PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Ömer SEVİNÇ
27.07.2009, 19:31
2. maçta kafayla bir tane atar diyorum ben:)

oguzhann
27.07.2009, 19:31
Hazırlık kamplarında ne Ergin Keleş'ler izledim ben.

Hiç bir şeyin işareti değil o. tekke konusunu haddinden fazla uzattık, onlar için de sıkıntılı oldu. lig başlayınca her şey yoluna girecek.

umut'un uefada direkt ilk maçta golü var. rakip kim olursa olsun. aha da yazdım. :)
katılmaktayım :alkış:

oguzhann
27.07.2009, 19:34
2. maçta kafayla bir tane atar diyorum ben:)
a.gücü'ne salladığı gibi olsa harika olur,cankurtaran gol:D

hamucera
27.07.2009, 19:46
a.gücü'ne salladığı gibi olsa harika olur,cankurtaran gol:D

emin ol o zamanda eleştirilecek, bu saate kadar neredeydin, bi gol attın da ne oldu, zaten kafasına çarpmıştır da diyecekler

b_m_61
28.07.2009, 02:34
Fatih abi gelsin

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut Bulut, tribünlerin sürekli olarak "Fatih Tekke" ismini gündeme getirmesinin kendilerini olumsuz etkilediğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Artık ben de Fatih abinin gelmesini istiyorum. Tribünlerin baskısı ve tezahüratları nedeniyle istediklerimizi yapamıyoruz" dedi.
Bordo -mavili taraftarlara hayran olduğunu

dile getiren Umut, "Gol attıktan sonra tribünlere koşmak, onlarla kucaklaşmak müthiş bir duygu. Ancak sürekli Tekke'yi istemeleri bizi baskı altına alıyor. Tabii ki onunla oynamayı isterim. Ancak tribünlerin de sabırlı ve anlayışlı olmasını diliyorum" açıklamasını yaptı.

b_m_61
28.07.2009, 02:39
Maç devam ederken Fatih Tekke'ye tezahürat yapmak zarar veriyor bu çok belli birşey yok bari maç bitince yapılsın bu pretosto. Maçı çevirme şansımız varken sahadaki futbolcularımıza destek olmak lazım. 1 kerede seyirci baskısıyla maç çevirelim yahu! Bunu yapan yapıyor, bizde tam aksini yapıyoruz çevirme şansımız olan maçları kendi futbolcularımızı ıslıklayıp yuhlayarak izliyoruz.

Kazım Uzunboy
28.07.2009, 10:26
Gelecekse gelsin!

Geçen sezon attığı 14 golle takımın başarısında ciddi katkı sağlayan Umut Bulut, Fatih Tekke söylentileriyle ilgili olarak 12. adama seslendi: Tribünlerin baskısı bizi olumsuz etkiliyor. Ne yapalım, artık gelecekse gelsin diyoruz

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_264045_28FAN4UMUT-C-B.jpg

Umut Bulut ile Hollanda kampının bittiği gün Düsseldorf Havalimanı’nda karşılaştık... Oynadığı karşılaşmalarda rakip fileleri havalandıramasa da özellikle hücumda yaptığı pres ve sürekli hareketli oyun tarzıyla Broos’un beğenisini kazanan yıldız futbolcu, takım olarak iyi bir çalışma etabı geçirdiklerini belirtirken, taraftarlara çok önemli mesajlar göndermeyi ihmal etmedi. Kampı golsüz kapatan Umut Bulut, “Kendimizi lige sakladık. İnşallah bu sezon Trabzonspor taraftarlarını çok daha fazla sevindireceğiz” diyerek iddiasını gözler önüne serdi. Gündemdeki konulardan biri de Fatih Tekke’nin adının sürekli olarak Trabzonspor ile birlikte anılıyor olmasıydı.
‘İşimiz zorlaşır’
Takımın Almanya-Belçika ve Hollanda etabında da tribünlerden yükselen ‘Fatih Tekke’ tezahüratlarını hatırlattığımızda ise Bordo-Mavililer’in deneyimli oyuncusu 12. adama seslendi: Açıkçası tribünlerden sürekli bu tezahüratları duymak bizleri de olumsuz etkiliyor. Artık ne yapalım gelecekse gelsin diyoruz. Aksi halde hep bu baskıyı bize hissettireceklerse işimizi zorlaştırırlar o kadar.
Serhat Demirtaş

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

demir
28.07.2009, 10:57
umut sen bu futbol fakirlerine bakma bizim insanımıza bakma ..! ne ? kaval kemiginle gol atmıssın dıye elestırıyor akıllarınca dalgamı gecıyorlar ? yok yok sende bılıyorsunkı baskasının futbolcusu oyle gol atsa "vayy beee adama bak kaval kemıgıyle bıle gol atıyor" derlerdı bunu ıkımızde bılıyoruz ama sen bu takımı sevıyorsunya bu taraftarı sevıyorsun ya senı ezmeden ustune basmadan mutlu olmazlar onlar ıcın dunyanın en ıyı forvetı fatıh tekke dır o futbolbol duayeni hatta allah tarafından trabzona gonderılmıs peygamberdır..!!!!! Olsun umutum sen takma kafana 3-5 tane adam sen pozısyon kacırdın dıye fatih dıye bagırabılır sen bunları kafana takma emın ol o bagıranlardan fazlası sana destek verıyor sevıyor agresif bir yapımız var kabulum mac esnasında eser gurler kufurler ederız ama mac bıttıkden sonra ne kımseye laf soyletır nede kendımız soylerız bızler yınede sızlerı sever guvenırız

trabzonspor taraftarlarından biri ..!

KUTADGU
28.07.2009, 11:11
Umut seni çok seviyorum ve bu takıma çok da faydalı olduğunu düşünüyorum.

Bunun yanında maç içindeki kazanma azmine ve pes etmeyen yapına da hayranlık duyuyorum.

Lakin bu laflar olmamış be Umut.

Sen futbolcuysan bunun gereğini yap.

Hele ki profesyonel futbolcuysan bu işlere hiç girme.

Zeki Akyol
28.07.2009, 11:14
Akıl verme Umut işine bak

Biz zaten senın hırsına sahadakı mucadelene birşey demıyoruz...

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: bordomavi@bordomavi.net

Cengiz
28.07.2009, 11:21
Açıkçası tribünlerden sürekli bu tezahüratları duymak bizleri de olumsuz etkiliyor.

büyük trabzonpor taraftarları , gurur duyun kendinizle

fatih bağırmaya devam edin

karatasof
28.07.2009, 11:31
Umut'un bugün basına yansıyan ifadelerinin doğru olmadığını düşünmek istiyorum.Aksi halde canı sıkılanın en fazla kendisi olacağına inanıyorum.Futbolcunun öncelikliğinin bu olmadığını ve kendisini oyununa vermesi gerektiğini bilmek zorunda.Eğer o bunu bilemiyorsa ,birilerinin ona bunu bildirmesi gerekir.Sahi Sportif Direktörümüz var artık bizimde,O ne iş yapar acaba?

Mustafa Yüksek
28.07.2009, 11:35
ben bu açıklamanın biraz da röportajı yapan kişinin zoruyla gerçekleştiğini düşünüyorum...yani biraz olayı farklı yazmış olabilir...yoksa umut senelerdir eleştirilir...ama ben basına ters sözler söylediğine rastlamadım pek...

Tolunay Abdioğlu
28.07.2009, 11:57
Futbolcuların bunlardan olumsuz etkileniceğini biliyordum.

Alınmıyorsa alınmıyor bu kadar zorlamanın ne alemi var hala anlamış değilim.

oguzhann
28.07.2009, 12:01
ah umut'um vah umut'um,taraftarımız hâlâ eski formunda,karadeniz'de dalgalar yükselse senden bilecekler zaten takmayacasun kafana,devam edecesun.

Ömer SEVİNÇ
28.07.2009, 12:10
Doğru konuşmuşsun da gereksiz olmuş bence Umut.

ugur_52
28.07.2009, 12:24
Umut'un bu sözleri söylediğine inanmıyorum.Çünkü efendi,dürüst ve saygılı kişiliğiyle tanınan futbolcumuzdur kendisi.Bencede röportajı yapanın abartısı bu cümleler.

Atılay
28.07.2009, 12:41
Umut Bulut sen bu takıma her zaman lazımsın o hırs o azim o bitmek bilmeyen enerji bide bu yıl son vuruşları iyi yap daha Fatih'i mi kalır

Bera B.
28.07.2009, 12:43
Adama sövülsün sövülsün sonra şikayet edince "gereksiz konuşma Umut". Yok ya.

Ömer SEVİNÇ
28.07.2009, 12:46
@başkurt

Dediğim gibi doğru söylemiş adam haklı. Ama profesyonel futbolcunun bunları söylemesi oldukça gereksiz bence. Umut kendi topuna bakacak öncelikle.

Semih
28.07.2009, 12:50
Ömer, sezonu açmışsın.:)

Hekimoğlu
28.07.2009, 12:53
Bu sene de geçen seneki gibi golleri cömertce harcarsa forvetlerimiz taraftarın tepkisi çok daha fazla olacak görünen o ki bu tepkilerden sonra ayakları titreyecek bu futbolcuların bu yüzden bir forvet alınmalı ya da yakaladığını atmak zorunda forvetlerimiz ama hazırlık maçlarındaki sinyal iyi değil.

Ömer SEVİNÇ
28.07.2009, 12:57
Ömer, sezonu açmışsın.:)

Ee sezon arası tatili bitti, benim mesai başladı:))

Az biraz da Umut yardım etse bana daha ne isterim?:D

Muhammed
28.07.2009, 12:59
Umut bu takımda yüksek bonservis bedelleri teklif edilmedikçe ki edilmez zaten kalmalı. Ancak as oyuncu olarak değil.

halil ibo
28.07.2009, 13:12
Serhat Demirtaş bence Ergun Ata'dan bile daha iyi takip ediyor takımımızı.Zorlama bir yorum yapacağını yada yaptıracağını zannetmiyorum.Umut'un açıklamalarında bir gariplikte yok ayrıca.
Örnek : Sen muhasebe müdürüsün,pazarlama müdürüsün.Patronun ve çalışma arkadaşların eski emekli yada başka bir firmaya terfi etmiş halefini övüyor sürekli.Sizin ruh haliniz ne olur.Empati Allah rızası için empati genç arkadaşların biraz daha zamana ihtiyacı olabilir.Fakat aramızdaki ileri yaşlardakiler bile mevcut golcülerimizin ruh halini anlayamıyorsa sadece ''yazık'' diyorum.

Umut biliyorum Trabzon gibi küçük bir şehirde bazı şeyleri görmemek ve duymamak zor.Lakin elinden geldiğince kulaklarını kapat.Biliyorum ki yine 15-16 golün aşağısına düşmeyeceksin ve bir o kadar da asist yapacaksın.Gökhan'la birlikte puanlar kazandırmaya deva edeceksin...

Bera B.
28.07.2009, 13:54
@başkurt

Dediğim gibi doğru söylemiş adam haklı. Ama profesyonel futbolcunun bunları söylemesi oldukça gereksiz bence. Umut kendi topuna bakacak öncelikle.

Bu iş profesyonellikle alakalı değil bence. Ne kadar profesyonel olursan ol nerden baksan en az 10 bin kişi her maç sana sövecek, Fatih Tekke sesleriyle inletecek stadı, sen de "abi ne de olsa profesyonelim ben olur böyle şeyler" mi diyeceksin? Bence iyi yapmıştır ama haberin altına yapılan yorumları da gördük hemen. Allah kolaylık versin ne diyelim. :)

AYYILDIZ
28.07.2009, 14:29
Umut senin baskı altında olmadığın zamanı da çok iyi biliyoruz.

b_m_61
28.07.2009, 15:50
Fatih abi gelsin

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut Bulut, tribünlerin sürekli olarak "Fatih Tekke" ismini gündeme getirmesinin kendilerini olumsuz etkilediğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Artık ben de Fatih abinin gelmesini istiyorum. Tribünlerin baskısı ve tezahüratları nedeniyle istediklerimizi yapamıyoruz" dedi.
Bordo -mavili taraftarlara hayran olduğunu dile getiren Umut, "Gol attıktan sonra tribünlere koşmak, onlarla kucaklaşmak müthiş bir duygu. Ancak sürekli Tekke'yi istemeleri bizi baskı altına alıyor. Tabii ki onunla oynamayı isterim. Ancak tribünlerin de sabırlı ve anlayışlı olmasını diliyorum" açıklamasını yaptı.

Gelecekse gelsin!

Geçen sezon attığı 14 golle takımın başarısında ciddi katkı sağlayan Umut Bulut, Fatih Tekke söylentileriyle ilgili olarak 12. adama seslendi: Tribünlerin baskısı bizi olumsuz etkiliyor. Ne yapalım, artık gelecekse gelsin diyoruz

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_264045_28FAN4UMUT-C-B.jpg

Umut Bulut ile Hollanda kampının bittiği gün Düsseldorf Havalimanı’nda karşılaştık... Oynadığı karşılaşmalarda rakip fileleri havalandıramasa da özellikle hücumda yaptığı pres ve sürekli hareketli oyun tarzıyla Broos’un beğenisini kazanan yıldız futbolcu, takım olarak iyi bir çalışma etabı geçirdiklerini belirtirken, taraftarlara çok önemli mesajlar göndermeyi ihmal etmedi. Kampı golsüz kapatan Umut Bulut, “Kendimizi lige sakladık. İnşallah bu sezon Trabzonspor taraftarlarını çok daha fazla sevindireceğiz” diyerek iddiasını gözler önüne serdi. Gündemdeki konulardan biri de Fatih Tekke’nin adının sürekli olarak Trabzonspor ile birlikte anılıyor olmasıydı.
‘İşimiz zorlaşır’
Takımın Almanya-Belçika ve Hollanda etabında da tribünlerden yükselen ‘Fatih Tekke’ tezahüratlarını hatırlattığımızda ise Bordo-Mavililer’in deneyimli oyuncusu 12. adama seslendi: Açıkçası tribünlerden sürekli bu tezahüratları duymak bizleri de olumsuz etkiliyor. Artık ne yapalım gelecekse gelsin diyoruz. Aksi halde hep bu baskıyı bize hissettireceklerse işimizi zorlaştırırlar o kadar.
Serhat Demirtaş

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr/)

Ben burda birşeye dikkat çekmek istiyorum, iki gazetenin haberi aktarış biçimindeki farklılık etkisini tamamen değiştirebiliyor. Ben ilk alıntıyı Fotomaç'tan yapmıştım, Kazım arkadaşımız Fanatik'ten yapmış. İlkinde Umut'un açıklamaları sadece sitem edermiş gibi. Diğerinde de öfkelenmiş, isyan edermiş gibi, "yeter be" dermiş gibi konuşmuş sanki. Yani ben burda Fanatik gazetesinde art niyet arıyorum açıkcası, açıklama aynı açıklama ama birinde bazı yerleri eksik ve uslüp farklılığı var. Şimdi hangisinin doğru olduğunu nerden biliyorsun derseniz Umut'u az çok hepimiz tanıyoruz, bu üslupla konuşmadığını biliyoruz.

Fotomaç: Fatih abi gelsin

Fanatik: Gelecekse gelsin!

Fanatik gazetesini kınıyorum. Bu tutumların hep aklımın(aklımızın) bir köşesinde yer ediyor. Provakatif haberlerle taraftar-futbolcu gerginliği yaratma çabalarını bir kenara bıraksınlar. Haberleri objektif aktarmaları lazım işlerine geldiği şekilde değil, Fb, Gs, Bjk'den başka kimsenin başarılı olmasını istemeyen spor basınımıza saygılar (!)

SDinc
28.07.2009, 15:52
Ben burda birşeye dikkat çekmek istiyorum, iki gazetenin haberi aktarış biçimindeki farklılık etkisini tamamen değiştirebiliyor. Ben ilk alıntıyı Fotomaç'tan yapmıştım, Kazım arkadaşımız Fanatik'ten yapmış. İlkinde Umut'un açıklamaları sadece sitem edermiş gibi. Diğerinde de öfkelenmiş, isyan edermiş gibi, "yeter be" dermiş gibi konuşmuş sanki. Yani ben burda Fanatik gazetesinde art niyet arıyorum açıkcası, açıklama aynı açıklama ama birinde bazı yerleri eksik ve uslüp farklılığı var. Şimdi hangisinin doğru olduğunu nerden biliyorsun derseniz Umut'u az çok hepimiz tanıyoruz, bu üslupla konuşmadığını biliyoruz.

Fotomaç: Fatih abi gelsin

Fanatik: Gelecekse gelsin!

Fanatik gazetesini kınıyorum. Bu tutumların hep aklımın(aklımızın) bir köşesinde yer ediyor. Provakatif haberlerle taraftar-futbolcu gerginliği yaratma çabalarını bir kenara bıraksınlar. Haberleri objektif aktarmaları lazım işlerine geldiği şekilde değil, Fb, Gs, Bjk'den başka kimsenin başarılı olmasını istemeyen spor basınımıza saygılar (!)

Cidden hiç dikkat etmedim. Önemli bir ayrıntı.

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 16:32
umut tan ümidi kestim .bu sene yine eziyet çekeceğiz galiba...

Ilelioglu
28.07.2009, 16:35
umut tan ümidi kestim .bu sene yine eziyet çekeceğiz galiba...

Umut'dan Umut kesilmez.:)

Berkedogan
28.07.2009, 18:05
Büyük takımın futbolcusu büyük olur taraftardan baskıdan etkilendim vs gibi bahanelere sığınmaz sen % 100 lük golleri dağlara taşlara at sonra baskı var demeye başla .

AYYILDIZ
29.07.2009, 02:32
Yıllardır Fenerbahçe'de Semih'e yapılanlar ortada adam en iyi dönemlerinde yedek ama çıkıp gollerini atıyor.Bizim Umut 3 yıldır ilk 11'de ancak bir gram kendini geliştirmek yok.Sonra baskı altındayız.Geçelim o işleri.

Süleyman50
29.07.2009, 08:42
görünen oki yönetim forvet almayacak ve umuta kaldık, saç baş yolmaya kaldığımız yerden devam...

ozturk
29.07.2009, 11:48
Adama sövülsün sövülsün sonra şikayet edince "gereksiz konuşma Umut". Yok ya.

aynen...

neden bu kadar yükleniliyor anlamak mümkün değil..

bordolumavi
29.07.2009, 11:59
umut un yapmıs oldugu acıklamalar bence cok dogru ve bu acıklamalarda art nıyet gormuyorum ben,umut lıg baslayınca kendı kendımıze takıma nasıl verecegımızı sımdıden gorup bızlerı uyarıyor...ben umutun herzaman formasının hakkını verdıgını dusunuyorum bı oyuncunun bazı yeteneklerı kısıtlı olabılır ama ıyı nıyetle mucadele edıp elınden gelenı yapıyorsa takımı ıcın herzaman yararlı olur...ayrıca umutun yaklasık her sene 15 gol gıbı bı gol ortalaması vardır buda cok kotu bı rakam degıldır yabancı bı golcu bu kadar gol atsa bastacı yaparız...umutun soyledıklerını dıkkate almalıyız ama cok ıyı bılıyorumkı lıgde her kacan golden sonra her maglubıyetten sonra fatıhın adı soylenecek...fatıh tekke ıcın kendı adıma soyluyorum trabzonsporun tarıhınde cok onemlı bı oyuncu oldugunu dusunuyorum kaldıkı sampıyonluk gormedıgı halde cok degerlıdır ama kımse trabzonspordan degerlı degıldır...bızler yonetıme kızmakta haklıyız ama bu sene sadece fatıhın golgesınde gececek buna emınım bızım bu kısıtlı kadro fatıh tartısmasıyla dahada zayıf hale gelecek...artık bu fatıh tekke ısını kapatalım bence

Birtan Karaman
29.07.2009, 12:07
Umut Bulut , Gol'ü Unut !

Zeki Akyol
29.07.2009, 13:26
umut un yapmıs oldugu acıklamalar bence cok dogru ve bu acıklamalarda art nıyet gormuyorum ben,umut lıg baslayınca kendı kendımıze takıma nasıl verecegımızı sımdıden gorup bızlerı uyarıyor...ben umutun herzaman formasının hakkını verdıgını dusunuyorum bı oyuncunun bazı yeteneklerı kısıtlı olabılır ama ıyı nıyetle mucadele edıp elınden gelenı yapıyorsa takımı ıcın herzaman yararlı olur...ayrıca umutun yaklasık her sene 15 gol gıbı bı gol ortalaması vardır buda cok kotu bı rakam degıldır yabancı bı golcu bu kadar gol atsa bastacı yaparız...umutun soyledıklerını dıkkate almalıyız ama cok ıyı bılıyorumkı lıgde her kacan golden sonra her maglubıyetten sonra fatıhın adı soylenecek...fatıh tekke ıcın kendı adıma soyluyorum trabzonsporun tarıhınde cok onemlı bı oyuncu oldugunu dusunuyorum kaldıkı sampıyonluk gormedıgı halde cok degerlıdır ama kımse trabzonspordan degerlı degıldır...bızler yonetıme kızmakta haklıyız ama bu sene sadece fatıhın golgesınde gececek buna emınım bızım bu kısıtlı kadro fatıh tartısmasıyla dahada zayıf hale gelecek...artık bu fatıh tekke ısını kapatalım bence

Aynen herkes Tekke nin Trabzonspor a gelmesini istıyordu Yönetim hariç ,fakat olmadı bu durumdan sonra Umut Bulut un yaptığı acıklama cok yerinde gelsede baskı kalksa ortadan yada gelmeyecekse kesın bir dille almayacağız denılmesı lazım !

oguzhann
29.07.2009, 13:27
Aynen herkes Tekke nin Trabzonspor a gelmesini istıyordu Yönetim hariç ,fakat olmadı bu durumdan sonra Umut Bulut un yaptığı acıklama cok yerinde gelsede baskı kalksa ortadan yada gelmeyecekse kesın bir dille almayacağız denılmesı lazım !
kesin bir dille almayacağız dendi zaten.

Ilelioglu
29.07.2009, 13:28
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10-0K3T2A3K.jpg

Bu sene cosacak Umut Bulut. Umut'dan Umut kesilmez. Hadi Umut costur bizi.:)

Zeki Akyol
29.07.2009, 13:32
Umut Bulut , Gol'ü Unut !

Niye ? Her sene en az aşağı yukarı 15 gol atıyor evet cok gol de kacırıyor ama böyle yorumlar olumlu değil olumsuz etkıliyor

Yabancı golcu dedınız Isaac alındı adam Yedek klubesınden cıkamadı ..Her ne kadar Gençlerbırlığinde coşsada...

Tomas Jun u ne kadar ucrete aldığımız ortada bize uygun forvet almaya kalksak tecrubelı olması şart (baskı yı kaldırabılmelı )
Son vuruşları super olmalı (yuhlanmaması ıcın )
Bu tarz forvetı en az 15 mıyon euro ya mal etsen butceni sarsarsın !!!
Gelıp uyum sağlayacak gol makınası cıkacak da....
Oda yetmıyor cok ıyı oluncada bır sezon sonra gıtmek istıyor (ANELKA )
Umut bu takımda cok rahat oynar az daha son vuruşlarını gelıştırse !
Lutfen eleştırılerımızı yapıcı yapalım takımın kazanacağı eleştırılerı yapalım (sadece benım goruşum )

Zeki Akyol
29.07.2009, 13:34
kesin bir dille almayacağız dendi zaten.

Pekı ara donemde bonservısı elınde olacak ...
Ozaman ne olacak !!!
Yine almayacağız dıyebılecekler mi ?
O araya kadar dedıkodular susacakmı sizce ?
Bence susmaz haber başlıkalrı azalsın konular tükensın
Malzeme hazır Tekke gelırmı gelmezmi ???

irfan61
29.07.2009, 15:08
Ozaman ne olacak !!!
Malzeme hazır Tekke gelırmı gelmezmi ???Fatih Tekke'den bahsediyorsan bonservis bedeli ara dönemde değil 2010 ağustos ayında bitiyor.

Birtan Karaman
29.07.2009, 15:29
Niye ? Her sene en az aşağı yukarı 15 gol atıyor evet cok gol de kacırıyor ama böyle yorumlar olumlu değil olumsuz etkıliyor

Yabancı golcu dedınız Isaac alındı adam Yedek klubesınden cıkamadı ..Her ne kadar Gençlerbırlığinde coşsada...

Tomas Jun u ne kadar ucrete aldığımız ortada bize uygun forvet almaya kalksak tecrubelı olması şart (baskı yı kaldırabılmelı )
Son vuruşları super olmalı (yuhlanmaması ıcın )
Bu tarz forvetı en az 15 mıyon euro ya mal etsen butceni sarsarsın !!!
Gelıp uyum sağlayacak gol makınası cıkacak da....
Oda yetmıyor cok ıyı oluncada bır sezon sonra gıtmek istıyor (ANELKA )
Umut bu takımda cok rahat oynar az daha son vuruşlarını gelıştırse !
Lutfen eleştırılerımızı yapıcı yapalım takımın kazanacağı eleştırılerı yapalım (sadece benım goruşum )

Okuyor mu Burayı ?

Okuyorsa Umut'a Sesleniyorum ;

Fatih Abi Gelsin Ayaklarına Yatma , İşi Yap .

oguzhann
29.07.2009, 15:31
Ozaman ne olacak !!!
Malzeme hazır Tekke gelırmı gelmezmi ???
ben söylenmişleri söyledim,gelecek hakkında konuşamam.

Hasan Ayvenli
29.07.2009, 16:31
umuttan umutlu olanlar :D

Birtan Karaman
29.07.2009, 17:17
Umutsuz Olanlar Var mı Dersen Beni Yaz :)

adem73
29.07.2009, 17:26
umut gercekleri söylemis.gelecekse gelsin fatih.baydi artik fatih tekke konusu.aldigi maasin hakkini sonuna kadar veriyor.kaybedilen maclardan sonra geceleri uyumayan takimi bizim kadar seven biri.sakatlik dedrdi yok hicbir zaman.verimli bir futbolcu.eksiklikleri var tabiki.umut foruma girmektedir kendi sayfasina.umut kardesim,lütfen idmandan sonra sut calismasi.kafa topu,frkik calismasi yap,dünyadaki golcüleri takip et nerde hangi pozisyonda nasil vuruyorlar?bosa kosma güc ve denge kaybi nedeniyle cok gol kaciriyorsun.kizsakta sana, seni seviyoruz umut

dennis1967
29.07.2009, 17:45
umut gibi takımı için istekli ve arzulu oynayan kaç topçu var bu ligde? elbette eksiklikleri olacak.sonuna kadar sana güveniyoruz umut.

Ömer TOPAL
29.07.2009, 23:11
sen girersen haburalara benim yazıları oku umut o sana yeter..Seni seven inanan çok var emin ol...Bizi utandırma yeter..haydi bedenine kuvvet

Rahman Gümüş
30.07.2009, 15:23
Şu baskı olayını da anlamıyorum..Baskı var baskı var..Bizim insanımızın yapısı böyle Umut sen bunu bilmiyor musun...Senin bunları söylemen bişeyi değiştirmez... Geçen sene gol kaçırma rekoru kırdınız...Bu taraftarın isteğine de saygılı olun... Hazırlık maçında sustuk kendimizi lige sakladık..Taraftarı mutlu edicez, şu kadar gol atıcaz vs açıklamalarını da bırakın lütfen..Geçen sene de aynı şeyleri dönem dönem söylediniz..Çıkın sahaya golleri atın( görevinizi yapın) yeterli... Bu taraftar zaten iyiyi de kötüyü de yeterliyi de yetersizide çok iyi görüyor...

musti19
30.07.2009, 15:49
yine 15 gol garanti ama İnsallah bu gol sayısının üzerine cıkabilir

Zeki Akyol
30.07.2009, 18:36
Fatih Tekke'den bahsediyorsan bonservis bedeli ara dönemde değil 2010 ağustos ayında bitiyor.

Bu yenimi cıktı herkes ara dönemde boşa cıkıyo denıyodu noldu :)

hamucera
31.07.2009, 12:51
boşa çıkması bir önem arzetmez, takım umut,gökhan,eren ve bir takviye ile bu sezonu tamamlayacak

blackrain61
31.07.2009, 20:21
Hani yunanistandan, ispanya dan ve avrupadann bir sürü takim Umut´u istiyordu . 2 Milyon Euro´ya kadar bonservis veriyorlardi, ama yönetim fiyat artirilmasini bekliyordu. Gazetelerde sürekli yazilip ciziliyordu. Ne oldu su taliplere. Merak ediyorum, sözlesmesi bitince hangi ünlü takim talip olacak diye. Aslinda cevap belli de. neyse...

Gecen sezon liderken Trabzonspor´u ikinci sezon Trabzonspor´u sampiyon yapacaklari ve ilk yaridan Gökhanla birlikte daha iyi oynayacagini ve hatta hedefinin milli takim oldugunu söylemisti. Bence gazetelere demec vermeyi biraksin, sahadaki isine baksin. "Aynasi istir kisinin, lafina bakilmaz" diye bir atasözü var.

gustavo_colman
01.08.2009, 12:51
sana güveniyoruz umut göster kendini

lazzz61
01.08.2009, 14:14
umut bulut su an hangı ıstanbul takımında direk 11 oynar bi sorun kendinizee

blacksilva
01.08.2009, 14:17
10 nummera hic yakismiyor üstelik haminin yillarca giydigi o formayi giyiyor

hamucera
01.08.2009, 14:21

trabzonspora gelip 3 yıl üst üste 15 gol atabilen tek forvet, geldiği ilk snesinde 15 gol atabilen tek forvet, işte fuboldan anlama mantığı senin bu kadar,gelmiş geçmiş en beceriksiz futbolcu kelimeni yaşına bağlıyorum malum futbol yoksunu insanlar trabzonspora futbolcu olarak gelmişlerdi.

bir oyuncuyu alırken veya takımda saklarken onun istanbul takımlarında ilk 11 deoynayıp oynamamasına göremi alacağız,

Remzi
01.08.2009, 14:24

Sen de Türkçe yazdığını sanıyorsun ama uzaktan yakından alakası yok.

macuka
01.08.2009, 14:31
Umut gibi futbolcular her takima lazim dir. Adam ne kadar yetenegi, ne kadar gucu varsa hepsinin son damlasina kadar veriyor. Yetenegi sinirli olabilir ama ya yetenegi cok olanlar (veya cok oldugu savunulanlar) ne yapiyor? bir-iki mac iyi oynayip butun sene kebap yapiyorlar. Umut oyle yada boyle her sene 14-15 gol atmayi basariyor, bu bile bir seydir. elestirmek baska bir sey "umut da topcu mu demek" bambaska bir sey. Gol vuruslarinin eksikligini kabul etmiyorum, tek eksigi arkasi donuk top alma ozelligidir. bunu da asmak icin coook calismalidir, cunku top istopu denen isi cok zor beceriyor, (yani tek dokunusla topu kendisine uygun rakibinin yetisemeyecegi bir yere indirip pozisyon almak) bu isi en az 3 dokunusla becerebiliyorki mevsim degisiyor...

Birtan Karaman
01.08.2009, 14:55
Hadi Bakalım Umut Avni Aker'de Sezon'u Açıyoruz , Kaldığın Yerden Devam .. ;)

Aker
01.08.2009, 22:21
Mükemmelsin Umut ilk yarıdaki oyununu bütün sezon görmek dileğiyle :)

İskender YILMAZ
01.08.2009, 22:23
Abartılcak bişey yapmadı ..

Cihad Varlı
01.08.2009, 22:26
Abartılcak bişey yapmadı ..

Evet yapmadı.. Yapması gereken bu.. Ama geçen seneyle karşılaştırıldığında İbrahimovic gibi geldi :p:)

unique
01.08.2009, 22:28
Aferin, güzel goldü:)

Özge
01.08.2009, 23:38
Çok klas bir gol attın.Tebrikler.

Uğurtan
01.08.2009, 23:59
İlk yarıdaki oyununu beğendim.. Umut'un da kendini bulması gerek.. Golü çok şıktı ayrıca..

must61
02.08.2009, 00:04
Umut çok şaşırttın beni aynen devam!!!

AdemS
02.08.2009, 00:05
Harika bir oyun ortaya koymakla beraber, taraftara olan kırgınlığını da belli etti oyunda :)

Samet Berber
02.08.2009, 00:05
Çok klas bir goldü Umut :) .

SDinc
02.08.2009, 00:06
Yavaş yavaş kendine geliyorsun beni mahcup bırakma. Gökhan'ı keseceğe benziyorsun ayrıca.

Hüseyin Hatırlı
02.08.2009, 00:22
Işık var sen de ya:D

deneme61
02.08.2009, 00:24
taraftara kırılmaya hakkın yok.sen attın da bız mı senı alkıslamadık..aferın..ıyı oynadın bu gece..daha ıyısını yapabılırsın

Emrah KabuL
02.08.2009, 00:28
Bazı kesimler şu futbolcularımızı rahat bıraksınlar yeter ki herşey çok güzel olacak :) Maçı kahvede izliyordum orda bile çatlak sesleri bastırdım bu kadar da olmaz.. Maçın 1.dakikasından oyunda kaldığı süreye kadar koşup efor sarfediyorsun , golün de klasdı daha nolsun Umut :)

Hasan Ayvenli
02.08.2009, 00:33
umut utandır beni utandır beni.

Samet Yildirim
02.08.2009, 00:51
bravo

gördün iste umutcum cok basit, karsi karsiya kaldigin an asirtma vurusu bukadar basit be abicim:)

innocence
02.08.2009, 01:04
Teşekkürler Umut :alkış:

Murat'
02.08.2009, 01:07
Güzel goldü Umut tebrik ederim.

Ama tek forvetle oynarsak işin gerçekten de çok zor.

Anıl Caner
02.08.2009, 01:28
Golün çok övülecek bir tarafı yok. Ama müthiş bir oyun ortaya koydu. İnşallah bu sezon gerçek Umut'u izleyebiliriz. Takımda en çok güvendiğim oyuncu.

Terzioğlu
02.08.2009, 01:30
Tebrikler Umut bugün cok begendim.

Cem Akyüz
02.08.2009, 01:35
devamlı koştu pres yaptı attığı golde gayet güzeldi tebrikler umut

bugrahankazaz
02.08.2009, 02:20
umut iyiydi desenize adam almıcaklar gene

Burak_52
02.08.2009, 09:12
umut dün çok iyi idi o uzaktan vurduğu da gol olsaydı varya üfff

irfan61
02.08.2009, 09:46
umut dün çok iyi idi o uzaktan vurduğu da gol olsaydı varya üfffSpiker söylemişti maçtan 1 gün önceki antrenman da 30-35 metre den çok güzel bir gol atmış demek ki çalışınca oluyormuş.

Hüseyin Hatırlı
02.08.2009, 10:21
Gole giderken birden Fatihi anımsadım. Bu Umut değil Fatih dedim ve Fatihe çok benzer bi aşırtmayla gol attı.
Bence Fatih tekkenin genlerini umuta transfer etmişler.:)

Şaka bi yana çok iyiydi Umut dün gece azmine hayranım.

ilhan
02.08.2009, 10:22
Umut taraftara tepki felan göstermez arkadaşlar. O konuda yanılsama var. Dün atılan hiçbir golden sonra futbolcular uçuk sevinmediler. Hemen birbirlerine sarıldılar. Rakip bizim kardeş takımımız. Her attığımız golden sonra deliler gibi sevinmek onlara hoş gelmezdi. Gol atan futbolcularımızın hangisi tribünlere koştu?

onur-ts
02.08.2009, 10:27
Umut ne goldü o ya.hani hep kızardım bu adam karşı karşıya atamıyo diye.ama bak demekki oluyomuş.bak ne güzel de attın.işte busun sen.

Yunus Güneş
02.08.2009, 10:51
Spiker diyordu umut ısınırken falan süper goller attı diye o gol süperdi ilk goldeki presi süperdi...Tebrikler Umut...

Semih GÜL
02.08.2009, 11:22
Admin arkadaşlar neden yazdıklarımı siliyorsun???
NEden?
Benim umut için gerçek fikirlerimi bu forumda paylaşmaya hakkım yok mu?Sizmi karar veriyorsunuz kimin ne kadar fikrini beyan etmeye hakkı olduğuna?Birde siliyorsunuz ceza veriyorsunuz ama hanginiz verdiği belli değil?ver cezayı birde mail at sana ben u sebepten verdim diye,

Mollasalihoğlu
02.08.2009, 11:23
Olumsuz yorumlara kulaklarını kapat kardeşim.. Senin formayı terletmen başlı başına sevilmene sebep bile..

ilhan
02.08.2009, 11:26
NEden?
Benim umut için gerçek fikirlerimi bu forumda paylaşmaya hakkım yok mu?Sizmi karar veriyorsunuz kimin ne kadar fikrini beyan etmeye hakkı olduğuna?Birde siliyorsunuz ceza veriyorsunuz ama hanginiz verdiği belli değil?ver cezayı birde mail at sana ben u sebepten verdim diye,

Sen dahil herkesin bu forumda fikirlerini paylaşmaya hakkı var. Ama sen dahil hiç kimsenin Trabzonspor forması giyen bir futbolcuya "defol git" deme hakkı yoktur. Bu hakkı kendinizde nasıl buluyorsunuz anlamıyorum ama bunu söyleyeceğiniz yer BMN Forumları değildir.

Semih GÜL
02.08.2009, 11:42
Sen dahil herkesin bu forumda fikirlerini paylaşmaya hakkı var. Ama sen dahil hiç kimsenin Trabzonspor forması giyen bir futbolcuya "defol git" deme hakkı yoktur. Bu hakkı kendinizde nasıl buluyorsunuz anlamıyorum ama bunu söyleyeceğiniz yer BMN Forumları değildir.

Teşekkür ederim en azında cevap verebilecek kadar medeniymişsiniz,

Ben kendimde buluyorum senden yaş olarak biraz dah büyüğüm hasretim biraz daha büyük,hatta ben hiç bir zaman kendi evimde maç seyretmiş biri değilim her yerde her şekilde tek trabzonsporluydum hep bu takımı girdiğim toplumlarda tek başıma temsil ettim...

Gol kaçırabilirsin,benim problemim bu değil...Ali güzeldal, Isaac bence Umuttan çok kaliteli futbolculardı... Bu adamın sahada olduğu maçta galip bile gelsek kesin birşeyler yapıyor uyuz olmam için , bu formayı giyen hiç kimseye ben bu hisleri hissetmedim. Ama o herkesin içinde savunduğum Trabzonsporumun bir futbolcusu için hissettiklerimi kendi içimizde dile getiremiyorum ceza alıyorum mailim siliniyor...

İstersen şimdide forumdan at...atki sizde kurtulun bende...

Atakan
02.08.2009, 11:48
Müthiştin Umut.
Devamını getirirsin inşallah.

Tayfun
02.08.2009, 11:49
Umut aşırtma attın ilerleyen topa hemde şaşırttın beni :D

ilhan
02.08.2009, 11:49
Bu gerekçelerin hiçbirisi bir futbolcuya "defol git" hakkı tanımıyor kimseye. Madem Trabzonsporluluk bu derece hat safhada o zaman futbolcusuna saygı gösterecek herkes. Ben de hayatında değil Trabzon'u görmek, tek Trabzonlu akrabası olmayan insanım. Benim az çok futboldan anladığım noktalar vardır. Ama ben ortada hiçbir sebep yokken çıkıp "defol git" deme hakkını kendimde görmüyorum.

Bizim misyonumuzda bir üyeyi forumdan atmak asla yoktur. Ama kurallar neyi gerektiriyorsa onu yapmaktan kaçınmıyoruz. Madem kurtulmak istiyorsanız iş sizde bitiyor. Çözüm bizde değil.
Esenlikler.

Semih GÜL
02.08.2009, 11:58
Bu gerekçelerin hiçbirisi bir futbolcuya "defol git" hakkı tanımıyor kimseye. Madem Trabzonsporluluk bu derece hat safhada o zaman futbolcusuna saygı gösterecek herkes. Ben de hayatında değil Trabzon'u görmek, tek Trabzonlu akrabası olmayan insanım. Benim az çok futboldan anladığım noktalar vardır. Ama ben ortada hiçbir sebep yokken çıkıp "defol git" deme hakkını kendimde görmüyorum.

Bizim misyonumuzda bir üyeyi forumdan atmak asla yoktur. Ama kurallar neyi gerektiriyorsa onu yapmaktan kaçınmıyoruz. Madem kurtulmak istiyorsanız iş sizde bitiyor. Çözüm bizde değil.
Esenlikler.

altı çizili ve koyu olarak belirttiğim kısımdan anlaşıldığı üzere, ne anlatırsam anlatayım bir yere gitmediği belli,
Bişey demekte anlamsız,devam ettirmiyorum...

Haklısın kardeşim.

nokta

Onur Civelek61
02.08.2009, 12:01
Topu sürerken topu geçiyor:)Topun ona yetişmesini bekledi ve vuruşunu yaptı gol oldu :) ilginç bi oyuncu.

ilhan
02.08.2009, 12:01
Galip geldiğimiz maçlardan sonra bile sen Umut'a küfür etmeye devam et, belki o zaman anlattıkların bir yere gider.

(Hani kendin demiştin ya, galip geldiğimiz maçlardan sonra bile küfür ediyorum diye..)

Mert67
02.08.2009, 12:06
Tebrikler Umut.
Ligde'de devamını getir.
Güveniyoruz sana.Azmin,inancın hiç tükenmesin.

Ahmet Karadeniz
02.08.2009, 12:25
umut u elestirenlerin basındayım ama bu maç beni sasırtı cok etkiliydi guzel bir gol attı ve uzak mesafeden cektigi sutada hayran kaldım

Erbay
02.08.2009, 12:39
Umut'un böyle bir gol atmasını çok bekledim :) Klas bir gol. Umut sakin olunca teknik oluyor.

hamucera
02.08.2009, 13:19
Teşekkür ederim en azında cevap verebilecek kadar medeniymişsiniz,

Ben kendimde buluyorum senden yaş olarak biraz dah büyüğüm hasretim biraz daha büyük,hatta ben hiç bir zaman kendi evimde maç seyretmiş biri değilim her yerde her şekilde tek trabzonsporluydum hep bu takımı girdiğim toplumlarda tek başıma temsil ettim...

Gol kaçırabilirsin,benim problemim bu değil...Ali güzeldal, Isaac bence Umuttan çok kaliteli futbolculardı... Bu adamın sahada olduğu maçta galip bile gelsek kesin birşeyler yapıyor uyuz olmam için , bu formayı giyen hiç kimseye ben bu hisleri hissetmedim. Ama o herkesin içinde savunduğum Trabzonsporumun bir futbolcusu için hissettiklerimi kendi içimizde dile getiremiyorum ceza alıyorum mailim siliniyor...

İstersen şimdide forumdan at...atki sizde kurtulun bende...

bende senden yaşça daha büyüğü benim hasretimde senden daha fazla, o zaman ilhanın yerine ben aynı cümleyi kurdum kabul et, sana göre daha iyi olmaları gerçekten de daha iyi oldukları anlamına gelmez, demek ki daha iyi değiller ki şuan umut oynuyor, takımın başındakilerden daha iyi bilmediğinde kesin, öyle olmasa hoca olarak veya antrenör olarak sen olurdun,

dışarıda maç izleyen birisi olman sana takımdakilere defol git deme hakkı vermez, ayrıca o kelimeyi kullandığın futbolcu 3 yıldır 15 gol altına düşmüyor, ha şimdi kaçırdıkları dersin klasik laf oldu nede olsa

biz rahatız kurtulmak isteyen sensin o zaman bırak yazma

Ömer SEVİNÇ
02.08.2009, 13:22
Bir pivot forvetin yapması gereken herşeyi yaptı. Attığı gol bir yana sırtı dönük top aldı, arkadaşlarına dağıttı, rakip savunmayı sağa sola çekerek Barış ve Engin'in pozisyon almasını sağladı, pres yaptı, koştu didindi. Tam anlamıyla mükemmeldi.

Attığı golden bahsetmiyorum bile. Şimdiye kadar o aynı golden 4-5 tane attı Umut.

Cafer KILIÇSOY
02.08.2009, 16:51
NEden?

Arkadaşlar herkes yazdıklarına dikkat edecek, açık ve net söylüyorum dikkat edecek.

''Senin bu takımda yerin yok'' demenin mahsum bir tarafı yok.

Siz hakaret ve onur kırıcı rencide edici mesajlar yazmaktan bıkmadıkca bizde gerekeni yapmaktan asla bıkmayacağız.

Bilginiz olsun.

Bakın açık açık söylüyoruz. Hiçbir futbolcuyu hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, onur kırırcı yorumlara izin vermeyeceğiz. Bizim son sözümüz bu.

Buyrun, meydan da karar da sizin.

Semih yeterli mi bunlar kardeşim?

Çıkıyorsun ''Defol git bu takımdan'' diyorsun, daha sonrada mesajlarının silindiğinden bahsediyorsun. Forum kuralları açık. Bi zahmet bakıver.

Düşünceni tabikide yazabilirsin. BMN onun için var zaten. Ama senin düşüncende futbolcuya defol git demek varsa malesef onu burada paylaşamazsın kardeşim.

Bakınız tekrar tekrar açık ve net söylüyorum. Hiçbir futbolcuya aşağılayıcı, rencide edici, onur kırıcı hiçbir yoruma yer vermeyeceğiz bu sayfalarda. Bu sadece Umut için değil tüm futbolcularımız için geçerli.

Forum Kuralları 2/C;

Forumda Trabzonspor'un herhangi bir personeline (futbolcu, teknik direktör, yönetim kurulu üyesi vs.) hakaret etmek gibi, bu kişilerle dalga geçmek veya bu kişiler hakkında alaycı ifadeler kullanmak da kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

Var mı anlaşılmayan bir durum?:)

b_m_61
02.08.2009, 16:53

Geçen seneki bjk'de oynayabilirdi. Hani şu şampiyon olan takımda.

Onur Liman
02.08.2009, 16:56
Ligde'de inşallah böyle olur umut :):)

b_m_61
02.08.2009, 16:58
umut u elestirenlerin basındayım ama bu maç beni sasırtı cok etkiliydi guzel bir gol attı ve uzak mesafeden cektigi sutada hayran kaldım

Olgun olmak böyle birşey. Alkışlıyorum seni :alkış:

Birde yapılan işe bakmadan, ezberden eleştirmeye devam edenler var.

atomania
02.08.2009, 17:03
albayrak zamaninda, o kötü sezonda bir Umutun Goller ile Ayakta durdugumuzda kimse sikayetci degildi Umuttan. Tamam belki Dünya Stari degil ve daha iyi Futbolcular olabilir. Ama Trabzonspora geldiyinden beri hep Saha ici ve disi hep örnekti. Onun icin Saygiyi hakediyor.

Yiğit SARI
02.08.2009, 17:03
Herşeye Rağmen Umut Bulut :atki:

Tolunay Abdioğlu
02.08.2009, 17:04
Çok güzel Umut ben gol atacağına inanıyordum.

Ligde de devamını getirirsin umarım :)

Kubilay ŞAHİN
02.08.2009, 17:05
Umutta Büyük Değişim Sezdim..

halil ibo
02.08.2009, 17:26
Ağzınla kuş tut Umut.kuş tut.Belki o zaman birileri...Yok canım bende ne kadar safım.Ağzınla kuş tutsanda...

Ali Tunahan Güllü
02.08.2009, 17:28
muhteşen gol bravo umut!!!

AdemS
02.08.2009, 17:29
Umut'a en çok kızanlardan biri de benimdir, hatta hiçbir değişim dahi göstermeyeceğine inananlardandım ama dün akşamki performansıyla beni yanılttı.. İnşAllah bütün sezon yanılırım böyle :) Tebrikler Umut..

macka61
02.08.2009, 20:26
dün ne gol attın be umut gözlerime inanmakta zorlandım

Semih Aydın
02.08.2009, 21:11
Her zaman böyle oyna, canımı al :D

Süperdin dün gerçekten bravo :alkış:

Cihad Varlı
02.08.2009, 21:51
Baskı olmayınca Umut'da sorun yok . Baskı olunca birşeyler oluyor :)

BiZe HeR YeR 61
02.08.2009, 22:19
Ankaragücündeyken uzaktan şutları çoktu ve baya isabetliydi bize geldiğinden beri ilk defa uzaktan şutlar attığını gördüm..
Güzel gol attı...İnşallah forvetlerimiz böyle devam eder çünkü bu sene onlara daha çok ihtiyacımız olacak...

matalar
03.08.2009, 09:28
UMUT BELLİ Kİ TARAFTARA KÜSMÜŞ.
yoksa attığı o müthiş golden sonra benim bildiğim umut bayağı bi sevinirdi.umut bence çok iyi bir alternatif olur. ama tek forvet zor.

Rasim YILMAZ
03.08.2009, 09:40
Ankaragücündeyken uzaktan şutları çoktu ve baya isabetliydi bize geldiğinden beri ilk defa uzaktan şutlar attığını gördüm..
Güzel gol attı...İnşallah forvetlerimiz böyle devam eder çünkü bu sene onlara daha çok ihtiyacımız olacak...

İşte sorun da bu , alt yapıda gerekli futbol ve hayat kültürü futbolcularımıza verilmiyor. Yani Anadolu klüplerinden büyük takıma gelen futbolcular "işte bu" diyerek bırakıyorlar çalışmayı , kendini geliştirmeyi...
Bunu başaran çok az Türkiye'de.
Nerde olursa olsun , hatanın kök nedenini araştırmaya başlarsanız, hatanın sebebinin "sistem" olduğunu göreceksiniz...

Özverin ve çalışkanlığın için teşekürler Umut...
Bu takıma her zaman lazımsın...

Osman Yavuz
03.08.2009, 10:10
Tek başına orta sahadan alıp golü bile vardır Ankaragücü'nde.Bize gelince futbolcularda ister istemez büyük takım stresi yaşıyorlar.Ben Umut'un her zaman bu takıma faydalı olacağını düşünenlerdenim.Hırsıyla, mücadelesiyle bu takımın en istikrarlı isimlerinden biridir Umut.Sanıyorum hoca lige onunla başlayacak.

Hüseyin Hatırlı
03.08.2009, 12:48
Tek başına orta sahadan alıp golü bile vardır Ankaragücü'nde.Bize gelince futbolcularda ister istemez büyük takım stresi yaşıyorlar.Ben Umut'un her zaman bu takıma faydalı olacağını düşünenlerdenim.Hırsıyla, mücadelesiyle bu takımın en istikrarlı isimlerinden biridir Umut.Sanıyorum hoca lige onunla başlayacak.

Umut fenere atmıştı o golü.
Bence bu sene patlama yapacak ona çok güveniyorum ama Gökhan beni üzüyor.

alptug_kd
03.08.2009, 13:11
Son maçı görünce ne olmuş bu çocuğa dedim...:)..Onu bunu bilmem de elimizdeki forvetlerden Umut mu Gökhan mı desen??..Umut derimm...Tamam gol atma arkadaş ama pres yapıyor adam..90 dk koşuyor var mı tersini söyleyen...

tzercin61
03.08.2009, 13:47
umut'un son vuruşları gerçekten kaliteli. pres filan da yapıyor bir defansa bir ileriye. bence takımın iyilerindendir. kaliteli nadir forvetlerdendir.

hamucera
03.08.2009, 17:27
Umut fenere atmıştı o golü.
Bence bu sene patlama yapacak ona çok güveniyorum ama Gökhan beni üzüyor.

orta sahadan topu alarak gidip gol attığı maç kayserispor maçı, 90. dakikada atmıştı

Anıl Caner
06.08.2009, 02:02
Umut ile Gökhan'ı kıyaslamaya gerek yok. Aralarında kalsak ben Umut'u seçerim ama ikisini de ayrı ayrı çok seviyor ve destekliyorum.

Bu sene çok daha güzel işler yapacaklarına inanıyorum.

Kendi oyuncularımızla alay etmediğimiz, her halükarda güvenimizi hissettirdiğimiz bir sezon olmasını diliyorum.

Özkan
07.08.2009, 22:07
Ve sonunda Umut takımın en önemli, en alternatifsiz oyuncusu oldu. İnşallâh sakatlanmaz, kart görmez. Yoksa mecbûren 4-6-0.

Ömer SEVİNÇ
07.08.2009, 22:50
Yarın senin formun takımın geri kalanından çok daha fazla önem arzediyor Umut. Kötü başlarsan, gol kaçırırsan maça küsme, oyununu devam ettir. Yüzümüzü kara çıkarma nolur..

Gökhan KAN
07.08.2009, 22:55
Ayağına kurban vurduğun girer inşallah..

Mehmet Zeki
07.08.2009, 23:03
Hade bak Umut'um. Seni severiz. Habu Chivas'i yenmemiz lazim. Bak BMN'den okadar adam maca geliyor. Hadi Umut. Sampiyon olmamiz lazim.

Emrah KabuL
07.08.2009, 23:06
Hadi Umut presinle boğacaksın 5iva5 Savunmasını :)

Cihad Varlı
07.08.2009, 23:08
Broos'un gazıyla yıkıcaksın onları Umut . Güveniyoruz sana . Hadi olum yüzümüzü kara çıkarma :)

lazuk61
07.08.2009, 23:14
istiyorsak güvenmiyelim:D:D:D başka forvet yok:D:D:D gökhan pert olmus zati:D:D:D hadi hayırlısı ...aslanım umut yürü...

Cihad Varlı
07.08.2009, 23:18
Bak Umut bu taraftar hiçbir zaman yapmadığı şeyi yapıyor sana , güveniyor ! Sende gereken cevabı ver bize , güvenimizi boşa çıkarma Allah rızası için :) Gir oku şunları :D

matalar
07.08.2009, 23:32
umutu gökhandan daha çok seviyorum.
hiç değilse mücadele ediyor

ensar6161
08.08.2009, 00:30
GÖkhanin yerİne umutun oynamasi benİ sevİndİrdİ...adam koŞuyor yoruluyor gol vuruŞlarin o yÜzden zorlaniyor..ama bu takimda forvet tercİhİm umut bulut..hadİ umut gÖster kendİnİ

Cafer Bulur
08.08.2009, 00:33
Yarinki macta ona büyük is düsecek.

Bence kendisini asiri yormamali,zindeligini gol vuruslarina saklamalidir.

Neticede tek forvet olacak,asiri savunmaya yardim etmesine gerek yok.

Umuttan yarin savunma degil,goller sorulacak.;)

Anıl Caner
08.08.2009, 03:22
Umut sana hep güvendim. Güzel de bir fırsat var elinde. Allah utandırmasın.

Sefa
08.08.2009, 05:22
Ula Umut gene kalduk sana bakta yüzümüzü karartma :)

Remzi
08.08.2009, 11:41
Umut'un bu gün bir golü var. Diğerlerini kimler atar bilemem.:) Haydi Umut Yüzümü kara çıkarma. Eleştirileri boşa çıkar..

demir
08.08.2009, 11:46
1-selçuk inan (jenerik)
2-UMUT BULUT (AŞIRTMA)
3-colman (pnaltı)

umut ıkıncı gorev senın ona gore aynen boyle ıstıyorum golu :)

innocence
08.08.2009, 12:16
haydi Umut mahçup etme bizi.

Yunus Güneş
08.08.2009, 15:20
Umut gol bekliyorum senden bu maç....

Ahmet Ocak
08.08.2009, 15:21
işimiz umuta kaldıysa vay bızım halımıze

Yunus Güneş
08.08.2009, 15:39
Umut geçen sezona göre son vuruşlarını geliştirdiğini düşünüyorum...Bu maçta gol atmasını bekliyorum..

Hüseyin İlkin
08.08.2009, 15:40
http://www.trt.net.tr/medya/resim/2009/02/06/05ef05e4-aa84-4991-91df-f734c5206a13-800x600.jpg

Umut'um, sen işini bilirsin.

Yunus Güneş
08.08.2009, 15:41
Gol attıktan sonra parmağını sallamasını göremek istiyorum..

Ömer SEVİNÇ
08.08.2009, 16:03
http://www.trt.net.tr/medya/resim/2009/02/06/05ef05e4-aa84-4991-91df-f734c5206a13-800x600.jpg

Umut'um, sen işini bilirsin.

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/67829.jpg

Süpermiş yahu:D

Uğur Erdoğan
08.08.2009, 16:51
bu gün bi gol atar gibi hadi cı,oştur bizi.

Emrah KabuL
08.08.2009, 16:54
Allah yardımcınız olsun Umut.. Keza Gökhan için de..

Arkanızda büyük bir taraftar kitlesi bekliyor.. siz bu maç 2-3 gol kaçırında görürsünüz..

F.Tekke sesleri yükselecek , yetersizsiniz denilecek , bunlarla şampiyon olunmaz denilecek.. denilecek de denilecek..

sizlerin bu baskıyla o saha da 90 dakika durmanız zaten büyük bir başarı..

AdemS
08.08.2009, 16:56
inşAllah Umut bugün bizleri coşturacak..

Muhammed KOÇ
08.08.2009, 16:56
güveniyorum. her zamanki gibi.

Cihad Varlı
08.08.2009, 17:10
1-selçuk inan (jenerik)
2-UMUT BULUT (AŞIRTMA)
3-colman (pnaltı)

umut ıkıncı gorev senın ona gore aynen boyle ıstıyorum golu :)

2- Umut Bulut ( Kaval kemiği ile aşırtma ) :)

Allah yardımcın olsun Umut . Unutmadan bu taraftar hiç bir zaman güvenmediği kadar güveniyor sana sakın ha güvenimizi boşa çıkarıyım deme . !

Ilelioglu
08.08.2009, 17:13
işimiz umuta kaldıysa vay bızım halımıze

Umut Bulut müthis bir Futbolcu!

Cok arzulu, hirsli, mücadeleci, cok kosan, hic pes etmeyen, atamadi mi cimleri yonan birisi O...

Teknik kapasitesi sinirli ama oldukca sert sutlara sahip bir Futbolcu O...

Hic yilmayan, kacirdikca daha cok gayret eden bir Isim O...

O Trabzonspor'un Yildiz Forvet'i, O Trabzonspor'un hic bitmeyen enerjisi...

O Umut Bulut...

http://azersayt.com/fotofiles/81291.jpg

Taraftarin Herseyi...

http://img147.imageshack.us/img147/6547/umut2222222222bz5.jpg

Cihad Varlı
08.08.2009, 17:15

Cok arzulu, hirsli, mücadeleci, cok kosan, hic pes etmeyen, atamadi mi cimleri yonan birisi O...

O Umut Bulut...

Taraftarin Herseyi...

Bizim Umut neymiş be :)
Güveniyoruz Umut sana !

Mehmet Zeki
08.08.2009, 17:16
Umut'um. Aslanim benim. Hadi goreyim seni be. Seni seviyoruz. Hadi Umut. Canim Umut'um. Hadi Hadi oglum. Su Chivas'i yenelim. seni sirtimda bile tasirim :p

Kadir
08.08.2009, 17:20
TsIleli61 bu satırları yazarken ne kullandıysan aynısından istiyorum :)

Cihad Varlı
08.08.2009, 17:25

Abi Umut'un Ankaragücünde attığı 2 golü izlemen yeterli :)

Ilelioglu
08.08.2009, 17:31

Nasil yani? Icimden öyle geldi...:)

Kadir
08.08.2009, 17:37
Abi Umut'un Ankaragücünde attığı 2 golü izlemen yeterli :)

Birde kaçırdığı inanılmaz gollerle ilgili bir video yapılsa :)

Nasil yani? Icimden öyle geldi...:)

Tamam kardeşim .
-
İnşallah Umut beni bu sene yanıltır .
Saç baş yoldurtmaz , sinir krizleri yaşatmaz.

ÖmerFarukYılmaz
08.08.2009, 17:47
Birde kaçırdığı inanılmaz gollerle ilgili bir video yapılsa :)

İnşallah Umut beni bu sene yanıltır .
Saç baş yoldurtmaz , sinir krizleri yaşatmaz.

Yok bunlar olucak:)

Ama ne yapalım..Katlanacağız..

İbrahim Keleşoğlu
08.08.2009, 17:49
umutun bu akşam gol atacagına inanıyorum 5iva5 ın savunmasının göbegi aksıyo

Ilelioglu
08.08.2009, 17:56
Yok bunlar olucak:)

Ama ne yapalım..Katlanacağız..

Olursa olsun bizim Umut'umuz hic bitmeyeck!

ÖmerFarukYılmaz
08.08.2009, 18:10
Olursa olsun bizim Umut'umuz hic bitmeyeck!

Benim Umut'um geçen sene bitti,Ama mecburuz bu sene onun presine bu kadroyla..

Semih Aydın
08.08.2009, 18:18
Haydi Umut gol bekliyorum senden. Sen gol at diye senin avatarını kullanıyorum :)

oguz altinbas
08.08.2009, 18:24
bu akşam oynarsa ki büyük ihtimalle oynacak ve kaçırdığı gol sonra keşke fatih alınsa acıklaması akla gelecek ve sonunu getiremiyorum

Hüseyin Hatırlı
08.08.2009, 18:29
Haydi Umut en bizim kadar sen de istiyorsun bunu biliyorumm dağıt bu gece yiğidooları.

Cihad Varlı
08.08.2009, 18:34
Umut daha önce bu kadar destek görmüşmüdür acaba.. :)

Travelair
08.08.2009, 18:37
Umut için uygun bir lakap seç deseler herhalde bu "Ahtapot" olurdu.

Savruk koşuşu, her tarafa yetişmeye çalışan ve takipçiliği ile bir anda pozisyona girebilen futbol stili ile bende lakabı Octopus, yani Ahtapot

Octopus inşallah bu sezon sahneye bir başka çıkacak. Vira bismillah. Allah yolunu açık etsin :alkış:

Cihad Varlı
08.08.2009, 18:40
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1696-1O8Z0J1L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1592-4T2W4Y1O.jpg

Hadi Umut , hadi !

Mert Oğuzlu61
08.08.2009, 18:51
sivas defansı seni nasıl tutacak merak ediyorum, faulde yapılmaz sana :) akşama sırala gollerini göster kendini.

Cihad Varlı
08.08.2009, 18:58
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/192-8U5G7P8S.jpg

Umat'a dikkat :)

Onur Civelek61
08.08.2009, 18:59
Şaşırt bizi Umut ve hattrick yap :D

ÖmerFarukYılmaz
08.08.2009, 19:16
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/192-8U5G7P8S.jpg

Bu fotoğraf karakterini nasıl yansıtıyor ama...

Bence Hulk'a benzemiş:)

Bu akşam yapacağın presle,çapraz koşularla Hem Alan'ı hem Engin'i çok pozisyona sokacağını düşünüyorum..

Hadi koçum..

Özge
08.08.2009, 23:23
Umut 2 tane öyle bir gol kaçırdın ki yani.Atmalıydın onları.

Kadir
08.08.2009, 23:25
Umut 2 tane öyle bir gol kaçırdın ki yani.Atmalıydın onları.

Pres yapsın yeter , boşverelim gol falan .

balli_kuymak
08.08.2009, 23:27
bugün fazla pozisyona giremedi ama özellikle ilk 10 dakika olmaz üzere beğendim umutu biraz gelişme var sanki :)

Emrah KabuL
08.08.2009, 23:28
İlk yarı iyiydin ama 2.yarı biraz bocaladın.. olsun bu sene herkes gol atacak bu takımda..! :)

Fatih
08.08.2009, 23:29
Keyfim yerinde sana bulaşmayacağım Umut.:)

gustavo_colman
08.08.2009, 23:29
yetersizdi ama hırslıydı gökhan mı umut mu deseler umut derim adam yüreğiyle oynuyor inşallah birgün gol atacak :)

Ömer SEVİNÇ
08.08.2009, 23:31
İkinci yarının başında kaçırdığı gol hariç idare etti. Pozisyon bulamadı pek. Rakip savunmayı karıştırma görevi almış galiba hocadan. Hep yalancı koşular yaptı.

Ne kadar iyi oynarsan oyna gol atamazsan bu taraftar seni yer Umut unutma.

Anıl Caner
08.08.2009, 23:36
Umut'u beğendim. Ama tabiki gol atmadığı sürece burada kötülenir durur. Bence gol atmak için yeterince fırsat buldu, beceriksiz bir gün geçirdi. Çok daha iyi olacaktır.

Atakan
08.08.2009, 23:55
İkinci yarının başında kaçırdığı gol hariç idare etti. Pozisyon bulamadı pek. Rakip savunmayı karıştırma görevi almış galiba hocadan. Hep yalancı koşular yaptı.

Katılıyorum sana Ömer Abi.:)

Görevini yaptın Umut.;) + 1 asist.

Fatih
08.08.2009, 23:59

Aynı şeyleri Hüseyin için söylemiyordun Ömer.Ne kadar iyi oynarsa oynasın futbolcu değildi nazarınızda.

Umut gol atmak için orda.Bugün 3 net pozisyon buldu hiçbirini atamadı.Topu topu iki forvetimiz var bırakalım da gol atsınlar.

Neyse:rolleyes:

unique
09.08.2009, 00:07
Yahu çok iyi niyetli, inanılmaz hırslı ama olmuyor bence Umut ile; bulduğunu atan bir adam lazım bize.

Ömer SEVİNÇ
09.08.2009, 00:08
Aynı şeyleri Hüseyin için söylemiyordun Ömer.Ne kadar iyi oynarsa oynasın futbolcu değildi nazarınızda.

Umut gol atmak için orda.Bugün 3 net pozisyon buldu hiçbirini atamadı.Topu topu iki forvetimiz var bırakalım da gol atsınlar.

Neyse:rolleyes:

Hüseyin sadece defansif olarak bile kendi görevini yapsa sorun yoktu benim için. 1 trilyon para verirsin, takımda alternatif olarak bulunur. Ama büyük kaptan kendisi için 1.3 trilyonu az buldu ne yazık ki;)

Umut bugün bence 1 net pozisyon buldu onu atamadı. Diğerleri rakibin bir hatasıyla vs. ekstra bir topla araya girme denemesiydi sadece. Zor toplar. Colman'ın topunu düzgün kontrol edip atması gerekiyordu ama. Olmadı.

Maçı 1 asistle kapattı. Ceyhun'a orada verdiği top tam bir pivot forvet topuydu. Sırtı dönük oyun kurdu. Eskiden bunları yapamıyordu pek. Gören gözler için gelişme var Umut'ta.

Diyarbakır'a ise golü var. Yazın bir kenara.

dimsag
09.08.2009, 00:52
Yahu çok iyi niyetli, inanılmaz hırslı ama olmuyor bence Umut ile; bulduğunu atan bir adam lazım bize.
katılıyorum..

Serkan Miletli
09.08.2009, 00:57
her zaman söylüyorum yine söylücem Trabzonspor umuzun forveti olacak adam değilsin bence.

Cihad Varlı
09.08.2009, 01:01
Erman Toroğlu , " Umut Trabzonspor'un aradığı forvet değil ."

Ömer SEVİNÇ
09.08.2009, 01:05

Ömer Sevinç , " Erman Toroğlu Trabzonspor'un aradığı yorumcu değil ."

blackrain61
09.08.2009, 01:09
Bugünkü mac 1-1 bitseydi, yorumlar nasil olurdu? Iyi niyetle sampiyon olunmuyor. Profesyonelce düsünmek lazim. Bize en az iki tane iyi golcü lazim. Umut´u malesef golcü kategorisinden sayamama ragmen, o da sakatlansa yerine oynatabileceginiz forvet yok.Gökhan´da sakat. Lastikler patlamadan yönetim, en azindan bir yedek lastigi düsünmeli. Hele de böyle dikenli uzun sürecek sampiyonluk yolunda. Eger sampiyonluk gercekten isteniyorsa?

Selman
09.08.2009, 01:18
Hazırlık maçlarının hiçbirini izlemedim.Umut hakkında ki yorumum;

Değişen birşey yok.

3 senedir olduğu gibi.

Yönetim görür umarım.

İskender YILMAZ
09.08.2009, 01:57
Hmm Umut .. :) Ne diyeyimki, yorumum bana kalsın, devam forvet Umut .. :)

İskender YILMAZ
09.08.2009, 01:58

Ki aradığı şahsı bünyesinde zaten barındıran bir klüp niye arasınki zaten bir başkasını ?

Ilelioglu
09.08.2009, 02:00

O Umut Bulut...

Taraftarin Herseyi...

http://img147.imageshack.us/img147/6547/umut2222222222bz5.jpg

Yukarida yazdiklarim herseyi anlatiyor. UMUT'un oldugu yerde Umut bitmez!

innocence
09.08.2009, 02:13
yine elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştın. teşekkürler Umut

Hasan Ayvenli
09.08.2009, 02:14
Umut Bulut.. Bir kere de bana burda farklı birşeyler yazdır ne olur.

cyberentalpi
09.08.2009, 03:03
Ben neden bilmem seviyorum Umut u. Olsun Umut. sen kilit acacak adamsın:) Morali bozulunca daha bir panikliyor eleman. Destek olalım umut a da gokhan da:)

erolizmts
09.08.2009, 03:53
Umut bazen boşa kaçsa bile ona pas atmamaya çalışıyordu sanki orta saha oyuncuları. Topu önüne indirip şut açısı yakalamasına rağmen bom boş pozisyonda bile topu rakipten kurtaramıyor. Gökhan-Umut ikilisi bu yılda ömürümüzden çok şeyler çalacaklar bence.

Uğurtan
09.08.2009, 03:55
Haftaya kulübe yolu gözüktü.. Şansını değerlendiremedin..

Oysa pozisyonunu bulmuştun çekecektin sağa topu hem kaleciyi hem stoperi bakkale yollayacaktın boş kaleye topu yuvarlayacaktın..

Bunu yapmak zor değildi sen zorlaştırdın..

Mustafa Cem Şeyhoğlu
09.08.2009, 09:17
Arkadaşlar ben hala anlamaıyorum neden hala Umut Bulut savunuluyor. Bu adam Trabzonspor'un forveti olamaz. Daha dün gördük bunun örneğini. Uzun pas atıyorlar. Umut topa bakıyor. Top kafasına çarpıp geri dönüyor. Bu mudur yani TS'nin forveti. Umut Bulut'u övenler herhalde F. Tekke dönemine yetişemeyenlerdir. Yani bir adam sırf hırslı, istekli diye takımda tutulmaz ki. Dün akaşam bir tane olumlu hareketi var mıydı top ezmekten başka. Heme hırs diyorsanız ben Hasan Üçüncü'den hırslı olduğunu düşünmüyorum. O zaman Hasan'ı da göndermeyecektik takımdan. Hem Hasan'ın GS maçı gibi skora katkı yaptığı bir sürü maç var. Ben henüz Umut'un böyle bir maçı olduğunu hatırlamıyorum.

ÖmerFarukYılmaz
09.08.2009, 09:41
Yıllar geçsede üstünden,
Bu Umut değişmez...

tzercin61
09.08.2009, 09:45
Ya Umut'a maç esnasında çok sinirleniyorum, maç bitince kanım ısınıyor birden. dün mesela maçta beni fitil etti ama hala çok iyi yaa.

ayrıca dün akşam 2 net gol kaçırdı gerçi zor bir pozisyondu biri ama aslında takım halinde yaptıkları iyiydi. yaptığı çapraz koşular çok akıllıca oluyor ve nedense bu adam yorulmuyor. nasıl bir ciğer var anlamıyorum.

BALKAN 06
09.08.2009, 10:11
olmaz-okumaz umut...

Özkan Erdem
09.08.2009, 10:12
Dün beni şaşırtan isimlerden biriydi Umut. Yanlış anlamayın, yine gol bölgelerinde acemice vuruşlar, zamanlama ve pozisyon hataları yaptı. Ancak kaleye sırtı dönük oynarken hiç fena değildi bana göre. Kontrol ettiği topları doğru ve çabuk servis etti, bu sayede bir kaç kez etkili hücumlar geliştirdik. Ceyhun'un golünde de pası o verdi sanıyorum. Ayrıca dün normal performansına nazaran daha iyi top taşıdı.

Tabi mühim olan gol atması derseniz ortalama bir forvet oyuncusu dün Umut'un bulduğu pozisyonlardan 2 gol çıkarabilirdi.

Değinmek istediğim son nokta da Umut'un geçen yıla göre daha az pres yapması. Sistem gereği gerçekleştiğini düşündüğüm bu durum gol vuruşu olarak olmasa da oyunun içinde daha diri kalmasını ve daha az top kaybı yapmasını sağlıyor. Tek santraforla oynayıp ona devamlı pres yaptırıyorsanız gol atmasını unutmanız gerekir. Bu hataya önceki yıllarda çok düştük. Teknik heyetimizi bu tercihlerinden dolayı kutluyorum.

Samet Yildirim
09.08.2009, 10:28
Kusura bakma ama cok kötüydü...2 cok net pozisyon arti 2 tane yarim pozisoyn atamadi....topla zaten bisi yapamiyor...

Cihad Varlı
09.08.2009, 10:45
Ki aradığı şahsı bünyesinde zaten barındıran bir klüp niye arasınki zaten bir başkasını ?

Aradığı forvet derken , Trabzonspor ayarında bir golcü değil demek istedi İskender :)

Hüseyin İlkin
09.08.2009, 11:51
Gökhan'ın cezalı, sakat olduğu haftalarda giydiği forma ile kendini bir türlü gösteremiyor, gelecek hafta için ilk on biri tehlikeye sokuyor. Geçen sene de Gökhan'ın olmadığı dönemlerde çıktığı maçlarda olumlu iz bırakamamıştı.

Yunus Güneş
09.08.2009, 11:52
Dün biraz savunma içinde boğuldu ama yinede iyiydi...

Ali Yerlikaya
09.08.2009, 11:55
COk kötüydü hic bi topla bulusamadi bulusduklarinida ziyan etti, forvet filan degl kusura bakmasin cok beyefendi bi insan ama forvet filan degil

Yunus Güneş
09.08.2009, 11:57
Biraz güvenmemiz lazım ...

Kereşenli
09.08.2009, 12:00
Hala hiç bir gelişme yok, bu bizim aradığımız forvet değil boşuna takımda tutuyoruz, beş sene içerisinde kendini bir kez olsun kanıtlamamış futbolcu'yu göndermemiz gerekiyor. Belki Antep, Antalya, Ankara gibi takımlarda yıldız futbolcu olabilir ama bizim takıma yakışmıyor.

AKSOY_61
09.08.2009, 12:20
ben ısrarlıyım ceyhun antremanda çift kale maçta da olsa forvette denenmeli:)
umutu yine beğenmedim.onu çok seviyorum canını dişine takarak oynuyor ama oyun zekası diye bişey yok çocukta ya.

fish_bone
09.08.2009, 12:25
Hiç bi zaman bi geLişme oLmayacak, hiç bi zamanda bize yeterLi oLmayacak....

Semih GÜL
09.08.2009, 12:26
Anladığım şu sen kesinlikle antreman futbolcususun mühtemelen antremandki hareketleri en iyi yerine getirenlerden birisisin ama maça gelince ????
Dün akşam yine beni fitil ettin , yani sen hakikatten ben bu formayı giyiyorum ama ne kadar hakkını veriyorum diye düşünüyormusun,

tamam koşuyorsun hatta önün deki topu geçip sonra topun gelmesini bekliyorsun ??? hırslısın ama biz seni oynattığımız pozisyonda fatih gibi şota gibi bitirici bir forvvet diye oynatıyoruz...

Dün bu takım kazandıysa sana karşı kazanmıştır...

Artık sana işeyde demek istemiyorum, kendimi tutamıyorum...

gustavo_colman
09.08.2009, 12:31
ben ısrarlıyım ceyhun antremanda çift kale maçta da olsa forvette denenmeli:)
umutu yine beğenmedim.onu çok seviyorum canını dişine takarak oynuyor ama oyun zekası diye bişey yok çocukta ya.
+1 :dvl: S A N T RA F O R : C E Y H U N G Ü L S E L AM :yattara:

hamibasoglu
09.08.2009, 13:25
La iyi uşaksun has uşaksun ama,var biryerde bi eksikluk.
La çok sabrettuk kendine gel!!! geçen seneden yolacak saçumuz da kalmadi?

tslover
09.08.2009, 13:30
bence umutun üstündeki bu baskının bi şekilde kırılması lazım kendine gelmesi için.bunun da 2 yolu var:ya hep taraftar destek olacak yada kendisi hep atacak

Uğur Ö.
09.08.2009, 13:39
umut artık daha cesur oynmalısın çünkü tek forvetler senin gibi oynayamaz

Yunus Güneş
09.08.2009, 14:19
Dün ortasaha kötü oynunu kapatmış diyor gazeteler...

AdemS
09.08.2009, 15:25
Eksikliklerini gidermen dileğiyle, bu takımın sana ve gollerine ihtiyacı var..

Kubilay ŞAHİN
09.08.2009, 15:27
Dün Pek Forvet Gibi Oynamadı.. Koştu Cabaladı Atamadı Olsun..

Fakat Ciddi Farklılıklar Hissediyorum.. Biz Seni Kaval Kemiğinle Atılan Golünü Sevdik..

Yunus Güneş
09.08.2009, 15:28
Hadi umut at artık şu gollerini....

İslam Sezer
09.08.2009, 15:33
umut stres yapma kendini sadece futbola ver.her sese kulak kabartırsan evinin yolunu bulamassın.
azıcık gamsız olsan bazı golcüler gibi çok daha rahat olur ve stresten yapamadığın son vuruşları yapar kral olursun.
örnek.son hazırlık maçında attığın golün aynısı pozisyonu sivas maçında buldun.birinde rahattın ve süper gol attın.diğerin de ise ciddi bir maç ve stres dolu olduğundan heba ettin.oysa futbol heryerde aynı azıcık rahat olsan inan o golü atardın tıpkı son hazırlık maçında attığın gibi.bismillah çek Allaha sığın ve rahat ol.sadece topu düşün o bu şu ne diyecek düşünme.Sen kendine güven Allah sana gerekli başarıyı vercektir inşallah.Günahlar içinde yüzen adamlar elini taşın altına koymaz ve bu kadar rahatken sen neden stres yapasın ki.

erolizmts
09.08.2009, 15:45
Şu an NTV'de Rıdvan'ın çocuklara futbol dersi verdiği programda Tanju var. Her antrenman sonrasında Tanju'nun uzun süre gol vuruşlarını çalıştığını söylüyor Rıdvan. İşin püf noktasıda bu zaten. Ben eminim ki en kütük golcü bile her entranman sonrasında kendisine 1 saat ayırıp eksik yönlerini gidermek için çalışma yapsa kendini devamlı geliştirebilir. Bunlar demek kendilerini playstation'da geliştirmeye çalışıyorlar.

Sehirci
09.08.2009, 15:47
bu böyle giderse umut havada bulut sen Trabzonsporu unut :))

Erbay
09.08.2009, 16:10
Umut'ta biraz da olsa gelişme var. Aldığı topları kötü kullanıyordu. Şimdi 3-4 saniyede olsa ayağında tutabiliyor topu.

Erkin Ekşi
09.08.2009, 16:16
gol atamadıgını anlıyan orta saha artık topu umuta atmıyor bu iyiye işaret.

cınar#7
09.08.2009, 16:55
Ceyhun>Umut..ceyhun ciddi anlamda forvette denenmeli,en azından şutu var.

Koray
09.08.2009, 17:07
http://i.milliyet.com.tr/YazarResimleri/fft6_mf239378.Jpeg ugur.meleke@milliyet.com.tr (ugur.meleke@milliyet.com.tr)

Bordo-mavililerde tek sorun hücumda yaşanabilir gibi gözüküyor, geçen sezon sol açıkta mutsuz olan Umut, bu yıl da Gökhan dönünce kulübede kalacağından dolayı huzursuz gibi. Umut’un huzursuzluğu vücut dilinden de anlaşılıyor, 2’nci dakikada Engin’e, 45’te Alanzinho (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Alanzinho/1/1126446/)’ya gösterdiği abartılı tepkiler hiç şık durmadı.

---

Dün maç başlığında bende yamıştım, çok rahatsız verici Umut'un yaptığı...

Harun-61
09.08.2009, 18:50
pekde kizamadim Umut'a,
öyle ortlar geldiki adama, ne yapsin.

hamucera
09.08.2009, 18:54
gol atamadıgını anlıyan orta saha artık topu umuta atmıyor bu iyiye işaret.

nasıl bir yorum bu çok ilginç
o zaman sylva gol yiyece kkorkusundan orta sahadan geri pas tamamaya çalıştı takım

Sibel
09.08.2009, 19:31
Belki de takım ruhuna en çok sahip futbolcu odur takımda.Ama daha çok icraat olsa süper bir ikilemeyle harika bir şölen olur...

ibrahim_yattara
09.08.2009, 19:53
çok iyi niyetli ve hırslı ama şampiyonluğa oynayacak takımın golcüsü değil, gökhanı umuta tercih ederim

yorumsuz6117
09.08.2009, 20:04
gökhan umuttan her türlü çok daha iyi en azından şut atabiliyor umut şut bile atamıyor..:D

Onur Liman
09.08.2009, 22:08
Bu Maçta Umut BekLediğim Performansı Sergileyemedi Takımda Forvet Yok Gokhan Sakat İsaacı ÖzLemeye BaşLadım...

omier
09.08.2009, 23:17
dostlar birakin iyi niyetliydi hirsliydi istekliydi sözlerini.. trabzonspor deneme tahtasi degil.. büyük bir markaysak, futbolcularin gelismesini bekleme gibi bir durum söz konusu olamaz.. pismis olmus futbolcu lazim bizlere.. bu adam yedek futbolcu degil bisey degil.. tek basina ileride oynayacaksa trabzonspor forveti, bu kesinlikle umut bulut olamaz

Kazım Uzunboy
09.08.2009, 23:38
Aaahh Umut ahh.. :S

Şahin_53
10.08.2009, 02:37
Bu maç'ta oynadığı oyun'la acaba Umut bu sezon kendisinden umut'lumu.

Kadir
10.08.2009, 02:38
Aslanım kaplanım ahtapotum sen tekniğini geliştirmesende olur .

Vur , kır , parçala yeter .

Ahmet Kuru
10.08.2009, 09:30
Umut bıraktığı yerden devam ediyor..
Maşallah nazar değmesin(!!!)...

Süleyman50
10.08.2009, 09:59
umutun futboluna hiç şaşırmadım,kesinlikle Trabzonsporun ilk 11 indeki forveti olamaz, ancak rakip savunma yorulduğunda son 15-20 dk oynayabilir rakibi daha da yormak için...

Hüseyin Bağdat
10.08.2009, 10:02
Bu futbolunda onbire girmen çok zor. Bu sene de kaçırdığın golleri izlettirme bize,lütfen kendni biraz geliştir. İyi niyetindne şüphemiz yok ama sadece koşmakla olmuyor ki...

tslover
10.08.2009, 10:52
kim ne derse desin Umut ne yapar eder en az 15 tane çakar bu sezon.buraya yazıyorum.

Yunus Güneş
10.08.2009, 11:40
Ben umut gol atacağına inanıyorum....Bu sezon dahaiyi olucaktır...

Muhammed
10.08.2009, 12:14
Ya hadi anladık beceriksizsin gol atamıyorsun. Alışığız buna. Ne diye takımdaki oyunculara bağırıp çağırıyorsun?

İskender YILMAZ
10.08.2009, 13:25
Aradığı forvet derken , Trabzonspor ayarında bir golcü değil demek istedi İskender :)

Tamam ben de onu diyorum, Umut Trabzonspor ayarında bir golcü olsa zaten golcü aramazdık işte .. :)

esra61
10.08.2009, 13:41
ark bnce forvetlerimiz ne kadar gol kaçırırsa kaçırsın arkalarında olmamız gerekio ve onlara bunu göstermemiz gerekio.eminimki biz ne kadar üzülüosak onlar gol kaçırınca en az onlarda bizim kadar üzülüyolar..destek olmamız lazım.biraz sabırla herşey çok gzl olucak:):)

61viya
10.08.2009, 14:15
Lütfen...!

Bu adam şu anda Trabzonspor'un futbolcusu.Maçta bir diyalog hatırlıyorum. "Yav,oyuna forvet almamız lazım" dedi bir arkadaşımız,diğerinin cevabı net: "Bana bir tane isim söylesene orda oynayacak." Malum,Gökhan'ın sakatlığı...

Bu adamı beğenmiyor olabilirsiniz. Doğrudur,Umut top ezer çünkü,aldığı topu olumlu kullanamaz,zamanlamaları iyi değildir Umut'un,olması gerektiği yerde olamaz bazen vs vs...

Peki,napalım o zaman?

Yollayalım gitsin mi..?

Bırakın atamasın birkaç zaman,ve görsün böyle bir durumda bile birileri onun yanında.O duyguyu tattıralım bir defa da...

Umut,çok yanlış yapar belki,ama Umut çok afedersiniz köpek gibi koşar,Umut kendini parçalar,Umut sahada yırtınır.Trabzonlu değildir Umut,ama ancak Trabzonlu olsa bu kadar didinir bir adam.Çok zor durumalrda gol atıp,ipten alır bizi Umut.Diyeceksiniz ki,yapacak görevidir...Bunalrın hiçbirini yapmadan,sahada duran futbocular da oldu vaktiyle.

Biraz hoşgörü...Sadece hoşgörü...Sabrınızın olmaığını biliyorum,çok zaman geçti bir şeylerin üstünden.Ve bir adam forvetse,hele hele TS'de forvetse,o basit pzoisyonları gole çevirmeli evet...Ama varsın yapamadığında da,yanında gerçekten olduğumuzu hssetsin şu adam...

E takıma golcü de alınmadığına göre,bu takımın iyi olamsına katkı sağlayabilmemiz için,başka şansımız yok,şu an itibariyle..!