PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Sibel
12.05.2011, 14:11
O gol Trabzonspor tarihini değiştirecek Allah'ın izniyle.

Yeter ki buna inanın.
İnşallah Ömer inşallah.Kader dediğimiz çok pozisyon oldu aslında,şampiyonluk yolunda her kritik müdahale ,her kritik gol şampiyonluk için bir işaret gibi oldu bizim için.Umut'un golü de öyle,son dakikalarda ve son maçlarda puan kaybetmememiz gereken bir maçta olduğu için yeri bir başka olacak elbette.Dilerim bu sezonki bir çok gol,bir çok pozisyon gibi bu gol için de iyi ki atmışsın Umut deriz.İyi ki umutlarımızı devam ettirmişsin...

Sacit
12.05.2011, 14:38
Bu adam da ısrar ettiniz de ne oldu..

şampiyonluk gitti..

bunun sorumlusu da yönetim ve şenol güneş dir.

.....
13.05.2011, 00:07
İnşallah Ömer inşallah.Kader dediğimiz çok pozisyon oldu aslında,şampiyonluk yolunda her kritik müdahale ,her kritik gol şampiyonluk için bir işaret gibi oldu bizim için.Umut'un golü de öyle,son dakikalarda ve son maçlarda puan kaybetmememiz gereken bir maçta olduğu için yeri bir başka olacak elbette.Dilerim bu sezonki bir çok gol,bir çok pozisyon gibi bu gol için de iyi ki atmışsın Umut deriz.İyi ki umutlarımızı devam ettirmişsin...

Eskişehir maçından sonra çok kızmıştım Umut'a. Hatta buraya gelip şimdiye kadar söylemediğim sitem dolu sözleri söylemiştim Umut'a.

Umut'tan daha suçlu birisinin olduğunu da biliyorum. Daha iyi golcü almayan yönetim , formsuzken sürekli Umut'ta ısrar eden Şenol Hoca.

Umut bunlardan sonra geliyor.

Kaçırdıkları attıkları bi tarafa dursun sahada olması bana yeter oldu. Onsuz Trabzonspor kadroları kurarken içim buruk oluyor.

Bu söylediklerim tamamen duygusal.Herkesin sevdiği oyuncular vardır. Ben Umut a kızsamda onun yeri gönlümde tepede olacaktır.

Yakından tanımam etmem. Sadece gol atamıyor diye Trabzonspor futbolcusu değil demek bana göre büyük ayıp.

Benim için TRABZONSPOR sadece futbol değil bundan sonra da öyle olmayacak. Kaçan şampiyonluklar tabi ki bir daha geri gelmeyecek. Ama 180 dakika daha var.

Çıkmadık candan ümit kesilmez.

Allah'ın izniyle ben sonuna kadar inanıyorum. Bu hafta olmazsa haftaya ama inanıyorum.

Buca maçındaki golü de şampiyonluğun anahtarı olacak.

OFLU_79
13.05.2011, 00:23
Eskişehir maçından sonra çok kızmıştım Umut'a. Hatta buraya gelip şimdiye kadar söylemediğim sitem dolu sözleri söylemiştim Umut'a.

Umut'tan daha suçlu birisinin olduğunu da biliyorum. Daha iyi golcü almayan yönetim , formsuzken sürekli Umut'ta ısrar eden Şenol Hoca.

Kaçırdıkları attıkları bi tarafa dursun sahada olması bana yeter oldu. Onsuz Trabzonspor kadroları kurarken içim buruk oluyor.

Bu söylediklerim tamamen duygusal.Herkesin sevdiği oyuncular vardır. Ben Umut a kızsamda onun yeri gönlümde tepede olacaktır.

Yakından tanımam etmem. Sadece gol atamıyor diye Trabzonspor futbolcusu değil demek bana göre büyük ayıp.

Benim için TRABZONSPOR sadece futbol değil bundan sonra da öyle olmayacak. Kaçan şampiyonluklar tabi ki bir daha geri gelmeyecek. Ama 180 dakika daha var.

Allah'ın izniyle ben sonuna kadar inanıyorum. Bu hafta olmazsa haftaya ama inanıyorum.

Cok iyi yazmissin! Eline saglik

Ömer TOPAL
13.05.2011, 01:10
şu durumdan anlıyoruzki şampiyonluk giderse tek sorumlusu Umut olacaktır...Şampiyonluk gelirse de çok büyük pay umut'un olmayacaktır...! Bu mantıgı güdenler ile aynı safta olmak üzücüde olsa nasıl namazda kime ibadet ediyorsak safdaki kişiler o kadar önemli degilse..burda da söz konusu Trabzonsporsa önemsizssiniz benim için....!

Türk futbolu hakedenin kazandıgı yer degil diyebiliyorsan, Adamların kırmızıları verilmiyor, penaltıları bedava çalınıyor bir şekilde maçları kazanıyorlar diyorsan o adamların bir şekilde kayırıldıgını düşünüyorsan ki bunda hemfikiriz..; aynı mantıgı güden kişi bir alt satırında, 9 puan farkın kapanması sorumlusunu umut bulut veya bir başkası olarak tutamaz..Bu iki düşünce aynı beynin içinde çelişkidir...eger kayırılma durumu gerçekden varsa umut onları atsa başka senaryolar döner o fark bir şekilde yine kapanırdı....

Önce aklımızı temizleyelim sonra akıl karıştıralım..Aklı selim olan insan saten muhasebesini yapmış oturmuş bekler köşesinde verir desteğini...

Alınan gücenen darılan hepinizi seviyorum. saygılar sevgiler...

Armağan Dere
13.05.2011, 01:26
Ömer Abi,İlk başta evinin önünü süpüreceksin..Teknik kadron ona uygun olacak..ve en başta Boş kaleye gol atabilen bir golcü(!) alacaksın..Yani sen onları atma durumu eşitlet ondan sonra zaten eşitlenecekti de olmuyor olmaz...

HH_52
13.05.2011, 01:30
Ömer Abi,İlk başta evinin önünü süpüreceksin..Teknik kadron ona uygun olacak..ve en başta Boş kaleye gol atabilen bir golcü(!) alacaksın..Yani sen onları atma durumu eşitlet ondan sonra zaten eşitlenecekti de olmuyor olmaz...

Bu pozisyona ne dersin???

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/10/10831.gif

Armağan Dere
13.05.2011, 01:31
O bizim velinimetimiz:):)..Laf yok ona:)

talsuv61
13.05.2011, 01:32
Umut denilince benim aklıma gelen ilk olarak kayseri maçında 2 metreden topa avuta atması, sonrasında A.gücü maçında kaleciyi geçtikten sonra topu boş kaleye atamaması.
Yani 4 puan kayıp !

Hakemlerin puan farkının kapanmasına çok büyük katkı yaptıkları doğrudur ama, bizim puan kaybettiğimiz maçlar da kolay maçlarda boş kaleye atamadığımız maçlar. gsyi bjkyi bursayı yen ama a.gücünü, antalyayı kayseriyi satılmış şehiri yeneme...

HH_52 kardeş, emeğine teş.
Umut topu dışarı attıktan sonra selçuk (heralde) umuta dönüp bişeler diyor.
Çevresinde tam 5 tane bomboş adam varken topu uzak taraftan taca yollamak !

HH_52
13.05.2011, 01:37
Umut denilince benim aklıma gelen ilk olarak kayseri maçında 2 metreden topa avuta atması, sonrasında A.gücü maçında kaleciyi geçtikten sonra topu boş kaleye atamaması.
Yani 4 puan kayıp !

Hakemlerin puan farkının kapanmasına çok büyük katkı yaptıkları doğrudur ama, bizim puan kaybettiğimiz maçlar da kolay maçlarda boş kaleye atamadığımız maçlar. gsyi bjkyi bursayı yen ama a.gücünü, antalyayı kayseriyi satılmış şehiri yeneme...

Bu iki pozisyondu sanırım...

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/13/1074.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/13/1070.gif

talsuv61
13.05.2011, 01:44
Evet kardeş, bunları mahallede top oynayan birisi de atar... A.gücü maçında Burakta boş kaleye atamadı ama sonraki haftalarda attıklarıyla kendini telafi etti. Umutta hiç bir şey yok.
Koştuğu pres yaptığı oyun bozduğu palavra öyle olsaydı. Kayseriden neden 3 tane yiyip o kadar da pozisyon verdik.Her maç böyel zaten.

mehmet83
13.05.2011, 05:03
Su Ankaragucu macindakini gormemistim. Nasil kacirdin onu Umut ya? Hadi Kayseri macindaki pozisyonda top biraz geride kaldigi icin havaya diktin de digerini nasil kacirdin? Bir Buca macindaki attigi gole bak, bir de su kacirdiklarina. Insallah sampiyon oluruz Umut. Allah gostermesin eger olamazsak bu taraftarin buyuk kismi en buyuk sorumlu olarak seni gosterir.

Mustafa ÖZDEMİR
13.05.2011, 07:48
umut şampiyon yapacak bizi .inanıyorum hala...

CAFER ÖZER
13.05.2011, 09:25
Hadi Transfer yapma kabiliyetimiz yok,Bucaspor ABDULKADİR diye genç bir oyuncuyu 4,5 haftadır oynatıyor adamın attığı gol sayısı 5,Biz neden Böyle gençlere şans vermeyizde ısrarla aynı adamlarda devam ederiz anlamış değilim.
Ben iddia ediyorum Mustafa Yumluyu Forvete koysak 32 maç oynasa Umuttan daha fazla gol atardı,
Beğenmediğim Tayfun Corayı Forvete koysak daha fazla gol atardı geçen sezon adam defasn oynadı 5-6 maç oynadı bildiğim kadarı ile 3,4 gol attı.Neden biz aynı yanlışta ısrar ederiz hala çözebilmiş değilim.

Armağan Dere FB küme düşmemeye oynayan Denizliyi yenemedi ama o zaman FB ye karşı Tüm Türkiyede bir antipati oluşmuş,Hatta bir iki sezon öncesi El kol marifetleri ile şampiyon oldular diye Tüm Türkiyede FB ye şampiyonluk kutlanmaları yaptırılmamıştı,
Samsun,Eskişehir,Bursa,Konya ve bir çok şehirde FB liler dövülmüş Tepki gösterilmişti.
FB son 5,6 senede iki kez şampiyonluğu son hafta kaçırıp milletin diline düştüğü için Son senelerde şampiyon olamadığı için bu sezon işi şansa bırakmıyor
Fenerasyon Topuk yaylasında bağlandı
MHK zaten Fenerli
Hakemler Yukardakilerden emir alıyor FB lehine çalışıyor
Medya dersen zaten FB nin paralı amigoluğunu yapıyor,
Rakip takımlarda Transfer haberi ile Etki altına alınan bir sürü Emenike var.
Şampiyonluğa oynadığın Rakibin Başkan ve Hocası Psikolojik savaşta teslim bayrağı çekmiş.
Nasıl FB şampiyonluğu kaybedecek
Tek Güvendiğimiz ALLAHIN ADALETİ

Ahmet Kuru
13.05.2011, 09:45
Umut Bulut'un bu klübe faydası olmuşsa,ondan kat kat daha zararı olmuştur.Bu aşikar.

Gökhan KAN
13.05.2011, 11:26
Koymayın artık yahu şu videoları. HH sana diyorum..:)

Babam Allahtan bilgisayardan internnetten anlamıyor. Bu videoları görse ne olur bilmiyorum. Fenalık geçirir diye tahmin ediyorum..Ondan sonra ilacımı getirin...:)

Bize de yazık..

Onur Civelek61
13.05.2011, 12:04
Umut şampiyonda yapsa gitmeli...Bu son sezonu olsun artık...

Armağan Dere
13.05.2011, 13:52
Umut Bulut'un 250 heyecanı

Kısa bir süre önce Süper Lig kariyerindeki 100. golünü atıp 'dalya' diyen Umut Bulut, pazar günü de bir başka önemli basamağı atlayacak.

http://fanatik.ekolay.net/Umut-Bulutun-250-heyecani_3_Detail_35_224691.htm

Ulan Umut sen adamı öldürürsün:)

Sibel
13.05.2011, 14:50

Ömer yazdıklarının harfi harfine,noktası virgülüne kadar katılıyorum sana...

ilhan
13.05.2011, 15:05
Hadi Transfer yapma kabiliyetimiz yok,Bucaspor ABDULKADİR diye genç bir oyuncuyu 4,5 haftadır oynatıyor adamın attığı gol sayısı 5,Biz neden Böyle gençlere şans vermeyizde ısrarla aynı adamlarda devam ederiz anlamış değilim.
Ben iddia ediyorum Mustafa Yumluyu Forvete koysak 32 maç oynasa Umuttan daha fazla gol atardı,
Beğenmediğim Tayfun Corayı Forvete koysak daha fazla gol atardı geçen sezon adam defasn oynadı 5-6 maç oynadı bildiğim kadarı ile 3,4 gol attı.Neden biz aynı yanlışta ısrar ederiz hala çözebilmiş değilim.

Bucaspor oynatır, Antep oynatır, Sivasspor oynatır ama Trabzonspor oynatamaz. Ligde zirveye oynarken kolay mı öyle genç futbolcu oynatmak. Rakibin oynatabiliyor mu? Ligden elini ayağını çekmişsen, düşmüşsen, orta sıralardaysan ve sıradan bir Anadolu takımıysan bir sürü genç oynatabilirsin. Çünkü bir tanesi kendini gösterdi mi, onu büyük takımlara satarsın.

Tayfun Cora sanki bu golleri adam eksilterek, adam geçerek attı. Forvet oynamak ile o bölgede oynamak futbolda 2+2=4 demek değildir.

Umut'un yeteneklerini bende eleştiriyorum. Kaçırdığı golleri akl-ı selim herkes kabul edemiyor.

Ama Umut'u eleştirmek için farklı verilere gerek yok. Bu adam beni zorla oynatın demiyor. Transfer yapmıyoruz o bölgeye. Eldekilerden Umut var, hoca da onu oynatıyor.

Umut yedek kalsa bile bunu sorun edecek adam değil. Bir ara Ersen Martin oynuyordu ve Umut kenarda oturuyordu. Ama hiç öyle sorun etmişliği olmuyordu.

Umut'un eleştirilecek yanı oldukça fazla var. Set oyununda yok mesela. Çünkü yeteneği kısıtlı. Ama adam oynamak istemiyorum diyemez.

Bu sayfalarda bende çok eleştirdim maç maç Umut'u. Mesela Buca maçında kaçırdıkları goller ile attığı gol arasında uçurum var.

Erbay
13.05.2011, 15:32
Burak'ın 1.5 senede gösterdiği gelişimi, Umut 5 senede gösteremedi. Biz Umut'tan bunu bekliyorduk, Burak'ın yaptığını.

"15 gol atıyo" tabusuyla Umut yeterli görüldü. 2-3 tane daha fazla atınca, Burak'ın attığı gibi neler olabileceğini gördük. Burak 15 gol atsa bile Umut'un attığı "15 gol" gibi olmayacaktı. Aradaki farkı anlatmaya gerek yok. Gökhan Ünal da 15 gol atmıştı ama o da yeterli değildi. Umut 15 atsa yeterli değil, belki 18 atsa yine yeterli olmayacak ama hedefe ulaştıracak.

Bu sezon yedek başladığı ilk yarıyı çok iyi geçirmişti. Sakin oynuyordu, karşı karşıya pozisyonlarda doğru tercihler yaparak goller atıyordu. İkinci yarıda yine telaşlı, soğukkanlı kalamayan, karşı karşıya pozisyonlarda heyecandan kontrolü kaybeden bir Umut vardı. İlk yarıdaki gibi devam etseydi 20 golü bulabilirdi ama geçen sezonlardan bile kötü bir performans gösterdi, 15'i bulması bile çok zor artık.

CAFER ÖZER
13.05.2011, 18:45
Bucaspor oynatır, Antep oynatır, Sivasspor oynatır ama Trabzonspor oynatamaz. Ligde zirveye oynarken kolay mı öyle genç futbolcu oynatmak. Rakibin oynatabiliyor mu? Ligden elini ayağını çekmişsen, düşmüşsen, orta sıralardaysan ve sıradan bir Anadolu takımıysan bir sürü genç oynatabilirsin. Çünkü bir tanesi kendini gösterdi mi, onu büyük takımlara satarsın.

Tayfun Cora sanki bu golleri adam eksilterek, adam geçerek attı. Forvet oynamak ile o bölgede oynamak futbolda 2+2=4 demek değildir.

Umut'un yeteneklerini bende eleştiriyorum. Kaçırdığı golleri akl-ı selim herkes kabul edemiyor.

Ama Umut'u eleştirmek için farklı verilere gerek yok. Bu adam beni zorla oynatın demiyor. Transfer yapmıyoruz o bölgeye. Eldekilerden Umut var, hoca da onu oynatıyor.

Umut yedek kalsa bile bunu sorun edecek adam değil. Bir ara Ersen Martin oynuyordu ve Umut kenarda oturuyordu. Ama hiç öyle sorun etmişliği olmuyordu.

Umut'un eleştirilecek yanı oldukça fazla var. Set oyununda yok mesela. Çünkü yeteneği kısıtlı. Ama adam oynamak istemiyorum diyemez.

Bu sayfalarda bende çok eleştirdim maç maç Umut'u. Mesela Buca maçında kaçırdıkları goller ile attığı gol arasında uçurum var.

Ben İlla genç bir adam oynatalım manasında söylemiyorum,
Sezon Başında Umutla bu iş olmayacak dedim.
Hatta Bu takımın tek ve direk golcüsü Umut ise ben maçlara gitmeyeceğim dedim,Umut oynayacak diye Süper Kupa finaline gitmedim.Orda oynatmadılar ve haklı çıktım Teo 3 gol attı.
Ben diyorumki Eğer Transfer yapmayacaksan böyle bir tarsnferin yoksa,Umutta Formsuz ise o zaman altarnatifini bulup koyacaksın,
İlk devre Teo gitti Tek Umutla devreyi tamamladık,
2.devre Brozek aldık Onuda Kulübede çürttük.
Ama Rakibimizin Forvetinde Oynadığında Gol atan Niang var 15-16 gol atmış
Yedek ama Umutun oynadığı maçların 1/3 ü kadar oynayıp Umutla aynı golü atmış Türkiyede Gol kralı olmuş Semih var.
İspanyada Gol kralı Olmuş Guiza var.
Türkiyede oynadığı 6-7 senedir FB sırtlayan bir kez gol kralı olmuş bu senede Büyük bir ihtimalle Gol kralı olacak Alex var,Öyle yada böyle Gol atacak en az 3,4 altarnatifleri var,
Bizde Bu sene Burağın gayretleri olmasa şu an BJK ile herhalde 5.lik için çekişiyor olurduk.
Eğer Şampiyonluğa oynuyorum diyorsan kadronda sezonda 20 gol atacak adamın olacak,O da bu sene Burak oldu ama Tek başına yetmedi.
Kafa yapısını Değiştirmeden Şampiyon olsak ne olur,
Şu Umutla Şampiyonlar ligine gitsen ne olur.
Özetle Umut yerine genç birisine yada kadrodan başka birisine Forvet görevi Versek Umuttan çok atardı.

Fatih Özkan
13.05.2011, 18:54
Kalan 2 hafta var.
Forvet diye kalas da dikseler, üstüne Bordo - Mavi forma geçirseler desteklerim...

Qarizma_miraç
13.05.2011, 19:09
bu kazımı yollasak takımdan süper lig'de ilk 15 takıma gidemez küme düşen takımlar için iyi bir koşucu

Batuhan
13.05.2011, 19:15
bu kazımı yollasak takımdan süper lig'de ilk 15 takıma gidemez küme düşen takımlar için iyi bir koşucu

Hahahahahaha :D :D

Ağzı olan konuşuyor valla ya. O yüzden mi sözleşmesi bittiği zaman Galatasaray teklif yaptı, İtalya 1. ligi ekipleri teklif yaptı?

Bırakın bu mantıksız yorumları ya :)

Hasan Nasrallah
13.05.2011, 19:43

kazım kim lo umuttan bahsediyorsan senin hiç bir şeyden haberin yok adamı almak için takla atıyolar umutta bize takla attırıyo kacırdıklarıyla :)

cimlagava
13.05.2011, 21:35
Bu kadar beyefendi ve takımına sadık bir adama sahip çıkın . Bu kazım son maçta kaç topu savunmadan çıkardı son dakikada gitti orta sahadan neredeyse topu götürüp golü attı . En son 82 puanı ne zaman gördünüz renktaşlar . Burada kayış kopmuş zaten öylesine yazıyorum . Yalnız şu kadarını söyleyim bu yapılanı fenerli yapmaz .

FC-ST-PAULI-61
13.05.2011, 21:41
Gercekci olun, tamam Bucaya karsi attigi Gol önemliydi ve bunun icin Umuta tesekkür etmek lazim.Ama Umut biraz yetenekli olsaydi su anda 85 Puanimiz olurdu,bunu sizde biliyorsunuz

Adem Erdoğan
13.05.2011, 22:13
Umut biraz daha yetenekli olup biraz daha problemli olsaydı kaç puanımız olurdu.:)

ilhan
13.05.2011, 22:22
Ben İlla genç bir adam oynatalım manasında söylemiyorum,
Sezon Başında Umutla bu iş olmayacak dedim.
Hatta Bu takımın tek ve direk golcüsü Umut ise ben maçlara gitmeyeceğim dedim,Umut oynayacak diye Süper Kupa finaline gitmedim.Orda oynatmadılar ve haklı çıktım Teo 3 gol attı.
Ben diyorumki Eğer Transfer yapmayacaksan böyle bir tarsnferin yoksa,Umutta Formsuz ise o zaman altarnatifini bulup koyacaksın,
İlk devre Teo gitti Tek Umutla devreyi tamamladık,
2.devre Brozek aldık Onuda Kulübede çürttük.
Ama Rakibimizin Forvetinde Oynadığında Gol atan Niang var 15-16 gol atmış
Yedek ama Umutun oynadığı maçların 1/3 ü kadar oynayıp Umutla aynı golü atmış Türkiyede Gol kralı olmuş Semih var.
İspanyada Gol kralı Olmuş Guiza var.
Türkiyede oynadığı 6-7 senedir FB sırtlayan bir kez gol kralı olmuş bu senede Büyük bir ihtimalle Gol kralı olacak Alex var,Öyle yada böyle Gol atacak en az 3,4 altarnatifleri var,
Bizde Bu sene Burağın gayretleri olmasa şu an BJK ile herhalde 5.lik için çekişiyor olurduk.
Eğer Şampiyonluğa oynuyorum diyorsan kadronda sezonda 20 gol atacak adamın olacak,O da bu sene Burak oldu ama Tek başına yetmedi.
Kafa yapısını Değiştirmeden Şampiyon olsak ne olur,
Şu Umutla Şampiyonlar ligine gitsen ne olur.
Özetle Umut yerine genç birisine yada kadrodan başka birisine Forvet görevi Versek Umuttan çok atardı.

Tamam işte iyi güzel reçete belli, bu takımın daha iyi bir golcüye ihtiyacı var. Tüm bunları yazacağımız başlık Yönetime Yönelik Eleştiriler başlığı ya da forvet alternatifi istemeyen Şenol Güneş başlığı olması gerekirken biz Umut başlığında günah çıkarır gibi yorum yapıyoruz.

Diğer konuya gelirsek; evet belki Umut'tan skor anlamında fazla katkı yapardı Umut yerine bir başkası oynasa. Ama bizim takımın oyun şablonu ve oyun yapısında Umut'a ihtiyaç var. Çünkü; adam yeri geldi mi Cale'nin kademesinde, yeri geldi mi Serkan'ın kademesinde, yeri geldi mi sağ açık yeri geldi mi sol açık oynuyor. O mevkilerde de sıkıntı olduğu için Umut oralara yardıma gidiyor. Oralara transfer lazım gerçi orası ayrı... Değineceğim nokta, Umut'u yetenekleri nedeniyle eleştiren herkes haklıdır. Hem de sonuna kadar. Zaten Umut'un gol atanı lazım bize, Umut gibi koşanı değil. Ama almıyorlar arkadaş, almıyorlar. Alamıyorlar ya da almıyorlar. Bu da Umut'un suçu değil ki.

Bende Umut'u maç maç eleştiren birisiyim. Ama yedek kulübesinde Umut gibi bir adam olsun isterim her zaman. Küsmeyen, trip atmayan, görev verilirse azami gayretle işini yapmaya çalışan adamları severim.

Umut'u yeteneğinden dolayı eleştirenler ve kendini geliştirmediği için eleştirenler haklıdır. Ama Umut'tan iyi bir alternatifin kadromuzda olmaması ya da olanın oynatılmaması Umut'un suçu değildir. Zorla oynatın beni demiyor.

Tolga
13.05.2011, 22:38
Bir gol attı diye savunanlar hemen ortaya çıkmış yine bırakın Allah'ınız aşkına bırakın ya.Sadece İlhan'ın dediği bir cümleye katılıyorum iyi bir yedek.Ama yinede ne olursa olsun 50 takımım olsun transfer edersem namerdim.

Emirhan Makul
14.05.2011, 02:57

Ağzı olan konuşuyor valla ya. O yüzden mi sözleşmesi bittiği zaman Galatasaray teklif yaptı, İtalya 1. ligi ekipleri teklif yaptı?

İtalya 1. Lig ekipleri kaç kişiydiler ?

FC-ST-PAULI-61
14.05.2011, 03:03
Galatasarayin Futbol Takiminda oynayamaz Umut.Birde Italyan ekipleri derken Hangi Takimlar?

Cem Akyüz
14.05.2011, 03:09

Ekipleri öyle mi ?.Kim bu ekipler gerçekten çok merak ediyorum

İtalya 1. Lig ekipleri kaç kişiydiler ?

La dostlarım Zlatan'ın yerine siz almayasanız sakın umut'u

Emirhan Makul
14.05.2011, 03:12
Çok lazımdı şuanda tek eksiğimiz o da tek İtalyan ekibi değiliz bu transferde başka ekiplerde var kapışıyoruz. Ama galiba büyük ihtimalle napoli alabilir umutu cavani ile beraber tek forvet oynayacaklar .

Canberk
14.05.2011, 03:35
Cem abi takma ağzı olan konuşuyor ;) Burada o kadar savunup köy takımı teklif verdide beğenmedi o yüzden gitmedi diyecek hali yokya çocuğun İtalya diyor mecburen ;

Allah bilir Roma'da dahildir ççç

Kaan
14.05.2011, 04:09
Batuhan görmemiş sanırım da ben cevap vereyim yerine. İtalya'dan 2 takım istiyor diye haber çıkmıştı bir aralar. Biri Chievo'ydu da sanırım diğerini hatırlamıyorum. :)

Ayrıca birilerinin birilerini yargılarken, önce kendilerinin ne olduklarına bir bakmaları gerekiyor. Umarım lafı üzerine alınması kişi üzerine alınır. ;) Gerçi alınsa da bir faydası olmayacak..

Ömür Karadeniz
14.05.2011, 11:24

O teklifler sadece Trabzonsporda oynadığı için yapılmıştır emin ol.

magicyattara
14.05.2011, 11:41
Bu takım kalan 2 maçı da alırsa 82 puan toplayacak..2 Antalya maçı ve Ankaragücü maçında bence yapılan hakem hataları olmasaydı o maçları da kazanacaktık ve fazladan 6 puanımız daha olacaktı..

Ve bu takımın santraforu Umut Bulut..

Umut'un teknik bir oyuncu olmadığını hepimiz söylüyoruz..ama takım savunmasına yaptığı katkı takımın bugünlere gelmesinde çok önemli bir rol oynamıştır..
Bugün belki bunlar göze batmıyor..batsa da umursanmıyor ama yarın Umut'un yerine statik,sadece top bekleyen bir santrafor geldiğinde,Umut'un yaptığı işin değeri kat be kat ortaya çıkacak..

O nedenle değerini bilelim derim ben..bu kadar yürekten,fedakarca oynayanını bulmak bu devirde imkansız..

Ozan Yazıcı
14.05.2011, 12:46
Yahu şu adamı savunacağız diye komik durumlara düşmeyin Allah'ınızı severseniz..

Yok çok koşarmış, yok savunmaya yardım edermiş, yok hücum pres yaparmış, daha bin tane hikaye.
Adamda zamanlama yok, top istop etme yok, pas yeteneği yok, herşeyi geçtim gol vuruşu yok. Yedek kaldığı zaman sorun yapıp küstüğünü, problem çıkardığını da bilmeyen yok.

Umut'u savunan da futboldan en fazla onun kadar anlıyor işte, yakışır..

Ve şunu da unutmayın ki Umut'u ısrarla oynatan hiçbir hocanın kariyerinde de şampiyonluk yok, bu kafayla olamaz da.

Batuhan
14.05.2011, 12:49
O teklifler sadece Trabzonsporda oynadığı için yapılmıştır emin ol.

Obaa! İşte bu. Tabi canım. Transferleri hep böyle yapıyorlar zaten, herkes gerizekalı bi' biz akıllıyız. :)

magicyattara
14.05.2011, 13:17
Bence sen futboldan hiç anlamıyorsun..kendini paralamana gerek yok dostum..

Ozan Yazıcı
14.05.2011, 13:42
Bence sen futboldan hiç anlamıyorsun..kendini paralamana gerek yok dostum..

Boş beleş konuşma, ağa mısın sen birader

Ben 17 yaşına kadar amatör futbol oynadım, her yaş grubunda lig maçına çıktım. Ne zaman ki üniversite geldi kapıya dayandı tercihimi o yönde kullandım. Senin futbolla ilgili bildiklerini ben unutmuşumdur canım kardeşim. Sen işine bak.

titanic
14.05.2011, 13:43
Umut iyi topçu , fena da oynamıyor, her maç oynaması beklentiyi artırıyor belkide keşke dinlendiriseydi lig ortasında birkaç hafta

Ahmet Başkaya
14.05.2011, 14:09
Yahu sanki alternatifimiz Didier Drogba biz diyoruz ki Umut da Umut .Yahu alternatifi Pawel işte onun da pek Umut'tan farkı yok . Tamam gol vuruşu da pasları da daha iyi ama Murat Abi'nin dediği gibi 82 puan toplarsak bunun en büyük etkenlerden biri Umut'un ilerde yaptığı prestir .

Adam gibi forvet alınsın Umut'u savunursam şerefsizim :D

Ahmet Başkaya
14.05.2011, 14:11
Umut iyi topçu , fena da oynamıyor, her maç oynaması beklentiyi artırıyor belkide keşke dinlendiriseydi lig ortasında birkaç hafta

Abi Teofilo alındığında kızağa çekilmişti ve döndüğünde Umut patlama yapmıştı . Ama yönetim yüzünden bu şansı yoktu hocanın ligin sonuna geldik ve Pawel hala 60 dakikayı zor kaldırıyor .

Keşke dediğin gibi kullansaydık .

Cem Akyüz
14.05.2011, 14:18
Batuhan görmemiş sanırım da ben cevap vereyim yerine. İtalya'dan 2 takım istiyor diye haber çıkmıştı bir aralar. Biri Chievo'ydu da sanırım diğerini hatırlamıyorum. :)

Ayrıca birilerinin birilerini yargılarken, önce kendilerinin ne olduklarına bir bakmaları gerekiyor. Umarım lafı üzerine alınması kişi üzerine alınır. ;) Gerçi alınsa da bir faydası olmayacak..

En az Türkiye ligi kadar takip ediyorum İtalya ligini hiç böyle bir haber duymadım ondan dolayı baya bir şaşırdım.Açıkcası inanmıyorum İtalyadan bir teklif aldığına.Neyse sonunda göreceğiz nereye gittiğini umarım Fransada başarılı bir performans gösterir :)

Sibel
14.05.2011, 14:30
Sevgili Trabzonspor taraftarı,sizleri son 2 maç için oyuncularımızı(eğer çok felaket bir durum yoksa*)kötü yönde eleştirmeyeye davet ediyorum.

Umut bizim oyuncumuz mu,evet.Bu renkler için oynamıyor mu,oynuyor.Elinden geleni yapmıyor mu,yapıyor.O da bizim kadar istiyor bu şampiyonluğu.Ama yapabileceği bu.Daha fazlası yok.İnsana gözünün üstünde niye kaş var diyemezsiniz.Umut kimine göre çok iyi,kimine göre çok kötü,kimine göre de vasat bir forvet.Yapamadıkları yaptıklarını ört pas ediyor çoğuna göre ama acımasız eleştiriler yaparak bir oyuncunun oyunculuğunu harcayamazsınız.Amacım Umut yanlılığı yapmak değil,kendi oyuncumun yanlılığını yapmaktır.Şampiyonluk yolunda hepsi elinden geleni yapmıştır.

*Takımı düşünmeden, kötü duruma sokacak şekilde bencillik yapmak

Emirhan Makul
14.05.2011, 14:32
Yahu sanki alternatifimiz Didier Drogba biz diyoruz ki Umut da Umut .Yahu alternatifi Pawel işte onun da pek Umut'tan farkı yok . Tamam gol vuruşu da pasları da daha iyi ama Murat Abi'nin dediği gibi 82 puan toplarsak bunun en büyük etkenlerden biri Umut'un ilerde yaptığı prestir .

Adam gibi forvet alınsın Umut'u savunursam şerefsizim :D

Evet gerçekten yaptığı preslerle kazandığı ve kazandırttığı bir çok golümüz var hepsi gözümün önüne geliyor. Böyle muhteşem bir pres olamaz Yarabbim.

Ahmet Başkaya
14.05.2011, 14:44
Evet gerçekten yaptığı preslerle kazandığı ve kazandırttığı bir çok golümüz var hepsi gözümün önüne geliyor. Böyle muhteşem bir pres olamaz Yarabbim.

Ben Umut presiyle direk bir gol kazandırdı dedim mi ?

Oyuncu pres yapar rakip yarı alanına rahat gelemez oyunu karşıya yığarsın ve gol atarsın . Ama bu planın oluşması için ilk pres yapmak gerekir.

Peki sen hiç Umut'u koşmazken gördün mü ?

Ben burda Umut çok iyi golcü veya oyuncu demiyorum . Misal Yattara gidiyor diye içim cız ediyor ama Umut gitse belki ohh be bile diyebilirim ama ben basite kaçmak istemiyorum . Eleştireceğimiz kişi Umut değil yönetim olmalıdır .

Cem Akyüz
14.05.2011, 14:47
Yav Ahmet tamam yönetim forvet almadığı için suçlu eyvallah.Ama bu adamda bu kadar net golleri kaçırmasın ya.İzlerken vallahi billahi kafayı yiyorum eyvallah yönetim suçlu ama bu adam da resmen beceriksiz ya

magicyattara
14.05.2011, 14:58
Ben işime bakıyorum zaten..gayet normal bir tonda yazdığım mesajıma,orasını burasını parçalayıp cevap yazan sensin..

Ağa mısın..boş beleş..birader türü kelimeleri git yakın akrabalarınla konuş canım kardeşim..

tamam mı..

Armağan Dere
14.05.2011, 15:21
Boş kaleye kaçırmanın yönetimle ilgisi yok..Yönetim alsa da Şenol Güneş zaten Mart'a kadar oynatmazdı...

Ahmet Başkaya
14.05.2011, 15:24
Yav Ahmet tamam yönetim forvet almadığı için suçlu eyvallah.Ama bu adamda bu kadar net golleri kaçırmasın ya.İzlerken vallahi billahi kafayı yiyorum eyvallah yönetim suçlu ama bu adam da resmen beceriksiz ya

Umut 6 yıldır böyle Cem :) Umut'u bence yanlış yerde oynatıyor hocalar falan :D

Cem Akyüz
14.05.2011, 16:58
Umut 6 yıldır böyle Cem :) Umut'u bence yanlış yerde oynatıyor hocalar falan :D

Bence yönetim takımda tutarak yanlış yapıyor :).6 yıldır yazıyorum zaten Ahmet :)

Canberk
14.05.2011, 23:31
Canberk fazla yancı oluyorsun . Antipati topluyorsun bence .

Sana karşı olmasın DİĞERLERİ önemli değil kardeşim ;)

Umarım alınması gereken kişi alınır.

Asi Çaykaralı61
14.05.2011, 23:38
Hayde Umut at bu hafta da golünü ;)

Canberk
14.05.2011, 23:40
İnşallah Zeki ...

ccd6167
14.05.2011, 23:42
hiç bi topcuyu eleştırmeyı sevmıyorum ama umut kusura bakma bu takım sampıyon olamazsa umutun payı cok...
o kadar pozısyona gir kaçır..
kimse kusura bakmasın ama o kaçırdıkca takımımızın direncı azaıyo rakıbın direncı artıyo..
maçları check edin bakın istersenız

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2011, 08:06
güveniyorum sana...

Asi Çaykaralı61
15.05.2011, 10:14
Gol Umudumuz hayde utandırma bizleri.Kartada dikkat et sarı kart sınırındasın

Travelair
15.05.2011, 10:18
250. maçına çıkacak. Haydi Umut göreyim seni!

Emirhan Makul
15.05.2011, 10:58
Ben Umut presiyle direk bir gol kazandırdı dedim mi ?

Oyuncu pres yapar rakip yarı alanına rahat gelemez oyunu karşıya yığarsın ve gol atarsın . Ama bu planın oluşması için ilk pres yapmak gerekir.

Peki sen hiç Umut'u koşmazken gördün mü ?

Ben burda Umut çok iyi golcü veya oyuncu demiyorum . Misal Yattara gidiyor diye içim cız ediyor ama Umut gitse belki ohh be bile diyebilirim ama ben basite kaçmak istemiyorum . Eleştireceğimiz kişi Umut değil yönetim olmalıdır .

Ya Ahmet Bırak ya :) Birbirimizi kandırmayalım kuru pres ile başarı elde edildiği nerde görülmüş yeteneksiz bir koşucu işte bu herif kendisi bile bunun farkında.

Pres dediğin takım halinde yapılır bizde ilerde bir herif var ona buna depar atıyor çok büyük birşey , jaja ne yapıyo bekliyor , oldu çok güzel bir sistem gerçekten , banane arkadaş ya dünyada hangi başarılı takımın forveti deli gibi bir ona bir buna koşuyor çağdışı futbol dışı bir haraket bu resmen.

Anıl Caner
15.05.2011, 11:05
Benim en çok hoşuma giden Yönetimi, Teknik Direktör'ü ölümüne savunup her fırsatta Umut'u kötülemeye çalışmak.

Biri der daha iyisi alınmalı, biri der kesinlikle oynamamalı, biri der yedek kalmalı, birisi der ilk teklife satılmalı, birisi der umut'u kim niye alsın?

işin komiği tüm bunların hepsi yalan oluyor her fırsatta. umut sahaya çıkıyor işini yapıyor. bazen iyi bazen kötü. bazen çok iyi, bazen çok kötü. mükemmel olduğu söylenen yönetim kesinlikle daha iyisini alma gereği duyulmuyor, tüm başarımızı borçlu olduğumuz söylenen teknik direktör elinde olasılıklar sağlayabilecek bir kadro yapısı olmasına rağmen kendisini kesmiyor, kimsenin almayacağı söylenen adama yurtdışından ciddi talipler çıkıyor, zaman zaman milli takıma seçiliyor.

birileri bi yalan söylüyor ama kim bilmiyorum.

ya yöneticilerimiz çok kötü işi kesinlikle bilmiyorlar,
ya teknik direktörümüz çok sadist bir adam trabzonspor'a zarar vermek istiyor,
ya umut'un çok olağan üstü bir torpili ve bağlantıları var, oynatılmazsa trabzon şehrini imha edebilecek bir nükleer gücü var.

ya da her zamanki gibi trabzonspor taraftarı her şeyi çok fazla biliyor.

ben gene en son şıktan yana kullanıyorum oyumu. ve sizi susup, işinizi yapmaya davet ediyorum.

Umut'un burada yorum yazan çoğu kişiden daha iyi trabzonsporlu olduğunu bilmek bana yetiyor.Galatasaray'lı efsane 10 numaralara nazaran benim için hep daha bizden olacak umut.

Aker
15.05.2011, 11:23
hiç bi topcuyu eleştırmeyı sevmıyorum ama umut kusura bakma bu takım sampıyon olamazsa umutun payı cok...
o kadar pozısyona gir kaçır..
kimse kusura bakmasın ama o kaçırdıkca takımımızın direncı azaıyo rakıbın direncı artıyo..
maçları check edin bakın istersenız

Aynen bende bu şekilde düşünüyorum, takım bir süre sonra bırakıyor oyunu devam edemiyorlar sürekli ileri geri gitmekten. Antep maçında bariz bir şekilde görüldü, 10 kişi kalmaları önemli değil bizim oyunumuza bakmamız yeterli, normal maçlarımızda ilk 10-15 dakika mücadele sonra oyun bitiyordu ama o maçta 45 dakika boyunca ileride rahatça ve iyi bir oyunla kalabildik ben bunu pawelin o günkü performansına bağlıyorum, ileride top tutabilen oyuncu oldumu takımımız gerçekten çok rahatlıyor ve ileriye basmak için yeterli gücü bulabiliyor. Pawel yeterli mi pek değil çok çok daha iyi bir oyuncu almalıyız.

Ozan Yazıcı
15.05.2011, 11:26
Ben işime bakıyorum zaten..gayet normal bir tonda yazdığım mesajıma,orasını burasını parçalayıp cevap yazan sensin..

Ağa mısın..boş beleş..birader türü kelimeleri git yakın akrabalarınla konuş canım kardeşim..

tamam mı..

Ben sana cevap yazmadım, sana cevap yazsaydım senden alıntı yapardım.
Devam et yolu tıkama

Ahmet Başkaya
15.05.2011, 11:37
Ya Ahmet Bırak ya :) Birbirimizi kandırmayalım kuru pres ile başarı elde edildiği nerde görülmüş yeteneksiz bir koşucu işte bu herif kendisi bile bunun farkında.

Pres dediğin takım halinde yapılır bizde ilerde bir herif var ona buna depar atıyor çok büyük birşey , jaja ne yapıyo bekliyor , oldu çok güzel bir sistem gerçekten , banane arkadaş ya dünyada hangi başarılı takımın forveti deli gibi bir ona bir buna koşuyor çağdışı futbol dışı bir haraket bu resmen.

2 Hafta kala 76 puan başarı mıdır ?

Evet. Bizim takımın forveti koşuyor :) :D

Tekrar diyorum ben Umut iyi bir forvet demiyorum ama Umut'a muhtaç edenlere daha çok kızmamız lazım .

magicyattara
15.05.2011, 11:40
Ben senden alıntı mı yaptım da üstüne alındın o halde..

Neyse boş yere tartışmanın anlamı yok..ben seni görmedim sen de beni görme..

Murat'
15.05.2011, 11:43
101. golünü de attığına göre, artık stres falan yaşamaz herhalde, bugün kendisinden en az iki gol bekliyorum.:)

Emirhan Makul
15.05.2011, 11:45
2 Hafta kala 76 puan başarı mıdır ?

Evet. Bizim takımın forveti koşuyor :) :D

Tekrar diyorum ben Umut iyi bir forvet demiyorum ama Umut'a muhtaç edenlere daha çok kızmamız lazım .

Takımın başarısı ya o ya :)

Muhtaç edenlerin beyni yok zaten.

Sibel
15.05.2011, 11:47
Bugün gol atarsan var ya,çoooooooooook mutlu olacağım:)

Batuhan
15.05.2011, 11:50
Ya haydi Umut'um be at golünü de sustur yine. Sonra sen gol attın diye üzülenler olsun, normal zamanda gol atamıyor diye eleştirsinler ama gol attığında da tebrik etmesinler falan.. :rolleyes:

Çok hoşuma gidiyor bunlar.

Semra
15.05.2011, 11:53
Bugün gol atarsan var ya,çoooooooooook mutlu olacağım:)

Aynen ben de.
Allah yardımcın olsun Umut.

Mustafa
15.05.2011, 11:56
Ya haydi Umut'um be at golünü de sustur yine. Sonra sen gol attın diye üzülenler olsun, normal zamanda gol atamıyor diye eleştirsinler ama gol attığında da tebrik etmesinler falan.. :rolleyes:

Çok hoşuma gidiyor bunlar.

İzmir'de sayıp sövüp gol atınca deli gibi sevinnelere selam olsun :)

Adem Erdoğan
15.05.2011, 11:58
Atacağın veya attığın gol şampiyonluk golü olsun.

Allah yardımcın olsun.

talsuv61
15.05.2011, 12:51
32 maçta 11 gol atmaya yeterli diyorsan, çok puan kazandırdığını diyorsan hedeflerin çok küçük demektir !!!

FC-ST-PAULI-61
15.05.2011, 15:17
Evet at da sustur bizi.Herzaman ki gibi . Bilmeyende her Hafta Gol atiyor sanacak ;D

Oruç
15.05.2011, 16:34
Umut her hafta gol atmıyor ama sen her hafta buradasın. Maşallah diyelim.

FC-ST-PAULI-61
15.05.2011, 17:04
Evet her hafta burdayim.Ama gitmesine 2 Hafta kaldi

jeepeers
15.05.2011, 22:03
kaçırdıklarının kıymetini daha iyi anlıyoruz şu an
sayende 2. şampiyonluğun da gitmesine bir hafta kaldı ha gayret

izzet
15.05.2011, 22:09
Kacirdi, kötü oynadi, midemizi bulandirdi.

Kabul, Umut iyi oynadi diyecek biri yoktur sanirim.

Ama bu Puanla Sampiyonlugu gasp edilen bir Takimin oyuncusuna yüklenecinize, Trabzonsporun kötülügünü isteyenlerle, hakkini yiyenlerle ugrasin. Artik sIktI bu mevzu. Sanki adam zorla oynatiyor kendini.

Siz Sampiyonlugumuz elimizden nasil alindi hala anlamadayisan, yapilacak yorum yok. Umut kacirmasa Burak atilacakti, Burak atilmasa Selcuk sakatlanacakti.

Biraz mantikli olun yahu. Su an 18 de 17 yapan takimi nasil alt edecektik? 102 Puanlami?

Onur
15.05.2011, 22:14
Her hafta üstüne koya koya gidiyorsun Umut. Şenol Hoca'da senden memnun ki sende ısrarlı. Yapacak birşey yok...

Kaldı 1 (Bir)...

Burak TOSUN
15.05.2011, 22:27
Yaşattığın herşey için teşekkürler ama artık yeter....

DeAgLeMaNyAq
15.05.2011, 22:29
Diğer maçlardan çok farkı yoktu. Taraftar da alıştı artık...

Sacit
15.05.2011, 22:34
bu adam yüzünden şampiyonluk gitti. ama kimse görmüyor...

bahadır2561
15.05.2011, 22:36
seninle beraber giden 2. şampiyonluk

Gokdeniz-61-
15.05.2011, 22:41
eğer bu takımı seviyosan git artık umut yeter artık yeter sayende taraftarda saç kalmadı

Uluç
15.05.2011, 22:45
Şampiyon olamazsak bunun %20si senin payındır Umut..
%70 yönetimindir !
Diğer : %10

Muhalif
15.05.2011, 22:48
Bir de Serkan'a topu bana bırak işareti yok mu? Ben Serkan yerinde olsam can havliyle vururdum o topa gol olmasa bile kaleciye falan çarpar korner olurdu en azından. Umut'un değişmez forveti olduğu bir takım Süperlig'de şampiyon olsaydı orada bir sorun olması gerekirdi zaten!

Kaan
15.05.2011, 22:49
Umut kaçırma artık yahu. İyi değildi bugün.

Bazı zeki arkadaşlarımız da "Umut git artık" kampanyası yapmasın lütfen. Kaç kişi dedi Fransa'ya gidecek diye..

Bir susun yahu Allah aşkına.

Ozan Yazıcı
15.05.2011, 22:50
Belki sen seneye bu takımda olmayacaksın ama ben de bir taraftar olarak takımla gönül bağımı koparıyorum.
Sana değil sana güvenene yazıklar olsun..

Nihal Ayvaz
15.05.2011, 22:54
Umut gitsin almıyorlarsa üstüne para verelim!Yeter daha çekilmez bu ızdırap..

Murat'
15.05.2011, 22:55
Arkadaşlar kampanya falan yapmanıza gerek yok, Umut Bulut 1 maç sonra bu takımdan ayrılacak.

Birtan Karaman
15.05.2011, 22:55
Umut'a normal kale ölçüleri yetmiyor bunu anladım artık.

Canberk
15.05.2011, 22:56
Ozan abi ççç

Umut KALDI 1 ;)

SefaÇetinKulak
15.05.2011, 22:58
Ah be velet, sen de oksijen tüketiyorsun ya şu dünyada..

:alkış::alkış::alkış:

blackrain61
15.05.2011, 23:02
Arkadaşlar kampanya falan yapmanıza gerek yok, Umut Bulut 1 maç sonra bu takımdan ayrılacak.

Rüyamda görsem inanmam. Gidecegini hic sanmiyorum. Bari gelecek sezon yedek kalsa...

Kereşenli
15.05.2011, 23:07
İnşallah gideceği takımın yöneticileri son üç dört maçını seyretmemiştir.

Mustafa ÖZDEMİR
15.05.2011, 23:19
teşekkürler...

61_Hasan_69
15.05.2011, 23:20
yedin lan şampiyonluğu

ilhan
15.05.2011, 23:20
Lütfen birbirimize sataşmayalım. Eleştirilerimizi forum kuralları ölçüsünde yapalım.
Teşekkürler.

Mehmet Yusuf
15.05.2011, 23:37
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92425

aglattın lan bizi...

Harun CAN
15.05.2011, 23:42
Evine dön Umut.!

Uğrama bizim taraflara... Psikolojik hasta. Yoksa, 1. ligde oynayan biri için bütün o golleri kaçırmanın başka bir izahı yok.!

bahadır2561
15.05.2011, 23:43
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92425

aglattın lan bizi...

biz bu kadar puanı yine iyi toplamışız.

Tebrik ediyorum tüm takımı umut hariç

Mustafa Çolak
15.05.2011, 23:47
Usulca git sende kurtul bizde, senden bi ayır gelmez artık bu takıma

Mustafa Çolak
15.05.2011, 23:53
Usulca git sende kurtul bizde, senden bi ayır gelmez artık bu takıma

Hüdai Pervaneli
15.05.2011, 23:59
Umut la o golleri bilerek mi kaciriyon dogru söyle
Istese böyle kaciramaz

DEEP BLUE
16.05.2011, 00:01
Türkiye Futbol Liginde şampiyonu belirleyen iki adam var;

Oynamadığı için Guiza,
Oynadığı için Umut Bulut...

Yeterince nettir umarım...

Selman
16.05.2011, 00:05
Trabzonspor'un 2. kurtuluş günü Umut Bulut'un gidiş tarihidir.İlki Hüseyin Çimşir'di.

ARAF
16.05.2011, 00:20
aslında suç sende de değil senin kapasite bu kadar
vermese mabut neylesin umut
asıl seni forvet diye yıllarca tutup iyi bir gölcü almayanda suç
yine de emeklerin ve hırsın için teşekkürler

Bıyıklıoğlu
16.05.2011, 00:35
Bu takımın formasını giyen,formasını terleten her oyuncuya oynadığı sürece destekleyici mesajlar yazdım...

Yeri geldi bizi de deli etti,yeri geldi aşırı ön yargılı olanları da deli etti...

Yeri geldi attığı golde de kusur bulduk...

Yeri geldi atamadığı gollerin saatlerce dalgasını geçtik...

Yeri geldi Umutsporlu(!) olduk...(dediler)

Trabzonspor forması altında yapmış olduğun katkıların için teşekkürler...

Tolga
16.05.2011, 00:43
Bu takımın formasını giyen,formasını terleten her oyuncuya oynadığı sürece destekleyici mesajlar yazdım...

Yeri geldi bizi de deli etti,yeri geldi aşırı ön yargılı olanları da deli etti...

Yeri geldi attığı golde de kusur bulduk...

Yeri geldi atamadığı gollerin saatlerce dalgasını geçtik...

Yeri geldi Umutsporlu(!) olduk...(dediler)

Trabzonspor forması altında yapmış olduğun katkıların için teşekkürler...

Ama Allah rızası için çek git şu takımdan.Trabzon'a deplasmana bile gelme artık . . .

Bu yazının sonuna benden bu gelir =)

Bıyıklıoğlu
16.05.2011, 00:45
Ama Allah rızası için çek git şu takımdan.Trabzon'a deplasmana bile gelme artık . . .

Bu yazının sonuna benden bu gelir =)

Sana kim dedi yazının sonunu getir diye?

Armağan Dere
16.05.2011, 00:47
Sana helal olsun kaçıncı boş kale oldu:)...Allah aşkına haftaya pazartesi bavulunu al çek git Trabzon'dan..

Emirhan Makul
16.05.2011, 01:06
Git Allah aşkına git nefret ediyorum senden git artık şu takımdan 4 sene oldu doymadın mı hayatını garanti altına almadın mı lütfen git artık Allah yalvarması yapıyorum git ya.

Cem Akyüz
16.05.2011, 01:15
Top kontorlü :0
Adam geçme :0
Top Sürme :0
Hava Topu :0
Sırtını dönüp takımı rahatlatmak: 0

Ama bu adam bizim forvetimiz.Kaçırdığı golleri izleyince yemin ediyorum uykularım kaçıyor.Ben böyle birşey görmedim.Birde insanlar alışmış tepki bile vermiyorlar.İnşallah sene sonunda yollar ayrılır.Yok olmuyor işte başaramıyor neden bu ısrar anlamıyorum

Canberk
16.05.2011, 01:18
İnsanlar tepki veriyor abi.
Önceki sayfalarda çok tepki veren oldu biliyorsun...

talsuv61
16.05.2011, 01:21
Heralde eski karısı beddua etti de ahı tuttu heralde. Beceriksizlik olur da bu kadarı olmaz.
Bi de pozisyonda Serkana vurma diye bağırıyor.Kendisi boş kaleye çok gol atmış ya !
Önce hakemler sonra umut.

Halit Aydın
16.05.2011, 01:23
Adam kendini o kadar gole odaklamış ki ilk golde sola koşu yaptı önce sonra döndü pas attı Pawel'e. :)

Serkan'a "Açılın ben doktorum" tarzı hareketi ve ardından topu tribüne yollamasından sonra benim gözümde de kredisini tüketti ne yazık ki. Bu saatten sonra ben de tükendim.

Bazen diyorum geçen hafta o golü keşke atmasaydın da en azından 2 hafta az çekerdik şampiyonluk stresini. Ama bir yandan da diyorum o golün bir anlamı vardır. İnşallah o golün bir anlamı olur Umut. Kal sağlıcakla.

pReN@_61
16.05.2011, 01:27
aslında suç sende de değil senin kapasite bu kadar
vermese mabut neylesin umut
asıl seni forvet diye yıllarca tutup iyi bir gölcü almayanda suç
yine de emeklerin ve hırsın için teşekkürler
Çok güzel özetlediniz..

Abdullah Altıntaş
16.05.2011, 01:29
Umuta kızmak ne kadar doğru,golcü diye senelerdir bizi Umuta mahkum edenlerin hiç mi suçu yok.

Ahmet Başkaya
16.05.2011, 03:06
Kafa gitmiş :D

Erdal
16.05.2011, 04:10
Ben seni seviyorum...Samimi olduğunu da biliyorum...Ama galiba vakti geldi be çocuk...Kabul et sen de yoruldun biz de...Unutma bizi...Bence dışarısı sana iyi gelecek...Üç beş kelime Fransızca öğren ama bir de kolbastı öğret gittiğin takıma...

h@msi61
16.05.2011, 05:09
Umut artik gitmeli, ama Avrupa'ya gitsin. Turkiye'de baska takim formasi kendisine yakismayacaktir.... Son macinda da varini yogunu koy, sonra yolun acik olsun be Umut.

Punisher-61
16.05.2011, 06:40
Yine inanilmaz bir gol firsatini yedi ibb macinda... Bu pozisyonlara kizmaya daha enerjim kalmadi... Senol günes sagolsun zorla oynatti adami her zaman... Ama böylece neden senol günesin gelmesine karsi oldugumu birkez daha hatirlamis oldum

Ertan 51
16.05.2011, 08:03
Bu dakkadan sonra gitse ne olur kalsa ne olur.
9 puanın erimesinde 1. aktör hocamızdır,sonra Umut.

Turgay Atalay
16.05.2011, 09:08
Neyse seninle son bir maçımız kaldı, inşallah seni bir daha bordo mavili forma içinde görmem. 2 şampiyonluk feda edildi senin yoluna, git şimdi başkanlarına bela ol.

irfan61
16.05.2011, 09:09
Barcelona'ya gitsen onları bile futboldan soğutursun.

yunushanilce
16.05.2011, 10:50
ne zaman gidiyosun??

Uğur Ö.
16.05.2011, 10:53
Yalnız Umutta entresan bir özellik keşfettim çoğu forvette bunu göremedim adam koşuyor yahu :)

Necmi6161
16.05.2011, 10:58
Yine Formundaydı Maçta. Sezon Sonu Gönderilmesi Lazım.

Erbay
16.05.2011, 12:42
Artık gitmesi gerekiyor. Kendine zarar vermeye başladı. Boş kaleye kaçırmak artık bir gelenek haline geldi.

Sefaenes
16.05.2011, 12:54
umut yerine adam gibi forvetimiz olsaydi oynasaydi su an sampiyonlugu konusuyorduk. Belki onur da sakatlanmiyacakti. onun kacirdigi goller takimi yakti. Seneye görmek istemiyorum 1 sene daha takimda görmek isdirabi yakar bizi. Gitsin hiproma oraya transfer olsun istedigi kadar kosu versin.

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 12:57
Ankaragücü maçındaki 1-0 ken boş kaleye kaçırdığın golü hatırlayınca kalbim sıkışıyor.

apachi61
16.05.2011, 13:01
Dün gene formunun zirvesindeydi. Beklentileri boşa çıkartmadı. Oyunda kaldığı sürece hayli etkiliydi özellikle taraftara saç baş yoldurma konusunda çok başarılı. Çok koşması güzel 2011 trabzon gençlik olimpiyatlarında takımımıza kesin altın madalya kazandırır. Haftaya ilk 11 de yeri garanti. Beklentim bu hafta tomic ile karşı karşıya kalıp tolgaya geri pas atması.

Ali Tunahan Güllü
16.05.2011, 13:03
Tamam yönetimin suçu var iyi ve hazır bir golcü alsalardı bunları çekmezdik ama kardeşim sen kaç senedir Trabzonsporda oynuyorsun.Hiç mi yetenek olmaz bomboş kale ya bomboş olmuyor atamıyor.
Off of.

Seyfi_B
16.05.2011, 14:53
Umut abi bu forumu takip ettiğini biliyoruz. Allah aşkına git bu takımdan. Hepimiz için en hayırlısı olacaktır. Lütfen GİT ARTIK!!! Bıktım usandım artık.

talsuv61
16.05.2011, 16:46
Serkana Topa vurma ben vuracam işareti yapması güzeldi.Serkanda demiştir "bende avuta atabilirdim" diye

Punisher-61
16.05.2011, 17:57
Umuta forvet demek icin 1000 sahit lazim

yunushanilce
16.05.2011, 18:06
Serkana Topa vurma ben vuracam işareti yapması güzeldi.Serkanda demiştir "bende avuta atabilirdim" diye
:D:D:D:D bende atarım avuta

Haluk Pehlivan
16.05.2011, 19:05
Forvet harici bir yerde oynayabiliyorsa kalsın yoksa gönderilsin.

tayfa_61>34
16.05.2011, 19:38
adam koşuyor yahu !!!

Sibel
16.05.2011, 20:34
Umut, valla ne diyeceğimi bilmiyorum...Yalnız Sergen'in yorumu beni güldürdü...Serkan'ın golünü elinden aldı,dedi.:) Ey gidi Umut,sende şans yok ,otur da ağla..Beraber ağlayalım..

GULER
16.05.2011, 21:07
Umut, valla ne diyeceğimi bilmiyorum...Yalnız Sergen'in yorumu beni güldürdü...Serkan'ın golünü elinden aldı,dedi.:) Ey gidi Umut,sende şans yok ,otur da ağla..Beraber ağlayalım..

Sansla uzaktan yakindan alakasi yok maalesef.

Umut ancak kucuk takimlarin buyuk oyuncusu olur, ama her zaman buyuk takimlarin kucuk oyuncusu kalir.

Zaten Trabzonspordan baska bir buyuk bir takima zor gider, 6 yildir Trabzonsporda kalmasinin nedeni de budur. Toulouse falan hikaye, bu adami birak 1nci ligde fransanin 3ncu liginde bile oynatmazlar..

-Samet
16.05.2011, 22:28
HH_52 abi gif koydu mu acaba yine bu başlığa :D :D :D

Sibel
16.05.2011, 22:34
Geç kaldınız dalga geçmek için değil mi!

-Samet
17.05.2011, 00:35
Geç kaldınız dalga geçmek için değil mi!

Üstüme alınıyorum , tamam espri de yok bundan sonra :rolleyes:

Qarizma_miraç
17.05.2011, 00:42
bunu gördükçe içim sızlıyo bu bile futbolcu diye dolanıyo ulan neyse yazmıyım defolup gitmeni istiyoruz trabzonspor taraftarı olarak ağla ve git üüüü ben goşuyom deyip git

Sibel
17.05.2011, 00:48
Üstüme alınıyorum , tamam espri de yok bundan sonra :rolleyes:Espriyse sorun yok;)

Fatih Özkan
17.05.2011, 00:53
Tribün atmosferinden ötürü az da olsa yüzümü ekşitiyordum Umut gol kaçırınca...
Ama dün o da olmadı...
Öyle bir alıştırdı ki...

HH_52
17.05.2011, 01:04
Giderken yanında bizim şampiyonluğumuzu devamlı engelleyen yani seni destekleyen Taraftarlarıda al git...

Erdal
17.05.2011, 02:42
Bunca adam ayrılacak ve içlerinde para kazandırarak gidecek bir sen varsın...Büyksün Umut...

Fatih Özkan
17.05.2011, 02:43
Bunca adam ayrılacak ve içlerinde para kazandırarak gidecek bir sen varsın...Büyksün Umut...

Katılmamak elde değil abi...

Mustafa ÖZDEMİR
17.05.2011, 08:38
Giderken yanında bizim şampiyonluğumuzu devamlı engelleyen yani seni destekleyen Taraftarlarıda al git...
saçma sapan bir yorum ...

Cemalettin Taşkın
17.05.2011, 09:00
artık klasikleşen kaleci kalede yokken topu auta atma hareketinin belediye maçında da yaptı.

Gurpas
17.05.2011, 09:18
Trajik bir komedisin sen yaa

ilhan
17.05.2011, 09:24

Bu şu demek; eğer Umut Bulut kalırsa sizin gibi taraftarlardan kurtuluyoruz.
Yanılıyor muyum?

CAFER ÖZER
17.05.2011, 09:32
Umutu Gördükten Sonra MEHMET YILMAZ dan özür dilemek lazım.
Eğer Umuta verildiği kadar şans Mehmete verilse belkide daha başarılı olurduk.
Koşma ise oda koşuyordu.
Gol kaçırma ise ondada vardı hatta o artistik hareket bile yapıyordu,Anostisi maçında aşırma gol atmaya çalışmıştı.
Umutun Bu saatten sonra Bu takımda kalabileceğini zannetmiyorum,
Ama korkum odurki Trabzonspor taraftarı kimin gitmesini istediyse 4,5 sene sonrada olsa gitmiştir.Ama nedense Gidenin yerine gelen ondan daha beter olmuştur.Sıkıntı burda.
Hüseyin dedik yıllarca bağırdık Hüseyin Gitti yerine Tjikuzu mudur nedir o geldi.
Mehmeti gönderdik yerine Kopyası Umutu aldık.
Şimdi Umut gider Yerine ondan daha kötüsü gelir.
UMUT Yüzünden bana göre şampiyonluk kaçmıştır.
Tekbaşına Umut değil.Umuta bu takımı Mahkum eden Teknik ekib ve Yönetimde Umuttan daha fazla suçludur.
Gönül isterdiki Alkışlayarak teşekkür ederek gönderelim ama malesef ben 100 pozisyondan 10 gol çıkartan adamı alkışlayamam.

Mustafa
17.05.2011, 09:50
Koşma ise oda koşuyordu.
Gol kaçırma ise ondada vardı hatta o artistik hareket bile yapıyordu,Anostisi maçında aşırma gol atmaya çalışmıştı.
Ama korkum odurki Trabzonspor taraftarı kimin gitmesini istediyse 4,5 sene sonrada olsa gitmiştir.Ama nedense Gidenin yerine gelen ondan daha beter olmuştur.Sıkıntı burda.
Hüseyin dedik yıllarca bağırdık Hüseyin Gitti yerine Tjikuzu mudur nedir o geldi.
Tekbaşına Umut değil.Umuta bu takımı Mahkum eden Teknik ekib ve Yönetimde Umuttan daha fazla suçludur.
Gönül isterdiki Alkışlayarak teşekkür ederek gönderelim ama malesef ben 100 pozisyondan 10 gol çıkartan adamı alkışlayamam.

Yazdığın yazıda kendinle o kadar çelişiyorsun ki :)

Ömer Yüce
17.05.2011, 09:50
Koşma ise oda koşuyordu.
Mehmet yılmaz'ın eline su dökülmez asla. Hiç unutmuyorum. Antalyada oynanan maçta kalenin resmen içinde topu sağdan veya soldan değil üstten avuta atabilecek tek adamadır. Hani uğraşsan direğe çarpar o kadar yani

Tolga_61
17.05.2011, 09:58
Koşma ise oda koşuyordu.
+1967 İşte bunu çok yazdım.Mehmet YILMAZ ın suçu neydi?

Faik Yılmaz
17.05.2011, 10:02

Abi bu Umutun büyüklüğü değil yönetimin beceriksizliğidir....

Selçuk ve Egemenin sezon sonu gideceğini sağır sultan bile biliyordu.. Hal böyle iken onlarla uzun vadeli szöleşme imzalamayan ya da imzalayamayan yönetimdir asıl suçlu olan.....

Kaldıki Umutun gitmesiyle belki adam gibi bir forvet alırız... Ve alacağımız 3-5 kuruştan çok daha fazla faydası olur bize....

Adem Erdoğan
17.05.2011, 10:04
Mehmet Yılmaz bu takıma gelmiş en kalas forvettir.

Koşuyordu denilmiş; poposunu kaldırıp ofsayttan çıkamıyordu.

Onun geldiği sezon Fatih Tekke gelene kadar 1 ay gol atamadık.

Fenerin kalecisi Recep'i 2 karşı karşıyalık pozisyonla kahraman eden futbolcudur.

Fakat golcü yanlarını genel olarak kupa maçlarında görüyorduk.

özellikle kupa finallerinde attığı goller.

magicyattara
17.05.2011, 10:16
Mehmet yılmaz'ın eline su dökülmez asla. Hiç unutmuyorum. Antalyada oynanan maçta kalenin resmen içinde topu sağdan veya soldan değil üstten avuta atabilecek tek adamadır. Hani uğraşsan direğe çarpar o kadar yani
Yattara'nın ortasında o topu ağlara göndermişti..kafayla..

Fenerin kalecisi Recep'i 2 karşı karşıyalık pozisyonla kahraman eden futbolcudur.

Van de Paar'ın pasında bom boş pozisyonda topu recepe nişanlayan Agustine'di..:)

Semih
17.05.2011, 10:42
Herhalde bu sene gidicisin.
Yolun açık olsun.

Kısmet değilmiş...

Onur
17.05.2011, 11:49

Umut'un Mehmet Yılmaz'dan eksik nesi var. Yazdıklarında yok da... :)

Adem Erdoğan
17.05.2011, 12:18
Umut'un Mehmet Yılmaz'dan eksik nesi var. Yazdıklarında yok da... :)

En azından kalas gibi dikilmiyor.

Koşuyor ve daha becerikli arkadaşlarına alan açıyor.

talsuv61
17.05.2011, 12:40
Mehmet Yılmaz'dan bi hatıra fenerle maçımız ilk haftaydı heralde. Kaleciyle karşı karşıya, topu sürüyor ama topu taca sürüyor. :(

Armağan Dere
17.05.2011, 13:06
10 boş kaleye atamama rekoru ile sezonu tamamlayacak...Saol Umut bir şampiyonluğumuzu daha çaldın..Suç sende olduğu kadar yönetim ve hocada da az suç yok..Sezon sonu bavulunla arkana bakmadan gitmen dileğiyle..

HH_52
17.05.2011, 15:08
Yanılıyor muyum?

Yanılıyorsun :) Umut Kalırsa Kale arkasındaki Taraftarları korumak amacıyla yine ağaları koyacaklarmış... :D

ilhan
17.05.2011, 15:11
İnşallah kalır o zaman.

antagonist
17.05.2011, 15:21
İnşallah kalır o zaman.

Cem Yılmaz Ankara'ya geldi geçen. Bilet fiyatları 55-90 TL arasındaydı.

Gösteriye gidemedim ama bir şey de kaybetmedim. Buradaki espriler de en az o kadar kaliteli(!) Gül, gül öldüm. O derece.

pReN@_61
17.05.2011, 15:35
Yolun açık olsun falan denilmiş de gideceği kesin mi?

UğuR
17.05.2011, 15:36
Aynı şeyleri koyup aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız mı?

Sibel
17.05.2011, 19:19
Giderken yanında bizim şampiyonluğumuzu devamlı engelleyen yani seni destekleyen Taraftarlarıda al git...Çok komiksiniz.

buroli
17.05.2011, 19:56
son maçı yenersek 82 puan olacak.umut olmasa 100 mü olacaktı sanki daha ne kadar puan alacaktık

winner
17.05.2011, 21:41
Gidersen de kalırsan da teşekkürler Umut.

Nazlı Ayaz
17.05.2011, 22:21
Çok komiksiniz.

Bencede,bu yılın esprisi olsa gerek...

Yavuz Hasan
17.05.2011, 23:11
Yanılıyor muyum?
bir umut:)

umut un kalmasını hiç bu kadar istememiştim

lazoli06
17.05.2011, 23:12

Senin kapasitene uygun bir yorum olmuş.Gif yapmayı öğrendinya bu cümlenle ilgili de bir kaç gif yap,sonra onları da al git.

Gokdeniz-61-
17.05.2011, 23:27
kim ne derse desin umut bu saatten sora değişmez kapasitesi artmaz kendini geliştiremez

talsuv61
18.05.2011, 00:21
son maçı yenersek 82 puan olacak.umut olmasa 100 mü olacaktı sanki daha ne kadar puan alacaktık

Umut olmasaydı A.gücünden de,antalyadan da kayseriden de puan alabilirdik.

HH_52
18.05.2011, 00:46
Senin kapasitene uygun bir yorum olmuş.Gif yapmayı öğrendinya bu cümlenle ilgili de bir kaç gif yap,sonra onları da al git.

Bak senin kapasiteni bilmem ama pek büyük olmadığı apaçık ortada.

Bende Gif yapmaya hem imkan da var bilgi de var. Sende buda yok!

Varsa imkanın ve bilgin sende bana burada Gif le cevap verirsin.

Gelmişsin buraya kendini nimetten sanıyorsun.

Sen kimsin ya???

Canberk
18.05.2011, 00:56
Ne Umut gidiyormuymuş ?
Vallahi inanmam :cool:

HH_52
18.05.2011, 01:15
Alın size Kapasite... Her haftaki gibi Umut Bulut Resitali...

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/746.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/740.gif

Ömer TOPAL
18.05.2011, 01:23
ne var o videolarda ? o kadar biliyorsan git vur o topa o şartlarda..birinde serkan anlamadı vurucanı son an bırakabildi kaleci kapattı savunmadan adam geldi vuramadı..ikincide şartlar o kadar iyi degilken vurdu yinede kaleci armutmu topluyo orda..Saçmalıcaksan adam gibi saçmala..saten gergin herkez iyice germe milleti...Ben umut bulut degil hepsini desteklerim...

o giderse de beni bu takımdan kovacak adamın alnını karışlarım..

Sen orda tv karşısında maç izlerken, (örnektir trabzondaki taraftar üzerine alınmasın) trabzondaki taraftar maca bir saat kala stada gider takımı destekler, maç biter evine gider duşunu alır futbol programlarını izlerken ben direksiyon sallarım o yorgunlukla memleketime dönmek için...sabah iner o yorgunlukla uykusuz işime giderim...bana "avni aker bile deplasman"....! kaç maça gitmişim ben bu şekilde....Sen kim oluyorsun da umuta destegimden dolayı beni bu takımdan kovabiliyorsun ? ? bunu bir açıkla bakalım önce bu gücü nerden ve kimden alıyorsun ? dengesizliginde bu kadarı olmaz.. bu sayfayı yöneten insanlar eleştiriye her zaman saygım vardır da bu neyin nesi ?

Armağan Dere
18.05.2011, 01:24
Bu kadar yeteneksiz bi adam olamaz..

HH_52
18.05.2011, 01:33
ne var o videolarda ? o kadar biliyorsan git vur o topa o şartlarda..birinde serkan anlamadı vurucanı son an bırakabildi kaleci kapattı savunmadan adam geldi vuramadı..ikincide şartlar o kadar iyi degilken vurdu yinede kaleci armutmu topluyo orda..Saçmalıcaksan adam gibi saçmala..saten gergin herkez iyice germe milleti...Ben umut bulut degil hepsini desteklerim...

o giderse de beni bu takımdan kovacak adamın alnını karışlarım..

Sen orda tv karşısında maç izlerken, (örnektir trabzondaki taraftar üzerine alınmasın) trabzondaki taraftar maca bir saat kala stada gider takımı destekler, maç biter evine gider duşunu alır futbol programlarını izlerken ben direksiyon sallarım o yorgunlukla memleketime dönmek için...sabah iner o yorgunlukla uykusuz işime giderim...bana "avni aker bile deplasman"....! kaç maça gitmişim ben bu şekilde....Sen kim oluyorsun da umuta destegimden dolayı beni bu takımdan kovabiliyorsun ? ? bunu bir açıkla bakalım önce bu gücü nerden ve kimden alıyorsun ? dengesizliginde bu kadarı olmaz.. bu sayfayı yöneten insanlar eleştiriye her zaman saygım vardır da bu neyin nesi ?
............... :hırr :hırr :hırr

Armağan Dere
18.05.2011, 01:36
Usta,Ömer abi sağlam Trabzonsporludur..Tek konuda anlaşamayız Umut'u çok sever..Onun için imzanı değiş ama şunu söliyim Umut'u sevmeyenler sevenlerden fazla artık çok koşuyor yemiyor..

Canberk
18.05.2011, 01:36
Ya her videoya karşıt adamlar vardı ya.
Onlar birde şunları yorumlasın. İyi ki fener maçına bakıyordum da görmedim bunları yarabbim...

Hadi 1. videoyu anladık;2 videoyu da anladık.
Yok yaa bu böyle değildi :o

1.videoya gelişine çok naçizane KOYUYOR...
2.videoya göstere göstere üzerine vuruyor kalecinin.(ya ne yapsaydı sakın demeyin boş kaleye atamayışlarınıda biliriz SİZDE BİLİRSİNİZ'de işinize gelmiyor ...)

Samet Türkmen
18.05.2011, 01:46
Arkadaşlar ; zorlamaya, sırf eskiden savundum diye sonunda kadar savunmaya gerek yok. Olmuyor işte. Geri kalan futbol hayatında başarılar dileyelim olsun bitsin. Forvet mi yok Allah aşkına. Yani öyle bir hale getirdiniz ki sanki elimizden gidecek, sanki transfer döneminin gözdesi olacak.

Kulüp Umut'un yerine başka birisini alamayacak akdar aciz ise bende kalsın derim. O da ayrı bir konu. Güle Güle Umut. Yaşattığın güzel anlar,maçlar,sevinçler var bu uzun yıllar içinde. Ama gel gör ki bu sevinçler, yaşattığın ızdırapların amortisi bile olamıyor.

Ömer TOPAL
18.05.2011, 01:49
söz konusu umutu sevip sevmemek degil..Ben severim desteklerim..ben buragıda jajayıda serkanıda severim..benim o formayı giyipte hakkında ters konustugum futbolcu olmamıştır..gören varsa söylesin...Eleştirebilirsin..sevmeyebilirsin...kaç ırdıklarına itiraz etmedim hiç bir zaman kaçırmıştır onada hay hay...Hee sadece şudur..Kalecinin kurtardıgı topu; şutu çeken topçuya kaçırdı imzası vuran spikerede hocayada taraftarada lanet okurum her daim....!

Armagan bu sayfada en cok umutu eleştirenlerdendir...Ama cok sevdigim bir arkadasımdır canberk bir yorum yapmış yigenim yaşındadır şahsen onuda tanırım...eleştirsin sevmesin kimse bu konu için ben arkadaşlarımı sorgulamam.... Burdaki tek sorun UMUTU DESTEKLEYEN ONUN GİDİŞİYLE BU TAKIMIN TARAFTARLIGINDAN GİTSİN... bu ne demektir ya ? hangi ahlaka sıgar e bende bu durumda sen yattarayo destekledin bu adam 8 yıldır bu takımda sampiyonluk görmedik sen onunla al sahada git dememmi gerekiyor ? ? ? biri bana bunu açıklasın

HH_52
18.05.2011, 01:57
söz konusu umutu sevip sevmemek degil..Ben severim desteklerim..ben buragıda jajayıda serkanıda severim..benim o formayı giyipte hakkında ters konustugum futbolcu olmamıştır..gören varsa söylesin...Eleştirebilirsin..sevmeyebilirsin...kaç ırdıklarına itiraz etmedim hiç bir zaman kaçırmıştır onada hay hay...Hee sadece şudur..Kalecinin kurtardıgı topu; şutu çeken topçuya kaçırdı imzası vuran spikerede hocayada taraftarada lanet okurum her daim....!

Armagan bu sayfada en cok umutu eleştirenlerdendir...Ama cok sevdigim bir arkadasımdır canberk bir yorum yapmış yigenim yaşındadır şahsen onuda tanırım...eleştirsin sevmesin kimse bu konu için ben arkadaşlarımı sorgulamam.... Burdaki tek sorun UMUTU DESTEKLEYEN ONUN GİDİŞİYLE BU TAKIMIN TARAFTARLIGINDAN GİTSİN... bu ne demektir ya ? hangi ahlaka sıgar e bende bu durumda sen yattarayo destekledin bu adam 8 yıldır bu takımda sampiyonluk görmedik sen onunla al sahada git dememmi gerekiyor ? ? ? biri bana bunu açıklasın

Benim kızdığım nokta artık Taraftar mı Tenkik Direktör mü onu bilemem.

Ama şöyle bir durum var. Yani her takımda kötü olan yani formda olmayan bir futbolcu olursa bu yedeğe çekilir. Bu Real Madrid de de böyle ManU da da. Yani Sir Alex Fergusson Rooneyi formsuz olunca yedeğe çeke biliyor ama bizim Umut Bulut her maç 90 dakika oynuyor.

Bu adalet mi. Bu mantıklı mı? Benim Fenerbahçeli p...lerden işittiğim lafları bu haftasonu siz işitseydiniz katil olurdunuz. Bu adamı neden oynattılar.

Oynamasaydı şu an puan farkıyla önde olacağımızı kimse inkar edemez. Ama ne yazikki yine hüsran yine hüsran.

Yani Umut kötü olduğu halde onu destekleyen birileri Trabzonspor taraftarı olamaz. Çünkü onun kötü olduğu zaman ancak Fenerbahçeliler destekler oynasın diye ve boş kalelere atamasın diye. En mantıklısı budur işte...

Karar vermek gerekiyor. Şampiyonluk mu Umut Bulut mu? Bunun ortası mortası yok. Görüntüleri izleyin anlarsınız!

Ömer TOPAL
Sen Basketbol topunu görünce futbol topu diye ayağınla vurursun. Pozisyonları nasıl yorumladığından belli.

Sen direksiyon sallarken ben de bizim köyü TS Club ürünleriye şampiyonluk geliyor diye donatıyorum. Burada ister Trabzonsporlu ister başka takımlı TSClub ürünleriyle boğuyorum. Kulübümüze maddi destek sağlayalım diye. Sen mi veriyorsun parayı??? Ben bu paraları Umut Bulut topları havalara diksin mi diye veriyorum. Gelmişsin karşıma utanmadan cevap yazıyorsun. Seni adam yerine koyup buraya cevap yazanda kabahat...

bak işte aramızdaki fark bu....! Ben seni adam yerine koyup derdimi anlatıyorum...Ayna misalidir bu işler...ben baktıgımda karşımda adam görürüm ki adamımdır...Sen baktıgında karşında adam göremiyorsun ki adam degilsindir...!

Ayrıca söz konusu burda para harcamak ürün almak maça gitmek degil...sen daha orda ne demek istediğimi anlayamamışssın bile...Parayla konuşan insanı karsıma alıp bir kelime daha etmem aslında ama istisnasın...Ordaki söylenen benim Trabzonsporlulugumu kimse sorgulayamaz...Kimsenin haddine degil...söz konusu para harcamaksa bu takım ugruna hesaba dökersek çok büyük farklar çıkar aramızda emin ol....ama bu degil mevzu..olan harcar olmayan bir atkı alır...VİP tribünde 400 TL verip maç izleyenden daha degerlidir kale arkasında harçlıgını biriktirerek 15 TL verip bilet alan adam gözlerde unutma...

ben çok adam biliyorum maça gelip dönüş yolunu aç aç giden birader...ekmegimizi paylaştık biz renkdaşımızla...Boş konuşuyorsun boş...

ayrıca umutun oynayıp oynamamsı benim sorunum degil..ben sahaya çıkan adamı desteklerim arkadaş..hocası yönetimi var bu işin...orda olup oynamak ne umutun suçu nede destekleyenin..bizde biliyoruz yetersizliklerini kaçırdıklarını daha iyisnin alınması gerektiğini..bunu ilk yarı da söyledik..ama bu umutu desteklemeyelim anlamına da gelmez..ben bu formayı giyen adam emre bölezde olsa DESTEKLERİM...

yatara
Umut Bulutun bu kacirdigi gol yüzünden Sampiyonluk giderse cok üzülürüm
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/666.gif

ama icimde bir his Umut Pazar günü Sampiyonluk golünü atacak geciyor

HH_52
18.05.2011, 02:02
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1006.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1003.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1026.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1033.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1064.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1084.gif

Armağan Dere
18.05.2011, 02:04
Umut bizleri paranoyak etti beyler...2'niz de farklı şeylerden bahsediyorsunuz..

FC-ST-PAULI-61
18.05.2011, 02:05
Onu bunu bilmem ama Ankaragücüyü Umutun yüzünden yenemedik

yatara
18.05.2011, 02:06
http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1006.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1003.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1026.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1033.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1064.gif

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/18/1084.gif

bunlardan Pawel en az 3ünü Atardi

HH_52
18.05.2011, 02:10
Umut bizleri paranoyak etti beyler...2'niz de farklı şeylerden bahsediyorsunuz..

Vallahi Hocam beni Umut Bulut ve Fenevli gay Taraftarlar paranoyak yaptılar.

İnanırmısın bu haftasonu karakolluk oluyordum. 3 Fenerbahçeli taraftar yüzünden. Detaylarına girmeyeyim. Onun için bu haftasonu maçları izlemeyeceğim. Gidip dışarda biraz hava alıp gezeceğim. Sağlıma dikkat etmem lazım...

Ömer TOPAL
18.05.2011, 02:11
yok armagan ben paranoyak degilim..Abartıyorsunuz çok bu olayları..evet gelelim o videolara tek tek... Kimse kaçırdıklarını inkar etmedi saten bunu önemle belirteyim...

1. Video 3-3 biten kayseri maçı... 1-0 ken verilmeyen bariz bir penaltı...
2. video gereksiz bir video herkez kaçırır..aldıgımız bir maç
3. video araya gayet güzel girip vurdu..kaleci şansı diyelim..e bu degilmi bizim katledilgimiz maç..iki golumüz faul diye verilemdi...
4. ve 5. video...birincisi güzel yükseldi vurdu şanssızlık...2. şutu eşşekliğinden atamadı..peki bu maç degilmi yine umuta yapılan bir penaltı verilmedi...?
son video konuşmaya gerek yok..ben bile duvara kafa attım öylemi vurulur o topa diye..şişliği yeni yeni geçti..

diyorumki tamam da hırsızın hiçmi suçu yok birader ? ? bir insana bu kadar yüklenmek de neyin nesi ?

FC-ST-PAULI-61
18.05.2011, 02:13
Bu Altondaki Fenerlilerle hic konusmamak lazim.Utanmadan Hakemi yendik diyolar Oguz Abi.Ben bidaha Altonada Mac izlemem,sinirden cildiriyor Insan.

Ömer TOPAL
18.05.2011, 02:15
Bu Altondaki Fenerlilerle hic konusmamak lazim.Utanmadan Hakemi yendik diyolar Oguz Abi.Ben bidaha Altonada Mac izlemem,sinirden cildiriyor Insan.

en iyi kürt ölü kürt derlerdi böle bi espiri vardı...o öyle degilmiş aslında ögrenmiş olduk... " En iyi fenerli ölü fenerli " :)

HH_52
18.05.2011, 02:17

sinir neki adam önüme gelip koydukmu hareketi yapıyor Penaltıdan sonra. Adamı elimden zor aldılar. Adam benden birde 15 yaş büyük. Gelde çıldırma. Onların hepsi ... çoçuğu.

HH_52
18.05.2011, 02:21
en iyi kürt ölü kürt derlerdi böle bi espiri vardı...o öyle degilmiş aslında ögrenmiş olduk... " En iyi fenerli ölü fenerli " :)

Buraya girip Umuta kızıyorsam neden kızdığımıda biraz anla. Buradaki Fenerliler çok pis insanlar. Yani belki benim yerimde olsaydın birisni indirmiştin. Benim durumumu birazda anlayın. Son maçı izlerken 30 Fenerlinin arasında tek Trabzonsporlu bendim. Millet bana bakarak koyduk mu hareketleri yapıyorlar :mad:

Armağan Dere
18.05.2011, 02:26
Biz ne yapalım abi İstanbuldayız..geçen akşam Kadıköy'de Bağdat caddesinden geçiyorum..süslemeye başlamışlar bile içim burkuldu...

Ömer TOPAL
18.05.2011, 02:29
Buraya girip Umuta kızıyorsam neden kızdığımıda biraz anla. Buradaki Fenerliler çok pis insanlar. Yani belki benim yerimde olsaydın birisni indirmiştin. Benim durumumu birazda anlayın. Son maçı izlerken 30 Fenerlinin arasında tek Trabzonsporlu bendim. Millet bana bakarak koyduk mu hareketleri yapıyorlar :mad:

biz umut süper golcü hiç kaçırmıyor hep kalsın daha iyisine gerek yok demiyoruz ki ? bak ne dedim eskisehir macında son anda vurdugu kafada ben duvara kafa attım nasıl kaçarırsın diye... sen olaya cok farklı bakıyorsun..benim de cok fenerli var ortamımda mahallemde hepsiyle baş ediyorum..afedersiniz ama sk.r ettiğim arkadasım bile oldu..Bu 9 puan farkın kapanması tek başına umutun suçu degildir bunuda anlayın..umut atsa baska filimler döncek yine kapanıcaktı..hepimiz gözlerimizle görmüyormuyuz oyunanan oyunları ? bunu görmeyen bir tek fenerli taraftarlar..onların gazına gelip birbirimizi yemenin topçumuzu hain ilan etmenin manası yok...Benim için sen bin fenerliden degerlisin bana adam degilsin dediğin halde...budur olay önce birbirimizi sevelim ve hainlerin oyununa gelmeyelim.

HH_52
18.05.2011, 02:34
biz umut süper golcü hiç kaçırmıyor hep kalsın daha iyisine gerek yok demiyoruz ki ? bak ne dedim eskisehir macında son anda vurdugu kafada ben duvara kafa attım nasıl kaçarırsın diye... sen olaya cok farklı bakıyorsun..benim de cok fenerli var ortamımda mahallemde hepsiyle baş ediyorum..afedersiniz ama sk.r ettiğim arkadasım bile oldu..Bu 9 puan farkın kapanması tek başına umutun suçu degildir bunuda anlayın..umut atsa baska filimler döncek yine kapanıcaktı..hepimiz gözlerimizle görmüyormuyuz oyunanan oyunları ? bunu görmeyen bir tek fenerli taraftarlar..onların gazına gelip birbirimizi yemenin topçumuzu hain ilan etmenin manası yok...Benim için sen bin fenerliden degerlisin bana adam degilsin dediğin halde...budur olay önce birbirimizi sevelim ve hainlerin oyununa gelmeyelim.

Bu nedenle haftasonu maçları izlemeyeceğim ve sinir olmayıp kimsenin kalbini kırmayacağım.

Tabiki ilahi adalet derler ya bir mucize gerçekleşir ve şampiyon olduk haberleri gelirse buralarda tur atacağım. Olmasada hava alır gezerim ama içim çok buruk olur Fenevli Taraftarları konvoy yaparken görünce :(

Canberk
18.05.2011, 02:38

9 puanın kapanmasındaki en büyük faktördür Umut Bulut; Ama bunu TEK BAŞINA ONA YIKAN kusura bakmasın bana göre anlamıyor bu işlerden hiç zorlamadan bıraksın...

He gelelim o atsada kapanırdı diye. O işin yanlışı o abi.Senin futbolcun onu atsaydı kimse kapatamazdı onu.Ha naparlardı penaltı verirlerdi , O zaman bir b.kluk olduğu ortaya çıkardı biz böyle olmazdık.
Milletin ağzına meze olmazdık...
9 puanlık farkı kapattınız,boş kaleye atamıyonuz,3 metreden nasıl becerdi o uşak kaleciyi vurmayı. vs vs...

Milletin derdi muhabbetine hiç girmiyorum ama millet haklı.
Sen boş kaleye atamazsan fener şike yapıyor diye ağlamayacaksın.
At kalene kardeşim sen gerisini taraftarın klübün zaten halleder derdin ne de stad dışına top atıyorsun sen.

Ömer TOPAL
18.05.2011, 02:49
canberk kaçıran sadece umut olmadı...sadece göze çok batan umut oldu..çok önyargılısınız bu adma karşı...tamam kaçırmadı diyen yok ama öyle dediğin gibi degil bu olay...hangi maçda kaçırdıda puan kaybettik a.gücü maçı evet kacırdı ama verilmeyen penaltı ?? mesela eses maçı...onda da attık vermedi golu gördün...işte bi şekilde atsada puan farkı kapancaktı dediğimiz budur..he son saniyedeki kafa golünü atcaktı hakemde bişe yapamazdı..o maçı aldında sonraki haftaya garantin yoktu...

bırakın şimdi bu işleri de bol bol dua edin hafta sonu adalet yerini bulsun....! bunları sonra konuşuruz olan oldu saten...

Canberk
18.05.2011, 02:52
Kim kaçırdı ya :D 3 maç oynayan Pawel mi kaçırdı ? 18-19 gol atan Burak mı kaçırdı. Ha Burak kaçırdı ertesi hafta hem attı hem attırdı adam atamama rekoruyla tamamlayacak ligi(İnşallah tamamlamaz;))

Neyse cidden olan oldu İnşallah bu hafta fener takılacak ve şampiyon olacağız.

Ömer TOPAL
18.05.2011, 03:04
futbol bütün bir oyundur..atamayan göze batar..ama aslında çok farklıdır.gece gece derinlere indirme beni canberk yat uyu uleyn...bu gecede sivas-fb maçı görelim rüyamızda haydi iyi geceler.

GULER
18.05.2011, 03:14
Aslinda soyadina yakisir bir futbolcu. Son vuruslari hep bulutlarin arasinda kaybolup gidiyor.xD

Faik Yılmaz
18.05.2011, 10:29
Bu takım bu sene bir mucizevi gerçekleştirmiştir.

Türkiyenin belkide dünyanın en yeteneksiz forvetiyle bu ligi 2. bitirmiştir......

Ve şampiyonluğa oynamıştır....

Takımımı canı gönülden tebrik ediyorum.....

lazoli06
18.05.2011, 10:35
Bak senin kapasiteni bilmem ama pek büyük olmadığı apaçık ortada.

Bende Gif yapmaya hem imkan da var bilgi de var. Sende buda yok!

Varsa imkanın ve bilgin sende bana burada Gif le cevap verirsin.

Gelmişsin buraya kendini nimetten sanıyorsun.

Sen kimsin ya???

Tek yeteneğinin ve bilginin gif yapmak olduğu belli zaten,hani vardırya bir görmemiş meselesi senin ki de aynı o hesap işte.Ayrıca gif yapmayı kendince çok büyük birşey olarak gördüğün için kapasiten de ortaya çıkıyor..Hadi onları da al git.

mda61
18.05.2011, 10:47
Umut, tek sorunun mental. Eğer kendini verebilseydin oyuna, o gollerin hiç birini kaçırmazdın. Şu stresten bir kurtulamadın. Rahat olsaydın, bu sezon 20 gole yaklaşırdın.

Ama artık sana elveda demenin zamanı geldi. Geldiğinde çok sevinmiştim, yıllardır seni destekliyorum ama artık bitti Umut'um. Son maçında güzel bir oyun oynaman dileğiyle.

maxim
18.05.2011, 11:22
Bu takım bu sene bir mucizevi gerçekleştirmiştir.

Türkiyenin belkide dünyanın en yeteneksiz forvetiyle bu ligi 2. bitirmiştir......

Ve şampiyonluğa oynamıştır....

Takımımı canı gönülden tebrik ediyorum.....

Umut'un malum lig tarihinde 101 golü var.

Peki merak ediyorum Türkiyenin belkide dünyanın en yeteneksiz forveti dediğiniz Umut ;

Normal yeteneklerde bir forvet olsaydı kaç golü olurdu aşağı yukarı?

Çok yetenekli bir forvet olsaydı kaç golü olurdu aşağı yukarı?

mda61
18.05.2011, 11:30
Bir de unuttuğumuz bir şey var. Umut olmasaydı da, yerine Drogba olsaydı. 79 puandan fazlasını alacağımızı mı sanıyorsunuz ?

BALKAN 06
18.05.2011, 11:36
hh-52,
hakkın ödenmez arkadaş,şahsım adına allah razı olsun diyorum,
bazen yav umutun günahınımı alıyoruz diye terettüde düştüğümüz de bu gif ne demekse onu izleyip yok haklıyım dedirtiyorsun.
2010/2011 sezonunun faturası,
sen de ısrar eden hocamız 1
sen 2...

hanifta
18.05.2011, 11:52
umut sana bişey demiyorum sadece sezon sonunda touluse a git,hizmetlerin için teşekkürler,bu sezon atman gerekenlerin yarısını atsaydın şimdi şampiyonluk turu atıyoduk,yazık oldu şu taraftara....

Oğuz ZEYTİN
18.05.2011, 11:56
Video kasetlerden oyuncu transfer edenleri eleştiren de biz, 2 saniyeyi geçmeyen görüntülerdeki auta giden toplarla oyuncu eleştiren de biz!

O oyuncu oraya nasıl gelmiş, pozisyon alırken rakibini nasıl ekarte etmiş? Bakma-görme! Hemen yaftala: "Umut boş kaleye kaçırıyor"

İyi de dolu kaleye de atıyor, onların da gifini mifini yapıversin yetenekli kardeşlerimiz lütfen. Hani bardak boş mu dolu mu hesabı...

*

Bu takım tarihe geçmiş.

Ama yine de "Umut boş kaleye atamadı". Tabii tabii...

deneme61
18.05.2011, 12:00
bu takıma verdiğin hizmeterden dolayı teşekkür ediyorum.. eğer devam edersen forman hatrına yine seni alkışlayacağım gidersen forman hatrına hayırla yad edeceğim.. hepsi o kadar

BALKAN 06
18.05.2011, 12:12
Video kasetlerden oyuncu transfer edenleri eleştiren de biz, 2 saniyeyi geçmeyen görüntülerdeki auta giden toplarla oyuncu eleştiren de biz!

O oyuncu oraya nasıl gelmiş, pozisyon alırken rakibini nasıl ekarte etmiş? Bakma-görme! Hemen yaftala: "Umut boş kaleye kaçırıyor"

İyi de dolu kaleye de atıyor, onların da gifini mifini yapıversin yetenekli kardeşlerimiz lütfen. Hani bardak boş mu dolu mu hesabı...

*

Bu takım tarihe geçmiş.

Ama yine de "Umut boş kaleye atamadı". Tabii tabii...
gemesin abi oyuncu oraya,atamayacaksa gelmesin,
bir oyuncu formsuz olamazmı,
hoca niye çift forvet oynatmaz veya niye umutu dinlendirip pawel i oynatmaz
bu umutun hiç mi suçu yok kaçan şampiyonlukta
2. yarı aldığımız 4 beraberlikte ve fb yenilgisinde kaçırdıklarını söylenmesin bağdağın dolusu boşumu aransın
ayrıca tarihe geçti bu takım derken 82 puan aldı öyle geçti,
bu övünmeden ziyade acımızı artıracak bir tarihe geçme olayı bana göre...

Oğuz ZEYTİN
18.05.2011, 12:20
gemesin abi oyuncu oraya,atamayacaksa gelmesin,
bir oyuncu formsuz olamazmı,
hoca niye çift forvet oynatmaz veya niye umutu dinlendirip pawel i oynatmaz
bu umutun hiç mi suçu yok kaçan şampiyonlukta
2. yarı aldığımız 4 beraberlikte ve fb yenilgisinde kaçırdıklarını söylenmesin bağdağın dolusu boşumu aransın
ayrıca tarihe geçti bu takım derken 82 puan aldı öyle geçti,
bu övünmeden ziyade acımızı artıracak bir tarihe geçme olayı bana göre...

Olay da burada, tam da yazdıklarında: Formsuz da olsa demek ki alternatifi yok veya hocamız böyle uygun görüyor. Bize ne demek düşer ki...

Ayrıca, formsuz bile olsa Trabzonspor futbolcusuna yakışır şekilde taşımıştır formasını. Sizin bahsettiğiniz kaçan golleri daha geçen gün Avrupa'nın taptığı Klose atamadı. Ne bileyim, böyle videolar yutub'da ziyadesiyle var. Hem de karşısında van Nistelrooy yazıyor, Forlan yazıyor, Raul yazıyor.

Demem o ki, bir haftamız daha var. Çıkmadık candan ümit kesilmez. Odamızın duvarına, işyerimize asacağımız posterlerden Umut'u çıkaracak halimiz yok ya? Attıkları atamadıklarıyla, günahlarıyla sevaplarıyla arkasında durmayı hak ettiğine inanıyorum.

En azından taraftarın bağrına bastığı, kolbastı oynamaktan bitap düşüp sahada olmayanlardan değildi. Gece yarısı İstanbul sokaklarında dolaştığını duymadım, görmedim. Önemli maçlar öncesindeki haftalarda kart görenlerden de değildi. Ülkesine gidip dönmek bilmeyenleri de gördü bu gözler.

Şimdi kötü örnek, örnek olmaz dememek lazım. Biz ölüme aşık olmuşuz, sıtmadan nefret ediyoruz. İşte, asıl haksızlık sıtmaya yapılandır.

Armağan Dere
18.05.2011, 12:25
Umut'u savunmak için değişik argümanlar üretilmiş..Şimdi her adamı tesislerle evi arasına sıkıştıramayız dimi?..Kimse zorunlu değil,adam izin gününde yapar...Bu arada az kaldı kurtuluyorum

Oğuz ZEYTİN
18.05.2011, 12:29
"Umut'u savunmak"

Trabzonsporlu futbolcuyu Trabzonsporlu taraftara karşı "savunmak" zorunda bırakanlar utansın.

Sanki rakip...

BALKAN 06
18.05.2011, 13:01
Olay da burada, tam da yazdıklarında: Formsuz da olsa demek ki alternatifi yok veya hocamız böyle uygun görüyor. Bize ne demek düşer ki...

Ayrıca, formsuz bile olsa Trabzonspor futbolcusuna yakışır şekilde taşımıştır formasını. Sizin bahsettiğiniz kaçan golleri daha geçen gün Avrupa'nın taptığı Klose atamadı. Ne bileyim, böyle videolar yutub'da ziyadesiyle var. Hem de karşısında van Nistelrooy yazıyor, Forlan yazıyor, Raul yazıyor.

Demem o ki, bir haftamız daha var. Çıkmadık candan ümit kesilmez. Odamızın duvarına, işyerimize asacağımız posterlerden Umut'u çıkaracak halimiz yok ya? Attıkları atamadıklarıyla, günahlarıyla sevaplarıyla arkasında durmayı hak ettiğine inanıyorum.

En azından taraftarın bağrına bastığı, kolbastı oynamaktan bitap düşüp sahada olmayanlardan değildi. Gece yarısı İstanbul sokaklarında dolaştığını duymadım, görmedim. Önemli maçlar öncesindeki haftalarda kart görenlerden de değildi. Ülkesine gidip dönmek bilmeyenleri de gördü bu gözler.

Şimdi kötü örnek, örnek olmaz dememek lazım. Biz ölüme aşık olmuşuz, sıtmadan nefret ediyoruz. İşte, asıl haksızlık sıtmaya yapılandır.
zaten ben mi yazdım başkasından mı kopya çektim hatırlamıyorum da
''kızım olsa veririm'' kadar iyi uşak tamam onu anladık
gezmediği tızmadığı çok koştuğu samimi olduğunu büyük çoğunluk inkar etmiyor
ama TS nin oyuncusudur sahip çıkalım,
klose de atamamıştı,
alternatifi yok,
felan deyince sabır taşı çatlıyor
alternatifi var pawel,
pawel yetersiz demekki hocadan iyimi bileceksin diyorsanız,
yeterlisini alsaydınız arkadaş ara dönemde,
27 senede 1, bilemedin 2 kere geliyor şampiyonluk fırsatı
2 tane golcu aldır fatura sana da kalmasın umuta da.

yunushanilce
18.05.2011, 14:36
zaten ben mi yazdım başkasından mı kopya çektim hatırlamıyorum da
''kızım olsa veririm'' kadar iyi uşak tamam onu anladık
gezmediği tızmadığı çok koştuğu samimi olduğunu büyük çoğunluk inkar etmiyor
ama TS nin oyuncusudur sahip çıkalım,
klose de atamamıştı,
alternatifi yok,
felan deyince sabır taşı çatlıyor
alternatifi var pawel,
pawel yetersiz demekki hocadan iyimi bileceksin diyorsanız,
yeterlisini alsaydınız arkadaş ara dönemde,
27 senede 1, bilemedin 2 kere geliyor şampiyonluk fırsatı
2 tane golcu aldır fatura sana da kalmasın umuta da.
;););););)

Faik Yılmaz
18.05.2011, 14:44
Umut'un malum lig tarihinde 101 golü var.

Peki merak ediyorum Türkiyenin belkide dünyanın en yeteneksiz forveti dediğiniz Umut ;

Normal yeteneklerde bir forvet olsaydı kaç golü olurdu aşağı yukarı?

Çok yetenekli bir forvet olsaydı kaç golü olurdu aşağı yukarı?

Ankaragücü 89 maç 36 gol.....

Trabzonspor 160 maç 65 gol......

Toplam 101 gol ediyor.....

aynı adam 5 yıldır Trabzonspor gibi herkesin ona çalıştığı bir takımda tek forvet oynuyor.... Süper lig kariyeri ise 8 yıl.....

Aynı oyuncu bu sene her maçta forma giymiş.... Uzaktan şutları kişisel yeteneğiyle önünün boşaltabilip pozisyon yaratabileceği pozisyonlarıda hariç tutarsak ortalama her maçta % 100 lük 3 pozisyonu harcıyor....

Bu sene 100 den fazla pozisyona girmiş Umut Bulut ve sadece 11 tanesini gole çevirmiş..... Oysa girdiği pozisyonların sadece 1/3 ünü gole çevirse 30 civarında golü olurdu bizde10 puan önde olurduk.....

Fatih Tekke çeşitli sakatlık ve şansızlıklardan sonra eline böyle bir fırsat geçtiğinde attığı gol 31 di.... Bizimde hani bazı arkadaşların dediği Türkiyenin en iyi forvetinden beklentimiz oydu....

Ama gocülük açısından % 10 verimle çalışan bir adamı eleştirdiğimizde yanlış mı yapıyoruz tabiki hayır....

Rakamlar ortada.....

.....
18.05.2011, 15:18
Umut üzerinden Trabzonsporluluk sorgulaması yapanlar önce kendi oyuncusuna sahip çıksın.

maxim
18.05.2011, 16:33
Ama gocülük açısından % 10 verimle çalışan bir adamı eleştirdiğimizde yanlış mı yapıyoruz tabiki hayır....

Rakamlar ortada.....

Abicim eleştirdiğimizde yanlış yapmıyoruz tabi ki , ama "Türkiye'nin hatta dünyanın en yeteneksizi" dersen iş çığrından çıkıyor biraz. Yoksa eleştir, eleştiriye kimsenin bişey diyeceğini sanmıyorum.

Mesela de ki "Golcülüğü bu kadar olan adamı tek forvet oynatmak çok yanlış"

Ya da "Golcülüğü bu kadar olan adamı değil tek forvet oynatmak, sahada tutmak çok yanlış"

.......vs vs.

Ama yetmiyo size. İlle 150 kat abartılı laflar kullanacaksınız. İlle aşağılayıcı, dalga konusu muhabbete girilecek. Şahsen benim itirazım bu duruma.

Mesela birileri der ki "bu özelliklere sahip adamı oynatmak benim futbol görüşüme göre yanlış.". Onun karşısına ben derim ki " böyle birini tek forvet oynatmak yanlış , bitiriciliği üst düzey biriyle aynı anda oynatmak daha doğru". Bu şekilde tartışsak olmaz mı?

Ayrıca sorduğum iki soruya tahminlerini söylemedin.

Sibel
18.05.2011, 20:47
"Umut'u savunmak"

Trabzonsporlu futbolcuyu Trabzonsporlu taraftara karşı "savunmak" zorunda bırakanlar utansın.

Sanki rakip...
Bir tek bunu anlayamadı,Umut'u yerden yere vuranlar...:alkış::alkış:

Asi Çaykaralı61
18.05.2011, 20:49
Haydi Umut güveniyorum sana göster kendini

BALKAN 06
19.05.2011, 14:49
Bir tek bunu anlayamadı,Umut'u yerden yere vuranlar...:alkış::alkış:
neyi anlayamadı açarmısın,
yerden yere değil de sadece yere vuranlardanım da...

Emirhan Makul
19.05.2011, 16:13
Aynı acıları sende yaşarsın inşallah. Allah sana bin katını versin bu yaşattıklarının.

Sibel
19.05.2011, 17:04
neyi anlayamadı açarmısın,
yerden yere değil de sadece yere vuranlardanım da...
Umut'un bizim futbolcumuz olduğunu bir kenara koyup,defol git gibi kelimeler kullanıp,çeşitli sıfatlar ekleyerek onu aşağılayan şeyler yazılmasına karşı,Umut'u körü körüne savunmayı değil,onun hatalarını bilerek yapabileceğinin bu olduğunu anlatmaya çalışmak.Daha doğrusu burda Umutçuluk değil,takımının oyuncusuna sahip çıkış var.İşte bazılarının anlamadığı şey bu.Umut'u sevmek zorunda değil kimse,iyi veya kötü oynuyor,herkesin fikri kendine.Kaçırdığı gollerde biz de saç baş yoluyoruz heralde,yeter be ,yeter artık diyorum ama çıkıp kendi takımımın oyuncusuna; bana ,yani bu takım ve taraftara saygısızlık yapmadığı sürece defol git,öylesin böylesin demem...Eleştirinin de bir dozu,bir çerçevesi var.

yattarinho61
19.05.2011, 18:35
Harbi Umut seneye o formayi senin üstünde görmek ISTEMIYORUMM !!!

inception61
19.05.2011, 18:55
sana güvenmek istiyorum :D yapacakbirşey yok kimseyi sallama özellikle taraftarları kafana göre takıl son maçın olması hasabiyle bir hattrrrickkk yaparsın depil mi umudum buludum;)

Sefa Murat Dokuz
19.05.2011, 19:32
Sezon sonu gitmesi hayırlı olacaktır.

Armağan Dere
20.05.2011, 02:56
BURAK'ın cezalı olması nedeniyle Karabük'te yükü artan Umut Bulut, "Kimse endişe etmesin. Burak'ı aratmayacağım. Üç puanı alırız, ben de golümü atarım" dedi. Umut, F.Bahçe'nin Sivas'ta puan kaybetmesini de dileyerek, "27 yıllık özlemi bitirip, tarihe geçmek istiyoruz" diye konuştu.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2011/05/20/umuttan-gol-sozu

Sen hiçbişey yapma Umut,toplara dokunma yeter..sezon sonu da topukların vura vura kaçacaksın Trabzon'dan çünkü o taraftar sen hariç tüm takımı tebrik ettiğinde utanacaksın ve bir daha dönmemek üzere çekip gideceksin..Aldığın Şampiyonluk(lar) Haram olsun...

BALKAN 06
20.05.2011, 07:32
Umut'un bizim futbolcumuz olduğunu bir kenara koyup,defol git gibi kelimeler kullanıp,çeşitli sıfatlar ekleyerek onu aşağılayan şeyler yazılmasına karşı,Umut'u körü körüne savunmayı değil,onun hatalarını bilerek yapabileceğinin bu olduğunu anlatmaya çalışmak.Daha doğrusu burda Umutçuluk değil,takımının oyuncusuna sahip çıkış var.İşte bazılarının anlamadığı şey bu.Umut'u sevmek zorunda değil kimse,iyi veya kötü oynuyor,herkesin fikri kendine.Kaçırdığı gollerde biz de saç baş yoluyoruz heralde,yeter be ,yeter artık diyorum ama çıkıp kendi takımımın oyuncusuna; bana ,yani bu takım ve taraftara saygısızlık yapmadığı sürece defol git,öylesin böylesin demem...Eleştirinin de bir dozu,bir çerçevesi var.
hep aynı hikaye:cool:

talsuv61
20.05.2011, 11:59
Pavel yetersiz olduğu için oynatılmıyor diyenler; Pavel kısmen oynadığı 5 maçta, 2 gol ve 2 asist yaptı. Bu mu yetersiz!
Umut takımın oyuncusuysa, bende taraftarıyım, 30 senedir böyle, peki umut dün TS'li miydi ya da yarın TS'li kalmaya devam mı edecek? Sanki hayrına bedavaya oynuyor.
Adamdan tek istediğimiz boş kaleye gol atabilmesiydi, bunu da yapamıyorsan. Senin gibi forvet olmasın daha iyi. Sivas gibi şerefsizlerden medet umuyorsak senin yüzünden be adam !
Rize Samsun maçında, Rizeli kaleciyi geçtiği gibi topu kaleye vurdu çizgiden çevirdiler. Sen aynı durumda topa hem geç vurdun hem de avuta vurdun. Denizlinin bi maçında da, senin kasımpaşaya kaçırdığın golün aynısı oldu ama onlar senin gibi boş kaleye atamamazlık yapmadılar. Yani bank asyadakiler kadar bile yeteneğin yok!!! Buna rağmen kendini büyük golcü sanıyorsun

Daha kötüsü, seneye takımdan gönderilmeyeceksin bizde bu şanssızlık varken senin kahrını çekmeye hep devam ederiz...

Anıl Caner
20.05.2011, 12:58
Şampiyonluğu Umut Bulut sayesinde kaçırdığımızı söyleyebilecek zekaya sahip insanlar var ha.

talsuv61
20.05.2011, 13:38
Şampiyonluğu kaçırmamızda umut, satılmış hakemler ve satılmış takımlardan sonra 3. sırada.

Ahmet Kuru
20.05.2011, 14:58
Gitmesi her iki taraf içinde hayırlı olacak düşüncesindeyim...

Ozan Yazıcı
21.05.2011, 12:16
Toulouse vazgeçmiş falan olmasın, hiç haber çıkmıyor bu konuda.
Aman Toulouse yakma bizi, bu çocuk süper topçudur. Pres falan..

Ozan Yazıcı
21.05.2011, 12:18
Gerçi seneye Çağdaş'la Elyasa'yla falan oynayacaksak forvete de Umut yakışır

Emirhan Makul
21.05.2011, 12:22
Gideceği takımın formasını alacağım söz veriyorum fransızlar bu sefer ne olur yalandanda olsa alın size acıyorum futbolcu görünümlü atlet alacaksınız ama alın ne olur biz çektik bu eziyeti birazda siz çekin bu dünyada bütün acıları biz mi yaşayacaz la birazda siz üzülün alında işkence çekin bu herifle.

Fatih Özkan
21.05.2011, 12:36
Sana ne diyebilirim ki ?

DEEP BLUE
21.05.2011, 12:52
Şampiyonluğu Umut Bulut sayesinde kaçırdığımızı söyleyebilecek zekaya sahip insanlar var ha.

Evet var... Biri de benim... Şimdi benden daha zeki olduğunu kanıtlamanı bekliyorum...

-Kayseri maçı... Bir metreden vuruş, üstten aut... Kaçan puan 2...
-Ankaragücü maçı... Kaleciyi geçip boş kale yerine auta vuruş... Kaçan puan 2...

Başka yorum yok...