PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Ömer1967
24.08.2009, 16:58
madem gol atamıyorsun attığımız golü engelleme bari ya

Osman Yavuz
24.08.2009, 17:36
Tebrik ediyorum Umut seni.Giren topa dokunarak golü engelledin.Atamıyorsun bari bırak da arkadaşlarının atmasına izin ver.Şu anda ligimizin en kötü forvet hatlarından birine sahibiz.

Çagman
24.08.2009, 18:13
en bastan beri bakin 100 mesaj yazmisimdir topcu degil diye degil abicim degil bu takimin oyuncusu degil golcu hele hic degil baska takimda basarilar dilemek lazim

Kazım Uzunboy
24.08.2009, 18:14
Gol atamıyorsun, bari engel olma yahu.

mehmets61
24.08.2009, 18:34
umut u yenildigimizde eleştirmiyorum sadece şahsen.geçen sezon antalya maçında attıgı golü hatırlayın nerdeyse topu dışarı atacaktı.olmuyor umut ile zorlamanın manası yok gitsin başka takımda gol kralı olsun isterse banane bizde olmuyor...

Halit Aydın
24.08.2009, 18:35
Adam her maç kesintisiz oynar, en çok koşan da o. Ne sakatlanır ne grip olur ne motoru bozar. Sivasta bilmem eksi kaç derecede kulakları dağıldı adamın bana mısın demedi. Kötü günde hasta hasta oynadı. Ne çabuk unutuyorsunuz.

Gel gelelim yeteneğine o konuda haklısınız ona sözüm yok. Elin mecbur elinde forvet olarak bu var. Destekleyeceğiz başarımız onun ayaklarında şu zamanda.

Siz koruyun Gökhan'ınızı. Ondan medet umun. Umut kadar olamadı ya asıl ona yazıklar olsun! Yatsın dövme yaptırsın! Ama adam olsun top oynasın yok motoru bozdum yok grip oldum yok keçi eti yedim olmaz yemezler canım!

hamucera
24.08.2009, 19:16
yani umut o golü atınca golün iptal olacağını bile bile engel oldu değil mi.

bırakın ya fatih yattaranın topuna vurunca samsunspor maçında kimse eleştirmedi hatta taktir etti gol kralı olacak diye ama umut yaptı ofsayttan kesildi top yıkın umuta yıkın yıkın ki rahatlayın

Kereşenli
24.08.2009, 19:32
Senden çok iyi defans oyuncusu olur Umut, baksana golleri nasıl engelliyorsun. Sende kapasite, yetenek gibi bir şey yok sahada boş boş koşuyorsun. Hiç koşma gol at daha iyi.

Nazlı Ayaz
24.08.2009, 19:40
Nedense hep umutun yaptığı hatalar göze batıyo digerleri kusursuzmus gibi anladık günah kecisi ilan edildi sitede ama bu denli yerden yere vurmakla bişey düzelmiyo bunu gördünüz bide destek olmayı deneyin belki işe yarar...

Erkin Ekşi
24.08.2009, 20:28
ya daha hala neyi konusuyorsunuz?
adam kaleye giren topu cikardi otesi var mi?
Bir futbolcu boyle bisey yaparmi ya...fernando torres benim takimimda boyle bir aptallik yapsin onu dahi kulubeye cekerim 2 haftaki akli basina gelsin... bide bunu yapan adam umut bulut torresin binde biri etmez...nesini savunuyorsunuz hala anlamiyorum.

Alibeyoglu
24.08.2009, 20:31
sampiyonluga oynayacak bir takimin kadrosunda olacak bir futbolcu degil

Kaan
24.08.2009, 20:31
Adam her maç kesintisiz oynar, en çok koşan da o. Ne sakatlanır ne grip olur ne motoru bozar. Sivasta bilmem eksi kaç derecede kulakları dağıldı adamın bana mısın demedi. Kötü günde hasta hasta oynadı. Ne çabuk unutuyorsunuz.

Gel gelelim yeteneğine o konuda haklısınız ona sözüm yok. Elin mecbur elinde forvet olarak bu var. Destekleyeceğiz başarımız onun ayaklarında şu zamanda.

Siz koruyun Gökhan'ınızı. Ondan medet umun. Umut kadar olamadı ya asıl ona yazıklar olsun! Yatsın dövme yaptırsın! Ama adam olsun top oynasın yok motoru bozdum yok grip oldum yok keçi eti yedim olmaz yemezler canım!

:alkış::alkış::alkış:

Altıma imza atarım. :cool:

denizgrsy
24.08.2009, 20:38
Umut'u seven destekleyen arkadaşlarımı kırmak üzmek istemem ancak bu adamdan bi halt olmaz . bu muhtereme verilen şans , Göksu ya yada diğer gençlere en azından ISAAC a verilseydi şimdiye forvet sıkıntımız kalmayacaktı .

dün maçı izlerken bazı taraftarların ISAAC a söğdüğüne tanık oldum . Neden ? adam napsın , atacak tabi gölünü , o da oranın ekmeğini yiyiyor . Asıl onu gönderenlere söğmek lazım .

Umut Bulut , eyvallah çok koşuyorsun ancak bas git güzel kardeşim bas git , koşa koşa uzaklaş bu takımdan . Ceza alanı içerisinde bir kerede doğru zamanda doğru yerde ol be kardeşim . top öne geliyo sen arkadasın , top arkaya gidiyo sen öndesin , adam çizgiden topla sıfıra koşuyor belli ki zorla orta gelecek ve ön direğe gelecek , sen hala aarkalarda defansın arkasında bakınıyosun . Ya bu duruşun artık çok komik duruyor , az bişe kokla da golü , anla da top nereye düşer , offf offf .

fenerdeki guizanın geçen seneki performansından daha beter durumdasın daha beter .

hamucera
24.08.2009, 20:39
ya daha hala neyi konusuyorsunuz?
adam kaleye giren topu cikardi otesi var mi?
Bir futbolcu boyle bisey yaparmi ya...fernando torres benim takimimda boyle bir aptallik yapsin onu dahi kulubeye cekerim 2 haftaki akli basina gelsin... bide bunu yapan adam umut bulut torresin binde biri etmez...nesini savunuyorsunuz hala anlamiyorum.

fernando toresi sen yedeğe çekersin gole giden topu yanlışlıkla engelledi diye, ufak atta kuşlar yesin
yani salalmanın bu kadarını ilk defa görüyorum,

beckham dünya kupasında penaltı kaçırarak ingilterenin elenmesine neden oldu, adam kseildimi takımdan,

umut yetenekleri kısıtlı olabilir, ama şu bir gerçek ki yeteneklerinide gösteremiyor, adam açık açık kotkuyor topa vurmaya bu açık ve net görünüyor, eski gollerine bakınca burada topa vuramıyorsa e bırakında bunun suçu sadece umut bulut ta olmasın, siz gidin sezon boyu 2 maç oynayan adamı desteklemeye devam edin, kendi başına ahreket edenleri kulübü zor duruma sokanları destekleyin,

umut bulut a 3 senedir destek olmak manasında bir kere elinizi taşın altına koymayın sakın koymayın ezilir çünkü,

kaç defa umut buluta destek oldu bu taraftarda şimdi yok şans yok bilmem ne diyor, teknik adamlar şans verdiyse babalarının hayrına vermedi heralde, sizler dahamı iyi biliyorsunuz bi işi. geçin kardeşim geçin artık futbolu en iyi bilen taraftarız laflarını.

trabzonspor taraftarı artık oynarsa destekler, oynamazsa küfreder, aşağılar, eleştirir modunda taraftar oldu, geçmişi unutup gerçekleri göremez hal aldı.

bunun en açık örneği geçen sene kaybettiğimiz maçtan sonra takımı yuhalayan taraftarın 1 sonraki maçta takım kazandığı için soyunma odasından çıkana kadar stadı desteklemesidir.

umuta bu takımdan git deme hakkını sizelere kim veriyor diyecem ama sizler bu takımın sahibisiniz değilmi, çünkü taraftarsınız,

adamın teki diyor ki bende 15 tl lik terlik var, yani o terliği alınca oyunculara küfretme hakkınıda satın almış sayıyor kendini, işte taraftar da böyle, 2 forma, kombine veya her neyse biraz maddi, birazda manevi destek verince kulübün sahibi ilan ediyor kendini, istediğini kovmaya, istediğini getirmeye çalışıyor. olanda kime oluyor,

geçen sene hüseyine bu sene umut bulut a

Erkin Ekşi
24.08.2009, 20:45
yanlişlikla engelelsin gelsin canimi yesin.
umutun yaptiginda ''yanlislikla'' olayi yok.

TheDisturbed
24.08.2009, 20:51
abi bu nasıl bir transfer anlayışıdır.çözebilmek mümkün değil.abi brossun tek forvet oynaması tercih mi sizce.zaten toplasan takımda 2 forvet var.türkiye ligi gol ortalamsına göre umutta gökhanda geçen sene başarısız sayılmaz.çünkü ligin gol ortalaması 18.
ama adamların geçen sene kaçırdıkları saç baş yoldurdu.yönetimse takımı yeterli görüyor.gol problemini çözecek isimlerse mehmet batdal falan filan. puff zzırrrrtt...bide chris boydu 2.5 milyon verirlerse alırmısız.(belki kromponunu alırsın)

Erkin Ekşi
24.08.2009, 20:55
tabiki takimin sahibi benim
takim taraftarindir baska kimin olabilir...
biz ne belediye takimiyiz nede bir is adaminin oyuncak takimi...ikiside soz konusu olmadigina gore takimin sahibi ben oluyorum.
umuta neyin destegini olacam umut cok iyi niyetli cok duzgun karakterli mucadeleci bir arkadasimiz olabilir sokakta gorsem elini sikar oturur sohbet etmek isterim gel gorki umut trabzonsporun yedek forveti dahi olamaz bu cok asikar. siz bunu hala gormuyorsaniz yapicak bisey yok vah halinize.

yattara kimine gore karaktersiz art niyetli sorumsuz bir adam bunlarin hepsi dogru dahi olsa ben genede bu adami destekliyorum neden?
cunku oynadimi oynuyor takima katkisi var ..isterse serefsiz olsun art niyetli olsun kosmasin mucadele etmesin ama gorevini yapsin. forvetse ayagina gelen topu kaleye yollasin umuta yillardir kimseye verilmeyen sans tanindi ona taninan sans babama taninsa oda bir on gol atardi herhalde sezon basi trabzonsporun forveti olarak.

ya bide beckhamin penalti ornegini vermissin nasil bir alaka kurdun anlamis degilim.

kaleye giden topu bilerek ben gol aticam diye cikarmakla penalti kacirmak arasinda nasil bir baglanti var bir anlatta gulelim biraz.

kaldiki beckhamla umutu ayni cumlede anmiyalim gulunc oluyoruz.

zafer6161
24.08.2009, 20:57
düşünüyorum merak ediyorum,umut şuanki gs kadrosun da olsun ,bu sene gol kralı olur ,,,,gayet ciddiyim

TheDisturbed
24.08.2009, 20:58
gökhanla gol kaçırmak için nispet yapıolar

x_man
24.08.2009, 20:59
hiç bir şey yapmıyorsun kaleye giden topada vurma be kardeşim

hamucera
24.08.2009, 20:59
tabiki takimin sahibi benim
takim taraftarindir baska kimin olabilir...
biz ne belediye takimiyiz nede bir is adaminin oyuncak takimi...ikiside soz konusu olmadigina gore takimin sahibi ben oluyorum.
umuta neyin destegini olacam umut cok iyi niyetli cok duzgun karakterli mucadeleci bir arkadasimiz olabilir sokakta gorsem elini sikar oturur sohbet etmek isterim gel gorki umut trabzonsporun yedek forveti dahi olamaz bu cok asikar. siz bunu hala gormuyorsaniz yapicak bisey yok vah halinize.

yattara kimine gore karaktersiz art niyetli sorumsuz bir adam bunlarin hepsi dogru dahi olsa ben genede bu adami destekliyorum neden?
cunku oynadimi oynuyor takima katkisi var ..isterse serefsiz olsun art niyetli olsun kosmasin mucadele etmesin ama gorevini yapsin. forvetse ayagina gelen topu kaleye yollasin umuta yillardir kimseye verilmeyen sans tanindi ona taninan sans babama taninsa oda bir on gol atardi ehrhalde sezon basi trabzonsporun forveti olarak.

umut o golü inadına kesti diyorsun, senin desteklediğin adam kulüpten habersiz basın toplantısı yaparken sallarken iyiydi, ama taraftarın gözümnden düşeceğini anlayıncva kıvırdı hemen, ayrıca ne oynamasından bahsediyorsun geçen sene gençler maçından başka hangi maçta işe yaradı

TheDisturbed
24.08.2009, 21:00
zafer arkadaşım Allah seni güldürsün hemi

Erkin Ekşi
24.08.2009, 21:04
yattaradan her amc herkesi calimlayip gol atmasini bekliyorsan haklisin yapamiyor onlari her zaman.

onun haricinde gol pozisyonu hazirlar atamayan umut kardesimizse burda kabahat yattaranin degil.

yattara oynadigi her mac gorevini fazlasiyla yapmistir sakatlaniyorsa her mac sahaya cikamiyorsa bunda ne onun ne benim nede herhangi birinin yapabilecegi bir sey yok.

Peleray
24.08.2009, 21:07
umutun tek forvet oynama konusunda yetenekleri sınırlı ama mücadelesiyle hırsıyla forma aşkıyla saygıyı hakediyor.şampiyonluğa oynayan bir takımın forveti umut olmaz,ikinci forveti olabilir yanında ve arkasında kaliteli isimler olduğu sürece hemde çok güzel olur.

karatasof
24.08.2009, 21:16
Umut'a zorla gol attıran adam Yattara'dır.O olmadığı zaman Umut'tan gol atmasını beklemek anlamsızdır.Yattara maç içinde beş tane gollük orta yapar,Umut bunlardan üçünü ıskalar,birini kaleciye nişanlar en nihayet birinde kaleyi buldurur.

İlker ToSun
24.08.2009, 21:19
zaten yattarayı büyük futbolcu yapan umuttur. umuta gol attırmak yattaranın avrupa piyasasını arttırdı :)

Sadettin_
24.08.2009, 21:21
zaten yattarayı büyük futbolcu yapan umuttur. umuta gol attırmak yattaranın avrupa piyasasını arttırdı :)

:D:D doğru

ALİ FATİH
24.08.2009, 23:34
Umut 'un Çabasini takdİr edİyorum!!!ama o kadar!!! Trabzonspor, umut İle ancak 'İneklerİn uÇmaya baŞladiĞinda 'Şampİyon olur!!!!aslinda umut'a tepkİ koymak yanliŞ!!!onun kapasİtesİnİ bİlİp, ona gÜcÜnÜn ÜstÜnde yÜk yÜkleyenlere bakmak lazim!!!!

Manu61
24.08.2009, 23:37
Yazıklar olsun !! Ama Umut'a değil..Ben her zaman Umut Bulut'un destekçisiyim..

Gökhan Döner
24.08.2009, 23:40
Bu futbolcu bu kadar kötü de neden hoca o zaman kesmiyo takımdan veya gökhan Ünal diye bir futbolcu var nerde abi bu adam o kadar para verilip bu kulübe getirildide niye oynamıyo takımda

komdere
25.08.2009, 09:32
Umut'un suçu ne? Adam kapasitesine göre başarılı. Her sene de en az 11 gol atar. Sizin derdiniz ne? Asıl sorumlu olan, o mevkiye gerçek forvet almayıp, Umut'u kafula atanlardır. Adamdan daha fazlasını beklemek hayal olur. O, bizim için iyi bir yedek olur ancak. Şampiyonluğa oynayan takımın tek forveti!!! Breh.. Ondan sonra neden kaçırdı? Rakiplerin forvetlerine bakın. Kimlerle mukayese ediyorsunuz. Yazıktır.

oguzhann
25.08.2009, 09:35
şu forvetten en çok şikayet eden biziz,jimnastiğin forvetlerine şu haliyle 10 çeken adamlar bizde.şu an iyiler mi,hayır.takım halinde kötü oynadığımız bir periyotta forvetler de kötü oynuyor,hatta bazılarına göre berbatlar.umut bulut,koş,çabala lafımız yok ama öncelikli görevin olan golü de at!

Sefa Murat Dokuz
25.08.2009, 13:57
Umut'a bile gol attırmak kolay iş değil. Herkese gol attırırsın ama Umut'a attırıyorsan büyüksün Yattara.Çünkü Umut girenleri bile çıkarmaya başladı artık.

hamucera
25.08.2009, 15:45
Umut'a bile gol attırmak kolay iş değil. Herkese gol attırırsın ama Umut'a attırıyorsan büyüksün Yattara.Çünkü Umut girenleri bile çıkarmaya başladı artık.

sınırlarınızı zorlayın zorlayın bakalım, nereye kadar,umut bgitsin diyenlşer gittikten sonra gol atınca yine saydıracakalr bizde neden atmadın diye ama hiçbir zaman suçu kendilerinde aramayacaklar,

iyiki bi yattaranız var, sene boyu yatar para alır ama sene boyu mücadele edenler göze batar,

ah umut ah

at sende 2 gol sakatım diye çekil kenara, gel at 2 tane daha ondan sonra 5 mça daha yat kenarda bak nasıl seviliyorsun, zaten burası türkiye hiçbir zaman var olduğunda elindekinin kıymeti bilinmez ancak kaybedersen anlaşılır kıymeti

Mollasalihoğlu
25.08.2009, 15:57
Olay umut değil zaten hamucera,
Umut gider Mahmut gelir, kaderi aynı %90 ihtimalle :)

SERDAR-61
25.08.2009, 16:34
Umut sana ve takım arkadaşlarına touluse maçında GÜVENİYORUM.Bu zor günlerde bizi mutlu edecek neticeler almanızı istiyoruz.Moral bozmak yok BAŞARILAR:alkış:

izzet
25.08.2009, 18:21
sınırlarınızı zorlayın zorlayın bakalım, nereye kadar,umut bgitsin diyenlşer gittikten sonra gol atınca yine saydıracakalr bizde neden atmadın diye ama hiçbir zaman suçu kendilerinde aramayacaklar,

iyiki bi yattaranız var, sene boyu yatar para alır ama sene boyu mücadele edenler göze batar,

ah umut ah

at sende 2 gol sakatım diye çekil kenara, gel at 2 tane daha ondan sonra 5 mça daha yat kenarda bak nasıl seviliyorsun, zaten burası türkiye hiçbir zaman var olduğunda elindekinin kıymeti bilinmez ancak kaybedersen anlaşılır kıymeti

Yattara sana bakip, gökhan sana bakip utanmiyorsa, denilecek birsey yok Umut...

Sana güveniyorum, bir gol atsan acilacagindan eminim, stress yapma, kendine ve yapabileceklerine güven

Seni verdigin mücadele, 3 sezondur attigin 50 ye yakin gol le seviyoruz Umut

Semih GÜL
25.08.2009, 23:43
Sana artık yorum bile yapmak isemiyorum...

izzet
25.08.2009, 23:44
Sana artık yorum bile yapmak isemiyorum...

Umuta suc bulmak ne kadar kolay degilmi, futboldan anliyorsun diye kandirilan bir TS taraftari daha...

Samet Türkmen
25.08.2009, 23:50
Umut bana göre başka forvet olmadığı için mecburen oynatılan, forvet olmanın ne demek olduğunu bilmeyen,birisi alındığında ilk gönderilecek isimlerden biridir. Gidecek kişi sadece Umut değil tabii ki. Birkaç tane daha var bana göre gönderilmesi gereken.

Samet Metin
25.08.2009, 23:54

ah umut ah

sorun şu ki yattaranın 2 gol atması işin 3-5 maç oynaması yetiyo umut 2 golü 10 maçta atıyo be insafff.

fatih6t1s
26.08.2009, 01:59
bi spor yazarı umutun forvet değilde kanat oyuncusu olması gerektiğini söylemiş valla biras düşündüm hak verdim. adam gerektiği kadar gol atamıyor, hızlı mı desen hiç fena değil defansın dengesini kanattayken daha iyi bozar tek sorun acaba orta yapabilirmi bu soruyu da umuta güvenenler daha iyi bilir cevap verirlerse sevinirim

Ömer SEVİNÇ
26.08.2009, 02:06
Umut'tan kanat oyuncusu olmaz. Geçen sene bunu yeterince gördük. 4-3-3'ün solunda oynadı neredeyse bütün sezon. Etkili olamıyor o zaman. Atletik bir oyuncu Umut. Güçlü de aslında ama ayakları çok dengesiz olduğu için gücünü hiç kullanamıyor.

canna52
26.08.2009, 12:23
vurun abaliya....

hayir ne bekliyordunuz.... yeni mi geldi bu adam yahu

Nazlı Ayaz
26.08.2009, 12:37
Bu şekilde moral bozarak daha iyi oynayacağını mı sanıyorsunuz bence yanılıyorsunuz...

ölümüne61
26.08.2009, 12:48
tamam umut çok iyi bir forvet değil ama yattaraya neden bu kadr sahip çıkıyorsnuz onuda anlamıyorum geçen sene bütün maçlarda yatan adam kahraman oluyor

bordomavı61
26.08.2009, 13:39
hiç beğenmiyorum umutu bencilin teki

Mert67
26.08.2009, 14:21
Umut Bulut, Asla Pes Etme!! (http://www.youtube.com/watch?v=gE1CfkY_6FI)
Üsteki video'yu izlemenizi tavsiye ederim.
Umut at şu stresi üzerinden de gel kendine.

Ömer SEVİNÇ
26.08.2009, 14:26
Video süper. Yapan kardeşimize helal olsun vallahi.

Ömer SEVİNÇ
26.08.2009, 14:31
Seviyorum lan seni. Vallahi seviyorum.

Osman Pervaneli
26.08.2009, 14:54
hollandada kamptan sonra otelde konustugumda cok samimi cok umutlu birisi olarak görmüstüm kendisini
hernekadar hersey istedigi gibi gitmesede insallah seni güzel gollerle bitirir
umuta güveniyorum dogrusu hernekadar mac kurtarma özelligi olmasada otelde dedigi gibi
"gol atmayi kim istemez gol atmak benimde istegim trabzonspor taraftarlarini mutlu etmek gururlandirmak benimde görevim"
haydi umut son ver bu gidisine

Öztürk Adem
26.08.2009, 15:32
Rakıp defansa en faydalı olan ısımlerden bır tanesı

Mert67
26.08.2009, 16:10
Sadece küfür edip,aşağılayıcı laflarla kendi futbolcusuyla dalga geçenlerle de başarı zor.

macuka
26.08.2009, 16:16
umut kadar mucadele etse futbolcularin hepsi zaten her maci kazaniriz..

izzet
26.08.2009, 16:18
umut kadar mucadele etse futbolcularin hepsi zaten her maci kazaniriz..

Aynen katiliyorum, bizin iyi futbolla degil, mücadeleyle yendi rakiplerimiz... iyi futbol istemiyorum demiyorum, ama iyi futboldan önce mücadele gerekir

Cafer Bulur
26.08.2009, 23:11
Umut un mücadelesine ve hirsina diyecek hicbirseyim yok.

Ama bunun yeterli olmadigini da görmek lazim.

Umut u tek forvet oynatmak ,ona kaldiramayacagi yükü bindirmektir.

Yavuz Hasan
27.08.2009, 00:04
hem hırslı hem yetenekli futbolcu alack gücümüz olduğunu sanmıyorum

anca kendimiz yetiştirirsek

bunun dışında hırslı futbolcu yeteneksiz diye eleştiriliyor bal yapmayan arı deniyor

yetenekli futbolcu da hiç hırs yapmıyor umursamaz oynuyor diye eleştiriliyor

Fatih Öztürk
27.08.2009, 11:07
umutum bu akşam senden harbiden cok şeyler bekliyorum.bu akşam goller at,attır...

turun mimarı sen ol yürekli kardeşim.

oguzhann
27.08.2009, 11:39
umut-gökhan beraber oynamalı,geçen sene girdiğimiz pozisyonun haddi hesabı yoktu,bu sene de aynısı olur ama tek fark bu sefer o kadar kaçırmazlar gibime geliyor.

Yunus Güneş
27.08.2009, 13:06
Umut atıcak gibime geliyor...Haydi umut...

Adnankazaz
27.08.2009, 13:16
hadi lan umut yeter lan bizi hasta ettin kendini ettin kurtar hepimizi

Onur Civelek61
27.08.2009, 13:21
He kurtar bizi kahramanımız:D

İlker ToSun
27.08.2009, 13:58
gol atamayışını da bir kenara bıraktık artık ancak gol olan topu ofsayt hükmüne düşürerek futbol zeka düzeyini bize göstermiş oldu. o gole mani oluşuyla mağlubiyetin en büyük sorumlusu umut dur.

Gökçebey
27.08.2009, 14:07
Umut'un aşırı baskı altında oynadığını unutmayalım. Gol atamadan geçirdiği her hafta omuzlarındaki yük daha da büyüyor. Gole giden topa dokunmasını da futbol zeka düzeyinden değil, bir an önce bu ızdıraptan kurtulmak şeklinde düşünüyorum. Manisa maçında tutar hiç bir yanımız yoktu. Kendimize günah keçisi aramayalım. Sanki takım harika oynuyordu da Umut tek sorumlu oldu.

İlker ToSun
27.08.2009, 14:10
ben hala daha bu kadar şiddetle bu umut un nasıl savunulduğunu anlamış değilim. bana kalırsa trabzonspor tarhinin en çok şans verilen ve kendisine verilen şansı en kötü kullanan futbolcusudur. umut a gösterilen tahammül kimseye gösterilmedi.

Remzi
27.08.2009, 14:10
Umut'un aşırı baskı altında oynadığını unutmayalım. Gol atamadan geçirdiği her hafta omuzlarındaki yük daha da büyüyor. Gole giden topa dokunmasını da futbol zeka düzeyinden değil, bir an önce bu ızdıraptan kurtulmak şeklinde düşünüyorum. Manisa maçında tutar hiç bir yanımız yoktu. Kendimize günah keçisi aramayalım. Sanki takım harika oynuyordu da Umut tek sorumlu oldu.

Teşekkürler Gökçe abi anlatmak istediklerimi sen yazmışsın. Her mağlubiyetten sonra suçlu Umut'muş gibi gösteriliyor. Sanki yüzlerce pozisyona girip atamıyormuş gibi.

Remzi
27.08.2009, 14:11
ben hala daha bu kadar şiddetle bu umut un nasıl savunulduğunu anlamış değilim. bana kalırsa trabzonspor tarhinin en çok şans verilen ve kendisine verilen şansı en kötü kullanan futbolcusudur. umut a gösterilen tahammül kimseye gösterilmedi.

Yattara'ya gösterildi mesela :cool:

Adem Erdoğan
27.08.2009, 14:12

Mehmet Yılmaz'a daha fazlası gösterildi..

Ömer TOPAL
27.08.2009, 14:14
adamımsın umut....haydi bu aksam gignacla olan hesabı gör

Gökçebey
27.08.2009, 14:15

Umut'u şiddetle savunmuyorum. En az sizin kadar eleştiriyorumdur. Fakat günah keçisi yapmadan. Umut da diğer futbolcular gibi bu çarkın bir dişlisi. Çark dönmüyorsa suçu bir dişliye atamayız. Performasında inişler çıkışlar olduğu doğru. En büyük şansızlığı gol orucuna başladı mı bir türlü iftarı yapamayışı.

Ben kendisinden bu akşamki maç için Umut'luyum.

İlker ToSun
27.08.2009, 14:19
Yattara'ya gösterildi mesela :cool:

ben teknik adamlar açısından kastediyorum, ayrıca taraftar gözünde de yattara gol yada asist yapmadığı sürece beğenilmiyor ama umut maşallah bu haliyle bile beğeniliyor.

İlker ToSun
27.08.2009, 14:20
Umut'u şiddetle savunmuyorum. En az sizin kadar eleştiriyorumdur. Fakat günah keçisi yapmadan. Umut da diğer futbolcular gibi bu çarkın bir dişlisi. Çark dönmüyorsa suçu bir dişliye atamayız. Performasında inişler çıkışlar olduğu doğru. En büyük şansızlığı gol orucuna başladı mı bir türlü iftarı yapamayışı.

Ben kendisinden bu akşamki maç için Umut'luyum.

umut un oynadığı yerin dişlisinin dönmesi lazım. bir futbol takımın 2 dişlisi diğer 9 dişlisine karşı sorumludur, kaleciler ve golcüler, bunların hata yapma lüksü diğerlerine göre hep daha azdır. gerek geçen sene gerek bu senenin başlangıcı kulubü kaosa sürükleyen bütün saha sonuçlarının arkasında umut ve gökhan ın kaçırdığı goller var

Remzi
27.08.2009, 14:22
ben teknik adamlar açısından kastediyorum, ayrıca taraftar gözünde de yattara gol yada asist yapmadığı sürece beğenilmiyor ama umut maşallah bu haliyle bile beğeniliyor.

Umut'u bu haliyle beğenen olduğunu sanmıyorum. Yerine kaliteli bir oyuncu alınmasını bende istiyorum. Umut Bu sezon sadece Toulouse maçında çok iyi oynadı. Biz Umut'u haksız yere eleştirenlere karşı savunuyoruz o kadar. Bu Takımda bir tek Umut yok. Takım 2 haftadır iyi futbol oynamıyo pozisyona giremiyor. Bunların tamamı takımın hatası Umut'un değil!.

esra61
27.08.2009, 14:24
BU AKŞAMKİ MAÇTA UMUT'UMUZ OLLLL...
güveniyoruz sizeeeeee

İlker ToSun
27.08.2009, 14:25
Umut'u bu haliyle beğenen olduğunu sanmıyorum. Yerine kaliteli bir oyuncu alınmasını bende istiyorum. Umut Bu sezon sadece Toulouse maçında çok iyi oynadı. Biz Umut'u haksız yere eleştirenlere karşı savunuyoruz o kadar. Bu Takımda bir tek Umut yok. Takım 2 haftadır iyi futbol oynamıyo pozisyona giremiyor. Bunların tamamı takımın hatası Umut'un değil!.

GÖKÇEBEY isimli arkadaşımızdan alıntı yapıp yazdığım son yazı bu yazıya da cevabımdır. tekrar yapmayayım.

Gökçebey
27.08.2009, 14:43
umut un oynadığı yerin dişlisinin dönmesi lazım. bir futbol takımın 2 dişlisi diğer 9 dişlisine karşı sorumludur, kaleciler ve golcüler, bunların hata yapma lüksü diğerlerine göre hep daha azdır. gerek geçen sene gerek bu senenin başlangıcı kulubü kaosa sürükleyen bütün saha sonuçlarının arkasında umut ve gökhan ın kaçırdığı goller var

Peki neden diğer önemli dişli hakkındaki son mesajını Mart ayında atmışsınız? Sylva 30 metreden ayağıyla bile çıkartabileceği golü yerken dişli değil miydi?

Dünyada gol kaçırmayan forvet oyuncusu yoktur. Umut'un şansızlığı gol kaçırmalarının hep ard arda gelmesi. 2 haftada 1 gol atsa kimse bu kadar üstüne gitmez sanırım. Umut yetenekli, iyi niyetli ve birşeyler yapmak için çabalayan bir futbolcu. Performansını hiç kimsenin beğenmemesi normal. İdmanlarda da idman sonrası şut çalışmasını yaptığını bizzat 1 hafta içinde gittiğim 3 idmanda görmüştüm. Umut'un sorunu saha içinde gol atamamanın getirmiş olduğu psikolojik baskı. Biraz rahat olabilse şimdi Umut'u tartışıyor olmazdık.

İlker ToSun
27.08.2009, 14:47
Peki neden diğer önemli dişli hakkındaki son mesajını Mart ayında atmışsınız? Sylva 30 metreden ayağıyla bile çıkartabileceği golü yerken dişli değil miydi?

Dünyada gol kaçırmayan forvet oyuncusu yoktur. Umut'un şansızlığı gol kaçırmalarının hep ard arda gelmesi. 2 haftada 1 gol atsa kimse bu kadar üstüne gitmez sanırım. Umut yetenekli, iyi niyetli ve birşeyler yapmak için çabalayan bir futbolcu. Performansını hiç kimsenin beğenmemesi normal. İdmanlarda da idman sonrası şut çalışmasını yaptığını bizzat 1 hafta içinde gittiğim 3 idmanda görmüştüm. Umut'un sorunu saha içinde gol atamamanın getirmiş olduğu psikolojik baskı. Biraz rahat olabilse şimdi Umut'u tartışıyor olmazdık.

çünkü sylva geldiğinden beri iyi performans gösteriyordu. her kalecinin yiyebileceği tarzdan talihsiz hatalı bir gol yedi. sylvanın yaptığı önemli kurtarışlarından kaynaklanan belli bir kredisi va. genel anlamıyla sylvanın artıları eksilerinden çok. ama artık umut olayı kabak tadı verdi. ben artık santraforum kaleciyel karşı karşıya kaldımı yada çizgiden bir orta geldimi heyecan duymak istiyorum ama nafile ...

izzet
27.08.2009, 14:47

Aynen bende böyle düsünüyorum, Takima 3. alternativ bir forvet gelemsinden yanayim, ama su an bir forvetten cok bir piskologa ihtiyaci var bu kadronun. Umut ne yazikki basarisiz dönemlerde sakin ve serin duramiyor, cünkü Gökhan Ünal gibi Yattara gibi vurdumduymaz degil.

Arti Yattaranin bu takima ne kattigi, Gökhanin ne kattigi, Colmanin ne kattiginin sorgulanmadigi su dönemde, sadece Umutu sorgulamak bence haksizliktir...

izzet
27.08.2009, 15:23
Günümüz futbolunda bir tek santrfor modası var. Ama bunun yükünü çeken de sizlersiniz. Bu konuda ne düşünüyorsun?

Tek santrfor oynamak zor elbette. Önde pres yapan bir oyuncu olduğum için bunu tek başıma uyguladığım zaman hemen ardından gelen pozisyonda kuvvetsiz kalıyorum. Ama yanımdaki santrfor pres yapıp benim dinç kaldığım pozisyonlarda daha başarılı oluyorum.

Avrupa'ya giden yolda İstanbul'a uğramak da var mı haritanda?

Hayır yok. Ben Türkiye'de hedeflediğim noktaya geldim. Türkiye'de Trabzonspor formasını giydikten sonra ulaşabileceğim daha yüksek bir hedef yok önümde. Bundan sonrası için tek yol Avrupa.

umut bulutun tff ie yaptigi röportajdan...

Mert Oğuzlu61
27.08.2009, 15:25
umut bugün gol değil goller atacak, gruplara kalacağız onun golleriyle.

esra61
27.08.2009, 15:53

inşlh ....

Qolbasti_Kinq61
27.08.2009, 16:00

o dedigin olsun her renkden bir umut bulut formasi alacam ama coooook zor

Halmanli
27.08.2009, 16:18
Umut seni sahada görmek beni verem ediyor. ama ben yinede diyorumki bugün çık çok iyi oyna yine lafını yiyen ben olayım. Ben razıyım.

Ömer SEVİNÇ
27.08.2009, 16:18
Her vurduğu gol olsun inşallah Umut. Allah yâr ve yardımcın olsun. Amin.

Ömer Kaya
27.08.2009, 17:16

Kaleye girenlere ellemesin yeter:):p
Şaka bir yana umut üzerindeki gereksiz stresi at peşine golünüde at;)

Nazlı Ayaz
27.08.2009, 20:45
Kendisine basarılar diliyorum bu macta.
İnsallah bir an önce üzerindeki bu sansızlıktan kurtulup gol atar.

Cihan Catli
27.08.2009, 20:46
Güldür yüzümüzü

Anıl Caner
27.08.2009, 20:49
Umut Uefa'da turu getiren golü atacağını yazmıştım. Ne olur ulan.

Fatih
27.08.2009, 20:52
Genelde kaval kemiğine vuranlar gol oluyor.Bu maçta orucu bozar umarım.:)

Mustafa K. Demirbaş
27.08.2009, 20:52
hadi Umut sana güvenmeye devam ediyorum bu akşam olacak inşallah

MuratJ
27.08.2009, 20:59
santraforu umut olan bir takımın büyük hedefleri olmaz.

hos_cocuk61
27.08.2009, 21:18
santraforu umut olan bir takımın büyük hedefleri olmaz.
Kelimesi, hecesi, harfi-harfine katılıyorum.

Anıl Caner
27.08.2009, 21:24
Kimse forveti Umut olan bir takımı tumak zorunda değil.

cınar#7
28.08.2009, 00:08
1 olumlu hareket yok aksine topa elle dokunma var. Bu maçta böyle geçti bakalım önümüzdeki maçlarda ne yapıcak.Ayrıca Manisa maçında engellediği golü hatırlatmaya gerek yok sanırım.

Koca Trabzonspor kimlere düştü..yazık taraftara gerçekten..

Özkan
28.08.2009, 00:11
Umut bir süre dinlendirilecekmiş kendi isteğiyle. Abisinden duydum.

Remzi
28.08.2009, 00:32
1 olumlu hareket yok aksine topa elle dokunma var. Bu maçta böyle geçti bakalım önümüzdeki maçlarda ne yapıcak.Ayrıca Manisa maçında engellediği golü hatırlatmaya gerek yok sanırım.

Koca Trabzonspor kimlere düştü..yazık taraftara gerçekten..

Umut ne yaptın sen ya galip gelmemizi engelledin. Takıma el freni oldun. Bu süper takımda yerin yok!.

Onur Liman
28.08.2009, 00:33
Umut Bıktım Artık Senden Usandım :(

Ömer Kaya
28.08.2009, 00:33
Umut Bıktım Artık Senden Usandım :(

Yine ne Yaptı :cool:

gustavo_colman
28.08.2009, 00:34
seni aradım umut düşünebiliyor musun gökhanı gördüm delirdim zaten o gitmeli ama sen yedekte olsa takımda durabilirsin en azından mücadele ediyorsun yetenek sınırlı canın sağolsun ama senle devam etcez heralde ah FATİH ah

İlker ToSun
28.08.2009, 00:34
yahu bakıyorum da en rahat pozisyonda gelen topu elle kontrol ediyorsun, havadan sana atılan uzun toplarda topa hiç bakmıyorsun direk defans oyuncusunun üstüne koşup faul yapıyorsun, son vuruş becerin yok, zamanlaman iyi değil, pasör özelliğin yok, adam geçme özelliğin yok, kaleye gol olacak topa dokunup ofsayt yaptırıyorsun, top tutup takımını hücuma kaldıramıyorsun, YAHU ARKADAŞ SEN BU TAKIMDA NE ARIYORSUN YA. TRABZONSPORUN FORVETİNİ SANA ve GÖKHAN a EMANET EDENLER UTANSIN.

Kubilay ŞAHİN
28.08.2009, 00:50
Teşekkürler Umut.. Teşekkürler..

Kaan
28.08.2009, 01:01
Umut sen bu takıma lazımsın.

Fatih Öztürk
28.08.2009, 11:07
umut yedek medek, mücadele ruhuyla takımda kalmalıdır.

İlker ToSun
28.08.2009, 11:39
Ankaragücü => Jaba , Iglesias
Ankaraspor => De Nigris, Murat Tosun, Tita
Antalyaspor => Djehoua, Balili
Bursaspor => Sercan Yıldırım
Denizlispor => Darryl Roberts
Eskişehirspor => Süleyman Youla, Ümit Karan
Gaziantepspor => Beto
Gençlerbirliği => Kahe, Mustafa Pektemek
İBB => İbrahim Akın, Adriano
Kayserispor => Mehmet Eren, Cangele, Troisi
Sivasspor => Mehmet Yıldız, Kamanan

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaşınkileri saymıyorum bile.

Trabzonspor un Türk futbolunda olduğu yere bakan herkes en basitinden şunu bilmeliki bu takımın forveti aşağıdaki takımların forvetlerinden en az 2 gömlek üstün olmalı ve 3 İstanbul takımının forvetleriyle eşdeğer hatta mümkünse onlardan bile daha iyi olmalı. Şimdi düşün bakalım ey Trabzon taraftarı bu umut isimli sözde golcü bu yukarıdaki isimlerden kaçından daha iyi futbolcu ?

hepsinden kat be kat daha şanslı olduğu aşikar. Çünkü yeryüzünde umut kadar yeteneksiz, yetersiz ve futbol zekasından yoksun olup taraftarı tarafından dünya futbol literatürüne geçecek cinsten bir takım uydurma kriterlerle ( örn: iyi niyet saçmalığı ) savunulan bir futbolcu daha yoktur. ( eee ama o da normal tabii asbaşkanı bir forvetin görevini öyle açıklarsa o takımın taraftarıda forvetini öyle değerlendirir aslında şaşırmamak lazım ) Dünyanın hiçbir büyük kulübünde sağa sola şuursuzca koşan, kendisine top gelirken topa bakmayıp direk rakibin üstüne çullanıp faul yapan, ofsayta kalıp bir de utanmadan gol olacak topu ofsayt haline sokan, top tutamayan, adam geçemeyen, iyi zamanlaması olmayan, son vuruşlarda beceriksiz olan bir insan İYİ NİYETLİ diye bir takımın futbolcusu olmaz. Forvet oyuncun isterse pres yapmayan biri olsun, isterse vurdumduymaz olsun, isterse devamlı rakiplerle boğuşmasın, YETERKİ GOL ATSIN. isterse 90 dk sahada eli şortunun içinde gezsin ama YETERKİ GOL ATSIN.
çünkü bu mevkinin tek bir görevi vardır GOL ATMAK.

Erbay
28.08.2009, 11:42
Gökhan oynarsa Umut bin kere oynar bu takımda. Gökhan'ın Umut'tan kat kat teknik, son vuruşta daha iyi gösterilmesini anlamıyorum. Lafta tamam da Gökhan sahada ayakta duramıyor yahu, ne son vuruşu. Umut en azından top kaptırsa da peşinden koşuyor.

Mustafa Ayazoğlu
28.08.2009, 11:48
Umut Bulut > Gökhan Ünal

(Umut Bulut + Gökhan Ünal) * 10 = Fatih Tekke * 1/2

Harun-61
28.08.2009, 11:50
hersey ortada;
dostluk maclari dahil 0 gol.

:(

Tolunay Abdioğlu
28.08.2009, 11:54
hersey ortada;
dostluk maclari dahil 0 gol.

:(

Maastrich maçında atmıştı 1 tane :)

MuratJ
28.08.2009, 12:29
Umut en fazla ilk yedek olur oda en fazla. Direk oynayan Umut olunca durum ortada. Gerçi Gökhan'dan yine daha yararlıdır takıma ama en fazla yedek olabilir.

SDinc
28.08.2009, 12:30
Dün bence en son eleştrilmesi gereken kişilerdendi. O girdikten sonra gol bulundu vede takım canlandı ayriyetten Gökhan'a yaptığı asist gol olsaydı vede ondan sonra bir gol daha bulsaydık heralde bu sayfa kaşı güzel Umut , gözü güzel Umut diye dolacaktı buna eminim. Ancak tek başına yetersiz kalıyor. Hem orta sahanın iyi servis edememesi hemde açık futbolcularımızın yetersizliği takımı 4-4-2'ye itiyor.

hamucera
28.08.2009, 14:08
Gaziantepspor => Beto

Trabzonspor un Türk futbolunda olduğu yere bakan herkes en basitinden şunu bilmeliki bu takımın forveti aşağıdaki takımların forvetlerinden en az 2 gömlek üstün olmalı ve 3 İstanbul takımının forvetleriyle eşdeğer hatta mümkünse onlardan bile daha iyi olmalı. Şimdi düşün bakalım ey Trabzon taraftarı bu umut isimli sözde golcü bu yukarıdaki isimlerden kaçından daha iyi futbolcu ?

umut onların hepsinden daha iyi futbolcu bir kere bunu aklınıza yerleştirin. Ama nedense trabzon taraftarında başka oyunculara karşı her zaman hayranlık var.
umut ta aynen o oyuncular gibi ankaragücünde oynarken herkesin ağzının suyu akarak izlediği oyuncuydu, ne olduysa zaten trabzo9na geldikten sonra oldu, gerçi çokta bir şey olmadı her sezon 15-20 gol ortalama ile oynadı.
ama o takımların tüm maçlarını takip etmeyenler sadece attıkları golleri izleyenler anadoludaki diğer forvetlere hayranlıkla bakarken ellerindekileri beğenmez. Aynen gökhan ilk geldiğinde nasıl karşılanmış ondan neler beklenmişti şimdi ise ne oluyor

Samet Yildirim
28.08.2009, 14:09
Piskolijik sikintiari var buda normal basini yediler...umarim az da olsa düzelir...

İslam Sezer
28.08.2009, 14:26
umutun geçen sene ankarada hacettepe maçında giydiği formayı arkadaşom hediye etti bugün.
seviyordum daha da sevmeye başladım:D
artık umut hakkında yazmak onu savunmak şart oldu:D
şaka bir yana zaten yazacaktım tetikledi sadece.
umut inşallah biraz dinlenir,birkaç maç gerekirse yedek bekler
ama soğukkanlılığını yakalaması lazım artık.
şuan bu bir gerçek ki mevcut potansiyelinin bile altında malesef.çünkü tüm yükler ona binince altından kalkamıyor.
aslında gerçek sorun şu:
ona yardım edecek teknik kapasitesi yüksek bir hücumcu yok.
tekniği ve futbol zekası üst düzey olmayan bir oyuncu umut.bu eksiğini etkili pres ve hızlı koşularla mücadelesi ile kapatmaya çalışıyor.umut defansı yıpratırken ona yardımcı olabilecek en azından onun yarısı kadar mücadeleci ama teknik bir hücum oyuncusu olsa sahada bu kadar kötü görünmezdi gözümüze.mesela engin,mesela gökhan,mesela alanzinho.adamlarda fizik ve kondisyon zaten hak getire.aşırı fizik kayıpları ve noksanlıklarıyla teknik özelliklerini kullanamayan bu oyuncular yüzünden umuttan daha teknik olmasını beklemek hele hele bu stres altında malesef hayalcilik oluyor.
bir de şu var:diyorlar ki bana ne iyi adam olmasından cami mi burası.
bu yanlış bir düşünce arkadaşlar.
o zaman daha teknik golcu diye baroşun olduğu takımı mı tutalım.
ben umutun hırsını,insanlığını mücadelesini seviyorum arkadaş.
en azınan orasına burasına dövme yaptırmıyor,sigara içmiyor.
diğeri şöyle diyor mu kendine acaba?
müthiş teknik kapasitemle Allah vergisi yeteneğimle takımımı şampiyon yapayım aldığım trilyonların hakkını vereyim,gamsızlığımla Trabzonsporluları deli etmiyim,artık sigara içip,alkol alıp kadınlarla yatarak kendimi ve Trabzonsporu heba etmiyim.
diyor mu demiyor.ayakta durabiliyor mu peki sahada:hayır
peki umut ne diyor:elimden geleni yapmam lazım.yaptığı yanlışlar da iyi niyetinden.çeşke bu kadar iyi niyetli olmasa,az soğukkanlı olsa sahada.
biraz futbol zekasını geliştirebilse.ama kapasitesi neyse onu kullanıyor hemde son damlasına kadar.
ben işte bu yüzden umutu seviyorum.
peki diyeceksiniz ki bize ne iyi niyetinden hem iyi niyetli hem teknik iş bitirici forvetimiz olmayı hak etmiyor muyuz?tabiki evet.çeşke alsalar ama 6 7 trilyon verilenler ayakta duramazken garantisi var mı böyle bir forvet bulabileceğimizden?üstelik ligin 3.haftası bitti.bu saatten sonra bari mücadele edene hakaret etmeyelim destek olalım stresini alalım.
iyi bir forvet gelirse sezon ortası veya sonu tabiki umutun yerine o oynamalı.

murat
28.08.2009, 14:36
Dün bence en son eleştrilmesi gereken kişilerdendi. O girdikten sonra gol bulundu vede takım canlandı ayriyetten Gökhan'a yaptığı asist gol olsaydı vede ondan sonra bir gol daha bulsaydık heralde bu sayfa kaşı güzel Umut , gözü güzel Umut diye dolacaktı buna eminim. Ancak tek başına yetersiz kalıyor. Hem orta sahanın iyi servis edememesi hemde açık futbolcularımızın yetersizliği takımı 4-4-2'ye itiyor.

Cok yaniliyorsun hemde cok, umut 2 sezon arka arkaya 30 gol atmasi lazim benim ona gozu guzel demem icin. Cok kotu anilar yasatti bana.

Ayrica Gokhani gorduk Umut kadar degil dyen arkadaslari hic anlamiyorum, kotuden kotu diye umutumu savunmus oluyorsunuz??

Emirhan Makul
28.08.2009, 14:55
Düşünsenize 34. lafta lig bitmiş Umut'un golü yok son maçda yine 11'de gol atmak için uğraşıyor :)

Adem Erdoğan
28.08.2009, 15:15
Düşünsenize 34. lafta lig bitmiş Umut'un golü yok son maçda yine 11'de gol atmak için uğraşıyor :)

o atmak için diğerleri de attırmak için..:)

esra61
28.08.2009, 15:21
bu takım tek forvet oynıcaksa bu forvet umut bulut olmalı......
en azından rakip defansı rahatsız ediyooooo

Adem Erdoğan
28.08.2009, 15:32
bu takım tek forvet oynıcaksa bu forvet umut bulut olmalı......
en azından rakip defansı rahatsız ediyooooo

hikaye...:)

poetricus
28.08.2009, 15:40
Dün kafayla çok güzel bir pas verdi ama top ne yazık ki Gökhan'ın kafasındaki saç ekilmiş dokunulmaz, kutsal bölgeye geldi. Doğru dürüst pas vermeyi bilse 2-0'ı yakalıyorduk.

yigits
28.08.2009, 16:58
Umut Gökhan daha mücadeleci ve Trabzonspor'a saygı duyan bir oyuncu Gökhan gibi artistin kendini beğenmişin teki değil! Bence bu Gökhan'ı doğru fındık toplamaya yollayacan ne futbolu gerçi fındık da toplayamaz hep dallarda bırakır :D:D

Anıl Caner
28.08.2009, 17:20
Dün iyiydi. İki toulose maçında da bence takımın en iyi oyuncusuydu.

Külünkoğlu
28.08.2009, 17:25
Anıl kalecimiz de mi dikkatini çekmedi ?
Seni anlıyorum ama bu kadar da olmaz be Anıl.

Anıl Caner
28.08.2009, 17:26
Anıl kalecimiz de mi dikkatini çekmedi ?
Seni anlıyorum ama bu kadar da olmaz be Anıl.
Kaleci-Giray-Song 3lüsünü takımın dışında tuttum ben dün :). Onlar fazla vasat üstüydü. Vasatlar arasından bir onu seçtim ben.

serdaracıl
29.08.2009, 15:31

Dünyada gol kaçırmayan forvet oyuncusu yoktur. Umut'un şansızlığı gol kaçırmalarının hep ard arda gelmesi. 2 haftada 1 gol atsa kimse bu kadar üstüne gitmez sanırım. Umut yetenekli, iyi niyetli ve birşeyler yapmak için çabalayan bir futbolcu. Performansını hiç kimsenin beğenmemesi normal. İdmanlarda da idman sonrası şut çalışmasını yaptığını bizzat 1 hafta içinde gittiğim 3 idmanda görmüştüm. Umut'un sorunu saha içinde gol atamamanın getirmiş olduğu psikolojik baskı. Biraz rahat olabilse şimdi Umut'u tartışıyor olmazdık.. Şanssızlık... Asıl şanssızlık umut'unki değil, taraftarınki.

SDinc
29.08.2009, 15:37
Takımdan bir an önce gönderilmesi gereken futbolcu. Sanmayın ki beğenmediğimden , her yenilgi sonrası faturanın ona kesilmesine dayanamıyorum artık.

Kazım Uzunboy
30.08.2009, 05:33
Böyle Teşvik görülmedi!

Firmalar 5 maçtır gol atamayan Gökhan- Umut ikilisini teşvik etmek için yeni kampanyalar yaptı. Sürmene'deki çay firması Sürçaysan ve Vakfıkebir'deki Kebir Süt, bu ikiliden suskunluğunu bozacak kişiye bir yıllık çay ve tereyağı vereceklerini açıkladı.

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr/)

AdemS
30.08.2009, 10:41
Dalga konusu olduk..

Varlıbaş61
30.08.2009, 12:01
bugün gole giden topu çizgiden çıkartmanı bekliyorum...
hadi aslanım mahcup etme beni!!!

şaka bir yana kır artık şu şanssızlığını...sende kurtul biz de kurtulalım...

ilhan
30.08.2009, 12:25
Herkes sizden gol atmanızı ve sonuca gitmenizi istiyor Umut. İsteyeceğiz tabii ki.. Ama aşırı baskı altındasınız, bunu anlamak zor değil. Keşke çok iyi bir forvet alınsa, sizde bizim gibi rahatlasanız. Yoksa bu yıl sizin ızdırap yılınız olacak. Birileri forvet almadı diye tüm diyeti siz ödeyeceksiniz.

gustavo_colman
30.08.2009, 13:21
sana mecburuz :)

Anıl Caner
30.08.2009, 13:47
maraton ortadayım. at golü koş bana.

izzet
30.08.2009, 13:49
Gökhanin, Yattaranin gösterdikleri ya da göstermedikleri performansla bendeki kredin sonsuzdur Umut... bir gol at rahatla, gecen sene Bursaya attin, yine atabilirsin...

Armağan Dere
30.08.2009, 13:51
Umut şaşırt beni be koçum o ekürinle beraber

Mert Oğuzlu61
30.08.2009, 16:30
gerçektende alay konusu olduk...

Mesut
30.08.2009, 17:35
adamım gene gökhandan iyisin vurdumduymaz değilsin çırpınıyosun

Alibeyoglu
30.08.2009, 17:36
karadenizspora gönderilsin belki orada gol atar

Yunus Güneş
30.08.2009, 17:50
Bu akşam gol atıcak forvetler...

Emre ÖZTÜRK
30.08.2009, 18:37
ah umut ah keşke yüreğin kadar futbol yeteneğinde olsaydı

Onur Şeref
30.08.2009, 18:46
Bu akşam bu videoki gibi attıklarından bekliyoruz..

http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=1126093950217

Ömer Kaya
30.08.2009, 18:48
Üstündeki gereksiz stresi at gol atacam diye gole giden toplara elleme:) sana güveniyorum

Osman Yavuz
30.08.2009, 18:50
Herkes sizden gol atmanızı ve sonuca gitmenizi istiyor Umut. İsteyeceğiz tabii ki.. Ama aşırı baskı altındasınız, bunu anlamak zor değil. Keşke çok iyi bir forvet alınsa, sizde bizim gibi rahatlasanız. Yoksa bu yıl sizin ızdırap yılınız olacak. Birileri forvet almadı diye tüm diyeti siz ödeyeceksiniz.
Bas bas bağırdık ama tabii ki dinleyen olmadı ve bu çocuklar her maça stres altında çıkmaya devam ediyorlar ve transfer olmadığı sürece olmaya devam edecekler.Çıkın Gökhan'la birlikte gollerinizi atın.İnanıyorum bu sefer başaracaksınız.

albatros
30.08.2009, 19:49
neden bilmiyorum ama bana da bu akşam gol hatta goller atacaksın gibi geliyor.
bu yorumu okusan sen de gülersin belki umut ama bu akşam gol atacaksın sanki be birader :)

Murat'
30.08.2009, 19:53
Yönetim o kadar büyük bir yanlış yaptı ki yeni bir forvet almamakla.Bütün yükü Umut ve Gökhan'ın üstüne yıktı.Bu kadar baskıyı da kaldıramıyorlar işte.Son günde de yeni bir forvet alınacağını zannetmiyorum.Aylarca uyudu yönetim resmen.

albatros
30.08.2009, 19:57
forvet alsak bize güvenmiyosunuz derler küserler, almasak üstümüzde baskı var bütün yük bizde derler :)
kısaca renktaş bizim forvetler hep mağdur tam mağdur :)

AdemS
30.08.2009, 22:58
Umut'u sahada gören var mıydı? Ben bi oyuna girerken gördüm onun dışında göremedim de merak ettim o yüzden sordum :)

albatros
30.08.2009, 23:01
artık benim de sabır taşım çatladı umut......

Özge
30.08.2009, 23:09
Forvetin Umut-Gökhan olamaz.Oynayamıyorlar işte.Forvet şart işte görün artık.

albatros
30.08.2009, 23:16
iyi bir fiyata ikili paket yapıp yollamak lazım.ramazan paketi.

Sinem Yılmaz61
30.08.2009, 23:18
Ya Umut yeter artik, Forvetlini yapicana, habire kosturup duruyorsun...Bi bos kaleye gol atarsan ne olur...Artik git, biz de kurtulalim, olmuyor artik...

Adem Erdoğan
31.08.2009, 00:13
bu maçta da süperdin..

Kubilay ŞAHİN
31.08.2009, 00:15
Olmuyor Olmuyor Olmuyor..

Ama yapacak Birşey Yok Bu Saatten Sonra.. Destekleyeceğiz, Desteklememiz Gerekir..

Kaan
31.08.2009, 00:31
Gökhan'a tercih ederim.

Emirhan Makul
31.08.2009, 00:34
Gökhan'a tercih ederim.

Kontenjan bitti tercih felan yapamazsın kayıtlar başladı ikiside barajı geçemediği için tekrar dershaneye gidiyorlar ikiside sınıfta kaldılar ikiside tembel yemedik yedirdik içmedik içirdik bu muydu emeklerimizin karşılığı yok ikisinide kaportacı yanına vermek lazım burunları sürtsünler.

AYYILDIZ
31.08.2009, 00:54
Umut'un Trabzonspor'da ilk 18'e giremeyeceğini biliyoruz.Fakat Gökhan'dan daha iyi bir forvet olduğu gerçeğini değiştirmez bu.En azından formanın hakkını vermeye çalışıyor.

OnOuR
31.08.2009, 05:37
Bu hafta İBB maçında ilk 11'de Gökhan'ın yerine tercih edilmesi lazım mutlaka. Rakip defans'ı hırpalıyor, baskı yapıyor en azından...

Emrah KabuL
31.08.2009, 07:46
Bu sistemsizlik ile iyi kötü sene de 15 gol atabilen forvetlerimiz 5 gola ulaşabilirse ne mutlu.. yok o değil böyle devam ederse biz Umut ve Gökhan'a futbolu bıraktırabiliriz.. Razıyım geçen sene ki gibi forvetlerimizin her maç 5-6 net gol pozisyonunu heba etmesine..

Varlıbaş61
31.08.2009, 08:35
umut'a destek vermeye devam dimi...
henüz genç, zaten daha 4. haftadayız...
açılır açılır!!!

Samet Yildirim
31.08.2009, 11:34
oyuna girdi gören oldu mu ?

macuka
31.08.2009, 11:39
Bursa macinda Topu organize bir sekilde ileri goturen bir orta saha oldumu, goreniniz oldumu? Bunlari goremezsek onlarida goremeyiz. Gokhan in tek pozisyonunun pasini bile umut verdi aslinda... Ama tabi birde gercekler var... Adamin seviyesi bu, yetenek seviyesi.... Allahtan canini disine takiyorda fazla kizamiyoruz bu cocuga...

gustavo_colman
31.08.2009, 11:40
bu sezon 0(sıfır) gol atacak eminim :)

slmn
31.08.2009, 12:07
Gökhanıda tak koluna defolun gidin ya artık yeter!

hamucera
31.08.2009, 12:54
Gökhanıda tak koluna defolun gidin ya artık yeter!

bence artık taraftar şu kulübü ve oyuncuları rahat bırakma zamanı geldi

dünkü maçı hangi gözle izlediniz bilmiyorum. zaten amaç eleştiri olmuş artık, destek falan hikaye,

trabzonspor oyuncusu top kaptırmayacak, hatalı pas atmayacak, her vurduğu gol olacak. ancak alkışlanır yok sövülür kovulur,

dün akşamki maçı tekrar tekrar izleyin, bana forvetlere adam gibi gönderilen 5 tane top gösterin dakikaları ile, ama adam gibi olsun, öyle yok o orta açtı, yok buna vurmadı, bunları hikayeden pozisyonları göstermeyin.

gökhanın bir pozisyonu var son dakikalarda 2 adam sıkıştırmış,

umut bir pozisyon yaratmaya çalışmış kendi presi ile, ondanda düşürülmüş içeri girerken, 1 tane pas vermiş,

umut orta sahadan top almaya geliyorsa, gökhan sol açık gibi oynamaya başlıyorsa, orta saha adam gibi 2 top çıkaramıyorsa kimse kusura bakmasın bu forvetlerin suçu yok.

geçen yıl 10 gol atan guiza, en basit örneği adamlar ona şkindi yarıya kadar her maç destek verdi, geç açıldı ama atıyor, bizim çok bilen taraftarımız (kususra bakmayın ama en iyiyi daima siz biliyorsunuz, yorumlarınız o şekilde) her sezon en kötü sezonunda bile 15 gol altına düşmeyen bir forveti beğenmiyor, geçen yılın aşmpiyonunun 3 forvetinin toplamından daha fazla atan 2 forveti beğenmiyor,

neymiş efendim atmışlar ama ya kaçırdıklar, kaçırıyorlar evet ama o pozisyona da girebiliyorlar, çok iyi besliyormuş orta sahamız forvetleri, kimse hikaye anlatmasın, orta sahanın forveti beslediği falan yok, öyle olsa forvet oyuncularo orta sahaya kadar gelip top istemez.

Bu kulübün sahibi biziz modlarınıda artık geçsin bu taraftar sahibi iseniz, sahibi olduğunuz kulübe destek olmayıda bilin, oyuna girerken bir oyuyncuyu yuhalayan taraftar kendi bildiğinden başkasının doğruluğuna inanmayan taraftardır,

umut bulut eleştirilerine katıldığım noktalar olduğu gibi asla katılmadığım nokatalarda çoktur. Eminim ki dün akşam bir gol atsa ve galip gelsek burada umu buluta methiyeler düzülecekti. işte bu böyle ol,

birde eleştiri kesimi var, onlar zaten gol atıp maç çevirsede beğenmeyecek, gole oranla buranla, nenemde atar dedemde atar bahanesi üretecek.

slmn
31.08.2009, 12:58
hamucera kusura bakma ama bu saatten sonra umut 100 gol atsa yine söverim.Ben umutu seviyorum ama sokaktaki vatandaş olarak.tamam hırslı olabilir koşuyo olabilir kaçırınca üzülüyoda olabilir ama duygusallıkta biyere kadar kaç maç oynadık daha gol yok forvetlerden.Bi arkadaşın imzasında görmüştüm umut 50 gol atsın yine desteklemem çünkü 50'yi atana kadar 150'yi kaçırır aynende öyle.Hoşgörüde sabırda bi yere kadar.

Yunus Güneş
31.08.2009, 12:59
Umut ta hala suç arıyorsunuz ya ..Dün maça girdiği gibi faulle durdurlup önemli yerden duran top kazandık...Ve 90 da attığı gökhana pas süperdi gökhan gol yapsaydı.. Kim bilir ne olucaktı..İlk golde yenilen golde de umutun suçu var saize göre demi...Bizim günah keçisi umut seçilmiş...Gol yense suç onda galibiyet kaçsa suç onda bırakalım artık şunları ...

hamucera
31.08.2009, 13:00
hamucera kusura bakma ama bu saatten sonra umut 100 gol atsa yine söverim.Ben umutu seviyorum ama sokaktaki vatandaş olarak.tamam hırslı olabilir koşuyo olabilir kaçırınca üzülüyoda olabilir ama duygusallıkta biyere kadar kaç maç oynadık daha gol yok forvetlerden.Bi arkadaşın imzasında görmüştüm umut 50 gol atsın yine desteklemem çünkü 50'yi atana kadar 150'yi kaçırır aynende öyle.Hoşgörüde sabırda bi yere kadar.

o arkadaşın imzası seni neden etkiliyor, sen kendi düşüncelerine bak, bak 19 aşında bir arkadaşsın ama diyorsun ki ben umut 100 gol atsa gene söverim, kime ne hakla sövüyorsun,

ben bu sövme konusunda ısrarcıyım, tribünden veya ekran başından sövenleri umutun karşısına başa baş çıkmaya davet ediyorum, çünkü o zaman bırakın söövmeyi sarılmak istersiniz, ama yok bu taraftar sövecek söv bakalım, ağız senin nede olsa, kurub. duvara yapışmaz nede olsa.

150 tane kaçıdıryorsa 200 tane posizyona girmiş demektir, e bırakta kaçırsın o kadar

slmn
31.08.2009, 13:03
sövme konusunda bi yanlış anlaşılma oldu ben sövme derken yukardaki gibi defol git anlamında söverim kimsenin anasına bacısına sövmem.Umuta sarılırsın dedin evet sarılırım yukarda dediğim gibi ben umutu sokaktaki vatandaş olarak seviyorum samimi bi insan.Gol kaçırma konusuna gelince bu konuda yorum yapmayacağım geçen sene gördüm ben göreceğimi 2 metreden kaçan golleri.

demir
31.08.2009, 13:06
bır futbolcu gol kacırıyor dıye elestırılır yuhalanırsa o cuklardan tabıkı bır halt olmaz ????

hakan sukurun hakan suklur oldugu donemlerı hatırlayan varmı ??? hatırlamayan umutla ılgılı yorum yazmazsın lutfen hakan kale cızgısınden topu taca atan bır adamdı mıllı takımda hakanın kacırdıkları yuzunden kac mac kaybettık o donem takıp edenler hatırlar ama hıc bır zaman kendı taraftarı tarafından ne yuhalanmıstırlar nede kufur yemıstırler artık anlayın bu takımın sorunu taraftar futbolcu degıl

Adem Erdoğan
31.08.2009, 13:09
umut'un hakkını yemeyin dün uzaktan bir şut çekti kaleye pardon stadın arkasındaki apartmanlara.

Adem Erdoğan
31.08.2009, 13:10
bır futbolcu gol kacırıyor dıye elestırılır yuhalanırsa o cuklardan tabıkı bır halt olmaz ????

hakan sukurun hakan suklur oldugu donemlerı hatırlayan varmı ??? hatırlamayan umutla ılgılı yorum yazmazsın lutfen hakan kale cızgısınden topu taca atan bır adamdı mıllı takımda hakanın kacırdıkları yuzunden kac mac kaybettık o donem takıp edenler hatırlar ama hıc bır zaman kendı taraftarı tarafından ne yuhalanmıstırlar nede kufur yemıstırler artık anlayın bu takımın sorunu taraftar futbolcu degıl

hakan'ın kaçırdığını bilmem attıkları sayesinde çok maç kazandık, öyle ufak tefek maçlarda değil almanya hollanda isveç tarzı maçlar..

demir
31.08.2009, 13:14
hakan'ın kaçırdığını bilmem attıkları sayesinde çok maç kazandık, öyle ufak tefek maçlarda değil almanya hollanda isveç tarzı maçlar..

ewet ama umuttan beterdi taraftar destek verdı taraftar gaz verdı yuhalamadı kufur etmedı ve turkıyenın en onemlı degerı oldu dunya yıldızı olmus onca futbolcu var umutun tarzında oynayan ? atamıyor ama neden ? genc ıoyuncularımızın ayakları tıtrıyor maca cıkarken neden? dunyada kendı futbolcusunu yuhalayan baska bır takım yok dıyelımkı umut elestırılerı hak edıyor pekı bu taraftar neyı haketmıyor ? sampıyonlugu allahta reva gormuyor zaten

Adem Erdoğan
31.08.2009, 13:26
hakan'a da kazma odun inek şaban torinolu şaban gibi milyonlarca lakap takıldı ama adam 36 yaşına kadar oynadı ve şampiyonluk yaşayarak kariyerini noktaladı, çok alakasız bir karşılaştırma bu,

ayrıca bırakalım artık taraftara giydirerek olmayacak dualara amin demeye...

SDinc
31.08.2009, 13:34
Beyler Hakan Şükür'e laf etmeyelim. Bana göre gelmiş geçmiş en iyi santraforlarımızdan birisidir size göre tam tersi olabilir ama saygıyı haketmeli.

Mesut
31.08.2009, 13:35
ewet ama umuttan beterdi taraftar destek verdı taraftar gaz verdı yuhalamadı kufur etmedı ve turkıyenın en onemlı degerı oldu dunya yıldızı olmus onca futbolcu var umutun tarzında oynayan ? atamıyor ama neden ? genc ıoyuncularımızın ayakları tıtrıyor maca cıkarken neden? dunyada kendı futbolcusunu yuhalayan baska bır takım yok dıyelımkı umut elestırılerı hak edıyor pekı bu taraftar neyı haketmıyor ? sampıyonlugu allahta reva gormuyor zaten

niye bütün şuç taraftarda oluyor ben anlamıyorum bu taraftar durduk yeremı ıslıklıyor veya yuhalıyor lütfen kafanıza taş düşse taraftar demeyin insanların bir sabır vardır duygusal varlıkdır.
taraftar bunları haketmıyor taraftara layık bir takım ol ondan sora taraaftarı suçlayın nice insanlar kilometrelerce yol gidiyor her hafta
maçlara gidemeyen forma ve ts clüp ürünleri alarak destek veriyor lütfen her şuçu taraftara atmayın
kimse durduk yere futbolcuları yuhalamıyor
kendilerine çeki düzen vermedikleri sürece her maç cenehhennem gibi geçeçek umut%gökhan için ha ne zaman adam olurlar düzelirler top oynamaya çalışırlar o zaman tepkiler biter

demir
31.08.2009, 13:39
durup dururken bagırmamak ???? bır takım baska takımmdan 8 fark yıyor ulkeye geldıgınde yuhalanmıyor sen o adamı yuhalarsan daha kotu olur hıc bır seyı duseltmıs olmazsın baban sana sadece para veerse sana sevgı vermese yıne begenmezsın babanı bıle urun almak maca gelmek taraftarlık gorevı bumu zannedıyorsun sen ?

Mesut
31.08.2009, 13:43
durup dururken bagırmamak ???? bır takım baska takımmdan 8 fark yıyor ulkeye geldıgınde yuhalanmıyor sen o adamı yuhalarsan daha kotu olur hıc bır seyı duseltmıs olmazsın baban sana sadece para veerse sana sevgı vermese yıne begenmezsın babanı bıle urun almak maca gelmek taraftarlık gorevı bumu zannedıyorsun sen ?

hayırdır hemşerim örneklerie bakıyorum hep bizans takımları
bu taraftar hala sahip çıkmıyor öglemi takıma yenildiği halde kaç haftadır stadda yerini alıyor ve desteği veriyor ben boş tribün hiç görmedim sen gördünmü
madem bizansı örnek veriyosun son hafta ernsti çıkardı denizli tribün ernst diye inledi değilmı haklsın bişe demıyorum tafaftar inek ne olursa olsun ses çıkarmıcam bişe demicek haklısın

Adem Erdoğan
31.08.2009, 13:45

yuhalamaz onlar genelde ya stadı yıkarlar, yada tesisleri basıp cam çerçeve indirirler, futbolcuların arabalarına tekme yumruk dalar yumurta fırlatırlar..

fish_bone
31.08.2009, 13:56
Eğer forvet transferi yapmayacaksak ve bu takım tek forvet oynayacaksa Umut oynamaLıdır. En azından koşuyor, çabaLıyor, pres yapıyor. Gökhan Bey'imiz hiç bişey yapmıyor. Büyük forvet zannediyo kendini, ama top geLince tehLikede yaratamıyor. Kısacası Umut'tan son vuruş ve pozisyon anLamında hiç bi farkı yoksa Umut oynamaLı tek forvet...

Erbay
31.08.2009, 14:11
Bu takımda çok güzel ikinci forvet olurdu ama iş işten geçti. Şampiyon takımın seri golcüsü olamazdı ama iyi bir destekçi golcü olurdu bence. Artık Umut ismi çok yara aldı. Şunu da söyleyeyim yine, Gökhan'dan kat kat iyidir.

TSelif
31.08.2009, 14:54
Gol atmak direk zeka ile alakalıdır.
Buradaki zeka futbol zekasıdır yanlış anlaşılmasın !

slmn
31.08.2009, 16:29
Bu senenin sonunda sözleşmesi bitiyo inş uzatmazlar.

KOSİFOĞLU
31.08.2009, 17:32
bi spor yazarı umutun forvet değilde kanat oyuncusu olması gerektiğini söylemiş valla biras düşündüm hak verdim. adam gerektiği kadar gol atamıyor, hızlı mı desen hiç fena değil defansın dengesini kanattayken daha iyi bozar tek sorun acaba orta yapabilirmi bu soruyu da umuta güvenenler daha iyi bilir cevap verirlerse sevinirim

umut bulut forvet değilde kanat oyuncusu olur diye sormuş?

umut'un kanat oyuncusu olması için yeteneğinin olması lazım niçin yeteneğinin olması lazım çünkü kanat oyuncusunun forvet hattına sokulabilmesi için adam geçmesi gerekir adam geçebilmesi içinde yattara gibi engin gibi futbolun en sevdeğim bölümü olan çalım atması lazım umut bırak çalım atmayı kanat oyuncusu olsaydı orta dahi açamaz

benim düşüncelerim böyle

şenolkılınç
31.08.2009, 17:45
arkadaşlar bırakalım bunları ne umuttan ne gökhandan bize fayda gelmez bi defa adamlar trabzonsporlu değil anlayamazlar bizleri ve ruh yok ne yaptılar bunca zaman onların 1 maçta aldığı parayla 1 sene geçinen aile var o memlekette öyle darılmaya kırılmayqa bilmem neye hakkı yok kimsenin o takımda hele ki umutun gökhanın hiç hakkı yok ben iddaa ediyorum umut ve gökhan bu takımdan gitsin bu takım şampiyonluğa oynar fatih veya başkası önemli değil gelecek isimden önce karşı takımın kalecisi defansı korkacak o yüzden açılacak bu kesenin ağzı başka formülü yok onlarda gitsin ankarada oynamaya devam etsinler bu kadar basit orda başarılı olurlar buna eminim

mustafadinç
31.08.2009, 17:48
Gaziantepspor => Beto

hepsinden kat be kat daha şanslı olduğu aşikar. Çünkü yeryüzünde umut kadar yeteneksiz, yetersiz ve futbol zekasından yoksun olup taraftarı tarafından dünya futbol literatürüne geçecek cinsten bir takım uydurma kriterlerle ( örn: iyi niyet saçmalığı ) savunulan bir futbolcu daha yoktur. ( eee ama o da normal tabii asbaşkanı bir forvetin görevini öyle açıklarsa o takımın taraftarıda forvetini öyle değerlendirir aslında şaşırmamak lazım ) Dünyanın hiçbir büyük kulübünde sağa sola şuursuzca koşan, kendisine top gelirken topa bakmayıp direk rakibin üstüne çullanıp faul yapan, ofsayta kalıp bir de utanmadan gol olacak topu ofsayt haline sokan, top tutamayan, adam geçemeyen, iyi zamanlaması olmayan, son vuruşlarda beceriksiz olan bir insan İYİ NİYETLİ diye bir takımın futbolcusu olmaz. Forvet oyuncun isterse pres yapmayan biri olsun, isterse vurdumduymaz olsun, isterse devamlı rakiplerle boğuşmasın, YETERKİ GOL ATSIN. isterse 90 dk sahada eli şortunun içinde gezsin ama YETERKİ GOL ATSIN.
çünkü bu mevkinin tek bir görevi vardır GOL ATMAK.

Umut bu saydıklarının hepsinden daha iyi santrafor,sen bu işten anlamıyorsun.

Fatih Kuloğlu
31.08.2009, 18:02
Bizden daha çok gol atmayı istediğine eminim ama tek forvet sisteminde oynuyabiliceğini sanmıyorum

Yasin N.
31.08.2009, 18:13

bence yanılıyorsun. santrafor deli gibi koşan değil, defansı dağıtan değil. gerektiğinde çevik, zeki ve hızlı bir şekilde karar verebilen ve bu kararı uygulayıp sonuca giden kişidir. Umut bu sezon hazırlık maçları dahil kaç gol attı ???

Yasin N.
31.08.2009, 18:14
herşieyden ziyade umutu ve gökhan ünalı çıkar, 1+5+5 oytna daha iyi :)

hamucera
31.08.2009, 21:02
bence yanılıyorsun. santrafor deli gibi koşan değil, defansı dağıtan değil. gerektiğinde çevik, zeki ve hızlı bir şekilde karar verebilen ve bu kararı uygulayıp sonuca giden kişidir. Umut bu sezon hazırlık maçları dahil kaç gol attı ???

umut ankaragücünde iken bu dediklerini fazlası ile yaptı, ayrıca bırakın artık rakiplerdeki forvetleri sevmeyi, bir baroş, guiza, deseniz anlarım ama kamanan, de nigris kim ya bu adamlar ile umutu kıyaslıyorsunuz

Jackdaniels
31.08.2009, 21:11
Bizden daha çok gol atmayı istediğine eminim ama tek forvet sisteminde oynuyabiliceğini sanmıyorum

Evet çok istekli gerçekten dünya gol atma isteği kralı kendisi...

Yasin N.
31.08.2009, 22:44
umut ankaragücünde iken bu dediklerini fazlası ile yaptı, ayrıca bırakın artık rakiplerdeki forvetleri sevmeyi, bir baroş, guiza, deseniz anlarım ama kamanan, de nigris kim ya bu adamlar ile umutu kıyaslıyorsunuz

ben bu adamlarla ilgili fazla bişey demiyorum ama aralarında birkaçtanesi eminimki umutun kaçırdığı onlarca gol pozisyonunu gole çevirebilecek beceri ve zekaya sahip yada çabukluğa. Mesela Denigris

ÖmerFarukYılmaz
31.08.2009, 22:51

Çift forvette çok oynadı ya:)

Kereşenli
31.08.2009, 22:58
Koş Umut koş, rekor kırmaya emin adamlar ile ilerliyorsun. Şöyle beş altı maç daha gol atma, sezona en kötü başlayan forvet oyuncusu ünvanını alacaksın.

crazyman_61
31.08.2009, 23:24
iyi atlet olur umut tan forvet olmaz ama:)

Tanju
31.08.2009, 23:28
Diyarbakır forvetlerine bakıyorum bir de bize...
not- adamlar desire job'u da almış

İlker ToSun
01.09.2009, 01:28

sen ve senin gibilerin bu işten ne kadar anladığını umut her geçen hafta gösteriyor

hamucera
01.09.2009, 08:53
sen ve senin gibilerin bu işten ne kadar anladığını umut her geçen hafta gösteriyor

bence senin ve senin gibilerin ne kadar bu işte anladığı genel ortalamada belli oluyor,

o takımlardaki beğendiğin adamları al koy trabzonspora eğer ki umut tan daha iyi olursalar razıyım ama olamazlar,

İlker ToSun
01.09.2009, 15:17
bence senin ve senin gibilerin ne kadar bu işte anladığı genel ortalamada belli oluyor,

o takımlardaki beğendiğin adamları al koy trabzonspora eğer ki umut tan daha iyi olursalar razıyım ama olamazlar,

senle umut konusunda hiç tartışmaya bile girmicem çünkü sen umut diye tahminen başka birini izliyorsun. yorumlarını okuyunca insan ister istemez düşünüyor aynı adamdan mı bahsediyoruz acaba diye. o yüzden sen bu adamla "büyük takımın büyük golcüsüyle" mutlu olmaya devam edebilirsin ama umut asla benim açımdan yeterli değil. eminim trabzon şehrinin lise takımlarının forvetleri bile umut dan iyidir.

Sinem Yılmaz61
01.09.2009, 15:20
Umut gelecek Macta Umuduma bir daha yikma...Cik Adam gibi oyna, ve bos kaleye Topu tuttur...

Fatih Kuloğlu
01.09.2009, 15:51
Umut gelecek Macta Umuduma bir daha yikma...Cik Adam gibi oyna, ve bos kaleye Topu tuttur...

Buna matematik'de olanaksız olasılık deniliyodu sanırım xD

Sinem Yılmaz61
01.09.2009, 15:54
Karistirma simdi Matematigi, onlan benim hic alakam yok :D

Tayfun
01.09.2009, 15:57
Umut değil Umutsuzluk onun adı......

izzet
01.09.2009, 18:41
fatihin ya da baska bir forvetin alinmamasi en cok senin zararin olacak, en kisa zamanda kendini ve özgüvenini bulman dilegiyle...

Insallah Yönetime kizan taraftar senden cikarmaz hincini...

Yavuz Hasan
01.09.2009, 19:21
ne yap yap kendine özgüven depola bence tek sıkıntı bu

izzet
01.09.2009, 19:23
ne yap yap kendine özgüven depola bence tek sıkıntı bu

Adamin üstündeki yükü alip, baskasini sahaya süremiyoruzki, adamin sinirleri iyice yipraniyor... ne yazikki sezona 2 forvetle baslama sacmaligina imza atmis yönetimin sucunu Umut cekecek gibime geliyor...

Çagman
01.09.2009, 19:31
Her mac basladıgında hiçbir beklentim olmayan tek futbolcu arkadasımız.

SDinc
01.09.2009, 23:12
Yönetimin yeni bir forvet almaması seni acayip bir şekilde riske atmasıdır. Umarız burdan olaylı şekilde gitmezsin.

OLCAY ÇAKIR
01.09.2009, 23:35
Transfer kapandı.

Sen açıl..

Hadi bakalım..

Selman
02.09.2009, 02:06
Çok üzgünüm seni en azından Ocak ayına kadar çekmeye mecbur kalmaktan dolayı.

Başarılar diliyorum.

ugrpnk
02.09.2009, 02:08
kim dayanacak 3 ay...

sıkıntılı günler bizi bekliyor...

adın Umut ama bi kere bize umut vermedin.. bu gidişle de vereceğin yok..

yorumsuz6117
02.09.2009, 02:12
en sinir olduğum 10 numaralı formayı giymesi..

hamucera
02.09.2009, 08:44
umut sen bu takımdan gitmelisin ama gidersende olmayacak kendini bulacaksın eski umut ol acaksın o zaman buradakiler yine sana küfredecek, neen bizde oynamadın diye, yani sorunu sadece sende görecekler her zaman, çok biliyorlar ya

crazyman_61
02.09.2009, 11:24
umut yada gökhandan biri sakatlanırsa oynayacak yedek forvet kim var kadroda?

fatih6t1s
02.09.2009, 11:43

tribünden bi taraftar çağırır artık yönetim avni akerde anons
"arkadaşlar aranızda forvet oynayacak biri varsa lütfen sahaya"
emin ol öyle bişey olsa sahaya inen adam hatrick yapar yönetim de o yüzden forvet almıyormuş zaten

Night61
02.09.2009, 12:10
tribünden bi taraftar çağırır artık yönetim avni akerde anons
"arkadaşlar aranızda forvet oynayacak biri varsa lütfen sahaya"
emin ol öyle bişey olsa sahaya inen adam hatrick yapar yönetim de o yüzden forvet almıyormuş zaten

öyle birşey olsa tribünler boşalır

demir
02.09.2009, 13:20
benım umuta sahıp cıkmam normal gokhanada pekı bızler neye sahıp cıkıyoruz ? yanlıs seyleri elestırıyoruz arkadaslar sorunumuz bu bızım ? gercek olan bısey var bızler bu takımın taraftarı olarak gokhanında umutunda kapasıtesını bılıyoruz ? ne yapabıleceklerınıde ne yapamayacaklarınıda ? ılk zamanlar ıkısı bır arada oynayamıyor dıye elestırıyorduk sımdı ıkısınden bır forvet olmaz dıye ?? elımızde ıkısınden baska secenek varmı ? yok ozman yapacak tek sey ıkısını bırden oynatmakdır cunkı ıkısı bırden oynadıgında takımda cok cıddı degısım oluyor gokhan suan ıcın tek forvet olmaya hazır degıl umut ıse santrofor degıl ozman sorun kımde sunakı kadroya gore forvetten fayda almak ıstıyorsa bır takım yapması gerken sey ıkısını bırden oynatmak ve devre arasında kesınlıkle bırısı genc ıyı satrofor almakdır

Sinem Yılmaz61
02.09.2009, 14:32
Senden gol bekliyorum gelecek macta, ama Ofsayta degil...yoksa ismini Umutsuz koyicam...

lebron
02.09.2009, 14:35
umut gökandan iyi en azında çaba gösteriyor

Atılay
02.09.2009, 14:40

Sen burda bende arkadaş çevremde Umut'u savunmaktan hiç bıkmayız inşallah

esra61
02.09.2009, 15:07
gol bekliyoruz senden artık.
bütün maçlarda senin gol atmanı o kadar istedimki neden bilmiyorum..belkide sana yapılan protestolardan dolayı istedim bu kadar gol atmanı ama olmadı atamadın.lütfen ya kendini topla kafanı ve golünü at........
umut'umuzsun bizim...........

izzet
02.09.2009, 18:26
http://trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2542#Icerik

Adam bize transfer oldu sacinda bas kalmadi resmen...

Çagman
02.09.2009, 20:20
umut sen bu takımdan gitmelisin ama gidersende olmayacak kendini bulacaksın eski umut ol acaksın o zaman buradakiler yine sana küfredecek, neen bizde oynamadın diye, yani sorunu sadece sende görecekler her zaman, çok biliyorlar ya
"Umut"un Adına Aldanıpta yorum yapmayalım :)

yorumsuz6117
02.09.2009, 20:46
bizim o bölgede 5 tane adamımız varya oynarlar işte..:p

ea49
02.09.2009, 22:03
umut kötü diyoruz beyler ama 4-5-1de bu adam oynayamyor yardıma kimse gitmiyor top tutamayınca adam yere atlıyor onunda yapacak hiç bir şeyi yok ama adam ank.gücü maçını 2-1 90+1de bizi kurtardğı günler gibi çok golü var

Yalçın Ulusoy
03.09.2009, 07:15
mücadele,mücadele,mücadele.
artık klas gollerinle anıl be kardeşim,ne bu yaa.

SDanışmaz
03.09.2009, 07:27
mücadele,mücadele,mücadele.
artık klas gollerinle anıl be kardeşim,ne bu yaa.

Sen kıyametin kopmasını istiyorsun herhalde?

Kadir
03.09.2009, 13:31
Haydi Umut bir şeyler yap..

Orhan Aydın
03.09.2009, 13:37
vallahi bu başlığa yazılacak pek birşey kalmadı artık görünen köy kılavuz istemez Allah yardımcımız olsun diyelim programı kapatalım:)

Mustafa Calik
03.09.2009, 21:18
Umut bugün 2 gol atmis .. vay be :D

tzercin61
03.09.2009, 21:34
hep umutu savundum. kaliteli dedim, en iyilerden dedim. klas dedim, çırpınıyor dedim. halt ettim. bu sene ölü hiçbir varlığı yok. bir an önce kendine gelmelisin umut abi. umdumuz sensin. allah sakatlıklardan korusun.

tzercin61
03.09.2009, 21:34
Umut bugün 2 gol atmis .. vay be :D

antrenmanda mı?

yorumsuz6117
03.09.2009, 21:44
antrenmanda mı?
a2 rakımıyla antrenman sayılır yani resmi sitede gösteriyorlar bide utanmadan bakın bakın gol attılar der gibi...zaten sadece antremanlarda ataviliyorlar bu sene..

Yavuz Hasan
03.09.2009, 21:59
antreman mantreman attıya buna da şükür

Ömer SEVİNÇ
03.09.2009, 23:39
Küsmek yok Umut. Seviyoruz seni;)

EaGoD61_OFside
03.09.2009, 23:51
evet 4-1 kazandiklarin macinin 2 golünu umut atmis:alkış: kesek macta da öyle adsaydi da rahatlasaydik:rolleyes:

seyyah61
04.09.2009, 01:10
Bazi futbolcular vardir iki üc macta bir düzenli gol atar.
Bazi futbolcular da uzun süre gol atamaz, sonra her mac atmaya baslar.
Umut da ikinci kategoriye giriyor.
Bir gol attiktan sonra pesi gelecektir.
Kendisine güveniyorum.
Zaten bu sezon da ortalama standardi olan 14-15 gol barajini bulacaktir.

Ömer SEVİNÇ
04.09.2009, 01:14
İyi ki varsın Adem;)

Ali Tunahan Güllü
04.09.2009, 01:15
2 gol atmış tebrikler:)

hedekorkut
04.09.2009, 03:19
bu yıl çok şanssız ama eminim yine 10 golü geçecek ve takıma yararlı olacak

.....
04.09.2009, 05:53
en az 15 gol atacağını biliyoruz. ama şuna bi yerden başla artık ;)

halukozcelik
04.09.2009, 11:19
Dakika 90+3 umut colmanın ara pasıyla boş kaleye topu atmak yerine topu taça atıyor ve trabzonspor bu haftada hüsrana uğruyor.

Kadir
04.09.2009, 12:07
A2 takımımızın kalecisiyle ve defans oyuncularıyla yollar ayrılsın :(

hamucera
04.09.2009, 12:43
Dakika 90+3 umut colmanın ara pasıyla boş kaleye topu atmak yerine topu taça atıyor ve trabzonspor bu haftada hüsrana uğruyor.

hahaha
o kadar komiksin ki inan şu anda yerlerde sürünüyorum,

dakika 90+2 selçuk kulaandığı atış sonrası umut mükemmele kafa vuruşu ile golü atıyor. Trabzonspor:2 Ankaragücü:1

buda senin yazına kapak olsun.

geçen sene, kafasına top çarpar diyenlerede topmu kafasına çarptı, umut mu kafa ile topa vurdu sorusunun basit örneklerindendir.

Sefa Murat Dokuz
04.09.2009, 16:00
Gol kısırlığına son verip moral olsun diye A2 takımına özel ricada bulunmuşlar.

Sefa Murat Dokuz
04.09.2009, 16:04
hahaha
o kadar komiksin ki inan şu anda yerlerde sürünüyorum,

dakika 90+2 selçuk kulaandığı atış sonrası umut mükemmele kafa vuruşu ile golü atıyor. Trabzonspor:2 Ankaragücü:1

buda senin yazına kapak olsun.

geçen sene, kafasına top çarpar diyenlerede topmu kafasına çarptı, umut mu kafa ile topa vurdu sorusunun basit örneklerindendir.

Tamam umutu iyi savunuyorsun güzelde, şu adama söyleyin kafayı topa alttan yukarı değil,vururken de suratıyla vurmasın.
Umut iyi niyetli bir oyuncu.Biliyoruz ama biz din değiliz ki sadece niyetle olsun bu işler.
Umut'u Gökhan'dan daha çok seviyorum.Umut'un 30 gol atmasını Milli olmasını dahi isterim.Ama atabileceklerini de atamıyor. Ben ondan 2 kişiyi geç yada uzaktan vur diye bişey beklemiyorum ki hiç bir taraftar beklemiyor.
Gol atamayacak bu gidişle bu sezon.

şenolkılınç
04.09.2009, 18:40
kusura bakmayın arkadaşlar ama umut iyi bir forvet olabilir saygı duyarım 14-15 golde atabilir ama oynadığpı takım a.gücü değil TRABZONSPOR 14-15 gol atacaksa hiç imza atmasın o sözleşmeye büyük takım adamı değil gitsin anakarada vs oynasın iş yapar ama bizde 3 senedir ne hayrını gördük attığı 2kritik gol var kaçırdığı en az 50 gol unutmayalım bunu

i-çing
05.09.2009, 21:04
Ağlatan gol!
Haftalardır "sıfır" çeken Umut Bulut, aradığı golü buldu...
05/09/09 11:33
http://www.htspor.com/2009/09/05/resim/haber_ic_170725.jpg
GAZETE HABERTÜRK - HALUK AYYILDIZ'IN HABERİ
Trabzonspor’da ligde ve Avrupa’da sıfır çektikleri için yerden yere vurulan 2 forvetten biri olan Umut Bulut, idman maçında 2 gol birden attıktan sonra soyunma odasında sevinç gözyaşları döktü.
Aslında sezona çok iyi başladı. İzin döneminde bile çalışıp Davraz kampında yapılan bütün testlerden birinci çıktı. Yeni sezonda herkes ona o da kendisine çok güveniyordu. Golleri sıralayacak ve geçen sezon kaçırdığı goller nedeniyle aldığı eleştirileri ters çevirecekti. Bu isim, Trabzonspor’un gol ayaklarından biri olan Umut Bulut’tu. Ama işler yine istediği gibi gitmedi. Hollanda’da oynanan hazırlık maçlarında sadece 1 gol kaydedebilen Umut, Avrupa Ligi Play-Off’unda ve Süper Lig’deki ilk 4 maçta sıfır çekti. Kaçan goller ve camiadan gelen acımasız eleştiriler sonucunda yaşadığı stres nedeniyle acemi futbolculara dönen Bordo-Mavili oyuncu, idmanlarda bile gol atamaz hale geldi.
-YENİ BİR BAŞLANGIÇ-
Ligin ilk 4 haftasında kendisi gibi sıfır çeken forvette birlikte görev yaptığı Gökhan Ünal ile yerden yere vurulan Umut, aradığı çıkışı önceki gün yapılan antrenmanda buldu. Umut, yapılan çift kale maçta 2 gol birden attı. Soyunma odasına giderken sesi titriyor ve konuşmaktan korkuyordu. Ama içeri girdiğinde artık dayanamaz hale gelmişti. Ağlamaya başladı. Oturduğu sırada gözlerinden ip gibi yaşlar süzülen Umut, aslında mutluluktan ağlıyordu. Kendisini teselli etmek isteyen arkadaşlarına, “Artık bitti. Bu 2 gol benim için yeni bir başlangıç oldu. Göreceksiniz İstanbul BŞB ile oynayacağımız maçta da gol atıp yaşadığım kabusu bitireceğim” diyerek yaşadığı sevinci dışarı vurdu.

http://www.htspor.com/spor-haber/170725-Aglatan-gol.aspx

.....
05.09.2009, 23:00
Umut , Göster gücünü koçum benim. Sen bu takımda en az sezon başı 14 gol atan adamsın.

Bir açılırsan inanıyoruz ki gerisi gelecek. Sakın kendini harap etme. BAŞARACAKSIN!

Semih GÜL
05.09.2009, 23:30
Kaçınılmaz bir gerçek var ki umut bu senede kadroda kaldı ve forvetimiz olarak en azından devre arasına kadar formamızı giyecek...
Çok yazık bize çok...kahırlar kafamızı duvarlara vurmaya devam.2003-4 deki rahat rahat maç seyrettiğim günleri özlüyorum...Simek,fatihi,gökdeniz, yattara ile mükemmel atak organizasyonlarını...

Olsun bursa maçında 90+3 te gökhana en azından paz verdin umut çokta güzel verdin ama olmuyor sizinle olmuyor:)

yorumsuz6117
05.09.2009, 23:35
Ağlatan gol!
Haftalardır "sıfır" çeken Umut Bulut, aradığı golü buldu...
05/09/09 11:33
http://www.htspor.com/2009/09/05/resim/haber_ic_170725.jpg
GAZETE HABERTÜRK - HALUK AYYILDIZ'IN HABERİ
Trabzonspor’da ligde ve Avrupa’da sıfır çektikleri için yerden yere vurulan 2 forvetten biri olan Umut Bulut, idman maçında 2 gol birden attıktan sonra soyunma odasında sevinç gözyaşları döktü.
Aslında sezona çok iyi başladı. İzin döneminde bile çalışıp Davraz kampında yapılan bütün testlerden birinci çıktı. Yeni sezonda herkes ona o da kendisine çok güveniyordu. Golleri sıralayacak ve geçen sezon kaçırdığı goller nedeniyle aldığı eleştirileri ters çevirecekti. Bu isim, Trabzonspor’un gol ayaklarından biri olan Umut Bulut’tu. Ama işler yine istediği gibi gitmedi. Hollanda’da oynanan hazırlık maçlarında sadece 1 gol kaydedebilen Umut, Avrupa Ligi Play-Off’unda ve Süper Lig’deki ilk 4 maçta sıfır çekti. Kaçan goller ve camiadan gelen acımasız eleştiriler sonucunda yaşadığı stres nedeniyle acemi futbolculara dönen Bordo-Mavili oyuncu, idmanlarda bile gol atamaz hale geldi.
-YENİ BİR BAŞLANGIÇ-
Ligin ilk 4 haftasında kendisi gibi sıfır çeken forvette birlikte görev yaptığı Gökhan Ünal ile yerden yere vurulan Umut, aradığı çıkışı önceki gün yapılan antrenmanda buldu. Umut, yapılan çift kale maçta 2 gol birden attı. Soyunma odasına giderken sesi titriyor ve konuşmaktan korkuyordu. Ama içeri girdiğinde artık dayanamaz hale gelmişti. Ağlamaya başladı. Oturduğu sırada gözlerinden ip gibi yaşlar süzülen Umut, aslında mutluluktan ağlıyordu. Kendisini teselli etmek isteyen arkadaşlarına, “Artık bitti. Bu 2 gol benim için yeni bir başlangıç oldu. Göreceksiniz İstanbul BŞB ile oynayacağımız maçta da gol atıp yaşadığım kabusu bitireceğim” diyerek yaşadığı sevinci dışarı vurdu.

http://www.htspor.com/spor-haber/170725-Aglatan-gol.aspx
ne hallere düştük ya adam idmanda gol atıyor ağlıyor yok böle bişey..:p

playa
05.09.2009, 23:36
umut bu takımın topçusu değil.

playa
05.09.2009, 23:37
tüm gücünü ortaya koyuyor ama yetersiz