PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

ozcan_asanoglu
20.03.2011, 23:57
Kaç senedir gelen hocalar futboldan anlamıyormuda bu umutu kesmiyorlar, yada trt de hakan şükür neden halen umutu savunuyor..Yada futbol bizim izlediğimizden çok daha farklı bir oyunmu, acaba gol dışında oyuna etki eden başka ayrıntılardamı var..

valla dostum bu argümanlar da eskidi artık tahammül sınırlarını zorluyor, nabız, tansiyon, şeker kalmadı hepsi tavan yazık değil mi bu insanlara. umut tertemiz, pırıl pırıl iyi niyetli bir insan. mücadelesi de eskisi gibi değil ama olsun iyi yine de.

ancak, eskiden de kaçırırdı ama arada atardı hem de zor golleri. şimdilerde ise altı pastan, boş kalelere atamıyor sıkıntı burda.

Kaan
20.03.2011, 23:58
Son 14 lig macinda 1 golu var...

Cok kostu diyenlere: en cok kosan 4. Futbolcu

Isabetli sutu yok...

Caldigi top yok..,

Final pasi: 1

Koca 90 dakika ozet umutun.

Nesi onemli bi futbolcu biri bi istatistik versin

Çaldığı top mu yok ?

Yapma abi gözünü seveyim tamam kötü oynamış olabilir, gol kaçırmış olabilir ama bu kadar uydurmamak lazım.. :rolleyes:

Ha forvetin işi top çalmak mı dersin, o zaman sesimi çıkarmam..

LazAnisT
21.03.2011, 00:00
Ersun,Bross,Şenol ve Ünal.Hiç biri bu işi bilmiyor ama biz biliyoruz öylemi.

Ömer TOPAL
aynen öyle leviathan...aynen öyle kardeşim...evet kaçırdı ama hep forvet oynamadı...burak da kaçırdı ve daha müsaitlerini..ama gir bak başlıgına burdaki gibi felaket tellalları yoktur.. onların takınları umut..Adamda gözleri var kaçırsada eleştirsek diye bekleyenler.. Buragında jajanında umutunda tayfununda canı sagolsun...Aslanlarım benim..Hepsinin Alnından kocaman öpüyorum..dün burak bu gün alan yarın umut ertesi gün selçuk...bir maçı kurtarır ve bu 7 GELİR AGA...tek derdiniz bu olsun..

Ayrıca bu günki mücadelesi güzeldi...pas veremedi mücadelesi yoktu diyen arkadaş üzgünüm yanlış maç izlemişssin.

Ayrıca fener yalakası sarı serdarın belini kırdın ya..Geçti ya o direge.o bana yeter umut...Saol varol...

Mustafa ÖZDEMİR
gol kaçırsada takımın en önemli oyuncularından birisi...

Gurpas
21.03.2011, 00:01
Sana ne diyeceğimi bilemiyorum bu sözlerle anlatılacak bir durum değil

ma80
21.03.2011, 00:02
ben senin yerinde olmsa hocadan gider 1 hafta dinlenmek için izin isterim,senin yerıne ben utanıyorum artık.

OZDEN61
21.03.2011, 00:02
burda umutla ilgili kararları kim veriyor. umutla ilgili kararı hoca verecek, yönetim verecek. burada yapılan olumsuz kousmalar kime ne yarar saglayacak. hicbir yarar saglamaz, hiçbir şeyi değiştirmez. sizin yorumlarınızı okuyan gider avni akerde oyuncuya küfreder, ıslıklar... buraya giren oyuncular var eminim ve bunları okuyunca strese girer. bırakın habu işleri artık takıma destek olun. yada sezon sonuna kadar susunda gidene köstek olmayın...

ahamitokutan
21.03.2011, 00:03
valla her gelen hoca ne biliyor bilmiyorum da,ben bişey biliyorum:Şampiyonluğa oynayan takımın forveti Umut Bulut değildir,olmamalıdır.2 kere 2 = 4 nokta.

Mustafa ÖZDEMİR
21.03.2011, 00:03
ne olursa olsun bizim futbolcumuz .her zaman yanındayız...

Cihad Varlı
21.03.2011, 00:04
Ersun,Bross,Şenol ve Ünal.Hiç biri bu işi bilmiyor ama biz biliyoruz öylemi.

Hiç birinde ciddi anlamda alternatifi yoktu ki abi .
Ersun ve Bross döneminde çift forvet olarak Gökhan - Umut oynuyordu , yedekte kimse yok .
Şenol ve Ünal zamanının biliyoruz , yine aynı alternatif yok .
Madem bu adamlar işi biliyor , neden her transfer döneminde forvet arıyoruz ?
Her açıklamada gelecek adam takıma direkt katkı sağlamalı diyoruz ?
Madem öyle , Umut çok iyi alternatif bakalım o zaman .

Sibel
21.03.2011, 00:06
Yeterli bir forvet değil Umut evet,ama bu kadar hakareti hak edecek ne yapıyor bilmiyorum!Ben de saç baş yoluyorum izlerken,ben de kızıyorum gol kaçırınca,ama o bu forma için savaş veriyor.. Yeter ama ya..Şenol hoca çek şu çocuğu kenara,,İmam da kurtulsun cemaat de..

leviathan_-1461
21.03.2011, 00:06
valla her gelen hoca ne biliyor bilmiyorum da,ben bişey biliyorum:Şampiyonluğa oynayan takımın forveti Umut Bulut değildir,olmamalıdır.2 kere 2 = 4 nokta.
doğrudur onlar bilmiyor sen biliyorsun, hatta bu fransızlarda bu işten anlamıyor tumuş umut gibi bir adamı izlettiriyorlar..

Ahmet ÇOLAK
21.03.2011, 00:07
ya hala umutu savunan insanlar görüyorum Allahınızı severseniz bırakın artık şu insanı yaaa bırakın yaaa daha diyecek kelime bulamıyorum maçta bize vermediği zarar kalmadı brozek diye bir forvet aldık adam 10dk da umutan çok yarar sağladı ama hala nasıl biri olduğunu bilmiyoruz umutu bir değil sene sonuna kadar kes kadroya bile alma yerine bozeki koy ondan daha çok gol atar bakın koşar demiyorum gol atar diyorum çünkü forvet gol atar boş koşmaz.. umutta kafa topu sıfır top kontrolu sıfır verkaç yeteneği sıfır pas yeteneği sıfır.. daha saymak istemiyorum tek yaptığı şey koşmak olan bu insana hala dur demiyecekmi bu teknik yönetim onun kaçırdığı goller yüzünden son dk işkencesimi çekecez her maç yeter artık ya...

birde şu umut karşıtı yazılan mesajları silmeyin artık çünkü umutun savunulacak yanı yok her yüreği temiz olan oyuncuda kaptan yapıp takıma koyamayız iş yapan insan lazım iş...

Adem Erdoğan
21.03.2011, 00:08
Top çaldı kaybetti pas verdi veremedi topu ayağından kaçırdı sektirdi vs..
Hiçbirinde değilim; sen forvetsen hatta futbolcuysan Pawel'in ortaya çıkardığı topu asacaksın arkadaş.

61 baha
21.03.2011, 00:08
Formasını terletmek..
Günümüz futbolunda bana göre saçmalık .
Bir futbolcu ürettiği sürece vardır .
Ve bir forvet gol attığı sürece .
Umut son 10 maçta sadece 1 gol atabilmiş .
Peki takım son 10 maçın hepsini kaybetti mi , yada çoğunda mahkum mu oynadı ?
Umut hiç mi pozisyona giremedi ?
O kadar çok net pozisyonlara girdi ki ..
Artık birilerinin Umat'a dur demesi lazım .
Yoksa kafamızı vuracak duvar ararız .
Bir Semih olamadı , adam doğru düzgün oynamıyor bile .
Umut'a saygımız olabilir ama bu saygı takımın önüne geçmemeli .
Umut'un destekçileri takımın aleyhine konuşmuş gibi oluyor .
Konuşuyorlar demiyorum , konuşmuş gibi oluyorlar .
Çünkü 10 haftadır takıma katkı sağlamıyor , aksine zararı var .
Biran önce kesik yemeli artık .
Gökhan - Umut ikilisi ve kaçan şampiyonluğu hatırlatarak susuyorum .

alıntı yapmışsınız ama yazdıklarıma bi cevap göremedim ben.
yazdığınız ilk cümle çok ilginç bana göre dediğiniz için yorum yapmıyacağım katılımıyorum sadece. KİMSE FORUMDA UMUT ÇOK İYİ OYNUYOR demiyor ki. formsuz olduğu aşikar her furbolcunun da böyle dönemleri olması gayet doğal.
9 puanlık farkın kapanmasını sebebi umut değil. selçuk dışında kaç kişi var ilk yarıda ki futbolunu oynayan. Takım olarak iyi oynamıyoruz. ben sana umut tan çok daha kötü futbol oynayan 5 6 kiş sayarım... saygılar.

Cihad Varlı
21.03.2011, 00:11
Bu arada ; Güneş'in , Yanal'ın , Bross'un , Karaman'ın , Umut'da ısrar etmesi haklı olduklarını göstermez .
Umut'un yaptıkları ortada .
Girdiği pozisyonlar , attıkları , atamadıkları .
Umut en son ne zaman 5 metre top sürdü ?
En son ne zaman adam geçti ?
En son ne zaman başarılı bir duvar pası yaptı , Allah aşkına ?
Çok doluyum , kusura bakmayın .
Ben sadece eleştiriyorum farkındaysanız , Umut'un kişiliğine , presine , basmasına lafım yok .

mit_o
Off Umut off sana dicek lafım kalmadı artık ömür törpüsü ya her hafta aynı hala aynı 1 gram geliştirme yok !!!

Ömer TOPAL
şunu belirteyim kesinlikle burak ve jaja ya art niyetim yoktur...hiç olumsuz yazmam topçularımız hakkında..ama şu örnegi vermek için isimlerini kullanıcam...

- Bu akşam gereginden fazla kaçıran, umuttan ne artısı ne eksisi olan atması gereken pasları atmayan buragın başlıgına bir bakın

-Sonra ruhsuz ruhsuz yürüyen cokca top kaptıran atması gereken pasları atmayan jajanın...

Sonra birde bu başlıga gelin :) ve objektif bir gözle bakabilirseniz anlayacaksınızki sorun umut degil sorun takıntılar....!

(jaja ve burak alnından öperim ikisininde bu gun kötüydü yarın iki maç alırlar yanlış anlaşılmasın maç için konuştum)

TuAF2007
İyi adamsın has adamsın Umut ama artık dinlenmen kafanı toparlaman lazım...Sonuçta sende insansın hata yaparsın ama fazla hata oluncada eleştirilceğini üstüne gelineceğini bilmen lazım... Pawel şöle insan üstü bir performans gösterebilseydi şans bulduğu son 5. dk'larda belki formayı kapardı aynı şekil Mehmet Çakır'da öyle...

Madshine
21.03.2011, 00:12
Umut son maçla ilgili söylenecek tek şey var. Sana rağmen kazandık. Elinden geleni yap, bizi bu yarıştan koparamazsın!

Cihad Varlı
21.03.2011, 00:15
alıntı yapmışsınız ama yazdıklarıma bi cevap göremedim ben.
yazdığınız ilk cümle çok ilginç bana göre dediğiniz için yorum yapmıyacağım katılımıyorum sadece. KİMSE FORUMDA UMUT ÇOK İYİ OYNUYOR demiyor ki. formsuz olduğu aşikar her furbolcunun da böyle dönemleri olması gayet doğal.
9 puanlık farkın kapanmasını sebebi umut değil. selçuk dışında kaç kişi var ilk yarıda ki futbolunu oynayan. Takım olarak iyi oynamıyoruz. ben sana umut tan çok daha kötü futbol oynayan 5 6 kiş sayarım... saygılar.

Anlaşmamız mümkün değil zaten , böyle yazışarak .
Ancak yüz yüze ifade edebilirim kendimi .
Benim anlatmak istediğim şu ;
Bir forvet , takım ne kadar kötü olursa olsun girdiği pozisyonları gole çevirerek takımına puan kazandırmalı .
Umut'un girdiği pozisyonlar , sadece pozisyon değil .
Çok ama çok net gol pozisyonları .
Ben bunu eleştiriyorum .
9 maçta sadece 1 maç kazandıran bir forvetten bahsediyoruz .
Artık kenera çekilmeli .
Sizde benim gibi düşünüyorsanız , sorun yok .
Ama Umut'un savunulacak birşeyini göremiyorum ben ,
Bordo - mavi forma giymesinden başka ..

Canberk
21.03.2011, 00:15
Suç Şenol Hoca'dadır ki baskı yapmamıştır forvet konusunda.
Şenol hoca elindekini oynatıyor desek.
Paweli 80de alıyor oyuna.

Umut son maçlarında ne yaptı da buralarda savunabiliyoruz ki ?
Kim futbolcusunu kötüler HAKARET eder.
Bizi bu duruma getiren ben değilim KENDİSİ.
Biz daha ne yapalım.
O birşey yapmak istese oynamamak ister.
Şenol hoca bana soracak değil ya oynatacağı adamı ama bize de yazık.
Şenol Güneş ne kadar Trabzonsporluysa bizde onun kadar Trabzonsporluyuz.
Takım'ın kötülüğünümü isteyeceğiz sanki
Umut bugün kaçırdı haftaya nasılsa atar diyebileceğimiz bir adam olsa yine neyse.
Umut'tan konuştuğumuz için son 10 maçtır herkes böyle asabi.
Takışmaya yer arıyor.
Böyle de olmaz ki yaa.

5 senedir aynı laf
Koşuyor,Defansı yıpratıyor.
Be kardeşim sen Forvetsin GOL ATACAKSIN GOOOOOOL!
Banane koşuyorsan git atletizm'e de bi işe yara klübe BU YÖNDEN katkın olsun.
Diğerlerini batırıyorsun burdan kurtarabilirsin belki...

leviathan_-1461
21.03.2011, 00:18
Bu arada ; Güneş'in , Yanal'ın , Bross'un , Karaman'ın , Umut'da ısrar etmesi haklı olduklarını göstermez .
Umut'un yaptıkları ortada .
Girdiği pozisyonlar , attıkları , atamadıkları .
Umut en son ne zaman 5 metre top sürdü ?
En son ne zaman adam geçti ?
En son ne zaman başarılı bir duvar pası yaptı , Allah aşkına ?
Çok doluyum , kusura bakmayın .
Ben sadece eleştiriyorum farkındaysanız , Umut'un kişiliğine , presine , basmasına lafım yok .
Bizde bunu soruyoruz işte dediklerinin hiç birini yapmayan adamı neden şenol hoca sahada tutuyor..

Acaba futbol bizim anladığımızdan farklı birşeymi..

-Samet
21.03.2011, 00:20
Çaldığı top mu yok ?

Yapma abi gözünü seveyim tamam kötü oynamış olabilir, gol kaçırmış olabilir ama bu kadar uydurmamak lazım.. :rolleyes:

Ha forvetin işi top çalmak mı dersin, o zaman sesimi çıkarmam..

Forvetin işi pres yapmak , top çalmak , aşırı koşmak mı diyeyim ben de ,

yoksa gol atmak mı ?

Kaan
21.03.2011, 00:21
Forvetin işi pres yapmak , top çalmak , aşırı koşmak mı diyeyim ben de ,

yoksa gol atmak mı ?

Kardeşim cevabı yazmıyor mu mesajımda ? :)

-Samet
21.03.2011, 00:25
Kardeşim cevabı yazmıyor mu mesajımda ? :)

Ben ne dediğimi biliyor muyum ben :D Her başlığa atıyorum artık o mesajı...

İbrahim CİHAN
21.03.2011, 00:32
biz senle napcaz bilmiyorum ki.. tam bu sefer tamam oldu diyoruz 2 maç üstüste atıyosun sonra 10 maç sayısız gol kaçıyo.. kaçırdıklarının yarısını atsan değil 100ler 200ler kulübündeydin.. efsaneydin.. biraz çeki düzen ver bi rahatla profesyonelsin sen.. bu şekilde goller kaçırarak olmadın heralde atıyodun ki seni profesyonel yaptılar.. şampiyonluk yarışında sana ihtiyacımız var ama sağ bekte top çıkarırken değil deli gibi koştururken değil vurduğun toplar rakip kale çizgisini geçerken ihtiyacımız var sana.. gollerine ihtiyacımız var koşuna presine bilmemneyine değil gollerine..

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 00:32
Ömründen 5 yıl bu akşam gitti,sayende bir gecede 26 yaşıma girdim...

Artık yeter,vallahi yeter...Maçtan 2 saat sonra kendime gelebildim...

Kaldı 8 hafta,bu gidişle kanser olacağım galiba...

Stresi senden çok ben yaşıyorum belkide...

Lütfen Umut,Allah aşkına bizleri düşünüyorsan at artık şu golleri...

Haftaya inşallah yedek kulübesinde de olursun...

Ömer TOPAL
21.03.2011, 00:33
sen forvetsin gol atacaksın...! bahaneye bakarmısın..pres yapmasın koşmasın gitsin atletizme..tamam uşaklar sinirlisniz belki de biz puan aldık kaybetmedik nedir bu hırs..Hırsınızdan saçmalıyorsunuz farkındamısınız ? lig tv nin verdiği kadro dizilimine göremi tayin ediyorsunuz forveti..adam genelde kanat oynadı..e bu bahanemi buldugunu atıcaksın evet..de tek kaçıran omuydu ? ruhsuz olan omuydu...Diger oyuncuya girip canın sagolsun olmadı etmedi bu maç şöyleydi böyleydi şanssızdı diyip gelip umut başlıgında boşaltmasın kimse içini....

He birisi sorucaksa bu başlıgın avukatımısın diye evet avukatıyım...

bu igrenç eleştiriler beni rahatsız ediyor ve bu haksızlıgın karşısında durucam her daim..

Aldıgı paranın hakkını vermek için elinden geleni yapmaya calisan, kısıtlı olan yeteneklerini veremeye calisan bir insanı suclayamazssınız... Onun yeri yönetim ve hoca başlıgıdır. Daha iyisini almayana alternatifini almayana yada oynatmayana gidin... Çekin şu adamdan ellerinizi artık...

Tanıdıgım umut bulut herkeze kapak niteliğinde cevabını vericektir..bunun zamanı gelmiştir...!

Cem Akyüz
21.03.2011, 00:34
Top çaldı kaybetti pas verdi veremedi topu ayağından kaçırdı sektirdi vs..
Hiçbirinde değilim; sen forvetsen hatta futbolcuysan Pawel'in ortaya çıkardığı topu asacaksın arkadaş.

Aynen öyle.O golü kaçırmasının bir tanımı yok gelen topa vuracaksın atacaksın golünü.Ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten çıldırttı beni

Cihad Varlı
21.03.2011, 00:34
Herkese hayırlı geceler .
Yaptığım eleştirileri yanlış anlamayın .
Eğer dikkatlice okursanız tek düşüncemin takımın başarısı olduğunu anlarsınız .
Umut'a saygım var , ama olmuyor işte ..
Her neyse inşallah sezon sonu gülen taraf olacağız .
Allah'a emanet olun .

mit_o
21.03.2011, 00:36
Ömründen 5 yıl bu akşam gitti,sayende bir gecede 26 yaşıma girdim...

Artık yeter,vallahi yeter...Maçtan 2 saat sonra kendime gelebildim...

Kaldı 8 hafta,bu gidişle kanser olacağım galiba...

Stresi senden çok ben yaşıyorum belkide...

Lütfen Umut,Allah aşkına bizleri düşünüyorsan at artık şu golleri...

Haftaya inşallah yedek kulübesinde de olursun...

Bir ara dediğimde savunuyordun Umut'u ama sende benim gibi düşünmeye başlamışsın geç de olsa geç olsun güç olmasın demişler neyse sevindim... :)

ma80
21.03.2011, 00:40
beyler bu adam milli takım forveti lütfen ! :D

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 00:41
Bir ara dediğimde savunuyordun Umut'u ama sende benim gibi düşünmeye başlamışsın geç de olsa geç olsun güç olmasın demişler neyse sevindim... :)

Aramızdaki fark biz "at gözlüğü" ile maç izlemiyoruz...

Yeri geldiğinde Umut'u eleştirdiğimi de herkes bilir...

Ama yeri geldiğinde de savunurum,öyle olmayacak şeyleri irdeleyenlere inat!

Bu akşam maç sırasında,sonrasında ne hallere girdiğimi de en iyi bizim İlker bilir. :)

Berkedogan
21.03.2011, 00:41
bu adamın yedek kalmaması için bir kanunmu var anlamadım tamam mücadele ediyor ama atamıyor bu kadar ısrar niye pawele şans verilmeli artık.

mk.esen35
21.03.2011, 00:43
alanzinho son dakikada şapkadan tavşan çıkarmasa koca senenin emeği şampiyonluk gidiyordu.bazı arkadaşlarımız tükürdüklerini yalamamak adına körü körüne yorum yapıyorlar.BU ADAM KAFA OLARAK YORGUN.anlayın artık dinlenmesi lazım.bu kritik haftalarda puan kaybına tahamülümüz yok. yok benim ağzımdan laf bi kere çıkar umutta umut demeyin.en azından bugün.sidik yarışına gerek yok.

mit_o
21.03.2011, 00:44
Aramızdaki fark biz "at gözlüğü" ile maç izlemiyoruz...

Yeri geldiğinde Umut'u eleştirdiğimi de herkes bilir...

Ama yeri geldiğinde de savunurum,öyle olmayacak şeyleri irdeleyenlere inat!

Bu akşam maç sırasında,sonrasında ne hallere girdiğimi de en iyi bizim İlker bilir. :)

Laf ,safsata o siyah ile belirttiğin bana göre... ;)
Ama senin yorumun ,kendi fikrin ona da saygı duyarım ne diyim...

pReN@_61
21.03.2011, 00:45
Ulan bi 100'ün gülemedi be.

İbrahim CİHAN
21.03.2011, 00:45
alanzinho son dakikada şapkadan tavşan çıkarmasa koca senenin emeği şampiyonluk gidiyordu.bazı arkadaşlarımız tükürdüklerini yalamamak adına körü körüne yorum yapıyorlar.BU ADAM KAFA OLARAK YORGUN.anlayın artık dinlenmesi lazım.bu kritik haftalarda puan kaybına tahamülümüz yok. yok benim ağzımdan laf bi kere çıkar umutta umut demeyin.en azından bugün.sidik yarışına gerek yok.

imzamı atabilirim altına..

Ali Yerlikaya
21.03.2011, 00:46
Müjjde arkadaslar...

Aldigim saglam bi kaynakdan Umutu kesicek dünyaca ünlü bi sporcuylan anlasmak üzereyiz kücük pürüzler kaldi, Umutdan daha hizli ve en az Umut kadar cok kosan bi oyuncu Umut u aratmicagini tahmin ediyoz, tek sorun yabanci kontenjanina takilma olasiligi bekliyip göricez...
Bu büyük sporcu tahmin edebiliginiz gibi Usain Bolt, gelicek sezon Umutu kesicekdir ins, yoksa Umutun tarzinda bi futbolcu aramaya kalkarsak Dünyada bulabilcegimizi tahmin edemiyom...

Canberk
Ömer abi bari sen yapma.
Sen forvetsin gol atacaksın lafını sonuna kadar desteklerim ve esirgemem.
Sinirliyim evet çünkü yine GOL ATAMADI.Pozisyonu olmasa gam yemeyeceğim(Diğerleri gibi extra özellik,kendine pozisyon yarat zaten demem;diyemem.)
Girdi ama ATAMADI.

Atletizme gidecek tabiki.Boş boş koşmasın bir işe yarar.
Sonuçta 3 puan aldık .
Bahane bu mudur ?
Ankaragücü maçında BOŞ KALEYE atsa şu anda hala 2 puancıkta olsa bir farkımız olacaktı.
Adamlar BAĞIRA BAĞIRA 9 puanı kapattılar.
Umut denen . arkadaş yüzünden utanmasalar bize fark atacaklar.
Zorla 90da bir gol atmışız göbek atmamızı mı bekliyorsunuz ?
Ya o gol olmasaydı ben burda Umut'a sayarken ne bahane sunabilecektin?
Yapmayın kardeşlerim koştu uşak mı diyecektin ?

r9emre
Büyük golcüsün sen aldırma bir daha ki hayatta Barça'dasın oğlum inan bana,Barça'dasın en kötü ManU kardeşim. :D

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 00:47
Laf ,safsata o siyah ile belirttiğin bana göre... ;)
Ama senin yorumun ,kendi fikrin ona da saygı duyarım ne diyim...

Sen hiç bu başlığa sezon başından beri olumlu birşey yazdın mı?

Ben bundan bahsediyorum...

Bende herkesin eleştirilerine saygılıyım,ama eleştirinin de bir dozu olmalı...

ilhan
21.03.2011, 00:49
Şu son 8 haftada; ya yemeden gol atacağız ya da yediğimizden fazlasını atacağız. Maçlara bu düşünceyle çıkarsan daha olgun davranabilirsin pozisyonlarda Umut.
Söyleyeceğim her şey budur.

Joacivil
21.03.2011, 00:50
kendini kandıran cok ınsan var ne isabetlı pas ne gol ne çalım ve çok koşmasına ragmen yavaş bak depar atar yalnıs anlamayın cok koşar ama topla yavaş kıcını donene kadar topu duzeltene kadar adam gelıyo
tek kelime halı saha ya bile almam aynı takımda olsak döverim

mit_o
21.03.2011, 00:51
Sen hiç bu başlığa sezon başından beri olumlu birşey yazdın mı?

Ben bundan bahsediyorum...

Bende herkesin eleştirilerine saygılıyım,ama eleştirinin de bir dozu olmalı...

Buraya kayıt olduğumdan beri hiç bir olumlu bişey yapmadı ki olumlu birşey yazayım kardeş anca kaçırdı :)
Tamam iyi mücadele ediyor,iyi koşuyor,iyi pres yapıyor,defansı araya koşularıyla bozuyor eyvallah...
Ama forvet oyuncumuz olarak gol istiyoruz ondan çok değil şampiyonluk yolunda giden takımın bir forveti bu kadar gol kaçırırsa taraftarı da çileden çıkar ve şampiyonluk da yalan olur onun işi gol atmak...
1 değil 2 değil her hafta aynı şey bu kadar olmaz yani kendisini geliştirmiyor da 1 gram...

İskender66
21.03.2011, 00:52
Son golünü 4 hafta önce attın. Ondan önce de 10 hafta önce attın. Yani son 14 haftada 1 gol attın. Oda 4 hafta önce. Büyük golcüsün Umut (!)

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 00:54
Buraya kayıt olduğumdan beri hiç bir olumlu bişey yapmadı ki olumlu birşey yazayım kardeş anca kaçırdı :)
Tamam iyi mücadele ediyor,iyi koşuyor,iyi pres yapıyor,defansı araya koşularıyla bozuyor eyvallah...
Ama forvet oyuncumuz olarak gol istiyoruz ondan çok değil şampiyonluk yolunda giden takımın bir forveti bu kadar gol kaçırırsa taraftarı da çileden çıkar ve şampiyonluk da yalan olur onun işi gol atmak...
1 değil 2 değil her hafta aynı şey bu kadar olmaz yani kendisini geliştirmiyor da 1 gram...

Sana bir örnek vereyim o zaman...

2008 yılında üye olmuşsun...

En azından Galatasaray maçı sonrası bir teşekkür edebilirdin ama değil mi? :)

Fatih Solmaz
21.03.2011, 00:54
Son golünü 4 hafta önce attın. Ondan önce de 10 hafta önce attın. Yani son 14 haftada 1 gol attın. Oda 4 hafta önce. Büyük golcüsün Umut (!)ama koşuyor umut ??? yoksa koşmuyor mü???

r9emre
21.03.2011, 00:56
Bak önceden sana kızardım Umut bak yemin ederim artık sana kızmıyorum ya şu oyununa rağmen seni dinlendirmeyen teknik ekibe kızıyorum.Hocanın yaptığı tek hatasın neredeyse ama çok pahalıya patlıyorsun.Yalvarıyorum bak hani bir Arap kaleci vardı 2 hafta üst üste inanılmaz hatalı gol yediğinde o maç üstünden formayı çıkarıp hocasına verip sahayı terketti o maç ve futbolu bıraktı senden bu kadar radikal bir karar beklemiyorum kesinlikle ama git Şenol Hoca'ya de ki hocam bana da sana da yazık bana da yazık hele bu taraftara ızdırabım bu sıralar lütfen beni 3-4 hafta dinlendir yalvarırım Şenol Hoca'm de.

Yemin ederim ben olsam söylerdim gidip.Bu kadar insanın umutları benim ayağıma bakıyor olsaydı.

İskender66
21.03.2011, 00:56
ama koşuyor umut ??? yoksa koşmuyor mü???
Evet çok iyi koşuyor. Ama topla, değil topsuz. Bence yanlış meslek seçmiş. Belki iyi bir atlet olup olimpiyatlara katılıp derece alabilirdi. :)

mit_o
21.03.2011, 00:57
Sana bir örnek vereyim o zaman...

2008 yılında üye olmuşsun...

En azından Galatasaray maçı sonrası bir teşekkür edebilirdin ama değil mi? :)

Pardon şimdi aklıma geldi evet buraya 2008 de kayıt oldum ama 3-4 aydır felan sanırım aktif olarak sürekli giriyorum takip ediyorum önceden takip etmiyordum yani sık sık... :)
Sanırım o maçtan sonra girmeye başladım siteye sık sık...

UğuR
21.03.2011, 00:59
Herkes forum kurallarına göre fikrini yazar....
HerkesiN bakış açısı aynı olmayabilir....
oLAĞAN olanda budur....
Lütfen ikili tartşmaya girerek birbirimizi kırmayalım.

Ama eleştireceğim diye de Trabzonspor futbolcusuna ima ederek ya da alanen hakaret edilmesine de müsade edilmeyecektir. Eleştirin fakat giydirmeyin....

LaZ_KoPaT
21.03.2011, 01:00
Umut kendini bir okut çok ciddiyim nazar felan mi var bu 3. Boş kaleye kaciris

Bekir
21.03.2011, 01:02
Tebrik ederim Umut...

Bugün yüne harika performans sergiledin..

Yine süper koştun,Çok iyi niyetli oynadın,rakibi fena yıprattın...

Bir forvetin yapması gereken(!) her şeyi yaptın,tıpkı geçmiş maçlarda olduğu gibi...

Böyle devam et...

mk.esen35
21.03.2011, 01:03
bu koşma muhabbeti hakan şükürden kalma bence.hakan şükür şöyle koşuyor böyle pres yapıyor diye diye milletin kafasına sanki koşmak bi forvet için en önemli özellik gibi yerleşti.bazılarına göre koşmak savaşmak önemli bazılarına göre topu üç direk arasından geçirmek.golü atan kazanır.fener 3 pozisyon 2 gol.biz 10 pozisyon iki gol.

federer61
21.03.2011, 01:04
Tebrik ederim Umut...

Bugün yüne harika performans sergiledin..

Yine süper koştun,Çok iyi niyetli oynadın,rakibi fena yıprattın...

Bir forvetin yapması gereken(!) her şeyi yaptın,tıpkı geçmiş maçlarda olduğu gibi...

Böyle devam et...
gecenin esprisi

lazoli06
21.03.2011, 01:05
Allah yardımcın olsun Umut

Bekir
21.03.2011, 01:06
gecenin esprisi
Espri falan yapmıyorum,ne zaman normal dille Umut'u eleştirmeye kalksam bir sürü tepki alıyorum sanki dokunulmazlığı var,bari bu dille eleştirelim...

Canberk
21.03.2011, 01:08
Allah yardımcın olsun Umut

Hayırdır ağabey ?
Allah bizim yardımcımız olsun 5 senedir çekiyoruz Umut ne yapıyor da ona yardımcı olacak ??

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 01:09
Pardon şimdi aklıma geldi evet buraya 2008 de kayıt oldum ama 3-4 aydır felan sanırım aktif olarak sürekli giriyorum takip ediyorum önceden takip etmiyordum yani sık sık... :)
Sanırım o maçtan sonra girmeye başladım siteye sık sık...

O zaman aramıza hoşgeldin...

Konya maçında attığı golden sonra zaten görevin gol atmak,onu da atamıyordun neredeyse demeyin yeter... :)

Artık maç kalmadı,Konya maçında atacak heralde.:rolleyes:

mit_o
21.03.2011, 01:12
O zaman aramıza hoşgeldin...

Konya maçında attığı golden sonra zaten görevin gol atmak,onu da atamıyordun neredeyse demeyin yeter... :)

Artık maç kalmadı,Konya maçında atacak heralde.:rolleyes:

Hoşbulduk eyvallah
İnşallah :confused:
Artık eleştirecek birşey bulamıyorum sessiz şekilde protesto etcem bundan sonra :D

Bıyıklıoğlu
21.03.2011, 01:14
Armağan anlıyorum seni alttan anca bakabiliyorsun,senin yerine bu gece ben eleştirdim gerçi senin eleştirilerinin yerini tutamaz ama idare edeceğiz artık. :)

Tolga Kurt
21.03.2011, 01:16
Umut stresli falan değil adamın yeteneği bu şuanda 101 golde olsaydı o pozisyonda yine atamazdı.. Stresliymiş falan hikaye

Hürgün Aygün
21.03.2011, 01:17
Bir pozisyon var kale boş diyemicem ancak kaleci yerdeydi hatırladığım kadarıyla dönen topa kontrol etmeden direk vurdu auta gitti ki o ara gole çok ihtiyacımız vardı dinlendirilmeli.

Canberk
21.03.2011, 01:22
Hay ağzına sağlık Tolga.
Stres nedir yaa.
Beceriksizliğini strese yormaya başladık son 10 haftada.
Sen 10 maçta 1 gol at.
Sonra bu adam bizi şampiyon yapacakmışta dalya yapacakmışta mışta mışta mışta ...

parlayan
21.03.2011, 01:24
Umut Bulut'un bir suçu yok. Adamın yeteneği bu.
En büyük savunucularından biriydim, ancak artık gerçekten abartmaya başladı.
Hem eski mücadele gücünü de göremiyorum artık onda..
Ama dediğim gibi Umut Bulut'un suçu yok.
Şampiyonluk yolunda onu yedekte bırakacak bir santraforu bu takıma katamayanlarındır suç.
Eğer varsa da öyle biri (Pawel mesela), onun yerine Umut'u oynatandadır suç o zaman.
Umut Bulut bu. Üç aşağı beş yukarı hep buydu.

Canberk
21.03.2011, 01:26
Çok sevdiğim laflardan biride bu artık.
En büyük savunucusuydum ama artık cıvıttı.
Bu adam en baştan cıvıktı.
Teşekkürler tüm gerçekleri anladığınız için.

Sana güveniyoruz Umut.
Sen bizi daha Şampiyonlar Ligi'nde temsil edeceksin :alkış:

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 01:27
bu adamın golleri yanlış sayılmış 99 golü nasıl hangi beceriyle attı çok merak ediyorum. neymiş bide 100 golün stresinin etkisi varmış, bunun arkasına sığınacak kadar küçük bir futbolcu bu klüpte barındırılmamalı.

mk.esen35
21.03.2011, 01:28
iddaa girerim bu hafta yine 11 de
birileri 2 mi atar bir mi diye iddaa giriyodu

Canberk
21.03.2011, 01:29
mk.esen35
Ben kalıbımı basarım sezon sonuna kadar ilk 11 de.
90 dakika garantisi vermek isterim ama sakatlanırda dışarıda müdahale yapılırsa 88 dakika filan oynamış olacak o yüzden kaybederim o iddaayı.

Emin Danışmaz
21.03.2011, 01:33
Japonya da nükleer sızıntı var UMUT stres yapmış.

Yahu senin yeteneksiz olduğunu biliyorum,kaç senedir burada bangır bangır bağırıyorum bu adam dan bize fayda gelmezzzzzzz, sıkıntısız maçlarda atar golünü işin rengi değişmeye başladı mı eyvahlar olsun ''yandı gülüm keten helva''.

Nerde o İSİYİN BOLTCULAR ,Umut koşuyor yaaa umut pres yapıyor yaaa ulan bize sanki pres yap da konsantre içecek ver dedik ona biz kendimiz alırız sağol veya koş da sana MADALYA vereceğiz dedik,yahuuu oğlum golll attt gollll hadi bıraktık kalecisi olan kaleyiii BOŞ kaleye at.

Bu takımın atanı UMUT tutanı TOLGA olunca yemin ediyorum rahat bir maç izliyorum,heyecan vermiyor ki adamlar bana tuzsuz yemek gibiler.

mk.esen35
21.03.2011, 01:33
mk.esen35
Ben kalıbımı basarım sezon sonuna kadar ilk 11 de.
90 dakika garantisi vermek isterim ama sakatlanırda dışarıda müdahale yapılırsa 88 dakika filan oynamış olacak o yüzden kaybederim o iddaayı.
ben 5 senedir sakatlandığını görmedim.Allah ta sakatlamasın.delirtiyo beni ama seviyorum yine umutu valla.adam yetenekleri ölçüsünde bu forma için herkesten çok savaşıyor

parlayan
21.03.2011, 01:34
Bu adam en baştan cıvıksa, neden kaç sezondur senin ideal santraforun olarak kalmış? Herkes değişirken o sabit kalmış??

Canberk
21.03.2011, 01:35
Hayatımda ilk kez bir futbolcu kart görsün de cezalı duruma düşsün hatta kırmızı kart görsün diye dua ettim.
O şerefte kendisine aittir.
Bu akşam ikincisini ettim ama yemedi maalesef...

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 01:38
Bu adam en baştan cıvıksa, neden kaç sezondur senin ideal santraforun olarak kalmış? Herkes değişirken o sabit kalmış??

geldimi bi baroş bir niang bir bobo da onu göndersinler. gözdoldurmak için yapılan transferler yüzünden gene ona muhtaç kalıyor insan ister istemez

Canberk
21.03.2011, 01:42

Cevap gelmiş ama bende tekrarlayalım.
Boş bir yatırımdı Umut HER ZMAN için.
Gidip gitmeme işini bana sorsalar 1461 Trabzon'a bile kiralamam onu.
Keşke bana bıraksalardı kalıp kalmamasını.
O zaman sorunun cevabını alırdın işte

parlayan
21.03.2011, 01:43
geldimi bi baroş bir niang bir bobo da onu göndersinler. gözdoldurmak için yapılan transferler yüzünden gene ona muhtaç kalıyor insan ister istemez

İşte ben de onu söylüyorum. Umut Bulut'un suçu yok.
İnsanlar Umut Bulut'a hakaret edeceklerine, onu Trabzonspor'un 1 numaralı santraforu yapanlara göstersin tepkisini..
Bir de santrafor aldık devre arasında. Sanırsın ki gelecek sezonlar için düşünülmüş bir isim. Maçlara 80'lerde giriyor..
Gelecek yıl şampiyonlar liginde olabileceğini de düşünerek alabilirdin pekala adam gibi bir tane.
Umarım bu işin sonu güzel olur da kafamızı taşlara vurmayız en sonunda.

Canberk
21.03.2011, 01:54
Ben hala kendi cevabımı beklemedeyim.
Umut'un suçu yok suçlu Fatmagül öyle mi ?
Evet santrafor aldık devre arasında dediğin gibi 80de giriyor oyuna.
Asıl çocuğun suçu ne Umut gibi forvetin yedeği.
Başkası olsa oynamaz bile Umut'un yedeği olarak vallahi helal olsun has uşakmış.

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 01:57
İşte ben de onu söylüyorum. Umut Bulut'un suçu yok.
İnsanlar Umut Bulut'a hakaret edeceklerine, onu Trabzonspor'un 1 numaralı santraforu yapanlara göstersin tepkisini..
Bir de santrafor aldık devre arasında. Sanırsın ki gelecek sezonlar için düşünülmüş bir isim. Maçlara 80'lerde giriyor..
Gelecek yıl şampiyonlar liginde olabileceğini de düşünerek alabilirdin pekala adam gibi bir tane.
Umarım bu işin sonu güzel olur da kafamızı taşlara vurmayız en sonunda.

peki umut bulutun sucu yok kayseride kale dıbınden boş kaleye atamazken, kasımpaşa maçında iki tane yüzdeyüzlük pozisyonu dışarı sallarken, beşiktaşta kaçırdığı net pozisyonlar, bu maç kaçırdığı net iki pozisyon son maçlardan bahsedıyorum hocam. sen bunlara rağmen bu adamın suçu yok dıyorsan seni tebrik ediyorum. karabükede bir baroş gelmedi ancak emenike kaldırıp götüryor yoku var ediyor umut gibi varı yok etmiyor.

nesta61
21.03.2011, 01:57
bu saatden sonra birakin bu bo$ yorumlari!! destek zamani elestirme zamani deyil!!! 8 final macimiz kaldi elbet fener takilacak eger biz gb macinin ikinci yarisindaki futbolun biraz daha yukarsinda top oynarsak bizi kimse yenemez , golculerimiz gununde olsa fark atardik ama sansimiz yanimizda deyildi onemli olan 3 puan onuda aldik , eksiklerimiz var bu kadroya daha egemen , engin monte edilcek.... umutu yerden yere vurma zamani deyil destek olun destek ....

Samet Yildirim
21.03.2011, 01:59
Umut 1-2 mac dinlendirilmeli baska caresi yok.

FC-ST-PAULI-61
21.03.2011, 02:00
Umut en iyisi 3-4 Sene dinlensin

Mustafa ÖZDEMİR
21.03.2011, 02:02
çok abarttın sende...

Canberk
21.03.2011, 02:04
Katı olmayın.
Sezon sonuna kadar dinlensin yeter.
Şampiyonlar Ligi'nde Umut olmazsa eksi averajla gol atamadan döneriz...

parlayan
21.03.2011, 02:04
Ben hala kendi cevabımı beklemedeyim.
Umut'un suçu yok suçlu Fatmagül öyle mi ?
Evet santrafor aldık devre arasında dediğin gibi 80de giriyor oyuna.
Asıl çocuğun suçu ne Umut gibi forvetin yedeği.
Başkası olsa oynamaz bile Umut'un yedeği olarak vallahi helal olsun has uşakmış.

Ne yapsın Umut?
Hocam beni lütfen ilk 11 oynatmayın mı desin?
Sözleşmesini tek taraflı fes mi etsin?

Görev veriliyor, o da eminim en iyisini yapmaya çalışıyor.
En iyisi de bu işte.

Canberk
21.03.2011, 02:07
Paranın yüzü sıcaktır nasılsa dimi.
Oynasın bizi felç etsin ekran başında.
Trabzonspor böyle para kaynağı bir futbol klübü değildir.
Daha bu bilinci kapamamışız biz.
Burası İstanbul değil Trabzon

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 02:11
bu saatden sonra birakin bu bo$ yorumlari!! destek zamani elestirme zamani deyil!!! 8 final macimiz kaldi elbet fener takilacak eger biz gb macinin ikinci yarisindaki futbolun biraz daha yukarsinda top oynarsak bizi kimse yenemez , golculerimiz gununde olsa fark atardik ama sansimiz yanimizda deyildi onemli olan 3 puan onuda aldik , eksiklerimiz var bu kadroya daha egemen , engin monte edilcek.... umutu yerden yere vurma zamani deyil destek olun destek ....

boş yorumlarımı? asıl sen burda suan boş konusyorsun, eleştiri zamanı değilmiş nezaman yapcağız eleştiriyi adam oynayamıyor arkadaş oy-na-ya-mı-yor. bunun eleştirilcek bir yanı bile yok. golcülerimiz gününde olsa diyorsun nezamn gününde son 10 haftadır nezamandır gününde bu GOLCÜ umut? Umutu yerden yere vurma gibi bir niyetimizde yok ama o atamadığı her golden sonra binlerce Trabzonlu kendini yerden yere vuruyor..

Canberk
21.03.2011, 02:13
Yani biz burda genç kesim olarak kendimizi parçalıyoruz.
Hiçbir klüpte olmayan bir yaşlı seyirci potansiyelimiz bile var.
Dedelerimize kadroyu say desen çoğumuzdan iyi sayar.
Onlara ayıp değil mi bu ya yaşlı ya genç bu adam birini kalpten götürmedikçe ne olduğu anlaşılamayacak.

nesta61
21.03.2011, 02:27
boş yorumlarımı? asıl sen burda suan boş konusyorsun, eleştiri zamanı değilmiş nezaman yapcağız eleştiriyi adam oynayamıyor arkadaş oy-na-ya-mı-yor. bunun eleştirilcek bir yanı bile yok. golcülerimiz gününde olsa diyorsun nezamn gününde son 10 haftadır nezamandır gününde bu GOLCÜ umut? Umutu yerden yere vurma gibi bir niyetimizde yok ama o atamadığı her golden sonra binlerce Trabzonlu kendini yerden yere vuruyor..

umut bulut suan burakdan sonra TURKIYE liginde en cok gol atan 2ci yerli futbolcu senin bundan haberim varmi?????? bu umutun sorunu deyil kardesim turk futbolun sorunu eger sen umut topcu deyil diyorsan kolaysa sen cik oyna??? hani derler ya herkez butun turkiye soyler bunu trabzonda futbolu 7den 77ye herkez futboldan anlar avni akere git herkez antronor herkez futbolcu herkez hakem olmus maraton tribununde , boyle bir ortamda turkiyenin en cok gol atan 2ci golcusune sahibiz hala kalkmis konusuyorsun ayip be!!

Canberk
21.03.2011, 02:29
nesta61 eğer Umut en golcü 2.yerliyse Semih'inde aynı sayıda golü var
Tek fark Umut kesintisiz 90 dakika oynuyor her maçta,Semih son 30 dakika giriyor.
Oda bazı maçlarda...

SEDAT
21.03.2011, 02:32
- Şuan Umut'u değiştirme şansımız yok , her hafta oynayacak belli , o yüzden desteğimizi esirgemeyelim , sezon sonuna kadar dua'larımızı edelim kendisine ...

Canberk
21.03.2011, 02:34
Adama dua tutmuyor ağabey.
Tutsaydı bu durumda olmazdı

SEDAT
21.03.2011, 02:37
- Eleştiri yok , lütfen , hep destek tam destek :) hayde uşaklar , motive etmeliyiz...

nesta61
21.03.2011, 02:37
nesta61 eğer Umut en golcü 2.yerliyse Semih'inde aynı sayıda golü var
Tek fark Umut kesintisiz 90 dakika oynuyor her maçta,Semih son 30 dakika giriyor.
Oda bazı maçlarda...

televisyonda maci izlemek cok kolay top nerde kamera orda ,, futbol topsuz alanda oynanir seni kosacaksin rakibi yoracaksinki diger elemanlar gol atsin bunu umut cok iyi yapiyor , eger LUGANO sunu diyorsa : super ligde zorlandigim oyuncu umut bulut diyorsa sonra kalkip o adami elestiriyorsaniz yemin ediyorum bir cok kisi futboldan anlamiyor , umut sadece son vuruslarda basarsiz eger umut bulut son vuruslarda cok etkili olsaydi suan trabzonda olmazdiki?? yada kalkip toulouse gibi bir takim umuta 4 milyon euro vermezdi at gozlukleriyle elestirmek cok basit .

Canberk
21.03.2011, 02:43
He sen TV'den izlemiyordun ben özür dilerim seni bu kadar yordum gece gecee :(
Gerçekten çok üzgünüm yaa keşke Toulouse 5 verseydi de alsaydı KOSKOCA forvetimiz harap olmazdı bizim gibi futbol bilmeyenlerin içinde.Keşke alsaydıda siz bu yıldızdan mahrum kalmasaydınız oralarda bizde anca yabancı uydulardan rastlarsak at gözlüklerimizle izlerdik Umut'umuzu.
Neyse hadi iyi geceler size.
Önümüzde 15 günlük ara var iyi değerlendirin bol bol Çıplak Gözle maç izleyin ki Konya'ya atamadıkları tartışırken güçlük çekmeyin.

Sedat ağabey destek kesilmez ama eleştiririm maalesef :o

Cem Akyüz

Gülmekten krizlere girdim ya ççç.Durup durup okuyorum gülüyorum ççç

Engin Türkyılmaz
umut bulut suan burakdan sonra TURKIYE liginde en cok gol atan 2ci yerli futbolcu senin bundan haberim varmi?????? bu umutun sorunu deyil kardesim turk futbolun sorunu eger sen umut topcu deyil diyorsan kolaysa sen cik oyna??? hani derler ya herkez butun turkiye soyler bunu trabzonda futbolu 7den 77ye herkez futboldan anlar avni akere git herkez antronor herkez futbolcu herkez hakem olmus maraton tribununde , boyle bir ortamda turkiyenin en cok gol atan 2ci golcusune sahibiz hala kalkmis konusuyorsun ayip be!!

bak ayıbı sendenmı öğrenıcem ben ola adamı maç bası 5 tane gol pozısyonuna sokuyoruz adam 3 haftada bırtane atıyor onuda atsa ne ala. çıkıp ben oynuyacakmışım emın ol ondan daha cok terliyorum ondan daha cok atıyor kalbım o saçma sapan goller kaçırdımı ben ondan daha cok uzuluyorum. senın gıbı ah atamadı vah atamadı havasında işlemez her maç benim kalbım boş boş konsuyrosun orada tolgaya kazma bu kalecıyse benım abım madırdde kalecı dıyorsun. burada gelıp sekız fınal maç kaldı eleştiri yapmayın dıyorsun arkdas gıt once kendı kafandakı çelişkiyi çöz öyle gel buralara.

nesta61
21.03.2011, 02:46
He sen TV'den izlemiyordun ben özür dilerim seni bu kadar yordum gece gecee :(
Gerçekten çok üzgünüm yaa keşke Toulouse 5 verseydi de alsaydı KOSKOCA forvetimiz harap olmazdı bizim gibi futbol bilmeyenlerin içinde.Keşke alsaydıda siz bu yıldızdan mahrum kalmasaydınız oralarda bizde anca yabancı uydulardan rastlarsak at gözlüklerimizle izlerdik Umut'umuzu.
Neyse hadi iyi geceler size.
Önümüzde 15 günlük ara var iyi değerlendirin bol bol Çıplak Gözle maç izleyin ki Konya'ya atamadıkları tartışırken güçlük çekmeyin.

Sedat ağabey destek kesilmez ama eleştiririm maalesef :o

bende cogunlukla maclari tvden izliyorum , ama en son fb ve bjk maclarinda tribundeydim , umuta cok yersiz cok anlamsiz elestiriler yapiliyor , umut neden gitmedi toulouse ?? CUNKU senol gunes izin vermedi eger senol gunes de futboldan anlamiyorsa ben OZUR DILERIM. iyi gecler.

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 02:46
televisyonda maci izlemek cok kolay top nerde kamera orda ,, futbol topsuz alanda oynanir seni kosacaksin rakibi yoracaksinki diger elemanlar gol atsin bunu umut cok iyi yapiyor , eger LUGANO sunu diyorsa : super ligde zorlandigim oyuncu umut bulut diyorsa sonra kalkip o adami elestiriyorsaniz yemin ediyorum bir cok kisi futboldan anlamiyor , umut sadece son vuruslarda basarsiz eger umut bulut son vuruslarda cok etkili olsaydi suan trabzonda olmazdiki?? yada kalkip toulouse gibi bir takim umuta 4 milyon euro vermezdi at gozlukleriyle elestirmek cok basit .

ya nesta61 sen git Allahını seversen belçika ligini takip et ne bilim anderleth i falan tut clup brugge ü tut.

Cem Akyüz
21.03.2011, 02:49
toulouse gibi bir takim umuta 4 milyon euro vermezdi

Öyle bir diyorsun ki Toulouse değil Barcelona sandım.Sanki çok büyük takım Toulouse

Canberk
21.03.2011, 02:55
Tamam ne güzel izlemişsiniz işte tribünde Umut'u .
Ben en son Liverpool maçını izledim tribünde.
Ondada Umut gibi bir forvetimiz olmadığı için yenildik izleyemedim maalesef.

Şenol hocamıza futboldan anlamıyor lafını diyebiliyorsanız boşuna emek harcıyoruz zaten size.
Yazık yani.

Cem ağabey Umut'un kariyerinde görebileceği en büyük klüp olması muhtemel bir klüpten bahsediyoruz.
Barcelona ekleyip seviyeyi düşürmeyelim lütfen :o

nesta61
21.03.2011, 02:56
bak ayıbı sendenmı öğrenıcem ben ola adamı maç bası 5 tane gol pozısyonuna sokuyoruz adam 3 haftada bırtane atıyor onuda atsa ne ala. çıkıp ben oynuyacakmışım emın ol ondan daha cok terliyorum ondan daha cok atıyor kalbım o saçma sapan goller kaçırdımı ben ondan daha cok uzuluyorum. senın gıbı ah atamadı vah atamadı havasında işlemez her maç benim kalbım boş boş konsuyrosun orada tolgaya kazma bu kalecıyse benım abım madırdde kalecı dıyorsun. burada gelıp sekız fınal maç kaldı eleştiri yapmayın dıyorsun arkdas gıt once kendı kafandakı çelişkiyi çöz öyle gel buralara.

ozaman senol gunes futboldan anlamiyor gidin hocayi elestirin?????? UMUTU elestiricene! ozaman guus hiddink de futboldan anlamiyor niye milli takima cagirdiki umutu?????? bana burda hikaye anlatma! ondan cok terliyorum diyerek umuta haksizlik yapma. umut trabzonludan daha cok trabzonlu gibi oynuyor HERSEYINI veriyor sahada onun kadar kosan oyuncu ben tr liginde hakan sukurden sonra gormedim , hakan sukur gol atma opsiyonuda oldugu icin , inter gibi dev takimda oynadi ama umutun son vuruslari cok kotu onada bisey yapamayiz.... benim kafamda çelişki filan yok, benim kastim 8 final mac derken kaleci tolga cikipda gol atacak demiyorum , umuta yapilan haksizligini dile getiriyorum. bana kardesim diye HITAP EDEMEZSIN SAYGISIZLIK YAPMA!

coren
21.03.2011, 02:56
Artık dinlendirilmesi lazım. Hadi Brozek oynamadı Burak forvete çekilmeli. Yakın zamandaUmut'tan bu takıma hayır gelmez.

Yaşar
21.03.2011, 02:58
Tayfun Cora, Umut Bulut ve Tolga Zengin sezon sonu bu takımdan gitmeli. Bakalım kim olacak yeni günah keçileri çok merak ediyorum?

nesta61
21.03.2011, 02:58
ya nesta61 sen git Allahını seversen belçika ligini takip et ne bilim anderleth i falan tut clup brugge ü tut.

SUNDAN EMIN OLABILIRSINKI BELCIKANIN ULKE PUANI OLARAK TURKIYEYI GECTIGINDEN BILE HABERIn YOKTUR SENIn.

werg
21.03.2011, 03:01
Isınma hareketlerinden sonra orta şut çalışırken bazı vurabileceği toplara ayağını bile uzatmadı o an hissettim Umut'un üzerinde ki baskıyı adamda kendine güvende kalmamış.(Belkide ben abartıyorum). inşallah gollerini sıralarda üzerinde ki o baskıyı atar.

Canberk
21.03.2011, 03:01
nesta61

Sana kimse saygısızlık yapmaz öncelikle onu hiç takma kafana ;)
Milli Takım'ıda Guus Hiddink seçmiyor bunun hakkındada bilgin yok.
Bu senaryo tamamen Oğuz Çetin'e aittir.
Galatasaray'dan 6 tane futbolcu alarak salaklık rekoru kırdı zaten.
Lider takımdan(yani bizden) 3 futbolcu almak zorunda topa korlar adamı kolay değil.
Kim var bu düzeyde;
Selçuk Burak Umut
Oda onu aldı.
Hiçbir kişisel becerisi etkili olmamıştır bu seçimde Umut'un ;)

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 03:03
ozaman senol gunes futboldan anlamiyor gidin hocayi elestirin?????? UMUTU elestiricene! ozaman guus hiddink de futboldan anlamiyor niye milli takima cagirdiki umutu?????? bana burda hikaye anlatma! ondan cok terliyorum diyerek umuta haksizlik yapma. umut trabzonludan daha cok trabzonlu gibi oynuyor HERSEYINI veriyor sahada onun kadar kosan oyuncu ben tr liginde hakan sukurden sonra gormedim , hakan sukur gol atma opsiyonuda oldugu icin , inter gibi dev takimda oynadi ama umutun son vuruslari cok kotu onada bisey yapamayiz.... benim kafamda çelişki filan yok, benim kastim 8 final mac derken kaleci tolga cikipda gol atacak demiyorum , umuta yapilan haksizligini dile getiriyorum. bana kardesim diye HITAP EDEMEZSIN SAYGISIZLIK YAPMA!

ola sen ne içtin likörmü içtin sen kafayı bulmuş yönetcilerimiz bu banlayın bunu yoksa ben banlancam :D

Engin Türkyılmaz
21.03.2011, 03:05
SUNDAN EMIN OLABILIRSINKI BELCIKANIN ULKE PUANI OLARAK TURKIYEYI GECTIGINDEN BILE HABERIn YOKTUR SENIn.

yok bilmiyorum kardeşim. işte sen çok biliyorsun bilglisin bu konuda sen belçika liginde teknik direktör bile olursun bir numarasın sen şampiyon sensin

Cem Akyüz
21.03.2011, 03:05
ola sen ne içtin likörmü içtin sen kafayı bulmuş yönetcilerimiz bu banlayın bunu yoksa ben banlancam :D

Sakin ol Ernesto Engin Guevara :)

Canberk
21.03.2011, 03:09
Dedik sakin ol diye.
O değil kardeşim sen gidiyorsun bari adamı bırakta gerçekleri öğrensin biraz daha tartışalım.
Adamı da götürdü :D

Yaşar
21.03.2011, 03:11
Geçmiş olsun arkadaşlara. Gereksiz polemikler.

Canberk
21.03.2011, 03:23
Umut'a daha yorum yapmaya gerek yok zaten herşey ortada haftalardır.

SEDAT
21.03.2011, 03:25
- Canberk bir kelime daha yazarsan yanına gelicem bak , ona göre :)

ThePatriot61
21.03.2011, 03:26
Umuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut Buluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut !!!

Umutun yüzünden iki üye ceza aldi. Sanki gol kacirma hastaligi yetmezmis gibi. Ahhh Umut ahh nasil rahat uyuyabiliyorsun? :D

mehmet83
21.03.2011, 07:06
Iyi niyetinden kimsenin suphesi yok ama olmayinca olmuyor iste. Umut'u cok seven biri olarak dinlendirilmesi taraftariyim. Bu hem ona hem bize iyi gelecek. Yoksa bu sekilde ona destek olanlar bile sirtini cevirebilir ona. Ligin ilk macinda(Ankaragucu) sonradan girip Teo'ya assist yapmisti. Sonradan girince gucu ve enerjisiyle yorulan defansa karsi daha etkili olur bence. Denenmeli bu.

PoWeRLoRD
21.03.2011, 08:50
ben bulduğu pozisyonları gol yapan yoktan pozisyon yaratan bir forvet istiyorum..
bu forvetin umut olmadığı 3 sezondur ortadayken hala neden zorluyosun şenol hocam
sol açık, sağ açık, libero back, forward hatta kaleye koy ama en uçta bu adamı izlettirme bize.
gözünü seviyim şu adamı dinlendir artık.. umut'u kazanıyım derken pawel'i ve diğer oyuncuları kaybediceksin..

BALKAN 06
21.03.2011, 08:59
inanılacak gibi değil gerçekten,
Trabzonspor gibi bir takımın golcüsü bu kadar çolpa olmaması lazım,
okuttular mı üflettiler mi ne oldu umut a anlamadım,
önceden de atamazdı ama bu kadar da değildi:)

Faik Yılmaz
21.03.2011, 09:02
Nükleer santrale filan gerek yok milleti kanser etmek için....

Umut gibi bir forvetiniz olsun yeter.......

Süleyman50
21.03.2011, 09:05
umutun potansiyeli ve yetenekleri belli suç onda değil, 4-5 yıldır koskoca Trabzonsporun forvetini umuta teslim edenlerde...

Turgay Atalay
21.03.2011, 09:27
Senin övüldüğün en son sayfa kimbilir kaç sayfa geride kalmıştır. Tamam yönetim sana güvenerek bir hata etmiştir ama, sende bu hatayı gözler önüne sermek için elinden geleni ardına koymuyorsun.

Hadi öveyim seni !

Evet, çok koşuyor, kafa vuruşları mükemmel, asla Burakın olduğu yere koşu yapmıyor hep kendine boş alan yaratıyor, savunma arkasına atılan topları affettiğini daha görmedim, teknik mükemmel bir hareketle 3 kişiyi oyundan düşürdüğü rivayet edilir, sağı öldürür solu süründür kafası yamultur, son maçta sola geçip kendisinin olması gerektiği yere orta yaptı tam kendi ortasına yetişecekken sulu zeminde ayağı kaydı, hatta Tolganın yerine haftaya kalede olması da muhtemel, adam harika çünkü yok yok....

Efsane olma yolunda müthiş bir topçusun Umut...

Serdær
21.03.2011, 09:29
Umut Bulut bitmiş okey dönüyor haberi yok ..

CAFER ÖZER
21.03.2011, 09:34
O boş kalelere golü kaçıran adamın artık torpille Oynadığına inanmaya başladım.
Alyapıdan neden adam çıkmıyor torpil devreye girdiği için.
Oralarda Torpile engel olamayanlar demekki takım kurarkende Torpil yapıyor,
Eğe Alnazinho o golü atmasa idi Burda Umuta çok koşuyor diyenler en fazla Umuta sallayanalar olacaktı.
Eğer Son haftalarda Kalecin Tolga,Forvetin Umut ise Boşuna Umutlanma
Ne günahı var Borzekin oynatmıyorsunuz anmaladım gitti.
Neymiş adamın 100 gol stresi varmış Bana ne senin 100.golünden atsaydın boş kaleye bitirseydin stresi,
9 haftada 1 gol atıp en az 30 gol kaçıran adamın neyini savunacağım ya
Çok koşuyorsa gitsin veliefendi hipodroumuda yarış yapsın.
Yeter artık arkadaş şu adam dur diyecek bunu takımdan kesecek bir tane Allahın Kulu yokmudur.
Burakta gol kaçırıyor ama Burakın kaçırdığı goller o kadar göze batmıyor
sıkıştığımız anda gol atıp kaç tane maç kurtardı,
Orta saha olmasına rağmen 13 gol attı.
Yeter Allah aşkına Şu adamı 1,2 hafta dinlendirin,2 farkla öne geçtiğimiz maçta alın sahayada stresmi yeniyor ne yaparsa yapsın.
Alanzinhonun maç kurtarması için 45 dakika yetiyor arkadaş her maç 90 dakika yetmiyor ya.

Murat Erdem
21.03.2011, 09:39
Bu kadar formsuzken, yaşadığı baskı yüzünden bu kadar belli olurken, Umut'u ısrarlar oynatan, 90 dakika sahada tutmakta inat eden teknik ekip Umut'tan daha çok suçludur benim gözüm de...Bu ısrar ve inatın dayanağı nedir ? Kime ne faydası var ? Faydası olmayan, zarar gören ilk öğe bizzat Umut Bulut'un kendisidir.

CAFER ÖZER
21.03.2011, 09:39
Ayrıca Umut Madem Kötü neden Milli takıma seçiliyor diyenler.
Milli takımı seçerken 11.sırdaki takımdan 6 tane oyuncu alarak nasıl salaklık yaptıklarını gözler önüne serdiler.Demekki onların kriteri iyi oynayan değil kafalarına göre takılıyorlar,
GS dan 3 defans oyuncusu zannedersinki GS ligin en az gol yiyen takımı Ya adamlar en fazla gol yiyip en az gol atanlardan 30 un üzerinde gol yemişler.

zafer6161
21.03.2011, 09:42
kokskoca TRABZONSPOR un forveti 4 ayda bir gol atıyor.acı ama gercek...
TRABZONSPOR A.Ş. 53 F - Ayak MANİSASPOR-TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig 21.02.2011

TRABZONSPOR A.Ş. 75 H - Kafa BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR-TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig 12.12.2010

Faruk UYSAL
21.03.2011, 09:43
Bir pozisyonda ceza alanı içinde sekerek üzerine gelen topa bomboş durumda iken 'kornere atan defans oyuncusu' gibi vurdu. Halbuki o topa vücudunu hafif yatırıp da çaksa kaleyi tutturduğu gibi çıkması da mümkün olmayacak. Umut'ta baskı var ama bu bence 100. gol baskısı değil, zirve ya da şampiyonluk baskısı. Allah korusun iki hafta tökezleyip potadan uzaklaşsak yine gollerini atmaya başlar. 3-4 sezon önce de Denizli, Konya ve Belediye maçlarında sayısız pozisyonlar harcanarak puan kayıpları yaşandı. Akabinde Sivas mağlubiyeti ile zirveden kopulmasının ardından Umut ve Gökhan tekrar gollerine devam etmişlerdi.
Demem o ki, biz ne zaman hedefe ciddi bir biçimde yaklaşsak Umut'ta maalesef bir formsuzluk başgösteriyor. Lider ya da şampiyonluğa en yakın takımın santraforu rütbesi Umut'u eziyor. Yoksa, 4-5 haftadır bırakın beni 71 yaşındaki babamın atacağı golleri kaçırmasının başka bir açıklaması olamaz. Kendisine naçizane önerim, şu iki haftalık arada ve devamında profesyonel yardım alması.
Umut 1-2 hafta dinlendirilmeli ya da duruma göre oyuna ikinci yarıda sokulmalı. Skora katkı yapacak olan bir Umut'u hepimiz isteriz.

Erman Aydın
21.03.2011, 09:44

bi kere hidink yapılanma içerisinde.Türkiye nin en iyi klüplerinden biri olarak ilk onbir başlayan oyuncularımızın çoğu oradaydı(çoğu da hak ediyodu)umut yerine birinci ligteki herhangi bi santrafor olsa yine çağıralacaktı burdaki faktör umut değil Trabzonspor dur.lütfen umuta haksızlık falan yapılıyo deme.bi insan 5 senede hiç mi gelişme göstermez yahu.artık gol de istemiyoruz umutttan.pozisyonlara o girmesin ileri uçta o oynmasın yani artık boş kaleleri gol yapsa razıyız.
son olarak tartışmaya girdğin o arkadaşla; konu futbolken sırf altta kalmamak için sana kardeşim ddi die işi başka yerlere çekemezisn .eğer böyle eleştiri yapılacaksa atom mühendisiyle bile sabaha kadar tartısırım

Mehmet Ç.
21.03.2011, 09:50
Umut futbol sana küsmüs :(

Adem Erdoğan
21.03.2011, 10:09
Hesap kabardı Umut efendi; 8 taksitle öde borcunu.

Hasan61
21.03.2011, 10:10
Önümüzdeki maç sol açık olarak göreceğiz kendisini galiba :)

BALKAN 06
21.03.2011, 10:12
Umut futbol sana küsmüs :(
urfa sana küsmüş gibi oldu:)

Emre GÜRDAL
21.03.2011, 11:00
koş umut koş umut kale boş umut topa vur vur umut vur...ama golu at golu atmasan taraftar sana atar ne atar bilmm ama:D

ccd6167
21.03.2011, 11:10
:D umuttttttt whatssaaapppp mennnnnnnnnn .........umutun gol atmasını özledım...

bahadır2561
21.03.2011, 11:12
Sivas'ta 2 metreden Kayseri maçında 1 metreden Antalya maçında boş kaleye gol atamaması baskı yüzünden filan değil kendimizi kandırmayalım .. Ne baskısı arkadaslar o pozisyonları gol yapmak için futbolcu olmaya gerek yok

Tatar Kemal
21.03.2011, 11:24
tek sorunu aşırı stres. başka bir sorunu yok. bir gol bulabilse herşey çözülecek ama olmayınca da olmuyor işte. mücadeleci kimliği kimsede yok ama dün akşam sergen yalçın güzel söyledi: umut bulut ceza sahası içi futbolcusu değil.

Tolga Kurt
21.03.2011, 11:30
Şampiyon olsakta ŞLne iyi bir forvet Transfer etsek..

Dursun Kaplan
21.03.2011, 11:36
Baskı bahanesi ile Umut'u savunanlara anlam veremiyorum. Milyon liralar kazandığın bir ekmek kapısında işini doğru düzgün yapamıyorsan sen kendi kendine baskıya giriyorsun demektir.

Bir de şu 100. gol saçmalığı gerçekten çok can sıkıcı. 100. golü atınca ne olacak çok merak ediyorum. Bildiğimiz Umut Bulut gidip yerine leblebi gibi gol atan bir adam mı gelecek acaba ?

Adem Erdoğan
21.03.2011, 11:39
Baskı bahanesi ile Umut'u savunanlara anlam veremiyorum. Milyon liralar kazandığın bir ekmek kapısında işini doğru düzgün yapamıyorsan sen kendi kendine baskıya giriyorsun demektir.

Bir de şu 100. gol saçmalığı gerçekten çok can sıkıcı. 100. golü atınca ne olacak çok merak ediyorum. Bildiğimiz Umut Bulut gidip yerine leblebi gibi gol atan bir adam mı gelecek acaba ?

2 sezon önce ki "taraftar baskısı" 1 sezon önce ki "fatih tekke baskısı" bahanelerinin yeni versiyonu.

Samet Metin
21.03.2011, 11:40
teknik direktörümüz bu şekilde oynatarak seni taraftarın önüne atıyor...

Cihad Varlı
21.03.2011, 11:41
Ya Rab !
Konya maçında ne olur yedek beklesin .
Amin .

* En hayırlısı bu , yapacak birşey yok . :)

Ümit Küçük
21.03.2011, 12:02
hiç boşuna beklemeyin Umut kızağa çekilmez....dönüp geriye bakın 2002'de Hakan Şükür kanser etmemişmiydi bizi kupada ne yapmıştı Şenol hoca son yarı final maçında yedeğe çekmişti....son bir şey Umut Bulut 86 da içilen o zehirli çaylar gibi nonstokastik kanser etkisi yarattın tüm büyelerde ama şimdilik kimse farkında degil

Cemalettin Taşkın
21.03.2011, 12:02
bu sezonu 9 golle bitirecek umut bulut.

Ümit Küçük
21.03.2011, 12:05
akşam Şanşal ve Denizlinin bir tespiti vardı Umut bu sezon 100 bulamaz dediler....Bencede bulamaz sakın penaltı falan atmayada kalkma en az 3 fark öndeysek penaltı olursa vur....yoksa seni beşikdüzüne kadar kovalar taraftar

demir
21.03.2011, 12:18
umut kım ne derse desın tehlıkelı bır oyuncu ... oyunu kendı yarı sahamızda kabul edıp sıkısdıgımız zamanlarda umut ve burak tarzındakı uyncularımız macı kurtarabılıyorlar ozellıklede defansın arkasına atılan toplarda turkıyede 1 numara umuttur bu tartısılmaz.. umut normal sartlar altında santrofor oynaycak bır oyuncu degıl bunda hepımız hem fıkırız ama senol hoca onu hep en ılerı ucta oynatıyor acaba neden ?

cunki umutun cok hareketli olması arkasından gelen jaja,burak,engin, selcuk, colman , alanzinho gibi oyuncularımıza bos alan olusturuyor ve bu sekılde gol bulabılıyoruz ozellıkle jajanın attıgı gollerı tekrar tekrar ızlersenız bunu cok net gorebılırsınız. Sımdı senol hocam dıyorkı onun hareketlılıgı benım ısımı zaten kolaylastırıyor bu sekılde hareketlı olması cok fazla pozısyona gırmemızede sebebp oluyor ama umut atamıyor bence hocamız umutun gol atıp atmamasını bıle dusunmuyor onun o bolgede hareketlı olmasını ıstıyor cunkı orta sahamız ofansıf olarak cok guclu ama defansızmızda sorunlar olabılıyor ıste umutun oradakı hareketlılıgı defans oyuncularının yaklasmasını hatta bır orta sahanında ılerde kalmasını saglıyor tek sorunumuz bazen gol bulamamamız her macta bır oyuncumuz muhakak macı kurtarıyor bu sekılde nereye kadar demeyelım bızımle aynı puanda olan fenerbahcenın tek scorer oyuncusu alex bızım kadar hangı futbolcularını elestırıyorlar ??? bugun alex sakatlansın fener lıgı ilk 4 de zor bıtırır ama ıste zıhnıyert burada devreye gırıyor bızler 27 yıldır sampıyon olamadıgımız ıcın ortalıgı velveleye verıyoruz ama onlar rahatlar cubnkı bılıyorlarkı bu stres arttıkca futbolculara yansıyacak ve kendılerı sampıyon olacaklar buna zemın vermeyelım elestıreceksekte bekleyelım lıg bıttıkden sonra ısteyen ıstedıgını soylesın ama lıg bıtene kadar kutfen oturdugunuz yerden elestırmek yerıne oturdugumuz yerden futbolcularımızın performansını nasıl arttırabılırız onu dusunelım TABI EGER TAKIMIMIZI SEVIYOR SAMPIYON OLMASINI ISTIYORSAK....!

Hekimoğlu
21.03.2011, 12:57
Son 14 maçta 1 gol attığı söylendi bilmiyorum ne kadar doğru ama sen devre arasında yabancı forvet alıyorsun ama şu haldeki Umut'a rağmen oynatmıyorsun peki neyi bekliyorsun Şenol hoca taraftar Umut'u ıslıklamasını herhalde ha bu arada Umut'un kabahati yok malzeme bu.

Selimag
21.03.2011, 13:02
geçen hafta çıplak gözle kasımpaşa maçında seyrettiğim Umut gerçekten motivasyonunu kaybetmiş idi, bu hafta ise kim ne derse desin çok toparlanmış, maçta çok hırslı ve mücadeleci idi. Böyle oynadığı sürece ben Umut'tan her zaman umutluyum. 8 hafta kalmışken ligin bitimine, gereksiz baltalamalara gerek yok, destek olun, moral verin şu adama. lig bitince eleştiren eleştirir istediği gibi, sanki şu an Pawel ondan daha mı formda da, Şenol Hoca onu mahsus seçmiyor...

macuka
21.03.2011, 13:03
Istanbul basini yalakalari Umut u begenmiyorsa,
Umut iyi bir seyler yapiyor demektir.
"Yattara neden yokmus" diye konusup duruyorlar,

Umut milli macta bir, konyada bir gol attimi kim ne konusacak merak eder dururum.

Bu dedigim olursa da, bana tatli ismarlama sozu olanlar getirmeyi unutmasinlar..:)

hamucera
21.03.2011, 13:04
Umut forvet oynamadı, açık olarak gözüktü ki sol açık oynadı, ama bu özellikle bir pozisyonda direğin üstünden dışarı attığı topun mazereti olamaz. İnşallah gol atar ve rahatlarsın

FC-ST-PAULI-61
21.03.2011, 13:13
Umut forvet oynamadı, açık olarak gözüktü ki sol açık oynadı, ama bu özellikle bir pozisyonda direğin üstünden dışarı attığı topun mazereti olamaz. İnşallah gol atar ve rahatlarsın
Umut Forvet oynadi.

sifuni
21.03.2011, 13:16
bence bir hafta dinlendirilsin bi oynamasın kafasını toplayıp geri dönsün sezon başı toulusa gidemediği zaman Şenol hoca bunu yapmıştı.Bence bir daha yapmasında fayda var.

bahadır2561
21.03.2011, 13:26

Umut bildiğin forvet oynadı en uçta o vardı

Süleyman50
21.03.2011, 13:28
iyi niyetinden şüphemiz yok ama özellikle son 3 sezondur attıklarından çok kaçırdıklarıyla hafızamızda yer etti, bir hafta dinlendirsek ne olur çok şey mi kaybederiz acaba...

SEDAT
21.03.2011, 13:28
- Eleştirilere tümüyle katılıyorum , yanlız şu var top kendisinde değilken rakibe bu kadar baskı yapan bir ileri uç elemanı daha yok , ben görmedim , çıplak gözle izleyince daha net ortaya çıkıyor , Umut tam anlamıyla bir golcü değil zaten , attığını kar sayacaksın...

Aker
21.03.2011, 13:36
- Eleştirilere tümüyle katılıyorum , yanlız şu var top kendisinde değilken rakibe bu kadar baskı yapan bir ileri uç elemanı daha yok , ben görmedim , çıplak gözle izleyince daha net ortaya çıkıyor , Umut tam anlamıyla bir golcü değil zaten , attığını kar sayacaksın...

Ben gördüm, serkan ilerideyken iyi pres yaptı. Zaten bu yüzdende yeteri kadar geriye destek veremedi. Umuta has bir özellik olmadığını düşünüyorum.

Fatih Öztürk
21.03.2011, 13:37
umut bulut...

seni bizim,aşağı tükürsem sakal,yukarı tükürsem bıyığımızsın.

gol atamasanda seni seviyoruz.

Turgay Atalay
21.03.2011, 13:39

Olur mu kaleciydi Umut...

Savunacak tek yön bu mu kaldı?

Mustafa Yüksek
21.03.2011, 13:42
11'den kesilmesi lazım. Hem kendisi hem takım için.

Sefa Murat Dokuz
21.03.2011, 14:15
Konya maçında yedek soyunsun.

crazyman_61
21.03.2011, 14:16
umut bu hafta dalya diyecek mi :)

BALKAN 06
21.03.2011, 14:31
umutun potansiyeli ve yetenekleri belli suç onda değil,
4-5 yıldır koskoca Trabzonsporun forvetini umuta teslim edenlerde...
olay budur,
golcü alıyorsun son 4 dk. veya 9 dk. da şans veriyorsun,
iyi ise niye oynatmıyorsun umutun durumu ortada
umutun durumu yıllardır belli pawel kötüyse niye en iyisini almadın.

Ömer Yüce
21.03.2011, 14:34
Bence Engin'in gelmesiyle Kızağa Çekilecektir...

macuka
21.03.2011, 14:45
BIR KELIME BIR ISLEM...
Mutu (rumen oyuncu) nun karekoku alininca ortaya Umut cikmis:)

Rasim YILMAZ
21.03.2011, 15:05
Umut'taki bu heyecan tehlikeli bir boyut almaya başladı...
Konya maçında kesinlikle Pawel ile başlanmalı , olurda ikinci yarı oyun koparsa Umut alınıp dalya yaptırılıp , maç bitiminde alkışlanmalı:)
Sadece bir maç dışarda kalsın...

Ali İhsan
21.03.2011, 15:30
Umut'u severim, Trabzonspor'un hocası olsam her maçta ilk onbire yazarım ama şu kaçırdıkları artık efsane olur. Güiza'nın bile bir adabı vardı.

Her sene aynı dönemlerde, işler kızışınca resmen boş kaleleri bile kaçırmaya başlaması iyice can sıkıyor.

Umut ya bu sefer birşeyler yap geç kalmadan, ya da hakkaten bırak bu işleri...

FC-ST-PAULI-61
21.03.2011, 15:35
Guiza Umutun 10 kati.Guiza bos kaleye okadar kacirmiyordu ve ara sira cok güzel goller atiyordu.Besiktasa asirtma Golü ve bize herzaman atiyor, ayrica Ispanya da Gol krali olmus.Umut süper ligde bile olamiyor.Inanamiyorum Guiza ile dalga geciyordum simdi igrenc fenerliler benimle dalga geciyolar sizin Umut bizim Guiza dan beter diyolar

Ömer Yüce
21.03.2011, 15:40
Guiza Umutun 10 kati.Guiza bos kaleye okadar kacirmiyordu ve ara sira cok güzel goller atiyordu.Besiktasa asirtma Golü ve bize herzaman atiyor, ayrica Ispanya da Gol krali olmus.Umut süper ligde bile olamiyor.Inanamiyorum Guiza ile dalga geciyordum simdi igrenc fenerliler benimle dalga geciyolar sizin Umut bizim Guiza dan beter diyolar

Ne bu ya sidik yarışı gibi Fenerliler benle dalga geçiyor felan??? Ne yani sen bu takımı Fenerden daha iyi olabilmek için mi seviyosun yani bırak boşver bunları... Böyle takım sevgisi olmaz.

Durmadan Umut'a sataşıyosun ama çok sevdiğin Yattara'nın Umut'tan kat kat kötü olduğunun farkında değilsin. Yattara birde kendisinden fedakarlık bekleyen kulübüne ben yaptım şimdi sıra sizde diyor Umut aldığım paranın hakkını verebilmem için çok savaşmam gerekiyor diyor ve uğraşıyorda en azından içinde kötü niyet göremiyorum... Yattara ise tam tersi... Adam gereğinden fazla para kazanıyor. 2 sezon yatıyor aman yattara üzülmesin diye her maç kadroya alınıyor sonra da Umut haksız. Madem haksız ölene kadar haksız olsun...

apachi61
21.03.2011, 15:42
Varlığın ayrı dert yokluğun ayrı dert atsan atılmazsın satsan satılmaz başımız kalmış senle belaya :D

apachi61
21.03.2011, 15:43
umut bu hafta dalya diyecek mi :)

Birisi iddia middia diyodu 2 gol atcak diye nerde o arkadaşımız slmlar olsun burdan ona : )

FC-ST-PAULI-61
21.03.2011, 15:44
Ne bu ya sidik yarışı gibi Fenerliler benle dalga geçiyor felan??? Ne yani sen bu takımı Fenerden daha iyi olabilmek için mi seviyosun yani bırak boşver bunları... Böyle takım sevgisi olmaz.

Durmadan Umut'a sataşıyosun ama çok sevdiğin Yattara'nın Umut'tan kat kat kötü olduğunun farkında değilsin. Yattara birde kendisinden fedakarlık bekleyen kulübüne ben yaptım şimdi sıra sizde diyor Umut aldığım paranın hakkını verebilmem için çok savaşmam gerekiyor diyor ve uğraşıyorda en azından içinde kötü niyet göremiyorum... Yattara ise tam tersi... Adam gereğinden fazla para kazanıyor. 2 sezon yatıyor aman yattara üzülmesin diye her maç kadroya alınıyor sonra da Umut haksız. Madem haksız ölene kadar haksız olsun...
Yattara en azindan yetenekli.Umut tamamen yeteneksiz.Ben Yattara oynamali demiyorum,oynamasin.Ama Pawele haksizlik yapiliyor.Bu ne ya Messi bile her Macta 90 dakika oynamiyor.5 Senedir dayaniyorum ama artik yeter bari bukadar kötü oldugu Zamanda Pawele sans verilsin

ugurozturk
21.03.2011, 15:59
alazinyo gibi adam oturtulup tayfun denenebiliyor da umut oturtulup pawel neden denenemiyor bunu anlamiyorum..

Murat'
21.03.2011, 16:27
İyi niyetinden en ufak bir şüphem bile yok ama belli ki üstünde büyük bir stres var, Umut dün çok koştu , mücadele etti, bişeyler yapmak için didindi durdu ama onun işi gol atmak, dün çok net iki pozisyondan yararlanamadı, sadece dünkü maçta kaçırmış olsa eyvallah diyeceğim ama Umut ikinci devrenin büyük kısmında böyle oynadı, gol atamadığı her dakika onu biraz daha geriye götürüyor.Bence Şneol Güneş Umut'ta ısrar ederek büyük yanlış yapıyor, neyse ki lige ara verildi umarım kendisini toparlar.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2011, 16:41
alazinyo gibi adam oturtulup tayfun denenebiliyor da umut oturtulup pawel neden denenemiyor bunu anlamiyorum..

Şenol Güneş açıklamalarını irdelerseniz Pawel Umut'tan iyi değil tam olarak yanlış transferde diyemiyoruz.

Umut Bulut'tan golcü olarak değilde defansı hataya zorlama, stoperleri sağa sola çekme ve hucüm pres olarak kullanıyor.

Umut'a tavsiyem gol bölgesinde fazla takılmasın atamıyor işte.

Burak, Jaja daha aktif gol bölgesinde. 8 maçta bu 2 oyuncu ile maçları kotaracağız.

Pawel iyi golcü olsa yada hazır olsa oynatır.

Kaan
21.03.2011, 18:24
Yattara en azindan yetenekli.Umut tamamen yeteneksiz.Ben Yattara oynamali demiyorum,oynamasin.Ama Pawele haksizlik yapiliyor.Bu ne ya Messi bile her Macta 90 dakika oynamiyor.5 Senedir dayaniyorum ama artik yeter bari bukadar kötü oldugu Zamanda Pawele sans verilsin

Devlet Bahçeli yöntemiyle açıklayalım o zaman; :D

1: Mücadele
0: Yetenek, Zekâ vs. vs.

Yattara'da istediğin kadar 0 olsun, o baştaki 1 olmadı mı kocaman bir sıfır oluyor işte. :D

Sonuç olarak; 1 > 0 :cool:

FC-ST-PAULI-61
21.03.2011, 18:35
Devlet Bahçeli yöntemiyle açıklayalım o zaman; :D

1: Mücadele
0: Yetenek, Zekâ vs. vs.

Yattara'da istediğin kadar 0 olsun, o baştaki 1 olmadı mı kocaman bir sıfır oluyor işte. :D

Sonuç olarak; 1 > 0 :cool:
Kaan Umut Konyaya atarmi onu söyle bana hani 2 tane atacakti dün ve 60 dakikaya kadar 2 tane atsaydi hattrick bile yapacakti:D ama Yattara gercekten hic mücadele etmiyor o konuda haklisin

Kaan
21.03.2011, 18:43
Kaan Umut Konyaya atarmi onu söyle bana hani 2 tane atacakti dün ve 60 dakikaya kadar 2 tane atsaydi hattrick bile yapacakti:D ama Yattara gercekten hic mücadele etmiyor o konuda haklisin

50. 60. dakikalara kadar 1 gol atarsa 2.'yi de bulur dedim ama atamadı. :)

Konya'ya atar mı bilemiyorum, ama atsın, atmalı. :cool: 100. golü bulamadı diye çok strese girdi diye düşünüyorum ama elbet katılmayanlar da olacaktır. Dün kaçırdığı gollerden en kötüsü önüne düşen topu ayak içiyle kaleye göndermeye çalışmasıydı, zaten ondan sonra taraftar da çıldırdı.

Emirhan Makul
21.03.2011, 19:09
Ne mücadelesi gösteriyor la :D Allah aşkına pawelin oynadığı 5-10 dakka kadar top tutabildi mi ayağında top indirdi mi :D

Tartışmayın şu adamı bak futbol aleminden çıkıyorsunuz tartışarak futbolla alakası yok umutu tartışmanın bırakın kendi haline belki 4 yıllık bir hastalık gibidir yok olur gider bir gün.

tanjugunduz
21.03.2011, 19:16
face tebir rektaşım yazmıştı maç sonu gleyim mi ağlayayım mı bilemedim aynen şöyle yazmıştı ' sahaya inip umuta dönüp bak umut bu top yuvarlaktır buna vurusun kaleye ve gol olur diyesim vardı ' hele bir pozisyonda kalacei kaledene açıldı defansta sıkstıryordu sadece yapacagı ayagının içi ile sağdan sola doğru topa yön vermek ti ama hırsından olacak topun dibine bir vurdu top kalenin sagından yön bile değiştirmeden dışarı çıktı her kaçıdırgında kendimi onun yerine koyup vucudumla ne yapacagını babama göstermekten evde benzema oldum wallahi ya diyorum şöyel vursana şöyle yapsana ama nerde duyuyormu ki beni neyse sen bizim gene de umut u muzsun yazımı böyle bağlayayım...

Ilelioglu
21.03.2011, 19:53
Sakin ol Umut, sakin, sakin, gol gelir sen sadece kaleyi tuttur yeter.

Daha fazla konsantre ol lütfen!

;):)

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2011, 19:56
100. Gol Galatasaray'a

Ali İhsan
21.03.2011, 20:02
100. Gol Galatasaray'a

Yüz müz yok. Asist yapsın.

Selman
21.03.2011, 20:06
Kendisini hiç sevmem ama birkaç sene önce çok doğru bir laf söylemişti Jose Mourinho.Tam da tartışılan konuyu ilgilendirdiği için kopyalayalım;

“Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil!”

Kaan
21.03.2011, 20:22
Kendisini hiç sevmem ama birkaç sene önce çok doğru bir laf söylemişti Jose Mourinho.Tam da tartışılan konuyu ilgilendirdiği için kopyalayalım;

“Baskı mı? Baskı sabah 6’da kalkıp 9’a kadar çalışarak eve ekmek götürmek isteyen insanların üstünde olur, milyonlar kazanan futbolcuların değil!”

Selman abi baskı muhabbeti en son 1-2 sene önce yapılıyordu bu başlıkta, ya da ben rastlamadım uzun zamandır. :p

Cafer Bulur
21.03.2011, 22:50
Umut un 100. gol stresinden dolayi goller kacirdigi söyleniyor ki bence alakasi yok.

Umut kaleciyle karsi karsiya kaldigi anda nasil bir vurus yapacagini bilmiyor,gol zekasi son derece sinirli bir oyuncu.

Sampiyonluk ümitlerini umut un son vuruslarina baglayan bir takima sasarim,hatta yanarim.

Acilen yedege cekilmeli,umut 100. golünü atacak diye bu taraftara iskence cektirilmemeli...

Harun-61
21.03.2011, 23:28
Milli Takim'da cosarsin artik ;)

Sezgin Öztürk
22.03.2011, 00:28
Şenol Güneş açıklamalarını irdelerseniz Pawel Umut'tan iyi değil tam olarak yanlış transferde diyemiyoruz.

Umut Bulut'tan golcü olarak değilde defansı hataya zorlama, stoperleri sağa sola çekme ve hucüm pres olarak kullanıyor.

Umut'a tavsiyem gol bölgesinde fazla takılmasın atamıyor işte.

Burak, Jaja daha aktif gol bölgesinde. 8 maçta bu 2 oyuncu ile maçları kotaracağız.

Pawel iyi golcü olsa yada hazır olsa oynatır.
Pawelle ilgili olan sözlerinize katılmıyorum...Şenol hoca Paweli oynatmıyor ama aynı Şenol Hoca Teoyuda Jajayıda oynatmadı ilk zmanlar Pawel ileride takımın ihtiyacını karşılayabilecek özellikde ve potansiyelde bir oyuncu büyük olasılıkla konya maçında ilk 11 de başlayacaktır...

Bıyıklıoğlu
22.03.2011, 00:33
100.golü attığı anda 101.golü de atması lazım...

Bu seferde 101.gol stresi filan olmasın. :)

Konya maçında 2 gol atsan güzel olur hani...

ThePatriot61
22.03.2011, 00:41
geseliler bile bizede atamazsa yuh yani diyorlar... ahhh Umut

Adem Erdoğan
22.03.2011, 01:42
Federasyona toplu halde mail atalım bir daha saysınlar golleri. 100 olmuştur belki de.

CAFER ÖZER
22.03.2011, 08:23
Trabzonspor Futbol okulunda Futbol bilmeyenlere futbol öğretmek için uğraşıyoruz.
Eğer Şu futbol bilmeyenleri alıp futbol öğretmek için uğraşacağımıza Şampiyon olmaya uğraşsak herhalde Şampiyon olurduk.
İşin ilgiinç yanı Bazı oyunculara nedense Tölerans tanıyoruz.
O kadar Oyuncuyu gözünün yaşına bakmadan kapının önüne koyduk.
Özün Özü dedik o kadar kaliteli Trabzon doğumlu oyuncuyu gönderdik ama belki 10 yıl olmuştur Tayfun Cora hala bu takımda büyük bir yıldız,
"Gökdeniz Karadeniz ise zaten yıldız değildi" ben demiyorum koskoca Başkan söylüyor.
Tayfuna kaç yıldır sabredip Futbolu öğrenmesini bekliyoruz ama o gün geçtikçe kötüye gidiyor,
Tolga ya yıllarca sabrettik Genç Tolga dedik adam nerdeyse Dede olacak hala kaleciliği öğrenemedi,
Umut Bulut tam bir Pimi çekilmiş bomba.
Onun kaçırdığı goller kaç tane Teknik ekibin Başkanın başını yedi ama ısrarla ona Futbol öğretmeye adama 100.golü attırmaya Kulüp seferber olmuş bekliyor,
Bir tane Teknik direktör çıkıpta adamı yedek bırakıp 1,2 Hafta dinlendirmiyor.
Bırakın kardeşim bir kaç hafta oynamasın derdi 100.golü atmaksa onun sorunu Bizim derdimiz Umutun 100.golü değil Şampiyon olmak,Gencecik insanlarımıza bir kez olsun Şampiyonluk sevinci tatırmak,
Umut gol atamıyorsa Boş kale yerine nerdeyse Topu taca atacak şekilde kabiliyetsizse katlanmak zorundamıyız.
İddia ediyorum defanstan bir tane adamı forvete koy Şu takımda Umuttan çok gol atar.
ne zamanki Trabzonsporda kişileri değil Trabzonsporu bütün olarak tartışır destekleriz o zaman başarılı oluruz.
Umut Gol atamıyor eleştiriyoruz hemen Umutsporlular çıkıyor vay nasıl eleştirirsiniz.
Tolga eleştiriliyor Tolgasporlular çıkıyor,
Hiç birisi ne babamın oğlu ne düşmanın
Ben Trabzonsporluyum Trabzonspora ne veriyor ona bakarım,
Umutu gördükçe Mehmet yılmazdan özür diliyorum.

Hekimoğlu
22.03.2011, 09:04
Alt yapı hocası mevki seçiminde resmen saçmalamış bu arkadaş o zamanlar ön libero sağ bek gibi yetistirilseydi daha isabetli olurdu kanımca karşı karşıya dağlara taşlara vururdu şimdi boş kale yerine de dağları tercih ediyor ama milli futbolcu milli takımın düştüğü durum zaten ortada.

Y.Çuvalcı61
22.03.2011, 09:31
Trabzonspor Futbol okulunda Futbol bilmeyenlere futbol öğretmek için uğraşıyoruz.
Eğer Şu futbol bilmeyenleri alıp futbol öğretmek için uğraşacağımıza Şampiyon olmaya uğraşsak herhalde Şampiyon olurduk.
İşin ilgiinç yanı Bazı oyunculara nedense Tölerans tanıyoruz.
O kadar Oyuncuyu gözünün yaşına bakmadan kapının önüne koyduk.
Özün Özü dedik o kadar kaliteli Trabzon doğumlu oyuncuyu gönderdik ama belki 10 yıl olmuştur Tayfun Cora hala bu takımda büyük bir yıldız,
"Gökdeniz Karadeniz ise zaten yıldız değildi" ben demiyorum koskoca Başkan söylüyor.
Tayfuna kaç yıldır sabredip Futbolu öğrenmesini bekliyoruz ama o gün geçtikçe kötüye gidiyor,
Tolga ya yıllarca sabrettik Genç Tolga dedik adam nerdeyse Dede olacak hala kaleciliği öğrenemedi,
Umut Bulut tam bir Pimi çekilmiş bomba.
Onun kaçırdığı goller kaç tane Teknik ekibin Başkanın başını yedi ama ısrarla ona Futbol öğretmeye adama 100.golü attırmaya Kulüp seferber olmuş bekliyor,
Bir tane Teknik direktör çıkıpta adamı yedek bırakıp 1,2 Hafta dinlendirmiyor.
Bırakın kardeşim bir kaç hafta oynamasın derdi 100.golü atmaksa onun sorunu Bizim derdimiz Umutun 100.golü değil Şampiyon olmak,Gencecik insanlarımıza bir kez olsun Şampiyonluk sevinci tatırmak,
Umut gol atamıyorsa Boş kale yerine nerdeyse Topu taca atacak şekilde kabiliyetsizse katlanmak zorundamıyız.
İddia ediyorum defanstan bir tane adamı forvete koy Şu takımda Umuttan çok gol atar.
ne zamanki Trabzonsporda kişileri değil Trabzonsporu bütün olarak tartışır destekleriz o zaman başarılı oluruz.
Umut Gol atamıyor eleştiriyoruz hemen Umutsporlular çıkıyor vay nasıl eleştirirsiniz.
Tolga eleştiriliyor Tolgasporlular çıkıyor,
Hiç birisi ne babamın oğlu ne düşmanın
Ben Trabzonsporluyum Trabzonspora ne veriyor ona bakarım,
Umutu gördükçe Mehmet yılmazdan özür diliyorum.
İmza...:alkış:

Abi aynı şeyleri bende anlatmaya çalışıyorum ama anlayan yokki sonra biz Trabzonspor düşmanı oluyoruz anlamadım gitti:confused:
Mehmet yılmazın yanına öz çocuğumuz olan ergin'ide eklesek atyıp etmiş olmayız.

bahadır2561
22.03.2011, 09:37
Cafer abi cok iyi hatırlattı Mehmet Yılmaz'ın suçu neydi, niye gönderildi?

Umuttan bin kat iyiydi her yönüyle

Mustafa ÖZDEMİR
22.03.2011, 09:56
umutuda böyle idare etmeliyiz...

evrents
22.03.2011, 13:00
Şampiyonluğa oynayan takımın santraforu 14 maçta 1 gol atıyorsa söyleyecek bir söz kalmıyor bize.İstatistikler ortada zaten.

ApoCaN28
22.03.2011, 13:37
100.golü attığı anda 101.golü de atması lazım...

Bu seferde 101.gol stresi filan olmasın. :)

Konya maçında 2 gol atsan güzel olur hani...

Sonra 102. gol stresi sonra 103 sonra 104 böyle gider o , adamın gol atma stresi var yahu . :rolleyes:

Mustafa Ayazoğlu
22.03.2011, 16:27
Umut 100. gol stresi hikaye ben bildim bileli kaçırıyor.

1 maç atar 3 maç kaçırır. 1 maçta 5 pozizyon bulur. 4 tanesini kaçırır.

Bu sefer harbi kötü 10 maçtır 1 golü felan var.

unique
22.03.2011, 16:44
Umut iyi bir oyuncu ama iyi bir golcü kesinlikle değil. Takımda bir şekilde tutulabilir ama forvet olarak asla. Pres yapması, rakibe basması filan artı özellikleri ama bu özelliklerinin orta sahada kullanılması taraftarıyım, mümkün olduğunca rakip kaleden uzakta oynamalı çünkü son vuruşları inanılmaz kötü. Kısaca forvetse Umut, şampiyonluğu unut!

mk.esen35
22.03.2011, 18:27
önceki sayfada yazılmış hakkatten mehmet yılmazın suçu neydi.en az umut kadar koşuyordu pres yapıyordu mücadele ediyordu.

fteotdgs
22.03.2011, 18:36
önceki sayfada yazılmış hakkatten mehmet yılmazın suçu neydi.en az umut kadar koşuyordu pres yapıyordu mücadele ediyordu.
Umut'a verilen kredi bu takimda kimseye verilmemistir simdiye kadar sanirim. Nedir bunun sebebi? Kendisini sevmiyor filan degilim. Sadece merak ediyorum bunu. Ersun Yanal, Senol Gunes, diger gelip giden teknik direktorler, hicbiri vazgecemedi kendisinden.

My
22.03.2011, 19:10
Şenol hocam Allah'ını peygamberini seversen artık Umut'a da bize de eziyet etme.
Adam belli ki formsuz işte iki iki daha dört..
Daha neyi zorluyorsun da adamı da bize gıcık ettiriyorsun.
Umut'a da yazık bize de..

mk.esen35
22.03.2011, 19:11
bilmiyorum.ona sınırsız kredi verenlerin şu anda nerede olduklarınıda bilmiyorum.bu sene şampiyonluk umutun kaçırdıkları yüzünden kaçarsa iki sene sonra şenol hocanında nerede olacağınıda bilemicem

Seyfi_B
22.03.2011, 19:11
Umut'a selam, kaçırmaya devam.

Faruk UYSAL
22.03.2011, 21:44
Bir önceki mesajımda da yazdım. Biz ne zaman ciddi bir şekilde şampiyonluğa doğru gidiyorsak Umut da iyice saçmalamaya başlıyor. Bir futbolcu 3-5 adım mesafeden 7,32 metrelik kaleyi hem de defalarca tutturamaz mı? Tutturamıyor işte. Bunu sadece yeteneğinin kısıtlı, vuruş tekniğinin kötü olmasıyla açıklayamayız. Zira o pozisyonları değerlendirmek için yeteneğe ve iyi bir vuruş tekniğine gerek de yok. Kaldı ki bu oyuncumuz şimdiye kadar ciddi sayılabilecek bir rakamda gol atmış. Başka bir durum olmalı. Problemi bence psikolojik. Oyuncumuz şampiyonluk stresini(baskı demiyorum artık:)) maalesef kaldıramıyor. Aslında sezon sonu yazmak isterdim ama Kayserispor, Gaziantepspor gibi performans konumu vasat takımlar tam ona göre. Çünkü şampiyonluk iddian olmadığı gibi düşme korkun da yok. Para kazanmak ve sağlıklı yaşam için dilediğin kadar oyna. İddia ediyorum, Allah korusun biz zirveden kopsak Umut yine gollerini atmaya başlar... Ama öyle bir durumdan sonra 500 gol atsa ne olacak ki!.. Çözüm, hepimizin belirttiği gibi oyuncumuzun bir süre dinlendirilmesi. Bu süre önümüzdeki Konyaspor maçının sadece ilk 45 dakikası da olabilir, kalan 8 maç da... Böyle vahim zamanlarda, alternatif golcü olarak aldığımız Pawel'i haftalardır tam olarak devreye sokamıyorsak şayet bu tam olarak skandal mahiyette bir transfer fiyaskosudur.
Umut'un ve bizim şansımız arkadaşlarının ne mutlu ki attıkları kritik gollerle zirvede tutunmamızı sağlamış olmaları. Aksi halde Umut'un kaçırdığı pozisyonların tahribatı ve karşılığında alacağı tepkiler şüphesiz daha fazla olacaktı.

pReN@_61
22.03.2011, 23:37
Biraz dinlensen iyi olur Umut..

Bera B.
23.03.2011, 01:12
Ben asla çok şiddetli eleştirmezdim ama gerçekten sınırları zorlamaya devam ediyor. Sadece son 4 5 maçta her maç bir boş kaleye veya altıpastan kaçırmak gibi alışkanlık elde etti. Yazık olacak Umut silkelen az ya.

Yavuz Hasan
23.03.2011, 01:35
ayağın içi dışı deme vur gitsin şampiyon illaki biri girer

bide şut çekerken topa değil şut attığın yöne bakarsan daha estetik bi görüntü olur

ugurozturk
23.03.2011, 02:30
ayağın içi dışı deme vur gitsin şampiyon illaki biri girer

bide şut çekerken topa değil şut attığın yöne bakarsan daha estetik bi görüntü olur

hatta baska bir yone bakarsan daha da estetik olur, degil tulouse bayern muniche bile kasariz seni..

mit_o
23.03.2011, 02:36
Takımın artık antrenmanlar da önceliği Umut olmalı bence devamlı son vuruşlara çalıştırmalılar :)

demir
23.03.2011, 02:43
umutun son vuruslara takımın ıse kafa toplarına calısması lazım bu boy oratalaması ıle bu kadar pozısyona gırıp kafa golu atamıyorsak barız bir arızamız var demektir.

FC-ST-PAULI-61
23.03.2011, 02:48
Umuta calismali cok calismali diyenleri anlamiyorum Umut yeteneksiz.Bu net Pozisyonlari herzaman kaciracaktir.

Tolga
23.03.2011, 04:08
Umuta calismali cok calismali diyenleri anlamiyorum Umut yeteneksiz.Bu net Pozisyonlari herzaman kaciracaktir.

Boş kaleye gol atabilmenin yetenekle pek bir alakası yok.Yani grafiti yapamayan biri yazı yazamaz mı ? Senelik 1 Milyon € kazanan bir futbolcusun.Takımın şampiyonluk mücahadelesi veriyor. Özellikle net izlediğim 2 sezonlarda ortalama 13-15 golü var 150 kaçırdığı net pozisyonlar var.20 boş kalesi var varoğlu var.

Bu yazdıklarım yanlış anlaşılsın.Ben bu sezonun sonuna kadar Umut'un maç içerisinde yanındayım destekliyorum çünkü buna mecburum.Ama bu adam bu sezon bize şampiyonluk bile getirse daha bu takımda görmek istemiyorum.

Umut'un golcüsü olduğu bu takımda şampiyonluk tanımı benim için 3-4 ay şampiyonluk kutlamak için ömrümden 10-12 senenin kalp-damar-sinir hastalığı sayesinde çalmasıdır.

ALLAH RIZASI İÇİN SEZON SONU GİT ! ! !

Joacivil
23.03.2011, 06:40
nasıl tahammul ediyorsunuz inanamıyorum
gözden kaçan bir durum var söyliyim averaj cok cok onemlı ama nerdeyse zorla yenıyoruz umut efendi süreklı kacırıyor bize bol gollu galıbıyet lazım atmak lazım artık şeyini cıkardı bu adam artık
yıllardır atamadıklarıyla büyük şeyler kaçıyor

ilhan
23.03.2011, 10:37
Milli maçta bir gol atacak ve kendine gelecek. Hem de öyle bir kendine gelecek ki, attığı gollere hep beraber sevineceğiz. Ben buna kendimi şimdilik inandırıyorum. Ha oldu da milli takımda oynayıp gol atamadı, bizde oynarken atacak. Yazdım buraya, sırf bu sayfadaki birçok kişi gibi 'ben demiştim' demek için.

Erkin Ekşi
23.03.2011, 12:13
sampiyonlugumuzun onundeki en buyuk engel Alex ve Umut.
hangisi daha tehlikeli bilemiyorum ama,

Berkedogan
23.03.2011, 19:50
sezon başında teo varken umut yedekken takır takır maç oynayıp kazanıyoduk pawelede aynı şans verilmeli en fazla umut kadar gol kaçırır zaten.

apachi61
23.03.2011, 21:29
Milli maçta bir gol atacak ve kendine gelecek. Hem de öyle bir kendine gelecek ki, attığı gollere hep beraber sevineceğiz. Ben buna kendimi şimdilik inandırıyorum. Ha oldu da milli takımda oynayıp gol atamadı, bizde oynarken atacak. Yazdım buraya, sırf bu sayfadaki birçok kişi gibi 'ben demiştim' demek için.

Umuttan bahsediyosun dimi ? yanlış yere yazmış olmayasın bu msjı : ) şaka bi yanada inşallah diyorum ama aklım almıyor pek

macuka
23.03.2011, 21:51
Umut, Mutu, harfler benziyor, transfer aninda karisiklikmi oldu acaba?:) Mutu nun karekokunu yollamislar bize:)

Tayfun
23.03.2011, 22:20
Kaleciler Umut gol atsın diye kaleyi boş bırakıyor ama tık yok Umutta...

Paksoy
23.03.2011, 22:21
Umut'un formu böyle gitmeyecek en önemli haftalarda açılacak meraklanmayın.

seyduna_efil
24.03.2011, 00:16
Umut'un formu böyle gitmeyecek en önemli haftalarda açılacak meraklanmayın.

her maç öncesi "bu hafta kesin golü var,iki tane kesin atar,bu hafta beklenen patlamayı yapacak,bu hafta yüzler klübüne kesin giriyor,üzerinde ki stresten atamıyor vs" gibi sözler baydı artık..lig bitti kardeşim,artık patlayacaksa patlasın yoksa taraftar patlamaya hazır bomba haline geldi umut sayesinde..

SEDAT
24.03.2011, 01:17
- Eleştirelim tama ama Mehmet Yılmaz'ın neyi eksikti ne demek ya :)

Tolga
24.03.2011, 04:28
sezon başında teo varken umut yedekken takır takır maç oynayıp kazanıyoduk pawelede aynı şans verilmeli en fazla umut kadar gol kaçırır zaten.

bence o teo'nun futboluyla alakalıydı.teofilonun kısmetide yaver gidiyordu yapacağı işide biliyordu.yani pawel izlediğim pawelse ondan da fazla birşey beklemiyorum ama pawel izlediğim pawel galiba.

mk.esen35
24.03.2011, 09:40
- Eleştirelim tama ama Mehmet Yılmaz'ın neyi eksikti ne demek ya :)
haklısın fazlası bile vardı

r9emre
24.03.2011, 11:51
Her hafta golü var,her maçtan önce bazı fanatik Umut destekçiler tarafından 100'ü buluyor ama bir türlü bulamadı eziyet çeken taraftar oldu.

Artık verilen bu kredi dolmadı mı? Bence doldu artık Pawel'i izlemek istiyor herkes.Umut'un 10'da 1'i kredi verilsin yeter.

ozturk
24.03.2011, 13:03
Umut mu önce dalya der yoksa kaleci ceni mi:D

http://www.spordabugun.com/h_529644_99-golunu-atti---video.html

r9emre
24.03.2011, 13:14
Umut mu önce dalya der yoksa kaleci ceni mi:D

http://www.spordabugun.com/h_529644_99-golunu-atti---video.html

Umut'un penaltı bile atamadığını düşünecek olursak Rogerio Ceni çok daha önce dalya der. :D

ilhan
24.03.2011, 13:33
Umuttan bahsediyosun dimi ? yanlış yere yazmış olmayasın bu msjı : ) şaka bi yanada inşallah diyorum ama aklım almıyor pek

Böyle düşünmek ve böyle olmasını umuyorum.

kudu_61
24.03.2011, 14:53
Bir önceki mesajımda da yazdım. Biz ne zaman ciddi bir şekilde şampiyonluğa doğru gidiyorsak Umut da iyice saçmalamaya başlıyor. Bir futbolcu 3-5 adım mesafeden 7,32 metrelik kaleyi hem de defalarca tutturamaz mı? Tutturamıyor işte. Bunu sadece yeteneğinin kısıtlı, vuruş tekniğinin kötü olmasıyla açıklayamayız. Zira o pozisyonları değerlendirmek için yeteneğe ve iyi bir vuruş tekniğine gerek de yok. Kaldı ki bu oyuncumuz şimdiye kadar ciddi sayılabilecek bir rakamda gol atmış. Başka bir durum olmalı. Problemi bence psikolojik. Oyuncumuz şampiyonluk stresini(baskı demiyorum artık:)) maalesef kaldıramıyor. Aslında sezon sonu yazmak isterdim ama Kayserispor, Gaziantepspor gibi performans konumu vasat takımlar tam ona göre. Çünkü şampiyonluk iddian olmadığı gibi düşme korkun da yok. Para kazanmak ve sağlıklı yaşam için dilediğin kadar oyna. İddia ediyorum, Allah korusun biz zirveden kopsak Umut yine gollerini atmaya başlar... Ama öyle bir durumdan sonra 500 gol atsa ne olacak ki!.. Çözüm, hepimizin belirttiği gibi oyuncumuzun bir süre dinlendirilmesi. Bu süre önümüzdeki Konyaspor maçının sadece ilk 45 dakikası da olabilir, kalan 8 maç da... Böyle vahim zamanlarda, alternatif golcü olarak aldığımız Pawel'i haftalardır tam olarak devreye sokamıyorsak şayet bu tam olarak skandal mahiyette bir transfer fiyaskosudur.
Umut'un ve bizim şansımız arkadaşlarının ne mutlu ki attıkları kritik gollerle zirvede tutunmamızı sağlamış olmaları. Aksi halde Umut'un kaçırdığı pozisyonların tahribatı ve karşılığında alacağı tepkiler şüphesiz daha fazla olacaktı.
bence umut kendisini sadece koşmaya prese yönlendiriyor kıvrak zekası yok golü düşünmüyor bunu nerden çıkardım dersen altı pastan kaçırdığı gollerin çoğunda top ona atılmadı bi şekilde sekerek veya rastgele önüne düştü alda atlık pas değillerdi yani umut oyun içerisinde bazen kaleden ve golden kopuyor pozisyonun sonunu kestiremiyor golcülük zekası olmadığı için hazır beklemiyor ve topu bi an önünde ve kaleyi boş görünce bi baskı oluşturuyor üstünde heyecan yapıyor ve sonuç orta da

Kıvanç Çuvalcı
24.03.2011, 15:33
Umut yerine baska bir santrafor oynasin onun kadar hareketli ve israrci olmasin Umut un girdigi pozisyonlarin ceyregine anca girer.

SEDAT
24.03.2011, 15:35
- Umut kaçırıyor felan ama nedense ben bu çocuğa içimden gelerek kızamıyorum , ayrıca Mehmet Yılmaz Umut'tan iyiydi gibi mesajlar gördüm , sadece gülüyorum...

Faruk UYSAL
24.03.2011, 15:39
Böyle düşünmek ve böyle olmasını umuyorum.
İnşallah, inşallah...
Şunun şurasında 8 maçımız kaldı. Puan kaybetmeyelim yeter ki. Ben Umut'u avuçlarım patlayıncaya kadar alkışlamaya hazırım.

yigits
24.03.2011, 17:11
Ahh Teo ah...

apachi61
24.03.2011, 17:32
Aklıma geldi acaba bu yemin mi etti gol atmamaya ? Çünkü pozisyonlar üff lesen girer dedirtiyor adama ama umut neden hep zor olanı yapıyor ya da yapmak istiyor anlamıyorum. Acaba gönderilmek mi istiyor?

Kaan
24.03.2011, 17:35
Apaçi hayırdır yahu esir aldın başlığı. :D Çok takma kafaya.. :)

apachi61
24.03.2011, 17:40
Apaçi hayırdır yahu esir aldın başlığı. :D Çok takma kafaya.. :)

Sezon sonu bunun atamadıkları yüzünden esir almaktansa şimdi alıyorum :D

Tolga
24.03.2011, 17:41
Umut yerine baska bir santrafor oynasin onun kadar hareketli ve israrci olmasin Umut un girdigi pozisyonlarin ceyregine anca girer.

alakası yok.burada dert yananların çoğu oyunu ceza sahasına yıkmışken Umut'un kaçırdığı gollerden muzdarip.

burada asıl karmaşa Umut'un rakip defansı yıprattığını savunanlardan kaynaklanıyor.Adamın kafasına sıkmak yerine sırasıyla bacak el kol vs vs öldürmek gibi Umut'un santrforluğu.yani yetenek değil beceriksizlik.

Kaan
24.03.2011, 17:42
Sezon sonu bunun atamadıkları yüzünden esir almaktansa şimdi alıyorum :D

Tamam söz sezon sonu beraber göndereceğiz Avrupa'ya. :D 8 hafta sabır, destek.. :rolleyes:

apachi61
24.03.2011, 17:45
Manisa maçıydı sanıyorum 6 pasta topu auta dikti benim için umut bulut bitti.

mk.esen35
24.03.2011, 17:51
- Umut kaçırıyor felan ama nedense ben bu çocuğa içimden gelerek kızamıyorum , ayrıca Mehmet Yılmaz Umut'tan iyiydi gibi mesajlar gördüm , sadece gülüyorum...
valla bende sana gülüyorum.bence umutta mehmet yılmazda şampiyonluğa oynayan takımın oyuncusu değil.zaten mehmet yılmazda o yüzden gönderildi.nedir bu umut sevdası anlamıyorum.umutu biz almasaydık ne olurdu.muhtemelen 3 istanbul takımından birine giderdi.1 sene kulübede otururdu.1 sene sonra takasla başka bir anadolu takımına giderdi.şu andada mehmet yılmaz gibi o takımdan o takıma sürüklenirdi.umut serbest kalsa 3 istanbul takımı almaz.

Kaan
24.03.2011, 17:58
valla bende sana gülüyorum.bence umutta mehmet yılmazda şampiyonluğa oynayan takımın oyuncusu değil.zaten mehmet yılmazda o yüzden gönderildi.nedir bu umut sevdası anlamıyorum.umutu biz almasaydık ne olurdu.muhtemelen 3 istanbul takımından birine giderdi.1 sene kulübede otururdu.1 sene sonra takasla başka bir anadolu takımına giderdi.şu andada mehmet yılmaz gibi o takımdan o takıma sürüklenirdi.umut serbest kalsa 3 istanbul takımı almaz.

Demek ki Mehmet Yılmaz Umut'tan iyi değilmiş.. İstanbul'a gitmeden geziyor o şimdi şehir şehir. :)

Ha Umut serbest olsa 3 İstanbul takımı almaz cümlesine de katılmıyorum. Eğer serbest kalırsa, İstanbul'dan istemezlerse bir şey bilmiyorum. ;)

mk.esen35
24.03.2011, 18:01
Demek ki Mehmet Yılmaz Umut'tan iyi değilmiş.. İstanbul'a gitmeden geziyor o şimdi şehir şehir. :)

Ha Umut serbest olsa 3 İstanbul takımı almaz cümlesine de katılmıyorum. Eğer serbest kalırsa, İstanbul'dan istemezlerse bir şey bilmiyorum. ;)
bence pek farkları yok.umutun en büyük şansı bize gelmesi.mehmet yılmazın en büyük şanssızlığı trabzonlu olması.umutu3 istanbul takımı alırsa bende bişey bilmiyorum

Kaan
24.03.2011, 18:07
bence pek farkları yok.umutun en büyük şansı bize gelmesi.mehmet yılmazın en büyük şanssızlığı trabzonlu olması.umutu3 istanbul takımı alırsa bende bişey bilmiyorum

Tamam eğer Umut serbest kalırsa -ki zor gözüküyor- o zaman görüşelim bu konuyu. :p

Kaan
24.03.2011, 18:11
keşke gitsede birazda onlar kanser olsa.:p

Ben memnunum Umut'un Trabzonspor'da oynamasından.. Mazoşist falan olduğumu da düşünmüyorum. :D

SEDAT
24.03.2011, 18:12

- O zaman öyle söyle bana M.Yılmaz'ı övme.Umut golcü değil ki sevdalı olan kim.Ama adam ne yapsın , sen aldınmı adam gibi golcü , adam en azından pres yapıyor hiç olmadı 12-13 gol ortalamasıyla oynuyor , ki dere geçerken eleştirip negatif hava oluşturmanın kime ne faydası var onuda anlamış değilim...

mk.esen35
24.03.2011, 18:20
- O zaman öyle söyle bana M.Yılmaz'ı övme.Umut golcü değil ki sevdalı olan kim.Ama adam ne yapsın , sen aldınmı adam gibi golcü , adam en azından pres yapıyor hiç olmadı 12-13 gol ortalamasıyla oynuyor , ki dere geçerken eleştirip negatif hava oluşturmanın kime ne faydası var onuda anlamış değilim...
ben mehmet yılmazı övmedim.umuttan stil olarak farklarının olmadığını.bazı yonlerdende artısı olacağını,şuçunun trabzonlu olması olduğunu ima ettim.umut trabzonlu olsaydı ilk senesinde gönderildiydi.belkide aynı şeyleri düşünüyoruz.dere geçerken at değiştirilmez ama umutun kaçırdıkları yüzünden okyanusu geçip derede boğulabiliriz.pawel adında bi oyuncumuz daha var

SEDAT
24.03.2011, 18:25
- Tayfun nereli pardon Erzincanlımı , Trabzonlu olup olmaması bişeyi değiştirmez , Hasan üçüncülere katlandı bu taraftar sırf Trabzonlu diye , şu ayrımıda bırakalım artık...

mk.esen35
24.03.2011, 18:28
- Tayfun nereli pardon Erzincanlımı , Trabzonlu olup olmaması bişeyi değiştirmez , Hasan üçüncülere katlandı bu taraftar sırf Trabzonlu diye , şu ayrımıda bırakalım artık...
tayfuna avni akerde yapılanlar kimseye yapılmadı.