PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

mehmetali61_55
21.08.2009, 13:46
umut dün üzerine düştü top aldı indirdi gerekeni yaptı mücadele etti onun gibi mücadele eden bir kişi vardı oda serkandı diğerleri ise bana göre vasattı helki bazıları hiç yoktu sahada diyebilirim

Onur Civelek61
21.08.2009, 15:07
İlhan Mansız da zamanın en iyi Carlos'u nu müthiş bi hareketle geçmişti.Ama o hareketle biz turu geçememiştik.
Sonuç önemli sonuç.Baros pembe kramponlarıyla çıksın maça biz dalga geçmesini biliriz ama o da gol atmasını biliyor.Eşcinselmiş,içkiciymiş,sapıkmış önemli değil.Gol atsın yetiyor.Bizdekiler efendiymiş,karakterliymiş,hırslıymış.Ne fayda sağlıyor sanki.Al yine çıktık dışarı Trabzon bu sene 5.olursa iyidir diyorlar mübarek gün küfür ettircekler bana.Ben bıktım valla Umut'tan.Biri göndersin şu adamı ya.Ben niye hep maçtan önce bağırıyorum da maçtan sonra başım önde.Ben Trabzonsporluyum arkadaş bana yakışan topçu isterim.Bu adam yeteneksiz.Gol atamıyor.Gördünüz Gignac'ı.Tank gibi adam yavaş.Ama 2 tane salladı.Hala Umut hala Umut.İsterse gol kralı olsun bu sezon hiç bi değeri kalmadı gözümde.

Samet Yildirim
21.08.2009, 15:28
Umut Bulut iyi oynadi bence...topu tuttu indirdi felan begendim. vurdugu topda süperdi gol olmadi...

uzun bir aradan sonra iyi bir umut bulut gördüm.

BiZe HeR YeR 61
21.08.2009, 15:29
Umut topcu falan değil ...Ondan iyi bir atlet olur...Başkada hiç bir işe yaramaz...!

TameRHan
21.08.2009, 15:30
her sezon 13-14 gol atmasını yönetimdekiler başarı sayıyorlar demek ki bu umut denen gol kaçırma üstadı halen daha kovulmadı. gignacı ele alında bakın bir forvet nasıl olunur....

hava topları sıfır
çalım atma yok
top stop etme sıfır
pas verme sıfır
gol atma sıfır
koşma süper

işte umutun hali.
bence bir an önce kovulmalı

Sefa Murat Dokuz
21.08.2009, 15:34
umut dıyarbakırdan daha iyiydi ama bu iyi olduğu anlamına gelmez.

Fatih Öztürk
21.08.2009, 15:38
dün hüseyini kovduranlar bugün tijikuzuya ana avrat sövüyorlar.

yarın umutu kovduranlar yerine gelecek adama şimdiden başlayın sövmeye!

Mert67
21.08.2009, 15:44
Dünkü maçtaki performansına bakıp eleştirenler insaf.
Adam ne yapsın hücum yönünde bir tane olumlu hareketimiz mi var?
Doğru düzgün organize olabildik mi?
Topu ayağına alan her kişi hücumda yanlız kaldı.

SDinc
21.08.2009, 15:46
her sezon 13-14 gol atmasını yönetimdekiler başarı sayıyorlar demek ki bu umut denen gol kaçırma üstadı halen daha kovulmadı. gignacı ele alında bakın bir forvet nasıl olunur....

hava topları sıfır
çalım atma yok
top stop etme sıfır
pas verme sıfır
gol atma sıfır
koşma süper

işte umutun hali.
bence bir an önce kovulmalı

Sayın Asarım keserim geldi. De ki ; "Beğenmiyorum" anlarız yok "Kovulmalı"ymış. Sen Trabzonspor taraftarlığından kovulmalısın Futbolcuya hakaretten.

Bu arada herkes Gignac'ı örnek gösteriyor. Peki değerine bakalım bu futbolcunun ; 15.000.000 euro. Peki karşılaştırdıkları Umut'un değerine bakalım ; 3.000.000 euro. 5Umut değeri ; Gignac değeri. O zaman paraları topluyoruz beyler Gignac olmazsa o'nun kalitesinde bir Forvet alıyoruz!

Demekki boş konuşarak zırvalamıyacakmışız.

Sefa Murat Dokuz
21.08.2009, 15:49
Kale arkası kapısındaki inanılmaz yoğunluk ve polislerin eziyeti nedeniyle ilk 5 dk yı falan göremedik. Bu arada Umut inanılmaz bir şut atmış şimdi gördüm direkten gören topu. bu gol olsa gerçekten maçın kaderi değişebilirdi. Dün akşam şans hiç yanımızda değildi.

machi_61
21.08.2009, 15:50
Sayın Asarım keserim geldi. De ki ; "Beğenmiyorum" anlarız yok "Kovulmalı"ymış. Sen Trabzonspor taraftarlığından kovulmalısın Futbolcuya hakaretten.

Bu arada herkes Gignac'ı örnek gösteriyor. Peki değerine bakalım bu futbolcunun ; 15.000.000 euro. Peki karşılaştırdıkları Umut'un değerine bakalım ; 3.000.000 euro. 5Umut değeri ; Gignac değeri. O zaman paraları topluyoruz beyler Gignac olmazsa o'nun kalitesinde bir Forvet alıyoruz!

Demekki boş konuşarak zırvalamıyacakmışız.

Sen Gignac gibi bir futbolcu alırsan eğer zaten onun parasını çok rahat karşılarsın. Ama bu yolda Umutla başarılı olmayı düşünüyosan bence sen taraftarlık yapmamalısın.

SDinc
21.08.2009, 15:56
Sen Gignac gibi bir futbolcu alırsan eğer zaten onun parasını çok rahat karşılarsın. Ama bu yolda Umutla başarılı olmayı düşünüyosan bence sen taraftarlık yapmamalısın.

Yani yönetim ahmak sen akıllısın hemde o kadar çok akıllısın ki akıllara zarar. Gignac gibi bir futbolcunun parasını rahat karşılarsınmış. Güiza bilene 14 mio. €'ya alındı Fenerbahçe bilene onun parasını öderken zorlandı ki Trabzonspor böyle işlere kalkışacak gücü aklından bilene geçiremez. Anca böyle boş boş mesajlarla akıllı taraftarın aklından geçebilir.

Ama bu yolda Umutla başarılı olmayı düşünüyosan bence sen taraftarlık yapmamalısın.

Sen ne dediğinin farkındamısın ? Bu bir mesajmı , öküzlük mü? Resmen Ts futbolcusuyla bu iş olmaz diyorsun. Moderatör arkadaşlar görün bu densizliği.

Remzi
21.08.2009, 15:59

Gignac ve onun gibiler bu yaşında bu ülkeye gelmez.
Taraftarlık yapmayı da senden icazet alarak yapmıyor insanlar.

Umut iyi oynasa da eleştiriliyor kötü oynasa da. Sanki dün müthiş organize ataklar yaptık ta umut hiçbirini ddeğerlendirmedi gibi konuşmak nankörlüktür. Gerçi bu Trabzonspor taraftarının geçmişten gelen bir sorunu..

machi_61
21.08.2009, 16:04
Yani yönetim ahmak sen akıllısın hemde o kadar çok akıllısın ki akıllara zarar. Gignac gibi bir futbolcunun parasını rahat karşılarsınmış. Güiza bilene 14 mio. €'ya alındı Fenerbahçe bilene onun parasını öderken zorlandı ki Trabzonspor böyle işlere kalkışacak gücü aklından bilene geçiremez. Anca böyle boş boş mesajlarla akıllı taraftarın aklından geçebilir.

Sen ne dediğinin farkındamısın ? Bu bir mesajmı , öküzlük mü? Resmen Ts futbolcusuyla bu iş olmaz diyorsun. Moderatör arkadaşlar görün bu densizliği.

İlk mesajımın nedeninin Trabzonspor Nasıl Şampiyon Olur konusunda açıkladım. Bekle bulup sana göstericem. 2.Mesaja gelince ben Umutun aldığı paranın hakkını veren bi futbolcu olduğuna inanmıyorum ve Umutla şampiyonluğa oynayacağımızı da. Trabzondaki amatör takımlarda bile daha iyi forvetler olduğunu gördüm.

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 16:04
Gignac ve onun gibiler bu yaşında bu ülkeye gelmez.
Taraftarlık yapmayı da senden icazet alarak yapmıyor insanlar.

Umut iyi oynasa da eleştiriliyor kötü oynasa da. Sanki dün müthiş organize ataklar yaptık ta umut hiçbirini ddeğerlendirmedi gibi konuşmak nankörlüktür. Gerçi bu Trabzonspor taraftarının geçmişten gelen bir sorunu..

sende göz var nizam var Umut un sallama vurdugu ve dırekten dönen stu haric ne vardı dün aksam , gignac la umut zaten karsılastırılamaz ama normal sevıyede bıle bır oyuncu degıl umut yönetim hala acıklaya dursunn ... imzama yazmıstım idda ediyorum hüseyinin gıttıgı yıl sampıyon olacaz dıye sımdıde ıdda edıyorum su umutun yerınde adam gıbı bır forvet olsun sampıon oluruz hıc olmazsa dun aksam bı fatıh tekke olsaydı en kotu ıhtımalle ılk yarı 2-1 bıterdi. umut anca at gıbı kosar basakada bır ıcraatı yok calım atamayan forvet mı olur ya kac defa topu surdu de gıttı bu adam ben hatırlamıyorum

machi_61
21.08.2009, 16:07
İşte mesajım burda:

Şampiyonluk için iki tane çok mükemmel forvet alınsa diyelim ki iki oyuncu 20 milyon euro tuttu. Şampiyon olursun şampiyonlar ligine girdiğin anda 10 milyon euro para + 6 maç oynarsın maç başı 250 bin euro uefadan + Forma satışları patlar 150-200 bini bulur + Reklamdan çok iyi para alırsınız + Şampiyonlar liginde bi üst tura çıkarsan 10 milyon euro + Futbolcuların değerleri artar DAHA NE OLSUN!!! Gs'nin taktiği bu işte Elanoyu Keitayı buna dayanarak aldı. Bu taktik birçok takım tarafından kullanılıyor. Bakın R.Madrid bile Ronaldoyu aldıktan sonra gelen reklamlarla ve satılan formalarla verdiği paranın yarısından fazlasını kazanmış.

SDinc
21.08.2009, 16:11
İşte mesajım burda:

Şampiyonluk için iki tane çok mükemmel forvet alınsa diyelim ki iki oyuncu 20 milyon euro tuttu. Şampiyon olursun şampiyonlar ligine girdiğin anda 10 milyon euro para + 6 maç oynarsın maç başı 250 bin euro uefadan + Forma satışları patlar 150-200 bini bulur + Reklamdan çok iyi para alırsınız + Şampiyonlar liginde bi üst tura çıkarsan 10 milyon euro + Futbolcuların değerleri artar DAHA NE OLSUN!!! Gs'nin taktiği bu işte Elanoyu Keitayı buna dayanarak aldı. Bu taktik birçok takım tarafından kullanılıyor. Bakın R.Madrid bile Ronaldoyu aldıktan sonra gelen reklamlarla ve satılan formalarla verdiği paranın yarısından fazlasını kazanmış.

Garanti mi herşey. Süper Futbolcu alındımı herşey tıkır tıkır işleyecek mi ? Yada bu uygulamayı neden hep maddiyatı büyük takımlar uyguluyor hiç düşündün mü ?

SDinc
21.08.2009, 16:15
-[ooD;2576452']sende göz var nizam var Umut un sallama vurdugu ve dırekten dönen stu haric ne vardı dün aksam , gignac la umut zaten karsılastırılamaz ama normal sevıyede bıle bır oyuncu degıl umut yönetim hala acıklaya dursunn ... imzama yazmıstım idda ediyorum hüseyinin gıttıgı yıl sampıyon olacaz dıye sımdıde ıdda edıyorum su umutun yerınde adam gıbı bır forvet olsun sampıon oluruz hıc olmazsa dun aksam bı fatıh tekke olsaydı en kotu ıhtımalle ılk yarı 2-1 bıterdi. umut anca at gıbı kosar basakada bır ıcraatı yok calım atamayan forvet mı olur ya kac defa topu surdu de gıttı bu adam ben hatırlamıyorum

Fatih Tekke olsaymış en kötü 2-1 bitermiş. Yapma ya , kanıtla de ki ; şu pozisyonda şöyle kaçsaydı şöyle olurdu , şurda umutun yerinde olsaydı şöyle olurdu.(ki ne olursa olsun kesin olacak olaylar değil)
Umut normal seviye değilmiş. Kardeşim normal seviyede değil ise öner bana yerli bir normal seviye. Laf seviyenizde üstünüze yok o ayrı.

machi_61
21.08.2009, 16:17
Geçen sezon şampiyon olamamızın nedeni sanırsam kaleciyle karşı karşıya kaçırdığımız toplam 53 gol fırsatı olmalı. Çok iyi bi forvetimiz olsaydı bu kadar gol kaçırmaz ve şampiyon olurduk ve bu planın 1.kısmı zaten tamamlanmış olurdu ;) Geriye kalan kısmını zaten o takım başarabilirdi.

machi_61
21.08.2009, 16:19
Fatih Tekke olsaymış en kötü 2-1 bitermiş. Yapma ya , kanıtla de ki ; şu pozisyonda şöyle kaçsaydı şöyle olurdu , şurda umutun yerinde olsaydı şöyle olurdu.(ki ne olursa olsun kesin olacak olaylar değil)
Umut normal seviye değilmiş. Kardeşim normal seviyede değil ise öner bana yerli bir normal seviye. Laf seviyenizde üstünüze yok o ayrı.

Ben önereyim. Sercan Yıldırım-Fatih Tekke-Nihat Kahveci bu kadar yeter mi?

SDinc
21.08.2009, 16:25

Sercan Yıldırım : 8 mio. Euro
Fatih Tekke : 31 yaşında 2 mio. Euro(ki normal bir futbolcu olduğunu bilmiyoruz. Çünkü daha takımında oynuyamıyor ayriyetten malum olaylar.)
Nihat Kahveci : 30 yaşında 5 mio. Euro (Bu 100 bin Euro bile olsa istemem , Umuttan daha yararsız olacağına adım gibi eminim.

Samet Türkmen
21.08.2009, 16:25
Gignac forvet ise umut nedir ? Çok mu pozisyonu var touluse'un? Adam kendine pozisyon yaratıyor. Topu alıp sürüyor. Umut'un tek yaptığı şey ya boşuna koşmak ya da hava toplarında geri çekilmek.

SDinc
21.08.2009, 16:27
Gignac forvet ise umut nedir ? Çok mu pozisyonu var touluse'un? Adam kendine pozisyon yaratıyor. Topu alıp sürüyor. Umut'un tek yaptığı şey ya boşuna koşmak ya da hava toplarında geri çekilmek.

Yahu sizinde Umut'tan nefret etmek için nedenleriniz bitmiyor. Geçen sezon birsürü pozisyon yakaladı çoğu gol olmadığı için yakınıyordunuz. Şimdide pozisyona girmediği için yakınıyorsunuz.

Samet Türkmen
21.08.2009, 16:29
Hayır. Yakınmak içi bahane üretmiyorum. Sadece karşılaştırdım.Yakınmakta da çok haklı olduğumu düşünüyorum gol atmayı bilmeyen bir forvet için.Tabi yerine birisi alınmadığı sürece Umut kalır o ayrı.

Ali Tunahan Güllü
21.08.2009, 16:29
umuta kızıyorum ama şöyle bir düşününce diyorum ki;umut ne yapsın touluse maçında kanatlardan 1 tane orrta gemedi...umut yinede savunmayı yormaya çalışıyor ortasahadan gelip top almaya çalışıyor ama takımda doğru düzgün ortasaha olmayınca gol de atamazsın...

Remzi
21.08.2009, 16:46
Umut'un attığı şuta tesadüf diyen biriyle daha fazla futbol konuşamam. Çünkü her türlü bahane var. Dedikodu diz boyu bravo..

SDinc
21.08.2009, 16:49
Umut'un attığı şuta tesadüf diyen biriyle daha fazla futbol konuşamam. Çünkü her türlü bahane var. Dedikodu diz boyu bravo..

Zaten konuşulacak gibide değilde milleti nefret ettirmeye yönelik davranışlar takımıma zarar vereceği için cevap vermek zorunda kalıyorum.

Dip.Ing.Mag.
21.08.2009, 17:17

umut tan daha iyisini türk olarak bul dien birisi ile kusurabakma kardesım ben fazla konusacak bırseyım olamaz...

gustavo_colman
21.08.2009, 17:55
Trabzonspor ‘un forvetLERi ne zaman gol atacaklar ?

A -) 32.hafta

B - ) 34.hafta

C - ) Fatih gelince

D - ) Hiçbir zaman

:D :D

Dün Baros u izledim, Gignac ı izledim forvet gördüm

Umut sen bu takımda forvet değilsin sadece maça sonradan girerek etkili olabilecek bir silahsın…

Bu düşüncelerim hiç değişmedi ama vakit tükeniyor transfer de yok sanırım sana kaldık anlaşılan sana desteğe devam

Şanşla,çarpmayla sonuca gideceğiz

Sonumuz hayırlı olsun

( Bu arada soruda benim cevabım A seçeneği :) )

Anıl Caner
21.08.2009, 18:20
Boşsunuz yemin ederim.

futbalski60
21.08.2009, 18:24

Türk futbol tarihinde Gignac gibi bir oyuncu çıktı mı sen onu söyle ?

Birtan Karaman
21.08.2009, 18:26
Gignac İle Umut Veya Gökhan'ı Kıyaslamayalım .. Ama Gignac Gibi Forvetimiz Olsun'da Toulouse Bizi Elesin :D

Hotaman
21.08.2009, 18:28
Hocam bu forumun yüzde 90'ı fazlası vardır azı yoktur Gignac'ı Umut'a tercih eder. Esas soru şu Gignac bizi tercih eder mi?

ilhan
21.08.2009, 18:32
Dün ilk yarı çok iyiydi yahu Umut. Tek eksiği gol at-a-mamaktı. Hadi ikinci yarı takım olarak rezildik orası ayrı ama ilk yarı Umut harbiden iyiydi yahu..

Kaç tane top indirdi kafayla? Ben 4 tane saydım. İndirdiği her top ceza sahası yayına düştü. Kimine Colman vurdu, kimine Serkan kimine Selçuk ıska geçti. Savunma arkalarına boş koşularınıda beğendim. Ayrıca havadan düşen topa vurmak öyle kolay bir iş değildir. Atın bir topu kafaya ve sol ayağınızı diz boyunuzun üzerine kaldırın vurun bakalım. Umut'un zaten dünkü direkten dönen top gibi tek vuruşları hep iyiydi.

Umut bu takımı taşır mı? Çok seviyorum Umut'u ama taşıyamaz. Yönetim forvet alsın istiyoruz ama almıyorlar. Onlar almadıkça elde olan forvetler oynamak zorunda. Umut ya da Gökhan farketmiyor. İkisinden birisi oynayacak. Onları neden oynatıyorsunuz diyemeyiz hocaya. Başka forvet yok. O zaman suçlu ne Umut ne de Gökhan. Hatalı olanlar transferi "teğet" geçenler.

İyi bir forvet alınmadan bu çocuklara gerçekten yazık olacak. Yarın öbürgün ana-avrat küfür yiyecekler diye korkuyorum.

Birtan Karaman
21.08.2009, 18:34
Dün ilk yarı çok iyiydi yahu Umut. Tek eksiği gol at-a-mamaktı. Hadi ikinci yarı takım olarak rezildik orası ayrı ama ilk yarı Umut harbiden iyiydi yahu..

Kaç tane top indirdi kafayla? Ben 4 tane saydım. İndirdiği her top ceza sahası yayına düştü. Kimine Colman vurdu, kimine Serkan kimine Selçuk ıska geçti. Savunma arkalarına boş koşularınıda beğendim. Ayrıca havadan düşen topa vurmak öyle kolay bir iş değildir. Atın bir topu kafaya ve sol ayağınızı diz boyunuzun üzerine kaldırın vurun bakalım. Umut'un zaten dünkü direkten dönen top gibi tek vuruşları hep iyiydi.

Umut bu takımı taşır mı? Çok seviyorum Umut'u ama taşıyamaz. Yönetim forvet alsın istiyoruz ama almıyorlar. Onlar almadıkça elde olan forvetler oynamak zorunda. Umut ya da Gökhan farketmiyor. İkisinden birisi oynayacak. Onları neden oynatıyorsunuz diyemeyiz hocaya. Başka forvet yok. O zaman suçlu ne Umut ne de Gökhan. Hatalı olanlar transferi "teğet" geçenler.

İyi bir forvet alınmadan bu çocuklara gerçekten yazık olacak. Yarın öbürgün ana-avrat küfür yiyecekler diye korkuyorum.

Temennim Olmaması Ama Sanki Toulouse Maçı Bardağı Taşıran Son Damla Oldu ..

Eğer Olursa Biterler Gerçekten ..

hamucera
21.08.2009, 20:02

öylesine isim önerme, umut ta ankaragücünde iken 6 möilyon eurolardan bahswediyordu kulübü ve o zamanlar harika bir forvetti. diğer takımlarda oynayan oyunculara hayranlığı bırakmalısınız artık.

gignac kendine ne kadar pozisyona yarattı söylermisin, veya 1 tane yarattı mı, adam yerinde duruyor sağolsun defanstan 1 kişi var o da 2 metre önünde, adrese teslim bir top ve güzel vuruş ile gol, gignac ı tartışmaya gerek yok, gignac ile umutu kıyaslamayada gerek yok, aradaki fark zaten bonservislerinden belli. umut 3 kişinin arasında tek kalsın, ama gignac ın 1 kişi bile adam gibi marke edemesin, kabahatli umut olsun.

umut a ana avrat küfreden bir çocuğa lan adamsan git yüzüne söyle terbiyesizlik yapma dediğimde bir anda kahvede sessizlik oluyor ama 3 dk. 3 dakika sonra millet eövmeye başlıyor, birisi çıkıyor ah ulan ah bir verseler bana döve döve atarım trabzondan diyor, hayatında sadece ekrandan maç izleyerek yorum yapanların, futbolu halen daha en iyi bilen taraftarın trabzonspor taraftarı olduğunu iddia etmekte ısrarlı olanların, kendi oyuncusunu yuhalayanların çoğunluğu taşıdığı bu takımda umut bulut en büyük günah keçisi seçilmdi artık.

destek olmak kimsenin işine gelmiyor, atta nasıl atarsan at diyenler attığı golden sonra o golü babaannenem de atardı, anca kaval kemiğinle at, şöyle adam gibi gol atmayacakmısın bu ne biçim gol diye eleştirilir. yazık yazık koca bir yazık.

Uğur Cira
21.08.2009, 20:21
genelde eleştirmeme rağmen touluse maçında kötü değildi. mücadelesi iyiydi. kafa toplarını indirdi.tamam daha iyisi varsa umut oynamasın. ama şu gökhan ünal varya maç arasında ukala hareketler vurdumduymaz tavırlar falan . yazık şuna verdiğimiz paralara. umut yetenekleri kısıtlı ama mücadelesi iyi .
şimdi bana mücadele ediyor ama gol atamıyor derseniz tamam katılıyorum. bende daha iyisi varsa hoca oynatsın diyorum.

Yunus Emre SEYHAN
21.08.2009, 21:03
Hiç iyi-kötü oynadı muhabbetine girmeyeceğim.
3 maçtır 90 dk oynuyor.. Kaç gol attı bu vatandaş?
Tek forvet oynuyorsan forvetin gol atacak..............

machi_61
21.08.2009, 21:13
Sercan Yıldırım : 8 mio. Euro
Fatih Tekke : 31 yaşında 2 mio. Euro(ki normal bir futbolcu olduğunu bilmiyoruz. Çünkü daha takımında oynuyamıyor ayriyetten malum olaylar.)
Nihat Kahveci : 30 yaşında 5 mio. Euro (Bu 100 bin Euro bile olsa istemem , Umuttan daha yararsız olacağına adım gibi eminim.

O zaman sende paraya kıyacaksın yabancı forvet alacaksın. Öyle 2-3 maç yenildikten sonra biz onunla görüşüyoruz bununla görüşüyoruz demiyeceksin. İş işten geçtikten sonra konuşmanın bi faydası yok. Bu ülkede kim bana Umut Trabzonspor gibi bi takımın gol yükünü taşıyor diyebilir."Kimse diyemez" Umut Trabzonspora layık bi futbolcu değil. Şimdi diyeceksiniz ki Ankaragücündeyken çok iyi oynuyodu. Ama Umutun karşısında herhangi bi Anadolu takımının tecrübesiz defansları yok artık kendini kanıtlamış defanslar var. Umut bu sene GS maçında Gökhan Zan-Servet arasında eriyip gidecek, FB maçında Lugano-Bilica arasında da eriyip gidecek. Bunları söylememin nedeni Umut Trabzonsporun gol yükünü kaldıramayacak kadar yetersiz olduğu gerçeğidir.

Ahmet Kuru
21.08.2009, 21:18
Ahmet kuru...

lokantaya gittin,sana hizmet edilmesinimi istersin yoksa ''kalk kardeşim kendi işini kendin gör'' muamelesimi.

orta alanında colman zeytinyağı gibi kıvamında dökülüyor,kanatlarda boyundan büyük topla bişeler yapmaya çalışan serkan balcı,solun zaten yok!tek ve kırık kanatla oynuyorsun umut bulut evliyamıki herşeyi bundan bekliyorsun.

Nasıl yani,Umut'a yeterince servis yapılmıyor mu diyorsun?:)
Göz var nizam var Fatih...
Umut'un bu zamana kadar harcadıkları ortada...
Tek forvet oynayacaksak eğer bu kesinlikle Umut olmamalı...
3-4 sezondur bu durum böyle
Ben bunu bilir bunu söylerim...

poetricus
21.08.2009, 21:23
Umut bu takımın forveti mi? Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.
Ya Gökhan... O bir çeşit Hasan Sabbah sendromu yaşıyor.

Umut ve Tayfun bu sezonun günah keçileri ilan edilmiştir. BMN taraftar ödüllerinde bunun için de bir kategori ihdas edile.

Ahmet Kuru
21.08.2009, 21:35
Poetricus,neden günah keçisi ilan edilsinler ki?
Herşey ortada...
Kapasitelerine ve özverilerine bir lafım yok...
Fakat olmayıncada zorlamanında anlamı yok...

OLCAY ÇAKIR
21.08.2009, 23:16
Allah affetsin,daha evvel yapildimi bilmiyorum ama;

Bu koyunun olmadigi yerde keçiye ''Abdurrahman Dereli'' demesinler hocam:)
Umut bu takımın forveti mi? Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler.
Ya Gökhan... O bir çeşit Hasan Sabbah sendromu yaşıyor.

Umut ve Tayfun bu sezonun günah keçileri ilan edilmiştir. BMN taraftar ödüllerinde bunun için de bir kategori ihdas edile.

Ömer TOPAL
22.08.2009, 00:35
Sen iyiydin umut....!

fatih6t1s
22.08.2009, 03:14
sen TS nin taraftarımısın umutun mu? umut, ahmet mehmet herkes gelip geçicidir görevini yapar ve gider TS. bu taraftar da görevini iyi yapanlara her zaman saygı duyar fatih tekkeye olduğu gibi

fatih6t1s
22.08.2009, 03:18
umuta kızıyorum ama şöyle bir düşününce diyorum ki;umut ne yapsın touluse maçında kanatlardan 1 tane orrta gemedi...umut yinede savunmayı yormaya çalışıyor ortasahadan gelip top almaya çalışıyor ama takımda doğru düzgün ortasaha olmayınca gol de atamazsın...
aslında umuta kızmak da yanlış adam elinden geleni yapıyo kapasite bu ve en çok ter döken de sahada genelde o oluyor. ben bu takımı umuta mahkum bırakanlara kızıyorum

mustafa4161
22.08.2009, 03:23
aslında umuta kızmak da yanlış adam elinden geleni yapıyo kapasite bu ve en çok ter döken de sahada genelde o oluyor. ben bu takımı umuta mahkum bırakanlara kızıyorum

walla ağzına sağlık abi ne diyim en doğrusunu sen dedin yani adam ne yapsın uğraşıyo koşuyo ediyo ama kapasite bu yani.kızmıyımk kızmıyım diyorum ama yeter arkadaş ya yeter 21 yaşımdayım bıktım usandım hayal kırıklığından ya....

hamucera
22.08.2009, 03:36
sen TS nin taraftarımısın umutun mu? umut, ahmet mehmet herkes gelip geçicidir görevini yapar ve gider TS. bu taraftar da görevini iyi yapanlara her zaman saygı duyar fatih tekkeye olduğu gibi

ben ts taraftarıyım umut taraftarı değil ama körü körüne eleştiri olmaz.
bazıları gibi fatih taraftarı değilim. adam çıkıp umut kaval kemiği ile, orası ile burası ile 30 gol atacağına fatih gelsin kafa ile plase ile 10 gol atsın daha iyidir diyecek kadar küçülenler var bana ts taraftarımısın diye sorgu yapmak yerine bu takımın kurtuluşunu fatih te görenlere sor ne taraftarısınız.

.....
22.08.2009, 05:44
Umut bu sezon en az 15 gol atacaktır. Ama bu sayının 20 ye çıkmasını istiyoruz. Haydi be Umut. o güzel kişiliğini sahaya yansıt. Allah yardımcınız olsun gerçekten zor iş bu futbolculuk.

deneme61
22.08.2009, 09:04
umut un kapasıtesı bu..yanında ıyı bır bıtırıcılıgı olan kısı ıle umut cok daha ıyı olur

oguzhann
22.08.2009, 10:13
4-4-2 oynayalım,umut'u orta sahanın önüne dikelim.eminim şu anki sistemden daha başarılı oluruz.

Samet Metin
22.08.2009, 10:36
ben hatırlayamadım arkadaşlar umut bu sene hazırlık maçı da olsa gol attı mı?
gol atamayan bir forvet, hem de tek forvet ne acı ne utanç verici...
sen ne işe yararsın umut!!!

cınar#7
22.08.2009, 11:06
umut'un şu formayı takımdaki çoğu oyuncudan fazla sevdiğine eminim,umut gol atamadığında kendini parçalamıyor mu?geçen sene son dakika ankaragücü maçını hatırlayalım,formasını sevmeyen bir adam o kadar sevinir miydi,üstelik bütün tribünler hakkında olumsuz düşünürken?fatih tekke'ye asla sözümüz olamaz ama dediğim zamanında onun için de aynı sözlerin söylendi,çok ağır eleştirilerin yapıldı.sonra fatih tekke bu camianın sembol ismi oldu.
sende gol at,sende o kadar sevin sonrada ben diyim: bak ne kadar çok seviniyo,çok seviyo Tsyi,o zaman bizde oynamalı..bırak hırsı falan,yetenek yoksa hırsında anlamı yok.Altyapıda onlarca hırslı oyuncu var,hemde Trabzonlu.

Fatih Öztürk
22.08.2009, 11:17
Nasıl yani,Umut'a yeterince servis yapılmıyor mu diyorsun?:)
Göz var nizam var Fatih...
Umut'un bu zamana kadar harcadıkları ortada...
Tek forvet oynayacaksak eğer bu kesinlikle Umut olmamalı...
3-4 sezondur bu durum böyle
Ben bunu bilir bunu söylerim...

tabikide umuta yeterince servis yapılmıyor.

orta sahamız geçen sene yeni transferlerle biraz toparlanınca umuta servis yapıldı.bu sene tandem bölgesindeki hüseyin çimşirin gönderilişi umut bulutu bayağı etkiledi.colman,hüseyin varken topla cok dripling yapıyordu rahattı.şimdi adım atıp aralara pas atamıyor,kanatlar yattara varken işliyor o yokken kanatlar tavuk kanadı gibi boşa cırpınıyor.
defansımızda song dışında top yapan olmadığından bütün toplar forvette yalnız olan umuta şişiriliyor ve cocuğun elinden gelenide bu.

hepimiz şu mubarek futbolu izliyoruz herşey ortada.orta sahan iyi oldumu forvetlerinde iyi olur.bu orta sahalı ve sadece kanatlarda bir oyana bir buyana cebelleşen yattara sisteminde fatih tekkenin atacağı gol umutun attıklarını zor gecer.

bunu anlamamak isteyen gitsin kamer gençten yardım istesin!

Fatih Öztürk
22.08.2009, 11:50
uşaklar bi sakin olalım.incir çekirdeği mevzularını büyütmeyelim.

hepimizin ortak payidesi trabzonspor aşkı.ortayı bulunda bizde rahat edelim

Ahmet Kuru
22.08.2009, 12:29
Umut da zamanlama hatası var...Son maçta bunu 2 kez yaptı...
Her ne yaparsak yapalım olmuyor,bu konuda bu kadar ısrarcı olmanın anlamı nedir ki?
Koşmak,mücadele etmek,üretken olmadığı sürece ne işe yarar???
2 ay Sigara içmeyeyim Umut gibi bende koşarım,eğer forvetsen golü koklayacaksın,sana zorla gol attırmayacaklar...Hoş oda olmuyor ya,neyse...

ilhan
22.08.2009, 12:43
İkili tartışmalar silinmiştir. Kendinizce futbolcuyu eleştirip araya hafiften futbolcuyu küçümser yorumlar sıkıştırmayı ne kadar güzel başarıyorsunuz. Eminim hayatınızda 4-4lük insanlarsınızdır. Yoksa hiç öyle kolay değildir. :) Bu kadar süper olmayın yahu.

dogan_3481
22.08.2009, 13:16
fatih tekke en iyi oyuncumuzdu, takımımıza katkısı oldu! ama geri dönerse olacağını sanmıyorum. (geri gelipte hakan şükürden başka başarılı olan topçu ya da hoca varmı ben hatırlamıyorum) bu nedenle umut a sahip çıkalım moral verelim. gol atmasa gol için boş alanlar yaratıyor...en sıkıntı kanat oyuncularımızın ceza alanına girmemesi
son maçta engir birkez girdi gol oldu. serkan girdi pozisyon oldu. sorun orta alan ile kanatların forvete yardım etmemesi umut değil.
bu halde fatih bile birşey yapamaz.

Fatih Öztürk
22.08.2009, 15:43
Umut da zamanlama hatası var...Son maçta bunu 2 kez yaptı...
Her ne yaparsak yapalım olmuyor,bu konuda bu kadar ısrarcı olmanın anlamı nedir ki?
Koşmak,mücadele etmek,üretken olmadığı sürece ne işe yarar???
2 ay Sigara içmeyeyim Umut gibi bende koşarım,eğer forvetsen golü koklayacaksın,sana zorla gol attırmayacaklar...Hoş oda olmuyor ya,neyse...

değerli ahmet kuru kardeşim...

umut bulut,trabzonsporun hedefleri ne zaman şampiyonlar liginde yarı final türkiyede banko şampiyonluk olursa,orta sahanda gezinen oyuncular topluluğu yerine eskisi gibi szymek,gökdeniz tarzı veya yeteneklerinde oyuncuların olursa umut bulutu ister oynat istersen gönder.

ama bu işler senin benim burdan konuştuğumuz gibi değil tabikide.

umut bulutu bugün bıraksan istanbul kulubleri satın alır oynatmasada yedek kulubesine koyar joker niyetine saklar!

senin yada benim dışarıdan gördüğümüzü 3 senedir içerden yakınen bu işin içinde olanlar biliyor zaten.

umut ve benzeri oyuncular takımımızda var olduğu müddetce,bu takımı kanımız canımız kadar sevdiğimizi söylüyorsak,ki öyleyiz,bağrımıza basacağız yuhalamayacağız yattaraya colmana alanzinhoya nasıl tezahürat yapıyorsak bunlarada yapacağız.

is_mail61
22.08.2009, 16:02
bence boşuna umuta kabahat bulmaya gerek yok yani şu an takım doru düzgün bi pozisyon üretemiyorki adam gol atsın takımda çok kötü ha geçen sene gerçekten kaçırdı ama bu sene bence öyle suçu yok yani ada gelen her topu indirdi duvar görevi gördü tek forvcetin yapması gerekn herşeyi yaptı zaten tek forvetten gol beklemiyorum ben asist yapsın arkasındakilere yeter umuta kızılcak bişi yok adamın bi kabahati yok

Abdülkadir Kılıç
22.08.2009, 16:28
Bu takımda Umut'dan önce Alanzinho, Colman,Silva ve Egemen'e bakmak lazım. Artık bırakın Umut'un peşini.

BALKAN 06
22.08.2009, 16:34
umut şampiyonluk isteyen bir takımın asla ilk 11 inin oyuncusu olamaz
anca 3.golcü olur.

bir örnekle açıklayım:)
gs-febe ve bjk ye umutu versen alırlarmı,
hadi yanılıp şaşıp aldılar ilk 11 de kaç maç sabredebilirler...

Abdülkadir Kılıç
22.08.2009, 16:37
Guiza'ya sabreden Umut'u her maç oynatır.

BALKAN 06
22.08.2009, 16:39
Guiza'ya sabreden Umut'u her maç oynatır.
semih in forma bulamadığı takımda umut oynar diyorsan diyecek bişi yok...

Emrah KabuL
22.08.2009, 16:52
Semih , Guiza'dan kötü diye mi forma bulamıyor ? 14 m Euro'ya alınan ve boş kalelere gol kaçıran Guiza'ya sabretti fb taraftarı .. bizde olsaydı neler olacağını düşünemiyorum..

hamucera
22.08.2009, 17:49
ben hatırlayamadım arkadaşlar umut bu sene hazırlık maçı da olsa gol attı mı?
gol atamayan bir forvet, hem de tek forvet ne acı ne utanç verici...
sen ne işe yararsın umut!!!

sen ne kadar trabzonspopru takip ediyorsun diye sormak isterim sadece. çok utanç verici bir yazı yazmışsın, bak bakalıma tmışmı, kime atmış

Emirhan Makul
22.08.2009, 19:18
Takımımız Manisada

Yalnız umutda küfreder gibi bakmış forumumu mu takip ediyor ne :)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2469-9N3W2D2N.jpg

Nazlı Ayaz
22.08.2009, 20:55
İkili tartışmalar silinmiştir. Kendinizce futbolcuyu eleştirip araya hafiften futbolcuyu küçümser yorumlar sıkıştırmayı ne kadar güzel başarıyorsunuz. Eminim hayatınızda 4-4lük insanlarsınızdır. Yoksa hiç öyle kolay değildir. :) Bu kadar süper olmayın yahu.

Katılıyorum...:)

oguzhann
22.08.2009, 23:12
Takımımız Manisada

Yalnız umutda küfreder gibi bakmış forumumu mu takip ediyor ne :)

atkıyla bir pozu vardı,olabilir.:D

el-chino
22.08.2009, 23:33
umutu eleştirebilmek için dört dörtlük olmak gerekmez. umutu eleştirebilmek için biraz matematik bilip istatistiklere bakmak veya ofsaftın anlamını bilmek yeterlidir :D

Özkan
22.08.2009, 23:48
Umut Bulut burayı sandığımızdan daha çok takip ediyor arkadaşlar.

Kendisi elbette kaliteli bir forvet ve çok iyi niyetli bir oyuncu. Günlük yaşantısında da çok düzgün bir adam. Ama bütün bunlar onun tek forvetli sistemde başarısız olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Yanında iyi bir forvetle asist kralı olabilir.

antagonist
22.08.2009, 23:57
Ben Umut'u severim. Fakat, önceki senelere göre biraz daha isteksiz gibi bu sene.

Geçen sene Hüseyin'e biçilen "günah keçisi" rolü, bu sene O'na biçilmeye çalışılıyor...Buna engel olmak lazım.

Haydi Umut, at şu Manisa'ya golünü, sen de rahatla, biz de rahatlayalım!

(Ekleme: Facebook'ta Umut için hazırlanan güzel bir klip var, izleyin bence)

Adem Erdoğan
23.08.2009, 00:05
buraya yazılanlar umuta değil yönetimedir.

başrol oyuncusu umut olduğu için o zarar görüyor.

Mustafa K. Demirbaş
23.08.2009, 00:15
sen işini bilirsin Umut;)
haydi göreyim seni

Kadir
23.08.2009, 00:29
Şaşırt beni Umut.

Onur Civelek61
23.08.2009, 00:34
Hattrick yap :D

surmene_li
23.08.2009, 00:36
her mac boyle temmenilerde bulunuruz ama bisey degismez bi bakmisiz sezon bitmis yine gonullerin sampiyonu olmusuz
yazik yazik yazik
umut gibiler bu takimda oldukca bu sonuc hic dgismez

ccd6167
23.08.2009, 01:20
yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal..kardesım kosmasın dıyen yok o na zaten..ama bnde yıyın 6 ay 1. lıg ıdmanı umutun yaptıgının aynısını yaparım..bos adam bos ancak yedek olur..

Emrah KabuL
23.08.2009, 01:24
yukarı tukursen bıyık asagı tukursen sakal..kardesım kosmasın dıyen yok o na zaten..ama bnde yıyın 6 ay 1. lıg ıdmanı umutun yaptıgının aynısını yaparım..bos adam bos ancak yedek olur..

Yine senin eleştiri mesajına rastladım.. Ne tuhaf.. Colman topçu değil , Umut boş adam.. peki sen nasıl taraftarsın kendi takımının oyuncularını bu kadar kötü bir tarzda eleştiriyorsun ?

Ali Tunahan Güllü
23.08.2009, 01:25
hadi be umut sana güveniyoruz at golünü yarın hadi!!!

ccd6167
23.08.2009, 01:42
Yine senin eleştiri mesajına rastladım.. Ne tuhaf.. Colman topçu değil , Umut boş adam.. peki sen nasıl taraftarsın kendi takımının oyuncularını bu kadar kötü bir tarzda eleştiriyorsun ?
abı ne dıyım ona ben sımdı..bana 3 senede 1 tane buyuk mac alamayn topcu trabzonsporun forvetınde oynamasın abı.sımdı dıyeceksın kı besıtas macında 2 gool attı he ama dogru ben 21 seneden berı kaval kemıgıyle gol atan ılk defa bırısnı gordum..umutu sewıyorum ama ne dıyım gercekten bos bos oynuyo..ersan martıne buna verılenın yarısı kadar sans verılmedı bu takımda hatta ısaace ergıne..ama sansı bıttı umutun..gıtsın nerde oynarsa oynasın..bana gol atacak forvet lazım abı..yada takımda sıkıntımız bu

Ömer TOPAL
23.08.2009, 02:57
11087 ile başlık yazılma sampiyonu...gollerinde gönüllerinde sampiyonu olucaksın umut..ben her gün girip haburaya seni sevdigimi yazıcam..yarın aksam gol bekliyorum yine senden her zaman beklediğim gibi..emin olki sen gol atınca ben daha bi fazla seviniyorum

.....
23.08.2009, 02:59
Ula Allah için bir gol at yarın. Lütfen bir golcük at. İnanıyoruz sana yaparsın bunu haydi UMUT...

Sivrikaya
23.08.2009, 03:07
Ben Umut'u severim. Fakat, önceki senelere göre biraz daha isteksiz gibi bu sene.

Geçen sene Hüseyin'e biçilen "günah keçisi" rolü, bu sene O'na biçilmeye çalışılıyor...Buna engel olmak lazım.

Haydi Umut, at şu Manisa'ya golünü, sen de rahatla, biz de rahatlayalım!

(Ekleme: Facebook'ta Umut için hazırlanan güzel bir klip var, izleyin bence)

At golunü 4 hafta kredi kazan.. Sınıra dayansız at golü kredi kazan.. Zihniyete bak..

Umut gardaşım.. bırak git. Çık de gitmek istiyorum.. Bizde seni istemiyoruz.. Gençlerin önü açılır.. Hadi yap bize bu kıyağı..

Armağan Dere
23.08.2009, 03:08
Güldürmeyin Beni Bu adam golcü fln değil...Ha yarın atsın da Utandırsın Beni o zmn..Utandırsa ne olcak gelecek 5 hafta gene hüzün..Ne diyim Aşağı tükürsen Sakal yukarı Tükürsen Bıyık..Ondan Başka da Adam yok..Ekürisi Gökhan'ın da ondan aşşağı kalır yanı yok

.....
23.08.2009, 06:04
Ya bırakın Allah aşkına bee, golcü değilse nasıl yüzler klübüne girecek hemde 25 yaşında olmasına rağmen. o kadar golü armut diye mi attı. Umut performansını bir yakalasın o zaman bu laflarınızı yersiniz.

Emrah KabuL
23.08.2009, 07:46
Ne garip yahu.. Bu adam golcü falan değil denilen Umut'un Ligdeki maçlarda gol ortalaması 0.42 , tribünlerde adı zikredilen F.Tekke'nin ise 0.44.. nasıl oluyor şimdi bu.. Allahtan bu adam golcü falan değil..

T.Kupasında Umut'un gol ortalaması 0.47 , F.Tekke'nin ise 0.45.. sizce de tuhaf değil mi..

Tamam F.Tekke elbette daha iyi bir forvet , akıl almaz golleri var ama sonuçta gol bu da.. rakamlar ortada.. 40 metreden de atsan gol , kaval kemiğiyle de atsan gol.. hiç gördünüz mü atılan bir golün sahalarda ender görülebilecek bir gol denilerek 3 gol yerine sayıldığını.. :)

BALKAN 06
23.08.2009, 07:53
inşallah bugün golünü atar takıma 3 puanı kazandırır ama yinede benim gözümde takımın 3.golcüsü olur.

oguzhann
23.08.2009, 08:56
umutu eleştirebilmek için dört dörtlük olmak gerekmez. umutu eleştirebilmek için biraz matematik bilip istatistiklere bakmak veya ofsaftın anlamını bilmek yeterlidir :D
işin içine matematik ve istatistik girerse beğenilmeyen umut-gökhan ikilsi ligin en iyisi ikilisi konumuna gelir.

Mesut
23.08.2009, 09:29
umut sana kişişel tavsiyem fatih tekke nın gollerini izle kafa toplarını özellikle kafanın üstüyle topa vurmayı bırak artık yere doğru vur alnınla vur topa kafanın üstüyle gol atamazsın umut

ilhan
23.08.2009, 11:07

Haklısın. Umut ya da herhangi birini eleştirmek için 4-4lük olmaya gerek yoktur. En azından ofsayt yazmayı bilmek yeterlidir. :rolleyes:

Adem Erdoğan
23.08.2009, 11:15
Ne garip yahu.. Bu adam golcü falan değil denilen Umut'un Ligdeki maçlarda gol ortalaması 0.42 , tribünlerde adı zikredilen F.Tekke'nin ise 0.44.. nasıl oluyor şimdi bu.. Allahtan bu adam golcü falan değil..

T.Kupasında Umut'un gol ortalaması 0.47 , F.Tekke'nin ise 0.45.. sizce de tuhaf değil mi..

Tamam F.Tekke elbette daha iyi bir forvet , akıl almaz golleri var ama sonuçta gol bu da.. rakamlar ortada.. 40 metreden de atsan gol , kaval kemiğiyle de atsan gol.. hiç gördünüz mü atılan bir golün sahalarda ender görülebilecek bir gol denilerek 3 gol yerine sayıldığını.. :)

diyosunki yani süper bir forvetimiz var ve forvete ihtiyacımız yok?

izzet
23.08.2009, 11:19
diyosunki yani süper bir forvetimiz var ve forvete ihtiyacımız yok?

bence daha cok, Umut yerden yere vuruldugu kadar verimsiz bir forvet degil demis arkadas, forvete ihtiyacimiz yok dememis...

babaschar
23.08.2009, 12:07
sana olan kredim cok yuksekti ama artık onumuzdeki 10 macta bursaya 90 a taktıgınvari golden 5 tane atmazsan sınıfı gecemezsin...

Burak_52
23.08.2009, 12:27
artık başla umut gollere devamı gelecektir yeterki bi başlangıç yap rahatla

Samet Yildirim
23.08.2009, 12:35
Yüzde yüz gol atmali artik

esra61
23.08.2009, 12:38
manisa maçında gol bekliyoruz..
umudumuz ol be umut abiiiiiiiii

Nazlı Ayaz
23.08.2009, 13:17
Umarım üzerindeki bu olumsuz baskıdan kurtulmak için gol atar,kendisine basarılar diliyorum manisa macında...

hamucera
23.08.2009, 14:34
At golunü 4 hafta kredi kazan.. Sınıra dayansız at golü kredi kazan.. Zihniyete bak..

Umut gardaşım.. bırak git. Çık de gitmek istiyorum.. Bizde seni istemiyoruz.. Gençlerin önü açılır.. Hadi yap bize bu kıyağı..

hadi umut göster kendini at üzerindeki baskıyı bırak taraftar konuşsun sen oyununu oyna, zaten sen gol atsanda konuşacaklar, takma kafana, sen rahat oyna sustur şu çok bilen taraftarı sana laf atanları, güldür yüzümüzü

Uğur Ö.
23.08.2009, 14:38
diyarbakır maçında golü kaçırdıktan sonra (90 larda) okadar küfür edildi ki umut taraftara bile bakamadı içim acıdı valla ayıptır küfür etmeyelim bir insana yüz yüze diyemeyeceğimiz şeyleri dememiz lazım

innocence
23.08.2009, 14:52
Haydi Umut Sana güveniyorum

gustavo_colman
23.08.2009, 17:41
bugun bari gol atın forvet olarak

i-çing
23.08.2009, 18:21
Dualarımız bu maçta da seninle Umut'um^.^

İnşallah bu maçla beraber açılacaksın.

Samet Metin
23.08.2009, 18:47
bu maçta da umuttan gol beklemiyoruz... her maç olduğu gibi...

hamucera
23.08.2009, 18:49
bu maçta da umuttan gol beklemiyoruz... her maç olduğu gibi...

bu maçta değil hiçbir maçta desteklemenizi beklemiyoruz zaten, gol atınca eminim ki o golü herkes atardı yazarsın artık

Samet Metin
23.08.2009, 18:53
bu maçta değil hiçbir maçta desteklemenizi beklemiyoruz zaten, gol atınca eminim ki o golü herkes atardı yazarsın artık

hoca bence sen ts taraftarı falan değilsin. ya umutun akrabası ya da arkadaşısın. çünkü yıllardır takıma bi faydası dokunmamış bu adamı savunup duruyosun. umutspor' u destekle sen...

faik celikoflu
23.08.2009, 18:56
bence bros umuttan gol beklemiyor..mücadele etsin yeter diyodur.ısrarla forvet alınmalı dedi bros ama yönetim kılını kıpırdatmadı..
umut mücadelesini yapsın, golu atar birileri, umut atmasa da olur...

hamucera
23.08.2009, 19:05
hoca bence sen ts taraftarı falan değilsin. ya umutun akrabası ya da arkadaşısın. çünkü yıllardır takıma bi faydası dokunmamış bu adamı savunup duruyosun. umutspor' u destekle sen...

salla dur kendi kendine, seninle tartışma gereği duymuyorum zaten, umutun akrabası değilim, arkadaşı hiç değilim kendisini canlı olarak 3-4 defa ancak görmüşümdür oda uzaktan, bu takıma katkısı hiç olmamış diyorsan bence sen trabzonspor taraftarı değilsin çünkü katkılarını görmemişsin buda takımı takip etmemişsin demektir. eleştirmek için girip yazan bir taraftar ama hangi takım taraftarısı bilmiyorum.

Samet Metin
23.08.2009, 19:13
salla dur kendi kendine, seninle tartışma gereği duymuyorum zaten, umutun akrabası değilim, arkadaşı hiç değilim kendisini canlı olarak 3-4 defa ancak görmüşümdür oda uzaktan, bu takıma katkısı hiç olmamış diyorsan bence sen trabzonspor taraftarı değilsin çünkü katkılarını görmemişsin buda takımı takip etmemişsin demektir. eleştirmek için girip yazan bir taraftar ama hangi takım taraftarısı bilmiyorum.

ozaman sana tavsiyem herhangi 10 ts taraftarına sor bakalım "umut iyidir kalsın" mı diyorlar yoksa "gitsin" mi?
cevap herşeyi anlatacaktır... tabi anlayana...

Abdülkadir Kılıç
23.08.2009, 19:14
Bu kadar terbiyesizlik olmaz. Sen futbolcunu desteklemezsen o nasıl başarılı olur. Yahu son 3 yılın en çok gol atan adamlarından biri. Aksini iddia eden varsa tff'nin verilerine bakabilir.

deneme61
23.08.2009, 19:18
hadı be umut..utandır bızı

Ömer SEVİNÇ
23.08.2009, 19:23
Zor işin dostum. Bundan sonra daha da zor. Umarım hakettiğin başarılara ulaşırsın bir gün.

Fatih Özkan
23.08.2009, 23:06
Umut hep destek oldum sana...
Atamıyorsun bişe demedim...
Bari kaleye girecek topa engel olma...

alpozan61
23.08.2009, 23:08
bravo umut büyük bir alkışı hak ettin şimdi de gol giren topları yemeye başladın helal olsun be ne büyük bir futbolcusun sözleşmesi futbolu bırakana kadar uzatılsın yıllık ücreti 2 hatta yetmez 3 katına çıkartılsın ve en erken 40 yaşında bıraksın futbolu nasıl?

gustavo_colman
23.08.2009, 23:11
sen topçuysan ben cumhurbaşkanıyım umut helal olsun hem hocaya hemde sana bir alkış benden hemde ayakta :alkış: :alkış:

Adem Erdoğan
23.08.2009, 23:15
yine tekrarlıyorum, umutun suçu yok, suç onun sırtına bu yükü yükleyip taraftarın önüne atandadır...

BizeHerYer61
23.08.2009, 23:15
Bu kadar terbiyesizlik olmaz. Sen futbolcunu desteklemezsen o nasıl başarılı olur. Yahu son 3 yılın en çok gol atan adamlarından biri. Aksini iddia eden varsa tff'nin verilerine bakabilir.

Daha ne kadar ve ya niye desteklememiz gerekli birisi açıklayabilir mi ? Bu taraftar her maç göz yummak zorunda mı ? her maç birdaha ki maçı umutla beklemek zorunda mı ? Bu maçta sadece Umut'uda suçlu görmemek lazım bunun yanında yönetim. Şampiyonluk açıklaması yapılıyor ama hala bir icraat göremedik. Artık maçları tedirgin izlemek istemiyorum , bari berabere kalsaydık demek istemiyorum..!

AYYILDIZ
23.08.2009, 23:17
Arkadaşlar mesele Umut meselesi değil.Takım komple çökmüştür.Umut bu takımın futbolcusu değil o ayrı bir konu.

gustavo_colman
23.08.2009, 23:18
Arkadaşlar mesele Umut meselesi değil.Takım komple çökmüştür.Umut bu takımın futbolcusu değil o ayrı bir konu.
takım uyuyor takım dediğin gs gibi olmalı çok diri top oynuyorlar o hava verilmedi

Onur Civelek61
Umut inadı bırak git artık.Hem sana hem bize yazık.

Özge
2. yarı sahada yoktu.Bir de gol kesti.Gerçi kim sahadaydı ki.

is_mail61
23.08.2009, 23:19
ya bu adam oynamasın ağlıycam yemin ediyorum ama hakatten olmuyo arkadaş biraz dinlensin umutla oynıcamıza vallahi bi kişi eksik oynayalım razıyım ya adam psikolojik olarak bitmiş neden üsteliosunki al biraz kenara

blackrain61
23.08.2009, 23:20
Daha ne demeli, nasil izah etmeli bilmiyorum, ama bu gidisat hic iyi degil. Ama persembenin gelisi carsamba´dan bellidir. Allahtan maci izlemedim. Göz görmeyince gönül katlanirmis.

Bu arada Umut´a Fransa´dan talipler varmis sanirim, inanmiyorum ya..Ama yine de varsa, Umut ne olur, lütfen kabul et artik...

hamucera
23.08.2009, 23:26
futboldan bi gramm anlayan umutun kosu yollari hep yanlis oldugunu görecektir...her pozisyonda yanlis yere kosuyor tehlike yaratamiyor..hatta bir cok pozisyonda yanlis yere kosup takim arkadaslarin alanini daraltiyor

alanı daraltıyor demek haksızlık olur aslında umut bu sene istekli değil haksızda değil, umutu adam yerine koyan çok az, sezon başından beri fatih sesleri var, aslında fatih sesleri yükselirken umut ada destek verilmeliydi, yani fatihte gelsin sende daha başarılı olursun denmeliydi ama taraftar umut defol fatih gelsin senden zaten birşey olmaz, sende adammmısın diye diye adamı çileden çıkardılar üzerinde formsuzluk olduğu kesin, ama kendisine destek verilmediğide kesin

mk.esen35
23.08.2009, 23:27
suçlu umuta güvenen yönetim ve teknik direktördür.adamın oyun tarzı bu.hem umuta hemde taraftara yazık.umut git.sende kurtul bizde

OZDEN61
23.08.2009, 23:38
suç sadece uutta değil. en büyük suç yöneticilerde. golcümüz var diye inatla transfer yapmıyorlar..

Dursun Kaplan
23.08.2009, 23:38
Gol attığın yok. Attığımız golüde engelliyosun.

Adem Erdoğan
23.08.2009, 23:39
suçlu umuta güvenen yönetim ve teknik direktördür.adamın oyun tarzı bu.hem umuta hemde taraftara yazık.umut git.sende kurtul bizde

hocanın da kabahati yok.. bu takımın forvete ihtiyacı olduğunu reçetesinde belirtmişti..

Ahmet Kuru
23.08.2009, 23:53
Seni nasıl tarif etmeli,sana nasıl yorum yapmalı gerçekten bilmiyorum...
Gol atamıyorsun,bari girene dokunma gözünü seveyim.!!!

Mert Marabaoğlu
23.08.2009, 23:59
umut azcık gururun varsa defol git şu takımdan allah aşkına ya

İskender YILMAZ
24.08.2009, 00:03
Umut felç ediyorsun adamı be abi, kusura bakma ama iyi bi futbolcu olmadın, olamayacaksın .. :) Neyse ..

Muhalif
24.08.2009, 00:05
30 yaz 30 kış aynı durakta
Bekle babam bekle can mı dayanır
Kara yalanları beyaz kundakta
Sakla babam sakla can mı dayanır.

Her yanımız gurbet... hani ya sıla
Ömür bitmez çile ölüm fasıla
Günleri aylara ayları yıla
Ekle babam ekle can mı dayanır.

Çare say, çanak tut çağ zilletine
Sarmaz mı UMUTlar, sarpa çetine
Katır tırnağını gül niyetine
Kokla babam kokla can mı dayanır.

Abdurrahim Karakoç

Cafer Bulur
24.08.2009, 00:17
Aglara giden topa dokunmasi yok mu,tam bir faciaydi.

Bir oyuncuda önce beyin olacak,beyin...

firidin61
24.08.2009, 00:24
Bugün Baros g.aray ilk golünde kaleciye tıngır mıngır giden topa bir savunma oyuncusunu ekarte edip 5 metre koşup kaleciden önce dokundu ve takımını öne geçirdi ... Buraya kadar her şey normal değil mi ? Bir golcü bunu yapmayacakta ne yapacak . Vallahi olağan üstü bir iş yapmış gibi geliyor gözüme . Yıllardır böyle gol izlemedim sanki .. Trabzonspor'un '' sözde '' golcüleri futbola bakış açımı bu kadar değiştirdi işte . Hadi gol atamıyosun anlıyorumda gol olan topu ofside a düşürüp gol olmasını '' engellemek '' senin gibi bir golcüye yakıştı Umut senin gibi golcüye yakıştı ! ...

izzet
24.08.2009, 00:31
Gökhan ve Umut ikiside Formsuz , hepimiz hemfikiriz bu konuda..Gökhan Grip de olmus diyelim

Ama Umutdaki en azindan caba hirsi görünce, Gökhan aldigi paradan hic mi utanmiyor diye düsünmeden edemiyorum, ama suc Gökhanda degil, kayseriseyken trabzonda oynamayi düsünmüyorum diyen adami, takimin gol yükünü ceksin diye milyonlar harcyip transfer etmekte

Umut sende iyi degilsin, dinlendirilmeye ihtiyacin varama en azindan aldigin paranin karsiligini elinden geldigince vermeye calisiyorsun... Bu nedenle her zaman gözümde Gökhandan öndesin, ama artik su gol vurusu sendromundan kurtul daha cok kendine güven.

Sen dahil tüm takimin silkelenip ayagi kalkmasi gerek

Hea[Ts]ho[Ts]
24.08.2009, 00:32
Madem gol atamıyon bari atılan golü engelleme be

Emirhan Makul
24.08.2009, 00:38
Top gelmeden topa yükseldi ya cinnet geçirdim cinnet artık katlanamıyorum top gelmeden topa yükselinir mi jübile yapacak zamanlama yapmayı bilmiyor.

İslam Sezer
24.08.2009, 00:39
umut gol atamıyordu gitti bir de selçukun bir golünü yedi.
vay anam vay,ne zaman bırakacağız bu takımı.
sigara kanser yapıyo diye yasaklandı.bence takım tutmakta yasaklanmalı.
futboldan nefret ettirdin umut.
başka takıma git desem gider ve Trabzonspora karşı oynadığın ilk maçta gol atarsın.
61 nolularda dahil hepsi aynı değil mi?
neden başarısız olup bizi kanser ediyorsunuz diyoruz
adamlar gidip ilk maçta Trabzonspora gol atıyor.
ne diyim Allahınızdan bulun emi...

Mehmet Zeki
24.08.2009, 00:39
Kusura bakma Umut abi. Seni o kadar savundum. 3 lig macinda. 5 hazirlik macinda. BIrde Toulouse macinda gol atamassan bu takimda yerin yok demektir.

ALİ FATİH
24.08.2009, 00:40
Arkadaşlar Umut kendisi bas bas bağırıyor!!!!!Ben bu kadarım diye!!!!Umut'a gücünün üstünde yük yükleyenler,süre verenler,sorumluluk verenler,şans tanıyanlar asıl suçlu!!!Umut'u ateşe atanları ve taraftara kulak tıkayanları KINIYORUM!!!

Kubilay ŞAHİN
24.08.2009, 00:42
Kusura Bakma Umut.. Çok Değiştin Bu Sene.. Geçen Seneki Umut Değilsin..

ilhan
24.08.2009, 00:53
Staddan geliyorum. Yazık.. Allah aşkına oynatmayın şu çocuğu. 10 yaşındaki çocuklar bile ana avrat küfür ediyor. Tribünde herkes Umut'a sadece sövüyor. Lütfen oynatmayın.. Acıyorum ya.. Yemin ediyorum üzülüyorum.

izzet
24.08.2009, 00:55
Günah kecisi umut dedigimizde itiraz ediyorlardi...

Umut cik Gökhan girsin bakalim o zaman kimin anasina küfür edilecek...

TheRapZoNe
24.08.2009, 00:56
Tek forvetli sistemde forveti umut gibi birisi olan takımın kaderi SADECE mağlubiyettir..

izzet
24.08.2009, 01:03
Staddan geliyorum. Yazık.. Allah aşkına oynatmayın şu çocuğu. 10 yaşındaki çocuklar bile ana avrat küfür ediyor. Tribünde herkes Umut'a sadece sövüyor. Lütfen oynatmayın.. Acıyorum ya.. Yemin ediyorum üzülüyorum.

10 yasindaki cocugun agzina okkali bir samar atamayan babalara ne demeli?

Umut bugün Engin ve Serkanla oynamaya CALISAN 3 kisiden biri...

Insallah tez zamanda yeni bir kulüp bulur kendine, o da kurtulur, bizde daha küfür duymayiz stadimizda (?)

Özgür60
24.08.2009, 01:14

Insallah tez zamanda yeni bir kulüp bulur kendine, o da kurtulur, bizde daha küfür duymayiz stadimizda (?)
haklısın kardeş katılıyorum sana

Ahmet Kuru
24.08.2009, 01:15

Hangi oynamaya çalışan oyundan bahsediyorsunuz Allah aşkına?
90 dakika boyunca bana tek bir olumlu hareket gösterebilirmisiniz?
Sahada basmadık yer bırakmak,oynamaya çalışmakmıdır?
4 senedir söylenen tek şey,Mücadelesi yeter...
Yetmiyor hemşerim yetmiyor,Mücadelesi yetmiyor anlayalım artık şu gerçeği...

Erkin Ekşi
24.08.2009, 01:16
umutun bu takimda oynamasina yillardir karsi olan biri olarak son 3 mactir umuta kizmiyordum cunku hakikaten takim cok kotu oynuyordu o kacirdigi gollerede alisik oldugum icin fazla gozume batmiyordu kotu takimla beraber.
ama kardesim kaleye giren topta golu ben aticam bana yazsin diyerek cikarilmazki.

bi seferde gole giden baris memisin ayagindan topu alip ofsayt yapmistin ordada cok kizmistim sana bu iki etti her seyin affi var bencilligin ve bencillikle birlikte gelen ''futbol aptallıgının''( hakaret etmek icin demiyorum ama umutun futbol zekasi cok dusuk) affi yok.

Hüseyin İlkin
24.08.2009, 01:16
Selçuk'un gole giden topuna dokunması,
Engin'in direkte patlayan şutundan sonra yanlış görmediysem Engin'e niye pas vermiyorsun diye kızması.

Olmuyor Umut, olmuyor.

izzet
24.08.2009, 01:17
Hangi oynamaya çalışan oyundan bahsediyorsunuz Allah aşkına?
90 dakika boyunca bana tek bir olumlu hareket gösterebilirmisiniz?
Sahada basmadık yer bırakmak,oynamaya çalışmakmıdır?
4 senedir söylenen tek şey,Mücadelesi yeter...
Yetmiyor hemşerim yetmiyor,Mücadelesi yetmiyor anlayalım artık şu gerçeği...

peki kim oynadi?

COlmanmi? Alan mi? kim kostu? KIM TRABZONSPORU UMRUNA TAKTI?

Gökhan Ünal denilen , su meslek ahlaki olmayan adammi?

Umutu cektik kenara kim oynuyacak? Gökhanmi? Umut iyi oynadi diyen yok, hatta berbat oynadi!Ama bugün sahada kimin icin daha "oynadi" denir? Engin ve Serkan disinda kim kostu, hirslandi, maci cevirmek icin birsey yapti? Karizma tesbih Egemen kaptan olarak Songa, Songda yilarin tecrübesiyle Sylvaya atarak, bana ne be siz oynayin derken, umuta kim ana avrat küfredebilir? baskalari TS icin bir gram ugrasmadi, Gökhan bizimle sahada dalga gececegine, Umut en azindan bizim icin bos bos kossun daha iyi!

Hüseyin Hatırlı
24.08.2009, 01:19
umut formunda ama bi şanssızlık var takımda. Kırılma noktası direkten dönen toplar. Ve geçen seneden beri şunu çok iyi görüyorum ki hangi maçta erken pozisyona girip ilk baskıyı biz kursak kaybediyoruz.
Eksik Umut değil eksik Colman Selçuk ve Hüseyin orta sahamız eksik elimizdekiler formsuz elimizde olmayanlar eksik yerleri aynı sekilde dolu değil tamam ofansif ve defansif iki yönlü tji var ama hüseyinin defansa katkısı eksik. Colman yok Selçuk çok kötü...

Yunus Emre SEYHAN
24.08.2009, 01:20
Umut,yine iyi oynadı. Görevini yapmaya calıstı.. Takımımızda en verimli oyunculardan biriydi..

Tabiiki hayır.
Umut'un yarardan cok zararı olmustur bu takıma. Gerçekten Çağ dışı bir forvet... Ne ayağında top tutar ne de aldığı topu değerlendirir. Zaten Son vurus diye bir kabiliyeti yoktur.

Ama bütün bunlar yüzünden Umut'a Tabiiki kimse hakaret edemez.........

Umut'u gözlemlediğim kadarıyla cok efendi ve iyi niyetli bir kişiliğe sahip. Yeteneğinden dolayı kimsenin ona küfür etme/Hakaret etme hakkı yok.

Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim...
Evet Umut cok kötüydü ama takımda cok kötüydü. Umut'u suclu ilan etmek yersiz.

Tabiiki burda bütün suc yönetimin ve teknik ekibindir.
Kaç maçtır ortada Umut'un perfonmansı.. Olmuyor işte olmuyor niye ısrar ediyorsun? Ben olsam Ceyhun / Tayfun'u forvet oynatırım,Umut'u oynatmammmmmmmmm

YEtenek yok..

Yapacak birşey yok.

Umut Bulut kesinlikle Trabzonspor'un forveti olamaz.

Özgür60
24.08.2009, 01:22
adamın piskolojisi bozuldu bukadar baskıya adam topa vurmaya korkuyo bakın izleyin bu umut bu piskolojiyle daha gol çizgisinden bile gol kaçıracak demedi demeyin

Ahmet Kuru
24.08.2009, 01:22
peki kim oynadi?

COlmanmi? Alan mi? kim kostu? KIM TRABZONSPORU UMRUNA TAKTI?

Gökhan Ünal denilen , su meslek ahlaki olmayan adammi?

Umutu cektik kenara kim oynuyacak? Gökhanmi? Umut iyi oynadi diyen yok! Umut oynamaya calisti diyorum! baskalari TS icin bir gram ugrasmadi, Gökhan bizimle sahada dalga gececegine, Umut en azindan bizim icin bos bos kossun daha iyi!
Seninle futbola bakış açımız çok farklı galiba...
Senin hakaretler saydırdığın Gökhan,Umut'un 70 dakika boyunca yapamadığı ''Kaleye Şut'' çekme denemesini oyuna girdiğinden 5-10 dakika sonra yaptı...
Ben Umut'tan Sahada Atletizm pistinde koşma gibi bir hareket beklemiyorum...
Yerinde koşsun,yerinde topa vursun,yerinde topa yükselsin...
Ama yok...Bu saydıklarımın hiçbiri yok...
90 dakika boyunca sahada koş babam koş...
Ondan sonra Umut etini dişine taktı,diğerleri ne yaptı...
Süper bir yorum...Helal olsun valla....

izzet
24.08.2009, 01:25
Seninle futbola bakış açımız çok farklı galiba...
Senin hakaretler saydırdığın Gökhan,Umut'un 70 dakika boyunca yapamadığı ''Kaleye Şut'' çekme denemesini oyuna girdiğinden 5-10 dakika sonra yaptı...
Ben Umut'tan Sahada Atletizm pistinde koşma gibi bir hareket beklemiyorum...
Yerinde koşsun,yerinde topa vursun,yerinde topa yükselsin...
Ama yok...Bu saydıklarımın hiçbiri yok...
90 dakika boyunca sahada koş babam koş...
Ondan sonra Umut etini dişine taktı,diğerleri ne yaptı...
Süper bir yorum...Helal olsun valla....

Iyi madem sen Gökhani alkisla, ben cebine giren paraya dgil üstündeki formaya deger verene bakarim. Umut yetersiz ve kötüdür, Gökhan ise meslek ahlaki yoktur. Arada KARAKTER farki var, bu benim icin Umutu her zaman Gökhandan(en azindan su an ki umursamaz halinden ) üstün tutmama yeterdir

senol 6116
24.08.2009, 01:28
N'apsın adam yeteneği bu kadar,yani "sıfır".Adam -bende yetenek "sıfır" beni oynatma- demez ki.Hoca futboldan anlamıyorsa,bacak bacak üstüne atıp ,maçı seyrediyorsa Umut daha çok oynar bu takımda.Çok koşuyor diyenler bir dahaki dünya atletizm şampiyonasına hazırlanmasını telkin etsinler ona.

is_mail61
24.08.2009, 01:30
abi geçen yazmıştı bi kişi eksik oynayalım umut oynamasın die hakattenm arık onu desteklicem ya adam gol atamıyor atanada man oluyor bukadar fikirsizlik olmaz abi

Ahmet Kuru
24.08.2009, 01:34
Iyi madem sen Gökhani alkisla, ben cebine giren paraya dgil üstündeki formaya deger verene bakarim. Umut yetersiz ve kötüdür, Gökhan ise meslek ahlaki yoktur. Arada KARAKTER farki var, bu benim icin Umutu her zaman Gökhandan(en azindan su an ki umursamaz halinden ) üstün tutmama yeterdir
Sen Gökhan'ın hangi karaktersiz hareketini gördün?Senin bildiğin,bizim bilmediğim ney,söyle de bizde öğrenelim...Seninde mi yönetimde amcan,dayın,teyze oğlun var onlar mı kulağına fısıldadı?
Diğer bir arkadaş Yattara'nın başlığında ''Yattara'yı bilmem nerde gördüm,keyfi gayet yerindeydi''dedi..
Ne yapacak bu adamlar,Ağlayacaklar mı?Yas mı tutacaklar?

Ayrıca Futbolcuların almış olduğu paralardan sizene?Veren senin yönetimin değil mi?Almış olduğu paranın hakkını veremez ise,yönetim gönderir olur biter...
Çalışsaydın cabalasaydın da Futbolcu olsaydın aynı paraları alsaydın ozaman...
Bu para muhabbeti nedir yahu...
Bu nasıl bir tüz mantıktır...

Hürgün Aygün
24.08.2009, 01:38
ya gökhan biraz iyi de umutun sadece koşu yönü iyi o da topsuz ben napıyım takımda böyle oyuncuyu

izzet
24.08.2009, 01:43
Sen Gökhan'ın hangi karaktersiz hareketini gördün?Senin bildiğin,bizim bilmediğim ney,söyle de bizde öğrenelim...Seninde mi yönetimde amcan,dayın,teyze oğlun var onlar mı kulağına fısıldadı?
Diğer bir arkadaş Yattara'nın başlığında ''Yattara'yı bilmem nerde gördüm,keyfi gayet yerindeydi''dedi..
Ne yapacak bu adamlar,Ağlayacaklar mı?Yas mı tutacaklar?

Ayrıca Futbolcuların almış olduğu paralardan sizene?Veren senin yönetimin değil mi?Almış olduğu paranın hakkını veremez ise,yönetim gönderir olur biter...
Çalışsaydın cabalasaydın da Futbolcu olsaydın aynı paraları alsaydın ozaman...
Bu para muhabbeti nedir yahu...
Bu nasıl bir tüz mantıktır...

Gökhanin bu takim icin kendini yirtmamasi bile basli basinca bir skandaldir, kimse onu almak istemezken, fener bile maaliyet yüzünden almazken, biz aldik yoktan vitrine cikardik, adam sahada top gelirse gelir gelmezsen bana ne havasinda...

Yattara ya gelince: Evet bu takim böyle problemleri varken bir KAPTAN in keyfi yerinde olmamali, en az taraftar kadar sinirlenip düsünmeli! Hatta ben kaptanim, neden yerimi alamadim takimda degip sinirden taraftarin yaptigi gibi aglamasino beklemek cok da sacma degil!

Ahmet Kuru
24.08.2009, 01:54
almanyaTS,
Gökhan Ünal Transfer edildiğinde yazmış olduğun mesajları çok merak ediyorum...
Keşke elimde bir imkan olsaydıda o mesajları bir yerden bulup okuyabilseydim...Ama malesef okuyamıyorum...

Senin mantığın,paraları alıyorlar yan gelip yatıyorlar,takım yenmiş,yenilmiş umurlarında değil...
Bunu değişmeye benim gücüm yetmez,zaten öyle bir çaba içerisinde de değilim...Düşünce senin saygı duyarım geçerim karşıya..
Hayırlı Geceler Hemşerim...

niyazisc
24.08.2009, 01:55
arkadaşlar bu forumun ilk sayfalarını bi okusanıza bakın umut için neler yazılmış, yazmışsınız?

umut 4 yıldır ts de top oynuyo, 4 senedir de koşuyo. bu adam forvet adamıysa bıraksın koşmasın artık gol atmaya başlasın. anladık iyi koşuyo ama biz koşmasını deil gol atmasını istiyoz... yaa bi insan kaç kere kaleciyle karşı karşıya kaçırabilirki? ben attığını hatırlamıom...

gökhan hakkında konuşmaya gerek yok...

izzet
24.08.2009, 02:00
almanyaTS,
Gökhan Ünal Transfer edildiğinde yazmış olduğun mesajları çok merak ediyorum...
Keşke elimde bir imkan olsaydıda o mesajları bir yerden bulup okuyabilseydim...Ama malesef okuyamıyorum...

Senin mantığın,paraları alıyorlar yan gelip yatıyorlar,takım yenmiş,yenilmiş umurlarında değil...
Bunu değişmeye benim gücüm yetmez,zaten öyle bir çaba içerisinde de değilim...Düşünce senin saygı duyarım geçerim karşıya..
Hayırlı Geceler Hemşerim...

gökhan fanatige zamaninda ben Trabzonsporda oynamak istemiyorum demis, kendini istanbula sattiramamis bir oyuncu olarak , kesinlikle Gökhani istememistim , ayni fatih akyel gibi mesela...

Ama istiyorsan ara, seni tutan yok

murat_bayram
24.08.2009, 02:08
umut un iyi olduğunu iddaa edenlere tek forvet oynayıp bu kadar resmi maçta hiç gol atamayan aksine yüksekten gelen topları ayağı ile yumuşatmaktan aciz

kaç sezon oldu birisi de bu adamın futbol zekası iyi değil forvet oyuncusu gibi davranmıyo dese de oynatmasa yok ya anlamıyorum hala takımda ve tek forvet bu demek oluyor ki forvetsiz oynuyoruz hadi hayırlısı

Fatih ZENGİN
24.08.2009, 02:10
Umut burayı okuyorsan eğer okursan sevinirim..
Bak abi bu yönetimin seni göndereceği yok.. Seni taraftarın önüne atıyorlar.. bırak git kurtar kendini. ben parama bakarım hesabı yapma. o kadar adamın hakkı var o parada.. çoluğuna çoçuğuna yedirme gün gelir çıkar o paralar bi yerden. küçük takıma git az para kazan ama hakederek kazan...(gerçekten hırsına hayranın seviyorum seni yeminle seviyorum ama bu takımın forveti sen değilsin... )

İsmail Coşgun
24.08.2009, 02:13
Bu sene artık bizim için bitti malesef...Bu saatten sonra Galatasaray ve Fenerbahçeyle baş edemeyiz.

Gözümüz aydın bu sene Umut'un sözleşmesi bitiyor... ;)

jeepeers
24.08.2009, 02:29
Bundan sonra Umut'a hiç kızmayacağım.Zira onu bu takımda tutan,forma veren,ne yaparsa yapsın takımdan kesemeyenlerdir kızılması gereken.İstediğin gibi oyna arkadaş.Umrunda da olmasın takımın aldığı neticeler.Boşuna da koşma sahada o kadar yazık günah sana.Nasıl olsa bi işe yaramıyor.Seni bu takımda tutanlar utansın ne diyelim.

surmene_li
24.08.2009, 02:31
dakika 22 gabriç sağ kannattan orta yapıyor çok güzel bir orta ama forvetimz umut bu hava topuna ayak uzatıyor
bizede soylenecek söz birakmıyor
Trabzonsporum kimlere kaldın
yazık yazık çok yazık

karim@benzema10
24.08.2009, 02:38
futbol kollektif bir oyundur,defans oyuncularımız şişirme toplar ile takımı hücuma kaldırır ve orta alandaki
oyuncular top almak için bir çaba sarfetmezse elinde ETO'O olsa ne olacak,takımda çok ciddi olarak orta alanda
sorumluluk alabilecek ve pas koordinasyonunu sağlayabilecek 2 yabancı oyuncuya ihtiyacımız var.
umut ise yeteneklerinin sınırlı olmasında dolayı büyük takımın futbolcu olmadığını gösteriyor ama sakın dört dörtlük
bir forvet oyuncusu ile bu sorunları aşacağımızı düşünmeyin.

Emirhan Makul
24.08.2009, 02:59
http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4317_20090823231104651_aq.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=4317)

Topa Nasıl Yüksenilmez Ders 1 Umut Bulut ;

Topa gelmeden topa yükselmenin Altın Kuralları.

mehmets61
24.08.2009, 03:53
umut koşma umut mücadele etme umut yorulma umut gol at kafi gol at gol...

MusTanG
24.08.2009, 04:11
Ben umutun futbolunu beğeniyorum sadece yanlış mevkiide oynuyor aslında süper bi stoper olur mücadeleci kale hariç topu her yöne vurma yeteniğine sahip daha ne olsun ne biliyim ben stoperde iş yapar diyorum yada kanatta olsa orta kesebilirmi hee ne dersiniz?

murat
24.08.2009, 04:19
Ben umutun futbolunu beğeniyorum sadece yanlış mevkiide oynuyor aslında süper bi stoper olur mücadeleci kale hariç topu her yöne vurma yeteniğine sahip daha ne olsun ne biliyim ben stoperde iş yapar diyorum yada kanatta olsa orta kesebilirmi hee ne dersiniz?

Yav gece gece guldurdun beni Allahda seni guldursun kardesim, ben artik umutu Trabzonsporda gormek istemiyorum, dunyanin en iyi stoperi olacaksa bile istemiyorum. Gerci stoper olsa devamli penalti yapar ve hava toplarinda yanlis zamanlamsiyla bol gol yeriz. Allah yolunu acik etsin umut gittigin yerde basarili ol ama nolur git istersen madride gidip gol krali yeterki seni bordo mavi formayla gormiyeyim... biktim usandim..

OnOuR
24.08.2009, 04:42
(...)
ama kardesim kaleye giren topta golu ben aticam bana yazsin diyerek cikarilmazki.

O topa dokunması taraftarın oyuncu üzerinde kuruduğu baskıdan kaynaklanıyordu bence. Gol atamıyor atamıyor diye diye, adama söve söve o adamı o topa zorla dokundurttular(Haksızlar mı tabiki hayır ama tepkilerin ayarı konusunda kesinlikle ayarı kaçırıyorlar)... Atayımda rahatlayayım onlarda az durulsun düşüncesi vardı kafasında büyük ihtimalle.
Ayrıca maçın kaybedilmesinide bir adamın üstüne yıkmakla sorunları çözemeyiz. Sahadaki 11 kişi içinde hiçbirşey yapmasa bile koşan bir iki kişi vardı Umut'da bunların içindeydi o yüzden mağlubiyetin sorumluları olarak gösterileceklerin en tepesindeki isim olmamalı. Neyse umarım en kısa sürede kendimize gelebiliriz...:confused:

Remzi
24.08.2009, 04:49

O birşey değilde 2. yarıda bir pozisyonda umut kaleciye pres yaparken taraftarlarımızın goool diye bakarak dalga geçmesi beni utandırdı. Onlarla aynı takımı tutmaktan tiksiniyorum.

is_mail61
24.08.2009, 05:22
O birşey değilde 2. yarıda bir pozisyonda umut kaleciye pres yaparken taraftarlarımızın goool diye bakarak dalga geçmesi beni utandırdı. Onlarla aynı takımı tutmaktan tiksiniyorum.

yuh ya gerçekten kötü olmuş hakatten ayıp etmişler ya üzüldüm vallahi:( umut bunları haketmiyor ya taraftar çok üstüne gitti bunlarda oynatmasınlar adamı artık enazından biraz dinlendirilsin ya

Fatih Özkan
24.08.2009, 07:04
Umut seni seviyorum...
Ne kadar pozisyon kaçırsan da...
Ama birşeyler ters gidiyor...
Sorun nerde çok merak ediyorum!

onur-ts
24.08.2009, 07:28
ne oluyor ortada.Umuta yazık oluyor.ona üzülüyorum.ve üzüldüğüm için bu takımda olmasın onun için de bizim için de en iyisi budur.

LaZ_KoPaT
24.08.2009, 07:36
ya hala daha umut diyen arkadaslar sizin futbolla ne kadar alakaniz oldugunuzu dusunuyorum. adam gole giden topu ofsayt yapti kendi atamiyor atanada mani oluyor. enginin top direkten donuyor adama bagriyor nie bana atmiyorsun diye atsa ne yapacaktin gol mu? umut bi an once yedege cekilmeli transfer sezonu bitmeden bi tane saglam bir forvet lazim umutla gokhanla olmuyor bu isler

Tolunay Abdioğlu
24.08.2009, 08:39
Sana güveniyorum ve seviyorum.

Ama birşeyler ters gidiyor.

ÖmerFarukYılmaz
24.08.2009, 09:16
Tamam kardeşim gol atamıyorsun..Olabilir..

Lan kaleye giren toptan ne istedin..

Gol atma hırsı çok fazla baskı yapmış sana..

esirgolge
24.08.2009, 10:05
O topa dokunması taraftarın oyuncu üzerinde kuruduğu baskıdan kaynaklanıyordu bence. Gol atamıyor atamıyor diye diye, adama söve söve o adamı o topa zorla dokundurttular(Haksızlar mı tabiki hayır ama tepkilerin ayarı konusunda kesinlikle ayarı kaçırıyorlar)... Atayımda rahatlayayım onlarda az durulsun düşüncesi vardı kafasında büyük ihtimalle.
Ayrıca maçın kaybedilmesinide bir adamın üstüne yıkmakla sorunları çözemeyiz. Sahadaki 11 kişi içinde hiçbirşey yapmasa bile koşan bir iki kişi vardı Umut'da bunların içindeydi o yüzden mağlubiyetin sorumluları olarak gösterileceklerin en tepesindeki isim olmamalı. Neyse umarım en kısa sürede kendimize gelebiliriz...:confused:

ne alaksi var gol atamayan forvet oyuncusu heryerde elestirilir.siz dugusal takılmaya devam edin daha cok sac bas yolarız biz umutun gol atması beklersek her sene boyle yandık vallahi.forvet oyuncusunun görevi gol atmaktır delı danalar gıbı kosmak degıl

UĞUR DURTAŞ
24.08.2009, 10:11
kardeş umut bulut elini vicdanına koy şampiyonluğa oynayan büyük trabzonsporumuzun gol sorununu çözebilecek kapasite varmı sende?giren topa bencillik yaparak dokunman inanılmaz ondan sonra niçin fatih tekke diye bağırıyorlar diye dert yanarsınız....

Emrah KabuL
24.08.2009, 10:11
Bu adam Ayman,Hüseyin,Ceyhun'lu ortasahayla 15 gol attı. Geçen sene 14 tane attı. Bu sene golü yok .. Bunun nedeni de Umut'un yetersizliği değil.. Pozisyon bulamıyoruz yahu.. takımda belli başlı bir sistem olmadığı için.. Şu maça kadar kaç tane gol kaçırdı ki Umut ?? Rezil olduk yahu korner bile kullanamadık..

Emirhan Ömeroğlu
24.08.2009, 10:13
seviyorum güveniyorum vs vs vs

bırakın allah aşkına ya.

BIKTIM!

Adem Erdoğan
24.08.2009, 10:14
Bu adam Ayman,Hüseyin,Ceyhun'lu ortasahayla 15 gol attı. Geçen sene 14 tane attı. Bu sene golü yok .. Bunun nedeni de Umut'un yetersizliği değil.. Pozisyon bulamıyoruz yahu.. takımda belli başlı bir sistem olmadığı için.. Şu maça kadar kaç tane gol kaçırdı ki Umut ?? Rezil olduk yahu korner bile kullanamadık..

bildiğim kadarıyla hz. maçları dahil henüz golü yok..

büyük takımların 1. forveti umut olamaz..

F.Erdem
24.08.2009, 10:24
atamıyorsun bari gireni çıkarma.

4-5-1'in adamı değil,4-4-2 de oynayabilir,alternatifsizlikten oynatılabilir...

artık sana sinirlenmiyorum bile.

Oruç
24.08.2009, 10:29
Umut'un yaptığını tasvip ediyor değilim ama dün o topa sadece Umut dokunmadı bunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 10:30
Hele bir verin 40 milyon euroyu alın Gignac'ı, hatta onu da geçtim getirin 2,5 milyon euroyu alın Fatih'i. O zaman istediğiniz kadar sen bu takımın forveti olamazsın deyin.

Bu hamleler olana kadar da bu takımın forveti Umut'tur. Zorunuza gitmesin lütfen..

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 10:32
Ulan sanki yedeğinde Van Nistelrooy var da hoca Umut'u oynatıyor. Ya da Umut hocanın kafasına silah dayıyor beni koy takıma diye.

Adam elinden geleni yapıyor. Sahada var gücüyle mücadele ediyor. Gol atmaya çalışıyor, verimli olmaya çalışıyor. Olur olmaz ayrı mesele ama çalışıyor adam. Uğraşıyor. Daha ne yapabilir ki Umut? Ne istiyorsunuz adamdan ne???

Ali Yerlikaya
24.08.2009, 10:33
Ben sezon baslamadan diordum Umutla basladigimiz her ilk 11 de 10 kisi basliyoz maca, bide formdaysa(!), rakip 12 kisi baslamis oliyor Diyar ve Manisa maclarinda bu böyle oldu.
Manisada golumuzu bile yemis sahsen ilk yariyi bakmadigimdan bisey diyemicem.

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 10:33
Yemin ediyorum ben Umut'un yerinde olsam ilk 11'de adımı görünce sahaya çıkmak istemem. Hocaya rica ederim 1-2 maçlığına bile olsa koyma beni diye. Yürekli adammış vesselam..

Oruç
24.08.2009, 10:34
O gamsız Gökhan hiç bir şey yapmıyor, yok grip oluyor yok bilmem ne oluyor ama kabak yine Umut'un başına patlıyor. Anlamak ne mümkün...

Adem Erdoğan
24.08.2009, 10:36
Zorumuza gittiği yok Ömer, bu konuda hocayı da suçlamıyoruz Umutu da..birinci suçlu her zaman yönetimdir,

yalnız bırakın artık şu sayısal istatistikleri, iyi niyeti fasa fisoyu, Trabzonspor'un 1. forveti umut olamaz bu kadar basit.

Ayrıca bu takımda forvet görevini Ceyhun umut ve gökhandan daha iyi yapar.;)

oynadığı zamanlarda yapıyor zaten.

dün akşam bir pozisyon vardı, song indiriyor egemen tamamlamaya çalışıyor, ne kadar komik...

Emirhan Ömeroğlu
24.08.2009, 10:37
Harfiyyen katılıyorum Adem abi.

Sefa Murat Dokuz
24.08.2009, 10:41
Sana forvet diyemem utan! Attığımız golü bile engelledin sadece ben atayım sevdan yüzünden!

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 10:45
Zorumuza gittiği yok Ömer, bu konuda hocayı da suçlamıyoruz Umutu da..birinci suçlu her zaman yönetimdir,

yalnız bırakın artık şu sayısal istatistikleri, iyi niyeti fasa fisoyu, Trabzonspor'un 1. forveti umut olamaz bu kadar basit.

Ayrıca bu takımda forvet görevini Ceyhun umut ve gökhandan daha iyi yapar.;)

oynadığı zamanlarda yapıyor zaten.

dün akşam bir pozisyon vardı, song indiriyor egemen tamamlamaya çalışıyor, ne kadar komik...

Sana demedim zaten onları Adem. İzlediğimiz Umut anca yedek olur buna ben de katılıyorum. Ben Umut'ta potansiyel görüyorum sadece. Aramızdaki tek fark bu. Kafası rahat bir Umut'un çok başarılı olacağını düşünüyorum. Ama Trabzon'da artık kafasının rahat olması imkansız. Bundan sonraki 3 maçta hattrick yapsa sonraki maçta gol atamadığında küfür yiyecek artık.

Ayrılması lazım Umut'un. Gideceği yerde de çok başarılı olacaktır. Ardından da ağıtlar yakacağız sen neymişsin Umut diye. Kıçıkırık Isaac bile özlemle anılıyor burda.

Ceyhun'un bu yavaşlıkla ortasaha oynamasının bile zor olduğunu düşünüyorum. Forvet ne kelime? Hee voleybol misali top sürekli havada oynayacaksak olabilir.

recdodo
24.08.2009, 10:45
Stadyum programında Ömer Üründül'ün açıklaması; ''Tamam Umut iyi niyetli, koşan bir futbolcu ama Trabzon gibi bir takımda oynayacak bir pivot santrafor özeliği olmayan birisi, ama bunu hala göremeyenler var.''

Doğru söze ne hacet!

cınar#7
24.08.2009, 10:50
umut süpersin,hep böyle devam et..gol atmayı bırak,attığımız golüde engelledin..ne diyim,güldürdün beni:) artık kızmıyorum umuta,beğeniyorum futbolunu mükemmel oynuyor,bir forvetten isteyebileceğin herşey onda..:rolleyes::)

seneye sözleşmesi bitiyo,artık giresunspormu kapar yoksa ankaragücümü görücez..

Samet Metin
24.08.2009, 10:52
Stadyum programında Ömer Üründül'ün açıklaması; ''Tamam Umut iyi niyetli, koşan bir futbolcu ama Trabzon gibi bir takımda oynayacak bir pivot santrafor özeliği olmayan birisi, ama bunu hala göremeyenler var.''

Doğru söze ne hacet!

arkadaşlar ben bu umutu ankaragücünden hep uzaktan attığı gollerle hatırlıyorum, santrafor olarak oynamıyor muydu acaba orada?

corleone
24.08.2009, 10:54
pozisyona giremiyoruz sorun burda

Emirhan Ömeroğlu
24.08.2009, 10:56
geçen senede paso pozisyona giriyorduk. geçen senede umut ve gökhanı konuşuyorduk

Mollasalihoğlu
24.08.2009, 11:01
Ulan sanki yedeğinde Van Nistelrooy var da hoca Umut'u oynatıyor. Ya da Umut hocanın kafasına silah dayıyor beni koy takıma diye.

Adam elinden geleni yapıyor. Sahada var gücüyle mücadele ediyor. Gol atmaya çalışıyor, verimli olmaya çalışıyor. Olur olmaz ayrı mesele ama çalışıyor adam. Uğraşıyor. Daha ne yapabilir ki Umut? Ne istiyorsunuz adamdan ne???

:D

Geçen sene Hüseyin başlığında bunlar yazılırken neredeydin be Ömer? :)

T.B_1461
24.08.2009, 11:05
Oyun zekası kıtlığından mı yoksa bencillikten mi çözemedim ama o engellediği golden sonra diyorum ki Umut n'olur sık kafana !

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 11:14
:D

Geçen sene Hüseyin başlığında bunlar yazılırken neredeydin be Ömer? :)

Hüseyin'de ışık yoktu be Metin. Umut'ta ışık var. En azından ben görüyorum.

antagonist
24.08.2009, 11:17
İsaac gitti, "badem gözlü" oldu. Umut da giderse aynısı olacak.

Buraya da yazayım...Tarih: 24.08.2009 - 11:17 , Ankara

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 11:19
İsaac gitti, "badem gözlü" oldu. Umut da giderse aynısı olacak.

Buraya da yazayım...Tarih: 24.08.2009 - 11:17 , Ankara

Ayrılması lazım Umut'un. Gideceği yerde de çok başarılı olacaktır. Ardından da ağıtlar yakacağız sen neymişsin Umut diye. Kıçıkırık Isaac bile özlemle anılıyor burda.

Geç kaldın Süleyman:))

Adem Erdoğan
24.08.2009, 11:20
Isaac zaten badem gözlüydü Süleyman..

Onu bence Hüseyin için kullan daha uygun ve benzer olur..

antagonist
24.08.2009, 11:22
Yok be Adem, İsaac badem gözlü değildi. Hadi senin hatırın için, "Tek gözü kördü." diyeyim.
:)

UğuR
24.08.2009, 11:27
Eğer o topa Umut ayağını sokmasaydı o top kesin gol oluyor muydu? Ben herhalde girmiyordu ki topa müdahale etti diye düşünüyorum.

Halmanli
24.08.2009, 11:28
dün sana çatacak pozisyon bile bulamadım umut. takımda aynı sen gibi olmuş. vasat altı. hiçbirşey yok anlayacağın. bi ara selçuğun kafasına ayak koydun gol oldu da ofsayttı acaba o pozisyona ayak sokmasan kaleye gidecekmiydi bir ara topsuz ağlarla buluştun o da çok güzeldi ama topsuz.

Adem Erdoğan
24.08.2009, 11:30
Yok be Adem, İsaac badem gözlü değildi. Hadi senin hatırın için, "Tek gözü kördü." diyeyim.
:)

bence de konya maçındaki performansından sonra ona güvenmeyip yedek klübesine mahkum edenlerin ve de bu takıma 2 forvetin yeterli olacağını düşünenlerin gözü kördü.:)

Mollasalihoğlu
24.08.2009, 11:32
Hüseyin'de ışık yoktu be Metin. Umut'ta ışık var. En azından ben görüyorum.

Yıllarca oynasın demiyorduk ki onun için, daha iyisi gelsin ama gelene kadar ortalığı yıkmanın anlamı yok diyorduk :)

Geldi yerine birisi çok şükür o da kurtuldu, herkes kurtuldu :)

Umut'a gelirsek, ben ki Polyanna'ya yakın biriyimdir, pek umudum kalmadı açıkçası..

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 11:33
O pozisyon belki direğe falan çarpıp girerdi ama orada herkes vururdu o topa. Umut'un topu tamamlaması değil ofsaytta kalması hata olan.

@Metin

Umut'un Trabzonspor kariyeri açısından benim de pek umudum kalmadı açıkçası. Dedim ya; ayrılması gerek artık. Ama bu taraftar sene sonunda sözleşmesi biterek ayrılırsa arkasından küfür eder bize para kazandırmadan ayrıldı diye..

Umut cephesinde küfürden kurtuluş yok yani..

Mollasalihoğlu
24.08.2009, 11:35
@Metin

Umut'un Trabzonspor kariyeri açısından benim de pek umudum kalmadı açıkçası. Dedim ya; ayrılması gerek artık. Ama bu taraftar sene sonunda sözleşmesi biterek ayrılırsa arkasından küfür eder bize para kazandırmadan ayrıldı diye..

Umut cephesinde küfürden kurtuluş yok yani..

Vallahi ben bu filmi izledim :D

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 11:38
Ee dedik ya zaten Hüseyin gidince küfürlerin yeni buluşma merkezi Umut olacak diye:))

Mollasalihoğlu
24.08.2009, 11:39
Ben Barış Memiş olur diye bekliyordum, Tayfun bir atak yaptı ama bakalım, Umut ta fena gitmiyor :)

Yunus Güneş
24.08.2009, 12:07
Bu adamı da günah keçisi yapıyorsunuz hak etmiyor bence ....Günah keçisi aramayalım artık ya nasıl sorunlarımızı çözücez onları arayalım..

Mustafa Ayazoğlu
24.08.2009, 12:11
Umut Bulut'un kaçırdığı gollerli ve attığı golleri birlikte izlemenizi tavsiye ediyorum..

Nedense kaleye bakmadan vuruyor. Genelde kalenin iç (orta) bölümüde vuruyor. Kaleci kurtarıyor.. Kaleye bakarak şut çekmesi tavsiye ediyorum. Önce kalec nerde ona bak! Tabi bunun için çok hızlı ve zeki olmak gerek !

Şut atma konusunda tekniği 0 (sıfır)

Fizik olarakta atlet gibi yüzücü gibi golcü tipi hiç yok..

Samet Yildirim
24.08.2009, 12:13
Seni forvet olarak gören yönetimde suc...

gol atiyoruz onu bile engeliyor..

ancak 3.santrafor olur

Yunus Güneş
24.08.2009, 12:13
Dikkatli izlemediniz sanırım orada top dışarı çıkıyordu...

Onur Civelek61
24.08.2009, 12:24
Umut git biyere istersen orda gol kralı ol kupalar kaldır valla hiç gözümde değil...

İskender YILMAZ
24.08.2009, 12:25
O pozisyonda topa dokunmasa da top Umut'a doğru geldiği için ofsayt olurdu ..

Umut'u maçın başında kadrolar verilirken tek forvet olarak görmek deli ediyor beni, biliyorumki maçtan sonra sahada basmadık yer bırakmayan ama beklenenle uzaktan yakından alakası olmayan, boş yere çırpınıp duran bi Umut göreceğim maçtan sonra, sağolsun Umut da hiç yanıltmıyor beni ..

Samet Yildirim
24.08.2009, 12:26
Umut o topu biraksa gol olacak ve ofsayt olmicak cünkü topa hamle yapmayan bir oyuncu icin bayrak kalkmaz...

Erdinç Dilek
24.08.2009, 12:27
Umut ne zaman gol atar?
cevap : Türkiyede başka bir süper lig takımına transfer olduktan sonra ilk çıktığı Trabzon maçında.. çuk diye oturdu mu oturdu..!

Tolunay Abdioğlu
24.08.2009, 12:28
Dikkatli izlemediniz sanırım orada top dışarı çıkıyordu...

Dışarı mı çıkıyor ?

Ben mi yanlış gördüm acaba.

Ya kaleci tutardı ya da gol olurdu diye gördüm sanki.

Erdinç Dilek
24.08.2009, 12:28
Umut o topu biraksa gol olacak ve ofsayt olmicak cünkü topa hamle yapmayan bir oyuncu icin bayrak kalkmaz...

olur mu abeysi tv de gazetede golün adı umut yazacak oda psikolojik -ne bilmem ne ettiğimin psikolojisiyse- olarak rahatlayacak..

İskender YILMAZ
24.08.2009, 12:30

Hayır bence öyle değil, Umut pasif pozisyonda olsa dediğin doğru olurdu ama o pozisyonda top Umut'a doğru geliyor, Umut aktif durumda, dokunsa da dokunmasa da ofsayt verilirdi bence ..

Samet Yildirim
24.08.2009, 12:33
Hayır bence öyle değil, Umut pasif pozisyonda olsa dediğin doğru olurdu ama o pozisyonda top Umut'a doğru geliyor, Umut aktif durumda, dokunsa da dokunmasa da ofsayt verilirdi bence ..
selcukun kafasi umuta gitmiyor, kaleye gidiyor, umut yerinde dursa top kaleye gidecek ama umut yerinde durmuyor ve topa gidince ofsayt oluyor..bence

İskender YILMAZ
24.08.2009, 12:35
selcukun kafasi umuta gitmiyor, kaleye gidiyor, umut yerinde dursa top kaleye gidecek ama umut yerinde durmuyor ve topa gidince ofsayt oluyor..bence

Evet öyle .. Umut, Selçuk kafa vurduğu an ofsayt pozisyonunda olsa bile topa doğru hiç hareketlenmeyip Selçuk'un kafası direk ağlara gitse gol olurdu .. Ama Umut topa hareketlendiği an topa müdahele etse de edemese de ofsayt ..

Samet Yildirim
24.08.2009, 12:39
Evet öyle .. Umut, Selçuk kafa vurduğu an ofsayt pozisyonunda olsa bile topa doğru hiç hareketlenmeyip Selçuk'un kafası direk ağlara gitse gol olurdu .. Ama Umut topa hareketlendiği an topa müdahele etse de edemese de ofsayt ..
aynen öyle iste..bende bunu diyorum:)

OLCAY ÇAKIR
24.08.2009, 12:39
O top dışarı çıkmıyormuydu?

Samet Yildirim
24.08.2009, 12:40
ne disari cikmasi hocam, top resmen filelerle bulusuyordu...

ilk basta disari gidiyor sanmisti ama öyle degil

İskender YILMAZ
24.08.2009, 12:42
aynen öyle iste..bende bunu diyorum:)
Anlaştık .. :)

Bence gol oluyordu ..

OLCAY ÇAKIR
24.08.2009, 12:45
Kale arkası çekim varmıydı görmedim.

Ama topun yönü dışarıya doğru gibiydi.
Tabi bu başka bir mevzu..

Ofsaytta iken top tamamlama ayrı bir mevzu..

Umut kafa olarak bitik..

Onur Civelek61
24.08.2009, 12:52
İzlemeye bile gerek yok bence:)

Birtan Karaman
24.08.2009, 12:54
İsaac Daha Kalitelidir ..

el-chino
24.08.2009, 13:13
Haklısın. Umut ya da herhangi birini eleştirmek için 4-4lük olmaya gerek yoktur. En azından ofsayt yazmayı bilmek yeterlidir. :rolleyes:

:D ofsaytı düzelttiğin için teşekkür ederim . Türkçemizi düzgün kullanmalıyız, haklısın. Hızlı yazmaya çalışmak bazen yanlışlıklara yol açabiliyor. Mesela dört dörtlük yerine 4-4lük yazmak gibi :D

iyattara
24.08.2009, 13:19
Umut ne zaman gol atar?
cevap : Türkiyede başka bir süper lig takımına transfer olduktan sonra ilk çıktığı Trabzon maçında.. çuk diye oturdu mu oturdu..!

ah keşke gitse de atsa en azıdan bizi bir bilemedin 2 maç yakar 32 maç kurtulmuş oluruz..

Birtan Karaman
24.08.2009, 13:32
Umut'u Anlamak Güç !

Ömer SEVİNÇ
24.08.2009, 13:33
Şu Fransız takımına gider umarım.

Erbay
24.08.2009, 13:35
Umut'u Rıdvan'ın futbol okuluna yollamak lazım. Bu kadar olmaz, adam gelişeceğine geriye gidiyor. Dokunduğu topa nedense kızmadım. Ben ondan sonraki davranışlarına kızdım. Aramızda bir psikolog varsa incelesin o görüntüleri. Umut topa dokunuyor, ve ondan sonra hakeme dönüp bir hareket yapıyor. Bayrak kaldırıyor yahu sanki eliyle. Bu bile Umut'un kritik anlarda bilinçsiz davrandığının göstergesi. Top gelmiyor diyorlar, az dikkatli bakın Umut ne kadar yanlış koşular yapıyor. Tanju çocuklara "top oynamayı" öğretirken ne diyor, " Topa giderken açı yapmam lazım" . Umut'un bunu bir kere yaptığını görmedim. Son olarak,

Top gelmeden topa yükseldi ya cinnet geçirdim cinnet artık katlanamıyorum top gelmeden topa yükselinir mi jübile yapacak zamanlama yapmayı bilmiyor.

Topa bu kadar kötü çıkıldığını da bu maçta öğrendim. Bu maçta epey bir şey öğrendim zaten. 27 yaşına geldi nerdeyse kafa toplarına garip bir şekilde çıkıyor.

Fatih Öztürk
24.08.2009, 13:56
ulan egemen yokları oynar topa paldur güldür girer,selcuk naptığını bilmeden oyana buyana koşar,colmanın varlığıyla yokluğuyla sahada belli değil alanzinho yalanzinho olmuş ama umut buluttan daha kötüsü yok bizler için.

git umut Allahını seversen git şu takımdan!

izzet
24.08.2009, 13:57
ulan egemen yokları oynar topa paldur güldür girer,selcuk naptığını bilmeden oyana buyana koşar,colmanın varlığıyla yokluğuyla sahada belli değil alanzinho yalanzinho olmuş ama umut buluttan daha kötüsü yok bizler için.

git umut Allahını seversen git şu takımdan!

isaac gitti kurtuldu sende git, sen de rahatla, herseyi objektif analiz edip, futbolu bilen anlayan taraftarda(!)

Fatih Öztürk
24.08.2009, 14:08
isaac gitti kurtuldu sende git, sen de rahatla, herseyi objektif analiz edip, futbolu bilen anlayan taraftarda(!)

ula uşak sen bana kötü bi laf etmedin şimdi değilmi?

izzet
24.08.2009, 14:11
ula uşak sen bana kötü bi laf etmedin şimdi değilmi?

yok öbürü taraftar(!) a attim tasi ...

esra61
24.08.2009, 14:55
akşamki maçta en çok senden gol bekledim en çok senin gol atmanı istiodum..
olmadııı
eğer atsaydın senin üzerinde olan baskı bir nebze azalacaktı ama olmadı..
baskı yapmakta haksız da değil taraftar..
maçta gol atmayı geçtim pozisyonun yok denilcek kadar azdı ve tv başında hiç sesini duymadıkk....
biran önce kendini toplamalısın umut abiiiiii

senol 6116
24.08.2009, 14:57
Umut kafa toplarına çıkarken topa hiç bakmıyor yani iş olsun diye çıkıyor.

crazyman_61
24.08.2009, 15:03
dedikleri gibi umut un kapasite bu kadar
bu takımda oynayacak kapasitede değil ama hala oynuyor
zorlamayla daha iyi olacak sanki ya

Uğur Ö.
24.08.2009, 16:36
resmen giren topu çıkardı umut olduğu maçlar 2 kişi eksiğiz umut gizli casus