkürler umut

galiba bugün en cok sen ve ben sevindik. Seviyorum su Umutu yaw . Atmasaydi burda lef yiyecekti. Yine sevecektim. Ilk gol de sansi yaver gitti. Girmese bayagi laf yiyecekti. ikinci gol cok klasti :)

Kadir
13.09.2009, 20:52
Tebrikler Umut.

esra61
13.09.2009, 21:04
gol atmanıza sizin kadar bnde sevindm istediğim oldu ve siz gol attınızz

Erbay
13.09.2009, 21:24
Müthiş oynadı tebrik ediyorum. Keşke hep böyle oynasa. Diğer maçlarda yapamadığı çok şeyi bu maçta yaptı. Top sakladı, top dağıttı, dripling yaptı, adam geçti... Üstüne 2 de gol attı.

Özge
13.09.2009, 21:38
Çok sevindim gol atmana.Hele 2 gol çok daha iyi oldu.2. golden sonraki Gökhan'la birlikte kendilerini tribüne göstermişler yeni gördüm:)Tebrikler.

tzercin61
13.09.2009, 21:40
ben onların yerinde olsam gollerden sonra sevinmezdim. hatta bütün tribünler umut umut, gökhan diye bağırana kadar da sevinmemeye devam ederdim.

Mollasalihoğlu
13.09.2009, 21:40

Kaç Kaç iken gol atacak adamlar lazım sana yaz da yönetime verelim, ona göre yapsınlar transfer çalışmalarını..

arimseli
13.09.2009, 21:42
Egemen, Serkan, Selçuk ve Ferhat la birlikte maçın en iyi 5 adamından biriydi.
Tebrikler...

Remzi
13.09.2009, 21:43

Her türlü bahane mevcuttur.

Nazlı Ayaz
13.09.2009, 21:44
Kendisini tebrik ediyorum üzerindeki olumsuz baskıya rağmen bugün cok güzel oynadı ve 2 gol attı.Burda onun için bıraksın gitsin diyenler şimdi ne diyecekler çok merak ediyorum (umut tan anca yedek olur diyenler...).Benim gittiğim ilk maçtı oradaydım ve 6-1 yendik çok mutluyum gercekten...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
13.09.2009, 21:45
Bugün çok güzel oynadı. İnşallah sezon geneline yayar. Bu arada maçın başında taraftarı selamlamaya geldiğinde onu yuhalayanlar utanmışlardır umarım.

Mustafa K. Demirbaş
13.09.2009, 21:45
bizede herşeye bişi bulan taraftar lazım değil desek ne olur şimdi..

Adem Erdoğan
13.09.2009, 21:47
umut bugün iyiydi, egemenin attığı ilk golde katkısı vardı..

seyyah61
13.09.2009, 21:54
Size bence takim tutmak da lazim degil.
Gidin baska sporla ilgilenin.
Golf olabilir mesela.

ilhan
13.09.2009, 21:59
Bugün yaptığı olumlu işleri kendimce sıralıyayım.

- Kafayla Gökhan'a top indirdi.
- Savunma arkalarına yaptığı boş koşular bugün işe yaradı.
- Adam geçemez denildi, bugün geniş alanda bunu -biraz daha çalışmalı- başarabileceğini gördük.
- Dikkatimi çok iyi verdiğimi düşünüyorum. İki tane kaleye sırtı dönük top aldı, topla kaleye dönüp şut attı. Gerçi ikisinide savunma engelledi.
- Top alış verişlerinde Gökhan'dan daha iyi işler yaptı. Her temasta yere düşmedi.

Bana göre bugün göze batan eksileri,

- İlk golde topun kale direğinden dönmesi içten bile değildi. Çok rahat bir pozisyondu, bu kadar beklemesine gerek yok. Ben zaten o pozisyonun gol olacağına inanıyordum.
- Her pozisyonu gol yapacak diye bir kaide yok ama o Gökhan'ın kestiği orta boş geçilmezdi be Umut.
- Bugün Hattrick yapacaktı. Yapamadı. Bu da bir eksi benim için. :)

---

Tebrikler Umut.
Artık daha rahat oynayacağını düşünüyorum.

Atakan
13.09.2009, 22:03
İlhan Abi bir şey bırakmamış bize.:)

hamucera
13.09.2009, 22:14
Bugün yaptığı olumlu işleri kendimce sıralıyayım.

- Kafayla Gökhan'a top indirdi.
- Savunma arkalarına yaptığı boş koşular bugün işe yaradı.
- Adam geçemez denildi, bugün geniş alanda bunu -biraz daha çalışmalı- başarabileceğini gördük.
- Dikkatimi çok iyi verdiğimi düşünüyorum. İki tane kaleye sırtı dönük top aldı, topla kaleye dönüp şut attı. Gerçi ikisinide savunma engelledi.
- Top alış verişlerinde Gökhan'dan daha iyi işler yaptı. Her temasta yere düşmedi.

Bana göre bugün göze batan eksileri,

- İlk golde topun kale direğinden dönmesi içten bile değildi. Çok rahat bir pozisyondu, bu kadar beklemesine gerek yok. Ben zaten o pozisyonun gol olacağına inanıyordum.
- Her pozisyonu gol yapacak diye bir kaide yok ama o Gökhan'ın kestiği orta boş geçilmezdi be Umut.
- Bugün Hattrick yapacaktı. Yapamadı. Bu da bir eksi benim için. :)

---

Tebrikler Umut.
Artık daha rahat oynayacağını düşünüyorum.

ilhan seninle bu kadar iyi anlaşabileceğimi düşünmemiştim açıkçası nedense diğer oyuncu başlıklarında anlaşmazlıklarımız oldu ama yazdıkların çok doğru,

ama benim istediğim bu oyuncuyu gol atınca bu kadar yüceltmek güzelde neden diğer zamanlar sürekli yerin dibine sokmamaları,

böyle yapanlar zaten sadece skor taraftarı başka özellikleri yok

izzet
13.09.2009, 22:15
Haftaya gol kacirinca taraftar 180 derece dönmez insallah.

Fatih
13.09.2009, 22:31
Hem forvet hem sağ kanattta oynadı.İki golü atmasının yanında Tayfun'a da çok yardım etti.Bugün oldukça beğendim kendisini.:)

Ahmet Faruk
13.09.2009, 22:34
Gerçekten güzel bir maç çıkardı.
İlk çektiği şuttan sonra ben bayağı sevindim, bana göre o birşeylerin mesajıydı.
Demek ki, korkmayınca oluyor.

Demek ki, şut çekince oluyor.
Demek ki, yapabileceğine inanınca oluyor....

Çok çok tebrik ederim...
Performansının artmasını, en kötüsünün böyle olmasını diliyorum...

izzet
13.09.2009, 22:40
Avni akerde taraftar sahiplensin bagrina bassin mactan önce. Bu cocugun tek eksigi özgüven. Rahat olunca gösteriyo yeteneklerini.

Yavuz Hasan
13.09.2009, 22:51
gol(ler) geliyor!
geldi güzel de oldu

Mustafa Önder
13.09.2009, 23:04
Şansızlığını kırdı haydi Umut'um görelim seni at gollerini utandır beni(imzamdan)

SDinc
13.09.2009, 23:12
Umut Sağ açık oynamış. Yani ben ahmağım bunu yiyecem , körüm göremiyecem. Desene yanlış yaptım çift forvete dönmemekle.

Cem Akyüz
13.09.2009, 23:27
goller için teşekkürler

Ömer SEVİNÇ
13.09.2009, 23:28
İlk olarak canlı izlediğim tek maçta bana 2 gol armağan ettiğin için teşekkürler Umut:)

Çok iyiydin bugün. Gökhan'ın güzel asistini de atabilseydin hattrick yapacaktın kariyerinde 3., Trabzonda 2. kez. Kısmet değilmiş, bir dahakine artık.

Bir pozisyonda taa defanstan deparla geldi, vurdu, kaleci çıkardı. Yahu taa defanstan koştu. En az 60-70 metre vardı mesafe. Mest oldum o an. Ceyhun girdikten sonra sağ kanata geçti ama bütün ataklarda harika deparlarla başrol oynadı yine de.

Bir lafım da kendini taraftar sanan tiplere. Isınırken attığı gol sonrasında gol diye bağıranlar bir kenara, saygı duruşunda sessizlikte "Umut adam gibi oyna lan" şeklinde Umut'a gaz veren(!) öküzcanı yemin ediyorum boğasım geldi. Sen maçtan önce adamın moralini boz, boz, sonra da bu adam niye oynamıyor. Ulan ben Trabzonsporlu halimle o muameleyi görsem ben oynamam. Umut'a helal olsun küsmüyor adam.

Umut, yanımda oturan bir gerizekalı 90 dakika sana ve Tayfun'a küfür etti. Bu tip taraftarlara ağzınla kuş tutsan yaranamayacağını anlamışsındır artık. Sen bize bak. Biz seni seviyoruz. Bu takımda o formaya en layık insansın benim gözümde;)

ölümüne61
13.09.2009, 23:59
senden geçen seneye oranla daha fazla gol bekliyoruz umut haydi göster kendini

OLCAY ÇAKIR
14.09.2009, 00:09
En az onun kadar sevindim desem yeridir.

Devam Umut.

Hele asisti sonrasında golü yapıp Gökhan'a sarılıp,taraftara onu işaret edip alkışlayın mesajın..

İyi çocuklar bizim çocuklar.

Yürekleri iyi.

Bravo UMUT..

Ahmet Kuru
14.09.2009, 00:19
şanssızlıklarını üzerlerinden atmaları adına bu maçta attıları goller çok önemli...

Ömer TOPAL
14.09.2009, 00:49
sana olan güvenimi boşa çıkarmadın..her zaman yanındaydık...iki gol attıgın için yazmıyorum biLen bilir her zaman varım burda...

bu aksam neler yapabilecegini destek verilirse sagdan soldan top geldiğinde gol atabilecegine kacırabilecegine top saklayıp pas verebilecegini her şeyi gören gördü..Görmeyen saten görmez...sen gol attıgında sanki kendim atmışım gibi sevindim....Biz seni seviyoruz yüreginle oynadıgına inanıyoruz...Küsmüyorsun hırs yapıyorsun..Umarım bu attıgın 2 gol senin özgüvenini yerine getirir ve ilerleyen haftalarda daha daha iyi olursun....Tebrikler umut

yorumsuz6117
14.09.2009, 00:51
keşke 2 gol Gökhan 1 gol Umut atsaydı..:)

Osman Yavuz
14.09.2009, 00:53
Çok çalıştı.Zaten bunu yazmaya gerek yok.Klasik olan bir şey.:)Bence Gökhan-Umut ikilisinin Trabzonspor kimle oynarsa oynasın oynaması lazım.Birbirleriyle söylenenin aksine iyi anlaştıklarını düşünüyorum.Gollere devam inşallah Umut.

Ömer TOPAL
14.09.2009, 00:57
keşke 2 gol Gökhan 1 gol Umut atsaydı..:)

Neden ???????

fish_bone
14.09.2009, 01:05
Umarım hep en kötü böyLe oynar. Her maç 1 atıp 2 kaçırsın razıyım. Ama Gökhan'dan daha verimLi oLduğu kesin.

ahmet aydın
14.09.2009, 01:37
bu adamdan bi cacık olmaz.nerdeydi 4 haftadır.3-0dan sonra gol atıyor.dünya yıldızı oluyor.atsaydı ya bursaya diyarbakıra manisaya.yetenek diye bişey yok.hiçbir zaman trabzonsporun forveti olamaz.bunu hoca forvette oynatacagını egemeni oynatsın daha iyi.

Cem Akyüz
14.09.2009, 01:42
bu adamdan bi cacık olmaz.nerdeydi 4 haftadır.3-0dan sonra gol atıyor.dünya yıldızı oluyor.atsaydı ya bursaya diyarbakıra manisaya.yetenek diye bişey yok.hiçbir zaman trabzonsporun forveti olamaz.bunu hoca forvette oynatacagını egemeni oynatsın daha iyi.

Sen burda yazacağına gidip günlüğüne yazsana

yorumsuz6117
14.09.2009, 01:45
Neden ???????
Gökhan belki gol krallığına oynayabilir ama Umut oynayamaz..:)

A.Ali Karanis
14.09.2009, 01:52
Bir lafım da kendini taraftar sanan tiplere. Isınırken attığı gol sonrasında gol diye bağıranlar bir kenara, saygı duruşunda sessizlikte "Umut adam gibi oyna lan" şeklinde Umut'a gaz veren(!) öküzcanı yemin ediyorum boğasım geldi. Sen maçtan önce adamın moralini boz, boz, sonra da bu adam niye oynamıyor. Ulan ben Trabzonsporlu halimle o muameleyi görsem ben oynamam. Umut'a helal olsun küsmüyor adam.

Umut, yanımda oturan bir gerizekalı 90 dakika sana ve Tayfun'a küfür etti. Bu tip taraftarlara ağzınla kuş tutsan yaranamayacağını anlamışsındır artık. Sen bize bak. Biz seni seviyoruz. Bu takımda o formaya en layık insansın benim gözümde;)

bu insancıklar kuşbeyinli bile değil.hiç olmazsa muhabbet kuşunu konuşturabiliyorsun,aklında kalıyor birşeyler.ama o insancıklar bunları yaparak sanki daha çok gol atacağını sanıyor heralde.çok iyiydin umut,hep böyle kal :)

ahmet aydın
14.09.2009, 01:52
Sen burda yazacağına gidip günlüğüne yazsana
herkes haddini bilecek efendi ol

Cem Akyüz
14.09.2009, 01:53
herkes haddini bilecek efendi ol

Rahat ol:cool:..Ben efendiyim

ilhan
14.09.2009, 01:53

Aslında çok benzer düşündüğümüz yerler var. Siz maç "3-0ken gol atan adamdan bize hayır gelmez." diye düşünüyorsunuz. Ben de Trabzonspor'u trabzonspor şeklinde yazandan Trabzonspor'a hayır gelmez diye düşünüyorum.

Ama ben bu düşüncemi her zaman dile getirmiyorum. Dile getirirsem ne olur? Sevimsiz bir söylem olur.

Mesela Trabzonspor yerine trabzonspor yazandan cacık olmaz diye düşünürüm ben de. Ama bunu dile getirmem, getir-e-mem. Neden dile getireyim ki?

---

Maç 3-0 oldu diye gol atmasın mı bu çocuklar? Seni tatmin etmiyor olabilir. Hatta Umut Bulut gerçekten Trabzonspor gibi bir takımın gol yükünü tek başına ya da Gökhan'la beraber kaldıracak futbolcu olmayabilir.

Ama sabahtan beri dikkat ediyorum sürekli bir aşağılama, küçük görme derdindesiniz. Pardon ama, hangi cüretle?

Tamam bir futbolcu yeteneksiz olabilir, üst düzey olmayabilir, hatta hiç gol atmayabilir.. Bu onu sürekli yermemiz ya da yerin dibine sokmamız anlamına gelmez.

İşin tadını kaçıracak yorumlara kalkışmayalım lütfen. "cacık olmaz" felan yakışmıyor.

izzet
14.09.2009, 01:54

Umut bir macta iki gol atti diye dünya yildizimi olur diye soruyorsun. Bir macta 3 gol atti diye Egemeni forvet yapiyorsun.

Üstteki celiskiyi arayalim :)

ahmet aydın
14.09.2009, 01:58
Aslında çok benzer düşündüğümüz yerler var. Siz maç "3-0ken gol atan adamdan bize hayır gelmez." diye düşünüyorsunuz. Ben de Trabzonspor'u trabzonspor şeklinde yazandan Trabzonspor'a hayır gelmez diye düşünüyorum.

Ama ben bu düşüncemi her zaman dile getirmiyorum. Dile getirirsem ne olur? Sevimsiz bir söylem olur.

Mesela Trabzonspor yerine trabzonspor yazandan cacık olmaz diye düşünürüm ben de. Ama bunu dile getirmem, getir-e-mem. Neden dile getireyim ki?

---

Maç 3-0 oldu diye gol atmasın mı bu çocuklar? Seni tatmin etmiyor olabilir. Hatta Umut Bulut gerçekten Trabzonspor gibi bir takımın gol yükünü tek başına ya da Gökhan'la beraber kaldıracak futbolcu olmayabilir.

Ama sabahtan beri dikkat ediyorum sürekli bir aşağılama, küçük görme derdindesiniz. Pardon ama, hangi cüretle?

Tamam bir futbolcu yeteneksiz olabilir, üst düzey olmayabilir, hatta hiç gol atmayabilir.. Bu onu sürekli yermemiz ya da yerin dibine sokmamız anlamına gelmez.

İşin tadını kaçıracak yorumlara kalkışmayalım lütfen. "cacık olmaz" felan yakışmıyor.
ben üstte vermişimdir hakkını umutun iyi oynadı bugün diye yazdık.saygısızlık yaptıyısamda özür dilerim.ama bana kimse günlügüne yaz başka sporlarla ugraş diyemez.istedigimi yazarım hakaret etmeden.

ilhan
14.09.2009, 02:03
Eğer futbolcuyu "3-0 ken gol attı diye" yadırgarsanız tepki alırsınız. Futbol bu, kimin ne zaman gol atacağı belli mi olur?

Bir insanı aşağılamak ya da yermek için illa hakaret etmek gerekmez.

Çok iyi bir Türkçe bilgin vardır ama imla hataları yaparsın. Ben bu hatalarından dem vurursam sen rencide olursun. Umut'un gol vuruşlarında eksikliği vardır, erken ya da geç bir şekilde gol atıyordur. Sen 3-0'dan sonra gol atan forveti ne yapayım dersen Umut'u rencide edersin.

Örneklerde hakaret var mı?
-Yok

Ben istediğimi yazarsam ne olur? Ya da ben değil bir başkası.

ahmet aydın
14.09.2009, 02:11
Eğer futbolcuyu "3-0 ken gol attı diye" yadırgarsanız tepki alırsınız. Futbol bu, kimin ne zaman gol atacağı belli mi olur?

Bir insanı aşağılamak ya da yermek için illa hakaret etmek gerekmez.

Çok iyi bir Türkçe bilgin vardır ama imla hataları yaparsın. Ben bu hatalarından dem vurursam sen rencide olursun. Umut'un gol vuruşlarında eksikliği vardır, erken ya da geç bir şekilde gol atıyordur. Sen 3-0'dan sonra gol atan forveti ne yapayım dersen Umut'u rencide edersin.

Örneklerde hakaret var mı?
-Yok

Ben istediğimi yazarsam ne olur? Ya da ben değil bir başkası.
tepki alırım dogru yani.ben umuta laf söyleyince hata yapmış oluyorum.bana ordan başka sporlarla ugraş diyen günlügüne yaz diyen hata yapmış olumuyor.bu en büyük terbiyesizliktir.

ilhan
14.09.2009, 02:17
Yok sen beni anlamayacaksın ya da ben meramımı anlatamıyorum.

Sen bildiğin yoldan devam et, ama bir daha hiçbir futbolcu için "cacık" olmaz ifadesini kullanma lütfen. Çok çirkin bir söylem ve "kendine" Trabzonspor taraftarı diyen birine ben yakıştıramıyorum.

ahmet aydın
14.09.2009, 02:24
Yok sen beni anlamayacaksın ya da ben meramımı anlatamıyorum.

Sen bildiğin yoldan devam et, ama bir daha hiçbir futbolcu için "cacık" olmaz ifadesini kullanma lütfen. Çok çirkin bir söylem ve "kendine" Trabzonspor taraftarı diyen birine ben yakıştıramıyorum.
abi ben saygısız birisi degilim.dik kafalılıkta yapmıyorum.cacık ifadesi yanlış olabilir onuda kabul ediyorum.ama kimsede bana hakaret edemez ben bundan şikayetçiyim.bana uyguladıgının daha fazlasını onlara uygulayabilirdin.saygılar.iyi geceler

Cem Akyüz
14.09.2009, 02:26
abi ben saygısız birisi degilim.dik kafalılıkta yapmıyorum.cacık ifadesi yanlış olabilir onuda kabul ediyorum.ama kimsede bana hakaret edemez ben bundan şikayetçiyim.bana uyguladıgının daha fazlasını onlara uygulayabilirdin.saygılar.iyi geceler

Günlük lafını ben yazdım renkdaş..Kusura bakma öyle cacık lafını görünce sinirlendim

ahmet aydın
14.09.2009, 02:28
Günlük lafını ben yazdım renkdaş..Kusura bakma öyle cacık lafını görünce sinirlendim
canın sagolsun kardeşim.önemli degil.bende bi saygısızlık yaptıysam herkesten özür dilerim.

LaZ_KoPaT
14.09.2009, 04:29
umutu cok elestirdim elestirdik bu gol orucunu bozduktan sonra kendini toparlar insallah

Ali Tunahan Güllü
14.09.2009, 08:40
Son golü çok beğendim ön direğe koşarken golü atacağını belli etti:)

Gökçebey
14.09.2009, 08:47
Bravo Umut, zor günlerin ardından inşallah kendine getirir bu 2 gol seni. Değil bu maç, bu sezon bile gol atamaz diyenlerin filelerine 2 gol gönderdin ya, yüreğimin yağları eridi :)

hamucera
14.09.2009, 08:57
ben üstte vermişimdir hakkını umutun iyi oynadı bugün diye yazdık.saygısızlık yaptıyısamda özür dilerim.ama bana kimse günlügüne yaz başka sporlarla ugraş diyemez.istedigimi yazarım hakaret etmeden.

hakaret ediyorsun ama, bak burada bu kadar taraftar sadece senin alıntılarını alıp altına olumsuz yazıyorsa sen suçlusun demek ki, hakaret derken illa ki bunu kaba kelimeler olarak düşünmeye gerek yok, yazdıkların kendileri ile çelişiyor

AdemS
14.09.2009, 09:11
Umut'un gol atmasına sevindim, inşAllah rahatlar ve daha faydalı olur..
Özellikle ikinci golden sonra Gökhan'ı taraftara işaret etmesi çok hoşuma gitti..

Umut'un en çok göze batan eksikliği rahat olamaması.. Biraz daha sakin olsa, iyi düşünse emin olun bu ligdeki en güzel golleri atardı.. Soğukkanlı olmasını öğrenmeli, hem soğukkanlı hem de seri olmalı.. İlk golü bile kolayken zor duruma çevirdi bir anda, halbuki sakin düşünse ve öyle ilerlese, gol atacağından emin olsa hiç zorlamadan meşin yuvarlağı kaleye gönderirdi..

inşAllah gelecek hafta da gollerini izleriz..

Mollasalihoğlu
14.09.2009, 09:52
Son golü çok beğendim ön direğe koşarken golü atacağını belli etti:)

Aynı koşudan bir tane daha yaptı ıskaladı, ikincide affetmedi..

eyinc
14.09.2009, 09:59
umut gökhanla oynadığı zaman etkili olabiliyor. biizm çift forvet oynamamız gerekiyor bu açıkça belli. bide dikkati çeken bi konu umut artık kaleye isabet oranında büyük gelişme sağlamış. ben ileriki maçlarda daha ii olacağına inanıyorum. umut dün ii din devamının geleceğine de inanıyorum.

Ali İhsan
14.09.2009, 10:16
Gökhan'ı beğenip Umut'a saydıranları anlamıyorum. Gökhan Umut'tan bir kaç gömlek daha iyi bir oyuncudur ama Umut'un her maç mücadelesi ve verdiği katkıyı Gökhan ara sıra anca verir. Maçın en çok koşan oyunculardan Serkan 70de kesildi, Umut 90+ da hala koşuyordu.

Helal olsun Umut. Haftaya gene saç baş yolduracağını biliyorum, ama senden de vazgeçemiyorum.

Hüseyin Bağdat
14.09.2009, 10:20
Gol atmana sevindim.Üzerindeki baskı kalmıştır. Maçta yine çok koştun,sağ bek gibi oynadın. Bazen yine saç baş yoldurttun ama mücadelen yeter.

Teşekkürler...

Faik Yılmaz
14.09.2009, 10:23
Bu maçta vermiş olduğun mücadele atmış olduğun iki gol ve son golden sonra yaptığın centilmence hareket için çok teşekkürler...

Samet Yildirim
14.09.2009, 11:30
Tebrik ediyorum.

Ama umut cum, Attigi ilk gol cok kötü bir son vurustu.
Bekledni bekledin tam adam geldi sende vurdun carparak felan gol oldu.

Orda adam yatarak geliyor zaten vurur gibi yapip sola cekersin bos kaleye atarsin hocam. senin icinde daha rahat olur;) Iyi golculer ya adam gelmeden atar yada yatirip bos kaleye yuvarlar.

Remzi
14.09.2009, 11:33
Samet'e katılıyorum.Umut'un yaptığı o vuruş(ilk gol) Kendine güvenememesinden ya da korkmasından kaynaklanıyor. Az sakin olsa rahat olsa daha güzel ve kolay bir vuruşla golü yapabilir Bunu önceden çokça kez yapan birisi Umut.

macuka
14.09.2009, 11:42
Aynı koşudan bir tane daha yaptı ıskaladı, ikincide affetmedi..

Macta sagdan ilk gelen ortaya sag ayagi ile vurmaya calisip iskalayinca "Allahaskina bu nasil bir vurus yapmaya calisiyor" diye kendime sordum. O topa sol ayagi ile vursa zaten golu daha erken yapmisti. Sonra ikinci sagdan gelen ortaya tekrar sag ayagi ile hamle yapip bu sefer gol yapinca "bu golu de herkes atamaz" dedim.
Ha bu arada attigi ilk golun tamamen "Bal" oldugunu soylesem yanlis olmaz. Boyle bir vurusun gol olma olasiligi cok azdi fakat oldu:) Normali ya topu sola cekip vuracakti, veya asirtma bir vurus yapacakti...
Bunlar benim dusuncelerim tabii..

BAHADIR33
14.09.2009, 11:47
umut, attığı 2. golden sonra (6. golümüz) doğruca Gökhan'ın yanına gitti..kucakladı, havaya kaldırdı ve sonra taraftara dönüp Gökhan'ı işaret etti.
en çok sevindiğim sahne bu oldu..
işte budur takım olmak dedim. ne zaman ki "golü ben atacağım" hevesinden kurtuluruz , o zaman herşey daha güzel olur.

Tolunay Abdioğlu
14.09.2009, 12:21
Gollerinin devamının gelmesi dileğiyle.

Atılay
14.09.2009, 12:25
umut, attığı 2. golden sonra (6. golümüz) doğruca Gökhan'ın yanına gitti..kucakladı, havaya kaldırdı ve sonra taraftara dönüp Gökhan'ı işaret etti.
en çok sevindiğim sahne bu oldu..
işte budur takım olmak dedim. ne zaman ki "golü ben atacağım" hevesinden kurtuluruz , o zaman herşey daha güzel olur.

:alkış::alkış: aynen katılıyorum

Yunus Güneş
14.09.2009, 13:01
Gol atıcağına hep inanmıştım ve attın gollerinin devamı gelicek...:alkış:

Emre GÜRDAL
14.09.2009, 13:04
dun macta yanımdakı arkadasıma bugun golu gokhan atara umut atamaz dedım dedıgım cıktı ama gokhan attı ama nerden bıleyım umutta 2 tane atıcak ama dıkatımı cektı ılk golde cok heycanlıydı atamaıcak dedım nerdeyse ama attı devame t bakalım nere kadar gıdecen

boztepeliyasin
14.09.2009, 13:21
ne kadar gitmesini istediğim bir futbolcuda olsa umut adına gerçekten sevindim. hem gökhan hem umut rahat bir nefes almışlardır heralde. üzerlerindeki olumsuz hava dağılmıştır biraz belki. inşallah böyle devam ederler.

halukozcelik
14.09.2009, 13:53
Umut Bulut Trabzonsporun forveti olacak kapasitede bir adam değildir.ancak iyi bir yedek olur.aynı şeyler gökhan ünal içinde geçerlidir.bir an önce yetenekli ve kaliteli 2 oyuncu almamız şart yoksa sezon erken biter.2 gol atması insanları kandırmasın.

SDinc
14.09.2009, 16:12
Tebrik ediyorum.

Ama umut cum, Attigi ilk gol cok kötü bir son vurustu.
Bekledni bekledin tam adam geldi sende vurdun carparak felan gol oldu.

Orda adam yatarak geliyor zaten vurur gibi yapip sola cekersin bos kaleye atarsin hocam. senin icinde daha rahat olur;) Iyi golculer ya adam gelmeden atar yada yatirip bos kaleye yuvarlar.

Abicim sen onun psikolojisini biliyormusun ? Adam ne zamandan beridir gol atamadı , taraftar küfrediyor , ıslıklanıyor vs vs.
Bunların etkisi altında vurdu o topa , genede gol oldu.
Ancak ondan önce bir tane gol atsaydı 2. golü atmak o pozisyon gene aynı şekilde olsaydı böyle yapmazdı bana göre. Dediğin gibi yada daha garanti yöntemleriyle golünü atardı.

mehmets61
14.09.2009, 16:15
ilk goldeki pasa bak vuruşuna bak resmen kaleceiye nişanladı.ama bi şey demiyorum yetenek bu kadar...

Samet Yildirim
14.09.2009, 16:25
Abicim sen onun psikolojisini biliyormusun ? Adam ne zamandan beridir gol atamadı , taraftar küfrediyor , ıslıklanıyor vs vs.
Bunların etkisi altında vurdu o topa , genede gol oldu.
Ancak ondan önce bir tane gol atsaydı 2. golü atmak o pozisyon gene aynı şekilde olsaydı böyle yapmazdı bana göre. Dediğin gibi yada daha garanti yöntemleriyle golünü atardı.
Dikkat edersen fazla bisi demedim zaten.

Umut Bulut icin daha rahat "versiyonu" yazdim

SDinc
14.09.2009, 16:29
Dikkat edersen fazla bisi demedim zaten.

Umut Bulut icin daha rahat "versiyonu" yazdim

Sadece neden öyle rahat atamadığını yazdım. Yoksa yazımda sana bi sitem falan yoktu. Neyse.

Samet Yildirim
14.09.2009, 16:34
Sadece neden öyle rahat atamadığını yazdım. Yoksa yazımda sana bi sitem falan yoktu. Neyse.
Ben seni anladim. Muhtemelen gol atamadigi icin sikintiliydi buda gayet dogal. Ilerleyen hafalarda daha rahat olur ins.

Mollasalihoğlu
14.09.2009, 16:45
Macta sagdan ilk gelen ortaya sag ayagi ile vurmaya calisip iskalayinca "Allahaskina bu nasil bir vurus yapmaya calisiyor" diye kendime sordum. O topa sol ayagi ile vursa zaten golu daha erken yapmisti. Sonra ikinci sagdan gelen ortaya tekrar sag ayagi ile hamle yapip bu sefer gol yapinca "bu golu de herkes atamaz" dedim.
Ha bu arada attigi ilk golun tamamen "Bal" oldugunu soylesem yanlis olmaz. Boyle bir vurusun gol olma olasiligi cok azdi fakat oldu:) Normali ya topu sola cekip vuracakti, veya asirtma bir vurus yapacakti...
Bunlar benim dusuncelerim tabii..

İlk golde aslında vurulması gereken yere vurdu ama geç vurdu, açıyı o kadar daraltmamalıydı bence..

İkinciye ise diyecek birşey yok. Ligdeki forvetlerin %50si hayal bile edemez o tarz bir vuruşu..

Cengiz Çubukcu
14.09.2009, 17:09
mücadele azmi ve çalışkanlığı forma numarası gibi 10 numara ....benim asıl takıldığım nokta attığı 2. gol normal bir golcü sağ kanattan gelen öyle bir ortaya sağ ayağıyla kesme dediğimiz vuruştan yapar ve topu ters köşeye bırakır umut ise bu işi sol ayağıyla yaptı ki ya da bana mı öyle geldi bilmiyorum televizyondan izleyince bu işi nasıl becerdiğine şaştım kaldım...

SDinc
14.09.2009, 17:13
mücadele azmi ve çalışkanlığı forma numarası gibi 10 numara ....benim asıl takıldığım nokta attığı 2. gol normal bir golcü sağ kanattan gelen öyle bir ortaya sağ ayağıyla kesme dediğimiz vuruştan yapar ve topu ters köşeye bırakır umut ise bu işi sol ayağıyla yaptı ki ya da bana mı öyle geldi bilmiyorum televizyondan izleyince bu işi nasıl becerdiğine şaştım kaldım...

Şanstır ya o. Nasıl olsa beceriksiz birisinden böyle bir gol beklemek saçmalık olur. Rezil forvet Umut onu anca şansıyla atar zaten. Defol git Umut neydi o 1.golün , 2. golünde zaten şans.

Bknz : İroni

Remzi
14.09.2009, 17:17

Abi o vuruşu sağ ayağıyla yaptı.:)

Cafer Bulur
14.09.2009, 17:57
Umut dün cok iyi bir performans ortaya koydu.

Gökhanla iyi bir ikili oldular ve erken gelen gollerin de rahatligiyla gollerini siraladilar.

Son golden sonra gökhanla sarmas dolas olmalari da aralarinin iyi oldugunu görmek acisindan sevindiriciydi.

Umarim devamini getirirler,istikrari yakalamalari cok önemli.

Cengiz Çubukcu
14.09.2009, 18:01
Abi o vuruşu sağ ayağıyla yaptı.:)

Youtube'dan baktım hakikaten sağ ayağıyla vurmuş :)

Sefa Murat Dokuz
14.09.2009, 18:26
attığı ilk golde çok geç kaldı şansa gol oldu. 2.golünün benzerini de kaçırdı. :D
Umarım böle şansın yaver gider umut.
Olumlu yanın bir pozisyonda gidip savunma oyuncusuna basıp topu çalmandı.

KUTADGU
14.09.2009, 19:08
2 gol 1 asist işin istatistiki boyutu. Tabii ki önemli.

Ama çok daha kıymetlileri var.

- Rakip stopere deli gibi baskı yapıp, topu kapman, o inanılmaz tempona rağmen topu alıp ceza alanına gol diye saldırman. Gol olmadı ama Muhteşem bir özveri.

- Attığın ikinci gol de Gökhan'a sarılman ve en yakın arkadaşını sarar gibi sarman. Tribünlere de "Gökhan'ın da hakkını verin" dercesine yaptığın işaret.

Çok seviyorum lan seni. Adam gibi futbolcusun işte.

Her yanın topçu olmasa da, bu formayı sonuna kadar hakediyorsun.

Hami_41
14.09.2009, 19:13
2. gole çok iyi vurdu güzel bıraktı herkes atamaz onu o şekilde

Kazım Uzunboy
14.09.2009, 19:40
Bütün hırsını, ilk golündeki şutta toptan çıkardı Umut. :)

TSercaN
14.09.2009, 19:56
Şanstır ya o. Nasıl olsa beceriksiz birisinden böyle bir gol beklemek saçmalık olur. Rezil forvet Umut onu anca şansıyla atar zaten. Defol git Umut neydi o 1.golün , 2. golünde zaten şans.

Bknz : İroni

lafini bil, adam akilli yorum yaz terbiyesizlesme. Asil senin gibi taraftara denir oyle laf.

kogale
14.09.2009, 20:05
:) garip bi taraftarımız var ya adam çıkmış iki gol 1 asist yapmış hala yok şanstı yok şöyleydi böyleydi attiği goller gayet güzeldi birde birde gabriçin yaptığı ortaya gelişine çok güzel bir şekilde vurdu ama oğuzhanda kaldı top.İnşallah bütün maçlarda böyle oynarsında bizimde gönüllerimizi feth edersin

Ahmet Başkaya
14.09.2009, 20:36
Aferin ulan sana .....Hırsına helall...

oguzhann
14.09.2009, 20:56
umut bulut gol atınca ayrı bir mutlu oluyorum.

Özgür60
14.09.2009, 21:47
nihayet ya kırdın şeytanın bacagını devamı gelecek inş inanıyorum antalyayada gol atacak umut.

Terzioğlu
14.09.2009, 22:24
Helal Umut sana olan sevgim her gecen gün artiyor.

Ahmet Faruk
15.09.2009, 01:14
Oh be.
Hepimiz rahatladık, hepimiz Umut'landık.

Biraz daha gayret.
Yapabileceğini gösterdin bize...

Kim bilir, belki de Ankaragücündeki oyununun üzerine yeni yeni çıkmaya başlıyordur....

Kubilay ŞAHİN
15.09.2009, 01:32
Hele Şükür La.. Biz Seni Böyle Seviyoruz.. Her Ne Kadar Oyunun Sonunda Formdan Düşsende Oynadın Ya budur İşte..

Teşekkürler..