PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

fish_bone
21.06.2009, 16:38
KaçırdıkLarınında istatistikLerini çıkaraLımmı? Teknik 0, pas 0, kafa 0, bitiriciLik 0. Anca deLi dana gibi koşsun. Hiç bi işe yaramaz. Karadenizspordaki Eren Görür'ü yedek forvet yapmaLıyız. Ayrıca Umut'u savuncanıza kendi evLadımız Mehmet YıLmaz'ı aLaLım geri. Umut'tan 2 gömLek üstün.

hamucera
21.06.2009, 17:02
KaçırdıkLarınında istatistikLerini çıkaraLımmı? Teknik 0, pas 0, kafa 0, bitiriciLik 0. Anca deLi dana gibi koşsun. Hiç bi işe yaramaz. Karadenizspordaki Eren Görür'ü yedek forvet yapmaLıyız. Ayrıca Umut'u savuncanıza kendi evLadımız Mehmet YıLmaz'ı aLaLım geri. Umut'tan 2 gömLek üstün.

e artık daha fazla seninle tartışmam kendi evladımız mehmet yılmaz umut tan 2 gömlek üstün dediğine göre, sana laf yetiştirmeyede seninle umut bulut u tartışmayada gerek yok zaten.

ankaragücü-kayserispor maçını bi izle ligtv de var. sonra mehmet yılmazın attığı tüm golleri izle. kıyaslamanı yap. başka birşey demiyorum.

kaçırdıklarının istatistiklerinmi çıkar çok merak ediyorum herkes bunu söylüyor ama çıkaran kimse yok. ha şu var çıkaracaklarınız %100 olupta kaçırdıkları olsun, ceza sahası dışından vurdu gol olmadı, ceza sahası içinden vurdu direkten döndü onları kabul etmem. neden etmem çünkü bu şutları dünyadaki her forvet kaçırabiliyor, eğer ki umut ceza sahası içinde 5 tane vurup direğe çarptırmışsa o zaman tamam onlarıda getirim

ısrarla savunan arkadaşlardan kaçırdığı pozisyonların istatistiklerini istiyorum maç maç.

fish_bone
21.06.2009, 17:32
Sana sadece güLüyorum. Gitte avrupa LigLerinde sıradan maçLarı izLe 90 dk. bak bakaLım forvet oyuncuLarı ne yapması gerekiyomuş. Umut hayatında kaç tane uzaktan şut atmış? kaç kere adam geçmiş? kaç ara pası atmış? kaç verkaç yapmış? bırak verkaçı Umut'un içinde buLunduğu bi organizasyonda takım 5 pas yapabiLmişmi? kaç kere top indirmiş, tutmuş da takımın atağa kaLkmasını sağLamış? BunLarın %40 ını yapsın benimde hiç umrumda oLmaz kaLe dibinde(!) ve karşı karşıya(!) kaçırdıkLarı.

cınar#7
21.06.2009, 17:46
@hamucera

sen umutu Trabzonspor forvetine layik birisi olarak görüyomusun? yada yeterli diyelim?

eger umut seneyede 11 çıkarsa biz seneye en iyi ihtimal 4. oluruz bunu burayada yazıyorum..

cobts28
21.06.2009, 17:55
tekke gelmez askerlik sorunu var..

fish_bone
21.06.2009, 18:06
@hamucera

sen umutu Trabzonspor forvetine layik birisi olarak görüyomusun? yada yeterli diyelim?

eger umut seneyede 11 çıkarsa biz seneye en iyi ihtimal 4. oluruz bunu burayada yazıyorum..

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Abdülkadir Kılıç
21.06.2009, 18:45
Sana sadece güLüyorum. Gitte avrupa LigLerinde sıradan maçLarı izLe 90 dk. bak bakaLım forvet oyuncuLarı ne yapması gerekiyomuş. Umut hayatında kaç tane uzaktan şut atmış? kaç kere adam geçmiş? kaç ara pası atmış? kaç verkaç yapmış? bırak verkaçı Umut'un içinde buLunduğu bi organizasyonda takım 5 pas yapabiLmişmi? kaç kere top indirmiş, tutmuş da takımın atağa kaLkmasını sağLamış? BunLarın %40 ını yapsın benimde hiç umrumda oLmaz kaLe dibinde(!) ve karşı karşıya(!) kaçırdıkLarı.
Nasıl maç izliyorsunuz siz. 14 gol attı yaa. Hep kaçırdıklarını atsa olayı. Konfederasyon kupasında David Villa'nın kaçırdığı golleri görmüyormusunuz. siz herhalde top Umut'a geldiğinde televizyona bakmayı bırakıp adama laf sayıyorsunuz. Veya maçları izlemiyorsunuz. Her futbolcuda Umut'daki istek olsa şampiyon olurduk. Yattara'ya birşey söylemiyorsunuz. Selçuk, Colman'ı göklere çıkarıyorsunuz. Ne kadar hatalı oynadıklarını göremiyor musunuz?

hamucera
21.06.2009, 20:21

senin söylediğin istatistikleri istiyorum senden. öyle ortaya kaçırdıklarının istatistiklerini alalım o zaman demekle olmaz. al getir görelim.

2005-2006 sezonu kayserispor ankaragücü 29. hafta dk 90 gol umut
kaç kera adam geçmiş diyemezsin artık. sana göre hiç geçememişti.

Ara pası demişsin e bu kdarda olmaz daha çok sıcak son hafta fener maçı gökhana verdiği ara pası hatta çok güzel bir pastı.

takım bu sene kaç maçta 5 pas yağtı sen bana bunu söyle bunda da umuta suç buldun helal olsun. zaten takımın kaybettiği tüm maçların sorumlusu umut. hatta onsuz ve hüseyinsiz çıktığımız maçlarda onun eksikliğini çok aradık diye yazıyordu bu sayfalar da o zaman bile suçlanmıştı takımı yanlız bıraktığı için.

çok iyi hatırlıyorum umut ankaragüsünde iken bu takıma alınmasını çok istiyordu forumdaki arkadaşlar sen o zamanh belki yoktun forumda. Ama kaçırmayacaksın gol kaçırdın mı sonuç bu. Ankaragücü maöında attığı gol onun forvet olduğunun en güzel ispatlarından biri. hatta o maötan sonra bütün tv kanllarında umut için forvet dediğin böyle zamanlarda kendni belli etmeli çok güzel gol dedi. Haa şimdi bunuda zaten onlar ist basını takımı şişirip başarısız olmasını istedikleri için söylediler dersiniz ama olsun ben yine yezayım.

@hamucera

Evet görürum. şampiyon takımın forvetlerine bakıyorum 18 milyon euroluk forvete bakıyorum, birde umut a bakıyorum. ondan sonra umutun yedeklerine bakıyorum. Türkiyedeki yerli forvetlere bakıyorum. Umut Trabzonspora layık görüyorum. Trabzonspora gelip 3 yıl üst üste 15 gol atan başka forvet olmadığını görüyorum ve umurt u bu takıma layık görüyorum.

bence en büyük soru umut geldikten sonra fatih in gitmesi oldu. herkes umut tan fatihin yaptıklarını yapmasını bekledi. fatih te 24 yaşlarındayken umut tan çok farksız değildi. ama onun farklı meziyetleri vardı.

bir zamanlar vugrineç vardı. şotanın yerine geldi. adam çıktı tv de maç sonu beni şota ile karşılaştırıyorlar onun yaptıklarını yapmamı istiyorlar ama bizler çok farklı oyuncularız demişti. adam o derece taraftar baskısından unalmıştı. türkçeside yoktu ama anlayabiliyordu.

şimdi sizlerde umut fatih ile kıyaslıyorsunuz. umut bu forumu ziyaret ediyor. siz kendinizi unun yerine koyun. eleştiri yapmayın diyen yok zaten.. ama dozunu kaçırmayın gerçekleri görmezden gelmeyin.

bu arada ben o istetistikleri bekliyorum

defolsun gitsin bu klupten

peki ahmet o gitsin kim gelsin. bana kasasında 5 kuruş parası olmayan bir takımın umut bulut u gönderip alabileceği ondan iyi bir tane adam göster. adam belli hemen fatih tekke. oda geliyordu ya zaten, ve zenit 7,5 milyojn euro verdiği adamı sana bedavaya veriyordu ya zaten. para yok para
kelimkeleri lütfen biraz daha özenli seçelim.

Abdülkadir Kılıç
21.06.2009, 20:30
Evet görürum. şampiyon takımın forvetlerine bakıyorum 18 milyon euroluk forvete bakıyorum, birde umut a bakıyorum. ondan sonra umutun yedeklerine bakıyorum. Türkiyedeki yerli forvetlere bakıyorum. Umut Trabzonspora layık görüyorum. Trabzonspora gelip 3 yıl üst üste 15 gol atan başka forvet olmadığını görüyorum ve umurt u bu takıma layık görüyorum.

bence en büyük soru umut geldikten sonra fatih in gitmesi oldu. herkes umut tan fatihin yaptıklarını yapmasını bekledi. fatih te 24 yaşlarındayken umut tan çok farksız değildi. ama onun farklı meziyetleri vardı.

bir zamanlar vugrineç vardı. şotanın yerine geldi. adam çıktı tv de maç sonu beni şota ile karşılaştırıyorlar onun yaptıklarını yapmamı istiyorlar ama bizler çok farklı oyuncularız demişti. adam o derece taraftar baskısından unalmıştı. türkçeside yoktu ama anlayabiliyordu.

şimdi sizlerde umut fatih ile kıyaslıyorsunuz. umut bu forumu ziyaret ediyor. siz kendinizi unun yerine koyun. eleştiri yapmayın diyen yok zaten.. ama dozunu kaçırmayın gerçekleri görmezden gelmeyin.

bu arada ben o istetistikleri bekliyorum

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Emre GÜRDAL
21.06.2009, 20:37
umut buluta laf demeyın bız tomajs juna 5 mılyon dolar verdık unutmayın fb gulızara 15 avro vrdı ama bakın ne oldu pahalı forvetle ıs olmuyo umutta allah vergısı hırs azım var ama yeten sıra gelınce sıfır bende santrofor oynadım futbol oynadııgm zmanlarda ama o hıc kolay gol atamadı ama ona gfuvenıyorum bızıe her sne 15 gol kazandırısn yeter canım:d

cınar#7
21.06.2009, 20:42
@hamucera; yazdıgın her cümleye dikkat et,sen zaten Tsyi büyük takım olarak görmediğini belli etmissin,Umut bize yeter daha başka forvete gerek yok yada ilk 11'e layik bir oyuncu dediğine göre,sen zaten 4.lüğüde razısın demektir..

para konusuna gelince,umuttun satışından gelen parada yeter ama eğer satılmazsa takımın 10 milyon euroluk transfer bütçesi var ve takımda en büyük ihtiyaç forvet..bunu kim inkar edebilir?

ve niye her zaman kötü örneklerle kıyaslanıyor?(Mehmet Yılmaz vb) yada Fatihle kıyaslamayın deniniyor? oda Trabzonsporda oynamadımı? lütfen umut fan cluba çevirmeyin burasını,biraz objektif olmayı deneyin...

Serdar A
21.06.2009, 20:58
Sanki takımda forvet bolluğu var . Kimi arkadaşlar üzerine etiketi asmış bile .

Forvet kadrosunda zaten Isaac verimsiz olduğu için gönderilecek . Umut bu takımın artık tecrübeli isimleri arasında . İyi bir forvet daha alındığı zaman Gökhan-Umut-Yeni transfer şeklinde formda olanın oynayacağı bir rotasyon oluşacak . Üstelik bunu geçen senenin yapısını değiştirerek değil , üzerine koyarak yapma şansınız var .

Şimdi bu fırsatı bırakıp silbaştan bir düzen yaratımasının sonuçlarının geçen yıldan daha olacağının garantisini kim verebilir ?

Umut'a çok ciddi bir rakam verilirse ve kendisi gitmek isterse , " yönetimin alternatifinde hazır bir isim varsa" söylenenler mantıklı . Görünen şekli ile Umut'un kulüpten gönderilmesi fazladan çok ciddi emeğe paraya hatta zamana mal olabilir .

hamucera
21.06.2009, 21:03
@hamucera; yazdıgın her cümleye dikkat et,sen zaten Tsyi büyük takım olarak görmediğini belli etmissin,Umut bize yeter daha başka forvete gerek yok yada ilk 11'e layik bir oyuncu dediğine göre,sen zaten 4.lüğüde razısın demektir..

para konusuna gelince,umuttun satışından gelen parada yeter ama eğer satılmazsa takımın 10 milyon euroluk transfer bütçesi var ve takımda en büyük ihtiyaç forvet..bunu kim inkar edebilir?

ve niye her zaman kötü örneklerle kıyaslanıyor?(Mehmet Yılmaz vb) yada Fatihle kıyaslamayın deniniyor? oda Trabzonsporda oynamadımı? lütfen umut fan cluba çevirmeyin burasını,biraz objektif olmayı deneyin...

büyük takım olduğumuzu ben inkar etmedim. takımın başındaki başkan inkar etti. kurduğu cümleler ile biz büyük takım değiliz dedi. ben umut bulut bu takımda kalmalı deyince biz büyük takım değiliz demek istiyorsam e oda senin yorumun. ben umut bize yeter başkasına ihtiyaç yok demedim. sen yazdığım cümleleri iyi oku. 10 milyon euroluk bütçemiz var ama bi song a verecek paramız yok öylemi. onun için adamı oynatmadılar. bu gerçeği cümle alem biliyor. küçük çaplı çekleri ödemekte zorlandığımızı millet biliyor. sen bilmiyorsan oda senin sorunun.

ben objektiff oluyorum kötü oynadığı maçlardan sonra eleştirilecek tönlerini her zaman eleştirdim. ama biraz objektif olması gerekenler umut iyi olduğu zamanlarda onu yine eleştirmemeli.

bu takımın en büyük eksiği forvet değil. bunu herkes inkar eder. bu takımın en büyük eksiği sağ bek, sol açık, oyun kurucu ama iyi bir oyun kurucu. sol açık aldık alanzinho yu aam o aslında serbest oynaması gereken bir adam.

Ömer TOPAL
22.06.2009, 00:12
tartışacak başka adam yok sanki..tutmuş kaçırdıgının istatistiği felan diyorsunuz hala...Her kaçırılan gol olsaydı ne ligin tadı kalırdı ne futbolun...! Umut bu takımın adamıdır kalacaktırda...Her hoca onu 11 de oynatıyor ama dogru ya bizler hocadan daha iyi biliyoruz pardon....!

oguzhann
22.06.2009, 00:33
bütün bu yazılanlara,çizilenlere,taraftarın tutumuna karşın kalacağına yürekten inanıyorum.

Ömer TOPAL
22.06.2009, 11:29
burda yazanlar gıtsın dıyenler becerı yok diyenler..hiç kıymetlı vakıtlerını ayırıp www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr) ye girip tüm sezonları gerek Ankaragücü gerek Trabzonsporda umutun attıgı golleri izliyorlarmı acaba ?

hamucera
22.06.2009, 11:42
oralara girip izlemelerine gerek yok. sonuç değişmeyecek çünkü. onlara göre tek istetistik var oda kaçırdıkları. ama şimdiye kadar onu öne çıkaranlar halen o istetistiklerin sonucunu veremediler.

ben bekliyorum demiştimve bekleyeceğim.

Ömer TOPAL
22.06.2009, 11:53
yok ben merak ettim sordum...tanımadan bilmeden konusmak bence yanlış..bende bekliyorum o istatistikleri bakalım görücez...

TheRapZoNe
22.06.2009, 12:17
Forvet alındığı yok. Demek o ki yeni sezonda da forvetlerin özellikle de Umut'un nasıl hava toplarında etkisiz kaldığına,çalım atamamasına,boş kaleye golleri kaçırmasına şahit olup duracağız..

fish_bone
22.06.2009, 12:27
Vayy bee. YıLLarca Şota'yı, Hami'yi, Vugrinec'i izLediniz şimdi Umut'u savunuyosanız siz harbiden bu takımın 4.-5. oLmasını kabuL etmişsiniz demektir.
Gönderdiğimiz Kevin CampbeLL ve mahkemeLik oLduğumuz Lange'nin gidince neLer yaptıkLarını araştırın.
Vizyon'u oLmayan kişiLer başarıLı oLmazLar. HedefLerinize yöneLik hareket edin.
Yaa gerçekten futboLdan anLamıyosunuz yada biLerek gözLerinizi kapatıyosunuz. Avrupa Ligi maçLarını izLeyen biri nasıL Umut'u beğenir yaa. Yok böyLe bi oLay. Bravo size.
Size hayatta küçük topçuLarınızLa başarıLar, Nede oLsa 4.Lükte bi başarı sizin için....

Abdülkadir Kılıç
22.06.2009, 12:32
O zaman David Villa da topçu değil. geçen maç hem goller kaçırdı hem penaltı.

hamucera
22.06.2009, 13:04
Vayy bee. YıLLarca Şota'yı, Hami'yi, Vugrinec'i izLediniz şimdi Umut'u savunuyosanız siz harbiden bu takımın 4.-5. oLmasını kabuL etmişsiniz demektir.
Gönderdiğimiz Kevin CampbeLL ve mahkemeLik oLduğumuz Lange'nin gidince neLer yaptıkLarını araştırın.
Vizyon'u oLmayan kişiLer başarıLı oLmazLar. HedefLerinize yöneLik hareket edin.
Yaa gerçekten futboLdan anLamıyosunuz yada biLerek gözLerinizi kapatıyosunuz. Avrupa Ligi maçLarını izLeyen biri nasıL Umut'u beğenir yaa. Yok böyLe bi oLay. Bravo size.
Size hayatta küçük topçuLarınızLa başarıLar, Nede oLsa 4.Lükte bi başarı sizin için....

şu dile getirdiğin ve vazgeçmediğin gol kaçırma istetistiklerini istemiştim senden. ama nedense ondan sonra hiç bahsetmedin. o istatistikleri getir. bak bi istatistiklere bakın derken istatistikleri gösteriyoruz. senin adam geçemeyen ara pası veremeyen umut dedin sana onlarında ispatını yaptım. tbi baktıysan eğer orasıda senin bileceğin birşey.

vizyonu olmayan başarılı olamaz demişsin başarılı olmayan da vizyon sahibi olamaz. campbell gittiği everton da oynadığı oyun ile premier lig te ayın oyuncusu seçildi evet biliyorum ama bize geldiğinde de belli bir vizyonu vardı.futboldan herkes kendine göre anlar bana görede sen anlamıyorsun yada inadına yazıyorsun. şimdiki moda umut un bu takımda kalmasını isteyen trabzonu büyük kulüğp görmüyor, 4. lük 5. lik onlara yetiyor modası oldu.

burada umut bulut u savunanlarda bu tkaımın büyüklüğüne laf etmiyor, şampiyonluğunu istiyor, ama sizin yazdıklarınızı basit örneklerle çürütünce hemen ya istatistiklere yada bu şekilde yeromlara yöneliyorsunuz. sizden istatistik istedik olmadı, şimdi büyüklük tartışmasına girmye başladınız, tabi sonuçta onun kanıtsal bir şekli yok ya. e bırakında onuda tartışmayalım.

bu takımın şampiyon olmasını kimin ne kadar istediği hakkında yorum yazamaktan kaçınmalısınız. 95-96 yı çok iyi hatırlayanlardan birisi olarak o gece sabaha kadar ağlamaktan gözlerimin balon olduğunu bir ben bir babam bilir. kale arkasında çok defa yağan yağmur altında ıslanıp yataklara düştüğüm maçları bir ben bilirim. maç dönüşü eve gidebilmek için 6 tane araba değiştirip köye 1 saat yürüyerek çıktığım zamanlarıda ben bilirim. bunlar benim yaşadıklarım herkes yaşadığını bilir. onun için kimsenin benim Trabzonspor hakkındaki düşüncelerime haksız yere kanı getirmesine izin vermem.

büyüklüğü ile ilgili olan düşüncemide burada umut bulut u savundum diye eleştiremezsiniz.

ben umut bulut u savundum eleştirdim. hala savunuyorum o bu takımda olması gereken bir oyuncu ve bu takımdaki yerini almaya devam edecek. sizler istesenizde istemesenizde.

bir avrupa ligidir gidiyor. avrupa ligindeki forvetlere bakıyorum eve bende isterdim tores bizde oynasın harika forvet. ama para olmayınca bunların olmayacağınıda artık siz öğrenmelisiniz gözlerinizi açmalısınız. 3 istanbul takımının forvetlerinden çok daha başarılı sezon geçiren umut bulut u eleştiriyorsunuz (basoş demeyin penaltılrdan attığı golleri saymıyorum). 2 kupalı şampiyonun forvetlerinden daha çok gol atan forveti eleştiriyorsunuz. hatta sağ,sol ve göbekten çok iyi beslenen forvetleri eleştiriyorsunuz. Son 3 sezondur 15 gol ortalamanın altına düşmeyen forveti eleştiriyorsunuz. bunları da düşünüce size laf yetiştirmeye gerek olmadığını düşünüyorum

fish_bone
22.06.2009, 14:52
Evet bende sizLe tartışmanın ne kadar anLamsız ve boş oLduğunu görüyorum.
Bi daha bu başLığa girip bakmıcam biLe, kafanıza göre mutLu oLun....

hamucera
22.06.2009, 17:12

zahmet oluyordu geliyordunuz büyük zahmetten urtuldunuz işte. ama bu istatistikleri unutmadık :)

Dogan
22.06.2009, 17:33
Kafanda bişey kurgulamışsın, körü körüne savun dur. İnsanda az esneme olur. Verilen cevapları kabul eder. Bazen tartıştığı kişiye de hak verir. Ama nerde...:)

iyattara
22.06.2009, 17:51
Umut Bulut'un banko ilk 11 oynadğı bir Trabzonspor'un şampiyon olması çok ama çok zor.

talsuv61
22.06.2009, 18:49
Hemde ne zor, İnşallah yeni hoca kadrodan keser onu.
Bize baroş gibi forvet lazım.
Pozisyona girdiğinde, golu kaçıracağını herkes tahmin ediyorsa ona forvet denilemez.
Ama orta sahada hucuma dönük oynayabilir ona bişe demem.

is_mail61
22.06.2009, 19:28
Umut Bulut'un banko ilk 11 oynadğı bir Trabzonspor'un şampiyon olması çok ama çok zor.
katılıyorum umut bana göre ii bi golcü deil eğer biraz ii olsaydı bu sene şampiyon olmuştuk

cınar#7
22.06.2009, 19:31
İnşallah yeni t.direktörümüz görür bu yeteneğide(!) keser artık..yerinede bir forvet ister şükür.

TheRapZoNe
22.06.2009, 22:37
Evet, ortalama her sezon 15 gol atıyor diye yere göğe sığdırılamayan umut bulut çok başarılı bir forvettir. Şayet öyle olmasa, ortağı gökhanla beraber Trabzonspor'u 'gol kaçırma şampiyonu' yapmazlardı..

tuncay1984
22.06.2009, 22:39
umut seneye ilk 11i unut

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 09:46
Rüyamda Umut Larissa'ya transfer olmuştu.

oguzhann
23.06.2009, 11:27
bu sene de kalır.

balli_kuymak
23.06.2009, 13:05
inşallah bu senede sana bağlamayız gol umudumuzu...

karim@benzema10
24.06.2009, 00:45
umut bulut'u İBRAHİM ŞAHİN ile takasta kullanarak gönderebilirsek yılın transferini yapmış oluruz.

İlker ToSun
24.06.2009, 00:56
umut sen hala gitmedin mi ? :)

izzet
24.06.2009, 15:18
Iki macta bir gol pozisyonuna girip gol atsa, taraftarimizin, her sutu gol diyerek, yere göge sigdiramiyacagi, adam.

Tek sucu , torres kadar bitirici olamamsi ama ondan cok pozisyona girmesi olan, hirsli mücadeleci futbolcumuz....

90 dakika bagdas kurup, yinede senede 15 gol atsan, yine basarili golcü, gol yollarinda savunmayi, rahatsiz eden, bir dakika durmayan, gökhanin hamalligini yapan adam...

ne zaman bu takima 10 gol atan 5 Milyon euroluk adam gelir disardan, o zaman rahatlar artik taraftarimiz...

hamucera
24.06.2009, 21:25
ben şuna eminim ki umut 15 gol atsın ama bu sene girdiği pozisyonların yarısına girsin, defansı daha az rahatsız etsin çok daha fazla sevilir.

yok yok vazgeçtim bu seferde gol atmakla oyunuculuk olmaz koşacaksın pozisyona gireceksin kaçırabilirsin ama 15 gol attın diye adam mı oldu diye yazarlar

Mollasalihoğlu
24.06.2009, 21:32
umut bulut'u İBRAHİM ŞAHİN ile takasta kullanarak gönderebilirsek yılın transferini yapmış oluruz.

Umut'tan memleketi dışında hiçbir fazlası olmayan bir adam..

Yavuz Hasan
24.06.2009, 23:26
ben şuna eminim ki umut 15 gol atsın ama bu sene girdiği pozisyonların yarısına girsin, defansı daha az rahatsız etsin çok daha fazla sevilir.

yok yok vazgeçtim bu seferde gol atmakla oyunuculuk olmaz koşacaksın pozisyona gireceksin kaçırabilirsin ama 15 gol attın diye adam mı oldu diye yazarlar
işte böyle maksat eleştirmek gerisi teferruat

hamucera
25.06.2009, 08:51

şuna eminim ki sen ya futboldan anlamıyorsun yada maç izlemiyorsun. hacettepede 11 e giremeyen oyuncuyu umut ile takasta kullanarak yılın transferi kesin bir akrabası arkadaşı falansın ibrahimin.

macuka
25.06.2009, 09:05
Umut Bulut beklentilerin altinda bir oyuncu olabilir, ama o her takim oyuncusunda olmasi gereken bir hirs ve inanca sahiptir. Belki Umutun atamadigi golleri bir baska golcu atabilir, ama unutmayin umutun attigi gollerin bir cogu, Huseyin ve Selcugun veya defansin ileri sisirdigi sacma sapan toplari kovalamasi sonucunda attigi gollerdir. Bu tur golleri bir tek hakan Sukur atardi.
Eksikleri oldugunu kabul ediyorum, son vuruslarindan sikayeti olan arkadaslardan cok, ben top istopu konusundaki eksiklerini gelistirmesi gerektirdigini dusunuyorum. Kirici degil, yapici elestiriler yazilirsa, belki Umut da gelir burda yazilanlari okuyabilir.
Arti birbirimizle tartisirken "sen soylesin sen boylesin tarzi" yazilar hos olmuyor, ortak sevgimiz TS dir, bunu bile bile birbirimize girmeye gerek yok.

KUTADGU
25.06.2009, 09:12
Evet, ortalama her sezon 15 gol atıyor diye yere göğe sığdırılamayan umut bulut çok başarılı bir forvettir. Şayet öyle olmasa, ortağı gökhanla beraber Trabzonspor'u 'gol kaçırma şampiyonu' yapmazlardı..

Bunu başka bir yerde yazsanız size gülerler.

"Bizim her sezon ortalama 15 gol atan bir forvetimiz var ama topçu değil"

Kriket maçı izle o zaman derler...

özçelik61
25.06.2009, 10:15
Umut Bulut beklentilerin altinda bir oyuncu olabilir, ama o her takim oyuncusunda olmasi gereken bir hirs ve inanca sahiptir. Belki Umutun atamadigi golleri bir baska golcu atabilir, ama unutmayin umutun attigi gollerin bir cogu, Huseyin ve Selcugun veya defansin ileri sisirdigi sacma sapan toplari kovalamasi sonucunda attigi gollerdir. Bu tur golleri bir tek hakan Sukur atardi.
Eksikleri oldugunu kabul ediyorum, son vuruslarindan sikayeti olan arkadaslardan cok, ben top istopu konusundaki eksiklerini gelistirmesi gerektirdigini dusunuyorum. Kirici degil, yapici elestiriler yazilirsa, belki Umut da gelir burda yazilanlari okuyabilir.
Arti birbirimizle tartisirken "sen soylesin sen boylesin tarzi" yazilar hos olmuyor, ortak sevgimiz TS dir, bunu bile bile birbirimize girmeye gerek yok.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ömer TOPAL
25.06.2009, 10:28
İnşallah yeni t.direktörümüz görür bu yeteneğide(!) keser artık..yerinede bir forvet ister şükür.

Yeni T.D. senin de dediğin gibi görür bu yeteneği ve ilk 11 in bankosu yapar..Demedi Deme Çınar....! Sizin göremediklerinizi onlar görüyor saten rahatım o konuda.....

fish_bone
Gönderdiğimiz Kevin CampbeLL ve mahkemeLik oLduğumuz Lange'nin gidince neLer yaptıkLarını araştırın

Sen umutu gönder sonra dön onun gittiği yerde neler yaptıgını araştır...! o saydıgın isimlerin Umut kadar katkısı olmadı bu takıma....! Biraz objektif luften..

Umut sen olaki bu başlıga girer okursan burda bir şeyler takma bazı seyleri...Sen yoluna devam et emin adımlarla...Biz sana inanıyoruz ve güveniyoruz...Ha olmadın Trabzonsporda gittiğin yerde de seni takip edeceğim destekleyeceğim

Adem Erdoğan
25.06.2009, 10:33
Yeni hoca Umut'u takımdan keser demek, Umut başka takıma gönderilir anlamınamı geliyor?

oguzhann
25.06.2009, 10:55
bir avrupalının umut'u yollayacağına inanmıyorum,yedek bırakabilir ama yollamaz gibime geliyor.

Onur Civelek61
25.06.2009, 11:21
Bu takımda Hüseyin,Umut klubede oturmaz.Kim geldiyse bunları 11 de çıkardı hep.Ben anlamıyorum...
Umut kalırsa yine 11 de çıkar:D

İbrahim CİHAN
25.06.2009, 11:51
bi ara satılcak olympiakos istiyo falan diyorlardı.. ?

hamucera
25.06.2009, 13:24
umut 1 1de oynayacak en kötü ihtimal yedek lakacak bazı maçlar. bu böyle olacka ister kabullenin ister kabullenmeyin.

yine 15 gol atacak yine herkes konuşacak, yine kaval kemiği ile gol attı beceriksiz denilecek,

Orhan Aydın
25.06.2009, 13:26
çift forvet oynacaksak tekke olmazsa umut olacak galiba yine

robinhood61
25.06.2009, 14:23
bu umut çöreklendi başımıza ya 40 tane gol atsa da beğenmiyorum bu futbolcuyu. amatörce golleri kaçırıp duruyor.
hele o fener maçında volkanın üstünden aşırtması yok mu. de git Allahını seversen

sessizkral_1
25.06.2009, 14:28
umut gitsin fatih gelsin

seyyah61
25.06.2009, 15:20
Fatih geline Umut'un gitmesi gerekmiyor.
Üc tane kaliteli santraforumuz olursa bundan zararimiz degil, uzun vadede ve tüm kulvarda yarisacagimizi düsününce faydamiz olacagini düsünüyorum.

Selman
25.06.2009, 15:22
Fatih geline Umut'un gitmesi gerekmiyor.
Üc tane kaliteli santraforumuz olursa bundan zararimiz degil, uzun vadede ve tüm kulvarda yarisacagimizi düsününce faydamiz olacagini düsünüyorum.

O zaman Fatih'ten sonra 2 tane daha santrafor almamız gerekecek.

M.S.SOFU
25.06.2009, 16:29
O zaman Fatih'ten sonra 2 tane daha santrafor almamız gerekecek.
çok ağır oldu bu hocam...

Ömer TOPAL
26.06.2009, 10:15
bu umut çöreklendi başımıza ya 40 tane gol atsa da beğenmiyorum bu futbolcuyu. amatörce golleri kaçırıp duruyor.
hele o fener maçında volkanın üstünden aşırtması yok mu. de git Allahını seversen

doğru o pozisyonda yapılması gerekeni yaptı...tek eksiği topu aşırdıktan sonra volkanı tutcaktı zıplamasın diye topu çelmesin..ne işi varki volkanın görevi neki kalecilik degilki onun görevi...millet vursun volkan izlesin...sen şu top kaleye giderken ugur boralın insanlık dışı uçarak havada topu cizgiden cıkardıgı pozisyonu diyorsan ki bunda Umuta suç buluyorsan harbi Bravo derim........Hasbinallahhhhhhhhh

oguzhann
26.06.2009, 10:53
isteyen istediğini demekte serbest,umut'un bir yere gittiği yok,bunu hepimiz çok iyi biliyoruz.

Murat'
26.06.2009, 11:00
Umut'un gitmesini isteyenler aslında onun bu takımda kalacak 1 numaralı isim olduğunu çok iyi biliyorlar.

Mert67
26.06.2009, 11:36
Umut Bulut şampiyonluk istiyor!

Trabzonspor'un forvet oyuncusu Umut Bulut, şampiyonluk hedefiyle yola çıkacaklarını söyledi.

Umut Bulut, her yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyonluk hedeflediklerini belirterek, ''Bu hedef ile yola çıkacağız. Geçen sene hedefe çok yaklaşmıştık ama bazı olumsuzluklardan dolayı olmadı. Ligi üçüncü bitirmek de başarı. Bu sezon hem Avrupa, hem lig hem de Türkiye Kupası'nda başarılı olarak hem Trabzonspor'u hem de taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz'' dedi.

Geçen yıl Gökhan ile birlikte toplam 29 gol attıklarını ifade eden Umut Bulut, ''Bu rakam da az değil. Hedefimiz kesinlikle o sayıyı bu sezon geçmek. Birbirimize attırdığımız golleri de sayarsak başarılı performans sergilediğimizi düşünüyorum. Bu sene geçen seneden daha iyi geçeceğini düşünüyorum. Uyum sorununu da aştık. Oturmuş bir kadromuz var. İyi bir sezon bizi bekliyor diyebilirim'' diye konuştu

26.06.2009
Kaynak : AA

halil ibo
26.06.2009, 12:28
Allah gönlüne göre versin Umut kardeşim.
İnşallah bu sene vurduğun gol olur.Yoksa seni eleştirmek ve nefretlerini kusmak isteyenlere gün doğacak.
İnşallah iyi bir hazırlık döneminin ardından bol gol atarak başlarsın lige...

SnowWind
26.06.2009, 13:46
Soruyorum sıze bu adamın futbolla alakası varmıya geldıgı gunden berı mac ızlıyenlerın cogunu kanser ettı yaa fatıh tekkle ıle bu adam oynayabılırmıkı umut bulut tan anca ıyı bır yedek olur 2009.2010 forvet ımızde ınsallah fatıh tekke gokhan unal 2 lısını goruruz umut bulutuda gondersınler yafs

ApoCaN28
26.06.2009, 13:51
Avrupa liginde varsın Türkiye kupası bir de lig ....

Bizim elimizde 2 forvet var sedece isterse şu anda Türkiye nin en kötü oyuncusu olsun bize lazım ...
Allah muhafaza bir sakatlıkta tek Gökhan ne yapıcak veya tek Umut...

fish_bone
26.06.2009, 14:26
Vayy anasını bee. Ne Umut sevdıLaLıymışsınız :)
Bu kadar kör oLabiLmekte başarı, bu yüzden kutLuyorum sizLeri. :alkış:
Bu kadar yeteneksiz bir forvet'i 13-15 goL attı diye sahipLeniyosunuz ya bravo. :alkış:
Görcez bakaLım avrupa Liginde neLer yapabiLeceğini.
Gitsinde başta Fatih TEKKE oLmak üzere, HoLosko-Baroş hatta Taner GüLLeri'nin videoLarı izLesin, nası goL atıLır diye.
Pas atamaz, top istop edince 2 metre açıLır, bi adam geçmez, ceza sahası dışından bırak goLü kaLeciyi zorLayacak şut biLe atamaz, kafa desen top kafasına çarpıp girmesi Lazım, ve siz haLa bunu TRABZONSPOR gibi bir kLübe Layık görüyosunuz. gerçekten bravoo.
Sizin gibi taraftarLar var oLduğu sürece sırtımız hiç yere geLmez eminim... :alkış:

Muhammet*
26.06.2009, 14:39
Takımdan ayrılcağını düşünmüyorum...

Samet Yildirim
26.06.2009, 16:06
Umut takimda kalmasi lazim

Remzi
26.06.2009, 16:15
Bu kadar yeteneksiz bir forvet'i 13-15 goL attı diye sahipLeniyosunuz ya bravo. :alkış:
Gitsinde başta Fatih TEKKE oLmak üzere, HoLosko-Baroş hatta Taner GüLLeri'nin videoLarı izLesin, nası goL atıLır diye.
Pas atamaz, top istop edince 2 metre açıLır, bi adam geçmez, ceza sahası dışından bırak goLü kaLeciyi zorLayacak şut biLe atamaz, kafa desen top kafasına çarpıp girmesi Lazım, ve siz haLa bunu TRABZONSPOR gibi bir kLübe Layık görüyosunuz. gerçekten bravoo.
Sizin gibi taraftarLar var oLduğu sürece sırtımız hiç yere geLmez eminim... :alkış:

he abicim he..

Mert67
26.06.2009, 17:11

Sözünde dursana.:cool:

innocence
26.06.2009, 18:09
fish_bone (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=30586)

Senin yeteneğin kaç ? Sezonda ortalama kaç gol atıyorsun ?

Yukarıdaki mesajında hem çalmış hem oynamışsın.Asıl SEnin gibi taraftarlarla biryere gelinmez.

Ahmet Ocak
26.06.2009, 19:05
ben sonuna kadar fish_bone u destekliyorum umut topcu falan degıldır

Murat'
26.06.2009, 19:10
Ben de sonuna kadar Umut'u destekliyorum.Umut'a topçu değil diyenler futboldan falan anlamıyor.

Ahmet Ocak
26.06.2009, 19:14
Ben de sonuna kadar Umut'u destekliyorum.Umut'a topçu değil diyenler futboldan falan anlamıyor.

ne tesaduf sımdı bende aynı seyı senın ıcın dusunuyorum

fish_bone
26.06.2009, 19:15
Sözünde dursana.:cool:

O kadar saçma konuşuyosunuzki yazmadan duramıyorum.

fish_bone
26.06.2009, 19:15

:alkış: :alkış: :alkış:

fish_bone
26.06.2009, 19:18
fish_bone (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=30586)

Senin yeteneğin kaç ? Sezonda ortalama kaç gol atıyorsun ?

Yukarıdaki mesajında hem çalmış hem oynamışsın.Asıl SEnin gibi taraftarlarla biryere gelinmez.

Vayy be ne güzeL konuşmuşsun, ne yaratıcı şeyLer bunLar.

Kaan
26.06.2009, 19:26

+ 1967. :alkış:

Barış Kaptanoğlu
26.06.2009, 19:26
Umut çok özverili bi çocuk.Cnla başla mücadele ediyor,koşuyor pres yapıyor ama yetenekleri sınırlı.Trabzonspor gibi büyük bi takımda o mevkideki futbolcunun daha yetenekli olması gerek bence.

fish_bone
26.06.2009, 19:30
Umut çok özverili bi çocuk.Cnla başla mücadele ediyor,koşuyor pres yapıyor ama yetenekleri sınırlı.Trabzonspor gibi büyük bi takımda o mevkideki futbolcunun daha yetenekli olması gerek bence.

Bu kadar basit abii yaa. Bunu görememek nasıL bi körLüktür yanii. Zaten yetenekLeri kısıtLı oLduğu için koşup bişeLEr yapmaya çaLışıyo. Oda oLmasa Bank asya'da biLe oynayamaz. Bize boşa koşcak adam Lazım değiL. AkıLLı oynayıp takımı bi yerLere taşıcak forvetLer Lazım.

fish_bone
26.06.2009, 19:52
Yaaa arkadaşLar tekrar hepinizde çok çok özür diLerim, sizi kırdıysam faLan.
Tamam kabuL ediyorum ben futboLdan faLan anLamıyorum. Bundan sonra Umut hakkında da en ufak keLime biLe etmicem.
Kendinize iyi bakın...

Manu61
26.06.2009, 19:56
Tamam kabuL ediyorum ben futboLdan faLan anLamıyorum. Bundan sonra Umut hakkında da en ufak keLime biLe etmicem.
Kendinize iyi bakın...
Yoksa sende benim gibi Umut Bulut'un iyi bir futbolcu olduğunu anlatmaktan sıkıldın..İstediğin kadar anlat senin anlattıkların insanların gözündeki at gözlüklerinden dolayı hiçbir değer taşımıyor.

Mesut
26.06.2009, 20:16
bu yazmakdan bıktım ama gene yazacam bıkmadan umut futbolcu değilse ne işi var trabzonsporda hemde ilk 11 de sürekli oynuyor oynucu değilse biizm yönetim + onca gelen teknik direktörler bu işi bilmıyor biizm sevgili taraftarımız biliyor maşallahh isteyen istediği kadar konussun adam takımımızın sürekli olarak ilk 11 oyuncusu kaç teknik direktör değiştiği halde başka söze gerek varmı bence yok.biizm kadar futbolcusunu karalayan taraftar varmı bence gene yok. şampiyonlukmu hayal ediyoruz bogle sadece hayal olacaktır bir bütün olmadıkdan sora bir bütün olmak ve trabzon imkansız

hamucera
26.06.2009, 20:43

sana tüm bu yazdıklarının cevabını önceki sayfalarda vermiştin. çalım atamaz lafına okkalı bir gol örnek göstererek, 1 ara pası yapamaz demiştin ona da son hafta gökhana verdiği pası örnek verdim demek ki biraz düşününce farkına vardın onu yazmadın. hangi top kafasına çarparak gol oldu bi yazarsan memnun oluruz. ben kafasına çarparak gol olan hiçbir golünü hatırlamıyorum.

ben sonuna kadar fish_bone u destekliyorum umut topcu falan degıldır

topçularda aradığın kriter nedir ?

O kadar saçma konuşuyosunuzki yazmadan duramıyorum.

bence de sen o kadar saçma konuşuyorsun ki hatta saçmayı bırak saçmadan da öte sana yapılan ispatları bile kabul edemiyorsun.

Bu kadar basit abii yaa. Bunu görememek nasıL bi körLüktür yanii. Zaten yetenekLeri kısıtLı oLduğu için koşup bişeLEr yapmaya çaLışıyo. Oda oLmasa Bank asya'da biLe oynayamaz. Bize boşa koşcak adam Lazım değiL. AkıLLı oynayıp takımı bi yerLere taşıcak forvetLer Lazım.

Umut boşa koşan adam değil bunun farkına varamıyorsan o zaman sen boşa maç izliyorsun

Kendinize iyi bakın...

yok yazman lazım, senin şu övüne övüne yazdığım istatistiki sonuçları her yazımda hatırlatmama rağmen hala yazmadın. o istasitsikleri istiyoruz,

bizim istatistiklerimiz belli illa istiyorsan geri sayfalarda var. ama senin dediğin yok. bi ara zahmet olacak ama ortaya attığın lafın devamını getirmen açısından şu istatistikleri maç maç yazmanı istiyorum.

bir aram mümkünse umut u bu kadar eleştirenlerden sen ve seninle aynı düşüncede olanlar maçları izlesin umut oynamadığı maçları izlesin, umut neden boşa koşmuyor çok iyi anlayacakalar diyecem ama 3 yıldır anlamadılar şimdi nasıl anlayacaklar bilmiyorum

umutsuz çıktığımız maçlarda ceza sahası içinde girdiğimiz pozisyon sayılarını istiyorum, 1 elin parmaklarını geçtiği maçların ismini istiyorum,

istatistikçi arkadaşlar sizleri bekliyorum eleştirininde bir noktası olmalı

izzet
26.06.2009, 20:52
Umut 2 Milyona gitsin

5 Milyona Yabanci gelsin

Kapris yapsin, kendini düsünsün, tatilden gec gelsin....

Sahada hic bir varlik göstermesin, otlak golcülük yapsin, kosmasin, maca küssün, defansa yardim etmesin, capraz kosu yapmasin, takimi motive etmesin...

senede 12 gol atsin

Sonrada Umutu elestirenler gelip burada yazacakki:

"Evet, calismiyor gibi gözüküyo ama 12 Gol atti, Adamin isi bu!!!"

balli_kuymak
26.06.2009, 22:36
umut futbolcu olabilir ama kesinlikle golcü bir futbolcu değil.... geçtiğimiz sezon kaçırdığı onca yüzde yüzlük gollerden sonra onu savunanlara şaşırıp kalıyorum gerçekten...

hamucera
26.06.2009, 23:40
umut futbolcu olabilir ama kesinlikle golcü bir futbolcu değil.... geçtiğimiz sezon kaçırdığı onca yüzde yüzlük gollerden sonra onu savunanlara şaşırıp kalıyorum gerçekten...

şu onca 100 de yüzlük goller hangileri bi sıralarmısın

Ömer TOPAL
27.06.2009, 00:33
Umut 2 Milyona gitsin

5 Milyona Yabanci gelsin

Sahada hic bir varlik göstermesin, otlak golcülük yapsin, kosmasin, maca küssün, defansa yardim etmesin, capraz kosu yapmasin, takimi motive etmesin...

senede 12 gol atsin

:alkış: :alkış: :alkış: anlatımın harika...! ama annnlayana

Colakoglu
27.06.2009, 00:59
Umut 2 Milyona gitsin

5 Milyona Yabanci gelsin

senede 12 gol atsin

cok güzel anlatmissin,isin özeti ve türkiyedeki taraftar profili bu.

Burak_52
27.06.2009, 01:46
umut takımda kesinlikle kalmalı oynamasa bile kalmalı
yüreğiyle oynayan problemsiz yapamasada bie yapmaya gayret eden adam gibi adam
keşke herkes umut gibi canını dişine takarak oynasa

fish_bone
27.06.2009, 02:13
Yoksa sende benim gibi Umut Bulut'un iyi bir futbolcu olduğunu anlatmaktan sıkıldın..İstediğin kadar anlat senin anlattıkların insanların gözündeki at gözlüklerinden dolayı hiçbir değer taşımıyor.

Teşekkür ederin kardeşim. Zaten artık anLatmıyorum Umut'un iyi topçu oLduğunu. HaLa ısrar ediyoLar kötü kötü diye :)
Umut'u eLeştirenLer futboLdan faLan anLamıyor zaten :D

fish_bone
27.06.2009, 02:17
Umut bizi bırakmaaaaa :D
Sensiz biz bir hiçiz. Zuhahahahaha ççç

kingfisher
27.06.2009, 02:33

senin anlamadığını iyi biliyorum murat

Ahmet KESKİN
27.06.2009, 02:36
millet saçmalamayın yok topcu deil yok bilmem ne adam trabzonda ilk 11 oynayan adam topçu olmazsa burda işi yok zaten..

şu bir gercek gecirdiğimiz sezon eksik bi şeyler vardı umutda bunuda bu sezon giderecekdir...

hava toplarında rakip sahada tehlikeli pozisyon yarata bilen ve bilecek tek oyuncu umut elimizde hızlı ve hırslı biraz bazende abartı şanşsız okadar...

oda bizim kadar trabzonsporun şampiyon olmasını istior... seni seviyoruz umuttttttt

Ahmet KESKİN
27.06.2009, 02:39
bende katılayım bu tartışmaya Umut un topçuluguna laf söyleyen futbolu sadece golden ibaret sana bi kişilikdiir sadece bende.. hava topu hakimiyeti olan kac oyuncu var trabzonsporda cok bilenler...

kingfisher
27.06.2009, 02:49
yokluk içindeki varlık....umut bulut

Ahmet Ocak
27.06.2009, 03:16

herseyı bılıyorsun ya onları neden bılmıyorsun sen bu soruyu sorabılıyorsan kusura bakma ama ben de sana ts macı yerıne siirtspor maçlarını mı izledin diye sorarım . bu kadarına da pes utanmasan umut hiç gol kacırır mı be diyeceksin

orcag
27.06.2009, 03:30
umutcum avusturalya diye bir ülke varmış duydun mu bilmiyorum...bence biraz oralara tatile gitmelisin..ve bence bir daha gelmemelisin.umutcum kişiliğin karakterin 10 numara...iyi niyetini çalışkanlığını da görüyorum gözlemliyorum...hırsın azmin göz dolduruyor ama bunların hiç birisi senin trabzonpsor futbolcusu olman için yetmiyor...bu takıma ait olamıyorsun, kaçırıyorsun, atamıyorsun...bunları kabul et ve bence sözleşmeni aişclen feshet zira sen varken fatih tekke sadri başkanın aklına gelmiyor...

oguzhann
27.06.2009, 14:16
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2052-7Q1Z0G0Q.jpg

hamucera
27.06.2009, 14:25
herseyı bılıyorsun ya onları neden bılmıyorsun sen bu soruyu sorabılıyorsan kusura bakma ama ben de sana ts macı yerıne siirtspor maçlarını mı izledin diye sorarım . bu kadarına da pes utanmasan umut hiç gol kacırır mı be diyeceksin

bana maçları söyle, ben öncek,i sayfalarda kendisine yapılan eleştirilere karşılık gelen maçları ve golleri yazdımç ortaya bir iddia attığınız zaman bunu ıspatlamalısın.

gol kaçırma istatistikleri dedi bir arkadaş, ama o kadar yazım şu maçları bir çıkar o konudan hiç bahsetmedi, ben siirt maçlarını izlemedim son iki sezondur tüm maçları izledim hele bu sezon tüm maçları en az 2 defa izledim, 3 defa izlediklerimde var. siz hangi maçları izlediniz bilmiyorum, formaları karıştırmayın % 100 golleri kaçıran gökhan dı konya maçına bir bakın isterseniz.

utanması gereken sizlersiniz ortaya attığınız lafların arkasında duramıyorsunuz ispar edemiyorsunuz sizden isopat istiyorum benden isteyen arkadaşa arka sayfalarda cevapları sıraladım.

zaten imzandan ne olduğu belli düşüncenin, guiza da boş kaleye goller kaçırdı 11 golle tamamladı sezonu bu onun kötü oyuncu olduğu fenerin formasını giyecek kapasitede olmadığı anlamına gelmez. bu çok basit bir örnek

hatta örneği biraz daha genişleteyim isterseniz fatih tekke zenit teençok gol atan ikinci oyuncu ama beğenilmiyor teknik adam tarafından bu onun kötü oyuncu olduğu anlamına mı gliyor.

Murat'
27.06.2009, 14:43

Ben futboldan anladığımı söyledim mi.Yani Umut'a çok iyi futbolcu diyenler futboldan çok anlıyor diye birşey söyledim mi.Ben zaten anlamam futboldan.Senin söylemene hiç gerek yok.

senin anlamadığını iyi biliyorum murat

Sana birşey demiyorum Mustafa.

karim@benzema10
27.06.2009, 17:57
umut'suz bir vaka olduğunu çok kez dile getiriyoruz,koşuları dengesiz,hava toplarında etkisiz,sırtı dönük top tutamaz,defansı

yanıltabilecek çapraz koşuları yapamaz,bitirici vuruşları zayıf ve futbol bilgisi olmayan bir oyuncunun takımda kalmasını anormal

olarak değerlendiriyorum.engin baytar'ın gelmesi ve forvet'e yapılacak takviye ile kadro'da kendine yer bulmasını imkansız

olarak görüyorum.

oguzhann
27.06.2009, 18:04
umut'suz bir vaka olduğunu çok kez dile getiriyoruz,koşuları dengesiz,hava toplarında etkisiz,sırtı dönük top tutamaz,defansı

yanıltabilecek çapraz koşuları yapamaz,bitirici vuruşları zayıf ve futbol bilgisi olmayan bir oyuncunun takımda kalmasını anormal

olarak değerlendiriyorum.engin baytar'ın gelmesi ve forvet'e yapılacak takviye ile kadro'da kendine yer bulmasını imkansız

olarak görüyorum.
umut zaten korkuluk,top geldi çarptı öyle attı 5 senedir +14 golü.çok kaçırıyor tamam ama bu kadar ağır eleştiriye de bir dur demek lazım.

balli_kuymak
27.06.2009, 22:04

sen heralde geçen sezon maçları izlemedin kardeşim...:) ben daha bişey yazmıcam bu başlığa son kez şunları sorucam....

bir golcüde olması gereken özellikler nelerdir ve umutta hangileri var...??

teknik kapasite : yok

gol koklama : yok

son vuruşlarda beceri : yok

hava hakimiyeti : yok

adam eksiltip pozisyona girme : yok

partneriyle iyi anlaşma : yok

ne var ? çok koşuyor :) böyle golcü olmaz arkadaşlar umut bulut büyük takım futbolcusu değildir ufak takımlarda top koşturabilir ancak...

Yavuz Hasan
28.06.2009, 00:56
her sene ortalama 15 gol atan bi adam daha gösterin onu alalım

kingfisher
28.06.2009, 04:03
umutun yerinde beğenmediğiniz guiza olsaydı gol kralı olurdu her sene

hamucera
28.06.2009, 12:43
sen heralde geçen sezon maçları izlemedin kardeşim...:) ben daha bişey yazmıcam bu başlığa son kez şunları sorucam....

bir golcüde olması gereken özellikler nelerdir ve umutta hangileri var...??

teknik kapasite : yok

gol koklama : yok

son vuruşlarda beceri : yok

hava hakimiyeti : yok

adam eksiltip pozisyona girme : yok

partneriyle iyi anlaşma : yok

ne var ? çok koşuyor :) böyle golcü olmaz arkadaşlar umut bulut büyük takım futbolcusu değildir ufak takımlarda top koşturabilir ancak...

yo yok ama her sezon 15 gol nasıl atıyor, dmek ki var. ben maçları izledim ayrıca akaragücündeki maçlarınıda izledim, dediklerinin var olup olmadığını öğrenmek istiyorsan 2 sayfa geriden başla okumaya, yazdıklarının cevaplarını verdim.

Onur Civelek61
28.06.2009, 13:10
Bu kadar kısıtlı yetenekle 14 gol atabiliyor helal olsun:) demek ki Tekke olsaydı yine 30 u devirmişti:)

Jackdaniels
28.06.2009, 14:40
Anlaşılan gönderilmeyecek bari en azından yedekte bulunsun yerine kaliteli bi forvet şart yoksa yine hüsran olacak bu sene...

balli_kuymak
28.06.2009, 17:42
yo yok ama her sezon 15 gol nasıl atıyor, dmek ki var. ben maçları izledim ayrıca akaragücündeki maçlarınıda izledim, dediklerinin var olup olmadığını öğrenmek istiyorsan 2 sayfa geriden başla okumaya, yazdıklarının cevaplarını verdim.

hemşerim Trabzonspor büyük ve hedefleri olan bir takımdır...küçük takımlardada hersene 15 gol atan futbolcular var...bizi hersene 15 gol kesmez...kesiyormu sen söyle...( umut ve gökhan kaçırdıklarının yarısını atsa şampiyonduk)bizim golcümüz en az 20 ve üzeri atması lazım ki biryerlere gelelim... diceksinki baros 20 gol attıda ne oldu..ne olacak adamlarda bi golcü var gerisi yok bizde ise gerisi var bi golcümüz yok maalesef...umut bulut geldiğinden bu yana futbolunun üzerine bişey koymuşmu söyle bakalım...kendini ne kadar geliştirdi sence.. ? umutta o saydıklarımın hiçbiri yok maalesef.. vericeksin ankaragücüne oynayacak anca orda oynar çünkü...hee bizde kalırsa her sene 15 gol atmaya devam eder bizde attığı 15 golün haricinde kaçırdığı inanılmaz gollerde yine saç baş yolmaya devam ederiz ve orta sıralarda takılırız...

Çagman
28.06.2009, 18:59
bu sene kadromuzda gormek istemedigim bir futbolcu insallah en erken zamanda gider takımdan iyi bir futbolcu olmasına gerek yok yerine atletizmden bir cocuk alsak umuttan daha iyi olacagı kesin.!

Tayfun
28.06.2009, 19:00
Umut forvette yer işgal ediyorsun be koçum...:)

hamucera
28.06.2009, 19:07
hemşerim Trabzonspor büyük ve hedefleri olan bir takımdır...küçük takımlardada hersene 15 gol atan futbolcular var...bizi hersene 15 gol kesmez...kesiyormu sen söyle...( umut ve gökhan kaçırdıklarının yarısını atsa şampiyonduk)bizim golcümüz en az 20 ve üzeri atması lazım ki biryerlere gelelim... diceksinki baros 20 gol attıda ne oldu..ne olacak adamlarda bi golcü var gerisi yok bizde ise gerisi var bi golcümüz yok maalesef...umut bulut geldiğinden bu yana futbolunun üzerine bişey koymuşmu söyle bakalım...kendini ne kadar geliştirdi sence.. ? umutta o saydıklarımın hiçbiri yok maalesef.. vericeksin ankaragücüne oynayacak anca orda oynar çünkü...hee bizde kalırsa her sene 15 gol atmaya devam eder bizde attığı 15 golün haricinde kaçırdığı inanılmaz gollerde yine saç baş yolmaya devam ederiz ve orta sıralarda takılırız...

bende diyorumki o saydığın özellikler üst seviyede olmasada umut ta var.
ayrıca umut bu tkaımın oyuncusu sevsenizde sevmesenizde öyle,neden biraz olsun destek vermeyi denemiyorsunuz

Sefa Murat Dokuz
28.06.2009, 19:11
Umut bu sezon çok iyi olacak en iyi sezonunu yaşayacak.Buraya yazıyorum.

oguzhann
28.06.2009, 19:20
Umut bu sezon çok iyi olacak en iyi sezonunu yaşayacak.Buraya yazıyorum.
tekke gelirse kulübe ihtimali var.

Mesut
28.06.2009, 19:26
adamım 10 numara kusura bakma ama tekke gelirse yedege geçersin veya çok çalış gökhanı kes sen lazmısın bize

sifuni
28.06.2009, 19:26
Artik hüseyin gitti millet buradan cikmaz umut süper bir golcü degil ama her sene ortalama 15 gol atiyorsa saygi göstermek gerek.

Sefa Murat Dokuz
28.06.2009, 19:30
gökhan umutu kesemez fatih gelirse çift forvet oynarsak umut çok dehşet goller atar.

Samet Yildirim
28.06.2009, 20:32
Gökhan-Tekke olur

Umut kulübe gözüküyor...

izzet
28.06.2009, 20:40
Taraftarin köstek olup yuhalayacagina, destek olup bagrina bassa, senede 20 golden assagi düsmez.

Arti Bjk li Bobo 13 gol atti, kendini her seferinde sattirmaya calisiyoda, bu kadar laf yemiyo.

Böyle basarisiz bir taraftara, umut cok bile. Eger bir takim kombine satamiyosa, ic sahada puanlar daha az oluyosa, artik birazda kendinini sorgulamaniz gerekmezmi beyler??

Umuta sallamak serbest, cok merak ediyorum, su gecen 3 sezonda kim senede bu kadar az destekle 15 gol ortalamasiyla oynuyor.

Ama kime anlatiyom ben, herkes coook anliyo toptan.

innocence
29.06.2009, 00:43

küçük takımlarda her sene 15 gol atan oyuncuları lütfen sayabilir misin renkdaşım ?

Her sene olacak ama..bekliyorum

İbrahim Keleşoğlu
29.06.2009, 00:46
çok azimli çok istekli ama yetersiz

Sercan Yaylı
29.06.2009, 11:48
bence bu takımdan ilk gitmesi gereken futbolcudur

Bera B.
29.06.2009, 12:51
10 numarayı bıraksın yeter şimdilik :P

Remzi
29.06.2009, 13:03
Takımda 3. bir forvet yok siz hâla onu göndermenin peşindesiniz.Umut bu takımda kalacaktır. Belki yedek belki ilk11 oyuncusu olarak ama kalacak!..

Ömer TOPAL
29.06.2009, 22:32
Hüseyin yok ya girin umut başlıgına sallayın...Ama şunuda biliyorum siz ne kadar sallarsanız sallayın o bu takımda kalıcak..Tekke de gelirse onunla ilk 11 de çıkacak....gökhanı yedek bırakabilir...ve inanıyorumki bu sene süper olacak her sey Tekke ile çok iyi anlaşırlar....

esirgolge
30.06.2009, 02:28
umut ve gökhan ayni özellikte iki futbolcu o yuzden ileride top tutabilecek ,hava toplarinda ve son vuruslarda iyi ve ayrica yurt disi tecrübesi olan 32 yaslarinda ,sac sitilini bir türlü oturtamayan:D ,daha önce 31 golle gol krali olmus buna ek olarakta avrupada gümüs ayakkabi almis olan bir oyuncuya ihtiyacimiz var :cool:

kalavara
30.06.2009, 02:48
umut beni en çok günaha sokan oyuncudur ama ne yapayım onun sahadaki isteğine hayranım...rica ediyorum birileri umut'un attığı gollerden bir video yapsın iddia ediyorum tanımayan hemen alalım der!! bu kadar da olumsuz olmaya gerek yok! lütfen!!

Gökhan KAN
30.06.2009, 03:14
Ömer Topal kardeşim biraz haklı..Hüseyin in olmadığı yerde Umut saldırılacak..

Ömer TOPAL
30.06.2009, 13:33
umut beni en çok günaha sokan oyuncudur ama ne yapayım onun sahadaki isteğine hayranım...rica ediyorum birileri umut'un attığı gollerden bir video yapsın iddia ediyorum tanımayan hemen alalım der!! bu kadar da olumsuz olmaya gerek yok! lütfen!!

kıymetli vakitlerini ayırıp ligtv.com.tr ye girip ankaragücünden Trabzonspora tüm maçlara umutun attıgı gollere baksalar....! da bakmıyorlar işte...Bu arada bir istatistik...Futbolcular başlıgında en çok yazılan başkık 9633 yanıtla Umutta :D Kralsın Umut

Remzi
30.06.2009, 13:34
Bende galip geldiğimiz tüm maçların özetleri mevcut. Aslında klip işi iyi olur he:)

izzet
01.07.2009, 18:30
EGER su takimda klip hak eden 1 Futbolcu varsa oda Umutdur. Kimse Umut kadar, ki*** yirtmiyor Trabzonspor icin, eger Umutu begenmeyen "TARAFTAR"(?!?!?) elindeki malzemeyi TS icin kullanabilseydi, kombine kalmamisti.

SIze inanmak o kadar zorki. ONLARCA Milyon dolar harcanarak getirilen, bir sezon haric, umutun istatistigine yakalayaman. 90 dakika macta olmayan, ama "gol atiyor, isi bu", gibi övülmeler duyan, jardel bile süper mario oluyor, bizim Ajaxi, anderlchti geri ceviren Umut, asagilaniyor. Sorarim size su son 4 sezonda Umut gibi kac kisi 60 gol atmistir? Bobo mu? Nobremi? Semihmi? Karanmi?

Bunlarin kaci gönülden oynuyor Umut gibi? Kaci umut kadar dissiplinli, para konusmuyor mesela?

Adam begenmiyorsunuzda, siz kombine satislarini, Forma satislarini begeniyormusunuz ey degerli taraftarlar?

Dipnot:

Umut Trabzon gibi, cogu kendi azimle yarattigi pozisyonla attigi 45 golü, ajax da, hollanda liginde kac gol atardi. O adam orda yeteneksiz mi kral mi olurdu ona siz karar verin!

Anıl Caner
02.07.2009, 10:48
Alanzinho gelirken herkes yedek kalacağını yazıyordu :). Şimdi Fatih gelebilir diye aynı söylemler başladı.

Ben Fatih ile beraber harikalar yaratabileceğini biliyorum.

tzercin61
02.07.2009, 12:41
umut ve gökhan ayni özellikte iki futbolcu o yuzden ileride top tutabilecek ,hava toplarinda ve son vuruslarda iyi ve ayrica yurt disi tecrübesi olan 32 yaslarinda ,sac sitilini bir türlü oturtamayan:D ,daha önce 31 golle gol krali olmus buna ek olarakta avrupada gümüs ayakkabi almis olan bir oyuncuya ihtiyacimiz var :cool:

:):):):). katılıyorum. hatta uefa kupası kaldırmış olanları tercih edilebilir :D

Ali İhsan
02.07.2009, 15:27
Seneye bitecek sözleşmesi uzatıldı mı?

Veya bu konuda bir girişim oldu mu?

2 milyona yakın bonservis verdiğimiz adam seneye isterse elini kolunu sallayarak gidecek mi?

Madem Fatih Tekke gelmiyor, o zaman Umut'un kontratı uzatılsın, ya da bu seneden satılsın. Az çok piyasası olan bir adamı beleşe kaptırmamız çok saçma olur...

Kazım Uzunboy
02.07.2009, 16:14
Umut bu sezon yine 15 gol veya üzeri atarsa sözleşmesini uzatabilirler.

Ömer SEVİNÇ
04.07.2009, 09:58
Umut bu sezon yine 15 gol veya üzeri atarsa sözleşmesini uzatabilirler.

Umut'un yine 15 gol atacağı konusunda en ufak bir şüphesi olan var mı?:)

adem73
04.07.2009, 11:46
Umut'un yine 15 gol atacağı konusunda en ufak bir şüphesi olan var mı?:)
gecer hatta diye düsünüyorum.

Orhan Aydın
04.07.2009, 11:53
umut yine 15 civarı gol atar da kanser etmeye devam etmez inşallah:)

adem73
04.07.2009, 11:58
umut yine 15 civarı gol atar da kanser etmeye devam etmez inşallah:)
gecer gecer 15 i bu sene.demedi deme

albatros
04.07.2009, 11:59
gözünü seveyim umut ne olur biraz şut çalış.mücadelene edecek tek kelimem yok.sırf bu yüzden bile büyük sempatim var sana ama ne olur şut çalış.kaval kemiğiyle nereye kadar?antrenmanlardan sonra al tolga'yı yanına biraz çalışın.hem o hem de sen kendinizi geliştirin.ben size güveniyorum.

adem73
04.07.2009, 12:04
gözünü seveyim umut ne olur biraz şut çalış.mücadelene edecek tek kelimem yok.sırf bu yüzden bile büyük sempatim var sana ama ne olur şut çalış.kaval kemiğiyle nereye kadar?antrenmanlardan sonra al tolga'yı yanına biraz çalışın.hem o hem de sen kendinizi geliştirin.ben size güveniyorum.
antramandan sonra bos kaleyede sut calismasi lazim haklisin arkadasim

adem73
04.07.2009, 12:06
umut imza attiginda ömürlük imza bu dedi.diger topcular gibi daha sonra avrupa demedi.aslanim umutum benim.bordo mavi efsane olacaksin.

Ali Tunahan Güllü
04.07.2009, 12:12
umut seni seviyorum kaval kemiğinle gol atsan bile:)

albatros
04.07.2009, 12:15
umut imza attiginda ömürlük imza bu dedi.diger topcular gibi daha sonra avrupa demedi.aslanim umutum benim.bordo mavi efsane olacaksin.

bu durum benim için çok önemli.hadi yabancı oyuncuları bir nebze anlarım da özellikle yerli oyuncuların imza atarken daha ilk cümlelerinde ''inşallah başarılı olurum.hedefim avrupa'da oynamak'' demelerine anlam veremiyorum.daha gelir gelmez gitmeyle ilgili hedeflerini ifşa etmesi bana açıkçası o klübe saygısızlık gibi geliyor.bana göre ''siz benim için basamaksınız.avrupa'dan teklif gelirse ilk fırsatta kaçarım'' anlamını ihtiva eder o cümle.bu da bence daha imzayı atar atmaz söylenecek bir söz değildir.

NeoTs
04.07.2009, 13:30
15 tane atar ama kaç tane kaçırır orası muamma

Ömer SEVİNÇ
04.07.2009, 13:34
Merak etmeyin, Galatasaray'ın anlı şanlı golcüleri için de durum çok farklı değil. Baros geçen sezon 20 golle kral olurken kaçırdıkları, Galatasaray'ın canını daha çok yaktı. Sadece Kocaelispor maçında penaltıyı ve kaçırdıklarından birini atabilse Cim Bom güle oynaya şampiyon olurdu.

Demek ki bu sadece bizim futbolumuzun sorunu değil. Zaten Baros'un da Avrupa'nın üst düzey liglerinde tutunamayış nedenlerinden biri de, pas-şut seçimlerinin bir felaket oluşu! Atabildiğinin kat kat üzerindeki pozisyonu heba etmek, kimi zaman çok büyük sorunlara yol açabiliyor. Geçen sezon olduğu gibi...

Baros hakkında bir yazı. Hani her bulduğunu atıyor ya, o bakımdan..

innocence
04.07.2009, 20:12
Ben hala "..küçük takımlardada hersene 15 gol atan futbolcular var " diyen arkadaştan bu iddaasını ispatlayacak oyuncuları yazmasını bekliyorum.

Madem bir laf attın,şimdi arkasında dur lütfen

Unutma Her sene olacak.

oguzhann
04.07.2009, 20:47
tekke konusu çıkmaza girdiğine göre umut'la devam.önceki seneler ve geçen sene yanında olmuştuk,yine devam.

Serdar A
04.07.2009, 21:16
Ben hala "..küçük takımlardada hersene 15 gol atan futbolcular var " diyen arkadaştan bu iddaasını ispatlayacak oyuncuları yazmasını bekliyorum.

Madem bir laf attın,şimdi arkasında dur lütfen

Unutma Her sene olacak.

Umut takımın en golcü ismi . Şu saaten sonra taraftarın Umut'a yaklaşımında daha ölçülü olmasında ve yeni sezonda ona destek olmasında fayda var .

Serdar A
04.07.2009, 21:22

Umut kariyerini Trabzonsporda noktalarsa , muhtemelen Türkiye futbol tarihinin en çok gol atan ilk 10 futbolcusu içerisinde ve Trabzonspor'un unutulmazları arasında hatırlanacak . Ahlakıyla , efendiliğiyle , adamlığıyla örnek bir futbolcu . Kulübüde olur , 11'de olur ama Trabzonspor'un her zaman böyle futbolculara ihtiyacı var .

innocence
04.07.2009, 21:23
Umut takımın en golcü ismi . Şu saaten sonra taraftarın Umut'a yaklaşımında daha ölçülü olmasında ve yeni sezonda ona destek olmasında fayda var .

lafım köstek olan arkadaşa idi.

Serdar A
04.07.2009, 21:25
lafım köstek olan arkadaşa idi.

Söylediğim , mesajınızın aksi yönünde değil .

innocence
04.07.2009, 21:27
Söylediğim , mesajınızın aksi yönünde değil .

o zaman kusura bakmayın,çok yorgunum yanlış algılamış olabilirim

lizarazu
04.07.2009, 21:27
Ben Fatih Tekke geldiğinde Umut'la çok iyi bir ikili oluşturacaklarını düşünüyorum.
Gökhan'la dönüşümlüde oynayabilirler.Ama deplasmanlarda veya zor maçlarda kesinlikle Umut oynamalı.
İstatistik herşey değildir ama Umut şu an 26 yaşında.Bakalım Fatih,Umut,Gökhan 26 yaşına gelene kadar süper ligde kaç maç yapmış kaç gol atmış.

Fatih Tekke 193 maç 61 gol
Gökhan Ünal 127 maç 62 gol
Umut Bulut 187 maç 79 gol

ve en verimli olacağı 27-31 yaş arasına şimdi giriyor.

Serdar A
04.07.2009, 21:30
Ben Fatih Tekke geldiğinde Umut'la çok iyi bir ikili oluşturacaklarını düşünüyorum.
Gökhan'la dönüşümlüde oynayabilirler.Ama deplasmanlarda veya zor maçlarda kesinlikle Umut oynamalı.
İstatistik herşey değildir ama Umut şu an 26 yaşında.Bakalım Fatih,Umut,Gökhan 26 yaşına gelene kadar süper ligde kaç maç yapmış kaç gol atmış.

Yanılmıyorsan verdiğiniz istatistiğe kupa maçlarınıda eklediğimizde rakam 92'yi buluyor .

lizarazu
04.07.2009, 21:31
evet bunlar sadece lig maçları. Kupa maçları biraz şans işi FB,GS ilede oynayabilirsiniz Erzurumsporla da.

Erzurumspor sadece örnektir kasıt aranmasın.

Remzi
04.07.2009, 21:34
Vay be bunları ben bile bilmiyordum Umutsever olarak:)

özçelik61
04.07.2009, 21:34
trabzonspor formasını belki yüzde yüz verimi ile değilde mücadelesi azmi hırsı ve beyefendiliği ile hakediyorsun umut

M.S.SOFU
04.07.2009, 22:12

vay bunlar enteresan şeyler....
lizarazu'yu takdir ediyorum...
bende öyle çok umut fanatiği bi adam olmamama rağmen şunu gördükten sonra aklım karıştı
dursun bakalım umut,umutun takıma zararı olmaz
kendisi ayrıca bu takımın ruh sahibi bi kaç oyuncusundan biri....

Remzi
04.07.2009, 22:49
O istatistiklere de söylenecek bir şeyler bulurlar merak etmeyin:)

Ömer SEVİNÇ
04.07.2009, 23:06
79 gol atmış ama kaç gol kaçırmış siz ona bakın(!)

oguzhann
04.07.2009, 23:17
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/673-7J4U6E7G.jpg
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_mc_Umut_Bulut002.jpg
http://www.netteyim.net/haber/resim/spor/trabzonsporun_tek_gol_umutu-H7-311185.jpg
en azından -bu karelerde de özetlenmiş olduğu üzere- hırsından dolayı seviyorum seni umut bulut

AdemS
04.07.2009, 23:40

İmzamı atıyorum altına :)

hamucera
04.07.2009, 23:46
burada umut bulut'a saldıranlar en çok savundukları kaşçırdıkları gollerin istatistikleri, sanki diğer forvetler kaçırmıyorlar, ama nedense kimse istatistik anlamında bir şey yazamıyor, şu küçük takımlarda 15 gol atan oyuncuları çok merak ettim. taner gülleri mi yoksa, bunu yazana da gülerim

bu arada umut un attığı goller ile ilgili bir video hazırlıyorum ama burada yayınlamak yasak bir şekilde paylaşırız artık

Serdar A
05.07.2009, 00:10
burada umut bulut'a saldıranlar en çok savundukları kaşçırdıkları gollerin istatistikleri, sanki diğer forvetler kaçırmıyorlar, ama nedense kimse istatistik anlamında bir şey yazamıyor, şu küçük takımlarda 15 gol atan oyuncuları çok merak ettim. taner gülleri mi yoksa, bunu yazana da gülerim

bu arada umut un attığı goller ile ilgili bir video hazırlıyorum ama burada yayınlamak yasak bir şekilde paylaşırız artık

Söylediklerinize katılmakla birlikte bir kaç cümle eklemek isterim .

İstatistikler olmayan bir şeyi anlatmaz . İstatistik , var olan bir aksiyonlar zincirinin rakamsal olarak ifadesidir . Tüm dünyada bir bilim dalıdır istatistik . Fakat bununda bir dili ve kelimelerini oluşturan harfleri vardır . Sadece "A" harfini kullanarak hiç bir kelime yazamazsınız örneğin . Günümüzde bu bilim dalının spor dallarıyla entegre olduğu yerlerde milyonlarca dolarlık yatırımlar ve teknoloji araştırmaları boşuna yapılmıyor .

Korkarım forumun genelinde işine gelince istatistiklere sarılma işine gelmeyince yok sayma durumu var . Üstelik bu tutarsızlık o kadar açık görülüyor ki .

İnsan elbette duygusal yetileri olan ve bu sebeple bir standardı olmayan bir canlıdır(istatistik bunuda ölçebilir,ifade edebilir) . Ancak bunu değer olarak ortaya koyanların insan fizyolojisini , antreman tekniklerini , mental destek yöntemlerini de bir değer olarak ortaya koyması gerekir .

İşi sadece insan robot değildir diyerek basite indirgediğimizde zaten istatistik biliminin kapsamı ve işlevi dışına çıktığımızın farkında değiliz .

oguzhann
05.07.2009, 00:13
Söylediklerinize katılmakla birlikte bir kaç cümle eklemek isterim .

İstatistikler olmayan bir şeyi anlatmaz . İstatistik , var olan bir aksiyonlar zincirinin rakamsal olarak ifadesidir . Tüm dünyada bir bilim dalıdır istatistik . Fakat bununda bir dili ve kelimelerini oluşturan harfleri vardır . Sadece "A" harfini kullanarak hiç bir kelime yazamazsınız örneğin . Günümüzde bu bilim dalının spor dallarıyla entegre olduğu yerlerde milyonlarca dolarlık yatırımlar ve teknoloji araştırmaları boşuna yapılmıyor .

Korkarım forumun genelinde işine gelince istatistiklere sarılma işine gelmeyince yok sayma durumu var . Üstelik bu tutarsızlık o kadar açık görülüyor ki .

İnsan elbbette duygu değerleri olan ve bu sebeple bir standardı olmayan bir canlıdır(istatistik bunuda ölçebilir,ifade edebilir) . Ancak bunu değer olarak ortaya koyanların insan fizyolojisini , antreman tekniklerini , mental destek yöntemlerini de bir değer olarak ortaya koyması gerekir .

İşi sadece insan robot değildir diyerek basite indirgediğimizde zaten istatistik biliminin kapsamı ve işlevi dışına çıktığımızın farkında değiliz .
bir bakımdan da "istatistik,yalan söylemenin bilimsel yoludur."doğru kullanıldığında aydınlatıcı bir rehber,yanlış kullanıldığında ardına sığınalacak koca bir yalan topluluğu.

izzet
05.07.2009, 01:53
79 gol atmış ama kaç gol kaçırmış siz ona bakın(!)

Gercekten"futboldan anlayan trabzonlu" lafi nerden geliyor merak ediyorum.

Hepimiz umutun, kale önünde torres kadar bitirici olmadigini biliyoruz. Ama insaf ya , hangi yerli 4 senedir 15 gol ortalamasiyla oynuyor, yani bu cocugu bitirmegi kadar kazanmayi düsünsek, anasina küfretmesek ne olur merak ediyorum. Adamin sucu kendini hirpaliya hirpaliya pozisyona girmek resmen.

Umutu 500000 e satariz yerine 5 milyon euro ya alalim bir yabanci(yerli FT den baska yok zaten),

adam alacaklarim diye bagirsin, kampa gec gelsin, kapris yapsin, dissiplinsiz olsun, oyuna hicbir katkisi olmadan 12 otlak gol atinca, demiyecekmisiniz: Bu adam pahali kaprisli, oynamiyor gibi gözüküyor ama 12 gol atti, adamin isi bu diye?

Umutu sahiplenelim, sut calissin, acaba bu cocuk neler yapar?
Acaba bu cocuk bize degilde zamaninda Ajaxa gidip, 3 sezinda 50 gol 20 asists yapsaydi, hala hollandalilar onun beceriksizliginimi konusurdu, kral mi yapardilar?

hamucera
05.07.2009, 02:03
umut bulutu bu kadar eleştirenler, onun beceriksiz olduğunu bir tane adam eksiltemediğini kafa toplarına vuramadığını, topların kafasına çarptığını, verkaç yapamadığını savunanlara en güzel cevap ligtv nin web adresi. oraya girin görün, kaçırdıklarına gelince evet kaçırıyor itiraz etmedik ki, ama abarttığınızı söylüyoruz sadece,yok biz abartıyorsak eğer, o zaman bir zahmet şu görüntüleride biz görelim nasıl ne kadar gol kaçırmış, ama % 100 olanları getirin, diğerlrini hrkes zaten bolca kaçırıyor, 14 milyon euroluk adamın kale çizgisine 50 cm kala boş kaleye atamadığı gol gibi olsun mümkünse

cyberentalpi
05.07.2009, 02:03
Umut Umut
Geldiginde takımının yıldızı idi.
Bizde cok mu kotu istatstik
tabiki hayır ortalama 15 gol.
Cok mu kaciriyor evet. bazen sac bas yolduruyor. Bazende atılayacagi atıyor.
Huseyin Hasan Ucuncu mehmet yılmaz a neden kalsin derdik. Ee adam efendi bilmem neee.
Umut en az onlar kadar efendi. En az onlar adar hırslı. Ustune gol de atmıs. Hemde 15 milyon eroluk guzia kadar. daha iyi olacak bu sene umutta gokhan da.

ilhan
05.07.2009, 02:10
"Solumda Gökdeniz, sağımda Yattara, arkada Szymek ve yanımda Fatih Tekke ile oynayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum." demişti imza atmadan önce. Buraya geldiğindeki şu saf ve temiz söylemlerin ile gözüme girmiştin Umut. Beni çok kızdırdığın maç oldu ama ertesi hafta yine Umut'luydum senden.. Her zaman Umut'luyum senden. :) Yetenek, istatistik felan olaylarını girmeyeceğim. Egemen'de olan hırs ve azmi sende gördüğüm sürece senden yana umudum kaybolmayacak.

AdemS
05.07.2009, 02:15
"Solumda Gökdeniz, sağımda Yattara, arkada Szymek ve yanımda Fatih Tekke ile oynayacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum." demişti imza atmadan önce. Buraya geldiğindeki şu saf ve temiz söylemlerin ile gözüme girmiştin Umut. Beni çok kızdırdığın maç oldu ama ertesi hafta yine Umut'luydum senden.. Her zaman Umut'luyum senden. :) Yetenek, istatistik felan olaylarını girmeyeceğim. Egemen'de olan hırs ve azmi sende gördüğüm sürece senden yana umudum kaybolmayacak.

Güzel bir yorum :)

hamucera
05.07.2009, 12:09

Yanılmıyorsan verdiğiniz istatistiğe kupa maçlarınıda eklediğimizde rakam 92'yi buluyor .

arkada kalmasın

Orhan Aydın
05.07.2009, 12:13
ah bide yüzdelik dilimi yüksek olanları kaçırmasa 250 tane yollayacaktı yani:)

Samet Yildirim
05.07.2009, 13:14
Kadroda katkisi olan birisi....

izzet
05.07.2009, 14:47
Cok merak ediyorum, bu adam daha bitirici bir topcu olsa, Ts de mi, avrupada mi oynar Bu adami da para kazandirsin diye yollayinca, yerine kim alinacakti?

Keleşoğlu
05.07.2009, 15:18
umutu seviyoruz satılmasın

Anıl Caner
05.07.2009, 15:37
Helal. İdman çıkışı gidip vuralım bence.

hamucera
05.07.2009, 22:58
http://www.facebook.com/zadu61#/video/video.php?v=98808222859&ref=mf (http://www.facebook.com/zadu61#/video/video.php?v=98808222859&ref=mf)

çok amatör olan bir video ama fazla zamanım yoktu, gollerden bir kesit sadece.

adam eksiltemeyen, kafa vureamayan umut burada, varmı izlemek isteyen

Kaan
05.07.2009, 23:22
http://www.facebook.com/zadu61#/video/video.php?v=98808222859&ref=mf (http://www.facebook.com/zadu61#/video/video.php?v=98808222859&ref=mf)

Harika. :alkış:

Böyle bir videoya gerek vardı. :yattara:

hamucera
05.07.2009, 23:29
Harika. :alkış:

Böyle bir videoya gerek vardı. :yattara:
boyut tan dolayı kalite düştü biraz, çok daha gol vardı bir kısmını ekledim. ankaragücündeki gol bence ibretlik zaten, hayatı boyunca bir tane adam eksiltebilmişmi diyenler vardı, ayrıca, bir topa kafa vurup atamamı, toplar kafasına çarpmış diyenler vardı.

neyse biraz zamanım olunca profesyonel bir iş çıkartmaya çalışacağım

Keleşoğlu
05.07.2009, 23:49
video çok güzel goller gibi:)

innocence
06.07.2009, 00:35

teşekkürler.unuttuğumuz bazı golleri hatırladık sayende

Emrah KabuL
06.07.2009, 06:48
Her ne kadar bazen bizlere saç baş yoldurtsada Fatih'ten sonra bu kadar skorer bir golcümüz olmadı.. Fatih gibi 26'lı yaşlardan sonra daha iyi olacağını umuyorum.

KUTADGU
06.07.2009, 10:27
"En az 20 gol ve şampiyonluk bekliyorum" dedim.

"İnşallah" dedi.

Bana göre iyi futbolcu olmasının yanında çok da mütevazi ve çok da efendi bir adam.

Seviyoruz seni.

nbay
06.07.2009, 10:41
bir futbolcuda futbol becerisinin yanında karakter olarak da yeterli seviyede olması gerekir,bugüne kadar en ufak bir problem dahi çıkarmamış birisidir umut,yeteneklerinin sınırlı ölçüde olduğunu kendide biliyor,ama bu sınırlı yeteneklerini bize geldiği günden beri attığı kritik goller ve ortalama 14-15 gol atarak tamamlıyor,böyle takım ruhuna sahip oyuncuları kaybetmek çok yanlış,kendine yapılan yüzlerce küfürü ve tepkiye rağmen hiç bir şekilde bu tepkilere kulak asmadan oyununu oynuyor tam bir profesyonel,bravo umut

Mert67
06.07.2009, 10:57

Bu video'yu facebook'dan başka bir yerde izleyebileceğimiz bir link var mı?

hamucera
06.07.2009, 11:00
kısmet olursa bu akşam google videoya da ekleyeeğim,

görüntü kaliteside biraz daha iyi olacaktır o zaman diye tahmin ediyorum

Ömer SEVİNÇ
06.07.2009, 11:03
Ustam bir de arkaplana müzik koyarsan tadından yenmez:)

Güzel olmuş video ellerine sağlık;)

Selçuk Yılmaz
06.07.2009, 11:10
Umut sadece attığı gollere değil,iyi niyetli ve çalışkan hırslı futboluylada takımımızda yer almayı hakediyor.

oguzhann
06.07.2009, 11:10
http://img147.imageshack.us/img147/6547/umut2222222222bz5.jpg

oguzhann
06.07.2009, 11:11
bu desteğimizi ne olur sezon içinde de gösterelim.geçen sezon yemediği hakaret kalmadı umut'un.

Ömer SEVİNÇ
06.07.2009, 11:12
Seni seviyorum lan:)

Ali İhsan
06.07.2009, 11:20
Umut'un yetenek ve fizik sorunu yok, bence sağlam bir altyapısı olmadığı için bu yaşında hala bazı şeyleri bilmiyor veya yapamıyor. Duygularını işin içine çok katması bazen çok fayda sağlasa da mental olarak güçlü olunması gereken bazı anlarda kendisine çok zarar veriyor.

Umut'un müthiş zıplama yeteneğini hala ciddi anlamda kullanamıyor olması hayret verici, Ersun Yanal'dan çok bekledim bu alanda katkı yapmasını ama şimdi Hugo Broos'tan bekliyorum. Serdar Bali çok dillendirmişti bu konuyu(kendisinin en bariz yapıcı eleştirisi buydu sanırım yıllar boyu).

Umut'un biraz hava topu, biraz vuruş çalışması sonucunda o çok eleştirilen yüzdesini çok iyi seviyeye getireceğine inanıyorum.

Ayrıca seneye bitecek sözleşmesinin şimdiden uzatılma girişiminin yapılması gerekiyor.

oguzhann
06.07.2009, 11:24
herhangi başka bir kulüpte olsa ve bu kadar gol atmış olsa şu an ille de umut bulut diye burada dolaşılırdı.kaçırılan gol sayısı kimsenin umrunda olmazdı.bu sene çok kaçırdı tamam ama bu her zaman kaçıracağı anlamına gelmez.

hamucera
06.07.2009, 12:44
Ustam bir de arkaplana müzik koyarsan tadından yenmez:)

Güzel olmuş video ellerine sağlık;)

arkasına fon müziği koymaya zaman yoktu, bir nebze olsun cevap vermek için alelacele hazırladım. şimdi sıra fon müzikli ve daha bol gollü olanında.

hamucera
07.07.2009, 00:00
Bu video'yu facebook'dan başka bir yerde izleyebileceğimiz bir link var mı?

http://www.youtube.com/watch?v=C1e7FfxNWa8

karim@benzema10
07.07.2009, 00:45
trabzon şehrindeki baskı ve stres ortamı hiçbir yere benzemez,umut bulut'un ts'un koşullarını kaldırabilecek ve hedeflerini

gerçekleştirecek ileri düzeyde forvet oyuncusu olmadığını birçok kez söyledim.hücum bölgesine yabancı forvet veya fatih tekke

alınmazsa bu sene ki derecemizin çok altında kalırız.umut ile olan kontratımız seneye bitecek olması mutluluk verici temennim

yönetiminin umut'un sözleşmesini uzatmamasıdır.

sifuni
07.07.2009, 00:49
her sezon ayni sayida gol atan oyuncuya herkesin ihtiyaci var

matalar
07.07.2009, 00:59
trabzonspor ruhunu taşıyan bir topçu.iyi niyetli ama kendini geliştiremiyor.keşke fatih gitmeden onla en az 1 sene oynayabilseydi .çok katkısı olurdu çok.

Selman
07.07.2009, 01:04

İstatistiklerle konuşuyorsak ben de bir tane vereyim.Trabzonspor geçen sene tam 192 tane gol pozisyonuna girdi.Türkiye'de 1. Avrupa'da 4. sanırım;)

Attıklarımızda kaçıncıyız hesaplamadım:rolleyes:

Emirhan Makul
07.07.2009, 01:19
Umut bulut Ispartada Güvenlik görevlilerine: Bırak ya bırak girsinler birşey olmaz.

Kendisi ile teker teker resim çekilen taraftarın özürlerine ve acelesine

"Acele etmeyin ne demek ya çekilin bol bol lütfen rica ederim"

Diyen bir insandır.

el_conquistador
07.07.2009, 01:30

System of a Down ve Umut Bulut: Baya ilginc bir kombinasyon olmus:). Ama Umut'un attigi gollerin ücte ikisinin asistini Ayman yapmis resmen. Demek Ayman olsaymis, bir 5-10 gol kadar daha izlerdik kendisinden:p. Tabi o zaman'da kesinlikle ligin en centilmen takimi olamazdik, o ayri:D.

Çagman
07.07.2009, 01:33
Kişilik olarak mükemmel bir topcu amna futbolculugu iyi değil bende foto cekinirken dedim umut sıkılıyorsundur belki ama 7 saatlik yoldan geldik dedim.
Yok olurmu oyle sey tabiiki fotoraf cekinicez aklınıza oyle sey gelmesin dedi futbolunu sevmesemde iyi karakterli biri

el_conquistador
07.07.2009, 01:45
İstatistiklerle konuşuyorsak ben de bir tane vereyim.Trabzonspor geçen sene tam 192 tane gol pozisyonuna girdi.Türkiye'de 1. Avrupa'da 4. sanırım;)

Belki artik bunu okumaktan gina gelmistir sana;), ama Umut mac esnasinda cok enerji harciyor, kale önünde bocaliyor.
Gökhan'in bu sezon daha basarili olacagina inaniyorum. Hem kendisi takima, hemde takim kendisine daha iyi isinmis durumda.
Ama Fatih Tekke'de bizdeyken 8-9-10 hafta gol atamadigi olmustur, sadece hatirlatmak isterim. Bu sadece Umut'a ve Gökhan'a bagli bir fenomen degil.

hamucera
07.07.2009, 08:44
System of a Down ve Umut Bulut: Baya ilginc bir kombinasyon olmus:). Ama Umut'un attigi gollerin ücte ikisinin asistini Ayman yapmis resmen. Demek Ayman olsaymis, bir 5-10 gol kadar daha izlerdik kendisinden:p. Tabi o zaman'da kesinlikle ligin en centilmen takimi olamazdik, o ayri:D.

kombinasyon konusuna bakmadım hiç aslında, müzik olsun dedi arkadaşlar, bende alelacele yeğenime koy şuna 2-3 tane dedim, kulağa hoş gelenlerden bir arka plan oldu, 2-3 tane daha da gol ekledik.

geniş bir zamanda gollerin görüntülerini biraz daha kısaltarak daha bol gollü bir video hazırlarız artık.

oguzhann
07.07.2009, 10:50
ayman mı?:D

Remzi
07.07.2009, 12:48
ayman mı?:D

Evet ya dikkat ettim de Ayman baya bir asist yapmış. Sen neymişsin be Ayman dedim içimden:)

ARAF
07.07.2009, 15:11
ADAM HER SEZON İSTİKRARLI Bİ ŞEKİLDE 15 gol atıyor

ben dahil adamı beğenmiyoruz

neden çünkü 30 tane de kaçırıyor

inş daha iyi olursun

adem73
07.07.2009, 15:11
trabzon şehrindeki baskı ve stres ortamı hiçbir yere benzemez,umut bulut'un ts'un koşullarını kaldırabilecek ve hedeflerini

gerçekleştirecek ileri düzeyde forvet oyuncusu olmadığını birçok kez söyledim.hücum bölgesine yabancı forvet veya fatih tekke

alınmazsa bu sene ki derecemizin çok altında kalırız.umut ile olan kontratımız seneye bitecek olması mutluluk verici temennim

yönetiminin umut'un sözleşmesini uzatmamasıdır.
umut insallah futbolu bizde birakir

Emo91
07.07.2009, 15:40
umut iyi golcü kim ne derse desin!

güizadan fazla gol atiyor her sene!

her sene 15 gol atiyor, bence iyi bir sayidir!
ayrica cok calisan, kendini gelistiren bir isim! örnegin teknigi bize geldigi zaman bu kadar iyi degildi! halen cok iyi degil ama bir forvet icin iyi teknigi var!

iyi savasiyor, gol sayisi iyi, bence bize herzaman lazim!

oguzhann
07.07.2009, 20:08
oynar,15 atar,30 kaçırır.her şee rağmen severiz,beğeniriz umut'u.gol pozisyonlarını daha dikkatli kullanmasını diliyoruz.

ÖmerFarukYılmaz
07.07.2009, 20:27
umut iyi golcü kim ne derse desin!

güizadan fazla gol atiyor her sene!

her sene 15 gol atiyor, bence iyi bir sayidir!
ayrica cok calisan, kendini gelistiren bir isim! örnegin teknigi bize geldigi zaman bu kadar iyi degildi! halen cok iyi degil ama bir forvet icin iyi teknigi var!

iyi savasiyor, gol sayisi iyi, bence bize herzaman lazim!

:eek:
Kıyamet geliyor ve ben canımı veriyorum..

İlk darbe: Her sene Guiza'dan fazla gol atıyor he...Guiza geleli sanki 5 sene olmuş:DHer sene Veysel'den de fazla gol atıyor de bari...

Ama can alıcı yer kendini geliştirdiği...Bu adam bu tekniği maçlara çıkarak yaptı..Eğer az çalışsaydı her sene 20-25 gol atardı..

Ruhumu teslime ettiğim yer ise bir forvet için tekniğinin yeterliliği...

Giderken yüreğime soğuk su serpen ise İyi savaştığı doğru..Canını dişine takar,Yalan yok..

Tekniği bize geldiğinde bu kadar iyi değildi,halen iyi değil ama bir forvet için nasıl yeterli oluyor..Zaten bize geldiğimde yeterli bir forvet değildi..Demek ki hala yeterli bir forvet değil..

ÖmerFarukYılmaz
07.07.2009, 20:30
Umut bulut Ispartada Güvenlik görevlilerine: Bırak ya bırak girsinler birşey olmaz.

Kendisi ile teker teker resim çekilen taraftarın özürlerine ve acelesine

"Acele etmeyin ne demek ya çekilin bol bol lütfen rica ederim"

Diyen bir insandır.
Emirhan'ım olay insanlığı değil..Zaten o kişiliği ve karakteriyle yeteri kadar seviliyor..Ama yeteneği lazım bize..

ilhan
07.07.2009, 20:35
Kabul edin yeteneksiz bir adam için çok fazla gol atıyor Umut. İstediğiniz ülkeden, istediğiniz kalitede bir adam getirin ve her sezon 15 gol ortalamasıyla oynasın. Oynasın da görelim. :) Umut'tan daha fazla gol pozisyonuna girsin hatta.

Gökhan Ünal'ın kalitesi ve yeteneği tartışılmaz. Adam bize gol kralı geldi. Ama bu sezon kaçırdıkları bizi neredeyse kanser etti. Bence Trabzonspor'da Fatih Tekke'den sonra forvet oynamak hiç kolay değil.

Mert67
07.07.2009, 21:28

Çok sağol abi.
Muhteşem olmuş.

seyyah61
07.07.2009, 22:58
Umut eger Trabzon dogumlu olsaydi burada olumsuz yorum yapanlarin büyük bölümü olumlu yorum yapacakti.
Adam has Trabzonsporlu ve de her sezon belli bir gol ortalmasi tutturuyor.
Daha ne bekleniyor anlamiyorum.
Umut'un yerinde kosmayan bir forvet oyuncusu olsa kesinlikle o kadar pozisyona giremez.
Cok gol kaciriyor diye elestirmek anlamsiz.

Kara Mert61
07.07.2009, 23:02
ya bu adamın top oynayışını beğenmiyom ama giderse eğer valla çok üzülürüm...çok iyi niyetli ve karakterlii...

Yunus Güneş
07.07.2009, 23:02
Bu adam gibisini heryerde arasan bulamzsın ya...

izzet
07.07.2009, 23:43
Arkadaslar, sunu da unutmayalim, evet cok kaciriyor ama O KADAR GOL POZISYONA GIREN kac oyuncu var acaba?Millet kosmuyo etmiyo, tenezzül edip takip etmiyo, Umut Cin gibi masallah, ne kadar pozisyonu yoktan varetmis...

Bu adam 50 Pozisyonun yerine 20 Pozisyona girse her sezon, ama yine 15 gol atsa, acaba burda elestiri yermiydi??? Bence bir cok kisi."Oyunda yok gibi gözüküyor, ama isini yapiyor, golcü sonucta " derdi gibime geliyor...

Hatta üstüne sunu da koyalim, bu adam geldiginden beri 15 gol 5-6 asits yapiyor, bircok kez de capraz kosularla, savunmaciyi yipratmayla yine gole en direk katki yapiyor.

Sorarim size, su Yattara diye sevip bagrimiza bastigimiz citlembigimiz, hele su son sezonlar, cizgide adam eksilttikten sonra , kac ortasi adresini bulmustur? Umutun yarari ne olusmustur?

Eger Yattara Vezir oluyorsa su takimda, Umut haydi haydi olmali, cünkü katkisiyla, kisiligle, golleriyle cok yararli, VE SORUNSUZ bir oyuncumuz

Bu adam nobrden bobo dan fazla gol atiyo, ama yinede kendi takimindan küfür yiyor, acaba bu adami asagiladigimiz kadar yüceltsek, ne goller atacak cok merak ediyorum

Burak_52
07.07.2009, 23:51
@almanyaTS aynen katılıyorum çok güzel yazmışşın
bu arada bi ara umut un bizi çıldırttığı maçlar sonrası avatarımdan umut u kaldırmıştım buradaki acımasız eleştiriler sonrası yeniden avatarım umut bulut

izzet
07.07.2009, 23:57
Bazi arkadaslari anlamiyorum, bu tarftarlar icin, Umutu yollican Anadolu Kulübüne,

Alacaksin Brezilyadan 5 milyon bir fantastik golcü, adam kampa gec gelecek, kapris yapacak, alacaklarim diye bögürecek, 12 tane otlakci gol atacak, oyuna hic bir katkisi olmadan, süperstar olacak.

Sonra herkes "oy ***inho" ne sezon oynadi bea dicek.

Umutun tek sucu, kayserili ve cok pozisyona girip, torres gibi bitirici olamamasi, sonrada "umut senin bacagini, anani, bacini****" Bu adam yarin ben gidiyorum dese, haksizmi?

Bu adami ajax Anderlecht istedi, adam oraya gidip oynasa, 15 gol atsa her sezon, bu kadar laf yermiydi? Broos bu adami getirsin denmezmiydi?

Sonuna kadar Umut, Bobodanda, Nobredende, holoskodanda iyidir benim gözümde,Helal sana Umut

Yavuz Hasan
08.07.2009, 00:25
Arkadaslar, sunu da unutmayalim, evet cok kaciriyor ama O KADAR GOL POZISYONA GIREN kac oyuncu var acaba?Millet kosmuyo etmiyo, tenezzül edip takip etmiyo, Umut Cin gibi masallah, ne kadar pozisyonu yoktan varetmis...

Bu adam 50 Pozisyonun yerine 20 Pozisyona girse her sezon, ama yine 15 gol atsa, acaba burda elestiri yermiydi??? Bence bir cok kisi."Oyunda yok gibi gözüküyor, ama isini yapiyor, golcü sonucta " derdi gibime geliyor...

Hatta üstüne sunu da koyalim, bu adam geldiginden beri 15 gol 5-6 asits yapiyor, bircok kez de capraz kosularla, savunmaciyi yipratmayla yine gole en direk katki yapiyor.

Sorarim size, su Yattara diye sevip bagrimiza bastigimiz citlembigimiz, hele su son sezonlar, cizgide adam eksilttikten sonra , kac ortasi adresini bulmustur? Umutun yarari ne olusmustur?

Eger Yattara Vezir oluyorsa su takimda, Umut haydi haydi olmali, cünkü katkisiyla, kisiligle, golleriyle cok yararli, VE SORUNSUZ bir oyuncumuz

Bu adam nobrden bobo dan fazla gol atiyo, ama yinede kendi takimindan küfür yiyor, acaba bu adami asagiladigimiz kadar yüceltsek, ne goller atacak cok merak ediyorum

güzel bir yaklaşım

tslover
08.07.2009, 13:18
umut herzaman 1 numaradır.bu sene en az 20 tane çakacak.buraya yazıyorum.olmazsa hatırlatın bu yazımı umut karşıtlarından özür dilicem bu forumda.

tzercin61
08.07.2009, 14:03
Kişilik olarak mükemmel bir topcu ama futbolculugu iyi değil bende foto cekilirken dedim umut sıkılıyorsundur belki ama 7 saatlik yoldan geldik dedim.
Yok olurmu oyle sey tabiiki fotoraf cekilicez aklınıza oyle sey gelmesin dedi futbolunu sevmesemde iyi karakterli biri

takdir ettim valla. çok kaçırsa da hep ümitliydim kendisinden. çok kızdım ama çok da takdir ettim. gerçekten türkiye'nin en iyi santraforlarını say deseler semih dersin sonra kimi?yok işte kim var? bir de gökhan ünal var. ikisi de bizde allah allah daha ne istiyoruz. yabancıları koyarsak bobo nobre desen daha umuttan fazla gol atmışlıkları mı var onlar da değil. bir tek baros var. gelince nihat'ı da sayabiliriz. kıymetini bilelim. satılırsa ya da sakatlanırsa yerine alabilecek adam bulunmaz.

ayrıca bu video da izlenmesi gereken bir video.

Yunus Güneş
08.07.2009, 17:08
Umut kampta gökhandan daha iyiymiş hoca beğenmiş..

karim@benzema10
09.07.2009, 01:45
umut'un pozisyonları harcama konusundaki cömerliği arttık dillere destan oldu hiç konuşmayacağım.

peki 'ileride top tutamasını' nasıl açıklayacağız(topun duvar gibi bizim sahaya) düşmesini ve kalemizde

tehlikeli ataklar oluşmasını ana faktörü hücum oyuncularının top tutamamasıdır.

umut'un her yıl 15 gol atmasını profesyonel yaşamına ve kendisini tehdit edebilecek forvet bulunmamasına

bağlıyorum.'bizim yarıştığım rakipler sıradan anadolu kulüpleri mi yoksa istanbul'ın köklü kulüpleri mi?'

ben rakiplerimin istanbul takımları olduğunu düşünerek transfer yapılmasını istiyorum ve yönetim'den de

bu hedeflere dayanarak bu mevkiye oyuncu almasını 'umut' ediyorum;şu slogan'u amaçlamasını istiyorum...

'sen Trabzonsporsun Büyük düşün'

sessizkral_1
09.07.2009, 01:59
Umut kampta gökhandan daha iyiymiş hoca beğenmiş..

Broos u çözdüm.Çok koşan adamı seviyor.Teknik 2. planda.

Umutu beğeneceğini önceki mesajlarımdada yazmıştım.Bu adam Gökhanı keserse şaşırmam.

Ömer TOPAL
09.07.2009, 09:32
Aslanım benim be ulan ben bi adamı seviyorsam boşa degil..Bak bu kamptada yeni hocanın gözüne girdi ve tek forvette o var..Şimdi maçlarda da çıkar gökhanı yedek oturdur. Broos bilmiyo bu işi olur :D Umut her zamanki gibi ol bu halinle bize yetersin sen...

albatros
09.07.2009, 12:19
çalışan formayı kapar.gayet basit ve net.
umut mu çalıştı, formayı haketti?o zaman forma umut'un hakkıdır.
kimsenin küsmeye hocaya gücenmeye hakkı yok.
formayı giymek istiyorsan çalışacaksın arkadaş başka yolu yok.

Yunus Güneş
09.07.2009, 12:46
Ama hakkıyla oynuyor umut ....

peker61
09.07.2009, 13:08
Mumutu göndermeye çalışan arkadaşları anlamıyorum bence takımın en önemli adamlarından biri yüreği yeter..

Arif Timurcioğlu
09.07.2009, 14:41
Umut iyisin hoşsun mücadelen mükemmel seviyoruz seni ama Allahını seversen top istop etmesini öğren bu kampta.

Kıvanç Çuvalcı
09.07.2009, 19:35
trabzonspor da en cok sevdigim topcu.

cınar#7
10.07.2009, 14:11
10 numara Hamiden sonra kimlere kaldı..yazık.

Remzi
10.07.2009, 14:38
Senin gibi taraftara yazık..

Selman
10.07.2009, 14:40
karim@benzama,

Size forum kuralları dahilinde bie başka üye arkadaşımız tamamen iyi niyetle bir uyarıda bulunmuş. Yazılarınızı okumak çok güç. Lütfen kurallara uyun.

Teşekkürler.

fish_bone
10.07.2009, 15:44
10 numara Hamiden sonra kimlere kaldı..yazık.

:alkış: :alkış: :alkış:

Yunus Güneş
10.07.2009, 16:37
Umut yine 10 numarasın hakkını vererek oynuyacaksın inş...

ApoCaN28
10.07.2009, 16:44
Bizde zaten Efsane bir takım gittikten sonra yapılan yanlış transferler sonucu gelen tek tük iyi yetenekler de söndü...

Hami Ünal Şota gibi isimlerden sonra bir Fatih parladı bizde Bir de Gökdeniz onun haricinde aldığımız oyuncular hep eskiyle kıyaslandı...

Neyse Umut kötü değil Ts oynayabilir ama Ondan daha iyisini alıcaksalar alsınlar Umut yedek kalsın eyvallah der o da daha fazla çalışır...Umut da ki azmi az çok bilen bilir maçlardan felan...

Kaan
10.07.2009, 16:48
Bu sene de formanın hakkını verecek. :rolleyes:

Birtan Karaman
10.07.2009, 17:47
Umut BULUT: iyi niyetli çalışıyor, her zamanki gibi Isparta Davraz kampında da son vuruşlarda etkisiz gözüktü, yüzde yüz gol yapabileceği topları dışarı attı, maçlardaki bildik görüntüleri sergiledi. Ancak fiziksel açıdan kendini iyi geliştirdi.Temposu ve formu yükseliyor.

AKSOY_61
10.07.2009, 22:12
Umut BULUT: iyi niyetli çalışıyor, her zamanki gibi Isparta Davraz kampında da son vuruşlarda etkisiz gözüktü, yüzde yüz gol yapabileceği topları dışarı attı, maçlardaki bildik görüntüleri sergiledi. Ancak fiziksel açıdan kendini iyi geliştirdi.Temposu ve formu yükseliyor.

allah bu sezon bize sabır versin:o

Orhan Aydın
10.07.2009, 23:08
seni seviyoruz ama nolur şu yüzdelik dilimi yüksek golleri biraz az kaçır :)

Emo91
10.07.2009, 23:15
umut iyi forvet, herkez konusuyor ama keyatlara bakmiyor!

reisoğlu61
10.07.2009, 23:56
sen geleli su 10 numarayi kimse kapamadiya sana helal olsun.

Laz_61
10.07.2009, 23:59
istedigin kadar iyi niyetli ol ama sen bu takimin golcüsü degilsin hele 10 numarasi hic degilsin.

Burak_52
11.07.2009, 00:48
ne 10 numaraymış gs lincoln ü bizim umut u eleştirdiğimiz kadar eleştirmemiştir hiç birşey yapmayıp milyon euroları götürdüğü halde umut u el üstünde tutacağımıza bi şey olsada umut u eleştirsek diye bakıyoruz resmen

yorumsuz6117
11.07.2009, 00:52
10 numarayı derhal umuttan almaları lazım ....

Ömer SEVİNÇ
11.07.2009, 03:22
10 numarayı derhal umuttan almaları lazım ....

Niye sen mi giyeceksin?

Çagman
11.07.2009, 03:23
Yakısan birine verilmesi gerek sanırsam

Timur Öztürk
11.07.2009, 09:46
istedigin kadar iyi niyetli ol ama sen bu takimin golcüsü degilsin hele 10 numarasi hic degilsin.
bu takımın golcüsü değilsin demek hangi mantığa sıgıyor ben anlamakta güçlük çekiyorum.tamam futbolcunun stilini beğenmezsin,gol vurusunu beğenmeyebilirsin ama bu futbolcu istikrarlı bir şekilde her sezon 14-15 gol atıyor.tamam çok çok iyi bir golcü değil ama trabzonsporda bir barcelona değil.lütfen futbolcularımıza üzerlerindeki forma hatrına sahip çıkalım..ayrıca numaralarada takılı kalmamak lazım.her takımda 10 numara kutsaldır fakat bizim kutsal saydığımız,değer verdiğimiz forma numarası 61 dir.61 numarada bu işi layıkıyla yapacak futbolcudadır