PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 01:21
o sene kaçan şampiyonlukta gökhanın kaçırdıklarının payı büyük.umuta gol kaçırıyor diyorsan gökanı savunma bence
Gökhan Umut kadar kacirmiyor ama Abi.1 Sezonda 15 Gol 15 assist yapan Adami begenmediniz ama bos kaleye gol atamayan Adami savunuyorsunuz.Ve Simdi ama Senol Hoca oynatiyor bizim Oyuncumuz falan demeyin,Gökhani da oynatiyordu ,bizim Oyuncumuzdu ve Umut dan daha basariliydi.Onu niye yerden yere vuruyordunuz ozaman? Ha unutmustum Gökhan kosmuyordu degilmi?:D

Emirhan Makul
29.03.2011, 01:22
Bazı tedavilerin yan etkisi vardır. Dikkatli olmak lazım. Bazen yan etki, hastalığın kendisinden fazla zarar verir:cool:

Sabah akşam Pawel o zaman hacı sabah akşam Pawel gardaşıda sol bekte koy oynasınlar ya açsın ortayı selçuk pawel kafaya çıksın piotr sevinmeye başlasın hissetsin golü önceden ikiz kardeş ayağına iki enteresan kişiliği yedeğe çekmenin huzurunu iliklerimize kadar hissedeceğiz emin ol

Cale Umut - Piotr - Pawel

Yaşar
29.03.2011, 01:30
Umut'un Konyaspor maçında gol kaçırmasını bekleyip; bu başlığa koşmak isteyenler olduğunu biliyorum. En çok ilgi gören futbolcu başlığı ama yarısı boş muhabbet. Hep aynı cümleler değişik öğe dizilişleriyle çıkıyor karşımıza. vuracak başka yer bulmak lazım.

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:33
Umut'un Konyaspor maçında gol kaçırmasını bekleyip; bu başlığa koşmak isteyenler olduğunu biliyorum. En çok ilgi gören futbolcu başlığı ama yarısı boş muhabbet. Hep aynı cümleler değişik öğe dizilişleriyle çıkıyor karşımıza. vuracak başka yer bulmak lazım.

Ne yapsınlar.Savunanlar başka bir tez atmıyorlar ki ortaya.Bir taraf koşuyor diyecek öbür taraf yetmez diyecek :)

Yaşar
29.03.2011, 01:37
Golcü olarak değil, futbolcu olarak görüp, takıma olan faydalarını söylemek de Trabzonspor taraftarına yakışanıdır bence. İyi bir golcü olamadığını herkes biliyor ama bunu sürekli dillendirmenin mantığı nedir?

Mustafa ÖZDEMİR
29.03.2011, 01:37
koş umut koş...

İlker ToSun
29.03.2011, 01:38
Golcü olarak değil, futbolcu olarak görüp, takıma olan faydalarını söylemek de Trabzonspor taraftarına yakışanıdır bence. İyi bir golcü olamadığını herkes biliyor ama bunu sürekli dillendirmenin mantığı nedir?

ne yapalım yani umut'un bu haliyle bu takıma yakıştığını kaçınılmaz bir gerçek olarak görüp zevk almaya mı bakalım

şikayet etmekten doğal ne var

ki zaten umut eleştirilmiyor aslında burda. Umutu eleştiriyo görünenler aslında umutu değil, umutu futbolda asla yeri olmayan şeylerle savunanları eleştiriyorlar

yoksa umut trajedisinin en masum figürünün umut olduğunun hepimiz farkındayız

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:39

O konuda bişey diyemem üstad.Ama bir forvetin son vuruş özelliğinin iyi olması gerekir.Buradaki arkadaşlar sadece gol atmasını istiyor.Dünyada 2 yerde barış sağlanamaz bir Kudüs birde bu başlık :)

Emirhan Makul
29.03.2011, 01:40
ne yapalım yani umut'un bu haliyle bu takıma yakıştığını kaçınılmaz bir gerçek olarak görüp zevk almaya mı bakalım

şikayet etmekten doğal ne var

Ona karşı bu şevkat nereden geliyor ben anlayamıyorum ya anası var babası var adamın acı bir hayat hikayeside yok 4 senedirde değişen birşey yok halen daha havadan gelen topa 2 kere yükseliyor top gelmeden yinede kafa vuramıyor nedir ona bu şevkat çözemiyorum var bir tılsımı bu işin bakalım çıkar elbet.

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:43
Ona karşı bu şevkat nereden geliyor ben anlayamıyorum ya anası var babası var adamın acı bir hayat hikayeside yok 4 senedirde değişen birşey yok halen daha havadan gelen topa 2 kere yükseliyor top gelmeden yinede kafa vuramıyor nedir ona bu şevkat çözemiyorum var bir tılsımı bu işin bakalım çıkar elbet.

Tılsımı belli dostlarım.İnsanlar alıştı artık gerçekten bak ben öyle düşünüyorum.İnsanlar artık Umut'tan gol beklemiyor bak misal gençler maçında o golü kaçırdı ya vallahi evde benden başka tepki veren olmadı.Sadece koşması yetiyor bazı insanlara gol tamamen 2.plana atıldı Umut için.Koşuyor mu koşuyor tamam sınıfı geçti :)

İlker ToSun
29.03.2011, 01:43

bizim millete altılı ganyana düşkünlük vardır ondan heralde, umut bi çağrışım yapıyo demekki :)

İlker ToSun
29.03.2011, 01:45
Tılsımı belli dostlarım.İnsanlar alıştı artık gerçekten bak ben öyle düşünüyorum.İnsanlar artık Umut'tan gol beklemiyor bak misal gençler maçında o golü kaçırdı ya vallahi evde benden başka tepki veren olmadı.Sadece koşması yetiyor bazı insanlara gol tamamen 2.plana atıldı Umut için.Koşuyor mu koşuyor tamam sınıfı geçti :)

o zaman az önce benim dediğime geliyo konu,

"kaçınılmazsa zevk almaya bakıcaz" düşüncesine döndü iş :)

Yaşar
29.03.2011, 01:45
Bir defa Yattara'yı futbolcu olarak savunan hiçbir Zat-ı Muhteremin Umut Bulut başlığında eleştiri hakkı yoktur. ''Umut'un bu takıma yakışmadığı'' fikri bir görüştür, kabul görmek zorunda değil. Tekrarlıyorum ama sıkıntım umut'un gol kaçırmasını bekleyip, hemen bu başlığa koşanlarla. Aynı Tayfun Cora ve Tolga'ya yapılanlar gibi. tolga kaleye geçmeden zaten G.birliği maçında yediği golü yemişti.

Armağan Dere
29.03.2011, 01:46
Umut,bi aralar Semih'in dediği gibi (Şampiyonluk golünü atarsan) bizi burda taşlarlar..ama razıyım Şampiyon olalım da...

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:47
o zaman az önce benim dediğime geliyo konu,

"kaçınılmazsa zevk almaya bakıcaz" düşüncesine döndü iş :)
Valla artık bu konuya diyecek birşey yok bende yetersiz olduğunu düşünüyorum anlatıyorum ama insanlar farklı bakıyor ne yapalım saygı duyuyorum :)

Bir defa Yattara'yı futbolcu olarak savunan hiçbir Zat-ı Muhteremin Umut Bulut başlığında eleştiri hakkı yoktur. ''Umut'un bu takıma yakışmadığı'' fikri bir görüştür, kabul görmek zorunda değil. Tekrarlıyorum ama sıkıntım umut'un gol kaçırmasını bekleyip, hemen bu başlığa koşanlarla. Aynı Tayfun Cora ve Tolga'ya yapılanlar gibi. tolga kaleye geçmeden zaten G.birliği maçında yediği golü yemişti.

Yattara ile Umut'u asla kıyaslamam.Umut ne kadar yetenekleri kısıtlıda olsa formanın hakkını sonuna kadar vermeye gayret ediyor.YAttara ise adı gibi devamlı yatışlarda.İnşallah ondan sene sonunda kurtulacağız.

Emirhan Makul
29.03.2011, 01:48

Ömer rızada tavuk gibi bi oyana bi buyana koşuyordu o adamın suçu neydi la o zaman ? :D Neden nasıl alışıyor bu insanlar buna ya adam top indiremiyor hani bak forvet oyuncusu top indiremiyor ne kadar açık ve net top indiremiyor :D Daha açık söylenebilir mi adam top indiremiyor havadan gelen topa 2 defa yükselip topa kafasını denk getiremiyor.

bizim millete altılı ganyana düşkünlük vardır ondan heralde, umut bi çağrışım yapıyo demekki :)

Güzel bir bağlantı "Hadi oğlum " style :D

Yaşar
29.03.2011, 01:48
Kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğümden olabilir bu ''şefkatim''.

İlker ToSun
29.03.2011, 01:49
Umut,bi aralar Semih'in dediği gibi (Şampiyonluk golünü atarsan) bizi burda taşlarlar..ama razıyım Şampiyon olalım da...

Armağan zaten Umut'un golüyle şampiyon olursak milletin aklına sevinmek gelmez

Umut konusundan dolayı sana
Şenol Güneş'ten dolayı da bana

aboooovvvv :)

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 01:51
Umutu Golcü degilde Futbolcu olarak görmek daha da kötü olur.Teknigi sifir .4-2-3-1 Oynayan Takimin Forvetine Golcü olarak görmeyin demek de neyin nesi? Her Hafta Alanzinho bizi son Saniye de kurtaracak diye düsünüyorsunuz galiba ;)

Armağan Dere
29.03.2011, 01:51

Aynen öle ne yapacağuk bilmiyrum..zaten Şampiyon olursak fanatikliği bırakmayı düşünüyorum..Yoksa daha mı ateşlenir..Umut Stamford bridge'de boş kaleye kaçırır neler olur bilinmez:):)

Yaşar
29.03.2011, 01:52

Kimsenin aklına bile gelmez. ben tribünde kavga ettim yanımdakiyle İ.B.B maçında. Kulağımın içine doğru bağırarak küfür etti adama. Ama galibiyet golünde herşeyi unuttuk, kucaklaştık.

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:53
Ömer rızada tavuk gibi bi oyana bi buyana koşuyordu o adamın suçu neydi la o zaman ? :D Neden nasıl alışıyor bu insanlar buna ya adam top indiremiyor hani bak forvet oyuncusu top indiremiyor ne kadar açık ve net top indiremiyor :D Daha açık söylenebilir mi adam top indiremiyor havadan gelen topa 2 defa yükselip topa kafasını denk getiremiyor.

Güzel bir bağlantı "Hadi oğlum " style :D

Oğlum Umut tek.Onun özelliğini henüz çözemedik 6 yıldır burada ondan :).Ömer de 6 yıl kalsaydı görürdüm ben seniççç.

Hadi oğlum style ççç ççç

İlker ToSun
29.03.2011, 01:53
Aynen öle ne yapacağuk bilmiyrum..zaten Şampiyon olursak fanatikliği bırakmayı düşünüyorum..Yoksa daha mı ateşlenir..Umut Stamford bridge'de boş kaleye kaçırır neler olur bilinmez:):)

ne ettun Armağan şampiyon olmadan 24 sene tuttuk, şampiyon olunca mı bırakıcaz :)

Armağan Dere
29.03.2011, 01:55
ne ettun Armağan şampiyon olmadan 24 sene tuttuk, şampiyon olunca mı bırakıcaz :)

takımı bırakmam tabiiki..Ama Umut ya da başkası kaçırınca bu kadar kendimi kahretmem diye düşünüyorum:)...ya da geceleri uyurken maçları kafamda oynamam diye düşünüyorum..

Emirhan Makul
29.03.2011, 01:58
Kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğümden olabilir bu ''şefkatim''.

Birazda kendin içinde olmak üzere hepimize şefkat göster be Abi kurban olayım ya vallahi az hafızamı zorlasam şimdi geldiğinden beri maçlara baksam bir döküman halinde atamadığı gollerden sonra maçı alsak bile o atamadığı için onlarca maçta ecel terleri döktüğümüzü hatırlıyorum hayatım kararıyor geçen sene ki içerde olan sivas maçı en acı maçıdır ömrümüzü yemişti gerçekten kötü bir forvet abi kabul etmek gerek tribünde hep destek tam destek alkışlayalım ki bunu yapıyorum adam gibide adamdır ama forvet değildir olamayacaktırda.

Cem Akyüz
29.03.2011, 02:00
Birazda kendin içinde olmak üzere hepimize şefkat göster be Abi kurban olayım ya vallahi az hafızamı zorlasam şimdi geldiğinden beri maçlara baksam bir döküman halinde atamadığı gollerden sonra maçı alsak bile o atamadığı için onlarca maçta ecel terleri döktüğümüzü hatırlıyorum hayatım kararıyor geçen sene ki içerde olan sivas maçı en acı maçıdır ömrümüzü yemişti gerçekten kötü bir forvet abi kabul etmek gerek tribünde hep destek tam destek alkışlayalım ki bunu yapıyorum adam gibide adamdır ama forvet değildir olamayacaktırda.

Peki ya Dayfun.Ona şans verilseydi ?.Bu soruma özellikle cevap vermeni istiyorum

Emirhan Makul
29.03.2011, 02:02
Peki ya Dayfun.Ona şans verilseydi ?.Bu soruma özellikle cevap vermeni istiyorum

Serdar balimizin dediği gibi defansın ortasında şans verilseydi büyük topçu olacaktı :D ama şimdide çok küçük sayılmaz seneye mersin idman yurdunda erman özgür ve hasan 3. nün yanında güzel bir eleman olacağını düşünüyorum :D

İlker ToSun
29.03.2011, 02:02
Emirhan senin canın baya sıkılmış

ben galiba artık "zevk alan" kısımdayım, sen hala sorguluyosun

bilinç yerinde yani, şuur açık :)

Fatih Öztürk
29.03.2011, 02:04
ah umut vah umut sen neymıssın sen,dıllere düstün kendı yüzùnden!

Yaşar
29.03.2011, 02:05
Benim hiçbir yorumumda ''iyi forvet olduğunu'' savunur bir cümle yoktur.

Emirhan Makul
29.03.2011, 02:05
Emirhan senin canın baya sıkılmış

ben galiba artık "zevk alan" kısımdayım, sen hala sorguluyosun

bilinç yerinde yani, şuur açık :)

Yok yok zevk alan kısımda değilsin olmamalısın ya :D değilsindirde sen tepkisiz kısımdasın benim gibi ayağına top geliyor ya beynim uyuşuyor gözlerime perde iniyor pası verdiğinde yeniden görüntü geliyor kaçırdığında felan tepki vermiyorum mesela güzel oluyo.

Armağan Dere
29.03.2011, 02:06
Emirhan,maçları hatırlatma yav..Kanatma yaramızı...Emirhan'ın nasıl bi taraftar olduğunu Kayseri maçından sonra Kadıköy'de gördüm ben..Yani ben pek üzüldüğümü gösteremem ama biz de üzülüyoruz

Yaşar
29.03.2011, 02:10
3-2lik Fb maçında Colman'ın kaçırdığı penaltıyı veya Yattara'nın boş kaleye atamadığı pozisyonu kimse hatırlatmaz inşallah şampiyon olamazsak? Öyle ya da böyle 2 takımda kalan 8 maçını kazanırsa Fb şampiyon olacak. sırf onunla oynadığımız maçlardaki ''gol '' üstünlüğünden.

Emirhan Makul
29.03.2011, 02:11
Emirhan,maçları hatırlatma yav..Kanatma yaramızı...Emirhan'ın nasıl bi taraftar olduğunu Kayseri maçından sonra Kadıköy'de gördüm ben..Yani ben pek üzüldüğümü gösteremem ama biz de üzülüyoruz

Armağan yalvarırım 96 ve yenildiğimiz maçlardan bahsetme :D Güzel şeylerden bahset daha ferah :D

İlker ToSun
29.03.2011, 02:11
Yok yok zevk alan kısımda değilsin olmamalısın ya :D değilsindirde sen tepkisiz kısımdasın benim gibi ayağına top geliyor ya beynim uyuşuyor gözlerime perde iniyor pası verdiğinde yeniden görüntü geliyor kaçırdığında felan tepki vermiyorum mesela güzel oluyo.

Umut'a ne diyim ki Emirhan ondan tepkisiz gibi gözüküyorum. Adamın günahı yok, adama oyna diyolar oynuyo.

Umut'un bu takımda başkan yada teknik adam olsaydı bu takımda kendisini 1 dk tutmayacağına ben eminim. O yüzden günah ondan ziyade onu burada tutan başkanda, oynatan hocada.

Ben Umuta değil, başkana, hocaya, bir de onu futbol literatürüne geçecek komiklikteki gerekçelerle savunan insanlara şaşıyorum

Yaşar
29.03.2011, 02:16
Umut'a ne diyim ki Emirhan ondan tepkisiz gibi gözüküyorum. Adamın günahı yok, adama oyna diyolar oynuyo.

Umut'un bu takımda başkan yada teknik adam olsaydı bu takımda kendisini 1 dk tutmayacağına ben eminim. O yüzden günah ondan ziyade onu burada tutan başkanda, oynatan hocada.

Ben Umuta değil, başkana, hocaya, bir de onu futbol literatürüne geçecek komiklikteki gerekçelerle savunan insanlara şaşıyorum
Futbol bilgin yedi kıtayı aşmış olmalı ki bu kadar rahat konuşup, Ersun Yenal; Şenol Güneş gibi hocaları beğenmeyip; bizlere de komik yakıştırması yapabiliyorsun.

İlker ToSun
29.03.2011, 02:20
Futbol bilgin yedi kıtayı aşmış olmalı ki bu kadar rahat konuşup, Ersun Yenal; Şenol Güneş gibi hocaları beğenmeyip; bizlere de komik yakıştırması yapabiliyorsun.

Ersun Yanal'a kızmıyorum çnk o zorunluluktan oynatıyodu, adamın eline alternatif vermediler zorunluluktan oynatıyodu

Şenol Güneş'e ise alternatifleri sundular ama o kör değneğini bellemişçesine Umut inadıyla aradaki puan farkını eritti

Yunus Emre SEYHAN
29.03.2011, 02:23
Umut'u savunanları hiç bir zaman anlamayacağım.
Bu adam yıllardır bu takımda oynuyor. Eyvallah iyi oynadıgı ve bizi sırtladığı dönemlerde oldu.
Bu adamın yanında bir forvet bile tutunamamış. Yani oyun stili çift forveti desteklemiyor. Ya forvette tek olacak ya da hiç.
Şimdi tek tek inceleyelim.
Ersen Martin: Çok fazla hatırlamıyorum, küçüktüm :) Bir tek derbilerde cosuyordu. Zaten ilk tercih her zaman Umut'dan yanaydı.
Gökhan Ünal: Bonservisi cuzi bir rakam olsaydı şuanda Umut'un yerine takımda oynuyordu. ilk sezon 15 asist 15 gol ile oynamıştı. o 15 asistin 4'te 3 'lük kısmı Umut'a idi. Umut'un o sezon asist sayısı? Koca bir sıfır!
Teofilo: Bir kasımpaşa maçını hatırlıyorum. Umut'un Teo'ya atmayıp bencillik yaptığı pozisyonlar......
bir tek Ankaragücü deplasmanında Umut- teo uyumu

Alanzinho'yu istediğin kadar yedek bırak adam profosyonel. Çıkıyor oynuyor topunu. Umut ise huzursuzluk cıkarttı.

Hakkını yemiyelim rakip defans cıkarken güzel durduruyor hatta böyle attıgımız golleri görmek mümkün ( Kayserispor-Jaja, Bursaspor-Jaja vs)

Kaval kemiği ile gol atmak olmuyor. Haftalardır berbat. Bunun savunulacak yanı yok. Her hafta 85'den sonra gol atmayacağız. Şampiyon olursak Umut'a rağmen olacağız.

Ömer TOPAL
29.03.2011, 02:27
son söz benden olsun herkez uyumuşken :D inadına umut ula :) yarın milli takımda oynarsa golü var aga

al işte diyorumki yok tarışmım..adam umutu savunanı anlamıcakmış...Neden biliyormusun savunuyoruz iyi oku iyi anla..Senin ve sizin gibi boş sallayanlar oldugu için... Gökhanın o sezonki asisti şu kadar ve umutun 0 öylemi ? bilmeden sallıyorsunuz ya ben bu adamın avukatı olasım geliyor.

Armağan Dere
29.03.2011, 02:29
Ersun Yanal'a kızmıyorum çnk o zorunluluktan oynatıyodu, adamın eline alternatif vermediler zorunluluktan oynatıyodu

Şenol Güneş'e ise alternatifleri sundular ama o kör değneğini bellemişçesine Umut inadıyla aradaki puan farkını eritti

İlk dediğine %100,2. dediğine %50 katılıyorum İlker...çünkü hoca iyi forvetler istemiştir ama almadılar ancak Pawel'i hazır tutmayarak kendi ayağına sıktı keza Ortasahaya Mehmet Çakır'ı da pek istediğini sanmıyorum Kahlenberg olası ihtimal olabilir...ilk dediğinin başka bir kanıtı da Ersun Hoca istifa etmeden önce ''Hocaya Sorun'' sözü olmuştur başkanın...

İlker ToSun
29.03.2011, 02:34
İlk dediğine %100,2. dediğine %50 katılıyorum İlker...çünkü hoca iyi forvetler istemiştir ama almadılar ancak Pawel'i hazır tutmayarak kendi ayağına sıktı keza Ortasahaya Mehmet Çakır'ı da pek istediğini sanmıyorum Kahlenberg olası ihtimal olabilir...ilk dediğinin başka bir kanıtı da Ersun Hoca istifa etmeden önce ''Hocaya Sorun'' sözü olmuştur başkanın...

Pawel'in hazır olmadığı durumu nerden çıktı aslında pğek onu da anlamıyorum Armağan. Adam hazır. En azından bu forma için Umut'tan daha hazır. Oynadığı her an bunu gösteriyor.

Yahu en basitinden kasımpaşa maçında o topu alışı ve dönüp attığı pas, Umutun rüyasında bile art arda yapamayacağı işler.

Bu Pawel hazır değilse bile, umut'tan daha hazır ama işte malum Şenol hoca takıntıları

nese Şenol hoca konusuna pek girmiyim, kendi başlığında yeterince giriyoruz zaten :)

ozturk
29.03.2011, 09:03
Çok boş bir mesaj olmuş..

Umut'un kariyeri boyunca attığı gollerin toplamında 100'ü geçtiğini biliyorsunuzdur umarım. ;)

Haklısın okuduğunu anlamayana cevap vermek çok boş oluyor..

Umut forvet, bir zahmet kariyeri boyunca 100 golü geçsin..

Burada kalecinin başarısından söz ediyoruz Umut a dokundurarak..
Okuduğunu anla sonra yorum yap..

Kaan
29.03.2011, 17:36
Haklısın okuduğunu anlamayana cevap vermek çok boş oluyor..

Umut forvet, bir zahmet kariyeri boyunca 100 golü geçsin..

Burada kalecinin başarısından söz ediyoruz Umut a dokundurarak..
Okuduğunu anla sonra yorum yap..

Ceni bile dalya yaptı demek de çok mantıklı olsa gerek.. :D

Ne dediğinizden haberiniz yok. Kıvırma şekli vol 1. "Umut forvet, bir zahmet kariyeri boyunca 100 golü geçsin" :D:D

Harikasınız. :alkış:

:D

Ha bir de cevap vereceğiniz zaman büyük ihtimal yaşı problem edeceksiniz.. Orası da ayrı bir muamma.

Turgay Atalay
29.03.2011, 17:41
"Adım Hıdır, elimden gelen budur......."Umut olayının özeti budur, tartışmaya ne gerek var herkes biliyor neyin ne olduğunu, yormayın birbirinizi

ozturk
29.03.2011, 17:43
Ceni bile dalya yaptı demek de çok mantıklı olsa gerek.. :D

Ne dediğinizden haberiniz yok. Kıvırma şekli vol 1. "Umut forvet, bir zahmet kariyeri boyunca 100 golü geçsin" :D:D

Harikasınız. :alkış:

:D

Ha bir de cevap vereceğiniz zaman büyük ihtimal yaşı problem edeceksiniz.. Orası da ayrı bir muamma.

Evet doğru bildin.Biraz büyümen gerek..

Türkçe derslerine dikkat ;)

ozturk
29.03.2011, 17:44
"Adım Hıdır, elimden gelen budur......."Umut olayının özeti budur, tartışmaya ne gerek var herkes biliyor neyin ne olduğunu, yormayın birbirinizi

Binlerce mesajı tek mesajda özetlemişsin.

Tebrikler:alkış:

Koray
29.03.2011, 17:50
Umut böyle kaçırır kaçırır krtik maç ve dakikasında çıkar golü atar gene başa döneriz...

O yüzden Umut'un Fransa mecerasında kendisine yardımcı olmak boynumuzun borcudur.

Umut gol kaçırınca vallahi sinirlenmiyorum artık sinirlenme evresini atlattım gülme evresine geçtim ondan sonrasından korkuyorum.

Hazır Toulouse paralı teklifle gelmişken bunu mutlaka değerlendirelim.

Kaan
29.03.2011, 17:51
Evet doğru bildin.Biraz büyümen gerek..

Türkçe derslerine dikkat ;)

Yaşınızı göstermediğinizden dolayı size büyüğümmüş gibi davranmadım, davranmayacağım kusura bakmayın.. :)

Uyarı için teşekkürler. ;)

cerebrum
29.03.2011, 18:43
bu gün okudum çok güldüm...

ver topu umuta atsın onu buluta....:)

macuka
29.03.2011, 18:58
Umut kadroda olmayacak gibi duruyor

ibrahim
29.03.2011, 20:04
Takimda dinlenmesini en cok istedigim futbolcudur kendisi. Bizim icin en hayirlisi oldu. :)

pReN@_61
29.03.2011, 23:55
Konya maçına dinlendirilmeli.

Canberk
30.03.2011, 00:17
Peşinden gelen maçları da ekleyelim lütfen :)

İlker ToSun
30.03.2011, 00:26
konya, galatasaray, bursa, eskişehir, antep, buca, ibb va karabük maçlarında dinlendirilmeli ve sezon sonunda teşekkür edilip yollar ayrılmalıdır

Yaşar
30.03.2011, 00:31
konya, galatasaray, bursa, eskişehir, antep, buca, ibb va karabük maçlarında dinlendirilmeli ve sezon sonunda teşekkür edilip yollar ayrılmalıdır
Çok ciddiyim ben de katılıyorum. Ona da yazık, size de.

İlker ToSun
30.03.2011, 00:37
Çok ciddiyim ben de katılıyorum. Ona da yazık, size de.

bize yazık olduğu bir gerçek

dökülen saçlarımın yerine yenilerini ektiririm hadi onu kurtardık diyelim,

kanser olmazsak iyidir

hepsi bir kenara ekran karşısında edilen küfürlerden kaynaklı günahları hacca gitsem telafi edemem

yazık hakkaten bize :)

Yaşar
30.03.2011, 00:41
özellikle gençlerin şampiyonluk görmemesine rağmen Trabzonspor'u tutması çok hoşuma gidiyor. Umut'u seviyorum fakat sizin canınızı sıkan, saçınızı döken Umutsa varsın gitsin arkadaşlar:D

antagonist
30.03.2011, 00:43
özellikle gençlerin şampiyonluk görmemesine rağmen Trabzonspor'u tutması çok hoşuma gidiyor. Umut'u seviyorum fakat sizin canınızı sıkan, saçınızı döken Umutsa varsın gitsin arkadaşlar:D

Hocam, altı şampiyonluğun altısını da görmüş gibi konuşuyorsunuz.
:)

Mustafa ÖZDEMİR
30.03.2011, 00:43
konya maçında mutlaka sahada olmalı...

İlker ToSun
30.03.2011, 00:44

benim canımı sıkan umut değil ki, umut eliyle canımızı sıkanlar

ben umut'a kızmıyorum ki gerçekten o ne yapsın

umut bu takımın golcüsü olacak adam değil ama bu yeteneksizliği onun suçu değil, suç bu yeteneksizliğine rağmen onu bu takımda tutanlarda

umut ne kadar çalışırsa çalışsın bu takımın forveti olacak adam değil çünkü umutta eksik olan şey çalışmayla kazanılcak bir şey değil

MuratJ
30.03.2011, 00:44
katılıyorum. en azından 8 maç dinlendirilsin.

Yaşar
30.03.2011, 00:53
Hocam, altı şampiyonluğun altısını da görmüş gibi konuşuyorsunuz.
:)
O gençlerin içine ben de dahilim yaşımız daha nedir şunun şurasında. Ama en azından 1inde hayattaydım hatırlamıyor olsam da. Ve çocukluk zamanlarımın Trabzonspor'u efsane takımdı şampiyon olamasa da.

Batuhan
30.03.2011, 15:23
konya maçında mutlaka sahada olmalı...

Olacaktır da zaten. Ne mutlu bize ki takımımızın başında "futboldan anlayan" kocaman bir GÜNEŞ var :)

FC-ST-PAULI-61
30.03.2011, 15:39
Aynen.....

hami08
30.03.2011, 16:27
Olacaktır da zaten. Ne mutlu bize ki takımımızın başında "futboldan anlayan" kocaman bir GÜNEŞ var :)

Takımın başına seni getiricez ''futbol ordinaryusu''olarak.

Batuhan
30.03.2011, 17:02
Takımın başına seni getiricez ''futbol ordinaryusu''olarak.

Aa neden zorunuza gitti bu tırnak içindeki lafım. Hani siz diyorsunuz ya Umut'u beğenenler futboldan anlamıyor diye, ben de diyorum ki takımın başında futboldan anlayan biri var. Hem de herkesin desteklediği. Yanlış bir şey yazdığımı düşünmüyorum :)

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2011, 00:00
o gittiğinde anlarsınız değerini...

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2011, 00:01
başlık kapalımıydı...

Adem Erdoğan
31.03.2011, 00:42
başlık kapalımıydı...

Bu iyiydi.:)

yattarinho61
31.03.2011, 01:31
korkum o ki umut simdi cikar konya macinda 2 gol atar , millet unutur herseyi.. isterse 5 gol atsin genede yok kardesim olmuyor

Paksoy
31.03.2011, 02:01
Benimde korkum oki,Umut çıkar 3 5 gol atar,maçı kazandırır,şampiyon falan oluruz,Umut şampiyon yapacaksa hiç yapmasın.

Ibrahim Gaygusuz
31.03.2011, 02:59
http://st.krampon.net/pictures/5062f321-338c-4e/picture1.jpg

Umutu severim herzamanda desteklerim ama bu komik olmus :D

Konya macinda golu var, Ersun Yanal doneminin telafisidir bu :)

Faik Yılmaz
31.03.2011, 09:09
o gittiğinde anlarsınız değerini...

Valla Hüseyin giderkende aynı ifadeler kullanılmıştı..... Pek aramadık kendisini......

Erbay
31.03.2011, 10:38
Bu gece rüyamda 100.golü attığını gördüm :)

Mustafa ÖZDEMİR
31.03.2011, 11:16
Valla Hüseyin giderkende aynı ifadeler kullanılmıştı..... Pek aramadık kendisini......
ikisi biraz farklı bence...

İlker ToSun
31.03.2011, 11:20
ikisi biraz farklı bence...

tarihin belki de en kötü ortasahası Hüseyin, Umut'tan daha YARARLI bir oyuncuydu.

Hüseyin'in mevkisinin 2 tane gereği vardır, top kapmak, oyun kurmak

Hüseyin bunlardan birini yani top kapmayı iyi yapıyordu en azından. Bazen de 3 metreyi aşmamak kaydıyla pas atabiliyordu.

Ama ya Umut ?

Mevkisinin gerekliliklerinden tek bir tanesini bile başarılı bir şekilde yerine getiremiyor.

Gol atmak ?
İleride top tutmak ?

bunlar temel 2 görevi diye bunları söyledim yoksa alternatif görevleri de yapamıyor

ama boşver yahu varsın yapmasın ne önemi var, amaç niyetler iyi olsun

o böyle sahanın içinde şuursuz bir biçimde sağa sola koşup, helede rakip sahada yüzü taç çizgisine dönük adama bile top kapıcam diye faul yapmıyor mu işte içimin yağları eriyor

büyük takım santraforu budur !

Yunus Emre SEYHAN
31.03.2011, 11:20
TEofilo'nun oynadıgı haftalarda hiçte kendisini aramıyorduk.

ilhan
31.03.2011, 11:29
Batuhan geçenlerde şey yazmıştı. 'Burada yazılanları görünce daha çok seviyorum Umut'u' diye bir şeyler söylemişti.
*
Harbiden çok haklı. Umut o kadar aşağılanıyor ki insanın canı sıkılıyor. Tamam yetenekleri tartışılsın ama bu denli aşağılanmasının nedeni nedir? Kaçırdığı goller mi?
Diğer başlıklarda Trabzonspor forması giyen adam değerlidir, savunmak, destek olmak lazım diyen bir çok taraftar var. Ama söz konusu Umut oldu mu adamı resmen aşağılıyorlar.

Tamam bende çok memnun değilim oyuncu zekasından ve yeteneğinden. Ama bu Umut'u aşağılamamı gerektirmiyor. Süslü cümlelerle adam aşağılamayı herkes yapabilir. Kimseye fayda sağlamaz.

Mustafa Yılmaz.20
31.03.2011, 11:39
Bu hafta yine 11'de oynayacak. 2 hafta önce ligin dibindeki takımına karşı gol atamamıştı. Bakalım sondan 2.'ye atabilecek mi? 2 haftadır maç yapmıyorsun, inşallah toparlamışsındır. Eğer yine boş kalelere kaçırırsan ve puan kaybı yaşarsak, hocanın da senin de başın çok ağrır Umut. Ona göre bu kez pozisyona girdiğinde hazırlıksız yakalanma ve golü yap. Artık her maç final.

Armağan Dere
31.03.2011, 11:45
Koyunun olmadığı yerde Umut'a Abdurrahman Çelebi derler..bakalım bu hafta neler yapıp biz ve rakip üstüne baskı kuracak hep beraber göreceğiz...

Bıyıklıoğlu
31.03.2011, 12:18
Allah yardımcın olsun...

Batuhan
31.03.2011, 15:46
Umut 5 bin lira nafaka ödeyecek

Trabzon Aile Mahkemesindeki duruşmaya, evi terk ettiği gerekçesiyle eşi Esma Bulut’tan boşanmak isteyen davacı Umut Bulut, katılmadı. Bulut’un avukatı Salih Cora, davalı Esma Bulut ile avukatı Selma Aslan ise duruşmada hazır bulundu.

Davayı karara bağlayan mahkeme, eşinden 10 bin lira nafaka isteyen Esma Bulut’un talebini kısmen kabul ederek, futbolcu Bulut’un eşine aylık 5 bin lira nafaka ödemesine karar verdi.

Mahkeme daha sonra Esma Bulut’un evi terk ettiğinin iddia edilmesine rağmen evi terk etmenin gerçekleşmediğini belirterek, Umut Bulut’un açtığı bu davanın reddine karar verdi.

ESMA BULUT’UN AÇTIĞI BOŞANMA VE TAZMİNAT DAVASINA DEVAM EDİLECEK
Bu davanın duruşması sonrası aynı mahkemede, kendisini dövdüğünü öne sürerek eşinden boşanmak amacıyla dava açan ve 600 bin lira tazminat isteyen davacı Esma Bulut’un, davalı Umut Bulut’a açtığı ayrı bir davaya devam edildi.

Bu davaya da davalı Umut Bulut gelmezken, futbolcunun avukatı Salih Cora, eşi Esma Bulut ile avukatı Selma Aslan hazır bulundu. Mahkeme bu davada ise eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

"ESMA BULUT, HUKUKEN TANINAN HAKLARINI KULLANIYOR"
Duruşma sonrası, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Esma Bulut’un avukatı Selma Aslan, ilk davada Umut Bulut’un gelirine göre müvekkilinin nafaka talep ettiğini ve mahkemenin bu taleplerini kabul ettiğini anlattı.

Aynı davada mahkemenin Umut Bulut’un açtığı davayı reddettiğini anımsatan avukat Aslan, "Esma Bulut, hukuken tanınan haklarını kullanıyor. Bunu yanlış değerlendirmenin bir anlamı yok. Zaten onların açtığı dava reddedildi, bizim açtığımız davaya devam edilecek" dedi.

NELER YAŞANMIŞTI?
28 Nisan 2008’de Esma Bulut ile evlenen Umut Bulut, eşinin evini terk ettiği iddiasıyla geçen yılın mart ayında boşanma davası açmıştı.

Dava sonrası Umut Bulut, avukatı aracılığıyla Esma Bulut’a "eve dön" çağrısında bulunmuştu. Çağrının ardından 7 Ocak 2010’da Akçaabat ilçesi Yıldızlı beldesindeki evlerine dönen Esma Bulut ile Umut Bulut arasında tartışma çıkmıştı.

Esma Bulut, Umut Bulut’un kendisini kendisini dövdüğü gerekçesiyle Trabzon Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunmuştu. Umut Bulut ise eşi Esma Bulut’u dövdüğü yönündeki iddiaları reddederek, bu iddiaların kendisinden nafaka alınması amacıyla ortaya atıldığını ileri sürmüştü.

Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut’un eşi Esma Bulut’un iddiasıyla ilgili olarak başlatılan soruşturmada savcılık "takipsizlik" kararı vermişti.

AA

* * *

Bu olaylar daha da strese sokar insanı. Vereceği nafaka da az bir miktar değil. Üstte yazıldığı gibi; "Allah yardımcın olsun Umut.." :(

Sefa
31.03.2011, 15:51
Eşi istediğini aldı.. Yazıklar olsun bu adalete ne kazanıyorsam kazanıyorum neden servetimi benden boşanmak isteyene vereyim peh..

Cihat K
31.03.2011, 15:55
umuttan bu hafta hatrick bekliyorum

Mustafa Yüksek
31.03.2011, 15:57
Bence bu dava ile ilgili fazla yorum yapmamalıyız. Ciddi manada özel hayatı ve bizi pek ilgilendirmez.

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 16:00
Aylık 5bin lira milyonlar alan futbolcu için neki.Çay parasından öteye geçmez.Bu adam benim takımımdan yıllık 2milyon para alıyor.Yazık valla.

Cem Akyüz
31.03.2011, 16:00
Bu haberlerin basında yer alması bile anlamsız.Size ne ulan adamın boşanmasından nafakasından.Şerefsiz köpekler

Batuhan
31.03.2011, 16:08
Aylık 5bin lira milyonlar alan futbolcu için neki.Çay parasından öteye geçmez.Bu adam benim takımımdan yıllık 2milyon para alıyor.Yazık valla.

Yönetimde tanıdıklarınız var herhalde ? Umut mu yıllık 2 milyon para alıyormuş ? :)

r9emre
31.03.2011, 16:14
Hüseyin giderse çok ararsınız demişti bazı arkadaşlar gitti yerine Selçuk gibi Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi orta sahalarından biri geldi.

Aynısını Umut için söylüyor Umutspor'lu arkadaşlarımız o gittiğinde de Selçuk kadar üst düzey bir forvet ile gözlerimizin pası silinecek inşallah belki de Cenk Tosun olur.

Bıyıklıoğlu
31.03.2011, 16:16
Hüseyin giderse çok ararsınız demişti bazı Hüseyinspor'lu arkadaşlar gitti yerine Selçuk gibi Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi orta sahalarından biri geldi.

Aynısını Umut için söylüyor Umutspor'lu arkadaşlarımız o gittiğinde de Selçuk kadar üst düzey bir forvet ile gözlerimizin pası silinecek inşallah belki de Cenk Tosun olur.

Umutsporlular kim oluyor?

Bir örnek verir misin?

Mesela sana bu soruyu sorduğum için ben mi?

Biraz seviyeli olalım,hepimiz Trabzonsporluyuz...

Ne Umutsporlusu ne bilmemnesporlu.

Armağan Dere
31.03.2011, 16:17
Yönetimde tanıdıklarınız var herhalde ? Umut mu yıllık 2 milyon para alıyormuş ? :)

Umut senede 900000 Euro alıyor..Yaklaşık 2 trilyon lira arkadaş doğru sölemiş..

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=9218

Hak edip etmemesi tartışılır

Batuhan
31.03.2011, 16:17
Hüseyin giderse çok ararsınız demişti bazı Hüseyinspor'lu arkadaşlar gitti yerine Selçuk gibi Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi orta sahalarından biri geldi.

Ya bırakın şu tabirleri Allah aşkına. Umutsporluymuş, Hüseyinsporluymuş. Hepimiz Trabzonspor için varız. Trabzonspor'un iyiliği için görüş üretiyoruz. Nedir bu ya ?

Ayrıca Cenk Tosun, Umut'la aynı görevi yapmıyor.

Batuhan
31.03.2011, 16:19
Umut senede 900000 Euro alıyor..Yaklaşık 2 trilyon lira arkadaş doğru sölemiş..

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=9218

Hak edip etmemesi tartışılır

2 trilyon ile 2 milyon arasında dağlar kadar fark var biliyorsundur umarım sayın Umut düşmanı ? :)

Ayrıca buraya daha sağlam kaynaklardan haber yazın yazacaksanız. MedyaTrabzon nedir..

Armağan Dere
31.03.2011, 16:21
2 trilyon ile 2 milyon arasında dağlar kadar fark var biliyorsundur umarım sayın Umut düşmanı ? :)

Ayrıca buraya daha sağlam kaynaklardan haber yazın yazacaksanız. MedyaTrabzon nedir..

2 milyon lira ile 2 trilyon liranın farkı nedir..Genç arkadaşım

FC-ST-PAULI-61
31.03.2011, 16:22
Cenk Tosun Umut la ayni görevi yapmiyor da ne demek kardesim? Cenk hem Gol atiyor hem assist yapiyor.Bir Golcü bunu yapmali gerisi önemli degil.Zaten en cok kosan Takim Trabzonspor.Cok iyi bir Golcü transfer edecegimizi düsünüyorum

Batuhan
31.03.2011, 16:22
2 milyon lira ile 2 trilyon liranın farkı nedir..Genç arkadaşım

2 milyon lira; 4 trilyon lira demek oluyor. :)

ilhan
31.03.2011, 16:24
Futbolcular yıllık aldıkları garanti paraların (sözleşme ücretleri) yanında tomarla prim alıyorlar arkadaşlar. Ya gerçekten çok biliyorsunuz da yazıyorsunuz ya da gerçekten hiçbir şey bilmiyor ama bildiğinizi zannedip yazıyorsunuz.

Batuhan
31.03.2011, 16:25
Cenk Tosun Umut la ayni görevi yapmiyor da ne demek kardesim? Cenk hem Gol atiyor hem assist yapiyor.Bir Golcü bunu yapmali gerisi önemli degil.Zaten en cok kosan Takim Trabzonspor.Cok iyi bir Golcü transfer edecegimizi düsünüyorum

Umut da hem gol atıyor hem de asist yapıyor. Bu lafı çok diyorum; son vuruşlarda becerikli olsa Avrupa'nın büyük kulüplerinde oynar. Umut sprinter forvet diye hitap edilecek bir oyuncudur. Cenk'in bu tanıma uymadığını düşünüyorum. Yani Cenk Tosun tek forvet oynayabilir ama Umut oynayamaz. Umut ancak 2. forvet olarak oynar..

r9emre
31.03.2011, 16:32
Çocuk aynştayn.

Umut Bulut sadece çift forvet oynayan takımların mücadeleci forvet,defansı yıpratan ama fazla gol atamayan tipte bir oyuncu evet işte o yüzden bizim takımda asla oynayamaz.Biz tek forvet oynuyoruz ve onun için hem son vuruşu belli bir seviyenin üstünde hem bire birde etkili hem asist yapıp hem de yeterince gol atan bir forvete ihtiyacımız var.Baros gibi Cenk Tosun gibi.Tam tersi Umut Bulut şu an oynadığımız sistemin bütün dişlilerini bozuyor.Bütün pas trafiğini bitiriyor top ayağına değdiği an.

Turgay Atalay
31.03.2011, 16:35

İyice uçtun güzel kardeşim...2 milyon euro demiyor ki 4 trilyon olsun, 2 milyon lira diyor adam... yani senin ifadenle 1 milyon euro.

Armağan Dere
31.03.2011, 16:35
Ben prim hariç senelik aldığı yıllık paradan bahsetmiştim..Eski parayla 2 trilyon yeni parayla 2 milyon lira...

r9emre
31.03.2011, 16:37
Bu arada Umut Bulut'un primler filan hariç 1 milyon 600 bin euro yıllık net ücret aldığını biliyorum ben ama bir de para tartışmasına girmeyeceğim sizinle.Geçen sene şubat aylarında olması lazım 3 senelik uzatmıştı orada yapılan zam ile o paraya yükselmişti yıllık ücreti,aldığı gol krallıklarının etkisiyle zam yapılarak ödüllendirilmişti.

Batuhan
31.03.2011, 16:37
Çocuk aynştayn.

Umut Bulut sadece çift forvet oynayan takımların mücadeleci forvet,defansı yıpratan ama fazla gol atamayan tipte bir oyuncu evet işte o yüzden bizim takımda asla oynayamaz.Biz tek forvet oynuyoruz ve onun için hem son vuruşu belli bir seviyenin üstünde hem bire birde etkili hem asist yapıp hem de yeterince gol atan bir forvete ihtiyacımız var.Baros gibi Cenk Tosun gibi.Tam tersi Umut Bulut şu an oynadığımız sistemin bütün dişlilerini bozuyor.Bütün pas trafiğini bitiriyor top ayağına değdiği an.

Umut dışındaki oyuncularımızın da bu kadar gol atmasının temel sebebini düşündün mü peki hiç ? Sistemimiz her ne kadar tek forvet gibi gözükse de 3 forvetle oynuyor gibi oluyoruz. Umut'un yaptığı koşular daha fazla gol pozisyonuna girmesini sağlıyor hem Jajá'nın, hem de Burak'ın..

Bir de şahsınıza böyle iğneleyeci yorumlarda bulunmuyorum ben, saygımdan dolayı bulunmak da istemiyorum. Sizin yaptığınız işin pek yakıştığını düşünmüyorum. "Çocuk aynştayn" :)

Armağan Dere
31.03.2011, 16:40
Bu arada Umut Bulut'un primler filan hariç 1 milyon 600 bin euro yıllık net ücret aldığını biliyorum ben

900000 euro alıyor olması lazım..O dönem Manisa maçından sonra istemiş olabilir..1,5 milyon euro falan..Ancak sadece ister...Aldığını sanmıyorum..Selçuk en az 3 milyon euro alması lazım senin hseba göre

r9emre
31.03.2011, 16:43
Umut dışındaki oyuncularımızın da bu kadar gol atmasının temel sebebini düşündün mü peki hiç ? Sistemimiz her ne kadar tek forvet gibi gözükse de 3 forvetle oynuyor gibi oluyoruz. Umut'un yaptığı koşular daha fazla gol pozisyonuna girmesini sağlıyor hem Jajá'nın, hem de Burak'ın..

Bir de şahsınıza böyle iğneleyeci yorumlarda bulunmuyorum ben, saygımdan dolayı bulunmak da istemiyorum. Sizin yaptığınız işin pek yakıştığını düşünmüyorum. "Çocuk aynştayn" :)

O yorumu ben Umut hakkında yaptığın yorumlara söylemedim Armağan'ın 2 milyon lira ile başlattığı ve senin 4 trilyon demek o filan demen üzerine söyledim onu.

O bahsettiğin 4-3-3 sistemini dünyada bir çok takım uyguluyor fakat Umut'un pozisyonunda oynayan futbolcuları seneyi hep 20-25 gol ortalamayla kapatıyor en az Umut ise sene sonu 12-13 ancak yapacak.Jaja'nın gollerinde Umut'un bir tane asisti bile yok ve katkısı yok bunu kesinlikle iddia ediyorum 10 golünün 1 tanesinde belki katkısı vardır belki yoktur.Burak ile Jaja iş birliğiyle atıyoruz hep gollerimizi Burak ile Jaja'nın birlikte yardımlaşmasıyla ortaya çıkıyor hep.Jaja ve Burak'ın önünde onlara ayak uydurabilecek asistlerini değerlendirebilecek bir futbolcu olsa mesela Baros olsa şu vakitte 20-25 gol arası golü vardı şu ligde.

Batuhan
31.03.2011, 16:49
O yorumu ben Umut hakkında yaptığın yorumlara söylemedim Armağan'ın 2 milyon lira ile başlattığı ve senin 4 trilyon demek o filan demen üzerine söyledim onu.

O bahsettiğin 4-3-3 sistemini dünyada bir çok takım uyguluyor fakat Umut'un pozisyonunda oynayan futbolcuları seneyi hep 20-25 gol ortalamayla kapatıyor en az Umut ise sene sonu 12-13 ancak yapacak.Jaja'nın gollerinde Umut'un bir tane asisti bile yok ve katkısı yok bunu kesinlikle iddia ediyorum 10 golünün 1 tanesinde belki katkısı vardır belki yoktur.Burak ile Jaja iş birliğiyle atıyoruz hep gollerimizi Burak ile Jaja'nın birlikte yardımlaşmasıyla ortaya çıkıyor hep.Jaja ve Burak'ın önünde onlara ayak uydurabilecek asistlerini değerlendirebilecek bir futbolcu olsa mesela Baros olsa şu vakitte 20-25 gol arası golü vardı şu ligde.

Yanlış bir düşünce olduğunu düşünüyorum. En başta şunu söyleyeyim 20-25 gol Türkiye Ligi'nin son yılları için oldukça yüksek bir rakam. Umut'un yerine Burak var yani şu an o nitelikte. Bir dengesizlik olduğunu düşünmüyorum. Umut'un arkasında oynayanlar için yaptığı katkıyı asist yönüyle değil de, boş alan yaratması için söylemiştim ben. Ayrıca bence asistleri kime yaptığı da önemli değil, sonuçta bu adamın ligde şu an 6 asisti var. Bu da fena bir rakam değil bence. Umut'un son vuruşlarda beceriksiz olduğu konusunda herkes hemfikir. Ama pozisyonlara da başkalarının emeğinden çok kendi emeğiyle giriyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım..

hami08
31.03.2011, 16:57
Aa neden zorunuza gitti bu tırnak içindeki lafım. Hani siz diyorsunuz ya Umut'u beğenenler futboldan anlamıyor diye, ben de diyorum ki takımın başında futboldan anlayan biri var. Hem de herkesin desteklediği. Yanlış bir şey yazdığımı düşünmüyorum :)

O ''siz''lafını benim için kullanamassınız çünkü ben umutu beğenen ve aksine ona neler neler dendiği ortamlarda bile umutu savunan bi insanım.Hiç bir zaman ''umutu beğenenler futboldan anlamıyor'' da demedim.Futbol göreceli bi oyundur bir oyuncuyu beğenip beğenmemek kişilere kalmıştır.Aksine ben umut kaçırdığı zaman umutu eleştirdim de ama kesinlikle umutu aşağılayıp,ona hakaret yağdıranlardan biri olmadım.Ben önceki msjımı sizin hocamızın futbol bilgisine yönelik olarak algıladığım tırnak içinde yazdığınız cümle için yazdım.Evet çok haklısınız allahıma bin şükür ki başımızda futboldan anlayan ve kendi öz evladımız,değerimiz olan ve hep sahip çıkıp desteklediğimiz şenol hocamız var.Sanki son cümlelerinizde benim hocamıza ve karşı bir karşıt düşünce içinde olduğum gibi bi anlam çıkıyor ya da ben öyle algıladım.Eğer doğru algılamışsam sen bu konuda yanlış kişiyle muhattapsın kardeşim, hocamız konusunda bunları yazabileceğin son kişilerden biriyimdir bu forumda.

Batuhan
31.03.2011, 16:59
Peki o zaman, ben de söyleyenler için yazdım diyelim onu. Sen de mesajımı yanlış algılayarak cevap vermeye çalışmışsın. Gereksiz bir tartışma ortamı oluşacaktı yani. Eyvallah.. :)

r9emre
31.03.2011, 17:07
Yanlış bir düşünce olduğunu düşünüyorum. En başta şunu söyleyeyim 20-25 gol Türkiye Ligi'nin son yılları için oldukça yüksek bir rakam. Umut'un yerine Burak var yani şu an o nitelikte. Bir dengesizlik olduğunu düşünmüyorum. Umut'un arkasında oynayanlar için yaptığı katkıyı asist yönüyle değil de, boş alan yaratması için söylemiştim ben. Ayrıca bence asistleri kime yaptığı da önemli değil, sonuçta bu adamın ligde şu an 6 asisti var. Bu da fena bir rakam değil bence. Umut'un son vuruşlarda beceriksiz olduğu konusunda herkes hemfikir. Ama pozisyonlara da başkalarının emeğinden çok kendi emeğiyle giriyor. Bunu da göz önünde bulundurmak lazım..

Değil kardeşim çok yüksek bir rakam değil işte şu an tam anlamıyla golcü yok Türkiye'de bir Baros bir Cenk gözüküyor Niang'ta golcü değil ömrü kanat oynamakla geçti neredeyse Marsilya'd hep Burak gibi geriden gelip gol atan adam oldu.Baros 2 sene önce maç başına 2 pozisyon bulan Gs'de 20 gol attı bizim takım şu ligin en çok pozisyona giren takımı.Makukula'yı beğenmiyorum hiç o bile neredeyse maç başı gol ortalaması 1 bile olmayan Kayserispor'da gol kralı oldu geçen sene.Yani tam anlamıyla golcü olmadığından bizim ligde atılamaz demenin manası yok.En basitinden şöyle düşünelim Umut bu sene kaçırdığı ciddi manada %100'lükten bile daha net pozisyonların yarısını gole çevirmiş olsa 20 golü bulmuştu.Çift forvet oynasak haklısın boş alan yaratması konusunda Gs'de Arif - Hakan gibi milli takımdaki İlhan - Hakan ikilisi gibi ama biz tek forvet oynuyoruz.Boş alan yaratması dışında kendi de gol atması daha fazla asist yapması pas trafiğini düzenlemesi lazım oynayan tek forvet oyuncumuzun.

hami08
31.03.2011, 17:17
Tamam sorun yok :)

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 17:35
Genç kardeşim kusura bakmada senin matematik hocana selamlarımı yolluyorum.Şaka biyana gazetelerde çıkmıştı yeni sözleşme imzaladığı zaman kaç milyon aldığı.

Batuhan
31.03.2011, 17:51
Değil kardeşim çok yüksek bir rakam değil işte şu an tam anlamıyla golcü yok Türkiye'de bir Baros bir Cenk gözüküyor Niang'ta golcü değil ömrü kanat oynamakla geçti neredeyse Marsilya'd hep Burak gibi geriden gelip gol atan adam oldu.Baros 2 sene önce maç başına 2 pozisyon bulan Gs'de 20 gol attı bizim takım şu ligin en çok pozisyona giren takımı.Makukula'yı beğenmiyorum hiç o bile neredeyse maç başı gol ortalaması 1 bile olmayan Kayserispor'da gol kralı oldu geçen sene.Yani tam anlamıyla golcü olmadığından bizim ligde atılamaz demenin manası yok.En basitinden şöyle düşünelim Umut bu sene kaçırdığı ciddi manada %100'lükten bile daha net pozisyonların yarısını gole çevirmiş olsa 20 golü bulmuştu.Çift forvet oynasak haklısın boş alan yaratması konusunda Gs'de Arif - Hakan gibi milli takımdaki İlhan - Hakan ikilisi gibi ama biz tek forvet oynuyoruz.Boş alan yaratması dışında kendi de gol atması daha fazla asist yapması pas trafiğini düzenlemesi lazım oynayan tek forvet oyuncumuzun.

"Yani tam anlamıyla golcü olmadığından bizim ligde atılamaz demenin manası yok"

Asıl bu yüzden manası var zaten. Bende o kadar gol atamayacağının lig statüsü olduğundan falan belirtmedim. Ben de diyorum ki o kadar fazla pozisyon bulmamızın ana kaynağı Umut'tur. Yani kendi buluyor, kendi kaçırıyor bi' nevi. Ama böyle diye "sıkıntı yok" gibi bir mesaj algılanmasın. Tabii ki son vuruşlarda becerikli olsa çok çok daha iyi olurdu hem bizim için, hem de kendisi için. Ayrıca dediğim gibi bizim gerçekten tek forvet oynadığımız söylenemez.

Genç kardeşim kusura bakmada senin matematik hocana selamlarımı yolluyorum.Şaka biyana gazetelerde çıkmıştı yeni sözleşme imzaladığı zaman kaç milyon aldığı.

2 milyon derken "euro" diye kastteğini düşünerek yazdım. Yoruldum bugün ondan herhalde. Kusura bakma. Her ne olursa olsun bence Umut'un aldığı para fazla değil.

İlker ToSun
31.03.2011, 18:08
Umut'a avukat bulma konusunda Tayfun aracı olmuş galiba avukatın soyada bakılırsa :)

Fatih Öztürk
31.03.2011, 18:14
umut bulut kardeşim.sana sevgilerimi gönderiyorum.

İlker ToSun
31.03.2011, 18:19
ben de :)

her maç ekran başında veya mümkünse stadda baya çınlatıyorum kulağını

maç bitince günahın sende olmadığını idrak edince, bu sefer oynatanın kulakları çınlatıyorum :)

Yiğit SARI
31.03.2011, 18:29
Rogério Ceni 100. golünü attı. Bliyosunuz kaleci kendisi :D

Mert67
31.03.2011, 18:30
ben de :)

her maç ekran başında veya mümkünse stadda baya çınlatıyorum kulağını

maç bitince günahın sende olmadığını idrak edince, bu sefer oynatanın kulakları çınlatıyorum :)

Çok büyük iş yapıyorsun.Tebrik ederim.

İlla birileri de sizin kulağınızı çınlatıyordur.;)

apachi61
31.03.2011, 19:30
Bu hafta beni mahcup et artık hatta yerin dibine sok yüzüne bakmaya yüzümüz olmasın. Ama lütfen bişeyler yap artık sok su topu kaleye. En azından 6 pas içindekiler sok o bile yeter de artar bize

Ümit Küçük
31.03.2011, 19:33
bu gidişle benim ailemede tazminat ödemek zorunda kalacak daha dodrusu tazminat değil kan parası....

Efendioglu
31.03.2011, 19:36
Yazın bir kenara Umut bu hafta patlayacak,kötü oynuyor gol kaçırıyor ama içimden kızamıyorum ona takımda en çok gol atmasını istediğim oyuncu o sanki o gol kaçırınca kendim kaçırmış gibi üzülüyorum...

FC-ST-PAULI-61
31.03.2011, 19:37
14 Haftadir kenara yaziyoruz zaten

Efendioglu
31.03.2011, 19:41
14 Haftadir kenara yaziyoruz zaten

Sence şuanda "kötüleyip hepten moralinimi bozmak lazım ? " yoksa sezon sonuna kadar elimizden gelen desteği ona sağlamamızmı gerek ?.

İlker ToSun
31.03.2011, 19:45
Sence şuanda "kötüleyip hepten moralinimi bozmak lazım ? " yoksa sezon sonuna kadar elimizden gelen desteği ona sağlamamızmı gerek ?.

kangren olan parmağı keseceksin

böyle bir sezonda, şampiyonluk bize bu kadar yakınken umutu kazanmak uğuruna harcanır mı koca bir sezon ? ki zaten onun kaçırdıkları yüzünden kocaman bir avantajı kaybettik ve şampiyonluk şansı daha az olan takım durumuna düştük

böyle bir mantık nasıl olur ?

sezon sonuna kadar beklemenin ne alemi var, bilmem neyin davası olmaz

sezon sonu hesaplaşmanın veya eleştirileri sezon sonuna harcamanın manası ne

aynı şey asıl en çok Şenol hoca konusunda geçerli. Eleştirene çıkıp diyorlar ki "bekleyelim sezon sonu görelim" ,, yahu kaybolduktan sonra bizim millette herkes klıavuz rehber kesilir. Önemli olan zamanında doğru yolu gösterip, doğru yola sokmaktır.

sezon sonunda söylenecek her bir eleştiri boş laftır, çöp kutusunun baş köşesinde yerini almaktan öte bir anlam taşıyamaz

FC-ST-PAULI-61
31.03.2011, 19:45
Öyle demek istemedim ama Her hafta da bu Hafta atacak diye düsünmeyin.Sonra üzülüyoruz.Ben zaten atamayacak diyorum kendime.

Yaşar
31.03.2011, 20:01
FC-ST-PAULİ arkadaşım. senden rica ediyorum şu imzanı değiştir. Buraya girecek bir misafir güler halimize.

Ömür Karadeniz
31.03.2011, 23:44
Kenara yaza yaza mürekkebimiz bitti.Patlasın artık Umut.

Yunus Emre SEYHAN
31.03.2011, 23:52
Umut da hem gol atıyor hem de asist yapıyor. Bu lafı çok diyorum; son vuruşlarda becerikli olsa Avrupa'nın büyük kulüplerinde oynar. Umut sprinter forvet diye hitap edilecek bir oyuncudur. Cenk'in bu tanıma uymadığını düşünüyorum. Yani Cenk Tosun tek forvet oynayabilir ama Umut oynayamaz. Umut ancak 2. forvet olarak oynar..
:D :D :D :D :D :D
Umut yıllardır bu takımda. İzliyoruz,görüyoruz..
Umut'un oyun stili çift forvete kesinlikle uygun değil. Ancak yanındaki forveti bitirmekle meşgul olur. Bunun bir sürü örneğini gördük.

Kaan
31.03.2011, 23:54
:D :D :D :D :D :D
Umut yıllardır bu takımda. İzliyoruz,görüyoruz..
Umut'un oyun stili çift forvete kesinlikle uygun değil. Ancak yanındaki forveti bitirmekle meşgul olur. Bunun bir sürü örneğini gördük.

Evet.

Umut;
2006-2007'de Ömer Rıza'ı,
2007-2008'de Ergin Keleş'ı,
2008-2009'da Gökhan Ünal'ı..

bitirdi zaten. yoksa kendilerinin bir suçu yok. :)

Yaşar
31.03.2011, 23:57
Evet.

Umut;
2006-2007'de Ömer Rıza'ı,
2007-2008'de Ergin Keleş'ı,
2008-2009'da Gökhan Ünal'ı..

bitirdi zaten. yoksa kendilerinin bir suçu yok. :)
Teofilo'yu da bitirdi. Onu unutmuşsun. Adam oynuyordu, gol atıyordu, taraftar ona ısınmıştı. Kaçtı gitti. Suçlusu da yine Umut oldu.

61 baha
31.03.2011, 23:58
FC-ST-PAULİ
Arkadaşım kusura bakma ama günlerdir bu başlığa girdiğimde senin olumsuz görüşlerini okuyorum..
Üstüne basa basa söylemene gerek yok..
Bir kez eleştirmen yeterli..

Fatih Solmaz
01.04.2011, 00:04
umut oynama sen yoksan stres de yok demektir.

Yavuz Hasan
01.04.2011, 00:17
mizah başlığına dönmüş

Oğuzhan İnce
01.04.2011, 00:34
Umut'tan patlama bekliyorum :)

Ünal Cumhur
01.04.2011, 00:37
umut gol kaçırınca artık kimse eskisi gibi tepki vermiyo :)

Yavuz Hasan
01.04.2011, 00:37
konya maçından sonra umut başlığından patlama bekliyorum

Armağan Dere
01.04.2011, 00:44
umut gol kaçırınca artık kimse eskisi gibi tepki vermiyo :)

Puan kaybetmiyoruz ya o da yırtıyor..Burak,Alanzinho,Jaja kurtarıyor Umut'u..ya da kurtulduğunu sanıyor..Hasan Yener bugün 100.gol takıntısı olduğunu düşünmüyorum derken bile camianın ona ne kadar takıntılı olduğunu gösteriyor...

Yaşar
01.04.2011, 00:44
Umut'tan patlama bekliyorum :)
Her hafta bekliyoruz ama bir türlü patlayamıyor. Fitili uzun herhalde:D

mit_o
01.04.2011, 01:17
Gözünü seveyim şu maçta bari kurtar bizi gol atma görevini yerine getir...

Faik Yılmaz
01.04.2011, 09:17
Rogerio Ceni geçen hafta süper bir frikik golü atıp toplam gol sayısını 100.e yükseltti......

Yalnız Rogerio forvet değil kaleci..... Yani Umutun 75 metre gerisinden gelip 100 gole ulaşmış biz hala kendilerinin gol atmasını bekliyoruz....

( Not: Bursasporun kalesini koruyan Dimiter İvankovun bile 41 golü var....)

orkun kır
01.04.2011, 09:29
Umuttttttttttttttttttt hakikaten yanlış saymışlar vallahi 101 gol olmuş ya... 199a kadar stres yapmayı bırak artık lütfen :)

Ali İhsan
01.04.2011, 10:30
Tamam Umut trajikomik bir şekilde boş kalelere bile atamıyor ama şu %90'ı penaltı ve frikikle gol atan kaleci esprisini daha fazla uzatmasak...

Şampiyonluk yolunda son 8 haftada umarım elinden gelen katkıyı yapar, goller atar ve sezon sonu gider...

Faik Yılmaz
01.04.2011, 11:16
Tamam Umut trajikomik bir şekilde boş kalelere bile atamıyor ama şu %90'ı penaltı ve frikikle gol atan kaleci esprisini daha fazla uzatmasak...

Şampiyonluk yolunda son 8 haftada umarım elinden gelen katkıyı yapar, goller atar ve sezon sonu gider...

Topu 3 direğin arasından soktundan sonra önemlimi neyle olduğu....

Kaldıki penaltı atan bir oyuncunun heyecan katsayısı ameliyat olan bir adamınkinden daha fazla imiş...... Bunu ben değil tıbbi araştırmalar söylüyor..... Penaltı atmak leblebi çekirdek işi değil yani....

Kaldıki gollerininin 50 den fazlasınında frikikten atmışki o da ayrı bir ustalık isteyen iş... Dünyada kaç tane frikik kullanan oyuncu varki.....

Yani topu ayağında stop bile edemeyen Umut için çok üst düzey yetenekler bunlar......

Ben diyorumki kaleciler bile Umut kadar gol atıyorken bu adamı neden forvet diye kadromuzda tutalımki....

Oyuncu dediğin kendini biraz geliştirir..5 yıldır bir adım bile ileri gidemeyen bir oyuncu bu..... Klaeciler bile kendini geliştiriyor frikik ustası oluyor bir nevi 2. iş yapıyor ama Umut asli görevini yapamıyor hala....

Bu sene şampiyon olamazsak en büyük suç bir sürü maçta puan kaybetmemize neden olan Umut Bulut olacaktır.....

Gökhan BAYRAK
01.04.2011, 11:19
Rogerio Ceni geçen hafta süper bir frikik golü atıp toplam gol sayısını 100.e yükseltti......

Yalnız Rogerio forvet değil kaleci..... Yani Umutun 75 metre gerisinden gelip 100 gole ulaşmış biz hala kendilerinin gol atmasını bekliyoruz....

( Not: Bursasporun kalesini koruyan Dimiter İvankovun bile 41 golü var....)

ayıp yaa gerçekten ayıp.

rogerio dediğin adam 21 yıldır sao paulo'da oynuyor.

ortalama senede 5 penaltı-frikik golü atsa zaten 105 gol eder sana.

bu nasıl biz zihniyet, nasıl bir ne yaptığını bilmemezliktir anlayamadım gitti yaa!!

hangi IQ seviyesine sahip bir insan böyle bir kıyaslamayı dalga geçer bir şekilde böbürlene böbürlene birşey (!) varmış gibi anlatır?

umut bulut'un yaşında ve oynadığı maç sayısı göz önüne alınarak yapılacak bir araştırmada bakalım hangi istatistikler ile karşılaşacaksınız?

gerçekten ayıp yaa, çok üzülüyorum bazen sizlere, çokk...

Armağan Dere
01.04.2011, 11:21
Topu 3 direğin arasından soktundan sonra önemlimi neyle olduğu....

Kaldıki penaltı atan bir oyuncunun heyecan katsayısı ameliyat olan bir adamınkinden daha fazla imiş...... Bunu ben değil tıbbi araştırmalar söylüyor..... Penaltı atmak leblebi çekirdek işi değil yani....

Kaldıki gollerininin 50 den fazlasınında frikikten atmışki o da ayrı bir ustalık isteyen iş... Dünyada kaç tane frikik kullanan oyuncu varki.....

Yani topu ayağında stop bile edemeyen Umut için çok üst düzey yetenekler bunlar......

Ben diyorumki kaleciler bile Umut kadar gol atıyorken bu adamı neden forvet diye kadromuzda tutalımki....

Oyuncu dediğin kendini biraz geliştirir..5 yıldır bir adım bile ileri gidemeyen bir oyuncu bu..... Klaeciler bile kendini geliştiriyor frikik ustası oluyor bir nevi 2. iş yapıyor ama Umut asli görevini yapamıyor hala....

Bu sene şampiyon olamazsak en büyük suç bir sürü maçta puan kaybetmemize neden olan Umut Bulut olacaktır.....

Öle deme abi çok koşuyor ve formasını terletiyor(!)...Ankaragücü ve Kayseri maçında 4 puanı beyimiz sayesinde kaybettik..Burak,Alanzinho maçları kurtarmasalardı,6 puan geriydik Fenerbahçe'den..Ama kendisinin halen daha 15 gole ulaşacağını düşünüyoruz hani bundan sonraki maçları kurtarma babında ve çok bekleriz diyorum!!..Sonuç olarak,Umut gitmelidir sezon sonu..

Paksoy
01.04.2011, 11:23
Öle deme abi çok koşuyor ve formasını terletiyor(!)...Ankaragücü ve Kayseri maçında 4 puanı beyimiz sayesinde kaybettik..Burak,Alanzinho maçları kurtarmasalardı,6 puan geriydik Fenerbahçe'den..Ama kendisinin halen daha 15 gole ulaşacağını düşünüyoruz hani bundan sonraki maçları kurtarma babında ve çok bekleriz diyorum!!..Sonuç olarak,Umut gitmelidir sezon sonu..
Armağan tamam gitmelidir,bütün BMN'in beynine kazındı bu,İçinde Umut kelimesi geçmeyen cümle kur,bu dünyadan olduğunu anlıyım ya.

Gökhan BAYRAK
01.04.2011, 11:26

at gözlüklü insan;

sen kayseri gibi bir takımdan 3 tane gol yiyeceksin, en az 3 tane de yüzde yüzlük gol pozisyonu vereceksin, sağ ve sol kanadın otobana dönüşecek, sonra da umut yüzünden 2 puan gitti diyeceksin.

hadi ordan...

Armağan Dere
01.04.2011, 11:26
Armağan tamam gitmelidir,bütün BMN'in beynine kazındı bu,İçinde Umut kelimesi geçmeyen cümle kur,bu dünyadan olduğunu anlıyım ya.

Bu hafta bakalım şansımız ne kadar yaver gidecek hep beraber göreceğiz...şu son 8 maç görmesek şu adamı çok bişe kaybedeceğimizi düşünmüyorum...Çivilensin klübeye sezon sonu postalansın nereye gidiyorsa gitsin..Touluse'a mı yoksa Adanaspor'a mı bakacağız...

61 baha
01.04.2011, 11:27
jaja nın bu kadar desteklenip umut un yerin dibine sokulduğu mantığı bir türlü anlamıyorum.....
Birinden ricam mantıklı bir şekilde bana açıklasın lütfen.....

Armağan Dere
01.04.2011, 11:30
at gözlüklü insan;

sen kayseri gibi bir takımdan 3 tane gol yiyeceksin, en az 3 tane de yüzde yüzlük gol pozisyonu vereceksin, sağ ve sol kanadın otobana dönüşecek, sonra da umut yüzünden 2 puan gitti diyeceksin.

hadi ordan...

2,5 metreden topu kaleye yollayamayana topçu demiyorlar bizim oralarda..bir de en basiti 2-0'ı yakalayacaktık,daha rahat olacaktık..bir de çok basit bir matematik hesabı yaparsanız anlarsınız..Rakibinizden 1 gol fazla atarsanız galip gelirsiniz...sayın çok bilmiş insan:)

Paksoy
01.04.2011, 11:30
jaja nın bu kadar desteklenip umut un yerin dibine sokulduğu mantığı bir türlü anlamıyorum.....
Birinden ricam mantıklı bir şekilde bana açıklasın lütfen.....
Yattara'da olduğu gibi teknik,fantastik hareketli oyunculara zaafımız var.

oktay61
01.04.2011, 11:31
ayıp yaa gerçekten ayıp.

bu nasıl biz zihniyet, nasıl bir ne yaptığını bilmemezliktir anlayamadım gitti yaa!!

hangi IQ seviyesine sahip bir insan böyle bir kıyaslamayı dalga geçer bir şekilde böbürlene böbürlene birşey (!) varmış gibi anlatır?

umut bulut'un yaşında ve oynadığı maç sayısı göz önüne alınarak yapılacak bir araştırmada bakalım hangi istatistikler ile karşılaşacaksınız?

son noktasına kadar katılıyorum. Adamların derdi TS değil UMut. Maçı TS kazanırmı değil umut kaçırırmı diye izliyorlar. Umut her kaçırdıkça bunlara gün doğuyor buraya yazıp EGO larını tatmin ediyorlar. Umut hasbelkader yolda bunları görse ve ellerine 50 TL sıkıştırsa Umut'a burada toz kondurmazlar. Neyse daha fazla konuşmuyayım forum yöneticilerinin içinde de aşırı derecede ANTİ UMUTCU var, Umut'u savunanları BAN lamaktan zevk alıyorlar. 3 kez ceza yedim Umut forumunda yine yemek istemiyorum.

Paksoy
01.04.2011, 11:32
2,5 metreden topu kaleye yollayamayana topçu demiyorlar bizim oralarda..bir de en basiti 2-0'ı yakalayacaktık,daha rahat olacaktık..bir de çok basit bir matematik hesabı yaparsanız anlarsınız..Rakibinizden 1 gol fazla atarsanız galip gelirsiniz sayın çok bilmiş insan:)
Armağan Umut Bulut'u eleştircem diye bunları görmezden gelme,farkındamısın bilmiyorum ama BMN senin yazdıklarını okuduğunu düşünmüyorum,farklı şeylerle gel.

61 baha
01.04.2011, 11:32
Yattara'da olduğu gibi teknik,fantastik hareketli oyunculara zaafımız var.
kesinlikle katılıyorum..
Adam gerçekten çok teknik bir topçu ama kapasitesinin yarısını bile vermiyo..
Ama çıkıp bi gol atıyor taraftarın gözünde yıldız oluyor..
Zoruma gidiyor bu durum...

Mustafa ÖZDEMİR
01.04.2011, 11:33
konyaya golü var...

Armağan Dere
01.04.2011, 11:33
son noktasına kadar katılıyorum. Adamların derdi TS değil UMut. Maçı TS kazanırmı değil umut kaçırırmı diye izliyorlar. Umut her kaçırdıkça bunlara gün doğuyor buraya yazıp EGO larını tatmin ediyorlar. Umut hasbelkader yolda bunları görse ve ellerine 50 TL sıkıştırsa Umut'a burada toz kondurmazlar. Neyse daha fazla konuşmuyayım forum yöneticilerinin içinde de aşırı derecede ANTİ UMUTCU var, Umut'u savunanları BAN lamaktan zevk alıyorlar. 3 kez ceza yedim Umut forumunda yine yemek istemiyorum.

Siz kaç para alıyorsunuz Umut'tan..Çamur atmayın lütfen..Bu arada kendisini futbolu dışında hiçbir şekilde eleştirmemişimdir..

Paksoy
01.04.2011, 11:36
Siz kaç para alıyorsunuz Umut'tan..Çamur atmayın lütfen..Bu arada kendisini futbolu dışında hiçbir şekilde eleştirmemişimdir..
Yakında bekliyorum,futbol dışı salvoları ortık konu o noktaya geldi.

Armağan Dere
01.04.2011, 11:37
Yakında bekliyorum,futbol dışı salvoları ortık konu o noktaya geldi.

Hayır canım banane o onu ilgilendirir..en çok da 10 numara giymesi gerçekten yazık..neyse bu hafta göreceğiz hünerlerini

Paksoy
01.04.2011, 11:40
Hayır canım banane o onu ilgilendirir..en çok da 10 numara giymesi gerçekten yazık..neyse bu hafta göreceğiz hünerlerini
Giydiği numaraya neden takıldın Burak giyince daha iyimi oynatacak,10 numaralı formada motor mu var?
-Elin kalecisi 100 gol atmış bilmem neler dalga geçiyorsunuz bizahmet bırakında özeline laf atmayın.

İlker ToSun
01.04.2011, 13:07
ben umutun faydasızlığının kanıtı bir delil daha koyayım hadi sizler de çıkın gene yok "iyi niyet" "hırs" "mücadele" gibi soyut, karın dorumayan bi işe yaramayan şeylerden bahsedin

buyrun burdan yakın

Yattara 3 gol 6 asist 921 dk (9 golde imza) gol/dk : 0,0097
Burak 13 gol 1 asist 1694 dk (14 golde imza) gol/dk : 0,0082
Jaja 10 gol 2 asist 1582 dk (12 golde imza) gol/dk : 0,0075
Umut 9 gol 6 asist 2034 dk (15 golde imza) gol/dk : 0,0073
Alanzinho 3 gol 3 asist 912 dk (6 golde imza) gol/dk : 0,0065

Faik Yılmaz
01.04.2011, 13:34
ayıp yaa gerçekten ayıp.

Rogerio dediğin adam kaleci.......

Umut dediğin futbolcuda forvet......

5 yııldır şampiyonluğun en büyük adayı takımında nerdeyse tek forvet oynuyor......

8-9 yıldırda profesyonel olarak top oynuyor......

Buna rağmen 2 metreden kaleye topu yollayamıyor.... her maç inanaılmaz topları Numune Hastanesinin acil servisine yolluyor...

Ve yaşı başı ne olursa olsun bir kaleci kadar bile gol atamıyor.....

Kusura bakmayın ama birilerinin IQ seviyesiyle uğraşacak yerde iyi bir göz doktoruna görünün siz.....

İlker ToSun
01.04.2011, 13:41
Ve yaşı başı ne olursa olsun bir kaleci kadar bile gol atamıyor.....

bütün bunlar bir yana şu gerçeğe ne diyecez

şampiyonlukta yarışan takımlar kimler ?

Trabzonspor ve Fenerbahçe

Umut Bulut kim ? Trabzonspor'un alternatifsiz büyük golcüsü ve 2034 dk forma giymiş attığı gol sayısı 9

Lugano kim ? Fenerbahçenin stoperi ve 1756 dk oynamış gelin görün ki 7 gol atmış

eee bu yarışın neresi adil ?

Umut'a ve onu oynatanlara rağmen bir noktaya gelmiştik ama artık papaz pilav yemiyor çünkü Umut ve onu oynatanlar yüzünden artık gün geçtikçe şansımızı azaltma yolunda ilerliyoruz

Ha tabi bu zamana kadar bağıra bağıra gelen bu felaketi zamanında uyarmıştık, alimler de "sezon sonunu bekleyelim" demişti. Yol yakınken herşey bitmemişken biz yine uyaralım da belki birşeyler değişir. Ama şüphe yok ki alimler yine ortaya çıkıp "sezon sonunu bekleyelim" diyecekler çünkü onların işi bu, iş işten geçtikten sonra düşene vurmak işlerine geliyor.

sormazlar mı adama kaybolduktan sonra ben de kılavuz kesilirim de birader kaybolana kadar neredeydun ?

Great White
01.04.2011, 13:47
valla türkiye' nin halihazırda en golcü 2-3 futbolcusundan biri ve yerlilerin en golcüsü konumunda olan bir adama aklı sıra maytap geçercesine 'kaleci ceni kadar golü var la bunun ehhiehii" diyen bir adamın cenin kadar zekası vardır, kimse kusura bakmasın..

hani ilkokul bahçesinde falan yapılsa şu esprikler neyse anlarım gene..

gerçi hep söylerim zaten umut' un çok şanslı bir adam olduğunu..

keşke benim de böyle saldırdıkça gülünç duruma düşen düşmanlarım olsa arkadaş!

Faik Yılmaz
01.04.2011, 13:48
bütün bunlar bir yana şu gerçeğe ne diyecez

şampiyonlukta yarışan takımlar kimler ?

Trabzonspor ve Fenerbahçe

Umut Bulut kim ? Trabzonspor'un alternatifsiz büyük golcüsü ve 2034 dk forma giymiş attığı gol sayısı 9

Lugano kim ? Fenerbahçenin stoperi ve 1756 dk oynamış gelin görün ki 7 gol atmış

eee bu yarışın neresi adil ?

Umut'a ve onu oynatanlara rağmen bir noktaya gelmiştik ama artık papaz pilav yemiyor çünkü Umut ve onu oynatanlar yüzünden artık gün geçtikçe şansımızı azaltma yolunda ilerliyoruz

Ha tabi bu zamana kadar bağıra bağıra gelen bu felaketi zamanında uyarmıştık, alimler de "sezon sonunu bekleyelim" demişti. Yol yakınken herşey bitmemişken biz yine uyaralım da belki birşeyler değişir. Ama şüphe yok ki alimler yine ortaya çıkıp "sezon sonunu bekleyelim" diyecekler çünkü onların işi bu, iş işten geçtikten sonra düşene vurmak işlerine geliyor.

sormazlar mı adama kaybolduktan sonra ben de kılavuz kesilirim de birader kaybolana kadar neredeydun ?

Burak mesela geleli 2 yıl oldu Umut kadar aidiyet duygusuda yok.....Ancak ondan fazla mücadele ediyor...... Normalde kanat oyuncusu olmasına rağmende 13 gol atıyor....

Örnekleri ne kadar fazlalaştırırsak fazlalaştıralım forvetimizin şampiyonluk için çok ama çok yetersiz olduğu
gerçeği değişmiyor..

Benim üzüldüğüm hala " ama koşuyor " türü savunma sözcükleri oluyor...

Amam olanda Ankaragücü , Kayseri ve bir çok maçta olduğu gibi takımımıza oluyor....

Bıyıklıoğlu
01.04.2011, 13:49
Başlığın IQ oranı bana göre değil...

Belli bir süre girmemek lazım başlığa...

OZDEN61
01.04.2011, 13:50
yazık yaa, şampiyonluga giden takımın bir kısım taraftarına bak. şenolun akıl hocalıgına soyunmuslar, oyuncusuyla dalga geçmişler sonrada ben taraftarım demişler. forum yöneticileri ne iş yapar. bu forum takıma destek içinmi var, oyuncuyla dalga geçmek içinmi var. buraya giren oyuncuların vay haline...

İlker ToSun
Burak mesela geleli 2 yıl oldu Umut kadar aidiyet duygusuda yok.....Ancak ondan fazla mücadele ediyor...... Normalde kanat oyuncusu olmasına rağmende 13 gol atıyor....

Örnekleri ne kadar fazlalaştırırsak fazlalaştıralım forvetimizin şampiyonluk için çok ama çok yetersiz olduğu
gerçeği değişmiyor..

Benim üzüldüğüm hala " ama koşuyor " türü savunma sözcükleri oluyor...

Amam olanda Ankaragücü , Kayseri ve bir çok maçta olduğu gibi takımımıza oluyor....

Aynen

Ceni karşılaştırmasını doğru bulmasam da Umut-Lugano kıyasında ortaya çıkan sonuç bile durumun vahimliğini ortaya koyuyor

UğuR
Faik, Umut Bulut'u oynatan Şenol Güneş de göz doktoruna gitsin mi ?

İlker Şenol Hoca senin gördüklerini görmüyor mu? ya dakasıtlı mı oynatıyor başarısız olmak için ?

İlker ToSun
01.04.2011, 13:52
İlker Şenol Hoca senin gördüklerini görmüyor mu? ya dakasıtlı mı oynatıyor başarısız olmak için ?

göremiyor ama bunu takıma karşı olan kastından değil, kişisel takıntılarından yapıyor

takıntıları, aklının önüne geçiyor

yoksa hangi insan kendi eliyle kendi işinde başarısız olmak ister ?

Faik Yılmaz
01.04.2011, 14:00
Faik, Umut Bulut'u oynatan Şenol Güneş de göz doktoruna gitsin mi ?

Abi sadece Şenol Hoca değil Umutun oynadığı 5 yılda 6 teknik direktör değişti ve hepside onu oynattılar.....

Ancak bir oyuncunun sürekli oynaması onun çok kaliteli bir futbolcu olduğunu göstermez..... Yerine 5 yıldır adam gibi bir forvet alınmadığı gösterir bu bir..... ( adam gibi yazdım ya Umut adam değil gibi yorum çıkaran fukara arkadaşlarıda bekliyorum )

Trabzonspor her zaman şampiyonluğa oynayan bir takımdır ve şampiyon yapmakdıklarına göre teknikdirektörlerimizinde hataları olabilir ve de vardır bu da iki....

magicyattara
01.04.2011, 14:13
göremiyor ama bunu takıma karşı olan kastından değil, kişisel takıntılarından yapıyor

..................

İlker ToSun
01.04.2011, 14:16
..................

orda bir çelişki yok ki

başarısızlık olsun diye bir amaçla yapmıyor, başarının kendi sabit fikirleriyle gelceğini sanıyor

bunu anlamayacak ne var

magicyattara
01.04.2011, 14:19
orda bir çelişki yok ki

başarısızlık olsun diye bir amaçla yapmıyor, başarının kendi sabit fikirleriyle gelceğini sanıyor

bunu anlamayacak ne var

Sende ki takıntı olmuş..

Asi Çaykaralı61
01.04.2011, 14:21
Haydi Yattara göster kendini :)

Faik Yılmaz
01.04.2011, 14:22
Ayrıca Umutun şahsına ve zekasına hiç bir hakaret içeren kelam etmediğim halde , kendilerinin zekasıda Umutun Numune hastanesine yolladığı top kadar bile olmadığı halde , Umutun gönüllü avukatlığını yapmaya soyunan bazı zat-ı şahanelere de ne söylesek boş. Anlamıcaklar çünkü.....

Faik Yılmaz
01.04.2011, 14:23

Sağ kanatta hala Tayfunu oynatan bir Hocadan bahsediyoruz sanırım.....

Evet ya görmüyor ya da göremiyor diyorum rahatlıkla.....

Armağan Dere
01.04.2011, 14:24
Faik abi Numune'ye değil Kemik Hastanesine:)...öle deme abi çok iyi niyetli bi kardeşimiz:)

İlker ToSun
01.04.2011, 14:25
Sende ki takıntı olmuş..

ben somut verileri koyarım

söyleyecek sözü olmayan bana laf etmekle kendini avutur

ama benim bir kulağımdan girer öbüründen çıkar söyliyim yani fazla takmam u yüzden bence somut birşeyler varsa söyleyebilceğiniz buyrun söyleyin onun dışında boşuna parmaklarınızı yormayın çünkü önemsemiyorum ;)

magicyattara
01.04.2011, 14:30
Aynı şeyleri inadına yazmanın başka bir adı yok maalesef..takıntı..

İlker ToSun
01.04.2011, 14:32
ben de memnun değilim de napalım işte sorumluluk duygusu,

yanlışlar kaldıkça yazıcaz hep el mahkum

Armağan Dere
01.04.2011, 14:35
ben de memnun değilim de napalım işte sorumluluk duygusu,

yanlışlar kaldıkça yazıcaz hep el mahkum

İlker,Ne Umut'un ne de Şenol Hoca'nın okuduğunu sanmıyorum buraları..Onun için boşyere yormayalım kendimizi..Bu devran böle sürer gider..Biz de her sene Umut'la Şampiyonluğa oynarız

magicyattara
01.04.2011, 14:41
Aynı şeyleri cevap olarak yazmaktan sıkıldım..Umut'a karşı olanlar ve Umut'u savunmak durumunda olanlar..

Ben de süper bir golcü demiyorum Umut'a..ama makinanın en önemli parçalarından biri..eksikliği hissediliyor mu;eksik kalmıyor ki hissedelim..sezon başında bir kaç maç yedek oturdu,takımın ne hale geldiğini sanırım herkes gördü..

Adem Erdoğan
01.04.2011, 14:46
Umut'u her daim eleştirdim; eleştirmek ne demek onu da biliriz Allah'a şükür.

Yalnız şu başlıkta son birkaç gündür yazılan mesajlar insanı savunma moduna sokuyor.

Maçtan sonra kızgınlıkla yazılır günde 1 2 defa yazılır anlarım da her saat her dakka da bir adamın başına çöreklenilmezki arkadaş.

İlker ToSun
01.04.2011, 14:47
Aynı şeyleri cevap olarak yazmaktan sıkıldım..Umut'a karşı olanlar ve Umut'u savunmak durumunda olanlar..

Ben de süper bir golcü demiyorum Umut'a..ama makinanın en önemli parçalarından biri..eksikliği hissediliyor mu;eksik kalmıyor ki hissedelim..sezon başında bir kaç maç yedek oturdu,takımın ne hale geldiğini sanırım herkes gördü..

1. hafta Umut yedek Trabzonspor : 2-0 Ankaragücü (umut oyuna girdikten sonra 2 gol atılmış, umutun golü yok)
2. hafta Umut yedek Trabzonspor : 3-2 Fenerbahçe (umut oyuna girdikten sonra gol atamamışız)
3. hafta Umut ilk 11 Trabzonspor : 0-0 Antalya

sonra zaten ilk 11 hep

hangi maç ne hale gelmişiz acaba çok merak ettim?

Armağan Dere
01.04.2011, 14:49
Şenol Hoca'nın hatası tüm sistemini sanırsam Umut'a göre kurmuş...Umut alıcak stoperi çapraz koşuyla yoracak(ki tam olarak yapabildiğine inancım az) Burak boşta kalıp yuvarlıycaz önüne gol atacak..bu işi şöle düşünelim Burak yapsın Umut'un işini Pawel oynasın çok fark olacağını sanmıyorum..Burak baskı yapsın Pawel gol atsın..Çünkü Burak'ın formsuz olduğu dönemler olacaktır...

Adem Erdoğan
01.04.2011, 14:55
Yukarda 3-2 fener maçı Umut oyuna girdikten sonra gol atamamışız.

Pardon da penaltıyı Umut mu kaçırdı; boş kaleye Teo ve Yattara değil de Umut mu atamadı.

Az daha delikanlıca düşünün; belaltı vurmaya çalışmayın.

İlker ToSun
01.04.2011, 14:59
Yukarda 3-2 fener maçı Umut oyuna girdikten sonra gol atamamışız.

Pardon da penaltıyı Umut mu kaçırdı; boş kaleye Teo ve Yattara değil de Umut mu atamadı.

Az daha delikanlıca düşünün; belaltı vurmaya çalışmayın.

yahu ben onu kabahat için mi söylüyorum biraz okuduğunu anla önce, anlamıyosan hiç girme lafa

adam diyor ki "umut yokken ne hallere düştük"

ben de diyorum ki umut yokken durum budur, ilk 11 başladığı ilk maç durum budur

biraz soğukkanlı okuyun şurdaki yazıları

magicyattara
01.04.2011, 15:01
[B]1. hafta Umut yedek Trabzonspor : 2-0 Ankaragücü (umut oyuna girdikten sonra 2 gol atılmış, umutun golü yok)

Asistler kimden..?

magicyattara
01.04.2011, 15:03
Ayrıca;bjk maçına kadar hep yedek oturdu..Manisa ve Kayseri maçlarında da yoktu..(bjk maçından da emin değilim bu arada..)

Sonra ki 8 maçlık seride Umut ilk 11 oynadı ve sadece Eskişehir'le berabere kaldık..

İlker ToSun
01.04.2011, 15:05
Asistler kimden..?

biri Umuttan

diğeri kaleciden dönen top.

anlıyorum da diyorsun ki "ne hallere düştük" ben de diyorum ki ne hallere düştük ?

ortada bu lafı etcek ne var

Feneri yendik, sonra Umut ilk 11 e katıldı sırasıyla

Antalya : 0-0
Sivas : 6-1 galibiyet ( Yattara eseri bir maçtı )
Manisa : 1-3 mağlubiyet

şimdi sen bana işte Umutsuz düştüğümüz halleri bi anlat öyle diyorsun ya hani "ne hallere düştük"

merak ediyorum o halleri

+

Manisa maçından sonra

Kayseri maçında yedek, 46 da oyuna girmiş 0-0
Beşiktaş maçında hiç oyuna girmemiş 1-0 kazanmışız

şimdi senden "umut yokkken ne hallere düştüğümüzü" dinlemek isterim

Armağan Dere
01.04.2011, 15:08
Manisa maçında Teofilo oynadı diye hatırlıyorum..ancak Umut'un kapasite oynayabildiği maçlar olarak İlk Ankaragücü,Bursa,Gs maçları sayılabilir..

İlker ToSun
01.04.2011, 15:09
Manisa maçında Teofilo oynadı diye hatırlıyorum..ancak Umut'un kapasite oynayabildiği maçlar olarak İlk Ankaragücü,Bursa,Gs maçları sayılabilir..

manisa maçında da 80 dk sahadaydı yukarıda bütün haftaları yazdım bjk maçına kadar ki

Paksoy
01.04.2011, 15:14
ben umutun faydasızlığının kanıtı bir delil daha koyayım hadi sizler de çıkın gene yok "iyi niyet" "hırs" "mücadele" gibi soyut, karın dorumayan bi işe yaramayan şeylerden bahsedin

buyrun burdan yakın

Yattara 3 gol 6 asist 921 dk (9 golde imza) gol/dk : 0,0097
Burak 13 gol 1 asist 1694 dk (14 golde imza) gol/dk : 0,0082
Jaja 10 gol 2 asist 1582 dk (12 golde imza) gol/dk : 0,0075
Umut 9 gol 6 asist 2034 dk (15 golde imza) gol/dk : 0,0073
Alanzinho 3 gol 3 asist 912 dk (6 golde imza) gol/dk : 0,0065

hadi sizler de çıkın gene yok "iyi niyet" "hırs" "mücadele" gibi soyut, karın dorumayan bi işe yaramayan şeylerden bahsedin

Paksoy
01.04.2011, 15:15
Mücadele hırs karın doyurmuyor hemi :D, ya komik duruma düşüyosunuz susun artık ya bu ne ya ANTU.COM seviyesine indi bu başlık

İlker ToSun
01.04.2011, 15:18
Mücadele hırs karın doyurmuyor hemi :D, ya komik duruma düşüyosunuz susun artık ya bu ne ya ANTU.COM seviyesine indi bu başlık

onlar karın doyursaydı "altın ayakkabı" ödülü verilmezdi "altın kalp" ödülü verilirdi :)

gol krallığı olmazdı, takometreler sonucu elde edilen "hırs krallığı" olurdu

anca kendinizi kandırır ve komik duruma düşersiniz

magicyattara
01.04.2011, 15:19
biri Umuttan

diğeri kaleciden dönen top.

anlıyorum da diyorsun ki "ne hallere düştük" ben de diyorum ki ne hallere düştük ?

ortada bu lafı etcek ne var

Feneri yendik, sonra Umut ilk 11 e katıldı sırasıyla

Antalya : 0-0
Sivas : 6-1 galibiyet ( Yattara eseri bir maçtı )
Manisa : 1-3 mağlubiyet

şimdi sen bana işte Umutsuz düştüğümüz halleri bi anlat öyle diyorsun ya hani "ne hallere düştük"

merak ediyorum o halleri

+

Manisa maçından sonra

Kayseri maçında yedek, 46 da oyuna girmiş 0-0
Beşiktaş maçında hiç oyuna girmemiş 1-0 kazanmışız

şimdi senden "umut yokkken ne hallere düştüğümüzü" dinlemek isterim

Yani bu maçlarda Umut'un yerine Teofilo tercih edilmiş çoğunlukla..ve ben o dönem Şenol Güneş'in Teo ısrarı için "Şampiyonluğun önünde ki en büyük engel,Umut Bulut'un yedek oturtulmasıdır" diye yazmıştım..bu tercihi yanlış bulduğumu söylemiştim..kaybedilen puan o maçlarda 7..

Manisa maçında sanırım Teofilo tek forvet oynamıştı..Yattara'nın yüzde yüzlük pasını kaçırmış ve maç 2-0 dan 1-2 ye gelmişti..Umut yoktu hatırladığım kadarıyla..

Bjk maçından sonra Teo gitti ve Umut ilk 11 oynamaya başladı..8 maçın 7 si galibiyetle kapatıldı..

Umut'la oynadığımızda aldığımız sonuçlar ortada..

Armağan Dere
01.04.2011, 15:21
3 puan almana yetiyor mu Paksoy...2,5 metreden topu Kemik hastanesine atan iyi niytli ve hırslı bir Umut var..heba ettiği 3 puanlar ortada..edeceği de vardı da saolsun Alanzinho ve Burak imdada yetiştiler ben artık alıştım Umut'un gol sevinçlerinde arkadan gelmesine o da alıştı bence...8 maçta da artık gol bulamazsa zaten artık 100'ü tutmayacak Trabzon'da oynamaya...

Paksoy
01.04.2011, 15:22
onlar karın doyursaydı "altın ayakkabı" ödülü verilmezdi "altın kalp" ödülü verilirdi :)

gol krallığı olmazdı, takometreler sonucu elde edilen "hırs krallığı" olurdu

anca kendinizi kandırır ve komik duruma düşersiniz
Altın kalp iyi fikir.

Armağan Dere
01.04.2011, 15:24
Murat abi,bu takım 4 haftada 9 puanı eritti:)..Ne diyorsun bu işe...Ankaragücü ve Kayseri maçındaki 4 puan kendisine ait..Fener'e yenildik o herkesin hatası...Antalya maçını izlemediğim için bilmiyorum..

İlker ToSun
01.04.2011, 15:24
Manisa maçında sanırım Teofilo tek forvet oynamıştı..Yattara'nın yüzde yüzlük pasını kaçırmış ve maç 2-0 dan 1-2 ye gelmişti..Umut yoktu hatırladığım kadarıyla..

manisa maçında umut 80 dk sahadaydı

ilk 7 haftada 7 puan kaybımız var

antalya maçı 2 puan (umut ilk 11)
kayseri maçı 2 puan (umut yedek, 46. dk oyuna girdi)
manisa maçı 3 puan (umut ilk 11)

yani umutsuz puan kaybımız bile yok nerde kaldı 7 puan !

Paksoy
01.04.2011, 15:25
3 puan almana yetiyor mu Paksoy...2,5 metreden topu Kemik hastanesine atan iyi niytli ve hırslı bir Umut var..heba ettiği 3 puanlar ortada..edeceği de vardı da saolsun Alanzinho ve Burak imdada yetiştiler ben artık alıştım Umut'un gol sevinçlerinde arkadan gelmesine o da alıştı bence...8 maçta da artık gol bulamazsa zaten artık 100'ü tutmayacak Trabzon'da oynamaya...
Futbol sadece o pozisyondan ibaret değil.90 dakika rakibin oyununu bozmak,rakibin karşısında güçlü kalmak basmak pozisyon üretmek için mücadele etmek,Umut olmasa bukadar baskı kurabilirmiyiz,Futbol bukadar basit sadece kalenin önüne gelen topu içeri atmaksa neden herkes futbolcu olmuyor.

Great White
01.04.2011, 15:27
Umut manisa maçında 80 nci dakikada oyuna girdiğinde 1-3 mağlup durumdaydık zaten yahu..

murat sen de ali kemal' in 25 sene önce attığı golün dakkasını hatırlarsın taptaze maçı unutuyorsun, olmuyor ama böyle :)

Paksoy
01.04.2011, 15:27
Umut'un forma numarasına takıyosunuz,yenildikce bahaneler anlamsız şeyler çıkarıyosunuz.

İlker ToSun
01.04.2011, 15:28
Umut manisa maçında 80 nci dakikada oyuna girdiğinde 1-3 mağlup durumdaydık zaten yahu..

murat sen de ali kemal' in 25 sene önce attığı golün dakkasını hatırlarsın taptaze maçı unutuyorsun, olmuyor ama böyle :)

umut manisa maçında 80. dk'da oyuna girmedi oyundan çıktı

yerine ceyhun girdi

Paksoy
01.04.2011, 15:29
Armağan her saat her dakika Umut Bulut'u eleştirmek ne kazandırıyor sana amacın ne.deşarj olacaksan çık dağlara bağır.

Great White
01.04.2011, 15:30
ha pardon yahu doğrudur..

bizim torbacı teo altıpastan iki golü harcamıştı hatta!

bu arada herife torbacı dedik bildiğin sokak dövüşçüsü çıktı apaçi:)

Armağan Dere
01.04.2011, 15:32
ha pardon yahu doğrudur..

bizim torbacı teo altıpastan iki golü harcamıştı hatta!

bu arada herife torbacı dedik bildiğin sokak dövüşçüsü çıktı apaçi:)

O torbacı kimdi Bednar mıydı:)...hani bi ara ara transferde alacaktık..

Paksoy
01.04.2011, 15:35
manisa maçında umut 80 dk sahadaydı

ilk 7 haftada 7 puan kaybımız var

antalya maçı 2 puan (umut ilk 11)
kayseri maçı 2 puan (umut yedek, 46. dk oyuna girdi)
manisa maçı 3 puan (umut ilk 11)

yani umutsuz puan kaybımız bile yok nerde kaldı 7 puan !
İlker kardeşim Umut Bulut'un oynadığı ve kazandığımız maçları yazsana ,görelim.

Armağan Dere
01.04.2011, 15:36
Futbol sadece o pozisyondan ibaret değil.90 dakika rakibin oyununu bozmak,rakibin karşısında güçlü kalmak basmak pozisyon üretmek için mücadele etmek,Umut olmasa bukadar baskı kurabilirmiyiz,Futbol bukadar basit sadece kalenin önüne gelen topu içeri atmaksa neden herkes futbolcu olmuyor.

Onu atsa 2-0'a gelecek maçı koparacaktık..Ayrıca Ankaragücü maçında da bayaa pozisyon harcadı...4 puan kaybımız kendi eseridir..Kimse savunmasın

İlker ToSun
01.04.2011, 15:38
neyse sözün özü "umut yokken ne hallere düştük" diye birşey yok hatta "umut yokken ne güzelmiş herşey" gerçeği var

1. hafta Umut yedek Trabzonspor : 2-0 Ankaragücü (umut oyuna girdikten sonra 2 gol atılmış, umutun golü yok, 1 asisti var)
2. hafta Umut yedek Trabzonspor : 3-2 Fenerbahçe (umut oyuna girdikten sonra gol atamamışız)
3. hafta Umut ilk 11 Trabzonspor : 0-0 : Antalya
4. hafta Umut ilk 11 Sivas : 6-1 galibiyet ( Yattara eseri bir maçtı, umutun golü yok )
5. hafta Umut ilk 11 Manisa : 1-3 mağlubiyet
6. hafta Umut yedek Trabzon : 0-0 Kayseri ( 46 da oyuna girmiş )
7. hafta Umut yedek ve hiç oyuna girmemiş Trabzon : 1-0 Beşiktaş

tablo gayet açık ve net

"umut yokken ne hallere düştük" diye birşey yok, keşke o hallerde devam etseydik şimdi puan farkıyla öndeydik

İlker ToSun
01.04.2011, 15:39
İlker kardeşim Umut Bulut'un oynadığı ve kazandığımız maçları yazsana ,görelim.

ona gerek yok ki, yukarıda "umut yokken ne hallere düştüğümüz ortada" dendi

ben de merak ettim acaba ne hallere düşmüşüz diye şöyle bir baktım

sonuç bu

Paksoy
01.04.2011, 15:40
Onu atsa 2-0'a gelecek maçı koparacaktık..Ayrıca Ankaragücü maçında da bayaa pozisyon harcadı...4 puan kaybımız kendi eseridir..Kimse savunmasın
Armağan ya kardeşim biraz mantıklı ol,oyun hakimyeti,baskı,mücadele,takım oyunu olmadan 1-0 2-0 olmaz,sen 2.atsa bitmişti diyosun,

Paksoy
01.04.2011, 15:41
ona gerek yok ki, yukarıda "umut yokken ne hallere düştüğümüz ortada" dendi

ben de merak ettim acaba ne hallere düşmüşüz diye şöyle bir baktım

sonuç bu
Umut'lu maçlarımıza bak dedim ben ama çıkar bakalım kaç maz kazanmışız merak ettim.

Armağan Dere
01.04.2011, 15:42
Armağan ya kardeşim biraz mantıklı ol,oyun hakimyeti,baskı,mücadele,takım oyunu olmadan 1-0 2-0 olmaz,sen 2.atsa bitmişti diyosun,

Fenerbahçe çok mu oyun hakimiyeti kuruyor..Kayseri maçını 25.dk'da 2-0'a getirdiler psikolojik baskıyla bitirdiler işi..2-0'a getirmeden hiçbir maçı net kazanamassın..Çünkü 1 gol yeme lüksün vardır..biz hiçbir zaman 2 farka getiremedik 2.yarı hiçbir maçı..ha biz 2-0'a getirseydik 3-3'e o maç gelmezdi,gelemezdi..1-1 gelmeden önceki en net pozisyon kendisinin pozisyonuydu

İlker ToSun
01.04.2011, 15:43
Umut'lu maçlarımıza bak dedim ben ama çıkar bakalım kaç maz kazanmışız merak ettim.

ben umutun oynadığı maçlar kazanamadık diye bişey demedim ki

yukarıda umutun oynamadığı maçlar ne hallere düştük, 7 puanı o maçlarda kaybettik dendi

ben de öyle olmadığını ortaya koydum

umutun oynadığı ve kazandığımız maç yok dersem gün olur da koyarsın sen de karşıma maçları

Paksoy
01.04.2011, 15:43
Armağan neden her dakika burdasın neden her dakika eleştiriyosun,amaç? eline ne geçiyor? ben düşünüyorum bi sonuca varamadım hala.

Paksoy
01.04.2011, 15:45
ben umutun oynadığı maçlar kazanamadık diye bişey demedim ki

yukarıda umutun oynamadığı maçlar ne hallere düştük, 7 puanı o maçlarda kaybettik dendi

ben de öyle olmadığını ortaya koydum

umutun oynadığı ve kazandığımız maç yok dersem gün olur da koyarsın sen de karşıma maçları
o iki beraberlik üzerinemi bütün eleştiriniz ozaman?

magicyattara
01.04.2011, 15:46

Hatırladım şimdi..harbi sol açık oynamıştı o maç..orta falan yapmaya çalışıyordu..tribünde yüzüme ateş basmıştı sinirden..:)

Ben o maçta taraftara kafayı takmıştım..:)

Armağan Dere
01.04.2011, 15:46
8 maç sonra Trabzon'dan bavulunu alıp gitmesi için daha ne yapması gerekiyor ben merak ediyorum...kaç gol,kaç pozisyon daha kaçırması gerekli..Pawel daha ne kadar küstürülecek..Umarım Şenol Hoca keser bunu...Burak,Umut'un yaptığını pekala yapabilir..Umut yedeğe çekilere Pawel ilk 11'e gelmesi gerekir

Paksoy
01.04.2011, 15:47
Fenerbahçe çok mu oyun hakimiyeti kuruyor..Kayseri maçını 25.dk'da 2-0'a getirdiler psikolojik baskıyla bitirdiler işi..2-0'a getirmeden hiçbir maçı net kazanamassın..Çünkü 1 gol yeme lüksün vardır..biz hiçbir zaman 2 farka getiremedik 2.yarı hiçbir maçı..ha biz 2-0'a getirseydik 3-3'e o maç gelmezdi,gelemezdi..1-1 gelmeden önceki en net pozisyon kendisinin pozisyonuydu
Sen 3 tane gol ye,Umut'a bahane bul yok ya,25.dk'da 2-0 yapınca kazanacağını nerden çıkardın 2 farklı olunca gol yenmiyomu,ya arkadaş bırakın artık ya eleştircem diye dolambaçlı yollara giriyosunuz.

İlker ToSun
01.04.2011, 15:48

"umut yokken ne hallere düştük, 7 puan kaybettik" lafını duyunca dedim böyle olmaması lazım ve baktım ki hakikaten öyle değilmiş durum

burada eleştiriyi yapan ben değilim

ben sadece bir yanlış hatırlama olduğunu söyledim ve bunu düzelttim

bu kadar

umut'a eleştirim hiçbi zaman 2 maçla sınırlı kalmaz lütfen bana haksızlık yapmayın ben gol attığı maçlarda bile eleştiririm :D

Paksoy
01.04.2011, 15:48
Armağan neden her dakika burdasın neden her dakika eleştiriyosun,amaç? eline ne geçiyor? ben düşünüyorum bi sonuca varamadım hala.
Armağan ..

magicyattara
01.04.2011, 15:49

O 2 beraberlik Antalya ve Kayseri maçları mı..Antalya maçında Alanzinho'nun önüne bıraktığı topu unuttular galiba..bom boş kaçırmıştı Alan..keza Kayseri maçında da Umut oyuna girdikten sonra oyunu toparlayabildik..Colman'ı soktuğu gol pozisyonunu da unutmayalım..

Paksoy
01.04.2011, 15:50
"umut yokken ne hallere düştük, 7 puan kaybettik" lafını duyunca dedim böyle olmaması lazım ve baktım ki hakikaten öyle değilmiş durum

burada eleştiriyi yapan ben değilim

ben sadece bir yanlış hatırlama olduğunu söyledim ve bunu düzelttim

bu kadar

umut'a eleştirim hiçbi zaman 2 maçla sınırlı kalmaz lütfen bana haksızlık yapmayın ben gol attığı maçlarda bile eleştiririm :D
Biliyorum,hırs ve mücadelenin karın doyurmadığı söyledikden sonra ben senden her türlü yorumu beklerim.

İlker ToSun
01.04.2011, 15:51
O 2 beraberlik Antalya ve Kayseri maçları mı..Antalya maçında Alanzinho'nun önüne bıraktığı topu unuttular galiba..bom boş kaçırmıştı Alan..keza Kayseri maçında da Umut oyuna girdikten sonra oyunu toparlayabildik..Colman'ı soktuğu gol pozisyonunu da unutmayalım..

ben "umut yokken ne hallere düştüğümüzün" cevabını alamadım hala daha ;)

hali yukarıda yazdım

ben o maçlardaki puan kaybını umuta fatura eder tek bir şey söylemedim

umut yokken düştüğümüz hali (!) ortaya koydum

Batuhan
01.04.2011, 15:56
Armağan her saat her dakika Umut Bulut'u eleştirmek ne kazandırıyor sana amacın ne.deşarj olacaksan çık dağlara bağır.

Ne yazık ki bu mesaj dikkate alınmamış birileri tarafından. Ama yazılan mesaj çok ama çok doğru. :rolleyes:

neyse sözün özü "umut yokken ne hallere düştük" diye birşey yok hatta "umut yokken ne güzelmiş herşey" gerçeği var

1. hafta Umut yedek Trabzonspor : 2-0 Ankaragücü (umut oyuna girdikten sonra 2 gol atılmış, umutun golü yok, 1 asisti var)
3. hafta Umut ilk 11 Trabzonspor : 0-0 : Antalya
4. hafta Umut ilk 11 Sivas : 6-1 galibiyet ( Yattara eseri bir maçtı, umutun golü yok )
5. hafta Umut ilk 11 Manisa : 1-3 mağlubiyet
6. hafta Umut yedek Trabzon : 0-0 Kayseri ( 46 da oyuna girmiş )
7. hafta Umut yedek ve hiç oyuna girmemiş Trabzon : 1-0 Beşiktaş

tablo gayet açık ve net

"umut yokken ne hallere düştük" diye birşey yok, keşke o hallerde devam etseydik şimdi puan farkıyla öndeydik

Şu maçlara da açıklık getirmek lazım. Ankaragücü maçında Umut girdikten sonra hareketlendi hücum hattı. Ve iki golün öncesinde de Umut imzası var. Birine her ne kadar "asist" gözüyle bakılmasa da.

Fenerbahçe maçına sonradan oyuna girdiğinde zaten ilerde oynamamıştı Cale'nin kanadından yediğimiz atakları kesmek için sol açık olarak oynatılmıştı. Bence başarılıydı da..

Antalya maçında kafa olarak tam hazır değildi maça maç öncesinde birtakım olaylar yaşamıştı. Buna rağmen Alanzinho'ya güzel bir gol pası vermişti.

* * *

Umut gollerinden çok takım arkadaşlarına sağladığı katkı ile öne çıkan bir oyuncu bence. Dün de yazmıştım bunu. Ayrıca bu tür şeyleri göz önünde bulundurarak yorum yapmak çok gereksiz. 6-1 yendiysek de 11 kişiyle yendik, 1-3 yenildiysek de 11 kişiyle yenildik. Ha gerçi doğru, Onur'u Umut sakatlamıştı değil mi ? Umut tarafından bakmamız lazım her maça..

İlker ToSun
01.04.2011, 15:56
Biliyorum,hırs ve mücadelenin karın doyurmadığı söyledikden sonra ben senden her türlü yorumu beklerim.

futbolun kurallarını yazanlar koymamış içine ben ne yapayım

gol krallığı demişler
asist krallığı demişler
kapılan top sayısı demişler
kaptırılan top sayısı demişler

demişler de demişler

başarının kıstasını gelip rakamlara dayamış terbiyesizler napalım biz de kuralına göre oynuyoruz :)

halbuki bunlar yerine "iyi niyet ödülü" , "yardımseverlik yarışı" , "yaşlı insanları karşıdan karşıya geçirme krallığı" , "dilenciye en çok para veren" , "en çok çocuk okutan" gibi ödüller olaydı ben de ona göre yorumlardım

golcülerin kaderi budur, futbolda bir tek mevki vardır ki rakamlar tek ölçü olur. Kalecilerin bile yediği goller ölçü olmaz ama eğer "golcüyüm" diye geçiniyorsan gol atacaksın arkadaş bunun lamı cimi yok.

Hakan Şükür'ü İnter'den yollarken bile dalga geçmişler ya etraftan demişler "ama öyle demeyin hakan ön direk arka direk iyi koşular yapan, çapraz koşularla alan boşaltır ..." İnterli yetkililer tek birşey söylemişler "iyi de bunlardan bize ne, bize gol atacak adam lazım"

magicyattara
01.04.2011, 15:57

Bunlar ilk yarı maçları..

2. yarıda ki Antalya ve Kayseri maçlarında,özellikle Kayseri maçında takım olarak çok kötü oynadık..hakkımız mağlubiyetti..
Antalya maçında ise Umut'tan ziyade Engin ve Burak kaçırdı golleri..

Ankaragücü maçında,Umut'a yapılan hareket net penaltıydı..
*
Ayrıca konumuz bunlar değil bence..konu;takım olarak neler yapabiliyoruz olmalı..eksik kalındığı zaman fatura kaçan gollere çıkar..atsaydı yenerdik muhabbetine girmiyorum..o maçlarda rakipler de pozisyon yakaladı..atsalardı yenilirdik..berabere kaldık haliyle..

Umut takım oyununa ne kadar katkı yapabiliyor..buna bakalım..ilerde 90 dakika boyunca top bekleyen forvet yerine,90 dakika boyunca takımı için savaşan forvetleri tercih ederim..

Armağan Dere
Hayır abi,Ankaragücü ve Kayserispor maçları...bu sadece bu sezon için..geçen sezonları saymıyorum..Onun atamaması yüzünden çile çektiğimiz 2.yarının diğer maçlarını saymıyorum..Sivas,Kasımpaşa,Beşiktaş...Dualarla gidiyoruz Allah yardımcımız olsun

Tangerine Dream
Sonunda gözlerimiz bu başlıkta puan kayıplarının Umut'a bağlanması abukluğuna da şahit oldu. Bre futbol ulemaları, görmez misiniz ki Şenol Hoca hangi maç orta sahada Selçuk'u bir başına çaresiz bıraktı o maç rakibe teslim olduk ve puan kaybettik. Futbolu hangi mantıkla takip ediyorsunuz?

UğuR
01.04.2011, 15:58

hali yukarıda yazdım

Daha kesinleşmemesine rağmen şampiyonluğun kaybedersek Sorumlusu Umut'dur deyip bütün sezonun vebalini Umut' a yıkan bu başlıkda defalarca yazan siz değil misiniz?

Paksoy
01.04.2011, 15:59
Maç bitmiş 1,2 hadi 3 gün eleştirirsin,bir şeyi bir defa yazarsın,10 gün geçti.Amaç ne elinize geçen ne ? hala cevap alamıyorum?

Paksoy
01.04.2011, 16:01
futbolun kurallarını yazanlar koymamış içine ben ne yapayım

gol krallığı demişler
asist krallığı demişler
kapılan top sayısı demişler
kaptırılan top sayısı demişler

demişler de demişler

başarının kıstasını gelip rakamlara dayamış terbiyesizler napalım biz de kuralına göre oynuyoruz :)

halbuki bunlar yerine "iyi niyet ödülü" , "yardımseverlik yarışı" , "yaşlı insanları karşıdan karşıya geçirme krallığı" , "dilenciye en çok para veren" , "en çok çocuk okutan" gibi ödüller olaydı ben de ona göre yorumlardım

golcülerin kaderi budur, futbolda bir tek mevki vardır ki rakamlar tek ölçü olur. Kalecilerin bile yediği goller ölçü olmaz ama eğer "golcüyüm" diye geçiniyorsan gol atacaksın arkadaş bunun lamı cimi yok.

Hakan Şükür'ü İnter'den yollarken bile dalga geçmişler ya etraftan demişler "ama öyle demeyin hakan ön direk arka direk iyi koşular yapan, çapraz koşularla alan boşaltır ..." İnterli yetkililer tek birşey söylemişler "iyi de bunlardan bize ne, bize gol atacak adam lazım"
:rolleyes: seni anlıyorum.

İlker ToSun
01.04.2011, 16:01
Daha kesinleşmemesine rağmen şampiyonluğun kaybedersek Sorumlusu Umut'dur deyip bütün sezonun vebalini Umut' a yıkan bu başlıkda defalarca yazan siz değil misiniz?

Umut değil onu oynatan Şenol Güneş'tir

Umut'a kızmıyorum ki ben, Umut günde 20 saat de çalışsa bu takımın golcüsü olcak adam değil çünkü onda eksik olan şey çalışmayla kazanılcak birşey değil. Allah vergisi bir takım eksiklikleri var.

Ben burda 100 tane yazı yazmışsam bunun en az 90 ı onu futbolda yeri olmayan saçma gerekçelerle savunmaya çalışanlara karşı eleştiridir, umut'a yapılan eleştiri değil

Onu ne eleştiricem, onun yapabilceği bişeyi yok ki, yetersizliği çalışmamasından değil yaratılışından. Herkesin futbol aklı ileri veya futbol melekeleri ileri olcak diye bişey yok ki

Batuhan
01.04.2011, 16:02
Ayrıca Umut olmadan hücumda pek bir etkinlik yapamadığımızı göremeyecek kadar kör müsünüz ? Çıkarın şu at gözlüklerinizi. Ben Umut'un oynamadığı 2 maç vereyim örnek olarak;

Geçen seneki Eskişehirspor ve Ankaragücü maçları..

Mustafa
01.04.2011, 16:07
Armağan Umut iyi gittiği zamanlarda bir daha bu başlığa yazmayacağım demiştin :)

Bazı arkadaşların takıntıları var sanırım.Genel olarak söylüyorum üstüne alınması gerekenler bilir zaten.

FC-ST-PAULI-61
01.04.2011, 16:07
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce
Trabzonspor 1-0 Besiktas
Fener Macinda son 20 Dakikada girdi yanilmiyorsam.
Bu Maclarda nasil girdik Pozisyona? Hani Umut olmadan Pozisyona bile giremiyoruz diyenler varya.Ayrica Umut bukadar Gol kacirmasaydi Puan farki kapanmazdi.Kendinizi kandirmayin Kardesler.

magicyattara
01.04.2011, 16:09

hali yukarıda yazdım

Bursa'dan 7 puan geriye düştük..Umut geldi 5 puan önlerinde ilk yarıyı kapattık..tatmin edici oldu mu..

Paksoy
01.04.2011, 16:11
Bende Jaja'yı beğenmiyorum,teknik bitiricilik'de Türkiye'de en iyisi,ama iyi şeylerini övüp yapması gerekenlerini söyler çıkarım,her saniye burda eleştirmenin ne gibi faydası var,ne kazanıyorsun,elinize geçen ne,4.defa soruyorum.

UğuR
01.04.2011, 16:12
Umut değil onu oynatan Şenol Güneş'tir

Umut'a kızmıyorum ki ben, Umut günde 20 saat de çalışsa bu takımın golcüsü olcak adam değil çünkü onda eksik olan şey çalışmayla kazanılcak birşey değil. Allah vergisi bir takım eksiklikleri var.

Ben burda 100 tane yazı yazmışsam bunun en az 90 ı onu futbolda yeri olmayan saçma gerekçelerle savunmaya çalışanlara karşı eleştiridir, umut'a yapılan eleştiri değil

Onu ne eleştiricem, onun yapabilceği bişeyi yok ki, yetersizliği çalışmamasından değil yaratılışından. Herkesin futbol aklı ileri veya futbol melekeleri ileri olcak diye bişey yok ki

O zaman niye bu başlıkta yorum yapıyorsunuz ?
Şenol Güneş balığında yorumlarınızı yapın ....:)

Paksoy
01.04.2011, 16:14
Kızım sana diyorum gelinim sen anla,demek istiyor;)

İlker ToSun
01.04.2011, 16:15
Bursa'dan 7 puan geriye düştük..Umut geldi 5 puan önlerinde ilk yarıyı kapattık..tatmin edici oldu mu..

:D:D:D

olmadı tabiki ilk 6 hafta sonucunda 7 puan gerisine düştük

7 puan kaybımıza sebep olan maçlar

Antalya maçı 2 puan ,, Umut ilk 11 ... 90 dk sahada
Kayseri maçı 2 puan ,, Umut yedek, 46. dk sahada
Manisa maçı 3 puan ,, Umut ilk 11 .... 80 dk sahada

buyrun Umut'un olmadığı maçlarda ne hallere düştüğümüzü sizden dinleyelim :)

hala daha cevap alamadık

bekliyoruz :D

İlker ToSun
01.04.2011, 16:16

o başlıkta yorum yapanların bayrak tutanıyımdır nasıl görmezsiniz beni :)

Paksoy
01.04.2011, 16:18
E burda işin ne diyor zaten.

UğuR
01.04.2011, 16:20

Son 10 gün içinde 3 tane mesajınız var o başlıkda...
Burada ise onlarca ....:)

İlker ToSun
01.04.2011, 16:21
E burda işin ne diyor zaten.

ben neyin nereye yazılması gerektiğini iyi bilirim

İlker ToSun
01.04.2011, 16:22
Son 10 gün içinde 3 tane mesajınız var o başlıkda...
Burada ise onlarca ....:)

burda bir yazınca başına 3 er 5 er üşüştükleri için cevaplar yüzünden katlanıyor haliyle bunu görmek kolay olmalı mesela bunun için yarım saattir bu forumda olsaydınız bunu rahatlıkla görürdünüz :)

Paksoy
01.04.2011, 16:28
burda bir yazınca başına 3 er 5 er üşüştükleri için cevaplar yüzünden katlanıyor haliyle bunu görmek kolay olmalı mesela bunun için yarım saattir bu forumda olsaydınız bunu rahatlıkla görürdünüz :)
Umut Bulut'u eleştirince kargalar üşüşüyor ondan eleştiriyosun yani,yoksa derdin Şenol hocayla.

İlker ToSun
01.04.2011, 16:32
Umut Bulut'u eleştirince kargalar üşüşüyor ondan eleştiriyosun yani,yoksa derdin Şenol hocayla.

Trabzonspor adına yararlı olmayan işler yaptığını düşündüğüm herkesle derdim var

Şenol hocadan dertli olduğumu söylememe gerek var mı :)

bu konudaki namım dilden dile dolaşmış vaziyette :)

onu eleştirdim diye az ceza almadım

Paksoy
01.04.2011, 16:35
Trabzonspor adına yararlı olmayan işler yaptığını düşündüğüm herkesle derdim var

Şenol hocadan dertli olduğumu söylememe gerek var mı :)

bu konudaki namım dilden dile dolaşmış vaziyette :)

onu eleştirdim diye az ceza almadım
İşte bunları marifet sanıyorsun.burdxa herkes bütün futbolculara bayılmıyor.tatmin ediyosunuz kendinizi başka hiçbişey değil.

İlker ToSun
01.04.2011, 16:38
İşte bunları marifet sanıyorsun.burdxa herkes bütün futbolculara bayılmıyor.tatmin ediyosunuz kendinizi başka hiçbişey değil.

en güzeli benim gibilerle muhattap olmamak, takmamak

şahsen ben öyle yapıyorum bazı insanları

bana sarmadıkça muhatap olmuyorum :)