PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

TheCrow
07.05.2008, 00:30
Umut Ankaragücü'ndeyken uzaktan çok güzel goller atıyordu.Bir keresinde arkadaşla özetleri izlerken Umut topu sağ içten sürdü sürdü,çok uzaktayken kaleye bakıp hareket halindeyken bir çaktı topa,kaleci göremedi bile topu.O zaman arkadaş demişti ki "işte bu adamı almak için izlemeye,araştırmaya gerek yok,böyle bir gol atabilen adam kesinlikle faydalı olur"
Bu olaydan 2 veya 3 sene sonra da Umut'u transfer ettik,çok sevinmiştim alındığına.

Umut'un bitiricilik özelliği zayıf gibi görünüyor ama bazen müthiş plase vuruşlar yapıyor,topu istediği yere atıyor,yani anlamak mümkün değil.Bence asıl sorun zamanlamasının inanılmaz kötü olmasında,o kadar kötü ki,kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda bile topla ya çok erken ya da geç buluştuğundan bir türlü kendini toparlayıp istediği vuruşu yapamıyor,top ayağına dolanıyor sanki,biz "kaleciyle karşı karşıya bunu da kaçırmaz artık" diye düşünürken Umut hala topla kavga halinde kaleye doğru ilerliyor,hala topun kontrolünü sağlayabilmiş değil,top istediği yerde değil!..

Bence,bir şekilde zamanlama problemini giderirse,bitiricilik sorunu kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Murat Değirmenci
07.05.2008, 00:37
ankaragücü taraftarları umut un TRABZONSPOR a transferinden sonra takımlarına karşı bir çok protesto eyleminde bulunmuşlardı umut bence çok iyi bir tarnsfer

Great White
07.05.2008, 00:41
ankaragücü taraftarları umut un TRABZONSPOR a transferinden sonra takımlarına karşı bir çok protesto eyleminde bulunmuşlardı umut bence çok iyi bir tarnsfer

Hocam şimdi biri çıkar "Jefferson için de Botafogo taraftarı kulübü basmıştı da ne oldu?" diye sorar şimdi..

Bir şey değil, cevap da veremeyiz durduk yerde:)

KUTADGU
07.05.2008, 00:44
Hocam şimdi biri çıkar "Jefferson için de Botafogo taraftarı kulübü basmıştı da ne oldu?" diye sorar şimdi..

Bir şey değil, cevap da veremeyiz durduk yerde:)

Aklımda tamda bu vardı...

Ancak bu sene için yorum yazmama kararım olduğu için vazgeçtim...

Tebrik ediyorum

İşin tuhafı giriş, gelişme ve sonuç kurgusu neredeyse aynı şekillenmişti bende...

Bak yazmışım...

Tövbe tövbe...

Emiroğlu
07.05.2008, 00:45
Yahu Umut transfer olduğunda Türkiyede kaç tane transfer olabilecek Türk Forvet vardı ?
Semih , Gökhan , Ümit... Başka ?
Şu anda kaç tane ?
Semih , Gökhan , Ümit , Mehmet Yıldız...

Ne kadar uzadı bu Umut konusu ?

Hüseyin başlığına gösterilen hassasiyet neden bu başlığa gösterilmiyor yöneticiler tarafından ?

TheCrow
07.05.2008, 00:45
Ankaragücü taraftarı Augustine bize geldiği zamanda müthiş protesto yapmışlardı.Adam bizde 2 senede 1 gol atıp 3 çocuk yaparak tarihe geçmişti."Attığı golden daha fazla çocuk yapan santrafor..."

Emiroğlu
07.05.2008, 00:53
Hasan Üçüncü yollanırsa Protesto yapacak bir sürü Trabzonspor taraftarı tanıyorum.Hem Trabzondan , hem de çok uzak değil,FORUMDAN !

Bu herhangi bir durumu nihayete erdirebilecek bir parametre değil.

Umut iyi bir futbolcudur.Eksikleri , artı yönleri vardır...Bunlar göreceli olabilir.

Göreceli olmayacak tek parametre,Türkiye'deki , Türk ve kalbur üstü forvetlerden biridir !

Great White
07.05.2008, 00:54
Hasan Üçüncü yollanırsa Protesto yapacak bir sürü Trabzonspor taraftarı tanıyorum.Hem Trabzondan , hem de çok uzak değil,FORUMDAN !

Sonuca gelirsem...

eeeeeeeeeeeeeee ?

Hasan' ın sülale o kadar geniş diyorsun yani:D

kamyonetçi
07.05.2008, 00:59
[quote=Emiroğlu;1296731]Hasan Üçüncü yollanırsa Protesto yapacak bir sürü Trabzonspor taraftarı tanıyorum.Hem Trabzondan , hem de çok uzak değil,FORUMDAN !

O kadar karamsar olma nasılsa Hasan transfer olacak takım bulamaz,dolayısıyla benim gibi potansiyel protestocularada malzeme çıkmaz.

Emiroğlu
07.05.2008, 01:03
Ne diyeyim.

Ne mutlu size o halde.

Ömer SEVİNÇ
07.05.2008, 01:05
Buraya yazılanlar kaybolmayacağı için oldukça seviniyorum. Gerektiği zaman gerektiği şekilde surata vurabileceğim bir kaç yıl sonra. Ne özürler dilenecek göreceksiniz:)

Great White
07.05.2008, 01:08
Buraya yazılanlar kaybolmayacağı için oldukça seviniyorum. Gerektiği zaman gerektiği şekilde surata vurabileceğim bir kaç yıl sonra. Ne özürler dilenecek göreceksiniz:)

Ne uyandırıyorsun yahu?

Şimdiden editlemeye başlamışlardır bile:D

taroMİSAKİ
07.05.2008, 01:30
ahh umutum ahh... beni bu kadar savunan olsa bırak Türkiye'yi ingilterede gol kralı olurdum.

hafta sonu çık sahaya bir iki tane gol at baride gelecek sezon TRABZONSPOR kadosunda alternatif bir fulbolcu olarak yer bul. (fenerbahçeye gol attı maçı kazandırdı bu adam hiç biyere gönderemezsiniz onu)
nasıl olsa önemli olan ''GOL ATMAK''
Arkanda duranların yüzünü kara çıkarma seneyede bu takımda olki ergini falan savunmak zorunda kalmasın kimse...

Ömer SEVİNÇ
07.05.2008, 01:37
ahh umutum ahh... beni bu kadar savunan olsa bırak Türkiye'yi ingilterede gol kralı olurdum.

hafta sonu çık sahaya bir iki tane gol at baride gelecek sezon TRABZONSPOR kadosunda alternatif bir fulbolcu olarak yer bul. (fenerbahçeye gol attı maçı kazandırdı bu adam hiç biyere gönderemezsiniz onu)
nasıl olsa önemli olan ''GOL ATMAK''
Arkanda duranların yüzünü kara çıkarma seneyede bu takımda olki ergini falan savunmak zorunda kalmasın kimse...

Beni bu kadar savunan olsaydı ben de İspanya'da gol kralı olurdum. Great White sen nerede gol kralı olurdun abi?:)

Great White
07.05.2008, 01:42
Beni bu kadar savunan olsaydı ben de İspanya'da gol kralı olurdum. Great White sen nerede gol kralı olurdun abi?:)

Penaltı dahi kullanmadan hemi de İtalya Ligi' nde en az 45 gol ile gol kralı olurdum beee:D

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 01:44
oohh walla içimizde neler varmış da farkında değilmişiz :D:D

Ömer SEVİNÇ
07.05.2008, 01:45
Ohoo. Penaltı kullanarak gol kralı olmak sayılmaz zaten:D Aa bir dakika. Umut'a saldıracak bir konu daha buldum. Penaltı kullanamıyor. Gerçi takımda şimdiye kadar hiç kullanmadı sanırım ama olsun. Kesin kötü atıyordur:D

Ayrıca o İtalya liginde Fatih Tekke olsa 90 gol atmıştı şimdiye. 45 gol ne ki?:)

taroMİSAKİ
07.05.2008, 01:49
Ben mühim olan "gol atmak" sanırdım bir forvet için bunca senedir.Demek ki öğrenmenin yaşı yokmuş.
Genç arkadaşım söyler misin nedir mühim olan?..Aynı soruyu kaleci için de soralım,bir kaleci için mühim olan gol yememek değil midir,daha mühim başka birşeyler de var mıdır?..

bu takım TRABZONSPOR eğer üzerindeki formanın renkleri BORDO ve MAVİ den ibaret ise mühim olan o formanın HAKKINI VERMEKTİR.

alper*
07.05.2008, 01:54
arkadaslar umutun 2 senedir attigi tum goller arsivimde var..
ozellikle bu sene kac tane gol hatirliyorum ki ne asist yapilmis kendisine ne bir sey..
aliyor gol atiyor,savunma hata yapiyor degerlendirip gol atiyor.
yahu elimizde boyle bir golcu var,asist yapilmadan gol atabilen +++ ustune asist yapabilen,
daha nesini tartisiyoruz?
yeteneksizse yeteneksiz..
topu kaleye yuvarliyor mu ?
her sene 15 kere yapiyor bunu..
ustelik asistleri -yattara haricinde- ayman kalibresinde adamlardan alip da ..

:):)

Mustafa Hazıroğlu
07.05.2008, 02:18
ozellikle bu sene kac tane gol hatirliyorum ki ne asist yapilmis kendisine ne bir sey..
yahu elimizde boyle bir golcu var,asist yapilmadan gol atabilen +++ ustune asist yapabilen,
her sene 15 kere yapiyor bunu..

:):)
katılıyorum..ama yanına pivot santrofor lazım.

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 02:47
bu takım TRABZONSPOR eğer üzerindeki formanın renkleri BORDO ve MAVİ den ibaret ise mühim olan o formanın HAKKINI VERMEKTİR.
peki o formanın hakkı nası veriliyo acaba :rolleyes:

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 05:44
ANLAMLI MESAJLAR
Umut'tan anlamlı mesajlar... İstanbul B.B. maçında galibiyet golünü atarak gol sayısını 13'e çıkartan Umut, içinde bulundukları konuma rağmen Olimpiyat Stadı'ndaki tribünlerin bazıları için önemli mesaj olduğunu söyledi. Umut, "Trabzonspor'un büyüklüğüne göz koyanlar, Olimpiyat'taki tribünlere iyice baksınlar. Hiçbir iddiamız yok ama sadece bordo-mavi renkleri seven binlerce insan Olimpiyat gibi ulaşılması zor olan bir yere akın ediyor. Şampiyonluk mücadelesi veren diğer büyükler kadar tribünde taraftarımız oldu. Gerçek büyüklük budur işte" dedi.
DAHA ÇOK ATMALIYDIM
Umut, İstanbul maçını taraftarları için oynadıklarını ve kazanmak adına ellerinden geleni yaptıklarını dile getirirken "Bunu başarmak ve bu sezon çok üzdüğümüz insanları mutlu etmek güzeldi. Umuyorum gelecek sezon Trabzonspor başarılı olacak ve sevenlerini mutlu edecektir" dedi. İstanbul maçında gol attığı için mutlu olduğunu da belirten genç golcü, "13 gole ulaştım, ancak bu benim için fazla değil. Daha fazla gol atmam gerekiyordu. Artık gelecek sezon bu sayıyı daha da yukarılara çekeceğime inanıyorum" diye konuştu.

erik
07.05.2008, 06:33
Umut Buluta bazı arkadaşlarım karaktersiz demiş ve yolu Bursaya demiş.Biraz el insaf demek lazım.Umut gibi adam gibi bir adama sahibiz ve biz Umut Buluta hemen karaktersiz diyoruz.El İnsaf.....

Kazım Uzunboy
07.05.2008, 06:36
Umut Buluta bazı arkadaşlarım karaktersiz demiş ve yolu Bursaya demiş.Biraz el insaf demek lazım.Umut gibi adam gibi bir adama sahibiz ve biz Umut Buluta hemen karaktersiz diyoruz.El İnsaf.....

herkesin kendi görüşü tabi saygı duymak gerek ama ben ordaki ' hemen ' i anlayamadım

erik
07.05.2008, 07:42
Umut Bulut karaktersizlik olarak atfedeceğimiz ne hareket yapmış bu zamana kadar bana açıklarmısınız.Elbetteki görüşlere saygı duymalıyız ama bir somut örnek göstermemiz gerekmiyor mu bir kişiye karaktersiz demek için?

TheCrow
07.05.2008, 08:27

O mesajların hepsi espri amaçlıydı.Yok öyle bir şey...

Coloradoydu
07.05.2008, 11:40

İnşallah... Kazanan Trabzonspor olsun da...

Özsu
07.05.2008, 11:46
Alındığında çok sevinmiştim. Takım olarak kötü bir sezon arkada bırakmamıza rağmen, Umut Bulut yinede iyi futbol oynadı diye düşünüyorum. İleride daha iyi olacağını umuyor ve bekliyorum..

Coloradoydu
07.05.2008, 11:52

Bu Yattarayla Gökdeniz iki senedir kime asist yapıyor? Bana mı?

Bu sezon 4 asist. Son maçtaki gayri iradi asisti dahil mi bilmiyorum.

Dünden beri vuramıyor diyoruzya...

"ozellikle bu sene kac tane gol hatirliyorum ki ne asist yapilmis kendisine ne bir sey..
aliyor gol atiyor,savunma hata yapiyor degerlendirip gol atiyor" demişsiniz. Şimdi, kendi mi atıyor yoksa aistlerle mi atıyor anlayamadım...

Murat Engin Akyüz
07.05.2008, 12:53
cernat iyi servisler yapar umarım(gelirse tabii) inanın büyük potansiyel war iyi servisler yapılırsa gerçekten çok başarılı olur güvenim sonsuz umuta:)

Özkan Erdem
07.05.2008, 13:06
Geçtiğimiz haftaya kadar şampiyonluğa oynayan takımlar ve en çok gol atan oyuncularına bir bakalım;

Sivasspor

Mehmet Yıldız : 14 gol
Mohamed Ali : 9 gol

Galatasaray

Ümit Karan : 11 gol
Nonda : 11 gol
Hakan Şükür : 10 gol

Fenerbahçe

Semih : 17 gol
Alex : 14 gol
Kezman : 11 gol
Deivid : 11 gol

Trabzonsporumuza baktığımızda mevcut kadronun en çok gol atan ismi 13 Gol ile Umut Bulut. İstatistikler net birşey belirlemese de bugün şampiyonluğun en güçlü adayı Galatasarayın forvetleri bireysel anlamda Umut'tan az gol atmışlar. Şöyle bir bakıldığında bu sezon ligimizde Umut'tan fazla gol atan 3 oyuncu var ; Mehmet Yıldız, Semih Şentürk ve Alex de Souza.

Benim değinmek istediğim konu şu, yukarıdaki listede görüyorsunuz her takımın en az 1-2 tane daha skorer oyuncusu var. Oysa bizim bugünkü kadromuzda (takımdan ayrılan oyuncularımız ; Gökdeniz Karadeniz'in attığı 11 golü ve Ceyhun Eriş'in attığı 5 golü dahil etmezsek) 13 gollü Umut'un ardından en çok gol atan isim 3 Gol ile Tayfun Cora. Tayfun'dan sonra Ayman, Yattara ve Barış Memiş'in 2'şer golü bulunuyor. Ergin, Çağdaş, Mustafa Keçeli ve Hüseyin de 1'er gol atma başarısı gösteren oyuncularımız.

Umut Bulut yeterlidir, yetersizdir orası ayrı bir konu ama gerçek şu ki, Umut kadar gol atabilen başka bir oyuncumuz olsa seneye en azından UEFA kupasında mücadele ederdik. Bugün transfer konusunda bir çok oyuncu sırf seneye Avrupa kupalarına gidemiyoruz diye bizi tercih ederken daha çok nazlanacak, fiyat yükseltecektir.

Bana kalırsa Umut Bulut en azından gelecek sezon için kesinlikle kadroda bulunması gereken bir oyuncudur. Her maç ilk 11 şansı bulamasa da zaman zaman katkısı olacağı kanaatindeyim. Ayrıca 2 sezondur dinlenme imkanı bulamadan oynadığını ve pozisyonu gereği fazla efor sarfettiğini düşünüyorum. Bu yüzden maç içersinde güç kaybı yaşıyor ve vuruşlarında etkisiz kalıyor olabilir. Bunları da değerlendirmek gerek.

erik
07.05.2008, 13:27
Geçtiğimiz haftaya kadar şampiyonluğa oynayan takımlar ve en çok gol atan oyuncularına bir bakalım;

Sivasspor

Mehmet Yıldız : 14 gol
Mohamed Ali : 9 gol

Galatasaray

Ümit Karan : 11 gol
Nonda : 11 gol
Hakan Şükür : 10 gol

Fenerbahçe

Semih : 17 gol
Alex : 14 gol
Kezman : 11 gol
Deivid : 11 gol

Trabzonsporumuza baktığımızda mevcut kadronun en çok gol atan ismi 13 Gol ile Umut Bulut. İstatistikler net birşey belirlemese de bugün şampiyonluğun en güçlü adayı Galatasarayın forvetleri bireysel anlamda Umut'tan az gol atmışlar. Şöyle bir bakıldığında bu sezon ligimizde Umut'tan fazla gol atan 3 oyuncu var ; Mehmet Yıldız, Semih Şentürk ve Alex de Souza.

Benim değinmek istediğim konu şu, yukarıdaki listede görüyorsunuz her takımın en az 1-2 tane daha skorer oyuncusu var. Oysa bizim bugünkü kadromuzda (takımdan ayrılan oyuncularımız ; Gökdeniz Karadeniz'in attığı 11 golü ve Ceyhun Eriş'in attığı 5 golü dahil etmezsek) 13 gollü Umut'un ardından en çok gol atan isim 3 Gol ile Tayfun Cora. Tayfun'dan sonra Ayman, Yattara ve Barış Memiş'in 2'şer golü bulunuyor. Ergin, Çağdaş, Mustafa Keçeli ve Hüseyin de 1'er gol atma başarısı gösteren oyuncularımız.

Umut Bulut yeterlidir, yetersizdir orası ayrı bir konu ama gerçek şu ki, Umut kadar gol atabilen başka bir oyuncumuz olsa seneye en azından UEFA kupasında mücadele ederdik. Bugün transfer konusunda bir çok oyuncu sırf seneye Avrupa kupalarına gidemiyoruz diye bizi tercih ederken daha çok nazlanacak, fiyat yükseltecektir.

Bana kalırsa Umut Bulut en azından gelecek sezon için kesinlikle kadroda bulunması gereken bir oyuncudur. Her maç ilk 11 şansı bulamasa da zaman zaman katkısı olacağı kanaatindeyim. Ayrıca 2 sezondur dinlenme imkanı bulamadan oynadığını ve pozisyonu gereği fazla efor sarfettiğini düşünüyorum. Bu yüzden maç içersinde güç kaybı yaşıyor ve vuruşlarında etkisiz kalıyor olabilir. Bunları da değerlendirmek gerek.

Çok güzel özetlemişsin sevgili hocam.Bravo.:alkış:

Fatih Solmaz
07.05.2008, 20:08
Beş para etmez golcülüğü sıfıır kendini bilmez savruk halde koşması mücadele ediyormuş görüntüsü verse de bilinçli yaptığı işler sayısı oldukça azdır.trabzonsporun aradığı golcü değil olamazda.

alper*
07.05.2008, 20:22
yazilarimi iyice okumadan parca pincik edip cevapliyorsunuz.
iyi guzel :) ama ben profesyonel futbol yorumcusu degilim elbette mantiksal hatalarim olacaktir.
uzuyor beni boyle olunca onceki tecrubelerimden biliyorum sonu ikili tartismalara kadar gidiyor.
o yuzden burada kalsin :)

Murat'
07.05.2008, 20:24
Beğenirsin beğenmezsin ama ne demek beş para etmez yaa...

Mustafa Hazıroğlu
07.05.2008, 20:59
Cenat gelirse Umut 20 golün üzerine çıkar.

Great White
07.05.2008, 20:59
Beğenirsin beğenmezsin ama ne demek beş para etmez yaa...

Onlar da Umut' un foruma olan katkılarından işte..

Umut' a füturuzca saldırmaya çalışan birini görürsen bil ki mesaj sayısı en fazla 10 adettir ve neredeyse tamamı da buraya aittir:)

bordobluex
07.05.2008, 21:56
Onlar da Umut' un foruma olan katkılarından işte..

Umut' a füturuzca saldırmaya çalışan birini görürsen bil ki mesaj sayısı en fazla 10 adettir ve neredeyse tamamı da buraya aittir:)

Üstelik ''Beş para etmez'' demek çok kaba bir söz. Açıkça Trabzonspor’un sözleşmeli oyuncusuna hakaret ediyor.

Kadir
07.05.2008, 21:57
Umut daha ne yapsın ? Adam 13 gol attı bu kadar kötü geçirdiğimiz bir sezon da bile . Umut bence Türkiye'nin şu anda sayılı golcülerindendir.FB maçında da 2 gol atarsa 3 sezon üst üste 15 atmış olacak . Umut seneye ona iyi destek veren sağlam bir orta sahayla daha iyi işler yapar tabii yanınına da bir golcü daha lazım.

Murat Engin Akyüz
08.05.2008, 14:37
Umut daha ne yapsın ? Adam 13 gol attı bu kadar kötü geçirdiğimiz bir sezon da bile . Umut bence Türkiye'nin şu anda sayılı golcülerindendir.FB maçında da 2 gol atarsa 3 sezon üst üste 15 atmış olacak . Umut seneye ona iyi destek veren sağlam bir orta sahayla daha iyi işler yapar tabii yanınına da bir golcü daha lazım.
aynen katılıyorum umut şu anda kapasitesinin yarısını gösterebiliyor anca o da yalnız kaldığı için çok yorulduğundan seneye iyi bir forvet ve iyi bir pasör alınırsa 30 gol atar:ok

Ahmet Kuru
08.05.2008, 15:23
aynen katılıyorum umut şu anda kapasitesinin yarısını gösterebiliyor anca o da yalnız kaldığı için çok yorulduğundan seneye iyi bir forvet ve iyi bir pasör alınırsa 30 gol atar:ok
İnşallah 30 gol atarda eleştirenlerden biri olarak utanır,yüzüm kızarır...

Uğurtan
08.05.2008, 17:16
Fener maçında gol(ler) bekliyorum kendisinden :)

Ahmet Faruk
08.05.2008, 17:18
İnşallah 30 gol atarda eleştirenlerden biri olarak utanır,yüzüm kızarır...
20 gol atsın, 10 asist yapsın ben yine yüzümün kızarmasına razıyım...

Uğurtan
08.05.2008, 17:22
20 gol atsın, 10 asist yapsın ben yine yüzümün kızarmasına razıyım...

Şu berbat sezonda bile 14 gol 5 asisti var dediğiniz çok ütopik bişey değil ki.. :)

BALKAN 06
09.05.2008, 18:32
bu başlıkta Umut'u eleştirmek her babayiğidin harcı değil
belli mesaj sayın olacak,yaşın küçük olmayacak,futboldan anlayacaksın anlamansan dahi anlıyormuş gibi şekilli cümleler kuracaksın vs.vs.

ceza alan arkadaşın ''beş para etmez'' kelimesi şık olmamış tabi savunulacak bi hali yok ama
Umut'u eleştirenlere MECZUP diyen üyelere niye ceza verilmez buda hep kafama takılır benim.
veya diğer futbolcularımıza karşı kullanılan kelimelerde aynı ceza yöntemi uygulanırmı
mesela
Hüseyin Cimşir,Hasan Üçüncü,Ayman'a yapılan yorumların 3 te 2 si hakaret ve aşağılama içerir ve ben ceza alanı hiç görmedim.
neyse
ben yine her şeyi göze alıp eleştirmi yapayım
hırsını ve mücadele azmini takdir etmekle birlikte
çok eksiklerinin olduğunu düşünüyorum
vasat olan kadrolarımızın en iyisidir ama şampiyonluğa oynayabilecek bir takımın golcüsü asla değildir.ha dersenizki hani öyle şampiyonluğa oynayacak kadro 3 le 6.lık arasında iyiyiz dersek Umutta iyi.
birde seneye çift forvet izleyelim ondan sonra yeniden bi yorum yaparız inşallah.

Özsu
09.05.2008, 20:22
Yetenekli bir topçu, alındığında da çok sevinmiştim. Ancak çok rahat gole çevirmesi gereken pozisyonları cömertce harcıyor. Buna karşılık hiç olmayacak pozisyonlardada gol atıyor. Bu sezon 14 gol 5 asisti varmış. Takımımız iyi bir sezon geçirmemesine rağmen iyi bir istatistik, yalnız unutulmamalı ki takımda tek forvet var oda Umut, yani takımımızın girdiği gollük pozisyonların bir çoğunda yine kendisi var. Umarım seneye iyi bir takım oluşturmuş oluruzda, Umutun asıl performansını o zaman görürürüz.

kamyonetçi
09.05.2008, 23:49
bu başlıkta Umut'u eleştirmek her babayiğidin harcı değil
belli mesaj sayın olacak,yaşın küçük olmayacak,futboldan anlayacaksın anlamansan dahi anlıyormuş gibi şekilli cümleler kuracaksın vs.vs.

ceza alan arkadaşın ''beş para etmez'' kelimesi şık olmamış tabi savunulacak bi hali yok ama
Umut'u eleştirenlere MECZUP diyen üyelere niye ceza verilmez buda hep kafama takılır benim.
veya diğer futbolcularımıza karşı kullanılan kelimelerde aynı ceza yöntemi uygulanırmı
mesela
Hüseyin Cimşir,Hasan Üçüncü,Ayman'a yapılan yorumların 3 te 2 si hakaret ve aşağılama içerir ve ben ceza alanı hiç görmedim.
neyse
ben yine her şeyi göze alıp eleştirmi yapayım
hırsını ve mücadele azmini takdir etmekle birlikte
çok eksiklerinin olduğunu düşünüyorum
vasat olan kadrolarımızın en iyisidir ama şampiyonluğa oynayabilecek bir takımın golcüsü asla değildir.ha dersenizki hani öyle şampiyonluğa oynayacak kadro 3 le 6.lık arasında iyiyiz dersek Umutta iyi.
birde seneye çift forvet izleyelim ondan sonra yeniden bi yorum yaparız inşallah.

:alkış: :alkış:
:alkış::alkış:
MECZUPLAR lafı Umutu eleştirenlere değil öncelikle TRABZONSPOR taraftarına söylenmiştir.Ben şahsım adına aynen sahibine iade ediyorum.

ilhan
09.05.2008, 23:55

Görmediğin için böyle yazmışsın zaten :)

Umut Bulut başlığında gördüğün " idiot " kelimesini forumda başka hiçbir başlıkta göremezsin. Vaktin varsa geçmiş mesajları kurcalamanı tavsiye ediyorum.

Umut elbette eleştirilir, eleştirilecekte. Ben savunduğum kadar da eleştiriyorum Umut'u. Ama bel altı vurmuyorum eleştirirken. Kadromuz o kadar kötü ki eleştireceğim en son futbolcular Yattara, Umut felan oluyor.

BALKAN 06
10.05.2008, 07:47
Görmediğin için böyle yazmışsın zaten :)

Umut Bulut başlığında gördüğün " idiot " kelimesini forumda başka hiçbir başlıkta göremezsin. Vaktin varsa geçmiş mesajları kurcalamanı tavsiye ediyorum.

Umut elbette eleştirilir, eleştirilecekte. Ben savunduğum kadar da eleştiriyorum Umut'u. Ama bel altı vurmuyorum eleştirirken. Kadromuz o kadar kötü ki eleştireceğim en son futbolcular Yattara, Umut felan oluyor.

İlhan abi
hangi futbolcumuz olursa olsun buna Ziya Hoca ve giden yönetimde dahil
eleştirirken insan olduğumuzu ve onlarında insan olduğunu unutmamalıyız
eleştirirken aşağılama ve hakaret kesinlikle yapmamalıyız(ben hiç bir zaman yapmadım)

sen haklısın tabi ama benim anlatmak istediğim farklı idi

yinede nezaketin için teşekkür ederim
iyi forumlar.

erik
10.05.2008, 08:18
Umut şu kadromuzda ki nadir görevini yapan oyuncularımızdan bir tanesi evet eksiği çok ama fazlası eksiğinden daha çok.

Cem Balcı
10.05.2008, 11:38
bugün ilk 11 umutmu oynicak yoksa erginmi;varmı bilgisi olan?

_SeRKaN_
10.05.2008, 11:51
Umut'un olduğu yerde Ergin ikinci plandadır..Tabiki tek forvetle çıkarsa Umut oynayacaktır..

ferhaTS87
10.05.2008, 12:46
bu kotu takımda bıle 13 gol attı cok begendıgınız mehmet yıldız holosko gokhan unal denıgrıs kac gol attı bencede umutun eksıklerı var ama abarmayalım bu takımla bu kadar elımızdekının degerını bılelım mehmet yada denıgrıs gelse ıkı ayda umutan farkları kalmaz belkıde daha cok elestırılırler

Coloradoydu
10.05.2008, 14:35
bugün ilk 11 umutmu oynicak yoksa erginmi;varmı bilgisi olan?

Çok eksiklikleri olduğunda hemfikir olsakta Umut, Ergin'den daha iyidir. Bir sakatlığı yoksa muhtemelen oynar.

Cem Balcı
10.05.2008, 14:40
Çok eksiklikleri olduğunda hemfikir olsakta Umut, Ergin'den daha iyidir. Bir sakatlığı yoksa muhtemelen oynar.

inşallah...

çünkü erginin kaldırabileceği maç değil...

macka61
10.05.2008, 15:20
umuttan gol bekliyorum bugün

Erkan
10.05.2008, 18:37
en az 5 tane bekliyorum`!!!:D

Ömer SEVİNÇ
10.05.2008, 18:39
Zor be hocam:)

Erkan
10.05.2008, 18:43
Biz zoru severiz..:cool:

Erbay
10.05.2008, 21:38
Umut'un gol atmasına çok sevindim.Yanına iyi bir santrfor alınırsa seneye süper oynar.

Kadir
10.05.2008, 21:42
ve 14 golle sezonu bitirdi . seneye daha iyi işler yapacağına inanıyorum . başarılar Umut .

vurgun_kiz_61
10.05.2008, 21:43
O kacirilmayacak golleri kacirmasaydi kesin gol kralli olurdu ama yinede hersey icin tesekkurler Umut Bulut...:)

TSKara61
10.05.2008, 22:13
Umut sen ne kadar kazma olsan ne kadar gol kacirsan sen yine bizim forvetimizsin ve seni seviyorum!!! Seni kacirdigin gollerlen iskaladigin toplarlan birlikte seviyorum!!

Nedense Umut bana Burhan Altintop'u hatirlatiyor.

ÖmerFarukYılmaz
10.05.2008, 22:25
Ahh.. Umut ahh...:D

Emiroğlu
10.05.2008, 22:42
Gene mi 15 gol ortalamasını bozmadın be UMUT !

Napıcaz biz senle yahuu :) !

TSknbkTS
10.05.2008, 22:58
ruhun yeter umut.adamımsın...

DeAgLeMaNyAq
10.05.2008, 23:17
Maraton'da gol krallığı sıralamasında 14 gol atan oyuncular vardı ama Umut'u koymamışlar... :mad:

Çağatay_
10.05.2008, 23:27
Maraton'da gol krallığı sıralamasında 14 gol atan oyuncular vardı ama Umut'u koymamışlar... :mad:

Onlar Umut'u koymadı ama Umut onlara koydu :D

CemiL_61
10.05.2008, 23:31
Umut Trabzon'a lazim..
Adamda hiçbisey yoksa hırs var..
Bence cok daha da basarilar getirilecek..
Biraz daha pismesi lazim..
İnsallah gelecez sezon takimi sirtlayan isimlerden biri de umut olur..

Emiroğlu
10.05.2008, 23:35
Türkiye Gol Kralı 17 gol atmış
İkincisinin 15 golü var.

Gol kralının arkasında Deivid , Alex , Aurelio , Solunda R.Carlos,Sağında Colin kazım , Gökhan gönül,yanında Kezman var

Krallıkta ki ikinci sırada olan oyuncunun arkasında Delgado,Cisse,yanında Bobo,solunda Tello , sağında (hatırlayamadım şimdi :))

Bre Umut,14 golün var ! Yattara'dan başka kimin var !!!!!!!!!!! ???????????

Ahmet Kuru
10.05.2008, 23:35
O kacirilmayacak golleri kacirmasaydi kesin gol kralli olurdu ama yinede hersey icin tesekkurler Umut Bulut...:)
Çok güzel bir noktaya değindin...tebrik ediyorum ilk önce...
Umut bulut takımda kalmalı,ama bu sezon ki gibi olacaksa saha kenarından maçı izlemeli 60 ve sonrası dakikalarda oyuna girmeli...
ha yok mutlaka ilk 11 de oynayacaksa ozaman öyle şampiyonluk yada ilk 2 falan biraz hayal...

pReN@_61
10.05.2008, 23:45
İkincisinin 15 golü var.

Gol kralının arkasında Deivid , Alex , Aurelio , Solunda R.Carlos,Sağında Colin kazım , Gökhan gönül,yanında Kezman var

Krallıkta ki ikinci sırada olan oyuncunun arkasında Delgado,Cisse,yanında Bobo,solunda Tello , sağında (hatırlayamadım şimdi :))

Bre Umut,14 golün var ! Yattara'dan başka kimin var !!!!!!!!!!! ???????????İyi tespit olmuş vallahi.tebrikler...

Bu maçı boş geçmediğin için teşekkürler UMUT !

erol_izm
10.05.2008, 23:50
Bu beceriksiz takımda Umut'dan 20 gol beklemek biraz hayalcilk olurdu. Yattara dışında forvet'i besleyen oyuncumuz yok. Bence bu kadroyla attığı 14 gol başarıdır.

MehmetGÜRSOY61
10.05.2008, 23:51
aslanım umutttt yazdın yine bir gol hanene sende olmasan bittik valla :D

Cem Balcı
10.05.2008, 23:55
golün dışında oyunda nerdeyse yoktun umut.ama yine de attın;tebrikler...

Erkan
11.05.2008, 01:52
Gonullerin gol krali o :D

Hasan Ayvenli
11.05.2008, 01:57
gol kralının 17 gol attığı sezonda gol kralı olabilirdi biraz daha dikkatli olsaydı. ama o takımın orta sahasıyla bizimkini kıyaslayınca 14 gol fena bir sayı değil. seneye görcez umut'un neler yapabileceğini tam olarak

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.05.2008, 02:05
Türkiye Gol Kralı 17 gol atmış, İkincisinin 15 golü var.

Çok doğru tespit.

İnşallah güzel bir ortasaha ile kendi değerini de takımımıza katkısını da katlayacaktır.

Önümüzdeki sezonun gol kralı neden olmasın ki..

Son vuruşlarda biraz daha başarılı olsaydı,
Orta sahamız biraz daha destekleyebilseydi bu sezon bile çok rahat gol kralı olabilirdi...

Sahada hırsı ve yüreği ile her zaman taktiri hak eden bir kardeşimiz.

Daha çooook goller bekliyoruz kendisinden.

h@msi61
11.05.2008, 02:07
iki senedir fenere golunu atiyor. aliskanlik haline getirirsin insallah...

mehmet83
11.05.2008, 06:52
İkincisinin 15 golü var.

Bi Yattara onlarin hepsine deger be Emiroglu;) Gercekten guzel bi noktaya degindin. Tebrik ederim.

unique
11.05.2008, 12:59
Vah Umut vah. Gol attın ya; sana saldırmak için ellerinde balta bekleyenler pek uğrayamıyor buralara. Tebrik için yazan da çok az, boş ver be Umut. Onlar öz evlatlarımızdan biri gol atsa da o başlığa bir dalsak diye fırsat kolluyor. Sen çoğu oyuncudan çok daha Trabzonsporlusun bence. Kazanma azmin, doksan dakika bir tarafların yırtılıncaya kadar koşman, azmin ile çok değerlisin. Seni destekliyorum ve tebrik ediyorum; her sene en az 15 ortalamana da bayılıyorum:)

macka61
11.05.2008, 13:13
dün buraya yazmıştım senden gol bekliyorum diye golünüde attın helal olsun

murseltaskin
11.05.2008, 13:26
umut bulut seneye yedek kalır bu takımda.tabi dedikleri transferleri yaparlarsa

DeAgLeMaNyAq
11.05.2008, 14:09
Görünürde tek forvet transferi var. O da Rukavina. Cernat daha çok forvet arkası oynuyor. Rukavina'ya bir şey olsa yine tek Umut'a kalırız valla...

pReN@_61
11.05.2008, 23:05
febe maçında gol bekliyordum, çok şükür attın..

teşekkürler Umut..

Murat'
12.05.2008, 10:51
Umut seneye yine ilk 11 de oynayacaktır....Seneye çok daha iyi olacak göreceksiniz...

Cengiz Çubukcu
12.05.2008, 10:56
iki senede 29 gol, ne kadar eleştirilirse eleştirilsin şimdiden en başarılı futbolcularımız arasına girmiş bulunuyor....biraz daha kendisini geliştirir ve takımımız daha iyi olursa her sene en az 20 gol atar....

Yavuz Hasan
12.05.2008, 11:29
iki senede 29 gol, ne kadar eleştirilirse eleştirilsin şimdiden en başarılı futbolcularımız arasına girmiş bulunuyor....biraz daha kendisini geliştirir ve takımımız daha iyi olursa her sene en az 20 gol atar....
yanına kaliteli bi partner getirilmedikçe bundan daha iyi olamaz ama ersun hocaya bu yönden güveniyorum hücüm yapmasını bilen bi hoca

Safa28
12.05.2008, 11:52
Umut seneye yine ilk 11 de oynayacaktır....Seneye çok daha iyi olacak göreceksiniz...

arkadasima katiliyorum. Umut nekadar elestirilsede iki senede 29 gol atmayi basardi. Bu kadar kotu takimda tek basina forvet yukunu çekmek her yigidin harci deyil. Insallah gelecek sezon yanina Rukavinayi alirlarda karadeniz firtinasi esmeye baslar...

Murat Değirmenci
12.05.2008, 12:19
bizimde temennimiz oo kardeşim inşallah daha iyi olur:D

Murat Engin Akyüz
12.05.2008, 13:20
güvenimizi boşa çıkartmayacak..devam umut:)

Emirhan Makul
12.05.2008, 13:26
transferler yapılsın ben iddaa ediyorum umut bulut seneye 25 golden aşşağa atmaz

DeAgLeMaNyAq
12.05.2008, 18:48

Daha önce böyle diyip günahlarını almışım. Gerçi Fanatik'in, Süper Lig Panaroma kısmında geçen hafta Umut'un 13 gol attığı yazıyordu. Bu yüzden bende FB maçındaki golüyle 14 oldu sanmıştım. Meğer 13 gole ulaşmış...

Bahattin Aydın
12.05.2008, 18:57
fener maçında nasıl kaçırmadın o pozisyonu şaşırıyorum umut :)...febe maçında gol atsada kararım değişmedi..umut ya gitsin ya da yedek kalsın...

hamucera
12.05.2008, 21:35
Karadeniz insanı her zaman kendini haklı görür. Eğer haksız çıksada bunu kendine kolay kolay yediremez. Bu her zaman öyle olmuştu olmayada devam edecektir. Umut içinde bu kanıya varan arkadaşlarımız umut kendi kale çizgisinden top çıkartsın ondan sonra o pozisyon devamında gidip gol atsın yine olmaz. Umut bu sezon 25 gol atsaydı da y,ne değişen çok fala birşey olmayacaktı. çünkü umut taraftarın gözünde gol kaçıran atamayan takıma faydası olmayan bir oyuncu görüntüsü olarakkalıyor. Ama bu insanlar için ne acıdır ki Trabzonspor tarihi boyunca en kötü dönemlerinden birisini yaşarken beğenilmeyen Umut BULUT takımın gol yükünü çekiyor, takımı için sahada koşuyor (bazılarına göre boş koşma) formasını terletiyor. Ama bu takımda nice oyuncular var onun bu yaptıklarının yarısını yapmıyor.
25 yaşında ve Trabzonspor gibi bir takımda taraftarın sürekli baskısı altında 2 senede 29 gol atmış bir oyuncu için bu kadar yerden yere vurma mesajları yazılmasını hatta ulan gibi hakaret edercesine kelimeler kullanılmasını anlayamıyorum. Umut gol atınca ona sövenler küfredenler umut gol atınca atlıyor zıplıyor ondan sonra da ulan o golü dedemde olsa atardı kelimelerini kullanıyor. dedeye gerek yok madem dedenin atacağı kadar kolay goller attı neden siz gidip atamıyorsunuz. A2 milli maçında da çok iyi bir oyun oynadı umut her futbolcu her forvet gol kaçırabilir. ama eğer siz onu iyi desteklemezseniz o zaman hiç gol atamaz. umutun gerisinde onu destekleyecek olan oyunculara bakıyoruz 2 kişiyi geçmez, ondan sonra tek forvet oynayan adamdan bol goller bekliyorsunuz.

Gol vuruşu yapınca gol olur o topa öyle kimse vurmaz anca sen vurursun derler, ama golü kaçırsa herkes o topa gelişine vursan gol olur senden adam olmaz der.

işte anlayış farkı burada, herkes futbolu çok iyi biliyor. ve bu futbol bilgisi trabzonspor a fayda değil zarar veriyor.

mehmet83
12.05.2008, 22:04
Karadeniz insanı her zaman kendini haklı görür. Eğer haksız çıksada bunu kendine kolay kolay yediremez. Bu her zaman öyle olmuştu olmayada devam edecektir. Umut içinde bu kanıya varan arkadaşlarımız umut kendi kale çizgisinden top çıkartsın ondan sonra o pozisyon devamında gidip gol atsın yine olmaz. Umut bu sezon 25 gol atsaydı da y,ne değişen çok fala birşey olmayacaktı. çünkü umut taraftarın gözünde gol kaçıran atamayan takıma faydası olmayan bir oyuncu görüntüsü olarakkalıyor. Ama bu insanlar için ne acıdır ki Trabzonspor tarihi boyunca en kötü dönemlerinden birisini yaşarken beğenilmeyen Umut BULUT takımın gol yükünü çekiyor, takımı için sahada koşuyor (bazılarına göre boş koşma) formasını terletiyor. Ama bu takımda nice oyuncular var onun bu yaptıklarının yarısını yapmıyor.
25 yaşında ve Trabzonspor gibi bir takımda taraftarın sürekli baskısı altında 2 senede 29 gol atmış bir oyuncu için bu kadar yerden yere vurma mesajları yazılmasını hatta ulan gibi hakaret edercesine kelimeler kullanılmasını anlayamıyorum. Umut gol atınca ona sövenler küfredenler umut gol atınca atlıyor zıplıyor ondan sonra da ulan o golü dedemde olsa atardı kelimelerini kullanıyor. dedeye gerek yok madem dedenin atacağı kadar kolay goller attı neden siz gidip atamıyorsunuz. A2 milli maçında da çok iyi bir oyun oynadı umut her futbolcu her forvet gol kaçırabilir. ama eğer siz onu iyi desteklemezseniz o zaman hiç gol atamaz. umutun gerisinde onu destekleyecek olan oyunculara bakıyoruz 2 kişiyi geçmez, ondan sonra tek forvet oynayan adamdan bol goller bekliyorsunuz.

Gol vuruşu yapınca gol olur o topa öyle kimse vurmaz anca sen vurursun derler, ama golü kaçırsa herkes o topa gelişine vursan gol olur senden adam olmaz der.

işte anlayış farkı burada, herkes futbolu çok iyi biliyor. ve bu futbol bilgisi trabzonspor a fayda değil zarar veriyor.

Helal olsun kardesim. Umut bu takimin en yetenekli oyuncusu degildir, evet dogru ama en ozverili futbolcusudur. Yigidi oldurup hakkini vermek lazim. Cift santrafor oynadigimiz zaman Umut hakkaten faydali oynuyo. gelecek sene buyuk bi ihtimalle boyle oynucaz ve Umut'un neler yapacagin hep beraber gorucez. Arkandayiz Umut... Seni Seviyoruz...

Murat'
12.05.2008, 22:22
Umut'a da yeni bir başlık açma zamanı geldi...4000 mesajı aştı...

tslover
13.05.2008, 16:05

umut ne yapsa birilerine yaranamaz çünkü umut ''özevlat''değildir .

fatih28
14.05.2008, 15:59
arkadaslar umutu bende elestiriyorum ama, fenere gol attigi icin, elestirilere 3 gun ara vermenizi rica ediyorum.

İskender
14.05.2008, 16:05
Trabzonda özevlatta olsa olmasada her futbolcu eleştirlir...

Belkide taraftar kültüründe var bu...

Fenere gol attı aslan umut kaçırdı vurun umuta...

Umutu çıplak gözle izleyen insaf sahibi hiç kimse kızamaz bu adama hele bu sene hiç kızamaz...

Adam tek başına koştu da koştu, golde attı dah ne yapsın...

Muhammed KOÇ
14.05.2008, 18:21
umut kalmalı,yanına bir kaliteli adam alınmalı forvet sıkıntısı diye bişey kalmaz..

Ali Can
14.05.2008, 18:22
umut bu takıma rağmen iyi iş çıkardın
teşekkürler...

tslover
15.05.2008, 18:35
arkadaslar umutu bende elestiriyorum ama, fenere gol attigi icin, elestirilere 3 gun ara vermenizi rica ediyorum.

bence umut'un Trabzonspor için eksilerini ve artılarını yan yana koyalım eksiler fazlaysa 3 gün sonra eleştirmeye devam yok eğer artılar fazlaysa o zaman 365 gün destek haa hatasız eksiksik insan olmaz illa eleştirmek istiyen olursa zaten kadı kızında da kusur var

Egemen
15.05.2008, 20:19
aynen kardesim...

umut artik birsey kapmasi lazim... hep ayni umut.. bir degisiklik yok! lan biraz tekniigin ile calis! hocayla konus.. hayret bisey yaa :D

lan biraz Türkçenle ile calis! hocayla konus.. hayret bisey yaa :D

çok hoş olmuyo sanırım..

az daha dikkat..

Cem Balcı
15.05.2008, 20:32
önümüzdeki sezon muhtemelen alternatif olarak kulübede kalıcak...

iyi bir transfer bekliyorum mevkisine...

ilhan
19.05.2008, 13:52
"UMUT BULUT PATLAMA YAPACAK"
Bordo-mavili takımın gol yükünü çeken Umut Bulut'un çok kaliteli bir insan ve oyuncu olduğunu belirten Fatih, "Umut Bulut çok kaliteli bir insan. Trabzonspor'da çok başarılı olacağına inanıyorum. Bizden önce de Hami ağabeyler ve Şotalar vardı. Onların yakaladıkları başarıyı bizler de o dönemde genç oyuncular olarak yakalamak ve yerlerini doldurabilmek için mücadele ettik. Takıma gelen oyuncuların çok sağlam durması lazım. Çok cesaretli olması gerekiyor. Umut Bulut'un bunu başaracağına inanıyorum. Onda bu kapasite var. Bazı şeyleri düzeltirse bir patlama yapacağını düşünüyorum. Taraftarımızın da Umut Bulut'a sahip çıkmasını istiyorum. Ona yardımcı olmalarını bekliyorum. Eğer destek verirlerse yeni bir Fatih Tekke olabilir" şeklinde konuştu.

Bunları ben demiyorum:) Fatih Tekke diyor. ;)

Yavuz Hasan
19.05.2008, 18:03
önümüzdeki sezon muhtemelen alternatif olarak kulübede kalıcak...

iyi bir transfer bekliyorum mevkisine...
bence önümüzdeki sezon tek forvet olarak oynamaya devam edecek nedeni bilinmez beğenilmemesine rağmet 20 golun üstünde gol atacak ve hala bazı kesimler tarafından gönderilmesi yada yedek tutulması istenecek

Murat'
19.05.2008, 18:36
umut sana güvenim sonsuz...biyonik yaaa bu adam...bu sene en ufak bir sakatlık bile yaşamadı....

Cem Balcı
20.05.2008, 00:31
Bordo-mavili takımın gol yükünü çeken Umut Bulut'un çok kaliteli bir insan ve oyuncu olduğunu belirten Fatih, "Umut Bulut çok kaliteli bir insan. Trabzonspor'da çok başarılı olacağına inanıyorum. Bizden önce de Hami ağabeyler ve Şotalar vardı. Onların yakaladıkları başarıyı bizler de o dönemde genç oyuncular olarak yakalamak ve yerlerini doldurabilmek için mücadele ettik. Takıma gelen oyuncuların çok sağlam durması lazım. Çok cesaretli olması gerekiyor. Umut Bulut'un bunu başaracağına inanıyorum. Onda bu kapasite var. Bazı şeyleri düzeltirse bir patlama yapacağını düşünüyorum. Taraftarımızın da Umut Bulut'a sahip çıkmasını istiyorum. Ona yardımcı olmalarını bekliyorum. Eğer destek verirlerse yeni bir Fatih Tekke olabilir" şeklinde konuştu.

maşallah sezon başından sonu kadar ''patlama yapacak'' başlıklı haber okuduk.:)

MehmetGÜRSOY61
20.05.2008, 00:38
umut iyi bir ffutbolcu arada formdan düşüyorr ama yine son maçta bir golle noktalı inş bu sene ve diger seneler için hayırlısı olurr yaşa umut bulut

of_le
21.05.2008, 14:19
umut artık yenı sezonda adam gıbı oyna

mrt_tpc61
21.05.2008, 19:33
Umut dan umutluyuz daha ne diyebilirim ki.:D

Mira_61
21.05.2008, 20:07

Bende sana inanayımmı bilemiyorum Tekke:p:rolleyes:

tslover
21.05.2008, 22:29
bence inanma F.tekkede kim ki? futboldan anlar mı ki? hele hele gol atmaktan? hiç yanından geçmiş midir acaba?

KUTADGU
21.05.2008, 22:44
Bir sezonu arkada bıraktık...
Aşina olduğum başlığa yeniden katılma şansını da yakaladım böylece...
Bakalım neler olacak, neler diyeceğiz.
Umudumuz ve arzumuz odur ki, ne olursa olsun Trabzonspor kazansın.

"Görelim Mevla Neyler?
Neylerse Güzel Eyler."

Mira_61
22.05.2008, 14:34
bence inanma F.tekkede kim ki? futboldan anlar mı ki? hele hele gol atmaktan? hiç yanından geçmiş midir acaba?
Pardon ama ben Fatih Tekkenin futbolculuğuna yada futbol bilgisine birşey dedimmi?Fatih Tekkenin futbolculuğuna/futbol bilgisine laf etmek sizin benim hadimize mi?Fatih Rusyaya gittiğinden beri Umut hakkında benzer açıklamalar yapıyor.Doğru olanda zaten bu.Böyle yapması gerekir.Nereye giderse gitsin Trabzonspordan kopmayacak biridir Tekke.Umut yetenekli bir futbolcu ama artık o yeteneğini ispat etmeli.Patlama yapmalı.Ama uzun zamandır bekliyoruz yapacağı patlamayı.Ne diyelim inşallah bu sezon olur.

ssparrow(61)
22.05.2008, 17:45
Umut iyi futbolcu dahada iyi olcak ama onada FATİH TEKKE ye ne kadar güvendiysek ona da güvenmemiz lazım

Muhammed KOÇ
22.05.2008, 17:53
arkadaşlar facebook ta umutun grube herkesi bekliyoruz..

>>>> http://www.facebook.com/group.php?gid=11252803417

psikopat_hamsi
24.05.2008, 12:45
iyi bir oyuncu ama ilerde tek başına kalınca rakip defans arasında kayboluyor..tek eksiği topu ayağında tutamıyor oluşu..yanına bi forvet daha gelirse daha verimli olacağına inanıyorum..

furkankayaoglu
24.05.2008, 12:51
umut bulut trabzonsporumuza yakışmayan basit bir takımda oynayabilecek oyun zekası olan bir futbolcudur. Fatih sultan tekkeyle kıyaslanması çok anlamsız !!! onun yerine türkiyeden cok iyi forwetler bulunabilir

Atılay
25.05.2008, 15:11
yeni sezonda sana güvenim sonsuz bu sezon inşallah senin yılın olur

Egemen
25.05.2008, 15:12
umut bulut trabzonsporumuza yakışmayan basit bir takımda oynayabilecek oyun zekası olan bir futbolcudur. Fatih sultan tekkeyle kıyaslanması çok anlamsız !!! onun yerine türkiyeden cok iyi forwetler bulunabilir

6 mesaj atmışsın toplam ve grekoromende bunlardan birisi Umut'a patlamak olmuş..

la havle :)

Cem Balcı
25.05.2008, 15:18
Umut iyi futbolcu dahada iyi olcak ama onada FATİH TEKKE ye ne kadar güvendiysek ona da güvenmemiz lazım

iyide bunun olması için tekkedeki yeteneği umuttada görmek gerekir.lakin ben bunu görmüş değilim hala.:rolleyes:

safakkocbıyık
28.05.2008, 23:46
forvete de 1-2 adam alsak ta gelecek sezon umut yedek kalsa ya da gönderilse maçları daha bir zevkle takip edeceğim. nedense umut un futbolunu bir türlü sevemedim ben. umutun kalmasını desteklemiyorum.

İdris Toksoy
28.05.2008, 23:47
kadro kötü iken umut da kötüydü.şimdi kadro iyi,umut da düzelecek diye umuyorum.

Alibeyoglu
28.05.2008, 23:53
iyi bi kadronun icinde cok daha basrili olacagina inaniyorum cok caliskan cok kosan bi oyuncu ama bence top teknigini özel antremanlar ile gelistirmesi gerekiyor

psikopat_hamsi
29.05.2008, 00:13
geçen sezona bakarak nasıl bir oyuncuya kötü diyebiliyorsunuz anlayamıyorum.rakip ekip zaten gökdeniz ile yattara'yı iyi marke edince umut'a top aktaracak kimse kalmıyordu.adam napsın topu ortasahadan alıp gol mü atsın.bu sezon yanında burak veya yeni bi transferle daha başarılı olur diye ümit ediyorum..

poetricus
29.05.2008, 00:32
Aldığımız 49 puanın 30'unda bilfiil etkili olmuş bir oyuncu.
Eleştiriken de insaflı olmak gerek.

Emrah KabuL
29.05.2008, 00:50
Umut'u nerdeyse hep tek forvet izledik. Tek forvet oynamasına rağmen 2 sezonda 30 gol atan bir oyuncu yanında iyi bir partner ile daha da iyisini yapacaktır. Artık arkasında da sağlam oyuncular olacak bunu da düşünelim.

Kazım Uzunboy
29.05.2008, 00:52
Umut'u nerdeyse hep tek forvet izledik. Tek forvet oynamasına rağmen 2 sezonda 30 gol atan bir oyuncu yanında iyi bir partner ile daha da iyisini yapacaktır. Artık arkasında da sağlam oyuncular olacak bunu da düşünelim.
Bundan sonra iş yapabilir diye düşünüyorum bende :cool:

Fatih BALTA
29.05.2008, 02:29
Umut Bulut ilk yılında Ersen le iyi bir ikili oluşturmuştu ve çoğumuz tarafından beğenilen bir performansı vardı.
Geçtiğimiz sezonda hücum hattının tüm yükünü omuzlarında taşıdı ve bunun da stresiyle zaman zaman akıl almaz goller kaçırdıysada Umut Trabzonspor da elinden geleni yapmıştır.Önümüzdeki sezon kafası rahat bir Umut u keyifle izleyeceğimizi düşünüyorum.Seneye herkes Umut u alkışlayacak.

Yavuz Hasan
29.05.2008, 17:13
Umut Bulut ilk yılında Ersen le iyi bir ikili oluşturmuştu ve çoğumuz tarafından beğenilen bir performansı vardı.
Geçtiğimiz sezonda hücum hattının tüm yükünü omuzlarında taşıdı ve bunun da stresiyle zaman zaman akıl almaz goller kaçırdıysada Umut Trabzonspor da elinden geleni yapmıştır.Önümüzdeki sezon kafası rahat bir Umut u keyifle izleyeceğimizi düşünüyorum.Seneye herkes Umut u alkışlayacak.
sonuna kadar katılıyorum...

safakkocbıyık
29.05.2008, 21:51
umarım umut bulut u savunanlar haklı çıkar da kazanan trabzonspor olur. ama hiç sanmıyorum.

Ömer SEVİNÇ
29.05.2008, 22:07
Yanına çok kaliteli bir forvet alırsak Umut'un seneye yaklaşık aynı sayıda gol atacağını ama oyununda çok acayip bir gelişme olacağını öngörüyorum ben. Yine 15 gol civarında kapatır sezonu bence. Ama şimdiki gibi koşmaktan anası ağlayarak, yırtınarak değil. Tabi bunda gelecek forvetin asist özellikli bitirici özellikli mi olacağı da önemli. İsim netleşince daha iyi bir yorum yaparım:)

unique
29.05.2008, 23:31
Bu sene daha fazla gol atacaksın Umut, sana güveniyorum.

Semih Kırsüleymanoğlu
29.05.2008, 23:52
Sana güveniyorum.
Atigin gollere ragmen seni hala elestirenlerin var olmasi beni sasirtiriyor

kalavara
30.05.2008, 23:06
ya arkadaşlar sizden ricam bizim umutun gollerinin bir kısmından oluşan bir video hazırlayıp youtuba vermeniz.bu bir çok açıdan son derece yararlı olabilir hem umut için hem de bizim için. mesela umut trabzonsporu daha fazla kendimleyebilir.biz de umutu belki.sonra sadece gollerine baktığımız "youtube futbolcuları" ile de bir karşılaştırma yapma şansımız olur ha, ne dersiniz. eğer yaparsanız çok sevinirim.sağlıcakla kalın...

Özsu
31.05.2008, 08:16
Önümüzdeki sezon her şey daha güzel olacak, tabi buna Umut'ta dahil. :)
Burak ve Colman'la iyi anlaşırlarsa, Umut Bulut'un gol grafiği üste çıkacaktır.

safakkocbıyık
31.05.2008, 12:41
umut tek yönlü bir oyuncu koşmakla futbolcu olunmaz. attığı gollerin yanında kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok. onun attığı golleri orda kimi oynatsan atar. üstelik de attığı gol sayısı da öyle fazla da deyil ki.

bir de trabzonspor gibi bir takımda oynayan bir oyuncu tek başına sorumluluk sahibi olmalıdır. onun yanında kimse yoktu forvette yalnızdı yanına iyi golcü alalım ya da pası iyi olan birisiyle daha iyi oynar gibi laflar bence anlamsız. biz takımı umuta göre mi kuracağız. üstelik umut ne güzel pas atabailiyor ne de çalım atabiliyor yani tek yönlü.. bence gönderilmesi gerekir. ama gönderilmediği taktirde biizm oyuncumuzdur ve gereken desteği o zaman gösteririz.

Ömer SEVİNÇ
31.05.2008, 13:02
umut tek yönlü bir oyuncu koşmakla futbolcu olunmaz. attığı gollerin yanında kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok. onun attığı golleri orda kimi oynatsan atar. üstelik de attığı gol sayısı da öyle fazla da deyil ki.

bir de trabzonspor gibi bir takımda oynayan bir oyuncu tek başına sorumluluk sahibi olmalıdır. onun yanında kimse yoktu forvette yalnızdı yanına iyi golcü alalım ya da pası iyi olan birisiyle daha iyi oynar gibi laflar bence anlamsız. biz takımı umuta göre mi kuracağız. üstelik umut ne güzel pas atabailiyor ne de çalım atabiliyor yani tek yönlü.. bence gönderilmesi gerekir. ama gönderilmediği taktirde biizm oyuncumuzdur ve gereken desteği o zaman gösteririz.

Attığı gol hiç fazla değil yahu. 15 golde ne var? Gol kralı olan adam 18 gol atmış önemli mi? Onun yerine Ergin'i koysak 45 gol atmıştı bu sezon. Hal böyleyken nedense son 10 yılda 2 sezon boyunca 15 değil 10 gol ortalaması tutturabilen bir tek Fatih Tekke geliyor aklıma.

Yok yok bu taraftara Da Silva'lar, Jun'lar, Mehmet Yılmaz'lar müstehak..

Sefa Murat Dokuz
31.05.2008, 13:33
Ne kadar kötü oynasa ne kadar topa vuramasada içimdeki umut hiç bitmiyor bende anlamıyorum bir türlü silemiyorum bu adamı...
Nu sene 20 gol atacak inşallah

Uluhan
02.06.2008, 15:11
Bu sene bence 25 gol civarinda atar..Azmi mucadelesi ve duzgun tekvuruslari var bence daha da iyi olacak

psikopat_hamsi
02.06.2008, 15:21
yanına mehmet yıldız gibi ayağında top saklayabilen bi forvet alınırsa bu sezon 20-25 civarında gol atacağını düşünüyorum.son zamanlarda kendisini durmadan eleştiriyoruz ama rakip defans arasında tek başına ve buna rağmen 15 gol,bence iyi bi sonuç.bu sezon bunun üstüne çıkacağını düşünüyorum.

Kalkinmali
02.06.2008, 16:46
umut'lar la ancak 4'uncu veya 5'inci oluruz... basik golcu gerekmez bize!

Emiroğlu
02.06.2008, 16:53
Ama hasan üçüncü kalsın değil mi ?
:) Hoş vallahi...

Neyse,

bu sene en az 20 atacağından eminim.Arkasında adam akıllı bir ortasaha , yanında da bir forvet (ya da santrafor) olacağa benziyor...

Cem Balcı
03.06.2008, 00:09
azim,hırs,mücadelecilik tamam da ah birde son vuruşlardaki becerikliliği ve tekniği olsa iyi işler yapacağı kesin.

Murat Engin Akyüz
03.06.2008, 11:35
azim,hırs,mücadelecilik tamam da ah birde son vuruşlardaki becerikliliği ve tekniği olsa iyi işler yapacağı kesin.
son vuruş becerisi türkiye'de ondan iyi olan kimse yok bence hangi forvet onun kadar önde basıp press yapıp 14 gol atmış,17 gollü semih bu kadar pres yapmış mı ve de 14 gollü umutumuzu gol yollarında besleyen bir alex'imiz var mı?

fatih28
03.06.2008, 12:28
yanina en yakisacak golcünün mehmet yildiz oldugunu düsünüyorum. çünkün attigi gollerden çok asistleriyle ünlü ayrica çok güçlü

ÖmerFarukYılmaz
03.06.2008, 12:40
Azim,Hırs,Mücadelecilik,Hız var....

Bitiricilik,Teknik,Kafa zayıf....

Sizce bi forvette hangileri lazım:cool:

Yavuz Hasan
03.06.2008, 18:32
yeni transferler kendisini olumlu etkileyeceğine inanıyorum gökhan ünal la iyi bir ikili olurlar inşallah

Zeki Akyol
03.06.2008, 18:55

ya arkadaşım ole bı acıklama yapıyorsunkı (attığı golerı kım olsa atar zaten yarısını kacırıyo duzoyuncu cok az gol attı ) dıye acıklama yapıyorsun bıkere bu sene en kotu sezonda gol krallığına aday olabılıecek performans sergıledı evet duz oyuncu ama onu gıbı hızlı koşan bır forvet yok super sert şut cekıyor eee dort dortluk olamaz ya bence yedek bıle kalmamalı ılk 11 de banko olmalı bu sene UMUT um utandırtcak hepınız tabıkı GOKHAN ÜNAL uyum sorunu yaşamayıp UMUT a ayak uydurabılırse umarım beklenen şampıyonluk bu sene gelır gelmesede kafaya oynayan takım oluruz hahahha bjk gs fb le karşılaşında rahat rahat ızlerım hıc deılse :)

Zeki Akyol
03.06.2008, 18:59
son vuruş becerisi türkiye'de ondan iyi olan kimse yok bence hangi forvet onun kadar önde basıp press yapıp 14 gol atmış,17 gollü semih bu kadar pres yapmış mı ve de 14 gollü umutumuzu gol yollarında besleyen bir alex'imiz var mı?

tebrık ederım kardeşim yerınde tespitt ya bende super forvet demıyorum ama ımkanlar ıcınde UMUT superdı ya hıc deılse ınatcı sankı oda karadenızılı bızden bırı :)))bu bıle yeter

Zeki Akyol
03.06.2008, 19:01
Ne kadar kötü oynasa ne kadar topa vuramasada içimdeki umut hiç bitmiyor bende anlamıyorum bir türlü silemiyorum bu adamı...
Nu sene 20 gol atacak inşallah

çunku cok ınatcı pes etmıyor sureklı koşuyor olumune oynuyor varını yoğunu ortaya koyuyor ınanın herkes umut kadar ınançlı oynasa bız hersene kafaya oynarısss

Semih Kırsüleymanoğlu
03.06.2008, 23:58
Gökhanin gelisiyle Gol yükünü sirtinda tasimiyacak. Bu demek oluyor ki daha rahat olucak. Daha cok seyler denicek. Ve daha basarili olucak.

Kazım Uzunboy
04.06.2008, 00:17
Gökhanin gelisiyle Gol yükünü sirtinda tasimiyacak. Bu demek oluyor ki daha rahat olucak. Daha cok seyler denicek. Ve daha basarili olucak.
Seneye Gökhan'la birlikte çok iyi olacaktır :)

erik
04.06.2008, 07:03
İkiside rakip defansa basan adamlar.Allah rakip defansa sabır versin.

Harun-61
04.06.2008, 10:51
yabancı bir futbolcu alırsak, Umut-Gökhan-yabancı.

Allah kolaylık versin UMUT :)

surmeneli_keles
04.06.2008, 10:56
gokhanın asist özelliğide va bu takımda yattarada var oooo daha ne olsunn 15 ten aşağı atmaması lazım umutun tabi yıne 6 pas ıcıdn gol kacırırsa bılemem

daredevilts
04.06.2008, 11:03
ence umut iyi bir yedek olcak çünkü yabancıo bir forvet alıncak bu takıma... zaten şu anda 2 tane forvetimiz var yedek kesin lazım...

ÖmerFarukYılmaz
04.06.2008, 11:50
Bende diyorumki;

Eğer Umut kampı iyi bir şekilde,Kendini adam gibi geliştirmediği sürece, biz kafada yeni yeni çıkmaya başlayan saçları gene yolarız...:cool:

Tamam geçen sene 15 tane attı ama bir o kadarda kaçırdı...

Şimdi ''arkasında oyuncu yoktu'' diyecekler olucakta,Arka tarafın ayda yılda bir attığı pası ayağının altından kaçırması(1 kere değil kaç defa),Veya yanlış yerlere vurmasında ''arkadakilerin'' hiçbir suçu yoktu...

Ayrıca topu rakip oyuncudan kapıp,veya kaleciyi zorlayıp attığı gollerdede ''arkadakilerin'' hiçbir payı yoktu...

Hızı,azmi,Mücadeleci hırsı bizim için umut vaadediyor...

Fakat Son vuruşlardaki beceriksizliği,Kafa toplarındaki zayıflığı,Tekniği beni alıp başka düşüncelere götürüyor...

Geçen sene tek forvet oynadığınıda unutmayalım...

Bu sene Gökhan Ünal'la yanyana oynadığı zaman ne olduğu ortaya çıkacak...:cool:

Hem bizim için hem onun için hayırlısı olsun...

cavenaghi
04.06.2008, 11:53
umut en az gökhan unal kadar kaliteli bir forvet bence.
gecen sene takım mı vardı ki sahada ıkı duzıne gol atsın. sadece yattaranın oldugu bır takımda 15 gol atması bence o kadar kacırdıklarına ragmen mucıze.o takımda o mevkıde gecen sene hıc bır futbolcu umut kadar gol uretemezdı hadı urettı dıyelım kesnlıkle 15ı gecmezdı bu da benım ıddaam.

İdris Toksoy
04.06.2008, 11:55
forvette alternatif ismimiz var en azından.

Cengiz Çubukcu
04.06.2008, 12:03
Bu sene senden en az 20 gol bekliyoruz Umut, ona göre çalış başka yolun yok...

KUTADGU
04.06.2008, 13:23
Umut bu sene işin biraz daha kolay gibi...

Özellikle iç saha maçlarında o boğucu atmosferde gollerini daha çok izleyebiliriz umarım..

Gökhan Ünal ile iyi bir ikili oluşturmanız dileğiyle...

Tayfun
05.06.2008, 14:20
Umut 2007 sezonunda Gökhansız böyle bi performans sergilediyse Gökhan'la birlikte süper ötesi olur...

Murat Aydın
05.06.2008, 14:21
bu sene umutun senesi olacak gökhan ile birlikte çok işler yapacaktır hep yalnız kalıyordu artık kendini bulur

Gürkan
05.06.2008, 14:31
hem arkadaki kadronun değişmesi hem oyun stilinin değişecek olmsı hemde yanına gelecek olanlarla bence de bu sene umutta belirgin bir performasns artışı olacaktır.

UğuR
06.06.2008, 10:40
"Gökhan beni de rahatlatacak"

Trabzonspor'un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor'dan alınan Gökhan Ünal'ın transferine çok sevindiğini söyledi.

AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Umut Bulut, Gökhan Ünal ile daha önce Petrolofisi takımında birlikte oynadıklarını ve birbirlerini tanıdıklarını belirtti.
Türkiye'de 4-5 tane santrfor olduğunu ifade eden Umut Bulut, "Bunların en başında gelenlerden biri de Gökhan. Gökhan'ın gelmesi hem benim için hem takım için çok iyi oldu. Onun transferine çok sevindim, çok mutlu oldum. Trabzonspor için hayırlı olsun" dedi.
Geçen yıl Ersen Martin'in gidişinin ardından forvette yalnız kaldığını kaydeden Umut Bulut, "Gökhan'ın gelişi beni de çok rahatlatacak. Gökhan, yerden ve havadan çok golcü özelliği olan bir oyuncu. Bu sezon Gökhan ile iyi işler yapacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
Bu yıl takımda yeni bir oluşumun olduğunu kaydeden Umut Bulut, şunları söyledi: "İyi, kendilerini ispatlamış oyuncular alındı. Uyum sorununu da en kısa sürede atlatacağımızı ve çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Trabzonspor'un, sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışı içinde olacağını, taraftarlara, camiaya, lige zevk vereceğini düşünüyorum."
Takım halinde lige iyi başlamanın önemli olduğunu da belirten Umut Bulut, "Çok iyi bir kadromuz var. Takım halinde iyi başlarsak iyi götürürüz. Başarıya açız. Trabzonspor da, biz de başarıya açız" diye konuştu.

Emirhan Makul
06.06.2008, 10:42
bu sene çok farklı bir umut izleyeceğiz çok bireysel yeteneklerini konuşturacak 20 den aşşağa gol atmaz

pReN@_61
06.06.2008, 11:43
En çok Umut sevindi!
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_215476_umutttt280000.jpgTrabzonspor´un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor´dan alınan Gökhan Ünal´ın transferine çok sevindiğini söyledi.
6.6.2008

Umut Bulut, Gökhan Ünal ile daha önce Petrolofisi takımında birlikte oynadıklarını ve birbirlerini
tanıdıklarını belirtti. Türkiye’de 4-5 tane santrfor olduğunu ifade eden Umut Bulut, "Bunların
en başında gelenlerden biri de Gökhan. Gökhan’ın gelmesi hem benim için hem takım için çok iyi oldu. Onun transferine çok sevindim, çok mutlu oldum. Trabzonspor için hayırlı olsun" dedi.

Geçen yıl Ersen Martin’in gidişinin ardından forvette yalnız kaldığını kaydeden Umut Bulut, "Gökhan’ın gelişi beni de çok rahatlatacak. Gökhan, yerden ve havadan çok golcü özelliği olan bir oyuncu. Bu sezon Gökhan ile iyi işler yapacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Bu yıl takımda yeni bir oluşumun olduğunu kaydeden Umut Bulut, şunları söyledi: "İyi, kendilerini ispatlamış oyuncular alındı. Uyum sorununu da en kısa sürede atlatacağımızı ve çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Trabzonspor’un, sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışı içinde
olacağını, taraftarlara, camiaya, lige zevk vereceğini düşünüyorum."

Takım halinde lige iyi başlamanın önemli olduğunu da belirten Umut Bulut, "Çok iyi bir kadromuz var. Takım halinde iyi başlarsak iyi götürürüz. Başarıya açız. Trabzonspor da, biz de başarıya açız" diye
konuştu.

mamii61
06.06.2008, 19:50
Tek Başına Olduğu İçin Fazla Gol Bulamadı Ama Gökhanla Birlikte Mükemmel İkili Olucağını düşünüyorumm Aynı Takımda Oynamışlarr Birbirlerini Tanıyolarr

pReN@_61
07.06.2008, 11:49
Gökhan mı? Şahane...
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/6/7_215561_07FAN10UMUT-B28000.jpgTrabzonspor´un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor´dan transfer edilen Gökhan Ünal´ın transferine çok sevindiğini açıkladı.
7.6.2008

Trabzonspor’un forvet oyuncusu Umut Bulut, Kayserispor’dan transfer edilen Gökhan Ünal’ın transferine çok sevindiğini açıkladı. Türkiye’de 4-5 santrfor olduğunu ifade eden Umut, “Bunların en başında gelenlerden biri de Gökhan. Trabzon’a gelmesi hem benim, hem de takım için çok iyi oldu” diye konuştu. Geçtiğimiz yıl Ersen Martin’in gidişinin ardından forvette yalnız kaldığını kaydeden golcü oyuncu, “Gökhan’ın gelişi beni çok rahatlatacak. Yerden ve havadan gol vuruşları mükemmel bir oyuncu. Çok iyi bir transfer yaptık” yorumunu yaptı. Yeni sezon için kaliteli bir kadro kurulduğunu hatırlatan Umut, “Bu yıl şampiyonluk yarışı içinde olacağız. Taraftara, camiaya ve lige zevk vereceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Sait Yıldız
08.06.2008, 20:11
Hadi umut bu sene hem coşar hemde coşturursun inş.

Salih Kara
09.06.2008, 13:51
Umut Gökhan'la birlikte coşar.Bu sene tek başına kalmasına rağmen 14 gol attığına göre önümüzdeki sezon 20'yi bulur.

Egemen Yılmaz
09.06.2008, 21:20
"Gökhan beni de rahatlatacak"

buna benzer bir sözü en son Mehmet Yılmaz, Fatih Tekke transferini değerlendirirken söylemişti :D

tslover
09.06.2008, 23:52
mehmet yılmaz mı bu ismi duymak istemiyorum hele hele umut başlığında .ürperdim valla

Zeki Akyol
10.06.2008, 21:58
Umut 2007 sezonunda Gökhansız böyle bi performans sergilediyse Gökhan'la birlikte süper ötesi olur...

aynen temennımız bu ınşallah ondakı hır yeter yaa az da şu son vuruşlara calışması lazım

Sabri Kurban
10.06.2008, 22:54
Hırs 20 bitiricilik 5 :) Olmaz ki böyle Umut. Biraz daha iyi olmalı son vuruşlarda. Gökhan ile uyum sağlarlarsa bu sene iyi yerlere geliriz.

Arif Timurcioğlu
11.06.2008, 13:46
Haydi umut bu sene çoş bizide çoştur.

hanicuu_61
11.06.2008, 14:02
umut zaten forvet değil santrafor oynuyordu ankaragücünde ve goller atıyordu. bizde gkhan ünalın gelmesyle santrofor olacak o zmn izleyin siz umudu...:D

Ömer SEVİNÇ
15.06.2008, 13:11
İnşallah Gökhan'la iyi bir ikili olurlar. Baktığımız zaman gayet uygun tarzları var ama göreceğiz. Aynı yere koşu yapıp birbirlerini bozma riskleri de var.

Emiroğlu
15.06.2008, 13:24
İnşallah Gökhan'la iyi bir ikili olurlar. Baktığımız zaman gayet uygun tarzları var ama göreceğiz. Aynı yere koşu yapıp birbirlerini bozma riskleri de var.

Bir tek bu konuda sorun yaşayacağımızı düşünüyorum.Umut topsuz alanda ne yapması gerektiğini çok bilmiyor...Gökhan'a alan boşaltayım derken Gökhan'a çarpabilir :)

Hepsi bir kenara da , Yukarıdaki açıklamasını okudum...

Adamsın Umut ! Adam !

Uzunoğlu
19.06.2008, 01:15
Umuttaki hırs azim diğer futbolcularımızda olsa bu takım yenilmez.

Umutu başarısız bir sezon ardından acımasızca eleştirenler önümüzdeki sezon hakkında söyledikleri için utanacaklar...

Uğurtan
19.06.2008, 02:08
buna benzer bir sözü en son Mehmet Yılmaz, Fatih Tekke transferini değerlendirirken söylemişti :D

Mehmet için farklı manaar içeriyo o açıklamalar.. Fatih gelince bna kimse bulaşmaz bende rahat rahat kulübede yatıp 1 trilyonu cebe atarımın açıklamasıydı o.. Allaha şükür ondanda kutulmuştuk.. Allah rızası için bir daha anmasak şu adamı tüylerim tiken tiken oluyor valla..

Egemen Yılmaz
19.06.2008, 14:14
Umut aslında bitiriciliği de iyi olan bir futbolcu, geçtiğimiz sezon tek başına çok yorulduğu için kendinde son vuruşları yapacak gücü bulamamış olabilir, bu yıl Gökhan ile birlikte birbirlerini tamamlayıp bir sürü gol atacaklarına inanıyorum.

Emo91
19.06.2008, 14:59
yattara gibi psycho manyak bir adamimiz varken bu sen egol krali kesin bizden cikar, bundan emin olun siz.....
yattara da assist krali olur

iyattara
19.06.2008, 15:33
farabi arkdasımın transfer başlığında umutla ilgili yazdıklarına burudan bi yorumda bulunmak istiyorum zira transfer başlıgında umutun bu kadar fazla konusulması doğru değil.
farabi arkadaşım somut kanıt göstermiyorsunuz diyorusun da sen bize şu dakika da gol attı açın videoligi görün diyorsun ama biz sana nasıl şu dakika bomboş pozisyonda dağlara taşlara vurdu aç bak diyebilirz ki dimi ama:)
attığı gol, oynadığı süre, koştuğu metrenin istatisliği tutuluyor ama auta attığı toplar, yaptığı pas hataları, ayağındaki topları kaptırması anca o maçtan sonra konuşulur geçilir istatistiklere geçmiyor ki somut bi veri olsun elimizde, ama bu hataları insanın içine işliyor akıllara kazınıyor insanların tepkisi de bütün sezon gördüğü bu eksikliklere..

Zeki Akyol
19.06.2008, 17:05
farabi arkdasımın transfer başlığında umutla ilgili yazdıklarına burudan bi yorumda bulunmak istiyorum zira transfer başlıgında umutun bu kadar fazla konusulması doğru değil.
farabi arkadaşım somut kanıt göstermiyorsunuz diyorusun da sen bize şu dakika da gol attı açın videoligi görün diyorsun ama biz sana nasıl şu dakika bomboş pozisyonda dağlara taşlara vurdu aç bak diyebilirz ki dimi ama:)
attığı gol, oynadığı süre, koştuğu metrenin istatisliği tutuluyor ama auta attığı toplar, yaptığı pas hataları, ayağındaki topları kaptırması anca o maçtan sonra konuşulur geçilir istatistiklere geçmiyor ki somut bi veri olsun elimizde, ama bu hataları insanın içine işliyor akıllara kazınıyor insanların tepkisi de bütün sezon gördüğü bu eksikliklere..

yanı Yeterlı acıklama olmuştur bence...!!

Cafer Bulur
19.06.2008, 21:40
cift forvetli bir sistemde gökhan ünalla beraber cok daha faydali olacagina inaniyorum.
cogunda tek forvet oynadigi bir sezonda 14 gol atabilen umut tan bu sene en az 20 gol bekliyorum.
bu golleri atacak yetenek ve azim umut ta fazlasiyla var.

SERDAR-61
20.06.2008, 17:40
Çok MÜcadele Edİyorsun Bu Formanin BÜyÜklÜĞÜne Çok İyİ Bİlİyorsun ÇÜnkÜ Sen HerŞeyden Önce Trabzonspor Taraftarisin.eksİk YÖnlerİn Yok Mu Var Son VuruŞlarini GelİŞtİr Ve En Önemlİsİ Hava Toplarina İyİ ÇaliŞ Bunlara Dİkkat Et Sezon Sonu Trabzonsporu GÖr Ve Şampİyonluk YaŞa.

oral.lermi
28.06.2008, 13:01
umut bulut bu sezonda farklı bir performans gercekleştirmeyecek onu iiyi izleyenler bunu bilir adam iki stoperin arasına sıkısıp aklır başka da bir şey yapamaz eger ersun yanal ki kontra atak futbolu oynamayacaksa umutun satılması gerekirr yerine daha dogru duzgun forvet alınmalı yerli olnması bile rusyadan romanyadan ukraynadan bu uşlkelerden

Burak_52
28.06.2008, 16:55
geçen sene adam tek başına nasıl çabalyordu helal olsun bu sene umut-gökhan ikilisi müthiş olacak

Külünkoğlu
01.07.2008, 09:36
Kameraman mikrofonu uzatıyor Umut'a diyor ki ;

- Umut bir röportaj
- Yeni gelen arkadaşlar var isterseniz onlarla yapın röportajı, biz eskiyiz artık.
- Onlarla da yaparız seninle yapalım.
- Olmaz ilk önce onlarla yapın ondan sonra.

Daha önceden birebir şahit olduğum insanlığını samimiyetini dün bir kez daha gösterdiğin için teşekkürler Umut.

Zeki Akyol
01.07.2008, 13:28
umut bulut bu sezonda farklı bir performans gercekleştirmeyecek onu iiyi izleyenler bunu bilir adam iki stoperin arasına sıkısıp aklır başka da bir şey yapamaz eger ersun yanal ki kontra atak futbolu oynamayacaksa umutun satılması gerekirr yerine daha dogru duzgun forvet alınmalı yerli olnması bile rusyadan romanyadan ukraynadan bu uşlkelerden

düzgün derken kımden bahsettın acaba bence umut ve gökhan super olacak:)

Zeki Akyol
01.07.2008, 13:33
mıllı takımda bıle banko Semih oynuyo o semıh dediğin Fb de kadroya gıremıyo hangı düzgunlukten bahsedıyon düzgün dedıklerın kım gercekten merak etttım ..
ama sen eğer ıbrahımoviç ; henry ;eto gıbı forvet alınmalı dersen katılıyorum ama buda ımkansız olduğuna göre
gerıye Umuta sahıp cıkmak kalyıor
Almadıkmı jun nasıl cıktı bakın kötu demıyorum ama sonuçta Ts ye verdıklerı ortada
hal böyleyken hırslı savaşcı Kayserılı olmasına ramen ruhunda Ts kanı taşır gıbı savaşan bır futbolcu son vuruşu ıı deıl derhal gonderılmelı demek ne kadar doğru !!! saygıalrımla...

Cem Balcı
01.07.2008, 13:42
inşallah iyi bir ikili olurlar gökhanla :)

ilhan
01.07.2008, 15:17
Umut'a geçen sene " odun " , " idiot " diyenleri bu senede bu başlıkta görmek istiyorum.

Onur Civelek61
01.07.2008, 15:42
Umut her ne kadar kötü yönde eleştirilsede.O bizim golcümüz.Geçen sene gol yükümüzü tek başına çekmeye çalıştı.Bu sene yanlız değil.Başarılı olucağına inanıyorum:)

xenit
01.07.2008, 18:45
Trabzonlu olmayıpda Trabzon ruhunu yaşayabilecek oyuncu diyoruz ya işte bence umut tam böyle bir oyuncu efendiliği ve düzgün insan karakteri ile trabzonumuza yakışır bir Anadolu evladı..

Ama tekniğini biraz geliştir Umutcuğum Trabzonspor gibi bir takımda sadece çok koşarak basarak forvet oynamak lüks olur

yaranozlu
01.07.2008, 22:00
Umut kısıtlı bir oyuncu, muhtemelen yedek bekler ama içerdeki maçlarda çift forvet oynarsak forma giyer. Süper yedek olur ama Trabzonsporun 1. santroforu olmak için uygun değil şimdilik. Genç, kendini geliştirmeli.

Gökhan Uzun
01.07.2008, 22:12
arkadaslar ben umutun gecen sezon cok basarılı oldugunu iddia etmiyorum ama sunu da bilin ki umuta sahada yardım eden sadece yattara ve gökdeniz vardı gökdenizde gidince bu ikili yalnız kaldı ona ağmen umut 14 (tam hatırlamıyorum) gol attı bu sene güçlü bir takımla yanında bir forvet daha ve arkasında sağlam bir orta saha ve yine yattara ile oyayacak kesinlikle farklı olacaktır belki eskisi kadar süre alamayacak ama vaerimli olmak her maç 90 dk oynamak değildir bu umut bence süper ligdeki bütün takımlarda oynayacak kapasitede

unutmayın ki umut herseyiyle oynuyor sahada istediği ve sevdiği belli oluyor bence daha fazla destek olmalıyız(hatta gerekirse kaptanlık vermeliyiz)

kocaman61
01.07.2008, 23:46
umut geçen sezon tek başına 14 gol attıysa bu sene gökhanla birlikte daha da büyük patlama yapabilir. umut gerçekten sahada herşeyi yapıyor koşuyor mücadele ediyor son vuruşlarda biraz kıpırdanma olursa kimse tutamaz arkandayız umut bulut

seyyah61
02.07.2008, 02:48
Ben acikcasi Umut'u begeniyorum ve onda en az Fatih Tekke kadar potansiyel oldugunu düsünüyorum. Yapilan elestirilerin cogunu da haksiz buluyorum. Kendini gelistirecektir ve bu sezon elestirenlere en güzel cevabi verecektir.

Efkan Bahadır
02.07.2008, 14:31
İYİ ANLAŞACAĞIZ

http://www.haber61.net/images/news/8207.jpg

"Gökhan ile iyi ikili olacağız"

02 Temmuz 2008 / 14:09

Umut Bulut Trabzonspor'u hak ettiği yerlere getirmek istediklerini söyledi.

Umut Bulut, ''Başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Gökhan ile iyi anlaşacağız. O zaten kendini kanıtlamış bir oyuncu. Bu sezon takım halinde iyi olursak Gökhan ile çok daha güzel bir sezon geçiririz.'' diye konuştu.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/5.jpg

Zeki Akyol
02.07.2008, 17:07
İYİ ANLAŞACAĞIZ

http://www.haber61.net/images/news/8207.jpg

"Gökhan ile iyi ikili olacağız"

02 Temmuz 2008 / 14:09

Umut Bulut, ''Başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Gökhan ile iyi anlaşacağız. O zaten kendini kanıtlamış bir oyuncu. Bu sezon takım halinde iyi olursak Gökhan ile çok daha güzel bir sezon geçiririz.'' diye konuştu.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/5.jpg

başarılı oalcaklar inşallah ıkılı ofrvetten vazgecmemelıyızzz

Kasım BEKTAŞ
04.07.2008, 13:17
tek kelime umut'a : ADAMIMSIN...

M.S.SOFU
04.07.2008, 13:31
umut sende bu azim bu hırs ,sağında yattara solunda barış arkanda colman ve selçuk yanındada gökhan olduktan sonra sen coşarsın.geçen sene tek başına direniyordun maçlarda helal olsun diyorum sana başka bir şey demiyorum

tslover
04.07.2008, 13:35
Umut'a geçen sene " odun " , " idiot " diyenleri bu senede bu başlıkta görmek istiyorum.

umut'a demek serbest hüseyini eleştrmek yasak.sebebini biliyosunuz zaten.özevlat meselesi.türkiyede çok kişi bir takım kavramlar arkasından malı götürüyor zaten

Murat'
04.07.2008, 13:38
Umut ve Gökhan eski takım arkadaşı....bence iyi anlaşacaklar...

Zeki Akyol
04.07.2008, 14:28
Ama ozaman Ersun hoca bunları beğenmıyodu şimdi ıkısıde forvetı kadere bakkk :) buyuk konuşmamak lazım demekkı!! gercı yıne Ersun hoca ıstemedı Gokhanı Şener başkan getırınce öğrendı

ilhan
04.07.2008, 14:40
Ama ozaman Ersun hoca bunları beğenmıyodu şimdi ıkısıde forvetı kadere bakkk (*) buyuk konuşmamak lazım demekkı!! gercı yıne Ersun hoca ıstemedı Gokhanı Şener başkan getırınce öğrendı (*)

Yıldız koyduğum yerleri neye dayanarak söylüyorsun? Sakın bana şu gazetede şu internet sitesinde okudum deme. İnan meraktan soruyorum. Ya hocayı karalıyosun ya da gerçekten çok haklısın.

Ersun hoca nasıl bir adamdır ki istemediği bir adamı Havaalanına karşılamaya gidiyor?

Kaynak bekliyorum senden.

A.Ali Karanis
04.07.2008, 14:45
Fatih Tekke kalsaydi kaptandan cok sey ogrenirdi , ve belki 2. bir Fatih Tekke olabilirdi..Bende arkasindayim umut'un..
bu arada saçları mı dökülmüş biraz , bana mı öyle geliyor ? :D

Sinan Ayaz
04.07.2008, 14:51
umutta çok azimli baska oyuncu yok onun kadar azimli olan süperligde

Murat'
04.07.2008, 15:26
Ama ozaman Ersun hoca bunları beğenmıyodu şimdi ıkısıde forvetı kadere bakkk :) buyuk konuşmamak lazım demekkı!! gercı yıne Ersun hoca ıstemedı Gokhanı Şener başkan getırınce öğrendı

yanlış bir bilgin var arkadaşım....umut ve gökhan ünal amatörde iken aynı takımda oyandılar....ankara petrolofisinde oynadılar birlikte...yani ersun hoca ile alakası falan yok....

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=527720

TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3596) 09.06.200631.05.2010Vize11.07.2007 MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3595) 01.06.200431.05.2006Karşılıklı Fesih09.06.2006 TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3596) 09.06.200631.05.2010Yurt İçi Transfer27.07.2006 MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3595) 01.06.200431.05.2006Vize04.08.2005 MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3595) 01.06.200431.05.2006Sözleşme Yenileme06.08.2004 MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3595) 11.06.200131.05.2004Vize07.08.2003 İNEGÖLSPOR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=131) 20.08.200220.08.2003Geçici Transfer22.08.2002 MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3595) 11.06.200131.05.2004Vize08.08.2002 MKE ANKARAGÜCÜ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3595) 11.06.200131.05.2004Profesyonelliğe Geçiş08.08.2001 PETROLOFİSİ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=7) Amatör Vize01.09.2000 PETROLOFİSİ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=7) Amatör Vize19.08.1999

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=557340

hakanhan
05.07.2008, 05:47
umut geldiginden beri yararli oldu. egerki ersen martin bir sekilde olsaydi sakat degil huelvaya gitmemis olsaydi. umutun performansi katlanirdi. fenerde kezman defansi yoruyordu semih bundan yararlaniyordu. bizde boyle bir durum yoktu umut hem pres yapacak hem yipratacak hem cok kosacak hem alan acacak hemde gelecek gol atacak. bu seye benzedi arkadaslar kendi kornerine kafa atmaya. umut robot degil bence basarili kalitesinede inaniyorum..

seyyah61
05.07.2008, 08:30
Bilmiyorum Umut bazilarinca neden begenilmiyor ama ben kendisini begeniyorum. Evet bir Fatih Tekke degil, zaten olmasini da beklemiyorum ama bence kaliteli bir forvet oyuncusu ve bu sezon Gökhan Ünal ile beraber patlama yapacaktir.

Kaan
06.07.2008, 15:22
Umut geçen sezon tek forvet oynadığı halde yanılmıyorsam 14 gol attı...

Seviyorum ben Umut'u...

Şimdi iki forvet olacak... Gökhan ve Umut... Ligin tozunu attıracaklar... :)

hasret61
06.07.2008, 21:49
ya aslında iyi oyuncu ama kendini geliştirmesi lasım gol yollarında

Cafer Bulur
06.07.2008, 22:59
hocamiz cift forvetli bir sistemi tercih ederse bunun umut ada olumlu yansiyacagini düsünüyorum.
gökhan in bosalltigi alanlara iyi deplase olacak bir umut un 20 golü rahatlikla bulucagina inaniyorum.

pReN@_61
07.07.2008, 22:36
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/070708idman7.jpg

tslover
08.07.2008, 13:30
bu arada saçları mı dökülmüş biraz , bana mı öyle geliyor ? :D

özellikle ziya doğanlı seneler bir forvet için saçların dökülmesine yetecek kadar sebep vardı zaten.hem ziya doğanın takımında olacaksın hem de ''önlibero'' olmayacaksın bir de forvet olup gol atmaya çalışacaksın.cık cık olmaz.saçların dökülür o zaman böle :cool:

Kadir
08.07.2008, 13:40
Geldiğinden beri bu forma için sonuna kadar mücadele etti ve 2 sezonda da başarılı oldu. Bu sezon Gökhan ile beraber çok iyi işler yapacaklar.

Zeki Akyol
08.07.2008, 13:56
Yıldız koyduğum yerleri neye dayanarak söylüyorsun? Sakın bana şu gazetede şu internet sitesinde okudum deme. İnan meraktan soruyorum. Ya hocayı karalıyosun ya da gerçekten çok haklısın.

Ersun hoca nasıl bir adamdır ki istemediği bir adamı Havaalanına karşılamaya gidiyor?

Bakın benım yazdığım yorumu ıı okumamışsınızzz..
ben Gökhan ünal ı ıstemedı derken ;Şener başkanımıza verdığı lıstede yoktuuu..
bunu ben Şener başkanın röpörtajında dınledım
Şener başkan Gizlıce
Gökhan ünala da teklı yapılmışşş
hatta Faruk Özak devreye gırıp Kayserı ile arası Gs yuzunden bozuk olan Gökhan Ünal böle guzel bır ücret de verılınce Trabzonspora satıldı..

Hatta Şener Başkan Kayserı sporla anlaşınca aynı gün hemen GÖkhan Ünala imza attırmışş (kımse benı vazgectırmesın dıye) Sonra olayı Ersun hocaya akşam anlatınca oda cook sevınmışşş..
ben olayı gızlı tuttuğundan bahsetmek ıstemıştım ..
Gokhan Ünal ve Umut bulut amatör dönemlerınde Ersun hocanın öğrencılerı olmuşlar ama Ersun hoca Gökhan Ünal ı ozamanalr bundan futbolcu olmaz dıye ıstememeışşş..
Şimdi ise ondan cok şeyler beklıyor ...Gokhan ünal Ersun hocayı şaşırtmış olmalı
dıye haber vardı gunebakış ta ordan okudum ... umarım anlaşılmışımdır

Ersun hoca onu beğenmıyor ıstemıyor neden alındı dıye beyan vermedım!!!

ilhan
08.07.2008, 14:00
" Ama ozaman Ersun hoca bunları beğenmıyodu " , " gercı yıne Ersun hoca ıstemedı Gokhanı "

Allah'tan böyle bir beyan vermemişsin. Neyse ben seni anlamadım sen de beni anlamadın. Uzatmaya gerek yok.

İskender YILMAZ
08.07.2008, 14:04

ikisindede pivot santrafor özellikleri yok.. bize en azından bi semih gibi adam lazım derim ben.. yoksa bu forvet hattının bizi uçuracağını hiç sanmıyorum.. inşallah yanılırım..

Zeki Akyol
08.07.2008, 14:19

Ben önceden onun takımında oynarken onu beğenmedı bundan futbolcu olmaz dedığı sözü söyledım... kii bunu ts haberlerını takıp edıoyorsan senınde bılmen g erekır !
ama şimdikı halıyle onu ıstemedı demedım sadece verdığı lısdete golcu olarak Gökhan Ünal yoktu.. belkıde alamayız dıye söelmemıştır :)
Şener başkan ben onu Ersun hocaya hedıye etttım dedı ımza atıldıktan sonra Ersun hocanın haberı oldu bundsan bahsettım yoska onu neden aldınız ıstemıyorum demedı böle bışe yok tabıkı gol kralını kım ıstemez onun futbolunu tartışmadımm ortada anlaşılamama var sadece bu
!! umarım şimdi anlaşıldım !!
Yoksa benım Ersun hoca ya lafım yok öle lanse edıldık galıba !!!
En cok güvendığım teknık hocadırr...

Zeki Akyol
08.07.2008, 14:24
" Ama ozaman Ersun hoca bunları beğenmıyodu " , " gercı yıne Ersun hoca ıstemedı Gokhanı "

Allah'tan böyle bir beyan vermemişsin. Neyse ben seni anlamadım sen de beni anlamadın. Uzatmaya gerek yok.

Uzatmaya gerek yok derken ben onların amatör futbol oynarken Ersun hocanın onlarla ılgılı verdığı demeçten bahsettım bunda anlamıycak bışe yok !!

ilhan
08.07.2008, 14:33
O demeçleri görmedim, duymadım, bilmiyorum. Merak etmiyorum.

Umut'a bu yıl inananlardan biriyim. Gökhan ile beraber çok gol atacak. Hep beraber göreceğiz :)

Erdem Keser
08.07.2008, 14:48
Uzatmaya gerek yok derken ben onların amatör futbol oynarken Ersun hocanın onlarla ılgılı verdığı demeçten bahsettım bunda anlamıycak bışe yok !!

O haber Fotomaç gazetesinden başka hiç bir gazetede yayınlanmadı.Nasıl oluyorda böyle bir demeç verilmiş gibi emin konuşuyorsun.Kalkıpta İstanbul'un yazılı basının saçma sapan haberlerini kaynak göstermeyin.
Bende sorarım o zaman "Bu demeci verdiği sırada hocanın yanındamıydın" diye:)Fotomaç gazetesini kaynak olarak belirtip, olmamış olaylarıda olmuş gibi gösterme derim.

Zeki Akyol
08.07.2008, 17:06
O haber Fotomaç gazetesinden başka hiç bir gazetede yayınlanmadı.Nasıl oluyorda böyle bir demeç verilmiş gibi emin konuşuyorsun.Kalkıpta İstanbul'un yazılı basının saçma sapan haberlerini kaynak göstermeyin.
Bende sorarım o zaman "Bu demeci verdiği sırada hocanın yanındamıydın" diye:)Fotomaç gazetesini kaynak olarak belirtip, olmamış olaylarıda olmuş gibi gösterme derim.

Ben böle böle haber var dıye paylaştım yanında değilimkı nerden bılyım dedı yada demedı..
ben verılen haberı paylaştım kı Ersun hocanın amatörken beğenemyıp sonra aradan baya zaman gecınce onunla aynı takımında olması abest bı olay değil herkesı keşvedecek halı yok bu ayıp bışe değilkı yazınca neden bu tepkı verıldı anlamadım !!

Emo91
08.07.2008, 18:06
bu sene cift forvet ile cok is yapacagiz...... size su formülü verim:

(UMUT + GÖKHAN) * YATTARA = !!! 7. sampiyonluk !!!

Erdem Keser
08.07.2008, 18:36
Ben böle böle haber var dıye paylaştım yanında değilimkı nerden bılyım dedı yada demedı..
ben verılen haberı paylaştım kı Ersun hocanın amatörken beğenemyıp sonra aradan baya zaman gecınce onunla aynı takımında olması abest bı olay değil herkesı keşvedecek halı yok bu ayıp bışe değilkı yazınca neden bu tepkı verıldı anlamadım !!
Hala inatla böyle bir beyanat verilmiş gibi konuşuyorsun.Yahu bu haber Sabah grubundan başka hiç bir yazılı basın organında çıkmadı.Ersun hocanın işi gücü yok o haberi yapan kişiye, bilmem kaç senesinde Gökhan Ünal'ın topçu olmadığını mı söylemiş.Tamam insanlık hali ,her oyuncuyu keşfedecek diye bir kuralda yok ama olmamış şeyleri olmuş gibi göstermeninde bir anlamı yok.

Zeki Akyol
08.07.2008, 19:13
Hala inatla böyle bir beyanat verilmiş gibi konuşuyorsun.Yahu bu haber Sabah grubundan başka hiç bir yazılı basın organında çıkmadı.Ersun hocanın işi gücü yok o haberi yapan kişiye, bilmem kaç senesinde Gökhan Ünal'ın topçu olmadığını mı söylemiş.Tamam insanlık hali ,her oyuncuyu keşfedecek diye bir kuralda yok ama olmamış şeyleri olmuş gibi göstermeninde bir anlamı yok.

Ya aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neden anlamak ıstemıyorsun ben söledı mı dıyorum ...
verilen haberı yazdımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
anla lütfen sankı yanındamıyım nerden bılyıım söleyıp sölemedığını bunu yazdığım halde hala bardağın boş tarafına bakıyosun !!!

Zeki Akyol
08.07.2008, 19:13
verılen haberı okuyup ordan aldığım bılgıyı soledım !!!
ama bence sen yıne benı anlamıycaksın :)
sankı ben kesın söledı yada evet öle dıye bır acıklama yapmadım !!

ilhan
08.07.2008, 19:48
Verilen haberde ki bilgi doğruymuş gibi lanse etmeyeceksin o zaman. Hem bırak şu mesajlarda ki ünlem " ! " işaretlerini. Gören kızdığını felan zannedecek.

Ömer SEVİNÇ
08.07.2008, 19:53
verılen haberı okuyup ordan aldığım bılgıyı soledım !!!
ama bence sen yıne benı anlamıycaksın :)
sankı ben kesın söledı yada evet öle dıye bır acıklama yapmadım !!

Söledi değil söyledi. Öle değil öyle. Anlamıycaksın değil anlamayacaksın. Ordan değil oradan.

Türkçe'yi düzgün kullanalım..

Zeki Akyol
08.07.2008, 21:22
Verilen haberde ki bilgi doğruymuş gibi lanse etmeyeceksin o zaman. Hem bırak şu mesajlarda ki ünlem " ! " işaretlerini. Gören kızdığını felan zannedecek.

Bilmedığın birşey ıcın yorum yapma dıyorsun oysa bu sözü kullandığın kelımelerın ıcınde bıle bana aynısını sen yapyıorsun nerden bılyıosun ünlem korken kızıp kzımadığımı bıkere sen önyargılı olmayı bırak sora yorum yaz

ilhan
08.07.2008, 21:36
Tamam öyle yaparim. Seni mi kıracağım :) Bak ünlemsiz yazınca ne kadar güzel anlaşıyoruz.

Dip not : Görende kızgın felan zannedecek demişim. Yani öyle değilsin ama öyle zannedecek :)

Harun_ayar_ts
08.07.2008, 21:51
umut buluk insallah bu sene gökhan lan iyi bir uyum saglarda forvette sorun yasamayız:)

Harun_ayar_ts
08.07.2008, 21:51
oada bi yanlıslık oldu umut bulut:D

horoz111
08.07.2008, 23:15
Zafer Yelen > gordugum en guzel sag ayak duran top

http://video.google.com/videoplay?docid=2684410420969613321&q=zafer+yelen&ei=7shzSMSpHpSGrQLa6vmWCw&hl=en

Zeki Akyol
09.07.2008, 00:10
Tamam öyle yaparim. Seni mi kıracağım :) Bak ünlemsiz yazınca ne kadar güzel anlaşıyoruz.

Dip not : Görende kızgın felan zannedecek demişim. Yani öyle değilsin ama öyle zannedecek :)

Ünleme karşı ne alerjın var ama kızgındım ben cunku hayatta en nefret ettığım şeydır yanlış anlaşılmak :) senın ıcın ünlem koymadım sonuna :)
alerjı yapmasın dıye :)Herkesın aynı fıkrıı savunduğu yerden doğru karar cıkmaz farklı göruşler olacakkkı stenın tadı olsun ama bu konuda farklı bırşeyden bahsetmedık ya nese
sonuçta Trabzonsporlusun , toprak toprağa gücenır ama sılıp atmaz :)
oyuzden böle ufak sorunlar olabılrı yeterkı
sonunda anlaşabılelım :)

Zeki Akyol
09.07.2008, 00:17
Söledi değil söyledi. Öle değil öyle. Anlamıycaksın değil anlamayacaksın. Ordan değil oradan.

Türkçe'yi düzgün kullanalım..

Ben üniverste mezunuyum nerde nasıl yazıcağım ıı bılyıorum klavyeyı hzılı kullandığım ıcın kelıme eksıklığı ve harf yanlışı yapmam doğal arkasına sığınmıyorum ama burda Trabzonspor u tartışmalıyız o kurt o turk o eğrı yazdı böle konuşmalrın yerı yok burda burası Trabzonsporun resmı taraftar stesı bende bu steye fanatık Trabzonsporlu olduğum ıcın vakıt ayırıyorum .....imla klavuzu yarışmasında değilim keşke umut un sayfasında Futboluyla ılgılı yazı yazsaydın

Ömer SEVİNÇ
09.07.2008, 02:49
Ben üniverste mezunuyum nerde nasıl yazıcağım ıı bılyıorum klavyeyı hzılı kullandığım ıcın kelıme eksıklığı ve harf yanlışı yapmam doğal arkasına sığınmıyorum ama burda Trabzonspor u tartışmalıyız o kurt o turk o eğrı yazdı böle konuşmalrın yerı yok burda burası Trabzonsporun resmı taraftar stesı bende bu steye fanatık Trabzonsporlu olduğum ıcın vakıt ayırıyorum .....imla klavuzu yarışmasında değilim keşke umut un sayfasında Futboluyla ılgılı yazı yazsaydın

Forum kurallarına bir göz at..

Ya da uğraşma şuraya tıkla yeter..
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7878

Zeki Akyol
09.07.2008, 08:59
Forum kurallarına bir göz at..

Ya da uğraşma şuraya tıkla yeter..
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7878

Stede bunu alışkanlık halıne getırene ceza verılıyor ben hep böle yazmıyorumkı :)
klavye den kaynaklanıyor (bahanede hazır :)) bazen eksık bazende harflerın yerlerını değişik yazıyorum yavaş yazınca bu kadar sorun olmuyo yınede bılgılendırdığın ıcın saol :)

Ali Kemal Kalmuk
14.07.2008, 18:17
Umuıt kardeşim sana ne oldu evlendikten sonra anlamadım.Saçlar sakal artık kendine bakmıyor kardeşim.

M.S.SOFU
14.07.2008, 20:21
bu çocuk daha genç.ama bu genç yaşına rağmen geçen sene bir çok gol attı,hem de arkadaan top atan biri yokken.iyi adam bu yavvvv.:D

M.S.SOFU
14.07.2008, 20:23
http://video.google.com/videoplay?docid=2684410420969613321&q=zafer+yelen&ei=7shzSMSpHpSGrQLa6vmWCw&hl=en
vay vay vay diyorum başka bir şey demiyorum,helal olsun adam atmış golünü aga

Zeki Akyol
18.07.2008, 19:17
ya ben umut un mutlaka oynatılması gerektığı göruşundeyım fırsatcı ve super koşuyor özellıkle deplasmanlarda ona cok ıhtıyacımız oalcak:)

Uğurtan
18.07.2008, 20:18
Umut çift forvet oynanırsa yine ilk 11'dedir ;) Bu senede ortalamasının altına düşmez.. :)