PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

psikopat_hamsi
06.04.2009, 01:27
Demekki sana denk gelmiyor oyuncularin isliklandigi an,ben cok duyuyorum...

Tamam diyelim tepki de yok yuhlama da yok isliklama da yok peki ozaman daha mi iyi oynar?
Bir oyuncu isliklandigi zaman hirs yapar daha iyi oynar birseyler yapmaya calisir,en güzel cevabi da ozaman verir...
Oyuncunun rahat olup olmadigi beni ilgilendirmez senin görevin var eger o görevini yerine getirmiyorsan,ben isliklarim da yuhlarim da seni...

bilmiyorum turnuvalarda büyük bi taraftar kitlesinin önünde oynadın mı ama birkez yuhalandın mı artık herkesin bi hata yapmanı beklediğini hissedersin top ayağına gelince dizlerin titrer ve hata yapma olasılığın artar. bu sadece futbol değil her alanda böyledir. büyük taraftarız büyük taraftarız diyoruz ama büyüklük karşındaki yanlış yaptığında onu ıslıklamak yuhalamak değil yanında olmaktır. gol atınca galip gelince vay be trabzonuma bak demesini biliyoruz ama kötü oynayınca bu nasıl takım böyle şey mi olur hay ben sizin diye sıralarız ne de olsa biz büyüğüz demi :cool:

28TS61
06.04.2009, 01:46
wolfsburg-bayern 5-1

5. gol 30 yasindaki grafite den geldi, umut ve gökhan izlesinde biseyler ögrensinler

N5ad59NfA4Q

Çavuşoğlu
06.04.2009, 05:29
Adı umut, zaten umudum yoktu. Belki birşeyler olur diye zamanında bi parçacık kenara koymuştum. Ama artık o umutda kalmadı. Sanırım Ersun Yanal hocayada olan umutlarım tükeniyor.

Organize olsak birşey olur mu bilmiyorum? Eskiden taraftarlar kulüp basardı! O nu yapmaya kalkamayız. Sanırım her zaman olduğu gibi yine seyirci kalacağız. Yine hüsran yine hüsran...

Ne olacak bizim halimiz ?

Dursun Kaplan
06.04.2009, 08:56
Gökhan'ın başlığında dediğim gibi, birilerinin bunlara bu yaştan sonra gol nasıl atılır diye öğretmesimi gerekecek ?

Umut sen bu gidişle bizden başka takımda da oynayamazsın.

Faik Yılmaz
06.04.2009, 09:05
Gökhan'ın başlığında dediğim gibi, birilerinin bunlara bu yaştan sonra gol nasıl atılır diye öğretmesimi gerekecek ?

Umut sen bu gidişle bizden başka takımda da oynayamazsın.

Vasat takımlarda Ankaragücünde Gençlerde filan oynayabilir ama 5 sene oldu ben Umudumu kaybettim sizi bilmem.....

Anıl Caner
06.04.2009, 09:40
Umut BULUT!!!
Türkiyenin gökhan ünal ile birlikte umut vaadeden ileri uç elemanlarından..
biz trabzon taraftarına umutun gelişmesi yönünde çok iş düşüyor..hele şimdi fatihte takımdan gittikten sonra tüm gözler Umutta.. Büyük ihtimal bu sene çoğu maçta umutu tek forvet göreceğiz sahada.. bu çocuğu baskı altına almamamız lazım..gol kaçırddığında dahi alkışlamamız lazım..İnanıyorumki umut lig te ilk iki maçın herhangi birinde golle başlarsa devamı gelir..başlayamassa onu motive etmek bize düşecek..tabi lazaronininde umuta çok büyük destekte bulunması lazım...
Haydi Umut!!! adın üstünde umudumuzsun ve sen bu işi başarırsın...fatihten sonraki sultanımız sen ol!!!;)

Rasim Yılmaz 2006 yılında atmış bu mesajı :)

Mehmet Ç.
06.04.2009, 09:42
Top ayagna carpmali ki gol atalim, diger türlü olmaz.

Uğur Ö.
06.04.2009, 09:45
şu takımda en çok kızılması gereken adam ulan sen forvetsin gol atcan şut çekicen dün hiçbirşey yapmadın lafın gelişide değil resmen hiçbirşey yapmadı ulan sakatlanmada sakatlanmıyor

cınar#7
06.04.2009, 12:10
seneye ilk 11 de olmayacağını adın gibi biliyorsun artık umut bey...
ne yedeği,direk gökhanla birlikte gönderilmesi gerek...yazık bu kadar verilen paralara,"0" bile değilsiniz; zararsınız başka birşey değil...

x_man
06.04.2009, 13:31
dün ruh gibi gezdi sahada savunmayı gerçekten çok yıprattı resmen takımı eksik oynatıyor yazık yazık ersun hoca sendende hoaca falan olmazzzzzzzzzz

Mustafa Ayazoğlu
06.04.2009, 13:35
Umut Bulut, Trabzonspor'da ki misyonunu tamamlamıştır! Şahsi fikrimdir! Trabzonspor'da kimi forvet oynatsan 12-13 gol atar zati !

Umut Bulut hem kendine hem Ersun Yanal' hemde Trabzonspor'a yazık ettin!

Tayfun
06.04.2009, 13:40
İyi koşucu !

gerisi yok !

x_man
06.04.2009, 13:41
İyi koşucu !

gerisi yok !

o zaman olimpiyatlara katılsın zaten koşucumuz yok

İlker ToSun
06.04.2009, 13:42
bu adama gol atmıyor diye kızıyorduk da bu hafta işi iyice ilerletti. dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama umut 2 defa rakip kale önünden topu kafayla uzaklaştırdı. artık gülsem mi ağlasam mı çözemiyorum bu takıma.

gökhan la elele camiayı birbirine kattınız. utanın be utanın.

Great White
06.04.2009, 13:44
Sezon başından bu yana bir çok maçta adeta döküldün ama gene de yanındaki 10 trilyonluk partnerinin olağanüstü kötü performansı bunu sürekli gölgeledi..

Ama artık bir yere kadar tabii ki..

Partnerin vasatın çok altında bir futbolcu olabilir belki ama senin de bu kadar etkisiz olmaya hakkın yok..

Bir sonraki sezon ya yerine ya da yanına gerçek bir forvet oyuncusu alınması umuduyla..

Samet Metin
06.04.2009, 16:01
Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın umut...
Sen nasıl futbolcu olmuşsun aklım almıyor, seni futbolcu olarak görüp beğenen hocalar kahroluyordur herhalde...
Rakip ceza sahasına 40-50 cm çapında senin boyunda bir KÜTÜK koysak emin ol o kütüğe çarparak olacak gol sayısı senin bir sezonda atacağın gol sayısından daha fazla olur.

Uğur Ö.
06.04.2009, 16:20
adam gibi attığı gol yok herifin şöyle adam gibi bir plase daha görmedim hep c kalite vuruşlar

StyLe
06.04.2009, 17:53
Denizlispor maçında kullandığı bir frikik var hatırlayanlar olacaktır. Dedim eğer gol olsun haftaya orjinal formasını alacam ama nerdeeeee top stadın yanında ki evin balkonuna gidiyordu nerdeyse... Sana T.F.F. nasıl lisans vermiş ben ona bile şaşırıyorum.

Trabzonsporun başına gelmiş geçmiş en büyük felaketlerden birisi Umut. IBB maçında bir tane pozisyonu bile yok!... Yazıklar olsun sana, o aldığın paralar helalmidir acaba?

Mustafa Ayazoğlu
06.04.2009, 17:58
Umut Bulut, Belediye maçında pozisyona girmemek için elinden geleni yaptı tebrikler.. Trabzonspor'da oynamak istemiyorsa gönderilsin..

Samet Başdağ
06.04.2009, 18:00
abicim iyi niyetli ama olmuyor zorlamaninda anlami yok trabzonsporda oynayacak adam değil doğru anadolu külüplerine yeter da.

tslover
06.04.2009, 18:36
Denizlispor maçında kullandığı bir frikik var hatırlayanlar olacaktır. Dedim eğer gol olsun haftaya orjinal formasını alacam ama nerdeeeee top stadın yanında ki evin balkonuna gidiyordu nerdeyse... Sana T.F.F. nasıl lisans vermiş ben ona bile şaşırıyorum.

Trabzonsporun başına gelmiş geçmiş en büyük felaketlerden birisi Umut. IBB maçında bir tane pozisyonu bile yok!... Yazıklar olsun sana, o aldığın paralar helalmidir acaba?
biraz insaf,biraz bilgi ve birazda izan lütfen.

Ömer Öztürk
06.04.2009, 19:20
şu adam geldiğinden beri yedek kulubesi görmedi beee.

hos_cocuk61
06.04.2009, 23:01
Bazı arkadaşlar şöyle yorumlar yapıyor iyi niyet yok efendim koşuyo yok efendim pres yapıyor ya arkadaşlar bir forvetin görevi ne sizce basit bir soru
A: gol atmak
B: gol atmak
C: gol atmak
Bakın bütün şıklar gol atmayı gösteriyor e umut ne yapıyor sadece sahada bizi çileden çıkarıyor bu bence futbol olmamalı umutun yaptığı olay futbol dışı bir meslek bence bu çocukta ben ışık gördüm olimpiyatlara hazırlamamız lazın bu çocugu:D

güneyli
06.04.2009, 23:09
Umuttan artık gol beklediğim yok.Lakin bu maçta ezilmiş halini gördükçe ,umarım gelecek maçta oynmaz dedim..Bir oyuncuya bu kadar sıkıntı yaştılmaz.Umut bu maçta resmen bitikti.Önümüzdeki maçta umut dinlendirilmezse artık ersun hocanın psikolojik destek mantalitesini tartışırım.

psikopat_hamsi
06.04.2009, 23:13
Umuttan artık gol beklediğim yok.Lakin bu maçta ezilmiş halini gördükçe ,umarım gelecek maçta oynmaz dedim..Bir oyuncuya bu kadar sıkıntı yaştılmaz.Umut bu maçta resmen bitikti.Önümüzdeki maçta umut dinlendirilmezse artık ersun hocanın psikolojik destek mantalitesini tartışırım.

artık tükenme aşamasına geldi tepkiler arttıkça daha da kötüye gitti. bu hafta ne gökhan oynamalı ne de umut en azından bi hafta tek forvetle çıkmalıyız hücumu yattara alanzinho ikilisini birlikte kuvvetlendirmeliyiz. ikisi birlikte oynadıktan sonra ilerde kimin oynadığının önemi yok göksu oynasın mesela paf liginde 14 maçta 16 gol attı henüz a takıma hazır değilse isaac oynasın ama artık alanzinho yattara colman beraber oynasın futbol seyredelim biraz...

Çağatay Özmen
07.04.2009, 00:04
Umut Bulut, Belediye maçında pozisyona girmemek için elinden geleni yaptı tebrikler.. Trabzonspor'da oynamak istemiyorsa gönderilsin..
şu eleştiri tarzına da hastayım sanki umut zorla gelmiş trabzonspor'a zorla çıkmış ilk 11 e bilerek girmemiş pozisyona bilerek kaçırmış yahu ayıptır be kendinizi onun yerine koyun da konuşun sadece umut için değil her oyuncumuz için o adam senden benden çok istiyor gol atmayı görmüyormusun nasıl parçalıyor kendini umut bu ya en çok bu özelliğidir öne çıkan biraz aklınızı işletin de öyle konuşun burada adama casus, hain muamelesi yapmadan, atmadı değil atamadı bunu ilk önce anlayın

Onur Civelek61
07.04.2009, 00:10
Nerelerdesin be Umut.Maçta adın geçmiyor.Kamera seni göstermiyor.Gol pozisyonu bile yakalıyamaz oldun.Nerdesin???

Rahman Gümüş
07.04.2009, 01:54
Git artık git git git... Takımı seviyorsan git... Gol atamıyorsun işte.Önceden yine daha çok görülürdün pozisyonlarda artık onu da yapmıyorsun.Senin görevin gol atmak sen ilerde pozisyona gireceğine defansa gelip top kesmeye kalkıyorsun.zaten gol atamıyoruz sen ne yapmaya çalışıyorsun anlamadım ki? Gol pozisyonuna girmemek için elinden geleni yaptın son maç!

Rahman Gümüş
07.04.2009, 01:59
şu eleştiri tarzına da hastayım sanki umut zorla gelmiş trabzonspor'a zorla çıkmış ilk 11 e bilerek girmemiş pozisyona bilerek kaçırmış yahu ayıptır be kendinizi onun yerine koyun da konuşun sadece umut için değil her oyuncumuz için o adam senden benden çok istiyor gol atmayı görmüyormusun nasıl parçalıyor kendini umut bu ya en çok bu özelliğidir öne çıkan biraz aklınızı işletin de öyle konuşun burada adama casus, hain muamelesi yapmadan, atmadı değil atamadı bunu ilk önce anlayınBence sen son maçlara bakarsan Umut ta ki dğişiklikleri fark edersin. Umut önceden gol kaçırdığında kafayı yerdi.. Kafasını formasının içine sokardı... Şimdi suratı bile değişmiyor..Son maç pozisyona girmemek için uğraş verdi. O kadar pozisyon oldu Umutu göremedikİlk yarı biterken yanımdaki arkadaşa soruyorum: Umut oynamıyo mu yaa??? Umutun görevi defansa gelip top çıkartmak değil gol atmak... O da ne yaptığını bilmiyo şuan da...

Sonuç olarak bu oyuncularla ligi tamamlayacağız.İnşallah kafalarına dank eder de biraz gol atarlar.Yoksa sezon sonuna kadar sinir hastası olacağız..

Vkgz
07.04.2009, 03:00
seneye ankaragücüne döner sanırım

ErtuGrul
07.04.2009, 07:42
Umut'tan verim almak icin Ankaragucunde nasil oynuyorsa oyle oynatacaksin...umut hicbir zaman nokta santrofor olmadi,ileri ikilinin adami olmadi,umutun yeri serbest olarak forvet arkasinda dolasmaktir...Ankaragucundeyken jenerik olarak attigi goller hala hafizalarimda...malesef zeki,cevik ve ahlakli bir futbolcu da yanlis yerin kurbani olarak aramizdan ayrilacak...insallah kalan 8 haftada umut kendini toparlar...

BALKAN 06
07.04.2009, 08:43
banada bu sene Trabzondaki son senesi gibi geliyor...

tslover
07.04.2009, 10:44
banada bu sene Trabzondaki son senesi gibi geliyor...
TS'ye yazık olur o zaman emin olun gelen kim olursa olsun Umut'u çok ararız.Umut bölesine verimsizse Ersn Hoca'nın yüzündendir.Hocam ne alaka Umut'u sol kanatta oynatmak bunu basın toplantında açıklar mısın lütfen.Şunu da açıkla hatta.Sol kanat oyuncunu yanında oturturken ve hatta oyuna girdiğindede sağda oynatırken Umut'u solda oynatmanın esprisini anlat hocam bize.farkında mısın bu şekilde hem Umut'u hem de Alan'ı bitirdiğinizi.helal olsun hocam size

Great White
07.04.2009, 11:30
Bu sezon öncelikli hedefimiz bir önlibero transferinden sonra Gökhan' dan asgari zararla kurtulup Umut' u da kulübeye yollamak üzerine olmalıdır..

Umut, her ne olursa olsun bu takımda kadro dışına itilebilecek kapasitesizlikte bir adam değildir..

Bazı maçlarda kaliteli bir forvetin partneri olabileceği gibi bir çok maçta sahaya sonradan girip oyuna dinamizm katabilecek enerji ve coşkuya da sahiptir sonuçta..

Ömer SEVİNÇ
07.04.2009, 11:53
Ben artık Umut tek forvet oynamayacaksa hiç oynamasın diyorum. Sol kanat oynadığı zaman ziyan olup gidiyor. En azından kulübede oturunca yıldız oyuncu olur..

hos_cocuk61
07.04.2009, 21:29
"Artık seni savunanlar boş hayaller peşinde koşan hayal pereslerdir"....

Burak_52
07.04.2009, 21:32
artık ben bile pes ettim umut
avatar ve imzamı da değiştirdim istersen 50 tane gol at çok fena soğuttun kendinden

psikopat_hamsi
07.04.2009, 21:32
"Artık seni savunanlar boş hayaller peşinde koşan hayal pereslerdir"....

birçoğunuz gibi fatih tekkenin geri dönme hayaliyle yaşıyacağımıza umuttan birşeyler bekleriz daha iyi. :cool:

hos_cocuk61
07.04.2009, 21:38
birçoğunuz gibi fatih tekkenin geri dönme hayaliyle yaşıyacağımıza umuttan birşeyler bekleriz daha iyi. :cool:
Umut 3. lig oyuncusu olduğu için ben pek birşeyler beklemiyorum tek beklentim bu formayı hak eden arkadaşına bırakıp hak ettiği kuluplere gitmesi Trabzonsporu hak etmiyor. Bu forma bu kadar basit değil şükürler olsunki ayman,hasan,m.keçeli,celalettin vs..... bunun gibi oyuncuları değerli başkanımız Sadri Şener kovdu tek ümidim umutuda kovması...

Cafer Bulur
07.04.2009, 21:40
Umut a cogu zaman sahip cikmisimdir,o da müthis özverisinden dolayi.

Ama bazi maclarda umut da hirs ve özveriden eser olmuyor sonunda iyice siradanlasiyor.

Umut yeteneklerinin sinirli oldugunu unutmamali ve ona göre oynamalidir.Yoksa hic mi hic cekilmiyor.

blackrain61
07.04.2009, 22:00
TS'ye yazık olur o zaman emin olun gelen kim olursa olsun Umut'u çok ararız.Umut bölesine verimsizse Ersn Hoca'nın yüzündendir.Hocam ne alaka Umut'u sol kanatta oynatmak bunu basın toplantında açıklar mısın lütfen.Şunu da açıkla hatta.Sol kanat oyuncunu yanında oturturken ve hatta oyuna girdiğindede sağda oynatırken Umut'u solda oynatmanın esprisini anlat hocam bize.farkında mısın bu şekilde hem Umut'u hem de Alan'ı bitirdiğinizi.helal olsun hocam size

Ben kendi adima Umut´u hic aramam,aramayacagim da. Zaten hangi özelligi ile arayacagim ki? Bir Dobi Hasan mi, Iskender mi,Hami mi, Sota mi, Archil mi, Vugrinec mi, Cyzio mu, Symkowiak mi, Rüzgarin oglu Orhan´mi, hatta yeri geldiginde defansta yeri geldiginde santraforda oynan B.Hamdi mi...ve adini saymadigim niceleri. Hangisinden daha iyi ki... 5 yil sonra hatirlayan cikacagini bile sanmiyorum.4 yildir takimda bize hangi büyük mutlulugu yasatti, hangi büyük maci tek basina cevirdi, hangi avrupa kupasi macinda bize büyük katki sagladi. Neymis kosuyor mus? Kosmak tabiki meziyettir, ama asil görevi gol atmak. Eger gol atiyorsa, kosmak müthis bir arttidir. Yoksa bal vermeyen ari gibi. Kime ne faydasi var?

Iyi niyetine birsey diyemem, ama kosmakla futbolcu olmuyor. Hele de bos bos kosmakla hic olmuyor. Kosuyor da rakibi bozup top mu kazaniyor? Kazandigini da rakibe veriyor? Hic Umut´u cok zor bir rakip, onun tutmakta zorlaniyoruz dendigini duydunuz mu? Hic Umut´u tutan iki rakip defans futbolcu gördünüz mü? Gerek yok ki, cünkü daha top stop etmesini bilmiyor, kalsin ki gol atmayi. Kaldi ki top stop etmesi futbola yeni baslayanlara ögretilen ilk seydir.

psikopat_hamsi
07.04.2009, 22:00
Umut 3. lig oyuncusu olduğu için ben pek birşeyler beklemiyorum tek beklentim bu formayı hak eden arkadaşına bırakıp hak ettiği kuluplere gitmesi Trabzonsporu hak etmiyor. Bu forma bu kadar basit değil şükürler olsunki ayman,hasan,m.keçeli,celalettin vs..... bunun gibi oyuncuları değerli başkanımız Sadri Şener kovdu tek ümidim umutuda kovması...

3. lig oyuncusu dediğin adam geldiği ilk sezon 15 gol attı (gol kralı alex - 19 gol) ikinci sezon 14 gol attı ( gol kralı semih - 17 gol). çok iyi bir forvet olduğunu ben de iddaa etmiyorum ama iyi bi yardımcı forvet. gökhanla birlikte bikaç hafta dinlendirilmesi halinde kendine geleceğinden eminim.

Anıl Caner
07.04.2009, 22:02
Ne yaparsa yapsın her şeyi bilen bu taraftara bir şeyleri ispatlayamacak. Çok seviyorum. Kendisi için ayrılmasını istiyorum. Ama gitmeden önce sezon sonuna kadar herkesin ağzını tıkasın istiyorum. Haydi Umut'um getir bana şampiyonluğu.

"ondan sonra sana büyük diyenlere gülüp geçeceksin" demiş ya Atam. Öncesini sen tamamla,işte o hesap.

hamucera
07.04.2009, 22:07
umut özellikle 2. yarı cale nin önüne çekildi. sol kanada hapsoldu bir nevi. bir maçta çok iyi oynamıştı orada ama bu maç çok kötüydü. zaten sol açık olarak oynayan adamın gol atmasınıda beklemek biraz abest olurdu açıkçası. bir ara defansın önünde aldı top sol kenarda çalımlayarak ve hızla ileri gitmeye başladı. o zaman ankaragücünde kayseriye attığı golümü atacak demiştim ki ibb savunması kalabalıktı ve pas verdi. tabi bütün bunlar maçta kötü olduğu gerçeğini değiştirmez

blackrain61
07.04.2009, 22:08

Ben kendi adima Umut´u hic aramam,aramayacagim da. Zaten hangi özelligi ile arayacagim ki? Bir Dobi Hasan mi, Iskender mi,Hami mi, Sota mi, Archil mi, Vugrinec mi, Cyzio mu, Symkowiak mi, Rüzgarin oglu Orhan´mi, hatta yeri geldiginde defansta yeri geldiginde santraforda oynan B.Hamdi mi...ve adini saymadigim niceleri. Hangisinden daha iyi ki... 5 yil sonra hatirlayan cikacagini bile sanmiyorum.4 yildir takimda bize hangi büyük mutlulugu yasatti, hangi büyük maci tek basina cevirdi, hangi avrupa kupasi macinda bize büyük katki sagladi. Neymis kosuyor mus? Kosmak tabiki meziyettir, ama asil görevi gol atmak. Eger gol atiyorsa, kosmak müthis bir arttidir. Yoksa bal vermeyen ari gibi. Kime ne faydasi var?

Iyi niyetine birsey diyemem, ama kosmakla futbolcu olmuyor. Hele de bos bos kosmakla hic olmuyor. Kosuyor da rakibi bozup top mu kazaniyor? Kazandigini da rakibe veriyor? Hic Umut´u cok zor bir rakip, onun tutmakta zorlaniyoruz dendigini duydunuz mu? Hic Umut´u tutan iki rakip defans futbolcu gördünüz mü? Gerek yok ki, cünkü daha top stop etmesini bilmiyor, kalsin ki gol atmayi. Kaldi ki top stop etmesi futbola yeni baslayanlara ögretilen ilk seydir.

Ömer TOPAL
07.04.2009, 22:44
aramamıza gerek yok Umut bu takımda kalıcak...! onun yeri orası degil ve orda da elinden geleni yaptı..en azından kaçırsada atsada SUS işaret yapmıyor birileri gibi...hadi umut...ne semihi ne barosu hiç birisi senden iyi degil..Sen sen ol yeter....hadi artık fırtınayı tetikleyin....haydi artık kendinize geLin

Muhammed KOÇ
07.04.2009, 22:50
umut şampiyonlar liginde gol atacaksın.. başka da birşey demiyorum

Kubilay ŞAHİN
07.04.2009, 23:04
umut şampiyonlar liginde gol atacaksın.. başka da birşey demiyorum

Hemde Göğüs Kafesiyle..;):)

Hüdai Pervaneli
07.04.2009, 23:07
Son iki mactir sahada Göremedim cok kötüydü

Muhammed KOÇ
07.04.2009, 23:08
Hemde Göğüs Kafesiyle..;):)
kaval kemiği de olabilir :cool:

Ömer TOPAL
07.04.2009, 23:09
Son iki mactir sahada Göremedim cok kötüydü

katılmıyorum...bence degildi sadece yeri farklı ve elinden geleni yapmaya calisiyor da yapamıyor :D

Hüdai Pervaneli
07.04.2009, 23:11
katılmıyorum...bence degildi sadece yeri farklı ve elinden geleni yapmaya calisiyor da yapamıyor :D

Onun Görevi gelip arkadan top mu almak yok sa Forvette Durup Gol mu atmak

Ömer TOPAL
07.04.2009, 23:33

o dediğin yerde gökhan duruyor...yerini sende bende biliyoruz ama yerinde oynatılmıyor...

claretred&blue
08.04.2009, 06:17
ben artık kadrodan çıkarılmasını beklemiyorum artık kırmızı kart görmesini bekliyorum orda gül gibi isaac yatıyor afrikanın gelecek beklenen en iyi oyuncusu o oynasın yaa

hamucera
08.04.2009, 08:59
ben artık kadrodan çıkarılmasını beklemiyorum artık kırmızı kart görmesini bekliyorum orda gül gibi isaac yatıyor afrikanın gelecek beklenen en iyi oyuncusu o oynasın yaa

gül gibi ısaac bugüne kadar ne verebildi trabzona. bir maç sadece .şans verilmedimi verildi. ama değişen ne oldu. ısaac kötü demiyorum ama ısaac oynayıp umut oynamadığı maçlarda 1 tane ceza sahası içinde pozisyon varmı.

playa
08.04.2009, 09:24
Umut bulut bu takımda oynacak futbolcu değil.Umut düz bir futbolcu. Isaac şan verilse 2 sindende daha iyi .Isacc ın ileride top tutma özelliği ve kafa topu özelliği var gökhan umut'ta bu özlellikler yokk.

Mehmet Fırat
08.04.2009, 14:09
Eskiden gol kaçırıyordu ama koşuyordu. Şimdi koşmuyor da...

Koş Umut, koş! :)

Serdær
08.04.2009, 14:23
Umut,

Dün akşam Adebayor'un atmış olduğu gole benzer gol seninde atmanı istesem çok fazla şey mi istemiş oluyorum :D

Video : http://www.goalsarena.com/video/cham...league_en.html (http://www.goalsarena.com/video/champions-league/07-04-2009-villarreal-arsenal-champions-league_en.html)

Yavuz Hasan
08.04.2009, 14:28
Eskiden gol kaçırıyordu ama koşuyordu. Şimdi koşmuyor da...

Koş Umut, koş! :)
tamda bunu yazacaktım nazara geldi

BALKAN 06
08.04.2009, 14:44
bari son 8 haftada 1-2 gol atsanda elimizde patlamasan diyorum Umutcuğum
veya daha fazla koş diyeceğim ama bu seferde sağlığın tehlikeye girecek yada fazla koşmanın işe yaramayacağı deşifre olacak
gerçi sağ olsun Ankaragücü var o gerekeni yapacaktır...

Samet Yildirim
08.04.2009, 18:09
iyi oynamamis..sahanin en faydasiz ismi olmus bu macta..

Cafer Bulur
08.04.2009, 18:30
iyi oynamamis..sahanin en faydasiz ismi olmus bu macta..
Buna ragmen 90 dakika oyunda kaldi.

Ersun yanal bunu yapmakla hata yapti bence.

Simdi denilebilirki a.gücü macinda son dakika golümüz atti umut.

Dogru ama o macta umut varini yogunu ortaya koymustu.

Belediye macinda ise umut un hirsinin yerinde yeller esiyordu.

Samet Yildirim
08.04.2009, 18:33
Buna ragmen 90 dakika oyunda kaldi.

Ersun yanal bunu yapmakla hata yapti bence.

Simdi denilebilirki a.gücü macinda son dakika golümüz atti umut.

Dogru ama o macta umut varini yogunu ortaya koymustu.

Belediye macinda ise umut un hirsinin yerinde yeller esiyordu.

isaac ile oynayacagima o umutla oynarim daha iyi...
ayrica heralde tayfun cikti yuhlandi selcuk cikti yuhlandi bari umut yuhlanmasn demis olabilir:) malum önüne gelen yuhlaniyor hatta sahanin en iyisi yattara ile 85.dk mi ne adami gecemedi yuhlandi bukadarda olmazki...

karatasof
08.04.2009, 18:59
Futbolcular sanılanın aksine zeki insanlardır.Bunu dikkatten kaçıranlar kötü yanılırlar.Şimdi Umut özelinde genel bir kaç konuya girelim.Adam sezon boyu kötü oynasada kenara alınmadığını görür ve bunu ''Nasıl olsa alternatifim yok''diye algılarsa bırakın kendini geliştirmeyi her hafta daha çok yayar.Bakınız Başkan'ın itiraz ettiği konu çok önemli.Lige Milli maç dolayısıyla verilen arada o kadar yazıldı söylendi.Bu takım çift forvetle oynayamıyor,ya Umut yada Gökhan'dan biri kenarda oturtulmalı ve tek forvete dönülmeli diye.Ancak varyasyon konusunda ''SIFIR'' çeken Ersun Hoca inatla bu ikiliye görev veriyorsa kimse kusura bakmasın ama haftaya Umut İBB maçını bile aratır.Umut'a (yada Selçuk'a ) artık tahammül sınırlarını zorlayan toleransa inat daha sırtına forma giyemeyenlerin önümüzdeki sene için bu takımda olabileceklerini ve ona göre idmanlara asılacaklarını kim iddia edebilir.Eminim şu anda bizim takımda ilk onbire girmeyen bir çok topçu bizden farklı olarak Şampiyonlar ligine gidebilmekten ziyade menejerleri aracılığıyla önümüzdeki sezon hangi takıma gidebileceklerini düşünmekle meşguller.

Gökhan ÖZDEMİR
08.04.2009, 19:06
Önümüzdeki sezon yoksun.Yolun açık olsun.1 sene daha katlanamam ben sana.

Harun-61
08.04.2009, 19:09
Umut,

Dün akşam Adebayor'un atmış olduğu gole benzer gol seninde atmanı istesem çok fazla şey mi istemiş oluyorum :D

Video : http://www.goalsarena.com/video/cham...league_en.html (http://www.goalsarena.com/video/champions-league/07-04-2009-villarreal-arsenal-champions-league_en.html)

Umut'un böyle bir gol atmasi herhalde kiyamet Alametlerinden'dir :)

psikopat_hamsi
08.04.2009, 19:18
Umut,

sen çok şey istiyon bence bu seneki şampiyonlar liginin en iyi golüydü. geçen sene ronaldinho ligde atmıştı buna benzer bi gol ama ronaldinho durduğu yerde yaptı bu hareketi adebayor ise koşarken yaptı ve süper bi gol attı. :alkış::alkış::alkış:

Uğur Ö.
08.04.2009, 21:48
adam pozisyona bile girmiyorki gol kaçırsın nasıl birşey anlamadım

Tanju
08.04.2009, 21:53
Umut son maçta hiç birşey yapamayınca ileride maçın sonlarına doğru tepki görmemek için defansa falan koşuyordu. Bu adam çözmüş bizim taraftarı, "gol atamadım ama heryere koştum" ...

Mustafa Ayazoğlu
08.04.2009, 22:31
Gol pozisyonuna girip kaçırmaktansa, koşarım kaçırmam daha güzel Umut hep böyle ol..

Hekimoğlu
08.04.2009, 23:33
Gol pozisyonuna girip kaçırmaktansa, koşarım kaçırmam daha güzel Umut hep böyle ol..Gol pozisyonuna girerse atamayacağını düşünen bilen bir forvetimiz var ne kadar sevinsek az !!

Süleyman50
09.04.2009, 10:34
artık geleceğini başka takımlarda düşünmeli...

M.S.SOFU
09.04.2009, 11:00
tomas jun u geri mi çağırsak ne yapsak....:D

Ömer SEVİNÇ
10.04.2009, 00:01
Boşanma mevzuuna üzüldüm Umut. Canın sağolsun.

Samet Yildirim
10.04.2009, 00:52
Boşanma mevzuuna üzüldüm Umut. Canın sağolsun.

bosanma olayi ne kadar dogru acaba

Samet Yildirim
10.04.2009, 00:57
bosanma olayi ne kadar dogru acaba

düzeltiyorum 2 ay önce bosanmis umut ama daha mutluymus böyle...bilemem

psikopat_hamsi
10.04.2009, 01:01
kim karıştırdı ortalığı yine :D:D

Emirhan Makul
10.04.2009, 01:22
Tek forvet oynamasından yanayım bu takımdan kesilecek futbolcu değildir ama Gökhanlan başarı sağlayamaz.

Kazım Uzunboy
10.04.2009, 09:25
Issız adam!

Takımın en çok eleştirilen ismi durumundaki Umut´un yüzünden düşen bin parça. Herkes ona sahip çıkıyor, Yanal kaybetmemek için yine oynatmayı düşünüyor.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/4/18_250182_umut.jpg

Üst üste kaybedilen puanlarda genel olarak fatura takımın hücum oyuncularına kesilmiş, en büyük eleştiriyi ise Umut Bulut almıştı... Bu gelişmeler Bordo-Mavililer’in golcüsünü kelimenin tam anlamıyla yıktı. Antermanlarda çok moralsiz görünen deneyimli oyuncu için hem takım arkadaşları hem de teknik direktör Ersun Yanal, seferberlik ilan etti. Bu durum tecrübeli hocayı, Hacettepespor maçı öncesinde kadro kurma konusunda da tedirginliğe itti.

İlk maçta yedekti

Başkan Sadri Şener dahil olmak üzere camianın tamamı tarafından eleştiri alan Umut Bulut’u kaybetmemek isteyen Trabzonspor’un hocasının futbolcusuna sahip çıkmak için onu Ankara deplasmanında da ilk 11’de oynatmayı düşündüğü belirtildi. Sık sık birebir terapi de uygulayan Ersun Yanal’ın kadro konusundaki son kararını ise maça saatler kala vermesi bekleniyor. Bu arada ilginç bir tesadüf daha dikkatlerden kaçmıyor. Süper Lig’in ilk yarısında oynanan ve Trabzonspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile tamamlanan maçta Umut Bulut, formasını Isaac Promise’ye kaptırmış ve oyuna yedek başlamıştı. Golcü oyuna sonradan girip sadece 19 dakika sahada kalmıştı.

BALKAN 06
10.04.2009, 14:52
artık geleceğini başka takımlarda düşünmeli...

zaten gs-bjk-fb öyle Umut'u kolluyorlar TS satsada biz alsak diye;)

Adem Erdoğan
10.04.2009, 14:56
"Yanal kaybetmemek için yine oynatmayı düşünüyor."

İnşallah yalan haberdir.Neyi kaybetmemekten bahsetmiş merak ettim.

Oynat hoca oynat.Kaybetme Umudunu.Biz kafayı oynatacaz yakında.

Trabzonspor Klübü iyice oldu Trabzonspor futbol okulu.Kaybolanlar sanki başka takımın futbolcusu.

Mollasalihoğlu
10.04.2009, 15:21
Yeteneğinin belli seviyede olduğu muhakkak ama Gökhan Ünal'ın tavırlarını düşündükçe tek forvet oynayacaksak Umut oynasın bence..

Alihan Ertürk
10.04.2009, 15:37
zaten gs-bjk-fb öyle Umut'u kolluyorlar TS satsada biz alsak diye;)

Antalyaspor-Ankaragücü-Gençlerbirliği-Kocaelispor gibi takımlar can atar Umut'u almak için :)Kocaeli'li Taner'le takas edelim harika olur..

Berk
10.04.2009, 15:40
Umut'um bir zahmet bu maçta gol atarsan çok makbule geçecek..

Samet Yildirim
10.04.2009, 18:17
Rica ediyorum hocam oynatma su macta ya

A.Ali Karanis
10.04.2009, 18:35

Forvette duranları da görüyoruz.:rolleyes:

karatasof
10.04.2009, 18:47
Yok artık.Umut'u düşüneceğiz diye takım elden gidiyor farkında değilmisiniz? Umut varsın biraz sıkınta yapsın,takım bir kaç hafta tek forvetli sistemle oynatılsın.Görelim birde o şekildeki takımı.Sağda Yattara ,solda Alan,forvette Ünal ile oynamayı istemek çok şey beklemek mi olur?

Ahmet Kuru
10.04.2009, 18:48
Umut'un artık dinlenme zamanı geldi...
Hacettepe ve bundan sonraki maçlarda Gökhan ile değişmeli oynamalı...
Olmuyor zorlamanında bir anlamı yok...

oguzhann
10.04.2009, 22:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10-3U0G2P3S.jpg

Y-DRMS
11.04.2009, 01:21
az koş öz koş gol at yeter senın yerıne baskaları koşar umut

.....
11.04.2009, 01:40
Yani herkese kızıyorum laf söylüyorum ama sana söyleyemiyorum. en sinirli anımda bile sana karşı bir firen var bende.inşallah Tekke kadar büyük topcu olursun...

Egemen Yılmaz
11.04.2009, 01:51
Hemen her durumda Gökhan' a tercih ederim. Ama şampiyonluğa oynayacak takımın as golcüsü olamaz diye düşünüyorum.

Gökhan KAN
11.04.2009, 02:37
Bugün yine bi dünya gol kaçıracaksın biliyorum...........

AYYILDIZ
11.04.2009, 02:51
Gökhan Yerine Umut oynamalı.

TAHSİN 61
11.04.2009, 10:09
Umut bu maçı tek başına alıcak bence ilk defa Umut için bukadar ümitliyim...

Mesut
11.04.2009, 10:43
kesinlikle tek forvet umut oynamalı en azından pres yapıyor atamayacak ama gökhandan iyidir

İdris Toksoy
11.04.2009, 11:18
geçen hafta kaleye şutun bile yoktu.bu maçta en azından rakibi yıpratıp gökhana (daha fazla) fırsat ver.

sessizkral_1
11.04.2009, 11:20
Anlaşılan bugün olası bir şekilde gökhan ünal tek forvet çıkarsa bukezde niye gökhan değilde umut kesildi diye ersun yanala saydıranlar olacak

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 12:02
Anlaşılan bugün olası bir şekilde gökhan ünal tek forvet çıkarsa bukezde niye gökhan değilde umut kesildi diye ersun yanala saydıranlar olacak

Gökhan kesilirse de niye Umut değil de Gökhan kesildi diye saydıranlar olacak.

İkisi birlikte oynarsa iki formsuz adamı oynatmakla suçlanacak, ikisini de keserse forvetsiz mi oynayacağız denecek.:)

Hocanın işi zor. Bu zorluğu kolaylaştırması gereken de sensin Umut. Biliyorum sen partnerin kadar yamuk değilsin ama atın artık gol yahu.

Ahmet Faruk
11.04.2009, 12:05
O iş biraz zor :)

serdar61
11.04.2009, 12:16
bir umuttur bekliyoruz

oguzhann
11.04.2009, 12:19
belki de hala umudum var!

Uğur Ö.
11.04.2009, 12:38
hayatta gökhana karşı tercih etmem umut daha gol pozisyonuna giremiyoda gol mu atacak hiç yoktan gökhan giriyor

Serdær
11.04.2009, 13:18
İnanılmaz derece form düşüklüğü var.

Önceden koşardı şimdi onuda yapamıyor artık.

Dolayısıyla yedeğe çekilmeli.

Bir kişi eksik oynuyoruz yoksa.

vosporos
11.04.2009, 18:15
umut bulutta yalan olacaq:)

blackrain61
11.04.2009, 18:35
Umarim yine daglari ve taslari, bugün Umutla dövmeyiz. Benim hic Umudum yok Umuttan yana.

Lancet_61
11.04.2009, 18:48
hadi olum tek forvetsin geçen seneden çok daha iyi bi orta saha var arkanda hadi!!!

hakantpl
11.04.2009, 18:54
Umut gol atmıcak ilerde pres yapacak Goller Alanzinho ve Colmandan gelecek

lizarazu
11.04.2009, 19:01
Güzel bir kadro olmuş bakalım ne olacak.Bana en aşağı 4-0 biter gibi geliyor.

İslam Sezer
11.04.2009, 19:53
yüz yüz gol tehlikesi olacak pozisyonu ofsayt diye kesildi haksız yere hacettepe maçında.
adamın sadece şansı karşısında değil hakemler de karşısında.

Fatih Solmaz
11.04.2009, 20:26
şu dakka itibarı ile takımı adına yaptığı olumlu hiçbirşey yok.

erolizmts
11.04.2009, 20:58
Gol atmasına rağmen (-ki onu bile zor attı) kalitesizliğinin ve beceriksizliğinin üzerini kapatamadı.

Uğurtan
11.04.2009, 20:58
Gol umarım moral olmuştur.. Ama seneye ancak yedeğimiz olmalısın Umut..

Seni çok sevsemde hakikat bu..

Berk
11.04.2009, 21:01
Bu maçta da 4-5 tane çok müsait pozisyondan yararlanamadı.En sonunda kalecinin ve direğinde yardımıyla topu ağlara gönderebildi..

Bizde futbol oynuyoruz amatör olarak, her hafta Türkiye-Avrupa liglerinden maçlar izliyoruz.Bir meşin yuvarlağı koca kalenin 3 direği arasından içeri sokmanın bu kadar zor olmadığını görüyoruz, biliyoruz..

Umut'un bu problemini bu saatten sonra çözebileceğini sanmıyorum.Seneyede muhtemelen yedek olarak kalacaktır..

Dipnot: Ne olursa olsun gol için tebriklerimizide iletelim..:)

Fatih Solmaz
11.04.2009, 21:02
yine aynısın topu tutman için 20 metre çapında hiç kimsenin olmaması lazım. gol atman da hiçbir şeyi değiştirmiyor. koşu pisti futbolculuğuna devam ediyorsun. seni oynatanda suç.

karim@benzema10
11.04.2009, 21:04
takım adına yaptığı tek pozitif harekat gol oldu,onun dışında sahada varlığından pek bir eser yoktu.kesinlikle umut bulut oynamamalı ve mümkünse takımdan ilişkisi kesilerek gönderilmesi gerekir.

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 21:05
Golün için teşekkürler Umut Bulut.

Beğenmedim pek Umut'u, aslında kadrolar ilk açıklandığında böyle bir düzenin en çok katkı sağlayacağı oyunculardan biri olacağını düşünüyordum.. Gol atması iyi oldu, iyi..

Erkin Ekşi
11.04.2009, 21:11
gol atmasaydida yeseydik keske simdi millet nasil oynadigini neler kacirdigini pozisyona dahi giremedigini unutur gene umudumda umudum diye inler burda.

bide o dudukten sonra gol attinya tamamen bende gol atabiliyorum pas gelirse demek icin attin onuda anladik merak etme.

zaten attigin iki golude kaleciye nisanlamadanda enteresan.

Sefa Murat Dokuz
11.04.2009, 21:11
Rezalet bir oyun, ofsaytlarıyla pas hatalarıyla kaçırdıklarıyla çok kötüydün. Golde bile tam üstüne vurdun.Hiç haketmiyorsun şu halinle 11i.

RaİSTLİN610
11.04.2009, 21:19
ya ikinci yarıyı izleyebildim bos yere sarı kart yedin yetmedi kaleciyle karsı karsıyasın kalecinin ustune vuruyon hiç mi top oynamadın Allah tan gol oldu

Özge
11.04.2009, 21:20
Üzgünüm Umut ama senle olmayacak bu iş.

Adil ÖZGÜR
11.04.2009, 21:31
Umut Bulut; Karadenizspor'a gidip orada futbolu öğrenmek en güzel düşünce olur. Seninle bu sevda çekilmiyor, kahroluyoruz. Senden çok daha kalitelilerini o mevkide seyrettik.

İnşallah seneye başka takımda olursunuz,

gustavo_colman
11.04.2009, 21:33
bence gökhana göre yeteneği az ama hırs var adamda kaçırınca yine üzülüyor birşeyler yapmaya çalışıyor ama yetenek o kadar

hakantpl
11.04.2009, 21:35
.

zaten attigin iki golude kaleciye nisanlamadanda enteresan.

:):):) aynen katılıyorum

cınar#7
11.04.2009, 21:39
yok malasef yine 90 dakika oynatıldı..bundan forvet falan olmuycagı zaten belli ,en azından göksuyu denesene bir kereliğine??

akkese_61
11.04.2009, 21:41
umut macin ilk dakikalarinda yine kaleye 3 metreden topu atamadi, bunu nasil yapiyor anlayamiyorum.... ama mactaki kosmasi azmi iyi ama sadece azimle kosmayla olmaz bu isler...bugun kotu oynadik ama kazandik ...kazanmamiz normal olan ama hala kotu oynuyoruz ligin son sirasindaki takima karsi bile...insallah guzel bir serinin baslangici olur...

Anıl Caner
11.04.2009, 21:44
Göksu'yu deneyelim, tahsin'i oynatalım, ismail iyi çocukmuş muhabbetine gülüyorum sadece. Son derece kötü oynadı. Ama mevcut forvetlerin en iyisi o. Daha iyisi gelene kadar inadına Umut Bulut.

ÖmerFarukYılmaz
11.04.2009, 21:46
Yani o arapası kaleciye değdirmeden,Tehlikeye atmadan kaleye sokucak bir forvet yokya şu takımda helal olsun..

Gol için tebrikler..

Zeki Akyol
11.04.2009, 21:47
Sadece ıyı bır yedek olur okadar Isaac senı asla aratmaz işte tc kımlığin avr elde ona dua et

yabancı olsan asla oynayamazdın

Anıl Caner
11.04.2009, 22:03
Sadece ıyı bır yedek olur okadar Isaac senı asla aratmaz işte tc kımlığin avr elde ona dua et

yabancı olsan asla oynayamazdın

isaac bana alban bushi'yi bile aratıyor şahsen :)

Muhammet
11.04.2009, 22:04
Stadyumdan gördüğüm kadarı ile iyi idi. Gol de attı, sessizliğine son verdi. :)

pReN@_61
11.04.2009, 22:05
Zar zor attı onu da...

Malesef Umut'la yürümez.

İlerde top tutamıyoruz.Bu çok büyük bir eksiklik zaten başlı başına..

unique
11.04.2009, 22:08
Şampiyonluğu daha yüksek sesle telafuz etmek istiyorsak sezon sonu çok daha kaliteli bir forvet almalıyız; Umut ve Gökhan ile bu işin olmayacağı belli bence.

Samet Yildirim
11.04.2009, 22:10
Tebrikler

Zar zor attin ama olmuyor hocam....tek forvet oynayan adam ilk direge kosar hocam yattarada hep oraya atiyor sen inadina 2.direge kosuyorsun olmaaaaz

Hasan Ayvenli
11.04.2009, 22:29
yok abi yok. bu adamın futbolcu olduğunu gördükçe her hafta kahroluyorum. bu adamın hem futbolcu hem forvet olduğunu gördükçe daha da kahroluyorum. ve bu adamın trabzonspor'da futbolcu olduğunu gördükçe çok daha fazla kahroluyorum. sağ bekte filan denense belki iş yapabilir. ne top kontrolü ne son vuruş.

Lancet_61
11.04.2009, 22:34
alan-umut-yattara başlaması taraftarıydım..ama bugünkü oyundan sonra sanırım gökhanla başlasak daha iyi olacak..ileride forvet eksikliği çok açık görüldü..ama kadroda tutulmalı her zaman

Ahmet Kuru
11.04.2009, 22:34
Olmuyor...
Zorla zorla nereye kadar...
Yattara'nın ortasını golle sonuçlandıramayan adam bu takımda oynamamalı..
bir değil,iki değik üç değil beş değil...
Her hafta aynı senaryo...
Biz sana katlanmak zorunda değiliz...

_SeRKaN_
11.04.2009, 22:35
Bir insana bu kadarda sabredilmez ki yahu...Ben artık Umut'un kaçırmış olduğu pozisyonlara şansızlık demiyorum...

devilkid
11.04.2009, 22:36
topçu filan değil bu arkadaş...adam ne top saklıyabiliyor ne top sürebiliyor...2 dk. kaçırdığı golü sürekli umuta izletip ders almasını hatta uyumayıp çalışmasını sağlamak lazım...

ApoCaN28
11.04.2009, 22:46
Bi an hacettepe defansı sandım kendisini...:D
Top hacettepe defansını geçti kaleciyi geçti gole gidicekti ki umut u geçemedi...:D

Hekimoğlu
11.04.2009, 22:47
Yine etkisiz ,forvetlerin al birini vur öbürüne şampiyonluğa kan doğradılar bu sene.

Hasan Ayvenli
11.04.2009, 22:47
Bi an hacettepe defansı sandım kendisini...:D
Top hacettepe defansını geçti kaleciyi geçti gole gidicekti ki umut u geçemedi...:D

keita da bayern defansının yapamadığını yaptı hafta içinde :D

irfan61
11.04.2009, 22:49
Zorla gol attı.Kaldı 7 hafta o kadar sabrettik 7 hafta daha sabrederiz.

Muhammet*
11.04.2009, 22:50
çok amatörce bir sarı kart gördü

bordobluex
11.04.2009, 22:51
İkinci golde hakem oyunu durdurup kendisini aldatmaya yönelik hareketinden ötürü Umut'a sarı kart gösterse, atılan golü iptal etse ederdi. Umut'un daha önce Trabzonspor'a yaşattığı bir hadise.

Cafer Bulur
11.04.2009, 22:56
Bu takimda tek forvet oynayabilecek bir oyuncu olmadigini ortaya koydu.

Sadece biraz cabaladi,fazlasini göremedim umut ta.

Gördügü sari kart ise amatörlerin bile görmeyecegi cinstendi.

Samet Yildirim
11.04.2009, 22:56
Bu takimda tek forvet oynayabilecek bir oyuncu olmadigini ortaya koydu.

Sadece biraz cabaladi,fazlasini göremedim umut ta.

ya gökhan yada umut;) baska yok:) gökhan yakinda umutun yerine oynayabilir

Vkgz
11.04.2009, 23:04
2 metreden topu auta atmayı başardığın için tebrik ederim

ofluoglu
11.04.2009, 23:06
umut malesef futbolun bir yere kadar
seneye bu takımda yerin yok
bu macta oynamanın sebebi zorla da olsa gol atmandı ki seni rahatlıkla satabilelim...
hakkını helal et ..

Anıl Caner
11.04.2009, 23:06
2 metreden topu auta atmayı başardığın için tebrik ederim

Açıkçası istikrar konusunda sizi örnek alsa oyuncularımız şampiyonluktan hiç uzaklaşmamıştık.

Her hafta gelip buraya bir oyuncuyla alakalı olumsuz şeyler yapmak zor iş. Tebrik ediyorum. 10. kez üzdü sizi Umut bugün, geçmiş olsun.

blackrain61
11.04.2009, 23:13
Görünen o ki, Umut´un bir sekilde bu takimda dokunulmazliga var. Kisaca Trabzonspor´un üstünde bir kisilik. Nedendir bilmiyorum. 3 senedir, o bu takimin santraforu akil alir birsey degil. Ne yazik ki bir senesi daha var. Yönetimdem ricam, bir manajer bulsunlar, attigi gollerden bir klip yapsinlar ve satsinlar. Ama biz bunun tersini yapariz sanirim, bir bes yil daha antlasma yapariz. Cünkü kaval kemigiyle gol atabilen baska santrafor dünyada bulmak cok zor yada bos kaleye 2 metreden atamayan bir golcü.

Acaba bugünkü macta Hacettepe kendi kalesine goller atmasaydi ve 0-0 bitse ne olurdu. Ersun Hocam yine oynadik ama gol yollarinda sanssizdik der, sampiyonluktaki sansimizi sonuna kadar kovalayacaklarini söylerdi eminim. Bir de Ersun Hocanin mac sirasindaki diyaloglari trajikomik bir durumdu.

Bu arada Umut´un gazetelerdeki demeclerini bayiliyorum, okuyan Türkiye´nin en iyi futbolcusu oldugunu sanir. Bir de konustugu gibi oynasa hersey müthis olacaksin. Ama nerde...

Y-DRMS
11.04.2009, 23:16
arap atı gibi koşuyor sadece

mcpcpc
11.04.2009, 23:18
hiç olmassa kazanmak için koşuyor çabalıyor mücadele ediyor birşeyler yapmaya çalışıyor. emeğe saygı duyalım lütfen

Y-DRMS
11.04.2009, 23:22
emeğine saygı duyuyorum birşeyler yapmak başarmak için koşuyır bütün iyi niyeti ile ama gerçekleri görelimki trabzonsporun forveti olarak ben görmüyorum. attığı her gol bol bol koştuğu çalıştığğı içiğn teşekkür ama olmuyor işte inş seneye daha iyi olur kalırsa tabii

mcpcpc
11.04.2009, 23:24
tabiki bencede bize yeticek bi oyuncu değil ama bu umut un sucu da değil elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyo. bizim oyuncularımızı gözümüzde düşüren yuhlatan sonra bizi futbolcunun moralini bozan düşüncesiz taraftar sıfatına sokup üstünden sorumluluğu atan kim biraz düşünürsek bulması kolay...

irfan61
11.04.2009, 23:25
hiç olmassa kazanmak için koşuyor çabalıyor mücadele ediyor birşeyler yapmaya çalışıyor. emeğe saygı duyalım lütfenBizde babasının hayrına oynamıyor emek veriyorsa karşılığını da alıyor.

blackrain61
hiç olmassa kazanmak için koşuyor çabalıyor mücadele ediyor birşeyler yapmaya çalışıyor. emeğe saygı duyalım lütfen

Kosmasina zaten kimse birsey demiyor. Ama emekse, diger emeklere de onun saygi göstermesi gerekmez mi?. Ona gelmeyen her pozisyonda elini kolunu kaldirip tepki gösteriyor. Ya gol kacirdiginda, o zaman gidip digerlerinden özür diliyor mu?

Bu arada ceza sahasinda sirti dönükken kaleye sut cektigini göre veya bilen var mi?

Orhan Aydın
ilk defa stattan umut un kaleye girecek topu geri teptiğini gördüm:eek:

Vkgz
11.04.2009, 23:27
Açıkçası istikrar konusunda sizi örnek alsa oyuncularımız şampiyonluktan hiç uzaklaşmamıştık.

Her hafta gelip buraya bir oyuncuyla alakalı olumsuz şeyler yapmak zor iş. Tebrik ediyorum. 10. kez üzdü sizi Umut bugün, geçmiş olsun.

okan yılmazda gol kralı olmuştu anıl ama şimdiki durumuna bir bakmanı isterim google denen meretten. umut 2 metreden topu gol yapmayı başardıgında eleştirelimiz kesilecektir. He bunu hiçbir zaman yapamayacaktır onun için eleştirilerimizde durmayacaktır zira bu arkadasımız olmasaydı onun yerine ofsaty düşkünü isaac bile oynasaydı bu takım şuanda liderdi

alpozan61
11.04.2009, 23:31

ben olumlu bir şeyler yazayım o zaman da gönlünüz olsun. umut bulut bugün harikaydı maçın yıldızıydı diyebilirim verdiği paslar mükemmeldi bütün hava toplarını indirdi golü o kadar şık ve harikaydı ki kalecinin yapacak hiç bir şeyi yoktu bir de koşuşu var ki anlatamam tam Trabzonsporun forveti acilen 5 yıllık sözleşme yenilemesi yapılmalı yıllık maaşı da 2 katına çıkarılmalı kaptanlık ta çok yakışır.....

Mustafa Ayazoğlu
11.04.2009, 23:33
http://www.hurriyet.com.tr/_np/1622/7751622.gif

Gökhan Ünal yok takım 4 çeker Umut Bulut da olmasa kaç atardık acaba :)

mcpcpc
11.04.2009, 23:34
Ona bakarsan ligde ki her futbolcu karsılığını alıyor ama hepsi gereken önemi göstermiyor. Parasını alıyor diye keşke hepsi çok çok iyi oynasa. Ayrıca şunu anlamalıyız ki trabzonspor hakkında böyle karsılıgını alıyor oynasın fln die eleştri yapılıcak futbolculara sahip bir takım değildi hala da öyle olmamalı. trabzonsporda oynamak para değil yürek işidir. Bunun hala böle olduguna inanmalıyız.Trabzonspor İSYANDIR.

Öztürk Adem
11.04.2009, 23:35
Sen nasıl bır ınsansın ya :D nerdeyse :D o da olmucaktı gol

tsclp
11.04.2009, 23:42
hala umutun futbolcu olduğunu izah etmeye çalışanlar var.

Mehmet Zeki
11.04.2009, 23:46
Golunu atti ama genel performansi kötuydu bence.

Sadullah KAPICIOĞLU
11.04.2009, 23:53
uşaklar bırakun rahat umut dünyanun en mutli insanii... :D

Tanju
12.04.2009, 00:01
http://www.hurriyet.com.tr/_np/1622/7751622.gif

Gökhan Ünal yok takım 4 çeker Umut Bulut da olmasa kaç atardık acaba :)
Arkadaşlar ben maçı izlemedim HORON oynamaya gittim:) maç golleri cep tel'e geldi baktım hep defans oyuncuları:) dedim heralde Ersun hoca forvetleri kesti hepsini forvetsiz oynuyoruz :D

arifberkay
12.04.2009, 00:05
sana laf söylemeye artk dilim bile varmıyor

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 00:53
Umut o golü bile zorla attın yahu.

Maçı izlemediğim için bir yorum yapamayacağım ama izlediğim son 20 dakika içinde gol haricinde oyunda yoktun. Gökhan'dan kat be kat iyisin de yine de bu değilsin. Golünü attın, toparla artık kendini. Hadi oğlum..

ÖmerFarukYılmaz
12.04.2009, 01:00
Umut o golü bile zorla attın yahu.

Maçı izlemediğim için bir yorum yapamayacağım ama izlediğim son 20 dakika içinde gol haricinde oyunda yoktun. Gökhan'dan kat be kat iyisin de yine de bu değilsin. Golünü attın, toparla artık kendini. Hadi oğlum..

Adaş şu karşılaştırmayı yapmada desteğini nasıl verirsen ver:)

İkiside bu takımdayken karşılaştırma bence hiç hoş olmuyor..Gökhan onun düşmanı değil,silah arkadaşı sonuçta..

leavemealone
12.04.2009, 01:02
Yine cok bos oynadin umut . Bu isler sadece kosmayla olmuyor maalesef ...

İdris Toksoy
12.04.2009, 01:02
ofsayt pozisyonunda da golü atamadı ilk pozisyonda.hakemin düdük çalmasına rağmen ikinci kez boş kaleye topu yuvarladı,gol atma uğruna.

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 01:09
Adaş şu karşılaştırmayı yapmada desteğini nasıl verirsen ver:)

İkiside bu takımdayken karşılaştırma bence hiç hoş olmuyor..Gökhan onun düşmanı değil,silah arkadaşı sonuçta..

Neden karşılaştırmayacağım forvetleri bunu bir türlü anlayamadım.

Karşılaştırırım ben arkadaş. Sonuçta birinin yerine öbürü oynuyor..

ÖmerFarukYılmaz
12.04.2009, 01:10
Neden karşılaştırmayacağım forvetleri bunu bir türlü anlayamadım.

Karşılaştırırım ben arkadaş. Sonuçta birinin yerine öbürü oynuyor..

Karşılaştır arkadaş karşılaştır..

Yerel basın gibiyiz...Herkes birini tutuyor..Onu savunuyor..

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 01:16
Karşılaştır arkadaş karşılaştır..

Yerel basın gibiyiz...Herkes birini tutuyor..Onu savunuyor..

Birini tutmakla ne alakası var Ömer?

Y-DRMS
12.04.2009, 01:19
umut ıyı olabılır orta sınıf takımlar ıcın hatta harkulade olabılır ama trabzonspor için değil hem arkadaşlar doğru dıyor emek harcıyorsa karşılığını alıyor hayrına oynamıyorya.

ÖmerFarukYılmaz
12.04.2009, 01:26
Birini tutmakla ne alakası var Ömer?

Adaş karşılaştırmalar hep tek taraflı olduğu için dedim..Hadi tek taraflı olmasına neyse...Ya bunlar aynı takımın oyuncuları...Aynı şeyler için varlar...Ama biz birine sen diğerinden daha iyisin diyoruz..Diğeri üvey evlatmı??Biri diğerine gaz vermek içinmi var,yoksa aynı dava için mücadele etmek içinmi??

İkiside aynı desteği görse neyse...Çok çalışan alsın formayı dersin..Ama birine ne kadar inadına destek varsa bu forumda birinede inadına köstek var..Kimse hakkı hakedene değil hakkı sevdiğine veriyor...He bunlar sana değil genel olarak...Ersun hocada zaten aynı şeyleri demiş bugün..

Bu arada zaten şuan hakeden Umut olduğu için oynuyor..Rekabet yaratmak yerine biz işi tekelleştirmeye götürüyoruz..

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 01:33
Adaş karşılaştırmalar hep tek taraflı olduğu için dedim..Hadi tek taraflı olmasına neyse...Ya bunlar aynı takımın oyuncuları...Aynı şeyler için varlar...Ama biz birine sen diğerinden daha iyisin diyoruz..Diğeri üvey evlatmı??Biri diğerine gaz vermek içinmi var,yoksa aynı dava için mücadele etmek içinmi??

İkiside aynı desteği görse neyse...Çok çalışan alsın formayı dersin..Ama birine ne kadar inadına destek varsa bu forumda birinede inadına köstek var..Kimse hakkı hakedene değil hakkı sevdiğine veriyor...He bunlar sana değil genel olarak...Ersun hocada zaten aynı şeyleri demiş bugün..

Bu arada zaten şuan hakeden Umut olduğu için oynuyor..Rekabet yaratmak yerine biz işi tekelleştirmeye götürüyoruz..

İyi de biri birinden iyiyse diğeri üvey evlat mı oluyor? Mesela Sylva Tolga'dan daha iyi değil mi? Evet. O zaman Syla Tolga'dan çok daha iyi bir kalecidir demek Tolga'nın üvey evlat olduğu anlamına mı geliyor?

Gökhan neden benim Umut'a verdiğim desteği alamıyor onu düşünmesi lazım bence. Sonuçta Umut benim babamın oğlu da değil. Cale'yi de çok seviyorum. Colman'ı da çok seviyorum. Alan'ı bile çok seviyorum. Ama Gökhan'ı sevmiyorum arkadaş. Bıktırdı kendinden..

Tekelleştirmek konusuna katılmıyorum. Bence haftaya Gökhan oynamalı tek forvet. 2 maç üstüste oynamazsa küsebilir. Umut bu hafta görevini yaptı.

Biraz da Umut yıldız olsun yedek kulübesinde;)

sifuni
12.04.2009, 01:57
O eski bitmeyen tükenmeyen enerji ile her yere kosan Umut yok artik zaaten en belirgin özelligin buydu onu bari kaybetme.

M.S.SOFU
12.04.2009, 02:06
dk 80 deki pozisyonda hoca ofsaytı vermeseydi o golü yine atamazdın yine atamzdın..

Berkedogan
12.04.2009, 02:41
mücadele süper emek süper ama umut buluttan golcü olmaz önceden beri bu adamın çok iyi bir ön libero defansif ortasaha olabileceğini düşünüyorum o mevkide kral olur bu azimle.

Erkin Ekşi
12.04.2009, 02:45
umut stoper olarak denenmeli.
toplari cok iyi uzaklastiriyor kale onunden zaten son iki mac harikalar yaratti gecen hafta yattaranin ortasini kafayla kale onunden basariyla uzaklastirdi bu haftada 2 metreden cok tehlikeli bir pozisyonu kontrollu bir sekilde auta atmayi basardi.

dememiz gereken tek sey ''umut kendi kalene gol at'' ligin en az gol yiyen ekibi oluruz.

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 02:52
En az kullanıcı adınız kadar tatlısınız Erkin bey..

Hasan Ayvenli
12.04.2009, 03:13

burası paylaşım forumu değil. emeğe saygı + rep falan yok :D bir forvetin görevlerinin kaçını yerine layıkıyla getiriyo da saygı duyayım. trabzonda çok vardır bundan daha iyi koşabilen adam.

Hasan Ayvenli
12.04.2009, 03:17
bu adamın futbolcu olduğunu gördükçe her hafta kahroluyorum. bu adamın hem futbolcu hem forvet olduğunu gördükçe daha da kahroluyorum. ve bu adamın trabzonspor'da futbolcu olduğunu gördükçe çok daha fazla kahroluyorum. sağ bekte filan denense belki iş yapabilir. ne top kontrolü ne son vuruş.

kudu_61
12.04.2009, 08:23
bence gitmelisin umut bize faydan yok bari oynayacağın bir kulübe git Trabzonsporun forveti kesinlikle olamazsın

güneyli
12.04.2009, 10:26
Dudaklarından dökülen duaların hatırına attığın gole senden daha çok sevindim.Desteğe çok ihtiyacın var .

tsclp
12.04.2009, 10:30
umut stoper olarak denenmeli.
toplari cok iyi uzaklastiriyor kale onunden zaten son iki mac harikalar yaratti gecen hafta yattaranin ortasini kafayla kale onunden basariyla uzaklastirdi bu haftada 2 metreden cok tehlikeli bir pozisyonu kontrollu bir sekilde auta atmayi basardi.

dememiz gereken tek sey ''umut kendi kalene gol at'' ligin en az gol yiyen ekibi oluruz.
doğru söze ne hacet, dünkü maçta bütün ataklarımız umut kesti,ilerliyoruz ama umuta kadar ilerleyebiliyoruz sadece sonra gelsin geri dönüyoruz.
hacettepe defansını aşmakta hiç zorlanmadık ama umudu aşmak zor oldu gerçekten.
dip not: yattara büyük topçu olduğunu gösterdi umut gibi adama neyaptı etti gol attırdı büyüksün YATTARA.

Sümeyye Şahin
12.04.2009, 10:35
yattara yüzde yüz karşı karşıya pozisyonda bıraktı umutu onu da zorla attı dicek başka bişeyim yok...

Murat'
12.04.2009, 11:35
http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/Default.aspx

2003-2004 Sezonu 27. Hafta....

Cihad Varlı
12.04.2009, 11:50
Bana göre vasatı aşamadı.. Hala yetersiz..

ApoCaN28
12.04.2009, 11:52
O golü yapmış ok..
geriye gitmiş seneler ilerledikçe:D
Gerçi bizde de şut atıp attığı goller felan var ama...

Murat'
12.04.2009, 11:53
Umut için sakatlanması daha hayırlı olacak gerçekten....Yoksa bu kadar beddua alıyor...Birkaç hafta dinlenir bu sayede...Kendisinin bir kere bile sakatlığına şahit olmadım şimdiye kadar...

mehmetali61_55
12.04.2009, 11:53
benim dikkatimi çeken nokta recep umuttan golu yedikten sonrak tepkisiydi adeta adam kendinden gecti ben bu adamdan nasıl gol yedim diye :)

alper*
12.04.2009, 13:17
Bu takımın golcüsü değil.
Şöyle bir tane temiz vuruşunu göremedim.
Bu golü dahi zorla attı.Iııh ııh biraz direk biraz içeri anca gol oluyor.
Hele maçta önce bacaklarını tekvandocular gibi germen bitiriyor adamı.

blackrain61
12.04.2009, 13:17
benim dikkatimi çeken nokta recep umuttan golu yedikten sonrak tepkisiydi adeta adam kendinden gecti ben bu adamdan nasıl gol yedim diye :)

Aynen bende mac sirasinda bunu düsündüm. Cünkü Umut topa hem plase vurdu ve recepin üstüne. Recepten sekti, yürüye yürüye gol oldu. Defansta bir kisi olsaydi, topu rahat cikarirdi, yani kisacasi gol olmasi büyük sansti. Yoksa zaten üc gol yemis kalecinin cildirmasinin baska bir sebebi olamaz.

Erdem Keser
12.04.2009, 13:31
Gökhan'ın yanında Zlatan İbrahimoviç gibi geliyor gözüme.

Samet Yildirim
12.04.2009, 13:52
Alternatif ancak olur...

Tek santrafor oynayan adam ortalarda ön direge kosar bizimkisi durmadan arka direge kosuyor iste futbol mentalitesi nekadar zayif oldugu ortadir hatta yattarada hep oraya orta yapmasina ragmen halanda oraya kosmuyor ya...

Ömer TOPAL
12.04.2009, 14:04
umutun gol atmasına çok sevindim..maç boyunca özellikle onu izLedim...ve umut hakkındaki düşüncelerimde yanılmadıgımı bir kez daha gördüm..ona gelen paslar çok güzel ya birine çarpıyor ya önüne yatıyor bir rakip topu çeliyor...yada pas tersine geliyor...çok şanssız Umut bunu gözlerimle gördüm ikinci yarı rakip kalenin arkasındaydım ve maçı degil umutu izledim....şanssızlıgını kırdıgı zaman inanın bizi utandıracak..

nemo_61
12.04.2009, 14:10
dün akşam en çok umut un golüne sevindim ..çok şanssız maçlar yaşadı..inşallah bu maçla şanssızlığını kırmış olur

Fatih Solmaz
12.04.2009, 14:14
gökhan ünal'la kıyaslanamaz çünkü umut bulut futbolla ilgili hiçbir konuda bir örnek olamaz.
gökhan ünal takıma katkısı attığı gollerde ve yaptığı asistlerde yazıyor. umut gollere engel olmasın yeter bunun içinde en iyi yer onun için yedek kulübesi.

evrents
12.04.2009, 14:32
Gençlerbirliği maçında umutun yerine gökhan oynamalı

talibim
12.04.2009, 14:49
maçta umut oyundan çıkarken,amaçlarını anlamadığım kendilerini öyle tanımladıkları için bende öyle diyryim,trabzonspor taraftarı umut'u yuhaladı.yuhalayanlarla yuhalamayanlar arasında tartışma yaşandı.şimdi elimizi vicdanımıza koyalım.neden bir futbolcu galip gelinen ve gol atılan maçta yuhalanır.neden???bu tepki hem o futbolcuyu hem de takımı müsbet yönde mi etkiliyor.seneyede bu futbolcularla oynayacağız.kaldı ki bu futbol horoz dövüşü değil.aynı umut ankaragücü maçında son dakikada gol attı.o zaman iyiydide.şimdi neden kötü oluyor.elimizde çok alternatif mi var.??trabzonda çok tanıdığım var,valilik veya zengin birisi 500-600 kombine almış ve dağıtmış taraftara.o taraftar o kombinesini her maç satarak maddi menfaat etmek istiyor,elindeki diğer kombineyle kendisi içeri giriyor.ne maç izler ne takımı destekler,sabirsızlıkla takımın gol yemesini istiyor ki bağırsın çağırsın.şimdi bunlar taraftar mı??taraftar takımını karşılıksız sever.onlara seyirci bile demek istemiyorum.şurada sekiz maç kalmış hala tenkit,hoşnutsuzluk...nedir bu hal?????şampiyon olabiliriz,bunun için birlikte olmamız lazımlen,anca beşinci oluruz diye nida atıyor trabzonspor taraftarı!!!umut da gökhan da bu takımın futbolcusu olduğu için değerlidi.

Anıl Caner
12.04.2009, 16:03
Seneye gerçek bir santraforumuz olduğu zaman çok iyi bir alternatif olacak. Ve takıma katkısı çok daha fazla olacak.

Bu Ankaragücü maçından beri işe yarar pek bir şey yapmamasının açıklaması değil tabi ki. Benim için bu sezonun en büyük hayal kırıklığı oldu Umut. Her ne kadar en çok sevdiğim oyunculardan birisi olsa da.

Mevcut kadro kurgusu bu şekilde devam ettiği sürece ben hemen her maç en az bir gol atacağına inanıyorum.

Performansının berbat seviyede olduğuna katılıyorum.

Ama Umut bu kadar ondan fazlasını beklemek hatalı görüşlerine katılmıyorum. Umut'a kızgınlığım da bu noktada.

Umut'u savunmayı tercih etmemin sebebi de Trabzonspor'un menfaatlerine en uygun olan duruşun bu olduğunu düşünmemden kaynaklanıyor. Söylediğim gibi daha nitelikli ve başarılı bir forvet geldiği an takımdan kesildiğinde kesinlikle itirazımı veya şikayetimi bu başlıktan kimse okumayacak.

Selahattin Kınalı'dan başlayıp Gökhan Ünal'a uzanan süreçte tüm forvetleri düşündüğüm zaman Fatih Tekke istisnası hariç en iyi forvetin Umut Bulut olduğunu gözlemliyorum, çok daha iyisine layık olduğumuza inanıyorum.

Burada anlamsızca her maçtan önce, sonra Umut'a eleştiri kod adlı hakaretleri iğrenerek okuyorum.

İnşallah seneye çok daha iyi bir santraforumuz olur. Bonservis bedeline, medya şişirmelerine kanmadığımız, forumda online rekorlarına sebep olmayacak, bir Cale, bir Colman, bir Giray, bir Egemen tarzında gerçek bir oyuncumuz. İşte o zaman bu başlığın altındaki mesajlar da değişir.

macka61
12.04.2009, 16:04
yine atamıyordu şansa attı golünü bu umut ve gökhanı izliyorum bide avrupa maçlarını yabancılar herhalde uzaydan gelmişler

Mira_61
12.04.2009, 16:12
Maç boyu sana çok kızdım ama ite kaka attığın golden sonraki yüz ifaden kızgınlığımı aldı.O da bizim kadar çaresiz ve berbat bir ruh hali içerisinde.Olmuyorsa bu kadar zorlamanın mantığı yok.Sanada yazık bizede.Kapasitene uygun bir takımda pekala başarılı olabilirsin Umut.Bu takımda en fazla alternatif olursun.

Mustafa Calik
12.04.2009, 16:16
tebrik ederim Umut, bunuda zar zor attin.

senden iyi bir ön libero olur, mucadele felan filan ediyon ama Trabzonspor'un golcüsü asla olamazsin bu gidislen.

Mustafa Ayazoğlu
12.04.2009, 16:17
Golü atana kadar arkadaşlarına el kol hareketleri !! Ayıp yani !!

İlla topu önüne bırakacaklar oda gol atacak, az kalsın onuda beceremiyordu !!

Adem Erdoğan
12.04.2009, 16:19
İleri uç oyuncusu olamaz.İyi bir yedek ya da önlibero.

Hüseyin İlkin
12.04.2009, 16:21
Golü atana kadar arkadaşlarına el kol hareketleri !! Ayıp yani !!

İlla topu önüne bırakacaklar oda gol atacak, az kalsın onuda beceremiyordu !!

Ben arkadaşlarından çok, topun ona gelmemesine isyan ettiğini düşünüyorum. Hay böyle şansımın der gibiydi...

otuken55
12.04.2009, 16:27
Ben arkadaşlarından çok, topun ona gelmemesine isyan ettiğini düşünüyorum. Hay böyle şansımın der gibiydi...
hüseyin çoğu defa arkadaşlarına isyan etti benim de dikkatimi çekti bu huyu değiştirmesi lazım hareketlerini.

Mustafa Ayazoğlu
12.04.2009, 16:32

Yok kesinlikle o kadar beden dili bilgimiz var yani, dersini veriyoruz.. Sadece Umut değil diğer bazı futbolcularda bunu yapıyor..

Alanzinho'nun ara paslarında Serkan'ın ileri çıkışlarında, Hüseyin de çok yapıyor.. Gökhan, Umut arasında çapraz koşularda saha paylaşımında ..

Düşüşte ki nedenlerden biride bu olsa gerek saha içinde futbolcular birbirleri ile anlaşamıyor.. Yeni takım olgusu bu olsa gerek..

x_man
12.04.2009, 17:06
5 umut bir gökhan 3 gökhanda 1 tekke etmez bu kadar

zarha6155
12.04.2009, 17:24
Kaleciyle karşı karşıyayken bile topu gene kaleciye nişanlıyorsun.Attığın gol direğin yardımıyla gol oldu.
Çok yolun var çok

Yavuz Hasan
12.04.2009, 18:52
maçı kazandığımızdan çok umut un gol atmasına sevindim

inşallah moral olmuştur biraz da kendini toparlarsın

Muhammed
12.04.2009, 18:54
Malesef umut bu takımın golcüsü olacak yetenekte değilsin. Gelecek değişicen desek o da yok yeteneğin bu. TSL transferlerinde takas olarak kullanılmalı.

Kadir
12.04.2009, 20:10
Zorla gol attı valla :)

Ömer SEVİNÇ
12.04.2009, 21:47
gökhan ünal'la kıyaslanamaz çünkü umut bulut futbolla ilgili hiçbir konuda bir örnek olamaz.
gökhan ünal takıma katkısı attığı gollerde ve yaptığı asistlerde yazıyor. umut gollere engel olmasın yeter bunun içinde en iyi yer onun için yedek kulübesi.
Gökhan ve Umut eşit sayıda gol attı..

Noldu şaşırdınız dimi?

Hemde bu goller genelde bize 3 puan getiren gollerdi. Bu haftaki gibi olmasa da olur golü değil.

alpozan61
12.04.2009, 22:30
Seneye gerçek bir santraforumuz olduğu zaman çok iyi bir alternatif olacak. Ve takıma katkısı çok daha fazla olacak.

çççççççççççç

İdris Toksoy
12.04.2009, 22:32
Genç umut :)

Kubilay ŞAHİN
12.04.2009, 22:35
Kaçırdığı İlk Golde Ceza Sahası Dışından Sanmıştım Ama Kalenin Hemen Önünde imiş.. Ama Golüne En Çok Sevinenlerdendim..:)

Punisher-61
12.04.2009, 22:37
3. dakikada kacan gol inanilmazi...

Alibeyoglu
12.04.2009, 22:52
sampiyon olacak takimin gol yükünü kaltiracak seviyete degil

Anıl Caner
12.04.2009, 22:53
çççççççççççç

Ne anladın da o mesajdan güldün o kadar merak ettim :).

tuncay1984
12.04.2009, 22:54
umut senden bi b olmaz git at kendi bi köprüden asaga gökhanida al yanina

Fatih Kuloğlu
12.04.2009, 22:56
Yavaş olalım biraz isterseniz bazı maçlarda bize 3 puanı o getirdi yüzümüzü o güldürdü biliyorsunuz...

Alibeyoglu
12.04.2009, 23:00
umut net gol pozisyonlarini gole cevirseydi su an 20 puan farkla liderdik
ligin en cok gol pozisyonuna giren takimi oldugumuzu unutmayin

Mellih
12.04.2009, 23:38
Umut büyü artık yawww.. Geldiğinden beri geliştiremedin kendini.. Son 8 haftada sana da çok iş düşüyor

bordox
12.04.2009, 23:52

Bende o görüntüye takıldım,kendini direğe vurup telef edecekti az daha,Umut'tan gol yediği için mi yoksa piyasası düştüğü için mi çözemedim.

Umut'un umutsuz vaka olmaya doğru ilerlediği bir maç daha.Bize geldiği zaman ki Umut'a bak bir de şimdiki Umut'a.

Fanatik28
13.04.2009, 00:08
Seneye takasta kullanabilecegimiz biri olacak Umut. Benim merak ettigim, 3 sezondan beri bu takimda kosturup kendini nasil gelistiremedigi, acaba antenman sonlari özel calisma yapiyor mu? Bence hayir, cünkü yapmis olsa cok baska olurdu!!!

Yattara gibi her mac önüne en az 1 hatta 2 tane boskaleye yuvarlamasi gereken pas alan biri icin cok bile sabrettik...Asil olan Yattara´ya oluyor ya...ne diyim daha!

ÖmerFarukYılmaz
13.04.2009, 00:14
Eğer hoca tek forvet düşünüyorsa kesinlikle Umut'u kullanmamalı...Yetenekleri bakımında hiç o mevkinin adamı değil..

Gökhan KAN
13.04.2009, 00:24
Seneye iyi bir forvet şart böyle gitmez...İzlediyseniz Sivas maçını Mehmet Yıldız ın Sezer e çıkardığı pas çok iyiydi..O pasları verebilecek biri kesinlikle şart....Forvet dediğin aynı zamanda pasör olmalı..

Ahmet Faruk
13.04.2009, 01:04
Ben hala Umutun bir forvette olması gereken hangi özellikten dolayı forvet olarak oynatıldığını anlamadım.
Kaç senedir de düşünürüm, hani o kadar da god kafalı değilim ama aklım almıyor bir türlü...

Muhammet
13.04.2009, 01:07
Sana gol kaçırmak yakışıyor Umut. :D O ellerinle yüzünü kapatışın kendini yırtışın yok mu. :)

Ahmet Faruk
13.04.2009, 01:11
Sana gol kaçırmak yakışıyor Umut. :D O ellerinle yüzünü kapatışın kendini yırtışın yok mu. :)

Kaç haftadır o üzülmede yok...

Aklıma şimdi geldi, bi kamera yada telefonla bizim takımın Umutla yakaladığı pozisyonlardaki taraftar tepkisini çekeceğim...

Ne görüntüler çıkar, hele Trabzondaki gaavelerde, of of :D

Hasan Ayvenli
13.04.2009, 13:26
Ben hala Umutun bir forvette olması gereken hangi özellikten dolayı forvet olarak oynatıldığını anlamadım.
Kaç senedir de düşünürüm, hani o kadar da god kafalı değilim ama aklım almıyor bir türlü...

aynen. ne top kontrolü ne son vuruş var. nasıl futbolcu olmuş dicem. çok koşuyo çabalıyo diyelim. ulan nasıl forvet olmuş onu anlayamıyorum.

Süleyman50
13.04.2009, 13:40
sezon sonunda hizmetlerinden ötürü teşekkür edip yollar ayrılmalı...

Kazım Uzunboy
13.04.2009, 14:01
Önce yerine iyi bir transfer yapılsında, göndermesi kolay.

Alibeyoglu
13.04.2009, 14:46
kayseriyle topuz umut takasi cok iyi olurdu

Mira_61
13.04.2009, 15:01
kayseriyle topuz umut takasi cok iyi olurdu
Kayseride zaten böyle bir teklif bekliyordu yıllardır.:)
Üstüne o kadar para versekte Umutu alacaklarını zannetmiyorum.Kafaya oynayan değilde orta hali Anadolu takımlarının golcüsü olur Umut.

Erbay
13.04.2009, 16:44
Elimizdeki en formda forvet Umut. Aslında formdası, geçmiş performansı yok,en iyisi Umut Bulut. Gökhan ayakta duramıyor en azından Umut'a çarpan bir iki top bizimkilere ulaşıyor. Ben Umut'a şunun için kızıyorum. Geleli 3 sene olmuş. 26 yaşındasın. Hâlâ pozisyonlarında acemi forvet gibi heyecanlanıyorsun. Bir golcüdeki en önemli özellik soğukkanlılıktır. Umut'ta bu zerre kadar yok. Kaleciyle karşı karşıya karar veremiyor ne yapacağına. Heyecandan düşünemiyor ki. Kaleciye nişanladı topu, ama iyi ki gol oldu. Ben buna kızıyorum. Hâlâ ilk günkü gibisin.

Ömer SEVİNÇ
13.04.2009, 16:47
Kayseride zaten böyle bir teklif bekliyordu yıllardır.:)
Üstüne o kadar para versekte Umutu alacaklarını zannetmiyorum.Kafaya oynayan değilde orta hali Anadolu takımlarının golcüsü olur Umut.

Valla ben Umut-Topuz takası için üste para isterim. Topuz ne yapmış yıllardır Kayseri'de? Topuz + 1-2 milyon verseler belki..

Umut her sene 15 gol atan bir golcü. Şuan satılığa koysak kapışılır. İster inanın ister inanmayın. Allah'tan öyle bir düşüncesi yok yönetim ve teknik kadronun.

Muhammet
13.04.2009, 16:50
Ömer'e katılıyorum. Kimse Umut'un oyununu sevmeyebilir ama dediği gibi satılığa koysak isteyeni çok olur.

Muhammed
13.04.2009, 17:05
İsteyeni cok mu olur? Bonservisiyle beraber bizden alacak bir kulüp tanımıyorum.

Mira_61
13.04.2009, 17:08
Valla ben Umut-Topuz takası için üste para isterim. Topuz ne yapmış yıllardır Kayseri'de? Topuz + 1-2 milyon verseler belki..

Umut her sene 15 gol atan bir golcü. Şuan satılığa koysak kapışılır. İster inanın ister inanmayın. Allah'tan öyle bir düşüncesi yok yönetim ve teknik kadronun.
Keşke öyle bir şey olsa.Umut bırakın büyük takım golcüsü olmayı son maçta Kayseri gibi bir takımda bile tutunamayacağını göstermiştir bana kalırsa.Ona saygı duyuyorum iyi niyetli vs. ama iyi niyetlede yürümüyor ki.Mehmet Topuz Kayserinin uçtuğu kadar fiyat etmez kabul ama Umut+1-2 milyonda fazla hayal olur.Şu an Umut satılığa konsa bizim rakiplerimizden Sivasın bile ilgileneceğini ben sanmıyorum.Umutun Mehmet Yıldızdan iyi olduğunu düşünsem bile.:)

Selman
13.04.2009, 17:15
Umut'un satışa konulduğunda kapılaşacağı takım isimlerini merakla bekliyorum.:)Yazacağınız takımlar aslında Umut'un nerde oynaması gerektiğini de gözler önüne sereceğinden söyler misiniz bilemem.:)

Düzenleme: Mira_61 yazmış bile:ok

Serdær
13.04.2009, 17:16
Umutu 2 Milyon Euro'nun üzerinde verirsek büyük başarıdır.

He oldu ki Rus takımları istiyor o zaman iyi paraya gider :D

Adem Erdoğan
13.04.2009, 17:17
Gayserililer Umut'a karşılık anca kantarın topuzunu verirler.

Mehmet Topuz = Umut + Gökhan + para yada futbolcu

Bu ihtimalde bile vereceklerini zannetmiyorum.

Serdær
13.04.2009, 17:21
Hatta Umuta 2 Milyon Euro verene Hüseyin bedava :D

b_m_61
13.04.2009, 17:22
Gayserililer Umut'a karşılık anca kantarın topuzunu verirler.

Mehmet Topuz = Umut + Gökhan + para yada futbolcu

Bu ihtimalde bile vereceklerini zannetmiyorum.

Yok artık daha neler !