PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Yaşar
24.03.2011, 19:02
tayfuna avni akerde yapılanlar kimseye yapılmadı.
Tayfun, Umut ve Tolga Zengin'e yapılanlar kimseye yapılmadı desek daha doğru olur. Bu kadar performans çok bile yapılanalara göre.;)

mk.esen35
24.03.2011, 20:01
Tayfun, Umut ve Tolga Zengin'e yapılanlar kimseye yapılmadı desek daha doğru olur. Bu kadar performans çok bile yapılanalara göre.;)
doğrudur.sorunda bu kadar tepkiye rağmen umutun bitmeyen kredisi

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 22:45
Insallah Sezon sonunda Toulousa gider .Sampiyon Liginde umut ile mi oynayacagiz yoksa ;D

Mustafa ÖZDEMİR
24.03.2011, 22:50
Insallah Sezon sonunda Toulousa gider .Sampiyon Liginde umut ile mi oynayacagiz yoksa ;D
umutsuz düşünemiyorum takımı...

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 22:52
valla bende sana gülüyorum.bence umutta mehmet yılmazda şampiyonluğa oynayan takımın oyuncusu değil.zaten mehmet yılmazda o yüzden gönderildi.nedir bu umut sevdası anlamıyorum.umutu biz almasaydık ne olurdu.muhtemelen 3 istanbul takımından birine giderdi.1 sene kulübede otururdu.1 sene sonra takasla başka bir anadolu takımına giderdi.şu andada mehmet yılmaz gibi o takımdan o takıma sürüklenirdi.umut serbest kalsa 3 istanbul takımı almaz.

Eminmisin?Umut u Trabzon taraftarindan baska hemen hemen herkes begeniyor yada takdir ediyor,buna hem yorumcular hem taraftarlar dahil .ama biz kendi oyuncularimizi asagilamak dalga gecmek icin birbirimizle yarisiyoruz ben dunyada boyle bir taraftarlik anlayisi gormedim baskada bilmiyorum,insan en azindan futbolcusunun emegine saygi gosterir.bir de hep olsaydi ederdi diye varsayimlarla konusuyorsun gel istersen gunun gercekleriyle konusalim.Umut Bulut u 3-5 gun sonra a milli takimla seyredersin nerde oldugunu gorursun Mehmet Yilmaz ise nerde bilmiyorum.

Bıyıklıoğlu
24.03.2011, 22:53

Seneye de Şampiyonlar Ligi'nde gol atar mı atamaz mı iddiasına gireriz Yasin,hemen böyle konuşma ama :)

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 22:54
Yattarayi oynatiyorsun ama sampiyonlar liginde.

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 22:55
Seneye de Şampiyonlar Ligi'nde gol atar mı atamaz mı iddiasına gireriz Yasin,hemen böyle konuşma ama :)
Mesut 2 Aydir Umut bu Hafta atacak diyorsun bari Sampiyonlar Liginde atacak deme lütfen ,bukadar da olmaz yani ...

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 22:58
Yattarayi oynatiyorsun ama sampiyonlar liginde.
Yattara da Sampiyonlar Liginde oynayacak kapasite var en azindan ama Sezon Sonunda gitmesini istiyorum artik.

Bıyıklıoğlu
24.03.2011, 23:01
Mesut 2 Aydir Umut bu Hafta atacak diyorsun bari Sampiyonlar Liginde atacak deme lütfen ,bukadar da olmaz yani ...

Ben yanlış hatırlamıyorsam sadece geçen hafta atacak dedim,eğer ondan öncede dediysem de sorun değil... :)

Bir gün diye diye attıracağız artık...

Yaşar
24.03.2011, 23:01
Yattara da Sampiyonlar Liginde oynayacak kapasite var en azindan ama Sezon Sonunda gitmesini istiyorum artik.
yattara'nın kapasetiseni yerim. ondan beklediğim kalan 8 maçta 1ini alsın, sene sonu alkışlarla gitsin.

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 23:02

Hepsini gondericeksin abicim ilerde takim ruhunu, trabzonlulugu Jaja,yattara yada burdan cok bilmis arkadaslar olusturur.

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 23:05

Sana gore var bana gore yok,sabaha kadar tartisiriz.o yuzden uzatmayalim senin Umut ve Yattara hakkindaki dusuncelerini biliyorum.

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 23:10
Trabzonlu Ruhumu.....Hasan Ücüncü,Umut,Hüseyin ve Tayfun gibi Oyuncularla oynayalim ozaman.Jaja,Alanzinho Yattara bunlari gönderelim,kosmuyorlar.Sonrada niye Sampiyon olamiyoruz diye üzülüyoruz

mk.esen35
24.03.2011, 23:14
Eminmisin?Umut u Trabzon taraftarindan baska hemen hemen herkes begeniyor yada takdir ediyor,buna hem yorumcular hem taraftarlar dahil .ama biz kendi oyuncularimizi asagilamak dalga gecmek icin birbirimizle yarisiyoruz ben dunyada boyle bir taraftarlik anlayisi gormedim baskada bilmiyorum,insan en azindan futbolcusunun emegine saygi gosterir.bir de hep olsaydi ederdi diye varsayimlarla konusuyorsun gel istersen gunun gercekleriyle konusalim.Umut Bulut u 3-5 gun sonra a milli takimla seyredersin nerde oldugunu gorursun Mehmet Yilmaz ise nerde bilmiyorum.
günün gerçeği ne biliyormusun kardeşim.umutun kaçırdıkları yüzünden 9 puan farktan geriye düştük.fazla tartışmaya gerek yok.sen futbolu çok iyi biliyosun

61 baha
24.03.2011, 23:16
Trabzonlu Ruhumu.....Hasan Ücüncü,Umut,Hüseyin ve Tayfun gibi Oyuncularla oynayalim ozaman.Jaja,Alanzinho Yattara bunlari gönderelim,kosmuyorlar.Sonrada niye Sampiyon olamiyoruz diye üzülüyoruz
Sade yattarayla alanla jaja ile mi şampiyonluk gelcek.. ve böyle topçularla mı...

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 23:21

ben ordaki 3 oyuncu icin yorumumu yaptim hasani huseyini karistirma.evet yattarayi da gonderelim aynen oyle kosmuyor.Jaja dan bir sikayetim yok ama takim ruhunu goremiyorum onda.soylediklerimi carpitma.ben bu takim icin mucadele eden her oyuncuyu savurum kardesim ama iyi ama kotu elimdeki bu.

Yaşar
24.03.2011, 23:27
Jaja'nın koşmayan ve mücadele etmeyen bir futbolcu olması yanında Umut'un oynamasına sebep veriyor olmasın. Jaja'nın bu takıma faydası var, Umut'un faydası var. Veya ikisinin de zararı var . 11 tane Jaja da bir takım olamaz, 11 tane Umut da bir takım olamaz. Takım olabilme birbirinden farklı özelliklerdeki oyuncuların, birbirlerinin eksik yanlarını doldurması ile gerçekleşir. Ve Trabzonspor takımı içerisinde demek ki Jaja da; Umut da takım olma olgusunu sağlayan özelliklere sahipler ki oynuyorlar.

Bıyıklıoğlu
24.03.2011, 23:27
Yattara'nın aldırmış olduğu bana 2. bir maç söyle Yasin?

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 23:28
günün gerçeği ne biliyormusun kardeşim.umutun kaçırdıkları yüzünden 9 puan farktan geriye düştük.fazla tartışmaya gerek yok.sen futbolu çok iyi biliyosun
Abicim bir tek Umut mu kacirdi,tek tek pozsiyonlari cikartmayalim ortaya,futbolda yorumlari tek kisi uzerinden yapamayiz.o maclarda Umut da kacirdi,baskasida kacirdi,defansda hata yapar gol yer mac puan kaybedersin.ama biz tum basarisizligi kaybedilen puanlarin faturasini tek bir adama kesersek bu rasyonel bir bakis acisi olmaz.umut atarsa kazaniyoruz atamazsa kaybediyoruz diye bir olay yok ki.haa kacirmiyor mu kaciriyor.bir de tesekkur ederim benim futbolu cok iyi biliyorum diye bir iddaam yok ama en azindan duygularimi karistirmadan dusunebiliyorum.

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 23:30
Yattara'nın aldırmış olduğu bana 2. bir maç söyle Yasin?
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce .Bu Macin Önemini de anlatmaya gerek yok:)
Ama Yattara ile ne alakasi var anlamadim ben Umut sezon Sonunda Toulousa gitsin diyorum Millet bana Yattara diyor:D

Yaşar
24.03.2011, 23:34
Trabzonspor-Fenerbahçe maçında Yattara'nın boş kaleye atamadığı pozisyon veya Colman'ın kaçırdığı penaltı veya Teo'nun kaçırdığı inanılmaz pozisyon yüzünden; ikili averajda Fb'nin gerisine düşüyor olmamızdan dolayı bu futbolcuları mı suçlayalım şimdi?

61 baha
24.03.2011, 23:35
Allah göstermesin şampiyonluğu kaçırırsak yönetimi futbolcuları eleştirdiğimiz kadar kendimizi de eleştirecez.
9 maçta 1 gol atan futbolcuya yapmadığınız hakaret söylemediğiniz laf kalmadı.. sezon sonuna kadar sabredemediz bile..
10 yıldır golbastı oynayarak taraftarı kandıran adamlara tapar oldunuz. Şehri terkeden istediği zaman gelen. takım ruhundan yoksun futbolcular el üstünde tutulur oldu... Fener yenilgisinden sonra fenerli futbolcularla eğlenecek kadar rahat insanlar. İnanın şampiyonluk gitse bunların umrunda olmaz.. Aldıkları paraya bakar bunlar.. Herşeye inat UMUT a desteğim son güne kadar devam etcek.. ne olursa olsun umut a ve formasının hakkını veren herkese desteğim devam etcek..

Bıyıklıoğlu
24.03.2011, 23:36
Trabzonspor 3-2 Fenerbahce .Bu Macin Önemini de anlatmaya gerek yok:)
Ama Yattara ile ne alakasi var anlamadim ben Umut sezon Sonunda Toulousa gitsin diyorum Millet bana Yattara diyor:D

Bu 1. ve tek maç.Onun için özellikle 2.maç dedim.

mk.esen35
24.03.2011, 23:37
Abicim bir tek Umut mu kacirdi,tek tek pozsiyonlari cikartmayalim ortaya,futbolda yorumlari tek kisi uzerinden yapamayiz.o maclarda Umut da kacirdi,baskasida kacirdi,defansda hata yapar gol yer mac puan kaybedersin.ama biz tum basarisizligi kaybedilen puanlarin faturasini tek bir adama kesersek bu rasyonel bir bakis acisi olmaz.umut atarsa kazaniyoruz atamazsa kaybediyoruz diye bir olay yok ki.haa kacirmiyor mu kaciriyor.bir de tesekkur ederim benim futbolu cok iyi biliyorum diye bir iddaam yok ama en azindan duygularimi karistirmadan dusunebiliyorum.
haklısın abi.çok duygusalım.çünkü şampiyonluk istiyorum.işimiz umudun ayaklarına kaldığı için mantıklı düşünemiyorum.umut mantık bırakmadı bizde

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 23:38
Trabzonspor-Fenerbahçe maçında Yattara'nın boş kaleye atamadığı pozisyon veya Colman'ın kaçırdığı penaltı veya Teo'nun kaçırdığı inanılmaz pozisyon yüzünden; ikili averajda Fb'nin gerisine düşüyor olmamızdan dolayı bu futbolcuları mı suçlayalım şimdi?
Ikili averaji birak sen Yattara 1 Gol 1 assist yapti ,o Maci alamasaydik Sampiyonluk cok zor olurdu.

Yaşar
24.03.2011, 23:41
Ikili averaji birak sen Yattara 1 Gol 1 assist yapti ,o Maci alamasaydik Sampiyonluk cok zor olurdu.
Tamam Yattara o maçta 1 gol 1 asist yaptı. ''O zaman bütün suçlu Colman ile Teofilo? Onların yüzünden puan eşitliğinde Fb üstümüzde olacak.'' yorumunu mu yapmak lazım?

FC-ST-PAULI-61
24.03.2011, 23:42
Mesut kardesim Adam hangi Macta 90 dakika oynadi, nasil kazandirsin? 5-6 defa 90 Dakika oynasin en az 2 Mac kazandirir.45 Dakika kötü oynarsa hemen Arabistana falan satarsiniz ama Umut bos kaleye atamazsa canin sagolsun,veya olsun haftaya atar dersiniz.

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 23:55
haklısın abi.çok duygusalım.çünkü şampiyonluk istiyorum.işimiz umudun ayaklarına kaldığı için mantıklı düşünemiyorum.umut mantık bırakmadı bizde

Estafurullah abicim ben kesinlikle sana mantikli dusunemiyorsun falan oyle bir sey demek istemedim haddime degil,ama genel olarak duygularimiz hep on plana cikiyor karar verirken.ve stres,hepimiz stresliyiz normal.ben sadece Umut a yardimci olmaliyiz diye dusunuyorum elimizden baska bir sey gelmez,bir de o pozisyonlari atsin diye dua etmek.gelin adami 8 hafta rahat birakalim,guven verelim taraftar dedigin kotu gunde futbolcusunun yaninda olmali,umut iyiyken golleri sallarken bize ihtiyaci zaten yok ki,bugun var.gerisine sezon sonu bakariz.ama bu soylediklerim utopya tabii bizim icin.

SEDAT
25.03.2011, 00:11
- Benimde eleştireceğim çok adam var ama yolun sonu gelmiş artık , arkadaş göz var nizam var bu adam oy-na-ya-cak , Hocada oynatıyor , yahu burda hala negatif enerji yaymanın kime ne faydası var , biz bilmiyormuyuz eleştirmeyi , vay arkadaş ya...

SEDAT
25.03.2011, 00:17

- Şampiyonluğumuzu bağladığın mevzu işte , bak sen yazmışsın , neyse daha diyecek bişeyim yok , sen bunada bir cevap bulursun ...

pReN@_61
25.03.2011, 00:25
O değilde acaba Şenol Hoca Konya maçında Umut'u dinlendirir mi dersiniz?Bence buna herkesin ihtiyacı var Umut da dahil..En azından Konya maçı için..Olmadı sonradan girer.

Mustafa ÖZDEMİR
25.03.2011, 00:27
O değilde acaba Şenol Hoca Konya maçında Umut'u dinlendirir mi dersiniz?Bence buna herkesin ihtiyacı var Umut da dahil..En azından Konya maçı için..Olmadı sonradan girer.
oyuncusuna güvendiğinden 11de oynatır yine...

UğuR
25.03.2011, 00:33
Kusura bakmayın !

Herkesin bir düşüncesi var ....

Forum kurallarına uyarak, daha da önemlisi bir birine saygı göstererek bunu dile getirir....

FC-ST-PAULI-61
25.03.2011, 00:36
En Büyük Umut Bulut diyorum Mesajim siliniyor ama neyse

mk.esen35
25.03.2011, 00:37
benim son mesaj silinmiş.o mesajda kötü bişey yoktu.tam tersine ortamı yatıştırmak istediydim.ama önemli değil müdehale edilmesi iyi oldu

Yaşar
25.03.2011, 00:39
Bizim kendi futbolcularımıza yaptığımızı başkası yapamaz bize. Bazıları tarafından öyle bir nefret oluşmuş ki bazı futbolcularda, imzasını bile kendi takımı futbolcusuna göre ayarlıyor. Ama yarın çok önemli bir maçta o futbolcu gol atınca en çok sevineceklerden birisi de aynı kişi olacaktır.

Selçuk Aydın61
25.03.2011, 00:41
artık umutu savunancak gücüm kalmadı bütün semt her maçdan sonra gözüme bakıyor okadar kötü durum...

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 00:42
iki dili anadilimiz gibi konusuyoruz.ilgisizce ve anlamsizca.birseyler yaziyoruz ciziyoruz ama aslinda birbirimizi dinlemiyoruz bile,ne soylemek istedigimizin veya ne anlatmak istedigimizin hic bir onemi yok.gercekten insanlardaki on yargiyi ve idefixligi kirmak atomu parcalamaktan daha zor Einstein dogru soylemis.hele bu kisiler karadeniz li olursa nerdeyse imkansiz.Bizde ozbe oz Trabzonluyuz bizde mi bir hata var acaba.

UğuR
25.03.2011, 00:43
İkili tartışmaya ait mesajları tarafımdan silinmiştir. En büyük Umut Bulut cümlesi ile ne ima ettiğini anlayabilecek kadar zekiyim.... Ayrıca en büyük Umut değil En büyük Trabzonspor ....

limpb82
25.03.2011, 00:43
umutun bu takımın oyuncusu olduğuna inanmıyorum .bu adamı şu vaziyette ilk onbirde oynatmak hem takıma zarar veriyor hemde umutun kendisine ..bu kadar ısrar edilmemeli bir iki hafta dinlendirilebilir bence..

mk.esen35
25.03.2011, 00:45
iki dili anadilimiz gibi konusuyoruz.ilgisizce ve anlamsizca.birseyler yaziyoruz ciziyoruz ama aslinda birbirimizi dinlemiyoruz bile,ne soylemek istedigimizin veya ne anlatmak istedigimizin hic bir onemi yok.gercekten insanlardaki on yargiyi ve idefixligi kirmak atomu parcalamaktan daha zor Einstein dogru soylemis.hele bu kisiler karadeniz li olursa nerdeyse imkansiz.Bizde ozbe oz Trabzonluyuz bizde mi bir hata var acaba.
yok abi ben trabzonlu değilim ama bende sizin gibiyim.27 senenin stresi diyelim.

Mustafa
Yorum yazarken öncelikle yöneticilere yollayalım da sonra yazalım bari nede olsa heran silinebilir yorumlar !

Bıyıklıoğlu
En iyisi daha forumda düşüncelerimizi de belirtmeyelim.

Allah aşkına üslubumuzda hangimizin bir sıkıntı vardı?

O yazılar hazır metin değil,herkes zaman harcıyor emek veriyor.

Silerken lütfen biraz daha dikkatli olalım bence.

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 00:46
Niye mesajlarimiz siliniyor?oyuncularimiza destek olalim,sevelim dedik diye mi.insanlara kardesim abicim diye hitap ettigimiz,kucuklerimize iyi ornek olalim dedigimiz icin mi?kim karar veriyor sakincali mesajlara zihniyete?silin tum benim mesajlarimi o zaman.

mk.esen35
25.03.2011, 00:49
hep umutun yüzünden:D

Paksoy
25.03.2011, 00:51
Şenol Güneş görmüyor kaçırdığı golleri bitek siz görüyosunuz siz anlıyosunuz futboldan.

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 00:55
Cevap bekliyorum Ugur bey?siz mi karar veriyorsunuz burda kimin ne yazabilecegine?sonra tabii ki tartisicaz adabiyla ne demek karsilikli tartismalar silinmistir,tartismasini bilenlerle tartisicaz tabii ki ama neyi nasil konuscagimiza siz karar veriyorsaniz soyleyin de bir daha yazmiyalim bile hic gerek yok.

Paksoy
25.03.2011, 00:58
Bizim oyuncumuza Fenerbahçeli futbolcuymuş gibi seviyesiz mesajlar yazıyorsunuz.ceza almanız lazım aslında.

UğuR
25.03.2011, 00:58
Cevap bekliyorum Ugur bey?siz mi karar veriyorsunuz burda kimin ne yazabilecegine?sonra tabii ki tartisicaz adabiyla ne demek karsilikli tartismalar silinmistir,tartismasini bilenlerle tartisicaz tabii ki ama neyi nasil konuscagimiza siz karar veriyorsaniz soyleyin de bir daha yazmiyalim bile hic gerek yok.

Dediğim gibi ikili tartışmaya ait mesajları ben sildim. Ve sildiğim mesajlarda taraflar arasında birbirine sataşma vardı....Ayrıca diğer mesajlar sildiğim mesajlardan alıntı yapılmışdı. Daha nasıl izah edebilirim ?

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 00:59
Bizim oyuncumuza Fenerbahçeli futbolcuymuş gibi seviyesiz mesajlar yazıyorsunuz.ceza almanız lazım aslında.

Kim?Ben mi?

SEDAT
25.03.2011, 00:59
- İşin garibi şurda yazdıklarım Umut'u savunmak değil , şuan eleştiri negatif bir elektirik'ten başka ne getirir bu takıma bu taraftara , Umut çok iyi bir golcüdür demedim hiçbir zaman , şu saatten sonra eleştirinin kime ne faydası bu soruma cevap istiyorum ben.Halada anlamıyorsan lütfen Antartikaya yerleş(in) ...

Paksoy
25.03.2011, 01:02
Kim?Ben mi?
Genel olarak söyledim,sana söyleyecek olsam alıntı falan yapardım,

mk.esen35
25.03.2011, 01:03
- İşin garibi şurda yazdıklarım Umut'u savunmak değil , şuan eleştiri negatif bir elektirik'ten başka ne getirir bu takıma bu taraftara , Umut çok iyi bir golcüdür demedim hiçbir zaman , şu saatten sonra eleştirinin kime ne faydası bu soruma cevap istiyorum ben.Halada anlamıyorsan lütfen Antartikaya yerleş(in) ...
doğrudur abi benim bu görüşe cevabim neden pavelden yararlanmıyoruz.bence birçok kişinin sıkıntısı bu

Paksoy
25.03.2011, 01:04
Aynen .maç biteli 4 gün olmuş hayrola ya,maçdan sonra yazarsınız biz her foruma girdiğimizde görev edindik bu başlığa girmeyi,girip olumsuz yorumlar yazmayı.

SEDAT
25.03.2011, 01:06
doğrudur abi benim bu görüşe cevabim neden pavelden yararlanmıyoruz.bence birçok kişinin sıkıntısı bu

- Şöyle cevap vereyim Umut ve Pawel yanyana oynayamaz , o yüzden Hoca hala çok iyi tanımadığı Pawel'in ne yapacağını bilmiyor ama Umut'u tanıyor , böyle düşünüyorum ben , ben Pawel'in fizik ve kafa olarak üst seviyeye geldiğinde gol yollarımızda çok etkili bir silah olacağını düşünüyorum...

r9emre
25.03.2011, 01:06
Vay arkadaş önceden eleştirirdim gol attığın zamanlar bir ton bizi şampiyonluğa götürecek bir futbolcu kalitesinde olmadığını düşündüğümden bana kızardı herkes.Şimdi eleştirecek bir şey bile bulamıyorum benim zamanında söylediklerimi şimdi bana kızanlar daha ağır bir şekilde söylüyor.Pawel olduğu sürece oynaman haksızlık şu anda seneye de inşallah 2 tane 1 Türk 1 yabancı üst düzey bir forvet alınır 2-3 ne verirlerse vedalaşırız kardeşim benim karakterinle hiç bir zaman sorunum olmadı ama yok kardeşim yani bakıyorum Baros'a,Niang'a bize yazık değil mi?

Paksoy
25.03.2011, 01:10
Herzaman herkes istediği oyuncuyu kendi futbol bilgisine göre eleştirebilir,ama şu dönemde bu olmasın şampiyonlukdan ümidini kesmiş 6. sıradaki takım yok,8 haftacık kalmış buralara kolay gelinmiyor.

mk.esen35
25.03.2011, 01:11
- Şöyle cevap vereyim Umut ve Pawel yanyana oynayamaz , o yüzden Hoca hala çok iyi tanımadığı Pawel'in ne yapacağını bilmiyor ama Umut'u tanıyor , böyle düşünüyorum ben , ben Pawel'in fizik ve kafa olarak üst seviyeye geldiğinde gol yollarımızda çok etkili bir silah olacağını düşünüyorum...
saygı duyarım görüsüne bazı arkadaşlar neden umuta karşı tepkili bence onların tepkisi yönetime arada umut gidiyo.neden.
ilk yarı bitmiş takım çok kaçırıyor.herkeste beklenti çok iyi golcü alınacak.pavel alınıyor.herkeste beklenti devam ediyor.9 puan fark kapanıyor.goller kaçmaya devam ediyor.pavel hala yedek.böyle olunca millette kafayı yiyor umuta saldırıyor.umut 1 hafta dinlendirilse bence iyi olur

Sefa
25.03.2011, 01:12
Araplar Umut'u gördükten sonra bu takım nasıl Şampiyonluğa oynuyor yorumları yapabilirler..

Yaşar
25.03.2011, 01:14
Umut'un futbolculuğu üst düzey değil ve iyi bir golcü olmadığını da herkes biliyor. Ama sahadaki mücadelesi mevkisine göre 2 kişilik. Oynadığı mevki itibari ile asıl yapması gereken iş olan gol atmayı beceremiyor. Ama mücadele+gol üzerinden bir inceleme yapılırsa ortalama bir futbolcudan daha iyi istatistiklere sahip olduğunu da görmek lazım.

SEDAT
25.03.2011, 01:15
- Bırakalım Ahmet'i , Mehmet'i , Takıma nasıl destek oluruz , tüm gücümüzle nasıl takımımızın yanında oluruz onu düşünelim , bu muhabbetler uzar gider...

Mustafa
25.03.2011, 01:16
Araplar Umut'u gördükten sonra bu takım nasıl Şampiyonluğa oynuyor yorumları yapabilirler..

Umut A milli futbol takımımızda araplar göremeyecek

Sefa
25.03.2011, 01:23
Umut A milli futbol takımımızda araplar göremeyecek

Unutmuşum doğru.. Yine biz göreceğiz yani :)

Mustafa
25.03.2011, 01:25
Unutmuşum doğru.. Yine biz göreceğiz yani :)

Evet milli takımı izlemek için bir sebep doğdu ;)

Yaşar
25.03.2011, 01:29
Evet milli takımı izlemek için bir sebep doğdu ;)
Milli takımda oynayabileceğini düşünmüyorum. Cenk Tosun, Semih ve Burak ondan daha öndeler performans olarak. Aslında takımdan ve Trabzon'dan bir süre uzak kalması iyi olabilir kendini toparlaması için. Eğer ki bu maçta oynarsa ve gol falan atarsa sorunun Umut da olmadığı da ortaya çıkmış olur.

Paksoy
25.03.2011, 01:29
Armağan vardı,garibim cezalı yazamıyor burda ama çok dolmuştur şimdi ceza bitince soluğu burda alır:D

Emirhan Makul
25.03.2011, 01:34

Ne olacak 2. maçı duyduğunda Sivas diyeceğim ne olacak o maçında oyuncusu yattaraydı ne elde etmiş oldun bu iki futbolcuyu kıyaslayarak.

Bu oyun düzeninde yattaranın kesinlikle işi yoktur ama böylede kıyaslama olmaz koskocaman bir yanlışı haksızlıkla savunuyorsunuz.

Bir tarafta geldiği yıldan beri her hoca tarafından kesik yiyen bir insan diğer tarafta geldiği günden beri hazırlık maçlarında bile 11 de olan kesik yemeyen bir futbolcu.

Biri sağ açık diğeri forvet oyuncusu

Şimdi tutup yattaranın ortaları ile çevirttilirlen maçları mı çıkartalım teker teker yada çıkarttık mı ne faydası olacak neyi kanıtlayacak bu ?

Kimse ile kıyaslayarak umut bulutun aslında çok iyi bir forvet olduğu gibi bir düzmeceyi düşündüremezsiniz bunu aslında burada ki herkes biliyor boşu boşuna entel dantel kıvırmalara gerek yok.

Bu adam yeteneksiz evet ama forvetimiz boğazımız yırtılına kadar ismini bağıracağız ellerimiz acıyana kadar alkışlayacağız ama bu adam Trabzonsporun forvetinde oynayacak bir futbolcu değildir olamayacaktırda.

Bıyıklıoğlu
25.03.2011, 01:34
Armağan yırttı normalde,cezalı olmasa idi o gün bir ceza daha alırdı o sinirle :)

Kazançlı bu durumda yani.

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 01:41
Ne olacak 2. maçı duyduğunda Sivas diyeceğim ne olacak o maçında oyuncusu yattaraydı ne elde etmiş oldun bu iki futbolcuyu kıyaslayarak.

Bu oyun düzeninde yattaranın kesinlikle işi yoktur ama böylede kıyaslama olmaz koskocaman bir yanlışı haksızlıkla savunuyorsunuz.

Bir tarafta geldiği yıldan beri her hoca tarafından kesik yiyen bir insan diğer tarafta geldiği günden beri hazırlık maçlarında bile 11 de olan kesik yemeyen bir futbolcu.

Şimdi tutup yattaranın ortaları ile çevirttilirlen maçları mı çıkartalım teker teker yada çıkarttık mı ne faydası olacak neyi kanıtlayacak bu ?

Kimse ile kıyaslayarak umut bulutun aslında çok iyi bir forvet olduğu gibi bir düzmeceyi düşündüremezsiniz bunu aslında burada ki herkes biliyor boşu boşuna entel dantel kıvırmalara gerek yok.

Bu adam yeteneksiz evet ama forvetimiz boğazımız yırtılına kadar ismini bağıracağız ellerimiz acıyana kadar alkışlayacağız ama bu adam Trabzonsporun forvetinde oynayacak bir futbolcu değildir olamayacaktırda.
Burada ki herkes bilmiyor,ben bilmiyorum mesela entel dantel(ne demekse)kiviriyorum tamam mi?soylediklerin kanunmus tek dogruymus gibi yorum yapma,senin dusuncen seni baglar.

Bıyıklıoğlu
25.03.2011, 01:43

Eğer kalkıp Umut'u yerden yere vurup hala inatla Yattara'yı bir adam savunuyorsa bende o kişiye gayet normal bir şekilde Yattara'nın bu sezon ne yaptığını sorabilirim,buna da hakkım olduğunu düşünürüm bana göre.

Ben hiçbir zaman Umut Bulut'un süper bir forvet olduğunu söylememişimdir,söylediysem çıkar.

Entel,dantel kıvırma nasıl olur ben bilmem kıvırmam direk ne söylüceksem söylerim.

Biz heralde daha tanınmamışız yada yanlış tanınmışız.

Ben hiçbir zaman yine tekrarlıyorum Umut Bulut'u çok iyi forvet diye savunmadım.Elimizdeki şartlarda Umut'a destek vermemiz gerektiğini düşündüğüm için her zaman Umut hakkında daha olumlu şeyler yazmaya çalıştım.Geçmiş mesajlarıma bakarsan geçen hafta beni bile çileden çıkarttığını görebilirsin.

Eğer bu takımın şu anda 2 forveti var ise ve Şenol Hoca Umut ile başlıyor ise Şenol hocaya saygıdan bunu biz tartışamayız.

Son olarak avatarım ve imzamdan dolayı böyle bir kanıya vardıysan vazgeç o sevdadan...

Emirhan Makul
25.03.2011, 01:50
Burada ki herkes bilmiyor,ben bilmiyorum mesela entel dantel(ne demekse)kiviriyorum tamam mi?soylediklerin kanunmus tek dogruymus gibi yorum yapma,senin dusuncen seni baglar.

Eğer kalkıp Umut'u yerden yere vurup hala inatla Yattara'yı bir adam savunuyorsa bende o kişiye gayet normal bir şekilde Yattara'nın bu sezon ne yaptığını sorabilirim,buna da hakkım olduğunu düşünürüm bana göre.

Ben hiçbir zaman Umut Bulut'un süper bir forvet olduğunu söylememişimdir,söylediysem çıkar.

Entel,dantel kıvırma nasıl olur ben bilmem kıvırmam direk ne söylüceksem söylerim.

Biz heralde daha tanınmamışız yada yanlış tanınmışız.

Ben hiçbir zaman yine tekrarlıyorum Umut Bulut'u çok iyi forvet diye savunmadım.Elimizdeki şartlarda Umut'a destek vermemiz gerektiğini düşündüğüm için her zaman Umut hakkında daha olumlu şeyler yazmaya çalıştım.Geçmiş mesajlarıma bakarsan geçen hafta beni bile çileden çıkarttığını görebilirsin.

Eğer bu takımın şu anda 2 forveti var ise ve Şenol Hoca Umut ile başlıyor ise Şenol hocaya saygıdan bunu biz tartışamayız.

Son olarak avatarım ve imzamdan dolayı böyle bir kanıya vardıysan vazgeç o sevdadan...

Peki...........

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 01:54
Peki...........
Tabii pekii diyceksin ne diyceksin?kendi adina yorum yap benim adima yorum yapma,dusuncelerini genellestirme.bence oyle, ben oyle dusunuyorum de.herkes biliyor diyemezsin.

SEDER
25.03.2011, 03:27
Önümüzdeki sene Umutun oynama ihtimaline karşı 3 yada 4 direk oynayabilecek forvet alınmalı.Yoksa bu adamı bir sezon daha 11 de görmeyi, taraftarın yüreği kaldırmaz.

Canberk
25.03.2011, 03:29
Bu sezon bile kaldırmıyor.
Birde seneye bunu düşünenler var mı yoksa klüpte ?

CAFER ÖZER
25.03.2011, 09:48
Umut 100. gol stresi hikaye ben bildim bileli kaçırıyor.

1 maç atar 3 maç kaçırır. 1 maçta 5 pozizyon bulur. 4 tanesini kaçırır.

Bu sefer harbi kötü 10 maçtır 1 golü felan var.

Dediğine katılıyorum Umutun 100.golü Hikaye Umutun her gol için stresi var.
1.gol
2.gol
52.gol
61.gol
hepsi stres
Ben Umuttu gördükçe Mehmet Yılmazdan Özür diliyorum.

Erbay
25.03.2011, 10:31
Umut çok net kaçırmadığı müddetçe ona kızmak anlamsız. Adamın yeteneği belli. Yapabildiklerini, yapamadıklarını artık ezbere biliyoruz. Burada iş yönetime düşüyor. 2 sezon önce olanlar ortada. Yine aynı hatayı yapıp başarılı şekilde forvet transferi yapamadılar. Brozek'i aldık adam hala hazır değil. Hee bunlar demek değil ki boş kaleye kaçır, bilmem kaç haftada 1 gol at. İkinci yarıda bu kadar formsuz olmasa 15 gol barajını geçecekti ama yine geçemeyecek gibi.

Mustafa Ayazoğlu
25.03.2011, 10:51
Diyelim şampiyon olduk,
26 haftalık performansta atılan gol değerlerinde Alanzinho bile daha öndedir.
Şampiyonluğa katkısı ile.

SEDER
25.03.2011, 11:34
Dediğine katılıyorum Umutun 100.golü Hikaye Umutun her gol için stresi var.
1.gol
2.gol
52.gol
61.gol
hepsi stres
Ben Umuttu gördükçe Mehmet Yılmazdan Özür diliyorum.

Ben Umutu gördükçe Guiza ya imreniyorum, kaldı Mehmet Yılmaz.

Tolga
25.03.2011, 11:57

Vallahi ya.Sezon sonu beleşe alabilir miyiz acep :D

r9emre
25.03.2011, 13:09
UMUT'UN STRESİ 100. GOL!

Özgener, 2013 yılındaki 20 Yaş Altı Dünya Kupası ve 2012 UEFA Genel Kurulu'nun Türkiye'de yapılacağını hatırlatırken, "Gelecek yıl mart ayında futbolun kalbi İstanbul'da atacak" dedi. Törende son olarak kürsüye çıkan Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink konuşmasının sonunda elindeki küçük topu futbolculara attı. Ligde haftalardır 100. golünü atamayan Umut Bulut'un bu topa kafa vuruşu yamuk gidince Arda Turan, "Bunu da kaçırdı" diye espiri yaptı. Bu sözler üzerine başta kürsüdeki Topçu, Özgener ve Hiddink olmak üzere herkes kahkahalara boğuldu. :D :D Artık bizimde bir Guiza'mız var. :D

Yaşar
25.03.2011, 13:26
Taraftar profili olarak şampiyonluğu en az hakeden takımız. Ama futbol takımı olarak herşeyi hakediyoruz. İnşallah o takımı hakeden taraftarlar olabiliriz.

BALKAN 06
25.03.2011, 13:33
kafilede varsa 100. golü arablara atsa sayılma mı:p

OZDEN61
25.03.2011, 14:47
umutun golcülüğü tartışılıyor. peki şenolun, ersunun, brosun görmediğini kendilerine taraftar diyen görenlerin taraftarlığı neden tartışılmıyor. bu takım bu taraftarlamı şampiyon olacak. yönetimin yaptıkları beğenilmeyecek, hocanın yaptıkları beğenilmeyecek, oyuncunun yaptıkları begenilmeyecek. sezon içinde her türlü muhalifi yapanlar biz şampiyon olmak istiyoruz diyecekler ama sürekli takıma zarar verecekler. bırakın habu işleri. eleştiri zamanı sezon sonudur. sezon içinde herkes görevini yapsın. skorlara göre taraftarlık olmaz. şu an yapılanlar takıma ve oyunculara zarar veriyor. kendini futbol bilgesi görenler yeter artık diyorum. tuttugunuz takımın oyuncusunu, hocasını, yöneticisini sezon için de değilde , sezon sonunda eleştirin. zaten yaptıgınız eleştiriler su an hicbir seyi değiştirmez, sözlerinizin takım üzerindede bir yaptırımı yok. sadece moral bozmaktan başka bir şeye yaramaz. hedefi olan bir takım bu şekilde taraftarlarla hedefe ulaşamaz. ulaşamadıgı zamanda sonunda "bak ben demiştim" lerle karşılaşılmamalı. hiçbir şey deme, sadece takıma destek ol...

bir şeyi yıkmak her zaman daha kolaydır. oyle bir taraftar profilimiz varki birinin yaptıgını diğeri begenmiyor ve yıkmaya calısıyor. yönetici bir oyuncu alıyor bu niye alındı şu daha iyiydi deniliyor. hoca bir oyuncu oynatıyor bu niye oynadı şu oynasaydı , yada su sistemde oynatsaydı deniliyor. oyuncu bir hata yapıyor baslıyolar küfüre , yuhlamaya biraz sonra aynı oyuncu iyi bir sey yaptımı küfür eden şimdi aslanım benim diyor.

türkiyenin en cok taraftar grubunun oldugu, tek bir sesin cıkmadıgı tribünle, sürekli eleştiren bir taraftar grubuyla, kendini yönetimin üstü, hocaların üstü gören zihniyetle nasıl şampiyon olacağız. nasıl herkesin kafası rahat olacak. burada oyunculardan, hocadan cok bazılarının taraftar zihniyeti tartışılmalı ve değişmeli. ne zamanki boyle taraftarlardan ve muhalif yerel medyadan kurtuluruz o zaman şampiyonuz. gecen 26 seneden hala ders alınmamıs... bizim taraftar futbolu cok iyi bilmiyor, muhalifligi iyi biliyor

antagonist
25.03.2011, 14:55
Geçen Hasan Şaş "100. golün bir esprisi yok. Gazeteciler gelir, toplardan 100 yazar, sonra bir-iki fotoğraf çekerler. İş bitti." dedi.

Komiğime gitmişti.:)

Kıvanç Çuvalcı
25.03.2011, 16:23
[QUOTE=OZDEN61;1917519229]umutun golcülüğü tartışılıyor. peki şenolun, ersunun, brosun görmediğini kendilerine taraftar diyen görenlerin taraftarlığı neden tartışılmıyor. bu takım bu taraftarlamı şampiyon olacak. yönetimin yaptıkları beğenilmeyecek, hocanın yaptıkları beğenilmeyecek, oyuncunun yaptıkları begenilmeyecek. sezon içinde her türlü muhalifi yapanlar biz şampiyon olmak istiyoruz diyecekler ama sürekli takıma zarar verecekler. bırakın habu işleri. eleştiri zamanı sezon sonudur. sezon içinde herkes görevini yapsın. skorlara göre taraftarlık olmaz. şu an yapılanlar takıma ve oyunculara zarar veriyor. kendini futbol bilgesi görenler yeter artık diyorum. tuttugunuz takımın oyuncusunu, hocasını, yöneticisini sezon için de değilde , sezon sonunda eleştirin. zaten yaptıgınız eleştiriler su an hicbir seyi değiştirmez, sözlerinizin takım üzerindede bir yaptırımı yok. sadece moral bozmaktan başka bir şeye yaramaz. hedefi olan bir takım bu şekilde taraftarlarla hedefe ulaşamaz. ulaşamadıgı zamanda sonunda "bak ben demiştim" lerle karşılaşılmamalı. hiçbir şey deme, sadece takıma destek ol...

bir şeyi yıkmak her zaman daha kolaydır. oyle bir taraftar profilimiz varki birinin yaptıgını diğeri begenmiyor ve yıkmaya calısıyor. yönetici bir oyuncu alıyor bu niye alındı şu daha iyiydi deniliyor. hoca bir oyuncu oynatıyor bu niye oynadı şu oynasaydı , yada su sistemde oynatsaydı deniliyor. oyuncu bir hata yapıyor baslıyolar küfüre , yuhlamaya biraz sonra aynı oyuncu iyi bir sey yaptımı küfür eden şimdi aslanım benim diyor.

türkiyenin en cok taraftar grubunun oldugu, tek bir sesin cıkmadıgı tribünle, sürekli eleştiren bir taraftar grubuyla, kendini yönetimin üstü, hocaların üstü gören zihniyetle nasıl şampiyon olacağız. nasıl herkesin kafası rahat olacak. burada oyunculardan, hocadan cok bazılarının taraftar zihniyeti tartışılmalı ve değişmeli. ne zamanki boyle taraftarlardan ve muhalif yerel medyadan kurtuluruz o zaman şampiyonuz. gecen 26 seneden hala ders alınmamıs... bizim taraftar futbolu cok iyi bilmiyor, muhalifligi iyi biliyor[/QUOT

Millet bu tip mesajlari anlamiyor belki okumuyorlar bile cunku islerine gelmiyor,daha bu yasda egolarinin eseri olmus bu insanlar sadece kendi gercekleriyle at gozlukleriyle yasayan gercek dunyadan habersiz kisiler,oyle ki bunlar 2 ust satirda ne yazmis diye bile bakmazlar sadece kendi soyliyecekleri ve dusundukleri onemlidir. birazdan alt satirlarda gorucez kac kisi ya aslinda haklisin diyecek kac kisi gelip yine kinini nefretini dokecek.

Tolga
25.03.2011, 17:27
Boş kaleye gol kaçırmalar serisi yapan bir futbolcuyu taraftar sevmiyor yada gitmesini istiyorsa Şenol Güneş olmanın bir manası yok.Teo varken Umut sıkıntısı çekiyor muydu bu taraftar ? ? ? Demek ki Şenol Hoca'da birşeylerin farkındaydı .

ilhan
25.03.2011, 17:34
Ligde 4. ya da 5. durumda olsak Umut'un kaçırdığı pozisyonlar dikkat çekmez. Çünkü zaten o kaçırdığı için o sıralarda oluruz. Ama ligin zirvesindeyken, şampiyonluğa oynuyorum derken 'basit' pozisyonları kaçırırsan herkes o pozisyonları gözüne gözüne sokar. Arda bile çıkıp 'bunuda kaçırdı' der ve espri malzemesi olur.

Burada Umut'u cansiperhane savunan güzel insanlar; birazda Umut'un kaçırdıkları Trabzonspor'da nelere mâl oluyor onu dile getirin lütfen.

Elbette kadroda ondan daha iyi adam olmaması onun suçu değil, takımda onu kesecek adamın olmaması onun suçu değil ama kaçırdığı şu bomboş ve çok basit gollerin suçlusu da burada Umut'u eleştirenler değil.

Bende sizler kadar seviyorum Umut'u, bu sayfalarda nice mesajlarım vardır. Ama ligin zirvesindeyiz ve genel olarak Umut'un kaçırdıkları yüzünden fenerbahçe enseledi bizi. İlk yarıda atıyordu fark açılmıştı. Ama ikinci yarıda kaçırdı + atamıyor, fark kapandı. İyiyken iyi, kötüyken kötü demeyi bilmek Umut'u yıpratmaz.

Biz bu takımı elbette şampiyon olsun, şampiyon diye sevmedik ama Umut da şu 'basit' pozisyonları gol yapıversin be. İ.B.B maçında attığı kafa golü ile Ankaragücü maçında Yattara'nın kestiği topa vurduğu kafa topu arasındaki uçurum yüzünden şu an Fenerbahçe'nin puan kaybetmesi bekliyoruz.

SEDAT
25.03.2011, 17:35

- Kusura bakmada sana hadi ordan demek istiyorum , hatta dedim ...

Asi Çaykaralı61
25.03.2011, 17:39
Haydi Umut sana güveniyorum göster kendini

Oruç
25.03.2011, 17:58
Burada 562498234089234857 defa Umut'un gol vuruşlarındaki 'yetersiz'liğinden bahsedilmesine karşın her maçtan sonra buraya gelip Umut'a sallamanın mantığını çözebilmiş değilim. Adamın 'yetersiz' oluşunu bile bile her maç sonrası neden buraları işgal edersiniz ? İçinizi dökmek için mi ?

Evet bugün kimse Umut için olumlu şeyler söylemez, gol kaçırıyor, saç baş yoluyoruz hepimiz, doğrudur. Ancak her maç sonrası O'na saldırmanın kimseye yararı olmadı, olmayacak. Hala öğrenemediyseniz bundan sonra da öğrenmeniz pek kolay görünmüyor.

mda61
25.03.2011, 17:58
Seni çok savundum Umut ama son haftalardaki performansından sonra yorum bile yapmayacağım. İnşallah gollerinle beni utandırırsın.

güneyli
25.03.2011, 18:06
Ben Umutun gol atamadığı maçlara alıştım,atacağı maçları bekliyorum.Bu hafta başlasa bari..

OZDEN61
25.03.2011, 22:58
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150125927542299&set=a.264387102298.138679.133934367298&pid=6201622&id=133934367298

burdaki gibi düşüncede olan sıg beyinli insanlar ben taraftarım diyor. futbolcular ile ilgili kısım aslında sezon sonuna kadar kapatılmalı...

ilhan
25.03.2011, 23:03
Facebook'taki sayfalara yapılan yorumlar kalitesiz, çirkin, seviyesiz. Bordomavi.Net forumlarının üyesi değil zaten o sayfalarda yorum yapanların %80'i. Bordomavi.Net forumlarının kalitesi ve bilgi seviyesinin değerini daha iyi anlıyor insan facebooktaki yorumları görünce.

Canberk
25.03.2011, 23:06
Bunların birde forumda dolaştığını düşünsenize.

Cem Akyüz
25.03.2011, 23:24
Umut müsait pozisyon vuruyor ve top dışarda.Umut karşı karşıya şuuut ve kaleci.İşin ilginç yanı artık adam gol kaçırınca insanlar çıldırmıyor alıştık yani.Bir nevi kaderimiz olmuş diyelim

Hqmi
25.03.2011, 23:32
UMUT'UN STRESİ 100. GOL!

Özgener, 2013 yılındaki 20 Yaş Altı Dünya Kupası ve 2012 UEFA Genel Kurulu'nun Türkiye'de yapılacağını hatırlatırken, "Gelecek yıl mart ayında futbolun kalbi İstanbul'da atacak" dedi. Törende son olarak kürsüye çıkan Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink konuşmasının sonunda elindeki küçük topu futbolculara attı. Ligde haftalardır 100. golünü atamayan Umut Bulut'un bu topa kafa vuruşu yamuk gidince Arda Turan, "Bunu da kaçırdı" diye espiri yaptı. Bu sözler üzerine başta kürsüdeki Topçu, Özgener ve Hiddink olmak üzere herkes kahkahalara boğuldu. :D :D Artık bizimde bir Guiza'mız var. :D
Arda bile dalga geçmiş ya.

Canberk
25.03.2011, 23:39
1 Umut'un 100 golle alakası yok.Kendi kişisel beceriksizliği yüzünden atamıyor 100.golünü
2 Arda kendiyle dalga geçsin.Daha dünkü çocuğa o kadar şan şöhret para KAPTANLIK verirsen bu hale gelir.Bak oynayamıyor bile.

Emirhan Makul
25.03.2011, 23:39
Şimdi Yaş 32 ve 39 yan yana gelsek efendi efendi kafamı eğip dinleyeceğim abilersiniz ancak yazdığınız cümleler hakkında birşeyler söylemek istiyorum.

Burada kimsenin futbol bilgisini değerlendirecek , tartacak konumda kimse değildir. Ancak bazı şeyler vardır fizik ve matematik kurllarına göre sabittir değişmez doğanın kanunu 2 + 2 = 4 yani bunu da kimseye kabull etttirmek gibi bir saçmalığa girmem ben sadece 2 +2 = 4 diyorum.

Herşeyin bende farkındayım son 8 hafta var bunuda biliyorum hani o "Sezon içinde mualif olanlar" diye hitap edilenler burak'ı yuhalayanlar olsa gerek.

Öncelikle "Ben" demekten nefret ederim Ben diyen insanlardan da nefret ederim ancak çok yükleniyorsun zarar veriyorsun dediğiniz futbolcumuz umut bulutula ben yan yana geldiğimde nasıl mütavazi bir insan olduğunuda biliyorum stadda ismi okunurken susanlardan değil bağırıp alkışlayanlardanım , şimdi ne kadar saçma değil mi bunları saymam ne kadar abes kaçtı ne kadar itici ama şimdi ne olacak ? Savunma biçiminiz bumu ? Biz adam akıllı oturup bir olayı değerlendiremeyecek miyiz ?

Savunanların saçma , eleştirenlerinde saçma bir konuşma biçimi var her defasında kişilik , niyet ve hayat tarzından şüphem yok asla olamaz ancak yeteneksiz , forvet oyuncusu olamaz Trabzonsporun forvetinde oynayamaz dedim , ne oldu şimdi ? Bunu yazdığımda umut girip okuyup sabahlara kadar ağladı mı ? Ben umut kaçırınca yuhalamadıysam olay budur yani ilk önce internet alemini bir çözmek gerek bi nerdeyiz ne yapıyoruz bilmek gerek , ondan sonra üslubluca tartışmak gerek.

Dün gece üslup bozuldu bende sinirlendim ki o sözü kabul etmiyorum hiç bir futbolcu birbiri ile kıyas yapılamaz bu benim görüşüm.

Kimse değerlendirme yapmaktan ve yorumlamaktan korkmasın yine yukarda bir kötülük gibi yazılmış "Bizim taraftarımız futboldan çok anlar ya" Evet anlar Bizim ne kadar beğenmesekte en önemli en güçlü yanımız futboldan anlamamız 90 yaşında nenemiz bile anlıyor bu işten hemde sapına kadar anlıyor mecazi felan değil senin benim gibi konuşur gururda duyarım ama böyle bir saçmalık olabilir mi ki koskoca bir taraftar topluluğundan "Lütfen seviyeli eleştiri yapar mısınız" ı bekleyeceksiniz ? Böyle birşey olamaz ; 35-50 yaş arası başımızın üzerinde tuttuğumuz Şenol güneşe direk alenen sövüyorlar yaşamları boyunca tribünlerde duyuyoruz , yaşıyoruz. Hatta Şenol diye hitap ediyorlar , acımasızca eleştiriyorlar biz ona birşey diyor muyuz herkes eleştirilebilir burası bir forum yazarak konuşarak bir noktaya varacağız tribünde ise herkesi gücümüz yettiğince destekleyeceğiz yani demem o ki foruma mesaj yazıldığında takımın morali bozulmuyoruz dert etmeyin abiler.

Armağan Dere
26.03.2011, 00:05
Bir forvet düşünün ki boş kaleye kaçırma rekoru kırsın..Ankaragücü maçı(-2 puan),Kayseri maçı(-2 puan),Sivas maçı,Kasımpaşa maçı...her biri farklı uzaklıklardan BOŞ KALEYE kaçırılan goller normal bir forvetimiz olsaydı 4 puan farkla liderdik.nöbetçi denilen golcü 9 gol atmış(!)...ayrıca 6 pozisyonda 1 gol atsın.. Ama 6 senedir Trabzonspor'un forvetinde oynasın..Taraftarlar olarak Umut gibi adamlara mecbur bırakılıyoruz(!)...Koşarak aldığı parayı hakettiğine inananlar nasıl bi futbol bilgisine sahipler şaşırıyorum..Bu arada Milli takıma da neden seçildi anlamayamadım..Cenk ve Semih varken forma bulabileceğini hiç sanmıyorum

Ha bu arada kaçırdığın goller yüzünden Şampiyonluk gittiğinde burda bazı arkadaşlar halen daha Yattarayı suçlu bulacaklar...

Daha kaç maç Burak ve Alanzinho maç kurtaracak çok merak ediyorum..Umut'un yakaladığı net gol fırsatlarının 5'te 1'i bu adamlara gelmiyor ama stresli olan Umut..Bakacağız Umut...

Sezon sonu yolların ayrılması dileğiyle

İbrahim Gökhun Öztürk
26.03.2011, 00:13
umut bu takımın önemli bi oyuncusu bence ama sürekli ilk 11 de olması anlamsız.su an formsuz ve yerine oynatabileceğimiz biri varken form tutsun baskıdan kurtulsun diye sürekli şans vermek aksine onu daha da baskıya sevketmekte.umutu takımdan göndermek isteyenler acaba onun yerine yerli daha iyi kimi istiyolar meraktayım.her form düşüklüğünde sunu gönderelim bunu gönderelim diyen zihniyetten tiksiniyorum.şenol hocam umarım ısrarından vazgeçip adaletli olmak için birazda pawele şans verirsin..

FC-ST-PAULI-61
26.03.2011, 00:14
Umut Türkiyenin en iyi Forveti diyenlere Bilgi vermek istiyorum, Cenk Tosun ve Semih Sentürk diye Oyuncular var

İbrahim Gökhun Öztürk
26.03.2011, 00:40
Umut Türkiyenin en iyi Forveti diyenlere Bilgi vermek istiyorum, Cenk Tosun ve Semih Sentürk diye Oyuncular var

muhammet demiri unuttun cenk kadar 10 maça ulaşamamıssada bi kez görmüştüm yedekten oyuna girdiğini en iyi 3.de o olsun

Yaşar
26.03.2011, 01:34
''Futbolu çok biliyor bizim taraftar'' cümlesi ''Ankaragücü maçında Burak'ı yuhalayanlar'' veya ''özellikle bazı futbolcuların kötü performans göstermesini bekleyip; maçların hemen ardından forumlarda o futbolcunun sayfasına girip ağzına geleni söylemeyi bekleyen'' taraftarın üstüne alınması gereken bir cümledir. Yoksa Umut iyi bir golcü değildir (ben de katılıyorum); Trabzonspor golcusü olamaz (ben de katılıyorum) gibi eleştiriler benim adıma geçerli ve seviyeli eleştirlierdir. Bu durum bütün futbolcular için geçerli.

Atakan
26.03.2011, 01:55
1 Umut'un 100 golle alakası yok.Kendi kişisel beceriksizliği yüzünden atamıyor 100.golünü
2 Arda kendiyle dalga geçsin.Daha dünkü çocuğa o kadar şan şöhret para KAPTANLIK verirsen bu hale gelir.Bak oynayamıyor bile.
Bence var öyle bir şey. Örnek Defoe.

Canberk
26.03.2011, 02:07
Atakan ne alaka yahu.
100e girene ne takıyolar ?
Nedir bu merak.
Gitsin kupada atsın 100 olsun ne bu yani.
Zaten totalda 100 küsür vardır.
BOŞ KALE BOOŞ hadi kaleci olsa neyse.
Boş kaleye atamayan adamın dalya stresine birşey derler de yeri bura değil facede konuşalım :)
3-4 metreden boş kaleye değilde göğe vuran adamdan bahsediyoruz yemişim dalyasını

Atakan
26.03.2011, 02:12
Tamam ben ona bir şey demedim ama öyle bir stres var. Örnek olarak da Defoe dedim.Adam neleri kaçırdı yani.Burda klave ile konuşmak kolay oluyor. Çık o stada ayakların titremiyor mu ne oluyor. Vururken kendine güvenmezsen 1 cmden içeri sokamazsın topu.

Armağan Dere
26.03.2011, 02:34
. Çık o stada ayakların titremiyor mu ne oluyor. Vururken kendine güvenmezsen 1 cmden içeri sokamazsın topu.

Ne stresmiş 6 senedir bitmedi...

Atakan
26.03.2011, 02:50
Ben ne yazdım siz ne anladınız. Orda 100. gol stresinden bahsediyorum genel bir şey hala 6 senedir geçmemiş stres. Vallahi bravo.

BALKAN 06
26.03.2011, 08:50
100.gol stresinin olduğunu düşünmüyorum ben de,
çünkü umutun kariyeri boyunca bu stres vardı,100 e mahsus bişi değil:D

Batuhan
26.03.2011, 11:38
Yazık yahu. Bu Umut'u beğenmeyenler sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorlar. Maç falan da oynamadı Umut, neyin garezi bu ? Ha Al-Ittihad maçında Umut A millî takım kampındaydı. Gerçi doğru ya Hiddink bile anlamıyor futboldan. Niye çağırıyorsa o adamı!

Mollasalihoğlu
26.03.2011, 11:41
Bir forvet düşünün ki boş kaleye kaçırma rekoru kırsın..Ankaragücü maçı(-2 puan),Kayseri maçı(-2 puan),Sivas maçı,Kasımpaşa maçı...her biri farklı uzaklıklardan BOŞ KALEYE kaçırılan goller normal bir forvetimiz olsaydı 4 puan farkla liderdik.nöbetçi denilen golcü 9 gol atmış(!)...ayrıca 6 pozisyonda 1 gol atsın.. Ama 6 senedir Trabzonspor'un forvetinde oynasın..Taraftarlar olarak Umut gibi adamlara mecbur bırakılıyoruz(!)...Koşarak aldığı parayı hakettiğine inananlar nasıl bi futbol bilgisine sahipler şaşırıyorum..Bu arada Milli takıma da neden seçildi anlamayamadım..Cenk ve Semih varken forma bulabileceğini hiç sanmıyorum

Ha bu arada kaçırdığın goller yüzünden Şampiyonluk gittiğinde burda bazı arkadaşlar halen daha Yattarayı suçlu bulacaklar...

Daha kaç maç Burak ve Alanzinho maç kurtaracak çok merak ediyorum..Umut'un yakaladığı net gol fırsatlarının 5'te 1'i bu adamlara gelmiyor ama stresli olan Umut..Bakacağız Umut...

Sezon sonu yolların ayrılması dileğiyle

Umut'un gol kaçırıyor olması nasıl oluyor da Yattara'nın gözümden aşşaa Kasımpaşşaaaa tavrını örtbas ediyor anlayamıyorum..
Yattara'daki yetenek Umut'ta olsa zaten kimseye konuşacak bir şey bırakmaz hırsı ve çalışkanlığıyla..

Oruç
26.03.2011, 11:54
Umut Türkiyenin en iyi Forveti diyenlere...

Böyle bir şey diyen mi oldu sahiden ? Mesajı da alıntılayın bir zahmet, biz de görelim.

ilhan
26.03.2011, 11:59
Umut'un attığı goller sayesinde ligin tepesindeyiz diyenler,
Umut'un kaçırdığı gollerin nelere mal olduğunu göremeyenler,
Umut'un mücadelesini görmezden gelenler,
Umut'un kaçırdıkları gözmerden gelenler...

(döngü)

Umut düşmanları,
Umutsporlular...
Anti Umutçular,
Umutkolikler...

*

Ne kadar çok seviyoruz kutuplaşmayı ve akabinde alttan alttan laf sokmaya çalışmayı.

Armağan Dere
26.03.2011, 12:19
demek istediğim şu Yattara,Umut gibi her maç kesintisiz 11 oynasaydı kendi açısından daha yararlı olurdu ve ayrıca Umut'a oynadığı maçlarda servis ettiği gol pasları ve ortaları da unutmamışsınızdır diye düşünüyorum...Aklıma gelen Ankaragücü ve Kasımpaşa maçı...

Necmi6161
26.03.2011, 12:29
Bu Lig Kapanır Umut 100 ü Atamaz

Mollasalihoğlu
26.03.2011, 12:31
demek istediğim şu Yattara,Umut gibi her maç kesintisiz 11 oynasaydı kendi açısından daha yararlı olurdu ve ayrıca Umut'a oynadığı maçlarda servis ettiği gol pasları ve ortaları da unutmamışsınızdır diye düşünüyorum...Aklıma gelen Ankaragücü ve Kasımpaşa maçı...

Benim de demek istediğim Yattara'nın oynamaya niyeti olsa 8 hafta kala aklımıza 3-5 maç değil 10-15 maç gelirdi Yattara'nın esip gürlediği..

Armağan Dere
26.03.2011, 12:35
Benim de demek istediğim Yattara'nın oynamaya niyeti olsa 8 hafta kala aklımıza 3-5 maç değil 10-15 maç gelirdi Yattara'nın esip gürlediği..

Ama Bunu Umut'un sayfasında konuşmamız bi garip sanki...Umut sadece Boş KALELERE atabilseydi şu an Yattara'ya da kimse sallamazdı buna emin olun...ve Yattara'nın da kazandıracağı maçlar olacaktır..

demir
26.03.2011, 12:44
umut turkıyenın en ıyı forvetıdır...... pekı haklısınız
umut turkıyenın en becerrıksız forvetıdır ....haklısınız
kabılıyetsız geişim gosteremeyen bıur oyuncudur... hklısınız
sadece kosar baska bır halta yaramaz... bundada haklısınız
hatta bunu dahada uzatabılırız ....

şimdi bisey sormak ıstıyorum umut bulut baslıgınının 1. sayfasından itibaren yapılan olumlu ve olumsuz elestırılerden yıola cıkarsak umut eger turkıyenın en ıyı forvetı ıse bukadar gol kacırması anormal fakat birisi bana acıklasın ; bukadar beceriksiz gelişim gosteremeyen bır oyuncuyu 6 yıldır degisen 11 teknıktrektorun hepsı neden ilk 11 ınde oynatıyor ?? suan elımızde forvet hatta santrofor oyuncumuz hatta oyuncularımız mevcut bundan oncekı yıllarda da mevcuttu ama yınede 11 de umut oynuyordu işin daha garibi yapılan ılk rotasyonda mıllı takıma cagırılan oyuncumuzda o bu ıste bır garıplık var şimdi varın sız verın cevabını fakaaaaatt sakın buraya yok sundan torpıllı bundan torpıllı gıbı sacma sapan seyler yazmayın mantıklı cevaplarınızı beklıyorum kardeslerım...

apachi61
26.03.2011, 13:14
Umut sayesinde yakında forvetler 2 ye ayrılır golcü forvet yıpratıcı forvet diye. Gerçi böyle bi tabir varda umut dogrular nitelikte olacak. Umut türkiyenin en iyi forvetiyse (eğer bunu iddia eden varsa) Allah a havale ediyorum bir de göz doktoruna gözüksün en kısa zamanda

Cem Akyüz
26.03.2011, 13:26

Yattara demeyin Allah aşkına ya..Adamın yatmaktan başka boş konuşmaktan başka işi gücü yok.Yok bu sene benim senem olacak bu maç benim falan sıktı artık.Umut ile Yattara'yı tartışmam bile.Umut Yattara'nın yanında Messi'dir benim gözümde.Yattara'yı tez zamanda kapının dışına koyarız inşallah.

Emirhan Makul
26.03.2011, 13:35
Yattara demeyin Allah aşkına ya..Adamın yatmaktan başka boş konuşmaktan başka işi gücü yok.Yok bu sene benim senem olacak bu maç benim falan sıktı artık.Umut ile Yattara'yı tartışmam bile.Umut Yattara'nın yanında Messi'dir benim gözümde.Yattara'yı tez zamanda kapının dışına koyarız inşallah.

Yattara , Barış memiş olma yolunda uygun adım devam ediyor.

Atakan
26.03.2011, 13:42
Umut en iyi forvet demiyorum. Çok becerikli de demiyorum.Sadece 100. gol stresi diye bir şey gerçekten var diyorum.

oflubektas
26.03.2011, 14:25
Gençler maçında kaçırdığı gol öncesi (hani daha sonra topu çizginin gerisinden çevirdiği için Burak'a attırdığı gol sayılmamıştı) yaptığı koşu, topu önüne alışı ve o hızda yakaladığı gol açısı muhteşemdi. Dennis Bergkamp'ı hatırlattı bana. Sonrasında yaptığı vuruş hakkında konuşmak istemiyorum...

Tolga
26.03.2011, 16:59
Gençler maçında kaçırdığı gol öncesi (hani daha sonra topu çizginin gerisinden çevirdiği için Burak'a attırdığı gol sayılmamıştı) yaptığı koşu, topu önüne alışı ve o hızda yakaladığı gol açısı muhteşemdi. Dennis Bergkamp'ı hatırlattı bana. Sonrasında yaptığı vuruş hakkında konuşmak istemiyorum...

Yok artık =)) asıl orada bana bayağı günah kazandırdu Umut.topu önüne alamayışı kalecinin üstüne dahi vuramayışı peşine topa koştu iyi kötü çevirdi ama dışardan çevirdi.

Ama yinede maç içinde 90 dk boyunca dua ederim bu adama . . .

Kaan
26.03.2011, 19:35
Konuyla pek alakası yok ama:

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/195960_10150126600452299_133934367298_6206926_3762 243_n.jpg

İnternette dolaşırken tesadüfen gördüm adamı. Dedim "ulan ne kadar benziyor bizim Umut'a" :D Benzemiyor mu sizce de? :p Ten renkleri farklı, bir de Umut'un saçları daha gür.. :D

Bir de dipnot ekleyelim; Manchester City'deki Shaun'un üvey kardeşiymiş.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/bradley-wright-phillips/profil/spieler_28813.html

izzet
26.03.2011, 19:59
Kaan kardesim bence alakası yok

Emirhan Makul
26.03.2011, 20:00
Hayır Benzemiyor.

Kaan
26.03.2011, 20:01
Kaan kardesim bence alakası yok

Hayır Benzemiyor.

Sorun bende demek ki. :D

Ben gayet benzetiyorum.. Kulaklar, gözler, yüz hatları falan. :rolleyes: Neyse..

Hüdai Pervaneli
26.03.2011, 20:04
Kensinlikle Benzemiyor

izzet
26.03.2011, 20:05
Philips daha cok Amarala benziyor. Bı ara bjk de oynayan.

Hüdai Pervaneli
26.03.2011, 20:07
EVET ona benziyo izzet katiliyorum sana bu konuda

evrents
27.03.2011, 20:10
Umut şu 100. golünü at bir an önce de sen de rahatla biz de rahatlayalım.Yoksa kaçırdığın gollerle bir gün kalp krizi geçircez ekran başında.

Adem Erdoğan
27.03.2011, 20:16
Bencede benziyor. Yüz hatları tabi.

SEDER
27.03.2011, 22:54
ben Umutu en çok guizaya benzetiyorum.guiza gibi sakal bıraksa ispanyaya kakalarız..oynayınca zaten ayıramazlar..

Canberk
27.03.2011, 23:34
Sao Paulo kalecisi Ceni bu akşam kariyerindeki 100.golü atarak,bizim Umut'un yapamadığını yaptı.
Hayırlı olsun :)

esirgolge
27.03.2011, 23:44
ben Umutu en çok guizaya benzetiyorum.guiza gibi sakal bıraksa ispanyaya kakalarız..oynayınca zaten ayıramazlar..

Bu güzeldi :D

Armağan Dere
28.03.2011, 00:25
Umut,sezon bitene kadar 100.golü atarsın heralde ha?...sanırım atarsın ama hangi kaleye bilinmez

Emirhan Makul
28.03.2011, 00:28
Umut,sezon bitene kadar 100.golü atarsın heralde ha?...sanırım atarsın ama hangi kaleye bilinmez

Uğraşma gece gece adamla morali bozuliy bari gece uyurken rahat bırakın adamı :D

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 00:30
Tabi atacak,Konyaya karsi Yüzde bin atacak

Canberk
28.03.2011, 00:30
Evet bari gece rahat bırak adamı usta yaa ççç

Emirhan Makul
28.03.2011, 00:34
Armağan gel sakin ol başka şeylerden konuşalım :D

Sence umut 100. golünü attığı zaman ki ben atacağına inanmıyorum böyle futbol hayatı bitebilir.

Diyelim attı nasıl sevinecek ?

Bence diz çöküp hüngür hüngür hürgün hürgün aygün ağlayacak sence ?

Armağan Dere
28.03.2011, 01:42
Armağan gel sakin ol başka şeylerden konuşalım :D

Sence umut 100. golünü attığı zaman ki ben atacağına inanmıyorum böyle futbol hayatı bitebilir.

Diyelim attı nasıl sevinecek ?

Bence diz çöküp hüngür hüngür hürgün hürgün aygün ağlayacak sence ?

Ben de inanmıyorum ancak küçük ihtimal son maçta 100'ü atıp 100'ler klübünde yer alarak Trabzonspor'dan gidecektir..Ancak ağlar mı yoksa topu mu ısırır yoksa 101,102,103 için defalarca topa mı vurur bilmiyorum:):)

Ömer Yüce
28.03.2011, 09:25
Tabi atacak,Konyaya karsi Yüzde bin atacak

Böyle düşünmek daha iyi değil mi. Ne kadar sevmesekte kazma desekte takımın içinde olan bir oyuncuyu kötülemek iyi mi? Sezon sonuna kadar oyuncuları eleştirmeme taraftarıyım...

yigits
28.03.2011, 09:48
Sao Paulo kalecisi Ceni bu akşam kariyerindeki 100.golü atarak,bizim Umut'un yapamadığını yaptı.
Hayırlı olsun :)

Aynen ben de bunu yazmak için girmiştim buraya :D Adam geçen hafta 99'u attı dün akşam da 100. golü attı hadi da Umut :D

Canberk
28.03.2011, 09:57
Adamda dalya stresi yok aga.
Geçen hafta 99 yaptı 1 hafta sonra hemen 100ü taktı.
Burda 1 haftada adam yüz yaptı yazsak herkes forvet oyuncusu zanneder.
Bunu yapan ne forvet,ne ortahasa ne de defans oyuncusu.
Kaleci bile takır takır işini yapıyor.

Mehmet Ç.
28.03.2011, 10:01
Umut 100 bul, Jaja abin seni Istanbul'da gezdirecek :D

Canberk
28.03.2011, 10:04
Bu arada Burak dalya yapacak diye korkuyorum ççççççççç

oktay61
28.03.2011, 11:16
Rogerio Ceni keşke atmasaydı o golü bizimkinin psikolojisi iyice bozulcak şimdi, kaleci kladar olamadım diye :)

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 15:03
Böyle düşünmek daha iyi değil mi. Ne kadar sevmesekte kazma desekte takımın içinde olan bir oyuncuyu kötülemek iyi mi? Sezon sonuna kadar oyuncuları eleştirmeme taraftarıyım...
Ben bunu dalga gecerek yazmadim ki,bence Konya Macinda atacak.

Batuhan
28.03.2011, 15:41
Rogerio Ceni keşke atmasaydı o golü bizimkinin psikolojisi iyice bozulcak şimdi, kaleci kladar olamadım diye :)

Rogerio Ceni kaç maça çıkmış, Umut kaç maça çıkmış. Baksaydın da sonra dalga geçseydin :rolleyes:

yigits
28.03.2011, 15:55
Rogerio Ceni kaç maça çıkmış, Umut kaç maça çıkmış. Baksaydın da sonra dalga geçseydin :rolleyes:

Ama Rogerio Ceni kaleci kardeşim yani isterse milyon kez maça çıksın.Biri rakip kaleye en yakın yerde oynarken diğeri en uzak...

SEDER
28.03.2011, 16:11
abi 100. gol stresi mavallarına inanmamızı beklemeyin..biz bu adamın evelini biliriz.bu adamın 100. golüde stres 101.side 102.side 103 104 ...

Batuhan
28.03.2011, 16:12
Ama Rogerio Ceni kaleci kardeşim yani isterse milyon kez maça çıksın.Biri rakip kaleye en yakın yerde oynarken diğeri en uzak...

Sonuçta 1000'e yakın maça çıkmış Rogerio Ceni. Umut da o kadar maç yapmış olsa daha fazla golü olurdu emin ol. Umut'un oynadığı maç sayısı yanlış hatırlamıyorsam 200lerde. :)

Arada 800 maç kadar fark var yani, sen düşün.

yigits
28.03.2011, 16:25
Sonuçta 1000'e yakın maça çıkmış Rogerio Ceni. Umut da o kadar maç yapmış olsa daha fazla golü olurdu emin ol. Umut'un oynadığı maç sayısı yanlış hatırlamıyorsam 200lerde. :)

Arada 800 maç kadar fark var yani, sen düşün.

Ya kaç maça çıktıysa çıktı sonuçta bu adam kaleci yani ve bizim asıl irdelediğimiz konu 99. golü attıktan 1 hafta sonra da 100'ü attı.Sırf Umut'u destekleyeceksiniz diye bağnaz bi biçimde her şeyde Umut'u haklı çıkartmaya çalışmayın.Kabul etmek gerekir ki Umut 2. yarı çok formsuz takımımızın oyuncusu elbette biz de sizler kadar destekliyoruz ama sırf Umut'u savunacağız diye de bu işi abartmaya gerek yok.

( Sadece sana değil bu bi çok arkadaş var böyle)

Oruç
28.03.2011, 16:26
Bazıları kendini o kadar kasıyor ki Umut'u eleştireyim diye kalkıp O'nu bir kaleciyle dahi karşılaştırabiliyor. Bu kadar mı abartır insan ? Yazık gerçekten.

Batuhan
28.03.2011, 16:27
Ya kaç maça çıktıysa çıktı sonuçta bu adam kaleci yani ve bizim asıl irdelediğimiz konu 99. golü attıktan 1 hafta sonra da 100'ü attı.Sırf Umut'u destekleyeceksiniz diye bağnaz bi biçimde her şeyde Umut'u haklı çıkartmaya çalışmayın.Kabul etmek gerekir ki Umut 2. yarı çok formsuz takımımızın oyuncusu elbette biz de sizler kadar destekliyoruz ama sırf Umut'u savunacağız diye de bu işi abartmaya gerek yok.

( Sadece sana değil bu bi çok arkadaş var böyle)

Ben Umut'u destekliyorum doğrudur. Ama her koşulda desteklediğim söylenemez. 2. yarıda formsuz olduğunu herkes kabulleniyor. Son vuruşlarda yetersiz olduğunu da. Ama öyle insanlar oluyor ki "nankör" bile denmez yani. O derece iğrenç mesajlar, ithamlar. Belki de o mesajlar daha da çok bağlıyor bizi Umut'u sevmeye..

yigits
28.03.2011, 16:30
Ben Umut'u destekliyorum doğrudur. Ama her koşulda desteklediğim söylenemez. 2. yarıda formsuz olduğunu herkes kabulleniyor. Son vuruşlarda yetersiz olduğunu da. Ama öyle insanlar oluyor ki "nankör" bile denmez yani. O derece iğrenç mesajlar, ithamlar. Belki de o mesajlar daha da çok bağlıyor bizi Umut'u sevmeye..

Bu konuda senle hemfikirim Umut hakkında önce yazdığım mesajlara da bakılırsa eleştirdiğim ölçüde de çok övdüğüm bi oyuncu onun amatör ruhu bu takımda bi kaç kişide var ve onların sayısı arttıkça bu takımın uzun yıllar sırtı yere gelmez.Ama benim asıl çekindiğim konu Ceni bile dalya yaptı Umut yapamadı uşak daha da baskı faltında hissedecek kendini.:)

r9emre
28.03.2011, 16:40
Umut 100. golünü atsın bir 3-4 maç daha yine hiç gol atamayabilir hatta o golle sezonu da bitirebilir.Çünkü 100. gol stresi diye bir saçmalık yok yeryüzünde atamama sebebi de o değil zaten sürekli böyle goller kaçırıyordu Umut.Yıllardır böyle bir çok goller kaçırdı akıl almaz şekilde niye şimdi buna bir bahane bulmak için 100. gol stresi diye bir şey deniliyor.Bari diyin ki Umut Bulut iyi bir golcü değildir arkadaş,yetenekleri sınırlıdır,son vuruşları iyi değildir Ancak ileride başka bir golcü olur Umut'ta sadece defansı yıpratan,mücadele eden,koşan gol atıp atmaması önemli olmayan biri olabilir o zaman size katılırım.Ama Pawel'in ilk 11 çıkmadığı bir takımda tek forvet oynayacak kapasitede bir oyuncu kesinlikle değil en formda döneminde de aynı şeyleri söylüyordum.

Kaan
28.03.2011, 16:40
Umut'un bir kaleciyle karşılaştırılması bir yana, Rogerio Ceni'nin Umut'tan fazla gol attığını belirten arkadaşların çok zeki olduğunu düşünüyorum. :)

Umut'un ligde 99 golü,
Ceni'nin kariyerinde 100 golü var.

Dipnot olarak ekleyeyim dedim..

:)

ozturk
28.03.2011, 17:28
Umut mu önce dalya der yoksa kaleci ceni mi:D

http://www.spordabugun.com/h_529644_99-golunu-atti---video.html

Kaleci ceni 100. golü atmış ççç

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/ceni-100-uncu-golu-atti-taraftarlar-cildirdi

ozturk
28.03.2011, 17:30
Umut'un bir kaleciyle karşılaştırılması bir yana, Rogerio Ceni'nin Umut'tan fazla gol attığını belirten arkadaşların çok zeki olduğunu düşünüyorum. :)

Umut'un ligde 99 golü,

İster ligde ister hazırlık maçında farketmez

Bir forvetle bir kaleci arasındaki farkı bilemeyen arkadaşlarımın çok zeki olduğunu düşünüyorum:)

Kaan
28.03.2011, 18:03
İster ligde ister hazırlık maçında farketmez

Bir forvetle bir kaleci arasındaki farkı bilemeyen arkadaşlarımın çok zeki olduğunu düşünüyorum:)

Çok boş bir mesaj olmuş..

Umut'un kariyeri boyunca attığı gollerin toplamında 100'ü geçtiğini biliyorsunuzdur umarım. ;)

yigits
28.03.2011, 18:48

Umut'un ligde 99 golü,

Kendimi zeki değil normal bi vatandaş olarak görüyorum ama sen okuduklarını anlayamadığın için asıl senin kendi zeka seviyeni test etmen gerektiğini düşünüyorum.
Ben Ceni'nin 100 gol attığını değil,geçen hafta 99 hemen ardından bu hafta 100. golü bulduğunu belirtiyorum.Yani Umut'ta ortaya atılan stres meselesinin bu adamda olmayışından.Umarım bu kez anlayabilmişsindir uzunca açıkladım ;)

mk.esen35
28.03.2011, 18:57
bazı arkadaşlar gerçekten umutla attığı gollerin hepsi penaltıyla frikik olan ceniyi kıyaslamış.bu komik.bazı kişilerde kıyaslama yaparak espiri yapmak isteyen kişileri ciddiye alıp onlara cevap vermeye çalışmış.bu daha komik.futbolunu beğenmesende senin bu takımda olmanı seviyorum umut:)

Emirhan Makul
28.03.2011, 18:58
Yani umutun aslında 99 golü yok ve bu stres boşuna diyorsun kaan yanlış mı anladım la acaba medyanın oyunu mu strese girsin uşak diye böyle birşey uydurdular ?

Fatih ÖZDEMİR
28.03.2011, 19:20
Aynı mesajları 3 4 kere okudum belki yanlış anlıyorum diye de şimdi ciddi ciddi elin kalecisiyle Umut'u kıyaslıyoruz. Bize ne o adamdan arkadaş bizim Umut atamıyor evet biliyoruz da kaleci ile kıyaslama davası nedir yani. O kaleci gitsin atsın 1000 tane bize yararı yok ama Umut 1 tane atarsa bize 3 puan getirir. Bak hala gülüyorum şu kaleci ile kıyaslamaya :D

Atakan
28.03.2011, 19:25
Yani umutun aslında 99 golü yok ve bu stres boşuna diyorsun kaan yanlış mı anladım la acaba medyanın oyunu mu strese girsin uşak diye böyle birşey uydurdular ?
Normalde 100den fazla golü var ama ligde 99 golü var Umut'un. Ne kadar stresli geçsede sezon sonunda bunları mutlu bir anı olarak hatırlayacağız inşallah.

İlker ToSun
28.03.2011, 19:57
dalya stresi diye bir geyiktir gidiyor yahu

sanki bahsettiğimiz adam gol vuruşları iyi biri de normalde, millette "ulan hep atardı bunları şimdi niye atamıyor" şaşkınlığı hali var.

umutun gol kaçırmasının nedeni dalya stresi değil yeteneksizliği.

hal böyle iken bu yeteneksizliğie rağmen bu derece oynatılması hususunda bizleri aptal yerine koymak adına, kimilerimizin de kendini daha iyi hissetmesi adına bu işe bir kılıf bulunması gerekiyordu ki bu kılıfın adı "dalya stresi" oldu. Zira dünyanın herhangi bir liginde şampiyonluğa oynayan bir takımın şaşmaz ilk 11 ve çoğunlukla şaşmaz 90 dk oynayan "golcü"sü olup 14 haftada 1 gol atan adam yoktur.

bu saçmalığa bir kılıf bulmamız lazım ki futbol literatüründe iyice makara konusu olmayalım zira bu sene tarihe geçecek malzememiz bol.

örneğin yeryüzünde 25 hafta boyunca 1. kaptanını bir kez bile 90 dk oynatmayan bir takım da yoktur tahminimce

o yüzden bu tip kılıflar doğaldır, sırıtmaz bizim takımda ve taraftarda

Oruç
28.03.2011, 22:28
Ben Ceni'nin 100 gol attığını değil,geçen hafta 99 hemen ardından bu hafta 100. golü bulduğunu belirtiyorum.Yani Umut'ta ortaya atılan stres meselesinin bu adamda olmayışından.Umarım bu kez anlayabilmişsindir uzunca açıkladım ;)

Yahu sanki adam her maça gol atmak için çıkıyor, her maç çok bilmiş taraftarları ondan gol bekliyor da adamda stres olsun. Kaleci yahu bahsettiğiniz adam kaleci. Cidden komikleşiyorsunuz artık. Sınırları zorluyorsunuz.

Allah'ım bu sayfada bunların konuşulduğunu da gördük ya. Sen sabır ver...

mk.esen35
28.03.2011, 22:38
umutu kaleyemi geçirsek acaba.tolgadan kötü kaleci değildir.100.golüde atar.bi taşla iki kuş

magicyattara
28.03.2011, 22:41
Bence Umut'u kıyaslayacağınıza Gökhan Ünal'ı kıyaslayın..

İlker ToSun
28.03.2011, 22:44
umutu kaleyemi geçirsek acaba.tolgadan kötü kaleci değildir.100.golüde atar.bi taşla iki kuş

valla iyi fikir

kaleci umutun golcü umuttan
kaleci umutun kaleci tolgadan

daha iyi olacağına eminim :)

mk.esen35
28.03.2011, 22:52
valla iyi fikir

kaleci umutun golcü umuttan
kaleci umutun kaleci tolgadan

daha iyi olacağına eminim :)
hatta daha iyisi var.tolgayı forvet oynatmak.1 90 küsür boy.penaltı noktasına diksek birisi kafasına çarpar gol olur.çok fazla koşmaz ama neyse...

antagonist
28.03.2011, 23:01
Bu başlıkta ne espriler(!) var yahu.

Gül gül öldüm.

ççç

ibrahim
28.03.2011, 23:04
Bu adamin degeri transfermarktta 6 (ALTI) MILYON EURO. Dünyanin en güvenilir bonservis arastirmasini yapan sitesi bu adama neredeyse Selcugun fiyati kadar deger bicti. Madem Umut o kadar kötü bir futbolcu ise nasil bu kadar degerli olabiliyor?

Mustafa
28.03.2011, 23:06
Bu başlıkta ne espriler(!) var yahu.

Gül gül öldüm.

ççç

Evet Süleyman haklısın ara sıra kontrol ediyorum yanlış foruma mı girdim gene diye :)

Armağan Dere
28.03.2011, 23:08
Bence Umut'u kıyaslayacağınıza Gökhan Ünal'ı kıyaslayın..

Teessüf ederim abi:)..şunu net olarak biliyorum ki Gökhan o boş kalelere kaçırmazdı:)

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 23:09
Umut Buluta hic kimse 6 Milyon Euro vermez,Yildirim Demirören bile vermez

Kaan
28.03.2011, 23:16
Bu adamin degeri transfermarktta 6 (ALTI) MILYON EURO. Dünyanin en güvenilir bonservis arastirmasini yapan sitesi bu adama neredeyse Selcugun fiyati kadar deger bicti. Madem Umut o kadar kötü bir futbolcu ise nasil bu kadar degerli olabiliyor?

Konuyla alakası yok ama sen ne zaman 21 oldun yahu? :D Eğer bugünse doğum günün kutlu olsun, geçmişse geçmiş doğum günün kutlu olsun.. :p

Umut Buluta hic kimse 6 Milyon Euro vermez,Yildirim Demirören bile vermez

İlk defa katılıyorum. :) -Kendi taraftarından bile- piyasası bu kadar düşürülmeye çalışan adama kimse vermez 6 milyon €'yu. ;)

magicyattara
28.03.2011, 23:24
Teessüf ederim abi:)..şunu net olarak biliyorum ki Gökhan o boş kalelere kaçırmazdı:)

Tablo ortada..biri erkek gibi oynayıp erkek gibi kaçırıyor,diğeri kız gibi oynuyor..tablo ortada söylediğim gibi..atılan gol sayıları ortada..

Ayrıca Gökhan da boş kaleye çok kaçırdı burdayken..

Umut sezon sonuna kadar ortalamasını yakalayacaktır..bu da bizi şampiyonluğa taşıyacaktır..şimdi atamamasına seviniyorum bir yerde..kalan maçlarda atsın..

Armağan Dere
28.03.2011, 23:28
Tablo ortada..biri erkek gibi oynayıp erkek gibi kaçırıyor,diğeri kız gibi oynuyor..tablo ortada söylediğim gibi..atılan gol sayıları ortada..

Ayrıca Gökhan da boş kaleye çok kaçırdı burdayken..

Umut sezon sonuna kadar ortalamasını yakalayacaktır..bu da bizi şampiyonluğa taşıyacaktır..şimdi atamamasına seviniyorum bir yerde..kalan maçlarda atsın..

Tablo derken 6 maç bile oynamayan Gökhan ile 26 maç oynayan Umut'u karşılaştırmayacağız sanırım...evet abi bizdeyken atılan gol sayılar eşitti ancak Umut'un asistörlüğü de yok..Ayrıca Gökhan'ın al da at dercesine paslarını da kaçırdığını biliyorum ancak şu var gol kaçırmayan forvet yok ama Umut gibi kaçıran forvet de yok...Peki Ya atamazsa ne olacak abi!!

mk.esen35
28.03.2011, 23:30
umutu sevmem(futbolcu özellikleri olarak).ama gökhanla aynı kefeye koymamda.

pReN@_61
28.03.2011, 23:30
Konya maçında dinlendirilir tahminimce.

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 23:31
Gökhan Ünal en azindan Gol Krali oldu. Gökhani Umutla ayni kefeye koymam ben

mk.esen35
28.03.2011, 23:34
Gökhan Ünal en azindan Gol Krali oldu. Gökhani Umutla ayni kefeye koymam ben
umut sahip olduğu özellikleri terinin son damlasına kadar sahaya yansıtıyor.yeterli değil o ayrı mesele
gökhan özelliklerini sahaya yansıtmadı.ihanet etti bize.gol kralı başka yerde oldu.banane

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 23:36
umut sahip olduğu özellikleri terinin son damlasına kadar sahaya yansıtıyor.yeterli değil o ayrı mesele
gökhan özelliklerini sahaya yansıtmadı.ihanet etti bize.gol kralı başka yerde oldu.banane
Gökhan bizde 1 Sezonda 15 Gol 15 assist yapti

Armağan Dere
28.03.2011, 23:37

Pardon Umut hangi golcü stilinin ne çeşit özelliklerine sahip bana bir açıklarmısınız?..Top sürme,top tutma,verkaç,top indirme,GOL VURUŞU vs..bunlardan hangileri Umutta var..Ya da hangileri Gökhan'da yok...

Mesut
28.03.2011, 23:39
Gökhan Ünal mı kurtulduğumuz güne şükür ediyorum 3.5milyon euro+Burak Yılmaz karlı iş

mk.esen35
28.03.2011, 23:40
Pardon Umut hangi golcü stilinin ne çeşit özelliklerine sahip bana bir açıklarmısınız?..Top sürme,top tutma,verkaç,top indirme,GOL VURUŞU vs..bunlardan hangileri Umutta var..Ya da hangileri Gökhan'da yok...
bana göre umut trabzonsporun forveti olamaz.tek özelliği koşmak ve pres yapmaktır.daha fazlasını yapamaz.oda sadece bunu yapıyor.ama gökhan bize sahip olduğu potansiyelin yarısını vermedi

mk.esen35
28.03.2011, 23:42
Gökhan bizde 1 Sezonda 15 Gol 15 assist yapti
o sene kaçan şampiyonlukta gökhanın kaçırdıklarının payı büyük.umuta gol kaçırıyor diyorsan gökanı savunma bence

İlker ToSun
28.03.2011, 23:45
Gökhan Ünal mı kurtulduğumuz güne şükür ediyorum 3.5milyon euro+Burak Yılmaz karlı iş

evet ya çok iyi oldu onu yolladığımız.

takımda sadece 1 sezon oynayıp, o sezon takımın gol ve asist sayısı birlikte en çok golünde imzası olan futbolcunun bizde ne işi var.

şampiyonluk dediğin gol atıp asist yapanlarla gelmez, şampiyonluk dediğin gol atmasa da koşan adamlarla gelir

ne de olsa biz jimnastik takımıyız.

gökhan ünal sağa sola aldatıcı koşular yapmadığı için sizler için "iyi niyetsiz" futbolcu ilan edildi. Ama sizin anlamadığınız şudur ki isterse eli cebinde gezsin, daha çok gol atan daha çok asist yapan adam oynatılmalıdır o mevkide, daha çok koşan değil.

bir takımın golcüsünün iyi olup olmadığının tek kriteri o sezon attığı gol sayısıdır başka 2. bir kriter yoktur. Yok efendim mücadeleymiş, yok efendim koşmakmış, yok efendim iyi niyetmiş bunların hepsi çöp kutusuna gitmekten öte değildir.

O yüzden de çok açık bir gerçek vardır ki birlikte oynadıkları için de kıyaslarının sonucu ortadadır. Gökhan Ünal, Umut Bulut'tan daha faydalı olmuştur bu kulübe.

Bütün bunları geçtim Gökhan'ın futbolcu yetenekleri Umut'unkilerden fazla olmasından öte Umut'unkilere tur bindirir

magicyattara
28.03.2011, 23:47
Tablo derken 6 maç bile oynamayan Gökhan ile 26 maç oynayan Umut'u karşılaştırmayacağız sanırım...evet abi bizdeyken atılan gol sayılar eşitti ancak Umut'un asistörlüğü de yok..Ayrıca Gökhan'ın al da at dercesine paslarını da kaçırdığını biliyorum ancak şu var gol kaçırmayan forvet yok ama Umut gibi kaçıran forvet de yok...Peki Ya atamazsa ne olacak abi!!

Gökhan'a kimse oynama demiyor..oynadığı maçlarda ne yaptığı da ortada..bu savunma değil kısacası..sahaya çıkan takım oyununa ayak uyduracak,takım için oynayacak..

Armağan Dere
28.03.2011, 23:49
o sene kaçan şampiyonlukta gökhanın kaçırdıklarının payı büyük.umuta gol kaçırıyor diyorsan gökanı savunma bence

Kadıköyde yaptığı aşırtmayı hatırlıyormusunuz yanında Gökhan bomboşken 0-0 lık maçta...

mk.esen35
28.03.2011, 23:49
eski defterler açılsada o sezon gökhana yazılan yazıları görsek.kör öldü badem gözlü oldu

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 23:50
evet ya çok iyi oldu onu yolladığımız.

takımda sadece 1 sezon oynayıp, o sezon takımın gol ve asist sayısı birlikte en çok golünde imzası olan futbolcunun bizde ne işi var.

şampiyonluk dediğin gol atıp asist yapanlarla gelmez, şampiyonluk dediğin gol atmasa da koşan adamlarla gelir

ne de olsa biz jimnastik takımıyız.

gökhan ünal sağa sola aldatıcı koşular yapmadığı için sizler için "iyi niyetsiz" futbolcu ilan edildi. Ama sizin anlamadığınız şudur ki isterse eli cebinde gezsin, daha çok gol atan daha çok asist yapan adam oynatılmalıdır o mevkide, daha çok koşan değil.

bir takımın golcüsünün iyi olup olmadığının tek kriteri o sezon attığı gol sayısıdır başka 2. bir kriter yoktur. Yok efendim mücadeleymiş, yok efendim koşmakmış, yok efendim iyi niyetmiş bunların hepsi çöp kutusuna gitmekten öte değildir.

O yüzden de çok açık bir gerçek vardır ki birlikte oynadıkları için de kıyaslarının sonucu ortadadır. Gökhan Ünal, Umut Bulut'tan daha faydalı olmuştur bu kulübe.

Bütün bunları geçtim Gökhan'ın futbolcu yetenekleri Umut'unkilerden fazla olmasından öte Umut'unkilere tur bindirir
Aynen öyle Renktas

mk.esen35
28.03.2011, 23:52
Kadıköyde yaptığı aşırtmayı hatırlıyormusunuz yanında Gökhan bomboşken 0-0 lık maçta...
kardeş anlamadın galiba.benim için umut sıfırdır gökhan sıfırın altında eksi on.ben umutu savunmuyorum.aksine aref gelsede umudu yok etse diyorum.önceki sayfalara bak istersen

magicyattara
28.03.2011, 23:54

E bunu hatırlıyorsun da aynı maçta Gökhan'ın karşı karşıya ezdiği 2 topu neden hatırlamıyorsun..:)

Armağan bakış açını değiştir..ne dedi Şenol hoca "siz önce kendinizi değiştirin,her şeyin değiştiğini göreceksiniz"..:)

Armağan Dere
28.03.2011, 23:55
o sezon kurtardıkları maçlara bakalım,avni akerdeki antalya maçı,eskişehir maçı,ankaradaki ankaraspor maçı,avni akerdeki bursaspor maçı..Aklıma gelen Gökhan'ın kurtardığı maçlar...Umut ise sadece Ankaragücü maçındaki son saniye kafa golüyle 2-1 galip geldik..başka aklıma gelmiyor

antagonist
29.03.2011, 00:00
http://forum.bordomavi.net/search.php?searchid=2029495

Aşağıdaki mesajları yazan sen değilmişsin gibi konuşuyorsun Armağan:

"Peki Gökhan sence kendine yapıcı bi özeleştiri yapmışmıdır? Yapsa böle oynar mı? bırakın röportajları kendini kral golcü sanıyor geçti o ayaklar..Taraftar beni bu hale getirdi diyor?..Sen iyi oynasan taraftar öle demez emin ol bunu sende bende biliyoruz.Almadan Vermek ALLAH'a mahsus...Ancak ben alalım da demiyorum ama 3 veriyosak 1 alalım sence biz 3 vermedik mi Gökhan'a

ne çok şey anlamışsın yazılarımdan aklımda öle bişey yoktu yazarken. ancak zorla tekrar tekrar Yazıyorum..Bi insan düşün parasını biriktirip maça geliyor Gökhan Oyuna giriyor yürüyor,koşmuyor pres yapmıyor 5 dk krampon değiştiriyor bunları uzatabiliriz..Peki Allah görmüyor mu Reva mı bu ben onu demek istedim yoksa sahaya atlayıp gökhan'ı dövsünler demedim..Ancak Evinin önüne Ruhsuz adam Ruhunu geri çağır yazılabilir"

-------------

"Hep zaten taraftar kazanmaya çalışacak,Gökhan Niye bizi utandırma yoluna gitmez de ulan hırslı oynıyım utansın bu taraftar diye düşünmez...Zaten eminim ki düşünmüyor düşünse böle olmazdı..Olaya bi de böle bakarsak Sanki destek verdikçe enayi yerine koyuluyormuşuz gibi geliyor...Ha şöle bişe var Ben çok severdim Gökhan'ı Şu anki psikolojimin bu duruma gelmesinde Kendisinin payı büyüktür..Ne diyim Hayırlısı Olsun..UTANDIRSIN BENİ 2. YARI GELİP BURDA ÖZÜRÜMÜ DİLERİM."

-------

"Demek İstediğim görevini yaptıktan sonra gezsin Beni ilgilendirmez.... yoksa kimseye bi art niyet taşımıyorum..ancak körü körüne de destek vermeyiniz...hem görevini yapmıyor hem de hocadan izin alıp gitme gibi profosyonelliklerin altına saklanıyor.6,25 milyon euro para verildi yazıktır günahtır... "

-------

Emrah 1,5 sene boyunca Bir arpa boyu yol almamışsın aksine geri gitmişsin...2 gol atmışsın ondan sonra destek istiyosun..Ne yapsın taraftar zamanında verdiği desteği verdi bu Barış Memiş gibi değil pişip geri gelsin 27-28 yaşında adam yok üstüne araba sürüyolarmış da yok taciz ediyolarmış da bıraksın bu işleri her şeyi taraftar yapıyor futbolcu sütten çıkmış ak kaşık geçen yılbaşı rus bayanlarla foto çektirmeyi biliyordu barda beni konuşturmayın Ha şimdi bazı arkadaşlar adamın özel hayatıdır sanane derler..O zmn taraftarın da özel hayatı Trabzonspordur Gökhan sahada boş boş dolanırsa Taraftar onu inip dövse haklıdır adam para biriktirip maça geliyor ama beyfendinin umrunda değil..Bakıp göreceğiz dediği 15 gole ulaşabilecek mi hiç sanmıyorum.Aşşağıdaki sahneyi çok göreceğiz görürsünüz

http://www.ajansspor.com/resim/gokhanunal_bursa_uzuntu.jpg

Armağan Dere
29.03.2011, 00:02
:)..Süleyman eski defterleri karıştıracaksak bir arpa boyu yol alamayız..Gökhan Ünal'ı zamanında ben dahil herkes yuhladı..Şimdi Umut'tan kötü mü diyelim..hakkını vermeyelim mi

Oruç
29.03.2011, 00:03
Süleyman yazılanlar kime ait ? :)

magicyattara
29.03.2011, 00:03
o sezon kurtardıkları maçlara bakalım,avni akerdeki antalya maçı,eskişehir maçı,ankaradaki ankaraspor maçı,avni akerdeki bursaspor maçı..Aklıma gelen Gökhan'ın kurtardığı maçlar...Umut ise sadece Ankaragücü maçındaki son saniye kafa golüyle 2-1 galip geldik..başka aklıma gelmiyor

Yine istediğin gibi bakıyorsun..Ankaraspor maçında 2. golü kim attı..Antalya maçında hakeza..böyle bakarak bir yere varamayız..
Önemli olan;takım için oynamak,arkadaşlarına yardımcı olmak,beraber oynuyoruz hissini takıma verebilmek..takımın bir parçası olmak kısacası her şeyden önemli..

ibrahim
29.03.2011, 00:04
Önceki sezonu birakinda. Bu sezonda son anda aldigimiz maclardaki kosularini hatirliyomusunuz Umutun? Mesela Manisa ve Sivas maclarinda rakip defans ne Alanzinhoya konsantre olabildi nede Buraga. Her iki mactada en az iki kisi eksiltti herif. Umuta golcü gözüyle bakmamak lazim. Anca o zaman Umudun degerini anlayabilirsiniz. Su anda sahaya cikan kadrodaki her futbolcu bu sistemin bi parcasi. Bütün sistemi sirf birini cikarmak icin bozamazsiniz. Kim ne derse desin su an her futbolcumuz takim icin önemlidir.

Adem Erdoğan
Gökhan Umut'un ...... .....

mk.esen35
skandallll:D

antagonist
29.03.2011, 00:06
:)..Süleyman eski defterleri karıştıracaksak bir arpa boyu yol alamayız..Gökhan Ünal'ı zamanında ben dahil herkes yuhladı..Şimdi Umut'tan kötü mü diyelim..hakkını vermeyelim mi

Eski defterleri karıştırıyorum. Çünkü o gün dediğin bu günü tutmuyor. Tutarlı değilsin. Umut'u eleştirmek için Gökhan'a "badem gözlü" muamelesi yapıyorsun.

Gökhan'ı öyle bir anlatıyorsun ki tanımasak adamı Torres falan zannederiz. :)

Armağan Dere
29.03.2011, 00:06
Skandal falan değil,bunları zamanında ben yazdım..ancak son dönemiydi sanırsam..yani 2009-2010'un ilk yarısı..

antagonist
29.03.2011, 00:07
Süleyman yazılanlar kime ait ? :)

Armağan'ın şifresini ele geçirmiş birisine ait galiba. :rolleyes:

Oruç
29.03.2011, 00:07
Ne 15 golmüş arkadaş, kaç sene geçti üstünden aynı masal...

Umut'un bizdeki ortalaması sanki 3.

Mesut
29.03.2011, 00:09
Gökhan Ünal'ı savunacağınzıa kiki musampayı savunun daha iyi yanı daha mantıklı karşılarım.
Gökhan ünl kaliteli oyuncuydu umutdan daha teknik daha golcu olduğu kesin buna laf yok ama bir gidin kilitlenmiş gökhan ünal başlığına okuyun geçmişi burda umut sayfasındada ne işi var gökhanın onuda anlamış değilim bu takımın forveti şuan umut mu.
Ozaman destek çıkacaksın heleki şu dönemde hiç ağız açmaya gerek yok sezon sonu yetersiz görülüyorsa yollanır zaten trabzonluda değil hanı torpili olsun dayılardan amcalardan tutulsun takımda kimse babasının hayrınada külüpde tutmaz onu.

mk.esen35
Skandal falan değil,bunları zamanında ben yazdım..ancak son dönemiydi sanırsam..yani 2009-2010'un ilk yarısı..
herkes yazdı bunları.ama gökhanda biraz ruh olsaydı osene şuan üstüste 3 şampiyonluğu kutluyoduk

ErtuGrul
Bazi arkadaslar anlamakta zorluk cekiyorlar, sene sonuna kadar elimizde Umut var...Umut kazmadir, Umut kurektir, Umut baltadir demek fenerbahceden baska kimsenin isine gelmez, surda 8 mac kalmis, sene sonuna kadar sessizlik...Umut'un kendiside biliyor santrofor olmadigini, Umut yetenekleri kisitli ama, kisitli olan yeneteklerini fizik gucu ile kapatmaya calisan, ozveriliri bir forvet oyuncusu...Umut bu takimda kaldigi muddetce benim icin herzaman cok onemli bir oyuncudur, takimin diger oyunculari gibi...

antagonist
29.03.2011, 00:10
Hepsini kopyalamadım. Birkaç tane daha

krala bak krala..gol kralıymış rahmetli kemal sunalın bi filmi vardı gol kralı diye....(not son cümlem kemal sunalla dalga geçmek amaçlı değildir gökhanla dalga geçmek amaçlıdır). , (Tarih: 21.03.2009)

--------

bu ne adamdır yaa.krala bak:D:D..kralmış hahahahaha senden hiç bişe olmaz koçum bırak futbolu sen... (Tarih:25.01.2009)

-------

yazık bu adama verilen paraya...

-----
Bunu Kimse Savunmasın Bana...Çok yazacağım şey var ama tutuyorum kendimi..Allah'ım ya senden ne olur da takıma laf ediyosun..Sanki Zlatan kadar oynuyor....

-----

Resmi açıklama bile yapılsa Gökhan Ünal Kayserispor'un bize bir kazığıdır.. artık gökhan Trabzonspor'u kafada bitirmiştir..Bizse Onu bitirmeyerek kendimizi harap ediyoruz...Aslında alışığız böle adamlara

----------

aklım almıyor şu adam nasıl gol kralı oldu ya zamanında.. (Tarih: 14.12.2008)

Oruç
29.03.2011, 00:11
Armağan'ın şifresini ele geçirmiş birisine ait galiba. :rolleyes:

Araştırmacı-yazarlık diye buna derim. :)

Armağan Dere
29.03.2011, 00:13
Süleyman bunları nasıl bulamadın diye şaşırıyordum biliyormusun..bravo

Paksoy
29.03.2011, 00:14
Bi st pauli bide Armağan görüyor Umut'un kötü golcü olduğunu ondan yırtınıyorlar,bizde salak gibi Umut'u savunuyoruz,

antagonist
29.03.2011, 00:15

14.12.2008 tarihli mesajın:

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1808923#post1808923

Emirhan Makul
Armağan boşver sen karşılaştırma umutla hiç kimseyi gökhanıda karşılaştırma gökhan inişler çıkışlar yaşayan kafasında futbolu pek yaşayamayan bir arkadaşımızdı ama kayseriden sonra en iyi dönemini bizde yaşadı ama bizim takımımızda oynayacak bir forvet değildi gitmeliydi gitti.

Ancak dalga geçenlere bir tek lafım olacak umut , gökhanın ayak içi ile vurabileceği herhangi bir topa dünyanın sonuna kadar vuramayacaktır , yetenek , kabiliyet denilen birşey varya işte gökhanın o ayak içini kullandığı gibi umut hiç bir zaman kullanamayacaktır ayak içini.

Mustafa
Gene İBB takımının forvet oyuncusuna methiyeler düzmeye başlamışız :D

antagonist
29.03.2011, 00:18
Ancak dalga geçenlere bir tek lafım olacak umut , gökhanın ayak içi ile vurabileceği herhangi bir topa dünyanın sonuna kadar vuramayacaktır , yetenek , kabiliyet denilen birşey varya işte gökhanın o ayak içini kullandığı gibi umut hiç bir zaman kullanamayacaktır ayak içini.

Emirhan, ben Umutla Gökhan'ı karşılaştırmıyorum.

Arkadaşın dün "kara" dediğine bugün "ak" demesine tepkiliyim.

Armağan, zaten bütün işim gücüm senin açıklarını aramak. Ömrümü bunu adadım. Tövbe tövbe...

Oruç
29.03.2011, 00:19
Kıymetini bilemedik Gökhan'ın (!)

magicyattara
Armağan boşver sen karşılaştırma umutla hiç kimseyi gökhanıda karşılaştırma gökhan inişler çıkışlar yaşayan kafasında futbolu pek yaşayamayan bir arkadaşımızdı ama kayseriden sonra en iyi dönemini bizde yaşadı ama bizim takımımızda oynayacak bir forvet değildi gitmeliydi gitti.

Türkiye'de değil belki de dünyada sayılı ayak içi plase atan bir adam Gökhan..18 civarından harbiden çok iyi plaseler yapıyor..ama o kadar..karşı karşıya pozisyonlarda veya kafa toplarında Umut kadar iyi değil..ikili mücadeleleri söylemiyorum zaten..

mk.esen35
armağan kusura bakma kardeş süleymanın kafasına eski defter fikrini ben soktum galiba.
iki sene sonra seni bu sayfalarda umutu savunurken görmeyelim

Adem Erdoğan
29.03.2011, 00:22
Gökhan Ünal ve İBB tencere kapak ilişkisi gibi aynı.

Yuvarlana yuvarlana buldu kapağını.

Yalnız bilmeden de olsa bize Burak'ı hediye ettiği için teşekkür etmek lazım.
Burak fb'den değilde Manisa'dan bize gelmiş olsaydı belki de bu kadar hırslı olmazdı.

Olaylar zinciri sonucunda Gökhan İbb'de taraftar baskısı yaşamıyor biz ise ligin tepesindeyiz.
Her iki taraf içinde hayırlı oldu yani.

Umut'u eleştirelim tamam da bu tip çapsızlarda da kıyaslamayalım.

Armağan Dere
29.03.2011, 00:22
armağan kusura bakma kardeş süleymanın kafasına eski defter fikrini ben soktum galiba.
iki sene sonra seni bu sayfalarda umutu savunurken görmeyelim

Bakın ben 2 forveti karşılaştırdım sadece..Yoksa Gökhan'ı dünya starı yapmadım..Tabiiki Gökhan'ın da eksikleri var..Ama Emirhan ne demek istediğimi anladığı için ne demek istediğimi yazmış..demek istediğim Gökhan bir Benzema değil:)..

Umarım bu forvetle Şampiyonlar liginde oynamayız uefaya manşet oluruz

Emirhan Makul
29.03.2011, 00:25
Ya yüz yüze konuşulsa çok rahat anlaşılacak bir mevzu burda birbirinize zıt gitmenize gerek yok bu bir tepkidir aslında ben cinnet geçiriyorum gençlerbirliği maçında ömer rızayı özledim ya evet saçmalık biliyorum ama umutun bizi getirdiği konum budur bu kadar şans alıpda boşa harcayan bir adam görmedi tarihimiz.

Armağanda onu söylüyor yani gökhan daha iyiydi diyor pas verebiliyordu en azından demek istiyor ayak içini iyi kullanan adamdı diyor.

Umutun pres ve koşuları dışında bir tek artı özelliğini sayamıyorum ben açıkcası.

Bu söylemler tepkidir aslında abiler geçmiş mesajları alıntılamaya gerek yok bende engine defol git yazdım ama şuanda bekliyorum ki sol kanata dönsün , yapacak birşey yok işte ölümlü dünya.

Batuhan
29.03.2011, 00:25
Oo yine Gökhan'cı dolmuş bura. Doğru ya. Zaten şu anki mevcut forvetlerimizden biri de Gökhan, o bu kadar katkı yaptı. Yazık yazık :)

İlker ToSun
29.03.2011, 00:34
gökhanın ayak içi ile vurabileceği herhangi bir topa dünyanın sonuna kadar vuramayacaktır , yetenek , kabiliyet denilen birşey varya işte gökhanın o ayak içini kullandığı gibi umut hiç bir zaman kullanamayacaktır ayak içini.

ayıp ettin şimdi Emirhan bir forvetin ayak içini kim ne yapsın biliyorsun önemli olan kalbinin için, iyi niyet vs vs :)

Yavuz Hasan
29.03.2011, 00:35
git iki sosyalleş affettir kendini umut

Armağan Dere
29.03.2011, 00:36
ayıp ettin şimdi Emirhan bir forvetin ayak içini kim ne yapsın biliyorsun önemli olan kalbinin için, iyi niyet vs vs :)

:):)..İlker dur bak üstüme geliyorlar:)

Emirhan Makul
29.03.2011, 00:38

o sadece rakip defansa değil kalplerimizede pres yaptı depar attı kalpten kalbe ama ilker bu muhabbet kalp gözü programına doğru gidiyor halbuki futbol olması lazımdı :D ama işte çok vicdaniyetli bir forvetimiz olunca futbol konuşamıyor insan yaa.

İlker ToSun
29.03.2011, 00:40
öyle ama işte, iyi niyet timsali umut'un yanına objektiflere yaşlı bir teyzeyi karşıdan karşıya geçirirken yakalanan bir tane daha santrafor aldık mı tamamdır

gol atmasa da olur

scout ekibimiz caddelere düşmüş arıyor, bu transfer konusunda mobese kamera kayıtlarından da yardım alınacak

Serdar Ersoy
29.03.2011, 00:43
Hep iyi niyetinden kazanıyor zaten :D

Armağan Dere
29.03.2011, 00:43
Mustafa aşşağıdan izliyor:)...fena haşlayacak bizi:):)

Cem Akyüz
29.03.2011, 00:49
Önemli olan niyet ççç ççç..Adam sanki namaza duracak.Tövbe Yarabbim

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 00:57
Bi st pauli bide Armağan görüyor Umut'un kötü golcü olduğunu ondan yırtınıyorlar,bizde salak gibi Umut'u savunuyoruz,
Bos kaleye gol atamiyorsa biz ne yapalim? Neyse siz koskoca Trabzonsporu sebatspor sanmaya devam edin.Sota,Fatih Tekke gibi Golcüler oynadi bu Takimda ama biz Umutun kötü Golcü oldugunu düsünmüyoruz:D

seyduna_efil
29.03.2011, 00:58
niyetsiz abdest olmayacağı gibi niyetsiz futbolda olmaz,maşallah umut bunun en güzel örneği,o büyük futbol niyeti ile 14 maçtır kendisini ve takımımızı zirvede tutuyor(!)

Paksoy
29.03.2011, 01:00
Bos kaleye gol atamiyorsa biz ne yapalim? Neyse siz koskoca Trabzonsporu sebatspor sanmaya devam edin.Sota,Fatih Tekke gibi Golcüler oynadi bu Takimda ama biz Umutun kötü Golcü oldugunu düsünmüyoruz:D
Sen mesajımı iyi oku anla ne demek istediğimi anlarsın belki fazla zorlama ama kendini tamam mı ?

Armağan Dere
29.03.2011, 01:07
Paksoy,ancak şu var ne hikmetse Umut'u kimse ile karşılaştıramıyoruz...sanki bazıları özel badyguardlık yapıyor Umut'a...çıt diyemiyoruz...ama o bizim kalbimize pres yapıyor..

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 01:09
Paksoy,ancak şu var ne hikmetse Umut'u kimse ile karşılaştıramıyoruz...sanki bazıları özel badyguardlık yapıyor Umut'a...çıt diyemiyoruz...ama o bizim kalbimize pres yapıyor..

Armağan anladık. :)Pres dışında bir şey yapmıyor. Bu fikrini forumda bilmeyen kimse yok artık. Bunun dışında söylemek istediğin bir şey var mı?

Yeter da, bırakın adamın başlığını. Hep aynı muhabbetler dönüyor.

Oruç
29.03.2011, 01:11
Maç olmaz hurra Umut başlığına, maç olur gol atamaz hurra Umut başlığına, canı sıkılır hurra Umut başlığına...

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:12
Armağan anladık. :)Pres dışında bir şey yapmıyor. Bu fikrini forumda bilmeyen kimse yok artık. Bunun dışında söylemek istediğin bir şey var mı?

Yeter da, bırakın adamın başlığını. Hep aynı muhabbetler dönüyor.

Kalbime pres yapıyor diyor toktor bak uşağın tedavisine

Paksoy
29.03.2011, 01:12
Paksoy,ancak şu var ne hikmetse Umut'u kimse ile karşılaştıramıyoruz...sanki bazıları özel badyguardlık yapıyor Umut'a...çıt diyemiyoruz...ama o bizim kalbimize pres yapıyor..E Armağan Burda Umut çığırtkanlığı yapmanın Umut'a yada Trabzonspor'a ne faydası var.inan ben senden daha çok sinir oluyorum,kaçırdığı gollerden sonra.Ama kenarda oturan Şenol Güneş var o güveniyorsa oynatıyorsa bizimde güvenmemiz lazım.

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 01:13
Kalbime pres yapıyor diyor toktor bak uşağın tedavisine

Takımı bırakmak tek çaredir kardaşum. Onu da burdaki hiçbir hasta kabul etmiyor. Bu böyle gider:D

Cem Akyüz
29.03.2011, 01:14
Takımı bırakmak tek çaredir kardaşum. Onu da burdaki hiçbir hasta kabul etmiyor. Bu böyle gider:D

Zaten bir Trabzonspor'a birde Çernobil'e çara bulamadılar :D..Varsın ölümümüz bunlardan olsun sorun değil

Emirhan Makul
29.03.2011, 01:14

Peki umut takımı bıraksa tıkanma geçer mi ?

Paksoy
29.03.2011, 01:15
Ve Umut o kadar gol kaçırdığı halde neden oynuyor diye eleştirmek gerekmez mi? boş kaleye gol ataman futbolcu neden oynatılıyor.Umut yok hocam ben oynamıyım mı diyecek?

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 01:16
Peki umut takımı bıraksa tıkanma geçer mi ?

Bazı tedavilerin yan etkisi vardır. Dikkatli olmak lazım. Bazen yan etki, hastalığın kendisinden fazla zarar verir:cool: