PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

İlker ToSun
17.08.2009, 17:38
ya bu işe yaramaz adamın koşuşuna hasta olanlar bunu nüfusuna geçirip evlerinin bahçesinde koştursun istiyorlarsa ama bizden uzak olsun. Trabzonspor tarihinin gördüğü en yetersiz santrafor.
gerçi santrafor demeye de dilim varmıyor başkalarına ayıp olacak diye ama işte sahada takıldığı yerin hatrına santrafor diyelim bakalım

Ayhan Çolak
17.08.2009, 17:41
tek başına bırakılan umut görmek istemiyorum artık. bu adam yanına bir golcü ile mutlaka desteklenmeli. zamanında samet hoca umut bulut transferi benim zamanımda olup tekke ile oynatsaydım şampiyon olurdum demişti.yani bu adam yıpratıcı ama bitirici değil,neden hala anlamayanlar var şaşıyorum.

İlker ToSun
17.08.2009, 17:42
Mehmet Yılmazada ersen Martinede hakaret ediyordunuz ama adamlar şakır şakır gol atıyor şimdi demekki sizde bir eksiklik var:

onlar 2 ve 3 numaradır da zaten umut tan sonra, sen hele bi çıkarsana bakiyim benim mehmet yılmazla ersen martine hakaret ettiğim yorumları. bakalım eksik olan kimmiş

Alihan Ertürk
17.08.2009, 17:44
Umut'a katlanmak için yeni bir çözüm buldum .. Hem biz rahat edeceğz hem de o.

Estetikle FTekke'ye benzeteLim Umut'u , fotokopisi gibi olsun ! :D Belki futbol zekası da bulaşır ..

Fatih Öztürk
17.08.2009, 17:47
umut bulutun en büyük hayranı benim.canını dişine,dişini dötüne takan bir oyuncu ben daha görmedim.

seviyoruz seni umut...

Alihan Ertürk
17.08.2009, 17:48
umut bulutun en büyük hayranı benim.canını dişine,dişini dötüne takan bir oyuncu ben daha görmedim.

seviyoruz seni umut...

Takıyor takmasına ama boşuna takıyor .. Yaptığı birşey var mı ?

O kadar koşmasın , canını dişine takmasın istemiyoruz .. O sadece işini yapsın.Gollerini sıralasın 1-2-3 peş peşe ..

Baş tacı ederiz o zaman Umut'u !

İlker ToSun
17.08.2009, 17:50

seviyoruz seni umut...

yahu bu mantığı anlayamıyorum ben ya canını dişine takarsa taksın bize ne ya, dünyanın hangi büyük takımında yeteneksiz insanlar sırf canını dişine takıyor diye o takımda forma giyer. bu nasıl bir mantıktır ya. o zaman 50-60 yaşındaki amcalar da oynasın, emin ol onlarda canını dişine takar en az umut kadar da gol atar.

Fatih Öztürk
17.08.2009, 18:00
umuttaki yetenek budur!

sanırım 4.senesi bizde ve ortalama ligde tek başına kaldığı halde 15 golle oynuyor,senin orta sahanda hüseyin,ayman,ferhat,hasan üçüncü,adnan gibi yeteneksizler varken bu umut bulut kendi baskıları sonucu bir çok gol atmıştır.geçen sene gökhan ünala bir çok gol attırdığı gibi kendide atmıştır.yaşıda yerindedir,formunun zirvesine cıkacağı zamanlarda olacaktır.kenarlardan doğru dürüst orta gelmiyorsa umutun sucu ne?

zerre kadar laubaliliğini göreniniz varmı?

bugün rakip defans oyuncularını en cok rahatsız eden baskı kuran oyuncudur umut.umut bulut bir santrafor değildir.forvet oyuncusudur.gol yükünü elinden cektiği kadar karşılamaya çalışıyor.a.gücü maçının son dakikasında kafayı vurduğunda 20 bin kişiden daha şiddetli ses cıkardı o mubarek kafası.

şahsım adına umut buluta cok güveniyorum.amatör ruhuyla mükkemmel bir profesyoneldir.

Ömer SEVİNÇ
17.08.2009, 18:02
yahu bu mantığı anlayamıyorum ben ya canını dişine takarsa taksın bize ne ya, dünyanın hangi büyük takımında yeteneksiz insanlar sırf canını dişine takıyor diye o takımda forma giyer. bu nasıl bir mantıktır ya. o zaman 50-60 yaşındaki amcalar da oynasın, emin ol onlarda canını dişine takar en az umut kadar da gol atar.

Arkadaş o zaman git oynatan hocaya, takımda tutan yönetime söv. Gelip burada Umut'a niye laf ediyorsun? Adam yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalışıyor zaten. Azıcık rahat bırakırsanız daha iyisini de yapacak ama antremanlarda kendisine sövülmesinden çalışmaya fırsat bulamıyor herhalde!

Kıvanç Çuvalcı
17.08.2009, 18:08
Takimda en cok sevdigim oyuncu.

deneme61
17.08.2009, 18:12
umut u bizde cok sevıyoruz.elınden gelenden daha fazlasını yapmaya calısıyor.ama yok abıcım.Allah vermemıs oyle bı yetenek.. yanında bıtırıcı vurusu ıyı olan bı gokhan ıs yapacaktır.gercı gokhan ı gecen sene de gorduk ama..ıns. bu sene farklı olur.yoksa durum vahım..

hadı umut..azcık gelıstır sende su vuruslarını kafalarını

İlker ToSun
17.08.2009, 18:14
Arkadaş o zaman git oynatan hocaya, takımda tutan yönetime söv. Gelip burada Umut'a niye laf ediyorsun? Adam yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalışıyor zaten. Azıcık rahat bırakırsanız daha iyisini de yapacak ama antremanlarda kendisine sövülmesinden çalışmaya fırsat bulamıyor herhalde!

sen hayatında sövmek görmemişsin galiba, burda ne zaman küfür ettim umut a. yani adama "işe yaramaz" dedik diye sövmek mi oldu. doğruya doğru adam işe yaramaz birisi ama bunda onun kişiliğe bir hakaret mi var. YOK.

Hasan Ayvenli
17.08.2009, 18:20
umut'la bi halı saha maçı yapmayı çok isterdim.

Ömer SEVİNÇ
17.08.2009, 18:22

Niye Hasan? Oynamasın diye sakatlayacaksın adamı di mi? Köftehor seni:))

SDanışmaz
17.08.2009, 18:23

Bir forvetin özelliklerinin nasıl olacağını göstermek için mi :D

Hasan Ayvenli
17.08.2009, 18:28
Bir forvetin özelliklerinin nasıl olacağını göstermek için mi :D

bu da olabilir :D kendimle kıyaslamak için. merak ediyorum. yetenek olarak ondan eksik miyim diye :D

Niye Hasan? Oynamasın diye sakatlayacaksın adamı di mi? Köftehor seni:))

Ömer onu sakatlayabilmek mümkün mü? O kadar profesyonel adam becerememiş ben nasıl becereyim :)

halukozcelik
17.08.2009, 18:32

seviyoruz seni umut...
fatih kardeş ben umuta hayran olunabilecek bi özellik görmüyorum

Hasan Ayvenli
17.08.2009, 18:33
hadi gol kaçırıyorsun. yeteneksizsin vs vs. antrenmanlarda o kadar beraber çalıştığın arkadaşlarının topu nereye atacağını da mı kestiremiyorsun?

Manu61
17.08.2009, 18:49
Umut top diye oynar hepimizle o kadarda değil :) Ben Umut'u ilk geldiğinden beri seviyorum tamam gol kaçırabilir zaten gol kaçırmayan forvetmi var..Ama Umut Türkiye liglerinin en istikrarlı golcüsüdür Ankaragücü'nden beri..Atttığı gollere bakın..Ama artık Umut ağzıyla kuş sürüsü yakalasa hemen ardından bir gol kaçırsa yine aynı şeyler olur..

Sinan_Ts61
17.08.2009, 20:22
valla diyarbakir spor da dogru dürüst bir top gelmedi adam ya:Dsok oldum valla...demek ki ne kadar zorluklar yasiyoruz topu forvet te göndermek icin..

Ilelioglu
17.08.2009, 21:07
Hakan Sükür ile Mehmet Demirkol'un yorumlarina bakilirsa Umut'a hic top gelmemis...Ne yapsin gariban???:D:D

Hakan Sükür bizim orta saha oyuncularimizin bu sistemde ceza sahasina daha fazla girmeleri gerektigini söyledi. Burda hakli. ;)

ugur_52
17.08.2009, 23:17
Umut'un bundan sonra bize yararlı olcağını fazla sanmıyorum onu Trabzonspor'a geldiğinden beri bu kadar moralsiz

görmemiştim.Taraftar baskısını doruklarında yaşadığı için bu durumun böyle olacağı belliydi.Gökhan'da artık sakatlanmak için

bahane arar oldu .Böyle giderse bu taraftar bize forvetsiz bir 32 hafta izletcek.Sahip çıkmayın,hatta elimizden

geldiği kadar her hafta aşağılamaya devam.Başarıda böyle giderse hayal.

hamucera
17.08.2009, 23:22
umuta yüklenmek en kolayı işin. Nede olsa bu takımın bir günah keçisi hüseyinde şimdi kaldı umut atsada eleştiriliyor atmasa da. atınca goooooooooolllllllllll di,ye bağırılır sonra gol atış şekli eleştirilir. umut ankaragücünde iken yıldızdı ama bize geldi atamıyor. şimdi aynı şekilde anadolunun diğer takımlarında oynayan forvetler yere göğe sığdırılamayacak neredeyse ama onlarda gelse umut tan çok daha kötü olacak. sorun futbolcularda değil. Yani arkadaşlar diyorki ona gelsin forvet ne yapar göstereyim benden bir artısı yok. ozaman neden sen burada yorum yazarken o sahada oynuyor. neden ziya doğan, ersun yanal, lazaroni, ahmet hoca umut bulutu kesmedi.

ama onların futbol bilgisi tabiki burada yazanlardan tribüne gidenlerde az. çünkü trabzon insanı kadar trabzonspor taraftarı kadar futbolu bilen yok. geçen sene ersun gökhan için onun desteklendiğini görmedim dedi. umut içinde aynısı geçerli. umut gol atınca tribünler soy ismini haykırır. ama kaçırınca ağzına geleni sayar, küfreder, söver. umut her maç gol atsa yine eleştirilecek.

farih tekke safasında birisi demişti. umut kaval kemiği ile, omuzu ile, 30 gol atana kadar fatih plase ile kafa ile 10 gol atsın daha iyidir. yani adamlar bir kere takmış kafayı,

şota gidince yerine vugrineç gelmiş ve herkes şotanın yaptıklarını ondan beklemişti. enson dayanamayarak adam benden şotanın yaptıklarını istiyorlar biz aynı oyuncular değilizki demişti.

şimdi herkes umut tan fatih gibi kafa vurmasını, onun yaptıklarını yapmasını istiyor. neden çünkü o fatih tekkeden sonra geldi ve herkes ondan fatihin yaptıklarını bekliyor. acaba ibrahimoviç barça da eto gibi olacak mı veya eto interde ibrahimoviç gibi. tabi bu oyuncular ile kıyaslamıyorum asla ama gelen oyunculardan öncekilerin yaptıkalrını beklemek ne kadar mantıklı anlamıyorum.

bu güne kadar bir tane önemli maçımızda yanımızda olmayan yattara hiçbirşey yapmasın adam çıksın 2 çalım atsın taraftarın gözbebeği ama birkez olsun sorun çıkartmayan umut taraftarın günah keçisi. Gökdeniz çok doğru söylemişti yabancılara verilen değerin yarısı bizlere verilmiyor. Ayrıca umuta kaç tane düzgün orta geldi maç boyu. 1 tane arkasına 1 tane önüne top geldi. evet belki zamanlama hatası vardı ama bu hatalatı her oyuncu yapıyor. 1 top kafasına geldi ya atamadı. 1 hafta o konuşulur şimdi.

umut defol git diyenler. umut gidince kimi oynatacaksınız, kim gol atacak, barış mı yoksa ferhat öztorun mu, yoksa tayfun mu. gol yollarında oynayabilecek kaç tane adamımız var şu anda. bir gökhan. ne yattara ne alanzinho forvet değil. birisi kenardan birisi ortadan top getiren adamalr. onlarda keyflerine gelirse oynar gelmezse gezer zaten. 85 dk sahada gezsinler 5 dk da 2 çalım atsınlar kral olurlar.

Umut gitsin, tayfun gitsin, o gitsin bu gitsin, Isaac için söylenmeyen kalmadı ama adamın attığı gol çok güzeldi. Trabzonda tamadı aynı golü, acaba neden ?

nedenini aramak mı gerekir yoksa gözleri açmak mı gerekir.

oguzhann
17.08.2009, 23:25
ne yapsa yaranamaz tribünlere

gcolman
17.08.2009, 23:32
Umutun yeterli olmadigini herkes bilior ama ben de bunu bildigim halde sunu soylemeliyim ki Umut bu kadar baski olmasina ragmen elinden geleni yapmaya calisior cok fazla yetenegi yok kabul ediorm ama Diyarbakir macindan sonra herkes Umuta yuklenior Allah askina Umut sanki karsi karsiya gol mu kacirdi 3-4 tane yoksa Umutun oldugu kadar orta sahanin da ilerde cogalamamasi miydi yoksa sebep?Trabzonda gunah kecisi yapilior hep bu adam Fatih Tekke gelsin dienlerdenm ben de ama Umuta bu kadar yuklenmeyelim.Ayrica Egemene ve Songa hic laf soylemiyor kimse bunu da anlamis degilim bu ikisi ne kafa topu alir ne oyun kurar ama Egemen kaptan Songsa tecrubeli diye herkes gecen seneden beri o kadar hata yapmalarina ragmen defans hatalrini konusmuor herkese gore defansimiz mukemmel gunah kecisi bir Umut oluo bu da ilginc...

Samet Türkmen
17.08.2009, 23:38
Acaba Umut, Egemen ve Song gibi kaç tane maç oynamış ? Umut'a bence Türkiye liglerinde hiçbir forvete verilmediği kadar şans verildi ama yok. Atamıyor işte. Bunun günah keçisi çıkarmakla alakası yok.

Diyarbakırspor maçından sonra bu kadar yüklenilmesi normal. Çünkü yıllarca milleti bezdirmiş, yeni bir sezon başlamış ama eski tas eski hamam. Taraftarda patladı sonuçta ki sonuna kadar haklılar.

oguzhann
17.08.2009, 23:43
Acaba Umut, Egemen ve Song gibi kaç tane maç oynamış ? Umut'a bence Türkiye liglerinde hiçbir forvete verilmediği kadar şans verildi ama yok. Atamıyor işte. Bunun günah keçisi çıkarmakla alakası yok.

Diyarbakırspor maçından sonra bu kadar yüklenilmesi normal. Çünkü yıllarca milleti bezdirmiş, yeni bir sezon başlamış ama eski tas eski hamam. Taraftarda patladı sonuçta ki sonunda kadar haklılar.
"sonunda"mı?tribünler umut'a geldiğinden veri yükleniyor

Anıl Caner
17.08.2009, 23:46
Umut başlığı insanların egolarını tatmin ettikleri bir başlık haline geldi iyice. Kapatılsın bence. Yazık.

ozturk
18.08.2009, 09:12
İnancım ve güvenim kalmadı...
tulus maçı son kez 11 de oynadığı maç olur..

Fatih Öztürk
18.08.2009, 11:15
fatih kardeş ben umuta hayran olunabilecek bi özellik görmüyorum

hırsı,mücadelesi,azmi hayran olunacak yeterli sebeblerdir bence...

kıçıyla başıyla,bir maç var on maç yok yalancı yıldızlara beş çekeceği ortadadır bulut umutun!

kısacası avatarımda umut bulutun karakteri görünüşünden bellidir.

Nazlı Ayaz
18.08.2009, 11:40
Anlaşılan sinirlenen soluğu bu başlıkta alıyor zaten çogunuza göre günah keçisi belli,tüm takımın hatalarını nerdeyse sadece ona yükleyeceksiniz, başarısız olmanın tek sorumlusu o değil bence...
Bu bir takım oyunu...

firidin61
18.08.2009, 11:47
ne yapsa yaranamaz tribünlere

Ne yapıyorki tribünlere yaransın ? ( Takıma Yararı Olan )

Not : Onun kadar tribünde bende çırpınıyorum ...

Hekimoğlu
18.08.2009, 11:49
Umut'a yüklenmenin anlamı yok adam zorla oynatmıyor kendisini suç forvetlerin yetersizliğini kabullenmeyen yönetimde.

halukozcelik
18.08.2009, 12:53
hırsı,mücadelesi,azmi hayran olunacak yeterli sebeblerdir bence...

kıçıyla başıyla,bir maç var on maç yok yalancı yıldızlara beş çekeceği ortadadır bulut umutun!

kısacası avatarımda umut bulutun karakteri görünüşünden bellidir.
aldığı paraya karşılık madem gol atamıyo bırakta biraz hırs yapsın.ben buna hayran olmam olanıda anlamam.

Fatih Öztürk
18.08.2009, 13:13
buradan umut bulut hakkında konuşması gayet kolay geliyor.fenerbahçede guiza 4.5 milyon euro para alıyor senede!ama umut kadar gol atamıyor.aldığı paranın hakkını gayet veriyor.ortalama tüm maçlar dahil 20 gole oynuyor.ve yaşı 26! daha cok gol atacak zamanıda gelecek.yeterki biz kaçırdığı golden sonra sülalesine sövmeyelim.

Onur Civelek61
18.08.2009, 13:17
Gol kaçırmasını geçtim artık.Şunu anlayamıyorum.Umut sana top atılıyor yerden ve sen topa gideceğine bekliyorsun top rakibini geçsin senin önüne düşsün.Oldu başka?
Her zaman aynı iş.Al şu topu bi şut mu çekicen pas mı atıcan çalım mı atıcan kaptırcan mı napcaksan yap ama bi al topu.Hızlı adamsın.Kendini azcık geliştir...

Ömer TOPAL
18.08.2009, 13:18
ben biliyorum ki umut bir çok kişiyi söyledikleri sözlerden ötürü utandıracak, o kişilerde ister yeterki takım kazansın umut bizi utandırsın utanmaya razıyız derler bilirim....Ben maç izlerken 10 kişiyi ayrı izlerim 1 kişiyi ayrı....Trabzonspor ve umut bulut....sizlerde bir izleyin ayrı gözle anlarsınız belki benim neler anladıgımı....2-1 yenildigimiz maçta baframızın yogun olan bir kafe olan istanbul kafeye gittiğimde baska takımlı olan arkadaslar benle kafa yapmaya başladı....Felan yerde süper bir orta saha oyuncusu var transfer edin onu...yakında sizin takdik 1-10 olur....ve bunun gibi bir cok laflar...

Fatih Öztürk
18.08.2009, 13:26
futbolda en olgun zamanı şimdi umutun.az cok futbol oynayanlar bilir.umutun yaşında ve 2-3 yaş sonrasındaki oyuncular deneyimlerini pekiştirme zamanındadır.fatih tekke umutun yaşında tam anlamıyla yıldız ve büyük oyuncu olmuştur.yetenekleri çok büyük değildir doğrudur ama hırsı mücadelesiyle bu açığınıda kapatacaktır.ben uefa ligine kalırsak en büyük sükseyi umut bulutun yapacağına inanıyorum.

61viya
18.08.2009, 13:26

10 tane gol atsa, tamam ama sen bu takımın forveti değilsin yazılacağı için uğraştığıma değmez.

Dışında kelimesinin manası nedir anlamıyorum. Niye onların dışında?

Umut'u beğenmemek kadar doğal bir şey olamaz. Benim de beğenmediğim çok maç oldu. Hatta Diyarbakırspor maçı bunlardan birisiydi. Ama her şeyin sorumlusu, tek suçlusu Umut gibi gösterilince bir de git, lütfen git gibi mesajları okudukça benim cinlerim tepeme çıkıyor.

Kulüp başkanına git tepkisi gösterilir. Eyvallah.
Ama kontratlı bir futbolcuyu, teknik direktörü oynatırken ona git demek ne akla hizmet bir davranıştır. Forvetimiz yetersiz, daha iyisini alalım yazıldı da Umut'u savunan herhangi birisi itiraz mı etti? Hayır.

Umut dünyanın en iyi forveti değil. Böyle olduğu sürece de ben de yerine daha iyi bir isim alınmasını isterim. Ama şunu artık özümseyin forumda oyuncu sayfasında kötüleyici yorumlar yapmak ile idmana gidip oyuncunun yüzüne olumsuz şeyler söylemek arasında çok fark yok. Hatta yüzüne gidip söylemek daha güzel bence.

Gayet sade ve açık bir dille anlatılmıştır durum... Söyleyecek söz yok..

albatros
18.08.2009, 13:35
umut seni seviyorum, kendime de inanamıyorum ama seviyorum.
ama futbolcu olarak değil.insan olarak.kişiliğine laf yok.hırslısın ama forvette çok yetersizsin.
maç öncesi santrada ayaklarını alnına kadar kaldırmakla bitmiyo işte malesef işler.

Tayfun
18.08.2009, 14:24
Umut Toulose maçında sahada olur yine saç baş yolduran pozisyonlar kaçırırsa bu sayfa karışır :D

surmene_li
18.08.2009, 14:29
umut olmuyor kardeşim severek ayrılalım yoksa hem sen hem trabzonspor zarar görüyor
bencede
umut gitsin iş bitsin
illa Trabzonsporda oynaması şart değil ya 2.lig 3. lig
bir sürü futbol takımı var oralarda da oynayanlar bizim insanımız
bence biraz da oralarda mücadele etsin canla başla

OLCAY ÇAKIR
18.08.2009, 14:45
Sürecin en masum Aktörüsün UMUT.

fatih6t1s
18.08.2009, 16:04
ulusal medyada genel bir görüş var "Umut için son şans olabilir" kendini göster umut yada seni görebileceğimiz en iyi yer yedek klübesi olur

Adem Erdoğan
18.08.2009, 16:11
Umut'u taraftarın önüne atanlar utansın.Açıkça yazacağım; geçen yıl bu kişi Ersun hocaydı, bu sezon da yönetim..

Samet Türkmen
18.08.2009, 16:19
Niye ortaya atılmış olsun ki Umut? Yapamadıkları açıkça ortada.

Adem Erdoğan
18.08.2009, 16:23
Niye ortaya atılmış olsun ki Umut? Yapamadıkları açıkça ortada.

Yapamayacaklarını sırtına yükledikleri için..

Umut Bulut iyi bir forvet değildir fakat yedek klübesinde bulunması gereken bir futbolcudur.Mesela Serkan da iyi bir futbolcu değildir, ama takımda savaşçılarda olmalı.

tsmusampa61
18.08.2009, 17:53
geçen sene söledik kaç kez ama dinlemediler umut bu işi götüremez diye, bak isaac çakmaya başladı golleri teker teker. acil forvet lazım

Zeki Akyol
18.08.2009, 19:18
Ya adam tamam belkı ıyı değil bunu kabul edıyordur herkes lakın statta neden o baskı yapılyıor tezahurat daha lıgın ıkıncı macında neden bu kadar ateşlenıor :( adam boş kaleyede atamaz o baskıyla :)

Kıvanç Çuvalcı
18.08.2009, 21:56
seninde kiymetini kaybedince anlarlar bir gun umut,sen aldirma cok biliyoruz biz ondandir.

Mehmet Zeki
18.08.2009, 23:31
Yarin seni desteklemek icin video yapacagim. Insallah. Toulouse macinda da iyi oynarsin.

Mehmet Fırat
18.08.2009, 23:46
Sana Diyarbakır maçında çok kızdım. Ama Toulouse maçında, tribünde 'Umut Bulut' diye bağıracağım, yanımdakileri de teşvik edeceğim. Yalnız bu konuda biraz sıkıntı çekeceğim açık. :D

W_O_L_D_A
19.08.2009, 00:58
ula umut ne zaman kırıcaksın şu şeytanın bacagını arkadaşlar umutun sırtında bir dünyya yük var bunu güzel bir moralle ortadan kaldırsak hiçte fena olmaz ne kadarada gol atamasada atacagı günleri özlemle bekliyoruz umutun bence sadece destege ihtiyacı var tek sorun bu Taraftarın bu konuda biraz daha hoşgörülü olması ve umuta moral vermesi gerekmektedir ..

Gökhan KAN
19.08.2009, 01:33
Acaba Umut u burada oynatabilir miyiz ? Becerir mi ?

--------------Sylva-----------------

Umut----Giray-----Egemen----Cale

----------Tiji------Selçuk---------

Yattara------Alan----------Gabric

----------Gökhan-----------

Güzel de görün dü ha..:)

yorumsuz6117
19.08.2009, 01:33

neden olmasın..:D

Nazlı Ayaz
19.08.2009, 12:59
ula umut ne zaman kırıcaksın şu şeytanın bacagını arkadaşlar umutun sırtında bir dünyya yük var bunu güzel bir moralle ortadan kaldırsak hiçte fena olmaz ne kadarada gol atamasada atacagı günleri özlemle bekliyoruz umutun bence sadece destege ihtiyacı var tek sorun bu Taraftarın bu konuda biraz daha hoşgörülü olması ve umuta moral vermesi gerekmektedir ..

Yapılması gerekeni özetlemiş katılıyorum

Kereşenli
19.08.2009, 14:49
Gökhan ilk onbire Umut yedek kulubesine diye düşünüyorum. Çok koştuğu için belki rakibin yorulduğu dakikalarda oyuna girip gol atabilir belki.

mustafadinç
19.08.2009, 15:05
neden olmasın..:D

Colmann ı ne yaptın hemşo.

Hasan Ayvenli
19.08.2009, 16:13

çok yazdım ben sağ bek oynasın, yeteneklerine hırsına, koşmasına en uygun mevki orası diye :)

oguzhann
19.08.2009, 16:28
Sana Diyarbakır maçında çok kızdım. Ama Toulouse maçında, tribünde 'Umut Bulut' diye bağıracağım, yanımdakileri de teşvik edeceğim. Yalnız bu konuda biraz sıkıntı çekeceğim açık. :D
taraftarımızdan tek bir isteğim var bir kere umut bulut,gökhan ünal diye bağırsınlar.5 dk bağırılsa umut hırstan çıldırır,sıralar golleri.

Kadir
19.08.2009, 16:30
taraftarımızdan tek bir isteğim var bir kere umut bulut,gökhan ünal diye bağırsınlar.5 dk bağırılsa umut hırstan çıldırır,sıralar golleri.

Peki top kontrol edebilecek mi ?

Frederic
19.08.2009, 16:31
Umut normalde de hırstan çıldırıyor ama tıssss.

oguzhann
19.08.2009, 16:33
Peki top kontrol edebilecek mi ?umut lehine teazhurat edilmese bile bari "fatih tekke" diye bağırılmasın.fatih tekke'nin gelmesini hepimiz istiyoruz ama bu yapılan o takımdaki oyunculara bilhassa forvetlere terbiyesizliktir.

izzet
19.08.2009, 16:51
Güizaya bakiyorum, bobo ya bakiyorum, nobreye bakiyorum, semihe bakiyorum

aldiklari paraya bakiyorum....

her transfer dönemi cikardiklari kaosa bakiyorum

attiklari gollere bakiyorum...

bide umuta bakiyorum...

karsilastiriyorum...

"yildiz bobo" ile "kazma umut"u karsilastiriyorum

tezahüratlara bakiyorum

burda bir yalnislik var demekten kendimi alamiyorum....

HASAN_NASRALLAH
19.08.2009, 17:07
umutu takdir ediyorum.geldiği günden beri istikrarını hiç bozmadı.gol kaçırmaksa ilk zamanlardaki gibi halen kaçırıyor.bizim saçımızı başımızı yolduruyor.aynen böyle devam et umut kardeş.bizde sabır çok.

esirgolge
19.08.2009, 17:36
bu takim gecen seneden beri bas bas bagiriyor iyi, kaliteli, son vuruslari iyi, bir golcüye ihtiyac var diye .bu bölgeye yeni takviyeler yapmayi birak eldeki isaacida gönderdik.simdi bu noktada sadece umutu suclamak biraz isin kolayina kacmak olur ha umutun hic sucu yokmu var tabiki 2 sene önce hangi posizyonlari kaciriryorsa simdi yine kaciriyor..

Mert Pasa
19.08.2009, 19:32
seninde kiymetini kaybedince anlarlar bir gun umut,sen aldirma cok biliyoruz biz ondandir.

Usenmedim son 3 yilin Turkiye gol kralligini yaptim,sonuca ben bile sasirdim

2009 2008 2007------------------ TOPLAM
11 14 19--------------- 44 Alex de Souza
14 14 15--------------- 43 Umut Bulut
15 11 16--------------- 42 Gokhan Unal
14 14 10--------------- 38 Mehmet Yildiz
11 10 11--------------- 32 Bobo
0 11 18--------------- 29 Umit Karan
10 10 8---------------- 28 Nobre
10 8 9---------------- 27 Holosko
9 9 8---------------- 26 Mehmet Topuz
9 8 8---------------- 25 Jaba
7 17 1---------------- 25 Semih senturk

Ister inanalim ister inanmayalim ama bence durup dusunelim

Kereşenli
19.08.2009, 19:40
Arkadaşım böyle bir grafik yaptın. Birde zahmet olmazsa Umut'un girdiği gol pozisyonlarına ve o pozisyonlarda kaydettiği golleri burada bizimle paylaşırmısın. Birde o şekil bakıp düşünelim. :)

b_m_61
19.08.2009, 20:09
Arkadaşım böyle bir grafik yaptın. Birde zahmet olmazsa Umut'un girdiği gol pozisyonlarına ve o pozisyonlarda kaydettiği golleri burada bizimle paylaşırmısın. Birde o şekil bakıp düşünelim. :)

Bırakın bunları, Umut çok pozisyona giriyorsa kendi çabasından dolayı giriyor. Çok koşuyor her pozisyonun içinde diye mi adam suçlu yani? Alex'in gol vuruşları daha iyi adam koşmuyor ama bi şekilde atıyor. Umut'un da son vuruşlardaki yüzdesi düşük ama napmış etmiş 1 gol farkla ikinciliğe yerleşmiş. Ne istiyosunuz Umut'tan elinden geleni yapıyor işte. Daha iyi forvete ihtiyacımız var dersiniz saygı duyarım fakat yönetim başka forvet almadığı sürece Umut'a destek olmaya mecburuz. Yerden yere vurup yuhalarsak bundan Trabzonspor zarar görüyor. Önce bir elimizdekine sahip çıkalım! Yıllık gol ortalaması gayet iyi işte tablo ortada.

Kereşenli
19.08.2009, 20:13
Gayet basit o zaman: bize çok daha kaliteli bir forvet lazım çünkü bu iş Umut'la olmayacak.

Samet Yildirim
19.08.2009, 21:29
Umut Bulut cok hirsli kosuyor ediyor ama niye kosuyor ediyor bilmiom.

Ben forvet oyuncusundan gol beklerim gerisi hikaye isterse 15 bin metre kossun.

izzet
19.08.2009, 23:50
Bırakın bunları, Umut çok pozisyona giriyorsa kendi çabasından dolayı giriyor. Çok koşuyor her pozisyonun içinde diye mi adam suçlu yani? Alex'in gol vuruşları daha iyi adam koşmuyor ama bi şekilde atıyor. Umut'un da son vuruşlardaki yüzdesi düşük ama napmış etmiş 1 gol farkla ikinciliğe yerleşmiş. Ne istiyosunuz Umut'tan elinden geleni yapıyor işte. Daha iyi forvete ihtiyacımız var dersiniz saygı duyarım fakat yönetim başka forvet almadığı sürece Umut'a destek olmaya mecburuz. Yerden yere vurup yuhalarsak bundan Trabzonspor zarar görüyor. Önce bir elimizdekine sahip çıkalım! Yıllık gol ortalaması gayet iyi işte tablo ortada.

Ayni fikirdeyim, alex 45 golle tarftarlari tarafindan "insan üstü istatistik" sahibi adam olarak nitelendirilirken, bizim 44 gollük Umutun anasini bacisini bilmem ne ettigimin kazma oluyo...

Ama futboldan cok anliyoruz Trabzon taraftari olarak, demek Umut kötü, 44 golü cabalayarak atmis ne kadar geri bir adam bu, keske Gökhan gibi ayakta uyuyup, yeteneklerini kullanmadan daha az gol atsaydin umut, belki o zaman degerin anlasilirdi (tabi anlayan varsa)

izzet
20.08.2009, 00:04
Usenmedim son 3 yilin Turkiye gol kralligini yaptim,sonuca ben bile sasirdim

Ister inanalim ister inanmayalim ama bence durup dusunelim

Cok sagol bu istatistik icin...

EN cok gol atan yerli oyuncu bizde, ve bizim taraftar hala adam begenmiyo, alex de bir gol fazla atmis, demekki oda Kazma artik

Milletin Alexi "Insan üstü" Bobosu "Cok baba" oluyo, biz üstündeki forma icin calisip didinen adama ana avrat dümdüz gidiyoz

Fatih ZENGİN
20.08.2009, 00:50
şu istatistik çok saçma resmen elma ile armut kıyaslanmış... alex ile umut kıyaslanırmı arkadaslar???
alex in attığından çok attırdığına bakın... bide madem kıyaslıyorsunuz onlarıda kıyaslayın..
Bide bu golleri kaç maçta atmışlar onlarıda kıyaslayın.. o kıyasa göre belki gökhan ortalarda kalır ama umut eminim son sıralarda kendsine yer bulabilir. semih kaç maçta atmış o golleri aynı şekilde ümit kaç maç oynamış... istatistik böyle yapılmaz

Remzi
20.08.2009, 01:00
Fatih Tekke 193 maç 61 gol
Gökhan Ünal 127 maç 62 gol
Umut Bulut 187 maç 79 gol

işte maç/gol istatistiği. Bun ne diyeceksiniz peki.

Not:istatistikler Lizarazu'ya aittir.

Mehmet Zeki
20.08.2009, 01:07
Remzi abi birsey yazacaktim ama neyse...

Aslanim Umut hadi.

Samet Türkmen
20.08.2009, 01:10
Fatih ile Umut'u kıyaslamak pek doğru olmaz bence. Fatih çok sakatlık geçiren bir oyuncu. Aslında bunlara da gerek yok. Umut bir forvet olarak Fatih'in yanından geçemez bana göre.

trabzonsporfan
20.08.2009, 01:11

ne anlatılmaya çalışıldı burda?

izzet
20.08.2009, 01:12

muhtemelen kaç pozisyona girdi de attılar diyip elma ile armut kiyaslayacaklar

Kaan
20.08.2009, 01:13

:alkış::alkış:

Remzi
20.08.2009, 01:15
Fatih ile Umut'u kıyaslamak pek doğru olmaz bence. Fatih çok sakatlık geçiren bir oyuncu. Aslında bunlara da gerek yok. Umut bir forvet olarak Fatih'in yanından geçemez bana göre.

İstatistik istediler verdim. Sakatlıkla geçti ama sonuçta ondan daha yaşlı bitr oyuncu. Ve daha çok maç oynamış. Forvet olarak geçemez o ayrı ama yaptığı işe bakarsak ondan daha iyi şu anda.

ne anlatılmaya çalışıldı burda?
İstatistik istendi verdim.Anlatılanlar burada anlamak isteyene kalmış.

Frederic
20.08.2009, 01:17
İstatistikler her şeyi gösterir ama en önemli şeyi göstermez.

Kadir
20.08.2009, 01:29
Şaşırt beni Umut .

Ömer TOPAL
20.08.2009, 01:46
Burnunun dibindeki adamın adını bagırmaktansa, taa Rusyadaki adamın adını bagırdıgınız sürece hep saç baş yolmaya mahkum kalıcaksınız....fatih ordan beri sesinizi en fazla tv de duyar gazetede okur...peki ya umut veya gökhan ? hiç düşündümüzmü doğabilecek sonuçları....

Samet Türkmen
20.08.2009, 01:50
Abi daha doğacak sonuç mu kaldı ? Gol atamıyor Umut. Fatih şart değil. Bir forvetin alınamaması o ismi bağırtabiliyor taraftara. Malum yeni yaşanılan F.Tekke olayı da bunda etmen. Umut için daha kötüsü olacağını düşünmüyorum. Taraftar onu sildi bgence artık.

Ömer TOPAL
20.08.2009, 01:51
bunun yeri maç öncesi, maç anı ve sonrası degildir...Fatih veya bir başkası evet lazımmı lazım...ama bunu yeri orası degil...Biz sesimizi sadece staddamı duyuruyoruz..ses duyurmaya diyecegim yok benim...yer yanlış yer....kaş yapalım derken göz çıkardıgımızın farkına varmıyoruz

Samet Türkmen
20.08.2009, 01:53
Taraftarın asıl yeri tribündür. Tepkisini veya isteğini stadyumdan daha iyi bir yerde duyurabileceğini sanmıyorum. Bunu stadyumda yapmaları da hakları. Tabi aşırıya kaçmadan.

Ömer TOPAL
20.08.2009, 01:55
iyi devam edin o zaman..nasıls sonuçlarada katlanabiliyoruz

Armağan Dere
20.08.2009, 03:01
Şaşırt beni Umut .

aynen ulan bi şaşırt bizi..yanlış saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir...

Hasan Ayvenli
20.08.2009, 07:16
Hadi be Umut yarın güzel şeyler yazdır buraya. Senin de takımın da buna ihtiyacı var. Hadi be uşak.

mustafadinç
20.08.2009, 07:57
[QUOTE=Mert Pasa;2567060]Usenmedim son 3 yilin Turkiye gol kralligini yaptim,sonuca ben bile sasirdim

Helal olsun Umut kardeşime çok iyi futbolcu çok beğeniyorum Umutu.

mustafadinç
20.08.2009, 08:01
[QUOTE=Remzi;2568106]Fatih Tekke 193 maç 61 gol

:alkış::alkış::alkış:

Adem Erdoğan
20.08.2009, 09:15
[QUOTE=Remzi;2568106]Fatih Tekke 193 maç 61 gol

:alkış::alkış::alkış:

Züğürt tesellisi diyeceğim.

mustafadinç
20.08.2009, 09:55
[QUOTE=mustafadinç;2568327]

Züğürt tesellisi diyeceğim.

O zaman bende Umutun attığı bütün golleri sana hediye ediyorum

http://img291.imageshack.us/img291/3135/birikiuc1206263641.jpg (http://img291.imageshack.us/i/birikiuc1206263641.jpg/)

Adem Erdoğan
20.08.2009, 10:02
[QUOTE=adem6167;2568359]

O zaman bende Umutun attığı bütün golleri sana hediye ediyorum

http://img291.imageshack.us/img291/3135/birikiuc1206263641.jpg (http://img291.imageshack.us/i/birikiuc1206263641.jpg/)

bende atamadıklarını sana hediye ediyorum..

ozturk
20.08.2009, 10:04
kafam karıştı ya umutu eleştireyim mi destek mi vereyim kendim bile bilmiyorum...

Ömer TOPAL
20.08.2009, 10:05
şu atamadıkları adı altındaki bahane kadar saçma bir lekeleme şekli yok...iyi her çift deneyipte yapamadıgı çocugun çeteresini tutsun ahhh vah desin....yaptıkları çocuklarıda görmezden geLsin..hiçe saysın..sokaga salsın...bu misal anlayana saz anlamayana davul zurna klarnet bile az

mustafadinç
20.08.2009, 10:07
Aslanlarım benim atmışlar gollerini sonrada beşik sallama hareketi yapıyorlar helal olsun bu golüde sana hediye ediyorum.

http://img35.imageshack.us/img35/5319/8552x.jpg (http://img35.imageshack.us/i/8552x.jpg/)

mustafadinç
20.08.2009, 10:12
Adnan,a her türlü pislik yapıldı Adnan bu hafta yenilgimizde başroldeydi asistini yaptı,Isaac a her türlü hakaret yapıldı adam bu hafta nefis bir gol attı,Ziya Doğan işte şudur budur dediniz Ziya geldi yendi gitti adam maçtan sonra basın toplantısı bile yapmadı mikrofon uzattılar ben Trabzonspor hakkında konuşmam dedi şimdide Umutu gökhanı harcamaya çalışıyorsunuz adamlar gitsinde seneye gelsin çaksın bize golleri değilmi,tabii adam efendi adam saç uzaymıyor küpe takmıyor kadınlarla kızlarla basılmıyor evden idmana idmandan eve içki içmez pavyona gitmez Kayserinin köylerinden çıkmış tertemiz Anadolu çocuğu değilmi.
Umutun 3 yılda attığı bütün golleri buradan Umuta sallayanlara hediye ediyorum.

http://img443.imageshack.us/img443/3135/birikiuc1206263641.jpg (http://img443.imageshack.us/i/birikiuc1206263641.jpg/)

izzet
20.08.2009, 10:16
Adnan,a her türlü pislik yapıldı Adnan bu hafta yenilgimizde başroldeydi asistini yaptı,Isaac a her türlü hakaret yapıldı adam bu hafta nefis bir gol attı,Ziya Doğan işte şudur budur dediniz Ziya geldi yendi gitti adam maçtan sonra basın toplantısı bile yapmadı mikrofon uzattılar ben Trabzonspor hakkında konuşmam dedi şimdide Umutu gökhanı harcamaya çalışıyorsunuz adamlar gitsinde seneye gelsin çaksın bize golleri değilmi,tabii adam efendi adam saç uzaymıyor küpe takmıyor kadınlarla kızlarla basılmıyor evden idmana idmandan eve içki içmez pavyona gitmez Kayserinin köylerinden çıkmış tertemiz Anadolu çocuğu değilmi.

[/IMG][/URL]

Ah ah

Gitsin Umut bakalim yerine senede 15 gol atan yerli/yabanci kimi alacaklar cok merak ediyorum ?

Adam Alexten bi gol az atmis Bobo dan 15 gol fazla atmis, adama pislik muamelesi yapiliyor...

Adem Erdoğan
20.08.2009, 10:19
Umut'un ilk 11 için yetersiz olduğunu Metin Şentürk bile gördü.Bırakın bu istatistikleri.

mustafadinç
20.08.2009, 10:24
Umut'un ilk 11 için yetersiz olduğunu Metin Şentürk bile gördü.Bırakın bu istatistikleri.

adem ben seninle polemiğe girmeyeceğim çünkü sen anlamayan bir insansın sana Umutun bu gol sevincini hediye ediyorum.

http://img443.imageshack.us/img443/3135/birikiuc1206263641.jpg (http://img443.imageshack.us/i/birikiuc1206263641.jpg/)

Varlıbaş61
20.08.2009, 10:24
umut iyi niyeli, (topsuz alanda) süratli bir topçu olabilir
ancak Trabzonspor için yeterli değil, değil...
pozisyon alması zayıf, fırsatçılığı yok...
ama eğer ondan başkası olmayacaksa gene, destek vermekten başka yapacak bir şey yok...
suç onda değil...

mustafadinç
20.08.2009, 10:33
umut iyi niyeli, (topsuz alanda) süratli bir topçu olabilir
ancak Trabzonspor için yeterli değil, değil...
pozisyon alması zayıf, fırsatçılığı yok...
ama eğer ondan başkası olmayacaksa gene, destek vermekten başka yapacak bir şey yok...
suç onda değil...

Varlıbaş61 isimli kardeşim anlamıyorsunuz bak az önce yazdığım bir yazı iyice oku bunu

Adnan,a her türlü pislik yapıldı Adnan bu hafta yenilgimizde başroldeydi asistini yaptı,Isaac a her türlü hakaret yapıldı adam bu hafta nefis bir gol attı,Ziya Doğan işte şudur budur dediniz Ziya geldi yendi gitti adam maçtan sonra basın toplantısı bile yapmadı mikrofon uzattılar ben Trabzonspor hakkında konuşmam dedi şimdide Umutu gökhanı harcamaya çalışıyorsunuz adamlar gitsinde seneye gelsin çaksın bize golleri değilmi,tabii adam efendi adam saç uzatmıyor küpe takmıyor kadınlarla kızlarla basılmıyor evden idmana idmandan eve içki içmez pavyona gitmez Kayserinin köylerinden çıkmış tertemiz Anadolu çocuğu değilmi.

mustafadinç
20.08.2009, 10:34

Adem Erdoğan
20.08.2009, 10:36
Ben yeterince anladım , ziya ile adnan'ı harcamışız çok ayıp etmişiz kendilerine.
eskişehirde ramazan 1 gün erken başlamış olmalı.

Berk
20.08.2009, 10:39
Şuan şoktayım.

@mustafadinç

Yazdıklarınıza kendiniz de inanıyor musunuz?Ya da bunları sakin kafayla mı yazdınız?

mustafadinç
20.08.2009, 10:40
Ben yeterince anladım , ziya ile adnan'ı harcamışız çok ayıp etmişiz kendilerine.
eskişehirde ramazan 1 gün erken başlamış olmalı.

Dedim ya senin le polemiğe girmeyeceğim yanlış düşünüp yanlışlarının doğru olduğunu iddia edenlerle işim olmaz benim.

mustafadinç
20.08.2009, 10:41
Şuan şoktayım.

@mustafadinç

Yazdıklarınıza kendiniz de inanıyor musunuz?Ya da bunları sakin kafayla mı yazdınız?

ne oldu neden şoka girdiniz hiç doğru söz duymadınızmı hayatınızda

Berk
20.08.2009, 10:43
ne oldu neden şoka girdiniz hiç doğru söz duymadınızmı hayatınızda

Gözümüzü açtınız, bilmediklerimizi öğrettiniz.Size teşekkürü borç biliyor ve doğru yolu gösterdiğiniz için önünüzde saygıyla eğiliyorum..

mustafadinç
20.08.2009, 10:44
Gözümüzü açtınız, bilmediklerimizi öğrettiniz.Size teşekkürü borç biliyor ve doğru yolu gösterdiğiniz için önünüzde saygıyla eğiliyorum..

Birşey değil ne zaman ihtiyacınız olursa ben hep buradayım.

karatasof
20.08.2009, 10:50

Allah,allah!!!!!!!!!!!!!
İlk bakışta TS'un atletizm branşı vardı da benim mi haberim yok dedim?
Sonra Umut'un neden üç adım atlamadaki başarılarından haberim olmadı diye üzüldüm?
Ama yakışır Umut'a.Bu foto bile Umut'un var olan cevherlerini açığa çıkartmış anlayana.
Bu çocuk 5.000 m yada 10000 m koşabilir.
Engelli koşabilir.
Üç adım atlama da yarışabilir.
Ama TS'un Gol Problemine çare olamaz.Anlayalım bunu artık.:D:D:D

mustafadinç
20.08.2009, 10:55
Sevgili arkadaşlar ben kendi futbol bilgim hakkında yazmak istemiyorum Eskişehirliyim Eses i veya İstanbul takımlarını tutmadığım için buradaki insanlarla girdiğim tartışmalarda yeterince geriliyorum birde sizlerle yani içimizdeki İrlandalılarla uğraşmak beni iyice geriyor hakkınızı helal edin tamam siz her şeyi çok biliyorsunuz ben özür diliyorum haklısınız kendi futbolcularımıza hakaret edelim yuhlayalım küfür edelim 26 yıl daha bekleyelim bir nesil daha geçsin evet siz haklısınız.Bjk Fb Gs yanlış yapıyor onlarda kendi futbolcularına füfür etmeli bir gol kaçırınca yada yiyince yuhlamalı rakibi alkışlamalı o zaman başarılı olunuyor haklısınız siz daha iyi biliyorsunuz.

Anıl Caner
20.08.2009, 11:00
Sevgili arkadaşlar ben kendi futbol bilgim hakkında yazmak istemiyorum Eskişehirliyim Eses i veya İstanbul takımlarını tutmadığım için buradaki insanlarla girdiğim tartışmalarda yeterince geriliyorum birde sizlerle yani içimizdeki İrlandalılarla uğraşmak beni iyice geriyor hakkınızı helal edin tamam siz her şeyi çok biliyorsunuz ben özür diliyorum haklısınız kendi futbolcularımıza hakaret edelim yuhlayalım küfür edelim 26 yıl daha bekleyelim bir nesil daha geçsin evet siz haklısınız.Bjk Fb Gs yanlış yapıyor onlarda kendi futbolcularına füfür etmeli bir gol kaçırınca yada yiyince yuhlamalı rakibi alkışlamalı o zaman başarılı olunuyor haklısınız siz daha iyi biliyorsunuz.

Eskişehir'de yaşıyorum. Eskişehir'li olup da Trabzonspor'u destekleyen gerçekten bir kişi bile tanımadım. Tebrik ve teşekkür ediyorum. Umut konusunda görüşlerimde sizinkine yakın. Kızmayın, küsmeyin.

SDinc
20.08.2009, 11:17
Allah,allah!!!!!!!!!!!!!
İlk bakışta TS'un atletizm branşı vardı da benim mi haberim yok dedim?
Sonra Umut'un neden üç adım atlamadaki başarılarından haberim olmadı diye üzüldüm?
Ama yakışır Umut'a.Bu foto bile Umut'un var olan cevherlerini açığa çıkartmış anlayana.
Bu çocuk 5.000 m yada 10000 m koşabilir.
Engelli koşabilir.
Üç adım atlama da yarışabilir.
Ama TS'un Gol Problemine çare olamaz.Anlayalım bunu artık.:D:D:D

Çok klasik bir cümle olacak ancak gol problemine çare/çözüm olmasaydı 3 sezonda 45 gol atamazdı. Bak Eto'o İnter'e gitti , Barcelona'da Umut'un gol ortalamasından daha fazla gol atıyordu. Tüh kaçırdık adamı "çare"miz gitti.

Adem Erdoğan
20.08.2009, 11:22
@mustafadinç

Duygu sömürüsü yapılacak bir durum yok.Burada kimsenin küfürü yuhlayamı savunduğuda yok.

izzet
20.08.2009, 11:26
Çok klasik bir cümle olacak ancak gol problemine çare/çözüm olmasaydı 3 sezonda 45 gol atamazdı. Bak Eto'o İnter'e gitti , Barcelona'da Umut'un gol ortalamasından daha fazla gol atıyordu. Tüh kaçırdık adamı "çare"miz gitti.

Evet yazik oldu, Semihi getirsek diyorum, o daha az gol atti, Bobo yu getirsek diyorum, o da daha az atti, Nobreyi getirsek oda daha az atti, Torres i alabilirmiyiz acaba 2 Milyon euro ya ....

Hmmm...

mustafadinç
20.08.2009, 11:27
Eskişehir'de yaşıyorum. Eskişehir'li olup da Trabzonspor'u destekleyen gerçekten bir kişi bile tanımadım. Tebrik ve teşekkür ediyorum. Umut konusunda görüşlerimde sizinkine yakın. Kızmayın, küsmeyin.

Sevgili Anıl bizim yaşadığımız semt Esentepe semti burada gerçekten Eskişehirli olupta Trabzonsporu tutan 40-50 kişi sayabilirim maçları genelde Karadenizliler derneğinde izliyorum fakat bazen Sakarya caddesindeki Özen Kıraathanesinde izliyoruz önceden Kozkayı köyü var (Hepsi aslen Trabzonlu) oradan otobüslerle geliyorlardı ve birlikte izliyorduk ama şimdi kendi köylerine Lig Tv aldılar köyde ahat rahat tezahürat yapıp izliyorlar.

Hasan Ayvenli
20.08.2009, 12:59
Maçlardan önce desteğimi veririm. Mecburum. Elde başka forvet yokken hele daha da mecburum. Ama maçtan sonra da eleştirimi yaparım. Kimse darılmasın gücenmesin.

karatasof
20.08.2009, 13:09

Salih Bey;
Okuduğundan ''Umut,hayatta gol atamadı,atamaz da zaten'' manasını nasıl çıkardın merak ediyorum.
Üç sezonda 45 gol atması bile başarı da diye bilirsin ancak futbol artık sadece futbol değil.
Atılan gol /Girilen pozisyon oranlarına bakıyor futbol sanayicisi artık.
O pozisyona girebilmesi bile başarı sözleri nostaljide kaldı,kimsenin itibar ettiği yok.
Eto'o ile Umut kıyaslamana ise söyleyebilecek hiç bir sözüm yok,kimsenin de olabileceğine ihtimal veremiyorum...

izzet
20.08.2009, 13:15
Salih Bey;
Okuduğundan ''Umut,hayatta gol atamadı,atamaz da zaten'' manasını nasıl çıkardın merak ediyorum.
Üç sezonda 45 gol atması bile başarı da diye bilirsin ancak futbol artık sadece futbol değil.
Atılan gol /Girilen pozisyon oranlarına bakıyor futbol sanayicisi artık.
O pozisyona girebilmesi bile başarı sözleri nostaljide kaldı,kimsenin itibar ettiği yok.
Eto'o ile Umut kıyaslamana ise söyleyebilecek hiç bir sözüm yok,kimsenin de olabileceğine ihtimal veremiyorum...

iyi o zaman insallah yari pozisyona girip 10 gol atan biri gelir bize, piyasada cok var golcü, hepsi de yerli, hepsi de ucuz, ah umut ah, ne kadar kötü bir adamsin, adam az gol pozisyona girer 10 gol atar, sen niye hayvan gibi kosup 15 gol atiyorsun, sen sanayiye hangi gözle bakiyosun, yuhh sana

tigin
20.08.2009, 13:15
Yeni Hüseyin Çimşir'imiz Umut Bulut.
Hem yerden yere vuranlara, hem savunanlara hayırlı olsun.

efo6161
20.08.2009, 13:17
bu adama ne oldu anlamıorm. gecen ankaragucunde attıgı golu ızledım 4 kısıyı gecıp bı gol atıor yok bole bse ama bızde cok tutuk delı olucam artık...

mustafadinç
20.08.2009, 13:19
Yeni Hüseyin Çimşir'imiz Umut Bulut.
Hem yerden yere vuranlara, hem savunanlara hayırlı olsun.

Bu senenin günah keçisi Umut BULUT ama şimdilik yarın (Allah korusun) giderse filan yerine yeni günah keçisi buluruz.Umutun ve Gökhanın tek hatası aslında şu=Fatih TEKKE nin mevkisi olan santrafor oynamaları onların yerinde kim olsa aynı muameleyi görecekti,Fatih gelirse ilk hafta gol atamasın siz seyredin o zaman gümbürtüyü.

Atakan
20.08.2009, 13:21
At golünü Umut.

izzet
Allahtan sezon sonu sözlesmesi bitiyor, o da Onurda kurtuluyor...

Insallah yolu acik olur, degeri bilinen bir takima gider Umut

mustafadinç
bu adama ne oldu anlamıorm. gecen ankaragucunde attıgı golu ızledım 4 kısıyı gecıp bı gol atıor yok bole bse ama bızde cok tutuk delı olucam artık...

Bende geçen yıl Engini çok izledim resmen shov yapıyordu Eskişehirde bu sene Trabzonda ise ilk iki hafta silik kaldı anlayın artık hata kimdeymiş bize Marcelinho geldide top oynayamadı kimse bal yapmaz burada bu kafayla simkovyak neden sezon ortasında bırakıp gitti onu çözmemiz lazım.

mustafadinç
20.08.2009, 13:23
Yeter bu kadar laf şimdi iş zamanı UMUT UMUDUMSUN at artık gollerini UMUT
(laf aramızda bu maçta Gökhandanda patlama bekliyorum)

izzet
simkovyak neden sezon ortasında bırakıp gitti onu çözmemiz lazım.

SSzymekin ayrilma nedeni baska, umutun yasadiklariyla alakasi yok, Umut sene sonunda gider, o da kurtulur bizde

bakalim yerine hangi yerli oyuncu gelcek 15 gol atabilen onu merak ediyorum

karatasof
iyi o zaman insallah yari pozisyona girip 10 gol atan biri gelir bize, piyasada cok var golcü, hepsi de yerli, hepsi de ucuz, ah umut ah, ne kadar kötü bir adamsin, adam az gol pozisyona girer 10 gol atar, sen niye hayvan gibi kosup 15 gol atiyorsun, sen sanayiye hangi gözle bakiyosun, yuhh sana

Tabi kardeşim,tam senin anladığın gibi.
Gol atan topçuya ne gerek var.
Sanki gol atan takımlar mı galip geliyor futbolda?
Gol atan topçu başkalarının olsun
Koşup duran Umut yeter bize...
Koş Umut koş,coş Türkiye ve AlmanyaTS coş....

izzet
20.08.2009, 13:26
Tabi kardeşim,tam senin anladığın gibi.
Gol atan topçuya ne gerek var.
Sanki gol atan takımlar mı galip geliyor futbolda?
Gol atan topçu başkalarının olsun
Koşup duran Umut yeter bize...
Koş Umut koş,coş Türkiye ve AlmanyaTS coş....

mesela kim gelince garanti 20 gol atcak(gelemeyen fatih disinda) yerli futbolcu?

gecen sene 10ar gol atan Bobo ve Nobre sampiyon oldu, onlarin sayesinde mi Ernstin sayesinde mi mesela?

Somut bir isim bekliyorum, madem bu kadar costum, su an kim gelse garanti Umuttan fazla gol atacak, Umuta vuruyorsunuz, madem öyle alternatifini de diyiverin de, TS uyansin aninda kapsin

zurjcas
20.08.2009, 13:28
umut da sıkılmıştır bu eleştrilerden eminim. adam şuraya girse bi okusa yazılanları, tövbe eder futbolu bırakır.
elimizdeki malzeme bu olunca hoca da onu kullanıyor. gökhan ünal sakat, hasta vs. olunca iki haftadır mecburen umut ilk 11 başlıyor.
bu sene de böyle geçip gidecek. adamın oynamıyorum ben diyecek hali yok, hoca oyna derse oynayacak. çift forvet oynarsak oynamama gibi bir ihtimali yok zaten, 3. bi forvetimiz yok.

ben de umut'un Trabzonspor'a yakışmadığını düşünenlerdenim. bu sene de sabredeceğiz artık, kafa göz kaş kalça dirsek el kaval , neresini kullanırsa kullansın bi şekilde yine 15gol civarında gol atmasını dileyeceğiz...
şans seninle olsun umut...

Kadir
20.08.2009, 13:30
Allahtan sezon sonu sözlesmesi bitiyor, o da Onurda kurtuluyor...

Insallah yolu acik olur, degeri bilinen bir takima gider Umut

Onur'la Umut aynı kefeye konulamaz .

Onur harcanıyor yetenekli olmasına rağmen ,
Umut oynatılıyor yetenekli olmamasına rağmen .

mehmets61
20.08.2009, 13:31
En çok şuna kızıyorum umut gol atamıyor ama savunmayı çok yıpratıyor.acaba savunmayı mı yıpratıyor kendini mi!!!ayrıca az koşsun gol atsın...

izzet
20.08.2009, 13:32

ben yetenekten bahsetmiyorum, umut gitsin baska takimda atsin 15-20 gol degeri bilinsin

onurda devamli oynayip iyi yerlere gelsin, onlarda kurtulsun taraftarda

mustafadinç
20.08.2009, 13:34

Arkadaşlar bunları yazarken elinizi vicdanınıza koyuyormusunuz Sylva yı kırdığınızı veya hakkını yediğinizi düşünüyormusunuz 32 yıl kalecilik yapmış biri olarak söylüyorum Sylva Türkiyedeki en iyi kalecidir.
(Onurun Süper ligde en azından şimdi oynayabileceğine gerçekten inanıyormusunuz.)

karatasof
20.08.2009, 13:36
mesela kim gelince garanti 20 gol atcak(gelemeyen fatih disinda) yerli futbolcu?

gecen sene 10ar gol atan Bobo ve Nobre sampiyon oldu, onlarin sayesinde mi Ernstin sayesinde mi mesela?

Somut bir isim bekliyorum, madem bu kadar costum, su an kim gelse garanti Umuttan fazla gol atacak, Umuta vuruyorsunuz, madem öyle alternatifini de diyiverin de, TS uyansin aninda kapsin

Semih Şentürk.........
Yeteri kadar somut oldu mu?

mustafadinç
20.08.2009, 13:37
Geçen yıl Eskişehir-Trabzonspor maçından sonra Eskişehirli futbol adamları ile bir yerde oturduk bana dedilerki sizin takımdan Umut u çıkart takımın % 50 bitmiştir defansın dört adamınıda birbirine çarpıştırıyor dediler bende ah siz gelinde bunalrı bizim taraftara anlatın dedim.

mustafadinç
20.08.2009, 13:39
Semih Şentürk.........

Semih ŞENTÜRK bize geldiği günden itibaren her gün küfür yer taraftardan hayatta bizde oynayamaz Umutun yedeği olur Semih kadar ağır adam görmedim sahada tank yutmuş gibi Fenere verilen serbest vuruşlar penaltılar Aleks in ortaları olmasa görürüm ben Semihi
(zaten yedek sakat vs değil yani medya öyle yazıyor)

izzet
20.08.2009, 13:39
Semih Şentürk.........

tesekkür ederim, nagmideger genc semih arkasinda alex, deivid Kazim olupta 2007 de 0, 2008 da 17,2009 da 7 golle sezonu kapatan oyuncu...

Ilginc, simdi sakatlaniyor diceksiniz, evet buda Umutun dezavantaji adam bi sakatlik bilmiyo..

Kaldiki Semihi getirmek istesek o gelirmi, fener verirmi, parayi kim verir oda muamma

Berk
20.08.2009, 13:41
Semih ŞENTÜRK bize geldiği günden itibaren her gün küfür yer taraftardan hayatta bizde oynayamaz Umutun yedeği olur Semih kadar ağır adam görmedim sahada tank yutmuş gibi Fenere verilen serbest vuruşlar penaltılar Aleks in ortaları olmasa görürüm ben Semihi
(zaten yedek sakat vs değil yani medya öyle yazıyor)

Sen ne diyorsan doğrudur üstadım.Semih de kimdir yahu?

playa
20.08.2009, 13:42
hiç bir futbolcuya umuta verildiği kadar şans verilmedi.bu takımın forveti olamaz, hiç bir maçta olumlu haraketi yak adamınya.

mustafadinç
sen ne diyorsan doğrudur üstadım.semih de kimdir yahu?

teŞekkÜr ederİm kardeŞİm.

Fatih Öztürk
mustafa abi doğru söylüyor.

tony slyva trabzonsporun şenol güneşten sonra gördüm göreceğimiz en iyi kalecidir.hatalı golleri büyük kaleciler yer.

ayrıca umut bulut her halükalde trabzonsporda oynamalıdır.ha gol yollarında yetersizliği tartışılırsa tek forvet kesinlikle senede 15 golden fazlasını atamaz.fatih tekke olsaytdı oda atamazdı.dikkat edin fatih tekke mehmet yılmazla beraber cok iyi işler cıkardı.şimdi umut kardeşimiz gökhanla beraber oynadığı zaman güzel işler cıkarıyorlar.bu sene gecen seneye oranla çok daha iyi işler çıkaracaklar.

tabi nam-ı diyar taraftarımız rahat bırakırsa!

karatasof
20.08.2009, 13:44
tesekkür ederim, nagmideger genc semih arkasinda alex, deivid Kazim olupta 2007 de 0, 2008 da 17,2009 da 7 golle sezonu kapatan oyuncu...

Ilginc, simdi sakatlaniyor diceksiniz, evet buda Umutun dezavantaji adam bi sakatlik bilmiyo..

Kaldiki Semihi getirmek istesek o gelirmi, fener verirmi, parayi kim verir oda muamma

Tabi,tabi...
Milli takımda da gollerin pasını Alex ve Deivid veriyordu,ben nasıl atlamışım oralarını.Kardeşim adamın önünde 18 milyon euro verilip alınmış bir Kezman vardı,bugün de son Avrupa Şampiyonu İspanya'nın gol kralı Guiza var.adam bugün bizim takıma gelse senin Umut sittin sene forma göremez onun ardında....

mustafadinç
20.08.2009, 13:45
mustafa abi doğru söylüyor.

Tony slyva trabzonsporun şenol güneşten sonra gördüm göreceğimiz en iyi kalecidir.hatalı golleri büyük kaleciler yer.

Ayrıca umut bulut her halükalde trabzonsporda oynamalıdır.ha gol yollarında yetersizliği tartışılırsa tek forvet kesinlikle senede 15 golden fazlasını atamaz.fatih tekke olsaytdı oda atamazdı.dikkat edin fatih tekke mehmet yılmazla beraber cok iyi işler cıkardı.şimdi umut kardeşimiz gökhanla beraber oynadığı zaman güzel işler cıkarıyorlar.bu sene gecen seneye oranla çok daha iyi işler çıkaracaklar.

Tabi nam-ı diyar taraftarımız rahat bırakırsa!

eyvallah kardeŞİm

zurjcas
20.08.2009, 13:46
Geçen yıl Eskişehir-Trabzonspor maçından sonra Eskişehirli futbol adamları ile bir yerde oturduk bana dedilerki sizin takımdan Umut u çıkart takımın % 50 bitmiştir defansın dört adamınıda birbirine çarpıştırıyor dediler bende ah siz gelinde bunalrı bizim taraftara anlatın dedim.

genç bi güreşçi bulalım, kondisyon çalıştıralım ona, paso koşsun dursun çarpıştırsın defansları güm güm güm güm güm güm güm güm. daha hesaplı olur, hem çok kaliteli bi forvetimiz olmuş olur böylece. Eskişehirli futbol adamları da o adama biter, yüksek paralara esese satarız milli güreşçimizi...

izzet
20.08.2009, 13:47
Tabi,tabi...
Milli takımda da gollerin pasını Alex ve Deivid veriyordu,ben nasıl atlamışım oralarını.Kardeşim adamın önünde 18 milyon euro verilip alınmış bir Kezman vardı,bugün de son Avrupa Şampiyonu İspanya'nın gol kralı Guiza var.adam bugün bizim takıma gelse senin Umut sittin sene forma göremez onun ardında....

Umut Istanbulda oynasa Batuhan kadar Mevlüt kadar sans bulamazmiydi acaba...

Madem o kadar kolay getirin Semihi, neden aklina gelmediyse kimsenin Semihi getirmek, basin parayi o da can atiyordur Ts ye gelmeye, hem milli takimdaki golleri de kurtarir bizi, kanaat notu misali...

izzet
20.08.2009, 13:47
genç bi güreşçi bulalım, kondisyon çalıştıralım ona, paso koşsun dursun çarpıştırsın defansları güm güm güm güm güm güm güm güm. daha hesaplı olur, hem çok kaliteli bi forvetimiz olmuş olur böylece. Eskişehirli futbol adamları da o adama biter, yüksek paralara esese satarız milli güreşçimizi...

mehmet yildiz degilmi bu anlattigin :D

Yunus Güneş
20.08.2009, 13:48
Futbolculara biraz güven lazım bu umut için hele çok önemli ..Fatih tekke tezahuratları moralini bomuştur..Destek çıkıp performansının iyi olmasını beklemeliyiz...

Fatih Öztürk
20.08.2009, 13:50
Tabi,tabi...

yahu hocam nedir bu rakip forvetleri bizimkilerden üstün görme davranışları.

yahu semih kim,25 dakikalık oyuncuyu 150 dakikalık umut buluta değişmem,umutun kramponlarını taşıtmam semihe.milli takımda 2-3 gol atmakla süper ligde kısır geçen sezonun 17 gollu süpermen semihini! kötü dediğimiz ve sezonu 15 golle tamamlayan umut bulutumuzlamı kıyaslıyoruz.

o semih fenerde değil bizde oynasa inanın bi halt yiyemez.her ikili mücadelede yerlerde sürünen semihin taraftarı bizim taraftar olduğumuzu düşünürsek sanırım sülalesini 2 maçta kazırdık semihin!

karatasof
20.08.2009, 13:50
Umut Istanbulda oynasa Batuhan kadar Mevlüt kadar sans bulamazmiydi acaba...

Madem o kadar kolay getirin Semihi, neden aklina gelmediyse kimsenin Semihi getirmek, basin parayi o da can atiyordur Ts ye gelmeye, hem milli takimdaki golleri de kurtarir bizi, kanaat notu misali...

Biz niye Semih'i getirelim kardeşim.Sen hazır Almanya'da iken Altıntop kardeşleri getiriverirsin olur biter.İkisine birden param yetmez diyorsan Halil'e razı oluruz biz....

Yunus Güneş
20.08.2009, 13:52
Çok yüksek uçuyoruz ya daha alternatifi zor aldırıyoruz...

izzet
20.08.2009, 13:53
Biz niye Semih'i getirelim kardeşim.Sen hazır Almanya'da iken Altıntop kardeşleri getiriverirsin olur biter.İkisine birden param yetmez diyorsan Halil'e razı oluruz biz....

üstüme iyilik saglik, benmi Umutu begenmemezlik edip baska santrafor istiyorum diye yaziyorum burda...

Hem bu arada Halili Schalke satiliga cikardi gittigidiyor.com dan alabiliriz belki

macuka
20.08.2009, 13:56

Halil Gokhan in yaninda topcu degildir ki neden o kadar para verelim bosuna:)

macuka
20.08.2009, 13:57
Umuttan bugun umudum var, atacak iki gol herkes baska konusacak.. bu da onu ligde 3-5 mac idare eder zaten...

karatasof
20.08.2009, 13:58
Halil Gokhan in yaninda topcu degildir ki neden o kadar para verelim bosuna:)

Para vereceğimizi kim söyledi?Adamı kandıracağız.Sen bizim takımda Umut'un yedeği bile olamazsın diyeceğiz?:D:D:D

macuka
20.08.2009, 14:04
Para vereceğimizi kim söyledi?Adamı kandıracağız.Sen bizim takımda Umut'un yedeği bile olamazsın diyeceğiz?:D:D:D

Bu iyiymis, hatta gelince once karadenizspor a goturup bunlar takim arkadaslarin, iyi oynarsan umut un yedegi olabilirsin deriz:)

Yunus Güneş
20.08.2009, 14:07
Umut atar bugun bi gol sonra bak burda seyire...

mustafadinç
20.08.2009, 14:08
Tabi,tabi...

sEVGİLİ KARDEŞİM BİR TAKIM TEK SANTRAFOR OYNUYORSA ORADA SANTRAFORUN GOL ATMA YÜZDESİ ÇOK DÜŞÜK KALIR MESELA kEZMAN tek santrafor oynuyor du kaç gol attığı malum fakat son 15-20 dakikada yanına Semih girince diri bir adam gol atıyordu bu Kezmandada böyledir Güizadada Fatih TEKKE dede veya İbrahimoviç dede aynıdır bunu bilmek için futbol uleması olmaya gerek yok.

karatasof
20.08.2009, 14:37
sEVGİLİ KARDEŞİM BİR TAKIM TEK SANTRAFOR OYNUYORSA ORADA SANTRAFORUN GOL ATMA YÜZDESİ ÇOK DÜŞÜK KALIR MESELA kEZMAN tek santrafor oynuyor du kaç gol attığı malum fakat son 15-20 dakikada yanına Semih girince diri bir adam gol atıyordu bu Kezmandada böyledir Güizadada Fatih TEKKE dede veya İbrahimoviç dede aynıdır bunu bilmek için futbol uleması olmaya gerek yok.

Yahu Mustafa kardeş,yapmayın bunu.Umut geçen sene Gökhan'la çift santraforda oynadı.Bu sadece bugünün konusu değil ki.Neden anlamak istemiyorsunuz.Hakan Şükür yıllarca tek santrafor oynadı ve pek çok gol attı.Marıo Jardel denen bir adam geldi GS'yda tek santrafor oynadı,hem super kupa'yı almasında katkısı oldu hem de lig şampiyonluğunu getirdi.Umut tekte oynasa çiftte oynasa aynı şey değişmez.Kapasitesi bu kadar.10 gol atar,15 gol atar ama asla 25 gol atamaz.Umut'tan 25 gol atmasını beklemek Umut'a yapılan en büyük haksızlıktır....

gcolman
20.08.2009, 14:59
Ya bence mesele Umut da degil benim gozlemledigim kadariyla bu sene top tutuyoruz ve kontrol oyunu oynuyoruz baski kurmuyoruz en onemlisi de bu sene kaleye sut atmiyoruz gecen sene ne kadar elestrilse de cok gol kacirsak da her mac cok fazla sut atiyorduk ve pozisyona giriorduk bu sene 1 tane atiim de kazanaym havasi var takimda

mehmetali61_55
20.08.2009, 15:55
umut her zaman bu takımda oynamayı hakediyor 10 dkda olsa umut gibi hırslı topçular lazım bize sahada uyuyan oyuncular göreceğime umuyt top dışarı çıkmadan top toplayıcı çoçuktan topu isteyim biranönce topu oyna sokmayı düşünen umutu göreyim eksikleri olduğu doğrudur ama bence fazla eleştiriliyor şu üzerindeki baskı olmasa çok daha iyi işler yapacak forvetlerimiz ama maalesef son maçtada gördük taraftar tekke diye bağırıyor bu maçta ufak bir hatada yuhalamalar küfürler gelecek taraftar tekke diye bağıracak adamlar oynıyamıyorlar rahatladıkları an çok yarartlı olacaktır tabi taraftar izin verirse!

Samet Türkmen
20.08.2009, 16:29
Neyi değiştirecek ki Umut'un abugün atacağı gol ? Ayrıca kimse sadece Umut Bulut'un kendisine gıcık değil. Atsın golleri herkes destekler. Yanlış anlaşılmasın itirazlar. Umut gol attı o itiraz edenler nerede gibi bir düşünceye girilmemeli.

mustafadinç
20.08.2009, 16:59
Ya arkadaşlar haydi ben bilmiyorum kimseler bilmiyor sadece siz biliyorsunuzda Trabzona gelen 40 tane anlı şanlı T.Direktör demi bilmiyor Umut her zaman banko oynar isterse Lazaroni gelsin Umutu kesmez hiç bir hoca kendi ayağına sıkmaz iyisi varken kötüsünü oynatmaz Umut varsa Umut oynar bu bu kadar basit.

Samet Türkmen
20.08.2009, 17:24
İyisi türlü yalanlar söylenip bir türlü alınmadığı için Umut oynuyor zaten. Sırf istedikte gelmedi demek için,Trabzona gelmeyecek adamlar isteniyor forvete.İnşallah yanılırım.

violentia
20.08.2009, 17:27
Umut Trabzonspor'da oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcu değildir ve hiç bir zaman da olamaz (onca geçen sürede bitiricilik özelliği ilerleyeceğine hep geri gitti). Kendisi özverili, hırslı ama yeteneksiz bir futbolcudur. Kesinlikle Trabzonspor'dan gönderilmeli. Hem kendi psikolojik durumu hem de taraftarın ruh sağlığı için.
Şayet Umut şu an takımda oynuyorsa bu tamamen zorunluluktan. Yönetim bu duruma el atmazsa korkarım taraftar el atacak ve ortada yönetim filan da kalmayacak. Yılların emeği de boşa gidecek. Ey Trabzonspor yöneticileri size sesleniyorum. Allah aşkına şu takımın uç noktasına bir takviyede bulunun o zaman taraftar istediğiniz kadar sabreder şahsen ben bi 25 yıl daha beklerim. Aksi takdirde kanser olup göçüp gidecek bu taraftar..
Ersun'un başını yakan, bizi şampiyonluktan eden forvet eksikliği umarım yönetimin sonunu hazırlamadan gerekli takviyeler yapılır. Aksi takdirde adı sanı duyulmamış halı markalarından göğüs reklamı aldığımız, 3 kuruşluk transferler için yırtındığımız, 2 pas yapamayıp çoluk çocuğa maskara olduğumuz o hatırlamak istemediğimiz günlere geri döneriz.

İslam Sezer
20.08.2009, 17:43
umuttan hiç umudumu kesmedim.şu fransızlara 2 gol çaksın isterse tüm sezon yatsın.

mustafadinç
20.08.2009, 17:52
Umut Trabzonspor'da oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcu değildir ve hiç bir zaman da olamaz (onca geçen sürede bitiricilik özelliği ilerleyeceğine hep geri gitti). Kendisi özverili, hırslı ama yeteneksiz bir futbolcudur. Kesinlikle Trabzonspor'dan gönderilmeli. Hem kendi psikolojik durumu hem de taraftarın ruh sağlığı için.
Şayet Umut şu an takımda oynuyorsa bu tamamen zorunluluktan. Yönetim bu duruma el atmazsa korkarım taraftar el atacak ve ortada yönetim filan da kalmayacak. Yılların emeği de boşa gidecek. Ey Trabzonspor yöneticileri size sesleniyorum. Allah aşkına şu takımın uç noktasına bir takviyede bulunun o zaman taraftar istediğiniz kadar sabreder şahsen ben bi 25 yıl daha beklerim. Aksi takdirde kanser olup göçüp gidecek bu taraftar..
Ersun'un başını yakan, bizi şampiyonluktan eden forvet eksikliği umarım yönetimin sonunu hazırlamadan gerekli takviyeler yapılır. Aksi takdirde adı sanı duyulmamış halı markalarından göğüs reklamı aldığımız, 3 kuruşluk transferler için yırtındığımız, 2 pas yapamayıp çoluk çocuğa maskara olduğumuz o hatırlamak istemediğimiz günlere geri döneriz.

Arkadaşım Fatih TEKKE ile Umut arasında tercih yapın deseler bütün hocalar Umutu seçer futbol yürüyerek oynanmıyor az rahat durun ya.

Samet Türkmen
20.08.2009, 17:54
Arkadaşım Fatih TEKKE ile Umut arasında tercih yapın deseler bütün hocalar Umutu seçer futbol yürüyerek oynanmıyor az rahat durun ya.

Şimdi birşeyleri boşuna yazdığımı anladım.

halukozcelik
20.08.2009, 18:00
Fatihin ölüsü Umutun dirisinden daha etkili ve güçlüdür...

mustafadinç
20.08.2009, 18:02
fatihin ölüsü umutun dirisinden daha etkili ve güçlüdür...

vay be demek hocalar bİr Şey bİlmİyor ama sen bİlİyorsun tebrİkler.

SDinc
20.08.2009, 18:05
Nedense avatarı Fatih Tekke olanlar Gökhan Ünal vede Umut'a atıp tutanlar oluyor. Hınçlarını alma yeri mübarek , madem takıma Fatih'i almadın al sana negatif yorumumu yazıyor al sana.

Mustafa Önder
20.08.2009, 18:23
Hadi Umut'um göster gücünü. Çek besmeleni oyna futbolunu

futbalski60
20.08.2009, 18:28
Eleştirinin de bir düzeyi var 5-6 sayfa okudum tamamen rezillik, bir oyuncuya bu kadar yüklenilmez hadi art niyetli bir oyuncu olsa ağır eleştiri yaparsın ama Umut burda ağır eleştiri yapanlardan daha Trabzonspor'ludur. Umut'un da bir gün konuşacağı gün gelir merak etmeyin.

Anıl Caner
20.08.2009, 18:43
Nedense avatarı Fatih Tekke olanlar Gökhan Ünal vede Umut'a atıp tutanlar oluyor. Hınçlarını alma yeri mübarek , madem takıma Fatih'i almadın al sana negatif yorumumu yazıyor al sana.

Güzel tespit. Ayrıca Fatih Tekke'yi delicesine seven bazı Umut destekçilerini de soğutuyorlar böylelilkel.

Samet Türkmen
20.08.2009, 18:44
Futbalski bunu anlatamıyorum sanırım. Birgün... Sence Trabzonspor Umut'u o kadar beklemeli mi? Birgün diye diye yıllar geçti zaten.

Anıl Caner
20.08.2009, 18:44
Futbalski bunu anlatamıyorum sanırım. Birgün... Sence Trabzonspor Umut'u o kadar beklemeli mi? Birgün diye diye yıllar geçti zaten.

Eline ne geçtiğini bi anlasam.

Samet Türkmen
20.08.2009, 18:48
Kimseye gıcığım yok. Bir çıkarım var diye de kimseyi eleştirmiyorum ! Sahada olanlar beni ilgilendirir. Başka tarafa çekmeyin.

futbalski60
20.08.2009, 18:50

Bekleyip beklememeyi kast etmiyorum Umut'a her zaman forma verilsin demedim hiçbir zaman sadece bu kadar ağır eleştiriyi hak eden biri değil dedim. Eleştirler 1'e 5 katarak yapılmış.

Anıl Caner
20.08.2009, 18:52
Kimseye gıcığım yok. Bir çıkarım var diye de kimseyi eleştirmiyorum ! Sahada olanlar beni ilgilendirir. Başka tarafa çekmeyin.

Yahu 746587687234 kere mi yazayım şunu. Ama yazacağım ne yapayım. Umut bu takımda oynatılıyor değil mi? Bunu da bütün hocalar ne hikmetse oynatıyor. Benim de, senin de diğerlerinin de dediği gibi daha iyi bir forvet istiyor değil mi herkes. Bunda herkes hem fikirdir. Kimse herhangi bir mevkimiz için daha iyi oyuncu gelecek fikrine olumsuz bakmaz. Peki neden "git", peki ne zaman gideceği zaman için "kurtuluş günü" gibi tanımlamalar yapıyorsunuz?

Teknik direktöre de saygısızlık, oyuncuya da saygısızlık bu yapılan. Umut gibi istekli, yetenekli(bu şahsi fikrimdir ve bence 25 kişilik kadrodaki en verimli oyunculardandır) ve hocalar tarafından tercih edilen bir oyuncunun gitmesi size ne kazandırır? Daha iyisi gelsin mi? Elbette evet. Umut gitsin mi? Bunun bize de teknik heyete de kazandıracağı bir şey yok.

Kişisel hırslarımızın malzemesi, Trabzonspor'a çok değerli hizmetler vermiş ve hala vermekte olan Umut olmasın.

1-2 saat sonra bu mesajları yazdığın için üzülme ihtimalin var. Bunu düşün bari :)

Samet Türkmen
20.08.2009, 18:54
Üzülmem. Bugün yazdım zaten oynayınca neden desteklenmesin diye. Atsın golleri başımın tacı olur :)

Özkan
20.08.2009, 19:03
Aslanım Umut bugün 2 adet atacak.

Mehmet Zeki
20.08.2009, 19:35
Turu Umut alir bize.

Dursun Kaplan
20.08.2009, 21:42
Başka sefere inşallah.

LaZ_KoPaT
20.08.2009, 21:44
umut'un umutsuzluktan baska getirdigi bir sey yok bize

Remzi
20.08.2009, 21:57
Daha ne yapacaktı?..

Özge
20.08.2009, 22:03
Direkten dönen topa çok iyi vurdu.İlk 11'de 2 tane hücum oyuncusu olursa olacağı budur yani.

innocence
20.08.2009, 22:05
Teşekkürler UMUT

unique
20.08.2009, 22:05
Her zaman dediğim gibi, mücadele süper bitiricilik çok zayıf. Mücadeleyi azaltıp golü çoğaltması tercihimdir.

Kubilay ŞAHİN
20.08.2009, 22:09
Umut Sen Busun İşte..

Hep Şöyle Göreyim Seni Yahu.. Kendini Değiştirme..

Teşekkürler..

Oruç
20.08.2009, 22:16
Bu maçta da Umut'u eleştirecek misiniz merak ediyorum doğrusu. Adama bi kere geldi vurdu direk, iki üç tane top indirdi bizimkiler atamadı daha ne yapsın Allah aşkına ? Bravo Umut.

Hasan61
20.08.2009, 22:16
bu gün çok iyiydi direkte patlamasa şutu belki bazı şeyler değişik olurdu
umarım böyle devam eder

Anıl Caner
20.08.2009, 22:26
Umut'u özellikle ilk yarıda çok beğendim. Ama bu maçta kıyaslanacağı forvet Gignac olduğu için, yazık oldu kendisine. İlk yarıda harika işler yaptı.

Mustafa Ayazoğlu
20.08.2009, 22:27
Takımda en mücadele eden o ! O bir golcü değil ama !

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2455-8U9B4F2M.jpg

oguzhann
20.08.2009, 22:27
umut hakkında olumlu yorumlar görmek ne kadar güzel.

Samet Türkmen
20.08.2009, 22:29
Golcü değil. Bir forvet olarak bu takımde yeri yok.. Bu kadar basit. Anlayın artık. Bize gol atan adam lazım. Yeter ki atsın golü . Nsıl yaparsa yapsın.

Kaan
20.08.2009, 22:30
Golcü değil. Bir forvet olarak bu takımde yeri yok.. Bu kadar basit. Anlayın artık. Bize gol atan adam lazım. Yeter ki atsın golü . Nsıl yaparsa yapsın.

Sistem mağduruyuz. :)

Kaç pozisyonda Umut'a yardım etmek için yanına giden adam gördün ?

Samet Yildirim
20.08.2009, 22:32
Iyi oynadigini düsünüyorum...

Samet Türkmen
20.08.2009, 22:32
Gignac yeterli bir örnek olur sanırım. Topu alıp sürüyor kendine pozisyon oluşturuyor. Destek gelmediği de doğrudur tabi Umut'a bu akşam. Herkes çok kötüydü.

Fatih
20.08.2009, 22:33
Elinden gelenin fazlasını yaptı.

EyüpKILIÇ61
20.08.2009, 22:37
Tek bir UMUT! Karşısında dört defans oyuncu! Bu kadarına yetiyor gücü :S

Hürgün Aygün
20.08.2009, 22:39
umut mu gökhan mı derseniz artık bilmiyorum

gustavo_colman
20.08.2009, 22:46
umut mu gökhan mı derseniz artık bilmiyorum
boşluk derim boş kalsın o bölge zaten duvar tenisi gibi oluo hoop song topu şişiriyor umut kafayı çıktı ve faul umut çok sinirlendi songa bağırıyor.Egemen defansta pas atacak arkadaşını aradı ve dolduruyor Gökhan aldı mı hayır saçı bozuldu.Bunlara aldırmayan serkan kıçını yırtıyor yırtınıyor ama futbol bu

Emrah KabuL
20.08.2009, 22:50
Karşı takımda tek forvet oynadı ama farkındaysanız adam çok pozisyon buldu bunun sebebide Trabzonspor defansının özellikle de sağ bek ve Egemen'in yetersiz olmasıydı.. Adamlar taş gibi defans yaptılar. Umut'a gelirsek ilk pozisyonda topu direğe nişanladı ama ben o topun kaleyi tutmasına bile sevindim.. Hava topu indirip pozisyonda yaratttı , ortasahadan hiçbir pas gelmedi , bir tek gol pozisyonuna giremedi Umut..

erolizmts
20.08.2009, 22:52
Yine çok koştu Umut. Koştu koştu koştu....!! Forrest Gump mübarek. Ama yine gol atamadı.

He siz şimdi sabaha kadar yine -çok koştu çok mücadele etti aslansın kaplansın- muabbetlerine devam edin. Bazı gerçekler var ki orada kale gibi duruyor; bugün tek golümüzü yine bir savunmacı attı.

gustavo_colman
20.08.2009, 22:54
bu forvetler ligin 32.haftasında golle tanışabilir 6.hissim çok kuvvetlidir :)

Emrah KabuL
20.08.2009, 22:55
Yine çok koştu Umut. Koştu koştu koştu....!! Forrest Gump mübarek. Ama yine gol atamadı.

He siz şimdi sabaha kadar yine -çok koştu çok mücadele etti aslansın kaplansın- muabbetlerine devam edin. Bazı gerçekler var ki orada kale gibi duruyor; bugün tek golümüzü yine bir savunmacı attı.

Kaçırdığı bir pozisyonu söylermisin ? Ortasaha oyuncularımızın veya kanatların Umut'a gol şansı yarattığı pozisyonlar oldu mu ?

oguzhann
20.08.2009, 22:55
1 santrfor daha alıp 4-4-2 ye dönmeliyiz.umut forvetin arkasında koşsun dursun,denk geldi mi atar,her sene 15 gol atıyor nasıl olsa bir şekilde.

Kaan
20.08.2009, 22:56

Karşısında da 4 adam duruyor. ;)

Emrah KabuL
20.08.2009, 22:57
Yahu adamlar taş gibi savunma yaptı.. Bizim savunmanın sağı yok , Ortada Egemen vasat tamam Gignac iyi bir forvet ama bizim savunma çok kötü çok..!

Mustafa Çolak
20.08.2009, 22:58
Bakalım Ne Kadar Sabredeceğiz

TSelif
20.08.2009, 22:58
Sen de forvet ! niyetine şu takımda oynuyorsun ya ... :alkış:

Kadir
20.08.2009, 23:00
Böylesini arasak bulamayız , kıymetini bilelim .

Anıl Caner
20.08.2009, 23:05
Yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim ya. Diyin ki Umut senden daha iyi bir forvete ihtiyacımız var. Eyvallah. Ama haksızlık yapmayın.

erolizmts
20.08.2009, 23:17
Kaçırdığı bir pozisyonu söylermisin ? Ortasaha oyuncularımızın veya kanatların Umut'a gol şansı yarattığı pozisyonlar oldu mu ?

Acaba Toulouse'un attığı birinci gol nasıl bir pozisyondur? Yani %100'lük gol pozisyonu değildi o. %10 belki. Ama işte elin golcüleri atıyor. Yok onunla niye kıyaslıyorsun o Fransa milli takımının golcüsü falan filan muabbetinede girmeyin. Bir forvet oyuncusu sahada nerede,ne zaman, nasıl duracağını bilmeli.

Ayrıca olay neden "orta saha forvete top getirmiyor" düşüncesine takılıp kalıyor anlamıyorum! Forvetlere illa ki alda at denecek toplarmı gelmeli? Hazırlık maçlarından bu yana bu takımın gol yükünü çeken orta saha ve savunma oyuncularına atılan toplar görünmez toplarmı? O toplar gökten zembillemi iniyor savunma oyuncularının önüne?

Ortasaha oyuncularımızın veya kanatların Umut'a gol şansı yarattığı pozisyonlar oldu mu ?
Biz bu senaryoyu geçen sezon çöpe attık arkadaşım. Yani ortada "top geldide golmü atmadık?" durumu yok. Çok gördük biz sağdan soldan gelen topların -direklerin yalamasına- bile izin vermeden dağa taşa vurulduğunu.

logitech
20.08.2009, 23:30
yarım saat top istedin song'dan song da sana attı topu. o top sırtına çarptı. sen busun umut bulut bu !

61viya
20.08.2009, 23:33
İlk yarıda özellikle çok iyiydi ancak ilerde yalnız kalıyor.Geri geliyor,orta yapıyor,ilerde yeri boş olduğu için haybeye gidiyor..Gökhan bu takıma katıldığında çok daha iyi olacak.. Çok daha iyi..

hamucera
20.08.2009, 23:40
ama ne top attı umuta, sorsan zaten tam isabet, adam tek başına 4 lişi ile mücadele etmeye çalıştı olmadı, kanatlardan orta geldimi yok, vurursa gol olmayacak pozisyonlarda pas verdi olmadı, arkadaşlarına top indirdi olmadı,

kimses gignac demesin adamın vurduğu ilk golde zaten önünde 1 kişi vardı. biz maç boyu en iyi ihtimalle girdiğimiz pozisyonda oyuncularımızın karşısında 3 kişi vardı ve ceza sahası dışında hepsi tek kişiydi.

OnOuR
20.08.2009, 23:45
Bravo Umut... Çoğu kişinin beklemediği bir oyun ortaya koyduğun için... ;)

Erbay
21.08.2009, 00:07
Karşısında 4 kişi değil 1 kişi olsa da Umut yetersiz bu takım için. İnat etmeye gerek yok. 4 senedir banko oynuyor ve onu zorlayan bir kişi yok. İyi oynasa da ilk 11de kötü oynasa da. Biraz geliştir kendini ne olur yani? 27 yaşına geldin hala aynısın. Gignac'a da ne toplar geldi sağlı sollu. Tazemeta'ya da 30 orta yapmışlardı ancak ikisini atabilmişti zaten.

AYYILDIZ
21.08.2009, 00:29
Umut,Gignac'ı bugün biz tv'de sen sahada izledin.Adam bir oraya bir buraya koştu mu?Hayır.Mücadele ediyorsun iyisin ama olmuyor gibi.Vallahi en çok başarılı olmasını istediğim futbolcusun ama olmuyor.Gignac'ı görünce forvet hattımızın durumu daha iyi ortaya çıkıyor.

ugrpnk
21.08.2009, 00:56
bugün bırakın forvette fatih tekke'yi ibrahimovic de olsa biz gol atamazdık.. bugünün en büyük problemi forvete servis yapılmamasıydı..

umut bugün çok güzel mücadele bir kaç pozisyonda da olmadık zamanda tehlike yarattı..
ama orta sahada bir engin bir tjikuzu vardı ki saolsunlar bugün takımı batıran bence 2siydi..

İskender YILMAZ
21.08.2009, 00:57
Olmuyor abi, açık ve net, iyi niyet bi yere kadar, yetenek yoksa olmuyor, yapamıyorsun .. Kusura bakma Umut, gerçekler acıdır .. Artık otur bi köşede, oturmalısın çünkü ..

28TS61
21.08.2009, 01:37
umut iyi oynadin. sanssizlik var üzerinde. topu catala diktin ama girmedi.

eger berlin olimpiyatlarina katilsaydin kesin 100m de rekoru sen kirardin

erolizmts
21.08.2009, 01:37
Halâ forvete servis yapılmıyor, orta saha forveti besleyemiyor muabbetleri. Yahu beslediği zamanlarıda biliyoruz biz.

worldmaster
21.08.2009, 01:42
En azından Gökhan Ünal'dan iyi oynuyorsun.Ama o kadar işte.Bu da pek başarı sayılmaz...

tstuncay28
21.08.2009, 09:58
........... No comment...........

mustafadinç
21.08.2009, 10:09
Ben dün maçtan yarım saat önce D-Smartı açtım ve beynimden vurulmuşa döndüm aaaaaa stadyumda olsa olsa 1500 kişi var bir sene boyunca çalış çabala bu maç için sonrada maça kimse gelmesin böyle taraftarlık olmaz Trabzon işi baştan kaybetmiş Umut ne yapsın sağdan orta geliyor ceza sahasında onlardan 5 kişi bizden sadece Umut var top kaptırılıyor kaptıran değil de peşinden Umut kovalıyor bakıyorum arkadaşlar buradan bir Serkan birde Umuta saldırıyorlar rakip tam bir takım oyunu oynuyor biz isae henüz koordinasyonu sağlayamamışız kopuk kopuk oynuyoruz kendi sahamızda bile rakibi çözemedik oysa Barcelonayı bile çözmüştük demekki eksik olan bir şeyler var ben dün akşam ümitsizliğe kapıldım heralde bu yılda bir şey olmayacak.

TSelif
21.08.2009, 10:14
Sende suç yok Umut .Sen haklısın. Bağırıyorsun resmen benim kapasitem bu görün artık ama kim görecek hiç !

oguzhann
21.08.2009, 10:17
o formayı en çok hakedenlerden biri belki de.gol at umut gol at,o zaman herkes sana hayran olacak.

mustafadinç
21.08.2009, 10:39
UMUT efendi adam saç uzatmıyor küpe takmıyor kadınlarla kızlarla basılmıyor evden idmana idmandan eve içki içmez pavyona gitmez Kayserinin köylerinden çıkmış tertemiz Anadolu çocuğu değilmi.

cınar#7
21.08.2009, 11:01
@mustafadinç; umutu savuncam diye,millete sallamaya devam et,çok iyisin bu konuda..

Trabzonspor'un forvetinin umut olması gerektiğine inanıyosan futboldan zerre kadar anlamıyosun demektir.(buda benim görüşüm yada sallamam neyse artık).

lopsang
21.08.2009, 11:10
Trabzonspor şampiyon olduğu senelerde sahadaki inadıyla şampiyon oldu. Bu gün başka şamsımzı var mı, İst. takımlarıyla maddi anlamda boy ölçemeyiz,alacağımız adamlar hep onlarınkinin bir gömlek altı olur..Umuta kızarken şunu unutmamak lazım bu forma için bu kadar ter akıtan kaç futbolcun var..dün bir serkan,bir umut diğerleriinin ayağında prangalar..evet umutun kapasitesi sınırlı,al yanına gol atacak adam,çocuk koşsun rakibi bozsun,takımda inaç olduğunu göstersin...

Emirhan Makul
21.08.2009, 11:11
Futbolu o kadar seviyor ki topa saygı duyduğundan top gelmeden topa zıplıyor veya top geçtikten sonra zıplıyor.

nbay
21.08.2009, 11:12
umut daha önceki maçlara göre daha çok top indirdi ve top dağıttı arkadaşlarına ama gel görkü onun bu çabasına karşılık veren adam olmadı.. tek forvet oynaması gerçekten zor ,gökhanlada olacak iş değil.. birşeylerin acilen değişmesi lazım

karatasof
21.08.2009, 11:12
Daha ne yapacaktı?..
İki tane atacaktı!!!!
Bazı arkadaşlar öyle diyodu...........

Ahmet Kuru
21.08.2009, 11:26
Bizi yine şaşırtmadığın için sağol...
Söylenecek birşey yok..
Söylenecekleri geçmiş sayfalarda elbet söylemişimdir,arkadaşlar söylemiştir...

sarman61
21.08.2009, 11:50
Aslında Umutu anlıyorum birşeyler yapmak istiyor formanın hakkını vermek istiyor o yüzden çok koşuyor mücadele ediyor. Ama bu işler sadece koşmaklada olmuyor maalesef yetenek de lazım. Umutun yeteneği maalesef yetersiz.

Harun-61
21.08.2009, 11:52
Umut Dünyasi iste, ne yaparsin...

SDinc
21.08.2009, 11:55
Takımda en çok sevdiğim futbolcu , en çok başarılı olmasını istediğim futbolcu. Ama bir olay var ki top havadan ne zaman gelse zamanlamayı yapamıyor. Ancak Umut'un kötü olmasında Orta Sahamızında katkısı var. Hiç destek vermiyorlar. Gökhan'a daha çok şans verilmeli bana göre ancak alternatif olarak her zaman olmalıdır Umut.

Adnankazaz
21.08.2009, 12:20
bizim takim baski kuramiyor

Remzi
21.08.2009, 12:26
Kusura bakmayın da senin orta sahan pozisyon yaratamamış, Doğru düzgün orta açamamış, ara pası ver kaç desen o da yok, bunları yapamayan bir orta saha yüzünden Umut'a kızmak yanlıştır. umut dün elinden gelen herşeyi yaptı. %100'lük pozisyon buldu da kaçırdı mı? Çakılı 4 kişilik Toulouse defansında yine gayet gollük paslar attı orta sahamıza toplar indirdi.

OLCAY ÇAKIR
21.08.2009, 12:29
Umut,

Pozisyonların 1 sn.sonrasında sen mutlaka ordasın..

Hep 1 sn yada yarım saniye sonrası..

Golcülerin sezgileri olmalı.

Hani golü koklamak derler ya,maalesef o sende yok..

Senin meziyetlerin başka.

O meziyetlere,sezgiyide eklemek zor.

Sezgi bünyede var olmalı.

Sen hırsınla kapatıyorsun,kapatabildiğin kadar.

Ben sana asla kızmam..

Ben Mehmet YILMAZ'a da kızmadım hiç.

Ama ben,Mehmet Yılmaz'ı gönderip,seni almalarına oldum olası hep kızdım...

Bilmem anlatabiliyormuyum...

Ben genede seni ve hırsını seviyorum,Mehmet Yılmaz gibi...

Yaşananlarda senin kabahatin en fazla benim kabahatim kadar.

Öyle görüyorum...

Topun olması gereken yerde ve zamanında olmanı dilerim...

Yoksa,''ben de tam buraya gelecektimlerle olmuyor bu iş..

Sağlıkla...

Ahmet Kuru
21.08.2009, 12:46
Fatih Öztürk,
Cebelleşmesin artık..
Gol atsın...Sadece gol...
Neresiyle ve nasıl atacağıda mühim değil,Ofsayt,faul olmadan top filele buluşsun yeter...
Ama çok şey istiyoruz farkındayım...

Fatih Öztürk
21.08.2009, 12:59
Fatih Öztürk,
Cebelleşmesin artık..
Gol atsın...Sadece gol...
Neresiyle ve nasıl atacağıda mühim değil,Ofsayt,faul olmadan top filele buluşsun yeter...
Ama çok şey istiyoruz farkındayım...

Ahmet kuru...

lokantaya gittin,sana hizmet edilmesinimi istersin yoksa ''kalk kardeşim kendi işini kendin gör'' muamelesimi.

orta alanında colman zeytinyağı gibi kıvamında dökülüyor,kanatlarda boyundan büyük topla bişeler yapmaya çalışan serkan balcı,solun zaten yok!tek ve kırık kanatla oynuyorsun umut bulut evliyamıki herşeyi bundan bekliyorsun.

Hami_41
21.08.2009, 13:05
UEFA Avrupa Ligi play-off ilk maçında Nacionale'e konu olan Rus ekibi Zenit, Fetih Tekke'nin uzatmalarda attığı golle evine avantajlı döndü...

hamucera
21.08.2009, 13:40
UEFA Avrupa Ligi play-off ilk maçında Nacionale'e konu olan Rus ekibi Zenit, Fetih Tekke'nin uzatmalarda attığı golle evine avantajlı döndü...

ne alaka şimdi fatih aylar sonra 1 gol attı diye umut başlığuıan bunu yazman mı gerekir. yok dersiniz ki şimdi fatih oynatılmadı e oynatılmadı ise de bunun sorumlusu kendisidir artık,

umut bulut bu adamın bu kadar üzerine gitmeseniz artık

Mehmet Zeki
21.08.2009, 13:43
ne alaka şimdi fatih aylar sonra 1 gol attı diye umut başlığuıan bunu yazman mı gerekir. yok dersiniz ki şimdi fatih oynatılmadı e oynatılmadı ise de bunun sorumlusu kendisidir artık,

umut bulut bu adamın bu kadar üzerine gitmeseniz artık

Ama o Fatih aylardan sonra macta oynadi!

Remzi
21.08.2009, 13:45
Ama o Fatih aylardan sonra macta oynadi!

Niye oynayamamış ki?