PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 [153] 154 155 156 157 158

Mehdi
22.06.2011, 10:21
Bu sene olduğu gibi olaya fransız kalırsa milli takımlarında bile oynayabileceğini düşünüyorum.Yolun açık olsun Umut.
Konu sevip sevmemek değil.Her şey için teşekkürler.Umarım başarılı olursun.

iskenderliden
22.06.2011, 10:24
Umut gibi savaşanı zor buluruz selçuk gittigi zaman bile bu kadar aksiyon yapmadım ama umut un gitmesi büyük bir kayıptır...

Mollasalihoğlu
22.06.2011, 10:30
Milliyet Gazeteside anlaşmada sona gelindiğini yazdı.....

Fiyatı ilk önce 5 milyon euro idi......

Sonra 4 e düştü......

Şimdi de 3,5 milyon euro olduğu ve ufak pürüzlerin kaldığı yazıyordu....

Gidene kadar para kuş olucak...... :) :)

İyi de, forumun geneli satışa çıksa Bank Asya'dan dahi talip çıkmaz diyordu..

Bu şartlarda büyük ticari başarı bence.. :)

Tangerine Dream
22.06.2011, 10:35
Sana Eskişehir maçında çok kızmıştım. Hatta o maça kadar seni her şeye rağmen savunan ben, o maçtan sonra "benden bu kadar kardeşim" diyerek pes etmiştim.

Şimdi gidiyormuşsun, güle güle git güzel kardeşim. Her şey için teşekkürler. Geriye dönüp baktığında "sevimli" bir taraftar kitlesi mi hatırlayacakın bilemiyorum ama ben geriye dönüp baktığımda seninle ilgili olarak gözümün önüne hep güzel anlar gelecek.

Böyle gelmiş böyle gidecek. Senden sonra günah keçimiz kim olur bilemiyorum. Ama merak etme, boşluğunu en kısa zamanda dolduracağımızdan şüphen olmasın. Zaten ligin ilk birkaç haftasından sonra eleştiri oklarının rotası belirmeye başlar. Daha sonra eleştirilerin yerini hakaretler alır ve bu devran dönmeye devam eder.

evonon
22.06.2011, 10:51
Yolun açık olsun Umut, sonsuz başarılar bunu hakettin teşekkürler

Bayraktaroğlu
22.06.2011, 11:01
Allah yolunun açık etsin Umut.İnşallah Fransa'da bize yaptığın katkının daha fazlasını yaparsın da kendini gösterirsin.Orada başarılı olacağın kanaatindeyim.Çünkü yalnızca futbol oynamayı düşünüyorsun defansı yorman bile senin takımda olmana yeter.Bir gün belki tekrar Trabzonspor'a dönersin...İnsanlığın için bu takıma yaptığın katkılar için Teşekkürler.:alkış:

deneme61
22.06.2011, 12:04
başarlar umut..

Sibel
22.06.2011, 12:51
İnşallah senin için güzel bir uğurlama yapılır.En azından bunu hak etmiş olmalısın.

apachi61
22.06.2011, 13:12
bu şarkı sana gelsin umut http://fizy.com/#s/1npu74

Zeki Akyol
22.06.2011, 14:00
Gittiğin yerde yüzün güler , gerçek asıl performansını orda sergilemen dileğiyle...yolun açık olun. Cesur Yürek

Davut Özdemir
22.06.2011, 14:08
Umut'um bir yanım git diyor, diğer yanım kal... Nasıl bir adamsın anlamadım..?

Sanırım sende bir Fatih Tekke boşluğu yaratacaksın.. ne kadar eksik yanların olsa da gelen herkes de sen aranacaksın... Hep umut olsaydı dedirteceksin (iyi veya kötü manada:) )

ozzy!
22.06.2011, 14:56
Başarılar.

Faik Yılmaz
22.06.2011, 15:54
Umut gibi savaşanı zor buluruz selçuk gittigi zaman bile bu kadar aksiyon yapmadım ama umut un gitmesi büyük bir kayıptır...

Umutun takıma koşma yönünden extra katkısı % 10 diyelim.... ( maç sonu istatistiklerinde en çok koşanlar arasında bariz bir üstünlüğü olduğunu hiç bir zaman göstermemesine rağmen )

Orta sahadaki 5 oyuncunun sadece % 2 fazla koşmasıyla bu bahsedilen açık kapatılabilir....

Koşuyorlar ve pres yapıyorla kazandırdıkları kendi kaçırdıklarıyla kıyaslandığında yerine alınan ve alınacak teknik sahibi forvetle kapatılabilir hatta çok daha verimli hale dönüştürülebilir....

Bakınız bu yıl ligin en az gol yiyen takımı olduk.....

Yani gol yiyerek maç kaybetmedik çoğu zaman atamadığımız gollerle puanlar kaybettik..... ( eskişehir , antep, ankaragücü , eskişehir v.b. ) Ve bu şampiyonluğumuza mal oldu....

Sorunumuz forvet mevkii ve Umut Buluttu asıl olarak...

Bu açıdan gitmesi bir sorun teşkil etmiyor benim açımdan...

Ha verdiği hizmetler ve özverili oyunu için kendisine teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum...

Verdiklerinle veremediklerinle hoşçakal Umut Bulut...

demiahme
22.06.2011, 16:23
Umutun takıma koşma yönünden extra katkısı % 10 diyelim.... ( maç sonu istatistiklerinde en çok koşanlar arasında bariz bir üstünlüğü olduğunu hiç bir zaman göstermemesine rağmen )

Orta sahadaki 5 oyuncunun sadece % 2 fazla koşmasıyla bu bahsedilen açık kapatılabilir....

Koşuyorlar ve pres yapıyorla kazandırdıkları kendi kaçırdıklarıyla kıyaslandığında yerine alınan ve alınacak teknik sahibi forvetle kapatılabilir hatta çok daha verimli hale dönüştürülebilir....

Yani gol yiyerek maç kaybetmedik çoğu zaman atamadığımız gollerle puanlar kaybettik..... ( eskişehir , antep, ankaragücü , eskişehir v.b. ) Ve bu şampiyonluğumuza mal oldu....

Ha verdiği hizmetler ve özverili oyunu için kendisine teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum...

gitti artık stres yapma:)
istatistiklerle konuşacak olursak seneye %95 ihtimalle 82 puan toplayamayacağımız (daha önce sadece 2 defa yapabildik)
ha bu umut gitti diyemi böyle olacak... hayır
nasıl 28 senedir şampiyon olmamamız tek bir sebepten kaynaklanmıyorsa seneye şampiyon olup olmamamızda bundan kaynaklanmayacak.
bu bir takım oyunu doğru şeyleri yaparsan şans ve diğer etkenlerle angutlar takımıyla da şampiyon olabilirsin.
yanlış işler yaparsan 300 milyon dolarda harcasan şampiyon olamazsın.

bu süreçte bize düşen taraftar olmak. futbolcu değil, yönetici değil, teknik direktör değil, sadece taraftar olmak.

senin için demiyorum. yazdıklarından ve hitabından belliki futbolcu üstünde baskı oluşturacak bir homurdanışın yok. ama stadda ve kahvede öyle insanlar gördümkü bunların takıma verdiği zararı kimse vermiyor. iyi niyetlerinden şüphem yok. Trabzonu belki herşeyden çok seviyorlar ama takımada zarar veriyorlar. neyse hadi hayırlısı daldan dala atladım.

arifberkay
22.06.2011, 16:39
Telaffzu edilen isimlere bakılırsa seni herşeyinle çok arayacağız.Yolun açık olsun ,şansın bol olsun ,vurduğun gol olsun

Great White
22.06.2011, 18:41
onca kez boşuna demedik 'umut' un sopası yok, golleriyle çarpar adamı' diye..

bu kez de buralarda 7/24 karga gibi tüneyip 'kapının önüne koysak bank asya' dan bile talibi çıkmaz' ya da 'toulouse buna para verecek kadar salak değil herhalde' gibisinden kakarakikiri yapan tayfayı fena halde çarparak gitti avrupa' ya :D

umut' a gelince..

ne selçuk iblisi gibi 'ya trabzon ya avrupa' deyip ardından da 'başkan seçilirse sözleşmemi uzatacağım' sözü verip tarator terim' in kucağına gitti ne de egemen korkmaz gibi ceketini alarak beşiktaş' a sıvıştı..

önce sözleşmesini hiç sorun çıkarmadan uzattı, peşinden yüzler kulübüne girdi ve son olarak da paşalar gibi kulübüne bonservis kazandırarak adam gibi avrupa' ya gitti..

uğurlar olsun yiğidim. bol şans :)

Dawsofield
22.06.2011, 18:57

oww yeah diyorum başka da bir şey demiyorum. Daha nasıl anlatılır :confused:

Ogün'
22.06.2011, 18:59

bu kez de buralarda 7/24 karga gibi tüneyip 'kapının önüne koysak bank asya' dan bile talibi çıkmaz' ya da 'toulouse buna para verecek kadar salak değil herhalde' gibisinden kakarakikiri yapan tayfayı fena halde çarparak gitti avrupa' ya :D

umut' a gelince..

ne selçuk iblisi gibi 'ya trabzon ya avrupa' deyip ardından da 'başkan seçilirse sözleşmemi uzatacağım' sözü verip tarator terim' in kucağına gitti ne de egemen korkmaz gibi ceketini alarak beşiktaş' a sıvıştı..

önce sözleşmesini hiç sorun çıkarmadan uzattı, peşinden yüzler kulübüne girdi ve son olarak da paşalar gibi kulübüne bonservis kazandırarak adam gibi avrupa' ya gitti..

uğurlar olsun yiğidim. bol şans :)bunu ookuyup hala umuta laf edecek adamın...:) eline sağlık soner abi süper yazmışssın

Murat SİSMAN
22.06.2011, 20:18
Kızdık bağırdık,sevdik vay be dedik.
Öyle yada böyle zamanın geldiğini düşünüyorum kendi-miz açısından değil.Diğerleri gibi yapmadın en azından klübüne birşeyler kattın.Bunu kendi ağzınlada söyledin.Hedeflerinin sonunda bunun olduğunu söyledin.Allah yolunu açık etsin.

Mustafa ÖZDEMİR
22.06.2011, 21:24
yolun açık olsun...

Samet İslamoğlu
22.06.2011, 21:26
Ben seni şimdiden özledim be Umut :/

Cem Zırıh
22.06.2011, 21:49

Forvette duran ve %10luk bir katkiyla pres yaapan bir atak oyuncusuyla ortasahadakinin yapmasi ayni olmamistir olmayacaktir :)

sifuni
22.06.2011, 21:58
kim ne derse desin umutu eksikligini hissedecegiz.

Cem Zırıh
22.06.2011, 22:01

umut' a gelince..

uğurlar olsun yiğidim. bol şans :)

noktasindan virgulune kadar katiliyorum tebrikler soner abi ...

Mustafa ÖZDEMİR
22.06.2011, 22:23
başlık nostaljiye alınsın kapanmasın...

-Samet
22.06.2011, 22:26
Yaptıkların için teşekkürler Umut.

Yeni takımında başarılar .

Yiğit SARI
22.06.2011, 22:28

Bencede başlık kapanmasın yeni takımında takip edelim bu konuya yazalım

Misina
22.06.2011, 22:45
Halil'in gelmesiyle Umuta yol açıldı.

Ömür Karadeniz
22.06.2011, 23:12
Takımımızdan son yıllarda ayrılıpda unutmayacağım ender topçulardansın,seninle gurur duyuyorum kardeşim.

Erman Aydın
22.06.2011, 23:49
nostaljiye alınacak daha nice futbolcularımız var ilk önce onları halledelim umut a daha çok sıra var

Yetkin Dil
23.06.2011, 00:01

Kardeşime katılıyorum başlık nostaljiye alınmalı...

Ailevi sorunların varken bile hiçbirini sahaya yansıtmadan görevini yaptın..Senin gibi mert insanlar az bulunur...
Yaptığın her şey için teşekkürler...Yolun açık olsun..Keşke elde olsada seni uğurlamaya gelebilseydim..

exelance
23.06.2011, 00:02
Eleştirilere rağmen onurlu bir futbol oynadın.İnşallah gittiğin yerde baştacı edilirsin..Yolun açık olsun..

Batuhan
23.06.2011, 02:40
nostaljiye alınacak daha nice futbolcularımız var ilk önce onları halledelim umut a daha çok sıra var

Burada bu kadar kişi istiyor bunu. Dil uzatmayın bari buna. Gittiğinde rahat bırakın. Yeter!

Ömer Yüce
23.06.2011, 08:28

Sıra Umut'ta o zaman

The_Storm
23.06.2011, 09:00
Transfer söz konusu olduğu zaman profesyonellikten bahsedenler Umut'a baksın. Ben futbolu bu kadar profesyonelce oynayan başka bir adam görmedim. Umut, hiçbir zaman özel hayatındaki sorunları sahaya yansıtmadı. Tarafarın küfürlerini kulaklarını tıkadı. Koştu, koştu, gol attı, kaçırdı, kaçırdı, kaçırdı, kaçırdı....

Bizi çıldırtsa da futbola profesyonel yaklaşımı, bu kadar küfür yediği bir taraftar topluluğuna sahip klübe para kazandırarak gitmesi takdire şayandır.

Şimdi helalleşme vakti, kendisi hakkında söylediğim kötü sözler için kendisinden özür dilerim. Hakkım varsa benden yana helal olsun.

Ömer SEVİNÇ
23.06.2011, 11:20
Başlık kapanmasın nostaljiye alınsın bence de. Nostaljiye alınsın ki millet seneye ulan kaval kemiğini bile özledim keşke göndermeseydik seni yorumlarını özgürce yapabilsin..

Canberk
23.06.2011, 11:35
Diğer oyuncuların ne özelliği vardı da kapandı. İsteyen gider nostaljiye başlığını açar.Tabiki bende kapanmamasını isterim ama bugüne kadar böyle yapıldıysa bugünde böyle yapılmalıdır.

Faik Yılmaz
23.06.2011, 11:44
hayırlısıyla gitsede rahmetli çok iyiydi muhabbeti yapsak...... :)

Ben imza atıp gidene kadar şüpheli kalmaya devam edeceğim......

Eğer gitmezse bakın 10 milyon verdilerde satmadık dicek bir sürü arkadaş çıkacak buna adım gibi eminim çünki....

bahadır2561
23.06.2011, 11:47
......................

Hüseyin İlkin
23.06.2011, 11:52
Söylediklerin ve her zaman buna uygun hareket etmen yeter. Adam gibi adamsın. Yolun açık olsun.

Mert Pasa
23.06.2011, 11:59
vefasiz ve yuzeysel olmayanlarin sevgisine sahip olarak bu takimdan ayrilabilmek guzel bir sey

Asla bir Gokhan Unal,Egemen,Selcuk degilsin.

Inanilmaz goller kacirdin ama toplamda da ozel bir futbolcusun,zaten o vuruslari da yapsan yeni bir E'to olmusdun.

Yolun acik olsun,artik degismez bir sekilde Trabzonsporlu Umut olarak adini tescil ettirdin.

Kara Mert61
23.06.2011, 12:03
Bu adamı havaalanından güzelce uğurlamak lazım..Ne kadar kaçırırsa kaçırsın adamın niyetini hepimiz biliyoruz..Selçuk, egemen gibi paranın esiri olmamış bir futbolcumuzdur. Bu uğurlanmayı da sonuna kadar hak etmiştir.

Emirhan Makul
23.06.2011, 12:07
hayırlısıyla gitsede rahmetli çok iyiydi muhabbeti yapsak...... :)

Ben imza atıp gidene kadar şüpheli kalmaya devam edeceğim......

Eğer gitmezse bakın 10 milyon verdilerde satmadık dicek bir sürü arkadaş çıkacak buna adım gibi eminim çünki....

Gittiğine bende inanmıyorum yılan hikayesine döndü resmen. Resmi ağızlardan kesin bir laf halen daha çıkmış değil , futbolcunun kendisine yazık oluyor bence avrupaya gidecek adama zorluk çıkartmamak gerek.

Semra
23.06.2011, 12:43
Emeklerin çok teşekkürler, yolun şansın hep açık olsun.
Dualarım seninle, inşallah her şey arzu ettiğin gibi olur, Allah yardımcın olsun.

Sibel
23.06.2011, 13:58
Benim için yeri hep farklı olacak.
Çünkü Trabzonspor adına çabasını ve duruşunu asla unutmam.
Bir oyuncudan önce,formaya olan saygısı benim de ona karşı saygı duymamı sağladı.
Ben ona hep inandım,o da beni ve inanları hiç yanıltmadı...Hep elinden geleni yaptı,mücadele etti,pes etmedi.
Önceliklerini doğru bildi...
Her zaman Trabzonsporlu olarak kalacak Umut.

Kadir
23.06.2011, 14:01
Avrupa'da bizi iyi temsil etmesini dilerim.. Güle güle Umut Bulut..

Tolga
23.06.2011, 14:14
İnşallah yolun açık olur.Aslında farketmez çevirmede olsa sen Trabzon'a dönme.Başlığıda isterseniz Nostalji'ye isterseniz Genel'e taşıyın.Her maç 10 kişi başlıyorduk maçlara artık eşit futbol zamanı geldi.

ATSIZ
23.06.2011, 14:19
UMUT BULUT,
yolun da bahtın da açık olsun,verdiğin hizmet için teşekkürler,
kara uşak,sonsuz başarılar...

M.Kılıç50
23.06.2011, 14:42
Adamsin sen Adam...
Yolun Acik olsun...
Her Sezon 10 golü gectin... 100´ler kulubüne girdin, Hirsli oynayip örnek oldun, Kostun yorulmadin...
Fransa´da cok basarili olacaksin... Toulouse´nin yeni Gignac´i olman dilegi ile Umut...

Kendine Iyi bak...

oflubektas
23.06.2011, 17:12
Transfer olduğunda nicelerimizin dilini dışarı bırakan Hugo Almeida'ya; 2 sene öncesinin gol kralı Baros'a; yine menejerlik oyunu delisi, hiç gitmediği Doğu Avrupa'nın uzmanı kesilen kardeşlerimizin kahramanı olmuş Ermin Zec'e; bir de bizim Umut'a bakın. Her açıdan bu saydığımız "kaliteli" isimlerden çok daha iyi performans göstermiştir. Yılda bilmem kaç milyon Euro'yu cebe indirip rakip maçlarda rakip stoperlerin arkasına saklanan "bitirici" yıldızlar yerine her pozisyon için inanılmaz çaba sarfeden Umut'u her zaman tercih ederim.

Son 3 yıllık performanslarıyla kıyasladığımızda da Umut Halil'in fersah fersah önündedir. Kendisinden daha iyi forvet de alamadık. Neyse ki Afrika'yı ve Fransa'yı karış karış tarayan, aldığı oyuncuları misli misli fiyata satmayı adet edinmiş Tolouse kulübü bir "enayilik" edip alıyor Umut'u. İnansanuz da gavur olmazsunuz inanmasanuz da :)

Sayesinde ilk kez bir Kayserili için olumlu konuşuyorum. Güle güle güzel insan...

GULER
23.06.2011, 18:17
http://www.wpthemeslabs.com/wp-content/uploads/2011/05/like-lock-plugin.jpg

.....
23.06.2011, 18:32
Umut giderse başlığın Nostalji olmasını istiyorum.

Erbay
23.06.2011, 18:36
Nostalji'de kalır canım o kadar da değil, bir yerimiz eksilmeyecek ya :) Bu başlık Nostalji'ye taşınır Yattara'da olduğu gibi.

Pro-TS
23.06.2011, 18:46
gule gule umut sende rahatla bizde emegine saglik, tam sana gore bir takima ve lige gidiyorsun kesinlikle basarili olursun, yolun acik olsun

Ahmet Başkaya
23.06.2011, 18:49
Başlık nostaljiye alınmasın diyenler neyi savunuyor acaba ? :) :)

Daha önce kaç oyuncumuz bonservisi ile Avrupa'ya gitti de başlığı alınmadı ?

~~

Bu arada Kaan'cım adamlık , klavyeye düşürülecek kadar önemsiz bir şey değil . Klavyeden kimsenin adamlığına laf etmeye gerek yok . Onu kastetmediğini biliyorum ama kelimelerini seçerken daha dikkatli olursan alınganlık olmaz .

Özge
23.06.2011, 18:54
Arkadaşlar tartışmaya son verelim lütfen.Umut kesin olarak gittiği zaman gerekeni yapacağız.

sifuni
23.06.2011, 20:36
transfermarkt.de acikladi bizim sitede daha acuklamdai acaba daha gitmedi mi??

FC-ST-PAULI-61
23.06.2011, 20:42
transfermarkt.de acikladi bizim sitede daha acuklamdai acaba daha gitmedi mi??
Transfermarkt da bulamadim öyle bir haber.

sifuni
23.06.2011, 20:45
Transfermarkt da bulamadim öyle bir haber.

haber yok ama transfersde 3.5 milyon € ya touluse transfer oldugunu yaziyor.

http://www.transfermarkt.de/de/umut-bulut/transfers/spieler_10143.html

Yavuz Hasan
23.06.2011, 22:08
bi yanım hem kendin yıprandın hem bizi yıprattın kendin için git bizim için git diyor

öteki yanım böyle iyiydik hem alıştık da artık gitme kal busene de

olası gidişinde süperligden başka bir takıma gitmediği takdirde başlığın nostalji bölümüne aktarılmayıp kilitlenmesini vefasızlık sayarım demedi demeyin

FC-ST-PAULI-61
23.06.2011, 22:10
haber yok ama transfersde 3.5 milyon � ya touluse transfer oldugunu yaziyor.

http://www.transfermarkt.de/de/umut-bulut/transfers/spieler_10143.html
Ok bilgi icin tesekkürler

SEDER
24.06.2011, 11:41
umut gitmeyecek gibi görünüyor.inşallah öyle değildir.varmı bir gelişme? bir duyum?

Ömür Karadeniz
24.06.2011, 13:19
Trabzonspor taraftarının vefasız olduğunu bu başlıkda birkez daha anladım.Colman başlığında aslanım,sana kaptanlık verelim,61 numaranın yeni sahibi sensin diyenler bugün burda Umuta defol git diyor.Helal size devam aynen.Trabzonsporda kaptanlık yapacak 61 numarayı giyecek 3 tane adam vardır:1 Umut 2 Tolga 3 Serkan.

Erman Aydın
24.06.2011, 13:26
Pardon ama 61 i almak için vefa yetmez.Eskişehir maçında toptan kaçan adama,hiçbir sorumluluk tasımayan genel olarak yeteneksiz birine asla 61 numaradan bahsedilemez

Bülent Bayraktar
24.06.2011, 16:51
bu sayfaya bir daha girmeyecek olmam o kadar mutlu ediyor ki beni...

Murat'
24.06.2011, 16:58
bu sayfaya bir daha girmeyecek olmam o kadar mutlu ediyor ki beni...

İstesen şu anda da girmezsin, neden bu zamana kadar kendini bu kadar üzdün ki o zaman.

Ahmet Başkaya
24.06.2011, 17:23
İstesen şu anda da girmezsin, neden bu zamana kadar kendini bu kadar üzdün ki o zaman.

:D :D

De mi ? :)

Ömer TOPAL
25.06.2011, 02:16
başlıgın nostaljiye alınması için iki çok güzel neden var saten...

1- 38.067 tıklanma 691.962 görüntülenme sayısı ile rekor bu isimde...

2 - kaçırdığı golden sonra buraya gelip umuta saydırcak arkadaşları büyük bir boşluga itmemek için....!!!! nostaljiden bu asil görevlerine devam edebilirler...

SEDER
25.06.2011, 02:31
başlıgın nostaljiye alınması için iki çok güzel neden var saten...

1- 38.067 tıklanma 691.962 görüntülenme sayısı ile rekor bu isimde...

2 - kaçırdığı golden sonra buraya gelip umuta saydırcak arkadaşları büyük bir boşluga itmemek için....!!!! nostaljiden bu asil görevlerine devam edebilirler...

sanırım tıklanma sayısı, kaçırdığı gol sayısından fazla olmuş.demek ki artık bu başlığa girilmeyebilir :)

Armağan Dere
25.06.2011, 10:29
Drogba kesin gitti mi şimdi?...

seyduna_efil
25.06.2011, 10:31
gitti diyorlar ama ortada ne imza var nede resmi açıklama..sanırım yine elimizde patlayacak..

Onur Civelek61
25.06.2011, 10:31
tulus son saniye vazgeçmese :(

Uğur Ö.
25.06.2011, 14:07
Hala neyi bekliyorlar hani gitmişti.Bu sessizlik hayra alamet değil :)

Mollasalihoğlu
25.06.2011, 17:04
Benim formayı da vermeden gidiyor ha.. :)

Murat SİSMAN
25.06.2011, 17:14
http://www.youtube.com/watch?v=DtJ3vT-b7pI
Elveda UMUT Ganzilis harikası.

hamucera
25.06.2011, 17:29
her ne kadar şimdiye kadar yapamasamda bu sene sen olsan da olmasan da formamın arkasına ismini yazdıracağım,

Sen Ganzilis dediği gibi en efendi adamımızdın. Hiç ah demedin, Giderken bile seni taraftarın önüne atanlara yazıklar olsun.

hamucera
25.06.2011, 17:31
Drogba kesin gitti mi şimdi?...

armağan anlamamak için ve boş konuşmak için neden bu kadar ısrarlısın anlamış değilim,

Umut ben Drogba gibiyim hiç bir zaman demedi, içimdeki hırsı Drogba'nın hırsına benzetiyorum dedi.

ve sakın bu başlıkta yazdıklarını unutma, bir zamanlar Gökhan ĞÜnal için demediğini bırakmamışken sonra Umut'u eleştirmek için Gökhan'ı savundun durdun

esra61
25.06.2011, 17:57
ganzilis tv'nin vidyosundaki şu söz,
''yıllarca hırpaladık seni ama bize ''ah''bile demedin
ve şimdi gidiyorsun
futbolculuğunu bilmem amagönüllerdeki yerini kimse dolduramayacak.......''
her daim umut'umuz oldun....

.....
25.06.2011, 18:06
Bu kalp seni unutmaz Umut.

Sen bize yapacağın herşeyi yaptın.

Taraftar olarak sana gerekeni yapamasak ta hakkını helal et.

Enes
25.06.2011, 21:21
Hakkında hayırlısı olur inşallah...

Uğur Ö.
25.06.2011, 22:12
Geldiğinden beri sakatladığını hatırlamıyorum.Demekki çok mücadele etsende eğer iyi çalışırsan sakatlanma olasılığın çok az oluyor.Hiç yoktan Umut bunu bize gösterdi :) .Ama futbolunu hiçbirzaman beğenmem orası ayrı

İnşallah avrupada başarılı olursun

ihkondur
25.06.2011, 23:14
Allah yolunu açık etsin umutum bizi iyi temsil et oralarda dualarımız hep seninle inanıyorum ki orada senin değerini anlayacaklar hoşçakal

Cem Zırıh
26.06.2011, 00:34
kesin imzaladimiki herkes elveda dedi anlamadm

maydin
26.06.2011, 00:47
yolun açık olsun inş.

Fanatik34
26.06.2011, 01:04
Iste büyüklük, iste karakter budur! Yetenek fakirisin belki ama gönlün, kalbin bir o kadar büyük:)

Fransa´da burda yaptiginin cok daha iyisini yapabilirsin, yeter ki heyecanlanma, rahat ol.

O kadar küfrettik sana, umarim bizi affeleylersin...affetmesende benim sana hakkim helal Trabzonsporumun iz birakan oyuncusu:o

ahmetdemircioglu
26.06.2011, 01:21
adamsın umut bulutadamsın sana burda demedik laf bırakmayanlar utansın....

Armağan Dere
26.06.2011, 01:37
Tamam ben de hırsından dolayı dedim zaten:)..Diğer özelliklere hiç girmedim..nedir bu hazımsızlık anlamıyorum...Halil hiç değilse ayağıyla gol kaçırır kaval kemiğiyle değil

hamucera
26.06.2011, 02:16
Tamam ben de hırsından dolayı dedim zaten:)..Diğer özelliklere hiç girmedim..nedir bu hazımsızlık anlamıyorum...Halil hiç değilse ayağıyla gol kaçırır kaval kemiğiyle değil

fark eden ne olacak gol kaçmış olacak veya kaval kemiğiyle gol atında golden sayılmıyor da ayak ile atınca golden mi sayılıyor.

kaval kemiği olmasa ayak olur mu. Böyle saçma şeylerle gelmeyin, yetenek konusunda eleştirebilirsiniz ama bu sözler artık bayatlamış boş sözler. Gerçekten armağan eleştirirken bile nasıl eleştireceğini şaşırıyorsun bazen. Kaval kemiği muhabbetidir aldı gidiyor. Adamın toplam 2 golü var o şekilde.

bu arada Umut'u ararsınız çünkü hiç kimse bu kadar hakaret karşısında teşekkür etmez ve bu kadar hakarete rağmen canını dişine takıp oynamaz.

Armağan Dere
26.06.2011, 02:22
Umut'u anca telefonlar ararız Zafer Bey...Boşuna gece gece polemiğe girmeyelim...Onun için de bizim için de en iyisi ayrılmasıydı,ha sanki bedavaya oynamış izlenimi veriyorsunuz o da ayrı...

Ömer TOPAL
26.06.2011, 03:21
armagan...ganziliz tv nin şu son videosundan sonra susmak en güzel yaptırım olucaktır senin için. Bence onlar son sözü söyledi onun üzerine Umuta gittiği yerde başarılar dilemek gerekir. Ben bu adamı seviyorum aga umutsporlu bile oldum bu sevgim yüzünden...He şunuda derim her daim çekinmem..Gittiği yer nereyse orda desteklediğim takip ettiğim takım olacaktır..bu benim şahsi görüşüm düşüncem.Sen unutabilirsin ama onu sevenleride inciltme..İyisiyle kötüsüyle buda bitti ve gitti... Futbolculugunu belki kalitesini aramayız ama adamlıgını dik duruşunu çok arayacagımızdan eminim. Saygılar

Cengiz
26.06.2011, 08:23
Umut'u anca telefonlar ararız Zafer Bey...Boşuna gece gece polemiğe girmeyelim...Onun için de bizim için de en iyisi ayrılmasıydı,ha sanki bedavaya oynamış izlenimi veriyorsunuz o da ayrı...

kusura bakma ya bir de bedava oynasaydı. ne diyeceğini şaşırmışsın bence
adam gitti o senden sende ondan kurtardın işte, hala fibula, scapula,humerus muhabbeti

7 AHMET 7
26.06.2011, 08:26
kusura bakma ya bir de bedava oynasaydı. ne diyeceğini şaşırmışsın bence
adam gitti o senden sende ondan kurtardın işte, hala fibula, scapula,humerus muhabbeti

femur...................:)

Cengiz
26.06.2011, 08:31
femur...................:)

ve sayamadığım bütün kemikler :)

Dawsofield
26.06.2011, 11:18
Her iki taraf için de en iyisi buydu :( Bu takıma hizmetlerin çok büyük, yolun açık olsunn ..

magnumm
26.06.2011, 11:50
gercekten iyi bir profesyonel ve yüreğini ortaya koyan biramatör umut gibi futbolculara ihtiyacımız var..

Serdar Ersoy
26.06.2011, 13:04
Borsaya bildirdik mi bu transferi ?

Ömer Yüce
26.06.2011, 13:18
Armağana diyecek birşeyim yok... O zaten gidenin arkasına fitili bırakıp öyle gidiyo

Hüseyin Hatırlı
26.06.2011, 13:48
Yolun açık olsun, emeğine ayağına sağlık... Hakkını verdin senelerce çok teşekkürler.

Erbay
26.06.2011, 14:00
Çok iyi paraya gitti helal olsun. Avrupa Yakasında kendini satmaya çalışanlar da görsünler Avrupa'ya nasıl gidiliyormuş.

.....
26.06.2011, 15:07

Ganzilisten Allah razı olsun. Yine yaptı yapacağını.

Duygulanmamak elde değil.

Umut gibi bir oyuncu zor bulunur.

Kalbimdeki yeri her zaman en tepede olacak.

FC-ST-PAULI-61
26.06.2011, 15:11
Fransa'nın Toulouse takımına gitmesi kesinleşen Umut Bulut'un, önümüzdeki hafta içinde yeni kulübüyle sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Bordo-mavili yönetim, henüz Toulouse tarafından resmi açıklama yapılmaması nedeniyle transferi duyurmadı. Umut Bulut'un özel eşyalarını topladığı ve Fransa yolculuğuna hazır olduğu dile getirildi.spor61.net

.....
26.06.2011, 15:17
Güzel bir uğurlama düzenlememiz lazım.

7 AHMET 7
26.06.2011, 16:20

ganzilis tv 'ye teşekkürler . güle güle umut...

Sibel
26.06.2011, 17:26
http://img98.imageshack.us/img98/7464/imgcray.gif (http://imageshack.us/photo/my-images/98/imgcray.gif/)Hoşçakal Umut...
Gönlümdeki Trabzonsporlu Umut'un yerini kimse dolduramayacak...

Cihan_61
26.06.2011, 20:13
Güle Güle, umarim basarili olursun.

Kubilay ŞAHİN
26.06.2011, 20:21
Ağlıyorum..

Koray
26.06.2011, 20:30
Umut nerde ve nasıl gidecekmiş, kendisini uğurlamaya gitmeyi çok istiyorum.

Resmi site Yattara'ya yaptığını yapmaz da duyurur umarım.

mali6177
26.06.2011, 20:49
Umutun bu takıma yarar verdiği de oldu zararda.Ama trabzonspor umut u çok arar.Başarılar Umut .

Yiğit SARI
26.06.2011, 21:08

Güzel olmuş :)

Adamsın Umut.

Dawsofield
26.06.2011, 21:45
yattara olayı yüzünden tüm türkiyeye rezil olduk bari umut'u uğrlayalım

Oruç
26.06.2011, 21:54
Hakettiğin değeri gittiğin yerde bulursun inşallah kaptan.

Özleyeceğiz seni.

Uğur Ö.
26.06.2011, 23:16
Bu takımdan Fatih ve Gökdeniz bile gittiyse her oyuncu gidebilir.Beni üzmez Tekke den sonra giden hiçbir oyuncu

Ömer Yüce
27.06.2011, 10:18
Hak ettiğin sevgiyi görmen dileğiyle UMUT!

Cemalettin Taşkın
27.06.2011, 10:27
Umut Bulutun gideceği takımda çok başarılı olmasını ve işte Trabzonsporlu umut bulut demeyi çok isterim.

gitmeseydi iyiydi aslında.

inşallah ligler başlayınca umutu bulutu aramayız.

hamucera
27.06.2011, 13:45
bugünden sonra umarım biraz daha değişir düşünceler. Tabi ki Şenol hocanın açıklamalarını dinleyen veya okuyanlar için geçerli. Şenol hocaya saygı duyup senin arkandan olmadık küfür ve hakareti yapanlar aslında hepsini hocaya yapıyorlar bugün hocanın kendisi de söyledi açıkça. Hoca gitmemi istemiyor hala kalma ihtimalin var

captainprice
27.06.2011, 13:55
Herşey için teşekkürler Umut Bulut...

İsmail Coşgun
27.06.2011, 14:16
Aramadı diye karaktersiz mi oluyor? :cool: Şenol Hocam sen daha iyi tanırsın Umut'u, böyle ufak birşey için böyle açıklama yapmak yakışmaz...

Anıl Caner
27.06.2011, 14:18
Yukarıdaki cümleyi duymadım basın toplantısında ama şunu duydum.

"Umut'un gitmesini istemiyorum. Ama onu ısrarla kötüleyenler var. Ve farkında değillerki aslında beni kötülüyorlar"

Hadi çay koyun şimdi. Kendi karakterinizi yorumlayın.

demiahme
27.06.2011, 14:19
Şenol Güneş Umut'a sitem etti

Şenol Güneş, Toolouse'a transfer olan Umut Bulut için "Kendisi beni gitmek için aradı. Gitmemesi gerektiğini söyledim. Çünkü direk oynattığım bir oyuncu ancak gittikten sonra hiç aramadı" diye eski oyuncusuna sitem etti.

çok karakterli bir futbolcuymuş maşallahı var(!)

hey Allahım ne diyeyim ki. ben bu kadar karektersizini görmedim haklısın. keske gitmeseydide domuz kursunuyla vursaydık. rahatlardık

İsmail Coşgun
27.06.2011, 14:23
Yukarıdaki cümleyi duymadım basın toplantısında ama şunu duydum.

"Umut'un gitmesini istemiyorum. Ama onu ısrarla kötüleyenler var. Ve farkında değillerki aslında beni kötülüyorlar"

Hadi çay koyun şimdi. Kendi karakterinizi yorumlayın.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=94445

Son paragrafı oku. Sende sonra git bi çay koy.

Anıl Caner
27.06.2011, 14:25
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=94445

Son paragrafı oku. Sende sonra git bi çay koy.

Benim izlediğim basın toplantısının saçma sapan bir yayın kuruluşu tarafından bütün cümleleri değiştirilmiş linkiyle bana cevap vermek.

Sizin kafadaki insanlardan beklediğim hareket.

İsmail Coşgun
27.06.2011, 14:28
Benim izlediğim basın toplantısının saçma sapan bir yayın kuruluşu tarafından bütün cümleleri değiştirilmiş linkiyle bana cevap vermek.

Sizin kafadaki insanlardan beklediğim hareket.

Sen bizim kafada olma. Camiyanın değişime ihtiyacı var...

Emirhan Makul
27.06.2011, 14:36
Konuşmayı canlı izledim Ligtvde yapılan haberin konuşma ile alakası yoktur tamami ile can karyağdının devşirmesi ile yazılmış yalan haberdir inanmayınız.

Adem Erdoğan
27.06.2011, 14:37
Adam aramadı diye karaktersiz olmaz, vefasız diyilebilir ama.

Gökhan Topsakal
27.06.2011, 14:39
Sen bizim kafada olma. Camiyanın değişime ihtiyacı var...

allahaşkına.... canlı bir şekilde şenol hocanın agzından çıkanlar mı???? yoksa birisinin biyere yazdıklarımı???

izzet
27.06.2011, 14:40
Net hatırlamıyorum ama umut gitmek için aradı, gittiği için değil demek istedi sanırım hoca. Yani izin istemek için birnevi.

Ama yanlışda hatırlıyor olabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İsmail Coşgun
27.06.2011, 14:42
allahaşkına.... canlı bir şekilde şenol hocanın agzından çıkanlar mı???? yoksa birisinin biyere yazdıklarımı???

Tamam arkadaşım haklısın senden haklısın. Uzatmayın önemsiz bir anektot...

Batuhan
27.06.2011, 14:42
Ben Umut'un aramamasıyla ilgili bir açıklama duymadım, görmedim. Ama sırf bu hareketinden 'karaktersiz' suçlaması kesinlikle ve kesinlikle yapılamaz. Öyle bir suçlama yapan varsa otursun düşünsün..

Sibel
27.06.2011, 14:43
Alıntı bile yapmaya değmeyecek olduğunu düşündüğümden ,burda Şenol hocanın toplantısını izlemeden yorum yapılmasına bir mantık veremedim.Zahmet edip,doğrular dinlenilseymiş...

İroni de anlamı varsa yapılıyor arkadaş.Boş laf için değil...

Anıl Caner
27.06.2011, 14:45
Yönetici arkadaşlardan birisi benim bu başlıkta az önce yazdığım mesajları silebilir mi? Rahatsız edici ifadeler kullanmışım sanırım.

isteyen yıldız tv aracılığıyla saat 12:30'a gidip toplantının tamamını izleyebilir.
istenyen 12.49'a gidip asıl ilgilendiği kısım olan umut bulut kısmını da izleyebilir.

izler ki sağdan soldan okuduğu haberlerle gaza gelip, burada şeref, namus, karakter gibi kelimeleri kullanmaz.

UğuR
27.06.2011, 14:50
Bir arkadaş basın toplantısında olup olmadığı belli olmayan bir yorumu öne çıkartıp karakter tahlili yapmayı becermiş... Ama aynı basın toplantısındaki Hoca'nın Umutl ile ilgili yorumu es geçmiş nedense .....

İkili tartışmaya girmeyelim. Umut dönemi camiamız için kapanmak üzere her iki taraf için hayırlı olsun.

Armağan Dere
27.06.2011, 14:53
Konuşmadan anladığım,Şenol Hoca hala Umut'u ısrarla tutmak istiyor ama Umut gitti diyor...Trtspor reklama girmişti 12:55 gibi sonrasında izlemedim...

Anıl Caner
27.06.2011, 14:57
Konuşmadan anladığım,Şenol Hoca hala Umut'u ısrarla tutmak istiyor ama Umut gitti diyor...Trtspor reklama girmişti 12:55 gibi sonrasında izlemedim...

Israrla tutmak isteme gibi bir durum yok aslında.

Bu kadar karşısında durulacak bir şey yok diyor. Ben yararlanmak istiyorum, kullanıyorum ama en ufak olumsuzlukta kamuoyunda ona karşı bir kanı var diyor.Umut'a karşı duran aslında benim de karşımda durmuş oluyor diyor.

Gidince herkesin rahat edeceğini ama aslında durumun pek de öyle olmadığı mesajını veriyor.

demir
27.06.2011, 14:59
karartın ıcımızı karartın bakalım sonucu nereye gıdecek ???? hersene 15 transfer apan takımlara agzınızı sulandırıp bız nıye almıyoruz dıye nralar atıyordunuz sımdı ıse burada tırıvırı yapıyorsunuz.... kımse kusura bakmasın bunalrın hepsı benım ıcın trıvırı bu takımda bugune kadar ne selcuklar , ne egemenler oynadı bu senede yerıne bırılerı oynayacak cedyhunu bır hayıp olarak goruyorsunuz ama bu takıma katkısı konusunda ve geldıgı gunden berı gosterdigi gelısme surecını ıncelersek ceyhun 600 bınlarılık bır oyuncudur he gs de belkı daha ıyısını yapar ama bızdekı goruntusu bu ...

ıcınızden gecen en ufak olumsuzluguı burada paylasıp baskalarınında ıcındekı heycanı oldurmenın ne anlamı var bukadar olumsuzlukda kım gıdıp forma alacak ?? yada kombıne ??? bırazık basarılı olan TT ve yonetımı her gonderdıgımızde takımızın dustugu durumnları gormeden sacma sapan yorumların ne manası var ?? yada bu yorumlardan kımler faydalanıyor ??? sızı bılmem ama ben ;

ZOKORAYI SELCUKDAN, ADRIAN'I JAJADAN, HENRIQE YI UMUTDAN VE DAHA NICE TRANSFERLERIMIZI ESKI OYUNCULARIMIZDAN DAHADA COK DESTEKLEYECEGIM CUNKI ONLARIN BUNA DAHADA COK IHTIYACI VAR...!

UNUTMAYIN YENI GELEN OYUNCULARIMIZIN VE KOMPLE BUTUN TAKIMIMIZIN HAVAYA GIRMESININ EN BUYUK ETKENI BIZIZ EGER TARAFTARSAK KOTUYKENDE IYIYKENDE DESTEKLEMELIYIZ YOKSA YILALRCA DAHA BURADA OTURUR BIR YANDAN AGLAR BIRYANDANDA ELESTIRIRZ.....!!!!!

hamucera
27.06.2011, 19:59
Can karyağdı sana bir şey demek istiyorum ama burada yazıp senin için cehennemde ekstra yanamam. Ama yüzüne söyleme fırsatı bulursam 1 gün fazla yanarım söylerim o güzel cümleleri ona razıyım, ulan adam toplantıda Umut gitmek için aradı dedi, adamsan çık koy oraya Umut'a sitem ettiği yeri,

yönetimi, taraftarı basını herkes el ele vermiş, Umut'u yok etme peşinde adam varken rahat bırakmadınız bari giderken rahat bırakın.

.....
27.06.2011, 21:23
Israrla tutmak isteme gibi bir durum yok aslında.

Bu kadar karşısında durulacak bir şey yok diyor. Ben yararlanmak istiyorum, kullanıyorum ama en ufak olumsuzlukta kamuoyunda ona karşı bir kanı var diyor.Umut'a karşı duran aslında benim de karşımda durmuş oluyor diyor.

Gidince herkesin rahat edeceğini ama aslında durumun pek de öyle olmadığı mesajını veriyor.

Boşuna yazmaya gerek yok anlamıyorlar işte bu kadar barit. Umut Bulut başlığında şimdiye kadar ne kadar yazı yazıldı ama halen daha aynı tas aynı hamam.

Ibrahim Gaygusuz
27.06.2011, 21:42
Hoca bile bilmiyor ne olup olmadigini :)

Ogün YAZICI
28.06.2011, 10:14
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=94472 adamsın umut inşallah başarılı olursun

worldmaster
28.06.2011, 10:28
Yeteneklerin sınırlı ama adamsın!

agahozlu
28.06.2011, 10:31
Çok iyi bir golcü olmayabilir ama iyi bir adam olduğu aşikar. Emeklerin için çok sağol. Yeni futbol hayatında başarılar Umut.

irfanköse276
28.06.2011, 10:36
adamsın! diğer it benim yerim dolmaz derken sen gidenlerin yeri dolar dedin...

yine gösterdin adamlığını...

Yolun Açık Olsun!

Adem Erdoğan
28.06.2011, 10:37
Hakkını helal et Trabzonsporlu Umut. Bu taraftar söver sayar ama adam olanları unutmaz.

Hami_41
28.06.2011, 10:40
İnş. başarılı olursun iyi yerlere gelirsin bizde gururlanırız...

İskender YILMAZ
28.06.2011, 11:00
Futbolculuğunu, saha içini hep tartıştık ama adamlığın hakkında kimse ağzını açıp tek kelime edemez, öyle bir iz bıraktın .. Her zaman beyefendi, her zaman ahlaklıydın .. Hep koştun, hep daha iyisi için didinip durdun, iş ahlakı denen olayın dibi oldun .. Yolun açık olsun Umut, umarım tüm hedeflerin gerçekleşir, Allah yardımcın olsun .. :) Sana böyle bir veda yakışırdı .. :)

Furki61
28.06.2011, 11:04
Bugün Fransa'ya giderken ropörtajı var gönlüm Trabzonspor'da diyor...

mehmetali61_55
28.06.2011, 11:12
Adamlık dersi verdi bazı insanlara.Yolun açık olsun Trabzonsporlu Umut.

Mert67
28.06.2011, 11:13
İnanıyorum Umut ordada başarılı olucaksın. Yolun açık olsun. Dualarımız seninle.

Oruç
28.06.2011, 11:30
Hakkını helal et Kaptan.

Unutmayacağız seni. Çok başarılı olursun inşallah.

halil ibo
28.06.2011, 11:35
Yediği o kadar küfüre rağmen;hala gönlüm Trabzonspor'da diyorsa,
gönlü Trabzonspor'la olmayanlar utansın.

Özge
28.06.2011, 11:39
İyi veya kötü 5 yıl geçirdik.Dualarımız seninle olacak.Umarım çok başarılı olursun.Bazı futbolculara(!) ders verip öyle gidiyorsun.

hamucera
28.06.2011, 11:43
nee gitti mi şimdi,

ulan bu adam giderken yollayamadık, yönetim Allah'ından bul

ÖmerFarukYılmaz
28.06.2011, 11:44
Kendine iyi bak..

Aslında Touluse'da

Sefa
28.06.2011, 11:44
Hala inanamıyorum..

Emirhan Makul
28.06.2011, 11:48
Bir kere daha anlaşılmıştır ki bu klüpden avrupaya futbolcu ihrac ederken adamın gözünden yaş gelir. Adam bilet almış fransaya uçuyor halen daha diyor ki ufak pürüzler var , kolaylık sağlanmıyor demek ki zorluk yaratılıyor sonrada çıkıp avrupaya futbolcu ihrac etmek isteriz derler , inşallah bir sansasyona imza atıpda adamın futbol hayatını zehir etmeyiz.

hamucera
28.06.2011, 12:02
KAP'a açıklama düşüldü, görüşmelere başlandı diye, bu iş artık bitmiştir.

Yazık gerçekten çok yazık, yönetime artık sevgim kalmadı, oysa ki çok istiyordum Umut giderken onu yolcu edebilmeyi

hüseyin1975
28.06.2011, 12:11
Yolun acik olsun güzel Insan, Insallah cok ama cok basarili olursun.

hamucera
28.06.2011, 12:15
Armağan seni bekliyorum bugün dünyanın en mutlu insanlarındansın artık. Bu arada Umut gidiyor Şenol Güneş başlığına bundan sonra. Hocayı eleştirirsin. Şenol Güneşi eleştirince Umutu da eleştirmiş olacaksın. Dünkü toplantıdan o sonuç çıkıyor

onur-ts
28.06.2011, 12:22
artık bu başlığın nostalji bölümüne gittiğini resmi olarak gördüğüm vakit gittiğine inanacam ve içime bir huzur dolacak.

Oruç
28.06.2011, 12:24
Kınalar benden. Adresleri özele bekliyorum.

Erbay
28.06.2011, 12:27
Güle güle Umut. Öyle veya böyle unutulman mümkün değil.

Armağan Dere
28.06.2011, 12:31
Mutlu olup olmamam kimseyi ilgilendirmiyor..Yolu açık olsun..hizmetlerinin karşılığını almıştır diye düşünüyorum..Fransa'da da burdaki kadar para kazanacağını düşünmüyorum..Biraz da oradakiler saç baş yolsunlar..

Cengiz
28.06.2011, 12:34
arkasından ağlanan çakma delikanlılara ders olsun

Mira_61
28.06.2011, 12:36
Hani derler ya,ayağın taşa değmesin inşallah Umut.O formayı sırtına her geçirdiğinde terinin son damlasına kadar savaştın.Bunca baskıya rağmen hiç yılmadın.İnşallah çok mutlu olursun.Bordo mavili formayla yaşayamadığın şampiyonluğu Gökdeniz gibi Fatih gibi sende yaşarsın inşallah.

.....
28.06.2011, 12:39
İnşallah bu saatten sonra bir sorun çıkmaz da Umut hayırlısıyla transfer olur.

Senin gibi oyuncular zor gelir daha bu lige.

hamucera
28.06.2011, 12:40
armağan yazdıklarını kopyalıyorum, sonra Gökhan Ünal olayındaki duruma düşme

.....
28.06.2011, 12:41
Allah aşkına şuraya gelip Umut a bi tek sövmediğini bırakanları gale almaya gerek yok ki...

KÖKSAL AYDIN
28.06.2011, 12:41
Şenol hocanın da dediği gibi yeni transferler iyi çıkarsa seni aramayız.

Tersi olursa buyrun cenaze namazına...

mehmets61
28.06.2011, 12:44
çok şükür gidiyor...verdikleri emek için teşekkürler ve başarılar.

Özcan DUMAN
28.06.2011, 12:49
Hep dedim, yine diyorum. Şenol hoca kadar iyi mi biliyorsunuz bu işi ki, şu herifin Trabzonda olmasına bu kadar karşıydınız!

Umut'a atıp tutanlara Şenol hocanın tavrı net: Onu istemeyen beni istemiyordur ! Bu kadar net, bu kadar aleni.

Ne yazık ki kabus bitmedi Umut gidince. Yeni hedef peşindeler AntiUmut'cular. AntiŞenol, AntiBurak (-ki bir ara hortlamışlardı da ), Alan, Colman, Tolga vs vs. olarak çıkacaklar karşımıza yeni sezonda da.

Yolun açık olsun Umut, inşallah başarılı olur kariyerinde istediğin yerlere gelirsin...

Serdær
28.06.2011, 12:52
Umut Bulut'un LigTV'ye verdiği röportaj.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=94472

Batuhan
28.06.2011, 13:05
nee gitti mi şimdi,

ulan bu adam giderken yollayamadık, yönetim Allah'ından bul

Abi ben Yunus Emre Sel'le konuşmuştum bu konuyu daha önce. Son kez geri gelecek herhalde Trabzon'a. Bana illa ki söyler zaten. Umut hayranlığımı bildiği için. :)

Ali Tunahan Güllü
28.06.2011, 13:17
Verdiğin emekler için teşekkürler.
Yolun Açık olsun Umut.

Burçak
28.06.2011, 13:36
Yüreği güzel insan Yolun açık olsun. Bazen sana kızdığımız anlar olsada, bunu o anların stresine ver. Hakkını helal et.
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=94472

BDiler61
28.06.2011, 13:42
Yolun açık olsun adam gibi adam.Dualarımız seninle.

Celil Köse
28.06.2011, 13:48
Adamsın, ADAM...

Yolun, bahtın açık olsun Kaptan.:)

Fatih Özkan
28.06.2011, 13:50
Allah yardımcın olsun Umut...
Yolun da açık olsun!

Samet Yildirim
28.06.2011, 13:52
Kendisi insallah Fransada basarili ve mutlu olur...

Emirhan Makul
28.06.2011, 13:53
Bu günleri göreceğimi hiç düşünmemiştim , Allah'ım Sen Büyüksün Sana Şükürler Olsun Yarabbbim.

robinhood61
28.06.2011, 14:10
ohhhhhhhhhhhhh.
içiin yağları eridi :)

Faik Yılmaz
28.06.2011, 14:37
Bir futbolcunun gitmesini istememiz normal.... Bana göre yetersiz sana göre yeterli olabilir bu demokratik tepkidir anlayışla karşılarım..

.Ancak burada gösterilen tepkilerin ondan biri Fatih Tekke giderken gösterilmedi....

Ya da klübe 300 gol kazandıran Hami'ye bir jübile bile yaptıralım derken kimseden ses seda çıkmadı....Oysa Fatih Tekke bizim Necmi Perekli'den sonraki tek yerli gol kralımızdı. Defanstan ofansa yardım ederdi.... Ama Ona " Huzurevinden oyuncu almayız " dediklerinde kimsenin sesi çıkmadı.....

Bunları söylerken Fatih Tekke daha 31 yaşındaydı. Ve onu diyenler hiç utanma arlanma olmadan 34 yaşındaki adama milyon dolarları saymakta sakınca görmediler....

Yine sesimiz çıkmadı.....

Oysa şimdi Fatihin bir senede attığını 2 senede atamayan bir kişi için ahlanıp vahlanıyoruz...

Kusura bakmayın önce ahde vefa göstermemiz lazımdı......

Ama yapamadık....... Olsun zararın neresinden dönersen kardır....

Ve Umut Bulut......

Bundan sonraki bizsiz hayatında sana başarılar diliyorum...

Dilerim Fransada topa kaval kemiğinle değil ayağınla , ensenle değil kafanla vurmayı öğrenirsin.....

Hoşçakal....

demiahme
28.06.2011, 15:28
hiç bir şey kalmadı şimdi hamiye oyle yapılmadı, fatih tekkeye boyle olmadıya döndü olay. birakın dramatize etmeyi.

eleştirme hakkınız vardı sonuna kadar kullandınız. insallah kaval kemigiyle kıçıyla atar gol kralı olurda bazılarını yerin dibine sokar. gerçi bir şey bulursunuz ösyleyecek. giden adama bile laf sokan insanlardan başkası beklenmez. Adım gibi eminim fransa ligine damga vuracak. bu mesajıda çıkarıp gözünüze o zaman sokacağım. silmemiş olursanız sizde mesajlarınızı yayınlarsınız.

Bera B.
28.06.2011, 15:33
3,8 m€ tribündergi yazdı twitterda

tslionur
28.06.2011, 15:35
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre profesyonel futbolcumuz Umut Bulut'un Fransa'nın Toulouse Kulübüne transferi konusunda anlaşma varıldı.

Anlaşmaya göre, Toulouse kulübümüze sözleşme fesih bedeli olarak 3.794.842 EUR ödeyecek.

KAYNAK: www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

İskender YILMAZ
28.06.2011, 15:36
Yönetim, 3.8 Milyon Euro sözleşme fesih bedeli karşılığında Toulouse'la anlaşmış ..

7 AHMET 7
28.06.2011, 15:37
güle güle........

Berat Akçay
28.06.2011, 15:37
Yolun açık olsun .

DeAgLeMaNyAq
28.06.2011, 15:38
Resmi siteden hem açıklama yapıldı hem de oyuncular bölümünden resmi kaldırıldı. Artık bu başlığın da nostaljiye taşınma vakti geldi gibi...

Yolu açık olsun...

.....
28.06.2011, 15:40
Umut Bulut konusunda açıklama

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/7629-2W8H1R1T.jpg

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş. tarafından yapılan açıklamaya göre profesyonel futbolcumuz Umut Bulut'un Fransa'nın Toulouse Kulübüne transferi konusunda anlaşma varıldı.

Anlaşmaya göre, Toulouse kulübümüze sözleşme fesih bedeli olarak 3.794.842 EUR ödeyecek.

Erman Aydın
28.06.2011, 15:40
yalnız ;zafer yelen hala biz de mi gözüküyo

halil ibo
28.06.2011, 16:38
Hakkında hayırlısı.Golcüler zaten hep konuşulur.Umut'ta konuşulmaya devam edecek.

poetricus
28.06.2011, 16:55
Giden sadece futbolcu değil; bir yürek…
Belki Cesur yürek, belki Son Mohikan, belki hepsinden fazlası…
10 Haziran 2006’da başlayan macera bitmedi, mecra değiştirdi sadece.

Takriben beş yıl öncesiydi; şevk dolu ama bir o kadar tedirgin, yüreğin tıpkı ateşe uçan bir pervane misali kıpır kıpır imza atmıştın gönlümüze. Ve unutmaya başladığımız değerleri hatırlamaya, benliğimize kazımamız gereken farkları görmeye başlamıştık:

İmzayı mürekkeple atanlarla, kanı ve teriyle atanların farkını…

Giydiği formaya iş elbisesi, hatta bez parçası nazarıyla bakanlarla kutsal bir üniforma gözüyle bakanın farkını…

Sahada para karşılığı işini yapanlar, hatta yapmayanlarla kanıyla, teriyle, bedeniyle, ruhuyla savaşanın farkını…

Bütün değerlerin yozlaştığı bir dünyanın harama en yakın alanında helal için mücadele eden insanın farkını…

Kaslarıyla düşünen, çek defterleriyle hissedenlere karşı gönlüyle mücadele edenin farkını ve daha nice fark edemediğimiz farkları…

Gün geldi; son dakikasında dâhil olduğun maç ayağın topa değmeden bitti, ama atılmayan gollerin, kaybedilen puanların sorumlusu oldun.

Gün geldi; üç gol attığın ve 4-3 kazandığımız maç sonrasında pres yapmadığın için yenilen gollerin müsebbibi olarak Hocan(!) tarafından basın önünde günah keçisi ilan edildin.

Gün geldi soğuktan kulakların donduğu, bütün yüzün şiştiği halde maça çıktın.

“Meyveli ağaç taşlanır.” derler ya doğruymuş. Dürüstçe işini yapmaya, helaliyle kazanmaya çalışan herkes gibi sen de taşlandın.

Kimilerine göre kaçan şampiyonlukların, kaybedilen puanların tek müsebbibi senin kaçırdığın pozisyonlardı ve tek sorumlu sendin. Seni darağacına çekerken gol kralı çıkardığımız yıllarda bile neden şampiyon olmadığımızı sormak akıllarına ya da işlerine gelmiyordu.

Eşinden ayrıldın. Bir kez başıma geldiği için nasıl bir yıkım olduğunu çok iyi biliyorum. Ne hallere düşmüş olabileceğini, nasıl yandığını bir lahza bile düşünmeksizin saldırıyorlardı. İnsanla makine arasındaki farkı bilmeyenlere ne yapılabilirdi ki?

Her futbolcu gibi üstün ve zayıf yönlerin vardı, ama hep zayıf yönlerinle linç edildin. Kaybettirdiğin puanları sayıp dökerken sayısız hünerler gösterenler kazındırdıklarının hakkını vermeye gelince dört işlemi inkâr edecek hale geliyorlardı.

Her insan gibi inançların, ibadetlerin vardı, ama gün geldi onlar bile muaheze edildi, aşağılandı; hem de camianın en etkin ve yetkin kalemleri tarafından.

Gün geldi adam, gün geldi insan sayılmadın.
Bütün bunlar olurken sen ne yapıyordun?

Her maç, ilk dakikadan son dakikaya kadar bir savaşçı vecdiyle mücadele ediyor, hiçbir futbolcunun depar atmaya tenezzül etmediği bölgelerde pres yapıyor, rakip savunmaları yıpratıyordun.

“Bu da kaçar mı?” denilenleri kaçırdığın da, edepten nasibi olan herkesin yüzünü kızartacak küfür ve hakaretleri sayıp dökenler , “Bu da atılır mı?” denilenleri attığında sağır, dilsiz ve kör kesilmişlerdi. Ah o bir körlere yol gösteren olsaydı ve onların da yolu görmeye niyeti olsaydı!

Vermediğin bir pasın ardından komplo teorileri üretilir ve oyunculuğundan adamlığına kadar her şeyine laf edilirken sen bu forma için canını dişine takarak mücadele ediyordun.

Maçlarda tutulan istatistiklere “Forması En Çok Terleyen” diye bir kalem ilave edilseydi, şüphesiz değil Trabzon’da, Türkiye’de açık ara birinci olurdun.

Samimiyet eylem ve emekle belli eder kendini; ama görmek için basiret ister.

TS’a, futbola, hatta hayata küsmek vardı, ama küsmedin.

Kişiliğinle, insanlığınla dalga geçenlere müstahak olduğu cevabı vermek vardı; vermedin.

İnançlarını, ibadetleri alay konusu yapanları kamuoyu nezdinde ve mahkeme köşelerinde maymuna çevirmek vardı; çevirmedin.

Kaçırdığın gollerde sonra sana hakaret ve küfretmekte beis görmeyenlere; “Hakkımı helal etmiyorum.” demek vardı; demedin.

Hepsi bir yana, kalbin onca kırıldıktan, kişilik hakların o kadar tahkir edildikten sonra, kutsallaştırılıp baş tacı edilmişlerin yaptığı gibi, buradan bedava çekip gitmek vardı; gitmedin.

Neden Umut, neden?

Çünkü;
Sen bu camianın çocuğusun ve bu camiada senin gibi cesur yüreklerin değerini çok iyi bilen yürekler var.

Attığı golle bizi belki de şampiyonluktan eden Gabriç’i bağrına basan ve seni hep Trabzonspor’lu Umut olarak kalbinde yaşatacak olan helalin, samimiyetin, mertliğin ve fedakârlığın değerini bilen insanlar var.

Güce değil Hakk’a tapan, kim olursa olsun güçlünün değil, haklının yanında olmayı şiar edinmiş, özü bir sözü bir yüreği yiğit insanlar var.
Ve sen o insanları nezdinde Öz Evlat'sın Umut!
Bugün bu satırları onlardan biri yazıyor.

Sen hep o bitmez tükenmez azim ve enerjinle, attığın goller sonrası sevinçlerin ve kaçırdığın goller sonrası içimizi sızlatan kahırlanışlarınla ve hep Trabzonsporlu Umut olarak hatırlayacağım, hatırlayacağız ve hatırlayacaklar.
Her şey için sonsuz teşekkürler Cesur Yürek.
Dualarımız hep senine olacak.
Güle güle Son Mohikan…
Yolun ve bahtın açık olsun.
Allah yar ve yardımcın olsun!

Koray
28.06.2011, 17:04
Beklediğim an geldi işte,

Teşekkürler Umut...

Batuhan
28.06.2011, 17:06
Giden sadece futbolcu değil; bir yürek…
Belki Cesur yürek, belki Son Mohikan, belki hepsinden fazlası…
10 Haziran 2006’da başlayan macera bitmedi, mecra değiştirdi sadece.

Takriben beş yıl öncesiydi; şevk dolu ama bir o kadar tedirgin, yüreğin tıpkı ateşe uçan bir pervane misali kıpır kıpır imza atmıştın gönlümüze. Ve unutmaya başladığımız değerleri hatırlamaya, benliğimize kazımamız gereken farkları görmeye başlamıştık:

İmzayı mürekkeple atanlarla, kanı ve teriyle atanların farkını…

Giydiği formaya iş elbisesi, hatta bez parçası nazarıyla bakanlarla kutsal bir üniforma gözüyle bakanın farkını…

Sahada para karşılığı işini yapanlar, hatta yapmayanlarla kanıyla, teriyle, bedeniyle, ruhuyla savaşanın farkını…

Bütün değerlerin yozlaştığı bir dünyanın hara en yakın alanında helal için mücadele eden insanın farkını…

Kaslarıyla düşünen, çek defterleriyle hissedenlere karşı gönlüyle mücadele edenin farkını ve daha nice fark edemediğimiz farkları…

Gün geldi; son dakikasında dâhil olduğun maç ayağın topa değmeden bitti, ama atılmayan gollerin, kaybedilen puanların sorumlusu oldun.

Gün geldi; üç gol attığın ve 4-3 kazandığımız maç sonrasında pres yapmadığın için yenilen gollerin müsebbibi olarak Hocan(!) tarafından basın önünde günah keçisi ilan edildin.

Gün geldi soğuktan kulakların donduğu, bütün yüzün şiştiği halde maça çıktın.

“Meyveli ağaç taşlanır.” derler ya doğruymuş. Dürüstçe işini yapmaya, helaliyle kazanmaya çalışan herkes gibi sen de taşlandın.

Kimilerine göre kaçan şampiyonlukların, kaybedilen puanların tek müsebbibi senin kaçırdığın pozisyonlardı ve tek sorumlu sendin. Seni darağacına çekerken gol kralı çıkardığımız yıllarda bile neden şampiyon olmadığımızı sormak akıllarına ya da işlerine gelmiyordu.

Eşinden ayrıldın. Bir kez başıma geldiği için nasıl bir yıkım olduğunu çok iyi biliyorum. Ne hallere düşmüş olabileceğini, nasıl yandığını bir lahza bile düşünmeksizin saldırıyorlardı. İnsanla makine arasındaki farkı bilmeyenlere ne yapılabilirdi ki?

Her futbolcu gibi üstün ve zayıf yönlerin vardı, ama hep zayıf yönlerinle linç edildin. Kaybettirdiğin puanlar sayıp dökerken sayısız hünerler gösterenler kazındırdıklarının hakkını vermeye gelince dört işlemi inkâr edecek hale geliyorlardı.

Her insan gibi inançların, ibadetlerin vardı, ama gün geldi onlar bile muaheze edildi, aşağılandı; hem de camianın en etkin ve yetkin kalemleri tarafından.

Gün geldi adam, gün geldi insan sayılmadın.
Bütün bunlar olurken sen ne yapıyordun?

Her maç, ilk dakikadan son dakikaya kadar bir savaşçı vecdiyle mücadele ediyor, hiçbir futbolcunun depar atmaya tenezzül etmediği bölgelerde pres yapıyor, rakip savunmaları yıpratıyordun.

“Bu da kaçar mı?” denilenleri kaçırdığın da insan, edepten nasibi olan herkesin yüzünü kızartacak küfür ve hakaretleri sayıp dökenler , “Bu da atılır mı?” denilenleri attığında sağır, dilsi ve kör kesilmişlerdi. Ah o bir körlere yol gösteren olsaydı ve onların da yolu görmeye niyeti olsaydı.

Vermediğin bir pasın ardından komplo teorileri üretilir ve oyunculuğundan adamlığına kadar her şeyine laf edilirken sen bu forma için canını dişine takarak mücadele ediyordun.

Maçlarda tutulan istatistiklere “Forması En Çok Terleyen” diye bir kalem ilave edilseydi, şüphesiz değil Trabzon’da, Türkiye’de açık ara birinci olurdun.

Samimiyet eylem ve emekle belli eder kendini; ama görmek için basiret ister.

TS’a, futbola, hatta hayata küsmek vardı, ama küsmedin.

Kişiliğinle, insanlığınla dalga geçenlere müstahak olduğu cevabı vermek vardı; vermedin.

İnançlarını, ibadetleri alay konusu yapanları kamuoyu nezdinde ve mahkeme köşelerinde maymuna çevirmek vardı; çevirmedin.

Kaçırdığın gollerde sonra sana hakaret ve küfretmede beis görmeyenlere; “Hakkımı helal etmiyorum.” demek vardı; demedin.

Hepsi bir yana, kalbin onca kırıldıktan, kişilik hakların o kadar tahkir edildikten sonra, kutsallaştırılıp baş tacı edilmişlerin yaptığı gibi, buradan bedava çekip gitmek vardı; gitmedin.

Neden Umut, neden?

Çünkü;

Bu camiada senin gibi cesur yüreklerin değerini çok iyi bilen yürekler var.

Attığı golle bizi belki de şampiyonluktan eden Gabriç’i bağrına basan ve seni hep Trabzonspor’lu Umut olarak kalbinde yaşatacak olan helalin, samimiyetin, mertliğin ve fedakârlığın değerini bilen insanlar var.

Güce değil Hakk’a tapan, kim olursa olsun güçlünün değil, haklının yanında olmayı şiar edinmiş, özü bir sözü bir yüreği yiğit insanlar var.

Bugün bu satırları onlardan biri yazıyor.
Sen hep o bitmez tükenmez azim ve enerjinle, attığın goller sonrası sevinçlerin ve kaçırdığın goller sonrası içimizi sızlatan kahırlanışlarınla ve hep Trabzonsporlu Umut olarak hatırlayacağım, hatırlayacağız ve hatırlayacaklar.
Her şey için sonsuz teşekkürler Cesur Yürek.
Dualarımız hep senine olacak.
Güle güle Son Mohikan…
Yolun ve bahtın açık olsun.
Allah yar ve yardımcın olsun!

Ellerine sağlık üstâd. Harika olmuş.. Git Umut(!) başlıklı yazın çok daha güzeldi ama.. :alkış:

magicyattara
28.06.2011, 17:11
Ömer hocam teşekkürler..bize söyleyecek söz bırakmadınız..

Yine de Umut için bir şeyler söylemek isterim..

Umut efsanelerin ruhunu taşıyan bir futbolcuydu..fazla uzağa gitmeye gerek yok..başkalarından dinlemeye de gerek yok..Dozer Cemil mi dediniz,Tuncay mı dediniz,İskender mi dediniz veya Turgay-Necati-Ali Kemal mi dediniz..işte tam da sergiledikleri ruh buydu..

Efsaneleri merak edenler Umut Bulut'u unutmasın..hatırlasınlar yeter..kazanmak için ölümüne mücadele..teşekkürler Umut Bulut..Allah yardımcın olsun kardeşim..

Çağatay_
28.06.2011, 17:30
Güle güle Umut Bulut..

Güle güle.. Adam gibi adamsın.Bizi bir kalemde silenlerin arkasından ağlayıp, sana hakkını teslim etmeye yüzü olmayanlar utansın.

Gidenlerde yönetimin hatası var mıdır diye sorulabilir, bu olağan..Ama sen de aynı yönetim ile çalıştın, sen de gidebilirdin..

Kontratının bitmesine 6 ay kala GS'den gelen teklife, "Ben Trabzonspor'da Umut Bulut oldum, futbol hayatıma orada devam etmek, kulübüme para kazandırmak istiyorum" demek yerine imzayı atabilirdin..

O haberler dün gibi aklımda.

Ama sen bizi seçtin, bu mücadeleyi seçtin.. Teşekkürler Umut Bulut.. Yaşattığın her şey için.

O formayı terinin son damlasına kadar ıslattığın için.

Sağduyu sahibi Trabzonspor taraftarı tarafından unutulmayacaksın.O mücadelen her zaman takdir görecek..

Eleştirmek ile hakaret etmek arasındaki ayrımı göremeyenler sonraları pişman olacaklar belki..

Hocamızın seni sürekli ilk 11'de oynatması, belki zaman zaman dinlenmen gerekirken bunu uygun görmemesi, seni sürekli forvette kullanması belki senin de işini zorlaştırdı..Bence ara sıra dinlenmen gerekirdi.. Bence senden direkt santrafor olarak değil, golcünün işini kolaylaştıran bir forvet elemanı olarak faydalanılmalıydı..Demek ki hocamız böyle uygun gördü, demek ki elinde yeterli gördüğü oyuncu yoktu.. Zira Téo varken o şekilde oynatıldın..

Neyse, hepsi geçti gitti.. O Şenol Hocamız dün "Umut'u eleştirirken beni eleştiriyorlar, farkında değiller" diyerek son noktayı koydu aslında..

Umarım başarılı olursun.. Umarım her iki taraf için de faydalı bir transfer olmuştur ..

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/20267_322939974136_320953134136_3331360_1008996_n. jpg

Bunu özleyeceğim .. :)

Sercan Keleş
28.06.2011, 17:34
Güle Güle ..

h@msi61
28.06.2011, 17:39
Yolun acik olsun Trabzonsporlu Umut. Dualarimiz seninle...

Murat'
28.06.2011, 17:41
Ne oldu çok bilmişler hani Umut tek kuruş dahi etmezdi.

seyyah61
28.06.2011, 17:52
Yolun acik olsun Umut. Ne Fatih Tekke, ne Selcuk ne bilmem ne. Trabzonspor'da seyrettigim oyunculardan en sevdigim sensin. Belki biraz duygusalim ama bunca yapilan baskiya elestiriye ne "Gidecegim, iste o kadar" diyen Fatih dayandi ne de baska birisi dayanabilirdi.

Murat'
28.06.2011, 17:56
Umut'un Trabzonspor'a kazandırdığı para 8 trilyondan fazla, birileri bunu iyi irdelerler inşallah.

macuka
28.06.2011, 18:18
Aldigi paranin hakkini sonuna kadar veren birisi idi "UMUT". Yetenekleri sinirli olsada yapabildiginin en iyisini yapmaya calismasini sevdik biz.
Kulubune para kazandirdi ve gitti. Dogru duzgun ve olmasi gereken sekilde. Selcuk super topcu idi ise Avrupa ya neden gidemedi, cunku avrupalilar topculara degerinden fazla vermedigi icin gidemedi burada verilen Katar in arka bahcesi paralarina oynamayi tercih etti.
Umut ise zaten cok para almiyordu, gercek degeri ile gitti. basarili olur umarim.

M.S.SOFU
28.06.2011, 18:23
bu kadar tepki çeken bir oyuncu olmasına rağmen trabzonspora 3.900 milyon euro gibi bir para kazandırıp gitmiş olması ''ötekilerden'' farkını göstermesi için kâfi.

emeklerin için teşekkürler

ayrıca kendisine güzel bir uğurlama töreni yapılırsa iyi olur
belki 2 şampiyonluğa mâl oldu ama yürekten mücadelesi ve giderken bile kulübünü düşünmesi,diğer karaktersiz,overrated topçulara nazaran gözümde değerini daha da arttırdı

M.S.SOFU
28.06.2011, 18:24
çok yetenekli,bu adam takımın değişmez oyuncusu diye sahiplendiğimiz şeref yoksunları bırakıp giderken o hakkını vererek gitti

kimse bunu unutmasın

Peleray
28.06.2011, 18:27
terinin her damlası için eyvallah umut.

Furki61
28.06.2011, 18:28
çok yetenekli,bu adam takımın değişmez oyuncusu diye sahiplendiğimiz şeref yoksunları bırakıp giderken o hakkını vererek gitti

kimse bunu unutmasın

Katılıyorum kesinlikle.Selçuk İnan bizi oyalarken,Umut geçen sene kadro dışı kalmasına ve gitmek istemesine rağmen sırf bize para kazandırsın diye sözleşme uzattı.Onun için biz Trabzonspor'uz onlar Salatasaray

M.S.SOFU
28.06.2011, 18:30
Katılıyorum kesinlikle.Selçuk İnan bizi oyalarken,Umut geçen sene kadro dışı kalmasına ve gitmek istemesine rağmen sırf bize para kazandırsın diye sözleşme uzattı.Onun için biz Trabzonspor'uz onlar Salatasaray
boşver hocam

bizim satanların ve satılmışların parasına ihtiyacımız yok
allahından bulsun karaktersiz

umut bulut yeteneksiz ama onda yetenekten daha çok önemli olan karakter var

o yeter

onun bize kazandırdığı para helaldir....

Faik Yılmaz
28.06.2011, 18:39
hiç bir şey kalmadı şimdi hamiye oyle yapılmadı, fatih tekkeye boyle olmadıya döndü olay. birakın dramatize etmeyi.

eleştirme hakkınız vardı sonuna kadar kullandınız. insallah kaval kemigiyle kıçıyla atar gol kralı olurda bazılarını yerin dibine sokar. gerçi bir şey bulursunuz ösyleyecek. giden adama bile laf sokan insanlardan başkası beklenmez. Adım gibi eminim fransa ligine damga vuracak. bu mesajıda çıkarıp gözünüze o zaman sokacağım. silmemiş olursanız sizde mesajlarınızı yayınlarsınız.

Niye Fransa liginde kalenin eni 20 metre boyu 10 metre falanmı yoksa.....

Gol kralı olacakmış filan...

Bizde 5 senede çok olduya ordada olur.......

5 sene tek forvetken attığı gol sayısı Fatihin 2 yılda attığı kadar.... Bunumu özleyeceğim...

Giderken 3,8 milyon euro kazandırmış....

Atamadığı gollerle şampiyonluktan etti 20 milyon kaybettirdi bunu neden söylemiyorsunuz...

Fatih 7,5 milyon euro kazandırdı ,

Gökdeniz 7,4 milyon euro.....

Jaja 4 milyon euro kazandırdı....

Her gün sövdüğünüz Gökhan Ünal 3,5 milyon euro ve Burak Yılmazı kazandırdı....

Ne yapalım yani ...Bedavamı aldık adamı 5 yılda fiyatını ancak 2 ye katlamış... hemde tek forvet oynarken....

Ben her zaman buradayım.... Zamanın kimi haklı çıkaracağını hep birlikte göreceğiz....

Demiri ne kadar parlatırsanız parlatın en fazla çelik olur altın olmaz..

magicyattara
28.06.2011, 18:50
Umut Bulut'un Trabzonspor'la ilişkisi kesildiğine göre,kendisini sahada ki performansıyla eleştiren arkadaşlarımız da eleştirilerine bir son versinler artık..şu saatten sonra bu sayfaya tatsız şeyler yazmanın manası yok..

.....
28.06.2011, 18:52
Ula şu adamın hiç mi hatrı yok yazdığınız şeylere bakar mısınız ?

selçuk ve egemen daha çok değerliydi bu kulüpte gitmeden önce. Ama Umut bazılarına göre bunlarla aynı safta.

Para kazandırsa tabi kazandıracak kazandırmasa bak bak bi para bile kazandırmadan gitti hayırsız.

Sözleşmesi bitmişken gs teklif etti hemde bizden daha iyisine ama o yine de Trabzonspor u seçti. Bazılar keşke gitseydi diyordur bence içinden.

İşte onlar Trabzonspor a ne yapmışlar önce onları konuşuruz sonra Umut Trabzonspor için neler yapmış bunları konuşuruz.

İşkembeden sallaması kolay tabi. Umut Bulut bu takımın yük akı. Kabul etmesenizde böyle.

Biraz içinizde vicdan olsa oturur düşünürdünüz belki. Ben neler diyorum bu adama çok yüklenmiş olabilir miyim diye ?

Ama nerde sizde o yürek...

Oruç
28.06.2011, 18:56
Ne oldu çok bilmişler hani Umut tek kuruş dahi etmezdi.

Ben de merak ediyorum.

Bunu yazanların mesajlarını da müsait olduğumda çıkartıp yazacağım buraya.

Takıma bu 'adam' kadar maddi-manevi katkı sağlamamış isimler her hafta sonu Umut'a sövmek için sıraya giriyorlardı.

Kurtuldu sizden Umut.

Yolun açık olsun Kaptan.

61 baha
28.06.2011, 18:59
Allah aşkına az huzur verin...
Eleştirmeyi kesin lütfen veya mantıklı eleştirelimmm
inadına umut...

Ömer Faruk61
28.06.2011, 19:01
Adamsın Umut Bulut.Hakkını helal et.Allah yolunu açık etsin.Bazı çakma Xaviler gibi Avrupanın Istanbul Avrupa yakasından ibaret olmadığını gösterdiğin için sana minnet duyuyorum.Varol Umut.Sayende Toulouse da izleyeceğim emin olabilirsin..

.....
28.06.2011, 19:02
Valla kurtuldu adam ya. Hangi insan dayanır bu acıya ? Hangi insanın yüreği yeter ?

Bu kadar hizmet etti üstüne üslük para da kazandırdı ama sen nasıl para kazandırırsın der gibi onu bile eleştirenler var. Le havle..

Oruç
28.06.2011, 19:05
Kulüp tarihinin en fazla küfür yemiş futbolcusudur herhalde Umut.

Tebrik etmek lazım taraftarı. Her şeyi biliyoruz, her şeyi...

Ömer Kibar
28.06.2011, 19:08
Fransa'da stresten uzak bir futbol hayatı seni bekliyor..Başarılı olacağına yürekten inanıyorum..

Yeri geldi üzdün yeri geldi sevindirdin ve giderken adamlığını yapıp öyle gidiyorsun..

Trabzonsporlu Umut Bulut olarak tarihe adını yazdırdın..Yolun açık olsun..

Furki61
28.06.2011, 19:10
Kulüp tarihinin en fazla küfür yemiş futbolcusudur herhalde Umut.

Tebrik etmek lazım taraftarı. Her şeyi biliyoruz, her şeyi...

:alkış::alkış: katılıyorum

Hürgün Aygün
28.06.2011, 19:10
Her şey için teşekkürler Umut adamlığını bir kez daha para kazandırarıp giderek gösterdin hakkını helal et yolun açık olsun başarılar...

Kaan
28.06.2011, 19:15
"Umut mu Avrupa'ya gidecek", "Bedava olsa almazlar", "Toulouse'un gerçekten Umut'u istediğine inanmıyorum" diyenlere

3.8 milyon €'luk kapak; hayırlı olsun. :)

Sibel
28.06.2011, 19:19
İyi ki vardın Umut...
İnşallah çok başarılı olursun.Orda rahat bulacaksın,ben de mutlu olacağım.
Kurtuldun resmen...Çok şükür.

Selman
28.06.2011, 19:19
Son günlerin popüler nidası ile karşıladım bu haberi duyduğum an,

Yeaaaaaaahhhhhhh !

Sonunda yahu.

28.06.2011 tarihini not edin.

Kurtuluşlarımızdan biridir.

Çok şükür.

Yolu açık olsun, başarılar.

Dursun Kaplan
28.06.2011, 19:24
Yolun açık, hayırlısı olsun. :)

poetricus
28.06.2011, 19:27
Sevgili Çağatay;
Öyle güzel azmışsın ki insanın gözleri yaşarıyor okurken.
Adam gibi adamın ardından adam gibi adamlar yazar.
Eline, zihnine, yüreğine sağlık.

Allah aşkına az huzur verin...
Eleştirmeyi kesin lütfen veya mantıklı eleştirelim.
İnadına umut...
Kardeşim çok haklısın.
Bir söz vardır ya; "Yaşarken huzur vermediniz, bari mezarında rahat bırakın!" diye. Adam Allah dese, muhalifliğinden ateist olacak kadar kin dolu taratarlarımız olduğunu görünce ne diyelim:
"Hiçbir iyilik cezasız kalmaz!" ya da "Çok büyük adamsın ki bu kadar düşmanın var!"

macka61
28.06.2011, 19:27
hayırlısı olsun emekleri için teşekkürler Fransada başarılar

Ali Can
28.06.2011, 19:34
Hayırlı Olsun..
Çok iyi para kazandık.. Bedavaya gitmesinden iyidir..
Üstelik çok yıpranmıştı.. Bence bu sene faydalı olamazdı.. Elden çıkarmakta iyi yaptık..

.....
28.06.2011, 19:35
"Umut mu Avrupa'ya gidecek", "Bedava olsa almazlar", "Toulouse'un gerçekten Umut'u istediğine inanmıyorum" diyenlere

3.8 milyon €'luk kapak; hayırlı olsun. :)

Öyle deme Kaan onlarda biliyordu Umut un gideceğini şaka yapmışlardır... :)

Semih Aydın
28.06.2011, 19:39
Başarılar dilerim, en hayırlısı oldu bence.

Abdülkadir Kılıç
28.06.2011, 19:43
Başarılar dilerim.

Kaan
28.06.2011, 19:45
Öyle deme Kaan onlarda biliyordu Umut un gideceğini şaka yapmışlardır... :)

Çok şakacı bir taraftar topluluğumuz var zaten bilmez miyim... :)

İnşallah Fransa'da 61 giyer de "UMUT BULUT - 61" yazılı Toulouse formasını bulabiliriz bir yerlerden. :)

Misina
28.06.2011, 19:50
Bir yığın paraya gelip 5 kuruş kazandırmadan giden şerefsizlere kapak olsun.Yolun açık olsun Umut

Ömer Faruk61
28.06.2011, 19:57
Çok şakacı bir taraftar topluluğumuz var zaten bilmez miyim... :)

İnşallah Fransa'da 61 giyer de "UMUT BULUT - 61" yazılı Toulouse formasını bulabiliriz bir yerlerden. :)

Müthiş olur.Siparişi beraber verelim.Hatta Armagan Dere ve FC St.Pauliye forumca ortaklaşa alalım...:D:D

leavemealone
28.06.2011, 19:57
Sana az kizmadik Umut hakli haksiz..
Hakkini helal et..
Insallah basarili olursun orada..
1-2 senedir gitmek istediyordun ama bunu hep para kazandirarak yapmak istedin..
Baskalari gibi karaktersizlik yapmadin.. Saglam adamsin..
Yolun acik olsun.. Toulouse de her sene 15 golü gecmen dilegiyle..

FC-ST-PAULI-61
28.06.2011, 20:03
Toulousun Maclarina alt oynarim artik:D Basarilar umut.

Sibel
28.06.2011, 20:08
Bazıları Umut'tan kurtulduğu için seviniyor ya,o sizden kurtulduğu için ben daha çok seviniyorum.

Ömer Yüce
28.06.2011, 20:13
Niye Fransa liginde kalenin eni 20 metre boyu 10 metre falanmı yoksa.....

Gol kralı olacakmış filan...

Bizde 5 senede çok olduya ordada olur.......

5 sene tek forvetken attığı gol sayısı Fatihin 2 yılda attığı kadar.... Bunumu özleyeceğim...

Giderken 3,8 milyon euro kazandırmış....

Atamadığı gollerle şampiyonluktan etti 20 milyon kaybettirdi bunu neden söylemiyorsunuz...

Fatih 7,5 milyon euro kazandırdı ,

Gökdeniz 7,4 milyon euro.....

Jaja 4 milyon euro kazandırdı....

Her gün sövdüğünüz Gökhan Ünal 3,5 milyon euro ve Burak Yılmazı kazandırdı....

Ne yapalım yani ...Bedavamı aldık adamı 5 yılda fiyatını ancak 2 ye katlamış... hemde tek forvet oynarken....

Ben her zaman buradayım.... Zamanın kimi haklı çıkaracağını hep birlikte göreceğiz....

Demiri ne kadar parlatırsanız parlatın en fazla çelik olur altın olmaz..

O saydığın topçuların parasından hiç hayır gelmez ama Umut'tan gelir ki Umut öyle bir adamdı...Fatih'in kişiliğini de biliyoz Gökdeniz'inde Jajayı cümle alem biliyor.

Artık burda bir tarih kapandı. Umut 5 senedir canla başla sakatlanmadan hakkını vermek için çabaladı durdu. Ama bazılarınız hala sanki kasıtlı yapılmışcasına " 20 milyon eurodan etti" gibi bana göre tamamen saçma şeyler söylüyorsunuz.

Umut İrlanda'lı mı allah aşkına o çok mu istiyodu gol atmamak....

Selametle Umut'um sen orda gol atmazsan kazma gol atarsan hain olacaksın Allah yardımcın olsun...

Canberk
28.06.2011, 20:46
Toulouse forması bulacaklar abi bir forma gönderebilir misin yazsın birisi yazmıştı belki işe yarar.

Başlığın böylece taşınmasına üzüldüm ama olan oldu GÜLE GÜLE UMUT...

werg
28.06.2011, 20:53
Allah utandırmasın.Yolun açık olsun

.....
28.06.2011, 20:56
İnşallah 61 numara giyer :)

Bıyıklıoğlu
28.06.2011, 21:09
Belki de hiç bir giden futbolcunun arkasından bu kadar üzülmemiştim,gideceğini/gittiğini bildiğim halde...

Gitmen gerekiyordu ama...Hem kendin için hemde Trabzonspor için.

Seni o kadar hırpalamamıza rağmen sen adamlık dersini bugün yine verdin.Trabzonsporlu Umut olarak bana göre tarihe geçtin.

Kulübüne para kazandırarak gittin,az da bir para da değil hani...

Bilmiyorum bu kadar acımasızca eleştirilerin çokluğundan mı ben seni daha bir başka sevdim? :)

Sen attığın gollerle bana forma kazandıran insan,(hala forma gelmemiş bile olsa)

Sen bir takımın forveti 10 golde atamayacak mı dedirten insan,

Sen gittiğin fiyat ile bile bana forma kazandırtan adam... :)

Allah yolunu açık eylesin,takipteyiz.Bir de 61 numaralı formayı giyersen var yaa...

Sibel
28.06.2011, 21:09
İnşallah 61 numara giyer :)
İnşallah.Ben de çok mutlu olurum eğer giyerse.:)

nahkog3
28.06.2011, 21:15
Aynı tedirginlik bende de var Emirhan.Bekliyorum.

Havai fişekler hazır.Resmi açıklama geldiği an patlatıcam.

dünkü şenol güneşin yaptığı açıklamadan sonra bile böyle düşünen taraftarımız varsa gerçekten yazık gerçekten siz şenol güneşi hak etmeyen bir gurupsunuz,

Yolun açık olsun UMUT,

nahkog3
28.06.2011, 21:25
O saydığın topçuların parasından hiç hayır gelmez ama Umut'tan gelir ki Umut öyle bir adamdı...Fatih'in kişiliğini de biliyoz Gökdeniz'inde Jajayı cümle alem biliyor.

Artık burda bir tarih kapandı. Umut 5 senedir canla başla sakatlanmadan hakkını vermek için çabaladı durdu. Ama bazılarınız hala sanki kasıtlı yapılmışcasına " 20 milyon eurodan etti" gibi bana göre tamamen saçma şeyler söylüyorsunuz.

Umut İrlanda'lı mı allah aşkına o çok mu istiyodu gol atmamak....

Selametle Umut'um sen orda gol atmazsan kazma gol atarsan hain olacaksın Allah yardımcın olsun...

süper yorumlar gerçekten bizim trabzon halkı futbolu herkesten iyi bilir Şenol Güneşten bile dün tututuğun takımın teknik direktörü bence trabzonsporun sahip olduğu en büyük teknik adam diyorki benim için umut bulut en güvendiğim adamdı ben umuta sonuna kadar güveniyordum ama taraftarlar ve bazı kesimler güvenmiyordu demekki Bu taraftar ve bazı kesimler aslında Bana (Şenol Güneş'e ) güvenmiyor, Bu cümlenin neresini anlamadınız anlayamıyorum sizi, Siz değilmisiniz şenol güneş e tam yetki verilsin diyen nasıl bir çelişki ile yaşıyorsunuz anlamıyorumki,

Son olarak, Umut inşallah senin için en iyisi olmuştur, Gerçkten bunu hakettin,zaten burdada senin değerini bilecek adam kalmamış,

poetricus
28.06.2011, 21:35
Bazıları Umut'tan kurtulduğu için seviniyor ya,o sizden kurtulduğu için ben daha çok seviniyorum.
Sevgili Sibel;
O kadar güzel ve veciz yazmışsın ki sayende bir kelimeyi ilk kez kullanacağım:

Haçan bu mesaj birilerine KAPAK olsun!

Ahmet Başkaya
28.06.2011, 21:57
Koçum benim , seni seviyorum .

Güle güle git kaptan .

esra61
28.06.2011, 22:00
ligtv deki röportajın çok gzl....
güle güle kaptan.inş başarılı olursun.

hamucera
28.06.2011, 22:02
Artık burada misyonumu tamamladım gitmek istiyorum diyen bir Fatih Tekke, beni ya şimdi satın ya da sezon sonu bedavaya giderim diyen bir Fatih Tekke, avrupa hedefi için gitmiş oluyor ama Umut çok farklı oluyor, Fatih'i tartışmam golcülüğünü, oyunculuğunu kimse tartışmaz zaten yetenek var, Gökdeniz öyle, ama Umut o bambaşkaydı benim için, Trabzonspor formasını canı gibi seven, İstanbul'a gel diyenler gelirim ama gol atmaya diyecek kadar içten Trabzonspor sevgisi olan,

Seni hiç unutmayacağım, gitmiş olsan da duvardaki posterini her zaman saklayacağım,

bir daha ki enler yarışmasına en çok küfür yiyen,

taraftara hiç tepki vermeyen oyuncular anketi de açılsın ve Umut koyulsun,

Futbolun takım oyunu olduğunu hala göremeyeni, görmek istemeyeni, Bank Asya bile talip olmuyor satalım üstüne para verelim başka türlü gitmez diyenlere de 8 milyon TL nin nasıl bir rakam olduğunu göstererek aslında sen susturdun ama, aması var işte.

benim için her zaman Trabzonspor'lu Umut olarak kalacaksın, Teşekkürler Umut,

bu arada Recep Alkan yaktım seni, hani söyleyecektin bana ne zaman gideceğini :(

Alihan Ertürk
28.06.2011, 22:29
Kaptanlık bandını dirseğine takmanı özleyeceğim Umut!..

marcusjava
28.06.2011, 22:30
Allah yardımcın olsun umut. 12 golden aşağı atmazsın inşallah.

Mustafa ÖZDEMİR
28.06.2011, 22:40
yolun açık olsun...

Murat'
28.06.2011, 22:54
Yolu açık olsun Umut'umuzun, orda çok başarılı olur inşallah, bu taraftarın karşısında dağ olsa dayanmazdı valla o çok bile dayandı.

Alihan Ertürk
28.06.2011, 22:55
Valla yalan yok takip etmeye çalışacağım.. Performansını merak ediyorum.

Bu sene Kanal A izleyeceğiz..:)