PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 [135] 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Armağan Dere
18.03.2011, 13:29
Bu hafta bakalım hangi açıdan boş kaleye kaçıracaksın merak ediyorum..Çünkü mesafe tanımıyorsun boş kaleye kaçırmakta..2,5 metre,4 metre,son olarak 8 metre falandı sanırsam boş kale rekorun...Akşam uefa maçlarını izliyorum adamlar imkansız golleri atıyorlar..bizim ki boş kaleye kaçırıyor

lazoli06
18.03.2011, 13:34
Bu hafta bakalım hangi açıdan boş kaleye kaçıracaksın merak ediyorum..Çünkü mesafe tanımıyorsun boş kaleye kaçırmakta..2,5 metre,4 metre,son olarak 8 metre falandı sanırsam boş kale rekorun...Akşam uefa maçlarını izliyorum adamlar imkansız golleri atıyorlar..bizim ki boş kaleye kaçırıyor

Meraktan soruyorum Umut gol atınca sevinmiyor musun?

Armağan Dere
18.03.2011, 13:35
Meraktan soruyorum Umut gol atınca sevinmiyor musun?

Ne alakası var yazdıklarımla..

Erbay
18.03.2011, 13:42
Kalan maçlarda iyi bir seri yakalarsa kendini affettirir.

lazoli06
18.03.2011, 13:42
Ne alakası var yazdıklarımla..

Bence çok alakası var adama demediğin kalmıyor.

Y.Çuvalcı61
18.03.2011, 13:53
Bence çok alakası var adama demediğin kalmıyor.
renkdaş şöyle bir söz vardır bilirmisin???
Hak edeni hayatıma,hak edenin hayatına... die:D

Mustafa
18.03.2011, 14:10
eee napcaz peki trabzonsporluyuz diye hiç gelişmeyen bir adamı bir 6 yıl dahamı destek vericez???
neymiş niyetim merak ettim...eğer konu trabzonsporluluk ise sen rahat ol Adım yücel Soyadım çuvalcı.TG de kime sorarsan sor ne kadar trabzonsporlu olduğumu söylerler sana...

Yazdığım yazıyı okudum birkaç kez sonra senin yazdığını alakayı çözemedim.Banane senin adından soyadından veya seni kimin tanıdığından.Sana Trabzonsporlu değilsin diyen mi oldu.İlla bu uslupla mı konuşalım

.....
18.03.2011, 14:26
Umut a karşı tavır alanlar acaba bu takımdan Umut gittikten sonra ne yapacaklar. Hep aynı şeyleri yazıyorlar farklı olmaya mı çalışıyorsunuz acaba ?

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 14:26
Dünkü Uefa maçlarını izleyince inanın Umut'uma şükrettim :D

Hele Mevlüt'ü görünce :)

Bu maçta gol atamaz Umutt :D

Totem ille de totem .

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 14:28
Yazdığım yazıyı okudum birkaç kez sonra senin yazdığını alakayı çözemedim.Banane senin adından soyadından veya seni kimin tanıdığından.Sana Trabzonsporlu değilsin diyen mi oldu.İlla bu uslupla mı konuşalım

Çıkışa gel diyoo :)

Arkadaşlar herkes sizin kadar Trabzonsporludur . Umut gider Ali gelir ama biz Trabzonsporluyuz . Umut'u çok seviyorum ama kulübe zararı varsa yönetim gönderir .

Ama o formayı giydiği sürece ben Umut her gol attığında deli gibii bağıracağımm Umuuuuutt diyee .

Niye mi sapına kadar Trabzonsporluyuz da ondan ;)

bahadır2561
18.03.2011, 14:32
başlıkta yine sapla saman karıştırılmaya başlandı

Y.Çuvalcı61
18.03.2011, 14:43
Şu Umutspor diyenlerin zaten niyeti belli.Yok aşkları renklereymiş cartmış curtmuş.Trabzonsporluyuz ulan !
Yazdığın yazıyı birdaha hatırltayım... Yine bir anlam çıkaramadıysan yorum yok sana renkdaş

Mustafa
18.03.2011, 14:55
Yazdığın yazıyı birdaha hatırltayım... Yine bir anlam çıkaramadıysan yorum yok sana renkdaş

Yazdığımın arkasındayım ama senin dediğinle hala alakası yok :)

Cafer Bulur
18.03.2011, 14:59
Farabinin acmis oldugu baslik geldi aklima,golün adi umut diye.:)

Son aylara baktigimda ise acilmasi gereken baslik sanirim gol kacirmanin adi umut bulut olsa gerek.

Cihan_61
18.03.2011, 15:09
Farabinin acmis oldugu baslik geldi aklima,golün adi umut diye.:)

Son aylara baktigimda ise acilmasi gereken baslik sanirim gol kacirmanin adi umut bulut olsa gerek.
Müthis düsünce vallah, bi kac gol kacirdigi diye hemen öyle baslik olsun evet, git ac hemen. :o

Cafer Bulur
18.03.2011, 15:14
Müthis düsünce vallah, bi kac gol kacirdigi diye hemen öyle baslik olsun evet, git ac hemen. :o
Umut un kacirdigi goller futbol tarihine beceriksizliklerde doruk nokta olarak gecer.

Sadece bikac gol kaciriyor öyle mi,bardak doldu da tasiyor bile.

Serdar A
18.03.2011, 15:28
Cafer abi açtığım başlığın amacı belli . İlk sayfasında da yazıyor .

Sürekli bu konuya atıf yaparak , dezenformasyon yaratman hakikaten sana yakışmıyor .

Cafer Bulur
18.03.2011, 15:31

Sürekli bu konuya atıf yaparak , dezenformasyon yaratman hakikaten sana yakışmıyor .
Amacim seni kücük düsürmek degildi,seni bilen biliyor.

Ama umut hicbir zaman golün adi olmadi ve olmayacakta onu demek istedim.

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 15:32
Dezenformasyon nedir yahu :)

Emirhan Makul
18.03.2011, 15:34

Dezenfarmasyon ne demek Abi ?

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 15:35
Dezenfarmasyon ne demek Abi ?

Daha yazamıyorsun yahu cahil .

Dezenformasyon . :D

izzet
18.03.2011, 15:37
Cok merak ediyorum, acaba Umut ayrildiktan sonra, hangi Futbolcumuz üzerinden, üstün Futbol Bilgimizi tatmin edecegiz...

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 15:37
Amacim seni kücük düsürmek degildi,seni bilen biliyor.

Ama umut hicbir zaman golün adi olmadi ve olmayacakta onu demek istedim.

Cafer Abi sen cevap verdiğine göre biliyorsundur nedir bu dezenfektan ? :D

Cafer Bulur
18.03.2011, 15:39
Cafer Abi sen cevap verdiğine göre biliyorsundur nedir bu dezenfektan ? :D
Verilen bilgileri baska bir amac icin kullanmak olsa gerek.:)

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 15:41
Verilen bilgileri baska bir amac icin kullanmak olsa gerek.:)

Google terk mi Cafer Abi açık konuş :D

"Yanlış veya doğruluğu bulunmayan ve kasıtlı olarak yayılan bilgi."

Ben de biraz düşününce budur diye yorumladım . :cool:

Cafer Bulur
18.03.2011, 15:41
Cok merak ediyorum, acaba Umut ayrildiktan sonra, hangi Futbolcumuz üzerinden, üstün Futbol Bilgimizi tatmin edecegiz...
Her insanin beceremedigi seyler vardir,bu dogaldir ve her zamanda olacaktir.

Umut gol atmayi beceremiyor,beceriksiz demek kendini tatmin etmek midir?

Umut gol kacirirken bile bir baska vuruyor topa,hatta bircogunda umut un topa gol olmasi icin vurduguna inanmiyorum ben.

izzet
18.03.2011, 15:44
NIye üstüne alindinki Cafer abi, ben ortaya konsutum :)

Senin görüsün Umutun beceriksiz oldugu yönde, benim görüsüm ise Umutun takimin Günah kecisi oldugu yönünde

Bu böyle gelmis, böyle gececektir, benimkisi sadece bir soru, merak :)

Cafer Bulur
18.03.2011, 15:47
Umut a en son elestiriyi ben yapmistim da ondan.;)

Kasimpasa macindaki golü kaciran adam elestirilmeyi haketmistir.

Hatta umut u uyariyorum,kendine gel kendine.:)

Cafer Bulur
18.03.2011, 15:54

Senin görüsün Umutun beceriksiz oldugu yönde, benim görüsüm ise Umutun takimin Günah kecisi oldugu yönünde

Bu böyle gelmis, böyle gececektir, benimkisi sadece bir soru, merak :)
Bircok pozisyonda gol atmak icin degil sadece topa vurmak icin vurus yapiliyorsa o oyuncu gerektiginde günah kecisi olarak görülebilir.

Yemin ediyorum umut un gol kacirmasina degil pozisyonlarda öylesine vurus yapmasina kiziyorum ben.

demir
18.03.2011, 16:02
neden herkez ısın teknık boyutu ıle ılgılenıyor __?? tamam hepımız teknık uzmanız ve futbol profesorlerıyız ama bızım duayenımız takımın zaten basında ?? teknık konuları senol hocamız ve unel hocamız bızden daha ıyı dusunup karar verebılır bızım dusunmemız gereken kendı ısımız yani taraftarlıgımız ..... bu takım neden kendı sahamızda oynayamıyor dıye dusunup cozum uretmeye calısmak yerıne sacma sapan cozumun bızde olmayacagı konularla ılgılenıyoruz son maclarda cok kotu bir performans gosteren umuta mac baslarken kac kere tezahuratta bulunduk onun yanınında oldugumuzu ona destek verdıgımızı gosterdık ? ısımız sadece oturdugumuz yerden cene calmak onced kendı ısınızı yapın sonra baska ıslerle ılgılenın...

Cafer Bulur
18.03.2011, 16:09
neden herkez ısın teknık boyutu ıle ılgılenıyor __?? tamam hepımız teknık uzmanız ve futbol profesorlerıyız ama bızım duayenımız takımın zaten basında ?? teknık konuları senol hocamız ve unel hocamız bızden daha ıyı dusunup karar verebılır bızım dusunmemız gereken kendı ısımız yani taraftarlıgımız ..... bu takım neden kendı sahamızda oynayamıyor dıye dusunup cozum uretmeye calısmak yerıne sacma sapan cozumun bızde olmayacagı konularla ılgılenıyoruz son maclarda cok kotu bir performans gosteren umuta mac baslarken kac kere tezahuratta bulunduk onun yanınında oldugumuzu ona destek verdıgımızı gosterdık ? ısımız sadece oturdugumuz yerden cene calmak onced kendı ısınızı yapın sonra baska ıslerle ılgılenın...
Umut un görevi gol ve goller atmak bizim de yorum yazmak.

Sana katiliyorum,herkes isini yapmali!:)

ilhan
18.03.2011, 16:23
Umut'u savunan dostlarım, abilerim, kardeşlerim;

9 haftada sadece 1 gol atan Umut'un eleştirilmesi olağan değil midir? Elbette maksadını aşan yorumlar vardır. Ama her sezon 15 gol ortalaması tutturuyor dediğimiz Umut son 9 haftada sadece 1 gol attı.

Ben daha fazla gol atmasını beklerdim.
Bekleyemez miydim? Bekleyemez mi kimse?

Mücadelesini takdir etmek başka bir şey, 'gol performansı'nı eleştirmek başka bir şey.
*
9 maçta girdiği pozisyon sayısı ve attığı gol sayısı istastikini çıkarsak 'Pozisyona girmek önemli' diye bir savunma argümanı göreceğiz.

Şu an kadroda Umut'u kesemeyecek hiçbir futbolcunun olmaması Umut Bulut'un suçu DEĞİLDİR. Bu takımın senelerdir çok iyi bitiriciliğe sahip bir adama ihtiyacı olduğu ortadadır. Devre arasında Umut'tan çok daha iyi bir adamın transfer edilmemesi Umut'un suçu değildir.

Eldeki en etkili isim olması Umut'un suçu değildir.
Umut'un tek suçu bu denli ağır eleştirildiği halde o tertemiz forma aşkını bir gram olsun kaybetmeden mücadele etmesidir!
*
Evet futbolunu ahım şahım beğenmiyorum. Çünkü hem efektif değil, hem de çok iyi bitirici değil. Ama Umut'u seviyorum. Çünkü onun kazanma azminden hiç şüphe etmiyorum.

Cihad Varlı
18.03.2011, 16:30
Yedek oturmalı artık .
Yerine Brozek oynamalı .
Formsuzsa Burak .
Kısacası ne yapıp , etmeli Umut'u kesmeli .
Çok ama çok formsuz çünkü..
9 maçta 1 gol ne demek ?
Böyle bir lüksü yok o mevkide oynayan oyuncunun .

Kaan
18.03.2011, 16:51
Umut koşuyor diyenlerin hipodromda koşu izlemelerini tavsiye ediyorum diyen bir insana Umut'u izlemek istemiyorsan maçlarımı izlememeni tavsiye ediyorum doğal değil mi? Ne kadar ağırınıza gitmiş söylediklerim.. Adı üstünde tavsiyedir yani "bizim maçlarımızı izleme o zaman" gibisinden cümle kurmadım. Hani başınızda saç kalmıyor ya o mânâda.. :)

Bir de yıllardır süregelen Umutspor olayı var.. Bu adam bizim takımızda oynamıyor mu kardeşim? O zaman savunmam ve desteklemem kadar doğal bir şey yok. Sonuna kadar da Trabzonsporluyum.. Kimin hangi takımı tuttuğunu siz belirleyemezsiniz kusura bakmayın..

Ek olarak İlhan abinin dediklerine katılıyorum. Kasımpaşa maçından sonra da çok kötü olduğunu, beğenmediğimi söylemiştim. Körü körüne savunduğumuzu söylemesin kimse.. Eğer öyle gözüküyorsa bilin ki sebebi sizlersiniz.

Cemalettin Taşkın
18.03.2011, 16:57
bu maç at artık umut.

Onur Şeref
18.03.2011, 17:23
Dezenformasyon'un Türkçe meali nedir?

Ahmet Başkaya
18.03.2011, 17:25
Dezenformasyon'un Türkçe meali nedir?
Bu soruya cevap vereyim başık daha fazla kirlenmesin :D

Dezenformasyon nedir , dezenfektenin kökü dezendir . Dezen nedir diyeceksin "yok etmek" kirleri yok etmekten gelir . Peki Formasyon diyeceksin , o da cümlelerin düzeni ile oynamak yani kelime anlamı .

Kelime düzeni ile oynayıp karşıdakini yok etmek , dalga geçmek .

Tdk terk .:cool:

CAFER ÖZER
18.03.2011, 17:34
Anlamadığım Şu Neden kişileri Trabzonspordan ön plana çıkartıyoruz.
Kardeşim bize şampiyonluk lazım şampiyon olmak içinde 5-6 senedir gol sıkıntısı çeken takıma gol atacak lazım.
Ahmet gelmiş Mehmet gitmiş önemli değil Önemli Olan Trabzonspora gol atacak adamın lazım olması.
Şu an Golcü diye oynattığımız adam eğer bize çözüm olamamışsa O zaman yerine daha iyisini almak zorundayız,
5-10 milyon usd paraya kıysan sana yanına bir sıfır katarak geri dönecekse neden yapılmaz onu anlamıyorum.
Elbette eleştiri olacak eğer eleştirilerden Rahatsız olan Oyuncu var ise çıksın Topunu oynasın onların eleştirilere verecek en güzel cevabı sahada olsun.
Keşke Umut Her maçta 2,3 gol atsa Bizi şampiyonluğa taşısa,bende onu sırtımda omuzumda taşımaya hazırım,Ama bana faydalı olmayan adamdan medet umupta onu sırtımda kambur gibi taşımak zorunda değilim.(Umut olur ahmet olur mahmut olur kim olursa olsun )
Yıllardan beridir kişilerin Tartışmasını Trabzonsporun önünde Tuttuğumuz için başarılı olamıyoruz.

.....
18.03.2011, 18:10
Git Umut git.

En çok seni yollamak isteyenler ahlanıp vahlanacak!

outoftime
18.03.2011, 19:06
hakan şükür de gol kaçırdı
gol atması için duaya çıkanlar bile oldu
mesele o değil
umutu tek forvet olarak oynatma fikrini eleştiren görmüyorum
jaja niçin forvet oynamıyor da umutu harcıyoruz
bakalım jaja kaç gol kaçıracak sonra da onu göndeririz
umut solbek bile oynuyor her maç
forvet falan oynamıyor
zaten golü atıyoruz önemli olan son maçta 9 top kaybıyla oynayan jajanın orta alanda değil ilerde kullanılması
umutu eleştirmeyin onu oraya mahkum eden zihniyeti eleştirin
jaja gelir alexin yerinde oynar,pawel gelir oynayamaz,mehmet çeakır 18 e giremez
umut ne yapsın morali bozuk gol atma mecburiyetini yüklemişiz adamın sırtına
çok bilmiş spor yazarları gibi davranmayı bırakın artık

Erbay
18.03.2011, 19:24
Golü herkes kaçırabilir. Fırsatçı dediğimiz Teofilo da fb maçında bomboş kaleye atamamıştı. Mesele Umut'un bunu alışkanlık haline getirmesi. Topu düzeltip de boş kaleye atamadığı da ilk oldu herhalde, tek vuruş olarak kaçırdığı olmuştu daha önce. gs maçında ilk golü hatırlayın. Stresin tavana vurduğu, maçın sıkıştığı anda topu müthiş kontrol etmiş ve topu ağlara göndermişti. Şimdi olsa o golü atabilir mi mesela? Şimdi de zor maçlar var, o zaman da zor maçlar vardı. Yani Avni Aker stresi, boş kale stresi gibi şeyler bahane mi? Sorun yeni forvet transferi mi? Pawel'in transfer edilmesiyle Umut'ta başlayan formsuzluk bir tesadüf mü?

Y.Çuvalcı61
18.03.2011, 19:53
Git Umut git.

En çok seni yollamak isteyenler ahlanıp vahlanacak!
Ahh ne demezsin renkdaş,hatta bizzat kendimi suçlu hissedip kahrımdan ölürüm heralde:confused:
Ama hani derlerya ben bu takım için bile ölürüm.Aynen umut gitsin bu takım şampiyon olsun ben ölmeye razıyım...

mk.esen35
18.03.2011, 19:55
--dünyada performansı eleştirilmeyecek futbolcu yoktur.messinin bile milli takımdaki performansı eleştiri konusu olmuştur
--bir takım 9 puan öndeyken geriye düşüyorsa ve bu takımın forveti 9 maçta 1 gol atıp dünyaları kaçırıyorsa elbette ilk hedef o kişi olur
--bir futbolcunun performansı düşünce yedek beklemesi onun değerinden çok fazla şey kaybettirmez
--umutu türkiyeyi geçtik avrupa çapında oyuncu yapan arkadaşlar biz tamam futboldan anlamıyoruz.zaten gelen ve şu anda nerede oldukları meçhul teknik direktörler ve yöneticiler ondan vazgeçmedi.haklısınız
--iki maçta onsuz oynayalım bakalım ne olacak.çok şey mi istiyoruz

jeepeers
18.03.2011, 23:08
umut efendi alex sana nasıl kafa atılır öğretsin

Armağan Dere
18.03.2011, 23:16
Bu Şampiyonluk senin yüzünden giderse o Trabzon'da seni barındıran zihniyete çok diyesim..boş kalelere gol atamayan forvet efendi..Yazıklar Olsun..Gördün mü kafa vuruşunu...Yazıklar Olsun sana

mk.esen35
18.03.2011, 23:18
demekki çok koşmak değil az koşup çok gol atmak önemliymiş.

FC-ST-PAULI-61
18.03.2011, 23:20
Umut kaliteli Golcü diyenler var hahahaha

bordo61
18.03.2011, 23:21
Kaçırma artık (!)

En azından mantıklı pozisyonlarda

Yiğit SARI
18.03.2011, 23:22
Umut'u savundum hep. Ama yeter yav Allah'ını seversen gol at artık. Koşuyosun çabalıyosun ama bize GOL lazım GOL. Semih'e bak birader yine attı golünü.

Selman
18.03.2011, 23:26
Bu akşamki maçta olanlar 30943842. örneğimiz olsun.Mesele gol atmak yeğen, topu içeri sokmak.Atınca kazanıyorsun zaten.

Cem Akyüz
18.03.2011, 23:28
Umut koşuyor diyenlerin hipodromda koşu izlemelerini tavsiye ediyorum diyen bir insana Umut'u izlemek istemiyorsan maçlarımı izlememeni tavsiye ediyorum doğal değil mi? Ne kadar ağırınıza gitmiş söylediklerim.. Adı üstünde tavsiyedir yani "bizim maçlarımızı izleme o zaman" gibisinden cümle kurmadım. Hani başınızda saç kalmıyor ya o mânâda.. :)

Bir de yıllardır süregelen Umutspor olayı var.. Bu adam bizim takımızda oynamıyor mu kardeşim? O zaman savunmam ve desteklemem kadar doğal bir şey yok. Sonuna kadar da Trabzonsporluyum.. Kimin hangi takımı tuttuğunu siz belirleyemezsiniz kusura bakmayın..

Ek olarak İlhan abinin dediklerine katılıyorum. Kasımpaşa maçından sonra da çok kötü olduğunu, beğenmediğimi söylemiştim. Körü körüne savunduğumuzu söylemesin kimse.. Eğer öyle gözüküyorsa bilin ki sebebi sizlersiniz.

Diğer oyuncularıda aynı şekilde savunmanızı görmek isterim Kaan'cım :).Lafım sana değil kişisel olarak üstüne alma genele yazıyorum senin üzerinden :)

Laz_61
18.03.2011, 23:40
Umuyorum bu son sezonundur Trabzonsporda.

lazoli06
18.03.2011, 23:49
9 hafta daha destek verelim

MuratJ
19.03.2011, 00:03
en azından ankaragücü maçında kaleciyide çalımlamışken bomboş kaleye topu gönderebilseydin durumumuz çok farklı olurdu. diyecek birşeyimiz yok. sende bir suç yok kapasiten bu milim fazlası olamaz. suç yıllardır bu takıma yakışır bir santrafor almayanlarda. hocasıyla yöneticisiyle.

-Samet
19.03.2011, 00:19
Niye öyle diyorsunuz arkadaşlar ? Koşuyor , pres yapıyor , rakip defansı yoruyor ... Soruyorum : Forvet gol mü atmalı , ilerde defans mı yapmalı ?

Umut kötü bir oyuncu değilsin fakat bu saatten sonra bize katkı yapabileceğini sanmıyorum :confused:

Y.Çuvalcı61
19.03.2011, 00:22
Alex'in attığı kafa golünü görünce yine aklıma geldin umut :D
Nöbetçi golcü senin kadar gol attı bu ligde...Dikkat edelim (nöbetçi)

Kaan
19.03.2011, 00:32
Diğer oyuncularıda aynı şekilde savunmanızı görmek isterim Kaan'cım :).Lafım sana değil kişisel olarak üstüne alma genele yazıyorum senin üzerinden :)

Mücadele edene, formanın hakkını vermeye çalışana sonuna kadar abi. :)

Yattara deme sakın şimdi.. :p

Halmanli
19.03.2011, 00:39
en azından ankaragücü maçında kaleciyide çalımlamışken bomboş kaleye topu gönderebilseydin durumumuz çok farklı olurdu. diyecek birşeyimiz yok. sende bir suç yok kapasiten bu milim fazlası olamaz. suç yıllardır bu takıma yakışır bir santrafor almayanlarda. hocasıyla yöneticisiyle.

Kesinlikle Umut'un kaleciyle karşı karşıya kaldığı hiçbir pozisyonda GOL diye heyecan yapmam, atarsa sevinirim ancak kesinlikle bunu da kaçırır diye bekliyorum.

Ama bu sene üç pozisyonda bunu umut bile atar diyerek sevinmeye hazırlanmıştım ;

1 ) Bahsettiğin maçta bahsettiğin pozisyon
2) Kayseri maçında kornerden gelen topta karambolde önünde kalan topu kale önünden altıpas çizgisinin bile ilerisinden havaya diktiği pozisyon,
3) Kasımpaşa maçında ceza sahasında penaltı noktası yakınında topu önüne alıp, kontrol edip, durdurup kaleye bakarak şuta hazırlandığı ve yandan auta attığı pozisyon

Artık karar verdim, umut kalede kimse olmasa bile ceza sahası da değil altıpas içinde olsa bile GOL diye heyecanlanmayacağım.

Yaşar
19.03.2011, 00:41
Umut'un golcülüğü konusunda ''iyi golcüdür'' diyeecek kimse olduğunu sanmıyorum. Ama futbolculuğu konusunda ''kötü futbolcudur'' demek de abesle iştikaldir.

-Samet
19.03.2011, 00:42
Mücadele edene, formanın hakkını vermeye çalışana sonuna kadar abi. :)

Yattara deme sakın şimdi.. :p

Neden ? Yattara da kendi etrafında dönüyor , rakibin üstüne gidiyor , kaptırıyor , rakibin üstüne gidip geçmeye çalışıyor , kaptırıyor , kaptırıyor , geriye dönmüyor , bak ne kadar mücadeleci ve forma ruhuyla dolu :)

macuka
19.03.2011, 00:44
Alex'in attığı kafa golünü görünce yine aklıma geldin umut :D
Nöbetçi golcü senin kadar gol attı bu ligde...Dikkat edelim (nöbetçi)

Nobetci yi almayi cok istedik ama adam Trabzonu begenip gelmedi... 100 gol atsa bir sey degismez...

Su anda kadrodaki herkes degerli olmali bizim icin... Adam begenmeme gibi luksumuz yok. Umut kosuyor demekle is bitmiyor, bos kosmuyor adam bizim kosamayan kosmayan adamlarin bosluklarini kapatiyor... Jaja, Alanzinyo, Burak, yattara vs.. golleride onlar atsinlar bir zahmet... Burak ve jaja bunu basariyor en azindan...

r9emre
19.03.2011, 01:01
Beyler Umut hakkında gerçek olan eleştiri yapanlar ceza yiyormuş doğru mu? :p
Ben eleştirmiyorum artık Allah'a dua ediyorum tesadüfen filan gol atsın da galip gelelim diye artık o derece vahim durum benim açımdan o kadar eleştirdik yok abi dedik gerçekleri söyledik köyden kovulan biz olduk haydi hayırlısı. :D

Ömer TOPAL
19.03.2011, 02:05
Umut'u savunan dostlarım, abilerim, kardeşlerim;

9 haftada sadece 1 gol atan Umut'un eleştirilmesi olağan değil midir? Elbette maksadını aşan yorumlar vardır. Ama her sezon 15 gol ortalaması tutturuyor dediğimiz Umut son 9 haftada sadece 1 gol attı.

Ben daha fazla gol atmasını beklerdim.
Bekleyemez miydim? Bekleyemez mi kimse?

Mücadelesini takdir etmek başka bir şey, 'gol performansı'nı eleştirmek başka bir şey.
*
9 maçta girdiği pozisyon sayısı ve attığı gol sayısı istastikini çıkarsak 'Pozisyona girmek önemli' diye bir savunma argümanı göreceğiz.

Şu an kadroda Umut'u kesemeyecek hiçbir futbolcunun olmaması Umut Bulut'un suçu DEĞİLDİR. Bu takımın senelerdir çok iyi bitiriciliğe sahip bir adama ihtiyacı olduğu ortadadır. Devre arasında Umut'tan çok daha iyi bir adamın transfer edilmemesi Umut'un suçu değildir.

Eldeki en etkili isim olması Umut'un suçu değildir.
Umut'un tek suçu bu denli ağır eleştirildiği halde o tertemiz forma aşkını bir gram olsun kaybetmeden mücadele etmesidir!
*
Evet futbolunu ahım şahım beğenmiyorum. Çünkü hem efektif değil, hem de çok iyi bitirici değil. Ama Umut'u seviyorum. Çünkü onun kazanma azminden hiç şüphe etmiyorum.

:alkış: :alkış: o savunan abin dostun işte biri benim... İşte tamda bu yüzden savunuyorum...Kimi neyi neden saçmaca eleştirenlere inat...9 haftada 99 tanede kaçırsa yinede savunucam....Nedenise yukarıdaki yazıda gizlidir..

Samet Metin
19.03.2011, 09:58
kral kendine gel. bu hafta hattrick bekliyorum (2 kafa,bir plase)

CAFER ÖZER
19.03.2011, 10:45
Kesinlikle Umut'un kaleciyle karşı karşıya kaldığı hiçbir pozisyonda GOL diye heyecan yapmam, atarsa sevinirim ancak kesinlikle bunu da kaçırır diye bekliyorum.

Ama bu sene üç pozisyonda bunu umut bile atar diyerek sevinmeye hazırlanmıştım ;

1 ) Bahsettiğin maçta bahsettiğin pozisyon
2) Kayseri maçında kornerden gelen topta karambolde önünde kalan topu kale önünden altıpas çizgisinin bile ilerisinden havaya diktiği pozisyon,
3) Kasımpaşa maçında ceza sahasında penaltı noktası yakınında topu önüne alıp, kontrol edip, durdurup kaleye bakarak şuta hazırlandığı ve yandan auta attığı pozisyon

Artık karar verdim, umut kalede kimse olmasa bile ceza sahası da değil altıpas içinde olsa bile GOL diye heyecanlanmayacağım.
Bende Birisi Umut Müsaitken pas vermeyipte kaleye şut çeken birisine kızamıyorum,
Adam haklı diyorum nasıl olsa Umuta al da at denilen pozisyonlar kaçıyor,Bari ben vurayım belki gol olur diye düşünüyordur oyuncular,

Toraman
19.03.2011, 11:21
Ben bu adamdan bıktım artık ya... yeter ya. Her maç takıma el freni. Trabzonspor'un santraforu en azından bir top kontrol eder ya. Biraz topçu olsa gollerden birini atsa Onur geçen maç sakatlanmayacaktı. Ersun'un başını Gökhan'la birlikte yedi şimdi sıra Şenol Hoca'da. Böyle devam hocam!

CAFER ÖZER
19.03.2011, 11:24
Anlamadığım Çözemediğim şu Umutun sözleşmesinde
"her şartta 90 dakika mutlaka oynayacaktır." diye maddemi var acaba merak ediyorum.
Adam formsuzsa bırak kardeşim 2,3 maç çek kızağa aklını başına alınca oynatırsın.
Daha öncede takım kötü gitti Egemen gibi bir adam bile kadro dışı bırakıldı,Gökhan kadro dışı bırakıldı,Umut ödüllendirildi Kaptan yapıldı takımdan yine kesilmedi.
Umutun Sözleşmesini görmek isterim

Mustafa ÖZDEMİR
19.03.2011, 13:02
kendine gel artık...

Kaan
19.03.2011, 13:04
Umut Ankara'yı sever. :cool:

mit_o
19.03.2011, 13:30
Anlamadığım Çözemediğim şu Umutun sözleşmesinde
"her şartta 90 dakika mutlaka oynayacaktır." diye maddemi var acaba merak ediyorum.
Adam formsuzsa bırak kardeşim 2,3 maç çek kızağa aklını başına alınca oynatırsın.
Daha öncede takım kötü gitti Egemen gibi bir adam bile kadro dışı bırakıldı,Gökhan kadro dışı bırakıldı,Umut ödüllendirildi Kaptan yapıldı takımdan yine kesilmedi.
Umutun Sözleşmesini görmek isterim

Çok doğru söyledin hocam...
Niye inatla hala ilk 11'de her maçta başlar yahu bu Pawel golcü olarak değil de defans olarak alındı da ben mi bilmiyorum !!!
Yada bu M.Çakır'ı kulübede oturtmak için mi aldık !

Cem Akyüz
19.03.2011, 13:35
Umut Ankara'yı sever. :cool:

orada kalsın o zaman :p

Pshycologist41
19.03.2011, 14:28
Dün derbinin özetini izlerken Semih gol attığında spikerin ağzından çıkan "Semih 9. golüne ulaştı" lafından sonra nedense ilk aklıma düşen sen oldun böyle ışık hızıyla... Gururlandım !!!

Kazım Uzunboy
19.03.2011, 14:50
Umut vurdu gol olduuu :)

Emin Danışmaz
19.03.2011, 14:56
umutdan gol bekleme ahmaklıktır.

Kazım Uzunboy
19.03.2011, 15:04
O zaman Tolga vurdu gol olduu

DeAgLeMaNyAq
19.03.2011, 15:07
Yaklaşık iki aydır yazılı ve görsel medyada oynayacağımız maça dair çıkan tüm haberlerde bir paragraf direk Umut'a ayrılıyor.

"Umut dalya peşinde"
"Umut'un dalya heyecanı"
"Umut'un hedefi 100"
"Umut'un 100 iddiası"
"Umut 100 diyecek"
"Umut 100'ler kulubüne girmeyi hedefliyor"
"Umut 100'ü istiyor"
"Umut 100 için"

Bu böyle uzayıp gidiyor...

yunushanilce
19.03.2011, 15:14
o zaman umutta atsında artık bu başlıklar çıkmasın baskıysa baskı kardeşim
baskı bir iki maç olur her maç olmaz ki ama ben orta sahaya kızmıyorum adamlar ne yapsın ilk yarı rahat gol atıyorduk takım kafa olarak rahattı
ama ne zaman 2. yarı başlayıp takım az gol atmaya başlayınca haliyle orta sahamız gol yememe üzerine oyun sergiliyor doğal olarakta
karşı takım orta sahamızı geçip kalemize yükleniyorlar umut en azından biraz daha kendine hakim ayağında top tutsa takım kendine gelecektir
herşey koşma değildir bence gol atamadıktan sonra koşmuşsun koşmamışsın önemi yok mesela vanspor maçında gol atabilseydik
şuan herşey belkide farklı olacaktı

jeepeers
19.03.2011, 17:12
sorun umutta değil
umuttan memnun olup oynatmaya ve takımda tutmaya devam eden zihniyette

Cengiz Çubukcu
19.03.2011, 18:15
isteyenle bahse girerim yarın 2 golü var :)

Cafer Bulur
19.03.2011, 18:16
Tamam ben giriyorum,bence en fazla 1 tane atabilir.:)

Murat SİSMAN
19.03.2011, 18:21
Tottenham dan defoe'de 100ler klübüne giremedi premier ligde :)

Cengiz Çubukcu
19.03.2011, 19:05
Tamam ben giriyorum,bence en fazla 1 tane atabilir.:)

ben 2'de ısrarcıyım :)

Cafer Bulur
19.03.2011, 19:07
ben 2'de ısrarcıyım :)
Insallah,hayirdir rüyanda mi gördün ne?:)

Kim gol atarsa atsin yeterki maci kazanalim,3 puana cok ihtiyacimiz var.

Cengiz Çubukcu
19.03.2011, 19:11
Insallah,hayirdir rüyanda mi gördün ne?:)

Kim gol atarsa atsin yeterki maci kazanalim,3 puana cok ihtiyacimiz var.

bir yerde işler terse dönüp iyi gidecek, o gün yarındır :)

Cafer Bulur
19.03.2011, 19:13
bir yerde işler terse dönüp iyi gidecek, o gün yarındır :)
Insallah,umarim yarin umut un golleriyle kazaniriz da 2 kus birden vurmus oluruz.

Kaan
19.03.2011, 19:22
orada kalsın o zaman :p

Tamam abi 1 günlüğüne ağırlayabilirim Umut'u. :D Sonrası malum, milli takım maçı var adamın haftaya. :cool:

-Samet
19.03.2011, 19:59

Giriyorum abi giriyorum ;) 1 gol atar.

Cihad Varlı
19.03.2011, 20:13
Giriyorum abi giriyorum ;) 1 gol atar.

Atamaz .

*

Samet Berber
19.03.2011, 20:14
Umut , aylardır dökülüyorsun umarım yarınki maç toparlanma maçın olur.

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:20
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6831-5J6Q1U9B.JPG

Ümit Küçük
19.03.2011, 20:24
tutanımız tolga atanımız umut olduktan sonra biz şampiyon oluruz

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:53

İnşallah Abi Şampiyon olacağız ALLAH'ın İzniyle :)

apachi61
19.03.2011, 20:55

ben varım abi nesine :D

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 20:56
Haydi Umut atacaksın sana güveniyoruz inanıyoruz :)

Uğur Ö.
19.03.2011, 21:36
Haydi Umut atacaksın sana güveniyoruz inanıyoruz :)
Bunu her hafta yazmaktan sıkılmadınmı.Tabi sözüm sadece sana değil bu tür yorumlar çok saçma hele hele sonra alıntılayıp bildim havası daha da saçma

Y.Çuvalcı61
19.03.2011, 22:21
Aynı sözü serdar bali söylemişti hatırlıyorum ama olumsuz yönde demişti :D

demir
19.03.2011, 22:31
Umut un görevi gol ve goller atmak bizim de yorum yazmak.

Sana katiliyorum,herkes isini yapmali!:)

bn umutu savunmuyorum ama lıg bıtene kadar elestırmek yerıne ısımızı yapmamız gerektıgını soyluyorum bu takım sadece kendı sahasında puan kaybedıyor ve bız hala kendımızde sorun bulamıyorsak bu kafayla yorumda yazmayalım bence

Kaan
19.03.2011, 22:46
mitnide61

Yavaş yavaş anlıyorum niye Umut'u bu kadar eleştirdiğini..

Ben de sana kötü bir haber vereyim o zaman; avatarındaki şahıs, bir daha Trabzonspor forması giy(e)meyecek. Haberin olsun. :)

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 22:47
Bunu her hafta yazmaktan sıkılmadınmı.Tabi sözüm sadece sana değil bu tür yorumlar çok saçma hele hele sonra alıntılayıp bildim havası daha da saçma

Oyuncuya güveneceksin inancaksın ki sana karşı bekleneni karşılayacak.Ayrıca öyle bizim bildim havalarıyla işimiz gücümüzde olmaz bize yakışmaz.Ben bir kere Burak için demişdim bu maçda gol atacaksın atmıştı ondan sonra alıntılamıştım.Benim hava ile gaz ile işim gücüm olmaz Trabzonspor'umun Şampiyonluğu için elimden geleni yaparım yapmamızda gerekir.Elimden gelen desteği de veririm bana yakışdan daha doğrusu bize yakışan da budur.Burda saçma birşey yok doğrusu olması gerekn birşey var ;)

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 22:49
Bu hafta atacak,haftalardir yaziliyor bari bende yaziyim belki atar ;D

Cihan_61
19.03.2011, 22:53
Bence simdi atar. :D

Bıyıklıoğlu
19.03.2011, 22:58

Atar,atar...

Sen hazır ol... :rolleyes:

Cihan_61
19.03.2011, 23:00
Oyuncuya güveneceksin inancaksın ki sana karşı bekleneni karşılayacak.Ayrıca öyle bizim bildim havalarıyla işimiz gücümüzde olmaz bize yakışmaz.Ben bir kere Burak için demişdim bu maçda gol atacaksın atmıştı ondan sonra alıntılamıştım.Benim hava ile gaz ile işim gücüm olmaz Trabzonspor'umun Şampiyonluğu için elimden geleni yaparım yapmamızda gerekir.Elimden gelen desteği de veririm bana yakışdan daha doğrusu bize yakışan da budur.Burda saçma birşey yok doğrusu olması gerekn birşey var ;)
Tamam Zeki inanacaksin ve karsilik bekleyecksin diyorsunda, Lig bitiyor nekadar bekliyelim ?

Asi Çaykaralı61
19.03.2011, 23:01
Tamam Zeki inanacaksin ve karsilik bekleyecksin diyorsunda, Lig bitiyor nekadar bekliyelim ?

Sende bekle ve inan gelecek bu sene 7 İnşallah :)

Uğur Ö.
19.03.2011, 23:04
Hayır kahin misin nerden biliyon atacağını onu merak ediyorum :)

Tepkim sadece sana değil .Bu tür yorum yapanlar çok var yok gol atacak yok asist yapacak yok iyi oynayacak sonra onları alıntalamalar .Admin olacağım atarım valla forumdan hepsini :)

Cihan_61
19.03.2011, 23:09
Hayır kahin misin nerden biliyon atacağını onu merak ediyorum :)

Tepkim sadece sana değil .Bu tür yorum yapanlar çok var yok gol atacak yok asist yapacak yok iyi oynayacak sonra onları alıntalamalar .Admin olacağım atarım valla forumdan hepsini :)
Yada Kadro yapanlar Senol Günesden iyi biliyor yok su oynasin yok su oynamasin.
:D

Uğur Ö.
19.03.2011, 23:10
Yada Kadro yapanlar Senol Günesden iyi biliyor yok su oynasin yok su oynamasin.
:D
Onlarıda atacaksın hepsini kovacan :D

Cihan_61
19.03.2011, 23:19
Onlarıda atacaksın hepsini kovacan :D
Ozaman forumda 1 kisi bile kalmaz :D

pReN@_61
19.03.2011, 23:21
Yarın 100'ü gülecek inşallah :)

Y.Çuvalcı61
20.03.2011, 00:05
mitnide61

Yavaş yavaş anlıyorum niye Umut'u bu kadar eleştirdiğini..

Ben de sana kötü bir haber vereyim o zaman; avatarındaki şahıs, bir daha Trabzonspor forması giy(e)meyecek. Haberin olsun. :)
Komik olmuşsun renkdaş anladığın buysa seni tebrik ederim:alkış:
Sözlerine dikkat et o adam sadece bir şahıs değil yaşının gereği gördüğün en büyük trabzonspor kaptanıdır.Şunuda söyleyim,ben senin gibi umut sporlu değil,yada tahmin ettiğin gibi tekkesporluda değil.Ben Trabzonsporluyum...:)

Ömer TOPAL
20.03.2011, 01:13
hiddink ve oguz kafayı yemiş...!!!tıpkı şenol güneş gibi....!!

FC-ST-PAULI-61
20.03.2011, 01:16
Semih ve Cenk Tosun varken Umut 1 dakika bile oynamaz Avusturyaya karsi....biraz objektif olursan sende bunu kabul edersin Abi.Semih hic oynamiyor ama 9 gol atti.Umut hep oynuyor oda 9 gol atti.Cenk daha yeni geldi 7 Golü var

r9emre
20.03.2011, 01:35

Doğru Hakan Balta,Servet Çetin,Gökhan Zan,Umut'u alıp Mevlüt'ü,Giray'ı,Serkan'ı da almayan aynıları evet bence Şenol Hoca değil ama diğer ikisi kesinlikle yemiş.Şenol Hoca'nın elinde bir Semih olsa 10 dakika oynayamazdı Umut.

Ömer TOPAL
20.03.2011, 01:57
ironi ironi.....!

mevlüt dediğin adamın kaçırdıgı golleri gördünmü son maçında ? cenk tosun dediğin yeni gelmiş 8 golu varmıs oylemi...komik olmayın gökten zembille inmedi futbola yeni başlamadı..Semihi sakın bana kimse savunmasın...O renkleri giyen bi dallamayı ben burda tarışmam bile.

Serhat
20.03.2011, 02:12
Kaval Kemiğiyle Özlediğimiz Golünü atacak ;) Dalya Kaval Kemiğiyle Gelecek ...

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2011, 08:54
inşallah atar bugün...

Kaan
20.03.2011, 10:02
Komik olmuşsun renkdaş anladığın buysa seni tebrik ederim:alkış:
Sözlerine dikkat et o adam sadece bir şahıs değil yaşının gereği gördüğün en büyük trabzonspor kaptanıdır.Şunuda söyleyim,ben senin gibi umut sporlu değil,yada tahmin ettiğin gibi tekkesporluda değil.Ben Trabzonsporluyum...:)

Fatih Tekke de herkes gibi şahıstır ne yani, insanüstü özellikler mi yükleyeyim ? Fatih Tekke hakkında ne söyleyeceğim, ne düşüneceğimi bilecek kadar aklıselimim merak etme sen. :)

Umutspor hikayesine de bir son ver derim Trabzonsporlu olmasam burada işim yok. Hangi takımı tuttuğumu biliyorum yani için rahat olsun senin, kasma fazla.. Komik çocuk. :rolleyes:

Semra
20.03.2011, 12:32
Umut, bir insan yaparım dediği her şeyi yapabilir sen elinden geleni yapıyorsun ama buna inanmıyorsan olmaz...
Ne olur bugün o sahaya tüm inancınla çık, olacak!
İnanmak başarmanın yarısıdır diye boşuna dememişler, daha önce 99 kez bunu yapmışken bugün ve bundan sonra tekrar niye yapamayasın ki 100, 101...
Allah yardımcın olsun.

ispiroğ61
20.03.2011, 13:24
Atacaksın 100. golünü ve arkası kesilmeyecek.. Hırsına kurban..

Atakan
20.03.2011, 13:28
Bugün gol atamasa bile maçı kazandıracaktır. Ama bekliyorum golü de.:)

r9emre
20.03.2011, 13:45
9 haftadır golü bekleye bekleye herkes perişan oldu zaten.Cale'den bu kadar gol beklesek atmıştı.

Mert Oğuzlu61
20.03.2011, 13:55
titre ve kendine gel, başla artık.

Cem Akyüz
20.03.2011, 16:21
100.golünü at sonra başardım de git Şenol Hoca'ya beni daha oynatma de

Bera B.
20.03.2011, 16:30
Bu hafta atacak orası kesin, ama bundan sonrası için iç açıcı dğeil durumu.

ceyhun inanir
20.03.2011, 16:32
ultra yeteneksiz

.....
20.03.2011, 17:12
Hadi gözünü seveyim at şu golü de rahatlat bizi..

Erbay
20.03.2011, 17:17
Allah yardımcın olsun.

Gökhan KAN
20.03.2011, 17:27
İnşallah Hat-trick yaparsın..

sezai
20.03.2011, 19:43
Bu adam TS forması altında hatrick yaptını gören var mı? Güzel espri :)

Vkgz
20.03.2011, 19:46
bırak artık su takımın yakasını

ugurozturk
20.03.2011, 19:51
Burakin kaleciyle karsi karsiya kaldigi 3 pozisyonda cok kosan umut nerdeydi, umutu gorebilen oldu mu?

ugurozturk
20.03.2011, 19:54
İnşallah Hat-trick yaparsın..

Sana bi has-trick yapacak bugun o kesin :)

Berat
20.03.2011, 20:00
Burakin kaleciyle karsi karsiya kaldigi 3 pozisyonda cok kosan umut nerdeydi, umutu gorebilen oldu mu?

Burak'a pasları vermiş olmasın ?

O pozisyonları Umut kaçırsa adama demediğinizi bırakmazdınız. Burak kaçırıyor -ki olabilir,kaçırabilir-, bu kez de "Umut neredeydi o pozisyonda?" diyorsunuz.

Vallahi billahi ayıp.

Bülent Bayraktar
20.03.2011, 20:01
doğru dürüst pas veremiyor daha yaav

ozturk
20.03.2011, 20:11
tam bir bank asya forveti..

Vkgz
20.03.2011, 20:37
:) ..............

Sefa Murat Dokuz
20.03.2011, 20:38
Umut'a sabreden de Umut'a da !
Brozek her maç büyük katkıyla oynadı ! Oynatılmıyor ! Torpilli 10 maçtır kaçırdıkları ile gol kralı olurdun be !

mizah
20.03.2011, 20:39
Bu adama forvet mevkisinin ne yapmasi gerektigini hatirlatan hicmi yok acaba..? gol pozisyonlarini bu denli cömert harcayan baska bir oyuncu tanimiyorum Türkiye Süper Liginde..

Vkgz
20.03.2011, 20:45
istersen 100 değil 1000 gol at artık seni gormemek için maç izlemeyeceğim neredeyse

mizah
20.03.2011, 20:47
sorun sende degil seni sürekli ilk 11 e koyup bu rezil haline ragmen israr edende..

Kazım Uzunboy
20.03.2011, 20:58
Umut'un gol sayısını sıfırlamak gerek.

Baştan başlasın, 99'dan 100'e gelene kadar 0'dan 99'a çoktan gelir sanırım.

AYYILDIZ
20.03.2011, 21:01
Yuh artik be.Bombos pozisyonlari nasil kacirirsin anlamak mumkun degil.

Bilal Karadeniz
20.03.2011, 21:01
Umut'un gol sayısını sıfırlamak gerek.

Baştan başlasın, 99'dan 100'e gelene kadar 0'dan 99'a çoktan gelir sanırım.

aynen öle üstad :)

Emirhan Uludüz
20.03.2011, 21:02
Bi git ya. Yapacağın presede yaptığın koşuyada lanet olsun. Yamuk ayaklı herif. Bam güm topa vuruyor. Artık kimse Umutu savunmasın bana.

Umutu savunan futboldan gram anlamıyor.

Fatih
20.03.2011, 21:03
Sen golleri biz keçileri kaçırıyoruz.

bordo61
20.03.2011, 21:04
Umutun yanına patır patır gol atacak birini koymadıkları müddetçe Umut'a sövüp sayacağız.

mda61
Gol sayısıyla alakası yok. Sene başından beri sana destek verdim, savundum ama artık yeter. Oraya bostan korkuluğu koysan, 10 maçta belki çarparda gol olur. Top Umut'a gelicekte, beyefendi topu kontrol edicek, kaleye bakacakta, vuracak ve gol olacak. Ölme eşşeğim ölme. Kanser ettin beni Umut. Üstümdeki kazağı yırttım sana söverken

ugurozturk
Burak'a pasları vermiş olmasın ?

O pozisyonları Umut kaçırsa adama demediğinizi bırakmazdınız. Burak kaçırıyor -ki olabilir,kaçırabilir-, bu kez de "Umut neredeydi o pozisyonda?" diyorsunuz.

Vallahi billahi ayıp.

o paslarin ikisini colman birini jaja verdi.. umutu bu takimda gormek istemiyorum.. bu kadar netim..

pawel ya da egemeni tayfunu orda oynatirim umutu oynatmam.. hicbir pozisyonu onceden sezemiyor, top kendisine yoneldiginde cogu zaman dengesini kaybediyor...

bana umut demeyin...

UğuR
aRKADAŞLAR forumun seviyesini lütfen bozmayın bizi ceza vermeye zorlamayın lütfen

Samet Berber
Umut kızmayayım diyorum ama olmuyor .

Sana rağmen şampiyon olacağız , çok net !

izzet
20.03.2011, 21:05
Umutun "kazanmak" icin basariyla bitirdik.

Hayirli olsun.

Canberk
20.03.2011, 21:05
Bu akşam Umut iyiydi,çok koştu,istedi ama olmadı diyene forumdan kovsalar çok ağır hakaret ederim.
Şansımızı zorlamayalım lütfen...

Rica ediyoruz kimse yazmasın lütfen.
Veya idare ederdi diyip geçelim şuradan.

Kereşenli
20.03.2011, 21:06
Allah aşkına çek git bu takımdan, bıktık oğlum senden. Kaçırmadığın gol kalmadı. 100'ler kulübü de sana kalsın, istemiyoruz biz. Sana verilen şans başka bir forvete verilseydi gol kralı olmuştu be.

Bera B.
20.03.2011, 21:07
Yorumsuz. Ben ekran başında öleceğim bir gün.

Paksoy
Umut seni seviyorummm.

unique
Sözün bittiği yerdeyiz, inanılmaz. Israrla kaçırmaya devam ediyor, Şenol Hoca da ısrarla oynatıyor. Mümkünse haftaya oynamasın, Pawel oynadığı kısa zamanda Umut'tan en azından kötü olmayacağını gösterdi.

Ali Tunahan Güllü
20.03.2011, 21:08
Yeminederim hiç birşey demiyorum artık.
Bitirdim kendimi.

mda61
20.03.2011, 21:08
Umut çok iyi koştu bu akşam. Biraz daha zorlarsa maratonda yarışan bir sporcusu olacak kulübümüz. Aynen devam, Umut. Sen koş, birileri atar golü zaten, hiç dertme etme gol atmayı. Kendini hiç zorlama pozisyona girmek için. Sen koş, sana lazım olan bu.

Selman
20.03.2011, 21:10
Maçı digiweb den takip ediyorum.Biraz geriden geliyor malum.Yanı başımızda kahve var.Büyük gürültüler kopuyor.İçerden aha bu sefer attık diyor evdekiler."Sakin olun Umut kaçırmıştır cevabını" veriyorum.Eksiği var fazlası yok.

Kanser sebebi.Yeminle bak.Burak da ona ayak uydurdu bugün.Ya Alanzinho atamasaydı ?

ThE JoKeR
20.03.2011, 21:12
Umut önümüzdeki hafta maçta kendi kalesine gol atsın, Umut da kurtulur bizde :)

Sencer Bulut
20.03.2011, 21:12
Niye Umuta yükleniyoruz ki! Adam beni zorla oynatacaksınız diye tehdit mi ediyor hoca yı yönetimi.Artık Senol hoca Pawel'i sahaya sürmesi gerekiyor.Biz Umut'un 100. golünü beklersek cok kriz geçiririz daha...

watergirl
20.03.2011, 21:16
Umut Allah rızası için git artık trabzondan.Saç baş yolmaktan bıktım artık senin yüzünden

Hami_41
20.03.2011, 21:18
Son vuruşlarda çok beceriksiz bu kadar gol kaçırılmaz ya rekor kırıcak adam bu kadar çok gol kaçıran bir forvet görmedim ben hayatımda neleri kaçırıyor ya

Gökhan KAN
20.03.2011, 21:18
Babama bişey olmadan ne olur ayrıl takımdan..

T.B_1461
20.03.2011, 21:22
Başlık iğrençleşmeye başladı. Bir süre kitli kalsa iyi olur gibi.

Ozan Yazıcı
20.03.2011, 21:22
Benim sana söyleyecek sözüm kalmadı Umut kardeşim. Ne sana, ne Şenol Hoca'ya.
Bu yollar helal olsun sana..

DeAgLeMaNyAq
20.03.2011, 21:23
Bu saatten sonra Umut için ne söylemek lazım bilmiyorum. Duvarları yumruklamaktan ellerim morardı...

TSKara61
20.03.2011, 21:24
-Taraftar baski yapiyor

-Aile baski yapiyor.

-Karisi baski yapiyor.

-Arkadaslar baski yapiyor.

-Dalya baski yapiyor.

-Japonya'daki deprem baski yapiyor.

Baski altinda arkadaslar. :)

balli_kuymak
20.03.2011, 21:29
Hala savunanlar varya seni oynamaya devam et...Yahu Umut bulut bu takımı ne zaman sırtlamış arkadaşlar bi cevap verin büyük bir takımın şampiyonluga giden bir takımın forveti geldiği günden bugüne hiç sürükleyemezmi bir takımı Umut kaç senedir bizde kaç senedir aynı hatta giderek köreliyor ve halaaaaa bu adamı savunanlar var bravo size...

agahozlu
Umut, Allah rızası için idmanlardan sonra al bir kaleci karşına 1 saat gol çalış. Seken top,duran top,hareketli top hepsine vurmayı dene.
Ondan sonraki 1 saatte top kontrolü çalış. Bu kadar sabrettik sana alalım artık meyvelerini.
Beş sezondur aynı performans. 15-16 gol ilk yarının ilk 10 haftası kayıplardasın.Bilimsel olarak araştırılması gereken bir futbolcu.
Durduk yerde "100.gol" baskısı oluşturanlara ise diyecek bir şey bulamıyorum.

Efendioglu
Malesef umut sana rağmen şampiyon olucaz.

ugurozturk
20.03.2011, 21:30
umut mu pawel mi diye bi anket actirabilir mi birisi acaba, bi baslik actim kapandi aninda... bu konuya disardan bi cozum uretmemiz lazim, belki ki icerden umutu 11den kesemeyecegiz.

Y.Çuvalcı61
20.03.2011, 21:32
Daha bişey yazmıcam sana bu sayfayada bir daha girmicem.hatta kimse yazmasın arka sayfalara gitsin bu başlık.değil yüzünü görmek,seni o formayı giyerken görmek,adını bile görmeye hazmedemiyorum.diğer tarafta iki elim yakanda beni çok günaha soktun çokkk...

Erbay
20.03.2011, 21:33
Kendi başarısızlığını hak ediyorsun Umut.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2011, 21:34
yine çıldırttın bizi...

Muhalif
20.03.2011, 21:34
Türk'ün Ateşle İmtihanı, Trabzonspor Taraftarının Umut Bulut'la imtihanı yanında romantik bir hikaye kalır bence...

Ahmet Başkaya
20.03.2011, 21:35
:( :( :(

Sana 15 gün boyunca sövecekler Umut savunmaya da pek yüzüm yok bu sefer kusura bakma .

Umarım fazla kırmazlar canını .

Özge
1 değil ,2 değil ,3 değil bu kaçıncı be Umut.Birileri çıkıp golü attı bugüne kadar ama ya atamayacağımız maçlar ne olacak?

Cihad Varlı
Konya maçında inşallah yedek beklersin .

Ozan Yazıcı
20.03.2011, 21:38
18 Mart
Bi hilal uğruna ya Rab, ne güneşler batıyor..
20 Mart
Bir Umut uğruna ya Rab, şampiyonluk gidiyor..

Mayls
20.03.2011, 21:41
İyi adamsın, hoş adamsın, sürekli koşuyorsun, pes etmiyorsun ama, şu golleri atmasını da bil daa. Yeter yau, atamıyorsan da git Şenol hocaya stoper oynamak istediğini söyle. Biz mecbur muyuz her hafta senin yüzünden ölüp ölüp dirilmeye.

Ahmet Faruk
20.03.2011, 21:42
Arkadaki oyuncuların emeğine yazık. Artık Umuta pas atarken tereddüt etmeyen oyuncumuz yok. Çok komik bir vaziyetteyiz.
26. hafta sonunda 60 puandayız ve forvetimiz 10 maçta 1 gol atmış. 10 maçta 3 gol atsa 65 puanımız olacaktı heralde.

Konuştuğumuz rakamlara bak, sanki dersin çok üstün bir istatistik bekliyoruz. Ne kadar komik.

inadına_Trabzon
20.03.2011, 21:42
UMUT : dilimde tüy bitti anlatamıyoruz kimseye. Bu adam kas çalıştığı için topa vurma yeteneği köreliyor. Kas çalışmayı bırakması lazım. TRABZONDAKİLER şu adama antremanda felan ulaşsın söylesin,böyle devam ederse kaçırmayada devam edecek.

halteri ağırlıkları çöpe at, topla yat topla kalk,rüyanda bile şut çalış. KARIN KASI YAPMAYI bırak. şu adamın arkadaşı felan yokmu burda arasın söylesin.

forvetimiz BAROŞ veya Semih olsa şampiyonluğu garantilemiş bile olabilirdik şuan.

-Samet
20.03.2011, 21:44
Kusura bakma hocam olmuyor senle olmuyor !

Forvetsin sen bırak baskı yapmayı !

At şu ayağına gelen topu yeter artık ya !

...

forvetimiz BAROŞ veya Semih olsa şampiyonluğu garantilemiş bile olabilirdik şuan.

+ Semih yedek oyuncu 9 golü var , Umut ilk 11 9 golü var lanet olsun ya.

Onur Civelek61
20.03.2011, 21:45
Son vuruşu kötü denmez buna başka bişey denir de neyse...

Onur Şeref
20.03.2011, 21:46
Takımda mısın sen hala? Bi uzaklaş Allahını seversen.

MuratJ
20.03.2011, 21:48
umut mu diyor beni oynatın. oda biliyordur Trabzonspora sadece zarar verdiğini. normal şartlar altında yedek bile olamayacağını. ben umuta kızmıyorum. pawel gibi bir isim varken her maç en az 1 tane boş kaleye topu gönderemeyen umutu oynatan hocanın zihniyetimi sorgularım ben. bu takıntı nedeniyle rahat geçmemiz gereken maçları inanılmaz stresle kazanıyor. şenol hoca çok yanlış yapıyor. umutun değilde şenol hocanın biraz kendisine gelmesi lazım. umut gelmez. en az 2 hafta dinlendirilmeli kadroya alınmamalı

Cengiz Çubukcu
20.03.2011, 21:51
Umut adına herkesten özür diliyorum ben de , biz savunmaktan bıkmadık o da kaçırmaktan bıkmadı :) burdan Umut'a beddua eden şahısa sesleniyorum ''lütfen ah'ını geri al bizi yakacaksın '' ....

jeepeers
20.03.2011, 21:54
sende sabredenlere yazıklar olsun
adı sanı bu takımdaki yeri herneyse seni oynatanlara yazıklar olsun
sen yeteneğin neyse onun karşılığını veriyorsun bu takıma bir gram fazlasını değil
İLLALLAH demekten bıktık her maçta ama bu takımı idare denler bıkmadı
kalpten öleceğiz sana ettiğimiz küfürlerden de cehenneme gideceğiz ona yanıyorum

Onur
20.03.2011, 21:55
Şenol hoca seni kızağa çekmek için acaba kaç tane daha boş kaleye kaçırmanı bekliyor.

Sibel
20.03.2011, 21:55
Dinlenmeye ihtiyacı var:(çok stres yaptı

blackrain61
20.03.2011, 21:57
Dinlendirilmesi, hem kendisi adina, hemde takimimiz adina faydali olacak. Bir de yedek olarak sonra oyuna girsin, dünyanin sonu olmaz ya. Belki böylece 100.golü atar. Bu gidisle 100.gol diye diye sampiyonluktan olacagiz. O zaman bunun hesabini kim verecek, sanirim suclu yine taraftar olur.

Cihad Varlı
20.03.2011, 21:57
Yattara'yı kadroya almayan zihniyet Umut'a ne yapmalı ?

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2011, 21:58
şu 100.golü atsada rahatlasa bir an önce...

crazyman_61
20.03.2011, 22:00
ya hocam yedeğe çek artık şu umutu ya yeter bu kadar sabrettiğimiz şampiyonluktan edecek bizi inat etme hocam..top kontrolü bile yapamıyor ya

inadına_Trabzon
20.03.2011, 22:01
derdi 100. gol felan değil. 100.golü atsa yine aynı şeyler olacak. bu adamın derdi KAS.

Cihad Varlı
20.03.2011, 22:02
derdi 100. gol felan değil. 100.golü atsa yine aynı şeyler olacak. bu adamın derdi KAS.

Abi bu kadar kesin nasıl konuşuyorsun ?

Misina
20.03.2011, 22:03
Yeter da Umut at şu golü sende rahatla bizde.100 için bu kadar sıkıntı ediyorsan 200ü düşünemiyorum :D

OZDEN61
20.03.2011, 22:05
yine çin MALIndan da kötü şenollar türemiş... bu mantıkta olan taraftarla yolu nasıl tamamlayacagız. lig bitene kadar hep destek, tam destek. yeyer artık bi 27 sene daha bekleyemem... hocada daha hoca, yöneticiden daha yönetici, oyuncudan daha oyuncu taraftar istemiyorum. taraftarlık haric her işi iyi yapan bi taraftar profilimiz var... oyuncunun, hocanın eksikliğini, hatasını taraftarmı giderecek. lig bitene kadar bütün oyuncuların ve hocanın arkasındayım...

hemen mesajıma atlayanlar olur. o yüzden şimdiden acıklayayım, macta hangi futbolcunun ne hata yaptığı önemli değil, bunu hoca giderecek. ben desteklerim...

Hqmi
20.03.2011, 22:05
Hem onun için hem bizim için yedeğe çekilmesi şart.

hermann hesse
20.03.2011, 22:06
Gol atsın veya atmasın Umut çok ama çok yararlı bir futbolcu.
Takımın olmazsa olmazı . Gol dışında performansı değişmeyen tek oyuncumuz Umut.

TSelif
20.03.2011, 22:06
Konya maçında sen biraz dinlen Umut :)

kadeng
20.03.2011, 22:09

dogru. performansi hic degismiyor :D:D

yattarinho61
20.03.2011, 22:10

abi birakin söyle yorumlari ya.. gol atmiyorsa veya gole katkisi yoksa benim icin oynamasina bi anlam veremiyorum.. yok cok kosuyormus vs vs.. ee ?? rakip mi yoruluyo?

Pawel 10 dakka oynadi umuttan 5 kat iyi oynadi !!!

inadına_Trabzon
20.03.2011, 22:11
Ortada bir sorun var. Bunun yanında sorun'a bakanlar ve çözüm üretenler(en azından arayanlar) var ;)

hermann hesse
20.03.2011, 22:15
Arkadaşlar yapmayın etmeyin. Bu takımda bazı futbolcuların performansı başka futbolculara bağlı.
selçuk olmazsa colman, umut olmazsa burak randımanlı çalışmaz. tamam umut un kapasite sınırlı ama adam defansı tek başına tarumar ediyor. bugün hem kaleciyi nakavt etti hem de defans oyuncusunu.

-Samet
20.03.2011, 22:15

Abi yine klasik lafımı diyorum ,

Forvet pres yapıp , koşmalı mı ? Yoksa gol mü atmalı ?

Örnek : Semih : Yedek oyuncu -> 9 gol.

Umut -> İlk 11 -> 9 gol.

Fatih Özkan
20.03.2011, 22:16
Aklım almıyor...

Tyler Durden
20.03.2011, 22:17
Son yillarda hem burda hem gercek hayatta hep savunurdum bu adami taa kii son uc maca kadar.
Ama malesef goruyorum ki bu adami elestirenler en basindan gitmesini isteyenler hakliymis.Mucadelesine saygim sonsuz ama son vuruslari kotu bile olmayan, tam anlamiyla "berbat" olan bir golcuyu takimda fazla tutmamak herkesin hayrina olur.En azindan uzun bir sure yedege cekilmesi lazim.One gectigimiz maclarda,orta sahanin direncini arttirmak icin oyuna alinabilir.Onun disinda Umut gol atacak diye ekran basinda bilmem ne kanseri olmaya gerek yok.

Cihad Varlı

Gol dışında ne performansı var Umut'un abi Allah aşkına..
Sadece koşuyor , başka birşey yok .
Ne ver kaç yapıyor ,
Ne bir top alıyor adam geçiyor ,
Ne aralara kaçıyor top istiyor ,
Ne ...
.
.
.
Ne..

Sadece koşuyor..

Sencer Bulut
Ligtv de şansal iyi dalga gecti Umut la ....

Sencer Bulut
20.03.2011, 22:19
Şampiyonluga giden takımın forvetinin 14 haftada 1 gol var diye dalga geciyorlar...Ne diyelim umut kendin ettin kendin buldun...

.....
20.03.2011, 22:20
Şenol Hoca halen daha niye Umut u oynatıyor anlamıyorum.

Bu en çok Umut a zarar veriyor.

Pawel le başlasak sorun kalmayacak belki de...

agahozlu
20.03.2011, 22:26
Ligtv de şansal iyi dalga gecti Umut la ....

Kardeşim haklı değil mi ? İstatistiği duydun değil mi 14 maç 1 gol. Bu kişi şampiyonluğa oynayan takımın forveti. Olumlu bakmaya çalışıyorum ama 5 yıldır ben olumlu bir şey bulamadım.

hermann hesse
20.03.2011, 22:26
Bakın Hakan Şükür ile Umut birbirine çok yakın oyuncular. Hatta iddia ediyorum Hakan'ın Umut kadar top tekniği dahi yoktu.
Ama Hakan'ın oynadığı takımda ona öyle toplar atan öyle adamlar vardıki adam gol kralı oldu.Bizim Umut'u böyle besleyen mi var. Umut'un süper futbolcu ve forvet olduğunu iddia etmiyorum ama adam her maç aynı fiziksel disiplinle oynuyor.Misal Beşiktaş maçı, 2. gol burak ın mı yoksa umut un mu? bunu sorun kendinize. Umut, kısıtlı kapasitesine rağmen kapasitesinin tamamını her maç ortaya koyuyor, kapasitesi çok yüksek olup yarı kapasite ile oynayanlara ne demeli. Umut bugün tribüne hitap eden oyunculara çok büyük destek.

Sencer Bulut
20.03.2011, 22:27
Kardeşim haklı değil mi ? İstatistiği duydun değil mi 14 maç 1 gol. Bu kişi şampiyonluğa oynayan takımın forveti. Olumlu bakmaya çalışıyorum ama 5 yıldır ben olumlu bir şey bulamadım.
Valla Umut kendi ediyor kendi buluyor ne diyelim...

Mert67
20.03.2011, 22:32
Umut sanada, bizede yazık.Sen bizden daha fazla üzlüyorsun biliyorum ama artık biraz dinlensen iyi olucak.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2011, 22:33
kendisini geliştirirse dünyanın en iyi golcülerinden birisi olabilirmiş:D...

61 baha
20.03.2011, 22:34
eleştirmek çok kolay.. Belki de haklısınız. Ama biraz da düşünelim bu eleştiriler kime zarar verir.
Umut tan daha fazla eleştiriyi hakeden topçular vardı bu akşam.
konya maçında seyircinin bağrına basması gerekiyor.

Cemal Sağlam
20.03.2011, 22:42
artık dinlenme vaktin geldi... psikolojik olarak hazır değilsin ve top ayağına geldiğinde 100 ün verdiği heyecan ile titriyorsun. toparla kendini ve şampiyon takıma yakışır bir forvet ol lütfen...

mk.esen35
20.03.2011, 22:45
aref umutu yok etsene...

Sefa
20.03.2011, 22:48
Ne desek boş ...

r9emre
20.03.2011, 22:48
İnşallah 32 hafta 100. golü atacaksın değil mi kardeşim? Atarsın ya sıkma canını ne var oğlum koskoca 6 maç var önünde her maç içinde idman yapsan 6.maçında yani 32. hafta 100. golü atacağına inanıyorum hadi kardeşim güveniyoruz sen bu gözlerin gördüğü en büyük golcüsün ne Pawel ne Mehmet Çakır sen bu mücadeleni,hırsını gösterdikçe seni hangi güç yedek bırakabilir.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2011, 22:49
en kısa sürede düzelir inşallah...

Bülent Bayraktar
20.03.2011, 22:54
Halen daha Umutu koruyanların çıkması şaşırtıcı.
Her maç Umuta sinirimden bi yerimi yaralamakdan bişeyleri kırmaktan bıktım usandım sezon sonunu göremiyecem diye korkuyorum açıkçası...
bu umut sevgisi nedir anlamıyorum yaa son 14 haftada 1 gol ......

Fatih
20.03.2011, 23:00
Kademeye girmesi yok mu gol kaçırmasından daha çok sinirlendiriyor beni.

Ligos61
20.03.2011, 23:08
her ortamda seni savundum ama artık savunulacak bir yanın kalmadı umut bu sene şampiyonluğa çok yaklaştık ve ben artık şampiyonluk görmek istiyorum yerini pawele bırakma zamanı çoktan geldide geçiyor

Mert Oğuzlu61
20.03.2011, 23:09
yakıyordu bizi az kalsın.

diyecek bir söz bulamıyorum, milli arayı iyi değerlendirip avni akerde konya maçına bambaşka bir umut olarak çıkar umarım.

Sibel
20.03.2011, 23:13
Dinlen Umut,kendini de bizi de stresten öldürdün.Şenol hoca inşallah biraz çeker seni kulübeye.

ahamitokutan
20.03.2011, 23:14
şu konya maçında kenarda dursun maç 2-0 olduktan sonra girebilir oyuna.18 yaşında genç oyuncu sanki mübarek!

Dursun Kaplan
20.03.2011, 23:18
Boş kafalı boş oyunculuğa devam. Ama yok çok koştun,yüreğine oynadın, kaç haftadır yüreğinle boş kalelere atamıyorsun, atacak adamlara mani oluryosun. Helâl sana.

unique
20.03.2011, 23:18
Umut'un dünyaları kaçırdığı maçlarda şapkadan tavşan çıkartarak Alanzinho 4 eksta puan kazandırdı ama bunu yapanın çıkmadığı Antalya, Kayseri, Ankaragücü maçlarında Umut'un boş kaleye atamadığı toplardan en az 4 puanımız gitti.

ozcan_asanoglu
20.03.2011, 23:21
Böyle birşey olmaz deli etti yedi bitirdi bizi daa nedir bu. kaçırdığı gollerin çoğu da ya boş kale ya altı pasın içinde bu nasıl bir iştir. puan kayabettiğmiz her maçta mutlaka inanılmaz biçimde kaçırdığı pozisyonlar var mübarek hangisini atacaksın da yeter artık yeter Allah aşkına. iyi niyetli ve mücadele azminden dolayı seni seviyoruz ama yedun bizi yedun vallahi umutt...

bence de biraz dinlenmesi lazım kesinlikle..en azından 1 maç yedek soyunmalı.

Kereşenli
20.03.2011, 23:24
yakıyordu bizi az kalsın.

diyecek bir söz bulamıyorum, milli arayı iyi değerlendirip avni akerde konya maçına bambaşka bir umut olarak çıkar umarım.

Mümkünse hiç girmesin. Ne Avni Aker'de ne deplasman maçlarında, mümkünse bu sezon ilk onbirde başlamasın. Şenol hoca Yattara'yı kadro dışı bırakabiliyor da Umut'u nasıl bırakamıyor anlamıyorum. Ah be Teofilo, senin sayende kurtulmuştuk bu adamdan ama sen de bırakıp gittin bizi. İnşallah Konya maçında şans bulursa Brozek iki üç tane atar da Umut'u da yedek kulübesine postalarız.

Adem Erdoğan
20.03.2011, 23:31
Golden geçtim artık, kaleyi tuttursun yeter.

Selman
20.03.2011, 23:32
Elalemin forveti golü kendi yaratır.Ekstra bir hareket yapar, çalım atar, gol bulur.Biz Umut'un boş kaleye veya karşı karşıya kaçırdıklarını tartışıyoruz.Bunları atmasına razıyız.

Ah Şenol Hocam ah.Nelere kaldık biz.

FC-ST-PAULI-61
20.03.2011, 23:32
Ben hep söyledim bu adam ye-te-nek-siz

Kaan
20.03.2011, 23:34
Yorum yapmayacağım.. Umut düşmanları üşüşmüş başlığa. :)

Ortalık durulduğunda yaparım yorumumu.

Cihad Varlı
20.03.2011, 23:36
Umut'u savunan çıksın karşıma .
Savunacak neyi var ?
Bir Semih kadar olamadı .

MuratB.
20.03.2011, 23:39
Halı sahada bile bu kadar gol kaçıran adama tahammül edilmez. Kaldı ki Süper Lig.

Son 5 haftadır boş kaleye gol atamıyor.

Bu bir nevi emek hırsızlığıdır.

unique
20.03.2011, 23:41
Yorum yapmayacağım.. Umut düşmanları üşüşmüş başlığa. :)

Ortalık durulduğunda yaparım yorumumu.

Düşmanlık filan değil, boş kaleye atamamış forvet oyuncusunu gayet haklı bir şekilde eleştiriyorlar.

Adem Erdoğan
20.03.2011, 23:43
100. gol stresi yaşıyorum diyorsa pardon biz acaba ne stresi yaşıyoruz;
Benim 9 puanım gitmiş yemişim 100. golü.

İnşallah Şenol hocada bu inattan döner.

61 baha
Halen daha Umutu koruyanların çıkması şaşırtıcı.
Her maç Umuta sinirimden bi yerimi yaralamakdan bişeyleri kırmaktan bıktım usandım sezon sonunu göremiyecem diye korkuyorum açıkçası...
bu umut sevgisi nedir anlamıyorum yaa son 14 haftada 1 gol ......

korumayalım mı? küfür mü edelim...
ilk maça gidip ıslıklayalım mı?
Mutlu mu olursunuz acaba?
Kimse umut iyi oynuyo diye birşey demiyo başlıkta.
Şampiyonluğa giden bu yolda bir topçumuzun bu kadar yerden yere vurulmasını ben kabul etmiyorum. Artı bu takımın kaptanı..
Hangi takım da oynadığının farkına varamayan jaja ve senelerdir taraftarla dalga geçen yattara bile bu kadar eleştirilmedi..
Bu takımın formasını terlettiği sürece her zaman arkasında olcam..
yeterki formasını terletsin...

Harun CAN
Herkes iyi tarafından bakıyor ve medya şarlatanları da Umut Trabzonspor için çok önemli vs diye gazlıyolar fakat Umutun yerinde geleni kaleye sokan bir forvet olsaydı bugün fazladan en az 10 gol atmış ve ligde en az 9 puan farkla lider konumda olurduk.! Gol kaçırmayı artık alışkanlık haline getirdi ki en tehlikelisi de bu...

Travelair
20.03.2011, 23:48
Yurek yetmiyor. Bugun 1 dugmeye basilarak 1 fuze havalaniyor bilmemkac bin kilometre uzakta bir hedefi darmadagin ediyor. Umut basarili olmak istiyorsa arzusunu konsantrasyonuyla birlestirmeli

KÖKSAL AYDIN
20.03.2011, 23:49
Keşke Gbirliği maçında seyircimiz sahaya bir şeyler atsaydı da Konya maçını dışarda oynasaydık.

Baksanıza burada Konya maçına gidip Umuta küfür etmeye hazır kıtalar var.

O yüzden puan kaybına hazırlıklı olalım tatil dönüşü...

Kader KORELİ
20.03.2011, 23:50
"Yaram doksan dokuz, yüz olur gider." Aşık Veysel.

Cihad Varlı
20.03.2011, 23:51
korumayalım mı? küfür mü edelim...
ilk maça gidip ıslıklayalım mı?
Mutlu mu olursunuz acaba?
Kimse umut iyi oynuyo diye birşey demiyo başlıkta.
Şampiyonluğa giden bu yolda bir topçumuzun bu kadar yerden yere vurulmasını ben kabul etmiyorum. Artı bu takımın kaptanı..
Hangi takım da oynadığının farkına varamayan jaja ve senelerdir taraftarla dalga geçen yattara bile bu kadar eleştirilmedi..
Bu takımın formasını terlettiği sürece her zaman arkasında olcam..
yeterki formasını terletsin...

Formasını terletmek..
Günümüz futbolunda bana göre saçmalık .
Bir futbolcu ürettiği sürece vardır .
Ve bir forvet gol attığı sürece .
Umut son 10 maçta sadece 1 gol atabilmiş .
Peki takım son 10 maçın hepsini kaybetti mi , yada çoğunda mahkum mu oynadı ?
Umut hiç mi pozisyona giremedi ?
O kadar çok net pozisyonlara girdi ki ..
Artık birilerinin Umat'a dur demesi lazım .
Yoksa kafamızı vuracak duvar ararız .
Bir Semih olamadı , adam doğru düzgün oynamıyor bile .
Umut'a saygımız olabilir ama bu saygı takımın önüne geçmemeli .
Umut'un destekçileri takımın aleyhine konuşmuş gibi oluyor .
Konuşuyorlar demiyorum , konuşmuş gibi oluyorlar .
Çünkü 10 haftadır takıma katkı sağlamıyor , aksine zararı var .
Biran önce kesik yemeli artık .
Gökhan - Umut ikilisi ve kaçan şampiyonluğu hatırlatarak susuyorum .

ugurozturk
20.03.2011, 23:51
Son 14 lig macinda 1 golu var...

Cok kostu diyenlere: en cok kosan 4. Futbolcu

Isabetli sutu yok...

Caldigi top yok..,

Final pasi: 1

Koca 90 dakika ozet umutun.

Nesi onemli bi futbolcu biri bi istatistik versin

leviathan_-1461
20.03.2011, 23:53
Kaç senedir gelen hocalar futboldan anlamıyormuda bu umutu kesmiyorlar, yada trt de hakan şükür neden halen umutu savunuyor..Yada futbol bizim izlediğimizden çok daha farklı bir oyunmu, acaba gol dışında oyuna etki eden başka ayrıntılardamı var..