PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Efendioglu
25.05.2011, 22:51
Sende gidersen o takımdaki Trabzon'luyu yansıtan asi , hırçın ruh hepten dağılacak.Senin değerini daha iyi anlıyorum Adam Kere Adamsın ! İstersen düzinelerce boş kaleye kaçır ama her zaman Trabzonspor çıkarlarını düşünmen ve klüp menfaatlerini ön planda tutuşun için bile takdiri hakediyorsun...

Emin Danışmaz
25.05.2011, 22:51
Duygusallık ile PROFESYONELLİK karışmasın,hala sözlerimin arkasındayım UMUT bu takım için misyonunu tamamlamıştır daha fazla katlanamayacağım.

magicyattara
25.05.2011, 22:53
Hadi selçuğu egemeni satarsın da ruhunu satamazsın..Umut Trabzonspor'un ruhudur..

Cengiz Çubukcu
25.05.2011, 22:54
Bin tane de gol kaçırsan karaktersiz dönek adamlara tırnağını değişmem senin Umut .

mükemmel bir yorum...ama biz Umut'u da kaçırıyoruz...

talsuv61
25.05.2011, 22:55
Senin gitmen adam gibi olacaktır.
Ama malum şerefsizler, sizin söylediğiniz yalanları politikacılar söylemez adi herifler. Madem bizi istemiyorsunuz ne yalan söylersiniz doğruyu söyleseydiniz ne kaybedecektiniz! Neyse artık yoksunuz ve inşallah gittiğiniz yerde başarısız olursunuz

Efendioglu
25.05.2011, 22:55
Duygusallık ile PROFESYONELLİK karışmasın,hala sözlerimin arkasındayım UMUT bu takım için misyonunu tamamlamıştır daha fazla katlanamayacağım.

"O" para için klübünü satmaz , misyonu sonsuzdur...

DJTT
25.05.2011, 22:56
gitsin o da gittsin. Seneye bjk fb gs kapisini calar zaten.

Özgür Öztürk
25.05.2011, 22:56
Umut yarın feneve gitsen bile artık senin değerin şelçuk ve egemen gibi dönek şahşiyetsiz adamlardan bin katda fazla büyüdü gözümde.

Sibel
25.05.2011, 22:58
Gidersen senin adına çok sevineceğim.Hem zalimlikten hem de bu kötü ligden kendini kurtarmış olacaksın.Bana gelince,sen benim gönlümün Umut'usun.100 golün yüzünü de kaçırsan o anlık sana kızarım gelir geçer.Ben sendeki forma aşkını,ruhunu sevdim.İnsanlığını sevdim.Yeri geliyor eleştiriliyor bu maneviyatını sevmem ama,bugün nihayetinde anlaşılmıştır ki,maddiyat bizleri yüz üstü bırakmıştır.Ben Trabzonspor'u şampiyonluk için sevmedim diyen,futbolcusunu da sadece oyunuyla sevmemeli.Ben nasıl bağlıysam bu renklere,oyuncumda bağlanmalı ki,ben onu baş tacı yapayım.Aksi halde benim için çok değeri olmaz.Gol atar sevinirim,iyi oynar alkışlarım.Sen bunların ötesindesin.Seni çok seviyorum Umut.Gidersen yolun açık olsun.Kalırsan(ki gönlüm ne kadar istese de gitmen daha doğruymuş) başımın üstünde yerin var...

murat karahasan
25.05.2011, 22:59
Bunca kotu soz ve yuhalamaya ragmen kizmayip olumune oynamaya devam ediyor.selcuk serefsizine verilen destegin yarisini ona verin bakin neler oluyor

unique
25.05.2011, 23:01
Golcülüğünü çok beğenmem ama Egemen ve Selçuk'un kulübe beş para kazandırmadan kaçarcasına gitmelerini gördükten sonra Umut karakter olarak gerçekten 1 numara.

Sibel
25.05.2011, 23:02
Dip not: Umarım burda senin forma aşkını savununca bana kızanlar bugün pişman olmuştur...Ve ne demek istediğimi daha iyi anlamıştır.

Ali İhsan
25.05.2011, 23:08
Hani bir laf var ya ben sana şampiyon olamazsın demedim, adam olamazsın dedim... Bu lafı azizenin takımına, zor günde bizi bırakıp gidenlere bol bol söyleyebiliriz.

İşte bu lafı Umut'a uyarlıyorum, bizi şampiyon yapamaz belki, şampiyonluktan eder ama ben onun yüreği, Şenol hocanın yüreğiyle yetinebilirim...

Mustafa ÖZDEMİR
25.05.2011, 23:12
sende satma bizi...

OZDEN61
25.05.2011, 23:15
Git Umut git. Sana bu takımda yer yok. Senin neyine gerek sahayı enine boyuna 90 dakika dur durak bilmeden arşınlamak? Neyine gerek ciğerlerine bu kadar yüklenmek. Allah sana bu nefesi sayıyla vermiş; ne diye sahada harcarsın ki? 90. dakikada oyuna alınmışsın sahaya ayak basar basmaz maç bitmiş ne gam?! Golcü dediğin o maçta bile golünü atar. Rakip defansları ne diye yıpratıyorsun? Türkiye'de bazı kurumlar yıpratılmamalı. (Hay Allah Cumhuriyet bayramı coşkusu galiba! Son cümle kayıtlardan çıkarılsın!) Hem orta sahasız defanssız bir takımda 14 gol atmak ayıp değil mi? Azınlıkta olduğuna göre yanlış yapan sendin. Büyük bir kalem erbabının dediğine göre; ibadet dua gibi şeylerle uğraşıyor; "sahada sarf ettiğin eforun karşılığını öbür dünyada almak istiyormuşsun". Ayıp değil mi? Türk futbolunun gusül abdesdini mi kaçıracaksın? Çapraz koşular yaparak geriden gelen, daha doğrusu gelmesi gereken arkadaşlarına boş alan yaratmaya çalışmak da neyin nesi? Topu alıp önüne çıkan herkesi, -bu arada muhtemelen önüne çıkacak olan Hüseyin ve türevlerini- de çalımlayıp çizgiye inip orta yapman, sonra da o ortaya yetişip kafa vurup gol atman gerekiyor. Golcü dediğin öyle olur. Dün bu takım küme düşme tehlikesi yaşamışsa senin imkansızlıklar içerisinde attığın gollere borçlu bunu. Ama burası Trabzon ve metrekare başına bir futbol otoritesi düşer. Attıklarının takdirini bekleme; atmadığın ya da atamadıkların yüzünden Meydan Parkı'nda halka açık olarak idam edilmediğine şükret. Hem "adam da tutmuyorsun". Sonra davranışların da Trabzonspor futbolcusuna yakışmıyor: Seni birkaç ay evvel benzin istasyonunda görmüş 20 dakika kadar sohbet etme fırsatı bulmuştum. Burada herkesin, delikanlılık göstergesi olarak yaptığı şeyleri yapmıyordun. Bacak bacak üzerine atmıyordun mesela. Biraz rahat ol dediğimde bana verdiğin cevap burada yerin olmadığının kanıtıydı: "Bizler göz önündeki insanlarız, yediden yetmişe herkes hareketlerimize dikkat ediyor. Yerimizde olmayı isteyen bir sürü çocuk var. Konuşmamızdan yürüyüşümüze kadar her şeye dikkat etmemiz gerekir." Bu kadar koşman gerekmez dediğimde; "Aldığım her kuruşu helal ettirmeliyim. Geceleri rahat uyumak istiyorum." demiştin. Yuh be Umut, yuh! Trabzonspor futbolcusu böyle düşünür mü? Saçların kısa, "karı kız ayakların" yok. Adına "namaz" denilen bir çeşit "islamsal tapınım" da yapıyormuşsun. İçki de içimiyorsun. Öyle "Küçük dağları ben yarattım; büyükleri babamdan miras kaldı." havasında da değilsin. Savunulacak neyin kaldı? Bu takıma yakışmıyorsun. Gitmen gerek Sen git ki saçları ahenkle dans eden, altı ayda bir boş kaleye gol atıp yıldız ilan edilenler şans bulsun. Sen git ki "kendisinden uzun rakibinin ensesine basabilen" yetenekli çocuklara fırsat verilebilsin. Hiçbir yere koşmadan bir tek ikili mücadeleye girmeden pası e-mail yoluyla bekleyenler lazım bu takıma. Burası arkası kuvvetli olmanın her derde derman, racon kesmeyle yiğitliğin harman olduğu bir yer. Öyle kaçırdığı gol sonrası kendini paralayan, mağlubiyetlerden ya da puan kayıplarından sonra hırsından ağlayan futbolcular "bünyemize uymaz" bizim. İşte bu yüzden çok bilmiş kimi yerel âlimlerimize göre "futbolcu", elinde irfanmetre taşıyanlara göre de "adam" değilsin. Az daha unutuyordum; "Yeteneğin de yok". Ne "Trabzon'un" ne de "Yöremizin Çocuğu" olmadığına göre buralarda ne diye duruyorsun?! Sen buralarda durma, git. - poetricus dan alıntıdır.

seni canı gönülden tebrik ediyorum. en performansız döneminde de yazdım, gönlümü verdiğim bu formayı giydiğin sürece arkandayım, destekçinim... buradan gitmen hem senin için hemde (yukarda poetricus yazısında da var) sana hakaret eden futbol ukalaları için iyi olacak.

inşallah başarılı olursun...

Misina
25.05.2011, 23:16
Umut giderse elden kaçırmış olmayacağız.Söz verdiği gibi para kazandırıp gidecek.Umutu giderleri gibi İstanbul bataklığına değil Avrupaya uğurlayacağız.

Sibel
25.05.2011, 23:27
Git Umut git. Sana bu takımda yer yok. Senin neyine gerek sahayı enine boyuna 90 dakika dur durak bilmeden arşınlamak? Neyine gerek ciğerlerine bu kadar yüklenmek. Allah sana bu nefesi sayıyla vermiş; ne diye sahada harcarsın ki? 90. dakikada oyuna alınmışsın sahaya ayak basar basmaz maç bitmiş ne gam?! Golcü dediğin o maçta bile golünü atar. Rakip defansları ne diye yıpratıyorsun? Türkiye'de bazı kurumlar yıpratılmamalı. (Hay Allah Cumhuriyet bayramı coşkusu galiba! Son cümle kayıtlardan çıkarılsın!) Hem orta sahasız defanssız bir takımda 14 gol atmak ayıp değil mi? Azınlıkta olduğuna göre yanlış yapan sendin. Büyük bir kalem erbabının dediğine göre; ibadet dua gibi şeylerle uğraşıyor; "sahada sarf ettiğin eforun karşılığını öbür dünyada almak istiyormuşsun". Ayıp değil mi? Türk futbolunun gusül abdesdini mi kaçıracaksın? Çapraz koşular yaparak geriden gelen, daha doğrusu gelmesi gereken arkadaşlarına boş alan yaratmaya çalışmak da neyin nesi? Topu alıp önüne çıkan herkesi, -bu arada muhtemelen önüne çıkacak olan Hüseyin ve türevlerini- de çalımlayıp çizgiye inip orta yapman, sonra da o ortaya yetişip kafa vurup gol atman gerekiyor. Golcü dediğin öyle olur. Dün bu takım küme düşme tehlikesi yaşamışsa senin imkansızlıklar içerisinde attığın gollere borçlu bunu. Ama burası Trabzon ve metrekare başına bir futbol otoritesi düşer. Attıklarının takdirini bekleme; atmadığın ya da atamadıkların yüzünden Meydan Parkı'nda halka açık olarak idam edilmediğine şükret. Hem "adam da tutmuyorsun". Sonra davranışların da Trabzonspor futbolcusuna yakışmıyor: Seni birkaç ay evvel benzin istasyonunda görmüş 20 dakika kadar sohbet etme fırsatı bulmuştum. Burada herkesin, delikanlılık göstergesi olarak yaptığı şeyleri yapmıyordun. Bacak bacak üzerine atmıyordun mesela. Biraz rahat ol dediğimde bana verdiğin cevap burada yerin olmadığının kanıtıydı: "Bizler göz önündeki insanlarız, yediden yetmişe herkes hareketlerimize dikkat ediyor. Yerimizde olmayı isteyen bir sürü çocuk var. Konuşmamızdan yürüyüşümüze kadar her şeye dikkat etmemiz gerekir." Bu kadar koşman gerekmez dediğimde; "Aldığım her kuruşu helal ettirmeliyim. Geceleri rahat uyumak istiyorum." demiştin. Yuh be Umut, yuh! Trabzonspor futbolcusu böyle düşünür mü? Saçların kısa, "karı kız ayakların" yok. Adına "namaz" denilen bir çeşit "islamsal tapınım" da yapıyormuşsun. İçki de içimiyorsun. Öyle "Küçük dağları ben yarattım; büyükleri babamdan miras kaldı." havasında da değilsin. Savunulacak neyin kaldı? Bu takıma yakışmıyorsun. Gitmen gerek Sen git ki saçları ahenkle dans eden, altı ayda bir boş kaleye gol atıp yıldız ilan edilenler şans bulsun. Sen git ki "kendisinden uzun rakibinin ensesine basabilen" yetenekli çocuklara fırsat verilebilsin. Hiçbir yere koşmadan bir tek ikili mücadeleye girmeden pası e-mail yoluyla bekleyenler lazım bu takıma. Burası arkası kuvvetli olmanın her derde derman, racon kesmeyle yiğitliğin harman olduğu bir yer. Öyle kaçırdığı gol sonrası kendini paralayan, mağlubiyetlerden ya da puan kayıplarından sonra hırsından ağlayan futbolcular "bünyemize uymaz" bizim. İşte bu yüzden çok bilmiş kimi yerel âlimlerimize göre "futbolcu", elinde irfanmetre taşıyanlara göre de "adam" değilsin. Az daha unutuyordum; "Yeteneğin de yok". Ne "Trabzon'un" ne de "Yöremizin Çocuğu" olmadığına göre buralarda ne diye duruyorsun?! Sen buralarda durma, git. - poetricus dan alıntıdır.

seni canı gönülden tebrik ediyorum. en performansız döneminde de yazdım, gönlümü verdiğim bu formayı giydiğin sürece arkandayım, destekçinim... buradan gitmen hem senin için hemde (yukarda poetricus yazısında da var) sana hakaret eden futbol ukalaları için iyi olacak.

inşallah başarılı olursun...
Abi tekrar paylaştığın için çok sağol.Poetricus hocama da noktasından virgülüne kadar katılıyorum.:alkış::alkış:Yüreğine sağlık.

hamucera
25.05.2011, 23:32
sen varya adamın kralısın,

Adem Erdoğan
25.05.2011, 23:33
Adamlığından vurgu yaparken emenike sezer gibi adileri düşünürdüm.

Meğer o kadar da uzağa gitmeye gerek yokmuş.

Egemen
25.05.2011, 23:36
ömürlük sözleşme yapın bu ADAM'la..

amour_61
25.05.2011, 23:43
Kesin transfer oldumu???

cınar#7
25.05.2011, 23:45
Lütfen Umut git artık 6 sene oldu,yaşında ilerliyo git kendini göster Fransada daha ne istiyosun? lütfen..

Anıl Caner
25.05.2011, 23:47
Ya kardeşim bari git umut diye saçmalayın ya.

Yönetim izin verirse gidecek tabi. Gidiyordu da gene yönetim izin vermedi.

Ne yapsın o adi karaktersizler gibi sorun mu çıkarsın? Bavulunu toplayıp kaçsın mı? 1-2 sene daha sinsi gibi takılıp bedavaya mı kaçsın?

Mustafa ÖZDEMİR
25.05.2011, 23:47
hiç biryere gitmez...

sametaydin
25.05.2011, 23:50
Adamsın Umut adamsın.

cınar#7
5 milyon euro! 2 önemli oyuncumuzun bedava gittiğini düşünürsek bu bir fırsattır yeri yabancıyla doldurabilcek bir mevki, forvet. Kimse Umutun yüreğinden falan bahsetmesin 6 senedir yüreğiyle oynuyoda sonuç yok işte.

kudu_61
egemenle selçuğu elinde tutamayan yönetim umudu elinde tutarsa yazıklar olsun sen de git son hafta attığın 2 golün hiç önemi yok gözümde atacağın maçlar belliydi umut hemen git ben bildiğim 2 şampiyonluk kaçırdım senin yüzünden kimse kızmasın umutcularda bana cevap yazmasın defol git umut

r9emre
25.05.2011, 23:56
Yalvarırım sen de git.

irfan61
25.05.2011, 23:57
Ben Umut'un Toulouse gittiğini inanıyorum çünkü Ntvspor gitti diye yazıyor.Git umutum git sende kurtul eline böyle fırsat geçmez bir daha.

blackrain61
25.05.2011, 23:57
Herkes gidiyor, sende git artik lütfen. Zaten herseye sil bastan basliyoruz. Ama Touluse mouluse hepsi hikaye. Almak isteyen coktan alirdi, örnek mi? Selcuk ve Egemen daha kac gün oldu lig biteli. Adamlar kapida bekliyorlarmis? Onun icin, Umut gidecek diye üzülmeyin,yok böyle birsey. Barselona da istiyor dense bile, ben inamiyorum.

Fatih Özkan
25.05.2011, 23:59
Yetenek ayrı, adam olmak ayrı...

Seyfi_B
26.05.2011, 00:02
Sanırım Umut'un çok beyefendi bir adam olduğu konusunda hemfikiriz, ama bize gol atan forvet lazım, kaçırdığı goller ile bizi şampiyonluktan eden karakterli biri değil.

OZDEN61
26.05.2011, 00:03
Yetenek ayrı, adam olmak ayrı...

haklısınız. her ikisini aynı oyuncuda bulsak ne mutlu.

ama umuta , kendi tuttuğu takımın oyuncusuna burda yeteneksiz diyen, onu aşağılayan, dalga geçen, hakaret eden çok yazı okudum. şimdi bu yazıları yazanlar yeteneklimi, yada adammı?

kogale
26.05.2011, 00:04
Heralde her maçtan sonra sana küfür etti(m)k çoğunu hakettin ama yine sahada herşeyini verdin kazmanın önde gidenisin ama adam gibi adamsın,bugün adamlığının değerini anladık

Onur Akyüz
26.05.2011, 00:07
Şu an ntvspor'da umut bulut touluse'a gitti dediler.

Egemen Yılmaz
26.05.2011, 00:08
Kaçan şampiyonlukta büyük payı olduğunu düşünüp Umut'a kızardım ama, ismi lazım olmayan hainlerle şampiyon olmaktan, Umut gibi adamlarla şampiyonluk kaçırmak yeğmiş, geç anladım.

bordo(61)mavi
26.05.2011, 00:10
Yahu sana o kadar kızdım bağırdım sövdüm ama şu karaktersizlerin yaptığını yapmayacağına o kadar eminim ki... Helal vallahi...

Asi Çaykaralı61
26.05.2011, 00:12
Takımımızda kalması gereken futbolcularımızdan bir tanesi

Bıyıklıoğlu
26.05.2011, 00:13
Adamlık dersi veriyor...

Adamsın ulan ADAM...

Anıl Caner
26.05.2011, 00:13
Git Umut. Madem hiç bir halükarda bu taraftarı memnun edemeyecek, yaptıkların görmezden gelinip, olumsuz her şeyin yükü senin sırtına bindirilecek daha fazla zorlamanın anlamı yok.

Sana gideceğin için kimse kızamaz. Ne kontratın bittiğinde tırı vırı yaptın, ne teklif geldiğinde gemileri yaktın. Orada bile seni zorla satıp suçu senin üstüne yıkmaya çalıştılar. Çok şükür Şenol Hoca doğru kişinin arkasında durdu.

Şimdi gitmek, kendini kurtarmak, Trabzonspor'a şu durumda para kazandırmanın zamanı.

Yolun açık olsun.
Seni çok seviyor, beğeniyorum.

Kalırsan da herkese, her şeye inat hep arkanda olacağım.

Mustafa ÖZDEMİR
26.05.2011, 00:14
gidersen yolun açık olsun...

exelance
26.05.2011, 00:15
Git Umut. Madem hiç bir halükarda bu taraftarı memnun edemeyecek, yaptıkların görmezden gelinip, olumsuz her şeyin yükü senin sırtına bindirilecek daha fazla zorlamanın anlamı yok.

Sana gideceğin için kimse kızamaz. Ne kontratın bittiğinde tırı vırı yaptın, ne teklif geldiğinde gemileri yaktın. Orada bile seni zorla satıp suçu senin üstüne yıkmaya çalıştılar. Çok şükür Şenol Hoca doğru kişinin arkasında durdu.

Şimdi gitmek, kendini kurtarmak, Trabzonspor'a şu durumda para kazandırmanın zamanı.

Yolun açık olsun.
Seni çok seviyor, beğeniyorum.

Kalırsan da herkese, her şeye inat hep arkanda olacağım.
+1
Gitme sende Umut...

Ligos61
26.05.2011, 00:16
umutun yeri bende ayrı o adam benim için bir efsane.bende çok kızdım yeri geldiği zaman ama artık gitme zamanı geldi bence.

Ömer SEVİNÇ
26.05.2011, 00:17
Sana gitme demeyeceğim ama gitme lavinya.

serkanholep
26.05.2011, 00:17
helal olsun umuta be

gidebileceği zaman sözleşme yeniledi

ve para kazandırarak gitmek istedi

ne olursa olsun en çok eleştirilen de olsa hep çalıştı

hangi teknik direktör vazgeçti umuttan

az kafası rahat olsa baskı altında olmasa ve doğru yerde oynasa süper olacak

şu yaşananlardan sonra sana teşekkür etmek vazifemizdir

Adem Erdoğan
26.05.2011, 00:21
Bence gitmeli.

Bugünler unutulur Umut yine paratoner olur.

slmn
26.05.2011, 00:23
Evet ben gitmesini istiyorum,kazma olarakta görüyorum ama karakter olarak on numara insan.Sözleşmesini uzattı ki para kazandırıp gideyim.Eğer gitmek istiyorum diyorsa bu adama dokunmayın gitsin en azından şerefiyle gidiyor !

OZDEN61
26.05.2011, 00:28
seni seviyorum umut, başarılar diliyorum.

Sibel
26.05.2011, 00:29
Sırf seni istemeyen taraftara inat, gitmeni istiyorum.Bu kadar net.Sana yazılan hakaretleri asla unutmam.

fteotdgs
26.05.2011, 00:40
Umarim haber dogrudur. Eger oyleyse Trabzonspor icin hayirli kendisi icin pek de hayirli bir haber degil bu. Yine ben yanilirim sonunda umarim ama son derece basarisiz bir yurtdisi macerasi kendisini bekliyor.

Y.Çuvalcı61
26.05.2011, 00:47
Bazı umutçular yine başlamış konuyu saptırmaya,zaten formda tansiyon yüksek düşünerek yazalım lütfen ,evet umuta en çok küfür edenlerdenim ,ama kişiliğine adamlığına değil golcülüğüne...
Oldu işte yine bir yıkımlar karşı karşıyayız.4 gündür uyku diye bişe yok ve sabaha kadar olmayacakta,uzun lafın kısası tmm kardeşim adamsın,adamlığına birşey demedik,misyonunu tamamladın fatih,gökdeniz gibi.
Gidersen avrupada başarılar dilerim canı gönülden,inanıyorumki kafan rahatken daha fazla goller atacaksın bunu bize gösterdin son maçta..
Bunca yaşanan transfer olayından sonra şunu birkez daha anladımki renkdaşlar devşirme topçulardan gelecek başarıyı beklersek çok bekleriz,evet kimse istemez kaybolan yılları ama kendi özümüze dönmeden başarı anca bu kadar...

Burçak
26.05.2011, 01:04
Hizmetlerin için Teşekkür ederim Umut.
Bazı zamanlar yetersiz kalmış olsan da elinden gelenin bu olduğunu ve gayretlerinde samimi olduğunu da biliyorum.
Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Emin Danışmaz
26.05.2011, 01:13
Burada UMUT'u en çok eleştirenlerdenim ve hala söylediklerimin arkasındayım.Bizim için hayırlı olmuştur.Kendisi orada ne eder bilemem ama en azından bizim yaşadıklarımızı elin FRANSIZ'ı yaşar da bizim gibi UMUT'un kaçırdıklarına FRANSIZ kalmazlar..

Ama..

En azından birileri kadar sıfatsız değilmiş,nasıl bir anne seni doğurdu ise onun ellerinden öpmek lazım..

Mustafa Ayazoğlu
26.05.2011, 01:35
yönetim bu önünü açsın yahu.. avrupa'ya oyuncu pazarlıyoruz işte

fransa da çok daha başarılı olacaktır..

Ömer TOPAL
26.05.2011, 01:49
yönetim onay verir, toulse ister umut hayhay derse tabiki gitsin...

Amaaa o halsiyetsizleri gördükden sonra..antiumutsporlu arkadaşlar da hak verecektir ki ; bu klübe çok kaliteli yabancı bir forvet alınacaksa, Türk olarak klübede umut otursun...

Adamlıgından hiçkimsenin şüphesi yok madem, bilirizki o klübede formasını severek bu memleketin evladı gibi oturup bu takıma abilik yapacak örnek olacak birisi o klübeye lazımsa bu kişinin adı UMUT BULUT'dur.

DeAgLeMaNyAq
26.05.2011, 03:31
Antiumutcu diye bahsedilen kişilerden değilim ama o arkadaşların da Umut'un kişiliğine veya karakterine tek kelime etmediğine eminim. Ama bizi kendi menfaatleri uğruna yüzüstü bırakıp gidenlerden sonra, "kulübüme para kazandırmadan gitmem" diyebilen Umut'un değeri de elbet bir gün anlaşılacaktır...

h@msi61
26.05.2011, 04:55
Ben de Umut'un artik gitmesini dusunenlerdenim. Fakat kadro bu kadar degisirken de takima eski isimler de lazim olacaktir. Hayirlisi neyse o olsun...

BALKAN 06
26.05.2011, 07:46
adamsın ama yetmiyor,
yönetim seni aratacak bir golcü alır aranırsın ona bişi diyemem,
ama ortalama bir gölcü alınırsa birilerinin dediği gibi anca telefonla aranırsın...

Ömer Yüce
26.05.2011, 08:18
Takımdaki en kişilikli futbolculardandı. Asla profesyonel olamadı ve olamıyacakta. Zaten profesyonel olsaydı stada kulak asar çeker giderdi. Şimdi kalıp gitmesi konusunda kararsızım. Yerli bir oyuncu. Ve bu transfer döneminde Sekçuk Egemen Colman ve Jaja gibi oyuncuları büyük ihtimalle kaybettik... Daha avrupa kupalarında oynıyacaz... Zaman herşeyin ilacı görüp bilmek gerekiyor....

Ali İhsan
26.05.2011, 08:44
Ne olurdu kafandaki problemleri aşsaydın ve gerçek potansiyelinde gibi, Karabük'te herşey bitmişken, rahatken attığın golleri baskı altındayken de atabilseydin...

Cemalettin Taşkın
26.05.2011, 08:45
sezon içinde gitmesini en çok istediğimiz futbolcuydu ama gidenleri görünce bari umut bulut kalsın.

bahadır2561
26.05.2011, 09:00
kaç lira kazanacağız Allah izin verirse?

Mustafa ÖZDEMİR
26.05.2011, 09:19
gitmemesi lazım.takımda iskelet kalmadı...

Ahmet KESKİN
26.05.2011, 09:46
kusura bakmayın arkadaşlar ama bence artık avrupaya gitmeli....

Samet Başdağ
26.05.2011, 10:06
adamsın adam gitsende gitmesende..

DJTT
26.05.2011, 10:16
Evet gitsin. Zaten seneye büyük takimlar flört edip bedelsis alillar.

balli_kuymak
26.05.2011, 11:46
Gitmesi hem kendi açısından hemde bizim açımızdan çok iyi olacak...

SEDER
26.05.2011, 12:26
Evet gitsin. Zaten seneye büyük takimlar flört edip bedelsis alillar.

yaa renkdaş bu adamı kim alır herkes trabzonmu? ben bu adamın gideceğine inanmıyorum..yıllardır kurtulamadık..Eğer kurtulursak en büyük transferimizi yapmış oluruz..Umutsuz oynamak demek yıllar sonra ilk kez sahaya 11 kişi çıkmak demektir..

Toraman
26.05.2011, 12:42
Bu duygusallığı bırakalım artık. Ankaragücü ve Eskişehir maçlarında biraz becerili bir santraforumuz olsaydı bugün hem şampiyonlar ligine direkt girmiştik, hem de takımı elde tutmuştuk. Yok iyi niyetliymiş iyi insanmış. O zaman bir zahmet Bursa'dan kovulan Hüseyin Cimşir de geri gelsin. Futbolda böyle bir mantık yok.

lizarazu
26.05.2011, 12:52
Gitmesi taraftarı değildim ama çok yıprandı, yüzü eskidi. Ayrıca sözleşmen var bi yere gidemezsin mantığı yanlış o zaman Selçuk, Egemen gibilerine yol göstermiş oluyorsunuz. 4 milyon euro alınsa, 1 de kendi alıyorsa, o 6 milyon euro ile Semihle 3 yıllık anlaşılabilir.

Erkin Ekşi
26.05.2011, 12:54
selcugun gitmesine ne kadar uzulsemde umutun gitmesi moralimi duzeltmedi degil.

simdi parayi basip sercani yada cenki alsalarda rahat etsek.

tslover
26.05.2011, 13:30
umut lütfen git ve kendini kurtar.seni ben türkiyede hiçbir oyuncuya değişmem ama lütfen git kendin için git.duygusal davranma şimdiye kadar davrandın da noldu?kaçıracağın ilk golde gene ana avrat düz gidenler olacak.lütfen git artık kendine daha fazla haksızlık etme

magicyattara
26.05.2011, 13:34
Kimi gitti diyor kimi git ne olur..gitti diyenler nerden aldı bu bilgiyi merak ediyorum..

Gurpas
26.05.2011, 13:42
Ula Umut sana helal olsun be.

Bera B.
26.05.2011, 13:44
gitmeli. Çok laf ettik orası kesin de hangisi adamlığınaydı? Hiçbiri çünkü umutun diğerleri gibi adamlıkla bi sorunu yok. Forvet olarak yetersiz, adam olarak adam.

.....
26.05.2011, 14:01
Adamsın ADAM!

SEDER
26.05.2011, 16:17
hergün binkez girip bir umutla acaba kurtuldukmu diye bakıyorum ama hala bizde hala bizde..şampiyonluk stresi gibi bir gitsede rahatlasak..beni mutlu edecek tek şey şuan bu adamdan kurtulmak.

Halit Aydın
26.05.2011, 16:31
Sözleşme yenilemeden önce Bmn Radyoya konuk olmuştu. Trabzonspor ile sözleşme imzalayacak mısın sorumuza "Ben Trabzonspor'a gönülden imza attım" demişti. Ve sözleşmesini 3 yıl daha uzatmıştı. Sırf kulübüme para kazandırayım diye. Yoksa geçen sene ücretsiz gidebilirdi Toulouse'a.

O kadar laf etmemize rağmen adamlık dersi veriyor. Üzerine toz kondurmadığımız E ve S şimdi İstanbul köşelerinde.

Uğur Ö.
26.05.2011, 17:04
Gitmesine gerek yok yedek te durabilir hatta böyle giderse ilk 11 de ona ihtiyacımız bile olacak :)

Canberk
26.05.2011, 19:46
Halit umarım istediği gibi para kazandırarak veda eder klübe adamlığına lafımız yok biliyorsun :)

Emirhan Makul
26.05.2011, 21:13
Hayır şimdi kızmayında neden Umut Bulut helal olsun yürü be adamsın adam ya değildir demiyorum düzgün bir insandır ancak yani bunu söyleme amacınız ne ben onu anlayabilmiş değilim.

Adam Bize geldiğinden itibaren istanbul takımları adamı istedi mi ? Onu geçtim şu fransız takımı haricinde isteyen oldu mu ? Ki onunda tam isteyip istemediği belli değil ? Eee daha nedir onuda isteselerdi oda çeker giderdi bundan herkes emin olsun.

Nihal Ayvaz
26.05.2011, 21:17
Hala transfer haberi yok mu?

Kimler geldi kimler geçti hayatımızdan.umut hala geçemedi ama.

gokan
26.05.2011, 21:20
Umut gider,Cenk Tosun gelir.Keisnlikle paraya kıyılmalı.Yılardır yaşadığımız en büyük sorunumuz çözülmüş olur.

Berat
26.05.2011, 21:30
Hayır şimdi kızmayında neden Umut Bulut helal olsun yürü be adamsın adam ya değildir demiyorum düzgün bir insandır ancak yani bunu söyleme amacınız ne ben onu anlayabilmiş değilim.

Adam Bize geldiğinden itibaren istanbul takımları adamı istedi mi ? Onu geçtim şu fransız takımı haricinde isteyen oldu mu ? Ki onunda tam isteyip istemediği belli değil ? Eee daha nedir onuda isteselerdi oda çeker giderdi bundan herkes emin olsun.

Evvelki sene sözleşmesi bitmeden kısa bir süre önce, en büyük hayali Avrupa'ya gitmek olan Umut sözleşmesini uzatmasaydı kendisini kaç takımın isteyeceğini daha net görebilirdik...Ama göremedik..Çünkü imzaladı..

Fatih
26.05.2011, 21:36

Katılmıyorum Emirhan.

Umut şu takımdaki en karakterli adamlardan biridir başkasıyla karıştırma oynadığı topu sevmem ayrı ama yiğidi öldürüyorsun bari hakkını ver.:)

babaschar
26.05.2011, 22:05
bu adama maçlarda uyuşturucu falan verilsin de, karabük maçındaki gibi kafası rahat, ayakları rahat bir golcü durumuna gelsin.
yoksa gene çekecez gibi,..

açıkçası ben umutu kadroda görünce rahatsız olmuyorum,. ama kronik vakası artık kabul edilemez,..

Anıl Caner
26.05.2011, 22:28

Trabzonspor ile olan ilk kontratı biterken her kontratı biten yerli futbolcuya yaptığı gibi Galatasaray, Trabzonspor'da aldığından daha fazlasını teklif etti Umut'a.
dip not: Umut'un gitmesi hem kendisi hem de Trabzonspor için yararlıdır.

Ömer Yüce
26.05.2011, 22:38
Trabzonspor ile olan ilk kontratı biterken her kontratı biten yerli futbolcuya yaptığı gibi Galatasaray, Trabzonspor'da aldığından daha fazlasını teklif etti Umut'a.

Aynen buna dikkat çekilmesini isterim...

ihkondur
26.05.2011, 22:54
gitmek isteyeni tumanın bir anlamı yok ki gönülsüz oynuyacagına hiç oynamasın bu sezon basın dada gitmek istiyordu göndermedik sezon içinde onlarca net gol pozisyonunu harcadı

Hamza Öztürk
27.05.2011, 01:43
böyle diyorsunuzda dün bi arkadasimla konusdum kendisi bank asyada oynuyor ve dedigi aynen su....türkiyede hangi defans futbolcusuna sorarsan sor hickimse umuta karsi oynamak istemiyormus cünkü onun yüzünden popolarindan nefes almaya basliyorlarmis...defansi dagitiyor adam. onun gol atmasina gerek yok zaten o kendi isini iyi halediyor

Emirhan Makul
27.05.2011, 02:11
dip not: Umut'un gitmesi hem kendisi hem de Trabzonspor için yararlıdır.

Ne zaman nerede teklif etti sadece fotomaçta geçen bir haber olarak hatırlıyorum ben bunu resmiyeti var mı bunun bence yok öyle biliyorum.

Umutun gitmesi hem bizim hemde kendisi için kurtuluştur.

Adam 4 jenerasyon gördü , yine yeniden bir kadrı kuracağız yine içinde olmasını hazmedemiyorum o gitmeden alacağımız bütün forvet transferleri telef olacaktır Hüseyin dirayeti bir kez daha gösterilip gönderilmeli miladımız olacaktır.

Anıl Caner
27.05.2011, 02:16
Ne zaman nerede teklif etti sadece fotomaçta geçen bir haber olarak hatırlıyorum ben bunu resmiyeti var mı bunun bence yok öyle biliyorum.

Umutun gitmesi hem bizim hemde kendisi için kurtuluştur.

Adam 4 jenerasyon gördü , yine yeniden bir kadrı kuracağız yine içinde olmasını hazmedemiyorum o gitmeden alacağımız bütün forvet transferleri telef olacaktır Hüseyin dirayeti bir kez daha gösterilip gönderilmeli miladımız olacaktır.

Menajeri söylemişti, Umut da doğrulamıştı.

Zaten önceki 3 jenerasyonda da hazmedemişti kimse.O yüzden sorun yok.Futbolculuğunu beğenenler de gitmesini istiyor.

Emirhan Makul
27.05.2011, 02:19
gs olayına ben halen daha inanmıyorum ancak gs nin yavşamadığı adam olmadığını bildiğimiz için normal karşılamak gerek.

Hepimiz aynı görüşteysek çok güzel.

Kolay iş değil gitmesi bir devrim olacak 4 senedir gol atmayıp sadece press yapan bir takımın forvet hattı artık üretken futbolcular arayacak ve bu yeni transferler yedek kalma korkusu yaşamayayacaklar.

azelea
27.05.2011, 02:24
yaa bırakın arkadaşlar bu adamın arkasındanda ağlanmaz.
quiza'yı alalım bundan daha faydalı olur ts'ye

azelea
27.05.2011, 02:26
bize fatih tekke ve gökdeniz gibi gol atacak adam lazım.

umut gol ve son vuruşlarda beceriksiz. Forvet hattında kimi koyarsan koy sağa sola herkes koşar.

ThePatriot61
27.05.2011, 02:32
Yeteneksizsin ama adamsin.

Cengiz Çubukcu
27.05.2011, 09:26
tamam çok yıprandı kabul, eğer olur da kalırsa seneye Burakla ikisi 40 gol barajını geçecektir....hatta başlığı da ben açacağım :)

Faik Yılmaz
27.05.2011, 09:26
Anlamadığım bir şey var.....

Umut Bulutun mukavelesi devam ediyor........ Yönetim bu sene mukavelesi bitmiş olsa onuda eline tutamayacaktı.....

Hal böyle ikenadamsın Umut herkes gitti sen gitmedin türü yorumları doğrusu anlamıyorum.....

Adem Erdoğan
27.05.2011, 09:36
tamam çok yıprandı kabul, eğer olur da kalırsa seneye Burakla ikisi 40 gol barajını geçecektir....hatta başlığı da ben açacağım :)

Aman abi Burak'ı da bozmayalım şimdi durduk yere.:D

Cengiz Çubukcu
27.05.2011, 09:49
Anlamadığım bir şey var.....

Umut Bulutun mukavelesi devam ediyor........ Yönetim bu sene mukavelesi bitmiş olsa onuda eline tutamayacaktı.....

Hal böyle ikenadamsın Umut herkes gitti sen gitmedin türü yorumları doğrusu anlamıyorum.....

adamdır tabi, diğerleri gibi ''seviyorum, sorun olmaz sözleşme imzalarız''deyip de kaçıp gitmedi....

Faik Yılmaz
27.05.2011, 10:03
adamdır tabi, diğerleri gibi ''seviyorum, sorun olmaz sözleşme imzalarız''deyip de kaçıp gitmedi....

Eğer sözleşmesi bitmiş olsaydı ve bizden aldığının iki misli teklif edilip gitmemiş olsaydı dediğiniz haklı olabilirdi.....

Ama zaten burada tavandan ücret alıyor ve yeteneklerine bizden fazla para veren çıkacağınıda zannetmiyorum....

Kaldıki toulouse hani 5 milyon euro ile geliyordu hani nerdeler......

Olmayan şeyin yorumunu yapıyoruz......

Oğuz ZEYTİN
27.05.2011, 10:15
İyi güzel de geçmişte Umut'un sözleşmesi bitti, menajerleriyle kapı kapı dolaşmadı. Taliplisi var, yönetim uygun görürse Avrupa'ya (Florya'ya değil) gitmesi hepimizi onurlandırmalı.

Giderse de "o da diğerleri gibi kaçtı gitti" diyemeyiz. Bu kadar baskı, eleştiriye rağmen sözleşme uzatması bile takdir edilmeliydi.

*

Genel sorun şu ki farklı olduğu iddiasındaki Trabzonspor taraftarının bir kısmı kendisine emek vereni değil kendisine acı vereni ele üstünde tutuyor. Arabesk yaklaşımlar damarlarımıza şırıngayla verilmiş. 8 senenin altısında yatan adam giderken ağladı diye arkasından büyük adam deriz, ama oynadığı her sene tekmeye kafa uzatına demedik laf bırakmayız.

Savımız geçerliymiş: Çok çok farklıyız(!)

Faik Yılmaz
27.05.2011, 10:24
İyi güzel de geçmişte Umut'un sözleşmesi bitti, menajerleriyle kapı kapı dolaşmadı. Taliplisi var, yönetim uygun görürse Avrupa'ya (Florya'ya değil) gitmesi hepimizi onurlandırmalı.

Giderse de "o da diğerleri gibi kaçtı gitti" diyemeyiz. Bu kadar baskı, eleştiriye rağmen sözleşme uzatması bile takdir edilmeliydi.

*

Genel sorun şu ki farklı olduğu iddiasındaki Trabzonspor taraftarının bir kısmı kendisine emek vereni değil kendisine acı vereni ele üstünde tutuyor. Arabesk yaklaşımlar damarlarımıza şırıngayla verilmiş. 8 senenin altısında yatan adam giderken ağladı diye arkasından büyük adam deriz, ama oynadığı yer sene tekmeye kafa uzatına demedik laf bırakmayız.

Kimse kaçıp gitmedi dostum....

Egemende Selçukta kaldıkları sürece formalarının hakkını fazlasıyla verdiler......

Szöleşmelerinin biteceğini bildiği halde yönetim iç bir resmi temas yapmadı onlarla....

Yapmadığı gibi adamlara burada aldıklarının en az 2 misli para teklif edildi ve doğal olarak gitti adamlar.... Bende olsam bende giderdim sizde olsanız sizde giderdiniz....

Hal böyle iken bu tip yorumları anlamsız buluyorum.....

Oğuz ZEYTİN
27.05.2011, 10:31

Egemende Selçukta kaldıkları sürece formalarının hakkını fazlasıyla verdiler......

Szöleşmelerinin biteceğini bildiği halde yönetim iç bir resmi temas yapmadı onlarla....

Yapmadığı gibi adamlara burada aldıklarının en az 2 misli para teklif edildi ve doğal olarak gitti adamlar.... Bende olsam bende giderdim sizde olsanız sizde giderdiniz....

Kimse kaçıp gitmedi mi?

Egemen dürüst bir şekilde açıklasın nasıl gittiğini, kaçmış mı kaçmamış mı anlarsınız Faik Abi.

Selçuk'un Trabzonspor dışında kapı kapı gezmesi de normal size göre...

Bir Umut kötü! Uşak gol atar: Kötü! Uşak pas verir: Kötü! Uşak yırtınır: Kötü! Para lafı etmez: Umut kötü!

Egemen - Selçuk kaldıkları sürece formalarının hakkını verdi de Umut vermedi mi?

Gerçekçi olalım... Umut'un emeğinin üstüne örtmeye çalışmak haksızlıktır.

*

Zamanında Şenol Hoca'nın yaptıklarını değil de karizmasını, saçını, kıyafetini tartışanları eleştiriyorduk. Umut'un yaptıklarını görememek de bundan farksız bence. Kusura bakmayın...

Cengiz Çubukcu
27.05.2011, 10:32

Faik kardeşim aramızdaki fark ortada, sen profosyonel taraftarsın biz amatör :)

Mustafa Yılmaz.20
27.05.2011, 10:35

*

Genel sorun şu ki farklı olduğu iddiasındaki Trabzonspor taraftarının bir kısmı kendisine emek vereni değil kendisine acı vereni ele üstünde tutuyor. Arabesk yaklaşımlar damarlarımıza şırıngayla verilmiş. 8 senenin altısında yatan adam giderken ağladı diye arkasından büyük adam deriz, ama oynadığı yer sene tekmeye kafa uzatına demedik laf bırakmayız.

Bir oyuncuyu överken başka oyuncuyu yermeye gerek yok. Bunun yüzünden taraftarlar futbolculara adil davranmıyor. Ayrıca hangi 6 sene yatmış? 2 sene deseniz anlarım ama 6 sene nerden çıktı acaba? Yattara ilk 6 sene zaten takımın 1 numaralı yıldızıydı. 2 sene önce 10M € teklif bana gelmedi... Şu herşeyi abartma hastalığımıza da bayılıyorum.

Faik Yılmaz
27.05.2011, 10:51
Faik kardeşim aramızdaki fark ortada, sen profosyonel taraftarsın biz amatör :)

Estağfurullah abi ne haddimize profesyonel olmak....sizde naçizane fikirlerinizi açıklıyorsunuz bende......

Ama 2 gün önce tekmeye kafa uzatan ve her türlü övgüyü alan oyuncumuza laf edilince ve Umutla mukayese edilince kızıyorum o kadar......

erhannn_61
27.05.2011, 11:59

O zaman konuşmayacaksın zamanında Türkiye de Ts dışında hiçbir takımda oynamam yurtdışı olmazsa Ts de kalırım diye.Yok çok seviyorum ayağı yapıp 3 ay kala sözleşme imzalayarak adam olunmuyor.

bahadır2561
27.05.2011, 16:00
Umut kalıyormuş gecmiş olsun şimdiden

öztürk_61
27.05.2011, 16:35
Umut kalıyormuş gecmiş olsun şimdiden

haber nerden bilmiyorum ama inşallah doğru değildir şöyle bir şey söylemek gerekirse umut bulut taraftar gözünde hep kaçırdıklarıyla anılacaktır şahsen benim gözümde bu böyle tamam hırslı ahlakı iyi belki ama kalırsa hem ona hem bize zulüm

bahadır2561
27.05.2011, 16:40
haber nerden bilmiyorum ama inşallah doğru değildir şöyle bir şey söylemek gerekirse umut bulut taraftar gözünde hep kaçırdıklarıyla anılacaktır şahsen benim gözümde bu böyle tamam hırslı ahlakı iyi belki ama kalırsa hem ona hem bize zulüm

Can Karyağdı ligtv'de söylemiş

Ali İhsan
27.05.2011, 16:46

Abi kafayı mı yediniz, Umut gidince kim oynayacak. Piyasada adam kalmadı. Şu saatten sonra Umut Abdurrahman Çelebi Hazretleridir benim için.

Erkin Ekşi
27.05.2011, 17:06
gecmis olsun.
seneye artik takimdan hicbir beklentim kalmadi.

Cengiz Çubukcu
27.05.2011, 17:23
inşallah kalır da seneye kariyerinin zirvesi olur ve tıpkı Tolga gibi bir çok arkadaşımızı pişman eder..

bahadır2561
27.05.2011, 17:36
her sene aynı hikaye

sethfilo
27.05.2011, 17:40
Bu kaçan şampiyonlukta biraz da umutun katkısı var gitmesi en hayırlısıdır bu zamana kadar az olan yeteneklerinin olmasına ragmen özveriyle mücadelesi ve giderken kulübe para kazandırması bile bizim için yeterlidir umarım gidersin bende tansiyon haplarını bırakırım

Kereşenli
27.05.2011, 20:53
Git ya. Herkes gitti zaten bir sen gidemedin.

ağasarlı emre
27.05.2011, 21:46
iyi niyetinden şüphem yokta artık abi gitmeni diliyorum attığın o forma ile 65 için teşekkürler sende bize kaçırdıklarına sabrettiğimiz için teşekkür et yolun açık olsun.

Sibel
27.05.2011, 22:35
Biter elbet bu yağmur,sabret...

Yavuz Hasan
27.05.2011, 23:01
selçuk ve egemen kaçtı ne demektir ben de anlayamıyorum

yönetimin transfer politikası beleşe getirelim mantığı ile olursa adamları elde tutamazsın tabi

hatırlayalım

özer hurmacı: geldi geliyor anlaşıldı trabzona geldi derken fener senin verdiğinin bilmem kaç katını verdi aldı

yusuf şimşek: aldık alıyoruz derken beşiktaş geldi senle idmana çıkan adamı aldı

mehmet battal: bucadan aldık alıyoruz rakamlarda orta yolu buluyoruz pürüzleri hallediyoruz derken gese geldi aldı

belirtmek istediğim alınamayan adamların gittikleri yerde baarılı olup olamadıkları değil transferi bedavaya getirmeye çalışırken düşülen durum

sen ne yaptın ya tutarsa diye sezer badur u bedavadan aldın tutmadı mehmet çakır ı aldın hali hazırda tutmadı

neyin inadına girdiler bilmiyorum ama fatih tekkeyi almayıp kolombiya dan teo yu getirdin adam şehre ayak uyduramadı gitti

devre arasında ligi bitmiş tatile çıkmış brozek leri aldın tatildeki adamı takıma monte etttirmeye çalıştın tutmadı

hele hele ki zafer yelen diye bi adam almaya çalıştın yine ufak hesaplardan alamadın arkasından atıp tuttun adam o sezon sakatlandı neredeyse hiç maç yapmadı sözleşmesi bitti bedavaya gelecek diye adamı transfer ettin sonuç yine fiyasko

geçen sezon bu adamlar iyi değilmiydi iyiydi sözleşmelerinin biteceği belli değilmiydi belliydi neden uzatamadın sözleşmeyi

ben sanmıyorum ki egemen in adam gibi bi fiyat iyileştirmesinin ardından takımdan gitmek isteyeceğini

selçuğu elde tutamazdın çünki senin üç oyuncuya verdiğin parayı verecekleri belliydi

peki selçuk a seni buraya getiren biziz şimdi görev sırası sende sen yarım sezon sözleşme uzat bizde gitmek istediğn yere yollayalım bizde emeklerimizn karşılığını alalım niye diyemedin bunu neden beceremedin

hala daha selçuk haindi egemen ihanet etti diyoruz bi 28 sene daha deriz artık

pReN@_61
27.05.2011, 23:22
Hayırlısı...:)

orkun kır
27.05.2011, 23:56
ulan kime kal desek gidiyo...git dediklerimiz bizi emekli edecek :D çok iyi ve iyi niyetli bi topçu fransada çok başarılı olur gignac kadar başarılı olacaktır...ama burda yapamıyor...iki taraf içinde iyi olacak gidişin.fransada başarılar.bzi iyi temsil edeceğinden şüphem yok

Tolga
28.05.2011, 00:57
Hadi kalma bu takımda artık.Bu kadar şerefsizin içinde durdun.Demek ki burada daha da durulmaz değil mi.Ver bana o sevindirici haberi. . .

Hüdai Pervaneli
28.05.2011, 01:26
La Umut duydumki Kalicakmissin
Yine Sac Bas yoldurcan bize ama sanmaki Sen varsin diye biz sevdamizi desteklemekten vazgecicez
Sonuna kadar Ömrümün son nefesine kadar Desteklicez Bu takimi Sen Olsan da Olmasanda
Ama olmasan daha iyi

61 baha
28.05.2011, 01:42
Huzur verin lütfen....

SAFA
28.05.2011, 13:34
Umut Umut Umut, Umut Umut Umut
Varlığın bir dert, yokluğun yara...

volkan_627
28.05.2011, 14:00
aman kardeşim kendimi geçtim artık ama bari sen kendini düşün. buralarda bizi de kendini de kanser edeceksin. lütfen git hayatını yaşa...

blackrain61
28.05.2011, 14:03

Liverpool maci sayilmiyor herhalde. Pardon gitmek isteyen yattara ve Teofilo idi o zamanlar. Onlar bir sekilde gönderildi. Umut kaldi. Tam kara mizah. Ama suc yinede Umut degil, bu orta oyununu oynayan, yönetim de ve göz yumanlarda...

bocek
28.05.2011, 14:58
hazır para kazanabilecekken gönderilmeli bence. cenk'e yatırım yapsak çok daha iyi.

ApoCaN28
28.05.2011, 17:00
Umut'u 4'e satıp gelen para artı bir oyuncu ile Antep'in kapısı çalınabilir aslında .

Selman
28.05.2011, 17:14
Huzur verin lütfen....

Biz de istiyoruz bir adet.O yüzden çabamız ;)

izzet
28.05.2011, 17:18
Yine Sac Bas yoldurcan bize

Senmi yolacaksin?:rolleyes:

Yorumsuz:D;)

Erbay
28.05.2011, 17:19
Dökülen saçların bir numaralı bahanesi.

Emirhan Makul
28.05.2011, 17:26
Ömür Törpüsü Git Ne Olur.

hamucera
28.05.2011, 18:00
Liverpool maci sayilmiyor herhalde. Pardon gitmek isteyen yattara ve Teofilo idi o zamanlar. Onlar bir sekilde gönderildi. Umut kaldi. Tam kara mizah. Ama suc yinede Umut degil, bu orta oyununu oynayan, yönetim de ve göz yumanlarda...

o maç öncesi gitmek istemesinden ziyade ondan habersiz onu satmak isteyenleri suclamalisiniz. Işin iç yüzü ortaya çıkmıştı ama sanırım görmek istemiyorsunuz. O gün ne Umut ne de Şenol Güneş in haberi yoktu

Canberk
28.05.2011, 18:14
Senmi yolacaksin?:rolleyes:

Yorumsuz:D;)

Sesli güldüm valla :D
Ula Mahmut :D

SEDER
28.05.2011, 18:28
bu adamın gitmesi için daha kaç şampiyonluk hediye etmesi gerek...

Serdar A
28.05.2011, 18:43
Umut da giderse artık orada kimi oynatırız meçhul . Adam yok .

GULER
28.05.2011, 20:17
Umarim yolcudur, Trabzonsporun vasatin vazati bir santrfor ile basariya ulasamaz. (C)Alinan iki sampiyonluklar bunu kanitliyor. Gule gule Umut

blackrain61
28.05.2011, 21:21
o maç öncesi gitmek istemesinden ziyade ondan habersiz onu satmak isteyenleri suclamalisiniz. Işin iç yüzü ortaya çıkmıştı ama sanırım görmek istemiyorsunuz. O gün ne Umut ne de Şenol Güneş in haberi yoktu

Umut´un haberi yoksa, niye gitmek istedi o zaman. Ayrica gitmek istemesi de hakkidir. Umut´un artik gönderilmesi istemekte ben ve benim gibi düsünenlerin hakki. Ayrica ben herseyi cok iyi gördügümü düsünüyorum, darisi görmek istemeyenlerin basina. Insallah bir takim cikarda onu transfer eder, ama rüyamda görsem inanmam. Cünkü Trabzonspor disinda, sampiyonluk iddiasinda olan hicbir takim onu inanilmaz gol kacirmalarini kaldiramaz.

Kisa ve öz diyecegim:. Takimda Umut Bulut, Trabzonspor sen sampiyonlugu unut. Ama yine de hep söyledim gibi zaman beni yaniltsin, Umutla bu takim sampiyon olsun, olsun da 9 puan öndeyken olamadiktan sonra ne zaman olur bilemiyorum. Artik ancak 10 yil sonra....

Emiroğlu
29.05.2011, 08:46

Olmayacak iş değil.
İYi bir orta saha ile, Burak 32 gol atar.
5 6 tane de Umut'a attırır.
:) :)

Ömer SEVİNÇ
29.05.2011, 10:05
ntvspor inatla tulus'a gitti diyor adama. gündemde falan da demiyorlar umut bulut'un tulus'a gitmesinden sonra yerini doldurmaya çalışıyorlar falan diyorlar. ben mi bişey kaçırdım bu adamlar mı benim görmediğim bir şey gördü merak ediyorum.

azelea
29.05.2011, 10:09
bir ara yazmıştım; fb'de quiza, ts'da umut varsa bu takımlar şampiyon olamazlar, geçen sezon quiza son maça kadar oynadı şampiyon olamadı, bu senede umut son maça kadar oynadı şampiyon olamadık.

Murat SİSMAN
29.05.2011, 10:26
ntvspor inatla tulus'a gitti diyor adama. gündemde falan da demiyorlar umut bulut'un tulus'a gitmesinden sonra yerini doldurmaya çalışıyorlar falan diyorlar. ben mi bişey kaçırdım bu adamlar mı benim görmediğim bir şey gördü merak ediyorum.

Bu sefer NTVSPOR'a inanmak istiyorum :)

.....
29.05.2011, 13:06
Armağan'a ne oldu ?

Erbay
29.05.2011, 13:07
Üyeliği silinmiş.

Atakan
29.05.2011, 13:17
Git gideceksen bekleme, farklı değilsin sen de, gideceksen beklemee :D

Git ula delirtme bizi.:D

yaranozlu
29.05.2011, 13:52
hadi artık, o müjdeli haberi bekliyoruz, ne olur. para falan almaya da gerek yok, lütfen...

Zeki Akyol
29.05.2011, 16:28
Ya Umut gıtsede olur kalsada artık ondan beklentım yok zaten lakın satılsa yerıne ıyı adma alınabılırdı şımdı forvet var pawel Umut Burakta desteklıyor dıye alınmaz sa forvet yıne husran bana yıne hasret dramatığı başlar :(

Jackdaniels
30.05.2011, 00:23
Bu adam gittimi gitmedimi yaa bugün NTVsporda toulouse gittiğini söylediler bilgisi olan varmı ?

DeAgLeMaNyAq
30.05.2011, 01:55
Bu adam gittimi gitmedimi yaa bugün NTVsporda toulouse gittiğini söylediler bilgisi olan varmı ?

Resmi siteden yalanlamasına rağmen NTV Spor inatla bunu söylemeye devam ediyor. Ya gerçekten bir şeyler biliyorlar, ya da provoke etmeye çalışıyorlar...

irfan61
30.05.2011, 01:59
Resmi siteden yalanlamasına rağmen NTV Spor inatla bunu söylemeye devam ediyor. Ya gerçekten bir şeyler biliyorlar, ya da provoke etmeye çalışıyorlar...bjk egemen transferini resmi olarak açıklamdan,ntvspor ısrarla egemenin bjk transfer olduğunu söyleyip duruyorlardı en sonunda da açıkladılar.Ntvspor'un şuana kadar yaptığı transfer haberlerini hepsi doğru çıktı.Bakalım Umut transferi için gittiğini söyleyip duruyorlar bir bildikleri vardır.

hasan8861
30.05.2011, 02:08
yarın sabah yeni haftaya Umutsuz umutlu bir Trabzonspor hayaliyle gireceğim..

TSKara61
30.05.2011, 02:19
git artik lutfen

Cemalettin Taşkın
30.05.2011, 08:35
yerine adam almadan gitmesin.

tslover
30.05.2011, 10:16
Umut seni çok çok seviyorum ama lütfen git artık duygusallığa gerek yok.seneye kalsan 20 tane de atsan senin ismin çıkmış bu taraftar seni rahat bırakmaz.git kendini kurtar Umut en azından kafanı rahatlat sana da iyi gelir ve eminim yeni bir takımda canla başla mücadele ettiğini gören taraftarlar seni bağrına basacaklardır.

Gökhan KAN
30.05.2011, 10:27
Ntvspor niye ısrar ediyor anlamadım..Sanki Umut'u elleriyle alıp Toulouse'a vermiş..

hamucera
30.05.2011, 11:22
bir yanım git diyor bir yanım kal diyor. Gitmen senin için en doğru karar olacaktır. Ve burada gelen gideni aratır sözü inşallah söylenmez gidersen

Ali YİĞİT
30.05.2011, 12:13
Armağan'a ne oldu ?

Ayman gitmiş kadar sevindim

TANZER09
30.05.2011, 12:37
güle güle sana YOLUN AÇIK OLSUN UMUT
gitmesini en çok sevinen ben olucam... OH BEEEE
benim takımım UMUT'u nasıl katlandııı anlamadım bennnn anlamadımmmmmm

Mucahid Erdogan
30.05.2011, 13:24
şimdi bu adam gittimi gitmedimi gidecekmi gitmiyecekmi bi ara 7 milyon veriyordu fıransız ekıbı bu sene sonu satıldı dedıler sımdı ne oluyor??

izzet
30.05.2011, 14:03
Her iki Taraf icin gitmesi daha hayirli olur.

Artik Umutun Trabzonspora katki verebilecegini düsünmüyorum. Iki tarafda cok yiprandi.

Faik Yılmaz
30.05.2011, 14:15
İnşallah Toulouse ile mukavele imzaladığı yönündeki haberler doğrudur....

Ancak 5 milyon euro verileceğine inanmıyorum ben...

SEDER
30.05.2011, 14:55
hiç bir forvet umutu aratmaz.umut 2 şampiyonluk birde şampiyonlar liginden etti bizi..bir gitse ah bir gitse havalara uçacağım her dakika buraya bakmaktan yoruldum hala belli değil. gittiği haberini verene bir müjdem var :)

cınar#7
31.05.2011, 11:26
güle güle Umut,Fransada başarılar.

crazyman_61
31.05.2011, 11:42
umarım haberler doğrudur

Mustafa
31.05.2011, 11:52
hiç bir forvet umutu aratmaz.umut 2 şampiyonluk birde şampiyonlar liginden etti bizi..bir gitse ah bir gitse havalara uçacağım her dakika buraya bakmaktan yoruldum hala belli değil. gittiği haberini verene bir müjdem var :)

Haklısın Umut olmasa iki şampiyonluk alacaktık ve şampiyonlar ligi şampiyonu da olacaktık.

GULER
31.05.2011, 12:08
Yakinda durumu netlesir.

Erbay
31.05.2011, 12:18
Şampiyonluk kovalanan sezonlarda en kritik maçlarda kaçırdığı golleri hatırlayın ve öyle bir sezon daha olsa en kritik maç olsa Umut karşı karşıya da değil kale boş olsa... Hadi lan demeyin... Olmayan şey değil.

Sacit
31.05.2011, 13:21
daha ne duruyor bu şahıs burada..
yönetim neyi bekliyor göndermek için..

güzel bir haber versinler bize artık..

Gurpas
31.05.2011, 13:44
Umutun gitmesi her iki taraf içinde hayırl olur inşallah gidersin Umut senin yüzünden neler çektiğimi bir Allah bir de ben bilirim inşallah gidersin artık

bahadır2561
31.05.2011, 21:04
5'e okutsak iyidir valla

talsuv61
31.05.2011, 21:53
Hala gitmedin mi? Bu başlık kapansa artık

Canberk
31.05.2011, 22:22
Tam onu yazacaktım kaç gündür girmedim buraya hala açık başlık hayırlısıyla ne zaman gidiyor beklemedeyiz ...

Armağan Dere
31.05.2011, 22:27
Armağan'a ne oldu ?

Burdayım kardeşim,bir dizi yanlış anlaşılmadan sonra

Umut konusuna gelince umarım gider de kurtuluruz

Harun-61
31.05.2011, 22:29
Umut da giderse artık orada kimi oynatırız meçhul . Adam yok .

Batuhan azicik akillansa, disiplinli olsa idi ... :rolleyes:

---

keske Sampiyonluk'la ayrilsaydin Umut.....

Basarilar dilerim...

.

pReN@_61
31.05.2011, 23:47
Habu uşağun durumu nedir şimdi?

mehmets61
01.06.2011, 01:07
gittiği gün kendime yemek ısmarlıcam::)sonra gittigi günün ay dönümlerinde de çevremdeki arkadaşlarıma yemek ısmarlıcam:)

Toraman
01.06.2011, 12:05
Allah aşkına bu adam hala defolup gitmedi mi? Daha kaç şampiyonluğu bu kazma yüzünden kaybedeceğiz. Daha Denizli Konya maçlarının acısı yüreğimizdeyken bu seneyi de mahvetti. Ankaragücü maçında kaleciyi geçip iki topu dışarı attı, Eskişehir maçında biraz becerikli olsa şimdi hepimiz bayram yapıyorduk, şampiyonluğumuzu federasyon ve hakemlerle çalan adam budur. Tez elden defedilmeli.

Ömür Karadeniz
01.06.2011, 12:15
Bence Umut gitti forvet transferi alınınca açıklayacaklar.6-7 milyona satsak toulousa iyi para.

SEDER
01.06.2011, 12:18
Bence Umut gitti forvet transferi alınınca açıklayacaklar.6-7 milyona satsak toulousa iyi para.

abi ağzından bal damlıyor senin..keşke ama keşke..ah bir gitse..ah ulan ahhh..o günleri bir görsek şampiyonlukta istemiyorum inanın..

esra61
01.06.2011, 12:20

bncede satıldı forvet alınmadan açıklamazlar diye düşünüyorum.hayırlısı

Armağan Dere
01.06.2011, 16:20
Yolculuk ne zaman?..Kurtarıyormuyuz senden sonunda!..Sen o günleri nasip eyle Büyük Allah'ım..

maydin
01.06.2011, 16:32
umut gitmesin

bangkook_61
01.06.2011, 16:51
Adam dediklerimiz daha Ocak ayında İstanbul kulüplerine imza attılar ama en çok sövdüğümüz adam belki de hatırı sayılır bir para kazandırarak bizden ayrılacak. Hakkını helal et Umut umarım çok ama çok başarılı olursun. Seni uzaktan sevmek sevmelerin en güzeli.

cınar#7
01.06.2011, 17:04
hadi Umut fransada kendini göster sonra ver elini ispanyaya.

apachi61
01.06.2011, 17:23
hala daha umut gitmesin diyenler var ya
ya biz bunun atamadıgı goller yüzünden şampiyonluğu kaçırdık neyin peşindesiniz siz ?
biriside desin hadi adam koşuyor diye

-Samet
01.06.2011, 17:28
Umut mücadelen için teşekkürler fakat durum ortada.

Ben de bu saatten sonra gitmesi taraftarıyım.

Ancak gideceği kulüpte başarılı olacağını düşünüyorum.

Yolun açık olsun.

Mustafa ÖZDEMİR
01.06.2011, 17:34
gidersen herşey için teşekkürler...

GULER
01.06.2011, 17:49
Basliktaki yanitlar: 37.200!!! Ne kadar izdirab cektigimizin kaniti.. Gerci Umutun hic bir sucu yok, adam herzaman elinden geldigi kadar calisti, mucadele etti. Formanin hakkini vermeye calisti, ama yetersiz kaldi. Avrupada bizleri en iyi sekilde temsil etme dilegiyle, hosca kal Umut.

aumur
01.06.2011, 18:01
edit......yanlış başlık.

Gurpas
01.06.2011, 18:06
Umut yeter artık git allah aşkına

magicyattara
01.06.2011, 18:07
Ntvspor her bültende Umut Toulouse'a gitti diyor..dalga mı geçiyorlar anlamadım..ses yok seda yok hiç bir yerde..kafayı mı yediler..

oflukaan
01.06.2011, 18:08
fransa yolları taştan umut git trabzondan

hamucera
01.06.2011, 22:30
armağan;

çok merak ediyorum, Gökhan'a da saydırıyorsun bir zamanlar sonra onu övmeye başladın Umut'a saydırıyorsun, Umut gidince yerine oynayan başarısız olursa hatta Umut kadar olamasa o zaman da Umut iyiydi ama kıymetini anlamadık mı diyeceksin

güneyli
01.06.2011, 22:33
Umut bu kadar şeyi yaşayıp Trabzonspor tecrübesiyle Toluusta çok başarılı olur...Böyle düşünüyorum...Giderse bol şanslar...Kalırsa ne ala..

cınar#7
01.06.2011, 23:16
hamucera; itiraf et seni ben Umut fanı yaptım:)

adamı bana karşı savunmaktan bir yerden sonra avatarını Umut diye değiştirdin.aslında hiç tartışma olmasa Umuta karşı,fanıda olmazdı normal Ceyhun gibi.

herkes "inadına Umut" diye karşı cephe aldı ne pahasına olursa olsun savundu.

ama gidişi iki taraf içinde hayırlı olcak,zira Umutun başarısını düşünen Fransaya gitmesine mutlu olur.

.....
02.06.2011, 07:48
Burdayım kardeşim,bir dizi yanlış anlaşılmadan sonra

Umut konusuna gelince umarım gider de kurtuluruz

Aman yanlış anlaşılma olmasın bir daha korkutma bizi :)

Umut konusuna gelince hayırlısı olsun bee :)

Murat'
02.06.2011, 10:16
GÜLE GÜLE UMUT
Sadri Şener milli maç için geldiği Brüksel'de beraberinde Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl'la birlikte bir grup gazeteciyle yaptığı sohbet sırasında, mümkün olduğu kadar şampiyonluk ve Fenerbahçe kelimelerinden uzak durdu. Dikkat çeken bu tutumundan sonra keyifli sohbetine bir de nokta koyarak devam etti:

"Dün öğleden sonra Milli Takım kampını ziyaret ettim. Umut Bulut gözümün içine bakıyordu. Biliyorsunuz onun yurt dışındaki bir kulübe transferi söz konusu. Ben de gitmesine rıza gösterdim. Bazı oyunculara bu iyiliği yapmazsanız sonra ah alırsınız. Dilerim gittiği Toulouse'da mutlu ve başarılı bir sezon geçirir. Onu çok arayacağız, ama yerine de en az onun kadar iyi bir futbolcu transfer edeceğiz. Taraftarlarımız hiç endişelenmesin"

Trabzonspor'da Zokora'dan sonra Romaric için de transfer girişimleri sürerken; Umut Bulut'un Toulouse'a gittiğini söyledi.

Arkadaşlar Umut konusu artık kesinleşti, yolu açık olsun, böylesi hem onun için hem de bizim için daha hayırlı olacak.Umarım yerine kaliteli bir isim alınır.

Mahmut Keleş
02.06.2011, 10:18
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84894
teşekkürler herşey için... bize çektirdiğin çilelerden dolayı hakkımı helal ettim.. bizim ettiğimiz küfürlerden dolayı da sen edersin umarım :)

Celal Demir
02.06.2011, 10:20
hayırlısı olsun umarım yerini daha kalitesi ile doldurmayı başarırlar...

Ahmet_8
02.06.2011, 10:21
teşekkürler Umut Allah yolunu açık etsin en azından sen diğerleri gibi satmadın bizi helal olsun

BALKAN 06
02.06.2011, 10:24
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=84894
teşekkürler herşey için... bize çektirdiğin çilelerden dolayı hakkımı helal ettim..
bizim ettiğimiz küfürlerden dolayı da sen edersin umarım :)
:):alkış: olayı güzel özetlemişsin,söylenecek söz kalmamış:)

Tyler Durden
02.06.2011, 10:35
Her ne kadar zaman zaman kanser etsende karakterli adamsin.Bu klubu satmadan gittin,bu taraftar bunu her zaman hatirlar.Dilerim yeni takiminda cok basarili olursun.

DJTT
02.06.2011, 10:35
sende mi gidecektin yaaaaaaaaaaaaaa

innocence
02.06.2011, 10:37
keşke kalabilseydin..

HİZMETLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER UMUT.YOLUN AÇIK OLSUN.

vice
02.06.2011, 10:38
Hala Umut'a git git diye bağıranlar var, şaşırıyorum sizlere.Verdiğin emekler için teşekkürler Umut, umarım Avrupa'da da başarılı olursun.Bizim taraftar malesef bir b.kdan anlamıyor.

Erol Karadeniz
02.06.2011, 10:38
Adamsın.Herşeye herkese rağmen adamsın.Allah yolunu açık etsin.Kim ne derse desin hangi Umut diye sorulduğunda Trabzonsporlu Umut denilecek.Diğerleri gibi değilsin, değildin....

bASTURk
02.06.2011, 10:40
İnançlı,çalışkan,ahlaklı ve sahada ne var ne yok oynayan bir adamdı Umut.

Yenilenen kadroda ihtiyaç doğabilirdi,hiç sanmıyorum hocanın göndermek istediğine.

Bundan sonraki iş hayatında da özel hayatında da başarılar,mutluluklar dilerim.

Adam gibi adam!Teşekkürler...

Süleyman Eruyar
02.06.2011, 10:40
2 farklı önde olduğumuz maçlarda bile uzatma dakikalarında yapmış olduğun presleri unutmayacağım UMUT BULUT.

gitmeni istiyordum , kendin için gitmeliydin ama bu kadar çok üzüleceğimi düşünmemiştim.

Murat'
02.06.2011, 10:45
En azından yüzümüze gülüp de arkamızdan vurmadı.

Geçen sene malum 3 taraftarımız trafik kazası geçirmişti, biz de hayatını kaybeden kardeşimiz Serhat Kırkayak'ın ailesini ziyarete gitmiştik, rahmetlinin babası takımdan Umut'un aradığını, başsağlı dilediğini ve maçta giymiş olduğu formayı gönderdiğini söylemişti.İşte Umut böyle bir adam, evet bazen başarısız olduğu zamanlar oldu, fakat şunu da kabul etmek lazım o bize biz de ona çok şey verdik.

Her şey için çok teşekkürler Umut, Fransa'da başarılı olman dileğiyle.

İskender Çakmak
02.06.2011, 10:52
Adamligini hic bir zaman unutmayacagim. Yolun acik olsun Umut Bulut

bahadır2561
02.06.2011, 10:59
Hayırlı olsun her iki taraf içinde

hamucera
02.06.2011, 10:59
vay be sende gidecektin demek. Acik konuşmak gerekir ne selçuk ne egemen ne yattara hiç birisi böyle üzmedi beni. Senin arkandan o kadar çok senaryo çizildi ki saf insanlarımız da bunları yeni. Ağızından çıkan cümlenin sadece yarısını aldı gerisini hiç yokmuş gibi sildiler ve öyle eleştirdiler. 1 kere dahi sorun çıkartmadı ne para ne de başka konuda. Kendisinden habersiz satılmak istenilmesi de ona yıkıldı. Suçlu gösterildi. Gitmene çok üzüldüğüm gibi seviniyorum ve sıradaki kim diye çok mesaj ediyorum. Yolun açık olsun kaptan emeklerin için teşekkürler

miaksoy
02.06.2011, 11:01
Umut gidiyor demek :( Icimde tuhaf bir bosluk duygusu olustu.

Seni cok ozleyecegim kaptan . Umarim fransa'da cok basarili olursun.

oktay61
02.06.2011, 11:01
Adam gibi adamdı.
2 şampiyonluğun başını yedi diyenler adam bu sene 50 golde atsa yapmayacaklardı bizi.
Bu taraftarın içinden şu sözleri diyebilecek varmı?
1- Ailevi problemlerim var maça çıkamam
2- Para yetersiz maça çıkamam
3- Aman sakatlanırım topa ayağımı veya kafamı sokmayayım
4- Küstüm, onun için bugün koşmayacağım
5- hayallerimin takımına gitmek istiyorum (3 ist takımdan herhangi birini kastettimi)

maalesef yukardaki maddeleri ve daha fazlasını diyen çok oldu ama Umut hep tüm kalbiyle oynadı. Yetersiz kaldı bazen doğrudur ama gerçek Trabzonsporluydu hep...

magicyattara
02.06.2011, 11:06
Egemen-Selçuk-Umut yani takımın pres gücü gitti..bir iskelet kaybedildi..gelecek isimlere bakacak olursak seneye topun peşinde çok da istekle koşmayacak bir takımımız olacak..

Hayırlısı olsun..

bugrahankazaz
02.06.2011, 11:09
yıllardır umutun yanına bitirci dedik olmadı.Şimdi Klose gelir derizki ah umut ne işe yarardın :D.İnşallah aramayız.Yolun açık olsun.Karakterli bir adam...

inadina61_08
02.06.2011, 11:12
Tüylerim diken diken oldu,çok kötü oldum aslında, gol atamadığında saçma sapan goller kaçırdığında çok kızdım sana, ama mücadele gücün, pes etmeyişin olsun be dedirtti! hey gidi umut ne kadar kızsakda biliyorsunki senin kaçırdığını başkası kaçırsaydı çoktan bankasya'da almıştı soluğu, sevdik,kızdık ama seni bir yere ulşatırdık mutlu olursun inşallah, UMARIM ÇOK AMA ÇOK BAŞARILI OLUR BURADA KAÇIRDIKLARININ ACISINI ÇIKARIRSIN, yolun açık olsun, ayağın dert görmesin, adam gibi adamsın..

Uğurtan
02.06.2011, 11:13
Güle güle azimli,hırslı, karakterli adam...

Gönülden dileğim başarılı olman oralarda.

Hiçbir zaman da unutulmayacaksın benim nazarımda.

Bu kulübün tarihinde kendine has bir yer edindin şimdiden...

Selman
02.06.2011, 11:13
Yine ahlar vahlar başlamış.Çok şükür bitiyor bu iş. İmza atıldığı gün kutlama yapıcam :)

hamucera
02.06.2011, 11:18
Yine ahlar vahlar başlamış.Çok şükür bitiyor bu iş. İmza atıldığı gün kutlama yapıcam :)

bu sene kesin sampiyonuz değil mi. Malum Hüseyin gidince şampiyon olacaktık o gitti oldu. Sonra Umut gidince şampiyon olacağız deniliyor. Seneye şampiyon olamazsak seçilecek kurban kim çok merak ediyorum :confused:

Mustafa Demir
02.06.2011, 11:20
onu bunu bilmemde umutu cok arariz

Selman
02.06.2011, 11:25
bu sene kesin sampiyonuz değil mi. Malum Hüseyin gidince şampiyon olacaktık o gitti oldu. Sonra Umut gidince şampiyon olacağız deniliyor. Seneye şampiyon olamazsak seçilecek kurban kim çok merak ediyorum :confused:

Üzme kendini nu kadar:) Hüseyin gittiğinde şampiyonuz diyen kimse ona söyle bu lafını.Ben böyle bir tabir kullanmadım.Hüseyin'le şampiyonluk hayal demişimdir.Eh oynadığı bilmem kaç sene de olamadık zaten.Hiç bu kadar yaklaştığımızı hatırlıyor musun ? Geçen seneki 2 kupa da cabası.İşi biraz bilen teknik direktörün olması yeterli.

Siz saha dışına bakıyorsunuz ben saha içine.Hüseyin kazmanın tekiydi.

lizarazu
02.06.2011, 11:29
Kalsaydın günah keçisi sen olacaktın en iyisini yaptın Umut. Yeni takımında başarılar. Mevlüt'ün başarılı olduğu ligde sende başarılı olursun.

Canberk
02.06.2011, 11:32

Aynen aynen.
Açaydım kolları mı gitme diyeydim geldi aklıma nedense bunları gördükçe...

hamucera
02.06.2011, 11:32
Üzme kendini nu kadar:) Hüseyin gittiğinde şampiyonuz diyen kimse ona söyle bu lafını.Ben böyle bir tabir kullanmadım.Hüseyin'le şampiyonluk hayal demişimdir.Eh oynadığı bilmem kaç sene de olamadık zaten.Hiç bu kadar yaklaştığımızı hatırlıyor musun ? Geçen seneki 2 kupa da cabası.İşi biraz bilen teknik direktörün olması yeterli.

Siz saha dışına bakıyorsunuz ben saha içine.Hüseyin kazmanın tekiydi.

bence sorun şu. Yıllarca Umut yanlız bırakıldı ve Fatih Tekke olmasını bekledi herkes. Kimse Umut bu kadar denedi. Attığı goller bile eleştirildi. Oranla neden gol atıyorsun denildi. Şimdi bulduğunu atacak golcü alacağız diyorlar ama ona alan açabilecek oyuncuyu satıyorlar

Abluka
02.06.2011, 11:33
Umut BULUT: Bir çok şey yaptın bir çok şeyi eksik bıraktın "ADAMLIK" hariç...Bu şehri bu insanları sevdin bazıları gibi kaçıp küsüp gitmedin sözleşmen bitmişken yere göğe sığdıramadıklarımızın hayali olan gs formasını ve 2 milyon euro'yu elinin tersiyle ittin. Ben Trabzonspor ile imzalarım sonra gelir kulübümle görüşürsünüz dedin...Hayalin Avrupa idi her fırsatta söyledin bunu sözleşmene de yazdırdın ona rağmen teklif geldiğinde göndermediler ama küsüp oynamamazlık yapmadın...
Yöneticiler kendi aralarındaki mal bölüşme kavgasını senin üzerinden yaptılar, basına ve taraftara da yem olarak seni verdiler.Şahsım adına yemedim Umut...Çok kızdığım zamanlar oldu sana lakin asla BU FORMAYA YAKIŞMIYOR demedim...Diyemezdim de zaten...Sen artık Trabzonsporlu Umut Bulut'sun dualarımız seninle olacak yolun açık olsun koşan çocuk...

Selman
02.06.2011, 11:35
bence sorun şu. Yıllarca Umut yanlız bırakıldı ve Fatih Tekke olmasını bekledi herkes. Kimse Umut bu kadar denedi. Attığı goller bile eleştirildi. Oranla neden gol atıyorsun denildi. Şimdi bulduğunu atacak golcü alacağız diyorlar ama ona alan açabilecek oyuncuyu satıyorlar

Merak etmeyin o iş de hallolur.Asıl sorun ne biliyor musunuz ? Yıllarca Hüseyin olmadan bu takım çok gol yer denildi, kesici ön libero olmadan naparız denildi, bu takım bu sezon sadece 23 gol yedi.

Gelecek sezon sahadaki tek eksiğimiz, forvette deli danalar gibi koşan bir adamdan eksik oynarız, hepsi bu.

Hasan YAYLI
02.06.2011, 11:38
Umut BULUT: Bir çok şey yaptın bir çok şeyi eksik bıraktın "ADAMLIK" hariç...Bu şehri bu insanları sevdin bazıları gibi kaçıp küsüp gitmedin sözleşmen bitmişken yere göğe sığdıramadıklarımızın hayali olan gs formasını ve 2 milyon euro'yu elinin tersiyle ittin. Ben Trabzonspor ile imzalarım sonra gelir kulübümle görüşürsünüz dedin...Hayalin Avrupa idi her fırsatta söyledin bunu sözleşmene de yazdırdın ona rağmen teklif geldiğinde göndermediler ama küsüp oynamamazlık yapmadın...
Yöneticiler kendi aralarındaki mal bölüşme kavgasını senin üzerinden yaptılar, basına ve taraftara da yem olarak seni verdiler.Şahsım adına yemedim Umut...Çok kızdığım zamanlar oldu sana lakin asla BU FORMAYA YAKIŞMIYOR demedim...Diyemezdim de zaten...Sen artık Trabzonsporlu Umut Bulut'sun dualarımız seninle olacak yolun açık olsun koşan çocuk...

Gitmene çok üzülüyorum ama bir o kadar da gerekli olduğunu düşünüyorum artık,güzel şeyler yaptın bu takımda yolun açık olsun,umarım gittiğin yerde çok başarılı olursunda içimizde senin için farklı düşünenlerin yüzlerinin kızarmasına sebebiyet verirsin....

Yavuz Selim Bal
02.06.2011, 11:45
Saç baş yoldurdun ama en azından diğerleri gibi karaktersiz biri değilsin eğer haberler doğruysa yolun açık olsun...

exelans_25
02.06.2011, 11:47
yolun açık olsun umut attığın tüm goller için ve bizi satıp 3 eziklere gitmediğin için teşekkürler

Özge
02.06.2011, 11:48
Zaman zaman maçlarda çıldırttın bizi ama karakterini gösterdin herkese.Bazıları gibi değil , takımına para kazandırarak gidiyorsun.Umarım başarılı olursun Umut.

Canberk
02.06.2011, 11:48
Merak etmeyin o iş de hallolur.Asıl sorun ne biliyor musunuz ? Yıllarca Hüseyin olmadan bu takım çok gol yer denildi, kesici ön libero olmadan naparız denildi, bu takım bu sezon sadece 23 gol yedi.

Gelecek sezon sahadaki tek eksiğimiz, forvette deli danalar gibi koşan bir adamdan eksik oynarız, hepsi bu.

+1967...

Bu sene ligin en çok gol atan takımı olursak siz o zaman seyredin cümbüşü :D

Mustafa
02.06.2011, 11:49
Ne Selçuk'a üzüldüm ne Egemen'e ama seni farklı renklerde bir formayla görmek içimi acıtacak.Yolun açık olsun kaptanım.Mümkün olduğu kadar maçlarını izlemeye çalışacağım.Atacağın gollerde Trabzonsporda atmışsın gibi havalara sıçrayacağım.Yolun açık olsun.Adamsın,Adamsın,ADAMSIN.

DNA-TS
02.06.2011, 11:54
fransa ligini izlemem için bir neden daha oldu.yolun açık olsun agaaa.selametle.

Yasin T.
02.06.2011, 11:59
Umut'u ben de beğenmiyordum ama her zaman iyi niyetiyle formanın hakkını vermeye çalıştı.Hiç değilse Selçuk ve Egemen gibi yarı yolda bırakmayıp klübüne para kazandırdı.
Umarım Toulouse'da başarılı olur.

Emrah KabuL
02.06.2011, 12:05
Bu sezon 23 gol yememizin sebebi Onur ve TOLGA'dır.. kaldı ki Tolga'ya güvenenlerin oranı ben de dahil %1 idi.

Tayfun
02.06.2011, 12:07
Futbolunu zerre kadar beğenmedim hiçbir zaman ama bir noktaya değinmeden geçemeyeceğim
Umut kadar Trabzonspor'da yüreğiyle oynayan kaç kişi vardı merak ediyorum (kuruluşundan buyana)
Efendi kişiliği ile de gözümde ayrı bir yeri vardı
Yolun açık olsun,inaşallah başarılı olrusun....

Mehmet Fatih Silik
Hakkini HELAL eyle olur mu...ALLAH yolunu acik etsin

28TS61
her sey icin tesekkürler.

Keleşoğlu
02.06.2011, 12:12
umut bulut gitti mi
ıssız acun kaldı mı

Toraman
02.06.2011, 12:20
Umut'un gitmesi Trabzonlunun bayramıdır. Kimse anlamsız duygusallıklara girmesin. Nasıl Hüseyin gidince en azından pas yapan orta saha yapma imkanı doğdu, şimdi de en azından ilerde top tutan santrafor sahibi olma ihtimalimiz doğdu. Bir de şu yok satmadı etmedi lafları var. Liverpool maçı gibi tarihi maçtan önce "ben gitmek istiyorum, beni bırakın" diyen bu yüzden oynamayan sanki başka biriydi. Umut hiçbir zaman Selçuk gibi, transferin gözdesi olmadı ki "yok takıma çok sadıktı ama" diyebilelim. Neyse gene de emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra futbol hayatını dışarda devam ettirir (Trabzon'un dışında).

Proof
02.06.2011, 12:26
Serefiszlerin gitmesine uzulurken, senin gibi adamin gitmesine niye uzulmeyim.
Hersey icin tessekurler, insallah cok basarili olursun. Birgunde bize tekrar donersin insallah.

Keleşoğlu
02.06.2011, 12:27
bonservisi ne kadar?

Serhat
02.06.2011, 12:32
BordoMavi renkler için verdiğin Onurlu ve Azimli mücadeleden dolayı teşekkürler...

Allah yolunu açık eylesin...

Umarım Avrupada bizi en iyi şekilde temsil edersin ...

Furkan
02.06.2011, 12:32
Bugüne kadar yaptıkların için teşekkürler. Yolun açık olsun...

MonteCristo
02.06.2011, 12:40

Ona bakarsak Yattara'yı satıp Klose'yi getirmeye çalışıyoruz :) Buyur burdan yak. Fıkra gibi.

Armağan Dere
02.06.2011, 12:41
6 senede aldıkların,veremediklerin,verebildiklerin vs..Herşey için saol..Yolun açık olsun..Allah'a emanet ol..

TSKara61
02.06.2011, 12:41
Yolun acik olsun kardesim. Emeklerin icin sagol, oyle ya da boyle TS formasini yillarca terlettin, hem de hep elinden geldigi kadar.